Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:55:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 93 94 96 97 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576596 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Umjetni potom pravi



Ljetovala sam u gradu koji nema nudističku plažu. A tako sam željela biti gola po danu na plaži. Znam, u toplesu, tangama je dopušteno i na nenudističkoj ("odjevenoj") plaži, no ja sam htjela biti baš posve gola.
Kako takvu ("golu") plažu nisam našla kilometrima uokolo (a nisam ni mogla jer je nije bilo), pregledala sam svaki metar obale, propješačila u potrazi za mjestom gdje nema nikoga - nijednog kupača, nijednog sunčača, smjestila sam se kraj jedne plaže, uz visoku željeznu ogradu. Najbliži kupači bili su svega tridesetak metara od mene, neke dvije žene, recimo pedesetogodišnjakinje.

Legla sam na žarko sunce. (Ma dobro, legla sam na ručnik.) Bilo je podne. Žene su ležale na ležaljkama, u hladu bora (no dobro, ili smreke, nisam baš naučila razliku).

Skinula sam se u donji dio kupaćeg kostima dok gornji dio nisam vadila ni stavljala na sebe (dakle without grudnjaka). Zavrnula sam rub gaćica jako (da "glume" tange) i legla na trbuh.

I mislila na seks, a bila sam sama.

Nijednog frajera nigdje naokolo.

Zavučem ruku pod gaćice i trljam si klitoris. Svršila sam. Nečujno. Kad masturbiram, radim to nečujno.

Izvadim vibrator iz pretinca platnenog ruksaka. Lijepi prozirni vibrator. Navlažim picu vodom iz plastične boce, jednostavno je puštajući da mi teče niz picu, samo malo prstom pomaknuvši kupaće gaćice sa strane, da se ne smoče. Brzo gurnem vibrić u picu i jeknem ne gledajući žene na ležaljkama, ali kladim se da se me gledale. Počnem okretati vibrator... raditi njima lijevo - desno, kružno, nabijati na snažno u sebe zamišljajući pritom pravi seks, sa živim muškarcem.

Kad sam tako dvaput svršila, izvadim vibrator iz pice, poližem ga. Volim okus svoje pice. Polila sam picu vodom i nastavila ležati na ručniku. Sad je bilo vrijeme da se okrenem na leđa. Naslonim glavu na ruksak, ruke poduprem u laktovima, i gledam more ispred sebe. U moru nikoga, tek u daljini prođe poneki čamac, jedrilica, gliser, na kilometre daleko.

Žene s ležaljki ušle su u more i otplivale stotinjak metara daleko od mene, izvan vidokruga. Odlično. To mi je odgovaralo. Da se mogu ponašati još slobodnije. Ne čekajući nimalo, izvadim drugi vibrator (smeđi) dok sam onaj prozirni stavila između grudi. Natrljam klitoris koji je jako nabubrio, polijem međunožje voćnim sokom (ionako je vruć da bih ga pila), i nabijem si vibrator, glasno ječeći. Volim vrištati kad mi je dobro u seksu, a ne samu sebe sputavati, utišavati.

I dok sam tako radila na svom orgazmu - a uvijek volim da bude barem dva u nizu, uzastopno - naravno da sam se isključila od ostatka svijeta.

Otvorivši oči, pogledam u pravcu mora, i imam što vidjeti: mlad muškarac mojih godina leži potrbuške u plićaku u neposrednoj blizini gledajući prema meni.

Otkud se tu stvorio? Zar je moj nailazak orgazma tako dugo trajao? Znači, imao je besplatnu predstavu. Predstava je završena, zašto ne otpliva u dublje?

Nepomično sam ležala. (Vibrić još nisam izvadila.)

Ustao je. Ode natrag nekoliko koraka tako da je bio do pojasa u moru.

- E pa sad, frajeru, što ćeš?- mislim. - Hoćeš li mi prići? - nastavim voditi unutarnji dijalog s njim. - Ako si pravi frajer, prići ćeš mi. A da mu doviknem nešto kao: "Dođi!" Ili da mu dam znak kažiprstom "dođi" umjesto govora. Jer uvijek postoji mogućnost da nije domaći i da neće razumjeti. Da kažem "komm"? Da, i što onda, kad ne pričam njemački? Slovački, češki, poljski - kako se na tim jezicima kaže "dođi"? Da probam s:

- Hey, what's your name?

O bože, ne da mi se više razmišljati... Očito nije neki frajer kad se ne usudi doći. Ili mu ovako - samo gledati - više odgovara. Uglavnom, prije nego što sam zatvorila oči, tip je još nepomično stajao u moru, glumeći valjda kip.

Zadovoljna, još sam malo trljala klitoris. O ručnik. Kad sam se dovela do orgazma, otvorim oči i legnem ponovno licem prema suncu. Tip je stajao na nekoliko metara od mene. Nisam čula kad je izišao iz mora!

Spustim gaćice do bedara, a on je još stajao. O bože, pa što je neki bojažljiv, neodlučan, što mu je? Je li s njim sve u redu? Da mu napišem poruku na mobitel i uvalim mu ga u ruku da čita s displaya:

WOULD YOU LIKE TO LICK ME?
ili
COME ON, LICK ME

Ležeći na leđima, spustim se posve s ručnika. Sada sam gola ležala na kamenju, tik do njegovih nogu. Ne, ne da mi se vaditi mobitel ...

- C' mon, lick me. - kažem.

A on... klekne i počne mi lizati noge. Prvo listove, pa koljena, pa naviše. Zvukovima ga potaknuh:

- Mmmm, more... Do it... more. - zarijem mu glavu na klitoris.

Svršila sam glasno jer lizao me luđački, sve brže i brže, sprinterski. Dok mu se jezik nije micao s mog klitića, mali prst jedne ruke gurao mi je u uho i vadio ga, gurao i vadio... to mi nije radio nijedan muškarac, to s prstom u uhu, i od toga sam bila na milimetar do svršavanja. Nisam izdržala u tom položaju. Napaljivao me i napaljivao. Ovakvu lizačinu još mi nijedan nije priuštio. Sjela sam, a njemu je klečeći položaj i dalje odgovarao. I ja sam njemu mali prst zabadala u uho. Trzao se. Bilo mi je tako seksi.

Legao je. Mislila sam:

- Ne može više. Nalizao me se.

A ono: legao je a mene posadio iznad svoje glave. Klitoris u svoja usta. Da on više ne mora glavom kružiti, micala sam se ja, sve brže, do ponovnog orgazma, a onda sam pala na njega. Mislila sam da više ne može. Zažmirila sam. A sljedećeg sam trena osjetila vibrator u anusu. Naglo mi ga je ugurao i pritiskao. Bože, orgazmi idu k'o po loju.

Izvadio, polio sokom iz tetrapaka. Bio je vruć kao čaj. Naglo, jednim žestokim potezom, nabio mi je vibrator u picu, duboko koliko je išlo. Grčila sam nožne prste, zjenice su mi se širile - da, još jedan put prema orgazmu.

A onda me nasadio na svoj alat, jahala sam i jahala. Izdržljiv je kao konj. Ali i ja: meni je jahačka poza omiljena. Dugo sam se držala u sedlu, dok se nisam skinula ...

Trebam li mu išta reći? Npr.:

- Thank you for orgasm.

Glupost. Što mu trebam reći, pa vidio je i sam koliko je bio uspješan, i koliko sam uživala.
Odjenuo je sve što je imao: kupaće gaćice. I ja sam slijedila njegov primjer.
Ustao je, mahnuo mi na pozdrav, te zaplivao odakle je i došao.

Možda smo mogli pričati i na hrvatskom? Možda smo se mogli dogovoriti i za sutra?
Ma zapravo je bolje ovako: neke stvari trebaju ostati neponovljive.

A moja pica? Dugo će se sjećati ovog božanskog tretmana.

A sutra? Treba joj odmora, danas se stvarno trošila. Danas joj je bio praznik. Sad će se po svoj prilici opet vratiti svakodnevnici bez uzbuđenja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Snovi moje žene



Nakon duzeg razmisljanja, odlucili smo da vam posaljemo nasu pricu, koja je 90% istinita, neke detalje smo morali malo izmijeniti a neke ispustiti. U braku smo vec 9 godina, veoma dobro se slazemo i razumijemo se gotovo na pogled, zivimo i radimo u Njemackoj, Moja zena 32 god. 170cm/59kg, jedna od onih za kojima se muskarci nesvjesno okrenu, sto zbog crne kose do pola ledja, sto zbog njenog nacina oblacenja; kojim je itekako znala istaci svoje male ali po mom misljenju dobro uskladjene obline; duge noge, mala lijepo zaobljena guza, tanki struk, sise ne velike ali cvrste i oblikovane bas kako treba, lijepe crte lica, krupne crne oci, samog sebe mi je malo teze opisati; 33 god. 190cm/85kg,itd.


Nas problem; U zadnjih 10 mjeseci imali smo sex 3-4 puta u mjesecu, sto za mene nije bas normalno ( normalno bi bilo barem malo cesce), bilo kako bilo; moja privlacna zenica je nekako izgubila interes za sex. S druge strane meni je sex nedostajao, moram napomenuti da sam joj ja jedini muskarac i da je sto se sex-a tice nekako uvijek suzdrzana, neka pomagala ili promjene u sex-u je uvijek nevoljko prihvatala, da mi popusi i obratno; morao sam je godinu dana ubjedjivati.

Nedostatak sex-a me je nakon svakakvih prijedloga i pokusaja da nesto promijenim u proteklih 10 mjeseci ipak doveo do otvorenog razgovora sa mojom zenom, na koji je ona nevoljko pristala jer joj je, kako rece, bilo neugodno.

Na moje insistiranje i dugog nagovaranja da bude otvorena u svemu i da mi objasni svoj problem i sta je koci u sex-u, odgovorila je negledajuci me; znas, ja imam u zadnjih 10 mjeseci snove.

Kakve snove? Ma nezgodno mi je! Nama ti sta bit nezgodno. Pa eto tako,.....da me neko drugi jebe i mislim da u snu dozivim orgazam a mozda i vise njih pa mi nije do sex-a.

Ocekivao sam sve, ali ovo me je stvarno iznenadilo. Pa dobro, da li je taj neko poznat ili sta? Ne, nije poznat! Pa kako igleda? Nezgodno mi je o tome govoriti.

Nemoze ti bit nezgodno, taj te u tvojim snovima, prakticno, gotovo svaku noc, vec 10 mjeseci jebe, ja ispastam a ti mi nemozes objasniti, niti priliku dati da nesto promijenimo ili ti je svejedno?

Pogledala me u oci: Ti znas da te volim?

Da, znam i ti to znas i bas zato, ako mi kazes nije smak svijeta a valjda cu razumjeti, ovdje se radi o nama a ne o snovima. Vidio sam da joj je nelagodno, nije htjela da me povrijedi, izbjegavala je moj pogled ali nekako je prevalila preko jezika.

Pa dobro, on je crn, dosta je visok, obrijane glave, atletske gradje i kurac mu je.... hm,... veliki! Izgovorila je to u jednom dahu jos uvijek oborene glave, istovremeno me je uzela za ruku i stavila je medju svoje noge, bila je tako vlazna,.... i vidis, kako me to izludjuje.

Pa, kako to, da li je to zbog toga sto je crn ili sto ima veliki kurac?

Mozda zato sto je crn. A nije zato sto mu je veliki? Neznam, uf,..... nezgodno mi je o tome pricati.

Pa dobro, kako te jebe; ozada, sprijeda, sa strane?

Joj,... ma u stvari u snu me jebe dosta dugo cak i po tri puta za noc i sanjam da sam nekako ispunjena do kraja i mozda zato sto mu je stvarno veliki, ustvari mozda je zbog velicine i boje jer je veci i deblji od tvoga a i crn je i .... eto, to je sve.Usput, moj je 18cm.

Neznam, odgovorio sam i odlucio iskoristiti njenu vlaznost, bilo je nekako drugacije a jebao sam je kao po kazni,s guza, ali spremno je odgovarala na moje nalete, bio sam tako brzo gotov kao nikad, no to sam pripisao mojoj sexualnoj neaktivnosti u zadnje vrijeme.

Narednih 10-tak dana smo konacno imali sex iz dana u dan, ali uvijek sam je prije sex-a morao pitati o njenim snovima, nekako se oslobodila nelagode, vidjevsi da ja tome nisam pridavao nekog velikog znacaja (rekao sam joj;covjek ne moze odrediti sta ce sanjati) i ukratko mi je objasnila da to nije jedini san i da uprkos nasem sex-u to jos uvijek sanja, ali da joj je to stvarno neugodno ispricati, ali da joj je vec lakse, jer i ja to znam.

Nisam insistirao, nastojao sam joj dati malo vremena a u zadnjih 5-6 dana, nikako mi nije izlazila slika iz glave tog crnca s velikom kurcinom koji mi jebe zenu, nastojao sam da ne mislim o tome, ali nekako mi nije uspijevalo, mislim da netrebam napomenuti da mi se kurac dizao kad god bih pomislio na to.

Odlucio sam tu spoznaju podijeliti sa svojom zenom, na sta je ona iznenadjeno upitala; pa zar bi ti dozvolio da me neko drugi jebe, neznam; odgovorio sam, nekako i bi i nebi.

Pa zasto bi a zasto nebi?

Bi, jer me to na neki nacin uzbudjuje a nebi jer sam Macho i neznam kako bih se osjecao da stvarno znam da te neko drugi jebe, mada eto; jebes se vec dugo s njim s tom razlikom da sve to nije uzivo a o tvojim drugim snovima da i ne govorim, osjecam se nekako prevarenim, mada mi je jasno da nema razloga.

Ma ti snovi su neostvarivi, a ja nemogu nista uciniti da ih prestanem sanjati.

A ako bi bili, ovaj sa crncem nije bas neostvariv a za druge neznam, mozda bi ih prestala sanjati, mislio sam da ce mi ispricati i ostalo jer me sad vec interesovalo?

Kako ostvariv? Nestrpljivo je ocekivala moj odgovor, shvatio sam da bi stvarno zeljela da se jebe sa crncem.

Nerado sam rekao; Pa eto, internet, pratnja, Rent-a Man, Zigolo ili slicno.

Mislis, da bi snovi tada stvarno prestali? Neznam, a neznam da li treba uopste da pokusamo?

Ja bih to onda najradije sama, jos uvijek joj je bilo neugodno o tome govoriti, znas....neznam zasto ali me taj san izludjuje, da li bi ti stvarno mogao da predjes preko toga ako bi pokusali? Neznam, neznam...

Od tada je proslo 5 dana i nakon mog duzeg, gotovo svake minute, premisljanja rekao sam joj; OK, pod jednim uslovom; organizuj si to sama ali moras sve snimiti, i sve ostale snove mi moras do u detalje ispricati.

Uf; dragi.... nema potrebe u mom snu si i ti znas.....na ja... prisutan i kad me crnac jebe i ti....joj, nezgodno mi je, daj reci vec jednom, sta se pravis? ma dobro.... uzivas u tome jer u snu ti je uvijek dignut, a za ostale snove neznam; malo su mozda perverzni?

Perverzni ili ne, hocu da znam ko te jebe u snu, ako vec mogu da dozvolim da se jebes sa crncem s druge strane mi vec imamo bolji sex, znaci nesto smo vec postigli sa time.

U redu ali tek kad ovo prodje, stvarno mi je neugodno pricati o tome. Slozio sam se.

Nakon 10 dana uspjela je sve organizirati, objasnila mi je da ga je pronasla putem Interneta i da izgleda kao onaj u snu cak i kurac mu je tako veliki ako ne i malo veci, ali to kosta 250€ i da nezna da li cu se ja sloziti sa time? Ako ti 250€ nije zao, onda izvoli, plati si sama. Pojasnila mi je da je nesto za put a nesto za AIDS testove ali sve skupa 250€. Bila je cvrsto odlucila da se jebe sa crncem pa je ni tih par Eura nije moglo sprijeciti.

Subota, gledao sam Konferenz Bundesligu i posmatrao krajem oka svoju zenicu, u kratkoj zelenoj majici, bez grudnjaka i zategnutim kratkim zutim hlacicama, kose dignute na vrh glave, izgledala je tako da bih je najradije odmah pojebao,zaculo se zvono na vratima, na sta je moja zenica kao oparena skocila, bila je na vratima u sekundi, usla je iz predsoblja sa crncem oko 2m visine, ca.30 god., krem odijelo, crna kosulja, krem kravata, njegovan izgled i drzao moju zenicu za ruku isprepletenih prstiju, mislio sam ovaj ne gubi bas vrijeme. Upoznali smo se i sjeli za stol, uzeo je pivo i odvalio se na stolici kao da ne namjerava vise ustati, moja zenica je sjedila s lijeve strane do njega jos uvijek s rukom u ruci a ja na suprot njih. Kao nenamjerno je privukao njenu ruku sebi da bi je odmah zatim spustio na mjesto gdje mu se nalazio kurac, pustio joj je ruku i poceo da otkopcava hlace, ocekivao sam da ce moja zenica povuci ruku, no ona je zainteresirano gladala u njegov slic dok je rukom preko hlaca pokusavala da uhvati njegov kurac.

