Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:34:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 68 69 71 72 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577105 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Sex sa tetkom 5(snajkom)



napomena mozda je malo glupo sto se zove sex sa tetkom a nisam je karao u ovoj prici ali da ne odustajem od tradicionalnog naziva price jer me verovatno svi prepoznajete po tom serijalu prica! Prolazilo je vreme od kako sam uvatio ziku i snezu na gomili a ja i dalje nisam mogao doci sebi,tetki nisam hteo nista govoriti,a naravno ni ziki nisam hteo pokazivati slike! Meseci su prolazili,a tetka me nije zvala,zvao sam je ja par puta ali me je negodovala rekavsi da ce cim uvati prvu priliku zvati ona mene! Al kurac ona je sad vatala izgleda samo vreme za ziku! Mic,po mic i zima vec stze! A ja od letos ga nisam stavio u tetku! Doduse skoro stalno sam drkao na slike koje sam imao kad je je zika jebo! Doduse jedino me je par puta zvala samo ova druga tetka bisa(zikina keva) ali me je mrzelo da idem u selo samo zbog nje! Ali nije da nisam razmisljao i o tome da mu karam kevu opet,ali reko necu to je manja osveta. Resio sam da ziki vratim istom merom! Naumio sam da mu kresnem zenu tj. Moju snajku. Zove se jelica ali svi joj tepamo jela ili jeca! Stvarno je prava bonba ima 32 god,plavu kosu do ramena dosta dobre i velike sise,odlicno socno dupe i za bila je malo krupnija tj. Socnija ali nimalo debela! I uopste ne izgleda kao da ima 32 god izgleda dosta mladje a i tako se ponasa iako je dosla sa sela u grad nije zadrzala taj mentalitet kao zika dosta je opustenija! Uvek se zajebava samnom kad dodjem kod njih! Pravo da vam kazem iako je vrh nisam ni pomislao da je spopadam za sex doduse ponekad ga izbacam na nju kad me vise smori na snezu da ga bacam i to je to! Ali kad sam video ziku sa snezom jako me je to povredilo i morao sam bar da pokusam da mu i ja kresnem zenu! Imali su troje male dece i nisu bas najbolje ziveli finansiski,ja sam im dao stan da zive u mom dok se ne snadju i bas su mi zahvalni zbog toga! Inace jeca ne radi nigde jer cuva ovo malo bebce,a ovo dvoje su malo veci i idu u vrtic,a zika sam radi! Radi po ceo dan! Ali je i u fazonu moju zenu niko da nedira a ja cu da kresem okolo,e pa nemoze vise tako batice! Ja cu da je kresem! Bilo je oko 10 h izjutra ustao sam nazvo jecu i pitao je gde si sta radis? Obradovala se kada mi je cula glas jer me je gotivila,rekla je mali evo me kuci sad ovo dvoje odvela u vrtic i sad cuvam ovo bebce malo! Upatala me a jel ti treba nesto,reko sam da ti mi nesto trebas da razgovaramo jel si sama tj. Jel zika radi? Malo zacudjeno je odgovorila da nije tu sama sam sa bebom sta treba da razgovaramo! Ma opusti se sad cu ja da dodjem pa cemo sve na tanane stavi kafu,ocu! Malo je bila zacudjena kada smo zavrsili razgovor! Seo sam u kola i krenuo stao sam na trafici i kupio par kondoma,stigo sam za par minuta jer smo svi tu blizu na novom beogradu! Pokuco sam na vrata ona mi je otvorila,pozdravio sam se poljubio je u obraz ko i uvek i usao seo sam za astal! Sedeo sam a ana je stala kraj sporeta a zakuva kafu i okrenula mi ledja snimio sam je od glave do pete,na sebi je imala neku tcrnu trenerku(onu zensku pamucnu sto ide uz noge) i gore neki duks! Nista posebno nije bila obucena od prilike kucna varijantra! Ali cim sam video obline njenih nogu i njenu rasnu guzicu odma mi se ukrutio! Jeca je sela i stavila pitao sam je gde je bebac a ona je rekla kroz smeh pa jel si rekao da treba da pricamo u cetri oka reko ma daj bre jeco beba nema ni 4 meseci nezna ni da prica,nasmeja se i rece sto ti kazes ja to ispuni sad da cujem sta to imas vazno da mi kazes,i fokusira njen pogled u mene pogleda je i kurac mi polude od lepote njene reko znas sta jeco ovo je dosta ozbiljno razmisljo sam dosta ipak mi je zika brat ali morao sam da dodjem i da ti kazem i pokazem nesto,ali mi moras obecaj da neces ni pomisliti ziki da kazes ! Zacudjeno me je gledala i rekla ma daj sta ti je obecavam ti! Pazi mozes mu se osvetiti istom merom ja ti cak mogu i pomoci za osvetu da mu nista nekazes! Daj reci vise sta je rekla mi je! Ocu ali mi jos jednom obecaj da mu nista neces reci,niti cak poceti da se cudno ponasas prema njemu ama bas nista nista sumljivo da mu dajes do znanja da ti nesto znas i sumljas! Obecavam bre mali samo reci vec jednom! Uzeo sam telefon usao u klipove i pustio joj ziku u akciji sa tetkom! Zapanjeno je gledala nije ni ona verovala svojim ocima! Samo me upitala jel ovo tetka sneza i moj zika? ! Da jeco ko sto vidis! Samo je zapanjeno gledala pokazo sam joj i slike bas se razocarala! Prvo nije verovala! Upitala me i ti si za sve ovo znao ti si ih snimao! Ma kakvi to jeco i ja sam slucajno svratio i kad sam svratio vido sam zikin auto ispred a tecinog nije bilo i odma mi je tu nesto bilo sumnjivo! Otiso sam do prozoora i zateko zlo! Oni i dan danas neznaju za ove snimke! I cuto sam ali vise nisam mogao bilo mi te je zao i moro sam ti pokazati! Bas ti hvala! Neznam kako da ti se zahvalim! ? Ma nista jeco ti znas da ja tebe gotivim(a mislim se u sebi ajde bre vise daj picke)! Ma hvaliti ti svakako ali sta sad da radim! Radi sta ti je volja ali samo nista ziki ni tetki ne govori i dalje se ponasaj isto ko i pre! Pa to nemas problema sto se tice toga! Ali sta ja sad da radim jel imas ti neki predlog! Pa neznam ali me jeco nemoj pogresno shvatiti vrati mu istom merom! Pa da vratila vbi mu ali kako gde skim. ? Znas kako mogu ti pomoci posto je mene isto uvredio mogu ti pomoci da mu vratis slicnom merom! Neshvatam bas najbolje rece! Pa eto tucajmo se ja i ti i vratices mu istom merom! Opet joj se vratio onaj osmeh na lice! Upita me mislis mali! ? Pa da! Jel ti ne smetaju moje godine mali jer si ti naviko sigurno na mladje upitala me je to kroz smeh! Neka snajka ja se lako privikavam! Nasmejala se i ustala i krenula ka meni reko sam joj idi cas vidi jel ti bebac spava,usto sam i ja i krenuo ka njoj a kurcina mi se bas digla! Okrenula se i rekla mi tiho spava ko jagnjence! Krenula je ka meni i zagrlila me i pocela da me ljubi i zvalavi,pribila me je cvrsto uz sebe i sigurno je osetila svu cvrstinu moje kurcine,ja sam joj stavio ruke na guzove i jos je nabijao uz sebe lagano mazeci ih! Lagano sam joj pomerio plavu kosu iza uveta i poceo da joj lizem vrat pocela je da uzdise lagano i da svoje ruke lagano spusta sa mog vrata ka mom kuronji! Uvatila ga je onako preko trenerke a zatim me gurnula na kauc i legla na mene smatrao sam da je dosta predigre i da krenem konkretno dok je lezala na meni vidno uspaljena poceo sam da joj skidam duks ali nisam uspeo jer je bila na meni primetila je to i ustala je i svukla duks i trenerku tako da je ostala samo u brusu i gacicama! Kada sam video snajku u brusu samo i tangicama kurcina mi je htela explodirati imala je neki bruka cipkani beli brus i neke bele vrhunske gacice koje su joj vise otkrivale nego pokrivale njenu uzrujanu pickicu! Tako da sam se i ja morao raskomotiti taman sam ustao kad me je moja snajka preduhitrila i svukla mi trenerku sa sve gacama,a ja sam joj pomogao i skinuo joj svoj gornji deo! ! Sedeo sam na kaucu rasirenih nogu a snajka je klekla ispred mene i uvatila moju kurcinu u saku i pocela da mi sisa jaja i da ih lize i samo je rekla kako dobra kurcina! Sisala ga je nezno i lagano sa svojim jezikom masirala moj glavic! Bio sam ispunjen,videlo joj se u ocim da je zeljna promena da zudi za novim kurcem! Bilo je dosta uvatio sam je za ruke izvadio moju kurcinu podigo je i ja usto skinuo joj brus malo promesio njene odlicne sise i stavio je u moj malopredjasnji polozaj sad smo samo zamenili ulole sad je ona na krevetu bila u polu sedecem polozaju a ja klecao ispred snajkine picke,svukao sam joj gace i nije bila dlakava jela je bas odrzavala bila joj je mackica skoro sredjena,bila je sveze obrijana i natopljena od strane sobstvenih sokova! Protrljo sam je par puta i ona me je uvatila za glavu i zarila mi je u njenu pizdurini! Poceo sam je lizati strasno i praviti vakume nebili je jos vise napalio i doveo do usijanja! Bila mi je mnogo laksa za lizanje od tetka snezine jer je bila skroz celava! Poludela je doveo sam je do usijanja! Vidno se napalila a i drazica joj je izletela cini mi se da sam joj vidno premasiro vaginalni klitoris! Lizo sam joj pa dobrih 7,8 min picku, onda sam ustao namestio kurac na ulaz nje vidno preznojene mace ali me je snajka uvatila za glavic i rekla stani,nemozes uci bez kondoma,zelim da budem sigurna ma kolio ti pazio jer sam ja ipak u braku sa tvojim bratom,stavi kondom! Jel ga imas? Ma naravno mislim ja na sve snajka. Ccc,mali,mali nisi ti ni malo naivan,stavio sam kondom i uleteo u snajke zastenjala je ona je i dalje bila u polu sedecoj pozi a ja sam samo ustao digo joj noge i poceo da joj nabija ,mojim preponama sam pritisao njene butine i samim tim dro i njene socne noge! Karao sam a ona je lagano stenjala,ah tako je maili,ulazi ,to jebi me ax,ax,ax,ax . . . . . . . . . . . . Od jednom me je uhvatila za kukove i odvojila od nje,mali ajde da malo promenimo pozu aj malo sguza,naravno snajka okrenula se i ja sam opet uleteo u nju sa istom silinom uvatio sam je za kukove i jako je navlacio uzivala je stenjajuci,i od jednom kao brzinom svetlosti svrsio nisam uspeo ni da izvadim