Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:16:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 105 106 108 109 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575707 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Gospodja Ruzica - Nastavak

Njezno me ljubila,opipavao sam njeno cvrsto i preljepo tjelo.Tiho mi sapnula na uho.Sasa stvarno te zelim!
Lagao sam joj skidao crni kombinezon ispod kojeg je imala samo crni grudnjak i crne vrlo seksi gacice.Divio sam se izgledu,te ju milovao po cijelom tjelu.
Njezno je uzdisala pri svakom dodiru njenih grudi.Otkopcao sam joj grudnjak dok me je milovala i ljubila.Sise su joj bile onako srednje ili bolje reci malo veceg obima ali vrlo uscuvane i ljepe.Poljubio sam joj njezno obe bradavice,uzdahnula je duboko.Pocela je da otkapca moje pantalone,stvarno sam uzivao.Nastavio sam da ju milujem od grudi prema dole goreci od zelje da joj dodirnem vaginu!Skinuo sam joj gacice,imala je uredno sredjenu pickicu.
Polako sam presao prstom preko klitorisa,uzdahnula je jako i duboko.
Vagina je bila vlazna,ne mokra toliko jako ali vlazna.Polako sam stavljao svoj prst u unutrasnjost vagine,koja je bila zacudo jako uska.Uzela je moj vec dignuti spol i pocela ga drkati gore dole,ali tako polako da mi je davala toliko ljep uzitak kao da ju vec jebem.
Tiho ponovo mi se obraila,idemo u sobu Sasa!Onako goli krenuli smo u njenu spavacu sobu.Isla je ispred mene,guza joj je bila izbacena i cvrsta a noge dugacke i ljepe.Grudi su onako igrale pri svakom koraku,palio sam se kao upaljac,sve vise i vise.
Legli smo na krevet te se poceli ponovo milovati.Ljubeci je,silazio sam polako od lica i usana prema grudima pa prema dole,sve do uredne i ljepe vlazne vagine.Kurac mi je stajao tako uspravno i vjerno,zeleci uci u Ruzicinu vaginu.
Joj Sasa uzviknula je!

Daj stavi ga,daj stavi ga!
Polako sam ulazio u tu preljepu picku o kojoj sam nekada sanjario.Uzdisala je jako,imala je tjesnu vaginu,bio je to predivan osjecaj.Nastavio sam da jebem,polako pa brze i jace,htio sam da ju zadovoljim.Usporio sam i prepusto Ruzici da se pokaze,zamjesala je lagano.
Samo sam ga drzao napola u njoj a ona je laganim pokretima pustala unutra moj penis onoliko koliko joj je bilo potrebno.Nakon nekoliko minuta,promjenio sam pozu jer je bilo previse onako i moglo se desiti da spricnem prije reda.Legao sam na ledja a Ruzica je sjela na moj penis,lagano se pocela njihati.Uzdisala je a ja sam jako uzivao bilo je predivno.Duboko sam ga stavio jer je jako uzdahnula i nastavila sa uzivanjem.Pocela je da se izdize gore pa na dole,davala mi je uzitak.Nedugo zatim osjetio sam da je ubrzala uz jace stenjanje,pocela je svrsavati!Jako se nabijala na moj kurac,uz vrisak uzivanja i ja sam poceo da svrsavam.Bio je to moj naj ljepsi seks ikada.
Ah,Ruzice!
Bilo je to predivno rekao sam joj.
Ostala je jos malo na mome kurcu,posve laganim pokretima,zadovoljna uzivala je na meni.
Gledajuci je,gledajuci njene grudi,gledajuci tako dostojanstvenu zenu.Bio je to pravi osjecaj.
Za cudjene,kurac mi se nije spustao,htjela je da sidje sa mene,nemoj rekao sam joj.Nasmjesila se onako i zavodnicki me pogledala.
Sasa,bilo je nezaboravno!
Molim te Ruzice nastavi da mjesas polako,stvarno izgledas neodoljivo.Nastavila je iako je izgledala malo umorno.Spustio sam je na krevet i lagano joj usao medju noge.
Ponovo sam ga stavio u vaginu,bila je vruca i dobro mokra,spermom navlazena primala ga tako njezno.U laganom ritmu vodjenja ljubavi u kojem smo oboje uzivali.Ruzice mogul s guza da te jebem!Okrenula se onako,bili su to cvrsti guzovi,svaki moje ulazenje u vaginu guzovi su pratli kao valovi.Poceo sam zesce da ju jebem.
Stenjala je jako,dok sam joj turao kurac u vaginu naglo sam usporio gledajuci u njenu guzu tj njen cmar.
Znao sam da je gospodja i da se sigurno nikada nije jebala u cmar.Nastavio sam da ju jebem,te polako prstom presao preko anusa.Nista nije rekla,nastavio sam da ju jebem lagano i jos laganije sam joj dodirivao anus.Izvukao sam kurac i polako presao dole gore preko anusa.
Jako sam bio uzbudjen od toga,ponovo sam ga polako ugurao u vaginu a prstom polako milovao njen anus.Ritam koji je ona preuzela bio je super,lagano je mjesala,uzbudjen i zadovoljan seksom,zastenjao sam i ja.
Cula je to i pocela jos jace da mjesa,nabijajuci se do kraja na moj kurac.Misleci valjda da ja svrsavam,htjela je da me zadovolji do kraja.Usporila je skoro stala,misleci da sam svrsio.A onda sam ja polako pa sve brze poceo da ju jebem.Zastenjala je jako,joj Sasa!
Joj Sasa,joj zapomagala je a ja sam ju jebavao jace sve jace.Joj Sasa!Svrasavala je,guza se tako jako udarala od moj stomak,kao da se ljepi znoj nas spajao.Nastavio sam da ju jebem bilo je predivno,poceo sam svrsavati.Zabio sam ga do kraja a Ruzica je zavrsila mjesajuci bio je to seks koji se nezaboravlja nikada.
Legli smo onako umorni i zaspali.
Ujutro smo se probudili,zadovoljni.
Ruzice,hvala za ovu predivnu noc!
Sasa,stvarno je bilo ljepo,nezaboravno.
Nastavili smo se vidjati,nas seks je uvijek ljep ali ovaj je bio nezabooravan.

Hvala za vreme koje ste proveli,citajuci.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Jebozovna mama

Želite li istinite događaje? Ok, pročitajte!
Znao sam da su žene jebozovne, da se vole jebati, i to je dobro. Samo bolesne žene ne vole kurac u svojoj utrobi. Odnosno, žene koje se ne vole jebati,ne trebaju nam, naka idu kamo žele, samo što dalje od nas.

Moja štorija je dugačka, u dijelovima. Bit će nastavaka, hvala Bogu.
Počet ću od svoje famili, mama, sestra, djevojke, žena.
Moju dragu mamicu sam uvijek doživljavao u punom erotskom smislu, jebozovnu, uvijek željnu kurčine. Kao klinac bio sam svjestan toga. S godinama shvatio sam da bi i ja mogao podijeliti koji trenutak s njom! Početak je krenuo. Znao sam za njezine slike, među kojima su bile i one s “malo zadignutijom suknjom”, gdje su na svjetlo dana izašle njene pune noge, pune butine, moglo bi se reći. Pregledavajući ove slike, zamišljao sam njezine jebače, nije bilo loše, mora da su uživali.

