Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 05:57:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 31 32 34 35 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26610238 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Probudjena 3



Stigla sam na posao sa 5 minuta zakasnjenja. Bila sam vedra i nasmejana kao retko kada. Svi su primetili pozitivnu energiju koja izbija iz mene. Koleginica koja mi je pozajmila lisice je samo sapnula da mogu da ih zadrzim ukoliko sam toliko srecna usled novog iskustva… Samo sam se znacajno nasmejala i namignula joj.

Ceo dan mi je protekao u sredjivanju utisaka i moram priznati da mi je macka celog dana pulsirala i savrseno sam je bila svesna celog dana.

Imala sam osecaj da svi muskarci to vide i osecaju, jer mi se cinilo da mi se smeskaju vise nego inace i celog dana sam osecala muske poglede na sebi. Poglede pune naboja i zelje… Ili sam, pak ja sada postala svesna necega sto sam ranije uspevala da ignorisem i ne primecujem.

Prijao mi je osecaj i pocela sam da se poigravam sa njima, posebno mladjima, sedajuci lezernije, pustajuci suknju da se malcice podigne, svesno se naginjuci da mogu da vide grudi kroz prorez kosulje… Daleko od toga da je to bilo upadljivo, ali sa stilom i uzbudljivo.

Vratila sam se kuci, slusala muza i njegova objasnjenja koja me bas i nisu interesovala ali sam ga ispostovala. Prespavao je popodne dok sam ja otisla do teretane. Vracajuci se iz teretane usla sam da se istusiram. Vrata kabine su se otvorila i osetila sam na dupetu ruke svog muza. Nisam se okrenula vec mu se prepustila zamisljajuci Marka iza sebe. Trajalo je dva minuta. I dalje sam bila okrenuta zidu sa rukama na plocicama kada je izasao. Sprala sam sa sebe osecaj traljavog i mekog sexa sa kojim sam zivela ceo zivot ne znajuci za bolje i izasla.

Preokupirana sam bila razmisljanjem o prethodnim dogadjajima i smenjivala u glavi slike svojih svrsavanja i bestidnih nabijanja na kurac decka kome sam cak i guzu jednom oprala kao bebici, uspavljivala ga sa njegovom majkom… Kako cu se ponasati prema njegovoj majci?

………..

Marko mi je svakodnevno slao SMS-ove koji su me uzasno palili ali bih nekad nekad odgovorila na neki, pokusavajuci da prekinem ludilo koje me je u stvari probudilo kao zenu u svakom smislu i mom zivotu dalo jednu novu dimenziju.

Igrom slucaja sam saznala da me muz vara sa svojom koleginicom sto je ubrzo dovelo do razvoda i muzevljevog iseljenja iz stana.

Neverovatno, ali mi razvod uopste tesko nije pao. Mozda sam cak malcice to dozivela i kao olaksanje jer sam pocela da bivam odbojna prema njemu, nije mi prijao njegov dodir, sex je bio uzasan, i bilo mi je drago sto se sve zavrsilo „njegovom“ krivicom.

………..

Sve cesce sam odgovarala Marku na SMS-ove, koji me je obasipao komplimetnima i izlivima neznosti ali sam uspevala da ga drzim na distanci.

Postala sam hronicna uspaljenica, mislim da sam bila svesna svoje ribice sve vreme. Mesec i po od susreta sa Markom nisam imala odnose sem dva puta traljavo sa muzem.

………..

Cerka se vratila za BG u studentski dom, posto je provela kod mene desetak dana zbog razvoda. Ponovo sam se osecala kao siparica, pocela da izlazim, bila u trendu. Telefon samo vibrira od poruka, cvece, cokoladice…

…………

Usudila sam se da odem na kafu kod Mire koja me je pozvala, jer je sama i da se ispricamo. Mislila sam da oseca da nesto nije u redu jer sam imala tremu da pricam sa njom a srce mi je lupalo kao ludo. Mislim da su mi se dojke tresle od njegovog lupanja. Pile smo kafu i pricale; pitala me o razvodu, kako podnosim itd.
Kad je Marko usao srce mi je zalupalo jos jace i oduzela sam se. Pozdravio se sa nama i seo kraj mene da popije kafu sa nama. Bilo mi je neprijatno, jer sam bila lezerno obucena u kucnu haljinicu koja je dosezala jedva do kolena ispod koje sam imala samo gacice i majicu na bretele bez brusa. Dekolte se nije mogao sakriti i skupiti a zavaljenoj u trosedu butine su mi bile obnazene.
Dok mu je majka kuvala kafu i pricala o nekoj haljini sto je gledala, sapnuo mi je da izgledam bozanstveno i da ce cim odem doci do mene i da se ne zadrzavam dugo. Poljubio me u vrat, nezno i vrelo a rukom lagano stisnuo sisu da sam zamalo vrisnula. Ustao je i rekao majci koja se vracala iz kuhinje da mu ipak odnese kafu u njegovu sobu jer ima nesto da „zavrsava na kompu“.
Dok sam uvlacila dim, zatrazila sam joj da popijemo nesto, jer sam osecala da mi treba, a i da dobijem na vremenu jer se iz aviona videlo da su mi bradavice virile iz tkanine koja je oko nje.

Dok mi je spustala pelinkovac stigao mi je SMS. Gledala sam u nju i telefon koji je otvarao poruku: „Sto ne kazes Miri da si vlazna? Jesu li ti bradavice budne? Reci joj da ce njen sin da te smiri cim popijes pice?“ Zagrcnula sam se zamalo i odgovorila da nije pristojan. Mira me znacajno pogledala i upitala je li neki opak frajer cim sam tako odreagovala. Na moju odbranu da nije, samo mi je rekla da se njoj bradavice ne skamene od SMS-a neke mature koleginice.

Samo sam crvenela od ludosti situacije i prokomentarisala da je mozda u pravu. Miri je zazvonio mobilni, izvinila mi se da mora da sidje na 10 minuta da da sestri neke pare, pozvala Marka da mi pravi drustvo dok se ona ne vrati. Ja ustadoh da krenem i ja ali mi rece Mira da se zacas vraca i zamolila da je sacekam da mi zavrsi pricu i da treba da me pita nesto. „Sipaj Tanji pice i budi dobar“ nasalila se izlazeci…

Uz zvuk zatvaranja vrata osetila sam vreo polubac u vrat i ruke koje obuhvataju moje sise koje su stojale slobodno sa bradavicama zeljnim dodira. Uh, kako mi je prijalo! „Marko molim te vratice se, nemoj molim te…“ izlazilo je iz mene dok sam se tresla od zelje za njim. Jedna mi je sisa bila slobodna u vazduhu dok je majica stojala izmedju njegovog dlana i druge, u pozi u kojoj sam vec bila polu gola maltene jer se kucna haljinica otvorila…

Osetila sam leptirice u stomaku, gace su mi bile uzasno mokre, mutio mi se razum od straha i zelje, bradavice su me bolele koliko su natekle od njegovih dodira… Pickica je kljucala u iscekivanju i plasila se da me ne poslusa i ustukne. ‚Molim te nemoj, vratice se jaoj, molim te Marko“ dok sam kao kurva u drugoj ruci stiskala preko njegovog sorca svom snagom taj bozanstveni kurac koji mi se cinio kao da je od celika koliko je nabrekao i otekao. Shvatila sam da ga zelim mozda i vise nego on mene, ali sam kao starija to pokusavala bezuspesno da sakrijem.

Samo me je zavalio u trosed na istom mestu na kojem sam sedela sve vreme, podigao noge, pomerio mokre gace i svetlo dana je ugledala ta bozanstvena kurcina o kojoj sanjam od kad me je posetio onog jutra. Obrisao mi je vreeeelu ribicu iz koje je urnebesno curelo i prst sa koga se cedila moja sluzava tecnost prislonio na usnu i ugurao nezno u usta. Dok sam osecal ukus sokova lagano i nezno je usao u mene. Tako cvrst i debeo, prijao mi je beskrajno, bez stida sam stavila ruke ispod dupeta pokusavajuci da se namestim da sto lepse i dublje udje u mene. Dok je snaznim ritmicnim pokretima ulazio u mene osecala sam se kao da me drma struja i ne znam odakle je izaslo iz mene: „jebi me, jebi me, tvoja sam kurva, pocepaj me, rasturi me, zivim za tebe…“ sto je bilo prosarano mojim nekontrolisanim uzdisajima. Uzeo me je u narucje stojeci, drzeci me rukama za dupe dok sam se ja jedno rukom pridrzavala za njegov vrat a drugom skupljala sise koje su letele kao lude pod njegovim naletima. Kao grom me je pogodio orgazam snage vulkana. Raspolucena tom neverovatnom kurcinom sam jecala u naletima orgazma jacim i jacim kad sam osetila vreo mlaz koji mi puno utrobu tamo duboko gde je najlepse osecati udare glavica i sprica njegovo seme. Spustio me je na trosed i rekao da bih trebala da pocistim nered koji sam napravila pokazujuci mi na svoju batinu koja je stojala pravo umazana semenom bele boje. Uz slast sam posisala sve sto je postojalo na njemu i gurnula ga jer vise ne bih znala sta bih da je Mira usla, ustala sam i krenula kuci. Pozvala sam Miru da joj se izvinim jer su me zvali prijatelji i da sam smetnula s uma da moram ici na zabavu veceras.

Usla sam u stan i pogledala se u ogledalu, da li sam postala zena koja obozava kurac ili kurva? Krenula sam da se tusiram i sredjujem, obukla svilenu haljinicu do pola butina, sandalice i svesna svog jebozovnog izgleda krenula na zabavu.

Marko je bio ispred zgrade i ponudio se da me preveze jer upravo krece. Dobio je od mene muzevljev kljuc uz njegovo obecanje da ce kad je siguran 100% da sam sama kuci svratiti kad se vraca iz grada u sitne ili jutarnje sate da me opusti.

Znala sam da postajem necija ljubavnica ili sto bi prost narod rekao jebaljka ali mi je prijala pomisao da ce me taj mladi bezdusni razbijac iznenadjivati u najdubljem snu svojim dubokim masazama moje poludele utrobe.


IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Svatovi,rodjake Lucije…


Pozivnica u koverti,da bila je to pozivnica u svatove rodjake Lucije.Nazvao sam majku,pozvani smo u svatove kod Luce,super sine,a kada su,iduci mjesec na 13-i.Te godine August je bio najtopliji,pokupio sam majku i krenuli smo u svatove.Majka je bila vesela nasmijana i vrlo lijepo obucena,pristojna zena 45-t godina.A ja onako ko klosar hahaha ali u skupom odijelu.Razgovarali smo onako,uzela me za ruku i rekla bices tamo najljepsi,sve ce se cure popaliti.Stigli smo u selo,svi su bili nasmijani,rodjaka Lucija me zagrlila,bas lijepo sto si dosao Milane,bices djever u svatovima.Bio je Petak navecer dan prije svatova,otisao sam se tusirati,kroz maglu pare ugledao sam Luciju kako me promatra,prisla je i skinula se,iznenadjeno sam je posmatrao.