kurac i znajke a kamoli iz kurtona urac mi je bio potopljen u svoju spermu u kurtonu,snajka nije ni primetila samo se okrenula i rekla mi sta ti je sto si stao? Ja svrsio snajka,! Jel u kondom pitala me da ,eto vidis sad da nisam te naterala da ga stavis sad bi zika i imao prinove iz osvete,tj javno bi saznao! Cccc,,,,e mali,mali. Izvadio sam kitu iz kondoma i istresao joj spermu po guzi slivala se jagano,okrenula se i posisala i ono malo sto je ostalo na kiti mojoj! Rekla je e steta sto me nisi isprskao bas sam htela da mi svrsis medju sise,snajka pa zar ti mislis da sam ja zavrsio? ! Pa svrsio si! Da nemozes mozda jos jednom? ! Pa naravno! Nasmejala se ,a ja reko pa zaje tebi dosta jel neces vise? Ne hocu ja jos ako ti mozes ! Mogu,mogu reko joj daj drugi kurton! Sad ga navuci! Sad cu ja da polu sedim a ti me jasi! Seo sam a kurac mi je bio jak i tvrd,opkoracila me je inamestila se i sela mi na kurac sela je na moju punu duzinu kurca i malo jace zastenjala! Sedela je par sekundi a moj kurac je bio ceo u njoj,mozete samo zamisliti kako sam uzivao,a tek on! Onda je par puta promesala na mom kurcu i startovala nabijanje pocela je u bukvalnom smislu da me jase uzasno jako i brzo se nabijala daleko brze od tetka sneze,verovatno zato sto je i mladja to je strasno pucalo a i mene su prepone pocele da bole! I ja sam poceo da muski stenjem a jecino stenjanje se pretvorilo u blago vriskanje! Ubijala se bukvalno receno fascinantno je bilo gledati je kako se zadovoljava i skace po mom kurcu dok joj nezna i mekana plava kosa leprsa,a njene velike sise su se njihale u njenom tenpu! Drzo sam je obema rukama za kukove i sto se brze nabijala sve vise sam je stiskao! Nisam vise mogao izdrzati bol u preponama jer nimalo nije lagana i obadvema rukama sam je stisao i spustio je da sedne na kurac svom duzinom i jednom rukom je priblizio ka meni izario joj jezik u usta i poceo da je zvalavim prepustila mi se maksimalno! Reko sam joj jelo jos malo pa cu da svrsim sidji ako oces da ti svrsim medju sise,ustala je a picka joj se raskrecila bila je sva pocrvenela,sisla je i klekla predame skinula kondom i pocela da ga sisa,izvadila ga je iz usta stavila medju sise i pocela je da mi ga drka medju sisama kurac mi se nalazio medju njenim sisama od jednom sam osetio erupciju koja mi se budi u jajima i neverovatnom brzinom se siri ka glavicu i eksplodiralo je sperma je u smskovima zalivala snajkine sise bio sam ispunjen a i ona je i sto mi se svidelo nije mi se javio osecaj iscrpljenosti u kurcu i mogao sam jos a ona se topila i kupala svoje velike sise u mojoj spermi i razmazivala je pocela je da mi lagano lize glavic i usisava spemu u svoja usta ali bilo joj je malo cudno jer sam 2 put svrsio a kurac mi se i dalje nije skroz omljitavio jeste da je malo opao ali mali da sedne i opet bi se on ukrutio! Reko snajka ocemo li jos? Zar mozes? Ja mogu a ti! Pa ono mali malo sam se oladila ali nije problem jos da jasem,zar ti stvarno mozes jos mogu alim mislim da u trecem krugu necs bas dobiti 100%-tnu spermu,e pa onda da te ne cedim do daske bice jos vremena! Da nekvarimo onda,necu da odes kuci mrtav i da nemoze da ti se digne dva tri dana! Ok snajka kako ti kazes utom beba poce da place,jeca onako sva umazana od sperme ustade i obuce badem mantil ode u sobu nije bila duze od 2 min a ja osta u onakoj polusedecoj pozi i ostado da uzivam i da neverujem sta mi se desilo! Dodje jeca a meni kurac vec vidno otrenbesen sad ja reko njoj sta uradi sa bebom kako tako brzo ucuta ona rece pa cucla je cudo! Sede pored mene sa samo onako ogrnutim badem mantilom prebaci levu butinu preko moje kite ,i rece ja neverujem sta mi se sad izdesavalo, prvo shvatim da me muz vara sa svojom rodjenom tetkom a to mi sve saopsti dever tj ti i onda se na kraju kresnem i ja sa tobom! Znaci neverujem da mi je neko pricao ja mu nebi verovala! Ali sve u svemu na kraaju se lepo zavrsilo,on nek rese matorku a ja sam bar nasla piletinu govorila mi je kroz smeh! E moj mali vidis ti kako sam se ja zarobila sa tvojim bratom,samo kuca i deca,a ja sam zeljna zivota,a staces jeco to ti je zivot,kakav sam ti bio snajka? Odlican mali odavno nisam dozivela ovakav sex,zika vise i nije toliko napaljen reko kad svrsi dva puta a o trecem i da ne pomislam! E moja snajkice sta da ti kazem kad god mogu da ti pomognem tu sam! Naravno volela bi da se ovako cesce druzimo i inatimo se ziki! Zazvalavio sam je i ustao da se oblacim! Obuko sam se a ona je i dalje bila onako gola sa nagrnutim mantilom,izlazio sam na vrata i reko sam joj zovi kad god oces i mozes,nemoramo se svaki put i tucati mozemo se i nezno masziti i mogu ti podarivati paznju jer je ocigledno nemas,nasmejala se onjim njenim usnama i opet me zazvalavila! Kreno sam i opet joj reko ziki ni ocemu ni rec! Ma ok ljubim te! Otiso sam i bio sam impresioniran,osvetio sam se ziki ali i dalje me je bolelo jer mi je karao tetku u koju sam se zaljubio malo je glupo ali je tako! Jeste da je jela predobra i da sam se sad usemio sa njom ali opet me vise vukla tetka sneza ma koliko jeca bila mladja i bolja! Pogledo sam na ortak lokatoru gde je tetka,a gde zika i bili su opet na istoj tacki! A brat od tetka sneze je bio negde u gradu a teca radio opet sam se malo smorio proso sam pored tetkine zgrade i stojao je zikin auto ispred opet sam se razocarao jer je zika verovatno kara sad opet,ali sad nisam mogao da vidim sex jer se tetka u medju vremenu preselila i vise nije u dvoristu da gledam sex vec je sad bila u stanu! Smorio sam se ali opet ne toliko ko prvi put jer sam i ja njemu tucao i zenu i kevu tako da sam bio u boljoj poziciji od njega! Ali me je opet bolelo malo zbog moje tetke! Koliko sam bio radoznao jer nisam mogo da vidim sta rade uzeo sam mob i nazvao tetku zvonio je dva puta i drugi put se javila cujno zadihana,reko sta radis tetko moja najsladja,reklla mi je e sine cao! Reko tetka sto si zadihana,rekla mi je pa radim,ja reko sta radis pa evo sredjujem kucu da dodjem ja da ti pomognem a i usput da ti prodzaram picku ne,ne,ne. . . . . . . . Reko sto netka da nije teca tu pa zato ne mozes da pricas,,da,da aj cujemo se javicu ti se ja kaze ona meni. Ok tetka reko joj ljubim te u picu! I tako smo zavrsili razgovor! Opet je je karo cim je zadihana! Ali karacu je ja razvalicu joj pizdu! ? I to je bila osveta ziki!
« Poslednja izmena: 24. Jul 2008, 07:53:00 od klody »
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Moja zena sa deverom
Dugo sam hteo da opisem par situacija koje mi je priredila moja zgodna zena. Posto je prica istinita koristicu druga imena. Ozenio sam se 2004. sa izuzetno zgodnom, sexi crnkom. Prelepo telo, zategnut stomak, izuzetno lepa kao izvajana guza koju su mnogi krisom komentarisali, pune napucene usne i uvek sexi garderoba na njoj. Stikle, majice koje otkrivaju pupak i spustene farmerice ispod kukova, ili suknjice, prelepe duge noge, i sjajna, namirisana i glatka koza. ne preterano velike sise, ali cvrste i taman za ruku.
Vrlo kratko smo se zabavljali. Svega mesec dana i odmah napravili svadbu.
sex nam je bio fantastican, divlji. uvek je bila vlazna i napaljena. crna, najcesce cupava picka joj je uvek bila mokra. ponekad je samo brijala na brazilku. jake socne usmine i socan klitoris uvek su trazili tvrd kurac.
na svadbi je bilo mnogo vise njenih prijatelja nego mojih (kod mene uglavnom rodbina). bilo je i tu nekih sumljivih momaka s njene strane. koji su je pred svima gutali pogledima i svima je upalo u oci sto je bila izuzetno prisna sa njima.
cak je i moj cale to primetio i rekao mi da malo povedem racuna s kim se druzi. sve neki mafijasi i sumljivi likovi. tetovirani, nabildani...
ona je radila kao sekretarica u susednom gradu 25 km od naseg. u prvo vreme je dolazila kuci na vreme, a onda je cesto kasnila, cak dolazila kasno nocu. brzo je pocela i da izbegava sex sa mnom, da bi se sve svelo na lizanje njene picke uvece kad dodje, onda bi svrsila i, pod izgovorom da je umorna, okretala se na stranu.
moj brat od tetke, koji je bio dever na svadbi imao je tada 33 godine, a mi po 26. bio je dobro razvijen i zene su se jako palile na njega.
ziveo je u beogradu.
imali smo uskoro jednu zajednicku svadbu i odlucili da spavamo kod njega u stanu. on je ziveo sa devojkom, ali ona nije tada bila tu.
stan je imao 2 sobe, hodnik, kuhinju i wc. sobe su bile povezano jednim zajednickim balkonom.
dosli smo oko 12 sa svadbe i nastavili da pijemo u stanu. moja sanja je bila izuzetno sexi to vece. izazovna sminka, crna haljina bez ledja sa velikim dekolteom do samog pupka i skupe cipele sa visokom stiklom. sedeli smo preko puta mog brata. primetio sam kako je gleda, ali i ona je pocela da se oblizuje. poceli su da se sale, kao dever, snajka, dobra snajka, i to. video sam da mu je bio dignut kurac u sortsu. pitala ga je da je izmasira i klekla ispred njega. ja sam sedeo preko puta vec poprilicno pijan. bio sam umoran, spavalo mi se, ali sam hteo i da pojebem moju sexi zenu. uzasno sam bio napaljen i nervirale su me njihove sale. hteo sam da odemo u krevet ali ona je htela jos da pije.
"ostavi me malo sa deverom, bre, da se ispricamo i izogovaramo rodbinu!"
dok ju je masirao ona mu se mazno obracala i hvalila ga kako ima jake ruke.
"ih, snajka, kod mene ti je sve tako tvrdo!"
"uuh, devere, nemoj to da mi radis, sad treba da proveravam, ovako pijana!"
