Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:38:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575146 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
komsinica ispod

od kad sam bio cetvrti razred,zivotinjski se palim na majku mog druga. ona je jedna 35-o godisnja lutkica kojoj je samo nedostajao jebac koji je mlad kao ja….aca i njegova majka ziveli su stan ispod mene,a ja sam cesto isao kod njih i non stop zagledao Jelenu. jednog dana otisao sam kod ace da uzmem neke igrice,i non stop sam gledao njegovoj kevi u buljui ona je to primetila i samo se osmehnula. drkao sam kuci danima na nju i samo sam o njoj mislio,tacno sam znao kad krece na posao i kad se vraca. jednog dana sam sreo Jelenu dok sam isao ka svom stanu.Nosila je neke ogromne kese,a ja sam se ponudio da pomognem. izneo sam kese do goore i ona me je pozvala da udjem da popijem sok. i tad se zadesilo da niko od njenih nije kuci vec samo ja i ona, ta zena me je ocarala svojim izgledom…obozavao sam je…seo sam i a ona je pocela mocno da se guzi pored mene i napokon sela je do mene. pitala me je kako je u skoli,kakve su ocene i tako to..ja sam odgovarao dok je kurac polako poceo da se dize. ona je primetila i pocela nekako cudno da me gleda. u jednom trenutku njena ruka nasla se u mojim pantalonama,nisam mogao da verujem da je zena od 35 godina spremna na tako nesto.pocela je da mi ga drka i stavila ga je u usta,pusila mi je kurac kao prava kucka. skinula je sve sa sebe,ocaran sam bio njenim dupetom i sisama i jos nisam mogao da verujem da se upravo ostvaruje moj zivotni san.. nabio sam joj jako u picku a ona je stenjala od zadovoljstva,svrsio sam joj po faci gledala me je kao prava kucka……………….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
MIA

Zvala se Mia. Imala je dugu, gustu crnu kosu baš onako kako ja volim. Lepo lice. Ma, šta lepo: prelepo lice! Velike oble grudi, duge lepe noge… ma sve na njoj je bilo lepo. Imala je devetnaest godina, koliko i ja. S tim što je ona upisala fakultet, a ja koji sam jedva izgurao srednju školu, pokušavao sam da pronađem neki posao na gradilištu. Nisam je još poznavao, kada sam se zaposlio na crno na jednom gradilištu. Sudbina je tako htela da njena zgrada bude preko puta gradilišta.

Radno vreme nam je počinjalo u sedam. I dok smo čekali raspodelu dužnosti, ulicom prema obližnjoj prodavnici uputila se ona - Mia. Nema toga ko nije primetio tu divnu devojku u crvenoj haljini, kao da ide na bal a ne u kupovinu. I dok se ona vraćala s dve pune kese, ja sam gurao kolica puna stiropora. Nisam odoleo, prišao sam joj, onako sav prašnjav, i zapitao da li mogu da joj pomognem. S prezirom me je pogledala i okrenula glavu na drugu stranu. To me je jako povredilo. U to se začuo glas poslovođe: Ne zabušavaj! Vratio sam se nazad. Tamo su me čekali ostali radnici koji su ispijali pivo.

- Šutnula te mala, a?

- Ma jok, kaže da joj kese nisu teške… - pokušao sam da se izvadim.

- Ma jes, jes! - smejali su se glasno.

- Ne zabušavaj! - čuo se opet poslovođa, koji kao da me spasao daljeg zafkavanja.

Negde ispred jedanest, Mia je ponovo izašla iz zgrade i zaputila se, sada ne u haljini već u tesnim farmerkama i nekoj slatkoj majci, u neki drugi pravac. Mogao sam samo nagađati kuda ide takva atraktivna devojka kojoj ovaj nadničar ne sme ni prići! Vratila se negde oko četiri popodne. Desetak minuta pre toga meni se završio radni dan, koji i nije bio ograničen, već dok ima posla ti si na gradilištu, kad nema - Voljno! Presvukao sam se. Ni nalik onome od jutros. Gledao sam je kako ide prema zgradi.

- Nema kese, kako ćeš joj sad prići? - zafrkavali su me ostali dok su izlazili sa gradilišta.

Čvrsto sam rešio i pošao da je pratim. Ušao sam za njom u zgradu. Pošla je liftom. Ja sam potrčao stepenicama. Srećom, stanovala je na četvrtom spratu pa sam uspeo da vidim gde izlazi. Ništa. To je dovoljno za početak. Pošao sam kući i u putu razmišljao kako da joj priđem. Vrzmale su mi se po glavi razne kombinacije dok se konačno nisam dosetio jedne. Ali morao sam prvo saznati još nešto o njoj.

Suradan sam otišao negde ispred jedanest jer sam pretpostavio da će opet kretnuti u isto vreme u istom pravcu. I dobro sam pretpostavio. Opet sam je pratio. Izgledao sam sam sebi nekako bedno. Kako me nije sramota da pratim devojku o kojoj gotovo ništa i ne znam. Otišla je pravo na fakultet. Ušao sam i ja za njom. Video sam neke sa kojima se pozdravila i produžila. Opet nisam izdržao pitao sam njih da mi kažu nešto o njoj gledali su me s nepoverenjem i samo su rekli to je Mia, studira ovde, nešto oko menandžmenta. I ni reč više…

Vratio sam se kući potišten. Nisam ni pomišljao da odem na gradilište. S tim je gotovo. Ja sam se, izgleda,zaljubio…

Sutradan sam se malo ranije zaputio ka njenom stanu. Pokucao sam na vrata i predstavio se pravim imenom i prezimenom.

- Ispitujemo neku anketu u vezi studenata. Da li ste voljni da je popunite? - upitao sam.

- Da. Uđi te! - rekla je. A meni kao da je sunce progrejalo. - Sedite tu! Sad ću ja.

Seo sam na dvosed i izvadio neke papire koje sam u toku noći isprintao kao anketu. Neka nebulozna pitanja koja su mi prva pala na pamet. Mia se vratila. Sela je na fotelju preko puta.

- Radimo neko istraživanje. Ne znam ni sam čemu je svrha ali su me zamolili da obiđem stanove studenata i da ih zamolim da popune.

- Nema problema! - uzela je papire koja sam joj pružio i počela da popunjava.

- Izvinite, a šta studirate? - upitala me je kad je popunila ona moja pitanja (čudim se kako se nijednom nije nasmejala dok je čitala).

- Šta sad da kažem? - zapitao sam se. - Ma ništa, ja onako švrljam, mrzi me da učim. - pojma nemam šta mi je bilo to da kažem.

- To ti nije pametno - prešla je sa vi na ti - treba da upišeš neki fakultet. Danas ti nema ništa bez škole.

- E, pa dobro, ja bih da krenem. - prekinuo sam ja razgovor.

- Sedi, gde ćeš, pa tek si došao - nekako čudno je to izgovorila - hoćeš neko piće?

- Pa… može! - izgovorih na jedvite jade.

Ona ustade da donese piće.

- Živiš sama? - šta mi bi da je to pitam.

- Da! Roditelji su mi u njihovom rodnom mestu, žele da započnu neki biznis.

Vratila se sa viskijem u ruci! Dala mi je čašu. Progovorismo par reči i ja ispih na ex.

- Može li još jedna čaša?

- Posle! - odgovori.

- Kad posle? - zapitah iznenađeno.

- Kad obaviš posao. - reče uzbuđeno.

Ja gotovo pocrveneh od uzbuđenja i sreće. Ona mi pruži ruku i povede me ka njenoj sobi. Tek sam je sad bolje osmotrio. Nevorovatno lepa žena. Visoka i vitka, duga crna kosa. Grudi su joj bile bujne i lepo oblikovan.e Zadnjica joj je bila lepo zaobljena. Imala je crne oči. Jagodične kosi su joj bile malo izbačene, nos pravilan a usne senzualne, što mi se posebno doapalo.

Dok smo se ljubili i mazili svlačili smo jedno drugo, a onda smo potpuno nagi pali u široki beli krevet. Pomutilo mi se u glavi od pogleda na nju koja leži na širokom belom krevetu, koji je ibo dovoljno prostran za sve one vratolomije što su nas čekale.

Nije nam bila potrebna predigra. Već smo bili potpuno uzbuđeni. Mia je legla na leđa, a ja sam je zakoračio. Ona je raširila noge kolo je više mogla. Odmah sam prodro u nju. Ona je sklopila lepe oči i uzdisala od uzbuđenja.

Sada smo bili kao opsednuti. Mia je uzdisala vrteći kukovima. Na trenutak su njeni uzdasi prelazili u jecaje koju su postajali sve glasniji i sve duže trajali. A ja to toliko volim da slušam. To je za mene najlepša muzika.

Onda smo stigli do vrhunca. Ispalio sam svoj mlaz pravo u nju…

Želela je da ovu igru ponovimo još jednom. Jahala je, smeštala se na kolena i laktove kako bi mi priušila da je uzmem od pozadi. Onda bi mi se popela na vrat i pružili mi to zadovoljstvo da je ljubi m tmo gde je bila najosetljivija. Posle me je ljubila do iznemoglosti, do poslednji atoma snage.