I tako, malo po malo, odlučio sam krenuti i ja u akciju.
Jednom, sasvim sučajno, mama me pozvala u spavaću sobu. Uh, kakvo iznenađenje! Stajala je u sobi obućena kao da ide na neki sex party, u crnom kompletu, mali grudnjak, minijaturne gačice kroz koje je bila vidljiva njena pička i svilene samostojeće crne čarape do vrha njenih punih butina. Kako ti izgledam - pitala me, te nastavila - kupila sam si ovaj sexy komplet, za sexy izlaske, kako ti se sviđa? Nisam baš bio pri sebi, mama mi stoji polugola u sobi s istaknutom pičkom pod mojim nosom, ravnim trbuhom i finim razdvojenim sisama, koje su se njezinim, malo istaknutijim disanjem, podizale gore - dolje. Nisam znao da li da joj priđem još bliže i da je jednostavno pojebem ili da dođem do nje i dotaknem je, dotaknem tu njenu veliku pičku, koji je to prorez bio među njenim punim, okruglim butinama. Odlučih, idem bliže da je bolje vidim, na jedan metar. Ona se prpošno smješkala, čak malo raširila butine, izbacila pičku. Jebao bih je u šutu, bez imalo milosti. Ali odustah! Nije još vrijeme. Mislio sam, moram malo srediti misli, pa tek onda odlučiti.
Nije loše - rekoh, i okrenuo sam se prema izlazu. Zatvorih sobna vrata i povukao sam se u dubinu svojih razmišljana. Jebozovna mama, nema šta. Željna kurca, bilo je vidljivo “iz aviona”. No, odlučih. Neću odustati. Idem dalje. Jednu večer, predložih joj da izađemo na pićence, uvijek je bila za to. Nije voljela sjedenje u četiri zida. Pazi kako se obućeš - namjerno joj napomenuh. Ona se nasmija - da, a što bi ti želio - pita? Pa mogla bi neku kratku haljinicu ili suknju, što kraću, prozirnu bluzu da ti se vide sise, nek narod uživa - odgovorih malo zaokruženo, nisam se usudio ići toliko direktno. Dobro - potvrdi s smješkom i vrati se u sobu. Izađe nakon petnaestak minuta, kratka suknje, iznad koljena, do polovice butina, bluza svilena, poluprozirna, ispod ništa, mali sportski lagani sako, otvoren ali tako da je prekrivao sise, ocrtavao se samo prostor između tih jebozovnih sisa, štiklice, dugonoga. Nisam se uzbuđivao, prihvatio sam to hladnokrvno, te krenuo ka autu. Sjedosmo u auto, ona do mene, usljed sjedenja suknjica joj se pripila uz butine i otišla joj malo ispod međunožja. Jebao bih je tu, usred auta. Nisam sakrivao pogled, te joj rehoh - raširi malo noge - onako malo oszbiljnije. Raširila je noge i rukama još malo zadigla suknju. Suknja ravno do gaćica ali gaćice nisam vidio iz svoje ptičje perspektive. Dobro? - pitala je. Kako sam se suzdržao da joj ne stavim srednjak u tu jebozovnu rupu među nogama. Krenuh, polako s autom. Dođosmo do caffe bara, malo ovećeg. Ona zajedno samnom, ruku pod ruku. Pogledi se digli, svatko nas je odmjeravao, osobitu nju. Vjerojatno nitko nije pomislio da mi je to mama. Muški pogledi spuštali su se niz njezino tjelo, jebozovno dupe joj se još više pemještalo gore dolje, ljevo desno. Svatko bi joj ga istresao, bilo je vidljivo. I odlučih, zašto ne. Nisam joj pridodavao veliku pažnju, tek kad smo sjeli, naručili piće, rekoh joj - izbaci malo te butine. Poslušala me, podigla suknju malo ispod međunožja i ovlaš raširila nogice. Ja joj stavim ruku na noge, kao da nešto provjeravam, s unutarnje strane butine. Glatka kože, par centimetara od njene pičke, i pomislih koliko je kurčeva ušlo između tih butina. Vratih,naravno, ruku. Ona glada ispred sebe, poluozbiljna. Šampanjac se pio te većeri. Raspoloženje odlično, sve bolje i bolje. Skini gaćice - rekoh joj. Kako? - upita. Ok, nemožeš, raširi maksimalno noge da ti se vide gaćice. Ona bezpogovrno raširi noge, suknja ode do gaćica i preko. Barski stolovi, sve se vidi. Noge raširene, debele butine raširene i crne, napete gaćice između njih. I sad ono na što nisam računao. Iste one polušupljikave, poluprozirne gaćice koje mi je pokazivala onaj dan, prikazivle su pićku moje mame. Pićka napeta ko praćka. Pogledi obližnjih gostiju se spustili na međunožje moje mame. Ok, super - nasmijah se. Natoćih joj još jednu čašu šampanja. Bila je pripita, što od šampanja,,što od prodornih muških pogleda. Nisu znali što ćiniti. Ona, svjesna situacije, još malo raširi noge. Pićka, bilo je vidljivo, malo joj se otvorila. Ukazala se tamno smeđa krijesta, ali, ćinilo mi se malo vlažna. Ne treba žuriti, pomislih. Natoćih joj još pića. Pijuckala je i pomalo se ljuljala na barskoj stolici. Kod svakog pomaka, suknja joj je otišla malo na gore. Kao da je htjela sjesti direktno s guzom na stolicu. Imao sam osječaj da joj ta suknja smeta. A guza široka ko barka, okrugle polutke, puno puta sam je gledao kako hoda, zamišljao kako ju je ljepo držati u ruci kad se jebe. I odlučih. Tebe treba pojebati. Rekoh joj- digni skroz suknju i sjedni direktno na stolicu. Ona se, polupijana i omamljena od jebozovnih muških pogleda, koji su već vidno počeli trljati svoja podeblja međunožja, digne s stolice, rukom vidno zadigne suknju iznad šupljikavih gaćica, gdje se ukaza gotovo obrijana pičketina moje mame, i ponovo se popne na barsku stolicu, ali s guzom direktno na kožu stolice.
Bila je već ponoć. Gosti pijani ili pripiti, uskomešani oko nas. Mama kao da čeka daljne moje naredbe. Bio sam i ja toga svjestan. Konobari su sve više pažnje posvećivali našem stolu. Svaki puta smješak i mig prema mami. I ona se svaki put nasmiješi, uz to i malo zanjiše na stolici. Kao da je nešto svrbi među nogama. Stara moja, vrijeme je za daljnu akciju. Podigoh ruku, sad i ja bez srama, na njeno rame i rekoh joj - vruće je, otkopčaj koje dugme na bluzi. Ona s smješkom raširi sako i otkopča dva dugmića na bluzi. Vidio se prostor između sisa, i pola sisa s unurarnje strane. Raširi tu bluzu i sako - rekoh. Ona se ispravi, raširi sako iza sisa i to isto učini s bluzom, te otkopča još jedno dugme. Predivne sise s bradavicama se ukazaše iza bluze. Bila je spremna za jebačinu. Ali ja sam oklijevao, namjerno. Uživao u prizoru. Polugola mama sjedi tu kraj mene, u prepunom lokalu. Pripita, poslušna, čeka moju odluku. Izaberi si nekoga i otiđi s njim u wc - rekoh. Nasmješena, zadovoljno prošara pogeledom po lokalu, obližnjim gostima. Upija muške poglede, i vidjeh je kako se jače nasmješi prema jednom muškarcu 28 - 30 godina. Muškarac uzvrati osmjeh. Postalo mi je vruće. Čekao sam akciju moje mame. Ona još više raširi noge u smjeru tog moškarca. Međunožje se ukaza u svojoj cjelosti. Jebote gaćice, pomislih. Iako šupljikave i prozirne, šta će joj. Jasno mu dala do znanja šta želi. Muškarac u nedoumici, razumio je poruku ali nezna kako. Mama shvati situaciju, pa se još malo ispravi da mu pokaže sise, lagano sakrivene iza svilene bluzice. Digne se i krene u smjeru m - ž wc-a. Hoda lagano, sako raširen, sise se lagano njišu, a suknja joj ostala zadignuta na guzovima. Guzovi polupokriveni gačicama premještaju se ljevo desno, otiđe u wc. Meni pomalo krivom što ja nisam uplovio između tih guzova. Širokih guzova, dugih nogu, punih okruglih butina. Kako je život ljep, pomislih. Muškarac je, očigledno, razumio poruku te i on ulazi u wc. Nisam znao što dalje. Sačekah, pomislim, dat ću im malo vremena. Usta su mi suha, otpih malo šampanjca. Uzavrela atmosfera u meni. 15 - 20 min je prošlo. Nitko ne izlazi. U meni ključa, neznam šta se događa. Krenuh i ja prema wc-u, onako polupijan, teturam se šta od pića, šta od situacije. Otvorih vrata wc-a. Hodnik, pa dvoja vrata, muški i ženski wc. Stadoh i osluškujem, napet, treperim. Čujem neko šuškanje u m wc-u. Lagano, nečujno se približavam zatvorenim vratima. Ne vidim ništa, zbog vratiju, lagano ih guram i vidjeh oćekivani prizor. Moja mama sa suknjom oko pasa, bez gačica, raskopčane bluze, raširenih nogu visi oko tipa, zagrljena njemu oko vrata, opkoraćila ga dugim nogama. Tip je drži za one poželjne guzove, spušta i podiže gore dolje na svom kurcu, dobru zabitom u vlažnu pičku moje mame. Zastadoh, prestanem disati i gledam. Mama mu se grčevito uhvatila oko vrata, raširene bluze i sakoa, gole sise joj se trljaju u prsa muškarca, bradavice i krugovi oko njih nekako tamno crveni, gotovo zapaljeni. Sise joj se žestoko pritišću u polugolu kožu muškarca a pička joj mljacka, sve jače i jače. Lice joj u grču, prigušuje uzdahe, tip je diže i spušta na kurcu. Ludnica. U jednom trenutku mama zabacuje glavu unazad i još više otvara usta, potpuno žmiri, tip je pritisne uza zid, traži joj usnama vrat i gricka je, dva tri trzaja, smire se i pušta je na njezine noge. Ona potuno omlohavila, u polusnu gleda i jedva se drži na nogama. Raširenih nogu i pičke stoji ispred svog jebača, ruke mu ovlaš drži oko ramena, a njegov kurac, u svoj svojoj debljini i veličini stoji ispred glatkog trbuha moje mame. Vidljivo je da mu se sperma cijedi iz kurca po trbuhu moje mame, očigledno joj je svršio u pičku, jer joj je pička maksimalno mokra,raširena, i cijedi se iz nje njegova sperma. Tip spušta glavu i gricka joj sise, jednu gricka a drugu mjesi, pritišće do tjela, ona uzdiše, potpuno mu se prepustila. Jednom ruku spušta i ulazi joj u pičku, gotovo s tri prsta, te vrti cijelom šakom, pička joj se širi sve više i više, gricka joj sise, ona uzdiše, glave zabaćene unazad, kleca u koljenima i još više se nabada na šaku svog “prijatelja”, a ovaj, vidio da je gotova, vrti šakom još jače, pridržava je oko pojasa da ne padne, gricka i oblizuje bradavice i krugove sisa. Njoj se otrgne - joj, žmiri, kleca sve jače, širi noge u koljenima i potpuno mu predaje svoju pičku na obrađivanje. Kakav prizor, kakva pička. Pomalo mi je krivo što to nisam koristio sve ove godine. Jebote glupi tabui, pomislih.Iz pičke joj curi po butinama, sva je mokra po nogama, tip joj stavio sva četiri prsta šake u pičku, koja se poptuno otvorila, vjerojatno bi ušla još jedna šaka, njemu šaka propada do palca u pičku moje mame, te vrti sve jače i jače. Mama je u potpunom ludilu, jednom rukom se pridžava za njegov vrat a drugu spušta na svoju sisu, hvata je i gura mu u usta crvenu bradvicu, oteklu od grickanja i jezika. Tip u jednom trenutku ugura cijelu svoju šaku u njezinu pičku i vrti, stara je u ludilu, posrće i skoro padne, okreće se leđima prema meni. Guzovi joj rašireni, crveni, vidjeh da tip u jednom trenutku, gura jedan prst u guzu moje mame…
Tada čujem da se otvaraju vrata wc-a, ja brzo zatvorim vrata od jebačnice moje mame i tipa, te krenuh ka izlasku. Ulazi neki tip, neznam kamo, ja sam morao izaći iz wc-a. Sjedam za stol, onemoćao i ja. Sabrah se, gutljaj pića i čekam. Pogledam na sat, 2 sata iza ponoći. Nakon desetak minuta, izlazi iz wc-a tip koji je naknadno ušao. Čini mi se da se zadržao duže nego inaće. Na licu mu osmjeh, dolazi do svoje ekipe i nešto žurno prepričava. Nakon pola sata, iz wc-a izlazi moja mama. Crvena u lice, osmjeh, pomalo rašćupna. Bluza gnjecava, zakopćana, suknja spuštena, noge crvene, pomalo izgrebane. Pa nije je bilo dosta dugo, pitam je - šta je?
Idemo - prozbori, otpi gutljaj pića i krene prema izlazu. Nasmješena, prođe pored društva iz kojeg je tip bio u wc-u, ne skida osmjeh. Ja krenuh za njom, napet, pomalo ozbiljan. Ulazimo u auto, pitam je opet - šta je bilo - i smješkam se. Budala me rasturila - kaže, zavali se u sjedalo, lagano raširenih koljena. Tada se i ja odvažih, stavim joj ruku na nogu te krenem prema njenom međunožju, ona se ne pomiće. Dođem joj do pićke, bila je bez gaćica, mokra joj i raširena pićka, unutarnja krijesta joj vani, diram je lagano i srednjim prstom joj lagano širim unutrašnjost pičke. Ona se ne pomiće. Bilo je dosta za danas, mada se igra mogla i nastaviti. Ali ima vremena. Krenulo je.
Tada shvatih da svaka žena nosi tajnu svoje jebačine, one najpojebljivije su i najsretnije, najvedrije, prpošne. Takve nam i trebaju. One nepojebljive nam netrebaju, nek idu što dalje od nas…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Politika i jebanje

