Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:36:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 111 112 114 115 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576840 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Profesorka

Nema tu velike price. Kao i svi klinci u nasoj gimnaziji, i ja sam bio zaljubljen u svoju profesorku matematike, s tom razlikom sto sam ja bio odlican djak. Mozda tome mogu i da zahvalim sto sam sa njom proveo nezaboravne trenutke. Evo kako se to dogodilo. Profesorka je bila kao iz filmova. Lepe duge noge, izbacena guza, uzak struk, a onda velike cvrste sise, lep vrat i prekrasno lice. Sta vise treba klincu od 17 godina da se zaljubi. Svi smo o njoj mastali, na nju drkali, tajno joj pisali pisma, naravno anonimna, jednom recju - patili. Stanovao sam pored grada i u momentima, kad sam mislio da sam sam, vikao sam pticama i nebu njeno ime. Ona je, naravno, svakog momenta osecala halapljive poglede kilnaca i izgleda da joj to nije smetalo cak stavise, po razredu se, ispred table uvek kretala tako da su joj pokreti bili izazovni, da su joj njena lepa guzica i sise uvek dolazili maksimalno do izrazaja.

Tog dana pisali smo pismeni zadatak iz matematike i nakon casa profesorka me je zamolila da ostanem. Dvadeset pari ociju mojih razrednih drugova me je pogledalo sa zaviscu. Samo sam se lagano nakasljao. - Pomoci ces mi da ove pismene odnesem ddo kuce. Moze? Ako imas drugih obaveza, ja cu… - Ne, ne, ne. sam sam kod kuce i niko mee neceka - rekoh zapanjeno. - Odlicno - rece profesorka i nasmesi see. Iako je bila subota nizasta na svetu ne bih propustlo da samo trenutak budem s njom. Uzeo sam sve radove i sa profesorkom otisao do njenog stana. Tamo je vec bio njen muz, dobricina, gromada od coveka. Vec sam se spremao da se pozdravim i odem kad ona rece: - Sta si se ukipio, sedi. Sad cemo nestoo pojesti, a onda ces mi pomoci da ovo pregledam. - Ali ja… - poceh neuverijivo da mucamm.. - Ajde, ajde decko, sedi. Sad nisi u razzredu nego si nas gost. Mi smo domacini -rece Dobricina. Profesorka izadje i kad se vratila presvucena u kucnu haljinu, videh joj bele gacice i grudnjak sa sisama koje su kipele, pre nego sto je nehajno stegla haljinu. Kao da je to uradila namerno. Zamolih je da operem ruke, a ona mi smeseci se pokaza kupatilo. Uleteh u njega da sto brze izdrkam, da mi ne primete kurcinu koja se spontano digla. Zazmurio sam, spustlo pantalone negde do kolena. Odjednom, kao grom neko kucnu i otvori vrata. - Pozuri, supa ce se ohladiti - rece prooofesorka ulazeci. - Peskir ti je ovde - rece, milujuci me po grudima i navlaceci moj kurac tako da on strcnu po kupatilu. Smeten, brzo se obukoh, oprah ruke i bled kao krpa sedoh za sto. To je ipak bilo previse. Za dva minuta ostvarili su se svi moji snovi koje sam sanjao cetiri godine. - Jedi decko, nemoj da se stidis. Kroz uusta snaga ulazi - rece Dobricina. - Naravno da ce da jede, onda ce biti joos veci i jaci - rece profesorka pogledavsi me svojim velikim, nevinim plavim ocima, blago se smeseci. Posle rucka seli smo za sto. Dobricina je nesto pricao i pio, a mi smo ispravljali skolske zadatke. Iznad stola ozbiljna kao svaki profesor, a ispod gurala je svoje noge medu moje, tako da je bilo vrlo tesko skoncentrisati se na rad. Jebe mi se za rad, radi toga nisam ni dosao. To je potrajalo do kasno uvece. Pocela je padati neka kisa, kao Bogom dana i profesorka predlozi da posle vecere prespavam kod njih. - Pa naravno, gde ce sad dete po ovom vremenu. Samo se javi svojima - rece Dobricina. - Nije mi niko kod kuce, ali ja… -poceeeh. - Odlicno, sada nema problema - nastavi on polupijan. Vecera, tuslranje, nova posteljina, soba do njihove, sve se odigravalo filmskom brzinom. Nisam imao pidzamu. Legao sam nag. Nije bilo kraja mojoj sreci. Sve cisto, mirlsno, a sto je najvaznije, ostvario se moj san. Ona mi je izdrkala. Bio sam u blazenom polusnu. iznenada sam osetio da je neko u sobi. Otvorih oci. Zahvaljujuci mesecini sam primetlo da iznad mene stoji profesorka i da je jednim pokretom skinula spavacicu. ugledao sam njenu picku, veliki zlatni trougao i teske sise koje su se dizale i spustale ubrzanim ritmom. Bila je uzbudjena kao i ja. Poljubila me je, a onda ljubeci grudi i stomak halapljivo strpa kurac u svoja usta. Uvlacila ga je i izvlacila. Mislio sam da cu eksplodirati. - Oh… kako je tvrd… mlad i tvrd… —dahtala je - Gde je on… - uplaseno upitah. - Bez brige… spava kao top. Nista ga nne moze probuditi - saputala je ljubeci me. Opkoracila me je, zajasila, uhvatila kurac igrajuci se njim oko picke, a onda ga uvuce u nesto toplo i lepo dizuci i spustajuci guzu. Sise mi je naizmenicno spustala u usta. - O maleni… niko me vise nece… jebatti nego ti… oooh… tvrd je kao… drvooo… Je l’ ti lepo… Jebe te tvoja profesorka… aaah… - cvilela je, a od sisa koje su mi bile u ustima nisam mogao ni pisnuti. - Neces ovo… nikom pricati… malecki….. samo ces me ti jebati… jooj… oooh… -jecala je. Uspravi se, strese, zastenja, a onda onako prekrasna svali se na mene ljubeci me i milujuci. Malo kasnije se dize i obuce spavacicu. Primaknu se, podize je do stomaka. - Poljubi je, do sledeceg puta -prosapta. Malo je razmakla noge, a ja sam zadubio glavu u njenu picku pokusavajuci da je jezikom jebem. Ona ju je rastvorila prstima. Lizao sam je i ljubio kao da su usne na licu. - Sad spavaj, probudice se muz. Budi dobar - prosapta i ode necujno kao sto je i dosla.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Drugarice iz mladosti

Upalio sam auto i krenuo,sa zadnjeg sedišta se čulo Dijanino i Tanjino kikotanje,šaputale su nešto jedna drugoj i smejale se. Miki je gledao negde u mrak,čini mi se prilično odsutan. Pozadi je nastala tišina,a onda je počelo da se čuje duboko disanje,pogledao sam u retrovizor, Tanja je Dijanu lizala po vratu i oko uveta,došla je do njenih usta .Njen jezik je krenuo unutra ,Dijana je otvorila usta i svojim jezikom dočekala njen,isprepletali su se , a zatim su se nežno ljubile. Tanja je spustila svoju ruku na Dijanine grudi ,zavukavši je ispod majice,pritom raširivši noge i omogućivši Dijanu da je mazi po ribici.

Zadigla joj je majicu sise su ispale napolje ,bradavice su bile jako špicaste ,Tanja je spustila glavu dole i počela da sisa jednu od njih,Dijana je duboko uzdahnula gurnuvši joj ruku još dublje među noge. Miki se okrenuo ka njima ,zavukao je ruku zajedno sa Dijaninom ispod Tanjine suknje ,a zatim je olizao prste ,onda mu je ruka krenula ka Dijaninim sisama ,uhvatio je za bradavicu i počeo da je lagano uvrće. Dijana se topila od užitka,desnom rukom je drkala Tanjinu ribicu a levom svoju.

Stigli smo ispred zgrade,kasna noć nigde nikoga,otključao sam ulaz ,Tanja i Dijana su ušle prve,Miki i ja za njima.Stigli smo do stana ,dok sam je otključavao vrata Tanja je pribila Dijanu uza zid držeći je grubo za guzu,ljubile su se divlje,Miki je gurao prst Tanji od nazad. Ušli smo u stan,počele su da skidaju i bacaju okolo delove svoje odeće,Dijana je uhvatila Tanju za ruku i odvela je pravo na naš krevet.Legla je raširila noge a Tanja je zagnjurila svoju glavu u njeno međunožje,rukom je vukla njenu glavu ka svojoj ribici,dižući kukove . Tanja se okrenula tako da su bile u položaju 69,zadigla joj je i raširila noge ližući njenu ribicu divlje ,dok je Dijana čvrsto uhvatila za guzove raširila ih i lizala je od guze ka ribici i obratno. Miki i ja smo stajali sa strane goli nadignutih i tvrdih kurčeva gledajući njihovu ludu igru ,nismo ih prekidali ,uskoro je Dijana počela glasno da svršava,držeći Tanju za vrat i nabijavši ribicu na njen jezik,ne dugo zatim Tanja se izdigla tako da je sedela Dijani na licu,pomerajući kukove napred nazad ,nabijajući se na Dijanin poludeli jezik,počela je da uzdiše i svršila je uz vrisak.Pala je pored Dijane na krevet,smešeći se zadovoljno.

Dijana je ustala sa kreveta,otišla do kuhinje i donela nam čaše i domaće vino,kucnuli smo se i nazdravili. I Miki kako ti se sviđa Dijana ,pitala je Tanja smejući se, da li bi je potucao,da li bi želeo da ti ga popuši,ha ,hajde reci slobodno ,zamisli da tucaš ovu pičkicu,ha,svi smo se smejali,Miki me pogleda zbunjeno i ostade bez reči ,a moraćeš, znaš,nastavi ona,jer ja planiram da potucam Dejana ,da me zapamti ,sad se ja zbunih. Došla je do mene,prosula malo vina iz čaše po mom glaviću i počela da ga dudla ,kao da je neko juri ,grubo i pohotno. Pritom je noge zategla tako da joj pičkica i guza budu Mikiju ispred očiju.

Miki joj je raširio noge ,zavukao se ispod i počeo da joj liže klitoris ,Dijana je klekla pored njega i počela da mu liže ,prvo jaja pa onda i kurac. Tanja je fantastično pušila ,zatim se spustila na jaja koje je sisala jedno po jedno,olizala je svoj prst i njime mi masirala anus,spustila je jezik dole i olizala mi predeo izmedju anusa i jaja ,ispuštao sam duboke uzdahe,zatim mi je lickala anus . Povukao sam je gore na sebe,izdigla se i u jednom potezu mi se nabila na kitu,ispustivši kratki uzdah,ščepao sam njene nabrekle bradavice i počeo da ih uvrćem. Kukovi su joj radili kao mašina .Pogledao sam ka Dijani ,postavila je Mikija na pod,nabila mu se na kurac, a sisu mu je stavila u usta ,izgledalo je da će ga udaviti.

Dijana loži me kako se tucaš sa njim ali molim te pusti ga malo ovamo rekla je Tanja stenjući,molim te .Dijana je ustala sa njega ,hajde liži mi guzu rekla je Mikiju.On je poslušao i krenuo da je liže,hajde sad nabi mi ga u guzu. Zastao sam ,Miki je polako smeštao svoj ponos u Tanjinu guzu, a ona ga je uz bolnu grimasu na licu primala stojički,opet je počela da se nabija ,ovog puta na dva .sve brže i brže ,dok nije počela da vrišti tako da glasno ,da joj je Miki zapušio usta rukom.Svršavala je nabijajući se na dva kurca,osmeh užitka je prekrio njeno lice.Nismo joj dali odmora. Miki je izvadio kurac iz njene rascvetale guze. Sišla je sa mene i legla na krevet,Dijana je opkoračila ,opet su bile u položaju 69,Dijanina ribica je bila iznad Tanjine glave,a Dijanina glava u Tanjinom međunožju.

Miki je stao iza Dijane,gurnuo je Tanji kurac u usta,dok sam ja sa druge strane ,podigao Dijaninu glavu i smestio joj mog prijatelja u usta,kada je bio dovoljno tvrd,izvukao sam ga i stavio u tanjinu ribicu,nekako istovremeno Miki je svoj kurac izvukao iz Tanjinih usta i smestio ga mojoj curici u njenu željnu ribicu.Dijana je uzdisala ,dok je Miki tucao a Tanja lizala,Tanja je ispuštala slične zvuke jer ja sam je tucao dok je Dijana ludovala jezikom po njenom klitorisu. Onda sam ga izvadio dao mojoj curici da ga još malo sisa,a onda podigao Tanjine noge malo više ,namestio ga na ulaz u guzu i polako gurnuo unutra ,zaječala je .

Dijana je napravila bolni izraz lica tako da sam shvatio da Miki polako ulazi u njenu guzu,ubrzo se guza raširila pa je Dijana nastavila da se nabija žestoko,na kurac,dečka njene drugarice. Miki je nedugo zatim počeo da uzdiše i sve jače nabija Dijanu,koja je stenjala razapeta na njegovom kurcu i Tanjinom jeziku. Svršili su nekako istovremeno Dijana uz karakterističen vrisak ,dok je Miki izvadivši svoj kurac iz nje,zaurlao i istresao svoje seme po Tanjinom licu i ustima,oblizala se gledajući ga pohotno i prstima razmazujući njegovu spermu po sebi. Scena me je razbila ,izvadio sam kurac iz Tanjine guze,ščepao Dijanu za glavu i drugom rukom joj nabio kurac u usta ,spremno ga je dočekala ,talas užitka je prošao mojim telom,urlao sam od zadovoljstva,stežući njenu glavu na mom kurcu,sperma je pokuljala u njena usta,progutala je sve,znala je da je to meni užitak i gledala me u oči zavodnički.

Tako je završena još jedna naša avantura….naravno Tanja i Miki su i dalje ponekad sa nama ali moramo o nečemu pisati i drugi put…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Prvo cerku pa mene

Kada sam se nakon doceka nove godine na trgu vratila kuci sa cerkom i zetom, nisam mogla ni zamisliti sta ce se sve desiti u narednih nekoliko sati.
Nije da nije bilo hladno, a i verovatno zbog velike guzve, odlucismo da krenemo nesto ranije. Kada smo usli, sipala sam nam svima pice i ukljucila tv.Pili smo,salili se, smejali i ne obracajuci mnogo paznju na program. Verovatno smo popili malo vise nego sto treba te su “pali” i neki malo slobodniji komentari – ali nokome nije smetalo, docek je.
Oko dva i trideset mi se prispavalo, vise pod uticajem velike kolicine alkohola nego vremena, te sam razvukla kauc i legal dok su oni ostali na drugom da gledaju tv. San me jos posteno nije ni uhvatio kada sam zacula komesanje i kikotanje. Nesto su prosaputali i ustali da priguse svetlo. Bilo mi je jasno sta se desava, i nastavila sam da se pravim kao da spavam. Cini mi se da je mu je pusila. Nisam mogla da odolim radoznalosti, te sam se promeskoljila i okrenula na drugu stranu. Za trenutak su zastali, ali kada su videli da spavam, nastavili su kao da se nista nije desilo, kao da nisam tu. Malo sam prockiljila na jedno oko, bila sam upravu – pusila mu je. Klecala je dok ju je on drzao za glavu i nabijao na kurac… i sve to na manje od dva metra od mene. Moram priznati, imao je jako lep komad, ne predugacak, taman kako treba, cvrst i mesnat. Cim sam to pomislila osetila sam kako mi se pica vlazi. Povukao je za glavu na gore i spustio da sedne na kauc pored mene. Pocela je da se buni tiho ali joj je samo rasirio noge i zario jezik dole. Nije proslo puno do neckanja do prigusenog stenjanja. Posle par minuta samo ju je okrenuo i polozio na stomak do mene, legao preko nje i uterao joj odjednom. Zacvilela je i pocela da ga opominje kao ce me probuditi, da predju u drugu sobu, nasta joj on prosaputa kako sam mrtva pijana, umorna i da spavam. Nastavi je navlaciti bez ustezanja te se krevet poce ljuljati a njena setnjanja vise uopste nisu bila tiha. Nek uzivaju, mladi su, pomislih, a i mene ja palila situacija, a onda osetih njegovu ruku na mojoj guzi. Smrad mali! Nisam znala kako da reagujem, i dok sam razmisljala, on poce da mi zadize spavacicu i zavlaci ruke u gacice. Odlucih da ne radim nista, da vidim sta ce se desiti… a i prijao mi je muski dodoir, koji nisam osetila vec duze vreme. Nastavio je da mi jebe cerku ceprkajuci mi po gacicama i konacno je nasao put do pice. Mislim da ona nije nista primecivala a on mi je vec zavukao dva prsta. Sigurno je shvatio da sam budna, cim je video koliko sam mokra. Kada je pocela da svrsava, brzo je izvukao ruku i spustio mi spavacicu. Povuka je gacice na gore i tiho mu rekla, da spava veceras na drugom kaucu. On se pomakao a ona zaspala u trenu. Seo je, malo prevrtao kanale, a onda sam osetila kako je ponovo prisao. Povukao mi je spavacicu i spustio gacice, legao preko mene i namestio ga na ulaz u picu. Ljutito sam se okrenula i pitala ga da li je normalan. Nije vam smetalo malopre, i uterao mi ga celog bez imalo neznosti. Sreca da sam bila skroz vlazna. Poceo je da me jebe kao i nju malopre, ne obaziruci se na to sto je mozemo probuditi. Na to mi je odgovorio, da bi bas voleo da se to desi, pa da nas jebe obe istovremeno. Bez obzira na njegovu aroganciju i grizu savest koju sam imala zbog cerke… pocela sam da uzivam kao nikada do tada. Kliac je stvarno znao znanje. Zamolila sam ga da me okrene na ledja sto je odmah i uradio. Rasirila sam noge da udje i nako toga mu ih odmah digla na ramena… hocu da svrsim u ovoj pozi, rekla sam, dok se on samo bezobrazno nasmesio i sagnuo se da me poljubi. Necemo to, rekoh, ali me nije slusao, jezik mu je vec bio u mojim ustima. Jebao me je dok smo se ljubili a onda se odjednom spustio i poceo da me lize. Bas sam uzivala, uhvatila sam ga za kosu povukla na gore i reka “jebi me jako” i ovaj put ja njemu uvalila jezik. Ljubili smo se i jebali dok je Natasa spavala pored. Priblizavala sam se vrhuncu, osetio je i ubrzao ritam gnjececi mi grudi. Svrsila sam osecajuci kako mu se kurac trza, izvadio ga je i prineo mi grudima. Isprskao me je po licu i sisama. Par kapi uletelo mi je i u usta. Sperma je bila prelepog ukusa. Odgurnula sam ga o odjurila u kupatilo da se sredim.
Nadam se da vam se svidelo… jer je tek posle tog dogadjaja postalo zamrseno… ali i zanimljivo.
Nastavice se
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Olivera

Ova prica se desila proslog ljeta,pomalo cudna prica koja nema neki temelj.Koja nema mozda ni smisao,ali ima nesto,citajte i uvjerite se.
Stigli su!Bile su to rjeci moje strine Milijane koja je zeljno ocekivala familiju iz Minhena.Znoj se cijedio sa mojih prsa,onako preplanule boje,gol do pasa u radnim hlacama i sesir na glavi izgledao sam kao neki americki farmer.
Crveni Mercedes zaplovio je nasom avlijom.Izasla je iz auta i ona Svabica Olivera zena mog ujaka Stevana.Svi su bili veseli,padali su poljubci i zagrljaji kao gradovi u Ruandi.Dosao je red i na mene da se pozdravim.Stisnuli smo si ruke Stevan i ja,gledajuci vise u Oliveru nego u Stevana pozdravili smo se.Prisla mi je,upiala je Stevu a ko je ovo na Njemackom?Gledao sam je i pala mi je glumica Emanuelle iz filma na pamet.Onako me odmjerila.

