Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:59:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 125 126 128 129 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575188 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Ujko i ja (4 dio)

Nakon ovog dogadjaja na balkonu bilo je jasno da su me svi jebali, samo oni o tome medjusobno naravno nisu razgovarali. Svakog je pomalo bilo sramota, ali isto tako im je bilo super, a i meni morama priznati, tako da o tome nismo govorili. Ja sam i dalje glumila nevinasce pred svima, no, dzavo mi narano nije dao mira i cekala sam sljedecu povoljnu priliku za jebacinu. I oni. Ujko pogotovo. Pratila sam ga kako bulji u moje sise i ukazala nam se prilika.
Tavan na vikendici bio je njegovo omiljeno mjesto. Tamo se nalazila biblioteka i on je tamo uvijek nesto citao, pisao i imao je svoj mir, kako je on to znao reci. I te subote se tamo povukao, jer nije imao volje ici na jezero sa drugima. Ja sam prvo rekla da cu ici, ali kad sam cula da on nece i ja sam se predomislila. Cekala sam da svi odu i onda sam dosla na tavan. Imala sam mini roza ljetnju haljinu na bretele. Ispod haljine nisam nosila nista, pa cemu? Krenula sam u jebacinu, a onda je svaka garderoba viska. On je sjedio u fotelji i citao i nije ni primjetio kad sam dosla i polozila glavu u njegovo krilo. Prvo se lagano trgnuo no nakon prvog soka nije nista rekao. Cekao je. Osjetio je moj dah na krilu i poceo mu se krutiti kurac. Osjetila sam ga. Znala sam da ga palim i uzivala sam u tome. Prinjela sam usta njegovom ukrucenom krucu koji se nazirao pod kratkim zutim pantalonaia. Moj topli dah prolazio je kroz tanko platno pantalona. Mazno sam ga upitala:
“Da ga malo ljubim?”

On nije nista rekao samo je drhtavim prstima otkopcao hlace i izvukao majstorski primjerak. Znala sam da mu nece trebati puno. Iako je mator bio je super brzo popaljen. Polako sam ga uzela u usta. Uh, pa to je bilo za udavit se. Nisam tacno znala sto trebam raditi, ali on mi je vec pomogao. Uhvatio je moju glavu objema rukama i poceo je lagano povlaciti gore – dolje. To je bilo ko drkanje samo ustima. Poceo je stenjati. Iako smo se jebali do sada, nikada ga nisam cula da stenje.
“Fantasticna si, uh, uh, sto si dobra.” – mrmljao je on i napinjao se nekontrolisano se tresuci. Moram priznati da sam uzivala. Htjela sam ga izluditi do kraja. Rukom sam mu uhvatila jaja i pocela se igrati s njima. Mazila sam ih poput kuglica, lagano ih stiscuci medju prstima.. Osjetila sam da se gubi, a i ja sam uzivala. I te kako. Bijeli sokovi su ovlazili picu i zeljela sam i ja svoj komad uzitka. Prije nego sto ce svrsiti naglo sam mu prestala pusiti. Izvukla sam kurac iz usta i liznula ga. Znala sam da ludi – “Ne pekidaj, o,ooo ne, molim te” stenjao je on.
“Ah, ujko moram i ja malo uzivat.”
“Ne, ne sada. Kasnije cu ti sve uraditi. Sve, bas sve. Uh, samo nastavi, nastavi.” – molio je, cvilio je.
O.k pomislila sam. Pa, nek uziva. Pocela sam mu lizati jaja, al on nije imao strpljenja. Pohotljivo je uhvatio moju glavu i nabio je na njegov popaljeni kurac. Osjetila sam da ce ekspolodirati. Stenjao je:
“Uh, sto si doooobrrra…O ovom sanjam vec danima…”
NIje vise izdzao. Svrsio mi je u usta. Nista posebno gadno. Mislila sam da je gore. Svalio se u fotelju sav izmoren. Ja sam ostala sva popaljena. Znala sam da on ne moze jos jednom svrsiti, ili se mozda varam? Skinula sam se i legla na stol ispred njega. Rasirila sam noge i moja picka mu se otvorila isped nosa. Priblizio se, stavio mi par jastuka ispod male, tvrde guze i upitao: “Da je lizem? Moju slatku picu?” Nije trebao ponoviti pitanje. Kao sto je on nabio moju glavu na njegov popaljen kurac, tako sam i ja, bez rijeci, nabila njegovu glavu u moju vlaznu nevinu picu. Pa, tek mi je 16. godina. Bez okljevanja je gurnuo svoj jezik u moju vaginu. Pokusao je uci u nju. Uh, sto je dobro, mislila sam u sebi, oslanjajuci se stopalima na njegova ramena. Znala sam da mi nece trebati puno, vec sam curila, ali uzivala sam u svakoj sekundi. Zar je moguce, da seks moze biti tako dobar. On je bio zabavljen mojim kliotorisom. Prvo ga je cijelog uzeo u usta, a onda je jezik prislonio na njegov vrh i poceo ga lizati. Ja sam vristala. „Ah, uh, ah…….“ – gubila sam se. I kada sam bila pravo popaljena i falila mi je sekunda do orgazma on je prestao.
“Ah, da vidis kako je to, kad je najsladje treba prestati” – rekao je on vec i sam ponovno napaljen.
“Uh, ne muci me,pa nisam ni ja tebe.”
Dobro – promrmljao je. Al do sada sam te samo lizao, sta kazes da malo udjem u tebe, samo malo…
Gorila sam, zeljela sam svrsiti i bilo mi je svejedno kako, samo da me jeeeeeebbeeeeeeee. Pica je curila, silice su bile tvrde poput zrelih visnji, uh samo da svrssiiiimmmm
Znao je matori jebac da mi sad moze raditi sta hoce. Bila sam njegova.
Skliznula sam sa stola i zakoracila ga, dok je on poput napaljenog pase sjedio u crvenoj plisanoj stolici. Iako je maloprije svrsio, opet se kurcina napela i prvo je lagano usao u mene, i onda ga nabio do kraja. Vrisnula sam.
“Hej, znam da te malo boli, al odmah ce proci. Samo se opusti, opusti se.” – mrmljao je matorac zadovoljno dok mi je rukom gnjavio sise.
Prvo onako kao da mjesi komad tijesta i onda se koncentrirao na moje bradavice, prelazeci palcem preko njih.
“Silice su ti tako slatke. Tako su male, a tako slatke. Stanu u saku uhhhhh…” – mrmljao je matorac dok je slinio nad mojim sisama, koje su godile.
Nije se pomjerao, dok sam se ja vrhom prstiju opirala od pod. Obozavam seks sa matorcima. Tako su nemocni kada im se ponudi mlado meso, a buduci da im se to cesto ne nudi, onda daju sve od sebe da me zadovolje ne bil dobili ponovo sansu. A, matorac je bio pravi.
Lagano sam mu pocela masirati kurac picom. Stiskala sam ga i pustala i on je opet poceo stenjati.
“Uh, kako si uska…uh, kakva mala pica, a ja sam prvi u tebiiiiiii…”
“Da, ti si prvi u meni” ,prostenjala sam. “Pokazi sta znas”
Uhvatio me za struk i poceo dizati gore dolje. Prvo polako, a onda sve brze i brze. Osjetila sam ga u sebi i svakim trenom sve vise.
“Uhhh, sto si dooobaarr…jeebbiiii me, samo me jebbiiii” vistala sam nabijajuci se na njegov popaljeni kurac.
“Jos samo malooo” – stenjao je on – “Daj mi se, samo mi se daj. Daj mi tu picu, moju najdrazu picu”
Nisam vise mogla…Svrsila sam visteci…Moj prvi puta…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
U Kupatilu

Ovo je jedna ultra kratka prica. Jos jedan dozivljaj iz kolekcije mojih pustolovina. Naime da ne duzim sa ovim uvodom previse. Sva imena su izmisljena zbog da tako kazem diskrecije prema likovima iz price……

Naime, ozenjen sam I u braku sam vec sest godina. Ovo mi je drugi put da sam ozenjen. Prvi je neslavno zavrsio, ali o tome cemo neki drugi put.
Zena mi se zove Andreja I lepa je crnka. Nista nesto posebno. Sasvim prosecna zena sa normalnim svim atributima. Mogu komotno reci da je zgodna….Sex nam je I vise nego odlican. Prepun mastarija i exsperimenata. U zadnje vreme smo mnogo razmisljali o malo swingovanja ali sve je to jos u nekom zacetku…..
Imamo prijatelje sa kojima se vidjamo svakog vikenda. Da li je u pitanju kartanje, rostilj, paprikas, sasvim je nebitno, bitno je da se dobro slazemo I druzimo. On se zove Zoki, a ona Jelena. Ona je zapravo sitna zenica sa svojih 29 godina male sise lepa zaobljena guza i crna kosa koja joj pada malo preko ramena. Nije ni nesto posebno lepa, ali je daleko od toga da je ruzna. Simpaticna. I mogli bi je zavoleti.