Retko ko moze da poveze politiku i seks, ali videcete da to nije nemoguce. Ja sam Vanja, imam 20 godina i iz Beograda sam. Ziveci u Srbiji, svako ko ima glavu primoran je da udje u politiku da bi pokusao da se bori za neki normalan zivot. Vec dugo sam aktivistkinja jedne partije ( nije bitno koje ) i za svo ovo vreme, preko politike sam upoznala dosta meni vrlo zanimljivih i hrabrih ljudi. Jedan od njih je svakako i veoma vazna licnost ove price – Nenad. On ima 36 godina, stabilan brak i tri predivna sincica, spada u najistaknutije clanove mog odbora, bistar, elokventan, obrazovan, drcan, hrabar, nekoliko puta je cak i hapsen zbog svoje srcanosti. Takodje je i veoma zgodan, onako, visok, tamno – smedje kose, krupnih zelenih ociju, sve u svemu vrlo markanta. Oduvek me je privlacio, ali nikada nisam mnogo razmisljala o njemu. Uvek sam se zabavljala sa momcima koji su ili moje godiste ili dve-tri godine stariji od mene. Kad sam vec opisala njega, red je i sebe da opisem. Srednje visine, svetlo-smedja kosa, krupne bas krupne plave oci, telo zategnuto, jer redovno trcim i vezbam, bavim se sportom, ne pusim, ne pijem, vodim veoma zdrav zivot i teram sve oko sebe da to cine zbog prvenstveno svog zdravlja, ali i izgleda. Narocito sam ponosna na svoje grudi, znam da zvuci kao hvalisanje, ali smatram ih savrsenim, moja okolina takodje, jer znam kako ljudi zaista pilje u njih cak i kad sam u rolci. Dakle, sad kad ste bar delimicno upoznati sa glavnim akterima price, prica pocinje.

Znate svi da su se u Srbiji maja odrzavali izbori na skoro svim nivoima. Tu je za nas, aktiviste stranaka zaista bilo posla preko glave - konvencije, lepljenje plakata, bacanje i deljenje flajera, pripremnaje materijala za slanje u odbore iz unutrasnjosti. Bila je sredina aprila, kampanja se zahuhtavala, dan mi se svodio na to da sa faksa letim u stranku i tamo ostajem do kasnih vecernjih sati, da bih posle ustajala u 4-5 ujutru da bih ucila. Takav je skoro bio i taj 12. april. Sedeli smo u prostorijama, nas 10oro otprilike, Na sastanku smo dobili neko stranacko saopstenje, koje je bilo istampano u 5 primeraka, tako da je po dvoje citalo sa jednog papira. Nenad se ( namerno ili slucajno, ne znam ) nasao najblize meni, privukao je stolicu i seo sam moje desne strane. Dok je citao, osetila sam njegov dah na vratu ( moju veoma slabu stranu ), a momenat kasnije, uhvatila sam njegov pogled na svojim grudima. Bila sam u soku, zaista, nikada nisam ocekivala tako nesto od njega, srecno ozenjenog coveka, ali mi je izuzetno imponovalo. Ostali su takodje primetili da se nesto, u nasem delu stola desava, pa su poceli da dobacuju “Bas vam se oduzilo to citanje saopstenja,a ? Hahaha…”. Mi smo se samo nasmejali, posto se u stranci stalno zezali po svim pitanjima, pa i tom. Kako je vece odmicalo, ljudi su polako napustali prostorije stranke, tako da smo na kraju ostali sami Nenad i ja. Nije nam to prvi put, jer Nenad jedini ima kljuceve od prostorija, a ja od radnog stola gde stoje bitni dokumenti, pa smo mi skoro stalno poslednji izlazili. Tako je bilo i ovaj put. Ja sam prva izasla iz kancelarije, zatim Nenad, ciji sam dah opet osetila u momentu kad je ugasio svetlo u kancelariji. Neverovatno me je to palilo. Vec sam zamisljala sebe kako se samozadovoljavam kad se budem vratila kuci ili kako zovem decka na jednu `partiju tuc-tuc` kako mi zovemo jebanje. Krenuli smo svojim kucama. On zivi bas blizu kancelarija, a ja sam nekoliko ulica dalje, te je po mene stalno dolazio brat. Nenad i ja smo se rastali uz jebozovne poglede. Sledeceg momenta, otvorila sam torbicu i videla da sam zaboravila mobilni u kancelariji, pa sam odmah viknula `Nenade, Nenade!` , a on je doleteo do mene brzinom svetlosti. Vratili smo se nazad, usli u ulaz zgrade gde se prostorije nalaze, na neki nacin svesni sta ce se nekoliko trenutaka kasnije desiti. Cim smo usli u kancelariju, Nenad me je privukao sebi, naslonio na zid i krenuo divljacki da me ljubi. Gubila smo se u zaista strastvenim poljupcima, te su oni prerasli u zestoko pipanje. Nenad mi je spustao bratele od majice i brusa i dirao me je po grudima, dlanovima je trljao po mojim bradavicama, dok sam mu je otkopcavala dugmad na farmericama. Spustila sam se na kolena, i kao dete kad otvara novogodisnji poklon, tako sam i ja nestrpljivo i brzo otkopcavala poslednje dugme i svukla mu bokserice. “Wow!’ - to je sve sto sam ja uspela da izustim, a onda sam njegov predivni i kameni kurac strpala u usta. Nikad nisam volela oralni seks, ali ovaj put sam toliko uzivala, tretirala sam ga kao lizalizu ili bananu, uzivala sam u svakom njegovom prodoru u moja usta, lizala sam mu glavic kao kuglu sladoleda , a zatim bih ga drkala i lizala mu jaja, sto izgleda pali sve muskarce, pa tako i Nenada. Svrsio mi je u usta, isisala mu poslednju kap spreme ( to mi je prvi put u zivotu da sam gitala spermu i od tada redovno upraznjavam tu aktivnost ). “Bravo, Vanjice, svaka cast!” rekao je Nenad i nastavio “E, a sad je red se ja tebi oduzim za ovako pusenje!” podigao me, poljubio I polegao na radni sto, na kojem su bili razbacani plakati nase partije ( to mi je sad i smesno, iz ovog ugla, ali u tom momentu nisam ni razmisljala o tome ). Ljubio mi je grudi, stavio mi svoje dugacke prste u usta, i ja sam ih usisavala kao momenat pre toga njegov kurac. Izvadio mi je prste i njima se igrao sa mojom desnom bradavicom, dok je levu grickao, lizao, kruzio po njoj i spustao se sve nize i nize do moje tada skroz uzavrle mackice. Namerno me je palio tako sto je klitoris sam dotakao, a ibicuo je lizao onako punim jezikom. Cak je jezikom ispisivao azbuku po njoj ( to sam kasnije provalila kad me je pitao koje mi je omiljeno slovo Smiley ) ! Uzivala sam i prvi put na ovaj nacin dozivela orgazam.. Naravno, posle ovoga, red je dosao i na pravu akciju. Poceli smo sa standardnom misionarskom pozom, bio je zaista dominantan, ali se nije ponasao kao kreten i nije se izivljavao, niti je brzao, ulazio je veoma polako u pocetku, a ja sam uzivala osecajuci kako svaki santimetar te predivne zveri ulazi u moju ribicu. Noge su mi bili oko njegovog donjeg dela ledja sto nas je dovelo u njemu omiljenu poziciju. Podigao me je tako, naslonio na zid i poceo stojecki da me nabada. Uzivala sam u njegovoj snazi, jer zbog razlike u visinama, ja nisam mogla da se oslanjam na stopala, vec je celo jebanje od njega zavisilo. Drzao me je i nabijao, nabijao i nabijao. Oboje smo uzivali s vremena na vreme bi smo naglo prekinuli i nezno se poljubili ( obicno kad bih ja dozivela orgazam, kojih je zaista bilo mnogo ). Posto smo se blizili kraju, rekla sam mud a legne na ledja. Poslusao me je i ja sam ga zajahala ( moja omiljena poza ). Nabijala sam se, a Nenad mi nije ispustao grudi iz svojih ruku sto mi je jos vise prijalo, jer sam uvek morala sama da ih stiskam u toj poziciji, ipak momci moje generacije ( ma sta oni mislili o sebi ) nisu iskusni kao stariji momci. Svrsili smo uz takve krike, da su nas verovatno culi svi iz tog ulaza i dalje. Legla sam preko njega, onako oznojani smo se lepili jedno za drugo, ljubili se, mazili. Obukli smo se i kad sam pogledala u sat, videla sam da je vec 2h i da je kasno da zovem brata, ali se Nenad ponudio da me oprati kuci. Ulice Beorada bile su poluprazne, tako da smo se ponasali kao tinejdzeri, jer malo-malo pa bismo stali kod nekog kioska ili pored zida i strasno se ljubili.
Najbolje od svega ipak je to sto smo oboje ovo shvatili bas kao sto I treba da bude shvaceno – kao jebacinu and nothing more. Meni je odgovaralo sto sam nasla iskusnog jebaca, koji nije istrosen kao oni sa preko 40 godina,, a sa druge strane, nije klinac kao momci moje generacije, a on je nasao vatrenu, moze se reci klinku, s kojom ce se, pojebati s vremena na vreme, kad se kockice sklope kao sto su se tad sklopile, koja ga nece daviti nekim obavezama niti mu praviti sranja! Ima li srecnijeg skraja Smiley ?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Maturalno vece.