Posto smo se svi izpozdravljali,sjeli samo za stol na dvoristu ispod velike kajsije,mater je donijela sok i rakiju.
Pricali su o svemu a ja sam samo sutio te ponekad odaslao pogled prema Oliveri.
Izgledala je malo otkaceno,pa Svabica je.Imala je kratku kosu u crveno ofarbanu mislim,povelike grudi i guzu.
Onako krupne zelene oci nisam nikada ni vidio.Stalno je ujaka nesto ispitivala,posto nas nije razumjela.
Nesto je rekla na svom jeziku,razumijo sam toalete,ujak mi rece de je odvedi i pokazi gdje je kupatilo.
Ustao sam se i rukom joj pokazao da krene za mnom.Danke junge mann,rekla je.
A ja ono samo bitte.Ebiga kad nisam vise ni znao.Vratio sam se za stol,za deseak min vratila se i Olja,kako je Stevo zove.Raskopcana kosulja vise nego sto je bila,pokazivala je sastav ljepih grudi koje je Olja sa ponosom reklamirala.Cesto je prebacivala nogu preko noge tako da sam mogao komotno da uzivam ponekad gledajuci u njeno medjunozje.Vidno umorni otisli su u kucu na tusiranje.
Ja sam imao nesto da zavrsim i sklonim alat.Za vecerom ista prica,razgovori i rakija.Stevo se bogami urakijo sa starim dobro.Otac ga je volio bio je mladji od staroga 10 god.A Olja,stalno me gledala onako malo cudno,nekako sam se lozio na te poglede.
Nesto je pitala ujaka?
daj molim te Vinko dosadno joj je de joj pokazi TV ili stavi neki film sa DVD-a.Otisli smo u moju sobu,posto ja nisam znao Njemacki samo sam joj pokazivao filmove.Htjela je da gleda Sirove strasti od Sharon Stone.Uh velim i ja bi al u sebi.Sjela je na krevet,ubacio sam film i sjeo na pod pored njenih nogu.Film je poceo,nekako poslije 15 min osjetio sam blagi dodir njenog koljena na moje rame.Mislio sam da je slucajno.Pogledao sam preko ramena u njena preljepa bedra.Polako je premjestila nogu preko noge,taman dovoljno da se vidi bedro onako malo bolje.Poceo da mi se dize,priroda je to.
Pomilovala me po glavi i nesto rekla kao Schene (Sene junge mann )tako nekako ako sam dobro napisao.Mojih 18 godina starosti nisu mogle da sakriju koliko sam se uzbudio.Disao sam malo onako sa uzdahom,a i sa strahom da se nesto nedesi u iscekivanju jos nekih dodira ili poza njenih bedara.Skoro pred kraj filama usao je Stevo u sobu onako vec nakresan pozvao je Olju.
Nesto mu je odgovorila i on je izasao van.Ustala se nakon zavrsetka filama,danke Vinko i krenula van iz sobe.Boze,mjesala je guzovima,malo se i popalila na one jebozovne scene.Ispratio sam pogledom njene guzove kao da su mi oci ostale na njima,ostao sam sam i skoro sljep u sobi.Odma sam otisao u kupatilo i rijesio se muke drkajuci.Zaboravio sam zakljucati vrata onako uzbudjen i napaljen.Vrata su se otvorila a ja taman pri zavrsetku onako izbezumljen u mislima sam svrsavao Olji u usta a ona je stajala na vratima i gledala ravno u moj kurac koji je bio dignut kao zastava na domu kulture u selu.Onako u soku,i ona a i ja,samo sam uspio zatvoriti vrata.
Kad sam izasao Olja je stajala u hodniku i nesto rekla na Njemackom ali tiho.Kao maine got,maine got.otisao sam u sobu,ako rekne Stevi,najebo sam.Posto je soba gdje su bili bila do moje,cuo sam gdje stenje al je ujak jebe pomislih.Stenjala je kao luda,skoro se derajuci kao da je sama u kuci.To me jako palilo.Zamisljao sam da ju ja guzim,da joj lizem picku da mi pusi kurac.Nisam htio otvarati oci,moje misli i njeno stenjanje bila je odlicna kombinacija da jos jednom izdrkam.
Ujutro novi ljetni dan topao i preljep.
Stevo je bio na verandi i pio kafu sa mojima a Olja je spavala.Posto je bila nedelja otisli su u crkvu.A ja samo sam mislio na Olju,kako da je zovnem kako da pokusam nesto?
Otvorio sam vrata,spavala je potrbuske,gola,guza se presijavala kroz store na suncanim zrakama.Kurac mi se digao u dve sekunde.Stajao sam i gledao.
Pomjerila se na bok,mozda je znala da gledam.Okrenuta ledjima,povukla je jednu nogu prema sebi tako da se skoro pickica na mene nasmjesila.Obe rupe su su isticale,imala je ljepu picku,onako svjetlo smedja cistih dlacica a supak gol i ljubicaste boje.Guzovi su bili cvrsti,ma bila je ko stvorena za razvaljivanje.Izvadio sam kurac vec duboko uzbudjen,polako sam poceo setati kozicu gledajuci u njnu pickicu i njen supak.Prizor je bio da vristis od ljepote.A isto tako i treses od straha ako se probudi.
Gledao sam je tako par minuta,pocela se okrecati nisam pobjegao,pa sta bude neka bude.Ugledala me,malo iznenadjena,ali nije skidala pogled sa kurca.Kom,kom prstom mi pokazala.
Stevfa vu ist Stefan,ebiga u crkvu su otisli kako da kazem.Sjetim se rjeci vek,vek.Cuzamen vek,ebi ga velim.
Gut,gut rekla je i rukom pomilovala moga malog Lazu,tako sam ga zvao od milja.Nije dugo cekala i stvila ga usta,cuclanje je bilo kao da vuce iz mozga koji vise nije radio,kurac je upravljao mojim stanjem.Stavio sam joj ruku na sisu uh bila je to topla sisa i tvrada mozda neznam vise.Samo sam htjeo da ju jebem,ostalo nije bitno.
Popipao sam joj kefu,bila je mokra i spremna.Uvalio sam ga do jaja zeljan ko malo djete cokolade.zastenjala je kao i nocas,mjesala je kao luda,ma nisam jebavao ni 30 sekundi poceo sam da svrsavam.Nain nain viknula je nain bitte.Ali Lazo je pljuvao kao ja kad imam dlaku u ustima.Za cudo nastavio sam ju jebavati,kao da nisam svrsio nije se spustao,gut Vinko gut,vaita vaita.Moze moze rekao sam ja i Merlin i Vajta i Mile Kitic.Derao sam Olju kao seljak politiku,podigla je noge na ramena i derala se kao komsina krava Lenka.Noh mal Saci noh mal,vaita vaita,neznam velim u sebi.Ljubio sam joj sise lizao i grizao usi i vrat,derao sam je koliko sam mogao.Onda je pocelo svrsavanje,do jaja sam ga drzao u Olji.I ona je svrsavala,ah maine libe got,ah maine saci.
Stvarno se dobro jebavala Stevanova svabica Olivera.
Ja sam otisao u sobu i zaspao od ljepote.Kad sam se probudio cuo sam glasove,oni su se vratili iz crkve.Olja je bila presretna a ja onako zadovoljan.
Samo mi je namignula.
Eto to je bila ta prica o Olji i meni i ljtu na selu.
Doci ce oni i na sljedece ljeto,valjda cu opet jebat Olju.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
najbolja drugarica

zvala se maja,opasna devojka u svakom pogledu,imala je tad 25 godina a ja 23,klinac a sta sam drugo bio.
ona je bila od onih riba koju hteo ili ne moras da primetis visoka 172 oko 63kg,izrazito crne ravne kose do pola ledja,sa perverznim siskama,oci tamne krupne,ma savrsena zena,guza veca siri kukovi sise sredina zlatna,saka.nakvarcovana redovno.
ma voleo sam snjom da se krecem po gradu,uvek mi se nesto namestala kad je gledaju tipovi kao mi smo u paru a taj osecaj kad smo u diskoteci pa mi svojim maznim glasom sapuce a i imam osecaj da me lize usnama i jezikom redovno me hvatala jeza a kurac je redovno bio skroz dignut u takvim situacijama.
sad kad se setim kakav sam klosar bio da nisam nista skontao.stalno smo bili zajedno,jedno vece mi rece da ostanem kod nje da spavam a ja decak slepac kao ne moram da idem,ufffff
jedno kasno popodne me je pozvala da odmah dodjem do nje,iznenadila me pitao sam je dali je dobro rekla je ok je sve samo ti dodji do mene sto pre ako mezes odmah,opet sam se zabrinuo maznim glasom li je rekla pa dodji covece sta je stobom,tad sam osetio da ce mi se mozda zelja ispuniti.brzo sam se skinuo i izdrkao kurcinu(srednje velicine oko16cm ali izuzetno debeo sa velikim glavicem)nije hteo da splasne uopste
istusirao se i obukao pantolone sa dubljim dzepovima kako bih ga kroz dzep mogao drzati.

pozvonio sam otvara mi vrata sva u crnom sa jebozovnim ocima i osmehom koji otkriva zelju za dobrom jebacinom,
poljubila me na kraj usana skroz se priblizila a ja totalno ukocen pitam stati je ,ona pa nista mi nije ulazi.sama je zivela.
dok sam isao kroz hodnik video sam otvorena vrata kupatila jos je u njemu bilo pare,do dnevne sam marao kroz hodnik pored plakara gde sam video pilulice zna se koje cudno primetio sam da je jedna falila tabletica,seo sam na ugaonu ona je sela na cosak i pitala onako mazno sta cemo da pijemo rekako sam kafu,rece samo kafu,nista vise ?da rekoh.ok rece i ustade do kuhinje po kafu vidimone njene guzove mocne i osetim da je porastao maksimalno,nabudzile mi se farke neverovatno kontam videce,pogledam oko sebe i onda skontam tek da je navukla zavese i upalaila svece dve mirisne.cudno ali mi je prijao ambijent.
vraca se a ja lud lud,neznam za sebe nagnula se da sipa kafu a iz crne majice na bretele poletese dve savrsene sise,nisam mogao da skinem oci,nasmesi se i jednom rkom prekri i jebozovno me pogleda,nista nije rekla.
pocesmo nesto bez veze da cavrljamo a ona malo malo pa me zagleda oko slica pogledah krisom i ja a ono sve se nabudzilo,skoci u trenutku i kako su vrata otvorena bila vidim da nesto caprka po kuhinji trazi nesto,iskoristih priliku i rece moram u wc,slobodno samo je nered sredjivala sam se malo kad sam usao nisam zatvorio vrata skroz i vidim na masini paket novih tangi gde su jedne falile,crne naravno (likra sa pamukom ),vidim brijac,vadim ga da psam ali nemogu da ga skrivim dignut da nemogu da ga spustimjedva sam pisao,cujem nju nesto caprka u hodniku,izlazim normalno levu ruku u dzep da ga pridrzim i kad sam prolazio bacih pogled na tablete ividim sad fale dve,poludeo sam skroz na skroz kad sam usao ona je vec lezala i ja sam legao i polako je c
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Moj prvi put s kolegom

Rdaim kao prodavačica u jednom supermarketu i imam mnoštvo kolega. Ali jedan je poseban, moj kolega koji radi u skladištu. Visok je crnokos i jako razvijen. Ja imam 24 godine a on je stariji od ima, ima blizu 40. Ali je komad i pol!!! I nije oženjen a nedavno je prekinuo dugogodišnju vezu. A ja nikada nisam nikada imala dečka i ako mogu reći da sam atraktivna crnka. To svi kažu. Imala sam teško djetinjstvo i jako mlada se zaposlila jer mi je bilo to jako potrebno. Posao mi je uzeo svu energiju. Mlada sam ostarila. Bila sam jedna frigidna djevojka.Svi su me doživljavali kao simpatičnu i veselu djevojku, koja se uvijek smije i sa svakim je pristupačna.A u duši sam venula i kopnila…

Kolegica koja me vozi počela je uzimati i Nenada našeg zgodnog skladištara. Jednom je uzela još dvije kolegice tako da sam ja sjela od iza sa Nenadom. Nešto jako čudno mi se počelo dešavati. Osjetila sam ugodnu toplinu u trbuhu i ugodne žmarce koji su se protezali po cijelom mom tijelu. Od tog dana nisam mogla prestati misliti na Nenada. Počela sam ga i sanjati a kada bih se budila ostajala je ona teška i gorka praznina. Malo po malo nas troje počeli smo se voziti s tom jednom kolegicom i ja sam uvijek sjedala od iza sa Nenadom.I uvijek isti onaj predivan osjećaj me obuzimao. Tu sedmicu radili smo popodne i navečer se vraćali kući. Prva je izlazila kolegica koja je sjedila ispred , pa ja pa onda Nenad.Dobro se sjećam bio je utorak. Taj utorak Nenad mi je sjeo bliže nego ikada. Položio je ruku na moju nogu i počeo me milovati. Zatim ju je zavukao u moja bedra i milovao primačući ruke mom međunožju koje je bridilo. Kada me dodirnuo stresla sam se i jedva zatomila jecaj. Ja sam položila ruku na njegova bedra i pomilovala ga po snažnoj nozi. Zagrizla sam usnicu da ne ispustim krik zadovoljstva koji me obuzimao dok me gladio između nogu, dok je milovao mjesto koje nitko nikada nije dirao. Kada sam osjetila da se ne mogu kontrolirati uhvatila sam ga za ruku i odmakla.
Sutradan kada sam ja izašla Nenad je rekao da će i on tu izaći kod jednog prijatelja.Sva sam se naježila. Kada je kolegica otišla zgrabio me u zagrljaj i utisnuo strasan poljubac u moje usne. Zagrlila sam ga i uzvratila poljupce. Duboko sam i nekontrolirano disala. Uzbudila sam kao nikada u životu. Počela sam osjećati ono što nikada nisam. “Dođi” rekao je i uhvatio me za ruku. Odveo me u zgradu do moje i otključao neki stan. “Ne boj se. To je stan mog prijatelja kojeg ja održavam. Uđi, osjećaj se kao kod svoje kuće. Moj je prijatelj na putu u Dalmaciji je i neće doči još pet dana” rekao. Počeli smo se ljubiti na hodniku i milovati. Polako me svukao pa sebe. Pogled mi je zastao na njegovom međunožju. Kurac mu je bio spušten ali zastrašujuće debel. Nije bio toliko velik koliko debel. Progutala sam pljuvačku i zadrhtala. Stao je iza mene i objema rukama uhvatio moje sise. Počeo ih je milovati i mijestiti dok mi je ljubio vrat i dahtao na uho. “Prelijepa si” ponavljao je. Polako je počeo spuštati ruku po mom trbuhu do mog međunožja koje je gorjelo. “Ooooooh” oteo mi se uzdah iz grudi. Počela sam se nekontrolirano tresti, drhtati i stenjati. Izgubila sam se u nekom predivnom i nikada ne doživljenom osjećaju.U jednom trenutku činilo mi se da sam napustila svoje tijelo i lebdjela. Nenad me čvrsto držao dok sam se smirivala. Okrenula sam se prema njemu i izljubila mu lice, pa vrat, pa prsa. Spuštala sam se sve niže i lizala sam mu trbuh i pupak. Uhvatila sam tu njegovu gromadu u ruku i cijelog ga oblizala.Zatim sam ga strpala u usta i počela ga pušiti. Nije bilo lako s obzirom na njegovu debljinu ali sam se trudila. I svršio je po mom licu. Kada se smirio podigao me na ruke i odveo do sobe. Polegao me na krevet i lizao mi vrat, pa bradavice. Na njima se malo duže zadržao i dovodio me do ludila!!!!!!!!! Lizao ih je i cuclao a moje tijelo prožimali su sve jači i snažniji žmarci. Zatim se spustio na moj trbuh a onda još niže. O kako me dobro lizao dolje. “Mmmmm kako lijepo mirišeš” dahtao je. Ja sam bila potpuno zanesena. Opet sam doživjela snažan orgazam. Grčevito i čvrsto stiskala sam plahtu. Nenad se podigao nad mene i namjestio svoju kurac na ulaz moje pičke koja se zgrčila. “Čekaj…moraš nešto…znati…Ja…nikada nisam…” sve je shvatio. “Bože djevica si!!!!” Zatim me poljubio i rekao da će sve biti u redu. Počeo ga je polako gurati ali bezuspješno. Nije mogao ni glavić uči.Stenjala sam i ridala. “Molim te opusti se. Što si napetije sve je teže.” rekao mi je. Malo sam se opustila i osjetila oštru i jaku bol. “Joooooj!!!!” vrisnula sam i zgrčila se. “Ovo se čini kao nemoguća misija trebao te razraditi netko s tanjim i manjim alatom. Smiri se možemo mi to” rekao je. Nije odustajao, prodirao je u mene i derao me.Imala sam osjećaj da me reže nožem. Nisam željela plakati ali bol je bila prejaka. Osjetila sam kako me širi. I došao je do zapreke. Položio mi je ruku na usta a drugom uhvatio moju ruku čvrsto je držeći. I tada je naglim i snažnim pokretom probio tu zapreku. Mrak mi je pao na oči i zagrizla sam njegovu ruku a suze su mi oblile lice. Nije još ušao cijeli, ma ni pola ja mislim. Počela sam vikati neka se makne od mene da ne želim više. Tiho me smirivao i ljubio obečavajući da će sada biti lakše. Nastavio je prodirati u mene i širiti me. Napokon je ušao cijeli i ostao tako da se priviknem na njega. Počela sam osjećati ugodu. Polako ga je izvlačio pa ga opet polako gurao natrag. Sva nelagoda i bol su nestali. Brzo se moja pohotnica navikla na njegovu širinu i veličinu. Svršila sam uz vrisak koliko mi je bilo dobro. Kasnije smo isprobali nove poze i bilo je sve bolje i bolje… Shvatila sam koliko žena može uživati u seksu i šta sam propuštala sve ovo vrijeme. Ne bih svog Nenada mijenjala za ništa. Uveo me u novi svijet i poakazao kako je lijepo biti žena. Ma prelijepo!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Druga zena 2