kad su zavrsili s masazom on je otisao u wc.
ja sam bio vec uzasno pospan i nervozan. izgrdio sam sanju najstrasnije i naterao je da idemo u krevet.ona se opirala onako pijana.
"sta je, da neces da te jebe dever budalo jedna?" pitao sam je.
"ne seri, majmune. pijan si ko dupe, i ljubomoran!"
jos malo smo posedeli kad je ovaj izasao i otisli da spavamo.
pozdravili smo se s njim posto on ujutru radi, a mi cemo ostati do popodneva u bg kod njega na gajbi.
legli smo. hteo sam da se potucamo i pipnuo picku svoje zene. bila je mokra ko nikad! skroz. ali nije htela ni da cuje da se tucamo, cak ni da je polizem.
"daaj samo malko da ti je polizem tako mokru, samo malko!"
" bezi bre, iznervirao si me!" i nemoj slucajno da si me pipnuo, idi u wc pa ga izdrkaj!"
dever je usao u sobu jos jednom da nam pozeli laku noc, a posebno mojoj zeni.
"laku noc snajka, nadam se da ces lepo spavati u mom krevetu."
brzo sam zaspao onako umoran i pijan.
bilo je oko 2.
jako toplo napolju.
otvorili smo terasu i malo vrata od sobe da napravimo promaju.
on je spavao u drugoj sobi na trosedu.
ne znam koliko dugo sam spavao, ali me probudila glavobolja i cudni zvukovi.
moja sanja nije bila u krevetu. vrata sobe su bila zatvorena, a terasa otvorena.
cuo sam neko mumlanje i uzdahe.
i pljeskanje, kao kad udaris po guzi.pribrao sam se i polako izasao na terasu.
dosao do vrata njegove sobe i imao sta da vidim i da cujem!
upaljena lampa, sve se videlo, a vrata odskrinuta.
virio sam i gledao ih.
on je sedeo na fotelji, go, rasirenih i podignutih nogu.
moja zena je klecala, gola, lizala mu guzu i jaja i drkala mu ogroman kurac. mozda 2 puta veci od mog. ogroman!kriv malo i sa velikim glavicem.
moj je mozda oko 15, 16 i ima mali glavic, ali njegov je bio cudo.
drzao je za glavu i za kosu i gurao je i stezao.
"tooo, snajkaaa, lizi mi jaja, lizi mi buljuu! uuuh."
ona se gusila.
"tise, malo budalo cuce nas"
"nece, spava, pijan, lizi kurac deveru, je l dobar kurac, a?"
"jooj, jeste, najbolji, extra ti je kurcina! hoces stalno da ti pusim i da me jebes? hoces li?" molila ga je moja zena, a on joj je gurao glavu na kurac i medju velika jaja.
"njusi mi jaja snajka, lizi bulju deveru, sad ce dever da ti pocepa cupavu picku kurvinsku!"
"oooh, devere, ja sam tvoja kurvica, daj mi ga molim te."
"pusi kurac snajka. lizi ga taaakooo!"
"daa, lupaj me kurcem po faci, mmmm."
on je ustao i drzao je i dalje za kosu i poceo da je lupa po faci, da ga trlja o lice i o vrat moje zene.
bila je sva mokra i balava od njega.
gledao sam, virio sa terase i slusao kako njegov veliki kurac pleska po faci moje zene.
"jebe li te jos ko kurvo?"
pitao ju je, a ja sam jedva cekao da cujem odgovor.
"daaa, jebu meee, jos dvojica, al ti imas najbolji kurac, mmmm...ooh." rekla je i nastavila da mu dudla i drka, i masira jaja.
"ko te jebe snajka, pricaj, ko te jebe?"
"jebe me gazda i jedan njegov prijatelj." odgovorila mu je dok je trljala njegov nabrekli kurac sa ogromnim glavicem o facu.
"zajedno?"
"daa, ponekad zajedno."
"gde te jebu, u kancelartiji?"
"daa, i u motelu, i nekad u sumi, u kolima, na haubi, daaaj mi kurac u picku molim te, jebii mee!"
"dodji vamo, uza zid."
gledao sam i pizdeo.
meni nije htela da da danima, a sad je moj brat od tetke razvaljuje. i plus matori gazda od 52 godine i njegov ortak. brate. strasno.
moja sanja je stavila ruke na zid i okrenula se da gleda sta ce dever da joj radi.
on joj je rasirio picku i guzu i nabio facu u guzove, pljuvao je i samarao joj guzove.
"jebi me, daj mi kurac." preklinjala ga je moja zena.
poceo je da joj nabija kurac.
zestoko ju je jebao.drzao za kosu, pljuvao po njenim prelepim ledjima, lizao, balavio. ona je stenjala i dahtala.
"sad cu u guzu malo, snajka."
"oooh, nee u guzuu, molim te, rasturices me. ooooh, oooooh, aaah, daaaa, tuuuu me jebi saddd!"
rasturao joj je cmar.bili su skroz znojavi.
svrsio joj je u picku ili u guzu nisam video, ali sam video da se trzao i svrsavao.
"tooo, napuni snajku spermom' molila ga je ona.
onda ju je bacio na pod i jebao kao kerusu.
"tooo, droljoo jedna, jebacu te stalno, ima da me zadovoljavas kad god ja hocu picka ti materina kurvinska."
"daa, hocuu, samo da dobijem porciju deverovog debelog kurca, oooh, daaa, svrsavaaammm opeet, jebi, jebi, jako"
pljeskala su i mljackala i lupala njegova jaja o mokru crnu cupavu picku moje prelepe zene. ona je dahtala, stenjala, uvijala se i mesala na njegovom tvrdom kurcu. ne znam ni koliko dugo je trajalo, menjali su poze na podu. sirila je noge pred njim i kad bi kurac izasao napolje vracala ga je unutra.
"obrij picku kurvo"
"ocu, sve za devera, oooh, kako te osecam, rrrasturraj mi je. zeljna je velike kurcine, stalnooo."
"gazda i prijatelj nemaju velike kurceve?"
"imajuuu, bas dobre, obojica, oooh, ali tvoj je najboljii"
"a muz? zna li da se jebes kao stuka?"
"neee, ma boli me picka,on ne moze bez mene. ooh, jebiii jos molim te" molila ga je.
"kako te jebu gazda i prijatelj?a? koliko cesto? sta ti rade?" pitao ju je dok joj je nabijao kurac, lizao sise i pazuh.
"cesto, bas, voli gazda i da mi piski po faci, i ja njemu da se ispiskim, oooh, tucajjj meee taaako", meskoljila se ispod deverovog snaznog i znojavog tela, lizala mu vrat i pazuh.
"aah, svrsicu opet" mumlao je
"napuni mi picku. daj snajki spermuuu"
"evo ti po picki"
izvadio ga je i prskao joj po picki, sisama, gnjecio joj sisu, prskao joj facu.
onda se stropostao pored nje, a ona se mazila rukama, skupljala spermu, lizala, stavljala ruku u picku i izvijala se od orgazma na podu.
proslo je vec sat i po kako je jebao moju zenu, ja sam popusio 6,7 cigareta.
kad su zavrsili otisao sam polako u sobu i pravio se da spavam. ona jos nije dolazila. bilo je vec pola pet. otisao sam da vidim ponovo. lizala mu je kurac opet a on je pusio cigaru.
"idi kurvo kod muza, videce, cuce nas, oce da svane"
"jooj, samo malo, mmmm,mmmm, samo malo da ga lizemmmm.jos. hoces stalno da me jebes u picku i guzu?"
"da, bices moja kurva, snajka.eej, svrsicu ti u usta saddd."
"mmmmmm,nmmmm,nmmnmm,hhhhaaamm"\gutala je spermu i bila sva balava.
zavrsili su.
ja nisam znao sta da radim. meni nikad nije dala guzu, a trazio sam.
legla je pored mene.
pravio sam se da spavam ali sam osecao njenu vrelinu, i miris znoja i sperme.
zaspala je konacno.
prisao sam da joj pomirisem cupavo medjunozje.
bilo je mokro i spermavo.
cekao sam jutro da vidim sta cemo da radimo i drkao ga.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Dve sestre
Pre nekih tri godine zabavljao sam se sa devojkom koja je na privremenom radu u Austriji.Zabavljali smo se nekih godinu dana za to vreme vise puta na po dva-tri dana je dolazila u Srbiju da bi smo se videli i da bi je otkinuo od kurca.Volela je da ga pusi i da joj se lize mackica.Razlog raskida sa ovom drocom je taj sto sam u njenom mobilnom telefonu pronasao video klipove na kojima moja dotasnja ljubav sa vise tipova u svim mogucim pozama orgija.Vrisnuo sam kada mi je to bilo pred ocima i sa njenog mobilnog telefona koji je bio u mojoj ruci pomenute video klipove poslao na moj broj.Otela mi je telefon i odjurila iz mog stana.Uvece oko 23 h cuo sam zvono ustao da otvorim i kada sam video ko je zabezeknuo sam se.Bila je to sestra od moje devojke Ana.Sa svojih tri banke izgledala je jebozovno.Kratka crvena kosa ogromne sise guza taman koko treba palila me je i dok sam se zabavljao sa drocom.Slusao sam i ranije neke price o njima da vise vole kurac nego leba da jedu.Sta zelis Ana?Upitao sam je sta zeli a ona je rela da zeli da razgovaramo i ako mozemo da se nagodmo.Imala je na sebi belu provicnu haljinu i jasno je bilo da zeli sex.Brus i crvene tange su se ocrtavale.Tada mi je pukao film i rekao sam sebi moram je jebati pa makar crko.Uhvtio sam je za kosu i zabio joj jezicinu u usta tako da se momentalno opustila.Zatim sam je gurnuo u fotelju raskopcao sebi pantalone i uvalio joj kitu u usta koju je cini se grickala zubima.Pusila mi je nekih 10-tak minuta kada me je zamolila da joj otkopcam slic haljine na ledjima sto sam i ucinio.Kada je svukla sve sa sebe ugledao sam picic koji je izgledao kao kod tinedzerke sveze brijan,sa jednom linijom dlacica na sredini.Posmatao sam je tako nagu neko vreme dok je ona rukom trljala svoju nabreklu picku.Jebi me,rasturi me dok ne poludim vikala je.Zeleo sam da je drzim u neizvesnosti neko vreme a onda krenuo da joj lizem picku.Miris njenih sokova dodatno me je palio.Ustao sam namestio je u misionarsku pozu i poceo polako da joj ga stavljem.Nabijao sam ga nezno kako bih je palio jos vise.ahhhh jebi me... too ceepaljjj mi picku rasturi me.Tada nisam vise mogao da izdrzim nabijao sa joj ga iz sve snage.Posle toga smo promenili pozu kada me je uzjahala spreda.Sada je ona bila ta koja je diktirala tempo nabijala se na moju kitu kao luda.TokomT strastvene jebacine govorila je kako ima osecaj dajoj se picka rastura.Svrsavala je cinimi se bezbroj puta u talasima.Ubzo sam i ja osetio golicanje u jajima podigaoje sa kurca i naredio joj daga strpa u usta sto je i ucinila,posisavsi gotovo svaku kap sperme.Jebacinu smo ponovili vise puta u toku veceri.Naravno uslov je bio da izbrisem kompromitujuci materijal iz mog telefona.To sam ucinio i sada nakon tri godine se tucamo.Jer malo koja se jebe kao moja nesudjena svaja.VERUJTE MI!
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Prelepa cigancica

