Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:37:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 63 64 66 67 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557436 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
MAJA IZ DRAGSTORA – LUDO LETO 2002

Ova prica moze a i ne mora da bude nastavak price « prelepa cigancica ». Sve je istinito. To ludo leto 2002 sam proveo u Beogradu. Bio je to najludji period za mene. Posle dugo vremena doputovao sam u Beograd na 2 meseca odmora. Sve je pocelo mirno da bi se zavrsilo fenomenalno.
Pre tog leta sam imao dugu vezu sa nemicom koja je trajala 4 godine i koja nije bila previse uzbudnjiva sto se seksa tice. Tog leta sam zavrsio studije, ustedeo sam dovoljno love za odmor i zeleo sam da se sto bolje provedem. Dosta mi bilo ozbiljne veze i zeleo sam da tokom leta imam sto vise avantura. Prvi dani i nisu bili bas zanimljivi. Nisam imao drustva i nisam znao gde cu. Nisam uspeo odmah da uspostavim kontakt sa starim drugarima jer je vecina bila vec na odmoru.

Tek sam nakon nekoliko dana, kad mi je dosao drugar iz Nemacke na par dana otkrio nocni zivot Beograda. Izlazili smo svako vece do kasno, uzivali na splavovima i zivim svirkama upoznavali devojke svako, razmenjivali brojeve ali opet nista konkretno. Gostovali smo kod mog dede i babe pa i nije bilo moguce privoditi kuci. Posle tih izlaska smo svracali do dragstora u mojoj zgradi na jedno zadnje pivo pre spavanja. Taj dragstor jos nije bio zvanicno otvoren, iako je bilo moguce kupiti pivo i jos neke sitnice. Maja, Ivana i Ognjen su radili nocnu smenu u tom dragstoru. Njihov posao je bio da obezbede dragstor za rad, da sloze sve namirnice u rejone…. Oni su taj posao uspesno uradili tako da vise i nisu imali nekog posla. Radili su tu privremeno nakon cega bi trebala doci nova ekipa.
Ortak i ja smo stekli naviku da posle nocnih izlazaka svratimo do dragstora, popijemo zadnje pice i pricamo malo sa Majom i Ivanom. One su dolazile cak iz Panceva. Gazda ih je poslao u novi dragstor jer je imao najvise poverenja u njih. Ognjen je radio tu 2,3 dana a nakon toga su u dragstoru ostale samo Ivana i Maja.
Ivana je imala 20 godina ili 3 manje od mene. Imala je lepo lice, dugu crnu kosu. Bila je malo punija ali je te kile viska lepo nosila i bila je privlacna, vidi se da je dosta paznje posvecivala svom izgledu jer je imala uvek uredno sredjenu kosu i izlakirane nokte. Maja je bila nesto starija (27 godina), bila je vitka, svetlijeg tena i kratke crne kose. Bile su slatke obe ali nista specijalno. Br ne na prvi pogled. Tek su mi uz druzenje postajale sve privlacnije.
Ivana je bila dosta zatvorena izbegavala je teme o seksu dok je Maja rado ucestvovala pa cak i zapocinjala te diskusije. Sama prica sa Majom o seksu je pocela sve vise da me privlaci iz dana u dan. Zezala nas je svako vece jer smo se ortak i ja vracali sami, a kad je ortak otisao dalje za Nis, zezanje je prebacivala samo na mene. Pitala me je kako to da « Mlad, zgodan iz inostranstva svako vece dolazi sam kuci. Mora da si nesposoban da smuvas ribu… » Zezala me je.
Naravno i ja sam postao zeljan seksa ali nisam mogao da dovodim tek tako devojke u sred noci kod babe i dede u gajbu. Dobio sam koji poljubac u provodu i broj telefona po neki put i to je bilo sve.
I Maja i Ivana su imale decka pa iako sam bio zainteresovan za njih dve to i nisam pokazivao. Vise sam ih smatrao drugarski.
Tek nakon desetak dana boravka u Beogradu imao sam prvi seks u tom gradu i to sa jednom cigancicom. (procitaj tekst prelepa cigancica) To vece sam se vratio nesto ranije kuci, istusirao se i otisao do dragstora da se druzim sa drugaricama. Nisu imale bas nista posla pa smo celu noc proveli ispred dragstora uz pivo i sok. Maja je obozavala pivo dok je Ivana pila tek po koji gutalj, vise je volela sok.
Maja je imala ideju da ih ja odbacim u Pancevo i da kod nje popijemo jutarnju kafu zato sto njeni roditelji nisu tu jer su otisli na odmor u Crnu Goru. Rado sam prihvatio ponudu. Kad smo stigli kod Maje bilo je vec oko 7 ujutro, Ivana je zaspala na kaucu. Bilo je bas vruce i Maja je predlozila da se osvezimo zajedno u kadi. Pricala mi je kako joj je dosadio trenutni decko, kako je ne postuje i kako je vara, da stalno izbegava seks tako da sam odmah znao sta joj je na umu, a ja sam i dalje bio uzbudjen tretmanom koji sam dobio od cigancice Ane predhodno vece. Dok sam ja punio kadu, Maja je otisla do sobe da obuce bikini. Obukla je veoma lep narandzasti bikini. Ostao sam bez daha kad sam ugledao njenu savrsenu guzu. Vise sam volio devojke sa tamnijim tenom, ali je Maji ovaj svetli ten bas lepo stajao. Nasmesila mi se, usla u kadu i zvala da joj se pridruzim i pruzim malu masazu za ledja.
Voda je bila penusava, rekao sam joj da ne mogu u boksericama i da moram da se skinem go ako joj nije problem, ali da mora da zazmuri. Nasmesila se i prekrila oci rukama. Skinuo sam bermude i bokserice brzinom svetlosti i usao sto brze u vodu iza nje. Prislonila se za mene i odmah osetila moju vec nadiglu kitu. Ipak nije dala nikakav komentar vec je zamo zahtevala da pocnem masazu i odmah sam je poslusao. Veoma brzo, provukla je jednu ruku iza i pocela da istrazuje moj napaljeni organ. Odmah me je pohvalila sto brijem dlake oko kuraca. Ja sam zanemario njena ledja i poceo da je ljubim za vrat i opipavam sise. Brzo je ostala i bez gornjeg dela. Bas kao i ciganka, imala je male sise ali slatke. Setio sam se da se zalila ranije dok smo pricali kako joj sa deckom seks i nije nesto i kako joj uvek odbija da lize picu. Spustio sam ruku na njenu vaginu. Bas kao i frizuru i dlakice oko njene pickice su bile kratko osisane.
« Mislim da ova pickica zasluzuje malo paznju mojih usana » rekao sam joj …
Totalno se ukocila od uzbudjenja na te reci.
« Molim te Majo, sedi ovde »…
Jednim potezom ruke sam srusio sve sampone koji su stajali na tom mestu. Maja me poslusala, okrenula se i sela na ivicu kade i rasirila noge. Poceo sam da joj lizem picu oko usana, da joj guram neizmecno jezik u vaginu da bi onda sto vise posvetio paznje njenom klitorisu. Pocela je da mi pritiska glavu sto jace na njenu picku i razumeo sam da voli bas grubo da se lize. Stavio sam joj prst u vaginu i nastavio oralnu masazu na njenom klitorisu.
« Super ti je pica Majo » Hvalio sam je. « Super je ukusa » insistirao sam.
Lizao sam je dobrih 15tak minuta, tokom kojih je imala orgazam 2 puta. Potrudio sam da joj to zadovoljstvo pruzim maksimalno. Puno sam je zagotivio i zeleo sam da i ona uziva sto je vise moguce.
Stvarno steta da njen decko ne posvecuje dovoljno paznje ovako lepoj pickici, mislio sam.
Posle moje masaze, zamenili smo polozaje i sad je ona sisala moju kurcinu.
« Obozavam tvoju obrijanu kurcinu » rekla je, « Ocu da ga sisam celu noc »…
« Sisaj ga onda, kucko moja lepa »
« Da, ja sam tvoja kucka , tvoja zeljna kurvica» ponavljala je. « Jebi me u usta » molila me je.
Uhvatio sam je za glavu i poceo da joj turam kitu sto dublje u usta. Dao sam joj tek po koji predah da uzme vazduh u vec toplom kupatilu. Njena pljuvacka se slivala niz moju kitu i moja jaja.
« Zelim da ti napunim usta kuckice moja najlepsa » rekao sam joj.
« Da, molim te » uzvratila je « Zelim da mi napunis usta tvojom toplom spermom , molim te, molim te!» preklinjala je. Priblizila mi se malo vise puzeci u kadi kako bi mi lakse drkala kitu cekajuci eksploziju. Imala je cvrsto u ruci moju kitu i sve je vise ubrzavala taj pokret gore… dole…
« Stavi mi u usta kad budes blizu, zelim puna usta tvoje sperme » insistirla je…
Trebalo mi je malo vise vremena i njenog truda da opet svrsim posle tretmana od cigancice ranije. Ipak sam osetio da se svrsavanje priblizava.
« Uzmi ga! » naredio sam joj….
Na te moje reci, Maja se bacila usnama na moj glavic koga je solidno imala sada u ustima. Prvi talas, pa drugi, treci, primala je maja i odmah gutala bez da vadi kitu iz usta. Jos uvek pamtim taj simpatican zvuk « glup, glup » u ritmu mog svrsavanja. I posledju kap je ocistila sa mog kurca.
« Hvala ti Majo, super si » pohvalio sam je.
« Hvala tebi » uzvratila je. « Dugo cekam da neko posveti paznju mojoj pickici ».
I posle akcije, ostali smo jos malo u kadi mazeci se. A od svog tog silnog uzbudjenja meni se kita nije smirivala tako da Maja nije propustila priliku da me jos malo zeza
« Sta je sa tobom, imas neki problem manijace? Vidim da nas ceka jos puno posla »
Naravno, cekam samo to.
Nedugo posle Maja i ja smo delili njen krevet u sobi.