DRUGA ZENA II Posle onih dogadjaja ja sam primetio da mi se supruga malo cudno ponasa. Naime primetio sam da kad god zazvoni telefon ona se prepadne, kao da je slutila sta dalje sledi. Naime mi smo otvoreno razgovarali o dogadjaju koji se desio, tj. njenom silovanju, sama mi je priznala da je bila na ivici smrti ali da je opazila kako su je namerno tako tretirali nebili je ocelicili odnosno pripremili za ono sto je na ulici ceka! A predpostavljala je da je ceka kulturna i probirljiva klijentela. U njoj se razvila masta ,mastala je o tome kako ce joj klijenti biti: bogati, lepi, pametni, pazljivi…..idt. Ja sam na sve to gledao sa sumljom a i ljubomorom, ipak neki tamo drugi muskarac treba da mi tuca zenu a ona bi da se ja jos i pomirim sa tim, jednom sam joj dobacio: da neces da mu mozda i kafu skuvam. Tvrdila mi je da ce to mozda biti prilika da i meni mozda bude bolje. Ako bi upoznala nekog jakog parajliju sa firmom , mozda bi neki snosaj i gabe odradila a on da mi nadje bolji posao sa boljom platom, to i nije bila losa ideja….ali ipak ce da mi jebe zenu!!! Ali sta je tu je iz ove se koze nemoze pa daj neka bude i tako, bar neku korist iz svega ovoga da izvucemo. Petak oko 16 casova zazvonio je telefon javio se Bora, rece: slusajte me golupcici, danas u 23:00 tvoja zena ima musterije koje su zakazale i dobro neka se opere ( moja Radmila je inace perfektno cista zena) musterije zahtevaju cistu i doteranu. Ja ga pitam dali ima vise njih on mi odgovori da ima, rekao mi je da je ja dovezem na zeleznicku stanicu i da sednemo u restoran a da ce oni doci. Kada je Radmila cula bila je uzbudjena, traze da sam cista……

sigurno su neka gospoda, pa dobro mora se. Mislim da je bila pomalo i napaljena celom ovom situacijom, ipak smo mi sa sela i patrijarhalno vaspitani, nismo ni sanjali ovako nesto. Celo popodne je provela spremajuci se kao za izlazak. Mazala se tonicima za telo ulepsavala, birala odecu kao da joj je to bila opsesija. Nikada je nisam tavu video, cak mi je i rekla: a mozda naidje i neki drugi pravi muskarac a ne ti idiote jedan! Veceras se jebem tebi iz inata….radicu im sve sto tebi nisam radila…tebi u inat. Sta cu na ove njene reci nista nisam mogao da kazem ali sam kipeo od besa. Uvece sam upalio auto i cekao da se pojavi na vratima . Kada je izasla iz kuce kad nisam umro od zavisti. Bila je skockana tip-top. Kao da je neka uspesna advokatica a ne zena sa sela, elegantno obucena, kosa uredno zacesljana pozadi i skupljena u jako lepu estetsi obikovanu snalu, sminka diskretno provokativna, cipelice na nogama u skladu sa odecom ma milina….Tokom voznje sam joj rekao : za mene se nisi ovako spremala nikad! A ona meni: mozda nisi ni zasluzio. Nije mi bilo pravo sta mi kaze ali sam cutao. Ubrzo smo stigli na zeleznicku stanicu i parkirali auto. Kada smo usli u restoran nekoliko prolaznika se okrenulo za Radmilom, a ja sam vec video brzo odplaceni dug. Seli smo i narucili pice ubrzo nam se pridruzio i Bora. A zatim nas je poveo preko zeleznickog perona na prugu a zatim u neki napusteni vagon koji je bio jedva osvetljen sa unutrasnje strane sijalicama spojenim na akumulator, tek toliko da se vidi sta se radi. Usli smo unutra, bilo je zagusljivo i jako je smrdelo na ljuski znoj. Bilo je 20-ak muskaraca raznih starosti, ukapirao sam da su to klosari i fizicki radnici i svi su bili ruzni, prljavi, smrdeli su kao tvorovi. Bora im rece: obecao sam vam kulturnu i cistu i doveo sam vam je! Radmila samo sto nije pala u nesvest od soka….rece: necu, nemogu sa njima, ja sam mislila da su to neka gospoda ali ovo…nikad! Bora skoci na mene i poce da me udara rece: slusaj ovi hoce da je jebu i tacka, moze da izadje nejebana ali ce oni onda jebati tebe i dug ostaje pa ti biraj oceli tvoja zena ili nece…… Na te reci ja je pogledah isprva molecivo, a ona zamislite sta je uradila, zavrte glavom i rece: neeecu! Pokusa da pobegne, u meni se nesto probudi i ja se bacih za njom i stigoh da je uhvatim za nogu a ona pade koliko je dugacka i udari glavom o pod. Ja sam poceo da likujem: oces biznismene, lovatore, da me sa uzivanjem varas i na kraju da me ostavis sa nekim koji ima jahtu….droljo, zatim sam je jako osamario!Bacio sam neko prljavo cebe ispod nje da nije na golom limu. Poceo sam da cepam njenu finu odecu sa nje, plakala je sva izbezumljena, u ocima sam video uzas, odjednom se njen san pretvorio u nocnu moru. Preklinjala me kroz suze: nemoj molim te , nemogu…..komadima odece sam joj vezao ruke o neki drzac u vagonu. Ljudi navalite, na moje reci klosari i fizikalci pocese da vade novac i daju Bori a zatim krenuse da se skidaju, Radmila je pokusala da se oslobodi ali sam je ja odlucno uhvatio za kosu, pogledao u oci i rekao: molim te sad budi zena i pokazi kako se zena zrtvuje za coveka koga voli. Na te moje reci samo je pocela da jeca i istovremeno da siri svoje prelepe ceo kilometar duge noge. Na kraju krajeva sama se ponudila da prostitucijom vrati moj dug.To sto nije to sto je ona mislila …to je druga stvar. Bora rece: ima ih tacno 23 po 5 maraka po osobi pa ti vidi! A ako je jedan za vece …pa ti dug nebi vratio nikad. Pa to je 115 maraka, hmm nije lose za jedno vece…A ne, rece Bora 50% ide meni jer ja nalazim musterije. Kavi su takvi su…musterije su i mora da se postuju. Nasmejao se blago i potapsao me po ramenu…pomozi joj da pregura ovo sledeci put bice bolje nesto! Klosari su se skinuli i prvi je vec legao medju njene noge gurnuo joj je jezik u picu sisao je kao lud, zatim je napusti i popne lepo na nju i gurnu joj jezik usta nasta je ona napravila grimasu, shvatio sam pa ovi se ljudi nisu prali ko zna odkad!! Njena pica je bila sveze mirisno cvece u odnosu na njihova usta. Covek je bio jako ruzan i dosta se nije kupao kao i ostali smrdeo je na sve i svasta a ulaz u picku je jedva nasao, bio je neiskusan.Radmilin izraz lica je govorio sve, pa ovaj prvi put jebe…stavio je penis u njenu suvu vaginu malo joj prljavim rukama stisnuo sise i odmah svrsio. Dok je ustajao sa nje ona je tupo gledala u mene. Ja joj kazem: vidis da ce brzo biti gotovo. Sledeci je odvezao i postavio cetvoronoske, prisao je od pozadi i uhvatio nevestim prstima za vaginu, teglio je njene usmine primetio sam da hoce da je jebe a da ustvari nezna kako se to radi.Odjednom pusti vaginu i penis usmeri na guzu. Radmila se maksimalno opustila i on ga nekako utera ali po izrazu lica nije bilo onako kako je mislio. E pa znas sta mislim se u sebi pa ni zivot nije lep a mi mislimo da jeste, zar ne? Izvadio ga je iz dupeta, vidim da mu nije prijalo ipak se opredeli i utero ga u vaginu, ona se malo promeskolji on se jadan napalio i poce da je ubada penisom dosta duboko, uhvatio je za jednu sisu i poce da je vacari. Sledeci joj pridje od napred i ispruzi svoj penis prema njenim ustima, A on …..ja neznam dali ga je nekada oprao! Smrdeo je na izdrkotinu a meni koji sam stajao pored toliko je smrdeo njegov penis da me smrad poceo stipati za oci a kako je tek smrdelo njoj pud nosem, mogu samo da zamislim. Isprva nije htela da ga uzme u usta, on jadnik je gleda kao da je moli : uzmi ga molim te!!! ja pridjem i zgrabim je za drugu sisu i jako stegnem nasta ona kriknu a ovaj joj ga nabi u usta. E da ste videli tu njegovu facu…ha, ha Radmila je pocela je da krklja, zacrvenela se sva u licu, ovaj nije znao sta ce pa je nevesto poce hvatati grlo kao da je davi ali nesvesno, Radmila se sva zajapurila sto od kite u ustima sto zbog stisnutog grla i poce da bali. Ovaj je bio iznenadjen njenom reakcijom pa joj pusti dusnik pa uhvati za sise koje su se vec crvenele od hvatanja i lepo klatile kao dva skladna klatna.punili su je od napred i od pozadi. Krkljala je i kasljala, ne od velicine penisa nego smrada u ustima. Iz usta joj je curila pljuvacka kao da je cesma, mnogo je balavila, pokusala je da povraca ali nije mogla. Svrsio joj je nabivsi joj ga duboko u grlo. Jadna ona nije mogla sve da proguta pa je jedan mlaz smrdljive sperme uleteo u pluca nasta se nakaslja ali posto je ovaj drzao kitu do dna u njenom grlu nije mogla da iskaslje pa sam ja morao da ga gurnem od nje, nasta se ona jako nakasljala a iz pluca izlete sperma, ponovo je povratila kontrolu disanja . Izgledala je predivno dok je udisala kakav takav vazduh, telo joj je odavno bilo znojavo , kosa vec lepljiva od znojavih tela padala je kao slapovi niz njeno telo, zatresao joj se stomak i savila se u laktovima, pocela je da povraca, kada je zavrsila pogledala me je i kao da je njen pogled rekao : hvala.Ipak je znala ja sam joj omogucio da iskaslje spermu iz pluca, onaj jadnik nije znao da dama mora i da dise. Bora rece: neka , nema veze ne smeta to njima…redjali su se posle jedan po jedan, jedan ciga je bio stvarno bezobrazan on je imao najveci….prvo je jebao zguza u dupe a dok je jebo zgrabio je za kosu i vukao glavu unazad, a oci su joj se sirile kao da je na kolac nabijaju, tresla se sva a prstima na rukama ja stiskala i gnjecila onu pokidanu odecu, rekla mi je: uhvati me za ruke , ja je poslusah i shvatim sta hoce uhvatih je snazno i nategnuh za ruke da ciga ima pristup celom materijalu, pogledala me je i rece: nemogu da izdrzim ovo sama pomozi mi!! A onda je ciga navalio da je jebe u dupe kao da je za jebe za medalju,pustio je kosu i hvatao je za noge tako da su sve tragovi ostajali, zestoko udarao sakama po guzovima vukao i zivotinjski stezao za sise, bio je pravi sadista. Boze bio je kao hobotnoca , kao da ima deset ruku a ne dve, sva se tresla kao da je na struju a onda…..vrisak . Shvatio sam ciga joj je pocepao guzu. Oterao sam ga iz njenog dupeta, onda Bora rece: tako je , nedamo da je ubije ali u picku moze….cigo je uhvati zguza i utera u vaginu a ona opet iskolaci oci, ja malo bolje pogledam a cigo ga je imao jako dugackog. Jauknula je : jaoooo probusice meee, majko moja mila iz ociju joj potekose suze….cigo na ove reci zape iz petinih zila,prizor je bio predivan, on vec znojav a crnomanjast, napregao se da mu se svaki nisic ocrtavao on jebe a ona vristi, cigo joj nabi do kraja i svrsava ona se sva trese u licu zatim svrsi. Samo je rekla: ovaj sto je svrsio…zatrudnecu. Kad je izlazio iz nje vagina je prelivala spermu. Boze tada sam shvatio pa ona nije imala zastitu..!!!!Onda su dosli na red neki fizikalci koji su mislili da znaju da se ljube i da je cela prica u tome da joj gurnu sto vise jezik u usta i da balave.Gura smrdljivi jezik i balavi a ona krklja jer nemoze da stigne ni da proguta njegovu pljuvacku a da nepominjemo njihovu oralnu nehigijenu, kao da nisu culi za zubnu pastu. Gnjavili joj sise dok ona mumla sa njihovim jezikom u ustima a oni misle da dobro jebu po jos jace, a kurcici im sramota za ljuski rod em mali em ih nisu prali.Kad kazem nisu prali mislim na sve njih generano, kao da nisu znali da se penis pere….ili nisu mogli, jebem li ga uglavnom da joj je bilo odvratno jeste.Ona je shvatila da ih to sve uzbudjuje i da jedino tako moze svih da se na brzinu ratosilja da brzo svrse.Pocela je da se jebe kao glumice iz porno filmova, uvijala kukovima , uzdisala , mazno jaukala, krkljala, na njihovo grubo hvatanje za sise ona se jos i poturala i trljala sise o njihove grubijanske ruke . Bradavice su joj bile belike i jako tvrde Onda su svi preostali navalili na nju…to je bilo jedno smrdljivo klupko oznojenih tela. Mogao sam samo da nazirem povremeno sta se u tom klupku desava, i naravno slusao njene uzdahe , jauke i krkljanje…oni su jedan po jedan poceli da se tresu i snazno svrsavaju dok im se kapi znoja cede niz njihova tela, a neki su svrsavali pa se odmarali i ponovo se vracali. Meni se neznam zasto digao…Ona je bila u epicentru, vise nije marila ni sto su smrdljivi i uzasni, sto im lize neoprana jaja i sisa kite, balavili su po njoj , neki su je i ujedali za butine i slabine, neko je zagrizao i za sisu, jauknula je ali sa svakim njenim gestom , pokretom, glasom oni su bili sve napaljeniji…bili su blizu kraja . Jedan po jedan su zavrsavali, njena borba je imala efekta. Stace jadna morala je da radi ovako nesto. Mada sam u sebi likovao, htela je mene da ostavi?!?njoj bi prijali biznismeni a?, Kako je koji zavrsavao tako se oblacio i izlazio iz vagona napolje smeskajuci se. Vidim da su bili zadovoljni a i Bora je bio zadovoljan ….sto je za mene bilo dobro. Kada je poslednji zavrsio otisao sam do nje i pomogao joj da ustane, posto je bila raskrecena lezala na podu vagona i nije mogla sama da ustane a kamoli da stoji posle 23 muskarca u maratonskoj redaljci., bila je u uzasnom stanju, smrdela je na njih smrdljive i neokupane i na njihovu spermu koja joj se teglila iz vagine i guze kada je ustala, pokusala je da ispljuje lepljivu spermu iz usta . Noge su joj se tresle od napora ali dobro je prosla u odnosu na prosli put, tek po koja masnica i sljiva po telu i licu ali nista strasno osim pocepane guze, e cigo, cigo upamtice te moja Radmila…ha,ha. Sa Borom sam se dogovorio da se opet cujemo kad se oporavi.Stavio sam je u kola i odvezao kuci. Usput sam, morao da stajem jer je povremeno jako povracala….smeskao sam se. Biznismeni, meni da se jebe u inat, a? Kad smo dosli kuci razmislio sam i shvatio da me sve to uzbuguje. Prisao sam Radmili koja je spavala i popeo se na nju. Iako se okupala smrdela je jos malo na njihove prljave penise. Probudila se, nije se pokusala je da se odupre mojim naletima ali nije uspela, nije vise imala snage. Dok sam je jebao kroz glavu su mi prolazile slike iz napustenog vagona, bio sam napaljen…svrsio sam. Narednih dana smo cekali sledeci poziv………………..
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
malo onoga…

Znam da si tu, s druge strane vrata,
Pokuaces svakog trena,veceras sam obecala da ti poklanjam ona dva osmijeha
Znam da zeljeces me i pokusaces sve
Ali ja cu ipak ljubiti njega dok ljubim tebe

Otvaram ti vrata, ne zelim cak, ni da u oci pogledam te
Od zelje gubim se i hvatam te za ruku, ka sebi vucem te
Prema tebi naginjem se a glavu odmicem,
Zatvorenih ociju vrata zatvaram, prema tebi okrecem se

Rukom mazis mi kosu, ja odnosim sne
Treram ih da za tren odputuju, ngdje blizu, dok dobijem te
I krivim sebe sto sam morala vrata da ti otvorim
Vucem te ponovo uz sebe, blizinu tvoju da osjetim, da se usne najeze

Ti kazes mi „otvori oci“a ja ih ne otvaram
Sada cu da zagrlim te, sada cu svjesnost da ti obaram
Najbolje sto umijem i najljepse sto znam
Radicu ti sve ono, sto sama pozeljela sam…

Rukama ti kroz kosu prolazim i ne zelim se micati
Rukama zdrzavam ti lice da me ne bi pokusaji dotakli
Prstima doticem ti usne da vidim da li poceli smo plivati
A ti zelis usne ja ti ne dam, zelim te jos mamiti

I vec osjecam tvoju nervozu pokreta
Vidim da ti vec malo sve smeta
Ali u tome i jeste ove igre poenta
Da te povedem izvan tvojih, naucenih granica

Tvoje tijelo vec iznenadilo te je
Ne zeli odbijanje a sve zeli i protiv tvoje volje
Ne das moju pobijedu, guras me od sebe
Zelis da stane, tada trgnes se, tad ja oci otvaram i pogledam te

Prstima ti odvajam pogled od mojih usana
Tvoju glavu samu pustam da ucini pokret il dva
Onda polako navedem je da zatvori ti okice
Pocinjem da ti ljubim vrat a ti jos ne zelis da das sve

Ipak ne mozes protiv mene i mojeg nacina
Guras glavu trazis mi usne, igra je otpocela
Al ja se izmicem, i pustim te da me samo dotaknes
Jos jednom ljubim vrat, osjecam tvoje uzdahe

Jos koji tren i bices tacno ono sto trebas biti ti
Bices samnom slobodna ptica, ja cu te pretvoriti
Vec sve vidim, ti uzivas, padas u onaj trans famozni
A ja jos uvijek znam kako dalje treba igru igrati

U tom trenu ti si shvatila da potpuno se predajes
Otvaras oci i shvatas da ovaj dio mene, ti ne poznajes
Al ja te zanosim, zelis da me zagrlis
U tom trenu zatvorenih ociju okrecem te da ledjima o zid udaris

I tek tada , jos ometene svijesti od hladnog po ledjima
Namjerno, pocinjem da te ljubim, mamim usnama
Odmah ti oduzimam se da bih se vratila svojim mislima
Jer one teku i prave sve sto zivis, u ovim trenucima

I nastavlja se… nastavljam se igrati
Ljubim ti usne, prvo obije zajedno, da imas osjecaj praznog i
Kada posezes ti za mojim usnama ja cu se izmaci
Poljubit cu samo donju usnu prije nego sto me povuces ti

Donju usnu ti odvajam, a ti se prema meni primices
Zelis da traje nase ljubljenje, a ja ponovo ostavljam te
Trazim da, mi vjerujes dok vodim te
Osjecam tvoj dah dok ti usnama doticem obraze

Rukom kroz kosu ja ti opet prolazim,
Znam da volis tako sada ja to koristim
Lagano vucem te za kosu glavu da ti unazad glavu zabacim
Ljubim te,ponovo po vratu, osjecam kako se jezis ti

I sada oboje oci otvorili smo
Ja gledam tvoje lice i mamim pogledom
Glavom trazim pokret koji ce da te zamagli i sam poljubi
Dok ljubim te, rukom grlim te, a drugu iza tvojih ledja-na zid

U tom trenu pocinjes da smisljas igru ti
Radis mi upravo ono sto jedva trijezna podnosim
Rukom oko struka uhvatis me
S ledja,kao zagrljenu vilu, ljubis mi vrat i rame

