Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:14:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 94 95 97 98 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577857 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Damijan - student



Prislonio sam kurac na njezin šupčić i počeo ga uvlačiti u dobro podmazan otvor. Nakon početnog otpora, opustila se dok sam ja sporo počeo prodirati u tu slatku guzu.
Ušao sam do korijena kite i zastao. Ariana je počela stenjati i sama pomicati bokove u nekom svom ritmu, lagano se nabijajući. Tada sam se potpuno oslobodio, i zgrabivši je za kukove, počeo uvlačiti i izvlačiti kurac, te ga ponovo uvlačiti u njezin uski čmarić, što je ona popratila uzbuđenim disanjem.

Prije nepuna dva mjeseca, ostvario sam san koji mi se, do te večeri činio neostvarivim. Još puno prije tog događaja, skupio sam hrabrost i poslao oglas u ovaj časopis, u kojem sam tražio da mi se javi ženska osoba koja bi bila spremna uvesti neiskusnog mladića u čarobni svijet analnog seksa. Kao uvjet sam naveo da se jave samo žene koje uistinu uživaju u takvom obliku vođenja ljubavi.

Dugo sam i nestrpljivo čekao na odgovor, i baš kad sam ostao bez imalo nade, stigao je poziv. Tijekom tog kratkog telefonskog razgovora, doznao sam da se dama u stvarnosti zove Ariana, da je u ranim tridesetima i da ju je jako zainteresirao moj oglas. Dogovorili smo intimni sastanak u petak, navečer.
Petak je došao nevjerovatnom brzinom, čitavog dana i naročito večeri bio sam vrlo nervozan. Zvono na ulaznim vratima se oglasilo, a glavom mi je munjevito proletila misao: "Stigla je!"
Otvorivši vrata, ugodno sam se iznenadio. Na pragu je stajala visoka i zgodna crnka.

"Bok! Ja sam Ariana" - rekla je. Pozvao sam je unutra i zamolio je da se raskomoti. Sjeli smo za stol, popili piće i malo popričali. Bilo je vidljivo da sam nervozan, pa je ona preuzela inicijativu, predloživši da prijeđemo u spavaću sobu.

"A da se bacimo na posao?" - rekla je sa smiješkom i počela se skidati, otkrivajući skladno oblikovano tijelo. Ostavši u donjem rublju, legli smo na krevet. Počeli smo s poljupcima, pri tom skidajući jedno drugome i ono malo krpica što je ostalo na nama. Legla je na leđa dok sam joj ja jezikom prelazio niz vrat, pa, preko sisa i trbuha do međunožja. Tu sam se zaustavio i počeo joj lizati mačkicu i pri tom joj prstima draškajući klitoris. Ruke mi je stavila na glavu, usmjeravajući mi jezik po svojem guštu. Prela je zadovoljno poput mačke, no nakon nekog vremena ipak mi je odmakla glavu i rekla:

"Hej, nismo se tako dogovorili! Rupica koja tebe zanima, nalazi se straga." Okrenula se na trbuh i kleknula na sve četiri. Ohrabrio sam se i počeo joj lizati anus, dok je ona dahtala od užitka. Ariana je, zatim, prekinula igru vadeći iz svoje torbice kremu govoreći mi kako će s time ići lakše. Umočio sam prst i počeo joj lagano utrljavati kremu na šupak. Prst je, pod laganim pritiskom, ušao u guzu. Neko vrijeme sam ga pomicao unutra-van, dok mi nije rekla da pokušam i s drugim. Uzela je i ono malo kreme  i njome mi namazala kitu.

"Sad si spreman" - rekla je i legla na trbuh izbacivši guzu prema meni. Prislonio sam kurac na njezin šupčić i počeo ga uvlačiti u dobro podmazan otvor. Nakon početnog otpora, opustila se dok sam ja sporo počeo prodirati u tu slatku guzu. Ušao sam do korijena kite i zastao. Ariana je počela stenjati i sama pomicati bokove u nekom svom ritmu, lagano se nabijajući. Tada sam se potpuno oslobodio, i zgrabivši je za kukove, počeo uvlačiti i izvlačiti kurac, te ga ponovo uvlačiti u njezin uski čmarić, što je ona popratila uzbuđenim disanjem.

Osjećaj je bio predivan. Neopisivo! Nakon nekog vremena, izvukao sam se iz nje, okrenuo je na leđa, i ponovo ugurao kitu u to predivno carstvo užitka. Ona je cijelo vrijeme stenjala i mjesila si sise, dok sam je ja ubadao sve dublje. Podigla je nogu i prislonila mi nožne prste na usta, a ja sam ih bez razmišljanja, spremno počeo lizati, a potom i sisati! Na licu joj se mogao očitati i užitak i zadovoljstvo. Uskoro, možda i prebrzo, osjetio sam da mi dolazi vrhunac. Nabio sam joj se u šupak do kraja i počeo svršavati, puneći je svojim ljubavnim sokovima, pri tom joj i dalje sišući nožne prstiće. Zadovoljen u svakom pogledu, odlučio sam i njoj priuštiti orgazam. Izvadio sam mlohavi kurac iz njene guze i bacio se na lizanje pičkice istodobno joj uvlačeći prste u prošireni anus. Počela je ubrzano disati i uskoro joj je cijelim tijelom prošao grč zadovoljstva.

Nakon tog, prvog pokušaja, istu smo stvar ponovili još nekoliko puta te noći, dok napokon, nismo zaspali slatkim okrepljujućim snom. Probudih se, no Ariane više nije bilo. Ipak je ostavila za sobom poruku na kojoj je pisalo: "Ovo moramo ponoviti!" Na dnu je bio ispisan i broj telefona. Legao sam na krevet sa smiješkom na licu i pomislio kako ovo moramo ponoviti još mnogo puta!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Hrvatica se ševila uživo na Netu!



Agencijska vijest (Eurosex Agency)
Presuda Temeljnog suda u Milanu u suđenju producentskoj kući Niente censura (Bez cenzure) stavila je točku na proces koji je zaokupljao pažnju cijele Italije, pa i Hrvatske, zbog umiješanosti "glumice" iz naših krajeva u najveći skandal u povijesti talijanskog Interneta.
Hrvatica Katerina Mikić postala je talijanska medijska zvijezda kad je 28.12.2006. nastupila u programu Vita reale milanske Internet-kompanije Niente Censura. Katerina je u lokalu zavela nepoznatog muškarca, odvela ga u stan te s njime vodila ljubav pred skrivenim kamerama. Muškarac se smatrao javno poniženim, te je tužio kompaniju sudu, no ovaj je njegov odštetni zahtjev odbio. Tijekom suđenja, prikazana je kompletna snimka seksa Katerine i njenog talijanskog partnera...

Sudac Gaetano Cabrini nije podlegao pritisku crkve i krajnje desnice kojemu je producentska kuća podvrgnuta zbog šokantnih prizora seksa u zadnjoj epizodi njenog prošlogodišnjeg "reality showa" Vita reale (Stvaran život), te je odbio tužitelju Gianfrancu Rossiju dodijeliti ikakvu odštetu za navodne duševne boli.

Tužitelj je ispraćen iz sudnice sipajući pogrde protiv suda i prisutnih, dok zastupnik Niente censure nije propustio primijetiti da se 38-godišnji Rossi nije bunio dok je doživljavao orgazme u ustima i anusu privlačne zaposlenice medijske kompanije.

Razvidno je da je Rossi tužbu podnio ne zbog toga što ga je 22-godišnja Hrvatica Katerina Mikić zavela prema scenariju Niente censure, već što je oko 70 minuta njihov spolni čin uživo pratilo između 970.000 i 1.650.000 talijanskih surfera, uključujući i njegovu tadašnju suprugu Monicu C. (31), koja je zatražila razvod.

Napokon je na svoje došla i prava zvijezda ovog slučaja, Katerina Mikić, kojoj je po završetku suđenja skinuta sudska zabrana na javno iznošenje činjenica o slučaju.

- "Bilo mi je neugodno odgovarati na tužiteljeva pitanja tijekom suđenja, jer me je tretirao kao prostitutku, no sad, kad je sve završeno, iskreno kažem da sam ponosna svojom ulogom u Vita reale. Ja te večeri nisam nikoga silila na seks, niti sam znala da je taj čovjek u vezi." - rekla je na tiskovnoj konferenciji zgođušna dugokosa brineta, danas jedno od najprepoznatljivijih medijskih lica na Apeninima.

Seks-bomba iz Bjelovara



Zamamna, 175 cm visoka Bjelovarka imala je zadatak u ugodnom ambijentu lokala Doppia esse u milanskom središtu "namamiti" muškarca po svom izboru da je otprati u "njezin" stan u Via Bergamo i privoljeti ga na seks.

Poznato je da su Katerinin "ulet" isprva odbila dvojica muškaraca. - "Mislim da je jedan od prve dvojice bio homoseksualac, dok je drugi, čini mi se, naslutio da je posrijedi namještaljka." - priča bjelovarska krasotica, koja je samo pet minuta kasnije ipak upecala dovoljno neopreznog posjetitelja lokala - crnokosog farmaceuta Rossija.

- "Kad sam ga ugledala, znala sam da će on biti muškarac koji će me poševiti te večeri pred skrivenim kamerama. Bio mi je zgodan, muževan, onako neobrijan i baš sam se zagrijala za njega. Rekla sam mu da sam osamljena i da ne želim ostatak večeri provesti sama. Već smo se za 5-6 minuta ljubili u njegovoj Lanciji. Jedva se suspregnuo da me ne poševi u autu. Progutao je da volim udobnost i široku postelju." - kaže Katerina, danas oko pet kila teža nego na dan "nastupa", opisujući trenutke tik prije 19 sati tog 28. prosinca, kad će s Gianfrancom ući u stan koji je iznajmila Niente censura.

Ševa pred 18 kamera!

Prikazivanje snimke spolnog odnosa između Katerine i Gianfranca izvedeno je presudnog desetog dana suđenja. Snimka je puštena u integralnoj verziji i više je puta prekidana, ponavljana i usporavana da bi branitelj i njegov stručni svjedok, seksolog dr. Alessandro Baresi mogao ukazati na ključne momente snošaja. Već su uvodni kadrovi pokazali da nikakve prisile s Katerinine strane nije bilo, jer je muškarac bio taj koji joj se, odbivši piće, približio ljubeći je u usta, hvatajući je za prepone, za bokove, za grudi. Tek kad je Rossi načinio prve korake i nedvosmisleno priopćio djevojci "što joj sve želi raditi", ona ga je primila za područje genitalija i privukla na niski, prostrani krevet sa zelenim baršunastim pokrivačem. Sucu i poroti nije promaklo da je muškarac jedva svlačio hlače i gaće od erekcije.

- "Imali smo 18 kamera po cijelom stanu, za slučaj da muškarac poželi seks u kupatilu, u kuhinji, pa čak i u hodniku. No, jasno je da je dnevna soba (jedina soba u stanu, op. a.) bila najbolje opremljena za snimanje." - opisuje producent Daniele Vialli. Sve su kamere u sobi bile uključene, i svaka je snimala prizore iz svoga kuta, što je omogućilo obrani da pokaže baš svaki detalj muškarčevog užitka kad je bilo potrebno poentirati.

Skidanje odjeće trajalo je oko 45 sekundi, a Katerina je izmamila uzdahe cijele sudnice kad je prikazano kako preko glave prevlači majicu i otkriva krupne, neznatno obješene grudi te kako pušta da suknja sklizne s bokova niz podulje noge. Nagi su kleknuli jedno nasuprot drugome, ljubili se i jedno drugome rukama prelazili preko cijelog tijela, dok joj je Rossi dahtao "kako je meka i topla". Zahvatio ju je rukom iza stražnjice, prodirući joj prstom odozada u rodnicu, dok ga je ona nazimjence primala za testise i za penis, službeno procijenjen na 17,8 cm mjereno po gornjoj strani.

- "Bilo mi je očito da ga ne trebam dodatno nadraživati, pa sam ga pustila da vodi igru. Producent i režiser rekli su da predigra ne smije biti preduga, osim ako muškarac nije dovoljno uzbuđen, te da prioritet ima penetracija. A i ja sam bila napaljena i vlažna i jedva sam čekala da uđe u mene."

Kratka predigra pa akcija

Do penetracije je došlo samo 2:45 minute nakon početka predigre. Muškarac je Katerinu polegao nauznak, nadlaktio se iznad nje, sisao joj grudi, a desnom rukom gnječio guzove i bokove. Zatim ga je ona pogurnula na leđa, uzverala se na njega, rukom dohvatila penis i uvela ga u vaginu. U sudnici su se čuli samo zvukovi sa snimke kad se djevojka nasadila na njegov penis do samih testisa i polegla torzo na njegova obrasla prsa. On je bio prvi koji je počeo stenjati. Obim joj je rukama gnječio grudi, pa obuhvatio struk i napokon joj mijesio guzove. Podbočio se desnom rukom o krevet, te u jednom potezu prebacio i nju i sebe prema naprijed te se postavio klečečki iznad nje. Glava joj je sada visila s postelje, a konjski rep njihao u ritmu kojim je vrtjela glavom od slasti. Njegove su usne dopirale do njenog vrata, pa se usmjerile na desnu sisu. Druga je kamera pokazivala kako mu je penis relativno plitko prodirao u rodnicu, koliko mu je dopuštao poluklečeći položaj.

- "U ovom položaju falus idealno podražuje klitoris te žena izuzetno uživa." - objasnio je vještak, komentirajući njeno pojačano uzdisanje.

Katerina mu je čupala kosu iza šije, svejednako okrećući glavu u grimasi užitka, dok je on stiskao plahtu iza njene glave, lizao joj nedavno obrijana pazuha, zatim jače zastenjao i podigao glavu točno u smjeru kamere. Pokreti zdjelice odjednom su mu se usporili. Još ju je nekoliko puta ubo, potom ga izvukao, podigao se nad nju i sasuo joj na lice vodopad sperme, bučno se glasajući. Nadizao je i spuštao glavu, višekratno širio i stezao noge u bedrima, a pretkraj orgazma nekoliko puta zazvao Isusa.

- "Kompjuterska analiza pokazala je da je prvi orgazam g. Rossija trajao 48,7 sekundi te da je izliveno 6 ml sjemena, što je u rangu 10% najjačih ikad izmjerenih muških klimaksa." - prokomentirao je vještak kad je snimka nakratko zaustavljena.

Sretnog li klitorisa!

Snimka je nastavljena scenom trominutnog kunilingusa, pri kojemu je muškarac nizom raznolikih pokreta jezikom i usnama djevojku doveo do njenog jedinog orgazma večeri. Praktično nije dizao glavu s njene vagine, dok mu je mlada Hrvatica jednom rukom čupala kosu, a drugu ruku zabacila iza glave. Oblizivala se od slasti, stenjala i duboko disala, očito se trudeći ne dati potpunog oduška svom užitku. Kad joj je napokon prodro prstom u rektum, ližući svuda uokolo njenog klitorisa, više se nije mogla suzržati te je neglumljenim vriskovima i trzajima glave oglasila upečatljivu jednominutnu kulminaciju.

Nakon petominutne pauze i konzultiranja oba odvjetnika sa sucem, prikazivanje je nastavljeno drugim snošajem. Rossi, kojemu se tijekom lizanja penis ponovno ukrutio, uhvatio je partnericu za bokove, položio na lijevu stranu i prodro u nju odozad. Grickao joj je konjski rep koji mu je golicao nos i usta, te joj stiskao nabrekle grudi. Djevojka je okrenula glavu prema njegovom licu i svojim jezikom potražila njegov. Nakon dvije minute međusobnog palucanja jezicima, uslijedio je preokret.

I guzica došla na red

- "Sad ću te je*ati u guzu. Rasturit ću ti je." - prostenjao je Rossi (zanimljivo, zvuk je bio ispresjecan pištanjem da se ne čuju "vulgarne" riječi), iako slika nije bila cenzurirana), a ona je samo rekla "It's ok....va bene." Obrana je tehnikom razdvojenog ekrana s lijeve strane pokazivala točno kako se Rossijev penis muči ući u njen anus, a s desne strane njeno namršteno, patničko lice i torzo dok je počinjala analna penetracija. - "Uuuhhh, kako je dobro" - on je procijedio, dok je ona stenjala duboko iz grla, pa onda i prigušeno jaukala, odlučna da podnese štogod njegov penis bude radio njenoj stražnici.

- "Analni seks pruža znatno veće trenje, pa s time i veću ugodu muškarcu, osobito ukoliko se analni snošaj odvija ubrzo nakon prethodne ejakulacije." - objasnio je vještak.

