Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:07:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 91 92 94 95 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575405 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Mlada stanarka

Mlada stanarka, koju je Majkl primio na stan samo pola godine nakon smrti svoje dzangrizave i nikada zadovoljne zene, niceg se nije libila. Po stanu je isla u donjem vesu, svoje intimno rublje je susila gde god je bilo zgodnog mesta, a cesto se dogadjalo da novi brus isprobava ispred velikog ogledala u predsoblju, tako da ju je on lepo video. Tako je bilo i jedne srede kada se on ranije vratio sa posla, a nju zatekao polugolu kako se setka po kuci, jer je "slobodan dan" koristila za svoje ulepsavanje.
- Majkl, kako da sada ofarbam kosu, - pitala je Suzana, stojeci ispred ogledala u donjem vesu.
- Da budem jaka plavusa ili nezna crnka? Majkl je odmeri od glave do pete, po ko zna koji put proguta pijuvacku, jer bi najradije skocio na nju da joj ijubi vrat, dug i beo, miluje male sise i zgrabi za nabujali picic.
- Ostani crnka. Ja vise volim crnke. One su zgodnije, mada Ameri vise vole sisate plavuse. Valjda zbog seksa - odgovori Majkl pa se zagnjuri u novine, kraickom oka gledajuci sta Su radi.
- Crnka, plavusa? Plavusa, cinka - brojala je zupce velikog ceslja, odredjujuci boju za svaki vrh - Oho, bas kao sto si rekao, crnka. Odlicno! Znaci, sada cu biti crnka.
- Naravno, kada ti i bela i cina boja odlicno stoje. Sada je na redu crna, zar ne - rece Majkl gledajuci u njene sise u ogledalu, koje su se pri svakom pokretu ruke drmusale.
- Dakle, crnka. A sta cu sa ovim? Ovo me veoma brine - rece Su, okrete se Majklu i skinu gacice do pola butina.
Majkl je pogleda pravo u oci, pa onda spusti pogled. Suzana je na pubisu i medju nogama imala plave, kovrdzave dlake, skoro kao pravo runo.
- Crna kosa na glavi a plave dlake na picki! Bice pomalo smesno, zar ne Majkl? Majkl ustade, pridje joj blize, kurac poce da mu se pokrece, a on se saze da bolje vidi.
- Nista lakse. Imas dve mogucnosti: obojis i te dlake ili ih obrijes - rece joj tiho, gledajuci je pravo u oci.
Nastade tajac. Su je htela da nesto kaze, al reci joj zastadose u grlu. Majkl lagano pruzi ruku prema njenom licu. Dozvolila mu je da je dodirne, malo se promeskoljila, a gacice joj spadose na pod.
- Majkl, ti si sigurno zagoreo - tiho ga je upitala.
- Ja volim zene! Ah, znas, nisam se mnogo trudio u poslednje vreme, jos sam pod stresom...
- Znam da volis zene, a pomalo si i voajer. Znam da me gledas kada se setam po stanu, kada se presvlacim, kada se kupam. Zvirkas i kada se ogledam, je li?
- Rekao sam ti: volim zene, a ti mi se svidjas vise nego i jedna u poslednjih deset godina.- odgovori Majkl i stavi joj ruke na ramena. Suzana ne rece nista, vec se okrete ogledalu. Majkl joj se priblizi i obema rukama prekri male dojke u brushalteru.
- I da znas, volim ribe sa malim sisama! Kao na primer, ove tvoje! Bas su cvrste - pirosaputa Majkl i priljubi joj se uz zadnjicu tako blizu, da je mogla da oseti njegov krut kurac na sebi.
- Znaci, volis ovakvu kosu? Volis male sise? Sta jos volis kod mladih zena Majkl - upita Su, hvatajuci ga desnom rukom za mesto gde se nalazio slic na pantalonama.
- Sve, sve, sve volim kod zena, pa i kod tebe- rece joj i poce da joj steze dojke, ljubi vrat, jezikom dodiruje usnu skoljku, dok je svog djogata gurao sve vise ka njoj.
- Majkl, ti si sto posto zagoreo, pa ti je potrebna dobra jebacina! Sta mislis, da ti sad malo popusim - rece brzo Suzana, ote mu se iz zagrljaja, kleknu i otvori slic na pantalonama, malo ih spusti, pa izvadi njegov kratak a debeo penis i liznu ga.
- Joj Suzana! Umrecu, umrecu - poce Majkl da stenje - Moja... moja pokojna, nije htela ni da ga vidi, a kamoli da ga uhvati u ruku ili stavi u usta. Molio sam je hiljadu puta, al nije vredelo, nije htela ni da ga miluje, ni da ga stavi u usta -govorio je dalje Majkl, pridrzavajuci Suzanu za glavu - Nije volela seks, a ovakve stvari je smatrala gresnim!
Suzana uhvati njegov nabrekli penis obema rukama, pa poce da ga istovremeno drka i miluje jezikom. Majkl se toliko uzbudio, da je bio spreman da prska posle samo dva minuta, al Su je sprecila eksploziju dodirom palca.
- Joj, ja ovo nisam mogao ni da sanjam! U svojoj 48, dozivoo sam da mi cura sisa penis, da me lize, da mi drka! Joj, sto je ovo odlicno
- vikao je Majkl.
Suzana malo zastade, pogleda ga u oci, pa mu rece:
- Sad si spreman za nesto jos bolje. Prvi talas je prosao, a drugi ce potrajati!
- Sta ti to znaci, Su?
- Posto si toliko zagoreo, ja cu morati da te jebem moj Majkl - odgovori mu brzo, uhvati ga za kurac kao za rudu od kola i odvuce ga u sobu sa velikim francuskim lezajem. Majkl se nije ni malo opirno.
- Majkl, sada cu ja da te tucam. Sada ces videti sta je seva!
Majki, 48-godisnji inzenjer, pomalo punacak, beo kao bela riba, lezao je na francuskom krevetu mirno, raskrecenih nogu i ruku. Suzana uze neku kremu, pa mu dobro natrlja kratku i debelu kurcinu, a to isto uradi i sa svojom pickom. Onda mu skupi noge i sede na butine, al tako da su joj stopala dodirivala ujegovo lice i usta.
- Sisaj mi prste na nozi - naredila je glasno, hvatajuci ga za bradavice.
- Je li ti ovo neko radio - upita ga.
- Boze Su, ja sam vodio dosadan seks u mraku. Zena bi se najpre okupala, legla na stomak, rasirila noge, a ja sam dolazio od pozadi, cak ni sise nisam mogao posteno da joj zgrabim. Ona bi samo malo podigla zadnjicu, ja bi usao u nju, malo se napinjao i drmao i, kraj. Jednom sam pokusao da uguram glavic u cmar, pa me izbacila iz kieveta. A jednom, nodelju dana nije govorila sa mnom kada sam joj ugurao kurac medju zube...
- Jadnice, pa ti si pravi osnovac u seksu. Nista ne znas, nista bozansko nisi probao, niti doziveo... Hajde, sada mi prstom miluj malu, vidis da se vec popalila - rekla je Suzana, milujuci Majkla po telu, kurcu, testisima i preponama.
- Sada nema bas mnogo vremena za detalje, ah sad cu da te jasem. Bice ti divno!
Su ustade, zapravo kleknu preko njega, uhvati penis, pa ga lagano uvuce sebi u picku. Onda se uspravi i sede, pa unutrasnjim misicima picke poce da ga steze, gnjeci, da se nabija. Majkl je samo zatvorio oci i propinjao se da sto dublje udje u nju. Suzana je ravnomrno podizala i spustala svoju guzu. Majkl nije mogao dugo da izdrzi. Ubrzo je eksplodirao. Suzana medjutim, nije prekinula jahanje i skakanje, dok je on stenjao kao da mu skidaju kozu.
- Ti si prava jebulja! Ocas izjebes muskarca bez kondicije - rece Majkl.
- Pamti pa vrati - odgovori mu Suzana, skida-juci se sa omlitavelog mesa - To ti je trebalo, zar ne?
- Iskreno receno, da!
Suzana se nasmeja, pokupi svoj beli donji ves pa odjuri u kupatilo.Jos je bila napeta, raspaljena i nabrekla. Brzo pusti vodu u kadu, udje u nju i sede. Onda uze jedan vestacki, plasticni penis, uvuce ga sebi u picku i poce da drka.
- Sta kazes Majkl, plavusa ili crnka-upitala je Majkla odlazeci frizeru.
- Boja ipak nije toliko vazna, ma gde se dlake nalazile, zar ne?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Bračni par