Odjednom vise nije bila nimalo suzdrzana ni zakocena kao samnom. Otkopcavsi hlace privukao ju je lijevom rukom za glavu ocekujuci da mu pusi, iz hlaca je virilo 10-tak cm opustenog kurca koji je moja zenica poslusno stavila u usta i pocela predano da sisa, primjetio sam da je morala dobro da zine a u usta je stalo tek nesto vise od 6cm kurca koji je svakim momentom bivao sve kruci, zakljucivsi da je dovoljno sisala podigao joj je glavu i nastojao je smjestiti sebi u krilo licem okrenutim prema meni, moja zenica je primjetivsi ispupcenje na mojim hlacama rekla; znala sam da ce ti se svidjeti! U tom trenutku je osjetila citavu duzinu kurcine izmedju guzova i gotovo uplaseno prosaptala; boze pa on je ogroman.

Zavukao joj je ruke ispod majice i uhvatio za sise da bi odmah potom skinuo majicu. Bradavice su joj bile ukrucene, polako ju je podizao gore dole nastojeci da mu kurac bude izmedju njenih guzova i na kraju odlucio da joj skine i gacice, istovremeno je spustio svoje hlace i gace do ispod koljena.

Kratko sam ugledao jos uvijek poludignuti kurac i osjetio nesto kao zavist, u poludignutom stanju je imao oko ca.23cm a bio je deblji od moga za sigurno 1,5cm ako ne i 2cm, moja zenica je u medjuvremenu osjetila taj kurac na goloj guzi i pocela da ispusta uzdahe, probacio joj ga je izmedju nogu tako da se sad mogao citav vidjeti; crn, dugacak, debeo, obrezan, prosaran venama, velika jaja, sada vec do kraja dignut ca. 26-27cm, gotovo da je dosao mojoj zeni do sisa, drzao ju je za tanki struk i podigao prema gore nastojeci ga naciljati, moja zena se oslonila rukama na stol, sto je on opet iskoristio da ga stavi na ulaz njene pickice i odlucnim je pokretom povukao prema dole nekih 10-tak cm, ooooh.... cuo sam moju zenu koja je bila kao u transu, zatvorenih ociju, otvorenih usta s kapljicama znoja na celu, sacekao je da se malo privikne da njega, vidjelo se da zna sta radi i ubrzo je moja zenica polako sama od sebe pocela da se dize i spusta.

Svaki put kad bi se spustila nabijala bi se sve vise na tu crnu kurcinu pri tome ispustajuci nekakve uzdahe i glasove koje od nje jos nisam cuo, a ja sam nekako s nestrpljenjem ocekivao da se nabije do kraja, kad se podizala bljesnuo bi dobro podmazan ,njenim sokovima, crni kurac, gotovo da se presijavao, upravo u trenutku kad je pocela da se spusta, nas gost je poceo da ustaje sa stolice nabivsi joj ga do kraja, aaaaaaahh...... ispustila je i zanijemila. Digavsi se skroz, polozio ju je preko stola i brzim snaznim pokretima joj ga nekoliko puta nabio tako da se inace dosta teski stol mrdao, moja zenica je to propratila sa oh... ah.... joj.... uuuuuu.. itd.

Rukama ju je zatim obgrlio oko gornjeg dijela tijela i natjerao je da se ispravi tako da su sada oboje bili ispravljeni s tom razlikom sto je moja zanica bila nabijena na kurac koji ju je sprecavao da nogama dohvati pod, pogledavsi je shvatio sam da svrsava, i istovremeno sam postao svjestan svoje bolne erekcije, napravili su tako par koraka do kauca, prisilivsi je da klekne na kauc malo pognut u koljenima poceo je da je jebe na takav nacin da sam se gotovo uplasio za svoju zenu, vadio ga je do kraja a odmah zatim bi ga nabijao do kraja istovremeno se ispravljajuci u koljenima tako da ju je odizao sa kauca i to takvom brzinom da je moja zenica samo jecala, mislim da je neprekidno svrsavala, kurac mu je bio tako podmazan.....

Nakon 2min. doslovnog rasturanja moje zenice, poceo je da ispusta glasove i da svrsava drzeci je za kukove do kraja nabijenu na kurac, nakon duzeg svrsavanja,( mislim da je bila do kraja napunjena spermom) legao je preko nje na kauc ne vadeci ga, sto je mojoj zenici, znao sam, i te kako odgovaralo, lezali su tako jednu minutu tesko disuci, no on se ubrzo poceo pomjerati, laganim pokretima napred nazad, malo ga izvukavsi(za nevjerovat, jos uvijek mu je stajao) prebacio je njenu desnu nogu na rame i time je prisilio da legne na bok, lijevu nogu je opkoracio u klececem polozaju rukama podigao guzu moje zenice i ispod podbacio jastuk i ponovo poceo da je jebe, u tom polozaju je mogao da joj ugura sve sto je imao, dahtala je i mumljala nesto nerazumljivo ali je bilo ocigledno da joj je ta situacija odgovarala, mislim da je na mene i zaboravila jer je spremno prihvatila njegov poljubac, duboko joj je uvalio svoj jezik i jebao je kratkim trzajima nekih 2-3min. da bi odmah promijenio pokrete. Vadio ga je sasvim van, moja zena je ispred ulaza u svoju pickicu stavila ruku da bi ga svaki put usmjerila na pravo mjesto a odmah zatim ga snazno gurao unutra, samo sada znatno laksim pokretima, primjetio sam da je moja zena sklanjala ruku pri svakom naletu, omogucivsi mu da udje do kraja i dirala mu jaja kad bi se nabio, bilo kako bilo, ubrzo ga je izvadio, nabio joj ga u usta i rukama drzeci za glavu poceo duboko u njenim ustima da svrsava.

Na moje zaprepastenje; gutala je spermu sto meni nikad nije uradila, legao je na kauc a moja zena je pognuta iznad njega jos uvijek imala sada vec poluopusteni kurac u ustima, oblizvala ga citavom duzinom uvlacila u usta i nastojala da ga povrati u zivot, uzevsi ga objema rukama pocela je da ga masira.

Kratko me je pogledala i rekla; dragi oprosti, ali ja zelim da ovo iskoristim do kraja, inace ce mi 250€ biti preskupo i ponovo pocela da pusi, nisam mogao da vjerujem; nakon 6-7 min. bio je spreman, zajahala ga je i jednim potezom se nabila do kraja, unutrasnja strana butina joj je do koljena bila vlazna od mjesavine sperme, sjedila je tako jedan trenutak nepomicno da bi odmah zatim pocela da jase na najvecem kurcu sto ga je do sada imala u zivotu, polako bi se dizala sve dok nebi gotovo ispao da bi se zatim strelovitom brzinom nabijala do kraja, pri tom je okrenula glavu prema meni i posmatrala me siroko otvorenih ociju ali nekako zamucenog pogleda, ubrzo je svrsio i po treci put i naravno opet duboko u njenoj pickici, za to vrijeme ja i moja zena smo se netremice gledali, oboje svjesni cinjenice da je nabijena na taj veliki crni kurac koji je po drugi put puni spermom i da vise nista nije kao prije.

Nakon tusiranja, on se izvinjavao za svoju prebrze reakcije, sto je objasnio da veoma rijetko ima zenu koja moze cijeloga da ga primi a jos uz to tako zgodnu, te da nam moze preporuciti par svojih prijatelja koji bi i za manju naknadu rado obavili taj posao, koji i sami imaju slicne probleme, moja zenica se zahvalila i rekla kako smatra da takvo sto vise nece biti potrebno, ovlas ga poljubila u obraz i ispratila na vrata.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Strast u ljetnoj noći



Vraćali smo se iz Istre na kraju upravo savršenog ljetnog dana, nebo je već bilo posuto zvijezdama i cestom su rijetko prolazili samo automobili. Lagana muzika opuštala je naša ugodno izmorena tijela. Mazila sam njegov potiljak, predivne duge ruke, ramena, a on je nešto ipak još vrlo suvislo pričao o proteklom izletu i mjestima koja smo obišli.
A meni je na pameti bilo samo jedno, biti što bliže tom prekrasnom mužjačkom tijelu. Stoga se uskoro moje bezbrižno pipkanje njegove kose polako preobrazilo u strastveno milovanje.

Ruke su mi nestašno plazile po njegovom tijelu, zavlačile se pod rukave, otkopčavale gumbiće košulje... spuštale se do prepona... On je vozio i kao da nije pridavao ni trunku pažnje onome što radim. Otkopčala sam mu pojas, rasporak i zavukla ruku u njegove hlače, a on se samo nasmiješio na to i nastavio pričati o gospodarskim prosperitetima Istre. Mazila sam mu topla jaja i malca kojeg je probudio moj dodir. Oh, obožavam taj osjećaj kada mi kurac raste pod rukom, kad osjećam kako se ukrućuje, kada se  proteže... Kad znam da barem taj najvažniji mišić nije ravnodušan prema meni. Poželjeh ga istog trena držati u ustima, pa gotovo  legoh na njegova  koljena s željom da mu popušim uistinu prekrasni kurac.

Zabih mu glavu u prepone i udahnuh dobro znani miris. Taj miris njegovog kurca, taj opojan mošus, osjećala bih svaki put kada se napali. Taj kurac jednostavno bi promijenio miris kada bi bio napaljen, promijenio poput bestijalno narajcanog soba koji mami ženku na parenje. Izvadila sam mu kurac te ga pohotno strpala u usta. Onako polumekan izgledao mi je poput neke drage, samo moje igračke. Ljubila sam njegov vlažni glavić, strastveno ga proždirala svaki put za centimetar više, a on mi je uzvraćao čežnjom te svakim mojim poljupcem postajao sve veći i tvrđi. To me je strašno uzbuđivalo, pa sam ga počela još žešće pušiti. Sad je predamnom stajao onaj kurac kojeg stvarno volim - velik i tvrd, spreman za ubod.

  - Obožavam tvoj kurac - rekla sam mu u predahu, mazeći se licem o njegov kolac, skupljajući slinu sa svojih usana.
Naravno, nije ništa odgovorio. Tek lagani smiješak digao je kutove njegovih prekasnih usana. Mene pali ta njegova nazovi ravnodušnost, pa sam mu sad još strastvenije drkala kurac i mazila ga licem, lizala  duž cijele njegove dužine kako bi mi ruka glatko klizila po njemu, pohotno ga obavijala usnama, predajući se sto posto tom užitku. Moja mala već mokra žudnica počela se još više buditi. Svakim trenutkom postajala sam sve svjesnija njenog postojanja i njezine snažne potrebe da ju utješi kurac. Iznenadna škripa kočnica prenula me je iz ovog užitka i utjerala mi strah u kosti. Za trenutak sam u svojoj glavi izrežirala čitavu scenu nesreće i stranicu Crne kronike.

No, nije na sreću bilo ništa loše, jednostavno nije više mogao voziti. Stao je pokraj ceste i praktički mi naredio da izađem van. Zakoračih iz auta u neki vjerovatno lijepi krajolik kojeg je u potpunosti proždirao mrak. Čuli su se samo cvrčci i neke kasne ptice pjevice. Uopće mi nije bilo jasno u čemu je sada problem, pa sam blijedo stajala na cesti. I on je izašao iz automobila pa smo se ponovno sreli  na mojoj strani auta. Upaljeni farovi obasjavali su grmlje uz cestu, a nas dvoje stajali smo nijemo jedno pred drugim. Samo su užurbano disanje i pogled u oči otkrivali našu suštinsku povezanost.

Tada me je snažno  uhvatio za glavu, zabio mi duboko jezik u usta i stao strastveno ljubiti. Njegove nemirne ruke prolazile su mojim tijelom, grabile me za grudi i stražnjicu, skidale one male ljetne krpice i bacale ih na auto. Za nepunu minutu stajala sam gotovo potpuno gola nasred ceste, samo su gaćice i sandale ostale na meni. Posjeo me je na moje krpice razbacane po haubi i stao strastveno rajcati. Osjećala sam kako njegov jezik tek nježno dodiruje "slabu točku" moje uspaljene pohotnice. Toplina koja je probijala kroz lim lagano je žarila moju guzu, a on je nenadjebivo pogađao moj klitoris i vodio me ravno prema ludilu. Jer, ovo što on meni radi je ništa drugo do li čisto izluđivanje. Paljenje bez davanja. Igra živaca i strasti. U meni je sve silovitije ključala čežnja za vrhuncem. Kad više nisam mogla izdržati rekla sam mu glasno:

- Jebi me!
- Neka, sad vidiš što ti meni radiš - odgovorio mi je s pobjedonosnim smiješkom na usnama.

A onda se svojski prihvatio obrađivanja njemu najdraže stvari na svijetu. Pokidao je moje gaćice i uronio svoj jezik u moju vlažnu dubinu, zatim se bacio na klitoris i nepogrešivo me stao voditi prema beskrajno željenom klimaksu. Svakih nekoliko minuta prošao bi poneki automobil; neki su trubili, a neki  vjerovatno nisu ni skužili o čemu se ovdje radi. A on je tek kad sam tresući se i ridajući svršila odlučio da mogu primiti njegovu kitu. Pa je onako, iz raskopčanih hlača, kakvog sam ga ostavila u automobilu, izvadio svog klipana i ugurao ga ravno među moje vlažne, nabrekle usmine. Probijao se polako, prodirući centimetar po centimetar kroz moj uski hodnik. Uvijek se, pa i sada, čudio kako imam malu "pipicu", kako ju on od milja naziva. Kad ga je napokon uvalio do jaja, uhvatio je svoj "radni" tempo i stao me silovito ševiti.

 - Oooo, jebi me... jebi me - vrištala sam od uzbuđenja. Moj krik nadglasio je i cvrčke i ptice pjevice, i ispunio, činilo mi se prirodnom strašću, cijeli kraj. Nisam mogla razmišljati krije li ovaj mrak neke kuće i hoće li moj bludni krik nekoga probuditi. Predala sam se njegovom kurcu u potpunosti i pustila da me jebe u oslobađajućem mraku, na nekoj nepoznatoj cesti. Svojim dubokim uzdahom najavio je da je blizu kraja, no nisam htjela da ova čarobna igra završi bez mog svršavanja.
- Jebi me odostraga - naredih mu, a on me bespogovorno poslušao.

Začas smo promijenili pozu. Ušetao je svoju batinu ravno u moju guzu. Toplina uzbuđenja šiknula mi je odmah u glavu i slila se prema grudima. Lagana vrtoglavica opijala mi je mozak, koji se ionako nije bavio onim čime bi trebao. Uvaljivao mi je svoju batinu sve dublje i puno snažnije nego prije, a ja sam prstima dražila klitoris. Vodio me je snažno i sigurno prema vrhuncu, koji se svakim njegovim novim ubodom sve više bližio. I napokon svrših, snažno u grču, nabijajući se silovito na njegovu batinu da produljim vrijeme ovog opojnog užitka. Odmah potom izvadio je batinu i smjestio je među moje vlažne guzove. Stisnuo je oble polutke moje guze, pritišćući  njima svoju uspaljenu batinu, i svršio prosipajući svoj vrući, gusti sok visoko po mojim leđima.
Tako je naš savršen dan završio savršenom ševom. Divna su putovanja u dvoje, izleti i ove male-velike stvari koje ih čine trajno nezaboravnim.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Seks s nepoznatim



Laura M. otključa vrata i uđe u mračni stan. Cijeli dan bila je na poslu. Ujutro završne pripreme za doček strateških inozemnih investitora, zatim doček i ručak, pa prezentacija poslovnog plana koju je proteklih mjesec dana glancala šesnaest sati dnevno, kako bi bila spremna za sva moguća i nemoguća pitanja, nakon toga gostoljubivo upoznavanje investitora sa znamenitostima grada, večera, obilazak noćnih klubova...

Uz najzanosniji osmijeh kojeg je mogla staviti na lice nešto prije ponoći se ispričala neodgodivim poslovima i ostavila Roberta, direktora, da goste spremi na spavanje. Neka taj mamin sin, kojemu je njegova poštovana gospođa mama bila i ostala jedina i najbolja stručna referenca za dolazak na direktorsko mjesto, napravi sam nešto korisno za firmu. Od iscrpljenosti više nije mogla razmišljati hoće li Robert uspjeti nešto zajebati, o tome će razmišljati sutra, ovaj, danas. Sada je samo željela otuširati se i dobro naspavati. Marko se poslijepodne javio iz Beča, zbog magle je zarobljen na aerodromu, tako da će noćas cijeli bračni krevet imati samo za sebe.

