Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:36:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26610449 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
bilo je to kada sam imao 15,bio sam kod prijatelja izvan grada,kada sam trebao ici kuci njegova majka se ponudila da me odveze...sretno sam prihvatio
ona je imala vise od 40 god ali bila je jako sexy,imala je crnu kovrčavu kosu,ogromne sise i veliku guzu...
sjeli smo u auto i krenuli...nakon nekog vremena stali smo u ducan,ja sam ostao u autu jer nisam bio od volje izlaziti
kada se vracala potrcala je i sise su joj poskakivale...u mojim hlačama se odmah dogodila promjena
ona je sjela u auto i stavila vrećicu ispred mojih nogu...primjetila je....
samo se je nasmijala
ona me je gledala i polako si gurala ruku u gaćice...ja ssam ga izvadio i poceo drkati
parkirali smo iza neke stare kuće
skinula se i ostala samo u gaćicama koje sam ja skinuo zubima
poceo sam joj lizati pičku....mmmmmmmm....počela je stenjati...
onda joj je zazvonio mobitel...javila se...bio je to njezin muž i rekao da ce kasniti s posla...ja sam i dalje lizao
onda sm joj ga lagno stavio u picu,ztim brže i brže,auto se ljuljao a ja sam nabijao....
dugo sam ju tako jebao,zatim se okrenula i teško sam joj ga stavio u guzu
bila je tako uska...a njoj je opet zazvonio mobitel...ovj put bio je njezin sin....
pitao je gdje je tako dugu...a ja sam ju jebao u picu...između uzdisaja rekla mu je da je zapela u prometu...
opet sam joj ga stavio u guzu i nabijao kao luđak...osjetio sam da ću brzo svršiti i stavio joj ga opet u picu...
vikala je .....nemoj svršiti u mene,,,,nemoj svršiti u mene....ja sam nabijao i svršio joj ravno u picu

drugi dan
kada sam dosao kod prijateljanjega i njegovog oca njie bilo...
ona je bila sama...kada sam usao rekla je ....opet sami...
zaključala je vrata i odvela me u sobu
stavio sam njezine noge na ramena i kresao ju kao da mi je zadnje u zivotu
dok sam nabijao netko je kucao na vrata....nismo prestajali....
zacuo se glas njezinog muža....nismo prestajali...izvadio sam ga i svršio joj po licu i ogromnim sisama
obukli smo se...ja sam izasao kroz prozor a ona je muzu rekla da je zaspala


od tada rado idem kod tog prijatelja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bila sam kod njega-Jovana...mog najboljeg druga..,ucili smo istoriju koja je meni bila dosadna ali i njemu ali nije hteo to da prizna...otisla sam u wc ali nisam nista trebala nego samo da skratim vrijeme...zatim sam izasla a on je rekao da bi i on trebao na wc...ostavio je otvorena vrata "slucajno" ...on ga je izvadio i pogledao u mene... rekao mi je da dođem u wc ..došla sam samou gacicama ... on je napunio kadu i usao u nju..i ja... kupali smo se i pricali ..zatim je on ustao i vidio se njegov nabrkli kurcina...ja sam samo digla noge i to je bilo to vec je bio u meni...nakon toga sam mu pusila a on meni lizao...izasli smo iz kade i usli u sobu njegovih staraca...imali su oogroman krevet ..bacila sam se na krevet a Jovan na mene toliko smo stenjali i vristali da nismo culi da su njegovi starci dosli...usli su u sobu...mi smo bili totalno zbunjeni a oni su sledeci trenutak biloi goli i matori od Jovana (Zoran) mi je lizao i jebao me a Danica je svome sincicu puislia kao da nije se vec odavno...zamjenili smo se ona je lizala meni a on je guzio svoga sina.......... bilop je super to ponavljamo svaki vikend a  mogu vam samo reci da i vi probate
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
BlackBerry 
evo jedna obicna prica.

bio sam u svatovima kod frenda.  njegova keva se toliko napila da nije znala kako se zove.  prvo je otisla rigati u wc, ja sam dosao za njom, klecala je naguzena iznad wc skoljke i rigala.  kada sam vidio obrise njenih gaca na zategnutoj suknji digo mi se.  

kao klinci celi kvart je drko na njegovu kevu.  imala je lepu guzu, malo vecu, uvek zategnuta i ogromne sisetine.  javna tajna je bila da ju kara cela firma u kojoj radi a njen muz je to znao ali i on jebao sve odreda okolo naokolo.  

dakle, klecala je tako.  ja usao u wc, ugurao se iza nje, i hocu joj pridrzati glavu jer je ronila u wc skoljki.  kleko sam iza nje, ona mi je govorila stevo, a ja nisam bio stevo.  moj kar je stajao oslonjen o njenu guzicu i rastao mi u gacama.  jednom rukom sam joj pridrazavao celo a drugu sam joj zavukao ispod suknje opipavajuci picku po njenim gacama.  samo je govorila stevo nemoj sad videce me muz, al ja nisam odustajao, ugurao sam joj prste kraj gacica i trljoj joj picku.  uh za kevu od 58 godina bila je prilicna lepo obrijana sudeci po onome sto sam napipao.  kada je zavrsila sa riganjem.  obrisao sam joj lice, pomogao joj da se umije, ali ona mi se vesala oko vrata, ljubila me i grizla a ja sam svako malo uhvatio ju za njene sisetine.  svrsio sam u gace od pritiska u jajima.  stavio sam ju na stolicu u wc-u i tako ju ostavio.  rekao sam frendu, njenom sinu da cu je odvesti kuci jer ona ne zna za sebe.  dao mi je kljuc od njena stana i rekao da sam pravi kum i frend.  

uzeo sam ju pod ruku i izveo van na straznji ulaz za salu, vukao sam ju, jer nije mogla hodati.  popila je svu rakiju sa stola i celi dan je samo lokala.  pomesala je brdo raznih pica i to ju je totalno sjebalo.  spustio sam sediste napred i stavio ju unutra, seo sam u uato a ona je buncala kako stevo ima velik kurac kako ju svi jebu u zdrav mozak kako sin zeni kurvu a zelela mu je neku postenu ibogatu, a ja sam svako malo hvatao njene butine i vozio sto brze sa dignutim kurcem.

dosli smo do njihove kuce, izvukao sam ju iz kola i odvukao u spavacu sobu.  prvo sam ju metnuo na krevet u mraku sobe, a onda sam odlucio da cu je iskarati takvu pijanu.  okrenuo sam ju na stomak i spustio joj noge dole tako da je klecala na njima.  digao sam joj suknju i spustio gace.  otisao sam u kuhinju i odnio svinjske masti jer nista drugo nisam nasao masno.  ona je i dalje pricala o stevi.  rasirio sam joj guzove, prelepa picka sa velikim usminama je bila preda mnom, uzeo sam masti na prst i poceo joj razradjivati supak, bio je zategnut ali se opustio brzo, skinuo sam hlace, kurac ju je pogodio ravno u picku.  stavio sam joj ga polako, nagnuo se nad nju i rekao joj na uho - a sada ce te stevo izjebati.  zabio sam joj ga do jaja da je samo vrisnula i zajecala.  bila je to jedna prava pickulja, topla i duboka, vadio sam ga polako i nabijao silovito do jaja.  a onda sam ju poceo karati ko zivotinju, tresla se, cvilila, molila me: -stevo jebi me ko kuju, a ja sam se znojio i znojio.  ispalio sam sperme u nju direktno u picku.  seo sam pored kreveta ali kurac mi je jos uvek stajao.  uzeo sam svinjske masti i namastio kurac.  namestio sam ga njen supak i jedva ubacio u njenu guzicu.  bila je uska.  odlicna.  i masna. pokusala mi je nesto reci, a onda je pocela vristati pod mojim naletima kurca u nju.  ulazio sam joj sve vise u guzicu, na kraju do jaja, samo je nesto vristala i vikala udri me stevo, udri svoju kuju.

izvadio sam joj ga iz guzice, ostala je lepa rupa, okrenuo sam ju, otvorio joj usta i stavio joj ga u usta direktno iz dupeta.  vidilo se da joj se gadi ali nisam ga vadio iz njenih usta, drkao sam ga da izbacim ostatk sperme u njena pohotna usta i tako sam i svrsio - direktno u grlo.  gutala je kuja moju spermu i buncala.

stavio sam ju na krevet i otisao u kuhinju nesto jesti.  pozvonio mi je mobitel, pogledam a ono moj frend.  kaze gdje sam i jel sve u redu.  reko sam mu da sam mu smjestio kevu na krevet, ona je zaspala obucena, ali sva se zguzvala dok sam ju nosio.  reko je ok, i da dodjem.  otisao sam u spavacu sobu, oblacim gace, gledam ju i opet mi se digne.  ajd jebiga.  lezala je na ledjima, podigao sam joj majicu, skinuo gurnjak i mesio sise, rasirio sam joj noge i opet ga nabio u njenu picku.  zadnji puta sam malo duze fukao ju dok je spavala al sam napokon bio na putu ka svrsavanju.  izvadio sam ga i ostatak sperme iscjedio na njene sisetine.  povukao sam joj majicu natrag, grudnjak stavio u ladicu i njene gace, i pokrio ju dekom.  

vratio sam se natrag u svatove.  sve je bilo ok.  ali od tada me njegova stara ponekad zove stevo, a ja se pravim glup da ne znam sto kaze i tko je stevo.  verovatno ujutro kada se probudila je smrdila na moju spermu.  kasnije je verovatno saznala da sam ju ja vozio kuci.  ali ja sam se pravio glup.

bar sam mu nataknuo kevu  :-$
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
mob
BlackBerry 
dobrila

sad eto pred neki dan parkiram auto u parking u centru i izlazim van. prolazim kroz parking i vidim lice koje znam pored otvorene haube. mahnem joj a ona gleda kroz mene. moja ruzna dobrila. takvu kuju je tesko naci. duga plava valovita kosa, ruzna faca, debela, guzata, sisata, dlakava pod pazuhom, picka prava dzungla a noge nije brijala nikada. stoji u nekoj smesnoj haljini pored nekog tipa koji je zaronio pod haubu. dodjem ja do nje, pozdravim, a ona onako vidi se neugodno joj pruzi mi ruku i odzdravi. tip me pogleda, a ono neki matori konj, ja mislio njen otac. pitam ja jel treba kakva pomoc i predstavim se da sam simo, a on mi pruzi masnu ruku i kaze da se zove dragan i da je dobrilin muz. nasmejem se i pogledam dobrilu, mislim si koja si ti kuja da ti ovaj matori rastura pizdu. a ona nista, stoji i ne mrda. kaze matori - pizda mu materina izgleda da je akumulator i da l imam kablove, naravno da sam imao kablove, al rekoh da nemam al mogu otici do kuce pa mu doneti akumulator, imam neki stari ali je dobar a njemu bi odgovarao. pogleda me onako iznenadjeno a ja mu kazem da se dobrila i ja znamo, kao isli smo u skolu zajedno (s tim da je dobrila od mene starija 3 godine) i glupan poveruje. on ce kao meni platiti, ma rekoh ne morate nista dat cu vam ga dzabe. i on sav sretan kaze da moze, ja razmenim par reci sa dobrilom i onako ju da matori ne vidi stegnem sakom za masnu guzicu preko haljine, samo se stresla onako malo i pogledala me. vidio sam da misli pa koji ti je kurac. al dok sam stajao pored nje i osetio nju pored sebe setio sam se kako sam ju jebavao danima, celo jedno leto, nju i njenu kolegicu mirtu. razvalio sam im guzice.

i tako uskocim ja u auto i odem po akumulator, donesem ga pomognem mu ga staviti, jos par puta stegnem dobrilinu guzicu sakom a ona se samo promeskolji. a kara mi se digla da me je pocelo boliti.

kad smo zavrsili kaze matori da bi mogli negde na kafu, on casti. i odemo u jedan lokal, sednemo u separe u kutu, van pogleda celog kafica. dobrila sedne izmedju nas dvojice, spustio sam ruku pod stol tako da sam joj celo vreme dirao koleno u najlonki a ona ga pokusala maknuti. prica ide, o zivotu. ja serem, drobim bezveze, a matori me samo gleda pa se divi. popili mi par piva, kad matori kaze da mora "srat". jebes mi sve gde je nasla ovoga seljacinu. i matori se ustane i ode u wc. ostao sam sam s njom, cim je matori nestao iza vrata gurno sam joj ruku do picke, na brzinu je sklopila noge i rekla mi pa jesam normalan, prebiti ce ju ako vidi. rekao sam joj da me boli kurcina za matorog, i da ju zelim jebati u guzicu. pokusala se odmaknuti, uhvatio sam ju za sisetinu i stisnuo, kada je otvorila usta da cikne gurnuo sam joj jezik u grlo. bolelo me je u gacama, izvadio sam ga na tren, iskocio je van, a ona je sokirano gledala, uhvatio sam ju za glavu i spustio ju sebi u krilo, zabio sam joj ga u usta i glavu stisnuo na njega. rekla mi je da nisam noramalan ako joj muz izadje ubit ce nas oboje. jebalo mi se zivo za njega, drzao sam ju za kosu i gurao joj dolje glavuu ritmu pusenja kurca. grgljala je i mahala rukom, opizdio sam ju po guzici i rekao da cuti jer ce neko primetiti. svrsio sam joj u grlo za manje od dve minute. podigao sam joj glavu, nije sminkala, a iz usta joj je curila moja sperma. zakopcao sam slic i dao joj maramicu da se obrise. rekla je da nisam normalan da ako muz shvati da nece biti dobro. reko sam joj da cuti i da se pravi da se nista nije dogodilo. dao sam joj broj mobitela i rekao joj da je pusenje bilo samo predujam za akumulator, neka me nazove pa cu ju jebati u guzicu za punu cenu. gledala je u vizitku i spremila je u torbu. nakon 15 minuta izasao je matori i rekao da se nikad nije ovako istovario. seljacina. zagrlio je svoju zenu i poljubio njena usta u koja sam maloprije ispalio sadrzaj svojih jaja. dobrili je opet bilo neugodno.
i nakon pola sata smo se razisli.