ispricacu vam istinitu pricu. Ovo se dogodilo leta 2002 godine. To je bilo veoma bogato leto seksualnih aventura za mene u beogradu. Te godine sam tek raskinuo sa devojkom sa kojom sam bio u vezi 4 godine. Zivim u nemackoj i te godine sam dosao na odmor u beograd posle duzeg niza godina. Bio sam odusevljen lepotom nasih devojaka.
jednog toplog popodneva isao sam da se nadjem sa drugom u centar grada. Parkirao sam se na parkingu obilicevog venca, i tu smo popili pice. Moj ortak je dobio ne planirani poziv od jedne devojke koja mu se svidjala pa je nakon 15tak minuta druzenja morao da me napusti kako bi se nasao sa tom devojkom. Ja sam platio racun i ostao da zavrsim svoju flasu piva.

u tom trenutku prisla mi je za sto jedna lepa cigancica. Bila je visoka oko 1,70m, vitka, imala je dugu crnu i sredjenu kosu. Nosila je bele stikle, zeleno beli minjak koji je bas isticao njene duge noge i uzanu zelenu majcicu iz koje su se isticale njene male ali lepe sisice. Imala je super guzu i uzan struk. Primetio sam je dobrih 30tak sekundi pre nego sto je prisla meni. Pre toga je prisla nekim momcima u susednom kaficu sa druge strane ulice i sa njima razmenila ne vise od 5 reci. Prisla je mom stolu, osmehnula i pitala da li imam koji dinar da joj dam jer nema dovoljno para da uzme taksi do kuce. Nisam joj uopste poverovao ali mi se toliko svidela da sam zeleo da je sarmiram. Predlozio sam joj da sedne samnom i popije pice i da cu je rado ja posle odvesti do kuce jer sam ionako planirao da krenem. Ocekivao sam da ce odbiti ponudu i da ce nastaviti dalje da prosi na ovaj originalan nacin. Ipak, bio sam prijatno iznenadjen njenim potvrdnim odgovorom. Sela je do mene i ukrstila njene prelepe duge noge. Imala je veoma lepu i negovanu kozu, i bila lepo nasminkana. Prelepa sredjena cigancica. Narucila je vocni sok a ja koka kolu. Primetio sam da je momcima kojima je malo pre prisla bilo krivo sto je sela kod mene jer su je odmeravali non stop, dok su devojke za susednim stolom cudno posmatrale prelepu cigancicu i mene. Nisam se opterecivao time sto drugi mogu da misle. Zeleo sam vise od svega da se zabavim sa ovom cigancicom. Posto je prihvatila da sedne samnom za sto odmah sam posumnjao da nije prostitutka. I druge devojke su nosile minice ali ne ovako kratke kao moja cigancica. Primetio sam da je odmeravala moj mobilni, kako sam obucen … predstavila mi se, zvala se ana. Pitao sam je gde je bila na sta mi je odgovorila da se samo setala a onda je ona mene pitala odakle sam jer se vidi da nisam iz beograda. Kad smo krenuli prema garazi, rekla mi je da je odmah provalila da nisam iz beograda po tome kako sam obucen. Kaze da je tek bila 100% sigurna kad sam je pozvao da sedne samnom na pice. Ja sam joj rekao da mi se jako svidela i da sam zato resio da je pozovem na pice, i dalje nisam verovao da joj treba prevoz ali nisam zeleo nista prvi da je pitam. Jedinu sumnju koju sam imao je ta da li je prostitutka ili samo prosi u seksi krpicama. Sta god da je ja sam bio spreman na sve kako bi isao sto dalje sa ovom devojkom. Bio sam spreman i za jednu noc sa njom uz novcanu nadoknadu kao i za vezu. Toliko mi se bas dopala.
i kad smo usli u garazu, uhvatila me je za ruku i povukla na stranu.
« slusaj, htela bi stvarno da ti se zahvalim na picu. Slagala sam te kad sam ti rekla da mi treba prevoz. Tako ja ustvari izvlacim koju paru za zivot. Odusevilo me je to sto si me pozvao da sednem sa tobom za sto iako su kafici bili ovako puni. Ja sam romkinja i iako sam svesna svog privlacnog izgleda nijedan decko ovde se ne bi usudio da me pozove na pice pred ovoliko ljudi iako znam da me svi pozeljno gledaju. Da li bi zeleo da se malo zabavis samnom? «
kako je to pitanje postavila ne znam da li sam bio vise sretan ili razocaran. Sretan sam bio jer sam sad bio siguran da cu dobiti ono sto sam i hteo, tj seks sa super atraktivnom devojkom dok mi je sa druge strane bilo krivo sto ovako lepa i simpaticna cigancica prodaje svoje telo.
« ja uglavnom izvucem dovoljno love na taksi foru, ne prodajem svoje telo bas tako cesto, a i kad pristanem onda to radim samo sa momcima koji mi se svide. A ti mi se jako svidjas » govorila je.
« idemo do tvojih kola, tu cu ti ispuniti svaku zelju. Videces da se neces pokajati »
kad smo usli u kola, ponovio sam joj da mi se bas svidja ali nisam zeleo nista da preuzmem dok mi ne kaze koja li je cena za tu zabavu sto nudi.
nasmejala se kad sam joj postavio pitanje i odgovorila kontra pitanjem…
« 20 evra za tebe sigurno nije puno? Za tu cenu ja cu da ti pusim i dozvolicu ti da se igras sa mojom pickicom. Ako je puno samo reci? Onda cu da te castim… kazala je uz osmeh » …
20 evra! ! ! Nisam mogao da verujem. Iz neke price sa ortakom sam cuo da su cene puno vece za taj tip usluga. A da ne pominjem na to da su u nemackoj cene za ovaj tip usluga 2 puta vece i uz to treba da se bira oces li pusenje ili karanje inace su oko 40-50€ za obe usluge. Moji ortaci iz nemacke su cesto isli pa sam bio dobro obavesten a par puta sam i ja isao sa njima i snimao ribe iako nisam prelazio prag soba. Prihvatio sam ponudu, dao joj odmah 20€. Stavila ih je iznad volana i rekla. « samo ako zasluzim »…
stavio sam ruke na njene butine, imala je bas neznu i glatku kozu. Bio sam napaljen ko konj i to vec neko vreme. Jaja su pocela da me bole koliko sam je zeleo. Nago sam se prema njoj i poceo da nezno ljubim njen vrat, obraz. Zeleo sam i da je poljubim u usta ali ih je ona izmakla. Postovao sam to pa vise nisam pokusavao. Vecina prostitutki to ne zeli da radi… ona je svoje ruke spustila prema mom slicu i pocela da otkopcava moje bermude. Svo vreme se smeskala. Stavio sam ruku na njenu picu, i osetio kako svakim trenutnom postaje sve vlaznija dok joj ljubim vrat i mazim sike drugom rukom.
zamolila me je da zastanem sekund i da joj pomognem da skinem bermude. Ucinio sam to bez puno straha da nas neko iznenadi. Bile su bas guzve na parkingu ali sam imao bas povoljnu poziciju na vrhu garaze u samom cosku. Bio sam okrenut ka zgradi preko puta i imao sam zamagljena stakla tako da smo mogli bas da se opustimo.
slatka cigancica se odusevila kad je provuka ruke u moje gace. Stekao sam naviku sa bivsom devojkom da brijem dlake sa kite i oko nje… obozavala je da mi pusi i volela je kad obrijem kitu tako da mi je to preslo u naviku.
izvukla je kobasicu iz gaca i rekla « joj, bas je lepa i velika, ti bas znas da negujes svoj kurac, kazala je, samo sa mnom je zastita pre svega…. » uzela je kurton, stavila ga u usta i tako prislonila usta na kitu i navukla mi zastitu. Zatim je rekla da sam spreman da uzivam kao nikad do sada. Sklonio sam joj kosu rukama jer sam voleo da gledam devojke dok mi puse… radila je to fenomenalno, uzimala ga je bas duboko i nikada nisam imao da se pozalim na na dodir zuba. Devojka je bila pravi ekspert pusenja. Gutala ga je kao da joj je zadnji, menjala ritam. Uzivala je u pusenju i nije se folirala. Pitao sam je da skine majicu kako bi je lakse mazio sto je i ucinila. Digla je minic i pocela jednom rukom sebi da masira picu sve to dok je meni pusila karu. Radila je to tako dobro da je ne bi ni pitao za nista vise. « svidja li ti se? » pitala je a zatim se bacila da mi lize jaja…. « super si » uzvratio sam. Nesecam se da sam bio ovoliko napaljen da li zbog fenomenalne cigancice ili samim mestom gde smo se nalazili. « oces sad da se igras mojom pickicom malo? » pitala je … « naravno rekao sam »….
povukla je sediste maksimum pozadi i spustila ga i onda je na kolenima nasklonila pozadi. « dodji iza mene, jebi me divljaku ». Vise nije nosila minic i bila je samo u tangicama, pica joj je sada bila skroz mokra. To je bio dovoljan znak za mene da se napalila lepotica samo tako sto mi pusila kitu. Imala je prelepu picu, takodje skroz obrijanu. To me je dodatno palilo. Usao sam pazljivo u nju jer imam dosta debelu kitu tako da cesto zaboli devojke u prvom naletu. Bila je uska, tako da je uzivancija bila jos bolja za mene. Poceo sam lagano da se zabijam u nju da bi ritam ubrzao svakim naletom sve brze i brze i sve dublje i dublje. Rukama sam cas masirao njen klitoris, cas njene prelepe sikice koje su bile male ali prelepe … stenjala je sve vise i vise. Polako sam usporio ritam kako ne bi svrsio prbrzo. Zeleo sam vise od svog zadovoljstva da i ona uziva. « zelis da me namucis lepi » rekla je « mnogo si dobar jebac »… svo vreme sam joj tepao, govorio sam joj kako je lepa i video sam da joj se dopalo to. Kad sam ponovo ubrzao ritam i kad sam rukom pojacao ritam i pritisak na njen klitoris osetio sam njen orgazam. Celo telo joj se trznulo i najezilo i pustila je prijatan zvuk nesto drugaciji od onih ranije.
« stani, molim te » preklinjala je. Poslusao sam i bio sam bas sretan sto sam uspeo da joj pruzim uzivanje. Povukao sam se iz nje. Sad sam ja zauzeo mesto suvozaca dok je ona klecila ispred njega. Uhvatila me je za kitu i pohvalila sto sam mislio i na nju. Rekla mi je da sam bas dobar i ne sebican decko i da je drugi u ovoj situaciji uglavnom vredjaju i da svrsavaju za sekund.
« na meni sada da tebe zadovoljim » rekla je, drkajuci kitu i lizuci mi jaja. Skinula mi je kurton, i stavila drugi da bi ga jos malo pusila. Sad sam imao jos bolji pogled na njen rad jer je bila tacno ispred mene. Mogao sam lepo da vidim kako se moja kita zabija duboko u njena usta. Bio sam ipresioniran time sto je uspevala moj debeli kurac da primi skroz u usta. Odlicno je kontrolisala moju kitu jer je tacno znala kad da smiri situaciju da ne bi tako svrsio. Bila je svesna toga i svaki put kad bi to trebalo da se desi, pristajala je i bacala mi djavolski osmeh…svidela mi se jos vise zbog toga jer vecina prostitutki zeli da svrsis sto pre kako bi presle na sledeceg. Doslo je vreme opet da posetim njenu slatku pickicu, i hteo sam da joj ustupim mesto, sto je ona odbila uz reci
« neee, ostani tu, sad je na meni da te zadovoljim, zasluzio si to », uspela je da se popne na isto sediste gde sam ja, cucnula je tako da je gledala prema meni i pocela laganim pokretima guze da mi pruza veliko zadovoljstvo. Ja sam je rukama prdrzavao za zadnjicu pazeci tako da ne padne. Sad su joj usne bile na par centimetra od mojih. Gledli smo se pravo u oci dok je lagano primala moju kitu. Osmeha vise nije bilo, oboje smo uzivali u ovom laganom plesu. Uozbiljila je i svoj pogled i pocela polako da primice svoje usne ka mojim. Prvo smo se samo dodirnuli usnama, nakon cega smo se nezno poljubili pa je taj poljubac postajao sve divljiji dok nam se jezici nisu skroz ukrstili. Voleo sam taj prijatan osecaj da budem u njoj skroz. Jurio sam njen jezik mojim, stezao je za guzove. Ona ritam nije ubrzala i nije bilo potrebno za to. Osecao sam da se ekplozija priprema. Stao sam sa poljubcem i pokusao da je upozorim da svrsavam. Ali pre nego sto sam izgovorio te reci ona mi je zacepila usta svojom rukom i sacekala da svrsim u njoj. Osetio sam 6-7 trzaja iz kite, znao sam da je kuron pun sperme jer pre toga nisam svrsavao oko nedelju dana sto je za mene retkost jer ako nemam da jebem onda drkam bar jednom ili dvaput na dan. Osmehnula mi se, i ostala tako da mi sedi mirno na kiti neko vreme. Razmenili smo jos koji poljubac i pohvalili jedno drugo. Povukla se sa mene, skinula kurton pun sperme i ocistila mi kitu sa mokrim maramicama iz njene tasne. Poljubila ga i sela na mesto vozaca pored mene. Ponudila mi je cigaru ali sam je odbio posto ne pusim. Zapalila je i pocela jos par minuta razgovora na parkingu. Sve ukupno zabavljali smo se malo vise od jednog sata da nisam video vreme sto prolazi. Uzela je svojih deset evra i stavila u torbu, obukli smo se.
« mozes li me sad stvarno odvesti negde » pitala je…
naravno bilo mi je zadovoljstvo, odvezao sam je na novi beograd i kad smo stigli na destinaciju, pre nego sto je izasla zadrzao sam je za ruku i rekao da priceka sekund. Izvadio sam jos 50€ iz novcanika i zamolio je da uzme jer mi je pruzila ogromno zadovoljstvo koje necu nikada zaboraviti.
zeleo sam nekako da je nagradim jer je stvarno bila fenomenalna. Bacao sam tonu para na poklone predhodnim devojkama koje sam imao da bi mi retko pruzile ovako nezaboravan seks. Pogledala me je zacudjeno, uzela pare u svoje ruke i trazila da uzmem svoj mobilni i zapisem njen broj.
« zovi me kad hoces » kazala je, « divan si decko i za te pare ce ti biti jos bolje nego danas. »
otvorila je vrata izasla a zatim se nagnula ka svom sedistu i tu stavila pare « ovo ces mi platiti sledeci put » u svom stilu se nasmejala, okrenula i nestala u mraku….
prelepa, zgodna i ponosna cigancica…. .