 Prepustila se mlazu tople vode, skidajući sa sebe umor i nervozu proteklog dana. Objema rukama trljala se po cijelom tijelu. Kad je došao red na pošumljeni brežuljak među nogama, pomisli na Marka. Nakon godinu dana poznanstva i deset mjeseci seksualne veze, vjenčali su se prije šest mjeseci. Seks je bio sasvim zadovoljavajući, visoke učestalosti, znali su se prasnuti iza stabla lipe kraj župnog ureda, tek da skrate vrijeme do početka predavanja o bračnim odnosima, na samo koji metar od ostalih parova. Na medeni mjesec otišli su u Toskanu, u zakupljenu vilu kraj Firence. Prekrasne krajolike nisu niti vidjeli budući nisu izlazili iz spavaće sobe. Dobro, iz spavaće sobe su izlazili, ali na pameti im je bilo samo vođenje ljubavi, u svakoj prostoriji, na svakoj stepenici, u svakom trenutku. Nakon njih dvoje, ogromni krevet s baldahinom sigurno je morao na generalni remont.

 Marka je na povratku s medenog mjeseca čekala obavijest o zaposlenju u predstavništvu austrijske marketinške tvrtke. Plaća vrtoglava. Mnogo i često je putovao, uglavnom u inozemstvo. Za koji mjesec u izgledu je bila kupovina stana u elitnom dijelu grada. Sve je bilo super. Bilo. Do pred tri mjeseca. Od onda, hm! Marko je i dalje vrlo pažljiv prema njoj, šarmer kao i kad su se upoznali, vjeran. Stalno joj udvara, vrlo predan u krevetu, nježan, uvijek i svugdje jasno pokazuje kako je Laura njegova kraljica, ali... Seks postaje, pa, kako da kaže, nekako dosadan.
 Točno zna: počinje milovanjem stražnje strane vrata, lagani poljupci u usta, obliz njenih usnica od lijevog do desnog ruba, probijanje jezikom, pa poljubac u vrh prćastog nosića, poljupci u vrat dok rukama miluje njezina leđa kroz odjeću, zavlačenje ruku do dojki, obuhvat dojki šakama, snažni pritisak, otkopčavanje grudnjaka, pa spuštanje ruku  niz kralježnicu do stražnjice, zavlačenje u gaćice, stisak guzova, prijelaz na prednju stranu do pažljivo podšišanog brežuljka, tri kružna trljanja, pritisak dlanom, milovanje do pupka, milovanje po trbuhu, penjanje do doline između dojki, lagani prijelaz lijevim dlanom preko desne dojke, podizanje u naručje, odnošenje do spavaće sobe, polaganje na krevet, svlačenje preostale odjeće od nogu prema gore.

Tada bi se i Marko svukao, pažljivo složivši svoju odjeću na noćni ormarić, požudno je gledao deset sekundi, legao pored nje na svoj lijevi bok, zagrlio je desnom rukom i spustio ruku do njezine stražnjice, zavukao ruku među njezina bedra, tjerajući je da ih raširi, namjestio se i sam među njih i ušao u nju. Završivši posao, prevalio bi se kraj Laure nastavljujući je milovati, ali njoj se činilo da to svaki put čini sve više rutinski, uz sve manje strasti, kao da odrađuje dosadni posao kojeg zna da mora obaviti.

 Počinjala se ježiti već na pomisao na takav seks. Standardna kvaliteta proizvoda i usluga je jedno; to se traži, svi na tržištu nastoje postići upravo to. Ali, jebeš seks po planeru, kad redoslijed zbivanja znaš mjesec dana unaprijed. Ispravka. Tri mjeseca unaprijed!

 Pred mjesec dana počela je davati signale da ne bi bilo zgorega unijeti malo začina u njihov seks, ali Marko uopće nije reagirao na pojavu porno časopisa i video kazeta u stanu. Morala se odlučiti za radikalne mjere. Dan prije Markovog odlaska u Beč pobjegla je ranije s posla kako bi došla u stan prije njega. Čekala ga je gola, tek u čizmama do koljena, masturbirajući da se dovede u stanje u kojem bi je i metla poželjela povaliti na mjestu. Ledom iz frižidera kružila je oko bradavica sve dok nisu stršale poput antena, modre od hladnoće. Začuvši ključ u bravi, sjela je na rub kuhinjskog stola, oko obje smrznute bradavice istisnula je šlag iz kojeg su bradavice provirivale poput višanja, zabacila glavu isturajući dojke, namjestila pramenove duge brončane kose da padaju između dojki, razvratno raširila noge kako Marko ni slučajno ne bi propustio primijetiti ponuđeno blaženstvo. Nema šanse da ovo ne upali.

 Marko je ušao, prišao joj, oblizao šlag, podignuo je u naručje, ponio prema spavaćoj sobi, položio na krevet, svukao se položivši pažljivo odjeću na noćni ormarić, požudno je gledao deset sekundi, prišao joj... i tada ga je Laura bijesno svom snagom razvalila volejem u jaja. Skočila je s kreveta, dok se Marko previjao na tepihu pokušavajući doći do zraka. Poput furije izjurila je iz sobe do telefona, nazvala taksi, pokupila Markove stvari za put i bacila ih u hodnik. Kad je taksist došao, zamolila ga je da još golom Marku pomogne do kola i odveze ga u najdalji hotel. Taksist je klimao glavom, gutajući Lauru pogledom. Vidio je već svašta, ali ovo je bilo prvi put da vozi golog supruga kojeg iz stana izbacuje gola supruga, i to ovako lijepa, dodatno proljepšana gnjevom. Razjarena Laura nije niti primjećivala svoju golotinju. Nije mu bilo jasno što je skrivio taj jadni idiot koji se stalno drži za jaja, ali nije ni bitno. Samo neka ona njemu plati. Prizor gole Laure, kako se poput mačke kreće po stanu, bio mu je dodatna napojnica.

 Iz tuša je tekla hladna voda. Potrošila je svu toplu. Naježena, istupila je iz kabine. Trljanje ručnikom vratilo je toplinu. Prolazeći gola prema dnevnom boravku začuje šum. Prije nego se uspjela okrenuti, osjeti vlažnu krpu na nosu i ustima. Kad se vratila svijesti, shvati da leži na leđima na svom krevetu, vezanih raširenih ruku i nogu. Na nogama bile su joj čizme, one u kojima je ispratila Marka. Mogla se donekle micati, jer remenje nije bilo sasvim zategnuto, no nije se mogla osloboditi. Netko je bio iznad nje. Nije mogla odrediti tko. Lice i oči pokrivala joj je još vlažna kosa, učvršćena maramom kojom su joj bila vezana usta, a svjetlo u sobi nije bilo upaljeno. Nije mogla vidjeti, ali pretostavljala je da u sobu prodire slabo svjetlo uličnih lampi. Osjećala je dodir čvrstih ruku kako ispitivački prelaze preko njezinog tijela, mjereći ga sve od ruba čizama do vrata. Činio je to užasno sporim, širokim pokretima, kao da mu pripada sve vrijeme ovog svijeta, kao da ima potpuno pravo biti ovdje. Promrmljala je:
"M'ko?!"
Osjetila je prst na ustima i čula prigušeno:
"Psst!"

Nepoznati je prekoračio preko njezinih bokova i kleknuo. Osjećala je njegov teški penis na svom pupku. Sad je bila sigurna i što je čeka. Položio je dlanove s obje strane njezinog vrata, nježno ga gladeći. Palcima je lagano pritisnuo udubinu u korijenu vrata. Laura se uplaši. Što ako je želi zadaviti? Ali, ne. Njegovo polukružno glađenje prenijelo se na ramena. Stalno je bio u dodiru s Laurinim tijelom, vraćajući se na početno mjesto, trepereći prstima po koži. Sustavno obrađujući svaki djelić Laurine kože, polako se spuštao na niže. Zaobišao je dojke, nastavljajući gladiti rebra s obje strane, spajajući pokrete na ošitu i nastavljajući gladiti ravni Laurin trbuh.

 Iako vezana, Laura se fizički osjećala sve ugodnije. Postajala je sve sigurnija da uljez nema smrtonosne ili slične namjere prema njoj. Pretpostavljala je da će prije ili kasnije doći do snošaja, zašto bi inače oboje bili goli, a iz dosadašnjeg uljezovog ponašanja ponadala se da nije klasični silovatelj, da će htjeti snošaj postići uz njezinu privolu, te da bi ga mogla odgovoriti ukoliko uspije osloboditi usta za govor. Stoga je odlučila da se više neće  zamarati pokušajima otimanja. Prvo, već je ustanovila da od toga nema koristi. Drugo, možda time stekne uljezovo povjerenje, pa joj on oslobodi ruke ili barem jednu ruku. A tada... Treće, ako je to neki jadnik koji se pali na osjećaj vlastite moći i žrtvine bespomoćnosti, onda mu barem neće priuštiti to zadovoljstvo. Neka izvoli cijeli posao obaviti sam.

 Došavši do Laurinog pupka, pokreti su prestali. Oba dlana položio je na njega, pazeći da ga ne pritisne, tek  dotičući Laurinu kožu, čekajući da se Laura potpuno smiri. Njezino disanje se mijenjalo: isprekidano i nervozno u početku, postajalo je sve mirnije, sve dublje i opuštenije. Grudi su joj se sve ravnomjernije podizale i spuštale. Nastavio je. Blagim pokretima došao je do unutrašnje strane zbog veza raširenih bedara i nastavio ih milovati, polako se spuštajući prema koljenima. Cijelo vrijeme bio je u kontaktu s Laurinim tijelom, niti jednog trenutka ne prekidajući dodir svojih dlanova s njezinom kožom.

 Prešao je na vanjsku stranu nogu, polako se penjući prema bedrima. Došavši do stražnjice, podvuče ruke pod Laurine guzove, pojačavši pritisak. Osjetivši dlanove između guzova, kako masiraju prorez uz i iznad anusa, lagano ga dotičući, Laura tiho zastenje. Ovi dodiri su joj godili, nesvjesno, počinjala im se prepuštati. Razum se opirao, ali tijelo ih je prihvaćalo, počinjalo tražiti i nestrpljivo iščekivati nastavak. Sagnuo se nad nju, gotovo naliježući na njezine grudi svojim prsima, rukama podvučenima pod Laurina leđa, milujući joj cijelu liniju kralježnice do vrata. Na te dodire nehotice je izvila leđa. Čvršće ju je obuhvatio oko struka, malo je privlačeći prema sebi, i rastvorenim usnama obuhvatio lijevu bradavicu. Stresla se kad je jezikom bradavicu lagano pritisnuo o zube.

Zastenje, sve se više izvijajući gornjim dijelom tijela. Kao da skapava od žeđi, sisao je njezine bradavice, jednu po jednu, palucajući jezikom po njima. Osjećala je njegovu groznicu, prelazila je i na nju. Prestane sisati, nježno je položi na plahte, i spusti se naniže. Sada je milovao Laurin brežuljak, nježnim, grubim, polaganim, brzim, laganim i čvrstim pokretima. Svakakvim pokretima! Zastane, držeći oba dlana na brežuljku, prenoseći svoju toplinu na njega. Tada potraži Laurin grimizni cvijet. Laura zadrhti od iščekivanja. Osjeti njegov jezik kako ispituje ulaz u njezinu unutrašnjost, a zatim njegove vrele poljupce oko svog klitorisa, dok je rukama kružio po njezinim guzovima. Laurini uzdasi kroz vezana usta postajali su sve glasniji i učestaliji. Osjeti dodire njegovog kurca po svojim bedrima i međunožju. Ukoči se, a zatim visoko pridigne stražnjicu, nudeći mu se. Ali, usprkos njezinom očekivanju, ne desi se ništa. Uz samo uho začuje šapat:
"Budi mirna! Ne miči se!"

Pritisne joj ruku u madrac i odveže je, zatim i drugu. Čvrsto je držeći za ruke, natjera je da se podigne u sjedeći položaj, a zatim joj poveže ruke na leđima. Još uvijek vezanih nogu, natjera je da se okrene gornjim dijelom tijela i legne potrbuške. Odveže joj usta i odmakne kosu s lica. Laura se pokuša pomaknuti i pogledati tko je on, ali bio je spreman na takav pokušaj. Priklješti joj glavu i ponovo šapne:
"Ne miči se ili ću morati biti grub!"
Laura klimne. Poveže joj oči širokim povezom. Laura upita:
"Marko, jesi li to ti?"

Nije dobila odgovor. Umjesto njega, osjetila je njegove ruke na svojim ramenima kako ih miluju, njegove usne kako ih ljube. Milovao je i ljubio svaki djelić Laurinih leđa, vezane ruke, prst po prst, spuštajući se prema stražnjici. Drhtaji koji su obuzimali Lauru nisu bili od straha i tjeskobe, uzbuđeno je iščekivala nastavak ove igre. Prekrivao je poljupcima obje polutke njezine stražnjice, istovremeno ih milujući i blago gnječeći, poigravao se dodirujući njezin anus, ljubeći ga i ližući. Laura je stenjala, uvijajući se cijelim tijelom kao pod strujnim udarima. Nježno je okrene na leđa.
"Što čekaš? Jebi me već jednom!", plačno zaviče, pridižući ovlažena bedra.

Pomiluje je po licu, stavi joj prst na usta i poljubi je dubokim vlažnim poljupcem. Svojim jezikom potraži njezin. Laura mu uzvrati strašću kakvu već mjesecima nije osjećala. Nije bila sigurna tko je on, ali osjećala je da mu je stalo do nje. Podsjećao je na Marka na početku njihove veze, ali ovaj je bio mnogo strpljiviji i polaganiji, iako se strast iskazivala u svakom njegovom pokretu.

 Osjetila je da je ustao s kreveta. Nedugo zatim se vratio i prislonio glatko hladno staklo uz Laurinu kožu, polako ga povlačeći po njoj. Prstom joj prijeđe preko usana, rastvarajući ih, a zatim Laura osjeti njegov prst u svojim ustima. Obuhvati ga i shvati da je umočio prst u med. Polagano ga je sisala, med joj još nikada nije bio toliko sladak. Glavom joj proleti:
"Kako zna gdje držimo med? Jako se brzo vratio!"
Osjeti kapanje meda po bradavicama i dojkama, a zatim kako ga prstom razmazuje po njoj. Ubrzo opet osjeti medom namazani prst na usnama. Ponovo ga poliže, a zatim osjeti kako on liže med s njenih dojki, bradavica, udubine između dojki, korijena vrata, trbuha, kako jezikom izvlači med iz njezinog pupka, a onda i kako joj noge više nisu vezane. Međutim, nije pokušala bježati ili se otimati. Željela ga je, ma tko bio.
"Jebi me! Molim te."

Bio je opružen uz nju, milujući joj i ljubeći cijelo tijelo. Stenjala je, nastojeći se okrenuti prema njemu i nedvosmisleno pokazati što želi. Ali, njemu se nije žurilo. Stalnim milovanjem i poljupcima podizao je Laurinu temperaturu sve do trenutka kad je Laura shvatila da je upravo dosegla vrhunac. Upravo je spoznala da joj za postizanje orgazma s muškarcem nije potreban snošaj, niti kunilingus.

 Konačno, osjeti ruke ispod svoje stražnjice kako joj podižu bedra, a zatim i kurac kako polagano i odlučno prodire u nju. Zadovoljno krikne. Prožimali su je snažni trnci, dok je stezala toliko željeni kurac u sebi. Njegove ruke penjale su se prema njezinim leđima. Privuče je u zagrljaj i podigne u naručje. Obavije mu noge oko bedara. Ponio ju je iz sobe i posjeo u stolicu za ljuljanje u dnevnom boravku. Nastavili su voditi ljubav polaganim, ujednačenim ritmom. Halapljivo je tražila njegove usne u trenucima kad bi prestajao ljubiti njezine grudi, ramena, grickati vrat...

