Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:07:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575110 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1944
Zastava Negde u Srbiji
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung 
Leto u Budvi

Leto jet vreme koje sam uvek najvise volela, nekada zbog slobode odlaska negde, bilo gde bez roditelja i njihove kontrole, nekada zbog odlaska na letovanje, n anova i nepoznata mesta. Nekada sam leto jedva cekala samo zbog skole, u svakom slucaju bih otisla negde bez roditelja i ostajala po mesec dana.

Put u Budvu mi je bio jedno od najgorih mucenja u zivotu. Putovala sam sa drugaricom i njenom starijom sestrom po nesnosnoj vrucini u autobusu koji nije imao klimu, pa smo se topili na plus 35 stepeni tokom veceg dela puta. Povrh svega imala sam problema sa stomakom pa sam tokom celog puta drzala kesu u rukama. Izmucene smo se dovukle do kuce u kojoj smo odsele i ostatak dana sam provela u krevetu. Beba i njena sestra Deana su dan provele na plazi i dosle kuci sa preplanulim telima i nekim momcima, takodje beogradjanima koje su upoznale na plazi. Momci su bili Deaninih godina, 5 godina stariji od nas i odseli su u hotelu na rivijeri. Darko i Nikola tako su se predstavili, dok su ulazili u sobu i seli pored mog kreveta. Bili su veoma raspolozeni i sve vreme smo se smejali njihovim dosetkama i salama.Bilo je vise nego ocigledno da su veoma zagrejani za Deanu, prosto su je gutali ocima.

To vece po povratku iz grada, Beba i ja smo je ispitivale gde su isli, sta su radili i zasto su ostali do 3h ujutro. Nas dve klinke od po 15 godina, tatine i mamine devojcice uzivale smo u takvim pricama mada nas momci u najmanju ruku nisu zanimali. Jos uvek smo se vise divile zenskim telima i zagledale u svaku koja prodje, snimajuci joj noge, grudi a ponajvise garderobu. U princimu smo mastale da budemo kao ova ili kao ona, da imamo oble i cvrste grudi kao ona tamo, lepu guzu kao ova ovde...i da jednog dana dodje i neki princ. Deana je imala bas sve sto smo mislile da treba. Veoma vitka crnka manekenskog izgleda sa kratkom kosom i uvek sa sasvim dovoljno sminke na sebi. Uvek je volela da izbaci grudi da se da se vide bar do pola, ili da joj se kroz majcu probijaju bradavice kako bi se lepili pogledi za nju. Na plazu je isla u kratkoj suknjici koja je bila prilicno prozirna, gornji deo kupaceg naravno nije nosila pa su joj se grudi, onako cvrste i mlade prosto probijale kroz pamucnu majcicu do pupka.Tek na plazi bi onako nonsalantno skinula i majcicu i sasvim polako navukla pretesni gornji deo. Te godine, leto posle bombardovanja, cela Srbija je bila na moru, a bar pola te Srbije je zevalo u njene sisice i golu guzu u tanga gacicama, zamislajuci sta se krije ispod i zavirujuci u prolazu. Za nas je to bila prvorazredna zabava. Uvece bi obicno isle po kaficima ili kod Darka i Nikole u hotel na pice pa opet u kafice i tako do jutra. Naravno nas dve na svoju a njih troje na svoju stranu, da ih ne blamiramo.

Setale smo dugo i kada je pocela kisa, bolje reci pljusak odjurile smo kuci. Otkljucale smo vrata i uletele u kupatilo trazeci peskire. Bile smo sasvim mokre. Posto smo bile samo u majicama i suknjicama sve se zelepilo za nas i ocrtavalo da sam htela od sramote da umrem trceci po ulici. Smejale smo se i pricale o tome kada smo u sobi zaculi neku buku. Utisale smo se da vidimo o cemu se radi jer smo mislile da smo same, bilo je isuvise rano za Deanu da dodje kuci. Beba se savila i provirila kroz kljucaonicu a ja sam stajala iza nje iscekujuci njenu reakciju. Pocela je da se smeje, okrenula se sa rukom preko usta, pokazujuci mi da cutim. Rekla mi je samo TUCAJU SE i sa kikotom me uhvatila za ruku i povela napolje.

Prozor je bio sirom otvoren, posto je soba bila okrenuta prema basti, a nas siguno nisu ocekivali. Lampa je bila ukljucena a scena je za mene bila vise nego sokantna. Ne samo da sam prvi put videla ljude u toj situaciji vec sam prvi put videla i onu musku stvar u svoj svojoj velicini. Svi troje su istovrmeno dahtali i uzdisali ali je Deana bila najglasnija. Nikola je lezao na krevetu dok su mu noge bile na podu. Grcio se i propinjao pokusavajuci sto dublje da ugura onu stvar u Deaninu picu. Cvrsto joj je stiskao guzu i gnjecio, dok se ona podizala i svom snagom nabijala takodje pokusavajuci da ugura i vise od onoga sto je on imao. Usne njene pice bile su skroz rastegnute i jarko crvene. Nikola je imao prilicno veliku stvar ali to njoj ocigledno nije bilo dovoljno na moje neverovatno cudjenje. Darko je stajao sa druge strane kreveta, iznad Nikole gurajuci joj u usta ono sto tu ne treba da ide. Istezao se da bi joj gurnuo celoga u usta a ona se naizmenicno smejala i mumljala sa povremenim kricima u trenutku kada bi se Nikola zabio u nju svom silinom. Darko joj je mrsio kosu, uzdisao dok je ona mumljala usled punih usta njegovog mesa. Jednostavno sam ostala bez daha, gledala sam ih i u tom trenutku osetila cudno grcenjeu stomaku. Stajale smo ispod prozora u 1h posle ponoci u gacicama i majcama savijene u struku da nas ne bi primetili da virimo. Sto je Deana vise stenjala i uvijala svoje vitko telo, naginjala se pozadi mazeci Nikolu po testisima dok bi Darko sam trljao svog djoku i trazio od nje da ga ponovo stavi u usta, ja sam osecala sve veci pritisak u grudima. Podilazili su mene kakvi zmarci, pocela sam nesvesno da pomeram guzu gurajuci je prema Bebi. U jednom trenutku presla sam rukom preko svojih grudi, koje su bile cudno cvrste, bradavice su me prosto pekle, trazile da ih dodirnem, podvukla sam ruku ispod majice i pocela da naizmenicno trljam jednu pa drugu bradavicu. Samo sam kratko uzdahnula, prijalo mi je neverovatno. Pocela sam sve brze da ih gnjecim, drugom rukom sam vec nesvesno trljkala svoju picu kroz gacice koje su postajale sve mokrije. Kroz moju glavu prolazilo je hiljadu misli, secanja i osecanja, ali je najjace osecanje bilo zelja da osetim tako nesto u cemu je Deana ocigledno mnogo uzivala. Nikola ju je podigao i izvukao svoju stvar koja je delovala strasno veliko, okrenuo ju je kako bi je tucao od pozadi, protrljao je par puta po njenoj sasvim mokroj pici i prosto ga ugurao unutra. Samo je na kratko kriknula i zatim zastenjala jos jace dok je on sve brze vadio i gurao ga unutra svom duzinom.Darko je odjednom uzviknuo kroz zube dodji, dodji, i u grcu prineo djoku Deani koja ga je uhvatila jednom rukom i pocela da ga dudla. Sekund kasnije Darko je poceo da urla kao lud, tresao se i svrsio po njenom licu. Ona se smejala i obema rukama vukla Nikolu dajoj ga nabija sto brze i sto dublje. Darko se umorno svalio u fotelju pored kreveta i posmatrao ih. Nikola joj je gnjecio sise koje su se ljuljale u ritmu njegovog nabijanja, sirio joj je guzove i vadio i gurao u nedogled dok je ona pocinjala da vristi od zadovoljstva.

Moje telo je vec pocinjalo da drhti, pogledala sam Bebu koja je samo oblizivala usne i tiho dahtala. Prsti su joj vec ulazili u malu i tesnu pickicu. Gacice su joj bile do pola nogu. Uvijala se i povremeno spustala glavu. Zavrnula sam rub svojih gacica i presla prstima po utrnulim usnicama moje pice, stomak mi se grcio, stezala sam butinama svoju ruku dok su prsti prosto klizili unutra. Na trenutak bih osetila mali bol pa ih povukla ali bi oni prosto hrlili unutra. U tom trenutku iza sebe sam cula Darkov glas....Pa ovde je mnogo mokro i vruce da bi se tek tako zavrsilo. Stala sam ukocena, povukla sam ruku nazad i spustila majcicu. Bio je sasvim go. Beba se nasmejala i rekla samo udjimo unutra.

Deana i Nikola su se i dalje culi u drugoj sobi, bila sam kao u transu. Plasila sam se i bilo mi je mnogo neprijatno, na drugoj strani pica mi je prosto zudila da se nesto zabije u nju, iako nisam znala kakav je to stvarno osecaj. Uhvatio me je za ruku i povukao na krevet, Beba je stajala iza nas. Privukao me je sebi i poceo da ljubi po stomaku, zavlacio je svoj vreli jezik u moj pupak a prstima mi gnjecio guzu. Zadigao mi je majcicu, grudi su mi stajale sasvim podignuto, cvrste. Poceo je da ih sisa, kao beba, jednu pa drugu. Noge su vec pocele da mi klecaju. Povukao me je na krevet legla sam i rasirila noge, provukao je svoju glavu izmedju i poceo zubima da mi skida gacice. Zatim je prstima lagano zavrnuo na jednu stranu AAAAH KAKVAMIRISNA PICA, NISAM MLADJU I SOCNIJU PICU VIDEO BAR 2GODINE. Mrmljao je nesto dok je jezikom pokusavao da razdvoji moje vrele usnice. Razdvojio ih je prstima i culo se samo blago sljapkanje, ono pucketanje moje mokre, male, tesne, nevine pickice sa plavim dlacicama. Bila sam na drugom svetu, svaki njegov dodir me dovodio do ludila, podizala sam i spustala guzu dok je on sisao i sisao i grickao mog klicu.

Mazila sam se po grudima. Ustao je i legao na ledja, okrenuo me naopacke i nastavio da mi lize pickicu. Rekao je samo HAJDE STAVI GA U USTA NEMOJ DA GA GLEDAS. Bili smo u cuvenoj pozi 69, njegova kita mi je bila pred ocima. Polako sam prstima presla preko njegove nabrekle koze i vena koje se prosto htele da eksplodiraju. Glavic mu je bio kao moja usta, ogroman i crven. Uhvatila sam ga polako i stegla rukom jako, on se samo stegao i nastavio da mi cupka dlacice svojim usnama. Plava kosa mi je bila pred ocima, rumeno, preplanulo telo je prosto bridelo. Primakla sam ga ustima i polako dodirnula najpre usnama. Trljala sam ga levo desno pokusavajuci da otkrijem kako mu najvise prija. Jos par puta sam ga prosetala levo desno i zatim pokusala da celog stavim u usta, trljajuci jezikom njegov natekli glavic. Bio je prevelik da bi stao u usta ceo, pocela sam da ga lizem kako sam znala i umela, guzom sam mrdala gore dole nabijajuci se na njegov jezik. Gutala sam ga ivadila, gurala i vadila iz usta. Prosto sam jedva cekala da nastavimo dalje, grudi su mi bridele, bradavice mi je gnjecio svojim prstima. Povukao me je gore, rekao je PLAVUSICE SADA JE VREME DA ISPROBAS ONO NAJLEPSE....

