Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:48:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 128 129 131 132 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576077 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Lana

Sasvim slucajno,saznala sam za ovu stranicu,erotske price i veoma mi se dopala.Vjerujem da su mnoge price i istinite,kao i one u kojima ima incesta.
………………………………….
Zivim sama rastavljena,slobodna zena imam 39-t godina,srednje visine,jacih grudi onako neizgledam lose.Primjecujem da se mladji muskarci okrecu zamnom,jer nosim garderobu koja pokazuje obline i sakriva vrlo malo.Neznam ali volim da pokazem ono sto posjedujem,lako dolazim do svakog muskarca u krevetu zelim sve,volim seks u vise poza,oralni seks uvijek radim i zelim da muskarc uziva dok je samnom u krevetu.Znam da mnogi muskarci vole pozu odozada,jer tada prodire u mene skroz a ja da bi ga zadovoljila nabijam se na njegov kurac do kraja te mu mjesam do ludila,jednostavno zelim da obadvoje uzivamo i svrsimo u seksu.Moj bivsi muz je jako konzervativan tip,seks mu je kao nuzno zlo,obavezan u poslu,to je i dovelo do nase rastave.A ja kao lavica,zanosna zena zeljna tada bila dobrog seksa obdarenog muskarca koji moze da jebe koji moze duze da izdrzi da nesvrsi,da je jak zgodan i dzentlmen.

Iz tog braka imam sina 19-st godina star.Preljep mladic,atletski gradjen,bavi se sportom,nedavno je zavrsio srednju skolu,ustvari prije vise od godinu,pa se odmara ili priprema za neki fakultet,neznam tacno.
Redovno me posjecuje,jako je kulturan i fin,donese mi ponekad cjet,neznam ali mozda je incest i u mojoj glavi,citajuci price a gledajuci mog sina koji je kao muskarac u svemu ono sto ja zelim,ali nemogu si ostvariti tu zelju jer mi je sin.Bas prije neku noc,dosao je na veceru,vrlo elegantno obucen,doneo mi crvenu ruzu u pupoljku.Vecerali smo uz vino i tihu muziku pjevao je Oliver Dragojevic.Malo vise vina,uzburkalo je moje krvne zrnce,zamolila sam ga za ples,iznenadjen ali uvijek je udovoljavao mojim zeljama jer sam ga tako i odgajala da bude prema zenama dzentlmen,pristao je.zarko crvena haljina uz tjelo erotsi donji ves,halteri na crnim carapama,kao Kleopatra naprosto zaljepila sam se za njega.Plesali smo polako,njezno noseni melodijom Jadrana,kao po moru plovila sam svojim incest zeljama.Kroz misli,tonula sam u njegovo narucje,ljubeci mu golo tjelo.Sisala sam njegov spolni organ,zatvorenih ociju zamisljala sam kako se lagano tucamo uz svjetlost kamina.Plesali smo a zelja je skoro eksplodirala iz mojih bujnih grudi koje su bile zasticene samo cipkastim grudnjakom.Dekolte koji je otkrivao zanos ljepote grudi,popalio bi svakoga,ali on je ostao miran.Zanesena,zamisljala sam kako jasem njegov ud,kako mi popunjava svaki djelic moje nakvasene picke koja vapi za svakim njegovim ulazom u nju.Naslonila sam glavu na njegovo rame,miris Bossovog parfema samo je poboljsao atmosferu u mojim mislima,pozeljela sam da mu gricnem uho ili da mu stavim jezik unutra,njezno.Pozeljela sam da me opipa svu,da mi polize mokru picku i pojebe me strasno.Plesali smo lagano,polako sam stavila svoju nogu medju njegove noge te koljenom i bedrom dodirivala djelove njegova tjela.Palila sam se kao sibica.Vino se osjetilo iz njegovih usta,lagano i polako se izmicao,kurac mu se dizao kao kran,iako svjestan ko sam ja ali svejedno se dizao jer sam ga osjetila i bilo mi je drago.Nastavio je da plese,pomalo zbunjen ili pomalo uzbudjen,pomilovao je moju kosu,mama izgledas carobno.Hvala,rekla sam mu.
Nosena zeljom,ponovo sam zazmirila,odma kao u sam utonula u seks sa rodjenim sinom,koji kao atleta tjelom i kurcem obdarenim polako istrazuje dubine moje,koji usnama opipava kvalitetu bradavica i miris koze.Sisala sam ga njezno,ogroman kurac koji je pulsirao u mojim ustima,koji je mogao da stane u obe moje ruke.Zeljna sjela sam na njega,duboko u meni smirivao je moje strasti,uzdasi su se culi daleko.Vino je kolalo venama a ja sam u mislima svrsavala nekoliko puta.Mama,zovnuo me,uh prekinuo je najbolje,kada je on svrsavao u mene,punio me do kraja je bio u meni,topila sam se na tom kurcu iz snova.Molim rekla sam mu.Bas nam je lijepo rekao je,ovaj ples je tako umirujuci.Da nam naspem po jos vina,moze rekao je.Posmatrao me cudno,oci su mu se sjale kao zvjezde sa neba.Nasula sam vino,posla da promjenim cd,njihala sam bokovima,moja cvrsta guza igrala je na stiklama,koje je parket milovao.Lagana muzika,nesto seksipilno,zaplesali smo jos.Noseni ritmom,sentisa.Podigao je svoju ruku i pomilovao me po kosi,zazmirila sam zeleci joj joj vise zeljela sam sve,totalno sam aboravila tko smo mi.
Pomilovala sam ga onako njezno po licu,lagano prstima presla preko jegovih vrelih crvenih usana.Polako je krenuo prema meni,na sam milimetar od mojih usana zaustavio se i promjenio smjer poljubio me u obraz.Nekako neznam ali to me izbacilo iz sina.Nisam mogla da odolim,poljubila sam ga strasno,dodirnuvsi te njegove usne kao vatrene,sve je u meni zaigralo ka ludosti.Plesali smo i dalje,osjetila sam njegovu ruku na mojoj cvrstoj guzi,njezno ju je pomilovao.Privukla sam nogu jos vise medju njegove da osjetim njegovu muskost,bio je tvrd kao kost.Sapnula sam mu na uho,ako ti nesmeta voljela bi da me pomilujes po grudima i tjelu.Poslusao je kao i uvijek i poceo da me miluje,osjecala sam vatru medju nogama,incest je bio sve prisutniji izmedju nas dvoje.Spustila sam polako ruku niz njegove grudi i dodirnula taj tvrdi kurac iz mojih misli koji me rasturao kad god zatvorim oci.Polako je otkapcao rajfeslus na haljini,grudi su mi se polako otkrivale samo grudnjakom zasticene zeljne njegovih toplih ruku.
Sve sam vise vlazila osjetila sam i kako mi picka postaje ljigava kao riba,kako se topi od zelje za tim ogromnim kurcem iz mojih misli.Otkapcala sam mu kosulju,dugme po dugme,ljubeci mu prsa.Uzdahnuo je nekoliko puta.Sapnuo mi na uho,pijani smo jel ovo u redu sta radimo,je rekla sam mu.Otkopcala sam mu kais i dugme na hlacama te slic sve uz ples u ritmu u kojem smo se polako skidali.Napokon sam ugledala tu tvrdu kost visoko uzdignutu,stvarno je izgledao ogroman,preko normalne velicine,bas onako kako sam ga zamisljala.Uzela sam za ruku i posli smo u sobu.Legao je na krevet,pijan,kurac mu je strsio u zraku,tvrd kao kost.Uzela sam ga u ruku,lagano usnama dodirivala,skakutao je napred nazad kao da se propinje.Posisala sam ga do jaja,uzdahnuo je,malo sam ga drkala,odma me zaustavi,joj nemoj svrsicu.Uplasena da se to nedesi,presla sam na usne koje sam mu grickala.Milovao me svu,okrenuo me na ledja,ljubeci moje gudi u obliku dvije kruske polako se spustio do mokre picke koju je njezno poceo da lize.Cista sam sva,skrenuvsi mu paznju i na moj anus koji bi isto voljela da polize.Odma je poslusao i polizao mi i drugu rupu,zanesena u oralku uzivala sam duboko u zelji kad ce me jebati.Lizao mi je obadve rupe nekoliko minuta,a onda se podigao i sjeo na krevet.Iznenadjena pitala sam ga,jel sve u redu?Neznam,dali je ovo u redu,neznam tako te zelim tako dobro izgledas,ali majka si mi znas.Polegla sam ga na ledja,zeleci da mu popusim da svrsi pa da razmisli onda.Sisala sam ga njezno,turala skroz do jaja,pa ljubila vrh njegova kurca.Ubrzo sam osjetila toplu tekucinu koja je punila moja usta.
Svrsio je uz duboko izdisanje.
Nastavice se.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Lana 2

Zadovoljstvo kod njega i praznina kod mene,cinilo je cin bez seksa kao noc bez dana,kao ljeto bez sunaca,ili kao film bez dobrog glumca.Zaspao je pod dejstvom vina,kurac mu je djelovao jos kao polu ziv,pomalo uzdignut mamio je moj pogled koji nisam mogla da sakrijem.
Gola,obukla sam svilenu providnu haljinu,osjecala sam se prazno,ali zelja je jos plamtila u mojim venama.Spavao je nosen snom vina,zadovoljstvo kao oralni akt,nebruseni dijamant koji je stajao polu ziv,obdaren kurac,mamio je moj otvor iz kojeg je izlazila sluz,natapajuci zelju da se nabijem na njega do kraja.Nasula sam si jos malo vina,otkrivem carsafom,preljepo mlado tjelo,zeljela sam da se pojebem strasno.

polako njezno pomilovala sam ga po bedrima,sporim dodirima krenula prema kurcu koji se u pet sekundi digao do maksimalne visine.Iznenadjena na brzini,pogledala sam ga dok je spavao.Raskalasena kao Tigrica,na koljenima obilazila sam oko njega trazeci mjesto da se uvalim i pocnem sa ritualom ljubavi,da se zadovoljim ali i njega.Uzela sam ga vrelim usnama,osjecala sam da se propinje u mojim ustima,cvrst i tvrd,polako sam ga rukom navlacila gore dole.U zanosu zadovoljstva otvorio je oci,kao u nock dawn,zagrizao je donju usnu,izustio je samo moje ime,Lanaaaa.Napipao je brzo moje grudi koje su cekale njegove tople ruke,milovao ih je njezno,poljubila sam ga strasno i dugo,usta su nam se naprosto zalijepila.Rukom je prelazio preko mog bedra zadizuci tanku haljinu koja nije sakrivala nista.Vrlo brzo njegov srednji prst utonuo je u moju socnu navlazenu picku,osjetila sam uzitak iz snova koji je zadrhtao moje tjelo.Lijevom rukom njezno navlacila sam njegov trvdi uzdignuti kurac,tiho je stenjao.Lanaaaaa,ovo je ludo ali tako mi godi.Prevrnuo me na ledja,ljubili smo se njezno,polako,kao da je bilo namjesteno,kliznu je u mene.Osjetila sam zar,promjesala sam samo malo,do kraja u meni,duboko osjecala sam zadovoljstvo,zamjesala sam polako i ravnomjerno,imala sam utisak da se jebem kao nikada u zivotu do sada.Nakon nekoliko minuta u tom sporom ritmu,u kojem sam se jebavala bas onako kao iz snova,zabijao ga je u mene njezno ali do kraja.Polako rekla sam,zelim da traje.Legao je na ledja,uzela sam ga onako vlaznog osjetila sam okus svoje picke koji je lijepo mirisao,sisala sam ga njezno,do grla ulazio je u moja usta.Polako je srednjim prstom prelazio preko mog klitorisa,jednostavno razvaljivao je moja seksualna mastanja.Okrenula sam se u pozu 69,lizao je obadve moje rupe,a ja sam njezno sisala tu gromadu od kurca.
Poslije nekoliko minuta oralnog zadovoljavanja,sjela sam na njega.Nagnula sam se na njegova prsa da mi moze sisati i ljubiti grudi,jednu trecunu tog predivnog kurca pustila sam u sebe.Zamjesala sam kao u osmicu,stenjao je polako ljubeci mi grudi.Lanaaaaa,uh sto je ovo ljepo,jebes se jako dobro,te njegove rjeci naprosto su me naterivale da ga jebem ludo.Povukla sam se unazad i nabila skroz na kurac.kao grana koja je rasla u meni,tvrd osjetila sam njegovu duljinu i debljinu u potpunosti.Nekoliko jakih trzaja i nabijanja na kurac popratio je uz jake uzdahe zadovoljstva.A ja sam kao sa sedmog neba gledala u njegovo preljepo lice na kojem sam vidjela zadovoljstvo,jebavala sam se sa uzitkom u kojem sam zadovoljavala i njega i sebe.Lanaaaa,nesmijem unutra,nesmijem unutra izustio je uz uzdisanje jako.Smijes,pijem tablete,smijes rekla sam tiho i nastavila da se nabijam ali tako polako,zastenjala sam jako,bilo mi je lijepo do bola,primala sam ga cijelog,ritam je bio spor ali zestok.Oborio me na ledja i zabio ga do kraja,blago sam vrisnula vise od zadovoljstva nego od bola.Podigao je moje noge na ramena,odigla sam guzu tako da moze sto bolje prodirati u mene,naprosto me derao,skicala sam kao kuja,kuja rekoh jer sam to i bila,jebavala sam se sa rodjenim sinom koji me jebavao bas onako kako ja zelim,na sve sam zaboravila.Strast i nemoral,incest i ludi seks popunjavali su mracne zidove moje sobe.Ljubila sam ga,zanesena zasisala sam mu vrat,ostavila pecat incesta,zanesena mjesala sam kao da je sudnji dan.Nekoliko minuta jos i svrsicu osjecam,tooooooo,joj,izustila sam,dolazim uh ja dolazim zanesena nisam znala ni sta govorim.Vrucina u venama i slast incesta,duboko prodiranje tog velikog kurca,odbrojavanje je pocelo.U zadnjih nekoliko dubokih prodora,zastenjala sam jako,svrsavanje je bilo duze,nabijala sam se odignutom guzom,podbacenim rukama ispod,nabijala sam se do njegovih jaja koja su kao gong udarala od moj otvoreni anus.Svrsila sam preljepo.Nastavio je da me jebe ali sporije.Oci su mu se caklile,usporavao je,a ja sam se opustila i polako,mjesala.Legao je na ledja malo poslije,preuzela sam ritam,sjela sam na njega i pocela sada ja njega da jebem.
Ulazio je duboko,stenjao je svakih nekoliko sekundi,osjetila sam da je tvrdji jos,osjetila sam ga do daske,nabijena na njega cekala sam da me napuni.Mjesala sam brze i nabijala se prvo do pola pa onda skroz,jako je stenjao,ljubio je moje grudi,jako sam stisnula carsaf rukama,nabijena do kraja cekala sam kraj,oduljio je a ja sam zastenjala,osjetila sam da cu svrsiti,nabijala sam se sve brze i do kraja.I on je stenjao skoro smo vristali jebavali smo se u ritmu strasti,zastenjala sam jako,svrsavala sam zadovoljsto je ispunjavalo svaki dio mog tjela.Lanaaaaa,Lanaaaaaa,nabijala sam se sve vise i brze,Lanaaaaaa,svrsavam,prodirao je u mene do kraja,osjetila sam neku toplinu,sperma se slijevala niz njegov kurac na dole.Nabio me do kraja i zastao.Osjetila sam kako kao da se mice kao da pulsira u meni,cjedio je svaku kap iz te kurcine u mene.Sva sam se tresla.Uspravio se ljubili smo se od zadovoljstva,milovao je moje grudi tako nabijena na kurac ostala sam na njemu sve dok se nije spustio u meni.To je bilo nezaboravno incest iskustvo.
Legli smo umorni,skoro je svitalo,polako svjetlost je obasjavala grad.Zadovoljna kao i on,milovala sam njegova prsa.Lana,ovo je bila ludost,ali moram ti reci,pa ti se jebes fantasticno,nasmijesila sam se bilo mi je drago.Sta mislis o ovome,zelis li da potraje,upitala sam ga?
Poljubio me,neka ovo ostane nasa vjecna tajna,da zelim da potraje!Uzela sam u ruku onako spusten ljigav kurac,kako je dobar,stvarno ga zelim,zelim ga imati u sebi.Poljubio me njezno,Lana imaces ga kad god to budes htjela.Vise nisam imala ni s kim seks samo sa njim,sa svojim sinom,noseni incestom evo vec 6 mjeseci,plovimo javom koja je izasla iz mojih snova.Neznam ali ta stras nikada ne prestaje,kad god se seksamo,svrsavam u ludilu nosena do kraja uvijek nabijena na njegov kurac.
Nemoze se to opisati na papiru kako je to uzivo,vatreno i ludo,upravo dok ovo pisem zaculo se zvono na vratima,sada moram da idem,napisacu sta je bilo.
cao jahaci i jahacice magle,cucemo se ponovo,ljubi vas vasa Lana.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
lana 3-kraj price