 Upravo se opuštala nakon još jednog orgazma, kad na nosu i ustima osjeti vlažnu krpu. Kad se vratila svijesti, ležala je u krevetu, slobodnih ruku, bez poveza na očima, u svilenoj spavaćici, pod pokrivačem. Okrene glavu prema prozoru, a zatim se zagleda u strop. Prijeđe rukom preko čela. Polako se prisjećala onog što se dešavalo. Začuje disanje s druge strane kreveta. Kao oparena, pogleda izvor disanja. Gotovo s čuđenjem ustanovi da je to usnuli Marko. Zagleda se u muža, privije se uz njega, nježno ga zagrli i poljubi. Marko se u snu promeškolji, a Laura tiho upita:
"Jesi li to bio ti?"
 Nije dobila odgovor. Možda će ga jednom i dobiti. Sada ne.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Erotske priče - Lesbo bus



Nastavile smo se ljubiti, uzbuđenje je sve više širilo moje noge i jedva sam čekala da Lora dotakne moju uzavrelu mačkicu. Gurnula sam ruke pod njenu oskudnu majičicu i otkopčala joj grudnjak, pomogla mi je da joj ga skinem ne prestajući me ljubiti.
Moj dragi, s kojim hodam već tri godine, otputovao je na par dana u Mali Lošinj, u svoju skromnu vikendicu. Meni su se u Zagrebu nagomilale obaveze pa nisam mogla odmah s njim; morala sam pričekati vikend da mu se barem nakratko pridružim. Odlučila sam putovati u petak, noćnim autobusom koji je krenuo sa autobusnog kolodvora u 2. Iako je tek svibanj noći su postale dosta tople pa sam na sebe odjenula kraću, prozračnu suknju i majicu kratkih rukava, a za svaki slučaj sam se ogrnula laganom vestom. Zagrebački kolodvor bio je neuobičajeno pust i tih, autobus je već čekao na svom peronu pa sam se požurila zauzeti neko pristojno mjesto, jer sam zaboravila kupiti rezervaciju. Mogla sam birati mjesto koje god sam poželjela jer u autobusu nije bilo više od pet putnika. Ni sama nisam znala gdje bi bilo najpametnije sjesti, krenula sam prema stražnjim sjedalima, no ipak sam se zaustavila negdje na sredini, jer skroz iza nije bilo baš nikoga pa me je pomalo gotovo bilo strah. Ugodno sam se smjestila do prozora i svoju malu torbu odložila na sjedalo do sebe. Nisam spustila sjedalo jer mi se ionako nije spavalo, te sam odlučila pročitati koje zanimljivo štivo za koje nemam vremena tokom tjedna. Autobus se kretao velikom brzinom po gotovo pustim cestama i začas smo bili u Karlovcu, čak sam se zabrinula da ću stići ranije nego što me moj dečko očekuje, a on ne voli kad ga se probudi. No, što je tu je, morat će se bar praviti sretan kad me vidi. Svi putnici su odavno zaspali i busom je vladala bolesna tišina, koju je prekidao tek pokoji zvuk sladunjavih pjesmica s radija. Autobus je nakratko zastao na karlovačkom kolodvoru i pokupio tek jednu mlađu putnicu. Zaustavila se kod vozača i nakratko s njim popričala, imala je iznimno lijepe crte lica i još ljepši, izazovni dekolte, pa nije čudno što ju je vozač odmah okupirao ljubaznim rečenicama u nadi da će ostati sjediti u njegovoj blizini. No, ona mu je odgovarala odriješito i začas krenula prema unutrašnjosti autobusa. Primijetila sam kako gleda prema meni kao da me poznaje pa sam čak pomislila da me je s nekim zamijenila. S jedne strane nadala sam se da će odlučiti sjesti kraj mene, jer mi je baš bilo dosadno, i malo razgovora bi mi dobro došlo da lakše probdijem noć, no opet, nisam ju poznavala pa tko zna kakva je uopće osoba i da li bih s njom uopće o čemu imala pričati. I dok sam ja tako razmišljala o djevojci koja je ušla u autobus začuh glas: ”Smijem li sjesti kraj vas, ako ne smetam?” Kimnula sam glavom i nasmiješila se, bilo mi je ipak drago što je sjela baš kraj mene jer mi se je jako svidjela čim sam ju ugledala. Nastavila je: ”Znate, ja jako volim društvo dok putujem, inače se previše izgubim u vlastitim mislima koje me znaju izmučiti više od bilo kojeg putovanja.” Još jednom sam joj se nasmijala i rekla: ”Nema problema, i meni je drago da imam s kime popričati, samo bih te zamolila ako mi možeš govoriti “ti”, nekako je prirodnije.” Osjetila sam da joj je drago što sam to rekla pa je dalje nastavila u mnogo opuštenijem tonu, popravljajući svoju dugu plavu kosu koja joj neposlušno padala na lice. Bila je uistinu predivna; velikih smeđih očiju, pravilnog nosića i srcolikih ustašaca iza kojih su se krili prekrasni bijeli zubi. Pričala je nježnim glasom, lagano me dodirujući svojim dlanovima po ramenu. Postajalo mi je sve ugodnije u njenom društvu i sve mi se više činilo da ju već odavno poznajem. Dotaknule smo se svih tema, no ponajviše onih o ljubavnom životu. Stalno je ponavljala kako nema nimalo sreće u ljubavi i kako ju je gotovo svaki dečko ostavio, kako svi samo gledaju njezino tijelo i kako je već polako počela gubiti volju za ikakvom vezom. Suosjećajno sam ju pokušavala utješiti, govoreći kako su se i meni događale slične stvari i kako ipak postoji onaj netko tko će ju istinski zavoljeti kao osobu. Pričala sam sve i svašta iako u većinu toga nisam ni sama vjerovala, jer sam i sama znala na što se uglavnom svode veze s muškarcima. Tu i tamo koja dobra jebačina, sve ostalo su puste iluzije. Od sve te priče potpuno smo zaboravile na upoznavanje, pa sam pružila ruku svojoj novoj prijateljici: ”Inače, moje ime je Nikolina.” “Ah da, ja sam Lora, nas dvije pričamo bez daha, a ne znamo si niti imena!” Lora je bila apsolventica stomatologije i često je putovala u Zagreb na fakultet, to me je još više razveselilo jer sam shvatila da ću ju moći susretati i u Zagrebu. Putovala je k teti u isto mjesto gdje i moj dečko ima vikendicu; tamo provodi i ljetne praznike. Zaključile smo da smo si možda od tamo poznate. Lora me je dosta ispitivala o mojoj vezi s Goranom, kojeg je i sama poznavala od malena dok su se zajedno igrali na plaži. Pričala je sve najljepše o njemu, a čak mi je i spomenula da se je jedno ljeto poševila s njim na plaži i da im je drugi dan bilo jako neugodno jer su previše popili i uopće nisu htjeli da se tako nešto dogodi. “No, unatoč tome, još uvijek smo si dobri, iako je on nekako suzdržan od tada”, nastavljala je Lora s prepričavanjem. Pomalo sam bila ljubomorna na nju, jer ipak, takvu ljepotu bi poželio svaki muškarac, pa sam čak pomislila da se Goran još uvijek pali na nju. Tko zna kako bi moje misli završile da nisam osjetila Lorin topli dlan na svojoj uzdrhtaloj natkoljenici. Njen dodir je bio tako mekan i nježan, željela sam u trenutku da me dira i mazi, tijelo mi je postajalo sve uzbuđenije i željnije njenih punašnih usana. Prislonila je usne k mom obrazu i lagano me poljubila, nisam joj mogla odoljeti; nježno sam prislonila usne na njene i započela ju mazno ljubiti. Naši poljupci postajali su sve strastveniji i sve smo više upotrebljavale jezike, gurala mi ga je sve dublje u moju usku šupljinu, zaustavljajući se da mi podari koji nježni poljubac svojim sočnim usnama. Postajala mi je sve draža, drhtala sam od uzbuđenja, uživala sam u njenim dodirima. Ljubila me po vratu, po licu, nježno masirala ušnu školjku, uvlačila mi se sve dublje pod kožu. "Jesi li se ikada ševila sa ženom?”, upitala je uspaljenim glasom. "Ne, ali rado bih, jako me uzbuđuju tvoji dodiri, želim te dirati po cijelom tijelu!” Nastavile smo se ljubiti, uzbuđenje je sve više širilo moje noge i jedva sam čekala da Lora dotakne moju uzavrelu mačkicu. Gurnula sam ruke pod njenu oskudnu majičicu i otkopčala joj grudnjak, pomogla mi je da joj ga skinem ne prestajući me ljubiti. “Želim ljubiti tvoje predivne grudi, nježno ti sisati bradavice!” Željno sam krenula prema njenim vrelim sisama, nježno ih stisla u šake i lagano zamjesila, izlizala sam ih sa svih strana, gladno usisavajući njene nabrekle bradavice. Bile su sočne poput meda. Lora je tiho dahtala milujući me po grudima. “Već me dugo nitko nije ovako napalio”, ponavljala je. Uživala sam kao da iznova otkrivam tajne seksualnog života, Lorino tijelo bilo je toplo i podatno, mazile smo se jedna o drugu željno iščekujući svaki novi dodir. Prije nego što smo se skroz razodjenule odlučile smo preći u stražnji dio autobusa gdje ima mnogo više mjesta za našu pohotnu igru i gdje ćemo moći bezbrižnije uživati. Ostali putnici su i dalje spavali, a za vozača nas i nije bilo briga, bile smo dovoljne jedna drugoj, Lora mi je uistinu dokazala kako ženski dodir može biti ubojit. Ispružila sam se na zadnjem sjedalu autobusa i prepustila svojoj prelijepoj prijateljici. Još jednom me je poljubila u usta, a zatim se spustila prema mojim bradavicama i žustro ih počela usisavati, sve su se jače skupljale u tvrdu košticu i pohotno molile za još. Lora ih je lizala svojim debelim i toplim jezikom, dok je svojim tankim prstićima sve više prodirala u unutrašnjost moje vlažne pice. Najprije je gurnula dva, a zatim i treći prst, osjećala sam kao da bi mogla stati cijela njena šaka, molila sam ju da me pošteno izjebe, a ona je to itekako činila. Strasno je trljala prste, sve više šireći moju šupljinu; osjećaj je bio neopisiv. Silovito sam stezala njene sise, gnječeći ih u ritmu njenog ulaska u moju intimu. Spustila je svoju malu, slatku glavicu prema mojem međunožju i pohotno započela s lizanjem moje željne mačkice. Nježno je usnama grickala nabrekli klitoris, darujući mu svako malo dug i obuhvatni liz. Jecala sam od uzbuđenje i sve mi je manje bilo važno hoće li me tko čuti, željela sam što više uživati u Lorinu tijelu, pokloniti i njoj poštenu ševu. Lora se iskreno okomila na oblizavanje moje mačkice, koja je gorjela, širila se, drhtala. Čvrsto sam se uhvatila za sjedalo osjećajući da ću svaki čas doživjeti činilo mi se ogroman orgazam. “To,to, ah, Loro, ah, jebi me , što jače možeš, to, jebi, jebi!”, jedva sam dolazila do daha, a onda, kroz velike drhtaje tijela, grčevito svršila. Lora je i dalje lizala vrelim sokom namočenu mačkicu, a onda se počela spuštati prema vrućem anusu darujući i njemu jedan veliki, predivni liz. Nastavila je s ljubljenjem unutrašnjosti bedara, a onda sam ju željna njenih poljubaca, privukla k sebi i strasno počela ljubiti njene sočne usne. Bilo je kao u snu, nisam se mogla zasititi njenih dodira, željela sam da ovom putu nikada ne dođe kraj. Lora se naslonila na prozor i namjestila u privlačnu pseću pozu, njene sise čvrstu su stršale mameći još koji moj dodir, stiskala sam ih čvrsto goreći od želje da gurnem prste što dublje u njenu prekrasnu macu. Željno se je trljala o moje tijelo, sve više prčeći čvrstu, preslatku guzu. Raširila sam joj guzove i započela s lizanjem, uživala sam gurajući jezik u njene uske šupljine, bila je tako sočna i meka, podatna. Gurnula sam u nju tri prsta, no mojoj Lori to nije bilo dosta, htjela je još, žudila je za nečim velikim, nečim jakim. Posegnula sam za torbom i izvadila reket za bagmenton koji je imao dovoljno dugačku dršku, nadala sam se da će to biti dovoljno za moju slatkicu. Lagano sam tiskala dršku u njenu mokru rupicu, bila je oduševljena, željela ju je dublje, gurala sam ju sve silovitije, drška se je gubila u njenim prostranstvima, Lora se je žustro nabijala na ovu improviziranu kurčinu obilnog volumena, želeći ju rastrgati svojim snažnim pokretima. Njen ples postajao je sve brži i brži, sise su joj lelujale na sve strane, jebala sam ju sve žustrije. Skvičala je svojim tankim glasićem, bila je predivna, guza joj je stršila u zrak, nisam mogla odoljeti, a da ju koji put lagano ne liznem i ne izgrickam. Bila je cijela moja, obožavala sam svaki komadić njenog vrelog tijela! Svršavala je u silovitim valovima, grčila se pod mojim rukama, tražila još, molila za još! Čvrsto sam ubadala dršku u njenu pičku, sve dok nije popustio i zadnji val njenog uzbuđenja. Položila sam ju na leđa i nježno položila svoje tijelo na njeno, nastavljajući ju ljubiti po grudima, usnama, čvrstom trbuščiću. Mazile smo se i uživale u dodirima sve dok nije došlo vrijeme da se autobus ukrca na trajekt. Na trajektu smo zajedno popile prvu jutarnju kavu, sretne što smo postale dobre prijateljice. Nježno smo izmjenjivale poglede, a ja sam se radovala svakom njenom slučajnom dodiru. Dogovorile smo se da ćemo se vidjeti opet kad ona dođe u Zagreb. Na Malom Lošinju Goran me poljubio posesivnije nego ikad, pozdravio Loru i nastavio me grliti. Pogledala sam Loru dugim, nježnim pogledom i mahnula joj u nadi da ću ju uskoro opet ljubiti.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Incest - moja sestra Ivana



Ni sam neznam kada je sve pocelo. Nekako oduvek me je moja sestra od tetke Ivana privlacila. Mozda i zato sto je starija od mene 5 godina. Ja imam 22, a ona 27 godina, sto bi se reklo u najboljim je godinama.
Nekako nikada nije imala srece sa momcima, a izglada sasvim OK. Crna kosa, srednje duzine, izuzetno lepe usne i malo spicast nosic. Ima male, ali cvrste grudi sa dosta cesto izrazenim bradavicama. Cesto se saginjala ispred mene u majicama, a ja sam se uvek trudio da ih sto bolje osmotrim. Ima lepo oblikovanu i cvrstu guzu koja se najbolje ocrtavala u uskim farmerkama koje cesto nosi. Njene vitke noge, posebno kolena i listovi su me posebno privlacili. Nekako nezni i uvek mi se cinilo zeljni dodira. Bila je strasno zgodna i seksi, sto se kaze dobro parce. Uvek kada smo razgovarali o mojim devojkama i njenim momcima nekako mi je bilo neprijatno. Ja se u principu ne bavim nicim posebno, jedino nijedan trening karatea ne propustam, a ona drzi butik na periferiji. Gotovo svaki slobodan trenutak provodimo kod nje u bitiku, kod njene ili kod moje kuce, i to dosta cesto sami. Nemogu sebi da objasnim zasto i sada kada sam relativno stariji u njenoj blizini uvek imam erekciju. Cesto pomislim da me i ona sama na to navodi. Kada joj pomazem u kucnim poslovima njoj kao slucajno padne preko ramena treger od majice na bratele i otkrije dojku, doduse uvek u nekom finom, cipkastom brusu. Najvise sam voleo kada idemo zajedno na bazen. Uvek je vozim svojim motorom, a ona se cvrsto pripije uz mene i gotovo me trlja svojim cvrstim grudima, a ja vozim toliko lagano da cini mi se pesice bi ranije stigli. Kada se sunca, obavezno me zamoli da joj namazem ledja, ali iskljucivo samo ledja. Mnogo puta sam mastao da joj namazem i noge, grudi i stomak. Ali kada sam par puta skupio hrabrosti i pitao je da joj namazem noge, uvek je govorila nemoj da se mucis sama cu. Da li je samo znala da mi to uopste ne bi bilo tesko. Kada smo izlazili zajedno u grad uvek me je drzala pod ruku i govorila da moram da je branim od napasnika. U guzvi sam par puta pokusao da je uzmem za ruku kada setamo, ali precutno je to odbijala.

Dosao je dan kada je trebala ona prvi put sama da ide za Italiju po robu za butik. I naravno ja sam trebao da joj pravim drustvo a usput mozda nesto i kupim. Autobus je krenuo u 13 casova, sutradan oko 6 trebalo je da stignemo u Istanbul. Na sebi je imala moje omiljene farmerke i crnu majicu na bratele ispod koje se nazirala crna cipka od brusa. Sedela je do prozora i svremena na vreme odmarala noge u mom krilu. Put je bio dug, a ubrzo je pala i noc. Dodirivao sam njena kolena i listove, prvo kao slucajno, a onda sam skupio hrabrost i drzao ruku na njenom listu, cas leve, cas desne noge. Ona je dremala, a ja sam povlacio ruku gore-dole od njenih kolena do vrhova prstiju i nazad. Cini mi se da su jaja htela da mi eksplodiraju od uzbudjenja. Kada je autobus stao na pauzu odleteo sam u toalet i izdrkao ga kao kao lud. Kada sam se vratio na sediste i autobus krenuo zeleo sam malo da odremam i naslonio se na njeno rame, ali san mi nije dolazio na oci. Ponovo mi se digao. Sada nekako slobodniji desnu ruku sam spustio na njena kolena i pravio se da spavam osluskujuci njeno disanje. Tako sam i zadremao. Jednom trenutka sam se trgao i osetio njenu ruku na svom obrazu kako me mazi. Ona je videla da sam se probudio i odmah je sklonila ruku. Ostao sam u tom polozaju, budan, ocekujuci da sve to ponovi, ali uzalud, vise me nije dodirivala. Ne secam se kada sam zaspao, verovatno i ona, a kada smo se probudili vec smo stigli u Trst.