Zagrljeni, iscrpljeni i mokri od znoja lai srećni, nežno smo se ljubili.

NASTAVAK SLEDI
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
U roditeljskom sendviču

Bio sam još mali, imao sam nekih 10 godina kada sam prvi put video svoje roditelje kako se tucaju. Probudio sam se noću, nešto sam loše sanjao i krenuo do njihove sobe. Vrata su bila otvorena, i jasno sam video krevet i moju majku kako četvoronoške prima kurac mog oca. Ostao sam bez reči i gledao kako joj žestoko nabija kurac, držeći je za kukove. Njene bele, velike sise klatile su se u ritmu njihove ševe.

Prošlo je deset godina od te večeri. Te noći sam iz prizemlja čuo neke čudne zvuke koji su me naterali da vidim šta je. Prošao sam hodnikom, i polako sišao stepenicama. U dnevnoj sobi odvijala se neobična radnja: majka je sedela raskrečena na kauču samo u bundi ispod koje su provirivale njene velike sise, jednom rukom gurala plastični kurac sebi u pičku, a drugom masirala očev kurac koji je stajao u visini njene glave. Lepo se videlo kako mu se guzni mišići stežu dok se pomera napred-nazad kurcem prema maminim ustima.

Jednog trenutka, moja mama je uhvatila očev kurac ustima i počela da sisa. Čulo se njeno zadovoljno mljackanje dok je očev kurac rastao u njenim ustima. Onda je legla na kauč, a otac je počeo da joj liže mokru pičku. Očigledno je to stručno radio, zato što je majka sve jače i jače stezala njegovu glavu.

“Dosta, nemoj više, svršiću tako, hoću da me jebeš tim lepim kurcem, daj mi ga”, rekla je mama potpuno nesvesna da tu na par metara od nje stoji njen rodjeni sin!

Video sam kako otac stručno prelazi rukom preko svog glavića i kako centrira vlažnu rupu moje majke. Kurac mu je lako skliznuo u njenu matoru, vlažnu pećinu, koja je očigledno bila naviknuta na ovakav tretman. Meni se kurac toliko digao da sam mislio da će da pukne, izvadio sam ga tu na stepenicama i počeo da drkam.

Mama je sada tražila od oca da je tuca od pozadi, naguzila se preko naslona kauča i čekala ponovni udar tog velikog kurca. Otac je uhvatio za kukove i silovito sjurio svoju batinu duboko u njenu raspomamljenu pizdu. Natakao je na svoj veliki, debeli trofej, nedajući joj ni minuta odmora, a ja sam besomučno gulio kožicu svog tvrdog kurca. Mislio sam da njihovo tucanje traje čitavu večnost.

Onda je otac ustao, uzeo neku kremu i počeo da maže crveni otvor maminog čmara. To je već bilo previše! Surduknuo joj je svoje crevo pravo u dupe, očigledno je to bio njihov ritual jer se mama uopšte nije pobunila, čak je počela da skiči zadovoljno. Ja sam kao sumanut drkao svoj već bolni kurac. Očigledno nisam bio dovoljno tih, jer sam skrenuo njihovu pažnju. Otac me je video preko ramena kako drkam ali je nastavio da rastura mamino dupe, i otprilike u isto vreme kad i ja su počeli da svršavaju. Mama se dva-tri puta sama natakla na očev kurac i počela da vrišti, a on je još jače stegao njene guzove i počeo da svršava duboko u njeno dupe. Sperma je izlazila na sve strane, par minuta smo svo troje gledali jedni u druge i svšavali.

Onda se otac pridigao, i otišao u kuhinju da stavi kafu. Mama me je pozvala da sednem pored nje, i rekla da je to što radim skroz normalno i da ne treba da se stidim. Ja sam onako polu mlitavog kurca gledao u njene mokre pičje dlake umazane očevom spermom, i nesvesno pružio ruku ka njoj. Mama je najpre ustuknula, začudjena mojim potezom, ali kad sam joj prstom napipao otečeni klitoris koji sam počeo da trljam prepustila se užitku.

Rukom je potražila moj kurac koji se ponovo budio, i počela da ga drka. Dok se otac vratio, ja sam trpao svoj kurac duboko u mamino razradjeno dupe. On je prišao, razmaknuo mi guzove i gurnuo svoj podmazani pendrek pravo u moje dupe! Videvši to, mama je počela da se još jače nabija na moj kurac. Bio sam u roditeljskom sendviču! To me je dotuklo, počeo sam da ponovo svršavam puneći njeno dupe, a onda je i otac ispustio krik i prosuo svoje seme u moj šupak.

Posle nekoliko dana (i još nekoliko vrućih večeri sa njima), majka i otac su mi ponudili da trajno predjem u njihov krevet. Od tada svakodnevno vodimo ljubav u troje, u svim mogućim kombinacijama.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Probudjena

Pocecu sa svojim ispovestima jer je ovo jedini nacin da podelim svoja iskustva sa nekim.

Zovem se Tanja i imam 39 godina. Razvedena sam sada i imam cerku od 19 godina. Udala sam se sa nepunih 18 i bila sam verna muzu sve ovo vreme. Bio mi je i prvi i jedini dugi niz godina. Nikada nisam ni razmisljala o nekom drugom.

Visoka sam 177, imam 60 kilograma sto mogu da zahvalim odricanju od slatkisa i bavljenju fitnesom i dzogingom. Imam raskosne grudi koje su uvek u centru paznje gde god da sam. Satirana kosa…

Pre godinu i po bilo mi je 20 godina braka. Resila sam bila da iznenadim muza kako i dolikuje za takvu godisnjicu. Posto nam je sex vec postajao monoton zelela sam da ga zacinim i promenim. Kupila sam sexy rublje za tu priliku: haltere, tangice i brus koji vise pokazuje nego sto skriva. Pozajmila od prijateljice sa posla koja mi je pricala o svojim iskustvima dva para lisica koje je ona kupila u sexy shopu.

Spremila sam i kremu za guzu jer nikad na to do sada nisam pristala i bila sam spremna ranije mada me je ubedjivao cesto.

Pozvala sam ga na mobilni negde oko 8 uvece da vidim da li dolazi jer se zadrzao na poslu. Odgovorio mi je da je vec na putu i da ce biti u stanu tek za nekih petnaestak minuta jer je led po putu.

Otisla sam u spavacu sobu, obukla se u spremljenu toaletu, namazala guzu dobro, pustila tihu muziku, prigusila svetlo, i vezala ruke lisicama za stubove na krevetu iznad glave da bih mu se prepustila u potpunosti i da se kojim slucajem ne predomislim u vezi guze…

Nestala je struja. Vec sam zazalila sto sam stavila lisice jer nije bilo sanse da ih skinem i ustanem da upalim svecu. Za par minuta sam cula otvaranje vrata i prepoznatljivo odlaganje aktovke na policu. Zacvrkutala sam da ga cekam u spavacoj sobi i da mi treba njegova pomoc. Usao je polako a u mrklom mraku sam videla samo njegovu konturu i prosaptala da sam mu priredila iznenadjenje i da jedva cekam da me uzme i iskoristi kao neku kurvu, da sam to dugo planirala i da jedva cekam da ga osetim. Kad sam dodala da su mi ruke vezane lisicama i da moze da mi radi sta pozeli uzdahnuo je i osetila sam da mu srce kuca kao ludo.

Poceo ja da mi lize stopala i obradjuje prst po prst. Uzbudilo me je strasno jer mi to do sada nikad nije uradio. Jezikom je setao uz moje noge dok je rukama stizao svuda. Iz mene su vec cureli sokovi koje je znalacki jezikom pokupio grickajuci mi klitoris. Obradjivao me je jezikom kao nikad. Prvi put sam svrsila dok me je lizao tako znalacki i socno. Svrsavala sam u grcevima uvijajuci se jer su mi ruke bile vezane. Nisam znala da je postao tako dobar sapnula sam mu.

Grickao mi je stomak, lizao ispod pazuha, grizao za bradavice dok mi je dva prsta ugurao u ribicu i guzu. Podivljala sam kao besna kobila, trzala se uzdisala i molila da pocne da me jebe. Pocinjala sam da gubim razum i da glasno uzdisem. Samo sam zvezde videla u svom tom mraku.

Osetila sam glavic nasuprot klitorisu i uvijala se ne bi li nekako sto pre usao u mene. Kontrolisao me je u potpunosti. Kad sam osetila da je krenuo da ulazi osetila sam olaksanje jer sam mislila da nikad nece uci a tako mi je trebao, tako sam zelela da udje u mene i da me divljacki jebe dok ne umrem od zadovoljstva.