nakon par dana, zvoni mi mobitel, kad ono ona. htela bi da razgovara samnom o onom pa ako sam u gradu nek svratim. kazem joj da me ceka u podzemnom parkingu. dolazim ja za pola sata kad ona dole u istoj onoj haljini. rekoh pa jel nemas da se presvuces ili sta. izasao sam van, prisao joj, pruzila je ruka, zanemario sam i uhvatio ju za guzicu snazno i uvalio joj jezik u usta, odgurnula me i rekla ki da nisam normalan. stisno sam ju uz auto, i ljubio joj vrat, kara mi je pucala, a rukom sam mesio njenu sisu, gurno sam joj ruku medju noge, nije htela ali nisam odustajao. reko sam joj da klekne, nije htela a onda sam ju naterao da klekne, kleknula je, izvadio sam oteceni kurac i rekao joj da pusi. gledala je karu pa mene rekla da nece ovde jer moze neko da vidi. a ja sam rekao samo da ne sere i neka pusi. uzela je kurac koji rastao u njenim ustaim i pocela mi ga divljacki natezati i pusiti. drzo sam ju za glavu i zabijao ga u njena usta do grla, fukao sam ju u smrdljiva usta i opet svrsio u njih. pljuvala je seme tako klececi. spakovao sam kurac u gace i rekao joj da se ustane. kada se ustala porpavljala je haljinu ali jos je bila ozbiljna i pljuckala je spermu. rekao sam joj da podigne haljinu. rekla je da nec ovde stvarno bi ju netko mogao videti. rekao sa da podigne ili ce opet pusiti. podigla je haljinu. video sam njene debele masne noge u hulahopkama i imala je neke uzasne gace. rekao sam joj da sve skine i ostavi u autu. nije htela. rekao sam joj da ju necu jebati ali neka skine gace i carape i obuce te neke ruzne cizme koje je imala i idemo setati po gradu. gledala me je a onda je skinula sve. njene bele noge, masne i debele, salate, njena velika guzica uh opet mi se digao. a picka pod smedjom dlakom.
rekao sam joj da l ju matori dere? rekla je da ju jebe dva puta dnevno, jednom navece a jednom ujutro prije posla, ona jos spava a on se popne na nju i odradi ju prije posla. pa rekoh jel mu veliki, a ona je samo rekla da mu je 16 cm. uh rekoh pa onda te lose kara sa takvim malim kurcem, rekla je da joj je svejedno, ima krov nad glavom i voli ju.

reko sam joj da idemo setati i na cugu s mojim drugom. pogledala me i rekla da ce joj biti ladno nema gace. reko sam joj da mi se jebe, ugrijati cu je kada se smrzne, pvukao sam ju za ruku i otisli mso u birtiju. tamo me je vec cekao zoki, kada smo usli, dobrili je bilo neugodnjak, zoki i ja smo se zagrlili, okrenuo se prema dobrili i rekao joj a tko je ova lepotica. rekao sam to je dobrila, pruzila je ruku i rukovala se sa zokijem, nastavio sam i rekao upravo mi je popusila kurac u podzemnoj. dobrila me je pogledala a ja sam ju primio za guzicu i povukao u svoje krilo, sela je meni u krilo opet u separeu, dosao je konobar kojeg smo znali, zoki je napaljeno gledao dobriline bele noge, a ona ih je skupila. konobaru sam rekao isto, a ona je crvenela, sapuno sam joj na uho da ce joj ovo popodne ostati u secanju. zoki je nesto pitao dobrilu a ona je traljavo odgovrala, nisam se ustruccavao da joj svako malu gurnem ruku medju noge koje ona nije otpustala.

sedeli smo celo popodne i pili, dobrila se opustila tako da sam joj bez problema mesio sise, gladio picku, zoki joj je rekao da je krava kakvu nije vidio a ona se smijala.

reko sam joj da rasiri noge i pokaze zokiju picku, ona je rasirila a zoki je pao skoro u nesvest kada je vidio taj muf u koji sam ja vec gurao prste. reko sam mu da ju jebe. ona je rekla da ce netko videti, reko sam joj da ne brine jer nema nikoga u birtiji. konobaru sam rekao da zkljuca vrata i da nam se pridruzi. zoki je klknuo i izvadio otekli kurac i ugurao ga dobrili koja je sedila meni u krilu, izvadio sam njene velike sise i mesio ih dok je zoki ubrazavao ritam. dosao je konobar i poceo ga drkati stojeci pored nas. reko sam joj da mu pusi. stenjala je krmaca dok je zoki vozao svoju kurcinu po njenoj picki i dok ju je konobar jebao u usta. a ja sam mesio sise. obojica su svrsili vrlo brzo, a ona se maznula spustila na mene.  i protezala svoje debelo telo. rekla mi je da se dugo nije jebala ovako. okrenuo sam ju na bok pored mene, izvadio kurac i zabio joj u jos vrucu i sluzavu picku, karo sam ju zestoko a ona je samo stenjala i stenjala, mesila si je svoju sisetinu. a ja sam ispalio sve sto sam imao u jajima u njenu picku. konobar je rekao da bi on jebo, rekao sam joj da klekne dole i pusti coveka da ju naguzi. bez reci je kleknula i rasirila guzicu rukama. ovaj je zabio u njenu picku do jaja svoju kurcinu. pusio sam gledao i drkao kurac. rekao sam zokiju da ju jebe u guzicu podle ovoga. konobar je brzo svrsio, i isto joj napunio pizdu spermom. lego je na pod a zoki je vec klecao iza nje. reko je da ju jebem u guzicu a ja sam samo rekao - jebi juu brate. malo sam ju pridigao, ona se sva znojna smesila govoreci da je krmaca. pogladio sam ju po kosi irekao joj da nije krmaca vec kravetina. uzeo sam kitu i stavio joj ga u usta, pocela je sisati kurac i pusiti, do tada je zoki uvaljivao kar u njeno dupe. kad ju je poceo divljacki nabijati pocela je stenjati ko krava. razvaljivao joj je guzicu kurcem do jaja a ona je vristala i govorila da ce joj puknuti supak. zoki ju je drmao bar 20 minuta, nakon njega je opet klekao konobar i isto toliko ju treso u dupe, ja sam joj svrsio po faci i sisama.

lezala je na podu izjebana i gola i samo se smijala. neko je lupao po vratima. bio je to brca. konobar ga je pustio unutra a brca kad je video kobara kako hoda bez gace je odviknuo samo nama u kupeu - braco jel opet redaljka na nekoj drolji?

rekoh dodji i pojebi nesto. dosao je i rekao mi - a u picku materinu di si nasao ovu rugobu?

reko sam mu ako hoce neka jebe a ako nece neka odjebe. glaedao ju je kako mu se smesi sa poda, a onda rekao pa dobro, izvadio je kurac i legao na nju. dok je fukao govorio je - jebote ala ste ju razvalili puna je sperme...nakon par minuta je i on ubacio spermu u nju.

ustala se jedva sa poda i otisla pisati i srati u wc. nije je bilo pola sata.izasla je van i rekla da jedva hoda. brca ju je gledo sa gadjenjem. rekla je da mora ici, da ce ju muz ubiti ako se vrati kuci a njen nema. reko sam joj da se obuce pa cu je odvesti. zoki je reko da bi on jos jebo, a ja sam mu rekao da si nadje picku.

obukla se i malo sredila, ja sam vec bio spreman za pokret. decki su joj mahnuli i ona njima. hodala je pored mene i ljuljala se, bila je razjebana. usli smo u podzemnu. stala je pored vrata, a ja sam ju stisao uz auto, bila je iznenadjena, i govorila je da nece tu. reko sam joj da cu je sada ja jebati u guzicu. izvadio sam kitu, zadigaojoj haljinu i stojecki ju nabio u guzicu, bila je sva lepljiva dolje, jebo sam ju snazno da se celi auto ljuljao, izvadio bi ga polako i nabio do jaja u dupe silovito. stenjala je ko kuja i penjala se na prste.
ispalio sam sve sto mi se nakupilo u jajima njoj u guzicu. okrenuo sam ju i rekao da mi polize ga. rekla je da sam ju jebao u guzicu posle sranja. rekoh pa neces valjda da ga tako usranog stavim u lace, i stisnuo je dolje,pusila je i lizala mi karu s gadjenjem. kad je obavila posao, sjeli smo u auto, rekla mi je da sam zivotinja a ja sam joj rekao da je kravetina.

odvezao sam ju u njen kvart. jedva je izasla iz auta. reko sam joj da nazove opet, rekla je da ce nazvati kad joj zaraste guzica, zatvorila vrata a ja sam dao gas...video sam ju u retrovizoru kako mase, znao sam i zasto, ostavila je gace i carape u autu ...krava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
MAJKA I SIN NA KURSU PRVE POMOĆI