Prvo mi je skinuo majicu a zatim me postavio da legnem na ledja. Beba je sela na krevet iza mene i pocela da mi mazi sise. Uhvatio me za bokove i polako poceo da svlaci gacice, potpuno mokre. Svlacio ih je polako, preko butina, do kolena, onda je prvo izvukao jednu pa drugu nogu. Postavio ih je na svoja ramena i primakao svoje prste mojoj socnoj pickici, trljajuci jednim prstom njene vrele, natekle usnice. Aaaaaahhhh samo sam ispustala tiho zvuke. Podizala sam i spustala svoju guzu navlaceci se na njegov prst u ritmu. Culo se samo fino sljapkanje usnica moje pice koja je sada ocekivala svoje najlepse trenutke, trenutke razdevicenja. Gurnuo je malo prst unutra i kada je naisao na prepreku odlucio je da to ne radi prstima, vec je podigao svoj ukruceni penis, ogromne velicine, koji sada kao da je jos narastao u ocekivanju uzitka jebanja mlade, nevine i socne pickice. Za trenutak sam rasirila oci u strahu od tolike velicine. Beba je to primetila, rekla je NE BOJ SE JA CU TI POMOCI...i nastavila da me miluje po nateklim bradavicama. Darko je primakao glavic mojim usminama, rekao mi je da ih rasirim svojim prstima sto sam i uradila. Trljao ga je gore dole, aaaaahhhh pomislila sam kako ce toliki kurac uci u onako malu rumenu rupicu u koju sam jedva uspevala da uvucem vrh svoga prsta u trenucima kada sam obuzeta uzbudjenjem dirala svoju malu picu. Pomerao ga je polagano gore, dole, trljao ga je po mojim svilenim, plavim, mokrim dlacicama. Oooooh kako mi je to prijalo, za trenutak je pokusao da ga ugura unutra, osetila sam jak bol i povukla se unazad. Tresla sam se od uzbudjenja i zelje da ga osetim u sebi ali je bol i strah bio jaci, jednostavno nisam smela da se pomerim napred na njegovo kruto, debelo koplje. Uhvatio me za kukove i povukao polako ka sebi, svom snagom se nagnuo napred gurajuci kurac u mene, usnice su se rasirile, prosto su se cepale, zatezale do bola, ali taj bol mi je sve vise prijao. Oooooh povikala sam u trenutku kada je uspeo da ugura svoj ogromni glavic u moju picu. Na trenutak je zastao ali je onda ponovo nastavio da gura. Njegova ogromna glava pritiskala je zidove moje tesne pickice, propinjala se i gurala zatezuci za sobom kozu do pucanja. U trenutku kada je prodro u mene osetila sam mesavinu jakog bola i prijatnosti klizenja njegovog kurca u mojoj utrobi. Sva sam bila u znoju, vrtela sam glavom levo-desno, propinjala se u vis pokusavajuci da se izvucem ispod njega, ali je on nastavljao da gura ruseci sve pred sobom, praveci takvu navalu uzivanja u meni. Njegov kurac je ulazio milimetar po milimetar, klizio je lagano praveci sebi sve vise mesta.
Darko je zapinjao sve jace i jace, osetila sam da ce sve unutra puci ali mi je jako prijalo to sto je radio. Nastavljao je da gura a ja sam ga molila da nastavi, da nikada ne prestane da ugura u mene i vise od onoga sto je imao.

Njegov kurac je napokon stao, do pola je bio u meni kada je on poceo da ga izvlaci napolje, milimetar po milimetar bas kao i pri ulasku. Izvukao ga je iprodrmao ispred moje pice, zazelela sam da ga sto pre vrati unutra. Prislonio ga je na ulaz i ponovop rotrljao gore dole, nezno, polako, tako da sam sama gurala svoje telo napred zeleci ga sto pre unutra. Bio je pomalo krvav i par kapljica je iscuerelo na krevet. Podigao me je jer je zeleo da sednem odozgo na njegov kurac. Uzela sam ga u ruku i polako namestila na sam otvor, pica mi je bila skroz crvena, peklo me je jako ali sam ga tako zelela unutra ponovo, ovaj put u celoj duzini. Promesala sam malo guzom i onda hrabro sela na njega. Glavic je ponovo uleteo tesko ali me ovaj put manje bolelo. Beba je kleknula ispred mene i pocela da mi lize picu, kvaseci i njegov kurac kako bi sto lakse usao unutra. Spustala sam se polako, osecala sam ga kako se probija, prolazi, ulazi u mene i uvlaci za sobom pola moje pice. Onda sam se podigla i malo ga izvukla pa onda opet nazad. Obuhvatio me je sa obe ruke oko kukova i poceo ubrzano da vuce na dole, nabijajuci me skoro do kraja, do korena koji je bio cak i deblji nego ostatak. Uvijala sam se od uzitaka koje mi je pricinjavao, osetila sam da ce uskoro da svrsi. Njegova kurcina je rasla u meni, sirila se i zajedno sa njom sirila je i moje zidove. Uzitak je postajao sve veci. Vec prilicno crvena pica sirila se i skupljala, navlacila i svlacila u sve brzem ritmu.Osecala sam kako nadolazi plima uzitaka koju nikada ranije nisam osetila, koju nikada ranije moj prstic nije mogao da izazove u mojoj malenoj pickici. Kurcina je i dalje rasla, pulsirala, u sve brzem ritmu. Izgubila sam dah, vristeci, nabijala sam se na njega do kraja, udarajuci guzom o njegova cvrsta muda. Prvoje naisao jedan talas u kom sam se sasvim izgubila, zelela sam da ga osetim u svom grlu, da me tim svojim debelim kopljem skroz probije i da ostanem tako nataknuta na njega. Onda je naisao i drugi talas, pa treci, urlala sam sada vec na sav glas skacuci po njemu. Sve je skripalo, lomilo se, pucalo pod nama.Odjednom je izvadio svoj kurac i strpao ga pravo Bebi u usta. Scepavsi ga svojim rukama drkala ga je sa obe ruke, dok je jedan za drugim mlazom punio njena mala usta. Sperma je izlazila i lila se kao reka napolje, niz bradu i njene grudi. Sisala ga je i nabijala se glavom na njega. Pruzila sam se sa strane osecajuci neverovatnu prazninu u svojoj utrobi, potpuno oduzeta, ukocena i naravno na sto sedmom nebu. Lezali smo tako pola sata, mozda i vise potpuno nesvesni prisustva jos dvoje ljudi koji su sve to posmatrali.....Ispruzila sam ruku trazeci njegov kurac, zeleci jos jednom da ga pomilujem ocekujuci nova uzbudjenja........
IP sačuvana
social share
 
Што је глава празнија, то је безобразнија.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Sex u troje
Radimo u firmu (export import) za raznu opremu, vec nekoliko godina. Kada smo bili mali broj zaposlenih, imalo je naravno i vise posla, pa smo morali da ostajemo do kasno, nekad cak i u noc, kako bi postigli sve. Jedne veceri je Nada tako radila do kasno i bila je uneta u svoj posao tako da nije ni primetila da su dosli jedan kolega i koleginica Mico i Jasna. Micova kancelarija je bila sa prigusenim svetlom i bila je potpuna tisina. Nada je cula glasove i ustala je da vidi sta se desava. Mico i Jasna se nisu obazirali da li je vec neko u firmi jer ih je prevelika zelja jedno za drugom prilicno savladala. Kad je Nada prisla vratima Micove kancelarije ugledala neverojatni prizor koji je potajno zamisljala ali nije nikad uradila. Mico je ljubio Jasnu tako strasno i vatreno a Jasna je stenjala u njegovim rukama i predavala se potpuno onom sto je sledilo. Mico je vec bio u erekciji i jedva je cekao da udje u Jasninu vrelu pickicu ali ona je htela da predigra traje duze i naredila mu je da bude sporiji. Pocela je da skida njegovu majicu i ljubila mu je mazne depilirane grudi. Grizla je njegove bradavice nezno pa jace a on je mrsio njenu dugu crnu kosu. Polako je otkopcavala patent farmerice i zavlacila ruku zudno trazeci njegov veliki kurac. Kad je pronasla ono sto je trazila svukla je Micove farmerice i pocela je lizati unutrasnji deo njegovih prepona. Igrala sa njegovim jajama i gnjecila ih je rukama da bih onda pocela kliziti jezikom i preko njih iduci polako prema nabreknutog kurca koje je drhtao od njenog vrelog daha cekajuci da svaku trenutak udje u usnu supljinu i popuni je do kraja, skupljajuci njene tecnosti kako bi posle lakse usao u njoj. Jasna je pocela lizati i kurac pocevsi od vrha, praveci lagane krugove oko glavice igrajuci se sa rukama, drkajuci ga sporo jer je znala da on to zeli i u to uziva. Mico je privlacio njenu glavu sebi zeleci da je nabije na kurac ali ona se opirala posto nije mogla da ga uzme celog jer je bio strasno veliki. Nada je sve posmatrala ne vjerujuci da se to desava ali sa primetnom zeljom da je ona na Jasninom mestu. Pocela je da dise ubrzano i vec za par sekundi je i njena picka bila mokra i zeljna tako velikog kurca. Jasna je uveliko sisala Micov kurac stenjajuci i njihajuci se u ritam Micovih ruka koji su je drzali cvrsto za glavu ne dajuci joj da prestane. Cak je to preslo i u grubost jer je Mico toliko jako nabivao Jasnu na kurac da se ona pocela gusiti. Ali Mico uopste nije mario za to. Hteo je da probije celom svom velicinom u njena usta i grlo i ispuni je svojim sokovima. Jasna je stenjala sve jace i jace moleci da vec udje u nju ali on ju je drzao u neizvesnost i upravo kad je osetio zelju da joj svrsi u usta trgao se i naglo se okrenuo prema frizideru. Nada je bila skrivena bas pored frizidera i uplasila se kad je videla da Mico ide prema njoj. Mico ju je primetio ali nije odao da zna za njeno prisustvo u tamnoj sobi. Otvorio je frizider i izvadio kocke leda. Uzeo je iz svoje fioke neki konopac i prisao je Jasni. Ona nije znala sta je ceka i iznenadjeno je gledala. Uzeo je njenu maramu sa stola i prevezao joj je oci. Njoj se svidjala ova igra i prepustila se totalno. Zavezao je i njene ruke cvrsto i skinuo je njenu odecu. Ledom je prelazio preko vruceg Jasninog tela lizeci onaj deo gde je led ostavljao vlazne tragove. Poceo je kruziti kockicom oko njenih grudi, bradavice su joj bile tvdre od hladnoce i poceo ih je ljubiti. Grickao je svaki deo prvo jedne a posle i druge sise. Prstima je dirao klitoris zajedno sa jednu kockicu leda koja se brze topila od vrucine njene picke. Nada je poludela od uzbudjenja i nije znala sta da radi, dali da ode i svom muzu uradi sve ono sto je videla ili da se smiri i ode kuci kao da se nista nije desilo. Tako dvoumeci se odjednom je videla Mica kako ide prema njoj, ustuknula je od straha i srama ali njena popaljenost je zavrsila svoje i ona se tiho uputila prema Micu. On je uzeo za ruku i poceo polako skidati njenu odecu ljubeci je jezikom. Jasna nije gledala sta se desava ali je svatila da ima jos neko u sobi ali nije mogla nista da uradi jer je bila vezana. Mico je doveo Nadu do Jasninu picku i navalio je njenu glavu terajuci je da lize Jasninin klitoris. Nada je spremno prihvatila igru i pocela je maziti prstima Jasnu a jezikom se zavlacila u njeni otvor. Mico je ljubio Nadina ledja i mesio njene guzice sireci ih i polako zalaziti prstima u njeno dupe i pickicu. Nada je vec bila mokra i nije bilo problema da ulazi u nju sa prstima. Polako se spustio na kolena i i dok je ulazio prstima u dupe jezikom je lizao drugi otvor. Jasna je vristala od uzbudjenja, a Nada je stenjala od Micovih dodira i poljupca. Pocele su obadve da mole Mica da udje u njih jer nisu mogle da izdrze vise. Mico je uzeo Nadu i uspravio ju je preko Jasne tako da je Nada legla nad Jasnu. Jasna je prihvatila Nadine usne i poceli su se ljubiti i trljati jedna o drugoj. Mico je dobio savrsen prizor i dobar pristup Nadinom dupetu i Jasninoj picki. Uzeo je prvo Jasnu i usao u njoj divljacki gnjececi Nadino dupe i gurajuci prste u njen otvor. Nada je strpljivo cekala svoj deo, ljubeci Jasnine grudi i telo. Jasna je molila za jos i jace i Mico je ubrzao ritam, udarajuci se stomakom o Nadinom dupetu. Jasna je vec bila pri kraju i vristala je svrsavajuci nemocno vezanih ruku i ociju. Mico je osetio da je Jasna svrsila a i on je bio gotov pa je u zadnji trenutak promenio ulaz i usao u Nadino mokro dupe. Nada je vrisnula osetivsi ogromni kurac u svoj cmar i mali bol koji je polako nestao. Mico je jebao Nadu a Jasna je pokusavala jezikom da dodirne Nadine velike grudi koje su se njihale pred njenom licu iako to ona nije videla. Mico nije mogao da vise izdrzi i pustio je vreli mlaz sperme u Nadino dupe, drhtajuci od jakog napona. Ulio je silan mlaz sperme u Nadu i ostao jos par sekundi u njoj kako bi se iscedio do kraja. Ali njegov kurac se nije jos spustio od prevelike zelje da zadovolji i Nadu. Odvezao je Jasnine ruke i oci i zajedno su poceli ljubiti i maziti Nadu. Jasna je ljubila Nadine grudi i gurala prste u njeno dupe a Mico ju je uhvatio za kosu, stavio joj kurac u usta da oseti i njegove i svoje sokove. Nada je lizala i pusila kurac kao da nikad nije videla tako velikog i nabreknutog kurca u zivotu. Njen muz joj sigurno ne bi priredio ovakav dogadjaj i zato je uzivala u zabranjenu strast koja ju je obzimala. Stenjala i molila da joj udje u picku. Mico je zeleo da joj udovolji zelju i stavio ju je na ledja na biro. Jasna je dosla iza Mica i uzela njegov kurac nasocivsi ga u Nadinu picku. Mico je usao klizuci u dubinu ispunjenu tecnosti i ubrzavao je ritam jace i jace. Jasna je dosla do Nadine glave i uhvatila joj je ruke drzeci ih cvrsto. Nada se osetila kao da je neko siluje ali to je ju jos vise uzbudilo. Mico je ulazio manijacki i mesio Nadine sise. Nada je odjedno pocela plakati od srece i od silnog orgazma kog nije dosad dozivela sa svojim muzem ili bilo kog. Mico je jos jednom osetio da ce ubrzo svrsiti i izvadio je svoj kurac u zadnjem trenutku i rasprsako je spermu po Nadinim grudima. Jasna je sve spremno docekala i izlizala svu tecnost pritom razmazivati je po Nadinom stomaku i grudima. Kad je sve bilo gotovo, obukli su se i otisli bez reci jer nije bilo potrebe bilo sta reci. Samo su znali da je ovo bila izvanredna noc koju nikad niko nece zaboraviti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Guzva u autobusu