Katerina ga je pokušala navesti da se namjesti malo drukčije, jer joj je taj položaj penisa u rektumu očito bio neudoban. S bolnom je grimasom okrenula glavu prema njemu, držeći ruku na njegovom trbuhu, vjerojatno želeći spriječiti da se penisom počne kretati naprijed-nazad. Uspjela ga je zadržati jedno četiri-pet sekundi, no onda je on počeo "pumpati" i to odmah do kraja, brzinom od jednog ulaska i izlaska po sekundi. Ona je shvatila da ga ne može obuzdati pa se prepustila, ugrabivši jednom rukom plahtu, drugom jastuk. - "O, Isuse...." - uzdisala je - "mmmm, šta mi radiiiš", dok joj se zgodno lice mršilo, a gornji zubi zabijali u donju usnu.

"Producent mi je naložio da moram pristati na sve oblike seksa koji ne uključuju fizičko nasilje, uriniranje ili fekalije. Ne kažem da mi se analni seks ne sviđa, dapače, obožavam taj osjećaj ispunjenosti, no on je počeo ulaziti malo prebrzo pa me je strašno peklo." - priznaje Katerina, čije su analne scene bile najgledanije u cijelom showu.

Muškarac ju je držao desnom rukom za desnu butinu dok se odlično vidjelo kako mu penis do kraja ulazi u njen anus, te kako se kolut njenih analnih mišića diže i spušta zajedno s penisom (na ovom je mjestu snimka tri puta vraćana i usporeno ponavljana).

I on je stenjao, što od iscrpljenosti, što od užitka. Lijevom ju je rukom, provučenom ispod njenog tijela, stiskao za sisu, desnom rukom kao kliještima držao njen guz, a falusom je ubadao onoliko brzo koliko je njen sada razvaljeni sfinkter dozvoljavao. Ona se uvijala od smjese bola i užitka i nastojala nekako namjestiti stražnjicu da joj prodiranje bude ugodnije. Lijeva noga joj se trzala i grčila kad se on malo zaustavio i, ne vadeći ga, počeo se postavljati iznad nje u klasičnu pseću pozu.

Sad ju je ševio u guzicu odozada, gurajući joj ga do kraja i izvlačeći do tik ispod glavića. Prsima joj je pritiskao leđa, a šakama stiskao njene zgrčene ruke, dok je ona očajnički stenjala, grizla si usnice i stiskala zube. Bilo je vidljivo da Talijan nesnosno uživa i da ne zna za sebe od slasti. Grizao joj je kosu, poluotvarao usta i davao ostale znake skorog svršavanja. - "Lakše, lakše", čulo se kako ga moli, pa opet "lakše, lakše", no on je bio mahnit od orgazma koji se približavao. "Mala, kako ću svršiti" stenjao je, zatim nakrivio glavu uoči samog orgazma. Tijekom klimaksa izgledao je potpuno izgubljen u moru slasti. Penis mu je u nizu mlazova izbacivao sjeme na njene guzove i leđa, dok su mu jaja udarala o njen sfinkter, koji je u času zadobio svoje normalne dimenzije.

Dramatičan orgazam

Vještak je opet naglasio vrhunski spolni užitak koji je Rossi iskusio, nazivajući ovaj orgazam "dramatičnim", dok je sudac odbijao svaki prigovor tužiteljeva zastupnika. Uslijedila je scena 15-minutnog fellatija, pri kojem je djevojka Rossiju nadraživala i testise i anus, prije negoli joj je ejakulirao u usta.

Mediji su dugo nagađali hoće li sudac dopustiti prikazivanje dijela filma snimljenog nakon snošaja, kad je Rossi na izlasku iz stana napao producenta i režisera. Naime, ovi su mu pred vratima prišli, legitimirali se i obavijestili ga da ga je netom vidjelo milijun Talijana, nudeći mu na potpis ugovor o honoraru. Snimka je prikazala kako je ovaj prvo htio ući natrag u stan, vjerojatno da se obračuna s Katerinom, s čijeg je anusa još kapalo njegovo sjeme. Kad ga je prvi tjelohranitelj spriječio u toj nakani, nasrnuo je na producenta, uhvativši ga za vrat, dok je režiser dobio udarac nogom u prepone. Drugi je tjelohranitelj uz pomoć odvjetnika Niente censure obuzdao pobiješnjelog Rossija, koji je i nakon 80 minuta seksa imao snage za borbu.

- "Mislim da se nećemo žaliti na ovu presudu." - naznačio je Rossijev odvjetnik Iacchini, dajući naslutiti da će prihvatiti izvansudsku nagodbu sa Niente censurom, dok Katerina dvoji hoće li ostati u Italiji voditi talk-show ili će se vratiti u Hrvatsku studirati veterinu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Kako su nas naguzili na prepad



Nasred sobe nalazila se velika šesterokutna kućica od plastike, s "vratima" na svakom od šest "zidova". - "Ovo je montažna kućica iz Dječjeg teatra, posudio mi ju je moj dragi prijatelj Svebor." - rekao je Alan. - "Inače služi za dječje predstave, a mi ćemo joj danas dati novu funkciju." Cure su se snebivale, nagađajući čemu se to Alan dosjetio, dok su ostali frajeri nemušto glumili iznenađenost. Skužila sam da su oni bili otpočetka upućeni u scenarij. Uostalom, Alan sigurno nije sam slagao tu nastambu veličine manje sobe.

- "Predlažem da zaigramo igru analnog iskušenja." - nastavio je moj ludi i napaljeni dečko. - "Cure će kleknuti i uvući prednji dio tijela u kućicu, a dečki će svaki svoju ševiti zguza. Cure će vidjeti jedna drugu, ali neće vidjeti frajere. Štos je u tome da ćemo jednu od vas pojebati u dupe, a ostale u pičku."

- "Drugim riječima, jednu ćemo jebati normalno, a druge u picu, hahaha!" - nasmijao se glupi Neven, čija je cura Renata baš primitivka.

. "Dobro, i u čemu je štos?" - pitala je Marina, Zlatkova ženska.

- "Nakon što svi svršimo, cure će tajno glasati za koju među sobom misle da je dobila u dupe. Ako većina glasova bude za pravu osobu, onda ćemo je i svi ostali u dupe." - odgovorio je Alan. - "Tako i treba, jer to znači da se nije uspjela prikriti." - dodao je Neven.

- "A ako ne pogodite koju smo od vas maznuli u guzicu, onda ćemo naguziti i sve ostale." - nastavio je Alan. - "To jest, sve osim one koju smo prvu jebali u dupe, za nagradu što se dobro prikrila." - objasnio je Zlatko.

Koja će dobiti u guzu?

Renata, Marina, Tajana, Iva, Edita i ja bile smo dovoljno pripite da pristanemo na tu igru. Za Renatu sam čula da voli analni seks, a ostale četiri cure nisam baš dobro poznavala da bih znala njihove ukuse. Znala sam samo da me dosad Alan nije uspio nagovoriti da mu dadem guzu, jer je moje jedino prethodno iskustvo, s mojim ranijim dečkom, bilo traumatično. Taj mi ga je manijak uvalio bez upozorenja i bez ikakvog podmazivanja i sjećam se da tri dana nisam mogla normalno sjediti.

Počele smo se poslušno namještati u kućicu, svaka kroz svoj otvor, dok svaka od nas nije lijepo klečala nalakćena na svoj zeleni jastućić koji je Alan pažljivo postavio radi naše veće udobnosti. Dečki su se nešto domunđavali i Edita, krasotica duge plave kose, doviknula im je. - "Hej, hoće li svatko ševiti svoju curu, ili ćete se pomiješati?" - "Da im kažemo?" - pitao je Neven. - "Ma hoćemo, svaki svoju." - rekao je Miki, Editin dečko, blesavo se smijuljeći - "Nećete morati i to pogađati, hahaha."

Klečale smo s otprilike pola trupla uvučena u kućicu i gledale jedna drugu. Bile smo u kružnoj formaciji, a glave su nam bile udaljene oko pola metra jedna od druge.

- "Jasna, misliš da će namazati onu koju budu odlučili u dupe?" - pitala me riđokosa Iva.

- "Nemam pojma, sumnjam. Ja ću si malo ovlažiti guzicu slinom." - rekla je krhka, slatka plavuša Tajana, prinijela desnu ruku ustima i onda je izvukla izvan kućice da si navlaži čmar. I mi ostale učinile smo isto, iako nisam točno znala hoće li mi to pomoći ako baš ja budem odabrana. Ma ne, neće Alan valjda razguziti mene na svom tulumu!? Mislim da bih bila čak i malo ponižena pred ostalim curama, jer ipak sam ja nekakva domaćica.

- "Ok, cure, počinjemo!" - najavio je Alan. - "Prvo ćemo vas u picu, ne brinite." - dometnuo je Zlatko. - "Želimo puno sreće onoj koju smo odabrali. Zapamtite, ako pogodite koja je od vas primila kurac u šupak, tu će i ostala petorica naguziti. Ako ne pogodite, jebat ćemo vas sve u šupak!" - zaključio je Alan.

- "Curke, drž'te se!" - rekla je Tajana. Jedino je Renata, mala brineta, izgledala fakat zadovoljno. Mislim da se nadala da će to biti ona. I ja sam se nadala da će to biti ona. Ili Edita, ili Tajana, samo ne ja.

Kviz: čiji anus rasturamo?

Osjetila sam Alanove ruke na bokovima (valjda su bile Alanove, tada nisam bila 100% sigurna muljaju li). Iako sam bila malo prestrašena, bila sam vlažna. Nešto je zagolicalo ulaz u pičku: njegov glavić. Dobro je, gura mi ga u picu. Malo me je to primirilo, iako su i najavili da će sve prvo ševiti normalno (to jest, nenormalno, u picu - kako bi rekao glupi Neven). Gledala sam druge cure u facu, i njih su počeli ševiti. Sve smo lagano stenjale. Seks je tako super stvar. Podigla sam pogled prema "stropu" kućice. Bili su nacrtani oblačići i sunca. Kakva fora, jebem se u rekvizitu dječjeg kazališta!

Baš mi je bilo lijepo. Alan mi ga je gurao do ušća maternice i stiskao mi sad bokove, sad struk. Njegova dlakava i mišićava bedra škakljala su mi butine. Uživala sam. I Iva je uživala, uzdisala je dok ju je njen Robi jebao. Već sam od ugode smetnula s uma da bih trebala pratiti face drugih cura da skužim koju će od njih (ne valjda mene!) jebati u dupe. Jer, ako ne dadem svoj glas za onu pravu, povećavaju se izgledi da konačni odgovor bude pogrešan i da nam dečki svima rasture šupčić. Joj, ne bih to.

Odjednom, Tajana je zastenjala jače nego dosad. - "Ah! Ah! Mmmm!" - čulo se s njenih usana, koje su se odmah zatim čudno stisnule. Nakrivila je glavu i prstima zagrebala mekani plastični pod kućice. Isuse, pa to nju Robi jebe u dupe, sto posto!

Ne stenje kao da svršava, nego baš kao da pokušava prigušiti neku neugodu.

Sve smo, onako krišom, pogledale Tajanu kako se muči. Vidjele smo kako guta knedlu za knedlom. Nisam imala dvojbe, ona je ta. Uhhh, kakvo olakšanje. Njeno prekrasno lice bilo je nagrđeno bolom i naporom da ga sakrije. Jadnica, mora da joj je bilo jasno da smo sve skužile što joj se događa i da će idućih sati biti predmetom analne redaljke! Baš me briga, bolje ona nego ja.

Kadli se ote neobičan uzdah s Ivinih usta. Pogledah u Ivu i vidjeh kako grize donju usnicu, pa plazi vršak jezika, pa opet grize usnicu. Desnu je nadlakticu nadigla i prste stisnula u šaku, a lijevom je čvrsto stiskala jastučić. Da nije tako očito da je Tajana ta kojoj dečko rastura dupe, posumnjala bih na Ivu! Ovako, izgleda da naprosto burno uživa, možda čak i svršava. Nastavila sam uživati u Alanovom kurcu, koji mi je tako lijepo klizio pičkom, gledajući malo Tajanu, koja je bila u totalnoj komi, a malo Ivu, koja je - izgleda - uživala toliko da nije znala za sebe.

Solo-prodor u dupe

Samo, zašto mi ga Alan vadi van? Pa nisam očekivala da tako brzo svrši. Obično prije svršavanja jako ubrza prodiranje, a sad me je jebao jednakom brzinom par minuta. Čekam njegove tople kapljice na trtici. Poznat mi je taj osjećaj kad mi svršava po dupetu i leđima. No, kapljice nikako da padnu. Sekunde su se vukle kao vječnost. I onda se dogodilo ono nevjerojatno: nešto mi je počelo pritiskati ulaz u šupak! Nešto veće, deblje od prsta! Majko moja, Alan mi ga hoće ugurati u guzicu! U trenu proparala me bol kakvu sam osjetila samo jednom ranije u životu. - "Auu, au, auuu!" - kriknula sam, izbacila desnu ruku izvan kućice, pljesnula Alanov guz, pa ga ščepala prstima, pa ga pokušala odgurnuti od sebe. Ma kakvi, moj me snažni dečko tako stisnuo i tako mi ga gurao u dupe da sam osjećala kako mi se utroba cijepa.
 
Znači nije Tajana, nije Tajana, ja sam ta, prokleti Alan, kako me rastura! - misli su mi se rojile. Bože dragi, pa toliko sam glasno vrisnula kad mi ga je metnuo da nema teorije da me ostale ne skuže. Da mi je znati zašto onda Tajana tako dašće, zar to njeno glasanje dolazi od užitka? Ili je žulja Robijev kurac u pički? Mora da je to, jer Robi ima debelu šipku od kurca.

Sveti Isuse, poslije će me jebati u dupe i ostalih pet, a ja nemam pojma kako ću izdržati i ovo! Malo sam se pribrala i stisnula zube da ne vrištim. Htjela bih se otrgnuti otići odavde, ali me Alan tako čvrsto prikovao šakama i kurcem u dupetu da se ne mogu maknuti, a kad bih i fizički mogla, sigurno bi me ostavio. A ja ga ne želim izgubiti! Ni njegov BMV 535, njegovu vikendicu na moru, parfeme i nakit koje mi kupuje...

Kako me je rezao njegov kurac u šupku, jedva sam primijetila kako Renata i Edita pojačano stenju. Evo, i kovrčava crnka Marina im se pridružuje. Proklete kuje, one se približavaju svršavanju, vidim im na facama svu dramu na pragu orgazma. Neviđeno nešto, svih pet se grči od slasti, a jedino ja proživljavam agoniju. Možda je to moje analno iskušenje, kako je na početku najavljivao Alan. Možda su svi u dosluhu, pa su nagovorili Tajanu da onako zavrišti da me navede da se opustim i da s još većim šokom dočekam ulaz kurca u vlastiti šupak! Osjećam kako Alan ubrzava uskim koridorom mog anusa. Turpija mi ga nemilice, a ja se tješim da je to predznak brzog svršavanja. Sigurno me već četiri minute jebe u guzicu, mora sad skoro procuriti. Čujem i njegov glas u krešendu. - "Uuuh, jebote, nngh, uuuuhhhh, aaghhhhh!!!"

I napokon mi je iz šupka ispao taj neprirodni klip, a po dupetu prokapala topla tekućina. Svršava, da, ali što me čeka idućih sati? Zar ću ovo isto morati podnijeti još pet puta zaredom? Kad je Alan bio gotov, obratila sam pažnju na ostale cure. Tajana i Iva su utihnule, Marina se baš smirivala, Edita i Renata još su se jebale. Renata je ispuštala kratke i gromke uzdahe, dok je Edita ječala tiše, ali neprestano. Onda je Renata počela trzati glavom lijevo-desno, dok se iza njenih leđa čulo Nevenovo vikanje od orgazma. Edita je ostala za kraj. Glava joj je klonula, naslonjena na pod kućice. Lijevom je rukom držala moje zapešće dok nije i njen uspuhani dečko okončao po njenim leđima.

- "Cure, možete sada van iz kućice!" - objavio je Alan. - "Napišite svaka na komad papira ime one od vas za koju mislite da je izjebana u dupe. Savijte papire i stavite ih u kutiju ovdje na stolu."

Šupkantna spoznaja!

Izvukle smo se onako gole i znojne iz dječje nastambe i gledale jedna drugu prilično izmučenim pogledima. Mislim da je moj pogled bio daleko najizmučeniji od svih, pa sam spustila oči prema njihovim zdjelicama. Sperma je kapala sa svake od nas na tepih vrijedan 3000 eura. - "Uhhh" - uzdahnula je sisata Iva, podbočivši se. Ustala je, odgegala se do stola, upisala nešto na papirić i gurnula ga u kutiju sličnu glasačkoj.

Bila sam sigurna da je upisala moje ime. Onda je kutiji pristupila rudlava krasotica Marina. Ja sam ispunila svoj listić peta po redu. Napisala sam Tajanino ime, za svaki slučaj. Možda, možda me nisu skužile!? Neću valjda glasati za sebe i tako si dodatno smanjiti šanse da izbjegnem nastavak torture.