Ljeto 1984-e.
Ovo je prica kao bajka kao san,nedovrsen,zeljan i napokon ostvaren.
Maturalna noc,svjetla pozornice ples i vino,osmjeh na licima dragih prijatelja maturanata 84-e.Moja pratilja kao plesacica noci nije bila neka bomba ni neka ljepa djevojka,bila je onako kao iz pjesme B.Dugmeta cudna u kaputu krojenom bez veze.A ja sam bio u to vreme bez djevojke,razlog poznat,nogirala me jer sam imao sex sa njenom kolegicom.Namjerno sam uzeo ovu djevojku za ples iz razloga sto su svi ocekivali neku ribu a ja doveo,jednu malu pirgavu plavu.Plesali smo taj ples,nekako kao tihi vjetar sa terase hotela pa sve do mene prolzila je moja profesorica matematike Ajsa.
To je zena da ti se krv sledi,mislim da se kandidirala da bi bila mis Bosne.
Crnka,visljeg rasta,ona krem haljinica iznad koljena vijorila se pred ocima mojim kao Japanska zastava u jurisno doba.Miris Chanela parfema i predivna crna kosa ostavili su me bez daha.Bila je to sretno udana zena,bar se tako do tada doimalo.Sjela je za svoj stol za kojim je bio jos jedan par i njen muz.

Okupiran njenim izgledom,zanesen kao boem,nisam moga da skinem pogled sa nje.
Nakon plesa posao sam za svoj stol,smisljao sam neki razlog,sastavljao neku pricu,samo da joj se priblizim,ali da to bude nesto dostojno nesto sto ce ju zanimati.Bio sam kao u nekom transu,bio sam u sedmom nebu kad oci zatvorim,neznam ali zelio sam tu zenu.Uzeo sam jednu ruzu,prolazeci kraj njenog stola namjerno sam je ispustio na pod.Kao iznenadjen sa poda podigao sam cvjet i pruzio bas njoj.Ovaj preljepi cvjet trazi nekoga da mu ukrasi noc rekao sam joj.Nasmijala se i zahvalila.Znate profesorice,vasa se ljepota jedino moze mjeriti sa ljepotom ovoga cvjeta.Upravo tada njen se muz vracao iz toaleta.
Znate profesorice,cestitam vam na organizaciji ove predivne veceri,onda sam se udaljio.Vratio sam se za stol i nisam je htio gledati nekoliko minuta.
Malo kasnije,sa nekoliko konkretnih pogleda u obliku ljubavnih strelica slao sam prema njoj.Uzvratila je pogledima.Ustala se pogledala me njezno i napustila stol,sigurno prema toaletu.
Odma sam shvatio poruku i sa druge strane sale malo daljim putem krenuo za njom.Vidio sam da neide prema toaletu nego prema izlaznim vratima.Topla ljetna noc,mirisna i njezna kao ona kao Ajsa,zamisljao sam.Kad sam izasao van Ajsa je stajala blizu vrata.Oprostite profesorice na smetnji,ali mogul da vam pravim drustvo dok ste vani.Svakako,hvala za onaj cvjet.Znate taj cvjet ima svoju duboku pricu ima svoj san.Oprosti ali kakav san upitala je?San rekoh u kojem jedna preljepa zena crne kose u krem haljini,lotira mojim mislima.Koja izaziva veliku paznju u mojim mislima u kojima plovi ljepota njena sa laticama ruze nosena.
Vrlo ljepo receno!
Ako sam ja slucajno ta zena bila sam pocescena velikodusno jednim mladim gospodinom vrlo sarmantnog duha i ljepog izgleda.Samo ja sam udana zena!
Moguli da vas uzmem za ruku rekao sam?
Pruzila mi je ruku kao prijateljski cin,a ja sam joj ruku poljubio malo navlazenim usnama onako njezno.Tiho mi se obratila.Primjetila sam nekoliko pogleda tvojih onako izazovnih i ljubano okicenih prosledjenih prema meni.Sutio sam pa sam onda odlucio reci pa sta bude.Ja sam izgleda jako zaljubljen,bas u vas profesorice Ajsa,ali nezelim da vam zasmetam u zivotu ali zelim da to znate.Zelim da znate da ste za mene kao boginja ljubavi,da ste centar svjeta u mojoj glavi.Onda sam se okrenuo izvinuo i otisao unutra.Brzo sam koracao uzbudjen ali jako zanesen tom zenom.Sjeo sam za stol,vidio sam da se i ona vratila za svoj stol.Nije me vise gledala!
Bio sam nekako jadan zasto sam joj to rekao,svejedno je skola gotova sto je bilo bilo je.Zasvirala je lagana muzika,nesto kao sentis nesto za stiskavac popularno receno.Ajsa je zaplesala sa svojim muzem,bio je malo nizi od nje,malo podebeo ali simpatican neki tip.A ona,a Ajsa izgledala je kao snjezna kraljica koja se klizala niz mramorni podijum.Njeni kukuovi lagano su se njihali u ritmu muzike,plovila je mojim mislima kao bela ladja morima.
Primjetio sam da joj muza zove neko od stola drzeci mobitel.On se udaljio a Ajsa je ostala na podijumu,brzo sam reagirao,vidjevsi da on sa telefonom izlazi iz sale.Dosao sam do nje,oprostite mozemo li da zaplesemo.
Zasto ne rekla je pa maturalno je vece.
Poceli smo se lagano okretati oko svoje osi.Miris njenog parfema Chanela sirio se oko mene kao oblak.Tanka haljina na koju sam stavio svoje ruke,preljepo tjelo i stas,palila me kao sunce sjeno.
Osjeti sam da mi ljubavna masina polako raste,malo sam se poceo izmicati ali ona ne.Mogu li imati tvoj broj telefona upitala me?Jedva sam docekao,mozete!
Kroz guzvu plesaca vidio sam da joj se muz vraca u salu,Ajsa on se vraca bolje da se ja udaljim.Brzo sam joj rekao broj bio je jednostavan za zapamtiti.
Okrenuo sam se i otisao za svoj stol te pozvao moju pratilju na ples.Ajsa se vratila za stol,vidio sam kako uzima svoju malu torbicu i odlazi sigurno u toalet.Nedugo zatim telefon mi je zazvonio u djepu,preciznije zavibrirao.
Bila je to Ajsa,halo rekao sam uobicajeno.Mozemo se naci na parkingu rekla je,bjeli Yugo 45.Mozemo rekao sam.
Vratio sam pratilju do stola,zahvalio se na plesu i krenuo napolje.
Na parkingu sam pronasao njen auto.
Gdje je tvoj auto upitala me,tu je na parkingu,bio je to auto mojih roditelja ali i moj na neki nacin.Opel Vectra.
Idem unutra reci muzu da se vracam za pola sata da mi nesto treba za djecu od kuce.Vratila se a ja sam je nervozno cekao.Usla je u auto,vozi negdje da razgovaramo.Preljepe noge,haljina se malo podigla na gore,a Ajsa je stidno pokusavala rukama da ih sakriva.Imas divne noge Ajsa rekao sam joj!
Skrenuo sam iz crkve,gdje je bio parking u totalnom mraku.
Neznam Gorane,jel i ja to gubim razum ali izgleda da si usao polako u moje vene.Iznenadjen umalo nisam vrisnuo od srece.I vi meni profesorice,stalno u mislima vodim ljubav sa vama.Pomilovala me po kosi,dali bi zelio da me poljubis?
Odma sam krenuo prema njenim usnama,poljubili smo se njezno.Vidno uzbudjen pomilovao sam joj grudi koje su kipile iz tankog ljetnog grudnjaka.
Lijevom rukom sam polako milovao njeno medjunozje,zastenjala je malo.Brzo se trgla kao iz sna,moramo se vratiti nazad!Samo malo rekao sam,otkopcavsi slic izvadio sam penis van uzbudjen,sav sam se tresao.Uzela ga je u ruku,sagnula se malo i pocela da ga njezno pusi.To je bio vrhunac moje zelje.Nesto nestvarno,profesorica Ajsa pusi meni kurac u autu.Svrsicu uskoro,mogul u usta rekao sam drhtavim glasom,nije odgovarala?
Nastavila je da ga pusi malo brze,osjetio sam kao da je poteglo iz mozga,pocelo je spricanje njenog grla.
zagrcla se ali je sve gutala.Ljubila ga je i lizala veoma njezno,stvaro je ljepo izgledao u njenoj ruci.Vratio sam ga u gace i zakopcao slic,ruke su mi se tresle jedva sam krenuo voziti.
U iduci petak muz mi ide na put,kupuje neku masinu u Sloveniji pa cu te nazvati.Tako smo se vratili,izasla je a ja sam ostao jos neko vreme u autu.
Nisam mogao vjerovati sta se desilo!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Maturalno vece II

