Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:44:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 37 38 40 41 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26557657 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
moj prvi sex,nezaboravljen

Zovem se Marina i imam jedva napunjenih 14 godina.Nemam iskustva u sexu niti sam imala puno momaka …ali ovaj zadnji bivsi momak mi se nikada nece izbrisati iz sjecanja.Upoznali smo se malo blize na jedan veoma čudan način ,van škole na školskom izletu na otok Korčulu.Do tada smo se vidjeli vise puta i nekoliko puta pozdravili i svaki put se dugo,dugo gledali u oci.To mi je bilo malo čudno,ali nisam se previse obazirala.To je bio najbolji drug momka moje najbolje jaranice.Zvao se je Marijan.Svi su mi govorili kako je on extra momak ali na prvi pogled..Nisam im vjerovala jer mi je bilo tek 14, nisam planirala momka,a i prepostavljala sam da su ljubomorne jer je Marijan bio zgodan,crn i pravo lijep.Ja sam tada bila prilično mršava ali imala sam lijepo mlado tijelo koje je tek počelo pupati.Nisam imala nesto Bog zna velike grudi,ali sve u svemu bila sam zadovoljno njima.Imala sam sexy noge i vitko tijelo,maleni trbusci koji je uvijek bio otkriven jer sam nosila minic!

u i kratke majice bez brusa.Tako da sam izgledala vise sexy nego sto jesam.Ali sada da se vratimo na glavnu temu.Izlet.Sjeli smo u trajekt zajedno jer me on zamolio ,nije zelio da sjedne sa njegovim jaranom jer je on bio preokupiran Darijom,mojom najboljom jaranicom.Darija mi je rekla kako je vec 2 puta spavala sa Sanjinom,Marijanovim najboljim jaranaom tj. njenim momkom.Vec me polako to zanimalo..Kako ce mi biti prvi put..hoce li me boliti..i takva mala suvisna pitanja koja ce mi brzo biti rijesena !!Ubrzo nakon 5 minuta razgovora sa Marijanom,poljubili smo se na zvaku sa jezikom..Bilo mi je u pocetku malo odvratno ali sam se kasnije navikla jer to nije nista naspram onoga sta dolazi.Decko me je hvatao za sise i stiskao ih sve jace. Nekoliko puta je pokusao da mi zavuce ruku u minicu ali sam ga u tome sprecila. Osetila sam po zestini poljubaca da je veoma napet, a mogu zamisliti sta mu se desavalo u bxericama
I ja sam sva gorilla, sva me je neka blaga ali u neku ruku prijatna nervoza obuzimala….
Milovao me je po licu i po vratu, dok je drugom rukom sve zesce stiskao moje sisice.I jako mi je prijalo. A on je sve ubrzanije disao,I u jednom momentu se zgrcio i zastenjao priguseno, i tresao kao u transu….Pitao me da li bi htela da spavam sa njim i jesam li to ikada ranije ucinila.Rekla sam da nisam i da cu razmisliti jer je bio plan da spavamo tamo.Negdje oko sedam u vecer,rekla sam mu da pristajem.Samo je kimnuo glavom i rekao idemo.Otisli smo u njegovu sobu jer smo odjesili u hotelu nekom ne znam ni kako se zvao,samo znam da je imao prelijep bracni krevet.U sobi je bio sa njegovim cimerom Sanjinom,koji je vec uveliko jebao moju prijateljicu u nasoj sobi.Culo se kako stenje.Mislila sam da i mene to ceka.Medjutim bio je njezan .Prvo smo se lizali 15 minuta i imala sam osjecaj da mu se digao i da sve vise i vise raste.Postajao je sve cvrsci i vlazniji.Polako ga je izvadio i pitao da mu ga pusim.Pristala sam na to i pocela ga lizati od glavicka pa sve do testisa koji su!
poskakivali.Nakon mog prvog pusenja i svrsavanja u moja usta.Dogovorili smo se da pravo spavamo ali sa kondomom.Navukao je kondom i poceo da me jebe.Pocela sam stenjati jer me je jako bolelo uzasno,nikada kao tada.Oh,oh,aaaaa, juuuuj,Aaaaaaargghhhh…. Pecka me!!! Sporije, moooliim teeeee..govorila sam tiho jere me bilo strah da nas neko ne cuje.Malo je pozestio ritam, dahtao je i stenjao, prste zabijao u moje dupe i nabreklu karu na vrhuncu izvukao iz mene i svrsavao mi po guzovima. Bili smo slijepljeni svjezom spermom, srca su nam lupala, a ja sam bila zadovoljna.BIO JE TO MOJ PRVI SEX.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
komsinica alma

jednog dana ja ustanem oko pola jedanaest jer sam uglavnom tada i ustajo bilo je leto i komsinica pospremala kucu tj stan i ja posto izlazzim na tarasi odmah d auvatim malo zraka ona me zove marko dodji da mi popmognes a na sebi je imala sexi utegnutu roze trenerku i gore je imala samo bodi majcu bez brusa dok sam ja dosao kod nje ja sam samo obukao sorts i gore majcu i zeleo sma da oa vidi kako mi se kurac na nju dize jer sam vise puta ranije drkao na nju i mi odemo tamo kada ona one njen guzove oble izbaci i kao a joj moram se sagnuti i naguzi se kao da oce da ga primi ja nista vidim poceo da se dize ona poce da uvija namerno kurva i ustane i kaze ej makidodji da mi pomognes ovaj stocic i ona taman ga dovatila i ono namerno joj kako me kicma zabole i kaze stani iza mene i stegni em zsa struk ja onako uplasen pomalo uhvatim ej za taj savrseni struk i stegnem je a ona svojim guzovima poce da mi mazi kurcinu ja se samo nasmijah a ona kaze joj vidi maloga sto mu se digao.

A za informaciju ja sam tada imao 18 god a ona 30 mozda i manje!! bila je bomba svi bi se okretali z anjom i da ja nastavim sa pricom ona se okrene polako i poce da me ljubi i mazi po grudima jednom rukom a drugom me uhvatila za kurac vec nabrekli i zeljan picetine!! sagla se i pocela ga pusiti joj kako ga je samo dudlala stavila ga je ceo u usta lizzala i dudlala ga je do besvesti i ja sam joj svrsio u usta ona je naravno ako prava kurva sve to progutala i rekla ajde sada ti meni lizi ja sam je skinuo i bilo mi je jasno tj videlo se da ispod trerke nema nista ucrtala se pickica onako obrijana i aj joj skinem trenerku i bodi ocnem je zvaliti i polako se spustam nanize pocinjem je ljubti u vrat i jako joj stezati grudi a ona je stenjala i dahtala presao sam na grudi lizao sam ih i lizoa a dok sam to radio ednom rukom sam joj nabijao pprste u picic i u guzu mmm kako ej samo uzivala secam se ja! samo ej tiho
vikala ajde jebi em vec jednom
ja joj akzem ne ne nisam lizao i pocnem lizati vec nevjerovatno vlazan picic jebao sma je jezikom svrsila je dok sma je lizao ubacivao sam joj dva prsta jedne ruke u pickicu a kaziprst druge ruke joj stavljao u guzu!!! opet je pocela svrsavati pocela je da dise tesko i samo mi ej rekla jeb me vec jednom komsija zelim tvoju nabreklu kurcinu u meni zelim da me pojebes kao nikad do sada!!! tako ja pocnem je mzaiti glavicem bogami povecim glavicem jer sam obdaren decko i ona vice iz sve znage jebi me bre vise jebacu jebi em da te vidim ja od tog izraza njenog odjenom je trznem tj nabijem na kurac i nabijem joj ga do jaa samo je rekla alma ahhhhhhhh toooooooooo jebi me poceo sam da je jebem kao nijednu jer su em palile te njene sisetine koje su skakakle gore dole!!! jebao sam je is vrsio joj u picketinu jer je tako trazila odmah osle pocela je da mimlize jaja i drka kurcinu meni se opet diga pljunuo sam joj dva puta po cmaru i poceo ej siriti prstima!! u jednom terenutku bas gla!
tko sam abio kurac kao strelu u njoj!!usao ej bez po muke ona je stenjala i ja sma stajo kao kip a ona onako aguzena pocela da se nabija joj kako ej samo guzom emsal dok se nbija!!! mene je to uzbudilo to mesanje i morao sam opet svrsiti oan ej rekla svrsi mi u guzu molim te zelim da osjetim toplinu tvog sjemena u meni!! ja je uvatim za kosu kao kurvu nabijem je na kurac naravno u guzu ej jebem i posle 7 8 uboda napred nazad svrsio sam i ona je rekal da je odavno nije neko piojebao kao ja!! i da jedva ceka drugi put da dodjem kod nje jer zeli jos tu mladu zilu koja je duga 24 cm a obim 11 cm…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Marina

