Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:49:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 73 74 76 77 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575389 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Jahta
Zdravo Zovem se Sandra i imam 21 godinu. Nikad nikom nisam ispricala ovo sto mi se desilo pa sam mislila da je ovo pravo mesto za to. Uvek sam bila privlacna devojcica, imam dugu svetlo braon kosu, zelene oci, visina 172, tezina 57, okrugla guza i velike cvrste sise. Bas kao sto bi svaki decko mojih godina pozelio ali ja sam uvek volela starije. Ova prica se desila sasvim slucajno. Otilsa sam u posetu kod drugarije iz detinjstva. Nismo se videle duze vremena pa sam odlucila da ostanem nekoliko dana kod nje.

Zivelela je sama sa ocem. Docekala me je na autobuskoj stanici i posle grljenja i ljubljenja snjom otisle smo kod nje kuci na rucak. Po ulasku u kucu njen otac nas je doceo na terasi. Bio je obucen samo u sorc i suncao se. Nina (moja drugarica) mi je predlozila ako zelim da sednem tu na terasu snjim dok ona postavi rucan, na sta sam se ja slozila. Odmah sam zapazila da Zoran (Ninin otac) jos uvek izgleda jako privlacno. Iako je imao preko 40 godina njegovo telo je izgledalo mnogo bolje od nekih mojih vrsnjaka.

Dok sam pricala sa Zoran primetila sam da njegov pogled sve vise sara po mom telu najvise se zadrzavajuci na mojim sisama koje sam uveik volela pokazivat. Ovaj put sam imala usku belu majicu koja je moje sise pravila jos vecin. Leti nikada nisam volela notis grudnjak tako da ga ni tada nisam imala. Moje bradavice su se oznacile, i na svaki moj pokret moje sise su se njihale. Primetila sam da Zoranov sorc postaje sve uzi a njegov kurac sve veci pa sam odlucila da se malo poigram snjim dok je Nina bila zauzeta postavljanjem rucka. Uvek sam volila da palim muskarce pa sam pocela da prekrstam noge i sve vise isticem sise.

Kada nas je Nina pozvala da udjemo i da je rucak gotov, Zoran je rekao da nije gladan i da ce otic da se odmori u sobu. Ja znam znala da ide da ga izdrka jer mu je vec bio u pravoj velicini. Nikada pre se nisam osecala ovako prema nekom muskarcu, pogotovo ne prema ocu moje drugarice ali neki djavo mi nije dao mira. Iz njega je zracio neki cudan zrak, zrak muskraca koji u meni vise nije video dete nego zenu. U sledecih nekoliko dana smo isle na plazu, izlazile i slicno. Nina i Zoran su imali svoju privatnu jahtu tako da smo tu providili po ceo dan.

Zoran bi nas se ponekad pridruzio sto je meni naravno odgovaralo. Uvek sam oblacila minimalni bikini,izbacivala sise, i sirila noge svaki put kada bi on sedeo preko-puta mene. Obozavala sam da ga palim dok bi se on pravio da spava a znam da me je posmatrao ispod naocara. Ponekad bi me kao slucajno pipuo po guzi ili sisama, kao u prolazu. Dva dana pre nego sto sam trebala ici kuci, Ninu je bolila glava pa je predlozila da mi Zoran pravi drustvo na plazi, sto je on odmah prihvatio. Milsila sam da je ovo prava prilika da se vec nesto desi. Vec 15 dana nisam osetila kurac, bila sam napaljena svaki put kada vidim da se nejgov kurac digne. Zelela sam ga... Obukla sam beli bikini koji se uvek providio kada bi ga pokvasila. Moje velike bradavice bi se tako oslikale . Otisli smo na plazu, a onda u jahtu....pokvasila sam se, tek toliko da mi bikini bude momak. Picku sam uvek brijala ali ovaj put sam ostavila jednu danku liniju po sredini tako da se na mojim belim gacicama sve viselo.

Videla sam da je Zoran na tren zastao ali ja sam se pravila kao da je sve u njaboljem redu i da se nista ne desavala. Seli smo u jahtu i otisli smo tamo gde nikog nije bilo. Pricao mi je kako voli tisinu i ovo mesto. Legla sam na stomak i okopcala gornji deo bikinija da mi nebi ostale linije dok se suncam. Zoran je za to vreme sedeo iza mene i citao novine. Odlucila sam da napravim prvi korak, jer on ocigledno nije smeo da ga nebi odlbila ili rekla Nini. Pitala sam ga da li moze da me namaze uljem na sta je on radosno prisao. Nezno me je mazio po ramenima, ledjima pa nogama. Ja sam se samo smeskala i slusale njegove uzdahe. Znala sam da me zeli, da mu se kurac digo i da je spreman da me zadovolji. Slucajno sam se kao okrenula tako da su moje sise sada bile u pravom sjaju. Njegove oci su zastale a ja sam se kao pocela izvinjavat i pravit kao da mi to nije bila namera.

A onda....poljubio me je strasno i nabio jezik u usta. Znala sam da je gotovo , da cu konacno dobiti ono sto sam zelela vec danima. Vise me nije zanimalo da li je to otac moje drugarice ili ne. Spustila sam ruku na njegov sorc i osetila njegov veliki i debeli kurac, mmm jos imam osecaj da mi je u ruci. Rekao mi je “ahhh ti mala.... vec danima me izazivas, sada ces ga dobiti kao nikada pre.... ahhh jel ti uska pickica....kako cu je razbiti mmmmm” I dalje sam dirala njegov kurac preko sorca dok je on skidao donji deo mog bikinija. Vec je bio jako napaljen i sve je postajao grublji prema meni sto me je jako palilo. Hteo je da mu ga popusim. Odmah sam kleknula izmedju njegovih nogu , skinula mu sorc i uzela kurac u ruke, osecala sam kako pulsira...ahh bio je oko 21 cm, debeo i dug. Pocela sam da ga mu ljubim glavic dok sam mu mazila jaja. Poceo je da uzdise , zvao me je malom droljom i kurvicom ali mi nista nije smetalo... i dalje sam se igrala njegovom kurcinom, a onda me je on jako nabio na njega....osecala sam ga duboko u grlu. Vukao me je za kosu i namestao ritam kojim sam se nabijala na njega.

AHHHHH bila sam tako napaljena , a moja pickica vruca i vlazna. Mislila sam da mi se sokovi liju niz noge. Drugom rukom mi je gnjecio sisu i stiskao bradavice. Izludjivao me je i jednu ruku sam sklonila sa njegovog kurva i stavila na picku, sto je njega naljutilo i rekao da samo on od sada sme da mi dira picku. Vratila sam ruku na njegova jaja i mazila guzu. SVRSILA SAM,....ali on jos nije bio spreman za to. Naredio mi je da legnem na ledja i rasirim noge. Poceo je da mi lize vrat , pa sise , zadrzavajuci se na mojim bradavicama, onda stomak i konacko je stigao do moje pice. Palila ga je ona linija na njoj , poceo je da je mirise a onda konacno rasirio kurama i poceo lizat, AH AHHHH njegov vreli dah na mojoj picki me je izludjivao.

Vristala sam , zelela sam kurac u sebi, jakooo duboko ..... Rukama sam dirala sise dok je Zoran i dalje lizao moju picku, sisao klitoris a onda odjednom gurnuo jedan prst u moju picku. AAAAAAAAAA VRISNULA SAM... Imao je duge u debele prste. Brzo je izvukao prst i rekao “ne kurvice neces tako lako dobiti moj kurac, dovoljno si ti mene mucila ovih dana, sada je moj red”. Ni sam nije znao kako mi je u tom trenutku trebao kurac. Onaj prst sto mi je staio u picku sada je bio na mojoj guzi, tacno na rupici.

Poceo je da ga nabija unutra...AHHH AHHHHHHH Bila sam jako uska, nikada nisam primila kurac u nju. Palilo ga je moje vrustanje pa je prst sve vise gurao unutra. hteo je da me muci sto mu je uspevalo. Izvadio je prst iz guze a onda stavio malo ulja i poceo ponovo...ovaj put je uslo lakse...stenjala sam jakoooooooo....poceo je da izvlaci i uvlaci prst iz nje a drugom rukom mi je dirao klitoris. ZIvadio je prst iz moje guze i naredio da se naguzim, mislila sam da ce mi sada stavit kurac u nju, osecala sam strah ali sam ga jako zelela.... Naguzila sam se...osetila sam kurac na mojoj picki... bila sam raspaljena a on me je malo mazio glavicem i odjednom nabio jako u mene...