Nekoliko minuta ostao sam u autu,razmisljajuci o Ajsi,osjecao sam se jako sretnim zbog ovoga sto se dogodilo.Sasvim sredjen vratio sam se u hotelsku salu.Muzika je svirala,svi su nekako bili raspolozeni.Sjeo sam za svoj stol,nisam mogao skrivati poglede prema Ajsinom stolu.Pitali su me pa gdje si ti bio?Na svjezem zraku,odgovorio sam.Ajsa je razgovarala sa svojim drustvom i muzem za stolom kao da se nista nije ni desilo.Gledao sam je neprimjetno,sva je blistala vidno raspolozena.Kao Kleopatra doimala se u mojim ocima,vladala je nad dva muskarca.Slavlje se privelo kraju,uz zagrljaje i pozdrave razisli smo se iz hotela.Neki su odma otisli u obliznju diskoteku i nastavili sa lumpovanjem.
A ja sam otisao ravno kuci na tusiranje.
Zaspao sam kao malo djete.Nekoliko dana poslije tacnije Petak poslijepodne,zazvonio je moj telefon.
Javila se Ajsa!Gorane sta radis?Nista narucito kako ste vi Ajsa rekao sam.Odlicno,nego voljela bi da se vidimo ako nemas nista protiv!

Apsolutno,recite samo gdje i kada.Muz mi je otisao u Sloveniju vraca se u Ponedeljak,nebi bilo lose da dodjes veceras do mene ali kasnije poslije 10 sati.Dodji taksijem i izadji nekoliko kuca prije,evo ti adresa,pozvoni 3 puta.
Tako sam i napravio,noc se spustila kao da je pomogla da sakrijemo neke tragove.
usao sam u kucu,malo sa strahom ali vise sa zeljom.Ajsa je izgledala vrlo romanticno,vedra ljepa i nasmijana,bila je u nekim biciklistickim taicama i imala je atlet maicu na sebi kao da je bila na jogingu.Sjeo sam u dn boravak,posmatrao sam njene izrazene obline u tim taicama ili triko sorcu neznam vise.Bradavice su se octravale,vagina se skoro raspolovila,izazovna zena,kao boginja je izgledala.Primjetila je da ju skidam pogledima,jesil za neko pice upitala je?
Moze odgovorio sam,casa crnog vina.Donijela je pice i sjela kraj mene,zaglio sam je i rekao sam joj da je zelim i to odmah sada.Poceli smo se ljubiti,ljubila me svud po licu,njezno bas onako kako ja volim.Rukom sam joj zadigao majicu i poceo da milujem grudi.
Bile su to vise nego grudi,vjezbanjem i u dobroj kondiciji odrzavala je svoje tjelo.Nastavio sam sa milovanjem u kojem je jako uzivala.Skinuo sam majicu,mlado tjelo koje se presijavalo na slabom odsjaju nocne lampe,mamilo je zenu mojih snova.Milovala me po cijelom tjelu,ljubila moje bradavice.Otkopcala mi hlace i polako njezno izvadila moj vec nabrekli spol.Desnom rukom drzeci kurac,primaknula je svoja usta i u sekundi je bio u njenim ustima.Kako ga je samo pusila da mi je u glavi lupalo.
Nastavila je sa ljubljenjem i polako se vratila do mojih usana.Ustala se i skinula sorc ispod kojeg nije imala gace.Crna ljepa mirisna vagina uredno podsisana mamimila me kao magnet.
Pomilovao sam je po vagini,mokra od uzbudjenja samo je uzdahnula,Skinuo sam preostalu garderobu sa sebe,sjeo na trosjed.Ajsa me zakoracila u mom narucju lagano se nataknula na moj uzdignuti kurac.Kako je ulazio u nju tako je tonula grizeci donju usnu.Uhvatili smo neki zajednicki ritam,popunio sam supljinu njene vagine,grudi su sjevale pred mojim ocima.
Ljubio sam joj vrat i sise,tonuo duboko u ljubavnu ekstazu.Jebavala se za pet.Nekih desetak minuta,jahanja malo se umorila.Promjenili smo stil.Okrenuo sam je odpozadi,kleknuka je na trosjed.Onako okrenuta kao lavica,dominirala,bila je kao divlja macka.Lagano je mjesala guzovima,zeljno cekajuci da joj opet udjem u dubinu njene vagine.Dlanom sam je pritisnuo pri kraju kicme,guza joj se izbacila ribica joj je bila otvorena,samo je kliznuo u nju.Od ljepote vadio sam ga i ponovo jace turau unutra,da bilo je to zaista fantasticno.Zastao sam za trenutak,a Ajsa je zamjesala,ocima sam prosetao po plafonu,umalo nisam svrsio.izvukao sam ga u zadnji cas van.
Kleknuo sam i poceo njezno jezikom da prelazim preko njenog klitorisa,sva se stresla i zastenjala.Stenjala je i u jednom trenutku zavapila,daj jebi me molim te!Samo sto sam ga stavio unutra osjetio sam ponovo vrucinu i vlaznost koja me palila.Pocela je da se nabija onako jako,stenjala je,pocela je sa svrsavanjem.Uhvatio sam je rukama za kukove i nabijao jako.Kad sam poceo da svrsavam zastao sam od ljepote,ali Ajsa je nastavila sa nabijanjem na kurac,svrsio sam duboko u nju.Pao sam na ledja na trosjed od ljepote,a Ajsa se okrenula i ustima pokupila svoj sok sa kurca.To je bilo nesto kao sedmo nebo.
Znas Gorane ja imam super brak ali vrlo los seks,standardan od 10 min.
Ti si mi pruzio ono sto stvarno zelim,zelim biti zadovoljna ispunjena.
Uzeo sam casu vina i nazdravio za nas pocetak,tako bi zelio da ostanemo Ajsa u vezi,pa bar ponekad.
Kad god budem imala sansu nazvacu te Gorane ipak sam ja udana zena.
Nemozemo se javno vidjati jer me mnogi ucenici znaju,samo potajno molila bi te.
Sutra sam opet dosao kasno,izgledala je bozansteveno u bjeloj spavacici.Mazili smo se na krevetu,nismo zurili.Ljubili smo se,rekla mi je hocu da pamtim ovaj seks.Nastavio sam sa milovanjem,vagina joj je bila spremna.Nije ispustala kurac iz ruku,ljubila ga i sisala.davala mi je sve sto je mogla.
Legao sam na ledja a Ajsa se popela i zajahala me.Moj ud ubrzo je pronasao socnu mirisnu kokicu u kojoj je nestao duboko se skrivajuci.Izdisaji i poneki vrisak zadovoljne zene popunjavali su mracan prostor.Jebavali smo se u ritmu njihanja tjela koja su uzivala duboko u seksualnom cinu.Spustio sam je dole i podigao joj noge na ramena,gledao sam kako cijeli ulazi u njnu socnu vaginu.Stenjala je jako,jebavao sam ju onako zestoko dao sam sve od sebe,jednostavno je to zasluzila.Bila je kao lavica,lomila me primala svaki ulaz,mjesala zadovoljno i stenjala uzbudljivo.Osjecao sam se kao kralj,sve je stimalo,jebavao sam zenu svojih snova,zenu koja je izgledala tako zavodljivo tako se nabijala na moj kurac da pozelis da zauvjek ostanes u njoj tako duboko.Svrsili smo skoro zajedno.Stegnula me rukama nezeleci da sidjem sa nje.Lagano se spustao u njoj.
Bilo je preopasno da nastavimo sa nasom avanturom i prestalo je,nazalost.
Ali zauvjek cu je pamtiti,onako ljepu zenu,bila mi je cast da je uopste i pristala na seks samnom.
Snovi se ponekad ostvare ali svejedno traju kratko.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Drugarice iz mladosti