Secam se tek sam napunila 18g. Pocele su letnje vrucine. Jedva sam cekala da mogu oblaciti haljinice i suknjice. Pored toga sto se volim oblaciti lagano, jako mi prijaju pogledi muskaraca, pa i devojaka. Bila sam kod drugarice, imale smo dogovor otici na ceo dan u izletnicko mesto blizu grada. Donde se moglo doci gradskim prevozom, ali put traje nesto vise od pola sata i to ako nema saobracajne guzve. Popele smo se u autobus, zadnja vrata; obe smo volele gledati kroz zadnje staklo. Na sledecoj stanici autobus je bio pun pa su se svi tiskali jedni o druge. Pocela sam osecati kako me neko u toj guzvi pritiska celim svojim telom, sasvim uobicajeno u krcatom autobusu. Malo okrenuh glavu ne bih li videla ko stoji iza mene i primetih obrise zgodnog muskarca, od koga je oko mene bio veo prijatnog muskog parfema. Jos jedna stanica - cinilo se da ce ljudi stajati jedni drugima na glavi. Onaj tip iza mene jos se nekako vise pribio uz moje telo. Osecala sam kako dise. Najednom paznju mi je privukao neki pokret na mojoj levoj butini. U trenutku sam shvatila - pa njemu je poceo da raste. Osecala sam ga kao cvrstu debelu zilu koja je vrela prislonjena uz moju guzu. Postalo je jos toplije. Njegova zila se pomerila i lagano kretala ka sredini moje guze, joj sada je medju mojim guzovima cini mi se da mu je vrh cak do mojih ledja. A onda se poceo pomerati, lagano, lagano, gore dole, trljajuci svojom vrelom zilom unutrasnjost moje guze. To me je palilo. Osecala sam preko moje haljinice, kako se jedva malo odvojio te ga nisam sada osecala celom duzinom vec samo njegov vrh koji se spusta nanize, a onda …haljinica mi se na bokovima zategla i on se nasao izmedju mojih nogu, sabijajuci svojim vrhom, haljinu izmedju mojih nogu sve dok nije se mogao videti cak napred kao brezuljak koji strci. Osecala sam napetost njegove trenerice, moje haljine i njegovog ogromnog kurca izmedju mojih nogu dok mi je pokretima celom duzinom trljao ribicu. Pocela sam se vlaziti. Izvlacio ga je do moje guze, pa opet napred sve jace nadrazujuci me. Krisom sam pogledala koliko sam mogla u onoj guzvi da li nas neko moze primetiti. Ali svako je bio zaokupljen svojim mislima, pricom sa nekim do sebe i sl. Njegovi naleti su postajali jaci. Imala sam utisak da me kukovima odize uvis. Onda, nesto se promenilo.Shvatila sam da ne osecam vise napetost njegove zategnute trenerke, a on je opet bio tu isto kao malocas sve vise me pribijajuci uz zadnje staklo autobusa. I tada njegov kurac vise nije isao svom svojom duzinom po mojoj ribici, vec kao da je preko tkanine haljine i mojih gacica trazio prolaz u moju rupicu. Sada mi trlja unutrasnost butine, odozdo navise, odozdo navise, pa opet, odjednom osetih kozu njegovog kurca na kozi mojih butina, iznutra…Krece se navise, podizuci mi krajeve suknje, jos … jos vise…, sada nas samo tanka nit mojih gacica deli… pa on, on ce me… joj… ivica gacica mi je skliznula ka guzi i on ga je uvukao ispod njih, jos jedan pokret i osetih njegov glavic na ulazu u moju ribicu, disanje mi je postalo ubrzano… poceo je dug ulazak njegove zile u mene. Bojala sam se disati, da me neko ne bi primetio,a tako bih rado zastenjela od zadovoljstva. Osecaj da je u meni nepoznati muskarac, u guzvi u kojoj nas svakog trenutka moze neko videti, osecaj da radim nesto … nedozvoljeno… zabranjeno…, uzbudjivao me je jos vise… Strahovi i razmisljanje da sam se tako lako podala nepoznatom vristali su u meni, borili se sa osecajem zadovoljstva, njegovim naletima na moju uvek prisutnu zelju za necim novim u meni.Pratila sam telom njegove nalete trudeci se da ih sjedinim sa drmusanjem autobusa koji je milio kroz gradsku guzvu. Izvlacio ga je do ulaza u moju ribicu… opet nabijao.. . onda sam osetila lake i kratke pokrete kao da je zeleo da me tuca samo svojim vrhom… onda opet do kraja… do dubine, moje sokovima ispunjene rupice. Dugi, lagani naleti njegovih kukova podizali su i sirili moju guzu… Tada osetih njegovu saku na mom pubisu, spusta se, zavlaci pod suknju … njegovi prsti ispod gacica, na mom klitorisu… vise nisam mogla… osecaj topline u stomaku… u ribici… vrelina u meni… stegli su misice moga tela… nabila sam se na njega… jednom… drugi put… ribica se stegla u grcu sladostrasca… jos jedan njegov dubok nalet i reka sperme prosula se po unutrasnjosti mojih butina… vrela… slivala se niz moje noge… golicala… sledeca stanica… komesanje iza mojih ledja… okrenula sam se…. njega vise nije bilo . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Srednja skola