VRISNULA SAM....ssto ga je sve vise palilo pa ga je poceo jako da vazi i stavlja....bila sam vlazna da sam ga celog primila...osecala sam sam njegova jaja kako me udaraju po guzi...ahhhhhhhhhhhhh moje sise su se drdale dok ih one nije uzeo u svoje sake....mesio ih je grubo i nabio mi kurac u picku. IZvadio ga je i onda poceo da nabija u moju nevinu guzu....nije moglo pa je stavio jos ulja i poceo da ga nabija..osecala sam njeg veliki glavic ahhhhhh a onda polako je usao do pola....stenjala sam i uzivala nabijao me je jakoooo i sve jaceeeeeeee osecala sam se kao kurva ......onda ga je brzo izvukao i sprsio mi po licu i sisama....i salje sam mu pusila ... zelela sam njegovu spermu... polizala sam sve sa njega a onda i mojih sisa.... Naravno da nisam imala linija od suncanje jer se nastavilo bez i jendog dela bikinija...
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Jelena
Reč je o jednoj medijskoj ličnosti,ali vam ništa sem toga ne mogu reći.Dobro,evo reći ću samo da nije Karleuša,to nikako,po meni je ona odvratna.Ova Jelena je mnogo finija,produhovljenija,obrazovanija,bar na prvi pogled.Jeca je sedela za stolom preko puta sa drugaricom i gustirala toplu čokoladu.

Posle mnogo premišljanja odlučio sam da joj priđem.Na osnovu prvih rečenica koje smo razmenili uvideo sam da se „kapiramo“ i imamo sličan senzibilitet.Razgovarali smo o njenim uspesima dok se njena drugarica dosađivala „kuckajući“ SMS poruke.U jednom momentu nam je saopštila da mora da pođe jer ima dogovor sa dečkom.Ko kec na deset,pomislih,samo ti idi.

Jeca je već bila „načeta“ i nastavio sam da je „muvam“ krećući u sve oštriju ofanzivu.Rekla je da joj je veoma lepo sa mnom,ali da mora da vodi računa jer ima dečka duže vreme.Saopštila mi je to pola u šali,pola u zbilji upućujući mi izazovan pogled i smešak.Odgovorih joj:“Ako imaš dečka sad ga nemaš,a ako nemaš dečka sad ga imaš.“To joj se veoma dopalo ,počela je da se uvija primičući stolicu bliže meni uz izazovan osmeh i prosu mi pramen kose po licu.To je bio signal da poručim dva viskija i nazdravim poznanstvu i nastavim da je šarmiram duhovitim dosetkama.

Posle par tura pića već vidno pripiti već smo spleli ruke a ona je oklembesila glavicu na moje rame i ponovo mi uputila izazovan pogled rekavši:“Imam problem sa monotonijom,znaš,već par godina imam samo jednog dečka...“ „Znam“,odgorio sam,“šta hoćeš da kažeš,ali tu monotoniju ne možemo izlečiti ovde.“ Tada je već vidno pijana obuzdala moralne kočnice i poljubila me tako iskusno i jebozovno da mi je kurac već bio nabrekao.

Diskretno mi je prešla ručicom preko njega ispod stola i rekla:“Hajdemo odavde da lečim monotoniju“ i namignula kurvanjskim izrazom lica.Gajba mi je bila prazna i tek što smo izašli iz bratovljevog mercedesa „pičkolovca“ počela je da mi se oblizuje oko struka milujući mi lice.Rekla je da je njen dečko mnogo fin,ali dosadan i da je možda pritajena sponzoruša jer je uživala u turama viskija i vožnji u skupocenim kolima mog brata.

Ubrzo smo se našli u gajbi.Izula je svoje cipelice i počela da izvodi iskusno footjob preko mojih pantalona u tamnim mrežastim čarapama.Manirom iskusne jebačice osetila je kada treba prestati jer mi je kita bila pred eksplozijom.“Sad je na tebe red“,rekla je i skinula džemperić i farmerice.Prizor je bio fascinantan,Jeca je na sebi imala kurvanjske crne mrežaste samostojeće čarape sa dezeniranim cvetićima privezane podvezicama za providne crne tangice ispod kojih se ocratavala sveže obrijana pica.Brus je takođe bio crn i providan što se nije moglo naslutiti dok je imala džemper na sebi.

Zanemeo sam jer je do tada nisam zamišljao u tom svetlu.“Mom dečku ovakav stajling ništa ne pomaže,on je student,štreber,smetenjak,svrši za deset minuta i to je mnogo zbog čega moram da ga varam sa pravim jebačima.“ „Ofirala si se“,rekoh,“znači često varaš dečka,ovo ti nije prvi put“.“Kad god sam u prilici jer i ja volim dobar kurac i žestoke momke kao i druge devojke“,rekla je jebozovnim glasićem i ležala raskrečenih nogu povukavši tangice u stranu i skinuvši desnu podvezicu.Počeo sam da joj ližem picu praveći pravilne pokrete jezikom.

Stenjala je i u jednom trenutku rekla da se uželela dobrog kurca jer se već dva meseca jebe samo sa dečkom.Posle dva-tri minuta je rekla da prestanem i da će mi sad ona pokazati „svog Boga“.“Ovo pušenje ćeš pamtiti dok si živ“,rekla je i stisla mi kitu lagano ljubeći vrh glavića da bi postepeno počela da kruži jezikom oko glavića od vrha ka najširem delu.Bilo je božanstveno i tvrdim da nijedna ne može tako da „odradi“ glavić kao Jeca.Poželeo sam da nikada ne prestane ta „obrada“ glavića kad ga je odjednom zarila u usta gotovo do jaja i počela da ga nezasito duva.Urlikao sam od zadovoljstva a ona je to shvatila kao da treba da ublaži tempo i ubrzo se ponovo vratila na virtuozno lizanje glavića i lizanje mog „ Rumenka“ uzduž i popreko.

Osetila je da ću uskoro svršiti i rekla da je ispolivam po licu što sam i učinio.“Jel? hoćeš da ti odigram striptiz u ovim kurvanjskih čarapama“,pitala je.Sa zadovoljstvom sam prihvatio i nisam se pokajao.Mešala je guzom otkinuvši tange i podvezice sa njih uz neki psihodelični rejv.Dok je ljuljala guzom podmazivala je picu i analni otvor spermom sa lica.U jednom trenutku se uhvatila za ivicu kožne fotelje rukama i povivši gornji deo tela njena razuzdana gola guza ispod koje su bile ekstra čarape je još više došla do izražaja u svom izazovnom ljuljanju.

Priljubio sam joj glavić na picu prišavši joj s guza.“Znaš ti kako treba,nisi kao onaj moj jadov da sve moram da ti crtam“.Zario sam joj kurac kao sivonja a ona je vrisnula od zadovoljstva.Dok sam je punio s guza izazovno je dahtala penjući svoju desnu štiklicu s vremena na vreme na naslon fotelje.“Više volim dobar kurac,nego ?leba da jedem“,rekla je i zamešala guzom dok joj je moj tvrdi nabrekli kurac razarao pičku s guza.Gledajući je u zvaničnim pojavljivanjima nisam verovao ušima da tu rečenicu može izgovoriti „ona“ devojka.Počela je da svršava posle dvadesetak minuta tako se derući da sam pomislio da će probuditi pola ulice.

Ponovo mi je profesionalno izduvala kitu i ubrzo sam i ja svršio.Poželeo sam da joj oližem čarape što je ona sa zadovoljstvom prihvatila,zatim se raskrečila,po stoti put izula cipele i rekla :“?Hajde,brate,uleći.“Ubacio sam joj ga spreda a ona je čarapice i nožice podigla visoko uvis i u stranu unjkajući od zadovoljstva.Posle nekoliko minuta moj kurac je ponovo završio u njenim ustašcima.Kad ga je dovoljno „podigla“ nasadila se na njega i u već poderanim čarapama počela neobuzdano da me jaše.Revanširao sam se ponovo olizavši joj vrelu ribicu.“Da li bi želela da te jebem u dupe“,upitao sam je.“U dupe sam ga primila samo jednom na letovanju i to od jednog crnogorskog kulova,koji je promenio milion pičaka“, i dodala da za tako nešto treba mnogo iskustva.

Odgovorio sam na to tako što sam je grubo uhvatio za kosu bacio na krevet onako obamrlu od kurca i poderanih čarapa,raširio joj bulju,namazao kremom i polako ugurao kitu.Svršio sam joj u dupe posle dva-tri mniuta.Rekla je da nisam baš kao taj Crnogorac,ali i da nisam loš.Zaspali smo zagrljeni i obamrli od seksa pred zoru.Sutradan sam,dok je spavala,otišao u prodavnicu i kupio joj nove čarape.Na rastanku,dok je zatvarala vrata me je poljubila tako kurvanjski da sam poželeo da je pojebem tu na licu mesta,ali sam se naravno uzdržao zbog komšija.I dan danas joj povremeno upotpunjujem prazninu sa tim dečkom,koji jadan planira i da je ženi kad oboje diplomiraju.Kako fino ponašanje devojke na prvi pogled ume da zavara,do tada nisam bio svestan.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Jelena i moj brat
Imam brata sa kojim sam u ko zna kojem stepenu srodstva,ali smo bliski kao rođena braća.Sećate se da sam njegovim mercedesom priveo Jecu na prvo karanje.Mercedesom je lako upecati sponzorušu,ali,ispostavilo se,i devojke poput Jelene,konkretno Jelenu.Dok smo ispijali piće,mrtav ?ladan sam mu rekao da karam Jelenu.Da ste mu samo videli izraz lica,izbezumljen sa trunkom zabrinutosti upitao me je:“Na čemu si ti,čuješ li sebe,zakuni se...“ i sve u tom smislu.Opkladili smo se u po sto evra da ću je privesti gajbi i pozvati ga da se uveri.“Mnogo te volim,tebra,i imam poverenja u tebe,ali u ovo nikako ne mogu da poverujem,žao mi je što ćeš pući sto evra.“E moj bato,pomislih,videćeš koliko večeras.

