Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:16:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 64 65 67 68 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557552 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
LEPA HELENA

Helena …Lepa Helena…Samo kada se setim nje!Bila je drugarica moje tadašnje devojke,i to iz srednjoškolskih dana.Nisu se dugo videle,pa ih je taj susret na ulici našeg grada prijatno iznenadio.A,i mene moram da priznam!Bio je topli april,proleće, i to kao da me je udarilo u glavu!Ili je to bilo zbog njene lepote?Visoka oko 1,65,vitka,smeđe kose koja joj je padala na ramena i prelepih zelenih očiju,kao da me je omađijala.Nosila je majicu sa dubokim dekolteom koji je ponosno pokazivao par solidnih četvorki, i suknjicu do iznad kolena ispod koje su se ocrtavale pravilne obline njene predivne guze,koja se nastavljala u fantastične noge sa najlepšim listovima koje sam video u životu!Zaboravih da kažem da je uz takvo telo,naravno,išlo i lice anđela.Bila je tako jebozovna i ja sam je morao imati!

Pošto se ispostavilo da ne žive daleko jedna od druge,pao je dogovor da se češće viđaju.Tim susretima sam vrlo često i ja prisustvovao.I to samo zbog Helene!Moja devojka nije ništa sumnjala,a ja sam ispod oka često merkao Helenine obline.
Druženje je postalo zaista intenzivno,pa sam o njoj dosta saznao.Izašla je iz duge veze i muškarci joj nisu bili ni na kraj pameti.Bar je tako pričala.Volela je nežne i osećajne momke,a ja sam se trudio da pred njom uvek budem takav.Sve češće sam je zamišljao u krevetu pokraj sebe,kako je ljubim,milujem i uživam u čarima njenog tela!Nekoliko puta je dolazila s mojom devojkom kod mene,pa bismo odatle produžili na bazen koji je u blizini moje zgrade.E,to su bili posebni trenuci!Dok su se ljudi hladili u bazenu,ja sam kjlučao posmatrajući Helenu u kupaćem kostimu.Često sam drkao zamišljajući slike sa bazena.
I,tako dok sam ja smišljao kako da pređem na završni korak,desilo se potpuno neočekivano!Bio je topli avgustovski dan,sparan,užasan!Odjednom se skupiše neki oblaci i poče pravi letnji pljusak.Pljuštalo je dobrih deset minuta,kad mi neko pokuca na vrata.Pošto sam bio sam,krenuh da otvorim.Kada sam otvorio vrata,mom iznenađenju nije bilo kraja.Bila je to Helena!Voda se bukvalno slivala niz nju,a moj pohotni pogled se zaustavio na bradavicama koje su se ocrtavale ispod mokre majice.
-Bila sam u prolazu,kada me uhvatio pljusak,a ovde samo tebe poznajem,pa rekoh da se sklonim!-reče ona i uđe u stan pored moje okamenjene figure.
-Nadam se da ne smetam?
-Nipošto!-odgovorih pošto sam se malo pribrao.
Dao sam joj bade mantil da se presvuče,pošto nisam imao ništa od ženske garderobe.Prihvatila ga je ,a meni dala njenu mokru garderobu da iznesem na terasu.U mojim rukama je bila njena majica,njen šorts i na kraju,na moje veliko iznenađenje,i njene mokre gaćice!Osećao sam njen miris iz tih stvarčica!
-Gde su tvoji?-upita me.
-Na selu!-odgovorih.
-Super!Imaće vremena da se moje stvari osuše!
To me malo iznenadilo i sve više sam osećao da će se nešto desiti.Pili smo vinjak,ona da sezagreje,a ja da joj pravim društvo.Kako smo sve više pili vinjak,tako mi se pogled sve više lepio za njene noge,a boga mi i za sise.Činilo mi se da Helena sve više povlači bade mantil na gore i otkriva noge,a činilo mi se i da joj grudi sve više vire napolje.Primećivala je moje užarene poglede,a i ja njene koji su se lepili za brežuljak na mom šortsu,jer je moja batina bila dignuta od kako je ona došla.Razgovarali smo o svemu i svačemu,pa i o seksu.Jednog trenutka joj izlete:
-Što ne mogu da nađem nekog kao što si ti?
Onda brzo ustade uz izgovor da ide u kuhinju da pije vodu.Ja sam jedan trenutak bio zbunjen,a onda pomislih:
-Sad` il` nikad!
Ušao sam u kuhinju.Ona je pila vodu i bila mi okrenuta leđima.Prišao sam joj lagano i uhvatio oko struka.Privukao sam je sebi i spustio nežan poljubac na njen vrat.Istovremeno se i moja ukrućena batina priljubila na njena leđa.
-OOHHH!Nemoj,Milane!Nije u redu!-prošaputa Helena.
-Znam,ali te tako želim -odgovorio sam ja.
Ona se okrenula i pogledi nam se sretoše.Onda je usledio jedan dug i strastven poljubac.Podigao sam je na kuhinjski sto i počeo da je ljubim.Od usta,preko vrata na dole.Svukao sam joj bade mantil i ugledao njene predivne sise.Dobre četvorke,okrugle sa malim braon bradavicama u centru.Baš,kakve volim!Pređoh na njih.Ljubio sam ih,mesio,grickao bradavice,a Helena se rukama navalila unazad na sto,uzdisala i nudila mi svoje bogato poprsje kao na tacni.Nastavio sam da je ljubim…Usledio je stomak.Oh,Bože,kako je mirisala!Na jasmin,a koža joj je bila meka kao svila.Raširio sam joj noge i ljubio je zatvorenih očiju po butinama idući ka njenom vulkanu ,čiju sam toplinu sve više osećao.Otvorio sam oči i ugledao njenu potpuno izdepiliranu picu.Navalio sam na nju.Već se cedila od sokova,koje sam tako halapljivo uvlačio u sebe.Lizao sam joj klitoris,koji je bio veličine zrna graška,a onda sam joj razmakao usmine i olizao joj ribcu čitavom dužinom gotovo do čmarića!Jebao sam je jezikom,a Helena se nabijala na njega svom snagom.Nekontrolisano je uzdisala,trzala se,a onda i svršila.Grčila se njena ribica oko mog jezika pre nego što je izbacila gomilu još slasnijih sokića!
-Hoću da ti pušim!-reče nakon što se malo pribrala.
-Nisam videla kurac šest meseci!
Žurno mi skide šorts,a ispred nje se nađe moj kurac od 16 cm,koji mi je u tom trenutku izgledao mnogo veće.Možda nije bio najveći,ali je zato bio vrlo debeo.
-Uh,kako je lep!-reče Helena i halapljivo ga strpa u usta.Pušila je tako spretno,ruke nije ni upotrebljavala.Bila je tako vešta!Njene usne su čas bile na glaviću,čas na jajima,a bilo je i trenutaka kada joj je moj debeli kurac bio čitav u ustima!Bližio se i moj vrhunac,a ona nije popuštala.Pušila je sve brže i brže i uskoro sam zalio njena usta vrelom i gustom spermom.Kurac mi je pulsirao u njenim ustima,a ona je gutala svaku kap moje tečnosti.
-Baš je ukusno!-reče ustajući.Uze me za ruku i odvede me u dnevnu sobu.Gurnu me na trosed,opkorači me i sede mi u krilo,okrenuta ka meni.Počela je divlje da me ljubi,trljajući svoju vrelu i vlažnu mačkicu o moj malo opušteni kurac.Kako sam osećao njene sokove na kiti,ona se počela dizati.Uskoro se Helena nasadila na moj kurac i počela da se ritmično nabija na njega.Ja sam se ponovo ustremio na njene sisetine.Ponovo sam ih mesio i grickao,ali ovoga puta mnogo jače.Helenu je to palilo,počela je da viče:
-Daj mi ga!Hoću kurčinu!JEEEEEBIIIII MEEEEE!
Ja sam je uhvatio za guzove i počeo da je dižem ispuštam.Moje koplje je bilo u njoj do jaja.Zatim sam joj ponovo prepustio inicijativu,a srednjim prstom krenuo ka njenom čmariću.Kružio sam oko njene rupice,a onda sam oblizao prst i krenuo da širim njen čmar.Kako je moj prst sve više prodirao,tako se Helena sve jače nabijala na moj kurac.Pune su joj bile obe rupice i orgazam se približavao,a i ja sam bio blizu.Osetio sam kako se mišići njene ribice stiskaju i grče i meni je to bilo dovoljno.Počeo sam da joj punim utrobu novom količinom sperme,a i ona je počela da svršava.Njihala se na mom kurcu dok su nam se telesne tečnosti mešale.Bili smo iscrpljeni i samo smo se stropoštali na trosed.Ubrzo smo zaspali…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
MAJA IZ DRAGSTORA - LUDO LETO 2002 (3)

Nastavljam da vam prepricavam svoje leto 2002. Zelim da napomenem da je sve istinito sem imena koje sam promenio iz dobrih razloga. Takodje prvi put pisem i objavljujem svoje dozivljaje za erotskeprice.ws.
Evo vec skoro nedelju dana kako sam sa Majom i kako provodimo bas uzbudljive seksualne trenutke. Maja je najzad skupila snage i javila decku koji je bio na odmoru da raskida sa njim.
Dragstor je zvanicno otvorio svoja vrata i Majin posao se zavrsio na tom mestu. Resila je da uzme odmor ranije nego planirano kako bi provela vise vremena samnom pre nego sto odputuje na letovanje u Bugarsku sa drugaricama. Resih da joj napravim iznenadjenje tako sto sam rezervisao hotel na Palicu. Palic je jedno lepo odmaraliste sa jezerom par kilometara od Subotice. Taj dan su reklamirali jedan hotel koji ima i svoj bazen i talaso. Nudili su povoljne cene tako da sam odmah resio da joj napravim iznenadjenje. Rekao sam joj da spakuje stvari da idemo na 3 nocenja i ona je to rado prihvatila. Bojala se da ce njen bivsi da se vrati tako da joj je i odgovaralo da ode sto dalje iz Panceva.