Bila je priprema za priredbu povodom dana skole. Bio sam cetvrta godina. Ja sam bio zaduzen za muzicki deo priredbe; sve pesme i recitacije sam pratio na skolskom klaviru. Taj dan sam po prvi put te godine video hor i primetio sam nova lica u odnosu na proslu. Ala su ove nove klinke jebozovne… Jeste da su prva godina, ali brate, razvijenije su od druge i trece godine. U pauzi izmedu pesama vidim profesor smara prvi glas kako ne peva i onako pocnem da sviram neke dosadne pesmice koje sam ucio u muzickoj skoli. Secam se bilo je nesto zesce brzo. - Vidim mnogo si vest sa prstima? Ja sam Marija. devojka pored klavira. - Cao! Ostao sam bez teksta. Ona se nasmejala. Devojka je stvarno ekstra! Zgodna je, dobro gradena, na dupe sam otkinuo… Rekoh u sebi, izbacacu se ja po toj guzi makar mi to bilo poslednje. Utom profa zove da nastavimo. E, svaku pesmu sam barem pet puta izgresio nakon toga. Pogledam Doris, a ona gleda u mene, naravno, ne peva. Grickala je svoju usnu. A tek kada sam video da joj kroz majicu strce bradavice, odlepio sam! Predlozio sam profi jednu jacu pauzu. Ok. Ovi iz hora pohitali jadni na hranu jer nisu jeli citav dan. Nisam ni ja, ali ko je tada mislio na hranu.. Dosla je do mene i stavila ruku na moje koleno. Secam se moje sledece recenice: Hajde casak sa mnom dole…  Inace ispod bine smo imali prostorije gde smo se presvlacili i gde smo u toku predstave cekali svoj red. Sisli smo dole. Kako smo usli u prostoriju, prvo mi je palo na pamet da je ona maloletna i da smo u skoli, ali izgleda da mi je bas to bilo turn on. Prvo sam se kao nesto dvoumio, ali kada je prisla i nezno me ugrizla za usnu, vise nije bilo nedoumice.. Uhvatio sam je za butine i stavio na sto. Skidali smo jedno drugo. Ostao sam u trenerci samo. Imala je narandzaste tange, sve je u narandzastom tonu imala. Resio sam prvo da je ja obradim. Grudi su joj za prvu godinu bile iznad proseka. U isto vreme sam ih mesio i ljubio joj bradavice. Primetio sam da je bila zesce napaljena. Spustio sam glavu prema njenom medunozju ljubeci je na svaki centimetar. Sve je teze disala. Prebacila je noge preko mojih ramena. Dosavsi do vec vlazne ribice, gurnuo sam joj prst i poceo radnju. Stenjala je.. - Vidis da sam bila upravu! - sta? - Pa vest si sa prstima!.. Nasmejao sam se. - .. ali i sa jezikom… dodala je. Ubrzo je svrsila uz glasne krike.. mislio sam da ce nas neko cuti. Nisam bas hteo tada da svrsi. Hteo sam da zajedno to osetimo, dok sam u njoj.. No, to mi nije ubilo zelju za trpanjem… Sisla je sa stola i skinula mi trenerku. Do tada je imala klince svojih godina; sada je tu ispred nje cetiri godine starija kita! To joj je bio najveci do tada! Ja sam bio jos zadovoljniji kad je to rekla. Odmah je pocela da me radi celog. Bila je jedna zanimljivo smesna situacija. Htela je duboko grlo, ali joj nije islo. Ubrzo je odustala od gutanja jer ne ide, ali nasmejali smo se… Ustala je. Popela se opet na sto tj. legla je na njega. U tom trenutku bilo mi je logicna misionarska poza. Popeo sam se na sto i poceo da joj golicam ribu glavicem. Rekla je da hoce tvrdi seks, da pamti. Prvo sam usao polako. Znaci to je bio feeling zivota. Ona je jos doprinela tome svojim stenjanjem. Kako sam ubrzavao, sve je jace i jace stenjala. Dok su mi jaja udarala njene guzove, drzali smo se za dlanove. To mi je oduvek bio turn on. Trpali smo se tako jedno pet minuta dok sto nije poceo da popusta.  Sisli smo. Sad sam hteo otpozadi. steta onakvo dupe ne osetiti izmedu kite i stomaka. To mi je omiljema poza. Naravno, nastavio sam u istom ritmu kao i do sada. U glavi sam osetio kako mi srce lupa. Ona samo u patikama, ja i bez njih, ulazim i izlazim iz nje, ona sve glasnija i glasnija. Mislim da je tada opet svrsila, ne secam se najbolje.. Ubrzo sam i ja osetio da sam blizu. Doduse vec 15min smo bili dole i neko bi posumnjao nesto. Ja onako u zanosu, izvadim ga iz nje i pocnem da bacam po njenoj guzi. zelja mi se ostvarila! Gledam nas onako zadihane, glavicem mesam po njenoj guzi i mislim se kresnucu ja tebe barem jos dva puta u skoli…
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
KRCMARU TE KRCMARKA
   Da se vratim u srednju skolu.Ne bese bas tako davno cini mi se ali 20 godina se nafrkalo od
mature.Bio sam mlad i tanan momcic.Devojku jos nisam imao,nije to ko sad.I zapadnem za
oko nekim curama.Olgica je bila najupornija.Zagrizla je i nije odustajala sve dok me nije dobila.
Zagrizla je kao onaj pas,ne mogu se setiti imena rase.Ja sam imao neki ponos momacki.Kao
da se svet vrti oko mene.Doslo je do razgovora izmedju nas dvoje.Jednom sam joj i sladoled
kupio.Ona oniza crnka,mislim ta moja Olgica.Jake butine i dobra mesnata guza.Sike nisu bas
prevelike.Tada devojke nisu imale bas velike grudi.Nosila je otrcanu vojnicku torbu gde je bio
znak ili log grupe: "Riblja corba".Kao i sve devojke sto su imale.Neka "Stounse",neka "Dugme".
Jednom je na zidu moje skole osvanuo natpis:"KRCMARU VOLI TE KRCMARKA".
To je Olgica napisala.Bila je do usiju zaljubljena u mene.Ja hladan sve do maturske veceri.
Hotel veliki,ogroman,a ponoc je bila prosla.Ja i ona trcimo po hodnicima.Sve je oko nas ludo,
pomahnitalo i pijano.Izgubili se negde i profesori.Uvedem je u jednu sobu i zakljucamo se.
Zaljubio se i ja itekako.E to se desilo na gradskom bazenu.Ti bazeni su prilika da vidis svoje
skolske drugarice pa skoro gole.A i one tebe da vide.Tako sam video Olgicu u bikiniju sa
njenim drugaricama.Gust je to veliki.Poznajem sve te devojke.Neke su iz mog razreda.
Vidis ih bez odece.Tange se tada nisu nosile.Olgica nekako odskace.Izviruje i gleda me.
Pa mi kao rukom mahne uz osmeh.Gledam njeno mlado telo.Odem kao u WC pa se
ispraznim.Mladost je to,sta ces?Pitam se kakva li je skroz gola?Vidim krevet i pitam
se da li je moguce da cemo za koji trenutak tamo lezati goli?I evo smo bas to,ljubimo se,a
ona se sve smejulji,upekla ocima u mene.Kao macka na slaninu.Gola je i prelepa je.Mlado
izvajano telo.Tada devojke nisu pickicu brijale.Ono joj mesto crno i lepo kao u one indijske
glumice u filmu:"Kamasutra".Hvatam je za guzove i stezem,rusim je konacno na krevet i ljubim.
Izmedju sisa je izvadila kurton i smeje mi se njenim prelepim belim zubima.Ja po seljacki je zgrabim
za sike  i pocnem dobro stiskati.Kao neka pena,nesto nestvarno lepo i nežno.Ljubim je svuda ama
bas svuda.Obuzima me neka velika ali prijatna vrucina,sve mi se zamagljuje.Prodirem u nju izmedju
njenih dobro rasirenih nogu.Kako zna sta ce me napaliti.Ruke je stavila vise glave,a sise isturila.
Crna joj se kosa rasplela.Tiho stenje i jeci,a ja se propinjem kao zdrebac.Meni je bilo prvi put
ali njoj nije.Ma nije vazno tu noc cu pamtiti doveka.I evo od tada smo u braku.Cerka Milica je
tek upisala fakultet.Moja Olgica je sredovecna zena.Popunjena svugde.Jos uvek ona crna kosa.
Lice malo crveno,obrazi ustvari.Kao da je bubuljicava.Sise su joj sad vece ali i stomacic.Ja se
nisam mnogo promenio.Malo sam krupniji ali jos uvek onako slang.Malo mi se kosa proredila.
E sad,ja nisam jebao drugu ribu do Olgice.Prva ljubav i odmah brak.Sada je nas brak malo
ucmao i monoton.Vatromet je jenjao.Mene kopa sto nisam bio jos sa kojom zenskom.Kopaju me
i sadasnje mlade devojke.Na onom bazenu mlade cure kao da ih biraju za one TV serije o cuvarima
plaze.Da ti pamet stane.Odem u jedan hotel i telefonom pozovem oglas."Devojku".Cekam je sav
nervozan.Gledam hotelski krevet.Kao nekad ono sa Olgicom.Pitam se da li je moguce da ce tu lezati
mlada gola zenska?Da li ce biti lepa kao one cure na bazenu?Rekla je da je crnka,ima velike grudi i
stara je oko 20 godina.Neko kuca na vrata!Otvaram,ulazi omanja devojka u beloj haljini.Dekolte,a grudi
strava.Ne bas toliko velike koliko su jedre,okrugle i cvrste.Platim odmah.Ona se skide ali ostade u
gacicama.Vidi da sam stariji pa je malo stid.Seli smo na krevet i zapalili po cigaretu.Pitala me za
moje godine.Kazem iskreno.Rekla je da izgledam mladje.Ja ne skidam oci sa njenih sisa.Onda je
ustala i skinula gacice.Pica joj nabubrela i obrijana.Ona je malo punacka.Ja joj pridjem iza ledja i
nezno joj sise uzmem i pocnem da ih mesim.Kazem joj:"Ovo kao u onom filmu:mesi sine nece
ti nista faliti".Ona se nasmejala,a onda smo pali na krevet.Legla je na ledja i rasirila noge.Ja sam
prodirao,a onda sam rekao da se okrene pa da je otpozadi uzmem.Tako je i bilo ali je ona napred legla
na grudi pa joj nisam mogao sise uhvatiti.Odjedamput se setim Olgice i izgubim erekciju.Onda se
ona okrene i kaze mi da legnem na ledja."Ovako ce nam biti bolje,videces".I onda me ona zajaha i nabi mi
se.Ja je hvatam za sise koje su visile u ovom polozaju.Opet mi se erekcija vratila i to dobro.Ja lezim,
a ona se odozgo nabija.Sugerisem joj da se ljubimo.Prihvata to.Dok se zvalimo ona se stalno nabija,a
ja joj gnjecim i mesim njene bujne "sisetine".Odjednom skace kao oparena."Sta je bilo"?Ona mi kaže:
"Svrsila sam,sva sam dole mokra,idem da se istusiram".Ja pijan od srece.Kad je izašla uvila se sva u
beli peskir."Pa kako to svrsila"?Ona kaže:"Ja jako,izuzetno volim muskarce".I pricala mi je da je imala
seks i sa devojkama."O kako sam neki dan imala seks".Pricala mi da je jebao neki muskarac sa izuzetno
velikim kurcem.Kaze da je maksimalno uzivala."A moj"?Pitam je.Kaze da nije veliki kao tom liku ali da je
dobar.Onda mi pade neki mrak na oci.Trazio sam da mi pusi,a mozda nisam trebao.Opet smo imali
cigaret pauzu.Trazio sam da mi drka.Onda sam skinuo peskir sa nje i ljubio je svuda.Pitam je:"Hoces li da te
lizem dole.Da li to volis"?Rekla je:"Koja to zena ne voli"?I lizao sam joj krofnicu dugo.
  Sad me obuzimaju neki nemiri.Kad se samo setim njenih butina,a sisa narocito.Ne mogu da se odlucim,a tako
bih je ponovo pozvao ili neku drugu devojku.Dobro je kada muskarac pre braka "preturi" desetine devojaka.
Sudbina  to nekima ne dozvoljava.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ulica je blatnjava...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC 
   Boginja decackih dana
   

Nije bilo razmisljanja, samo se okrenula i pogledala ga je pravo u oci. " Mozes samo da sanjas o tome, skote jedan...idi sad kuci pa ga izdrkaj to je jedino sto ces odvaliti danas !" Odbrusila mu je pravo u lice, tek tako, bez ustezanja i bez blama i ako su je mogli cuti svi prolaznici koji su zbunjeno posmatrali sta se desava. Ako je mislio da ce njegova opaska proci neopazeno, sad mu je bilo jasno da se grdno prevario. A nije mogao da se suzdrzi, morao je da prokomentarise dok je prolazila.

Ona, Tanja Markovski. Za njih je ona bila misaona imenica, tako daleka i nedodirljiva, za njih ona je bila jedna od boginja ljubavi na koje su se tih ranih pubertetskih godina mogli samo da se loze, i nista vise. Sada je stajao pred njom zatecen i postidjen, samo je spustio pogled i gledao je u zemlju. Okrenula se i otisla, uzurbanim nervoznim koracim. Pratili su je pogledima dok se udaljavala od njih...smedja ravna kosa, uvek besprekorno cista i iscesljana, dosezala je donju pol ovinu ledja , taman ono mesto kuda je isla donja ivica njene kratke letnja majice koja je otkrivala bronzanu boju koze.

Bila je gotovo manekeski gradjena. Kukovima je hipnotisala dok je prolazila, ipak, to joj je bio najveci adut....njene duge savrsene noge i kukovi, dupe kao izvajano pod rukama nekog umetnika...grudi joj nisu bile velike, naprotiv, nikad se nije ni trudila da ih istakne ali je zato uvek isticala ono sto je znala da je najbolje. Imala je na sebi kratak uzan sorc napravljen od starih texas farmerki . Sorc je i bio kriv za komentar i za citavu situaciju . Stajali su sa kraj pesacke staze, zezali se kao i svaki dan, prica ispunjena decackim snovima i zeljama, pricalo se o kraju letnjeg raspusta i pocetku nove skolske godina. Imali su po 14 godina, Dragan i Ivan, prijatelji odmalena, svo svoje vreme su provodili zajedno. Tada je naisla ona, preplanulog tena i manekenskog stava. Tako je i hodala, njihala se i lomila u kukovima, dok joj pogled ni jednog trenutka n ije skretao sa strane.

Uvek je gledala pravo, kao da je znala da nema potrebe da gleda sa strane jer dok ona prolazi svi zapravo gledaju nju. Sa takvim stavom i hodom samo je jos vise privlacila paznju. Imala je 17 godina. Prosla je pored njih, Tanja Markovski , graciozna i nedodriljiva. Zamirisao je vazduh dok je prolazila, miris koji je vukao za nos i terao glave da se okrecu za njom. Nisu znali koji je to parfem, ali za njih je to bio miris zenstvenosti. Ivanov pogled je bio prikucan za njeno dupe. Pomislio je da li joj smeta sto joj se sorc toliko uvukao u guzu, ali se onda nasmejao i prokomentarisao : " Ja bi ovu odvalio ". U sledecem trenutku ona se okrenula i odrzala mu lekciju koja ce se pamtiti i kasnije kroz salu prepricavati. Te noci drkao je misleci na nju.

A onda neko drugo vreme, lude godine ratova i sankcija, Ivan je sa svojim roditeljima otisao da zivi u USA. Staro drustvo ostalo je u secanjima, prosle su godine i priblizila se godisnjica male mature, prilika da se nakon zavrsenog koledza malo vrati u rodni grad i poseti staro drustvo, bar one od njih koji koji su ostali u zemlji. Proslava godisnice bila je blago razocarenje, nisu se pojavili neki kojima je bilo puno lakse doci njego njemu, ali nema veze oni najbitniji su bili tu. Oko 2 sata drustvo se skoro skroz razislo, ostali su on i Dragan i Draganova devojka. Dogovorili su se da nju odvezu kuci a njih dvojica ce sesti u neki kafic da se malo ispricaju i porazgovaraju u mirnijoj atmosferi.

Dragan se interesovao za dolazak u USA pa je celo vece ispitivao Ivana o detaljima. " OK, i gde cemo sad?" upitao ga je Ivan nakon sto su odvezli Sanju kuci. " Razmisljao sam gde da te vodim, ima jedno jedno ok mesto skoro je otvoreno, bio sam par puta, nije guzva i opsuteno je, vise je mozda za parove ali meni se svidja tamo." " Vazi, vodi me tamo samo da sednemo negde gde nije galama " odgovorio mu je Ivan. " E, a slusaj ovo, znas ko radi tamo?" " Neko koga ja znam? " upitao je Ivan. " Znas iz vidjenja vise nego sto stvarno poznajes tu osobu " rece mu Dragan uz osmeh. " Cekaj, jeli zensko ili musko?" " Ma zensko, i to kakvo zensko...bar je nekad bilo ali ni sad nije lose " " Bacio si me u rebus brate...ko je? " " Tanja Markovski " nasmejao se Dragan ponovo, " Mislio sam da je u zemlju propala ali se pojavila " " Pa nju nisam video ima 10 godina...kakva je njena prica, jeli se udala...ma sta ja pitam, udala se ta sigurno...joj kakva je bila.." komentarisao je Ivan " Nije se udala...bila je sa nekim likom dugo vremena...on bio krimos, jebi ga roknuli ga pre 3-4 godine cini mi se, od tada nista za nju nisam cuo, mislio sam da je u Italiji. " odgovorio je Dragan dok je parkirao auto ispred lokala.

