Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:29:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 70 71 73 74 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577809 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
GOSPODARICA 7

Poslala me je njenoj kuci da je tamo sacekam, dok je ona nastavlja svoj provod sa drugaricom. Naravno da nisam imao kljuceve od njenog stana. Zivela je u centru u jednoj manjoj zgradi na poslednjem spratu. Tu u potkrovlju njen stan je bio jedini, tako da sam bez straha da ce me iko videti mogao da sednem ispred njenih vrata. Vreme je prolazilo i noc se vec dobrano uvukla u hodnik, a nje jos nije bilo. Ponekad bi cuo udaljene ili blize glasove stanara i sav napet ocekivao da cu cuti nju ali nje nije bilo. Ni sam ne znam kako ali zaspao sam naslonjen na zid. Kasno iza ponoci, trgnu me jetki zvuk cipela koje su se penjale stepenistem. Prepoznao sam joj korak, njihov ritam, odlucnost i zadrhtao sam u iscekivanju.

Usla je u hodnik i upalila svetlo. Pogledao sam je: moja gospodarica, moja kraljica, izgledala je zanosno dok mi se priblizavala, sandale sa visokom stiklom, crne carape, crna leprsava suknja do kolena, gore bela kosulja bez rukava sa blago uzdignutom kragnom, oko nje se sirio miris parfema. Prisla mi je, kleknuo sam ispred nje sagnuo se i poljubio joj stopalo...prvo desno, pa levo. Pogledao sam je pravo u oci, uzvratila mi je prezrivim pogledom. Podigla je nogu i stavila mi na lice, gledala me je pravo u oci, znala je da uzivam u svakom njenom dodiru. Gurnula je nogu i glava mi je poletela u stranu. Zastao sam za trenutak.

Sta cekas pseto! Lizi me! – ostro je rekla i zadigla suknju, nije nosila gacice.

Da gospodarice! – rekao sam srecan sto mi se obratila.

Dopuzao sam do nje, znao sam da ne smem da je dodirnem pa sam stavio ruke na leda. Kad sam joj se priblizio,sklupcao sam se izmedu njenih nogu, prekrila me je suknjom, rasirila noge , malo ih povila u kolenima i rukama se oslonila na zid. Osetio sam miris njene picke, obozavao sam taj miris, miris moje gospodarice, moje kraljice.

Duboko sam udahnuo, mirisala je drugacije...mirisala je na seks, na drugog muskarca. Lagano sam je liznuo, osetio sam slankas ukus znoja i opor miris muskih mosnji, bila je vlazna. Kako mi je prijao njen ukus, prislonio sam usta na nju i poceo da kruzim jezikom. Shvatao sam, ona je jos malo pre u sebi imala drugog muzjaka. Volela je ponekad da me pozove da je posle seksa sa drugim muskarcem, ocistim i pokupim njegove ostatke iz nje i sa nje to saznanje mi nije smetalo. Vazno je da je ona sada tu samnom, da mi je dopustila da ju dodirnem, da je zadovoljim. Lizao sam je sve brze, dok je ona pomerala kukove sve zustrije i stenjala. Palacao sam jezikom levo,desno, ah kako mi prijaju njeni sokovi, tako me osvezavaju. Presao sam na klitoris, sisao sam ga i izludivao jezikom dok mi je on na usnama rastao i bubrio. Gurnuo sam joj jezik najdublje sto sam mogao, savila je noge u kolenima jos malo zeleci da se sto vise nabije na njega. Jednom rukom me je jako stegla za kosu i glavu mi zabacila unazad da ne bi mogao da se pomeram. Zabolelo me je, zastao sam na trenutak i mahinalno uvukao jezik.

Sta to radis pseto! Zasto si stao? Isplazi taj jezik! – viknula je. Brzo sam isplazio jezik, kad se malo odmakla, primetio sam da se nesto belicasto rasteze sa njene picke do mog jezika – njegovo seme. Nabila se zestoko, malo me je zabolelo, ali mi nije smetalo. I dok je ona po mom licu i jeziku divlje jahala, sve vreme drzeci mi glavu, trljala mi picku o lice, bio sam sav mokar, njeni su sokovi lili a ja sam ih zedno pio pomesane sa ostacima njegovog semena. Jahala me tako neko vreme menjajuci ritam i pravac: napred, nazad pa u krug. Prinela je cmar ustima i jedno vreme se trljala a zatim pokusala da se nabije, dok sam ja stajao ukocen i sav pretvoren u jezik.

Stenjala je sve dublje i picka joj je postajala sve meksa i otvorenija, znao sam da se priblizava vrhuncu. Ponovo mi se nabila na jezik, i mesajuci pocela da svrsava. Osecao sam snazne trzaje njene picke na licu i ejeakulat kako mi puni usta, u istom trenutku sam svrsio i ja.

Otvori usta jako i isplazi jezik! Brze! – rekla je i jace mi zategla kosu, dok je drugom rukom razmakla usmine. Otvorio sam usta najace sto sam mogao i polako joj jezikom kruzio po unutrasnjosti iscekujuci. Par kapi mi je orosilo vrh jezika,osecao sam slankasto gorak ukus, pa onda tanak mlaz, pa sve jaci i na kraju mi je jak mlaz preko jezika jurnuo pravo u grlo. Piskila je dugo uz jak uzdah.Gutao sam zedno ne zeleci da se prospe ni jedna kap.

Ocisti me! – rekla je kad je zavrsila. I ja sam polako i pazljivo jezikom skupljao i poslednje kapi mokrace sa njene picke. Kada je zavrsila, odgurnula mi je glavu.

Daj mi maramicu! – rekla je i pruzila ruku. Izvadio sam papirnu maramicu iz dzepa i pruzio joj. Obrisala se, popravila suknju i ispravila se. Okrenula se prema meni i rekla:

Zini! – otvorio sam usta i ona mi je gurnula maramicu.

Progutaj! Veceras mi vise neces trebati! – okrenula se i usla u kucu zatvorivsi vrata za sobom.

Gledao sam klececi u njena vrata, dok su mi se u ustima topili celuloza sa maramice i njen ukus na njoj. Mozda je ona za nekog kucka ali ja je obozavam, jer je ona moja GOSPODARICA, moja kraljica i ja bih sve ucinio da ona bude zadovoljna....
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
U LIFTU

Andrija je dugo cekao da lift stigne do prizemlja, a kada je konacno usao u njega primetio je da ka vratima trci i jedna mlada devojka. Mahala mu je, zadihana, da zaustavi lift. On je pruzio ruku ne dozvoljavajuci vratima da se zatvore.

"E bas vam hvala!" – zadihano je rekla. "Ovde se lift inace dugo ceka, ko zna koliko bih se zadrzala, a bas sam u zurbi!"

"Koji cete sprat?" – galantno je upitao Andrija, resen da ostane dzentlmen do kraja.

"Vidim da ste vi vec pritisnuli sedmi, i meni ce odgovarati." - rekla je.

Lift se lagano pokrenuo.

"Znate, uvek me je strah da se ne zaglavim, zato obicno izbegavam da idem sama. Iskreno, radije idem peske ako nema nikog drugog u liftu."

"Ma, nemate cega da se plasite!" – hrabrio ju je Andrija. " ovaj lift se jos nikada nije zaglavio."

Ona mu je okrenula leda, zagledana u dugmice. Odjednom, lift je zadrhtao, a zatim i potpuno zastao. Pogledala ga je sirom otvorenih ociju.

"Eto, sta sam vam rekla, ja sam takav baksuz..." – prisla mu je i uhvatila ga za ruku. "Molim vas... a sta cemo sada da radimo?"

"Ma, nije to nikakav problem, sigurno postoji neki alarm..." – on napravi pokret ka tabli, ali ona ga spreci.

"Da li bi vam bilo neprijatno ako bih vas zamolila da me zagrlite? Tako sam se uplasila!" – Andrija je zbunjeno obgrli oko ramena.

"Oh, vi ste jedan tako snazan muskarac, ja ne znam sta bih radila da niste ovde sa mnom. Mogu li da znam vase ime? A mozda bismo mogli i da predemo na ti, kad smo se vec nasli zajedno u jednom ovako strasnom momentu."