Krenuli smo rano ujutro oko 7, i put nam je bio jako uzbudljiv. Maji je bilo interesantno da me ometa u voznji tako sto me je uzbudjivala dirkajuci svoje telo i hvatajuci me za muda. Nosila je belu letnju suknjicu i uzanu belu roze majicu kao i roze stiklice. Skinula je svoje tange i stavila ih je meni u bokserice. Digla je desnu nogu na sofersajbu i tako dirala svoju preslatku pickicu koju je u medjuvremenu skroz obrijala proslih dana. Bilo je bas zanimljivo preticati. Put je bio ocajan ali srecom nije bilo puno guzve pa sam se par puta zabavljao tako sto sam usporavao kad sam obilazio kamione, koji bi mi cesto ablendovali ako su ista primetili.
Bilo je interesantno jer su nas policajci zaustavljali cak 3 puta do Palica radi kontrole papira. Platio sam i jednu kaznu zbog « navodno » brze voznje. Znam da je nije bilo ali dobro. Nisu bile velike kazne. Naplatili su 600 dinara, a cene se dobro secam jer su me te godine bas drali tako da sam imao uvek 600 dinara spremnih.
Cim smo stigli na odrediste, resili smo da se presvucemo u kupaci i da sidjemo na bazen. Bazen i Talaso nisu bili na otvorenom. U bazu je bila samo jedna starija zena koja se kupala. Maja i ja smo usli u maleni bazencic za talaso masazom. Na samo 2 metra od tog malog bazencica od 4m² se nalazi ulaz u salu gde smo se nalazili. Vrata su bila providna pa je postojao rizik svakog trenutka da budemo iznenadjeni. Maja mi je prisla i izvadila kitu iz kupacih tako sto mi je pomerila kupace na stranu. Nadigla kita i jaja su bila slobodna. Jedan zid je delio nas mali bazencic od glavnog bazena tako da je skrivao polovinu bazena. Maja je sela u sred bazencica i pocela da mi drka kitu dok je zena mirno plivala u velikom bazenu. Nije mogla da vidi tacno sta radimo ali je sigurno mogla da posumnja. Ja sam cas gledao levo ka zeni koja pliva, cak desno ka ulazu da vidim da li neko nailazi. Posto mi je kita bila i dalje u vodi Maja mi je naredila da sednem na gornji stepenik od ulaza u bazencic sto sam i uradio cim je prisutna zena presla sa one druge strane bazena zasticen zidom. Maja je uhvatila cvrsto moju kitu i pocela da ga pusi bez previse straha da nas vidi neko. Kad je prisutna zena ponovo zaplivala u vidljivu zonu bazena ja sam se povlacio ponovo u bazen kako ne bi videla sta radimo. « Kukavice » dobacivala mi je Maja.
« Sad ces da vidis ko je kukavica » odgovorio sam joj i usao u centar bazencica (gde je voda bila najdublja (oko metar i 20). Cucnuo sam i privukao je pri sebi, rasirio noge oko svog struka i pomerio kupace gacice kako bi provukao kitu u njenu vaginu. Bio je to prvi put da sam joj stavio kitu u njenu toplu usku pickicu bez kondoma. Uvek mislim da se zastitim ali moram priznati da uzitak nije isti sa kao i bez kondoma. Uzivam 5 puta vise kada nemam kondoma na kiti. Video sam da zena u susednom bazenu vise ne zalazi na drugu polovinu bazena, vec je tacno preko puta nas odakle nas diskretno gleda. Siguran sam da zna sta radimo iako ne moze biti sigurna. Video sam da je to takodje uzbudilo moju dragu. Predlozio sam joj da promenimo pozu i sada sam se pribio ledjima o zid i privukao nju ledjima ka sebi. Tako sam mogao lakse da joj masiram klitoris dok mi sedi na kurcini. Gledali smo pravo prema zeni u bazenu koja nije mogla da sakrije svoj pogled vise prema nama. Nakon kraceg vremena preuzeli smo prvobitnu poziciju u centru bazena jer su ukljucili talaso u bazenu sto je pocelo da pravi baloncice. Starija dama je izasla iz velikog bazena i krenula prema nama. Nece valjda ovde, pomislio sam « Dobar dan » dobacila nam je i izasla iz sale. Bio sam toliko uzbudnjen da sam sada odgurnuo partnerku do ivice bazena, povukao ovog puta njene kupace do kolena i silovito nabio kitu u pickicu dok mi je sisla dva prsta. « Zelela bi jos jednu kitu? » pitao sam je na sta je odgovorila potvrdno. Pribijao sam se na njenu neznu guzu i osecao kako kita pocinje sve vise i vise da pulsira pred ekploziju. Pokusao sam da se suzdrzim sto vise kako bi imao sto ekplozivnije svrsavanje i u zadnjem trenutku sam se povukao iz njene pickice i svrsio pod vodom. Cudan je to osecaj. Veoma cudan.
Pokupili smo nase krpice i povukli se kod nas u sobu. Imali smo velike prozore i pogled je davao na veliko setaliste gde je bilo puno ljudi. Shvatili smo da nas vojarizam jako privlaci pa smo nesto kasnije resili da se igramo ispred prozora. Povukli smo zavese na stranu, pribio sam joj lice i sise uz prozor i rukom masirao neznu pickicu. Okrenuo sam je, podigao da sedne uz prozor i poceo dugo da lizem njenu skorz obrijanu pickicu. « Lizi mi, lizi mi picku » ponavljala je sve glasnije kao da je zelela da nas komsije cuju. Uhvatila me je za glavu i pocela da pribija lice uz svoju vlaznu picku. « Na krevet » naredila mi je i gurnula na krevet. Sela je na mene, digla ruke iznad glave, sela mi na facu i dohvatila jednu krpicu sa kreveta da mi veze ruke na krevet. Dohvatila je ulje za masazu i prosula dobru dozu po nama. Nasa tela su pocela da klizu gde god bi se dotakli. Bio sam vezan, nemocan i samo sam cekao sta ce dalje da uradi. Pocela je da trlja svoje telo o moje, da prolazi svojim masnim sisama preko moje napaljene kite, sav sam se najezio. Posle uvodne faze, sela je na moju kitu i pocela da jase kao nikada do sad. « Sada ces da mi napunis pickicu » zapretila mi je. Nisam se puno zabrinuo jer znam da uzima pilulu a i bio sam toliko napaljen da nisam imao vremena za to. « Od danas si moj sluga » govorila je i meni su se njene reci mnogo dopale. Nije trebalo puno ovog puta da svrsim sto sam i ucinio. Osetio sam toplu spermu koja popunjava Majinu vaginu. I taman kad sam pomislio da je gotovo sa igrom maja se okrenula, i pribila mi njenu picu na lice dok bi ona jos lizala moju kitu. « Lizi!! Lizi mi jos !!» Poslusao sam je bez pregovora. Pica je bila tako lepa da mi nista nije smetalo. Ponavljali smo ove igre svaki dan u bazenu i u sobi. Upoznao sam svaki delic tela fenomenalne Maje. Pred polazak na odmor, ostavila mi je njen seksi kupaci kako je ne bi prebrzo zaboravio. Rece mi da se javim Ivani ako mi bude previse dosadno ili da nadjem neku drugu devojku privremeno ali da ne ocekujem da cu naci divljakusu kao sto je ona.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
svjeze meso

Ja sam jedan od onih koji su se rano oženili, ali isto tako jedan od onih u čijim je brakovima rano došlo
do nesuglasica. Kada smo se vjenčali bio sam perspektivan i mlad stručnjak, društven, širokih pogleda i prilično zgodan.
Ona je bila lijepa, ali nekako hladna, posesivna i malograđanka. Kroz nekoliko godina smo shvatili da nam ne ide i da je
jedino rješenje rastava. No, dvoje djece koju sam obožavao i njeno tvrdo nepristajanje na rastavu doveli su do moje
odluke da odem raditi u inozemsvo. Ženi sam jasno rekao da prema njoj ne osjćaam nikakve obveze, a da ih ni ona
prema meni nema. Djeci ću (a i njoj naravno) osigurati egzistenciju, a ona neka napravi scenarij za malograđansku
obitelj i sredinu.