Usli su u lokal, bilo je poluprazno, sat na zidu je pokazivao 2:31 AM, muzika sa zvucnika je tiho svirala. Seli su u separe, Dragan je zapalio cigaru " Evo ide konobarica...izgleda da nije Tanja" rekao je. " Dobro vece, sta zelite ? " upitala je devojka prijatnog izg leda, nije mogla imati vise od 19-20 godina. " Donesi nam dva piva, jelen...moze pivo a? " upitao je Dragan Ivana znajuci da ne pije on cesto. " Ma moze " odgovorio mu je. " Nego, da te pitam nesto...Tanja ne radi veceras?" gledao je Dragan u devojku i pitao je. " "Tanja...radi Tanja veceras, samo ona nije konobarica ona radi za sankom ." " Hoces li biti ljubazna da je pozoves da dodje do nas ovde, reci joj da smo stari poznanici iz detinjstva i da bi nam bilo drago da se vidimo, ovde je moj drug koji je specijalno dosao iz USA radi proslave godisnjice mature i hoce da obidje staro drustvo. " upitao ju je Ivan. " Sta da kazem kako se zovete ?" " Kazi samo stari prijatelji iz tamo negde sa pocetka devedesetih, setice se ona kad nas ugleda neka bude iznenadjenje " odgovorio joj je Ivan.

Devojka je otisla i vratila se ubrzo noseci sva piva " Doci ce Tanja do vas za minut-dva. " Ivan je uporno gledao ka sanku ali zamraceno osvetljenje i mesto na kome su sedeli nije puno otkrival o. " Evo ide neko " rece Dragan " Necu da se okrecem " rekao je Ivan. " Dobro vece " cuo je poznat glas. Stajala je desno od njega, podigao je glavu. Nije je bas najjasnije video zbog svetla, ali da, to je bila ona...nekih 10 godina kasnije, 4-5 kilograma vise, koliko je uspeo da vidi na prvi pogled. " Dobro vece Tanja " rece Dragan. " Izvinite, ali ja ne mogu da se setim odakle se mi poznajemo?" upitala ga je Tanja. " Dragan Stojanovic...isao sam sa tvojim bratom od strica zajedno na veslanje, secas se kada si dolazila na treninge, pa smo ti on i ja vozili zajedno ponekad, secas li se toga? Druga vremena su bila " " A ti si Dragane...joj nisam te videla...pa koliko...sigurno od tada jos " "" Vidjala si ti mene ali me nisi VIDELA jer sam za tebe bio niko ni nista "" mislio je Dragan u sebi. " Ima toliko sigurno " rekao je . " Ovo je moj drug iz razreda, Ivan...moguce je da se i njega secas, on se tebe seca...sada je dosao iz USA da poseti staro drustvo, imali smo veceras god isnjicu male mature " Ivan je pruzio ruku " Nismo generacija, ne verujem da me se secas " rekao joj je " " Stvarno se ne secam. toliko je vremena proslo " odgovorila mu je uz osmeh blago stegnuvsi njegovu ruku.

Zagledao se u nju. Njene plave oci nisu bile vise onako neuhvatjlive i prkosne, njen pogled govorio mu je da je zivot verovatno nije mazio. U tom trenutku setio se sta mu je Dragan rekao, o njenoj vezi sa kriminalcem i zivotom u Italiji...iz razmisljanja su ga trgnule Draganove reci " A mislim da bi bilo strasno zanimljivo da ti Ivan isprica odakle se vas dvoje zapravo poznajete, tj. ako se i on seca tog dogadjaja...posle toliko godina mislim da cemo se svi smejati " rekao je Dragan veselo, bez ikakve zle namere u njegovom glasu. " Nije to bitno toliko Dragane, vazno je da li bi vi Tanja hteli da nam pravite drustvo veceras ovde, ja sam ovde prvi put nakon 9 godina i prija mi druzenje sa nasim ljudim, covek u inostranstvu se uzeli razgovora na nasem jeziku " Tanja je uz osmeh odgovorila " Ne moras mi persirati nisam ja toliko starija od tebe, necu da se osecam kao baba " " Nisi puno starija, samo 3 godine je razlike...to je nekad bilo ogromna razlika " odgovorio je Ivan sa smeskom " Nece ti praviti probleme sto sedis sa nama, ko ce da radi za sankom " " Odmeni ce me pola sata koleginica, nema problema za staro drustvo.

I da cujem Ivane, odakle se mi znamo? Ja se stvarno ne secam, uglavnom se secam starog drustva, eto setila sam se i Dragan ali ti mi delujes skroz nepoznato, izvini " osmehivala mu se. Dragan je primetio kako se Tanja odmah okrenula ka Ivanu, kako mu poklanja osmehe i kako su joj pokreti glavom nekako umiljati. "" Kucka je osetila pare "" mislio je u sebi. Dobro ju je osmotrio. Telo joj nije bilo kao sa 17, samo nije mogao da se odluci da li je sada bolje ili ne. Video se visak nekoliko kilograma, kosa vise nije bila toliko dugacka i nije imala onaj sjaj, jer boja nije bila prirodna, primecivao je to. Primetio je da su joj grudi vece, mozda je radjala pomislio je. Nije cuo da jeste tako da nije bio siguran da li su mozda u pitanju silikoni. Njena koza je i dalje bila preplanula, uticaj solarijuma, bio je siguran u to. Imala je 28 godina, mogao bi joj covek dati 5 godina vise, a i 5 godina manje, sve zavisi kako je pogleda.

No u jedno je Dragan bio siguran. Tanja je i dalje bila boginja. Mozda ne sada kao sto je bila pre 10 i vise godine, mozda je sada njen izgleda vise bio nekako kurvinski, prenaglasen, i ako je bila normalno obucena u farmerke i bluzu. " Stvarno zelis da cujes odakle se poznajemo ? Upozoravam te da ti mozda nece biti prijatno i ako smo bili klinci " upitao ju je Ivan prekinuvsi time Draganovo razmisljanje. " Ja se izvinjavam moram do wc-a " rekao je Dragan i ustao je. Ivan ga je pogledao dok je cekao Tanjin odgovor. Video ga je kako je zastao iza Tanjinih ledja, mahnuo je rukom i ispruzio srednji prst, a sa usta mu je procitao reci " Karaj ". Skrenuo je pogled ka Tanji. " Ma slobodno reci, da se smejemo zajedno, predosecam da je nesto komicno u pitanju." odgovorila mu je. Zagledao se u njen osmeh, kao klinac nije imao puno prilike da je vidi sa takvim osmehom na licu.

Sta vise, kao klinac mogao je samo da sanja da ona sedi i prica sa njim, deleci mu takve osmehe. " Vazi, reci cu ti, mozda je i bolje da ti ispricam dok se Dragan ne vrati da me ne zeza " Ona je potvrdno klimnula glavom, zapalivsi pri tom cigaretu i nalaktivsi se radoznalo je ocekivala pocetak price. " Jednog leta, mislim da je bilo izmedju sedmog i osmog razreda...imao sam 14 godina, klinac sam bio...ziveli smo u istom naselju, Novi Raj, nismo bili komsije ali smo te vidjali tako, prolazila bi pored nas...kada bi ti prolazila svi bi se okretali, to znas i sama sigurno " napravio je pauzu ovde i nasmejao se. Ona je prokomentarisala njegovu izjavu " Mladost-ludost...pricaj dalje " rekla mu je iscekivajuci nastavak njegove price. Njena ruka igrala se sa upaljacem na stolu, dok joj j e glava bila naslonjena na drugu ruku. Gledala ga ja u oci. " I jedno popodne tako, prosla si pored nas, Dragana i mene...bilo je leto, nosila si neki uzan sorc, sva preplanula od sunca...dok si prolazila nikoga nisi primecivala, pogled samo napred...a kako si hodala, ko bi te video samo mu bi se zavrtelo u glavi, majke mi " nasmejali su se zajedno, bilo mu je jasno da se slaze sa tom njegovom izjavom..."...i tako, prosla si...mi smo se okrenuli za tobom...fiksirao sam te ocima...i onda mi je nesto izletelo dovoljno glasno da si ti to cula...zvuci li ti poznato? "

" Veruj mi da sam ja u mom zivotu cula sve i svasta ...reci mi sta si to rekao dok sam prolazila ?" upitala ga je " Neces da se ljutis ? " " Nismo vise klinci, ne brini se, razumem ja to, 14 godina krv jurne u glavu lako " nasmejala se na sav glas. " Pa kad vec hoces da znas...kad si prosla rekao sam " ja bi ovu odvalio "...a ti si se okrenula i izdrala se na mene, rekla si mi da idem kuci i da izdrkam...izvini na vulgarnosti ali tako je bilo...onda si se okrenula i otisla si svojim putem a ja nisam znao sta me je snaslo " gledao ju je u oci i dalje...smesila se. Priblizila glavu kao da zeli nesto da mu sapne. Nagnuo se ka njoj. " A da li bi hteo da ispunis svoju decacku zelju, i da me odvalis...veceras. " cuo je njene reci koje su pocele da odzvanjaju u njegovoj glavi. " Ti to ozbiljno?" upitao ju je sa izrazom lica koji je pokazivao cudjenje.

Ona se i dalje smesila. Dodirnula mu je ruku koja je bila na stolu. " Da me znas bolje, znao bi da sam ja uvek ozbiljna, cak i kad se salim...a sada se ne salim. Ponuda stoji, samo za veceras, ako zelis..." Gledao ju je sa nevericom...Njen dodir pekao je njegovu ruku, osetio je kako mu krv buja telom i blago je zadrhtao...Ona je bila tu pred njim, otvoreno mu se nudila...ona, Tanja Markovski, decacka zelja i san...Dok je milovala njegovu ruku njene reci su ga ponovo iznenadile..." Samo da znas dragi..takvo zadovoljstvo ima svoju cenu...za tebe veceras, 300 $...300 $ i mozes da ostvaris sve svoje snove iz detinjstva...razmisli dobro...ponuda vazi samo veceras, ako pristanes idemo kod mene, sada je 3 sata do 7 ujutro mozes da mi radis sta god pozelis..ako mislis da je cena previsoka, to te izadje manje od 100 $ po satu, za te pare me niko nikad nije imao..ako si za dodji do sanka za 10 minuta..." Nije mogao da veruje sta je izgovorila, nije znao kako da odreaguje. Pored svog uzbudjenja zbog same ideje da bi je veceras mogao imati, razocarenje ga je ipak preplavilo.

" Zasto to radis Tanja?...zasto ti..." upitao ju je tiho i ozbiljno. " Slusaj decko, nemoj samo molim te da mi drzis predavanja...znamo dobro i ti i ja zasto si zapravo veceras dosao ovde, ako si se slucajno predomislio to je tvoja stvar ali molim te ne drzi mi predavanja, jasno? Da ili ne ?" zvucala je potpuno ozbiljno, njen pogled je bio ostar i odlucan...u tom pogledu prepoznao je onu Tanju od pre 10 godina, prkosnu tanju i ponosnu tanju, koja je uvek isla sa glavom gore bez obzira na sve. " Ja ne znam sta ti mislis koji je razlog sto sam veceras dosao ovde, ali je jedini razlog taj sto sam posle proslave godisnjice hteo da popricam malo sa starim drugom, on me je doveo ovde..." " Da ili ne Ivane ?" prekinula je njegovu recenicu pokazavsi mu da je ne interesuje njegova prica. Zbunjeno, rekao je da. " Budi za 5 minuta za sankom, obezbedi prevoz ako ga nemas...svog druga posalji kuci. Vidimo se lepi " uputila mu je osmeh na kraju. Pratio ju je pogledom dok je odlazila, sa nevericom vrteci glavom ispustio je glasan uzdah. Nije verovao da je rekao da je rekao DA. Sada je poceo da razmislja sta ce reci Draganu koji se upravo vracao iz wc-a. " Kud ode ova ?" upitao ga je Dragan.

" Mora da radi kaze, vratice se kasnije...nego znas sta...treba mi usluga od tebe " Dragan se samo nasmejao " Ma reci slobodno, ajde sta treba." " Treba mi tvoj auto...i treba mi da me ostavis veceras sa Tanjom ovde...imaj jak osecaj da ce biti nesto ve ceras " odgovorio mu je, ne zeleci da otkriva sve detalje. " Oooo svalercino, svaka cast...a dobra je brate, upala ti sekira u med, boli te uvo...idem kuci cim ispijem pivo...samo pazi se nje, nije ona mutava osetila je lovu. " " Bez brige. I hvala ovo ti necu zaboraviti nikad." Stegnuli su ruke prijateljski, nasmejali su se obojica. Dragan je brzo zavrsio sa pivom, pozvao taxi i otisao kuci. Ivan je seo za sank. " Nisi se predomislio ? " smejala se. " Nisam se predomislio samo sam jos uvek pod utiskom...malo sam iznenadjen " odgovorio joj je." Evo zavrsavam za minut-dva mozes pa idemo kod mene...i opusti se covece, budi krut kad bude trebalo da budes krut...gledaj na sve ovo kao na lud provod koji ces pamtiti do kraja zivota, imaces sta da pricas kada se vratis u USA. " namignula mu je. Jos jednom ju je pogledao dobro. I ako je i dalje osecao napetost, cinjenica da je vec neko vreme apstinirao cinila je svoje. Od prvog trenutka kako ju je ugledao te noci zelja u njemu je pr oradila, iz glave do stomaka preneo se osecaj blage mucnine cineci njegov penis oseljivijim, blaga erekcija je bila neizbezna. " Spremna sam, idemo ".