………Jel se sjecas ovih grudi upitalame?Pocela me milovati,kurac mi se digao jako,osjetila ga je u ruci i pocela sisati,ljubila je moja jaja,jezikom prelazila po mome anusu,bojao sam se stenjati.Dodji u moju sobu Milane,ok.Nedugo zatim,otisla je,a ja sam ostao voda je pokusavala oboriti moj ljubavni ud koji je stajao kao mali vojnik od 27 cm.Obrisao sam se i polako na prstima krenuo u Lucijinu sobu.Taman je bas u tom trenutku moja majka krenula u wc,iznenadjeno me pogledala i jos vidjela moj veliki kurac,uhvatila se za usta.Milane,sta ti hodas po kuci tako gol.Nista,slagao sam i krenuo u sobu da spavam.Nakon 30 min,polako sam se dosunjao do Lucine sobe,ugledao sam rodjaka Luku kako jebe Lucu,polako sa guza,nisu me vidjeli,odma mi se kurac digao,valjda nisam stigao na vreme pa me rodjo Luka zamjenio.Osjetio sam neciju ruku na ramenu,iznenadjen zatvorio sam polako vrata,bila je to tetka Ruza,sta tu radis Milane,nista krenuo malo van,ali idem bolje leci nesto mi nije bas dobro.Slagao je,nakon 5 min,tetka Ruza je donijela casu soka u Milanovu sobu,bila je u spavacici ljtnoj,sise su stajale kao civiluk,pruzila mi je casu a ja namijerno se ustao kao da dobavim sok od nje ispao je moj goli kurac,dignut vec kao ruda,Ruza ga je gledala,dodirni ga ako hoces Ruzo,ruka joj je drhtala kao da je januar,polako ga je milovala,spustio sam je na krevet,zadignuo spavacicu,sa strane gacica virile su crne dlake kao suma,sise su joj bile velike i ljepe,sva je mirisala na jeftin sapun.Skinuo sam joj gacice i poceo da ljubim vaginu,zastenjala je,de me jebi Milane.Onako mokra vagina odma je primila cijeli moj ud od 27-m cm,stenjala je a ja sam je jebavao onako kao djevojuku iako je imala 40-st god.Okrenuo sam je odozada,bila je sva rutava od vagine do anusa,stavio sam kurac u vaginu,mjesala je kao luda,prstom sam presao preko dlakavog anusa,joj Milane,de ga stavi u anus malo,jedva sam docekao,bila je tu jako tjesna,za dve min sam svrsio,napunio sam Ruzin anus mojim ljubavnim sokom.Samo sam ga izvadio sjela je na njga onako upola dignut,rastao je u njenoj vagini kao drvo.Nihala se napred nazad i gore dole,pocela je svrsavati,toliko se zanijela da je vrisnula.Na vratima se pojavila moja mama,Ruza je nije vidjela jel je bila okrenuta ledjima.Mam je pritvorila vrata iznenadjena a znam da je i dalje virila.Nastavio sam jebavati Ruzu,okrenuo sam je odozada i gledao u oskrinuta vrata,pomislio sad je gotovo,nema mi druge,mam je gledala dok sam joj sestru jebavao.Ruza je uzivala,stenjala a ja sam onako kao nikada do sada osjetio neku seksualnu zelju i moc.Vrata su se malo odskrinula,samo sam prstom pokazao da suti.Poceo sam da svrsavam jer me to gledanje izludjivalo.Ruza me poljubila,ovo je bilo fantasticno.Otisla je,a ja sam zaspao.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Svatovi Lucije drugi deo

……………Svatovi su prosli u najboljoj atmosferi,veselo do zore,Luca je bila divna mlada,teta Ruza je plesala svo vece.I moja majka je bila vesela,malo je vise popila vina,pozvala me da plesemo.Bila je to vitka lijepa zena,dama rekao bi slobodno.Uska haljina ljetnog modela malo iznad koljena,plavih ociju i tamne kose,onako vitka sa malo vecim grudima izgledala je kao vila u ocima svih ljudi,koji su je pasli i gledali sa uzdasima.Vec je bilo oko ponoci,vidljivo pijana moja mama,stalno je navaljivala da plesemo.
malo je bilo neobicno sto se privijala uz mene dok su nas neki ludo gledali,pristao sam na taj dio igre pod dejstvom smirnoff votke.Tako njihajuci se uz moje tjelo,osjetio sam da mi se penis dize,malo sam se stidno izmakao.

No ona ga je nogom namjerno dodirivala,na sto sam ja pristao,mozda je to bila greska ili dejstvo alkohola.
Ali tako se spontano desilo,sapnuo sam joj,sta to radis,palis me,rekla je opusti se i plesi.Nedugo zatim,otisao sam do stola da se smirim,popio sam votku duplu.Milena(mama) sjela je za stol i rekla mi da joj donesem joj jedno vino,to sam i napravio.Puno se popilo,oko 3 ujutro,polako se razilazilo.Pozdravili smo se sa svima jos jednom cestitali Luci i krenuli kuci,do grada je bilo nekoliko kilometara.Oko 4 ujutro bili smo pred Mileninom zgradom,Milane de me odvedi do stana malo sam pijana rekla je Milena.Uveo sam je u sta i ja dobro pijan,sjeo sam u dn boravak,donijela je bocu pica i nasula dve case.Moram nesto da ti kazem izgovarala je rijeci nerazgovjetno,spominjala je Ruzu.Pocela je da me dodiruje onako ko fol u prici.
……..Ti znas Milane vec sam ti rekla da sam te usvojila kad si bio 6 mjeseci star ali da smo te voljeli kao rodjeno djete da ja i tata nismo mogli imati djece i tako to.Ma znam,nemoj sad o tome.Polako me pocela ljubiti i milovati,osjetio sam neku vrucinu u glavi,kurac mi se digao.Milena de se skini rekao sam,skinula je haljinu,izgledala je kao,neznam vise sta.Skidao sam se brzo,pijan gubio ravnotezu.Ispred trosjeda je bio neki kozni otoman,na njega sam je naguzio i poceo da joj lizem vaginu i supak ujedno,kao ludjak,stavio sam joj jezik u vaginu,bila je vruca jako.Lizao sam je desetak minuta.Onda se okrenula nako na koljenima,samo jezikom je lizala moj kurac,uh sto je bilo ljepo.Sapnula je,ovako nesto jos nisam vidjela,djevojke koje sam jebavao primale su ga tesko,a Ruza ga uze od prve.Nego da nastavim sa Milenom,lizala mi je mosnice i pocela da lize supak sav sam se tresao.Legao sam na pod,vatra emitacije kamina obasjavala je nasa tjela,Milena je sjela,na moj ogromni kurac koji je polako punio supljinu njene vagine.Milena al ga primas,sav sam se tresao,izgledala je fantasticno,samo su joj ruke i pomalo vrat odavale godine.Nije radjala djecu bila je jako tjesna.Kleknuo sam i nageo se unazad,Milena se polako nabijala na kurac,sve je djelovalo perfektno,jel mozes jos da jebes Milane,mogu mogu puno sam popio.nabijala se lagano pa brze,kurac je bio cas vani cas u vagini Milene,mokra kao kisa vagina je odavala ljepotu u kojoj se nalazila.Izvukla ga i polako stavljala u supak,ulazio je polako,kao vjecnost je trajalo i napokon bio je unutra,vristala je,poceo sam ja sada da diktiram tempo,guzovi su se njhali u valovima,velim sam sebi jebes pomajku,ali sta sam mogao tako je htjela.Poceo sam svrsavati,osjetio sam kao u dva tri velika mlaza napunio sam Milenin supak spermom.Legao sam na ledja onako znojan rekao,samo 10 min i nastavicemo.Donela je nase case,gledao sam je kako hoda onako gola,vagina joj je bila dlakava,mokra i ljigava,bedra onako lijepa sise kao da ima silikone,kosa i oci plave,zaista je bila zena i po.Popili smo pice,pocela je da sisa moj spusteni ud,koji se u njenim ustima polako dizao.Milane de da se jebem,dok ne svrsim,hajde de rekao sam,zajasila me i sjela na nabrekli ud kao na drvo,jauknula je jer je bila mokra i sav je odjednom u nju uletio.Stavio sam jastuk pod glavu kao bi njene sise dosle do mojih usana,ljubio sam ih i sisao bradavice.Uh kako je to bilo,uzdisala je Milena,moj penis se topio u njenoj vagini.Pocela je nakon 20-tak minuta da svrsava,jako se nabijala na kurac i vristala,vjerovatno se cula daleko,kad je stala umorna samo sam je povalio i dignuo noge na ramena,jebavao sam je kao manijak,svrsio sam za 5-t minuta.Sad sam joj napunio vaginu,oh Milane,bilo je preljepo.Moram ti reci dok si jebavao Ruzu,gledala sam,bilo je ljepo,ali ovo je bilo fantasticno,napunio si mi obe rupe.
Otisao sam u svoj mali stan,okupao se i zaspao,zazvonio je telefon,bila je to Milena.Milane sta radis,hocemo li u svatove,pa subota je zakasnicemo sine,kakve svatove pa kod Lucije.Dobro dobro dolazim po tebe za sat,u jebote kakav san i nocna mora,pa ja sam vec svatove obavio,hahaha samo se nasmijao,pa makar i u snu sve sam ih pojebao hahahahaha.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Susjeda dide moga

Dosadno ljetno popodne,odlucih se otici posjetiti moga didu Jozu legendu.Guzva u autobusu i izmjesani mirisi seoskih baba,nebi ti se digao ni ocni kapak a kamoli k..ac.Usao sam u kucu,dida je sjedio na kaucu i kad me ugledao,nasmijao se i kaze evo mog unuka kuce moje.Sta ima Jozo sta se radi,nista sinko,cekam da putujem polako,nemoj tako.Dvije male casice i flasa rakije stvori se na stolu,kako zivot Josipe i tako to,sve je ok dida,a koke imal koki,ima dida ima.A ima jedna sinko i ovde dosla na odmor,muz joj dolazi kasnije pa rekoh sebi zasto je moj Jozo junior nebi mazno,a.Hahah dida.
Nego kaka je,koliko stara,to su susjedi kupili kucu prosle zime,koka je ko metak.Aj dida de me skontaj nekako,sad ce baba doci pa cemo je pozvati na kafu onako ko fol.Tako je i bilo,tj pocelo.