Eto i opet sam na putu za taj grad..istina ovaj put sam promijeno prijevozno sredstvo, dosta mi je vlakova i njihove sporosti, dosta mi je solo voznje autom...dosta...pa eto ...odlucio ja autobus iskorisiti, a svida mi se....bar mogu brojati aute koji prolaze pored njega da suzbijem onu uvijek i uvijek ocekivanu ali opet iznenadnu tremu koja me hvata kada putujem da popim sok Nevjerojatno, izmjenim toliko rijeci i recenica sa osobom, i sada me hvata strah sto ce biti kada stanemo jedno pred drugo, sto ce biti...dal cu to maknuti sve u stranu i moci biti onaj slobodni decko koji se voli jednostavno smijati i saliti, a jojo....ta trema...uvijek ti zmarci moraju raditi probleme.......ma kazem ja..neka ih je,,,, znam barem da sam budan Dolazim...a vidi grada, divim se...pored mene prolaze lica, divno mislim...nema onih istih lica koje vec godinama vidam...ah to napokon da mogu biti slobodniji, i opustiti se a ne da moram paziti sto radim, kamo idem..da se to ne prenese od usta do usta... Dolazim na dogovoreno mjesto...iako sam uranio sat dva, ali nema veze...tu sam..i jos se stignem kukavicki povuci i zbrisati...eto ga na kazem sebi..daj nemoj biti bena pa to je samo sok..eh istinito ali malu utjehu pruza...Sat mi pokazuje jos samo malo, i doci ce...e sada bi sigurno pobjegao da mi mobitel ne zazvoni i da ne cujem poznat glas...e tebe bi na kilometre skuzili...okrecem se i vidim kako prema meni ide neki par...ono u sebi..a kaj nije bilo dogovoreno cura i ja ,hm u sebi jos bolje....sigurno tip voli sport ili tako nesto pa nece biti mojega crvenjenja...prilaze mi sa osmijehom koji naravno vracam, i eto nema treme..uf..kroz glavu ide sto sada....ma bubnem je odjednom...ja doso vi dosli...ajmo....naravno sada svi doma, vidjeli se jesmo eh da to je bila mozda moja zelja ...ali ipak na sok se krenulo I eto laganim korakom secemo ulicom i biramo mjesto, sjednemo, raskomotimo i tek sada vidim njih dvoje bolje, pod prirodnim nam elektricnim nam svjetlom. Konobar dolazi, na brzaka narucujemo pice, placamo da covjek vise ne smeta..i eto pocinje spika. Kao sto sam i zakljucio tip je stvarno komunikativan, sto vise zajebant je a i kuzimo se, valjda Ali djevojka mi je nesto tiha, tko zna mozda se razocarala u meni. Ta ideja me i prepala, ali ne i razocarala ipak ovaj dvojac sto je sjedio pred menom stvarno je bio zadivljujuc...djevojka, zbog koje sam pokusavao sto manje imati direkt kontakata ocima je bila jednom rijecju komad, predivna pocesljana kosa koja se spustala niz ramena, pune usne, slatki nosic, a da ne pricam o nogama koje sam uspio uhvatiti u pogled dok je ulazila ispred mene u kafic, tip, nije da me privlace tipovi..ali moglo se reci da ona zna izabrati , eto taj dio misli mi je prosao kroz glavu i oci..plus sto sam se pitao a sto ja tu radim..Vrijeme je brzo proletilo. I otisao sam kuci. Kroz glavu su mi prolazile mnoge ideje, tisuce pitanja..milijun sitnih bockanja me je davilo..a nisam mogao nista..nisam htio ispasti dosadan. Proslo je par dana, nema javljanja , nema porukica i polako sam prihvatio onaj dio, a da to je bilo to...kratko i jasno. Dan je secem se i zvoni mobitel, u sebi promrmljam koji kurac me sada netko treba..pa subota je..kaj ne mogu ni tada imati mira (bio sam naviknut da me sef zivka subotom). Cujem muski glas i bez razmisljanja skoro opalim ono ..aaaaaa u kuraaaaaaacccccccccccc...kada muski glas kaze ..ej kaj radis..ono ja paf..Pa jebote to je on..decko kaze..znas nismo se mogli javiti, bili smo malkice u guzvi, posao i tako to...sorry....iskreno radije bi da je to ona rekla..al nema veze, lijepo od njih....pitao bi a kaj hoce..ali to ne bi bilo u redu...i pita decko mene...sto radim, kakav mi je dan danas....i onda paf....on bi na cugu opet i ako dolazim da je to moja i njegova interna tajna.....ja ono...sto cu covjeku reci..kazem..ma nema beda vidimo se navecer..i dogovorimo se u 8. Odletim tako ja svojim prijevozom zvanim autobus do njih, par stanica i dolazim...jos nema nikoga...stanem uz neku zgradu neki nosac stup ili koji vrag, i ne primjecujem kako dolaze njih dvoje, i odjednom paf....tip se smije, cura zabezeknuta kao i ja ....njemu smijesno...pa koji se kurac on smije, u njenom pogledu vidim da mu nece ostati duzna, samo se nadam da u tom vracanju duga necu i ja najebati. I tako on kroz smije kaze, aj idemo...ja ono cemo u onaj kafic ili .... a on..ma ne ima jedno bolje mjesto. Jebote njemu smijesno, nesto bi rekao curi..ali to bi ispala kao laz, ono nisam znao da cemo se naci, pa u biti i nisam i jesam..ma tko to sljivi...drago mi je..I tako sjednemo u auto, i tip vozi, a meni tak svjedno, ionak ne znam grad....i odjednom stanemo...ja se okrecem nigdje kafica, i pitam ga a di smo..a on kaze pa doma naravno Wink cura je vec otisla malkice naprijed, a nisam ja krenuo za njom sljivi ti to...u ulazu je mrak..bolje nek su oni ispred mene Cujem otkljucavanje vrata...oni nestali, pa ja za njim kroz polutamu, vrata se zatvaraju, i pali se svjetlo..e da to je vec prirodniija atmosfera, hodnik, vrata, tepih, svjetlo...uf..dobro je ne bu me ubili...kakvo olaksanje, on se i dalje smiju, cura je sjela za stol bacila par puta pogled prema dragome, a bome sam i ja osjetio taj osifanac...i veli tip pa daj ponudi necime gosta, a ona ce...a jel...a sto bi htio gost...onako malkice ironice...ups...ne bu dobro mislim si...Tako je kroz par koraka napravim setnju kroz predsoblje, u jebote sony....odmah ja copim yostick i davim ga..jel imam kakvu igricu..eto necega u cemu cu ga razvaliti..ionako djeluje da se u puno stvari kuzi a sve sto sam rekao argumentirao je ali nece moci kada popljuga u bilo cemu...i eto vadi on nogomet, fifa...divnooo...moj teritorij...i pobijedio ja prvu tekmu 3:0 hehehe mislim si di ces na stjenu frajeru...naravno sve dalje su bili moji porazi 5:0, 6:0, 7:0..a u kurac...necu vise igrati...veli cura hocu ja hocu..ja...ajde da bar nju razvalim u nogometu..a ona bi neke autice vozila...ma nema veze, znam ja da cure za volanom i nisu nesto a pogotovo ne u igricama...i bacimo mi neku igricu...a ova mene opere posteno...i eto izgubio u nogometu izgubio i auticima, a kaj malkcie ljut bubnem..da lako mene u igrici rasturati bi ja vas vidio u necemu drugom....tip pras u smijeh...naime oboje su znali da sam nevin...covjek kada stekne povjerenje kaze tako nesto, a za mene se to vec godinama znalo domacin, em tamo em vamo em pilek em ovo em ono...ma nije bitno...glavno da je to on ko salu shvatio....je dok se nisam okrenuo i pogledo curu ciji pogled je definitivno bio fiksiran prema meni, okrenuh se za svaku slucaj jos jednom iza sebe, ali ne samo sam ja bio u tom vidnom polju....i tada ona prozbori...a jel....ti kao znas rasturati...glurrrrrrrrrpp...to je vjerojatno bila moja slina u grlu...ili zvakaca..ne znam tocno ali je nesto bilo...sto reci sada...tip opet pras u smijeh...ja ono sramezljivi osmijeh..i mozak zahuktao punom parom ...sto sada sto sada sto sada....i eto..ja kazem odlucno da....rasturio bi vas u plesanju...to mi ide....juhuhuh mozak kaze...homerun, touchdown, set game match....zadovoljan osmijeh....nisam se dao i iscupao sam se iz ovoga...i veli tip ah istina, ja bas i nisam neki plesac, ali zato draga plese...a misli moj kazu ,ma toga se nisam bojao, nisam uzaludo po kuci i uz ogledalo ko manijak godinama plesao, zatim skako po diskacima i bircevima...tu me nece dobiti....i sjedne tip na kauc..a njegova draga pusti muziku, prigusi svjetlo....istina malkice mi bilo neugodno, on sjedi a ona bi plesala i ja bi trebao sa njom...i nekako nevoljko pocnem neke kerefeke izvadati, cura mi pride...i stane plesati..tek sada sam osjetio i njezin miris, i njenu bit koja je plesala uz mene, ali isto tako sam i osjecao tipa koji je sjedio...naravno svako malo sam izbacio komentar da sto on ne plese...a on bi sa osmijehom rekao da on zna neki drugi ples....nesto mi je govorilo da je to sve samo ne ovo sto ja radim trenutno...muzika svira djevojka plese...i to kako...a sranje velim sebi, ja i moj lajavi jezik...no nista pokusavam pratiti njezin ritam, gledala me svojim ocima i tijelo mi je jednostavno poludilo u tome trenutku, hvalio sam dizajnere odjece i to sto sam obukao siroke hlace, jer bi sada bilo velikoga sranja i neugodnjaka za mene da sam bio u necem uskom...Njen dragi se dignuo, i prisao joj sleda, ja sam se malkice odmaknuo od nje i uhvatio sam njih dvoje u pogled, rukama ju je obgrlio i lagano prelazio preko tijela, dok je ona pomagala njegovim pokretima uvijajuci svoje tijelo na svaki njegov dodir, stvarno scena koju sam vidio jedino u jako eroticnim filmovima....malo po malo priblizavali su se u takvom plesu prema meni, a ja korak po korak u rikverc, a oni korak po korak prema meni..i od jednom sranje.....bio sam u kutu, a oni korak od mene...tip me pogledao nasmijao se i primaknuo dragu prema meni, bila je mm od mene, osjecao sam njenu kosu, njen miris, cak sam osjecao da se netko trese...vjerojatno ja...i dragi ju je ljubio po vratu ...i taj mm vise nije bio mm, sad se naslonila na mene pod njegovim pritiskom sa leda, naslonila se na mene i mogla je osjetiti da sam se uzbudio..hvala na sreci sto je bilo priguseno svjetlo Wink pa se nije vidjela moja crvena boja.muzika je svirala, a ona je i dalje imala svoj ples, dragi ju je pratio..a ja sam osjecao samo njeno tijelo kako u jednom trenutku uspijeva napaljivati svojim pokretima dva tipa... Dragi se u tome trenutku spustio prema dolje...tako da sam ja imao slobodan njen zagrljaj, jednostavno moje ruke su same krenule dalje, dodirivao sam joj kosu, lagano prstima prelazio preko obraza, i spustao ih nize da prate njeno savrseno tijelo, usnama sam prilazio njenima, osjecao sam joj dah i toplinu, i u tom trenutku sam tiho cuo njezino isprekidano dublje disanje, ali nisam imao uvid sto se desava iza njenih leda, poljubio sam je, predivne pune i tople usne su potpuno zauzele moje...tako ju je bilo predivno ljubiti, jednostavno kako bi neki rekli mraaakkkkkk.. Ljubio sam je osjecao njen jezik kako se igra sa mojim, i to su bili tako spori i slatki poljubci da sam sav bio u zelji da je imam. Sada su njeni uzdasi postajali sve brzi i sve nemirniji, ocito je dragi sto god je radio to jako dobro radio...U jednom trenutku...osjetio sam da se njena minica zadigla, i tip ustao...tog trena mi je postalo jasno sto ce se dogoditi..u tom trenutku jednostavno sam se prepustio svojoj zelji, spustio poljubce na vrat, razmicuci naramenicu da bi dosao do njenih grudi koje sam zelio tolikom silinom imati u poljubcu, osjetio sam da je ova nasa igra dobila ritam natrag naprijed...znao sam da je dragi usao u nju, ruka mi se sama sputila na njenu nogu koju sam onako u tom trenutku podignuo ...drzao sam joj nogu, dijelio poljubce po grudima, vratu, usnama, obrazima, i osjecao, a krajickom oka i vidio da ju je dragi primio za bokove i ulazio u nju sto mi je i svaki njen uzdah govorio....i tada...kada samo osjecao koliko smo svi napaljeni, i dok mi misli jos nisu bile pribrane....zazvonio je defektni mobitel..naravno moj.........u mislim sam mu jebao sve po spisku i onome tko je zvao..jer ipak vec je bilo 11 sati navecer...i to subota..pa tko zove...odmakuno sam se od kuta...tocnije iscupao da bi dograbio mobitel i pritiskom na tipku je ugasio...nisam se zelio krenuti prema njima da ne bi dobio pogled onaj koji govori da sam sve sjebao...okrenuo sam se...a na licu decka osmijeh, a ni djevojka nije skrivala lagani osmijeh, bilo mi je drago...sjeli smo na kauc...ja sam ispio unaprijed pripremljeni sok za mene...trebalo mi je...ona nije spustala minicu, ostala je podignuta vise na bokovima, a on je vec bio skinut u svoje boxerice, a ja u sebi a..dzubre kada prije se uspjelo skinuti a da nisam to primjetio...to mi je bio dokaz da me njegova draga jako dobro zaokupila. Sjedili samo par trenutaka na kaucu, ja sam se legao u kut kauca, i cekao sto ce biti dalje..ona je prisla ovaj put sama i dala mi pusu, a jojojojo..mislio sam izgoriti, u tom trenutku bio sam opet u kutu, kutu kaucu...eh ja i kutevi ali nisam se bunio iskreno nadao sam se necem slicnom kao i malo prije....lezao sam u kutu i razmisljao, sjela je na mene....a dragi je sjedio blizu nas, vise puta sam ga pitao, da sto je sada miran, sto mi nece pomoci da je maknem sa sebe, a on je rekao cuj prekinuo si je kada joj je bilo dobro i ja se ne zeli mijesati u to, polagano mi je uz igru rijeci skinula hlace, majicu...sada sam bio u boxericama i sa predivnom djevojkom koja sjedi na meni, tocnije na mojim boxericama koje su sasvim slucajno stvorene da pokrivaju muski organ, naravno osjetilo se da sam uzbuden....i opet sam u par navrata molio dragoga da je makne ili barem da mi pomogne, a on se samo smijao i govorio da sam si sam kriv....muzika je svirala i ona je pocela opet plesati samo sada sam osjecao pritisak na svojem pimpeku....imala je predivan osmijeh, provocirala je....u jednom trenutku spustila mi je boxerica i tada sam osjetio toplinu njezinog medunozja, na svojem glavicu....lagano me gledala i smijala se....kroz salu je rekla, dragi ce najebati ali ti ...i ti si kriv..u tom trenutku osjetio sam toplinu, vlaznost..i predivan osjecaj zenskoga tijela, znao sam da je to to, zamislite taj trenutak kako se djevojka koja je doslovno izasla iz mojih najvecih snova izvija iznad mene, tiha svjetlost pada preko njenoga tijela otkriva mi njene predivne grudi, njeno tijelo...primio sam je za bokove i drzao je, bilo je predivno, osjecaj kako ulazim u nju, kako osjecam njenu mackicu kako stisce moju malenkost, nesto sto je izludivalo moje tijelo, i sto je izazivalo zivu vatru u meni. Ne znam koliko je trajalo, nisam ni razmisljao samo sam se prepustio tom trenutku. Dragi je sada ocito primjetio da je ona moja trema, ono moje neiskustvo polako utonulo i dok se draga izvijala ne meni, stavio joj je svoju igracku usta..iskreno..nisam mislio da me moze toliko napaliti ta scena, i nikada nisam razmisljao o dva tipa i djevojci ali ovo sto se dogadalo, je bilo jebenoooooooo. Kroz par trenutak, ne znam ni sam kako ona je zavrsila na ledima, dragi joj je dignuo noge i zestoko ulazio u nju dok je ona rukom hvatala moju strast i i dodirima i pokretima pokazivala da i tako zna da je ona glavna...u jednom trenutku, sinula mi je ideja, ona je bila zaokupljena sa dvije strane i nije stigla reagirati....uhvatio sam joj obje ruke i cvrsto primio za kauc....ostala je paf, sputanih ruku...a dragi koji je to primjetio pruzio joj je takvu sevu, takvu jacinu, da je mene sada vec postalo strah da ju pustim i da nam se osveti radi toga...obojica samo imali njene poglede koji su govorili da je bolje da ju ne pustamo, i nisam...nisam je pustao sve dok nisam osjetio da je izmorena..dok nisam osjetio da nema snage....da to je bila moja greska...odmakli smo se od nje...lezala je u sredini...nesto je tiho prozborila ..ali tko ju je slusao...dragi je opet lagani osmijeh pustio i dobacio komentar koji ja nisam cuo, jos sam u glavi prolazio sve to vise puta...i jos jedna greska, sada sam ja ostao ranjiv...ona se okrenula na mene, uhvativsi me u drugom svijetu....primila za kurac i sjela....ste kada vidjeli da cura jebe decka...ako niste...to se tada dogodilo....primila mi je ruke i pocela se jos jace nabijati na mene, izazivati svojim usnama, spustajuci i odmicuci ih, isto tako i grudima..nisam je moga ljubiti nisam je mogao dodirvati...samo samo osjecao kako se nabija na mene, i kako mi pulsira...znao sam da necu dugo izdrzati....nisu je zanimali moji komentari...a ni sam ne znam sto sam govorio..osjecao sam njeno tijelo, njenu unutrasnjost.....i osjecao sam da cu svrsiti...na znam od kuda mi snage naglo sam je maknuo sa sebe...i jos dok su njeni sokovi bili na meni svrsio sam si po trbuhu....donjela mi je papira, da to obrisem, rekla di je kupaonica i otisao sam se oprati...samo se zadovoljna smijala, i rekla...drugi put ces biti dobar ...ili ces jos jace nastradati..a ovo danas je bilo nista sto ti se moglo sve dogoditi....pocrvenio sam i otisao u kupaonicu...oprao sam si trbuh...jos sam osjecao njeno tijelo na sebi, jos sam osjecao kako me je uspjela tako ukrotiti i iznenaditi...i bio sam sretan, bio sam sretan sto je uzela stvar u svoje ruke...polako sam se vratio u sobu....oboje su se smjeskali, da meni je bilo predivno i oni su to znali, lezala je na kaucu rasirenih nogu....i moram sam jednostavno nekako jos nesto napraviti...i napravio sam...spustio se medu noge i pustio da jezik radi svoje..i uzivao sam u tome...uzivao sam sto sam cuo njene uzdahe....lizao sam je...i bilo mi je predivno...nakon nekoga vremena njen dragi...ju je privukao sebi....i nakon nekoga vremena svrsio je i on.....na njenom licu se nista nije odavalo, tako da sam se i sam zapitao a sto je sa njom....i da te misli su i izletile vani......pitao sam...a ti?..ona je rekla ne brini se ti za mene....i namignula.... Kroz prozor se vec zorilo...dala mi je njeznu pusu i zelju za laku noc....njen dragi me otpeljao prema kuci...iako sam inzistirao da ne treba....smijesako se ....da otisao sam sa smijeskom na licu koji i sada imam cim se sjeti tih trenutaka....a najvise mi je drago ..sto imam i njihove osmijehe.... To je bilo iskustvo za cijeli zivot..... domacin
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Kumovi

