Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:47:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 32 33 35 36 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577669 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Istina

 на мору

Ретко смо сусретали један брачни пар који нам је пре три године прави друштво на мору. И прошлог лета смо били заједно, ми тридесетих а они четрдесетих година. Иако је моја жена знала за моје склоности и жеље за разменом партнера она ме љубоморно чува од жена па и од Милене коју Бранко такође себично пази. Тако сам то прихватио и наше дружење је трајало без мојих тежњи да се нешто догоди.
На истом острву смо се прошлог лета поново дружили.

И тако једном приликом Бранко, моја жена Љиља и ја веслајући полако рукама на малом гуменом чамцу одемо даље од плаже десетак метара уз обалу. По сапутницима сам приметио да се нешто догађа и да иза мојих леђа има додира, тако да одлучих да их оставим саме. Када смо били на правцу једног ресторана рекох да идем на пиво јер је чамац премали за троје, на што Љиља рече да ће они мало веслати око полуострвцета па ће ми се придружити. Ја сам отишао у ресторан али сам одмах изашао и попео се на узвишени гребен полуострвца одакле иза жбунића посматрам чамац удаљен двадесетак метара од обале. У њему Бранко потрбушке као рукама весла док моја драга лежи на леђима без гаћица, главом подишла под њега и пуши. Били су сигурни да нико не може видети јер су плаже и лево и десно удаљене од тог каменика где у подне нема пецароша. Он се после тога окрену и почео да јој лиже пичкицу. Гледам како она од задовољства подиже гузу и рукама му притиска главу и мрси косу. Мој курац је толико био моћан да сам помислио да им се придружим и да набије Љиљи уста. Ипак сам их оставио на миру јер би то за њих било непријатно изненађење. Посматрам да се Љиља изви на бок а он јој са друге стране се ужљеби и она се набија на његову курчину са једне стране чамца а он са друге стране пробија у њу, док лиже њено стопало. Та јебачина је трајала десетак минута. Бранко напуни њену врелу рибицу, уђе јој у загрљај и задовољни отпочеше да размењују страствене пољупце. Ја сам такође уживао свршавајући на врели камен. Када су почели да узимају воду да се перу ја сам отишао у ресторан где сам пио пиво чекајући њих. Нису брзо дошли јер су им за то требале психолошке припреме.

После три вечери ми око једанаест легли да спавамо кад чујем у ходнику свађу између Бранка и Милене и да он каже, одох да се напијем и кад ти дођем. Устаде Љиља и рече да иде код Милене да пита шта је међу њима и може ли шта да помогнемо. Нема Љиље петнаест минута, ја устадох и ослушнух да она није код Милене у апартману. Сетим се да је њихов договор све инсценирао и кренем на плажу, претпостављајући да је право место код столова и клупа где се купачи у хладовини одмарају. Чим сам пришао стазом близу, кроз шипражје сам видео да се мазе под дрветом поред стола. Колико уздаха, нежности и страствених додира, а затим му она скида маицу и шорц као и он њој. Маше она гузом да би уске панталонице могле сићи са згодних кукова. Лиже он сисе на месечини благо затамњеној дрвећем док ја прикривен са седам до десет метара гледам. Бранко има неку чудну технику увртања сисе да она успаљена топи са великим изливом срасти. Граби му курац и полапно ставља уста гушећи се од задовољства. Затим је он повали на сто излиза пичкицу и поче да јој набија припремљен курац. Љиља вришти од задовољства уз речи Бранко хоћу те, желим те још, јеби ме - то је понављала као највећа курва. Волим те Бранко, немој прекидати, волим твој лепи курац и сличне речи које су палиле и њега и мене. Просуо сам сперму гледајући и ослушкујући да видим сваки додир, чујем сваку реч, гледајући његову добро извајану фигуру како се набија у моју жену. Када је завршена прва рунда она оде до чесме на обали да се опере док је он пушио цигарету. Када се Љиља вратила, причали су десетак минута о брачним оковима делећи једно другом комплименте. После тога је уследила друга тура када се она нагузила ослањајући се на сто док је он од позати туцао и вриштао од задовољства. Она се понекад окретала да му гледа фацу тражећи да јој уврће брадавице, не престаје са уборима већ да је изјебе за памћење. Она сперму не воли на тело тако да сам чуо договор да свршаве заједно и да је напуни што више. Ја сам у том тренутку залио борове иглице на земљи смирујући суви распаљени курац. Када се код њих, уз урлике догодило, мало се примирише разменише пољупце и одоше у море на прање.
За десетак минута сам био у кревету док се она увуче за двадесетак. Дао сам јој до знања да не спавам већ да је чекам са пуно жеље. Изјебали смо се добро а њена мокра и масна пичка као да се извратила. Било јој је јасно да знам где је била.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
Tamaru sam znao jos sa studija.Ko bi zaboravio one kruskolike sise i okruglo dupe koje se ocrtavalo ispod dzinsa.Bila je u vezi sa Ivanom, mojim ortakom sa godine.Cesto sam ih zaticao kako se zvalave po hodnicima faksa.Ivan se po diplomiranju vratio u svoj grad.O njoj vise nisam imao nikakvih vesti, dok je nisam pre neki dan sreo u redu u posti.

-Pa gde si ti covece, nisam te videla sto godina-rekla mi je ne skrivajuci iznenadjenje sto me je videla

-Pa nazalost se ne krecemo po istim mestima –odgovorih joj

-Da nazalost.Nisi se nimalo promenio-primetila je, a ja sam joj uzvratio takodje komplimetom.Stvarno, obucena u letnju haljinu sa onim istim sisama kojima brus nije bio potreban izgledala je bas jebozovno.

Oboje smo zavrsili formalnosti u posti,pozvao sam je na kafu, sto je prihvatila.

-Pa kako si sta radis, imas li devojku?-pitala je.

-Radim i dobro zaradjujem, imam verenicu, znas Marinu sa nase godine-rekoh

-Naravno, pa ako je jos onako slatka kao sto je bila kao studentkinja, drago mi je zbog vas.Mislim da ste lep par-rekla je uzdahnuvsi.

-Sta je sa tobom kakva je situacija kod tebe?-upitah.

-Znas da sam sa Ivanom raskinula godinu dana nakon diplomiranja.Imala sam posle toga jednu kracu vezu i to bi bilo sve-rekla je , a ja sam znao da laze, jer ovakve ribe uvek neko jebe.To je zakon prirode.

Ponudio sam se da je odvezem,usla je u moj auto i krenuli smo ka njenom stanu.Usput sam ispalio nekoliko klasicnih stoseva, na koje se ona zarazno smejala, obuhvatisvsi mi koleno sakom.Znao sam da je to dovoljan znak.Dosli smo pred zgradu, dohvatila je torbu sa zadnjeg sedista.

-Neces da me pozoves unutra-upitah, sam sebe iznenadivsi.

-Dobro, ali ako budes dobar-rece kroz osmeh.

Popeli smo se do stana, upalila je priguseno svetlo, otisla do linije i pustila Beri Vajta, okrenuvsi se ka meni.

-Bas ga ne gotivim-rekoh, a ona se okrenula ka stubu da zameni disk.

Uhvatio sam je oko kukova i poceo sam je lagano ljubiti po vratu.Nije se okretala, vec me je jednom rukom uhvatila za potiljak, a drugom je klizila ka mom medjunozju,koje je raslo ispod farmerica.

Okrenula se i poceli smo se zvalaviti, lagano se oslobadjajuci odece.Haljina joj je skliznula na zemlju a sise-velike kruske su i dalje ostale uspravne.Bile su zaista prelepe i odmah sam jednu obuhvatio ustima, lickajuci ukrucenu bradavicu.Nakon sto sam presao na drugu uhvatio sam je za picku preko gacica.Bila je potpuno mokra.Zakoracila je ka krevetu i legla je na ledja.Spustao sam se lagano jezikom preko sisa do stomaka i linije bikinija.Pomerio sam gacice u stranu i poceo da jezikom obradjujem kratko podsisanu vlaznu mackicu.

-Oh, Mirko, tooo, tako-uzdisala je, zarivsi mi prste u kosu,dok sam je lizao uzivajuci u mirisu picetine.Privlacila me je sve jace ka svom medjunozju, sto je bio znak da je blizu svrsavanja.Naglo sam prestao i okrenuo je na stomak, podigavsi joj kukove.Kurac mi je bio napet do pucanja, samo sam ga sjurio u mokru picku i poceo da jebem.

-Oooh, ahhh-jebozovno je stenjala kao zenka koja se pari izvijajuci svoja savrsena ledja

-Jebi me tvoja sam,svrsi mi u usta, molim teee…-dahtala je,dok sam nabijao svoju kitu do dna njene vagine.

-To kurvo, too-riknuo sam i izbacio svoje seme u mlazovima po njenoj picki, kako najvise volim.Samo sam se spustio na njena ledja ljubeci joj rame.Kurac se jos cedio u njoj.Potom sam se prevrnuo na drugu stranu kreveta, a ona je ispustila uzdah negodovanja sto moja kita vise nije u njenoj rasturenoj picki.Pocela je da razmazuje spermu iz picke po svom medjunozju i stomaku.

-Idiote, a sta ako zatrudnim?

-Pa s obzirom kako si rasna zdrebica ne bi me iznenadilo-odgovorih joj

-A sto si me nazvao kurvom?-rece smeseci se, uhvativsi me za poluopusten kurac.

-Zato sto varas svog stalnog jebaca-odgovorih, a ona se nasmejala jer je bila provaljena.

-Mogu i da ga zamenim-uzvratila je mazeci me po kiti koja se ponovo dizala.Pomislio sam na Marinu, ali sam joj uzvratio poljupcem.