Pozvao sam Jelenu čim sam stigao kući.Dogovorili smo se da dođe kod mene te večeri oko jedanaest,kada svog „kilavog“ štrebera odvede na spavanje.Ekspresno sam obavestio brata da navrati do mene uveče i uveri se u istinitost moje rečenice.Jeca je pozvonila oko jedanaest i deset,dok smo se buraz i ja uveliko dosađivali listajući TV kanale.Bila je veoma smerno odevena,ali na prvi pogled naravno.Od prvog jebanja sam joj sugerisao da uvek ima cool čarape na sebi tokom seksa,što je ona bespogovorno poštovala.Moj brat je zanemeo kad je ugledao i jedva se predstavio.

Izvukao sam ga tako što sam Jeleni rekao da su mu upravo ukrali novčanik sa dokumentima i par hiljada evra i da je zbog toga izgubljen.“Potrudiću se,koliko je u mojoj moći,da večeras odagnaš misli o tom ružnom događaju“,reče Jeca izazovnim glasom mom bratu i kurvanjski ga pogleda ispod oka.Skuvao sam im kafu,pošto se meni nije pila,i otišao u dragstor po crno vino koje se svima pilo.Kada sam se vratio posle dvadesetak minuta,imao sam šta i da vidim.Jelena se vaćarila s mojim batom na famoznoj kožnoj fotelji,doduše još su bili obučeni.

Kad je pre smota,pomislih i upitah da li smetam.“Imam ja dve rupe,ima mesta za obojicu“,reče Jelena,poljubi ovlaš mog brata u donju usnu i poče da se lagano svlači.Uze usku vinsku čašu i poče izazovan striptiz.Pustila je „So many time“ i zamešala.Imala je na sebi crne samostojeće čarape ,a ispostavilo se da ispod farmerica osim čarapa nije imala ništa,došla je bez gaća.Unosila nam se u facu guzom koja se lelujala u ritmu pesme.Uhvatio sam je iz sve snage za pičku i levu ruku,privukao je sebi, ugrizao joj butinu i otkinuo komad leve čarape.“Ala si se ti napalio“,reče“čekaj prvo brat mora da prođe kvalifikacije.“Nabola mu se na kurac i počela da ga jaše.Jebali su se oko pola sata posle čega je brat svršio,a ona mu usisala svu spermu u usta.“Prokomentarisala je da je brat obdaren i ponovo mu olizala glavić ne bi li ga još više stimulisala.

Mom bratu je tako nabrekao kurac od lizanja glavića da bi mu pozavideli mnogi Crnci.Ni Jeca nije bila ravnodušna tim prizorom,skočila je na njega i počela da mu se nasađuje na kurac kao prava nimfomanka.Oklembesila mu se oko vrata,on je čvrsto uhvatio za dupe i razarao joj pičku dobrih petnaest minuta u toj pozi.Zatim je izvadio lisice iz jakne,gurnuo je na krevet i vezao je tako da može da joj uleti s guza.Jebao je par minuta u pičku,par minuta u dupe.Posle sat vremena iživljavanja mog brata i njenog višestrukog svršavanja,odvezali smo je.Ja sam je nasadio na kurac i rekao da se naguzi i omogući bratu da joj ubaci u dupe.

Moj manijak od brata joj uopšte nije podmazivao bulju.Zato je izgledala kao da je poplava izbacila iscrpljena i rascvetale bulje.Opustili smo je masažom i nežnim ljubljenjem,zamenili joj urnisane samostojeće čarape mrežastim koje nisu bile samostojeće,ali su prorezi bili dovoljno veliki.Posle pauze od oko sat vremena,kada je došla sebi,ponovili smo „sendvič“ od ranije s tim što smo se sad smenjivali na par minuta jebući je samo u pičku,jer joj je moj brat urnisao bulju da neće moći da sedi normalno mesec dana.Ubrzo je svanulo.Moj brat je jebao još par minuta,a ja sam otišao da spavam.

Brat mi je posle ispričao da ga je Jelena na rastanku pohvalila i poručila da mu dam njen broj i da bi bilo lepo da nastave „druženje“.Moj brat je još istog dana odlučio da ne želi da ima posla sa nimfomankom,a meni poželeo sreću s njom.Kaže,ne voli devojke oko kojih se ne treba mnogo mučiti,a ovamo glume fine i dobre devojke.Naravno dobio sam sto evra od opklade i kupio od tih para Jeci neki cool veš.Meni ne smeta Jecina maska fine devojke,ipak mi ona pruža veliko zadovoljstvo jer zaista ume s kitom.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Jelena na letovanju
Posle prvog "druženja",opisanog u prethodnoj priči,nastavio sam da se razmenjujem sa Jecom u svim aspektima(i pozama).Jednom prilikom kao i obično završili smo "akciju" tako što sam je pojebao u dupe.Posle par minuta ubacivanja kite kroz veštački napravljen prorez na njenom tamnom unihopu svršio sam joj u bulju što je ona pohvalila urlikom i pokliknula "Tooo,majstore"!Seks za taj dan je bio gotov.

Ležali smo na krevetu zagrljeni i pričali."Strahovito dobro mi urnišeš pičku s guza i pravi si majstor u tome,ali...",rekla je na šta sam ja dodao da pojasni šta je to "ali"."Ali još nisi uspeo da me tako dobro pojebeš u dupe kao onaj Crnogorac",rekla je glasom ,kojim se devojke maze.Tog trenutka mi je bila povređena muška sujeta."Fufice jedna mala,?ajde kaži šta ima taj Crnogorac što ja nemam!˝Nemoj da se ljutiš˝,rekla je i ovlaš me poljubila,˝ispričaću ti kako je bilo na tom letovanju,kako sam ga upoznala i ...˝Prekinuo sam je rekavši da sam se pretvorio u uvo.Masirajući mi sve vreme kurac i muda stopalom u unihopu(zna da obožavam ženske čarape) ispričala je otprilike ovo:

"Tog leta dečko je rešio da sprema ispite i ne ide na more pa sam otišla sa drugaricama.Jedne večeri sedele smo u jednom prijatnom lokalu pored plaže.Bio je već šesti dan letovanja,a ništa nismo bile privele.Odlučile smo da se napijemo i privedemo pod hitno nekog lika te večeri.Ali on nije bio bilo ko,čim sam ga videla otreznila sam se i poželela ga.Moje drugarice su se takođe napalile kao ćurke.Proradio je u nama nagon za mužjakom,bajom,razbijačem.

Bio je "dva sa dva",ćelav,ali prelepih plavih očiju i sa prelepim sivim BMW-om.Sve smo mi kao fine i obrazovane devojke,ali sve volimo da se tucamo sa pravim frajerima i varamo naše dobre i pažljive momke.Uostalom,ti dobro znaš kakva sam ja đavolica i jebulja.Celo veče smo ga skidale pogledom,dok je onako korpulentan i moćan pio viski za šankom.Imao je crnu bodi majicu ispod koje je sve kiptalo od mišića i lepo stilizovanu kajlu koja se sijala na mesečini.Pomislila sam "šmekajući" ga da je uzbudljivo biti sponzoruša i zažalila nad svojom sudbinom.Setila sam se mog šonje štrebera,koji sada buba knjižurine.Bez obzira što je moj dečko divan i predobar,to veče sam odlučila da "smuvam" baju i prevarim ga jer je šonja,smor i nema muda da ponekad bude "mužjak".

Moje drugarice su mi poželele uspeh i otišle u sobu da spavaju.Ostala sam sama za stolom pijući predivno crno vino ophrvana požudom za obližnjim Đetićem.Uskoro se lokal ispraznio i ostali smo samo konobar,on i ja.Uputila sam mu provokativan pogled i pitala ga najjebozovnije što umem koliko je sati.Tada mi je dokazao da je i duhovit rekavši:"Viđi,mala,ođe kod nas nije običaj da đevojke same kasno lundraju po grad.Da ne bi prekrši običaj moram te otpratit?!"Ustala sam oduševljena i trepćući kao glupačica prišla mu i predstavila se."Sad znam kako se zoveš,predat? ću te policiji pa nek? oni vide što će činit? s tobom!˝Počeo je da se neobuzdano smeje a i ja sam se srdačno nasmejala zbog njegove šale.