Jednostavno nikako mi nije jasno ni dan danas kako se sve ovo izdesavalo. Ali evo sta se desilo:

Dan je nedelja. Zoki i Jelena su kod nas. Ceo dan su kod nas. Rostiljali smo.Najeli se i zavaljeni smo u kauc, fotelje, pijuckamo picence I neka zeza je u toku. Mjuza lagano dize atmosferu I mnogo je smeha u prostoriji. Besika me polako upozorava da je vreme da je ispraznim. Zoki I ja se nesto sprdamo sa poslom iz firme, uglavnom prepricavamo neke dogodovstine. Andreja i Jelena su u kuhinji I peru sudje ili sta god vec.
Besika me sve vise steze, I ja jednostavno se ustajem I krecem ka kupatilu. Otvaram vrata ili pokusavam da ih otvorim, osetim iznenadni otpor na vratima. Malo sam zbunjen. Mozak sporije radi zbog alkohola…Inace kupatilo je skroz na kraju hodnika tako da se ne vidi niti iz dnevne sobe niti iz kuhinje. Pokusavam ponovo da ih otvorim malo jace ih guram, kad opet otpor, I tek tada shvatim da je neko unutra. Krenuh da se povucem I da se vratim u dnevnu sobu kada se vrata otvorise I ispred mene stajala je Jelena. Zbunjena.
Cinilo mi se da smo tako stojali sat vremena, a mozda I duze. Ona se prva pribrala nasmesi se I to me je slomilo nesto je puklo u meni. Ruke su same poletele ka njoj I obale joj se oko vrata. Gurnuo sam je nazad u kupatilo I zavukao jezik do grla. Imao sam osecaj da sam osetio mali otpor, ali je nisam pustao. Jezik mi je rovario po njenim ustima zabijajuci se sve do grla. Pokusala je da mi odgovori sa jezikom ali bio sam nadmocniji I superiorniji.
Znao sam da nemamo puno vremena I da moram pod hitno nesto uraditi. Gurnuo sam je da sedne na wc solju I bez reci sam izvadio kitu I ugurao joj u usta. Zgrabio sam je za kosu I poceo zestoko nabijati na kitu. Zeleo sam po svaku cenu da se ispraznim. Strah me je bio d ace ovo zbog alkohola u meni duze potrajati….Nemilosrdno sam joj navlacio glavu na kitu. Osetio sam pritisak u glavi I onda je krenula lava sperme direktno u Jelenina usta. Sve je progutala……

Strpao sam kitu u gace I polako se iskrao iz kupatila I izasao napolje da se olaksam. Kad sam se vrati Jelena je sedela pored Zokija i nista se na njoj nije moglo primetiti, dok sam Ja bio totalno pogubljen. Te noci Andreju sam razvalio bukvalno receno………..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Sex bez predrasude

Da li vam se desilo da ustanete zeljni sexa taj dan. E tako se desilo i toga dana. Ja i moj najbolji skolski drug djecak iz obdanista koji me je vec hiljadu puta vidio golu ali nikad nista nismo osjecali jedno prema drugom.Ja sam znala velicinu njegovog penisa , on je meni kupovao grudnjak , tusirali smo se skupa milion puta znali smo se 20 godina i bilo nam je sve to normalno ali i nasim partnerima.Ucili smo ljude da smo brat i sestra i da jednostavno smo kao jedno bice..Jedne noci je kao i prije dosao da spavamo kod mene jer mu mam radila nocnu … i sjedili smo glupirali se po internetu , citali neke erotske price , smijali se nekim curama i totlno glupirali.Okrenuo se prema meni i reko ostalo je jedino sex sto nismo uradili.Kazem ja njemu ja sam ustala sa zeljom da me neko s nekom vecom starkom pojebe ,,,,Umirao je od smijeha dok me je skidao.Vidjela sam da me poceo gledati kao nesto sto nije sestra,Okrenuo me je i poceo lizati svaki dio tijela , od stopala , prema preponama radio je to toliko dobro da sam zaboravila da je to on…Oboje smo za 5 minuta bili prepuni strasti . Onda je ustao i donjeo neko ulje mirisno …kaze zelio sam da se ovo desi , namazao je mene pa onda sebe , dok mi je mazao guzu , gurao je svoje prste u moju picku a kasnije i guzu onda je trazio da ja namazem njega ,,,Totalno usijana 2 tijela gorila su od strasti…Okrenuo me je i ljubio mi guzu…Nikada se nisam osjecala tako dobro…Bio je fenomenalan u sexu.Okrenuo me je i onda sam uzela njegov kurac…malo potom je i svrsio….zatrazio je da progutam spermu ili da izdrka u guzu…Dugo me je jos drzao za ruku i izdrkavao u guzu a onda je stao….Prelezali smo noc u ulju na podu i totalno goli….Uradili smo to vec hiljadu puta i uvijek nesto drugo..Oboje imamo partnere i oni neznaju i nikada nece saznati za ovo ..To je nas svijet u kojem pravimo sve seksualne gluposti….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Ukradena ljubav,nemoral.

Dinastija ili vec sta,posudba,ili ukradena ljubav,nemoral.
Vjetar je dizao prasinu sa stanice.Dugo nisam dolazio tu,jos od kako je majka umrla,nemam vise ni iluzija,a kamoli nesto da me sa tom stvarnoscu poveze.Ta 1984-a,kao da se polako vukla kroz pjesmu Bjelog Dugmeta,otrcani seoski autobus,miris seljackin Jassa opanaka i saputanje u njemu kao trac,sigurno o meni,seljanke price kuju.Izlizane farmerice tanka majica i kaubojke cizme iz kojih se sirio miris smrti,znoja i umora,zakoracio sam u poznatu avliju moga djetinstva.Lavez psa i kukurikanje ludog Sime,pjetla.Sve je kao i prije nekoliko godina.Pokucao sam na svoja licna vrata radi reda ko fol,ocekujuci mog dobrog cacu da otvori.Ali,na iznenadjenje vrata otvori zena koju nikada nisam vidio u zivotu!Kroz salu u nekoliko rijeci,oprostite pogresio sam kucu.Ko ste vi,upitala me?
Ja sam Josip,nekada stanovnik ove kuce bio,a ko ste vi upitah je?
Izvinite Josipe,ja sam Gordana!

Udjite rekla je srdacno.Izgledala je dobro,skladno gradjena brineta,onako na prvi pogled riba i pol,starija malo ali.
Neznajuci uopste ko je ona,onako saljivim glasom upitah,a gdje je Tade (Tadija,moj otac)Nije trenuto u selu,otisao je u Agro kombinat tamo je i neki seminar a i radi narudzbe pilica,vratice se za koji dan.Ja sam njegov sin,a vi ste mu.Ja sam mu buduca zena ili bolje reci trenutno zarucnica samo.Cvrst pogled i odvaznost,stav onako pravi,drzala se dobro.Raskomotite se rekla je,donecu neki sok.Moze rekao sam.Sjeo sam na trosjed a ona preko puta mene,kraca suknja,nije mogla da prekrije bedra,vidjelo se mnogo toga za prvi pogled.Nije bila kao ove seljanke ovde,malo sam sutio,promatrajuci Gordanu.Malo raskopcana bluza,iza koje su se ocrtavale sise,lijepa oblika.Ma koji je meni,ali tako sam je promatrao,nesto je govorila pola nisam ni cuo.Ostajem kratko,mozda se Tade nece ni vratiti,rekao sam.Upalila je ventilator nasuprot nas,koji je lagano svojim vjetrom zadizao krajeve njene suknje pokazivajuci njena bedra malo vise od dozvoljenog.Cinilo mi se da uziva u tome.Kad god bi se vratila iz kuhinje primjetio sam da se malo kao doterivala,raspustila kosu,pa jedno dugme vise otkocano,tek se malo nazirao grudnjak koji je pokrivao ili bolje revi otkrivao preljepe grudi kao dekolte,u kojem se skrivao tanki zlatni lancic.Spontano ili ne,ali kurac mi se poceo dizati na Gordanu,nisam uopste vise mislio sta ona radi tu,samo sam pomislio,kako bi bilo ljepo da ju pojebem.Brzo sam se otresao te glupe zamisli.Gordana,meni je potreban tus,jako sam umoran i znojan.Donecu vam peskire,rekla je.Otisao sam u kupatilo,nesvjesno nisam se zakljucavao.
Skinuo sam sve sa sebe,kurac mi je bio onako polu dignut,otvorio sam vodu koja je pljustala tako da nisam cuo kucanje.
Usla je unutra,nije ocekivala da sam vec sve skinuo sa sebe,pogled joj je sjevnio na moje tjelo kao varnica,gledala je u moj kurac nekoliko sekundi,te se okrenula i nestala.Okupao sam se i izasao iz kupatila,onako jos mokar u sorcu i atlet majici.Nije je bilo u kuci ili je mozda u svojoj sobi.
Izasao sam na verandu,Gordana je sjedila vani,drzala je casu soka u ruci i gledala negdje u daljinu.Kao da ju je bilo stid,ono maloprije sto je za mene bilo normalna stvar.Prisao sam i pitao,jese li za drustvo mozda?
Da,da brzo je odgovorila nekako nesigurno.Josipe izvinite,ma nista nema veze svedno sam ja kriv i ja treba da se izvinem.Pricali smo o svemu o stvarima sto zivot cine,tako o tim glupostima.Koliko si vec dugo sa mojim ocem Gordana?
Nekoliko mjeseci,odgovorila je.Pa kako ti se svidja zivot ovde na selu?
Super,sve je nekako polako,zdravo se zivi nije lose.Kakav je odnos izmedju tebe i mog oca jel ste srecni?Nije lose,rekla je,al nekako jadno.Izvini na tom pitanju,prisao sam i zagrlio ju,onako kao da se izvinjavam.Sve ce biti u redu,pomilovao sam je po kosi i otisao u kucu.Ocekivao sam i ona ce u kucu za mnom,ali nije.Umoran,legao sam i zaspao kao panj.Vruce ljetno vece,probudio sam se u goloj vodi,zedan.
U kuci je gorila samo mala stolna lampa.
Pogledao sam na sat,bilo je 11.15 min,krenuo sam do frizidera da si natocim nesto hladno,ali sam se predomislio i uzeo pivo,jako je bilo hladno bas me onako razgalilo.Spavao sam nekoliko sati,pa se vise nisam osjecao da bi trebao ici u krevet.Upalio sam televizor,bio je neki film vec upola trajao.Zacula su se vrata,iz sobe je izasla Gordana,imala je na sebi tanku kucnu haljinu.Josipe probudio si se rekla je,jesam bas maloprije.Jesi li gladan upitala je?
Pa jesam malo.Sad cu ti napraviti nekoliko sendvica jel to u redu?,je je rekao sam.Otisla je u kuhinju,a ja onako radoznao za njom,posao sam i ja u kuhinju.Naslonio sam se na stok od vrata,promatrao sam kako se njisu njeni guzovi dok je hodala.Trebas pomoc upitao sam?
Evo narezi kruh rekla je,prisao sam joj skroz blizu,skoro smo se dodirivali kukovima,mirisala je na neki parfem od Vanille.Sada vidno vec,njene grudi nisu bile onako skrivene,bile su vidno otvorene u dekolteu kucne haljine,pogotovo kad bi se naslonila malo.Kurac mi se polako poceo otimati kontroli,htjeo sam da dobavim tanjur,pa sam ju blago dodirnuo po guzi vec upola dignutim kurcem,osjetila je primjetio sam.Kad smo napravili sendvice sjeli smo za stol,nisam vise imao apetita za jelo,neki drugi apetit kolao je mojim venama,kao glad za seksom.Poceli smo razgovarati,jako me intresiralo koliko ima godina.Moja majka je imala 43-i kad je umrla od raka rekao sam joj.Ja sam tada imao 15-st godina bilo je to prije 7-am godina tiho sam izustio.Ja sam malo mladja od tvoje majke kad je umrla ali nemogu ti reci koliko sam stara nasmjesila se.Znao sam da je Tadi 55-t sada.Pa ona je mladja od njega oko 15-st godina pomislio sam u sebi.Zasto nejedes Josipe?
Pogledao sam je onako muski,strasno,pogledom sam joj dao do znanja da mi se misli bore sa normalom i nemoralnim cinom,zabranjene ljubavi,koju zelim ukrasti.Ja sada idem na spavanje,izustila je to upasenim glasom.Primjetio sam joj strah pomjesan sa zeljom u ocima,pogledala me onako,kao da se boji ali da zeli nesto,ali nezna sta.Okrenula se i krenula u sobu,guzovi su se drmali,skladno sa kukovima nestajala je u tami mjesajuci guzom koja je mamila na nemoral,na kradju ljubavi koja treje kao sigurnost bez uzitka.Ostao sam za stolom,nedirnuti sendvici na tanjru,misli su lebdjele mojim vijugama.Sta ako ono sta ako ovo?
Idem joj pozeliti laku noc pa cu i ja na spavanje.Usao sam u njenu sobu,laku noc Gordana,sutila je,okrenuta na bok meni ledjima.Prisao sam polako,spustio se tj sjeo na krevet,kraj nje.Gordana,zovnuo sam je.Okrenula se,gledala me ravno u oci,uzela je moju ruku.Josipe,Josipe oh Josipe….
Nastavice se…..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
jako dobar film