Celi dan, sve do 18 sati, kada smo trebali da krenemo natrag imali smo vremena za soping. Dobar deo dana je protekao u frci i jurnjavi da se kupi sto vise robe. Pomagao sam joj oko stvari i vukao ogromne kofere. Sebi sam kupio par krpica, cisto reda radi. Dan je bio vruc, a sve sa njenog dugackog spiska smo kupili. Bilo je oko 13 sati. Rucali smo u jednom restoranu i posto smo imali jos puno vremena do polaska ona predlozi da uzmemo sobu u hotelu da se istusiramo i spakujemo stvari zbog granice. Na te njene reci kurac mi se naglo ukruti.

Kada smu usli u hotelsku sobu prvo sto sam primetio bio je ogromni francuski lezaj. Sve torbe i kofere sam spustio na pod nekako nesvesno zeleci da krevet bude slobodan. U glavi mi se sve pomutilo od prevelike zelje i uzbudjenja. Ona iz svoje torbe izvadi par stvari i rece da se ona prva tusira. Cak se i ne okrecuci svuce majicu ispred mene i osta u crnom cipkastom brusu koji joj se prilemio od znoja za grudi. Trudio sam se da skrenem pogled ali sam dobro video da su joj bradavice cvrste i jasno se ocrtavaju. Uzbudila se, pomoslih. Ulete u kupatilo i, na moje zaprepascenje, zakljuca vrata za sobom. Stajao sam ispred vrata, kurac mi je bio tako tvrd da vise nisam mogao da izdrzim. Uvek sam prizeljkivao da ona preuzme inicijativu, a ona je uvek ostajala nedorecena. Utrcao sam u toalet, drkajuci jos sa ulaza i isprskao celi zid vrucom i lepljivom spermom. Posle 15-tak minuta izasla je iz kupatila. Na sebi je imala crvenu pamucnu trenerku koja je jasno ocrtavala njenu guzu i crvenu majicicu na tanke bratele koja joj je pokrivala samo grudi, a otkrivala stomak. Nije imala brus, tako da su joj se grudi lepo ocrtavale u prirodnoj velicini, sto je inace bilo veoma retko da je vidim bez brusa. Stomak joj je bio zategnut, iako se nikada nije bavila sportom. Istusirao sam se i ja, vrata nisam zakljucavao, ali ona naravno nije usla. Obukao sam bokserice i preko trenerku, iako sam imao jos jedne slip gacice, koje su do tada bile na meni da ona nebi primetila kada imam erekciju. Majicu nisam oblacio. Dugogodisnji treninzi su na mom telu ostavili dobrog traga. Bio sam, kako su mi mnoge devojke, a i muskarci govorili, veoma lepo razvijen. Ranije sam dosta mastao da mi masira vrat i ramena, ali nikada mi se nije ukazala prilika za tako nesto, ali sada je bila izuzetna prilika za to. Pozalio sam joj se da mi se od silnih torbi i kofera ukocio vrat i ramena i ona, po prvi put predlozi ono sto sam ja mislim, da me izmasira. Legao sam na krevet potrbuske zeleci da ona sedne na mene, ali ona mi rece da sednem pored kreveta. Nisam imao kuda. Ona je sela na krevet iznad mene »obuhvati me« izmedju nogu i poce da mi masira vrat. Imala je veste ruke i osecao sam se prijatno kao nikada do sada. Par puta mi grudima dodirnu glavu i moj kurac se ponovo dize i sada u boksericama se lepo ocrta na trenerci. Nisam zeleo da to sakrijem. Ona sada naskloni grudi na moju glavu i ja osetih njene cvrste i nabrekle bradavice. Kao da sam bio u transu, sada bez imalo straha, kako sam sedeo obgrlih njene noge i ona zadrhta.

Masirala me je mozda jos par sekundi onda naglo usta, udari me po ramenima i rece da mi je dosta za sada. Bio sam sludjen i nisam znao kako da reagujem. Legao sam na krevet, a ona je pocela da sredjuje i pakuje stvari, kao da se nista nije dogodilo.

Kada smo krenuli kuci, ja sam sada sedeo do prozora. Razgovarali smo o nebitnim stvarima, kao da se nista nije desilo. Mozda se nesto i desilo za mene ali ne i za nju. U glavi mi je bio haos, ali kada je pala noc bio sam cvrsto resen da preuzmem nesto, jer vise nisam mogao da se obuzdam. Navodno smo resili da odspavamo malo i ja sam se naslonio na njeno rame. Posmatrao sam njen cvrsti stomak i grudi koje su se nadimale od njenog ne bas pravilnog disanja. Strah i neprijatnost za mene kao da vise nisu postojali. Spustio sam joj ruku na stomak i ona ma koliko se trudila da ostane mirna kao da blago zadrhta i ubrza disanje. Poceo sam da je mazim po golom stomacicu i struku. Nije se pomerala ni reagovala praveci se da spava. Ali po njenom disanju sam zakljucio da je itekako budna. Bradavice su joj se sve vise ocrtavale i ja poceh da je mazim po misici ruke, vratu i obrazu, dodirujuci joj grudi. Spustio sam ruku ponovo na njen struk, zeleci da je uhvatim za ruku, razmisljajuci ako prihvati taj dodir, da ce se konacno medju nama razbiti taj tabu o incestu. Poceo sam da je mazim po saci i da guram svoje prste izmedju njenih i ona poce polako da prihvata moju ruku i sake nam se sa isprepletenim prstima spojise. U tom trenutku se stvori covek pokraj nas s recima da pripremimo pasose za granicu. Nasa igra kao da se razbi u paramparcad tako da se i ja i ona, zajapurenih lica, zagledasmo u njega.

Kada smo presli granicu i svi ponovo bili na svojim mestima, ja joj predlozi da se nasloni ledjima na mene kako bi nastavili »da spavamo«. U medjuvremenu nista nismo govorili. Ona se nasloni na mene, a ja spustih glavu na njeno rame sa obrazom uz njen vrat i obraz, a ruke polozi na njen struk. Kurac mi ponovo posta krut. Koliko sam puta samo zeleo da budem ovako blizu nje, a sada smo tu zajedno, pripijeni jedno uz drugo. Uhvatih je za ruke i ona odmah prihvati, a licem poceh da joj mazim vrat i obraz. Ona poce sasvim polako da okrece glavu prema meni. Usta su mi vec bila na njenom obrazu i u trenutku nam se usne spojise. Usi su mi zaglunule od uzbudjenja i sav ostali svet za mene vise kao da nije postojao. Ljubili smo se ludacki, jezik mi je bio cas na njenom vratu, bradi, nosicu, i duboko u grlu. Zavukao sam joj ruke ispod male majicice i stiskao njene cvrste grudi i nabrekle bradavice. Onda se licem okrenula prema meni ne prestajuci da mi sisa jezik i usne, a ja predjoh rukom preko njenog stomacica i gurnu je ispod njene trenerke. Osetih njene fine cipkaste gacice i ona malo raskreci noge. Zavukog ruku ispod te fine cipke i osetih dlacice na vrhu njene vlazne pickice. Kada sam spustio ruku nize dlacica vise nije bilo, samo ogromni vulkan koji je kljucao i bio spreman da primi nesto tvrdo, veliko i vruce. Pickica joj je bila obrijana i sva vlazna. Predjoh prstom vise puto po njenom nabreklom klitorisu i zari prst u njenu vrelu mackicu. Ona se trze, jos vise rasiri noge, i sada smo poceli laganije da se ljubimo i grickamo. Prst mi je ulazio i izlazio iz njene mackice, a ona mi prosaputa u uvo da odavno nista nije osetila u sebi. Njene reci me jos vise uzbudise i ja joj prvo polako, a potom sve jaci stavih jos jedan prst unutra. Sada sam je karao sa dva prsta, a ona me je zagrlila i ujedala za majicu da bi bila sto tisa. Ne mnogo potom me ugize jako za rame i poce da se stresa kao da je udarila struja svrsavajuci. Meni je kurac bio toliko tvrd da vise nisam mogao da izdrzim. Ona poce da me ljubi po vratu i grudima zadizuci mi majicu i spustajuci se sve nize. Smulji mi trenerku i moj nabrekli kurac iskoci poput strele. Uze ga u svoje nezne rucice i poce da ga drka i ljubi, cas sa jedne cas sa druge strane. Onda se spusti jos nize i poce da mi lize jaja ne spustajuci ruku sa mog nabreklog kurca. Bio sam toliko uzbudjen da nisam mogao jos dugo da izdrzim, a sama pomisao kako mi to radi moja sestra Ivana koju sam toliko puta pozeleo, makar samo da je dodirujem i bezbroj puta ga drkao razmisljajuci o njoj, me je dovodila do ludila. Olizala mi je kurac skroz od jaja do vrha a onda ga stavi u usta i poce da ga guta. Pusila mi je tako dobro da sam poceo da gubim razum. Bila je halapljiva i zeljna kurca, a verujem da je i nju palilo to sto pusi svom bratu. Onda je iz mojih jaja krenula lavina i ja htedoh da joj ga izvadim iz usta ali ona nedozvoli. Poceo sam da svrsavam kao lud, stezuci zube da budem tih, a najradije bih urlao, puneci joj usta vrelom spermom koju je ona gutala ne prestajuci da pokrece svoja usta na njemu. Bio sam sav znojav i izbezumlje, a ona se podignu i poce da me ljubi. Hteo sam da progutam njen jezik i njene usne, zeleci da je usisam celu u sebe. Stiskao sam njenu cvrstu guzu koju sam mnogo puta sanjao. Kurac mi je i dalje bio tvrd i zeljan. Ona mi prosaputa na uvo da ga zeli u sebi i ja ponovo izgubih razum. Bio joj je potreban samo trenutak da svuce trenerku i da spusti svoje fine cipkane gacice, a vec sledeceg trenutka je bila ne meni. Zadigoh joj majicicu i njene cvrste grudi se nadjose u mojim rukama. Poceo sam da ih ljubim i sisam njene nabrekle bradavice. Cinilo mi se da nikada nisam video lepse grudi, cak ni na slikama. Mazila me je po vratu, kosi, ramenima. Medju sedistima nam i nije bilo bas najudobnije ali ko je vise mario za to. Uze me za kurac i polako poce da ga stavlja u svoju vlaznu obrijanu pickicu. Ja je uhvatih za guzove i on utonu u njeno vrelo carstvo. Pocesmo da se pokrecemo i ja i ona ne prestajuci da se ljubima. Konacno posle duge pozude, zelje i zabranjenom, incesoidnom odnosu, koji je uvek lebdeo nad nama, poceh da jebem svoju zgodnu, najzgodniju, sestricu. Bilo je lepse nego u najlepsim snovima. Nabijala se na moj kurac kao luda, a moje ruke se prelazile preko njenog lica, vrata, ramena, grudi, guzova, nogu. Zeleo sam da je ispunim svu, celu, svaku poru na njenom telu. Posle dugo vremena oboje osetismo trenutak koji je poceo da pristize sve brze i u njenom i u mom telu. Prosaputa mi da mogu da svrsim u nju i onda i ja i ona ubrzasmo ritam. Zagrlismo se cvrsto dok joj se guza pokretala i mesala kao luda i ona poce da svrsava. Ponovo me ugrize za rame nepustajuci. Taj slatki bol i neosetih i ja poceh da svrsavam u njoj puneci je spermom kao lud, dok mi je sve vreme odzvanjalo u usima da jebem svoju slatku, zgodnu sestricu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Incest - Mama i sinovi



Kako ovo ide...? Vjerojatno bi se za početak trebala predstaviti, iako to možda zvuči kao na kvizu. Ok, krenimo.

Ja sam Karin Volarević, samohrana mama dva sina. Dečki su već veliki, 18 i 20, obojica žive samnom jer u današnje vrijeme teško da će se zbog ekonomske situacije ikada odseliti.

Pazila sam da ne odrastu frustrirani kao većina djece baz oba roditelja i zato sam nastojala da pod našim krovom sve prirodno uvijek bude i normalno. Svo troje smo nudisti, no otkad mi je muž otišao s drugom ženom sve se nekako raspalo, izgubila sam i volju i staru naviku za nekadašnjim stilom života.

Godine kupanja u FKK kampu ipak su rezultirale time da mi nikada nije bilo neugodno hodati gola pred njima i po kući.

Bero, moj najstariji, posebno je bio sklon kultu golog tijela; kad je imao 13 godina pitao me hoće li i on imati velikog pimpeka kao njegov tata. Toga sam se baš nedavno sjetila primjetivši kako je itekako i presrastao starog - ne samo u visinu. Pratila sam detaljno što se događa s klincima, tako da sam bila upućena i u stvari tipa koga trenutno ševe. Viđala sam neke njegove cure u voćarni u kvartu i uvijek kad bi me vidjele zacrvenile su se i pozdravljale me uz smješak, spuštenog pogleda. Računala sam da se srame što su tako uživale u sinovoj kurčini, a nekako su osjećale da ja znam koja je njegova tajna.

Mlađi, Danko, niži je od brata i snažnije građen, kao mladi bik. On nikada nije bio za školu tako da smo se nadali da će jedan od svih tih sportova kojima se kao dijete bavio počet i profesionalno trenirati, no od toga za sada ništa i on radi kod privatnika kao fizički radnik u građevini. Ako vas zanima, mali ima i kraću kitu od brata, al jebalo mu je zato deblje, sa doslovno duplo većim mudima.
*
Bilo je to rano jutro. Izašla sam ispod tuša i vidjela Danka kako gol golcat stoji u hodniku između moje spavaće sobe i kupaonice. Iznenadila sam se jer sam mislila da je poslije nočne smjene sigurno u krevetu. No on je bio tu gdje sam rekla, a u ruci je držao skroz dignut kurac. Polako ga je pumpao i gledao me. To što je bio gol bilo mi je normalno, vidjela sam ga masu puta, al ovo s drkanjem ipak je bilo neobično. Omotala sam se u ručnik i mirno ga pitala što hoće. Ukočeno je buljio u mene, mora da je mjesečario. Po izrazu lica nisam mogla naslutiti što misli, ako je uopće o ičemu u tom stanju i razmišljao.

Zašto me gledao? Već me vidio golu, dapaće, od djetinjstva do danas možda me više puta gledao bez gaća nego odjevenu no nikada u mom prisustvu nije imao erekciju, ili ja to do sada nisam zapažala. Kao mama dva dečka znala sam da se mladićima te dobi kurčevi dižu i bez nekog razloga, čak i ne moraju razmišljati o seksu i curama. Zato sam ga odlučila ignorirati i jednostavno proći kraj njega.

U tom trenu čvrsto me primio za ruku i povukao na sebe. Među nama je bila barijera od ručnika al sin je snažno nabijao preko pokušavajući mi stjerat kurac među noge.

Kako je bio u transu ipak sam ga uspjela odgurnuti i nastavila hodati prema svojoj sobi. Zapamtila sam da se mjesečare ne smije buditi već pažljivo vratiti u krevet i pustit da spavaju.

Priča tu ne završava, mali mi se stvorio iza leđa i bacio na krevet. Prije no što sam išta uspjela napraviti strovalio se na mene s erekcijom među mojim nogama, ali ne i u pički. Bio mu je pre nisko tako da mi nije uspio uči u pizdu već je udarao glavićem po madracu. Probala sam stisnuti noge da mi se ipak nekako ne uspije uvući, a onda sam odustala, pustila sam ga da skaće. Činio mi se skroz nekoordiniran i bezopasan, a za par trenutaka je počeo i svršavati vlažeći plahtu pod nama i malo po unutrašnjosti maminih bedara. Onda se kao robot ustao i izašao iz sobe.

Rukom sam se obrisala među nogama. Sperma mu je bila gusta, kremasta i jako vruća, a mislim da nikad nisam vidjela ni toliku količinu svršavanja. Razgledavala sam sinovo mlijeko među prstima a onda sam bez razmišljanja napravila jednu jako glupu stvar. Oblizala sam prst. Bio je to prvi put da ližem sjeme od kada je muž otišao. Nisam s nikim bila tri godine, nisam osjetila kurac preko 1,000 dana. U jednoj stotinki vratila su mi se sjećanja na ševu, na to koliko sam uživala biti jebena...pušit kurac. I gutati.

Vratila sam se u kupaonicu da se operem i provjerim dali se sin vratio u krevet. Spavao je kao beba, gol, na plahtama i dalje s prekrasnom erekcijom. Ukočeno sam gledala taj divan mladi kurac zaljepljen za Dankov mišićavi trbuh. S vrha se cijedila kap sperme. Sagnula sam se da je bolje vidim i onda sam bez razmišljanja jednostavno otvorila usta i progutala veliki glavić.