Maj ,prelepi prolećni mesec nad Balkanom,moja dugogodišnja devojka Dijana otišla je u posetu svojima koji žive u jednom malom gradiću nedaleko od Beograda. Mene su sprečavale obaveze oko posla tako da nisam mogao da joj se pridružim,iako sam voleo da odem tamo.Nekako je sve opuštenije i mirnije,i ne živi se brzo kao u Beogradu,ljudi su opušteniji ,a to nam je oboma prijalo. U subotu ujutro me je pozvala telefonom i rekla mi da je srela drugaricu koju nije videla još od škole,da su dva sata sedele u kafiću i i pričale i da im nije bilo dosta,jer nekad su se stalno viđale .Tanja ,kako se drugarica zvala,se odmah posle srednje škole,udala za starijeg tipa i otišla se njim preko. Vratila se pre nekog vremena,razvedena ,u kuću svojih roditelja.Našla je dečka u Beogradu. Rekla mi je da danas ide za Beograd da se vidi sa dečkom i da ako hoću možemo svo četvoro da izađemo negde ,a šta ti misliš o tome pitala me,ok nemam ništa protiv ,rekao sam. Ona će me dovesti svojim kolima tamo , a ti budi spreman oko 8 ok ,ok rekao sam.

Oko 19.30 , Dijana me pozvala sa mobilnog da mi javi da su njih dve tu za 15 min,ok ja sam spreman možemo odmah krenuti dalje.Uskoro su došle ,upoznao sam se sa Tanjom ,bila je lepa brineta ,kratke kose i smedjih očiju. Seli smo u dnevni boravak da sačekamo da se Dijana sredi. Sela je na krevet i prekrstila noge ,bila je jako zgodna ,vitka sa lepom guzom i grudima srednje veličine i kao vajanim nogama. Bila je u crnoj bodi majici sa dubokim v izrezom, koja je isticala njene grudi, toliko da sam mislio ispašće,jako kratkoj crnoj suknjici uz koju su njene savršene noge delovale još lepše i naravno cipelama na štiklu koje su celom izgledu dale još više erotskog naboja.Razmenili smo par reči uz osmeh,dok smo čekali Dijanu.

Uskoro je i Dijana izašla sređena ,u crvenoj majici ,dubokog dekoltea,bez brusa,jako vrućoj crnoj mini suknji,kao i njenim a i mojim omiljenim štiklicama sa kaišićem oko zgloba. Možemo da krenemo rekla je,ok ,samo vas dve tako izgledate da vam ja i ne trebam ,rekao sam uz osmeh,ne zezaj idemo po Mikija,Tanjinog dečka,čeka nas.

Tanja je ostavila svoj auto i krenuli smo našim,Tanja se čula sa Mikijem i ubrzo smo se našli,iznenadio sam se,Miki je bio mladić od možda dvadesetak godina,lepog izgleda ,niži od nje upadljivo,tako da je delovalo kao da mu je mama.

Dok smo se vozili ka splavu ,njih dvoje su se ljubili na zadnjem sedištu,razmenjivali reči i nežnosti,očigledno željni jedno drugog.

Na splavu je bila tiha muzika,opuštena atmosfera,seli smo u separe naručili vino .Njih dve naravno nisu mogle da se ispričaju,dok smo ja i Miki razmenili po koju reč i gledali okolo po splavu. Par puta sam mu uhvatio pogled na Dijaninim grudima ,pomislih mali bi da malo sisa izgleda,nisam mu ostao dužan, snimao sam Tanju ,bila je sex bomba. Posle nekog vremena i prilično popijenog vina njih dve su počele da se zezaju i prepričavaju svoje ljubavne doživljaje iz mladosti. Krenule su zajedno do toaleta .Kada su se vratile Dijana je sedajući pored mene lagano prekrstila noge ,Mikijev pogled je poleteo ka njenom međunožju ,to je i htela videlo se , bradavice joj štrče ispod majice,napaljena je ,zavodi ga.

A Tanja mi je ,provlačeći se do svog mesta,omogućila prelep pogled na njenu guzu,uz jedno izvini sa sexy osmehom i tokom priče sa Dijanom dizala pogled ka meni .Konobar je doneo još jednu flašu vina,sipao nam je svima ,dok smo se kucali Tanja i Dijana su nas obojicu jako bezobrazno pogledale u oči,popile su i kočnice su počele da popuštaju,za naše sexy momke, rekle su smejući se. Miki je i dalje svaki čas gledao u Dijanine natekle bradavice, a ona mu se iskusno nameštala da može što bolje da ih vidi ,dok je Tanja,prekrštala noge tako lagano,da ja mogu da vidim sve ,a da se ne naprežem suviše. Gledao sam je a ku*ac mi je bio sve tvrđi. Dijana je pozvala Mikija da igraju,kada je ustajao primetio sam izbočinu na njegovim pantalonama ,Tanja je prešla do mene i kao slučajno mi stavila ruku na koleno,imao sam želju da je uhvatim za kosu i gurnem ispod stola da joj strpam ku*ac u usta ,ova tanga mi je do grla došla ,prokomentarisala je smejući se ,i spuštajući ruku u moje međunožje ispod stola .Milovala mi je ja*a preko pantalona,ku*ac mi je bio na ivici eksplozije ,pogledao sam Dijanu , igrala je sa Mikijem ,pribivši se uz njega i trljajući svoju ri**cu o njegovu butinu,zabacivši glavu nazad .

On je jednu ruku držao na njenom ramenu dok je drugu spustio na guzu vukavši je ka sebi. Dodjite da igramo zvala nas je Dijana,krenuli smo ka njima. Tanja je preuzela Mikija a Dijana je isto onako *ebozovno igrala sa mnom. Hoćeš da mi k**sneš drugaricu ha ,rekla je ,ma daj ti mi kažeš ,ložiš klinca celo veče,dobro mu nisi s**u u usta stavila ,znam da te to pali da se neko loži na mene zar ne ,da ali šta ćemo sa drugaricom,što jel bi je t**ao,pitala me pogledavši me u oči,ne reci ništa znam šta misliš,hajdemo negde odavde ,hoću da me t**aš rekla je ,odmah ne mogu da izdržim više. Obavestili smo Tanju i Mikija i dogovorili se da krenemo kući. Dok smo se vozili Tanja i Miki su se pohotno ljubili na zadnjem sedištu,ona mu je milovala ku*ac preko pantalona ,a on je njoj zavukao ruku pod suknju ,uskoro se čulo i njeno uzdisanje. Dijana je sela na suvozačko mesto raširila noge i uzela moju ruku i stavila među noge,dok mi je svojom rukom otkopčavala šlic,gurajući ruku u gaće i mazeći me nežno,ne mogu da izdržim do kuće po**caj me sad stani negde ,rekla je poluglasno. Tanja se sagla izvadila Mikijev ku*ac i počela da ga sisa ,tako je to iskusno činila ,dok je klinac zbunjeno gledao šta se dešava.

Stani negde molim te,sišao sam sa auto puta,ušao u šumu. Čim sam ugasio motor ,Dijana je izvukla moj ku*ac iz pantalona i počela da ga sisa mazeći se drugom rukom,ni Tanja nije posustajala gutala je Mikijev poveliki ku*ac. Miki je otvorio vrata od kola ,izašao napolje,dovukao Tanju na ivicu sedišta i počeo da joj liže ri**cu,kleknuvši na put. Dijana me uhvatila za ku*ac, izvela iz kola,zadigla suknju,legla na haubu i rekla *ebi me .Malo sam je liznuo ali me je povukla za glavu i rekla dođi gore i *ebi me više. Zadigao sam joj noge i ušao u nju,duboko je uzdahnula ,t**ao sam je sve brže,dok se rukama i kukovima odbijala od haubu kola uz duboke uzdisaje. Tanja je izašla iz kola došla do gepeka i tu se naguzila,Miki je uhvatio za kukove i nabio na ku*ac ,ječala je od zadovoljstva.

Dijana je počela sve brže da diše,da bi posle samo par momenata ispustila krik svršavajući uz ludovanje kukova,i glasno uživanje. Spustila je noge na put raširila ih i naguzila se oslanjajući ruke na haubu,pi**ica joj je prelepo izgledala u tom položaju,uhvatio sam je za kukove i nabio joj ku*ac do kraja,izvukao sam joj s**e iz majice i grubo ih mesio,bradavice su bile kao kamen. Tanja i Miki su došli do nas ,Tanja je legla na haubu,Miki joj zadigao noge i gurnuo ku*ac,uz dubok uzdah,počeo je da je *ebe grubo ,vukući je ka sebi dok se ona držala za gornji deo haube,uskoro je počela da uzdiše i svršila je skoro jecajući,odmah zatim i Miki je ispustio krik izvadivši ku*ac iz njene ri**ce i prskavši po njoj i kolima .