Zvono je zazvonilo na vratima,otvorila sam onako kao da sam znala tko je na vratima,uvijek seksi izazovno obucena,ovaj puta samo u kucnoj haljini,svilenoj dekolte je govorio sve,grudi su mi virile,kao zeljne toplih ruku onoga koga ocekujem.Otvorila sam vrata,stajao je sa buketom ruza,zarko crvenih,na vrhu vijorila se mala ceduljica,gorila sam od zelje da ju procitam.Izgledao je elegantan,svjeze obrijan lijep,usao je u stan,miris Bossovog parfema jos je vise budio onaj plam u meni.Pozdravio me je kulturno,ali nekao cudno,osjecala sam neku zebnju neki strah.Citajuci ceduljicu na kojoj je pisalo.”Oprosti za ono sto smo uradili nesvjesno”
………………Nista nisam rekla,bojala sam se njegove reakcije,cekala sam da se otvori da me kazni,da mi kaze da sam luda,ocekivala sam sve to i bojala se toga a u isto vrijeme zeljela sam ga,zeljela sam dodir toplih ruku,zeljela sam da se jebemo do besvjesti i briga me za sve,briga me za sve drugo,sama sam u sebi govorila…………
Lana,neznam nemogu vise da ti kazem mama,mi smo ucinili greh,kao istina koju samo nas dvoje odobravamo,ostali kad bi znali,znas.Znam,odgovorila sam,bolje da prestanemo sa tim slagala sam samu sebe.Cekala sam njegovu reakciju,sutio je.Ruke su mu se nervozno prelamale,prsti su bili nervozni,oci su mu se caklile,gledao me
nekoliko minuta.Prisla sam mu,oprosti za sve rekla sam.Zagrlio me i poljubio njezno,ruka mu je kliznula niz moj bok,njezno je opipavao moju guzu,sva sam se tresla.

Za nekoliko sekundi,usne su nam se spojile kao magnet i zeljezo,ljubio me polako i njezno,topila sam se kao komad leda.Rukom sam mu dodirnula ud,bio je u fazi dizanja,zeljela sam ga kao nikada nikoga u zivotu.otkopcala sam mu kosulju i ljubeci mu prsa,stenjala sam od uzbudjenja,dok je on njezno dodirivao moje grudi.Bio je pravi dzentlmen u svemu,njezan i topao,zeljela sam tako nesto cijeli zivot.Poveo me u kupatilo,bila sam malo iznenadjena,skinuo se gol,bio je dostojanstveno zgodan stasit i obdaren,skinula sam se i ja,topla voda slijevala se niz nasa tjela.Ljubio me njezno od usana do grudi,ljubeci se ugledala sam onaj pecat ljubavi i strasti na njegovom vratu sto sam mu ja ostavila dok sam bila nabijena na njegov ud.Njezno,jezikom lizao je moje bradavice,uzdisaji sa mojih usana palili su motore u njegovom tjelu,spustila sam se polako niz prsa prema dole,voda se slijevala niz njegov kurac,posisala sam ga do kraja,tvrd kao grana,velik i lijep sa dve ruke sam ga drzala i uzivala dok se voda niz moje lice slijevala na njega.Pjena sampona,milovana rukama kao kipara,polirao je moje obline,dodirivajuci moja oba otvora,njezno stavio je prst u picku,socnu koja ga je primila,zeljna kao nikada.Polako prstom njezno milovao je moj anus,drhtala sam sva,uzbudjenje je kipilo kao mljeko,zeljela sam ga unutra.Ljubeci ga rukom sam lagano drkala kurac,polako gore dole,sav je bio u sapunici ljigav klizio je kroz moju ruku,disao je sve teze.Voda nas je sapirala,mozda je sapirala i greh koji cinima i ludost koju radimo,ali nismo se mogli kontrolirati,prepustili smo se sitoaciji u kojoj smo uzivali.Okupani,posli smo na veliki krevet u mojoj sobi,sa vrata ormara ogledala na kojima sam mogla da vidim sve.Ljubili smo se njezno,uzela sam ga u usta i sisala sa pozudom,popunjavao je moja usta,gorjela sam kao olimpiska baklja dignuta visoko,spremna da otvorim igru ludosti i sjednem na to koplje.Zazelio je da ga jasem da se jebem polako,da se jebem koliko god hocu i kako god hocu.Sjela sam na kurac i polako ga pustala unutra,gledala sam u ogledalo kako taj veliki kurac nestaje u meni pa se pojavljuje kao koplje koje me zadovoljno bode.Zatvorio je oci i prepustio igru u moje ruke,svaki pogled u ogledalo,polako kako sam se nabijala na kurac stvarao je vatru u mojoj socnoj picki koja je jednostavno prozdirala taj ljepi kurac.
Ritam seksa i poneki mali kao skriput kreveta posjecao je na uzivanje,jahala sam ga njezno,uzivala nabijajuci se na kurac,spustila sam se i grudi su bile na njegovim usnama,otvorio je oci i njezno jezikom lizao moje bradavice,pogledala sam u ogledalo,dopola je virio iz mene,cvrst kao kost,izgledali smo spojeni kao zivot i smrt.kao dan i noc kao ludilo i seks u kojem sam uzivala.Nabila sam se do kraja,uzdah se ocrtavao i na ogledalu,jebavala sam se po zelji,uzivala dok je taj kurac popunjavao moje pore u picki koja je slinila kao luda.Zelim s guza rekla sam,ustali smo se sa strane kreveta tako da oboje vidimo u ogledalo kao ulazi u mene poceo je da me jebe strasno.Njegov stomak i moja guza naprosto su se lijepili jedno za drugo,ulazio je u mene cijeli,primala sam ga njezno i sa zeljom gledala u ogledalo.Jebi me jace,rekla sam uz uzdisanje.Pojebao me brze i zesce,gubila sam se u transu zatvorila oci,osjetila sam kao da letim,sve brze je ulazio u mene cijeli,mjesala sam u istom ritmu,sve mi se okretalo,tjelo mi se pocelo grciti,izvadi ga izvadi ga,joj,spricnula je tekucina iz moje picke sva sam se tresla i nastavila da mrdam guzom,iznenadjen stao je i gledao moj orgazam,stavi ga unutra,kad ga je stavio,zamjesala sam jako,sve je jednostavno gorjelo u meni.Jebi me jebi me,zavapila sam jako.Nastavio je da me jebe,gledala sam u ogledalo,moje lijepo tjelo i njegovo prekrasno tjelo spojeno,jebavali smo se dugo.Vidno umoran izvadio ga je i legao na krevet.
Njezno sam ga uzela u ruku i pocela malo da se igram,zadovoljna,jebao me kao u snovima,svrsila sam u zanosu orgazam se razlijo po carsafu,drkala sam ga sporo.kako zelis da jebes upitala sam ga?
Zelim da sjednes na mene i polako da se nabijas bas onako kao u pocetku.
Ispunila sam mu zelju,sjela sam na njega i polako se nabijla na kurac,do pola stalno sam gledala u ogledalo kako ulazi u mene.Njezno je milovao moje grudi,osjecaj zadovoljstva i kod mene i kod njega,stenjala sam jako,uzbudjena jahala sam taj kurac njezno i polako vidjela sam da uziva u toj pozi a i ja isto.Poceo je da me jace nabija odigavsi se zabijao ga je u mene sve brze.Polako pusti mene sapnula sam mu,preuzela sam igru.Nabila sam se sve jace izvijala i mjesala,sa rukama sam se uhvatila za celo kreveta,zaljuljalo se sve,izdisao je jako a ja sam uz pokoji vrisak uzdisala i jebavala i njega i sebe.Podizao je glavu ljubeci mi sise,trzao je nogama ali nisam prestajala,ubrzo je zajaukao i pustio svoju spermu u mene,osjetila sam to i nastavila da mjesam,uzdisali smo oboje,svrsavao je stezuci carsaf rukama.Uhvatio me za guzove i jos nekoliko puta nabio jako na kurac,cijedio je zadnje kapi sperme u mene,zadovoljan samo je klonuo na jastuk glavom.Skoro nikako,polako sam nastavila da se jebem,zavrsavajuci,skroz usporeno osjetila sam kako se polako spusta u meni kao zmija da nestaje,golicalo me unutra bio je to ljigav i lijep osjecaj zadovoljstva.Lana,joj Lana,ovo je bilo kao da plovis okeanom sam okruzen talasima na kojima se ljuljas i uzivas.
……………Poljubio me i oborio sa sebe,njezno mi pomilovao lice.Preljepa si zena,divno tjelo a jebes se kao zmija.Neznam sta da radim,jednostavno te zelim ali se i bojim i kasnije kajem.
Izgledala si kao Kleopatra na meni,zanosna,uzivala si,gledao sam te kao uzivas zatvorenih ociju,nabijas se na moj kurac,i kad si otvarala oci bile su bijele zjenica kao da nije ni bilo,osjecao sam da plovis sedmim nebom.
Stvarno si zgodna iako imas 39-t godina,u krevetu si kao da imas 29-t.
Hvala ti na komplimentima,sretna sam sto si zadovoljan,malo sam se uplasila da ces prestati sa ovim a ja te zelim zauvjek,negledam te vise kao sina,ali te volim kao sina.Ali kad imamo seks gledam te kao muskarca iz mojih snova.
Pomilovao po bokovima i rukom krenuo prema mojoj picki,uh koja je onako mokra i puna sperme otvorena cekala.Stani malo,ustala sam se i obrisala je,legla sam opet kraj njega,nastavio je sa milovanjem,polako mi stavljajuci prst unutra,onako mokar izvadio ga i njezno ga stavio u anus,zajaukala sam od preljepog osjecaja,njezno ga turao samo malo duboko unutra.Izvadio ga i vratio u picku.Drhtala sam sva.Poljubio me njezno,zelis li ga u anus upitao me?
Zelim odgovorila sam mu!
Moram da idem sad,znas imam nekih obaveza pa se vidimo uskoro,joj nemoj ici jos zelim jos malo da me milujes,netrebam seks ali jos malo da me milujes i ljubis,hoces li?
Nasmijao se i poljubio me njezno,milovao je moje grudi,polako sam ga uzela u ruku bio je spusten skroz zeljela sam da se digne u mojim ustima.
Pocela sam da ga sisam,uzdahnuo je,uh Lanaaaaa,ponovo smo zaplovili u isti osjecaj ljubavi i greha,istim noseni……….