Stvarno je bila majstorica-kurac mi je bio krut, a tek sam svrsio.

-Sad cu ja tebe jebati-rece opkoracivsi me.

Nabila se na moj harpun lagano i nije se pomerala, nego me je jebala grceci misice svoje picke.Bilo je neverovatno dobro.Ovo nisam doziveo u dosadasnjoj jebackoj karijeri.

-Oooh, bicu samo tvoja kurvetina-jebi me , jebi!!!-vriskala je, a ja sam se trudio da joj ga ovako skroz nabijenog jos uvalim.Osetila je da mi se vrhunac priblizava i htela je da joj svrsim u usta, ali sam je rukama navlacio na sebe ne dajuci joj da sidje.Ipak najvise volim da svrsim u razjebanu picku.

-Ooooh, pusti me, pusti-dahtala je, grceci se pickom u orgazmu.

Vise nisam mogao da izdrzim i poceo sam da je punim svojom spermom.Strcalo je po njenoj picki, uzivao sam…

Ovog puta je sama sjahala sa mog koplja i pocela je da mi pusi kurac.Ne moram napomenuti da je i ovo radila tako strucno, da sam izbacio jos malo sperme nakon samo nekoliko sekundi.Lezali smo tako i poceli da se ljubimo, osecao sam ukus svojeg semena sa njenih usana.

Odjednom je ustala, onako sa pickom punom mog mleka koja joj se cedila niz butine.Pljesnuo sam je po guzovima,dok je kretala ka kupatilu.Mahnula mi je rukom da je sledim.Ustao sam sa kreveta i posao za njom.Legla je na plocice i rekla:

-Da, sad sam iskljucivo tvoja kurva, molim te obelezi me kao tvoju droljetinu-rekla je, a ja sam iznenadjen najednom osetio neverovatan nagon da je zapisam.Ovo mi se stvarno desilo prvi put u zivotu.Kurac mi je bio opusten i usmeren ka njoj.Poceo sam vrucim,debelim mlazom da je zalivam po picki iz koje se cedila moja sperma, pa navise po sisama i licu.

-Obelezi me, tvoja sam teritorija, tvoja sam kucka-govorila je i kao da se grcila u jos jednom orgazmu.Zalio sam je celu i mlaz je poceo da slabi.

-U redu, zavrsio sam sa tobom-rekao sam i izasao iz kupatila.

Nakon toga se tusirala dvadesetak minuta, izasla je iz kupatila sva mirisna, sa nevinom maskom ispod koje se krila neverovatna fuksica.

-Pa duso ovo bismo mogli da ponovimo-rekla je povukavsi me za kurac

-Ovako bih te mogao odmah pojebati ponovo-rekoh oblaceci se.

-Ako hoces da ucinis nesto za mene pojebi svoju devojcicu cim dodjes kuci.tako cu biti sigurna da ces nocas misliti na mene-rekla je tiho.

Jos jace me je povukla preko bokserica, pa sam krutog kurca otisao kod moje Marine.Bio sam siguran da ovo nije kraj naseg druzenja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
Nemogu više da izdržim a da javno ne objavim ovaj moj sexualni doživljaj.Cijela priča je vrlo svježa jer mi se desila juče ujutru i još uvijek sam pod utiskom.Trudiću se da vam što potpuniji i što slikovitije opišem ovaj slatki doživljaj.

