Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:11:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 92 93 95 96 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576270 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Romantično paljenje



Srce, evo kako bih proveo noc sa tobom : Nasao bih se sa tobom negdje u gradu, neobavezno, gdje bih ti dao neki poklon (bombonjeru, cvijet, nije bitno, covjek mora imat stila zar ne?).Otisli bi negdje na neko mirno mijesto, gdje bi se opustili, zezali, smijali (smijeh je veoma bitan faktor), malo bolje upoznali. Predlazem da idemo na neko zivlje mjesto. Krenuli smo. Odlazimo u neki klub. Atmosfera nas pocinje nositi i pocinjemo se opustati. Pozivam te da plesemo sto sa osmijehom prihvatas. Poceli smo onako stidno, kao na maturi. Lagano se opustamo, plesemo jedno uz drugo, dok te drzim za bokove gledam te u oci. Ah, te tvoje divne oci, mislim u sebi. Flertujemo dok plesemo stisnuti jedno uz drugo. Osjecam kako tvoja guza, lezi na mojim preponama. Pocinjes me izludjivati. Sapuces mi na uho, sto me dodatno napalilo. Obozavam to. Ne cekajuci vise sekunde jako te hvatam za kukove, kako da sam te zarobio i ne zelim nikad vise pustiti, pocinjemo se ljubiti. Tako bih te volio uzeti, odmah,tu, pred svima…………. 2:30 je. Hajmo, kod mene,predlazem, odgovaras mi starasno sa “Da”. Izlazimo, uzimamo taksi, I dolazimo kod mene. Donosim nam pice, koje nismo ni poceli piti kako treba a vec smo se poceli maziti. Sijedas na mene I ljubimo se, mazimo se. Skidas me. Obozavam to. Skidam ja tebe. najradije bi zaustavio vrijeme da nam nista ne pobijegne. Okrecem te na koljena. Pocinjem da mazim tvoju vrelu napaljenu macu. Tvoji uzdasi su mi potvrdan odgovor. Milujem te i slusam. Kako si sam dobra mmmmmmmmmmm. Pocinjem da te lizem duz citavih ledja, od dna do vrata, grickajuci tvoje uho. Tada sam osjetio da si svrsila...mmmmmmmmmmm Poslije toga……………………
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Varanje



Njegova meka, smeđa kosa i napućene, pune usne dovodili su me do ludila dok sam se pretvarala da slušam ono što govori. Jer ustvari, sve što sam željela bilo je da se nagnem prema njemu, pritisnem svoje usne na njegove i uvučem svoj jezik u njegova usta. Pogledi su nam se sreli i znala sam kako on zna što mi je na pameti. Nastupila je tišina. Već sam ga neko vrijeme viđala na poslu ali do sada mi se nije predstavio. Njegov vjenčani prsten blistao je kao podsjetnik da on predstavlja zabranjeno područje. Ali, nije me bilo briga. Tada je zapitao:
"Biste li proveli sa mnom sutrašnji dan?"

Upravo beskrajno zainteresirana, teško sam mogla zadržati mir, a moje gaćice namočile su se u iščekivanju. Nisam mogla povjerovati da me doista pitao to što me je pitao.
 "Može", odgovorila sam totalno nevinim tonom.
Gledala sam kako se zapiljio u moje grudi, naglo ukrućenih bradavica, koje su izbijale kroz tanku tkaninu moje bluze. Žudjela sam da osjetim njegov dodir, ali znala sam da će to ipak morati pričekati.

Noć nikako da prođe. Bez prestanka sam se prevrtala po krevetu ne mogavši zaspati; nisam ga nikako mogla izbiti iz glave. Tražio je da se susretnemo na parkiralištu supermarketa u Marinićima. Nisam znala kamo ćemo od tamo i ta tajna dodatno je pojačavala moju žudnju. Razmišljala sam o nadolazećoj avanturi, opuštajući se u vrućoj kupelji. Taj muškarac bio mi je gotovo potpuni stranac ali, dok sam zamišljala intimni susret s njim, na pamet su mi padale sve moguće seksualne maštarije. Uronila sam rukama u vodu i gurnula ih duboko među noge. Lagano sam zatim raširila noge i namjestila se pod mlazom vode. Pomicala sam se gore-dolje, kako bih što bolje uhvatila pritisak mlaza na drhtavo međunožje. Snažni mlaz vode pljuštao je po mome tijelu, dok sam zatvorenih očiju zamišljala kako me on promatra. Vrućina vode milovala je moje tijelo, donoseći smirenje u snažnom orgazmu.

Jutro je konačno stiglo. Dok sam sjedila u kolima na parkiralištu, čekajući da se pojavi, počela sam se pitati što ja to zapravo radim. Zašto sam sada ovdje? Konačno, on je oženjen. Od toga ne mogu očekivati ništa ozbiljno. Znala sam i da ima djecu, ali zapravo, kad se ukupno sagleda, nisam znala ništa o njemu. Sve što mi je bilo sasvim jasno je da svaki put kada uđe u ured želim biti s njim. Pomislila sam već da se neće pojaviti, a provela sam sate u pripremama, depilirajući se, lakirajući nokte, izabirući najbolji parfem. Kad sam ga konačno ugledala kako izlazi iz svojih kola i prilazi mi, sjetila sam se zašto sam ovdje. Bio je božanstven i željela sam ga. Zapitala sam ga:
"Kamo ćemo sada?"
 "Mojoj kući", odgovorio je sa smiješkom.

Doista je namjeravao odvesti me svojoj kući i spremiti mi ručak. Očarao me taj opasni čin, jer, spomenuo je i sam da je sretno oženjen. Pomislila sam kako je to izazivanje sudbine ustvari veoma seksi i uzbuđujuće.

Čim smo ušli, okrenuo se prema meni i poljubio me prvi put, kao uvod u ono što je tek trebalo uslijediti. Usnama sam obujmila njegov jezik i počela ga nježno sisati.Vrećice s namirnicama pale su na pod trenutak prije nego što me je rukama privukao na svoje grudi. Izgledalo je da mu se sviđa kako svojim usnama natežem njegov jezik; posve jasno mogla sam osjetiti njegov penis kako se pomiče i ukrućuje. Bila sam spremna. Nevoljko se povlačeći, rekla sam:
"Što je s tim jelom koje si mi obećao?"
 Nasmijano me upitao:
"Ti to ozbiljno?", podignuo je vrećice s poda i krenuo prema kuhinji.
 Zbacila sam cipele s nogu i osvrnula se po sobi. Glasno sam rekla:
"Tvoja žena ima stila za dekoraciju."

U tome trenutku, telefon je zazvonio. Čula sam ga kako razgovara upravo kada sam krenula prema kupaonici, želeći se malo osvježiti. Po djelićima razgovora koje sam mogla čuti shvatila sam da razgovara sa svojom ženom. Glas mu je postajao sve dublji dok sam prilazila otvorenim vratima i dala mu mogućnost da me promatra kako stojim pred velikim zrcalom, češljajući kosu. Još uvijek razgovarajući, prišao mi je i počeo otkopčavati moju bluzu. Zavukao je ruku do mojih dojki i počeo mi prstima zaigrano stezati bradavice.
 "Volim te, dušo. Adio."

Više nisam niti primjećivala da još uvijek razgovara na telefon. Spustio je slušalicu. Bila sam već toliko narajcana da nisam mislila na telefon, njegovu obitelj, pa niti na hranu. Otkopčala sam mu hlače i izvela njegov raskošni kurac na svjetlo dana. Nježno me potisnuo da kleknem na koljena i približio kurac mojim rastvorenim usnama. Nestrpljivo sam ga prihvatila. Pomicao se naprijed-nazad, a ja sam uživala u očaravajućem okusu. Gurnuo ga je dublje, ispunjavajući mi usta sve do grla, a rukama me pograbio za glavu. Ovo sam čekala od prvog trenutka kada sam ga srela. Ali povukao me za kosu i podignuo na noge; rukama je istraživao pod mojom suknjom kako bi pronašao vlažni, zapravo mokar izvor.

 "Promočila si. Vrijeme je da se pobrinem za tebe", rekao je.
Poveo me uskim hodnikom do spavaće sobe i polegao me na krevet. Počeo me ljubiti, pazeći da ne propusti bilo koji djelić moga tijela.
 "Je li ti itko pokazao kako se sama možeš najbolje pomaziti?" upitao me.

Pomalo iznenađena tim pitanjem, odgovorila sam niječno. Nastavio je:
"Vidiš, trebamo uzeti tvoj prst i početi crtati njime daleko izvan tvoje vagine široke krugove. To moramo raditi jaaaako sporo i nježno, ocrtavajući pune krugove, pomičući se sasvim malo bliže svaki put kad ocrtamo puni krug."

Svojim prstom počeo je pokazivati kako bi to trebalo raditi, a ja sam ga samo gledala. Bilo je veoma erotično. Znao je da ima punu kontrolu i koristio je to saznanje u potpunosti. Pogled mu je stalno bio uperen među moje noge. Doveo me do ekstaze i prije negoli je stigao do moje unutrašnjosti. Bila sam spremna eksplodirati u klimaksu, a tada je odjednom stao.

"Čekaj malo. Nismo gotovi. Ne još", progovorio je, šireći moje noge, kako bi potpuno otvorio moj potopljeni ulaz.
 Prinio je lice mojemu klitorisu i počeo lizati sokove kao što pas lapće vodu po vrelom danu. Klonula sam na plahte, tresući se od strasti. Ponovo je zastao. Mislim da mu je namjera i bila mučiti me na taj način, a činio je to tako dobro.
"A sad mi pokaži što si naučila."

Poljupcima sam skinula svoje sokove s njegove brade, a zatim sam se nagnula prema naprijed, stimulirajući klitoris kao što mi je pokazivao.
"Jesam li dobra?", zapitala sam.
 "Jesi, ali ne poput mene", odgovorio je, pograbivši me otraga i zabijajući svoju batinu u mene.

Probijao se sve čvršće i čvršće, sve žešće. Kurac mu je bio toliko krut i tvrd da sam to jedva izdržavala. Gurao ga je sve dublje i dublje. Nastavljao je bez prekida, ubrzavajući u kontinuitetu tempo, sve dok oboje iscrpljeni nismo klonuli na krevet.
 Osim nas, činilo nam se, nije više nikoga bilo na ovome svijetu. Znoj je tekao našim tijelima. Obrisao je malo znoja sa svojih prsiju i nanio ga na moj trbuh. Njegov prodorni pogled spojio se s mojim. To je bio trenutak koji sam željela zauvijek zadržati.  Odvezao me je natrag na parkiralište. Opraštajući se, poljubio me je kao i kad me poljubio prvi put. Željela sam znati:
"Kad ću te opet vidjeti?"
 "Ubrzo," rekao je gotovo odsutno.
 Slijedećeg jutra nestrpljivo sam krenula na posao. Tek što sam se koncentrirala na projekt pred sobom, začula sam njegov glas.
 "Dobro jutro", rekao je.

Podigla sam pogled s papira pred sobom, a on je bio ondje. Bez dodatnih riječi, spustio je zatvorenu omotnicu pred mene i nestao brzo kao što je i došao. Poruka je glasila:
"Ono što možeš uraditi svojim usnama me izluđuje. Tvoje oči, lice, tijelo, stršeće bradavice i zamamna pička ne izlaze mi iz glave. Možemo li se sresti poslije posla?"

Toga trenutka definitivno sam znala da sam se nepovratno zakačila za oženjenog muškarca. Duboko uzdahnuvši, krenula sam za njim. Uhvatila sam ga na ulasku u njegovu kancelariju. Diskretno sam prebacila omotnicu s odgovorom na poruku i svojom adresom u njegovu ruku. Kad sam se uvjerila da nas nitko ne promatra, stegnula sam rukom vidljivu izbočinu pod njegovim hlačama, zatim sam prosto odjurila na svoje radno mjesto.

Otvarajući vrata stana, začula sam poznate zvukove iz dnevnog boravka. Provirivši kroz staklena vrata, ugledala sam svoju cimericu i njezinog momka u ljubavnom zagrljaju. Iznenađena, nastavila sam ih promatrati. Još nikad nisam ju vidjela potpuno golu. Duga, sjajno plava kosa, djelomično je prekrivala njezine savršeno čvrste, okrugle dojke. Spustila sam pogled preko ravnog trbuha do gustog grmlja među njezinim nogama. Frajer je stajao iza nje, ljubeći joj vrat i milujući joj leđa jednom rukom. Ona se naslonila leđima na njega, trljajući se o njegova prsa, a zatim se sagnula prema naprijed, gotovo se prelomivši u struku, šireći noge.

Objema rukama razvlačila je svoje usmine u drhtavom iščekivanju. Nije mu trebalo dugo da prihvati poziv. Jednom rukom prihvatio ju je za stražnjicu, drugom namještajući čvrsti kurac za ulazak. Prihvatio ju je i drugom rukom, a zatim se silovito zabio u nju. Toliko silovito da je glasno kriknula, zabacivši glavu, tako da sam se pobojala da će slomiti vrat. Nastavila je glasno stenjati dok se momak sklopljenih očiju, napetih mišića, divlje zabijao u nju.  Odlučila sam otići prije nego se osvijeste i primjete me. Istoga trenutka kad sam izišla iz zgrade, pojavio se i čovjek kojega sam očekivala.

"Ne možemo unutra", rekla sam razočarano.
 "Nemoj mi samo reći da je to zato što netko već vodi ljubav u tvome stanu?!"
 "Pa, moglo bi se reći da ima neke veze s time", odgovorila sam začuđeno.
I tada mi je nešto palo na pamet. Uzela sam ga za ruku i povela prema garaži koju smo koristile kao spremište.
 "Hm, i ovo je nešto", prokomentirao je.
Provukli smo se uz naslagane kutije. Stajala sam pokraj njega.
 "Prekrasna si", progovorio je.
Njegovi prsti dotakli su moje usne, nježno je prstima pratio prstima njihove rubove. Nisam mogla to mirno izdržati. Rastvorila sam usne, pozivajući njegove prste unutra, dražila ga jezikom.
"Sjećaš se, zadnji put kad smo se vidjeli, stegla si mi jaja prije odlaska. Imaš li štogod protiv da nastaviš gdje si stala?", rekao je.

Raskopčao je hlače i pojavio se njegov već okamenjeni kurac. U radosnom iščekivanju počela sam se skidati. Gledao je pun žudnje. Polako, izazivajući ga, svukla sam gaćice ispod svoje kratke suknje i prinijela mu ih pred nos. Pohlepno je onjušio moj miris na njima, liznuo trag vlažnosti. Uzverala sam se na njega. Njegova batina ispunila je u trenutku moju nutrinu dok mi je pritom žestoko sisao bradavice. Čvrsto sam stezala njegov kurac svojim bedrima. Ritmički se pomicao kako bi olabavio moje mišiće koji su ga čvrsto i sigurno držali u zarobljeništvu. Mogla sam sasvim osjetiti svoju vlagu kako mi se slijeva niz bedra. Istovremeno, dok je zabijao svoj debeli kurac u mene do krajnjih granica, povukao me za kosu.

"Zadovoljava li te ovo?", upitao me.
 Uhvaćena u klimaksu, nisam mogla odgovoriti. Osjećala sam njegovo sjeme kako brizga u meni, a tada je ritam počeo splašnjavati.
"Zaljubljujem se u tebe", prišapnula sam mu.
Pogledao me rekla bih sažalno i odgovorio:
"Znam."

Posegnuo je za mojom bluzom i navukao mi je na ramena. Čovjek kojemu sam upravo otvorila svoje srce i dušu, počeo me oblačiti. Bez riječi, navukao mi je gaćice i popravio mi suknju.
 "Mislim da moramo napraviti pauzu u svome viđanju", rekao je.
Prihvatio me za ruku i pokrio njome svoje grudi na mjestu gdje sam jasno mogla osjetiti otkucaje njegovog srca.
"I ja se zaljubljujem u tebe", rekao je.
Završio je oblačiti me i nježno me poljubio u sam vrh glave.
"Ne smijemo nastaviti ovako", bile su posljednje riječi koje mi je uputio.