Ja gubim se, istog trena okrecem se
Usne halapljivo trazim tvoje
Unaprijed se pitam ko nas sastavi nas ludace
Zna li da cemo veceras obije umrijeti, kako pravima dolikuje

Ja okrecem se i u inat progovaram da ne zelim te
Znam da ce to da ti napravi u trenu zeravice
Ti ces ponovo da jos jace obuhvatis me
Dok ne uzdahnem i brzo okrenem se i poljubim te

I tada u trenu kada okrenes mi se
Ja cu tebe da obgrlim kao ti sada mene
Ljubicu ti vrat i otkopcacu ti te uske farmerke
Diracu te polako preko tkanine

I u krug pocinjes da pravis pokrete
A ja znam kako to i zasto tako postaje
Svoje prste ljubim da su mokri ali micem ih od tebe
A ja znam da ti ne zelis da ja prestajem, ali nastavice se

Kazem ti samo polako, jer od tvojih usana jedva odvajam se
„zagli me oko vrata i prepusti mi se“,
Ti ces to da ucinis, razbijamo granice
Podizem te polako i,kao dijete,odnosim te

Kao na pahulje spustam na krevet tijelo tvoje
Kao da je citav zivot postojalo samo za mene
Sobom i necim mekim prekrivam te
Da te spasim od svijeta, da izgubis mi se

I sada ti pustas me i pocinjem da ljubim te
Da te ljubim kao vatra kojoj nikada dosta nije
Pogledam te u oci, i ja znam te poglede
Nista nije dosta, igra nastavlja se

Rukom ti dodirujem usne kao da su od zara pravljene
Jedva i mogu to jer sada ja gubim se
Ali svi znamo da je ovo bas tvoje vece
Ti dobijas sne, tek otkrivas koliko postaje sve

Ja ti rukama mazim i ljubim vrat i ostajem tu
Al uzdasi me mame, da nastavim borbu tu tvoju
Dodirujem ti prstima stomak i ljubim te tu
Postaje sve lakse jer skidam svu tvoju tkaninu

Sada se prsti tu u igru uplicu
Ja sam da jos uvijek ne pretjerujem, tek cu
Rukom ti mazim obrijane usne u prolazu
Ali znam da zelis da trajem, nacicu se vec tu

Pocinjem da ljubim a ti se vec ustezes
Ti pokreti tijelom poklon su za mene
Pocinjem da te ljubim i tek jezikom doticem te
Iako ne znam kako to inace ide, uspijevam sve

Vidim, neki tu djelovi i bole
Nije svaki dostupan da se umije
Pocinjem od pocetka a ti mumlas besmislice
U jednom trenu shvatam kako ti treba to do cega dovodim te

Zatvorene su ti oci, a moji su prsti pobjegli
Nasli su malo voska i pustili ga da se na njima ohladi
Kakav mek dodir, skroz granice prevazilazi
Ne shvatas sta je to ali uzivas i ne zelis da prestanem te dirati

Vec vidim kako se ponovo grcis ali sada jace i brze
Tek sada prsti ti ulaze u tvoje odaje
Grcis se sve vise i ja ponovo ljubim te
Doslo je do kraja svijeta, ja jos uvijek jezikom mazim te

Ne dolazis do daha ali ni ne gledas me
Grc u tijelu natjerao te je da iskrivis se
Tada vidim da se treses od cijele igrice
Ponovo ti ljubim usne, ako zelis spavaj milo moje

Otkrivas da dolje sve boli te
I nije vazno, ja znam da proci ce
Ali taj je bol divan, nikada ga nisam osjetila pre
Ja bih da traje jos malo ovo uzivanje

Ja ne znam gdje sam samo znam da uzdises
Zajedno s tobom i meni sve slicno desilo se
Zatvaram oci jos jednom pokrivam te
Guzvas carsav i grlis me,a ja znam sve…

Znam kako tebi je
I znam da ne znas da opises
Samo znam kako ludo probudicu te
Ti ponovo zatvaras oci i dozivas sne
Ja te pustam da spavas tu kraj mene

Jer znam nakon malo sna, usnama probudicu te
Ljubicu sve na tebi i ovo ponovicu ti sve
Uz male izmjene i male dopune
I malo sale ali opet sve od moje ljubavi,boljece te

Tako bih ja ljubila tebe, svakog dana svake godine
Nije san samo malo zezancije, vjeruj mi, mogu sve gore
Samo ce mi se reci, cim pojavis se,
Sve ce drugo proci samo pusti da usnama dobijem te

Ne brini necu prestati da ljubim te,
Ovo je samo prva noc koju ti poklanjam, moje carolije…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Marijana “Ko zeli da ide u Raj”


Ko želi da ide u raj
Svako ima svog Boga
ali treba da poštuje i tuđeg
uživajte…
1.
Uklizala je u spavaću sobu na kolenima, prikradajući se, kao namamljena tigrica, crvenom bračnom krevetu. Pluća su se ubrzano širila od ustajalog vazduha i Marijaninog prefinjenog parfema. Nečujno se uspravila i prišla krevetu jedva dodirnuvši tlo mekanim prstićima. Srce joj je, od uzbuđenja, razaralo grudi.
Tu na prostranom krevetu, boje sveže krvi, ležao joj je na dohvat ruke krhki plen njene iskrene žudnje i neumoljive požude. Marijana je, zadivljeno, lutala po izmišljenim svetovima ni ne sluteći čudnu igru njene prijteljice. Sa neizrecivom pažnjom spustila je svoje tople usne, trudeći se da ne napravi ni jedan neprirodan zvuk, na otkrivenu Marijaninu ruku.

Marijanu je prvi put videla u dvorištu jedne ofucane srednje škole, u predgrađu siromašnog i starog dela grada Maloar. Istog časa se strasno zaljubila u nju. Vešto, kako samo ona zna, prišla je Marijani i izvukla sve do poslednjeg sećanja i tužne reči iz nje. Oprezno i oštroumno ponudila je Marijani utočište. U njihovom prvom zagrljaju, u dvorištu jedne ofucane srednje škole, u predgrađu siromašnog i starog dela grada Maloar, dodirnula je više strasti nego li u milion prethodnih, sada beznačajnih, poljubaca.
Marijana je popunjavala beskonačnu prazninu velikog crvenog kreveta, pokrivena nežnom i glatkom svilom. Kroz prozorsko okno gipki zraci letnjeg sunca slivali su se po nagim delovim njenog tela.
Mekanim poljupcima i vlažnim jezikom igrala se po Marijaninoj podlaktici. Jedva osetno počela je da klizi, crvenim jezikom, od Marijaninog dlana celom dužinom ruke, sve do ramena. Neprimetno je pomerala jezik, levo desno, ostavljajući vlažan trag na božanstveno nežnoj i mekoj koži. Mazila joj je, blagim kružnim pokretima, šaku. Marijanine ruke bile su deo tela koji je najviše volela. Spustila je vešte prstiće na glatkom Marijaninom obrazu. Usnula princeza, pozvana iz carstva snova blagim dodirima, značajno je pogleda svojim vodeno plavim očima.
Da je Marijana kojim slučajem bila savremenik velikih Grčkih vajara, zasigurno bi njena božanska lepota ostala zasbeležena u hladnom kamenu. Marijanina lepota i držanje često su bili predmet divljenja i ljubomore mnogih žena i muškaraca. Njene blede ruke svakim pokretom stvarale su poeziju koja je parala sva čula. I ne samo što je bila izuzetne lepote, Marijana je uz to bila zaista mudra i visperna devojka.
Meko, poput paukovog hoda, prelazila je vrhovima prstiju preko Marijaninog obraza. U isto vreme, dok ju je obuzimalo prijatno golickanje na obrazu, dobijala je desetine poljubaca u obraze, bradu, nausnice, nosić, čelo… Strastveno je ljubila svaki deo Marijaninog lica, umešno izbegavajući usne. Ta izazivačka igra razbudila je kipeći vulkan žudnje u Marijaninom telu. Polako se poljupcima udaljavala od usana i nastavila ljubeći joj vrat i češkajući ramena i bokove što je probudilo sva Marijanina čula. Rasula je poljupce a zatim je lizala gore dole po čitavom vratu. Duvala je na navlažena mesta mazeći joj donji deo leđa.
Ljubiti je, dodirivati njeno nežno telo predstavlja neizmeran užitak. Ljubiti nešto ovako čisto, fino, savršeno… u prošlosti bila je privilegija data samo Bogovima; posle ovakve lepote nemate hrabrosti niti snage da se zaljubite ni u kog drugog - mislila je uzdišući na Marijaninom vratu.
Kružnim pokretima prelazila je preko Marijaninih ušiju. Čitavo Marijanino telo gorelo je od uzbuđenja. Grudi su joj se naježile a ruke počele da se znoje. I dalje je uživala ležeći na krevetu pokrivena nežno roze svilom koja se prelamala na zracima toplog nedeljnog sunca. Dok je češkala oko uva, što je izazivalo besprekorno zadovoljstvo, zubima joj je razvlačila ušnu resu i ljubila je. Prešla je prstima preko vrata i počela da masira ramena, uporedo grickajući joj uvo gore-dole. Marijana je izvijala svoje toplo telo, neskrivajući uživanje i požudu u njemu. Smešila se toplo, devičanski, svakom pogledu koji bi stidljivo uhvatila.
Kada ju je prvi put videla u dvorištu jedne ofucane srednje škole, u predgrađu siromašnog i starog dela grada Maloar odmah je zamislila Marijanu nagu na peskovitoj morskoj plaži. Zamišljala je kako leži sasvim gola, dok penušavi talasi nesvesno zapljuskuju plažu grada Maloar, umazana tankim slojem sitnog peska. Ponekada bi talasi bili jaki te bi morska pena kvasila Marijanine noge. I svet je bio savršen.
I sada, dok je skidala svilu sa božanstvenog Marijaninog tela, svet je bio savršen. I jedno od retkih, izuzetno retkih tela koje je dodirivalo savršenstvo ovog sveta u ovom trenu bilo je pod njenim rukama. Pod njenim rukama nalazilo se izvanredno i besprekorno delo prirode. Nepogrešivo precizno i srazmerno. Prema telu, koje se sada nalazilo na sasvim običnom, krv crvenom krevetu, priroda je bila naklona darujući ga nedoglednom i neizrecivom lepotom. Sasvim jasna lepota budila je i najuspavanije oči i maštu kojima bi prišla. Marijana je bila poslednje veliko delo prirode.
Marijana se prevrnula i legla na stomak. Gledala je kao opijena u zamišljenu tačku na zidu. Marijanina guza, koju je blago podigla oslanjajući se na desni kuk, bila je veličanstvena. Zaobljena do savršenstva. Prava poslastica. Marijanina guza je bila toliko slatka, meka i glatka da je bilo neizrecivo zadovoljstvo gledati je, maziti i ljubiti. Besprekorno izvajane obline, mlade Marijane, bile su pravo umetničko delo. Kada se oslonila na laktove sa zadovoljnim osmehom na licu, guza joj se uzdizala iz donjeg dela kičme gradeći nepojmljivo čista i lepa zakrivljenja. Noge su bile savršeni nastavak guze, kao da su se slivale iz nje. Butine, kolena, lopatice i stopala… prosto se nije moglo odlučiti koji je deo tela najlepsi i na kom je delu koža uglančanija, čistija i zategnutija. Snažne i duge noge prosto su gazile po ovom svetu neizrecivom gracioznošću. Sjaj koji je Sunce spuštalo na njih činio ih je tako glatkim i čvrstim da se niko ne bi mogao uzdržati a da…
Počela je da joj ljubi noge. Prvo članak, jedan pa drugi. Spustila je jezik na Marijanina mirisna stopala i lagano kružila između svakog prsta. Pažljivo, sa puno zadovoljstva u svakom trenutku, grickala je meke prstiće i u isto vreme mazila glatke butine. Marijana se potpuno prepustila zadovoljstvu. Uživala je dok joj je ova grickala prstiće. Ljubila joj je kolena dok ju je snažno stiskala za listove i butine; lizala je unutrašnji deo bitine i nežno ga grickala.
Puna strasti, koja joj se nezaustavljivo širila po čitavom telu, nagla se ka božanstvenom rascepu između belih Marijaninih butina. Par trenutaka je opijeno gledala u taj devičanski cvet i onda ga sasvim nežno poljubila.
Iz nekog prijatnog straha Marijana je skupila noge, čvrsto jednu uz drugu, i snažno ih obgrlila rukama. Posmatrala je, stidljivo, igru svojih prstića na nogama. Na trenutak, poželela je da bude na nekom drugom mestu.
„Čega se bojiš?“ Čula je razneženim glasom.
„Više ničeg…“

2.
Marijana se sasvim spontano, kao da su u nju uprte oči pune pozorišne dvorane, premestila u klečeći položaj. Namestila je telo tako da su joj se pete zarivale u meku guzu, koja je izgledala savršeno uobličena u tom pokretu. Izvila je leđa što je više mogla i time istakla guzu, dok joj je vrat bio pognut napred. Značajno je gledala preko desnog ramena, očima koje su mogle da zasene i letnje sunce. Kosa joj se slivala preko čvrstih, zrelih grudi ukrašene tamnim, osetljivim bradavicana koje su se pri vrhu blago rumenile. U tom pokretu koji je prevazilazio svaku umetnost nesumljivo i nepogrešivo se moglo videti da je Marijanina lepota redak, skoro jedinstven, dragulj u okeanu života. Devojci čije su oči prelazile, hipnotisano, preko Marijaninog tela polako se slivala pljuvačka iz poluotvorenih usta.
Marijana se stidljivo, ali sada sa više samopouzdanja, osmehnu; zagrli je i stade da joj gricka obraze. U sobi se više nije znalo ko je osvajač a ko žrtva, i jedna i druga su žudele za osvajanjem a takođe su očajno želele da budu osvojene, da se predaju bez ikakve borbe, naletima strasti i požude. Marijana je sada čvrsto grlila drugaricu, ljubila joj vrat, skoro nesvesno u bujici požude lizala uši, vrat i obraze… Svaki put kada bi joj dotakla uvo, gricnula ga ili mu se približila Laru je hvatala grčevita jeza, prijatna i nadražujuća, koja se širila preko ramena sve do kukova. Nadražaje koji su potresali glatku kožu osećala je kao da joj na hiljade iglica prolaze prolaze kroz nju i ostavljaju prijatan svrab za sobom.
Marijani su, u glavi, podsvesno prolazile slike lepih, nagih žena i raskošnih pejzaža japanskih vrtova. Telo joj više nije bilo samo obična krv i meso već nezaustavljivi oganj koji je topio glečere. Graciozno se, kao da neko važan proučava svaki njen pokret, uspravila i skinula tanku roze majčicu sa Larinog tela. Lara je retko kada nosila brushalter, a ispod majce Marijana je otkrila prekrasne, zategnete, zavidno velike grudi. Bradavica je nastavljala liniju sise, i bila skoro salivena sa njom, dok joj je sam vrh bio nešto tvrđi i izrezbareniji. Marijana nije mogla da im odoli. Vlažnim jezikom je kružila oko bradavica laganim i pažljivim pokretima, dok je desnom rukom desnom šakom stiskala Larinu levu sisu. Mazila je po bokovima, stomaku i vratu. Sada je u igru uključila i sitne zubiće, bele – da belji ne mogu biti. Sitnim ugrizima osvajala je Larine bradavice koje su se ukrutile kao da ih je neko vatrom naterao na to. Češkala je donji deo stomaka, usnama razvlačila desnu bradavicu i sve to je načisto izluđivalo Laru. Rešila je da uradi ono što bi najviše od svega želela da njoj neko priušti, a pre toga osušila je svežima dahom Larinu levu bradavicu i stidljivo se obrazom očešala o nju.
Stavila je celu desnu bradavicu u usta, sam vrh bradavice je jezikom utisnula pozadi dok je ne tako široke strane presavila preko njega usnama. Za potpuni užitak desnom rukom mazila je Lari deo tela koji je prosto obožavala, deo koji se prostirao od karlične kosti do poslednjeg rebra i prvog para trbušnih mišića, koje je Lara imala jako razvijene, a levom milovala koren sise. Ti dugo vežbani pokreti naterali su Laru da očajnički zaželi da skine gaćice i preda svoj glatki i navlaženi pupoljak Marijana na lizanje. Lizanje, grickanje i sisanje bradavica za Laru kao da su trajale čitavu večnost a ne svega desetak minuta. Marijana je dodirivala gotovo svaki deo Larinog tela, izbegavajući vešto navlaženi pupoljak.
Lara je dosta dobro i brižljivo negovala i čuvala svoje telo. Skoro svakodnevnim treninzima, trčanjem, plivanjem uspela je da ga oblikuje u najkrasniji i najdarovitiji spomenik lepote. To telo je bilo magnet za svakog ko bi mu se imalo približio. Prosto se nije moglo proći pored njega a ne primetiti ili ignorisati ga. Telo je izgledalo moćno. Guza, noge, stomak, leđa, ruke, grudi, sve to bilo je prikaz savršenstva ponaosob. Koža je bila toliko prijatna na dodir da je Marijana drhtala od uzbuđenja dok je pipkala Larinu kožu naročito na guzi koja je bila ravnomerno potamenela na suncu.
Lara se toliko navlažila da joj je prednji deo šorcića bio skroz natopljen sekretom, takođe bila je i napaljena, da je svakog trenutka mogla obilno da svrši. Marijana naprosto nije mogla da poveruje da je njeno umeće bilo toliko da se Lara od užitka beskontrolisano uvijala i grčila po nežnoj svili koju je ćvrsto stezala šakama od uzbuđenja. Ispustila je slatku bradavicu i jako je stisnula palcem i kažiprstom, što je ispunilo Larino telo prijatnim, nepoznatim bolom koji je trajao svega par sekundi. Postavila je svoju guzu na čvrste Larine butine, pustila meke bele ruke po njenom stomaku i grudima i katkad je poljubila u usne. Lara je žudela da ponovo oseti svoju bradavicu na Marijaninim prekrasnim, blago nadutim, vrelim, bledo – rumenim usnama. Želela je da joj čitavo telo drhti pod Marijaninim usnama i da to neizustno zadovoljstvo traje beskonačno dugo.
„Sećam se, još dok sam bila dete, pozajmljivala sam iz majčinog dečjeg kofera njene lutke koje su imale plastična tela i gumenu glavu i udove. Sakrivala sam se u toaletu i provodila sate i sate češkajući guzu i ribicu tvrdim lutkinim rukama. Na početku mi je bilo dosta bolno da mi cela lutkina ruka stane i ispuni guzu. Uskoro sam postala zavisna od te igre neprilične mom uzrastu.
Par puta sam probala da odustanem ali sam polako postajala zavisna na tu golicavu igru i vraćala sam se svakog narednog dana do starog majčinog kofera po još zabave. Iako sam bila sva ispunjena od vrtoglavog užitka, poletnog komešanja u stomačiću i besramnog golicanja kada bi ruka prodrla u moju malu, mekanu guzu nisam se usuđivala da cvetu devičanstva naškodim iako sam verovala da će zadovoljstvo i užitak biti stostruko veći. Obožavala sam i topila sam se kada bi okretala ruku duboko zabijenu u mom otvoru. Od te snažne draži koju su stvarali lutkini prstići koji su češkali unutrašnje zidove i blago se zarivali u meko i resasto unutrašnje meso, kolena su mi klecala, a u glavi mi se potpuno mutila svest. Posle toga mi je klecanje kolena bilo toliko jako da nisam mogla da se pomeram nekih desetak minuta.
Jednoga jutra pozvala sam grugaricu Mašu i pokazala joj novu čarobnu igru lutkama. Iako je bila nešto mlađa od mene, napunila je tek jedanaest, pristala je da jedna drugoj srušimo zidine hrama nevinosti i nepovratno ih survamo u more. Imala je malu čistu guzu, bez ijedne dlake, koju bih i danas tako slasno polizala.
Kada mi je procurela krv, nakon što sam osetila duboku i paklenu bol, i počela da se sliva ka guzi, naterala sam Mašu da poliže svu krv koja je istekla iz moje male razdevičene ribice.
Sada si ti moja lutka Marijana…“
Marijana se ljupko osmehivala skoro svakoj Larinoj reči, dok joj je mazila grudi i ramena. Prijala joj je Larina umiljata boja glasa i njene reči koje su lako i umirljivo padale pod uho.
Marijana je odlučno rešila da ona bude ta koja će danas da poliže tu dražesnu, davno razdevičenu, ribicu. Spustila je jezik ispod desne sise i krenula naniže. Odmorila je usne, praveći blage kružne pokrete, na Larinom stomačiću i vatreno je pogledala pravo u oči. Taj tračak sjaja koji je primetila u Larinim očima nimalo nije skrivao ogromnu količinu požude koja je buktala poput probuđenog vulkana.