Glavni akteri ovog doživljaja sam ja i moja rodica Sanja.Sanja mi je dalja rodica,tačnije rečeno četvrto koljeno ali bez obzira na rodbinsku vezu mi smo u vrlo dobrim odnosima,ja i ona a i naši roditelji.
Mi živimo u istom mjestu tako da smo stalno u kontaktu,živimo blizu jedni drugih.
Sanjicu nikad nisam gledao kao djevijku nego uvijek kao drugaricu,rodicu.Ali sve se to promjenilo poslednjih godina otkako je Sanjica stasala u pravu djevojku.Sanja sad ima 18 godina a ja 23.I u poslednjih par godina se baš dobro razvila.Sada i neliči više na onu malu djevojčicu koja je izglerdala kao muškarac jer je kao mala uvjek imala kratku kosu.Sad je to prava pička za kojom se okreću svi muškarci.Sad se ona oblači sexi i utegnuta je uvijek u neke uske pantalone koje hoće da puknu,pogotovo na njenoj mladoj guzi koja je okrugla i obla,bože koja je to guza,da ti se zavrti u glavi.A tek njene duge noge!!!Stručić joj je bio vrlo mali,samo da se slomije u stuku kad hoda i vrcka tom prekrasnom guzom.Sise joj nisu baš velike,onako taman da stanu u šaku,ali zato tvrde i prkosno podignute.Njeno lice je posebna priča,krupne crne okice koje sijaju kao biseri,mali špicasti nosić,malo podebljih usana i prelijepe crne duge kose.
Često sam zamišljao Sanju dok drkam ili spavam sa nekom djevojkom.Naime uopšte nisam sexualno ugrožen,i uvijek imam dvije tri pičke za sex ali često poželim da pojebem slatku Sanjicu.
Sanja je stvarno izrasla u dobar komad koji bi sigurno svako želio da proba bar malo.Zato sam imao česte sukobe sa svojim drugarima koji su me stalno molili da im nabacim rodicu, i koji su čupali kosu sa glave kad bi ona naišla.Pomalo mi je bilo i krivo kada tako reaguju.
Što se tiče mog i Sanjinog odnosa tu je sve super.Ja sam stariji od nje nekih pet godina i ona od mene uvijek traži savjete,i u ljubavi i što se tiče nekih intimnijih stvari (sexa).Uvijek pričamo otvoreno i bez ikakvog ustručavanja,čak mi je ona par puta nabacila neke svoje školske drugarice koje sam rasturio od kurca.Mislim da su ove njene godine baš lude.Pičke u tim godinama samo misle kako da se pojebu i ona ima stvar im ne izlazi iz glave.Ne biraju sredstva i načine kako da dođu do kurca.A sigurno i ovo proljeće ima uticaja na sve to.I mi muškarci nismo ništa bolji što se tiče sexa,pa nam onda teško pada to njihovo ponašanje.Ali Sanjicu nikad nisam ubrajao u te cure,vjerovatno što prema njoj osjećam nešto posebno,neznam da li je to zato što smo rodbina ili je nešto drugo u pitanju.
Iz mojih saznanja o Sanji,koja su bila vrlo obilna,ona nije imala puno momaka,u stvari to su sve bile dječije veze osim ove zadnje sa Tomom,sa kojim se zabavljala 2 godine i sa kojim je spavala prije 6 mjeseci,ali je raskinula sa njim prije mjesec dana.Od tad mi je još draža jer je slobodna a sigurno je naviklana sex kojeg sada nije imala.Često sam zamišljao Sanjicu kako mjesi svoje sisice i mazi svoju pičkicu koja je sigurno bila željna tvrdog kurca!
Jutros me je probudilo zvono telefona.Pomislih \"ma ko ga jebe nemogu se ustajat\", al je neko toliko bio uporan da sam morao utati i javiti se na telefon.
-Halo ko je.
Rekao sam u polu snu.
-Ja sam Sanja, šta radiš,nisam te valjda probudila?
-Ma jesi,šta ti treba?
Pitao sam.
-Ništa zovem te onako,dosadno mi je,odkako sam završila školu nemogu da spavam dugo i dosađujem se.
Postavila mi je još nekoliko onako bezveznih i uobičajenih pitanja i završili smo razgovor.Vratio sam se u krevet još pospan u nadi da ću nastaviti da spavam,ali san mi nije oadao na oči.Tek nakon nekoliko minuta mozak mi je počeo raditi i to sve brže i brže.Počele su mi se vrzmati po glavi neke bludne sexualne misi o maloj guzatoj Sanjici.Inače je jutro moj rizičan period,često se budim podignutog penisa i nemogu ustati iz kreveta a da ga ne izdrkam.I ovoga sam puta krenuo to da uradim misleći na Sanjinu guzu,ali pomisli \"pa baš sam budala zašto nebi pozvao Sanju da dodje pa da barem osvježim svoju memoriju,da barem ponovo vidim Sanju pa kasnije mogu lakše svršiti.
Vrato sam kurac u pidžamu i uzeo slušalicu.
-Halo Sanja ti si?
-Da ja sam.
-Izvini za malo prije,tek sam sad shvatio da sam pričao sa tobom,probudila si me i još sam bio pospan aili jebiga sad sam se razbudio pa je i meni dosadno.Hajde dodji na jutarnju kaficu pa da se ispričamo,dugo se nismo vidjeli.
Predložio sam joj.
-Pa,dobro sad ću doći samo da ispeglam neki veš, za nekih dvadesetak minuta ti stavi kafu.
Rekla mi je mekim glasićem.
Spustivši slušalicu otišao sam do kupatila da se sredim,sredio sam i svoju sobu,ali i dalje sam ostao u pidžami.Moji su bili na poslu kao i obično radni je dan,tako da sam bio baš slobodan.U isčekivanju sanjinog dolaska razmišljao sam o njoj i mislio kako da je pojebem ali svi moji planovi su bili nerealni i neizvidljivi jer nisam bio odlučan a ni siguran da li ona to želi,u ostalom veliki je rizik.
Trgnulo me zvono na vrtima.Otvorio sam vrata i ugledao Sanju.Bila je prelijepa,preslatka,izazovna i neopisivo dobra.Na sebi je imala usku kratku crvenu suknjicu i crvenu majicu koja je bila vrlo kratka,da joj se vidio prelijepi nježni svomačić na kome su bile male bijele dlačice jedva vidljive.Pupak joj je bio presladak i poželjeh u tom trenutku da ga nježno poljubim i poližem.Pošto sam je odmjerio od glave do pete rekoh joj: \"au,al si se sredila,ti si sve ljepša i ljepša\".Ona se samo nasmijala,pogledala me ispod oka i ušla u kuću.
Počeli smo neki uobičajeni razgovor o njenoj školi i maturkom radu.Naravno da sam joj se predložio da joj ja radim maturski i pristala je.Dok smo pijuckali kafu ja nisam skidao pogleda sa nje.Čekao sam samo trenutak kad bi ona sklonila pogled u stranu da vidim njene duge gole noge.Sjedila je prekrštenih nogu na fotelji i dobro dam mogao da vidim njene tvrde i glatke butove.Možda je i primjetila moje moje napaljeno gledanje u njene noge.Ali po njenom ponašanju nisam primjećivao uznemirenost.Počinjali smo temu o sexu i ona mi je pričala kako je to bilo njoj i njenom bivšem momku.Ja sam je pitao onako kau u šali pa kako joj je sad bez momka,ona se samo nasmijala i kurvinjski me pogledala ispod oka.Tada smo počeli da ozbiljnije pričamo na tu temu,bila je vrlo otvorena u priči,nije birala riječi i ustezala se da izgovori,kurac pička i slično.valjda zato što se smatrala sad već odraslom curom,mada psihički nije bila baš tako zrela.
Pitao sam je zašto je raskinula sa Tomom.Jer mi se uvijek činilo da me lagala kad je govorila da su raskinuli zato što joj se nesviđa više.To je stvarno glupo provesti toliko vremena sa nekim i tek onda utvrditi da ti se nesviđa.Tad me je pogledala u oči i rekla.
-Znaš šta,sad ću ti ispričati zašto smo raskinuli a da mi obećaš da nećeš nikome reći?
-Neću,zašto bih rekao nekom,slobodno mi reci?Ubjeđivao sam je u moju vijernost i iskrenost.A onda je ona nastavila:
-Znaš koliko smo mi bili dugo u vezi i on mi se stvarno sviđao.Većina mojih drugarica je spavala prije mene sa momcima pa sam i je poželjela da spavam.Ali nikako mi to nije polazilo za rukom da uradim to sa Tomom.On je stvarno dobar momak i super se ponaša prema meni ali ima jedan problem.
Tu je zastala da uzme gutljaj kafe a meni je srce već lupalo od uzbudjenja.Kurac mi se već digao i na mojoj pidžami se mogla primjetiti velika izbočina,prekrstio sam noge pokušavajući da sakrije svoj nabrekli kurac ali mi nije uspjevalo.Usne su mi se nenormalno sušile i otvorenih usta sam očekivao nastavak njene priče.
-Problem je bio taj što se njemu nije mogao dići,pa kad bi mu se i digao naš sex bi trajao desetak minuta.To me je strašno nerviralo,ja se taman napalim a on već gotov.Mislila sam vremenom da će se stanje popraviti i da će moći bolje da me tuca ali ništa od njega.Ja sam uvjek ostajala napaljena.Znaš rođo i ja sam živo biće i meni je potreban sex ali od njega nema ništa.Počela sam oblačiti i sexi rublje ali ništa ne vrijedi.
Tu sam je prekinuo i u znatiželji je pitao kavo rublje je oblačila.
-Pa razne čipkaste čarapice i gaćice.Odgovorila je.
-Au, pa to je baš super,ja to obožavam kod cura,naročito volim crvenu čipku.Upao sam joj u riječ i iznio svoje mišljenje.
-Evo naprimjer ove gaćice na meni.
Rekla je.
-Hoćes da ti pokažem?
Nisam u tom momentu mogao ništa da odgovorim samo sam kliomnuo glavom,iznenadilo me njeno ponašanje.
Ustala je i podigla suknjicu na gore.Ispred mene ja stajala moja rodica u crvenim gaćicama od čipke.Kurac zamalo da mi eksplodira a srce je počelo da mi ubrzano lupa,kad sam vidio te prelijepe gaćice na kojima se ocrtavao njen mali pičić,gaćice su se malo i uvukle u pičkicu jasno ocrtavajući njen rascjep.
-Šta kažeš rođo,kakve su ove?
Izazovno me je pitala.
-A kakve su nazad.
Morao sam da je pitam to jer sam gorio od želje da je vidim sleđa.
Ona se samo lagano okrenula i naslonila ruke na fotelju izbacivajući svoje glatke guzove.dok je tako stojala rekla mi je:
-Ove su dobre ali nisu toliko nježne,malo me žuljaju,evo pipni.
Pričala je samnom kao sa drugaricom i njen glas je bio ravnomjeran i smiren,kao da nije znala da sam već ludo napaljen od pogleda na njene mlade guzove.Ustao sam i ruku spustio na njenu guzu,počeo sam rukom da trljam njene gaćice.
-Pa,neznam i nisu tako grube,meni se sviđaju.Prokomentarisao sam pokušavajući da zadržim pribranost.U glavi sam sam sebi govorio:\"smiri se pa ona ti je rodica\".Ali nije vredilo,u mojim rukama je bila prelijepa naprćena guza,počeo sam objema rukama da je dodirujem prilazeći polako njenom pičiću koji je bio ocrtan na njenim gaćama.Dodirnuo sam ga i onda se ona trgnula.
-Ej,pa mi smo rođaci,nemožemo to da radimo.
Rekla je i spustila pogled na dole i ugledala moju napaljenost.Pidžama samo što nije pukla,moj kurac je stajao uspravno i jasno se vidjelo koliko sam napaljen.
-Tebi se digao.
Rekala je i uhvatila me za kurac.Njena mala ruka je jedva obuhvatila moju kurčinu.
-Koliki je,tvrd je kao kamen,mogu li da ga vidim.
Od uzbuđenja nisam mogao da progovorim nego sam samo spustio pidžamu i bokserice i on je iskočio.Oči su joj zasijale vidjevši moj nabrekli kurac po kome su iskočile sve vene od uzbuđenja.Bez i jedne riječi uzela ga je u ruku,njžno i polako počela je da ga drka.Pao mi je mrak na oči od osjećaja njene nevješte ruke na mom kurcu.Spustio sam usne na njen mali vratić i počeo da je ljubim.Ona je zabacila glavu neispuštajući kurac iz ruku,pritome se izvila u kičmi još više isturujući mi guzu.Došlo mi je da svršim ali nisam mogao to da uradim stojeći i ovako brzo kao njen bivši.Odmakao sam se od nje i gurnuo je na krevet.Pala je na leđa i raširila noge.Kleknuo sam ispred kreveta i počeo da je ljubim po nogama prilazeći tom njenom slatkom pičiću.Na gaćicama se već primjećivala flekica,njena pičaka je toliko bila mokra da se to primjećivalo na njima.Rukama sam pomjerio gaćice na stranu i ugledao njen mali obrijani pičić.Bila je sva mokra,sokovi su se slivali sve do šupčića.Zabio sam jezik u nju i počeo da gutam njene slatke sokove ukusa nezrelih jabuka.Ona je sva drhtala svršavajući u naletuma.Uhvatila me za glavu i nabijala na svoju vlažnu pičku.
-Aaaaaaaaaaa kako je dobro,poludiću od tvog jezika!!!
Ja sam palacao jezikom po njenoj pički sve brže i brže.Očito joj je trebao dobar kurac.Zadigla je majicu i mjesila sebi sise,pritiskajući nabubrele bradavice.Podigao sam se i namjestio svoj kurac na njenu pičkicu.Nisam uspio da ga gurnem nego se ona sama nabila na njega do jaja.
-Joj rođo kako je dobar,ispunio me je svu.
I ja sam poludio od tog osjećaja,pička joj je bila vrela i sva mokra.Uhvatio sam je za ramena i navlačio je do jaja.Njene noge bile su na mojim ramenima i osjećao sa kako mi muda udaraju od njen mokri šupčić.
-Jebi me,jebi me,nemoj još da svršavaš,ovo mi treba,samo me jebi.
Govorila je u transu uz uzdahe.Zabila je nokte u moja leđa i nabijala se na kurac.Sada je noge obmotala oko mog stuka i tako se nabijala dok sam je ja njubio po vratu.
-Kako ti dobro jebeš,ovo je prelijepo,hoćeš li me stalno jebati,meni je potreban kurac,nemogu više sama da je mazim.
Govorila je držeći me u zagrljaju trzajući svojim tjelom u naletu grčeva.Svršavala je.
Malo se primirila i rekla.
-Hajde sad ti svrši ali pazi.
Gledao sam u kurac koji je izlazio i ulazio u taj njen mali neizjebani pičić,željan dobre batine.Trnci su mi prošli cjelim tijelom,počeo sam da se tresem kao da me je struja udarila.Izvadio sam mokri kurac iz nje i počeo da izbacujem vrelu spermu po njenom stomaku,svršio sam baš puno.Njen pupak je bio pun moje sperme.Svršivši izvalio sam se na leđa,na krevet i zatvorio oči.Ona je prekinula tišinu.
-Kako mi je bilo lijepo.
Ustala je i poljubila moj slinavi kurac u glavić.
-Baš je dobar,ovaj mi odgovara.
Rekla je i otišla u kupatilo.Ja sam se nešto glupo osjećao,nisam znao kako dase ponašam i šta da joj kažem poslije ovog bludnog čina.Iznenadilo me je njeno normalno ponašanje,kao da nismo uradili ništa loše.Ušla je u sobu i normalno pričala,bila je baš vesela,očigledno joj je dosta falio dobar sex.
-Ovo je naša mala tajna,važi?
-Naravno,Sanjice.
Sjela mi je u krilo i zapalila cigaru.
Dalje nismo ništa pričali o sexu,pričali smo o njenom maturskom radu koji ja treba da joj uradim.Sad očekujem da dođe ovih dana kod mene u vezi toga i sam neznam kako da se ponašam,da li će ona promjeniti svoj stav prema meni?Neznam!Vrijeme će pokazati,uglavnom mi je bilo super.A ja ću vas obavjestiti ako ponovo budem nabijao slatku Sanjicu na kurac što i dalje želim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
 