Rano ujutro ispratila sam roditelje i naravno, vratila se u krevet. Otputovali su na ljetovanje, a ja sam ostala kod kuće planirajući to vrijeme, naravno, iskoristiti za poneki party. Ipak, prvi dan sam provela sama, a i noć sam trebala. Ipak, nisam osoba koja cijeni samoću, pa sam pozvala par prijatelja. Naravno, pošto sam ih zvala u zadnji tren, svi su bili zauzeti. Pomirila sam se sa situacijom, spekla kokice, uskočila u trenirku i ubacila u dvd neki film. Nisam uspjela odgledat ni prvih nekoliko kadrova kad sam začula zvono na vratima. Stisnula sam pauzu i otrčala otvoriti vrata. Na vratima sam ugledala Ivana, jako dobrog prijatelja, sa bocom vina i nešto grickalica.
„nadam se da imaš cole“-rekao je umjesto pozdrava i prošao pored mene u kuću pruživši mi lijepi pogled na svoju guzu. Primijetivši da buljim, izazovno je zanjihao kukovima i nasmijao se:
„pasi pogled, nije ljepota prijelazna“

„ah, da, znam… sva sreća“- uzvratila sam istom mjerom i zaputim se u kuhinju po čaše i colu. Naravno, dok sam se vratila, već mije zaposjeo teritorij-raširio se po kauču koliko je dug i širok. Sjela sam na pod ispred kauča i ponovno pustila film…ionako nismo imali pametnijeg posla. Ali nije on mogao sjediti na miru, ili bi mi stopalom mazio ramena, ili bi sjeo iza mene i igrao se s mojom kosom. I prije smo se tako zafrkavali, u društvu, ali od toga nije bilo ništa više od pukih igrica. Te večeri je bilo nešto drugačije. Večeras se osjećala napetost. Inače bih se već okrenula i nabacila neku šalu, no ne i ovaj put. Ostala sam jediti okrenuta mu leđima, a on je ruke prebacio na moj vrat i počeo me masirati. Oboje smo šutjeli. Maknuo mi je kosu s vrata i poljubio me nježno. Naslonio je bradu na moje rame, osjetila sam bockanje dvodnevnih dlačica i to me dodatno uzbudilo. Oduvijek sam patila za dlakavim muškarcima, naravno, u granicama normale.
„smeta ti“-upitao je, vjerojatno se uplašivši moje neuobičajene ukočenosti. Svi su navikli da sam vesela i opuštena, spremna za akciju.
„ne, nastavi“- šapnula sam, iznenadivši samu sebe što nisam uspjela protisnuti glasniju rečenicu. Nastavio mi je ljubiti vrat, povukao me sa poda na kauč i zavukao ruke pod moju majicu, milovao mi je trbuh i grudi, već ranije oslobođene grudnjaka, koji ne običavam nositi kod kuće. Uhvatio me za struk i okrenuo prema sebi, tako da sam mu sada sjetila u krilu, točnije zajašila ga i gledala ga ravno u oči. Prvi put me poljubio u usta, nježno i polako a zatim me pogledao u oči kao da očekuje odgovor na životno važno pitanje. Odgovorila sam mu dugim strastvenim poljupcem. Stavila sam ruke na njegov potiljak i mrsila mu kosu. Kosu na kojoj mu mnogi zavide. Spustila sam usne na njegov vrat, svukla mu majicu i milovala njegova mišićava prsa. Ljubila sam mu bradavice, čupkala dlačice na prsima. Čitavo vrijeme mi je uzvraćao nježnim i brzim poljupcima u vrat. Ubrzo mi je skinuo majicu, oslobodivši moje grudi i uzimajući ih svaku u ruku i naizmjence ljubeći bradavice.
„tako sam dugo sanjao o ovome… ali ni u snu nisi imala ovako lijepe grudi“- prošaptao je i nastavio mi lizati grudi, grickati bradavice. Već smo oboje ubrzano i otežano disali, a u njegovim hlačama osjetila sam nabrekli ud. Pokušala sam otkopčati remen, ali nisam uspjela.
„to ti je neki patent protiv silovanja“- pokušala sam zvučati opušteno kao inače, ne to nije bilo ni blizu mog glasa.
„haha, da, što misliš da me neka zaskočila na putu prema ovamo?“
Sam je otkopčao hlače, a ja sam se odmaknula i svukla ih i preko njegovih crnih uskih bokserica ga milovala. Očekivala sam da je velik, ali ovo… nisam se mogla suzdržati
„ooopa“ uzdahnula sam i oblizala usnice. Spustila sam se na koljena ispred njega, izvukla mu kurac iz bokserica i vrhom jezika počela milovati vrh glavića. Polako sam se spuštala prema korijenu, čitavo vrijeme ga ližući samo vrhom jezika. Kad sam došla do dolje, nekoliko puta sam liznula njegova jaja te se naglim pokretom vratila do vrha. Kad sam ga uzela u usta oteo mu se glasan uzdah. Pogledala sam prema gore. Čitavo vrijeme me promatrao. Nastavila sam ga maziti, povremeno ga drkajući, i neprestano ga palucajući jezikom. Nakon nekog vremena podigao me na kauč, a on je zauzeo moj položaj u podnožju mojih nogu i počeo me lizati. Prvo je lizao i ljubio moja bedra, dovodeći me do ludila. Pokušala sam ga pokretima zdjelice navesti da me poliže po maci, ali nije se obazirao.Samo se nasmijao i promumljao
„nestrpljiva si, ha?
Napokon je dugim poljupcem i vlažnim lizom počastio moju uzavrelu macu. Oteo mi se glasan uzdah, ili tihi vrisak, nešto između toga. Nastavio je lizati, najprije polako i nježno, a zatim žestoko i pohotno, s vremena na vrijeme grickajući moj klitoris. Brzo sam svršila u grčevima, ostajući bez daha. Popeo se na mene, još uvijek krut. Iz ovog kuta činio mi se još veći. Polako je ušao u mene, cijelo vrijeme me ljubeći. Polaganim pokretima je ulazio u mene sve dublje, ali ga ipak nisam mogla prihvatiti do kraja, i ovako mi je postajalo bolno. Primijetio je to i povukao ne sa sobom u sjedeći položaj.
„ovako možeš sama kontrolirati koliko duboko će ići“
I imao je pravo. Spuštala sam se i podizala, a bol više nisam osjećala. Spustila sam se na njega do kraja, kretala polako, pa brzo, pomičući bokove čas odrješito i brzo, čas polako i nježno. Ubrzo sam opet svršila. Nakon tog orgazma me je postavio na koljena naginjući me lagano naprijed i ušao u mene straga. Nevjerojatno me palila blizina njegovog tijela, podražaj koji su stvarala naša tijela pomičući se, njegova jaja koja su me pri svakom pokretu lupkala po klitorisu. Čula sam kako sve glasnije uzdiše. Osjetila sam kako mu se približava orgazam, sišla sam s kauča i uzela ga u usta. Svršio je brzo, puneći mi usta valovima vrele sperme. Ispustila sam ga iz usta, a on je na moje iznenađenje i dalje stajao. Pogledala sam ga, a on se samo nasmiješio i povukao me gore, k sebi.
„vidiš sad koliko me pališ? Nikad prije mi se ovo nije dogodilo“ poljubila sam ga umjesto odgovora i naslonila glavu na njegovo rame. Zapalio je cigaretu, obgrlio me jednom rukom i milovao mi kosu.
„jako dobar film. Nisam već dugo gledao ovako dobar“- nasmijao se i poljubio me u čelo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
ponovni susret

