Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:21:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26611403 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
ja i tetka

od kada se sjecam moj tata je mene i moju seku vodio kod svoje mame i njegove sestre tj. moje tetke da nas cuva jer su moji roditelji radili.mi smo bili mali meni je bilo 6 godina mojoj seki 3.kada sam imao 9 godina saznao sam sta je picka.moj rodjak koji je bio starij od mene par puta mi je rekao guzio sam.i jedan dan sam pitao svoje tetke sta znaci guzit.jine mi odgovorila nego je nakon par dana dok smo ja i moja seka gledali TV u spavacoj sobi moja tetka dosla sjela pored mene pokrila nas oboje pokrivacem i onda me je nakon par minuta uhvatila za ruku i stavila sebi u gacice.nisam znao sta da radim ni sta je u njenim gacicama.ona je trljala svoju picku mojom rukom i stavljala moje prstice sto je dublje mogla sebi u picku.a ja kao i svaki klinac nisam znao sta se desava.kada bi izvadio svoju ruku iz njenih gacica mirisao sam i nekako mi je imalo cudan miris.a njena picka je uvijek bila vlazna.ona je u to vrijeme imala 22 godine nije imala decka.nakon par mjeseci tog trljanja i njenog uzivanja pozvala me je jedan dan u kuhinju zakljucala vrata i rekla mi je sada ce mo se guzit.a ja nisam imao pojma o cemu prica.skinula je sve s mene i poce;a da mi ljubi tijelo i da mi dira kiti..meni se poceo da dize onda je rekla da i ja nju moram da ljubim po sisama i da gurnem glavu medju njene noge i da lize kao da je sladoled.ljubio sam joj bradavice i lizao klit ali to je meni bilo kao neka djecija igra.nisam bio svijestan sta radim.nakon toga rekla mi je da legnem legao sam a ona je prvo ljevom rukom pocela da mi ide gore dole po kiti dok se nije digao.onda je poljubila mi glavic liznula ga i sjela je na njeg.nabijala je se kao da je meni 20 godina kao da razumjem sta radimo to je trajalo neki 20 minuta ona je skakala bukvalno po mome jadnom kurcu njoj je bilo dobro i onda je svrsila nakon silnog nabijanja i trljanja o moje tijelo spricala je po meni i rekla da nikada ne smijem nikome nista reci
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
ja i seka

vec sam vam rekao da me je moja nana odgojila mene i moju sestru a moja tetkica me je naucila nesto veoma rano.dok sam se ja jebavao sa svojom tetkom i trljao joj klit moja sestra je to sve pamtila iako joj je bilo 5 godina.u1991 moji roditelji su se razveli mama je uzela sestru sebi ja sam ostao s tatom.4 godine nisam vidio svoju seku.nakon te 4 godine moja mama me je posjetila u srednjoj skoli i rekla gdje zive i da dodjem da ih posjetim.jedan dan sam pobjegao iz skole iotisao na tu adresu da vidim seku meni jetada bilo 15 godina a mojoj seki 12.nasao sam ih i vidio svoju seku ponovo.promjenila se bila pocele da se razvija sise su joj bile vec povelike a i ostatak dio tjela se razvio.i tako isao sam tajno bjezao iz skole da bi vidjao svoju sestru.jedan dan kada sam dosao kod seke tada mi je vec bilo 17 godina a mojoj seki 14.bio sam zaboravio da imam erotiku u skolskom rancu.sjedio sam sa sekom u njenoj sobi i prica li smo.imala je crne helanke na sebi koje su joj zatezale sve i vidjelo je se kako izrasta u zgodnu djevojku.te helanke su joj bile toliko uz tijelo da su joj se priljubile uz njenu pickicu i ocrtavale njen razrez na picki.

ja sam zamisljao kako milujem svoju seku po tom razrezu ali nesto mi je govorilo ona ti je sestra.tako dok smo pricali ustao sam da donesem si casu vode kada sam se vratio u sekinu sobu ona je bila vec nasla erotiku u mojoj torbi i gledala je.ja sam stajao iznenadjen i gledao u nju.ona me je pogledala i rekla smireno sjedi da gledamo skupa.sjeo sam pored svoje seke i gledao sve te gole picke u erotici i kurac mi je lagano poceo da se dize.moja seka je to primjetila ali kao ne obraca paznju na to nastavila je sa listanjem erotike.htjeo sam da je zgrabim za njene lijepo oblikovane sise koje su se isticale u nekoj zutoj majci.ali ostao sam priseban.kada je zavrsila sa erotikom pogledala je u mene i rekla “braco koliko je kod tebe?”pogledao sam je iznenadjen nisam mogao da vjerujem sta me pita.spustila je svoju ruku na moj kurac i rekla”nemoj da se stidis pokazi mi ga da ga vidim,jer si ga pokazivao tetki i davao ga,sad hocu i ja da ga vidim”.nisam znao sta da kazem bio sam izguljen bilo me je stid.seka mi je zavukla ruku u gace i rekla”vadi ga ili cu ja”.izvadio sam ga iz gaca on je vec dugo bio napaljen pulsiro jezile su posikakale na njemu.seka ga je pogledala i rekla”"wow koliki ti je,hoce li me boliti kada ga stavis”.rekao sam da ne znam.uhvatio sam seku za sise koje su joj bileocvrstle i bradavice nabrekla milovao sam joj sise i zvaljio sam se s njom.ona je jednom rukom mi uhvatlia glavic i milovala  ga bez prestanka a drugom rukom je pokusvala da skine majcu.pomogao sam joj oko majce njene sise su iskocile ispod majce kao 2 lopte jer nije nosila grudnjak oborio sam je na krevet ljubio bi joj sise balio ih gricko joj bradavice a ona je zmirila i uzdisala.onda sam joj dosao do kukova uhvatio za helanke i samo ih povukao prema dole.ostala je u bjelim gacicama mirisao sam joj picic koji je mirisao kao lotusov list  skinuo sam joj i gacice i onda se ukazao njen maleni zbunic  injena pickica.skinuo sam svoj pantalone na brzinu i svukao gacice.onda sam zastao i pitao je da li je sigurna da zeli da ovo da radi pogledala me je i rekla “da sigurna sam”.ponjerila je se prema nazad rasirila noge zagrilal me oko struka i sama se nabila na moj uzareni kolac.skiknula je pri prvom udrau kao mala kujica.rekl je samo budi njezan i nemoj brzo.poceo sam da ga nabijam u svoju seku njezno i lagano a onda sve brze i brze pocela je da urlice i suze su joj krenule na oci pitao sam je hoce li da prestanem molila me je da ne prestajem.nekih pola sata smo se jebavali i ona je pocela da krvari iz picke htjeo sam da prestanem ali samo je govorila ne prestaj nabij ga jos dublje.znojili smo se i ja i ona i onda kada sam trebao da svrsim izvadio sam ga a ona ga je automatski uhvatila i stavila sebi u usta progutala ga je citavog i moja sperma se razlila po njoj pocela je da izbacuje spermu iz usta slijevalo joj se po sisama i curilo do pupka izvadila je moju kitu iz usta oblizala glavi.uzela ga objema rukama i pocela da ga brise od svoje sise i na kraju ga je obrisala od svoj mali zbunjic na picki.pogledala me je i rekla jeli me zadovoljila a ja sam se osjecao kao u raju.rekla je da nikome nista ne kazem inace ce me prijavitr policij za silovanje.jebali smo se od tada jos 10-ak puta.i onda sam ja otisao u inostranstvo da radim.vratio sam se kuci na godisnji nakon 2 godine.moja me seka docekala na aerodromu imala je bijelu kratku suknjicu na sebi i crnu majcicu iz koje su njene sise ispadale.kada me je vidjela zagrila me je tako snazno da sam osjetio svaki dio njenog tjela.usao sam u auto na putu prema kuci nismo pricali o proslosti meni je sad bilo 26 godina a njoj 23 mislio sam da je bolje da se ne prica o tome.na pola puta kuci naglo je skrenula na sporedni put koji je vodio ka nekoj sumici rekla da mora da piski.zaustavila je auto izasla i sakrila se u zbunje.ja sam sjedio u autu i razmisljao o svojoj buducnosti.nakon 5 minuta se vratila pokucala na mojoj prozor i rekla da izadjem iz auta.izasao sam a ona mi je skocila na ledja stavila svoje ruke na moje oci i gurnula mi svoje tangice pod nos i rekla jesam li je pozelio.stala je ispred mene zazvaljila me ugurala mi svoj jezik do grla a u isto vrijeme je otkopcavala kajs na mojim pantalonama i zavukla svoju ruku u moje gace i uhvatila me za kurcinu i rekla “ovaj dan sam dugo cekala”nabildala mi je kurac okrenula mi se ledjima i rekla “hocu odma sad da me ovdje pojebes kao u stara vremena”.stavio sam je na haubu auta i gurno svoj kurac u njenu obrijanu mackicu.nabijao sam je do ludila da pozelio sam svoju sestru a i njenu macu.nakon 10 minuta okrenula mi je guzu i rekla sada me jebi u guzu jebavao sam je kao nikad prije.ona je stenjala nakon nekog vremena rekao sam joj da cu svrsiti i da ga vadim a ona je na to odgovorila da nema sanse da ga vadim nego da svrsim u nju.poceo sam da svrsavam u nju punio sam je a ona je u jednom trenutku vrisnula i stresla se par puta.kada sam ga izvadio olizala ga je kao lizalo gledala me poljubila jos jednom uzela moju ruku i stavila na svoju macu i rekla”reci nekom nesto i prijavit cu te policij za silovanje maloljetne curice”i samo se osmjehnula
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Probuđene strasti 3

Još ovaj put da podijelim svoje najintimnije stvari. Nakon onog sa mojoj cimericom Marku i meni seks je postao još bolji a mislila sam da to nije moguće. Više to nismo ponavljali i bolje jer zbilja najljepše je kada smo nas dvoje sami. A i ne želim ga dijeliti sa drugom!!!!!!! Prije dva tjedna cimerica se odselila svom novom momku. Ta mala ih je mijenjala kao gaće za razliku od mene. Živjela sam sama i za Marka i mene to je bilo ostvarenje snova. Nema mjesta u stanu gdje se nismo do besvijesti izjebali. Nije svaku noć spavao kod mene jer mu je tata bolestan ali kada bi prespavao jako je malo spavao…