Da tog prolećnog dana pre šest nedelja nisam kupila novi bade-mantil, verovatno vam ne bih sada pisala ovo pismo.  Kao prvo, ja sam četrdesetogodišnja domaćica i zovem se Katarina, a zovu me Kaća.  U braku sam već devetnaest godina i za sve to vreme sam bila verna svom mužu, sa izuzetkom koji je tema ove priče.  
Ja sam vrlo atraktivna.  Imam dugu, tamno smedju, ravnu kosu do pola ledja.  Uprkos godinama imam vitku figuru, koju održavam vežbanjem.  Imam bujne grudi i lepo oblikovane, duge noge.  
Živim u kući u kojoj pored mene i muža, živi i naš sin koji ima osamnaest godina, kćerka koja ima petnaest i moja majka.  Jednom rečju-puna kuća.  Moj sin se zove Slobodan, a svi ga zovu Boba.  On je zgodan tinejdžer, lepog i simpatičnog izgleda.  Dobro je gradjen, pošto trenira rukomet.  Moj sin ide u četvrti razred srednje škole i odličan je djak.  On je oduvek bio dobro dete i sa njim nikad nismo imali većih problema.  
Pre mesec dana sam odlučila da idem na kurs prve pomoći u jednu večernju školu.
Pre nego što je kurs započeo, Boba me je iznenadio rekavši mi da bi i on takodje želeo da ide na kurs.  To je bilo fino za mene, pošto moj muž nije bio zainteresovan, pa sam mislila da ću se osećati sigurnije, kada me sin kasno uveče bude vozio kući posle časova.  
Prva četiri časa su bila teorijska, sa malo vežbanja tehnike usta-na-usta na lutki.  Pre petog časa, instruktor nam je rekao da treba da se podelimo u parove da bi smo vežbali usta-na-usta.  To je bilo važno da bi smo se oslobodili, da možemo pružiti pomoć strancu u nevolji.  Pošto su u grupi pored nas dvoje bila još dva bračna para i jedan mladić i devojka, ja sam htela da budem u paru sa ženom koja je sedela u klupi pored mene i sina i sa kojom sam se pomalo sprijateljila u toku prethodnih časova.  U tom slučaju moj sin bi bio u paru sa njenim mužem.  Boba mi je rekao da ne dolazi u obzir da bude u paru sa muškarcem, a i ona mi je odmah rekla da će biti u paru sa mužem.  Pošto su se ostala tri para već stvorila, ja stvarno nisam mnogo razmišljala, već sam odlučila da vežbam sa sinom.  Pored toga, moj sin je zgodan momak i pošto smo nas dvoje oduvek bili u prisnom odnosu, smatrala sam da će mi biti ugodno do vežbam sa njim.  
Kada smo obrazovali parove, ja sam igrala ulogu žrtve, a Boba je trebao da me oživi.  On je najpre primakao lice mom, dok sam ja ležala na podu u uglu, stavio svoje usne preko mojih i radio kao što nam je objašnjeno da treba.  Instruktor se prošetao po učionici, proveravajući svakoga od nas.  Dok smo čekali da opet dođe do nas, moj sin je iznenada stavio svoje usne na moje i gurnuo svoj jezik u moja usta.  Ja sam se iznenađeno trgnula, okrenula glavu i tiho mu rekla:
- Bobo, šta to radiš? Pazi kako se ponašaš.  -
On se nasmešio i opet stavio svoje usne na moje.  Upravo tada nam se instruktor primakao blizu, a jezik mog sina je ponovo ušao u moja usta.  Ja tada nisam mogla ništa da kažem, jer je instruktor prolazio pored nas.  Upravo tada, moj sin je pomerao svoj jezik kružnim pokretima u mojim ustima.  To nije bilo neprijatan osećaj i ja mislim da sam reagovala instiktivno kada sam pomerila svoj jezik preko njegovog.  Kada je instruktor otišao od nas, ja sam ga tiho upitala:
- Bobo, otkud ti ideja da uradiš ovako nešto? -
Moj sin mi je rekao da je želeo da me poljubi, a evo i zašto.  Boba mi je ispričao da se pre dve nedelje vratio kući ranije iz škole i ušao tiho u kuću.  Isprva je mislio da nema nikog u njoj, a onda me iz hodnika video kako u sobi otpakujem i probam novi bade-mantil.  
Kad je to rekao, ja sam prebledela.  Pre dve nedelje, ja sam posle podne otišla u grad i kupila veoma lep bade-mantil.  Kada sam se vratila kući, zatekla sam je praznu, što se jako retko događa pošto nas u kući ima petoro, tako da u njoj skoro uvek ima nekog.  U našoj kući uvek se presvlačimo iza zatvorenih vrata, ali pošto sam mislila da nema nikog, nisam ni zatvorila vrata od sobe kada sam ušla u nju.  Čim sam ušla u sobu, otpakovala sam haljinu i počela da se skidam.  Pošto se bade mantil nosi na golo telo, ja sam se skroz i skinula da bih mogla da ga isprobam.  Kada sam tako gola htela da obučem bade-mantil, primetila sam da mu je jedan šav popustio.  Odmah sam uzela iglu i konac iz ormana da ga zašijem.  Kako je tog dana bilo veoma toplo, a pošto sam mislila da još zadugo niko neće doći kući, dok sam ušivala taj šav, bila sam gola.  To je trajalo dobrih desetak minuta.  Potom sam isprobala bade - mantil i pošto sam bila zadovoljna, skinula sam ga i obukla kućnu haljinu.  Kad sam se obukla, čula sam kako se otvaraju vrata od stana i uskoro sam ugledala svog sina kako ulazi u sobu.  Izgledalo je da se upravo tada vratio iz škole.  
Pošto se ustvari vratio kući odmah nakon što sam ja ušla u sobu, znači da me je sve to vreme pritajeno gledao potpuno golu.
Nastavio je tiho da govori da odavno mašta o meni, da sam mu se tada jako dopala i da od tada ne može da prestane da misli o meni.  Onda mi je rekao da bi sada hteo da nastavi da me ljubi, da mi pokaže koliko me voli.
Ja sam mu rekla:
- Šta to pričaš? Pa ti si mi sin.  -
On mi je samo vragolasto namignuo.  
Instruktor nam je tada rekao da promenimo pozicije.  Ja sam na sebi imala tanku bluzu i haljinu do ispod kolena.  Boba je legao na pod, a ja sam kleknula pored njega.  Instruktor nam je rekao da počnemo i ja sam se nagnula ispred Bobinog lica i šapnula mu:
- A sada pripazi na svoje ponašanje.  -
Poslednje što sam videla na njegovom licu pre nego što su moja usta poklopila njegova, bio je lagani osmeh i neobično svetlucanje u njegovim očima.
Kada su se moja usta namestila na njegova, osetila sam kako njegov jezik pokušava da prođe između mojih zuba.  “Ne!” pomislila sam, ali sam ipak nešto kasnije, iz razloga koji ni meni nije bio jasan, opustila vilicu i moj sin je ugurao svoj jezik u moja usta.
Iako je to bio moj sin, ja sam bila na čudan način svesna uzbuđenja koje je stvorio njegov jezik u mojim ustima.  Ja sam mu tada odgovorila sa nekoliko malih pokreta svojim jezikom preko njegovog jezika.  Tada sam počela da u svemu tome osećam neko neobično zadovoljstvo.
Kada je instruktor bio podalje od nas, odjednom sam osetila Bobinu ruku na mojoj goloj nozi, iznad kolena.  Moja suknja je pokrivala Bobin donji deo, a njegova ruka se pomerila neprimećena od drugih osoba pod moju suknju, klizeći na gore po mojoj levoj butini.  Ja sam uzdahnula kad je instruktor stao iza nas.  Osetila sam čudnu jezu u stomaku kada je moj sin polako dopro svojom rukom do mojih gaćica na mom boku.  
Nastavio je da pomera ruku po gaćicama sa boka prema međunožju.  Ja sam sklonila svoja usta sa njegovih i samo gledala dole u njega.  Njegova ruka je tada došla do kritičnog mesta.  Prvo jedan njegov prst, a potom i drugi prsti, dodirnuli su moje međunožje.  Njegova ruka se nije sklanjala sa tog mesta.
Ja sam, gledajući u njega, prošaptala:
- Sram te bilo.  -
Počela sam da mislim da je sve ovo od početka bila njegova klopka u koju sam upala, odnosno da ga nikad nije ni interesovao kurs prve pomoći, već da je samo hteo da dođe u ovakvu situaciju sa mnom.
Ja ne želim da mislite da sam ja bila domaćica gladna sexa, koja ništa u tom smislu nije dobijala od svog muža.  Ja imam dobar brak i nikad nisam pomišljala da moj sin ima ovakva osećanja i želje prema meni, to jest da u meni ne gleda samo majku, već i veoma privlačnu zrelu ženu, niti sam ikad mislila da je ovo što se upravo dogodilo uopšte moguće.
Kada se završio čas, seli smo u našu staru Opel Askonu.  Boba je kao i uvek seo na mesto vozača, pošto mi je prethodno otvorio vrata od zadnjeg sedišta, iako sam ja obično sedela napred.  Bilo je već prošlo pola deset uveče.  Kako je sutradan bio radni dan, ulice su uglavnom bile puste.  Vozili smo se u tišini, pošto ja posle svega što se desilo, nisam znala šta da kažem.  
Kada sam primetila da se ne vozimo prema kući, već da idemo u nekom drugom pravcu, upitala sam:
- Gde to idemo? -
Boba mi je odgovorio:
- Idemo do ovog ovde parkirališta.  - pokazujući rukom ulevo napred.
Videla sam da idemo ka slabo osvetljenom parkiralištu na kojem je bilo tek nekoliko parkiranih vozila, a koje se nalazilo ispod visokih stabala topole.
Ubrzo smo se parkirali podalje od ostalih parkiranih automobila.  Nije mi bilo jasno zašto smo stali ovde, ali prosto nisam imala snage da ga pitam.
Čim je ugasio motor, izašao je brzo iz kola i seo na zadnje sedište pored mene.  Pitala sam se koje su mu namere i zbog čega je seo pozadi.  Pomislila sam da je hteo da razgovara sa mnom.  U našoj kući je skoro uvek bilo nekog od ukućana, pa tamo onda i ne bismo mogli razgovarati.
Moj sin se pomerio tik uz mene.  Gledala sam u njega kada je položio svoju ruku na sedište iza mene.  Pre nego što sam mogla da ga upitam šta namerava, njegove usne su se spustile na moje.  Ja sam bila iznenađena time.  Isprva sam se pitala, da li da ga odgurnem.  Ali onda sam pomislila: “Pa, nakon svega, ovo je ipak moj sin koji me smatra, uprkos činjenici da sam mu majka, a uz to naravno i znatno starija žena od njega, dovoljno atraktivnom da želi da me poljubi. ” Ja sam dopustila njegovim usnama da se postave na moje i počela da uzvraćam poljubac sa određenim entuzijazmom.  Moje disanje se tada definitivno ubrzalo.  Njegova desna ruka je bila na mojim ramenima, a njegova leva ruka je bila na mom desnom ramenu.  Moje ruke su isprva ostale uz mene, ali nakon toga, ja sam stavila moju levu ruku oko njegovog vrata.  Dok me je ljubio, dopustila sam mu da mi zavuče jezik.  Palacao je po mojoj usnoj duplji u potrazi za mojim jezikom.  Odgovorila sam mu na način koji je očekivao pa smo pomešali jezike.  Ljubili smo se u usta oko pet minuta.  Moj sin me je privukao bliže sebi.  Moje grudi su bile pritisnute uz njegove.  Moj sin je počeo da me okreće sve dok nisam sedela u njegovom krilu licem okrenuta ka njemu.  Sedela sam mu na butinama, dok su one bile između mojih kolena.  Zatim je stavio ruke oko mog struka.  Onda je spustio ruke na moje bokove i privukao me čvrsto uz sebe.  Kada sam se smestila, sin je uzeo moju ruku i položio je u svoje krilo.  Nije bilo šanse da na tom mestu ne napipam izbočinu u njegovom džinsu.  Tada me je ponovo poljubio.  Kada me je privukao blizu, ja sam prekinula naš poljubac i položila glavu na njegovo rame.  Sin me je polako gurnuo nazad, cmoknuo u usta i počeo da me ljubi po licu.  Ljubio me je po čelu, obrazima i usnama da bi prešao na moj vrat.  Ja sam tada lagano zabacila glavu i tiho uzdahnula.  Ljubio me je i lizao po vratu, što mi je prijalo.  Zavukla sam mu prste u kosu i nežno je mrsila.  Spustio je desnu ruku na gornje dugme moje bluze, podigao glavu i gledao me u oči nekoliko trenutaka.  Potom je polako otkopčao gornja dva dugmeta moje bluze.  Ja sam položila ruke na njegova ramena.  On je raširio raskopčani deo moje bluze i tako se pojavio gornji deo mog brushaltera.  Onda me je zagrlio i poljubio u grudi iznad brusa.  Ja sam pomerila glavu napred i vratila svoje usne na njegove.  Tada mi je otkopčao preostala dva dugmeta od bluze i ja sam mu dopustila da mi je skine.  Sin je tada položio svoje ruke na moje nabrekle dojke i lagano ih stisnuo.  Stiskao ih je nekoliko trenutaka, a potom mi je raskopčao grudnjak, te sam ga pustila da mi ga skine.  Zatim je počeo da me ljubi po dojkama i da mi sisa obe bradavice sve dok nisu očvrsle.  On je skinuo svoju majicu i povukao me napred tako da su moje gole grudi bile uz njegove.  Bila sam zrela žena zahvaćena vrtlogom strasti sa požudnim tinejdžerom, koji je bio moj sin.  Kada je nastavio da mi ljubi dojke, ja sam stavila svoje dlanove na njegove grudi.  On je polako povukao moju desnu ruku preko svog tela, do donjeg dela njegovog stomaka.  Potom je okrenuo moju ruku, tako da su mi prsti bili okrenuti na dole.  Zatim je lagano gurnuo moju ruku ispod opasača njegovog džinsa.  Skoro sam zaustavila disanje kada sam osetila pod prstima gomilu stidnih dlačica, a onda su moji prsti došli u kontakt sa korenom veoma tvrdog penisa.  Sin je povukao svoju ruku, ali moja je ostala tamo gde je bila.  Tada sam odreagovala, tako što sam obavila svoje prste oko njegove impresivne muškosti.  Sin me je povukao da ga poljubim, a ja sam osetila njegovu ruku kako klizi pod mojom suknjom, uz moju nogu sve dok nije došla do mog veoma vlažnog međunožja.  Ja sam držala njegov ud još čvršće i ustvari sam pokušavala da pomeram moju ruku gore - dole, ali pošto je u njegovim pantalonama bilo tesno, nisam mogla to da izvedem.  Sin je počeo da me trlja kroz gaćice.  Tada je uzeo moje ruke i tiho mi rekao:
- Molim te, otkopčaj mi kaiš i skini mi pantalone i gaćice.  -
Dok me je dalje trljao prstima, ja sam povukla dole prvo njegov džins, a potom i gaćice.  Ono što sam tada ugledala, šokiralo me je svojom veličinom.  Naime, pojavio se njegov ogromni, moćni i jako tvrdi penis.  Bila sam fascinirana njegovom lepotom i veličinom.  Bio je dugačak, prav, prošaran venama, a na vrhu mu je bio veliki rumeni glavić.  
Tada je on otkopčao cipzer moje suknje i svukao je dole.  Kada je počeo da mi svlači i gaćice, nisam se bunila.  Stavio je ruku na moju orošenu vaginu i trljao je kružnim pokretima.  Gurnuo je jedan prst u nju.  Potom još jedan, pa još jedan.  Nežno je ulazio i izlazio sa prstima iz moje vagine, tako da sam se gubila od silnog uživanja.  Uskoro sam doživela predivan orgazam.  Da bih mu se zahvalila, spustila sam svoje usne na njegove i strasno ga poljubila gurajući mu duboko jezik.  On je nastavio da me masturbira dok smo se ljubili, gurajući u moju ženskost i po četiri prsta, sve dublje i dublje, tako da sam ubrzo svršila još jednom podjednako lepo kao i prvi put.  
Zatim mi je sin tiho upitao:
- Da li ti je bilo lepo? -
Odgovorila sam mu:
- Bilo mi je prelepo.  -
Onda je prišao svojim usnama do mog uveta i tiho mi šapnuo:
- Mama, sedi mi na njega, molim te.  Hteo bih da ti ga stavim.  -
Ja sam oklevala.  Nisam znala da li smem da idem toliko daleko sa sinom, da mu se potpuno podam.  Sa druge strane, on je meni već podario dva orgazma, a da pritom nije ni jednom svršio.  
Spustila sam ruke na njegov penis.  Bio je tvrd kao stena.  Osećala sam pod prstima kako mu pulsira.  Počela sam da povlačim kožicu na njemu gore-dole.  Za to vreme, on je mesio moje bujne dojke.  Neko vreme sam ga tako masturbirala, a onda mi je Boba šapatom rekao:
- Mama dopada mi se ovo, ali ja bih hteo da uđem u tebe.  -
- Ne smemo to da radimo.  - odgovorila sam mu, nakon kratke stanke.
- Da li bi onda htela da ga staviš u usta? - upitao me je on - Hajde mama, sisaj mi ga malo, molim te.  -
Pogledala sam ga u oči.  Grčevito sam razmišljala šta da radim.  U meni se odvijala velika borba.  Onda sam mu priznala:
- Nikad pre to nisam radila.  -
Pomalo iznenađeno me je pogledao, pa mi je rekao:
- Sad imaš priliku.  Hajde mama, dudlaj mi ga molim te.  -
Nisam znala šta da učinim.  Poljubila sam ga svojim drhtavim usnama u usta.  I dalje sam ga masturbirala.  
Ustala sam iz njegovog krila i sela pored njega sa leve strane.  pognula sam glavu ka njegovim preponama.  Ponovo sam ga uhvatila za muškost.  Pošto mi je kosa smetala, stavila sam je iza levog uveta.  Njegov penis je sada bio na desetak santimetara od mog lica.  Znojila sam se i teško sam disala.  Spustila sam glavu još malo niže.  Sada su moje usne bile jako blizu penisa mog sina.  Oblizala sam usne dok mi je srce udaralo kao ludo.  Otvorila sam usta i nekoliko dugih trenutaka oklevala.  Potom sam krenula glavom napred i konačno sklopila usne oko penisa mog sina.  
On je tada glasno uzviknuo:
-To!!! -
Sisala sam mu ga krećući se usnama gore - dole, trudeći se da ga uvučem što dublje.  Pošto mu je bio jako velik, uspevala sam da ga uvučem samo do pola.  Desnom rukom sam mu pri tom držala koren njegovog uda, a levom sam mu nežno mesila jaja.  Dok sam mu pušilla, jezikom sam u ustima lizala glavić.  On me je nežno milovao po kosi.  Pušila sam mu punim ustima, istinski se trudeći da mu priuštim što veće zadovoljstvo.  Moj trud se ubrzo isplatio.  Osetila sam kako mu se penis grči, da bi ubrzo na moj jezik pokuljale prve kapi vrele sperme mog sina.  On mi je tada pritisnuo glavu na dole, tako da mi je njegov penis praktično ušao u grlo, gde je nastavila da šiklja njegova gusta, topla i lepljiva sperma.  Bilo je jako mnogo, tako da sam imala utisak kao da me puni čitavu večnost.  Prvi put sam tada okusila muško seme i to seme mog sina i dopao mi se njegov ukus.  Progutala sam svu spermu i tako završila sa svojim prvim pušenjem sinu.  
On me je tada nežno privio na grudi i dugo me tako držao.  
Kada smo se odvojili, rekao mi je:
- Bilo je fantastično.  Da samo znaš koliko sam ovo želeo.  -
Zatim smo se obukli i odvezli kući u tišini.
Kada smo stigli kući, svako je otišao u svoju sobu.  Slatko umorna, legla sam i ubrzo zaspala.
Sutradan nismo pričali o tome u toku dana.  
Uveče dok sam nešto spremala u kuhinji, sin je ušao u kuhinju i zatvorio vrata od nje.  Prišao mi je otpozadi, stavio ruke oko struka i nežno poljubio u vrat.  Tiho mi je rekao:
- Noćas kada svi zaspu, dođi u moju sobu.  Čekaću te.  -
Okrenula sam glavu ka njemu i naše usne su se spojile, dok je on svoje ruke podigao uz moje telo, stavio na moje dojke i čvrsto ih stisnuo.
Kada su svi zaspali, ustala sam iz kreveta i pošla u sinovljevu sobu.  Drhtavom rukom sam otvorila vrata i ušla unutra.  U sobi je gorela mala zidna lampa, koja je diskretno osvetljavala prostoriju.  On je ležao na krevetu u pidžami.  Ustao je, prišao vratima i zaključao ih.  
Zatim me je zagrlio i poljubio gurajući mi jezik.  
Brzo smo se skinuli, legli na krevet i počeli da se mazimo.  On je mene držao za sise, a ja sam njemu rukom navlačila kožicu na već ukrućenom penisu.  Dugo mi je ljubio mi je i sisao dojke.  Prosto nije mogao da se odvoji od mojih sisa.  Ja sam se već dole dobro ovlažila.  Stavio mi je ruku među noge i prodro prstima u moju vaginu.  Nastavio je da mi ljubi dojke i sisa bradavice, sve dok nisu nabrekle i ukrutile se.  Spustio se jezikom i usnama na moj stomak.  Zatim je nastavio da se spušta sve niže i niže, dok nije došao do mog Venerinog brežuljka.  Poljubio ga je.  Zatim je prstima raširio moje usmine i poljubio me u moju vlažnu i toplu vaginu.  Stresla sam se.  Dugo me je ljubio i lizao po vagini, pa sam tada doživela i prvi orgazam te večeri.  Potom je stao da sisa moj klitoris kao bombonu.  Naizmenično ga je lizao i sisao.  Tada sam ponovo svršila, prigušujući jecaje i uzdahe zadovoljstva, da nas ne bi ko čuo.  Kada sam po drugi put svršila, sin se pridigao do moje glave i tiho mi šapnuo na uvo:
- Mama, volim te.  -
- I ja tebe volim dušo.  - uzvratila sam mu.
- Hteo bih noćas da te tucam.  - reče on, a ja na to uzdrhtah od uzbuđenja i neke slatke jeze.  
- I ja to želim mili.  - rekla sam mu i pomilovala ga po kosi.
Kada je to čuo, oči su mu se užarile.
Raširio mi je noge i postavio se između njih.
Privila sam ga na grudi i tiho mu šapnula - Budi pažljiv, dragi.  Jako ti je velik.  - rekla sam mu.
- Ne brini.  Znam šta ću.  - uzvratio je.
Podigao mi je noge na svoja ramena i nagnuo se napred.  Upravio je svoje veliko i tvrdo koplje ka mojoj vagini.  Levom rukom mi je raširio usmine, dok je desnom držao penis.  Postavio je glavić tik uz moju vaginu i zastao par trenutaka.  
Pogledala sam ga u oči i tiho mu rekla:
- Učini to mili.  -
Kad je to čuo, gurnuo mi je prvo glavić, a onda polagano i skoro ceo svoj ud sve do materice.  Zatim je tiho kriknuo:
- Ovo sam tako dugo čekao! -
Potom je nežnim pokretima uvlačio i izvlačio ud iz moje vagine.  Dok su mi kolena dodirivala ramena pred njegovim naletima, osećala sam se kao na sedmom nebu.  Njegovi ubodi su bili nešto najlepše što sam do tada doživela.  Grlila sam ga, zarivajući mu nokte u leđa u grčevima strasti.  Prodirao je u mene kao pravi muškarac.  Dugo me je tucao, a kada smo se približili vrhuncu postavio je usne na moje i zagurao mi jezik.  Jezici su nam se isprepletali, a pjuvačka pomešala.  Tada mi ga je gurnuo do kraja i započeo da puni matericu, u kojoj je i sam bio začet, potokom sperme vrelim do usijanja.  Tada sam doživela takav snažan  orgazam, kakav nisam nikad pre u svom životu.  Kada smo svršili, još dugo smo ostali spojeni.  Ne vadeći ga napolje, nastavio je da me ljubi i mazi.  U tim trenucima shvatila sam da sam se beznadežno zaljubila u njega.  
Kada smo se razdvojili, ja sam počela da ga ljubim po grudima i stomaku, sve niže i niže do njegovog predivnog i ponovo tvrdog penisa.  Uzela sam ga u usta i sisala mu ga, želeći da mu se tako zahvalim za ogromno zadovoljstvo koje mi je pružio.  Pušila sam i lizala njegovo mlado i moćno ljubavno koplje, sve dok mi nije svršio u usta.  Te noći smo vodili ljubav još tri puta.  Moj sin je bio neumoran ljubavnik.  Uzimao me je bez pardona.
Nastavili smo sa intimnim odnosima, svaki put kada su nam to prilike dozvoljavale.  Ne znam koliko će trajati naša veza, ali se nadam da će potrajati.  Na ovom svetu nema ništa lepše od ljubavi majke i sina!