Toliko od mene,pozdrav svima i izvinite za ovu nasu ludost,jer niko nije savrsen.
lana.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
SELJANCICA

U danasnje vreme ubrzanog ritma gradskog zivota dobro je ponekad pobeci na selo.Cist vazduh,nezagadjena priroda,tiha okolina,usporen ritam zivota dovoljno je da coveka osvezi,napuni mu baterije,za godinu dana.Kad se celom dozivljaju pridoda seoska slava,sto podrazumeva bogatu trpezu,dobru kapljicu,veselu muziku,onda je to stopostotni oporavak,a uzitak je nemerljiv.Na poziv mog prijatelja Steve nasao sam se za bogatom trpezom njegovog jos bogatijeg domacinstva.A kod njega,hvala Bogu,svega.Sto prepun svakakvih djakonije;prasetine,jagnjetine,divljaci,vina,piva,rakije,vinjaka,konjaka…Gazda Steva se pobrinuo i za muziku.Muzicki sastav iz obliznjeg hotela preselio se u njegovo ogromno dvoriste pa,ozezi,ozezi…
Steva nas je castio kao kraljevsku porodicu.Uvece se potrudio da svi budemo luksuzno odvezeni do vatrogasnog doma gde se odrzavala igranka.
Kada su mi se pripite oci privikle na jaku rasvetu shvatio sam da zdravi seosko okruzenje ne doprinosi poboljsanju samo prinosa na polju poljoprivrede,stocarstva…vec i po pitanju lepote seoskih devojaka.A svaka lepsa od lepse.Jedre,rumene,bujne da sve puca na njima.Neznase koja je bolja.Da ti pamet stane.
Steva je znao da sam neozenjen i slobodan,pa mi je odma dao kratku biografiju nekih od njih.Kada mi je pokazao na lepuskastu crnku izazovne gradje odmah sam mu rekao:
-To je ta!Ona je za mene.

Imala je dugu crnu kosu,lepuskasto lice,azurno plave oci.Na sebi je imala dugacki mantil ali se ispod njega moglo primetiti da ima lepo razvijeno telo.Njene bujne grudi prkosno su se nadimale ispod tanke bluze.
-To je Slavica,Jovina.Neznas ti njega.Jako dobar covek a zena mu prava azdaja.Slavica je mlada i o njoj se jos nista nije culo.Cuj,neznam sta ti planiras veceras ali,ako ti je do jebanja,…nisam siguran da ce ti mala ispuniti tu zelju.Mozda bi bilo bolje da izaberes neku drugu.Ja mogu da te upoznam sa Slavicom,a ti dalje gledaj sta ces.
-Slusaj,da nebi gubio vreme na muvanje ti mene odma upoznaj a ja cu dalje sam.
Tako i bi.Steva je pozva kod nas.Dok je prilazila nasem stolu izazovno se gibala u boku,kao da je znala zasto ju je Steva pozvao.Mada,gazda Stevin poziv se ne odbija,ma sta da je u pitanju.
Upoznao nas je u par reci i pre nego sto je sela za nas sto pozvao sam je da plesemo.Racunam,da vidim kolike su mi sanse.
Vec nakon par pocetnih koraka plesa,stisnuh je uz sebe malo jace,tek da vidim njenu reakciju.A ona hladnokrvna.Gleda me zavodnicki,poluotvorenih ociju,pogledom kakav su glumice,u doba nemog filma,upucivale svojim partnerima,pogledom koji je odisao strascu.Imao sam utisak da i Slavica glumi,ili je pokusavala da nauci umetnost zavodjenja gledajuci takve filmove.
Vec sledeceg trenutka gurnuo sam nogu izmedju njenih,polako milujuci Slavicine butine.
Ona se tada priljubi uz mene,jos vise.
“Ovo ce biti lakse od prelazenje ulice na zeleno”,pomislio sam.Okurazen njenom odobravanjem,proturio sam ruku ispod njenog mantila i spustio je na zgodnu straznjicu.Blago je stisnuh.
Slavica me je i dalje gledala onim zanosnim pogledom,kao da je zaljubljena.A tada je naslonila glavu na moje grudi i potpuno se predala mojim milovanjima.
-Nadam se da ti ne smeta sto te diram-rekoh tiho,na uvo.
-Meni nista ne smeta-uzvratila je jos tise.
“Ako je tako”,mislim se ja,”onda nema potrebe za gubljenjem vremena ovde,u prepunoj sali”.
-Hajdemo napolje-predlozio sam.-Da li znas neko mesto gde bi mogli biti sami?Zelim nesto da ti kazem.
Bez odgovora,Slavica me uhvati za ruku i povede ka izlazu iz vatrogasnog doma.Kada smo izasli napolje ona se osvrne oko sebe,kao da zeli da osmotri situaciju,pa me povede u obliznji sumarak,iza doma.
Cim smo zamakli u gustis naslonih se na jedno drvo,privukoh Slavicu ka sebi i poljubih.
Slavica me zagrli oko vrata i pribi se uz mene,ljubeci me strasno.Spustio sam ruku i poceo da otkopcavam dugmad na njenoj kosulji.Gurnuo sam ruku na njene bujne sise,blago ih gnjecio uzivajuci u svakom stisku,uzbudjen njihovoj cvstoci,velicini.
-Cim sam te ugledala kako ulazis u dom odmah sam te zavolela-oglasi se Slavica,polako se odmknuvsi od mene.-Shvatila sam da si ti covek mog zivota.Za mene vise ne postoji ni jedan muskarac-gledala me je zanenseno.
“Da li ona to mene zajebava”,pomislio sam.Stekao sam utisak kao da cita tekst iz nekog ljubavnog romana.Iskrena izjava ljubavi je jedno,a ovako napadno,izvestaceno je nesto sasvim drugo.Shvatam da zene ponekad glume,ali ovo je bilo previse.Odlucio sam da ne obracam paznju na njene reci.Umesto toga poceo sam da otkopcavam slic na njenim farmericama.Odmah zatim gurnuh prste u njene gacice.
-Bane,znam da hoces nesto da me pitas-rekla je mirno.
-Sta to?-upitah.Nikakvo pitanje mi nije bilo ni na kraj pameti,posebno u ovakvoj situaciji dok moji prsti klize brazdom njene picke.
-Znam da ces se ljutiti na mene kad ti budem nesto rekla-nastavi ona zagonetno.
-Sta to?-ponovih.Postajao sam nestrpljiv i radoznao.
-Bane,ja to nikada nisam radila.
-Sta to nisi radila?-upitah brzopleto.-Aha,mislis,…nevina si?
Slavica postidjeno klimnu glavom.
-Slavice,nemoj da te to smeta-tesio sam je polako zavlaceci prst u njenu nepoharanu picku.-Nebrini,bicu pazljiv.
-Ja,…neznam da li sam spremna.
-Spremna si,veruj mi.Imas sve sto ti je potrebno-rekoh dok sam prstom prodirao u picku.
Znam da sam ja bio spreman.Uzbudjivalo me je to sto cu joj biti prvi muskarac u zivotu.Biti gde niko nije,san svakog muskarca.
Dok je ona razmisljala,ja sam skinuo bluzu sa sebe i spustio je na travu.Pripremao sam nase ljubavno gnezdo.Seo sam na bluzu i ispruzio ruku ka Slavici pozivajuci je u moj brizni zagrljaj.
Slavicu se spustila i sela pored mene.I dalje je cutala kao da nezna gde se nalazi.
Polegao sam je na ledja i skinuo joj farmerice.Pozurio sam da joj skinem gacice plaseci se da se ne predomisli.
-Bane…budi pazljiv,molim te-tiho je promrmljala,gotovo neprimetno sireci svoje lepo razvijene noge.
-Naravno,Slavice!
Skinuo sam joj grudnjak.Dah mi zastao kada su njene bujne grudi nabreklih bradavica zabljesnule na mesecini.Nisam imao predstavu da su toliko velike,uzbudjujuce,izazovne na milovanje.Legao sam na nju,strasno je poljubio.Polako sam se spustio do njenih izazovnih sisa,gnjecio ih snazno.Spustio sam usne na njenu nabreklu bradavicu,te poceo da je grickam,lizem.
Slavica mi se potpuno prepustila.Milovala me je po glavi,mrseci moju kosu,gotovo je cupajuci od uzbudjenja.
U jednom trenutku sam se uspeo na nju a zatim se okrenuo na ledja povukavsi Slavicu na sebe.
-Popni se na mene.Sama odluci koliko brzo i snazno ce biti nase vodjenje ljubavi.
Slavica se uspravi.Opkoraci me nogama a zatim uze moj nabrekli mklurac u ruku.Nacilja ga na otvor svoje pickice a zatim poce polako da se spusta na njega.Gurne ga malo pa zastane,pa jos malo,pa pauza.Kada se ohrabri puce kao struna,kriknuvsi glasno.Tada nasede na mene,rukama se osloni na moje grudi i poce hrabro da me jasi,kao da to radi ceo zivot.Devojci se osladi otkrice pa nastavi divlje da najahuje na mom kurcu.
Uhvatio sam je oko struka,a zatim je dodatno nabadao na sebe.
-O,Boze,kako je ovo lepo!-stenjala je glasno podskakujuci na meni.
Od stidljivog,nevinog maceta,Slavica se preobrazila a divlju lavicu.U jednom trenutku ukruti se kao da je upravo primila strelu u grudi,{a primila je koplje u picku},zateze ga u luk a odmah zatim poce glasno da stenje dozivljavajuci strastan orgazam.
Ja tada nastavih da je nabijam na sebe dok nisam i sam svrsio u njenu,upravo osvojenu,tvrdjavu nevinosti.
-Rekao sam ti da si spremna-dobacio sam joj dok je i dalje sedela na meni.
-Za ovako nesto sam bila spremna odavno,ali…nazalost,nisam znala da je to ovako lepo…Nezelim vise nista da propustim.Dodji,idemo kod mene…moji su jos na igranci-govorila je isprekidano,tresuci se od uzbudjenja.
Mogu samo da kazem da te noci nije samo ona naucila nesto novo.Uspela i meni da otvori nove horizonte jer je zelela da nauci sve o vodjenju ljubavi,i to odmah.Koliko god je ta noc bila znacajna za nju,toliko je bila nezaboravna i za mene.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
zabranjeno voce

Imam 26 godina i posle dugo napora uspeo sam da zavrsim faks i zaposlim se u veoma dobroj firmi za uvoz- izvoz.Ukratko poceo sam da mlatim pare.Posto sam dosao iz povincije u veliki grad relativno dobro sam se snasao.Uz lovu ide uglavnom i dobar seks,tako je bilo i samnom.Iznajmio sam dobar stan kupio sebi auto i poceo da se provodim.Tu moju idilu je uskoro prekinula moja majka jer sam je doveo da zivi sa mnom u grad…

Bila je to moja ideja jer sam imao obavezu prema njoj pogotovo jer ju je otac ostavio.Nisu se slagali oko sustine zivota,jer je moj otac bio poljoprivrednik i ziveo je u tom svetu a majka je sanjala zivot u gradu i posle 20 godina braka nisu vise mogli da se trpe i ona se odselila u svoje rodno mesto takodje na selo.Tesko je zivela nekoliko godina dok ja nisam zavrsio fakultet. A sad sam odlucio da joj ispunim zelju i dovedem je u grad,narocito iz razloga sto me u svemu podrzavala i manje vise smo imali dobar odnos iako je jos uvek dosta patrijarhalnih shvatanja.Oberucke je prihvatila moj savet i posle ubedjivanja da mi nece biti na smetnji dosla je da zivi samnom u gradu.Kad se doselila shvatio sam da se i ne uklapa u gradski zivot,naime bila je dosta oronula za svojih 46 godina,iznurena od seoskih poslova i sama zapustena kako to biva sa zenama na selu.Odveo sam je na generalno sredjivanje,frizuru,pedikir,manikir,kupili smo joj novu odecu i sve u svemu bilo je bolje posle tog povrsnog sredjivanja.Uspeo sam da je upisem na aerobik sa jednom koleginicom sa posla tako da je posle nekog vremena kad sam je malo bolje osmotrio shvatio sam da je moja mama, Sanja,vrlo dobro izgleda.Bila je dosta vitka,jer je samo jednom radjala,visoka oko 170 cm,65 kg.

