Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:48:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 34 35 37 38 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575842 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Draganina Prica 2

Leto je. Jul mesec. Raspust. Zavrsila sam sedmi razred i to sa vrlodobrim uspehom. Zadovoljna sam. Provodim se kako na plazi tako u vecernjim satima sa drustvom u gradu. Najvise vremena provodimo u setnji i po kaficima….
Zokija sam upoznala sasvim slucajno u parku dok sam sa drugaricama se zezala, prisao je Sa Heleninim deckom i upoznao se sa nama. Inace Helena je moja skolska drugarica ii de sa deckom Gogijem koji je stariji od nje 4 godine. I otkrila mi je da je spavala sa njm pre nekoliko veceri, i da se fantasticno provela…..

Zoki je bio visok sa duzom crnom kosom, nije bio nista preterano razvijen, ali je imao lepo lice sto me je odmah privuklo i zainteresovalo kod njega. Ostatak veceri smo proveli u zezanju i dobrom raspolozenju. Danica takodje nasa skolska drugarica, morala je kuci, tako da smo ostali nas cetvoro na klupama, nastavljajuci da se zezamo. Saznala sam da je Zoki imao 19 god. I da nema devojku. Joss am se vise zainteresovala. Gogi i Helena su se sve vise zvalili da bi na kraju ustali i otisli da “Prosetaju” negde u mracniji deo parka.
Zoki i Ja smo nastavili sa pricom i zalazili u sve skakljivije teme…Na kraju mi je prebacio ruku preko ramena i lagano se nagnuo nad mene i poljubio me u usta. Imala sam osecaj da me je struja udarila, koliko je taj poljbac bio zapravo snazan za mene. Onda se malo odmakao i pogledao me pa ponovo me poljubio. Ali ovaj puta je gurnuo jezik u moja usta. Spremno sam ga docekala sa svojim jezikom i pocela je luda igra u mojim ustima. Dole sam bila sva vlazna. Bilo mi je prelepo. Bila sam izgubljena…Nisam ni osetila njegovu ruku na mojoj sisi. Nisam ni osetila kada se ruka zavukla pod majicu…Nisam ni bila svesna kada je moja ruka zavrsila na njegovim pantalonama, mislim na njegovom nabreklom kurcu…..Sto me je vise stezao za sise, to sam mu ja vise stiskala kurac….Raskopcao je pantalone i zavukao mi ruku u njih. Bilo je fantasticno, sada sam ga stiskala preko bokserica, koje su bile vlazene….Izvukao ga je i tada sam ga videla u punoj velicini. Nije bio nesto posebno dugacak, ali je bio dosta debeo prosaran debelim venama. Lagano sam ga dodirnula i pocela ga milovatisa prstom, zatim sam ga celog obuhvatila rukom i pomalo nespretno pocela cimati gore dole. Zokiju moje neiskustvo ocigledno nije smetalo, zabacio je glavu nazad i poceo sve teze da dise A ja sam sve brze drkala njegov kurac. Ocigledno je bio previse uzbudjen da bi duze trajalo, malo se izdigao u kukovima i sperma je pocela spricati na sve strane. Po mojim nogama, rukama. Osetio se tezak miris sperme, koji me je dodatno uzbudjivao. Nisam znala sta da radim sa umazanim prstima. Zoki je ustao nezno me poljubio i otisao iza jednog drveta da se olaksa. Jas am lagano prinela prste nosu i omirisala ih u sekundi sam ovlazila ponovo. Lagano sam prste prinela ustima is a vrhom jezika liznula spermu. Svidelo mi se otvorila sam usta i polizala i isisala svu spermu sa prstiju….. Zoki se vratio i ponovo me poljubio i zagrlio. Cekali smo Helenu i Gogija. Bila sam srecna ali pomalo nezadovoljna. Zelela sam da osetim kurac u ustima. Zelela sam da izgubim nevinost. Zelela sam da postanem zena…..Zelela sam da to uradim sa Zokijem….
A sta se dalje desavalo saznacete uskoro
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
KOMŠINICA VERA

Bilo je letnje vreme, jul. Ja sam kao i svakog leta ustajao kasno jer nisam imao baš nekih obaveza preko leta pa tako ni tog dana. Imao sam tada 21. godinu i bio prilično napaljen na gotovo svaku koju sam vidio. No imao sam i jednu tajnu želju, da kresnem matorku Veru koja je živela sama kao moja prva suseda. Pošto sam kasnije ustao išao sam se istuširati ali nisam znao da su vrata od kuće otključana pa sam se ne sluteći ništa otišao istuširati. Kada sam završio izašao sam iz kupaonice sasvim nag, usljedio je susret s predmetom mojih maštanja komšinicom verom u mom dnevnom boravku, ona je ušla u kuću dok sam se ja tuširao pa nisam mogao znati da je unutra. Kad sam je ugledao sav sam se prepao i svoj alat prekrio dlanovima inače mije 15 i po cm sasvim pristojan. Na moje veliko zaprepaštenje ona se je nasmijala kao neka kurva i bez oklevanja rekla mi da se ne stidim jer da je u životu videla mnoge gole muškarce.