Pretvorila sam ga u svog seksulnog roba imam taj osjećaj. Ali on se nije bunio… Niti malo. Rekao mi je da o tome sanja svaki muškarac. Do tri navečer smo jebali a jutro sam se oko 9 probudila. Gledala sam ga kako spava i bio mi je prelijep. Odmakla sam plahtu i pogladila taj predivni kurac koji me vratio u život. O koliko sam mu zahvalna samo Bog zna. Počela sam mu ga pušiti i Marko se probudio tiho stenjajući. Nikada ga još tako nisam probudila i bio je ugodno iznenađen. Svršio je po mojim sisama a onda to polizao.”Oh Marko…reci mi dijelim li te skim. Reci mi iskreno molim te…” pitala sam ga dok mi je lizao bradavice. “Ludice mala…zar bih mogao tebe toliko jebati da jebem još nekog? Ne mala druga mi pičkica ne treba tvoja mi je dosta. Savršeno se slažemo i razumijemo, dovodiš me do ludila i želim samo tebe. Presretan sam što sam te baš ja izliječio i to me dodatno uzbuđuje. Ne želim te prepustiti drugom.” O kako sam mu bila zahvalna. Nasadila sam se na njegovo krilo i čvrsto ga zagrlila a on se gušio u mojim sisama. Ja sam se trljala o njegovo međunožje. Polako se počeo buditi i čim se malo digao nasadila sam se na njega. Svom snagom sam stiskala mišiće i unutarnje i vanjske i uvlačila ga u sebe. “Ahhh”…svaki put ulazak je bio čaroban. Imala sam osjećaj da mi nikada neće dosaditi. Polako sam se počela dizati i nabijati na njega. Do kraja mu se digao u mojoj pičkici…Ohhhhhhhh koji dobar osjećaj. On mi ga je nabijao od dolje a ja sam ga uvlačila u sebe i primila sa zadovoljstvom.Marko je već bio u transu. “Joooš…Marko izdrži…ahhhhh”jecajući sam ga molila. Po malo sam usporila i smirio se. Polegao me i svom težinom legao ne mene. Podigla sam noge i raširila ih što sam više mogla.Rukama sam ga čvrsto zagrlila i počela miješati, vrtiti kukovima i uvlačiti ga u sebe nevjerojatnom snagom. Kako sam samo stenjala, jecala i uzdisala od valova užitaka. Marko mi ga je snažno i brzo zabijao. Nije ga vadio do kraja tako me brzo nabijao do kraja. Tresla sam se i gubila u orgazmima koji su jedan za drugim zapljuskivali moje tijelo. “Ohhh…toooooooooo Markoooooooo…!!!!!!!” nesvjesno sam vrisnula. Začepio mi je usta rukom što znači da sam uistinu bila preglasna. Ali tko bi me krivio nisam mogla. Gubila sam se u nekom predivnom transu i ludilu, nisam znala za sebe. Tako dugo se jebemo ali ovo je bilo nešto novo. Je li u pitanju ljubav? Je li moguće da mi se i srce probudilo? Ne vjerojatan je spoj zaljubljene i napaljene žene koja je godinama imala sušu, koja je godinama bila frigidna i odbojna prema seksu. To je Marko osjetio… Kako ga je samo moja pohotnica primala, kako ga je samo zadovoljava ne mogu opisati….
Živimo na moru. Bila je nedjelja, pretopla nedjelja i odlučili smo otići na plažu.Bio je to naš prvi zajednički odlazak na plažu. Odmah sam vidjela cure koje nisu mogle skinuti pogled sa Marka. Poljubila sam ga i dala ima na znanje da je moj. Kupali smo se, plivali i mazili se u moru. Nije skidao ruku s mog gornjeg dijela, stalno je bila ispod badića. Imala sam osjećaj da ću svršiti jednako kao kada me jebe. Kako ih je samo dirao, štipao i gladio.Tiho sam i nježno stenjala i uzdisala. Ovo nije bilo ono pohotno uzisanje i jecanje. Toplina je obuzela cijelo moje tijelo i lagano sam drhtala. Predivan osjećaj… Otplivali smo do male uvale okružene stijenama. Nije nikog bilo jer je teren nepristupačan. Marko je legao u plićak na leđa a ja na njega. Kurac mu je već bio uzdignut. Skinula sam badić i svojim bradavicama milovala njegova prsa. Na trenutke su nam se bradavice spajale. Čudno kako smo uživali u nježnosti. Obično smo do sada imali kratku predigru i pohotno i strasno čekali da se sjedinimo. Rukom sam skinula najprije svoj donji dio kostima pa njegove kupaće gačice. Udario me njegov ukroćen i tvrd kurac po preponama. Marko je zatvorio oči i prepustio se meni”Marko neko nas može vidjeti” tek tada mi je palo na pamet. “Šta te briga.Zar te to ne uzbuđuje još više. Dosadno je biti stalno predvidiv” Bio je u pravu. Sama sam se namještala. Nije bilo lako klizio je. Ipak smo bili u vodi a još sam ja bila mokra. Bože koliko tekućine izlučuje žensko tijelo.Marko se smiješio a ja više nisam mogla i rukom sam naciljala rupu i polako si ga ugurala. Ušao je samo glavića a onda sam se sama nabila na njega. Marko je dopustio da neko vrijeme tako ostanem nasađena na njemu. Nisam dugo izdržala počela sam se nabijati pa miješati…Ubrzo smo se opet onako pohotno, strasno i brzo jebali. Kako me samo dobro rasturao.Valovi su me zapljuskivali, ali ne morski već valovi predivnog, slatkog užitka. Zarila sam ruku u usta da stišam svoj urlik u naletu orgazma koji je stresao cijelo moje tijelo. Ubrzo je i Marko svršio…I to samo kako… Legla sam na njega i dugo tako ležali, smirivali se i mazili. Marko je učinio nešto za što nisam imala pojma da postoji… Spasio mi je život od samoće, suše i ogorčenja. Zahvaljujući Marku neću se pretvoriti u ogorčenu staricu. I ako sam mlada moje tijelo je bilo tijelo starice od 90 godina. Dok nisam upoznala Marka. O kako mu se odužujem za to svaki dan!!! Samo da mu ne dosadi.Mada tvrdi da obožava kada preuzmem inicijativu, kada ga tražim i želim da ga to jako uzbuđuje i napaljuje. Kaže da bi volio da može i češće. Ja nebih imala ništa protiv….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Grijeh sa djeverom

Potaknuta vašim pisanjem odlučih i ja da sa vama podijelim svoju tajnu koju BAŠ NITKO NE ZNA. Ali moram s nekim to podijeliti jer me kopka. Odgajana sam u strogoj obitelji i od malena su me učili da je dolje zabranjen pristup i da se to dolje ne dira. Kada sam počela pupati i sazrijevati mama mi je stalno govorila da žena u seksu ne smije uživati da je to grijeh. Sa 17 godina upoznala sam svog muža(nazovimo ga Boris).Cijeli život tupili su mi do braka ništa. Sa Borisom počela sam osjećati nešto do tada nepoznato. I ja sam se dopala njemu. Čim sam napunila 18 godina smo se vjenčali. On je tada imao 20. Jedva sam čekala prvu bračnu noć. Mama je bila u pravu, nije bilo ništa posebno. Dapače jaaaakoooo je boljelo i peklo. Boljelo je i drugi put i treći…

Kasnije je prestalo boljeti ali nisam osjećala ništa. Ubrzo sam ostala trudna i rodila kćerkicu. Da je bar sin da ne mora prolaziti što sam ja prolazila. A i svekar i svekrva bili su razčarani. Imaju dva sina i željeli su unuka. Drugi sin im se nije ženio. Živjeli su u selu 10 km dalje od nas. Nakon poroda seks je postao jos gori. Jadan moj Boris tako sam ga žalila ali nisam mu mogla pomoći, psihički sam bila zakočena i uništena samo u pogledu seksa drugog ništa. I tako je to trajalo 10 godina. Neću lagati nekada sam osjetila nešto lijepo ali vrlo kratko. A onaj orgazam o kojem svi govore nikada…. Do tog ljetnog dana. Otišli smo na praznicima kod svekra i svekrve u selo. Imali su veliku kuću i nama su upustili gornji kat a oni su bili sa sinom na doljnjem. Skupa smo jeli, radili fešte i družili se. Jednom sam sama šetala i čula neko uzdisanje i stenjenje. Tada sam ugledala svog djevera na jednoj mladoj curi bila je puno mlađa od njega. Na travi ju je tucao. Ona je raširila noge i stiskala njegova ramena i leđa a on se nabijao na nju. Sakrila sam se iza drveta i ukočila. Nisam znala što da činim jer mi je bilo jako neugodno. Samo da me ne vide molila sam. Vrag mi nije dao mira i malo sam provirila. Djevojka se koprcala pod njim, vikala, jecala i stenjala. O kako je uživala. Suze su mi krenule na oči. Zar ja to nikada neću osjetiti pitala sam se. Kada su svršili povukla sam se polako jer su još bili zaneseni. Došla sam kući a moji su se svi spremali za banket. Ja sam se izvukla da me boli glava. Došao je i djever sav nasmijan i sretan. Tada sam tek shvatila koliko je zgodan. Sve ove godine nisam obraćala pažnju na njega. Svi su otišli na banket osim mene pa i djever. Ja sam se istuširala i gola legla na krevet. Raširila sam noge i počela se prvi put u životu dolje dirati. Malo sam istraživala i počela me loviti neka drhtavica, ugodna vrelina i predivan osjećaj. Potpuno sam se opustila i moje tijelo je poludjelo. Stenjala sam slično kao ona cura koju je moj djever brusio. Drhatala sam kao nikada u životu. I prvi put osjetila nešto veličanstveno. Nesvjesno sam vrisnula. Kada sam se smirila otvorila sam oči i na vratima ugledala djevera. Mislila sam da sanjam ali stvarno je bio tu. Imao je pogled na moje skroz mokro međunožje. O kako sam željela u zemlju propasti. Sjeo je kraj mene i pomilovao me po kosi”Sve je u redu. Brat mi je sve rekao. Ovo je dobro što si učinila, čini to svatko. “rekao mi je pa je on spustio prste na moje užarenu mačkicu. O kako sam se trznula. Prvi put me netko osim muža tu taknuo i činilo mi se da ću poludjeti. I to ne bilo tko nego djever. Molila sam ga da prestane i odjednom se izgubila u nekom bunilu i ludilu. Počeo mi je ljubiti sise. Malo se podigao i počeo se skidati. Bila sam paralizirana. Pitala sam ga šta radi pa ne smijemo…Istina je da je zabranjeno voće najslađe. Kako me samo moja mačkica odavala. Koliko se vlažila kao nikada prije i gorjela je kao u pećnici. “Nemoj…”jecala sam a molila se da nastavi. Potpuno gol se skinuo. Imao je manjeg od mog muža ali nekako ljepšeg. Bio je normalne debljine i veličine. Kako me uzbudilo kada se počeo dizati. Legao je na mene i svojim rukama čvrsto držao moje ruke iznad glave. Bila sam toliko vlažna da je bez problema ušao u mene. “Ahhhhhh” oteo mi se iz grudi nekontrolirani uzdah. Odmah ga je zabio do kraja i neko vrijeme tako ostao ne mičući ga. Drhtala sam i uzdisala kroz jecaje. “Sviđa ti se snajko” pitao me. “Daaaa…tako je lijepo” nešto još ljepše je slijedilo. Polako ga je izvadio do kraja i opet polako vratio natrag. Ispočetka me polako nabijao i ulazio u mene. Aj kako sam uživala. Počela sam miješati a on je na to počeo sve brže nabijati ga u mene. “Aaaaahhh…ohhhhhhhh”stenjala sam a on je isprekidano i brzo disao. “Kako je lijepo” prostenjao je što je meni bilo izrazito drago. Tada sam doživjela nešto jače i božanstvenije nego kada sam se sama milovala. Izgubila sam pojam o svemu počela sam se tresti i vikati od nezapamćenog užitka. Moj djever se smirio i nije me nabijao dok je trajao moj trans i moje ludilo. Suze su mi potekle na oči strastveno sam ga izljubila. U tom trenutku voljela sam ga više od ičega. Okrenuli smo se jer je on još bio čvrsto dignut i počela sam se nabijati na tu kitu, miješati i svašata raditi što mi je palo na pamet.Još sam dva puta doživjela nešto slično a onda je i on svršio. ležala sam na njemu i ljubila ga po cijelom tijelu ponavljala “Hvala” Smješkao se i milovao me po kosi. Ustao je i rekao da mora ići da će uskoro i oni doči. A ja sam čeznula i patila za njim. Željela sam ga još jednom imati u sebi. Skočila sam sa kreveta i kleknula ispred njega. Počela sam mu ga pušiti. “Preklinjem te djeveru pojebi me još jednom…Bar na brzinu…” dahtala sam. Podigao me okrenuo i nagnuo nad stol. Drhtala sam i gubila kontrolu nad sobom. Naglo ga je nabio a ja sam bila presretna. Nabijao mi ga je od iza, grabio sise koje su visjele i trljao klitoris. Ovaj put je trajalo kraće ali sam svršila i to samo kako. On je otišao a ja sam ležala i bila presretna. Oživjela sam. Moram priznati da je i sa mužem sada seks bolji. I on je primjetio da sam življa i napaljenija što ga neizmjerno usrećuje. Ali ono što sam doživjela sa djeverom do dan danas nisam. Znam da sam učinila najveći mogući grijeh i da ću u pakao. Ali isplatilo se….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ostvarena čežnja