« Poslednja izmena: 24. Jul 2008, 07:53:26 od klody »
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
SAN - 2

…..Krenula je u kupatilo,ljigava mokra tekucina kliznula joj niz nogu,pa ovo je sperma,iznenadjeno je pomislila.
Tusirala se kad je telefon zazvonio kojeg nije cula.Nikija je telefon probudio,halo,a Niki to si ti,jel Helena tu,muski glas ga upitao,samo malo mislim da spava.Usao je u Heleninu sobu cuo je vodu kako pljusti,spava slagao je.Prisao je kupatilu i ugledao Helenu kako se kupa,trljajuci lagano sapunicom svoj anus,grudi su joj zanosno,bradavice uspravno od vode milovane.Imala je tanku liniju dlacica na vagini uredno sredjenu,sve je mirisalo,gledao je Helenu kako sapire svoje tjelo svoju pickicu i anus koji se jedva nazirao u magli koja je polako skrivala tajanstveno tjelo majke Helene.

Penis mu se digao,nije htio da ista ucini samo je gledao,zatvorla je vodu a Niki se povukao.Nakon 30 min,pokucao je na vrata Helenine sobe,slobodno udji Niki,znas mam neko je zvao a ti si se valjda kupala pa te nisam uznemiravao.Nego jesi li za kafu ili nesto drugo,gledala ga je tajanstveno,zeleci pitati dali je se nesto dogodilo ili je sve sanjala.Niki je jako ozbiljno djelovao,da je odustala.Niki je otisao na plazu a Helena je otisla u kupovinu,kasno se vratila umorna,nasula si casu vina,pa drugu pa trecu i tako polako zaspala,bilo je vruce klima uredjaj je radi svoje,bila je raskomocena,izgledala je kao boginja.Niki je usao u kucu,vidi je priguseno svjetlo iz Helenine sobe,lagano je pokucao ali niko se nije javljao,usao je unutra.Skoro ispijena boca vina,preljepa zena u cipkastom donjem rublju izazovna,spavala je.Gacice su joj bile tako tanke i uske da joj se klitoris skoro ocrtavao,cipkasti grudnjak skrivao je samo malo,bradavice su izgledale bozanstveno,usne je povremeno liznula,nesto je sanjala.Polako je prisao velikom bracnom krevetu,nekoliko trenutaka ju gledao,izdisaji iz njegovih usta odavali su pozudu.Pomilovao joj koljena,kao da je lagano zastenjala,pokvasivsi usne poljubio joj je bedra i nastavio jezikom prema vagini.Tjelo preljepe zene samo je zadrhtalo,polako joj skinu ono malo krpica sa tjela i poce da lize njenu vec vlaznu vaginu.Ugasio je svjetlo i prepustio mjesecini da obasja sve.Ljubio joj je grudi polako,probudila se i gledala u tami,cin koji je jedva cekala.Skinu se,na mjesecini se odslikavao njegov veliki penis,htjela je nesto reci ali ju je zaustavio,polako se ustala i pocela lizati njegov nabrekli kurac.Niki joj je stavio prst u anus,zastenjala je.Legao je na krevet Helena je sisala njegov penis i stenjala,nedugo zatim sjela je na penis i pocela se jebavati,polako gore dole,Niki je stenjao,njena vagina lucila je sokove,koje je njegov penis vracao nazad.Oborio ju je na ledja i dignu noge na svoja ramena,zabio je kurac do kraja u nju,vrisnula je,joj Niki koliki je,joj Niki jebi me,ahhhhhhhh Niki,jel ovo san,ahhhhh Niki jebi me.Promjenili su pozu,Niki je sada jebavao Helenu u anus,zanesena ljepotom,stenjala je i vristala,Niki jela to sanjam,probudi me,probudi me.
Izvukao je penis iz anusa i stavio ga u vadinu,sve brze je turao svoj u Helenunu vaginu,svrsila je a Niki je nastavio jos malo,u jenakom ritmu u kojem je svom snagom nabijao majku na svoj penis,zasyenjao je i poceo da je puni spermom.Tako su zaspali.
Probudila se gola,Nikija nije bilo.
Otisla je do njegove sobe,krevet je bio prazan,na satu je bilo 1.57 min.
Opet sam popila malo vise vina i sanjala isti san.Niki se vratio u Bar,gdje si ti bio upitao ga prijatelj,ma sa jednom djevojkom u parku,jos su mi jaja vlazna od jebavanja.Vratio se ne zadugo kuci,Helena nije spavala,cao mama,sta ti radis tako kasno,nista samo sam nesto lijepo sanjala,vidjela kasnije tebe nema,pa te cekala.Otisao se istusirati,Helena ga je promatrala i vidjela isti onaj veliki penis koji je sanjala,koji je bio u njenoj vagini i u njenom anusu,koji je sisala,ali izgleda sve je to sanjala.Zatvorila je oci da se ponovi,ali kad je otvorila oci,Niki je stajao gol pred njom,uzeo ju za ruku i poveo u sobu,cijelim putem se stipala po obrazima,sta to radis mama,da se probudim da se probudim.Dugo u noc su vodili ljubav,Niki je lizao svaki dio Helenina tjela,stavljao svoj veliki penis u sve njene otvore,vagina joj je pulsirala,anus je bio pun sperme,sva je drhtala.Danas kad vam ovo pisem,nije me stid,nego jos uvijek neznam jel sam ono sve sanjala.Sve je pocelo prije 10-t godina i nikada nije prestalo,meni je sad vise od 45-t godina Niki je 27-am.Jos uvijek izgledam zanosno,mozda je ovo grijeh,ali svejedno je sve na svijetu gresno………vasa Helena