3.
Marijana joj je otkopčala šlic, smešeći se, podigla joj guzu i skinula prekratki šorc od teksasa sa roze porubom. Šorc je bio toliko kratak da joj je čak i otkrivao deo njene krasne guze koja je bila tako dobro oblikovana i koja je u tom šorciću izgledala kao najerotičnija stvar na svetu da je Marijana bila pomalo ljubomorna na nju. Kada je skroz skinula šorcić, na radost Marijane a i na radost i sreću sunčevih zraka, koji su padali na njega, prikazao se božanstveni rascep, toliko lep da je Marijanu naprosto uhvatila blaga jeza.
Kada je raširila noge, usnice su se razdvojile i sunčevi zraci okupali su najkrasniji i najsočniji pupoljak koji je Marijana do sada videla. Otvorenih usta i raskolačenih očiju posmatrala je sočno parče roze mesa po čijoj se vlaznoj površini razlivala svetlost.
Naslonila je desnu ruku na Larin stomak i zarila jezik u rascep između butina koliko god je dublje mogla. Lara je grčevito stisla kolena i čvrsto stegla roze posteljinu.
Izvukla je jezik, progutala pljuvačku i počela da liže usnuce, jednu pa drugu dok je skoro nesvesno češkala Larin stomak i butine. Usnice nisu bile nešto preterano duge, ali su zato bile čisto i izvanredno izvajane sa blagim zadebljanjem na vrhovima. Meso spoljašnje usnce Lari je mekano i izvanredno prijatno na dodir da je Marijana bila potpuno van sebe kada ga je poljubila po osmi put. Vratila se uskoru lizanju i razvlačenju Larinih usnica što joj je predstavljalo izuzetno zadovoljstvo. Dopadalo joj se usporeno micanje kojim su se usnice vraćale na svoje mesto nakon što ih je ona razvlačila i usisavala usnama i jezikom. Prošla je par puta celom dužinom glatkog rascepa, između snažnih i zategnutih butina, blago zarivajući jezik po površini. Sobu je ispunjavalo duboko odsečno Larino disanje i Marijanin vodenasto plavi pogled.
Kada je naslonila donju usnu meku poput hiljadu snova, na Larin brežuljak brada i deo oko usana bili su joj nakvašeni njenom pljuvačkom i Larinim sekretom.
Sada je, kako se činilo i kako je sledilo iz toka Marijanine igre, trebao da počne deo koji bi za Laru značio neizmerno uzbuđenje, nepregledno zadovoljstvo i ispunilo je beskrajnom radošću što bi se sveobuhvatno manifestovalo eksplozijom svih čula i jednim jakim, sočnim orgazmom.
Međutim, umesto da baš tog trenutka ulepša dan prijateljici, odlučila je to ostavi za malo kasnije. Spustila se do kolena ližući Larin unutrašnji deo butina. Uživajući, spustila je ruke na Larina stopala i počela sasvim lagano da ih masira. Ono što je Marijanu posebno moglo da uzbudi bile su lepe ženske čarape. Čarapice koje je Lara sada nosila, koje je Marijana sa uživanjem dodirivala i razvlačila, prekrivale su joj članak. Bele, da su se izvanredno isticale na Larinoj koži, ukrašene sa tri reda plavih notniih sistema, u kojima su upisane osmine i četvrtine note oko stopala. Marijanu bi, kada god je videla Laru da se šeta u nekim simpatičnim čarapicama po sobi, gola ili obučena, protresalo neko čudno zadovoljstvo i ono dobro poznato komešanje u stomaku. Marijana je umela da vrlo brzo postigne orgazam, mazeći svoju još uvek nevinu ribicu, dok je gledala i dodirivala Larine čarapice i stopala. Takva vrsta zadovoljstva ne može da se obrazloži, jednostavno je tako. Prvo što bi Marijana primetila na nekoj devojci bile su čarapice a tek onda lice, guza, noge i grudi. Bila je toliko opčinjena bojama i dezenima Larinih čarapica da je zamolila da ih menja na svakih par časova. Marijana je Lari u toku nedelje darovala i do deset pari čarapa. Tako da je sve skupa Lara do prošlog vikenda imala preko petstotina sedamdeset različitih parova čarapa.
Marijana je još uvek masirala Larina stopala na kojima su bile navučene prekrasne bele čarapice dok je levom rukom mazila svoj još uvek nerascvetani pupoljak. Zadovoljstvo i užitak su bili prejaki. Par trenutaka, ne čineći ništa sa svojim telom, Marijana je uživala samo gledajući Larine božanstvene noge i čarapice. Nakon toga, pažljivo je skinula čarapice i odložila ih na stranu. Poletno, počela je da ljubi i masira Larina gola stopala. Bila su čista, skoro oprana i Marijana je uživala u njihovom mirisu i mekoći. Obožavala je da mazi kožicu između svakog prstića jer je znala da to Laru užasno pali. Nakon te male igre, stavila je Larin mali prst u usta i počela da ga sisa u isto vreme češkajući joj stopalo. Laru su ove Marijanine igre nepobitno palile, jer je sada toliko bila napaljena da je napravila malu baricu na mestu na kome je ležala.
„Ispričaj mi još neku priču.“ – prošaputa Marijana, stiskajući Larine butine, na putu ka slatkoj roze igračkici.

4.
„Daću ti jedan savet moja najdraža lutkice pre nego li ti ispričam jednu interesantnu priču sa mog prošlogodišnjeg boravka kod bake na selu. Ponekad draga Marijanice ljubavna veza, ma koliko ona obećavala, ispunjavala tvoj život i ostvarivala snove o idealnoj ljubavi, ume i da postane malo dosadna. Moj savet, isproban u praksi naravno, je da ne prekidaš ono što te čini srećnijom, iako je tvoja lepota dovoljna da budeš najsrećnija na svetu, već da u vašu vezu uvedeš još jednu osobu. Po mogućstvu žensku. Ne mora da bude nešto preterano lepa. Jer je ona tu samo da bi je seksualno iskoristili ti i tvoj partner. I to veruj mi može lako da produži vezu a i da produži tvoj osobeni užitak i donese ti još mnogo slatkih orgazma. Naravno sa više devojaka možeš da se zabavljaš i ako ti veza nije u krizi, već čisto iz radoznalosti i zadovoljstva.
Jednog sasvim običnog jutra rešila sam, da bih prekinula monotoniju koja je vladala u mom seksualnom životu tih dana u selu, da izađem napolje i zabavim se po svaku cenu. Pored našeg ranča protiče reka Roara, još kao dete obožavala sam da se šetam njenom desnom obalom, pa sam tu pokušala da pronađem neku zabavu. Priroda je dala sve od sebe kada je stvarala predeo pored reke Roara. Prosto sam bila opijena mirisom drveća i cveća i toliko željna nekog jeftinog i prljavog zadovljstva da su mi se gaćice polako natapale sokom. Šetala sam se nekih pola sata, sva obuzeta prirodom, ali nigde nisam nailazila na neko ljudsko biće sa kojim bih podelila zabavu. I naravno, kao što život uvek tek na samom kraju puta donosi iznenađenja, baš dok sam otvarala kapiju ranča čula sam ženski vrisak.
Presrećna, drhtala sam od radosti, strčala sam ponovo do reke ka mestu odakle je dopirao vrisak. Sakrivši se iza jednog drveta posmatrala sam najlepši prizor koji sam videla tog jutra. Dve, slatke male, seljančice kupale su se skroz nage u hladnoj reci. Trebalo mi je malo hrabrosti da im priđem, ali najzad požuda u meni nagnala me je da po svaku cenu izvučem svako moguće zadovoljstvo iz njih. Skinula sam majčicu i ostala samo u kratkoj roze haljinici. Sišla sam niz malo brdašce pazeći da ne pravim nagle pokrete koji bi ih uplašili. Devojčice su se prskale, jurile i sramotno pipkale po vlažnim nagim telima. Sasvim je bilo očigledno da su želele jedna drugu. Gledale su se sramežljivo pokušavajući pogledom da objasne da nisu dovoljno hrabre da načine prvi korak. Shvatila sam da je sada pravi trenutak da ja nastupim. Prišla sam im i čim su me videle da bi sakrile svoja gola tela čvrsto su zagrlile jedna drugu. To im je bilo dovoljno za početak, pomislila sam, a sada će da učine nešto više.
Pozvala sam ih da dođu do mene i da bih ih ohrabrila skinula sam i suknjicu ispod koje su bile skroz natopljene gaćice. Dotrčale su do mene držeći male ručice preko dlakavih ribica. Ljubazno sam ih upitala kako se zovu i da li će me pustiti da se igram sa njima. Devojčica koja je bila nešto viša od ove druge imala je dugu ravnu crnu kosu, male grudi sa širokim tamnim bradavicama, sićušnu čvrstu guzu i zvala se Maribel. Druga seljančica, nešto nižeg rasta, zvala se Clair i imala je sićušne bradavice, široke kukove i kratku plavu kosu.“ – sada je Lara pričala otežano, usporeno dahćući i mrdajući karlicama u istom ritmu, dok joj je Marijana lizala i rastezala male usnice i kapicu ispod koje se nalazio sjajni i mokri klitoris.
„Nemo su stajale ispred mene ne puštajući svoje malene ribice iz šaka. Maribel je očigledno bila oduševljena mojim izgledom jer je polako i nesigurno počela da češka i otkriva svoju ribicu. Raširila je spoljašnje usnice i počela da mazi meke male usnice. Kada je dovoljno raširila usnice videla sam jasno da je počela da se vlaži. Clair je stidljivo posmatrala trudeći se da vidi deo Maribeline ribice. Sklonila je ruke sa svog uraslog cvetića i počeškala se po stomaku. Značajno me je pogledala tražeći od mene da učinim sledeći korak. Devojke hoćete li da sednemo – upitala sam ih? Može – odgovorila je stidljivo Clair. Sele smo na vlažnu zelenu travu i počele da pričamo. Razgovarale smo češkajući svoje napaljene ribice. Maribel je nakon nekih pola časa, drhtavim glasom prošaputala: „Želim da izgubim nevinost“. To me je malo iznenadilo, jer nisam nešto tako očekivala od jedne četrnaestogodišnjakinje sa sela. Hajde prvo da se igramo malo pa ćemo onda da ti ispunimo želju – rekla sam, a ona je to potvrdila klimanjem glave.
Zamolila sam ih za jednu malu slatku uslugu na šta su one pristale odmah. Klekla sam na kolena, spustila ruke na vlažnu travu i raširila noge.“ - Marijana je sada postepeno ubrzavala tempo lizanja usnica, što je Lara pratila sve bržim uvijanjem kukova i glasnijim uzdisanjem. „Rekla sam Clair da klekne iza mene i da mi liže guzu i kolutić, a Maribeli da se zavuče između naših nogu i da mi trlja usnice i klitoris a da njene male nogice izbaci ispred moje glave kako bih ja mogla da joj ližem prstiće. Bilo je pravo uživanje osetiti po prvi put taj mali slatki jezik na guzi kako pokušava da uđe kroz otvor. Kolena su mi zaklecala kada je počela da pravi male krugove vlažnim jezikom oko kolutića. Bio je to predivan osećaj znati da ti tako malo i nevino stvorenje pruža tako lep i veliki užitak. Dopala mi se mekoća Maribelinih prstića i stopala. Mirisali su na svežu travu jer je blato sa njih skinula trljajući ih travom. Maribel se zabavljala gurajući svoje malene prste u moju vlažnu pičku. Istraživala je mazeći mi usnice i klitoris. Uzbudila me je toliko da su mi kolena još više podrhtavala. Clair se trudila da što više stegne svoj jezik da bi prodrla u mene. Sviđao mi se njen mali jezik a još više uzbuđivalo me je njeno teško disanje. Širila mi je guzu njenim malim slatkim šakicama praveći lakši prolaz jeziku. Ušla je. Telom mi je prozujala prijatna toplota. Prijatnost koju sam osećala nije mogla da se meri ni sa čim. Kada je Maribel čula moje stenjanje pojačala je draženje klitorisa. Pomerala je male prstiće preko kapice klitorisa što je brže mogla. Činila je to dosta vešto. Te dve male vragolanice toliko su me bile uzbudile i napalile da sam osetila kako mi pristiže jedan ogroman orgazam. Još par sekundi lizala sam Maribelina stopala i onda rešila da im na kratko prekinem igru. Prosto nisam smela da dopustim da doživim tako brzo orgazam izazvan od dve četrnestogodišnjakinje. Sve tri smo ustale i neko vreme gledale se međusobom.
Naša sledeća tajna igra sastojala se u tome da je Clair, koja se predivno pokazala u predhodnoj igrici, legla na vlažnu travu okrenuta leđima. Ja sam joj prišla sa leve strane klekla, široko raširenih kolena i spuštene guze, i počela nežno da joj ližem usnice. Dopustila sam Maribeli da legne ispod moje vlažne doline i da se malo poigra tu. Od nje sam zaista očekivala dosta, izgledala je tako zaljubljeno. Dopalo mi se kako češe stopala jedno o drugo dok ih mladi talasi nesvesno zapljuskuju. Najdraža moja, Maribel je toliko lepo, prijatno, spontano, kao da joj život od toga zavisi, klizila po mojim vlažnim i toplim usnicama da su mi karlice bile ispunjene takvom toplinom i nekom neizrecivom draži da sam osetila kišu posle stogodišnje suše. Bilo je najbliže onome što se zove sreća osetiti njene usne na mekim usnicama i prihvatiti toplo njen mali jezik. Lizala je trudeći se da me impresionira. Stigla je do svakog dela mojih usnica, zavukla jezik ispog kapice i kružila oko klitorisa i sve to radeći ozbiljno i potpuno predano osećajima. Kolena su mi se tresla i zarivala se sve dublje u blatu. Naša tela obrazovala su simbol T. Uživala sam ližući ribicu male Clair. Kada sam joj razmakla usnice otkrila sam predivno roze meso koje je prosto sijalo. Bilo mi je zadovoljstvo lizati je i sladiti se mekoćom ribice i njenim blagim sokovima. Mala Clair se neverovatno navlažila. Sokovi su joj cureli niz guzu. Nežna roze boja njenih usnica me je prosto opčinjavala, nisam mogla da se suzdržim, a da ne počnem da sve brže i brže ližem i usisavam njene usnice i pritiskam vrhom jezika pravi mali dragulj. Clair je bila toliko uzbuđena da joj se gotovo celo telo treslo na vlažnoj travi. Njene divne nogice prosto su se koprcale u vazduhu bez ikakve kontrole. Nakon par minuta, prijatan osećaj topline i ispunjenosti kružio je mojim telom. Dopalo mi se da milujem Clair po mekom stomačiću. Bilo je lepo osetiti njenu mladu kožu dlanom. Primetila sam da se Maribel dosta umorila zadovoljavajući me pa sam prekinula našu igru za časak.
Uspravile smo se na kolena sve tri i ja sam ih pitala da li žele da se poigraju malo sa mojim sisama. Maribel kao da je jedva dočekala to. Obema rukama čvrsto je obuhvatila moju levu sisu, celu bradavicu stavila u usta i halapljivo počela da liže, gricka i usisava. Clair je polako prišla, spustila svoje ručice na moja bedra, počela da me mazi i da liže krutu bradavicu.“ - Marijana je usporavala sada ritam lizanja očekivajući neki zanimljiviji deo. „Cela desna sisa mi je skoro utrnula od zadovoljstva da sam morala naglo da se izmigoljim kada mi je Clair usisala bradavicu. Kada sam napravila taj nagli pokret Maribel me je nesvesno i nenamerno gricnula za bradavicu. Lice joj je ispunila tuga i značajno me pogledala pravo u oči, na šta sam joj se samo osmehnula. Sledeća igra koju sam imala za njih tri bio je ljubavni trougao.
Postavile smo se na travi tako da sam ja lizala malu dlakavu ribicu Maribeli, ona je svoj nosić zabila u Clairin cvetić a ona je na kraju da bi zatvorila krug stavila glavu između mojih butina i počela da mi liže pičku. Krug je bio savršen. Uživala sam u lizanju Maribeline ribice iako je imala pomalo neprijatan ukus. Usnice su joj bile tamne i tvrde a što je bilo najsimpatičnije bile su dosta duge. Dopalo mi se da zadovoljavam Maribel, uživala sam u njenim trzajevima.
Nakon lizanja u kome smo sve tri dale sve od sebe postavila sam im jedno simpatično pitanjce koje je glasilo: Da li više volite šargarepicu ili krastavčić? Bila sam skoro na vrhuncu dok sam čekala odgovor. Clair je odgovorila da joj se više dopada šargerepa a Maribel je odabrala krastavac. Nakon toga rekla sam im da otrče do moje bašte i donesu jednu šargarepu i jedan mali krastavac.“ –Marijana je predosetila nastavak radnje, navlažila se ponovo i počela brže da liže usnice i mazi klitoris. „Dok su dve đavolčice bile odsutne iskoristila sam to, prošla par puta preko klitorisa i doživela vatreni orgazam. Jedan od onih za pamćenje. Kada su se vratile, noseći šargarepu i krastavac, rekla sam im da ih dobro operu. Kada su se vratile i videle me nasmejanu bilo im je jasno zašto su išli po omiljeno povrće. Šargarepa je bila dugo nešto oko dvanaest santimetra a krastavac nije prelazio osam, što je i bilo dovoljno. Bojažljivo… su me… su me upitale šta da rade.“ – Marijana je sada završila posao oko Larine ribice koja je prosto prepukla od orgazma i ispustila dosta soka. Lara se ponovo tresla kao u šoku od uzbuđenja. Okrenula je Laru tako da leži na stomak i počela da je masira. Prvo vrat, utabajući palčeve u Larino prelepo telo. Zatim je prelazila prstićima preko celih leđa, pronalazeći veliku radost u tome. U ustima Marijana je čuvala prijatan ukus Larinih sokova. Lari je masaža bila prijatna i opuštajuća. Marijana se svojski trudila da je zadovolji i zato je davala sve od sebe pokušavajući da svaki pokret bude savršen. Nastavila je masažu kada je Lara skupila snagu, posle neverovatnog orgazma, i nastavila priču.
„Rekla sam im da legnu na leđa i rašire noge. U levoj ruci držala sam krastavac a u desnoj šargarepicu. Klekla sam na kolena između dve nevine seljančice. Prijatnost koja mi se širila telom bila je neizmerna. Spustila sam krastavac na Maribelinu ribicu a šargarepu na Clairinu i počela polako da im trljam usnice. Obe su se tresle od uzbuđenja. Sasvim nežno počela sam da im guram povrće u navlažene ribice. Clair je počela iz straha da stenje. Čvrsto je stegla butine dok joj je šargarepa ušla svega četiri santimetra. I krastavac je isto toliko prodro u Maribelu, njoj je on zaista prijao. Ispunjavao je njenu vaginu a mišići su se čvrasto stezali oko njega. Polako sam izvadila povrće iz njenih ribica i ponovo ga nabila polako. U sledećem naletu Clair je jauknula i niz njene usnice potekla je krv. Polako sam, ritmično, uvlačila i izvlačila šargarepu umazanu crvenom krvlju u njenu razdevičenu ribicu. Clair je sada sve više i više počela da uživa mrdajući kukovima gore-dole i tako se nabijala na šargarepu u mojoj rući. Stenjala je, zaljubljeno posmatrajući Maribel. Uskoro je usledio i najlepši trenutak u Maribelinom životu. Krastavac, koji joj je mazio mekane zidove vagine i nestajao između dugih tamnih usnica, vođen mojom rukom oduzeo joj je pojas nevinosti. Kada sam izvukla krastavac sasvim mala količina tamne krvi istekla je napolje i tada dok se Maribelina krv slivala niz guzu Clair je doživela svoj prvi orgazam bespomoćno se bacakajući po travi. Sada sam im obema nabijala povrće u razdevičene ribice što sam brže mogla. Obe su stenjale od zadovoljstva, jer su ih bol i strah odavno napustili. Izvukla sam šargarepu iz Clairine ribice i njen donji deo ubacila pored krastavca u Maribel. Tako su se krastavac i šargarepa češali jedno od drugo u mekanoj vagini izazivajući ošamućenost kod Maribel. Ono što je zaista probudilo i protreslo bio je snažan i grčevit orgazam koji je uskoro doževela. Maribel se uspravila, ali ne uspevši da ostane čvrsto na nogama sunovrati se i ostane da sedi na zemlji. Tada mi se zahvali šta sam joj oduzela nevinost i sasvim nežno i vešto poljubi moje usne. Bilo je zaista prijatno osetiti tako male usne. Dala sam im krastavac i šargarepu, rekla da nastave same i ako žele nešto više od ovoga neka slobodno dođu i posete me na mom ranču. Prizor, koji evo sada vidim kao baš u ovom času odlazim od njih, je onaj kada su sele jedna naspram druge, Maribel je prebacila noge preko Clairinih, i jedna drugu zadovoljavale omiljenim povrćem. Bilo je pomalo dirljivo, moram priznati.“
„Hvala ti na masaži, bila je prekrasna.“ Izgovorila je Lara okrećući se ka Marijani.
Marijana se blistavim osmehom zahvalila i zadržavajući smešak na prekrasnom čistom licu nagla se ka Larinom vlažnom, mladom pupoljku.
Tek sada bila je sigurna da su svi ti čvrsti zagrljaji, dugi i nežni poljupci, umirujući razgovori, osmesi, brižni dodiri i hiljade drugih stvari koje su njih dve radile zajedno bili potpuno iskreni i dati od samog srca. Isto razumela je snagu ljubavi i njenu moć prisećajući se svih nezaboravnih trenutaka sa Larom. I to je još više motivisalo i dalo samopouzdanje da krene dalje.