Zovem se Ana i imam 28 godina. Zvučat će nevjerojatno ali do prije godinu dana bila sam djevica. Ne u pravom smislu te riječi jer mi je djevičnjak uništio moj bivši šef s kojim nisam išla do kraja. Nisam ružna ali jednostavno nisam se željela upuštati u seks dok ne naiđe onaj pravi. Kako sam bila glupa i naivna i što sam propuštala tek sada znam.
Radim kao prodavačica novina. Posao mi je omogućio da upoznam mnoge ljude pa tako i njega. Svaki jutro je dolazio po novine i cigarete. Kroz razgovor saznala sam da se zove Ante. Bio je božanstven i neodoljiv. Razvijen, crne kose i plavih očiju. Imao je snažne ruke. Kroz hlače se ocrtavao obris njegovog penisa. Bože kako sam se ubudila kada sam ga gledala… Odmah bih se ovlažila. S vremenom je Ante postao moja seksulna maštarija koja me strašno palila. Stalno sam imala osjećaj da imam temperaturu. Po nekoliko puta na dan bih se samozadovoljavala maštajući o njegovim prstima i onom obrisu u hlačama. Kroz hlače je izgledao tako velik, debel i kvrgav. Bože kako sam samo svršavala. U tim trenucima požljela sam bilo koga da me pojebe da osjetim kurac u sebi. Pokušala sam sa krastavcem ali nije išlo bila sam preuska. No ubrzo mi krastavac nije trebao…

Bio je ljetni sparni dan kada sam završila s poslom. I tada sam ga srela u bijeloj košulji ispod koje su se nazirale njegova snažna i čvrsta prsa. Pozdravio me i počeli smo neobavezno čavrljati. Pozvao me na kavu i pristala. I onako drugih obaveza nisam imala. Nakon kave pozvao me da vidim gdje živi. Meni se zavrtilo u glavi. Zar je to značilo ono što mislim… I da nisam pogriješila…
Čim smo ušli u njegov stan poljubio me. Uvalio mi je jezik i gotovo sam se onesvjestila od tog poljupca. Već sam osjećala poplavu između nogu. Žmarci su obuzeli cijelo moje tijelo i jedva sam disala. Primaknuo mi se i tada sam osjetila koliko mu je kurac tvrd. “Ahhhhhhhh…mmmmmmmm…..oh” uzdisala sam od napljenosti. Zavukao je ruku pod moju bluzu i kada mi je zgrabio dojku mislila sam da ću poludjeti. Skinuo mi je bluzu i grudnjak. Bio je opčinjen mojim bujnim grudima. Spustio je usne na njih i ljubio ih. Bradavice su mi bile tvrde kao kamen a on ih je lizao, grickao i dlanom gladio. Uzdisala sam i isprekidano disala, a on je disao kroz nos. Tada mi je svukao i hlaće i gaćice koje su bile užasno mokre. Onda sam ja preuzela incijativu. Željela sam ga čim prije skinuti da napokon vidim taj kurac. Bože ljepši kurac nisam vidjela a vidjela sam ih dosta i ako ih nisam imala u sebi. U ležećem stavu bio je ogroman. Velik ali ne zatrašujuć. Lizala sam mu prsa, trbuh i pupak i spustila se na koljena. Uhvatila sam ga u dlan i prvo izljubila. Jezikom sam kružila mu po glaviću i gladila jaja. Počeo je stenjati a kada sam ga stavila u usta počeo se tresti. Uživala sam slušajući njegove uzdahe zadovoljstva i stenjanje. Više nije mogao i svršio je uz glasni uzvik. Kada se malo smirio okrenu me k sebi leđima i objema rukama uhvatio moje sise. Kako ih je samo nježno gladio i stiskao. Jedna ruka počela mu je kliziti niz moj trbuh. Prstom je kružio po klitorisu i dovodio me do ludila. Zatim je srednjak zabio u moju vlažnu unutrašnjost. “Aahhhhhhh..oh kako…je dobroooooo!!!!” Uzviknula sam. No slijedilo je nešto još bolje. Val nezapamćenog užitka zapljusnuo je moje tijelo, a on je počeo usporavati. Vrisnula sam od orgazma kakvog ni sama sebi nisam priuštila. Njegovi prsti bili su čarobni. Držao me dok sam se smirivala i onda me podigao na ruke i odnio do kreveta. Polegao me na njega. Ljubio mi je vrat, lizao bradavice a objema rukama okupirao je moju vlažnu… I masirao mi je klitoris i prodirao prstom u mene. Bilo je božanstveno. Zatim je spustio svoje usne dolje. Ja sam već bila toliko napaljena i izgubljena. Jezikom je prešao po mom klitorisu nekoliko puta a zatim jezikom prodro u moju već potpuno valažnu unutrašnjost koja je čeznula za njegovom batinom. Kroz jecaj sam svršila nekoliko puta a on se podigao nad mene. “Uzmi me…daj mi..gaaaa..želim te” gotovo plačući sam ga molila što je njega dodatno napalilo. Glavićem mi je masirao klitoris i polako se spuštao do rupe koja ga je željno iščekivala. Drhtala sam i dahtala. Tada sam prvi put ga osjetila… Koji osjećaj… Polako je ulazio u mene. Nije bilo lako…Bio je ogroman a ja uska… Stenjala sam, jecala i plakala. Plakala sam i od boli i ugode..Sve se to miješalo…Ušao je napokon do pola. O kako je divno… Njegove oči su plamtjele no nisam ga mogla dugo gledati.Tada je naglim trzajem prodro u mene.”Aaaaaaaaahggggggghhhhhhhh” prostenjala sam i uzviknula a on svojim usnama preklopi moje. Mislila sam ugušit ću se.”Evo malena sada će biti sve u redu…Bože kako si topla, ma vruća…Tako mi je lijepo” prošaptao je ne vadeći ga iz mene. Osjećala sam kako pulsira i bilo mi je prelijepo. Polako ga je izvadio i opet polako vratio. Bio je jaaakoo nježan i pažljiv stalno me pitao jesam li dobro i mogu li. I nakon par laganih uboda počeo je sve brže ulaziti i izlaziti iz mene. Imala sam osjećaj da mi razdire utrobu ali bilo je preeeeeeliijeeeeeepoooo!!!!!!!!
“Aaaaaahhhhh….ooooooohhhh…uuuuuuuuuhhhh…Jaoooooooojjjj…jojjjjjjj…ah” Uzdisala sam i jecala, Na trenutke mislila sam da gubim svijest. I on je postajao sve glasniji i počeo se tresti. Tada sam osjetila toplu tekućinu i mlaz sperme. I kada je omlahavio ispunjavao je moju unutrašnjost. Nisam željela da ga vadi. Ležali smo zagrljeni i dahtali oboje mokri od znoja. Bože kako divno miriše znoj nakon ovakvog seksa. Legao je na jastuk ali nisam mu dala da miruje.Počela sam mu ga drkati i lizati mu bradavice i trbuh. Brzo se počeo buditi. Čini mi se da se nije dugo praznio… Sjela sam na njega i duboko uzdahnula. Najprije sam polako se nabijala i miješala kukovima dok mi je on milovao grudi. Više se nisam mogla kontrolirati i luđački sam ga jahala.On je stenjao i uzdisao. Nekoliko puta moje tijelo je protresao orgazam. Podigao me i okrenuo da klečim a on je kleknuo iza mene. Objema rukama je zgrabio moje sise koje su visile u zraku i nabio mi ga od iza do kraja. Tako brzo i žustro ga je nabijao. Jednu ruku spustio je do mog klitorisa i počeo ga milovati dok ga je nabijao u moju unutrašnjost. E tada sam potpuno izgubila kontrolu… Na trenutke mi se činilo da sam uistinu ostala bez svijesti. Nemam pojma koliko puta me stresao orgazam. Tada sam začula njega kako viče”O Božeeeeeeee” I svršio je grčeći se i tresući se. Legli smo i zagrlili se. “Hvala” rekla sam mu tiho. I bila sam mu zahvalna što je ostvario moje čežnje i snove, što je probudio u meni ženu i uveo me u novi svijet. “Nema ne čemu malena. Slobodno me nazovi kada ti temperatura naraste da je spustim” rekao je i poljubi me”Imaš savršenu pičkicu. Bolju nisam jebao vjeruj mi” Postali smo ovisni jedno o drugom i te kako sam ga poslušala. Često mi je snižavao temperaturu….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ostvarena čežnja 2

Prije par dana navršila se godina dana kako su se ostvarile moje čežnje, snovi i maštanja.Tu noć sa kasno zaspala jer nisam vidjela taj dan svog Antu i bila sam strašno napaljena. Do dva sata sam se samozadovoljavala misleći samo na Antimu batinu i njegove čarobne prste koji su me dovodili do snažnih orgazama. Rano u jutro (na godišnjicu našeg poznastva) probudilo me zvono. Bila sam sama jer su mi roditelji otišli kod strica. Ustala sam iz kreveta i psovala sebi u bradu. Kroz špijun oko vidjela sam Antu i otvorila mu onako u spavaćici. Odmah me zgrabio i uvalio mi jezik. Teško je disao i bio je strašno napaljen. Nekako sam zatvorila vrata i zaključala ih a on me odgurnuo do zida.