I tako samo otišao. Za djecu i okolinu radio sam vani zbog novaca, a nas dvoje smo znali da smo uistinu razdvojeni.
Dolazio sam svaka dva mjeseca radi djece i oko toga se pravila parada, ali što je - tu je.
U Italiji sam se ubacio u dobru firmu i specijalizirao za projektiranje vila i obiteljskih kuća, što je bio jedan od boljih
poslova u firmi. Kolege su me gledale s podsmijehom, misleći da sam protežiran zbog lijepog izgleda i šarma, znajući
da je to “bossova” slabost. Istina ja sam gazdinu naklonost osjetio, ali sam pozive koje mi je upućivao, iskoristio s
njegovom ženom, obilno joj nadoknađujući ono što joj je on uskraćivao. On je to shvatio i nije postavljao daljnja pitanja.
Tako sam ustvari započeo dvije karijere. Onu uspješnu arhitekta i onu svojevrsnog playboya, a iskreno govoreći
najčešće se dešavalo da jedna ide pod ruku s drugom. Jer,kao što svi dobro znamo o izboru projekta kuće najćešać
odlučuju žene i obično sam prvo njima pokazivao nacrte. Nevjerojatno kako su oduševljene projektom i nakon koje
slavljeničke zdravice brzo padale u krevet obilno nadoknađujući ono što im prezaposleni muževi nisu davali.
Naravno da bi naša malograđanska idila bila savršena dolazila je ponekad i obitelj k meni u posjet. Ženi sam davao
novce i vrijeme je provodila u šopingu, a ja sam djeci nastojao ispuniti svaku želju. To su bili predivni trenutci. Kasnije
kada su odrasli dolazili su sami, dok je ona ostajala doma. Uvijek sam se radovao njihovim dolascima, a stan je bio
prostran i tek s njima pravi.
Jedno zgodom, prije nekoliko mjeseci došla je moja kći s prijateljicom i tu stvarno počinje ova priča. Vodio sam ih
obadvije u shopping, po znamenostima, navečer po restoranima i klubovima. Iako su imale tek petnaestak-šesnaestak
godina svugdje su bile zapažene čime sam se ponosio, jer su obje bile stvarno lijepe.
S kćeri sam imao divan odnos pun razumijevanja. Mogli smo otvoreno razgovarati o svemu i svačemu, a posebno me
radovalo što je bila pametna i svjesna potrebe učenja i rada iako sam joj ja sve pružao. Ona se ponosila uspješnim i
lijepim tatom, a majci je znala ponekad prebaciti opuštanje i vidljiv višak kilograma, zbog čega sam je često korio.
Anita, njezina prijateljica je uvijek izgledala uplašeno i zbunjeno kad bih joj se obraćao. Kad bih ju pak pogledao ili
dodirnuo, crvenila se i mucala.
Nije mi trebalo dugo da shvatim da joj se sviđam, to mi je bilo simpatično, ali nisam ni pomišljao na nekakvu pustolovinu.
Nemojte me pogrešno shvatiti ševio sam ja i jako mlade pičkice, možda tek koju godinu starije od nje, ali sve su one
bile bogate kučkice željne karanja dok je ona bila prijateljica moje kćeri.
No, ne ide sve u životu kako mi hoćemo. Dogodilo se da mi je kći jednog jutra otputovala u susjedni gradić kod prijatelja.
Dok sam još ležao u krevetu i listao neke časopise, na vratima se začulo kucanje. Ušla je Anita noseći mi kavu i doručak.
Ruke su joj drhtale, a kada me je pogledala opet se zarumenila. Uplašivši se da me ne zalije kavom sam je uzeh, a da
bih je ohrabrio ovlaš joj dohvatih ruku. Ona je drhtala sva vrela. Povukoh je k ležaju i ona sjedne sva izgubljena.
Odjednom poče plakati. Privih je k sebi nježno u namjeri da je utješim. Osjetih da se prijanja uz mene kao pijavica.
Svoje usne, očinski, spustih na njenu kosu, ali njene, vlažne i tople, osjetih kako me drhtavo ljube po prsima.
” Što je malena? Što je?”, upitah je.
” Ništa, ništa.”, mucajući je odgovorila, a zatim podigla svoj suzni pogled, čist i prelijep, kao uplašena srna i pogledala
me.” Ja vas volim. Ja vas želim. “, drhtavo je napokon izgovorila.
” O, lutko malena, pa i ja tebe volim. “, pokušao sam izvrdati mada sam bio svjestan problema.
Pričao sam joj, objašnjavao, ali ona se sve više stiskala na moje grudi. I poslije svega moje kreposnosti nestade i
osjetih je pod rukama onakvom kakva jest, osjetih je kao narajcanu mladu pičkicu.
Naziralo se da ispod široke majice nema ništa. Male, lijepe, tek propupale sisice su se ocrtavale ispod tanke tkanine.
Kad sam ju skinuo ispod vidjeh dvije najslađe breskvice koje čovjek može poželjeti i spustih usne na njih.
Ljubio sam joj sisice usput joj raskopčavajući traperice. Ni ispod njih nije imala ništa doli golu kožu i njezne plave
dlačice okolo tek procvjetalog pupoljka. Takvu, kao od majke rođenu, je polegoh na svoj krevet.
Sve ovo me je već dobrano uzbudilo i moj se kar probudio. Kroz donji dio pidžame opirao se o njena bedra i ja mu
pomogoh da se oslobodi sputavajuće tkanine. Anita je, sva usplamtjela, jecala i ljubila me naslijepo, prelazeći
svojim nježnim rukama i usnama po mojim prsima i ramenima. Bila je poželjna, svježa i vrela i ja sam se jedva
suzdržavao da je ne nabijem odmah na kurčinu, ali sam htio što dulje uživati, u tom lijepom, jedrom tijelu.
Kada sam se napokon našao preko nje i kada je moj kar ušao u njenu šumicu, još jednom pomislih postupam li ispravno.
Prstima potražih njezin procijep koji je bio sav vlažan, nabubren i vruć, ali osjetih da je to ipak uznemiruje.
” Anita, želiš li to? “, upitah, a u stvarnosti jedva čekajući da joj ga zabijem.
” Da, da, želim. Želim to prvo s vama, samo s vama. Želim da vi budete taj koji će me prvi pojebati.”
Taj me odgovor ohrabri te se odlučih da nastavim sa započetim. Ljubeći joj usne, lice i lijepe, nabrekle sisice, lagano
joj uzeh noge i razmakoh ih. Ukaza mi se njen crveni cvijet, vlažan u sjajnoj plavoj šumici. Bio je tako svjež, mirisan i
izazovan da joj spustih noge i pođoh glavom u taj izazovni predio. Dotakoh ga usnama, a jezikom potražih klitoris.
Anita se sva strese i svoje ruke zari u moju kosu. To me ohrabri i ja joj nastavih lizati cvjetić. Jezikom sam lagano
prelazio preko njenog procjepa, zatim bih stao i uzeo njen mali, nabujali klitić u svoje usne i nježno ga sisao.
Osjećao sam kako se ona meškolji ispod mojih usana i kako se izvija u plamenu nabujalih strasti.
Njen su me miris, dodir njezina jedrog tijela i vrelina njene uspaljene pičkice sve više uzbuđivali približavajući me
opasno preranome kraju i ja se vratih prvobitnoj nakani. Podigoh joj noge i svoju spravu usmjerih k cilju.Moj nabrekli
glavić prekri njezin uski otvor. Vrelina me je mamila i ja blago uprijeh. Nije išlo, ali došli smo predaleko da bi nas bilo
što zaustavilo. Nakon malo upiranja glavić je uronio, ali dalje nije išlo. Vidjeh joj na licu bolnu grimasu. Lagano popustih
pritisak i ljubeći je, zapitah:
” Boli li te, Anitice? Da prekinem?”
” Ne, ne, ne boli me. Samo nastavi. Slobodno me razvali, tvoja sam.”, rekla je i kao da se uplašila da ću odustati,
zgrabila me je čvrsto svojim rukama u zagrljaj.
Iz iskustva sam znao da je iznenađenje uvijek uspješno oruđe i oslonivši se na koljena, ja joj ga naglo zabih cijelog,