Ostala sam sjediti na kutijama suznih očiju dok je on odlazio. Intenzivni osjećaji razarali su me ali znala sam da je u pravu barem zasad. Nadam se ne i zadugo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
LIjek za zaborav



ImageSunce...uh...sunce i mamurluk zbilja ne idu zajedno.Osjećao sam se užasno, okus u ustima se ne da niti opisati, zujanje u ušima, ukočenost udova i nepoznat prostor.
Misli su mi također bile zbrkane... nečije usne, smijeh i blistavo bijeli zubi, pomalo su mi se vraćale slike prethodne noći. Onda se sve posložilo: Prethodnu noć proveo sam s Natali, pili smo i to žestoko, moje patetične rečenice i samosažaljevanje....moje beskrajne priče o tome kako sam sav u komi od kada me je
Petra napustila. Natali polako pa sve brže guta moj kurac...skidam njezine traperice, njene predivne male I čvrste sise.....svilena pičkica , njen grleni smijeh i hihotanje. Petra me je izbacila iz svog života , bacila u smeće kao poderane hulahopke....iskoristio sam prijateljstvo s Natali i poševili smo se kao dva uspaljena zeca....cijela priča je došla na svoje.
Pub je bio glasan i zakrčen ljudima koji su glasno pričali, pušili i pili pive: "Zar nemaš nekih boljih planova za večeras?", upitao sam, "Biti ću u redu,ne trebaš se bojati za mene, neću napraviti nikakvu glupost."
"Ne budi blesav.", rekla je Natali suosjećajno. Posegnula je preko stola za mojom rukom i ugodno je smjestila u svojoj: "Za to postoje prijatelji." Natali je malo stala zagledala se u dno puba. "Makar ja možda nisam najbolja osoba s kojom možeš pričati o Petri."
"Ma sve je u redu.", hrabro sam rekao; "Ustvari uopće I ne želim pričati o njoj."
Usprkos mojim plemenitim nastojanjima, prilično sam siguran da smo više od polovice večeri proveli pričajući o Petri. Da budem iskren, ja sam pričao o Petri, a Natali me je pomno slušala. Ne znam ni sam kako je mogla izdržati moja sve pijanija brbljanja o pravoj ljubavi, nevjernim ženama i mojoj nevinosti. Sjećam se da se Natali lagano smješkala, držala me za ruku pomažući mi jahati kroz moju emocionalnu oluju.
Natali je bila zaljubljena u mene već par godina. Ustvari ona je bila sestra mog dobrog prijatelja s faksa.
Moj prijatelj je našao posao u drugom gradu, tako da su prestali moji odlasci kod njega te pričanja s njegovom stidljivom mlađom sestrom. Kada je Natali shvatila da sada kada se njen brat preselio više neću dolaziti na kavu, jedan me je dan posjetila, rasplakala se na ulaznim vratima, priznala da je zaljubljena u mene te brzo pobjegla.
Slušajući je tada, prelijepu djevojku od dvadeset i dvije godine, kako mi se potpuno emocionalno otvara bio je jedan od najljepših stvari koje su mi se dogodile u životu. Znao sam da je trebalo puno hrabrosti da mi to prizna, ali očito ta vrsta zaljubljenosti u mene je bila jaka.
Ništa nisam poduzeo po tom pitanju, ipak je ona bila sestra mog prijatelja, znali smo odlaziti zajedno van i ja sam se prema njoj ponašao kao prema svojoj mlađoj sestri, bilo je puno smijeha, šala, zadirkivanja njenog brata kako Natali stalno priča o meni, njene ljutnje i crvenjenja.
Kada mi je priznala svoju ljubav, rekla je da ništa ne očekuje od mene i da samo želi da ostanemo prijatelji. Brzo sam pristao na takvu opciju, što zbog toga što sam je želio dalje viđati, ipak je to godilo mom egu, što zbog toga što sam htio spriječiti njeno daljnje plakanje. Da, to mi je u potpunosti odgovaralo, samo prijatelji, na kraju krajeva, Natali i nije bila moj tip žene, previše nježna, krhka i gracilna.
Kada sam sreo Petru, Natali je počela lagano nestajati iz fokusa. Nisam je želio potpuno ignorirati, ali nešto slično se ipak dogodilo. Očito nisam bio muškarac koji je sposoban držati u ravnoteži odnos s predivnom ženom poput Petre i družiti se s prijateljevom sestrom. Bez obzira s koliko gorčine i srdžbe mogu govoriti o Petri, jednu stvar moram sam sebi priznati, bila je zapanjujuće lijepa: duge noge, velike i čvrste sise, guza taman po mjeri, more kovrčave smeđe kose. Zaista mi je žao što je nisam uspio nagovoriti da je slikam golu. Mislim da više nikada neću biti s nekom ženom koja će se po izgledu moći mjeriti sa Petrom.
Da, ta predivna žena me je nakon dvije godine hodanja hladno odbacila i počela živjeti s nekim arhitektom.Već sam neko vrijeme sumnjao da ima nekog drugog, znakovi su bili očiti i klasični, ostajanja duže na poslu, sve češći izlasci sa " prijateljicama", prekidanje veze kada ja dignem slušalicu. Nisam se baš toliko ponizio da je počnem pratiti (ali mi je i to palo na pamet), ali sam je jednu večer dovoljno iživcirao da mi sve prizna na prilično okrutan način: "Gotovo je, selim se Matku, kada budeš na poslu doći ću po svoje stvari, molim te da mi zato ostaviš ključ. " I to je bilo to bez ikakvog većeg objašnjenja, bez suza i one priče "kako ćemo ostati prijatelji", hladno i proračunato, uostalom tako je i najbolje opisati Petru.
Ipak ja nisam bio za nju, bio sam previše običan i jednostavan, ona je željela nešto više, uzbuđujuće i bogatije (i u doslovnom smislu). Dakle, to je to, Petra je otišla i ostavila me jadnog i na rubu živčanog sloma.
Odlučio sam izaći negdje van i muški se napiti. Nisam proveo niti dvadesetak minuta u Pubu kada je Natali došla. Sigurno ju je netko nazvao i javio u kakvom sam stanju.
Uglavnom, poslije moje tirade o Petri, skrenuo sam s teme i počeo pričati o svemu zabavnome što se na faksu događalo njenom bratu i meni. Znam da je te priče čula već tisuću puta, ali valjda je i ona odahnula kada sam prestao pričati o Petri. I dalje je držala svoju ruku u mojoj. U jednom trenutku sam uzeo njene prste i prinio ih svojim usnama. Bilo joj je drago,odmah se to vidjelo.
"Odvest ću te kući", galantno sam predložio.
"U redu, ali ja ću voziti.", odlučno je rekla Natali.
Odvezli smo se do njenog stana bez većih incidenata, što mi je tek kasnije dokazalo da Natali nije bila ni približno pijana kao ja.
Kada smo ušli u njen stan brzo sam se svalio na kauč. Nikada nisam bio u njenom stanu, odisao je, ne znam ni sam kako da se bolje izrazim, baš kao Natali. Uredan, ali s milijun malih sitnica koje su davale toplinu tom mjestu. Natali je za vrijeme mojeg razgledavanja stana skuhala i donijela kavu. Bila je odlična, malo sam se pribrao i stvari se nisu više toliko okretale oko mene. Postajao sam sve opušteniji.
Natali je sjela blizu mene na kauču. Pili smo kavu, pričali baš o svim temema na ovom svijetu. Pričala mi je o svom zadnjem dečku, jadnik se bio zaljubio do ušiju u nju (tko zna zašto mi je ta priča bila toliko bliska?) te kako nije mogao prihvatiti činjenicu da je ona prekinula s njim. Prestao sam je slušati, ne zato što su njene priče bile dosadne, nego sam se koncentrirao na njene usne, oči, kosu , osjetio sam da je kemija definitivno počela kolati među nama. Uhvatio sam njenu ruku, malo se igrao s prstima, odmah je prihvatila igricu i nastavila pričati, približio sam joj se još bliže na kauču, naglo je uhvatio za vrat i poljubio, odjednom se nisam mogao zasititi njenih usana, istraživao sam jezikom duboko, ruke su također počele raditi, zajedno smo počeli istraživati jedno drugo. Stvari su se počele ubrzavati, Natali me lagano odgurnula od sebe i počela mi skidati košulju, bacila se na moja prsa i počela me lizati uzduž i poprijeko. Već je krenula prema mojim hlačama i počela ih otkopčavati kada sam je zaustavio: "Ne, najprije ću ja tebe skinuti, bit ću brz, vjeruj mi." Vidio sam da joj baš i nije drago što sam je prekinuo.
Prvo sam joj skinuo traperice, zatim košulju, ostala je samo u gaćicama i grudnjaku, pridigao sam je, tako da smo stajali pripijeni jedno o drugo, počeo sam je ljubiti po vratu otkopčavajući grudnjak. Njene sise su bile malene, čvrste s velikim bradavicama, stvorene za sisanje, to sam i uradio. Natali se počela izvijati od užitka, trljajući se o mene i moj već napeti kurac.Posjeo sam je na kauč, kleknuo između njenih nogu i skinuo joj minijaturne gaćice. Zaronio sam nos u njene smeđe kovrdže i lagano je počeo prvo ljubiti, a zatim sam smjestio jezik u njenu dlakavicu.
"Uh, koliko sam sanjala o ovome, toliko sam jako htjela biti tvoja.", pogledi su nam se sreli, smiješila se prema meni. "Stavi i prst, unutra, koliko sam se puta tako igrala i mislila na tebe..."
Rečeno, učinjeno, stavio sam prst u njenu skroz mokru pičkicu pa nastavio lizati . Izvadio sam prst i prinio ga njenim usnama, požudno ga je počela sisati, to me skroz popalilo, počeo sam je brže ubadati jezikom. Natali je u uzbuđenju bila glasna, prozvodila je neke čude visoke tonove, ali to me natjeralo na još žešću jebačinu jezikom.
Natali se prignula uhvatila me za glavu i počela me daviti svojim jezikom, klekla je ispred mene u jednom trzaju mi strgla hlače, izvadila kurac i počela ga gutati. "Oduvijek sam ovo htjela raditi, pušiti tvoju tvrdu kurčinu, kasnije ćeš me dobro izjebati, hoćeš li?"
"Na tvoju zapovijed.", rekao sam kroz zube. Natali je makla ruku s mog kurca i pušila mi tako da je pomicala glavu u brzom ritmu naprijed-nazad, najviše me popalilo to što me je stalno gledala ravno u oči.
Niti jedna žena s kojom sam bio nije mi pušila tako dobro i pri tom me tako intenzivno gledala u oči, ne ponovljivo. Izvadila je kurac iz usta i igrala se s njim; drkala ga je, pa ga vratila u usta, jezikom prelazila po njegovoj dužini, isplazila je jezik i lupkala kurcem po njemu; cijelo to vrijeme je izvijala tijelo, pomicala bokovima i dirala se po pičkici, sav taj prizor i cijela radnja je bila previše za mene, mislim da bih eksplodirao puno ranije da nisam bio pripit, zaustavio sam je.
"Sada me izjebi, idemo u sobu."
Poslušno sam krenuo za njom, držeći je za ruku. Sve je na njoj bilo graciozno, mogla je kao prije popušiti mi kurac, govoriti najgore prostote, ali i dalje je zadržavala tu aureolu nevinosti oko sebe.
Legla je na krevet, raširila noge i prstom me pozvala u sebe, jedva sam čekao da zaronim u Natali.
Počeo sam prvo s laganim ubodima, a kasnije ih ubrzavao, Natali je prihvatila sve ritmove mog kurca.
"Znam da si me oduvijek želio.", govorila je dok se ljuljala u ritmu mojih ubadanja; "Znam, da si me oduvijek htio poševiti."
"Jesam, oduvijek sam to želio.", odgovorio sam , zbilja sam to tada i mislio.
"Jebi me jače, nemoj sada odustati.", vikala je Natali i rukama na mojoj zadnjici još me jače gurala u sebe.
Počeo sam sve jače i žešće ulaziti u nju, znoj se cijedio s mene, nisam mogao još dugo izdržati u takvom suludom tempu. Na moju sreću, Natali je počela svršavati. Njaprije se naglo ukočila, a onda joj se tijelo počelo bacakati, na kraju me je stisla svojim nogama u grču sladostrasti.
"Uf...ovo je bilo dobro, legni, sada ću ja malo tebe poševiti, želiš li to?"
"Da, nabodi se na moj kurac, taaako."
Bio sam totalno iscrpljen i ovaj položaj mi je u potpunosti odgovarao. Natali je brzo smjestila moju batinu u sebe i počela kružiti bokovima. Svako toliko je zastala i primila ga cijelog u sebe, očito joj je to godilo,
jer se sve češće nabijala na kurac do kraja. Cijelo je vrijeme imala zatvorene oči.
"Tako, sada ću malo ubrzati, brzo ću opet svršiti, da li si i ti blizu?"
"Samo kreni, već ću te sustići negdje usput.", ne znam da li sam bio u tom času blizu, ali samo znam da mi je sve što mi je Natali radila dizalo uzdrmani ego te da sam se ponovo, nakon ne znam koliko vremena osjećao kao muškarac.
Natali se nasmiješila i počela vožnju, izvila se unatrag, rukama se uhvativši za moje noge i jahala me moćno i jako.
Nakon nekog vremena takvog divljeg jahanja, par puta se nabila na moj kurac tako jako da sam mislio da će mi ga slomiti. Krenula je sa svojim drugim svršavanjem:"Evo ga ide, ide, da, osjećam tvoju kurčinu u sebi, evo gaaaa." Umirila je tijelo, legla na moja prsa i upitala me: "Što je s tobom? Previše alkohola, a?"
"Bojim se da je tako, ali neće mi trebati još dugo."
"Nema problema." Natali je je izvadila kurac iz sebe, premjestila se malo iza, sada je sjedila na mojim bedrima i brzo mi počela drkati kurac. Znala je kako se to radi, dlanom je lagano dodirivala moj sada već super osjetljivi glavić, a drugom rukom brzo povlačila kožicu. Kasnije je premjestila ruku na moja jaja, lagano ih stiskala i mijesila. Osjetio sam da sam pred svršavanjem. Natali je također to primijetila, ubrzala je s drkanjem, namjestila kurac prema svom trbuhu i spremno dočekala mlazove sperme. Kako su dolazili, tako ih je dlanovima utrljavala u svoju kožu. Pošto ni sam više ne pamtim kada sam se zadnji put poševio s Petrom, špricanje nije prestajalo, bilo je to sigurno jedno od najintenzivnijih svršavanja u mom životu. Uskoro se Natali sva sjajila od utrljane sperme. Rasporedila ju je po sisama i trbuhu, odlično je izgledalo. Mislim da sam istog trenutka kada su valovi orgazma prestali tresti moje tijelo zaspao, samo sam osjetio da se Natali ustala, poljubila me u obraz i smjestila se kraj mene.
Sada se vraćamo na početak ove priče. Budim se, u glavi totalno rasulo, Natali spava pored mene, prilično nepoznat stan i sve ostalo što se obično događa nakon noći pijanstva. Podigao sam se u krevetu (ne bez nadčovječanskih napora) te promatrao usnulu Natali. Kosa joj je bila rasuta preko jastuka, bila je čedno prekrivena i imala zamišljen izraz lica. Vjerojatno je baš to bio čas kada je Petra počela lagano blijediti.
Shvatio sam da ima još puno toga što mogu pružiti ostalim ženama ili se možda varam?
Otišao sam u kupaonicu, otuširao se i ponovno se osjećao kao ljudsko biće.
Vratio sam se u krevet, legao i ponovno utonuo u san. Kroz neku maglu sam začuo zvuk tuša i osjetio da se Natali vratila u krevet.
Sljedeće što sam osjetio i vidio je predivna slika: Natali se udobno smjestila između mojih nogu i pušila mi kurac: "Dobro jutro dragi, nadam se da nemaš ništa protiv?"
"Naprotiv, samo nastavi."rekao sam. Ovaj put je to bila čista strast; gladni jedno drugoga nismo imali vremena za duge predigre. Natali me brzo opkoračila, smjestila kurac u svoju pičku i počela me jahati.
Bilo je brzo, bilo je žestoko, bilo je dobro.
Nismo ništa govorili, čulo se samo naše ubrzano disanje i Natalini kratki, napaljujući jecaji. Ona je brzo došla do vrhunca, par puta se jako nabila skroz do jaja, zaustavila se i širom otvorenih očiju i usta uplovila u orgazam.
Promijenili smo položaj, uspio sam prebaciti Natali ispod sebe bez da vadim kurac.
Gledao sam je u oči navalio bez stanke. Podvukao sam svoje ruke ipod njene guze i pumpao, Natali se držala za bedra i raširila koliko god je mogla. Na kraju sam smjestio njene noge na svoja ramena i lagano ulazio skroz do kraja.
"Svrši u mene, želim te osjetiti skroz i duboko."
"Evo ga ide...!"; bilo je još bolje nego noćas, izbacivao sam plotune sperme duboko u Natali, a njena pičkica ih je spremno primala. Ostali smo još neko vrijeme zagrljeni, znojni i sretni i zadovoljeni jedno drugim.
Pomalo zbunjeno smo se počeli oblačiti, sve je nekako nestvarno izgledalo, otpratila me do vrata, pozdravili smo se na brzinu a u zraku je ostao čudan nedorečen dojam.
Prošlo je nekoliko dana, Natali nije nazvala, a mene je sprečavao glupi muški ponos.
Ponovno sam otkrio kako sam brzo prebolio Petru. Ono što mi je prije par dana izgledao kao smak svijeta, sada je izblijedilo u slikama mene i Natali. Nije to bila samo ševa, nego osjećaj potpunosti, jednostavno uklapali smo se jedno u drugo na više razina.
Treći dan nisam mogao više izdržati, nazvao sam Natali. Javila se njena telefonska sekretarica i ostavio sam prilično zbrkanu poruku da mi se javi. Sigurno će kada čuje poruku pomisliti da sam kompletni idiot.
Ipak, nazvala je nakon par sati: "Hej, već sam pomislila da si zbrisao u neku daleku zemlju samo da me ne nazoveš, ha ha."
Njen grleni smijeh je rastopio led nesigurnosti u meni.
I tako... postali smo pravi par, odlazili u kino, na večere, a kasnije još više upoznavali jedno drugo u mom ili njenom stanu. Vrijeme je brzo letjelo, upravo sada se useljavam u Natalin stan. Jedva čekam da raspremim moje stvari.
Jedna pijana i deprimirajuća večer ipak je urodila nečim lijepim i uzbuđujućim. Izgubio sam prijateljicu, ali nije mi žao zbog toga, dobio sam nešto novo i sretan sam zbog toga. Stavio sam svoje stvari u ormar, pogledao u Natali i nasmiješio se, ona mi je uzvratila osmijeh i sve stvari su došle na svoje mjesto.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Dogovoreni dolazak



Doputovala je trajektom Jadrolinije iz Rijeke. U Split je stigla u 5 poslije podne. Javila mi se mobitelom to jutro kad se ukrcala i pitala gdje ćemo se naći.
Rekao sam da je prvo pravilo koje će od danas naučiti da ništa ne pita. Sve što se od nje traži je da uradi, a ne da pita. Rekla je da se ispričava, da neće griješiti i čekala je što ću reći. Kazao sam da ću joj se javiti na vrijeme a dotle da se odmori. Potvrdila je i onda sam je pitao što je obukla. Rekla je bijelu majicu i minicu drap boje. Pitao sam. A ispod? Malo je zastala, čuo sam kako se povukla malo sa strane, valjda da ne čuju okolo što priča pa je rekla tiše: Imam bijele gaćice. Onda je još dodala, bez da sam ja pitao: Ispod majice ne nosim ništa. Odgovorio sam: U redu je, i onda sam nastavio: Poći ćeš u brodski salon i sjesti ali tako da oni koji sjede nasuprot mogu lijepo vidjeti tvoje gaćice. Onda sam dodao: Kad sjedneš tako, javit će se mobitelom. S druge strane nisam ništa čuo i onda sam pitao: Je li ovo jasno? Rekla je: Shvatila sam. Ići ću sada i sjesti ću. Prekinuo sam vezu i čekao da se javi. Za nekih pet-šest minuta bila je na mobitelu. Govorila je prilično tiho i objašnjavala da neki još sjede do nje i da ne smije biti glasna. Pustio sam joj to na volju, ali još samo dok ne doputuje, tada više neću imati za takvo što obzira. Onda sam pitao: Kako sjediš? - Sjela sam slobodno, onako si rekao. - Budi jasnija, kazao sam. Onda se skroz unijela u slušalicu mobitela i šaptala: Noge su mi malo razmaknute. - Da li dovoljno? pitao sam. - Mislim da mi oni mogu vidjeti gaćice, šaptala je u slušalicu. -Tko oni? pitao sam. - S ove druge fotelje u salonu. - Tko sjedi s druge strane? - Dva dečka, mislim da su srednjoškolci. - Kako misliš, pitao sam. - Po godinama, a vidim da drže neke školske ruksake. - I kamo gledaju? - Listaju neki časopis, ali kad ja sklonim pogled od njih vidim kako gledaju direktno između mojih noga. - Lijepo, rekao sam. Pomakni desnu nogu još par centimetara udesno. Kako ona s druge strane ništa nije odgovarala pitao sam: Radiš li kako ti se kaže? - Učinila sam, prošaptala je. - I kako se osjećaš? pitao sam. - Ruke mi se jako znoje. - Neka se znoje. Kad ožedniš malo se prošetaj i popij piće, a kad sjedneš ponovo, sjedni još bolje i povuci minicu više uz bedra. Opet ništa nije rekla i opet sam pitao: Čuješ li ti mene? Samo je tiho odgovorila: Hoću sve što si rekao, iako se sva preznojavam. - No, daj, rekao sam, to je tek mala sitnica da ti ne bude dosadno dok putuješ. Misli na ono što te čeka ovdje. - Znam, rekla je i čuo sam kako dublje diše. Tada sam je pozdravio i rekao da ću joj se javiti prije nego doputuje.