Još jedan vruć i sparan ljetni dan. Na tetin poziv došla sam im u posjetu kako bi joj pomogla uvesti reda u kuću, jer ona zbog posla i djece, jednostavno nije nalazila vremena. Bilo je oko 10 sati ujutro, stajala sam za štednjakom i radila klincima palačinke, kad je netko ušao na stražnja vrata. Iako ga nisam dugo vidjela, prepoznala sam tetinog šogora, Dražena, koji je živio u blizini sa svojom obitelji. Nasmiješio se i pozdravio, uz dva poljupca u obraze. Odmjerio me od glave do pete:
„vidim, i ti si odrasla“ rekao je i opet se nasmiješio. Odnos među nama je uvijek bio prijateljski… usudila bih se reći i bratski.
„da, moralo se i meni to dogoditi“ rekla sam i namignula mu
„nisi ni ti previše zaostao“ dodala sam i nasmijala se vlastitoj šali. Bio je u dvadesetim godinama, po mojoj procijeni, nekih 24, 25. Lijepo građen, preplanule kože, odjeven u traperice i košulju koja je lijepo isticala njegovu muskulaturu. Tek kad se okrenuo da zatvori vrata imala sam priliku upoznati svoje oči sa njegovom guzom. Mmmm, osjetila sam ludu potrebu da ju gricnem. Čini se, postao je muškarac otkako sam ga zadnji put vidjela.
„jesi li za palačinke, pečem klincima, pa mi nije problem speći nekoliko više?“ upitala sam i nonšalantno okrenula palačinku u zraku.
„kad već nudiš…“ rekao je i namignuo…

Sjeli smo za stol i počeli se prisjećati onih godina kad sam često boravila tamo, kad smo se kao klinci kupali na obližnjem jezercu, upoznavali šumarke i polja… u razgovoru su nas prekinuli klinci, željni vrućih palačinki.
„idem sad, imam još nekog posla dolje, ali možda navratim kasnije“ rekao je, više djeci nego meni, namignuo još jednom onako prijateljski i nestao iza vrata. Ja sam se uhvatila pranja posuđa nakon doručka, poslala sam klince van kako bih imala mir i rekla im da pozovu i Dražena na ručak, tamo negdje oko 2. posebno sam se potrudila oko ručka, pripremila sam ono što sam znala da voli,a i pripremila bocu vina koju sam pronašla u smočnici. Napokon su se pojavili, upravo kad sam servirala ručak. Klinci su, kako to već s njima biva, brzo slistili što su morali i vratili se igri. Nama to i nije smetalo… smijali smo se, pijuckali vino, uživali u ručku.. kako je vrijeme odmicalo, vino je činilo svoje, uz pripomoć sunca i sparine. Pogledala sam ga u one njegove neodoljive crne oči uprav o u trenu kad je otpijao posljednji gutljaj vina iz čaše. Spustio je čašu, primakao se, privukao me k sebi, koliko je mogao, jer je između nas bio stol, i poljubio me, nježno ali strastveno. Uzvratila sam mu poljubac, ustala sam stolca kako bi mu se mogla primaknuti i zagrlila ga. Jednom rukom je odmaknuo posuđe sa stola na stranu, a drugom me obgrlio i podigao tako da sjednem na stol. Privili smo se jedno uz drugo, ljubili, prolazio je vršcima prstiju po mojim leđima, kao da je znao da me to izluđuje, milovala sam njegova znojna prsa, petljala prstima oko dlačica na njima, ljubila mu vrat, mokar i slan. Zavukao je ruke pod moju haljinicu, milovao mi grudi, ljubio i grickao vrat… obgrlila sam ga nogama kako bi osjetila njegovo tijelo, privila sam mu se što sam bliže mogla… gaćice su mi već odavno bile mokre, što je i on ubrzo shvatio. Primakao me još bliže, toliko blizu da sam ga sada mogla osjetiti, u punoj snazi, vrućeg i tvrdog, na sebi… otkopčala sam mu remen na hlačama i pustila ga van. Kao kakva zvijer se propeo u punoj dužini. A i debljini. Nisam preiskusna u tim stvarima, ali ipak sam se spustila na koljena i uzela ga u usta. Oteo mu se glasan uzdah, što me je dodatno stimuliralo.. tako sam ga željela zadovoljiti. Polizala sam ga od glavića ka jajima i natrag i ponovno uzela u usta, palucajući ga i milujući jezikom. Uzdisao je sve glasnije, disao sve teže… ubrzo me je povukao gore i ponovno posjeo na stol… sada se on našao glavom među mojim nogama, lizao je gladno i žestoko, kao da nikada više pice vidjeti neće… ubrzo sam svršila s tihim vriskom. Podigao se i polako ušao u mene… uboo jednom, dvaput… sve brže i brže.. uskoro je kuhinja bila ispunjena škripom stola i našim uzdasima, miris naših tijela ispunio je zrak… svršio je nedugo za mnom, po pici i trbuhu. Podigao me sa stola, zagrlio poljubio onako strastveno kao samo on zna. Obukao se u žurbi, tek sada smo shvatili da bi nam svakog trena mogao netko upasti. Imali smo tu sreću, pa nije. Ja sam pokušala izravnati zgužvanu haljinu i bacila se na spremanje i pranje posuđa. Prišao mi je još jednom s leša, obgrlio ne oko struka, poljubio u vrat i prošaptao:
„vidimo se i za večeru“. Pritisnuo me još jednom uz sebe, poljubio i izašao.
Ne moram naglašavati da je večer bila još ukusnija
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
ja i drugarica

ornela mi je najbolja drugarica. zajedno studiramo ekonomiju. Zvala me je kuci kod nje da joj nesto pokazem iz sociologije. kad sam dosao kod nje, bila je u kratkoj suknji, bio sam iznenadjen, bila je sama kuci. dok se na nju pali dosta momaka sa fakulteta. sjeo sam pored nje, malo sam bio zatecen suknja joj je bila toliko kratka da su joj se vidjele gacice, tj tange. U tom momentu nisam znao sta cu da radim, u sebi rekoh aj pa da probam pa sta mi bog da. nadigao mi se kurac, dok sam ga ja namjerno dirao da ona vidi, vidjela me. i ja sam joj onda rekao svidjas mi se, ne gledam te kao drugaricu, vec kao djevojku. ona se po malo neckala, i onda sam je pitaop da je poljubim i ona je pristala. onda sam je polako skidao, onda sam joj poceo lizati pickicu, dok joj ne ovlazi. a onda sam joj ga dao da mi ga pusi, neckala se ali ga je ipak pusila. rekao sam joj tako dobro pusis, a ona se nasmijala, i rekla ovo je samo za tebe. a onda mi je sjela na kurac i pocela skakati po njemu, onda sam joj ga ubacio u guzicu i na kraju joj ga svrsio po sisama i ustima. i dan danas se pojebemo
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
bakine sise