Alan vadi listiće iz kutije. Onih pet kretena koji su maločas svršili na nama skupilo se oko njega i smijulje se čitajući što na papirima piše. I moj dečko svečano objavljuje. - "Evo kako ste glasale. Tajana tri glasa, Iva, Jasna i Edita po jedan glas. Cure, pogriješile ste!"

Naravno da su pogriješile, mislim. Pa zar je moguće da su meni dali samo jedan glas, a tako sam se derala kad me je Alan naguzio?

Vidim da se cure gledaju između sebe. - "Kakva je ovo zajebancija?" - veli Tajana.

Okreće se svom Robiju. - "Pička ti materina, ubit ću te zbog ovog."

Ja još ne shvaćam.

- "Hoćete li točan odgovor?" - pita Alan.

- "Šta zajebavaš?" - unosi mu se Edita u lice.

- "Pa točan odgovor je - sve!! Jebali smo vas sve u šupak, hahahaha!" Gromoglasno muško "hahahaha!" prolomilo se cijelom dnevnom sobom.

Valjda niste mislile da ćemo odoljeti vašim dupetima i da ćemo čekati vaše glasanje?" - rekao je blesavi Neven.

- "Jebo ti pas mater, kako me još boli." - okomila se Marina na Zlatka, a Tajana je svog Robija ošamarila. - "Da si me barem malo ovlažio, kretenu jedan. Moram juriti na WC. Nogirat ću te, da znaš!" - viknula je, dok je Robi blaženog lica od orgazma još imao glup osmijeh na licu.

Iva je zamolila Editu da se sagne i da provjeri je li joj šupak još na mjestu. Jedino je Renata izgledala zadovoljno. Ona se valjda ionako jebe u dupe par puta tjedno.

Bilo je gadno, ali ja svog Alana neću ostaviti. Previše mi je važan. A nakon ovog analnog iskušenja, i ja ću kao Renata bolje podnositi "kucanje na stražnja vrata".
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Učiteljica


Diana me izluđivala toplim i sočnim jezikom, lizovi su postajali sve dublji i nasilniji, moja rasplamsala mačkica tražila je sve više te joj se pohotno trljala o lice, pokušavajući zarobiti njen debeli jezik. Valovi orgazma približavali su se poput plime, lagano i nezaustavljivo, čvrsto sam ju povukla za kosu dajući joj do znanja da je vrhunac blizu. Nastavila je još bržim tempom, istodobno mjeseći moje nategnute sise. Grčevito sam se svijala pod njenim prstićima, upijajući s užitkom svaki dodir.

Bila je predivna, samouvjerena i izrazito ženstvena, u njenim rukama zaboravljala sam na sve i kao da sam počela živjeti za sate aerobica gdje sam ju mogla neprekidno promatrati kako izvija svoje prekrasno tijelo. Sati aerobica su bili još slađi jer sam znala da će uvijek započeti i završiti našim malim seksi igricama.

U dvorani je obično bilo petnaestak cura, no niti s jednom nisam bila pretjerano dobra, osim s Dijanom, voditeljicom programa. Uvijek mi je poklanjala najviše pažnje i obično bi na meni pokazivala sve nove vježbe, još i prije nego smo započele intimniji odnos. S vremenom mi je postajala sve privlačnija, a njeni slučajni dodiri u meni su počeli izazivati uzbuđenje koje sam nastojala potisnuti. Sve više sam maštala o agresivnijoj igrici s mojom učiteljicom, no nisam bila sigurna kakvu igru ona vodi. Sve dok jedan dan nisam došla platiti članarinu u njen mali ured i upoznala pravu Dijanu, izravnu i spremnu na sve, samo da s mene skine i ono malo krpica koje su prekrivale tek intimne dijelove.

Tijekom razgovora neprekidno me dodirivala, čas po licu, čas po prekriženoj nozi, bilo me je strah priznati, no osjećaj je bio predivan, trnci su se u trenutku raspršili tijelom i umalo da ju nisam zgrabila za tu njenu preslatku glavicu i strasno ju poljubila. Nesigurnost i lagana sramežljivost spriječile su moje nagone, no na sreću Diana je preuzela inicijativu te mi se naglo približila kao da mi nešto pokušava došapnuti. A umjesto toga, nježno me stala ljubiti po vratu i dodirivati po golom trbuščiću. Uzvratila sam joj dugim poljupcem u usta, pogledala me jebozovnim pogledom i započela otkopčavanjem pretijesnog grudnjaka, koji je već bolno počeo stezati moje nabrekle bradavice.

Obliznula ih je nekoliko puta vrelim jezikom te ih još više razdražila. Grč je stegnuo moje tijelo, pomalo me je bilo strah pokazati svu strast koju sam osjećala prema Dijani. Jezikom je vrludala po mom mekom trbuščiću, klizeći sve više prema rubu uskih, kratkih hlačica. Naslonila sam se na drveni radni stol, nadajući se da će Diana spustiti male hlačice i podragati  moju već odavno sasvim mokru mačkicu. Kroz nekoliko trenutaka moja je slatkica bila razodjevena, a Dijanin tanani prst je sve dublje uranjao u podatnu dubinu. Širila sam noge koliko god sam mogla, sve dok mi Diana nije došapnula kako bi bilo najbolje da se popnem na radni stol i fino opustim, uživajući u njenim preslatkim dodirima.

Mačkica se skroz rastvorila, požudno očekujući svaki novi ubod. Bila sam oduševljena pokretima Dijaninih prstiju; jebala me je poput dobro izvježbanog kurca, bokovi su se zanosno njihali prateći njezin ritam. Stala bi na trenutak kako bi mi poklonila koji sočni liz, istraživala je jezikom svaki komadić nabrekle pičkice, sokovi su joj ljepili lice, njena pohlepa postajala je sve jača. Okomila se na moj klitoris poput podivljale životinje i nije ga puštala sve dok nije iz mene izvukla jecaje i gromoglasne krikove užitka. Savršeno me lizala, istodobno gurajući u usku rupicu nekoliko prstića.

Čvrsto sam se uhvatila za rubove stola te odigla guzu pokušavajući servirati mačkicu što bliže Dijaninom pohotnom jeziku. Oduševljeno me zadovoljavala, tražeći sve moje "bolne" točke, lice joj se zajapurilo od brzinskog treninga, no izgledala je predivno svježe, kao i dok je vodila program aerobica. Odgađala sam orgazam što sam dulje mogla, željela sam što dulje uživati u Dijaninom mokrom zagrljaju. No, snažna struja orgazma preplavila je uskoro moje znojno tijelo, dovevši me u svojevrsnu ekstazu. Diana me još nije puštala iz naručja, ljubila me je po cijelom tijelu, snažno se privijajući uz mene. Rasplamsala je u meni predivne osjećaje i više me nije bilo strah pokazati što uistinu prema njoj osjećam.

Svaki novi sat aerobica uz nju je bilo neopisivo uzbuđenje, dok sam ju gledala kako izvija svoje prekrasno tijelo, poklanjajući mi osmijehe od kojih su mi tijelom prolazili trnci. Jedva sam čekala kraj šezdesete minute kako bih mogla potpuno uživati u njenom tijelu i našim slatkim igricama. Družile smo se intimno već nekoliko mjeseci kad mi je dopustila da i ja kušam njezinu pohotnicu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Bračne orgije



Moja zena i ja zivimo u otvorenome braku.Ona ima 38.god,prekrasnu jebizovnu figuru sa ogromnim sisama,slatko dupence i crnu dugu kosu. Nas sex je predivan,a mene strasno pali kada se ona jebe sa drugima muskarcima.Ona to koristi pa ima 2 stalna ljubavnika kao i dosta kratkih avantura.Ovo sto cu sada ispricati desilo se na nasem ovogodisnjom ljetovanju na Lanzaroti.Imali smo apartmant sa velikom terasom.Jedne veceri smo uz vino sjedili na nasoj terasi.Ona je imala kratku suknjicu ispod koje nije bilo nista,tanku tjesnu majicu ispod koje su se ocrtavale ogromne sise.To me je strasno napalilo i kad mi se kurac od te divote digao,prisao sam joj i uvalio ga joj u njenu uvijek vlaznu picku.
Svrsio sam na njeno razocarenje jako brzo,vratio se na moju stolicu i nastavio piti vino.Nesto kasnije na terasu do nase dosla su dva mlada momka koje smo pozvali da nam se pridruze,sto su oni rado i ucinili.U razgovoru su nam rekli da im se ovdje jako svida ali da do sada jos nisu upoznali nikakve zenske.Sa novom bocom vina razgovor je bio jos otvoreniji a i njihovi pogledi prema mojoj zeni sve strastveniji.Jedan od njih,Martin je rekao da jedva ceka sta pojebati,jer da ce puknuti.Moja Birgit me samo pogledala ,meni je odmah bilo jasno sto ona zeli.Znamo se vec 15.godina.Klimnuo sam glavom ona se ustala pomalo teturajuci otisla do Martina ,otvorila mu hlace i pocela drkati njegov kurac.Njegov kurac je bio tako krut kao da je samo to cekao.

Rekla mu je tiho da neka malo poceka da ce ona donijeti kondom i da je onda moze jebati.Iz svoje torbice donijela je kondom,navukla ga na njegov kurac podigla svoju kratku suknjicu i zajahala ga je.Vec nakon 3-4 uboda Martin je uz glasno stenjanje svrsio.Birgit se digla sa njega i otisla do njegovoga prijatelja,Berta.Sa njime se pocela strastveno ljubit skinula je svoju majicu a on je poceo njene sise gnjeciti kao da tako nesto nije nikad u zivotu vidio.Donio sam iz njene torbice jos jedan kondom i dao ga Bertu.Bert je imao takvu kurcinu da je jedva navukao kondom,zatim ju je legao na pod digao joj je noge na svoja ramena i sa takvom zestino joj ga zabio u pizdu da sam mislio da ce je rasturiti.Ona je odmah pocela svrsavati a Bert ga je i dalje nemilosrdno zabadao.Nakon nekoga vremena izvadio je kurcinu iz njene pizde,skinuo kondom i uvalio joj ga u usta gdje je i svrsio.

Ona je po njenom dobrom obicaju cijelu njegovu spermu progutala.Nakon toga su oni otisli a mi smo isli spavati.Sutradan ujutro neko nam je kucao na vrata od sobe.To je bio Bert koji je rekao da on ima svako jutro erekciju i da bi mi bio jako zahvalan ako bi mogao jos jednom moju zenu jebat.Rekao sam da nemam nista protiv i da moze doci kad god hoce.Ja sam se isao istusirati a on je otisao u krevet kod Birgit.Kad izasao iz kupatila on ju je jebavao u guzu.Ovaj put bio je jako pazljiv.Gledajuci njih dvoje i meni se digao,rekao sam Bertu neka se pozuri jer da bih ga i ja htio umocit.Nisam dugo morao cekati,Bert je bio svrsio i to opet u njena usta.Kad je on otisao nas dvoje smo jos dugo ostali u krevetu.Ne moram vam govoriti da se sve ovo jos par puta dogodilo za vrijeme nasega ljetovanja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Momak iz škole



Zelim vam ispricati svoj dogadjaj koji cu pamtiti dok sam ziva.Imam 20 godina. Nedavno sam zavrsila srednju skolu,a sada radim kao konobarica u jednom kaficu.
<*>Od drugog razreda srednje skole meni se svidja jedan momak koji se zove Mirza.Isli smo u istu skolu samo sto je on bio u elektrotehnickoj a ja u saobracajnoj ali je ista zgrada tako da sam ga cesto vidjala na hodnicima.Najgore mi je bilo kad ga vidim sa nekom djevojkom meni dodje da placem.Medjutim nikada ne izlazimo na ista mjesta on ima svoje drustvo ja svoje drustvo tako da smo samo prijatelji koji se pozdravljaju sa cao.Nikad mu nisam priznavala da mi se svidja iako sam par puta bila na toj granici da mu kazem sve u lice.U trecem razredu pred kraj godine bili smo u Travniku na ekskurziji i tamo smo setali on sa svojima ja sa svojima i nekako smo se izgubili od nasih i sreli smo se slucajno.Ja sam pomislila super bar ce mi malo biti dobro a on je samo pitao jesam li gdje vidjela njegove jarane.Nisam odgovorila sam mu.Rekao je da je otisao do prodanice da kupi cigare i kad je izasao nije ih bilo.Rekla sam mu da mozemo nas dvoje setati ako on zeli.Iako mu nije bilo do toga pristao je jer bolje sa mnom nego sam.Otisli smo na jedno mirno mjesto,kupili smo nekog alkohola i sjeli smo na jednu klupu.Oko nas nije bilo nikoga.Pomslila sam reci cu mu pa sta bude nek bude.Ja inace imam malo viska kilograma.Medjutim tad na ekskurziji sam obukla najuze hlace sto sam imala i kosulju.Iskreno sredila sam se samo za Mirzu.Vise puta mi je govorio kako sam lijepa i kako imam divnu liniju.Dok smo sjedili zagrlio me preko ramena i pricao mi o svojoj djevojci s kojom je prekinuo dva dana prije Travnika.Meni je iskreno tada dosadila prica prekinula sam ga u pola i pitala ga smijem li ga poljubiti.Odgovorio mi je:"Pa ti i ja smo drugovi od 2 srednje".<* /> Pomislila sam da ne zeli.Al na kraju je dodao hajde poljubi me.Ucinila sam to sa zadovoljstvom.Tako mi je godio taj poljubac da sam zeljela da nikada ne prestane ali ipak on mi je prekinuo to zadovoljstvo time sto je izvadio cigaru i poceo je paliti.Bila sam nikakva mislila sam da sam glupaca ona prava.Vracali smo se iz Travnika ja sam bila nikakva sjedila sam sa profesoricama dok se on na seciji autobusa ljubio sa curom jedinom curom iz njegovog razreda.Suze su mi krenula.Bilo mi je krivo.Kontala sam da cu ga zaboraviti ali ne...<* /> Kroz sedam dana opet smo se nasli u istom kaficu.Kad sam ga ugledala noge su mi se odrezale.Bio je kao princ plave oci,crna kosa doslo mi da ga pojedem.Zvao je mene i moju drugaricu da sjednemo sa njim i njegovim drugovima.Sjele smo ja naravno sto blize njemu.Zagrlila sam ga.Imao je miris na sebi koji me bacao u nesvjest.Nisam mogla izdrzati sapnula sam mu na uho da izadjemo napolje sami nas dvoje.Izsali smo i priznala sam mu sve da mi se svidja.On je na to samo klimnuo glavom rekao da u meni ne moze vidjeti curu za ozbiljnu vezu,da mene voli kao drugaricu.U tom trenutku mi je izletilo."Dokazat cu ti na maturskoj ekskurziji kakva sam cura"i uhvatila sam se za usta da ne pricam dalje.On je samo rekao dobro i usao.Ja sam usla uzela torbu i otisla.Na matursku ekskurziju nisam isla jer nije bilo dovoljno cura s kojima bih dijelila sobu tako da sam mislila da je gotovo nikad nece biti moj.I pocela sam pomalo da ga zaboravljam.Ali opet pred kraj godine sam ga pitala zeli li biti moja pratnja na maturskoj veceri,a on mi rece stavit cu te na spisak sa ostalim pa cu ti javiti i nasmija se.Tad mi je bilo dosta svega.Odlucila sam da ga zaboravim.Zabavljala sam se sa drugim momcima izgubila sam nevinost na jednoj zurci kod mog tadasnjeg momka.Prosla je maturska vecer i sve i rspust on se upisao na fakultet i nismo nikako vise bili u kontaktu.U medjuvremenu je nasao curu u koju se jako zaljubio.Al mene je bilo proslo tako da mi je bilo svejedno.Pocetkom januara nekada on je sa svojim drustvom izaso u jedan kafic u koji sam i ja dosla kasnije sa svojim drugaricama.Jedan pogled prema njemu opet me podsjetio na srednju skolu i opet sam se zaljubila na prvi pogled.On je mene pozdravio sam cao kad me vidio.Tu vece sam samo sjedila nisam imala snage ni zasta zeljela sam da odem negdje drugo ali nisam mogla zbog drugarica.Bila sam sa autom pa sam cesto izalzila i isla se vozati.Oko pola 12 ja sam se vozala i vidjela njega,njegovu curu i njenu drugaricu kako stoje na ulici.Skontala sam da cekaju neki prevoz pa sam se parkirala negdje da ih vidim.Kontala sam da ih pratim.Ali kad je auto dosao,samo njih dvije su usle u auto a on je nastavio pjesice prema kuci.Krenula sam polako za njim i stala pred njega i svirala mu iz auta.Bio je prilicno pijan.Prvo je gledao u mene a zatim je prisao i otvorio vrata.Ponudila sam mu da ga odvucem kuci.Na moje cudjenje usao i sjedo pored mene.Meni su se nge tresle.Rekla sam mu da cemo se provozati jedan krug pa cu ga onda odvuci kuci.Pricali smo tako o svemu i najednom smo usutili oboje.Mozda 200 metara od njegove kuce rekao mi je da stanem.Stala sam u stranu koja nije bila osvjetljena.Poceo mi je davati komplimente kako sam lijepa,zgodna kako imam najljepse grudi.Zacudila sam se pravo al mi je prijalo sve.Bila sam opijena njegovim komplimentima nisam se suzdrzavala.Upalila sam auto,okrenula se i uputila prema kuci moje mame(inace roditelji su mi rastavljeni).Pitao me gdje idemo.Rekla sam mu suti vidjet ces.Stigli smo za 5 minta.Izasla sam iz auta.On je sjedio jos u autu.Rekla sam mu da izadje.Izasao je i gledao gdje smo.Rekla sam mu da sam ga dovela na kafu da se otrijezni.Zahvaljivao mi se.Do vrata smo isli zagrljeni.Otkljucala sam vrata.Mame nije bilo radila je nocnu smjenu(zato sam ga i dovela).Usli smo u dnevnu sobu.On je sjedo i uhvatio se za glavu.Ja sam otisla skuhala mu kafu da dodje sebi.Rekla sam mu da javi svojim roditeljima da ce nociti kod druga.Uradio je tako.Jednostavno sta god sam mu rekla uradio je.Dok je pio kafu ja sam otisla u kupatilo,skinula se u gacice i grudnjak i obukla ogrtac.Sjela sam pored njega,milovala ga po glavi a on je pio kafu jos uvijek i dolazio sebi pomalo.Kad je popio kafu naslonio se i stavio ruke oko glave a ja sam kontala evo mi prilike.Zakoracila sam jednom nogom preko njegovog krila i sjela u njegovo krilo okrenuta njemu u lice.Zacudjeno me pogledao.Uhvatila sam ga za obraze i slasno mu dala jedan poljubac kojem se nije odupirao nimalo.Osjetila sam njegove ruke oko mog struka.Ustala sam iz njegovog krila i stala pred njega.Skinula sam ogrtac.Kad me ugledao u gacicama i grudnjaku zastao mu je dah.Pitala sam ga zelil me.Rekao je da me jako zeli.Uzela sam ga za ruku,odvela u svoju sobu,bacila na krevet i pocela ga ljubiti.On me samo grlio i hvatao za guzu.Skinula sam mu majicu i pocela sam ga ljuubiti u vrat pa sve nize.Kad sam dosla do pantalona svukla sam ih i ugledala jedan dignuti kurac koji mi je uvijek trebao.Lizala sam ga onako preko bokserica,a onda sam i njih svukla i pocela da mu pusim kurac.On je lezao i uzivao.Kad mi je bilo dosta legla sam pored njega i rekla sad si ti na redu.Legao je na mene i poceo me ljubiti.Stisla sam ga rukama oko vrata.Bio je samo moj to vece.Isao je sve nize.Na sisama se dugo zadrzao.Napokon je stigao do moje vlazne mace.Digla sam noge a on mi je skinuo gacice i samo mi rasirio noge i ubacio svoju glavu izmedju njih.Lizao me tako dobro da sam vristala nenormalno.Jednostavno sam uzviala.Lizao me sve dok nisam rekla jebi me ljubavi moja.Stavio je moje noge oko svog vrata i polako mi gurnuo svoj veliki kurac.U pocetku je islo polako a kasnije je sve brze i brze ulazio.Krevet se tresao sav.Bacio je moje noge i legao na mene i tako me jebao.Ljubili smo se jako,ja sam opet svoje ruke stavila oko njegovog vrata.Stao je pomislila sam da svrsava.Ne nego mi rece okreni se zelim te s ledja jebati.Sjela sam i pocela ga ljubiti a onda sam se okrenula.Stavio je svoj kurac u moju vlaznu picku.Ja sam rukama svom snagom stisla jastuk i vristala sam.rekao je da svrsava.Okrenula sam mu lice i otvorila usta.Svrsio mi je u usta.Svaka kap je bila u mojim ustima.<* /> Nakon tog sexa sam se osjecala kao ponovo rodjena.On je ostao lezati u mojoj sobi a ja sam otisla do kupatila.Kad sam se vratila on se pokrio mojim jorganom.Gola sam legla pored njega.Pitala sam ga sta ce biti sa njegovom curom.Odgoviro mi je cura nece znati nista,ja cu se s njom zabavljati a ako nekad pozelim opet da se sexamo samo da ga nazovem.Svidio mi se odgovor.On se jos zabalja sa tom curom, a ja ga zovem svake druge sedmice da me zadovolji.Ako nekade htjedne prestati nece mi biti krivo jer spavala sam sa momkom mojih snova i zelja mi je ispunjena ne skroz moja je zelja bila da se zabavljamo i da budemo stalno zajedno ali bolje i ovako nego nikako.Inace i ja danas imam momka od 29 godina ali nista ozbiljno samo zezancija ali rekla sam dok imam Mirzu za sex necu spavati sa drugim momcima.<* /> <* /> VOLIM GA SVIM SRCEM....POBUDALILA SAM ZA NJIM.....
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Nas troje