Pustio sam se na trosjed, zatvorio oči i razmišljao kako ću je kad dođe. Kako ću je jebati. Ne jebati, to nije prav izraz u ovoj situaciji: izjebati, razvaliti je, rasturiti. Deset dana koliko mi jedan dana raspolaganje da je ocijenim, deset dana ću je jebavati, neću silaziti s nje. Osim kada bude trebala prolaziti druge zadatke koje sam joj pripremio. Prebirao sam u mislima ponovo taj plan i raspored koji sam odredio za nju. Toj kobili koja je skroz dobro izgledala neće biti dovoljan jedan kurac. Imao sam rješenje za takvo što. Leo, moj prijatelj još iz srednje škole vrlo povjerljiv sa mnom i osoba koja zna čuvati tajnu kao svoju vlastitu, i još malo više ako se tiče mene. (Leonard mu je puno ima ali oduvijek ga zovem Leo.) Njemu sam rekao za ovo i da ću trebati njegovu suradnju te da rezervira svoje slobodno vrijeme tih dana u gradu. Bio je jako počašćen time i nije to krio te mi se želio posebno zahvaliti. No ja nisam ni obraćao na to pažnju. Prijatelj je tu da ti bude prijatelj kad ga trebaš i to je bio način moga razmišljanja. Rekao sam mu samo na vrijeme i predložio mu da se malo prištedi da bude u formi kad bude trebati. Nasmijao se tiho na to dok smo na Rivi sjedili i ispijali piće a ispod oka sam vidio kako briše dlanove koji su mu se znojili od uzbuđenja. Znao sam iz naših dosadašnjih druženja da se jako palio na ovakve cure i na ovakve situacije: kad cura treba unaprijed ono što joj se kaže, ali ovako nešto u totalu još nije imao prilike probati. Jučer sam ga čuo telefonom i provjerio je li slobodan kad ona stiže. Da slobodan?! Taj je odlazio s posla u pola radnog dana jer nije mogao izdržati. Onda sam mu rekao: Imam jedan zadatak za tebe. Kaži, stari, znaš da čekam što ćeš reći. Čuj, uzmi auto i dočekaj malu na brodu pa ćeš je dovesti u hotel. Ja ću se u međuvremenu svojim autom odvesti do Slona (to je jedan poznati splitski restoran) da rezerviram stol i uredim meni. Naravno nije mu trebalo to dvaput reći već sam mu samo da broj njenog mobitela da se mogu naći kad brod pristane. Tada me je pitao što sam planirao sa fotografijama. Naime, Leo je bio u dosadašnjim prilikama sa mnom kada sam želio snimiti neku intimnu situaciju, kada sam ja s curom u krevetu i slično.. U njega sam imao potpuno povjerenje da moje slike neće završiti kojekuda, a što se tiče cura koje sam snimao njemu bih ostavio po neku sliku za njegov album i on je to doživljavao kao poseban poklon. Pitao je, dakle, što sam mislio oko slika, da li da se on pripremi za to. Rekao sam mu da naravno da želim imati njene slike i da je to dio njegovog rasporeda. Onda je on sugerirao da je snimi odmah kada dođe jer da će joj time odmah na dolasku biti jasno što je njena uloga i da ne može ni malo vrdati nego će biti svjesna da je ti kontroliraš i preko tih njenih golih slika, tako je kazao. Nasmijao sam se na njegovo simpatično obrazloženje a zapravo znao sam da mu je nešto drugo u mislima, njemu važnije: da time što će je trebati slikati dobije priliku da je što prije vidi golu. Nisam mu to zamjerio već sam mu želio omogućiti i rekao sam neka napravi par njenih slika čim dođe. Tako je on otišao vrlo zadovoljan. Kad je došla odvezao ju je autom izvan grada do sportskih terena u Stobreču, istočno od Splita, i onda ju je slikavao na otvorenu tako da je prolaznici mogu gledati i ona se je morala tako skidati. Potvrdio je da je slušala sve što je govorio i bio je oduševljen kako je ona radila. Ona mi je kasnije priznala da je jako pazila da se ne bi Leo meni na nju bilo što potužio, što bih joj ja kao ponašanje zamjerio, te je radila i namještala se kako je on tražio, iako joj nije bilo lako zbog prolaznika. A on je sve obilazio oko nje te tražio svakakve položaje i da joj se činilo kako to radi samo da bi mu se bolje izložila i da je on može tako izbliza razgledavati do zadnjih detalja (što je skroz dobro zaključila), ali meni je to sve što je ona kasnije ispričala bilo jako simpa. Budući da sam znao koliko se Leo napalio kad ju je trebao ići dočekati i slikati, onda sam nešto odlučio ali nisam to rekao njemu, neka mu bude iznenađenje, nego njoj na mobitel prije nego se imala iskrcati.

Pola sata prije nego je njen brod doplovio u splitsku luku okrenuo sam njen mobitel. Čuo sam na glasu da je uzbuđena i to mi je bilo lijep osjećaj. Rekao sam joj tada da se popne na palubu i da mi se otamo javi mobitelom. Zovnula je za nekih pet-šest minuta. Na palubi je malo puhalo i to se čulo u slušalici telefona te je ona trebala biti skroz glasna. Rekao sam joj da sada skine gaćice. - Mogu li po..., čuo sam kako je zaustila a onda se zaustavila sjetivši se da ne očekujem da što pita već da radi što joj se kaže. Onda je rekla samo: Oprosti, ovo mi je pitanje pobjeglo. - OK, rekao sam, prihvaćam ispriku, a sada ipak bih želio čuti što si to željela pitati. - Htjela sam, bila je tiša, pitati smijem li poći u toalet da ih tamo skinem. - Ali si shvatila da su tvoja pitanja suvišna, dodao sam ja. - Da, rekla je. - Onda ćeš ih skinuti tu na palubi, ne zanima me tko će to vidjeti i onda ćeš ih lijepo baciti u more prije nego stigneš u samu luku. Nadam se da ćeš biti dovoljno diskretna u tome, nasmijao sam se. I ona se skoro nasmijala, iako sam je stavio u nezgodnu situaciju. Tada sam još rekao: Ovim bacanjem tvojih gaćica u more jasno ti je da ih ovdje u sljedećih deset dana nećeš više trebati. Cijelo vrijeme bit ćeš bez njih. Je li ti ovo jasno? pitao sam. Potvrdila je tiho, a ja sam tražio da potvrdi glasnije. Onda sam joj objasnio da će je u luci dočekati moj prijatelj i rekao sam joj još da bude dobra. Ništa nije komentirala na to moje da bude dobra samo sam jako osjećao njen dah na mobitelu. Ali ona je bila pametna studentica i bilo je izvjesno da je njoj kao curi jasno što znači to da bude dobra. Kad sam dakle imao njen nijemi pristanak i potvrdu produžio sam, ali sada skroz direktno: Prije nego te dovede ovamo zahvalit ćeš mu se za doček. - Hoću, rekla je. Čekaj još malo, nisam rekao sve. Čekala je i slutila da će biti nešto tvrdo. Rekao sam joj tada: Popušit ćeš mu! Samo sam šutio i čekao da je čujem. Jako je disala. Shvatila je da je počelo to što treba početi, ta njena uloga radi koje je stizala iz Rijeke u Split, radi koje ju je njen ljubavnik i dečko predao i na što se ona unaprijed obećala da će tu uloga za njega ispuniti: da će biti svedena na svoju dlakavu pičku i da će se na nju istresati kao na dobru drolju. Takvu sam joj ulogu priredio. Možda je pola minute prošlo u toj šutnji u kojoj je se ona znojila na palubi kad je rekla: Znam, radit ću sve što mi odrediš. Tada sam joj poslao poljubac na daljinu, ostavio je njenoj ženskoj poziciji i prekinuo telefonsku vezu.

Još sam imao prilično vremena te sam lagano lješkario na trosjedu. Mogu reći da mi se ovaj plan što sam ga trebao provesti s njom sviđao i to sam jasno osjećao dolje u preponama. Osjećao sam kako su mi farmerke tijesne. Osjećao sam da mi je kurac u boksericama kao kakav klip kukuruza. No nisam želio ni preko hlača dirati ga sam. Lijep je osjećaj kad odlažeš zadovoljstvo koje te kasnije u punini čeka. A to me je zadovoljstvo sada čekalo: da tu malu na ovaj svoj tvrdi kurac nataknem bez ikakvog obzira. Da tu pičku koja mi dolazi da se poda, da je podložim i da je izjebem i ona da to zapamti, da zapamti kad je bila u Splitu.

Oko 19 poslije podne sačekao sam njih dvoje u cafeu hotela Split. Ona se pomalo izgubila kad mi se primakla da me zagrli i poljubi ali ja sam je ohrabrio. Leo je ostao s nama još dok smo popili po piće i onda nas je ostavio nasamo. Primakla mi se tada blizu a ja sam gledao jednu mrlju na njenoj bijeloj majici i pitao što joj je to. Sva se zacrvenjela kad je morala objasniti da joj je to od Leove sperme. Nasmijao sam se, pogladio je po kosi i rekao da se ne treba zbog toga crvenjeti, da je to lijepo i onda sam čekao da mi ispriča što je bilo. Rekla mi je da je učinila što sam joj zadao i da je nastojala samo da misli na to kako da odradi to što sam rekao i da je zanemarila svoje osjećaje pri tome. Priznala je da joj nije neki problem ako treba pojesti spermu, da joj je to dečko često tražio, ali ovaj put da se nije snašla kako je Leu to brzo išlo i da se nije protivila nego je jela taj njegov ejakulat ali joj je ipak malo pobjeglo i iscurilo po majici te malo po sjedalu auta. Ona mu se zbog toga ispričavala a on ju je pohvalio i rekao da mu je bilo super i da se ne sekira zbog tih sitnica. No najzgodnije je bilo to kako je počelo s tim pušenjem. Kao što se zna, njoj sam bio kazao da mu ima popušiti prije nego je on dovede, a njemu to nisam rekao. Onda kad je on već završio s fotografijama i kad je sjeo do nje u auto, ona je jasno vidjela kako je on sav uzbuđen (to mu je vidjela i u hlačama i na licu) i očekivala je svaki čas kad će joj on jednostavno gurnuti lice među svoja muda i reći jednostavno: Puši! Mogla je pretpostaviti da sam je svome prijatelju opisao kao pičku koju je tu došla da bude dobro naprčena i da je ona sada tu da ga zadovolji te se ona tome nije ni protivila. No kako on nije znao za moj naum, a tu sam malu zabunu namjestio da njena situacija bude skroz erotična, ona nije sad imala nikakvog izbora već je morala preuzeti inicijativu, makar sva propadala od stida, i onda je skupila hrabrosti i rekla mu jednostavno: Popušit ću ti. Njemu je tada u tren sinulo da je to moj poklon za njega, sav se ozario te joj se unaprijed zahvalio i namjestio se. Sad je bio i malo iznenađen i zbunjen te nije ni otkopčao šlic i ona je trebala i to raditi i vaditi mu ga iz hlača. Kazala je kako joj se tresao u ruci od uzbuđenja i kako nije uspjela ni dobro ga do jaja polizati a on je već tražio njena usta jer mu je sperma navirala. Toliko je bio napaljen. Zato ju je iznenadio s tom spermom koja mu je bila jako obilna, a on uz to nije rekao ništa da li ona treba to jesti, no kako su joj usta bila zauzeta i nije mogla ništa pitati i nisu bila dovoljna da to, sav taj nadirući ejakulat drži unutra, morala je gutati što joj je dolazilo, da ne zaprlja sve oko sebe. Eto tako, sada se nasmijala i rekla da je dobro večerala. Na to sam joj rekao da je to bilo samo malo predjelo a da je večera tek čeka i onda se tako slatko i erotično nasmijala da sam poželio isti čas uvaliti joj ga, ne u usta, nego u samo ždrijelo koje sam joj gledao dok se naglas smijala. No rekao sam samo da dovrši piće pa da idemo u sobu da se sredi.

Odveo sam je na treći kat u njezinu sobu. Moja je bila do njezine. Sad ovdje moram odati svoju malu tajnu. Kada vodim cure u hotel uvijek uzmem dvije sobe, jednu za sebe, a jednu za curu. To se pokazalo višestruku zgodno. Prvo jer onda imamo dva ambijenta za dobar seks i drugo jer želim da cura ima neku svoju intimu u međuvremenu. Naime i onda kada curu životinjski jebem ja i dalje nju smatram damom i omogućavam joj da bude dama, da ima svoj intimni prostor u kojemu će se dotjerivati i kojemu će me primiti ili iz kojega će mi dolaziti na moj poziv. Tako je bilo i ovaj put. Ta mlada pička koja je bila ovdje meni na raspolaganju, da je svu propisno izjebem, nije za mene bila samo potrošna roba nego prijateljica čiju sam poziciju cijenio i omogućavao joj da se dobro osjeća. Soba koju sam za nju odbrao bila je svijetla, s velikim balkonom, prostrana i imala je francuski ležaj. Kad smo ušli vidio sam na njoj kako je ugodno iznenađena i kako je dugo gledala na krevet, za koji mi je priznala da joj se dopao, i razmišljajući valjda što je sve čeka na njemu. Ostavio sam je, dakle, njezinoj intimnosti, da se istušira i namiriše i rekao joj da dođe nakon toga i to gola golcata u moju sobu. Stigla je doskora, ja sam ležao na krevetu a ona je skroz gola i skoro hrabra prešla u moju sobu i stala ispred mene. Tako sam je postavio i onda joj naređivao kako da se namješta a ja sam i dalje ležao leđima na krevetu, glavom na uzdignutom jastuku i proučavao svaki njeni centimetar. Nisam je ni prstom dodirnuo, a ona mi je morala doći na dah blizu lica i stajati mirno i namještati mi pred oči svaki centimetar svoje intime. Osjećao sam kako gori i puštao je da gori a ja sam je samo očima srkao. Gotovo sat vremena, više ni sama nije znala koliko je tu trebala biti nepokretna ispred mojih očiju i nijemo stajati jer joj se nisam ni jednom riječju obraćao. Tek nisam odolio a da joj ne pohvalim jedan madež što joj se zavukao tamo do njene vagine. Kad sam se napio njene golotinje trebala mi je da joj ga zviznem posred pizde i ona je to vjerojatno htjela, no ja sam ipak izdržao da to ne učinim sada nego poslije naše zajedničke večere. Tada sam joj rekao da se oskudno odjene i da ćemo poći u grad. Obukla je košulju i jedan pulover na kopčanje te suknju, bez gaćica naravno. Najprije sam je poveo preko Rive da udahne malo splitskog zraka, da popijemo po piće i da prolaznici vide dobre nove noge u gradu. Oko 9 navečer krenuli smo u Slona. Večera je bila uz svijeće. Htio sam da zna da je došla u ruke muškarcu koji zna sa ženama. Riba, vino i kolači i onda kad je već malo popila, ali ne puno, tek toliko da se otvori ali da joj je svijest u punom pogonu, rekao sam jednostavno: Sanja, sad ću te jebati! Zinula je od zaprepaštenja jer sam ja to rekao dovoljno glasno da su se okrenuli i dobro se nasmijali dva-tri muškarca sa susjednog stola. Još svu crvenu u licu uzeo sam je za ruku i požurio prema izlazu. Gledali su za nama i dobacivali. Ona je gledala u pod. Od Slona do hotela ima autom tri minute. Sjurio sam se do parkirališta, pograbio je za ruku, ugurao je u lift i gnječio joj sise dok nismo uletjeli u sobu. Videći i sama što ima biti pa računajući valjda da joj ne potrgam odjeću stala se sva ozbiljna skidati još dok sam ja otključavao vrata. Kad smo bili unutra bila je već gola. Samo sam je pogledao a ona se spustila na krevet. No, ovaj put nećeš na krevetu nego na podu, na tvrdu, rekao sam. - Kako želiš da stanem? pitala je znajući da više neću ni časak čekati i da joj ga moram uvaliti. E, o ovoj sam situaciji već prethodno razmišljao: kamo da joj ga kao prvo uguram. Da li u pičku ili u guzu ili u usta. Da dobro zapamti ovaj početak odabrao sam da joj prvu večer probijem guzu. - Kad si se zadnji put jebala u guzicu? pitao sam direktno. Znala je sad što joj spremam pa je uzdahnula i rekla; povremeno me je dečko tako uzimao. -I? - Ne znam, što trebam reći još. - Pitam kako ti je bilo. - Mogu to, ali ako bih se smjela malo namazati tamo, rekla je. - Bit će dovoljno da umjesto tvoje rupice namažemo ovo što ti ima ući, rekao sam joj i pokazao na kurac koji mi je jako stršio. Zbunila se sva i nije znala što bi rekla. No da čujem što kažeš na taj prijedlog. - Nisam tako nešto do sada probala. No sad ćeš probati, rekao sam, a ona je dodala da ima kremicu u torbici. Nasmijao sam se i rekao. Neka ostane tamo. Bit će dovoljno da me namažeš svojim jezikom. Na to se još više zbunila i skoro se izgubila ali je valjda bila jako svjesna da ne napravi ništa na što bih se ja mogao potužiti te je samo klimala glavom što je značilo da će ona raditi sve kako joj se kaže pa bez obzira što ona o tome misli. Dao sam joj tada kurac da ga poliže i navlaži da si olakša tako bar malo moje prodiranje u svoje dupe. Počela ga je lizati na dugo i široko ali onda sam je ja jednostavno prekinuo i rekao: Drugi put ćeš to, sad mi se namjesti. Krenula je da će stati četveronoške, ali onda sam ja rekao: Ne, lezi na leđa! Legla je tako i onda sam tražio da digne noge na moja ramena i onda sam joj ga naciljao i onako mokra i izvađena iz njenih usta u prvom naletu do pola zabio u guzicu. Cviljela je, ali nije bila preglasna. Vidjelo se da me hoće i da joj se anus prilagođava. Onda sam gurao dalje, dok god sam mogao, do korijena. Stenjala je i puhala ali nije vikala. Pitala je samo zašto sam htio ovaj položaj. Rekao sam da joj ga tako mogu najviše ugurati. To joj se izgleda svidjelo, da sam je tako temeljito uzeo i čak joj se pokazao osmjeh unatoč grču od moga prodiranja. Kad mi se dobro prilagodila vukao sam ga natrag i rušio opet unutra a ona je uzdisala i govorila da neka je jebem da joj to treba. Znam da ti treba i zato ti radim sve ovo govorio sam i jebavao je kao životinju. Do malo je rekla da joj je skroz dobro ispod mene i da gušta i onda je počela mumljati da ima orgazam, da svršava, da ludo svršava, da nikad ovako slatko nije svršavala. Udarao sam kurcem kroz njene guzice i držao joj ga duboko i pratio njezin orgazam a jedva sam suzdržavao svoj. Tada sam joj rekao da neću izdržati, da mi se okrene i naguzi se. Namjestila mi se odmah kako sam joj rekao i onda sam joj ga zabio s leđa. Sad sam joj uspio odjednom cijeli uletjeti. Sva mi je bila prilagođena. Dobro se jebeš, rekao sam joj, a ona ništa nije odgovorila samo je sakrila glavu u dlanove, još se donekle stidjela ovoga čina. Kurac ti nabijam u guzu, jesi li čula? pitao sam je. A ona je samo glavom potvrđivala. No ja sam tražio da govori jasno što joj to nabijam i onda je morala reći direktno: kurac. pa opet: kurac, i opet isto: kurac. Onda sam pitao, kakav. Govorila je: veliki. Tražio sam da to kaže zajedno i ona je slušala i odgovarala: veliki kurac. Sad ćeš to ljepše reći, tražio sam. Nakon malo objašnjenja shvatila je i izustila sva crvena u licu, ono što sam htio da govori. Što ti nabijam? pitao sam a ona je odgovarala: kurčinu. Ponovi, tražio sam i ona je opet odgovarala: kurčinu, pa ponovo: kurčinu! Htio sam je poniziti. Na to sam osjetio da će me savladati orgazam te sam izgovorio samo: Daj usta!. Skliznula je s moga kurca, brzo se na koljenima okrenula i namjestila usta: Ugurao sam joj ga, duboko, do jaja samih. Grcala je a ja sam joj spermu bljuvao, iz svojih muda u njena usta i grlo. Gutala, je, grcala i gutala i onda me lizala a ja sam ležao na leđima zatvorenih očiju.