U jednoj prodavnici je radila starija yena Ran.a ima 40 godina.Nikada se nije udavala bila je extra,ja sam svaki dan isao da je gledam i divim joj se.a i ja sam se njoj svidjo primjecivao sam kako me gleda.jedno jutro sam dosao u prodavnicu usao i nikog nije bilo,yacuo sam stenjanje iz magacina,povirijo sam i imao sam sta vidjet.Ranka se naguzila a komsija je sa ledj jebe.ja sam gledao.onisu se sprcili na brzaka om joj je svrsijo na guzicu.ustala je obrisala se i izasli u prodavNICU A JA SAM U TO VRIJEME POBJEGAO NAPOLJE.ja sam usao oni su pricali i pravili se kao da nista nije bilo.je sam rekao daces mo ljeb ona je ustala jedva je hodala.ja sam izaso napolje i otiso kuci i odma sam izdrlo picka joj je bila sva dlakava a sise extra.sledece jutro sam dosao bila je nasmjeana.popricali smo malo zapalili cigaru.ona ustade i rece odoh do wc-a ja sam osto i pusijo cigaru nije je bilo 15 min. zacudijo sam se i otisao da vidim sta je i imo sam sta da vidim.sjedela je na solji i drkala picku.ja sam usao u wc ona nista nije reagovala i opalijo joj zvaku onda sm je uhvatijo za sise i gmjecio onda mi je ga pusila ja sam je digao i sjeo sam na solju i ona je sjela na moj kurac bila je razvaljena nisam je trebao vlaziti.jebali smo se 20 min i svrsijo sam u nju htjela je da vidi taj osjecaj sada se jebemo svaki dan.i sada radim na njenoj sestri da nj skaram i rekao sam joj da se nesmije vise karati sa komsijom jer cu pokazati slike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
ja i rodica

zivio sam te fodine sa mamom i sa svojom sekom bila je 2001.mama nam je rekla da nam u posjetu dolazi tetka iz U.S.A. sa svojom djecom.ima ih 2 jedan je sin a drugo kcerka moja rodica.rodicu nisam vidio od 1990 kada je imala 3 godine i kada su njeni roditelji otisli da zive u Njemacku a posle za U.S.A.nisam znao kako ta moja rodica izgleda.i konacno taj dan je dosao kada sam isao da ih docekam na aerodrom.izgrlio sam se sa svojom tetkom svojim rodjakom i rodicom .rodica je bila moje visine 173 imala je savrseno tijelo i nenormalno lijepe sise.na putu kuci bili su veoma radosni sto su dosli nakon 11 godina da nas vide.dosli smo kuci raspakovali se i tako navece smo izasli malo da prosetamo.moja rodica nije puno pricala zaboravila je nas jeziktetka me je pitala da li znam nekog dobrog trenera tenisa jer je moja rodica teniserka time se bavi pa nebi da sada kada je ovdje prestane s treninzima.rekao sam da cu provjeriti.i nasao sam jednog mojoj rodici je bilo 16 god.meni 20.i naredni dan sam rekao tetki da imam trenera i da ona treba da ode s njim da se dogovori koliko putna na dan ce da trenira i cijena.tetka moja mama i seka i rodjak otisli su da se nadju s tim covjekom a ja sam ostao sam sa rodicom.

bila je u veoma kratkom bijelom sorcu i nekoj majcici.njene veoma duge noge su me bacile u mastanje kako joj lizem noge i idem do njeni predivni sisa nikada u zivotu nisam vidio tako lijepo oblikovane sise.tako sam ja mastao o njoj dok me nije pogledala i rekla “zasto gledas u mene kao orao”.a ja sam rekao pa ne mogu da vjerujem da si se tako promjenila sjecam te se kada si bila beba a vidi te sad i prelijepa si.i nista samo smo nastavili da pricamo.naredni par dana sam samo msilio na rodicu drkao sam svaki dan 3-4 puta misleci na nju.jedno jutro me tetka pitala mogu lki ja da odvedem rodicu na trening rekao sam sto da ne.krenuli smo ja i rodica uvijek sam je pustao da ide ispred mene 1 korak da joj mogu gledati guzove imala je prelijep i guzove kako da ne kada je teniserka.dok je trenirala gledao sam je u toj kratkoj suknjici kako njeni guzovi vire i zovu me i kako njene sise skacu dok trci ustao sam morao sam da odem da drkam.vratili smo se kuci.uvece tetka je rekla da za par dana ona moja mama seka i rodjak idu u Crnu Goru na 10-ak dana na odmor i rekla je da cu ja ostati sa rodicom jer neko mora.malo sam se kao protivio tome ali rekli su da ce da mi plate to sto cu ostat pristao sam.nakon par dana navece su otisli za Crnu Goru.ja i moja slatka rodica sami.prva 2 dana sve je bilo normalno treninzi izlazci i tako.kao i treci dan uvece kada smo trebali spavati moja rodica je spaval u sobi moje seke a ja u spavacoj sobi.prije toga gledali smo neke filmove i tako malo sale i na kraju sam joj rekao da je vrijeme za spavanje kasno je a i ona treba da ustane rano zbog treninga.ugasili smo svijetla ona je otisla na spavanje i ja sam samo sto nisam mogao zaspati mislio sam na rodicu i kako je jebem drko sam u krevetu.u jednom trenutku cuo sam kako je rodica ustala dosla do vrata gdje sam ja spavao malo otvorila i stajala par sekundi i onda zatvorila vrata i otisla u wc.pomslio sam da nije ustala u snu pa je malo izgubljena.ustao sam i otisao do wc-a otvorio vrata u trenutku kada je moja rodica ustajala sa wc solje.pogledala je u mene zaprepasteno nije znala sta da kaze njena pickica je bila obrijana i ja sam samo gledao u picku nisam progovarao nista.nakon 2 minuta rekao sam izvini mislio sam da nema nikoga u wc izasao i zatvorio vrata.vratio sam se u krevet napanje drkao sam i mislio na nju i govorio njeno ima.cuo sam kada se vratila u sobu i zatvorila vrata.lezao sam otvoreni ociju nisam mogao da spavam razmisljao sam da li da odem u njenu sobu ili sta ?oko 3 ujutro cuo sam da moja rodica ponovo ustaje izlazi iz sobe.dosla je do mojih vrata otvorila ih ja sam zatvorio oci kao da spavam.usla je u sobu dosla do mog kreveta kratko je stajala podigla je pokrivac zavukla se ispod pokrivaca.i priljubila se uz mene uzela je moju ruku i stavila je sebi na sisu.bila je gola nista nije imala na sebi moja kurcina automatski se probudila i pocela da rste uz njenu guzu osjetila ga je.rekla je moje ime i pitala”jesi li ikada za ovih par dana pomislio na to da cu ti doci u krevet?”ödgovrio sam joj da od kako je dosla da samo mislim na nju ni nakoga vise.gricnuo sam je za uho nasmijala se ljubio sam joj vrat sise ljubio sam joj citavo tijelo billo je okus meda.dosao sam do pupka i onda sam jezikom lizao do picke.rasirila je noge lizao sam joj klit gurao jezik sto je bilo moguce dublje pocel je da svrsava meni u usta stenjala je drhtala.govorila ne prestaj.izvuko sam glava izmedu njeni nogu i stavio glavic na ulaz u njen raj.pogledala me je i rekla volim te stavio sam ga njena rupica je bila tako uska da sam mislio kao da jebem neku djevicu.zagrila me je psitisnula moje tojelo uz svoje i grebala moja ledja noktima i onda je me obrglila i nogama imala je predivne duge noge.i govorila “fuck me ,fuck me don’t stop harder faster”mijesala je sa pickom stisnula moj kurac pickinim misicim i pocela da se nabija.nakon nekog vremena rekla je jebi me u guzu okrenula se rasirila svoje guzove i sama uzel;a moj kurac i stavila ga.jebo sam je kao ludjak a ona je bila jos vatrenija ludja od mene nije htjela da sidje s mog kurca.trebao sam da svrsim i rekao sam joj a ona je odgovorila”ne vadi ga ne molim te i mene svrsi molim te”gurno sam joj ga sto sam dublje u njen cmar i onda pustio svoj mlaz u nju ona je jecala svrsavala je i ona.nakon toga legli smo jeedno pored drugog ona me je poljubila u usta i rekla da se zaljubila u mene.milovala je moj kurac i jaja ja sam je prislono uz sebe i rekao joj da je volim.da istina zaljubio sam se u svoju rodicu.zaspali smo jedno pored drugog goli.ujutro ona se probudila prije mene istusirala se i onda je probudila i mene i rekla da se odem tusirat a ona ce da prvai dorucak i kafu.bila je gola rekla da je se tako osjeca komotno bez odjece.istusirao sam se i ja navukao neeki sorc na sebe.otisao sam u kuhinju ona je i dalje bila gola prisao sam joj s ledja poljubio je u vrat ona se nasmilaja i lijevom rukom me uhvatila za kurac i rekla”svidja mi se tvoja alatka da li bi me opet mogo da jebes kao sinoc”rekoa sam da bi mogao.sjela je na stolicu rasirila noge i pocela da miluje svoju picu trljala je u gurala prstice u nju.dosao sam do nje ukrenuo njena ledja prema sebi rekao joj da se nagne na sto i opet sam je jebao ona je bial sve presretna smijala se jecala svrsavala i ponovo mi je rekla da svrsim u nju.bilo nam je ljepo tih 7 dana dok smo shavtili dda se volimo,nigdje nismo izlazili samo smo se jebevali po citav dan i noc drkali jedno drugome.vratitili su se nasi s godisnjeg.poslije par dana tetka je rekla da se vracaju nazad u U.S.A.moja rodica i ja bili smo tuzni zbog toga.rodica je nagovarala svoju mamu da me povede sa sobom na bilo koji nacin.tetka je rekla ne moze sad ali da ce nastojat.da me dovede.dosao je dan kada sam ih vozio na aerodrom rodica je plakala citavu noc a ni meni ije bilo lako.na aerodromu rodica se odvojila od svojih rekla im da mora u wc i povukla mene za ruku kao da joj cuvam torbicu dok je ona u wc.stajala je pred ulazom u wc plakala in govorila da nece da se vratin nazad sa mamom da hoce da je sa mnom.nisam znao sta da joj kazem ni ja nisam htejo da ide ali…poljubila mje je u susta i rekla da i ja nju poljubim poceli smo da se ljubimo i ona je pocela da trlja svoju picku od moju nogu.prestali smo dala mi je kovertu i rekla da ne otvaram dok ne odem i da je ne zaboravim nikada jer ona mene nece.kada su otisli otvorio sam kovertu nasao pismo i par slika.njene slike slikala se gola u svim mogucim pozama.u pismu je napisala kada budem drko da se sjetim nje i da drkam na nju.i jos mnogo drugi stvari.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ja,moj dečko i prijatelj 2