Samo je otkpočao hlače i spustio ih da skliznu i stisnuo me na zid podigavši mi noge. Ovila sam ih oko njega. Nisam imala gaćice jer su mi predhodnu noć samo smetale. A nije imao ni on.Bila sam toliko napaljena da je bez ikakvih problema samo skliznuo u moju vrelu unutrašnjost. Nikada mi ga nije tako snažno i brzo zabijao. Bilo je to nešto novo ali prelijepo. Rastrgao mi je spavačiću da oslobodi moje grudi.Iskočile su skroz napete. To me je dodatno uzbudilo. Ali i njega jer je njegov prodor postao još snažniji i jači. Stenjala sam a on je dahtao i isprekidano disao kroz nos. Usnama je ulovio moju sisu i sisao bradavicu. Svako toliko bi je gricnuo pa polizao. A dolje me je rasturao i cijepao. O kako sam uživala. Dobro je znao kako volim kada mi siše bradavice i kada me jebe. Tada je moj užitak bio neopisiv a orgazmi su slijedili jedan za drugim.Stiskala sam grčevito njegovu majicu.Pregrizla sam ruku da pokušam utišati vrisak jer smo bili u hodniku pa sam se bojala da netko ne bi čuo. Ubrzo je i on svršio uz glasan uzvik i drhtanje kao u groznici. Ispustio je toliki mlaz sperme da nisam mogla vjerovati. Zagrlili smo se i još uvijek dahtali. Kada se smirio nježno me poljubio i čestitao “godišnjicu”. Nisam mogla vjerovati da je zapamtio. Objasnio mi je da me sanjao i strašno se napalio. Nije ga ni izdrkao odmah je dojurio k meni. Baš me uveselio… Skinuo se do kraja i ljubeći se otišli smo u sobu. Legla sam na leđa i raširila noge. Ali on se prvo dugo igrao mojim bradavicama i grudima. Cijelo tijelo obuzeli su mi žmarci a ugoda između mojih nogu bila je neopisiva. Prvobitno tiho uzdisanje i stenjanje preraslo je u glasno jecanje. Nisam mogla drukčije zadovoljstvo i ugoda bili su prejaki. Plahta ispod mene bila je mokra. Zatim se spustio do mog međunožja. Uzdisao je dok mi je lizao klitoris. O kako dobro liže. Trgla sam se i počela stenjati. Grčevito sam stiskala plahtu.”O…tooo…to je..dobro…mmmm…aaaaaaaaaaahh” glas mi se počeo gubiti. Tada je svojim jezikom prodro u moju skroz mokru unutrašnjost. Malo me lizao, malo ga nabijao, pa ga vrtio u krug, a prstom mi je mazio klitoris. Govorio mi je kako mu je lijepo, kako mirišem na proljeće… Dalje ga nisam čula, izgubila sam se u ekstazi koja je obuzela cijelo moje tijelo, a zatim orgazam koji me prostresao. Ante je bio napet kao puška ali nije žurio. Trljao je glavić o moj klitoris i prošao njime preko cijele vlažne pice. Napokon mi ga je zabio i legao na mene a ja sam prostenjala i obujmila ga i nogama i rukama. Počela sam miješati kukovima i stiskati mišiće i prepone. On je stenjao i dahtao. Kako je taj čovjek izdržljiv… Doveo me do orgazma a još je bio u punom naponu snage. Okrenuo me na trbuh i podigao guzove. Zabio mi ga je od iza. Vadio ga je cijelog i zabijao do kraja, zatim bi ga vadio samo do pola, o onda ga je ostavio cijelog u meni i zavrtio kukovima. Ja sam si gladila klitoris. Cijelo mi se tijelo zgrčilo i zabila sam glavu u jastuk. Suze su mi potekle niz lice od snage orgazma. Njega je to dodatno napalilo i nije želio svršiti dok me još bar jednom ne dovede do orgazma. Pogledala sam ga i bio je crven kao da ga je vatra opekla i mokar kao da je iz saune izašao. Podigla sam se i polegla ga na krvet držeći u ruci njegov nabrekli kurac koji je pulsirao”Izdrži još malo”prošaptala sam. Sjela sam na njega i počela se nabijati. Jebala sam ga kao nikada prije. Malo bi usporila, pa ubrzala ritam, stiskala ga koliko sam mogla svojim mišićima i preponama, vrtila kukovima u krug… Uz glasan uzvik i stenjanje i snažno se tresući moj Ante je svršio. Pustila sam usne do njegovog međunožja i polizala ostatak sperme. Lizala sam mu jaja i palcem gladila glavić. Onda sam ga cijelog stavila u usta. Pušila sam ga i drkala a on je ubrzo narastao i probudio se. Kako sam voljela taj prelijepi kurac!!!! Uz snažno grčenje tijela Ante je ispustio mlaz spereme u moja usta i sve sam progutala što nikada prije. Nije bilo loše…
Kada smo se smirili i odmorili otišli smo se istuširati. Nakon toga Ante je otišao u dnevni boravak a ja da nam skuham kavu. Kada sam ušla u dnevni boravak Ante je sjedio a kurac mu je stajao u zraku polegnut na taj čvrsti trbuh. Nisam gubila vrijeme, za kavu je bilo vremena.Pustila sam kavu na stol i sjela na taj tvrdi kao kamen kurac. Počela sam ga jahati oslonivši se rukama o naslonjač kauča. Sise su skakale gore dolje a Ante ih je lovio jezikom. Napokon jednu strpa u usta. Sisao, grickao je i lizao bradavicu. Ne moram pisati što sam ja doživljavala i kakvu ugodu. Jednu ruku spustila sam do svog klitorisa i počela ga mahniti trljati. Jecajući i gotovo plačući sam svršavala nisam se mogla kontrolirati.”Oh malena..ah” uzdisao je i Ante.Onda se i on oglasio. I ako se smanjio nisam se odvajala od njega, željela sam ga čim duže osjećati u sebi. Tako me čvrsto grlio da mi je koža pocrvenila. Napokon smo popili kavu. I tada me Ante šokirao”Znaš i moj brat te želi poševiti” Zagrcala sam se od šoka. Njegov brat Zoki bio je kao od brda odvaljen. Bio je visok i širok a opet tako privlačan ženama. Bio je poput izbacivača i tjelohranitelja samo još razvijeniji. A ošišan kao marinci. Po gradu se pričalo da mu je kurac kao u konja, a širok kao u slona. Ma da! Još me više moj Ante iznenadio kad je rekao da me planiraju obojica jebati. Neka pokušamo malo svježine unijeti u naš odnos.Obećao mi je da to neće ništa promijeniti između nas i da ćemo dalje biti skupa. Nadam se jer ga ne želim izgubiti. Postala sam ovisna o njemu i nejgovom prelijepom kurcu koji je tako savršeno ispunjavao moju uvijek vlažnu picu kada samo pomisli na njega. Njegov prijedlog mi se činio nastran. No pristala sam…. K vragu i sve jednom se živi pa da vidim kako je to imati nečiji drugi kurac u svojoj pici. I kako je to jebati se sa dvojicom Tarzana, dvojicom gorila istovremeno.Dogovorili smo susret za petak… Jedva čekam!!!!! A iskustvo ću podijeliti s vama! Samo da nakon toga ne izgubim svog Antu!
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Probuđene strasti

Imam 30 godina i jako malo seksulanog iskustva iza sebe. Imala sam zapravo samo dvojicu muškaraca i ništa posebno nije bilo. Prvi put je bio užasno bolan i traumatičan. Poslije me dugo peklo kada sam mokrila. Plakala sam cijeli odnos dok mi je moj susjed grubo nabijao svoju kurčinu koja je bila sigurno preko 20 cm i užasno debel. Rascijepao me.Nekoliko godina kasnije opet sam se upustila u odnos sa jednim kolegom s posla. On je imao manji kurac i puno ljepši ali nisam ništa osjetila. A nisam imala ni kada. Bez predigre odmah mi ga je zabio nekoliko puta i svršio sav u transu. Godinama sam živjela bez seksa. Svako toliko bi se sama zadovoljila milujući si klitoris. I to kada bi me uspalio koji pornić. I prije šest mjeseci sve se izmjenilo….