Ja joj nisam ništa odgovorio samo sam se zacrvenio. Nakon par trenutaka smogao sam snage progovoriti. Rekao sam da mi je neugodno jer sam mislio da sam sam u kući i da nism nikoga očekivao. Ona se smeuljila kao da sam ispričao neki vic. Bila je lepa čvrste građe sa velkim sikama, crnu kosu i lepo lice iako je imala tada 47 godina. Rekla mi je da bi mogli da popijemo kafu jer je srela moju kevu na ulici a ova joj je rekla da se vraća kasno a ja da spavam. Iako nevešt u kuvanju kafu sam skuvao sam pošto sam se obukao. Donio sam kafu u dnevnu sobu, a ona mi reče da se nism morao oblačiti jer da sam baš lep kad sam gol. Progutao sam knedlu. Reče mi hajde da malo sedneš do mene do mene da ne pričamo na daljinu no ja napaljen kakav sam bio noseći šolju s kafom polio sam se po majici i pantalonama. Ona se ponovno nasmeje i kaže sedi. Ja sam seo i ona me počne svlačiti prvo gornji deo pa mi poče otkopčavati pantalone. Sasvim sam se opustio i počeh je maziti po dojkama. Bile su ukručene i nabrekle!
Kad smo se našli goli ona je sjela na moj kurac i počela se tromo nabijati na njega ja sam predložio da promjenimo pozu što je ona i prihvatila jebao sam je u sve rupe nabijao ga do kraja bez kurtona. Stenjala je a najedamputa je prestala . Znao sam da je svršila. Rela mi je da već dugo nije bila jebana i da sm joj skinuo paukovinu s pičke i šupka. Pošto ja još nisam svršio ponudila mi se je da mi ga popuši, baš kako mi je pričao moj drug Stevo počeo sam da urlam ich komme, ich komme ja ja ja… i svršio sam joj u usta a ona je samo gutala osetio sam da bi mogla celo bure da proguta ta pohotnica, moja komšinica Vera. Jebali smo se još mnogo puta u njenoj kući bez obzira na vremenske prilike a posebno je volela grmljavinu i ječačinu uz glasnu narodnu muziku. Ja sam bio njen rob a ona moja robinja. Jebala se ko prava vučica.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Seoske lole



Krenu moji baka i deka po prvi put u bioskop. Iza njih je bio Drugi svetski rat, koji ostavi za sobom pustoš, ali i želju za svemirskim putovanjima, čitanjem knjiga, pesmom, igrom. Seksa im, pričala mi baka, nije nedostajalo.

«Davao se» film nepoznatog mi naslova, u kojem žena, dok joj je muž na službenom putu, besramno menja švalere. Možda je ona imala i samo jednog švalera, ali ćete iz nastavka shvatiti kako je došlo do množine. Na dan njegovog povratka, ova nesrećnica samo što je ispratila dečka, još vruća, što bi se reklo, pada mužu u zagrljaj, željna, raduje se, grle se. I tu ti moj deda Vlastimir ustane i drekne:

- Udri kuuurvu!!

Baka Jovanka, pomalo osramoćena, uhvati ga nežno za ruku i kaže:

- Sedi Vlajo, to je samo film…

A moj će ti Vlaja, besno se istrgnuvši iz njene ruke:

- Ćuti!! Sve ste iste!

Ja ne znam kakav su oni imali brak. Prvo, bila sam suviše mala da bih razmišljala o tome, analizirala dekinu boju glasa kada je pita da li je gotov ručak i njene poglede kada ga pita kada se vraća sa pecanja. Osim toga, u vreme naših baka i deka, pa čak i naših roditelja, brak je podrazumevao mnogo toga. Nije se analiziralo, možda eventualno ogovaralo. A da li se ranije manje ili više švaleralo, to niko ne zna.

Tako je moj neki dalji rođak, deda stric, već kao mator našao švalerku u selu. Ona, švalerka, bila je i sama matora baba, ali udovica, i to udovica koja živi u kući na kraj sela. How conviniently…Elem, dedu je provalila unuka kada je na povratku sa Drine videla dedino baciklo ispred kuće na kraj sela. Shvatila je šta je po sredi, pa je tiho prišla i sa bacikla odvrnula ventil. Deda se taj dan sa njive vratio malo umorniji nego inače, gurajući baciklo. Nekoliko dana je hraneći stoku razmišljao ko je to mogao biti , pa je sve po dvorištu pogledao ispod šešira sa reskom sumnjom u očima koje, za ne daj Bože, govore: »Znam da znaš, ali stradaćeš zbog toga». Taj se pogled prenosio i dalje na najbliži komšiluk, pa onda i na celo selo, jer deda nije mogao imati blage veze ko je skinuo ventil.

A onda jednog dana, dok je vezivala pertle, iz unukinog džepa gornjaka ispade ventil i hop, hop, hop, pravo pred dedin opanak. Ona se u strahu uspravila očekujući šljagu koju je deda imao prava da, vaspitanja radi, udeli u svakom trenutku, ali se umesto šljage srela sa dedinim smušenim licem. Tutnuo joj je brzo neke pare u ruku, da niko ne vidi, i poljubio je u čelo.

Baba nije znala i, koliko se sećam, umrla je srećna ni ne pomišljajući da, eto, deda od sedamdeset i kusur, kada sa motikom sedne na baciklo, ide na kraj sela erotike radi. A i da je čula, verovatno bi rekla «Ju, ju, ala je i brezobrazan, pa kud kod nje..?!» Sećam se samo da je jednom prilikom nama, Novosađanima, pričala kako se nešto strašno dešava u selu i kako se kanda svi muškarci kurvaju.

- A žene, jel se one kurvaju?, pitao ju je moj ćale..

- A, ne, žene ne!

- A sa kim se strina onda muškarci kurvaju?