Mama mi je bila vrlo mlada ,nje se bas i nesto ne sjecam ,dolazila i odlazila jurila za karierom.Rano me imala ,sa 16,17 g kao i njena mama nju ,moja baka Najcesce me ostavljala kod bake,vec kao malog a i sve cesce kasnije.Volio sam bakina mazenja,Cinila mi se najljepsom i najdrazom zenom na svijetu.Spavao sam u bakinom toplom krevetu gnjecec njene velike sise ,spavajuc na njima ili dudajuci velike crvene bradavice dok me baka uspavljivala lagano navlaceci mali djecacki kurcic i mjesajuc lagano moja mala djecja jajca.Baka je uvijek spavala gola cesto sam se budio u njenom dlakavom medjunozju ili sam tako zaspao na ili skoro u njenoj dlakavoj ,vlaznoj picki,uh kakva je to pizda bila ,voljela je da joj mazim pizdu i naucila me kako da ju pravo mazim i lizem po picki oko klitorisa da ju dovedem do vrhunca dok je ona cuclala moj mali djecji kurcic.Znao sam po noci osjetiti kako odjednom iscuri neka tekucina iz mog malog kurca dok me baka mazila rukom po njemu ,pa mi je bilo neugodno ,mislio sam da sam se popiskio ali baka mi je objasnila da je to normalna pojava i da se i to njoj desava kad ja njoj diram ili lizem pizdu,sto sam znao i osjetit kad bi baka snaznije svrsila od mojih lizanja ,kako se sluz iz njene pizde slijeva u moja usta.Najljepse mi je bilo kad se baka igrala sa mojim malim pisom cuclajuci ga u ustima ,isto sam znao iscurit u njenim ustima i to bi me izludjivalo.Volio sam te bakine igre i zelio da nikad ne prestanu.S vremenom sam primjetio da mi piso nekako postaje tvrdji i to puno tvrdji u bakinim ustima ili kod mazenja bakinim rukama.Baki se to isto vise svidjalo,ja sam se malo i uplasio ali baka mi je objasnila da je to znak samo da rastem.Sad je voljela da zaspim tako sto me privukla na sebe i mog nesto tvrdjeg pisu skupa sa mojim djecackim jajcima smjestila u svoju ogromnu pizdu a ja sam se namjestio medju njena bedra gnjececi njene predivne cvrste velike guzove i sisuci joj ogromne sise.Tako sam volio zaspat a po noci sam opet cesto osjetio kako sam opet bakinu pizdu ispunio nekom tekucinom iz mog kurca, opet sam mislio da sam se popiskio u bakinu picku ali baka me umirila da je to sasvim normalna pojava,a piso bi se opet sasvim opustio i tako zaspao skupa sa jajima u bakinoj pizdi Volio sam kako me kupala ,to sam jako volio , Kad se sagnula da mi pere ledja njen dekolte sam volio ,imala je ogromne sise. Bilo je to vec vrijeme kad sam polako gledao cure ali i nista vise nego gledao i mastao.Polako sam rastao, kupanja su sve vise godila ,volio sam te bakine sise i njen dekolte .Baka je isto vremenom primjetila moju erekciju dok je prala moja jaja i pisu,malo je i ona bila iznenadjena .Primjetio sam da me dira nekako drukcije i da joj godi moj piso malo ukrucen u ruci.,nista nije govorila samo je lagano prelazila rukom preko jaja i pise i voljela je osjetiti ga tvrdog,a ja sam sad vec buljio u njen grudnjak ispunjen do zadnjeg milimetra ogomnim sisama. Ovaj put je bila samo u grudnjaku i gacama da se ne s kvasi dok me kupa.Vidio sam baku vec stotinu puta u kupacem kostimu ,ali ovo je bila ludnica .Baka je primjetila da piso ovaj puta zeli nesto vise od obicnog milovanja,a i ja sam to osjecao. Pitala me imam li vec kakvu curu ili gledam li cure sto za mojih nepunih 13 godina i nije bilo bas neko pitanje.Sto da joj kazem ,da do sada nisam druge sise i druge pizde pozelio osim njene .Sutio sam a baka me razumila.

Obrisala me i sad se skinula pa sam ja nju sapunao i ledja joj oprao predivne sise i cvrste guzove kao i uvijek onda se opet zavukao kod bake u krevet ,dok me ona mazila ali pravo drkajuc mog pisu nekako drugacije nego prije i mnogo intenzivnije da sam se pomalo uplasio sto se desava i svrsio sam pravo u bakinim rukama ,. Bio sam zavidan mom dedi da moze da jebe ovaku picku ,da li se jos jebu pa ona ima vec sigurno 47,48 godine ,da li to rade i u tim godinama,cekao sam opet slijedece kupanje,i zaspao.
Slijedeci dan pronasao sam jedan fascikl sa slikama neznam zapravo kako i gdje sam ga izvukao,bile su to bakine slike ,onako malo slobodnije vise za privatnu upotrebu ,fantasticno je izgledala.Dok sam ih listao ulazi baka i primjetila je sto to promatram nije joj bilo neugodno,to su bile slike najljepse zene na svijetu.Samo je komentirala tebi je vrijeme da pronadjes kakvu prijateljicu.
Tu noc sam jos nemirnije spavao ,cuo sam neke zvukove i uzdisanja,mozda me to probudilo,polako sam krenuo prema uzdisajima,bakina soba bila je na kraju hodnika ,vrata su bila malo otvorena da sam mogao dobro vidjet sto se desava,,svjetlo je bilo priguseno ali sam mogao dobro vidjet sto se radi: deda je baki gnjecio ogromne sise koje sam ja toliko zelio,a baka se rukom trljala svoju pizdu i to divljacki,ponadao sam se da misli pri tom na mene,trljala ju je i dahtala i uzdisala ,onda se okrenula tako da je dedi mogla pusiti ogroman kurac(zasto moj nije toliki) trljala je svoju picku i sisala dedi kurac ,i to neznam sto je ludje radila sisala ,pusila dedi kurac (uh kako sam pozelio da sise mog pisu)ili sebi trljala pizdu(bio sam iznenadjen nisam znao da i zene drkaju) Primjetila je da sam ih ulovio i da me to uzbudilo a i ona je bila uzbudjena znajuc da ih gledam jos je intenzivnije dedi posisala.Tada su oboje svrsili baka se tresla od strasti a deda je svrsavao upravo baki u usta i vidio sam kako joj sperma curi iz usta.Mislio sam da cu se onesvjestit ,kurac mi je skocio ko nikad do tada,ali to jos nije bilo sve nije prestajala sisat,tako da je dedi opet polako rasto ,vidio sam kako je dedi okrenula dupe uz vikanje jebi me ko kobilu jebi me zguza u dupe i u pizdu kleknula je i naguzila se i primila ludjacki ogroman dedin kurac u picku( kad ce moj kurac biti toliki) deda je nabijao baku ludjacki malo u dupe pa opet u pizdu a baka je stenjala ,vristala ,skoro urlala od zadovoljstva meni je dala znak da se zavucem k njoj u krevet,zavukao sam se u polumraku kod bake pod jorgan kako sam znao kao mali kad me mazila.Deda nije nista primjetio poludio je za pizdom i jebo je baku s guza sa zadnjim snagama ali ju nije prestajao guziti u picku i baka je uzivala i vristala.Baka je pronasla mog malog pisu pod jorganom i pocela ga je drkat i lizat ,cuclat ko nikad do sad ; deda je zadnjim snagama istreso ostatak sperme u bakinu picketinu,i istog trnutka zaspao o miline i umora.Baka nije prestajala sisat moj kurac,nikad jos tako velik nije bio,sisala ga je i lizalla glavic jezikom,mislio sam umirem, sisala je kao u mojim najljepsim snovima ,dirao sam bakine ogromne sise,,cudio sam se da vec nisam svrsio u bakinim ustima ali baka je znala posao,sisala je tako da ga je dovodila do vrhunca i opet prestala pa malo drugacije tako da jos nisam svrsio i tako uvijek ponovno ga je lizala,a ja sam joj gnjecio ogromne gole sise ludjacki kao nikad prijei sisao ogromne crvene bradavice.Onda se okrenula i gurnila mi glavu medju svoje dlakavo medjunozje,lizao sam ogromnu bakinu picketinu ko mahnit a baka je sisala mog junaka ludjacki i onda je prsnuo u bakinim ustima baka je isisavala spermu jos jos i jos ,nije prestajala sisat ,a ja nisam prestajao sisat bakin klitoris i onda je i baka svrsavala ,stiskala je nogama moju glavu i svrsavala je sva se tresuc a pizda je pustala snazno sluz od cijeg okusa i mirisa i od bakinog ludjackog sisanja ponovno mi je kurcina narasla sto mi se jos nikad nije desilo.Dal cu jos jednom istrest spermu po bakinim ustima ,ponovno sam ju jebo mahnito u usta a ona ga je svom snagom usana i jezika usisavala.Tada je odjednom stala sa sisanjem i mazenjem jaja izvadila kurac iz usta i upitno me pogledala , sad ces konacno da pravo izjebes baku sad ti je vec kurac dovoljno velik legla je na ledja i privukla me na sebe,lezao sam na njoj ,plivao topio se u njenim ogromnim sisama,plivao i gusio se na njenim bokovima,Ljubio sam i gnjecio njene ogromne sisetine onako kako sam oduvijek zelio.Uzivao sam sisajuci njene velike bradavice na sisurinama,baka je vikala sisi sisi bradavice ,gnjeci mi sisurine,baco sam se po njoj mahnito je dirajuc posvuda.Gnjecio sam joj velike i cvrste guzove.I onda je rasirila noge i prosto mi kurcinu usisala u svoju pizdetinu,zaista usisala,ne to nije bilo prodiranje vec usisavanje.Pitala me jel to to sto sam oduvijek sanjao?Jel sam oduvijek zelio pravo prcit jebat baku ,onako kako to deda radi Da pizdom ga je usisala i prosto masirala pokretom guzova,zadigla je noge i usisala me jos dublje,poceo sam ju tucat mahnito ,vristala je i vikala jebi baku u pizdu izjebi baku u pizdu ko kobilu me prci ,jebi baku kurvetinu jebi baku kurvu ,prci prci vikala je ,izjebi baku kobilu,kako si oduvijek zelio.Gnjecio sm joj guzove zatim sise ,guzove pa sise i jebao u picku nabijajuci ga pravo do jaja ,tada sam osjetio da cu svrsiti da cu se pravo istrest u bakinu pizdetini ,u dlakavu bakinu rupu,itoga sam se uplasio i pokusao sam ga izvaditi van ali baka je upravo to zeljela,pusti ga da se istrese do kraja baki u dlakavu rupu rekla je iprivukla me i usisala u picku ponovno jos dublje skupa sa jajima mjesajuci pizdom i kurac i jaja zajedno ko nikad do tada,i onda sam svrsio istreso svu spermu u rupu treso sam se a baka je vikala,usisavala me u sebe,i kurac i jaja bikli su u njenoj rupi a ja sam svrsavao istresajuc valjda svu spermu sto je u meni postojala ,baka je vritala od srece i osjeco sam da i ona sprica neku tekucinu iz pizde sto je stvaralo poseban pritisak na moj glavic u njenoj picki, tako da sam mislio da necu prestat svrsavat,a nisam bas ni zeliozelio sam zauvijek svrsavat i nikad ne izac van iz bakine pizde,a njoj je isto bilo predivno spricala je neki sok iz picke vristala i urlala da ne prestanem jebat baku kurvu kobiletinu ,samo je vikala ,nemoj prestat prci me jos jebi baku jos ,prci,i usisavala me jos dublje u sebe,ja nisam mogao vise sve sokove u meni vec sam istreso u bakinu rupu ,i zadnju kap sperme vec je isisala iz mene ali kurac je jos bio tvrd baka se okrenula da ju jebem u dupe i u pizdu teje jos koristila tvrdocu mog kurcanabijajuc se na njega vristec jebi me jebi baku kobilu ,baka je luda za mladim kurcem vikala je i svrsavala po neznam koji put svrsavala,kurac mi je jos uvijek bio tvrd iako bez i kapi tekucine u njemu ,tvrd je bio ko kolac i sa kolcem sam prodirao u bakinu pizdu i baki u dupe tucajuc je ,znao sam da sam svrsio i da ne mogu vise svrsit ponovo ali kurac je bio ludjacki tvrd i nabijao sam ga baki u picku i dupe odostrag a ona je uzivala i svrsavala svrsavala ,i mislio sam da ce mo se oboje onesvjestit od umora ali sam nabijao bakinu pizdu jos i jos ,Onda je pomalo popustala pomalo je popustala , posustalau vristanju i jecanju ,polako joj je bilo dosta a i moj kurac vise nije mogao opustao se u bakinoj pizdi,zagrlio sam je odozad uvatio za sise i tako smo zaspali mokri od znoja i umorni.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Banja 3