Izasli su napolje, krenuli ka autu. " Smesno " rekao joj je. " Sta je smesno? " " Tek sad vidim da sam te prestigao, u visini..ja sam te sve ove godine pamtio za jedno 10 cm visociju od mene " " Bila sam visoka za svoje godine, bas sam u tim godinama i izrasla naglo...sve osim grudi naravno " nasmejali su se oboje na njen komentar. Usli su u auto. Sat u autu je pokazivao 3:10. " Vec mi je isteklo 10 minuta? " " Ne brini se nista, ako budem raspolozena mozda dobijes bonus. Ne bi da pocinjemo u autu." " Nisam ni mislio na to" odgovorio joj je. Rekla mu je adresu gde da vozi. " Moras mi malo pomoci posto ne pamtim ulice toliko dobro, 10 godina je ipak 10 godina" " Dobro...daj mi svoju ruku, vozi pazljivo..." uzela ga je za desnu ruku " Da ne bi mislio kako ti zakidam na vremenu, dacu ti nesto o cemu ces da mislis dok vozis..."... Stegnula mu je saku i stavila je na svoju nogu i krenula polako da je vuce po sebi, prema gore, uz spoljnu stranu butine, preko stomaka...presla je preko grudi, na trenutak ih je osetio i ako je na sebi imala bluzu, kaput je bio otkopcan, njegova ruka dalje je isla preko njenog vrata sve do usta. Tu ju je zaustavila. " Kada ruka ode levo, skrecemo levo...kada ruka ode desno idemo desno...kada ruka stoji ovde, a ti osetis ovo " ...u tom trenutku je uzela njegov kaziprst u svoja usta, i presla je jezikom preko njega, oblizujuci ga..." ...mmmm...tada vozis pravo..." .

Srce je pocelo jace da mu tuce. "" Ova zna svoj posao "" pomislio je. Uzela je njegov prst medju svoje zub, stegla ga usnama. Pocela je da ga sisa jako, cuo ju je kako dise kroz nos snazno. Usnama je pravila karakteristican zvuk, nabijajuci glavu prema prstu klizajuci usnama po njemu. Pritisak u njegovim pantalonama je postajao neizdrziv, osecao je da ce puci. Odjednom, ona izvadi njegov prst iz usta, i predje pre ko svog lica u gurnu njegovu ruku medju svoje grudi. Gurnula ju je pravo na levu sisu, pritiskajuci jako, i trljajuci. Stegnuo ju je jako rukom i poceo ritmicno da je trlja...skrenuo je levo na raskrsnici. Tanja se pomerala lagano u ritmu njegove ruke. Zatvorila je oci na trenutak, pritiskajuci Ivanovu ruku jos jace..."...taaakooo...ne treba ti mapa kada imas mene kraj sebe...."...uzela je njegov prst i pocela je ponovo da ga sisa, ovaj put halapljivije i snaznije. "" Da li glumi ili se stvarno napalila "" proletelo mu je misao...Nije to toliko ni bitno. "" Ako i glumi...zna svoj posao...kako ga nece ni znati...ona je profesionalac...."" letele su mu misli glavom do se trudio da odrzi paznju na put i da ne zavrse negde sa strane zakucani u banderu.

Njena ruka ga je ponovo odvela medju grudi, ovaj put desno. "...sta ces da mi radis kada dodjemo kuci....pricaj mi..."...govorila je gotovo sanjivo, poluotvorenih ociju "...pricaj mi Ivane, pricaj sta ces mi raditi..." stezala je njegovu ruku preko svoje, osecao je kako pritiska grudima njegovu ruku, njena desna sisa je bila u njegovoj ruci, ispunila mu je dlan. I ako je imala bluzu na sebi, pod njom je osetio njenu cvrst bradavicu. Poceo je uzurbano da dise, zadrhtao je. "...odvalicu te Tanja...odvalicu te od jebanja..." izgovorio je drhtavim glasom, punim nestrpljenja. Bio je siguran da medju nogama oseca vlaznost, toliko mu je malo falilo da predje preko granice, da svrsi. Samo jedan dodir bi bio dovoljan..." ...mmmm...tako jeeee...."...govorila je dok mu je ponovo sisala prst..."...kada dodjemo kuci onda ces da me jebes..i ja cu tebe da jebem..mmmmmm..." i dalje je sisala njegov prst jako, mislio je da ce da ga proguta. Vise mu nije bilo vazno da li se Tanja folira ili ne, sada je jedva cekao da stignu kod nje kuci. I u jedno je bio siguran, to nikako nece biti uzalud bacen novac... "...mmmm....broj 138...tu ces stati, nemoj da promasis...."...rekla mu je. Ubrzo je naisao i broj 138, zaustavio je auto.

" A sada budi dobar, i plati jednu trecinu unapred " rekla mu je i dalje ga drzeci za ruku, i dalje joj je glas bio blago omamljen. " Nema problema...i ovo do sada je vredelo 100 $ " odgovorio joj je pruzajuci joj novcanicu. " Nisi ti jos svestan koliko si jeftino prosao veceras " uz osmeh mu odgovori Tanja. Izasli su iz auta i usli u zgradu, popeli se na drugi sprat. Otkljucala je vrata i usla.Upalila je svetlo. " Tamo je spavaca soba, ja idem do wc-a, udji slobodno i raskomoti se, idem da se spremim za tebe. Sestra mi je u onoj tamo sobi spava pa zato bolje idi u spavacu da ne pravimo buku.Imas tamo u sobi nesto za pice, snadji se." Stavila je ruke na njegovo lice i privukla naglo njegovu glavu svojo, njene usne se spojise sa njegovim. Uzvratio joj je poljubac jako, poceo je da je guta usnama, jezikom ju je trazio i uzvracao njen poljubac. Stegao ju je jako rukama, prislonio se uz nju. Osetila je njegovu erekciju, osetila kako se pomera, trljajuci se uz nju...

" Poo laaakoo....sve cemo polako....idi u sobu i cekaj me...dolazim za koji minut..." govorila mu je prekidajuci poljubac. Samo je potvrdno klimnuo glavom i krenuo je u sobu. Delovao je pomalo izgubljeno. Celo telo mu je drhtalo od strasti. " Boze, kako se ljubi " pomislio je..." Poljubio sam Tanju Mitrovsku "...koliko je puta drkao samo misleci na taj cin. Na njene usne kako se stapaju sa njegovim, na zagrljaj i uzvraceni poljubac... Usao je u sobu. Soba je bila prostrana, sa jedne strane ormari sa ogledalima, na drugoj veliki bracni lezaj, sa strane je bio nocni stocic a na njemu vlasa viskija, sa dve casica pored. Skinuo je jaknu i kosulju, pantalone. Ostao je samo u boksericama. Legao je na krevet i sipao casu pica i popio na eks. Sekundi su prolazili kao sati. Onda je cuo kako se vrata tiho otvaraju. Usla je Tanja, u bade mantilu i raspustene kose. Otvorila je mantil. Na sebi nije imala nista. Gutao ju je pogledom...njene modre bradavice, njene bronzane grudi..celo telo joj j e imalo istu boje koze, savrseno osuncano telo...

Grudi su bile definitivno vece nego kada je imala 17 godina, ali bio je siguran da su prirodne...bile su savrsene, zeleo ih je u svojim rukama odmah. Suzdrzao se da ne skoci iz kreveta na nju, dok se polako kretala ka njemu. Noge su joj i dalje bile savrsene, mozda se blagi visak kilograma video na stomaku, ne pamti je da je imala stomacic, ali ovako mu je bila joj vise sexy...savrsen stomacic...a ispod njega tanke svetle dlacice vodile su dalje, do njenog otvora strasti, koliko je puta samo zamisljao kako ona izgleda tu dole, sada je mogao da vidi da izgleda 1000 savrsenije nego sto bi kad mogao da zamislis...njen klitoris blago otvoren kao da ga je pozdravljao, kao da je znao da se nalazi na smotri, toliko dugo sanjanoj i zeljenoj smotri, toliko zamisljan i zeljen u decackim snovima...Tanja je zastala kraj ivice kreveta. " Vidim kako je gledas...dodji..." pruzila mu je ruku. Pruzio je i on svoju, povukla ga je ka sebi " Dodji da se upoznate...kladim se da si je nocima zamisljao i sanjao ranije...evo...tu je..." Privukla ga je do sebe, njegova glava bila je u visini njenog stomaka, klecao je na krevetu. "...Hajde...poljubi je...tvoja je..."...Nije cekao ni jedan sekund, strast koje je bila u njemu nije mu dozvoljavala da se vise kontrolise, zgrabio ju je rukama za dupe i privukao prema svom licu, zaronivsi glavom medju njene noge.

Od njenog mirisa zavrte mu se u glavi jos jace, gladno je otvorio usta sklopivsi svoje usne sa njenim klitorisom, sisajuci njenu slatku tecnost , toliko jako i snaznu da je svakim trenom njena tecnost sve vise bila na njegovom licu, na bradi, oko usta, cak na obrazima...Gurnuo je jezik snazno u nju, osetio je kako je poskocila. Rukama je krenuo na gore i zgrabio njene grudi, konacno ih je ima u rukama. Ona uze njegove ruke i jace pritisnu uz svoje grudi, jako trljajuci u istom ritmu kojim je njegov jezik ljubio njenu unutrasnjost. Zatvorila je oci, i pocela da se pomer a u kukovima snazno, pritiskajucu se uz njegovo lice, sve snaznije i odlucnije. Osetio je to, pa ju je uzeo jednom rukom oko struka i stegao je jako da mu ne bezi pod jezikom i da je ne bi slucajno povredio zubima...Gorelo je medju njenim nogama, nije da se kontrolise, cuo je kako tiho jeca...uhvatila ga je za kosu i povukla prema sebi jos jace. Bol koji je osetio zbog toga bio je znak da je ona vrlo blizu, gubi kontrolu. Zabio je svoje lice u nju, gurnuo je jezik skroz koliko je mogao, usnama trljajuci klitoris snazno. Pocela je nekontrolisano da podrhtava, tresla se celim telom.

Stegla ga je jako rukama i pribila se uz njegovu glavu ne dajuci mu da dodje do daha. Telo mu je bilo potpuno upaljeno, preplavljeno ekstazom , u misli mu je bilo samo jedno " Tanja Mitrovska...sta joj radim "...ludeo je od te misli, gubio je dah pri pomisli da je to ona pred njim, da je ima svuda po licu, da ce njen miris nositi vecno u svom nosu, da ce se secati zauvek tog slatkog ukusa njenih so kava. Ekspslozija medju nogama, zujanje u usima, pribijenog lica jos uvek u njoj, gubio je dah....nije izdrzao, uzbudjenje je bilo ogromno, celo telo mu se treslo..kao i njeno...drzala ga je cvrsto jos uvek...dah joj se lagano smirivao..."...ahhh....mmmm...to je bilo fino..." rekla je odgurnuvsi ga. Pao je na ledja, zadihan, lica umivenog njenom tecnoscu...srce mu je snazno kucalo, vrtoglavica se polako gubila. Zatvorio je oci. Osetio je njene ruke kako mu spustaju bokserice lagano. Svukla ih je skroz. " Vidim, nije samo meni prijalo " cuo je njen glas koji se smesio. Presla je rukom preko njenog penisa, koji je i dalje bio cvrst. Pulsirao je snazno. Ivan je i dalje zmurio.

Njen dodir je prijao. Samo je lagano prelazila preko njegove muskosti, celom duzinom, a onda ga je cvrsto uzela u ruku i uzela u usta. Osetio je iznenadnu toplinu, otvorio je oci. Njena kosa ga je golicala po stomaku dok je ona ritmicno spustala i dizala glavu, cvrsto stezuci njegov penis, polako ga okrec uci u polukrug. Pogledala ga je u oci ne prekidajuci sa svojim pokretima. Njen jezik stezao je glavic snazno cedeci ostatke sperme iz njega, sisala ga je jako. Onda je odvojila glavu nastavivsi pokrete rukom. " Jesi li ga ovako drkao misleci na mene....reci mi.."...upitala je tihim izazovnim glasom. Nije joj odgovorio, samo je pruzio ruke ka njoj. Uzeo ju je za ruku i povukao prema sebi. " hocu da te odvalim... " rekao joj tiho. Spustila je usne na njegove, pocela je da ga ljubi. Polako se pomerala u ruci i dalje drzeci njegov penis. Polako je sa njim trljala oko svog medjunozja, lagano, u krug. Osetila je kako njegov poljubac postaje jaci, odlucniji.