Glas u glavi mi je vrištao, «Koji to kurac radiš?! Luđakinjo, mali ti je sin!», ali ništa me nije moglo zaustaviti. Sve frustracije nakupljene suprugovim odlaskom, vlastite seksualne potrebe, postale su bitnije od svega. Nije mi bilo spasa. Prsti su mi se omotali oko dečkove kite, glava skliznula preko glavića sve dok mi nije bio debelo zabijen u grlu. Počela sam se gušiti, i tek onda sam ga izvukla. Kao da mi je mozak nakon nekoliko sekundi blokade proradio, primila sam se užasnuto za kosu i istrčala iz sobe.
*
Sjećam se da sam plakala u jastuk i da sam se probudila tek oko 10. Prva sekunda bila je ok, a onda sam se sjetila što sam napravila, opet sam se otuširala i jednostavno morala izaći. Vozila sam bez nekog cilja i završila u zoološkom vrtu.

Tumarajućči kroz šumu nastojala sam smiriti živce, zbrojiti dva i dva, razumjeti kako i zašto je došlo do toga da stavim sinov kurac u usta. Izgubljena u mislima začula sam glasove; mlada djevojka i pored nje stariji muškarac koji ju je držao za ruku i govorio stvari koje nisam mogla čuti. Nije se činila sretna, to je sve što sam uspjela dešifrirati. Onda ju je privukao sebi i poljubio. Prvo se bunila no kao da mu je popuštala, i to u toj mjeri da mu je konačno otkopčala remen a zatim i šlic.

Bez ikakve predigre cura je pala na koljena i izvukla tvrdu kurčinu. Stari ju je rukom zabio u svoje guste dlake i razvukao je širok osmijeh. Šokiralo me što tako mlada djevojka tako stručno pljuga; muškarac je u sekundi špricao a ja sam instintivno kružila jezikom po ustima kao da se meni prazni u njih. Opet mi se po glavi vrtio okus sinove sperme. Morala sam udahnuti. Dečkova kita punila me do grla dok je mala primala tamnu zmiju među mandule. Onda se ustala, a on se zakopčao. Opet su se poljubili i prije no što je otišla kristalno čist zvuk prolomio se šumom, «Jel tvoja nova žena zna ovako, tatice?» Tip se glasno nasmijao i otišao.

Dali mu je to stvarno pušila kći ili je ona jednostavno ljubavnika zbog razlike u godinama zvala 'tata'? Bi li mene moj sin i dalje zvao mama da je znao šta sam mu napravila? ...ili Karin...?

«Karin, dođi mi sisati karu!», kako me njegov otac stalno zezao na račun imena i te situacije.

Gdje sam pogriješila, šta sam to krivo napravila da ga bacim u zagrljaj druge žene? Jel greška uopće bila moja ili je podlegao muškom klimaksu, krizi srednjih godina? Jesam li trebala progutati ponos i boriti se za svog čovjeka? Bio je dobar otac i tolike godine dobar muž. Fantastičan ljubavnik koji je znao na meni svirati kao virtuoz na violini.

Bila je to maturalna večer. Svi razredi slavili su skupa i te sam noći upoznala Krešu Volarevića; pozvao me na ples i pristala sam, onda me pozvao u tatin auto i opet sam rekla da. Ostalo je povijest. Nisam bila djevica ali on to nije znao ili ga je bilo baš briga, u svakom slučaju mislio je da je bio jedini muškarac u mom životu. Hahaha...što bi bilo da je znao, smijala sam se. Mislim da ću mu reći ako se ikad više sretnemo.

Neovisno o svemu, taj muškarac me godinama usrećivao. Obožavala sam njegov stil grube jebačine, bez predigre, kada bi samo spustio hlaće i zagnjurio mi glavu u znojna jaja. Iako je on mene gurao, uvijek sam imala osjećaj da ga silujem. Svršavala sam s njim u sekundi, zato me svaki put kad bi se natezali doveo nekoliko puta do orgazma prije no što bi me pustio. Ne samo da smo se kvalitetno jebali kao muž i žena, već smo često smišljali i razne igrice, a meni se najviše sviđala ona u kojoj smo se pravili da smo stranci a njemu o dvije žene - ja sam glumila obje, koji put i majku i kći. Naravno, u masu slučajeva jednostavno smo se strasno i ozbiljno voljeli, na klasičan način.

Sjetila sam se i da me tražio da mu glumim majku. Bilo je to samo jednom, no vidite da nisam zaboravila. Drugi put, nakon što sam mu ga popljugala, obraćao mi se kao mami, svojoj mami. Suprugova mama umrla je dok je bio vrlo mali a ja ga nikad nisam pitala dali je možda mislio na maćehu. Ta priča s majkom najviše ga je uzbuđivala...a on mi je poluuvijeno priznao da je odnos mame i sina najerotičniji moment u životu svakog muškarca.

Jesu li i moji sinovi bili kao njihov tata? Jesu li se dečki palili na mamu? Nasmijala sam se kad sam shvatila da razmišljam o obadvojici, a ne samo Danku...Znaći li to da ih vidim kao svoje potencijalne ljubavnike?

..I što bi napravila kada bi mi se otvoreno ponudili? Dugo sam sjedila na klupi razrađujući svaki detalj jebačine majke i njena dva kršna sina.

U fantaziji trpala su me obojica, i tako su jako svršavali da sam se doslovno kupala u gustoj, kremastoj spermi. Sva sam bila prekrivena sjemenom; i preko lica, grudi..čak mi je i guza bila biserno bijela. U jednoj sekundi sam se stresla i doslovno otrčala iz parka.

U autu prema kući milslila sam da sam totalno poludila, mozak mi je ubrzano radio a pred očima su mi bljekale slike raznih vrsta ševačina.

Analno sam se jebala samo nekoliko puta, i to iz nekog razloga nije postao dio redovnih ševa kao pušenje... Takve rečenice istisnula sam tek doma, u kuhinji, jer sam se morala fokusirati na kuhanje večere.

Naša kuća ima jedan veliki hodnik koji se proteže cijelom dužinom, a kuhinja je otvorena na njega i na blagavaonicu. Preko puta je mala kupaonica smještena ispod stepenica.

Začuli su se koraci i vrata su se otvorila. Bero je došao u isto vrijeme kad i njegov brat. Dečki su se pozdravili, a Danko je odmah počeo prepričavati nešto što ga je očito jako uzbudilo.

«Čovječe, ne možeš vjerovati što sam sanjao..»

«Sto posto ševu. Moraš se pojebati, jedino tako će ti to prestati...Opsjednut si.»

«Aha...Pazi sad ovo - sanjao sam MAMU!»

Brat mu se nasmijao, nimalo iznenađen, i hladno dodao, «Pa teško ćeš naći jebozovniju pičku od nje. I ja je godinama sanjam. Sjećaš se kad sam ih vidio kako mu puši, a stari joj kaže da ni jedna ne sisa bolje? E meni ti je nakon toga počelo..»

«Možda mi se to pomješalo s tom tvojom spikom..Ovak je bilo; prvo sam je tucao, a onda mi je došla u sobu i popušila kurac. Jebemti, bilo je tako uvjerljivo kao da se stvarno desilo!»

«Da ti ga je ona pušila nebi se ti morao pitati jesi sanjao ili ne. Stari je rekao da sisa najbolje na svijetu, a kurvin sin je iskusan, prošao je sve kupleraje u Jugi.»

Dečki su otišli oprat ruke prije večere a ja sam to iskoristila da se diskretno ušuljam.

Za stolom sam gotovo drhtala gledajući moje sinove i prisjećajući se o čemu su pričali. Sada su naravno mljeli samo o nogometnom prvenstvu a onda i nekoj lokalnoj tekmi koja se igra večeras. Bero me pitao hoću li ići s njima no ja sam mu rekla da me to ne zanima i da imam posla doma. Niko to dalje nije razrađivao, oni su se poslje večere pokupili na to, a ja sam oprala suđe i otišla se malo odmoriti u krevet. Skinuila sam se gola i ubrzo utonula u nevjerojatno seksualan san.

Gola sam klečala ispred sinova, držala ih za kurčeve i pušila malo jedan pa malo drugi kurac. Onda su kite počele svršavati mladu, vruću spermu svud po meni. Umivala sam se s tim mlijekom, lizala ga, sisala ravno iz njih sve dok me nije stresao orgazam koji je u meni bio zarobljen tri godine. Probudila sam se u erotskim grčevima i dalje uvučene ruke među nogama. Klit mi je stršao kao mala kita...za njega mi je muž govorio kako je to jedini kurčić kojeg će pušiti.

Nisam maknula ruku već sam se nastavila trljati misleći na sinove, njihove debele kurčine. Gurnula sam si dva prsta u mokru rupu zamišljajući Dankovu debelu batinu a onda mi se pred očima stvorio Berin dugački kojeg pušim dok me mlađi ševi u psećem položaju. Zacvilila sam i još jednom svršila.

Dečki su se s utakmice vratili skroz blatnjavi i znojni tako da sam im rekla da se smjesta, još u hodniku, skinu da odnesem odjeću u mašinu. Bero je istog časa pobacao sve sa sebe pokazujući mi svoju obdarenost koja je bila zadivljujuća i u opuštenom stanju, no kada se Danko skinuo, okrenuo se od mene da ga ne vidim. Ipak sam uspijela primjetiti kao mu je kita polu dignuta a da iz velikog crvenog glavića već kapa. Bez razmišljanja sam izvalila, «Opa, očito su na utakmici bile i neke jako seksi cure..»

Bero je već bio na sredini stepeništa kada se okrenuo i rekao, «Mama, nebi rekao da je to u pitanju...»

Smijao se kao lud i nastavio prema svojoj sobi dok mu je brat umirao od srama.

«Dušo, ne moraš se stiditi, već sam vidjela erekciju...Znam da se dečkima stalno diže.»

Mali kao da je skupio snagu okrenuo se prema meni. Kurac mu je bio još veći, «Hoćeš znati zašto mi je dignut? Jer sam te sanjao...da se ševimo.»

Pravila sam se da ga nisam čula, nastavila sam skupljati prljavu odjeću i nestala u podrumu a tamo sam čekala neko vrijeme prije no što sam se vratila. Onda sam otišla u Dankovu sobu. Pokucala sam na polu otvorena vrata.

«Sine, možemo pričati?»

Osmjehnuo se i kimnuo. Bio je svježe otuširan, s ručnikom zamotanim oko struka.

Isprsio se s rukama prislonjenim na kićmu, a kako sam mu prilazila, zapazila sam da erekcija opet raste. Kada sam došla do njega, glavuić mu je već bio velik kao žarulja i skroz purpuran. Morala sam priznati da mi sin ima nevjerojatno dobar kurac od čije debljine bi svakoj ženi zaslinila usta.

Sjela sam za njegov radni stol, udaljena svega desetak centimetraa od malog i tog oružja među njegovim nogama. Pokušala sam govoriti smireno, objasniti mu što se desilo, da je mjesečario, no da mu ništa ne zamjeram. Jedina šteta od toga bila je što sam morala ranije presvući krevet. Dok smo razgovarali Dankova erekcija počela je padati i mali se izvinjavao zbog toga što je napravio.

S vrata sam mu rekla da mi je u neku ruku drago što me smatra poželjnom i da to nije ništa bolesno jer više manje svi dječaci prođu fazu zaljubljenosti u mamu.

Već sam se skinula kada mi je postalo jasno kako sam se danas već dva puta otuširala. Zato sam umjesto pod tuš stala pred ogledalo. I dalje sam bila relativno mlada žena. Visoka 165 centimetara, velikih sisa i uskog struka. Nije loše za četrdesetogodišnjakinju.

Muž je često govorio da sam ljepotica a i neki drugi komentari navodili su me da tako razmišljam o sebi. Ako baš ne prelijepa, u svakom slučaju bila sam dobar komad. Prirodna sam crnka, s jednim debelim bijelim pramenom koji mi se spušta iza lijevog uha, a guza mi je u trapericama dovoljno dobra da izaziva fučkanje radnika s obližnjeg gradilišta. Pičkicu šišam jer tako bolje izgleda u erotskom rublju.

I tako sam razmišljala kako nisam nimalo loša za majku već velikih sinova kada je stariji pokucao. Okrenula sam se i vidjela Beru kako me gleda. Bio je toliko sličan ocu...

Gol, ne skroz tvrd, ali nadignut prema meni.

«Isuse, mama...kao si dobra...»

Veselo sam mu odgovorila, «Ako ćete se po kući počet šetat s erekcijama, nema više hodanja bez gaća.»

«Jebote, sam se nadigo kad sam te vidio ovakvu... Dupe ti je deset puta bolje od Marininog...To je mala koju trenutno trošim..», pogledao je u pod.

Nimalo me to nije smetalo, dapače, prekrasan kompliment. Jedno je ne jebati se tri godine, a drugo ne osjećati se poželjnom i ženstvenom, a mene do danas baš to mučilo. Mislila sam da više nikome nebi mogla biti interesantna. No, oba moja klinca jasno su rekli što misle o mamici, i takve riječi mladih muškaraca probudile su u meni osjećaje koje bi svaka žena trebala imati. To me toliko potreslo da sam počela plakati.

Bero mi je prišao i zagrlio me. Bila je to čista potreba sina da utješi svoju majku, no kada su nam se tijela dodirnula došlo je do neke neobične reakcije. Iako sam ga stalno viđala golog ti dodiri nikada nisu prelazili slučajno dodirivanje rukom. Njegovi golo tijelo, snažan stisak prsa i ramena... zapalio je u majici vatru. Počela sam drhtati a plakanje se pretvorilo u uzdisanje. Sin me još jaće stisnuo, spustila sam ruke na njegov struk, klizila sam po napetoj koži,a ni on nije mirovao.

Jedna njegova krupna šaka spustila mi se na guz i snažno ga stisnula a druga je isto učinila sa sisom. Kurac mu se sve više dizao i probijao među majčinim nogama...zabijao u mali dlakavi trokutić. Spustila sam ruku i primila ga za kitu.

«Mama, želim te sve od kad sam vidio kako pušiš tati», prošaptao mi je na uho. «Toliko te volim...oduvijek sam sanjao o ovome...čekao da se desi...»

Što se njega tiče, bilo je jedan kroz jedan da će sada imati svoju mamu. Znala sam što je htio, nisam bila luda, a i ja se nisam osjećala ništa drugačije, no i dalje mi je neki glas vrištao u glavi kako su takve stvari krajnje nemoralne i nedopustive.

Pokušala sam progovoriti al Bero mi je prekrio usne svojima. Onda me odgurnuo prema krevetu i nježno položio na madrac. Pali smo na njega isprepletenih tijela.

«Sine, ne smijemo... pusti me, molim te prestani!», te riječi čule su se samo u mojoj glavi. Čak i kad je odvojio usne nisam mogla govoriti. Sin me jednim potezom namjestio na sredinu kreveta. Dečko je bio jak a ruke su mu se već našle među mojim nogama. Možda sam čak jednu i nadigla kako bi mu dala prostora da mi radi što god je želio.

Spretno me posjeo na sebe, pičkicom tik do velike kurčine, a rukama me držao za obje sise. Ja sam ga dirala po kurcu osjećajući kroz njega svaki sinov otkucaj srca. «Mama, puši ga...Molim te, stavi ga u usta...»

Sjetila sam se kako sam jutros duboko progutala Dankovog i postalo mi je jasno kako to nije bio samo taj trenutak već istinski stav prema mojim sinovima.

Nagnula sam se i stavila ga u usta. Bio mu je tako topao, s onom malom kapi prozirne tekučine na vrhu, opojno slatke predsvršotine. Duboko sam ga usisala zabacujući brzo glavom gore dolje. Htjela sam mu što kvalitetnije ispuniti tu želju, biti mami na pljugi.

Uši su mi bile zagušene sinovim uzdasima, a onda je došao i taj konačni vrisak; «Bože, o bože...mama!»

Sav se zgrčio prije no što me počeo puniti, a ja sam ga pila kao da u životu nisam okusila spermu. Malo sam mu ga izvukla, par puta predrkala rukom i nastavila sisati natečeni glavić sve dok mi lice nije palo među sinove noge, i tamo ostalo...na njegovim dlanovima.

Oboje smo teško disali, plućima jedva lovili zrak.

Kada sam se otkotrljala s njega ni u meni ni u Beri više nije bilo tragova života. Bili smo u potpunosti i emocionalno i fizički iscrpljeni, preumorni za bilo što osim sna.

Kada sam se probudila soba je bila skroz mračna i prazna. Prvo sam se sjetila što sam učinila, a onda me oblio snažan osječaj srama, no kako sam protrljala usne, dio te neugodnosti gulio se kao stara boja a ispod površine ostala je samo slika strasti i pohote samnom kao središnjom figurom.

Vidjela sam se kako klečim ispred svojih zgodnih sinova i istovremeno im drkam. Protresla sam se i probudila iz tog bunila. Bilo je vrijeme da se dignem, sat pored kreveta pokazivao je da je tek devet navečer.