U moje susjedstvo doselio se Marko, najzgodniji i najljepši muškarac u kvartu.Postao je magnet za žene. Kako i ne bi. Gusta crna valovita kosa, najljepše plave oči na svijetu, visok i razvijen čvrstog i napetog tijela. Imao je čvrstu i oblu guzu, a međunožje… E to se ne može opisati. Kada bih ga srela cijelo tijelo obuzela bi mi vatra a pogled je letio ka njegovom međunožju. O ne pala sam i ja u zamku tog ljepotana. I počelo mi se dešavati nešto što sam potisnula i nisam jaako dugo osjetila; napalila sam se. Nesvjesno sam počela isticati svoj duboki dekolte i bujna prsa na kojima mi zavide mnoge žene. Čak mi ni grudnjak ne treba stoje tako čvrsto i uspravno. Bog mi je podario tijelo o kakvom svaka cura sanja; bujne i čvrste grudi, tanak struka bez trbuha, mala obla guza koja je isto tako čvrsto stajala i davala mi samopuzdanje. Imam male skladne obline na bokovima. Crnka sam duge valovite kose i smeđih očiju. I tamnije sam puti kao da nisam iz Hrvastke. Ali taj izgled mi nije pomagao kod muškaraca odbijala sam svih. Mogu bez srama reći nakon ona dva poražavajuća seksulna odnosa da sam postala frigidna. A onda je susjed Marko to izmjenio. Kako sam čeznula za njim. Od frigidne žene pretvorio me u pravu uspaljušu a nije me još ni taknuo. Do tog dana u hladnim prosinačkim danima. I ako je bilo hladno oblačila sam se izazovno. I pomoglo je… Živim u svom stanu i imam cimericu ali je otputovala kod svojih u Slavoniju. Tuširala sam se hladnom vodom jer sam se uspalila maštajući o Marku.Primakla sam tuš svom međunožju. Malo sam stavila topliju vodu i počela se prati.Žmarci su mi obuzeli cijelo tijelo. Isključila sam tuš i počela se lagano milovati po klitorisu a drugom rukom dražiti nabrekle bradavice. Šokirala sam se jer sam čula nečije duboko disanje. I tada sam ugledala Marka. Vrisnula sam i počela vikati na njega. Ne znam ni sama što sam sve vikala kako je ušao, jeli normalan, zvat ću policiju. Izašla sam iz kade i ogrnula se ručnikom. Objasnio je da je kucao a vrata sam ostavila otključana. Neću to nikada požaliti… “Znam da me želiš koliko i ja tebe. Paradiraš kraj mene uvijek našminkama, uvijek divno mirišući, obučena da naglašavaš svoje atribute…” Krv mi je udarila u obraze. Prišao mi je i zgrabio me jednom rukom”Reci što želiš. Ako želiš odlazim” rekao je. Kroz njegove traperice osjetila sam da mu je kurac tvrd kao kamen.Nisam mogla izdržati i tiho sam prostenjala. “Ne!” uzviknula sam kao izbezumljena i čvrsto ga zagrlila. Drhtala sam i teško disala od nagomilane strasti”Ne idi. Želim te. Uzmi me” prošaptala sam. “Koliko sam to sanjao” rekao je i skinuo ručnik s mog tijela. Podigao me bez ikakva problema i nosio do kreveta. On je stajao a ja sam klekla i otkopčavala mu hlače a on si skide majicu. Koji komad se ukazao.Gaćice su mu postale tijesne i jedva je čekao da ih se oslobodi. Iz gaća je iskočio veliki, debeli kurac s velikim glavićem.Polizala sam mu prvo glavić a rukama drkala njegova velika jaja. Zatim sam ga stavila u usta. Sa uživanjem sam ga cuclala, pušila, drkala i lizala. Kako se samo tresao…”Aaahhh…svršit ćuuuuuuuu” prosiktao je kroz zube. Stavila sam ga između svojih grudi i na grudima mi je svršio. Zatim me je polegao i sam je raširio moje noge koliko je mogao. Lizao mi je bedra. Jedva sam čekala da dođe do moje uspaljene pičkice. Ali ju je preskočio i digao se do mojih sisa. Kako ih je samo dobro lizao i dudlao. “Aaaa…ah” uzdisala sam tiho pa sam počela sve glasnije jecati. Oživio je cijelo moje tijelo i nisam se mogla kontrolirati. Napokon je spustio glavu između mojih nogu”Imaš prelijepu pičkicu…Tako lijepo mirišeš” Željela sam da prestane govoriti i da je krene obrađivati. Pročitao je moje misli. Lagano je raširio moje usmine i svojim mesnatim jezikom lizao moj klitoris. Vatra je obuzela cijelo moje tijelo. Počela sam jecati i stenjati kao izbezumljena izvijajući se i koprcajući se. Grčevito sam stiskala plahtu. O kako dobro liže..”Aaaahhhhhh….mmmmmmmm….ooooooooohhhhhhh” ispuštala sam do tad nepoznate zvukove slasti i užitka. A kada je jezikom prodro u moju vlažnu unutrašnjost potpuno mi se zamračilo pred očima. Milovao mi je klitoris i jezikom obrađivao unutrašnjost. Trzala sam se i tresla kao da sam prikopčana na struju. Svršila sam nekoliko puta i više nisam mogla. Vatra mi je gorjela cijelim tijelom a pogotovo međunožjem u kojem je vladala i poplava.”Jooooj Marko uzmi me…daaaaaaj mi ga preklinjem te… jebiiiiiiii me Markoooo”vrištala sam sam uvijajući se.”Želiš da te jebem? Čuo sam da si ti frigidna kraljica” podbadao me. No ništa mi nije bilo važno. Samo sam željela tu kurčinu u sebi. “Zbog tebe više nisam…Marko želim te” prošaptala sam. No nije me poslušao. Uvalio mi je srednjak u već vrelu picu, a zatim i kažiprst. Vrtio ih je u krug, pa ih vadio i onda opet nabijao natrag. Kažiprstom druge ruke milovao je moj klitoris. O kako sam samo jaukala, stenjala i vrištala. Koji nezapamćen užitak! Nagnuo se iznad mene oslonivši se o dlanove.Vidjela sam kako mu kita visi. Bio je napet kao puška. Uhvatio ga je u svoj dlan i počeo glavićem milovati moju klicu, pa ga spuštati do otvora koji ga je spremno čekao. Najprije se malo trljao o moju potpuno mokru pičkicu.I odjednom ga nabio svom silinom. “Aaaaaaaaahhhh..aaaaaaaajjj”uzdahnula sam pa zajecala. Nije ga mogao nabiti odmah do kraja što mi je bilo čudno jer sam ipak dva put bila jebana i to prvi put od kakve gromade. Mislila sam da me je skroz razvalio moj prvi jebač. Ali očito nije. Možda mi se to činilo jer mi je bilo prvi put. No vratimo se Marku. Izvadio ga je i opet nabio. Svaki njegov ubod ja sam popratila glasnim stenjanjem i jecajem. Pogled mi je bio zamagljen ali vidjela sam njegove crvene kao krv obraze. Oči su mu bile zatvorene. Napokon je uspio… Zabio mi ga je do kraja. Kako sam samo vrisnula i zgrčila cijelo tijelo. Bilo je fenomenalno. Ugoda, peckanje i blaga bol su se miješali baš kao i moji uzdisaji. Tek tada sam uhvatila ritam i počela miješati što sam brže i življe mogla istovremeno sve jače stiščuči mišiće kao da ga želim zauvijek zadržati u sebi. Počeo je stenjati”Jooš..jooš…O kako… aaaaaaaaahhhh…je…doobrooo…Marko nemoj stati!” uspjela sam nekako uzdišući i jecajući prodahtati. Nikada se u životu nisam tako oznojila. I tada kao da me je bacio u vatru, od glave do pete sam gorjela, nekontrolirano sam drhtala i stenjala. Ne znam jesam li izgubila svijest na trenutak ali doživjela sam nešto predivno. kao da sam napustila svoje tijelo, bila sam lagana poput pera. Kada sam došla sebi on me je još tucao i to sve brže. Podigao me i odveo do fotelje. Nagnuo me preko nje i od iza me nekoliko puta nabio i to snažno i svom silinom. A mlaz sperme i mojih sokova klizili su niz moja bedra. Neko vrijeme se nismo pomicala a onda je on kleknuo ispred mene i polizao te sokove s mojih bedara. Kako mi je samo pohotnica bridila. Bila je nezasitna, željela je još. Marko kao da je to pročitao.Ustao je i nekoliko puta navukao kožicu preko glavića. Malo sam mu pomogla. Drkala sam mu ga i ljubila ga jezikom tako strastveno. Teško je disao a ja sam ga nastavila ljubiti oko ušiju tiho stenjajući i duboko dišući. Pa po vratu i onda lizati po prsima i snažnim grudima. Vrhom jezika dražila sam mu bradavice. Legli smo na krevet tako da sam ja bila njemu. Škakljala sam kosom njegova prsa koja su se nadimala od teškog disanja. Uzjahala sam ga i polako se namještala na tu tvrdu a predivnu kurčinu. Nabila sam se do kraja i duboko uzdahnula. Neko vrijeme sam samo miješala sjedeći na njemu. Bilo je predivno imati ga u sebi i vrtjeti ga tako da me ispuni baš cijelu. Pulsirao je i ja sam mislila da će eksplodirati. Više nisam mogla i počela sam mahnito ga jahati. Kako sam ja skakala skakale su i moje sise koje je Marko lovio rukama. O kako je bilo dobro…Nisam ni sanjala da žena može doživjeti nekoliko orgazama za redom. Marko me podigao držeći me još uvijek na svom kurcu. Držao me za guzove i nosio negdje. Posjeo me na rub stola i izvadio ga iz mene. O kako je bilo pusto bez njega unutra. Podigao mi je nogu i rašio drugu. Pogledala sam dolje i vidjela kako se moja pohotnica širom otvorila. Čekala ga je potpuno spremna. Bez problema ga je nabio.Samo je kliznuo unutra od moje poplave. Nastavio me žestoko tucati a uz naše uzdahe i moje jecanje i stenjanje čulo se mljackanje sokova kojih je bilo sve više.Spretno me okrenu i sagnuo. Moja guza se ispela a on je brzo našao ulaz u moju vrelu kao peć pičkicu. Očito je volio tu pozu. Kako me je samo derao. Čulo se tucanje o moju guzu a njegova jaja su me lupala po guzi. Kada sam si luđački počela trljati klitoris svršavala sam kao luda. Ubrzo je i on svršio. Za kraj sam mu još jednom popušila i pitala ga hoćemo li ovo ponoviti… Naravno da me nije odbio. Jebao me i rasturao u raznim pozama. Dovodio me do neslućenih orgazama. Svršavala sam kao nikada prije. Bože mili tek uz Marka vidim da je seks nešto naljepše i tek uz njega shvatila sam koliko žena može uživati u seksu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ja i od dečka tata

Prije četiri mjeseca upoznala sam Ivana. Neznam jesam li se zaljubila ali ovisna sam o seksu s njim. Imam 19 godina, a Ivan 20 i on mi je drugi dečko s kojim se jebem. Prvi nije Bog zna što bio. Rasturio mi je djevičnjak. Nije baš bolilo jer je imao dosta tankog i malog. Nekoliko puta smo se seksali i mislila sam da doživljavam prave orgazme ali nisam. To sam tek sa Ivanom shvatila. Ivan me tako uzbudljivo obrađuje i orgazmi s njim dovode me do besvijesti. Ima veliku kurčinu ali ne tako debelu što mi i paše jer ja imam prilično usku pičku. Seks nam je fenomenalan. I on to potvrđuje. Ivanova mama je umrla jako mlada a tata mu ima 39 godina. Koji je to komad od čovjeka! Snažne, nabildane ruke, ravan trbuh i čvrst kao kamen, široka ramena i široka prsa sa tek malo dlaka po njima. A noge su mu snažne, guzica čvrsta i izbačena. Kako mu traperice dobro stoje. I nisam mogla da ne primjetim međunožje koje je bilo ispunjeno. Često sam pomišljala da je tom čovjeku uvijek dignut. Ali takav je bio opušten…