Napokon sam dočekala taj dan seksa u četvereo, Mirko, ja , Željko i moja prijateljica Jelena. Mirko i Željko izvalili su se na kauč dok smo se Jelena i ja svlačile. Zatim smo kleknule pred njih i ja sam strastveno pušila Mirku a Jelena Željku. Dok je pušila Jelena se milovala po klitorisu i stenjala. Nismo im dopustile da svrše. Ja sam zajahala Mirka a Jelena Željka. Za razliku od mene Jelena se odmah počela nabijati svom žestinom a ja sam polako se dizala i spuštala. Ona je več počela svršavati dok sam ja uživala u ljepoti, ugodi i toplini. Mirko nije ispuštao moje bradavice. “Aaahhhhh…ohhhh…koja divota”uzdisala sam blaženo i tiho, a Jelena se opet grčila u orgazmu.Ubrzo je i mene ulovilo. Počela sam se tresti i jecati. Svršila sam i glavom klonula na Mirkovo rame a on je još stajao u meni ukrućen i tvrd.

Stiskala sam ga što sam više mogla. Mirko mi je počeo gladiti klitoris a ja sam se nastavila žestoko nabijati na njega. Opet sam svršila tako brzo. Mirko je ustao i podigao me držeči me za guzove i još uvijek nasađenu na njegov kurac. Polegao me na rub kreveta i raširio moje noge. On je staja i neko vrijeme me tako tucao. Ja sam si milovala klitoris i bila sam u bunilu. Otvorila sam oči da vidim što ono dvoje radi. Oni su stajali Jelenina noga je bila podignuta a Željko ju je rasturao. Mogla sam vidjeti kako joj ulazi cijeli i izlazi sav sluzav i mokar. Prvo je Mirko svršio a nakon njega Željko. Jelena je još uvijek bila u transu, grlila ga je i ljubila i govorila da je najbolji jebač na svijetu. Na to se Mirko napalio i razljutio. “e sad ćeš vidjeti.” rekao je ljuto. Zgrabio ju je za kosu i počeo mahnito ljubiti vrat i sise grickajući joj bradavice. Prstima je rovario po njenoj pizdi. Sagnuo ju je preko kauča i nabio joj ga od iza svom silinom. Aj kako ju je samo nabijao.Jelena je stenjala i tresla se. Očito je uživala. Ja sam raširila noge i dozivala Željka. Prvo me je lizao i doveo do ludila. “Željko…juuuuuuj…uhhhh…daaaaaj mi ga….želim te…”molila sam ga jecajući. Nije me dugo mučio. Nagnuo se nad mene i oslonio pa mi ga je cijelog sjurio u pičkicu koja je jedva dočekala. Bila je presretna i ona i ja. Čula sam Jelenu kako vrišti”Oh Mirkec!! To!To! Tooooooo!” Kada se smirila rekla mu je da je izvrstan jebač. Pridružili su se nama. Ja sam ležala na leđima i mijesila a Mirko mi je svoj opušteni kurac nabio u usta. Počela sam ga sisati, pušiti i lizati.Jelena je za to vrijeme nježno gladila moje bradavice. Sva u transu i grču nekoliko sam puta svršila. Željko je savršen jebač, pali i žari. Ovo je uistinu bilo neizdrživo. Jedan kurac u ustima drugi u vreloj pički i nježno milovanje mojih osjetljivih bradavice. Počela sam plakati od sreće i užitka. Željko je svršio i razlio mi spermu po trbuhu a Mirko po licu. Jelena je sve to polizala s mene.
Nastrana situacija ali jako uzbudljiva!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ostvarena čežnja 3

Kad će taj petak… Pjevala sam i ponavljala ovih dana. Napokon je stigao. Dan na poslu prolazio mi je užasno sporo, bila sam štoviše jako nervozna. Nije lako dočekati seks sa dvojicom gorila. I k tome još novi kurac u svojoj pičkici koja je bila strašno napaljena. Da sam samo mogla staviti toplomjer sigurno bi eksplodirao. Napokon je radni dan završio i došla sam kući.Dugo sam se tuširala i depilirala tako da su mi noge i prepone bile glatke kao u bebe. Zatim sam se namazala losionom i obrijala pičkicu do kraja. Mislila sam da to nikada neću uspjeti ali jesam. Ni jedna dlačica nije ostala. Pogledala sam se u ogledalo i čak je mene uzbudila ta mala pohotnica koja je jedva čekala da iskuša novi kurac u sebi. Stalno se vlažila i stalno sam je brisala. Cijelo vrijeme ugodna toplina i žmarci škakljali su moj trbuh. A ona je bridila, svrbila me, gorjela…. Obukla sam kompletić top i gačice. I prije dogovorenog vremena zazvonilo je zvono na vratima. I njima se očito žurilo.Otvorila sam vrata i bili su to Ante i Zoki. Zoki mi se učinio još većim izgledao mi je poput diva. “Preseksi si”rekao mi je.

