Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:46:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 75 76 78 79 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26614806 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Dobro jutro

Toga jutra sam se probudila pre njega, i pogledala ga… lepi moj je bio potonut u dubok san, smesio se u snu (bice da je nesto lepo sanjao, ali ni u snu se nije nadao da ce nesto lepo da mu se desi toga jutra). Ustala sam polako i tiho da ga ne bih probudila, istusirala sam se i obukla one sexy stvari koje sam kupila pre neki dan (za koje on nije znao). Odozgo crveni prozirni brus od cipke, cipkaste crvene tange i carape sa podveznicama (zabicama). Polako sam usla u sobu i pazljivo mu vezala ruke za krevet. Pustila sam tihu ambientalnu muziku i legla sam pokraj njega, pocela sam ga ljubiti po vratu i spustila sam ruku na njegov kurac i pocela da ga mazim… Otvorio je oci i osmehnuo mi se sa odobravanjem… Svukla sam mu bokserice (gore je bio vec go) i pocela da ga ljubim po grudima, da jezikom prelazim preko njegovih bradavica, stomaka. . ljubila sam mu prepone, dok sam jednom rukom lagano mazila kurac, a drugom nezno drzala njegova jaja. Vec je postao krut (mmmm tako volim kad je tvrd ko kamen) jezikom sam prelazila preko cele njegove povrsine od korena do glavica, zatim ga usmukala celog… pa malo sam se jezikom igrala glavicem dok sam ga jednom rukom polako drkala, zatim malo ubrzala tempo, pa opet polako… Ispustao mu se po koji tih uzdah, osecala sam da uziva… Ustala sam i pocela da skidam prvo brus, pa tange a carape sam ostavila… Pomogla sam mu da se namesti u sedeci polozaj a ja sam sela na druge strane kreveta, navlazila sam jezikom tri prsta i pocela da se mazim dole, a i bila sam vlazna i vruca, gurala sam jedan prstic, dva zatim tri sve jace i brze. . pocela sam da se uvijam, disala sam ubrzano i stenjala, nije mi trebalo mnogo znala sam da cu svrsiti, grc mi je obuhvatio telo… aaah. . On je sirum otvorio oci i gledao me skoro bez daha. . “odvezi me, molim te”… Ne jos. Ponovo je legao na krevet i doblizila sam mu picu do usnama, koliko da oseti njen miris i ukus, lizao je ko lud, jako usmukavao i sisao klitoris, hteo je da upotrebii ruke ali su bile vezane… Spustila sam se dole i uzela njegov kurac u ruku i pocela da njime trijem svoj klitoris, i stavila ga u sebi brzim potegom. Bila sam vlazna i on se glatko kliznuo ututra, pocela sam da se ritmicno pokrecem , uvijala se ko zmija, nabijala se sve jace i jace… Ali neeee pocela sam da se umaram… “Molim te, sreco odvezi me, molim te”. Nisam imala izbora, brzim potegom sam ga odvezala… a on kako je bio napaljen divljacki me zgrabio, stavio mi ga u picu od pozadi, nabijao ga jako do kraja… Pljuvackom je ovlazio prste i poceo da mi trije anus, koji je poceo da se opusta sve vise i vise, gurnuo je jedan prst, pa dva pa tri. . uh kako je to bilo dobro, imala sam osecaj ko da me jebu dvojica… sokovi iz pice su mi curili kroz noge. Odjednom ga izvadio i pomislila sam da ce svrsiti, ali ne… stavio mi ga u guzu, nije me ni malo bolelo, osecaj je bio divan. Ruka mi je sama posla na klitoris i pocela sam da drkam i nablizavala se orgazmu, zastenjala sam glasnije… i svrsila sam jako jako. Ubrzo je svrsio i on na mojoj guzi, moje telo se jos nekoliko sekundi grcilo od jakog orgazma. “Hvala ti ljubavi, ovo je bilo jedno od najboljih iznenadjenja u mom zivotu”-rekao mi je dok smo pili jutarnju kafu. Za tebe uvek sreco moja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Trenutak strasti

Livada… Na njoj lijepe, upravo procvale japanske tresnje… Njihove roze latice padaju po cijeloj livadi… Nalazim se ondje s njom naslonjen na jedno drvo i ljubim je. Ona pritisnuta uz drvo, jedna moja ruka na drvetu, druga je njezno drzi iza glave… Ljubim je sve strasnije po vratu, bas na mjestu gdje se spaja vrat, uho i rub celjusti… Njeno omiljeno mjesto Malo dodem do uha i liznem ga i onda opet na vrat, a njoj pobjegne jedno malo ahhhhh koje me toliko moze uzbuditi. Ljubim je na sve nacine - meko, snazno, strastveno. Razbijam tisinu tihim zvukom mmmmm kojim joj pokazujem koliko uzivam o svemu ovome. Taj mali zvukic nju dodatno stimulira pa i ona pocinje praviti zvukove sve glasnije i snaznije koji u kombinaciji s njenim zanosnim tijelom i pokretima u meni bude sve jace nagone. Primim je, dignem joj noge i omotam ih oko svog struka. Drzim je tako za guzu, prislonjenu na drvo, mrsim joj kosu, ljubeci je sve intenzivnije… Njeni uzdasi me izluduju… Prelazim rukom po tom divnom zenskom tijelu i pustam je da osjeti svaki moj dodir. Zna da sam spreman dati joj cijeloga sebe, i vise ako zatrazi Lagana ljetna haljinica koja je do maloprije slobodno vijorila na ljetnom povjetarcu vec je mokra od znoja i vrucine nasih tijela. Sva je pritisnuta i izguzvana, i vec sam je mislio sam ukloniti; naravno, iz sazaljenja prema njenom stanju Ipak, samo ju lagano podizem i rukama doticem njeno golo tijelo. Ljubim je i milujem, prelazim rukom po kosi i usnama te se polako spustam sve nize niz tijelo. Drazim je usnama po mekim grudima, lagano grickam, a one pod mojim jezikom postaju sve kruce. Grudi su osjetile moj dodir. Rukama lagano prelazim sve nize i nize… trbuscic joj je slaba tocka i znam to iskoristiti. Spustam je na meku zelenu travu i jednom rukom podizem njene iznad glave. Ljubim je strastveno… Druga ruka trazi njeno tajno mjesto. Igram se oko njega dok ona osjeca svaki moj pokret i zeli jos. Diram je preko gacica i brzo povlacim ruku drazeci je sve vise i vise. Znam da ce kad se moje ruke sljedeci put priblize, ona osjetiti moj dodir jos intenzivnije. Lagano prelazim po nogama, sve blize i blize tom tajnom mjestu i time je jos vise drazim. Ona se sve vise meskolji poda mnom i priblizava mi se svojim tijelom, proizvodeci mmmmm zvukove koji dizu adrenalin u meni. Ne trazeci dodatnog povoda opet se primicem osjetljivom mjestu i intenzivno ga stimuliram. Znam da uziva - primjecujem da su joj gacice vec mokre. Ljubeci joj trbuscic lagano ih povlacim prema dolje otkrivajuci svu njenu nevinost. Isprva se meskoljila i odmicala moju zivahnu ruku, ali vise nije mogla odoljeti. Sama je htjela sve vise i vise. Toliko je htjela to malo njeznosti da sam joj ponudio sve sto sam mogao, isao sam do kraja u njenoj toploj uskoj mackici . Samo mali pomaci mog prsta izazivali su velike i burne reakcije - izvijanje tijela, ubrzano disanje i tiho stenjanje . Moji prsti se nisu umarali. Nisu prestali sve dok nije zavristala od jacine uzitka i lagano opustila svoje tijelo iz tog slatkog grca. Par minuta kasnije lagano sam je drzao u narucju. Pogledam nju svu znojnu, ali tako lijepu, pogledam je duboko u oci i u njima vidim samo ljubav i razumijevanje. Tim plavim pogledom gledala me u dubinu duse i iz nje izvlacila najskrovitije tajne. Rekoh joj: Volim te i njezno je poljubim jos uvijek je ne pustajuci iz svog narucja. Nakon nekoliko njeznih poljubaca, pogleda me u oci i ozbiljna lica, sada starijeg izgleda, kaze: Volim te, duso glasom od kojega mi se srce odmah zagrije i poskoci. I tako smo ostali ispod toga drveta jos neko vrijeme, ona lezeci u mome krilu, gledajuci igru rozih latica dok padaju sa krosanja. Lagano joj mrsih kosu i uzivah u u njenom dodiru i mirisu ljetnoga dana koji je bio kao stvoren samo za nas. Gledajuci ljepotu koja me okruzivala i ljepoticu koja je lezala tu na mojim nogama, sjetih se vremena koje smo dosad proveli zajedno i pomislih Ne moze mi biti tako lijepo i ugodno s ikim drugim osim nje!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Sex u troje

Radimo u firmi (export import) za raznu opremu, vec nekoliko godina. Kada smo bili mali broj zaposlenih, imalo je naravno i vise posla, pa smo morali da ostajemo do kasno, nekad cak i u noc, kako bi postigli sve. Jedne veceri je Nada tako radila do kasno i bila je uneta u svoj posao tako da nije ni primetila da su dosli jedan kolega i koleginica Mico i Jasna. Micova kancelarija je bila sa prigusenim svetlom i bila je potpuna tisina. Nada je cula glasove i ustala je da vidi sta se desava. Mico i Jasna se nisu obazirali da li je vec neko u firmi jer ih je prevelika zelja jedno za drugom prilicno savladala. Kad je Nada prisla vratima Micove kancelarije ugledala neverojatni prizor koji je potajno zamisljala ali nije nikad uradila. Mico je ljubio Jasnu tako strasno i vatreno a Jasna je stenjala u njegovim rukama i predavala se potpuno onom sto je sledilo. Mico je vec bio u erekciji i jedva je cekao da udje u Jasninu vrelu pickicu ali ona je htela da predigra traje duze i naredila mu je da bude sporiji. Pocela je da skida njegovu majicu i ljubila mu je mazne depilirane grudi. Grizla je njegove bradavice nezno pa jace a on je mrsio njenu dugu crnu kosu. Polako je otkopcavala patent farmerice i zavlacila ruku zudno trazeci njegov veliki kurac. Kad je pronasla ono sto je trazila svukla je Micove farmerice i pocela je lizati unutrasnji deo njegovih prepona. Igrala sa njegovim jajama i gnjecila ih je rukama da bih onda pocela kliziti jezikom i preko njih iduci polako prema nabreknutog kurca koje je drhtao od njenog vrelog daha cekajuci da svaku trenutak udje u usnu supljinu i popuni je do