Posle sredjivanja njena figura dosla je do izrazaja,imala je sise jaku trojku.struk kao u devojke malo sirih kukova.punijih pravih nogu.Starije komsije su pocele da me zezaju za staru,a ja sam pokusavao da joj nabacim nekog ali nije bas islo. Po njenoj prici i nije je to bas interesovalo,jer od bolnog raskida sa ocem zaboravila je na seks.Bio sam ponosan na svoju staru jer je svakim danom bila sve lepsa,pocela je da pridaje paznju svom izgledu i sama neverujuci kako izgleda.Bio sam ponosan jer nase setnje nisu prolazile nezapazeno od ociju muskaraca koje su piljile u moju majku a narocito jer su mislili da je to parce bilo samo moje. Tako je prolazilo vreme,ja i mama smo se dobro slagali,poveravali smo se jedno drugom,ja o svojim vezama a ona uglavnom o njenom odnosu sa mojim ocem.Postali smo vise nego prijatelji jer je ona htela da nadoknadi period moga skolovanja zbog koga sam bio daleko od majcinog zagrljaja.Medjutim moje surfovanje na internetu je promenilo tok stvari.Naisao sam na jedno incest erotsku pricu koja me veoma zaintrigirala.Poceo sam da kupujem erotsku literaturu sa slicnim sadrzajem a stalno sam bio i na internetu zbog toga.Tome svemu je pridoneo i izgled moje stare i njeno prisustvo.Posle nekog vremena shvatio sam da se palim na nju.Nisam hteo da ona to shvati iako sam koristio svaku priliku da se ocesem o njenu sisu ili guzu ,onako slucajno.Drkao sam na nju jer stalnu devojku nisam imao.Pokusavao sam da to prikrijem u sebi ali nije islo. Jedan dan kad sam dosao sa posla,cuo sam majku kako sprema moju sobu..Kad sam obavio uobicajene radnje seo sam u dnevni boravak i gledao tv.Odjednom je Sanja usla u dnevni boravak udarivsi mi takvu samarcinu da se zemlja okrenula oko mene,bacivsi neke novine na mene.Pojma nisam imao sta govori od soka od samara.Kad sam dosao sebi shvatio sam da je nasla moju erotiku koju sam sinoc citao i to bas na strani gde je jedna majka se jebala sa svojim sinom i jos neku literaturu.Odzvanjale su mi njene reci u glavi.
-…bezobraznice jedan…kako te nije sramota…konju…sta ti umisljas…, Stajao sam kao mumija ispred nje neznajuci sta da kazem na njene sve vise uvredljive reci,sve do jedne njene recenice.
-…isti si kao otac…,e tada mi je pukao film,
-…ma kako imas obraza da kazes da sam isti kao on,zar nevidis sta sam uradio za tebe u odnosu na njega,to stvarno nisam ocekivao od tebe,eto kakva si ti,jebem i tebe i erotike i neka sve ide u picku lepu materinu kad sam te doveo ovamo…,izgovarao sam to izlazeci iz stana zalupivsi vrata za sobom.Bio sam totalno besan,hajde da mi kaze sta ima ali kako moze da me uporedi sa njim,to me strasno pogodilo.Malo sam lutao onako besciljno a onda sam otisao do obliznjeg kafica i naruci dupli visk,pa jos jedan i tako nastavio. Kuci sam dosao oko ponoci,majka me je docekala sa vidnim olaksanjem ali ja nisam obracao paznju na nju vec sam onako pijan odgegao se do kupatila i pravo u svoju sobu.Posle nekoliko trenutaka usla je Sanja na vrata.
-jesi li dobro,upitala je
-sta to tebe briga,odgovorih
-brinula sam
-ma da.
-izvini Milane preterala sam,pocela je da place i da se izvinjava
-mislila sam da si ti ono namerno…izvini.
-zajebi ti to svoje izvini,ja sam mislio da smo mi postali drugari a gledaj sta doceka od tebe,to nemoze tako vise odsad treba da se zna ko je ovde gazda u kuci.
-upravu si,preterala sam,evo ako opet pogresim kazni me ka sto sam ja tebe nekad,rekla je odlucno
-hm…,ovo je pocelo da mi se svidja mislio sam
-po guzi onda kao i ti mene,dodadoh,
-vazi,ali nemoj da se zaneses kao danas sa onim… da i mene i erotike, …nasmejala se i spustila mi njezan poljubac na obraz.Dok je ustajala da krene,udario sam je po dupetu dlanom kao ona nekad mene, dodavsi,
-ovo ti je za danas
-pa nece biti tesko izdrzati tvoje kazne,istrcila je malo dupe i sama se udarivsi po njemu i to jace nego sto sam je ja lupio,
-ja to bolje radim,rekla je i odgegala je svoje guzove izvan sobe nesvesna koliko me napalilo ovo kaznjavanje.Izvadio sam kurac i onako u krevetu izdrkao.Tad sam znao da cu je jednom jebati. Sutradan kad sam dosao sa posla,iznerviran zbog nekih promasenih investicija firme trazio sam svoju omiljenu majicu da obucem,ali moja Sanja tih dana bas nije imala srece.
-juce sam je ofarbala svojom kucnom haljinom peruci je u masini,rekla je Sanja.Popizdeo sam poceo sam da besnim i urlam po kuci dok je Sanja isla za mnom i izvinjavala se a kad je videla da nema uspeha naslonila se na sto u trpezariji rekavsi
-kazni me,sta da radim sad kad sam kriva. Bacio sam pogled na nju,povijenu na sto, istrcene guze, sa suknjicom do kolena koja se povukla do pola bedara.Napalio sam se u momenti ali nisam hteo da ispustim ovakvu priliku
-e sad ces da vidis svoga boga,prisao sam joj stavivsi levu ruku iza njenog vrata pritiskajuci je na sto a desnom sam je malo jace nego juce udario po dupetu.Sanja se malo trznula a ja sam ponovio radnju
-sinoc si mi se izvukla ali danas neces,dobices za sve,poceo sam naizmenicno da je lupam po guzovima istovremeno je pritiskajuci levom rukom da se sto vise privije uz sto.Kurac je pretio da mi pocepa gace.Lupkajuci je tako,sve vise sam zadrzavao ruku na njenim guzovima.Osecao sam pod rukom kako bride jer njena haljinica koja ih je prekrivala je bila izuzetno tanka.Nastavljajuci naizmenicne udarce,sve duze zadrzavajuci ruku na guzovima pomalo ih pritiskajuci upitao sam je
-boli li Sanjice? -neboli sine,odgovorila je nekim cudnim glasom sto me je ohrabrilo na moj sledeci potez.Podigao sam joj suknjicu na slabine i lupio je po goloj guzi zadrzavsi ruku na dupetu miluju cu ga sve smelije.Sanja je samo tiho uzdahnula.Dok sam tako milovao dupe izmedju udaraca u jednom momentu sam poceo da dodirujom i rub njenih gacica koje su se uvukle u guznu brazdu. -moja mama je bezobrazna,poceo sam da je izazivam recima znajuci da moram ici do kraja
-nisam sine…uf…,odavao je njen glas a na moju veliku srecu u jednom momentu sam joj dodirnuo gacice koje su prekrivale picku i shvatio da su mokre.Pa moja mama se napalila,pomislih.
-ma vidi ti nje kao nisam bezobrazna a ovamo ubalavila sve gacice,sram te bilo…,nisam znao sta vise pricam a ni ona jer sam ja sve slobodnije trljao njen vlazni dio gacica istovremeno se primakavsi njenim butinama opiruci se kurcem o njih.
-ah..nisam valjda…,promumlala je Sanja
-jesi jesi,ubalavila se kao devojcica,sram te bilo znas da nesme da se nose balave gacice…,rekao sam udarajuci je po dupetu i istovremeno sam prstima zakacio rub gacica i jednim trzajem ih svukao do njenih kolena.
-moraju da se skinu…tako…,dodao sam
-Milane sta…sta radis…,pokusala je da se otrgne ali moja leva ruka joj nije dala jos vise je pritisnuvsi na sto,desnom rukom sam joj razmakao guzove i presao preko totalno vlazne picke
-uuu…ali si se ubalavila…rekao sam prelazeci joj preko mokre brazde
-uh…neznam sta mi je..sine,rekla je moja mama
-znam ja sta ti je mamice ,ne bojse takve su sve nevaljale devojcice koje treba da se kazne…,odmakao sam se od njenih bedara i stao iza nje spustivsi sorc oslobodio sam kurac koji je ludacki pulsirao -…sta radis Milane…
-…kaznjavam te mamice…pritisnuo sam je levom rukom na sto a desnom sam usmeravao kurac ka njenoj brazdi,kad sam je dotakao snjim imao sam osecaj da je kao mocvara,
-…nemoj…sine…
-…ma sta nemoj…,kad sam osetio da sam dobro naciljao uterao sam joj glavic,bila je tako mokra i topla kao nijedno pice do sad
-..ahh..neee…,Sanja se trgla kao da je bila uzasnuta Povukao sam malo nazad a onda sam ga uterao do vise od pola
-…ahh…kako te zelim mamice
-ohh…nemoj…polako…,odale su je reci Sad sam je uhvatio za bokove rukama i polako poce da je jebem.Bilo je fenomenalno
-…kako ti je lepa pickica mama…
-..ohh …ooooohhhhh…Milane…sta mi to radis…ahh
-…kaznjavam te na pravi nacin…ahh.Kad sam osetio da mo lagano uzvraca na ubode poceo sam zustrije da je jebem
-…pooolakooo…nisam dugoo..ah,jecala je moja Sanja nabijena na moj kurac.
-…neboj se mamice…,polegao sam po njoj jebuci je kao kerusu,uhvatio sam je za kosu i povukao da se sto bolje izvije.Pocela je sve brze da se nabija i sama na kurac,skoro vristeci
-…ahh..tooo…jos…aaaaahhhhhhhhh… Grcila se podamnom u transu orgazma a ja sam je sve brze nabada kad sam osetio da mi krece iz jaja
-…gotov sam… uuuuuuuuufffffffffff…svrsavao sam uz krike.Sperma je strcala po njenim ledjima.Mislio sam da sam i jaja izbacio koliko je bilo sperme. Bio je to moj najbolji seks i svrsavanje u zivotu.Odvojio sam se od nje sednuvsi na stolicu pokusavao sam da dodjem do daha.Gledao sam je kako je duboko disala onako natrcena na sto dok se niz brazdu slivala moja sperma.Posle nekoliko trenutaka podigla se i ne obracajuci paznju na mene nesigurnim koracima krenula ka kupatilu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
cimeri

Posto sam bio ni sam neznam u kojoj fazi a puno vremena smo provodili zajedno i naravno u tom trenutku bili bez stalnih partnera i ja i ona, poceo sam prvo nesvesno, a potom sve smelije i slobodnije da je posmatram ne samo kao sestru vec i kao strasno, strasno dobro parce. I kada sam vracao film unazad i analizirao sve svoje dotadasnje veze sa dobrim i manje dobrim komadima zakljucio sam da je ona izgledala za klasu bolje od svih njih. Ni dan danas sebi ne mogu da objasnim kako je do toga zapravo doslo ali sam poceo da osecam neverovatno uzbudjenje prema njoj i poceo da ga drkam zamisljajuci nju i svrsavao kao nenormalan.
Kao u sali sam joj dobacivao, posto smo i dalje bili otvoreni, kako je stvarno dobra riba i ako joj neko samo pridje da ce da ima posla samnom. Kada je sedela skrstenih nogu, kao sto sam rekao uvek u nekim minicima, govorio sam joj nemoj da me izazivas. Naravno nije me shvatala ozbiljno i mislila je da se samo zezam, a ni slutila nije da se u mojoj glavi odigrava pravi mali rat izmedju moralnih granica i perverzije. Medjutim jednog dana kada sam izasao iz kupatila posle tusiranja samo sa svezanim peskirom oko struka misleci da sam sam u stanu jer je ona pre toga izasla pravo sam banuo na nju i iznenadjeno rekao otkud ti. Vratila sam se rece i odmeri me jednim dugim pogledom od glave do pete. Pridje mi i zagreba me po grudima i rece bolje bi ti bilo da se obuces nego da me tu izazivas. Mislio sam da se sali ali sam ipak ostao u cudi. Kada me je sledeceg dana videla samo u boksericama ponovo sam doziveo provokaciju od nje. Kada bolje razmislim ti si stvarno izrastao u zgodnog i dobrog frajera. Sada sam nekako bio siguran da se nije zezala. U mojoj glavi se posle toga nesto prelomilo.