Živjela sam sa roditeljima ali više vremena provodila sam sa Ivanom i ako smo se tek upoznali.I taj dan sam bila kod Ivana i tuširala se. Ivan je ušao u kupatilo potpuno gol. Pružio mi je ruku i izašla sam iz kade a on me posjeo na rub kade i raširio mi noge kleknuvši ispred mene. Jezikom je prodro između usmina moje obrijane pičke. Odjednom se užarila. Pridržavala sam se za rub kade, jaukala, stenjala i jecala od užitka. Drhtala sam i grizla usne. Lizao mi je klitoris a prstom obrađivao moju vlažnu unutrašnjost. A kada je jezik zabio unutra stresla sam se i vrisnula. Nakon što sam se smirila otvorila sam oči i ugledala njegovog tatu na vratima. Ivan ga nije vidio. To me dodatno napalilo još kada sam vidjela kako mu se međunožje povećalo. Činilo se da će iskočiti i poderati traperice. Gotovo uvijek ih je nosio a i suuuuupeeeeer su mu stajale. Podigla sam Ivana i kleknula ispred njega.”Moram ti se odužiti za ovo” rekla sam i zgrabila mu kurac u ruku. Prvo sam ga drkala, pa jezikom oblizala njegov glavić i tek onda ga zgrabila u usta. Valjda od uzbuđenja što njegov tata gleda kao nikada do sada sam mu ga pušila.On je to pokazivao nevjerojatnim stenjenjem, urlikanjem i drhtanjem”Ooooohhhhhhh…kako dobro pušišššš….aaaaaaaahhhhh”vikao je sav u transu. Krišom sam pogledala njegovog tatu koji je bio crven kao paprika. Ivan je svršio po mom licu. Što sam mogla polizala sam, a tata mu je otišao.Sigurna sam izdrkati svoju gromadu. Što bih sve dala da ga mogu vidjeti. “Moram ići kasno je” rekla sam Ivanu. “Zar bez da pojebem tvoju slatku pičkicu?” upitao je iznenađeno. “Pa ako možeš nakon ovoga..”provocirala sam ga. Počeo mi je izbezumljeno ljubiti sise koje su za moju vitku figuru bile jako ogromne. Lizao mi je bradavice a sebi navlačio kožu preko vrha penisa. Malo sam mu pomogla. Kako se brzo probudio. Spustio je dasku od školjke i stavio ručnik pa sjeo na nju. Uhvatio me za bokove i privukao k sebi. U jednom potezu nabio me na njegovu nabreklu tvrdu kurčinu”Aaaaaaahhhhhh” prostenjala sam tiho. Sjela sam mu okrenutih leđa. Tu pozu još nismo bili isprobali. Počela sam se dizati i spuštati na taj topli kurac. Blaženo i tiho sam stenjala i uzdisala. No kako je vatra u mom tijelu se pojačavala i ja sam se jače nabijala tako sam glasnije stenjala i jecala. Počela sam si trljati klitoris a Ivan mi je lizao kralježnicu. Kada sam počela gotovo vrištati od naleta orgazma Ivan mi je začepio usta svojim dlanom. Tresla sam se i jecala sjedući na kurcu koji je pulsirao u meni. Ivan me podigao i nagnuo nad kadu.”Drži se čvrsto” rekao mi je i svom silinom mi ga od iza nabio u uzavrelu pičku.Opet mi je začepio usta. O kako me derao. Nabijao ga je dokraja. Pitala sam se kuda ulazi ta ogromna kurčina. Vadio ga je do kraja, malo me dražio glavićem i opet ga zabijao do kraja. Jednom rukom zgrabio je moju sisu a drugom držao za kuk. Više se nije zadržavao dugo vani odmah ga je nabijao natrag. Pa ga je vadio samo do pola. Bila sam izbezumljena i jedva stajala na nogama. Počela sam se sama nabijati miješati kukovima. “Ajjjjj..svršit ću….”uzviknuo je Ivan i razlio mlaz sperme po mojim guzovima a ostatak je istresao po leđima. Onda smo se dugo ljubili, pa se obukli i izašli. Njegov tata je gledao kasne vijesti na Tv. Sledila sam se kada je Ivan rekao”Tata hoćeš ti odvesti moju dragu kući, znaš da poslije 10 ne smijem voziti imam još probnu vozačku” Njegov tata to je jedva dočekao a meni je vrelina prostrujila niz leđa i trbuh i nekako se zaustavila na mojoj pičkici. Otišao je prvo u WC i izašao sav mirišljav. Sjeli smo u auto i oboje šutjeli.Čula sam samo sebe kako nekontrolirano dišem, a struja mi je strujila međunožjem. Promatrala sam njegove snažne šake koje su držale volan. Odjednom je skrenuo na neki puteljak u šumici. “Heej” uzviknula sam. “Smiri se” rekao je i primaknuo ruku mojim bedrima. Imala sam suknju koju je on podizao milujući mi bedra. Nisam se mogla pomaknuti a moja pohotna pička je gorjela. I to samo kako gorjela kao nikada do sada. Preko gaća me je dirao a mene je to izludjelo. Tiho sam prostenjala i zatvorila oči. Drugu ruku zavukao je u moju bluzu i ja sam se stresla. Nježno je obuhvatio sisu i raskopčao mi košulju. “Kako si lijepa. Imaš najljepše i najčvršće sise koja sam vidio” prošaptao je. “Ne smijemo” jedva sam izustila. Polizao mi je bradavicu na neki poseban način i meni se zavrtilo u glavi. “Tako lijepa i mlada djevojka mora iskusiti pravi seks, vidjet ćeš kako je kada te jebe iskusni jebač. Toliko sam žena pojebao a ni jedna se nije požalila. Dapače tražile su još” Govorio je tiho dok mi je ljubio vrat i sise a onda opet bradavice. A druga ruka malo je stala. Prvo je obrađivao moje napete sise i ukroćene bradavice. Mumljao je i disao kroz nos a meni se vrtilo u glavi.Zatim je opet vratio ruku dolje i sada sam raširila noge. Potpuno sam izgubila razum i zaboravila činjenicu da mi je on zabranjen. “O kako si mokra. Maknimo gaćice smetaju” rekao je. Malo sam podigla guzu i on ih skide. Još je nije vidio ali obrađivao ju je prstima. “O Božeeeeee…ohhhhhhh…aaaaaaaaaaaahhhhhh…jaaaoooooooo…uuuuuuu”…stenjala sam i jecala a onda nekontrolirano i ubrzano počela disati. Njegov sin mi nikada nije tako masirao klitoris i tako zabijao prste… Kada sam se protresla u snažnom orgazmu izašao je iz auta i rekao mi da sjednem s nogama vani. Poslušala sam ga. Podigo mi je suknju preko kukova bluzu otkopčao do kraja a grudnjak mi je stajao ispod sisa. Kleknuo je ispred mene i još mi više raširio noge. Zabio je glavu u moje mokro međunožje. Čim je jezikom dodakao moj klitoris pala sam u trans. “O…oh…kako dobro to…raditeeeee…još…samo tako nast vite….too..eee toooo…”vikala sam tresući se kao u groznici. Nabijala sam se na njegov jezik, vrtjela kukovima i stenjala kao luda. Zaista je imao iskustva….Nakon što sam vrišteći dvaputa snažno svršila i nakon što mi se snaga vratila u tijelo ustala sam i klekla ispred njega. Drhtavim rukama sam otkopčavala traperice u čežnji da da čim prije vidim taj kurac. Imala sam što vidjeti…Nije imao gaće a iz traperica iskočio je najdeblji kurac kojeg sam vidjela. U poludignutom stanju bio je ogroman. Bio je dlakav ali ne previše.”Ohhhh” nesvjesno sam uzdahnula. Nisam ga mogla obujmiti svojom šakom. Najprije sam počela palacati jezikom po glaviću koji je isto bio ogroman. Navlačila sam kožicu i lizala sam ga. A onda ga jedva stavila u usta. Mislila sam da ću se ugušiti. Samo sam glavić uspjela obuhvatiti usnama. No ubrzo sam ga ugurala dublje u usta i nekako se privikla. Držala sam ga za njegova snažna bedra i pušila mu koliko sam mogla. Bio je razuman. Držao me za glavu ali nije se nabijao.Pustio je da radim koliko mogu. Noge su mu se počele tresti. Podigla sam pogled na njegovo predivno lice. Bio je zanesen, oči su mu bile zatvorene. “Ohhh mala…stvarno dobro pušiš……”uzviknuo je sve se jače tresući. Svršio je i vidjela sam da je razočaran. “Ma dignut ćeš se ti meni opet…”rekao je počevši ga natezati.”Pustite mene” rekla sam i uhvatila ga za kurac i strasno poljubila. Uzvratio mi je poljubac od kojeg mi se zavrtilo… Kako se savršeno ljubi.Oboje smo teško disali, a onda je on počeo stenjati”Želim ga nabiti u tvoju prelijepu vrelu pičkicu… Želim te jebati” uzdisao je drhteći i stenjajući. Uhvatila me jeza pri pomisli da ova gromada razara moju usku pičku. No ona se očito nije bunila jer je vrila. I sokovi su već provrili. Kurac mu je već bio u punom naponu. Odveo me do haube i posjeo na nju. Raširio mi je noge a jednu podigao i držao je tako. Najprije ju je oblizao par puta…”O kako lijepo miriše mlada ne toliko izjebana pičkica…Izluđuješ me”govorio je i primakao glavić ulazu u moju unutrašnjost koja je još više vrila”Jooj polako molim vas… polako…da neće boljeti…”prostenjala sam. U očima sam vidjela da ga to pali. Očito je volio dominantnost i moć.Moram priznati da me pomalo i uzbuđivala pomisao na slatku patnju i bol. Nisam ni sanjala o onome što slijedi. Počeo ga je gurati a ja sam zadrhtala i zabacila glavu. Boljelo je, peklo…Jecala sam a njega je to palilo. Još nije ni cijeli glavić ušao…Prodirao je sigurno i snažno…”uuuuujjjjjjj…….joooooooooojjjjjj…aahhhhh…boliiiiii….”jecala sam i stenjala. Vatra mi je derala leđa, trbuh ali najviše pičku koja je pomalo počela da ga prima. Podigla sam se sa haube i čvrsto i grčevito ga zagrlila držeći ga za majicu. Činilo se kao da ću je poderati. “Ah, ah,ahhh” počela sam i plakati a bila sam oblivena znojem.On je drhtao kao u groznici. Primila sam ga nešto malo manje od pola. Odjednom je bol postajala sve slađa. Polegao me opet na haubu i stavio mi ruku u usta. “Oprosti..” rekao je.Nisam imala pojma za šta se izvinjava.. No ubrzo sam shvatila…. Snažno, svom snagom, žestinom i brzinom nabio ga je u mene. Zgrčila sam se, suze mi potekle niz lice, jauknula sam i zagrizla njegovu ruku. I on je zgrčio lice. Mislim da sam na par sekundi bila bez svijesti. Uspio je, ušao je cijeli..Kada sam došla k sebi osjećaj je bio divan. Držao ga je u meni i polako vrtio u krug da se priviknem na tu debljinu. “Ahhhhh…može…jebi me…spremna sam…”prostenjala sam. Jedva je dočekao. Držao mi je nogu u zraku i počeo ga vaditi jako polako. O kako je bilo dobro. Polako ga je i vraćao a ja sam uživala. Moja pička primala ga je cijelog već se navikla na njega. Nakon par nježnih i polaganih uboda izvadio ga je do kraja i svom silinom vratio nazad. Mislila sam da ću probiti staklo na autu koliko su me odbacivali njegovi ubodi. Držao me je i svom silinom jebao kako nikad nitko nije. Bilo je to nešto novo ali i predivno. Počela sam svršavati i stezati ga svojim mišićima da ga što duže zadržim unutra.Malo je usporio i pustio me da se smirim. Bila sam u transu, potpuno izgubljena. Nastavio je probadati me i razdirati ali to je bilo nešto naljepše u mom životu.Jecajući i vrišteći sam svršavala a on je još bio u punom naponu snage. Od kud čovjeku u njegovim godinama tolika izdržljivost? Skinuo me sa haube držeći me na svom nabreklom kurcu. Okrenuo me i oslonio rukama na haubu. Nastavio me od iza razdirati. “Oh…uh..ah…”udisala sam. mislila sam da više ne mogu svršiti ali sam se prevarila. I te kako sam svršila i to snažno. Ubrzo mi se i on pridružio. O kako sam ga samo još željela…Zakopčao je hlače i rekao idemo. Sjeo je za volan ali sam ga zadržala kada je htjeo upaliti auto. Otkopčala sam mu hlače i počela mu ga drkati i pušiti. Koliko sam samo čeznula za tim kurcem kojeg sam se prepala i koji me razderao. Kada se ukrutio sjela sam na njega i polako se namjestila. Držala sam se rukama za naslonjač sjedala i stenjajući lagano i polako se nabijala na tvrdi kurac. Pustio me da se izjebem kako ja želim što me iznenadilo. Bila sam uvjerena da on mora voditi. Očito mu je prijala moja vlažna i vrela pičkica koja ga je tako strasno primala u sebe. Cijelo vrijeme dok sam se ja polako i nježno nabijala jezikom je palacao moje nabrekle bradavice.Bila sam u pravu da mu prija moja pička..”Oh malena tako mi prija imati ga u tebi..Da bar mogu vječno ostati…” rekao mi je.O da bar…Opet sam nekoliko puta svršila. Nije se odvajao od mojih sisa trpao ih je u usta, dudlao i lizao. Uz snažan potres tijela i on je svršio. Bila je ovo najljepša noć mog života; izjebana i od sina i od tate koji je itekako znao kako se to radi. Pitao me hoćemo li to ponoviti…Razmislit ću…Ipak mi je Ivan dečko a on njegov tata…tata koji mi je pokazao što je pravi orgazam i pravi užitak seksa.Ispunio je svaku poru moga tijela i od mene načinio pohotnicu… sada razumijem zašto su žene tražile još nakon što ih je izjebao…Ali ja ći razmisliti….
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Ja, moj dečko i prijatelj