Napolju su se izduzile senke kad nas probudi lupanje o vrata.Iako pospan,setih se svega od prethodne veceri i noci.Zenama na meni dadoh znak da cute.Sapatom im objasnim ukratko da se jave, ali ne otvaraju.Muski glasovi iz hola ih pozivaju na veceru.Šapatom im kazem da im saopste kako su se tek probudile i kako nisu spremne za izlazak,te da ce pojesti nesto, kasnije u sobi.
Ona odgovorise da ce navratiti za sat-dva.Odose komentarisuci kako neko dobro izgleda.
Tri gola tela se miluju peruci jedno drugo pod mlazom vode iz jednog tusa.Andja prihvati moj predlog da ostanu gole.Veselo istrca iz kuoatila i pripali cigaretu.Iz sobe dovitujeZani:
-Sta se femkas?Budalo jedna,-sto nisam ja na tvom mestu?!
Za kratko je i Zana pristala da ostane gola.Opustila se i pocne da pevusi.Samo se ja oblacim i zurno izlazim da kupim voce za veceru i cigarete.Sa vrata mi dovikuju da kupim depil kremu i da pozurim, a ja njima da ne zaborave da spoje krevete.

Zateknem ih da leze jedna pored druge popreko spojenih kreveta.Pocese da se otimaju o grozdje.Svakoj po grozd medju sisama.
Svlacim se i ja.Razmicem im noge i pritom milujem butine.Njih se dve stipkaju, a kad im pocnem ljubiti pickice, jednoj pa drugoj,njihovo stipkanje predje u nezno milovanje sisa i blago stiskanje bradavica.
Oljustim dve banane.Zana kaze da nece bananu,a kad vidi moj lukavsmesak, kaze-da nece nista da primi u picu.Andja i ja joj odgovaramo,-da je tudje “stvari”vec primala u pickicu, i nista joj nece smetati da joj se umetne i banana.shvati da joj ne vredi protivureciti.
obe se trgnu na dodir hladnih banana o tople usmine.Oljustene banana obema stavim medju usmine te njima stitim vlaznu sluzokozu.Kad ih tako umetnem,pocnem obema lagano po raspicju razmazivati depil kremu.Vodim racun da nenamazem i sluzokozu.Pritom ih izazivam,golicam,draskam a one ne smeju da se pomaknu.Andja mi preti kako ce me njih dve raskomadati.
-Doci ce ubrzo i ova dvojica.-odgovaram joj.
-Ih,-sto ce mi nauditi!Tvoja Zana je nocas izdrzala vas trojicu.Zasto bi ja bila gora?
Dok im spiram mlakom vodom depil kremu i dlacice iz njihovih medjunozja, pridrzavam banane i nemogu a da ih ne milujem.Kad i poslednju dlacicu sperem, toliko se uzbudim te im cele banane gurnem u pice.Zasijase se i zaiskrise pod kapima gole pice kao u devojcica.Pa nekako su punije,mesnatije i socnije.Prvo isisam bananu iz Zanine pice i skoro pola pregrizem od jedan put i progutam.Iz Andjine pice isisavam i grickam u sitnim zalogajima.Za to vreme nas Zana maze mlekom za telo koje zanosno mirise.
Tek sto njih dve pojedose i poslednji kolut ananasa sa nenadignutog mi kurca,zacu se kucanje na vratima.Zana poskoci sa kreveta.Ja je rukom zadrzah i prstom pripretih da postuje dogovoreno.Za to vreme Andja kroz smeh sapuce:
-NJima cemo dati picke tek ako na kurceve nataknu oljustene pomorandze,-rece i otskakuta tiho u kupatilo.Za njom se odsunja i Zana, pritvori vrata za sobom, i otud se zacu:
-Slobodno..
Odmah se zacu skripa brave i vrata.Kad se vrata zalupise, brava automatski skljocnu.
-U kupatilu su.-cujem muski glas iz hola,-hajdemo i mi.
-Cekaj da se svucemo ovde-u sobi.
ja ne vidim te muskarce i cekam ih da iz hola stupe u sobu.Lezim go posred sastavljenih kreveta.
Debeli, kao oseca neku nelagodu,nesigurnost i zastaje u holu.Osluskuje ispred vrata kupatila.Kudravi stupa siguran u sebe,samouvereno, a kad me ugleda rasprsi mu se ta samouverenost kao mehur od sapunice.Blene u mene onako golog i raskrecenog na krevetu.Povlaci se nazad i mrmlja izvinjenje.
-Oprostite….pogresili smo….
-Niste!-podviknem ja-ulazite oba dok vas nisam izresetao.
Iako nemam pistolj u rukama,ulaze uplaseni i smuseno.skruseno stoje uza zid.Ko zna, mozda oni i vide pistolj uperen u njih.
-Jel vas dvojica!-ciju zenu vi jebete?
Odgovaraju oba u glas.ne mogu ni da ih razumem.Dodje mi da se nasmejem.debeli spusta flasu viskija sa kutijom na pod i krsto se krsti kako nije jebao ni jednu zenu od kako je dosao u banju.Barem ga ja tako razumem.Kudravi samo odmahuje glavom u znak neslaganja.
-A sta je ovo?-pokazujem na sasusenu mrlju na krevetu.Obojica slezu ramenima.
-Zana!Cujes li ti njih?
-Jesu!Oba su me jebala.Silovali su me.I Andju su.-zacu se Zana iz kupatila, a ja joj u glasu prepoznajem suzdrzan smeh.
-Nismo!Nismo!-povikase oba u glas-pristala je.Niko nijednu nije silovao.
.Dodjite vas dve.Hocu da znam sta je istina!Ako lazes-gotova si! Ako su te silovali-gotovi su oni!
A kad se njih dve, onako lepe,pojavise pred njima,-gole, jos obrijanih pickica,ne izdrzase iako u strahu, da im dobro ne odmere picke bez ijedne dlacice.Kudravi hrabriji pa upiljio u njih.
-Dede vas dve ,pokazujte kako je bilo!-rekoh i pomakoh se u kraj jednog kreveta podvlaceci drugu ruku pod krevet.
Zana nagura debelog na krevet te on padne na njega pored mene,a ona preko njega govoreci:
-Ovako me je povukao rukom.
Andja gurnu kudravog popreko kreveta te mu glava sa zadrskom pade na Zaninu sisu.Nedize glavu.Samo gleda kako mu Andja svlaci bermude sve sa gacicama.Kad ih svuce,opkoraci ga i sede picom na mlitavi kurac.Zagledah se u divan spoj goluzdrave pice i kurca.Slobodnom sakom pokrijem svoj da ne oda moje raspolozenje.
-A vas dvoje!?-podviknem Zani i debelom
-Pa on treba da se svuce.-odgovara Zana ozbiljno.Vise joj u glasu ne prepoznajem smesak.Po glasu bi rekao da je uzbudjena.
-Svlaci se,sta cekas!?
I zaista, debeli se brzo svuce.To iskoristi Zana te prebaci desnu nogu do mene te joj se debeli nadje medju klececi medju nogama.Pica joj se sjaji od bodi milk kreme.Velike usmine glatke,mesnate i socne.Ceo Venerin brezuljak joj nekako puniji.Zategnutim stomakom preleti titraj, a misici na guzovima se grce i opustaju.Zana drhti od ceznje.Izvija polako telo ispod glave kudravog.Kao pritisce je,a znam da mu potura bradavicu sise na usne.
Kurac debelog visi kao crvuljak,ali debeli crvuljak.Kod kudravog, vidim budi se u Andjinoj saci.
-Debeli,pokazuj kako je bilo!
On se prenu na ovaj moj povik, i nadje nad Zanom.Viseci kurac mu glavicem pade Zani na picin procep.Ona ne izdrzataj dodir te desnom rukom zateze svoju kozu pored desne usmine.Ovim rastavi usmine i medju njih zapade glavic mlohavog kurca.
-Jebi!-zapovedam.