Danijela je vrlo dobra prijateljica moje žene, a i moja. Od skoro smo postali i kumovi jer je ona krstila našeg sina. Danijela ima dugu vezu, a njen momak Mirko je takođe naš dobar prijatelj. Žive zajedno vec par godina. Sve bi bilo kao i kod svih drugih ljudi koji su prijatelji međusobno ili cak i kumovi da ja od prvog dana nisam posmatrao Danijelu na jedan drugi nacin. Bila je vrlo zgodna, sa svojom kestenjastom kosom, zelenim ocima, grudima na kojima bi pozavidjela svaka djevojka.
Njeno dupe je uvijek bilo utegnuto i uvijek su se mogli vidjeti obrisi tangi koje je uglavnom nosila. Bilo je sasvim normalno da se svaki momak zainteresuje za nju i poželi da je posjeduje. Ni ja nisam bio izuzetak. Prvi put je sve pocelo kada smo otišli zajedno mojom brodicom na plažu. Iskoristio sam priliku kada je Danijela bila sama u vodi i otplivao do nje. Za razliku od svog momka ona je voljela da pliva dugo i mogla je provesti i do dva sata u vodi. Stigao sam do nje i predložio joj da otplivamo do bova koje su bile udaljene nekih stotinjak metara. To je naravno odmah prihvatila i ne sluteci kakve planove imam u svojoj glavi. Plivao sam iza nje. Moj kurac je vec bio toliko napet da sam dolazio u iskušenje da je uhvatim s leđa i nabijem joj svoj kurac u njeno prelijepo dupe. Suzdržavao sam se jer smo još uvijek bili relativno blizu obale i mogli su nas svi vidjeti.
Kada smo doplivali do bova zaronio sam iza nje. Prilikom izrona pravio sam se da je ne vidim i izronio tacno između njenih nogu, dodirujuci joj vrhovima prstiju preko njenog kupaceg njenu picku. Iznenadila se kada me je vidjela. Okrenu sam je leđima prema sebi i naslonio se na nju. Tada je sigurno osjetila moj kurac koji je bio toliko napet da mi se cinilo da cu svakog momenta svršiti. Uhvatio sam je za ramena govoreci joj da cu da je zagnjurim, a u stvari sam je citavo vrijeme u tim »pokušajima« gnjurenja nabijao što sam više mogao na svoj kurac. Naravno opet preko njenog kupaceg, dok je moj kurac vec bio izvađen. Odjednom se odmakla i rekla da se vratimo nazad. Po nacinu na koji je to rekla pretpostavljam da je ukapirala šta mi je bilo u glavi. Nakon ovog kupanja još u par navrata dešavale su se slicne situacije, ali se uvijek završavalo bez konkretnih rezultata, mada je Danijela bila sve opuštenija.
Zajednicki odlazak na plažu postao je rutina. Tako smo se bili dogovorili da jednog dana idemo do jedne uvale gdje ima prelijepa plaža ali je udaljena dva sata vožnje brodicom.
Kada je trebalo da krenemo tog jutra, ispostavilo se da Mirko nece ici jer mu je došao drug iz Holandije, koji je bio samo u prolazu pa je morao da se vidi sa njim. Nas troje smo se dogovorili da se nađemo u marini. Međutim, moja žena, na moju veliku srecu, je prethodne noci pojela ocigledno nešto pokvareno, tako da je pred samo kretanje ipak morala i pored velike želje da odustane od plaže zbog tegoba sa stomakom. Ja sam otišao da se vidim sa Danijelom u marini. Iznenadila se kada me je vidjela samog i pitala gdje je Jelena. Rekao sam joj šta se dogodilo i da nije mogla da dođe. Da bih nagovorio Danijelu da ode sama samnom, rekao sam joj da cemo ici negdje bliže samo da se okupamo i da se odmah vracamo. Pristala je. Dok smo se vozili prema plaži, sjedjela je na pramcu i suncala se. Predložio sam joj da slobodno skine gornji dio da bi se bolje osuncala, ali je rekla da joj je dobro i tako. Stigli smo do plaže. Bila je to vrlo mala plažica, na kojoj se mogao smjestiti samo jedan par, odnosno oni koji prvi dođu do nje. Prilaz je bio iskljucivo sa mora. Kada bi drugi vidjeli da na njoj ima nekog odmah bi se okretali i produžavali dalje, jer su znali da nema mjesta i da je plaža namjenjena za dvoje. Voda je bila kristalno bistra i prilicno topla. Vidio se bijeli pijesak koji je vodi davao tirkizno plavu boju. Bilo je savršeno. U svojoj glavi sam vec imao plan. Ovoga puta sam riješio da idem do kraja. Nakon dužeg kupanja, koristeci svaku priliku da se približim Danijeli što više, trljajuci svoj kurac o njeno dupe, izašli smo na obalu. Kada se Danijela osušila, uzeo sam ulje koje sam ponio sa sobom i ponudio se da je namažem kako bi dobila još bolju boju. Prije nego što je uspjela išta da kaže, poceo sam da je polivam uljem po leđima. Sjedio sam sa strane i kada sam prolio toliko ulja da je pocelo da se sliva na sve strane, poceo sam da je lagano mažem vrhovima prstiju. Ispod mog kupaceg se moglo vidjeti kako mi se kurac toliko digao da sam imao osjecaj da ce iskociti. Bez pitanja sam sjeo preko nje, malo ispod njenog dupeta. Nije ništa govorila. Svo vrijeme je cutala kao da je znala šta slijedi. Poceo sam da je masiram naginjuci se sve više naprijed, naslanjajuci svoje tijelo na njena leđa. Kurac sam vec bio izvadio, ali sam pazio da ništa ne primjeti. Svaki put kada bih se nagnuo naprijed, udarao sam njim preko njenog kupaceg u njenu picku. Lagano sam se rukama spuštao sve niže. Došao sam i do njenog dupeta. Prvi put mi je bilo kao na tacni, bez ikakvih ogranicenja i smetnji. Opet sam uzeo bocicu sa uljem i nalio ga na njeno dupe pored kupaceg. Dok sam je mazao, iskoristio sam priliku da joj zavrnem kupaci i od njega napravim tange. Pocela je da se uvija ispod mene. I dalje ništa nije govorila. Kada bih je pitao da li joj prija samo bi se nasmijala i rekla da je odlicno. To me je još više napalilo. Svo vrijeme moj kurac je bio između njenih nogu. Suzdržavao sam se koliko sam god mogao da joj ga odmah u tom momentu ne zarijem u dupe. Ipak sam želio da vidim da i ona to odobrava.
Kada sam i treci put poceo da je polivam uljem, uradio sam to tacno pored njenog cmara, kako bi se ulje slilo do njega i njene picke. Uzdrhtala je.
»Ti nisi normalan« rekla je po prvi put.
Rekao sam joj da se samo opusti i da uživa. Poceo sam da joj masiram butine. Od velike kolicine ulja ruke su mi klizile po njenim butinama kao po najsavršenijoj svili. Prišao sam sasvim blizu njenoj picki i poceo lagano i vrhovima prstiju da je dodirujem preko njenog kupaceg. Nisam bio siguran kako ce reagovati pa sam bio vrlo oprezan. Pojacavao sam svoje dodire. Nije ništa govorila, ali je sva uzdrhtala. Sada sam vec bio apsolutno siguran da cu ostvariti svoj san. Zavukao sam svoja dva prsta ispod njenog kupaceg i preko njenog dupeta spustio se do njene picke. Bila je potpuno mokra, ali ne od morske vode vec od sokova koje je lucila. Tako vruca, mekana, bila je spremna da me prihvati. Spustio sam svoju glavu i svojim jezikom poceo da ližem najljepšu picku koju sam do tada vidio. Stezala je peškir ispod sebe, uzdignula dupe i namjestila se još bolje kako bih mogao što dublje svojim jezikom prodrijeti u nju. Zavlacio sam svoja dva prsta u njenu picku što sam dublje mogao. Nije bila niti preuska niti preširoka. Savršena. Bila je obrijana ali ne u potpunosti. Imala je ostavljenu jednu pravu liniju duž citave picke, što me je još više palilo. Pocela je da stenje i da mi govori da prestanem i da nisam normalan.
Više je nisam ni slušao jer je moj jezik bio toliko duboko u njoj. Grickao sam joj klitoris a u pojedinim momentima se jedva suzdržavao da ga ne otkinem koliko je bila slatka. Okrenuo sam je na leđa i poceo da ljubim njenu toliko vlažnu picku. Uhvatila me je za glavu i nabijala mi još više lice u svoju picku. Na kraju me je odgurnula od sebe i bacila me na leđa. Spustila se do mojih jaja i pocela da ih liže. Radila je to vrlo vješto. Pocela je da liže i moj kurac. I dalje sam se suzdržavao da ne svršim po njenom licu. Na kraju ga je stavila usta i pocela da ga sisa kao niko do tada. Možda i pretjerujem, ali je bila nevjerovatno dobra u tome. Znala je kada bih mogao svršiti i u tim momentima me hvatala visoko za kurac, stežuci ga da ne bih svršio. Međutim, ni to nije moglo vjecno trajati. Kada više nisam mogao da izdržim, uhvatio sam je za glavu i poceo je sve više i brže nabijati na kurac. Svršio sam joj u usta i po licu. Sperma joj je izlazila iz usta, a ona je hvatala svaku kapljicu svojim jezikom. Razmazala je spermu sa lica po svojoj koži i nastavila da me ljubi po preponama i stomaku. Nije mi dugo trebalo da se vratim u prvobitno stanje posle takvog ljubljenja. Dok je ležala pored mene i svojim prstima prelazila preko mog kurca, podigao sam se, raširio joj noge i kleknuo iznad nje. Svoj tvrdi kurac sam prinio do ulaza u njenu prelijepu picku, trljao ga o nju, kao nekada preko njenog kupaceg, i poceo da ga uvlacim tek toliko da osjeti da sam tu. Uvlacio sam samo glavic. Bila je izuzetno vrela. Želio sam da je izludim za svo maltretiranje koje sam morao proci do ovog dana zbog nje. Svojim rukama mecio sam njene velike sise, provocirao njene bradavice, koje su postajale sve tvrđe. Vrhom svog jezika sam lizao njen stomak, od njenog pupka do njenih bradavica. Grickao sam ih dok je ona držala moj kurac u svojoj ruci pokušavajuci da ga ugura do kraja. Nisam joj to dozvoljavao i kontrolisao sam se koliko sam mogao. Kada više nije mogla da izdrži tako jako i duboko mi je zarila svoje nokte u dupe i gurnula prema sebi, da sam u tom momentu sav ušao u nju. Vrisnula je kao da joj je prvi put. Ostao sam u tom položaju nekoliko trenutaka, a onda poceo da ga vadim i ponovo nabijam do kraja opiruci se o pijesak pod nogama. Zagrlila me i pocela da me ljubi sa toliko strasti, citav jezik je stavila u moja usta i pocela da ga uvrce tražeci moj. Znala je da se ljubi isto toliko dobro kao što se i jebala.

Okrenuo sam je na stomak, a ona je odmah kleknula na koljena oslanjajuci se na laktove. Glavicem svog kurca tražio sam ulaz u njenu savršenu picku. Kada sam osjetio gdje je, prešao sam ponovo par puta vrhom svog kurca po njemu, stavljajuci opet samo njegov vrh u njenu picku. Kada više nisam mogao da se suzdržim nabio sam ga tako jako uhvativši je za ramena, kako bi me osjetila što više. Vrtjela je svojim dupetom tako vješto i dobro da me je dovodila do same granice svršavanja. Da ipak ne bih prekinuo takvo uživanje, izvadio sam ga i poceo da ga trljam o njeno dupe. Želio sam da je jebem u dupe. Ostatak ulja koji se nalazio u bocici prolio sam po njenom dupetu i razmazao ga, dodirujuci svojim prstima njen cmar. Uzeo sam u ruku kurac koji je sada bio tako tvrd i spreman da se zabije u njeno dupe. Prešao sam par puta glavicem preko njenog cmara i u momentu kada sam ga namjestio da uđem u nju, izmakla se rekavši da to nikada nije radila. Nisam mogao vjerovati u to što prica. Ona koja je znala tako dobro da se jebe, tako dobro da puši i da se ljubi, nikada nije bila pojebana u dupe. Rekao sam joj da za sve postoji prvi put, da se opusti, da cu staviti samo vrh svog kurca, i kad ona kaže da je dosta da cu stati. Nisam ni siguran da je pristala kada sam ja vec bio krenuo da ga stavljam u njeno dupe. Bila je nevjerovatno uska i pored toga što je pokušavala da se opusti koliko je mogla. Lagano sam iz više pokušaja nabio vrh svog kurca u njenu picku. Stenjala je dok je rukom pokušavala da me uhvati za jaja. Riješio sam da joj ga nabijem do kraja. Lagano sam poceo da ga nabijam u najuže dupe koje sam vidio u životu. Pocela je da vrišti od bola koji je nastupio, dok se na njenom licu vidjelo da je to onaj priijatni bol. Vratio sam ga napolje, a onda ponovo stavio u njen cmar, ali ovoga puta svom snagom zabio u nju. Vrisnuli smo oboje u tom momentu. Jebao sam je u dupe sve žešce. Rukama sam joj stezao i mecio sise, hvatao je oko ramena i gledao da iskoristim svaki nacin da budem što dublje u njoj. Ubrzo smo bili i jedno i drugo pri kraju da svršimo. Ubrzao sam, a ona je svojim pokretima još više doprinijela da svršim u njeno dupe. Osjetio sam mlaz sperme kako se izliva unutar nje, dok je jedan dio poceo da se sliva napolje sve do njene potpuno vlažne picke. Pali smo jedno preko drugog, bez imalo snage da nastavimo dalje. Možda je ona i mogla, ali ja sam definitivno bio potpuno mrtav. U nekim drugim situacijama bih najvjerovatnije posle dvadesetak minuta pauze mogao nastaviti, ali tog dana nije bilo šanse. Danijela me je toliko iscrpila i dovela do vrhunca svršavanja da nisam ni želio da pokvarim taj osjecaj. Ležala je ispod mene i pitala me šta sad, misleci na cjelokupnu situaciju. Samo sam joj rekao da život ide dalje i da ne želim da u tom momentu o tome razmišljam.
Bice onako kako bude.
Okupali smo se još jednom, ovoga puta bez ikakvih dodirivanja, prilaženja i sl. Imao sam osjecaj da joj je bilo neprijatno zbog svega što se dogodilo. Kada smo krenuli da se vracamo opet je sjedjela na pramcu. Prišao sam joj, poljubio je u vrat i pitao je kako joj je bilo. Okrenula se, nasmijala, poljubila svojim jezikom u usta i rekla da joj je bilo savršeno. Na tome se taj dan i završio.
Danas posle nešto više od godinu dana, ja i Danijela najmanje jednom nedeljno, u zavisnosti od toga kada smo slobodni, imamo izuzetan seks. Više nema onog osjecaja kajanja kod nje, ako ga je ikada i bilo, i dalje se
posjecujemo i idemo zajedno na plažu.

Možda je sve bila greška, ali u svakom slucaju nije mi žao jer je vrijedjelo svakog momenta provedenog sa njom i u njoj.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb


Odakle da pocnem svoju pricu. Pa možda najbolje od pocetka. Više se i ne sjecam svih detalja, a pogotovo dijaloga, pa ne zamjerite.
To je bilo prije odprilike godinu dana. Kraj cetvrtog razreda. Niko nije mislio na to šta ce dalje, svi su samo maštali o ekskurziji u Španiju. Konacno je došao i taj petak. Na putu je sve prošlo dobro, standardno zezanje, prvi pokušaji barenja u autobusu. Uglavnom ništa specijalno. E Španija je vec bila druga prica. Mali gradic, iskljucivo orjentisan na turizam. Diskoteke, kafici, vodeni parkovi itd. Vrijeme je bilo super, svi raspoloženi, savršeno za zabavu. Redovno nocno kupanje, pa u disko. E tu sam pogriješio. Dok su se svi ostali "kupili", ja sam se orjentisao na barenje sisate plavuše, takodje iz moje škole. Na druge uopšte nisam obracao pažnju, pa cak ni na slovenke, koje su samo cekale na to s kim ce otici u hotel. Trece vece, nakon što smo dugo dugo pricali, meni moja plavka kaže da je kod kuce ceka momak i da nema namjeru da ga prevari. Da je mislila da ja samo želim da budem dobar prijatelj. Sekunda mi je falila da joj kažem nešto što ne bih trebao, ali sam se suzdržao. Još malo price i ja sam je ostavio sa drugaricama i otišao do šanka. Sav razocaran sam udario po viskiju, vodki, tekili i Bog zna cemu još. Ne znam više ni koliko je sati bilo, dva, možda pola tri, u svakom slucaju rano za vracanje u hotel. E tu na scenu stupa djevojka po imenu Belma, oko koje se i vrti ova prica.
Ovdje da kažem nešto o njoj. Išli smo u isti razred i uvijek bili dobri prijatelji. Nikad nisam bio siguran šta hoce od mene, da budemo prijatelji, ili nešto više. Ali pošto sam znao da je odavno imala momka, mislio sam na ovo prvo. Osim toga sam još znao da je pravo horny, što bi rekli amerikanci. Voljela je da je drugi momci iz razredu masiraju i maze. Što se tice fizickog izgleda: visoka je oko 170, crna, jako kovrdjava kosa. Kada joj stavim ruku na glavu, mislim da milkim kakvu kovrdjavu pudlicu. Grudi ništa posebno velike, ali njena stražnica...
E to je posebna prica. Od djetinjstva se bavi latino-americkim plesovima, tako da je strašno razvila mišice nogu, a pogotovo stražnjice. Kakva je to guza. Kad sam je prvi put vidio u uskim pantalonama, pomislio sam "Vau, jebo J.Lo!". I baš tako i jeste. Uopšte nije toliko široka, koliko je nekako izbacena prema nazad.
Savršeno zaobljena.
Dakle, pridje ona meni i pita me hocu li ubrzo u hotel, da idemo zajedno. Profesori su rekli da djevojke ne bi trebale same hodati nocu po gradu. Odmah sam joj na staklastom pogledu primjetio da je i ona malo više popila.
"Ma hajmo odma', šta imam više ovdje tražiti", rekao sam i ispio tekilu do kraja. Oboje polu pijani, smo se uputili ka hotelu. Usput sam joj objasnio zašto sam tako loše raspoložen, a ona je priznala da bi prevarila svog momka, ako bi joj se ukazala neka baš dobra prilika.
"Pa jednom je ekskurzija", složili smo se oboje kroz smijeh. Na recepciji smo uzeli kljuceve od njene i od moje sobe. Možda trebam dodati da smo po troje spavali u jednoj sobi, naravno djevojke sa djevojkama, a frajeri sa frajerima. Odpratio sam je do sobe, njene dvije drugarice se naravno još nisu bile vratile.
"Hoceš li uci na još jedno pice", pitala me je.
"A zašto da ne, i onako je još rano za spavanje", pomislio sam.
Sjeli samo na krevete, jedno nasuprot drugome. Više se i ne sjecam šta smo pili, mislim da je bio Bakardi. Pili smo iz iste flaše, jer nije bilo caša. Pricali smo oko pola sata. Nakon jednog dužeg perioda obostrane šutnje, ona je ustala.
"Uff, što me stišcu ove pantole. Hoce li ti smetati da ih skinem?". Tek tad sam obratio pažnju na njenu odjecu. Nosila je kratku, crno-crvenu majicu, sa samo jednim rukavom i tanke, strašno uske, crne pantalone. Bile su joj najmanje dva broja male, ali je ocito voljela da naglašava svoju pozadinu. Izgedala je kao da ce svakog trenutka iskociti iz njih. Cudilo me samo da to nisam ranije primjetio, jer sam uvjek volio da gledam njenu utegnutu guzu.
"Samo izvoli", jedva sam promucao, jer mi se u jednom trenutku ucinilo da ne nosi gacice ispod.
Ni najmanji trag nisam mogao primjetiti na njenim pantalonama. Udaljila se je malo više od mene i polako odkopcala dugme. Lagano je odkopcala i šlic i još sporije ih povuka prema dole. Sve to vrijeme se je nekako izvijala i gledala me pravo u oci, pa mi je to na neki nacin licilo na striptiz. Tada sam shvatio zašto nije imala nikakvih obrisa na pantalonama. Nosila je crne, cipkaste tangice. Ali kad kažem tangice, stvarno mislim mini mini tangice, a ne bilo kakve tange. Prednji dio je prestavljao dugacki, ali strašno uski trokutic. Materijal je bio skoro providan. Nestajao joj je medju nogama. Cudio sam se kako joj u potpunosti ne upadnu u macu, kako su bile uske. Samo sam uporno gutao knedle. Složila je pantalone i okrenula se da ih stavi u ormar. E tu sam izgubio svu kontrolu i mališa mi je do kraja skocio u pantalonama. Bedra joj je dijelio sam tanki komadic tkanine. Ne širi od ruba normalnih gacica. Tek tada sam shvatio koliko su one pantalone, ustvari, sputavale to cudo prirode. Zaboravio sam i svoju plavušu i kako se zovem i sve drugo na svijetu. Prestao sam i razmišljati, samo sam buljio u tu guzu. Još i kada se malo nagela u ormar, znao sam, ne radi ovo sve samo slucajno. Okrenula se prema meni, a pogled je zaustavila na "šatoru" u mojim pantalonama. Izazovno se nasmijala i lagano krenula prema meni, izvijajuci kukove. Ispred mene se opet okrenula i pocela se izvijati u ritmu nekog orjentalnog trbušnog plesa. I sad, kad zatvorim oci, vidim tu guzu kako se vrti tu, ispred mog nosa. Prvo sam sjedio kao skamenjen, a onda sam se dozvao i poceo saradjivati. Lagano sam joj rukama prešao od koljena, preko bokova do stomaka. Zagrlio sam je oko struka i mazio je po stomaku. Jednu sam joj ruku gurnuo pod majici i lagano joj dlanom prešao preko grudi. Uhvatila je rubove majice i, i dalje izazovno mašuci stražnjicom, povukla je preko glave. Jednu je ruku stavila preko dojki, okrenula se i drugu meni pružila. Povukla me da ustanem. Zagrlili smo se. Na prvi dodir nasih usana sam joj gurnuo jezik u usta. Odgovorila je istom mjerom. Jezici su nam se isprepleli kao dvije zmije za vrijeme parenje. Nekako smo legli na njen krevet. Usput sam se riješio košulje.
Ruke je prebacila oko vrata i mazila me po ledjima. A moje se neprestano šetale po njenom tijelu. Spustio sam se malo niže i ljubio je po vratu. Jednom rukom sam je držao za glavu, a palac joj je kao slucajno upao u usta. Rado ga je prihvatila i pocela lizati i sisati. Osjetio sam da mi nešto radio oko pantalona, i prije nego što sam išta pomislio, jednim potezom mi ih je povukla, zajedno sa boksericama. Nije mi bilo preostalo ništa drugo nego da ih skinem do kraja.
"Konacno", pomislih, "Konacno mi je kurac na slobodi". Bio sam tako pun sperme od maštanja ovih dana, da sam mislio da ce puci. Ali bio je to divan osjecaj, tako na slobodi. Pošao sam niže, lizao sam je preko grudi i došao do dojki. Stvarno su male, ali je imala svarno slatke, male bradavice. Nisam odolio, odmah sam jednu pa drugu uzeo u usta. Lizao sam ih, zatim cuclao, i na kraju sam je malo gricnuo. Na to je uzdahnula, što mi je reklo da nisam pogriješio. Ljubio sam je dalje dole, sve do pupka. Jezikom sam kružio oko njega i, na kraju, ga gurnuo u njega. Sve to vrijeme me je mazila po kosi. Ali kada sam krenuo ka gacicama, naglo se izvuka.
"Sad sam ja na redu", rekla je dok sam se okretao na ledja. Legla je na mene i ljubila me po prsima. Zubima mi je uhvatila bradavicu i povukla je. Zgrabio sam je za guzu i cvrsto stisnuo. Kako je samo bila tvrda. Ali mi je ona sklonilaruke i stavila ih iznad glave. Shvatio sam da je željela potpunu kontrolu. Prepustio sam se. Išla je sve niže i niže, i kada je došla do stomaka rukom mi je uhvatila penis. Držala ga je pri korjenu i za trenutak zastala. Pogledala je gore prema mani, da vidi koliko to želim. Onda ga je naglo, cijelog, uzela u usta. Usne je sklopila iznad svojih prstiju. Stisnula ih je i krenula prema gore. Zapela je za rub glavica i stala. Osjetio sam da ga je unutra mazila jezikom. Imala je savršenu tehniku. Pušila je koristeci samo jezik i usne. Uopšte mi nije drkala, rukom ga je samo pridržavala. Ocito nije ni ona željela da svršim. Malo ga je lizala od korjena ka glavicu, malo je lizala sam glavic, a u drugom trenu, je opet jezikom dražila otvor na njemu. Ne znam više ni koliko je to trajalo, samo znam da sam se u potpunostio izgubio. Naglo, kao što je i pocela, je i prestala. Zakoracila me je. Još me je jednom strasno poljubila. Ruku je provukla izmedju svojih nogu i opet me uhvatila za penis. Lagano se spustila na njega. Glavic je trljala od svoj otvor. Jasno sam je osjetio kroz tanku tkaninu. Najradije bih je uhvatio za bokove i cijelog ga, zajedno sa tangama, zabio u nju. Zatvorila je oci i dublje disala. Nakon nekoliko trenutaka se ispravila i palceve zavukla ispod rubova tangica. Razvukla ih je i vukla prema dole. Ostavila ih je negdje na kukovima. Uhvatio sam je i izvrnuo na drugu stranu. Sad sam ja bio ispred nje. Jednom rukom sam joj skinuo tange. Noge je polako širila, sve dok nije napravila špagu u zraku. Moj Bože, kako se ples isplati. Usmine su zjapile otvorene. Iznutra je bila ružicasta. Macu je uredno brijala, osim malog kvadratica na venerinom brijegu, cito izgleda radi. Nisam mogao odoljeti, odmah sam se bacio na nju. Jezik sam joj zario unutra. Lagani uzdah joj se oteo. Ruke mi je stavila na glavu i pritisnula me na svoju macu. Noge mi je lagano spustila na ramena. Lizao sam moj usmine, klitoris i jebao je jezikom. Jezik sam prebacio samo na
klitoris, a srednji prst joj lagano uvukao unutra. Ta kombinacija je dovodila do ludila. Pocela je stenjati. Kada sam je malo razradio, gurnuo sam joj i kaži prst. Sve brže sam je jebao prstima. Vidjelo se da ce svršiti. Prestao sam kad je naglo podigla gornji dio tijela, zabacivši glavu nazad. Izvadio sam prste i baš kada sam ih htio polizati, ona me je uhvatila za ruku i prinjela je svojim ustima. Lagano je polizala prvo kažiprst, a zatim i srednji prst. To me još više napalio. Cura koja liže svoje vlastite sokove.
"Imaš li kondom?"
"Fuck", pomislih. Kako sam to mogao zaboraviti? Takva ševa da mi propadne zbog toga.
Tješio sam se da ce me pustiti makar malo unutra, a zatim mi do kraja pušiti. Ko zna, možda me pusti i da joj svršim u usta?
"Pa šta cemo sad? Hoceš li mi dati makar malo?" Nasmijala se.
"Samo dodji." Legao sam na nju i polako ga uvukao, namještajuci ga rukom. Bila je vrela kao rerna. Ali je bilo strašno mekana i udobna. Poceo sam ga uvlaciti i izvlaciti, a ona mi je zabila nokte u ledja. Ubrzo više nisam smio, nisam mislio da cu svršiti, nego da ce mi penis unutra eksplodirati. Shvatila je u cemu je problemi šapnula mi na uho:
"A da probamo odzada?"
Upitnik mi je stajao nad glavom. Pomislio sam na doggy-style.
"A u cemu je razlika? Ista je opasnost i ovako i onako?"
"Nisam mislila to, nego da probamo u guzu." Nisam znao šta da kažem. „Da li je ona to mene upravo pitala da
li želim analni seks sa njom?" Nisam stigao ni da razmislim a ona je rekla:
"Eno kreme za suncanje u mom koferu, ipak me prije moraš nauljiti. Inace ce boljeti."
Poslušno sam ustao i donio kremu. U medjuvremenu je ležala na stomaku sa rukama ispod glave. Izgledala je kao da spava. Odlucio sam da je izmasiram da bi se opustila. Iscjedio sam joj kremo po ledjima i stražnjici. Poceo sam je masirati od ramena na dole. Preko cijelih ledja. Nakraju sam joj masirao bedra. Kako su bila cvrsta. Tolika mišicna masa, bez i grama sala. Nisam odolio da je ne ujedem za guzu, na šta je ona odgovorila samo jednim smješkom. Noge sam joj raširio koliko je moglo. Lagano sam joj liznuo zadnji dio mace. Zatim, odatle na gore, sve do šupcica. Rukama sam joj razmakao bedra i jezikom je obradjivao oko njega. Liznuo sam je. Pokušao sam joj jezik u njega uvuci, kao u pornicima, ali, naravno nisam uspio. Uzeo sam kremu i iscjedio je na njen otvor. Dobro sam ga namazao prstom, a na kraju ga pokušao gurnuti unutra da je i iznutra podmažem. Nikako nisam uspjevao, bojao sam se da je ne povrijedim. Zavrnula je ruku prema guzi i kažiprstom nekoliko puta prešla preko njega. Naglo ga je cijelog ugurala. Zastenjala je i stresla se cijelim tijelom. Podigao sam se i namazao svog malca. Bili smo spremni. Nageo sam se nad nju i držeci ga jednom rukom ga namjestio. Lagano sam gurao, dok glavic nije upao. Na licu sam joj primjetio bolnu grimasu. Rukama se cvrsto uhvatila za dušek. Stao sam. Poceo sam joj grickati i lizati uho da bi je nekako primirio. Gurnuo sam ga do kraja i opet stao. Sve vrijeme je oci drzala zatvorene. Polako joj je nestalo boli sa lica. Opet sam krenuo prema vani. Pa unutra. Vidio sam da smijem i brže. Poceo sam je sve brže jebati. U pocetku je bila strašno uska, ali vremenom se razradila. Bilo je divno. Problem su jedino predstavljala njena bedra. Zbog svoje velicine nisu dopuštala da cijeli udjem u nju. Ocito je i ona to shvatila. Zarila je sebi nokte u bedra i razdvojila ih koliko god je mogla. Konacno sam cijeli bio unutra. Izgubio sam svaku kontrolu. Samo sam se podigao na ruke i karao je kao kakva životinja. Opet joj se pojavio neki izraz na licu, ali ovaj put ne boli, nego onaj kada neko ima divlji seks. Vidjelo se da uživa u tome što je odzada razvaljujem. Sav sam bio oznojen i iscrpljen. Ona je prva pocela svršavati. U tom trenutku je tako jako stisnula šupcic, da sam izgubio osjecaj u penisu. To je bilo to i za mene. Prsnuo sam u njoj. Svu spermu sam sasuo u nju. Neoposiv osjecaj. Lagano je popustila, a ja sam sacekao da i zadnja kap iscuri. Izvadio sam ga. Bio sam zacudjen. Mislio sam da ce makar malo biti smedj. Ali ništa. Samo sam ga obrisao od maramicu i obukao se. Iz nje je curila neka mješavina sperme i kreme koja se pretvorila u ulje. Ali ocito da joj to nije smetalo. Samo je mirno ležala. Izašao sam bez pozdrava. Sutra sam je izbjegavao. Nisam znao šta da joj kažem. Onaj je prva prekinula neizvjesnost. Normalno se pozdravila sa mnom. Cak smo i normalno pricali. Odlucio sam do joj to nikad više ne spominjem. Ni ona nije. Ostalo je samo divno sjecanje na avanturu u Španiji i znanje da ekskurzija ipak nije bila neuspješna, što se toga tice. A osim toga još uvijek smo dobri prijatelji, cak idemo i na isti faks.
« Poslednja izmena: 28. Avg 2008, 01:42:19 od crni scorpion »
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Svi muškarci su svinje. To tvrdim iako sam muško. Imamo svoje partnerice, djevojke, supruge, ali svakom se digne na zgodnu tetu iz dućana, ili seksi kolegicu s posla. Tip sam osobe koja ne razmišlja puno kad vidi dobru priliku. A ova prilika nudila se sama od sebe...
Dakle, Tanja je žena mog frenda Igora, i da - oduvijek me palila. Ispočetka sam se prekoravao zbog toga jer mi je Igor stvarno dobar frend, ali je svako naše druženje postajalo nova prilika da uživam u pogledu na Tanju. Vanserijski par cica, oblo zamamno dupe, noga za popizdit... Igor je fakat imao ukusa, zapravo bih prije rekao da mu je upala sjekira u med. Tanja je uvijek vesela i pristupačna, pa smo vrlo brzo međusobno počeli koketirati, a Igor u tome naravno nije vidio ništa loše, smatrajući da se svi skupa samo dobro zabavljamo, što je i bila istina. No, duboko u sebi osjećao sam da je Tanja moja sorta. Glumila je tobož vjernu, friško udatu suprugu, tepala mu "moj mužiću", a u očima sam joj vidio jedan veliki, tvrdi kurac! Ispočetka sam mislio da ta alatka pripada njezinom zakonitom, ali sam se vrlo brzo razuvjerio...

Prije nekog vremena naletio sam na Tanju u gradu, bila je solo u šopingu. Poziv na kavicu nije odbila; dapače, silno se razveselila što smo se slučajno sreli. To je bila jedna od rijetkih prilika kad smo nas dvoje bili sami, bez Igora. Spikali smo o svemu i svačemu, a ja sam pohlepnim pogledom skenirao njezin razgolićeni dekolte. Reagirao sam tipično muški - instant erekcijom. K'o da je to osjetila, Tanjica je ubacila u petu brzinu, počastivši me s nekoliko takvih pogleda da bi samo mrtvac ostao hladan... No, sve što je lijepo kratko traje, pa je Tanja skupila stvari i rekla da mora doma, jer će se Igor uskoro vratiti s posla, a ona još nije ništa skuhala. "Sretni gad, ima takvog komada doma, još mu i kuha", pomislih. Iste sekunde u glavi mi se upali žaruljica! Razmišljajući samo onom glavom dolje, velikodušno se ponudih:
- Trebaš pomoć sa stvarima?!

Nisam ni mislio da će odbiti... Spremno sam dohvatio vrećice i pošao s Tanjom prema njihovom stanu u blizini. Nekoliko puta propustio sam je ispred sebe i uživao u tom seksi dupetu, koje se izazovno presavijalo u ritmu njezinog zavodljivog hoda. Pobogu, kako je uopće uspjela navući te traperice na sebe?!
- Hoćeš gore na kavu - upitala me kad smo stigli do haustora.
- Pa neću te valjda pustit da sama vučeš te stvari po stepenicama - izigravao sam džentlmena, iako su mi namjere bile sve, samo ne džentlmenske. Znala je to i ona, zato me i pozvala... Spustio sam vrećice na pod u kuhinji, a Tanja je stala pospremati kupljene stvari u frižider, izbacivši svoju guzu prema meni. Kurac mi je bio tvrd k'o kamen! Da, bila je to sad ili nikad prilika. Nisam imao puno vremena na raspolaganju.
- Evo, sad će kavica, samo da pospremim ovo - reče Tanja ne vadeći glavu iza vrata frižidera. Snažna nagonska sila mužjaka u punoj snazi povukla me prema Tanjinom izbačenom dupetu.
- Ma pusti sad kavu - odvratio sam, plasiravši dlan ravno na njezin guz. Iznenađena, Tanja trzne tijelom prema naprijed, ali je negativna reakcija za divno čudo izostala! Čak štoviše, mazno je uzdahnula, ne mijenjajući pozu. S još više vjetra u leđima, pomilovah joj dupe s obje ruke. Pogledala me preko ramena sa smiješkom na usnama.