Ako možete, sada je pravi trenutak da zamislite babu povijenu u maramu, sa dioptrijom od oko plus osam, sa brkovima i čvrstim životnim stavom o tome kako koke nosilje ne treba da jedu vlažnu travu, kako gleda u nas zaprepašteno, razgoračenih očiju, kao prvi put suočena sa istinom, kao da nikada, nikada nije mogla ni pomisliti na tako nešto…

- Ju, ju, Bato, pa vidiš, bogati, kada ti to tako kažeš…A ja nisam ni pomišljala…Reko neke iz drugih sela…

- Ih, strina, baš…Sve iz vašeg sela fine, pa muškarci švaleri moraju da idu u drugo selo, trista metara niže…

I dok su se tata i strina smejali, ja pogledam u sestru, a ona mi glavom pokazuje iza. Okrenem se polako, i na zidu pod prozorom gostinjske sobe, sa kormanom među muškatlama, vidim kako se krije dedino biciklo.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
NEDOSTA JE MI…

Prvi sex sam imao sa 14god sa komsinicom, koja je imala 19godina,na nju sam se navukao nekih dvije godine dok se nije udala i otisla iz mog sela.Lagano mogu reci da sam navucen na sex, da mi je pauza od nedelju dana tesko padala,poceo bi daludim i da gledam sta mogu da pojebem.Na selu nista nije bilo kao za inat.Poceo sma da ljudim,proklinjao sam i molio Boga da sto prije dodje smotani vikend.Imao sma osjecaj da nikada nece doci.Dosao je petak vece,narod je dolazio,dolazile su cure i medju njima je bila jedna koja mi se svidja,tacnije ona mi se nabacivala punu godina dana.Imao sam osjecaj samo sto je stigla kuci dosla je kod mene da je javim ako mojim starima.Ja sma sjedio u svojoj sobi piskarao nesto ona je usla sa kucanjem.Ja nisam dizao glavu sa stola nego sam poisao nesto. Ona me samo zagrlila i rekla mi.\”Nedostjao si mi jako,svakog dana mislim na tebe!\” Ja sam se zagrcnuo, nisam znao sta da joj kazem. Ona je primjetila da sam ostao iznenadjen. Sjela je na stolicu pored mene sva crvena u licu, ja sam je obuhvatio oko struka i lagano spustio svoje usne na njene. Ona je pocela da me ljubi ludaci jedva sam dosao sebi, ona se odvojila od mene i rekla mi tiho.

\”Nema noci da ne mastam o tebi, o tome kako me jebes, kako ti ga pusim. Ta zelja je svakim danom sve jaca.\” Ja sam samo sutao i pokvareno se smejskao i rekao.\”Tu sam da ti ispunim svaku tvoju zelju.\” Kvarno sam se nasmijao. Ona nije cekala casa nego je pocala da se svlaci. Ja nisam mogao da cekam nego sam se bacio na lju i poceo sam da joj ljubim mnlado tijelo koje me je uzbudjvialo i dovodilo do ludila. Ja samo poceo njenu slatku picku da lizem kao da mi je zadnje u zivotu gurao sam jezik u njoj, veoma je glasno stenajla i uzival i govorila je.\”Jel moguce da se snovi ostvaruju.\” Ja sam samo rekao uz smejsak.\”Samo ako dovoljno vjerujes u njih.\” Ona mi je gidla glavu sa svoje picke i rekla.\”Stani, pusti me da ostvarim svoje snove i zelje,hocu d aosjteim tvoj kurac u moja usta.Nikad ga nisam imala ni u sebi niti usta,zelim da to bude tvoj!\”
NASTAVICE SE…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
DRAGANINA PRICA 3

Celu noc sam se vrtela. Nisam mogla spavati. Dirala sam se. mislila sam na vece na klupi sa zokijem. Osecala sam u ustima ukus sperme njegove. Zelela sam ga. I opet se diram. Mastajuci o njemu i njegovoj kiti…..
Telefon je zazvonio i kada sam se javila na drugoj strain zice bila je Helena.
-cao Macko sta radis/
-Nista, dosadjujem se. Ti?
-evo bas te spominjemo, pa da te cimnem. Nego Hoces li sa nama?
-Gde i skim to?
-Pa Gogi Zoki Ti i Ja, idemo kod Gogija na vikendicu…
Srce mi je pretilo da ce eksplodirati. Krv mi je udarila u glavu a medju nogama sam ovlazila i mahinalno sam rukom pritisla picu….
-Ok idem.
-Pokupicemo te cao…
Veza se prekinula a Jas am ostala jos nekoliko trenutaka kraj telefona sa rukom na pici………