Debeli me gleda neverujuci u ono sto cuje.Uplaseno zvera cas u mene,cas u Zanu, i zalosno u svoj kurac.Zana ga prstima hvata za kurac i nezno steze pokusavajuci da ga podigne.On uplaseno gleda kako mu Zana provlaci glavic kroz picin procep.
Ni ja ne mogu vise da izdrzim.
-Momci,znam sve.Pratio sam vas sinoc i gledao nocas.Zasto bi se ljutio?Imeni je uzbudljivo.Odavno zelim ovakav dozivljaj.Na posao momci,-kazem u jednom dahu,veselo i pocnem ljubiti Zanu.
dizemse sa kreveta i prolazeci pored Andje, poklopim joj sakom sisu i poljubim u vrat.Uzmem sa poda viski i potegnem gutljajem koliko istekne iz nje.Debeli se prekrene na krevetu na mesto gde sam bio ja.Zana ga i dalje drzi za kurac i pokusava nadrkati.Andja uspela da u sebe ubaci polunadignut kurac kudravog i zacene se od smeha.Pritom ne zaboravlja da se lagano vrcka na kurcu kudravog.Aon,pruzio ruku k meni i trazi flasuNe propusti da pre nego li potegne iz nje,usisa Zaninu bradavicu i pola sise u usta.Ona se skoro neprimetno odize levom pleckom od postelje i ponudi mu je celu.
Kudravi poteze iz flase, pruzi je Andji te poteze i ona iz nje.Kad mi je Andj pruzi,kudravi se prihvati za Andjine bokove.
Ja poinudim viski i Zani.Pridrzavam joj glavu na potiljku dok povlaci iz nje gutljaj-dva.S krajeva usana joj se sliva niz bradu na grudi pa izmedju sisa…Debelom dajem da potegne dvaput.Jos uvek kao da mi ne veruje.
-Sta je?Sta si se uplasio?Zana ne brukaj se .Kakva si ti picka kad ne mozeskurac da mu dignes?-kazem,a ispadne ironicno, iako nisam hteo to.
Penjem se na krevet i zaranjam glavu Zani medju noge.Ona se podize i ode glavom u krilo debelom.Lickam,palacam po glatkom medjunozju.Milujem joj butine.Jezikom oblizujem anusCist,mirise kao i sva Zana.Sa njega sklizam vrhom u pickicu.Na sve ovo Zana se trza i usnama mljacka.izmedju njih se cuje i zadovoljno mumlanje.Sakom mu miluje jaja.Lize jezikom smezuran kurac.Oblizuje i stomak iznad njega.Ne propusti ni prepone i skrotum.
Ja joj se primaknem jos vise.Kurac mi strci ka pici,a ona zeva na njega.Kad glavicem zadjem medju usmine Zanino telo se izvije i ukosi.Ceka ubod.A kako ga nema, nabi se sama.Zajeca i usisa u usta ceo kurackudravog, sve sa mudima.
Kudravi joj ljubi sisu.Jezikom palaca i pokusava da dohvati njime bradavicu na njoj.Kurac mu nabrekao kao kobasica i spremno docekuje Andjino nabadanje.Ona zabacila glavu u natrag i otvorenim usnama zove me na poljubac.Dugo i vlazno nam se spoje usne.
Dve goluzdrave picke sjaje se, sto od kapi znoja, sto od sokova koji im u potocicu se izlivaju.Mljackaju gutajuci dva nabrekla kurca.A onaj treci Zana ispusti iz usta.Izbaci ga Zana boreci se za dah.No,ne zaboravi ga.Pokupi ga sakom na svom vratu i poce valjati dlanom na svojoj sisi.
-Drugar! Da se menjamo?-pogleda me kudravi.
-Vazi!-veselo odgovorim.
Zana hitro ukrsti noge na mom dupetu i stisnu me u svom medjunozju.Sama se kratkim i hitrim trzajima nabija na moj kurac.Zuri da svrsi na njemu.Pomogoh joj, a kad njen krik zamre i kad popusti njen stisak,izmigoljim se izmedju njenih butina.Zana ih opusti,opruzi po krevetu i ostavi reskrecene.Krajickom oka vidim zjapecu picu, rumenu u kojoj se sve sjaji.
Umalo se ne sudarih sa kudravim koji klece Žani medju noge.Kurac mu napet u luku,sav sjajan od Andjinih sokova.Kad se pruzi po Zani nalete glavom na njenu ruku i mlohavi kurac pod njom.
Sta ti je,bre,debeli?
Ja klecim na podu i sladim se Andjinom pickom.Usisavam cas jednu,cas drugu usminu.Malo ih gricnem pa pustim.One se kao pracka istegne, pa prikupi i dugo drhturi.Svo raspicje joj glatko i slatko.A onda se uspravim i podignemAndju da kleci.Siroko joj rastavim noge.Kolena joj na ivici kreveta.Velicanstveno mi se istrtila.Nalaktila se i ulegla u struku.Lice joj na Zaninim grudimaLiznu joj bradavicu na levoj dojci,pa kad ugleda na desnoj da ispod Zanine sake izviruje glavic debelog, ispruzi se k njima.Cas lize,cas usisava Zaninu bradavicu,a cas glavic.Ja se zarivam u njenu vrelu picu tako silovito da mi se muda zaklate i lupe je odozdore po Venerinom brezuljku.Kako joj nabijam odpozadi,tako ona otvorenih usta nalece sad na glavic, sad na bradavicu.Zana sad namesta glavic na svoju bradavicu i tako ih potura Andji pred usta.
Kudravi podigao Zanine noge na ramena i ritmicno je ubada.Izvuce ceo kurac i nepogresivo ga sjuri u picu koja ga saceka zjapeci.
-Evo ga!-dreknu radosno debeli.
-E,sad malo sacekaj.-uzvrati mu kudravi.
Meni debeli ne sme nista da kaze.Samo zvera cas ka Andjinom dupetu, cas u Zanino medjunozje.Zana se oseti obaveznom i odgovornom da zadrzi kurac u erekciji.Zato poce da ga nadrkava.pritom sve mahnitije vrti guzom.Kudravi se pogrbio nad njom i sitno i brzo je ubada.Nasta lomljava njihovih tela.Kudravi zuri da svrsii ustupi mesto debelom,a Zana se oseca obaveznom da mu u tome i pomogne.Osetila se zenkom koja mora da zadovolji svakog muzjaka.
-Aaoooh!-kriknu kudravi.Gornji deo tela istegao u luk.Glavu zabacio u nazad.donji deo tela zakucao u Zanino medjunozje i tamo miruje.
Ja poduhvatio glatku pickicuAndje sa obe sake i razmazujem nase sokove po stomaku joj.osecam njene grceve,kratke kontrakcije misica.Ritmicno mi steze kurac u sebi.Polegnem po njenim ledjima,sakama joj uhvatim nemirne sise i umirim je tako.Samo joj ljubim vrat i lizem niz kicmu.Budim ponovo vatru u njoj
Debeli s ledja, prosto iscupa kudravog iz Zane.Iz pice ispade dug,sad vec mlohav kurac te se zaklati nad parketom.S njega kanuse sporo i otegnuto kap-dve.
Zana se proteze da ispravi noge ocekujuci medju njih debelog.No, debeli je podize na kolena i postavi pored Andje. lepota od Zaninog dupeta.Ispod njega iskocilanabubrela picka.Iz nje se otegla srebrna nit sperme, ko zna cije.debeli joj nedade i da kapnePrimi je na svoj glavic i vrati unutar u pizdu.Zana s paznjom proprati prodiranje debelog.Miruje, i jedva primetno se naginje levo,pa desno da joj ga lakse utera. A kad se debeli stomakom osloni o njeno dupe,Zana poce da se natice na debeli kurac.Ja i debeli uhvatismo ritam i dve zene pred nama i ispod nas se isto krecu.
Kudravi zapalio cigaretu i legao na krevet ispred Andje i Zane.Poturio im kurac pred lica i meraci udobno zavaljen.NJih dve ga golicaju kosama,lickaju jezicima sto po butinama, sto po dnu stomaka.Ne promase mu ni kurac.
-Da se menjamo,-a?
-Vazi.
I tako se ja nadjem u mojoj Zani a debeli u Andji.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia N95 8gb
Banja 4