Zaljubljena majka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Savrsen dan(istinita prica)
Svanulo je,znate kako to biva leti razdani se jos u 5 ujutru,kako mi je soba okrenuta na istok sunce mi je udaralo pravo u krevet cim bi se pojavilo,a jebene roletne nisu radile.  .  .  Ustajao sam tih dana kao vampir pijuckao kafu na terasi i citao jucerasnje novine i ceskao se po nabreklim mudima posle vlaznih snova.  .  .  Sedeo sam tako,nemajuci pojma koliko je sati citao novine gledao na dunav,sto bi rekli ljudi lencario sve u sesnaest,ali u tom momentu u zgradi preko puta primetio sam komsinicu na koju se ceo kraj lozio,ali ona je bila devojka nekg krimosa pa smo je odmah otpisali kao potencijalni plen jer bi bilo cupavo.  .  .  gledao sam je tako u svilenom bade mantilu kako se proteze na terasi,savrsene sise su se ovcrtavale i bile jasno vidljive,mahnuo sam joj i ona meni.  .  .  znao sam je da kad sam je video da bih mogao odmahh da trknem do wc-a da ga dobro izdrkam,usao sam u stan i uputio se prema kupatilu,ali me je telefon prekinuo,mahinalno sam pogledao u dat i pomislio jebote koja budala zove u pola sedam ujutru.  .  .  .  Javio sam se,onako nadrdano,ali me je njen glas presekao,zdravo je bilo dovoljno da ostanem bez teksta.  .  Sta je bilo sto cutis,ajde obuci se nabrzaka i dodji na kafu posto vidim da vampirises taman da mi pravis drustvo posto ni  ja ne mogu da spavam.  .  .  Mislim da sam oborio rekord oblacenja,trcanja niz i uz stepenice.  Pozvonio sam onako zadihan.  Sto si se  dadihao pitala je.  .  .  pa bilo bi steta da se ta tvoja kafica ohladi,a u sebi sam mislio zelim da provedem to vise gledajuci te da bih posle imao inspirciju za onesvescivanje majmuna.  .  Sedeli smo u sobi zapoceli neku neobaveznu komunikaciju pustili muzikicu i shvatili da smo oboje veoma duhoviti i mastoviti po svakom pitanju.  .  .  Smejali smo se naizmenicno dok me u jednom momentu nie naglo prekinula u prici i rekla dodji da vidis kakav sam krevet kupila.  .  .  Usao sam u spavacu sobu  ogroman krevet,izgledao je jos veci zbog ogledala na zidu pored njega.  .  .  pomislih u sebi sta bi ti ja sve radio,dizao mi se polako.  .  .  Skocio sam na krevet izvalio se na njega i prokometaria da je extra udoban da mi se ne ustaje sa njega.  .  .  Lezao sam na krevetu gledao ogledalo i nisam ni primetio kad je izvadila lisice iz ormana.  .  .  okrenuo sam se sela je pored mene i rekla da me vec dugo gleda u prodavnici i ispred zgrade kako igram basket i da je mnogo lozim  da o ovome vec dugo masta i da bi volela da joj dopustim da se igra malo samnom.  .  .  Pristao sam.  .  .  polako mi je zakacila jednu ruku za krevet,pa drugu,kada je videla da sam osta bespomocan izvadila je svilenu maramu  vezala mi oci i nestala.  .  .  poceo sam dac  razmisljam sta sad hoce  od mene,cuo sam korake kako se priblizavaju ,skinula mi je povez.  .  .  kad sam je video mislim da sam oborio rekord i u diznju kurca ,bila je obucena u sexy crni kompletic svilene tangice brus koji je savrseno lezao na njenim jakim cetvorkama(to su bile najpravilnije dve plulopte koje sam video savrsen oblik i cvrstoca)halteri i crne duboke cizmice .  Sela je pored mene i polako pocela da me ljubi po vratu,razmenili smo jedan duboki i vlazni poljubac i polako je krenula da se spusta prema vec odavno nabreklom  kurcu.  .  .  zavrnula mi je bokserice i sliznula vec odavno vlazan glavic iz koga je samo curila tecnost,a jos vise sam se napalio znajuci da sve od nje zavisi,.  .  .  pocela je polako da lize glavic sve agrecivnije i agresivnije je gutala,,veoma jos se svideo sto je nabrekao i prosaran debelim zilama.  .  .  lizala je halapljivo koliko god je mogla a onda je stala i pocela polako da lize svoj mali prst,tek tada sam primetio savrseno duge jarko crvene nokte,lizala je pohotno prstic a onda pocela da sa noktom polako kruzi po rupici glavica,malo sam se zabrinuo sta to radi,ali ja nista nisam mogao da promenim onako vezan.  .  .  pocela je polako da nabija mali prst u u rupicu na glavicu u pocetku je veoma prijalo dok nije pocela sve jace i jace dok nisam osetio kako me noktom bode,jauknuo sam, a ona se samo nasmejala i nastavila da gura prstic sve dublje i dublje.  .  .  ja sam poceo da je molim da prestane,stala je ustala i polako svukla svilene tangice,prinela mi ih je licu osetio sam miris napaljene ribice,bile su skroz mokre,samo ih je zguzvala u ruci nabila mi ih u usta i uzela svileni sal i vezala ni usta sa njim tako da sam zvakao gacice koje su imale ukus vlazne ribice i svaka rec koju sam rekao bila je samo obicno mumlanje nerazumljivo totalno.  .  Sela mi je na grudi nabila dupe skroz do lica,nos mi je bio tik do mokre ribice iz koje se videlo kako se slivaju sokici koje sam tako zeleo da polizem a nisam mogao.  .  .  odmah mi se ukrutio ,a ona je nastavila svoju igru sa prsticem i mojim glavicem plako je nabijala prst sve vise i vise.  .  .  bolelo je ali sam i neizmerno uzivao gledajuci kako joj se sliva sokic iz ribice.  .  .  uopste nije reagovala na moje sve glasnije i glasnije mumlanje kao da je sve vise i vise uzivala.  .  .  nabila je svoj prstic do kraja,nabijala ga je tako  jos nekoliko minuta,nabila mi je svoju mokru ribicu na facu tako da vise nisam ni mogao mumlati borio sam se za vazduh,izvadila je prst olizala ga dobro i u tom momentu mi svrsila po faci,sav sam bio umackan,ne znam  sta me je obuzelo bio sam napaljen  kao nikada,pridigla se i samo opkoracila mi je kurac i samo propala onako vlazna,nabijala se kao zivotinja,sad sam shvatio sasto joj je trebao novi krevet jer joj se predhodni sto posto raspao,nabijala se koliko je god mogla ,svrsila je opet,sisla je sa njega i sa dva tri jaka pokreta rukom naterala i mene da je isprskam skroz po sisama.  .  .  .  .  .  .  
Nastavak za koji dan kad ponovo nadjem vremena na polsu.  .  .  .  Pozdrav svim Buregdzijama :wave:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
-PICA SA MIRISOM VANILE-