Vikendica. Jas am na sebi imala gore belu majicicu bez grudnjaka, dole sam imala crne helanke i bila sam bez gacica. Zoki kada me je video samo je zinuo i cello vreme je blenuo u mene.
Celo posle podne smo se zezali Gogi i Zoki su pekli rostilj a Helena i Jas mo sedele i pijuckale pivo. Moji nisu znali gde sam niti da konzumiram alcohol, ali sta cete….Mislili su da sam kod Helene i da cu tamo i noc provesti…
Gogi I Helena su se u jednom trenu izgubili u unutrasnjosti velike vikendice, koja je imala i potkrovlje… Jai Zoki smo sedeli i gledali se bila sam u vatri.
-Je li ti se svidelo sinoc? Upitame.
Spustila sam pogled i zacrvenela se. samo sam klimnula glavom. Nasmejao se, i pitao me da li ima jos piva. Ustala sam bez reci i usla u vikendicu i otisla po pivo. Kada sam se vracala pogled mi se zaustavi na odskrinutim vratima kupatila. Videlo se sve. Helena je klecala i pusila Gogiju kurac, koji je bio ogroman. Cula sam njegovo dahtanje…Odjednom me jeza prodje kada osetih da je neko iza mene. Znala sam ko je.
Osetila sam prste na vratu koji su me milovali. Okrenula samglavu prema njima i liznula ih. I ponovo vratila pogled na helenino pusenje. Zoki je lagano sa dva prsta usao u moja usta i lagano me poceo tucati. Jas am ih pocela obradjivati sa jezikom, a onda mi je gurnuo jos jedan prst, i jos jedan. Usta su mi bila bukvalno razvaljena. Tesko sam disala. Uhvatio me je za ruku i poveo napolje. Obisli smo vikendicu i dosli do klupe u vocnjaku Seli smo i poceli se zestoko zvaliti. Zoki mi je malo jezik gurao pa malo prste u usta. Gorela sam od zelje da me pojebe. Uhvatila sam ga za kurac preko pantalona i pocela ga divljacki stiskati, u jednom trenu je zastenjao. Onda je ustao i stao ispred mene, vadeci kurac koji je bio u sojoj punoj velicini. Bio je divan. Nekoliko puta mi je sa njim presao preko usana. Bila sam malo zbunjena ali se nisam bunila. Onda je krenulo prodiranje u usta, prvo lagano sve do pola pa lagano izvlacenje, bila sam skroz vlazna. Gurnula sam ruku u helanke i pocela se maziti. A onda me je Zoki uhvatio za kosu i poceo ispocetka lagano da mi ga nabija i svakim novim uletom kurac je ulazio sve dublje u usta i sve zece… Osetila sam d ace da svrsi. Zgrabio me je za kosu i poceo divljacki da tuca u usta. Pokusala sam da ga izvadim, jer sam se nekoliko puta zagrcnula i suze su mi tekle nis obraze. Poceo je glasno da stenje i jos jace me je stegao za kosu, i jos jace poceo da nabija. I onda ga naglo izvuce iz mojih usta jednom rukom me je i dalje drzao za kosu dok je drugom brzo drkao da bi mi svu spermu prolio po licu i poceo je razmazivati sa kurcom. Bila sam sva ulepljena. Ponovo mi je gurnuo kurac u usta i sada me je lagano tucao. Sada mi je prijalo tako da sam nastavila da se diram i uskoro sam se sva tresla u transu. Uzeo mi je moju ruku i stavio na moje lice. Shvatila sam sta hoce i pocela da razmazujem spermu po licu i da lizem prste drugom rukom sam mu ponovo drkala. Sve je dublje disao i poceo je da stenje, i posle nekoliko minuta je ponovo svrsio, ali u svoju ruku pa mi je dao da mu spermu polizem i progutam……..
Bilo mi je lepo, ali jos uvek nisam dobila sto sam zelela……
U nastavku cete saznati sta se sve jos izdesavalo u vikendici……
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
LEPA DARA

Preko leta bio sam kod druga u Beogradu. On se zvao Dragan, a njegova sestra Milica. Imali smo zajednički hobi skupljanja starog novca, a tako smo se i upoznali preko neta. Oni su stanovali u malom stanu u Novom Beogradu s kevom. Stara im je radila dve smene pa je retko bila kod kuće. Dragan je bio super frend i naročito slobodnih nazora pa mi je pričao neke perverzne stvari o majci i sestri. Ja sam samo slušao i upijao. Sestru mi je opisao kao seksualno nezainteresovanu, a keva se navodno trošila sve u 16. Bila je bolničarka no ne baš lepa, sestra Milica mi se više sviđala i tako jedno poslepodne sam probao nešta da upecam no nije išlo. Džabe sav moj trud bila je ko u oklopu. No sutradan sam sreo Daru, komšinicu sa 3. sprata koja mi je ostvarila sve moje snove.
Čim sam je sreo u liftu počela je da izvodi neke fazone i fore a ja mesa gladan nisam je odbijao. Ona kao drogirana počela je da divlja rukama kao da mi daje neke geste, a ja prihvatih igru i završismo u njezinom stanu na valu divlje pohote. Oh, kako je lepa bila ta Dara (kasnije sam joj saznao ime). Imala je kratku plavu kosu na crne pramenove. Izuzetno joj je lepo stajala pripijena crna košulj i sexsy farmerke. Čim smo ušli u njezin stan nabio sam je na ormar i počeo da je svlačim divlje. Gazio sam je ko lud, mora da je bila iznenađena jer sam to radio kao da mi je zadnje jebanje u životu. Imala je usku ribicu tako da je i meni i njoj bilo odlično. Bacio sam je na krevet pa smo se počeli žvaliti i tako kojih pet minuta a onda pet u ribicu al odozada. Kada same počeo u anus počela je da vrišti i rekla nek to ne radim. Svršio sam joj po leđima. Sav taj sok sam obrao prstom i dao u sta da guta. Mora da joj je bilo dobro pošto je samo proizvodila neke lepe zvuke Za kraj mi je popušila i rekla da bi mogli sve to da ponovimo dok sam još u Beogradu jer za tri dana odlazim. Kasnije mi je ispričala da joj je to bila tek četvrto jebanje u životu, a onda su mi neke stvari postale mnogo jasnije.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
TETKA BILJANA