U ljeto 1996 godine radio sam u trgovini sa CD-ima u Zagrebu, gdje sam i maturirao 1993. Uspostavio sam veze sa dvoje starih prijatelja iz srednje škole, Anom i Mislavom. Oni su se vjenčali godinu dana nakon mature.
Uvijek se nađemo kad ja zavšim sa poslom i idemo po bircevima. Ponekad povedem i trenutnu djevojku ali češće idemo samo nas troje. Mislio sam da ih poznajem dovoljno, ali jedne večeri upoznao sam ih još bolje, na svoje iznenađenje. Pokupili su me jednu večer kod moje kuće oko 20:30. Mislav mi je napomenuo, kad je dogovaro izlazak, da mi Ana želi pokazati jedan birc u sjevernom dijelu grada. Kada sam upitao Mislava o čemu se tu radi, zašto je birc toliko poseban, rekao je. " Vidjet ćeš, i mislim da će ti se svidjeti. " Nisam navaljivo, misleći da je to neki adut iz rukava, kad vrijeme dođe, saznat ću.
Birc je ustvari bio striptiz klub i u njemu je nastupala pohotna brineta. Prekrasno lice i divno tijelo. Mislav i ja smo se napalili, a čudno je, da se i Ana napalila! Popili smo nekoliko pića prije striptiz točke, ali sjaj u očima joj sigurno nije od pića. Striptizeta je stigla do grudnjaka i gaćica i sa zvukom bubnjeva i činela, završila je sa točkom.
Zatim je dramatično skinila periku koju je nosila i rekla je dubokim glasom. " IZNENAĐENJE ". Ona je bila on!
Nisam vidio nikad takvo što i bio sam zapanjen činjenicom da su me prevarili. Ana i Mislav su mi prebacivali naivnost, ali siguran sam da su i oni nasjeli. Popili smo još jedno piće i napustili smo birc. U autu Ana je rekla. " Još mi se pije. Hajdemo kod nas u stan. Ima kod nas cijeli bar sa pićem. Imala sam neki predosjećaj da će ovo biti još zabavnija večer.
" Dobra ideja. " Složila sam se.
Kad smo se smjestili u dnevnoj sobi Mislav je otišao u kuhinju i vratio se sa bocom stocka i čašama. Napunili smo čaše i razgovarali smo o striptizu i striptizeti. Napokon, Mislav je pogledao u Anu i rekao.
" Hajdemo malo oživjeti ovu zabavu, hoću li donijeti karte, Ana? " Ana se nasmiješila obojici, a Mislav je izvukao karte iz stola.
" Igrati ćemo ajnca na skidanje. Brži je nego poker. Nema smisla da gubimo vrijeme. "
" Hajde promiješaj i podijeli karte Mislave. " Rekla je Ana.
Nešto mi je počelo raditi u stomaku, znate onaj osjećaj. I prije sam mislio da su njihove seksualne navike malo iznad konvencionalnih, ali sada je trenutak bio stvaran i oni su željeli mene za zabavu. Bio sam i više nego spreman! Onaj osjećaj se sad premjestio među prepone kako je Mislav podijelio karte.
" Jedna stvar samo. " Napomenuo je Mislav. " Kad se jedno skine do gola, svi se skidaju. Onda mijenjamo uloge. Kad dođe trenutak reći ću ti. " Pogledao je u Anu. " Ana, da se razumijemo, ne skida se dalje od haltera. " Ja sam klimnuo glavom da se slažem. I igra je počela. Za oko 15 minuta Mislav je skinuo i zadnji komad odjeće. Ja sam bio kod gaća i hlača, a Ana je skinula sve do grudnjaka i gaćica i naravno haltera. Ja i ona nismo gubili vrijeme i skinuli smo ono što je ostalo.
" Popijmo još jedno piće pa da nastavimo sa igrom. " rekla je Ana i Mislav je natočio još tri pića. Pa, pomislio sam, hajdemo se naliti. Sjeli smo i popili smo piće; ja na fotelji, a oni na kauču. Svi smo dobro pogledali jedni druge: meni se svidjelo ono što vidim, a bilo je očiti da su i oni oduševljeni.
Gledao sam Anu onakvu u halterima, Bože kako je bila dobra. Naravno ona je bila " Mislavova djevojka ". Ali, ona je bila sada ovdje, gola, i ja sam bio napaljen. Moja je ruka zadrhtala kako sam prinosio čašu ustima. Pogledao sam Mislava. Njegov kurac je bio u erekciji. Bio je to kurac od otprilike 17cm i bio je prilično tanak, ali imao je zato velika jaja.
Moj kurac je otprilike bio iste dužine, ali moj je bio znatno deblji. Primjetio sam kako Ana gleda i mjeri moj i Mislavov kurac. Ona je svake minute, očigledno, bila sve napaljenija. Počela se igrati sa svojom bradavicom.
" Kako ti se sviđa taj kurac, Ana? " upitao je Mislav. " Zar nije prekrasan! "
" Moja se mačkica navlaži samo kad ga pogledam! " rekla je ona. " Popijte piće, djeco, igra se nastavlja. " rekao je Mislav. Popili smo piće do kraja i ja sam bio vrlo nakresan. Mislav je uzeo karte i rekao " Sad samo presjecamo karte i najveća karta mora pušiti ili lizati. Idemo! "
Ova najave me ostavila bez daha. Moj pimpek je bio ukrućen do ludila dok smo presijecali karte. Mislav je izvukao najveću kartu. Prvo je pogledao Anu pa mene. Onda je rekao meni. " Ana se uzbudi kad frajer puši frajeru. " Mislav je kleknuo između mojih nogu i uzeo je kurac u ruke i počeo ga lizati. Ana je gledala u nas sa vidljivim uzbuđenjem. Mislav mi je pušio tridesetak sekundi, a onda se ustao i otišao do Ane. Njezine su noge bile širom raširene. On je kleknuo
i počeo ju luđački obrađivati sa jezikom. Ona je jednom rukom držala njegovu glavu, a sa drugom je mijesila sisu. Ja sam drkao kurac. Nakon minute ili tako nešto Mislav se ustao i rekao " Presjecimo karte još jednom. "
Ana je dobila najveću kartu i meni i Mislavu je priredila znalačko pušenje kurca. Sljedeće presijecanje ja sam izvukao najveću kartu. Ja sam stvarno uživao u pušenju Mislavovog kurca i lizanju Anine pičke. Nas troje smo bili na vrhuncu užitka kad nas je Mislav prekinuo.
" Stanite. Blizu smo svršavanja. Hajdemo popiti piće i malo se rashladiti. "
Sjeli smo i natočili smo si po jedno piće. " U redu. Prekinimo sa igrom. Ja sam spremna za dva kurca.
Idemo u sobu! " Mislav je podigao piće da nazdravi u to ime, a ja sam se složio. Popili smo piće i zaputili smo se u sobu. Ana je upalila svjetlo i rekla. " Želim vidjeti sve. Svjetlo me uzbuđuje. "
Legla je na sredinu kreveta i okrenula sa na desnu stranu licem prema meni a leđima prema Mislavu. On je digao njenu nogu i ugurao je svoj kurac u njenu mačkicu. Ana je svojim jezikom prodrla u moja usta dok mi je lijevom rukom počela drkati kurac. Desnom rukom je uzela moju ruku i dovela ju do svoje mačkice. Mogao sam osjetiti Mislavov kurac kako ulazi i izlazi iz njene mačkice.
" Možeš li osjetiti kako se jebemo? Osjećaš li njegov kurac kako ulazi sve do jaja? Kako je to dobro, zar ne? "
rekla je Ana.
Od uzbuđenja nisam mogao odgovoriti pa sam zabio jezik jače u njena usta i počeo sa njim istraživati njenu unutrašnjost. Ona je pustila moj kurac i zabila je prst u moj šupak. Zatim sam osjetio nečiju ruku kako se opet prihvaća mog kurca. Bila je to Mislavova ruka.
" Isplazi jezik koliko možeš. Želim ga sisati. Sviđa ti se kako te jebem prstom u šupak, zar ne? " rekla je Ana
uzbuđeno. " Fantastično. Brže..." rekao sam ja u ekstazi i isplazio sam jezik koliko sam mogao, a ona je svojim usnama usisal jezik. Njezino se tijelo sad jače treslo u skladu sa njegovim jebanjem. Nekoliko momenata jebali smo se samo uzdišući, a onda je Ana rekla " A, sad ćeš me ti jebati i igrati se sa Mislavovim kurcem! " Ona se okrenula na lijevu stranu okrenuvši lice prema Mislavu. Ja sam zabio svoj kurac u njenu macu, a ona je uhvatila moju ruku i stavila ju na njegov kurac.
" Jebi me polako i duboko. " rekla mi je tiho. " Do jaja! " To sam i učinio. Mislavov kurac je bio sklizak od Aninih sokova dok sam ga drkao. Ja sam osjećao da su moja jaja spremna da izbace sjeme, ali imao sam još dovoljno vremena za dobru jebačinu. Želio sam da svi svršimo zajedno. Mogao sam osjetiti njegov kurac na njenoj maci dok sam joj ga zabijao.
" Jebi me..." govorila je " Mislav, liži mi bradavice, dobro ih poliži! " Ponovila je to nekoliko puta i ja sam nastavio u laganom ritmu da ulazim i da izlazim skoro do kraja ostavljajući samo glavić izneđu njenih usmina.
" Tooo...jebi me...ahhhh... " stenjala je. Anina pička je bila puna sokova i bila je tako skliska. Istovremeno sam nastavljao drkati njegov kurac koji je bio velik i tvrd u mojoj ruci. Napokon Ana se pomaknula naprijed baš kad sam ja izlazio iz nje i moj kurac je bio vani. Podigla je Mislava i sjela. Tako smo i mi učinili. Disala je ubrzano i plitko. Oblizala je svoje usne i rekla " Sad vas želim obojicu u meni. Mislav jebi me dok mu ja pušim. Želim spermu u mojoj maci i u ustima. Želim ju
istovremeno! "
Pogledala me i rekla " Znaš li da sam dvaput svršila dok me Mislav jebao i triput dok si me ti jebao. " Zanjihao sam glavom u nevjerici. " Pa da, ona svrši nekoliko puta u par minuta. Najbolja pica koju znam. " reče Mislav.
" Leti na leđa. " rekla mi je. Tako sam i učinio sa svojim dignutim kurcem. Klekla je i počela ga je pušiti dok je je Mislav snažno zabio odostraga.
" Reci nam kad budeš blizu svršavanja. Ona želi da svršimo zajedno. " rekao je Mislav. " Nisam daleko..." jedva sam odgovorio. Mislav je počeo da ju jebe brže, a ona je pušila moj kurac do kraja. Znao sam da je pitanje minute kad ćemo svršiti.
" Uskoro sam spreman! " rekao je Mislav. Ja sam počeo ritmički dizati kukove dok mi je Ana pušila;brže i brže.
" Svršavam! " skoro sam zavrištao. Osjetio sam sokove kako jure. Anin prst je bio u mom šupku od kad je počela sa pušenjem; sad je ulazila i izlazila sa prstom luđačkom brzinom dovodeći me do ludila. Ona se sa svojim kukovima pomicala unazad ususret Mislavovom kurcu. Njezine usne nisu puštale moj kurac dok sam ju ja jebao u usta, doslovce.
Onda me je uhvatio orgazam. Mogao sam osjetiti kako mi se jaja skupljaju i ispaljuju mlazove sperme u Anina usta. Mislav je povikao " Evo ti ga Ana! Uzmi sve! " Zabijao ga joj je snažno sa svakim naletom sperme. Ja sam svršio i zadnji grčevi su me napuštali, ali Ana još barem minutu nije puštala iz usta moj kurac. Napokon Mislav je izašao iz nje pa tako i ja. Nas troje smo legli na krevet, potrošeni ali u zanosu orgazmičkog iskustva. Ana je rekla " Ovo je bilo predivno. Svršila sam četiri puta. Ali najbolje je bilo kad ste vas dvojica svršili istovremeno u mene. Obožavam to! " Meni je rekla " Ti si izvrstan! "
Poslije smo popili još jedno piće i sve smo ponovili još jednom. Ovaj put sam je ja jebao, a ona je pušila Mislavu. Ana je bila spremna kao i prvi put. Bila je stvarno divna djevojka. To je bilo moje prvo iskustvo sa njima. Ostala su iskustva bila puno egzotičnija. Ali ja ga se sjećam sa velikom ugodom sad; to mi je iskustvo silno pomoglo u rješavanju mog problema
biseksualnosti kojeg sam primjetio još tamo 1992 godine. Ali to je materijal za drugu priču.
Ana i Mislav su se razveli prije dvije godine i izgubili smo kontakt sa Anom, ali ja Mislava vidim često. On još uvijek uspijeva pronaći djevojke koje su spremne spavati sa dva tipa odjednom. Vjerujte mi, ne sreće se takav prijatelj često
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Na cesti za Požegu



U Osijeku mi bude super svaki put kad dođem, ali ovaj put je bilo fantastično. Upravo sam si kupio Suzukija Vitaru sa pogonom na sva četiri točka, što mi je bio san iz mladih dana.
Par puta sam se provozao po gradu i zatim odmah otišao u hotel i uzeo si sobu, jer sam planirao da se vratim rano ujutro u Požegu.