Usla je Monika u kucu dide moga,visoka crnka,vitka ostra pogleda,sav sam se najezio.Kulturno je pozdravila i rekla ja sam Monika,nova susjeda dolazimo iz Berlina i zelimo se uskoro vratiti u zemlju.Inace smo porijeklom iz Jajca BiH.Ja sam Josip,dosao sam obici didu i baku,eto uljepsali ste nam dan rekoh.
Nekako cudno ali pocelo je da grmi i sijeva,Monika se jako uplasila,a dida mi namignu.Ako se bojite grmljavine mogu vas ja otpratiti kuci,kisa je vec pocela ali ona topla ljetna kisa,pljusak.Krenuli smo i za onih nekoliko metara bili mokri do koze,majica joj je ocrtavala grudi,suknja se slijepila za bedra,izgledala je kao glumica u mojim ocima.Udji rekla je nema nikoga,sama sam,evo ti peskir pa se obrisi.Otisla je u sobu nije vrata zatvorila,gorio sam od zelje da provirim,mozda je nepristojno ali nisam mogao da odolim.U tom trenutku Monika je mjenjala gacice,
Srce mi je zalupalo,bio sam jako uzbudjen.Ugledala me i nista nije rekla,oprostite Monika,moguli da vas gledam i uzivam,udji u sobu rekla je.Odma sam poceo da se skidam,bio sam jako uzbudjen,polako rekla je.Zgrabio sam Moniku i poceo da je ljubim onako ludjacki,nisam mogao da se kontroliram.
Stani rekla je,idemo u spavacu sobu,hodala je ispred mene kao gazela,guzovi su se njihali kao valovi,grudi su bile jako cvrste,vagina joj je bila uredna i obrijana,vidjelo se da je zivjela u nekoj zapadnoj hemisferi.Legao sam na veliki francuski llezaj,upalila je muziku,onako gola hodala je po sobi,izazivala me,nista je nisam pitao,poceli smo se maziti,dodirnuo sam njenu,vaginu,kao vulkan curio je sok ljubavi,penis mi je poceo pulsirati.Monika me ljubila po vratu i lagano setala moju kozicu gore dole.Bilo je kao na nebu,onda sam ja poceo da ljubim i lizem njenu vaginu,kad sam joj slucajno liznuo cmar,vrisnula je,to me iznenadilo,samo nastavi rekla je nikada joj niko nije polizao cmar (supak ).Zelio sam da ju zadovoljim 100%,polako sam joj stavio penis u vaginu,zatvorila je oci,stenjala i ljubila me.Mjesala je kao luda,hoces ga u guzu malo,hocu mada nisam nikada,polako sam joj ugurao penis u guzu,sva je drhtala i stenjala,cijeli je usao osjetio sam toplinu njenoh cmara,poceo sam svrsavati.Punio sam joj guzu spermom dok je ona vristala.Malo smo odmorili,onako lezeci pocela je sisati moj penis koji se ponovo digao,sada je Monika sjela na mene,jahala me i uzivala,stenjuci u ritmu.Okrenuo sam je i poceo s guza jebavati,polako sam stao a Monika se nastavila nabijati,gledao sam u njen cmar iz kojeg je izlazila polako moja sperma,to me izludjivalo,pocela je svrsavati i sve jace se nabijati na kurac.Sva je mirisala na kisu,svrsila je a ja sam je nastavio guziti,polako pa jace,stavio sam ruke na njene guzove koji su u ritmu valova napred nazad,ocaravali moje ulaze u njenu vaginu,poceo sam svrsavati,jako sam se nabijao u Moniku,bilo je preljepo.
Pitala me kad cu opet doci kod mog dide,nasmijao sam se i rekao sutra.
Uzeo sam broj telefona i otisao.Dida Jozo me cekao kao puska,samo sto je baba izasla iz sobe veli dida jesil je maznuo,jesam Jozo,uh sine sad mi je lakse.Nego dida koliko joj je godina,mislim oko 40-st,uh duplo starija od mene,pomislih.U subotu sam nazvao Moniku,dosao sam kod nje,bilo je jako romanticno,vino svjece i dobar sex,
za sve mogu da zahvalim mome didi,reko sam mu Jozo jebacu je jednom i za tebe,samo se nasmijao.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
SAN

Gubitkom muza u saobracajnoj nesreci,zivot jedne mlade zene ostaje zeljan ispunjen prazninom bez sexa i njeznosti.Situirana mlada majka,zivi sa sinom u raskosnoj kuci na obali mora.
Bruneta plavih ociju skladnog tijela i izazovnih grudi i bokova,palila je sve oko sebe kad se pojavi.Iako je imala 35-t godina niko joj nebi dao te godine izgledala je bar 6-st god mladja.Sin joj je bio tada 17-st a izgledao je na oca dosta stariji ozbiljni ali jako lijep i lijepo gradjen.Topla noc lagano je zaspala u velikoj sobi.Probudio ju vjetar oko 3 ujutro,bio je to propuh iz sinove sobe,vrata su bila mako oskrinuta,mladic je spavao na ledjima potpuno gol,,duboko je uzdahnula i zatvorila vrata.Vratila se u sobu ali nije mogla da zaspi,osjetila je toplinu medju svojim bedrima,vagina joj je pocela sliniti,srce joj je jako lupalo,cim zatvori oci vidi obdaren penis svojega sina.

Ma sta je to samnom,krenula je da se istusira.Sada vec svjeza,mirisala je na lahor tolog mora.Ponovo ju ceznja obuzela pogledala je na sat,pa zar je proslo samo 35 minuta.Ustala se i polako otvorila vrata Nikijeve sobe,Niki je spavao,tjelo mu je blistalo na mjesecini,njegov penis ju je polako mamio.Prisla je krevetu i njezno ga gledala dok je sve vise i vise vlazila,grizla je donju usnu vise od pozude nego od straha.Lagano je rukom presla preko njegovog bedra.Penis mu se mrdnuo,nastavila je sa milovanjem za nekoliko sekundi Nikijev kurac je dostigao maximum,sigurno od 25 cm.Jezikom je polako dodirnula vrh Nikijevog kurca,sva je zadrhtala,Niki se nije budio.Pocela je da ga sisa i ljubi mu lagano jaja,bila je sve vlaznija i vlaznija.Zanesena zastenjala je.Niki se probudio ali nije oci otvarao,bojao se da ce prestati ta ljepota koja ga obuzimala.Polako je skinula spavacicu,milovala je Nikija po cijelom tijelu,te ga lagano zovnula,Niki dali zelis da nastavim da te ljubim i milujem,da da da,otvorio je oci,njezno se nasmijao i poceo da ju ljubi,prstom je dodirnuo vec mokru vaginu a ona je zastenjala.De se okreni da te polizem,bila je to poza 69,Niki je lizao klitoris presretne udovice,vrhom jezika je poljubi njen drugi otvor,zastenjala je.Lizao joj je oba otvora,sok joj je curio iz vagine.Htjela je da ga zajase,duboko u njoj oboje su stenjali,Helena zovnuo ju je,da Niki,ja necu da ovo nikada vise prestane.Okrenula se sa guza,bila je neodoljiva,pohotna prava riba za razvaljivanje zeljna kurca i karanja.Za nekoliko trenutaka svrsila je i Niki za njom,ali nije ga vadio samo je nastavio ali sporije.Znoj je kvasijo carsafe,mjenjali su poze,ljubio je njene dojke zanesen nekoliko joj ujeda napravio,stenjala je kao nikada do tada.Daj Niki tucaj me u guzu zavapila je,ispunio je majci zelju,oh Helena,kak si tjesna tako je lijepo,svrsicu,nemoj jos,Niki je poslusao,izvadi je svoj nabrekli kurac i stavi ga u usta Heleni.Nakon nekoliko minuta ponovo ga stavio u guzu.Svrsio je deruci se.Jutro je svanulo,probudila se Helena,gola ispod carsafa u svojoj sobi.Pa ja sam sve to sanjala.Otisla je do Nikijevih vrata,bila su zatvorena,cuo ju je i samo se slatko nasmijao,kurac mu je bio jos vlazan od snova,u kojima je ona sanjala a on stvarno uzivao………..Nastavice se.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
Jebanje za diplomu



Sa Vanjicom je bilo dobro. Svi su govorili da nasa veza obecava, osim njene mame. U prvo vreme… pa u prvo vreme nisam voleo Vanjcinu mamu, prvenstveno zato sto i ona nije volela mene. Mozda je tako bilo zato sto me cetrdeset petogodisnja gospodja uhvatila kako joj posmatram noge u crnim carapama, ili napete bokove ispod krute suknje, dojke, o te slatke, zrele vocke, sto se tako okrupnjale, zanosno njisu. Gledao sam Vanjicinu mamu sa vise pohote nego samu Vanjicu.

Mama se zvala Lela, bila je lepsa od cere i bolji izbor za mene. Bio sam deset godina stariji od Vanjice, lisac bez prave perspektive, bez fakulteta, diplome, para, kola, stana… Sta li je Vanjica nasla na meni, pitate se vi? Pa, kurac. Jebacka diploma je jedina diploma koju sam u zivotu posteno zasluzio. Dale su mi je mnogobrojne zenke koje sam pojebao do svoje tridesed druge godine. Ovoj diplomi na kraju su aplaudirale i Vanjica i njena mama.

Bilo je to ovako. Vanjicu sam upoznao na nekoj zurci, gde sam se upravo posvadjao sa zadnjom cavom, nekom… kako se ono zvase… Ne secam se, a jebao sam je barem pedeset puta. Vanjica prekrasna, visoka, viktka i dugonoga. U kratkoj suknjici, u mini gacicama, sa pravom reakcijom kada sam joj zavukao ruku medju butine i krenuo ka preponama. Karlicna kost pod zategnutom kozom, diskretno maljava picka, razmaknuta poza, oslobodjen put do vlazne zenskosti. Sve sam to odmah otkrio kod slatke Vanjice. Zurka bucna i dobro posecena, ali jedna soba odvojena za takve stvatri, sa kljucem u bravi, kljucem koji sam domah okrenuo i cuo Vanjicine reci:

-”Takvog sam muskarca dugo cekala.”
Drzala me za kitu koju je sama izvukla kroz otkopcani slic. Onda je klekla, poljubila oplatu od kozice sto je stitila glans. Zagulih ga i sjurih medju njene pune, nakarminisane usne. Cuclala ga kao dete flasicu sa mlekom, cuclala sve dok mleka nije nestalo. Razmazivao sam joj spermu licem, sa penisom koji jos nije gubio na cvrstini i jos pulsirao na ivici upotrebljivosti. Nakon sto sam ispraznio prvi rezervoar sperme, ponovo ga provukao kroz nemirna i gladna ustasca, naterah Vanjicu da zadigne minic, spusti gacice. Prstom prodjoh njenom picom. Neki je ludak lupao na vrata, nestrpljiv, a neka lujka vristala pijano da hoce da se jebe. Jednom rukom sam otkljucavao vrata, drugom drzao Vanjcin struk. Ona se presamitila. Gasirani muskarac i devojka upali su u sobu, pogledali u golu guzu moje male jebulje, u moju kurcinu, iskezili se, a onda pali na pod i krenuli da se valjaju. Gledao sam kako plava riba pusi frajeru dok sam zvavlacio kurac u stisnutu Vanjicinu picu. Karao sam Vanicu otpozadi, plava riba je jahala svog muzjaka na samo pola metra od nas. Neki su voajeri usli u prostoriju i navijali. Vanjica je njistala i trazila jos i jos. Razbijao sam je, udarao kurcem. Neko me uhvatio otopzadi za guzove i poceo da steze. Bio je to lud provod. Voajeri su drkali, ja sam svrsavao, Vanjica je stenjala i mesala guzom.