Tetka Biljana živi u mestu nedaleko Niške banje. Zavoleo sam je još dok sam bio mali. Uvek je bila dobra prema meni. Radila je i još radi u pošti u svome mestu iako pošta ima slab promet i tako nešto… Davala bi mi često pare da si nešto kupim pa sam je zavoleo no kada sam porastao, perverzno ali istinito počeo sam da drkam na svoju sopstvenu tetku. Šetao sam kera kad god sam stigo a naročito sam to voleo raditi kad bi ona došla kod mene na kafu i pitu. Radio sam to u sobi do one u kojoj su moja keva i ona boravile. Bila je tipična žena iz mog kraja, a sem toga imala je neku vatru u sebi. I tako prolazili su meseci pa i godine a ništa konkretno da uradim pošto sam odlučio da je kresnem pa šta bude da bude. Uvek me je sputavala ta moja neodlučnost, a i realnost. Kakve su mi šanse bile? Mislio sam jedan prema stotinu!!! Jedno poslepodne navratio sam do pošte koja radi do četri. Bilo je oko pola tri, Biljana je bila na svom radnom mestu no na moje iznenađenje jer sam mislio da je odana poslu do kraja pošto je živela sama neoženjena, ona mi predloži da krenemo kod moje keve na kaficu i da popričamo tako o nekim stvarima, a ona da napusti radno mesto pre pošto nikoga nema.
Ja sam joj rekao da ona zna najbolje šta treba da uradi. Samo se blago osmehnula. Krenuli smo svaki na svom biciklu i za desetak minuta stigli pred moju kuću. Ušli smo no nikoga nije bilo što mi je bilo čudno pošto sam mislio da je keva kod kuće. Na stolu je bila hartija na kojoj je pisalo: otišli smo kod kuma vraćamo se uveče uzmi nešto iz mikrotalasne. Reko šta je tu je moram da je uslužim sam. Kafa mi je pokipela, nisam baš neki kuvar. Radeo sam sve samo da se približim Bilji. Pustio sam grejanje jer je rekla da joj je malo hladno. Ja ću da te zagrejem - mislio sam u sebi, ja to najbolje znam. Pričali smo nešto neobavezno a meni se digao nisam znao šta ću. Mislim u sebi - mora da je primetila, nije glupa. Kad li pade tema imam li ja devojku, ja sam do tada imao samo nekoliko avantura glupljih da gluplje nemogu da budu. Jednom mi je pušila jedna mala u školskom toaletu, jednom sam čistačicu uvatio za dupe u tom isto toaletu, a oname tužila upravniku, a ja sam sve poricao i pravio se lud. Sve u svemu bio sam devac i to je gorka istina pošto sam imao 20 godina. Ja kažem Bilji, nemam devojke niti ću ikada da imam, a ona se samo nasmeje i kaže mi da ću da promenim mišljenje kad jednom prvi puta osetim šta je to ljubav. Naravno da joj nisam mogao pričati o svojim avanturama, bila je to starija žena od 42 godine, nemogu da se opustim kao sa drugarima i da pričam o svome intimnom životu. Prođe koji minut u ćutanju. Počela je da me ispituje kakve devojke volim, a ja sam joj odgovarao da volim plave s plavim očima i tako nešto… pošto sam se malo opustio. Onda sam ja krenuo u akciju i počeo da nju propitkujem zašto se nije još udala i dali planira da se uda. Bila je malo iznenađena mojim pitanjem. Bili ti neko mlađi odgovarao. -Što da ne, odgovori ona, sad sam ja bio mnogo iznenađen. Jao, moja tetka Biljana voli mlađe muškarce. Možda je to razlog što je još uvek neudata. To me ohrabri pa je priupitah - bili bila zadovoljna sa nekim kao ja. A, što pitaš, znaš da bi bio je to nedvosmislen signal potrebe za užitkom. Prišao sam joj švalerski i uvali joj žvaku u usta. Pristala je, nemogu da verujem. Vruća je, sva kipi od požude. Ta veštica me začarala svojim telom u svojoj 42-oj bila je ko bomba, divlja i nezasitna. Desnu ruku sam joj uvukao u gaćice i počeo da je prstenjačim tako da je ostajala bez daha. Sela je na mene i onda je usledilo raskopčavanje. Iskočile su joj dojke ko dve zrele dinje. Mirisale su ko majsko cveće. Za koji trenutak bila je gola baš onakva kakvu sam je i zamišljao. Kuja, spremna za jebanje, ma oplodiću je pa nek mi rodi sina ne želim više nijednu drugu, ova mi je dosta za ceo život. Ona je bila pista na kojoj sam prvi puta poleteo. Grizao sam je za dojke i dudao kao da sam beba. Igrao sam joj po rebrima ko po harmonici u kakvom mračnom kutku kafane. Zabijao sam ga duboko mazeći joj dlanovima stomak. Ona je bila spremna da sve uradi sama nije dozvoljavala moju dominaciju. Prosto me silovala nabijajući se u ritmu kiše koja je u međuvremenu počela da pada, a svaki puta kada bi mi se nabila do kraja u meni kao grom da je puko. Vatrena je ta Bilja o kojoj sam mislio samo najbolje, a sada mislim opet samo na drugi način meni mnogo slađi. Kasnije sam se budala sve izlajao mom drugu Stevi koji je od mene napravio budalu i razglasio to po celom selu rugajući mi se posle nekim forama iz nemačkih pornića špric mi, špricmi ja…
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
4 dana