kraja, skupljajuci njene tecnosti kako bi posle lakse usao u njoj. Jasna je pocela lizati i kurac pocevsi od vrha, praveci lagane krugove oko glavice igrajuci se sa rukama, drkajuci ga sporo jer je znala da on to zeli i u to uziva. Mico je privlacio njenu glavu sebi zeleci da je nabije na kurac ali ona se opirala posto nije mogla da ga uzme celog jer je bio strasno veliki. Nada je sve posmatrala ne vjerujuci da se to desava ali sa primetnom zeljom da je ona na Jasninom mestu. Pocela je da dise ubrzano i vec za par sekundi je i njena picka bila mokra i zeljna tako velikog kurca. Jasna je uveliko sisala Micov kurac stenjajuci i njihajuci se u ritam Micovih ruka koji su je drzali cvrsto za glavu ne dajuci joj da prestane. Cak je to preslo i u grubost jer je Mico toliko jako nabivao Jasnu na kurac da se ona pocela gusiti. Ali Mico uopste nije mario za to. Hteo je da probije celom svom velicinom u njena usta i grlo i ispuni je svojim sokovima. Jasna je stenjala sve jace i jace moleci da vec udje u nju ali on ju je drzao u neizvesnost i upravo kad je osetio zelju da joj svrsi u usta trgao se i naglo se okrenuo prema frizideru. Nada je bila skrivena bas pored frizidera i uplasila se kad je videla da Mico ide prema njoj. Mico ju je primetio ali nije odao da zna za njeno prisustvo u tamnoj sobi. Otvorio je frizider i izvadio kocke leda. Uzeo je iz svoje fioke neki konopac i prisao je Jasni. Ona nije znala sta je ceka i iznenadjeno je gledala. Uzeo je njenu maramu sa stola i prevezao joj je oci. Njoj se svidjala ova igra i prepustila se totalno. Zavezao je i njene ruke cvrsto i skinuo je njenu odecu. Ledom je prelazio preko vruceg Jasninog tela lizeci onaj deo gde je led ostavljao vlazne tragove. Poceo je kruziti kockicom oko njenih grudi, bradavice su joj bile tvdre od hladnoce i poceo ih je ljubiti. Grickao je svaki deo prvo jedne a posle i druge sise. Prstima je dirao klitoris zajedno sa jednu kockicu leda koja se brze topila od vrucine njene picke. Nada je poludela od uzbudjenja i nije znala sta da radi, dali da ode i svom muzu uradi sve ono sto je videla ili da se smiri i ode kuci kao da se nista nije desilo. Tako dvoumeci se odjednom je videla Mica kako ide prema njoj, ustuknula je od straha i srama ali njena popaljenost je zavrsila svoje i ona se tiho uputila prema Micu. On je uzeo za ruku i poceo polako skidati njenu odecu ljubeci je jezikom. Jasna nije gledala sta se desava ali je svatila da ima jos neko u sobi ali nije mogla nista da uradi jer je bila vezana. Mico je doveo Nadu do Jasninu picku i navalio je njenu glavu terajuci je da lize Jasninin klitoris. Nada je spremno prihvatila igru i pocela je maziti prstima Jasnu a jezikom se zavlacila u njeni otvor. Mico je ljubio Nadina ledja i mesio njene guzice sireci ih i polako zalaziti prstima u njeno dupe i pickicu. Nada je vec bila mokra i nije bilo problema da ulazi u nju sa prstima. Polako se spustio na kolena i i dok je ulazio prstima u dupe jezikom je lizao drugi otvor. Jasna je vristala od uzbudjenja, a Nada je stenjala od Micovih dodira i poljupca. Pocele su obadve da mole Mica da udje u njih jer nisu mogle da izdrze vise. Mico je uzeo Nadu i uspravio ju je preko Jasne tako da je Nada legla nad Jasnu. Jasna je prihvatila Nadine usne i poceli su se ljubiti i trljati jedna o drugoj. Mico je dobio savrsen prizor i dobar pristup Nadinom dupetu i Jasninoj picki. Uzeo je prvo Jasnu i usao u njoj divljacki gnjececi Nadino dupe i gurajuci prste u njen otvor. Nada je strpljivo cekala svoj deo, ljubeci Jasnine grudi i telo. Jasna je molila za jos i jace i Mico je ubrzao ritam, udarajuci se stomakom o Nadinom dupetu. Jasna je vec bila pri kraju i vristala je svrsavajuci nemocno vezanih ruku i ociju. Mico je osetio da je Jasna svrsila a i on je bio gotov pa je u zadnji trenutak promenio ulaz i usao u Nadino mokro dupe. Nada je vrisnula osetivsi ogromni kurac u svoj cmar i mali bol koji je polako nestao. Mico je jebao Nadu a Jasna je pokusavala jezikom da dodirne Nadine velike grudi koje su se njihale pred njenom licu iako to ona nije videla. Mico nije mogao da vise izdrzi i pustio je vreli mlaz sperme u Nadino dupe, drhtajuci od jakog napona. Ulio je silan mlaz sperme u Nadu i ostao jos par sekundi u njoj kako bi se iscedio do kraja. Ali njegov kurac se nije jos spustio od prevelike zelje da zadovolji i Nadu. Odvezao je Jasnine ruke i oci i zajedno su poceli ljubiti i maziti Nadu. Jasna je ljubila Nadine grudi i gurala prste u njeno dupe a Mico ju je uhvatio za kosu, stavio joj kurac u usta da oseti i njegove i svoje sokove. Nada je lizala i pusila kurac kao da nikad nije videla tako velikog i nabreknutog kurca u zivotu. Njen muz joj sigurno ne bi priredio ovakav dogadjaj i zato je uzivala u zabranjenu strast koja ju je obzimala. Stenjala i molila da joj udje u picku. Mico je zeleo da joj udovolji zelju i stavio ju je na ledja na biro. Jasna je dosla iza Mica i uzela njegov kurac nasocivsi ga u Nadinu picku. Mico je usao klizuci u dubinu ispunjenu tecnosti i ubrzavao je ritam jace i jace. Jasna je dosla do Nadine glave i uhvatila joj je ruke drzeci ih cvrsto. Nada se osetila kao da je neko siluje ali to je ju jos vise uzbudilo. Mico je ulazio manijacki i mesio Nadine sise. Nada je odjedno pocela plakati od srece i od silnog orgazma kog nije dosad dozivela sa svojim muzem ili bilo kog. Mico je jos jednom osetio da ce ubrzo svrsiti i izvadio je svoj kurac u zadnjem trenutku i rasprsako je spermu po Nadinim grudima. Jasna je sve spremno docekala i izlizala svu tecnost pritom razmazivati je po Nadinom stomaku i grudima. Kad je sve bilo gotovo, obukli su se i otisli bez reci jer nije bilo
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Sluzavka

Sandra je radila kao sluzavka u restoranu “Dell Pino”gdje sam u stvari svakodnevo isao na rucak i veceru i njene crne kovrdzice i uzurbano trckaranje izmedju stolova su jednostavno kao magnet privlacili muske poglede,tako da sam je i ja odmah zapazio..Imala je dugacku kovrdzavu kosu koju je jednostavno vezala u rep i vragolaste crne oci koje kao da su svakome muskarcu obecavale nesto vise od porcije spaghettija ili pizze koju bi i mrtva usta jela,samo kada bi je donijela Sandra..Njihanje njenih kukova je jednostavno mutilo pamet jace od dobre casice grappe ili domaceg vina po kome je ovaj restoran bio poznat u cijelom kraju,a kada bi se naginjala da pokupi prazne tanjire sa stola oci i najstidnijeg i najstroze vaspitanog djecaka bi jednostavno morale da zalutaju u dubinama dekoltea njene bluze koja je sprecavala njene cvrste i savrseno oblikovane grudi da iskoce vani i tako ispune zelju svim pohlepnim i bezobraznim pogledima muskog dijela gostiju..Svakoga dana se ponavljalo moje uzivanje u pretrazivanju njenih oblina i pustao sam masti na volju da ide sve dublje ispod njene odjece tako da me to naprosto izludjivalo i razmisljao sam sve vise o tome kako da privucem njenu paznju..U stvari,mi smo se na neki nacin vec dovoljno poznavali jer sam vec skoro mjesec dana bio stalni gost i samo je trebalo da ublazim onaj obavezno poslovni ton nasih razgovora,kad na moje iznenadjenje u petak navece prilikom vecere kada je bilo izuzetno malo gostiju,dok mi je sipala casu omiljenog vina ona poce da me zapitkuje odakle sam u stvari ,kako mi se svidja Italija i.t.d. tako da nisam smio da ispustim tu priliku..Kada sam joj rekao da moja firma radi golf terene ona mi je priznala da je oduvjek imala zelju da odigra partiju golfa,samo sto za to jos nije imala priliku,jer su to sebi na zalost mogli priustiti samo oni sa debljim dzepovima..I tu mi se ukazala sansa!!Oprezno sam ponudio da joj pokazem veci dio terena koji je vac bio zavrsen sto je ona odusevljeno prihvatila..!Dogovorili smo se vec za sutra prije rucka,jer su svi ostali radnici preko vikenda odlazili kuci u Pordenone do koga je bilo nekih 5-6 sati voznje,tako da sam ja bio zaduzen da povremeno obilazim teren na koji je vec par puta grupica nekih tinejdzera bila upadala sa kros motorima i stvarala stetu..Posto je ona stanovala u Milanu dogovorili smo se da se nadjemo pored “Porta Garibaldi” i da idemo sa mojim autom.Te noci nisam mogao dugo da zaspim i lutao sam po svojoj masti kao neki skolarac prije svoga prvog randesa sa glavnom trebom u skoli koju je on imao srece da pokupi…Mislim da sam cijelu noc spavao sa krutim penisom poput stapa za golf.! Jutro je bilo prekrasno i vec sam iz daljine primjetio Sandru koja je vec cekala na dogovorenom mjestu.Svirnuo sam joj i ona je dotrcala do moga auta i veselo uskocila unutra.To jutro je izgledala posebno sexi jer je na sebi imala usku majicu koja se tijesno pripijala uz njeno vitko tijelo tako da su joj se bradavice ocrtavale i kao da su prizivale da ih gricnes,a ispod podrezanih farmerica koje su joj se bile malo dublje zavukle izmedju nogu zategnuta guza kao da je naprosto molila da je neko miluje satima..U autu je neprestano cavrljala kao da se poznajemo vec cijelu vjecnost i to mi je davalo potrebnu sigurnost za moje namjere.Poslije dok smo setali zelenim brezuljcima poput nekog poguzvanog ogromnog travnatog tepiha na kom je bilo uredno posadjeno drvece i izmedju cijih brezuljaka su se nalazila mala jezercad koja su