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
SAN

Gubitkom muza u saobracajnoj nesreci,zivot jedne mlade zene ostaje zeljan ispunjen prazninom bez sexa i njeznosti.Situirana mlada majka,zivi sa sinom u raskosnoj kuci na obali mora.
Bruneta plavih ociju skladnog tijela i izazovnih grudi i bokova,palila je sve oko sebe kad se pojavi.Iako je imala 35-t godina niko joj nebi dao te godine izgledala je bar 6-st god mladja.Sin joj je bio tada 17-st a izgledao je na oca dosta stariji ozbiljni ali jako lijep i lijepo gradjen.Topla noc lagano je zaspala u velikoj sobi.Probudio ju vjetar oko 3 ujutro,bio je to propuh iz sinove sobe,vrata su bila mako oskrinuta,mladic je spavao na ledjima potpuno gol,,duboko je uzdahnula i zatvorila vrata.Vratila se u sobu ali nije mogla da zaspi,osjetila je toplinu medju svojim bedrima,vagina joj je pocela sliniti,srce joj je jako lupalo,cim zatvori oci vidi obdaren penis svojega sina.

Ma sta je to samnom,krenula je da se istusira.Sada vec svjeza,mirisala je na lahor tolog mora.Ponovo ju ceznja obuzela pogledala je na sat,pa zar je proslo samo 35 minuta.Ustala se i polako otvorila vrata Nikijeve sobe,Niki je spavao,tjelo mu je blistalo na mjesecini,njegov penis ju je polako mamio.Prisla je krevetu i njezno ga gledala dok je sve vise i vise vlazila,grizla je donju usnu vise od pozude nego od straha.Lagano je rukom presla preko njegovog bedra.Penis mu se mrdnuo,nastavila je sa milovanjem za nekoliko sekundi Nikijev kurac je dostigao maximum,sigurno od 25 cm.Jezikom je polako dodirnula vrh Nikijevog kurca,sva je zadrhtala,Niki se nije budio.Pocela je da ga sisa i ljubi mu lagano jaja,bila je sve vlaznija i vlaznija.Zanesena zastenjala je.Niki se probudio ali nije oci otvarao,bojao se da ce prestati ta ljepota koja ga obuzimala.Polako je skinula spavacicu,milovala je Nikija po cijelom tijelu,te ga lagano zovnula,Niki dali zelis da nastavim da te ljubim i milujem,da da da,otvorio je oci,njezno se nasmijao i poceo da ju ljubi,prstom je dodirnuo vec mokru vaginu a ona je zastenjala.De se okreni da te polizem,bila je to poza 69,Niki je lizao klitoris presretne udovice,vrhom jezika je poljubi njen drugi otvor,zastenjala je.Lizao joj je oba otvora,sok joj je curio iz vagine.Htjela je da ga zajase,duboko u njoj oboje su stenjali,Helena zovnuo ju je,da Niki,ja necu da ovo nikada vise prestane.Okrenula se sa guza,bila je neodoljiva,pohotna prava riba za razvaljivanje zeljna kurca i karanja.Za nekoliko trenutaka svrsila je i Niki za njom,ali nije ga vadio samo je nastavio ali sporije.Znoj je kvasijo carsafe,mjenjali su poze,ljubio je njene dojke zanesen nekoliko joj ujeda napravio,stenjala je kao nikada do tada.Daj Niki tucaj me u guzu zavapila je,ispunio je majci zelju,oh Helena,kak si tjesna tako je lijepo,svrsicu,nemoj jos,Niki je poslusao,izvadi je svoj nabrekli kurac i stavi ga u usta Heleni.Nakon nekoliko minuta ponovo ga stavio u guzu.Svrsio je deruci se.Jutro je svanulo,probudila se Helena,gola ispod carsafa u svojoj sobi.Pa ja sam sve to sanjala.Otisla je do Nikijevih vrata,bila su zatvorena,cuo ju je i samo se slatko nasmijao,kurac mu je bio jos vlazan od snova,u kojima je ona sanjala a on stvarno uzivao
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i



Nedelja ujutru, osam sati. Neko legao na zvono, ne silazi, a taman sam se radovao što nikoga nema kući pa da ga dobro izdrkam. Otvaram vrata onako bos, u majici i boksericama, nemajući vremena da se obučem. S druge strane cigančica. Razvezla priču kako joj je brat bolestan, skuplja pomoć za njegovu operaciju… Pokazuje mi nekakav papir. Nisam imao vremena za kojekakve gluposti, zalupio sam joj vrata ispred nosa. A onda mi je sinulo nešto u glavi.

Otvorim vrata izlazim u hodnik, niko joj od komšiluka nije otvorio, zovem je da uđe. Pitam je koliko traži da mi ga popuši. Tajac, razmišlja… Vidim, nije joj sve jedno, nije joj prvi put, ali ima nade. Nudim joj 200 dinara. Stidi se, gleda u zemlju, ali pristaje, a siguran sam da se hiljadu puta navlačila na kurac. Nudim joj 500.00 i obrok. Osećam se kao na licitaciji. Pristaje. Dok sam spremao kajganu, poslao sam je da se opere, neću da je jebem neopranu. Uz doručak pričamo i saznajem da joj brat nije bolestan. Dobro je, imao bih grižu savesti.
Posmatram je, zgodna je, grudi bujne, guza, duge noge. Mnogo je lepša gola. Spuštam glavu na njene grudi. Nije joj svejedno. Ne jebe se prvi put, ali joj je ovo prvi put za novac. Nije profesionalka. Ljubimo se. Sisam joj jezik. Zavlačim prste između polutki guze. Milujem joj čupavu picu. Zavlačim prst u pičić. Vlažna je. Jebem je prstima, uvlačim ih u ribicu. Sve glasnije uzdiše. Ležemo na krevet. Ja, pa ona iznad mene. Dete se razume u brojeve, zna šta je 69. Smazala je kurac u usta. Gnjavi ga, mazi, on se propinje, hoće da prsne. Sramota je da zabušavam.

Latio sam se i ja posla. Razmičem joj cupi. Lepo miriše, dobro se oprala. Ližem je halapljivo. Najradije bih je pojeo onako mladu i slatku, k’o pilence. Nežna je, rumena, reaguje na svaki ubod jezika. Iznenadila me je. Svršila mi je pod jezikom. Nema veze, mislio sam dok sam je špricao po licu i grudima. Kuvam nam kafu. I dalje smo goli. Nismo još sve popili a kurac mi se ponovo digao.

Smeje se, smejem se i ja. Hvatam je za guzu. Zagrlila me je rukama oko vrata. Dižem je i prislanjam uza zid. Jednom rukom se drži, a drugom ubacuje kurčinu u picu. Usisava ga, bradavice nam se dodiruju, pumpam je. Drma se kao struja. Ne mogu dugo da izdržim ovako. Ruke su me zabolele. Spuštam je. Okreće se ka zidu i rukama se oslanja na njega. Natrćila je guzu i opet je imam.

Izmuzla mi karu kao muzilica. Mešala je guzicom raspaljujući onaj moj žarač do usijanja. Opet je bila gotova pre mene. Cičala je i vrištala. Čula se minimum dva sprata ispod i iznad. Vredelo je, mislio sam svršavajući po maleckoj guzi
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
 Uzvratio sam joj da želim kunilingus, odnosno lizati njezinu mačkicu za kojom sam gorio od želje, ali... U trenutku sam se otrijeznio i gotovo izustio, pa ti nemaš... Ostao sam na trenutak zbunjen i iznenađen, a ona ili on, a ovo stvorenje je bilo i jedno i drugo, nastavilo je felacio moje sprave, kojoj ovo za mene neočekivano otkriće nije nimalo zasmetalo. U rukama mi se odjednom našao pravi pravcati kurac impozantne veličine, a trenutnu zbunjenost zamijenilo je još žešće uzbuđenje, jer sam kraj sebe imao i ženu i muškarca, u jednoj osobi

Kad je proizvođač piva priredio nagradnu igru u kojoj je jedan od glavnih dobitaka bilo putovanje u egzotične zemlje, ni sanjao nisam da ću postati dobitnikom nagrade za dvoje, a još manje da ću na to putovanje " s tisuću neviđenih iznenađenja " otići sam. Put me odveo u Tajland i njegov glavni grad Bankok, djevojka s kojom sam bio u ljubavnoj vezi nije bila u mogućnosti otići na daleko putovanje, a ja sam silno želio upoznati daleke, istočnjačke, nepoznate zemlje o kojima sam ponešto znao tek iz novina, knjiga i filmova. Ona se ozbiljno naljutila, valjda i motivirana ljubomorom, a ja sam za inat odlučio otići; pa šta bude.