Sve je pocelo iznenada … znamo se 7 godina a nikad nije bilo nista medju nama, sve do avgusta 2007. ono vidjeli se dvaput godisnje slali poruke i sl al nista bezze bila mi na kraj pameti.
Jednog dana bih u avgustu na nekom izletu s anekim drustvom, vratio sam se pokasno, skoro 21, i jos nisam se ni raspremio kako treba i mislio ici da spavam kad zazvoni mi mobilni. Rekoh ko je sad mora da sam nesto zaboravio il je neko nesto izgubio … Kad ono njen broj. Zacudi me, javih se nagonski. Sta ima rekoh. Nista rece. Rekoh jesi to pogrjesial broj ? Ne,rece,bili dosao do mene sama sam? Odmah rekoh. Nabrzinu se spremih uzeh par piva sokic i cigare u dragstoru, i zaputih se autom k njoj…. USput razmisljah ako bude zaeb popicu sam ove pive. Medjutim otvori i udjoh … Prvo smo pricali sta ima, jer se nismo culi 4-5 mjeseci, obicne stvari, i bi vec 11. Rekoh pa vrijeme poci… kaze hajd prenoci ovdje ti na kaucu ja na krevetu … pa rekoh jos jednu da zapalim pa vidjecu umoran sam od rostiljanja … i nakon dva min rece pa krevet je bracni hajdemo zajedno samo me ne pipaj .. legli smo i, stas musko sam, a ona zensko, i to dobro, i ja malo pomalo poceh mazit .. niej se opirala, onda joj skinuh grudnjak i pomalo gacice a ona je svo vrijeme uzdisala … skihuh se i ja, i namjestih ga na rupicu odozada, prozbori nemoj u cmar to boli. Rekoh necu ne boj se. usao sam polako i onda pojacavo ritam al ili od umora ili od pive nikako da svrsim. U neko doba ispade jos dignut. Ona se okrenu i uze ga u ruku navlaciti a onda i pusiti. Uskorto svrsih koliko sam god mogao, sperme je bilo na sve strane. Ona odahnu i leze. Uskoro je zaspala i ja iza nje malo. Sutra sam otisao na posao dva sata onako umoran uzeo odmor 4 dana, i vratio se njoj. Narednih tri dana nismo izlazili iz sobe. Cetvrti dan ona ode kod mame a ja kuci. Sad se druzimo i nismo vise imali sex ali je svaki dan barem cujem. I nadam se da ce se ta cetiri dana ponoviti opet …
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Kaća i njena mama 2

Nakon prvog seksa sa Vesnom usledio je drugi,pa treći,i tako dalje…Balansirao sam vrlo uspešno između ćerke i majke,često bivao umoran,ali je nekako išlo.Vesna i ja smo koristili svaki slobodan trenutak da zadovoljimo svoju požudu i neutaživu želju za seksom, i to zabranjenim.Kaća nije ništa primećivala.Doduše,imala je i obaveze na faksu,tako da je ma druge stvari gledala ravnodušno.Spremala je ispite,dala mi malo slobodnog vremena koje je ispunjavala mama Vesna.
Išlo je tako sve do jednog prepodneva,kada…Uostalom bolje da vam ispričam sve.