do jaja. Na lice joj se vrati bolna grimasa, zubi su joj zagrizli usnice, ali se nije javila. Bez obzira na njenu bolnu
grimasu znao sam da je sada prepreka savladana i da je taj rajski cvijetić spreman da mi se potpuno preda, te se
nastavih žestoko nabijati u nju uzivajući u njezinoj uskosti i nerazrađenosti. Ubrzo osjetih trnce oko kurca i znadoh da
sam pred vrhuncem. Koji tren kasnije se moj gejzir rasprsnuo duboko u njoj i ja se opustih i izvalih pokraj nje. Ona je
svoj vlažni obraz pritisnula uz moj i nježno me grlila drhćui kao trstika na vjetru. Kada sam skupio snage podigao sam
se i vidjeh na svom kurcu i njenoj pičkici tragove krvi. Mazeći je i tepajući joj upitah kako joj je bilo.
” Malo je boljelo, ali je vrijedilo.”, uzvratila je uz slabašan smješak.
Nasmiješio sam se na tu junačku izjavu i nježno je poljubio i ponovo se spustio pokraj nje. Nije me dugo puštala iz
zagrljaja, sve vrijeme me nježno milujući i ja osjetih kako mi se kurac ponovo budi i postaje sve tvrđi u želji da još koji
put okusi to mlado meso.
” Anita, ja te želim, ja te moram ponovo imati. Ja te se jednostavno ne mogu zadovoljiti. Ja ću poluditi ako ti ga ne
zabijem.”, požudno sam joj tepao milujći joj meku kosu i ljubeći joj jebozovno tijelo.
” Uzmi me. Ja želim da me imaš, da mi razvališ pičkicu sa tom svojom ogromnom karinom. Ja hoću da me jebeš,
da me učiniš pohotnom malom kurvicom.”, odgovorila mi je dahćući.
U ovaj pohod krenuh polako, njezno joj ljubeći i grickajući mlade sise. Ušao sam u nju pažljivo i lagano. Jebao sam
ju ulazeći skroz do jaja, a onda bih stao malo i kružio po njenoj uskoj, vreloj unutrašnjosti, da bih ga naglo izvukao pa
ponovo lagano i polako zabijao u Anitu. Ovaj je puta je i ona sudjelovala u jebačini lagano vrteći guzom i nabijajući
se na njega kada bih ga joj uvlačio obećavajući da će od nje vrlo brzo nastati izvrsna jebačica, što sam ja želio u
potpunosti iskoristiti u idućih nekoliko dana .
Bila je tijesna i moj je kurac to osjećao, a to kao da ga je tjeralo da se još više dokaze i sve vrijeme mi se činilo da i
dalje rasta i buja u njoj. Ubado sam ju lagano osjećajući da nju samo bol sprečava da doživi orgazam i ja se sav
posvetih zadatku da ju dovedem k cilju. Kada se grčevito uhvatila za mene, tresući se u svom prvom orgazmu i sam
sam živnuo i čvrstim, dubokim ubodima priveo sebe kraju. Osjetio sam kako mi jaja pulsiraju, kako mi niz leđa prolaze
žmarci, a onda sam eksplodirao zasuvši vrelu Eminu unutrašnjost mlazevima svoje sperme.
Tako isprepleteni smo dugo ležali u tišini. Kad mi je mali splasnuo, ne vadeći ga okrenuh je na sebe. Prelazio sam
rukama preko njenih čvrstih bedara, guze, leđa i sisa. Ona me je ljubila po cijelom tijelu rukama mi mrseći kosu.
Osjetih da je sretna, a i ja sam bio isto tako sretan, bez obzira na malu dozu osjećaja krivnje što sam ju tako brutalno
razvalio. Zato sam valjda sad i bio tako nježan s njom, dok se ona za to vrijeme lagano na meni poigravala, učinivši da
mi mali opet očvrsne i uživa u njenoj vrelini.
Kada je ona osjetila da mi je karina opet tvrda i spremna, prestala se poigravati i počela se nježno, bojažljivo nabijati
na nju. Primio sam ju za bokove i polako ju nabijao na moj vreli kurac. Ubrzo smo uhvatili pravi ritam. Uživajući Anita je
spustila ruke na moja prsa i počela me lagano ševiti krećući se dugim pokretima niz i uzduž mog nauljenog štapa.
Moje su ruke slobodno lutale njezinim tijelom, ovaj tren joj milujući leđa, drugi joj već gnječeći i mazeći nabrekle
mlade sisice. Nakon nekoliko minuta Anita se počela sve žešće nabijati sve dublje i dublje dahćući. Rukama sam
ju čvrsto primio za oblu, čvrstu guzu trudeći se da ju zadržim sve vrijeme na sebi. Prsti su mi za to vrijeme milovali
nježni, svilenkasti raspor između njezinh guzova, a onda sam otkrio otvor njezinog šupčića. Od njezinog žestokog
nabijanja već je bio malo otvoren i ja nemogoh odoljeti, nego naslinih kažiprst i stjerah joj ga u usku rupicu. Anita se
na iznenandno prisustvo novog podražaja u sasvim drugoj i neočekivanoj rupi izvila poput mačke, a onda se razlila po
meni tresući se u urnebesnom orgazmu. Onog trenutka kada je pala na mene i ja sam svršio puneći ponovo slatku,
malu jebežljivu Aniticu do vrha svojom vrelom spermom.
Taj smo dan, praktički, proveli u krevetu. Ne znam koliko sam puta ulazio i svršavao u to prelijepo, mače trudeći se
da joj pokažem što sve može dati i dobiti. Mali ju je bol sputavao, ali nije odustajala, bila je tvrdoglava i uporna u želji
da mi dokaže svoju ženskost. Najviše je voljela da joj ga stjeram zguza, jer ju je tada najmanje boljelo, pa smo u toj
pozi i zaspali.
Začudo, do buđenja mi nije ispao iz nje kao da je u njoj našao svoju luku.
Sutradan smo nastavili u istom ritmu utvrđujući naučeno i isprobavajući novo.Tek predvečer smo se spremili i otišli
pred moju kći. Ona je odušvljeno pričala svoje doživljaje, pa nije primjećivala ništa neobično kod svoje prijateljice
koja je sjaila onim sjajem tek pojebane žene. Mada smo naravno i mi vodili računa o tome da se ništa ne primjeti.
Sljedećih nekoliko noći Anita mi je stalno dolazila u sobu gdje smo provodili burne i vatrene sate. Više nisam bio
siguran da moja kćer nezna da joj karam frendicu jer su pojedine noći znale biti vrlo bučne, a jednom prilikom dok je
Anita bila zauzeta lizanjem i grickanjem moje nabrekle kurčine učinilo mi se da nas kroz poluotvorena vrata netko
promatra.
Tih tjedan dana bilo nam je prelijepo, ali smo bili svjesni da ovo nema budućnosti, osim zadovoljstva u možebitnim
novim posjetama. Kada su odlazile, oprostio sam se sa “svojim curicama”, a kada sam nazvao da vidim jesu li stigle,
kći mi, vragolasto rekla kako je njena “frendica” oduševljena sa mnom i da svima priča kako si bio dobar i gostoljubiv.
Te večeri nisam namjeravao izlaziti. Ležeći u krevetu mislio sam na Anitu. Pred očima mi je bilo njeno prekrasno
mlado tijelo, njen netaknuti cvjetić i prelijepi pogled. Razmišljajući, osjetih kako mi kurac raste. Pogladih ga rukom i
shvatih da se neće lako smiriti. Odavno se nisam samozadovoljavao pa to ne htjedoh učiniti ni sada, mada je njena
pica bila dobra inspiracija. Nazvah Mariju, jednu poznanicu koja je bila stalna rezerva, jedna od onih pica koje se
same nude. Kada smo se sastali, bez mnogo priča smo završili u krevetu. Ja sam mislio na Anitu i svojski derao Mariju.
Njoj moj trud nije promakao te je zaključila da su me djeca okupirala i da nisam imao vremena za zadovoljnje svojih
potreba. Na to sam se samo slatko nasmijao, naguzio ju, ćopio za bujne sise i stjerao joj svoj nabrekli, nauljeni kurac u
usku vrelu guzu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
ervin