Zakljucio sam da je i ona mene pocela da posmatra ne samo kao brata vec i kao dobrog frajera. Sa tim mojim zakljuckom moje se uzbudjenje utrostrucilo i poceo sam da verujem, da se nadam, ni sam neznam kako, da cemo nas dvoje ipak preci granicu i upoznati mnogo bolje nego sto smo se poznavali.
Jedne veceri, posto smo celog dana ucili, uz par pauza smoje strane da bih se olaksao u kupatilu, dogovorili smo se da ranije legnemo posto sutra oboje imamo puno obaveza na fakultetu. Dok je ona pospremala sto posle lagane vecere ja sam se istusirao. Vratio sam se u sobu u majici i trenerkama i posto sam ga vec izdrkao mislio sam da odmah legnem da spavam. Medjutim, sestra je posla da se kupa i u prolazu mi rece, cekaces me neces valjda odmah da ides na spavanje. Slegnuo sam ramenima i samo rekao ok. Zavalio sam se u trosed i bezveze menjao kanale na tv-u. Posle petnaestak minuta sestra izadje iz kupatila samo u bademantilu koji joj je dosezao do iznad kolena i sa spustenom kosom. Koliko si lepsa sa spustenom kosom, ote mi se. Samo se nasmeja i sede sleve strane na fotelju. Ponovo me izazivas, rekoh. E pa mozda, brate nikad se nezna. Iznenadila me je ali nisam hteo da se predam. Nebi trebala to bratu da radis. Sta, rece. Pa to da mi ulivas laznu nadu. Pa mozda i nije lazna, rece i nasmeja se. Nasmejao sam se i ja i onda smo poceli sa zescim zezanjem na tu temu. Za nju nisam bio siguran ali ja sam poceo zesce da se lozim i sve sto sam govorio mislio sam stvarno bez obzira sto je zvucilo kao sala. Stvarno si jedna od boljih komada na faksu. Pa ni ti nisi los, a zar ipak ne mislis da ti je sestra najbolji komad na faksu. Pa to nebih znao da ti kazem napamet. Kako napamet. Pa dok te ne probam. Stvarno mislis da bi mogao da se nosis samnom, rece protezuci noge. Pa neznam jel bi bila zadovoljna da to radimo celu noc. Daj ne zasmejavaj me, svrsio bi jednom i tu bi bio kraj. Ijao seko do kraja bi morala zestoko da se namucis. Kad bih te samo jednom odradio nebih mogao da te otkacim vise. Pa da probamo onda, rece. Da probamo rekoh. Posle ovog za trenutak nasta tajac i ona usta iz fotelje. I ja ustah sa troseda skidajuci majicu. Kurac mi je pulsirao nekim ludackim ritmom i jasno se ocrtavao na trenerci. Hej pa ti si se stvarno nalozio rece gledajuci u pravcu moje izbocine. A ti nisi. Ma daj zezamo se, rece i htede da prodje pored mene ali ja je zaustavih i stegoh oko struka okrecuci je prema sebi dok su mi usi zaglunule od uzbudjenja. Vec mi je bila u zagrljaju kada se pogledasmo u oci. Stvarno bi hteo da se tucas sa sestrom. Stvarno bi htela da tucas sa bratom, odgovorih pitanjem. Onda ona prebaci ruke oko mog vrata, a ja svojima poceh da joj saram ledja. Ponovo se gledamo u oci i ja polako poceh da priblizavam svoje usne njenim. Nezno sam spustio usne na njene jer zeleo sam da budem siguran da i ona to zeli. Uzvratila je poljubac i onda smo poceli zestoko da se ljubimo, a vec sledeceg trenutka smo bili skroz nagi. Stiskali smo i mazili tela jedno drugom neprestano se ljubeci. Onda me ona uhvati za kurac i sede na trosed. Za trenutak me pogleda u oci i poce polako, pa potom sve zesce da ga navlaci. Prisao sam skroz uz nju i ona ga uze u usta i poce da ga pusi. To je radila toliko vesto i ja zabacih glavu pozadi hvatajuci je za kosu i gubeci se jer mi nijedna pre nje nije to bolje radila.
Ahhh… seko za pusenje si majka. Dodji sad da ti brat posisa tu tvoju uzavrelu pickicu. Pa da te vidim brate kakav si, rece lezuci na trosed i sireci noge, pruzajuci mi prekrasna pogled na njenu ribicu. Duboko sam uzdahnuo spustajuci glavu prema njenoj vlaznosti i rekao pickica ti je lepsa nego sto sam mogao i da zamislim. Poceo sam da je obradjujem onako kako sam najbolje znao maksimalno se trudeci da joj bude sto lepse. Uzivala je, bio sam siguran u to, dok se izvijala kao zmija dok sam je ja stiskao za bokove i guzu otvarajuci sto bolji put svom jeziku prema njenoj mackici. Kako sam joj sisao klitoris tako sam joj srednji prst zabijao u pickicu dok je ona cicala od zadovoljstva.
Tako si dobar brate… tako mi dobro to radis. Bilo mi je drago sto joj se svidja. Onda sam se podigao na kolena izmedju njenih nogu nadrkavajuci svoju kurcinu mazeci je drugom rukom po boku, stomaku i grudima, gledajuci je u oce. Ocekivao sam da ona prva progovori i da mi kaze sta sada zeli. Posle desetak sekundi ona progovori. Uteraj mi ga sta cekas, i dalje sam je gledao u oci mazeci je. Uteraj ga svojoj sestri. Jesi li sigurna da ce da bude dovoljno dobar za tebe. Tesko je disala uvijajuci se. Daj mi ga, daj mi ga, samo mi ga daj, znam da ces dobro da me jebes… znam da ces dobro da jebes svoju sestru. U tom trenutku sam joj uterao do jaja i ona kriknu. Jebao sam je tako dobro da sam poceo samog sebe da iznenadjujem.
Verovatno sam danas svrsio vise puta i do orgazma mi je trebalo mnogo sto nije bio slucaj i sa njom. Menjajuci poze uz moje zestoko pokretanje u njoj svrsila je dva puta dok sam ja i dalje bio neumoran. Video sam i sam da sam je rasturio od kurca sto i ona sama potvrdi, hajde svrsi vise molim te… dodji gore. Izvadio sam ga i drzeci ga u ruci seo joj na grudi dok je ona otvorila usta. Drkao sam ga ispred njenih usta, ali i to mi nije bilo dovoljno i rekoh joj da ga ona uzem u ruku. Onda je ona pocela da mi drka tik do svojih usta ocekujuci da pocnem da izbacujem spermu. Hajde bato, hajde… Jel sam dobar za tebe a, jel sam dobar. Rasturio si me, rasturio, hajde sad svrsi, napuni sestri usta spermom. Daj mi je, daj mi je… onda sam poceo da strcam spercu kao nenormalan dok ju je ona usmeravala u njena usta. Gutala je koliko je stigla dok se dobar deo slivao niz njena usta…
Tu noc smo proveli budni, do zore, ponavljajuci sve ovo vise puta tako da sutradan uopste na fakultet i nismo odlazili. Mnoge ispite smo namerno padali i ja i ona da bi produzili ove nase bludne studentske dane. Od tada je proslo vise od sest meseci a nije proslo ni dana da se nismo bar dva puta dnevno pojebali. Najuzbudljivija jebacina je bila onda kada smo odlazili kuci i bili stalno u strepnji da neko moze da provali nas odnos. Ni sam neznam dali vise volim da je jebem u guzu, picku ili u usta, ali smo se dogovorili da se potrudimo da u igru ubacimo i trecu osobu. Dvoumimo se dali ce to da bude njena najbolja drugarica ili nasa rodjaka, sestra od tetke, koja je od mene mladja samo godinu dana. ZA SVE KOJI VOLE INCEST I MOJE PRICE NEK SE JAVE NA MOJ EMAIL zarko.zarkovic@yahoo.com u sledecem nastavku prikljucila nam se i druga seka
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
KO MI TEBE DADE TAMARA




Tmurni martovski dan se blizio kraju.Kisa je padala ceo bogovetni dan,zarobivsi me u kucu.Tako sumorno vreme pojacavalo je moju depresiju u kojoj sam pao posle raskida veze sa Tamarom.Ta mala crnka mi je prirasla srcu.Tesko mi je pao nas raskid,teze nego sto sam mogao da predpostavim.
Dugo vremena nisam mogao da se pomirim sa cinjenicom da nas dvoje vise nismo zajedno.Nisam mogao da shvatim zbog cega me je ostavila.
Svoj oprostajni govor ona je odrzala pred nekoliko hiljada ljudi u poluvremenu kosarkaske utakmice izmedju Srema i Beovuka,koju smo gledali u hali Pinki.
Njene reci dugo ce odzvanjati u mojim usima:
-Nas dvoje ne mozemo vise da budemo zajedno-rekla je smireno gledajuci u kupon ulaznice,koju je guzvala u ruci.A onda cuvena recenica:-Ti nisi kriv za to.Ti si sjajan mladic.Ja sam kriva-tesila me je,bezuspesno.-Bilo je lepo dok je trajalo ali,ja mislim da mi nismo jedno za drugo.Molim te da me shvatis.Zelela bih da ostanemo prijatelji-rekla je i ustala sa sedista.Popela se uz stepeniste tribina i sela pored svojih drugarica,koje,do tog trenutka,nisam primetio.Shvatio sam da je cela predstava “Kako odjebati momka u dvadeset sekundi” imala i odabranu publiku,predstava je usla u cenu ulaznice za utakmicu.
Osecao sam se izgubljeno.Imao sam utisak da su svi prisutni u hali gledali u mene,znajuci da sam upravo “dobio nogu” od Tamare.
Bio sam zatecen tim neocekivanim udarcem.Zeleo sam da postavim Tamari hiljadu pitanja:Na osnovu cega je dosla do zakljucka da nismo jedno za drugo?Kako je moguce da joj je za to trebalo godinu dana zabavljanja?Da li sam za to vreme bio na pripravnickom radu kod nje?Da li je nasla nekog drugog?…

Zeleo sam da joj postavim sva ta pitanja,ali nisam uspeo,”operacija” je bila brza i precizna,tako da su pitanja ostala u mojoj glavi.Nisam se usudio da ustanem i da odem,potajno se nadajuci da je sve samo njena neslana sala i da ce mi se vratiti ali,…
Nedelju dana kasnije video sam Tamaru sa jednim kosarkasem Srema.Mora biti da je i on gledao kako me Tamara odjebala ono vece.
Proslo je tri meseca od tada a ja sam jos uvek tuzan.Sedim u sobi i citam knjigu mada,mozda je bolje reci,gledam knjigu,s obzirom da mi njen sadrzaj ne ulazi u mozak jer,misli mi stalno lete na nju,Tamaru.
Bilo je deset sati kada sam napokon odlucio da prestanem sa “citanjem”.Ustao sam sa kreveta i krenuo ka prozoru.Napolju je bila tiha,prijatna noc.Kisa je prestala da pada i u vazduhu se osecao miris nadolazeceg proleca.Osetih zelju da izadjem napolje,da prosetam.Bilo mi je potrebno da razbistrim glavu.
Nakon par minuta vec sam bio ispred zgrade.Krenuo sam ka centru.Besciljno lutajuci ulicama,osluskivao sam kloparanje kapljica,tek prestale kise,po liscu drveca,dok su se slivale niz krosnju.Opijao me zvizduk vetra kroz zanjihane grane.Toliko sam se utopio u ugodjaj da sam na trenutak zaboravio na sve brige koje su me mucile poslednjih mesecu.Ucinilo mi se da sam cak zaboravio i na Tamaru.
Iznenada,zacuo sam taktove prepoznatljive pesme.Zvuci su dolazili iz kafica pored kojeg sam prolazio.Refren te pesme me je podsetio na moju muku:”Ko mi tebe uze Tamara” od Djordja Novkovica.
Nisam mogao da poverujem da bas sada,kada ja tuda prolazim,ta pesma se proteze kroz noc.
Pevuseci reci pesme,usao sam u kafic,u kojem nikada do sad nisam bio.Iznenadio sam se kada sam video da unutra nema nikoga,cak ni konobara.Prisao sam velikom dugackom sanku,koji se protezao duz kafica i seo na barsku stolicu.Muzika je dolazila iz cd plejera,koji se nalazio iza sanka.
A tada,iza paravana se pojavio debeljuskasti covek.Predpostavio sam da je to konobar.Odmah sam narucio votku.
Cim mi je sipao pice,konobar se,iz nekog meni nepoznatog razloga,izgubio iza sanka,tako da sam ponovo ostao sam.
Naslonio sam se na sank i zagledao u jednu tacku.Tacka je,u ovom slucaju,bila flasa viskija koja se nalazila na polici iza sanka.Zadubio sam se u misli.
-Da li je slobodno ovo mesto?-trgao me prijatan zenski glas.
Zatecen,okrenuo sam se i ugledao lepuskastu,smedjokosu devojku prijatnog izgleda.Nisam cuo kada je usla u kafic,odakle se uopste stvorila,pomislih.
Devojka je na sebi imala crnu bluzu i suknju.Suvise svecana odeca za izlazak,drasticno je odudarala od ambijenta u kaficu.
-Slobodno je,samo izvoli-uzvratio sam pokazujuci na barsku stolicu pored sebe.Bilo je ocigledno da je mesto slobodno.Cak sta vise,ceo kafic je bio prazan.Njoj je ocigledno trebalo drustvo,pomislih.
-Izvini ako sam te uplasila-rekla je polako sedajuci na stolicu.-Da li imas upaljac?-upitala je.
-Zao mi je,ne pusim-uzvratih slezuci ramenima.
-Ne treba da ti je zao.Ja bih bila sretna kad nebih pusila-rekla je ljupko se osmehnuvsi.
-Nisam tako mislio.Zao mi je sto nemam upaljac da ti…-prekinuh recenicu kada ugledah siroki osmeh na njenom lepom licu.
-Izvini za salu.Nisam mogla da odolim-spustila je ruku na moje rame,kao da zeli da me umiri.-Moje ime je Tamara.
Na pomen tog imena osetih laganu jezu.Prvo pesma,a sada i devojka.Bilo je skoro isto toliko lepa kao “moja” Tamara.Suvise slucajnosti za jednu noc.
-Drago mi je,ja sam Bane-prihvatio sam njenu saku,koju je pruzila u znak pozdrava.
-Veceras ocigledno nije nase vece,Bane.Vidim da si i ti neraspolozen-rekla je,paleci cigaretu upaljacem koji je nasla u pepeljari na sanku.
-Mozda jos nije kasno da se situacija poboljsa,Tamara-rekoh namerno naglasavajuci njeno ime.Prijalo mi je da ga ponovo izgovaram.Okrenuo sam se ka njoj i seo licem u lice.
-Ko zna sta donosi noc?-uzvratila je nasmesivsi se vragolasto.
Seretskim pogledom sam odmerio njenu prijatnu pojavu.
-Da ti mozda ipak nisi malo zalutala u ove krajeve.Tvoja odeca je zaista lepa,ali pomalo odudara od ovog ambijenta.Sa takvim izgledom u takvoj odeci,ti bi sada trebala da pleses sa nekim princom,i da,tacno u ponoc izgubis cipelu bezeci niz stepenice dvorca.
-Oh,hvala na komplimentu…ja,u stvari,i dolazim sa jedne svecanosti.Doduse,nije bal na dvoru,nego svadba moje najbolje drugarice-zamisljeno se zagledala u daljinu.-Pobegla sam odande,jer mi je bilo tesko da gledam kako gubim najbolju drugaricu.
-Zasto bi njena udaja znacila da je gubis?Ona se samo udala-pokusao sam da je utesim,shvativsi da je potresena.
-Posle svadbe muz je vodi u Australiju-govorila je sa setom u glasu.-Osecam da je to kraj jedne ere u mom zivotu.
Tu nisam mogao da joj pomognem.Ipak pokusao sam da je oraspolozim.Sedeli smo u kaficu jos neko vreme,razgovarali o svemu i svacemo,bolje se upoznajuci.Bilo mi je prijatno u njenom drustvu,zeleo sam sto duze da ostanemo zajedno,pa sam joj predlozio da se prosetamo obliznjim Spormen parkom.
-Ulepsala si mi vece,Tamara-rekao sam joj dok smo krenuli niz betonsku stazu koja se protezala kroz park.
-I ti meni.Nisam mogla da predpostavim da ce se ovo vece zavrsiti tako lepo-uzvratila je,zanosno me gledajuci u oci.-Sa tobom se osecam tako prijatno.Imam osecaj da te poznajem godinama.
U jednom trenutku podigla je glavu i zamisljeno pogledala u zvezdama isarano nebo.Mesecevi zraci su misticno obasjavali njeno lepo lice.
-Sada znam odakle te poznajem!-rekao sam rukom joj pokazavsi da sedne na klupu kod koje sam se zaustavio.
-Odakle?!-rekla je spustajuci se na,imenima isaranu,drvenu povrsinu klupe.
-Ti si devojka mojih snova-pomilovao sam je po licu.
-Znaci,ti si taj!-rekla je,dok je prikriveni smesak titrao je na njenom lepom licu.-Ja sam se stalno pitala ko je taj muskarac koji me stalno zove u svoje snove?
-A sada te zove u svoj zagrljaj-rekoh te se nagnuh ka njoj i nezno poljubih u usta.
Tamara se primace blize,opasa ruke oko moga struka te me stegnu uz sebe,strasno me ljubeci.Nakon par prelazaka preko njenih usana imao sam osecaj da se tope ispod mojih.Puna,meka,medena klizila su nezno polako,strasno.Vec sledeceg trenutka nasi jezici se isprepletase,kao da se macuju ali blago,istrazivacki.
Spustih ruku na njenu sisu.Bujna,obla,cvrsta,savrseno se uklapala u moj dlan.Poceh polako da je milujem,blago je stiskajuci u saci.Ljubeci njene usne,obraze,polako se spustam na njen vrat.Neznim poljubcima prelazim duz njene meke koze,a zatim,moji zubi se nadjose na njenom uvetu.Poceh blago da ga gricakam,dok Tamara uzbudjeno uzdise od miline.Zavukoh ruku ispod njene bluze i zavukoh ispod grudnjaka.Blago milujuci njenu sisu podigoh grudnjak preko nje.Sada je poduhvatih onako golu i poceh da stiskam sa jos vecim uzivanjem.Drugu ruku gurnuh u njenu suknju te poceh da joj milujem straznjicu.
Tamara je disala sve teze,uzbudjeno me ljubeci.Rukama me milujuci po ledjima,njeni dlanovi su se spustali sve nize,sve dok jedan nije zavrsio na mom nabreklom kurcu.Pocela je da ga miluje preko pantalona,strasno ga stezuci u saci.
Izvukoh ruku ispod njenog grudnjaka te je stavih na njenu nogu.Milujuci joj butinu,zavlacio sam saku ispod suknje.Tamara se malo izmice od mene i poce da otkopcava moj slic.Gura ruku u moje gace i prihvata moj penis.Nezno ga steze,kao da se upoznaje sa njim,a zatim poce da ga drka.Sada moji prsti stizu do njenim gacica.Milujem njenu nabubrelu picku,dok Tamara polako siri noge.Zavlacim prst u gacice i nailazim na meke stidne dlacice.Prstom prelazim preko njih i polako ga zavlacim u picku.Tamara duboko uzdanu i jace steze moj kurac.Vrhom prsta dodirujem njen klitoris,blago ga draskam,praveci krugove po mekoj povrsini.Tamarini uzdasi su sve glasniji,uzbudjeniji,breca se kada ubrzam ritam mog prsta.Vec sledeceg trenutka,ona prestaje da me ljubi,dise sve teze,treba joj vazduha.Spusta glavu na moje rame i tiho jeca.Drka moj kurac sve brze,a odmah zatim isprekidani jecaji otimaju se iz njenih usana,dok dozivljava strastan orgazam…
-Uh,Bane…hocu da me jebes-rece,pohotno stezuci moj kurac u saci.
-Idemo kod mene-rekoh.Shvatama da je nemoguce da se jebemo u parku.Svugde oko nas je mokro od kise i nema gde da legnemo.
-Ne,hocu sad odmah-rekla je disuci isprekidano.
-Onda jedino na stojecki.Nasloni se na ovo drvo-rekoh,pokazujuci na stablo nedaleko od klupe.
-Cekaj,prvo me diraj dole-rece uzbudjeno,hvata moju ruku i stavlja je na picku.
Ponovo zavlacim prst u njenu picku,a zatim ga vracam na klitoris,draskam.
Tamara se pribija uz mene i poce da me ljubi.Iz ruke neispusta moj kurac,drka ga polako,steze blago,priprema ga za jebanje.
-Dobro je-rece u jednom trenutku.Odlazi do obliznjeg stabla i sakama se nasloni na njega,blago izbacujuci straznjicu ka meni.
Prilazim polako,zadizem joj suknju,svlacim gacice do kolena.Rukama se prihvatih za njene kukove,namestam svoje isukano koplje na otvor njene vlazne picke,a zatim ulazim.Tamara kriknu,noge zaklecase i ona klonu ka stablu.Cvrse se prihvatih za njene kukove,a zatim poceh da je jebem,ritmicki se nabijajuci u njenu pohotnu picku.Kada uhvatih ritam,jednom sakom poduhvatih njenu sisu a prstima druge napipah klitoris,te poceh da ga draskam.Tamaru to izludi,stenje ispod mene teskom mukom se odupiruci o drvo.Jeca izbezumljeno dok se sve brze nabijam u nju.Kroz tihu martovsku noc protezali su se zvuci kloparanja mojih jaja o njenu straznjicu.Zeleo sam da ovi trenutci potraju sto duze,zeleo sam da jebem Tamaru sto strasnije,iako nije “moja” Tamara.Sto sam jace jebao ovu Tamaru,sve manje sam zeleo onu Tamaru.Cak i u ovako strasnim trenutcima kroz glavu su mi se javile reci pesme,”Nije zivot jedna zena…”,a moji ubodi su bili sve snazniji,do trenutka kada osetih prijatnu jezu kako se proteze mojom kicmom,a zatim
poceh da svrsavam u Tamarinu picku.
Tek tada postadoh svestan cinjenice da sam Tamaru nabio uz drvo.Lica priljubljenog uz stablo,jecala je dozivljavajuci orgazam.
-Uh,aaaa…to mi je tako trebalo-stenjala je prstima grebuci neduzno drvo.
-Nemas pojma koliko je ovo meni trebalo…TAMARA.
“Ko mi tebe dade Tamara”,pomislih.”Ko god da je,hvala mu!”
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Barbara