Marina je daleka stvarnost, stvarna nedodirljivost; zujanje u ušima, bol u preponama, Mlečni put po kojem anđeli pevaju umilnu pesmu… Marina je misao koju sam materijalizovao !!!
I tog dana kad si došla, otpalo ti dugme, bljesnule grudi, pa je sumorni kišni dan izgledao kao najsvetliji u mom životu. Ljubila si me bez ustezanja, plakala i smejala se, cepala sve sa sebe, davala se samoubilački, meni da učiniš, da godinama sputavanu strast izbiješ iz mene. Ali desilo se čudo koje samo ljubav može da iznedri.
Vučeš me na najslađi drhtaj muškarca, pretvaraš me u zver, igraš se samnom, grizeš mi kurac kristalnim zubićima, ulaziš u podsvest, daješ mi lik deteta, dojiš me, dokazuješ mi da JESAM i da me ima… Marina je nebeska pička, daleka i krvava, Marina je užas ka kojem se teži…

Tvoj bivši te tukao, ubio ti dva deteta u stomaku, ali tog dana sam te odvojio od plača, naterao u suze smeha, porodio ženu u tebi, opet si jebozovna kao nekad, opet si vrela i uzbuđujuća kao nekad, opet su tvoje oči varnice, tvoje sise željne dodira, tvoja pička mokra i podatna… Curiš kao potok, razlivaš se u meni, uzvraćam ti muškim semenom, prasak u zenicama, drhtaj u grudima, telo se pretvara u buktinju… Jesam li te vredan, Marina?
Ponekad mi bradavicom sagoriš jezik, ponekad plavetnilom oka proburaziš utrobu, ponekad me čarolijom stiha iseckaš na komade, pa se tako umilno nasmeješ… Marina je dojka Vasione iz koje sisam poeziju, i razlog sopstvenog postojanja!
Marina je danas negde u Kanadi. Mazim je po sopstvenom kurcu, zatvorenih očiju, radujem se svakom njenom osmehu, čitam njene pesme, i šaljem joj još jednu šaku vrele sperme, izazvane njenim likom…
Jednom je ušla u mene, teško da će ikada izaći.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Mali poklon zeni

Pocecu sa opisivanjem moje zene Marije. Upravo je napunila 45 godina i izgleda veoma seksi. Ima duzu crnu kosu,plave oci, veoma lepo lice i ima malo punije telo, ali to je bas cinilo jos vise privlacnijom. Grudi cista petica, velike lepe bradavice, njen stomak je malo zaobljen a njeno dupe je malo sire ali jos uvek lepo oblikovano sto ga cini veoma seksi.Takodje voli analni seks (meni pomaze jer sam obdaren samo 13cm), i njeno medjunozje je uvek izbrijano.