ujedno i ukrasavala teren i sluzila za njegovo potrebno navodnjavanje,postajao sam sve nervozniji od zelje da joj pokazem svoj nabreknuti stap za golf i pojasnim pravila igre i ubacim direktom neku lopticu u rupicu na njenom terenu koga bih rado obradjivao i navodnjavao danima…Kao da je znala sta se desava u mojoj vec uzavreloj glavi predlozila je da sjednemo i malo predahnemo ispod jednog drveta koje se nalazilo u podnozju brezuljka pored jednog od jezercadi.Sjeli smo na travu i moja bezobrazna ruka vise nije mogla da izdrzi i naprosto sama po svojoj komandi obuhvatila ju je oko struka,pa sta bude da bude..Ona kao da to uopste nije ni primjetila i radosno sam u sebi poceo da vristim i polako sam poceo da joj obradjujem stomak i dio ispod grudi,na sta je vec i ona prestala da prica i pocela po malo da podrhtava..Vec sam joj odvazno zavukao ruke ispod majice i polako pritiskao zlatne i cvrste grudi i grickao bradavice koje su zaokruzivali veliki tamni krugovi ,sto me posebno uzbudjivalo.Ni ona vise nije mirovala,legla je na travu i i pocela da me steze i rukom mi je milovala penis koji je htio da iskoci iz hlaca..Miris njene koze me uzbudjivao i vise nisam cuo cvrkut pticica sa okolnog drveca ciju su jutarnju pjesmu zamijenili nasi drhtavi uzdasi.Polako sam joj zavlacio ruku ispod hlacica i malo me iznenadilo da nije imala gacica!To je znacilo da je i ona vec bila pripremljena!!!Malo je rasirila noge i zavukao sam joj prst u vec malo vlaznu i toplu ribicu koja kao da je jedva cekala da zagrize moj mamac..Ona se vec bila sasvim opustila i sklopljenih ociju pocela da uzdise i mrmlja:”Ooh,dio..”Njen glas me jos vise elektrisao i svukao sam joj hlacice i zagnjurio glavu medju njene rasirene noge..Njena mackica je bila uredno podasisana i ljupko mi se smjeskala svojim vlaznim usnicama izmedju kojih sam zavukao svoj jezik i polako je lizao..Ona je tiho zajecala a ja sam je poceo sve brze da lizem,rasirivsi joj je prstima tako da sam joj mogao duboko zaviriti u njeno toplo ,ruzicasto grlo,koje je podrhtavalo ispod moga jezika..Osjecao sam onaj kiselkasti i fini ukus tople i svjeze ribice,koju sam strasno volio…Pritiskala mi je glavu kao da je htjela da je gurne cijelu unutra a onda je groznicavim pokretima svukla moje hlace i naglim pokretom stavila moj nabreknuti penis duboko u usta.Usta su joj bila vlazna i tako topla da sam osjetio onu slatku nemoc..Pokusavao sam pri tom da joj dohvatim vlaznu mackicu i zavucem prste u nju na sta je ona zadovoljno uzvratila sve jacim sisanjem moga vec uzdrhtalog penisa,pa sam pohusavao da je usporim i tako produzim te divne trenutke uzivanja.Radila je to sve tako savrseno da sam poceo da stenjem a onda je nervozno izvadila kondom iz dzepa njenih odbacenih hlacica i brzo ga otpakovala zubima i spretnim potezom navukla na penis..Poslije ga je jos neko vrijeme sisala a onda sam joj ga izvadio iz usta is kojih joj je curila pljuvacka i stavio sam joj vrh svoga stapa u unutrasnjost njene ribice..Zastao sam i ona je podrhtavala i tiho jecala a onda sam pustio penis da joj sasvim lagano klizi po njenim vrelim dubinama..Povremeno bih joj ga naglo izvukao a onda ponovo naglo gurnuo sve do samoga kraja a kada bih to radio ubrzano culi su se oni pljeskavi zvuci udaranja ljepljivih jaja u njene butine kao neki priguseni aplauz nasoj dobroj partiji golfa..Njena vrela unutrasnjost me bila nosila poput nadosle rijeke i moj penis kao da je izdisao u njenoj utrobi dok su me njeni uzdasi bili opijali poput najljepsih carobnih pjesama morskih sirena.Osjecao sam da sam skoro na samome kraju i onda sam joj ga izvukao iz njene ribice koja je za njim zinula poput neke gladne pticice i pokusao sam joj prici sa ledja na sta je ona zadovoljno pristala i odupiruci se koljenima i rukama od tavu nervozno cekala da joj ga ponovo stavim unutra.Pokusao sam da joj ga zabijem polako ali ona se naglim pokretom izvila unatrag i nabila do samih jaja..Moj penis je klizio po njenim uzavrelim virovima jos neko vrijeme.Mislim da sam bio otvorio vrata samoga raja i osjetio njegove ljepote..Odupirao sam se da ne svrsim i da taj prelijepi osjecaj produzim do same vjecnosti,ali su topli sokovi sa samoga dna mojih izvora kao vodoskok potekli kroz kanale moga zapjenjenog penisa koji je poskakivao u njenoj vrucoj mackici koja se skupljala i sirila oko njega poput neke vrele meduze..Stezao sam joj kukove i gledao u prelijepu guzu dok je ona bila zagnjurila lice u travu i izvukao sam joj ga iz njene mackice koja je uzdahnula za njim kao za svojim misicem koga je dugo cekala da ulovi,a onda sam iscrpljeno legao pored nje na travu i grickao joj uho.Ona mi je svukla kondom i pri tome se smjeskala i zagrabila je dlanovima malo vode iz jezera i brizno ga okupala poput novorodjene bebe a zatim poljubila.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Profesor

Vecina tipova ocekuje da netko tko izgleda i tko se ponasa poput mene nema puno dasaka u glavi, i obicno se iznenade da imam sve petice i da sam od vecine njih pametnija. Vecina njih mi djeluje glupo i nezanimljivo. Nemam previse problema sa ocjenama i vecina profesora me voli, ali profesor Maric, koji ima oko 35 godina i predaje mi hrvatski, jednostavno me je uzeo na pik i ne da mi vise od 4 iako mislim da znam najvise od svih koji idu kod njega. To mi se nije svidalo i ja sam odlucila, nakon drugog testa, otici malo popricati sa njim i vidjeti zasto je to tako. Nakon sata sam mu prisla i rekla da bih zeljela malo popricati sa njim. Nekako se nevoljko slozio i predlozio je kako bi najbolje bilo da se nademo kod njega kod kuce. To je bilo prilicno uobicajeno pa sam se slozila. Imala sam slicnih poziva od drugih profesora i to je bilo cisto zato sto sam im se svidala kao student, ali ovaj me nije volio pa nisam znala imali on kakav plan. Uvijek volim biti spremna za svaki slucaj, pa sam se ovaj put obukla seksi. Obukla sam plavu kratku suknju, lagani pamucni pulover i cipele sa visokom petom. Znala sam da cu privuci njegovu pozornost zato jer mi je to bila najkraca suknja, a nisam obukla ni grudnjak. Pojavila sam se tu vecer u zakazano vrijeme. Uveo me je unutra bez trunke ljubaznosti. Njegova kuca je bila cista, ali ne namjestena. To nije bilo cudno jer se pricalo da zivi sam. Odveo me je u sobu koju on naziva ” radnom “. Bila je to prepravljena obiteljska soba sa stolom, nekoliko udobnih stolica i policom iznad police sa knjigama. Sjeo je za svoj stol i pokazao mi da sjednem na stolicu preko puta njega. Sjela sam i namjerno sam prekrizila noge tako da je i onako kratka suknja postala jos kraca. Pocela sam raspravljati o testovima koje sam napisala i ona mi je odgovorio sa dosadom u svome glasu, da su testovi sasvim uredu. Pitala sam ga zasto mi je dao cetvorku, a on je odgovorio da je to sasvim dobra ocjena i da se ne bih trebala buniti. Probala sam zatim zapoceti razgovor o njegovom danasnjem predavanju. Bila je ti za mene stvarno zanimljiva tema tako da se nisam trebala pretvarati. Medutim, on uopce nije bio impresioniran mojim zivim zanimanjem za tu temu. Njegovi odgovori su bili takvi da sam se pitala da li je uopce prisutan duhom u prostoriji i da li je svjestan da sam ja tu. Pretpostavljam da je greska u meni, razmazena sam. Navikla sam od drugih profesora biti nagradena za svoje ucenje. Razmazena sam i cinjenicom da me muskarci nisu nikad odbili. Stoga me je poceo ubijati u pojam ovaj profesor, jer razocarao me je na obje fronte. Stoga sam mu rekla ” Ne razumijem, moji testovi su OK kako sami priznajete, satovi me odista zanimaju i mislim da znam vise od bilo koga u razredu. sto ja to trebam uciniti da se ja vama svidim ? sto to imate protiv mene ? Bio je iznenaden mojom otvorenoscu, ali se brzo pribrao i pogledao me prodornim pogledom. Pogled je trajao dovoljno da bi mi bilo neugodno, a onda je rekao. “Gospodice, moram vam reci kako mi je tesko povjerovati da ne znate “sto imam protiv vas” kako vi to kazete.” “Ali profesore.. ” odgovorila sam ja uljudno, mada to ne zasluzuje “Ja stvarno nemam pojma sto sam ja to ucinila da sam vas nazivcirala.” To sto sam rekla i nije bila istina jer sam pocela naslucivati o cemu se tu radi. Hladno me je pogledao i rekao ” Ako stvarno niste svjesni toga kakve greske pravite, ja cu vam ih rado reci. ” Da se radilo o bilo kome drugome izjurila bih van i rekla bih mu kamo si moze zabiti greske. Ali ovako zadrzala sam osjecaje za sebe. zeljela sam tu peticu. Postalo je jasno da ja necu nista reci, pa je on nastavio. “Pa, gospodice, odakle cemo da krenemo. Hoce li to biti onaj vas ja-sve-znam stav ili da krenemo od onoga molim lijepo stava.” Nasmijala sam se sama sebi. Znao je i sam da ja nemam lijepo molim stav. Takav stav u razredu je imalo nekoliko ucenika, ali ja nisam bila ta. I usprkos visokom misljenju o samoj sebi, ipak nisam zavaravala sebe da znam sve. Moj opci stav je mirnoca i samouvjerenost. Obicno govorim tiho i uljudno i to samo kad me prozovu. Stoga mogu reci da to nisu bili pravi razlozi njegovog pretjerivanja prema meni. Pocela sam uvidati o cemu se tu radi - i uvidjela sam kako mogu dobiti ono sto zelim. “Pa, profesore Maric.” odgovorila sam mirno “Moram reci da sam vrlo iznenadena vasom impresijom o meni. Ne