Imam divnog dečka Mirka već dvije godine.Na početku nam je intimni odnos bio savršen. A u zadnje vrijeme sve se promijenilo. Sve smo se manje seksali a i kada jesmo nisam svršila. Već sam zaboravila kako je to biti izgubljen u transu orgazma. Mirko se trudio ali nije išlo. Jednog dana me je zatekao kada je rekao da se za dva sata sredim neka se okupam, namirišem, obrijem svoju ribicu i obučem nešto izazaovno. Poljubio me i otišao. Poslušala sam ga i učinila to. Skroz sam obrijala svoju ribicu kako ju je Mirko volio zvati i depilirila se… Sredila sam se potpuno. Tada sam si počela milovati i klitoris i par puta sam si zabila prst. Nekako mi je postajalo ugodno i sve sam teže disala. “Ahahaha….mmmmm…aaaaaaaaaahh” jecala sam i uzdisala. Svršila sam ali nije to bilo nešto posebno. Bilo mi je ugodno i lijepo ali nisam se izgubila u orgazmu. Pitala sam se jesam li bolesna. Ubrzo sam se uvjerila u suprotno…

Mirko je došao sa svojim prijateljem Željkom. Željko je bio jakoo zgodan. Moja prijateljica jebavala se s njim i kaže da je postala ovisna o njemu. Čak da bi mu platila da je jebe. “Draga poznaješ Željka. E sada ćemo te obojica dovesti do orgazama kakvog ne pamtiš” rekao mi je Mirko i šokirao me. Počela sam se odupirati ali kada mi je Željko prišao i uvalio jezičinu u usta umirila sam se. Kako se smo dobro ljubi. Ljubio mi je vrat i u jednom potezu skinuo krpicu koju sam imala na sebi. Stajala sam gola pred njima i drhtala. “Prelijepa si” rekao mi je Željko. Podigao me i držeći za stražnjicu nosio do sobe.”Skini se Mirko” kao da mu je naredio dok je skidao sebe. Bila sam potpuno izbezumljena ovako nešto nisam doživjela nikada. Ubrzo su obojica ostala potpuno gola. Željko je imao puuuuuno veći komada od Mirka. Vidjela sam kako pulsira i postaje sve veći. “Ajjjj” izletjelo mi je iz grudi koje je obuzela vatra a tijelo trnci. Već sam se ovlažila. Željko se spustio kraj mene i počeo mi lizati i sisati nabrekle bradavice.”aaahhhhhhh…mmmmmmm…ohhhhhhh…”tiho sam stenjala i uzdisala. Cijelo tijelo mi je obuzela vatra.Spuštao se niže cijelo vrijeme ližući moj trbuh i pupak. Disao je kroz nos”Jebote koja dobra pičkica…”uzdahnuo je. Mirko mi je počeo dlanom gladiti bradavice pa ih lizati. Sve sam glasnije stenjala, jecala i uzdisala. A kada je Željko počeo lizati moj klitoris, trgla sam se i glasno jauknula. Počela sam se tresti i jecati. Uvalio je svoju jezičinu u moj vlažni a već vreli otvor požudne pičke. Vrtio je jezikom, pa ga vadio i nabijao natrag. A cijelo vrijeme Mirko je lizao moje bradavice na koje sam inače jaaaaaaaakoooooo osjetljiva. I tada mi se tijelo izgubilo u ekstazi užitka. Jastukom sam prekrila glavu i vrisnula, a tijelo kao d mi je stresla struja”Aaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh….” O kako divan osjećaj. Maknula sam jastuk i vidjela kako Željko navlači kožicu preko glavića. Bože pa on je postao još veći!!! Zadrhtala sam kao luda. Raširio mi je noge i malo ih podigao. Namjestio je glavić na ulaz i protrljao ga. Ciknula sam i zatvorila oči. Mirko si je drkao kurac. Željko ga je počeo gurati… “Jooooooj…aaaaaajjjjjjjjjjjj..maaaaajkoooooo milaa….uuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhh…” stenjala sam kao luda. Rastvarao me i cijepao. Tek je ušao glavić a ja sam bila mokra od znoja. “Mirko pa ti je ništa nisi razjebao”…No Mirko je bio u transu od drkanja. Čula sam ga kako stenje i uzdiše. Zamagljenim očima sam ga vidjela, a onda se opet isključila. “Joj…jaoj…Kako je ogroman….polako…”jecajući sam dahtala. Više nisam mogla govoriti. Počeo me puniti cijelu. Činilo mi se da mi reže prepone i cijepa unutrašnjost. Sve sam se više vlažila. Opustila sam se i primila ga do pola. Kako je bilo lijepo. Ovo je bila najljepša i najslađa bol u životu. Zavrtio ga je nastavljajući prodirati.”Ohhhhhhhh…jooooooj..aaaahhhh…uuuhhhh…”sve sam glasnije stenjala i grčevito stiskala plahtu. Tada je Željko počeo da me jebe.. Uh koji osjećaj. Nije ga vadio cijelog, ali ga je žestoko vraćao unutra koliko je mogao, vrtio ga je u mojoj utrobi, pa ga je izvadio do kraja i naglo ga vraćao unutra. Kako je samo nabijao. Potpuno sam se izgubila u nekom transu. Moja prijateljica bila je u pravu uistinu dobro jebe. Imao je strašnu tehniku… Tresla sam se, vrištala, jaukala, stenjala i znojila kao da trčim maraton…. Sve je to palilo Mirka koji je steanjao kao lud. Nije ga nabio do kraja nije mogao. Ali ovo je bilo fenomenalno. Izvadio ga je potpuno i svršio po mojim sisama. Još sam uvijek drhtala i stenjala, željela sam još. Ovakvo raturanje još nisam doživjela i bilo je nešto posebno. “Želim još…jebite me..”Bože kakva žena može biti kada je napaljema nisam ni znala do tada. Željko je vodio cijelu igru. Okrenuo me i kleknula sam na koljena a on mi je podigao guzu. Polizao je prste i počeo prodirati u moj šupak”Ne” prostenjala sam. Nije me slušao. Čvrsto sam stiskala jastuk i jecala. S dva prsta me prodirao a onda je ugurao i treći. Mirko mu je donio kremu i namazao me. Osjetila sam taj ogromni glavić na mom šupku. Polako ga je počeo gurati. Meni se činilo da traje čitavu vječnost. Grizla sam si ruku, plakala, stenjala i vikala. Odjednom mi se vatra koju sam osjećala u kičmi i trbuhu proširila cijelim tijelom. I Željko ga je izvadio do pola i opet sjurio natrag. O koji divan osjećaj. Prvi put sam jebana u guzu i bilo je lijepo. Željko je naredio Mirku da legne a mene posjeo na Mirkovu batinu. O kako sam lagano kliznula do kraja. Željko me nagnuo i rekao da mirujem. Zatim mi je nabio svoju gromadu u šupak na šta sam ja vrisnula i stresla. Neko vrijeme smo tako stojali ne radeći ništa. Obojica u meni pulsiraju kao da će ekspodirati. Tresem se i molim ih da me počnu rasturati. Nekako smo uhvatili ritam.Nabijala sam se na Mirkovu kitu a Željko me sve brže nabijao u šupak.Mislila sam da im se kurčevi sudaraju.”Aaaaaahh…ooooooo…hhhhhhhhhhhh…aaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh”vrisnula sam na naletu prvog orgazma…Dalje ih je slijedilo još nekoliko prije nego je Željko svršio, a odmah za njim Mirko.Na plahti pod nama bila je prava poplava.Ležala sam na trbuhu iscrpljena i umorna, izjebana kao nikada u životu. No još uvijek nezasitna. Zgrabila sam Mirkov kurac i počela ga drkati a Željku pušiti. Lizala sam ga, pušila i što sam mogla više uvlačila u sebe. Malo sam pušila njemu malo Mirku. Željko se namjestio iza mene i podigao mi guzove. Mislila sam da će mi opet rasturiti šupak ali nije. Nabio ga je u moju pohotnu i mokru pičku.Zastenjala sam i stisla plahtu. Bože koliko puta ovaj čovjek može jebati. Nabijao mi ga je a ja sam se gubila u ljepoti, slasti i nezapamćenom užitku.Tada mi se zamračilo pred očima. Zabio mi ga je do kraja i sav se stresao.”Ahhhhhh”uzdahnuo je duboko. Čula sam Mirka da me pita jesam li dobro. Nikada nisam bila bolje. Sve je brže i snažnije ulazio u moju unutrašnjost koja je bila vrela, napaljena ali mokra. Zarila sam glavu u jastuk i zaplakala od ljepote i užitka nezapamćenog seksa. Moja prijateljica bila je u pravu. I ja bih mu plaća da me češće ovako rastura. “Zašto plače” čula sam Mirka da pita. Željko je duko disao i dahtao.”Kad…kad ja…ahghhhh…kada ja jebem žene plaču od užitka” viknuo je i on sav u transu što je mene dovelo do još jednog orgazma. Kako volim kad muškarac vičući svrši.Činilo mi se da je izbacio litre sperme.”Bože dugo nisam ovako svršio. Moramo ovo ponoviti” rekao je Željko. “Da…da…hoćemo”jecajući sam to potvrdila i jedva dočekala. Željko se obukao i otišao. Čula sam Mirka kako mu se zahvaljuje. Ja se nisam mogla pomaknuti. “Nisi mene pitala želim ja ja to ponoviti” rekao je Mirko. Zgrabila sam u dlan njegov kurac i žestoko mu ga počela drkati, lizati ga i pušiti. Legao je a ja sam ga uzjahala. U mene kao da je ušla druga osoba nakon ovoga. Skakala sam po Mirku, jahala ga, ljubila i što sam duže mogla jebala sam ga na način koji je i mene iznenadio. I moj Mirko svršio je gotovo vrišteći. Tresao se i više nego ja. “O da ponovit ćemo to sa Željkom” rekao ja, brzo sam ga uvjerila. “Mogli bi i sa tvojom prijateljicom…”dodao je ideju koja mi se svidjela.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
ORGIJE SVINGERA

Dragana i Dusan su se prvi put sreli pre 18 godina na jednoj rodjendanskoj zabavi. Nekoliko me-seci kasnije stali su pred maticara i krenuli u zajednicki zivot iz podstanarske sobe. Danas zive na Novom Beogradu u trosobnom stanu, oboje cenjeni radnici.
Tesko da se moze utvrditi da li je grupni seks kod nas masovna pojava al je cinjenica da se krug sve vise siri, mozda ne onom brzinom od pre tri godine, jer rat koji je zadesio ove prostore, znatno je doprineo da se poremete medjunacionalni odnosi, a narotito pad zivotnog standarda. No, i pored toga, statistika pokazuje da je grupni seks u stalnom porastu. Sve vise je onih koji su spremni da se upuste u nove avanture.