"Andrija!" – promuklo je izgovorio. – "zovem se Andrija."

"Drago mi je, ja sam Helena!" – ona ne pokaza ni najmanju nameru da izade iz njegovog narucja. – "Sta mislite... ovaj, sta mislis, kad ce doci da nas spasu?"

"Ne znam stvarno, ako ne pritisnemo dugme..."

"A sta mislis o ovom dugmetu?" – ona uze njegovu saku i prinese je svojim grudima. On se zbuni. Ovakav razvoj situacije nije ni najmanje ocekivao.

"Helena..." – promucao je.

"Da?" – mazno je odgovorila, jos vise pritiskajuci njegovom rukom svoje grudi.

"Ovaj..."

"Zar nisi oduvek zeleo da vodis ljubav u liftu? Znam da ja jesam, a ovo je savrsena prilika, zar ne? Mogu proci sati pre nego sto nas odglave, zasto da ne iskoristimo to vreme na najbolji moguci nacin?" – on je stajao prislonjen uz sami zid lifta, nije mogao da se pomeri, a da je bas ne odgurne, sto i tako nije zeleo. Helena je svojim dugim noktima nezno milovala njegov vrat sto je neizbezno izazivalo trnce po citavom njegovom telu.

Pomerio je svoje ruke ka njenim grudima, i obe ih potpuno obuhvatio. Pod tankom tkaninom njene bluze osecao je njene vec nabubrele bradavice. Uzdisala je i uvijala se pod njegovim dodirom. A onda su njene usne dotakle njegove, njen jezik je istrazivao njegovu vlaznu unutrasnjost, a rukom je posegnula ispod njegove majice. Bila je priljubljena uz njega, drhtala je, njene sake milovale su sa puno strasti njegove grudi, leda i stomak. Osetio je da postaje tvrd kao stena i jedino sto je zeleo da ta strast nikada ne prode.

Nije vise mislio na to u kakvom se nemogucem polozaju nasao, sam sa zgodnom devojkom u zaglavljenom liftu, i to ga ona otvoreno poziva na seks. Da mu je neko pricao da to moze da se dogodi ne bi nikad poverovao. Ne, takve se stvari zbivaju samo na filmu, nikako ne u pravom zivotu, i nikako ne njemu!

Ona je vec skinula bluzu sa sebe, i posto nije imala grudnjak izlozila je svoje dojke njegovom pozudnom pogledu. Bile su savrsene, ni prevelike ni premale, nezno bele, sa kolutovima tamnih, ukrucenih bradavica u sredistu. Njegove usne se spustise i obuhvatise njenu tamnu bradavicu, najpre jednu, pa drugu, ljubio ih je naizmenicno. Ona je uzdisala, zaplicuci prste u njegovu kosu. Nastavio je da je miluje, a ona se grcila pod njegovim dodirom. Jedna nestrpliva ruka je krenula ka njenoj butini i pocela da je miluje ispod suknje. Nezna koza izmedu njenih nogu jos ga je vise uzbudila i on oseti olaksanje kada njene ruke pocese da otkopcavaju dugmad njegovih farmerica.

Izvadila je njegov vec nabrekli ud i nezno ga milovala jednom rukom dok je drugom i dalje izvodila sare po njegovom vratu i grudima. Koleno je podigla do njegovog struka, kao da pokusava da se popne na njega. Jezik joj je palacao po njegovim bradavicama. Rukom je dovela njegov vrh u susret najosetljivijem delu svog bica. Jos uvek je imala gacice na sebi, ali on oseti da su vec vlazne od njenih sokova i to ga raspali jos vise.

Ali ona se odjednom odmace od njega i nasloni se ledima na suprotni kraj lifta. Rukom je pokrila lice. "Sta mi to radimo, Andrija? Jedva da se i poznajemo, a ja sam te spopala..."

"Ne, Helena, nisi ti..." – mucao je nemocan da prevazide uzbudenje koje ga je savladalo.

"Izvini, ali mene bas strasno pale ovakve situacije!" – zadigla je suknju i iskoracila iz svojih gacica. Jednu nogu je podigla savijenu u kolenu izlazuci se njegovom pogledu sto je vise mogla u stojecem polozaju. Naravno da nije mogao da joj odoli. "Zelis li me?" – pitala je.

"Naravno!" – njegov glas je bio promukao. Prisao joj je. Ona uze njegovu ruku i povede je put svog venerinog brezuljka. Nezno ju je milovao dok je prstom polako prodirao u njenu unutrasnjost. Ona je posegnula izmedu njegovih butina i nezno ga uhvatila za testise.

Nije dugo izdrzao. Njegova ruka nezno podize njenu nogu. Uzdahnula je kad je osetila kako se probija duboko u njenu unutrasnjost. Uskoro vise nije stajala na zemlji. Drzao ju je snagom svog tela u vazduhu, naslonjenu ledima na zid dok je ritmicki prodirao u nju. Svojim punim dojkama dodirivala je cvrste misice na njegovim grudima. Njegovo zadovoljstvo je bivalo jos vece zbog tog dodira. Ljubila ga je po vratu. Uzdisala je i jecala, mrmljajuci nerazumljive reci. Osetio je da je blizu vrhunca, poceo je da ubrzava ritam pokretanja svog tela.

Ona ga je stegla nekoliko puta svojim unutrasnjim misicima. Cula ga je kako uzdise, kako mu srce ludacki lupa. Viknula je kada je osetila kako se njegova toplota izliva u nju. On joj brzo zatvori usta svojim usnama.

Pokreti su im se postepeno usporavali, dok se konacno on nije sasvim odmaknuo od nje. Ona je spustila ruku na svoje zadihane grudi, a zatim je pocela nervozno da popravlja suknju. Andrija je vec stigao da se upase i zakopcavao je dugmad na svojim farmericama. Helena je cucnula da dohvati svoje gacice, a zatim ih je obukla i dalje ne gledajuci u njega. On je prolazio prstima kroz kosu, smisljajuci sta da joj kaze. Ocigledno je ocekivala neku reakcijiu od njega.

"Helena..." – promucao je.

"Da?" – podigla je pogled.

"Ja, ne znam sta da kazem..."

"Pa dovoljno je da kazes da li sam bila dobra!"

"Naravno, naravno!"

"I da li ces me ponovo pozvati?"

"Naravno da cu te pozvati, daj mi samo svoj broj i..."

Ona ga sa cudenjem pogleda.

"Sta ce ti moj broj, pa pozovi me preko agencije, kao i do sada. Samo trazi da ti daju mene i ja dolazim. Znas, moram da ti priznam nesto. Malo sam se i plasila susreta sa tobom. Ostale devojke kazu da si vrlo zahtevan, jos ni sa jednom nisi bio zadovoljan. Nisam znala kako cu ja proci, bas sam se pripremila za ovaj susret. Naucila sam cak i kako da zaustavim lift..."

On ju je zbunjeno gledao.

"O cemu ti to pricas? Kakva agencija, kakve ostale devojke? I zar si ti zaustavila lift?"

"Naravno da sam ja, zar mislis da se slucajno zaglavio bas sad kad je tebi to bilo potrebno?"

Helena ponovo pride tabli sa dugmicima i pritisnu prizemlje. Lift krenu dole bez ikakvih problema.

"Ja i dalje nista ne razumem."

Ona ga pogleda pravo u oci.

"O, ne! To je nemoguce! Ne mogu da verujem da mi se to dogodilo! Nemoj mi reci da ti nisi Veljkovic?"

"Ne, nisam. Veljkovic mi je prvi komsija. Zasto?" – Andriji i dalje nista nije bilo jasno.

"Nikada ovo necu sebi oprostiti." – drzala se za glavu. – "Usluzila sam pogresnog coveka. To mi nikada nece poverovati. Pa, Andrija, bice ti drago da znas da je tvoj komsija..."

Ali nije stigla da zavrsi recenicu. Lift se zaustavio i vrata su se otvorila. Ispred njih je stajao Veljkovic.