- Dečko bi se malo igrao, ha - upita, no umjesto odgovora privukoh je snažno k sebi, namjestivši uzdignutu karu u hlačama ravno među njene guzove. Ona se uspravila i zatvorila vrata frižidera. Držeći je za bokove, trljao sam krilo o njezino čvrsto, utegnuto dupe, a ona se, uzdišući i stenjući, mazno uvijala. Osjećao sam svježi miris njezine kose koju je skupila u rep. Nisam mogao odoljeti da je lagano ne ugrizem za tanki, mirišljavi vrat. Poluglasno je prostenjala i propela se, potraživši rukom moj kurac iza svojih leđa. Nije joj tebalo puno... Zgrabila me među noge i počela ga snažno pritiskati kroz hlače. Uhvatio sam je za sise i stao ih stiskati jednu uz drugu kroz vestu i grudnjak. Grčevito je pritiskala moju batinu. "Tanjice draga, prodaj ti nekom drugom spiku o vjernoj ženici", pomislih u tom trenutku, i kao nekom telepatijom, začula se melodijica njezinog mobitela.
- Oh, Igor - prošaputa Tanja negodujući i odvoji se od mene, pogledavši me znakovito ispod obrva. Nasmiješio sam se i naslonio na šank. Zanimalo me što li će izmisliti svom mužiću.
- E, bok... jesam... da... aha... dobro... i ja tebe, bok, vidimo se!
Prava mala kučkica!

- Kvragu, stiže za pola sata - reče i počne užurbano stavljati lonce na peć. Samo je nekoliko tankih pramenova koji su ispali iz urednog konjskog repića naznačavalo što se ovdje maločas dogodilo. Ona se pokušala preobraziti u tobož brižnu ženicu. A tako me samo još više napaljivala! Stoga sam joj ponovo prišao s leđa i ulovio je za sisu. K'o opaljena strujom, ona se naglo okrene prema meni.
- Nee... ne smijemo - pokušala se oduprijeti strasti koju smo pobudili jedno u drugom. Gledajući je ravno u velike, raširene oči, primio sam je za guzove i privukao k sebi. Miris njezinog parfema škakljao mi je nosnice. Snažno sam je poljubio i uvalio joj jezik među usne. Ona se pokušala odmaknuti, pa sam je podigao u zrak i ponovo je poljubio. To je srušilo njezin otpor. Naskočila je na mene, obujmivši me nogama oko bokova. Uzvratila mi je strasne poljupce. Jezik joj je bio topao i mek. Sad je definitivno pala zadnja granica među nama. Naslonio sam je na šank, posjednuvši je na njega. Ljubili smo se divljački, ona me grebala noktima po vratu, a ja sam preko odjeće trljao uzdignutu batinu o njezino međunožje.

U toj buri rasplamsalih strasti nekako smo dospijeli do trosjeda u dnevnoj. Grčevito smo stali svlačiti odjeću jedan s drugog. Tanja me gurne u naslonjač, opkoračivši me. Vrtjela je snažno jezikom po mojim ustima, a ja sam joj pod vestom vadio sise iz grudnjaka. Prevukavši joj vestu preko njih, pred mojim očima su se zatresle dvije velike, mirišljave sise. Igor je fakat bio sretnik! Uzbuđene bradavice okružene velikim, smeđim kolobarima doimale su se kao oči koje me pozorno promatraju, čekajući moj sljedeći potez. A ja sam ih obujmio s oba dlana i stao pohotno sisati, dok se Tanja borila s remenom na mojim hlačama. Obujmivši ustima cijelu bradavicu, grickao sam je i vrtio jezikom oko nje. Tanja se uvijala na meni i stenjala poluglasno. Nekako je uspjela uvući ruku u moje bokserice i uhvatiti me za kurac. Zatim se povukla snažno nadolje, među moje noge i otkopčala hlače do kraja, izvukavši mi kurac van. Gledao sam je dok je vrhom jezika dotaknula odebljali vrh, a zatim stala kružiti jezikom oko njega. Oči su joj bile vodenaste, gotovo staklene. Voljela je kurac, pogotovo tuđi, to sam oduvijek znao...

Pušila je mahnito, brzo, držeći se za korijen mog kurca kao da bi joj mogao nekud pobjeći iz ruke. Raspamećivao me pogled na frendovu ženu koja mi puši dok on negdje psuje sporog vozača ispred sebe, vraćajući se doma s posla. Konjski repić skakutao je nestašno u ritmu njezinog pušenja. Mljackala je pohotno, a kurac joj je par puta izletio iz usta, ostavljajući slinavi trag na obrazima. Više nisam mogao izdržati! Uspravio sam se naglo i oteo joj igračku, uvalivši joj jezik u topla usta. Imala je okus i miris po njemu, što me još više rajcalo.
- Mhmm, daaajj... daaaj mi ga - promumljala je dok smo se ljubili, hvatajući me za karu. Stvarno ne bi bilo sportski da joj ne ispunim tu želju... Polegao sam je na trosjed i stao otkopčavati hlače. Svukao sam joj čizmice, prvo jednu, a kad je ona lupnula o parket, i drugu. Malene, pamučne gaćice sam također već sljedeće sekunde odbacio na pod. Ružičastu, obrijanu brazdu krasio je maleni svijetlosmeđi čuperak. Kakva pičkica!

- Jebi... jebi meee - vapila je dok sam svlačio hlače sa sebe. Jedva sam ih uspio povući do koljena, i već me obujmila nogama oko struka, proždirući me kao pauk svoju žrtvu. Pohotno smo se ljubili dok sam joj smještao pimpek među noge. Prostenjala je kad sam vrhom pogodio rupicu, a uz jedan dugački "aahhhhhhhh" dočekala ga je kad je prodro u nju skoro cijelom duljinom. Uska i vlažna pičkica bila je jedina prava za Tanjin kalibar. Nisam puno okolišao, već sam, unatoč njezinim poluglasnim krikovima i uzdasima, nabijao karu brzim ritmom. Želio sam je razjebati tu, na trosjedu gdje svako veče glumi savršenu suprugu i gdje su se ona i Igor tko zna koliko puta karali... Jaja su mi pljeskala po njezinom dupetu, a ona je, gotovo cvileći od bola, prolazila žustro prstima kroz moju kosu. Trosjed se tresao pod nama, lupkajući o zid. Oslonio sam se na ruke i koljena i još brže stao ubadati. Osjetio sam snažno bubnjanje u glavi, a iz jaja mi je već sljedećeg trenutka poletjela vruća sperma. U zadnji trenutak izvukao sam kurac iz njene pičke i opkoračio je. Uz dva-tri kratka poteza šake iz vrha je štrcnuo prvi, a zatim još nekoliko mlazova, koji su je pošpricali po vesti, kosi, licu, sisama, razjapljenim ustima...

Svršio sam stvarno obilno, puno se toga nakupilo u meni otkad me ona počela rajcati, a zatim se strovalio na trosjed pored nje, pokušavajući povratiti normalni ritam disanja. Ona je već navlačila dijelove odjeće na sebe.
- Ajde, obuci se, on samo što nije - požurivala me, hitajući u kupaonicu ukloniti tragove moje sperme sa sebe. Samozadovoljno sam se osmjehnuo i stao se oblačiti. Ipak si nisam mogao dozvoliti da me Igor zatekne spuštenih hlača na svom trosjedu, na kojem sam mu upravo pojebao ženicu. Koja sam ja kurva! Al' ne veća od nje...
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Cimerica je prava kurva  

Nakon nekoliko neuspjelih veza koje su najčešće završavale suzama i dubokom boli te riječima "koja budala", sa svoje dvadeset i dvije godine konačno sam uspjela pronaži muškarca svojega života.
Sreli smo se sasvim slučajno. Izgledalo je kao scena iz kakvog filma u kojemu meni, pri ulasku u tramvaj što je išao do mog dijela grada, ispadne iz naručja nekoliko bilježnica koje sam nosila s predavanja. U samoj nemoći, natrpana svim i svačim, pokušala sam se sagnuti da pokupim bilježnice no on me pretekao. - Izvoli - rekao je taj mladić, na prvi pogled naprosto neuočljiv i posve različit od svih onih ostalih, mišićavih i zaglađenih, naprosto pravih svinja. - Hvala, zaista hvala - rekla sam ja primajući u pune ruke svoje bilježnice. - Ja žu ti ih pridržati ako ne možeš. Gdje silaziš? - Na trećoj stanici - odgovorih dok sam očima promatrala ovog uljudnog dečka. Odmah smo započeli i razgovor iz kojega sam doznala mnogo sitnica o tom mladiću koji se zvao Miro i koji je studirao na istom faksu na kojem sam i ja studirala. Kada sam izišla i on mi je pružio stvari koje mi je do tada držao, nasmijao mi se na poseban način i ja sam bez razmišljanja bila zaljubljena do ušiju. Jedva sam čekala početak tjedna da sretnem tog dečka na fakultetu ali njega nigdje nije bilo. Gledala sam njegov raspored, pošto mi je on rekao u kojoj je grupi i čekala do kasno navečer da vidim hoće li Miro izaći iz predavaonice, ali ga nisam uspjela pronaći. Želja mi se ispunila tek u petak i to ponovno na tramvaju. On je stajao kada sam ja ušla i uopće nije okretao glavu pa sam mu ja prišla i ubrzo dogovorila izlazak za subotu. Bio je oduševljen a ja posebno. Nisam se htjela baciti odmah prvu večer na njega da ne dobije negativan dojam već sam sve polako prepuštala situaciji. Dopratio me do ulaza u stan i tamo me nakratko ali ne previše, taman dovoljno da se moja ruka nauživa dok je prolazila preko njegove vruće kože i prodirala kroz malu šumicu dlaka što su krasile njegove grudi. Sjedili smo na klupi u parku, u tri sata iza ponoći. Vani je bilo toplo taman za jedan zalet u puni bazen, ali smo se Miro i ja pripijali jedno uz drugo, oboje goli na gornjem dijelu tijela. On je svojim rukama mazio moje grudi, a ja sam u sladostrastnim osjećajima izbezumljenosti svojim rukama prodirala u njegovu gustu crnu kosu i iskreno željela da me baci na svježe škropljenu travu u parku i tamo me žestoko povali, ali je Miro bio posve nježna osoba koja je u potpunosti znala kako izluditi do krajnje granice curu poput mene. Bila sam mokra poput jezera, osjećala sam dok sam se pomicala po Mirovim koljenima kako se moja pica guši u cijeloj sauni tekućine koju je lučila. Trebalo ju je ohladiti i ja sam odlučila povući prvi potez jer više nisam mogla izdržati. Mislila sam si ili ću pasti u nesvijest ili se moram dobro pokarati. - Čekaj da skinem hlače - rekla sam Miri dok me on snažno mazio i dudlao mi sise. - Gle, Majo, ja radije ne bih - zastajući rekao mi je Miro i nastavio - ja sam još, kako da ti kažem, još nisam spavao niti s jednom curom jer držim da je to za mene sveta stvar i kad budem siguran da je ta osoba s kojom sam prava, tek ću tada, znaš! Ostala sam posve iznenađena. Sretna i posramljena u istom trenutku. Sretna zbog toga što sam otkrila da još uvijek postoji na ovome svijetu vjeran muškarac i nesretna jer sam shvatila da nisam ja ta koja će s Mirom voditi ljubav i biti sretna. Ja sam tek obična kurvica koja se ničega nije odricala tijekom svoga života. Dobivala sam ga kada sam poželjela i koga sam poželjela. Ničega se u životu nisam odricala jer se nisam, tada, željela odreći, no sada mi je iskreno bilo jako žao. Nisam htjela ništa forsirati već sam samo nastavila ljubiti se sa čovjekom kojega sam u tom trenutku cijenila najviše na svijetu. Otišli smo kući i ja sam legavši u krevet izvrtjela si nekoliko scena koje sam doživjela malo prije s Mirom, a moji su prstići samo kliznuli u vružu rupicu među mojim nogama gdje su proizvodili sladostrasne užitke. Zamišljala sam si da je tamo dolje Miro i svoju tvrdu očuvanu spravu gura po prvi puta u moju rupicu. Uživala sam od pomisli i iskreno se nadala da će mi se možda jednog dana, ako budem strpljiva, želja ipak ostvariti. Voditi ljubav s nekim kojemu je prvi puta nisam nikada probala, uvijek su to bili muškarci koji su razvukli kilometre i kilometre ženskih pica i probali unositi svoje krute karove u svaku rupicu gdje im se učinilo da mogu proći. Ovaj je bio posve očuvan, čist i zaista mi se gadila pomisao da bi ponovno mogla voditi ljubav s nekim jebačem, koji ševi čisto iz požude, svaku na koju naleti. Ujutro sam čim sam se probudila ispričala sve svojoj cimerici Željki, koja je uz to što smo zajedno stanovale bila i moja prijateljica od malih nogu. - Nećeš ti izdržati Majo njegovo čekanje. Ti si žena koja treba ono što poželi - obeshrabrivala me moja cimerica dok sam joj promatrala ljubomoru u očima. Ona ima također godina kao i ja. Hoda već dvije godine s istim dečkom koji ju varao isto kao što i ona vara njega. Svaki puta na nekoj se fešti poševi s drugim i nekoliko dana kasnije sazna da je i njezin ljubljeni, kako ga uobičava nazivati, pokarao neku drugu, u ženskom wc-u diskoteke, na primjer. - A, je li pravi frajer, taj Miro? - upitala me potom moja cimerica Željka. - Ne, Miro nije onaj tip kakvi su svi ostali, on je pažljiv, smiren, ali u isto vrijeme dražestan i veoma lijep samo tu ljepotu skriva, a ne iskazuje ju u javnosti - odgovorih ja. Sjećam se, a spominjem ovo samo radi opisa moje cimerice, kada sam ju jedanput zatekla u našemu stanu kako ju natežu trojica odjednom. Ušla sam u stan i tamo su bili ona i trojica muškaraca, njezinih kolega iz faksa i svi su zajedno spremali nekakav seminar. Na kratko sam ih pozdravila i produžila u svoju sobicu gdje sam si malo odrjemuckala. Probudio me čudan jecaj što je dopirao iz susjedne sobe. Ustala sam i otišla pogledati. Zastajuži na vratima pažljivo sam pratila razvoj situacije u sobi moje cimerice. Svi troje bili su na njezinu velikom krevetu. Dvojica su stajali ispred nje i nudili joj svoje kare što je ona sa zadovoljstvom prihvaćala i obojicu je držala svakog u svojoj ruci dok ih je pritom unosila u svoja pohlepna usta. Preostali treći sudionik držao je moju cimericu odostraga za bokove i snažno ju nabijao od čega bi ona dobivala zamahe naprijed-natrag. Ja sam to sve pratila iza vrata, ali me propuh malo iznenadio i vrata su se odjednom posve odškrinula i ja sam bila otkrivena. - Hožeš li nam se pridružiti, Majo? - upitao me jedan od puconja čiji je kar moja cimerica držala cijelog u ustima. - Ne hvala - odgovorila sam i smjesta potrčala u svoju sobu. O tom događaju uvijek sam izbjegavala razgovor sa svojom cimericom iako sam ja osobno tako nešto smatrala posve odvratnim, iako sam u tim godinama ludosti i ja sama napravila zaista ludih stvari poput one kada sam jednom prilikom dopustila da me tip kojeg sam te noći upoznala povede sa sobom u sobu na nekom partiju i da me tamo ispred nekoliko ljudi počne svlačiti i metne mi svoju dugačku karu u picu te me napastuje cijelih sat i po vremena. Istina svi su prisutni bili pod utjecajem raznovrsnih droga ali sam ja pri zdravoj svijesti idućeg dana u gradu izbjegavala sve te ljude i sramila se sama sebe. Moja je situacija s Mirom svakim danom bila sve bolja, viđali smo se skoro svakodnevno. Doživljavala sam orgazam iako mi nije niti dotaknuo moju kokicu, bili su mi dovoljni njegovi podražaji po mojim grudima i njegove usne na mojima. Jedne sam mu večeri ponudila da prespava kod mene na što je on bez ikakva prigovora odmah pristao. Došli smo u stan, moje cimerice tada još nije bili kod kuće, krenuli u sobu i počeli se maziti tijekom cijele noći. Pomislila sam si da neže izdržati sa svojim odupiranjem, ali sam se opet prevarila. Seksa uopže nije bilo. Ujutro sam se ranije digla jer sam imala jutarnja predavanja, a Miro je ostao spavati u mojem krevetu. Nisam mogla izdržati trenutak kada će prestati ta dosadna predavanja pa da odletim natrag Miri u krevet. I kad više nisam mogla izdržati pokupila sam svoje knjige i otišla dva sata prije kraja predavanja. Uhvatila sam prvi tramvaj i u trenutku bila pred vratima stana. Otključala sam i ušla unutra brzim korakom prema mojoj sobi i onda odjednom zastala. Mog je Miru u tim trenucima žestoko ševila moja cimerica, nabijala se po njegovom jarbolu gore-dolje u ludom mahnitanju, njezine su dojke poskakivale kao dvije loptice dok bi joj Miro prilikom njezinog spuštanja još jače nabio svoju kitu u njezinu vružu rupu. Nije mi bilo ništa posve jasno, kako se sve to odvijalo niti kako je Miro pristao mojoj cimerici na ševu. Uglavnom, ja sam stajala iza vrata i pratila događaj što se zbivao na mom krevetu. Moje su gaće usprkos boli u grudima i cijelom tijelu bile prepune sluzi dok sam gledala kako moja cimerica uživa ovu divotu od pruženog seksa. Svojom se glavom savijala kao najveća drolja koja je dobila svoj novopečeni plijen. Miro ju je primio za bokove i snažno ju nasađivao na svoju tvrdu batinu što i nije bilo čudo nakon što se cijelu noć nije usudio prazniti jaja u mojoj rupici. Ostala sam tako još malo, a onda sam nestala iz stana i pojavila se u predvečerje. U stanu je bila samo moja cimerica. - Majo, znaš, upoznala sam tvog dečka, Mira. Mi se već odavno poznamo iz jednog partija gdje smo se, znaš Majo, poševili. Majo, nije on dečko za tebe, on ti je lažljivac koji te nastoji samo izluditi da bi pridobio potpunu tvoju pažnju i odanost - govorila je moja cimerica dok sam ja slušajući njezine riječi tukla samu sebe po glavi kako sam mu mogla povjerovati i tako se zaljubiti u njega. Od tada vidjela sam ga samo još jedanput i uopće ga nisam pozdravila već sam jednostavno prošetala pored njega.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Valentinovo