Ja sam sve grublje nabijao Dijanu dok se ona odbijala rukama od auto,mešajući kao luda,osetio sam da je gotovo,zaurlao sam izvadio ga i isprskao joj leđa ,kosu kao i haubu auta. Ušli smo u auto svo četvoro smejući se ludo,vino nas je baš uhvatilo,Tanja i Dijana u sele pozadi a Miki do mene napred…..Kritikovali su nas da su nam priče predugačke ,zato ćemo događaje iz stana napisati u drugom delu priče.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Osamnaest godina

Sedeo sam kod mog najstarijeg brata i cekao da neka cura od nepunih 18 dodje da ga poseti. Pre nego sto je ona dosla on mi je rekao: sutra ti je osamnesti rodjendan brate, moze li poklon dan ranije? Ja nisam shvatao sta on misli ali mi je on objasnio da mu ova cura ne znaci i da zeli da je probam. Oni imaju samo sex i nista vise. Ja sam pristao i onda sam uzbudljivo cekao njen dolazak. Onda je ona dosla. Bilo joj je malo neugodno u pocetku ali kada se opustila samo je o kurcu pricala. Onda nas je moj brat poslao u sobu da se zezamo. To sto me je posebno palilo kod nje je dan njenog rodjenja. Ona je punila 18 dva dana posle mene i ovo je bilo nesto za nas slavljenike. Pocela je da se skida cim smo usli u sobu rekavsi mi da ne voli predigru i da cak ni njen voljeni momak mora da se zadovolji `samo` picom. Kao i sve norvezanke i ona je bila neverna ali nisam nameravao da se bunim. Gledao sam kako joj stvari padaju sa divno oblikovanog tela i kako ona otkriva svoje bujne grudi, pri tom me gledajuci izazovno.

Kada je ona bila u tangama ja sam bio potpuno go. Onad se ona polako savila isturivsi svoje divno dupence i polako skinula tanga gacice. Pica joj je bila tek obrijana i prelepa. Legla je na krevet rasirila noge, nasmeslia se i pritom mi pokazala dva reda bisera. Tiho me je pozvala da dodjem. Nisam cekao da me zovne dva puta. Vec sam stajao sa BiiiiP usmerenim u njenu toplu i vlaznu macu. Pogledao sam je u oci i onda joj nezno zabio alatku do jaja. Isturila je telo i njene bujne grudi dok sam je ja BiiiiP sve jace i jace. Onda je ona sela na mene i nabijala se. BiiiiP joj je bila tako uska i tako divna, nikada nisam BiiiiP takvu BiiiiP. Dok se nabijala sirio sam joj guza i gnjavio ga dok je ona stenjala na meni. Imao sam jaku zelju da je BiiiiP zguza i ona se jako obradovala tom predlogu. Stala je cetvoronoske i isturila svoju slatku zadnjicu ka meni. Izvila se je u tom trenutku tako divno da sam pomislio da cu svrsiti od samog prizora. Zabio sam joj onda BiiiiP odpozdi i osetio takvu slast koja se opisati ne moze. Dok sam je BiiiiP polako sam joj milovao grudi, ljubio je po celom telu, mamio joj uzdahe i uzivao u svemu. Onda sam je privukao do ivice kreveta i stajao pored dok je ona lezala i sirila noge ka meni. Digao sam joj noge na moja ramena i BiiiiP je ludo dok je ona stenjala. Dok sam je BiiiiP gledao sam je u oci i video da nije zelela da stanem. A nisam ni ja! Ipak kraj je morao doci. Malo pre nego sto sam svrsio ona mi je popusila. Rekla mi je da nije nikads pusila ali to sto je meni uradila bilo je poprilicno dobro. Onda sam joj vratio BiiiiP u njenu vlaznu i pohotnu pickicu i BiiiiP je jos. Tada nisam izdrzao vise. Svrsio sam i osetio nesto sto nikada ranije nisam. To mi je bilo najlepse zivotno iskustvo. Posle tusiranja sam se zahvalio bratu i obecao mu da cu mu se oduziti. Nekoliko dana kasnije doveo sam mu crnkinju sa kojom se rokam ponekad. Ovaj rodjendanski poklon mi je bio najdrazi u zivotu i uvek ce biti!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Prljave strasti

Publika je urlala. Djevojke su se valjale i borile u blatu, prskalo je na sve strane, atmosfera je bila užarena. Skliska blatna tijela sudarala su se uz pljackav seksi zvuk. Vješto su se izbjegavale i izvježbano izvodile skladne poteze, služeći se publici nepoznatim trikovima. Jedna je morala pobijediti pa je prema unaprijed određenom rasporedu danas bolja bila Paklena Rozi. Vruća Lina prepustila se njenim rukama i završila na leđima u blatu. Publika je u deliriju divljala i skandirala.

Lezbejke, devojke, seksKrenule su u svlačionicu dok se blatna masa cijedila niz njihova gola tijela. Grudi su im poskakivale, a kapi blata klizile su niz sočne okrugle sise. Voljele su svoj posao, iako je bio doslovno “prljav”. I voljele su jedna drugu. Poljubile su se čim su za sobom zatvorile vrata svlačionice. Bile su same i to su uvijek znale iskoristiti. Ljubile su se onako blatne jedva dolazeći do daha. Pustile su vruću vodu stojeći ispod tuša; nastavile su se ljubiti dok se blato ispiralo s njih. Lina je Rozi naslonila na zid prikucavši je uz njega, čvrsto je držeći za guzu. Uvlačila joj je jezik, gurala joj ga sve dublje u usta. Obje su stenjale od strasti koja ih je obuzimala. Kemija koja je postojala između njih od prvog dana bila je još uvijek izuzetno jaka. Grlile su se grčevito kao i kad su prvi put vodile ljubav. Pustila joj je oble čvrste guzove i uhvatila je za grudi, nježno ih je mazila ispirući i posljednje tragove blata s njih.

Obuhvatila je jednu rukom i prignula glavu, oblizujući je kao da liže sočnu voćku. Uhvatila je bradavicu zubima i nježno je zagrizla. Jezikom ju je draškala, dok je slobodnom rukom prelazila po drugoj bradavici. Polako je spuštala ruku prema Rozinom raspuknuću, a ona je lagano raširila noge prepuštajući joj se. Prstom joj je dotaknula klitoris, što je izazvalo dubok Rozin uzdah. Naslonjena na zid otvarala joj se poput do kraja rascvalog cvijeta. Vješto joj je rukom obrađivala procijep vlažan i uzdrhtao. Kleknula je pred nju, glavu joj utisnula u svilenkaste dlačice. Jezik je odmah pronašao svoj put do točke G, vješto vodeći Rozi prema sve većem užitku. Noge su joj klecnule dok se ugoda širila njezinim tijelom.

Prvi val orgazma obuzeo ju je iznenada pa se morala pridržati za zid da bi ostala na nogama. Lina nije prestajala pa je Rozi ubrzo krenula prema novom zadovoljenju., na novo orgazmičko putovanje. Nije željela ovaj put svršiti bez Line. Podigla ju je ispred sebe. Sada su opet stajale jedna nasuprot druge. Bez puno pripreme gurnula je Lini prst u njezinu tamnu pećinu i na slijepo je počela istraživati njezine pukotine. Lina joj je uzvratila uslugu pa su se namjestile tako da mogu najlakše zadovoljavati jedna drugu. Ruke su im se sudarale, dok su se frenetično zadovoljavale prstima. Ljubile su se, gurkajući se i tarući grudima, a šum vode zaglušivao je njihove uzdahe i jecaje zadovoljstva.

Pogledale su se svjesne da su na istom nivou uzbuđenja, sasvim blizu svršavanja. Obje su ubrzale dobro savladanu igru prstima pa ih je orgazam preplavio gotovo u istodobno. Zajedno su se tresle obuzete vrhuncem strasti. A onda ju je Rozi okrenula leđima prema sebi tražeći da se naguzi ispred nje. Sa stražnje strane dočepala se njene BiiiiP i oblizala Linine preostale sokove. Lina se oslonila rukama na zid s guzom visoko u zraku . Rozi je oblizivala njezin rosni pupoljak nudeći joj još jedno olakšanje. Nije joj trebalo puno, Lina je stenjala tražeći da ubrza jezičnu igru, a onda kriknula svršavajući .