Mobitel je uporno zvonio i vidim na displeju,zove moja svastika,i to koja svastika. Cao zete….oooooooo cao omiljena moja svastiko… sta ima? Treba mi tvoja pomoc,danas treba da se vratim u stan,rano ujutro imam vazna predavanjaa moje cimerice idu tek sutra navece,treba mi prevoz,ako nisi nesto zauzet…ma samo reci za moju najdrazu svastiku uvijek imam vremena…super zete,najbolji si,cekam te. Uh kurac mi se vec dignuo na samu pomisao da cu je vidjeti,bila je savrsena,uvijek sam se palio na nju…bila je prelijepa,najbolje sise koje sam ikad vidio,savrsena guza,noge,tijelo,sve. cesto sam jebavajuci zenu zamisljao da ga zabijam svojoj slatkoj svastiki,cesto sam mastao o njoj.

Za deset minuta sam bio pred njenom kucom,vec je bila spremna. Uh kad sam je vidio,lagana ljetna haljinica na njoj koja je vise otkrivala nego pokrivala,odmah sam pprimjetio da nema grudnjak,sise koje su ionako bile presavrsene izgledale su jos ljepse. Usla je u auto,cmoknula me u obraz kao i uvijeki rekla hvala ti zete,najbolji si…kako da ti se oduzim…smislicemo vec nesto,rekao sam i nasmijao se na sta se i ona nasmijala…stigli smo za pola sata,vrucina je bila nepodnosljiva…hajde udji na sladoled i na pice da se malo osvjezis…neckao sam se kao neugodno mi na sta ona rece,ne budi lud…sama sam,cimerice stizu tek sutra navece…usli smo,otisla je do kuhinje i donijela sladoled i pice i ispruzila se po trosjedu,ja sam sjeo na fotelju i lagano pijuckao hladan sok…uh kako me bole stopala rece ona….cijeli dan sam pospremala nesto po kuci i stopala su mi utrnula…hajde da ti ih izmasiram…hajde rece ona…sjeo sam na trosjed,stavila mi je stopala u krilo i lagano rasirila noge…nije nosila gacice,sijevnula je njena svjeze obrijana picka…kurac mi se digao,primjetila je a ja nisam htio skrivati…sve vise sam rukama klizio prema njenim koljenima i butinama…rasirio sam joj noge jos vise i zabio glavu medju njih i poceo joj lizati socnu picku…nije se opirala,samo je stenjala…zeteee sta mi to radis…ti si muz moje sestre…ne smijemooooooo aaaaaaaaaahhhhhhhh…sve vise sam ubrzavao tempo,grickao joj klitoris,bila je sva vlazna…ubrzo je pocela svrsavati…zelis li da prestanem…neeeeeeeeee zelim da me jebes…zelim da me rasturis od kurca…gurni mi gaaaaa aaaaaahhhhhhhh zeteeeeeeeeeeeeeeee zelim da mi nabijes kurac do jaja…jebi meeeee molim teeeeeeeeeeee …nije mi trebalo dvaput reci…svom silinom sam sjurio kurac u njenu vlaznu pickicu…jako sam nabijao…ubrzavao ritam pa usporavao dok je ona sve vise stenjala i vristala…ooooohhhhhhhhh tooooooooooooooo zeteeeeeeeee…jebiiiiiiii meeeeeeeeeeeee…jebiii svoju svastiku….rasturi meeeeeeee aaaaaaahhhhhhhhhhhhh….oooohhhhhhhhh zete moj kako me dobro jebes…..hoces li uvijek da jebes svoju svastiku…hoces li biti moj jebac…molim teeeeeeeeeee reci da ces uvijek da me jebes….hocu svastiko moja….nabijacu tvoju pickicu kad god pozelis….aahhhhhhhhh zete imas najbolji kurac na svijetu….ne zelim da me nikad vise jebe drugi….ahhhhhhhhh jebi me jebi jebi meeeeeeeeeee ahhhhhhh josssssssss jebi svoju kujicu…..jebi meeeeeeeeeeeeeeee…..ja sam tvoja mala slatka kujicaaaaaaa…..priblizavala se vrhuncu a i ja sam…..daj mi ga u usta…hocu da mi napusnis usta spermom….gurnuo sam ga u usta…drkala ga je i pusila i ubrzo joj je moja sprema pocela spricati po krajnicima…..gutala je moju spermu….lizala moj kurac kupila sve ostatke moje sperme,ne zeleci da propadne ijedna kap….zagrlila me je jako….hvala ti zete,premasio si moja ocekivanja…molim??? rekao sam….o ovome mastam od prvog dana kad sam te vidjela,ali nisam se nadala da ces da me ovako dobro izjebes….koliko puta sam drkala pickicu zamisljajuci da me jebes…sjecas se kad su mama i tata otisli na odmor…sjecam se rekao sam…dosao si kod moje sestre a danas svoje slatke zenice….otisli ste u njenu sobu,ali niste dobro zatvorili vrata….malo sam virila….kad sam vidjela kako je jebes i kako vristi odlucila sam kad tad da te imam po svaku cijenu…gedala sam kako joj rasturas pickicu i kako ona uziva u tome…3 puta sam svrsila drkajuci pickicu dok sam gledala kako je nabijas na tu prekrasnu kurcinu…a kad si joj poceo svrsavati u usta pozeljela sam da uletim u sobu…otmem joj taj kurac iz usta i progutam svu spermu….ostani veceras kod mene molim te…hocu da me jos jebes….jesi luda…kako da to izvedem…nazovi je i reci da ti se pokvario auto,vec je noc,majstora moras cekati do jutra i potrajace cijeli dan dok ga popravi…imacemo noc i dan da crknemo jebuci se…sestra sam joj…nece posumnjati da pusim kurac njenog muza i da mi njen muz rastura pickicu…hajde ostani i jebi svoju kujicu molim te…poslusao sam je…nazvao sam zenui rekao joj,povjerovala je…ili mozda nije ali nije se bunila…ko zna zasto…mozda je i njoj to dobro doslo…mozda je i nju neko rasturao tu noc kao i ja njenu sestricu,ali nije me briga….uzivao sam kao nikad u zivotu…jebavali smo se do jutra…pusila mi je kurac kao nijedna do tad…jebavao sam je u sve rupe…vristala je…voljela je da joj govorim da je moja mala kujica…da je moja mala kuckica….prekrasna je…nase jebanje se nastavilo i nakon toga….vise nismo mogli jedno bez drugog…jebavali smo se ko ludi…nastavak slijedi…jos ljepsi…jos socniji…e da…bacio sam oko i na moju drugu svastiku,udatu zenu…i nju sam uspio jebati,ali o tome u nekoj drugoj prici…samo da napomenem…i ona je prava mala kujica….predobra jeeeeeeeeeeee
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Pohotica II

Adisov brat. Zgodan, stariji covjek, blizu cetrdesetih godina. On je bio jedini muskarac na kojeg sam se palila. Moj djever…
Dok je Adis silno zelio dijete, pravila sam se da me boli glava i da nisam raspolozena za seks. Samo da bi me njegov brat kasnije obradjivao. Kao sto sam vec navela, zivimo u velikoj kuci sa cijelom porodicom moga muza. I kada mi se navlazi picka, samo odem kod Milana.
Jedno vece je moj muz otisao na poslovno putovanje u Novi Sad. Goranova zena je ostala sa svekrvom u komsiluku. Ja i djever smo ostali sami.

Bila sam suvise neoprezna. Nisam ni slutila da ce od onda situacija eskalirati. Tucala sam se s Goranom gdje god sam stigla. Prisao mi je to vece i saopstio mi svoju posebnu zelju. Nikada do sad nijednu zenu nije tucao u guzu. A ja bih trebala biti prva. Bilo mi je svejedno te noci gdje ce me jebat, bila sam uspaljena kao najveca drolja. Skliznula mi je svilena spavacica s tijela a goran me je lagano poljubio. Inace se nikada nismo ljubili. Nasa veza je bila cisto seksualna. Ubrzo mi je lizao vrat i stiskao dojke. Picka mi je gorjela. Zelila sam ga odmah primiti. Ali on me je izludjivao dok je jezikom kruzio oko klitorisa. Nije ga htio dotaknuti. Samo je lagano liznuo jedanput preko njega.

Medjutim, dok mi je lizao picku, gurnuo mi je prst u guzu. Bi je to neobican osjecaj i veoma neugodan. Navlazio je jos prstiju i gurnuo dva odjedanput. Osjecala sam pomalo bolove. Ali bilo je zanimljivo. Stimulisalo me je, kako bi bilo primiti kurac u guzu i u pickicu. Ohhh… stenjala sam kao kuja. Prepustila sam se strastima. Goran je otkopcao slic i izvadio svoju kitu. Pohlepo sam kluknula na koljena i dobro ga ovlazila.

Ako sam jedno naucila iz pornica, onda da kita mora biti dobro vlazna prije prodiranja u guzu. Drkala sam mu ga brzo i oliskivala glavic. Zatim smo oboje sjeli na kauc. Ja sam legla u poziciju cetveronogasa a Goran se popeo na mene. Drzao je svoj kurac cvrsto u rukama i gurao glavic u moju guzu. Bolovi su postajali sve jaci i jaci. Na oci su mi suze poletjele. Govorila sam mu da uspori, ali bilo je prekasno. Prodreo je unutra. Rekao mi je da ce adisu biti neobicno kad mi vidi razvaljeni supak. Gurao ga je brze i brze. Osjecala sam se lakse. Uzivala sam. Trljala sam pickicu i primala ga u guzu.