"Helena?" – upitao je. "Izvinite, malo sam zakasnio. Nadam se da nije bilo problema?" – pogledao je u Andriju koji je upravo izlazio iz lifta sa osmehom preko celog lica.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
SEX U AUTOBUSU

Stajao sam na Beogradskoj autobuskoj stanici. Bio je kraj decembra. Prokleto hladan dan. Sa perona 20 kretao je autobus za Krupanj, koji me je trebao odvesti u moj rodni kraj. Bilo nas je oko stotinak. Zbog medjunarodnih sankcija i nedostatka nafte, putnicki saobracaj je bio redak pa je i guzva bila uzasna. Autobus je kasnio vec citav sat, mucila nas je neizvesnost da li ce uopste i krenuti. Hladnoca mi se uvlacila u kosti, u sebi sam psovao i kajao se zasto sam uopste krenuo na put. Posmatrajuci promrzla i nervozna lica putnika koji su sve socnije psovali na racun sankcija krajiekom oka spazio sam Vesnu Petrovic, moju nekadasnju nastavnicu muzickog. Bila je to predivna zena, zanosnih oblina, udata u Sapcu za jednog burzuja, uvek smo se pitali sta takva atraktivna zena trazi u jednoj seoskoj osnovnoj skoli. Al, jedno je bilo sigurno - svi decaci iz moje skole su bili zaljubljeni u nju. I sada, posle svoje cetrdesete godine zivota bila je veoma ocuvana. Polako mi je prilazila kroz masu gnevnih putnika. Prisavsi, potapsala me je pa ramenu. Glumio sam iznenadjenje, i dok smo se pozdravljali, kolena su mi zaklecala, nesto me je steglo u grudima, jedva sam disao.
- Sta radite? - zapitao sam glupo.
- Sta mogu? - rekla je rezignirano. - Pevam u operi. Nisam ambiciozna kao ti pa da me snimaju za televiziju.
Pomislih, sigurno je gledala neke od mojih televizijskih emisija. I razgovor je krenuo.
Ispitivala me je o mom poslu, bila je zadovoljna sto sam se dobro snasao u velegradu.
Kada je autobus konacno stigao ... ne, nismo usli, naprosto su nas uneli i spljeskali jedno uz drugo tako snazno da sam izgubio dah. I pored guzve uzivao sam da slusam njen barsunasti glas. Pricala mi je a svom zivotu, pri tom se zalila da je muci samoca, muz joj je zbog prirode posla, cesto bio dugo odsutan. Dece nisu imali. Valjda zanesena samo mogucnoscu da se ispovedi, izgledalo je kao i da ne primecuje guzvu, ili joj barem nije smetala koliko i meni. Bunda joj je bila otkopcana. Naslonila je stomak o stomak, grudi o grudi. Njene velike, tvrde, mozda suvise sapete dojke, grejale su mi pluca. Noga mi je upala medju njene, butina mi je bila tacno na njenom medjunozju, koje me je tako grejalo, da sam imao utisak da ce mi progoreti farmerke. Ispod fine haljine sve se pokretalo. Osetih kako mi penis raste. Mislim da je i ona bila svesna mog nabreklog penisa koji se tacno namestio pritiskajuci joj medjunozje. Izgledalo mi je kao da me mami, da se jos vise nabija uz mene. Resih da ispunim svoj decacki san, ne znajuci kakva ce biti njena reakcija. Podigao sam polako suknju i tek sto sam izvadio svoj uzdignuti ud, umalo se nisam onesvestio, jer Vesna Petrovic uopste nije imala gacice. Samo zavesice pojasa za koje su bile pricvrscene carape. Malo se pomakla, pa mi je uspravljena kita udarala izmedju njenih butina. Vise nisam razmisljao o njenoj reakciji, jedino do cega mi je stalo, jeste da je pojebem po svaku cenu. Glavic mi je samo kliznuo medju njene vlazne usmine. Tako toplu picu u zivotu nisam osetio. Usao je ukoso, sireci se al nedovoljno zabijen. Nisam smeo prekidati Vesninu pricu i zamoliti je da jos malo rasiri noge, bojeci se da ce iluzija nestati. To sto pristajem da budem njen slusalac, bio je uslov pod kojim mi dopusta taj ulazak u nju.
Jeste li ikad probali to ciniti kradom u autobusu? Jezivo je kad tucanje ne zavisi od vlastite voije, vec od treskanja autobusa po neravninama. Kurac mi se pomicao u skladu sa skakutanjem autobusa po neravninama Obrenovackog asfalta. Kada mi je postajalo najpotrebnije ubrzavanje ritma, taj prokleti autobus, kao za pakost, klizio bi bez najmanjeg potresa. Mislim da se i ona prokleto napalila, njeni vaginalni misici pumpali su mi krv kao neka pumpica.
Bio sam zajapuren zbog nestrpljivosti, doci ce i Sabac, a ja necu uspeti da dokrajcim tucanje. Vec je i ona utisala svoju pricu, sat u meni je radio. Nisam smeo pomerati zadnjicom kako bi se dublje nabio u nu, plaseci se da ce putnici oko nas primetiti nase bludnicenje, pa ce me to kostati najsladjeg tucanja u zivotu. U slepoocnicama mi je pulsiralo. Njene usne su se spojile sa mojim. Sada cu svrsiti, pomislih, kada me ona ohiadi.
- Ne ljubi me, sramota me je, sta ce ljudi pomisliti sta ovako stara to radim. Budi dobar inace cu se odvojiti od tebe.
- Ne, samo to ne - preklinjao sam je u sebi nastavljao ga gurati polagano pritezuci je uz sebe.
Nstta se ne bi dogodilo da nas na ulazu u Misar jedna grupa putnika nije pogurala uz viku.
- Daj pomerite se, sada silazimo. Ne moze svet od vas izaci.
Vesna se namrsti i pomaknu se. U tom trenutku, sjurih se u nju do kraja, duboko, duboko, ma taman dovoljno da konacno pocnem svrsavati, puniti je svojom spermom. Pulsacije su mi kocile noge, zmarci su mi prolazili niz kicmu. Bio sam sretan sto se to dobro zavrsilo. Saceko sam da mi splasne i spretno ga vratio u farmerke, niko nista nije primetio.
Na kraju sam samilosno poljubio Vesnu u obraz.
- Sta si odlucila. Sliazis li u Sapcu? - zapitah je iako nisam pojma imao o cemu je do sada pricala.
- Silazim. - odgovorlia je. Pohotnim ocima pogledala me je i rekla:
- Nisam ni znala kakvog sam ucenika imala.
Od tog dana, uvek kada prolazlm kroz Sabac, ja svratim kod moje nastavnjce muzickog.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
TANJA U ATELJEU