A sutradan nas je ocekivalo jos puno lepih momenata ….
Pisacu mozda …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
MAJA IZ DRAGSTORA – LUDO LETO 2002 (2)

Predhodna noc je bila nezaboravna za mene. Bio je to prvi put da sam iste veceri imao iskustvo sa 2 razlicite devojke. Bilo je vec podne kad sam se probudio. Nisam mogao da spavam od paklene vrucine. Maja je lezala pored mene skroz gola i otkrivena. Ponosno sam gledao njenu slatku guzu. Iz susednog salona se cuo televizor. Ivana se probudila pre nas i mora da se dosadjuje. Navukao sam bokserice i izasao da se istusiram.
« Cao Ivana » pozdravio sam je u prolazu, « Kako si spavala ?»
« Odlicno » uzvratila je « A predpostavljam da ste i vi slatko spavali …»
« Paaa ….. Moze se tako reci»…
Ivana mi ponudila kafu koju smo popili zajedno posle mog tusiranja. Ivana mi je rekla da joj je drago za mene i Maju. Rekla mi je da je njen trenutni decko ne zasluzuje jer je ne postuje i vara.
« Idem ja sada, vidimo se veceras » kazala je.

Nesto kasnije, Maja se probudila ocito veoma zadovoljna. Imala je kez do usiju. « Gde je Ivana? » pitala je …
« Otisla, sami smo, zelis li da ponovimo ono od veceras pa da idemo negde napolje na rucak. » Predlozio sam joj.
Potvrdno se nasmesila i rekla mi da sacekam dok se ne istusira. Skinuo sam peskir sa sebe i cekao je na kaucu. Kita mi se digla samo na pomisao da cu ovog puta i da je jebem. Zavrsila je tusiranje i posle kraceg vremena prisla bez reci. Dosla mi je u krilo i poceli smo zestoko da se ljubimo. Kita mi je sva pulsirala od uzbudjenja. Primakao sam je sebi i poceo da ljubim njene male sikice dok sam rukama mazio njenu guzu i pickicu. Kleknula je na kolena ispred kauca i pocela da mi uz puno uzbudjenja lize i sisa kitu. Prvo mi je olizala celava jaja skroz, da bi isti tretman dodelila i kiti. Lizala ga je sa leve strane, pa sa desne, pa popreko od baze do vrha. Pogledala me perverzno a onda se bacila na glavic koji joj je bio u ustima dok je jezikom plesala oko njega.
« Uzmi ga duboko » naredio sam joj…
Pocela je da ga sisa dok je rukama mazila moja jaja.
« Skloni ruke i lezi na tepih !» naredio sam opet i ona je odmah poslusala. Prisao sam joj stao na kolena iznad njene glave kako bi joj gurao kitu u usta. Zinula je i primila moju debelu kitu. Ovog puta sam ja bio taj koji je odredjivao ritam. Poceo sam polako i onda sam poceo da joj ga guram sve dublje i dublje u grlo. Zastajao sam na kratko kako bi dosla do daha i koristio priliku da je dobro isamaram kitom po obrazima. Volela je to. Razmazao sam po njenom licu pljuvacku iz njenih usta i onda joj naredio da mi lize jaja nakon cega sam opet turio kitu u njena usta.
« Obozavam da ti pusim » priznala je i trljala svoju picu. Posle ove oralne igre zastao sam jer nisam zeleo da svrsim tako brzo.
Povukao sam se nize kako bi poljubio njenu slatku pickicu. Bila je sva mokra od uzbudjenja sto mi nije smetalo da je dohvatim jezikom tako kako bi pokupio sto vise njenog soka. Trudio sam se da svoj jezik izbacim sto vise kako bi sto dublje dohvatio njenu vaginu. Lizao sam je kao divljak da sam sada i ja imao lice skroz mokro od njene pice.
« Daj i meni tvoju kitu, molim te » trazila je. Okrenuo sam se i sada smo oboje oralno zadovoljavali jedno drugo. Ja sam bio i dalje na njoj, tako da sam pokretom zadnjice i dalje zabijao moju kitu u njena usta i sa puno zara lizao njenu pickicu. Pljunuo sam joj na klitu i onda prstima jos vise razvlazio njenu picu sve do otvora na guzi. Bila je napaljena i to nije krila svojim uzdasima.
Opet sam zabio jezik u njenu picu dok sam mokrim prstima polako mazio njen cmar. Ocigledno je volela to jer se ni malo nije bunila. To sto sam poceo da joj se igram sa cmarom je najbolji dokaz koliko sam bio napaljen u tom trenutku jer me anal do tad uopste nije privlacio. Polizao sam prst jos jednom i polako pojacao pritisak na njen cmar kruzeci oko uzanog otvora. Veoma brzo vrh prsta je propao u njenu otvorenu guzu.
Nekoliko trenutka kasnije, seo sam na kauc i navukao kurton. Naredio sam joj da cucne iznad moje kite sto je i ucinila. Uzela je kitu u svoje ruke i nabila ga sebi u picu nakon cega je pocela da skakuce na meni. Pridrzavao sam joj i sirio zadnjicu svojim rukama da bi joj veoma brzo zabio prst u dupe.
« Toooo! » vikala je. To me je ohrabrilo da joj gurnem prst jos dublje. Sada je skroz imala moj prst u guzi i kurac u pici. Posto se ubrzo umorila, rekao sam joj da zauzme psecu poziciju na podu. Sklonio sam joj nezno ruke kako bi joj glava bila na podu a dupe na izvolte. Ponovo sam otpoceo oralni rad na njenoj pici ali ovog puta nisam izostavio ni prelepu guzu. Lizao sam je od pice do cmara i to me je toliko palilo da je kita htela da mi eksplodira. Prisao sam joj kitom, opalio 2,3 puta po mokroj zadnjici i u jednom brzom naletu uvalio sto dublje u picu. Rukama sam je drzao sa strane zadnjice i diktirao tempo. Nabijao sam je bez milosti i u svakom naletu sam skor izvlacio kurac da bi joj ga opet nabio sto dublje u svakom naletu. Bila je toliko vlazna i spremna da je kurac sam pronalazio put do vagine. Dok sam je rasturao tako, primetio sam da je pocela da sisa svoje prste.
« Ocu tvoju spermu » zahtevala je, « Ocu da svrsis u moja usta ».
Nisam zeleo da joj uskratim to. Povukao sam se iz njene pice i opet je okrenuo na ledja. Skinuo sam kurton i opet primakao kitu njenoj glavi. Ona je sad trljala svoju picu i primala moju kurcinu u usta.
« Daj mi! Daj mi! » Molila je i kad sam joj dopustio da dodje do daha.
Osetio sam pritisak sve veci u kurcu i poceo da ispustam zvukove uzbudjenja. Znala je da sam blizu. Zgrabila je bazu mog kurca u ruke kako ne bi slucajno izasao iz njenih usta. Zelela je spermu kao nocas. U samom momentu vrhunca naredio sam joj da ne guta. Polako sam joj punio usta a ona je dodala i rad njenih ruku kako bi uspela da izvuce sto vise moje tecnosti.
« Stani malo, stani!! » nisam mogao vise…
Primirila se i cekala dalje instrukcije. Puna usta su je sprecavala da izgovori bilo sta. Lezao sam sada ja na ledjima i naredio joj da mi pridje i da pocne opet da mi pusi. Nagnula se iznad mog kurca i kako je zinula da primi opet kitu u usta topla sperma iz njenih usta pomesana sa njenom pluvackom koja je dodala volum je pocela da se sliva niz moj kurac. Nastavila je da mi pusi lagano dok se tecnost slivala izmedju jaja i nogu i slivala na pod.
« Ocisti me sada skroz sa jezikom » naredio sam.
Sad je opet pocela da me olizuje svuda oko kurca i da kupi tecnost koja se slivala. Lizala me je izmedju nogu i jaja kao i ispod jaja sto mi je, priznajem, mnogo prijalo. Iako sam svrsio, nastavila je da me lize u miru, bez da progovorimo ikakvu rec bar jos nekih petnaestak minuta.