Kao sto to katkad u zivotu biva, za junake ove price saznao sam iz trece ruke, od nekih mojih poznanika. Oni su mi dali njihov broj telefona i uz opasku da bi oni verovatno pristali na razgovor. U pocetku, Dusan je bio zbunjen nikako mu nije bilo jasno sta ja zapravo od njih zelim. Nije bilo sporno to sto sam dobio njihov broj telefona, to je inace uobicajena praksa - rekao je. Mozemo i da se vidimo, ako se dopadnemo jedni drugima, mozemo dalje od kafe pica..
Medjutim, pricu o njihovom seksual-nom zivotu nije hteo da da u javnost. Bio sam uporan i uspeo sam da ga nagovorim da pokusa porazgovarati o mom predlogu sa suprugom, a ja cu ih nazvati za nekoliko dana. Javio sam im se posle dve nedeije, ni-sam hteo da steknu utisak da mi se zuri, a instinkt mi je govorio da njihova prica, odluce li progovoriti, moze biti veoma zanimijiva za moj casopis.
I nisam se prevario, kada sam nazvao, javila mi se Dragana. Bez mnogo okolisanja rekla mi je da su se njih dvoje dogo-vorili, a ja da kazem kada cu doci, da me sacekaju. Dogovorili smo se da to bude nedelja pre podne. Pojavio sam se u tacno zakazano vreme Vrata mi je otvorila Dra-gana. Ispred mene je stajala predivna sredovecna zena, sa svilenom haljinom na sebi ispod koje su se mogle nazreti cvrste, pomalo velike grudi, a krupne crne oci i paz frizura, nekako su njenu pojavu cinili jos seksipilnijom. Zakljucio sam da je to zena koju bi pozeleo svaki muskarac. Naravno, ni Dusan nije puno zaostajao. Bio je to otmen gospodin veoma prijatnog izgleda.
Pricu smo poceli uz jedan neobavezni razgovor: 0 njihovoj porodici, o gradnji vikendice … Zapravo, bilo je potrebno zagrevanje za onaj razgovor i pricu koja tek treba da usledi. Uostalom, iz mnogih drugih iskustava znam da je ljudima potrebno vreme da se opuste i pocnu da pricaju o onome sto me zanima. Nakon izvrsnog rucka mnostva iscrpljenih uobicajenih tema za razgovor: od dece, filma, pozrista, pa do kucnih ljubimaca, polako smo presli na glavnu temu. Zapravo, Dragana je donela dva porodicna fotoalbuma zeleci da mi pokaze njihovu decu. Imaju dve kcerke, koje su i tog vikenda bile kod dede i babe. Namerno ili slucajno, sto uostalom nije ni vazno, zbunila se. Jedan je album zaista bio sa porodicnim slikama, a drugi, koji je mene mnogo vise zanimao, bio je sa njihovih zabava.
- To su sve starije slike - prokomentarisao je Dusan videvsi sta mi pokazuje - ima novijih, a po nesto od toga snimijeno i na video traci.
Korektno uradjene fotografije govorile su sve o njihovim zabavama: njih dvoje sami1 sa drugim parom, Dragana sa zenom, Dragana sa dva muskarca, Dusan sa dve zene.
Za moje sagovornike, moglo bi se reci mirne duse, da su veliki poklonici grupnog seksa. Zivot u velikom gradu, relativno dobra materijalna situacija, veliki stan, dodatno su im omogucavali buran seksualni zivot.
- Prijatelji koji su mi dali vas broj telefona rekli su mi da je vasa prica o razmeni partnera i grupnom seksu po necemu posebna. Po cemu je posebna? - pitao sam -Jer o pojedinostima mi nisu pricali.
- Da. Sve je pocelo pre 12 godina na Draganinom rodjendanu - poceo je Dusan. - Skupilo se nase drustvo na veceri i sve je teklo nekakvim uobicajenim tokom, nicim na-govestavajuci ono sto se zbilo na kraju. Jesu li Mira i Momcilo zapravo nas zaveli, jesmo li mi u podsvesti zapravo, zeleli da se to do-godi? Sve su to pitanja na koja nas dvoje nemamo pravih odgovora, niti cemo ih ikada imati.
- Dusan je - nastavila je Dragana -zeleci da mi pomogne, raspremio sto odneo svo posudje u kuhinju. Doduse, to nije suvise prijatno raditi dok su jos gosti u kuci, al sa Mirom i Momcilom smo toliko dobri, da se oni nisu na taj cin uvredili. Nas troje smo pijuck-ali, i ja sam sa mukom prikrivala zevanje. Dusan se pak prihvatio i pranja posudja, sto imace ne voli, al je i to bilo deo rodjendanskog poklona meni. Tek u nekom casu, Mira je us-tala rekavsi da ide da vidi sta je s njim. Zasto ga tako dugo nema? U sobi smo ostali Momcilo i ja. Zavladala je pomalo neugodna tisina, koja u sebi katkad zna nesto poneti, a da toga niste ni svesni. I u toj tisini, ja sam uhvatila sebe u mislima: kako one stvari radi Momcilo? U isti mah sam se uplasila svojih misli i pocrvenela. On je to primetio i upitao me da li mi je dobro. Smeteno sam mu odgovorila da mi je samo malo vruce. Da li je on to pogresno protumacio, tek nisam se ni snasla, kad mi je poceo otkopcavati bluzu. Sedela sam kao paralizovana, nesposobna da pok-renem ni prst, i umesto da se odbranim od tog nepotrebnog gesta, dohvatila sam casu sa vinom i zavalila se na trosed na kojim smo sedeli. I dok sam ja pijuckala vino, njegova ruka se nasla na mojim grudima. U tom casu mi je to strasno godilo jednostavno nisam imala zeije ni snage da se tome oduprem. Za to vreme su Mira Dusan oprali posudje i pospremili kuhinju. Mira je krenula nazad u sobu. Na vratima ju je docekao uzbudljiv prizor. Tiho se vratila u kuhinju i pozvala Dusana.
- Kad sam usao u sobu, kao da me je grom pogodio - nastavio je pricu. -Moja Dragana je gotovo lezala na trosedu, zabacene glave, zatvorenih ociju, dok je Momcilo milo-vao i ljubio njene grudi. Drugi je muskarac milovao moju Draganu, i ona je ne samo prihvatala, vec je u tome ocigledno i uzivala. Vratio sam se u kuhinju gde me je cekala Mira. Ucinilo mi se da me je nesto pitala. Nisam znao sta bih kazao ni sta bih ucinio. Trebalo je zapravo da ih oboje, i Miru i Momcila, izbacim iz kuce, medjutim, to nisam ucinio. Umesto toga, seo sam na stolicu i zamolio Miru za casu vode. Umesto vode, ona mi je nasula vinjak. I dok sam buljio spred sebe, pitajuci se sta ono dvoje sada rade u sobi Mira mi je prisla, kleknula pred mene, polozivsi ruke na moje noge.
- Sta mislis, da li bi trebalo da im se osvetimo? - tiho me upita.
Ja sam cutao, a ona je stupila u akciju. Za cas je iz pantalona izvadila moj penis pocela s njim da se igra. Trenutak kasnije, video sam kako moj penis nestaje u njenim ustima. Medjutim, kada se sve to dogodilo, poceo sam i uzivati, osetivsi da mi se priblizava vrhunac. Pokusao sam to reci Miri al ona me ja samo evrsto prihvatila usnama i ubrzala pokrete. Naravno,
svrsio sam joj u usta.
- Bio si malo prebrz ovog puta, al drugi put ce biti bolje - rekla mi je ispijajuci vinjak iz moje case. - Hocemo li sada da se pridruzimo Momcilu i Dragani?
U sobi je zabava bila u punom jeku. Dragana na sebi nije imala vise nicega, a isto tako i Momcilo. Njene su se noge nalazile savijene oko niegovog vrata, a njegova glava zagnjurena u njenom medjunozju. Dusan je ponovo hteo izaci, al ga je Mira zadrzala.
- Prizor je za mene bio sokantan -kaze Dusan - a isto tako i uzbudjujuci. Pomisljo sam, ovo je ipak samo jedna luda noc i suiradan ujutru, kada se svi probudimo, bice to samo san. I dok sam posmatrao njih dvoje, osetio sam na sebi Mirine ruke. Ona je preuzela inicijativu i pocela me je svlaciti. Nisam je zaustavljao, gledajuci sve vreme u Draganu. Ucinilo mi se da mi je u jednom trenutku uputila osmeh.
Dva su para vodili ljubav, ne obaziruci se jedni na druge.
- Mira ja jos nismo dosli do vrhunca -nastavio je pricu Dusan - kad sam zacuo Draganino glasno stenjanje, koje se ubrzo pretvorilo u krikove sladostrasca. No, Mira mi nije dopustala da je dugo slusam, povukla me je na sebe, i nas dvoje smo nastavili zapocetu igru. Kada sam osetio da cu po drugi put te noci doziveti vrhunac, izmakla se ispod mene, i rukom mi pomogla da svrsim. Moja se sperma prosula po njenim grudima.
- Ovako to najvise volim - saputala je, ljubeci me u uvo. Dva su para svoje igre ponovila jos jednom te noci. Ovaj put, sa svojim zakonitim supruznicima.
- Bio je to nezaboravan dogadjaj, pocetak svega i svacega - kaze Dusan - al vremenom smo na taj nacin ne samo stekli partnere za seks, vec i prijateije. Ima razdoblja kada na mesec ili dva prestanemo, napravimo pauzu, al ne bismo nikad odustali. Ovaj nacin druzenja, nijednog trenutka nije doveo nas brak u pitanje. Isto tako, nijedno od nas nema avanturu izvan braka, mada moze da se dogodi da na neku seansu, Dragana ili ja, odemo odvojeno. To zavisi od toga da li je onaj drugi raspolozen, ili ma drugih obaveza.
I tu se prica zavrsava. Svet u kojem zive Dusan i Dragana je njihov i njihova se privatnost nikoga ne tice.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 33 34 36 37 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 18:21:52
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.