Lazar ulazeci u svoj atelje koji je u stvari trosni gradski trap koji zimi stvara atmosferu grobne tisine a leti utisak - idealnog jebarnika.
To je dvosobni trap sa dva prozora, troje vrata od kojih su dvoje ulaznih a jedna naknadno prikovana dele trap na dva nejednaka dela. Zidovi" su obojeni u neodredjeno zeleno boju koja se otire ostavlja tragove po odeci. Pod je drven truo a tavanica - ko zna od cega napravljena! Uglavnom ne prokisnjava i to je Lazaru sasvim uredu.
Danas je Lazar doveo Tanju u atelje, da joj odrzi cas slikanja. One seda za stafalaj i nevestim pokretima sara kicicom po platnu, ispunjavajuci zadatu obavazu.
Lazar se ujedno klanja i divi se vestini koju Tanja prezentuje, pa se udaljava sporim koracima odlazeci u "spavacu sobu", leze na razdrndani krevet, i... Odjednom ustade, proteze se, kao da se upravo probudio, pridje polici sa video kasetama i uze jednu, jer sve su iste tematski, pa je stavi u video aparaturu.
i opet se proteze po krevetu, stavljajuci ruke pod glavu.
Film krece. Stenjanje, preglasno urlikanje, pusenje kurceva i lizanje picaka, izlivi sperme i tome sIicno. Jedna plavusa, koja neodojjivo podseca na Taninu majku, natrcila guzu u koju tip srednjih godina ogromnog kurca, gura kompletnu saku i vrti po njoj, dok joj drugom steze sise a ona, sva u transu pusi kurac jednom crncu, dug bar tridesetak centimetara.
Onaj prvi joj mlatara kurcinom po ledjima, a kurac mu balavi i slini kao da je gripav.
Tanja slika i cuje, ali ne vidi, na nlenu zalost sta se na ekranu prikazuje. Zeli da vidi film, pa baca kicicu, umazanih ruku ulece a sobu koja smrdi na jebarnik, prilazi udubljenom Lazaru seda pored njega stavljajuci mu glavu na maljave grudi
Sve se odigrava kao na filmu....
Uzima mu kurcinu u saku, pocinje da ga drka a on se ukrucuje, pocinje da balavi, da pulsira... Lazar joj skida majicu i sisu joj nezno miluje, dok joj drugom rukom otkopcava mini suknju. Tanja spusti glavu uze Lazarev kolac u usta, pokusava da ga strpa u usnu duplju, ali neiskusna je ne ume to da radi, pa joj Lazar pomaze, tucajuci je u usta, kao da jebe u picu.Uhvatio je za glavu i natice je kao onaj na filmu. Isto tako!
Na Tanji majusne gacice ostale, ali ih Lazar ne skida, vec ih samo siri u stranu i u mali cupavi otvor, koji mu cudno i cedno zamirisa, uvuce lagano prst poce da vrti u krug kao da nesto unutra trazi. Povuce gacice i one skliznuse niz Tanine noge i ostadose negde na trulom drvenom podu mokre, sluzave.
Tanja zatvori oci, Lazar je prevrnu na ledja, krevet zacvili, a Tanja zastenja kada joj Lazar ugura kurcinu otvor koji se, pod naglim naletom macije glave, respuknu kao da je od stakla. Udje ceo, udari u utrobu, ona zajeca, ali muklo, gotovo necujno, napaIjena scenom na ekranu koja se ubrzano odvijala. Sama podize noge i kao sestar sestar rasiri, pa poce da vrti kukovima. Lazar je uhvatio za guzu, ujeda je po belom vraticu koji se znoji, gura i udara ubrzavajuci tempo, a Tanja stenje i koluta ocima ocekujuci prvi orgazam. Nije dugo morala da ceka. Strujni udar je prodrma celim telom, ona zavrte glavom zari nokte u Lazareva ledja, polete uvis, poce tako da se nabija podpomo-gnuta Lazarevim rukama kao da je to celog svog zivota ucila i radila.
Promenise pozu, Tanja je sada odozgo Lazar joj stiska sise, a ona sama bira ritam koji joj najvise prija vrti guzom i kukovima, podvivsi noge pod Lazareve butine.
Odjednom oseti strahovit bol u guzi, jeknu, sagnu se glava joj klonu na Lazareve grudi Lazar ugleda cupavo lice svog druga Sase, koji je iznenada banuo a atelje, i nije mogao de odoli prizoru koji mu se ukazao pred ocima vec je resio da svog djoku strpa u guzu Lazareve ucenice. Nastade urnebes koji je trajao citav sat. Ni Lazar niSasa nisu mogli da svrse, a Tanja je dozivijavala strujne udare na svakih pet minuta, brzo so prilagodivsi novonastalj situaciji.
Kada je iz Lazara grunulo kao iz terazijske cesme Sale vise nije bio na vidiku.Bio je u drugoj, radnoj sobi, I prao kurcinu nad lavaboom, koji je Lazar cesto koristio za ste stvari.
Pred vece, kada se rumeno Sunce nadvilo na Beogradom, Tanja je otisla iz ateljea, ostavivsi pisanu poruku Lazaru, koji je spavao kao dete
- Bila je super. Sutra u isto vreme ali u izmenjenim ulogama - Tanja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
GUBITAK NEVINOSTI

Gubitak nevinosti predstavlja za svaku zenu, na neki nacin, ulazak u novi zivot. To je svakako dogadaj koji se pamti za ceo zivot. Dok su moje drugarice postajale zene na zadnjem sedistu automobila ili u parku ja sam mastala da to bude barem malo romanticnije. I bilo je.
Darko je bio divan. Postovao me je i voleo. Cak posle cetiri meseca naseg zabavijanja nijednom nije spomenuo da oce da se jebemo. Al ja znam da je zeleo. Pokazivao je to pogledom onim nabreknutim stvorenjem u gacama. zelela sam i ja. 0, Boze kolko sam zelela.
Bilo je toplo tog juiskog dana. Odlucili smo da idemo na kupanje. Sunce, reka i covek mojih snova. A sta ima lepse. Po obicaju otisli smo daije od obale i ljudi. Sunce mi je golicalo telo pozelela sam da se skinem ali se ruke nisu micale. Konacno sam skupila snage i skinula kupaci.
- Sta to radis? - upitao me je iznenadjeno, dok su mu oci gorele strascu.
- Nemoj se praviti glup. znas sta hocu. Znam da i ti hoces. Eto, pogledaj se. - pokazala sam na njegov kurac koji je u svoj svojoj velidini virio iz gacica.
-Zeleo bih da vodim ljubav s tobom al ne zelim da te povredim. Jos nije vreme. - rekao je odlucno i uskocio u vodu.
Bila sam iznenadjena. Al borba jos nije bila gotova. Skocila sam za njim. Hladno milovanje vode povecalo je moju zelju. Bradavice su mi se skamenile. Doplivala sam do njega i pocela da ga ljubim. Uzvracao mi je poljupce, milujuci me po sisama, dupetu, stomaku - idemo napoije - rekao je. Znala sam da je gotovo. Konacno cu osetiti sta znaci "jebati se".
Sela sam na prectku od camca, a on je kleknuo. Rekao ja da se ne plasim i zagnjurio glavu medju moje noge. Osecala sam kako me njegov jezik golica. Bilo je divno, ali ja sam zelela njegov kurac.
- Jebi me, jebi me, molim te!
- Polako, polako. Hocu da mi pusis. Stavi u usta i sisaj.
Radila sam kako je naredio. Zamisljala sam da je najlepsa lizalica. Cula sam njegove isprekidane uzdahe koji su me jos vise palili.
- Lezi! - zapovedio je.
Legla sam, a on preko mene. Poceo je da me ljubi, ne bi li otklonio nervozu. Zavukao je ruku stavio u moju picku.
- Tako si tesna. Ti si prva devica koju sam jebao - rekao je srecno. Osecala sam kako mi picka vlazi pod uticajem njegovih ruku.
- Stavi ga. molim te!
Izvadio je prste i u sledecem trenutku osetila sam ostar bol
- Boli me, budalo. lzvadi ga. - vrisnula sam.
Izvadio ga je iz mene i pogledao me zaprepasceno.
- lzvini.
Posle nekoliko sekundi cutanja zamolila sam ga da nastavi. Poslusao me je. Nabijao me je polako i bol je postepeno iscezavala. Tada sam pocela da osecam neke prijatne vibracije. Zagnjurio je glavu medju moje sise lizao mi bradavice koje su od silnog uzbudjenja iskocile i ocvrsle.
- Hocu da ti sednem. - rekla sam.
Bolece te.
Ustao je i legao na drugi kraj camca. Prisla sam mu. Naciljala kurac pravo u centar i sela.
Oooooooooooooohhhhhhhhhhhhh...
Njihala sam se na njemu ispunjavajuci svoje telo malim bolom i ogromnim uzivajnem. Nabojala sam se svom snagom i vrisnula od zadovoljstva kad mi je ugrizao bradavicu.
- Ustani, ustani brzo. - vlknuo je.
Skocila sam s kurca i posle par sekundi videla njogovu spermu kako curi. Brzo sam se sagnula i pocela da je sisam. Sperma je bila topla njen opor ukus me je odusevio. Kada sam isisala i poslednju kap iz njega podigla sam glavu i srela se sa njegovim pogledom. Blo je iznenadjen.
- Jos malo prakse i jebaces se kao profesionalka.
Nasmejali smo se, i jos dugo posle toga lezali zagrljeni i goli, izlozeni loplom milovanju suncevih zraka.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
PROFESORKA MATEMATIKE