Nakon toga, resismo da se istusiramo jos jednom i da krenemo u grad. Obukla je crvene tangice, jako kratki teksas sorc i uzanu crvenu majcicu i sportske bele patikice koje su istakle i ovako njene sportske lepe noge. Dodala je sminku i sada je vec izgledala kao extra riba. To je prvi put da sam je video sredjenu, izgledala je fenomenalno i to zaista nisam ocekivao. Bio sam ponosan devojkom sto imam kraj sebe. Od tog trenutka ona je bila devojka bez mane za mene. Resio sam da je odvedem na rucak na ski stazu sa kojeg se vidi ceo Beograd. Jako lepo mesto i gde se jako lepo jede. Prosetali smo se malo i kad smo seli u kola da je vozim kuci zato sto sam morao da skoknem do familije, zgrabila me je za kitu, izvukla i pocela da mi pusi. Malo sam se uplasio jer je bio dan i neko je mogao da nas iznenadi.
« Opusti se » govorila je.
Ubrzo je ponovo moja kita napunila njena usta, i ponovo je sve progutala posle cega smo mogli da nastavimo put kuci. Kad smo stigli ispred njene kuce, nakon nekih pola sata, sat opet je rukom zgrabila moju kitu i pocela da drka dok je moj jezik istrazivao njena usta, ista ona usta koja sam napunio dva puta danas. Povukla je moju majicu na gore tako da sam ovaj put svrsio na svoj stomak.
« Vidimo se veceras u dragstoru » rekla mi je i otisla kuci….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Sa crncem

Slušala sam dosta priča o crncima i njihovim ogromnim kitama li sve sam mislila da su to samo priče. Zapravo crnci me nisu ni privlačili.
Imam 23 godine, živim na moru i radim u jednoj slastičarnici na rivi gdje pristaju brodovi. Moje kolegice i ja obožavamo gledati (naravno koliko stignemo) snažne i nabildane dečke koji rade na brodu i svaki dan pristaju baš u blizini naše slastičarne. Svako toliko bi nam namigli ali nikako nismo mogli uskalditi vrijeme za piće s njima. Radio je tu i jedan crnac. Koliko sam čula jako dobro govori naš jezik. Imao je snažno nabildano tijelo, široka leđa i ramena a uzak struk. Mogla bih to opisati kao da je imao tijelo poput trokuta. Sve mi je više nesvjesno pogled bježao njegovom međunožju.Ohoho imalo se što i vidjeti… Tu sedmicu radila sam popodne i na večer kada smo završili dočekao me taj zgodni i neodoljiv crnac. Predstavio se da se zove Micheal ali ga svi zovu Mike ili Miki. “Znaš već dugo te gledam i jako si lijepa. najljepša si konobarica” O kako sam se samo zacrvenila. Gledajući njegovo tijelo i njegove snažne ruke strašno sam se uzbudila. Moram napomenuti da sam dvije godine sama. Dvije godine suše je puno! Inače me vozila kolegica ali sam joj rekla da će me večeras odvesti Miki. Ne malo se iznenadila. Na odlasku mi je dobacila “Nazovi me” Sjeli smo u njegovu mečku. Veliko auto pomislila sam u sebi. Miki je vozio i puno je pričao očito je i on bio nervozan. Pola je govorio naški pola Engleski ali smo se itekako sporazumjeli. Prolazili smo kraj šumice i rekla sam da skrene na jedan puteljak. Poslušao me i kada je zaustavio auto rekao je da voli žene koje preuzmu incijativu. I opet sam je preuzela.