Marija i ja smo u braku vec 23 godine i tokom godina smo uvek bili verni jedno drugom, sve dok nije izbio incident jednog dana. Marija je trebala da napuni 45 godina uskoro a ja sam joj obecao poklon. Bila je nedelja (pre njenog rodjendana koji ce biti sledeci petak), odnosno gde sam pronasao razlog koji ce biti kao poklon njoj za rodjendan. Igrao sam tennis sa dugogodisnjim prijateljom Rajkom i njegovim sinom Markom koji je imao 19 godina, zapravo oni su nase prve komsije, bili smo dobri drugovi ja i Rajko jos otkada se on doselio u kucu pored moje. Marko,njegov sin je bio veoma fin, koji se uvek ophodio prema meni sa postovanjem. Posle igre, dali su predlog da odemo do banje da bi se istusirali, sto sam ja odmah prihvatio. Kada smo usli u prostoriju banje, Rajko je skinuo gace a krajickom oka sam video njegov veliki penis, kojio je bio veci njego moj kada je u punoj erekciji. Zatim sam se okrenuo i video da je Markov penis jos veci, deblji nego Rajkov, zapravo bili su skoro isti samo sto je Marko posedovao visa jaja. Ja sam se okrenuo veoma brzo, videci sta je, oni su mi dobacili, smejuci se ‘’sta je bilo, mi dolazimo iz porodicne linije sa velikim penisima’’. Tog dana, odnosno po noci ja i Marija smo imali veoma strastven seks ona je svrsila dvaput,posle seksa sam upitao Mariju da li bih zelela da proba veliki kurac, na sta se ona bas napalila na samu pomisao tako da smo se jos jednom smo se pojebali, ali joj bas nista nisam spominjao u vezi Rajka i Marka. Bio je cetrvtak, kada sam video Marka, zapravo bio sam u auto vracajuci se sa posla pitao sam ga da li zeli kuci, sto mi je potrdio da zeli kuci, usao je u auto pitali smo se, tokom razgovora me je pitao za mojeg sina koji studira u drugom gradu Marko je rekao da mu nedostaje moj sin zbog druzenja. U toku voznje sam ga upitao da li ima devojku, mada mi je bilo nezgodno zbog pitanja, ali on je iskreno odgovorio da nema. Kao razlog tome naveo mi je, da devojke cim vide njegov, veliki kurac jednostavno pobegnu od njega. Pitao sam ga, nisi valjda nevin, a on mi odgovori da nije, i kazace mi tajnu, sa kojom osobom je izgubio nevinost, ali da nesmem nikom reci za tu tajnu. Ja sam mu obecao da necu nikom reci, cak sam se zakleo u moju decu pred njim. Tada je, rekao da jedino i najlepse iskustvo imao sa svojom tetkom odnosno sestrom svoje majke koja je bila razvedena. Pricao mi je kako je jebao tetku dve godine, dok je meni moj kurac bio u punoj erekciji slusajuci njegovu pricu. Zatim sam ga upitao, mislis li da je moja Marija jebozovna zena? Bilo mu je nezgodno lose se osecao, odnosno uplaseno, nista nije odgovorio ali sam ga ohrabrio rekavsi mu da moze slobodno reci, sta god zeli. Upitao me je da li moze da bude totalno iskren, ja sam rekao da moze. Rekao je, mislim da je jebeno seksi, jos kada je bio mladji uvek je fanatazirao o njoj, drkao na nju. Ima dobre sise, lepu kosu, prelepo lice, zatim je stao shvativsi sta je upravo rekao meni, ali sam mu dao smeskom znak da je sve u redu. Zatim sam mu rekao da zelim da mi jebe zenu, za njen rodjendan , da cu ja posmatrati i snimati video kamerom. Uveravajuci ga da nece nikog biti osim nas, da mu necu smetati ali da cu snimati kamerom. Njemu se ideja sa kamerom dopala, i pitao me je da li ce dopiti kopiju snimka, na sam mu rekao da nece dobiti, zbog diskrecije ali da moze da dodje da pogleda kod nas kuci kada god zeli, kada nam deca nisu kuci. Nasmejao se, rekao sam,da sutra dodje kod nas kuci u 9 sati uvece. Dovezavsi Marka do njegove kuce, otisao sam kod mene kuci, pojebao Mariju u kuhinji, mislim da je trajalo ne duze od tri minuta. Petak vece, Marijin rodjendan,odveo sam voljenu zenu u najbolji restoran u gradu, ali pre nego sto smo otisli dao sam joj poklon par zenskih seksi carapa, to je volela. Obukla je crvenu haljinu, i kada sam je video izgledala je veoma jebozovno i neodoljivo seksi, sto je i ona sama znala. U restoranu, smo imali izvrsnu veceru i popili smo skoro litar vina, i oboje smo se osecali nestasni. Posle veceru u autu, sam jos otkacio prepone na carapama, poceo prstima da joj mazim picku, a ona se nagnula i otkopcala mi slic ispusila mi kurac dok nisam svrsio u njena usta. Bilo je petnaest do devet sati kada smo dosli kuci, ona je otisla na sprat, dok sam ja proverio kameru za to vreme. Kad je dosla u dnevnoj sobu na sebi je imala grudnjak, gace i seksi carape, kada sam je video rekao sam joj da nikada nije bila pre jebozovnija nego kao sada. Videla je kameru, ali nista nije rekla ali obicno se buni, ali posto je veceras njen rodjendan nista nije rekla, mada imamo sopstveni kucni snimak koji traje oko dva sata.Seo sam do nje na kaucu i rekao kako seksi izgleda, koliko je volim i poceo da je pohotno masiram i rekao joj da sam nesto otkrio veoma interesantno prosle nedelje. Sta to,pitala me? Rekao sam joj sta se desilo u banji, odnosno za Rajka, a ona je rekla da Natasa (Rajkova zena) nije lagala, uvek se hvalila da je Rajko obdaren kao konj. A da li bih verovala da je Markov veci? Rekao sam joj i osetio promenu na njenom telu. Kada sam video tu veliku stvar, pomislio sam koliko bih uzivala, cak sam drkao na pomisao kako ti pusis tom mladom pastuvu, i kako bih te on jebao. Ona se okrenula i poljubila me, zatim rekla mi, da bolje krenem da je jebem, posto sam je jebeno napalio. Tada je, zvono pozvonilo. Ona je ustala sa namerom da krene na sprat, ali ja sam joj rekao da sedi i da se opusti. Gledala je u mene nervozno, a ja sam joj rekao da mi veruje. ‘’Tvoj je rodjendan, draga.. imam za tebe savrsen poklon i ona je pokusala skriti da joj se ne vidu njene bradavica na poluotvorenom brusu. Otvorio sam vrata, Marko je usao, noseci na sebi trenerku donji deo, i majicu. Poveo sam ga u dnevnu sobu, za vreme soka uvideo sam da Marija je provalila kakvo je iznenadjenje za nju bilo. Dao sam znak Marku da sedi pored moje zene, i ponudio ga za pice. Ostavio sam njih same i otisao u kuhinju, vratio se sa tri case vina. Bili su opusteni i pricali o tome kako je moja zena obucena bila, pruzio sam im case i seo pored njih. Marija se vrpoljila, zapravo bila je spremna, napaljena. Duso mislim da bih nas obojica zeleli da vidimo tvoje sise, ustao sam da uzmem kameru, rekao sam joj. Marija je ustala i uradila stripriz za mene i kameru, nikada je pre nisam video ovako opustenu, napaljenu, svaki znak stida je nestao. Marija je skinula njen brus, pocela se dodirivati po sisama, uradila ono sto uvek radi, podigla je svoju veliku sisu i pocela da sisa svoju bradavicu, zapravo celu svoju sisu je sisala. Ustala je poljubila njega, bio je probni poljubac, da bi kasnije njihovi jezici poceli igru u njihovim ustima. Ovo je navelo Marka da pocne milovati njene sise,on je uvrcao, stipao njene bradavice. Zatim se Marija spustila, na kolina i rekla sada je vreme za moj poklon. Marko je stojao, a njegov veliki kurac je pretio da ce pokidati trenerku, a moj kurac je bio pretvoren u kamen jos pre deset minuta. Marija je svukla njeovu trenerku i gace sa jednim pokretom do njegovih clanaka. Buljila je u kurac, a i ja sam, bio je tvrd, imao je oko 25 cm i klatio se. Glava kurca je bila mnogo velika, Marija ga je drzala, stenjala, znao sam razmislja kako ce ga osecati u svojoj toploj picki. Prislonila ga je uz njegov stomak, pocela da mu lize njegova jaja, zatim pocela da ga oblizuje sve dok se njen jezik nije nasao na glavicu. Momak je bio napaljen tako da mu je vec pocelo da mu curi iz glavica presperma, jer znajuci Mariju, bila je vrhunska pusacica kurca pa je ovaj decko posve uzivao u njenim vestinama. Gledao sam nju kako halapljivo pusi kurac, vec petnaest minuta, prekidajuci svaki put kada je bio blizu vrhunca. Bila je u mogucnosti samo do pola da proguta njegov kurac, a ja sam to snimao i zumirao. Jedva sam cekao da gledam ovaj video snimak,jedva. Konacno je rekao, ooooo gopsodjo Marija ja cu da svrsim, ona je rekla da moze da je zove samo Marija, tada je poceo da svrsava u njena usta, mislio sam da ce se udaviti od njegove sperme, i makla je usta sa njegovog kurca, ali on je jos bacao lokve sperme koje su pale na njene grudi,pa je spermu zamazivala sama po njenim grudima. Zatim je stavila ponovo njegov kurac u usta, ocistila ga od sperme, zatim je Marko pitanju nju da li moze da joj polize picu, sto je odmah bez odgovora sela na ledja, rasiarila noge u kojoj je klinac trebao da uroni. Pocevsi videlo se da Marko ima nedostatak da je lizanjem dovede do odusevljena. Marijina picka je bila potopljena i blistala je, za nekoliko minuta pocela je da se strese, gurala je njegovo lice u njenu picku dok je orgazam nije potresao, bio je snazan orgazam, a ja sam zeleo izvaditi moj kurac i svrsiti, ali sam se uzdrzao kada sam video da Markov kurac je ponono nadignut. Kada je Marija sela na ivicu kreveta Marko je prineo svoju glavu kurca velicine srednje jabuke, poceo da trlja preko oteklih usmina njene picke. Kada je nabio kurac u njenu picku, video sam nesto neverovatno sto nisam video tokom celog naseg seksualnog zivota, odmah je potresao orgazam. Drzala je Marka cvrsto. Dok su njeni orgazami trajali vecito, jedan za drugim, a on je govorio kako ima lepu picku. Dao sam klincu cast, on je jebao Mariju dobrih petnaest minuta, sisajuci njene sise, nadrazujuci njen klitoris tako da je Marija svrsavala mnogo puta. Jebi je pseci Marko, ona to voli, predlozio sam mu. Da, Marija je zavapila, on je izvadio kurac i cekao da se Marija namesti na kaucu. Njena picka je bila sirom otvorena, usmine crvene i mokre ja sam se priblizio blizu da bih pomirisao pregrejanu picku. Markova muda su se ljuljala udarajuci Marijin klitoris, tako da je jebao snazno da ceo njegov kurac nestao u njenu picku. Marija je roktala svaki put kada bi joj ga dublje zabio, i vazduh bi joj dolazio iz samih pluca. Marko jebuci, nastavioje pricati Mariji kako obozava njenu picku. Kada je rekao da ce svrsiti rekao samu da svrsi po njenoj zadnjici i pickici, on me je poslusao, poceo iz svog velikog kurac izbacivati belu lavinu, na njeno dupe i seksi picku, a sama sperma je kapala dole i pala na kaucu, ali za to niko nije mario. Zatim je Marko prisao i poljubio Mariju u usta strasno a zatim seo na pod. Bio je ceo znojav, soba je mirisala jebeno na njihovu jebacinu. Rekao sam da moram da svrsim, dodao Marku kameru i rekao da se fokusira na njenu picku. A ja cak nisam ni skinuo moju odecu, pa sam to uradio, gurnuo ga u Marijinu picku, koja je bila vlazna,nikada nije bila toliko vlazna kao do sada,jednostavno sam imao nepotpuno izrazavanje kada sam ga uterao u njenu picku. Moj kurac je pravio vlazni sum u njoj, picka je bila tako rasirena od jebanja sa Markom, tako da sam osecao kada sam svrsavao u nju da joj sperma duboko ulazi u njenu picku. Ona je bila bez daha, lice joj je bilo oboreno na kaucu. Ja sam zatim seo do Marka i uzeo od njega kameru, zumirao u njenu picku. Moja zena nikada nije izgledala tako seksi,od kako znam, sada kada sam je posmatrao, izgledala je isuseno od kolicina njenih orgazama. Ovaj mladi klinac je dobar jebac za osobe bez mnogo iskustva kao sto je bila moja zena, pa sam se pitao u sebi da li ce moja zena prihvatiti ponovo moj skroman kurac. Marko je lezeo na ledjima, njegov kurac je bio mlitav po prvi put otkako je dosao kod nas, tada sam ustao i doneo nesto za pice. Zatim smo sedeli, pricali skupa, da bih upitao Marka da nam kaze sa kojim zenama je imao seks. Naravno on se nasmejao na to, ispricao da je imao seks sa tetkom, sestrom svoje majke, i da ga je ona naucila svemu u seksu i da joj je veoma zahvalan. Zatim je Marija rekla da uzmem kameru, da odemo na spratu, sto je ona ustala i krenula necakajuci moj odgovor. U spavacoj sobi nasli smo Mariju golu, sedela je na krevetu, i rekla mi je gde da postavim kameru, zatim je rekla da joj pridjemo obojica i pocela da na pusi kurceve obojici dok smo je mi uhvatili rukama njenu glavu, nabijali je neizmenicno na kurceve, scena je bila kao iz porno filmova. Tako je bilo ja kao 50godisnjak sam izgledao kao klinac uporedjujuci me sa Markom. A Marija je uzivala, to joj se videlo pogotovo kada bi zgrabila oba kurca i sisala ih zajedno. Kada je zavrsila sa nama odnosno sa pusenjem, rekla je da zeli jos jednu stvar od nas, a mi smo se slozili da joj moramo udovoljiti. Marija je rekla da Marko legne na ledja,zatim je Marija popela na njega spustajuci se na njegov kurac, mene je pogledala sa smeskom, ‘’mislim da mozes da nadjes negde da uteras svoj kurac, znao sam na sta misli, u veoma usku guzu. Pitao sam je za kremu da joj podmazem guzni otvor, a ona mi odgovori da nece trebati to ovaj put. Namestio sam se iza Marije, gledao Markov kurac koji je bio zabijen u njenu picku, prisao pred njenu zadnjicu, povise rastegnute picke, moja jaja su se dodirnula sa Markovim jajima slucajno. Pokupio sam malo ljubavnih sokova i rasirio usku rupicu, ugurao prst da bih malo pripremio za ulazak mojeg kurca, ona je jecala, zatim nabila se jako na Markov kurac tako da je on jako jecnuo. Moj kurac je skliznuo do pola, tako da sam osecao Markov kurac u drugoj rupi,Marija se jezila tako da joj se celo telo preznojavalo. Marko se nije mnogo nabijao u njenu picku, jer je Marija kontrolisala dvostruko jebanje, i zeleo bih reci da smo je jebali ovako satima ali Marko je vec napunio njenu picku za nekih deset minuta, ali pored toga Markov opusteni kurac je bio veliki, tako da je jos bio u njenoj picki. Jas am nastavio zestoko da jebem jebem nju u dupe, da bi Marko zgrabio njene sise i poceo da zestoko da sisa njene bradavice. Ja sam poceo da je punim bas kada je nju potresao orgazam, zatim sam izvadivsi kurac uzeo sam kameru, Mrkov kurac je bio razmeksao, izvadjen iz njene picke, prekriven sopstvenom spermom kapajuci iz Marijine picke, a i moja sperma je izlazila iz njenog braon otvora.Jednostavno ovo je bilo zadivljujuce jebanje. Poveo sam Marka dole u dnevnoj sobi, kako bih mogao da se obuce i da ode.
On je bio veoma zahvalan, veoma uzbudjen i hteo je znati kada moze da dodje da pogleda video snimak. Pozvao sam ga da dodje u nedelju ujutro da bih pogledali snimak zajedno i obecao sam mu da ni ja- ni Marija necemo gledati snimak pre njega vec cemo zajedno gledati. Tada je on otisao, a ja sam trceci otisao u spavacu sobu, uvedeo sam da je Marija zaspala,poljubio sam je u rame I potrljao kapljice sperme na njenoj koze, potom sam zaspao pripijen uz nju.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ponovo ziva