mislim da imam stavove kako vi to kazete, cak mislim da vi dobro znate tko su ti studenti, ja mislim da je nesto drugo u pitanju, a sto je vas uzrujalo u vezi mene. I mislim da je sad pravo vrijeme da mi kazete.” Znala sam da ce se naljutiti. Profesori ne vole da im se studenti tako obracaju - posebice - ovaj tip. I isto tako vecina studenata ne moze to izvesti kao ja. Usta su mu se otvorila i pocrvenjela su. I onda je njegov bijes eksplodirao bas kako sam i ocekivala. “Ti…mislis…da ja tebi…moram reci! Jos nisam sreo nekoga tko se odnosi tako prema mentoru bez postovanja. Ti… mala…” Njegov glas se izgubio i poceo je kasljati od uzbudenja. Sigurna sam da je htio reci “gaduro” ili tako nesto, ali nije mogao to izgovoriti. Samo sam se nasmijesila, mirno i hladno. “zelis li znati sto mi se ne svida kod tebe. Ti… Sve ste vi zene iste. Dolazite u razred odjevene izazovno i samo sjedite i bacate poglede okolo…Nemoj pokusavati to poreci, jer znam da je to, to. To je potvrdilo moje sumnje. Profesor se napalio na mene i zato me je mrzio. Podigla sam obrve i htjela da se obranim, ali on je digao svoju ruku i nastavio. “Vi, mlade djevojke, se sve pretvarate kao da ne znate sto radite, ali mene ne mozete prevariti. Ti znas prokleto dobro…da prokleto…kako odvlacite pozornost od bitnih stvari i kako motate muskarce oko malog prsta. Pogledaj se…pogledaj u to…sto si obukla…ne znam kako bih to nazvao…i dolazis kod mene obucena u tu…stvar…i ocekujes da ja to ne primijetim. Pa, mogu ti reci da sam prozreo tvoju igru. Jesam i ti ne mozes utjecati na mene na taj nacin.” Sad, neke zene bi isle na “iskrenost”, nastojeci igrati na kartu razuma, pa cak se i ispricati, a zatim bi se potrudile oblaciti pristojnije na njegovim predmetima. Mogu reci da kod njega to ne bi upalilo. On bi blistao zbog upucene kritike koja je upalila, ali svejedno bi mi dao cetvorku. Njegovo ponasanje je upucivalo kako je on seksualno frustriran i da je najvjerojatnije jos uvijek djevac. Najvjerojatnije je odgojen u strogo patrijarhalnoj obitelji. Plus toga sigurna sam da njegova stidljivost i nedostatak socijalnih vjestina odbijaju zene za koje je on bio eventualno zainteresiran. Tako ja vidim dva nacina djelovanja prema njemu. Prvi nacin je, da mu kazem kako je jedini razlog zasto se ja oblacim tako u razredu taj jer zelim da me zamijeti. Mogla bih dalje nastaviti kako me njegova osjetljivost uzbuduje, i kakav je on neshvaceni genij, i ostala slicna sranja. I onda bih rekla kako sam ga krivo shvatila, i da nikad nisam zeljela povrijediti ga. Pala bih mu u narucje , “priznavajuci” mu svoju skrivenu tajnu i ljubav prema njemu. Znala sam da bi to upalilo, ali onda bi se on zaljubio u mene, i ja bih morala nastaviti sa saradom sve do kraja moga skolovanja, a to je skoro puna dva semestra. To jednostavno nije dolazilo u obzir, iako sam znala da sam sposobna za takvo sto. Ali pomisao da bih morala biti s njim neko duze vrijeme uzasavala me. Srecom, znala sam jos jedan nacin koji je bio kraci, a bio je ugodniji. Sve to proslo mi je kroz glavu u tih nekoliko sekundi koliko je profesor Maric “pizdio”. Znala sam da treba stupiti u akciju odmah, ako zelim da plan uspije. Ustala sam se i stavila ruke na bokove “Profesore Maricu !” rekla sam i gledala ga direktno u oci, a on je pogledom lutao amo tamo “Pogledaj te me, odmah !” Moja iznenadna odlucnost ga je iznenadila i stao je usred recenice otvorenih usta. “Tako je bolje. Mislim da znam sto vas pati.” rekla sam. Dosao je sebi “Nadam se da znate. Objasnjavam kao lud vec pet minuta…” “ssssHH…” usutkivala sam ga kao sto majka usutkuje dijete. “Ja sam cula sto vi govorite. Govorite o flertu, govorite o neiskrenim zenama i o strasnim stvarima koje one cine muskarcima.” Izdigao se ljutito “I pretpostavljam da ces reci kako ti takvo sto ne bi nikada uradila.” rekao je sarkasticno. “Ne, ne uopce. Ja vas nikad u takvo sto ne zelim uvjeriti.” rekla sam. “Ti…ti ne bi?” moj odgovor ga je uhvatio ne spremnog. Nema sumnje ocekivao je da cu se ponasati nevino i da cu pokusavati sve zanijekati. “Naravno da ne bi. Ja volim da zavodim druge muskarce, volim da upotrebljavam, recimo, moje “zenske cari”. Nije me sramota, pa cak sam i ponosna na svoje sposobnosti. Bio je bez rijeci, pa sam nastavila “Jedina stvar, profesore Maric, nisam bila iskrena. Kad zavodim ne glupiram se nego mislim ozbiljno.” Sad je izgledao kao idiot, a tako je i govorio “Cujte kolegice…nisam siguran…nisam siguran kud nas to vodi, ali ako mislite…” Prekinula sam ga prije nego dode sebi. “Profesore Maricu…” zastala sam da bih pauzom povecala dramaticnost. Polako sam se okrenula, nagnula naprijed i uhvatila rukama za stolicu. Gledajuci preko ramena u njega nastavila sam “To nas vodi do zakljucka da vi morate pogledati moje dupe.” Gledao je u nevjerici, a ja sam se pocela trljati preko suknje po straznjici. “Hej…da li bi htjeli…molim vas…mislim…” Bio je totalno “sjeban”. “Ma dajte profesore ” rekla sam to maznim glasom “Oboje znamo da se palite na mene od pocetka semestra. Ne opirite se. Dopustite sebi da osjetite uzbudenje koje raste.” “Cujte me sad kolegice…” poceo je govoriti, ali ja sam se pravila kao da ga nisam cula. Zavukla sam ruku ispod gacica i pocela sam maziti straznjicu. “Znam da mastate o meni profesore. Koji dio mene zamisljate dok masturbirate, profesore Maric” rekla sam izazovno. Vidjela sam kako je stidno pogledao prema dolje znajuci da je moj zakljucak o mastanju bio ispravan. Znala sam tad da sam odabrala ispravnu taktiku. Malo sam se ispravila i skinula sam gacice do koljena, otkrivajuci svoju zadnjicu. “Da li mastate o mojoj guzi, ha?” zamahala sam mu straznjicom. Samo je buljio u mene, a usta su se otvarala i zatvarala bez i jedne rijeci. Povukla sam nazad gacice i dosla sam do njega. Digla sam vestu i pokazala sam svoje cvrste grudi. “Ili zamisljas moje grudi dok drkas?” Sa jednom rukom sam pocela masirati svoje grudi “Imam stvarno dobre sise, zar ne ?” Vratila sam vestu nazad i pocela sam masirati vaginu kroz suknju. Ili se mastanje odnosi na moju macu. zelite li vidjeti moju picu, profesore?” rekla sam. U ocima sam mu mogla vidjeti zbunjenost, iznenadenje i uzbudenje. “Vidite kolegice…da li bi mogli prestati s tim…” mucao je. Divila sam se sama sebi kako sam uspjela ovog hladnog i arogantnog supka pretvoriti u molecivog klinca. “Ne, necu.” nastavila sam se masirati “Recite mi kako drkate kad mastate o meni. Hajde profesore, reci te mi odmah!” rekla sam to visim tonom. Vidjelo se kako se bori sa samim sobom. Nema sumnje da je pokleknuo pred mojom samouvjerenosti, ali moglo se reci da uziva u seksualnom dijelu. Napokon je progovorio vrlo nesigurno. “Vidite…istina je da sam mastao o vama…ali istina je i da ne volim kad me djevojke zavlace…a ti si izgledala kao jos jedna od tih… ti i djelujes bas onako kako sam se bojao…okrutna si igras na kartu moje nesigurnosti… Hoces li molim te prestati !” sad je vec vikao. Izgledalo je da ce pobjesniti ili zaplakati. Ali ako sam zeljela uspjeti morala sam nastaviti sa pritiskom. Nastavila sam se trljati i rekla sam ovaj put njeznije ” Da li mislite da ja sad vas zavlacim?” odmahnuo je glavom. “Pa vidjet cemo. Zasto ne izvadite svoj penis i pocnete masturbirati za mene?” Izgledalo je kao da sam ga udarila u straznjicu. “Zar me nisi cula…sad. Sad sam ti priznao ono sto ne priznajem sam sebi. A ti si okrutna i zelis me povrijediti.” rekao je to tiho. “Kako mozete reci da sam okrutna, kad vam dajem sansu da drkate sa mnom umjesto u vasoj masti. Iznenadujete me. zelim da se zadovoljite. Hajde, izvadite penis i drkajte, za mene. Skinut cu gacice i pokazati vam macu, samo za vas.” rekla sam. “Pa…” rekao je kao da ce se sloziti, ali je odjedanput zasutio. “Profesore, ja cekam!” rekla sam cvrsto, dok je on sjedio i borio se sam sa sobom. “Ja poznajem muskarce jako dobro, citam ih kao knjigu. Znam da zarko zelite vidjeti moju macu. Ne zelim vise cekati, profesore, skini te se za mene ODMAH!” povikala sam. Oklijevao je nekoliko trenutaka, a zatim me je poslusao. Lagano se dignuo, otkopcao hlace i spustio ih dolje. Jos uvijek je izgledao kao da se predomislja. Bez da ista kazem stavila sam svoje obje ruke u gacice i pocela se trljati kao luda. Pocela sam pricati kao kurva ( to oni vole ) “Ohh, moja picka je tako vruca, tako jebeno mokra! Skini se i pokazat cu ti je - stavit cu ti je na lice dok budes drkao - ja znam da ti to volis!” Tad se potpuno oslobodio. Za manje od trideset sekundi stajao je gol golcat predamnom. Izgledao je kao uplaseni djecacic koji trazi odobrenje svoje majke. Procitala sam ga ispravno: ispod njegove hladne, arogantne povrsine cucao je nesigurni mali klinac koji je jedva cekao da mu se kaze sto da ucini. “Odlicno. ” Gledala sam ga odozgora prema dolje kao da ga ocjenjujem. ” Hajde digni sad ruke iznad glave da ti bolje vidim penis i jaja.” Odmah me je poslusao. “Uh, huh…” rekla sam sa tonom odobravanja u svome glasu “zelis li ti mene sad vidjeti golu?” Da…zelim. Rekla si da hoces…mislim…da ces skinuti suknju…ako…” govorio je isprekidano. “Znam sto sam rekla, u kurac!” povikala sam a onda nastavila mirnije.” Ja ispunjavam svoja obecanja, sve dok me pitas na lijep nacin. ” problijedio