Poljubila sam ga u usta pa u obraz onda u vrat cijelo vrijeme milujući mu prsa. Skinula sam mu majicu i ljubila i lizala ta savršena čvrsta prsa.Duboko je disao. “Ahhh” tiho je uzdahnuo i stresao se kada sam mu jezikom palaca bradavice. Zatim sam skinula svoju košulju i ostala samo u grudnjaku a dlanom obuhvatila njegovo međunožje. Bio je tvrd i čvsrt. Zavukla sam ruku u njegovu trenerku a on ispod mog grudnjaka. Ajme koja gromada!!!!!!!! Jedva sam ga uhvatila. Malo se podigao da mu svučem trenerku i u tom trenutku iskočila je njegova čvrsta i velika batina. Ma veći kurac u životu nisam vidjela i to nije pretjerivanje. A tek deblji. Malo je bio zastrašujuć ali više napaljujuć. Spustila sam glavu dolje i polizala mu ogroman glavić. Zatim sam ga cijelog polizala milujući mu prstom glavić. Njegovo disanje je bilo sve dublje i isprekidanije.Ajme koji novi uzbudljiv osjećaj! Među mojim nogama bila je prava poplava. Zinula sam što sam više mogla i strpala ga u usta. I drkala sam ga i pušila. Stenjao je i drhtao.”Ohhh baby…oh kako…aaaaaahhh…je dobro…verryy gooooood!!! Ajme…jjjjjooooojjjj…tooooo maaalaaaaaa…” počeo se tresti i vikati. Mene je to dodatno napalilo.Počeo se grčiti i svršavati. Kako je samo svršio… “Joj mala ni jedna mi nije tako lijepo i dobro popušila” rekao je kada je došao sebi. Očito se nisu usudile strpati ga u usta. Meni se na tren činilo da se gušim ali željela sam ga zadovoljiti.Kasnije se on meni trostruko odužio. Ma peterostruko!!!!Ono što je slijedilo nisam nikada ni sanjala….
Otkopčao mi je grudnjak i zavukao ruku pod suknju.Milovao mi je bedra i ljubio sise. Lizao mi je bradavice, sisao ih i lagano grickao. Izludio me! Tada je prstima počeo prelaziti po mojim mokrim gaćicama na što sam se ja trgla. Skinuo mi je gaćice pa suknju. Bila sam potpuno gola, drhtala sam i stenjala od uzbuđenja kakvog sam prvi put osjetila. “You are so beatiful” rekao je tiho. Nastavio me ljubiti po sisama dražeći mi bradavice a prstom nježno milovati klitoris na što sam glasno uzdahnula i zatvorila oči. Sve sam glasnije dahtala i stenjala. Ajme ljudi kako je to dobro radio. Prstima je počeo prodirati u moju unutrašnjost koja je gorjela. “Ajjjj…ahhhh…uhhh…”stenjala sam. Počela sam i jecati a tijelo mi se grčiti. Moje tijelo preplavio je predivan užitak i izgubila sam se u orgazmu. Nisam više mogla željela sam tu ogromnu kitu u sebi. Prekoračila sam ga i sjela mu u krilo a njegova batina legla je na moj trbuh. Malo sam ga drkala i onda se podigla a njega stavila ispod sebe. Namjestila sam njegov glavić na ulaz moje pohotnice koja je gorjela i ispuštala sokove kao nikada do sada. Glavić mu je bio pregolem i tiho sam prostenjala. On me držao za kukove. Zatvorila sam oči, zabacila glavu i počela se nabijati. “Ahhhhhhhhhhhhh….aaaaaaaa….aaaaaaaa….jaaaoooooooooojjjj…”popratila sam svoje nabijanje stenjanjem i uzdisanjem. Već sam se preznojila. I jecala sam i stenjala. On je svoje usne položio na moje sise i lizao ih i ljubio. To mi je stvaralo dodatni užitak da sam se još više ovlažila a mislila sam da više neću moći. Uspjela sam se nabiti samo do pola pa sam se podigla i opet vratila natrag. Nisam prestajala stenjati i uzdisati od užitka i ugode. I on mi se pridružio. “Ahhh Miki…Oh Miki….jao kako je dobroooo….. Najbolji si….Aaaaaaaahhhhh!” vikala sam jer se nisam mogla kontrolirati. Nije mi trebalo dugo da svršim. Uz vrisak i kroz suze sreće sam svršila a on je još bio u naponu. Klonula sam glavom na njegovo rame i izljubila ga. Još sam bila nasađena na njemu i osjećala sam kako mu kurac pulsira. Duboko je disao i lagano drhtao. Podigao me još uvijek nasađenu na njegov tvrdi kurac i nosio negdje. Doveo me do jednog drveta i polako spustio a meni su noge klecale. Okrenuo me i ja sam zagrlila drvo i ispela se. Polako i nježno je milovao glavićem moj klitoris i rupu koja je čeznula da ga opet primi”Ajde Miki daj mi ga… Jebi me…rasturi me…Joj koliko te želim…Daj mi ga…”govorila sam kao u bunilu. I napokon je počeo prodirati u mene. Činio je to polako i nježno. Jednom rukom ulovio je moju sisu.Zatim ga je naglim trzajem zabio na što sam ja ciknula. Ali bilo je lijepo. Izvadio ga je pa ga opet zabijao. Jao kako je to dobro radio. Željela sam da to zauvijek traje.Taj osjećaj koji je preplavio moje tijelo nikada nisam do tada osjetila. Tresla sam se i gubila u nekom bunilu. Više nisam znala za sebe. Jecala sam i plakala od neopisive ljepote. Orgazmi su me tresli jedan za drugim. I on se počeo tresti i grčiti. Glasno je svršio i posuo sperme po meni toliko kao da se upišao. Zagrljeni smo se smirivali. Polagano i nježno smo se ljubili još uvijek boreći se za dah. Odveo me do auta i posjeo na haubu pa kleknuo ispred mene. Počeo me lizati a ja sam zadrhtala i blaženo uzdahnula. Kako je samo to dobro radio. Opet sam počela gubiti kontrolu nad sobom a baš kada sam trebala svršiti uvalio mi je kurac u pičkicu. Vrisnula sam i tresla se a on ga je vrtio u meni. Kada sam se smirila ostao je i dalje tako u meni. Kada sam ja zavrtila kukovima počeo me žestoko nabijati. Bili smo u takvom položaju da sam mogla vidjeti kako me proširuje i ulazi u mene do pola a izlazi sav mokar i sluzav. To me dodatno napalilo. Cijelo vrijeme dok me nabijao stiskao je moje sise. “Oh najbolji si…samo tako nastavi…aaaahhh” stenjala sam. “Jooooj kako je lijepo…” prostenjao je i on. Podigla sam se i čvrsto ga zagrlila. Stiskala sam ga za ramena i leđa pa za stražnjicu nabijajući ga još žešće u sebe. Svršila sam i izgubila pojam o svemu. Ne znam kako smo se našli na travi na kojoj je bila dekica. E to mi se stvarno nikada nije dogodilo. Jesam li za tren zaspala ili izgubila svijest od ljepote i jačine orgazma nemam pojma. Nasadila sam se opet na njega i jahala ga mahnito i luđački. To ga je izludilo. Oboje smo bili mokri kao da smo upravo izašli iz mora. Okrenuo me i legao nad mene. Nije cijelom težinom nego se oslonio na dlanove. Nabijao ga je u mene i vadio, brzo pa polakše. Imao je nevjerojatno tehniku. Ali i alat tako da ni sama neznam koliko sam puta te večeri svršila. Bila je to noć za pamćenje. Doveo me kući i pitao hoćemo li se opet vidjeti. Obećala sam da hoćemo. “Želim tvoj prelijepi kurac primiti do kraja. Razvali me do kraja” rekla sam mu i poljubila ga. “Naravno. Bez problema. Jedva čekam da se opet vidimo. Vatrena si i lijepo mi je s tobom” rekao mi je što me jako usrećilo.
Sutradan me rano u jutro probudio telefon. Bila je to moja kolegica s posla….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Kako sam zavela gaya

Moja priča je istinita ali i za mene nevjerojatna. Imam 18 godina i malo seksulnog iskustva. Ali imam senzacionalno tijelo tako bar muškarci kažu. Uživala sam zavađajući muškarce a na kraju ne bih išla do kraja. Samo tri puta i nije bilo bog zna što. Sve je to promijenio najbolji prijatelj mog brata. Stevo ima 20 godina i jaaaakoooo je neodoljiv. Što sam ga više gledala sve sam ga više željela. Moja pička počela se žariti i paliti. To nikada nisam osjećala. Ali Stevo je bio imun na mene što me je jako ljutilo, ali i stvaralo još veću čežnju u meni.

Jedne noći sam ga posjetila u njegovu stanu u želji da ga opet pokušam zavesti. I tada sam doživjela pravi šok od kojeg se dugo nisam mogla oporaviti.Vrata su bila otključana od stana i polako sam ušla. U sobi sam čula neko mumljane i stenjanje. “Sigurno se ševi” pomislila sam. Jedan dio mene govorio mi je da odem a drugi da provirim da vidim tko ga je uspio zavesti a ja nisam.Polako sam otvorila vrata i onda kao da me je udario grom iz vedra neba. Moj brat leži na krevetu zatvorenih očiju a Stevo mu puši kurac. Toliko su bili zaneseni da me nisu vidjeli. Uh koji prizor!!! I danas mi se koža naježi od toga. “joooj…aj, dragi dobro… suuuuupeeeer jeeee…toooo….” stenjao je moj brat i drhtao. Svršio je ali Stevo nije mirovao. Okrenuo ga je i polizao mu čmar a moj brat se malo podigao. Tada mu ga je počeo gurati. Bez problema mu ga je nabio. Obojica su stenjali i rikali kao volovi.Zatvorila sam vrata i isputila suze. Moj brat je gay?!!!! Od kad?! Užas!!! Vrag mi nije dao mira i opet sam otvorila vrata. Sada je moj brat rasturao Stevin šupak. Obojica su se kupala u znoju. “Aaahhh…jebi me…oh…nemoj stati….”stenjao je Stevo. Zario je glavu u jastuk i vrisnuo. Ubrzo je i moj brat svršio i legli su jedan preko drugog. Ne znam kako sam došla kući od šoka. Sutradan me probudilo zvono na vratima. Bio je to Stevo. “Brat mi nije kod kuće. Neće ga biti cijeli dan priprema seminar sa kolegama sa faksa” rekla sam mu ljuto. “Čudno nije mi ništa rekao” bio je iznenađen Stevo. Pustila sam ga u kuću. Bila je subota, starci su mi radili do tri a ja sam bila slobodna. Ponudila sam mu kafu i bez riječi se skinula pred njim.Zabezeknuto me pogledao”Reci u čijem tijelu bi bolje mogao uživati u mom ili od mog brata” pitala sam ga ljuto. Zagrcao se kafom i sav zacrvenio. Ustao je i želio otići ali sam ga zadržala. “Moja pička gori za tobom. Želim te Stevo. Pokušaj…Samo pokušaj” govorila sam mu dok sam mu ljubila vrat i milovala između nogu. Nije reagirao bio je mlohav. Joj kako sam bijesnila. Otkopčala sam mu hlače i zavukla ruku u njih. Izvadila sam mu kurac iz hlača i počela ga drkati. Po malo se počeo krutiti. Počeo me ljubiti i voditi do sobe. Uzdisali smo i duboko disali. Skinula sam mu hlače pa majicu. “Nemoj me odbiti…ludim od čežnje za tobom…Gorim…” uzdišući sam mu šaptala na uho. Polegla sam ga na krevet i sjela na njega trljajući se o njegov kurac koji je bio predivan. Prosječne dužine ali prilično debel.Uzela sam njegovu ruku i stavila na svoju sisu. Bio je zbunjen i šeprtljav. Još mu se nije digao skroz. Sagnula sam se nad njega i ugurala mu svoju sisu u usta. Počeo ju je cuclati. Dugo ju je cuclao a onda počeo lizati bradavice na što je odmah reagiralo moje međunožje. Kurac mu je bio poludignut i ja sam se počela nasađivati na njega uvlačeći ga u sebe svom snagom dok sam stiskala mišiće. Zbog debljine me ispunio cijelu. Počela sam miješati kukovima i tiho uzdisala. Odjednom je postao skroz krut i tvrd. Bili smo spremni. Zatvorio je oči i drhtao dok sam ga ja jahala. O kako je moja pička bila sretna što ga napokon ima u sebi. Primala sam ga do kraja. Moje tijelo preplavio je orgazam kakvog još nisam doživjela. Tresla sam se i jecala. Počela sam i vrištati.Klonula sam na njega i izljubila mu prsa dok sam još uvijek bila nasađena na njega. Okrenuo me i legao na mene. Polako ga je izvadio pa ga opet polako i nježno vratio u moju kao peć vrelu pičku. Zatim je počeo sve snažnije ga nabijati a ja nisam prestajala jecati i stenjati. Čvrsto sam ga zagrlila i držala. “Aaaaahhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!” svršila sam uz glasan vrisak da sam i samu sebe iznenadila. Zatim je on legao iza mene i sa strane me nabijao. Više nije mogao izdržati i on je svršio. “Ne mogu vjerovati…Ovo je bilo fantastično! Ti si prva žena s kojom sam bio i bilo je nešto posebno. Ali volim tvog brata i neće se ponoviti” rekao je Stevo i ustao. Ostavio me u suzama. Bila sam i tužna ali i presretna. A da ne govorim koliko zadovoljena. Prvi put uistinu za dovoljena i to od gaya. Da mi je tko pričao ne bih vjerovala. Ne želim bratu stvarati probleme pa mu nisam odala ovu malu tajnu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Sa crncem 2