Dobro je da nas nisu silovali onako pijani i napaljeni. Pobegli smo sa zurke nakon kraktog ekscesa sa domacinom koji nije zeleo orgije. Jedan drugar manje.
Od tog se dogadjaja nismo razdvajali. Mic po mic, ona se navukla na moj kurac kao narkos na heroin, a ja na njeno mlado telo. Otislo je to toliko daleko da me odvela i predstavila svojim roditeljima. Otac, jedan flegmatica tip koji, mislim, nije upamtio ni kako izgledam, ali majka, tetka Lela kako sam je prozvao, prava azdaja. I to dobra azdaja. Punackih grudi, stegna, dupeta, dugih nogu od kojih se gubi pamet, garave kose, tamnog tena koze i ociju crnih kao ulaz u pakao. Izazovna, nestvarna, temperamentna, naviknuta da jase kitu (ali ne svom muzu). Odusevila me vec na prvom susretom, i na tom istom prvom susretu omrznula.

Poeco sam da sanjam o Leli, a jebao sam joj cerku sve vise i vise. Lela je cinila sve da svoje malo, nevino luce izvuce iz kandzi takvog probisveta kakav sam ja. Verovatno zato sto je vec na prvom susretu videla sa kim ima posla. Verovatno jer je pozelela da to sto Vanjica voli na meni, gurne u svoja usta, picku.
Poceo sam redovno da odlazim kod njih, da piljim u Lelu, da joj dajem signale ocima. Nekih mesec dana kasnije, potisnuvsi svoju mrznju prema meni, pozvala me telefonom.
-”Zelim da razgovaram sa tobom”, rekla je ledenim glasom.
-”O cemu?”
-”Vaznim stvarima.”
-”U redu”, rekoh sa oklevanjem. Cerio sam se u telefonsku slusalicu zamisljajuci na sta ce to liciti. “Nema problema.”

Dosla je. Mirisala je na skup parfem, na seks i opasnost. Njeno se zategnuto, ostro lice cinilo bogovski lepo. Stas je istakla uzanom suknjom do kolena, kurvinski dugom za te izazovne, punacke butine; skrivajuci bedra, samo je dodatno izazivala. Tesna bluza, isturene sise bez brusa. Njihovo njihanje dok je promicala pored mene, vrckanje dupeta dok je ulazila u jedinu sobicu koju je iznajmljena garsonjera imala. Onda taj pakleni pogled crnih ociju.
Bio sam gotov, bio sam pecen. A znao sam zasto je tu.
-”Hocu da ostavis moju cerku na miru”, rekla je.
-”Sta nudis?”
-”Sebe”, rekla je, bez da trepne.
Ponuda je bila prihvacena.

Obirio sam je na pod, raspomamljen kao mladi majmun. Ona je jeknula, pokusala da me odgurne i udari, a onda me ugrizla za vrat, odjednom crvena u licu. Cupali smo se, hvatali i dzapali. Umesot da se brani, hvatala me za kurac i ljubila usnama vrelim kao furuna. Odeca je poletela sa tela i ubrzo ostadosmo goli. Drzala me za narasli kurac, stiskala ga, a ja dograbio njene mekane, pomalo ovisnute sisetine sa parom straoblanih, nabreklih bradavica, pa prosto nisam znao sta da cinim sa svim ovim slatkim mesistem u rukama. Predasmo se grehu sa odusevljenjem.

Klecala je i sisala mi. Dobro je to radila, malo halapljivo. Gutala je citavu stvar, uvlacila do krajnika, a pri korenu drkala sakom. Drugom je naizmenicno stezala moja jajca i dupe, mesila guzove, titrala muda. Hteo sam odmah da poludim i svisnem u tim ustima, ali umesto toga, naterao sam je da legne na krevet, razmakne noge i divio se maljavom raspicju.

Balavio sam razdrljenu pizdu debelih, sirom razmaknutih usmina. Grickao i lizao klitoris narastao do neslucenih dimenzija, strceci kao mali krucic iz podnozja od crevnog mesa. Kotrljao sam ga medju usnama i osecao kako se Lelino telo trza, bokovi pocupkuju, cuo kako jauce i stenje u sledostrasnim naletima. Stetgnu moju glavu butinama i na tren sam pomislio da bi htela da me ubije. Oslobodivsi se klinca, bacih se na njeno razbludno telo i otpoceh kopulaciju. Zabio sam se. Ona huknu, poljubi me u usta i ubaci jezik. Moj se harpun zabijao do kraja, do balcaka. Zaklao sam je koliko sam ga uterao. Poceh igru kukova, ona odgovori. Pojebasmo se mahnito i zestoko, tako da sam skakao po njoj, nalazio odraz na tim povelikim sisama, izletao i ponovo uletao celom duzinom uda u pecinu medjunozja.

Nabio sam ga do kraja i sasuo svu spermu, Lela je sisala moj jezik i uzivala u nacinu na koji sam joj muljao sise.
Lezali smo goli i oznojani i mokri, kad ona rece:
-Moja cerka…”
-”Uradicu sta si htela.”
-”Ne mislim na to”, rece Lela. “Htela sam da kazem da Vanjica izgleda ima sluha za pronalazenje dobrih jebaca.”
-”Na mamu”, zakljucih.
Ona me prihvati za kitu i poce da drka.

Od tada smo redovni. Istina, pomalo mi je zao sto vise ne svijam Vanjicine duge noge sebi oko vrata, ne dodirujem njene cvrste sise, glatku kozu i bedra bez trunke sala. Vanjicu sam otkacio. Ali zato pod sobom redovno deljem zrelu, vatrenu zenku o kakvoj se sanjao citavog zivota, zenku koja ceni moju jebacku diplomu.
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
IZLAZAK SA POSLA

Nedavno sam uzeo drugi deo godišnjeg odmora, ne da bih se odmorio od svakodnevnih obaveza, već da bih sredio stan za nove avanture.
Prvo jutro odmora počelo je tako što sam popio jutarnju kaficu, pročitao novine, ali pošto sam bio vidno napaljen, neprestano sam razmišljao koju macu da pozovem da joj rasturim pičku i da se ispraznim!
Uzeo sam telefon u ruke i pozvao Ljilju. Bila je na poslu. Predložio sam joj da dodje svojim autom po mene, pa da idemo negde u prirodu da se tucamo.

Rekla je da ostavimo to za posle podne, ali sam joj ja rekao da sam zauzet. Onda me je pitala gde ćemo da idemo, a ja sam rekao u šumicu, što se njoj nije dopalo, jer može neko da nas vidi, a ona izlazi sa posla, pa…
Na kraju smo se dogovorili da kupim kondome, a da ona dodje po mene kolima i da odemo u njen stan. Tako je i bilo…
Bila je veoma elegantno obučena, što sam video kada je došla po mene. Seli smo u auto i krenuli ka njenom stanu. Pričali smo nešto neobavezno…
Čim smo ušli u stan skinuli smo se i počeli da se mazimo. Meni je kurac već bio ukrućen. Imam veoma tvrd i debeo kurac. Dužina mu je 18-19cm, što takodje nije za baciti. Ljilja ga je prvo drkala rukom, a onda ga je stavila u usta i počela da ga puši. Ja sam njoj ljubio grudi, grickao bradavice i mazio je svuda po telu. Uzela je kondom i navukla ga na moj kurac. Prišao sam joj otpozadi i stavio ga u njenu mokru pičku. Uhvatio sam je za kosu i počeo žestoko da je navlačim. Vikala je da želi da je jebem, da joj zavučem moju kurčinu do jaja! Jebi me! Jebi me, vikala je Ljilja! Promenili smo pozu. Ona je legla na ledja, a ja sam bio gore. Stavio sam ga ponovo u njenu rascvetalu pičku. Ali, nisam ja jebao nju, nego ona mene! Polako se odizala od kreveta i navlačila se na kurac. Fenomenalno je mešala. Ponovo sam je jednom rukom uhvatio za kosu, a drugom sam je lupao po guzi! Dupe joj je bilo skroz crveno! Potom sam preuzeo inicijativu i počeo žestoko da nabijam moju kurčinu u nju!
Završnica je bila još bolja! Popela se na mene i plesla po mom kurcu! Svršio sam urlajući!
Bili smo skroz mokri od znoja… Istuširali smo se, obukli i krenuli nazad… Ljilja na posao, a ja u potragu za gradjevinskim materijalom za renoviranje stana i u potragu za novim avanturam
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


i sirom otvorenih ociju ne vidim nista...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 35384
Zastava Tamo negde
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
Nokia N95 8gb
SAN - 2

…..Krenula je u kupatilo,ljigava mokra tekucina kliznula joj niz nogu,pa ovo je sperma,iznenadjeno je pomislila.
Tusirala se kad je telefon zazvonio kojeg nije cula.Nikija je telefon probudio,halo,a Niki to si ti,jel Helena tu,muski glas ga upitao,samo malo mislim da spava.Usao je u Heleninu sobu cuo je vodu kako pljusti,spava slagao je.Prisao je kupatilu i ugledao Helenu kako se kupa,trljajuci lagano sapunicom svoj anus,grudi su joj zanosno,bradavice uspravno od vode milovane.Imala je tanku liniju dlacica na vagini uredno sredjenu,sve je mirisalo,gledao je Helenu kako sapire svoje tjelo svoju pickicu i anus koji se jedva nazirao u magli koja je polako skrivala tajanstveno tjelo majke Helene.