Osecala sam ga kao nikada do tada u zivotu. Doimao mi se deblji nego ikada, ispunjavao me do krajnjih granica. Neopisiv osecaj koji je u meni budio nesto sto nisam poznavala do tada kod sebe. Kurvinski instikt. Bezobrazno sam vikala da zelim da me poceba, da me ubije od kurca, da me rasturi…

Kada sam mislila da je to to, nastavio je da ulazi dublje. Pocela sam da osecam novu neopisivu dimenziju sexa. Cinilo mi se da je duplo veci nego inace. Nisam mogla da cekam njegovo sporo prodiranje nego sam se divljacki uzdigla i nabila kao kurva na kurcinu do kraja. Udario je u kraj moje ribice sto nikada do sada nije. Uhvatio me za bokove i krenuo divljacki da jebe i udara u kraj moje vlazne ribice. Svrsila sam ponovo kao luda i osetila da i on svrsava. Napunio me je zestoko, osecala sam mlazeve sperme kako spricaju unutra kao da su pod pritiskom. Zabacila sam glavu u jastuk i rekla da nisam verovala da mogu ovako strasno da svrsim i da mu nikad nije bio bolji kurac.

Medjutim nije ga izvadio niti pricao vec me sam okrenuo na bok koliko to lisice dozvoljavaju i nastavio da razbija. Jebao me divljacki i zestoko. Sise su samo isle tamo ovamo. Vec sam vristala u novom naletu svrsavanja dok me re cepao kao zivotinja drzeci prst u guzi sto me je nenormalno dodatno uzbudjivalo. Zelela sam da mu se uvek toliko dize i da uvek bude tako debeo i veliki.

U trenutku mog vristanja i vikanja da me jebe jace, da me pocepa, u delirijumu svrsavanja dosla je struja i kao u nesvestici sam videla kako svrsavam na kurcu komsikinog sina Marka koji ima 19 godina. Nisam verovala u to sto vidim i pomislila da mi se prividja i trazila da me jebe jace ritajuci se i trzajuci u orgazmicnom grcu.

Posto sam se pribrala pokusala sam da ga odgurnem i da ga uplasim preteci a on ga je samo gurnuo dublje i pitao pa zar nisam to dugo pripremala. Picka me je izdavala jer je uzvracala na ubode dozvoljavajuci mu da dublje udje u nju i obilato mu podmazivala kurcinu vapeci za njim. Izvadio ga je, drzao me prikucanu na krevet, bespomocnu dok sam ga molila da me pusti. Osetila sam ga na ulazu u guzu u koju je podmazanu i razradjenu prstom usao bez nekih problema.

Uzasno mi je prijalo jebanje u dupe i ponovo sam svrsila.

Kad je svrsio gurnuo mi ga je u usta. Polizala sam ga kao da je nesto najsladje na svetu gutajuci ga koliko mogu. Tada mi je bilo potpuno jasno zasto sam ga tako dobro osecala sve vreme. Bio je ogroman, skoro duplo veci od mog muza.

Bestidno sam ga poljubila i rekla da mi je to bio sex zivota i da nisam znala da veliki kurac moze tako da zadovolji zenu. Priznala sam mu da sam svrsila 6 puta i da sam toliko puta svrsila u totalu u zadnjih godinu dana, a on mi je priznao da je mastao o meni od kad ga je drmnuo pubertet.

Na kraj mi pameti nije bio muz do tada. Pitala sam ga odakle on tu.

Kada je moj muz stigao do zgrade, video je da je nestala struja a posto zivimo na 6-tom spratu zamolio ga da mu odnese aktovku do stana i da mi prenese da su ga zvali neki drugari koji su stigli iz Francuske da se vide, a njemu je crkla baterija na mobilnom pa ne moze da mi javi.

Uzas, on je bio zaboravio na godisnjicu, pomislih.

Obukla sam kucnu haljinu, popili smo kafu i pricali.

Kad je krenuo kuci u hodniku poljubio me je nezno na sta me je bilo stid da uzvratim. Uhvatio za sisu koja je slobodno padala u haljini bez brusa i poljubio u vrat. Zagrlila sam ga i poljubila. Vec sam bila vlazna i razmisljala kakva sam kurva postala.

Podigao me je, naslonio uza zid i prikucao kurcem mojih snova (kasnije izmereno - 22cm). Svrsavala sam opet dok mi ga je nabijao krvnicki. Spustio me dok sam se trsla a niz moje butine curela njegova sperma. Poljubio i otisao.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Najdraza rodica

zdravo,evo i ja odlucih nakon 2 mjeseca od kada sam vidio ovu stranicu i 2 mjeseca nagovaranja samog sebe da vam ispricam svoju pricu.Ja sam Emir imam 20g. i zivim u sarajevu sa ocem i majkom.
Jedinac sam i nikada mi u zivotu nista nije falilo dovoljno bi bilo da ja to samo jednom zatrazim i vec bi to dobio. Prije godinu dana vratio sam se ranije sa zurke na kojoj sam namjeravo provesti cijelu noc i roditelje obavijestio da bih tamo trebao provesti noc.Na moje iznenadjenje svjetlo u kuci nije bilo upaljeno,to mi je bilo jako cudno jer znam stari zna do kasno iako sada nije ni kasno tek je 21:30 gledati tv-najcesce pornice na dvd-u,znam jednom sam ga uhvatio.Sa strane kuce je dopirala svjetlost i ja sam posao da vidim sto je,nakon sto sam vidio da svjetlost dopire iz spavace sobe pošao sam do vrata da udjem u kucu,imao sam kljuc.
Sekund prije nego li sam otkljucao vrata znatiželja me udaljila od njih i povukla ka prozoru spavace sobe.Dosao sam do njega i na iznenadjeno vidio oca koji se šetkao gol po sobi,skrenuo sam pogled,ali samo na 2 sek.