To jutro nakon nezapamćenog i nikada ne doživljenog seksa sa Mikeom probudio me telefon. Bila je to naravno moja kolegica sa posla i pitala što se dogodilo sa Mikeom. Počela sam joj pričati ali nije mogla vjerovati. Vjerujte da i meni netko to priča ne bih mogla vjerovati. Dok sam joj to pričala napalila sam se. Kako mi je samo pička bridila, gorjela i pulsirala. Bila je vlažna a bradavice ukrućene. Žmarci su prožimali cijelo moje tijelo. Netko je pozvonio na vrata i prekinula sam razgovor sa kolegicom i otvorila vrata. Bio je to Miki. Iznenadila sam se a on mi je pokazao novčanik koji je ispao u njegovom autu. U njemu su bile sve moje isprave pa i adresa stanovanja. Pustila sam ga u stan i on me pitao zar sam sama. “Jesam. Roditelji su mi rastavljeni živim s mamom koja je na putu sa ljubavnikom” objasnila sam mu kratko. Kroz svilenu spavaćicu nazirale su se moje ukrućene i tvrde bradavice. On ih je dodirnuo i počeo štipati i gladiti. Odmah mi je skinuo spavaćicu i ostala sam gola pred njim. “Želiš li mi ga popušiti onako kao sinoć, molim te puno. Nikada ni jedna mi ga nije tako pušila. Kako sam uživao. Želim to” molio me. Naravno da sam pristala jer sam znala kako mi se on oduži za dobro pušenje. Polako sam otkopčala košulju i skinula je. Ljubila sam mu prsa i lizala ih dok sam se spuštala sve niže. Skinula sam mu hlače i uhvatila njegov kurac koji je tek počeo se buditi a bio je ogroman. “Kako je lijep” prošaputala sam na što je on još više narastao. Prvo sam ga dobro oblizala. Najprije glavić, pa jaja,pa onda od jaja do glavića cijela. Bilo je tu posla. Da sam bar mogla ga izmjeriti. I dužinu i debljinu. Zatim sam ga obuhvatila usnama i počela ga sisati dok sam jednom rukom drkala onaj dio koji nije stao u moja usta a drugom mu dirala jaja. Duboko je disao i počeo drhtati. Na to sam mu ja još strastvenije počela pušiti. Potpuno je izgubio kontrolu nad sobom.Uhvatila sam ga objema rukama za mesnato dupe i stiskala ga dok se on nabijao u moja usta. Ostajala sam bez zraka ali nisam žalila.

“Oooohh….ohhhh…aaaaauuuugghhhh…ggggghhhhh…mmmmm….oooooo….tooooo!” zavrištao je i svršio po mom licu. Podigla sam se i ljubila ga po vratu. On me okrenuo i objema rukama zgrabio moje sise. Ljubio me po vratu i mijesio moje sise. Polako je spustio ruku do moje uzavrele pičke. “Joooojjjj….mmmmm…aaaahhhhh…” stenjala sam i dahtala. Cijelo tijelo kao da mi je zapalila vatra. Nabijao mi je prste u pičku, milovao klitoris i doveo do snažnog orgazma.Zatim me je podigao na ruke i odnio u sobu. Spustio me na krevet i svoju glavu zario između mojih nogu. Lizao me i dirao a ja sam gubila pojam o svemu. Kako je samo bio spretan. Jezikom je počeo prodirati u moju unutrašnjost istovremeno dražeći mi klitoris “Aaaaaaaaaahhhhhhh…..o da….” svršila sam sva se tresući. “Daj mi ga….želim te….jebi me….rasturi me ovaj put do kraja….uzmi me…” govorila sam kao u nekom bunilu. “Okreni se” rekao mi je i poslušala sam ga. Nasadila sam se na koljena i ruke i ispela svoju guzu. Nije mi ga odmah zabio. Prvo me glavićem još više palio dražeći mi klitoris i trljajući ulaz u unutrašnjost koja ga je toliko željela. “Moooliiiim teeee…” očajno sam ga molila. Sažalio mi se i ugurao ga je bez problema do pola jer sam previše bila mokra. “Aaahhhhh…ohhhh…aaahh..joooj…joj…ajme…o…oooo…ee toooo Miki…aaaaahhhhh…” stenjala sam, jecala i vikala. Već sam bila sva mokra od znoja i u ekstazi. Svršila sam uz vrisak. Pustio me da se smirim ne izvlačeći ga. Kada su mi se opet svi mišići opustili osjetila sam kako ga gura još dublje. “To…To…samo daj…ajde…još…joooošš….”stenjala i dahtala. Tresla sam se i počela jecati. Moram priznati da je bilo prilično bolno ali i na neki način ugodno. Dvojaki osjećaji.Punio me cijelu. Počeo ga je vrtjeti i gurati sve snažnije. Držao me za kukove. Osjetila sam ga čini mi se u grlu. “Aahhhh” uzdahnuo je i on kada ga je napokon ugurao do kraja. “Čekaj….nemoj ga vaditi…iiihhhhh…molim te….jooj kako je lijepo…aaaahhh majko mila” zajecala sam. Polako ga je zavrtio a meni se razum pomutio. Zatim ga je izvadio samo do pola i opet ga cijelog ugurao. Svršavala sam mahnito i vrišteći što je i njega izluđivalo. Snažno ga je zabijao i vadio. Više nisam mogla i klonula sam na plahtu jecajući, boreći se za dah i stenjajući. “Ajme majko ovo je nevjerojatno” prošaptala sam. On još nije svršio. Uhvatila sam ga i počela mu ga pušiti. Zatim sam legla i jako raširila noge. “Želim gledati kako mi ga zabijaš do kraja. Možeš li to izvesti” pitala sam ga. Povukao me na sam kraj kreveta i stao. Podigao mi je noge i rašrio ih. Počeo ga je gurati polako i nježno. S divljenjem sam gledala kako se sve više gubi u meni.”Ah!Oh!Ahhh!” stenjala sam. Kako me samo širio i ispunjavao. I napokon je ušao do kraja. Zatvorila sam oči i duboko uzdahnula. I on je gledao u naše međunožja koja su se do kraja spojila. Izvadio ga je sluzavog i mokrog do kraja samo je dio glavića ostao u meni i opet mi ga sjurio natrag. Zatim ga je vadio samo do pola. Svršila sam opet a on još nije. “Želim ga sada odozdo primiti. Lezi molim te” Poslušao me i ja sam se nasadila na njega tako da sam mu okrenula leđa. Nabijala sam se do kraja. To je bilo nešto nevjerojatno. On mi je dražio klitoris što me je još više napalilo.I iz ove poze mogla sam vidjeti kako ga moja pohotna i nezasitna pička prima do kraja. Svršila sam dva puta prije nego se on javio “Ne mogu višeeee…” Povikao je i počeo ispuštati mlaz sperme grčeći se i tresući cijelim tijelom. Spustila sam se između njegovih nogu i polizala ostatak njegove sperme i mojih sokova. Opet sam ga zgrabila i počela mu drkati. Dugo sam mu lizala glavić i drkala. Počeo se po malo buditi. A kada sam mu počela pušiti još se brže probudio. “Oooohhh…I cant boelive that” promrmljao je (izvinjavam se na netočnom pisanju engleskog) Nasadila sam se na njegov već tvrdi kurac i počela ga mahnito jahati. Noć prije nije se mogla mjeriti s ovim. To jutro sam ga primala cijelog što je bilo nešto izuzetno i nevjerojatno. Nakon što sam svršila okrenuo me i sa strane mi ga nabijao. Dražila sam si klitoris i uživala. O Bože kako sam uživala! Zatim me podigao noseći me nasađenu na njegov kurac i sjeo je na kauč. Ja sam se sama dizala i spuštala, nabijala sam se do kraja a on mi je lizao bradavice. U tom položaju oboje smo svršili i to kako!!!!! Dugo smo se smirivali i sjedili tako zagrljeni. Nikada ali baš nikada u životu nisam se ovako sjajno osjećala i bila tako savršeno i božanstveno izjebana!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Moja porodicna drugarica