Nije gubio vrijeme svojom snažnom rukom me obrglio i privukao k sebi. Sudarila sam se sa izbočinom u njegovoj trenerci. “Oh” izletjelo mi je. Bio je tako tvrd a činilo mi se da je širi od cijelog moga međunožja. “Je li dignut” pitala sam ga. “Ne potpuno je opušten” odgovrio me a meni je neka jeza prostrujila tijelom. Željela sam ga vidjeti ali zgrabio je ruku i odmaknuo”Ja vodim igru mala” rekao je i čvrsto mi stisnuo guzu svojim snažnim grubim rukama. Stao je iza mene i zavukao ruku pod moj top. Kada mi je zgrabio sisu zadovoljno je uzdahnuo. “Preeeedivno. Za sada je sve savršeno” rekao je. U jednom potezu skinuo mi je top i objema rukama zgrabio sise. Grubo ih je miješao i stiskao. Moram priznati da je prijalo. Koja razlika kao da mu Ante nije brat.”Mmmmmmm….aaa…hhhhhhhmmmm….”uzdisala sam po tiho i nježno što ga je očito uzbudilo jer ona gromada u njegovoj trenerci postajala je sve tvrđa. Malo sam zamijesila guzom na što je on odgovorio laganim drhtajem.Zatim je jednu ruku spuštao niz moj trbuh. Prvo me preko gaćica pomilovao na što sam se ja trgla kao opečena. Zatim je cijelom šakom zgrabio moju pičku i stiskao je. Mislila sam da će je otrgnuti. Na to je počeo dublje disati. Zavukao je ruku u gaćice. “jebote kako si mokra” uzdahnuo je. Ta me mala odavala opasno. Za tren me oslobodio gaćica i srednjakom prešao od klitorisa do rupe. Zatim me okrenuo k sebi i sa divljenjem promatrao.Uhvatio me za rame i prstima rastvorio moje usmine. Sa dva prsta milovao mi je klitoris, štipao ga i gnječio. Počela sam se tresti, a Ante je stao iza mene i zgrabio me za sise. Nježno ih je mijesio a onda dlanom gladio bradavice. E to me izludjelo…..Jedva sam stajala i sve glasnije jecala. Zoki je bez imalo milosti prstima prodirao moju vlažnu unutrašnjost. Obrađivao ju je kažiprstom isrednjakom. Ajme kako je to dobro i spretno radio. “Ahhhhhhh…jaaaooooo meniii…oh….ohhhhhhhhhhhhhhh” vikala sam kroz jecaje i duboke uzdahe. O kako sam samo svršila. Zoki mi je nabio prste u usta da poližem sokove. I jesam. Zatim smo otišli u sobu. Još sam drhtala kao luda. Zoki me posjeo na rub kreveta i kleknuo ispred mene, a Ante iza mene na krevet. Uhvatio me za sise i ljubio vrat.A Zoki je zabio glavu u moje međunožje. Počeo me lizati…Mrak mi je pao na oči… Koji užitak. Činilo se da plačem od jecanja i stenjanja. I došlo mi je da zaplačem od neopisive slasti, ugode i ljepote. Zokijev jezik bio je debel i ogroman i duboko je prodirao u moju uzavrelu unutrašnjost kojoj nikada dosta.Sve je ogromno na tom čovjeku.Ante se malo pomaknuo u stranu i počeo mi lizati bradavice. Oba užitka su se spojila i podigla me do grčevitog orgazma koji je bio nešto posebno. Vrisnula sam da me vjerovatno čulo cijelo susjedstvo.Nisu mi dali ni da se smirim i odmorim…Sama sam to tražila. Obojica su se skinula i iskočili su njihove kurčine. Antin je ogroman ali Zokijev… Imale su žene pravo kao u konja. A tek debljina… Bilo je zastrašujuće. Nema šanse da to čudovište uđe u mene. Stali su jedan kraj drugog. Najprije sam obojici drkala. Nije bilo šanse da obujmim svojom šakom Zokijevu gromadu. Tada sam Zokiju polizala glavić a Anti ga gladila palcem. Obujmila sam ga jedva svojim usnama i počela ga strasno pušiti drkajući Antin već dobro poznati kurac. Nadam se da Ante neće zamjeriti njegovog sam poznavala. Ovo je bilo nešto novo ali i neviđeno. Polizala sam ga cijelog Aj kako je bio tvrd.Puslirao je kao lud. Malo sam pušila Anti malo njemu ne ispuštajući ni jednog iz ruke. I tada su mi obojica svršila po licu. Koliko sperme… Zoki me podigao i polegao na krevet opet me ližeći u moje žarište. Vidjela sam da navlači kožicu preko glavića a on postaje sve veći. Nisam više mogla gledati počela sam se gubiti u ekstazi jer Ante mi je lizao i cuclao bradavice.Svršila sam u transu. “Jebite me…molim vas… ne mogu više…”jecala sam još uvijek u ekstazi. Tada sam osjetila glavić na ulazu u moju unutrašnjost. Trznula sam se a Anti me čvrsto držao.Dizao ga je do klitorisa i vraćao nazad. “Bit će teško… To je mana velikog kurčine.Ni jedna ga do sada nije lako primila. A imao sam i širih pički. No kada te razjebem i razvalim bit ćeš kao nova. ” rekao je. Uplašio me. “jesi li kojoj zabio do kraja” upitala sam ga. “Svakoj. Neke su pale u nesvijest, neke se cičale i vrištale kao da ih koljem. Ali ja ne odustajem idem do kraja.”rekao je. Pokušao je naglo prodrijeti ali nije mogao.”Jaooooj…”uzviknula sam. To me podsjetilo na moje bezuspješno guranje krastavca. Ja sam sebe poštedjela ali on nije. Neka sama sam to tražila. Onda ga je počeo polako gurati.”Ajjjjj..jojjj..uuhhhh…ajajaj…ahhhhh”stenjala sam, jecala i drhtala. Raširila sam još više noge. Kako je samo prodirao, kako me bušio i širio. Nisam prestajala stenjati, jecati i jaukati. Bol je bila jaka, ali tako slatka. Ne mogu to opisati.Tada mu je Ante prišao i sagnuo glavu dolje. Zamagljenim očima od suza i strasti uspjela sam vidjeti da mu liže kurac. “To brate bravo”uzviknuo je Zoki.Opet sam zabacila glavu, zatvorila oči i grčevito stiskala plahtu ispod sebe. Spustila sam i ja ruku dolje i obuhvatila ga, Bio je mokar od Antinog lizanja. I ja sam ga gurala i uvlačila u sebe. Ni trenutka nisam prestala stenjati i jecati. “uhhhh” uzviknula sam kada je napokon probio najteži dio i ušao malo manje od pola. Još ni pola a meni se činila čitava vječnost. I tada ga je naglo gurnuo i uvalio mi ga pola.Zabacila sam glavu “Aajjjjjjjjjjjj…”uzviknula sam i izgubila glas. Počeo ga je izvlačiti i opet uvlačiti. Nije ga vadiodo kraja nego si je pravio put. Srušio je sve barijere pred sobom. A pička je takva da se brzo prilagodi. Sva nelagoda je nestala i užici i vrelina zapljuskivali su moje tijelo koje se treslo i znojilo. Tada ga je sve brže počeo vaditi i nabijati natrag. Pogledala sam Antu a on je savim polako drkao si kurac i uživao. Zatvorila sam oči i mahnito počela miješati i vrtjeti kukovima. Uvlačila sam ga u sebe i stiskala što sam više mogla.Tada ga je izvadio do kraja i opet ga naglo nabio natrag. Svaki njeg ubod ja sam uzvikmula”Joj” A onda popratila jecajem… Naletio je orgazam koji je i mene iznenadio. Dok sam mahnito svrašavala držao ga je u meni i stenjao.Kada sam se opustila legao je na mene svom svojom težinom. Zagrlila sam njegova široka leđa i zarila glavu u vrat. A nogama sam ga čvrsto obujmila oko velike mesnate stražnjice. Bio je težak ali to me na neki način uzbuđivalo. Počeo me opet tucati a ja sam ga stiskala nogama i vukla u sebe. Uzalud nije ušao cijeli. Ali je bilo savršeno i božanstveno. “Jooj…uh…kako mi je lijepo…Kako je dobro…o kako dobro jebeš…samo….jaaj..nastavi tako…”uzdisala sam i tako ga još više uzbuđivala što sam osjetila u njegovim snažnim naletima i ubodima i u stenjanju. Stenjao je kao da se guši. Počeo se tresti kao da ima groznicu. “Joooooššššššš malooooooo..”preklinjala sam ga. I uspio je doveo me do orgazma a onda je i on svršio”Možeš u meni, pijem pilule”prodahtala sam. O kako je mlaz sperme curio u mene. Legao je na leđa i uhvatio se za glavu. Bio je mokar i rumen.”Jebi je ti brate da ja dođem k sebi malo.”rekao je duboko dišući. Polegla sam svog Antu na krevet i uzjahala sam ga. Sva sreća da imam ogroman bračni krevet. “Možeš li? Zar te ne boli?” pitao me. O kako je bio pažljiv. Pitala sam se jesu li uistinu braća. Umjesto mene javio se Zoki”Ma kurac je boli, zar ne vidiš da je uživala i da traži još.” Bio je u pravu. Malo me je boljelo ali to je bila najslađa bol u životu. Dao Bog sve takve boli.Na Antu sam se bez problema nabijala do kraja i urlikala na razne načine od zadovoljstva. Nakon što je Ante svršio malo smo se svi troje odmarali ležeći na krevetu. I dok smo se odmarali Zoki nije puštao moju uspaljenu pičku na miru. Ubrzo smo svi troje oživjeli. Zoki me posjeo na koljena i raširio guzove. “O ne nemoj…Nemoj me ti jebati u guzicu. Neće moći.” molila sam. Polizao je svoje prste i zabio mi najprije kažiprst. “Ajjjjjjj..joooooj…”uzviknula sam. Zatim je ugurao i srednjak a Ante je isto to činio u mojoj pički. Odjednom me obuzeo neočekivani užitak i umjesto uzdaha boli počela sam ispušati uzdahe zadovoljstva i ugode. Počela sam svršavati i grčiti i jedan i drugi mišić stiščući njihove prste u sebi. “neću te ja jebati u guzicu nego moj brat. Znam da ne mogu jedna je žena završila na operaciji.” rekao je Zoki. Ante je otišao po losion za tijelo. I namazao njime i moj čmar i svoju kitu. Držao me za kukove dok ga je gurao. E ovo je boljelo… Guranje u pičku je izdržljivo ali ovo ne. No bila sam jaka. Napokon je uspio zabio ga je i tako ostao. Zoki se podvukao ispod nas i ja sam sjela na njegovu nabreklu i uzdignutu kurčinu.Dok sam se namještala stenjala sam i dahtala. Ajme koji osjećaj. Dakako uspjela sam se nasaditi samo do pola. O kako je to bio blažen osjećaj. Uhvatili smo brzo ritam i počela sam vikati od užitka kakvog prvi put doživljavam. Tresla sam se i mlatarala glavom. Kosom sam lupala Antu po licu. Ali i on je bio u transu. Ovo nam je prvo jebanje u bulju. Imati dva ogromna kurca u sebi… pa nema na svijetu ništa ljepše.Svršavala sam gubeći svijest, vrišteći i tresući se kao luda. Nisam mogla se kontrolirati. Ante mi je prvi ispunio guzu spermom a onda Zoki. Tresao se i stiskao plahtu. Ispod nas je bila prava poplava. Ante ga je izvadio ali ja to nisam Zokiju dopustila. I u ležećem stavu punio je moju pičku. Počela sam čim više stiskati mišiće i uvlačiti ga u sebe. Imala sam osjećaj da ga pičkom pušim. Ajme kako sam blaženo uzdahnula kada je počeo rasti i cijelu me puniti. Legla sam na njega i trljala se te mu svojim sisama milovala prsa. Moje bradavice dražile su njegova prsa. Okrenuo me i polegao na trbuh samo mi malo podignuvši guzu. Zgrabila sam čvrsto jastuk a on je prodirao u mene. Koliko snage ima taj čovjek. Ante je ležao zatvorenih očiju i vraćao snagu ali ovaj je bio itetako snažan i izdržljiv. “manabit ću ti ga ja dokraja ne zvao se ja Zoki. Ni jedna nije ostala ne razvaljena do kraja” mumljao je sebi u bradu. Hvatao mi je klitoris, sise, stiskao me cijelu dok ga je nabijao u mene. Snažno, grubo i bez milosti ali je i to godilo. Sve sam ga više i više primala. Bio je presretan. Napokon mu se ostvarila želja… Uz dubok uzdah zabio mi ga je do kraja. Presjekla me oštra bol!!!! Zarila sam glavu u jastuk i ostala bez glasa ali ne i bez svijesti jer sam ga osjećala kako pulsira i kako me izluđuje u utrobi. Još ga je samo dva puta nabio do kraja popraćen mojom vikom i svršio je sav izbezumljen. Ostala sam nepomično ležati a on je ustao i počeo se oblačiti”Eto brate razvalio sam je. Hvala što smo je dijelili. Imaš sreće mala je vatrena i nevjerojatna jebačica koja me izludjela kao koja rijetko. Znaš nema bolje jebačine od napaljene žene koja je godinama imala sušu…” Otišao je a Ante mi je počeo ljubiti leđa i milovati kosu. pitao me jesam li dobro. “Ah bolje nego ikada u životu” uzdahnula sam još uvijek pod dojmom svega ovog. Ante je prespavao kod mene- Da spavao…Bojala sam se da mu neće prijati moja razvaljena pička. Prijala mu je više nego ikada. Prilagodi se ona svakom obliku. Malo namuči ali prihvati svakog. Sa Antom i samnom sve je u najboljem redu!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Uniforma