Nakon što sam je jebao, istuširali smo se, uvukli se u krevet i mazili se. Bio sam nježan s njom i onda sam je pitao što će napisati dečku u svome prvome pismu. Naime, dogovorili smo se utroje, još dok smo bili u Opatiji, da će ona imati samo jednu slobodu, da navečer piše dečku, i tu sam joj slobodu ostavio sve vrijeme nedirnutu. Rekla je da će mu napisati što ju je sve zateklo na dolasku i da misli da će on biti vrlo zadovoljan jer da prolazi tvrdo kako je on i zamišljao da joj treba biti. Pitao sam je što ona misli. Rekla je da u sebi ima neku zebnju od toga bezuvjetnog predavanja i od toga što joj ja sve nalažem, da sam dosta tvrd u svojim traženima, ali da ona to razumije, da se s tim slaže i da osjeća neki neobični užitak od toga bespogovornog izvršavanja. I još je rekla da joj je dodatni poticaj da bude poslušna to što sam joj jako zanimljiv kao muškarac i što imam neku pozitivnu energiju i moć nad njom. Tada mi je izmamila osmjeh, poljubio sam je i rekao da sam ovdje samo zato da ona poslušno odradi zadaću za svoga ljubavnika i dečka a ona je rekla da tako treba biti i da se dalje prepušta da ja vodim ovu igru. Na to sam je toplo poljubio i ostavio je nasamo a ja sam prešao u svoju sobu na počinak.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Moja Jelena



Kada sam odlucio da zelim da se ozenim Snjezanom, djevojkom sa kojom sam bio
vec pune dvije godine, nisam ni slutio kakvo me uzbudjenje tek ceka. Snjezanini roditelji su bili razvedeni pa je ona odlucila da posjeti oca koji je
zivio u Australiji. Bio sam razocaran tom vijescu ali sta je tu je. Prvo sto mi je
proslo kroz glavu kada mi je rekla da ide u Australiju i da ce tamo biti oko dva mjeseca je
kako cu da izdrzim toliko vrijeme bez njene prelijepe pickice.
Sredili smo sve oko vize i njenog polaska tako da je sve bilo spremno da krene.
Kada smo stigli na aerodrom prije nego sto je krenula rekla mi je:"Sasa, znas da mi je
mami za par dana rodjendan, odvedi je u na veceru da se malo oraspolozi sada kada i ja nisam tu." Nisam bas bio odusevljen tim prijedlogom ali sam potvrdno klimnuo glavom.
Moja buduca tasta je bila veoma atraktivna zena koja ce za koji dan napuniti 40, mada kada je covjek prvi put vidi ne bi joj dao vise od 30. Znala je da izgleda fenomenalno za svoje godine ali nije bas mnogo pridavala tome, oblacila se veoma konzervativno tako da njene prelijepe obline nisi bas dolazile do izrazaja osim njenih punih usana koje su uvijek bile dodatno uljepsane crvenim karminom.
Vrijeme je prolazilo pa je tako dosao i taj dan, morao sam da ispunim ono sto sam obecao Snjezi. Posto sam vec ranije sve dogovorio sa Jelenom(tako se zvala majka moje buduce zenice), ostalo je jos samo da svratim do cvjecare i izaberem jedan lijep buket, nije red da idem praznih ruku. Pozvonio sam i vrata su se polako otvorila.
Ispred mene se pojavila prelijepa "starka" u crnoj haljini sa za nju neobicno dugim dekolteom. Ono sto sve do sada nisam primjecivao na njoj doslo je do izrazaja.
posto nisam uspio da se snadjem u tom trenutku ona je uzela cvijece iz mojih ruku
I smijeseci se pitala:"Nadam se da je to za mene".
Da, naravno. Odgovorio sam i dalje nevjerujuci svojim ocima.
Brzo sam dosao sebi kada je rekla da je Snjezana jos nije nazvala da joj cestita rodjendan.
Vecera je protekla uobicajeno uz malo price i malo vise vina. Vec je bilo kasno pa sam predlozio da krenemo. Kada sam je dopratio do vrata njenog stana pozvala me je unutra.
"Nije bas fino da me ostavis sada samu ipak mi je rodjendan"
Usli smo unutra. Odmah nam je donijela bocu vina i dok je isla ponovo prema kuhinji jer je zaboravila otvarac osjetio sam gledajuci je kako lijeno vrti kukovima da mi se kurac budi i ukrucuje. Odmah sam prekrstio noge da slucajno Jelena to ne bi primijetila.
Dok je otvarala vino flasa se "slucajno" prevrnula u moje krilo. Jelena je brzo zgrabila krpu i krenula da brise vino sa mojih pantalona kada je vidjela veliku nabreklinu na njima.
Ostavila je krpu i rukom mi ga pomilovala, kurac samo sto mi nije eksplodirao.
Podigla je glavu i pogledi su nam se sudarili, nisam vise mogao da izdrzim privio sam je cvrsto uz sebe i strasno poljubio. Jezici su nam se isprepletali, ruke su mi polako klizile niz njeno ocuvano tijelo i polako trezile svoj cilj ispod haljine. Na moje veliko iznenadjenje nije nosila gacice tako da mi se ruka odmah nasla na njenoj vec vlaznoj pickici. Sva se stresla i izvila od zadovoljstva:"koliko sam samo puta mastala o ovome" rekla je Jelena.
To je jos vise rasplamsalo vatru u meni, svukao sam joj haljinu i polako ljubeci je po cijelom tijelu krenuo ka njenoj mackici. Njena predivna picka bila je obrijana, nije bilo ni jedne jedine dlacice to me odusevilo tako da sam halapljivo krenu da lizem picku moje buduce taste.
Svrsila je veoma brzo hvatajuci rukama moju kosu i govoreci nesto sto nisam razumio ali to nije ni bilo tako vazno. Ubrzo sam se ja nasao na ledjima dok je moja Jelena se pripremala da stavi moj kurac u usta. Kako sam se samo divno osjecao kada mi ga je poljubila svojim punim usnama, pusila mi ga je kao nijedna do tada, mislio sam da cu eksplodirati od zadovoljstva kada sam svrsio u njena usta. "Zelim da te osjetim u sebi" rekla je Jelena.
Kurac mi je ponovo bio ukrucen. Polako i njezno sam usao u Jeleninu pickicu, bila je nevjerovatno uska. "Jebi me, kao sto jebes moju kcerku", kada je to rekla krenuo sam divljacki da je nabijam na moj kurac, u glavi mi je sve tutnjalo od uzbudjenja.
Okrenuo sam je i poceo da je nabijam od pozadi, bilo je fenomenalno. Osjetila je da sam uskoro blizu vrhunca brzo se okrenula i uzela ga u svoja usta ponovo sam svrsio u njih.
Pali smo na krevet i tako zagrljeni zaspali. Probudio me je moj mobilni telefon, bila je to Snjezana. "Cao ljubavi, izvini sto sam te probudila. Kako je protekla vecera sa mojom mamicom?" Brzo sam ispricao kako smo vecerali i da sam je otpratio kuci.
"Onda, kakva je moja mamica?" Pitala je Snjezana.
"Sta kazes, kako kakva ti je mamica?" zbunjeno sam odgovorio
"Ajde nemoj da se pravis lud znam da je pored tebe, daj mi mamu da joj cestitam i ja rodjendan"
Kako su se dalje stvari odvijale izmedju Snjezane, Jelene i mene pricacu vam drugi put...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Masovni seks u Puli



Dosad najdojmljiviji i najneobičniji protest protiv globalizacije održan je u nedjelju 31. svibnja 2007. u Puli, masovnim seksualnim činom u kojemu je sudjelovalo preko 150.000 ljudi! "Grupni seks" na puljskom hipodromu Capodistria libera dao je zagovornicima globalnog kapitalizma neslućene količine materijala za ismijavanje protivnika. S druge strane, antiglobalisti likuju i nazivaju istarske prosvjede "veličanstvenim činom otpora svjetskim tajkunima, korumpiranim političarima i uništavateljima prirode".

Među organizatorima priredbe, za čiju je pozornicu logično odabrana liberalna Istra, u konkurenciji Danske, Švedske, Maroka i Crne Gore, zapaženu je ulogu odigrao i hrvatski antiglobalistički aktivist Slavko Hafnar, koji je osmislio koreografiju masovnog, stvarnog seksa točno 75.120 parova iz cijelog svijeta.

"Željeli smo svijetu poslati dramatičnu poruku, a što je upečatljivije od gromoglasnih uzdaha 150.000 ljudi u nepatvorenom seksualnom užitku?" - navodi 37-godišnji Hafnar, koji je odbio optužbe desno profiliranih medija da se radilo o običnoj orgiji za voajere i pervertite. - "Nikakve orgije nije bilo, jer je svatko vodio ljubav samo s jednim partnerom."

Svi na seks!

Točno 35.960 ljudi bilo je stiglo u Pulu samostalno, te je partnera za prosvjed našlo na licu mjesta, na šetalištu ispred hipodroma. Blizu 18.000 slobodnih muškaraca postrojilo se s lijeve strane promenade, a slobodne su im žene pristupale i birale ih. Kako su se parovi spajali, pridruživali su se glavnini sudionika u masovnom defileu, kojim je manifestacija počela u podne 31. svibnja pred 55.000 gledatelja na hipodromu.

Hafnar je nastupio i u ulozi našeg izvjestitelja, zajedno s 680 akreditiranih novinara iz 140 svjetskih zemalja. U sklopu demonstracija vodio je ljubav s prekrasnom crnokosom Talijankom Sabrinom, kolegicom iz organizacijskog odbora.

- "Svaki je par na ulazu u hipodrom dobio redni broj, brošuru s rasporedom aktivnosti i uputama te vrećicu s osnovnim higijenskim priborom, prezervativima i maslinovim uljem za analni seks." - opisuje Hafnar proceduru. - "Potom su se parovi prema rednim brojevima upućivali na pripremljena mjesta na travnjaku. Svaki je par na raspolaganju imao ne više od 3,4 m2 prostora, prekrivenih tankom strunjačom i plahtom, za tri obvezne etape prosvjeda: oralnu pripremu, vaginalni odnos te analni odnos, kojim je obvezni dio imao završiti. Nakon oko četvrt sata obveznog dijela, svaki je par mogao nastaviti odnos prema slobodnom nahođenju. Uz svaku je strunjaču bio instaliran mikrofon da bi se zbirni zvukovi svih spolnih odnosa čuli na zvučnicima. "

Oko 13 sati svi su parovi bili na svojim mjestima i voditelji prosvjeda, Francuz Michel Papin i Slovenka Katja Ahmetpašič, pozdravili su prisutne i dali znak za svečani početak priredbe. 75.000 parova, uključujući Hafnara i njegovu pratilju, prionulo je na svlačenje i nakon 120 sekundi pripremilo se za oralnu predigru. U Hafnarovim je rukama bila jedna od najljepših sudionica prosvjeda, 35-godišnja Rimljanka Sabrina Felici, visoka 180 cm, crne kovrčave kose.

Zagrijavanje lizanjem

- "Kleknuli smo jedno nasuprot drugome i žvalili se. Nisam je se mogao nahvatati, kako je bila dobra. Mijesio sam joj tijelo gdjegod sam stigao, a ona mi je stiskala karu dok nije bila toliko tvrda da sam njome mogao obrađivati mramor. Jedva sam dočekao lizati najsočniju picu koje sam ikad okusio. Većina se parova oko nas, koliko sam uspio uočiti, namjestila u 69-icu ili neku inačicu, ali ja sam baš ovu htio izlizati kako spada. Kako je samo stenjala ta krasotica dok sam joj mrčio klitoris! Žao mi je što nije stigla doživjeti orgazam, ali sam joj to nadoknadio kasnije." - priča Hafnar.

Nakon 4 minute oralne pripreme, voditelji su dali znak parovima za postavljanje u položaj sa snošaj odozada. Crnomanjasti Michel i riđokosa, kratko podšišana Katja također su sudjelovali u seksu - oni su to obavljali na prostranom madracu na pozornici. Iza nje je bio postavljen golemi ekran, na kojemu su se prikazivale odabrane aktualne scene s hipodromskog travnjaka, po izboru redatelja programa. U više navrata, u fokusu se našao i Hafnar.

- "Sabrina je kleknula ispred mene i podbočila se laktima na rub strunjače, a ja sam je uhvatio za struk, čekajući znak za penetraciju. Ona je mesnata cura, malo krupnije građe, ali bez imalo sala. Jedva sam dočekao voditeljev signal za 'ulaz'. Kad je moj kurac ušao u Sabrininu pičku, još je 74.999 kuraca prodrlo u isto toliko pičaka - čovječe, to je snaga! Sabrina je ponovno zastenjala, kao i deseci tisuća drugih žena i muškaraca posvuda oko nas. Ispred sebe vidio sam desetke guzova kako se pomiču, a oko nas se digao huk nalik olujnom vjetru.

Jebao sam je polako, jer je preporuka muškarcima bila svršiti tek pri analnom odnosu. Mislim da je većina muškaraca iz istog razloga uhvatila polagan ritam. Dobro sam učinio što sam je prvo samo lizao i što nisam dao da mi puši. Gnječio sam joj bokove, pa stiskao struk, zatim je hvatao za ogromne tvrde sise. Ako sam se ja mučio da ne svršim prerano, kako li je tek bilo tipu zdesna, koji je već nakon minute penetracije bio izvan sebe. Plavuša koja je klečala ispred njega zaklinjala ga je da je jebe jače, ali on je već stenjao kao da je na rubu orgazma. Sabrina je desnu ruku zabacila unazad i primila me za guz. Oboje smo ječali od užitka, ali i od iščekivanja vrhunca priredbe: analne penetracije. Sabrina je, kao i sve ostale žene, plavuša s naše desne strane, crnkinja s lijeve, brineta iza mene, znala što je čeka za koju minutu - dupkom ispunjeni šupak!

Napokon - u anus!