5.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Lagano je spustila prstiće na Larine usnice i nežno ih raširila. To roze parče mesa bilo je nešto najlepše što je Marijana videla svojim vodenasto plavim očima. Progutala je pljuvačku i uplivala jezikom između malih usnica. Imala je predivan osećaj mekoće na jeziku. Kružila je od ulaza u vaginu do kraja malih usnica i tu se malo zadržavala poigravajući se klitorisnom kapicom. Dopadao joj se sam ulaz u vaginu. Bio je resast i sačinjen od par roze parčeta mesa koji su se prosto topili na jeziku. Uskus i miris mesa koji je ono ostavljalo na Marijaninom jeziku bio je jednostavno očaravajuće prijatan i blag. Usisala je levu usnicu, nežno mazeći drugu vlažnim prstićima.
Spustila je kažiprst na ulaz u vaginu i nežno počela da ulazi u nju. Vešto je prelazila preko otkrivenog klitorisa koristeći usne i jezik. Zaboravila je na ceo svet napolju i predala se uživanjima u ovoj mekoj i slatkoj poslastici. Dopadalo joj se da jezikom sakuplja sokove iz Larine vagine. Bili su gusti ali i veoma ukusni. Ubrzavala je lizanje i grickanje klitorisa uporedo pojačavajući tempo nabijanja prsta duboko u Larinu vaginu. Ono što je prosto izluđivalo bila je mekoća unutrašnjih mišića vagine. Kako su se dražesno privikavali grleći Marijanin kažiprst. Unutrašnjost Larine vagine zamišljala je kao najlepši san odsanjan na najmekanijem roze jastuku u najlepšem letnjem danu dok duva najmiliji povetarac. Uskoro je u navlaženu vaginu stavila i srednji prst ispunjavajući je još više. Lara je bila dosta uska tako da su Marijanini prstići udarali u zidove vagine. Vršila je što je veći pritisak mogla na klitoris i u isto vreme nestrpljivo tražila Larinu G-tačku. Pritiskala je vrhovima prstiju rebrasto meso vagine i u isto vreme oslanjala se na deo iznad venerinog brega levom rukom.
Klitoris joj je naravno bio u centru pažnje. Jer je zbog njega Lara prosto gubila razum. Stenjala je glasno i odsečno ispuštajući zvučne glasove koji su jako palili Marijanu. Larine noge bile su sasvim van njene kontrole, a krsta, koje je ispunjavala prijatna toplota, bila su naježena više nego ikad. Veštim prstićima činila je da se Lara skoro onesvestila od zadovoljstva. I samo na sekund prestalo je Larino stenjanje. Sobu je ispunilo glasno usisavanje klitorisa i vodeni pogled u Larine bradavice. Nakon trenutka čarobne tišine sobu ispuni nesnosni krik iz Larinih usta. Iz njene vagine izbi snažan mlaz čiste, sjajne vodice koja pogodi Marijanine grudi. Lari se čitavo telo nalazilo u neverovatnom šoku. Stomak joj se uvlačio, noge su joj se tresle i grčile bez ikakve kontrole, srce je želelo napolje… Ta sjajna vodica koja je bacila Marijanu u čuđenje i divljenje izlazila je iz vagine u par navrata svaki put praćena jakim, neobuzdanim i nekontrolisanim trzajevima Larinih kukova. Užarena šipka kao da je upravo prošla kroz Larinu unutrašnjost. Kukovi su joj goreli, stomak se prevrtao, a u glavi svest je bila na nekom drugom mestu. Orgazam koji je svojom snagom i lepotom prevazišao sve ostale. Strujanje između vaginalnih mišića bilo je toliko prijatno i golicljivo da se ne može opisati. Marijana je u čudu posmatrala božanstveno telo kako se bespomoćno, kao ranjeni leptir, svo u bunilu koprca ispred njenih vodeno plavih očiju. Niz čvrste, bele grudi ka stomaku slivala joj se vodica. Lara je nema, bez ikakve predstave gde se nalazi i sa mrakom u glavi, pokušavala da razjasni šta joj se upravo dogodilo. Utisaka i osećanja je bilo previše. U orgazmu prosto nema ljubavi, to je nešto više od nje, prva je pomisao koja je ispunjavala njen zbunjeni um.
„Hajde da se istuširamo.“ - predložila je Lara.
Ispod tuša koji je kvasio Marijanino i Larino telo kao da se događala izvesna skupa iluzija. Nestvaran prizor pokislog raja i dve princeze u njemu. Ljubile su se strasno trljajući, po čitavom telu, jedna drugu. Marijana je smatrala da onaj orgazam od malopre nije bio dovoljan i poželela je da priušti Lari još jedno zadovoljstvo. Spustila se na kolena nameštajući Laru da se savije i okrene joj guzu. Niz Larina leđa slivala se prigušena voda iz tuša. Raširila je Larinu guzu i otkrila prekrasni svetli kolutić. Dodirnula ga je vlažnim prstima i osetila njegovo resasto meso. Bio je to zaista lep kolutić. Marijana je izbrojala po osam malih resastih ulegnuća sa leve i desne strane malenog otvora. Od kolutića ka kičmi pružala se bela linija.
Marijana je spustila svoj jezik na čvrsti kružić i počela da kruži njime. Lizanje je izazivalo jezu u Larinom stomaku, guzi i širila se čitavim telom što je još više palilo. Sada je prekrasni crveni jezik pokušavao da prodre kroz kolutić. Pritisak na njega naterao je da zastenje. Tuš kabinu ispunjavale su teške kapi vode koje su se slivale niz guzu, Larino stenjanje i vodenasti pogled. Jezik je, uz malu Larinu pomoć širenja guze, prodro unutra. Kada ga je izvadila napolje Marijana je bila iznenađena čistim i sladunjavim ukusom. Lara je bila prezadovoljna lizanjem.
Levom rukom prišla je vlažnom klitorisu i počela da ga češka dok je srednji prst desne ruke naglo gurnula Lari u guzu. Lara je promucala jedan dubok i dug uzdah i zabacila kosu pozadi. Na srednjem prstu Marijana je osetila resastu unutrašnjost Larine prekrasne guze. Bila je nešto grublja od unutrašnjosti vagine, ali je takođe bila prijatna i meka na dodir. Uvlačila je i izvlačila prst iz Larine guze što je brže mogla u isto vreme trljajući mali klitoris. Lari su kolena klecala toliko da je morala čvrsto da se oslanja na zidove da ne bi pala. I tu pod nežnim mlazom tople vode i vodenasto plavim očima, Lara je doživela tri vezana orgazma da se nije moglo razlikovati koji je od kojeg lepši. Od iznemoglosti kleknula je pored Marijane i počela strasno da je ljubi zahvaljivajući joj se za predivne orgazme. Nakon što su podelile jedna drugoj nežne i vlažne poljupce, Marijana je uzela tuš i snažan mlaz tople vode uperila ka Larinom pupoljku. Usnice su joj se pod naletom vode razmakle na stranu i otkrile božanstveno parče mesa od koga je Marijani potekla pljuvačka niz usta. Ta lepota bila je naprosto jeziva, uvlačila se u kosti i lomila ih iznutra.
Dve princezice napustile su kadu i otišle da odmore svoja zgodna tela na krevetu boje sveže krvi.

6.
Razgovarale su o prošlonedeljnom odlasku na bazen. I ismejavale smešne nabildovane muškarce i one samo smešne i njihove očajničke, skoro patetične, pokušaje da im privuku pažnju. Bilo je zanimljivo toga dana na bazenu, jer se čitava hrpa ljudi preseleila na severni deo tribina na kome su ležale Marijana i Lara pokazivajući doslovce savršena tela.
Nakon kratkog razgovora, uz dosta smeha, Lara je otišla u dnevnu sobu, po slatkiš kako je rekla Marijani. A ono što joj je spremala je zapravo bio najslađi čin ljubavi ikada izveden do sada.
Kada se vratila, izgledala je srećnije a i lepše nego ikada. Na levoj nozi imala je šarenu čarapu koja joj je dosezala do kolena a na desnoj ruci zimsku rukavicu istog dezena. Boje su se ponavljale od svetlo plave i roze, zelene, žute, narandžaste, bele i ljubičaste. U levoj ruci držala je valjkasti paketić umotan u crno beli ukrasni papir. Sela je pored Marijane koja je nehotice sva zaražena Larinom lepotom lutala vodenastim pogledom po tom prekrasnom telu. Lara preda poklon i poljubi je u obraz. Kada je otvorila iz kesice ispade crno – bela čarapica na prugice sa nečim teškim i valjkastim unutra. Na veliko iznenađenje iz čarape izvukla je valjkasto, tvrdo, parče čokolade veličine njene šake i debljine dva santimetra. Marijana je pomalo sa čuđenjem posmatrala čudno oblikovanu tamnu čokoladu. „Dozvoli mi“ – rekla je Lara uzimajući joj čokoladu iz ruke. Nežno je oborila na krevet i ispod guze joj stavila mali roze jastučić.
I prizor u toj sobi bi isto onoliko veličanstven koliko i sva čuda prirode. U toj sobi bi ljubavi i strasti više nego li peska u sedam pustinja i vode u sedam okeana. Topli vazduh kružio je sobom noseći u sebi prijatne mirise dve vesele devojke. Sa telima lepšim od svake nimfe upustiše se konačno u igru koju će Marijana pamtiti do kraja života. I sada kada je došao taj tren, Marijana se oseti srećnijom više nego ikada do sad. Lara spusti komad čokolade na Marijanine spoljašnje usnice i poče da ih mazi. Hladna čokolada učini da Marijana napravi nagli grčeviti pokret. Polako privikavala se na hladnoću i na prijatnost koju ona ostavlja na usnicama. Spoljne usne bile su zaista mesnate i samo na pogled činilo se da su bajkovito mekane i slatke. Marijana je raširila noge i valjkasti komad čokolade je dodirnuo male, vlažne, usnice. Ako je Bog stvorio ikada nešto ravno sebi onda su to bile Marijanine unutrašnje usnice. Svetlo roze boja mesa prosto je Lari oduzimala dah. I ne samo boja usnica već i njihov gladak i naprosto sočan izgled činili su ih najukusnijim usnicam na svetu. Nije bilo pesnika, ni deteta, niti će ga ikada biti koji bi mogao maštom lepše usnice od Marijaninih da smisli. Da je iko svojim rođenim očima vido ovaj prizor iskreno bi se molio da postane bar na tren čokolada koja se dodiruje i polagano topi na glatkim, sjajnim i mekanim usnicama. Kako se čokolada polako topila Lara je okružila još par puta, nateravši Marijanu da zastenje, prešla preko klitorisne kapice i celom dužinom usnica. Ugao koji su konstruisale usnice iznad klitorisa bio je prekrasan i za jedinstveno divljenje. I sama klitorisna kapica koju su obrazovale dražesne usnice bila je ništa manje nego izvrsno delo prirode. Površinom prekrasnog Marijaninog pupoljka polako i sasvim malo topila se tamna čokolada.
Lara, prešavši celom dužinom, još uvek nerascvetani pupoljak, stavi valjkasti komad čokolade na vaginalni otvor. U sobi su se videle jedino vodenasto plave oči i ništa više. Sasvim nežno i osećajno, nalik na leptirovo sletanje na raskošni cvet, komad čokolade ulazio je u toplu, mekanu i resastu unutrašnjost vagine. Marijana je uzdisala, puneći sobu vodenastim pogledom, dok je čvrsto stezala svileni prekrivač. Njeno telo ispunjavala je do tada nezamisliva radost. Hiljadu puta jača od bilo koje predhodne. Osećala je izvesnu nelagodnost dole na svojoj ribici. Blagi pritisak i pomalo jezu. Čokolada je sve dublje prodirala i nestajala između dve božanstvene usnice koje su topile zidove čokolade. Golicanje je bilo sve jače i jače. Osećaj ispunjenosti zavlačio se u svaku Marijaninu kost po telu. Karlice su joj drhtale od uzbuđenja. Njen pogled obećavao je mnogo. Glas joj je postajao sve drhtaviji. Čokolada se sve više i više gubila među mesnate zidove vagine krčeći put napred. I konačno, u jednom božanstvenom trenutku, u trenutku kada je možda ceo svet zastao na jedan sekund, topla rečica krvi iscurela je iz Marijanine ribice mešajući se sa već rastopljenom čokoladom. Lari je bilo prosto savršeno gledati kako se čokolada i Marijanina krv mešaju i zajedno teku ka guzi. Za Marijanu dogodilo se pravo čudo. Ljubav, strast, želja, ispunjeni snovi, prelepi pejzaži japanskih vrtova, slike lepih žena, na početku blaga i jedva osetna bol ispunjavali su njen um goreći i mešajući se u njemu. Čokoladni valjak prodirao je, sve dublje i dublje, šireći resaste zidove vagine. Kada je uočila zabrinuti pogled na Marijaninom licu izvadila je lagano čokoladu iz njene razdevičene ribice i ponovo je ugurala unutra. Marijana je stenjala od zadovoljstva i radosti. Jeza je prošla i sada je osećala prijatno golicanje i užival u njemu. Lara je još par puta gurala i vadila valjkasti komad čokolade iz Marijaninog rascvetanog pupoljka. Na kraju kada je videla da se čokolada isuviše topi izvukla je skroz napolje. Na vrhu si ostali mali tragovi krvi pomešani sa čokoladom. Polizala je kraj kojim je oduzela Marijaninu nevinost. Marijana je osećala neizmerno zadovoljstvo i neprocenljivu radost. Kukovi su joj prosto goreli od uzbuđenja. Lara je stavila jedan kraj čokoladnog valjka u svoja usta a drugi prislonila uz Marijanine usne. Prihvativši igru, Marijana je otvorila usta i prekrasnim belim zubićima zagrizla čokoladu. U stomaku je još uvek osećala prijatno komešanje dok je zajedno sa Larom jela čokoladu. Na sredini valjka njihove usne su se spojile u najslađi mogući poljubac. Ljubile su se, predajući jedna drugoj večno dušu. Vodenasto plavi pogled ukazivao je poštovanje i zahvalnost Lari. Lara je jedva čujno na uvu došapnula Marijani „Hvala ti.“
Nastavile su da se ljube mazeći jedna drugu vrhovima prstiju. Marijana je skinula Larinu rukavicu i navukla je sebi. U tom trenutku Marijana je pomislila da je ovo za zauvek.
Verovao ti ili ne, dragi čitaoče ovo je bilo najslađe gubljenje nevinosti koje se ikada moglo dogoditi i zamisliti.