Nakon dvadesetčetiri sata leta zrakoplovom stigli smo u Bankok i smjestili se u doista luksuznom hotelu. Tek što sam ušao i primakao se šanku u aperitiv baru, pored mene je sjela atraktivna kosooka ljepotica sa cvijetom u kosi, dugih nogu, izazovnog poprsja i mačkastog pogleda. Njezin šarm imao je snažnu notu seksepila koju je upotpunjavo prirodan, izazovan pogled. Kad je otkrila da sam ovdje novi, i iz Evrope, počela se zanimati za život na našem kontinentu, smiješila se zagonetno i zavodljivo, jezikom povremeno oblizivajući napučene usne i bila je sasvim spremna na konverzaciju, bez obzira na moje slabo poznavanje engleskog jezika.

Svidjela mi se na prvi pogled, a prema meni je pokazivala takvu naklonjenost da sam odmah shvatio njezinu poruku i namjeru. Popili smo nekoliko egzotičnih koktela, što je nju učinilo potpuno opuštenom, a mene zagrijanim da ju što prije povalim. Uzela me za ruku i odvela u jednu prostoriju ukrašenu trskama i prigušenim svjetlima. Njezine su ruke u sekundi vješto pronašle moj rasporak na hlačama i izvukle već ukrućenog kopljanika, koji je žarko žudio za egzotičnim ljubavnim iskustvom. Nježno ga je milovala, nastojeći upoznati njegov reljef i dimenzije. Čučnula je i jezikom počela lizati glavić. Glasom koji je odavao burnu erotsku požudu upitala me hoću li jedan pravi felacio, ili ti, po naški, dobro pušenje. Osjetio sam u njezinu glasu gotovu životinjsku žudnju, žestoki erotski naboj, što je upućivalo na zaključak da je riječ o profesionalnoj barskoj dami, koja će na kraju svoju uslugu naplatiti.

Ta me činjenica, međutim, nije ni najmanje obeshrabrila niti odvratila od namjere da idem do kraja, pa šta košta, neka košta. Osim toga, moj je napeti kurac žestoko reagirao na svaki njezin dodir, što je bio znak da je želim što prije nabiti. Uostalom, zar ima toga muškarca koji ima tridesetak godina a koji bi mogao odbiti ponuđeni felacio kosooke dame, desetak godina mlađe, u posve egzotičnom Tajlandu?

Shvatio sam da joj ne znam još ni ime, kad me ona povela u jednu manju prostoriju u koju je očigledno vodila svoje mušterije. Prije no što sam je uspio upitati kako se zove, ona je već namjestila usta za prihvatanje mog nabreklog kurca. Podigla je laganu majicu, ispod koje su se ukazale dvije nevelike okrugle dojke, s velikim bradavicama. Jednu, pa drugu stavljala je u moja usta, a ja sam ih pohotno grickao, lizao i sisao. Ona je uzdisala, izgovarajući meni nerazumljive riječi strasti i požude, tepala mojoj muškosti, govoreći otprilike kako će ga uvući u grlo do jaja i popušiti do ludila.

Uzvratio sam joj da želim kunilingus, odnosno lizati njezinu mačkicu za kojom sam gorio od želje, ali... U trenutku sam se otrijeznio i gotovo izustio, pa ti nemaš... Ostao sam na trenutak zbunjen i iznenađen, a ona ili on, a ovo stvorenje je bilo i jedno i drugo, nastavilo je felacio moje sprave, kojoj ovo za mene neočekivano otkriće nije nimalo zasmetalo. U rukama mi se odjednom našao pravi pravcati kurac impozantne veličine, a trenutnu zbunjenost zamijenilo je još žešće uzbuđenje, jer sam kraj sebe imao i ženu i muškarca, u jednoj osobi.

Uspio sam nekako upitati kako se zove na što sam dobio odgovor Tony. Shvatio sam da ima unisex ime, koje odgovara i muškom i ženskom spolu. Ali, ovaj zaista dobar primjerak pravog kurca u mojim rukama dodatno me uzbuđivao, pa sam ga nastavio drkati, bez uzmicanja i oklijevanja. Sasvim iskreno, bilo je to nešto što nikada ni u snu nisam sanjao, a dakako niti pomišljao da ću doživjeti takvu rijetku i uzbudljivu avanturu, na gotovo pa kraju svijeta.

Prihvatio sam igru trudeći se da otkrijem posvemašnje iznenađenje i zbunjenost. Uzeo sam ga u usta, a malo zatim bili smo u pozi "69". Sada sam ja pušio njegov ili njezin kurac, dok je on ili ona isto to činio ili činila meni. Tijelo mi je potresao neočekivano jak osjećaj pohote. Gurnuo sam joj prst u analni otvor i osjetio kako joj se kurac još više napinje i raste u mojim ustima. Svaki sam tren očekivao kad će prasnuti u moje grlo, ili, ako ga na vrhuncu izvuče, da će mi spermom "ukrasiti" lice.

A on, hermafrodit, dvospolac, ljubio je velemajstorski; ližući predano jezikom moja jaja i glavić naizmjenično, što me dovodilo do prave ekstaze. Spoznavao sam neki novi i drugačiji osjećaj, koji je bio toliko snažan da ga nisam mogao kontrolirati. Pravim muškim instinktom i nagonom, a možda i zbog činjenice da sam ja zaista kompletno muško, a Tony pola jedno, pola drugo, snažno sam ga okrenuo licem prema podu, u namjeri da mu ga zabijem u analni otvor.

Tony je osjetio moju namjeru i pozvao me da to učinim odmah i bez razmišljanja.

- Hajde, učini to, nabij me na svoj kurac, da na svojim guzovima osjetim tvoja jaja - oglasio se tiho i s uzdahom.
Uhvatio sam ga za ramena i snažno povukao prema sebi. Ušao je lakše nego što sam zamišljao u zaobljenu guzu, koja se nikako nije razlikovala od guze nekog zgodnog ženskog komada, uhvatio sam ga rukama oko struka i tražio njegove sise kako bih ih dodirivao dok ga mahnito jebem. Ruke su mi odjednom kliznule niže, gdje je Tony gladio svog nabreklog mačka. Uzeo sam njegov kurac u ruku i počeo ga drkati. On je preuzeo inicijativu, jer su njegovi analni mišići ugodno stiskali mog macana, koji je bušio njegovu nutrinu. Naglo sam promijenio položaj jer sam zaželio da mi opet radi felacio. Trljao sam mu lijepe sise, a zatim sam mu ugurao kurac u otvorena usta. Tony ga je pohotno prihvatio, lizao i nježno cuclao, uvlačio u grlo sve do jaja i ponovo vraćao svoj vješti jezik na njegov crveni glavić. U jednom trenutku me podigao, tako da sam bio iznad njegova lica. Lizao me i svoj jezik uvlačio u moj analni otvor, ugodno mi vlažeći guzove.

- Želim ga staviti u tvoju guzu - šapnuo mi je na uho, istražujući taj dio moga tijela svojim prstom.

Osjetio sam i bijes i revolt, ali zadovoljstvo je bilo jače. Pokušao sam ga odvratiti kazavši mu da će to učiniti kasnije i nastavio ga ševiti u usta. Kurac sam mu gurao svom žestinom i maksimalnom dužinom, misleći da ću ga tako kazniti, ali Tony je bio osoba koja je savršeno znala igrati ulogu i muškarca i žene. Više nisam mogao izdržati jer sam osjećao da ću svršiti. Prasnuo sam žestoko, kupajući u spermi njegove usne i  lice.

Osjećaj je bio istovremeno i neopisiv i neponovljiv. Kad sam bio gotov Tony mi je predložio novi užitak; okrenuo me licem naprijed i nastavio obrađivati jezikom i prstom moju naprčenu guzu. Rekao sam mu da nastavi s lizanjem, a zatim mu naredio da učini ono glavno. I učinio je to, osjetio sam njegov kurac duboko u sebi, a istovremeno i njezine bradavice na sisama, koje su me ugodno i uzbudljivo milovale po leđima. Bilo je predivno i nezaboravno.