Imam 23 godine i do sada sam imala 2 momka. To naravno mislim na dvojicu s kojima sam spavala. Cijeli život me napaljuju uniforme. Kada me moj sadašnji dečko jebe razmišljam da ima na sebi uniformu i svršavam kao luda. Najviše me pale vojničke uniforme a tek onda policijske pa ostale. U posljednje vrijeme stalno se svađamo oko gluposti. A on se više nego inače okreće za curama i ja poludim na to. Tako je jednom ofirao sa tinejđerkom dok smo bili u disko klubu. Sva isfrustrirana i ljuta izletjela sam iz diska. Tek kada sam izašla počela sam plakati. Ispred diska na mene je navalila skupina mladića i počeli su mi svašta dobacivati. Kako će me smiriti jednom dobrom jebačinom i sl. Imala sam na sebi obučenu kratku kožnu crnu minicu i bijelu usku košulju koja je otkrivala pupak ali i naglašavala moje grudi. Tada je prišao policajac u uniformi. Imao je nekih 28-30 godina stariji nije bio. Izvadio je pendrek i pitao ima li problema.

–Ne gospon policajac samo smo se šalili- počeli su se izvlačiti.
-A zašto dama plače- pitao je.
Rekla sam da je sve u redu i da oni nisu krivi što plačem. Dečki su se razbježali a onaj moj momak nije uopšte izašao za mnom. Policajac me pitao da li ću ostati ili želim kući. Rekla sam da želim kući ali nemam prijevoz. Ponudio se da će me on odvesti. Sjeli smo u njegovo auto i tek tada mu se zahvalila što mi je pomogao. Rekao je da nema na čemu i da mu je to dužnost. Osjećala sam da mi obrazi gore u njegovoj blizini. Počela sam i dolje gorjeti i duboko disati.
-Imate prelijepe ruke- kao u bunilu sam mu rekla očarana tim snažnim rukama koje su držale volan. Tek tada kao da sam se probudila i počela se izvinjavati. On se nasmijao.
-U redu je- rekao je i skrenuo u šumici. Počela sam vikati šta on to radi.
-Znam dobro prepoznati napaljenu ženu. Dolje si sigurno sva mokra.- O kako je pogodio. Počeo me je ljubiti a nisam mu znala ni ime. Zavukao je tu svoju predivnu ruku u moju košulju i ispod grudnjaka milovao moje grudi. Što činjenicom da nosi uniformu, što njegovom odlučnošću i sigurnošću ali i izgledom koji je bio savršen bila sam strašno napaljena. Duboko i isprekidano sam disala i dahtala. Položila sam ruku između njegovih nogu. Bio je već tvrd. Otkopčala sam mu hlače i zavukla ruku u njih. Malo se podigao i ja sam ih spustila a njegov kurac se već digao. Bio je velik ali tanak. Baš onako kako volim. Moj dečko je imao gromadu užasno debeo kurac. Navikla sam se na njega ali ovaj mi je bio savršen.
-Oh!- uzdahnula sam ne mogavši se kontrolirati. Prvo sam ga polizala cijelog pa jaja i onda ga halapljivo počela pušiti. Počeo je drhtati i držao me za glavu
-Ohhhhh…tako…oh…dobro to radiš…oh malena…kako je to dobro…-uzdisao je stenjajući. Uživala sam! Bilo mi je to do sada najslađe pušenje. Odjednom se počeo grčevito tresti
-Pazi…svršit…..ćuuuuuuuu- uzviknuo je. Svršio mi je u usta i sve sam progutala da sačuvam njegovu uniformu. Otkopčala sam mu košulju i ljubila prsa. Kako je divno mirisao kao rijetko koji muškarac. Počela sam se smijati.
-Pa ja ne znam tvoje ime- rekla sam o on me okrenuo i polegao spustivši sjedalo.
-Saznat ćeš kada ja malo obradim tebe- rekao je i polako mi otkopčao i skinuo košulju. Dugo mi je ljubio sise i lizao bradavice na što sam ja stenjala i tiho jecala. Zatim mi je polizao stomak i spustio se dolje. Skinuo mi je i suknju pa prstima prešao preko tangi i malo ih odmaknuo u stranu.
-Obrijana, baš kako volim- rekao je i počeo mi milovati klitoris pa zavlačiti najprije jedan pa drugi prst u moju vlažnu unutrašnjost. Ah kako sam uživala. Sada sam te ruke još više voljela. Doveo me do ludila. Prebacio se na svoje mjesto i pokazao rukama da ga uzjašem. Skinula sam tange do kraja i namjestila se na vrh njegova kurca koja je bio dignut.
-Ahhhh…ohhhh- stenjala sam dok sam se namještala.
Najprije sam se samo do pola nabijala. On je cijelo vrijeme lizao moje sise i bradavice duboko dišući a ja sam jecala od zadovoljstva i ugode koju mi stvara najljepši kurac koji sam imala. Napokon sam ga primila cijelog uz kratki vrisak. Čvrsto sam ga zagrlila i tresla se. Bilo je prelijepo. A kada sam počela svršavati bilo je bolje nego ikada. Napokon sam se jebala sa muškarcem u uniformi i ostvarili su se svi moji snovi i maštanja.
-Dođi- uhvatio me za ruku i izveo van dok mu je kurac još uvijek čvrsto stajao. Nagnuo me da se držim za auto i od iza me nabijao. Odmah je spustio ruku na moj klitoris a drugom uhvatio sisu. Željela sam ga gledati ali nisam mogla. Oči su mi se zamaglile i opet sam počela svršavati
-Ahhhhhhhhhhh…O Božeeeeeeee kako je dobroooooo- vrisnula sam. Držao me da ne padnem i kada sam se smirila podigao me na haubu a on je stajao. Raširila sam noge što sam više mogla i tako sam vidjela kako njegov kurac nestaje u mojoj pički a izlazi mokar. O kako me to uzbudilo još više.
-Ah,ah.ahhhhh…- sve glasnije sam jecala i stenjala. Opet sam vrišteći svršila a ubrzo je i on. Legao je preko mene i oboje smo drhtali. Ovo je bila NAJBOLJA I NAJSLAĐA JEBAČINA U MOM ŽIVOTU. I to sa nepoznatim muškarcem
-Dalibor. Zovem se Dalibor-
Nasmijala sam se i predstavila.
-Još nešto nismo učinili- rekao je i čučnuo ispred mene. Aj kako me je dobro izlizao i jezikom izjebao. Kada sam grčevito svršila podigao se i počeo zakopčavati. Nisam ga željela izgubiti. Sramežljivo sam ga upitala hoćemo li ovo ponoviti.
-Ne znam što bi tvoj dečko i moja vjerenica rekli na to- rekao je. Počela sam se izvinjavati i moliti ga da sve ovo zaboravi.
-Misliš da mogu. Ni jedna mi ga žena nije tako popušila, tako me lijepo i strasno izjebala da sam gotovo izgubio razum. Moj kurac i tvoja slatka pičkica stvoreni su jedno za drugo. Nazovi me- tutnuo mi je papirić s brojem mobitela u ruku. Pitala sam ga u šali da li ima prijatelja vojnika jer da sanjam o sendviču između policijske i vojničke uniforme.
-Naravno. Nešto možemo dogovoriti- rekao je a ja sam mislila da se šali. No bi je smrtno ozbiljan.
Još ga dan danas nisam nazvala ni vidjela. Ipak jedno je maštati a drugo uistinu biti u sendviču sa dvojicom uniformiranih. To je ipak malo….previše. Nakon seksa sa mojim plavcem brzo se napalim i navalim na mog dečka. Svršim dok cijelo vrijeme mislim na Dalibora. Toliko puta sam okrenula njegov broj ali pritisnem crvenu slušalicu. Ne mogu….Bojim se…. A i dalje sanjam i maštam.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
21-i Rodjendan

Kao u prici kojoj nema kraja.Topla Julska noc,moj prijatelj Miki,spremao je iznenadjenje za moj 21-i rodjendan.
Limuzina i dvije djevojke,za lovu,ali bilo je lijepo.Vino sex trava i ludilo.
Oko 2 sata ujutro Miki me dovezao kuci,bio sam mrtav pijan,moja maceha Milana otvorila je vrata,bila je u spavacici providnoj.Vidio sam da je Miki izgubio dah.Otac te zvao iz Beca kaze dolazi u ponedeljak.Miki i Milana doneli su me do dnevnog boravka.Ubrzo je Miki otisao a Milana je sjela na fotelju dok sam je promatrao i polako tonuo u pijani san.Osjetio sam neku toplinu,i umalo se onesvjestio od ljepote,Milana mi je vrhom jezika dodirivala nabrekli kurac.