 Prespavao sam, doručkovao i malo se još provozao po gradu do osam. Nisam ni znao da je Vitara malo viša od drugih automobila, pa se gledalo u aute sa strane sa fine visine. Uskoro sam, ispred sebe, primijetio kabriolet Renault Megan koji je vozila neka plavuša. Ja sam vozio malo brže nego ona tako da sam uskoro bio jako blizu nje.
Kako sam se približio začuo sam glazbu iz njenih zvučnika, glazba mora da je bila jača od zvuka Vitare jer djevojka nije reagirala dok sam ja vozio uz nju. Na moje oduševljenje mlada dama je imala nešto drugo na umu. Njena suknja je bila podignuta, a njeni prsti su bili u njenoj mačkici, a sve je bilo u ritmu glazbe. Bilo mi je teško održavati koncentraciju na cestu i u isto vrijeme gledati u nju. Nadao sam se da me neće primijetiti i da ću moći neko vrijeme uživati u pogledu. Naposljetku posegnula je za nečim sa strane i primijetila me. Njezina jedina reakcija je bila ta da je spustila sunčane naočale i bolje me pogledala. Mora da joj se svidjelo ono što je vidjela jer je ruku zavukla nazad u mačkicu i nasmiješila mi se.

Nisam ni primijetio da smo u stvari izašli iz Osijeka i da smo na cesti za Požegu. Gledajući u retrovitor nisam vidio ni jedan auto iza nas. Ona je napravila isto i počela otkopčavati svoju bluzu. Otkopčala ju je i mogao sam vidjeti njene velike grudi i bikini gaćice. Pogledala me je a ja sam se smiješio kao idiot i mom je kurcu postalo neudobno jer se digao istog trena.
Posegnuo sam rukom u hlače, ta mala me stvarno pali. Pogledao sam prema njoj, a ona je skinula svoje gaćice i mogao sam vidjeti dio njene mačkice koja se sjajila od vlažnosti.
Zatim je upalila tempomat, pobrinula se da upravljač stoji ravno a zatim ga je uhvatila jednom rukom a lijevu nogu je okrenula prema meni. Sada sam vidio njenu mačkicu u cijelosti.
Drugom rukom je ušla u mačkicu i otvorila mi je svoje usmine pokazujući mi svoj sjajni klitoris. Njene oči gledale su na cestu dok mi se je pokazivala a svoja dva prsta luđački je zabijala u mačkicu. Zatim je izvadila prste iz mačkice i kružnim pokretima je mazila klitoris. Zatim je vratila prste nazad u macu i počela još jače ulaziti i izlaziti iz mačkice. To je već postalo opasno pa sam zatrubio da bih privukao njenu pažnju. Pogledala me staklenim očima a ja sam pokazao na sebe, na nju i sa strane. Gledala me je nekoliko sekundi a zatim mi pokazala da je pratim. Spustila je krov i uskoro smo jurili 120 km na sat.
Iskreno sam se nadao da nema policije. Uskoro je dala desni žmigavac i mi smo skrenuli u nekakvo polje. Izgleda da je već bila ovdje. Stala je ispod starog velikog hrasta a ja sam parkirao iza nje. Izašla je iz auta i sjela na haubu. Ja sam izašao sa glupavim smiješkom na licu. Pitao sam je za ime, a ona je stavila dva prsta na moja usta da zašutim. Legla je na vruću haubu i raširila je noge. Pogledao sam u njenu predivnu macu iz koje su još curili sokovi. Stavio sam joj glavu između prepona. Jezikom sam joj prelazio preko klitorisa.
Izdigla je svoje noge koliko je god mogla, a ja sam joj počeo sisati klitoris. Podivljala je i počela je glavom vrtjeti uzdišući. Bez ikakvog upozorenja sam zabio tri prsta u njenu mačkicu zakrivljujući ih da bih došao do njene G-točke. Svršila je snažno i sokovi su potekli oko mojih prstiju. Nakon nekoliko trenutaka, dok je došla do daha, sišla je sa haube i kleknula je ispred mene grozničavo otkopčavajući moje hlače. Napokon je uspjela da me otkopča i u jednom potezu je skinula moje hlače i gaćice. Moj kurac je bio krut i lupio je o njeno lice. Usne su joj se obavile oko mog mačka kojeg je uvukla duboko u grlo. Jezikom me je izluđivala. Bila je veoma zahvalna pušačica jer sam mogao osjetiti njene mišiće kako mi miluju kurac duboko u njenom grlu. Bilo je to previše.
Pogledao sam prema dolje i vidio kako je ponovo zabila prste u mačkicu samozadovoljavajući se dok je meni pružala užitak. Napokon, uhvatio sam ju za ramena i povukao prema gore, okrenuo i polegnuo na trbuh. Sad je njeno prelijepo dupe bilo u zraku a guzovi fino rašireni.
Nisam mogao odoljeti a da je još jedanput ne poližem. Polizao sam je od klitorisa do šupka jednim dugim lizom, a jezikom sam pokušao ući što dublje.
Zatim sam ustao i postavio se iza nje. Posegnula je za kurcem i dovela me pred macu. Pričekao sam trenutak da bih ju izludio iščekivanjem, a zatim sam joj ga zabio što sam snažnije mogao izlazeći i ulazeći što brže. Počela je lagano vrištati, a ja sam znao da sam pred svršavanjem pa sam usporio da nju pričekam, ali sam po stezanju njenih vaginalnih mišića znao da ulazi u još jedan orgazam. Zabio sam svoj "štap" još snažnije kako je počela svršavati i mogao sam osjetiti svoju spermu kako vrije u mojim jajima. Kako je svršavala, počela je vrištati zapravo i ja sam se uplašio da nas netko ne bi čuo jer nismo bili puno udaljeni od ceste, ali prestao sam mariti kad sam i ja eksplodirao. Kako sam ja ispraznio jaja u ovu predivnu djevojku njena maca me je još uvijek stiskala ne bi li izvukla i posljednju kap iz mene.
Iscrpljen pao sam na zemlju sa rukama preko očiju, još uvijek uživajući u čudnom užitku jebanja žene kojoj nisam znao ime. Čuo sam njen auto i pridigao sam se da pogledam. Obilazila je hrast i zatim se zaustavila ispred mene i dala mi komadić papira. Sa hlačama još uvijek oko mojih gležnjeva i njenim sokovima koji su se cijedili iz mojeg, sad, mlohavog kurca ustao sam i uzeo papirić. Nasmiješila mi se i otišla. Pogledao sam papirić i vidio na njemu njeno ime i telefonski broj Osijeka.
" Nazovi me kad dođeš ponovno u Osijek. " pisalo je na papiriću.
Nasmijao sam se sam sebi i počeo se sređivati. Zatim sam ušao moj novi auto i krenuo prema Požegi.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Bez naslova

 U braku sam vec 13 godina i sa suprugom se sex svodio na ispunjavanje
bracnih duznosti. Kad god bi vodili ljubav, zamisljao bih je u jebacini sa
drugim kako bi mi se digao, zazmurio bih i sex bi bio perfektan, ali kad
bi samo ona znala zasto je tako, ubila bi me. Dugo sam razmisljao sta da
uradim i kako da ubacim nekog da je jebe sa mnom a da se ona ne naljuti i
ne otera me u pizdu materinu.

Sumorno jutro, ja na poslu, kad me trze zvuk mobilnog telefona, pogledah
ko je, a ono moj dobar prijatelj Sale. Razmisleh se, sta hoce ova budala
ovako rano i javih se. Zdravo druze rece-radis? Ma idi bre u bestraga
rekoh, el si naso da me zezas od ranog jutra. Nasmeja se njegovim dobro
znanim smehom i rece: ne bre nego mi treba jedna usluga ako mozes sutra.
Kakva usluga, pitah ga, a on rece da treba prebaciti neke stvari do Novog
Sada, pa posto nema cime da li mogu ja kolima da mu ih prebacim. Pomisleh
u sebi: eh do kurca, ko ce toliko da putuje, kad mi se odjednom rodi
ideja. Rekoh mu vazi ali pod jednim uslovom! Nasmeja se i pita kojim?
Rekoh mu :” kad zavrsim s poslom doci cu kod tebe i reci cu ti”. Vec mi se
ideja stvorila u glavi da ih smestim obadvoje na zadnjem sedistu a stvari
kao ne mogu u gepeku nego moraju na prednjem sedistu. i vec vidim svoju
zenu u minicu na zadnjem sedistu sa svojim prijateljem koji navaljuje na
nju a ja kao ne znam i ne vidim nista. Samo je moram nekako nagovoriti da
obuce minic!!! Toliko me ova misao popalila da sam morao da otrcim u wc da
ga izdrkam.
Dodje i kraj radnog vremena. Uputih se pravo u stan prijatelja sa zebnjom
hoce li prihvatiti predlog ili ce me isterati napolje. Poznajuci ga
verovatno ce prihvatiti jer smo orgijali snjim vise puta samo sto nam to
nisu bile zene nego cure koje bi pokupili u gradu! Udjoh u njegov stan a
on vec skuvao kaficu. Pricajuci uz kaficu on mi objasni na brzinu o kakvim
stvarima je rec. Odlicno pomisleh, mogu na prednje sediste. I dok tako ja
razmisljam i srcem kaficu, pita me on o kakvom uslovu je rec. Eeee,
trenutak istine !!! Budi sad hrabar i trazi od nekog da ti jebe zenu !!!
Ali sta je tu je stisoh zube i pitah ga :”Sale napravio bih svojoj zeni
jednu predstavu ali mi ti moras pomoci !! Ok rece, o cemu se radi? Hocu da
joj poklonim jebacinu. Pa dobro, sto cu ti ja za to? Pa, hocu da je ti
jebes, rekoh kroz zube gledajuci ga pravo u oci.. Ha ha ha ha el si ti lud
bre ili me zezas? Ma ne zezam te bre, ozbiljan sam kazi mi da li ces da
mi pomognes ili da trazim drugog, a o ovome ni reci nesmes da zucnes
nikome inace cu biti ocrnjen dok sam ziv! E sad je vec slozio ozbiljnu
facu, razmisli, nasmeja se i rece: “Pa bolje ja da budem taj nego neki
covek”. Odlicno, rekoh i krenu da mu izlazem svoj plan: -Tvoje stvari cemo
kao da stavimo na prednje sediste jer ne mogu na drugo mesto a vi cete
morati nazad. Pobrinucu se da obuce minic i to bez gacica, a ti kad
krenemo pocni da je pipas po ruci i butini i uzmi joj ruku pa je stavi na
tvoje pantalone da oseti kurac da vidimo da li ce da prihvati igru.
Uostalom nema sta da vidimo moras da je nateras da prihvati!! A ja cu da
vozim i kao ne vidim nista. Nasmeja se i rece: ”vazi ali ako me otera u
pizdu materinu, jebacu ti mater. Ma nece bices ti ubedljiv. Pozdravismo se
i ja odoh kuci da saopstim zeni da idemo za Novi Sad na mali izlet.
Stigoh kuci, od vrata poljubih zenu sav radostan. Sta ti je rece. Zeno,
stalno kukas kako nigde ne idemo, evo vodim te u Novi Sad, hoces? Novi
Sad, pogleda me zbunjeno? Da! Treba da prevezemo Saletu nesto i da
prodjemo malo, da upoznamo Novi Sad, posto nikad nismo tamo bili. Dobro,
prihvati ona sa osmehom i neznajuci sta je ceka. Nego el bi uradila ti
nesto za mene. Pogleda me i upita: sta? Ajde sutra da obuces minic kad
krenemo i to bez gacica. El si ti lud, zveknu ona. Ma cekaj da ti objasnim
do kraja, ne prekidaj me. Posto ja i Sale sedimo napred ti ces biti sama
nazad i sesces na sredini da te gledam malo na retrovizoru, vazi!!! A sta
ako me on vidi? Pa neka te jebe ako te vidi rekoh ja malo onako ljutito.
Kako te moze videti kad on nema retrovizor na svojoj strani a i ako pocne
da se okrece imaces dovoljno vremena da skupis noge i da on ne vidi
nista!! Ala lazem jebo te, pomisleh u sebi. Videvsi da sam se uspalio
pricajuci ovo, rece pristajem samo ako ces me pojebati i to sad odmah,
gledajuci u moj kurac koji se nadimao ispod farmerki. Skinuh u zurbi
farmerke presavih je preko stola i zamisljajuci sutrasnji dan nabih joj
svoj kurac odjedanput do jaja. Vrisnu ona i rece polako koji ti je? Eh kad
bi samo znala….. Poceh da je jebem silovito ne obazirajuci se na njene
reci. Od silnog uzbudjenja moj je kurac bio veci nego obicno i sa silnim
nabijanjem ona poce da vristi. Stavih joj ruku na usta kako komsije ne bi
cule viku i poceh jos jace da je nabijam. Posle nekoliko minuta pocela je
da se trese i svrsava ugrizavsi me za prst koji je bio na njenim ustima.
Od tog ugriza moj kurac naraste jos vise i poce da izbacuje tekucinu u
njen stomak. Sedoh na stolicu da ne bih pao, jer su mi noge klecale.
Okrete se, poljubi me, pa rece: ti si lud i ode da se spere u kupatilu.
06.00 zvoni alarm na mobilnom, budim je: ”hajde vreme je”. Oblacimo se; ja
svecane pantalone, zelenu kosulju a ona kao po dogovoru minjak i poce da
oblaci gacice. A ne nismo se tako dogovorili, skidaj ih! Pogleda me, skinu
ih i opet rece da sam lud.
Dodjosmo kod Saleta, on izbacio stvari napolje samo da utovarimo i idemo.
Pogledavsi stvari rekoh mu : ”u jebote pa sve ovo ne moze da stane u
gepek”. Probasmo kao da ih smestimo u gepek, namignusmo jedan drugom i
krenusmo sa psovkama, kako ne moze da stane. Da probamo na prednjem
sedistu, predlozi on. Kad se javi moja zena kao oparena: ”Ne !!! Ajde
bolje da probamo na zadnjem sedistu pa cu ja nekako da sedim preko njih”,
rece i pogleda me iskolacenih ociju da mi da do znanja da nema gacice. Ok
rekoh ajde da probamo na zadnjem sedistu. Namignuh opet Saletu, probasmo
kao da ubacimo stvari nazad ali ne ide, ipak mora napred. Opet se buni
moja zena ali sta ce kad ne moze nigde osim na prednjem sedistu.