Nisam imala pojma gdje su mi dečki niti što da im kažem kada se nađemo licem u lice. Tko zna je li Bero rekao Danku za pušenje? Što sam to napravila, kamo nas to vodi..? Sve što sam znala bilo je da igranju incesta u ovoj kući treba stati na kraj.

Bilo je to krivo, ako ne zakonski onda moralno svakako je, no jesam li se iskreno kajala? Htjela prekinuti tu posebnu vezu koja se počela stvarati između majke i sinova?

Osjećaj je bio tako dubok da me samo razmišljanje dovodilo do fizičkog uzbuđenja kakvo godinama nisam osjetila, čak i onda dok još nisam bila samohrana majka.

U jednom jedinom danu pušila sam obojici sinova, dvaput sam se samozadovoljavala zamišljajući kako klečim pred njima i drkam im... To me razdiralo sve dok nisam skočila s kreveta i glasno viknula, «Pičku materinu, ovo je moj život i živjet ću ga onako kako meni paše!»

Gola sam se spustila u kuhinju i našla pola džezve hladne kave. Mikrovalna je zazvonila i moji sinovi su ušli. Pogledala sam ih preko ramena, smijali su se.

Okrenula sam se prema njima točeći si šalicu, pička mi je neobjašnjivo oživila, bradavice se ukrućivale...

Prvi je progovorio Bero, «Dobro izgledaš, sviđa mi se frizura.» Naravno, podjebavao je jer sam iz kreveta izašla skroz raščupana.

Kratko sam mu vratila osmijeh priželjkujući da su i oni goli, da im mogu gledati kurčine.

Da mi nabreknu pred očima, da osjetim koliko me žele i da im pokažem koliko je majka napaljena na njih. Osjećaji za dobro i krivo nestali su, ostala je samo duboka strast, potreba za sinovima iželja za iskazivanjem te zabranjene ljubavi.

Svo troje gledali smo u jednu točku i to dosta dugo, sve dok Danko nije otvorio usta, «Bero mi je rekao što ste radili popodne. Užasno mu je bed, nema ti to sam snage reći, ali htio bi da mu oprostiš ako možeš.»

Došla sam do druge strane stola, zagrlila ih i istovremno se počela i plakat i smijati. Rekla sam im da nema govora o opraštanju kada sam i ja to htjela isto kao i on, i da ih volim svim svojim srcem - ali i tijelom.

«A sad se obojica skidajte i pravac mamina soba!», otišla sam u svoju spavaću bez okretanja, sjela na krevet i čekala ih.

Bučno su trčali uz stepenice istovremeno bacajući krpe sa sebe. Trebalo im je samo nekoliko sekundi. Goli dečki, po veličini kurčina muškarci, uletili su u sobu s osmjesima od uha do uha. Pružila sam im ruke da mi se pridruže.

Danko mi se sjeo s desne strane a Bero s lijeve. Dečki su klečali i gledali me. Nagnula sam se i poljubila starijeg pa mlađeg, a kad sam ih primila za kite nisam mogla suspregnuti smijeh.

Bez danjeg razgovora liznula sam jednog pa drugog sisajući im naizmjenično nabubrele glavice. Onda sam ih isto tako - malo jednog pa drugog - zapušila grlom.
Danko je već bio zreo za svršavanje, kurac mu je bio tako tvrd i naotečen s toliko velikim glavićem da mi ga skoro nije uspio staviti u usta. Čekala sam eksploziju.

Legla sam na leđa ispruženih nogu i to tako da sam jednu prebacila preko Dankove glave, drugim riječima, dečko je bio među njima.

Miguljila sam se kao zmija sve dok mi se pica nije našla tik do te sinove ogromne stvari. Nije mogao vjerovati, u nevjerici je vrtio glavom, «O mama...!»

Baš majčinski sam podviknula da ne petlja već da mi ga stavi, al on je siroti bio skamnejen, omotala sma se nogama oko njega i sama se privukla, primila ga za kurac i namjestila si ga među mokre usmine.
Dok mi ga je stavljao i dalje je nepovezano mrmljao. Jedva ga je uspio uvući, toliko ga je sve ovo zbunilo. Onako nagnut nad mene u pozi ševi s karom zabijenom u pički samo me gledao u oči i ponavljao, «O bože, o bože!»
Bez da me i malo jebao ušikljavao mi je mlaz za mlazom sperme iz natečenih jaja, a ja sam si ih grčevima vlastitog orgazma uvlačila sve dublje u utrobu. Činilo se da nikad neće prestati, a te sperme bilo je toliko da mi je doslovno prepunila pizdu i počela se slijevati van, niz noge.

Nije mu se opustio, samo je presušio. Pička mi je bila izraubana. Na svu sreću dobro ju je podmazao spermicom ali od rastezanja tolike kite imala sam onaj osjećaj žestoke izjebanosti. Odgurnula sam malog, a on nije imao ni toliko snage da se zadrži na krevetu već je samo pao na pod.

Brat mu se počeo smijati ko lud i to tako zarazno da sam i ja prasnula u smijeh, a onda se čulo i hihotanje s poda. Bila sam tako raščepljena da sam nježno zagrlila starijeg i uz pusu mu rekla, «Dušo, očeš se ljutiti ako se mama malo odmori prije nego što se pobrine za tebe?»

Rekao je da nema frke i dečki su se ubrzo pokupili u svoje sobe. Sada više nije bilo dvojbe; bila sam u incestuoznoj vezi sa sinovima i moram reći da je bilo GENIJALNO.

Nisam se ni otuširala, onakva još zaspermana utonula sam u san i kao beba krmila sve do jutra.

Kad su me negdje s prvim zrakama sunca vidjeli kako se gola spuštam niz stepenice potrčali su kao gladni psi uz deranje «Ajmo na mamu!» i indijansko lelekanje!

Tog jutra doručak je kasnio. Prvo me jedan izrundao a onda je i drugi htio pokazati svoju ljubav, no odnos smo zapečatili tek s 'roštiljem' - obojica su me imali s dva kraja. Jedan u ustima a drugi u dobro pojebanoj pičkici. Život kod Volorevića ide dalje, no ne kao prije... sad je kuća još punija ljubavi!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Sex pod tušem



Prije tri dana u stan do mojeg uselila se nova susjeda. Niska, plava, mršava. U stvari, djevojka u kasnim dvadesetima, prosječnog izgleda. Simpatična, ali ne i atraktivna. Na prvi je pogled djelovala vrlo povučeno. Na prvi pogled. Recimo kad smo se prvi put sreli u liftu.
 - Dobar dan - rekao sam.
 - Dobar dan.
U ruci je nosila vrećice sa špecerajem.
 - Vi ste nova susjeda, na trećem.
 - Pa da, u stanu sam do vas.

 I to je bio cijeli naš razgovor, strpan u svega nekoliko rečenica. Međutim, jedan sam se dan ponudio da joj pomognem odnijeti neke stvari iz auta; stalno smo se naime sretali, izgleda da joj je posao završavao baš kad i moj.

 - Pa može - rekla je. - Ova mi je tegla teška i nespretno mi ju je nositi.
U ruke mi je strpala poveliku teglu s nekakvim čudnim lišćem. Kako nisam agronom, moj je laički komentar bio da je to nekakva palma.
 - Banana - rekla je.
 - Zar uspijevaju kod nas?
 - Ova sigurno neće - rekla je. - Već se jednom smrzla, pa ne rađa nikakvim plodovima.
 - A može li u sjeme? - rekao sam ja kad mi je otvorila vrata zgrade.
 - To bi valjalo probati - nasmije se ona.
 - Ja sam inače Ivan - rekao sam.
 - Jadranka. Bojim se da vam ne mogu stisnuti ruku jer ste nekako prezauzeti poslom.
 - Eh, kako bih volio da su mi ruke pune nekih drugih stvari - pripomenuo sam, s lisičjim osmijehom na licu.
  - Ha, sve je moguće u današnje vrijeme - primijeti ona svojim tankim glasom i tada sam znao da imam otvoren upliv u njezinu luku.

Samo sam trebao izabrati pravilan gaz i zamijetiti slobodan mol. Kad smo stigli na naš kat, Jadranka mi otključa vrata svog stana.
 - Samo reci - diskretno sam prešao na ti. - Gdje da stavim teglu?
 - Može ovdje u dnevnu sobu - viknula je izuvajući se. - A onda dođi oprati se u kupaonicu.
 - Ma mogu oprati ruke i kod sebe, nije problem.
Spustio sam teglu u jedan kut, bliži sunčevom svjetlu, i promotrio stan. Kopija Van Gogha na zidu, nekakav nadrealistički pejzaž i pointilističko stablo. Sve plakati, ali lijepi i pomno odabrani.
 - Nisam mislila na ruke - rekla je i prišla mi. Poljubila me. - Ja ću se tuširati, a ti me možeš gledati.

U tom sam trenutku zaboravio na umor, prljave ruke i glad, najviše zato jer me na to natjerao moj međunožni prijatelj.
 Nisam se ni snašao, a Jadranka je već hopsala gola kroz stan. Traperice, majica, grudnjak, gaćice, čarape, sve je ležalo na podu. Ona se hihotala iz kupaonice, odvrtala tuš, namještajući ga na najpoželjniju razinu toplo-hladne kombinacije. Kako mi je u tom trenutku trebao jedan dobar, hladni tuš da dođem k sebi. Dakako da ga u njenom stanu tog poslijepodneva nisam mogao dobiti, jer na redu je bilo nešto posve drugačije, nešto vruće i razjebavajuće.

 - Sviđa li ti se ovo što vidiš? - pitala me.
 A kome se ne bi! Jadranka se sapunala, milujući se tako nježno i uzbuđujuće da ni sam ne bih mogao bolje. Dirala se po mekim bradavicama, zaokruživala malene grudi, prelazila svojim ručicama preko trbuščića koji je svjetlio u polutami kupaonice. Upalio sam svjetlo da bih je bolje vidio i divio se njenoj igri. Usmjeravala je mlaz tuša na pičkicu i močila svoje lice. Izgledala je kao da je nevina, ali znao sam da su mnogi već prošli ovu igricu. Sapunala se po guzi, prstići su joj nestajali u nepodšišanom busenju stidnih dlaka ili u šupčiću. Nisam više mogao izdražati, skinuo sam se i dopustio kurcu da se protegne u svojoj punoj veličini pred njom. Jadranka se zadovoljno oblizala kad ga je spazila, ali prešutno smo se, pogledom, dogovorili da ćemo još malo, malčice produljiti igricu. Tako sam ja počeo natezati kožicu, a ona se jebala svojim prstima i tušem. Samozadovoljavali smo se jedno pred drugim, ja nastojeći da ne svršim, ona čineći upravo suprotno. Kupaonica je bila mokra, što od vode, što od naših uznojenih tijela. Jadranka se sapunala, pa je sjela ispod mlaza i raširila noge da bi mi izložila mačkicu. Veliki klitoris i ispupčene usmine prostirali su se preda mnom kao izvor najljepšeg blaga, rudnik koji je trebalo prorovati da bi dao plod. Igrala se sama sobom i gledala me u oči.

 - Uživaš li u ovome? - pitala me.
 - Naravno - rekao sam lagano potežući kožicu. - Apsolutno.
 To je bilo trenutak dva prije nego što je svršila, uzimajući zrak s mnogo pohotnih uzdaha i dvije-tri kratke, nerazumljive riječi.
 - Na tebi je red, Ivane - rekla je i ustala, okrenuvši se prema zidu u tom uskom prostoru. - Uđi.

 Prišao sam joj, zakoračio u tuš kabinu i stao ispod tople vode koja me oplahnula. Jadranka je bila naprčena, iščekujući moj kurac u punoj žudnji svojeg napetog tijela. Njena je pizda vrborila kao ljepota koja je tražila porok. Nabio sam se odostraga u njenu usku picu, kojom su sokovi curili kao da se žele poigrati sa mnom. Iz njenih se pluća prolomio čudan zvuk, kao da se iz daljine začulo glasanje neke čudne ptice, kratki cik. Nasmijao sam se, pomilovao je po grudima i ušao u nježan nabadajući ritam.

 - Podigni me - rekla je.
Uhvatio sam je za bedra i lagano je digao, tako da se mogla nasađivati na moj ud bez većih problema. Išlo nam je lijepo i lagano, divno i čarobno. Gnjezdila se na mom kurcu i nabadala, vrpoljila se. Ja sam ulazio u nju do jaja, svrdlajući glavićem po njoj kao da rovarim po onom crnom rudniku o kojem sam vam pričao. Bio je to ritam jen-dva, nabod, ubod, izbod, ljepota spoja mog komada mesa i njene udubine.

 Onda je Jadranka prestala miješati, okrenula se, klekla i strpala mi ga u usta. Predosjećala je da mi nailazi orgazam.
 - Hoću da mi svršiš u usta - rekla je i vratila ga natrag u svoja mala, skladna ustašca.

Pušila mi je kao profesionalka, ljubimica svakakvih pornića. Zapitao sam se koliko zapravo znam o njoj i koliko je pornića u životu pogledala. No to je bio samo trenutačni osjećaj, jer sam se već u idućem trenutku praznio po njenom licu, s kojeg je spermu zatim spirala voda. Svaki moj mlaz, koji je završio na njenom licu, otekao je u odvod. Uživao sam kao nikad do tad. A ni ona nije bila daleko.

 - Hoćemo u sobu da mi poližeš pičkicu? - rekla je nedugo zatim i zatvorila vodu.
- Zašto ne - kazao sam i istresao posljednju kapljicu sperme njoj na grudi.

Ona mi obliže glavić i prodrka ga dva-tri puta, onako iz fore, a zatim me povede prema svojoj spavaćoj sobi. Što je dalje bilo, mislim da možete naslutiti i sami. No ovom sam pričom samo htio da znate kako trebate obratiti pažnju na svaku susjedu koja živi u stanu ili kući do vas. Jer nikad se ne zna što se može sve između vas dogoditi. Apsolutno nikad.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Olimpijska noć


anica je čudo, složili smo se obadvoje ležeći polu nagi na razbarušenom krevetu i postelji koja je mirisala na maženje.
Rekla mi je sva u nekoj navijačkoj euforiji "Koji je to osjećaj, biti najbolja na svijetu, čovječe. Biti najbolji u onome što radiš"
Složio sam se sa navedenim i nadodao još " Pa tebi bi taj osjećaj trebao biti poznat, ti si moja Janica, uvijek izazoveš bijelu lavinu, on se ustaje kada si ti u sobi. Pa ti si najbolja na svijetu u tome što mi radiš zar ne razumiješ to!?!"

Zarumenila se na trenutak, ali bilo je primjetno to da joj je krv jače kolala tijelom, godile su joj pohvale. Lagano sam je dodirnuo po stomaku dok mi je ležala okrenuta leđima, naglo se stresla. Uzdahnuo sam joj tiho na uho do kojeg sam stizao ovlaš joj dodirujući kožu jezikom sve od ramena duž čitavog vrata. " Odabrao bih te da nosiš zastavu u našoj reprezentaciji, u tvojim rukama se najviše vijori". Usne su joj poprimile zamamni osmijeh "Bleso jedna, pa šta hoćeš da kažeš da bi na kraju nosili bijelu zastavu tako da svi misle da se predajemo. Taman posla, ja bi na vrh".
"Dušo stići ćeš na vrh zastava se već počela odmotavati"

Osjetila je moj barjak na svojoj stražnjici i počela se primicati, bila je obgrljena sa obje moje ruke koje su prstima igrale po njenoj uzavreloj koži, baš kao kada djeca hodaju po vrelom asfaltu. Gotovo kao da sam osjeti kako joj se iz kože isparava dim koji mi muti pogled i zavija me u njen veo.

Pokreti postaju brži i obuhvataju čitavo njeno tijelo. Njene grudi su kao ležeći policajci na divno asfaltiranom putu, tu naravno kočim malo. Naplatite mi kaznu mislim u sebi, kazna dolazi u obliku ukrućenih bradavica, kakva kazna jebote ja stvarno ne mogu da razmišljam koliko me ta žena pali "daj mi ih, daj ihhhh". Pokušavam joj skinuti grudnjak zubima sa stražnje strane, ali kopče na ledjima su prezahtjevne pa se potpomazem rukom. Ona se lagano oslobađa grudnjaka, a ja nastavljam vrludati jezikom duž cijele njezine kičme. Penis mi je toliko krut da osjećam žile koje se lagano ocrtavaju na njemu, huh koliko sam uzbudjen kapilari će da mi popucaju, pa ćemo stvarno imati zastavu sa šahovnicom.