 Nema tu velike price. Kao i svi klinci u nasoj gimnaziji, i ja sam bio zaljubljen u svoju profesorku matematike, s tom razilkom sto sam ja bio odlican djak. Mozda tome mogu i da zahvalim sto sam sa njom proveo nezaboravne trenutke. Evo kako se to dogodilo. Profesorka je bila kao iz filmova. Lepe duge noge, izbacena guza, uzak struk, a onda velike cvrste sise, lep vrat i prekrasno lice.
Sta vise treba klincu od 17 godina da se zaljubi. Svi smo o njoj mastali, na nju drkali, tajno joj pisali pisma, naravno anonimna, jednom recju - patili.
Stanovao sam pored grada i u momentima, kad sam misijo da sam sam, vikao sam pticama i nebu njeno ime.
Ona je, naravno, svakog momenta osecala halapljive poglede kilnaca i izgleda da joj to nije smetalo. cak stavise, po razredu se, ispred table uvek kretala tako da su joj pokreti bili izazovni, da su joj njena lepa guzica i sise uvek dolazili maksimalno do izrazaja. Tog dana pisali smo pismeni zadatak iz matematike i nakon casa profesorka me je zamolila da ostanem. Dvadeset pari ociju mojih razrednih drugova me je pogledalo sa zaviscu. Samo sam se lagano nakasljao.
- Pomoci ces mi da ove pismene od-nesem do kuce. Moze? Ako imas drugih obaveza, ja cu...
- Ne, ne, ne. sam sam kod kuce i niko me ne ceka - rekoh zapanjeno.
- Odlicno - rece profesorka i nasmesi se.
Iako je bila subota nizasta na svetu ne bih propustlo da samo trenutak budem s njom. Uzeo sam sve radove I sa profesorkom otisao do njenog stana. Tamo je vec bio njen muz, dobricina, gromada od coveka.
Vec sam se spremao da se pozdravim i odem kad ona rece:
- Sta si se ukipio, sedi. Sad cemo nesto pojesti, a onda ces mi pomoci da ovo pregledam.
- Al ja... - poceh neuverijivo da mucam.
- Ajde, ajde decko, sedi. Sad nisi u razredu nego si nas gost. Mi smo domacini -rece Dobricina.
Profesorka izade i kad se vratila presvucena u kucnu haljinu, videh joj bele gacice i grudnjak sa sisama koje su kipele, pre nego sto je nehajno stegla haljinu. Kao da je to uradila namerno. Zamolih je da operem ruke, a ona mi smeseci se pokaza kupatilo. Uleteh u njega da sto brze izdrkam, da mi ne primete kurcinu koja se spontano digla. Zazmurio sam, spustlo pantalone  negde do kolena. Odjednom, kao grom neko kucnu i otvori vrata.
- Pozuri, supa ce se ohladiti - rece profesorka ulazeci.
- Peskir ti je ovde - rece, milujuci me po grudima i navlaceci moj kurac tako da on strcnu po kupatilu.
Smeten, brzo se obukoh, oprah ruke i bled kao krpa sedoh za sto. To je ipak bilo previse. Za dva minuta ostvarili su se svi moji snovi koje sam sanjao cetiri godine.
- Jedi decko, nemoj da se stidis. Kroz usta snaga ulazi - rece Dobricina.

- Naravno da ce da jede, onda ce biti jos veci i jaci - rece profesorka pogledavsi me svojim velikim, nevinim plavim ocima, blago se smeseci.
Posle rucka seli smo za sto. Dobricina je nesto pricao i pio, a mi smo ispravljali skolske zadatke. Iznad stola ozbiljna kao svaki profesor, a ispod gurala je svoje noge medu moje, tako da je bilo vrlo tesko skoncentrisati se na rad. Jebe mi se za rad, radi toga nisam ni dosao. To je potrajalo do kasno uvece. Pocela je padati neka kisa, kao Bogom dana i profesorka predlozi da posle vecere prespavam kod njih.
 - Pa naravno, gde ce sad dete po ovom vremenu. Samo se javi svojima - rece Dobricina.
- Nije mi niko kod kuce, ali ja... -poceh.
- Odlicno, sada nema problema - nastavi on polupijan.
Vecera, tuslranje,  nova posteljina, soba do njihove, sve se odigravalo filmskom brzinom. Nisam imao pidzamu. Legao sam nag. Nije bilo  kraja mojoj sreci. Sve cisto, mirlsno, a sto je najvaznije, ostvario se moj san. Ona mi je izdrkala. Bio sam u blazenom polusnu. iznenada sam osetio da je neko u sobi. Otvorih oci. Zahvaljujuci mesecini sam primetlo da iznad mene stoji profesorka i da je jednim pokretom skinula spavacicu. ugledao sam njenu picku, veliki zlatni trougao i teske sise koje su se dizale i spustale ubrzanim ritmom. Bila je uzbudjena kao i ja. Poljubila me je, a onda ljubeci grudi i stomak halapljivo strpa kurac u svoja usta.
Uvlacila ga je i izvlacila. Mislio sam da cu eksplodirati.
- Oh... kako je tvrd... mlad i tvrd... -dahtala je
- Gde je on... - uplaseno upitah.
- Bez brige... spava kao top. Nista ga ne moze probuditi - saputala je ljubeci me.
Opkoracila me je, zajasila, uhvatila kurac igrajuci se njim oko picke, a onda ga uvuce u nesto toplo i lepo dizuci i spustajuci guzu. Sise mi je naizmenicno spustala u usta.
- O maleni... niko me vise nece... jebati nego ti... oooh... tvrd je kao... drvooo... Je l' ti lepo... Jebe te tvoja profesorka...
aaah... - cvilela je, a od sisa koje su mi bile u ustima nisam mogao ni pisnuti.
- Neces ovo... nikom pricati... malecki... samo ces me ti jebati... jooj... oooh... -jecala je.
Uspravi se, strese, zastenja, a onda onako prekrasna svali se na mene ljubeci me i milujuci.
Malo  kasnije  se  dize  i  obuce spavacicu.  Primaknu  se,  podize je  do stomaka.
- Poljubi je, do sledeceg puta -prosapta.
Male je razmakla noge, a ja sam zadubio glavu u njenu picku pokusavajuci da je jezikom jebem. Ona ju je rastvorila prstima.
Lizao sam je i ljubio kao da su usne na licu.
- Sad spavaj, probudice se muz. Budi dobar - prosapta i ode necujno kao sto je i dosla.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
ORGIJE SVINGERA