 Udala sam se sa devetnaest godina za momka koga sam mnogo volela. U pocetku je brak bio predivan a ljubav strasna, ali, kako su godine tekle, poceo je da se hladi prema meni i da mi posvecuje sve manje paznje. Cvece sam dobijala samo za rodjendan, a nama drage datume je potpuno zaboravio. Ponekad sam bila ljubomorna na racunar za kojim je provodio sate. To mi je nekako bilo neshvatljivo, posto u svojoj tridesetpetoj i sa dvoje dece jos uvek imam manekenski struk, velike lepe cvrste grudi i cvrstu zadnjicu, vrlo pozeljne. Cak sam sumnjala i da me vara, ali to nikad nisam uspela da dokucim.

Nekako paralelno sa udajom sam dobila posao u firmi u kojoj uglavnom rade muskarci. Saletali su me na svakom koraku, ali sam ostala hladna kao stena na njihove nasrtaje. Bila sam posvecena mom muzu i porodici i drugi me nisu zanimali. A onda se pojavio ON. Nije spadao u lepotane, alil mi je njegov osmeh grejao promrzlo srce. U pocetku sam na njega gledala kao na brata, nekog ko me razume i kome mogu svaku tajnu da poverim, sve do trenutka kad sam se zatekla u miastanjima kako vodim ljubav sa njim. I njegov pogled kojim me je gledao je postajao sve uzareniji. Svaki put kada bi ga srela kolena bi sama pocela da klecaju a u utrobi bih osetila cudnu toplinu koju nisam odavno osetila. Zelja koju sam osecala je bila sve veca, zelela sam ga ludo, ali sam se trudila da u sebi ugusim tu strast.

Proslog aprila, muz je otisao na sluzbeni put u inostranstvo, tako da sam to vreme iskoristila da odem do mojih, koji zive u unutrasnjosti, da ih posetim. Bila sam dobro raspolozena jer su mi stvari u zadnje vreme bas isle od ruke. Tokom rucka kod roditelja stigao mi je SMS od njega, kojim mi je javio da je na nekom seminaru u Vrnjackoj banji i da bi voleo da veceramo zajedno. Nastupila mi je totalna konfuzija u glavi, a srce mi je ludacki lupalo. Rado sam prihvatila veceru i provedem vece sa njime, daleko od muza, njegove supruge i radoznalih ociju, da se opustim i da uzivam u njegovoj paznji koju cu imati samo za sebe. Brzo sam se spremila, obukla tange i cipkani brushalter i crni komplet sako – mini suknja, koju si vise otkrivali nego sto su pokrivali. Pojavio se u tacno dogovoreno vreme kolima i otisli smo na veceru u jedan lep restoran sa muzikom. Sati su prolazili kao minuti, pricali smo, smejali se i uzivali u uzajamnom drustvu. Popila sam dve case crnog vina koje s!
u me brzo udarile u glavu. Kad je orkestar zasvirao muziku za ples, zgrabila sam ga i izvela na podijum. Privila sam se i pocela polako da trljam svoje grudi o njega, a ubrzo zatim i osetila kako mu batina raste u gacama. Ono sto sam osetila me je ostavilo bez daha. U glavi su mi se mesali griza savesti prema muzu i zelja da me uzme odmah sad, na podijumu. Kad se ples zavrsio, osetila sam njegovu ruku na mojoj butini koja se ispitivacki kretala uz nogu ka ribici. Nesto mi je pricao, ali sam razumela samo “blesavko moj”. Vise nista nisam cula osim boje njegovog glasa na koji sam se jezila. Topila sam se od miline. Kad smo zavrsili veceru, seli smo u kola i krenuli ka kuci mojih roditelja. Odvela sam ga na skriveno mesto gde smo muz i ja ranije cesto vodiili ljubav u kolima tokom naseg zabavljanjai. Cim smo stali, vise nisam mogla da se uzdrzim. Pocela sam da ga ljubim svuda po licu, gurnula mu jezik u uvo, grickala vrat, a rukom prelazila preko izbocine na njegovim panta!
lonama. Nisam mogla vise da se uzdrzim, otkopcala sam njegove !
pantalon
e koje su pretile da prsnu, i strpala njegovu batinu u usta. Bio je sav sluzav, a ja sam ga halapljivo gutala i lizala od korena ka glavicu. Davno nisam osetila takvu slast. On je poceo da me miluje po kosi, zatim je stegao i cupajuci me nabijao moja usta na njegovu batinu. Bila sam van sebe, primila sam ga celog. Posle par minuta svrsio mi je u usta, prvi put da mi nije bilo gadno (to muzu nikad nisam dozvolila) da svo seme pokupim, bilo je jako ukusno. Njegova batina se ponovo polako krutila u mojim ustima. Zatim je oborio moje sediste, raskopcao sako i poceo da mi ljubi, gricka i mesi grudi. To je bio prekrasan osecaj, u tom trenutku zaboravila sam i na muza, i na porodicu, i na stid koji sam osecala, zelela sam da ga osetim duboko u sebi. Pocepao mi je gacice i poceo da lize moju sveze obrijanu ribu. Pocela sam da se gubim, da buncam. Sta mi to radis ljubavi, stanjala sam dok mi je nabijao prst u picu i draskao klitoris. A onda se zavalio u svoje sediste, podigao me i !
natakao na njegovu batinu. Mislila sam da cu da eksplodiram. Mesala sam kao luda dok me je nabijao na svoju batinu. Dok mi je masirao bradavice, saptao mi je da sam njegova kurvica, perverzna cura, da ce mi razneti utrobu, sto me je jos vise palilo. Posle samo par trzaja, osetila sam kako se moji sokovi slivaju niz njegov kurac, koji je nastavio neumoljivo da udara. Kad smo svrsili sa time, izveo me je iz kola, zadigao suknju i poceo da me tuca otpozadi. Kada je bio blizu kraja, izvukao ga je iz moje ribice, naterao da kleknem i nabio u moja usta. Poludela sam od slasti, ovo sam zelela tako dugo. Svrsio mi je po licu i grudima, osecala sam kako mi grudi gore. Na rastanku smo se dugo ljubi, ja sam bila tako opustena jer mi je pruzio nesto sto mi je tako nedostajalo. Jos auto nije ni zamakao za obliznje zgrade, a osecala sam da mi nedostaje njegovo prisustvo. Citavu noc u krevetu sam razmisljala o onome sta nam se desilo i dodirivala po vlaznoj ribici.