Penis mu se digao,nije htio da ista ucini samo je gledao,zatvorla je vodu a Niki se povukao.Nakon 30 min,pokucao je na vrata Helenine sobe,slobodno udji Niki,znas mam neko je zvao a ti si se valjda kupala pa te nisam uznemiravao.Nego jesi li za kafu ili nesto drugo,gledala ga je tajanstveno,zeleci pitati dali je se nesto dogodilo ili je sve sanjala.Niki je jako ozbiljno djelovao,da je odustala.Niki je otisao na plazu a Helena je otisla u kupovinu,kasno se vratila umorna,nasula si casu vina,pa drugu pa trecu i tako polako zaspala,bilo je vruce klima uredjaj je radi svoje,bila je raskomocena,izgledala je kao boginja.Niki je usao u kucu,vidi je priguseno svjetlo iz Helenine sobe,lagano je pokucao ali niko se nije javljao,usao je unutra.Skoro ispijena boca vina,preljepa zena u cipkastom donjem rublju izazovna,spavala je.Gacice su joj bile tako tanke i uske da joj se klitoris skoro ocrtavao,cipkasti grudnjak skrivao je samo malo,bradavice su izgledale bozanstveno,usne je povremeno liznula,nesto je sanjala.Polako je prisao velikom bracnom krevetu,nekoliko trenutaka ju gledao,izdisaji iz njegovih usta odavali su pozudu.Pomilovao joj koljena,kao da je lagano zastenjala,pokvasivsi usne poljubio joj je bedra i nastavio jezikom prema vagini.Tjelo preljepe zene samo je zadrhtalo,polako joj skinu ono malo krpica sa tjela i poce da lize njenu vec vlaznu vaginu.Ugasio je svjetlo i prepustio mjesecini da obasja sve.Ljubio joj je grudi polako,probudila se i gledala u tami,cin koji je jedva cekala.Skinu se,na mjesecini se odslikavao njegov veliki penis,htjela je nesto reci ali ju je zaustavio,polako se ustala i pocela lizati njegov nabrekli kurac.Niki joj je stavio prst u anus,zastenjala je.Legao je na krevet Helena je sisala njegov penis i stenjala,nedugo zatim sjela je na penis i pocela se jebavati,polako gore dole,Niki je stenjao,njena vagina lucila je sokove,koje je njegov penis vracao nazad.Oborio ju je na ledja i dignu noge na svoja ramena,zabio je kurac do kraja u nju,vrisnula je,joj Niki koliki je,joj Niki jebi me,ahhhhhhhh Niki,jel ovo san,ahhhhh Niki jebi me.Promjenili su pozu,Niki je sada jebavao Helenu u anus,zanesena ljepotom,stenjala je i vristala,Niki jela to sanjam,probudi me,probudi me.
Izvukao je penis iz anusa i stavio ga u vadinu,sve brze je turao svoj u Helenunu vaginu,svrsila je a Niki je nastavio jos malo,u jenakom ritmu u kojem je svom snagom nabijao majku na svoj penis,zasyenjao je i poceo da je puni spermom.Tako su zaspali.
Probudila se gola,Nikija nije bilo.
Otisla je do njegove sobe,krevet je bio prazan,na satu je bilo 1.57 min.
Opet sam popila malo vise vina i sanjala isti san.Niki se vratio u Bar,gdje si ti bio upitao ga prijatelj,ma sa jednom djevojkom u parku,jos su mi jaja vlazna od jebavanja.Vratio se ne zadugo kuci,Helena nije spavala,cao mama,sta ti radis tako kasno,nista samo sam nesto lijepo sanjala,vidjela kasnije tebe nema,pa te cekala.Otisao se istusirati,Helena ga je promatrala i vidjela isti onaj veliki penis koji je sanjala,koji je bio u njenoj vagini i u njenom anusu,koji je sisala,ali izgleda sve je to sanjala.Zatvorila je oci da se ponovi,ali kad je otvorila oci,Niki je stajao gol pred njom,uzeo ju za ruku i poveo u sobu,cijelim putem se stipala po obrazima,sta to radis mama,da se probudim da se probudim.Dugo u noc su vodili ljubav,Niki je lizao svaki dio Helenina tjela,stavljao svoj veliki penis u sve njene otvore,vagina joj je pulsirala,anus je bio pun sperme,sva je drhtala.Danas kad vam ovo pisem,nije me stid,nego jos uvijek neznam jel sam ono sve sanjala.Sve je pocelo prije 10-t godina i nikada nije prestalo,meni je sad vise od 45-t godina Niki je 27-am.Jos uvijek izgledam zanosno,mozda je ovo grijeh,ali svejedno je sve na svijetu gresno………vasa Helena
IP sačuvana
social share
"Vlast i vlasnistvo se mogu razdovjiti na izvesno vreme, ali nikako zauvek jer ce vlasnistvo, shvativsi koliko je razdvajanje bolno, odmah kupiti vlast ili ce vlast osvojiti vlasnistvo a time i bogatstvo."
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
 

Ne znam ni sam da li zelite cuti moju pricu odnosno procitati je nadam se da ce vam se svidjeti jer je sto posto istina.

Izasao sam kasno nije mai nesto bilo uredu sa racunarom pa sam izasao da najdem kolegu pa da se dogovorimo da navrati sutra do mene ali nije ga bilo bilo je kasno 23h svi su otisli nedelja koje se rado sjecam.Usao sam u klub sjeo za racunar nije nista posebno bilo na netu niti na msn pa sam malo gledao neke sex- stranice a ona je krisom provirivala a meni se kurac digo i bio je tvrd toliko da su me jaja zabolila. ja sam slucajno malo ga dodirnuo
a ona je tiho uzdahnula
nisam ni primjetio d a me gleda i da se dira po pici ustao sam da je pitam nesto kako je kod nje spojen racunar a ona ce ti tiho ma dobro je prisao sam do nje a ona je svukla gacice i dira se i nije prestajala
ipitao sam je sta radi ona ma nista
ali je uzbudljivo gledala u moju trenerku
ustala je i ona poslije nekog vremena
i zakljucala vrata i kaze da ce ona brzo doci ode nesto da uzme ja sam sam ostao u internetu
ona je bila toliko brza da nisam ni primjetio da je izlazila
vratila se imala je na sebi suknjicu tanku
ja sam izvukao majicu preko trenerke i izvadio sam ga vani a ona ce tihim glasom upitati mene ima li sta na netu
ja se izgubio ne znam sta da kazem ima
malo se zezam
sta gledas daj da vidim
i stala je pored mene tako da me svojim malim stomacicem dodiruje ja sam se uzbudio pravo a kurac samo skaceusao sam na neku stranicu
i pustio video
oni to brane da se gleda ali posto se poznajemo ili sto se i njoj to gledalo kaze pusti to da vidim
i gledali smo pojacao sam malo zvucnik
a ona ce ti reci pa ovo je ne moguce a ja cu je upitati a zasto pa nije mu kaze toliki
kako to mislis
pa lijepo kaze da je kurac malo manji
a ja cu na to njoj ma i ova je skroz razvaljena nije takva kakv bi trebala da bude ma daj zezas
sigurno da sto posto
kod mene nije toliko veliki ali je dobar
ne znam kakva je tvoja ali ne bih rekao da je onako razvaljena pa i nije od kuda ti to znas kakva je moja ne znam ali znam koliki je moj da ti pokazem sta kazes ali molim te nikome ne pricaj vazi pa ne znam ako ne budes naporan da i ti moju vidis moze
a ja nisam mnogo razmisljao samo sam majicu podigao a ona se nekako iznenadila bilo me je stid nisam znao sta uradi
pa ona kaze da je skoro ko kod onog sa filma pa sta ces hvala bogu da je nesto rekla sta cu spustim majicu
i nastavim da gledam ode ona do stola svog a ja ko popisan nisam znao sta geldam i st ce se desiti
a ona ce ti tihim glasom daj vidi ima li mi od oca auto vani
ustanem i kazem da nema
a ona ce ti odjednom kaze dodji da i ti vidis kakva je kada nije razvaljena uh ja pridjem i pogledam sladak picic nema sta da li mogu da je dodirnem a ona ce ti ako i ja tvog mogu da drzim u ruci nadam se da je tako uredu moze skinuo sam trenerku a ona je uzela svojim njeznim rukama moj kurac i kao profesionalka ga njezno mazila
a ja sam je milovao i pokusavao da joj svoj prst stavim ali ne da kaze stani spustila se i pocela da ga lize a ja je upitam da li je sada sve uredu kaze sto si glup znas sta namje ciniti sada
hajde i iz ladice izvukla je par kondoma i pocela da mi navlaci jedan od njih sjela je na sto i ja sam njezno poceo da ga stavljam uzdisali smo kao da nikada nismo se pojebali ali je bilo ludo zacuo se auto neki nakon nekih pola sata i ja sam izjurio iz kluba kao lud ne znam sta mi je bilo ali sam mislio da je njen otac i otisao sam pod tus ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 17
OS
UNIX
Browser
Opera 9.27
Natasa je sebe morala da podseca da je ovo zelela. Crna traka preko njenih ociju nije joj dopustala da ista vidi. Svaki zvuk koji je mogla da cuje u sebi je zato nosio pretnju. Cak i zvuci koje je prepoznavala, ali bilo je mnogo vise onih nepoznatih.

Koza joj se jezila. Obukla se po njegovim uputstvima. On je vodio celu igru od samog pocetka. Takav je bio dogovor. Ona je na to pristala. Ona je to zelela. Pomagalo je setiti se toga. Jer, spisak odece koji je od njega dobila bio je tek prva stvar zbog koje je osetila da joj se lice crveni. Ali poslusala je, igra je bila takva, na to je pristala.

Mrezaste crne carape. To je bila jedna od stavki na spisku. Obukla ih je. Za njega. Ove carape bile su jedini deo odece koji je jos uvek imala na sebi. Sve ostalo morala je da skine, po njegovom naredjenju, pred njim.

Koza joj se jezila, sto zbog svezeg vazduha u prostoriji, sto zbog straha. O, da, straha je bilo. Natasino srce lupalo je tesko i glasno. Svaki zvuk, stvaran ili zamisljen terao ju je da poskoci. Nije mogla nista da vidi kroz povez. Nije mogla da izvuce ruke iz koznih lisica kojima su bile vezane i podignute visoko iznad njene glave. Kada ju je vezao, njen tamnicar je zakacio lisice za metalnu kuku pricvrscenu za lanac ocgledno namenjen u ove svrhe. Zatim je lanac pomocu posebnog mehanizma povukao na gore, povlaceci i Natasine ruke. Onda ju je tako ostavio i otisao.

Morala je da stoji na prstima. Podesio je duzinu lanca tako da je samo prstima i jagodicama stopala doticala pod. Natasa je bila potpuno bespomocna. Natasa je bila potpuno slepa, vezana, bespomocna i uplasena. Cekala ga je da se vrati osluskujuci zvuke koje je proizvodio negde na spratu. Drhtala je. Delom od Hladnoce, delom od straha. Delom od napora da se odrzi na vrhovima prstiju. Natasa je ovo sama zelela. Kada mu je saopstila svoje fantazije on nije nista rekao. Dugo vremena. A onda je dosla lista zahteva. Dugo ju je proucavala boreci se sa sukobljenim emocijama. A onda je pristala. Jer je to zelela. Ponavljala je to sebi.

Ponavljala je to sebi kada su zvuci postali blizi i otvoreno preteci. Prvo skripa kvake pa otvaranje vrata. Teski koraci na stepenistu. Pretrnula je, cekajuci da joj se obrati.

Koraci su se zaustavili. Bio je negde iza nje. Negde blizu nje, cula ga je kako dise. Nije se usudjivala da ista kaze. On, on je bio taj koji ce se njoj obratiti kada bude odlucio.

Poskocila je kada je osetila njegove sake na svojim bedrima. Opekle su je kao vatra. Osetila je kako joj se u glavi vrti, kako joj se bradavice ukrucuju a noge otkazuju poslusnost. Nije ovo ocekivala. Uspeo je da je iznenadi. Sa usana joj se oteo priguseni vrisak.

\'Bojis se?\' Cula je njegov sapat na nekoliko milimetara od svog uha dok su njegove sake pohlepno stezale njenu kozu.