je. Sad je bio jos nesigurniji. “Hm…gospodice…biste li htjeli…molim vas skinuti suknju za mene.” “NE, za tebe necu - to cu uciniti za sebe. Ali, ako me pitas puno pristojnije od toga, mozda hocu.” Pogledao me je bijesno na tren, ali je zatim odmah pogledao postideno u pod. “Molim vas gospodice da li bi htjeli skinuti se. Molim vas. Na koljenima!” “Brzo ucite, profesore. U redu, dopustit cu vam da me vidite golu dok vi budete drkali kao mali decko. Ali prije toga morate leci na pod, na leda. Hajde profesore.” Poslusao me i bio je na ledima sa kurcem koji je bio u poludignutom stanju. Stala sam tocno iznad njegovog kuraca, stavila sam ruke na bokove i pogledala sam ga. “Recite mi profesore da li ste ikad radili ovako nesto?” “Ne, ne nisam. Nikad ovako nesto. U stvari…nikad nisam bio sa zenom…onako…” Imala sam pravo da je djevac. Izgledao je stvarno osramoceno zbog toga, iako je imao jaku potrebu podijeliti to s nekim. Pitala sam ga “A, sto je sa djecacima, tj. muskarcima?” Kako…ne razumijem…na sto mislite…” “Jesi li ikad imao spolni odnos sa muskarcem? Jesi li ikad drkao pred muskarcem, jesi li ikad pusio kurac nekome, jesi li ikad jebao nekog muskarca u dupe? Izgledas kao netko tko bi to volio.” “Ne, nikad! Nikako. Priznajem…da mi ne ide sa zenama…ali nikad me nisu zanimali decki.” rekao je gotovo panicno. Znala sam da je govorio istinu. On je jednostavno bio stidljiv i za njega su zene bile nesto nedostizno i nesto o cemu je on mastao. “OK. Vjerujem ti.” tonom glasa sam mu dala do znanja da sam ga malo pustila sa tapete. “Znaci nikad nisi bio sa zenom. Kladim se da si imao vruce fantazije. Zar ne?” “Pa…” opet je bio nesiguran. “Da, da…sigurno da jesi. Oboje znamo to. Zato prestani se igrati.” Prije nego li je stigao odgovoriti ja sam nastavila ” Da li si ikad imao fantazije o mokroj pici na svome licu dok drkas?” “Pa…na neki nacin…bilo je…” rekao je tiho. “Ma znam, duso.” rekla sam to mekano. “Duso, uzmi svoju stvarcicu u ruku i pocni drkati. I gledaj kako se ja skidam. Do kraja!” Njegovo lice se ozarilo kao da je klinac koji je upravo dobio svoje najdraze bombone. Obuhvatio je svoj penis i poceo je masturbirati. Isprva je to cinio polagano, a onda sve brze. Dok je on tamo lezao i drkao ja sam polagano pocela skidati svoju odjecu. Njegov penis je sad bio u punoj erekciji. Polako sam se skidala kao iskusna striptizeta i nisam nista govorila. Skinula sam sve osim gacica i cipela. Onda sam ga pocela izazivati. Na cas sam pomaknula gacice u stranu kako bi se nazrela moja maca i onda bih ih vratila brzo nazad. Povukla sam gacice da budu skroz blizu moje mace i spustila sam se dolje samo nekoliko centimetara od njegovog lica. Ovo ga je raspalilo. Disao je tesko i izdizao se bokovima u ritmu svog drkanja. Skinula sam gacice do kraja i pricala sam mu prljavo. “Ooo, da duso. Pogledaj u moju macu. Moju mokru macu. Gledaj kako prsti ulaze u nju, kako lagano klize unutra i van.” Zatim sam se okrenula i sjela sam na njegovo lice. “zelis li moju macu ti veliki jebacu. Drkaj taj svoj veliki kurac, drkaj.” “Hocu, hocu…” rekao je bez daha. Bio je blizu orgazma. Iznenada sam uhvatila njegovu ruku i maknula je sa penisa. “Moja ocjena je naglo postala petica jeli tako?” Stenjao je i bio je neodlucan. “Dogovor je ovakav profesore. Ja sad imam peticu. Ja cu sad staviti svoju macu na vase lice i ti ces svrsiti. Ako mi pomognes svaki put kad mi zatreba dok ne zavrsim semestar ja cu doci povremeno i radit cu ti stvari o kakvim si samo sanjao. Ako to ne uradis, otici cu na policiju i reci da si me silovao. Mislim da ti izbor nece biti tezak, profesore. Koja je tvoja odluka, profesore?” “Imate peticu kolegice….i uradit cu sto god kazete.” djelovao je vrlo uzbudeno kad je to rekao, sigurno je unaprijed zamisljao nase povremene susrete. “To je dobar decko.” pustila sam mu ruku i lagano sam se spustila na njegovo lice, prekrivajuci njegova usta. “Ohhh. daaa…” stenjao je, stenjao je od zadovoljstva, a ja sam picom prelazila preko njegovog lica pokrivajuci ga sokovima. “Hajde. ” rekla sam zapovjednim tonom. “Drkaj tu veliku stvar. Svrsi po sebi, po svom stomaku - tako je - daaa, moja mokra pica na tvom licu - drkaj!” Znala sam da je to za njega previse. Zastenjao je jako, skoro je i vrisnuo, izdigao se bokovima gore pa dolje i zatim je svrsio po stomaku, rukama i prsima. Nastavila sam mu govoriti i trljati macu o njegovo lice, a njegovi trzaji su se usporili pa konacno i stali. Nasmijesila sam se znajuci da mi je ocjena sad osigurana do kraja skolovanja, ali i sa profesorom Maricem ce biti zabavno tjerati ga da nosi moju odjecu, da pije moju pisalinu, uglavnom da radi ono sto ja hocu. Pretvorit cu ga u svog roba.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Student

Studiram u svom gradu. Devojku nisam imao tada. Muskarcu je tesko kada duze vreme nema zenu. Osecas teskobu i nervozu. Pocinje sve da ti smeta. Agresivan postajes. Pa… sada hrane ima. Energiju dobijas. Treba da je trosis. Nije kao moj deda iza onog rata. Jeo gerslu, a opet napravio cetvoro dece. Idem tako svojim Yugom ulicom. Ugledam strava ribu. Visoka plavusa. Sara se zove. Dugonoga, a u pripijenim farmericama. Lepa. Majica i gornjak. Uzan struk, a grudi isturila. Sad stalno mislim na nju. Ponekad je ugledam. Pratim je kolima. Ona ne okrece glave. Meni trnci niz leda idu. “sece i plecima krece, ni hodzin mi zapis vise pomoci nece”. Kaze tako jedna stara i poznata santiceva pesma. Ide kao manekenka, a njena siroka ramena… Oci njene zelene tuku kao mitraljez. Nevideno. Mislio sam da je to preveliki zalogaj za mene. Pa da imam neki bolji auto, ne znam… mozda bi onda… ona… Ne gleda me naravno. Ja sam samo nula za nju i takve. U jednom restoranu sedim i pijem pivo. Konobarica je neka Magdalena. Dobra riba. Mislim da bih kod nje mogao nesto uspeti. Ona me ne gleda. Naplati pa ode. Ima oko trideset godina. Sise su joj malo opustene. Ima i koje kilo viska. Bolje da ljulja, nego… Na pijaci kupujem nesto. Naletim na Magdalenu. Prosla je bez reci. U trenerci je bila. Drzi neku pletenu korpu. Crvena trenerka je dobro raskopcana. Pola sisa joj se vide. Mene osinu munja. Gledam za njom. Dobri i mesnati guzovi u toj trenerci. “sta si se zablenuo”?Neki moj drugar Borko. Ja se zbunio kao dak prvak. Odemo na pice. Moram ga pitati za Magdalenu jer je poznaje. On poce pricu: “Malo je starija od tebe. Bila je dobra riba, a i sad je. Ona i njena neka drugarica Sandra su se valjda takmicile koja ce vise frajera da pokupi. Ali to su bili obicno jako lepi momci. Pa jos ako bi love imali. Dobra kola. One su se same podmetale. Samo da bi se hvalile sutradan da su bile sa ovim ili onim. To su bili tipovi koji su “neko”u gradu. A znas i sam sve jajara do jajare. I sad neki tako tip kad mu se takva rasna krava podmece. Pa ko ne bi. Padne tu vatanje, pusenje, jebanje… Sada ima mladih devojaka. Upoznacu te ja sa njom. Mada… ona je imala lepotane. Nisam siguran da ces uspeti. Ona je navikla na “krem”. A kada se nesto navikne”… Dosao sam kuci. Pusim u krevetu. Ne uci mi se. Razmisljam. Treba mi zensko. Vise mi u kaficu ne prija ni drustvo, a kamoli kad sam sam. E kako je to dobro biti… lepotan… pa ti se ribe … onako… bacaju farove. Htele bi. A ti je posle kresnes u mraku. Ispraznis se. Eksplodiracu. Ustajem i izdrkam u WC solji. Upoznao nas Borko. U njenom restoranu smo popili pice. Castili i nju. Sljustila vinjak peticu. Veselo je bilo. Raspolozenje. sale. Masni vicevi. Pocnem tamo da dolazim. Malo po malo… Bila neka velika vrucina. Oko 4. popodne. U restoranu nigde nikog. Samo ja i ona. E da, ona nosi cvike. Neki model kao iz sezdesetih. Izgleda kao nastavnica matematike. Seksi je sa njima. Udemo u neku gore prostoriju. Ona me gleda i smejulji se. Bela kosulja. Crna suknja do iznad lepih kolena. Bele dobre noge. Bez carapa. Na nogama… borosane. Ja pridem i podvucem ruku pod suknju. Hvatam joj zadnji deo butina. Pipam. Stezem. Ona se smejulji, a kao ljuti se zbog ovog. Vidim milo joj. Iz stomaka se smeje. Onda je privucem. Grlim oko struka. Ljubimo se. Hvatam joj cice preko bele kosuljice. Otrgla se. Kao iznenadila se. Kako ja to sebi dopustam. I sve se primice. Pa opet… cmok… cmok. Kod nje sam u sobi. Goli smo. Stiskam joj sise, a ona stenje i prevrce okicama. Naocare je naravno skinula. Tako smo cesce. Kad joj kcer nije kod kuce. I to sam zaboravio reci. Mala ima 5. godina. Cesto je kod babe i dede. Vole je. Magdalena zivi na stanu. Sramota je bilo da sa kopiletom zivi sa roditeljima. Oni, odnosno roditelji joj, obozavaju malu. Neko je napravio i nije hteo posle cuti. Magdalena zna ko. Jednom nisam imao strpljenja. Ona u suknji, a ja je sateram i naguzim na jednoj natkasni. Dok joj ono radim. Ona me ludo i strasno gleda kroz naocare. Kako joj se faca menja. Sve jace prodirem. Ona stiska oci. Teze dise. Stenje. Pravi neku seksi facu. Seksi grimase lica. Uzivam, hocu da poludim. Najbolji jeb u zivotu da mi prostite. Kakva seksi furija je ona. Jednom se tako kresemo. Ja medu njenim nogama. Hvatam je za sise, a nabijam. Ona me obuhvatila nogama. Naravno ona je dole. Zaneli se tako. Njene face i grimase. Uzivam, ovo me cini… ma ne znam… nekako sam… MUsKO!Kad, vise nas malo dalje stoji - devojka. Mi se trgnemo. Pocemo se oblaciti. Ja polako. Neka me malo gleda ta devojka. Ona ode u kuhinju. Kad se vratila mi smo obuceni sedeli i smejali se. A jaoj, ta devojka je bila SARA!Pocrveneh. Mozda je primetila. Malo smo pricali. Kao da nista nije bilo. Onda je otisla. Stan je bio njenih roditelja. Magdalena i Sara su neke daljne rodake. Pa tako… Toplo je. Nedelja pre podne. setam ulicom. seta neka devojka. Preci ce mi put. U crvenoj haljini. Dopicnjak. Ta devojka plave kose je Sara. Ko zna koliko dugo nas je gledala onaj dan. Mislim mene i Magdalenu. Na gomili, he. Prosla je. Ja sam zanemeo. Nisam se javio. Pa, navikao sam da me takve ribe preziru. Onda se ona okrenula i rekla:”E ne bi se javio”!