7.
Kao i prethodnog petka Marijana je oko podneva nestrpljivo čekala Laru da se vrati. Dok ona nije bila tu nestašna Marijana smišljala bi šta sve može da radi sa Larinim telom. I uglavnom sve ono što bi joj palo na um kad tad bi i učinila. Ali petak, to je bio poseban dan, naročito oko podneva ona bi uvek činila isto.
Čula je Larine korake u hodniku i brzo se primakla vratima. Lara je gurnula ključ u bravu i počela da otključava. Čulo se umorno Larino disanje. Trčala je i uz stepenice, mislila je Marijana. Čim je otvorila vrata Marijana joj se bacila u naručje. Larina bela majčica bila je natopljena znojem. Više nego išta to je palilo njenu drugaricu. Marijana se užurbano otarasila majce i počela da liže Larin stomak. Slani osećaj zadržavao joj se na jeziku. Produžila je jezikom prema grudima i stavila ukusnu bradavicu u usta. Stiskala je, grickala, usisavala, činila ono što i inače čini samo sada sa više uzbuđenja i ukusa. Larin pupoljak, znala je dobro, nije imao onaj bajkoviti miris kada bi se oznojila. Zato je posebno uživala da ga liže i sisa. Znoj koji bi lizla sa Larine ribice bio joj je kao eliksir. Ono u čemu je najviše uživala i ono čemu se najviše radovala bilo je lizanje Larinih stopala. Ni u čemu nije pronalazila veće radosti do u lizanju oznojenih i smežuranih Larinih prstića. A njihov miris, miris je najviše pružao to posebno zadovoljstvo Marijani.