kada sam drugi put pogledao pogledom sam tražio majku koju sam iako to nikome nisam do sada priznao oduvjek želio vidjeti golu.
I da eno je na kraju kreveta kao bozica,prelijepa i jedna od najzgodnijih žena u sarajevu sjedi,gledajuci sto joj covjek radi,on je ocigledno izvodio striptiz za nju,pa kako i nebi kada je tako dobra.
na moje razocarenje ona je bila odjevena,na sebi je imala bijelu kosulju i farmerice koje su bile jako utegnute,dobro su joj zaista dobro stajale.
Uz povremeni smijeh gledao sam oca kako pokusava biti sexy,to mu stvarno ne uspjeva njegovi pokreti nebi napalili ni starice od 90 godina.
Iako nije bio gledljiv mama ga je podrzavala udarajuci dlanom od dlan.Mama koliko sam vidio nije skidala pogled sa tatinog malog.
Nije to bio bas mali bio je poprilicno velik sigurno nekih 18cm,odprilike kao i moj koji je proglasen za najveceg u mom drustvu.
Dok sam razmisljao u sto mama gleda,tata je polako dolazio do kreveta,mislio sam to je to sada ce se jebavati.
Od toga nista bar ne jos za sada,dok se tata penjao na krevet,mama je polako silazila sa njega.
Otisla je do stare muzicke linije koju sam ja izbacio iz svoje sobe i pustila muziku.
Pustila je Jamesa Blunta,moj cd koji je ostao u liniji.Muzika je pjevala i to ne bas tiho,ja iako van kuce jasno sam mogao da cujem sto svira.
Počelo je mama je polako počela da plese i odmah je skinula bijelu kosulju koju je imala na sebi,za starog kao ni za mene nista neobicno,ispod kosulje pojavile su se dvije ogromne dojke.
I dalje je na gornjem dijelu imala grudnjak ali i sa njim vidjelo se kako su dobre sise.
na kosulji je stala i zatim plesala nekih 5 min.kako je dobro plesala,ne kao neke moje prijateljice i bivse djevojke koje samo mlate rukama,
mama je znala plesati kao na spotovima sa mtv-a ali tako je i izgledala imala je savrsene mjere,savrsen ten dugu crnu kosu,smedje oci.
dosao je red na pantalone,skinula ih je nevjerovatnom brzinom,da nisam ni vidio kako je to uradila.
Nosila je bijele gacice koje su bile idealan par bijelim grudnjacima.
Izgledala je sjajno.
Plesala je jos minutu dvije oa onda je skinula grudjak,jako spretno dok ga je skidala ruke su joj ostale na njima i nista se nije vidjelo.
Dok napokon nije prestala muciti i tatu i mene i spustiti ih,napokon rekao sam to u sebi, a imalo se sta vidjeti savrsenog oblika nesto bijelje nego li ostatak njenog tijela stajele su uperene prema tati.
tata ju je zovnuo do sebe i ona je krenula popela se na njega i pocela mijesati guzom,to mi je oca izludjelo.
skinuo joj je gacice i nasadio na sebe.
Mama je skakala gore-dole dok joj je tata stiskao grudi.
Zacudilo me jer se niti jedamput nisu niti poljubili niti zadovoljiti jedno drugo jezikom.
Pa sam onda sam sebi rekao pa nije ovo pornic,ovo je sex obicnih ljudi.
Vec nakon 10-ak minuta oni su i dalje radili isto,priželjkivao sam promjenu poze jer ovako sam samo mamu vidio s leđa.
Želja mi se nije ostvarila tako su i zavrsili,mislim tata je zavrsio,mama iako je pokusala sakriti razocarenje to joj se vidjelo u ocima.
SExualni cin mojih roditelja je gotov i to brzo tata me razocaro,iako to njemu nije nimalo zao,on se smijao i govorio nesto nisam cuo sto.
Mislio sam da je to samo prvi pucanj ali ne bio je to zadji.
Mama je otisla u wc vjerovatno na tusiranje tata je ostao slusajuci Blanta.
Znao sam da je sve gotovo ali nisam smio uci u kucu ovako odma poslije svega.
Sacekao sam neko vrijema dok se mama tusirala i kada je zavrsila usao sam u kucu.
Bili su iznenađeni,mama cak i ljuta jer nisam javio da dolazim,znam i zasto je ljuta,ali sam sutio.
Tu vece sam spavajuci u svojoj sobi osluškivao zvukove iz spavace,nis se nije culo bili u gotovi za jedan dan.
Ujutro sam ustao i dok sam se umivao zazvonio je telefon,bila je to moja rodica Alma koja zivi u Ljubljani u Sloveniji,bilo mi ju je drago cuti nisam je cuo 3 mjeseca,a vidio 3 godine.Tako pricamo bez veze a ona kaze da sutra dolazi u sarajevo,Bilo mi je drago to cuti jer prekinuo sam sa djevojkom a svi frendovi ih i dalje imaju,pa cu imati sa kim izlaziti.
Dan je prosao bez veze gledao sam neke tekme na tv-u sa ocem,mama je cio dan bila vani u kupovini.
Sutra me je probudila rodica koja je stigla jako rano oko 10 sati tada sam ja jos spavao.
Produdila me njeznim glasom ajde rođače ustaj stigla ti najdraza rodica,kada sam je vidjeo povjerovao sam joj da mi je najdraza rodica,pa bila je prelijepa.
Visoka 175 plave kose ogromnih grudi koje su me odmah izludile,nisam odmah mogao ustati jer mi je kurac bio toliko dignut da ga je morala primjetiti.
Ona kao da zna koliko me napalila poljebi me u obraz i ode da se raspremi.
Tek na odlasku sam primjetio i kako dobro dupe ima,na sebi je imala crne kožne pantole koje su savrseno ocrtavale njenu guzu.Curica je narasla,inace bila je godinu dana mlađa od mene.
Nakon sto sam se smirio i otisao umiti krenuo sam u dnevnu sobu gdje je moja najdraza rodica alma sjedila sa mamom i pila kavu.
Sjeo sam sa njima slusao sto pricaju,mama ju je pitala zasto Almin otac,mamin brat i zena nisu dosli?Dok su razgovarale ja sam malo gledao Almine sise pa malo mamine,mamine su bile malo vece i zato su dobile prednost u odnosu na Almine.Da gledao sam mamine sise i zamisljao kako ih mijesim rukama.U tom trenutku Alma me uhvatila sto gledam ali nisam se previse obaziro jer sto ce:pa nece nis.
Nesto kasnije otisao sam na faks ali nisam ostao dugo tek da me svi vide i otisao kuci jer kod kuce:::::kod kuce je najbolje.
Kod kuce je bila samo rodica koja je kako kaze umirala od dosade.
Odmah nakon malo price usred razgovora upitala me:jel se ti jebes sa mamom?
Iznenadlo me pitanje toliko da sam se posuo coca-colom koju sam drzao u ruci,rekao sam joj sto ti je jesil normalna?U sebi sam pomislio da bar.
: Vidjela sam kako je gledas vi se sigurno jebete.
Jos jednom sam joj rekao jesil luda sto ti ???
Kad rece ona uz smijeh:e jebiga ja se mislila sa vama jebavat.
To me ohrabrilo pa sam je pitao:a ti bi se to sa rođakom jebavala jel?
Samo se nasmijala jer je vidjela mog starog kako dolazi pa nije nis rekla.
Dok se pozdravljala sa starim ja sam joj gledajuci dupe i nestrpljivuci cekao kada cemo nastaviti razgovor.Sjedili smo sa mojim starim pa sam ja odlucio otici malo slusati muziku u sobi,sam.Ocekivanja su se ostvarila vrata su se otvorila ali nije to bila rodica vec stari koji me obavijestio da on ode malo do kafane a da ja malo odvedem rodicu malo u grad,ostavio mi je kljuceve od auta.Jos bolje.
Spremio sam se i pozvao rodicu koja je vec bila spremna za poci,nismo vise nista spominjali.
I ona i ja cekali smo pravu priliku za to.Kada smo sjeli u auto pitao sam je sto bi ti bi sa rođakom spavala?
Da rece ali pod jednim uslovom.
Kojim rekao sam?Da se prvo pojebem sa tvojim ocom uvijek sam voljela starije muskarce.
Razocarano sam skrenuo pogled znajuci da ce od toga tesko biti sta jer znao sam koliko tata voli mamu i da joj to nikada nebi uradio.
Jel važi kaže ona ajd da to napravimo pa cu ti ispuniti svaku sexualnu fantaziju.
Ajd važi rekoh joj al kako da to napravimo?
Rodica je bila spremna:sutra kada tetka ode na posao ti ces se izgubiti iz kuce a ja cu ostati sama sa tetkom.
Nasmijo sam se i sto dalje pitao sam?Otvorila je torbicu i iz nje izvadila bočicu sa nekakvim pilulama;odmah sam dobio objasnjenje sto je to,to je nesto kao španska mušica ali djeluje ne muskarce kao i na žene,napaljuje ih.Tad sam povjerovao da bi to zaista bilo izvodljivo ako to zaista djeluje u sto sam takođe sumljo.Rekao sam ok i na tome se završilo više o tome nismo pricali.Ugradu nam je bilo dobro ali smo brzo dosli kuci jer je rodica bila umorna od puta a i sutra je čeka ˇ JEBAČINA sa mojim ocem. . haha
Ujuto me ponovo ona probudila i rece vrijeme je:::.
Znao sam za sto a znate i vi..
Mama je vec otišla na posao tata je vani kosio travu okolo kuce,jer danas nije trebao na posao.Rodica mu je napravila hladan napitak sa dodatkom njenih carobnih pilula.Tata je popio cijeli bokal soka i usao u kucu a rodica je mene istjerivala iz kuce,nije uspjela želio sam vidjeti jel to zaista djeluje.
Proslo je neko vrijeme tata nije reagovo ona me i dalje istjerivala ,vjerovala je u svoje pilule.A poceo sam i ja jer je stari sve više bio nestrpljiv,nervozan pa ustade i ode do wc-a,i rodica i ja znali smo sto tamo radi,ona me odmah napala:izlazi upropastit ces sve,nisam odmah izasao tek kada je tata izasao iz wc-arekao sam da odoh do kladionice i pitao rodicu jel ide i ona,rekla je da ne zeli,hoce bit kod kuce.Tata je to radosno dočekao i rekao da ce im on ispeci kavu da se oduži za sok.Međutim ja nisam izasao iz kuce samo sam otisao do svoje sobe i čekao rasplet vrlo napete situacije.
Dok sam virio iz sobe Alma govori tati da se ide tuširati dok on spremi kavu,otišla je a nakon 5-6 minuta tata se prišunjao do vrata kupatila te počeo viriti kroz ključaonu gledajući predpostavljam golu Almu..Cijela ta situacija i mene je napalila i bas kada sam se i ja počeo uzbuđivat tata je ustao i donio kavu na stol u dnevnoj sobi.
Nemam vise vremena da dalje pisem ali napisacu za koji dan,ako sam vas zaineresiro,vjerujte bilo je vrlo zanimljivo pomalo i nevjerovatno.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Prvi puta

Bilo je to za novu godinu…žestoki tulum…imama sam 14 godina…oduvijek sam voljela imat neki način intime sa sdečkima, ali nikada to nije išlo do kraja…uglavnom…na tulumu sam upoznala dečka, plesali smo cijelu večer, smijali se, zajebavali…dok smo plesali, okrenuo me je, naglo nagnuo na zid i požvalio…pomislila sam “s tobom ću do kraja”…mali me je ljubio di god je stigao, isto tako i dirao…ruke su mu švrljale na sve strane, i onda sam osjetila njegove prste u mojoj maloj…bila je to najbolja prstenjava do sada. Svšila sam koliko mi je dobro mazio klitoris…Rekao je ” slušaj mala, ja te moram imat, idemo u sobu”…nisam se odupirala, nisam ni pomišljala na to jer me je jednostavno osvojio…ušli smo u sobu, legli na krevet…počeo me ljubiti, guza mi je pocrvenjela koliko ju je stiskao, jezikom je prolazio po cijelom mom tijelu, oko pupka i spustio se malo niže…nisam se ni snašla već mi je jezikom šarao oko klitorisa, vriskala sam koliko je dobro bilo…vrati se natrag zažvalio me, a nabrekli kurac mu je virio iz hlača…Nisam mogla puno čekati, uhvatila sam tu kurčinu i nisam ju ispuštala iz ruku, želio je da mu pušim, naravno nisam puno razmišljala! Svidjelo mu se…rekao je “slušaj ti, nemogu vjerovat da se još nisi karala, to ćemo sada sredit”…”takva mala, a nevina, to nemože ići”…prvo sam govorila “ma ne,, ne…neželim” nije odustajao, a i svidjela mi se ta agresinost…prije nego šta sam se snašla dignuo mi je noge u zrak i ugurao kurac u moju malu…prvi put je bilo malo bolno, ali vrlo malo…kasnije sam se nauživala, svršili smo zajedno, izdrkala sam mu ga…bio je oduševljen ali i iznenađen…plahta je bila krvava, ali nije nas bilo briga….Bila je to nova godina u znaku prvog seksa…a sljedeći put kad smo se vidjela MORALI SMO TO PONOVITI
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Iz skole u krevet