… Odmah sam dipio do nje. Rukovali smo se. Nastavili smo ici zajedno i pricati kao da smo znanci. Jos jedna nevolja. Treba da je pozovem na pice. Para nisam mnogo poneo. Snadem se. Ponudim joj sladoled na stapicu. Kupim joj “King” sa kokosom. Pun pogodak. Pitam je kakav je?Ona kaze:”Mmm… ubija”!Tako probijem led. Do te mere da zanemarim Magdalenu. Sve cesce se vidam sa Sarom. Evo nas u krevetu. Krenuo me sut. Ovakva premija se ne propusta. Nije ubrazena. Pametna je i mila devojka. A posto joj je Magdalena rodaka… voli i ona muskarce jako. Ruke su joj mrsave ali seksi, jer je visoka devojka. Moze biti da je visa od mene malo. Ali u krevetu nije tako. Da li ja sanjam?Da li sam zasluzio ovakvu ribu?No, u akciju!Klecimo na krevetu oboje goli. Ljubimo se i hvatamo se. Pa onda poza 69. Malo rano?Ma sta da se prica. Udri. Grlim je i milujem prelepu talasa- stu plavu kosu. Njene zeleno plave oci ubijaju. Koji seksi pogled. Mislis da je razvratnica. Ha, nekako je kao golubica. Moja golubica. Usne kao jagode. Diram joj dojke. Meko. Mislim nije otrembeseno. Okrugle i cvrste dojke. Za muske ruke meke. Cista koza. Savrseno. O, Boze, jesam li to umro?Ma ne, istina je. Ona lezi na stomaku. Ljubim joj njenu cvrstu guzu. Masiram joj ramena i vrat. Prede kao mace od zadovoljstva. Radost me obuzima. Smejem se kao lud. Da kaze da joj zvezde skinem. Poleteo bih. Listovi su joj tanki. Pa visoka je. Ipak su joj noge graciozne i lepe. Narocito butine. Ona je prirodna plavusa. “Frizirana” joj vrsnica. Lezi na ledima. Noge polu rasirene. Savijene u kolenima. Ceka me. Ja je gledam tako raspicenu. Dva mala bubrescica oko brazde. To bih satima gledao. Neki cudni zmarci me podilaze. Bilo me sramota. I onda legoh izmedu te dve lepe noge… Magdaleni ne idem, ne javljam se. Zna ona sigurno… od Sare mozda. Jah, jebi ga. I ja sam ostavljan. Tri godine apstinencije. zivi se za devojku kao Sara. Ne pruza se sansa svakome. Bog pogleda malo na me. Treba to iskoristiti pa dok traje. Barem da je jednom bilo. Cujem da Magdalenu krese sef sale. Ne svida mi se taj tip. Ima oko 50. godina. Ima brkove. Visok je i u snazi. Ali je neki teski ljigavac. Bolje da je nasla nekog drugog. Da li bih opet sa Magdalenom?Naravno. sta znam sta me ceka. Ljubavi prolaze. zivot prolazi. Kad zavrsim fakultet i zaposlim se, zivecu skromno. Tako je to ovde. Moj auto cu izgleda jos dugo voziti. Magdaleni ce trebati mirna luka. Zagrljaj muza u olujnoj noci ili kada besni snezna mecava. Ko ce znati sta sve biva u zivotu?Bice ona nekome dobra zena. steta da ostane zauvek sama. Da u dugim nocima grli hladan jastuk. zenska pamet osudi samu sebe na vecnu samocu. sto bi joj to?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Mala Crnka

Bilo je to ovog leta kada sam upoznao jednu malu lepu crnku nije bila bash neshto lepa ali je bila sisata i imala je extra bulju. Ona u pocetku nije pokazivala znake ljubavi niti znake da joj je stalo do sexa. Mi dechaci smo imali neku napushtenu kucu kod pijace gde smo se stalno zajebavali i kao klinci tu smo ga drkali. Jednog dana prolazio sam pored kada mi je prishla i iznenada rekla svoje ime. Zvala se Anja i imala je dugu crnu kosu i bila je extra prava bomba. Zbunio sam se i posle 2gog pokushaja reko svije ime. Ima li smo neku kratku konverzaciju i otishao sam nishta se nije desilo(nisam je smuvao). Posle nekih 10 dana ona dolazi u nashu kucicu i hoce da nam pomogne da je preuredimo i da napravimo neku manju zurkicu. Prihvatio sam to naravno. Zurka je trebala da pochne odmah sledece nedelje. Svi smo bili jako organizovani da to zavrshimo dodushe nju je otac malo osporavao ali uspeli smo. Nisam je bio smuvao i dalje. Plan zhurke je bilo da je smuvam i opalim ako bog da. Doshlo je do zhurke i ona je naravno doshla sa jednim velikim iznenadjenjem,doshla je sa sestrama a imala je 2 sestre podjednako lepe kao ona mada je ona bila sisatija i bolja riba malo od njih. Moji ortaci poludeli dali se na posao odmah da muvaju i naravno kao po dogovoru ostave mene i Anju(16godina)same da se smuvamo na neki nachin ako bog da. Ona se nije tako lako dala bila je vishe povuchena i premlada za takve stvari za koje sam ja zapeo. Digao sam ruke od nje jedno vreme i otishao ljut i nervozan sam u kucu da izudaram nekog. taman kad sam krenuo da udarim u staklo ona je naishla i rekla kako je suvishe mlada za takve stvari ali ako obecam da cu biti opushten i da necu navaljivati da mozhemo da probamo. E sad ide onaj deo za koji ni ja nisam verovao i mislio sam da sanjam. Kada smo ushli u jednu od soba ja sam naravno odmah legao na krevet kao fora odmaram se. Ona je to jedva docekala i bacila se na mene. Ona je u stvari cekala da sestre odu i da mi ostanemo sami. Dakle… Bacila se na mene i pochela da me ljubi vatreno. Ja sam se zaprepastio i nisam mogao jednostavno da verujem. Onda mi je objasnila da je sve zbog sestara. Spustila se dole skinula mi pantalone i pochela da mi trlja sisama kitu preko bokserica, poludeo sam nisam znao gde sam traljala je sve dok nisam navlazhio bokserice a to nije dugo trajalo. Skinula je moje bokserice i spermu namazala preko sisa ja sam poludeo. Onda mi je nabila njenu picu u usta i bukvalno sam je olizao celu sada je ona ludela i kao kec na desetku trazhila je BiiiiP. Skocio sam kao lud i pocheo da je BiiiiP bez kondoma(bez ichega)u picu koja je bila obrijana. Onda je ona pochela da vodi i popela se na mene i kao ludacha pochela da skache i nabija se najjache shto je mogla. Nisam dugo izdrzhao i svrshio sam hvala bogu uspeo sam da izvuchem kitu na vreme i svrshim na picu. To joj naravno nije bilo dosta nego je izvukla moju kitu polizala ga je celog i pochela da mi ga drka divlajchkim tempom,a onda mi ga je stavila medju njene sise koje su bile extra velike i podignute. Popizdeo sam, svrshio sam posle petog trljanja i poprskao je po faci i naravno po sisama shto je ona i htela. To nije bilo dosta nego je posle nastavila da mi lizhe i izdrkala mi ga josh jedanputa i posle smo naravno oboje pali a njene sestre su se samo vatale sa mojim ortacima nije bilo sexa. Od tada se ne vidjamo mnogo ali kada njoj ili meni dodje do sexa ona jednostavno trazhi isto tako i ja. Posle taoga nismo imali vishe ni jednu avanturu ali sad kad se setim mozhda joj okrenem broj telefona.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Planina Za Magdalenu

Oduvek sam zeleo da te odvedem na neku planinu, da nam najbliza kuca bude udaljena bar 500 metara. Da te odvedem u neku brvnaru sa kaminom dok oko nas duva hladan vetar… Zamisljam te kako sedis za stolom u haljini ispod koje nemas nista na sebi… Gledas me dok ti prilazim, vidis nabreklinu na mojim pantalonama. Raskopcavam ih i oslobadjam moj ponosni ud, vec spreman, vreo i napet. Uzimas me usta, osecam tvoje zube kako klize po mojoj kozi. Pucam… Podizem te sa stolice i stavljam na sto… zadizem ti haljinu jer nemam vremena da je skinem, sirim ti noge i ulazim u tebe. Vrela si ali ne i potpuno otvorena. Mahnito prodirem u tebe dva, tri santimetra nekoliko puta dok se iznenada potpuno ne otvoris i bukvalno ne propadnem u tebe. Drzim te rukama pripijenu za sto… otimas se. Izlazim iz tebe i pocinjem da te lizem kao da mi je to poslednji put u zivotu. Moj jezik rovari tvojom raselinom dok moj palac desne ruke prodire u tvoju utrobu. Povlacim te usnama, sisam ti usmine, dodirujem klitoris mojim hrapavim jezikom. drzis ruke na mojoj glavi kao da pokusavas da me uguras u sebe… stiskas me butinama… Iznenada, opet ulazim u tebe i pocinjem divljacki da prodirem, da klizim, da pumpam… Volim stolove jer na njima ne postoji nakakvo dodatno trenje osim izmedju nasih sjedinjenih organa, slepljenih do gubljenja razlika. Osecam kako ti se pluca nadimaju da puste poslednji vrisak, ubrzavam, naginjem se nad tebe i naslanjam rukama na podlogu stola… obavijas mi noge oko strukam i petama upires u ledja ne dajuci mi da se pokrenem ni da izadjem, a meni treba jos sam jedan pokret u tebi da eksplodiram. Trzam se gotovo neprimetno. Osecas li moje mlazove u svojoj utrobi? Spustam se na tebe dok nam pluca divljaju u pokusaju da unesu dovoljno kiseonika… Uzimam te i prenosim na prostirku blize kaminu… Uzimas me u usta, jos vlaznog od tvojih sokova… ponovo pocinjem da se budim dok ti prstima dodirujem izvor zivota… Kad bi znala…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Teen bisex