Otvorio mi je džentlmenski vrata svog "bendže" i krenuli smo u ludu noćnu vožnju.Kakav adrenalin,kako brzo i oštro vozi,kakva muškarčina.Prepustiću ti se večeras,pomislih,a ti rogonjo moj samo uči,pomislih i na dečka."Pošto vidim da ne žuriš moram te vodit? da probaš jastoga."Oduševljeno sam procvrkutala "ekstra" i ubrzo smo se našli na terasi njegove velelepne vile sa pogledom na more."Viđi,Jeco,zaboravi sam da mi danas nestalo jastoga,može li jegulja,to je još bolji specijalitet."Shvativši metaforu rekoh kao poslednja profuknjača:"Samo ako je dovoljno dugačka i debela"."A đe će ovoliki čoek gajit sitne jegulje",prokomentarisao je i pomilovao me po kosi.

Moja pička je već uveliko ovlažila a on me je u maniru iskusnog švalera uhvatio za ruku i otpratio do kupatila.Kada sam u kupatilu dovela sebe i pre svoga svoju glavu u red uputili smo se ka prostranoj sobi sa đakuzijem punjenim morskom vodom."Ja nemam kupaći",počeh ja da lažno morališem na šta on reče:"Nemam ni ja,pa što,ko će nas viđet ođe jadna".Izgovarajući tu rečenicu snažno me je privio uz sebe,svukli smo se goli i ubrzo smo počeli da se strasno ljubimo.Tako smo i ušli u vodu."Jeco,ako voliš da roniš,zaroni,ulovit? ćeš možda nešto lijepo",reče dok mi je čvrsto držao guzu pod vodom.Zaronila sam i ulovila njegov ogroman kurac.

Počela sam neobuzdano da se davim u toj kurčini.Posle par minuta izronila sam ispolivana spermom.Rekao je da sam skoro oborila rekord u pušenju pod vodom kad je on u pitanju,što mi je veoma laskalo.Ubrzo sam se naslonila o ivicu đakuzija i primila "kilo mesa" u vrelu pičkicu.Počela sam da mešam i puštam neartikulisane krike od zadovoljstva.Jebao me je krvnički,razbijački i svršio tek posle četrdesetak mniuta dok sam ja već svršavala četvrti-peti put.Vidno iscrpljena od crnogorskog pastuva posisala sam mu lagano ostatke sperme na glaviću.Posle kratke pauze,promenili smo lokaciju.

Na krevetu kakvom mogu pozavideti i najbolji bordeli čekale su me ultra seksi čarape i "Prada" cipele.Navukla sam samostojeće,popela se na štiklice i počela da uvijam i vrckam se po sobi izazivajući svog pastuva.Ščepao me je oborio na krevet,raščerečio noge i uvalio mi kurčinu iz sve snage.Karao me je sa mnogo stila dvadesetak minuta i olizao ribicu.A onda je usledilo ono glavno.Duhovito i spretno me je ubedio da mu dam dupe.Masirao mi je guzu nekom prijatnom kremom petnaestak minuta obodom i unutar analnog otvora.Toliko mi je spretno ubacio kurac u dupe da me je samo pecnulo.Ubacivao ga je najpre lagano,a potom divljački i tako naizmenično na savka dva-tri minuta.Dok mi je rasturao bulju nežno mi je masirao guzove,a kajla je usled pomeranja izazovno zveckala usled čega sam se uzbudila i svršila.

On je to osetio,izvadio kurac iz mog dupeta,okrenuo me i ponovo mi ga nabio u guzu počinjući da mi masira pičku.Gledala sam ga pravo u plave okice,ogromne mišiće i kajlu i pomislila "ovo je život".Jebao me je u dupe sat vremena,opuštajući me masažom pičke,guzova,sisa i lica.Bilo je božanstveno i taj sat je trajao kao minut.Na rastanku mi je rekao da cipele i čarape zadržim.Zahvalila sam se tako što smo se pojebali još par puta do kraja letovanja.Jednom dok sam mu pušila zvao me dečko i razgovarali smo kao na onom klipu.Naravno,šonja nije provalio.Eto,kulove moj,to je to."

Jeca završi svoju priču i prekinu footjob nada mnom.Levo stopalo joj je bilo mokro od moje sperme jer sam svršio pošto je priča,a samim tim i "masaša" dugo trajala.Od tada se trudim da makar dostignem "famoznog" Crnogorca,iako nemam đakuzi s morskom vodom i vilu.Da li uspevam,hm,Jelena zna odgovor.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Nevjerna supruga

Radim kao rucunovodja za jednu veliku banku, posla je uvijek preko glave, tako da kuci dodjem umoran i obicno se samo svalim u krevet. Moja supruga i ja smo u kasnim tridesetim, ona je krupna plavusa sa velikim oblim guzovima i lijepim sisama koje uziva pokazivati u uskim majicama. Nakon nekoliko godina nas se seksualni zivot sveo na 1 2 puta sedmicno kada joj nabijem svoj mali kurac u vrelu picku i obicno svrsim nakon par minuta znajuci da je ostala nezadovoljena, zeljna velike, tvrde kite koja ce je puniti satima. Cesto sam mastao o tome kako je nasla ljubavnika koji je nemilosrdno jebe dok sam ja na poslu, koji joj siri picku debelom kurcinom, mnogo, mnogo vecom od mojih 13- 14 cm. Drkao sam na tu pomisao, mastao o tome dok je jebem .. Jednog dana sam odlucio da idem kuci ranije, jer se nisam bas osjecao najbolje. Kada sam stigao pred kucu, iznenadio me je auto parkiran u dvoristu. Prepoznao sam Pezo naseg prijatelja Ivana, bilo mi je cudno sta on radi u to doba dana. Nije mi trebalo puno da shvatim o cemu se radi i polako sam obisao kucu, nadajuci se da cu je zaista zateci sa njim. Par puta mi je u sali (ili mozda ne), pomenula kako su Ivanove pantalone lijepo popunjene. I sam sam ponekad krisom gledao obrise velike, debele kite i pitao se kolika je kada se digne. Krisom sam dosao do prozora dnevne sobe i ukazao mi se prizor o kome sam samo mastao. Ivan je sjedio rasirenih nogu na kaucu dok je moja mila, draga zenica imala usta puna njegovog kurca Kao sto sam i ocekivao, bio je veliki, debeo, i ona je uspjela da proguta samo polovinu. Oboje su bili goli, i ja sam gledao kako joj se bjelasaju teski guzovi dok kleci medju negovim nogama. Kurcic mi se u trenu digao i nisam mogao odoliti a da ga ne izvadim i pocnem ludjacki drkati. Srecom ograda je bila dovoljno visoka da me niko ne moze vidjeti sa ulice, i tako sam stajao tu, drkao, i uzivao dok mi zena pusi kurac drugom muskarcu, tu pred mojim nosem. Nije mi trebalo puno, i vec sam strcao spermu po zidu dok je Ivanu vec ocito dosadilo da mu samo pusi. Ustao je dok se ona naslonila na kauc i izbacila veliko dupe, rasirila noge i cekala da je zajase kao kuju. Rukom je drzao kurac i polako ga uvodio u njenu picku. Ona je nabila glavu u jastuk, i mogao sam vidjeti kako se nabija, siri noge da ga primi cijeloga. Ivan joj je grabio guzove i nabijao sve dok mu kurac nije bio nabijen do teskih jaja. Uzivao je ocito u njenoj vreloj, uskoj picki koju ja nikada nisam uspio rasiriti. Iznenadilo me je kako je bio grub sa njom, nabijao se zestoko, divljacki, bez milosti. Ja sam pogledom gutao svaku pojedinost te jebacine dok mi je kurac jos uvijek bio tvrd kao nikada do tada. Poceo sam ponovo da drkam, razmazujem spermu, nasladjujem se prizom sopstvene zene nabijene na Ivanov kurac. Cinilo mi se da je jebe satima, ali se vjerovatno radilo o mozda pola sata za koje je ona primila vise kurca nego od mene za nekoliko mjeseci. On je ubrzao svoje pobrete i nabio ga jos nekoliko puta dok se nije svalio na njena ledja svrsavajuci. Polako ga je izvadio iz nje, i sa mjesavinom pozude i uzasa sam mogao vidjeti kako joj je pizda ostala rasirena, mokra od njenih sokova i sperme. Usmine su bile nabrekle, crvene, usijane od njegovog debelog kurca. Osjecao sam ljubomoru, ali u isto vrijeme me je obuzimalo cudno zadovoljstvo sto mi je neko napokon dobro izjebao zenu. Vratio sam se na posao, zbunjen, zadovoljan, zabrinut, ali i potpuno napaljen. Morao sam otici jos jedanput do toaleta, i izdrkati vrteci u glavi film, njegov veliki kurac, teska jaja koja lupaju o njene guzove .. Naravno, kada sam se vratio kuci nisam nista rekao, ali sam primjetio kako je zadovoljna, sretna. Nakon toga smo poceli da imamo sex cak i rijedje, jednom u 10 15 dana, i na moje iznenadjenje ili ne, to joj ocito nilo previse smetalo. To je samo bio dokaz da redovno uziva u Ivanovom mesnatom kurcu, i da joj ja nisam ni potreban. Ja sam redovno drkao mastajucu o tome kako je puni, i napokon sam bio sretan.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Auto na LIZING

Otisao sam u Autoshop, konacno sam se odlucio da kupim auto. Novo lijepo. Nesto crveno bi trebalo biti tu. Nisam bas razmisljao koji da odaberem ali volio bih nekog Mercedesa. Bila je ta zgodna prodavacica tu. Imala je plavu dugu kosu, velike dojke i malu i cvrstu guzu. Nisam mogao da izdrzim, neprestano sam joj gledao u dekolte.