8.
Marijana se neodlučno šetala po stanu pretvarajući se da traži neku stvar koju do sada nije videla. Svakog trenutka očekivala je da Lara dođe sa poklonom koji iz velikih obećanja nije bio mali. Ipak ne puni se svaki dan devetnaest godina. Marijana je dobila obećanje od Lare da će za rođendan dobiti najegzotičniji mogući poklon koji se ikako može zamisliti. Naravno Marijana je dosta dugo razmišljala o poklonu pokušavajući da nasluti šta je u pitanju, ali joj misli nimalo nisu bile blizu na putu da otkriju pravi poklon. Kako više nije mogla da izdrži uzbuđenje ušla je u svoju sobu i da bi prekratila vreme počela je da pali sveće. Marijanina soba bila je prava tinejdžerska. Zidovi sobe, u kojoj je ovo božansko stvorenje spavalo, bili su čiste bele boje osim jednog dela zida na kome su se ređale nijanse svetlo roze, plave, zelene i žute. Svetlost je u sobu danju ulazila kroz prozore širine i dužine čitave sobe. Iza njih nalazila se prekrasna bašta ukrašena najrazličitijim egzotičnim cvećem koje je Marijana obožavala. Na belom zidu Marijana je imala dve drvene police na kojima je čuvala sveće. U jednom od ćoškova ove dečje sobe nalazila se hrpa plišanih igračaka. I baš ta čudna skupina je bila toliko mekana da se to jedva moglo i zamisliti. Marijana je obožavala svoje igračkice. Krevet je bio prekriven roze prekrivačem sa dosta koncentričnih krugova upisanih jedan u drugi. Boje tih krugova prosto su magnetisale oko. Jedan skup činila je: zelena, svetlo plava, bela, ljubičasta i braon, drugi: svetlo roze, zelena, bela i svetlo crvena, treći: žuta, bela, crvena i siva. Na krevetu bili su raštrkani šareni jastučići. Pod sobe bio je boje trule višnje. U ćošku, dijagonalnom od onom gde su se nalazile igračkice, prostran je beli vuneni tepih. Na njemu su Lara i Marijana dosta provodile vremena zajedno.
Marijana se sada plašila da će sama dočekati svoj rođendan. Telo joj je obuzela neka neprijatna trema i imala je potrebu za Larinim poljupcima. Želela je da je zagrli i da je voli. Sada nije razmišljala o poklonu, trebala joj je samo Larina nežnost. Pet minuta ostalo je do ponoći a Marijana je i dalje sama sedela i ćošku svoje sobe. U sobi su se mešali različiti mirisi sveća i vatre. Marijana je osetila po prvi put neku tajanstvenu potrebu da nanese sebi zlo. Pomišljala je da se skine gola i da vreli vosak prosipa svuda po telu. Međutim, napustila je tu pomisao jer se uplašila da ne počne da uživa u tome. Glavom su joj i dalje prolazile slike mučenja. Sipala bi vosak prvo na bradavicu tako da se on sliva i hladi na sisi. Onda bi sedeći sipala vosak niz grudi, da joj se sliva ka pupku. I na kraju slika koja joj se izuzetno dopala, zamislila je kako sipa vreo ljubičasti vosak niz venerin breg. Naprosto je osećala jedinstvenu bol koju bi joj vosak naneo.
Njena slatka razmišljanja prekinuo je zvuk otvaranja ulaznih vrata. Neko se zaista trudio da bude tih. Marijana je, sva uzbuđena dotrčala do hodnika i sasvim očekivano na vratima bila je Lara. Lepa kao i uvek. Nosila je svetlo plavu dekoltiranu majčicu sa golim pupkom, najkraći mogući svetlo plavi šorc, u istoj svetlo plavoj boji bile su joj i čarape i patike. Marijani je, kao i bezbroj puta pre ovoga, potekla voda niz usne dok su joj se usnice navlažile.
„Srećan ti rođendan najdraža“ – prošaputa Lara praveći rukom pokrete kao da doziva nekog iz hodnika zgrade.
Marijana prosto nije znala šta da očekuje. Ali je bila svesna da je to što je Lara dozivala bio njen poklon. Na um joj je pala mala slatka maca.
Međutim, poklon nije bila mala slatka mačka. Poklon koji se nalazio u hodniku bilo je nešto toliko nezamislivo, egzotično i lepo da Marijana ni na kraju pameti ne bi mogla da zamisli da će za svoj devetnaesti rođendan da dobije takvo jedno živo biće. Sitni koraci prilazili su ulaznim vratima. Sledeće što se dogodilo u Larinom stanu bilo je isto toliko neverovatno kao i kada bi se Marijana istog tog trena našla ispred Hrama Kijomizu u Japanu prebačena nekom nepojmljivom silom. Telom joj se slivao hladan znoj. Po telu joj se širilo nešto što se naprosto ne može objasniti i definisati. A radost je premala reč za to. Ako je ikada postojao trenutak da Marijana umre od sreće, to bi onda bio ovaj. I dok Marijana nije verovala svojim vodenasto plavim očima Lara se topila od radosti i zadovoljstva. Svet je ponovo izgledao savršeno i ništa se nije moralo menjati. Marijanino srce je raslo, raspadalo se i ponovo sastavljalo od sreće. Promucala je nešto nerazumljivo. Poklon je sada ceo ušao u Larin stan. Da – prozbori jedva Marijana – ovo i jeste najegzotičniji poklon koji se ikako može zamisliti – pričala je osećajući vatru kako joj se sliva niz grlo dok je gledala u malu Japanku odevenu u tradicionalnu školsku uniformu. Bila je lepša i stvarnija od svake prethodne Marijanine fantazije. To prekrasno malo stvorenje imalo je dugu crnu kosu, ne tako tamnu, i duge šiške koje je nosila na levu stranu. Retke i tanke obrve još više su isticale njene oči. Beonjača joj je bila toliko bela da ni mesec nije mogao da je nadmaši. Tamno braon okice prosto su se kupale u tom mlečnom oku. Oko je Marijanu na tren podsetilo na čokoladu bačenu u mekani sneg. Naravno bile su blago iskošene na gore prateći uzdužnu liniju trepavica. Sladak i kako se činilo dosta dugačak nosić krasio je njeno duguljasto umiljato lice. Taj sklad začinile su male ali napućene roze usne. Bila je pravi slatkiš mislila je Marijana. Telo su krasile za njenu visinu pozavidne grudi. Iako se njihova veličina nije mogla tačno proceniti Marijana je verovala da su prekrasne. Bila je mršava, ali ipak srazmerna svojoj građi. Na sebi je nosila čistu belu košulju sa velikom kragnom čiji su krajevi bili roze boje. Ono što je Marijani upalo u vodenasto plavi pogled bila je široka i kratka crvena kravata. Na guzi je imala kratku kariranu bordu suknjicu sa crnim i sivim šarama. Iznad crnih patika nosila je debele i dugačke bele grejače.
Marijana je poželela, želela je u tom trenu više nego Laru. Ne zbog ljubavi već zbog nepoznatog. A ipak osećala je i zahvalnost prema Lari i želela je da je nagradi.
Lara je sva uzbuđena zgrabila Marijanu i Japanku pod ruku i povela ih u Marijaninu sobu. Marijana je želela da joj se obrati, međutim, Lara je na to odgovorila da će imati čitavu večnost da razgovaraju jer i devojka iz Japana razume njihov jezik.
Ušle su u sobu i Lara je počela prva da se skida. Marijana je stidljivo počela da ljubi Amayu. Na početku bilo joj je isuviše čudno. Imala je predivne usne i lepo se ljubila. Gledale su Laru kako se skida i to ih je palilo obe. Marijana je zavukla ruke ispod Amayine suknjice i uhvatila je za guzu. Imala je predivnu guzu, kao što je Marijana i zamišljala dok je maštala o Japankama. Bilo je zaista neobično koliko je bila bela, bela da belja zaista nije mogla da bude. Niz Amayine butine klizile su ruke njene nove prijateljice. Lara je ostala samo u čarapicama i mrdala je nožne prstiće kao da želi da skrene Marijaninu pažnju na sebe. Marijana i Amaya su se strasno ljubile, obe uživajući u tome. Dopadao joj se primamljiv miris Amayine kože, bio je opuštajući i dalek. Mirisala joj je vrat, obraze, oči i nos. Lara je zagrlila Marijanu od pozadi i počela da joj mazi stomak dok su se njih dve i dalje ljubile. Osećaj novog je u potpunosti zadovoljio. Okrenula se ka Lari i zahvalila joj jednim dugim i vlažnim poljupcem. Amaya je rešila da i ona čestita Marijani rođendan i počela je da je skida. Mazeći je sićušnim rukama skidala je sve sa Marijaninog tela. Rešile su da prvo zadovolje Marijanu, ipak ona je jedina princeza koja na današnji dan puni devetnaest godina. Postavile su Marijanu da sedi naslonjena na naslon troseda. Amaya je klekla ispred troseda i počela da liže Marijanina stopala. Zavlačila je svoj crveni Japanski jezik između slatkih Marijaninih prstića masirajući joj butine, Lara je za to vreme bila sva obuzeta lizanjem i grickanjem Marijaninih grudi. Amaya je počela da uživa u svom zadatku dok je Lara, trudeći se da da sve od sebe, mazila slavljenicu po golom stomaku. Spustila se još malo dole i usnama joj obuhvatila karličnu kost. Marijana se osećala moćno. Spustivši se do Amaye uzela je u svoje ruke Marijanino levo stopalo i počela da ga masira. Prosto nije mogla da poveruje da joj Lara i egzotična devojka lizu stopala. Lara je rešila da i ona malo oseti Amayine usne. Masirale su Marijanina stopala dok su se bolje upoznavale usnama. Marijana je oduvek uživala u poljupcu sa drugom devojkom, ali kada je videla kako se Lara i Amaya ljube za nju to je bilo pravo čudo. Uživala je u njihovom poljupcu i prosto je osećala njihove usne na svojim. Amaya se uspravila i počela da skida Marijanine gaćice. Nakon što je završila grickanje Marijaninih prstića krenula je ka njenom rascvetalom pupoljku koji je predivno mirisao kada ga je Amaya otkrila. I sama Amaya se začudila koliko prijatno i sladunjavo miriše Marijanina vagina. Lara je kleknula ispred Marijane i prebacila njenu desnu nogu oko vrata a Amaya je sela malo dalje od slavljenice prebacivši njenu nogu u krilo. Sada je zabava za Marijanu mogla da počne.
Prva je slavljenicu probala Lara. Amaya je ljubila Marijanu po vratu. Činila je to najbolje i najosećajnije što zna. Jezikom prešla joj je celom dužinom vrata sve do uva. Vrhom jezika polizala joj je celo uvo nežno uzdišući. Lizala joj je ušnu školjku dok joj je rukama mazila vrat. Marijana je prosto bila van sebe od užitka. Shvatila je da su dve devojke itekako bolje od jedne. Butine su joj se naježile a u guzu kao da joj je neko zabadao hiljadu sitnih iglica. Osećaj je bio neizustiv. Jedva je čekala da Amayu vidi bez školske odeće. Amaya je sada slavljenicu ljubila po licu dok se ova uvijala i grčila od užitka ispuštajući prijatne glasove. Lara se već uveliko zabavljala grickajući Marijanine usnice dok joj je trljala klitoris kažiprstom. Zarila joj je jezik u vaginu i počela da kruži ubrzavajući ritam masaže klitorisa. Amaya je poželela da i ona proba slavljeničku ribicu. Savila se i počela da mazi Marijanin klitoris dok joj je Lara i dalje lizala usnice i mekano meso vagine. Marijana je bila negde daleko. Nije mogla ni da poveruje da je ovoliki užitak ikako moguć. Grčila se od zadovoljstva stežući svoju posteljinu. Grickala je jezik potpuno nesvesno. Larin jezik sve više joj je vlažio vaginu a Amayini prstići sve su prijatnije i glatkije prijanjali na sićušan klitoris. Koliko god je sve ovo izgledalo neverovatno i maštovito, upravo to se događalo na proslavi Marijaninog devetnaestog rođendana.
Marijana je bila blizu orgazma ali je Lara to želela malo da odgodi. Sledeća poza u kojoj su se tri lepotice našle bila je na početku zaista nezgodna za Marijanu. Postavili su je u leđima na naslon troseda tako da joj se guza prekrasno isticala a noge su joj spustili dole da joj stopala budu u visini ramena. Amaya je prešla sa druge strane troseda tako da je sada imala predivan pogled na čistu Marijaninu guzu i ribicu. Neko vreme posmatrala je prekrasni kolutić. Bio je dosta svetle boje i blago izbačen sa roze kupolicom. Na pogled izgledao je mekano i čisto. Jedva je čekala da ga poliže. Maštala je o njegovom ukusu. Spustila je ruke na slavljeničku guzu i počela da je mazi. Zarivala je prste u zategnutu guzu čija je koža bila veličanstveno zategnuta u ovom položaju. Posmatrala je Laru kako strasno ljubi Marijanu mazeći joj sve vreme obraze i obrve. Lara je uživala u dugo i vlažnom poljupcu. Zavukla je prste u Marijaninu kosu i počela da joj masira glavu.
Amaya se nakon duže pauze konačno rešila da učini nešto. Izbacila je svoj mali crveni jezik i uplivala u dolinu kolutića. Marijana je osetovši njen jezik zgrčila mišiće guze. Amaya je uživala u lizanju malog Marijaninog pupoljka. Bio je prekrasan i čist a Amaya ga je vlažila svojim jezikom. Prvo je kružila oko njega stežući joj guzove dok je gledala kako se njih dve ljube. Dopadao joj se oblik Marijaninog kolutića i njegov odraz na jeziku. Raširila joj je guzu i probala da uđe jezikom nju. Pritisak na kolutić još više je uzbudio Marijanu da je počela da stenje. Kako je Amaya gurala sve dublje svoj jezik u Marijaninu unutrašnjost Lara je prelazila prstima preko čitavog Marijaninog tela što ju je izluđivalo. Marijana je uživala u Larinim odlučnim pokretima i njenom jeziko. Nagnuvši glavu na desnu stranu oslobodila je prekrasni vrat. Lara je odmah iskoristila priliku i počela da ga gricka. Grickala ga je i lizala gledajući Amayu kako liže Marijaninu guzu. Sada je došao i na nju red da se zabavi oko Marijaninog uvceta. Znala je da je to kratak fitilj Marijanine strasti. Lizanje i grickanje ušne školjke dražilo je čitavo Marijanino telo. Posebno kao vrhunac, kapija raja, bilo je dahvanje iznad samog uha tako da topao vazduh ulazi i miluje uvo. To je naprosto Marijanu odvlačilo van pameti. Amaya je sve više uživala u lizanju kolutića zabavljajući se njegovim krutim ivicama. Desnom rukom trljala je Marijaninu ribicu. Marijana je znala da se ovolika količina zadovoljstva i užitka ne može doživeti samo sa jednom osobom. Lara i Amaya su se svojski trudile da ovo bude najlepši Marijanin rođendan u životu.
Lara se podigla sa poda i sela na trosed. Preuzela je Marijaninu guzu od Amaye plativši je nekolicinom vlažnih poljubaca. Amaja je sela na krevet takođe i pozabavila se Marijaninim grudim. Po prvi put lizala je ženske grudi. Osećaj je bio naprosto bajkovit. Njihova toplota i mekoća su je očaravale. Marijana je zaljubljeno posmatrala Amyino lice dok joj je ova lizala bradavicu. Svojim ručicama Amaya je obuhvatila Marijaninu desnu sisu i jezikom je istraživala. Najzad, ni Marijana nije mogla da poveruje koliko je Amaya uživala dok joj je lizala bradavice. Lara je lizala slavljeničke usnice, mekanije i lepše od bilo kojih drugih, držeći se čvrsto za njene butine. Najviše je volela Marijanin klitoris. Iz sasvim jednostavnog razloga. Obožavala je da gleda Marijanu kako se grčevito trese, kako su joj noge van svake kontrole, kako joj se prstići na nogama grče dok je preklinje da prestane jer ne može više da izdrži. I da, i ovoga puta desilo se to isto. Zato je Amaya poželela da i ona bude umešna kao i Lara. Međutim, Amaya nije znala da to i nije neki preterano veliki talenat.
Slavljenica je gorela od želje da i ona poliže neku pičku. Ali Lara je želel da je još malo ostavi u tom stanju.
Postavola je Marijanu da klekne i stavi glavu na roze jastuk tako da ju sada i kolutić i ribica bili slobodni za lizanje. Lara je ostala da sedi na krevetu, raširila Marijaninu guzu je zavukla svoj jezik u kolutić. Amaya je klečeći na podu lizala slavljeničin klitoris. Kolutić je bio još uvek vlažan od Amayine pljuvačke i to se Lari dopadalo. Amaya je bila neopisivo oduševljena slikom koju vidi ispred sebe. Vrh jezika čarobno je nestajao u prekrasni Marinanin anus. Slika je bila savršena. Bila je van sebe kada bi jezik jedva dodirnuo vlažni kolutić i Marijana glasno zastenjala. Sve ovo je bilo za nju novo ali i očaravajuće. Lizala je Marijanine usnice napaljenije nego ikada. Želela je to. Prosto se gušila u njima. Lara joj je uzela levu ruku i pokazala ulaz u Marijaninu vaginu. Taj mekani osećaj na njenim prstićima kada je dodirnula navlaženi ulaz u vaginu ispunio joj je celo telo grčem. Prvo je u to dražesno mesto gurnula kažiprst a zatima je raj posetio i srednji prst. Bajka je za Marijanu upravo počinjala. Opijena strašću i užitkom poželela je da zora nikada ne dođe. Dok su Amayini prstići prodirali u vlažnu vaginu imala je strani osećaj da neko diše umesto nje. Probala je da kaže nešto ali nije imala reči, stoga je rešila samo da se prepusti uživanjima. Amayini prstići nestajali su u meku unutrašnjost vagine. Marijana je bila toliko vlažna i raširena da je Amaya poželela da ubaci još jedan prst. Međutim, Lara je preduhitrila u tome i navlaživši kažiprst pljuvačkom gurnula ga je u Marijaninu vaginu. Marijana se ugrizla za donju usnu glasno stenjući. Obe su radile najbolje što umeju da bi zadovoljile Marijanu. Amaya je osećala neprijatno komešanje u stomaku svaki put kada bi pogledala ka Larinom jeziku koji je obrađivao Marijanin kolutić. Lara je bila prezadovoljna što ima priliku da liže nešto ovako lepo poput Marijaninog kolutića. Kružila je vlažnim jezikom oko slatkog kolutića dok je kažiprst nabijala sve dublje i dublje. Amayin i Larin prst dodirivali su se u toploj Marijaninoj vagini češući se o njenim mekanim zidovima. Kada bi prešle preko zida vagine obe bi poželele da večno ostanu u Marijani. I u tom kovitlacu uzbuđenja i strasti, u kome je Marijana ostajala bez daha, doživela je par orgazma trešćući se od zadovoljstva. I svaki put kada bi Marijana doživela orgazam Lara i Amaya bi pojačali i ubrzali tempo. Gotovo savršeno su uskladile tempo guranja prstića u vaginu. Amaya je i dalje lizala nadraženi klitoris dok je Lara, puna radosti, polizala sluzavu tečnost oko Marianinog kolutića.
Marijana je bila pomalo iscrpljena i očajnički je želela da i ona poliže neku slatku ribicu. Zato je postavila nagu Laru da legne na leđa. Postavila je svoju ribicu nad njeno lice a svoj jezik zabila u njenu pičku. Amaya je imala tu čast da ponovo poliže Marijaninu guzu. Marijanu je ova poza još više palila da je odmah na početku doživela jedan grčeviti orgazam. Kukovi su joj se tresli čineći da njena ribica ostavlja vlažan trag po čitavom Larinom licu. Amaya koja je lizala kolutić nesvesno je dodirivala Larin nosić što je i jednoj i drugoj bilo izričito zabavno. Lara je lizala dva prstića Marijanine desne noge i gledala mladu Japanku kako crvenim jezikom graciozno prodire u analni otvor. Prosto opijena načinom na koji Amaya sklapa oči i njenom mimikom Lara je doživela jedan dug i prijatan orgazam.
Marijana je poželela da otpakuje svoj poklon. Bila je jako uzbuđena što ima priliku da vodi ljubav sa jednom Japankom i očajnički se nadala da će večeras ispuniti još neke svoje fantazije.
Sve tri lepotice prešle su u dnevnu sobu gde je imalo više prostora. Amaya se nalazila u sredini sobe na tepihu ukrašenom crno – belim kvadratićima a slavljenica i Lara sedele su zagrljene na beloj kožnoj garnituri. Sobu su osvetljavale na desetinu sveća i vodenasti Marijanin pogled. Lara je na trenutak ustala i pustila tiho laganu i opuštajuću muziku. Kada se vratila i sela pored svoje najdraže prijateljice mlada egzotična devojka počela je da pomera svoje telo u ritmu muzike. Plesala je zamišljeno i pomalo uplašeno. Za Marijanu sve ovo izgledalo je i dalje nestvarno. Amaya je počela da raskopčava belu košuljicu uporedo se mazeći po svom zgodnom telu. Marijana nije videla ničeg nastranog u svemu ovome. Amayina košulja bila je skroz otkopčana, ali je ona drežala tako da je još uvek skrivala svoje grudi. Slavljenica je gorela od nestrpljenja. Spustila je svoju ruku na Larinu ribicu i počela da je trlja. Lara je prihvatila igru, desnom rukom pronašla je Marijanin klitoris a levom koja joj je bila prebačena preko njenog vrata počela da joj mazi sisu. Amaya je konačno skinula svoju košulju i bacila je na belu fotelju. Njen stomak i grudi prosto su oduzele dah Marijani i Lari koje su od zadovoljstva počele da stenju. Zaista je teško opisati taj stomak a da ga ti dragi čitaoče upravo onako vidiš kako je on u stvarnosti izgledao. Karlična kost bila joj je blago istaknuta a iznad nje izvijalo se meso koje pravilo savršen ugao formirajući isvrsno izvajan struk. Pupak joj je bio čak belji od njenog tela, malo uvučen sa mekanom unutrašnjošću. Ispod pupka Amayin stomačić je bio nešto izdignutiji ali ja Marijana ipak to nalazila kao simpatično. Lara i Marijana opijeno su posmatrale Amayu koja je nepomično stajala na sred sobe. Marijana je pomalo zavidela kravati koja se baš tog trena nalazila između Amayinih grudi. Prekrasan primerak grudi ispunjavao je Marijanin pogled, ne samo zbog njihove veličine već i zbog bradavica koje su imale čokoladastu boju. Na telu koje je bilo toliko belo, čisto i bez ijedne neželjene dlakice tako tamne bradavice izgledale su stvarno zastrašujuće lepo. Marijana je pozvala Amayu da bi joj dodirnula grudi. Ali taman kada joj se ova približila Marijana je od isuvišnog uzbuđenja doživela orgazam. Amaya je zbunjeno gledala Marijanino koprcanje po trosedu. Međutim, Marijana nije želela da odustane do svog prvobitnog plana. Rekla je Amayi da klekne ispred nje i uhvatila obe njene sise u ruke. Male bradavice koje je Marijana osećala na prstima bile su pomalo tvrde. Bile su manje od zrna graška ali ipak toliko slatke da je Marijana poželela da ih pojede. Mazila je Amayine grudi, mesila ih i stezala. Amayi se to jako dopalo i počela je ponovo da pleše u ritmu muzike prepustivši svoje grudi Marijaninim rukama. Lara je ustala i sela na fotelju napravivši od sebe samo posmatrača. Naslonila je kažiprst i srednji prst na male usnice i počela da se mazi.
Marijana je podigla svoju japansku drugaricu sa poda i postavila je da leži na garnituri. Popela se iznad nje, okrenuvši guzu Lari, i počela da se sladi njenim bradavicama. Bilo je predivno osećati ih na jeziku, svaku njihovu neravninu i svaku oblinu. Prvo je kružila oko bradavice pokušavajući da dokuči šta najviše uzbuđuje Amayu. Zatim je, jedva dodirnuvši je, prešla vrhom jezika preko bradavice. Amayu je oduševljavalo lizanje. Ono što je najviše izluđivalo i teralo da vrišti bilo je kada bi Marijana brzo lizala sam vrh bradavice a u isto vreme je i mazila svuda po telu. Lara je odvojena od slavljenice i Japanke doživljavala sama svoj orgazam gledajući sve vreme Marijaninu čistu guzu. Poželela je da sazna koliko je zapravo Marijanina guza čista i iznutra. Ustala je i u nekom neobjašnjivom zanosu nabila kažiprst u Marijaninu guzu. Marijana je vrisnula čvrsto uvativši se za Amayine grudi. Prodorna bol koja joj se širila guzom za par trenutka je nestala i što je više Lara ulazila i izlazila iz njene guze to je ona više uživala. Osećala je Larine prste na svom resastom mesu same guze. Unutrašnjost joj je bila mekana i topla što je otvorilo sva Larina čula. Savjala je ruku u zglobu čineći tako da se kažiprst okreće u Marijaninoj guzi. Savijala ga je unutra, čineći pokrete kao da doziva nekog. Poželela je da poliže svoj prst. Ustala je i sela pored Marijane . Celi kažiprst odjednom je gurnula u usta i posisala ga. Marijana je bila zadovoljna a Amaya pomalo zgađena. Lara, ona je bila samo zbunjena. Ukus uopšte nije bio onakav kakav je očekivala. Prijatan bez imalo gorčine ili ikakvog neprijatnog mirisa. Iznanađeno je posmatrala vodenasto plave oči.
Amayine grudi probudile su Marijanine uspavane okice i njenu pažnju podigle na viši nivo. Ako je nešto izgledalo lepše i ukusnije od čokolade onda su to bile Amayine grudi. Ne samo zbog njihove veličine već zbog čokoladaste boje bradavica koje su se isticale kao crne dirke na klaviru. Marijana je jedva čekala da ih poliže, da oseti kako se tope pod njenim usnama, dok je gledala egzotičnu lepoticu u kariranoj suknjici. Ali pre toga poželela je da ih Amaya zadovoljava. Sedeći jedna pored druge Marijana i Lara su raširile noge pokazivajući Amayi razgolićene i sladke ribice. Amaya se spustila na kolena, ispred princeza, i spustila vešte prstiće na njihove usnice.
Dok ih jer trljala, obe istim ritmom, njih dve su se ljubile. Lara je usisavala Marijaninu donju usnu i prelazila vrhom jezika preko nje čineći da ova zastenje od užitka i radosti. Desnom rukom prelazila je prstima kroz predivnu Marijaninu kosu, koja je neprestano plutala između prstiju, nestajala i ponovo se rađala. Drugom rukom ubrzavala je Amayin tempo učinivši da joj zadovoljstvo bude par puta veće. Bilo je slatko gledati Amayu dok radosno posmatra svoje prstiće kako nestaju u njihove ribice. Marijana joj se zahvalno smešila. Rekla je prijateljici da sada želi sama da proba Amayu. Duboko u sebi Lara je osećala ljubomoru kjoju nije želela da prizna. Morala je da joj prepusti Amayu jer je obećala da će je zauvek voleti bezuslovno i neograničeno.
Marijana je skupila nogi i pozvala Amayu da joj sedne raširenih nogu u krilo. Radost, toplota poput sunca, ispuni Marijanu kada je po prvi put stavila svoje šake preko Amayinih golih grudi. Mazila ih je lagano, uživajući u njohovim oblinama i mekoći. Vodenasto plavim očima posmatrala je slatku Japanku divivši se njenom licu. Prošla je prstima kroz njenu kosu, privukla joj glavu svojim usnama i počela da joj ljubi oči. Spustila je ruke na Amayine kukove i mazeći je privukla čvrsto uz sebe tako da su im se grudi dodirivala. Mazila je, uživajući u njenoj glatkoj koži. Činilo joj se da Amaya nema ni jedne dlake na koži. Bilo joj je zaista neobično koliko je njena koža mekana, čista i bela. Marijana je postajala ljubomorna. Osećala je toplotu Amayinih grudi.
Lara je samo sedela i gledala. Povremeno bi navlažila usne i ništa više. U sobi je bilo hladno.
Zavukla je ruke ispod Amayine suknjice, gledajući je prodorno vodenastim očima. Guza joj je bila savršena, baš kakvu je Marijana i zamišljala. Ni previše tvrda i kruta ni previše mekana. Koža na guzi bila joj je veličanstvena na dodir. Otkrila je da ne nosi gaćice, što je bilo baš kao po njenom ukusu. Imala je nesavladivu potrebu da je baci sa kreveta na pod, podigne joj suknjicu i poliže malu, slatku egzotičnu ribicu.
Međutim, suzdržala se tog nepriličnog čina i sa najvećom pažnjom, znatiželjno, podigla JOJ suknjicu. Njene oči su videle ono što je najmanje očekivala.
Venerin breg i spoljašnje usnice bili su prekriveni dugim, čvrstim i tamnim dlakama. Svetlije od njene kose i kovrdžave pri vrhu. Međutim, Marijani je ovo još više zagolicalo maštu. I potpuno zaboravivši na Laru, jer u tom trenutku ona nije mogla da zadovolji njenu požudu niti da ispuni fantaztije, zbacila je Amayu sa sebe i zavukavši glavu između njenih butina čvrsto je zgrabi za guzu. Miris Amayine nerazdevičene ribice podseti mladu Marijanu na parfem neke bogate starice koju je poznavala. Na tren pokuša da se seti odakle je znala staricu ali ubrzo odustade.
Vrh nosića češkala je o Amayine dlačice, pronalazila je da je to veoma zabavno i da je čini srećnom. Amayine male usnice primetno su virile is spoljašnjih. Kada ih je svojim vodenasto plavim očima videla, Marijana se odmah zaljubila u njih osetivši duboku nepobedivost. Male usnice bile su zaista čarobne, čokoladaste. Počinjale su od vagine dge su bile tanke i čiste bez nabora, a završavale se obrazovajući najčudniju i najdivniju klitorisnu kapicu koju je Marijana videla. Bile su bele, mesnate, meke i ono što se najviše dopalo Marijani bile su dražesno smežurane. Njihova debljina i čudesna sparuškanost naročito klitorisne kapice opčinile su slavljenicu da je jedva dočekala da ih oseti na jeziku. Amayine dlačice nisu išle sve do guze, već su se zaustavljale nešto u ravni ispod klitorisne kapice.
Marijana je, puna radosti na pragu raja, spustila svoj jezik na prekrasne usnice i počela da ih liže. Svakog trena uživala je u njima sve više i više. Tek kada ih je razvukla belim zubićima u potpunosti se zaljubila u njihovu lepotu. Bezgranično je uživala u njima posvetivši im svu moguću pažnju. Lara je osećala hladnoću.
Tek nakon par minuta, koji su bili ispunjeni Marijaninom radošći i Amayinim razdraganim smehom, slavljenica se tiho obrati Lari:
„Draga, odi do kuhinje i donesi nam jedan krastavac i nož.“
Amaya je pomalo uplašeno posmatrala Marijanu koja je radosno oživljavala sveće po sobi. Prostoriju su sada osvetljavale dvadesetak različitih sveća i vodenasto plavi pogled. Strepila je da će taj krastava završiti u njenoj ribici.
Kada se Lara ponovo priključila maloj skupini, Marijana je bila još više radosnija i poletnija dok je Amaya bila samo bleda i ništa više. Uplašena Amaya je skinula suknju i bacila na pod iako joj niko nije naredio niti je zamolio da to učini. Marijana je sve vreme pevušila neku veselu melodiju.
„Drage moje dušice, kleknite na ovaj trosed predamnom i pokažite mi vaše prekrasne guze.“ Marijana je stala iznad Amayine guze, spustila hladan krastavac na nju i počela da ga ljušti. Imala je potrebu za nekim manje prefinjenijim igricama, želela je da ima apsolutnu kontrolu nad svim. Naterala je Laru i Amayu da se ljube dok je ona i dalje ljuštila krastavac.
Kada je završila, pružila je krastavac devojkama da ga poližu kao da ga žele duboko u sebi. Marijana se zabavljala gledajući kako im se jezici dodiruju na vlažnom krastavcu. Izmakla im je krastavac i spustila ga na Larinu guzu dok su njih dve nastavile da se ljube.
Približila je krastavac do Larinog kolutića i počela da ga mazi. Levom rukom razmakla je Amayinu guzu da bi joj videla kolutić. Bio je zaista prekrasan. Bez i jedne glačice koja bi narušavala njegovu lepotu. Nešto svetliji od usnica ali takođe dosta izbačen i smežuran. Marijana se spustila na kolena ne prestajući da češka Larinu guzu krastavcem i spustila jezik na Amayin kolutić. Nije bio baš čist ali se ipak i pored njegovog neprijatnog mirisa Marijani jako dopadao. Navlažila se dok je jezikom otkrivala njegove neravnine. Lara je stenjala od zadovoljstva i još strastvenije ljubila Amayu.
Kada se zadovoljila lizanjem kolutića, ustala je i prislonila kraj krastavca na Larin kolutić. Pažljivo, uživajući u svakom trenutku, počela je dauvlači i izvlači krastavac iz Larine guze. Na početku nije prodirao sasvim mnogo, ali kako joj se ulaz sve više širio krastavac je polako dublje nestajao u Larinu unutrašnjost. Čvrsto je sklopila svoje okice od užitka i grickala Amayu za donju usnu. Marijana je sada krastavac nabila nekih desetak santimetara ubrzavajući tempo. Larino stenjanje ispunjavalo je prostoriu nadglašavajući muziku. Amaya je bila pomalo uplašena.
Marijana je uživala da gleda kako krastavac polako nestaje u analni otvor. Čudila se kako Larin kolutić izgleda posve drugačije kada je rastegnut.
Izvukla je krastavac baš kada je Larino uživanje dostiglo vrhunac. Lara je otvorila oči i gledala pogledom prepunim zadovoljstva.
Amayin kolutić je i dalje bio vlažan od Marijanine pljuvačke. Slavljenica je spustila krastavac na egzotičan Amayin kolutić. Žudila je da uđe u Amayu što je dublje mogla. Znala je da u Amayinu guzu ništa nije ulazilo i da će je prvu put boleti. Zato je polako, brižljivo ubacila krastavac u Amayinu guzu. Na početku je bilo teško da krastavac prodre kroz kolutić. Ali ubrzo analni otvor se širio i prijanjao se uz krastavac. Amaya je stanjala od bola i molila Marijanu da bude još pažljivija. Marijani se dopadalo uspaničeno stanje japanke i nastavljala je da joj gura krastavac sve dublje u analni otvor. Amayi je prošao najširi deo krastavca i njena guza se polako privikavala na njegovu veličinu.
Kolutić se stezao oko krastavca i ona je pokušavala grčenjem mišića da ga izbaci napolje. Kada je krastavac skoro izašao iz Amayine guze Marijana je drugi kraj prislonila na stomak i raširivši joj butine nabila krastavac natrag. Alaya je počela da uživa u ovoj igri i nastavila da grči mišiće svaki put kada bi joj ga Marijana ugurala u guzu. Osećala je prijatno golicanje i ispunjenost u guzi, punilo je radošću trljanje krastavca o zidove anusa. Marijana je uzela krastavac u ruku i gurala ga Amayi sve brže i brže u guzu. Amaya je osećala iscrpljenost i užasnu toplotu. Kada se Marijana dovoljno zabavila, izvukla je krastavac iz Amayine guze. Dopadalo joj se kako se kolutić sve više skuplja kada krastavac izlazi i kada konačno izađe kako se ponovo vraća u svoj prvobitni oblik. Sada joj je razdevičeni kolutić bio nešto mekaniji i sočniji. Amaya se osećala zadovoljeno. Međutim, za Marijanu ovo nije bilo dovoljno.
Uzela je nož i presekla krastavac, po dužini, na tri dela. Dala je devojkama po parče i naredila da ga pojedu, što je i sama učinila.
Amaya je čvrsto sklopila oči i sa gađenjem gricnula vrh krastavca. Lari i Marijani nije toliko smetalo da pojedu krastavac koji je upravo izašao iz njene guze.
Marijana je zamolila Laru da donese onaj veliki krastavac iz kuhinje. Amaya je prebledela od straha ako je to ikako moguće.
Primetivši to, Marijana joj reče da se ne brine, jer taj krastavac nije za nju.
Lara se vratila sa zaista dugim ali ne tako debelim krastavcem. Bio je savijen sa zadebljanjima na krajevima.
Marijana je uživala ližući Amayine bradavice i češkajući joj ribicu. Pozvala je Laru da sedne na krevet uzevši već oljušteni krastavac. Naterala je Amayu da pljune na sam ulaz u Larinu vaginu.
Slavljenica je sela naspram Lare i prebacila noge preko njenih tako da su im ribice bile tačno jedna preko puta druge. Amaya se smestila u fotelju i pustila prstiće da se zabavljaju sa usnicama.
Marijana je uzela krastavac i stavila ga između njene i Larine ribice. Prvo je krastavac gurnula u Larinu vaginu a zatim i u svoju. Polako i nesigurno obe se, koristeći kukove, počele da se nabijaju na krastavac. Amaya je doživela vrhunac posmatrajući novu igru dve prijateljice.
Uhvatile su se za ramena, mazeći jedna drugu, i uvežbano u laganom ritmu nabijale se na krastavac. Marijanino bezgranično uživanje nestrpljivo je čekalo da se kruniše jednim velikim sočnim orgazmom. Obe su stenja
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 111 112 114 115 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:36:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.