Nisam se branio,izgledala je kao Pamela u mojim piajanim ocima,imala je 37-m god visoka i onako jake bokove,zelene oci i debele usne ubile se za pusenje.Polako se skinula i lagano sjela na moj kurac,sretan ti rodjendan Jole.Lagano se jebavala i izdisala u ritmu koji me izludjivao.Uzdigao sam se i poceo da joj lizem bradavice.Iznenada na vratima sam ugledao Mikija,Milana ga nije vidjela,lagano me jahala i stenjala.Miki je gledao bez daha,a ja sam nastavio da jebem svoju macehu Milanu jos vise i vise.Jako je milana zastenjala i viknula jace,jace.Osjetio sam da svrsava.Pogledao sam u Mikija,trljao se po kurcu i grizao donju usnu.Mahnuo sam polako rukom da se kao skloni,promjenili smo pozu,jebavao sam sada Milanu s guza,slaba svjetlost sa lampe obasjavala je njene guzove koji su tarlahali sa svako moje zabijanje kurca kao valovi.Prestao sam da je jebem i poceo da joj lizem picku i anus,sva je mirisala,stavio sam jezik u njen anus samo je zastenjala i rukom stezala platno trosjeda.Poceo sam lizati klitoris,sav je drhtala,de ga stavi u anus molim te zavapila je Milana.Poceo sam lagano da je jebem u anus,vristala je i stenjala,okrenuo sam se ali vise nisam vidi Mikija.Nastavio sam da jebem Milanu u anus,polako sam osjetio da cu svrsiti pa sam prestao za nekoliko trenutaka je svatila i okrenula se.Hoces da ti polizem anus i jaja Jole,samo sam je gledao bila je preljepa zena,moj otac joj nista nije mogao,ipak njegove godine nisu za to imao je preko 50-t.Milana je lizala moj anus i moja jaja,jako sam uzivao,piala me dali mogu jos da je jebem,rekao sam mogu Milana i zelim to.Ponovo je sjela na moj kurac koji je stajao kao grana od 25 cm,kaze Milana kurac ti je bas onakav kakav treba moja guza i moja pickica.Ubrzo je svrsila stenjajuci,od uzbudjenja i ja sam svrsio duboko u Milanu,tako goli zaspali smo u toploj noci.Bio je to moj najljepsi rodjendan,sutradan me nazvao Miki,sta ono bi sinoc pa jebao si macehu,rekao sam mu da neznam sta prica te da sam bio pijan.Jole gledao sam vas jebavao si je i u supak vristala je,a ja sam svrsio drkajuci iz vrata,vratio sam se po telefon koji sam zaboravi a Milana ti je pusila kurac kad sam usao.To si ti sebi samo umislio Miki,rekao sam mu,mada sam znao da je vidio.Ali htio sam zastiti Milanu i sebe od traceva i prica okolo,pa majka mi je.Danas imam 27-m godina i jos uvijek jebem Milanu,lizem joj anus i pickicu,ona je sada u godinama ali se jos uvijek dobro jebe.Nazalost otac mi je preminuo od raka pluca,sve mi je ostavio i Milanu,koju volim kao majku a jebem svako vece kao zenu,uzivam dok joj ljubim anus pickicu i sisam bradavice.Jebemo se i uzivamo,mozda je ovo sve glupo ispalo,ali Milana je nesto posebno….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Probuđene strasti 2

Ne mogu vjerovati da svaki dan već šest mjeseci susjed Marko me zadovoljava.Kako mu je samo uspjelo da me od frigidne žene pretvori u pravu pohotnu uspaljušu. Ne znam zadovoljava li još koga uz mene ali ne vjerujem jer ne bi bio tako izdržljiv.Ili se varam.Koliko taj muškarac može jebati i koliko puta dignuti do zvijezda.

Sve je bilo normalno do toga jutra prije mjesec dana. Moja cimerica je otputovala jer je imala smrtni slučaj u obitelji. Neka daljna teta ali je morala ići. Marko je imao ključ moga stana. On je živio sa ocem a ja sa cimericom pa nismo imali običaj prespavljivati jedno kod drugog. Rijetko kada smo uhvatili priliku i bilo je predivno. To jutro me probudilo neko ugodno golicanje. Kada sam otvorila oči Marko je sjedio kraj mene i svojim nabreklim krutim kurcem prelazio je po mojoj sisi koja se stršila iznad dubokok dekoltea moje spavačice. Ima li ljepšeg buđenja?… Glavićem je počeo prelaziti po mojoj bradavici.”Aaaaaahhhhhhh…” uzdahnula sam tiho. Rastvorio mi je i drugi dio spavačice i dlanom gladio drugu bradavicu. Počela sam drhtati i jače udisati.Žmarci koji su se pojavili u dnu trbuha proširili su se po cijelom tijelu. Skinula sam spavačicu a on me okrenuo na bok i podigao malo nogu. Okrenula sam glavu prema njemu i poljubila sam ga. Odjednom sam ga osjetila kako ulazi u moju vlažnu pičku koja je bridila. Odmakla sam usne da uzmem zrak i ispustim uzdah ugode. Drugu ruku je zavukao ispod mene i zgrabio mi sisu. Ovaj put me polako i nježno jebao.Nije žurio. Aj kako sam gorjela, stenjala i jecala. Zatim se podigao i kleknuo ispred mene raširivši mi noge što je više mogao. Oslonio se na dlanove i zabio mi ga skroz do kraja. Ubrzao je ritam i tucao me divlje i požudno što mi je isto godilo. Čula sam još neke jecaje koji nisu bili moji. To je bila moja cimerica koja nas je gledala i mazila se rukom unutar prozirnih gaćica. Bila je obrijana. Bila sam šokirana. No to Marku nije smetalo. Svršio je i klonuo na mene. Ja sam ga zagrlila, a on je zovnuo moju cimericu. Ne to nisam mogla podnijeti. Zar će pred mojim očima nju jebati kao mene. Nisam željela s nikim dijeliti ta j kurac koji me toliko usrećio. “Mogu vas obje dobro izjebati, ima snage u meni. ” rekao je Marko. Suze su mi zamaglile oči a on me strastveno poljubio. “Ne brini draga neću ti ga oteti. A i ne budi tako sebična.” Da me opuste prvo su se posvetili meni. Polegli su me na krevet i Marko je počeo lizati moje sise i vrat a cimerica moju pičku. Kako me iznenadila… No moram priznati da to izvrsno radi. Izgubila sam se u ljepoti neobičnog i nedoživljenog iskustva. Tada su ustali i Marko je sjeo na rub kreveta moja cimerica počela mu je ga je pušiti. Dahtala je kao luda dok ga je pušila. Razumjela sam je… Ja sam ustala i stala ispred njih. Moram priznati da me ova situacija počela uzbuđivati i paliti. Marko ju je podigao i okrenuo zatim ju je posjeo na svoj ukrućeni kurac. Okrenuo ju je prema meni tako da sam sa divljenjem gledala kako se pičkica moje cimerice rastvara i prima ga u sebe. Bila je prilično široka i bez problema ga je primila. Stenjala je i uzdisala. Kada se nabila do kraja jauknula je i stresla se”kako je lijepo” uzviknula je. Marko ju je počeo dizati i spuštati. Ubrzo je i ona sama se počela nabijati i jecati kao da plače. Kako ga je lako primala, kako ga je usisavala.Samo sam razmišljala je li bolja od mene. Markov kurac bio je nabreknut, krut i mokar od njenih sokova. Kako je samo svršavala. Osjećala sam da mi voda curi niz bedra. Toliko sam se navlažila. Cimerica me privukla k sebi i počela mi lizati vlažnu pičku. Kako je samo to uspjevala. Val užitka zapljusnuo je moje tijelo. Nekako u isto vrijeme svi troje smo svršili. “Liži sad malo ti nju” obratio mi se Marko. Usprotivila sam se, pa nisam takva. Onda sam se malo zamislila. Zašto sam ja uživala u njenom obrađivanju. Polegla sam je na krevet i prvo joj izljubila vrat, pa lizala bradavice… Lijep osjećaj. Sada razumijem muškarce koji uživaju u tome… Strašno su me napalile njene bradavice, njene cice, njeno tiho ali blaženo stenjanje, mumljanje i uzdisanje… Lizala sam joj trbuh i spustila se do njene mokre pičkice. Pogledala sam Marka a on si je drkao dok nas je gledao. “nastavi” prošaptao je. Prvo sam prstom prešla od klitorisa do rupice. Zabila sam prst unutra a ona se stresla. Zatim sam joj liznula otvor od pičkice i jezikom došla do klitorisa. Nisam nikada to radila ali ona je uživala. Koprcala se i stenjala. No dobro ipak sam ja žena i znam što žene vole…Lizala sam joj klitoris i onda uvalila jezik u njezinu unutrašnjost.Mmmmmm kako je bila topla a tako vlažna….Koliko sam mogla nabila sam jezik…Uživala je… O Bože koje iskustvo….Kada je svršila namjestile smo se u pozu 69 i jedna drugu lizale. Marko je stao iza mene glavićem me dodatno dražio. Tada mi ga je iznenada zabio a cimerica se odmakla. Bio je strašno napaljen čim me je tako snažno nabijao na svoju kurčinu. A bilo je prelijepo. Ma dovraga sve nema ništa ljepše nego kada napaljenu pohotnu picu ispuni dobar kurac.Valjda mi je Marko to želio dokazati. I uspio je… Tresla sam se, stenjala i jecala… Obožavam ga primati. Svojim mišićima sam ga stiskala koliko sam mogla i uvlačila u sebe. Cimerica je Marku milovala guzu i svako toliko je polizala. Marko je svršio i legao na mene čvrsto me grleći. Bio mi je to znak da ipak i dalje želi samo mene. Zahvalila sam mu se jednim strastvenim pušenjem… Uz njega sam stalno napaljena i stalno bih ga mogla jebati… Koliko vidim nema ni on ništa protiv.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 32 33 35 36 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:47:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.