Posle kraceg aprilskog raspusta,opet pocela je skola.Oko petnaestak dana nisam vidio prijateljice.`Sa momcima sam se cesto vidjao na utkmicama i slicnim manifestacijama,i neke frendice sam vidjao ali moje prave frendice ne.Pocela je ponovo skola,zavrsna godina gimnazije,i kad smo se svi onako sastali palo je zagrlaja i poljubaca.Medjutim nisam ocekivao da ce da bude kako je bilo(saznacete uskoro)i tako krenu dan polako,sve vise blizeci se kraju.Kako nismo imali 5 casa,pa je radio ko sta hoce,ja sam sjedio u zadnjoj klupi sa drugaricama i razgvarao.To su bile Maja i Ana.Najbolje picke u razredu.Maja je bila obucena u crveni minic do pola butine,sa bjelim,preslatkim carapama koje su joj stezale butine i gore uskom body majcicom koja joj je stezala sise.Ana je imala na sebi usku sivu trenerku,kroz koju su joj se tako ocrtavali guzovi da mi je krenula voda na usta,i gore je imala body majicu,na kojoj su se ocrtavale dojke,kao iz mojih snova.Sedili smo tako i pricali kada Maja neprimeno spusti ruku na moj kurac,nezno mazeci ga.To me je tako sokiralo da umalo nisam pao sa stolice.Ana je ro primetila pa je i ona uskocila.Uskoro je zvolnilo.Nismo otisli na posledni cas.Otisli smo kod Maje jer su njeni bili u Austrij.Nismo ni usli kako treba a Maja je pocela da se skida.Kad smo usli u spavacu sobu Maja mi je skinula pantalone i pocela da mazi moj vec davno nadignut kurac.Tu se prikljucila i Ana.Njih dvije su se poigravale,malo jedna malo druga.Ana je bolje pusila.Ali Majina ribica je bila ljepse obrijana.Onda je i Ana skinula gace. Njena ribica je bila obrijana na trokut.Ja sam lego.Ana je sjela pravo na moju batinu i sama se nabijala,a Maja je prislonila svoju ribicu na moja usta.Lizao sam njene klitorise.nastavi ce se…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Istinit susret

Usred predavanja stigla je kratka poruka.
- Gdje si??
- U Opatiji -odgovorila sam. Reakcija na to kad
sam vidjela pošiljatelja bila je uobičajena
reakcija koja se dešava kad se on pojavi. Istog
sam trena bila posve vlažna…
- U kojem
- Adriatic…- E
- Spremna za seansu?
- Ako ti želiš, jesam… -Počela me polako loviti
panika jer ti nisi odgovarao…

- Pičkica obrijana?
- Prije par dana. Ako želiš mogu ponoviti.
- Obrij je da bude posve glatka. Jesi li zaslužila
kaznu?
- Pa obećao si…
- Bit ćeš poslušna?
- Podrazumijeva se…
Onda su slijedile upute kako trebam pripremiti
sobu, i da kad se obrijem pošaljem fotku.
-Kad otprilike možeš doći- pitala sam
- Ne prije pola 4. - rekao je
- Mogu li onda otići na šetnju?
- Možeš, i uz put uberi koju šibu…

Šetala sam uz obalu. Naravno da tamo ima šiba,
vidjela sam ih… no šetači kao da su odlučili baš
tad biti u blizini. Na kraju sam ubrala dvije koje
su mi se učinile zgodne, a i tog trena nitko nije
gledao. Marko je stalno slao poruke. Tako smo
dogovorili da odem na predavanje a da će mi on
poslati sms kad trebam doći u sobu. U međuvremenu
smo razmijenili nekoliko poruka praktičnog
karaktera, o tome kao doći do sobe, imam li nešto
za povez za oči..
Bila je pauza na predavanju kad je došla poruka:

- Kreni u sobu.
Javila sam se kad sam stigla
- Hulahopke oko očiju i kleči. Javi kad budeš
spremna.
Pokušavala sam otipkati nešto o tome kako ne mogu
staviti povez na oči prije nego mu otvorim vrata,
kad me nazvao. Objasnila sam mu i dogovorili smo
način.
Kad je pokucao, otvorila sam vrata ali ih
ostavila pritvorenima. Klekla sam kako je bilo
dogovoreno, okrenuta od vratiju, s povezom od
hulahopki oko očiju,lagano raširenih nogu s rukama
na zatiljku . Iza mene je bila stolica za njega,
ispred mali stolić s mobitelom kojim smo
komunicirali .Jednom prije mi je rekao da ostavim
uključen mobitel kao nekakvu garanciju sigurnosti
, na krevetu s moje desne strane bile su dvije
šibe i nekoliko kvačica
Ušao je… Nevjerojatno je kako sam cijelo vrijeme
bila posve mirna…n ije mi smetao ni povez na
očima, nisam bila ni nesigurna ni
dezorijentirana…Čula sam ga kako spušta stvari na
stol, kako skida nešto, vjerojatno jaknu…Cijelo
vrijeme nije progovorio ništa. Čak ni nikakvu
naredbu. U stvari naredbe nisu ni trebale, cijelo
vrijeme sam provela klečeći, samo bi mi povremeno
spustio ruke i glavu na pod ili ih podigao.
Počeo je nježnim dodirima… U stvari sve je kod
njega mješavina nježnosti i boli… prelazio mi je
rukama po leđima, po grudima, po međunožju…Zatim
je uzeo šibu i počeo posve laganim udarcima po
guzi, koje je zatim pojačavao…Kad su postali bolni
pokušavala sam brojiti… obično bi bilo u serijama
po 5… nakon toga nježni dodiri…
Postavio mi je prvo kvačice na grudi… Čudno je
uopće nije boljelo, čak niti kad je skidao..
Ali su zato boljele one druge.. Na pički, postavio
ih je tako da su više prema guzi… Kad bi ih
pomicao definitivno je boljelo… Uz to mi je i u
guzu i u pičku ugurao nešto, jedno je bila svijeća
drugo ručkica od užeta za preskakanje. U jednom je
trenu počeo kombinirati sve to na meni s udarcima
šibom po guzi… Pa… ja se nikada ne znojim, ali sam
osjećala kako su mi dlanovi posve mokri, a mislim
da sam se znojila i na drugim mjestima… Naravno da
sam se trudila biti posve tiha, ta nisam htjela
dići uzbunu u hotelu.. A nije htio ni on, bila sam
svjesna da nijedan udarac nije bio snažan, mislim
kad bi me doista udario da bih vrisnula….Povremeno
bi me uhvatila nekontrolirana drhtavica… od
uzbuđenja… to je malo teško opisati, no u tom
trenu sam željela jedino skupiti noge i baciti se
na pod.
Zanimljivo je, znala sam sve što čini, povez mi
nije smetao…Znala sam kad je raskopčao hlače, ovaj
mi je put dopustio da mu popušim. Inače, on drži
da je to posebna nagrada i da to treba
zaslužiti….znala sam kakvog je okusa i kako
izgleda, prvi put kad smo bili skupa mi je
dopustio pušenje, ali nije svršio… Danas je
svršio…Prvo sam osjetila nadražaj na povraćanje.
No trudila sam se nastaviti… Osjećala sam kako mi
njegova sperma puni usta, naravno da sam progutala
kao što je očekivao… Bila je neobično ugodnog
okusa, sperma obično zna biti neugodnog okusa,
gorkasto kiselog i zna peći u grlu… No ovo
definitivno nije bilo tako.Mislila sam da će otići
istog trena no ostao je još neko vrijeme sa mnom…
Prvo je zapalio cigaretu, a zatim i svijeću… vosak
na išibanoj guzi peče jače, sad znam.. Onda je ,
onako kako on to običava , naglo rekao da ostanem
tako i čekam upute… otišao je… dvoumila sam se što
da učinim, no nekako sam ipak dočekala da mi se
javi porukom
- Bila si odlična, sutra nastavljamo… Sad se
spremi na večeru…
- Hvala, -rekoh
- Dobro pušiš- rekao je
Znala sam od prije da mu se sviđa kako to radim,
iako ne činim ništa posebno. Jednostavno se
prepustim, a i mene to silno uzbuđuje. Do te mjere
da mogu svršiti od samog pušenja.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Moje masturbiranje

Od svih obaveza, koje sam danas morala završiti,
osječam se pomalo umorno i napeto. Osječam da bi
mi jedno izležavanje u toploj vodi zaista godilo.

Pustila sam vodu da teče u kadu, več sam u nju
ubacila cijelu šaku mirišljave soli i istrasla
podosta gela za tuširanje.