Otad koristim svaku mogucu priliku da bi bili zajedno. Ne zelim da se razvedem zbog dece, a ne mogu vise bez njega. Mislim da muz nesto zna, ali ga to ne zanima previse, a i da zna, sta mu ja tu mogu. Uskoro ponovo ide na sluzbeni put za neki dan, ponovo cu se osetiti zivom…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Dojka

Dojka.
Ta sočna, pihtijasta masa, sa preslatkom voćkom u sredini, u svim veličinama i oblicima, a bez nekog određenog oblika, što budi i razara svih pet čula, i usput otvara često; što tera u ludilo i baca u očaj, a ne može se ni odbiti ni odbaciti; tako puna a tako prazna, tako ljupka a tako užasna; taj drhtaj što se uvukao u svaki nerv i svaku poru; taj prirodni fenomen kojeg niko do kraja nije objasnio; predmet sjaja i čistote koji je ušao u sva umetnička dela; taj simbol lepote, ženskosti i ženstvenosti, razlog i potreba, istina i obmana; požuda, strast i sujeta što ženi znači sve (muškarcu i više); ta divlja zver što se podjednako slatko i smeje i plače; taj ponos i sjaj bez početka i kraja; taj cvet koji se večito bere, i na javi i u snu; to puščano zrno što ubija i tera na zločin; taj zametak što sam sebe začinje i porađa veru i nadu u sam smisao života; taj nepresušni bol i nedokučiva sreća; ta…
Dojka.

Eto je tu… na tebi… tvoja je… samo tvoja, i ničija više.
Ta prijateljica sa kojom se družiš, i maziš, u dugim i besanim noćima. Ona, koja te nikada nije ostavila samu, koja te nikada nije izdala, nikada prevarila, nikad slagala. One uvek ostaju verne, a koliko je samo ratova izbilo, i koliko ljudi izginulo, i koliko se duša napatilo, sve zbog njih. I koliko je umetničkih dela nastalo o njima, dela neprevaziđene vrednosti i lepote. Briga te za to, jer ti svako jutro, u cik zore, ustaneš i sedneš za pisaći sto. I pišeš neke kratke priče, svoje male slatke izmišljotine, sakupljaš jad i čemer, pevaš pesme koje niko neće čitati, i pritom gledaš u ogledalo, u taj pupoljak na dojci, a ruka piše sama. Razgovarate, šapućete, smeškate se jedna drugoj… ona šapuće, ti pišeš. I jedina zamena za nju je – ona druga, opet…
Dojka.
Njih dve, ti treća, i sve zajedno – ti, sama.
Nosiš na njima mnogo prstiju, i mnogo usana, i laži, i prevara, i obmana, i toliko prolivenog pića, i još više prolivenih suza. One, te tvoje prijateljice, bile su ključ za sve kuće i sva srca. Vodile su te po svetu nemorala, svetu za koji si bila građena, ali ne i pripremljena. I dok je srce govorilo: “Idi… ne boj se… uspećeš sigurno…!” - one, te tvoje tople i lepe sapatnice, šaputale su: “Nemoj, pogrešićeš. Oni te lažu, hoće samo da te iskoriste, ti im ne značiš ništa…” Od galame srca nisi čula šapat dojki. Ma, kakva galama, to je bio krik kome nisi mogla da se otmeš. A i ko bi, pored živog, mladog i nestašnog srca, slušao šapat vreće žlezda, i njihov nemušti govor? Pa učili su te slušaš srce, da srce jedino zna da voli, da srce treba poklanjati drugome, da srcu treba verovati. Srce je bilo veselo, a patila je duša, i patila je, svaka za sebe…
Dojka.
Trpe i praštaju ti sve, jer te neizmerno vole.
I koliko god je bilo magle u očima, nedorečenosti na usnama, još više je bilo svetla na njima – na dojkama. Svaka dojka jedna Vasiona, upija svetlost da ti obasja put, a ti bežiš u mrtvilo. Molile su za tebe, patile zbog tebe, plakale umesto tebe, i zvale te da se vratiš sebi i njima - dojkama. Tada ih ni jednom nisi pomazila, nisi ih osećala kao one tebe što su osećale, nisi im se poverila, ni obratila. Baš ni jednom. A bio je dovoljan samo drhtaj, koje bi osetile samo one, i niko drugi. Divlje jagode sušile su se na grudima, a pelin je cvetao u njiima. One luče med da te, kao pčelu, privuku uz sebe, a tebi se žuč čini slađim. Ni smiraj dana, ni svežina jutra, ni potreba za ljubavlju, nisu te mogli prisiliti da čuješ kako plače…
Dojka.
Evo je opet pred tobom, u sumorno i hladno jutro.
Izjadaj joj se, kaži joj sve što te muči, razumeće te. Ona će svaku kap čemera, tebi za ljubav, pretvoriti u zrnce šećera. Iz komšiluka ti dolazi dečak-čovek, ili čovek-dečak, sa tek tridesetak pisanih, i hiljade nepriznatih godina u sebi; bled, ispijen od bolesti, kao sićušna avet ulazi u tvoju sobu. Instinktivno polaziš rukom da je sakriješ. “Ne! Zar sad da me sakriješ? A toliki su me grizli i proždirali! Davala si me ljudima i neljudima, a pred njim me kriješ! Poslušaj me bar jednom, bar ovaj put! Pusti da ja govorim, da bar sada moja bude poslednja”. Ovaj šapat si čula. Je li to bila savest? Ne, to je bila ona. Pre ili kasnije, morala je da progovori…
Dojka.
Ne okreći glavu, pruži joj priliku.
Puštaš dečaka-čoveka, ili čoveka-dečaka, da te gleda znatiželjno, onako dečački, onako čovečanski. Uspostavljaš razgovor sa njim i puštaš ga da te mazi po medenjak­dojci, i čuješ kako dojka šapuće: “Najzad! Najzad prave ruke na meni, najzad iskrena duša, najzad…” I čuješ neizgovorene reči zahvalnosti, i njegove i njene. Grliš ga uz sebe i greješ ga svojim prijateljicama, koje si, najzad, počela da slušaš. On, taj mali mrav ulazi pod tvoju kožu, udiše miris dojki, miris vetra, slasti i tišine, miris koji mu one nesebično daruju. Svakoj posebno dao je ime. Leva će biti: Zorica, tako mu se zvala sestra, a desna: Jelena, ime njegove majke. Obe su poginule u ratu, i sada su opet obe bile tu, pred ovim toplim, plavim očima. Živa slika nežive stvarnosti. Tebe je, bar za trenutak, usrećio on, a njega…
Dojka.
Ta fina, pihtijasta masa…
Noćima i jutrima si ga zadajala iznova, nudeći mu mir u duši, i varljivu nadu. Ljubila si mrtvog čoveka, iskrenije od hiljade živih. A kada je umro plakale ste sve tri zajedno: Zorica, Jelena, i ti, biće bez imena. Ostavio je potpis svoje majke, i svoje sestre, koje si dala da se istetoviraju, i to je jedini bol za koji su ti dojke iskreno bile zahvalne. I sada, dok pišeš još jednu od svoji bezbroj priča, gledaš u ogledalu kako ti se ljupko smeši…
Dojka.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ljubim te…

Nema ništa lepše nego posmatrati komšinicu, obloženu mrakom kao celofanom, kako se presvlači. Iz tog mraka hiljade opasnosti vrebaju, ali sve se zaboravi kad niz grlo krene kugla, pa kroz grudi, stomak, sve dole do muda koja cure nekontrolisano… Zaigraju svici pred očima, konjica u ušima… Taj praiskonski poriv tako malo zavisi od mene. Još od kamenog doba, kraj tuđe vatre čučala je bolja ženka, ma koliko ih bilo kraj vaše.