Bila je to cerka Jovanovica koji su se druzili sa mojim roditeljima.oni su cesto dolazili,ali ona retko.Zadnji put kada su dolazili dosla je i ona i ostala u gostima.Morala je da spava u mojoj sobi.Odmah sam se primio.Nekoliko veceri nije bilo nicega,ali onda…Jedno vece pred spavanje sam nasao njene gacice na krevetu.Toliko sam se napalio da sam morao da ga izdrkam.Ona je odjednom usla u sobu.bio sam zabezeknut.Mislio sam da prekinem,ali ona je dosla i sela pored mene.Tada sam shvatio da joj ne smeta.Kada sam zavrsio,pocela je da mi ga mazi,a onda je ustala i otisla.Nisam je cekao,legao sam da spavam.Sutra ujutru sam ustao i primetio da smo sami kuci i da su nasi otisli do grada.usao sam u sobu i probudio je.Poceli smo da pricamo o svemu i o sex-u.Tada je ustala i otisla da se istusira.Otisao sam za njom.Nisam joj smetao.Kupala se gola predamnom.skinuo sam se i usao u kadu.Poceli smo da se mazimo.Ubrzo sam je podigao i naslonio uz zid ali moj kurac nije jos uvek bio u njoj.Odmah je izasla iz kade i otisla u sobu i ja sam isto uradio.Bila je gola.legla je na krevet i rasirila noge.a onda rekla:Zaviri u moj vreli,vlazni svet….reci su nepotrebne…ah kako je bila sexy!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Koleginica - nastavak

Nije mogla u petak. Bilo je tesko da se iskombinujemo. Spremaju se za porodicno letovanje pa jure pasose, vize i ostalo. Izgleda da ce ove godine da idu u hrvatsku na more. Jos uvek pregovara sa muzem. Ja sam cak malcice postao ljubomoran na njega. Kratko smo se pojebali prosli put, zureci da na vreme stignemo sa pauze. Posle toga se pravila kao da se nista nije desilo. Ipak, razumeo sam opreznost. Bilo nas je petoro u kancelariji i nije bilo mesta nikakvim glupostima. Svidjao mi se njen pristup. Samo su budale neoprezne. Moram priznati da meni ovo nije prva avantura u braku i se jednom umalo nisam okliznuo. Znaci oprez je neminovan.
Naizged sve je bilo po starom. Nismo cak ni trebali pominjati jedno drugom da o prethodnom susretu drzimo sve u najvecoj tajnosti. Meni se i dalje najstrasnije dizao na nju. Pre neki dan je dosla na posao u nekoj Benetton majicici i sise su joj izgledale fenomenalno. Dubok izrez na skoro sportskoj majicici (bilo mi je cudno da to nosi na posao) otkrivao je njene okruglaste, kruskaste sise. Jos uvek mogu da osetim njene bradavice na svojim usnama…

Opet, drugi dan je dosla u nekim ¾ farmerkama na posao koje su se tako priljubile uz njenu guzu i koje su bile prilicno plitke tako da je dobar deo stomaka ispod pupka bio nepokriven. Sva je onako visoka, socna i zrela za nenormalan seks. Prosli put mi je pomenula da ne pamti kada ju je njen muz toliko uzbudio. Ni ja ne pamtim kada je mene moja zena toliko napalila.
Juce, dok sam bio na sastanku u drugom odelenju, docekao me je sticker na stolu. Na njemu je samo pisalo: “Danas?”. Prva stvar koju sam uradio, je da sam pogledao, doduse neprimento, prema njenom stolu. Ona inace sedi dijagonalno od mene. Vec je krisom gledala u mom pravcu, kako cu da odreagujem na pitanje. Uzeo sam neki telefonski listing, koji stoji na mom stolu vec mesec dana, i nalepio na njega dugi sticker. Napisao sam samo “13h?” i dao joj listing (posto ona vrsi placanja telefona i slicnih stvari). Samo je brzo rukom napisala OK ispred mene dok je kao gledala u papir, praveci se da gleda sta je u pitanju.
Primicalo se 13h a ja sam bio sve nervozniji. Nisam cak uspeo ni kurcinu da izbrijem, kao sto sam planirao za sledeci put. Hteo sam da ovaj put bude bas perverzno. Brzinski sam se dovezao, opet do prijateljeve gajbe. Utrcao sam u zgradu i ispred lifta zatekao nju kako nervozno ceka lift. Rekla je samo “cao” kad me je videla. Kao da ne idemo da se izjebemo kao dve zivotinje?!!! Nije mi bilo jasno….Pogledao sam oko sebe i ukapirao. Neki matorac je cackao po postanskom sanducetu i preturao po gomili besmislenih reklamnih letaka. Lift je stigao. Usli smo u prilicno razvaljen starinski lift, pozatvarali sva vratanca i stisnuo sam 6-cu. U tom momentu mi je uzela ruku i povukla je pravo ka svom medjunozju. Imala je neku crnu suknju, otprilike do kolena. Kurac u gacama mi je poskocio. Voleo sam perverzne zene. Ona me je palila do bola. Onako socna. Moja ruka se vec nalazila na njenoj pickici. Od iste su me delila jos samo mokre, pamucne gace. Brazda i klitoris su sasvim jasno mogli da se opipaju. Povukao sam rukom unutrasnja vrata od lifta ka sebi i lift je stao. Negde recimo izmedju 3-4 sprata. Njen jezik je vec bio duboko u mom grlu a ja sam vec uveliko trljao po njenoj pici. Ona je bila toliko napaljena da je drhtala. O sebi ne treba ni da pricam. Morao sam da joj polizem picku. Ledjima naslonjena na “zid” lifta otvorila mi je manevarski prostor. Ja sam se vec podvukao pod crnu suknju i pomerivsi joj bele gace u stranu, liznuo joj klitoris. Stresla se kao da je grom udario. Picka joj je i ovaj put bila glatko izbrijana. Guza savrsena. Sa obe ruke je stegla moju glavu i gurala je ka svojoj pickici. Lizao sam je a picka joj je sklobotala koliko je bila vlazna. Socna picka. Prava. Brzo je svrsila uz promuklo i priguseno vristanje. Dole sa prizemlja je neko lupao i, mislim, psovao sto mu ne dolazi lift. Odlucio sam da ipak seks nastavimo u stanu. Crna i preplanula, gledajuci me svojim krupnim ocima isla je pored mene do stana. Sve vise mi se svidjala.
Nakom sto smo usli u stan, odlucila je malo da me muci. Nije htela da me odmah uhvati za kurac i da se izjebemo vec je polako krenula da me masira. U toku masaze rukom bi sve cesce prosto pretrcala preko moje nabrekle crvene kurcine. Nisam vise mogao da izdrzim. Uhvatio sam je za glavu i povukao je ka svojoj kurcini. Stavila ga je u usta i pocela ga divljacki pusiti. Svrsi mi u usta, rekla je. Nakon 10ak sekundi iz mene je prokuljala bujica sperme. Deo je zavrsio u njenim ustima a deo po sisama. Nasmesila se i zagrlila me. Pocela je opasno da mi se svidja. Ne znam koji mi je djavo.
Moja kurcina i dalje nije spadala. Ustala je, opkoracila me i nabila se na njega, istovremeno me drzeci za ruke. Sad cu ja tebe da jebem, prosaputala je. Itekako mi je prijalo. Njena duga crna kosa bila je svuda po meni. Rukama sam hvatao njenu guzu i lizao joj bradavice dok se nabijala na mene. U momentu sam preuzeo inicijativu i poceo brzo da ga nabijam odozdo u nju. Ona je zabacila glavu u polucucecem polozaju i stenjala. Skoro vristala. U momentu mi je kurcina iskliznula od brzine i vlaznosti. Pozurio sam da ga vratim i gurao da u nju. Poskocila je, nasmesila i rekla, ups….pogresna rupa. To me je tek napalilo….. Nema veze sto je bez kondoma. Morala je sad da ga primi u dupe. Okruglo i iskvarcano dupe. Nisam se osvrtao na njenu molbu da ga vratim u picu. Gurao sam ga sve jace u dupe. Iz opiranja je presla u uzivanje. Prosiktala je pohotno: “gurni ga do kraja!”. Oboje u transu i carima zabranjenog svrsili smo za tili cas. Pali smo na krevet i tako se mazili jos 10ak minuta. Tek tada smo razmenili informacije, zasto i otkada se ona meni svidja i ja njoj. Sta je na meni pali i obrnuto. Saznao sam da je njen brak otpoceo tako sto je zatrudnila…. Srece i seksa u braku nigde…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Krusevljanka