Dragana i Dusan su se prvi put sreli pre 18 godina na jednoj rodjendanskoj zabavi. Nekoliko me-seci kasnije stali su pred maticara i krenuli u zajednicki zivot iz podstanarske sobe. Danas zive na Novom Beogradu u trosobnom stanu, oboje cenjeni radnici.
Tesko da se moze utvrditi da li je grupni seks kod nas masovna pojava al je cinjenica da se krug sve vise siri, mozda ne onom brzinom od pre tri godine, jer rat koji je zadesio ove prostore, znatno je doprineo da se poremete medjunacionalni odnosi, a narotito pad zivotnog standarda. No, i pored toga, statistika pokazuje da je grupni seks u stalnom porastu. Sve vise je onih koji su spremni da se upuste u nove avanture.
Kao sto to katkad u zivotu biva, za junake ove price saznao sam iz trece ruke, od nekih mojih poznanika. Oni su mi dali njihov broj telefona i uz opasku da bi oni verovatno pristali na razgovor. U pocetku, Dusan je bio zbunjen nikako mu nije bilo jasno sta ja zapravo od njih zelim. Nije bilo sporno to sto sam dobio njihov broj telefona, to je inace uobicajena praksa - rekao je. Mozemo i da se vidimo, ako se dopadnemo jedni drugima, mozemo dalje od kafe pica..
Medjutim, pricu o njihovom seksual-nom zivotu nije hteo da da u javnost. Bio sam uporan i uspeo sam da ga nagovorim da pokusa porazgovarati o mom predlogu sa suprugom, a ja cu ih nazvati za nekoliko dana. Javio sam im se posle dve nedeije, ni-sam hteo da steknu utisak da mi se zuri, a instinkt mi je govorio da njihova prica, odluce li progovoriti, moze biti veoma zanimijiva za moj casopis.
I nisam se prevario, kada sam nazvao, javila mi se Dragana. Bez mnogo okolisanja rekla mi je da su se njih dvoje dogo-vorili, a ja da kazem kada cu doci, da me sacekaju. Dogovorili smo se da to bude nedelja pre podne. Pojavio sam se u tacno zakazano vreme Vrata mi je otvorila Dra-gana. Ispred mene je stajala predivna sredovecna zena, sa svilenom haljinom na sebi ispod koje su se mogle nazreti cvrste, pomalo velike grudi, a krupne crne oci i paz frizura, nekako su njenu pojavu cinili jos seksipilnijom. Zakljucio sam da je to zena koju bi pozeleo svaki muskarac. Naravno, ni Dusan nije puno zaostajao. Bio je to otmen gospodin veoma prijatnog izgleda.
Pricu smo poceli uz jedan neobavezni razgovor: 0 njihovoj porodici, o gradnji vikendice ... Zapravo, bilo je potrebno zagrevanje za onaj razgovor i pricu koja tek treba da usledi. Uostalom, iz mnogih drugih iskustava znam da je ljudima potrebno vreme da se opuste i pocnu da pricaju o onome sto me zanima. Nakon izvrsnog rucka mnostva iscrpljenih uobicajenih tema za razgovor: od dece, filma, pozrista, pa do kucnih ljubimaca, polako smo presli na glavnu temu. Zapravo, Dragana je donela dva porodicna fotoalbuma zeleci da mi pokaze njihovu decu. Imaju dve kcerke, koje su i tog vikenda bile kod dede i babe. Namerno ili slucajno, sto uostalom nije ni vazno, zbunila se. Jedan je album zaista bio sa porodicnim slikama, a drugi, koji je mene mnogo vise zanimao, bio je sa njihovih zabava.
- To su sve starije slike - prokomentarisao je Dusan videvsi sta mi pokazuje - ima novijih, a po nesto od toga snimijeno i na video traci.
Korektno uradjene fotografije govorile su sve o njihovim zabavama: njih dvoje sami1 sa drugim parom, Dragana sa zenom, Dragana sa dva muskarca, Dusan sa dve zene.
Za moje sagovornike, moglo bi se reci mirne duse, da su veliki poklonici grupnog seksa. Zivot u velikom gradu, relativno dobra materijalna situacija, veliki stan, dodatno su im omogucavali buran seksualni zivot.
- Prijatelji koji su mi dali vas broj telefona rekli su mi da je vasa prica o razmeni partnera i grupnom seksu po necemu posebna. Po cemu je posebna? - pitao sam -Jer o pojedinostima mi nisu pricali.
- Da. Sve je pocelo pre 12 godina na Draganinom rodjendanu - poceo je Dusan. - Skupilo se nase drustvo na veceri i sve je teklo nekakvim uobicajenim tokom, nicim na-govestavajuci ono sto se zbilo na kraju. Jesu li Mira i Momcilo zapravo nas zaveli, jesmo li mi u podsvesti zapravo, zeleli da se to do-godi? Sve su to pitanja na koja nas dvoje nemamo pravih odgovora, niti cemo ih ikada imati.
- Dusan je - nastavila je Dragana -zeleci da mi pomogne, raspremio sto odneo svo posudje u kuhinju. Doduse, to nije suvise prijatno raditi dok su jos gosti u kuci, al sa Mirom i Momcilom smo toliko dobri, da se oni nisu na taj cin uvredili. Nas troje smo pijuck-ali, i ja sam sa mukom prikrivala zevanje. Dusan se pak prihvatio i pranja posudja, sto imace ne voli, al je i to bilo deo rodjendanskog poklona meni. Tek u nekom casu, Mira je us-tala rekavsi da ide da vidi sta je s njim. Zasto ga tako dugo nema? U sobi smo ostali Momcilo i ja. Zavladala je pomalo neugodna tisina, koja u sebi katkad zna nesto poneti, a da toga niste ni svesni. I u toj tisini, ja sam uhvatila sebe u mislima: kako one stvari radi Momcilo? U isti mah sam se uplasila svojih misli i pocrvenela. On je to primetio i upitao me da li mi je dobro. Smeteno sam mu odgovorila da mi je samo malo vruce. Da li je on to pogresno protumacio, tek nisam se ni snasla, kad mi je poceo otkopcavati bluzu. Sedela sam kao paralizovana, nesposobna da pok-renem ni prst, i umesto da se odbranim od tog nepotrebnog gesta, dohvatila sam casu sa vinom i zavalila se na trosed na kojim smo sedeli. I dok sam ja pijuckala vino, njegova ruka se nasla na mojim grudima. U tom casu mi je to strasno godilo jednostavno nisam imala zeije ni snage da se tome oduprem. Za to vreme su Mira Dusan oprali posudje i pospremili kuhinju. Mira je krenula nazad u sobu. Na vratima ju je docekao uzbudljiv prizor. Tiho se vratila u kuhinju i pozvala Dusana.
- Kad sam usao u sobu, kao da me je grom pogodio - nastavio je pricu. -Moja Dragana je gotovo lezala na trosedu, zabacene glave, zatvorenih ociju, dok je Momcilo milo-vao i ljubio njene grudi. Drugi je muskarac milovao moju Draganu, i ona je ne samo prihvatala, vec je u tome ocigledno i uzivala. Vratio sam se u kuhinju gde me je cekala Mira. Ucinilo mi se da me je nesto pitala. Nisam znao sta bih kazao ni sta bih ucinio. Trebalo je zapravo da ih oboje, i Miru i Momcila, izbacim iz kuce, medjutim, to nisam ucinio. Umesto toga, seo sam na stolicu i zamolio Miru za casu vode. Umesto vode, ona mi je nasula vinjak. I dok sam buljio spred sebe, pitajuci se sta ono dvoje sada rade u sobi Mira mi je prisla, kleknula pred mene, polozivsi ruke na moje noge.
- Sta mislis, da li bi trebalo da im se osvetimo? - tiho me upita.
Ja sam cutao, a ona je stupila u akciju. Za cas je iz pantalona izvadila moj penis pocela s njim da se igra. Trenutak kasnije, video sam kako moj penis nestaje u njenim ustima. Medjutim, kada se sve to dogodilo, poceo sam i uzivati, osetivsi da mi se priblizava vrhunac. Pokusao sam to reci Miri al ona me ja samo evrsto prihvatila usnama i ubrzala pokrete. Naravno,
svrsio sam joj u usta.
- Bio si malo prebrz ovog puta, al drugi put ce biti bolje - rekla mi je ispijajuci vinjak iz moje case. - Hocemo li sada da se pridruzimo Momcilu i Dragani?
U sobi je zabava bila u punom jeku. Dragana na sebi nije imala vise nicega, a isto tako i Momcilo. Njene su se noge nalazile savijene oko niegovog vrata, a njegova glava zagnjurena u njenom medjunozju. Dusan je ponovo hteo izaci, al ga je Mira zadrzala.
- Prizor je za mene bio sokantan -kaze Dusan - a isto tako i uzbudjujuci. Pomisljo sam, ovo je ipak samo jedna luda noc i suiradan ujutru, kada se svi probudimo, bice to samo san. I dok sam posmatrao njih dvoje, osetio sam na sebi Mirine ruke. Ona je preuzela inicijativu i pocela me je svlaciti. Nisam je zaustavljao, gledajuci sve vreme u Draganu. Ucinilo mi se da mi je u jednom trenutku uputila osmeh.
Dva su para vodili ljubav, ne obaziruci se jedni na druge.
- Mira ja jos nismo dosli do vrhunca -nastavio je pricu Dusan - kad sam zacuo Draganino glasno stenjanje, koje se ubrzo pretvorilo u krikove sladostrasca. No, Mira mi nije dopustala da je dugo slusam, povukla me je na sebe, i nas dvoje smo nastavili zapocetu igru. Kada sam osetio da cu po drugi put te noci doziveti vrhunac, izmakla se ispod mene, i rukom mi pomogla da svrsim. Moja se sperma prosula po njenim grudima.
- Ovako to najvise volim - saputala je, ljubeci me u uvo. Dva su para svoje igre ponovila jos jednom te noci. Ovaj put, sa svojim zakonitim supruznicima.
- Bio je to nezaboravan dogadjaj, pocetak svega i svacega - kaze Dusan - al vremenom smo na taj nacin ne samo stekli partnere za seks, vec i prijateije. Ima razdoblja kada na mesec ili dva prestanemo, napravimo pauzu, al ne bismo nikad odustali. Ovaj nacin druzenja, nijednog trenutka nije doveo nas brak u pitanje. Isto tako, nijedno od nas nema avanturu izvan braka, mada moze da se dogodi da na neku seansu, Dragana ili ja, odemo odvojeno. To zavisi od toga da li je onaj drugi raspolozen, ili ma drugih obaveza.
I tu se prica zavrsava. Svet u kojem zive Dusan i Dragana je njihov i njihova se privatnost nikoga ne tice.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
ROB I GOSPODARICA