Komšinica je košnica iz koje treba izvući svaku kap meda. A moja komšinica je imala čipkaste gaćice, više ukrasne nego korisne, pa su joj dlačice štrčale na sve strane. A umela je i da se namesti, znala je da pokaže tu svoju životinju. Negovala ju je kao kućnog ljubimca, i tako požudno poigravala se njom. “Pička moje komšinice” - već sama ta pomisao tera vas u ludilo, u očaj, u požudu…
Ljubim te u pičku komšinice… govorile su moje oči. Usnama nisam smeo ništa da pokušavam. Opet zujanje, i opet svici…
Jedne večeri gledala je kroz prozor. Prišao sam joj s leđa. Nije reagovala. Ne znam kako, moj kurac je uronio u njeno dupence, kao u pamuk, gotovo neosetno. U magnovenju, sise mi se nađoše u rukama, one iste žar-sise koje sanjam noćima. A ona i dalje mirno posmatra svet, kao da se ništa ne događa. Pravila se kao da me ne primećuje. Poneki prolaznik baci pogled gore, a ja ne stignem ni da se uplašim da li nas je primetio. Stežem sise i stenjem, preznojavam se, a ona ćuti i gleda grad koji nikad ne spava. Kad kurcu date na volju, razum se povlači.
Kad sam svršio samo se mirno okrenula, pogledala me u oči, kao da bi nešto da me pita. Ipak, ćutke, spustila se do mog kurca i zagrizla ga do bola. Hteo sam da vrištim, ali nisam smeo - komšija je spavao u drugoj sobi. Odgrišće mi kurac, a da ne smem ni da pisnem! Još jednom sam joj svršio u grlu, ni jedna kap nije smela da propadne, sve je iskoristila. Moja slatka, proždrljiva komšinica. Danima mi je brideo kurac od njenih zuba, pekli me testisi od njenih noktiju, ali ja bih to sve ponovio još bezbroj puta. Ukus medenjak-dojki i kokos-pičke vredan je svakog bola.
I ponavljali smo. Uprkos svemu, i uprkos svima. Ronio sam po mojoj komšinici i kurcem i srcem kao po uzburkanom moru. Čas se davio, čas plivao, ali uvek iščekivao da se sve ponovi opet, i opet, i opet…
A jutros mi se komšija hvali kako mu je žena u drugom stanju. Posle pet i po godina braka. Gde sve nisu bili na lečenju, i šta sve nisu pokušavali, ali eto… desila im se i ta radost. Da ste samo videli kako je bio srećan.
I ja sam bio srećan - što nisam bio oženjen komšinicom. Ovoliko radosti, u braku, sigurno ne bismo imali.
Pozdravljam moju komšinicu, ako me sada čita na poslu, i želim joj mir u zenicama, čistotu u srcu, spokoj na licu, i lak porođaj.
A rekao bih joj i ono što svako od vas treba da kaže svojoj komšinici:
Komšinice… ljubim te u pičku.
Šapnite joj to, videćete da će joj biti milo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
sestra

Moja sestra Mina je tada imala 37god. Dugu kovrdzavu crnu kosu do ispod dupeta uvek vezana,grudi otprilike ocena 7-8 na skali od 1 najmanje do 10 najvece,znaci velike sise 167cm velika dupe malo vece crne oci,stvarno super picka i posle dva deteta.Tada je bila ponovo trudna u 9 mesecu nekoliko dana pred porodjaj,ogroman stomak jedva se pokretala.Ja sam tada imao 16 god.175cm atletski gradjen i u to vreme samo mislio na picku.Kao mladje dete mojih roditelja sam imao dosta privilegija kod roditelja i sestre.Tog popodneva ja kod Mine sedim u jednoj zasebnoj sobi gledam neki film i polako bacam kurac u nesvest,kad odjednom cijem moju sestru Minu na me zove iz kupatila,ja pomislih nije valjda pocela da se poradja sada u kupatilu stacu da joj radim.Ja u kupatilo ona sedi u kadi punom vode i jednom rukom se drzi valjda za picku.