Svrsavala sam brzo, uz umjerene orgazme. Nikada me niko nije ovako tucao. Ali osjecaj da nedostaje nesto u picki nije nestao. Goran ga je izvadio iz moje guze sada potpuno. Navlazio je kitu pljuvackom i legao na mene. Dahcala sam sve jace. Tucao me je s prijeda kao zivotinja. Nije se zaustavljao. Punio mi je picku vrelom spermom i tek onda postajao malo sporiji. Zatim se skroz zaustavio. Lezao je na meni i uzdisao.
Bio je nevjerovatan jebac. Mazila sam ga jos malo po ledjima. Zatim sam ga htjela obavijestiti o onoj “radosnoj vijesti” koju sam nedavno saznala… Jer je on posljednji muskarac koji me jebao u zadnjih nekoliko sedmica… Ali sta bi moj muz na to rekao…
Odlucila sam da to ostane tajna za sada, dijete cu pripisati svom muzu i obradovati ga kad se vrati sa poslovnog putovanja…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
desilo se…>Incest

pre dve noci sam kasno dosao sa izlaska i upalio komp i pustio neki porno film.u sobi je spavala moja sestra…ima 14godina…slatka je…cvrste guze i malih lepo oblikovanih sisa.tokom gledanja pornica poceo sam drkati….kako sam se napalio i drkao uzdisuci i stenjajuci….video sam da se setra okrece…polako budi…….ali sam bio jako napaljen tako da mi to nije odvlacilo paznju……odjednom se cuo glas sta radis to bato?????
ostao sam nepomican….sa kurcem u saci….bila je sestra u majici i gacicama….ustala i gledala u mene nekoliko sekundi i onda opet……sta radis to bato?????

jnisam znao sta da kazem…..pitala je jel ti to drkas……..
pornici su jos uvek bili upaljeni…..pa jel drkas pitala sam te???
da…rekao sam………htela je da nastavim i da me gleda…polako sam drkao i navlacio kozuru sa glavica …odjednom je pocela da se skida..skinula je sve sa sebe i prisla mi…sedeo sam na stolici a ona je kleknula tako da joj je glava bila jako blizu mog kurca.
mogu li da ga pipnem..rekla je radoznalo…da….uhvatila ga je i pocela natezati….dirala mi je jaja i sve brze i brze drkala…u jednom trenutku sam poceo da se grcim i isprskao sam joj lice mlazevima vrele sperme…
nasmejala se i poljubila me jezikom…rekla je idem da proverim da li mama spava…vratila se za koji minut a meni kurac i dalje stojao uspravno i cekao jos neku njenu akciju..
rekla je da bi hteo da se jebemo nocas…od onolikog uzbudjenja sam poceo da je ljubim…lagano se sputao niz vrat do oblih malih grudi…lizao sam joj bradavice a ona se potpuno prepustila….videla je na porno filmu pozu 69 i htela je….legli smo na kra=evet ipoceli da se lizemo…klirtoris joj je jako nabubreo a pickica vrela i crvena…stavljao sam joj svoj kruti jezik u nju a ona sve jace stezala butinama i lizala mi glavic…nije vise mogla da izdrzi i rekla mi jebi me olim te….ali polako budi nezan ovo mi je 1put a i mama je kuci…
ok…
legla je na ledja i rasirila noge…jednom rukom sam joj masirao klicu i usmine a drugom natezao kitu…stavio sam ga polako i nezno…lagano sam ga gurao …sve je to pratila neznim uzdasajima i pokretima guzicom…kada je totalno riba bila opustena naglo sam joj poceo nabijati stenjala se i migoljila po krevetu…vrtela se i stezala me ogama uz uzvike jebi me jebi…keko jhe dobro…to me jos vise palilo i davalo mi veci moral da jo otkinem od kurca….tako je i bilo…..opromenuli smo pozu,…..naguzila mi se a ja joj stavio otpozadi….nisam je zalio nabijao sam ga celog u naletima….nabila je glavu u jastuk i jecala….plakala je od bolova a ujedno i srece i pozude za kurcem…..
izvadio sam ga i stavio ga u usta..gutala ga je ….sve dok je nisam napunio….otisla je da opere zube vratila se u sobu i rekla a sada nastavi da drkas na pornice i sestru koja spava…..

IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Pohotica III

Nakon mog poroda, seksualni zivot koji sam veoma rijetko vodila sa svojim muzem je definitivno obustavljen. Nekoliko mjeseci nisam spavala sa njim. Ali ni sa svojim djeverom od kako znam da je njegov sin. Mnogo puta sam bila u iskusenju da mu kazem. On me je jos uvijek gledao sa pozudom u ocima. Mozda bi ga i obradovalo. On sa svojom zenom nije imao niti jedno dijete… Medjutim za 1. maj, smo otisli svi na vikendicu u Budvi. Cijela nasa familija zajedno sa nekim dobrim Adisovim prijateljima. Uzivala sam na plazi, bacala sam i poglede ka djeveru i njegovom medjunozju u svoj toj guzvi… Bila sam mnoge noci mokra i napaljena. Zgodni decki na plazi, moj djever i Milan. Milan je taj kolega s kojim je moj muz toliko dobar prijatelj… Svaki drugi muskarac me je palio. Bila sam zeljnija kurca nego ikada.

Milan je nesto mladji od mog djevera. Ima oko 35 godina. Veoma je seksi u kupacim gacama i uzivala sam cesto gledajuci kako se njegov kurac oslikava u gacama. Tu noc se moj muz zajedno sa djeverom napio kao zemlja. Odvela sam ga u krevet. Istog trena je zaspao. Legla sam pored njega i nasla se u velikom iskusenju. Moj djever je zajedno na tarasi ispijao s Milanom jos po jedno pivo. Oboje pijani muskarci, sigurno bi im zensko drustvo dobrodoslo… Oklijevala sam, ali pozuda je bila prevelika. Jednostavno sam bila prenapaljena. U grudnjaku i svilenim crnim cipkastim gacicama sam izletjela na balkon. Bila je svjeza ljetna noc, oni su ispijali pice i bili ocito pijani. Stala sam uz vrata, jos uvijek neprimjecena, posmatrala sam ih. Moj djever je pricao Milanu o nasim nocima. Govorio je kako me je tucao i kako sam mu slasno pusila kurac.

U pola price, prekinula sam ga i uletjela mu u rijec.
“Cao. Bilo mi je dosadno samoj gore u sobi… i hladno…”
“Dodji ovamo, sjedi kod nas…”
Sjela sam izmedju njih. Obijica su bili samo u kupacem sorcu. Djever mi je odjednom poturio ruku ispod mantila i dirao me po nozi. Mazio me je sve do picke. “Nismo odavno snajo…” rekao je… Uzbudila sam se potpuno. Ostala sam bez daha. Uhvatila sam ga odmah za jaja i naguzila se prema Milanu. On mi je lagano rukama stiskao guzove, dok sam svom djeveru mazila kurac preko sorca. Vec je bio ukrut. Izvadila sam ga i pocela drkati. On se naslonuo na kauc i uzdisao. Obojica su bili smoreni. Drugom rukom sam izvadila Milanov kurac. Kakav san… Nesto malo deblji i veci od djeverovog. Htjela sam ga odmah popusiti…

Uskoro sam bila zacepljena sa svih strana. Pusila sam tako poznati i omiljeni kurac svog djevera a sazada sam ga slasno primala u usku pickicu od Milana. Nabijali su me nemilosrdno. Milanova kita je upadala u moju picu veoma brzo. Ubrzo je milan legao na kauc a ja na njega. Djever je sjeo na mene i kurcom prelazio preko moje guze. Znala sam sta zeli. Dok mi je Milan lagano zabadao u picku, drugi kurac je prodirao u moj supak. Obojica pijani, ko zna da li ce se ovoga sutra sjecati? A ja pijana od jebanja. Primala sam oba kurca u velikoj pozudi. Naum su mi padale pomisli da bih mogla drzati jos jedan u ustima a dva bih mogla jos da drkam. Ali ni ovaj sendvic nije bio los.
Svrsavala sam nekoliko puta, i bilo je vec prekasno kada sam primjetila da me milan ispunjava spermom. Zalegao je na kauc dahcuci. A moj djever ga je izdrakao na moje lice. Ustima sam pohvatala nekoliko kapi sperme, dok se ostalo prosulo po licu…

Ogrnula sam se brzo i nestala u kuci. Kada sam se tusirala bila sam zadovoljnija nego ikada. Odavno nisam bila ovako dobro izjbana. A onda sam pomislila na svog muza… boze… cesto se pitam, da li grijesim?
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
drugarice iz mladosti

Evo jedna tema koja bi trebala malo ublažiti tenzije i opustiti ljude, jer napokon, svi vole dobru erotsku priču, oni koji ne vole , lažu…

DRUGARICE IZ MLADOSTI

Maj ,prelepi prolećni mesec nad Balkanom,moja dugogodišnja devojka Dijana otišla je u posetu svojima koji žive u jednom malom gradiću nedaleko od Beograda. Mene su sprečavale obaveze oko posla tako da nisam mogao da joj se pridružim,iako sam voleo da odem tamo.Nekako je sve opuštenije i mirnije,i ne živi se brzo kao u Beogradu,ljudi su opušteniji ,a to nam je oboma prijalo. U subotu ujutro me je pozvala telefonom i rekla mi da je srela drugaricu koju nije videla još od škole,da su dva sata sedele u kafiću i i pričale i da im nije bilo dosta,jer nekad su se stalno viđale .Tanja ,kako se drugarica zvala,se odmah posle srednje škole,udala za starijeg tipa i otišla se njim preko. Vratila se pre nekog vremena,razvedena ,u kuću svojih roditelja.Našla je dečka u Beogradu. Rekla mi je da danas ide za Beograd da se vidi sa dečkom i da ako hoću možemo svo četvoro da izađemo negde ,a šta ti misliš o tome pitala me,ok nemam ništa protiv ,rekao sam. Ona će me dovesti svojim kolima tamo , a ti budi spreman oko 8 ok ,ok rekao sam.