Pomerila je rukom i skliznula je na njega. Bio je u njoj. Pocela je da se pomera kukovima, lagano...UHvatio ju je rukama za guzu i jako stegao. Cinilo se kao da hoce da ga pokida, sirio ga je rukama. Njena meka koza pod njegovim rukama cinila se kao plasteline. Pomerao je svojom karlicom, nabijajuci ga jos jace u nju, svaki put stezuci njeno dupe snazno kad se ona pritisla uz njega. Uspravila se skroz na njemu, stezuci svoje grudi i dreci ih tako. " Gledaj me...gledaj svoju Tanju...vidi sta joj radis... " govorila mu je...Stegao ju je oko struka i poceo snazno da navlaci ka sebi...gledao ju je pravo u oci. "...ti si moja boginja..." rekao joj je dok je pocinjao polako da se gubi, strast je postajala jaca, muteci mu um...Nagnula se prema njemu, na kolena, njene grud su mu bile pre ocima, nekoliko centimetara od lica. Spustala se na njega nabijajuci se u ritmu...lagano...Pridigao je glavu koliko je mogao, i zario lice medju njene grudi, ljubeci ih i grickajucu njene tvrde bradavice. Poceo je sve vise da se odize kukovima trazeci je...zeleci da prodre dublje i jace u njenu utrobu, da je potpuno ispuni. Rukama ju je spustao na sebe sve odlucnije i snaznije. "...tako...jebi svoju boginju...odvali me...tvoja sam..." saputala mu je zadihano. Osecala je kako ju je znoj celu oblio...njegov jezik palio je n jene bradavice, struja je prolazila citavim njenim telom, stvarajuci negde u samoj utrobi osecaj ispunjenosti i topline, pocela je jace da poskakuje po njemu.

Njene grudi bile su potpuno vlazne, crvenele su se od njegovih zuba...uzimao je bradavice medju zube i onda jezikom prelazio preko njih, cineci da ona svaki puta kada to uradi ispusti jedno dugacko " aaaaaahhhhh ". Sve se snaznije pomerao i pribijao uz nju, rukama ju je vukao ka sebi kao da zeli da je pokida. Culi su se u sobi sudari dva tela, dok njena guza snazno seda na njega i trazi sve vise i sve jace. Odjednom, kao i prvi put osetio je kako krece iz njega lavina, u delicu sekunde osetio je u stomaku kako se prelomilo, i krenulo iz njegovih testisa, siknulo je pravo u nju. Snazni grcevi prostrujali su kroz njegovo telo, rukama ju je zgrabio jos jace da mu ne sklizne. Kada je videla da je poceo da svrsava celom tezinom je nasela na njega, podupiruci se rukama od krevet, izvila je svoje telo unazad.

Ostala je tako n a njemu blago se pomerajuci, dok se njegov dah polako smirivao. " Ti si fantasticna " rekao je..Nije rekla nista, samo se nasmesila. Sisla je sa njega, ustala sa kreveta i uzela i zapalila cigaru...Sela je kraj njega rukom mu prelazeci po licu..." Reci mi samo nesto, ali iskreno...jesam li stvarno bila tvoja boginja kada si bio klinac? " " Bila si mi i i vise nego boginja, stvarno...ludeo sam za tobom, ali sam znao da nikad necu moci da ti se priblizim, bar ne onih godina." rekao joj je. " Eh...onih godina..onih godina svi su me zeleli...pa i sada me mnogi zele...to nije nista, samo pusta zelja...mislila sam da ces reci nesto drugo...ali nema veze lepi ". Sa osmehom na licu, poljubila ga je u nos. " Ako zelis mozes da prespavas ovde, ili ako zelis da ne spavamo u 7 sati napustas stan, ok? " " A ako prespavam, kada se probudim ne mogu vise da...." nasmejao se " To cemo se dogovoriti kad se probudis. Ja ne ustajem pre 12 a ti ako moras negde ranije, ni slucajno da me nisi prob udio. Samo mi prvo pre nego sto legnemo daj ostatak novca " " Nema problema " odgovorio joj je. Dao joj ne novac i zavalio se u krevet.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Rovac

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 3106
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Samsung D900i
                                                                     Sex u senu!

Jednog lepog i suncanog dana bio sam na svadbi kod jednog druga.Bilo je extra.Bilo je u jednom restoranu,u jednom selu nadomak Mladenovca.Bio je to jedan veliki i lep restoran.Njegova zena je bila jedna opasna riba,na koju sam se palio zesce.Kad god je vidim dodje mi da ga drkam.Odjednom ugledao sam jednu opasnu zensku koja je inace kuma od mog druga.Nosila je neku kratku majcicu,kratak sorc,i mrezaste carape,i neke crne cipele sa stiklama od 10 cm.Zesce sam se napalio,i odmah pomislio kako bih je odvalio.Ja sam tada imao 16 godina o ona 15.Mala je bila bomba.Raspitivao sam se o njoj.Ona je do tada imala 6 decka,ali je tog dana bila nesto nervozna jer je raskinula sa deckom.Resio sam da ne gubim vreme,jer je kurac vec poceo da mi bubri,od njenih cvrstih i velikih sisa,nabreknute picke i sexy dupeta.Zamisljao sam kako je guzim.Prisao sam joj i rekao:"Zdravo mala,kako si"?A ona meni:"Nisam ja za tebe mala,a i nervozna sam!"Auuuu,kako mi je slatko podviknula,pomislio sam u sebi:"Mala satracu te od kurca."Pitao sam je da li zeli da je utesim,a ona mi je samo rekla,"Pa moze ako znas"Rekoh joj da cu se potruditi.Izasli smo sami napolje.Vec je bila noc,oko 23h.Pitao sam je da li se karala nekad, a ona mi je rekla,da nije ali bi volela.Ja sam je onako uzbudjeno pitao,da li zeli da joj ja probijem nevinost,dok se ona osmehnula i rekla,"To sreco,pa to sve vreme cekam!"Prislonila mi se uz telo i ubacila,sladak jezik u grlo.Moj se kurac sve vise dizao,a njena pica je bila sve vlaznija.Uhvatila je moga djoleta u saku,i njime je pocela da se cese.Bacio sam je u seno.Onda je ona svojim nabreklim usnama pocela na lize moj kurac.Sisala ga je 2 minuta.Onda sam ja Zubima raskopcao njen sorc.Ona je legla.
Lizao sam joj picku citavim jezikom.Bila je kiselkastog ukusa.Onda sam ja legao,a ona mi sela na kurac.Jahala je i stenjala.Prvo je se nezno spustala na moj kurac.Pipkao sam njenu ribicu obrijanu.Pocela je brzo da jase da bi sto pre svrsila.Onda sam je prebacio na drugu stranu,kako bih ja legao na nju.Gurao sam ga jako.Ona je kukala,kao da je koljem.I onda je dosao onaj nazesci deo-svrsetak.Izvatio sam ga, a ona je vikala "Daj ga,daj ga",onda ga mi je drkala,i lizala mi glavic,dok sam ja njoj picku drkao noznim prstima.Zajedno smo svrsili.Poprskao sam je spermom po celom licu.Za kraj po njenoj zelji a i mojoj,sam joj sisao prstice na njenim sexy tabanima, i vatao je za sise i dupe.Onda smo se obukli,ljubili jedno 5 minuta i zajedno se vratili na svadbu plesali i igrali.Kada je ona kretala kuci,u Italiju,ja sam je poljubio a ona mi je rekla da je cekam sledeci put,da bi mi skinula mrak.Od tog dana 5-6 puta smo se culi telefonom i razmenjivali uzdahe,drkali u isto vreme,takmicili se ko ce pre da svrsi,i od naseg poslednjeg poziva, nismo se vise ni culi,a ni videli.I dan danas se rado secam tih svakojakih poza.
« Poslednja izmena: 12. Avg 2007, 21:29:29 od som_com »
IP sačuvana
social share
Ovo je moj forum Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
tinejđerska pohota

Katarina je došla do mene i prešla je rukom preko moje noge prema mojim preponama. Tu je naišla na moj kurac koji je virio iz nogavice dresa. Nisam se zamarao sa donjim rubljem, jednostavno ga nisam nosio. Lagano ga je uzela u ruku i stisnula ga je. Katarina je bila zgodna koliko i Sanja. I jedna i druga su imale jebozovno tijelo, velike čvrste sise, okrugle
guze. Katarina je imala slatko lice dok je Sanja bila apsolutno prezgodna.