"Bedni, nevaljali robe, dobices ti svoje!"
Trza me za ogrlicu, svlaci nimalo nezno sa kreveta vodi ruku vezanih za vrat u puzecem stavu do jarca za kaznjavanje. Odvezuje me nakratko, da bih uzjahao gredu, ponaosob vezuje mi cvrsto ruke i noge za noge jarca, takode i struk "da ne bih slucajno pao" (koliko divne ironije). Stavlja mi stipaljkice na samozatezanje ria sisice i spaja ih odmah ispod grede. Cep mi je u ustima, sve je vec spremno. Uzima bic i njime gladi moje uzdrhtalo zeljno telo. Uziva da me muci samom pozicijom i iscekivanjem kazne (ponekad me tako ostavi i vise sati da cekam i da strepim). U ruci joj je bic palica, ali kao da to nije dovoljno, uzima gumeni devetorepi bic. Ne, opet se predomislila, ne zeli da mi njime priredi zadovoljstvo. Uzima pleten bic sa 6-7 slobodnih krajeva duzine dvadesetak centimetara, na cijem su kraju vezani cvorici.
Osinula me ovim bicem od plastike, jako. Ostao sam nem. Jos jednom. Cutim i dalje. Zamahnula je malo jace. Lagani uzdaih zadovoljstva oteo mi se sa usana.
- Tako, robe moj, budi dobar, pa ces slusati i muziku!
Kolikoje predivna moja gospodarica, tj.. rodjena za svoju ulogu. Koliko tu ima u njenim recima velicanstvenog sarkazma. Ali, ja to volim inao znam da sada nastupa onaj pravi bol. Muzika se vec razleze, a prvi jaci i ciljani udarci padaju po levoj polovini guze, precizni, brzi, odsecniji. Desnu stranu mi miluje, po levoj padaju udarci. Pokusavam da joj dam do znanja da malo napravi pauzu, pokusavam da vristim, ali ne cuje se nista osim glasne muzike... 'I'rzam se nekontrolisano, ali samo gornjim delom tela, jedinim kojim mogu, a moje sisice bivaju povlacene i stiskane sa svakim trzajem; to me uzbudjuje, ali nemam vremena da osetim i zadovoljstvo. Sada "milovanja" padaju naizmenicno, ne takojako, ali kontinuirano i brzo, sitno.
Najzad, posle tridesetak udaraca moja premila mi dozvoljava da se malo odmorim - ali u medjuvremenu sara po meni onim bicem, kojim mi je vec puno bola zadala, moram ga ljubiti, tj. maziti licem a kasnije i ljubiti. Nastavlja da me mazi svojim rucicama u crnim koznim dugim rukavicama po bedrima, medjunozju. Polako se uzbudjujem, ona ubrzava ritam, stipka me, stiska, ima je svuda po mom telu, lepo i umetnicki nasaranom, obelezenom samo njenom rukom...
Ipak odlucuje da ovo ne pretvori u zadovoljstvo za mene. Posle zadatih jos dvadesetak udaraca preciznih i brzih, moje telo je postalo super osetljivo, probudjenih i najsitnijih cula i osecaja, kao ustreptala harfa.
Ostavlja me da se odmorim, citav minut... Za to vreme uzima onaj divni gumeni devetorepi bic i progovara:
- Dobices jos samo dvadeset!
Time postize drugaciji efekat. Zahvalno klimam glavom, srecan sto je kraj (za sada) blizu ali i strepim i nesvesno moram da brojim udarce.
I ona se malo odmorila i mogla je sada da ukrasi svoje delo. Stoga sledecih desetak udaraca mi je zadala po celom telu (sto nije bilo, tesko imajuci u vidu devet dugih pera ovog bica). Ostalo je jos samo deset. Skida mi cep sa usta i naredjuje da ljubim ovaj bic i da ga lizem, a zatim i da se zahvalim za svaki sledeci udarac koji mi bude zadala, jer ce se zaista potruditi da to posteno uradi. Oh boze! Kako je volim! Volim je sto je tako divno sarkasticna i mastovita i nestasna (rekao bih bezobrazna i pokvarena, ali gospodarica to ne moze da bude, njoj je sve dozvoljeno). I)a, napomenula mi je, za svaki udarac za koji se ne zahvalim dobicu dva nova.
- Ooohhhh!!!
Igra je pocela. Moja premila je zaista bila iskrena i svojski se potrudila. Mislio sam da cu bar nekoliko izdrzati bez vriska, zaboravljajuci da sam bio vec potpuno pripremljen da osetim svaki dodir, a ne ova "milovanja". Pada prvi udarac i lagani jecaj.
- Hvala, gospodarice!
Drugi malo jaci, treci, cetvrti, peti, vise to nije jecaj vec bolni krici i opet ona:
- Hvala, gospodarice!
Polako me uci da je vaznije misliti na njeno zadovoljstvo nego na svoj bol. Zamahnula je posteno, kao i sve sto radi kad miluje, voli, muci, gazi, bicuje, ljubi, siluje. Urlik zatim:
- Hvala, gospodarice!
Pada sesti, sedmi, osmi. Jos samo dva.
Uzima sada plasticni bic sa metalnom zicom u sebi, ali ja to ne mogu da vidim. Udara me njime najjace sto moze. Toplota se momentalno razvila i u mom grlu Tarzanov krik... Robe, sleduje ti jos dva dodatna. Posto je to bila iznenadna promena i grom od udarca, nisam stigao da se priviknem, kao ni na sledeci naravno, jos dva dodatna su sledila. Poskocila je i osinula me svom snagom. Zaurlao sam, ali i odmah rekao:
Hvala, gospodarice!
Ponovilo se to jos dva puta, urlajuci zahvaljivao sam kroz suze... Moje telo se potpuno nekontrolisano grcilo i pokusavalo da otrgne, misici su se grcili, guza i sisice, tj. grudi pomahnitalo poskakivale i bivale zatezane bolno mozda zeleci da izazovu samilost, zaboravljajuci da je to bio poslednji.
Sadasnje i buduce Gospodarice, znajte da Vas Vas rob ceka. Pisite, adresa je poznata redakciji.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb

LOLITA


Kada sam se udala, u sedamnaestoj, bila sam trudna. Medujtim pocea sam i da se tucam vec u cetrnaestoj, a tome treba najvise da zahvalim svojoj braci. Jedan je bio godinu dana stariji, a drugi godinu dana mladji od mene. Jednog dana su me zatekli kako se vacarim sa decacima iz skole - sasvim bezazleno. Njih dvojica su me ucenili, preteci da ce sve ispricati roditeijlma - ako sa decacima ne idem do kraja a njima dozvolim da to posmatraju. Posto je ono sto sam radila bilo gotovo cedno prema onome sto su oni trazili, nije mi jasno zasto sam pristala. Verovatno zato sto sam u dubini svoje duse zelela da budem jebena. Secam se da su braca stajala na beloj liniji (dogadjalo se to u sail gde smo igrali kosarku), govoreci decacima kako da mi "rade ono" (svi smo bill bez iskustva). I secam se, sve do danasnjeg dana, straha i uzbudjenja; i koliko je prisustvo moje brace tome doprinelo da nesto ruzno dozivim kao lepo. (Jedan decak mi je uzeo nevinost, a za njim su se izredjala jos trojica). I mada nijedan od moje brace nikada nije imao seksualni odnos sa mnom, oni su postali glavna tema u mojim fantazijama. Posle te epizode sa ucenom, dogadjalo mi se da se budim nocu i zamisljam bracu kako se prikradaju u moju sobu. Cesto sam fantazirala da su obojica, nagi, na mom telu. Jedne noci, tek sam napunila cetrnaestu, "videla" sam kako kurac mog starijeg brata ulazi u mene ... Odjednom sam postala svesna da drkam, jednu ruku sam stavila na usta da ne bih probudila roditelje, a drugom sam masturbirala - zamisljajuci da me brat jebe do besvesti. Bila sam svesna da je cela scena pogresna, ali je ona toliko doprinosila mom uzbudenju ... Cak i danas - sada mi je pedeset i jedna godina - dok se jebem, ja zamisljam jednog od moje brace kako stoji nad krevetom i posmatra sta radim, dok drugi drka kurac i onda ejakulira po meni. Ponekad u svoje fantazije ukljucujem moju bracu, zamisljam siri porodicni krug i kako moj suprug jebe moje snaje dok ja uzivam s mojom nezaboravnom bracom. Da li ste sokirani? Ne bi trebalo ... U stvarnosti toga ima vise nego sto mozete zamisliti. I dogadja se ne samo u siromasnim porodlcama, kao sto je blia moja, vec i u onlm najotmenijim.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
UZIVANJE ISPOD SPOMENIKA

- Otkada sam se upoznao sa Darkom dok je jos bio vojnik u Kikindi nije proslo takoreci ni jedan dan da se nismo culi telefonom. Ili ja nazovem njega ili on me-ne, uglavnom se svakodnevno cujemo. Proslog vikenda se odazvao mom pozivu da mi bude gost u Valjevu. Sacekao sam ga na zeleznickoj stanici u Valjevu, inace Darko je rodom iz Berana.
Kada sam ga na peronu ugledao puno sam se obradovao, no ne lezi vraze Darko nije dosao sam. Sa sobom je poveo i jednu predivnu plavusu, duge plave kose do pola ledja i kratkog minica tako da su se maltene videle cipkaste gacice.
Cim sam je video u meni se raspalio neki vatreni plamen, tako da je to prime-tio moj prijatelj Darko pa mi rece:
- Zico, doveo sam ovu devojcicu da nam ulepsa vikend, a da je bogme i jebe-mo.
- Ja sam Dusica.
Samo sam klimnuo glavom i blago seretski se nasmejao.
- Ja sam Zica, Darkov dobar prijatelj, a uskoro i pobratim!
Krenuli smo ka kuci. Cim smo posli paznju mi je privukao moj buzdovan od kurca, koji je poceo lagano da se budi i da se fino ocrtava na laganoj i tankoj KAPA trenerci.
Trudio sam se da to oni ne primete, no to naravno nije moglo proci ne zapazeno, s obzirom da mi se kurac ocrtavao kao klip kukuruza da sam stavio u trenerke. Sunce je polako padalo u zalazak na svoj zasluzeni pocinak a mi smo se uputili ka spomeniku Stevana Filipovica koji se nalazi na pecini u Valjevu. Po dolasku tamo mrak je u potpunosti pao. Seli smo na proplanak ispod ogrom-nog spomenika, travica meka i lepa, vece predivno i prijatno sa dosta zvezdica na nebu. Nije dugo potrajalo Darko i Dusica su poceli da se mazeci polako i raspremaju.
Sta cekas Zico?   uzviknuo je Darko.
Nije mi trebalo dva puta ponoviti, za par sekundi bio sam kao od majke rodjen, a takodje i njih dvoje.
Kurac mi se bio ukrutio kao da ce eksplodirati, ucinilo mi se da je ogroman kao policijska palica, koju sam donedavno nosio.
Kleknuo sam na kolena i odmah ponudio moju nabreklu kitu, od nekih dvadeset tri santimetra, Dusici da ga dudla dok je moj prijatelj Darko zasao otpozadi i poceo nabijati snazno plavusu na svoju kurcinu, tako da je jecala kao da je bila nevina. Nevina nije bila sigurno jer je posao i jednom i drugom obavlja1a kao prava iskusna kurva.
Odlucila je u tom trenutku da stvar uzme u svoje ruke. Dohvatila je njegov kurac i krajnje znalacki se nabila na niega. Dok je besomucno pokusavala da uhvati moj kurac, osecala je djoku koji je strugao po njenim vaginalnim zidovima. To ju je jos vise palilo. Svoje dugacke noge je digla uvis i ponekad ih obavijala, namestivsi se udobno na karu. Premestala je moj kurac iz jednog ugla usta u drugi. Ritmicki sam je nabijao u usta, dok ju je on otpozadio karao. To ju je uzbudjivalo. Glasni uzdasi su se sirili parkom. Umirila se. Predosecao sam da smo svi blizu vrhunca. Nisam se prevario. Trajala je ta avantura nekih petnaestak minuta, a nakon toga ja sam bio prvi koji je poceo kuljati vrelu spermu kao iz vulkana u obilnim kolicinama tako da plavusa nije uspela sve zadrzati u svojim prelepim ustima, vec se visak sperme poceo prelivati preko njenih crvenih usana. Video sam po izrazu Darkovog lica da je i on blizu. Jednog trenutka je izvadio kurcinu iz tek vrele i uzarene, mlade pickice i poceo svoje seme prosipati po Dusicinim prelepim ledjima. Ucinililo mi se da su ledja bila prekrivena spermom kao da nije svrsavao zadnjih sedam dana.
Odmorili smo se uz cigaret pauzu, a nakon toga samo smo zamenili uloge i nastavili posao nanovo.
- Gurni ga jace jebacu, mozes to, mozes. Gurni ga i razvali me kao kantu. Samo nemoj sada da prekidas, samo ne prekidaj -pocela je da jeca.
I bez tih njenih reci mi smo poceli nesmanjenom zestinom. Pocela je mesati svojom zavodljivom zadnjicom, sto je jos vise uzbudjivalo sve troje. Sada je Dusica pusila Darkovu kitu a ja sam je nabijao otpozadi tako obilato i snazno, tako da je sva drhtala od uzbudjenja. Trajalo je to nekih pola sata, a nakon toga smo svi troje nekako istovremeno poceli da uz krike i vriske svrsavamo i rasipamo se sa spermom kao da nismo svrsili pre nekih pola sata. Izvadio sam ga uz krik i poceo prskati na sve strane, po njoj, po travi. Zamutilo mi se pred ocima i osetih blagostanje i beskrajno zadovoljstvo. A ona, ne odustajuci, stavila ga je u svoja usta. Ritmickim pokretima iscedila je i poslednju kap sperme
iz moga kurca. Ocigledno zadovoljna, rece nam:
- Vas dvojica ste neverovatni.
Krenuli smo kod mene u stan koji smo imali na Petom Puku. Tu smo se istusirali i nastavili ljubavno orgijanje do rane zore. I sledece vece smo otisli do spomenika na partiju seksa u prirodi.
Za ceo vikend koji su oni proveli kod mene, posao smo zavrsili desetak puta kod spomenika - Filipovicu i jos toliko puta kod mene u stanu. Bio je to jos jedan u nizu nezaboravnih druzenja i ljubavnih avantura.
Eh kad bi samo spomenik umeo da prica...
Dogovor je pao da se sledeci vikend ponovi, ali u Beranima. Do tada cu biti sam i slusati muziku sa najnovije kasete Olivera Lazica pod nazivom - "Kome srce da poklonim"? 
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 70 71 73 74 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:29:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.281 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.