Kako sam za Valentinovo ostala sama, jer je Lido na par dana otputovao iz grada, navodno poslovno, sjetila sam se svoje frendice Mirne, koja je sama bila već dulje vrijeme, te ju odlučila pozvati da provede veče kod mene, namjeravajući nas obje razveseliti jednim malim poklončićem. U stvari, pokazalo se da i nije bio tako mali. Naime, već neko vrijeme planiram si priuštiti jedan vrući striptiz, upravo onakav kakav nude zgodni mladići po raznoraznim oglasima, pa mi se Valentinovo učinilo kao idealna prilika za ostvarenje te maštarije.
I tako, nakon dvadesetak pročitanih, pozornost mi je privukla jedna vrlo štura, ali konkretna objava: Drage moje dame, ako ste dovoljno zrele i pohotne, javite se vrlo zgodnom mladiću (23); ni dan danas nisam sigurna je li se taj broj odnosio na godine ili centimetre, koji će vas uz simboličnu naknadu, u diskreciji vašeg doma, izazivati erotskim plesom, a nisu isključeni ni drugi oblici zabave.

Cijena je bila prava sitnica, a i glas, koji mi se javio na telefon, bio je vrlo ugodan, tako da sam ga odmah angažirala, naručivši ga za deset sati uveče. Naravno, Mirni nisam htjela ništa reći, jer sam ju željela iznenaditi, a i bojala sam se mogućnosti da joj se ideja ne svidi, pa da izmisli nekakav izgovor kako bi ostala doma. Ovako, jadnica je cijelo vrijeme mislila da ćemo pijuckati kavice, ogovarati nekoga i gledati tv-serije, kojih je te večeri bilo na pretek. Istina, to smo i činile, ali samo u početku, do deset sati. A onda iznenađenje!?

- Jesi li zvala još koju frendicu? - upitala je Mirna, kad je čula zvono.
- Koliko se sjećam, ne! - odgovorila sam, hineći da sam iznenađena kao i ona. - Nemam pojma tko bi to mogao biti!
Zatim sam krenula otvoriti. A na vratima, sam Apolon!? Božanstveno lijep, gorostasno visok, manekenski vitak, jednom rječju savršen!
- Dobra veče! Nadam se da sam na pravoj adresi? - pozdravio je i upitao, glasom radi kojeg sam ga i angažirala.
- Naravno, samo izvoli! - potvrdila sam i propustila ga unutra.
Dok je u hodniku skidao jaknu, iskoristila sam priliku i pojasnila mu plan koji mi se u međuvremenu iskristalizirao u glavi. Trebao je, naime, šutke ući u sobu, pustiti si glazbu i započeti predstavu, ne obazirući se previše na Mirnu. Ja bih sve to u početku lijepo promatrala, jer sam silno željela vidjeti izraz Mirninog lica kad shvati o čemu se radi, te im se nešto kasnije, razumije se, i sama pridružila.

Momak, a rekao mi je da se zove Robert, blagonaklono je prihvatio moju ideju, iskazujući pri tome zavidni nivo profesionalizma. Zatim je pričekao da ugasim svjetlo u hodniku, kako bih mogla neopaženo virkati, pa ušao i ostavio vrata malo odškrinuta. Malo je reći da je Mirna bila šokirana, a njeno lice kao da je govorilo.

- Otkud sad ovaj? I tko je on uopće? Možda neki novi Laurin ljubavnik? Ili susjed? Zašto tako odvratno šuti? Uh, kako je samo visok i zgodan! Sestra bi ga vrlo rado potrošila! Daj bože da joj je susjed! Ali kamo to ide? Što to radi? Pušta glazbu?
A onda se, na prve taktove, osmjelila, pa se predstavila i upitala:
- Ja sam Mirna, a ti?
- Robert! - odvratio je striper hladnokrvno, pa si počeo raskopčavati košulju, lagano se ljuljajući u ritmu nasred sobe.
- A što ti, uopće, radiš ovdje? - nije bila zadovoljna odgovorom.
- Pa, svlačim se - nije se dao zbuniti, sve brže njišući bokovima.
- Kako to, svlačiš se? A gdje je Laura? - nastavila je Mirna, sve nemirnije se gnijezdeći na kauču.
- Koja Laura? - uzvratio je Robert.
- Pa, gazdarica, ona koja ti je, pretpostavljam, otvorila vrata - pojasnila je Mirna. - Još ćeš mi reći da ju ne poznaš, a svlačiš se u njenom stanu.

Vidjevši da je striper nakratko ostao bez teksta, shvatila sam da je vrijeme da se i ja uključim, pa sam odgurnula vrata i obratila se znatiželjnoj frendici:
- Daj Mirna, što si napala čovjeka? Pusti ga da radi svoj posao! Baš mu dobro ide!
Mirna je tada konačno povezala konce.
- Hoćeš reći da je striper?
Nisam ništa rekla, nego sam samo potvrdno klimnula glavom, našto je ona razdragano uskliknula:
- E, stvarno si kučka! Ja gledam, frajer ulazi, ni da bi pozdravio, pušta glazbu, svlači košulju... jebote, pravi neugodnjak!
- Daj, šuti i uživaj! - grubo sam ju prekinula, pa sjela do nje i pomilovala ju rukom po ramenu. - To nam je poklon za Valentinovo. Zar nije sladak?
- Ma, predivan je! - pohvalila ga je, pa me šaptom upitala. - A hoće li samo plesati ili...?
- Ne znam... - pravila sam se nevješta. - ...vidjet ćemo!

A Robert se, u međuvremenu, stao šepuriti po sobi, napinjući nabildanim prsima tanku potkošulju u kojoj je ostao. Zatim je otkopčao remen na hlačama, pa ih pustio da skliznu do poda. Kad je iskoračio iz njih, odbacio ih je nogom na drugi kraj sobe, pa se okrenuo i pokazao nam kako izgleda savršena muška stražnjica. Tanke crne tangice, koje imao na sebi, samo su dodatno pojačale dojam, diskretno se usjecajući među čvrste, mišićave guzove. Mirna je bila očarana.

- Uh, kakva guza! Smijem li ga dirati?
- Ne znam, probaj! - potaknula sam ju, potpuno razumijevajući njenu napaljenost, jer, kako sam već spomenula, dugo nije bila s muškarcem, a s ovakvim možda i nikad.
Stoga me i ne čudi što je hitro poskočila, pa ponizno kleknula pred njega, glasno uzdišući i hvaleći njegov cjelokupni izgled.
- Jaooo, mišićavko! Prava si muškarčina! Mužjak i po! Mhmmmm!!!

Robert se nije uzrujavao radi njenih riječi, samo je i dalje izazovno plesao i provocirao ju pokretima tijela. Mirna više nije mogla izdržati, pa ga je počela milovati rukama po bedrima i guzi, a, kad je shvatila da mu to nimalo ne smeta, stala mu je i zavirivati u gaćice, naravno s prednje strane. Moram priznati da sam se i sama jako napalila, gledajući ih tako zanesene: njega u plesu, a nju u divljenju njegovom prekrasnom tijelu. U skladu s tim, zavukla sam si ruku pod kućni ogrtač, ispod kojeg, usput rečeno, nisam imala ništa, pa se počela samozadovoljavati.U međuvremenu, Mirna je povukla Robertove gaćice prema dolje, prstima prihvatila njegov poluukrućeni ud, pa upitala:
- Ne smeta ti ako se malo poigram s njim?
- Samo izvoli! - odvratio je Robert susretljivo, pa se okrenuo k meni i dodao. - Ovo se dodatno plaća!

- Ne brini za lovu, dušo... - umirila sam ga, ne vadeći prste iz moje male. - ...nego se potrudi da dobiješ dobru napojnicu.
Na te moje riječi, samo se zadovoljno osmjehnuo, pa nježno pomilovao Mirninu kosu. A ona, nakon što mu je laganim drkanjem uzdigla kurac do kraja, pohotno je spustila usne na njegov rumeni glavić i uzela ga u usta. Zatim ga je par puta pustila da joj uđe duboko u grlo, gutajući ga gotovo cijelog, pa ga ispustila van i stala ga ovlaš lizuckati od vrha prema dolje. Kad je došla jezikom do njegovih dlakavih, obješenih jaja, jedno po jedno je nježno posisala, pa se, opet lizuckajući ga, počela vraćati ka krupnom klobučastom glaviću. Ta njihova igra me toliko uzbudila da ih, jednostavno, više nisam mogla mirno gledati, tako da sam ustala, svukla ogrtač, jedini odjevni predmet na meni, prišla im, pa gurnula prste, vlažne od sokova iz moje mačkice, pod Robertov nos. Kad ih je omirisao, samo je tiho izustio:
- Mmm, divno!

Mirna se malo iznenadila kad je vidjela da sam potpuno gola, ali brzo se pribrala, tako da se i sama ubrzo počela razodijevati. Ja sam to vrijeme iskoristila da se malo upoznam Robertovim velikim kolcem, navlačeći ga naizmjence jednom, pa drugom rukom, od čega je postao još veći i tvrđi. Usput sam ga nježno poljubila u vrat i šapnula mu na uho:
- Ševi me Robi! Ne mogu više čekati!

Nije mu trebalo ponavljati. Uhvatio me rukama oko struka, snažno me privukao k sebi i podigao. Instinktivno sam se prilijepila uz njega, obgrlivši ga rukama i nogama poput kakve hobotnice, pa se protrljala dojkama o njegova mišićava prsa. Tada sam pod svojim mokrim usminama osjetila vrh njegovog nabreklog kurca, pa sam se vješto nasadila na njega, prethodno sačekavši da ga Robert pridrži slobodnom rukom, kako bi mi manevar uspio. Kad sam ga primila, gotovo u cjelosti, snažne ruke su me ščepale za guzu, odigle me uvis, pa me pustile da se nabijem skroz do debelog korijena. Oh, kako me samo ispunio!? Kad god se toga sjetim, ugodni trnci prođu mi čitavim tijelom, a bradavice se ukrute kao da je u zraku minus 20. Stvarno je bio velik: dug i debeo poput ogromnog krastavca... i ništa manje tvrd. Parao me divljački, nemilosrdno rastežući i napinjajući moje usmine do maksimuma, tako da jednostavno nisam mogla šutjeti:

- Aah! Aah! Tooo! Daj mi ga! Uuuh! Uuuh! Rasturi me! Taakoo, bejbi! Ooooh!!!
Ohrabren mojim vapajima, Robert je još bezobzirnije ubrzao i pojačao prodore. To mi je bilo previše. Svršila sam puno prije nego li sam očekivala, grčevito ga stežući udovima kao da će mi nekamo pobjeći. Nisam se pošteno ni pribrala, a Mirna je nestrpljivo upitala:
- A kad ću ja doći na red?

Pogledala sam ju, onako golu i jebozovnu, pa ju utješila:
- Ne boj se, dušo! Od ovolike kurčine, ostat će nešto i za tebe!
Zatim sam joj prepustila našeg nadarenog stripera, tog obdarenog pastuha u čije je sedlo tako nestrpljivo željela zasjesti, pa se zadovoljno izvalila na krevet, kako bih malo predahnula prije svoje nove role.

Naravno, dobila sam ju... isto kao i Mirna još jednom poslije mene. Na kraju smo svi bili više nego zadovoljni: nas dvije njegovom vrhunskom uslugom, a on plaćom i napojnicom, koja, vjerujte mi, nije bila mala... U stvari, bolje je reći bila je sasvim primjerena veličini njegovog alata, proporcionalno vještini služenja njime.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Restoran užitka


Restoran u kojem sam radila zaista je bio ugodno mjesto s prigušenim svjetlima čak i danju. Sve je uređeno u nekom viktorijanskom stilu; puno drvo, tapecirani namještaj, tepisi, svjetiljke... pa čak se i posluga počela svojim ponašanjem ufuravati u cijeli taj ambijent. Ja se ipak nekako nisam mogla priviknuti na svu tu uštogljenost jer sam po naravi, u biti, prilično divlja i modernih pogleda. Bilo bi mi draže da sam dobila posao kao konobarica u disku nego ovdje. Dakle, sve to stvarno nije bilo za mene, tako da sam počela već tražiti načine da dobijem otkaz, samo je trebalo izmisliti originalan način za to; nešto o čemu će se dugo pričati. Nešto o čemu će možda i novine pisati. Tada još nisam znala kako to izvesti, sve dok nije došao trenutak u kojem sam prepoznala priliku.

Jedne večeri ušlo je u restoran otmjeno društvo: rasna crnka, elegantno popunjena, u svilenoj morsko-plavoj haljini... Na vrhu velikog proreza na haljini vidio se rub samostojećih čarapa. Bila je u pratnji trojice zgodnih, malo nabildanih frajera, u odijelima po posljednjoj modi. Ah! Kako su samo zgodni. Ova se sigurno ševi sa svom trojicom; proletjelo mi je kroz glavu. Kad bih se barem i ja mogla poševiti sa svom trojicom, ali to je praktički nemoguće... Ma što je nemoguće! Sve je moguće! Pa ovo je 21.stoljeće! Kakvo viktorijansko doba; kakvo puritanstvo?! Tako je! Odlučila sam. Poševit ću se s njima i to ovdje u restoranu i dobiti otkaz!