Sta je rekoh nije valjda pocelo,ma nije nego nesto gore,posekla sam je dok sam je brijala,nista ne vidim od stomaka,covece,bas krvarim rece ona i ja videh da se voda malo zacrvenela.Meni se poceo prvo dizati kurac od tada kompletno izlozenih ogromnih lepih sisa,koje nikada bas nisam video obadve u punom izdanju.Ona kaze sta si zinuo nikada nisi video sise,ma jesam seko,ali ne tako lepe,ma daj ne zezaj me nego stacemo sada da zovemo ovog mog da dodje sa posla.Ma ne zezam te seko bas su najlepse koje sam do sada video,a zasto da ga zovemo ja cu ti pomoci rekoh.Kako rece ona pa daj isperi se sa tusom pa cu ja pogledati.pa nezgodno mi je kaze ona,Pa sta ti je nezgodno rekoh ja mi smo nasi,ako necemo jedan drugom pomoci ko ce onda!!!!Pa imas pravo kaze ona onako sedeci u kadi,ko ce ako necemo jedan drugome pomoci,pa rekoj ja!!!!Nego ustani ti da mi vidimo sta je sa tobom.Ja sam joj pomogao da ustane i ona se i dalje jednom rukom drzala za picku,tako da se samo jednom rukom ispirala,a ja sam joj drzao tus!!hoces da ti ja isperem ledja rekoh posto ti nemozes sa jednom rukom,Ona je samo sekund cutala i rekla:pa ako mozes isperi!!ja sam prvo ledja pa sam rukom prelazio preko dupeta koje je bilo lepse nego u pantalonama i suknji,malo vece,ali zato super okruglo.Dok sam prelazio preko dupeata polako mi se dizao kurac i protiv moje volje.Ispirao sam joj noge i ona mi je rekla uzmi jos malo sampona nisam uspela sve lepo da operem.Ja sam poceo odozdole pa nagore i sve vise sam joj trljao dupe,nasta je ona samo malo izbacila dupe unazad da su mi dva prsta prolazila bas izmedju brazde i kako sav unutrasnjost dupeta trljao osecao sam joj guznu rupu kako se sve vise siri tako da mi je od pritiska na dupe nekoliko puta bar za nekoliko milimetara srednji prst ulazio u njeno dupe,a Mina je jos vise izbacila dupe skoro se naguzila.ja sam samo malo nanize peruci gore-dole spustio ruku i meni su kao od sale dva prsta do pola usla u njenu picku i dodirnula se sa njenim prstima,to sam uradio nekoliko puta ona se nije bunila i mozda desetak sekundi kasnije se sva stresla,zatim sam cuo zadovoljni uzdah,kasnije sam saznao da je tada svrsila.Okrenula se prema meni poljubila me u usta na kratko i rekla hvala ti,isperi me sada mislim da si me dovoljno oprao.Kada smo zavrsili u kupatilu izasla je u haljini napolje,bio je Mai mesec,sela je na krevet i pitala stacemo,pa daj da vidim sta stacemo rekoh.Kada se navalila na krevet i rasirila noge meni se momentalno digao kurac i ona je to sigurno videla,ali je to nekako ignorisala.ja sam pipao po picki i ona je rasirila jos malo vise noge tako da sam joj ja bez problema stavio skoro celih dva prsta u picku i sa prstom Palcom dirao na mestu gde se posekla,a nije vise krvarila.Ona je sada skoro maksimalno rasirila noge i zatvorila oci i ja sam joj rekao nista strasno mala ogrebotina,ali da pogledam da nisi se jos negde posekla ipak je do nezna stvar.Ona je sa zatvorenim ocima rekla tiho:da,da pogledaj!Ja sam polako dirao pickine usne i istovremeno gurao dva prsta u vlaznu picku skoro do kraja.Mina je pocela polako da uzdise i pricala gledaj,gledaj,dali je sve u redu.Ja sam gurnuo prste jos nekoliko puta brze i ona mi je stegla obema nogama ruku dok su mo 2 prsta jos bila u njenoj Picki ona se polako tresla.Kada mi je pustila ruku i otvorila oci rekao sam joj da je sve u redu i da ne treba da se brine,ona se osmehnula i rekla :stabi ja bez tebe,a ako hoces mogu te obrijati do kraja,pa neznam,ako zelis moze,ali nikome ni reci o ovome,ma daj rekoh pa mi smo nasi,a osim toga sam ti Video tu tvoju crnu macku,ona se nasmejala i ja sam je polako izbrijao,da je od te crne lepe picke sada ostala picka koja se smeje posto je obrijana,dok sam joj ispirao picku sam joj isto zavlacio prste u nju i ona se jos jednom stresla i ona je videla sigurno moj dignuti kurac,sam ga je koliko sam primetio preko Sorca nekoliko puta odmerivala.Posle nekoliko minuta sam otrcao u kupatilo i 3 puta ga izdrkao,bio sam mnogo napaljen.Posle toga nekoliko dana,Mina se porodila,dobila dete jen muz moj Zet je castio i sada je Mina bila jos bolja nego sa stomakom,mislim lepsa,a ja sam ga drkao kao lud,misleci na njeno dupe i picku,jer onaj dogadjaj nisam zaboravio.Primetio sam da se Ona i moj Zet vec duze vreme ne slazu dobro,Zet sve nekako pomalo popije,a Mina picka ipo kao Avion.Prosla su dva meseca od porodjaja, a Mina me nekoliko puta bas zakacila dupetom po kurcu i jednom je bas zastala,kao da zeli da prodje,a nema mesta i meni je tada kurac bio bas izmedju njenog okruglog dupeta.Jedno popodne,me je pitala dali mogu da joj pomognem nesto posto kao nemoze sama,mogu nema problema rekoh,ona u sorcu i majici,cisto da poludis.Zvacu te ja kaze ona.Bila je u kupatilu beba je spavala,zet na poslu,a ja gledam televizor.dodji zvala me je,ja sam usao u kupatilo ona je taman zavrsila sa tusiranjem i ja sam je vido otpozadi kakvo lepo dupe ima.Kazi seko rekoh.jer mozes da me opet obrijes rakla je i nasmesila se i u istom trenutku se okrenula prema meni,ja sam sada video picku u punom izdanju izrasla crnim kovrdzavim dlakama.meni se odmah digao kurac,sto je ona naravno i primetila,ali samo se smeskala.Ja sam trebao samo sa strane da je izbrijem tako da je iznad picke ostao zbun sa dlakama.Opet sam stavio dva prsta u picku dok sam joj pomerao kozu oko picke ona je sedela na vesmasini i 2 puta se stresla dok sam je obrijao.Kada sam joj prao picku nabijao sam joj prste dublje u picku i tu se jos jednom stresla.Kada smo zavrsili i dok se brisala peskirom,gledala je u moje kratke pantalone i rekla,ti Brate imas izgleda bas lepo parce u Pantalonama,ah samo sam odgovorio.Ma kako ah vidim bas ti se digao sator u pantalonama,pa jebiga rekoh,ma nije nista strasno rece ona sve je to normalno,pa tu smo da se pomazemojer tako?da,da rekoh.Celo vreme dok se nije obukla gledala je u moje pantalone i nije vise znala sta da mi kaze da bi mi videla kurac,pa mi kaze:Brate,hajde da ja tebe obrijam kurac!!!Ma da nema sanse,rekoh,ali sam ipakzeleo da ga bar jednom uhvati u ruku,ma daj sto si takav,pa ostaje medju nama 1000%.Posle nekoliko trenutaka razmisljanja,sam pristao,ali kao da nikome ne prica.Kada sam skinuo pantalone i gace ona je samo gledala u moj kurac oko 20cm i debjline jednog srednjeg krastavca,auuu rece Mina pa ti ga bas imas pa moj Zdravko(tako se zove njen Muz) nema ni pola kaze ona,pa eto rekoh,ma daj ne pricaj kako ni pola,pa majke mi rece ona i tada sam joj poverovao.namazala ga je sa penom za brijanje i pocela brijati i sa dva prsta kao pridrzavala,jedva sam uspeo da ne svrsim.Kada je zavrsila ja sam stao u kadu i poceo sa pranjem ona je drzala tus i divila se njime,onda me je pitala smem li bar jednom da ga uhvatim u ruku,pa smes seko zasto da ne rekoh.Ona kao da je to samo cekala kada ga je on je izgledao jos veci u njenoj maloj ruci,samo je rekla :Covece kakav lep kurac kakva kurcina,nikad nisam nesto lepse videla!!!Onda mi je povukla kurac nekoliko gore dole i ja sam poceo da spricam po kupatilu kao nenormalan,ona je sam o stavila ruku preko i kada sam bio gotov,ja sam joj rekao izvini,ma sta mi se izvinjavas rekla je bas me raduje sto sam te malo olaksala,nego sedi na ves masinu da vidim jer sam te dobro obrijala.Ja sam seo,a kurac mi se nije spustao kaoda nisam malocas svrsio.Mina je dosla sasvim blizu mom kurcu,osecao sam joj dah gledala gore dole,a ja sam gledao nju,onda me je sasvim nezno uhvatila za kurac pogledala u kurac onda pogledala mene u Oci i sledeceg trenutka,je strpala moj kurac u njeno grlo do pola.Ja sam se iznenadio,a istovremeno izgubio od uzitka,kako ga je samo gutala,moja Sestra je strava picka ni do dan danas mi nijedna zensa nije pusila i lizala kao ona.Posle nekoliko minuta sam bio pri svrsavanju i rekao joj,ali ona je samo nastavila i kada sam svrsavao,mi je skoro celi kurac progutala,svu spermu je progutala ustala dala mi takav poljubac da sam osetio ukus vlastite sperme i kurac mi se momentalno skamenio.Beba je pocela da place ona je oprala zube i izasla,ja sam ostao sa tignutim kurcom i sav iznenadjen.Posle jedno sat vremena smo otisli u krevet posto je beba ponovo spavala i onda mi je ona pokazala sta je poza69 i tu sam prvi put lizao picku i dupe,kako je bila super,koliko sam vise pritiskao na dupe jezikom sve vise je ulazio,a u picku kao nista dok smo tako lezali jedan preko drugog2 puta je ona svrsila ja 3 puta i kada mi je lizala dupe i drkala ja sam jos jednom svrsio.Sve granice su prodjene i moja seka je sela na moj poludignuti kurac,jahala je vise od pola sata i ja sam se povukao i poceo da svrsavam ponovo kao da nisam svrsio do sada.Tog dana smo se jebali jos dva puta,a drugi dan sam joj nabio u dupe ,nisam mogao da verujem,da vise voli u dupe nego u picku,a iz guze nisam morao da ga vadim,tako da sam je punio do mile volje.Nekoliko meseci smo se jebali otkidali i bili smo kao par,onda je ona stavila Spiralu i ja sam joj punio picku do kraja.Kada je nataknem na kurac osecam joj matericu,a Mina jos vise skacka,nebi li jos koji milimetar primila u sebe.I dan danas se jos neki put otkinemo od jebacine kao nekad. Mnogo dobra picka CAO!!!!!!!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Uteha sa Sanjom