Ona se okreće prema meni i naglo me hvata za penis, lagano ga drka dok se strastveno ljubimo, a meni u glavi ona od Azre "i ništa mi više nije važno našao sam dobar bend, samo hoću da jebemmm"

"Hoću ga u sebi, hoću ga u sebi" Čovječe je li ovo jeka ili je ona to čak dva puta rekla, bacam je na leđa i ulazim naglo u nju, poput specijalaca iz FBI koji ne kucaju nego se jednostavno poslože pred vratima i upadaju. " Naći ću ti bijelo unutra, naći ću ti, ahhhhhh , ahhhh, ahhhhh"
Jebeno me izludila, nisam se mogao obuzdati, svršio sam u nju, po njoj, svršio sam svukuda.
Koji sam ja specijalac jebote, FBI specijalac, nalazim bijelo i ondje gdje ga nema.

Smogao snage još samo da joj kažem, "Šampionko moja, stigla si najbrže na cilj, zar ne vidiš da si najbolja u onome što radiš"
Zaspao sam ko top, a ona se valjda otišla u wc samozadovoljavati, jer je ujutro više nisam zatekao u stanu ...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Težak dan na poslu



Toga sam dana s posla došla prilično kasno; bilo je već skoro sedam sati. Neki dani kao da nemaju kraja Kada sam otključala vrata, čula sam kako Danijel priča s nekim muškarcem u dnevnom boravku.
Otišla sam u spavaću sobu, bacila štikle sa svojih već pomalo nateklih nogu i sjela na krevet. Pustila sam cipele da ostanu u samom kutu sobe, bila sam preumorna da ih stavim gdje im je mjesto. Jedva sam čekala izaći iz svoje "poslovna žena" odjeće, otići pod tuš pa staviti na sebe nešto puno udobnije.
Kada sam ušla u dnevni boravak ugledala sam kako Danijel i njegov stari prijatelj Zlatko igraju video igrice. Jedva su primijetili moj ulazak, totalno su zaneseno (zaključujući po nesnosnom zvuku) igrali neku video igricu s automobilima i doslovno se gibali kao da zaista ulaze u zavoje. Klasičan nered; par limenki pive, pune pepeljare i zagušljiv zrak, opet, bila sam preumorna za neku lakšu svađu, pogotovo pred još jednom osobom.
Prišla sam Danijelu i ovlaš ga poljubila u obraz; "Bog", čak je i moj glas zvučao umorno. Danijel me pogledao i prema njegovom pomalo zabrinutom pogledu zaključila sam da izgledam užasno.
"Zlatko je došao prije sat vremena do nas, traži revanš za prošlotjedni poraz; donio je pizze sa sobom. Ako si gladna možeš je zagrijati u mikrovalnoj..."veselo je pričao moj "obazrivi" mužić. Prošla sam rukom kroz njegovu gustu kosu i nasmiješila se Zlatku: "Ne hvala, jela sam na poslu.", okrenula sam i krenula iz dnevnog boravka;
"Mrtva sam, idem pod tuš, a vi dečki nastavite s trkom..."
Vrući tuš me polako vraćao u život. Dok sam se polagano tuširala i osjećala kako mi se mišići opuštaju bilo mi je žao što je Zlatko došao...da nije bilo njega pozvala bih Danijela pod tuš, to bi mi sigurno istjeralo sav umor. S druge strane....Danijel i ja bi tokom seksa često igrali igricu; dok bi bila pod njim, dok bi me guzio ili dok bi ja bila gore i plesala po njegovom kurcu, pitao bi me: "Evo, pozvao sam i jednog prijatelja da nam se priključi, da me malo zamijeni, tu je u susjednoj sobi, što kažeš?"
To bi me uvijek dodatno popalilo i brzo bih svršila zamišljajući dva kurca u sebi, izmiješane ruke koje mi mijese sise i guzu i njihovu spermu koja štrca u mene i po meni.
Često bi nabrajao svoje prijatelje, susjede ili ljude s mojeg ili njegovog posla, ja sam većinu odbijala, ali kada smo došli do Zlatka, odgovarala sam jednim "Mmmm, da, može.", očito niti mom mužu nije smetala slika kako me jebe njegov najbolji prijatelj, inače Zlatko je bio vrlo zgodan muškarac, crnomanjast, ne pretjerano visok, ali skladno građen, intenzivnih plavih očiju i s vrlo jebozovnim osmijehom. Ipak, bez obzira na naše igrice, nikada nismo te maštarije pretvorili u stvarnost.
Dok su mi tako misli bludjele na sve strane, zatvorila sam vodu i izašla iz tuš-kabine.
Sušila sam se ručnikom te pokušala izbaciti misli o dva muškarca iz glave, tko zna da li bih uopće imala hrabrosti u stvarnosti probati tako nešto, možda mi se ne bi svidjelo.
Više nisam bila umorna, nego više onako lijena...obukla sam donji dio trenerke i široku majicu.
Ponovno sam ušla u sobu, sjela na kauč i odgledala kraj njihove trke, Danijel je očito opet pobijedio. Kada su napokon završili, Danijel mi je sav ozaren zbog pobjede prišao iza leđa, pomaknuo mi kosu i nježno počeo masirati vrat; "Težak dan na poslu ljubavi?"...."Hmmm", uzdahnula sam, taj zvuk je bio i poticaj njemu da nastavi s masažom, sve sam se više opuštala.
Danijel je nastavio s masažom, podignuo mi je majicu i počeo mi lagano prelaziti rukama po leđima i kičmi, za trenutak mi je bilo malo neugodno jer se zbog široke majice mogao vidjeti dobar dio mojih grudi, vidjela sam da je i Zlatko odmah počeo baš tamo pogledavati. U stvari i nije me bilo toliko briga, bilo mi je ugodno, Danijel me je sve više opuštao, bila sam u svom stanu i sa zajedničkim prijateljem, zašto bih se sada morala početi stidjeti kao kakva curica.
"Jednu stvar moramo raščistiti.", čula sam Danijelov glas iza sebe, "Zlatko se uvijek hvali kako nema boljeg masera od njega, ja mislim da sam ja bolji, bilo bi dobro da nam budeš model i sudac."
Ne znam,valjda su dečki jos uvijek bili pod adrenalinom video igrica , sada je sve postalo stvar takmičenja i prestiža između dva mužjaka. Pogledala sam Zlatka ravno u oči pa rekla: "Imaš li kakvu specijalnost?", to je jednostavno izletjelo iz mene, sama sam se čudila ovakvoj svojoj izravnosti.
Zlatko je sjeo bliže meni, gledajući me ravno u oči i stavio moja bosa stopala sebi u krilo.
"Počeo bih s tvojim stopalima.", rekao je i lagano me počeo masirati oko gležnjeva.
"Evo, pokazat ću ti kako.". Jedno sam vrijeme gledala kako mi Zlatko masira stopala, zatim sam zatvorila oči i prepustila se užitku. Bilo je odlično, Zlatko je znao kako se to radi, pritisci njegovih prstiju su znali kada treba pritisnuti jače, a kada onako nježnije. Polako, njegove su se ruke počela pomicati s mojih stopala prema koljenima. Odjednom sam osjetila da su se moji osjećaji promijenili od osjećaja ugode do laganog uzbuđenja.
Danijel je nastavio s masiranjem mog vrata, sada sam legla na kauč. S vrata je prešao na moju kosu, obožavala sam kako mi prstima prelazi po njoj i kroz nju.
Danijel me je počeo ljubiti kratkim, slatkim poljupcima po licu. Najzad je pronašao moja usta i naši jezici su brzo pronašli zajednički ritam. Podigla sam ruke, uhvatila svog muža za glavu i približila ga sebi, htjela sam još malo žešće poljubce.
Promrmljala sam od zadovoljstva kada je provukao ruku ispod moje majice i počeo mi mijesiti sisu, kako nisam imala grudnjak, moje ukrućene bradavice su se jasno isticale kroz majicu.
"Prekrasna si ljubavi.", Danijel je imao onaj glas koji sam dobro poznavala, glas koji se javlja kada je totalno uzbuđen..sada su obje njegove ruke mijesile moje sise.
"Da li bi voljela pokazati Zlatku svoje prekrasne sise?". To me šokiralo.
Potpuno sam zaboravila na Zlatka, koji je i dalje masirao moje noge. Sada su se naše oči susrele dok je Danijel bez mog potvrdnog odgovora počeo dizati moju majicu.
Nisam imala snage, a niti volje nešto reći, prepustila sam se instinktima koji su mi davali signal da je ovo što radim ispravno.
Kada se majica podigla i kada su bljesnule moje poveće grudi, Zlatkov pogled je skrenuo s mojih očiju na njih. Podigla sam ruke i majica je nestala, kada sam vidjela Zlatkov pohotan pogled koji je kružio po meni znala sam da je moj razum ostao u zapećku i ostala je gola strast.
Danijelove ruke su se vratile na moje sise, nagnuo se preko i počeo sisati čas jednu, čas drugu bradavicu. Istovremeno, Zlatko je u jednom potezu skinuo moje hlače i lagano mi raširio noge. Laganim, kratkim poljupcima se kretao prema gore. Vrlo brzo je došao do mojih gaćica koje su bile već vidljivo natopljene, bila sam napaljena kao nikada do tada.
"Hajde skini joj gaćice, vidiš da je spremna, želiš li pokazati Zlatku svoju predivnu pičkicu?" Moj odgovor je bio samo jedan polujecaj dok su gaćice letjele u kut sobe, a Zlatko mi je još više raširio noge.
Sada su obojica malo zastala da bi bacila pogled na moju raširenu, mokru pičkicu.
Brzo su se vratili poslu, Danijel je nastavio grickati moje bradavice i mijesiti mi sise, a Zlatko me lagano prstima počeo širiti.
Počela sam se gubiti, uhvatila sam Danijela za vrat i pogledala ga u oči, tražeći u njima potvrdu da je ovo što radimo u redu, dobila sam odgovor: "Da li si spremna na jedno dugo lizanje a zatim izjebana od dva kurca istovremeno?"
Nisam ništa odgovorila, samo sam ga i dalje netremice gledala u oči, pomalo uplašena svojih osjećaja, ali bila sam više napaljena nego uplašena, tako da sam jednom za svagda odbacila takve misli.
Pogotovo sam ih odbacila kada je Zlatkov jezik spuznuo u moju vlažnu mačkicu i počeo ulaziti i kružiti u jakom ritmu. Podvukao je ruke ispod moje guze, malo je podignuo tako da ima još bolju kontrolu ulaska."Ooooh, da, da, to mi radi.", brzo sam shvatila da to ja govorim;" Nemoj stati, moliiiim teeee", shvatila sam da sam pred svršavanjem, tako je i bilo, počela sam se grčiti i svojim bedrima pritiskati Zlatkovu glavu. "Bože", pomislila sam, "Ovako brzo nikada nisam svršila."
Dečki su se odmaknuli od mene i njihova je odjeća brzo završila na neurednoj hrpi.
Zatvorila sam oči još uvijek uživajući u laganim trncima svršavanja koji su mi prolazili kroz tijelo. Prva stvar koju sam vidjela kada sam otvorila oči su bila dva nabrekla kurca koja su se njihala par centimetara od moje glave. Odmah sam došla sebi, sjela na kauč, svakoga uhvatila u jednu ruku i počela ih lagano drkati.
Zlatkov kurac je bio malo manji od Danijelovog ali zato dosta deblji i nekako mesnatiji. "Hajde ljubavi, pokaži Zlatku svoje duboko grlo.", čuo se Danijelov promukli glas. To s dubokim grlom je bila naša interna igrica. Od kada sam počela sa seksom, uvijek sam uživala u pušenju kurčina, to me oduvijek popaljivalo, nije mi trebalo previše druge predigre, dovoljno mi je bilo staviti nabreklo, uzdignuto koplje u usta i odmah sam bila vlažna i spremna. Imala sam razne tehnike pušenja, ali ono što je najviše izluđivalo sve tipove s kojima sam bila je trenutak kada im progutam cijeli kurac, skroz do jaja, uvijek su ispuštali jecaje ugode, čula sam riječi kao. "Ovako mi nikada niti jedna nije popušila..", ili; "Ludilo, nastavi..", sve u tom stilu, neki su i odmah svršili, nisu se mogli suzdržati.
Dakle bilo je vrijeme da i Zlatko bude upoznat s dubokim grlom. Prvo sam lagano počela s Danijelom, lagano palucajući jezikom po svoj duzini njegovog kurca, lagano mu oblizala jaja, vratila se na glavić, uvukla ga u usta, nastavila u laganom ritmu s pušenjem i onda sam u tri dublja gutanja stavila cijelog u usta. Čuo se Zlatkov glas: "Jebo te i ja to hoću tako..." Uz glasan "pop" zvuk izvukla sam Danijelov kurac iz usta i počela sa Zlatkom, dala sam mu puni tretman. Jednom sam mu rukom drkala, drugom malo podigla jaja i jezikom kružila ispod njih, vratila se na njegov ogromni glavić, cuclala ga neko vrijeme i onda polako, centimetar po centimetar počela sa uvlačenjem kurca. U sobi se samo čuo zvuk mog pušenja i sve jače Zlatkovo dahtanje.
Napokon sam došla do samog korijena njegove batine. Sada je bio u cijelosti u mojim ustima. Za kraj sam počela brzo pomicati glavu lijevo-desno, znala sam da će ga to dodatno izluditi. Tako je i bilo; "Aaaaa, fantastično, tako, nastavi...", dok je tako nevezano govorio, navukao mi je glavu skroz do kraja, nos mi je bio pritisnut uz njegov trbuh, nisam više mogla disati, polako sam se počela odmicati i isto tako vaditi njegovu debelu kurčinu van.
"Za ovakvo pušenje zaslužuješ jednu opaku jebačinu.", govorio je Zlatko.
"Nadam se.", kratko sam odgovorila i nasmiješila se.
Danijel me je namjestio tako da sam podigla svoju guzu prema Zlatku, o on je otišao iza kauča tako da mu mogu pušiti. Pokazalo se da smo bili prilično sinkronizirani, pogotovo zato što nam je bilo prvi put. Zlatko je odmah ušao u moju mokru pičkicu i počeo sa žestokim pumpanjem, opako i brzo je to radio, baš kako je i obećao. Istovremeno sam obrađivala Danijelovo koplje, pogledala sam ga u oči i vidjela da uživa u pušenju i u cijelom prizoru. Zlatko me čvrsto držao za bokove i nastavio u žestokom ritmu, na kratko bi stao, onda par puta jako ušao do kraja pa onda opet nastavljao brzo, znao je kako se to radi.
Slijedila je promjena, legla sam na kauč, Danijel je stavio moje noge na svoja ramena (moj omiljeni položaj) i polako ga počeo uvlačiti do jaja u moju šumicu, naročito sam voljela kada dođe do kraja i onda par sekundi ostane tako...Zlatko me opkoračio te stavio kurac između mojih sisa, spremno sam ih pritisnula sa strane, tako da mu još više pritišću kurac. Sve je jače dahtao,..počeo je rikati. "Aaaa, svršiti ću evo ga ideeee...mlazovi sperme su počeli lupati po mojem licu, bradi i sisama, još je neko vrijeme nastavio tresti kurac zatvorenih očiju, onda je umorno i bez riječi sjeo na kauč iza moje glave. Počela sam utrljavati obilnu količinu sperme po svojim sisama i trbuhu, sviđalo mi se moje tijelo kada se ovako sjaji, kao namazano nekom specijalnom vrstom ulja, a znala sam da se to sviđa i Danijelu koji je bio na trenutak stao dok je Zlatko svršavao.
Brzo je nastavio, po njegovim brzim ubodima znala sam da se i on približava vrhuncu; ali ja sam bila ipak brža, ljepljivim rukama sam uhvatila svoja bedra još ih više podigla i odjednom me pogodio orgazam sasvim različit od svih prijašnjih, došao je naglo, noge su mi se počele nekontrolirano tresti a trajao je jako dugo.
Izvikivala sam besmislice."Ajme još traje, nikada neće stati, nikadaaa."
Sve ovo je bilo previše za Danijela, dok je moj orgazam još uvijek trajao izvukao je kurac i počeo špricati po mom trbuhu. Kada je bio gotov, nagnuo se preko mene, nježno me poljubio u usta pa rekao. "Ovo je bilo ludo, zar ne?"
Samo sam se nasmiješila i osjetila se užasno umorno, ali na onaj popunjeni, odličan način. Još smo se neko vrijeme u tišini odmarali a onda počeli s odijevanjem.
Zlatko je brzo otišao kući s pomalo smetenim smiješkom i ponašanjem.
Te večeri sam zaspala istog časa kada mi je glava dotakla jastuk.
Makar sam probala to izvući iz njih, do dana današnjeg mi ne žele priznati da su sve to bili unaprijed isplanirali. Kunu mi se da nisu, bez obzira na to, poznavajući ih nisam baš u to sigurna, ali ustvari i nije me baš briga, glavno da je sve bio jedan kompletni užitak za sve nas. Jedino što od tog dana zvukovi video igrica kod mene pobuđuju drugačije osjećaje nego prije te večeri.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 93 94 96 97 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:55:21
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.