Prišla sam njihovom stolu primiti narudžbe; i dok sam ih upisivala u blok, osjetila sam kako mi ova trojica pogledima miluju grudi, bedra... Naručili su za aperitiv koktele. Odšetala sam od njihovog stola laganim zavodničkim koracima. Osjetila sam svaki njihov pogled na stražnjici, nogama, struku... Osjećala sam se kao na modnoj pisti. Znala sam da me ocjenjuju. Muškarci inače to rade, a vidjela sam to i u očima ove trojice.

U baru, gdje sam pripremila koktele bio je još jedan konobar. Zgodan mladi dečko koji očito nije još ni vidio kako pička izgleda. Nasmijala sam se i pritom napravila pokvaren izraz lica, a da ga nisam bila ni svjesna, i spustila se na koljena dok je moj kolega točio pića. Otkopčala sam mu hlače i počela mu sisati kurčić. Začas mi je tako silno napunio usta da su mi guste kapi ljepljive sperme iscurile po tamnoj uniformi i uprljale je na dekolteu. Ono što je ostalo u mojim ustima, ispljunula sam u čašu sa šećernim rubom, koju sam namijenila za koktel one kurve na koju sam toliko ljubomorna. Možda joj se svidi ovaj okus. Sigurno će ga prepoznati. Možda će tražiti još? Razmišljala sam ljubomorno i arogantno u isti čas. A moj se kolega jedva zadržao na nogama od siline orgazma. Ah, ništa mu neće biti. Mlad je on. Ni ne zna što ga još sve čeka sa ženama... Sada još samo da stavim krišku naranče, slamku i suncobran... "Voila!" Izgleda super.
Poslužila sam otmjeno društvo i otišla dalje, kao za daljim poslom.

Nešto kasnije jedan od kolega došao je do mene i prenio mi poruku da me zovu. Prišla sam stolu i upitala:

- Izvolite, je li sve u redu?

Tada sam osjetila dodir nježne ruke na unutarnjem dijelu bedra kako se penje prema gaćicama, sve dok ih nije dotakla kažiprstom i dugim noktom mi prešla uzduž pukotine ispod tanke pamučne površine. Nevjerojatno! Ovo nije istina! Kao da je znala što mi se mota po glavi. Blagim pokretom ruke dala mi je znak da se sagnem, provokativno mi šapnula da me ovaj nabildani frajer s duljom kosom želi poševiti i liznula me po uhu. Navlažila sam se u trenutku i nisam znala što da joj odgovorim. Pa ja sam htjela prva prijeći u napad, a u biti su me preduhitrili.
- Što si mi to stavila u piće? - pitala me crnka uz pokvareni smiješak, još uvijek mi noktom prelazeći po pukotini koja je već dobro navlažila gaćice.

Nisam ništa odgovorila. Samo sam se rukama naslonila na stol, jer mi se od uzbuđenja zaljuljalo tlo pod nogama.
- A sada bih te zamolila da to ti popiješ, droljo mala - nježno mi je šapnula.

Odbila sam. Na moju neposlušnost reagirao je onaj nabiladni tip. Naglo je ustao, jednom je rukom uhvatio čašu, a drugom me čvrsto stisnuo za lice, tako da sam morala protiv svoje volje otvoriti usta; a tada je sadržaj čaše izlio u njih što je prisutna dama popratila kurvinskim smijehom i laganim pljeskom.

- Brravooo! Dobra cura.
Ljudi u restoranu utihnuli su i sa zaprepaštenjem gledali što se dešava.
- A sada dečki moji - pojebite je! - rekla je tako teatralno i puna sebe.

Protiv tih snažnih momaka nisam imala šanse za bilo kakav otpor. Jedan od njih posjeo me na stol pun čaša i pribora za jelo, od čega je pola palo na pod ili se prolilo, a zatim mi strgnuo gaćice. Vrisnula sam više od uzbuđenja i iznenađenja nego od straha. Drugi je ostatak čaša i pribora pobacao na pod i polegao me na stol. Onaj prvi već je jezikom istraživao moju pukotinu i usisavao sokove što su curili iz izvora mladosti, drugi mi je svoju otežalu kurčinu gurao u usta, a trećemu sam ga morala navlačiti, dok je njihova kurva trgala odjeću s mene. Vidjela sam kako sjajni dugmići košulje lete svuda oko mene, a tada su se pred svima zanjihale kruškaste grudi, što je bilo popraćeno kolektivnim uzdahom prisutnih. Od ostalih gostiju u restoranu mnogi su negodovali i demonstrativno napuštali prostor, a drugi, zainteresirani za ovaj nesvakidašnji događaj na ovako otmjenom mjestu, okružili su nas i s velikim zanimanjem pratili daljnji razvoj događaja, a neki su od prisutnih upotrijebili i svoje foto-aparate. Osjećala sam se prljavo i uzbuđeno u isti tren. Frajer što sam mu ga navlačila, do boli mi je stezao grudi, a njegova je prijateljica po meni lijevala šampanjac pokupljen sa susjednog stola.

Tada je tip što sam ga navlačila, legao na stol. Morala sam sjesti na taj veliki kurac koji mi je praktički otvarao maternicu; drugi mi se uvukao u dubinu guze. Kriknula sam od boli i užitka istovremeno, ali mi je veliki komad toplog mesa onog trećeg, začepio usta. Zatvorili su mi sve rupice i mučki me ševili, a njihova me prijateljica tješila i milovala po kosi i licu. Potekle su mi suze od boli i užitka. Gosti oko nas počeli su pljeskanjem davati ritam ovoj trojici snažnih jebača, dok sam ja samo ispuštala neartikulirane krikove kroz kurcem začepljena usta. Pljesak je postajao sve brži, kao i kas mojih pastuha koji su ga pratili sve do trenutka kada se pljesak pretvorio u aplauz koji se prolomio restoranom, a meni se oteo dug i glasan krik ekstaze i orgazma. Iz tri kurca špricalo me po cijelom tijelu i kosi, eliksirom života, dok su bljeskalice aparata svjetlucale svuda oko nas, uz popratne ovacije, koje su se mogle usporediti s onim kazališnim. Poševili su me kao drolju, ali osjećala sam se kao kraljica. Bila sam zvijezda večeri. Mnogi su nam gosti čestitali na odigranom spektaklu.

- Drage dame i gospodo! Hvala vam na pažnji! Bili ste izvrsna publika! To bi bilo sve za večeras! Hvala još jednom i posjetite nas opet kada ćemo imati i Happy hour! - veselo je vikala crnka. - Svoje dojmove i komentare možete staviti u knjigu žalbe koja se nalazi... - nastavila je.

Odjeća mi je bila sva pokidana i bila sam svuda poprskana spermom i šampanjcem. Tada se pojavio vlasnik restorana sa šefom sale i policijom i raščistio gomilu. Istog trenutka uslijedio mi je otkaz, a svima ostalima, zajedno sa mnom, i prijava za javnu sablazan.

Nekoliko dana kasnije bila sam pozvana na razgovor kod vlasnika restorana. Mislila sam ne odazvati se uopće, ali više iz neke znatiželje, jednostavno sam se pojavila.
- Znaš, Kristina, preći ću odmah na stvar. Zbog jako velikog broja pohvala za događaj one večeri i peticije ushićenih gostiju, odlučio sam prenamijeniti ovaj restoran. Zatvaram ovaj lokal i otvorit ću na ovom mjestu klub prijatelja slobodne ljubavi.
- Ovaj mora da je poludio. Što mu je odjednom? - pitala sam se.
- ... i zato sam odlučio tebe, kao pokretača ideje pozvati natrag i postaviti te za menadžera mog kluba. Prihvaćaš li ponudu? - gledao me širom otvorenih očiju s osmijehom od uha do uha, neizvjesno očekujući odgovor.

- Vrlo rado, šefe! - odgovorila sam nakon kraćeg razmišljanja.
Od tada ništa više nije bilo isto. Povukao je tužbu i platio kaznu umjesto mene, a ja sam dobila dinamičan i zanimljiv posao u kojem sam doista našla svu sebe. Čak i više od toga!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Stavi pravu stvar na pravo mjesto