Blesavko moj, perverzna curo…” citao sam i nisam mogao da verujem. Zar ona u koju sam mogao da se zakunem i kojoj sam bezgranicno verovao? U pocetku su mi ta stalna druzenja izmedju moje zene i njenog kolege sa posla, inace naseg kucnog prijatelja, cak bila i simpaticna, imali su puno zajednickih tema jer su dosta vremena provodili na poslu zajedno. Vremenom sam postao sumnjicav, jer se druzenje nastavljalo i posle radnog vremena, bili su kontaku na sve moguce nacine (SMS, chat, telefon). Sve cesce sam je zaticao euforicnu, zamisljenu, sa licem koje je odavalo neku tajanstvenost. Pokusaj direktnog razgovora nije urodio plodom, obicno bi se samo brecnula na mene pitajuci me za koga je ja smatram i sta insinuiram. Uvece bi, da bi izbegla seks, smisljala opravdanja da je umorna, zalila se na glavobolju, stomak… Prica mi se nije ni malo dopala pa sam jednom krisom ukljucio opciju snimanja razgovora na njenom nalogu na MSN-u koga je zaboravila da iskljuci kada je izasla do grada, i posle izvesnog vremena pracenja imao sta da vidim. Moja zena je imala aferu sa svojim kolegom. Moje slutnje su se obistinile. Ostao sam u soku, o ovome nisam hteo da pricam ni sa kim i nastavio da se pretvaram da o svemu nista ne znam. Ona je cvetala posle svakog prekovremenog na poslu, a signal poruka sa mobilnog me je dovodio do ludila…

Vremenom to saznanje me je sve vise opterecivalo. Nisam znao sta da radim. Posle petnaest godina braka i sa dvoje dece, nije tek tako lako sve srusiti i graditi iz pocetka. Morao sam sa nekim da podelim svoj problem, alli nisam imao nikog pogodnog. Da pricam drustvu, pukla bi bruka, ii onako su me ogovarali jer su mislili da joj omogucujem previse slobode. Mojima nisam smeo da pomenem da ih ne bi frapirao (i onako je uvek bila prisutna doza netrpeljivosti svekrve prema snaji), tako da sam bio prepusten sam sebii. “O ovome mogu samo sa Sanjom da govorim”, pomislih. Sanja je bila koleginica iz firme, moj vrsnjak, razvedena, pravi drugar. Na nju sam gledao kao na rodjaku ili prijatelja, nikad u njoj nisam video pozeljnu, lepu zrelu zenu, milog pogleda, vragolastog osmeha, malih grudi i velike cvrste zadnjice. Okrenuo sam je telefonom i zamolio da se nadjemo negde na picu, jer imam problem oko koga mi treba njen savet. Nasli smo se relativno brzo, ja sam joj ispricao svoj problem na sta je ona pokusala da me utesi, povremeno me milujuci po glavi i ljubeci u obraz. Pricala mi kako to sigurno nije nista, da je u pitanju neki nesporazum koji ce se razjasniti… Pri jednom od takvih poljubaca, poljubila me je u same ivice usana, na sta sam ja zadrhtao. Pogledao sam je i primeio i da je njen pogled blago zamucen. Htela je nesto da mi kaze, ali kao da nije smela da prevali preko usta. “Sad kad se sve to desilo, i ja imam molbu za tebe - poljubi me” tiho je rekla da niko ne cuje, i jos jednom to isto jos tise ponovila stideci se same sebe. Kao vodjen nekom magicnom silom, uterao sam joj jezik do krajnika, a ruka je sama krenula ka grudima koje su strcale i vapile za dodirom. “Nemoj sad, videce nas neko” rekla mi je. Tad smo se dogovorili da se uvece nadjemo, popijemo pice i o svemu jos jednom stalozeno porazgovaramo. O stalozenosti vise nije bilo ni govora, sve sto mi se desilo do tada je palo u vodu, sada sam samo mislio na njene usne, grudi…

Vece je brzo doslo. Dosla je obucena u tanku belu, skoro prozirnu, kosulju i zutu mini suknju koja tek da je prekrivala cvrstu zadnjicu. Nasli smo se u kaficu i na brzaka popili pice. Nismo mnogo pricali, a ja sam sve vreme nesvesno buljio u njene lepe, duge noge, preplanule od sunca. Ubrzo smo seli u auto, i umesto da je vratim kuci odvezao sam je na Kosutnjak. Parkirao sam u jedan skrovit kutak sume, a kako je bilo prelepo, toplo letnje vece, sirom sam otvorio prozor na krovu. Na radiju je isla neka tiha muzika, atmosfera puna naboja. Pokusao sam da kazem jos nesto, da skrenem misli, ali vise nisam mogao da se uzdrzim vec sam poceo da je lizem po usnama, vratu, usima dok sam rugom rukom otkopcavao njenu kosulju. Odgovorala je na moje poljupce kao mahnita, milovala me je po grudima, kosi i batini koja je ubrzo pocela da se kruti i pulsira. Zavrnuo sam joj suknju i svukao tange, a zatim zavukao jezik u njenu ribicu. Zeljna ljubavi, mamila me je svojim mirisom. Dugo sam je lizao dok se ona tresla u mojim rukama. Odgurnula me je nazad na moje sediste, otkopcala mi slic i uzela moju batinu u usta. Strucno je to radila, dudala ga je a potom i lizala kao sladoled. Pomislih da mi ovo zena nikad nije radila, satro joj je stalno nesto bilo gadno, ali je zato deckov sigurno prozdirala, kurvetina, sto me je jos vise napalilo. Svrsio sam joj u usta, uocih par kapljica koje su iscurele koje je ona potom skupila sa moje koze. Nije ga vadila iz svojih usta, tako da sam se ubrzo osetio spreman da nastavim dalje nasu strasnu igru. Zajasila me je, sela na njega i pocela da se uvija zadnjicom, a potom i nagla tako da sam mogao da grickam njene grudi. Bio sam van sebe od zadovoljstva, nije mi trebalo dugo da svrsim, ovaj put u nju. Samo se stegla i zastenjala, a potom klonula glavom na moje grudi. Ostali smo tako zagrljeni jos dugo, uzivajuci u predivnoj veceri.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
DRUGI POZIV

Evo, vec drugi put uzivam u sebi, mazeci se u toploj vodi pune pene, oblizujuci se, misleci i prizivajuci onog od njih ko me moze cuti i mislima, ko zna da ga bas tog trenutka zelim kao nikada pre. I, vec drugi put se niko ne odazive a jasno cujem glas sa perona koji poziva na voz za raj, na najlepsu voznju u vekovima……drugi poziv putnicima koji zele da se popnu na voz za raj!!!!……………….nazalost, njih nema a trebali bi da trce i utrkuju se jer mesta je samo za jednog!…………pokusavam da razaznam gde su, dali bar hodaju…..i okrecem se oko sebe a oni tuzni sede tu, na susednoj klupi, tuzni i nemocni jer sumnjaju da je to put za raj, jer ko zna dali raj uopste postoji ili je mozda to voz za pakao, pa se plase……*slusaj, put za raj*……………..samo jedan od njih zna gde vodi taj put ali ne sme da podje, jer je to previse cak i za njega, jer zna da ljudi koji ne znaju za raj na placu za njim, a on, on se boji plakati, mada ipak to i neije parvi raj, vec, nesto sasvim drugo. Jer, tu je onaj prelaz onaj nebitan prostor izmedju raja i pakla jer tu je mesavilo boja, suza i smeha, jer tu vlada nered i haos, jer to je kao vrtlog, i vuce te nadole …………………..sram ih bilo ako ispuste i ovaj pozic, jer treci poziv bi bio zadnji a onda onda se mora desiti nesto, onda cu na kraj krajeva popeti nekoga prvoga koji je kraj mene, obecavajuci besplatnu voznju i povesti ga, makar ga morala vuci.

Bas steta decki, steta za vas, prebrodite jednom taj strah, opustite se makar ne sa mnom. Sto se onda motate tu oko mene, kao kucici, skakucete i svrsavate……..zadovoljavate se samo malim delom mene. Ima tu jos mnogo cega!!! Dodji da te ja zagrlim, da osetis sta je toplina i blazenstvo, spusti glavu na moje grudi, pa zatvori malo oci, pozeleces da se nikada ne sklonis.
Osim njega, koji je slabiji od mene i ne moze da se uzdrzi od lepote a trudi se i uci me da ga ne provociram, da se ja opustim. Osim njega opravdano zabranjenim.

Sta reci, nadam se da ce se neko odazvati na treci, poslednji poziv.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 37 38 40 41 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Mar 2024, 08:44:13
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.