Snijeg je zabjelio,noc se spustala na prstima tame,sve je licilo na pricu.
Nas mali grad,tonuo je u bozicnu atmosferu,vesele sijalice na krovovima kuca,toplina plamena iz kamina i ona u mojim mislima,gospodja Barbara.
Prijateljica moje majke,ta divna zgodna sarmantna gospodja plavusa (ofarbana)ali nema veze.Sve na njoj je stimalo mom ukusu,jer lozio sam se na starije utegnute dame.Jutro kao i svako obicno njih dvije popiju kavu i razgovaraju polako.Cim joj cujem glas,sav se napalim ali nikako nisam mogao nista vise osim misli u kojima sam joj lizao picku i jebavao je do ludila.Sanjario sam o njenim oblinama,kad god bi zatvorio oci dolazila je u providnoj spavacici,onako obdarenih grudi,kurac mi se dizao do drkanja,morao sam.Te plave oci i topao glas,onako izazovan plitak,usne kao stvorene za pusenje.Zamisljao sam je kako mi jase kurac i jebe se u ritmu njihanja njenih grudi.Cesto sam jebavao djevojke a mislio na Barbaru.Tako sam uzivao,bilo mi je puno ljepse kad mislim na nju,rasturao sam djevojke a mislio na nju,neznam kako da to objasnim ali Barbarino tjelo plovilo je mojim mislima kao stara Galija.Uvijek je nosila suknje,nekad malo krace,kad bi sjela na trosjed,sjevnula bi njena bedra,s kojih nisam mogao da skinem oci,ostajale su kao kaput na vjesalici.
Uvijek sam je posmatrao sa pozudom,skidao je pogledom,kad bi se mama udaljila,gledao sam je u oci i polako spustao pogled niz njeno tjelo,kao da ju pipam ocima.Primjetio sam da uziva u posljednje vreme u mojim pogledima.Ali ostajala je smirena i kulturna kao i uvijek.

Mario!Molim Barbara.
Dali bi mogao da pomognes mom suprugu oko bozicne jelke,visoka je pa da mu pomognes da je nastima i okiti?
Svakako dali trebate jos nesto,upitao sam ju?Nasmijala se blago,u tom trenutku moja majka ulazila je sa kavom u sobu.Recite kad treba Barbara.
Nema problema Mario,nazvace te on danas,jer vec kasnimo sa kicenjem.A prekosutra je Bozic.
Krenula je kuci,da vas ispratim upitao sam ju?Na cudjenje moje majke.Izasao sam za njom,kretala se ispred mene,njihajuci bokovima,guza,tjelo,palila je parket za sobom.Uzivao sam u svakom tresku njenih guzova.Zelim vam ugodno poslije podne Barbara,hvala Mario i ja tebi isto.
Nakon nekoliko sati telefon,Mario,telefon za tebe mama me zovnula.Bio je to Gospodin Franjo muz od Barbare.Jedan stariji gospodin,bivsi pilot za putnicke avione.
Mario kako si upitao me?
Super gospodine Franjo,kako vi?
Nije lose,nego Barbara mi rekla da si se ponudio da nam pomognes oko jelke.
Jesam,nema problema.Dobro onda dodji do nas da to napravimo,doci cu za pola sata.Hvala Mario pa se vidimo.
Pozvonio sam,Barbara je otvorila vrata,izgledala je carobno,doterana i nasminkana,utegnuta,grudi su joj stajale utegnute grudnjakom kao jabuke.
Toplim seksipilnim glasom,udji Mario.
Svaki moguci trenutak,pogledom sam je skidao,samo da Franjo neprimjeti.
Stavljala je kuglice a ja na malim ljestvama taman kroz njen dekolte,pogled se utapao u njenim grudima.Nisam mogao da kontroliram svoje emocije,kurac mi se dizao i spustao nekoliko puta.Vec umoran Franjo,sjeo je u fotelju,a nas dvoje nastavili smo sa kicenjem te visoke do plafona jelke.
Telefon je zazvonio.Franjo javi se rekla je Barbara!
Razgovarao je s nekim,cuo sam da spominje kartanje.Barbara,zovnuo ju je,znas veceras je kartanje kod nasih prijatelja.Ja nemogu Franjo vidis da smo poceli kititi jelku,idi ti ako hoces,ja cu doci malo kasnije.
Znas Mario,izvinjavao se,ma nema veze cika Franjo,samo vi idite a ja cu sa tetom Barbarom da zavrsim kicenje.
Nakon pola sata otisao je na kartanje.
Onako u mislima sam sam sebe nagovarao,da pocnem neku temu sto ka seksu vuce.Jesteli se umorili Barbara,sjednite malo.Silazeci sa ljestava na zadnju precu isimulirao sam mali pad,onako slozio sam se na pod da privucem njenu paznju.Uplasila se jako,pomagala mi da se dignem,a ja sam ju zagrlio,ustajuci se licem sam skroz usao u njen dekolte.Mirisala je na skupi parfem.Mario oh Mario jesili dobro?Jesam samo malo da se odmorim,joj malo mi se vrti u glavi.Hoces da zovem hitnu pomoc?Ma ne,bice sve u redu.
Zagrlio sam ju i poljubio ravno u usta,iznenadjena pogledala me,a ja sam uh rekao,oprostite Barbara htio sam vas poljubiti u obraz zbog brige koju pokazujete.Sutila je sjedeci kraj mene,polako sam ju pomilovao po nogama,sve dublje sam turao svoju ruku,zazmirila je i lagano uzdahnula.
Poljubio sam ju ponovo u usta,ovaj puta duze koristeci jezik,prihvatila je igru.Ali nekako se pomalo tresla.Zena je to 52-e godine,koja je tonula u nesto sto nije ni sanjala.Ruka mi je kliznula niz njenu nogu ravno prema njenoj picki,koju sam jedva cekao da dodirnem.Kad sam ju dodirnuo,uzdahnula je jako,vec je bila malo mokra.Uzeo sam joj ruku i stavio sebi na dignuti kurac.
Odma ga je pocela milovati.
Joj Mario stani,joj sta mi to radimo,izgovorila je uplasenim glasom.
Ustala se i sredila,uh joj nemozemo ovako uh,sta ja to radim,moze Franjo da naidje.Idi zakljucaj vrata rekao sam joj tiho na uho.Poslusala je,zeljela se jebat ali bojala se.Ugasila je svjetlo samo sijalice sa bora obasijavale su prostor.Skidao sam ju brazo,na podu u tren oka bili smo goli,gledao sam ju kao zelju,izgledala je bas onako kako sam mislio.Ljubio sam ju brzo,silazio niz njeno tjelo na grudi pa dole na mokru picku,rutava je bila i cista,cijeli jezik sam stavio u nju,vrisnula je od uzbudjenja.Nastavio sam da ju lizem,sva je drhtala.
Podigao sam se i uzela je za kurac,tako ga je njezno ljubila i sisala.Isto tako i jaja je lizala.Cini mi se da je bila zena za seks i u ovim godinama.Skoro neiskoristena,jebavana jednom sedmicno a sada jednom mjesecno.Picka je bila mala i tjesna dok sam turao prst u nju.
Legao sam na nju i stavio ga u picku,ulazio je polako,mic po mic.Primala ga je sa strascu.Stiskao sam joj grudi,ljubio je.Jebavao sam ju onako strasno,uzivao sam u svakom prodoru u njenu picku koja je gutala moj kurac sa zeljom.Okrenula se odozada,stavio sam ga unutra,pocela je da mrda guzom i da se nasadjuje na veoma mlad i tvrd kurac.Stenjala je uzdasi su bili sve jaci i brzi.Uhvatio sam ju za kukove i poceo jebavati malo snaznije.Sve jace je stenjala.Zastao sam,bojci se da cu svrsiti.Malo smo se milovali i onda sam ju poceo jebavati pravo.Dignuo sam joj noge na ramena,ulazio je do kraja,vristala je nije mogla tako dugo.Joj Mario joj stani joj.Stao sam skinula je noge sa ramena.zaboljelo me unutra,dosta ti je velik kurac a ja se nisam jebavala dugo vec.Imam seks jednom na mjesec znas,Franjo ima 63-i god.Nema problema,sjedni na njega i jebi se polako kao god hoces rekao sam Barbari.
Pustala ga je u sebe bas koliko joj je trebalo,njezno vrtila je kukovima i guzom da ti se pamet zavrti.Onad je sjela i pustila ga cijelog,zastenjala jako i nastavila da se jebe,masuci kosom osjetio sam veliku toplinu u unutrasnjosti njene picke.Stenjala je sve dublje,ulazio je jako brzo u nju,svrsavala je bucno,uz nekoliko vrisaka i pojedinacnih nabijanja na kurac,oznaciolo je ugodno svrsavanje te zgodne zene.Jos jos,rekao sam,tako sam i ja blizu.Poslusala me,uh sto se tada ljepo jebavala,dala je sve od sebe.
Milovao sam joj grudi dok se ona starla za moj kurac,koji se topio u njenoj picki,poceo sam svrsavati,pritiskao sam joj ramena prema dole,zeleci duboko u njoj ostaviti tragove svoje sperme,punio sam je kao flasu.Kad se ustajala sa mene,sperma je curila iz njene picke,iznenadjena rukom ju malo zacepila i nestala u hodniku prema wc-u.Lezao sam na podu,gledajuci u mog junaka koji se polako spustao zadovoljni obojica,cekao sam Barbaru.
Vratila se sa malo papira u ruci kojim je obrisla njezno moj kurac.Onako obrisanog stavila ga u usta i njezno posisala.Zazmirio sam i utonuo ponovo u taj predivni osjecaj.Na njeno cudjenje a moje odusevljenje ponovo se dignuo.
Joj Mario,on se dize,a ja nemogu sad vise na njega.Ali moze on u tebe rekao sam joj.Nije odgovarala.okrenuo sam je odpozadi i zavukao ga u vec spremnu picku iz koje je curila moja sperma.
Sav je nestao u toj predivnoj tjesnoj picki.Prihvatila je igru i lagano pocela da mjesa guzom,to me lozilo kao nikada do sada.razvaljivao sam Barbaru,stenjala je svaki sekund tonula u boje ljubavi koje su sa malih sijalica obasijavale njene grudi,svjetlila je na mom kurcu kao najljepsa jelka u mom zivotu koju sam kito nabijajuci kurac u nju.Dugo smo se jebavali,do znoja koji je klizio niz nasa tjela.Daj da sjednem na njega,zajahala me pravo,usporenim pokretima pa sve brze,poceli smo zajedno svrsavati,bilo je preljepo.
Kasnije zavrsili smo kicenje jelke.
Otisao sam kuci a Barbara neznam jel otisla na kartanje.
Sutra dan moja majka je otisla kod Barbare.Kad se vratila,rekla mi je da smo divno okitili jelku i da je Barbara jako sretna zbog toga,znam rekao sam.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
Strina Belma