Ševeći Rimljanku zguza, svrnuo sam pogled prema gore, prema ekranu, koji je pokazivao Michela i Katju kako usporavaju koitus. Vidio sam Michela kako se sprema dati znak za početak analne faze. 'Molimo zaustavite se! Izvadite penise iz vagina! Postavite glavić na otvor anusa!' govorili su naizmjence voditelji. Naravno, i Michel je svoj glavić položio na ulaz Katjinog dupeta. 75.000 kuraca čekalo je završni znak za prodor u isto toliko rektuma. Vidio sam kako neki muškarci na brzinu nanose maslinovo ulje na šupke svojih partnerica. Pitao sam Sabrinu hoće li da je podmažem, no tek što je zaustila i odgovorila potvrdno, Michel je dao nalog za prodor. - 'Započnite penetraciju!' Zbog propisa o istovremenosti penetracija, nisam mogao udovoljiti njenoj molbi. Počeo sam joj ga gurati skoro na suho, s kurcem ovlaženim tek pičkinim sokovima. Kad je ona zajaukala, zajaukalo je 75.000 žena posvuda oko mene, a zastenjao je i mnogi muškarac. Iz obližnjih usta čuo sam 'aauuuuu', 'aaaaahhhh', 'uuuuuhhhh', 'jaoooj', 'mmhhhhmmmm', no preko mikrofona te su se razlike gubile te je iz desetaka zvučnika dopirao zvuk kakav nikad prije živ čovjek nije čuo. Mislim da su duše u čistilištu zvučale kao ovih 75.000 divnih, hrabrih žena koje je 75.000 muškaraca sada jebalo u šupak.

Sabrina je bila u slatkoj agoniji. Kad sam joj uvalio glavić, podigla je glavu uz dramatičan uzdah. Tko zna zašto većina žena diže glavu na početku analnog odnosa? Trebalo mi je par sekundi da joj probijem šupak. Imala je prekrasan, prohodan anus o kakvom svaki muškarac sanja. Spustila je glavu te stisnutim šakama udarala o strunjaču. Mijesila je dupetom valjda da pronađe najudobniji kut prodiranja. Unatoč buci koja nas je zasipala sa svih strana, jasno sam čuo njen glas: stenjala je kroz stisnute zube. Nagnuo sam se prema naprijed, legao joj na leđa i uhvatio je za zapešća. Njen mi je parfem podjednako golicao nosnice i mošnje. Držeći je za finim dlačicama obrasle ruke, zabijao sam joj ga do jaja te joj grizao kovrčavu kosu. Kad mi je obim stopalima zakvačila nožne članke, shvatio sam da ne zna za sebe. Oslobodila je jednu ruku iz mog zahvata i grčevito zahvatila busen trave pored ruba strunjače.

Njeno me stenjanje raspamećivalo. Osvrnuo sam se oko sebe, ali sve što sam vidio samo me dodatno izluđivalo. Ispred mene, deseci su kuraca većom ili manjom brzinom, dublje ili pliće ulazili u šupke, ženske su se noge uvijale, a stopala trzala. Lijevo od mene, plavokosi je Nijemac prčio zamamnu crnkinju, koja je izbezumljeno grizla donju usnicu od neizdrživog užitka; zdesna je plavuša cvilila pod Belgijancem i oblizivala se poluzatvorenih očiju.

Tisuće razvaljenih čmarova!

150.000 grla proizvodilo je zvuk kao stotine slapova Nijagare, kao tisuće vrtloga, kao more uzburkano olujom svih oluja. Kad sam mislio da sam dosegao vrhunac svoje izdržljivosti, doživio sam nešto nezamislivo. Na šupku sam osjetio nešto vlažno i toplo. Znao sam da ću svršiti za par sekundi, ali sam se stigao okrenuti i vidjeti predivnu brinetu iz stražnjeg para kako je zarila lice među moje guzove. Očito ju je njen partner tako žestoko nabijao u dupe, da su oboje dopuzali bliže nama. Lizala mi je čmar tako da mi se zamračilo pred očima.

Za svršavanje nije bilo određenog termina; toliku masu ljubavnika nismo mogli koordinirati baš do te mjere. Prostenjao sam Sabrini da ću svršiti, a ona je glasom napuklim od jauka odgovorila da joj izlijem sjeme u usta. Izvukao sam joj ga iz šupka, a Sabrina se okrenula na leđa i privukla moju zdjelicu prema svojoj glavi. Držala me je za guzove, a ja sam joj uvalio kurac u usta i počeo je jebati u nepce. Istog sam časa počeo svršavati: hvatao me je grč za grčem, jedan slasniji od drugoga. I onda sam počeo izbacivati sjeme. Barem tri prva mlaza šiknuo sam joj direktno u usta, a onda ga izvukao i zdrkao joj ostatak po licu. Mislim da sam vikao od ugode. Još nisam iscijedio zadnju kap, kad sam pogledao udesno i vidio Belgijanca kako plavuši svršava po leđima. Ispred mene neki su parovi već bili gotovi, a neki su se još žestoko ševili. Osjećao sam kako me brineta iza mene grebe po člancima, vrišteći na engleskom da svršava; analni orgazam može ženu izbezumiti.

Sabrina ipak svršila!?

Kad je popustio brinetin stisak na moje noge, kad smo Sabrina i ja ponovno kleknuli jedno naspram drugome i stiskali si tijela, otkrila mi je da je i ona svršila dok sam je jebao u dupe. Izdržao sam, kaže, točno koliko je trebalo. Bol je osjećala samo prvih pola minute, a svršila je onda kad je iščupala busen trave. Pokazao sam joj prema ekranu: upravo je Katja pušila Michelu; kad je on okončao uz prigušeno stenjanje, označio je kraj službenog dijela prosvjeda. Katja se obratila svim sudionicima (od kojih su mnogi još analno općili!) riječima: - 'Mislim da nekoliko dana neću moći normalno sjediti, kako mi je Michel rasturio zadnjicu, ali ponosna sam jer je naša manifestacija uspjela!'.

Pozivajući nas da nastavimo voditi ljubav po želji, stavila je u usta penis jednog od prisutnih tehničara, dok smo Sabrina i ja raspravljali koju ćemo pozu iskušati sljedeće. Pojebali smo se još jednom, a potom smo preskačući preostale parove odšetali do nusprostorija radi tuširanja i osvježenja."

Istarska slobodna ljubav donijela je organizatorima neviđen publicitet, a sudionicima - prema procjenama stručnjaka - više od 250.000 orgazama, što znači da je svaki sudionik u prosjeku doživio 1,7 spolna vrhunca. Kompanija "Sex For Freedom", koja stoji iza ove manifestacije, priskrbila je oko 5 milijuna eura zarade od prodaje soundtracka s puljskih prosvjeda, a za prava korištenja seksualnih zvukova zanima se i famozni filmaš Christian Walters, koji ih želi koristiti u svom predstojećem blockbusteru, remakeu kultnog filma "Konac svijeta". Koliko će ta masa seksualne energije obuzdati širenje globalnog kapitalizma i razaranje okoliša nije zasad moguće precizno procijeniti, ali antiglobalisti ne odustaju: planiraju iduću masovnu seksualnu manifestaciju za kolovoz u Parizu te za siječanj 2007. u Melbourneu, dok su glavni kandidati za svibanj 2007. Bologna i Zagreb.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Pravi seks na školskom satu



Privatna srednja škola Edukacija 2001 iz Zagreba, dobitnica ovogodišnje nagrade Ministarstva spolnosti za inovaciju na polju srednjoškolskog obrazovnog programa, uvela je prvi puta zornu nastavu iz spolnog odgoja. Unatoč višemjesečnom najavljivanju da će polaznici Edukacije 2001, kao prvi u Hrvatskoj, biti suočeni s vizualnom demonstracijom osnova spolnih tehnika, nekoliko je roditelja na seks u učionici reagiralo ispisom svoje djece iz elitne privatne škole.

"Kad mi je sin ispričao što je vidio na satu biologije, naprosto sam se šokirala. Je li to škola ili javna kuća?" - izjavila je Katarina Đ (42), čiji je sin do jučer bio đak prvog C razreda Edukacije 2001.

Reakcije drugih roditelja pozitivne su. - "Barem kćerka više neće zapitkivati kod kuće o 'onim stvarima.'" - s osmjehom kaže Martina S (39). Prvi je prikaz seksa uživo uzburkao duhove roditelja i medija, ali su učenici listom oduševljeni "nečim novim", kako je svoje iskustvo opisao 15-godišnji Davor B., predsjednik prvog A, razreda koji je prvi ugostio jednu od dvije zasad angažirane ekipe za seksualne demonstracije.

"Čast mi je što sam baš ja vodila nastavu u turnusu." - priznaje prof. Dinka Jakić, razrednica drugog A, ujedno i nastavnica biologije.

Ševa u odgojne svrhe?

Seks su demonstrirali Darko (23), Karlo (21) i Zdenka (24), sve studenti seksologije na privatnom sveučilištu u Novom Zagrebu. Tjelesno razvijeni crnomanjasti Darko, visoki plavokosi Karlo i vrckasta crnokosa Zdenka efektno su prikazali neke od najčešće korištenih pozicija prikladnih za mlađu generaciju, koja se tek sprema upustiti u aktivan spolni život.

 Prof. Jakić rukovodila je demonstracijom te ukazivala đacima okupljenim oko strunjače postavljene u sredini učionice na bitne elemente snošaja. Dok je njeno pokazivanje palicom na spolne organe i druge dijelove tijele Darka i Zdenke izazvalo poneki kikot među đacima, žamor je zamro kad je najavljena spolna predigra.

"Sad će Zdenka pomoći Darku da mu se spolovilo ukruti, tako što će ga nadražiti ustima." - objasnila je prof. Jakić, dok je zgodna, vrlo vitka kratkokosa apsolventica fiskulture počela gutati Darkov dotad mali i smežurani falus.

"Spužvasto tkivo Darkovog penisa sada se puni krvlju pa se spolovilo ukrućuje i raste. Uskoro će biti u stanju prodrijeti u Zdenkinu rodnicu." - objavila je profesorica. Zdenka je, držeći studentov stvrdnuti penis u ruci, legla na zelenom dekom prekrivenu strunjaču i polako ga počela približavati ulazu u vaginu.

"Obratite pažnju na to kako penis lagano ulazi u njenu vaginu, koja se u međuvremenu navlažila da olakša prodiranje." - usmjerila je prof. Jakić štap i ovlaš dotaknula Zdenkinu vanjsku lijevu usminu. Djevojka je imala obrijane usmine, dok je venerin brijeg bio uredno obrastao gustim, ali potkresanim crnim dlakama.

"Penis ne mora ući u vaginu sam od sebe; ako ne možete precizno nanišaniti, djevojka može pomoći mladiću, ili si ga on može sam uvesti rukom." - govorila je profesorica, dok je Zdenka uvlačila penis, koji je za oko dvije sekunde u cijelosti utonuo u vaginu.

Fukanje pred učenicima

"Sada počinje spolni odnos u užem smislu. Darko uvlači i izvlači penis iz Zdenike rodnice, koja trenjem nadražuje njegov glavić, a penis i pubična kost ujedno nadražuju Zdenkin klitoris." - rekla je predavačica, dok su đaci polagano kružili oko ljubavnog para da bi sagledali snošaj sa svih strana. - "Obratite pažnju na njihove izraze ugode dok ovo čine." - isticala je Jakićeva. Zdenka je zatvorenih očiju stenjala, a usta je namjestila u izraz između smiješka i plača. Rukama je obgrlila Darka i stiskala mu lopatice, dok je gležnjevima obavila mladićeve potkoljenice. Darko se podbočio laktovima i lizao djevojku po vratu, dok je sve brže umetao penis u rodnicu do samih mošnji.

Profesorica je lagano položila štap između Darkovog i Zdenkinog torza i signalizirala momku da se malo nadigne. Ovaj je poslušno ispružio laktove i otkrio Zdenkine krupne, ali vrlo čvrste grudi. - "Nabrekle bradavice znak su velikog spolnog uzbuđenja i užitka." - napomenula je prof. Jakić i pokretom palice naložila paru da izmijeni poziciju. - "Darko će sada prodrijeti u Zdenku odozada. Nije imao spolni odnos tri dana, zbog čega će svršiti brzo."

Apsolventica se postavila u pseći položaj a Darko joj je u trenu ušao u vaginu, držeći je jednom rukom za bok, a drugom za sisu. - "Ovo je prekrasan položaj u kojemu muškarac jasno vidi svoje spolovilo u fazi prodiranja, dok može partnericu dodatno nadraživati po erogenim zonama, poput grudi. Usput" - pokazala je štapom - "ona može rukom trljati svoj klitoris."

Prvo svršavanje: u usta!

Zdenka si je, oblizujući usne od zadovoljstva, malo trljala klitoris, malo stezala partnerove testise. On se sav uspuhao i zajapurio, očito se već približavajući orgazmu.

- "Darko će sada ejakulirati i to u Zdenkina usta. Posvetite pažnju na ovu vrlo djelotvornu metodu zaštite od trudnoće."

Momak se odjednom povukao iz partnerice, a ona se okrenula na koljenima i ponovno progutala penis klečećeg partnera. Jednom ga je rukom držala za mošnje, a drugom ga masturbirala. On je isprva položio ruke na svoje bokove, ali je za par sekundi rukama zgrabio Zdenku za glavu i za rame. Iz usta mu se čulo sve glasnije krkljanje i tek što je profesorica uspjela reći - "sad će uslijediti ejakulacija", nakrenuo je glavu, ukočio se na par trenutaka i zatim strahovito uzdahnuo. Kada mu ga je Zdenka izvadila iz usta, iz njih se već cijedilo sjeme, a iz njegovog je falusa štrcnulo još nekoliko mlazova u njenu nosnicu i lijevo oko. Svo to vrijeme, momak je od slasti curi čupao kosu.

"Kad muškarac ovako glasno zastenje, znači da je vrhunac užitka upravo minuo te da je nastupila faza olakšanja, odnosno faza ispuštanja sjemena. Zdenka ga je nažalost malo prekasno izvadila pa niste mogli vidjeti početak ejakulacije, a prvi su mlazovi ubrizgani njoj u usta." - rekla je Jakićeva, a prisutnima se učinilo da je studentici uputila blago prijekoran pogled.

Kad je prvi snošaj bio dovršen, prof. Jakić je uperila palicu na netom svučenog Karla i objasnila njegovu ulogu. - "Sad je Darko doživio orgazam i trebat će mu nekoliko minuta da mu se penis opet ukruti. Dok to čekamo, Darko i Karlo jezikom i rukama dovest će Zdenku do orgazma."

Spektakl ženskog orgazma

Pred 30 potpuno koncentriranih đaka, Karlo je, s vrlo dugim, već ukrućenim penisom, legao pored Zdenke, počeo je ljubiti i gnječiti grudi, dok se Darko spustio na njenu vaginu i stao izvoditi raznovrsne pokrete usnama i jezikom po njenom klitorisu i oko njega. Trebalo je oko 15 sekundi da Zdenka uđe u stanje uživanja.

Karlo joj je prelazio rukama po trbuhu, pa preko grudi do vrata i natrag, jezikom djelujući u njenoj usnoj šupljini, a Darko joj je lizao vaginu malo cijelim jezikom, malo samo njegovim vrškom ili bridom. Jakićka ga je lupnula štapom po ramenu te vršak štapa usmjerila ispod Zdenkine vagine - prema njenom anusu. On je shvatio mig i prstom desne ruke počeo doticati otvor čmara, a zatim i gurnuo vrh prsta u njega. Zdenka je cijelo vrijeme ispuštala sve glasnije uzdahe ženskog užitka, koje je povremeno prigušivao Karlov jezik. Jednom je rukom čupala Darkovu kosu, a drugom nekontrolirano strugala po strunjači.

Napokon je u jednom času odvojila svoja usta od Karlovih, savinula leđa u luk, izvila glavu unazad i zavrištala. Vrištala je gotovo trideset sekundi, ritmički šireći i skupljajući butine s obje strane Darkovog lica. Nakon što je glasno vrištanje prošlo, još je barem pola minute ispuštala duboke uzdahe, dok je Darko usporavao lizanje i napokon dignuo glavu s njenog međunožja.

"Evo, ovako izgleda ženski orgazam. Žena uživa čak i jače od muškarca, a najlakše ju je do vrhunca dovesti neposrednim nadraživanjem klitorisa, odnosno dražice, što se može činiti jezikom, prstima, aparatima ili kombinirano." - glasilo je obrazloženje prof. Jakić.

Darko je već imao novu erekciju, a Karlu je penis bio na rubu pucanja od uzbuđenja. - "Sad ćemo prikazati na koji način jedna žena može zadovoljiti dva muškarca istovremeno. Načina ima mnogo, a ovaj je jedan od najdjelotvornijih." - govorila je Jakićeva, dok se troje mladih namještalo tako da je Karlo ležao na leđima, Zdenka na njemu, a Darko klečao iza Zdenke, držeći joj ruku na stražnjici, drugom si rukom navlačeći penis. - "Zdenka će sada zajašiti Karlov vaginom, a Darko će joj polagano falus uvesti u anus, to jest debelo crijevo."

Dvostruki prodor "na suho"

Zadihana je Zdenka lagano sjela na Karlov penis, te se okrenula ulijevo prema profesorici i tihim je glasom nešto upitala. Od njenih riječi dalo se razabrati samo "namazati" i "ulje". Jakićeva se obratila Darku, koji je i dalje klečao, s penisom udaljenim oko 20 cm od stražnjeg djevojčinog otvora. Mladić je samo slegnuo ramenima i zatresao glavom, na što je Zdenka opet nešto promrmljala profesorici. Zatim je profesorica odrješito priopćila studentici da "to mora izvesti i gotovo".

Ispostavilo se da je Darko zaboravio tubicu s maslinovim uljem za podmazivanje anusa pa je sad Zdenku čekao nešto tegobniji analni odnos, bez umjetnog sredstva za lakši ulazak muškog spolovila.