Oko 19.30 , Dijana me pozvala sa mobilnog da mi javi da su njih dve tu za 15 min,ok ja sam spreman možemo odmah krenuti dalje.Uskoro su došle ,upoznao sam se sa Tanjom ,bila je lepa brineta ,kratke kose i smedjih očiju. Seli smo u dnevni boravak da sačekamo da se Dijana sredi. Sela je na krevet i prekrstila noge ,bila je jako zgodna ,vitka sa lepom guzom i grudima srednje veličine i kao vajanim nogama. Bila je u crnoj bodi majici sa dubokim v izrezom, koja je isticala njene grudi, toliko da sam mislio ispašće,jako kratkoj crnoj suknjici uz koju su njene savršene noge delovale još lepše i naravno cipelama na štiklu koje su celom izgledu dale još više erotskog naboja.Razmenili smo par reči uz osmeh,dok smo čekali Dijanu.

Uskoro je i Dijana izašla sređena ,u crvenoj majici ,dubokog dekoltea,bez brusa,jako vrućoj crnoj mini suknji,kao i njenim a i mojim omiljenim štiklicama sa kaišićem oko zgloba. Možemo da krenemo rekla je,ok ,samo vas dve tako izgledate da vam ja i ne trebam ,rekao sam uz osmeh,ne zezaj idemo po Mikija,Tanjinog dečka,čeka nas.

Tanja je ostavila svoj auto i krenuli smo našim,Tanja se čula sa Mikijem i ubrzo smo se našli,iznenadio sam se,Miki je bio mladić od možda dvadesetak godina,lepog izgleda ,niži od nje upadljivo,tako da je delovalo kao da mu je mama.

Dok smo se vozili ka splavu ,njih dvoje su se ljubili na zadnjem sedištu,razmenjivali reči i nežnosti,očigledno željni jedno drugog.

Na splavu je bila tiha muzika,opuštena atmosfera,seli smo u separe naručili vino .Njih dve naravno nisu mogle da se ispričaju,dok smo ja i Miki razmenili po koju reč i gledali okolo po splavu. Par puta sam mu uhvatio pogled na Dijaninim grudima ,pomislih mali bi da malo sisa izgleda,nisam mu ostao dužan, snimao sam Tanju ,bila je sex bomba. Posle nekog vremena i prilično popijenog vina njih dve su počele da se zezaju i prepričavaju svoje ljubavne doživljaje iz mladosti. Krenule su zajedno do toaleta .Kada su se vratile Dijana je sedajući pored mene lagano prekrstila noge ,Mikijev pogled je poleteo ka njenom međunožju ,to je i htela videlo se , bradavice joj štrče ispod majice,napaljena je ,zavodi ga.

A Tanja mi je ,provlačeći se do svog mesta,omogućila prelep pogled na njenu guzu,uz jedno izvini sa sexy osmehom i tokom priče sa Dijanom dizala pogled ka meni .Konobar je doneo još jednu flašu vina,sipao nam je svima ,dok smo se kucali Tanja i Dijana su nas obojicu jako bezobrazno pogledale u oči,popile su i kočnice su počele da popuštaju,za naše sexy momke, rekle su smejući se. Miki je i dalje svaki čas gledao u Dijanine natekle bradavice, a ona mu se iskusno nameštala da može što bolje da ih vidi ,dok je Tanja,prekrštala noge tako lagano,da ja mogu da vidim sve ,a da se ne naprežem suviše. Gledao sam je a ku*ac mi je bio sve tvrđi. Dijana je pozvala Mikija da igraju,kada je ustajao primetio sam izbočinu na njegovim pantalonama ,Tanja je prešla do mene i kao slučajno mi stavila ruku na koleno,imao sam želju da je uhvatim za kosu i gurnem ispod stola da joj strpam ku*ac u usta ,ova tanga mi je do grla došla ,prokomentarisala je smejući se ,i spuštajući ruku u moje međunožje ispod stola .Milovala mi je ja*a preko pantalona,ku*ac mi je bio na ivici eksplozije ,pogledao sam Dijanu , igrala je sa Mikijem ,pribivši se uz njega i trljajući svoju ri**cu o njegovu butinu,zabacivši glavu nazad .

On je jednu ruku držao na njenom ramenu dok je drugu spustio na guzu vukavši je ka sebi. Dodjite da igramo zvala nas je Dijana,krenuli smo ka njima. Tanja je preuzela Mikija a Dijana je isto onako *ebozovno igrala sa mnom. Hoćeš da mi k**sneš drugaricu ha ,rekla je ,ma daj ti mi kažeš ,ložiš klinca celo veče,dobro mu nisi s**u u usta stavila ,znam da te to pali da se neko loži na mene zar ne ,da ali šta ćemo sa drugaricom,što jel bi je t**ao,pitala me pogledavši me u oči,ne reci ništa znam šta misliš,hajdemo negde odavde ,hoću da me t**aš rekla je ,odmah ne mogu da izdržim više. Obavestili smo Tanju i Mikija i dogovorili se da krenemo kući. Dok smo se vozili Tanja i Miki su se pohotno ljubili na zadnjem sedištu,ona mu je milovala ku*ac preko pantalona ,a on je njoj zavukao ruku pod suknju ,uskoro se čulo i njeno uzdisanje. Dijana je sela na suvozačko mesto raširila noge i uzela moju ruku i stavila među noge,dok mi je svojom rukom otkopčavala šlic,gurajući ruku u gaće i mazeći me nežno,ne mogu da izdržim do kuće po**caj me sad stani negde ,rekla je poluglasno. Tanja se sagla izvadila Mikijev ku*ac i počela da ga sisa ,tako je to iskusno činila ,dok je klinac zbunjeno gledao šta se dešava.

Stani negde molim te,sišao sam sa auto puta,ušao u šumu. Čim sam ugasio motor ,Dijana je izvukla moj ku*ac iz pantalona i počela da ga sisa mazeći se drugom rukom,ni Tanja nije posustajala gutala je Mikijev poveliki ku*ac. Miki je otvorio vrata od kola ,izašao napolje,dovukao Tanju na ivicu sedišta i počeo da joj liže ri**cu,kleknuvši na put. Dijana me uhvatila za ku*ac, izvela iz kola,zadigla suknju,legla na haubu i rekla *ebi me .Malo sam je liznuo ali me je povukla za glavu i rekla dođi gore i *ebi me više. Zadigao sam joj noge i ušao u nju,duboko je uzdahnula ,t**ao sam je sve brže,dok se rukama i kukovima odbijala od haubu kola uz duboke uzdisaje. Tanja je izašla iz kola došla do gepeka i tu se naguzila,Miki je uhvatio za kukove i nabio na ku*ac ,ječala je od zadovoljstva.

Dijana je počela sve brže da diše,da bi posle samo par momenata ispustila krik svršavajući uz ludovanje kukova,i glasno uživanje. Spustila je noge na put raširila ih i naguzila se oslanjajući ruke na haubu,pi**ica joj je prelepo izgledala u tom položaju,uhvatio sam je za kukove i nabio joj ku*ac do kraja,izvukao sam joj s**e iz majice i grubo ih mesio,bradavice su bile kao kamen. Tanja i Miki su došli do nas ,Tanja je legla na haubu,Miki joj zadigao noge i gurnuo ku*ac,uz dubok uzdah,počeo je da je *ebe grubo ,vukući je ka sebi dok se ona držala za gornji deo haube,uskoro je počela da uzdiše i svršila je skoro jecajući,odmah zatim i Miki je ispustio krik izvadivši ku*ac iz njene ri**ce i prskavši po njoj i kolima .