Tih dana sam bio prilično napet, toliko da mi je bio neophodan dobar sex, a nisam baš imao nekakvu zgodnu priliku, devojku nemam već duže vreme, a moje drugarice nisu toliko slobodoumne da bih mogao nešto sa njima po tom pitanju da preduzmem.  Tako da jedino rešenje koje sam imao na umu bilo je da nađem nekakvu kurvu, a nisam baš u prilici da izdvojim veću sumu za takvu namenu, tako da sam se onda odlučio za autoput, pa šta mi bog da.
Upalio sam kola i krenuo u hladnu i maglovitu decembarsku noć, pretpostavljao sam da bih trebao nešto pronaći ispod nadvožnjaka na isključenju sa novosadkog na zagrebački autoput kod »Zmaja«,gde sam video da ordiniraju izvesne »prijateljice noći«, to mi je i bilo najbliže sa obzirom da dolazim iz pravca Bataje.
U toku vožnje napetost među nogama je rasla do granice izdržljivosti, tako da sam morao kroz farmerke da gnječim nabreklu kitu, bar malo da je smirim,eto i za kurac koristim naziv u ženskom rodu kita, baš mi je trebalo žensko pa kakvo god da bude neće biti loše, mada ja imam devizu da kod svake žene postoji nešto lepo, samo zavisi od muškarca da li će umeti da pronađe i da aktivira tu lepotu koja je često skrivena.
Moja očekivanja delimično su se ispunila, jer kod nadvožnjaka je stajala samo jedna »treba«, crna, vrela krv ciganska, kao što se i moglo očekivati,  ali nije strašno čak naprotiv, to mi je izazvalo posebno uzbuđenje da ne kažem napaljenost, zaustavio sam se nekih dvadesetak metara od nje i upalio sva četiri žmigavca, gledao sam je u retrovizor dok je polako prilazila (»baš je lep prizor/gledat život u retrovizor« kako reče jedan meni omiljeni kant autor), rekao bih da je visoka oko 165 cm možda malo i više, neke detalje još nisam mogao zapaziti što zbog mraka, što zbog garderobe neadekvatne za njenu profesiju,zimska jakna u koju se umotala dosta je skrivala ali to je i razumljivo za ovo godišnje doba.  Otvorila je vrata kola i promolila glavu unutra i reče:

-»ćao!«
-»ćao! Šta se nudi«, rekoh ja .
-»pušenje iljadupetsto, jebanje dve iljade, komplet tri«
-»jel imaš neku gajbu gde možemo da radimo, meni u kolima ne odgovara«
-»može, imam tu u blizini, ali onda je druga cena«
-»kolika je ta druga cena«
-»dodaš još iljadu dinara«
-»dobro, ali ja hoću da mi se staviš na raspolaganje,recimo pola sata, radimo onako kako ja hoću,ništa posebno, ali ja nisam samo za prosto tucanje, volim da gledam, da pipam,ližem i tako to!«
-» sedamdeset eura, u tom slučaju. «
-» da ne bude malo mnogo. «
-»šta bi ti hteo,uzmi ili ostavi!«
-»uzimam, sedaj!«
Sela je pored mene na mesto suvozača, i tek sada sam mogao da vidim njene nogare u helankama, bili su malo jači, ali koliko sam mogao da vidim sa svoje pozicije da su fino izvajani. Upitah je kako se zove, samo da razbijem neprijatnu tišinu:

-»Helena« odgovori ona.
-»Je li to umetničko ime ili te majka tako krstila?« Samo se blago nasmešila na ovu moju opasku, pa sam ostao bez odgovora koji i nije bitan ,jer naravno bio mi je poznat i pre nego što sam postavio pitanje,kada se nasmešila primetio sam da njene krupne crne oči imaju inteligentan odsjaj, što se baš često,iako nisam rasista, ne vidi kod rase kojoj i ona pripada.
-»a kako je tebi ime?« upita ona posle kraće pauze.
-»Pedja« rekoh prvo ime koje mi je palo na pamet,slagao sam, ne znam zašto, verovatno je u pitanju nekakva naučena opreznost, »jel ima posla?«.
-»sad baš i nema, ti si prvi večeras,loše je vreme« ¨ladno priča kao da prodaje jabuke na pijaci, a ne onu (tako dragocenu) stvar.


Nismo se dugo vozili i brzo smo stigli ispred jedne zgrade u Zemunu, išla je ispred mene,ušli smo u lift, Elena je pritisnula poslednji broj 7 i lift je krenuo.
Kada je lift stao na poslednjem spratu, izašli smo, ispred je neki čiča čekao na lift i dok je ulazio, čuo sam  iza nas da nešto gunđa, razumeo sam da spominje »majku kurvanjsku«, na šta mu je ova odbrusila da se nosi u tri lepe . . .
Ušli smo u stan, još sa vrata sam osetio da se ne provetrava baš često, vazduh u njemu je pomalo ustajao, stan nije velik, izgleda da je jednosoban, ali izgleda veći verovatno zbog nedostatka nameštaja, naime u dnevnom boravku,koji je ujedno i spavaća soba tj.  jebarnik, bio je samo nekakav francuski ležaj, starinski ormar i manji sto sa tri stolice,a na prozoru umesto zavese bio je zategnut veći peškir.

-»možeš da se skineš«.
Reče mi pošto je ona već otkopčala jaknu i počela da se svlači, poslušao sam je, skinuo sam jaknu i stavio je preko jedne stolice, zatim sam izuo patike i čarape, skinuo farmerke i majicu, te sam ostao samo u gaćama, koje sam na kraju oklevajući također bacio na stolicu sa ostalom odećom,stajao sam tako sa smrznutim kurcem koji se sad kad treba skupio kao nekakav crv, seo sam na krevet i bacio pogled na Elenu koja je upravo tog momenta u jednom potezu zajedno skinula helanke,čarape i gaćice, samo je iskoračila i tako sve na gomili ostavila na podu, taj prizor je bio dovoljan da se u meni probudi moja voajerska priroda, pa da se moj crv pokrene i da  počne ponosno da diže glavu.  Koliko sam mogao da vidim da joj je pička glatko izbrijana, bez ijedne dlačice, što nije bilo loše prvenstveno iz higijenskih razloga, mada ja volim i umereno dlakave koje me posebno uzbuđuju.  

-»izvini, ali moram da pišam, već dugo trpim«
-» o. k. , nema veze« rekoh.
Kada je otišla, video sam po svetlu koje je padalo u mračno predsoblje da nije sasvim zatvorila vrata za sobom, pa sam ustao i na prstima se privukao do odškrinutih vrata, čuo se mlaz kako šušti i pada u vodu u wc šolji, provirio sam unutra u momentu kada je namotavala toalet papir na ruku i onda sa njime obrisala pičku, potom je sa police uzela nekakav šampon ili kupku i zajahala bide koji je bio pored tuš kabine, pa je prala svoju macu i guzni razdeljak, kako je bila meni okrenuta ledjima video sam  prste kako na kratko proviruju kroz penu izmedju njenih nogu, potom je isprala sapunicu i dohvatila peškir sa vešalice, tad sam se tiho povukao nazad i opet  seo na krevet, ubrzo zatim Elena je ušla u sobu i bacila pogled na moj sada već uveliko ukrućeni jarbol, nasmeja se i reče:

-»Ti baš voliš da gledaš, da ti uračunam i ono vreme koje si me gledao,aha?«
-»kako da ne, još ćeš da mi naplatiš i ovaj svež planinski vazduh što udišem!«
-»da otvorim prozor?«
-»bolje nemoj, već sam se navikao, a i nije toliko toplo, nego bolje daj se na posao dok se nisam sasvim ohladio«.
-»moraš prvo da mi daš lovu«.
-»daj mi farmerke sa stolice«,dodala mi je moje farmerke iz kojih sam izvadio pare, izbrojao sam šest hiljada dinara i dao joj, umesto sedamdeset eura, »je li u redu« rekoh i odbacih farmerke na drugi kraj kreveta.

Pogledala je novčanice da nisu možda lažnjaci,dohvatila je torbicu sa stola, koji je stajao uza zid,lovu je spremila u torbicu,a izvadila kurton, zubima je pokidala foliju u kojoj se nalazio i zatim mi je prišla, klekla na kolena te sa palcem i kažiprstom uhvatila me za poluukrućeni kurac,a sa preostala tri prsta mi je stegla jaja pa onda sa drugom rukom i ustima vešto navukla kurton,zatim je krenula sa ritmičnim kretnjama gore dole sa kurcem koji je još rastao i propinjao se u njenim ustima,drugim rečima pušila mi je kurac (mada ne znam zašto se to zove pušenjem, kada nikada nisam video da neki pušač tako radi sa cigaretom), za sve to vreme ja sam bio poluzavaljen unazad i oslonjen na laktove tako da sam imao dobar pogled na njene aktivnosti.
Nije mi još mnogo trebalo da osetim vrhunac, kao da je znala to pa je prestala sa aktivnošću i sela je na ivicu kreveta pored mene,raširila noge i pozvala me:

-»`ajde, dođi«.

dok sam zauzimao odgovarajući položaj tad reče

-»stani, suva sam,da malo ovlaži« pa je počela da dira rukom pičku i da je nadražuje.

-»čekaj, ja ću ti pomoći« rekoh, i zauzeh pozu koju je ona malopre imala, spustio sam se na kolena i zagnjurio glavu među njene noge, koje sam  prethodno podigao na ivicu kreveta i dok ih je tako držala raširene i savijene u kolenima,uhvatio sam je rukama za članke i krenuo sam da orem usnama i da kopam jezikom po njenoj brazdi, osećao se miris vanile, setih se, to je sigurno od one kupke što je malopre koristila, nisam ljubitelj sladoleda sa vanilom, ali lizanje ove vanila pičetina je prava stvar.
Dokopao sam se resice između njenih ružičastih usmina, malo sam je vrtio sa jezikom, a malo sisao uvlačeći je i izvlačeći svojim usnama, osetio sam i čuo da Elena sve dublje diše uz poneki uzdah koji je ispuštala, gurnuo sam kažiprst i srednjak u njenu unutrašnjost, počeo sam prstima da je tucam i da pravim krugove i sokovi su krenuli, ne znam da li više iz mojih usta ili iz njene sočne pičke.  I onda me je prekinula, nije mi jasno kako je mogla baš sada kad je meni najlepše, a pretpostavljam i njoj:

-»`ajde, dovoljno je, a i za ovo treba da me častiš«

-»kako da ne, sigurno ti je još neko hteo ovo da radi«.

-»skoro svi«.

-»sutra malo«, rekoh i podigoh se, ona me uhvati jednom rukom za kurac i povuče prema sebi dok se pomerala unazad na krevetu, tako da sam se sa spremnim kurcem našao između njenih nogu, stegnuvši poludignuti kurac pri dnu ,gde je rub kurtona, spretno ga je smestila u svoju mokru picu, oslonio sam se na kolena i provukao ruke oko njenih nogu i navalio se napred tako da su mi njene noge sada bile na ramenima, a kolena su joj pod mojim naletima udarala u sise, dok sam je tako pumpao glasno je na usta izbacivala vazduh iz pluća i ponovo uz uzdah udisala, a dole se,dok su mi jaja udarala po njenom dupetu, čulo samo šljap,šljap,šljap, nisam dugo izdržao u tom ritmu kada mi je iz jaja krenula lavina koja kao da je počela još u malom mozgu,izvadio sam ga i odmakao se od nje, pa rukom samo dva puta prešao po klizavoj kiti i da nije bilo kurtona,koji je ometao potpuno zadovoljstvo i razlivanje, čini mi se da bi sperma prštala po zidu i slivala se u potocima.