Krenusmo napokon, ona sedi iza suvozaca a Sale iza mene. Gledam je u
retrovizoru i dajem joj ocima znak da malo razmakne noge da joj vidim golu
picu, ali ona samo koluta ocima dajuci mi do znanja da sam lud. Predjosmo
jedno pedesetak kilometra, no nista se ne desava. Pogledah u retrovizoru
moju zenu koja se udobno smestila u sedistu i gleda neobavezno kroz prozor
automobila. Pogledah je dole i videh da su joj noge blago razmaknute a
minjak se malo povukao na gore od sedenja, ali ne vidi se nista. Taman sam
mislio da je Sale odustao kad viknu :’gledaj padobranac” i gleda kroz
prozor na njegovoj strani. Nasmejah se znajuci o cemu je rec. Moja zena
pita gde je i pridje skroz do Saleta da bi pogledala i ona kroz prozor.
Daj mi ruku rece da ti pokazem, uze njenu ruku i stavi je pravo na njegov
vec nabrekli kurac. Sva zbunjena pocrveni kao bulka i pogledi nam se
sretose u retrovizoru. Jesi li vidla padobrance pitah je? Jesam rece i
proba da skloni ruku sa Saletovih pantalona, ali joj on drzi ruku cvrsto
na kurcu i pocinje da je pomera po kurcu njegovom rukom. E jebiga samo ja
nisam video padobrance!! Verovatno zato sto vozim pa nemogu da zevam sa
strane, rekoh da bih ohrabrio suprugu kako ne vidim nista. Kad supruga
vide da ne moze da oslobodi ruku, sapnu mu da je pusti ili ce reci meni.
Okrete se on prema njoj i rece glasno bas me briga. Pogledah u retrovizoru
i pitah za sta te bas briga? Videh zenu koja se zajapurila, pocrvenela
samo sto ne kapne kap krvi sa njene face. Sta ti je zeno, vrucina, hoces
da otvorim prozor? Ma nemoj zbog promaje, rece i okrete glavu prema
Saletu. Pusti me rece sapcuci dok je ja gledam u retrovizoru, nije vidla.
Sale je drugom rukom uhvati za butinu i primace je skroz do sebe. El si ti
normalan, ako nas vidi moj muz ubice nas rece mu tiho na uvo. Pusticu te
ako mi ga izdrkas, rece isto tako tiho. Necu, el si lud. Epa neka te onda
muz provali, bas me briga. Sta se dogadja, koga ogovarate, pitah? Ma nista
rece Sale raspravljamo o onim padobrancima. Pogledam u retrovizor i vidim
zenin tuzan pogled kao da mi se izvinjava. To me toliko uzbudilo da mi je
kurac vec bio u punoj erekciji. Sale otkopca jednom rukom pantalone i
izvadi kurac napolje. Kad vide moja zena njegov kurac samo iskolaci ocima
i dobi jedan blazeni osmeh. Bilo je to prvi put da ona vidi drugi kurac i
bas se prijatno iznenadila videvsi Saletovu alatku. Odjednom se moja zena
oraspolozila i sva nasmejana pogleda u retrovizor. Njegov kurac je bio
dosta veci i mocniji od mog, to je i moja zena videla i odmah se ozarila.
Uhvati njegov kurac levom rukom i stise ga koliko je jaka. Sale jauknu…Sta
ti je bre? Ma usinu me vrat, i poce da okrece glavu levo desno kao da ga
razradi malo. Moram da priznam da je glumio za oskara. Moja zena se
nasmeja odmaknu se na sredini zadnjeg sedista, ne ispustajuci Saletov
kurac iz ruku, i rasiri noge da i ja gledam njenu picku u retrovizoru.
Tako je planirala da me zamajava dok mu ona drka kurac, da ja ne primetim
sta radi. Pocela je da mu drka kurac levom rukom a desnom je mene dirkala
po kosi pitajuci sta sam se namrstio i pokazujuci pogledom na rasirene
noge. Sela je na rubu sedista i zavalila se nazad tako da se picka u
celosti videla u retrovzoru. Pogledah malo duze i videh kako mrda levom
rukom. Kad nam se pogledi susretose ona zastanu malo da ne vidim i namignu
mi, misleci time da je gledam u picku pred Saletom. Nisam mogao da izdrzim
vise i izvadih kurac iz pantalona i poceh da ga trljam levom rukom dok sam
desnom drzao upravljac. Primeti to moja zena i nasmeja se naglas, jer mi
je ona drkala kurac vise puta dok sam ja vozio. Pogledah je u retrovizoru
i uzvratih joj osmeh gledajuci joj picku. Navali se prema Saletu i sapnu
mu: i on ga drka, sad mogu lakse tebe da obradim. Gledaj kroz prozor jedno
pet minuta da ga malo zamajavam. Sale okrete glavu prema prozoru a moja
zena desnom rukom predje preko picke. Poceh jace da drkam videvsi to, ali
i gledajuci kako joj mrda leva ruka znao sam da je Saletu bolje nego meni.
Gledam je u retrovizoru sve vreme a kurva se samo smeje i kao pogleda
prema Saletu da ne gleda ovamo. Desnom rukom se sve jace cese i pocinje da
se meskolji u sedistu a levom rukom sve zesce mrda i gleda me pravo u oci
kao misli da ne vidim posto je izbacila picku i cese je. Sale se okrenu
pogleda u retrovizor i kad vide da gledam nju namerno joj pridje uvetu i
sapnu:”popusi mi ga”. Gledajuci me pravo u oci zacrveni se u licu jer je
znala da sam video kako joj Sale nesto sapuce, ali se snadje kurva brzo,
nasmeja se i na sav glas rece ma nema sanse. Upitah je sta to? A ona
odgovori: ma nista Sale se glupira. Kad je videla da sam sklonio pogled sa
retrovizora sapnu Saletu: el si ti lud hoces da nas uhvati i kako da ti
popusim pred njim? Snadji se rece on i nasmeja se dobro znanim osmehom.
Gledajuci njegov kurac rado bi ga stavila u usta, toliko se napalila da
jedva zadrzava uzdahe. Stisnu mu kurac jako i poce jace da mu drka a u
glavi vidim je smislja neki plan. To me napalilo jos vise pa i ja poceh da
ga drkam jace i razmisljam koliko je tanka nit izmedu kurve i dobre i
verne domacice koja je bila moja zena do pre nekoliko sati, dok nije
ugledala tudji kurac prvi put u zivotu, i to veci i mocniji od mog. To je
u momentu napravilo pravom pravcatom kurvom koja me gleda u oci, drka mom
drugu i jos smislja kako da mu popusi. Seti se i poce skidati mindjusu
krisom da ja ne primetim, baci je na pod izmedju Saletovih nogu i vrisnu-
jao gde mi je mindjusa? Pametna moja zenica resila da proba tudj kurac po
svaku cenu. Pogledah je u retrovizoru kao sav zabrinut i rekoh: pa
pogledaj tu kod Saleta kad ste gledali padobrance mozda je ispala.
Gledajuci me u retrovizoru primetih njen tajni smesak. Kurva je jedva to
zelela da cuje i jos iz mojih ustiju. Navali se i leze Saletu u krilo a
kurac strpa pravo u usta i kao trazi nesto po podu. Razmisljajuci za mene,
kako je legla dize desnu nogu na suvozacevom sedistu i otkri mi celo
medjunozje. Njena rutava picka mi je bila na dohvat ruke. Zauzeta pusenjem
nije ni vidla da joj je minjak dosao na bokovima i da je ona malte ne
gola. Dadoh znak Saletu u retrovizoru na njenu golu picku, a on kad to
vide uhvati je obema rukama za glavu i nabi je do kraja na kurac. Zakaslja
se i izvadi ga iz usta na trenutak stipajuci Saleta za nogu dajuci mu znak
da ne radi to vise. Tek tad vide da je gola i premre od straha da ja nisam
nesto posumnjao. Pogleda me i ja je upitah sta ti je –zagrcnuh ce, rece.
Pusti neku muziku ljubavi, rece mi zena spremajuci plan, da je ne cujem
dok mu pusi. Pustih laganicu i pogledah je kad suknja na svom mestu noge
skupljene, zacudih se kad pre! El nadje mindjusu? Nisam jos evo sad cu je
opet potraziti –leze kod Saleta i poce silovito da mu pusi sve vreme
drzeci mindjusu u levoj ruci. Sale ispusti jedan uzdah, znao sam da
svrsava. Gledao sam u retrovizoru da li ce joj svrsiti u usta posto to
nije volela, ali ne izvadila je kurac iz usta i sperma je pocela da je
zaliva po licu i kosi. Desnom rukom obrisa spermu s’lica, uspravi se i
rece evo je. Stavi mindjusu na mesto i nagnu se napred izmedju prednjih
sedista. Uhvatih je desnom rukom za levu tako da ukrstismo prste a ona
videvsi moj dignuti kurac uhvati ga desnom rukom i poce da mi drka. Sale
to iskoristi, stavi joj ruku ispod suknje i krenu da je miluje. Kurva je
bila toliko popaljena da odmah poce svrsavati stiscuci mi ruku i kurac do
bola, praveci grimace ispusti jedan skriveni uzdah. Sta ti je? Ma nista,
boli me stomak. Nasmejah se – bas je snalazljiva ova moja kurva. Poce da
mi ga drka silovito, ja prekrih kurac kosuljom i poceh svrsavati obilno,
od grceva strasti poceh da dodajem i oduzimam gas na kolima. Sale me
zlokobno sa zadnjeg sedista upita – sta ti je bre el ti znas da vozis auto
ili ne. Pogledah u njega i nasmejah se. Moja zena obrisa ruku od moje
kosulje, zavali se udono u sediste i sapnu Saletu – sta mislis da li je
posumnjao nesto? Ma jok rece on bila si dobra i njega si dobro odradila,
nije imao vrenena da misli ni na sta drugo vec samo na tvoju rutavu picu
–rece Sale sa osmehom gledajuci me pravo u oci.

I vuk sit i ovce na broju. Svi zadovoljni i sa smeskom na licu putujemo
dalje.Vidim Sale se nesto umislio i kvarno se smeska. Sta li je sad
smislio pitam se? Naslucivao sam da je zeli jebati, ali kako, to se ne
moze sakriti. Kad odjednom izusti – hoces li da usputno svratimo do moje
rodbine u Jagodini da i od njih uzmem neke stvari? Tu se moja zena
iznenadi i pita – pa gde cemo ih kad smo i ovako puni? Nismo jos puni,
rece Sale cerekajuci se i gledajuci je pravo u oci. Pogleda ga s’nevericom
i pomisli - pa jebote ovaj hoce da me jebe i to ovde u autu pred muzem.
Znatizelja je zagolica kako ce to da izvede i resi da prati njegovu igru,
da vidi sta je smislio i onako kurvanjski se smeskajuci rece - pa nismo
bas jos puni ima mesta u gepeku! Na tome se zavsi prica i uz lagnu muziku
vozimo se dalje.
Jagodina. Sale mi objasnio na brzaka gde su njegovi. Stigosmo i kod njih.
Pozdravi se on sa rodbinom i posle pet minuta poce da iznosi stvari iz
kuce. Krenusmo se smejati i ja i moja zena pitajuci se sta je slagao pa im
iznosi stvari iz kuce, mada ona nije ni predpostavljala da i ja znam sta
radi. Sale napuni gepek i jos iznosi iz kuce. Jebote, mislim se,
ispraznice im kucu! Kad ga moja zena poce peckati, posto je shvatila kako
ce je jebati, pitavsi ga - gepek je pun gde cemo to? Pa jebi ga ajde na
zadnjem sedistu da se ne vracamo samo zbog ovog. A gde cemo da sedimo pita
ga moja zena smeskajuci se kao prava kurvica. Gledajuci sa strane smeskam
se jer se moja fantazija ispunjuje polako i rekoh - pa u krilu ako nema
drugacije mesta, i pravicemo cesce pauze. Pogledah zenu koja umalo nije
svrsila kad je cula moje reci. Vidim da je sva srecna ali ipak dodje do
mene glumeci vernu zenicu i rece mi-kako bre da mu sedim u krilo kad si me
naterao da obucem najkraci minic i jos bez gaca, a on u ovim tankim belim
pantalonama – sedecu mu pravo golom pickom na kurac. To izusti kao malo
ljutito, a u ocima joj se vidi Saletov kurac i da jedva ceka da sedne na
njega. Pa jebiga rekoh, sta da radim ti sedi malo vise napred. Smestismo
se nekako i krenusmo put Novog Sada. Zena je sedela kao po dogovoru, skoro
na njegovim kolenima sa glavom pored moje. Sale je poceo dirkati,
stipkati, ona se poce vrpoljiti i rece mi nezgodno mi ovako moram malo
nazad – smislja plan kurvica sto pre da se nasadi. Ja kao zabrinut joj
reko – pa namesti se kako ti je zgodno a ako primetis nesto pricaj mi da
znam da stanem i napravim pauzu. Smeska se moja kurvica i slaze se sa
planom. Saletu se vec bio digao ispod tankih pantalona i ocekivao je da
sedne. Ona zadize i onako kratak minic i golom pickom sede na kurac
zagrlivsi me otpozadi, opet stavi glavu na mom ramenu i sapnu mi sela sam.
Je li miran? Za sada jeste – slagala me kurva i pocela da vrti dupetom
trljajuci picku o dignuti kurac. Iako je bio ispod pantalona osecala ga je
celom duzinom. Pocelo je–rece! Sta? Dize mu se polako! Da stanem? Ma jok
ako pokusa nesto ja cu ti reci da stanes a ovako ispod pantalona nije
strasno. Dobro-slozih se. Sve mu je veci! Ubicu te ,ti si me nagovorio
ovako da se obucem – kao buni se. Pa nisam ni predpostavio da ce doci do
ovoga-lazem. Koliki mu je jebote razdvojio mi je picu na dva dela a i ovo
ljuljanje automobila dovesce me do vrhunca – sapuce mi. Uh ljubavi nemogu
vise ,svrsicu… Ako pokusavas da me napalis uspela si – i meni se digao!
Kada je to cula stise me cvrsto oko vrata i krenu svrsavati. To vide i
Sale pa je uhvati cvrsto za kukove i poce je gurati po kurcu. Klonu na
moje rame tresuci se i jos uvek svrsavajuci .Toliko je obilno svrsila da
je Saletovo medjunozje bilo skroz mokro, kao da se upisao. Nije rekao
nista samo je bolje namestio na tvrdi kurac. Dize glavu i rece mi – vadi
ga da ga vidim.. Izvadih dignut kurac, kad ona poce da histerise. Idiote,
pa ja ovde crvenim i ludim a tebe to pali! El si ti normalan upravo sam
svrsila coveku na pantalone a ti ga drkas…Sta ako izvadi kurac i proba da
mi ga stavi, el bi te i to uzbudjivalo i palilo, ili bi nas oterao u pizdu
materinu? Sta ako mi ga sjuri od silne zelje i pocne da me jebe el bi te i
to palilo? Da - rekao sam. Nije verovala svojim usima. Voleo bi da me
drugi jebe? Da, potvrdio sam. Ti nisi cist!! Pali te da ti drugi jebe
zenu? Da.. Pocela je sada malo opusteno i zezajuci me pomalo - da vidm
koliko te pali pokazi mi ga.. U jebote pa ti si ozbiljan! Kazi mi sta
zelis? Zelim da se nasadis na Saletov kurac.. Ti si lud - rece a pogled ne
mice od mog kurca. Zar stvarno to zelis, rece ona sad vec mirnim glasom? I
ona se kurva napalia ali nije ocekivala moje odobrenje, htela je na
prevaru. Da, sedi na njegovom kurcu ali pravi se kao da ja neznam da ne bi
Sale posumnjao. Lud si rece, ne mogu ja to. Ma hajde molim te, ispuni moju
fantaziju. Uhvatih je za ruku i ponovih joj – molim te. Ludace, znas li da
si lud? Podize se malo, levom rukom otkopca slic na Saletovim pantalonama
izvadi ga i nabi se do kraja uz tihi uzdah, grleci me. Jesi li ga stavila
upitah je. Jesam sela sam na njegovom kurcu do kraja, velik mu je, boli me
pomalo! Pricaj mi sve, molim te!! Uhvatio sam kurac desnom rukom i poceo
drkati. Volis da ti jebu zenicu? Reci! Volim… Odavno mastam o ovome… Daces
jos nekom da me jebe? Hocu.. Kome ces me dati jos? Sta radi Sale, el te
jebe - pitah je? Prvo mi odgovori na pitanje pa cu ti sve pricati.. Dacu
te svakom kog pozelis samo uz uslov da budem i ja tu .. Kazi mi jos
jednom sta bi voleo da ti rade sa zenicom? Voleo bih da te jebu a ja da
gledam. Ali napravices me kurvom kada me tako svi budu jebali.. Voleo bih
da budes moj kurvica! Kazi tvojoj zenici sta da radi sada? Mesaj, mesaj
cvrsto da ti udje Saletov do kraja. Evo ljubavi mesam, ah bas je veliki,
necu moci jos dugo.. Sta jos da radi tvoja kurvica? Drkajuci ga rekoh -
jebi ga cvrsto. Uh hocu ali ako primeti da znas? Nema veze u mojoj
fantaziji te jebemo zajedno. To je napalilo da je pocela da skace po
Saletovom kurcu, okrenula se dala dug poljubac Saletu u usta i rekla –
jebi me. A tvoj muz? Dozvolio je, i jos je dodao da obozava i da ga pali
kad mu neko jebe zenu. Pitaj ga!! Mogu li stvarno da ti jebem zenicu? Sta
me pitas navali i jebi je svom snagom. Stadoh pored puta kolima i okrenuh
se da bih video svoju zenu na tudjem kurcu. Ona me pogleda i rece: to te
pali? El ti se svidja kako me jebe? Pogledaj kolki je? Uh sta radi, zena
ti je prava kurva, gledaj je. Ona se savi prema meni i poce da me ljubi.
Kako mu je dobar.. Kazi mu da me jebe, kazi mu da jebe tvoju vernu zenicu,
kazi mu da jebe kurvicu.. Kazi mu !!! Viknu. Sale jebi moju vernu zenicu -
rekoh mu gledajuci ga pravo u oci. On ubrza ritam nabijajuci ga do kraja u
njenu picku, ona vrisnu i poce glasno da uzdise. Toooo, kako me jebe,
rasturice me. Zelis li da me rasturi? Da,zelim! Pa reci mu onda! Sale
zelim da rasturis od jebanja moju vernu zenicu! Nisam ti vise verna kad se
jebem s’drugim prosikta ona, reci mu da jebe kurvicu! Reci mu!! Sale jebi
tu kurvicu od moje zene, nabi joj ga do kraja. Uh, stenje ona, kakoje
dobro. Ljubavi volim njegov kurac, hocu da me jebe kao pravu kurvu. Uhvati
me za kurac i poce ga drkati. Gledaj, gledaj kako me jebe. Vidim da volis
da gledas kako tvoju kurvicu nabijaju na kurac, i tvoj ce eksplodirati
koliko je tvrd. Reci sta sam ja? Moja zena odgovorih, Ne!! Ja sam kurva,
ja sam tvoja kurva koja se jebe sa svima i jos mogu i da zaradim. To je
palilo tako da je pocela da mesa kao luda i trazila je da joj kazem da je
kurva. Da ti si kurva, pogledaj se samo kako se zivotinjski jebes na
tudjem kurcu!! Ona me sva radosna gleda pravo u oci ocekujuci jos prljavih
reci, sve zesce mesajuci na Saletovoj batini i drkajuci moj kurac sve
jace. Tako kurvo, tako, neka te jebe, neka te razvali Sale, a od sutra ce
te jebati desetorica a ne jedan!! Ona sva u transu poce da vice i da mesa
kao zivotinja. Voleo bi to, voleo bi da ti zenicu nataknu vise njih, zar
ne? Zar ne, vikala je!! Da, voleo bih kurvetino jedna, vikao sam i ja a
ona ne zna sta ce od slasti, samo se smejulji i sve vise nabija na kurac.
Gledaj svoju kurvu ljubavi, gledaj… Kazi mi el dobro mesam, pogledaj mu
kurac kako nestaje u meni. Odlicno kurvice moja, odlicno. Osetih da cu
svrsiti i rekoh joj a ona mi uhvati glavu jednom rukom i rece - gledaj
tvoju kurvinsku zenu u oci dok svrsavas. Poce da skace po Saletovom kurcu
kao luda i poce da se dere od uzitka. Jebi kurvu Sale, jebi kurvetinu.
Kazi mu ljubavi da me razjebe nacisto, ajde kazi mu brzo!! Ajde Sale
razjebi tu kurvetinu da te pamti dok je ziva. Uhvati je on za kukove i
poce je tako silovito nabijati da ona od bola, uzitka i srece poce
plakati i vristati. Toooooo, tooooo Sale, takoo, takooo, jebi kurvicu,
jebi kurvetinu. Gledaj me u oci dok me jebe, plakala je i drkala mi kao
nikad do tad. Volim da budem kurva, volim, volim Saletov kurac, ali
najvise volim tebe ljubavi sto mi dajes sve ovo, vristala je i plakala.
Jebi me, jebi, gledaj me ljubavi, gledaj me. Nije vise znala ni sta prica,
ni gde je, samo je zelela da svrsi sto pre i sto duze. Ah, izustih ja i
poceh da svrsavam po njenoj majicici, minicu, licu a ona poce sve glasnije
plakati i sve jace se nabijajuci na kao kamen tvrd Saletov kurac. Ajde
Sale svrsi molim te, molim te, plakala je sve jace. Hocu kurvo, ajde reci
tvom muzicu koliko volis moj kurac, reci mu. Kada je cula da je Sale zove
kurvo, poce od uzbudjenja sve jace da place da jeca, da se gusi i da se
sve jace nabija na kurac. Volim, volim ga ljubavi, volim Saletov kurac,
hocu stalno da me jebe, da jebe tvoju kurvicu, hoces da mi dozvolis to,
moliiiim teeeee? Jedva me molila kroz plac. Hocu kurvo, neka te jebe kad
god hoce!! Ne mogu vise, ne mogu vise sva sam razjebana, ne mogu, svrsavaj
molim te, svrsavaj, Saleeeeeeee molim te, ne mogu vise moliiiim teeeeee,
jecala je. Svrsila sam sto puta, ne mogu vise moliiiiiiiiiiim teeeeeeee,
pocela je sva da drhti i da se trese. Tek tada se uplasih za svoju zenu ne
znajuci sta joj je i gledajuci je s’nevericom. Sale ga izvuce odjednom
brzo i poce svrsavati po njenom minicu i bluzi na ledjima. A ona tresuci
se i drzeci se za naslone sedista svrsavala je tako silovito da su iz
njene picke izlazili valovi pickinih sokova. Nisam bio siguran da li pisa
ili su to produkti svrsavanja, ali sam samo video da tece nesto iz picke i
to mnogo i ne prestaje, a ona se sve vise trese i koluta ocima. Uplasih se
i pokusah rukom da je uhvatim za rame a ona me preduhitri, uhvati moju
ruku stiskajuci je. Verovatno je htela time da kaze da je ne diram. Ni ona
nije bila sigurna sta joj se ovo desilo. Posle celih dva minuta pisanja i
tresenja smirila se polako i lagano legla na sediste, koliko se moglo
leci, dizuci ruku u vazduh dajuci nam znak da je ostavimo na trenutak.
Izadjosmo napolje iz auta sredjujuci se, zapalismo cigarette. Sta joj
uradi jebote? Prvi put u zivotu sam video ovakav orgazam, ako je ovo i bio
orgazam? Sale me pogleda pa rece: nisam ja, ipak si joj ti ovo uradio! Ti
si je toliko popalio da je dozivela orgazam koji se jednom u zivotu
dozivljava. Ja sam samo potpomogao kurcem. Posle desetak minuta ona otvori
vrata od automobila i rece: pa da li ste vi normalni pizda vam materina.
Unistili ste me nacisto. Ne mogu ni da se pomerim. Sve ste isplanirali,
zar ne? I to od samog pocetka. Dajte mi ruku da izadjem i ja. Polako je
izvukosmo iz auta pridrzavajuci je sa strane. Cucnu odmah pored auta i
poce da pisa. Jebo te niste normalni, pa ja jos svrsavam. Sta ste mi ovo
napravili? Razmestismo stvari i polegosmo je na zadnjem sedistu da odmara,
dok smo Sale i ja sedeli napred i nastavismo put Novog Sada. Posle sat
vremena dodje moja zena sebi, nasmeja se i rece: Hvala vam!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
stariji covjek