Studentica je još par sekundi tiho negodovala, da bi se onda do kraja nasadila na Karlov spolni organ, a rukama se podbočila očekujući da je Darko prodre straga. I onda je počelo. On je položio glavić penisa na otvor njenog čmara, sekundu ga dvije "škakljao", a potom izveo jači trzaj zdjelice i uveo glavić u unutrašnjost rektuma. Zdenka je prigušeno zastenjala, dok je Darkov penis vrlo polako, uz njegovo stalno njihanje kukovima, nestajao u njenom čmaru. Ona je u grču, uz jauke, izbacila glavu jako prema gore, pa onda još jednom, a zatim spustila glavu duboko, već prema Karlovom pupku. Kad Darko više nije mogao ni milimetra naprijed, počeo se izvlačiti, a kad je unutra još bio samo glavić, opet je srnuo prema naprijed i ovaj puta brzo prodro kroz sfinkter sve do testisa. Držao ju je obim rukama za bokove, jače se raskrečio, i počeo joj ga uvlačiti i izvlačiti jednakom brzinom kao da penetrira u vaginu.

Đaci nisu znali gdje da prije gledaju, u Darkovu zdjelicu koja se nabijala o Zdenkinu stražnjicu, o njene potkoljenice koje su se grčile, ili o njeno lijepo, sad namršteno lice i glavu kojom je od muke vrtjela lijevo-desno. "Jo-oj Darko...jo-oj Darko", stenjala je, kao da moli partnera da malo uspori to nesnosno struganje po njenoj analnoj membrani. No, on ga je gonjen silnom željom za orgazmom trpao sve žešće.

"Darko je još prije desetak minuta svršio, pa će mu sad trebati nešto duže da opet ejakulira. Zato on sada prodire u anus, koji je tješnji i pruža veće trenje. Karlo je sinoć imao ejakulaciju tako da su njih dvojica gotovo perfektno uigrani za istovremeno svršavanje." - naglasila je Jakićeva podižući ton da se izdigne iz buke koju je pravila vesela trojka..

Zdenkina slatka muka

Dok su Darko i Karlo očito uživali, proizvodeći uzbudljive muške uzdahe sladostrašća, vitka je crnka između njih ječala od smjese bola i užitka. Bilo je dramatično gledati kako si grize donju usnicu i svako malo guta slinu. "Pozadinac" se iz klečećeg položaja prebacio prema naprijed, položivši dlanove pored Zdenkinih, i priljubio glavu uz njenu. Jako je dahtao, pumpajući otpozadi, dok je ona zabacila lijevu ruku  i uhvatila ga za šiju, čupajući ga za kosu. Ovaj joj je mijesio jednu pa drugu sisu i nešto nerazgovijetno mumljao, jedva prigušujući slast koja ga je prožimala. Promatrači s djevojčine lijeve strane razabirali su njeno preklinjanje: "Uhhh, uspori... uhhh, uspori..." .

- "Mislim da će Darko ipak svršiti prvi." - naslutila je profesorica, pokazujući štapom na studentove mošnje. Momak se opet pomaknuo unatrag u klečeći položaj, zgrabio partnericu za bokove i krenuo ga zabijati mahnitom brzinom. Izmučena je Zdenka čvrsto stisnutih usnica i šaka zgrčenih na strunjači molila nebesa da svrši. - "Uahh..ahh..evo ga..." - izbezumljeno se proderao Darko, izvukao ga van i počeo ga tresti. Nakon tri-četiri zamaha, pomolile su se prve kapljice na otvoru glavića, a zatim i prvi mlaz, koji je pogodio Zdenku u kosu. Zakrečući glavu polukružno, Darko je jako raskrečenih nogu skoro 30 sekundi vičući svršavao iznad Zdenkine stražnjice, lupkajući glavićem po njenom razvaljenom šupku.

Tek što se ovaj zadihan i oznojen odmaknuo, počeo se trzati Karlo i izvlačiti penis iz svoje kolegice. Kad se ova napokon oslobodila i drugog od dva klina koja su je probijala, nadvila se iznad Karlovog penisa i desnom ga rukom počela masturbirati, ne prejako, tako da mladić uživa što duže može. A on je, izvijajući leđa u visok luk, procurio jače i burnije čak i od Darka, dok mu je djevojka pojačavala užitak lizanjem glavića. Većina obilnog ejakulata tuširala je Zdenkino lice, no jedan je mlaz štrcnuo na kutu prof. Jakić, na što je ova za pedalj ustuknula.

Nakon serije orgazama, troje je studenata čučnulo jedno pored drugoga, tapšajući se međusobno zbog dobro obavljenog posla, a profesorica je ushićenog lica zapljeskala.. Učionicom se prolomio pljesak svih đaka i poneki usklik odobravanja. Čak se i Zdenka pokušala nasmiješiti, iako se na njenom licu odražavala analna muka kroz koju je upravo prošla.  Prva seksualna demonstracija u hrvatskim školama uspješno je okončana, unatoč izvjesnim zastojima i nesporazumima, poput nedostatka maziva za anus. U Edukaciju 2001 najesen stižu još dvije trojke vanjskih suradnika, pa sadašnje dvije ekipe više neće imati tako naporan i zgusnut raspored
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Pojebo mi curu i dobio po pički



Očistio sam Ivin kompjuter od virusa i crva. Dva se tjedna nije mogla spojiti na Internet. - "Vi žene nemate pojma o kompjuterima." - rekao sam joj smijuljeći se, nadajući se da će se sada početi događati ono zbog čega sam već mjesecima tako dobar prema njoj: seks. Iva je Istranka iz Vrsara, ima kraću, glatku crvenkastu kosu i svijetlu, prozirnu put. Uvijek izgleda malo zbunjeno, ali meni je jako ženstvena i htio bih je poševiti više od ijedne cure iz naše redakcije.

Međutim, ona me gleda kao tuka, jedva mi se malo zahvaljuje na pomoći s kompjuterom i priča nešto o tekstu koji treba napisati. Tek što sam zaustio da joj kažem - "Ali Iva, kad bi znala koliko mi se sviđaš...", netko pozvoni na vrata: triput kratko, dvaput dugo. Ona pretrne: "Isuse, pa to je Marko!!" Prvi puta čujem od nje neko muško ime. Pa zar nije slobodna kao ptičica?

"Molim te, Vedrane, skloni se u kuhinju i kad ga uvedem u sobu, izađi van."

"Ali zašto, pa tko ti je Marko?" - govorim ja u panici. - "Marko je moj dečko, jako je agresivan i ljubomoran, poludjet će ako te vidi!" - šapće usplahireno, gurajući me prema zamračenoj kuhinji. - "Ma kakav dečko, što govoriš, a što je s nama??" Ona me ni ne sluša, nego me ugurava u kuhinju, a zvono opet zvoni: triput kratko, dvaput dugo.

Čučim kao majmun u kuhinji dok slušam kako u hodniku ona dočekuje Marka. Čuje se mljaskavi zvuk poljupca, pa onda muški glas. Marko! Zaboga, pa to je Marko Ivančević, naš dopisnik iz Splita!? Jebote, pa taj oženjeni kreten ševi i MOJU Ivu!?? Iz hodnika dopire štropot. To se, uz kikotanje, njih dvoje sjurilo prema sobi. On hropće: - "Sad ću te tako pojebati da ćeš svisnuti." Čujem i nju. - "Macane moj, da znaš što ću ti raditi!"

Bradonja u akciji

Isuse i Marijo, mjesecima se muvam oko nje i ne da mi da je pipnem, a jebe se s ovim krupnim bradatim idiotom koji ima ženu i troje djece!! I ja se odlučih skutriti u kuhinji i slušati što će se događati u dnevnoj sobi, gdje sam do prije 10 minuta popravljao Ivin kompjuter (koji sam ja naivac!).

Čujem kako prtljaju po sobi. Mislim da se užurbano svlače. Frajeru je očito prigustilo, jer gunđa trgajući odjeću s nje. A ona ima tijelo vrijedno milijun eura, meko mliječno bijelo meso bez mrljice ili suvišne dlačice.

Krevet u dnevnoj sobi nalazi se točno nasuprot kuhinje. Mogu virkati kroz vrata koja vode iz kuhinje u sobu, ali i otpozadi, kroz vrata koja vezuju sobu s hodnikom. Bijesan sam i ogorčen što sam nemoćan svjedok Ivine ševe, ali sam i uzbuđen, kara mi kuca na vrata šlica. Na vršcima prstiju dopirem do stražnjih vrata sobe, ali nažalost vidim samo stražnji dio kadra: dva para nogu i njegovo dupe. Njihove noge u paralelnom su rasporedu: jedna njena, dvije njegove, jedna njena. Jebat će je zguza. Po kretnjama shvaćam da upravo ulazi u nju. Njene se potkoljenice malo razmiču. Vidim njene prste kako zahvaćaju njegov desni (meni bliži) guz. Jebačina je počela, a ja pizdim što nisam na njegovom mjestu. Vraćam se do kuhinjskih vrata. Čučim i virim. U vidokrugu se pojavljuju njihove ruke i glave. Pomiču se naprijed-natrag. Glave su im priljubljene, njena zdesna, njegova s lijeva. Žvali je dok je jebe. Jezici im titraju gore-dolje. Stenju, odlično im je. Bože, kakav sretnik, mislim si. Tako joj uvaljuje kitu (očito!) da se oboje pomiču u velikim amplitudama. Kad otklize prema naprijed, vidim i kako joj muze sisu. Prokletnik! Dok ih gledam, kurac mi sam pokušava otvoriti patentni zatvarač.

Prebacujem se opet na stražnji pogled. Buljim kroz odškrinuta vrata i ne usuđujem se pomaknuti ih da ne skrenem pažnju na sebe. Tip je mrga, 195 cm i barem 100 kila. Tko zna kakvu kurčinu ima? Njena su stopala odozgora prebačena preko njegovih dlakavih članaka, a njegov se guz nadiže i spušta, nadiže i spušta. Odjednom zastaje. Čini mi se da prilagođuje položaj. Malo podiže noge i par sekundi kao da miruje.

Dala mu i šupak!

Odjednom ona zajauče tako da mi se srce popelo u grkljan, a s njegovih se usana ote neobičan uzdah, nešto poput "nnggghhh". Ako je to ono što mislim, onda je ovaj dupeglavac veći sretnik nego što sam mislio. Dok njeni jauci paraju zrak, šuljam se do prednjih vrata i sad, manje oprezno nego ranije, pratim njihova lica. Jest, po njenoj mučeničkoj grimasi i njegovom blaženom pogledu prepoznajem da joj on otprije par sekundi razvaljuje dupe. Ljuljaju se naprijed-natrag kao da veslaju, samo što je njegovo veslo duboko zabijeno u njezin nježni šupak. Inače tiha i povučena djevojka, Iva sada muče od sreće. "Uuuuhhhh, uuuuhhh", ponavlja jednolično, ali ništa manje uzbudljivo.

Odlučujem se vratiti otpozadi i riskirati. U jednom potezu guram vrata za desetak centimetara. Ivino ječanje i Markovo gromko stenjanje prekrili su zvuk pomicanja vrata i ja sad vidim mnogo više no ranije. Njegovo ogromno truplo prekriva njena leđa, a njegovo deblo ulazi i izlazi iz njene guzice, s jajima kao prirodnim graničnikom. Svaki put kad je ispuni do muda, on radi kružnu kretnju guzom, kao da joj hoće od čmara napraviti bunar. Zar itko živ zaslužuje ovakav užitak?

Ne znam ni sam što bih radije gledao, karu kako cijepa anus, ili dva lica u ekstazi. Jurim naprijed, sve se manje obazirući na zvukove koje stvaram. Stižem na vrijeme da vidim kako ona visoko zabacuje glavu, stisnutih i razvučenih usta, pa je za par sekundi spušta duboko dolje, kao da je potpuno izvan sebe. Slutim da bi htjela kriknuti "Marko, ne mogu više izdržati!", ali dura dalje nošena nekom ludom privrženošću tom bradatom divu.

On reži duboko iz grla, guta slinu i otkriva stisnute zube. "Uuh, Iva... uuh, Iva..." - stenje. Izgleda da mala ima sreću i da joj ovaj neće još dugo kidati dupe. - "Uuuurggghh, daj mi ga sad zgutaj!!" - vikne on dramatičnim tonom i podiže svoje truplo s nje, a ona se, gotovo uplakana, okreće prema njemu.

Potekla rijeka sperme

On kleči, ona leži polubočno. Hvata ga oko guzova i drugom rukom drka kurac koji joj je do maločas strugao analnu membranu. Sisama mu grebe natkoljenicu dok mu ga navlači, liže mu jaja, pa mu ga puši. Izluđuje ga stalnim mijenjanjem ritma, malo mu ga vadi iz usta, ljubi ga ispod glavića, pa ga vraća među usne. Tip je dlakavim rukama drži ispod pazuha i za šiju i guguče kao divovski golub dok se približava orgazmu. Ona ubrzava cuclanje, a on je grebe po leđima i počinje se nekako nadimati. Sad će svršiti, za koji tren. I onda, kao da je pao gol na prepunom Poljudu, njegov bariton zaarlauče u završnom transu. Slap Nijagare pljušti iz njegovog kurca, a moja Iva kupa se u pjeni dok on pravi kretenske face i škrguće zubima od užitka.

Nemoćno kršim ruke od prizora kojemu sam svjedočio. Ta se pokvarena kuja povlači pri svakom mom slučajnom dodiru, a ovom, notorno oženjenom, poluciviliziranom tipu daje da je jebe u guzicu i još mu ga puši do kraja!? Sad su se izjebali, možda će htjeti do kuhinje i bolje mi je da nestanem. Nečujno se dižem i šuljam se prema hodniku, kadli začujem Ivu. - "Jooj, Marko, još ti je tvrd k'o kamen." Pa njega: - "Jebat ću te satima, rekao sam ti." I opet nju - "Ma ti si bog, rastopit ću se kako mi je lijepo s tobom." - "'Ajde popni se na mene." - veli joj on.

Nanovo se prikradam stražnjim vratima i promatram kako on leži na leđima, a ona se vere po njemu i sprema se nabosti se na kurac koji je do prije minute sipao sjeme. Luda mi misao prolazi glavom. On je mrga, ali ni ja nisam ni malen ni slab. Zar ću ga pustiti da i dalje nekažnjeno uživa u njenom prekrasnom mesu?

Eto ti ga, pederu!

Ulazim u sobu, onako nonšalantno, zaustavljam se na tri metra od kreveta gdje ona jaše na njemu, a on joj prst gura gdje mu je ranije bila kita. Ne vide me i ne čuju, zaronili su u svoj svijet čulnih užitaka. - "Gledao bih vas ja još, ali stvarno nemam vremena, pa sam vas došao pozdraviti." - kažem sasvim običnim glasom, kao da čitam vijesti. Oboje se trglo kao opareno. Ona je, sjedeći na njegovom kurcu, okrenula glavu i razjapila usta kao maločas kad mu je gutala spermu. Stavila je ruku na usta od čuda. On se snašao brže. Ti se primitivni tipovi vrlo kratko čude i brzo prelaze na agresiju. Skinuo ju je s kurca, odgurnuo prema zidu i ustao psujući, prijeteći - "ubit ću te, bog te jebo". Na trenutak mi se učinilo da i njegov krupni kurac prijeteći zuri u mene onim jednim škiljavim okom.

Stajao sam kao ukipljen dok je on zamahivao desnicom da me sastavi s podom. Kad je otvorio gard, opalio sam ga lijevom nogom ispod kurca, u tuste, još gomilom sperme ispunjene mošnje. U trenu se ukočio bez glasa, iskolačio oči i onda potmulo zastenjao, nešto tiše nego kad je Ivi svršavao u usta. Prije no što bi se sručio, lijevom sam ga šakom pogodio u bradu, a onda i desnim laktom u jabučicu. Stropoštao se kao gromom pogođen, dok je Iva vrištala u pozadini: - "Gade prokleti, što si mu uradio, Marko, Marko...!" Skočila je s kreveta prema meni kao furija, u obranu mužjaka koji joj je dvije-tri minute ranije rasturao šupak. Otvorenim sam je dlanom udario po licu tako da je doslovce odletjela unazad, udarila o naslon fotelje, prevrnula je i pala zajedno s njom tik do radijatora ispod prozora.

Smrskah mu jaja!

Stajao sam posred sobe, iznad muškarca koji se previjao od bolova, a par metara od djevojke ošamućene od strahovite pljuske. Život je proklet i nepravedan, kad ovakav kreten dobiva priliku da redovno jebe meso kakvo ima Iva. Ali i nepredvidljiv. - "Tko bi rekao, pederu jedan, da ćeš u razmaku od tri minute od najvećeg užitka doći do bola koji ti mrači pamet?"

Marko je ležao na boku u fetalnom položaju, ali jedan je dio trbuha bio nepokriven njegovim rukama. Udarih ga špicom cipele u to meko mjesto što sam jače mogao. - "To nek' ti bude čestitka. A ti, kujo" - doviknem curi koja se s mukom podizala s tapisona - "mi ćemo se još sresti!"

Frajer neće jebati mjesec-dva. Trebat će mu sati da ustane. Oženjen je, budalaš, i sigurno me neće prijaviti policiji. Što bi im rekao? - "Udario me je nogom u jaja nakon što sam pojebao svoju ljubavnicu?" Njegova agonija malo mi je ublažila frustraciju. Uživao sam u sitnoj osveti i pohitao doma drkati. Mislim da ću maštati o Ivi
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Tajna želja



Ja volim seks. Volim taj osjecaj kada kurac ulazi u mene, prvo polako, a onda sve brze i brze. Moj muz zna da ja to volim u svim pozama, oblicima i sto je najvaznije, u svim rupama...  Ali vec dugo imam jednu zelju koja me cak i u snovima proganja. I tako jednog dana pricajuci o seksu, otkrila sam jedan mali dio te zelje svom dragom. Nisam mu sve rekla, ali on je isti ja-ima razvijenu mastu. Taj dan je bio vruc, na poslu sam imala stres, citav dan je bio bezveze. Par minuta prije nego sam krenula kuci, pozvao me muz na telefon i rekao da ima iznenadjenje za mene, kad se vratim kuci. Nisam bila raspolozena nizasta, ali hajd, pomislila sam, mozda mi spasi dan. I tako, razmisljajuci sta li je sad smislio, krenula sam s posla. Kad sam usla u stan, pomogao mi je da skinem jaknu i samo me lagano gurnuo prema kupatilu u kojem je bila pripremljena kada puna tople vode i mirisne pjene.Polako sam se skinula i uronila u vodu.