- Nazalost, vasa banka vam neodobrava Leasing, posto vec imate otvoren kredit. Mozete kupiti auto jedino da izdate Kes gotovinu… - govorila je ona
- Zar se tu nista nemoze uraditi?
- Paa, nasa firma odobrava kredite ali to bi bilo malo komplicirano, a i inace trebaju vam ziranti i kamate su ostre.
- hmmm, spreman sam da uradim to. - rekao sam
- Ne, nemoze, vidim trenutno niste u najboljem finansijskom stanju sto se toga tice, nemogu vam odobriti kredit.
- Molim vas, hitno mi treba automobil…

Ona mi se ljubazno osmjehnula, i rekla mi je da dodjem sutra u njenu kancelariju u istoj zgradi. Zatim sam i sutradan dosao. Ona je na prozorima spustila roletne i rekla mi je da ce mi ona biti zirant ako je budem lizao tri puta mjesecno. Inace drugacije kredit nebih mogao dobiti.

A i zasto da ne? Ipak bila je to lijepa zgodna zena, oko tridesetak godina. Prisao sam joj i poceo je ljubiti, gnjecio sam joj dojke, a pritome se spustao niz njen vrat. Ona je stenjala i dahcala, zatim sam je skidao. Prvo njen sako, potkosulju a zatim grudnjak.
Ispale su velike dvije dojke. Kao Dinje. Bile su tako velike i lijepe. Sa svojim jezikom sam kruzio oko bradavica, zatim ih ljubio i grickao. A onda sam se lagano spustao ka njenom medjunozju, bila je skroz vlazna. Prvo sam je lizao i kruzio oko nje, a zatim sam joj gurnuo jezik i tako naizmjenicno sam je jebao jezikom. Ona je dahcala i dahcala.
Tako sam bio napaljen, jedva sam cekao da joj ga gurnem. A ona je onda rekla “Zelim da me tucas”. Ona je sjela na svoj radni sto, ja sam joj rasirio noge i zatim lagano glavicem kruzio oko njene rupice. Onda sam ga lagano uveo. Ona je dahcala i stenjala sve jace.
Poceo sam da je tucam, podugnuo sam je sa radnog stola. Cuvao sam je rukama za guzu i tucao je tako stojeci. Bila je to teska poza ali ipak veoma strastvena.

Ona je po drugi put svrsila a i ja sam se blizio kraju.Izvadio sam ga iz nje, a ona se cucnula. Pocela mi ga je lagano nadrkavati i pusiti. Zatim ga je izvadila i ja sam svrsio po njenom licu. Kad smo se obukli, rekla mi je da ce vidjeti sta moze uraditi za kredit, a da cemo ovo morati obavezno ponoviti…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Kasetofon

Imao sam devojku. Zvala se Bojana. Isli smo vec neko vreme. Onda bi pred vece dosli u moju kucu. Tata je pekar i radi nocu. Mama bi otisla da obide bolesnu sestru na selo. Mi u mojoj sobi. Pustam moj kasetofon da svira. Stereo je i ima jedan dek samo. Ljubimo se. Kako se samo slatko smeje. Ima farmerice i crnu majicu. Slusa rok muziku. I hevi metal. Pusi neke duge a tanke cigarete. Niza je rastom. Noge su joj tanje do kolena. Od kolena su joj jako lepe. Malo idu u X. siri kukovi. Guza fantasticna. Ali stvarno fantasticna. Stvorena da joj odmah ono radim odpozadi. Prosto da se ne skidas sa nje. Ruke su joj jako, jako lepe. Seksi. Izvanredan oblik. Kosa crna ni duga ni kratka. Natapirana. Ponekad bi je zalizala. Onda bih joj skinuo majicu. Ima super sisice. Duguljaste. Kozje sise da se nasalim. Hvatamo flasu vinjaka. Cug ona pa ja. Pa tako nekoliko puta. Smeh, sala, grljenje, mazenje, poljupci. Grli me njenim fantasticno izvajanim rukama. Lepa joj i saka. Nokti kraci, negovani. Hvata mi kurac tom malom rukom. Drka mi. Skinemo se goli. Volim dok stojim da ona kleci i pusi mi. Tako mi to prija. Posto sam je dole obradio jezikom, ulazim izmedu njenih nogu. Ona lezi. Postavljam joj jastuce pod glavu. Hvatam joj i gnjecim obe sise. Onda se ona obrce da je uzmem odpozadi. Gledam savrsenu guzu. Prodirem snazno u nju. Ulaksavam. Disem duboko. Pali me opasno njena pozadina. Uzbuden sam pa samo sto ne svrsim. Onda ulaksam. Naginjem se i ljubim je. Ljubim joj usne, lizem jezikom. Osecam i njen jezik. Onda opet gas dodam. Ona tako uzdise. Njisti kao poni kobila. Ovo me izuzetno pali. Talenat je da raspali muskarca. Hvatam joj sise i mesim. Onda joj pipam lepe zategnute butine. Gnjecim joj guzove sa njenih sirokih kukova. Svrsavamo oboje. Spavamo zagrljeni. Ujutro… zornjak. Samo sad ne odpozadi. Medu njenim sam rasirenim nogama. Ljubim je strasno i dobro joj stezem sisice. Prodirem u ritmu, a ona prevrce ocima. Stenje, smejulji se, nezno mi kosu cupa… I nasla je drugog. Izbegava me. Ne javlja se. Nije na sastanak dosla. Neko je sad ima? Ne znam ko? Nase noci je za tili cas prodala. Taj sigurno para puno ima? E, sta cu sad? Vece je i sam sam u kuci. Idem po sobi nervozan kao ris u kavezu. Muka mi je. Ni vinjak ne pomaze. Znoj me probija. Imao pa nemao, kletva me stigla. Grizem usnu. Tuce sat dva posle ponoci. Nemam mira ni sna. Sedam u fotelju. Gledam moj kasetofon. Zamukao je bas kao i ja. Bez struje je mrtva stvar. Volim ga ali sam stedeo za mocnu liniju. Volim muziku. A sad vidim da je sve to sranje. Sve je mrtva stvar. Bez zene i bez ljubavi. Sve je golo govno. zena je najbitnija potreba i najveca lepota koju je Bog ikad stvorio ili ce ikad stvoriti. Za koji dan odoh u kafic na drugi kraj grada da se malo opustim. Bojanu tamo najverovatnije necu sresti. Sretnem mog prijatelja ili druga Milorada. Zapricali se i ja se opustio malo. Odlazimo. Kazem Miloradu za Bojanu. Mislio sam da mu se pozalim kao drugu. Slegao je ramenima. zurio se negde. Prode jedno desetak dana. Tuga ne jenjava. Praznina. Besmisao. Opet odem u onaj kafic. Tamo sedi Milorad. Caskamo uz picence. Ja se opet opustio. Onda ce ti Milorad meni reci, a nekako sa nekakvom, pa da kazem radoscu uz cinican podsmeh: “Sinoc posle rok koncerta je odveo u ?ul bastu. Znas li da onaj Nenad jebe Bojanu?!”… Udari me cekic. Smraci mi se. ?ul basta je jedan napusteni magacin gde momci dovode devojke na seks, ako nemaju gajbu. A kako je srednja skola u blizini, mnogi su parovi sa casova tu dolazili. Padalo je tu nevinosti… iha. Smrce mi se na Milorada. Koscatom rukom ga hvatam za grlo. Zadavio bih ga kao pile. Muk u celom kaficu. Onda ga pustim. Dam konobaru vise para nego sto su ova dva pica. Odem kuci. Opet soba i opet besana noc. Zar sa onim Nenadom?!Znam ga malo iz videnja. Crnomanjast, lepuskast mladic. I sta je on ustvari? Besposlicar obicni. Pomalo negde kao i nesto radi. Sad da je Milorad tu… Pa mi ga nekako bi zao. Bili smo na jednoj zurci. Tu mi je pokazao Bojanu. Govorio mi je da je opasna i da je samo za “trpanje”… Nisam slusao, krenuo sam i upoznali smo se. Fizicki sam jaci od njega. Ali kako je samo pakostan bio. Mogao je da precuti sve. Zna da sam lud za Bojanom. Stezem pesnicu do krvi… A krv mi kljuca, vri i u paru se pretvara. sta je to samnom? Zasto sve ovo? Da li je ovo ljudski sve? Da li sam muskarac samo, covek samo, muzjak samo, ljubomoran samo, slabic samo? Ala boli, majku joj jebem i sudbini!On je sad zvali. Ja sedim i gledam u plafon. Zar tako da mi se desi. Sazalim se na svoju tesko bolesnu, gore pomenutu, tetku Dragu. Setim se da me je mazila kao dete. Zaplacem. Tako danima. Ne mogu, e ne mogu da se smirim!Bol, praznina, crni dani dodose. Sad da mi se skine Natasa Bekvalac ne bih je ni pogledao. A da nije tako videce se za koji momenat. Kako mrzim taj izraz “trpanje”. Ni jednoj devojci ne trpam. Samo ljubav. Ni jednu nisam uzeo pa otisao. Tante za tante. Strast za strast. Volim da volim i znam da volim. U nasem gradskom muzeju smo radili nesto ispred moje firme. Tu upoznah Vesnu. I spandamo se mi. Pola godine kako smo u vezi. Moja soba. Kasetofon tiho svira. Ljubimo se goli na krevetu. Volim je iz sve snage. Kako me samo gleda njenim srnecim ocima. Plavusa paz frizure. zestoko se ljubimo. Mazim je svud po telu. Ona mene isto dodiruje. Joj, koji osecaj. Grabim joj dojke, stiskam i mazim. Padamo na krevet i valjamo se. Zagrljeni u toplini ljubavi. Dizemo se sa kreveta. Kao iz vode da izranjamo. Zadihani hvatamo vazduh. Dok dolazimo do daha, mazim joj okruglu lepu guzu. Ona me gleda i strasno se smeje. Opet nam se usne spajaju. Kljuckam je poljupcima. Hvatam usnama gornju pa donju usnu. Pa onda jezik njen… maciji… lepi. Hvatam je obema rukama oko njenog uskog golog struka. Dise ubrzano. Smeje se. Kao da me cika i izaziva. Onda je oborim na krevet i gurnem karlicu medu njene noge. Onda nagli trzaj. Uzimam joj noge i podizem. Prodirem, a ujedno joj ljubim njene lepe listove na nogama. Grlim je ponovo, u mome je narucju. Volim je duboko i neizmerno. Mrvim joj usne poljupcima. Grlim je snazno kao da mi je neko otima. Prenosim otkucaje svoga srca njenim grudima. Jednom setamo, a ona se nesto uzjogunila. Svadala bi se. Uzmem je za ruku pa oko struka. Pritisnem je uza neki zid i strasno ljubim. Dugo. Mazim joj lice kao malom kucetu ili macetu. Grlim je svu. Tako ti je to bilo. Dolazim kuci sa Vesnom i dvogodisnjim Markom. Ne zivimo u mojoj kuci. Samo smo dosli roditelje da obidem. Ulazimo u moju sobu. Marko bi da uzme kasetofon. Vesna kaze: “No, no… dirati, to je tatino”. Puknem nogom kasetofon. Razbije se o zid. “Diraj Marko, draze su mi oci tvoje od ovakve skalamerije”! Dete radosno uze kasetofon. Do dovece ga je rasturio. Bice valjda majstor neki. Volim Vesnu neizmerno. Ali kad je roden Marko, e to je sada ljubav koju pre nisam poznavao. Srce mi bije za njega. Iznad svega na ovoj zemlji mi je on. Sedim u kaficu sam. Pijem vinjak i razmisljam. Setim se Bojane. sta da sam usao u brak sa njom pa da mi onda uvali kurac onako? Bar tada nisam bio u braku. sta da sam sa njom dobio Marka, pa ga uzme i pobegne sa svalerom preko grane? Pomisao na to me je uzrujala. Stezem casu na stolu. Ali sta je dobro u svemu tom. Proveo sam se sa njom. Spavao sam sa njom. Pa jebi ga. Ona je malo lepsa od Vesne. Zaboravljam je. Mada se i setim. U dusi je ostala rana koja ne zarasta. Volim je jos uvek.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Sestre