\'...da\', odgovorila je. Grudi su joj se ubrzano podizale i spustale dok se borila za dah. Imao ju je. Imao ju je potpuno u svojoj vlasti. Sada je toga po prvi put postala potpuno svesna.

Cula ga je kako se smeje dubokim, tihim glasom. Njegova desna saka se pope uz Natasina rebra i poce da steze njenu dojku.

\'Pali me tvoj strah\', rekao joj je. \'Pali me sto si potpuno bespomocna.\' Sada je obema rukama drzao njene dojka i masirao ih kruznim, jakim pokretima prstiju. Natasa se borila za dah. \'Sada mogu da ti radim sta god hocu, sta god mi se svidi.\'

Znala je. Znala je da je u pravu. Bila je potpuno prepustena njemu na milost i nemilost. Voljno mu je predala kontrolu nad sobom onda kada je odlucila da proba svoje fantazije uzivo. Sada je drhtala i pitala se da li je napravila dobar izbor.

\'Budi dobra devojcica i sve ce biti u redu\', rekao je. Pretnja u njegovom glasu prethodila je znacenju. \'Ako ne buds dobra...\' zastao je. \'Ako ne budes dobra, vec cu pronaci nacin da te ubedim da radis ono sto ja hocu.\' Stresla se od njegovog vrelog daha na svom uhu. Bio je na svega par milimetara od nje.

\'Da li ti je jasno?\' upitao je.

Natasa klimnu. \'Da\', rekla je tiho.

\'Nisam te razumeo\' prosiktao je. Njegovi prsti pronadjose njene kao kamen tvrde bradavice i stegose ih. Snazno, grubo. Bolno.

To ju je podsetilo.

\'Da, da, gospodine!\' povikala je uzurbano.

\'Nemoj to da zaboravljas\', rekao je a njegove ruke nastavise da istrazuju njeno telo.

Osecala se... jeftino. Osecala se bespomocno i jeftino i... iskorisceno dok su njegove sake klizile po njenoj kozi. Dodirivao ju je na mestima koja nikada nikom ne bi dopustila da dotakne. Dodirvao ju je gde god je zeleo, kako god je zeleo. Nije mogla da ga spreci, nije mogla da se odbrani ili da mu se otme. Bila je njegova onako kako je on zeleo.

Kada je spustio ruku na njenu zadnjicu i poceo da je miluje, shvatila je da se trese. Nije to bio samo strah. Njegova ruka spustila se nize, otisla na njenu butinu, pomilovala materijal njenih mrezastih carapa. Cula ga je kako duboko dise. Onda je ruka ponovo krenula na gore. Uz njenu butinu, medu njene noge, ka njenim preponama.

\'Rasiri ih!\' naredio je ostro. Poslusala je. Da li je imala izbora?

Natasa je glasno zajecala kada je prstima prodro duboko u nju. Nije bio u pitanju bol. Nije je bolelo. Shvatila je, pomalo postidjeno, koliko je mokra po lakoci sa kojom su njegovi prsti ulazili. Nije bio u pitanju bol, vise stid, iznenadjenje (ali.. znala je da ce ovako biti, zar ne?), osecaj nemoci, osecaj iskoriscenosti. Radio joj je ono sto je zeleo a ona je bila vezana, bespomocna, sasvim na njegovom raspolaganju.

\'Koliko si mokra... Pali te ovo sto ti radim, zar ne?\' pitao je sa nekim zluradim prizvukom u glasu. Nije mogla, nije zelela da mu odgovori. Osecala je kako njegovi prsti ulaze sve dublje u nju, sve dublje, sve jace.

Ostar bol ju je trgao. Njegova ruka ju je pljesnula po straznjici. Koza joj je zabridela a sa usana joj se oteo iznenadjeni, bolni krik.

\'Kada te nesto pitam, ti ces mi odgovarati, da li je to jasno?\' Glas mu je bio cvrst, hladan, preteci.

Zastenjala je. \'Da..\' A onda se setila. \'Da, gospodine!\' Progutala je knedlu a onda nastavila. \'Pali me to sto mi radite, gospodine.\'

Ponovo je gurnuo prste u nju, ovoga puta tri prsta, snazno, nestrpljivo.

Natasa je sada glasno stenjala. Pokusala je da se uzdrzi, nije zelela da on cuje kako stvari koje joj radi uticu na nju, ali nije vise mogla da izdrzi. Jednom rukom on joj je gnjecio dojke, stezao i uvrtao nabrekle, tvrde bradavice. Drugom je radio gore-dole, prodiruci prstima sve brze i sve dublje u nju. Osecala se iskorisceno, upotrebljeno, ovo sto joj je on radio nikada nikome nije dopustila. Osecala se kao...

\'Kurvetina!\' Rec joj je zaparala usi. \'Kakva si ti kurvetina, Natasa, iz tebe samo curi!\'

Ne... Ne... ona nije bila... Ona nije bila... Ali tako se osecala. On je ucinio da se tako oseca. On, njegovi prsti i njegove reci. A njeno... njeno telo, ono je imalo sopstvenu volju.

Vrtela je kukovima glasno stenjuci, vrtela je i nabijala se na njegove prste, docekujuci njegove ubode, pokusavajuci da sebe dovede do orgazma. Stid ju je prozdirao ali o tome ce razmisljati kasnije. Sada je samo zelela da svrsi, da svrsi u njegovim rukama, na njegovim prstima, da svrsi za njega, za svog gospodara.

A onda, odjednom, njegovi prsti su izasli iz nje, ostavivsi je da dahce i vrti kukovima u prazno.

\'Natasa, Natasa...\' smejao se. \'Vidim da ti se ovo dopalo. Zaista si prava kurvetina.\'

Njegove reci su je vredjale. Ona nije bila... Nije bila to sto je on govorio. Ali sada nije mogla da razmislja o tome, ne sada. Sada joj je bilo potrebno oslobodjenje, bio joj je potreban orgazam.

\'Gospodine\', zacvilela je. \'Gospodine, molim Vas...\'

Nasmejao se, sada jos glasnije.

\'Sta, Natasa, sta?\'

\'Gosodine, treba mi... Molim Vas...\'

Nije mogla da se natera da mu sve kaze. Uostalom, znao je. On je znao.

\'Treba ti?\' Zvucao je iznenadjeno. \'Sta ti treba, Natasa? Sta jednoj kurvi najvise treba? Kazi mi!\'

Terao ju je da to izgovori. Osecala je kako joj lice gori od stida. Nije mogla, nije mogla to da kaze...

A medu nogama joj je gorelo.

\'Treba mi... da svrsim...\' prosaputala je porazeno.

Ponovo joj je prisao veoma blizu.

\'Znam to Natasa. To se lako vidi kada te covek pogleda. Ali hocu da mi kazes sta ti je potrebno da svrsis. Reci mi!!\'

Poslednje reci je izgovorio glasnim sapatom pravo u njeno uvo. Instinktivno je uzmakla i zamalo izgubila tlo pod nogama.

\'Ne...\' prosaputala je.

Ostar bol na njenoj straznjici. Osetila je kako joj koza gori od udarca.

\'Tu rec moras da izbrises iz recnika. Da te cujem: sta ti je potrebno?\'

Cutala je, pokusavajuci da dodje do daha. Ponovo ju je udario, pa jos jednom, ovog puta njegovi prsti samarali su njene dojke.

\'Brzo!\' viknuo je. \'Brzo mi reci!!!\'

Nesto se u Natasi prelomilo. Nije to bio bol niti strah koliko ponizenje i svest da je pred njim potpuno bespomocna.

\'Treba mi... vas kurac.\' prosaputala je, porazena i postidjena. Osecala je kako joj grudi i straznjica bride od udaraca, osecala je kako joj se oci pune suzama od stida, ali osecala je i kako joj niz butine cure sokovi strahovitog uzbudjenja.

On nije nista odgovorio. Umesto toga, cula ga je iza sebe kako se svlaci. A onda ponovo, njegove ruke na njoj. Njegova velika saka obuhvatila ju je oko vrata. Pribio se uz nju i govorio joj na uvo.

\'Znam da ti treba kurac. Znao sam to od prvog momenta kada sam te video. Ali zeleo sam da cujem kako to izgovaras, da to sebi i meni priznas. Sada ces ga dobiti. Sada cu da te jebem onako kako te niko nije jebao u zivotu. Sada cu da te jebem kao kurvetinu\'

Natasa se tresla. Da joj ruke nisu bile cvrsto vezane ne bi bila u stanju da se odrzi na nogama. Grlo joj se steglo od stida i straha a povez na ocima natapao se suzama. Ali dole... Dole je bila sve vrelija, sve vlaznija. Kasnije ce imati vremena da mrzi sebe zbog toga.

Njegove snazne ruke je dohvatise. Osetila je kako joj siri noge, kako je namesta da bi mogao da prodre u nju. Otpozadi, proletelo joj je kroz glavu. Kao kurvu, bas kao kurvu.

Usao je u nju grubo, bez neznosti ili pripreme. Jer je znao. Znao je da joj ni jedno ni drugo sada nisu bili potrebni. Bilo joj je potrebno samo njegovo meso u sebi. I dao joj ga je.

Dahtao je glasno, opsceno dok je gurao sve dublje i dublje u nju. Bio je veliki, bio je jako tvrd. Drzao ju je rukama za kukove i navlacio na svoj ud. Natasa je glasno stenjala. Nikada je niko nije uzeo na ovaj nacin. Nikada nikom ovako nesto ne bi dopustila. Stidela se sebe, stidela se sto je dozvolila ovom muskarcu da je uzme ovako, na nacin primeren prostitutkama sa ulice. Ali pre svega, stidela se sebe sto joj je utroba gorela od strasti. Sto je i sama mesala kukovima i gurala se na njegov ud. Sto je uzivala u osecaju bespomocnosti i ponizenja.

\'Uh, kurvice, kako si vruca, nisam verovao da ces biti ovako napaljena. Svidja ti se moja kurcina, jel\' tako?\'

Njegove reci su je vredjale, bolele, ali njegove reci su zahtevale da mu odgovori.

\'Da, gospodine\', mucala je izmedju jecaja. \'Da.. dajte mi Vasu kurcinu!\'

Zarivao se u nju sve jace. Osecala je njegove testise kako odskakuju od njene straznjice, osecala je njegov glavic na samom grlicu svoje materice. Bio je u njoj sasvim do kraja.

\'Reci mi\', naredjivao je dahcuci. \'Reci mi da volis moj kurac.\'

Nije bilo svrhe protiviti se. Natasa ionako nije vladala svojom voljom u ovom trenutku.

\'Volim ga\', jecala je. \'Volim Vas kurac, dajte mi ga... do kraja!\'

Njene reci su i njega podstakle da se u nju zariva jos jace. Dohvatio ju je za kukove, odigao je potpuno sa poda i snazno navlacio na svoj ud. Natasa je vikala, molila da je rasturi, dok joj je utroba gorela.