Moj bivsi….
Zvao me je jednom kod njega da dodjem.On je taj sto svaku moze da dobije. Nema sta da je lose kod njega. Visok lep zgodan PRELEPO GRADJEN. Kada smo raskinuli rekao mi je da nece vise samnom i da bolje da nastavim sama.
ALI … tog dana pozvao me kuci kod njega i ostisla sam. Posle par sati eto me u njegovom ugaoniku sedim, pusim cigaru i gledam ga. Popricali smo malo cisto da vidimo stace mo. On je meni bio prvi u svemu. Posle duge price, posvadjali smo se, pocela sam da placem od muke jer je previse bola bilo. Htela sam da odem i on me je uhvatio za ruku i reko, ako sada odes zaboravi me! Sela sam i ucutala, prisao je i seo pored mene, obrisao mi suze sa lica i hteo je da me poljubi. Maknula sam glavu na stranu i rekla da nije potrebno da me ljubi kad je takav.
Pogledao me je i reko: ako tako oces ok onda !
Tada nisam znala kako da reagujem. Video je da nema nista od toga i otisao na drugoj strani, gledao me i jeo pogledom.. nisam znala sta da radim dal da odustanem ili drugo. Prisla sam mu i naslonila se na njega, gledali smo se u oci i poceli da se ljubimo,Odma mi je stavio ruku dole preko pantalona. Pogledala sam ga i videla da mu se digo, jer 20 cm sa tolkom debljinom lako se ocrta na pantalone. Otkopcala sam mu kajs i skinula ga celog. Nabrekao mu je bio kao nikad. Legla sam tada bila i skidao me je polako.. kad me je celu golu stavio.. poceo da me mazi i reko: Oces ?
Znam da sam za to dosla. Nemogu nazad sad..

Nasmesio se i rekao, ne reci da neces jer cela si luda zamnom. (Imao je pravo )
Legao je pored mene ljubio me, i polako prste mi je trljao klitoris, pa je poceo da gura prste u picku sve jace, uvatio me je za sise i mesio ih nenormalnooo lizao me celu.. a usne mi je grizao kolko je zeljan bio……. onda sam se okrenula i
pocela sam da ga drkam i rekao mi je, ocu da ga stavis celog u usta, digla sam se i stavila nekako njegove cele 20cm do grla, drzao me bio za kosu i sve jace gurao, hteo je da eksplodira… kad je video da nisam mogla vise digo me i bacio na trosed. Kleknuo na pod i digo mi noge na rame, a tada… Jojjjjjj boze mili zvezde su mi padale, nabila sam glavu u trosed i plakala, vristala….lomio me je na komade sve jace i jace i pricao ocu da te pocepammmmm okrenuo me i naguzio uvatio me za kosu i tako drzao.. pa mi nabio mi onaj njegov debeli kurac i mlatio tako citavih pola sata non stop, vristala sam muuu JACEEEE JACEEEEEE AAAAAAAHHHH AHHHHHHHHHHHHH AAAAAAAAAAAAAAA MMmmmhhhhh, ajde pokazi mi kolko sam ti nedostajala jebacino moja, pogledao me je i reko SAD CES DA VIDIS.. uvatio me je i sela sam na trosed na naslonu, rasirio mi je noge kolko je moglo i gurao ga u picku pa u dupe, kako smo i ja i on celi bili mokri padale mi noge i okrenula sam se i nabila sam glavu na zid i rekla mu: Nabi mi ga da nemogu da ustanem. Vatao me je za dupe, jebaoooo mii pickuuu cinilo mi se da sam sva isecena stenjao samnom to me jos vise bilo napalilo… Jebao me kako je najbolje znao udarao me sa svake strane suze mi kuljale kolko me bolelo, posle mi josss vise rasirio noge i drzao mi je glavu kako je bila na zidu, to je bilo MMMMMMHHHH lomio me sve jacee a ja zid sam grebala sve vise. kako nisam mogla da stojim vise uvatio me i bacio na pod, kao zivotinje smo bili okretao me je na svakoj strani jebao me je sa svom snagom, i ako smo spavali stotinu puta do sada svaki put me sve vise boli zbog njegove debljine, ali htela sam sto vise jer mi je nikad nije bilo dosta njega, digla sam noge sve do mojih ramena i rekla sam mu nasloni see, stavio mi onu njegovu debelu kurcinu i mlatio tako, neznam dal je bilo zbog pozicije al me je nenormalno bolelo, kad je presaoo u picku pocela sam da svrsavam a on jos vise gurao mi ga, 200 na sat i samo je stenja HMMM AHH AHH AHH AHH……………
uvatio me posle bio za kosu i nabio mi glavic u usta, drkao ga i reko mi ajde me jos vise napali sadd, nabijala sam prste u picku, mazila klitorisss nepunih 5 seknudi kasnije reko mi dolazi da ga pusis sad.crvsto sam ga drzala u ustima i poceo da me punii njegovim spermom. gledala sam ga u oci i polako gutala…… kad smo zavrsili ja sam mislela da odem, otisla sam u kupatilu da se sredim. on je dosao i reko: Sreco nisam jos zavrsio sa tobom.naslonio me na plocicama i opet jebaoo u istoj poziciji citavih 20 minuta sa istom snagom..posle me je opet odveo u dnevnoj sobi i sela sam na njega… uvatila sam ga za kurac i nabijala polako glavic u meni, trljala
sam klitoris sa njim i nezno stenjala onako u golu vodu
poceli smo da se ljubimo.. i pitala sam ga: Jel si dobio sta si hteo sad? Ti samo moju picku trazis
On mi rece: Volim te Marija
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Sa dvojicom

“Prvi poljubac davno zaboravljen…” pjevao je Halid Bešlić na pozornici a meni je pogled bio fokusiran na dvojicu snažnih, razvijenih i zgodnih momaka koji su plesali kraj mene. Dan prije prekinula sam sa dugogodišnjim dečkom i sama ostišla na Halidov koncert.Počeli su i oni mene primječivati. Prišli su mi i ponudili me pićem.Počeli smo tako pričati i upoznali se. Naručila sam dvije votke cole i to me udarilo u glavu. Dečki su me odmjeravali. I ako sam primjetila ne samo oni. Imala sam obučene štiklice i usku haljinicu do koljena koja je isticila moje vitko tijelo i bujne grudi. “Idemo se malo provozati “ponudio je Milan. Bez dvojbe sam pristala. Inače nisam takva ali tu noć sam bila ranjena, usamljena a i malo pripita. Još me taj prvi poljubac rastužio jer dečko s kojim sam prekinula bio mi je prvi u svemu. Sjeli smo u auto. Ja sam sjela ispred Milan je vozio a Boro je sjeo iza. Boro se primaknuo između nas i uhvatio me za sisu da vidi kako ću regirati. Nisam se opirala jer mi je baš prijalo. Zavukao je ruku u moju haljinu i počeo mi masirati sise.Prvo ih je masirao a onda ih počeo gnječiti i mijesiti. Zatvorila sam oči i po tiho uzdisala. Milan je pak jednom rukom držao volan a drugom milovao moja bedra. Zavukao je ruku pod moju haljinu i milovao me po gaćicama. Na to sam ja počela glasnije uzdisati.Pomaknuo je malo u stranu gaćice i pomilovao me po klitorisu.