cao svima evo da se i ja javim da ispricam svoju pricu.Zovem se to sad nije bitno zivim u jednom manjem gradicu u BiH.Od kako sam poceo da drkam zamisljam svoju strinu to je zena 35 godina malo punija vecih sisa, a tek usta kakva ima jednostavno lozim se na nju.Posto sam cesto kod nje i amide bila je slobodna pokraj mene nije imala djece.Ja sam koristio svaku priliku da je gledam dok radi po kuci kad se sagne ispadnu joj grudi velike bijel ured citave ili kad bi sjedi izviri joj noge iz haljine ali nisam nista smio poduzeti.Amida je bio stariji od nje nekih desetak goina i cesto je bio na poslu gotovo stalno je radio.Posto sam mu bio jedini bratic cesto bi isao s njim da mu pomazem u poslu imao je prodavnicu i tako bi stalno bio s njim,kad bi ostali malo duze na poslu ostao bi kod njih da prenocim.Jedan dan dok sam isao kuci ugledao sam strinu kako izlazi iz nekog automobila i pri izlasku je poljubila nekog nepoznatog muskarca ja sam tada prosao pored nje i rekla je da nije to sto ja mislim i rekla mi da nista ne govorim amidi ja sam rekao ok.Jedan dan sam otisao s anidom na posao i rekao mu da moram kuci glava me boli on mi je rekao evo ti kljucevi idi odmori se kod mene posto je njegov stan bio blizi.Usao sam u stan a strina je lezala u na kaucu u kucnoj haljini ugledal me je i rekla da sjednem kod nje.Haljina joj se podigla povis koljena onda je ona rekla da sjednem kod nje i prebacila nogu preko noge primjetila je da je gledam i pocela maziti noge rukama a ja nisam mogao da doem sebi kurac mi se nenormalno digao sto je ona morala primjetiti.Pocela je pricati u vezi onog poljubca ja sam tada odlucio da je ucjenim pa kud puklo da puklo rekao sam joj da cu reci amidi ako i mene ne poljubi uzela me je za ruku i stavila je na svoje noge i rekla mi uzmi me tvoja sam i pocela je da me ljubi kao nko do tad gurala mi je jezik u usta sve do grla:ispocetka sam se osjecao grozno sta radim ali kad je skinula halhinu ugledao sam njene grudi i prepusti se strastiNisama mogao da odolim njenim grudima koje su bile velike bijele s malo povecim bradavicama bas onakve kakve sam zamisljao.

Sjela mi je u krilo i stavila sisu u usta bila je prelijepog ukusa sisao sam je lizao grizao ko malo dijete onda mi je ona otkopcala hlace i pocela da miga pusi nista nije govorila samo ga je stavila u usta i pocela pusiti lizala ga je kao niko isjusno cas bi ga stvila citavog do grla cas vadila i lizala samo glvic bacio sam je na krevet i skinuo gace tada sam ugledao najlepsu picku u zivotu imala je povis samo tanku liniju dlaka sva je bila vlazna poceo sam da je lizem da pijem njene sokove zabijam jezik u nju tada sam cuo prvo njeno stenjanje sva se tresla onda sam joj rasirio noge i stavio sam joj svoj naoaljeni kurac koji je bio neke srednje velicine nekih 18-19 cm usao sam veoma lagano u nju i poceo da je nabijam prvo polako pa sve brze i jace ona je stenjala i govorila od kad o ovome dugo masta govorila mi je da je zeljna jebanja jer tvoj amida me jebe jednom ili ni jednom sedmicno onda je ona bacila mene na kauc i popela se na mene i nabila na kurac a ja sam joj lizao sise koje su bile prelijepe poceo sam je lagano grickati bradavice sto je je jos vise palili i pocela daa skace na mene bio sam blizu vrhunca a i ona rekao sam da joj zeli svrsiti sto je ona rekla da nije nikad da ne zeli skinuo sam je sa sebe i primako joj glavu kurcu prvo njie htjela da otvori usta a ona sam joj ga naglo zabio u usta i nabijao joj ga drzao sam joj glavu i poceo da svrsavam u usta nisam ga vadio dok joj nisam sve istresao o usta zagrcnula se i pocela da pljuje spermu po cilimu.rekla mi je da nisam normalan sta sam joj uradio i pohotno se nasmijala uzela kurac pocela da ga pusi nije mi dugo trebalo da se ponovo digne tada mi je rekla da zeli probati u guzu da a primi jer nije nikad do sad previla se preko stola i rekla da radim sta zelim poceo sam joj lizati supak koji je bio navlazen sokovima iz picke stavio sam joj kurac u usta da ga nvlazi i onda joj ga prislonuo uz supak jedva sam ulazio u nju glavic je jdva usao u nju i onda sam joj ga zabio do kraja ona je vrisnula od bola pocele su joj suze niz lice ali je govorila da je nastavim jebati pocela je se sama nabijati nisam dugo izdrzao svrsio sam u nju ona nije mogla da stoji na koljenima samo je pala na pod sva se tresla i rekla mi da izadem iz stana.obukao sam se i tisao kod amide kad sam ga ugledao bilo me je stid sramota sta sam uprvo uradio on me upitao jeli mi bolje i sta radi strina ja sam rekao da sam sad ok a strina ma nist gleda tv sprema rucak.Kad smo zavrsili s poslom amida me pozvao na veceru nisam odbio jer dsam se bojao da ne posumnja nesto kad sam usao u stan strina je rekla opet ti i samo se nasmijala sjeli smo za sto da veceramo a ona je pocela da me dira nogama ispod stola.Od tada koristimo svaku priliku da se pojebemoZnam da nije fer prema amidi ali mi je ona zaprijetila ako je ne jebem da ce mu sve reci nisam se puno bunio.Pozdrav svima
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95 8gb
kuma slavica


Kuma Slavica je imala reputaciju prilično vesele ženske… Osobno znam nekoliko muškaraca s kojima je prevarila kuma Mirka. On je sve znao, ali se nisu razveli. Držali su ih Ivana i Antun, njihova djeca. Kuma Slavica je prosječan komad ženske, ali joj stvarno iz očiju viri ona stvar. Plava kovrčava kosa srednje dužine, izražajne crte lica, niska, srednje velikih sisa i malo naglašenije stražnjice, u tim godinama prilično vitka (49, da vas uputim)… Kuma Slavica je vrlo glasna i puno priča… Kuma Slavica mi je išla na kurac… Ovog puta - doslovno
Nemam pojma kako, zašto i gdje… Ali netko je nekome bio kum, pa smo se tako međusobno zvali. Iako očito nismo bili neki bliski kumovi, jer bih znao. Nije važno…
Prije nekoliko godina “kumovi” su započeli graditi još jednu kuću za Antuna… Slučaj je htio da se njihovo gradilište nalazi točno preko puta našeg (da, i mi smo gradili još jedan objekt). Uglavnom, ljeto je, početak srpnja, i prilično je vruće. Učvršćujući tko zna kad i gdje započeto kumstvo, dogovorili smo se za uzajamno pomaganje, no nekako se više radilo kod njih… Kuma Slavica je s mojom starom uglavnom kuhala, a mi smo radili… Raznorazni majstori su odmah bacili oko na kumu, koja je nerijetko trčkarala uokolo u kratkim lanenim hlačicama… Moram priznati da je do tad uopće nisam smatrao nekom seksi ženskom… Bili su mi smiješni njihovi komentari kad ih ne bi čuo kum Mirko… Ali, kako su dani prolazili, sve sam češće potajno bacao pogled na njenu guzu i noge… Posebno me čudilo to što sam sve više osjećao uzbuđenje na njenu, godinama malo nagužvanu kožu na nogama ispod guze… Ali me u stvarnost uvijek vraćao onaj osjećaj grizodušja, “ma neee…”. Ubrzo sam otkrio da je bio lažan…

Bio je radni dan, kuća taman sazidana, ali ne i završena i trebalo je očistiti sav višak materijala, daske i ostalo sa gradilišta… Naša gradilišta bila su zadnja u ulici, koja je niknula usred brojnih livada i polja nadomak Zagreba… Kako nisam imao pametnijeg posla, ponudio sam se za posao… Poslijepodne je, vruće ko vrag, imam samo kratke hlače i majicu bez rukava… Radio sam neko vrijeme i baš sam iza kuće, kad začujem da netko dolazi autom… Bila je to kuma Slavica… “O, pa ti si stvarno vrijedan…” i ostale gluposti, “došla sam zaliti deku, budem ti ja pomogla, Mirko nešto prčka doma, kako je danas vruće…” bla-bla… Fakat je bila naporna… Ipak sam je šacao dok je u rukama vrtila crijevo s vodom, okretala ga je kao da se igra s najvećom kurčinom na svijetu… Naravno, crvene lanene hlačice i uska majica bez rukava, na nogama tenisice… Stalno nešto trkelja tamo gore… Odjednom se prodere “jooooooj, pošpricala sam se cijela…” Fakat, jasno joj vidim bradavice koje se ocrtavaju ispod mokre majice… Stvrdnuo mi se k’o kamen… Spušta se niz stepenice, gasi vodu i zove me iznutra… Ulazim u polumrak tek sazidanog objekta, “čuj, daj mi posudi svoju majicu, ti si ipak dečko, a moja je skroz mokra…”. Ugledam je okrenutu leđima, bez majice… Progutam slinu, osjetim još veću toplinu među nogama… Skinem majicu i pružim joj… “Hvala ti, baš si zlatan…” Fuck, baš me napalila… Pokušavam srediti misli, nastavljam raditi oko kuće, ona stalno prolazi, pomaže mi, uglavnom priča bez veze… U jednom trenutku kaže “joj, moj Mirko stalno radi, on uopće nema vremena za nas… Ivana i Ante nikad nisu imali pravog oca…” Ali zato si ti imala prave jabače, mislim si i opet se rajcam na kumu… Zamišljam kako se jebe s nekim od njenih ljubavnika… Tko zna gdje se sve karala… U autima… Hotelima… Vikendicama… Feštama… Na gradilištima?! Jebote, kako mi je tvrd!!