Orgazam ju je pogodio snazno, nemilosrdno, popeo joj se iz utrobe, uz ledja, kroz kicmu, terajuci misice da se stezu i opustaju. Tresla se u naletima grceva, jecala je glasno, mlateci glavom levo i desno dok joj je kosa letela preko lica. Pred ocima je videla tacke bele svetlosti dok je otvorenih usta pokusavala da udahne vazduh koga nikako nije bilo dovoljno.

Proslo je nekoliko trenutaka dok je pokusavala da izroni iz guste, tamne tecnosti u koju je potonula. Proslo je nekolko trenutaka dok nije shvatila da on vise nije u njoj, da ponovo stoji na svojm nogama, da joj je telo potpuno mokro od znoja. Da cuje zvuk mehanizma. Lanac se spustao.

Njegova ruka na ramenu naterala ju je na kolena.

\'Dole, Natasa, hocu da klecis ispred mene\'.

Da li je bilo nacina da ga odbije?

Spustila se na kolena, ruku i dalje iznad glave, i dalje vezanih za lanac. Shvatila je da se u ovom polozaju oseca jos bespomocnije, jos izlozenije. Stao je ispred nje.

\'Hajde da vidimo koliko si ozbiljno mislila ono sto si rekla. Da vidimo koliko ZAISTA volis ovaj kurac. Otvori usta!\'

Njegovo naredjenje ostavilo ju je bez daha. Ne.. Ne, to nije mogla. Ne...

Osetila je kako ju je uhvatio za kosu. Onda je zarezao u njeno lice.

\'Nemam previse strpljenja za tvoja premisljanja, Natasa. Rekao sam ti da otvoris usta!!!\'

Ne... Ne...

Drhteci, Natasa je otvorila usta


Kada je osetila vlazni, vreli, klizavi glavic kako je dotice po licu, refleksno je zatvorila usta i pokusala da uzmakne. Ne... Ne... Nije mogla, ovo nije mogla.

Lanac ju je drzao i dalje crvsto svezanom. Nije bilo uzmicanja. Okretala je glavu levo i desno osecajuci kako se on pomera, pokusavajuci da joj prisloni glavic na usne. Miris, miris je bilo ono sto ju je odbijalo jace nego dodir. Mogla je da oseti svoj miris na njegovom udu. Mogla je da oseti samu sebe, svoje uzbudjenje, svoje zadovoljstvo, svoj stid i sramotu, ispunjavali su joj nozdrve, govorili joj jasno i nedvosmisleno ko je i sta je. Ne, nije mogla, to je bilo previse!

Cvrsto je uhvativsi za kosu, njen tamnicar se smejao:

\'Oh, odjednom si dama, Natasa? Odjednom si se setila da znas sta je to stid?\'

Otimala se onoliko koliko je mogla, osecajuci kako on tare svoj ud o njeno lice. Miris je bio jos jaci, miris ju je opijao.

\'Ne...\', jecala je. \'Ne... ne mogu...necu\'

Brzo je zatvroila usta pre nego sto je mogao da iskoristi priliku. Osetila je kako ju je cimnuo za kosu, jako, grubo.

\'Nisi se branila dok sam ti rasturao picku. Onda ti se kurac dopadao, je li?\'

Onda ju je odjednom, bez najave osamario. Nije to bio jak udarac, ali je postigao pravi efekat. Natasa je jos jednom postala svesna gde je i sta se desava. Nije imala izbora. Nije imala izbora, on je diktirao sta ce se ovde dogoditi, sta ce joj uraditi i sta ce ona uraditi. Zato sto mu je ona to dopustila. Zato sto je ona na to pristala. Obraz joj je brideo od udarca ali krv joj se u lice pela najvise zbog ogromnog stida koji je osecala.

\'Otvorices usta Natasa.\' Sada je govorio mirno. \'Otvorices ta kurvinjska usta i progutaces ovu kurcinu ili ces zazaliti sto si me ikada upoznala!!!\' Jos jednom ju je snazno cimnuo za kosu, podsecajuci je na njen polozaj. \'Nemam vise mnogo strpljenja za tvoje premisljanje, otvori ta jebena usta pre nego sto se razbesnim!\'

Drhteci, grcajuci od suza koje su navirale ispod poveza, Natasa je, konacno porazena otvorila usta. Uradila je to. Uradila je nesto zbog cega ce sebe prezirati, nesto zbog cega ce se sama sebe gaditi.

\'Uhhh, tako, droljo mala, tako, progutaj tu kurcinu...\' Stenjao je on, gurajuci svoj ukruceni ud u njena usta. \'Dok sam te jebao bila si prava kurva, molila si me da te pokidam od kurca, a sada se pravis fina. Pokazi mi sada kakva si zaista drolja, pokazi mi kako volis kurac.\'

Natasa se gusila u suzama. Njegovo nabreklo, vrelo meso u ustima joj je otezavalo disanje. Nikada u zivotu jos nije bila u bespomocnijem polozaju: gola, na kolenima, vezanih ruku i ociju sa muskarcem koji ju je iskoriscavao za sopstvenu nasladu. Nije bilo vremena da se pita kako i zasto je sebe dovela u ovu situaciju. Bila je tu. Svojom voljom. Bila je tu da bude upotrebljena kao najjeftinija kurva, da bude iskoriscena bez obzira na to da li pristaje ili ne.

Njegovo stenjanje postajalo je sve glasnije sto je dublje prodirao u njena usta. Natasa je pokusavala da uzmakne, da pomeri glavu unazad, ali on ju je crvsto drzao za kosu obema rukama.

\'Svidja ti se ovo?\' pitao je. \'Svidja ti se da budes jebana u usta?\'

Natasa je priguseno stenjala. Ne, htela je da kaze, ne, ja nisam takva. Ali sve sto je izlazilo bili su jedva cujni jecaji.

Onda je izvadio svoj ud iz njenih usta. Natasa poce pohlepno da guta vazduh.

\'Odgovori mi!\' naredio je. \'Da te cujem!!\'

Zasto? Zasto je to radio? Vec ju je potpuno podcinio svojoj volji, vec joj je radio sta god je hteo. Vec ju je pretvorio u svoju seksualnu igracku. Zasto je morao jos i da je ponizava na ovaj nacin?

\'ne...\' prosaputala je.

Ponovo ju je povukao za kosu.

\'Ti bas uzivas da se igras sa mojim strpljenjem. Mogla bi da zazalis zbog toga!!\'

Osetila je kako je udara po licu. Drzao je svoj ud jednom rukom i samarao ju je tom mesnatom batinom. Natasa se otimala, bez uspeha. Nije bio u pitanju bol ili strah koliko ponizenje. Tretirao ju je kao najobicniju drolju.

\'Da te cujem! Da te cujem, droljo!! Reci mi!!\' ponavljao je, ne prestajuci da je udara svojim udom po licu.

\'DA!!!\' vrisnula je Natasa. \'Da!!\' Jedna rec, jedna rec izgovorena u samoodbrani, u pokusaju da sacuva ostatke dostojanstva koje je on sa takvim zadovoljstvom bacao u blato i gazio. Jedna rec kojom se predala, kojom se obavezala, kojom se samoj sebi podsmevala.

Prestao je da je samara. Cula ga je kako tesko dise. Znala je da je to najvecim delom od uzbudjenja. Znala je koliko on u svemu ovome uziva.

\'Ja cekam\', saopstio joj je. Bes u njegovom glasu zamenila je veselost. Znao je da je odneo jos jednu pobedu. Uzivao je u njenom porazu.

\'Da...\' ponovila je tiho. \'Da... volim... Volim kad...\' Nije mogla to da izgovori. Ne... ne... Nije mogla. Zato... zato sto je... Ne...

\'Volim kad me jebete u usta!\' prostenjala je, postidjena, porazena. Osecala je kako joj medju nogama curi. \'Volim Vas kurac u svojim ustima, volim kada me jebete kao kurvetinu!\' Izgovarala je reci dok joj je srce udaralo kao ludo a trbusni misici se grcili.

U sebi je ponavljala da ove reci izgovara jer joj on nije ostavio nikakvog izbora. Ali... zasto, zasto joj je utroba drhtala od slatkih grceva? Zasto je medju nogama vlazila kao nikada do sad? Zato sto... zato sto je... zato sto je to bila istina?

\'Dajte mi ga!\' vikala je. \'Stavite mi kurac u usta, jebite me, molim Vas, gospodine!!\' Nije mogla da poveruje da sve to izgovara. Sa svakom izgovorenom recju osecala se sve ponizenijom, a to ponizenje ju je cinilo sve vlaznijom. Zar.. zar je sve to mogla da bude istina? Zar je ona zaista ovo zelela?

Bujica opscenosti koju je Natasa izgovarala prekinula se naglo kada ju je on grubo obema rukama uhvatio za kosu i povukao joj glavu unatrag.

\'Kurvo!\' smejao se glasno. \'Kurvetino! Znao sam da si kurvetina i sada ces da dobijes ono sto si zasluzila. Dobices kurcinu u usta tako duboko da ce ti oci ispasti!\'

Podesio je polozaj njene glave a onda naredio:

\'Pljuni!\' Zatresao joj je glavu. \'Pljuni na njega! Osusio mi se od samaranja tvog kurvinjskog lica, hocu da pljunes na njega onako kako rade kurvetine kada hoce da im lakse udje!\'

Natasa vise nije razmisljala. Radila je ono sto joj je govorio. Iako nije mogla da vidi kroz povez, osecala je da se njegov nabrekli ud nalazi ispred njenog lica. Pljunula je onako kako joj je naredio.

\'Tako, kurvo, tako\', stenjao je on trljajuci svoj ud o njeno lice, razmazujuci njenu pljuvacku. \'Nemas pojma koliko si me sada napalila.\'

Stidela se. Stidela se sebe. Stidela se sto su je njene reci jos vise uzbudile. Sto su ucinile da se za trenutak oseti... ponosnom.

Onda joj je ponovo ugurao svoje meso u usta. Sada je bio jos grublji, nestrpljiviji. Drzao ju je obema rukama za kosu i dahcuci ulazio sve dublje u njena usta. Natasa je grcala i stenjala dok je on prodirao, koristeci trenutke njegovog povlacenja da uzme vazduh.

\'Tako, droljo, tako, progutaj ga, progutaj tu kurcinu, budi dobra kurva\'. Njegove uvrede nisu prestajale ni za trenutak. Natasa je iznenadjeno shvatila da je refleksno pocela da pokrece glavu u skladu sa njegovim pokretima. Kada bi on prodirao, ona bi kretala prema njemu, docekivala ga. Tako ce ga brze dovesti do kraja, rekla je sebi. Tako ce se sve ovo pre zavrsiti.

Nije bilo lako, jer je on bio veliki i grub i nestrpljiv i gurao joj je svoj nabrekli glavic u grlo, cineci da se ona zagrcne i terajuci joj suze u oci. Onda je izlazio do samog kraja, doticao joj glavicem natekle usne, pa se onda ponovo zarivao u nju.