" Ah, miline"-rekla sam i nasmijala se. Nasmijao se i on, i polako poceo da me kompletnu sa spuzvom masira, da me pere govoreci kako zeli da sav stres sa mene skine da bih mogla uzivati u onom sto dolazi.

Zavrsili smo sa kupanjem, umotao me je u veliki rucnik i odveo u dnevni boravak, gdje su roletne bile spustene, lagana muzika upaljena i sto za masazu bio pripremljen. Legla sam na stomak, a on mi je zavezao oci i rekao da se opustim i da uzivam.

Odjednom mi se ucinilo kao da je jos neko usao u sobu i htjela sam da se podignem, ali muz mi je samo sapnuo " Opusti se i uzivaj. Tvoje zelje su za mene najvaznije...."

Prvo sam osjetila jedan par ruku na mojim ledjima kako me masiraju, zatim jos jedan i jos jedan...Nijedan par nije pripadao mom muzu!

Mmmmmm milina! Oci su mi i dalje bile zavezane, nisam znala ko to po meni sara svojim rukama, ali mi nije bilo ni bitno. Tri razliceite ruke su gnjecile moju guzu, sirile je i skupljale. U mom stomaku je poceo zemljotres i osjetila sam kako se vlazim. Okrenuli su me na ledja i poceli da masiraju moje sise, moj stomak, rasirili su mi noge i masirali unutrasnju stranu butina. "Oh, kako ti je zena napaljena" cula sam jedan glas. "Volim napaljene zenske"-drugi. "Kad su napaljene, mozes od njih raditi sta hoces"-treci. "Zato ste tu, decki,"-glas mog muza, " hocu da je izjebete, da je rasturite! A ja sam tu da vam govorim kako i gdje! Ali i ja cu je jebati zajedno sa vama!" Oh, kako me je ovaj razgovor napalio!!! Pricali su o meni kao da nisam tu, a to me je palilo! Zastenjala sam i pocela da molim, ali ne znam sta sam htjela. Onda sam osjetila kako se je jedan sagnuo i poceo lagano da mi lize picku, a druga dvojica su svaki sa svoje strane otvorili usnice da njegov jezik lakse dodje do picke. Onda sam cula glas mog muza koji kao da je sjedio sa strane, kao reziser. "Je li ukusna?" "O, da!" odgovorio je tip. "Decki, ovdje ima sta da se lize!" rekao je drugoj dvojici. Moj muz je ustao i prisao nam tako da je stajao iza nas, iza moje glave i imao perfektan pogled na moje tijelo koje su tri stranca obradjivali. Spustio je ruke na moja ramena, lagano ih masirajuci i nastavljao da daje "upute".

"Vas dvojica sa strane, rasirite joj noge sa jednom rukom a sa drugom masirajte joj sise. Ona to voli." Uradili su. Oh, kako me je to napalilo, njegov glas kako drugom govori sta od mene da radi!! Pocela sam se tresti od uzitka. "Promijenite se! Hajde ti sad malo lizi!"-opet njegov glas, ali sad vec prigusen, jer znam da je i on napaljen. Ne znam koliko dugo me je lizao tip br.2. Onda je upitao treceg da li i on zeli da me okusi. "Da!"-cula sam odgovor. "Hajde, zauzmi njegovo mjesto!" Ne znam koji me je bolje lizao! Svaki je, jezik mu se pozlatio, odradio vrhunski posao. Nakon nekoliko sam opet cula "reziserov" glas:" Sad hocu da joj svaki od vas po jedan prst u picku gurne!" Konacno, pomislila sam, konacno ce nesto da udje unutra!

Lezala sam tako na stolu za masazu, potpuno otvorena, rasirenih nogu, sa ne znam koliko prstiju u mojoj picki jer je "reziser" nakon sto su poceli da guraju svoje prste u mene dodao"jedan ili koliko moze da stane".

"Sad moze da pocne jebacina!"-cula sam svog muza, "rezisera", kako govori. "Oh, da, molim te, daj mi kurac da ga osjetim!"-pocela sam da vicem. Moj muz se nasmijao i rekao jednom od tipova da mi drzi noge, dok me drugi jebe. A treci tip mi je strpao kurac u usta, "da me stisa"-kako kaze reziser, moj muz. Onda su poceli da se redaju tako na meni, uvijek isti sistem, samo kurac u picki drugi.

Onda je moj muz rekao da se mijenja mjesto, tipovi su se sklonili sa mene, a jedan od njih me je uzeo u naramak i spustio na madrac pored stola. Ili bolje receno, na jedan od kurceva. Ne znam na kome sam sjedila i jahala, jer su mi i oci i dalje bile vezane. Sa moje obe strane sam osjetila po kurac na obrazu. Okretala sam se od jednog do drugog i pusila ih naizmjenice. "Dobro ti pusi zena!"-cula sam neciji glas. "Da, to stvarno zna da radi, kao profesionalka!" Moj muz je za to vrijeme klecao iza mene , masirao mi sise i govorio mi koji kurac da pusim, lijevo ili desno od mene. Onda sam ga upitala da li bi mi skinio povez s ociju, da zelim da vidim ko me jebe i da u njega gledam dok me jebu. "U redu"-odgovorio je i skinuo povez. Samo sam povrsno pogledala tipove i strpala desni kurac u usta, a onda pogledom potrazila oci svog muza. Sisala sam taj kurac, a onda se okrenula sljedecem. Nakon nekoliko sam sisla sa tipa kojeg sam jahala i pocela njegov da pusim. Sad sa ja bila ta koja je preuzela rezisersku palicu. Rekla sam svom muzu da sjedne na fotelju, neka gleda i uziva, ali me ne smije dirati. Pristao je i odmaknuo se od nas, a ja sam pocela da pusim jedan po jedan kurac, cijelo vrijeme gledajuci u mog muza, znajuci koliko ga pali kad ga gledam dok pusim. "Uzivas li? Pali li te ovo?" -upitala sam ga i nastavila da pusim. "O,da"-odgovor. Onda sam jednom od tipova rekla da legne na ledja, ali tako da mu noge budu pruzene prema mom muzu. Sjela sam na njega, okrenuvsi mu ledja, tako da je moj muz imao slobodan pogled na moju picku u koju je lagano prodirao tudji kurac. Oh, kako je zastenjao kad je taj prizor vidio! Druga dva tipa su stala svaki sa jedne strane, a ja sam trpala njihive kurceve u usta, dok sam se na teceg nabijala. Gledajuci u svog muza, odjednom mi je proletjela jedna scena iz pornica kojeg sam gledala kroz glavu, koju sam odmah htjela probati: "Hej!"-rekla sam tipu s moje lijeve strane- "da li i ti zelis da me jebes?" Pogledao me je, na tren zbunjen, a ja sam se nasmijala i rekla:"Hajde, uguraj ga pored njegovog kurca u picku!" Ljudi moj, to vam je osjecaj! Rasturacina na najbolji moguci nacin. Dva kurca istovremeno u picki! Osjecala sam se kompletno ispunjena! Treceg sam strpala u usta i onda sam pogledala u muza. "I ti bi, jel?"-upitala sm ga. Nije mogao govoriti samo je klimnuo glavom. Nasmijala sam se i rekla:"Cekaj na red!" Ne znam koliko dugo su me tako jebali, a ja sam treceg pusila. Onda sam mu rekla da je on na redu. Tip ispod mene je stenjao, pitala sam ga da li sam mu teska, a on mi je odgovorio da je super osjecaj s drugim kurcem dijeliti picku.Treci tip je imao najveci kurac od njih trojice, ali je bio i najbolji. Kad ga je ugurao pored ovog, mislila sam da cu puci od uzitka. Nabijali su me, mislila sm da cu se onesvijestiti. Onda sam zovnula muza da i on malo proba :-) Prisao mi je, ova dvojica su opet stala sa strane. Poljubio me, strpao svoj kurac i zastenjao od uzitka. Ja sam pocela opet da pusim prvo lijevo pa desno. Muz je gledao kako samo nekoliko centimetara od njegovog lica udaljen drugi kurac ulazi u moja usta. Svaki put kad sam mijenjala kurac, poljubila bih ga. To ga je palilo, toliko da je svrsio! Nasmijesila sam se i rekla mu da sjedne, gleda i uziva dalje. Onda sam sjela na drugog tipa, ovaj put tako da gledam u njega, a ovoj dvojici sam rekla nek se dogovore koji ce prvi i da imaju slobodan izbor rupe u koju ce da me jebu."Samo me jebite!" Moj muz je imao slobodan pogled na moju guzu.Tip koji je prvi poceo, prvo ga je ponovo stavio u picku pored drugog kurca, a onda ga je izvadio, rasirio moje guzove i guruo ga u guzu. Poceli su da me nabijaju, cula sam kako im jaja jedna o druge udaraju.Moj muz je mogao samo da vidi kako dva kurca u meni nestaju. Treceg sam pusila, trpala ga koliko sam mogla duboko u usta. Onda je treci tip rekao:"Hocu i ja da te jebem!" Izvadio svoj kurac iz mojih usta i stao iza tipa koji me je jebao. On je ustao i njih dvojica su promjenila mjesta. Dugo su me i ova dvojica nabijala, a tip koji je stajao iza mene je mijenjao rupe kako mu se prohtjelo. Malo u picku, malo u guzu. Mmmmmmm, to je bilo dobro.....

Upitala sam tipa ispod mene da li on zeli u guzu da me jebe, na sto je odgovorio sa "da". Rekla sm tipu iza mene da je vrijeme za promjene. On je svoj kurac izvadio iz moje guze (tu me jebao u tom momentu), a ja sam se podigla sa donjeg. Hm, osjecaj praznine u meni.... Brzo sam pozvala muza da dodje, sjela sam na njega i rekla tipu na kom sam do tad sjedila:"Pozuri, jebi me!" Gledala sam u oci svog muza i pitala ga da li mu se dopada to sto me on jebe u picku, a drugi kurac u guzu. "Naravno!" odgovorio je i strpao jednu sisu u usta. Ja sam stenjala i pusila druga dva kurca koja su stajala sa strane. "Da, jebite me, jebite me, rasturite me da ne mogu hodati!" vikala sam. "Ooohhhh, aaaaahhhh!"stenjala sam. Nekoliko puta su se mijenjali iza mene. I svaki od njih je nabijao malo u guzu, malo pravilo drustvo svojim kurcem drugom kurcu u picki... Dugo su me jebali, a onda je moj muz tiho, samo da ga ja cujem,rekao:"Sad ce jedan za drugim da te jebu samo u guzu, dok svaki ne svrsi, a meni ces da pusis!" Tip iza mene je ustao, a muz se pomjerio unazad, tako da mu je kurac bio ispred mojih usta. "Decki, jebite je samo u guzu. Kad jedan svrsi, drugi nastavlja! Ona ce vam vec reci kako da je nabijate, ali odmah da vam kazem, sto jace, to bolje! Ona voli kad je nabijena, zar ne?" "Oh, da! Da,da,da! Dajte, koji ce prvi?" Namjestila sam se na koljena, jednu ruku sam stavila na klitoris,a drugom sam se oslonila na madrac. Muzev kurac sam strpala u usta i onda sam osjetila prvi kurac u guzi! Druga dvojica su klecala sa strane i cekala na red. Prvo je poceo polako da me jebe, ali ja sam bila toliko napaljena da sam htjela jako, jace, najace. Zavristala sam."Zar nisi cuo sta vam je moj muz rekao? Jebi me jace, jace!" Izgubila sam pojam o vremenu, palili su me komentari mog muza, htjela sam vise. Kroz glavu mi je proslo da mi moj muz govori da sam njegova mala kurva, drolja kojoj se dopada biti izjebana od tri stranca i to me je palilo! Palilo je i ova tri tipa, jedan je vec svrsio drugi je vec poceo da me jebe. "Svidja li ti se kako te jebu?"-pitao me muz. Nisam mogla odgovoriti, samo sam stenjala i vikala :"Jace, jace, daj.....oh,dajjjj.....kako je dobrooooooo!!!" Svrsavala sam po ko zna koji put kad je treci poceo da me jebe. Nije dugo trajalo i on je svrsio. Pala sam na madrac, totalno iscrpljena pruzivsi ruke prema mom muzu. Zagrlio me je, legao pored mene, poljubio me i rekao:"Jos samo ja da svrsim!" Nisam imala snage da se nasmjesim, samo sam pogledala u pravcu moje picke. Razumio je, legao na mene, stavio svoj kurac u picku i poceo lagano da se pomjera. Ova tri tipa su me mazila po rukama, po nogama i po grudima, sasvim lagano, kao da su se bojala da cu se prebiti. A tako su me izjebali maloprije!!! Ubrzo je i moj muz svrsio. Sve cetvero smo ostali jedno vrijeme tako na madracu lezati, a onda sam ja rekla:" Znas, dragi, ovakva iznenadjenja mi se najvise dopadaju! Slobodno me iznenadi jos koji put!" Nasmijao se:"Nema problema, draga! Obecavam ti da ce ovakvih ili slicnih iznenadjenja biti jos! Na to se mozes osloniti!"
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Magic kvintet