Ja sam sve grublje nabijao Dijanu dok se ona odbijala rukama od auto,mešajući kao luda,osetio sam da je gotovo,zaurlao sam izvadio ga i isprskao joj leđa ,kosu kao i haubu auta. Ušli smo u auto svo četvoro smejući se ludo,vino nas je baš uhvatilo,Tanja i Dijana u sele pozadi a Miki do mene napred…..Kritikovali su nas da su nam priče predugačke ,zato ćemo događaje iz stana napisati u drugom delu priče.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Krišom na poljoprivrednom kombinatu

Kada smo još uvek bile u srednjoj školi, Miroslava i ja smo cesto noci krišom provodile na jednom poljoprivrednom kombinatu na periferiji grada. U cestim štalskim orgijanjima do jutra, Miroslava i ja smo rado demonstrirale svoju skrivenu prostitutsku slobodu, neobuzdanost i bestidnost i to u opštenju sa konjima, psima i bikovima za rasplod, a opštile smo nekoliko puta i sa veprovima. Ulazile smo u tor i pušile konjske kurceve, bikovima omogucavale pražnjenje semena, a ponekad i bivolje pritke uvlacile u svoja dupeta, što zahteva izvanrednu koncentraciju i oprez, te smo se zaticale i u svinjskim oborima i poturale se napaljenim veprovima da naskacu na nas. Shvatile smo od samog pocetka da jedan odnos sa stokom, konjima i psima zahteva stalnu vežbu. Stoga smo nocu visile po štalama i usavršavale jebanje sa konjima, psima i bikovima, ukljucujuci i akcije sa veprovima u oboru. Demonstrirale smo pravi seks sa životinjama: stimulacija ustima, to jest sisanje falusa konjima dok mlazevi semena ne okupaju naša tela, uspešno smo uvlacile konjski kurac u picku i dupe, i zapravo potpuno seksualno opštile sa konjima. Pravi potopi od konjskih mlazeva semena po nama, u usta ili kada nas životinja puni u genitalne rupe, dokaz su da smo kao žene i te kako sposobne da potpuno prilagodimo genitalije do odredjene konjske dužine. Sasvim posvecene tom zadatku i spuštajuci se na animalni nivo, uživajuci u slobodi da se ponašamo kao stoka u toru, obe smo uspevale da izvedemo parenje sa rasplodnim bikovima uvlaceci bivolju pritku u svoje razjebane analne otvore. Desetak sekundi bik bi se trzao i napinjao, a onda bi isprcanu rupu punio mlazevima semena, kupajuci vrela razgoropadjena tela svoje dve razularene kurve, dok smo palacajuci jezicima hvatale zaostale mlazeve koji su špricali iz bivoljeg kurca u naša perverzna usta. Istovremeno smo drkale svoje picke, a onda u velikim mlazevima pocele da praznimo svoje bešike. Nedugo potom po pravilu iskenjale bi se obe kao stoka, još uvek ližuci bivolji kurac i muda. Potom smo oprezno bežale kuci.

Naši roditelji i onovremeni momci, kao i ljudi koji su radili u kombinatu, nikada nisu imali pojma šta smo Miroslava i ja nocu u štalama radile. Imale smo nas dve još puno avantura, ali o tome nekom drugom prilikom. Setite nas se sledeci put kada odete da kupite mleko!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
U javnoj kuci

Zovem se Martina, imam 36 godina, udana sam i imam dvoje djece. Sve u svemu nista posebno rekli bi ste. Upravo tako. To sam i ja sebi ponavljala zadnjih nekoliko godina. Shvatila sam da sam sasvim prosjecna zena koja se debelo priblizila srednjim godinama, a u svom zivotu nisam mogla pronaci ama bas nista zanimljivo. Rano sam se udala, zaposlila, rodila djecu, sluzila muzu i njegovim roditeljima, svojoj obitelji, djeci, a nagrada za to bio je seks kojeg nikako drugacije nisam mogla nazvati nego isto tako prosjecnim. Upravo zato sam napravila ono sto sam napravila i ono o cemu cu Vam pricati. Vjerojatno pogadate, prvi put nakon petnaest godina braka prevarila sam muza. Spavala sam s drugim muskarcem. On to naravno ne zna i nece nikada saznati. Da li mi je sad zao? Nije. zao mi je samo sto to nisam i ranije napravila. Znam da ce sada neki reci nesto u stilu: Pa i nije to bas neki podvig, prije ili kasnije svaka zena prevari muza. Ili bar vecina. No kako sam ja to napravila. E to ni ja jos ne mogu vjerovati. Napravila sam to kao prava dama, kao dama sa Zapada. Otisla sam u javnu kucu za zene. Pojma nisam imala da takvo nesto postoji sve dok nisam jednog dana sluzbeno otputovala u Z rich. Zamislite, u svicarskoj. Da mi je netko rekao da takvo nesto postoji u Nizozemskoj, ali u svicarskoj… No nije moglo biti nikakve sumnje. U hotelskoj sobi u kojoj sam odsjela, pored ostalih prospekata koji su reklamirali razne ponude grada stajao je i onaj na kojem je su bila naslika dva potpuno gola muskaraca (i to kakva muskarca) uz tekst: «PLEASURE HOUSE. FOR LADIES ONLY. FINE STUDS. RELAX NO ONE WILL EVER KNOW.» Sat vremena stajao je 120 svicaraca. Prvu vecer sam se borila u sebi da ili ne. Drugu vecer sam se borila, no trecu, zadnju vecer, iz svih gore navedenih razloga odlucila sam. Sredila sam se kao nikad do tad, tusirala, depilirala (sredila prepone), namirisala, nasminkala, obukla tange, visoke potpetice, crnu haljinu (bez grudnjaka, nisam marila sto mi grudi malo vise) i narucila taksi. Mogu Vam reci da je to bila u pravom smislu rijeci PLEASURE HOUSE. Kad udete unutra sve izgleda fino, sredeno, cisto, jednom rijecju prekrasno. Doceka Vas lijepo sredena gospoda, otprilike mojih godina samo u puno boljem stanju. S njom sredite placanje. Ako zelite da u odnos bude ukljucen oralni i analni seks morate doplatiti po trideset franaka. Doplatila sam tih 60 uz onih redovnih 120, tako da me je sat dosao 180 franaka. Ako zelite da Vas se snima i da poslije ponesete kazetu za uspomenu to doplatite jos 20 franaka. To nisam platila. Nije da nisam zeljela kazetu, dapace, nego nisam znala gdje bi s njom kasnije. Nakon toga me zena uvela u prekrasno ureden salon u kojem je sjedilo 7-8 polugolih i prelijepih muskaraca. Nisam se mogla nacuditi sto takvi muskarci rade kao muske kurve. No nisam se zalila. Kad platite cijenu mozete birati koga god hocete. Najnormalnija je stvar da prije nego nekog izaberete mozete traziti da Vam pokaze alatku. Ja sam izabrala jednog mulata, bildera, koji je imao ogromni penis u opustenom stanju. Rekao mi je da se zove Denny. Otisli smo na kat u sobu. Sobe su besprijekorno ciste i potpuno bijele. Kad smo dosli u sobu najprije smo se skinuli i tusirali. Tu pod tusem Danny me je malo milovao i draskao po piki. Nakon toga smo se vratili u sobu. Ja sam legla na krevet i rasirila noge i trazila da me polize. Nisam htjela gubiti vrijeme pa sam trazila da odmah prijede na piku. Danny je to odradio fantasticno. Nikad u zivotu nitko mi nije tako dobro polizao piku. U biti nitko mi i nije lizao piku nego muz i on. No moj muz nikada moju piku nije shvacao tako ozbiljno. Nakon toga me je nategnuo tako na krevetu. Normalno, stavila sam mu prezervativ i nismo se ljubili u usta. Bilo je pre-pre-pre-prekrasno. Imao je ogromni kurac. Najprije sam ja lezala na ledima, a on klecao ispred kreveta i tucao me. Onda je malo legao na mene, onda me je malo sa strane, onda me odzada, onda sam ja sjedila na njemu. Svrsila sam par puta u taj sat vremena. Nazalost brzo je proslo. Analno nisam probala jer mu je bio stvarno prevelik. Na izlasku su mi za to vratili 30 franaka. Nakon sto smo zavrsili Danny je otisao iz sobe, ja sam ostala jos malo dok sam se tusirala i sredila. Na izlasku gospoda mi je pozvala taksi koji me je odveo do hotela. Necete mi vjerovati. Osjecala sam se kao prava gospoda. Nisam osjecala nikakvu griznju savjest, nisam se osjecala prljavo, osjecala sam se zadovoljno kao kad izadete iz pedikira ili masera, ili jos bolje receno, kao kad obavite neki jako dobar posao. Vise nisam obicna.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 64 65 67 68 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 07:16:35
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.298 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.