Evo mi vec trideset jedna godina.U cetvrtoj sam deceniji.Mnogi ozenjeni imaju ljubavnice.Najcesce devojke. Zbog para ili zbog lepote.Ili oboje.To nisam voleo,a desilo mi se bas to.Ja sam ustvari veren.Tijana mi je devojka. Ja i Tijana se volimo.Ona je stomatolog.Odlican student je bila.Pametnija od mene.Ja sam sto zbog zenskih,a i ne znam vise…Ja imam visu skolu.Radim sad u jednoj osrednjoj firmi.zivimo u stanu njenih roditelja.U nasem malom rodnom gradu.Ona je sad na specijalizaciji.U Nemackoj.Tamo joj zive roditelji.Obecali su nam kupiti stan.Njenu novu Astru sada ja vozim.sta vise da Ti kazem.Tijana je ipak dobra riba.Nije lepotica ali ima sarma. Ja sad zivim sa roditeljima u stanu gde sam roden.Na drugom spratu solitera.Cim dode vencacemo se. U mom soliteru na cetvrtom spratu, zive dve sestre, Biljana i Ljiljana.Znam ih kao klinke.Sada su obe studentkinje.Mlada Ljiljana je brucoskinja.Studiraju u drugom gradu.Kad bi se sreli na stepenistu, Ljiljana se uvek lepo javi.Ponekad se malo osmehne.Biljana nikad.A red je,stariji sam.Komsije smo.I goveda muknu kad se sretnu.Neka sto se ne javi, nego njeno lice.Ona me jednostavno mrzi.Neka negativna energija. Gleda me kao ratnog zlocinca.Kao najvecu sramnu lopinu.Samo sto me ne pljune.sta sam joj to uradio?Bilo kome od njene rodbine?Strasno!A sto to mene tangira?Jer ja sve vise mislim na nju.I nocu i danju.Mala je bonbona.Obe nizeg rasta.Lice.Samo sto Biljana ima pravu,smedu kosu.Paz friz.A Ljiljana ima smedu,dugu, gustu i kovrdzavu.A la Lidija Vukicevic.Biljana ima lepe ruke.Krupne kosti.A Ljiljana je buca.Dobri guzovi. Sva kipi.Noge debele ali itekako napaljive.Ima i sise dobre.Lice andeosko.Prava seksi prasica.Biljana je super riba.Nizak rast ali krupne kosti.Jake butine.Dobra guza.Sise okrugle i tvrde.Ruke jako lepe.siroka ramena.Lepa u licu.Seksi,baby face,sto se kaze.Strava ribica.One ne znaju da ja imam devojku.Jer Tijana ni blizu nije nikad bila moje kuce.Ne daju moji roditelji.Tek posle vencanja.Takav je obicaj.I ne.Mlada nesto, a udata, moja sestra je kritikovala.Nista.Zato Tijana, pa dosta cesto, nece da spava samnom.Samo kad ona hoce?”Aaa…ja sam staromodna devojka,nista pre braka”.Kaze ona i sipak mi pokaze.E u tri picke materine. Svidale su mi se obe kao tinejdzerke.Mene je zivot nosio na skole.Tamo sam i Tijanu upoznao.Kako sam sada bez Tijane,dosadujem se.Jul je i velika je vrucina.Sestre su dosle kuci sa fakulteta.Sreo sam Ljiljanu.sorc.Majica do pupka.Sva kipi.Javila mi se uz osmeh.Ko ne bi ovo kresnuo.Sigurno se momci sa nje ne skidaju tamo gde studira.Okrenuo sam se i dugo gledao za njom.Melju joj guzovi u hodu.Takvo seksi prkno. Jul je poceo,a raspalila nesnosna vrucina.Ja stojim na terasi.Dole Biljana ide da baci smece do kontejnera. U beloj majici i crnom sorcu.Ja pikiram pogledom u njen dekolte,odozgo.I kad je otisla do kontejnera,pa i kad se vratila.A u…a u….Ne nosi brus.Sise kao dve manje lopte.Tvrde.Nevideno.zmarci me prolaze.Trcim do ulaznih vrata.Otvorim i izadem.Ona prolazi spustenog pogleda.Ni mukajet.A njeno telo.Kao da me zahvatila severna vetrina.Mirise joj telo.Snaga njenog tela.Obline.zenstvenost.Gledam njene jake butine.Zategnuta.Prelepe ruke. Devojacke.Sise ispod maje.Nemam mira od tada ni malo.Celo njeno telo,pojava..e…mrak. Onda odlazim u WC i drkam.Kao tinejdzer.sta zivot coveku spakuje.Od tada i jos vise mislim na nju.Da ni jednu zenu vise ne pozelis. Jednom ja dosao kolima.Parkirao ispred solitera. Kad…ide Biljana.Ja odvrnem ozvucenje.A kao nesto u kolima sredujem.Tuce “Kolonija”.Tuku basovi.Mislim dobar auto i dobra muzika…Ona prolazi.Ni pogledala me nije.Ni auto. Zle sam volje.U firmi neki problemcici.Vece je i ja odem u jedan kafic.Trazim skolskog druga Petra.Konobar je tu.”Ne radi danas”, rekose.Okrenem se kad jedan klipan poceo Ljiljanu da drpa u cosku.Ali ga ona ljutito gura. Ovaj dosadan.stipa je za salce iznad kuka.Pridem i kazem: Ne diraj mi komsinicu kretencino !Pogledao me i izasao napolje.Mislio sam da ce me sacekati.Otisao je.Bio mi pun kurac svega.I njega.I svih takvih. Ma,mlatio bih ga kao vola u kupusu.Samo da je krenuo.Kako ljigavu facu samo ima.Ja i Ljiljana sednemo i popijemo pice. Veselo caskamo.Dovezemo se kuci.Raspolozeni.Kazem: Imas li momka… tamo ? Nemam ,odgovorila je.Kazem: Kako lazes,a kolike sise imas .Vrisnula je od smeha i pobegla u stan. Nedelja,oko deset uvece.Ja trknuo do dragstora da kupim cigarete.Na TV-u ce poceti uskoro dobar film. Nema bas mnogo ljudi.Sretnem Ljiljanu…I zavrsimo u najguscem mraku.Kolima je dovezem na jedno mracno i pusto mesto.Caskamo o svemu.Rekla je da tamo na studijama nema momka.Oni koji bi joj prilazili bi samo da joj spuste gace.Da se ona naguzi,a oni da se popnu.Kad se istresu da kazu: Cao mala …Podilaze me zmarci i dize mi se.Prica mi da je vreme doslo bilo obema da izgube nevinost.To je sad moda.Obe su pikirale na mene. Tinejdzerke vole starije momke.Imale su poverenje u mene.Komsija.Njihovi roditelji su puno lepog pricali o mojim. Mada se nismo posecivali.Znaci htele su da ja budem prvi.Ja sam bio hladan i nezainteresovan.Znam to nisam mogao a da ne primetim koliko su zgodne.Bojao sam se.Maloletnice.sta ako roditeljima ispricaju.Ja nisam imao poverenje.I dok razmisljam,osetim da mi je slic raskopcan.Da se njena cupava glava saginje.Da njene andeoske usne golicaju glavic mog penisa… Proslo par dana.Popodne je.Ja u parku sa Ljiljanom.Ona mi saopstava predlog.Prihvatio sam.Vrelina.Svi spavaju. Dolazimo u njihov stan.Roditelji su daleko.Otisli da sa kumovima beru u nekom vocnjaku visnje.Kumovi imaju taj vocnjak.Ili je zajednicki…Nije bitno.Otkacio sam.Odlepio.Izgubio kompas.Biljana je negde izasla. Sa drustvom.Ljiljana je zakljucala vrata ulazna od stana.Ja odkljucam da ne vidi.Igram na sve ili nista.Sad ili nikad. Nasle su one momke da im budu prvi. Biljana je zestoko zelela muskarca.Samo na to je mislila.Da presvisne,samo to da ima.Cak je jedno vreme i skolu bila zabacila.Posle “onoga”,dosla je opet sebi.A taj momak je posle nasao druge devojke.Kad su cure videle da njih dvoje furaju.Nudile su mu se.Malo i njima odzak da prodzara.On je onda odleteo njima.Kad mu moze biti da uziva.Ljiljana je prvo pusila pa se onda jebala.Ljiljana je sedela na casu.Dobila je poruku na mobilnom telefonu.Izasla je u WC,muski.U kabini je jednom decku dudlala sagnuta.Nije proslo mnogo,a decko je praznio pisu.U njenim ustima.Ja sam ribu tucao tek na faks kad sam otisao.Pre toga ne.Bio sam zalostan.Kako su neki momci rasne ribe karali.Bilo je i tada dobrih riba.Sad vidim da ima puno rasnih lepotica. Ja i Ljiljana ocas goli.Gusta kosa,pa joj je i “suma” dole gusca.Nisam rec progovorio.Stojim.Ona cuci i pusi mi. Sve sama radi.Slobodna.Dugo mi cucla.Odlicno.A onda je na krevetu povalim.Pickica joj nabubrela.Umazana sokovima.Jebem je.Ljubimo se.Stiskam joj jedre sise. Ona uziva.Onda ustane i naguzi se preko pisaceg stola.Ja je uzimam odpozadi.Stezem joj sise.Ona stenje, odusevljena.Napaljena.Slatko joj.Uziva.Ulazi Biljana!Vrata su bila odkljucana.Vidi seku da uziva.Vidi da seka samo sto nije pocela da svrsava.Ali ko tuca njenu seku?!Naglo se okrenula i izasla van stana.Ljiljana stenje,njisti.Slatko me gleda.Svrsava ispod mene.sevio sam je jos tri puta ali ne u ovom stanu.Ono sto sam zeleo ispunilo se.Biljana je usla i videla nas.Nadam se dobrom.Nadam se pobedi. Silazim niz stepenice.Stoji ispred ulaza Biljana.Uctivo me zamolila da je prevezem do autobuske stanice.Kaze da ce da zakasni na autobus.Smrtno ozbiljna.Kurac ce da zakasni.Samo njen izgovor.Mislim se:”Dosla maca na vratanca”.I povezem je na stanicu. Prosla su tri dana.Ja, sam, u gradu.Noc vec pala.Sretnem Biljanu.Sama.Smeje mi se…I zavrsimo u mraku. Tu je blizu sumica i livada.Goli smo zacas.Padamo na suvu zemlju i meku travu.Sparna noc.Ljubimo se zestoko.Pipam joj i hvatam lepe butine.Stiskam dve savrsene sise.Moja sva.Njene usne.Uzimam je.Mala stenje. “Paradajs”, sto Amer kaze.Posle seksa pusimo jednu cigaretu i lezimo na travi.Ona ce meni: Predala sam ti se, jesi li sad zadovoljan?Trebalo je jos dugo da te mucim .Kazem joj: Ne mucis ti mene,vec tvoju mackicu .Smejemo se slatko.Njeno ponasanje na pocetku price je bio njen revolt mojoj hladnoci.Znala je da sam je zapazio.Da joj fiksiram pogledom njene strava sise.Tucali smo se jos.Jednom mi je u kolima rekla da zna za Tijanu.Videla nas je u jednom kaficu.Proradila je njena zenska sujeta ili ljubomora… ili sta vec.Sad kad imam devojku,dolazi ih jos. Kad sam bio tinejdzer nisam imao ni jednu.Sada je doslo vreme da naplatim sve. Proslo je neko vreme.Jos malo pa ce mi i Tijana doci.Sad kad sretnem Ljiljanu u stepenistu.Srdacan pozdrav. Jednom me je kad nikog nije bilo,za kurac uhvatila.Samo za kratko.A kad sretnem Biljanu,srdacna je.Smesi se.Poljubimo se strasno kad nikog nema.Malo i rizikujemo.Vidim neku setu u njoj svaki put.Ona me zeli. Zna ona da nas dosta godina deli.Devojka je nasla nesto u meni.Iskustvo,sigurnost,zastitu,ljubav.Zna da cekam Tijanu. Ne mogu nikako njen vise biti.Ona ce naci jos momaka.zivot je pred njom.Naci ce i svog princa.zivotnog saputnika.Jednom.Ja joj to od srca zelim.Ja imam Tijanu.Volim je.I nije samo zbog interesa.Mi smo jedno za drugo.Volim je.Obozavam je.Mala je…strava.Ali samo Tijana.Ni jedna druga.Da napustim nju?Tijanu?! To ona nikako nije zasluzila.Ni u snu, ni u ludilu.Tijana je moj zivot.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Fantazija