Bio je petak pre podne.Kaća je imala ispit,pa mi je Vesna javila da neće na posao,i da možemo iskoristiti to vreme za naše \”igrice\”.Stigao sam kod Vesne i bukvalno,sa vrata navalio na nju.Ušli smo u njenu sobu i nastavili sa \”igrom\”.Sve je išlo svojim tokom:Vesna ga je primala u svim pozama,uživali smo oboje i bližili se vrhuncu sladostrašća.Karao sam Vesnu zguza i planirao da joj napunim utrobu,kada se vrata otvoriše.Na vratima je stajala Kaća i sa nevericom gledala u prizor koji je zatekla u spavaćoj sobi svoje majke.Neprijatna tišina je vladala nekoliko trenutaka,a onda se Kaća okrenula,zalupila vrata i otišla u svoju sobu.Vesna i ja se brzo obukosmo i krenusmo za njom.Kaća je zaključala svoju sobu i vikala da ne želi više da nas vidi.Uzaludne su bile naše molbe da nas pusti unutra.Plakala je i vikala da ne može da veruje,da smo je izdali i slično.Nakon nekog vremena,Vesna i ja sedosmo u dnevnu sobu.Ćutke zapalismo po cigaretu.Sedeli smo tako,ne znam ni ja koliko dugo,kada Kaća izađe iz svoje sobe.Samo je rekla:
-Želim da mi kažete kako se to desilo!
Vesna i ja počesmo priču.Zamuckujući i nesigurno nekako smo joj objasnili kako se sve desilo.
-Jednostavno se desilo,kažete?!-upita Kaća.
Mi samo klimnusmo glavom.
-Sada ćete to da uradite,ovde,ispred mene!-Reče Kaća odlučno.
Mi smo se pobunili,ali nas ona prekide rečima:
-Odmah,sada,ovde!A,ja ću da gledam!
Pošto smo uvideli da se Kaća ne šali,Vesna je prišla fotelji u kojoj sam sedeo i nesigurno me poljubila.Uzvratio sam joj poljubac,
-Hajde,malopre ste bili mnogo življi!-upozoravala nas je Kaća.
Vesna mi skide majicu i poče da mi ljubi grudi.Bilo mi je užasno neprijatno,dok je Kaća netremice gledala u nas.Nije više plakala,ali nas je gledala s prezirom.Vesna mi je otkopčala pantalone,skinula ih,a zatim je skinula i moje bokserice.Ruke su joj drhtale,sigurno joj nije bilo svejedno.Uzela je polako moj mlitavi kurac u svoja usta.Nisam gledao u Kaću,jer me je bilo sramota.Kurac mi se polako počeo dizati.Vesna je bila majstor,pa je i u ovoj situaciji uspela da me napali.Mislio sam u sebi da je nemoguće da ću se napaliti u ovakvoj situaciji.Onda sam pogledao Kaću i zaprepastio se.Ona je zavukla ruke ispod donjeg dela svoje trenerke,u gaćice i trljala svoju ribicu!
-Kaća…-krenuo sam nešto da kažem, ni sam ne znam šta.Vesna se,takođe okrenula,pogledala Kaću,pa mene.Kaća samo reče:
-Nastavite,možda vam i oprostim!
Vesna je nastavila da mi puši kurac,a ja sam nastavio da gledam u Kaću.Skinula je gornji deo svoje trenerke,tako da joj je gore ostao samo brus.Meni je kurac bivao sve deblji i tvrđi,a i Vesna je počala zadovoljno da mumla.
-Nemoguće!Pa,mi svi uživamo!-pomislio sam u tom trenutku.
Kaća je skinula i brus i počela polako da mesi svoje sise.Zatim je saginjala glavu i podizala sise,da bi olizala sopstvene bradavice.Počeo sam da uzdišem i da ispuštam razne zvuke zadovoljstva, i to ne zbog Vesninog pušenja,već zbog Kaće.Zatim je skinula i gaćice.Liznula je svoj srednji prst i lagano njime počela da trlja klitoris,a nedugo zatim ga je i zavukla u svoju izdepiliranu mačkicu.Levom rukom je mesila svoje sise,a srednjim prstom desne ruke je jebala svoju,kurca željnu,pičkicu.Tako sam se bio napalio da nisam stigao da upozorim Vesnu na vulkan koji će uskoro proraditi.Uz glasne uzdahe,napunio sam Vesnina usta.Ona se,tako punih usta,okrenula ka Kaći,koja je prokomentarisala:
-Hmmm…Tako je mamice!Progutaj malo,a ostatak možeš podeliti sa mnom!
Vesna joj je prišla,nakon čega je usledio neverovatan poljubac koji je inicirala Kaća.Neverovatno,majka i ćerka su delile moju spermu!
-A,sada ćeš mamice,zadovoljiti i moju ribicu!-reče Kaća,pogleda u mene i reče mi:
-A,ti gledaj i drkaj!
Vesna se poslušno spustila i,najpre nesigurno,a zatim sve snažnije i brže počela da obrađuje Kaćinu picu.Moja batina je polako počela,opet,da se uspravlja.Nisam mogao da verujem da će ova neobična situacija da se pretvori u neverovatan užitak.Kaća se napalila,počela je da mesi svoje sisetine,neprestano ponavljajući:
-To,mamice!Karaj me jezikom!
Vesna je ispunjavala njenu želju.Čuli su se zvuci ravnomernog ulaženja i izlaženja Vesninog jezika.Počeo sam da drkam svoj debeli kurac.Tada me Kaća pozva prstom da joj priđem.Ustao sam i prišao joj.
-Želim da ga popušim!Daj mi ga!
Halapljivo je strpala moj kurac u svoja usta.Počela je da ga puši skoro kao Vesna.Prosto nisam znao koja je od njih dve bolja u tom poslu.Kako je Kaća ubrzavala sa pušenjem,znao sam da je blizu svršetka.Vesna je očito znala još nešto osim pušenja!Kaća je ubrzo uz glasne uzdahe svršila,snažno se grčeći na trosedu.Ispustila je moj kurac,a ja sam to iskoristio,uzeo ga i počeo da ga drkam,jer mi je malo nedostajalo do svršetka.Povukao sam kožicu samo nekoliko puta i sperma je počela da prska svuda po Kaći.Po njeni sisama,stomaku,a malo je zakačilo i Vesnu.
-Vidite,kako je lepo u troje!Nije trebalo da se krijete!-reče Kaća,kao da nas prekoreva.
Ustala je i rekla mi:
-Idem do kupatila da se sredim,a ti digni kurac,treba i da me pojebeš!
Teško mi je išlo,kurac me je već boleo,ali sam osećao strašnu želju da razbijem Kaćinu pičkicu.Dok je ona izašla iz kupatila,nekako sam ga digao.Kaća mi reče:
-Hajde,lizni mi je malo!Osušila se!
Nisam čekao mnogo,krenuo sam da je ližem,dok sam desnom rukom drkao svoj kurac.Kaćina pica se već ovlažila,bacili smo se na pod,a ja sam ga grubo uterao u Kaćino međunožje.
-Kako si znao da hoću grubo,a?-upita me ona.
To me je napalilo,pa sam nastavio još žešće.Vesna je sedela u trosedu i zadovoljavala se.Nabijala je dva-tri prsta u svoju ružičastu macu.Kaća me je svojim nogama obgrlila,i izazivala:
-Zar,je to sve što možeš?!
Ja sam joj ga nabio još jače,što je ona dočekala sa zadovoljstvom:
-To,toooo!Daj mi ga još jače!!
Onda smo se okrenuli.Ja sam legao dole,a ona je jahala moju kitu.Svršavala je u najveće,pica joj se grčila,ali nije prestajala.Želela je još.Nabijala se na moj nabrekli i otekli kurac svom silinom.I ja sam se bližio kraju.bacio sam pogled na Vesnu.I ona je u veliko svršavala.Izvadila je prste iz svoje pice i lizala ih.Kaća je ponovo svršavala,i taman kada je završavala,počela je iz moje kite da kulja sperma po njenoj unutrašnjosti.trajalo je nekoliko sekundi,a onda je Kaća,onako umorna pala preko mene!I ja sam bio umoran,smožden i nisam se mogao pomeriti.Tada ustade Vesna sa troseda i reče:
-Možemo u moj francuski ležaj da malo odmorimo!
-Ako mi obećate,da ćemo ovo ponoviti još koji put,sve vam je oprošteno!I možemo na mali odmor!-reče Kaća.
-Naravno,da ćemo ponoviti!-reče Vesna i svi se nasmejasmo i odosmo u krevet na zasluženi odmor.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
ovaj onaj ona ja i zamisli jebanje