Kupatilo se počelo puniti mirišljavom parom.
Ostavila sam upaljenu malu svjetiljku u toaletnom
ormariću, a ugasila jako svjetlo na stropu. Samo
kupatilo je jedna od najugodnijih prostorija u
stanu, prostrano, obloženo plavobijelim pločicama
i namješteno bjelim ormarićima. Prostrana bijela
kada se polako puni vodom, koja se pjenuša i
polako se penje ka njenim rubovima.
Iz ormara u spavačoj sobi uzimam satenski ogrtač,
dugo ga nisam oblačila i neznam što me danas goni
da ga obučem nakon kupanja. Spuštam ga preko
naslona fotelje u dnevnom boravku i počinjem se
raspremati.
Na uskom zidu, između soba, nalazi se veliko
ogledalo u kome promatram cijelu svoju pojavu.
Doista mogu biti zadovoljna svojom figurom.
Uspjela sam sačuvati vitku liniju i ako sam
posljednjih mjeseci nabacila tri četiri kilograma.
Iskreno, sviđa mi se kako su mi se zbog toga fino
zaoblila neka mjesta. Nekako usporeno raskopčavam
dugmad na košulji i nemarno je odbacujem na ležaj.
Spuštam rajfrešus na suknji i puštam je da
slobodno padne na tlo. Lijeno prelazim rukom
preko ramena i spuštam britele na potkošulji.
Ukazuje se bjelina grudi a zatim tamniji kolutovi
na vrhovima. S obje ruke je potiskujem na dolje,
sve dok se ne ukaže oblina stomaka, pa onda još
niže, zadržavam je kratko na bokovima.
Zavlačim dlanove između potkošulje i bokova i
sasvim lagano klizim po koži uživajući u svakom
novom pokretu. Izvijam bokovima , kako bi i taj
dio odječe napokon skliznuo niz noge. Na meni su
još jedino gačice, male, bijele, broj tri. Baš
onakve kakve znam da se nekom posebno dopadaju.
Samo palčevima polako milimetar po milimetar
svlačim gačice. Zamišljam kako bi to jednom
kapetanu bila veoma ugodna slika. Bjelinu puti
polako počinje razbijati pojava tamnog trokuta
smještenog na samom dnu stomaka, tamo odakle se
počinju spuštati noge. I taj tamni trokut je tu
samo zbog njega, do skora je on bio najčešće
glatko izbrijan i nije narušavao bjelinu mog
tijela. Puštam da gačice polako klize niz duge
noge, pomažem njihovo padanje njihanjem bokova.
Stojim potpuno naga i gledam svoj odraz u
ogledalu, razmišljam , da li bih mu se ovakva
kakva sam doista mogla svidjeti.
S tim mislima odlazim u kupatilo, zakoračim jednom
pa drugom nogom u kadu . Lagano se spuštam u
ugodnu toplinu pjenušave vode, lijeno se ispružim
i sklopim oči.
Kakav užitak. Prepuštam se maštanju.
Lagano dlanom prelazim preko ramena i vrata, a
zatim obje ruke zadržavam na grudima. Milujem ih
nježnim , kružnim pokretima, povremeno
zadržavajuči nabrekle bradavice između prsti.
Ponavljam te pokrete dok mi mašta u vidokrug
donosi siluetu zagonetnog muškarca. Stoji tu na
dva metra udaljenosti , ali mu ne razaznajem lik,
ali osječam da ga pojava u kadi neodoljivo
privlači. Spuštam lagano ruke niz stomak milujem
ga a osječam da me to miluju njegove ruke. Osječam
kako na mojoj koži ostaje iza njih vreli trag.
Sada osjetim njegove ruke na svojim bedrima,
širim noge, želim da njegovu ruku što prije
osjetim tamo dolje. Nemirno izvijam bokovima, a
njegova ruka toplo pokriva to zagonetno mjesto.
Lagano , kao povjetarac pronalazi moju dražicu i
nježno je trlja. U glavi mi se več pomalo muti,
čujem svoje najprije tihe a zatim sve glasnije
uzdahe.
Njegove ruke klize po mom tijelu, čas su na
grudima, čas na stomaku, osjetim kako mi klize
između nogu, pa se ponovo penju kako bi ponovo
pronašle to skriveno i vrelo mjesto. Pokreti su
sve brži, sve nestrpljiviji, dok se moje tijelo
propinje ka njegovim rukama. Moji uzdasi su sve
češći, sve glasniji, pokreti su sve brži, sve
nestrpljiviji, tijelo se izvija i traži
zadovoljenje.
Čujem kako ponavljam iste riječi molim te , molim
te. Ne znam koga to molim, ni zašto, samo znam da
se mora nešto dogoditi, da mi treba da tog časa
uzletim, da se vinem negdje među oblake, ali moram
sačekati taj grč koga več osječam negdje duboko u
stomaku, negdje u bedrima, u mojoj karlici, nešto
želi da eksplodira , da se raspline, da se
oslobodi. Vručina mi obavija cijelo tijelo,
pokreti su vrtoglavi, prsti na mojoj dražici prave
kružne pokrete od kojih mi se kupatilo počinje
vrtoglavo kretati u krug, a sa njim i misteriozna
sijenka muškarca, koji još uvijek stoji na istoj
udaljenosti, a njegove ruke su ipak tu na meni, u
meni. Vrtlog je sve dublji, tijelo se trza, utroba
počinje pulsirati, grčiti se, čujem vlastiti krik
zadovoljstva, stišćem među nogama njegovu ruku,
osječam kako ispod nje pulsiram, pulsiram, a onda
posatjem svjesna da je to moj dlan , a njegova
slika počinje da nestaje u pari koja se još podiže
iz kade.
U tjelu osječam ugodan umor, ili je to jednostavno
ugoda opuštanja, ostajem ležati u
kadi, a oko mene se širi neki mir, neko
zadovoljenje, nešto iz ćega pronalazim snagu i
nadu da za mene ipak postoji sutra. Tamo na
fotelji čeka me moj omiljeni ogrtač od satena,
koji će mojoj koži pokloniti dodir nježan kao što
je to bio dodir nekih zagonetnih ruku.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Jelenina ostvarena fantazija

„Znaš li da si ti u stvari kriv što sam te ispalila prošle godine za tvoj rođendan?“, upitala me je Jelena najednom. Sedeli smo te večeri u bašti restorana i pili vino nakon večere. Bilo je to naše poslednje veče. Jelena je tog leta diplomirala i negde početkom jeseni dobila je iseljeničku vizu za Australiju. To veče pred njen polazak smo proveli samo nas dvoje i planirali smo da posle večere odemo kod mene na oproštajni seks. Bili smo zajedno nešto više od tri godine pre te večeri i naravno da sam se sećao kako me je ispalila. Jednostavno se nije pojavila na žuraji i bio sam besan kao đavo zbog toga. Pogledao sam je preko čaše, otpio gutljaj, ne mogavši nikako da provalim u čemu je to bila moja krivica. Rekao sam joj da ne znam o čemu govori i spustio čašu.