Topim se u vreloj,skliskoj i mirisnoj pičkici.Zarijem se kurcem u nju 5-6 puta, kad osetim da me neko gurnu.Debeli.On ulete u Žanu a ja podjem od pozadi u Andju. Kad tamo,-zauzeto.Nisam ni primetio kad se kudravi digao i zario u nju.Sad ja njega guram sa Andje.i pusti me.Ali cupka izmedju mene i dabelog.Čeka da mu debeli ustupi mesto.
-Nemože ovako!-viče debeli.Svak u svaku po pet puta.Ja brojim.
I bi tako.Ne znam po koji put sam bio iza Žane, a po koji put iza Andje.Uglavnom znam da je prvi kriknuo debeli na Žani.Ja sam baš tad čekao na red kod nje.Zatim,vrisnu iza mene Andja, pa se oglasi i kudravi.Ja jedva stigoh da se zarijem u Žanu.Tad me uhvati drhtavica i učinimi se da sve što imam klrete iz svakog dela mog tela u Žanu.Iz nje već curi sperma debelog.Smenjuje je moja.A Žana jeca i čas se ukoči, čas opusti.glava joj je obrazom na postelji,a u ustima Andjina leva dojka.Držim je šakama za bedra duboko zariven u nju.Duboko i šumno dišem
-Kuc,kuc..-začu se na vratima

-Gospodine Mandiću!Znam da ste tu,-otvorite.
Debeli se uznemiri.Isprwd vrata se začu lavež.Ja i kudravi mirujemo.
-Otvori.Uvedi psa.Razbudiće ceo hotel,-jebo te ker!-šapatom se izvika kudravi na debelog.Debeli posluša.Ču se škljocanje brave i u sobu utrča dugački hrt na visokim i vitkim nogama.Optrča oko gazde,a onda onjuši svakog od nas.Naročito se zadrža tamogde se kudravi i ja spajamo sa Andjom i Žanom.Andju liznu izmedju raskrečenih butina.okrete se k menii stade pored mene.Poskoči i prope se levom nogom na Žanino dupe.Žana kad oseti grebanje šapom, u strahuse izvali na bok i osta tako da leži.Veliki pas joj onjuši pičku, a onda počne da je liže.Iz futrole mu se većizvukla dugačka i debela, crvena kurčina.
-Hoće i on pičke.Navikla ga gazdarica!-smeje se kudravi.
-Ja neću!Sklonite ga!-šapuće mi Žanai skuplja noge.
Pas kao da je razume i odmah se okrete ka Andji.Zavuče njušku pred njenu pičku i poče da je liže dugim,širokim jezikom.Obliza tako nekoliko puta Andjinu pičku i kurac kudravog.
-Ja bogami hoću.Kad sam mogla da izdržim ovu trojicu,mogu i njega.-prošaputa Andja i lagano se spusti kolenima na pod.Kudravi se odmače od njei sede na fotelju.
Pas oseti slobodu.Dobro onjuši zjapeću pičku iz koje curi sperma kudravog i ko zna koga od nas.Poliza joj picu,pa naskoči.Pogurio se nad Andjom i ubada.Vrh njegova kurca pogadja guzove,-nikako da završi tamo gde bi svi želeli.Debeli pritrči i prihvati šakom dlakavu futrolu.Usmeri pseći kurac u Andjinu pičku.A kad je ovaj oseti,kad zaroni u nju, još se više pogrbi.Zadnjim nogamazaigra na podu da se boljeprimakne i zarije u Andju.Prednje mu šape skliznuše niz Andjine bokove i lepo videh kako je pas šapama navlači na svoj kurac.Andja se u početku smejala.Valjda smušenosti psa, a i da sve ovo prikaže kao zabavu, igru.No,kako je vreme odmicalosmeh je prerastao u slatke jecaje.
Mi, ostali zabezeknuto gledamo.Ne zabezeknuto,-ushićeno.Kudravi zavaljen u foteljipuši,užagrio očima i izviruje se u stranu da bolje vidi.Pas mu zaklanja vidik i ne vidi kako kurac ulazi u Andju.
Debeli na drugoj fotelji, i nekako ponosno gleda šta to radi njegov pas.Ja udnu kreveta pored Žane.Gledam, ne trepćem.I nisam svestan da šakom nadrkavamsplasli mi kurac.Žana se ispružila ispred mene.Guza joj na samoj ivici kreveta.Noge joj visa preko ivice petama na podu.Nalaktila se na levoj ruci a desnom gladi svoju pičkicu.Razmakla butine i šakom odozdo razmazuje sve ono što iz nje istekne.Sva pica,sav stomak, sve se sjaji od vlage.
-Uzbudljivo!-šapćem joj na uvo.
Ne odgovara.samo joj čujem ubrzano disanje.Vidim joj pogled na psu, a pas gleda nju pravo u oči.Onako legao Andji njuškom na ledja i gleda u Žanu.
-Što je bolja Andja od tebe?probaj!-šapućem joj.Ona i dalje ćuti.
Pas kao da oseća njenu nedoumicu.Skliznu sa Andjinih ledja, liznu njenu pičku u znak zahvalnosti, a onda oliza svoj kurac iz koga štrcnuše dve-tri kapi.Okrete glavu ka Žani i njušku joj nasloni na butinu.Dahće vreli dah na njenu pičkicu koja podrhtava.
-Pusti ga, pusti!Daj mu!-povikaše ona dvojica.
-Hajde mala,-rekoh i ja i drhtavom rukom pomilovah goluždravo piče.Podvukoh šaku pod njeno dupeda je dignem.
-Ma…neću…četvoronoške.Ne mogu da klečim na podu.
Ja joj povukoh za butinu nogu bliže meni te je raskrečih.Ona kao pruža otpor ovoj mojoj radnji,ali nogom ide za mojom rukom.
Pas neće da dangubi.preskoči Žani preko leve noge i nadje se njuškom pred pičkom.Širokim i dugim jezikom poče da lapće po njoj.Žana se trgnu i s lakta leže na ledja, ali izdigla glavu i gleda u svoju picu.
Pas naskoči.Opkorači joj prednjim nogama tanan struk.visoko stoji nad njom i ispod njega se lepo vidi šta će to učiniti njih dvoje.
Iz dlakave pseće futrole sad iskoči ceo kurac.Silan,moćan.Dug i debeo.Sav crven,sjajan, isprepletan plavim žilicama.po sredini najdeblji.Deblji i od kurca svog gazde.duži i od kurca kudravog.U korenu kurca sa strana dve isto tako crvene kugle, kao jabuke.Čvrst kurac i kugle kao stena.
Prinese ga pas.bode guzove,butine.Bocka i usmine, a nikako da pogodi.S vrha mu štrcne svakoga časa mlaz kapi koji zapljusne usmine Žanine pice, njene butine i guzove.Žana, sad nalakćena na oba lakta,gleda u svoje medjunožje kroz skoro sklopljene trepavice.Svi uživamo u prizoru.Niko i ne pomišlja da se pomakne da im pomogne.Žana se potura pod kurac.Vrda levo a kurac ubode pored desne butine.Podigne guzu a kurac pogodi pored čmara.Spusti se na posteljua kurac prekliza prekoo usmina i štrcne po stomaku dalekoiznad pupka.
Dojadi Žani da čeka.Savi telo u levu stranu.podiže levu nogu i levu šaku podvuče ispod guze.crveni nokti se stopiše sa bojom kurca.umiri se i pas.Presta da bode.poslušno krete za prstima koji ga nežno povlače.A kad oseti toplinu mokrog procepa,kad oseti titraje ispalih latica na svom kupastom vrhu,-trgnu zadnjim delom telanapred.Žana jedva stiže ruku da izvuče.Lepo se vide kako debeli kurac razagna usmine levo i desno.Zari se duboko i zakratko tako i osta.Dugim jezikom liznu Žanin stomak i sisu joj.A onda ,-poče da ubada.Tačno i žustro.Žana legla skroz na ledja.Više i negleda.žmuri.Nozdrve joj se šire.Raširila noge što može i digla ih u vis.Šakama uhvatila za kolena i tako ih drži.
Pas jebe li jebe.Ne zna više niko koliko to traje.Ne zna i Žana koliko je puta večeras svršila.samo je jedno sigurno.Kad god ugrize donju usnu, primiče joj se svršavanje.A kad pritište pseću glavu na svoj stomak i sise, znadoh da će upravo svršiti. NJen vrisak to i označi.
No,pas ne prestaje.Niz kurac mu se sliva sve iz Žanine pice.Ulepile mu se dlake.Sjaje se potočići Žani niz guzove i ukvasiše čaršav.Izleti ponekad kurac iz pice i tada štrca.Štrca po njoj i u nju.A još uvek ne prekida-ne svršava.
Kudravi više nije imao šta da potegne iz flaše.Pas upravo zagreba zadnjim šapama po parketu.Upinje se da ugura i one dve kugle.Pred njima popuste i usmine.Žana zna šta se dešava.raširi noge još što može.Lepo se vidi kako pas smešta i one dve kugleu Žaninu picu.Već su do pola zaronile.više se i ne vide od psećih dlaka.Ali znamošta se dešava.Pas drhti na Žani.Cvili.cvili i Žana.potraja to činimi se, večnost.A onda pas poskoči.Uspravi se i povuče unazad.izvadi još uvek moćan i tvrd kurac.Iz njega štrca, zaleva pičku-njenu unutrašnjost koja zjapi, njenu glatku kožu i sjajno medjunožje.Nije to više prozirna i retka tečnostveć gusti i belo mutni mlazevikoji se teško i lagano slivaju niz guzu i kaplju na pod.
Mekša kurac.Pas ga liže u ćošku.Žana još drži razmaknute noge.Andja joj razmazuje spermu po stomaku.Kudravi ustaje i poljubi Žanu u usta.debeli iskoristi te ubode klečeći još jednom svoj kurac u raspihtijalu picu.Kad to vide kudravi, zauze i on mesto.
-Ne mogu više.
-Samo po jedan ubod za nas trojicu i ništa više.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 125 126 128 129 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:59:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.