Ja imam 19 godina,visok sam,lepo gradjen i sto je najvaznije veoma obdaren(20 cm).Uvek su mi se svidjale devojcice,ali i decaci.Kao klinac sam mastao da imam i zenu i muza i da tako zivim,mislio sam da sam bolestan,i da sam jedini na svetu koji tako razmisljam,ali od 1999 i od kad imam internet shvatio sam da bisex populacija postoji i da nisam jedini koji tako misli i koji ima takva zadovoljstva. Sasvim slucajno pre jedno 4 godine,bio sam kod drugara koji ima ista misljenja kao ja po tom pitanju,ustvari nasi odnosi su poceli prvo kao vacarenje i vatanje za bulju kad smo sami,u pocetku sam negodovao ali sam u sebi uzivao.Posle smo napredovali,tako sto smo poceli jedan drugom da drkamo dok gledamo porno filmove koje smo iznajmljivali po video klubovima.Sve se svodilo uglavnom na to drkanje,mazenje,drzanje za ruku,poljubci u telo,lizanje tela,ali nismo bili toliko hrabri da odemo dalje od toga. Medjutim pre jedno 2 ipo godine prvi put smo pusili jedan drugom i od tada pusenje reodvno upraznjavamo,a od pre godinu ipo dana poceli smo i da se jebemo u bulju,a pocela je da se javlja i neka emotivna veza izmedju nas dvojice,nismo bili zvanicno u vezi,ali neka ljubav je ocigledno pocela da se javlja,pa nije ni cudo toliko godina smo imali sex.Poceli smo naravno kad smo sami da se ljubimo u usta i to s’jezikom,da se “zaljubljeno” gledamo da se zajedno kupamo… ali i ja i on smo imali devojke u to vreme kao i sada.Letos smo bili sa devojkama koje su i medjusobno najbolje drugarice,pa je bila fora 2 najbolja druga setaju najbolje drugarice. Dogadjaj koji cu opisati i koji je kulminacija moje bisex orijentacije desio se letos. Bila je topla noc,moji su otisli u selo na vikend,naravno pozvao sam svog druga da spava kod mene nisam ni slutio da ce ta noc biti nezaboravna.On je dosao,kako u hodniku nije bilo nikog lupio mi je jednu socnu pusu,uveo sam ga u stan drzaci ga za ruku.Kao i uvek sedeli smo jedan do drugog,mazio sam mu butinu,i ljubio ga u nejgove lepe prste,on mi je priznao da mu je lepo samnom ali da bi bilo lepo da nas seksualni zivot malo obogatimo.Na sta misli ,pitao sam ga.Mislio je na nase devojke i na sex u cetvoro!Kurac mi se odmah nadigao,kako sad to,sta ce da misle,sta ako slucajno ne prihvate pa posle po carsiji da pricaju da smo nas dvojica pederi,da li vredi toliko rizikovati obraz zbog bogatijeg sekusalnog zivota.Vredi.Pozvao sam moju devojcicu na mobilni i rekao joj da dodje kod mene imam iznenadjenje za nju.Nisam znao kako drugacije da nastupim s’obzirom da je ona devojka iz veoma konzervativne patrijarhalne porodice veoma konzervativnih shvatanja(jos uvek nisam imao sex sa njom a godinu dana smo u vezi).Moja devojka je godinu dana starija od mene ali se to u njenom licu nikako ne bi reklo naprotiv izgleda kao da je nekoliko godina mladja od mene,grudi su joj male i cvrste,ruke nezne i slatke,nosi malo konzervativniju garderobu nikad je nisam video provokativno obucenu,ama ni malo,veoma je patrijarhalno vaspitana.Uvek na temu o sexu razgovor je odmicao na neku sasvim drugu stranu,bio sam vise puta u dilemi da li da uopste vise budem sa njom u vezi posto mi ne treba devojka sa kojom ne mogu da imam sex pre braka. Od mog druga devojka je puno drugacija,ona voli da izlazi,veoma je otvorena,nasa je generacija,uvek je provokativno obucena,a tako se i ponasa,veoma je sexy,ima dugu kosu,veoma lepo lice,sa puno kozmetike. Drug je poslao sms svojoj devojci da dodje kod mene,s’obzirom da organizujem intimni party za najbolje drustvo. Posle nekih pola sata obe devojke su stigle.Nisam znao kako dalje,mislim sta uraditi,da bi ih naveo na sex.Potpuno ne planiram sled dogadaja je izgleda bio najbolje resenje,negde oko ponoci poceo sam da vrtim kanale na satelitu i tako sam nabasao na neke pornografske soft core programe,znaci striptiz dok na dnu ekrana idu sms poruke,nesto kao kod nas sto rade tv stanice.One su odmah rekle ma menjaj to,kao stavile su ruke preko ociju,ali mi nismo hteli da menjamo,ubedjivali smo ih samo malo samo da 5 minuta vidimo,pocele su i one da gledaju i da komentarisu devojku koja je radila striptiz.Drugar mi je pokazao rukom da je sada pravo vreme za pocetak,ili predigru kako bi sex bio kulminacija danasnje veceri.Stavio sam ruku na drugarovu butinu i nezno ga mazio priblizavajuci se njegovom nabreklom kurcu koji se jasno iscrtavao na pantalonama,moja devojka me je pogledala i veoma ozbiljno pitala sta to radis.Moj odgovor je bio to sto vidis,kad mi vec ti nedas on ce mi dati,ona je zatim rekla nije tacno da ti nedam,i bacila mi se u zagrljaj i pocela je da me ljubi po vratu i licu.Za to vreme ja sam druga cvrsto drzao sa njegov nabrekli kurac koji se ocrtavao na pantalonama.Njegova devojka je htela da mi skolni ruku medjutim ja to nisam dao a nije ni on samo ju je pozvao da dodje i da nam se pridruzi.Devojke su na dosadasnje dogadjaje veoma dobro reagovale.Pocelo je skidanje skidali smo se medjusobno.Ali umesto da krenemo da se jebemo sa devojkama nas dvojica smo se okrenuli medjusobno i krenuli da se vatamo i da se medjusobno pipamo sa kurcevaima.Devojke su gledale sablaznjeno,pa vi ste pederi,su rekle sa osmehom na licu ocigledno da se i one pale na homice kao sto se muskarci pale na lezbejke,pocele su da drkaju picke i da se drze za bradavice,ja i drug smo se ljubili,jezici su nam radili,bili smo zagrljeni,pravi zaljubljeni momci.Osetio sam nezan dodir za guzu,to je bila moja devojka,ljubila je moja razvijena ledja spustajuci se do bulje,pocela je da mi lize dupe,uzivao sam dok se ljubim sa najboljim drugom i dok mi devojka lize bulju,nejgova devojka je sedela na kaucu i samozadovoljavala se prizirom.Sageo sam se i poceo sam da pusim kurac svom najboljem drugu,dok me je devojka vatala za kitu i pokusavala da ga drka.Sad nam se pridruzila i njegova deovjka kojoj je moj drug nabijao prst i picku,tako da smo se sada po prvi put jebali u cetvoro,ono sto smo i zeleli. Faza dva je ubrzo krenula,natrtio sam se i drug je poceo da me jebe u dupe,Osetio sam njegov veliki kurac u svom dupetu dok je leva sisa moje devojke bila u mojim ustima.Njegova devojka je lizala nekako moje dupe i njegov kurac dok me jebe.Uzivao sam.Nije hteo da mi svrsi u dupe,zatim sam ja jebao moju devojku u picku a pusio drugu,i tako smo se smenjivali sve do ranih jutarnih sati.Ovo je definitivno pocetak jedne divne bisex veze,sada se povremeno sastajemo ovako cetvoro i orgijamo po celu noc
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Stric Mirko

Mislim da nikada necu zaboraviti svoj prvi posjet Ivani. Bilo je to u prvom razredu srednje skole. Tada smo se jos uvijek svi upoznavali, a ja sam isla kod nje da vjezbamo matematiku za predstojeci test. Kada smo stigle kod nje, docekala nas je njena mama Ivanka. Izgledala je prilicno dobro za svoje godine. Pomogla sam im da postave veceru, i bas kada smo sjedali za stol, stigao je Ivanin tata s posla. Bila sam ledima okrenuta ulaznim vratima, pa sam ustala da mu se predstavim. Kada sam se okrenula, ostala sam bez teksta. Otac joj je bio nevjerojatno seksi! Nekako sam promucala svoje ime, i sjela natrag za stol posramljena. To je bio prvi puta da mi s svidio muskarac toliko stariji od mene. Od tada sam dosta cesto boravila kod Ivane, isto kao i ona kod mene. U meduvremenu smo postale najbolje prijateljice. Njen tata me je i dalje privlacio, ali vec sam bila navikla na to, i naucila sam ignorirati te svoje osjecaje. Kako sam cesto bila kod nje, zavoljela sam njene roditelje, a cini mi se i oni mene, jer sam se u njihovoj kuci osjecala kao u svojoj vlastitoj. Vrijeme je prolazilo, i potkraj treceg razreda srednje skole dogodilo se nesto sto uistinu nisam mogla predvidjeti. Kao i obicno, spavala sam kod Ivane. Bile smo same na drugom katu. Bar sam ja tako mislila. Probudila sam se u toku noci jer sam morala na WC. Na sebi sam imala samo grudnjak i gacice, jer je bilo uistinu vruce. Bas kada sam se digla sa WC skoljke, u kupaonicu je usao Ivanin tata Mirko. Meni su gacice bile oko gleznjeva, a on je stajao na vratima gledajuci me. Nisam znala kao da se ponasam. Promucala sam, “Jao, oprostite, mislila sam da smo same na katu, pa se nisam zakljucala…” On je i dalje stajao na vratima nista ne govoreci. Bilo mi je neugodno, i sagnula sam se da obucem gacice. Kada sam ga opet pogledala, usao je i zatvorio vrata. Tada sam shvatila kako me jebozovno gleda. Prosaputao je, “Jano, gledam te kako rastes i razvijas se, i svakim danom si sve ljepsa. Sada stojis tu ispred mene polugola, i ja to jednostavno vise ne mogu izdrzati. Od prvog sam dana vidio kako me gledas, ali ti si bila mala prijateljica moje kceri, i nisam sebi dozvolio da me privuces. Ali sada je vec kasno…” Polako mi je prisao, i ja sam primijetila da je napaljen. kurac mu je prakticki strsao iz bokserica! Dosao je do mene i pitao me smije li me poljubiti. Samo sam klimnula i vec u sljedecem trenutku njegove usne su bile na mojima. Osjecaj je bio izvanredan. Ljubili smo se kao da nam je to posljednje u zivotu. Spustio se nize i poceo me ljubiti po vratu, a onda i po grudima. Osjecala sam da radimo nesto zabranjeno, ali bilo mi je tako lijepo da sam taj osjecaj neugode jednostavno potisnula. Milovao me je po sisama, i na kraju mi je skinuo grudnjak i poceo me ljubiti po ukrucenim bradavicama. Ja sam glasno uzdisala, a on mi je rukom