Eh, ta daljina… Da nije nje, mislim da bi stvari drugacije izgledale… Voleo bih da dodes kod mene, na jednu kaficu ili, mozda bolje, kupinovo vino. Sedis u mojoj dnevnoj sobi, pijuckas to vino i gledas tim tvojim zelenim ocima… Osmehujes mi se i malo naginjes ka meni. Znas da tvoj prelepi dekolte jos vise dolazi do izrazaja i posmatras me kako ne mogu da odvojim pogled od tvojih grudi… Gledas u moje pantalone koje nedvosmisleno ukazuju da moje telo reaguje na tebe. Znas za to ali ti prija da vidis nedvosmislenu potvrdu… Prinosim ruku tvom licu i lagano te milujem, nezno vrhovima prstiju, imas utisak da te ne doticem. Milujem ti vrat, zabacujes kosu i kao da me zoves da spustim usne na njega. Priblizavam ti se, vidim ti u ocima da iscekujes moj poljubac, osecam da zadrzavas dah… Spustam usne na tvoje, moj jezik lagano prodire i trazi tvoj jezik. Volim te prve, nesigurne poljupce dok istrazujem sta ti prija, a sta ne… Privlacim te k sebi dok nam se jezici miluju. Oboje sad vec duboko disemo. Dok te moja desna ruka privlaci, ti mi sklapas ruke oko vrata. Ljubimo se, dugo… Ruka mi je pod tvojom suknjom. Milujem ti unutrasnju stranu desne butine… Klizim gotovo do gacica ali tu stajem. Ponesto cuvam i za sobu… Podizem te i nosim u sobu… Tako si mi lagana… Polazem te na krevet, skidam ti majicu i suknju. Ostajes samo u brusu i malenim gacicama… Vezujem ti ruke iznad glave. Cinim to salom koji ti omogucava da ako podignes jednu ruku iznad glave, drugu koristis slobodnu, gotovo kao slobodnu… Skidam se, do kraja… Gledas me kako ostajem nag, uzignutog ponosa, vec ljubicastog na vrhu… Gledam te stojeci iznad tebe… Rasuta kosa, ruke iznad glave ti jos vise isticu grudi, noge malo razmaknute i privucene u kolenima… Stajem iznad tvoje glave, naginjem se i ljubim te. Volim tu senzaciju kad se jezici dodiruju punim povrsinama. Tvoji nokti lagano klize po mom ponosu… Ljubim ti vrat, pomeram brus i moje usne dolaze do tvojih bradavica. Guram ga unazad i grudi ti ostaju slobodne. Ljubim ti bradavice, uzivam u tome kako rastu pod mojim jezikom i dahom. Prilazim ti s prednje strane i pocinjem da se spustam ka tvom medunozju. Skidam ti gacice… Bas kad si pozelela moje usne na svojim usminama, odmicem se… Gledas me zacudeno dok otvaram fioku mog stola. Ne, ne vadim vibrator vec jedno veliko pero. Pocinjem da klizm po tvom licu, vratu, grudima, stomaku, preponama, butinama… Milujem ti kolena, listove, gornju povrsinu stopala… Izvijas se, uzivas… To traje, gledam te kako se trzas, prsti ti stezu sal kojim si vezana… Trazis oslonac… Iznenada prekidam, gledas me ocima zamucenim od strasti i zelje… Spustam usne na tvoje usmine… sok… osecas hladnocu, kao da neko hladi tvoju vrelinu, a opet, kao da je razgoreva… Nisi ni primetila da sam uzeo mentol zvaku i da moj jezik sad klizi po tvom medunozju premazan mentolom. Razmicem ti usmine i dodirujem klitoris…. Pocinjem da ga sisam, prvo lagano, pa onda sve brze i brze. Lezem na krevet i podvlacim se pod tebe. Sedas na moja usta…. Pritiskas me kao da hoces da me progutas ili ja tebe da progutam… Nisam siguran…. Vrtis se iznad mene, zabacujes glavu, odvezujes sal i oslanjas se na moja ramena. Tvoji sokovi mi se slivaju u usta i na bradu. Pojacavam tempo. Iznenada se okreces i uzimas me usta. Sad smo u pozi 69. Grizes me. Ne mogu to da podnesem i nezno te odvajam. Sad si vec divlja, nestrpljiva da se sto pre spojimo. Okreces se i spustas na mene. Prodirem u tvoju vrelinu kao da propadam. Oslanjas se rukama na moja ramena i pocinjes da klizis po meni. Pogledas me u oci i zabacujes glavu. Drzim te oko struka i malo se izdizem u kukovima da bi mogla da imas bolji kontakt sa mojim telom. Gledam tvoje prelepe, velike grudi kako se njisu pred mojim ocima i ne mogu da izdrzim, moram da ih uzmem u usta. Podizem se ali me ti nanovo obaras. Lezes na mene, glava ti je na mom desnom ramenu, lagano te grickam za uho dok moji prsti ostavljaju tragov na tvojim ledima. Sama diktiras svoj tempo i dovodis se do orgazma. Glasovi prodiru iz tebe dok osecam kako se tvoj ponor grci oko mene. Vristis mi u uvo. Trzas se i malo izdizes. Ja pokusavam iz tog podredenog polozaja da nastavim da prodirem u tebe ali… Lagano te spustam na leda, ulazim u tebe i zavlacim ti ruke ispod ramena. Prodirem u tebe dok gledamo se u oci. Nema nista lepse od zenskih ociju kad dodirne vrhunac uzivanja. Lice ti se grci pri svakom mom pokretu. I, osecam kako mi dolazi, vatrena kugla mi se skuplja u donjem delu leda i krece ka tvojoj utrobi. Moj ponos kao da se usijava dok se moje seme izliva u tvoju utrobu. Iznenada, vrelina mi potresa telo kao da dodivljavam povratni udar iz tvog tela. Muti mi se pred ocima, pocinjem da rezim, spustam glavu na tvoje rame. Ne pomeram se, svaki pokret kao da mi kida komade mesa. Milujes me po kosi…. Eh, kad bi masta postala stvarnost… Za onu koja voli…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
TETKA I JA