Morale su se požuriti jer je sljedeća borba bila pri kraju. Nježno su se zagrlile, ljubile i mazile, još malo uživajući u ljubavi i bliskosti. Kada je borba završila njih dvije su već bile spremne za odlazak. Nitko u muškoj publici nije ni slutio da je njihovo prijateljstvo tako jako i čvrsto.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Stvorena za razjebavanje

Kao da je sama na svijetu Adriana se ispruzila u mekoj travi, mazno izvijajuci nago tijelo pod ugodnim prijepodnevnim suncem. Poluzainteresirano, jos je jednom pogledom pretrazila park, pa, utvrdivsi da nema nikoga u blizini, oslonila glavu na svezanj svoje odjece i zapocela igru. Promatrao sam, sakriven gustim zbunjem, kako s dva prsta siri purpuran cvijet picke, a treci uvlaci kroz vodopad bijele sluzi u svoj zedan procijep. Stenjuci poluglasno, vrtjela je guzovima i pohotno drkala. Kada sam procijenio da je savladana strascu, dosao je moj cas.
Valjanje, strastPromatrao sam, sakriven gustim zbunjem, kako s dva prsta siri purpuran cvijet picke, a treci uvlaci kroz vodopad bijele sluzi u svoj zedan procijep. Stenjuci poluglasno, vrtjela je guzovima i pohotno drkala. Kada sam procijenio da je savladana strascu, dosao je moj casZmirila je mastajuci tko zna kakvog jebaca, i nije niti primijetila da sam joj prisao. Iskoristio sam to, pa se svukao, pasuci oci na njenim preplanulim preponama. Opazila me tek kada sam svoj kruti ud, ispresijecan nabreklim zilama, nadvio nad njenim sisama, prethodno je opkoracivsi. Tvrdo zezlo njihalo se prijeteci nad njenim crvenim, oteklim bradavicama, koje je slobodnom rukom neprekidno natezala i stipala. Nije prestala nadrazivati svoj klitoris. Pogledala me u oci, pa nanize, promotrila razjareni kurac. Bez rijeci, dohvatila ga je ustima i revno zaigrala jezikom po lizanja zeljnom glavicu. Zadrhtao sam od uzitka kada je pljuvacka s njenog jezika kliznula niz moju batinu. Tako… procijedio sam.
Mmmmm, samo je promrmljala ustiju punih kurca. Dok je pusila, poigravao sam se njenim gorostasnim sisama, samarajuci ih, gnjececi kao jastuke, pa natezuci za bradavice. Uskoro, savladan strascu, zakucao sam joj svoje koplje u pizdu kojom je vladao opci potop sokova pohote. Zastenjala je, obavijajuci me nogama oko straznjice.

Dublje, kuckin sine, duuuublje, vristala je, privlaceci me nogama blize sebi. Prodirao sam u nju kao u usku teglicu meda, a ona mi je vaginalnim misicima stezala kurac do besvijesti, grceci se sva, kao papir na vatri. Stiskala je rukama sise i zurila u mene pogledom prkosne zvijeri.
Istrgao sam kurac iz nje, pa ga strelovito zabio natrag, zatim opet, pa opet, sve zesce, ohrabren njenim neljudskim urlicima, a zatim, cvrsto odlucivsi da je cas za prljavu igru, jos ga jednom iscupao iz njene pohotnice, pa se nemilosrdno sjurio jednim udarcem duboko u njen supak. Vrisnula je i poskocila, pa pokusala povuci se unatrag, na sto sam je obuhvatio oko kukova i privukao blize, bescutno ju cjepajuci zustrim ubodima u mokar cmarIstrgao sam kurac iz nje, pa ga strelovito zabio natrag, zatim opet, pa opet, sve zesce, ohrabren njenim neljudskim urlicima, a zatim, cvrsto odlucivsi da je cas za prljavu igru, jos ga jednom iscupao iz njene pohotnice, pa se nemilosrdno sjurio jednim udarcem duboko u njen supak. Vrisnula je i poskocila, pa pokusala povuci se unatrag, na sto sam je obuhvatio oko kukova i privukao blize, bescutno ju cjepajuci zustrim ubodima u mokar cmar. Jeboooo te… Ahhhh… cvilila je, Dobro jeeeah, taaakooo… Uuuu…
Nabijao sam je, sireci joj prstima guzove. Tukao sam svom snagom dok joj se anus nije prosirio do te mjere da sam slobodno uranjao u njega kao u presiroku picku. Neartikulirano je hroptala i zalijevala me sluzi iz picke. Izvukao sam ga i dohvatio je za kosu, pa je privukao kurcu.
Primila ga je u usta, a ja sam obilato svrsio osjecajuci mjesavinu svoje sperme i njene pljuvacke kako kupaju moj glavic. Dok sam se oblacio, mirno je lezala. Jebem ti sve, zavapila je. Necu moci tjedan dana normalno hodati. Onda, nasmijesio sam se, za tjedan dana na istom mjestu? Ne znam kako je reagirala jer sam odmah potom otisao, ali imao sam jak osjecaj da cemo se ponovo susresti.
I zelio sam to snazno, svim svojim duhom i tijelom, jer ovakva razjebavanja nisu bas svojstvena sirokom krugu zena. A meni se tako jebe…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Uspaljena tetka

Analni seks, seks u dupePodigla je noge i ja sam ih uhvatio oko gležnjeva, pa usisao nekoliko prstiju u usta ližući ih energično, što joj se očito svidjelo, jer mi je trpala u usta koliko god prstiju je stalo. Dotle je nekontrolirano ritala guzicom na sve strane, izluđujući moj narajcan ud koji je vapio za svršavanjem. Ipak, obuzdao sam se izvukavši ga na čas i vrativši ga u njenu žednu pičku.

Ležao sam na krevetu, u mraku svoje sobe, potpuno sam i nag, a kurac mi nije dao da spavam. Tvrd i žilav, drhtao mi je na trbuhu, željan bilo kakvog vrućeg otvora u kojem bi se smjestio obavijen znojem i ljubavnim sokovima. Bio sam očajan. Kakva ševa?

Sam, zatvoren među četiri zida, kasno u noći… Primio sam ga desnicom i pokušao drkati. Gotovo je boljelo, koliko je bio napet, no ruka noćas nije mogla zamijeniti mokru pičku. Uporno sam ga natezao, kada se najednom upalilo svjetlo iznenadivši me u tolikoj mjeri da sam ostao nepomičan s kurcem u ruci zuriti prema vratima. Ondje je stajala ona… Tetka Rozi, postarija žena, od barem četrdeset i pet godina, nimalo privlačna lica, ali golemih dojki i široke guzice. stajala je ondje u prozirnoj spavaćici i hipnotizirano motrila u nabrekao ud. Nisam znao što bih. No ona je ZNALA.

“Ovome se nisam nadala… Kao da mi čitaš misli,” prozborila je u čudu.
Zurio sam u nju, ne shvaćajući apsolutno ništa.
“Baš sam osjetila želju… Znaš, želju… I pomislila, možda bi ti… No, kako vidim… Ovo je i bolje od mojih nadanja…” zbunjeno je mrmljala, pa se, kao tek probuđena, trgnula, i pohitala prema mom krevetu. Gotovo da mi se bacila među noge, i hitro obuhvatila kurac punašnim usnama natežući ga gore, dolje. Bila je vrlo dobra. Njene usne klizile su uz čvrst kurac ostavljajući mokar trag, a glavić je šamarala jezikom istodobno mi prebirući prstima po jajima.

Uhvatio sam je za kosu i zadao joj još brži ritam, tako da su mi jaja poskakivala lupkajući ju u bradu, pa natrag, o moje guzove… Ruka joj je kliznula pod spavaćicu i blago šuštanje tkanine odalo je žustar tempo njene masturbacije.
Gurnuo sam ju u stranu, na krevet, i užurbano joj podigao spavaćicu. Bila je debeljuškasta, ali njen savršeno oblikovan crni četverokut bio je dovoljna motivacija za treptaje mojeg kurca. Ogolio sam joj i sise koje su svojim dimenzijama pozivale da uronim licem u njih, da svršim na te natekle bradavice… Praktički sam zakucao kurac u njenu ljepljivu pičku, izmamivši iz nje provalu dahtaja. Sise su joj abnormalno poskakivale, a ona ih je dočekivala slinavim jezikom.

“Hoćete ga u šupak, tetka Rozi?” upitao sam smješkajući se.
“Daj… Daj ga, sinko, daj ga tetkici u čmar,” prodahtala je.
Zapanjila me širina njenog guznog otvora. Ušao sam joj u anus kao da je podmazan vazelinom, bez ikakvih problema, i odmah nametnuo divlji ritam jebačine. Podigla je noge i ja sam ih uhvatio oko gležnjeva, pa usisao nekoliko prstiju u usta ližući ih energično, što joj se očito svidjelo, jer mi je trpala u usta koliko god prstiju je stalo. Dotle je nekontrolirano ritala guzicom na sve strane, izluđujući moj narajcan ud koji je vapio za svršavanjem. Ipak, obuzdao sam se izvukavši ga na čas i vrativši ga u njenu žednu pičku.

“Bravo, sinko, daj teti, daj…” dahtala je. “Samo tako, napuni mi picu, taaaakooo…”

Zagnjurio sam lice u njene sise i usisao jednu bradavicu u usta, pa ju stao grickati i istezati. Stenjala je kao životinja privlačeći moje lice još bliže, ne bih li ga potpuno utrljao u njene sise.
Svršila je uz vrisak. Srećom, moji roditelji nisu bili ovdje, već na putu. Srećom, zbog vriska, ali i zbog otvorenih mogućnosti za čitav jebački vikend.

Prevrnuo sam ju na trbuh, tako da mi se pred očima rasprostrijela njena bujna guzica, pa prodrkao malo i svršio joj po proširenom čmaru. Oboje smo zatim legli bezživotno, znojni, prazni, puni mirisa seksa.

“Mogu li prespavati u tvom krevetu?” upitala je tiho.
“Jasno, da možete,” nasmiješio sam se i utrpao joj omlohavjeli kurac u usta.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 105 106 108 109 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:16:19
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.