prekrio usta i rekao da se stisam jer bih mogla probuditi Ivanu koja je mirno spavala u susjednoj sobi ni ne sluteci sta se dogada. Stisala sam se, a on se spustio nize i skinuo mi gacice. Stajala sam pred njim gola, i svjesna da su sada sve barijere srusene. Odmaknuo se malo od mene i rekao, “jebem ti, kako si dobra! Lizat cu te…” Digao mi je nogu na rub kade i poceo mi obradivati pickicu. Nisam mogla vjerovati da se to stvarno dogada. Pomislila sam da sanjam, ali me moja uspaljenica uvjerila u suprotno. Jedva sam se suzdrzavala i bila tiha. Grizla sam usne i pritiskala njegovu glavu o svoju pickicu. Osjecaj je bio neopisiv. Tiho sam jauknula. Orgazam me stresao kao struja, a poseban osjecaj je davala cinjenica da radim nesto zabranjeno. Tada se on podigao i pitao me da li mi se svidjelo kako mi je polizao pickicu. Rekla sam mu da sam uzivala, a on je pitao da li zelim jos. Klimnula sam, i poceli smo se ljubiti jos strastvenije nego prije. Osjetila sam njegov veliki kurac na trbuhu. Lagano sam ga dodirnula rukom a on se odmaknuo, pogledao me u oci i pitao zelim li ga vidjeti. Moj mu je pogled govorio sve. Skinuo je bokserice, a kurac mu je stajao ravno poput strijele. Bio je veci od kurca moga decka i ja sam ga uhvatila i pocela ga lagano nadrkavati. Bio je napaljen do krajnje granice. Rekao mi je, “Namjesti se nekako, zelim te jebati, moram te jebati. Nasloni se preko kade! Poslusala sam ga I vec u sljedecem trenutku zabio mi ga je odostraga. Bio je grub, ali to mi je odgovaralo. Uzbudeno sam saputala, Jebite me strice Mirko, razvalite mi pickicu, to, to, ah jebite me…” Vidjela sam da ga uzbuduje to sto mu govorim, i njegovi naleti su postajali sve zesci. Osjetila sam da je blizu svrsavanja, i tada me je prestao jebati i izvukao je kurac iz moje picke, okrenuo me prema sebi i naslonio na zid. Podigao me je na sebe i ja sam mu ovila noge oko struka. Drzao me ispod guzova i stao zestoko nabijati. Uzdisala sam i rekla, “Oooooooooh , sad mi se cini jos veci!” Osjetila sam nadolazeci val orgazma. Ocito je i on to primijetio, jer mi je u narednom trenutku zabio jezik u usta i na taj me nacin sprijecio da vristim. jebao me je kao lud, a ja sam dahtala sto sam tise mogla. Krenuo je jos jedan orgazam, jer me je tako zestoko nabijao da sam pomislila kako ce se moja uska pica rasparati, ali bilo mi je neopisivo dobro. Moj decko me nikad nije tako dobro jebao, i ja nisam ni bila svjesna kako mi pase zestoka jebacina. Odvojio je svoje usne od mojih i spustio me na pod rekavsi da ce uskoro morati svrsiti. Tad sam ga uhvatila za kurac i rekla mu da zelim da svrsi u mene, jer pijem pilule pa nema opasnosti. Kupaonica je bila mala pa nismo imali mnogo izbora, zato me opet naslonio na kadu i u jednom potezu mi ga je utjerao do jaja. Nakon nekoliko unutra - van poteza, iz njegovog macana su se prolile goleme kolicine sperme direktno u moju usku picku. Uzivala sam u tom osjecaju. Nisam mogla vjerovati da je uspio toliko dugo izdrzati tako intenzivno jebanje, jer moj decko je bio dosta neiskusan i rijetko kada me uspijevao zadovoljiti do kraja, jer nije mogao dugo izdrzati. Ovaj put sam bila zadovoljna. Okrenula sam se i poljubila ga. Rekao je da mora ici, jer se ujutro dosta rano dize. Ja sam se brzo istusirala i otisla u krevet, pored Ivane koja je mirno spavala. Iako je vec bilo 5 ujutro, jos dugo nisam mogla zaspati jer mi je u glavi stalno bilo to da sam spavala s Ivaninim tatom, i unatoc tome sto je seks bio fenomenalan, osjecala sam se nekako lose, pogotovo jer je on tako brzo otisao na spavanje, ne rekavsi mi nista. Ali sjetila sam se one, “Poslije jebanja nema kajanja”, pa sam naposljetku nekako zaspala. Ujutro sam se probudila oko 9 sati. Ivana je jos spavala, i znala sam da se nece probuditi bar do 11 jer je tada navila sat, a u skoli smo bile poslepodne. Obukla sam njen kucni ogrtac i krenula na prvi kat u dnevni boravak da pogledam sta ima na TV-u. Znala sam da smo same u kuci kao i obicno, jer je Ivanina sestra bila u skoli od 8, teta Ivanka je radila od 7, a Mirko od 8. S jedne strane mi je bilo drago sto ga necu odmah vidjeti, a s druge sam jedva cekala da ga opet vidim, da vidim kako ce se stvari dalje odvijati. Otisla sam u kuhinju da si natocim casu vode, i tada mi je netko prisao s leda i ovio mi ruke oko struka. Bio je to Mirko. Iznenadeno sam ga pitala otkud on kod kuce, i ispostavilo se da je to jutro trebao ici na sluzbeni put, pa je planirao krenuti oko 10. Nisam znala kako da se ponasam, ali on mi je dao odgovor na to pitanje. Podigao me je na radni stol, odvezao mi ogrtac i poceo skidati gacice. Zaustavila sam ga jer sam se bojala a se Ivana ne probudi. Rekao mi je da ne brinem, da smo sami na katu i da je zakljucao vrata. Prepustila sam mu se. Skinuo mi je gacice i zaronio glavu medu noge. Ja sam rasirila noge i digla ih na sto pokraj sebe, tako da je imao slobodan pristup svim mojim intimnim delovima. Ubrzo sam pocela uzivati. Nisam bila ni primijetila kada je izvadio kurac iz bokserica, jer sam se zmireci prepustila njegovom iskusnom jeziku. Grizao mi je nabrekli klitoris i jebao me jezikom. Tada me je poceo jebati i prstima, prvo jednim, pa sa dva, pa tri, istodobno ne ostavljajuci moj klitoris na miru. Napaljena do krajnjih granica, rekla sam mu da zelim da me jebe kao sto me je sinoc jebao. Kada je osjetio da sam se dovoljno navlazila, sjurio je svog macana u moje dubine. Stao mi ga je zestoko nabijati, a ja sam uzdisala prilicno glasno jer sam znala da je Ivana dovoljno daleko od nas, i da nas ne moze cuti. jebao me je tako neko vrijeme, i onda je izvukao kurac iz moje pohotne pickice, sjeo na stol do mene i rekao mi da ga zajasem. Prebacila sam mu se u krilo licem okrenuta prema njemu, i namjestila njegov natekli glavic na ulaz u svoju pohotnicu. Prvih nekoliko puta se nisam spustala do kraja, ali kako sam ubrzavala ritam, primala sam ga sve dublje. Mesala sam kao luda i uzivala nabijajuci se do korijena, a on mi je stiskao guzove. Uzivala sam, a to sam potvrdivala i uzdasima i rijecima, “Aaaaah! Oooooh! Aaaaah! Kako ti je tvrd i velik! Aaaaah! Kako je dobro! Oooooh!” Stao me je ljubiti po sisama i gristi mi bradavice i ja sam osjetila da nam je oboma vrhunac blizu. Ubrzali smo tempo i uskoro se izlio po mojoj unutrasnjosti. Ustala sam mu iz krila i sisla sa stola. Pogledala sam njegovog polu spustenog macana i njezno ga stala nadrkavati. Nasmijao se i pitao me: “Nije ti dosta???” Ne odgovorivsi mu nista obuhvatila sam ga usnama i pocela pusiti. Gledala sam ga u oci jer sam znala da muskarci to vole. Uskoro je njegov kurac bio spreman za novu turu seksa. Sisao je sa stola i poveo me do dvosjeda u dnevnom boravku. Rekao je, “Mala, nemamo jos puno vremena, uskoro moram krenuti na put, a i Ivana ce se brzo probuditi. Ali mozemo jos malo…” Polegao me na dvosjed, legao na mene i poceo me ljubiti po sisama, spustajuci se sve nize. Rekla sam mu, “Uh, jebi me! Aaaah, stavi mi ga, razvali me!” Rasirila sam noge koliko sam mogla, a on me nekoliko puta liznuo po picki. Tada mi ga je, bez ikakve prethodne najave, utjerao skroz do jaja. Kao i obicno… Digla sam noge na njegova ramena i potpuno se prepustila njegovim nasrtajima. Dvosjed ispod nas je skripao kao lud, ali mi se nismo obazirali. Tada me je prestao pumpati i poceo mi opet lizati pickicu. Izvila sam se na dvosjedu, i uzivala. Pozeljela sam i ja njega zadovoljiti, pa sam mu rekla da se okrene, i pocela sam mu pusiti. Pomislila sam kako bi Ivana uistinu dozivjela sok kada bi u tom trenutku usla i zatekla mene i svog tatu u pozi 69. Ali na srecu, to se nije dogodilo. Prestala sam mu pusiti kada je bio blizu vrhunca jer sam zeljela sto je moguce vise odgoditi svrsavanje, i onda sam ga zajahala, a on mi je poceo mesiti sise. Jebali smo se tako jos malo, i onda se nezaustavljivo priblizio vrhunac. Imala sam osjecaj da ce mi sperma izaci na usta od siline njegova svrsavanja. Priustio mi je neviden uzitak. Ni ne silazeci s njegovog kurca, legla sam mu na prsa i jos smo se ljubili, a ja sam se zapitala koliko ce vremena trebati mom decku da me uspije tako zadovoljiti. Mirko je rekao da je vrijeme da se spremi i krene, jer ce u protivnom zakasniti. Otisli smo skupa u kupaonicu. Usli smo u kadu i ja sam pustila vodu. Nasapunao me i rekao, “Mala ja bih te opet jebao,ali ne mogu vise.” Uzela sam njegov mlitavi kurac i stavila ga u usta. Lizala sam mu glavic, i gutala kurac do pola, jer vise nisam mogla. Nisam mu propustila polizati ni jaja. Reagirao je, ali ne dovoljno. Izvukao je kurac iz mojih usta, i povukao me gore. Ovila sam mu ruke oko vrata, a on mi je iznenada zabio dva prsta u pickicu i stao me njima jebati. Iznenadila sam se, ali sam uzivala. Digao mi je nogu na rub kade, a ja sam se pridrzavala za njega da ne izgubim ravnotezu u klizavoj kadi. Uzeo je tus i uperio mi jaki mlaz prema picki. Uzivala sam i uskoro svrsila po ne znam koji put to jutro.Tada je on otisao na put, a ja sam se zavukla natrag u Ivanin krevet kako bi ona mislila da sam spavala cijelo vrijeme.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 75 76 78 79 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:46:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.