“Jaaaooooj!”ciknula sam od neočekivane snažne ugode koja me stresla. Masirao mi je klitoris a Boro bradavice i ja sam se izgubila u ekstazi. “Aaaaaahhhhh….” vrisnula sam a Boro mi je uvalio jezik u usta. Drhtala sam i dahtala. Stigli smo pred neku zgradu “To je moj stan. Izvoli” rekao je Milan i ušli smo u stan. Prvo sam se ja skinula i ostala gola pred njima. “U ovom ćemo tijelu uživati. Izjebat ćemo te do besvijesti” rekao je Boro. Posjeli su me na kauč. Boro je kleknuo sa strane kraj mene a Milan ispred mene. Milan me počeo lizati pa jezik nabijati u moju vlažnu unutrašnjost. Stenjala sam dok sam otkopčavala Borine treperice. Iz njih je iskočio ogroman kurac. Bio je jako velik ali tanak. Strpala sam ga u usta i počela pušiti. Boro mi je milovao sise i dlanom gladio bradavice. Gušila sam se od užitka i ljepote. “Ahhh dečki kako je ovo dobro” stenjala sam dok sam uzimala zrak. Svršila sam sve u bunilu a brzo mi se pridružio i Boro. No nije mirovao. Rekao mi je da se okrenem i poslušala sam ga. Nasadila sam se na koljena i pridržavala se za rub kauča. Milan se podigao i otkopčao svoje hlače. Skliznule su niz njegova snažna bedra. A gaćice su mu bile pretjesne. Ja sam mu ih skinula i odmah dohvatila njegov kurac. Bio je puno veći i deblji od Borinog. Većeg u životu nisam vidjela. Polizala sam mu glavić pa od jaja do glavića i onda ga stavila u usta uvlačeći ga duboko u sebe.Za to vrijeme Boro je navlačio kožicu preko glavića. Tada sam ga osjetila na ulazu u svoju pičku koja je bila tako vlažna. I tako vrela. Gorjela je. “O da Boro….nabij ga…daaaaaaaj mi gaaaa” povikala sam dok sam Milanu drkala. I tada ga je Boro počeo gurati. A s druge strane Mile mi nije dao disati. Nabijao mi ga je u usta. Nekako su ulovili ritam. U isto vrijeme Boro ga nabijao u moju pičku a Mile u usta i u isto vrijeme ga vadili.Napokon je Milan svršio na što sam ja uzdahnula. Cijelo tijelo mi se treslo od siline Borinih udaraca u mene. Čak sam mislila da ću odletjeti naprijed. Sve glasnije i glasnije sam jecala. Svršila sam nekoliko puta za redoma onda i Boro. “sada te ja moram izjebati… Želim te” rekao je Milan napaljenim glasom. Okrenuo me na leđa i oslonio se na ruke. Počeo ga je gurati u mene. Jedva sam ga primila i zbog širine i veličine. Boro je kleknuo kraj nas i ljubio mi sise, lizao bradavice i dudlao ih. Ja sam izgubila razum od ljepote i ugode.Čak sam počela plakakati. Kako je Mile savršeno tucao, kako je izvanredno razvaljivao. Nije me štedio ali i bolje jer nikada nisam ovako uživala. “Majko milaaaa….Bože moj!!!! Nemoj stati….” to ga je još više palilo pa ga je još jače i žešče nabijao.Nisam ni sanjala da ovako žestoka jebačina može biti ovako dobra i stvarati ovoliki užitak.Cijelo tijelo mi je bilo izgubljeno u ekstazi a zatim sam se izgubila u snažnom oragazmu. Zagrizla sam dlan da stišam svoj vrisak. ” Ne…čini…jaoj…toooo…vrišti kurvice…vrišti…to me aaaahhhh…napaljuje!” vikao je Mile sve ga žešće i jače nabijajući. Mojim orgazmima je pridonosio i Boro koji mi je tako savršeno obrađivao bradavice. Ubrzo je Mile svršio uz snažno trzanje. Svi troje smo se neko vrijeme bez riječi odmarali. Boro je počeo svojim kurcem koji je već nabrekao milovati moje bradavice. Mile je još bio mlohav pa sam ja posjela Boru na kauč i nasadila se na njegov kurac. Lagano i polako sam se nabijala na što je on pristao. Opet se okupirao mojim bradavicama.Tiho sam stenjala a ubrzo se probudio Mile.Nabio mi ga je u usta i ja sam pušila. Boro je svršio čvrsto me stiščući za leđa i ramena. Ja sam bila željna još. Mile mi je to ispunio. Podigao me, digao moju nogu i držao je. Nikada još nisam u stajaćem položaju to radila. Moram priznati da je bilo ugodno. Kada sam svršila okrenuo me i držao i od iza mi ga nabijao onako kako on to zna. Cijelo vrijeme mi je stiskao sise. Zatim me polegao , digao mi nogu i sa strane mi ga zabijao i to do kraja. S lakoćom sam ga primala. “Oooohhh Mileeee!!!!” vrištala sam.
Te noći sam bila stvarno izjebana do besvijesti. Bilo je predivno. No nažalost više ih nisam vidjela…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Nokia N95 8gb
Pohotica

Udala sam se za Adisa kada sam imala 26 godina. U mjestu u kojem sam zivjela su za takve cure tih godina najcesce govorili: uhvatila je posljednji voz. Zivim sada zajedno sa svekrvom i Adisovim bratom u njihovoj kuci u Srbiji. Buduci da je Adis iz mijesanog braka, brat mu se zove Goran. U prvih nekoliko godina braka je za mene seks bio nesto bezveze. Nisam mnogo uzivala u tome. Moj muz se vracao a posla mrtav od umora, samo bi se na mene svalio i izjebao me. Tako gotovo svaku noc. Medjutim jednog dana sam gledala jedan porno film, koji mi je posudila prijateljica. Rekla mi je da ako me muz ne moze zadovoljiti da sebe sama onda zadovoljim.

Inace ranije nisam gledala takve filmove. Buduci da sam doskora bila djevica. Odmah sam se uzbudila kada sam ugledala sta oni rade na filmu. Jedan stariji covjek koji je imao oko 35-40 godina, jebao je skroz mladu djevojku.

Primala ga je sazada. Dole sam bila sva mokra, dok su zvukovi porno filma odzvanjali u sobi zacula sam da su se otvorila vrata. Dirala sam sebi picku od uzbudjenja i mislila sam da je to moj muz. Medjutim bio je to njegov brat Goran. Prisunjao mi se s ledja i hvatao mi grudi. Zatim je spustao jednu ruku u moje medjunozje i stisnuo me veoma snazno za picku. Znala sam odmah da to nije Adis i krenula sam da se trgnem od njega, ali mi je on stavio ruku na usta i poceo me ljubiti po vratu. Prozdirao me je, i lagano trljao kiru od moj guz. Trgala sam od njega i govorila mu da prestane, ali moja picka je govorila “Jebi me”. Stiskao me je sve jace po picki i trljao je prstima. Zatim je pljunuo u saku i ovlazio mi dodatno mackicu.

Cvrsto me je drzao za usta jednom rukom dok je drugom rukom otkopcavao sebi slic. Odjednom sam osjetila kako mi je prodreo njegov kurac u mene. Bio je golem i zaboljelo je malo. Zatim se nisam vise moga opirati, naguzila sam mu se i naslonila se na kauc dok mi ga je on sve snaznije i snaznije zabijao. Dahcala sam kao kuja, i jos uvijek gundjala: “Ne… nesmijemo… nisam ja takva” nasto se goran glasno smijao. Izvlacio je cijeli kurac iz moje picke i naglo ga zabijao unutra. Zatim sve brze i brze. Pocela sam vristati. Svrsavala sam a on je u meni. Ali nismo oboje mogli prestati. Goran je postajao sve sporiji. Stiskao mi je sise i zaustavio se. Njegov kurac je jos uvijek pulsirao u meni. Zatim ga je ponovo stavio u gace i otisao svojoj zeni. Iz mene je curila njegova sperma. Osjecala sam se doslovno jebeno.
Prevarila sam muza…. i zeljela sam jos!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 63 64 66 67 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 05:37:45
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.