-»dobar si«, reče ona, ustade sa kreveta i uze dve maramice iz torbice i sa njima obrisa mokru pičku.
-»to sigurno kažeš svakoj mušteriji«, dočekah je ja, pošto joj je verovatno bila profesionalna obaveza da tako kaže.
-» ne, stvarno si super« dodala je, zatim mi je prišla, pažljivo skinula napunjeni kurton sa mlitavog kurca i zamotala ga u one maramice sa kojim se obrisala, onda mi je dobacila paketić sa maramicama i nestala u kupatilu odakle se čulo šuštanje vode iz vodokotlića, pošto je verovatno mokre maramice i kurton bacila u wc šolju.
Izvadio sam iz paketića jednu maramicu i obrisao sluzavu kitu, potom sam ustao i pošao za njom u kupatilo da bacim maramicu i ako budem mogao da operem mlitavka, u kupatilu Elena je prala ruke iznad lavaboa, stao sam na vrata i rekao:

-»mogu li da bacim ovu maramicu«.
-»evo izlazim odmah« reče ona, propustio sam je da prođe pored mene, ušao u kupatilo, bacio maramicu u wc šolju i uvalio kurac u lavabo i nasapunao ga sa onom istom kupkom sa mirisom vanile, zatim ga isprao mlakom vodom i obrisao sa peškirom koji je visio uz lavabo.  Kad sam ušao u sobu video sam Elenu da sedi na krevetu da je obukla gaćice i da sada navlači i čarape.

-»šta radiš to!?« upitah je, kao začuđeno.
-»kako šta radim,pa završili smo«.
-»a ne još, imam pravo na još jedno pušenje«.
-»moraćeš da platiš, pola sata je podavno isteklo«
-»nek ti bude«, rekoh i dohvatih lovu iz džepa farmerki, te joj dadoh dve novčanice od hiljadu dinara, »evo ti dve hiljade, ali hoću da mi ga obradiš bez kurtona«.
-»dobro, ali prvo idi u kupatilo da ga opereš«.
-»ha,ha,ha, šta misliš da sam dosad radio, mada sam trebao tebi da prepustim da ga opereš, tako bi bila sigurnija«.
Postavila se na krevet uzdužno četvoronoške, a ja sam opet legao,na leđa oslonjen na laktove, popreko ispred nje.  Prvo mi ga je malo masirala rukom, ali nije bilo nekakve reakcije, pa je onda sa dva prsta zavrnula kožicu i uzela ga usnama istovremeno kružeći  jezikom po glaviću, posebno stimulišući rupicu na vrhu i onaj deo gde se kožica spaja sa glavićem,nema šta, znala je posao, tako da je brzo rastao i bubrio u njenim ustima.  Ja sam se za to vreme sa jednom rukom dohvatio njenih sisa, koje nisu bile mnogo velike,ali koje u ovom visećem položaju taman lepo napune šaku, te sam joj stiskao bradavice sa palcem i kažiprstom, potom sam ruku polako spustio niz njena leđa do guznog razdeljka,gde sam naišao na zategnute gaćice, koje sam sklonio u stranu, pljunuo sam u svoju ruku i onda je spustio od početka brazde nadole, dok sam sa srednjim prstom prelazio preko njenog anusa osetio sam kako se trznula, pomislih ili je tu posebno osetljiva ili je pomislila da ću mokri prst da guram unutra, ali ja sam ,umesto toga, nekoliko puta otvorenom šakom razmazao pljuvačku po napupeloj pički i onda palac gurnuo u njenu provaliju i istovremeno sa kažiprstom i srednjakom trljao joj po unutrašnjim usnama prema klitorisu.  Dok mi je dudlala sad uveliko ukrućenu palicu, samo je još malo raskrečila noge i pomerila guzu prema meni, verovatno da bi mi olakšala moj rad, koji joj je očigledno prijao.  Kako mi je, od njenog navlačenja usta na moj kurac, rastao nadražujući pritisak u jajima tako sam i ja ubrzavao rad sa palcem u njenoj močvarnoj pički, iz koje je počeo da se cedi sok i da curi niz moju ruku.  Osećajući nadolazeći moćni vrhunac stao sam da se propinjem i da odižem svoje dupe prema njenim ustima, koja je ona tad odvojila od kurca,malo se izmaknula i rukom ubrzano dovršavala započetu radnju i onda je ,uz sladostrasne svetle i tamne kolutove u mojoj glavi,  pokuljala beličasta vrela lava iz mojih jaja i prosula se po čaršavu i njenim sisama, i od nje se čuo orgazmički krik i stenjanje, za koje posle svega ne verujem da je bila gluma.  Oboje smo ostali ležati na leđima, dok su se nadraženi nervi smirivali i opuštali posle kulminacije, tad bih sigurno tako zaspao da me nakon nekog vremena nije trgnulo vibriranje njenog telefona na stolu, ustala je sa kreveta i dohvatila telefon:

-»halo, da ja sam, može, za dvadeset minuta«

Verovatno je zakazala posao sa novom mušterijom, pošto mi je rekla:
-»hajde, ustaj vreme ti je da ideš«
Ništa mi drugo nije preostalo, nevoljno sam ustao i rekao -»evo idem, mogu da se malo sredim u kupatilu«.
-»samo požuri«, požuruje me ona.
Kad sam se vratio iz kupatila, video sam da je zgužvala umrljani čaršav i bacila ga na pod, pa je onda uzela čisti čaršav i razvlačila na krevet.  Ja sam uzeo svoju garderobu sa stolice,i obukao se, pa sam joj zatražio broj telefona,rekoh nikad se ne zna kad će da udari iz jaja u glavu, a ovo je bilo sasvim dobro pražnjenje.  Uzela je hemijsku olovku iz torbice, otkinula poklopac sa kutije cigareta i na njemu napisala: Elena 064/. . . . . . . , uzeo sam papirić stavio ga u zadnji džep i izašao u onu hladnu decembarsku noć, koja je bila još hladnija nego pre dok nisam ušao u ovu priču, u koju kao da me stavio sam Bukowski, neki su mi pričali da su posle ovakvog iskustva imali osećaj griže savesti, kod mene to nije bio slučaj, a uostalom i zašto bi, posle jebanja nema kajanja.