„Ne sećam se više šta sam ti tada rekla da bih se opravdala.“
„ Predpostavljam da ću sada saznati šta se zaista desilo.“
„Saznaćeš. Zato što mislim da bi trebao da znaš i da ti dugujem to.“
Gledao sam je dok je naginjala svoju čašu obuzet tugom. Prilično loše sam podnosio njen odlazak. Jelena je bila lepa, sa dugom, smeđom, kovrdžavom kosom, koja joj je padala do polovine leđa. Noge su joj bile fantastične, sise su bile sjajne okrugle, čvrste trojke a guza joj je bila kao iz snova. Imala je vitko, jebozovno telo i znala je da to istakne. Seks sa njom bio je fenomenalan i bila je sklona eksperimentisanju, ali nije samo to bilo u pitanju. Voleo sam je i bolelo me je što ću je izgubiti.
„Sećaš se da smo se čuli i da sam ti rekla da stižem čim kiša prestane.“, nastavila je.
Bile je strašna oluja te noći. Kiša je došla iznenada, kao što to leti biva i trajala je više od sat vremena, praćena munjama i gromovima od kojih su se tresla stakla na lokalu u kom se održavala žurka povodom mog rođendana. Nazvao sam je kada je oluja počela i tada mi je rekla da je u nekom haustoru i da će tu sačekati dok kiša ne prestane.
Klimnio sam samo glavom u znak potvrde i Jelena je nastavila svoju priču.
„To su bile one zgrade iza pijace. One koje su srušili tog istog leta. Tada su već bile napuštene i prilično ruinirane. Pre nego što ćeš me nazvati u susedni ulaz ušli su neki likovi. Nisam ih videla ali sam čula da su ušli tamo. Kada si me nazvao morala sam da vičem kako bi me čuo od pljuska i gromova ali čuli su me i oni. A baš sam se radovala toj večeri. Nisam te videla dve nedelje pre toga i jedva sam čekala da završimo u krevetu.“
Sećao sam se da je Jelena provela dve nedelje kod svoje bake na selu. Baka je bila na samrti i umrla je dok su Jelena i njena majka bile tamo. Tri dana nakon sahrane Jelena se vratila u grad i bila je sama u stanu, gde smo trebali otići posle žuraje.
„Specijalno sam se obukla samo za to veče. Nosila sam one crne, špicaste cipele na visokim štiklama, koje ti posebno voliš.“
Obožavao sam je u tim cipelama. Bila je toliko seksi u njima da mi se momentalno dizao kada bih je video.
„Nosila sam najkraći mogući crni minić i belu košulju koju sam malo raskopčala i vezala je iznad struka. Imala sam nove crne tange koje sam kupila specijalno za tu priliku, a crni brushalter se mogao videti ispod košulje. Dole sam ostavila samo tanku traku kratkih dlačica po sredini, što je trebalo da bude jedan od tvojih rođendanskih poklona.“
Nije mi se svidelo u kom pravcu je priča krenula i brinuli su me ti tipovi koje je pomenula. Mogao sam lako da zamislim kako je jebozovno tada izgledala.
„Kupila sam ti bocu Jack Daniels-a, tvog omiljenog i novi album Bad Religion, koji sam ti posle dala.“
Za bocu viskija sam tada čuo prvi put. Otpio sam malo vina čekao je da nastavi.
„Ti tipovi su me čuli dok sam vikala kako bi me ti čuo i jednostavno su banuli u haustor. Nije bilo šansi da izađem pored njih. Prosto su mi blokirali ulaz i prilaz na stepenište koje je vodilo na sprat. Mogla sam samo dole u podrum, što mi naravno nije padalo na pamet da uradim. Osećali su se na znoj, pivo i jeftin duvan. Većina ih je nosila neke jeftine trenerke. Samo je jedan bio u radničkom kombinezonu. Visok, kao od brega odvaljen i definitivno najstariji među njima. Bio je tu još jedan zdepasti, debeli, koji godinama bio najbliži tom u kombinezonu.“
„Koliko ih je bilo?“
„A, da, Petorica.“, pokazala mi je otvorenu šaku kada je rekla broj.
„I onda?“
„Onda me je taj u kombinezonu upitao koliko košta. Znaš na šta je mislio. Rekla sam mu da mi se skine i da me puste napolje. „Gde ćeš napolje? Pa vidiš kako pada. Hajde kaži ti nama koliko naplaćuješ pa da prekratimo vreme.“, rekao mi je i uneo mi se u lice. Pokušala sam da mu objasnim da nisam kurva i da me ostave ne miru. „Nisi kurva a tako polugola šetaš ulicom?“, upitao me je onaj debeli. Tu sam potpuno pobesnela i rekla mu da odjebe i da bolje obrati pažnju na to kako mu se žena oblači. Bila je to greška i to velika. Ošamario me je i da me onaj u kombinezonu nije prihvatio popila bih patos. „Ti ćeš moju ženu da stavljaš u usta kurvetino?!“, vikao je debeli, „Nosi je Mile tamo dole u podrum. Da joj pokažemo malo kako to sa takvim kurvama ide.“ Taj Mile, lik u radničkom kombinezonu, me je podigao kao pero i poneo dole. Vrištala sam, zvala u pomoć ali džabe. Toliko je grmelo napolju da nije bilo šansi da me neko čuje. Dok me je Mile nosio dole, uzeli su mi torbicu i viski, koji su odmah otvorili i počeli da piju. Uneo me je u podrum i neko od njih je upalio svetlo. Obična gola sijalica koja je visila na žici sa plafona. Na sredini prostorije se nalazio neki prljavi sto, klupa bez naslona bila je pored zida i još neke dve rasklimane stolice. Mile me je spustio i oni me okruže. „Sad se skidaj kurvetino jel ako te mi budemo skidali ići ćeš kući gola.“, rekao je debeli. Počela sam da odmahujem glavom i zamalo sam zaplakala, kada me je ponovo ošamario. Pomračilo mi se pred očima i ponovo su me pridržali da ne padnem. „Polako Stevane, ubićeš je jebalo te sunce.“, čula sam onog Mileta. „Sad će se mala skinuti. Jel tako mala? Reci ti nama kako se zoveš?“ Klimnula sam samo povtvrdno glavom i nekako promucala svoje ime. „I kažeš da nisi kurva.“, nastavio je. Rekla sam mu da nisam, na šta se on nasmejao. „Onda mora da si krenula da nađeš kurac ovako obučena. Hajde skidaj se. Šta čekaš? Kurac si tražila sad ćeš ga dobiti. I to pet komada. Danas ti je izgleda srećan dan.“ Procenjivala sam situaciju nekoliko sekundi i polako otkopčavala dugmad na košulji. Spustila sam pogled ka podu i zadrhtala, svesna činjenice da se ostvaruje moja najluđa fantazija. Sećaš li se da sam ti pričala o mojim fantazijama?“
Sećao sam se, naravno. Jelena je uspela da ostvari većinu njih. Njena najluđa fantazija je bila da je u mračnoj ulici zaskoči nekoliko tipova i da joj svašta rade. Bio sam siguran da bi ostvarila i nju samo da se nije plašila da ne naleti na neke ludake. Posmatrao sam je i prezrivo se nasmešio.
„Hoćeš da mi kažeš kako ti se desilo ostvarenje fantazije?“
„Upravo to.“, rekla je mirno i nastavila. „Shvatila sam u stvari da je taj Mile bio u pravu i da je zaista mogao biti moj srećan dan. Uostalom uverena sam da su me provalili. Mislim da su jasno videli da se slabo opirem i da u stvari ne vrištim koliko mogu i koliko bi u takvoj situaciji trebalo. Odlučila sam tada da im se potpuno prepustim. Skinula sam košulju i Mile pokaže pokretom glave na tipa iza mene. „Daj Aliji da ostavi to.“, rekao je. Dodala sam košulju mršavom tipu u trenerci i on je spusti na stolicu. „Ova više ne mora ni da se skida Mile. To malo krpica što ima neće nam ni smetati.“ Okrenula sam se ka tipu koji je to rekao. Bio je visok, koščat, sa bradom od tri dana i krezub. Stresla sam se kada sam ga videla. „Neka, neka Joco. Nek se samo skine. I nemoj Jelena skidati cipele. Ima ovde dole kojekakvih govana pa da se ne posečeš na nešto.“ Miletu je očigledno bilo savršeno jasno šta mi se odvija u glavi i obraćao mi se smirenim glasom, gotovo me ohrabrujući. Skinula sam minić, grudnjak i tange i ostala u cipelama kako mi je rekao. „Vidi kako je pičku obrijala. Ma kurva je to garant.“, oglasio se lik koji je do tada ćutao. „Tako kažeš a, Ramize? Pa reko sam ja odma.“, rekao je Steva i odmerio me. „Kakva pička leb ti jebem. Ajde, čučni tu i zini da nam pušiš malo.“ Čučnula sam polako i Steva spusti gaće i trenerku. Imao je debelu, gotovo crnu kurčinu, sa velikim glavićem. Svi su se skinuli a Steva me je uhvatio za kosu na temenu, nakrenuo mi glavu malo u stranu i počeo da me lupa tom kurčinom po obrazima. Osetila sam, gotovo istog trenutka kada me je njegov kurac dodirnuo, kako postajem sve vlažnija. Počela sam da mu ga sisam kao sumanuta. Rukama sam prihvatila dva i počela da ih drkam. „Vidi malu kako voli da sisa kurac. Vidiš Stevo da je moglo i bez šamara.“, čula sam Mileta odozgo. Sisala sam ih kao da ću im utrobu isisati. Svima redom. Ako je ikakvo opravdanje to što sam bila nedojebana i napaljena iščekujući veče sa tobom onda neka bude. Mada kako vidim nećeš se složiti sa mnom.“
Samo sam odmahnuo glavom i ćutao. Bio sam zabezeknut.
Onaj Steva me je u jednom trenutku bukvalno tucao u usta. Prešla sam na Ramizovu kurčinu i dok sam mu lizala jaja osetila sam nečiju šaku na pičiću i potom dva prsta kako zaranjaju u moju utrobu. „Ova je spremna da se jebe. Sva je mokra.“ Mislim da je to bio Mile ali nisam sigurna. „Diži je“, rekao je Steva. Mile me je okrenuo ka sebi „Sad se popni na onaj sto, lezi i raširi noge.“ Poslušala sam ga kao hipnotisana. Legla sam i uradila šta je tražio. „Jače to.“, rekao je Mile, „Hoću da ti vidim tu pičku otvorenu.“ Podigla sam noge i raširila ih najviše što sam mogla. „Raširi pičku prstima.“ Učinila sam i to, ne verujući da izgovaram to što sam govorila.