Natali se prignula, uhvatila me za glavu i počela me daviti svojim jezikom. Klekla je ispred mene, u jednom trzaju mi strgla hlače, izvadila kurac i počela ga gutati. “Oduvijek sam ovo htjela raditi, pušiti tvoju tvrdu kurčinu; kasnije ćeš me dobro izjebati, hoćeš li?” “Na tvoju zapovijed,” rekao sam kroz zube. Makla je ruku s mog kurca i pušila mi tako da je pomicala glavu u brzom ritmu naprijed-nazad; najviše me popalilo to što me je stalno gledala ravno u oči
Sunce… uh… sunce i mamurluk zbilja ne idu zajedno. Osjećao sam se užasno, okus u ustima se ne da niti opisati, zujanje u ušima, ukočenost udova i nepoznat prostor. Misli su mi također bile zbrkane… nečije usne, smijeh i blistavo bijeli zubi; pomalo su mi se vraćale slike prethodne noći. Onda se sve posložilo. Prethodnu noć proveo sam s Natali, pili smo i to žestoko, moje patetične rečenice i samosažaljevanje, moje beskrajne priče o tome kako sam sav u komi od kada me je Petra napustila. Natali polako pa sve brže guta moj kurac, skidam njezine traperice, njene predivne male i čvrste sise, svilena pičkica, njen grleni smijeh i hihotanje. Petra me je izbacila iz svog života, bacila u smeće kao poderane hulahopke, iskoristio sam prijateljstvo s Natali i poševili smo se kao dva uspaljena zeca. Cijela priča je došla na svoje. Pub je bio glasan i zakrčen ljudima koji su glasno pričali, pušili i pili pive.“Zar nemaš nekih boljih planova za večeras?”, upitao sam. “Bit ću u redu, ne trebaš se bojati za mene, neću napraviti nikakvu glupost.” “Ne budi blesav” rekla je Natali suosjećajno. Posegnula je preko stola za mojom rukom i ugodno je smjestila u svojoj. “Za to postoje prijatelji,” Natali je malo stala zagledala se u dno puba. “Makar ja možda nisam najbolja osoba s kojom možeš pričati o Petri.” “Ma sve je u redu,” hrabro sam rekao. “Ustvari, uopće i ne želim pričati o njoj.” Usprkos mojim plemenitim nastojanjima, prilično sam siguran da smo više od polovice večeri proveli pričajući o Petri. Da budem iskren, ja sam pričao o Petri, a Natali me je pomno slušala. Ne znam ni sam kako je mogla izdržati moja sve pijanija brbljanja o pravoj ljubavi, nevjernim ženama i mojoj nevinosti. Sjećam se da se Natali lagano smješkala, držala me za ruku, pomažući mi jahati kroz moju emocionalnu oluju. Natali je bila zaljubljena u mene već par godina. Ustvari, ona je bila sestra mog dobrog prijatelja s faksa. Moj prijatelj je našao posao u drugom gradu, tako da su prestali moji odlasci kod njega te pričanja s njegovom stidljivom mlađom sestrom.Kada je Natali shvatila da sada, kada se njen brat preselio, više neću dolaziti na kavu, jedan me je dan posjetila, rasplakala se na ulaznim vratima, priznala da je zaljubljena u mene te brzo pobjegla. Slušajući je tada, prelijepu djevojku od dvadeset i dvije godine, kako mi se potpuno emocionalno otvara bilo je nešto najljepše što mi se dogodilo u životu. Znao sam da je trebalo puno hrabrosti da mi to prizna, ali očito njezina zaljubljenost u mene je bila jaka. Ništa nisam poduzeo po tom pitanju, ipak je ona bila sestra mog prijatelja, znali smo odlaziti zajedno van i ja sam se prema njoj ponašao kao prema svojoj mlađoj sestri; bilo je puno smijeha, šala, zadirkivanja njenog brata kako Natali stalno priča o meni, njene ljutnje i crvenjenja. Kada mi je priznala svoju ljubav, rekla je da ništa ne očekuje od mene i da samo želi da ostanemo prijatelji. Brzo sam pristao na takvu opciju, što zbog toga što sam je želio dalje viđati, ipak je to godilo mom egu, što zbog toga što sam htio spriječiti njeno daljnje plakanje. Da, to mi je u potpunosti odgovaralo, samo prijatelji. Na kraju krajeva, Natali i nije bila moj tip žene, previše nježna, krhka i gracilna. Kada sam sreo Petru, Natali je počela lagano nestajati iz fokusa. Nisam je želio potpuno ignorirati, ali nešto slično se ipak dogodilo. Očito nisam bio muškarac koji je sposoban držati u ravnoteži odnos s predivnom ženom poput Petre i družiti se s prijateljevom sestrom. Bez obzira s koliko gorčine i srdžbe mogu govoriti o Petri, jednu stvar moram sam sebi priznati, bila je zapanjujuće lijepa: duge noge, velike i čvrste sise, guza taman po mjeri, more kovrčave smeđe kose. Zaista mi je žao što je nisam uspio nagovoriti da je slikam golu. Mislim da više nikada neću biti s nekom ženom koja će se po izgledu moći mjeriti s Petrom. Da, ta predivna žena me je nakon dvije godine hodanja hladno odbacila i počela živjeti s nekim arhitektom.Već sam neko vrijeme sumnjao da ima nekog drugog, znakovi su bili očiti i klasični, ostajanja duže na poslu, sve češći izlasci s “prijateljicama”, prekidanje veze kada ja dignem slušalicu. Nisam se baš toliko ponizio da je počnem pratiti, iako mi je i to palo na pamet, ali sam je jednu večer dovoljno iživcirao da mi sve prizna na prilično okrutan način. “Gotovo je, selim se Matku, kada budeš na poslu doći ću po svoje stvari, molim te da mi zato ostaviš ključ.“ I to je bilo to; bez ikakvog većeg objašnjenja, bez suza i one priče “kako ćemo ostati prijatelji”. Hladno i proračunato, uostalom tako je i najbolje opisati Petru. Ipak ja nisam bio za nju, bio sam previše običan i jednostavan, ona je željela nešto više, uzbuđujuće i bogatije; i u doslovnom smislu. Dakle, to je to, Petra je otišla i ostavila me jadnog i na rubu živčanog sloma. Odlučio sam izaći negdje van i muški se napiti. Nisam proveo niti dvadesetak minuta u pubu kada je Natali došla. Sigurno ju je netko nazvao i javio u kakvom sam jadnom stanju. Uglavnom, poslije moje tirade o Petri, skrenuo sam s teme i počeo pričati o svemu zabavnome što se na faksu događalo njenom bratu i meni. Znam da je te priče čula već tisuću puta, ali valjda je i ona odahnula kada sam prestao pričati o svojoj propaloj ljubavi. I dalje je držala svoju ruku u mojoj. U jednom trenutku sam uzeo njene prste i prinio ih svojim usnama. Bilo joj je drago, odmah se to vidjelo. “Odvest ću te kući”, galantno sam predložio. “U redu, ali ja ću voziti.”, odlučno je rekla. Odvezli smo se do njenog stana bez većih incidenata, što mi je tek kasnije dokazalo da Natali nije bila ni približno pijana kao ja. Kada smo ušli u njen stan brzo sam se svalio na kauč. Nikada nisam bio u njenom stanu, odisao je, ne znam ni sam kako da se najbolje izrazim, baš kao Natali. Uredan, ali s milijun malih sitnica koje su davale toplinu tom mjestu. Natali je za vrijeme mojeg razgledavanja stana skuhala i donijela kavu. Bila je odlična, malo sam se pribrao i stvari se nisu više toliko okretale oko mene. Postajao sam sve opušteniji. Natali je sjela blizu mene na kauču. Pili smo kavu, pričali baš o svim temema na ovom svijetu. Pričala mi je o svom zadnjem dečku; jadnik se bio zaljubio do ušiju u nju, te kako nije mogao prihvatiti činjenicu da je ona prekinula s njim. Prestao sam je slušati, ne zato što su njene priče bile dosadne, nego sam se koncentrirao na njene usne, oči, kosu, osjetio sam da je kemija definitivno počela kolati među nama. Uhvatio sam njenu ruku, malo se igrao prstima, odmah je prihvatila igricu i nastavila pričati. Približio sam joj se još bliže na kauču, naglo je uhvatio za vrat i poljubio; odjednom se nisam mogao zasititi njenih usana, lutao sam jezikom duboko, ruke su također počele raditi, zajedno smo počeli istraživati. Stvari su se počele ubrzavati, Natali me lagano odgurnula od sebe i počela mi skidati košulju, bacila se na moja prsa i počela me lizati uzduž i poprijeko. Već je krenula prema mojim hlačama i počela ih otkopčavati kada sam je zaustavio. “Ne, najprije ću ja tebe skinuti, bit ću brz, vjeruj mi.” Vidio sam da joj baš i nije drago što sam je prekinuo. Prvo sam joj skinuo traperice, zatim košulju; ostala je samo u gaćicama i grudnjaku. Pridigao sam je, tako da smo stajali pripijeni jedno uz drugo, počeo sam je ljubiti po vratu, otkopčavajući joj grudnjak. Njene sise su bile malene, čvrste, s velikim bradavicama, stvorene za sisanje; to sam i uradio. Natali se počela izvijati od užitka, trljajući se o mene i moj već napeti kurac.Posjeo sam je na kauč, kleknuo između njenih nogu i skinuo joj minijaturne gaćice. Zaronio sam nos u njene smeđe kovrdže i lagano je počeo prvo ljubiti, a zatim sam smjestio jezik u njenu dlakavicu. “Uh, koliko sam sanjala o ovome, toliko sam jako htjela biti tvoja,” pogledi su nam se sreli, smiješila se prema meni. “Stavi i prst unutra, koliko sam se puta tako igrala i mislila na tebe…” Rečeno, učinjeno, stavio sam prst u njenu skroz mokru pičkicu pa nastavio lizati. Izvadio sam zatim prst i prinio ga njenim usnama, požudno ga je počela sisati, to me skroz popalilo, počeo sam je brže ubadati jezikom. Natali je u uzbuđenju bila glasna, prozvodila je neke čude visoke tonove, ali to me natjeralo na još žešću jebačinu jezikom. Natali se prignula, uhvatila me za glavu i počela me daviti svojim jezikom. Klekla je ispred mene, u jednom trzaju mi strgla hlače, izvadila kurac i počela ga gutati. “Oduvijek sam ovo htjela raditi, pušiti tvoju tvrdu kurčinu; kasnije ćeš me dobro izjebati, hoćeš li?” “Na tvoju zapovijed,” rekao sam kroz zube. Makla je ruku s mog kurca i pušila mi tako da je pomicala glavu u brzom ritmu naprijed-nazad; najviše me popalilo to što me je stalno gledala ravno u oči. Niti jedna žena s kojom sam bio nije mi pušila tako dobro. Ovo je naprosto bilo neponovljivo. Izvadila je kurac iz usta i igrala se s njim; drkala ga je, pa ga vratila u usta, jezikom prelazila po njegovoj dužini. Isplazila je jezik i lupkala kurcem po njemu; cijelo to vrijeme je izvijala tijelo, pomicala bokovima i dirala se po pičkici. Sav taj prizor i cijela radnja bili su previše za mene, mislim da bih eksplodirao puno ranije da nisam bio pripit. Zaustavio sam je. “Sada me izjebi, idemo u sobu.” Poslušno sam krenuo za njom, držeći je za ruku. Sve je na njoj bilo graciozno, mogla je kao prije popušiti mi kurac, govoriti najgore prostote, ali i dalje je zadržavala tu aureolu nevinosti oko sebe. Legla je na krevet, raširila noge i prstom me pozvala u sebe, jedva sam čekao da zaronim. Počeo sam prvo s laganim ubodima, a kasnije ih ubrzavao, Natali je prihvatila sve ritmove mog kurca. “Znam da si me oduvijek želio,” govorila je dok se ljuljala u ritmu mojih ubadanja; “Znam, da si me oduvijek htio poševiti.” “Jesam, oduvijek sam to želio,” odgovorio sam, zbilja sam to tada i mislio. “Jebi me jače, nemoj sada odustati,” vikala je i rukama na mojoj zadnjici još me jače gurala u sebe. Počeo sam sve jače i žešće ulaziti u nju, znoj se cijedio s mene, nisam mogao još dugo izdržati u takvom suludom tempu. Na moju sreću, Natali je počela svršavati. Najprije se naglo ukočila, a onda joj se tijelo počelo bacakati; na kraju me je stisla svojim nogama u grču sladostrasti. “Uf… ovo je bilo dobro, legni, sada ću ja malo tebe poševiti, želiš li to?” “Da, nabodi se na moj kurac, taaako.”Bio sam totalno iscrpljen i ovaj položaj mi je u potpunosti odgovarao. Natali je brzo smjestila moju batinu u sebe i počela kružiti bokovima. Svako toliko je zastala i primila ga cijelog u sebe, očito joj je to godilo, jer se sve češće nabijala na kurac do kraja. Cijelo je vrijeme imala zatvorene oči. “Tako, sada ću malo ubrzati, brzo ću opet svršiti, jesi li i ti blizu?” “Samo kreni, već ću te sustići negdje usput,” ne znam jesam li bio u tom času blizu, ali samo znam da mi je sve što mi je Natali radila dizalo uzdrmani ego te da sam se ponovo, nakon ne znam koliko vremena, osjećao kao muškarac. Natali se nasmiješila i počela vožnju, izvila se unatrag, rukama se uhvativši za moje noge i jahala me moćno i jako. Nakon nekog vremena takvog divljeg jahanja par puta se nabila na moj kurac tako jako da sam mislio da će mi ga slomiti. Krenula je sa svojim drugim svršavanjem. ”Evo ga ide, ide, da, osjećam tvoju kurčinu u sebi, evo gaaaa.” Umirila je tijelo, legla na moja prsa i upitala me: “Što je s tobom? Previše alkohola, a?” “Bojim se da je tako, ali neće mi trebati još dugo.” “Nema problema.” Natali je je izvadila kurac iz sebe, premjestila se malo iza, sada je sjedila na mojim bedrima i brzo mi počela drkati kurac. Znala je kako se to radi, dlanom je lagano dodirivala moj sada već super osjetljivi glavić, a drugom rukom brzo povlačila kožicu. Kasnije je premjestila ruku na moja jaja, lagano ih stiskala i mijesila. Osjetio sam da sam pred svršavanjem. Natali je također to primijetila, ubrzala je drkanje, namjestila kurac prema svom trbuhu i spremno dočekala mlazove sperme. Kako su dolazili, tako ih je dlanovima utrljavala u svoju kožu. Pošto ni sam više ne pamtim kada sam se zadnji put poševio s Petrom, špricanje nije prestajalo, bilo je to sigurno jedno od najintenzivnijih svršavanja u mom životu. Uskoro se Natali sva sjajila od utrljane sperme. Rasporedila ju je po sisama i trbuhu, odlično je izgledalo. Mislim da sam istog trenutka kada su valovi orgazma prestali tresti moje tijelo zaspao, samo sam osjetio da se Natali ustala, poljubila me u obraz i smjestila se kraj mene. Sada se vraćamo na početak ove priče. Budim se, u glavi totalno rasulo, Natali spava pored mene, prilično nepoznat stan i sve ostalo što se obično događa nakon noći pijanstva. Podigao sam se u krevetu, ne bez natčovječanskih napora, te promatrao usnulu djevojku. Kosa joj je bila rasuta preko jastuka, bila je čedno prekrivena i imala zamišljen izraz lica. Vjerojatno je baš to bio čas kada je Petra počela lagano blijediti. Shvatio sam da ima još puno toga što mogu pružiti ostalim ženama ili se možda varam? Otišao sam u kupaonicu, otuširao se i ponovno se osjećao kao dostojno i dostojanstveno ljudsko biće. Vratio sam se u krevet, legao i ponovno utonuo u san. Kroz neku maglu sam začuo zvuk tuša i osjetio da se Natali vratila u krevet. Sljedeće što sam osjetio i vidio bila je predivna slika. Natali se udobno smjestila između mojih nogu i pušila mi kurac. “Dobro jutro dragi, nadam se da nemaš ništa protiv?” “Naprotiv, samo nastavi,” rekao sam. Ovaj put je to bila čista strast; gladni jedno drugog nismo imali vremena za duge predigre. Natali me brzo opkoračila, smjestila kurac u svoju pičku i počela me jahati. Bilo je brzo, bilo je žestoko, bilo je dobro. Nismo ništa govorili, čulo se samo naše ubrzano disanje i Natalini kratki, napaljujući jecaji. Ona je brzo došla do vrhunca, par puta se jako nabila skroz do jaja, zaustavila se i širom otvorenih očiju i usta uplovila u orgazam. Promijenili smo položaj, uspio sam je prebaciti ispod sebe bez vađenja kurca. Gledao sam je u oči i navalio ubadati bez stanke. Podvukao sam svoje ruke ipod njene guze i pumpao, Natali se držala za bedra i raširila koliko god je mogla. Na kraju sam smjestio njene noge na svoja ramena i lagano ulazio skroz do kraja. “Svrši u mene, želim te osjetiti skroz i duboko.” “Evo ga ide…!” Bilo je još bolje nego noćas, izbacivao sam plotune sperme duboko u Natali, a njena pičkica ih je spremno primala. Ostali smo još neko vrijeme zagrljeni, znojni, sretni i zadovoljni. Pomalo zbunjeno smo se počeli oblačiti, sve je nekako nestvarno izgledalo, otpratila me do vrata, pozdravili smo se na brzinu a u zraku je ostao čudan, nedorečen dojam. Prošla su dva dana, Natali nije nazvala, a mene je sprečavao glupi muški ponos. Ponovno sam otkrio kako sam brzo prebolio Petru. Ono što mi je prije par dana izgledao kao smak svijeta, sada je izblijedilo u slikama Natali i mene. Nije to bila samo ševa, nego osjećaj potpunosti, jednostavno uklapali smo se jedno u drugo na više razina. Treći dan nisam mogao više izdržati, nazvao sam Natali. Javila se njena telefonska sekretarica i ostavio sam prilično zbrkanu poruku da mi se javi. Sigurno će kada čuje poruku pomisliti da sam kompletni idiot. Ipak, nazvala je nakon nekoliko sati. “Hej, već sam pomislila da si zbrisao u neku daleku zemlju samo da me ne nazoveš, ha, ha.” Njen grleni smijeh rastopio je led nesigurnosti u meni. I tako… postali smo pravi par, odlazili u kino, na večere, a kasnije još više i još "dublje" upoznavali jedno drugo u mom ili njenom stanu. Vrijeme je brzo letjelo, upravo sada se useljavam u Natalin stan. Jedva čekam da raspremim svoje stvari. Jedna pijana i deprimirajuća večer ipak je urodila nečim lijepim i uzbuđujućim. Izgubio sam prijateljicu, ali nije mi žao zbog toga, dobio sam nešto novo i sretan sam zbog toga. Stavio sam svoje stvari u ormar, pogledao u Natali i nasmiješio se, ona mi je uzvratila osmijeh i sve stvari napokon su došle na svoje mjesto. I doslovce i u prenesenom smislu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95 8gb
Okupana spermom



Pokusala ga je poljubiti u ruku, ali on joj vrati glavu na naslon, i, drzeci je jednom rukom za potiljak, ude u nju straga, snazno, naglo, bez upozorenja. Vrisnula je od iznenadenja i trenutnog bola, ali osjecaj savrsene ispunjenosti i dodir njegovih jaja na straznjici, krik su preoblikovali u pohotni uzdah
Hodala je, sporim, gipkim korakom, uzivajuci u svojoj seksualnoj pojavnosti. Pobudivala ju je vlastita samodopadnost i nagovjestaj putene noci koju je obecavalo njeno vlastito tijelo. Nasmijesila mu se prolazeci dnevnom sobom, tako zenski nadmocno i izazovno. On je sjedio opusteno, kao i obicno, pogledavsi ju samo na tren, lezerno i nezainteresirano. Vec je znao tu igru, ali do njega nikada nisu dopirale manipulacije zenskog tijela, jer, poznavao ga je koliko i svoje. I bolje! Pruzila mu je casu, nagnuvsi se i vise nego je potrebno, a potom diskretno, cak pristojno, sjela uz rub naslonjaca, ne dodirujuci svojim tijelom njegovo. Obliznula je rub usana u zelji da nesto kaze, ali se on okrenuo neocekivano naglo i nadvio se, zbunivsi ju mirisom svoje blizine, mirisom muskarca koji ne trpi igrice. A onda je nestao prostor za razmisljanje i planiranje, zatvorila je oci pojacavajuci tako uzitak iscekivanja. Ocekivala je ruku na vratu i dodir usnama, ali on jednom rukom obuhvati njena zapesca iza leda i polegne ju otkrivajuci njena prsa, bijela, nezasticena. Pokusala je instiktivno izvuci jednu ruku, ali ju on pritisne svojim tijelom cvrsce. Njegove usne, nekoliko milimetara od njenih. Osjeca njihovu vrelinu, osjeca njegovu zelju, ali strah, iznenadenje, nemoc u njoj, zaustavljaju vrijeme. On drugom, slobodnom rukom, strgne majicu sa sebe i cvrsto joj sveze ruke iza leda. Pridigne ju i nasloni prsima na naslon, a drugu ruku spusti medu blago rasireno medunozje. Dok su prsti njegove desne ruke prebirali po njenoj vlaznoj unutrasnjosti, ljevicom ju uhvati za kosu i tako napravi puteni luk zenskog tijela koje je spremno. Ogrtac joj je spuznuo s ramena, a on ju ugrize za lijevo rame, oblizujuci potom mjesto ugriza. Kada je njegov treci prst popunio prazninu u njoj ispustila je dug moleciv uzdah. Opkoracio ju je nogama, osjetila je njegovu nabreklost na straznjici. Ljubio ju je po vratu kratkim, isprekidanim poljupcima-ugrizima, znao je da je spremna, ali ju je namjerno ostavljao neispunjenom. Stavio je obje ruke na naslon doticuci nadlakticama njen vrat. Pokusala ga je poljubiti u ruku, ali on joj vrati glavu na naslon, i, drzeci je jednom rukom za potiljak, ude u nju straga, snazno, naglo, bez upozorenja. Vrisnula je od iznenadenja i trenutnog bola, ali osjecaj savrsene ispunjenosti i dodir njegovih jaja na straznjici, krik su preoblikovali u pohotni uzdah. Sevio ju je bez rijeci, bez glasa, ritmicki brzo, vadeci ga i zabijajuci do kraja. Dlanom joj je drzao vrat, podizuci bradu, onemogucivsi joj tako ijedan pokret tijelom. Kada je osjetio da joj se blizi vrhunac, izvukao ga je skoro do kraja i samo uzarenim glavicem kratko i sporo prodirao i izlazio iz nje, produzavajuci tako njenu agoniju. Ruke su joj se ukocile i pomodrjele, ali ona to nije osjecala. Osjecala je samo onu jednu tocku duboko u sebi, tocku koja vapi za njegovom tvrdocom. Potom ju je u nekoliko brzih, dubokih poteza, zabijajuci se u nju do kraja, doveo do orgazma koji je eksplodirao u njoj vulkanski, oslobodivsi njeno tijelo valom sokova i krikom iz utrobe. I prije nego je uspjela uhvatiti dah, povukao ju je za kosu do svog medunozja i strpao joj kurcinu u usta, a da ga nije stigla ni pogledati u lice. Boreci se za zrak, ispunjena mesom s okusom vlastitih sokova, uspjela je ostati toliko pribrana da snazno otvori usta i ispruzi jezik kako ga ne bi ozlijedila zubima u tim naletima sto joj kradu zrak. Svrsio je uhvativsi ju za kosu, dok je, drzeci ga desnicom, udarao po njenim poluotvorenim usnama, bradi, licu. Nikad nije vidjela tako bozanstveno dobar, lijep kurac. Ali ne zadugo. Odmah ga je strpao u kratke hlace koje su cijelo vrijeme bile samo spustene, prosao rukom kroz kosu, ispio ponudeno pice, uzeo kljuceve sa stola i izisao iz kuce. Ostala je klececi na podu, svezanih ruku, sa spermom po licu i s mjesavinom tuge i snaznog uzbudenja pomislila: Nismo se poljubili!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 91 92 94 95 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:07:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.155 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.