wancaga@yahoo. com




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Tetka i ja

Prije četiri godine kada sam maturirao prekinuo sam s curom s kojom sam bio 2 godine.   Nisam mogao jesti ni spavati, a starci su se zabrinuli za mene.  Tada me je pozvala tetka da dođem kod nje u grad na 10 dana, takva mi je promjena odgovarala i odlučio sam prihvatiti poziv.   Nakon sat vremena vožnje u trošnom busu i penjanja na četvrti kat zgrade pred vratima me čekala ona, tetka Nevenka.   Tetka se inače nikad nije udavala, stara cura od 55 godina koja je jurila karijeru i sve žrtvovala zbog nje.   Za svoje godine je solidno izgledala, ali nikad nije bila jedna od onih za kojima bi se neko okrenuo na ulici.   Visoka 170, crne kratko ošišane kose, vitke figure ne premršava, ali preširokih kukova koji su se pojavili zbog stalnog sjedenja u firmi i slabe fizičke aktivnosti.   Kod kuće je nosila obične trenerke i stare traperice, a na posao odlazila u strogim farmerkama.   Mama i ja smo joj bili jedina rodbina pa je mene jako volila.  
<Pa di si mi Srdjane moj mili, nisam te vidila godinu dana.   Oćeš nešto jesti?> reče tetka i poljubi me u čelo.  
<Ne mogu , hvala.   Idem spavat umoran sam od puta.  >
<Dobro mili samo ti odmori, kad se probudiš večera će te čekat.   Ja moram skoknut do firme, ni nedjeljom ne mogu bez mene.   >
Legao sam u dnevnu sobu i odmah utonuo u san kao bebe.   Nakon dobra tri sata spavanja digao sam se i otišao do kuhinje po jesti.   Bacio sam poled na sat, a on je pokazivao 21:35.   U tom trenutku upala je tetka u stan vidno iscrpljena.  
<Ćao mili.   Odo se tuširat i odmah spavat umorna sam jako.   Nemoj se ljutit pričat ćemo sutra kad dođem s posla.  >
<Ništa tetka samo ti odmori.   Laku noć.  >
Poslije večere dosađivao sam se i gledao televizor jer nisam mogao zaspat.   Kasno začuo sam neki udarac u mračnom hodniku kod wc-a, brzo dotrčao i upalio svijetlo.   Vidio sam tetku kako leži kod vrata podignute spavaćice taman toliko da joj se vrlo dlakava pička vidi.   Stajao sam par sekundi fiksiranog pogleda na njenu šubaru i  iznenađen činjenicom kako ona ne nosi gaće.   Naglo sam se osvjestio i pomogao joj da se podigne.  
<Nije mi ništa mili, malo sam nespretna.  >
<Zašto hodaš u mraku?>
<Ma nisam te htjela budit.  >
<Nisam spavao gledao sam tv.   Ajde da te odnesem do sobe.  >
Uhvatio sam je kao što mladoženja nosi mladu i ponio u njenu.  
<Jesi lud šta radiš?>sa smješkom je negodovala
<Evo tako.  > spustio sam je u krevet i lagano rukom prešao preko pozamašne stražnjice.  
Kurac mi je htio iskočit iz gaća.
<Hvala mili. > poljubila me obraz blizu usana.
Osjetio sam priliku i naglo je počeo ljubit.  Pokušavala se obranit ali sve što sam je dalje ljubio popuštala je.  Legao sam na nju i raširio joj noge.
<Nemoj mili, ne smijemo. > tihim glasom je rekla skoro odobravajući.
Bokse sam skinuo i izletio je 18 cm velik kurac.  Prislonio sam ga na njenu dlakavu pičku i počeo ga lagano gurat, osjetio sam jak otpor, bila je vrlo uska, puno uža od moje bivše.  Polako sam ga vadio van i vraćao unutra laganim ritmom par minuta, a ona je snažno uzdisala na rubu vriska.  Odjednom me je počela odgurivat i vikat <Stani>
Izvukao sam ga van i odmaknuo se, zbunjeno gledajući u nju.
<Mili imam važan sastanak ujutro u 8, ovo se ne smije ponovit, ne treba mi još jedna briga na pameti.  Idi u svoj krevet i odspavaj malo sutra ćemo o ovom raspravit kad se vratim s posla. >
Brzo sam se digao gotovo iz protesta i otišao bez riječi u dnevnu sobu.  Svakakve misli su mi prolazile kroz glavu, da li sam trebao nastavit je jebat dalje ili da odem sad da je izjebem i sve što sam dalje razmišljao sve sam bio ljući.  Nisam mogao spavati, ništa me nije moglo umirit i negdje oko 6 sati ujutro čuo sam tetkine korake i vrata wc, ubrzano se spremala ko da se ništa nije dogodilo.  Krenula je u dnevnu sobu, ugledala me na kauču i počela mi držati govor o životu općenito kao da sam neki njen podređeni na poslu.  Klimao sam glavom i samo je promatrao njene široke bokove kariranoj suknji i ružičasti džemperčić.  Kurac mi se jako nadigao i isticao se pod pohlatom, a ona je to primjetivši skratila govor i otišla ubrzanim korakom u wc šminkat se.  Odlučio sam u glavi sad ili nikad i gol uzdignutog kurca krenuo prema wc-u.  Vrata wc-a su bila otvorena, i jasno sam ju vidio naguženu nad umivaonikom kako se gleda u ogledalo.  Zaletio sam se i uhvatio je od iza prislonivši kurac na guzicu.  Odigao sam joj suknju i strgnuo bijele gaće, a ona je stalno vikala
<Nemoj Srki, molim te nemoj!>
Zabio sam joj ga tako jako da je vrisnula i počeo je divljački jebat.  Vrištala je kod svakog mog uboda, a veliko dupe se talasalo.
<AAAAAAAAHHHHHH SRKI BOLI AAAAHHHHHHHHH NEMOJ JAKO JOOOOOJ>
Uhvatio sam je snažno s obje ruke za široke bokove i počeo je nabijati ko da mi je najveći neprijatelj, imao sam osjećaj da će joj se pička raspast.  Glava joj se tresla dolje gore ko da je lutka, a rukama se pokušavala pridržati za umivaonik.  
<AAAHHHHHH SRKI NEMOJ VIŠE MOLIM TE>
Bolna grimasa joj nije silazila s lica.  Pritisak je bio sve veći i nakon par minuta osjetio sam kako ću svršiti.  Izvukao sam ga i počeo špricati po njenoj suknji, džemperu, guzici sva sperma koja je bila dva mjeseca uskladištena ugledala je svijetlo dana.  Tetka je samo pala na pod kao da ju netko nakautirao.  Pridigao sam je, a ona me je poljubila u obraz i tiho mi šapnula da joj pomognem da se obuče i da joj pozovem taksi jer ne može hodati do posla.  Lagano se oblačila, cijelo vrijeme ne govoreći ni riječ sve dok nismo došli do taksija kad me je poljubila u usne i namignula mi uz smješak.  
Natavak drugi put
Sori po greškom sam poslao pola priče
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Remember everything,forgive nothing!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 970
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6700 classic
 Rođendan
Nikada nisam voleo decije rodjendane.Ni moje dece a kamoli kada sam morao da ih vodim kod nekih meni nepoznatih ili ne dragih ljudi. E jedan takav se bas namestio.
Zena je otisla na selo kod bolesne majke i ja sam morao da vodim decu na rodjendan nekog njihovog druga iz obdanista. I to jos u Mek Donalds. Tamo nema cak ni pusenja. Sta je tu je pomislih , proverih kako smo se obukli, pokupih jos prosle nedelje kupljen poklon i krenusmo.
Ljudi kod kojih smo dosli bili su nekih mojih godina , par gore dole, nisam umeo da procenim.Bili su maksimalno ljubazni kako to obicno biva. Deca su otisla u za to pripremljen prostor, ja narucih koka –kolu i sedoh za sto koji je gledao na stepeniste.
I dok sam se dosadjivao pogled mi pade na zenu u tamno zelenom kaputu. Nosila je poklon i shvatih da i ona dolazi na rodjendan ali nije vodila nikakvu decurliju sa sobom. Nasi domacini skocise na noge lagane, presretose je na pola puta od stepenista do mog stola , izljubise je , dovedose i slavljenika kome ona predade poklon. Ponovo sam pogled vratio ka stepenistu kad nasa domacica dovede tu goscu do stola za kojim sam sedeo i rece : “ Ovo je Nikolin i Martin tata, jel to mesto slobodno “
“ Naravno” odgovorih a zelonakaputna zenska mi pruzi ruku i rece “ Hvala, ja sam Drina, “ i pre nego sto je sela skinu kaput i predade ga egzaltiranoj domacici.
Kada je skinula kaput predamnom zaigrase dve ogromne dojke, utegnute u crni dzemper i ja pomislih “ e sto bi se ja rado ulio u ovu Drinu”
“ Vasa deca su sa Milosem u obdanistu? “ upita tek da zapocne konverzaciju.
“ Da jesu ,Milos i moj Nikola su nerazdvojni, zajedno idu i na engleski” rekoh tek da nesto pricam. “ A vi ste ?”
“ E mi smo komsije , vrata do vrata”, odgovori . “ Milosa znam od kako se rodio, a evo vec peti rodjendan, vreme leti”
Osim velikih sisetina koje su pretile da iskoce iz te crne vune , Drina je imala i odlicne noge, prekrstene jedna preko druge kroz poprilican slic na suknji prilicno su obecavale. Kao strastan geograf poceh da razmisljam koje se sve reke ulivaju u Drinu , znao sam za Sutjesku, Ceotinu ali nijedne sa muskim imenom da se setim.
“ A vasa supruga nije dosla ?” upita iznenada. Bilo je to za mene zbunjujuce.
“ Ne nije mogla, na putu je” odgovorih i tog trenutka se setih- Lim , to je muska reka koja se uliva u Drinu.
“ Mi smo se druzile na prosla dva rodjendana” rece, i meni laknu, ni sam ne znam zasto.
“ Ja cu sada da izadjem da popusim cigaretu” rekoh ustajuci “ nadam se da se ne ljutite”
“ Ne, ne i ja pusim” rece “ znam kakva je to muka”
“ Pa nije samo muka, morate priznati,ima tu i zadovoljstva” pokusao sam da budem dvosmislen.
“ Pa zavisi sta se pusi “ odgovori ona potpuno spremno, a meni se kita javi blagim trzajem.
Sisao sam dole , izasao pred zgradu , zapalio cigaretu ali nisam nikako mogao da prestanem da osecam neku blagu dozu uzbudjenja koju je moja laka konverzacija sa zenom u lakom kaputu proizvela.razmislajo sam kako da napravim neku foru na racun njenog imena i moje zelje da se u nju ulijem ali nije mi bas islo.Bas u trenutku u kom sam gasio cigaretu u ogromnu pepeljaru ispred ulaza , ona je izasla. Svoj zeleni kaput je prebacila preko ramena prilazila mi je sa cigaretom u ruci i rece: “ Jel” imas upaljac?”
“Kako da ne” vadio sam upaljac iz dzepa farmerki i nehoticno dodirnuh sopstvenu spravu. Jos uvek je bio u poluerekciji a njena blizina i slucajni dodir izazvase neku vrstu golicanja. “ uvek spreman da upalim vatru ako imam kome” rekoh prilicno trapavo u nameri da nastavim zezanje.
“ Pazi samo da ne izgoris” rece ona “ neko se mnogo lako pali ali moze i da oprlji neoprezne”
Bio sam potpuno sludjen.Ona je bre potpuno u fazonu. Samo kom fazonu?. Da li me samo rajca ili je stvarno toliko otvorena za saradnju.
“ Slusaj Marko “ rece “ da li mozes da mi das telefon?“
Odkuda ona zna moje ime razmisljao sam groznicavo. Upoznali su nas kao N& M tata i Drina.Da li joj je moja zena to rekla? Sta sve ona zna o meni? Sve ovo mi se komesalo u glavi. Iz dzepa jakne izvukoh telefon i pruzih joj ga.
“ Ma ne to.Ne aparat ,da mi das broj telefona” tek sada me je sjebala.
“ Da mogu “rekoh potpuno sludjen” 205-206” rekoh “ normalno “ 063” promucah.
“OK” rece ona upisijuci ga u memoriju svog telefona “ ja moram sada da idem ali cu ti se javiti “
Osavila me je, bez pozdrava i odnjihala se prema Slaviji. Bio sam sokiran. Popusio sam jos dve cigarete ispred zgrade a srce mi je tuklo kao ludo. Ko je bre ova zena? Sta hoce od mene? Sta li je pricala sa onom mojom? Sta li bi ona rekla kada bi znala za ovaj razgovor? Nije da ja nju ne bih odvalio ali nisam bre ja presretac. Nisam nikada smatrao sebe neodoljivim i svi moji osvajacki uspesi rezultat su upornog i predanog rada nikako moje neodoljive spoljsnosti i fizickog izgleda.
Nekako sam se sabrao, popeo na sprat ,iscevcio svoju kokakolicu u cutanju i sacekao spasonosni trenutak polaska kuci.
Deca su usput prepricavala svoj provod na tzv. zuraji, hvalila se dobijenim igrackicama a ja sam vozio nekako mehanicki. Sabrao sam se tek kada sam parkirao auto ispred zgrade i kada su se moji naslednici posvadjali oko redosleda kupanja.
Da bi stvar isla za mene jednostavnije odredio sam redosled a za divno cudo ono su to prihvatili bez protesta.
Kupanje,brisanje , citanje bajke za laku noc bile su moje aktivnosti narednih pola sata a onda je nasa kuca utonula u vecernji spokoj. Deca su spavala a ja se zaputih ka dnevnoj sobi.
Dok sam sedao ispred TV u nameri da odgledam utakmicu Italijanskog prvenstva, setih se da sam planirao da veceras napunim telefon jer je baterija bila skoro prazna. Izvukoh ga iz dzepa jakne i otkrih da imam cak tri propustenih poziva. Jedan je bila moja zena. Pozvah je i podnesoh dnevni tj. bolje receno vecernji raport.Druga dva poziva bila su sa potpuno nepoznatih brojeva. Sledih se: da nije ona, Drina.
Da li da okrenem i da odrcitujem ono cuveno : ovde taj i taj ,imao sam poziv sa ovog broja, ili da se pravim lud.? Bila je to lazna dilema. Sama pomisao da je to mozda bila ona u mojim preponama podizala je pritisak neslucene snage. Pozvao sam prvi broj, bio je fiksni. Telefon je zvonio ali se niko nije javljao.Onda sam pozvao drugi broj, ovaj put mobilni. Zazvonio je, jednom drugi put a onda:
“ Ej,Marko, ja sam te zvala, nisi se javio “
“Kupao sam decu, nisam ni cuo da zvoni”
“Slusaj, nema to veze” rece Drina “ nego hoces li da se vidimo”
“ Hocu “ rekoh “Kada?”
“ Bicu za pet minuta ispred tvoje zgrade” rece “ Plavi Golf trojka”
“ Cekaj, deca mi spavaju “ promucah “ nemam kome da ih ostavim”
“ Ja cu biti ispred zgrade za pet minuta “ nasmeja se i prekide vezu.
Sedeo sam u fotelji i blenuo u sopstveni mobilni telefon. Sta sad? Jel ona luda?
Kako da ostavim decu? Sta ako se neko probudi? Zena ce me ubiti ako se takva stvar desi. Em otiso u kurvanje em ostavio decu. Ma nece se probuditi pomislih . Ova je spremna na sve. Jednom se zivi. Dok sam pokusavao da sredim misli uhvatih sebe da oblacim jaknu i vec izvlacim kljuc iz otvorenih vrata.
Istrcao sam iz ulaza zgrade.Tacno prekoputa stajao je tamno plavi Golf i neko je sedeo u njemu.Srce poce da mi bije kao ludo. Presao sam ulicu, uhvatio bravu i vrata se otvorise. Sedela je i pusila. Seo sam pored nje.
“ Al si tacan, svaka cast” smejuljila se.
“ Takav sam po celom telu” lupih pokusavajuci da se priberem.
Ona se nasmesila a onda rece nekim gotovo svecanim tonom.
“ Marko, ti verovatno to ne znas ali ja sam kuma Tamare Tomovic”
“ Koga ?” upitah
“ Hocu reci sada Tomovic a devojacko Marjanovic”
“ A te Tamare ?” rekoh. Znao sam o kome govori. Bila je to jedna od mojih bivsih devojaka, nekoliko Nedelja zabaljanja jos na I ili II godini faksa. Nista posebno.
“ Kako je ona, sta radi?” pokusavao sam da kupim vreme i shvatim u cemu je fora.
“ Dobro je, radi na fakultetu, ali to sada nije bitno” rece ona otpuhujuci dim cigarete.
“ A sta je onda bitno? “ upitah vec pomalo nadrkan. Deca su mi bila gore a ja sam se igrao nekakvih odgonetalica.
“ Reci cu ti ali samo pod uslovom da me ne prekidas” rece ona a glas je poprimao malo dramaticniji ton . Ucinilo mi se da ce da zaplace.
“ Necu. Ne boj se “ rekoh gotovo pokroviteljski.
Pogledala me ,mislim zahvalno , a oci su joj caklile. Spustih joj ruku na ruku , cisto da joj dam podrsku. Ona uzdahnu i trze se kao da je udarila struja.Bila je to sada potpuno druga zena, ni trunke one sigurnosti, gotovo oholosti sa kojim je razgovarala samnom pre par sati , pa cak i pre samo nekoliko trenutaka.
“ Vidis , sve ovo veceras, nas susret na Milosevom rodjendanu , ovo sada ja planiram vec vise godina” otpoce ona.Bio sam sledjen.
“ Ne prekidaj me, molim te, obecao si” rece i nastavi:” ja sam Tamaru upoznala nekoliko meseci posle vaseg raskida , postale smo cimerke. Zivele smo najpre kod iste gazdarice a onda smo imale sopstveni stan , mislim u kom smo bile same. Ti verovatno ne znas, ali Tamara je jedna veoma senzibilna osoba ali i osoba koja je veoma otvorena i radoznala.”
Znam” izustih ali me ona prekide stavljanjem prsta na moja usta “ Cuti ,molim te “ rece. Ja samo klimnuh glavom.
“ E pa nas dve smo se jako zblizile, najpre emotivno a uskoro bogami i fizicki”
Verovatno sam razrogacio oci , jer ona rece: “ Nemoj tako da me gledas, zbunicu se a ovo je najvazniji deo price” i zapali cigaretu. “ Elem , nas dve smo pocele da eksperimetisemo, mislim u seksu. Najpre je to bilo masiranje, mazenje, a onda je postajalo sve slobodnije i intenzivnije” Na ovu njenu recenicu osetio sam dve stvari. Prva je bila moje uzbudjenje, kurac je hteo da mi izleti iz pantalona , a druga je bilo njeno uzbudjenje. Nisam bio siguran sta je vise pali , sto se seca svojih lezbijskih dozivljajja ili sto to prica meni. Glas joj se menjao, postajao nekako ‘rapaviji a disanje nekako isprekidano.
“ Jednom smo tako resile da probamo vibrator, nabavile smo ga kod nekog svercera.
Posto smo uglavnom bile bez kinte , pristao je da nam ga pokloni a da mu ga ja popusim, ali to nije sada vazno”
Spustio sam joj ruku na koleno. Nije reagovala.
“ E taj vibrator dovodi tebe u vezu sa mnom”
“ Kako ?” rekoh spustajuci ruku niz njenu butinu. Zaustavila me svojom rukom., poklopivsi mi saku.
“ Cuces, polako” rece , raskopcavajuci mi slic drugom rukom” izvadi ga iz gacica, bice ti lakse”
“ Vibrator je u nase seanse uneo novi element, novog clana” pocela je da mi drka karu.Zastenja od zadovoljstva a ja joj gurnuh srednji prst pored gacica u vrelu pickicu.
“ Tamara je rekla da nas vibrator mora imati neko ime ,musko ime a posto je meni bilo svejedno ,postali ste imenjaci, mislim ti i vibrator”
“ A sada kapiram “ rekoh “ pokvario ti se vibrator pa si posla da trazis njegovog dvojnika.”
“ Dobra fora” nasmejala se “ nego da li bi mogla ja sada malo da ti pusim a nastavicu pricu kasnije” rece stiskajuci mi jaja.
“ Nikako” rekoh “ mislim nikako nemoj da nastavljas pricu”
“ Znaci da ti pusim” smeskala se polako spustajuci glavu ka mom kurcu.
“A-ha” promumlah od zadovoljstva
“ Sta A-ha ? “ zaustavila se na par santimetara od glavica.
“ Pa pusi mi” odgovorih , gurajuci joj glavu .
Pusila je fenomenalno. Usisavla je glavic, zatim ga polako jezikom gurala nazad, pa opet unutra. Ja sam joj za to vreme nabio vec dva prsta u picku i radio rukom kao kakva masina za jebanje. Pocela je da mi ga usisava do kraja. Da bi to uspela jos vise se nagla a ja slucajno dodirnuh malim prstom otvor njene guze. Resih da joj i tu zabijem prst pa za to iskoristih drugu ruku. Dopala joj se ideja pa pridignu dupe taman toliko da moja ruka moze da prodje i otpocne ritmicko nabijanje.
Odjednom ona ispusti moj kurac iz usta. Drzala ga je veoma cvrsto u ruci.Podize glavu ,pogleda me u oci pa rece : “ Sta mi to radis? A sta mi to radis? Reci mi”
Bio je to glas raspukle zene, ocigledno je volela da prica u seksu.
“ Nabijam ti prste u picku” rekoh stenjuci, zeleo sam da nastavi da mi pusi ali mi je i ova situacija bila prilicno uzbudljiva
“ I sta jos?” rece trljajuci mi glavic, “reci” zapovedala je
“ I u guzu, razvaljujem ti guzu , zamisli da ti nabijam kurac u dupe, jel te boli ..” prihvatao sam nasu prljavu igru recima
“ Da…” stenjala je “ a ja tebi pusim , sisam ti karu , kako je lepa , tvrda”
“ Sisaj ga kurvetino “ rekoh sad ja, potpuno napaljen i nabih joj glavu skoro do butina.
Rukama sam radio kao da nisu moje, brzina nabijanja u njene rupice tj. rupetine pela se srazmerno nasem uzbudjenju a onda potpuni prekid svesti. Pocela je da svrsava.
Ispustala je neke poluglasne krike, neko roptanje a ja po stezanjima misica shvatih da je to to.. Ja jos nisam. Podigla je glavu, poljubila me u usta , samo ovlas a onda se vratila na karu. Osecao sam da je zahvalna. Sklonio sam svoje ruke sa njenog dupeta , zavalih se u sedistu a ona otpoce zavrsni deo najboljeg pusenja koje sam imao za ovih dvadeset i kusur godina aktivnog bavljenja jabacinom. Nagla se preko mojih butina i ja osetih one njene ogromne sise sa pocetka ove price.
Zavukoh obe ruke i poceh da ih mesim. Bile su stvarno ogromne ali jos uvek prilicno jedre. Gnjecio sam ih, istezao, uvrtao bradavice, trljao jednu o drugu, Drina je stenjala , ocigledno joj se to svidjalo ali nije ispustala moj kurac iz usta. Osetih da cu svrsiti , i poceh da se meskoljim ali osetila je i ona i cvrsto se pripi uz moje butine. Orgazam je dosao iz karlice. Jednostavno se spustio niz kicmu i odjednom je pocela eksplozija
Lepo sam osecao kako mi sperma siklja iz kare ali ona je jos jace sisala . Usta su joj se punila spermom a ona je mumlala od zadovoljstva.I ja sam mumlao, stenjao ,uzdisao. Trajalo je to nekolko desetina sekundi. Onda sam se smirio i osetio kako se moj kurac polako ali sigurno ispumpava. Ona ga je jos uvek drzala u ustima. Zatim je otvorila usta .Svez vazduh hladio je moj izguljeni glavic. Podigla je glavu , okrenula se ka vratima.Pomislio sam da ce da ispljune moje sokove ali ne, ona je potrazila cigaretu, stavila je u usta i pripalila.” Hoces i ti?”
“ Daj “ rekoh potpuno fasciniran cinjenicom da je progutala sve sto sam u nju izlucio
do poslednje kapi.
“ E sada mogu da ti dovrsim pricu na miru “ rece, popravljajuci suknju koja se izguzvala na butinama.
“ Ne “ prekinuo sam je” imamo vremena , moja zena se vraca tek za cetiri dana “
“ Dobar ovaj deciji rodjendan “ rece ona i nasmeja se. “ nego znas, zanimalo me je uvek ko bolje pusi ja ili Tamara”
“ Da ga je ovako pusila , ne bi joj ti bila kuma” nasmejah se i ja
“ Sta hoces da kazes? “ kao da se zabrinula.
“ Objasnicu ti sutra “ poljubih je u usta “ obuci nesto jos provokativnije “ sapnuh I dodirnuh joj grudi.
“ Vazi” uzdahnu.
Kada sam se usunjao u sopstvenu kucu nije bil ni jednog znaka da su se deca budila.
Naprotiv, iz njihove sobe dopirao je dobro poznati zvuk decijeg ravnomernog hrkanja
IP sačuvana
social share
R9NALDO najbolji igrac svih vremena!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