Imam jednu 43 godisnju tetku koja je rastavljena od svog muza.Naime posto sam jedini necak kad god sta zatreba ja sam tu da pomognem. Jebao sam dosada 4 pua a moja najveca zelja je da jebem svoju tetku.Ona nije kao zene o kojima moji vrsnjaci sanjaju.Ona je malo debela ali ima najbolje sise koje sam ikada vidio u zivotu. Zivjela je 20 kilometara od moje kuce.Bio je petak kada me nazvala.Rekla je da dodjem da joj cuvam kucu jer ona ide u subotu ujutro u sarajevo a vraca se u nedjelju.Ide kod svoje prijateljice.Pristao sam. Stigao sam sto ranije da je malo gledam jer ona uvijek izbacuje sise i kad je kod kuce i kad izlazi.Stigao sam oko 5 sati kod nje.S vrata sam vidio kofer spreman za put.Rekla je da nece izlaziti da ce sa mnom sjediti malo sto se meni svidjelo.Spremila nam je kafu i sjela pored mene. Ponudila me cigarom sto me iznenadilo s obzirom da ja ne pusim ali sam uzeo cigaru.Kada smo popili kafu ona je oprala sudje i pricali smo tako.Bila je okrenuta ledjima.kasnije je rekla d ide do komsinice da ce se brzo vratiti samo da nesto uzme.Otisla je a ja sam izvadio kurac i drkao ga jer me napalila sisama.Polako sam ga drkao.Drkajuci nisam cuo vrata kada je ona usla.Vidjela me je kako drkam.S vrata sobe se proderala: “STA RADIS TO” Skocio sam i govorio da to nije to sto ona misli a nisam uzvukao gacice.Ucutkala me a ja sam stajao pred njom.Bila je sva ljuta.uzela me za ruku pocela vuci mislio sam hoce da me izbaci iz stana ali na dovela me do ulaznih vrata i zakljucala ih.Naslonila me na vrata i sagnula se i pocela ga pusiti.Pitao sam je sta to radi.Rekla mi je: “BAS SAM ZELJNA A TI SI TAKO FIN” Nastavila je pusiti a ja sam uzivao u tome.Uhvatio sam je za glavu i nabijao na kura.Onda je prestala pusiti i rekla mi: “A SADA ME ZESTOKO JEBI NA MOM KREVETU” Otisli smo do krveta.Skinula je majicu a ja sam joj ljubio sise dok je svlacila pantole.Legla je uzela moj kurac i udrala se po svojoj picki.Rekla je: “GURNI GA I DOK ME JEBES DIRAJ MI SISE” Polako sam ga gurnuo i poceo je jebavati.Vristala je jako a ja sam joj milovao sise.Nazivao sam je droljom i kurvom sto je jos vise uzbudilo. Tucao sam je oko 10 minuta a onda sam joj svsio po stomaku. Nakon nezaboravnog sexa ona je ustala i izvadila 50 maraka i dala mi rekla: “ZASLUZIO SI I VISE OD OVOGA A TO CU TI PLACATI NA RATE SEXOM.KAD GOD POZELIS SAMO DODJI SVOJOJ TETKI” Prvi put sam je izjebao u aprilu a sada je juli. Jebao sam od aprila dok jula vise od 15 puta i svaki put je bilo sve bolje.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 73 74 76 77 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:49:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.