Proslo je dosta vremena od tada. Sada sam u braku, mogu reci sa zadovoljstvom, jako srecnom. No o tome mozda drugom prilikom. Nesto pre nego sam napunila 24god, u moju zgradu, vrata do vrata uselio se jedan stariji covek. . . nesto preko 60g, vitalan, cist, a njegov parfem me je vratio u vreme mojih prvih odnosa sa starijim gospodinom iz parka. Upoznali smo se i cesto vidjali, ja kod njega ili on kod mene kada sam bila sama. Volela sam da oblacim kucnu haljinu, bade mantil ili sl kada god bi bio kod mene. . . palila me misao da se njegovi pogledi zadrzavaju na mojim grudima.
Nalazila sam trenutke da oblacim kratke haljinice;posebni trenutci su bili za mene kada sam mu okretala ledja nalazeci neki posao oko spremanja kreveta ili sl. osecala sam kako se delovi haljinice zatezu i dizu, tako da je mogao skoro da vidi moje tangice. Imala sam osecaj kao da nesto jako nezno mili uz moje noge od stopala, navise. . . navise. . . toplina u stomaku je postajala sve veca. Ribica mi se u tim trenutcima jako vlazila. . . Onda sam nasla jos jednu mogucnost koja me palila.

Nabavila sam nekoliko kratkih haljinica koje su se kopcale napred. Kada s am bila sa njim ostavljala sam donje dugmice raskopcane, a namestala se tako da je mogao videti samo donji deo moje ribe u gacicama, koje su uvek odgovarale boji haljine. Ne mogu opisati kako sam osecala u sebi jake impulse, talase uzbudjenja. . . da li zbog tog zavodjenja i igre koju sam igrala sa njim ili pomisli na jnegov kurac koji je za mene bio izazov. . . ili me je mozda palio njegov parfem vracajuci me u proslost.
Malo pomalo , poceli smo pricati o ljubavi, seksu. Tada bi se moje lice crvenelo od uzbudjenja, dok je njegov barsunasti , topao i dubok muski glas drhtao da se suzdrzavao kako bi govorio razumljivo. Rekao je da dugo nije imao seks. Prvo sto sam pomislila. . . :kako bi to bilo kada covek nije godinama imao seks nisakim, koliko bi me onda zeleo. . . sta bi mi radio. . . sa koliko strasti i nestrpljivosti. . . ?
Tog dana je sedeo na trosedu kao i obicno. . . nosila sam jednu od mojih haljina i sedela preko puta njega, dozvoljavajuci mu da moze da nasluti moju ribicu. Nesto snazno. . . nesto sto se cini se moglo ne samo osetiti , moglo se dodirnuti bilo je medju nama tog trenutka. . . “Kada bih ponovo mogao da osetim dodir zene i miris zenskog tela, mislim da bi mi to bilo zadovoljstvo vece od bilo koga koje covek moze da ima.
“rekao je, gledajuci kroz mene, pogedom koji se kretao kratkom putanjom od ivice moje haljinice do mesta gde se mogla naslucivati moja ribica. Htela sam daustanem, legnem preko njega i nabijem sa na taj kurac koga vec neko vreme zelim u sebi. Nesto mi nije dalo. . . nisam se mogla pomeriti”ppa sta bihi ja. . . mislim. . mogla uciniti. . . “jedva sam promucala. “Ako ti nesmeta. . . dozvolimi. . ja bih hteo. . . ako hoces mozes mnogo. . . lezi ovde pored mene. . . necu ti nista. . . voleo bih samo da mogu da . . . lezi na stomak. . . ako moze . . . ja bih samo da osetim tvoju guzu pod rukom. . . samo to. . . da je malo mazim. . . nista vise. . . samo to. . . molim te. . . “Ustala sam kao hipnostisana, legla polagano na krevet, prisao je sa troseda pored mene, legao postrance do mene.
Osetila sam toplu ruku na onom mestu iza kolena. . . drhtala je. . . lagano. . . lagano. . . kao da se plasi da cu pobeci ili nestati kretao ju je navise. . . jos vise. . . pribio se uz mene. . . njegov kurac sam osecala preko njegovih pantalona. Pulsirao je . . . Ruka mu se nasla na mojoj guzi. . . mazio je , stiskao nezno podizuci tako moje guzove da mi se i ribica pomerala. . . Cula sam da dise uzbudjeno, da se suzdrzava od zelje . . . tada sam shvatila kako i ja disem kao sipar ica kojoj je prvi put da oseti muskarca pored sebe.
Okrenula sam se da se oslonim ledjima na njega, moja guza na njegov kurac. . . Pravio je male pokrete nabijanja. . onako preko odece. . . Trudila sam se da kontrolisem svoj dah. Najednom osetila sam da je ustao. . . izvinio sa da mora ici i nestao. Ostala sam zbunjena, popaljena. Pokusala sam se otrezniti od zelje pod tusem ali nije pomagalo. Sledeceg dana pozvonio je , otvorila sam vrata a pogledi su nam bili cudni, vezani. . . bez reci, tiho i polako prisla sam krevetu, ne gledajuci u njega. Legla sam kao juce. Prisao je. . . ponovo isti dodir, isti osecaji, ista vrelina u meni. . . ocekivanje. . .
Kada sam ocekivala da osetim makar njegove prste ispod mojih gacica, ustao je naglo i otisao, kao i juce. . . Sledeceg dana otisla sam ja kod njega. Gledao me je jos sa vrata njegovog stana kao ulaim i stajem nasred sobe. Sada je on prisao krevetu i legao postrance. Namestila sam se pored njega, a kako mu je ruka krenula navise uz moje noge. . . pomerila sam svoju slobodnu ruku do njegovog kurca i. . . pocela ga trljati. . . onako preko odece. Imala sam ptrebu da ga jako stegnem iako znam da bi ga zabolelo. Drhtavim prstim sam mu otkopcala pantalone i osetila . . . osetila sam ga prvi put u svojoj ruci.
Bio je debeo , da sam ga jedva obuhvatala svojom sakom. Pocela sam da mu povlacim kozicu gore , dole, ujednacenim pokretma kako je on mesio moju guzu. Kakav je to dodir samo bio. . . osetiti tako vreli i debeo kurac u svojoj ruci. Ribica mi je sva bila mokra, stenjala sam . Drkala sam mu polako ne ubrzavajuci da ne bi svrsio brzo, stezala mu koren ionako debelog kurca, neznu mu stiskala i mazila jaja koja su pos tala ogromna.
Drugom rukom sam uspevala da mazim ribicu. . . ne dodirujuci klitoris, jer sam znala da bih i ja brzo svrsila. NJegova saka je uplovila ispod mojih gacica, a jedan prst se priblizio mojoj guzi, stvarajuci u meni vrelinu i opijenost. . . “Aaaaaaaahhh”jeknula sam kada je njegov prst jedva malo rastvorio i pokusao uci u moju guzu. . . oboje smo shvatili sta sada treba!
Uradila sam ono sto mi nije padalo napamet da cu -ustala sam i onako kao pripita, pomalo se teturajuci otisla iz njegovog stana. . . bila sam opijena od zelje, od iscekivanja i kajala se onog trnutka kada sam zakoracila u svoju sobu zbog toga sto nisam otisla dalje, sto ga nisam podstakla da uradi sta je trebalo, sto sam prekinula nasto tako jako, a mocno, osecaju kojem se nisu mogli porediti mnogi seksualni podvizi mojih ranijih ljubavnika.
Narednog dana, nisam cekala uobicajeno vreme kada se vidjamo, krenula sam malo ranije u jednoj od mojih haljinica. Dosla do vrata i zastala, vratila se nazad, svukla gacice i iz kupatila dohvatila mirisljavu kremu . Posula sam je na vrhove svojih prstiju , rasirila butine i nezno namazala otvor svoje guze, gurnuvsi kremicu svojim prsticem dublje unutra. Ne brisuci ruku i prste od kreme, jer mi nije ni palo napamet, otisla sam k njemu.
Stajao je nasred sobe, a kada me video, raskopcao je svoje pantalone, izvukao, jedan od najdebljih kurceva koje sam videla. Cak i onako jedva podignut bio je deblji od mnogih. Prisla sam ktevetu i legla na stomak. Bez reci osetila sam kako se krevet njise pod njegovom tezinom. NJegova ruka je bila na mojim butinama i zavlacila se pod haljinicu. Na trenutak je zastala, shvatio je da nemam gacice. Spustio je svoje prste do ivice moje guze i osetio vlaznost kreme, na trenutak ponovo zastao.
A onda. . . prevalio se preko mene, . . osetila sam njegovo telo na meni, njegov kurac koj i je porastao, na svojim butinama. Odigao se malo, uzeo ga u ruku i. . . dodir vrha njegovog kurca na otvoru moje guze, naterao me je da se stresem od zelje. . . “AAAaaaaaammmmhhhh. . . . ahhhhhhhhh. . . ahhhhh”izlazilo je iz mene, kako sam osetila da ulazi. Mislila sam da je veci deo usao u moju guzu. . . kad me je obuhvatio rukama ispod pazuha i ramena, a tek onda je pocelo nabijanje najdebljeg i naduzeg kurca koje sam ikada osetila. Imala sam utisak kao da njegovo nabijanje traje. . . traje kao da se milimetar po milimetar ta kurcina zabija u mene i kad god sam mislila da je skroz usao on je nastavljao dalje, dalje , polako. . . jos. . . moje telo se bez moje kontrole pocelo da izvija, pod njegovim , moje ruke su pokusale da me odignu od kreveta, ali su njegove bile jace i drzale me pod sobom.
A on je jos ulazio. . i. . . napokon. . . osetila sam kako njegova jaja udaraju o moju ribu, a kurac, cinilo se da je usao donde gde nijedan do tada nije. . . kako je samo zabolelo. . . a kako je samo bio lep taj bol. . . kako me samo siri o sada ne mredajuci se i kako je bio mocan u svojoj starosti, velicini, mirisima parfema i nasih tela koji su se mesali tu i sada dok sam ga imala u svojoj guzi, maloj, zeljnoj. . .
A onda. . . onda je poceo da se pomera vrlo malo napred nazad. . . pa i to pomeranje i to malo nabijanje meni se cinilo kao nesto ogromno sto se ne pomera samo u meni vec pomera moje telo, dusu i zelju od onoga sto sam mislila da je vrhunsko. . . jos vise. . . u jos vise nebo strasti. . .
Stenjao je , ja sam drhtala. . . nabijao ga je sve jace. . . ja sam ga primala. . . nabijao je. . . nabijao sve ga vise izvlaceci i sve ga brze i jace opet gurao u moju guzu, koja koliko god bila namazana i vlazna opet premala za njega, . . . ubrzavao je jos . . . jos vise, . . a onda sam cula sebe. . . aaaaaah. . . aaaaaaaaaah. . . . . . . . aaahhhhhhhhhhhhhh. . . . spustio je ruku ispod mog tela, ne prestajuci sa jebanjem, do moje ribe, . . . . mhhhhhhhhh. . amhhhhhhh. . . mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, kako je dodirnuo moj klitoris, prstima, tako sam se pocela tresti od orgazma koji je odiza o i moje telo i njega zajedno, kolena su mi se sama grcila a on pokusavao da me zadrzi.
Pod tim njegovim naletima dozivela sam orgazam. . . svrsila, tako jako. . . duboko, neobicno. . . da cini se to nikada necu moci da zaboravim. Iste te veceri, pored svega sto je bilo, drhtavica u meni se ponovo javila. Iako sam znala da obicno uvece igra karte sa svojim prijateljima pribliznih godina, otisla sam do njega. Zaista njih cetvorica, poput najuglednije dobrostojece gospode iz ranijih vremena sedeli su za stolom sa kartama u rukama.
NJihov pogled naterao me je da se prisetim kako sam obucena , u najkracu haljinicu na kopcanje spreda gde su donji dugmici bili otkopcani a skutovi su se otvarali pri svakom malom koraku . NIje mi to bilo vazno, jedino sam htela da ga osetim isto kao danas. . . Promucala sam neko izvinjenje sto tako upadam i zamolila ga na trenutak nasamo. . . Odveo me do druge sobe. Par koznih fotelja i dvosed, kao i polica sa knjigama odavale su neku vrsu njegove privatne biblioteka.
Lampa je bila upaljena. Naslonila sam se ledjima na jednu od fotelja. Gledala sam ga pravo u oci. Mislim da ne treba pominjati da je mojoj guzi bila mirisljava krema, koja se topila. Prisao mi je bez reci. Okrenuo me tako da sam bila os lonjena na zadnji deo fotelje. Jednom rukom me uhvatio ispod pazuha i ramena i savio unapred, a drugom podigao zadnji deo moje haljine. Trenutak cekanja, a onda sam osetila kako se nabija u mene u moju guzu. . . nimalo sporo kao danas, najednom, u samo jednom nabijanju bio je ceo u meni. “Aaaaaaaaammhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaa”NIsam mogla a da ne jeknem.
Sada me je obema rukama obuhvatio okko ramena i zestoko jebao u taj moj mali otvor koji je primao taj debeli kurac ni sama neznam kako. Jebao me svom snago, nabijao do jaja, tako da je celo moje telo odizao od poda. . . a onda njegov je kurac postao za trenutak jos deblji, jos nekoliko trzaja i dubokog nabijanja, kolena su mi klecnula a njegova sprema je napunila moju guzi kao vreli gejzer koji siklja i dugo ne prestaje. . kao i orgazam koji me je preplavio. .