„Iznenadi me.“, rekao sam cinično.
„Govorila sam „Jebite me… Tucajte me dok ne izludim…“ Nije im trebalo dva puta reći. Mile je prešao svojom batinom preko mog pičića i sjurio mi ga svom silinom do balčaka. Tucao me je kao sumanut. Vrištala sam kao na kolac da me nabija. I taman kada je uhvatio tempo izvadio ga je ponovo počeo da prelazi glavićem preko mog pičića. „Stevo zapuši joj usta tom kurčinom. Vidiš da se dernja ko kobila. Još će nas čuti neko.“, vikno je. Počela sam da ga molim da nastavi da me tuca. Stenjala sam i preklinjala ga da mi da taj kurac. „Čekaj da dobiješ još jedan.“, rekao je i dodao, „ Ajde Stevo.“ Steva je zaobišao sto i smestio mi svoju debelu batinu u usta. Tek tada je Mile nastavio. Mumlala sam sisajući Stevinu kurčinu i svršavala tako da sam se trzala celim telom. „Jesi li ti ovu na struju priključio Mile. Vidi kako se trese.“ , čula sam komentar nakoga od njih. Mile me je tucao još nekoliko minuta i svršio u meni, nabijajući se najdublje što je mogao. Čim je izašao zamenio ga je Alija. Postavio mi je noge na svoja ramena i zabio ga gotovo iste sekunde. Zamumlala sam glasno, jer mi je Stevina kurčina još uvek bila u ustima i osetila kako ću uskoro ponovo svršiti. Alija me je zgrabio za sise tako silovito da sam mislila da ima nameru da ih otkine. Jebao me je tako neko vreme i onda se nagnuo savijajući mi noge prema glavi i počeo da mi gricka i štipa bradavice. Steva je nakon nekoliko minuta izvadio svoju batinu iz mojih usta i urlala sam koliko me grlo nosi. Svršavala sam kao izbezumljena. Alija me je napunio svojim semenom i skinuo se sa mene. Videla sam kako Steva odmiče klupu od zida i govori Joci da je opkorači i sedne na jedan kraj. Onaj je to uradio a Steva me podigao sa stola. „Sad ti i ja mala. Ali na moj način. Lezi na tu klupu potrbuške i raširi noge. Ti Joco je drži za ruke i ne puštaj je.“ Nisam znala šta namerava ali nije mi bilo ni bitno. Potpuno sam se predala toj orgiji i nadala sam se da će što duže potrajati. Opkoračila sam klupu i legla na stomak kako je tražio. Joca je prihvatio moje ruke i spojio ih, čvrsto ih stisnuvši svojima. Steva je preturao po mojoj torbi. Uzeo mi je mobilni i isključio ga, pošto je stalno zvonio. Posle sam videla da si ti zvao. Našao je moju kremu za lice i iscedio je sebi na srednjak i kažiprst. Prišao mi je sa leđa, razmaknuo mi guzove i počeo da mi maže anus kremom. Tek tada sam shvatila šta namerava i pobunila se, rekavši između ostalog da još nikada nisam to radila. „Nisi se jebala u dupe?“, upitao je. „E pa sad ćeš. A kada budem završio sa tobom nikad više nećeš imati problema sa stolicom.“ Nije vredelo da se mnogo bunim. Znala sam da ga ništa neće sprečiti da mi razvali čmarić i jedino što mi je u tom trenutku preostalo bilo je da pokušam da se opustim. Gurnuo mi je srednjak i ja zavrištim toliko glasno da ga je odmah izvadio. „Šta se dernjaš koji kurac?! Nisam ni počeo da te jebem. Ramize daj mi te njene gaćice.“ Ramiz mu ih je dobacio, a on ih zgužva u lopticu i ugura mi ih u usta. Preko mi je vezao neku maramu i onda mi ponovo gurnuo srednjak. Radio je njime neko vreme, pa mu je dodao i kažiprst. To me je već dovoljno bolelo ali kada ih je smestio unutra najdublje što je mogao i raširio ih u meni htela sam da izludim. Urlala sam sa onim tangama u ustima kao izbezumljena. Izvadio je prste i tada sam osetila njegov veliki glavić kako mi pritiska anus. Znala sam da će boleti i to jako, ako imamo u vidu da je u pitanju debela i velika kurčina, ali ništa nije moglo da me pripremi na ono što je usledilo. Natempirao ga je i polako gurnuo. Osetila sam kako mi se čmarić širi i puca i kako prodire u mene. Peklo me je stravično, tako da sam urlikala i vrištala toliko glasno da od marame preko mojih ustai tangi u njima i nije bilo neke koristi. Steva je tada obmotao moju kosu oko svoje šake i povukao mi glavu ka sebi, tako da me je izvio u leđima. Drugu ruku mi je stavio preko usta i polako ga gurao. „U kako si tesna…“, govorio je, „Opusti se glupačo… Biće ti lakše…“ Mislila sam da nikada neće prestati da prodire. U podrumu je bilo jezivo toplo i bila sam sva mokra od znoja, a i dovoljno sam bila mokra i namazana pa ga je lakše nabijao. Kada ga je napokon smestio celog, počeo je da kruži kukovima. Mislila sam da će me raspolutiti tom svojom kurčinom. Tek nakon toga je počeo da me jebe. Trebalo mi je nešto vremena da se naviknem na njegove nalete i na strano telo u mojoj guzi. Kada sam uspela u tome počela sam da uživam. Klitoris mi se stalno trljao o klupu, a Stevin kurac u dupetu mi je sve više prijao, tako da sam ponovo svršila. Cimao se i jedva je izašao iz mene, pošto sam ipak bila stisnuta. Skinuo mi je maramu, izvadio mi tange iz usta i momnetalno mi smestio kurac do krajnika. Taj deo mi baš nije bio najprijatniji ali me to nije sprečilo da progutam i poslednju kap njegove sperme. Joca je već bio spreman i jednostavno sam ga opkoračila smeštajući mu kurac u svoj pičić. Jahala sam ga tada već potpuno izbezumljena jebačinom, dok mi je on sisao bradavice i stiskao mi svojim grubim šakama sise. Mlatila sam glavom tako silovito dok sam svršavala da mi je kosa letela na sve strane oko nje. Joca me je nabio na svoj kurac do jaja kada sam se napokon smirila i drhtala u orgazmu koji je jenjavao. „Jel hoćeš i meni da posisaš ko Stevi?“, upitao je. Samo sam klimnula glavom i sišla sa njega. Čučnula sam ispred i uzela tu kurčinu sebi u usta. Svršio je gotovo istog trenutka dok sam mu ga sisala svom snagom. Ramiz me je presamitio preko stola i tucao me u dupe. Bilo je mnogo lakše a i lepše nego sa Stevom. Alija se popeo na jednu od stolica i smestio mi svoj palamar u usta. Obrađivala sam ga dok me je Ramiz razbijao od nazad i načinila ga spremnim taman kada sam osetila kako me puni od nazad vrelim semenom. Alija je odmenio Ramiza ali me je, za razliku od njega, tucao u pičić. Pljeskao me je šakama po guzovima i jebao me duže i bolje nego prvi put. U jednom trenutku me je povukao za kosu ka sebi, što me je nateralo da vrisnem, ponovo se izvijem u leđima i primim njegovu kurčinu celom dužinom. Počela sam da kružim kukovima tako snažno da sam na trenutak pomislila da ću mu ga otkinuti. Svršila sam ponovo. Nekoliko sekundi kasnije me je okrenuo, rekao mi da čučnem i svršio mi je po licu i kosi. Razmazao je spermu na mom licu svojim glavićem i prepustio me Miletu koji je sedeo na jednoj od stolica. Zajahala sam ga i gotovo se onesvestila od sreće i zadovoljstva na njegovom kurcu. Kada mi je svršio po licu videla sam da su se Steva i Alija obukli. Joca me je postavio u isti položaj u koji me je namestio Steva i tucao me u guzu. Sve više mi se sviđao analni seks i već tada sam počela da uživam u njemu, iako posle danima nisam mogla da sedim kako treba. Joca je svršio puneći mi anus svojim semenom. Ramizu sam morala da sisam kurac nekoliko minuta dok se nije potpuno uspravio. Nakon toga me tucao redovno u pičku na onom stolu. Svršio je duboko u meni i ostavio me da ležim potpuno razbijenu kurčevima.
„Kakva je ovo nezajažljiva kurvetina, to još nisam video. Vidi je Stevo. Da me jebeš ako ne bi mogla još kuraca da primi.“, govorio je Mile dok se oblačio. „Ma odma sam ja vido kakva je ta.“, nadovezao sa Steva. „Da mi je neko reko da će mi takva pička pasti šaka reko bi mu da mi puši. Hej mala!“, pozvao me je. Okrenula sam se ka njemu, ležeći na onom stolu, sva mokra od znoja i ulepljena spermom, još uvek raširenih nogu. „Bila si fantastična. Ako hoćeš dovešćemo još nekoga da te pojebe.“ Samo sam se nasmejala i napokon skupila noge. Pokupili su se i otišli. Ponovo sam se nasmejala i ostala da ležim na onom stolu. Bila sam potpuno razijena, ali mogla sam još. Ležala sam tamo još nekoliko minuta dok je njihova sperma kapala iz mene i smeškala se. Bilo mi je krivo što sam te ispalila ali da nisi zvao sve se to ne bi desilo.“
„Da. Još ću ja ovde ispasti kriv zato što si ti pojebala sa petoricom morona i to za moj rođendan.“
„Nisam tako mislila. Samo hoću da ti kažem da je u pitanju bio splet čudnih okolnosti. Ne bih htela da nam moja priča pokvari ovo veče.“
Trebalo je da se pokupim i odem ali nisam. Video sam da je još uvek raspoložena za priču. Ostao sam i pored toga što sam iz njenih usta saznao kakva je i na šta je sve spremna. Morao sam saznati da li je ostvarila još neku od svojih fantazija.
„Pričaj Jelena.“, rekao sam. Bilo je to ionako naše poslednje zajedničko veče.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 35 36 38 39 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:38:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.