Tanja i ja, često smo u našim intimnim igricama razmišljali da probamo nešto novo, nešto više, uzbudljivije. U početku bila je to samo priča kao dobra uzbudljiva predigra u ljubavi ali vremenom došlo se do onoga a zašto ne probati.
Imali smo sreću i ubrzo smo uspostavili, preko nekog sajta kontakt sa bračnim parom Laurom i Markom iz Samobora. Uslijedila su dopisivanja, izmjena razmišljanja, razmjena fotografija te nakon toga telefonski kontakti i na kraju dogovoren je kod njih susret. Zimsko vrijeme nije bilo prepreka za put i u rano subotnje poslijepodne našli smo se u Samoboru. Našli smo se na parkingu ispred gradske kavane. Prepoznali smo po opisu pristigli auto iz kojega su izašli Laura i Marko. Poljupci sa ženama i srdačno rukovanje kao kod starih poznanika. Odmah smo zaključili da su opisi bili temeljiti i da nebi bilo greške da se ne prepoznamo i u većoj gužvi. Bili su odmah vrlo dragi, neposredni tako da smo u par minuta imali osjećaj da je to susret starih prijatelja koji se dugo nisu vidjeli. Odmah su predložili da krenemo do njihove kuće. Onako usput nabacili su da očekuju i prijatelja Tonija koji je česti gost u njihovim druženjima ali naravno uz naše odobrenje. Pogledali smo se ja i Tanja te potvrdili da se slažemo, iako nismo još znali čemu sve to vodi. U kolima, pošto smo vozili za njima, podsjetili smo se da je Toni bio česti član njhovog trija. Osjetio sam da je već nešto u zraku ali Tanja je negirala iako ne baš uvjerljivo. Vožnja je bila kratka i stigavši do kuće bili smo oduševljeni onim šta smo na prvi pogled vidjeli. Požurili smo unutra jer je postojalo sve hladnije ali odmah po ulasku osjetili smo ugodnu toplinu centralnog grijanja koje je prijalo Dok smo se raskomodili začuli smo zvono na vratima i uskoro je Marko uveo Tonija u dnevni boravak. Ponovo srdaćan pozdrav kao starih znanaca uz rukovanje i poljubac Tanji. Za dobrodošlicu i prvi susret nazdravili smo finim konjakom koji je podgrijao i onako toplu atmosferu. Razmjestili smo se po udobnom trosjedu i foteljama. Čavrljanje je bilo tečno i bez ukočenosti. Naravno teme su bile raznolike ali sex se nije spominjao. Ipak neočekivano za mene Tanja je prva započela pitanjem o njihovim iskustvima i započele su uzbudljive priče. Njih troje češće su se sastajali ali povremeno su proširivali društvo. Temperatura je rasla a razgovori su postajali sve konkretniji a u ćemu je prednjačio Toni. Kako je Tanja sjedila preko puta mene u fotelji i značajno me pogledavala a po pogledu znao sam da je uzbuđena ovom situacijom i da joj paše ova već napeta atmosfera. Klimnuo sam joj glavom za ohrabrenje. Primjetio sam da se kroz ugodan razgovor ipak ispitivački mjerkamo. Razmišljao sam da je najbolje da se ponašam tako kao da je sve to što će se dogoditi savršeno normalno. Zaćudo nisam osjećao ni trunke zbunjenosti. Naprotiv bili smo svi nekako spokojni i ugodno smo se osjećali. Možda je tome pridonio fini konjak koji je svima prijao. Međutim takovo ponašenje sasvim je prirodno kada u čovjeku nestanu predrasude. Znao sam da je ova grupna scena nov doživljaj za nju ali i za mene i išlo se dalje bez dogovora i režije. Odjednom zavladala je tišina, vrijeme je prolazilo. Izgleda da smo svi došli do zaključka da nema smisla dalje se pretvarati i produžavati ovu neizvjesnost. Trebalo je smoći snage i otvoreno bez okolišanja prijeći na stvar. Međutim kada sam se okrenuo video sam da nema Laure, nekamo je nestala, možda u kupatilo. Toni i Marko sjedili su na trosjedu, Tanja u fotelji a ja na stolici uz priručni bar. Toni je prekinuo tišinu i promuklim glasom, u kome se osječalo uzbuđenje, pozvao je Tanju da dođe sjesti između njega i Marka. Ona se samo nasmijala i kao da nije čula, došla je do mene sjedajući mi na koljena kao da traži zaštitu. Svi smo se tome nasmijali a tada je ušla Laura noseći u naručju posteljinu. Tada je krenulo. Mi smo ostali sjediti na stolici a Marko je pomagao supruzi i za čas je trosjed uz fotelje pretvoren u ležaj prekriven plahtama. Netko je prigušio veliko svijetlo i upalile su se zidne lampice te je zavladao ugodan uzbuđujući i napeti polumrak. Tanja na mojim koljenima i u mome naručju djelovala je bojažljivo,zbunjeno i uzbuđeno ali znao sam da će se brzo prilagoditi novoj situaciji Nitko više nije progovorio ni riječi. Nisam htio gubiti vrijeme i nježno sam privukao Tanju, zagrlio je, pritiskajući njene podrhtavajuće dojke uz svoja prsa. Lagano sam počeo ljubiti njeno lice, oči,usta. Milovao sam je polako nježno ali sve slobodnije i otvorenije, kako bi zaboravila svoju zbunjenost i nelagodnost. Osjetio sm da se počela opuštati. U laganoj vatri strasti koja ju je sve više obuzimala sve se snažnije stisnkala se uz mene. Osječao sam da je osječala sve jači užitak od mojih dodira. Pod dodirom mojih usana po svom vratu i potiljku njeno uživanje je sve više raslo. Moja ruka koja je mirno ležala na njenim koljenima počela se lagano kretati tamo amo po njenim butinama u trapericama. Drhtala je, ubrzano disala više ne obračajući pažnju na ostale prisutne. Lagano sam rukom pritiskao njen stomak otkopčavajući njen patent dok mi je druga ruka zalutala na njena leđa i završila unutar otkopčanih traperica te se zadržala se na zaobljenoj goloj stražnjici. Toni je polako i nekako bojažljivo prišao i stao iza njenih leđa, odmah joj je nježno pomilovao rukom vrat a zatim se sagnuo i na njega spustio dugi poljubac. Ruka mu je sa vrata skliznula preko bluze na njene grudi koje su počele ubrzano da se dižu i spuštaju.. Privila se još više uz mene. Dodir tih novih, dotad nepoznatih ruku i usana , natjerao ju je da zadrhti još jače od uzbuđenja. Istovremeno je osjećala ugodan pritisak moga tijela i dodir mojih ruku po butinama a preko uskih traperica. Efekat je bio nevjerojatan i za čas je bila snažno uzbuđena a milovanje i lagani poljupci po njenom tijelu budili su u njoj osjećaje koji su ličili na dodire vatre. Vidio sam kako Tonijev jezik klizi po njenom uhu, gricka ga i zaustavlja se na potiljku vrata. Ona se samo jače privila uz mene ali namještajući vrat i uho njegovim poljupcima.. Još uvijek je izmicala glavu od direktnog poljupca ali sve je snažnije disala, uzdisala. Kada sam prislonio svoje usne na njene, trgla se i požudno mi usisala jezik koji je lutao po njenom nepcu. Odgovarala je sa velikom strašću i užurbano se meškoljeći. Znao sam da je već sva mokra od siline uzbuđenja i prislonivši usne uz njeno uho tiho sam šapnuo :“Želim te „ Namještala je vrat njegovim poljupcima ali još uvijek nekako ukočno ali izbjegavjući da mu uzvrati poljupce. U toj igri otkopčao sam i otvorio joj bluzu a grudi su bljesnule slobodne. Ja i on istovremeno smo spustili usne na njene grudi i usput ih dirajući rukama. Dodir usana i milovanja naših ruku po grudima uz moju ruku u njenom međunožju izvijali su joj tijelo uz sve snažnije uzdisje i sve glasnije uzdahe. Ubrzo se i ona opustila te je bila sve aktivnija i voljna da surađuje u igri i spletu ruku i toplih tijela. Nije mogla više da razlikuje više čiji je dlanovi miluju i čija joj usta sišu nabrekle bradavice. U jednom trenu pogledala me kao da pita za dozvolu, polako ispružila ruku i preko hlača nježno pomilovala Tonijev već dobro uzdignuti penis. Prsti su se zatvorili na njemu preko hlača i počeli su šetnju gore dole. Atmosfera je bila veoma uzbuđujuća a vidljiva žudnja za uživanjem bila je kod svih suviše jaka. Laura i Marko stajali su uz pripremljen ležaj i nježno se ljubili uz milovanje. Tada su se razdvojili i započeli sa skidanjem a što je bio kao znak i za nas sve ostale. Ubrzo su bili potpuno goli a u čemu im se ubrzo pridružio i Toni. Ja i Tanja radili smo to polako stali dio društva. Prvo su pale cipele, zatim traperice i na kraju ostala je Tanja samo u lijepim crnim čarapama, oskudnim gačicama i grudnjaku. Kad smo bili gotovi ugledali smo Lauru koja je već ležala između Tonija i Marka na širokom ležaju. Mirovala je zatvorenih očiju dok su njihovi vrhovi prstiju klizili po njenom golom tijelu. Čulo se njeno isprekidano disanje i tada sam primjetio da je rukama obuhvatila njihove udove koji su već bili u snažnoj erekciji.. Nismo se umiješali u taj splet tijela ispred nas već sam polako položio Tanju na ležaj neposredno uz njih. Ubrzo je ležala, nepomićna u išćekivanju prekinutog milovanja..Nastavio sam ponovno da joj milujem čvrst i lijepo oblikovan stomak prekrivene grudi, stisnute butine ali sada bez traperica. Njena nježna koža sama je pozivala na milovanje i poljupce. Zagrlila me još uvijek drhteći od prethodne predigre. Okrenula je glavu i teško uzbuđeno dišući promatrala je Lauru između dva gola muška tijela. i to njoj na dohvat ruku.. Uzbuđenje je vrtoglavo raslo.. Ispružila je ruku, gotovo nesvjesno, i skupa sa Laurom obuhvatila Tonijev uzdignuti ud. Zažmirila je kao da nije imala hrabrosti da gleda šta joj radi ruka.. Produžila je sa milovanjem, stidljivo, uzdržano ali odlučno se penjući prema njegovom glaviću. Toni se tada potpuno okrenuo prema nama i ona je sada ležala između nas stisnuta u nježnom išćekivanju. U trenutku obojica smo zastali a onda istovremeno sa obije ruke započeli milovanje njenog stomaka, grudiju pa prema vitkom vratu, ušima, pa nazad prema butinama i nogama koje su se počele same širiti. Ja sam se zadržao na grudima dok je Tonijeva ruka kliznula preko uzdrhtalog stomaka do ruba oskudnih gaćica. Prsti su mu tada polako podigli njihov rub i ruka mu je zaronila u njeno vlažno međunožje. Kada je dodirnuo njenu vaginu osjetila je to kao strujni udar i njeno tijelo se propelo kao luk. To me podstaklo da je nježno zagrlim na šta je ona odgovorila sa neizmjernim uzdahom uzbuđenja. Kada je za trenutak Toni izvukao ruku podigao sam je lagano skidajući joj grudnjak i otkrio joj grudi na koje je posebno osjetljiva a pogotovo ako joj se između prstiju diraju bradavice. Skupa smo ih dirali ja i Toni a kada sam vidio koliko je uzbuđena uhvatio sam joj rub gačica i za čas su završile na ostaloj hrpi odjeće. Ostala je samo u crnim visokim čarapama. Stajali smo klečeći iznad nje dok je ona ležala u nekom grču od plime nadolazećeg uzbuđenja vlažna i poželjna sa po jednom našom rukom na bradavicama i sa drugom na već dobro ovlaženom međunožju. Kada sam se primakao njenoj glavi i od uzbuđenja otvorenim usnama, nisam ispuštao njene grudi i bradavice, osjeti sam toplinu njenog daha. Ispružila je ruku i vrhovima prstiju dotakla mi je široki i naborani vrh uda. U svemu tome nitko nije ništa govorio i čuli su se samo uzdasi i nježno stenjanje. Pod prstima mogla je osjetiti kako moj ud od njenog dodira trza i počinje pulsirati. Oklijevala je trenutak na razmaku od kojeg centimetra od vrha uda koji se počeo još snažnije krutiti a zatim je naglo otvorila usta i povukla ga u sebe. Tijelom mi prošao trzaj i ud se počeo još snažnije buditi u njenim ustima Ud koji raste između njenih zuba, između jezika i nepca izazivao je u njoj stalne i neprekidne grčeve slasti. Sva je podrhtavala micala zaobljenim guzovima, butinama.. Prvo polako a zatim sve brže i brže počela je da pomiče glavu napred nazad željna da osjeti svaki milimetar moje kože. Osjećaj topline širio joj se iz usta po cijelom tijelu u stalnim valovima koji su postajali sve jači. Nepomično sam podnosio ovu masažu. Ipak sam uspio registrirati Lauru koja je lagano klizila gore dole sjedeći na Markovom udu uz to okrenuta prema nama da joj ne promakne ni jedan detalj. Tonijeva ruka samo je nekoliko puta nježno pomilovala njenu fazoniranu grivicu i kada je osjetio njenu vlažnost snažnije je počeo da je miluje i sagnuo se i par puta je prošao jezikom po njenoj vlažnosti. Tada sam primjetio kako sa dva prsta otvara vrata njenog zadovoljstva koja su podrhtavala i grčila se. Tada je polako počeo da tone u nju njegov prst i znao sam da je mogao osjetiti svu njenu toplinu. Osjetan miris njene intime zagolicao je naše nozdrve. Naglo je ponovo lice zaronio u tu fazoniranu šumicu udišući punim plućima miris koji mu je ona nudila. Sagnuo se između njenih nogu i polako je gurnuo jezik u tu njenu toplinu kao da nešto traži. Prešao je preko osjetljivog dugmića uspravljenog od užitka i usnama ga nježno obuhvatio. Trzala se od užitka ali ne ispuštajući moj ud iz usta držeći ga lijevom rukom. Njegov jezik počeo je iskusnu igru izazivajući iz njenog grla uzdahe. Naši ritmovi bili su ujednačeni. Htio sam se već predati od zadovoljstva koje se širilo ali sam se brzo otrgnuo iz njenih toplih usta. Laura se približila i bojažljivo polažući ruku na Tanjin stomak i gurkajući se sa Tonijevim jezikom, blago je pomilovala njenu mokru vaginu. Kako se Laura podigla sa Markovog uda Tanja ga je desnom rukom obuhvatila i počela ga snažno pomicati gore dole. Bila je divna u svojoj zaposlenosti. Snažno je sisala moj ud držeći ga lijevom rukom, desnom je drkala Markovog dok je između nogu uživala u lizanju Tonijevih usana i Laurinih prstiju. Ludilo……. Malo sam se ohladio i ponovo sam položio ud među njene tople usne držeći je rukama za ramena . Tada se Toni ponovo spustio između njenih nogu i rukama joj još više šireći bedra, a pri tome joj je ružičasta vagina još više rastvorila vrata podrhtavajući. Shvatio je njeno trenutno raspoloženje, njen njemi poziv pa ponovo prisloni svoje usne uz to blago ispupčenje, uživajući u njenoj mekoći i divnom mirisu. Ud mu je bio napet pred exsploziju i znao sam da je spreman na sve. Vrhovima prstju otvorio je velike usmine vagine i zagnjurio ponovo duboko u nju svoj jezik Uživala je odmahivala glavom i tiho stenjala snažno sišući glavić moga uda.. Pokretala je zadnjicu kao da želi da uđe u nju još dublje, podigla je noge nudeći mu i stražnjicu Prihvati je ponudu i počne polako prstom da joj miluje zadnjicu ne prestajući da požudno ljubi njene već užarene crvene latice vagine. Uhvatio je njenu čvrstu i zaobljenu stražnjicu i stisnuo je između dlanova. Jedan prst prodro je neprimjetno ali energično u njen anus i uzbuđenje je bilo na vrhuncu. Izgledalo je da je pri kraju od strasti, okretala je stražnjicom, podizala leđa, stomak i snažno je rukama pritiskala njegovu glavu da ga natjera da prodre još više u nju i to ne samo jezikom nego i prstima koji su skladno nadopunjavali njen užitak. Njegovi prsti pomicali su se bez prestanka unutra van kroz taj sada već potpuno ovlaženi kanal izazivajuči prigušene jecaje, duboke uzdahe. Cijelo vrijeme ja sam joj stiskao bradavice na grudima, znajući da je tu posebno osjetljiva, a pri čemu mi je pomagala i Laura nudeći se mojim ustima za poljubac. Prsti i jezik Tanji nisu više bili dovoljni i željela je još koji tvrdi ud koji je stajao ispred nje na dohvat ruku. Toni nije obraćao pažnju na njene sve snažnije uzdahe i nismo joj pustili da predahne te ju je poticao prstima sa zadnje strane duboko prodirući u njeno tijelo Uživao je on a i mi svi prisutni u njenim trzajima i drhtajima u toplini koju smo osječali u njenom tijelu. On je sve snažnije osječao stiskanje mišića oko prstiju. Lice joj je bilo sve više izobličeno od uživanja Raširene i bijele butine podignute u vis između kojih je bila Tonijeva glava dovodile su i mene do ludila. Nije se mogla skoncetrirati na sva događanja i ispustila je ,Markov ud koji je on odmah ugurao sa stražnje strane u Laurinu vaginu. Laura je tiho stenjala klečeći uz uspaljeno Tanjino tijelo i sagnula se počevši da joj ustima sisa nabreklu bradavicu. Toni se naglo podigao na koljena i stao ispred nje sa uperenim udom pred eksplozijom.. Ona odmah podiže i ispruži ruke, dohvati njegov uda, i poćne da ga steže tako da i vene na njemu postadoše vidljive. Povukla je nježnu kožicu i oslobodila crveni i zaobljeni glavić.Pokretala je ruke snažno da je vidljivo bio na rubu . Izvukao je brzo ud iz njene ruke i uhvatio ga rukom i prinesao ga na ulaz vlažne vagine. Zatvorila je oći i čitavo tijelo pretvorilo se u napeti luk. Posmatrao ju je koju sekundu a zatim je zaronio u nju, u gotovo neizdrživu toplinu njene nutrine, držeći i stiskajući rukama njenu snažnu i zaobljenu na petama uzdignutu u vis stražnjicu. Njihovi pokreti ubrzo počeše da se kreću u istom ritmu, sve brže , luđe prema orgazmu. Na sreću otvorila je usta ali i dalje jezikom milujući otvor moga glavića nastojeći da što više prodre u njega. Zatim je naglo uvukla u sebe cijeli glavić, vlažeći ga pljuvačkom i nastavljajući kretnje rukom. Odjednom shvatio sam da više neču moći izdržati i odmakao sam se u zadnji čas iz njenih divnih usta. Skoro nekoliko minuta trebalo je da povratim dah i da odgodim svršavanje. Prije nego sam došao sebi, odgađajući orgazam, on se izvukao iz njene vagine malo se odmaknuo i uspravio na koljena sjedajući na svoje pete. Ud mu je stajao uspravan i ona je već bila iznad njega, opkoračivši njegova koljena širom raširenih nogu i lagano se spuštajući na njegov sjajni glavić pridržavajući ga onako mokrog i skliskog od njenih sokova. Kada se namjestila iznad njegova uda blago ga namjestila na svoj uspaljeni otvor i on je ponovno zaronio u nju do posljednjeg centimetra. Počela se njihati u divljem ritmu gore dole.. Snažno ju je zagrlio na što je ona uzvratila snažnim zagrljajem oko njegova vrat. Snažno i divlje od uzbuđenja ljubili su se isprepličući jezike u vrtlogu strasti. Vrtlog zadovoljstva bio je vidljivo intenzivan a njen položaj onemogućio mu je i najmanju kretnju tako da ju je samo rukama držao za raširene butane i pomagao joj u kretnjama. Disanje im se stopilo u jedan glas, bila je sva ispunjena i titrala u vrtlogu požude. Promatrajući Tonija i Tanju, Laura je legla na leđa i vidno uzbuđena, uspaljena raširila je široko butine i blago me povukla između njih. Marko je ležao uz nju i dirao je njenu ružičastu bradavicu dok mu je ona polako drkala ud. Polako sam zaronio u nju i odmah je , osjetivši moj uspaljeni i vreli ud u sebi, podigla snažno svoj stomak a zatim podiže i noge obavivši ih oko mojih leđa. U tom položaju mogao sam prodrijeti u nju vrlo duboko i mogla je osjetiti kako joj diram vrhom uda grlič maternice. Polako sam ulazio u nju tražeći najbolje pokrete kako bi je što prije doveo do vrhunca. Kako sam prodirao sve dublje i snažnije mogao sam pored uzdaha zadovoljstva čuti jednu nijansu bolnog jecanja. Polako ali sigurno približavala se vrhuncu uzbuđenja. Dok sam polako prodirao u nju, okrenuo sam se prema Toniju i Tanji koji su se malo pomakli na krevetu ali u sličnoj prethodnoj pozi tako da je ona bila u čućećem položaju na njegovom udu a leđima okrenuta prema nama. Rukama ga je držala oko vrata da bi imala ravnotežu i po dubokim sve snažnijim uzdasima znao sam da je pri vrhuncu. Pružio sam jednu ruku i dotakao sam prsom njen vlažni stražnji otvor i lagano ušao u njega dok je sve brže klizila gore dole po njegovom udu. Prvo njen klitoris, a zatim cijela vagina počeše da se krute i grčevito trzaju uz lagano špricanje iz njene utrobe. Minutu zatim gotovo da je izgubila svijest ali je ipak čula svoj dubok uzdah i osjetila kako joj se noge u koljenima pomamno stežu oko njegovih slabina i spustila se na krevet do njega. Ja sam gledajući tu sinfoniju seksa sve snažnije prodirao u Lauru nastojeći ući šta dublje. Kada joj je moj ud ušao polako ali energično do samog dna promuklo je kriknula. Bila je zbilja izvan sebe začuđena neizvješnošći i intenzitetom uživanja koje je osječala. Ležao sam do pola na njoj, pritiskujući je težinom i toplinom svoga tijela. Ali ona je najviše osjećala moj ud i dno stomaka koji se trljao po njenom klitorisu i odjednom joj se val zadovoljstva valjao po cijelom tijelu. Osjetila je kao da joj bat udara u sljepočnice. A snažni naleti zadovoljstva prekidali su joj dah. Ipak snažno je došla do orgazma koji kada je započeo trajao je i trajao... Mi smo sada svi ležali nepomično i promatrali se u iscrpljenosti ali zadovoljni šta su dame prve došle do cilja a sada smo mi bili na redu ali o tome drugi put.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 92 93 95 96 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:11:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.