Onda kuma Slavica kaže “mi smo se stvarno danas naradili, idem nam ja po neko osvježenje”, kažem “a-ha”, gledajući u njezin dekolte koji se tako lijepo vidi u mojoj malo većoj majici s v-izrezom… Nakon par minuta vraća se autom s nekoliko piva. Malo kasnije već sam lagano omamljen kombinacijom tekućine i jakim suncem… “Kako je vruće…”, govori i prislanja orošenu flašu na dekolte, trljajući je, “tebi nije?”. Ma je, kuma Slavica, pogotovo jednom organu… Moram “iza kuće”, i dok se tako olakšavam, mislim o govoru tijela koji mi kuma Slavica šalje svakim svojim pokretom… Odjednom upada u kadar i ja ga brzo trpam u boxerice, ona se smije “ha ha, pa šta to skrivaš, kao da nikad nisam vidjela…” Da vidjela! Traži kao neku lopatu, okreće se svud oko sebe, saginje među naslagane daske, “pa gdje su je stavili…” i kita mi je opet tvrda. Odlazim ponovo u kuću, sjedim na gajbi, dolazi kuma i trčkara uokolo… Ne prestaje pričati… Sad je već preočito da me zavodi, saginje se često i svaki put joj jasno vidim obrise pičke, zarobljene gaćicama i hlačicama… Ovog puta saginje se točno ispred mene, osnažen hrabrošću koju mi je podarila piva pomislim “šta bi sad bilo da je primim za pičku”, ona naravno trkelja nešto, “ma ’ko ga jebe” pomislim, dižem se naglo i plasiram joj dlan među noge. Ona iznenađeno podvrisne, naglo se ispravi, okrene i odvali mi šamar. “Pa ti si bezobrazan!!”. Nisi smjela! “A ti kurva…” Uzvratim joj šamarčinu, ona zatetura širom otvorenih očiju, nasloni se na zid i stavi ruku na lice. Priđem joj, ona me fiksira iznenađenim pogledom. Krenem glavom prema njoj, prestrašeno ustukne, pokušavam je poljubiti… “Ti nisi normalan…”, opire se (samo riječima), “nemoj, ne dam ti…”. Konačno uspijevam zalijepiti usne za njene, još nešto mumlja, a onda prihvati moj nadirući jezik, koji joj zavrtim po ustima… Jezik joj je tako prokleto topao, dah gorak… Počinje megrliti rukama, osjećam njezine ruke po golim leđima, sise koje su se prilijepile uz mene… Koljeno joj plasiram među noge, jebote kkao je meka i vruća… Ubrzava poljupce, milovanje rukama, zadihuje se, sve više mijesi guzom i trlja pičketinu na moje koljeno, zakleo bih se da je već mokro. Podvlačim joj ruke pod majicu, koža joj je meka, prvi put na ovaj način dodirujem stariju ženu i totalno sam lud… Ništa me više ne može zaustaviti… Čak ni njezino naglo odmicanje “Ne smijemo…” kad joj pritisnem sise. Samo pojačavama nalete… Ne prestaje me žustro ljubiti i dirati, stalno izbacujući “nisi normalan… nemoj… neeee…”, što me samo još više raspaljuje. Zabijam joj ruku u međunožje, stenje kao prava kurvetina, pritiščem u dlanu vruću pičketinu, srce lupa k’o ludo. “Neee… ahhhh… ne smijemo…”. Zašto ti je onda ruka na mom kurcu? Pritišće ga i mijesi preko bermuda, brzo povlači ruku gore-dolje, gnječi mi jaja… Hoćeš ga, kurvetino, kao što nijedan do sad nisi… Zato jer je “zabranjeno voće”… Kao i ti… Zavlači mi ruku u boxerice, “mi nismo normalni…”. Oho, sad MI?! Drka ga žustro unutra, uzbuđeno diše “kako ti je tvrd… i velik…. mmmm….” Cijeli dlan mi nije dovoljan da obuhvatim tu pičketinu, osjećam kako je vlažna po koži na nogama… Sad je vrijeme da ti jednom za svagda začepim ta usta. Vadim kitu van, jedva je čekao da ga oslobodim… Guram kuminu glavu prema dolje… “Nemoj… neee… ahhhh… kako je velik”, bezuspješno se brani i spušta pogled, a onda i glavu prema njemu. Dok čuči preda mnom, osjećam njezin topli dah na vrhu, žustro ga trpa u halapljiva usta, mumlja neprekidno nešto. Naslanjam se na zid, širim noge i malo se spustim… “Mmmm… da Mirko zna… zašto… mi to radiš… mmmm….”, uspijeva brzo promumljati… Primam je snažno za kosu na vratu. “Puši”, nabijam joj kurac u usta. Kako udate žene dobro puše… Pogotovo kume! A glume da su svetice… Gnječi mi jaja. Osjećam pritisak, mogao bih uskoro prsnuti, ali ne želim još… Vadim ga, “neeemoj… daj mi gaaaa….”, gledam u njezin dekolte opaljen suncem, tako bi se rado izdrkao na njega… Pridiže se, ne odvajajući se od mene, zarijem joj jezik u usta, ljepljiva su iznutra… Opet joj pritišćem sise, ne vjerujem šta sve sad mogu napraviti toj pičketini… Naplatit ću ti sve rogove koje si nabila Mirku… Nasrćem na nju, ona je sve zadihanija, gotovo padamo na pod, “tamo… tamo…”, povlači me za sobom prema stolu u drugom dijelu sobe, ne prestaje me ljubiti i milovati, sjeda na rub stola. Širi noge meni, kao što je širila tko zna kome sve… Lud sam od pomisli na to, ljubim je, jednom rukom joj gnječim pičku, tražim šlic, povlačim ga dolje… “mhmmm… daaaa… daaaa…”, oho, od kad je NE postalo DA?! Pod prstima osjećam dlačice, ona širi noge još više, ječi i pada na leđa. Napipavam vruće, mokre usne, uvaljujem prst među njih, bura njezinih uzdaha, kao da je ranjena… Povlačim njene hlačice prema dolje, olakšava mi vješto zadižući noge (koliko je to puta radila…), padaju na pod zajedno sa mokrim, pamučnim gaćicama… To je dakle ta kurvinjska pičketina koja je primila sve te kurce… A sad će i moj… “Daaaa…. daj mi juuu… daj mi tvoju batinu…”. Kuma Slavica je prava nimfomanka… Protrljam ruku nekoliko puta gore dolje po velikoj, dobro razrađenoj brazdi, jebote kako je mokra, to još nisam vidio… Već mi je u ruci, gledam njene plave oči, jeftino sjaje dok me neprekidno moli da joj ga zabijem… Primam je ispod, za guzove, privlačim je k sebi… Hvatam karu i namještam na ulaz, još je malo podvučem i nabijem… “Daaa…. jebi meee… aaaaaahhhh….” Odlučujem polako… Ali žestoko… Znam da će je to potpuno raspomamiti… Vadim ga do vrha… Pričekam trenutak… I onda zabijem…. “Aaaaahhhh….” Još jednom… I još… I još… Nabijam malo brže… Stol se svaki put zatrese… Kuma svaki put zaječi… Još brže… Pizda je toliko mokra, mljacka onako kurvinjski… “Daaa.. Daaa… “, uzdasi su joj sve kraći, prate moje nasrte, “jebi… meee… jeee… biii… aaah… aah”, sad je već skroz brzo, još samo malo, jaja mi lupaju po njezinoj velikoj guzici, proždire me halapljivo dok joj se cijelo tijelo trese u ritmu jebanja, “Kurvoo… kurvoo…”, odgovaram joj, gledajući kako si zatvorenih očiju gnječi sise ispod majice… Ne mogu više, zabijam joj prste u guzove i… Prasak!! Jebote, pa ja svršavam u nju! Ma ’ko ga jebe… Čuva se ona toga sigurno… Kako je jebeno dobro….. Ona ječi poda mnom, privila me skroz na sebe, mumlja dok mi kruži jezikom po ustima i pritiska nogama guzu… Dišem duboko, znoj se slijeva s mog tijela, ona je sva ljepljiva… “ludi… ludi smo… nismo smjeli… nismo… lud si…” Sad sam ja lud!? Kurvetina, definitivno kurvetina…

Dok ležim tako na njoj, sam se sebi čudim kako mi se uopće nije smanjio… Još je u njenoj pički… Stalno se meškolji, ne otvara oči… Vjerojatno nije svršila, kučka… Miluje me po leđima, pomiče se lagano naprijed-nazad… Osjećam njezine dlačice na trbuhu… To me počinje uzbuđivati… Pomaknem se malo naprijed, “mmmmm…”, zaječi, odobravajući… Malo ga izvučem, ona prostenje, pa se opet pomaknem naprijed… Osjećam joj prste na leđima, topli dah na uhu, napaljuje me to… Ponavljam taj spori ritam, mijesi svojom kurvinjskom guzicom poda mnom… Hoće da je opet pojebem… A nisam ni ja daleko od te ideje… Ubrzavam ritam, sad je ponovo u full size-u, kako je dobro u toj toploj, izjebanoj pički… U kojoj je bilo najmanje 5 različitih kuraca za koje znam… Što me ponovo raspomamljuje… Pridižem se, oslanjam na ruke, gledam je ravno u oči, “daaa… mhmmm… daaa…”, govori sasvim drugačijim glasom od onog gotovo kreštavog, koji mi je uvijek išao na živce… Ovo je bio glas izjebane kurvetine… Opet joj nabijam jako, ali polako… Svaki put malo zaokružim njime… Iz nje curi, po guzovima niz noge, koje joj vise preko vrha stola… “daaa… jebi me… jebi… svoju kumu… moj mali… brže… brže.. daaaahh…”. Sad ćeš vidjeti brže… Naglo ga vadim, dođe mi da joj zabijem cijelu šaku u pizdu… Iznenađena je, izgleda tako jeftino samo s majicom i tenisicama, pridignuta na laktove, malo naborane kože i velike rascijepljene pičketine ispod malobrojnih, svijetlosmeđih dlačica… Stojim ispred nje i lagano ga vrtim u šaci… “Zločest si… vrati… vrati mi ga… “, govori, a ja se smješkam i navlačim kožicu prema dolje koliko god mogu, da ga što bolje vidi… “velik… kako je velik… daj mi ga…”. Ispustim ga iz šake, zatrese se… Jebi se, kurvo… Ionako ćeš sutra naći novi… “Moli…”, kažem joj, “šta…?!”, “moli” ponovim glasnije, zbunjena je, ali govori “daj mi gaa… daj svojoj kumi…”, “MOLI!”, prekinem je, “molim… molim teee… daj mi… daj mi kurac…”. Kako si patetična, diraš si besramno tu nezasitnu pičketinu, najradije bih te snimio i pokazao Mirku… I djeci… Joj, kako bih ti pojebao onu tvoju kćer… Ivanu… Koja je izašla iz iste ove pičke… Sigurno će biti ista kao ti… Treba te razjebati… Jednom zauvijek… “Okreni se”… Opet se iščuđuje, pretvara… “Okreni se!”, ponovim, sad prihvaća sa smiješkom, pogađajući što smjeram, ustaje se i okreće mi svoju guzicu, oslanjajući se rukama na stol. Namreškana, ali začuđujuće izazovna za te godine učvršćuje mi kurčinu pri samom pogledu na nju. “tako… tako voliš?… baš si zločest dečko…”, blebeće. “Raširi ih”, ona se malo sagne i razmakne. “Još”, prilazim joj, još se više nalakćuje na ruke i razmiče noge, jebote ne mogu vjerovati da mi se kuma Slavica naguzila… Kako su joj butine vlažne od picinih sokova, tu je negdje i moja sperma, mislim si… Sad ćeš vidjeti jebačinu! Gurnem je prema stolu, laktovi se razmaknu i ona padne, priljubivši tijelo uz stol. “Aaah!!… Nisi normalan…” Primim je za guzove, debeli su i meki, jako ih razmaknem, prostenje od boli… Miris pičke mi je duboko u nosnicama, pomiješan miris znoja i ocvale pičketine, koja se još uvijek može ovako navlažiti… Tko zna koliko puta je dobila u guzicu? Ma ’ko ju jebe, ubadam ga duboko u pičku, ona zastenje glasno, “aaaahhh… boli… boli me…”, pa i boljet će te, kučko… jebem je u sve jačim naletima, batina joj lupa o stijenke maternice, stol se trese, ona podvriskuje, pokušava bezuspješno odignuti glavu od stola… Primam je za bokove, kontroliram ubode, jebote koji miris pičke, totalno je jak… “aaahh… ahh….. jebi… jebi me…”, pa to i radim kurvo, jebem je dugo i žestoko, mogao bi nas možda netko i čuti, ma boli me kurac… Znojno tijelo mi udara o njenu znojnu guzicu, izluđuje me taj zvuk… Nabijam joj kurčinu najjače što mogu… Još jače!! Uzdasi su joj na rubu plača… Jesu li te ikad tako jebali?! Osjećam kako se pritisak penje, rukama se drži za rubove stola, sad je već totalno brzo, eksplodirat ću, ahhhhhhh!!!…. Ona stenje poda mnom, vrti debelom guzičetinom, i ti si svršila, kučko, znači moguće je u tvojim godinama!? Iscjedim sve što mogu iz njega, vrtim po njoj, a onda ga izvučem i sjednem na klupicu pored stola… Ona još uvijek nerazgovjetno mumlja… Diše duboko, kao uostalom i ja… Gledam je onako izjebanu… Iz pičke joj se cijedi niz butine… Jedna peta viri joj iz tenisice… Gledam u tu petu, onako smežurana vraća me u stvarnost… Pa ja sam upravo pojebao kumu Slavicu!! Dižem se onako zadihan, navlačim bermude. “Pozdravite kuma Mirka”, kažem joj izlazeći. Mumlja nešto, čujem kako se pridiže dok odlazim do svog auta.

Kumu Slavicu jedno vrijeme poslije toga nisam viđao. Pomoć im ionako više nije trebala, a ja sam otišao na more. Kad je nova kuća bila gotova, kuma nas je pozvala na kavu. Bila je prisutna cijela njena i moja obitelj. Ona se ponašala kao da ništa nije bilo, a ja sam se samo značajno smješkao svaki put kad me pogledala, prisjećajući se šta se na tom mjestu odigralo prije nekoliko meseci
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 128 129 131 132 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:48:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.