Ljepše i od prelijepog Bankoka u dalekom Tajlandu, ljepše od svega što sam ikad dotad iskusio u seksu, a bio sam tako muški uvjeren da sam probao baš sve. S Tonyem sam proveo gotovo cijeli svoj egzotični izlet, bilo mi je nemjerljivo žao što ga ne mogu povesti sobom u Lijepu našu pa da u istoj osobi imam i ženu i muškarca za seks... A što možda i nije manje važno, sve je činio iz čistog užitka. Pružanje i primanje strasti nije naplaćivao. Ahh, Ton
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Secam se tek sam napunila 18g. Pocele su letnje vrucine. Jedva sam cekala da mogu oblaciti haljinice i suknjice. Pored toga sto se volim oblaciti lagano, jako mi prijaju pogledi muskaraca, pa i devojaka. Bila sam kod drugarice, imale smo dogovor otici na ceo dan u izletnicko mesto blizu grada. Donde se moglo doci gradskim prevozom, ali put traje nesto vise od pola sata i to ako nema saobracajne guzve. Popele smo se u autobus, zadnja vrata; obe smo volele gledati kroz zadnje staklo. Na sledecoj stanici autobus je bio pun da su se svi tiskali jedni o druge. Pocela sam osecati kako me neko u toj guzvi pritiska celim svojim telom, sasvim uobicajeno u krcatom autobusu. Malo okrenuh glavu nebih li videla ko stoji iza mene i primetih obrise zgodnog muskarca, od koga je oko mene bio veo prijatnog muskog parfema. Jos jedna stanica - cinilo se da ce ljudi stajati jedni drugima na glavi. Onaj tip iza mene jos se nekako vise pribio uz moje telo. Osecala sam kako dise. Najednom paznju mi je privukao neki pokret na mojoj levoj butini. U trenutku sam shvatila - pa njemu je poceo da raste. Osecala sam ga kao cvrstu debelu zilu koja je vrela prislonjena uz moju guzu. Postalo je jos toplije. Njegova zila se pomerila i lagano kretala ka sredini moje guze, joj sada je medju mojim guzovima cini mi se da mu je vrh cak do mojih ledja. A onda se poceo pomerati, lagano, lagano, gore dole, trljajuci svojom vrelom zilom unutrasnjost moje guze. To me je palilo. Osecala sam preko moje haljinice, kako se jedva malo odvojio da ga nisam sada osecala celom duzinom vec samo njegov vrh koji se spusta nanize, a onda …haljinica mi se na bokovima zategla i on se nasao izmedju mojih nogu, sabijajuci svojim vrhom, haljinu izmedju mojih nogu sve dok nije se mogao videti cak napred kao brezuljak koji strci. Osecala sam napetost njegove trenerice, moje haljine i njegovog ogromnog kurca izmedju mojih nogu dok mi je pokretima celom duzinom trljao ribicu. Pocela sam se vlaziti. Izvlacio ga je do moje guze, pa opet napred sve jace nadrazujuci me. Krisom sam pogledala koliko sam mogla u onoj guzvi da li nas neko moze primetiti. Ali svako je bio zaokupljen svojim mislim, pricom sa nekim do sebe i sl. Njegovi naleti su postajali jaci. Imala sam utisak da me kukovima odize uvis. Onda, nesto se promenilo. Shvatila sam da ne osecam vise napetost njegove zategnute trenerke, a on je opet bio isto kao malocas sve vise me pribijajuci uz zadnje staklo autobusa. I tada njegov kurac vise nije isao svom svojom duzinom po mojoj ribici, vec kao da je preko tkanine haljine i mojih gacica trazio prolaz u moju rupicu. Sada mi trlja unutrasnost butine, odozdo navise, odozdo navise, pa opet, odjednom osetih kozu njegovog kurca na kozi mojih butina, iznutra…Krece se navise, podizuci mi krajeve suknje, jos … jos vise…, sada nas samo tanka nit mojih gacica deli… pa on, on ce me… joj… ivica gacica mi je skliznula ka guzi i on ga je uvukao ispod njih, jos jedan pokret i osetih njegov glavic na ulazu u moju ribicu, disanje mi je postalo ubrzano… poceo je dug ulazak njegove zile u mene. Bojala sam se disati, da me neko ne bi primetio,a tako bih rado zastenjela od zadovoljstva. Osecaj da je u meni nepoznati muskarac, u guzvi u kojoj nas svakog trenutka moze neko videti, osecaj da radim nesto … nedozvoljeno… zabranjeno…, uzbudjivao me je jos vise… Strahovi i razmisljanje da sam se tako lako podala nepoznatom vristali su u meni, borili se sa osecajem zadovoljstva, njegovim naletima na moju uvek prisutnu zelju za necim novim u meni.Pratila sam telom njegove nalete trudeci se da ih sjedinim sa drmusanjem autobusa koji je milio kroz gradsku guzvu. Izvlacio ga je do ulaza u moju ribicu… opet nabijao… onda sam osetila lake i kratke pokrete kao da je zeleo da me tuca samo svojim vrhom… onda opet do kraja… do dubine, moje sokovima ispunjene ribice. Dugi, lagani naleti njegovih kukova podizali su i sirili moju guzu… Tada osetih njegovu saku na mom pubisu, spusta se, zavlaci pod suknju … njegovi prsti ispod gacica, na mom klitorisu… vise nisam mogla… osecaj topline u stomaku… u ribici… vrelina u meni… stegli su misice moga tela… nabila sam se na njega… jednom… drugi put… ribica se stegla u grcu sladostrasca… jos jedan njegov dubok nalet i reka sperme prosula se po unutrasnjosti mojih butina… vrela… slivala se niz moje noge… golicala… sledeca stanica… komesanje iza mojih ledja… okrenula sam se…. njega vise nije bilo . . .
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Nema tu velike price. Kao i svi klinci u nasoj gimnaziji, i ja sam bio zaljubljen u svoju profesorku matematike, s tom razlikom sto sam ja bio odlican djak. Mozda tome mogu i da zahvalim sto sam sa njom proveo nezaboravne trenutke. Evo kako se to dogodilo. Profesorka je bila kao iz filmova. Lepe duge noge, izbacena guza, uzak struk, a onda velike cvrste sise, lep vrat i prekrasno lice. Sta vise treba klincu od 18 godina da se zaljubi. Svi smo o njoj mastali, na nju drkali, tajno joj pisali pisma, naravno anonimna, jednom recju - patili. Stanovao sam pored grada i u momentima, kad sam mislio da sam sam, vikao sam pticama i nebu njeno ime. Ona je, naravno, svakog momenta osecala halapljive poglede kilnaca i izgleda da joj to nije smetalo cak stavise, po razredu se, ispred table uvek kretala tako da su joj pokreti bili izazovni, da su joj njena lepa guzica i sise uvek dolazili maksimalno do izrazaja. Tog dana pisali smo pismeni zadatak iz matematike i nakon casa profesorka me je zamolila da ostanem. Dvadeset pari ociju mojih razrednih drugova me je pogledalo sa zaviscu. Samo sam se lagano nakasljao. - Pomoci ces mi da ove pismene odnesem ddo kuce. Moze? Ako imas drugih obaveza, ja cu… - Ne, ne, ne. sam sam kod kuce i niko mee neceka - rekoh zapanjeno. - Odlicno - rece profesorka i nasmesi see. Iako je bila subota nizasta na svetu ne bih propustlo da samo trenutak budem s njom. Uzeo sam sve radove i sa profesorkom otisao do njenog stana. Tamo je vec bio njen muz, dobricina, gromada od coveka. Vec sam se spremao da se pozdravim i odem kad ona rece: - Sta si se ukipio, sedi. Sad cemo nestoo pojesti, a onda ces mi pomoci da ovo pregledam. - Ali ja… - poceh neuverijivo da mucamm.. - Ajde, ajde decko, sedi. Sad nisi u razzredu nego si nas gost. Mi smo domacini -rece Dobricina. Profesorka izadje i kad se vratila presvucena u kucnu haljinu, videh joj bele gacice i grudnjak sa sisama koje su kipele, pre nego sto je nehajno stegla haljinu. Kao da je to uradila namerno. Zamolih je da operem ruke, a ona mi smeseci se pokaza kupatilo. Uleteh u njega da sto brze izdrkam, da mi ne primete kurcinu koja se spontano digla. Zazmurio sam, spustlo pantalone negde do kolena. Odjednom, kao grom neko kucnu i otvori vrata. - Pozuri, supa ce se ohladiti - rece prooofesorka ulazeci. - Peskir ti je ovde - rece, milujuci me po grudima i navlaceci moj kurac tako da on strcnu po kupatilu. Smeten, brzo se obukoh, oprah ruke i bled kao krpa sedoh za sto. To je ipak bilo previse. Za dva minuta ostvarili su se svi moji snovi koje sam sanjao cetiri godine. - Jedi decko, nemoj da se stidis. Kroz uusta snaga ulazi - rece Dobricina. - Naravno da ce da jede, onda ce biti joos veci i jaci - rece profesorka pogledavsi me svojim velikim, nevinim plavim ocima, blago se smeseci. Posle rucka seli smo za sto. Dobricina je nesto pricao i pio, a mi smo ispravljali skolske zadatke. Iznad stola ozbiljna kao svaki profesor, a ispod gurala je svoje noge medu moje, tako da je bilo vrlo tesko skoncentrisati se na rad. Jebe mi se za rad, radi toga nisam ni dosao. To je potrajalo do kasno uvece. Pocela je padati neka kisa, kao Bogom dana i profesorka predlozi da posle vecere prespavam kod njih. - Pa naravno, gde ce sad dete po ovom vremenu. Samo se javi svojima - rece Dobricina. - Nije mi niko kod kuce, ali ja… -poceeeh. - Odlicno, sada nema problema - nastavi on polupijan. Vecera, tuslranje, nova posteljina, soba do njihove, sve se odigravalo filmskom brzinom. Nisam imao pidzamu. Legao sam nag. Nije bilo kraja mojoj sreci. Sve cisto, mirlsno, a sto je najvaznije, ostvario se moj san. Ona mi je izdrkala. Bio sam u blazenom polusnu. iznenada sam osetio da je neko u sobi. Otvorih oci. Zahvaljujuci mesecini sam primetlo da iznad mene stoji profesorka i da je jednim pokretom skinula spavacicu. ugledao sam njenu picku, veliki zlatni trougao i teske sise koje su se dizale i spustale ubrzanim ritmom. Bila je uzbudjena kao i ja. Poljubila me je, a onda ljubeci grudi i stomak halapljivo strpa kurac u svoja usta. Uvlacila ga je i izvlacila. Mislio sam da cu eksplodirati. - Oh… kako je tvrd… mlad i tvrd… —dahtala je - Gde je on… - uplaseno upitah. - Bez brige… spava kao top. Nista ga nne moze probuditi - saputala je ljubeci me. Opkoracila me je, zajasila, uhvatila kurac igrajuci se njim oko picke, a onda ga uvuce u nesto toplo i lepo dizuci i spustajuci guzu. Sise mi je naizmenicno spustala u usta. - O maleni… niko me vise nece… jebatti nego ti… oooh… tvrd je kao… drvooo… Je l’ ti lepo… Jebe te tvoja profesorka… aaah… - cvilela je, a od sisa koje su mi bile u ustima nisam mogao ni pisnuti. - Neces ovo… nikom pricati… malecki….. samo ces me ti jebati… jooj… oooh… -jecala je. Uspravi se, strese, zastenja, a onda onako prekrasna svali se na mene ljubeci me i milujuci. Malo kasnije se dize i obuce spavacicu. Primaknu se, podize je do stomaka. - Poljubi je, do sledeceg puta -prosapta. Malo je razmakla noge, a ja sam zadubio glavu u njenu picku pokusavajuci da je jezikom jebem. Ona ju je rastvorila prstima. Lizao sam je i ljubio kao da su usne na licu. - Sad spavaj, probudice se muz. Budi dobar - prosapta i ode necujno kao sto je i dosla.


IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 68 69 71 72 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:34:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.