Ovo, pomislila je, ovo sam zelela? Da li sam zaista ovo zelela, pitala se dok ju je muskarac bestidno vredjao i iskoriscavao. Da li sam zaista zelela da budem upotrebljena na ovaj nacin? Vezana, bespomocna, naterana da govorim opscenosti, jebana u usta... Ali dole... dole... Dole je curila, dole je vrtela kukovima u vazduhu, dole, dole nije imala dileme. Da, dole je znala, ovo, bas ovo je zelela.

A onda je on izasao iz njenih usta.

\'Kurvetino, vidim koliko si se napalila, vrtis dupetom kao kucka u teranju.\'

Ne... Ne...

\'Sad cu da te jebem ponovo otpozadi!\' objavio je.

Cak i da je mogla da se odbrani, Natasa je sada bila u delirijumu. Medju nogama je gorela od zelje dok ju je svu obuzimao uzasan stid od svega sto je rekla, ucinila ili pomislila. Ali izbora ionako nije bilo. Njeni okovi su je i dalje drzali potpuno u njegovoj vlasti.

On se namestio iza nje. Pogurao ju je napred tako da je sada visila na lancu kojim su joj ruke bile vezane, dok joj je straznjica bila odignuta dovoljno visoko da mu omoguci nesmetan ulazak. Trgnula se kada je zavukao prste u nju.

\'Kako si mokra!\' smejao se. \'Kako si napaljena! I jos tvrdis da nisi drolja!\'

Natasa je stiskala oci cvrsto da zaustavi suze. Njegovi prsti u njoj, njegovi prsti koji su je ispipavali i istrazivali kao komad mesa, njegove reci koje su je vredjale, ali najvise njeno sopstveno uzbudjenje, njena nesavladiva zelja koja joj je u ovom momentu mracila um i terala je da izdize karlicu i izaziva ga da je uzme, njena zelja je istovremeno cinila da sebe mrzi, da sebe prezire.

\'Ohhhhh, toooo...\' zajecala je i sve misli su bile izbrisane kada je on prodro duboko u nju. Utroba joj se grcila od zadovoljstva dok je on izlazio i zarivao se natrag, sve dublje i dublje. Nikada nije bilo ovako, ne nikada, ovako, na kolenima, otpozadi, sa rukama cvrsto stegnutim koznim lisicama, nikada, samo u snovima i fantazijama namracnijih noci koje sebi ujutro nije smela da prizna. Vrtela je kukovima, nabijala se svom snagom na njega svaki put kada bi se zario u nju. Zelela je samo da ponovo svrsi, da oseti olaksanje. Kasnije, kasnije ce moci da razmislja o svemu, kasnije.

\'Ne mogu da verujem kakva su kurvetina, Natasa\', govorio joj je njen tamnicar i ljubavnik dok se ritmicki zarivao u njenu utrobu. \'Ne mogu da verujem koliko si napaljena i vlazna. Svidja ti se da te ovako jebem, kao kucku, je li?\'

Ne, pomislila je, ne.

\'Da!!\' vristala je naglas. \'Da! Jebite me, jebite me, molim Vas, jace, molim Vas!!\'

Samo jos malo, samo jos malo, molim te, samo jos malo i svrsicu, samo jos...

Kada je izasao iz nje, Natasa je zacvilela kao dete kome su oteli omiljenu igracku. Ne, nemoguce, nije mogao biti gotov, ne sada, ne... Vrtela je bespomocno kukovima, pokusavajuci da sebe dovede do orgazma, svesna da je on to mogao da vidi, svesna da ce joj se podsmevati.

Umesto toga, osetila je njegove sake na svojoj straznjici, kako je cvrsto hvataju i razmicu joj bedra. Cula ga je kako je pljunuo i osetila pljuvacku na svom procepu.

\'Sada ces da ga dobijes onako kako si zasluzila\', zarezao je.

Natasa nije imala vremena da razmislja o tome sto je rekao. Zaustila je da ga pita ali u tome ju je prekinuo ostar bol. On je... On...

\'NE!\' vrisnula je. \'Ne!!! Necu to, ne, MOLIM VAS!! Ne mogu tu, ne, nisam nikada, nemojte, molim vas!!!\'

\'Kurvetino!!!\' viknuo je on. \'Samo me jos vise palis kada tako molis!!\'

Natasa se otimala, cimala lanac usecajuci kozne okove duboko u kozu svojih zglobova, preklinjala ga, ali bez uspeha. On je gurao svoj nabrekli, vreli glavic u tesni otvor njene straznjice.

Ne ovako... samo ne ovako...

\'Ne, molim vas, preklinjem Vas... ne... necu, ne mogu tu...\'

Onda je izasao iz nje, za trenutak joj dajuci nadu da je odustao. A tada je osetila kako trlja svoj ud o njene strahovito vlazne usmine (i, puna stida, zadrhtala od zadovoljstva), osetila je kako ponovo pljuje medju njena bedra. Ponovo je postavio penis na njen anus, cvrsto je uhvatio za kukove i zatim se kao zver, svom snagom zario u nju.

Natasa je glasno vrisnula kada je njegov kao kamen tvrdi ud usao duboko u nju. Bolelo je, ali ne onako kako se plasila, ne, vristala je od bespomocnosti, od ponizenja, od stida. Stida sto je uzima protiv njene volje, sto je uzima na silu, ponizavajuce, sto je njeno sopstveno uzbudjenje, njena sopstvena vlaznost omogucila da je uzme lakse nego sto je mogla i da zamisli.

\'Uhh, kurvetino, kako si tesna, kako si jebeno tesna, ti ga zaista nikada jos nisi imala u dupetu?\'

\'Ne! ne! Molim Vas!\' bilo je sve sto je mogla da kaze, ponovo i ponovo dok ju je on, cvrsto je drzeci za kukove uzimao sve jace i jace.

\'Ne mogu da verujem da je takva drolja kao sto si ti jos uvek nevina na guzi. Mislio sam da me lazes, kurvetino, da se pravis fina!!!\'

Natasa je vristala dok ju je njen mucitelj uzimao sve brze i grublje. Njegovi nemilosrdni naleti su je rasirili, ucinili prohodnijom i sa zaprepascenjem je shvatila da bol postepeno ustupa mesto nekom stranom, cudovisnom osecaju ispunjenosti... osecaju zadovoljstva. Ne... to je bilo pogresno.... to je bilo... prljavo... to je...

To ju je palilo... Fizicki... Ali jos vise... jos vise ju je palilo sto ju je uzeo grubo, protiv njene volje na najprljaviji nacin, kao najjeftiniju kruvu, onako kako se samo ponekad usudjivala da masta. Uzeo ju je potpuno, bez ostatka, lomeci njenu volju, ne obaziruci se na njene molbe i preklinjanja, ne obaziruci se na njen bol, ne interesujuci se za njeno zadovoljstvo. Natasa je gorela u licu. Zar ovo, pitala se? Zar sam ovo trazila? Zar sam ovo ja?

A kada je osetila njegove prste medju svojim nogama, kada ih je ugurao izmedju njenig nabreklih, vlaznih usmina, kada je dotakao njen klitoris, Natasa je svrsila. Svrsila je jos jace nego prvi put. Svrsila je vristeci i boreci se za vazduh dok joj je on rastrzao straznjicu, potpuno gubeci kontrolu, dok joj je jednom rukom trljao klitoris a drugom gnjecio dojke i uvrtao strahovito ukrucene bradavice. Svrsila je vristeci od ponizenja i slasti i stida i slasti i bola i slasti, najvece slasti koju je ikada upoznala. Svrsila je divlje tresuci kukovima dok joj se utroba grcila, lomeci i sebe i njega strahovitim trzajima karlice.

I samo sto je njen orgazam poceo da splasnjava cula je njega kako potmulo rezi a onda je i osetila njegove mlazeve kako je ispunjavaju. Trenutak kasnije izasao je iz nje. Osecaj praznine je bio cudan i postidjujuci za Natasu, pogotovo jer su joj se trbusni misici i dalje nekontrolisano grcili od ogromnog zadovoljstva. Mogla je da oseti kako se on trese, dok je radio rukom a onda su vrele kapi njegovog semena pocele da padaju po njenoj straznjici, ledjima... Jedan mlaz zavrsio je cak u njenoj kosi. Bio je gotov, dovela ga je do vrhunca, dovela ga je do orgazma, kao dobra kurva. Kao prava kurva.

Nisu nista govorili jedno vreme. Onda je osetila kako se lanac opusta. Umorna, slomljena sa zahvalnoscu se opruzila na podu. Nije mogla da razmislja. Nije zelela da razmislja. Samo je zelela da se odmori. Da se smiri.

Onda... njegove ruke. Otkopcao je kozne lisice, bila je slobodna. Smakao joj je povez sa ociju.

Otvorila je oci. Svetlo, iako priguseno, bilo je prejako. Zatreptala je, trudeci se da dovede sliku u fokus. Da dobro pogleda krupnog, misicavog muskarca koji ju je uzeo, ponizio, iskoristio, slomio i koji joj je... doneo zadovoljstvo o kakvom je samo mastala.

Bacio joj je njenu odecu u lice.

\'Oblaci se i gubi se!\' naredio je, sada potpuno nezainteresovan za nju.

\'Ja...\' prosaputala je

\'Cula si sta sam rekao.\' Glas mu je bio hladan, dok je prikupljao svoju odecu sa poda. \'Oblaci se i gubi mi se s ociju!\'

\'Ne... Ja...\' Natasa je mogla samo da sapuce. Grlo joj se stezalo. Sada, sada kada je sve bilo gotovo, sada, sada je osecala neki nepoznati strah.

\'Znas gde su vrata, Natasa.\' Rekao je penjuci se uz stepenice. \'Upotrebi ih. I ne javljaj mi se. Ja cu ti se javiti kada ja to budem zeleo.\'

Natasa je plakala. Plakala je dok je papirnim maramicama pokusavala da ukloni njegovo sasuseno seme sa svoje koze. Dok je navlacila odecu i pokusavala da popravi frizuru. Nije bilo mnogo koristi, znala je da ce taksisti i svim prolaznicima na ulici izgledati kao prostitutka koja se vraca sa posebno teskog posla. Plakala je jer je znala. Znala je da je ovo zaista bilo ono sto je zelela. Plakala je jer je znala da ce i sutra ovo isto zeleti. Jer je znala da ce zeleti da ponovo bude vredjana, ponizavana i uzeta kao najprljavija drolja.

Penjuci se uz stepenice pogledala je kroz vrata toaleta, dok joj je on, okrenut ledjima mokrio. Zaustila je da mu se obrati a onda stala. Nema svrhe, nema svrhe, Natasa, rekla je sebi. On ce se javiti. Javice se ako bude zeleo. Javice se ako si bila dovoljno dobra.

Tiho, da ga ne uznemiri, nastavila je uz stepenice, vadeci telefon iz tasne. Nadala se da ce u ovo doba noci taksisti biti svejedno kako njegova putnica izgleda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 31 32 34 35 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 05:57:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.