Bila sam jos uvek nagnuta nad foteljom kada ga je izvadio. sagao se , poljubio moje butine i otpratio me do ulaznih vrata. Tu noc sam sam dugo ostala budna razmisljajuci o njemu, njegovom kurcu, o onome sta sam osecala. . . Mislila sam o tome otkud coveku u tim godinama takva potencija?Znam da ima jako vitalnih ljudi, koji mogu do kasne starosti, ali ako je tako a on godinama nije imao seks, onda je znaci cesto masturbirao. . . razmisljala sam o velicini njegovog kurca. . . sve mi je to prijalo kao najuspaljenijoj siparici a istovremeno zbunjivalo. . . pa nisam ja klinka bas bez iskustva i tome slicno.
Svejedno dugo sam spavala nekim cudnim snom u kome je bilo samo strasti i zelje. Sutradan u uobicajeno vreme nije bio kod kuce. Pozvonila sam na njegova vrata uvece u isto vreme kada znam da ce biti sa prijateljima, istom onom gospodom privlacnog izgleda i otmenog drzanja. otvorio je , pricajuci o tome kako je imao nekih obaveza preko dana. . . Izvinio se prijateljima i opet me odveo do sobe ovaj put spavace. Veliki lezaj bio je nasuprot vratima, jedva blaga svetlost dopirala je od lampe sa poda, pored koje su stajale rastvorene novine, kao da ih je u trenutcima odmora citao. “upravo igramo jako vazne partije gde ce se veceras znati pobednici u ovoj turi.
Znas igramo i sakupljamo poene na nedelju dana i sada je zavrsno vece, ako ne zuris mozes ostati sa nama taman mozda ako hoces skuvas koju kafu isl. “Pitao me je. NIsam mogla verovati da mu je to prece od mene, ali ona zelja je bila jaca i pristala sam. “samo malo”rekao je , “ipak imamo malkice vremena, “Gurnuo me lagano na krevet, legla sam kao i uvek na stomak okrecuci mu svoju guzu. Namestio se pored mene, vrata su nam bila za ledjima.
LJubio me oko uveta i gurao jezik u usnu skoljkicu, a rukom mi zadizao haljinicu i stiskao guzu. Spustio je ruku na moju ribicu i mazio je. . . osetila sam njegov prst u ribi prvi put . . . vlazna, zeljna primila sam ga skroz u nju. . . nekoliko puta ga je ugurao nezno, ti njegovi prsti su me izludjivali. . . tog trenutka iz ledja cula sam kako vrata skripe. . . nisam se smela pomeriti. . . shvatila sam da njegovi prijatelji stoje i gledaju nas. . . . ali on je nastavio, a ja se nisam smela okrenuti, samo sam zabila lice u jastuk jos vise. . . on se pravio kao da nisu tu na koji metar od nas. . . postala sam svesna da on vadi kurac iz svojih pantalona, leze preko mene i pocinje da jebe moju ribicu po prvi put. . . boze. . . kako mi je prijao taj kurac. . .
kako je duboko ulazio i kako me je samo sirio. . . misli su mi letele kroz glavu. . . pocela sam da stenjem od njegoviih nabijanja. . . a ako oni stvarno stoje i gledaju kako ga primam u sebe, sta sam onda ja?jedna mala murvica u njihovim ocima. . . bilo me stid ali nisam mogla prekinuti. . . nisam mogla da zadrzim uvijanje svog tela pod njim. . . a taj stid kao da je dadao jos vise neke zelje, jos vise strasi i perverzne zelje da me neko gleda dok se jebem. . . d ok primam taj kurac. . . moje telo je reagovalo. . . dizalo se i spustalo pod naletima njegovog kurca, pod naletima mojih skrivenih perverznih zelja koje su se tada otkrila. . .
nisam se vise suzdrzavala, moje jecanje i uzdasi su ispunili prostoriju. . . odojednom uspeo je da mi pored kurca u mojoj ribi nabije i prst u guzu, tako naglo i duboko, da su trzaji mog tela i jecanje oznacile jako svrsavanje , svrsavanje sa zeljom da se nastavi, da me jebe jos. . . sperma, vrela sperma bila je po mojim butinama. . . Ustao je poljubio me u obraz i pitao da li vazi ono za kafu. Rekla sam. . “da. . . , vazi. “Smogla sam hrabrosti da se okrenem-niko nije bio na vratima, tako da sam se moralapitati da li mi se samo pricinilo ili su oni stajali.
Ustala sam, otisla do kupatila, namestila kosu i sa mirisom seksa, otisla u sobu gde su oni bili zadubljeni u novo deljenje. Upitala sam gde stoji dzezva i ostalo, pristaviljla kafu ali i osecala njihove pogleda na meni. . . Videla sam neke grickalice , rasula ih u cetiri male tacnice i pr inosila svakome od njih. Najpre sam prisla njemu i stavljajuci tacnicu na sto osetila sam njegovu ruku na mojim butinama. Stresla sam se.
Stajala sam pored njega a njegovi prsi su doticali moju pickicu, jos mokru od malopredjasnjeg jebanja. otela sam se nekako tome i krenula dalje. Zastala sam pored sledeceg gospodina naginjuci se nad sto. Osetila sam jezu prijatnosti kada je i njegova ruka kliznula uz moje noge. Prisla sam sledecem, isti moj pokret nad stolom, isti osecaj, drugacijji dodir treceg muskarca medju mojim nogama.
Cetvrti je pitao”Cero, mogu li dobiti casu vode?””Da, odmah cu”odgovorih dok sam najpre tacnicu stavljala pred njega-i njegov dodir sam osetila, ovaj put iza kolena. Donevsi mu casu sa vodom, zastala sam u polisavijenom polozaju jer je njegova ruka zasla ispod moje suknje, a prst, napipao moju ribicu. Kao u bunilu od neobicne strasti pomakla sam se, gledajuci okko sebe sta cu. Tada je moj starac , ako ga tako mogu nazvati jer po godinama jeste bio star ali ostalo. . . , pokazao na stolicu u uglu i pokret koji je znacio da je prinesem i sednem kraj njega.
Vece je odmicalo, ja sam ih sluzila, sa istim onim dodirima medju mojim nogama, a on je gubio. . . U dimu cigareta, mirisima skupih muskih parfema osecala sam se cudnije nego ikada, a moja neodredjena zelja i strast su se pojacavali. . . Igra je postajala napetija i jednog trenutka on je progovorio. . . “dodji sedi mi u krilo, jedino jos ti mozes da mi doneses srecu”Ustala sam , on se malo odmakao od stola, i htela sam sesti na njegova kolena. Osetih da me obuhvata oko pasa i namesta drugacije, sela sam duboko u njegove skute, a pod haljinicom osetila njegov opet nadignuti kurac, koji se nasao tacno izmedju mojih nogu.
Pogledala sam okolo i videla da su lica ostalih igraca bila i dalje ozbiljna kao i pre, zadubljena u igru. NJegov se kurac poceo mrdati, a ja sam morala ostati mirna. . . U jednoj ruci je drzao karte, a drugom je lagano podizao skutove moje haljinice. Shvatila sam da je on pre nego da sednem izvadio svoj kurac iz pantalona. . . Misli su mi stale. . . jednostavno nisam mogla vise da mislim . POlako, polako moja se haljinica zadizala i jednog tenutka sam osetila kozu njegovog kurca medju mojim nogama. Malo se spustio nanize, drazo karte i dalje, a drugom rukom preko mog bedra, namestio kurac na ulaz u moju pickicu, vrelu, mokru. . .
Trudila sam se da se na meni ne vidi sta se desava. . . Poceo je da ulazi, da ulazi tako lako, a opet terajuci me svojom debljinom da sam morala koliko tliko se malo namestiti. Nagnuo me je napred tako da sam rukama bila oslonjena o sto. Sva lica su i dalje bila ozbiljna udubljena u karte. “uzmi karte a ja cu ti pokazivati sta da igras”rekao je i dodao mi ih. Uzela sam ih u ruke, a on je svojim hvatao moje kukove i namestao me kako bi mi ga sto dublje nabio. “Baci prvu s leva”Cula sam ga. . “AHMMMaodgovorila sam jer je tog trenutka usao skoro skroz. . . tresla sam se od neke cudne drhtavice. . . “jesi li igrala nekada ovu igru”Pitao me je a glas mu je poceo podrhtavati.
“NNe, ah, nnisammm” Odgovorila sam svesna da se ne mogu prikriti. Pogledala sam , ali lica saigraca su i dalje bila ozbiljna kao okrenuta razmisljanju i kartama. “Hoces li da te naucimo ovoj igri”pitao me ponovo, nabijajuci mi istovremeno kurac jos vise. . . ” DDa, dddda, hhhtella bbih”, ruke su mi pocele drhtati i tek sada sam videla da ostali poprimaju crvniju bolju u licu, a pogledi im skrecu ka meni, . .
Sada sam vec sama pocela da se nabijam na njega, gledala sam siroko otvorenih ociju, cas jednog, drugog, cas treceg. . . karte su mi ispale iz ruku. . . odigao se od stola, odigavsi i mene, sada je stajao i zustro jebao sledja, dok sam je bila polegnuta napred obuhvatajuci rukama ivice stola. . . “ah. . . ahhhhhh, . . . ahh. . . ahhhhhhhhhh. . . . aaaaaaaaaaaaaaaaaaa”svrsavala sam potaknuta cudnom i perverznom situacijom u kojoj sam bila. “Cekaj malo, ipak sam ja star covek treba mi malo odmora, . . . dodji ovamo. . . . poveo me je a kolena su mi klecala. . . . u njegovoj spavacoj sobi, ugasivsi lampu, ostao je mrak i samo je iz susedne sobe svetlo st obasjavala konture namestaja i nas.
Kazem nas jer za nama su posli i njih trojica. Polegao me na krevet. Lezala sam lica zagnjurena u jastuk. . . prisao mi je nezno i rekao”cero, svesna si svoje lepote, a svaki od njih ce osetiti drugu mladost ako te samo maze. . . ucini im to molim te. . . zbog mene. . . nisu oni kao ja , oni ne mogu tako, ali i meni treba odmor bicu tu u fotelji, a ti se opusti, ne mogu oni mnogo. . . ja sam drugaciji, ajde cero, . . .
“Cutala sam, on se odmakao i cula sam kako je seo u pomenutu fotelju, a krevet se ugibao od njih trojice koji su se peli ka meni. Osetila sam njihove ruke na mojim nogama, guzi. . . neciji prsti su mi sirili ribicu i guzu. . . osecala sam jedan prst u ribi drugi u guzi. . . ulazili su, necije ruke su bile svuda po meni. . . u meni. . . . pocela sam se uvijati na krevetu od slasti, . . . jednog trenutka napipala sam jednog od njih shavtivsi da su mu pantalone otkopcane i da slobodnom rukom drka. Dodirnula sam mu ruku i on je sklonio a mlohavi kurac mi se nasao u ruci. I dalje s am imala punu guzu i ribicu prstima ostalih.
Pocela sam da mu drkam , drkala sam mu i mazila jaja, dok nije poceo da se dize. Jos jedan se nasao pored mene, sa druge strane. Uhvatio me za drugu ruku i prineo svom kurcu. Sada su dvojica bili pored mene, drkala sam im a jedan sa prstima u mojoj guzi. Primicali su se blize i blize mom licu. . . nisam mogla da odolim . . . otvorila sam u sta i pocela da im pusim, naizmenicno, jednom, pa drugom. . . treci je legao preko mene i ugurao poludignuti kurac u moju picku.
Cudno, ali i tako poludignut prijao mi je unutra. Jebao me svojim smezurenim kurcem. “Auhh, auhh, aaa, ahhhhh. . . AAAAAAA”cula sam sebe kada je starac koji me jebao sve vise ubrzavao nabijanje izvadio ga i svrsio po mojoj guzi. On i oVaj sa moje desne strane su zamenili mesta. . . sada me je drugi jebao a ovome sam pusila, drkala naizmenicno sa trecim. . . na trenutak sam bacila pogled sa strane i videla da moj pravi jebac, starac sa velikim , debelim kurcem, sa jakom potencijom uprkos godina, drka i ne skida pogled sa mene. . . ako sam sve to tacno videla u skoro tami sobe. Jos jedan mlaz sperme po mojoj guzi. . .
Na red je dosao treci. . . opet sam bila jebana u picku a dva kurca su se smenjivala u mojim ustima. . . . i treci mlaz sperme. . . “Cero, vracas nas u zivot”promumlao je jedan od dvojica kojima sam pusila i kome je zacudo kurac bio ponovo dignut, cini mi se cvrsci nego malocas, dok mi ga je nabijao u picku.
“dodji sedi na mene”opkoracila sam ga i nabila se na taj staracki kurac, uspinjala sa i ponovo nabijala. . . “aaaaaaa. . . . . aaaaaaaaa. . . ahhhhhhhhhhhhh”otelo se iz mene kada su me cvrste ruke stegle oko ramena i najdeblji kurac , kurac moga pravog jebaca poceo jebati u guzu….bila sam u sendvicu, a NJEGOV kurac mi je ispunjavao rupicu. . . Svrsavala sam kao pomahnitala…Njegova sperma me je opet napunila.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 94 95 97 98 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:14:03
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.162 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.