slobona devojka traži slobodnog momka

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Sjedim na zubarskom stolcu u ordinaciji, onako “fino” - blago nagnut …. otvorenih ustiju i uperenim svjetlom u facu. Zubarka Svetlana snimila situaciju impaktiranog umnjaka – a bila je predivna … uvijek dotjerana, zracila je senzualnošcu i seksepilom … cesto sam maštajuci drkao na nju. Znam, da kad sam je posjecivao zbog sitnih pregleda jarcala me i sama pomisao na … Bijeli suknjic do iznad koljena privijen uz te predivne dugacke noge, na koje su navucene crne sitno-mrežaste carape; a što se skriva iza te odjece pitao sam se sjedeci na jebenom stolcu dok je ona obavljala sitna telefonska caskanja. U takvima pauzicama uglavnom sam smišljao razlicite scenarije u kojima ju divljacki jebem … a i kurac mi se tada redovito dizao … uvijek sam se pitao primjecuje li cudne aktivnosti u mojim boxama. Nisam ni slutio u što ce se ta vecer pretvoriti. Ona, predivna plavuša – zrela gazela, kratke zurke, izrazito zelenih ociju u kojima sam se topio kad god bi me pogledala, breskaste tvrde guze, preplanulog tijela; i to sve pakirano u 35-togodišnji vamp paketic.

19:20h … plavuša spušta telefon i prilazi mi, provjerava mi stanje i prica ko navijena … kako ce vjerojatno štrajkati i u petak jerbo je procitala kako je doticni ministar izjavio kako “oni” i ne zaslužuju vece place jer se ordinacije uglavnom, tokom radnog vremena pretvaraju u kupleraj … ma zamisli ti to Danci (govori sestri koja je pisala po nekim papirima) – a ja nisam bio pretjerano zahtjevan pacijent te veceri. I meni kao meni spontano iskoci fantasticna glupost … kažem – kako to nije sigurno tocno i pretpostavih kak ministar cita neke nemoralne casopise …. izvukoh im lagani osmijeh … a ona primijeti obrise mog nabreklog kurca u trapericama kako pulsira na što me pogleda i pocne se još više smijati i kašljucati (inace je bila strastvena pušacica), odmaknuvši se od mene… Pitam ju, glumeci nevinašce – pa doktorice što vam je, ste dobro … – sve je u redu Borise, i pogleda me ocima punih požude …. te rece sestri…. - Danci (kako ju je odmilja zvala), Boris je vjerojatno zadnji pacijent veceras na što ona jasno potvrdi. - Ništa, onda draga moja, kako si mi i rekla danas, muž ti se veceras vraca s puta – valjda ti je sve jasno … slobodna si kao ptica.

Ja nisam mogao vjerovati što se dogada, napokon ostajemo sami a Danijela je izletila iz ordinacije dok si rekao keks. - Izgleda da ce Danijeli biti ludo veceras, rekoh … - Da, da (rece uzdišuci) … dovršimo mi posao dokraja. Prislonila se uz stolac s moje desne strane te se sbalansirala cicama o moj torzo (a to je redovito radila … obožavam kad se žene koriste svim svojim alatima) te cackajuci malo po zubima provjeravajuci nepotrebno …. rece kako nece dopustiti da tako besposleno sjedim u ove kasne sate …. (ja sam samo promatrao kako se odvija ovaj scenarij a ovaj put u režiji Svetlane – plavuše u bijelom). Vidjela je, dakako moj zadivljeni tupi pogled i veselo se nasmijala … zatim je otišla izvan ordinacije i vratila se u tili cas, te zakljucavši vrata rece kako smo izgleda ostali sami veceras. Kad sam cuo škljocaj vratiju shvatio sam da je vrag odnio šalu i odlucio prepustiti se toj igrici. - Ja izgleda, puno pricam, kaže Svetlana - Ma ne, nikako, razgovor uglavnom opušta situaciju, zar ne … (rekoh primijetivši otkopcanih par gumbica na svilenoj bluzici) I pocelo se odvijati … tim gracioznim hodom prišla mi je s prednje strane, zaustavljajuci se uz prozor, prekriživši ruke, okrenula se prema meni, izbocivši lijevu mrežastu “crnu” nogu prema naprijed i tlapkajuci po podu, promatrajuci me studiozno. Bila je prekrasna, cice su joj se skupile od prekriženih ruku i zlatile od sjaja … nešto nevjerojatno … ja sam ludio. Prišla mi je i pocela otkopcavati remen, citavo vrijeme ne skidajuci pogleda s mojih ociju, traperice je svukla zajedno s tenkama – E sad .. progovori … da vidimo taj tvoj stroj maleni – a on izletio spreman …. U u uh … promrmlja nježnim glasom … simpatican i božanstven … vrijeme je da obradim ovaj mjenjac. - Morate ga prvo zaraditi, draga doktorice … rekoh i nogama je privucem k sebi i zažvalim strasno svukuvši joj bluzu i provlaceci ruke kroz crni cipkasti grudnjak izvlacim joj sise i ližem bradavice … - You are a notty, notty boy …. rece i odgurne me natrag u stolac.

Ona je opet preuzela uzde i spustila se onomu što je i naumila … provukla je kožicu preko glavica nekoliko puta i pocela ga pušiti, lizati okretno i znalacki …. ližuci od korijena kurca prema vrhu, plackajuci jezikom i sisajuci ga ko kakvu jebenu lizalicu …. svršio sam joj ravno u usta trzajuci se i slušajuci njeno mumljanje … pogledala me blago otvorenih ustiju kako prevrce spermu po jeziku … te proguta … smijuci se. Vracam je k sebi i polegnem na stolac i ljubim ju po tijelu, vratu, ližuci bradavice, gladim je svojim glatkim rukama po unutrašnjoj strani leda, spuštam se i ja sve niže i niže …. svlacim joj suknjic , a pickica izletila obrijana s laganim srebrnim dlakavim potezom, sva vlažna i spremna na obradu – guram svoj jezik duboko, nalazim klitic, nadraživam ga a pickini sokovi su tekli i tekli … moja doktorica se izvijala i jecala od uzbudenja … bila je spremna za jebacinu, no nisam joj ga htio dati još iako je stenjala i tražilaaa da joj ga zakucam. U tim trenucima želio sam da doživi tisuce malih orgazama, pocela se tresti i duboko dahtati … nahrulio je val sluzi i soka – pickica joj je mirisala i bila je jebeno slatka …. svršila je, no htjela je još – daj mi ga, daj mi ga … daaj …. molila je …  Primio sam svoj nabrekli tvrdi alat u ruke igrajuci se s glavicem po ulazu u vaginu … te sam prodro polagano u nju kako bi se kanal prilagodio debljini – ona je pocela steenjati i procijedila je kroz zube kako je debel i kako takvog još nije probala …. Lagano sam ju nabijao a ona se rukama ucvrstila o rucke stolca i cvrsto se opirala mojim nabijanjima …. podrhtavala je od užitka. Njen pica-snatch me uvlacio svaki ciklusom duboko u sebe – rotirao sam i prepustio se naboju … cijelo joj se tijelo pocelo grciti … svrši u mene vikala je – pijem pilule, želim osjetiti kako tvoja vruca sperma štrca u meni i razlijeva mi se niz noge…. Ja sam samo nabijao u tu najebeniju picku koju sam probao u životu … Dahtanja su nam postajala sve grlenija …. mišici njene slatke pickice sve su me više stiskali … kraj je bio blizu. Svršili smo znojni, uzdihani i ujedinjeni …. koja jebacina vikala je sva zadovoljna.

Iscrpljen odmaknuh se od nje i oslonih o prozor, gledajuci taj prizor nasuprot sebi … bila je nevjerojatna – dirala se po pickici prstima i lizala sokove i spermu te se s onim crnim mrežastim nogama spretno spusti sa stolca i krene prema meni spuštajuci se na koljena i bez rijeci mi uze kurac u usta te ga obliza gledajuci me ravno u oci dok je jednom rukom još uvijek draškala svoju još nabubrenu pickicu i prste pune našeg nektara oblizivala zajedno s mojim kurcem. Popaljen time okrenuh je i zguza joj uvalih jezik duboko u picu sišuci te sokove i jebajuci je jezikom – još je više sva zadovoljna izbacila guzu unatrag raširivši još više noge … tražila je još … primih je za bokove i ubacih nabrekli kurac nabijajuci je snažno – stenjala je i vrištala … vukao sam ju za kosu i nabijao ejakulirajuci u nju opet. Svršili smo zajedno ko neke jebene srodne duše … legnuli smo na hladne plocice u ordinaciji i smijali se, pogledavajuci se …. – rekoh, vidite draga doktorice Svetlana, sad smo pokazali našem ministru kako se to radi ….

« Poslednja izmena: 28. Dec 2007, 14:28:56 od klody »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29 31 32 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 08:36:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.