posle veze od 3 godine tj. trogodishnjeg dosadnog sexa ili romantichno recheno vodjenja ljubavi, odlucih da se oslobodim. Novostechenu slobodu reshih da proslavim sa drugaricom Bojanom u nekoj kafani sa kariranim stoljnacima. Fino smo se zapile pa smo odluchile da promenimo lokaciju. Zaputismo se u nepoznatom pravcu blago se teturajuci. Svetleca reklama nekog klubica super uletele naruchile pice nashle mesto za shankom muzika podnoshljiva mesto puno tipova odlichno odlichno.

Bojana je vec neko vreme sama shto posebno dolazi do izrazaja kad je pripita tj. tad non stop pricha o jebanju. A to beshe jedan od onih dana kad mi je dovoljno da chujem rec jebanje pa da se solidno napalim sa sve slikama scena jebanja koje se mozda trenutno odigravaju i u zgradi pored. Dok je ona prichala osecanju neispunjenosti ja sam bacala pogled po klubu. pri kraju shanka zapazih dva tipa. jedan je bio vishi crn sa jakom vilicom i vecim nosem izgledao je nekako grubo shto me je posebno zabavljalo dok je drugi ono klasichno lep mushkarac koji bi se bojani sigurno dopao. pogledala sam bojanu i tek onda primetila da ona josh uvek pricha o snoshaju,udovima itd. Naglo sam ustala sa stolice uhvatila je za ruku i odvukla u pravcu malopre odmeravanih mushkaraca. Bila je iznenadjena ali se nije bunila. Pocheh neku prilichno idiotsku prichu oni se odlichno ubacishe i sve je pochelo da se krece zeljenim mi tokom. posle par tura pica i ponekih ’sluchajnih’ pipanja oni su predlozili da odemo u stan jednog od njih uz neko dosadno smotano dugachko objashnjenje. Samo sam pogledala bojanu koja se blago nasmeshila ,shto je svakako bio znak prihvatanja, i rekla hajde. za petnestak minuta vec smo bili u stanu gde smo posedali na neki trosed. onaj crni je seo do mene shto sam odmah iskoristila spusteci ruku na njegovo koleno. bojana je sa ovim drugim baljezgarila neshto nepovezano ali sam po njenim pokretima provalila da je prilichno napaljena. znamo se jako jako dugo pa mogu da provalim njenu mimiku koja u sushtini i nije neshto komplikovana za provaljivanje. naime bojanica kad se napali prsi svoje sise na kojima joj vecina devojaka sa opravdanjem zavidi. nisu neshto posebno velike ali su ujedno i oble i chvrste i uvek se nekako nadju u centru paznje. shirila je noge pa ih onda prekrshtala i par puta prelazila prstom preko usana. onaj tip shto je prichao s njom je previshe odugovlachio nervirao me je dok je ovaj moj bio sigurniji i ubrzo krenuo u akciju uhvatio me je za kosu i nabio mi jezik u usta. bio je grub kao shto je i izgledao i to je potpuno apsolutno napalilo. stavila sam ruku na njegov kurac koji je shtrchao ispod farmerki i krenula da ga mazim stiskam otkopchavam shlic vadim drkam on me hvata za sise bacam pogled na bojanu koja deluje iznenadjeno ali onda ovaj njen krece u akciju pochinje da joj lize vrat i ona se potpuno prepushta krece da se uvija i stiska sise. ovaj mi spushta glavu uz rechi ‘hocu da te jebem u usta’ i u sledecem trenutku njegov kurac je vec duboko u mome grlu pomahnitalo mi pomera glavu gore dole dok ja nabijam prste u potpuno zeljnu pichku. bojana se za to vreme vec uveliko nabijala na kurac i jechala. krenula sam da svrshavam u trzajima i nedugo zatim ovaj izvadi kurac iz mojih usta i krene da mi svrshava po licu. razmazivala sam spermu svuda lizala je a onda se popela na trosed i okrenula se ka bojani ,koja ga je primala od nazad, na shta je ona krenula da mi lize spermu s lica uhvatila sam je za sisu i nabila jezik u usta. na taj prizor ovaj njen je odmah izvadio kurac i svrshio joj po ledjima razmazujuci joj spermu svuda po telu. bojana mi se potpuno priblizila i krenula da mi trlja pichku i grubo trpa prste unutra na shta sam ja uzvratila. momci su ubrzo bili ponovo spremni. stali su iznad nas i krenuli da drkaju krenule smo da im lizemo kurceve u duetu spajale smo jezike na njihovim kurchevima i drkale jedna drugoj. crni me je uhhvatio snazno za kukove okrenuo i nabio kurac do kraja pochela sam da vrishtim pa mi je ovaj drugi nabio kurac u usta bojana mi je stiskala sise i trljala pichku svrshavala sam kao nikad do tad potpuno sam se tresla onda smo ja i bojana zamenile mesta ona je ubrzo svrshila kao i ova dvojica. cutali smo premoreni nekih 20 minuta obukle se mahnule momcima i zadovoljne krenule kuci par puta smo zastajale ljubile i vatale shto nastavljamo da radimo i sad u razlichitim kombinacijama.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 34 35 37 38 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:48:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.