" Hajdemo na krevet. Tamo ćemo se zabaviti! " rekao sam ja.
" Kako god ti kažeš. " rekla je Katarina.
" Lezi na leđa. Mi imamo nešto za tebe. " rekla je uzbuđeno Sanja.
Ja sam se pokorio i Sanja se nagnula nad mene i stavila je kurac u svoja usta. Njezin je jezik vrludao po glaviću, išao sve do korijena i kretao od početka. Pogledao sam u Katarinu, ona je gledala sa divljenjem. Kako nisam imao pametnija posla sa rukama posegnuo sam rukama između njenih nogu i pomazio sam njenu macu. Katarina je uzdahnula od iznenađenja i smjesta je raširila noge. Njena pica je već bila vlažna i vruća i ja sam gurnuo srednji prst do kraja. Ševio sam ju prstom i masirao sam joj klitoris, sa palcem, koji je iz trena u tren bivao sve veći. Katarina je zaklopila oči i počela se igrati sa svojim bradavicama. Nagnula se naprijed u želji da moj prst prodre što dublje i njihala je bokovima naprijed nazad u sve bržem ritmu. Katarinini vrući sokovi su se cijedili niz moju ruku dok je Sanja obrađivala moj ukrućeni, čvrsti kurac.
Počeo sam izvlačiti prst iz njene uzavrele pice, ali mi to ona nije dopustila vraćajući je nervoznim pokretom. Nakon nekog vremena izvukao sam ruku i zgrabio sam ju za bokove i povukao sam ju na svoja prsa. Zgrabio sam ju za dupe i sad je njena pica bila na mojem licu. Čim sam joj zabio jezik u picu počela je luđački skakati po meni, puneći moje nozdrve sa slatkom aromom njenih sokova. Još sam joj jače zabio jezik, a onda ga lagano izvukao i polizao klitoris. Očigledno je bila osjetljiva na ovo jer je odmah svršila vrišteći. Zabila mi je picu jako još jednom i onda se srušila sa strane na krevet. Pogledao sam Sanju koja je još uvijek marljivo pušila moj kurac. Bio sam blizu svršavanja , a još ga nisam zabio ni u jednu vlažnu macu. Uhvatio sam Sanju za ramena i povukao sam ju prema sebi. Okrenuo sam ju leđima prema sebi i njena crna maca je bila točno iznad mog heroja.
" Zabij joj ga, sad. " šapnula je Katarina.
Sanjina maca nije izgledala vlažna i spremna za moj kurac, ali je moj macan bio speman i nisam mario. Katarina je posegnula usnama za Sanjinom još uvijek suhom picom i počela ju je lizati. Sanja je uzdahnula od uzbuđenja jer je neka druga djevojka dodirnula njezinu macu. Za nekoliko sekundi njen klitoris je nabubrio i a njeni sokovi su počeli da cure. Polako sam spustio Sanju na svoj " štap ", diveći se njezinoj ružičastoj blistavosti. Katarina je navodila mojeg junaka u Sanjine odaje.
" Ahhh, budi pažljiv. Tako sam uska. " spustio sam ju polako i pažljivo zato jer je to bila najuža maca koju sam imao prilike isprobati. Sa tim na pameti sam se suzdržavao da joj ga ne zabijem grubo i do kraja.
Čim se spustila do kraja počeo sam joj ga nabijati. Sanja se ugrizla za usnu kako joj je suza sišla niz obraz.
" Stani! To ju boli. " reče Katarina meni, pa onda se okrenu Sanji pa joj reče " Nisi to radila puno puta, zar ne? "
" Samo jedanput sa Markom. Njegov je bio manji, a isto je boljelo. "
" Bolje se ti ustani. Ne želim ti učiniti ništa nažao. " rekoh ja.
" Ne, ali ja želim nastaviti. Zar nema ničeg što bi moglo olakšati situaciju. " reče Sanja.
" Da, ako ima vazelina ili gela! " reče Katarina.
" Imam nešto vazelina u kupatilu. " rekoh ja.
Katarina je skočila i otišla u kupatilo, a ja sam gledao njeno dupe koje je poskakivali kako je odlazila.
" Morat ćeš se ustati. " rekoh Sanji.
Lagano sam ju uhvatio za dupe i podigao. Ugrizla se za usnu i lagano je zaječala i moj se kurac izvukao iz njene uske mace. Kleknula je kraj kreveta i plakala masirajući mjesto koje ju je boljelo. Shvatio sam da je pogriješila kad mi je htjela pokazati kako ona zna " stvari ". Trebao je tu džentlmenski pristup. Posegnuo sam prema njoj, povukao sam ju prema sebi, i strastveno sam ju poljubio u usta. Lagano se zatresla, a zatim se istopila u mom naručju, vračajući mi poljubac, zaboravljajući na bol. Prešao sam rukama preko njenih grudi i bradavica osjećajući kako se ukrućuju pod mojim dodirom. Sa usana sam
prešao na bradavice i svaku sam nježno poljubio. Uzdahnula je i zastenjala sa svakim dodirom moje usne, ovaj put zbog užitka, a ne zbog boli. Dok sam ju uzbuđivao, lagano sam joj kružnim pokretima prelazio po trbuhu. Sa svakim krugom bio sam bliže njenom plavom mufu. Polako sam pogladio njenu macu pazeći da ju ne stisnem prejako ili da joj slučajno ne uđem prstom. Znati ću kad će biti spremna za penetraciju. Odgovorila mi je stenjanjem. Pomazio sam ju ponovno i ona je opet zastenjala. Još jedanput sam joj poljubio bradavice i počeo sam se spuštati prema njenom ljubavnom gnijezdu, koje je sad postajalo vruće i počelo je reagirati na moj dodir. Raširio sam joj noge i lagano sam joj zabio jezik u njenu nevinu
pičku. Reagirala je tako da sam pomislio da je doživjela šok. Zabacila je glavu i primakla je macu bliže mom licu. Možda je bila spremna? Probio sam ju ponovno sa svojim jezikom ovaj put jače, dovoljno jako da joj razdvojim usmine i da joj poližem klitoris. Poludjela je, izvijala se i stenjala kao odgovor na podražaj. Zatim sam osjetio njen klitoris kako se ukrutio i kako joj usmine bubre, a njeni sokovi su potekli.Sada je definitivno bila spremna na puno više. Počeo sam ju jezikom lizati kao luđak, probijajući njene usmine, ližući njen klitoris i zabijajući joj jezik koliko sam dublje mogao. Kad sam počeo ovo da radim poludjela je još više. Mogao sam osjetiti kako želi da cijelo moje lice uđe u nju.
" Ohhh, jebi me! " zastenjala je. " Ne mogu to podnijeti. Nije me briga ako boli, jebi me! "
Uhvatio sam njen klitoris između svojih usana i još ga jedanput jako posisao. Usisao sam ga cijelog u svoja usta i glavu sam zabacio oštro unazad tako da se njen klitoris zabio nazad u nju. Ona je vrisnula, gurajući me bokovima naprijed, i uhvatila se za grudi. Kako je još uvijek imala raširene noge ja sam ju namjestio u tradicionalni položaj. Uzeo sam stvar u svoje ruke
i pripremio sam se za nježni ulazak., ali Sanja je pomakla ruke sa svojih grudi i sa jednom rukom je raširila usmine a sa drugom je uhvatila moj kurac u namjeri da ga sama stavi u svoju picu. Sad je bila puno vlažnije nego li onda kad ju je Katarina milovala po pici. Bila je dovoljno vlažna da ju pojebem.
" Molim te pojebi me, sad! " molila me je. Panično sam ugurao svoj kurac u njenu pice, i shvatio sam da zahvaljujući njenim sokovima nemam problema sa prodiranjem. Sanja je zastenjala kao djevica kako sam ja ušao u njenu vruću vlažnost. Kad joj je ušlo mojih deset centimetara, a to je tek bila polovica, počela je luđački svojim bokovima da se nabija na moj kurac. Bila je slatko uska, ali je izgleda par ulazaka i izlazaka bilo dovoljno da joj se maca dovoljno raširi. Moja su jaja udarala o njeno dupe.
Moja pažljivost i predigra su se isplatili.
" Ohhh, to je dobro. Jebi me! " vikala je kako sam ju ja jebao. Omotala je noge oko mojih bokova i nabijala se u istom ritmu kako sam ju ja nabijao. Ona je povećala tempo i svaki je nabijanje postajalo jače nego li ono prethodno. Njezino disanje je postalo teže i brže. Bila je na vrhuncu i bilo je očigledno da će da svrši i ja sam želio svršiti zajedno sa njom. Podiga sam njene noge na ramena da bih imao bolji kut prodiranja u njenu usku pičku.
" Nemoj stati...svršit ću...ahhhh...tako je dobro....ohhhh...jebi me dublje...." govorila mi je te stvari koje su me još više napalile i ja sam prodirao koliko god sam snažno mogao. Sad je zavrištala i uprla se u krevet i onda se opustila. Ja sa nastavio sa prodiranjem i za samo nekoliko sekundi nastavila se ponovno nabijati. Koliko je puta svršila nisam uspio izbrojati.
Kada sam osjetio da ću svršiti zabio sam joj ga do kraja koliko god sam duboko mogao. Svršio sam jako, ispunjavajući njenu slatku, vruću unutrašnjost. Ona je zadrhtala još jednom i ja sam se srušio na krevet. Izvadio sam svoj sad već mekani kurac iz njene još uvijek vruće i mokre mace. Naša seksualna energija je bila potrošena za trenutak.
Spustio sam se niz krevet na pod i opazio Katarinu na koju sam zaboravio. Sjedila je na fotelji nedaleko od kreveta, raširenih nogu, zabavljajući se sa bocom Coca cole(TM). Pronašla je vazelin i skužila je nas kako se jebemo. Osjećajući se zaboravljeno, ali uzbuđeno zbog erotskog prizora dobrog jebanja njene najbolje prijateljice.
Vidio sam i da je Sanja primjetila nešto što nikad nije vidjela, Katarininu pičku širom otvorenu sa bocom koja je skoro nestala u njenoj pici.
" Gledaj kako duboko ona ide sa bocom! Kako to može? " pitala se Sanja glasno i u čudu.
" Zašto ne dođeš i ne pogledaš. Pitaj je. " predložio sam joj. Sanja se pomaknula do ruba kreveta i sjela
gledajući Katarinu koja je masturbirala. Katarina ju je pogledala i rekla " Zašto ti to ne bi uradila za mene? "
" Ali, kako? " upitala je Sanja.
" Samo radi ono što ja radim sada. Jednostavno je. " Sanje je gledala nekoliko trenutaka, a zatim je odgurnula
Katarininu ruku i prihvatila je bocu.
" Unutra i van i malo ju zakreni kad je unutra. Ohh, da...tooo..." Katarina je prela kao mačka. Moj se kurac ponovno dizao pred prizorom dvije djevojke kako se samozadovoljavaju. Imao sam ideju. Ako je Katarina promiskuitetna kako se činilo neće mi zamjeriti na onome što sam imao na umu. Dok je Sanja zabijala bocu u njenu macu ja sam ju lagano skinuo sa fotelje i položio na pod sa sisama prema podu i dupetom u zraku.
Uzeo sam tubu sa vazelinom i namazao sam svoj kurac sa njim. Zatim sa stao iza Katraine, a Sanja me upitala.
" Što ćeš učiniti. "
" Samo gledaj! " odgovorio sam joj. Primio sam se za Katrainine kukove i naciljao svoj kurac u njenu ružičastu guzu. Iznenda sam ga joj zabio koliko god sam mogao. Katarina je ispustila vrisak i rukama je skoro poderala tepih.
" Jebi me u dupe! Jebi me da me boli. Jebi me jače...daj mi sve...zaboj mi bocu još dublje..." vikala je Katarina.
" Jebem ju u dupe! " obavijestio sam Sanju koja je bila zabezeknuta.
Katarina nam nije trebala govoriti dvaput. Oboje smo dali Katrini sve što smo imali. Sanja sa bocom u njenoj maci i ja sa kurcem u njenom dupetu. Katarina se pomaknula unazad da nas oboje bolje primi, zatim naprijed pa opet nazad po još.
" Izvadi bocu iz njene maci i zabij joj prste! " rekao sam Sanji.
" Šališ se! " rekla je Sanja ne vjerujući.
" Namaži ruku sa vazelinom, skupi prste i zabij joj cijelu ruku. " rekao sam.
Osjetio sam kako se boca izvlači, a zatim sanjine prste kako ulaze u katarininu macu.
" Sad gurni jače. " rekao sam i sam prodirući jače. Osjetio sam pojačani pritisak i čuo kako Sanja kaže:
" Ohh..ušla mi je cijela ruka. "
" Sad joj radi isto kao i što si radila sa bocom. "
" Ispuni moju picu do kraja. To volim. " rekla je Katarina.
Jebali smo se tako nekoliko minuta kad je Katarina počela svršavati " Jače sad...svršavam ahhh...jebi me...svrši mi u guzu...ohhh..." Katarina je izvila leđa, a onda je zavrištala kad sam gurnuo svoj kurac do krajnjih granica njene guze. Svršio sam ispunjavajući njenu guzu sa vrućom lavom. Srušila se na pod, iscrpljena.
Izvukao sam kurac iz njenog dupeta, a Sanja je izvukla ruku iz njene mace. Legla je na trbuh, a iz njene guze je curila moja sperma.
" Ovo je nevjerojatno. Nisam znala da ona radi te stvari. Mora da ju je boljelo. Mene bi to ubilo. " rekla je Sanja.
" Ne, ne bi te ubilo. Moraš samo opustiti mišiće svoje mace i dupe. I moraš to željeti. Ako to želiš možeš
puno toga primiti u svoju macu." rekla joj je Katarina.
" Mislim da to ne bi mogla. Nisam to radila puno puta. Mislim da sam preuska i previše me je strah. "
" Mogla bih ti gurnuti šaku do jutra bez problema po tebe. Poželjet ćeš to kad te ja obradim. "
" Nema teorije! " pobunila se Sanja.
" Dokazat ću ti. Lezi na leđa. " Sanja je poslušala. Katarina joj je počela pričati polaganim glasom, kako će se dobro osjećati kad joj pica bude rastegnuta, kako će joj pica postati mokra i puna sokova, kako će ona gurnuti cijelu šaku u njenu macu, i kako će Sanja to voljeti raditi svaki put. Katarina je stavila ruke na njene kukove i počela ju je masirati dok je govorila. Sanja je gledala u Katarinu i slušala je ono što ona govori i ja sam uskoro shvatio o čemu se tu radi. Katarina ju je hipnotizirala.
Lagano joj je raširila noge, bez otpora, dok joj je govorila. Rukom joj je počela maziti macu još uvijek govoreći. Sanja je počela stenjati i uzdisati, a njene usmine su narasle. Katarina je uzela u ruke njene ružičeste usmine i počela ih masirati sa kažiprstom i palcem rastežući ih i puštajući ih da se vrate u prvobitni položaj. Sokovi su potekli iz sad razotkrivene sanjine pice. Katarina je msairala i klitoris koji je sad bio uvećan i čvrst. Sanja se vrtila na krevetu a Katarina je nastavljala sa pričom. Posegnula je za vazelinom i namazala je ruku sa njim. Razmaknula je njene usmine i ugurala je dva podmazana prsta u njenu željnu macu. Raširila je prste otvarajući njenu macu. Uzela je tubu vazelina i stavila ju na rub njene pičke. Istisnula je sav sadržaj tube u njenu ružičastu picu. Zabila joj je svih pet prstiju, a ona je zastenjala.
" Sad si podmazana i spremna. Jesi li ti spremna, dušo. Dat ću ti ga kad budeš spremna! " rekla joj je Katarina.
" Da, spremna sam, daj mi..." povikala je Sanja.
Katarina je počela da mazi njen klitoris, zatim joj je ugurala ruke u sklisku unutrašnjost, a na kraju i cijelu šaku okrećući je unutra. Sanja je ostala bez zraka od uzbuđenja. Podigla je koljena u zrak, šireći noge da bi Katarina lakše ušla u nju.
" Dublje..." vikala je Sanja. Uzela je katarininu ruku i sama ju je gurnula dublje u svoju vruću mačkicu. U nekoliko trenutaka katarinina ruka je nestala u sanjinoj rupi. Sanjine usmine su se omotale oko njene ruke.
Katarina je dohvatila ogledalo i podigla ga prema gore tako da je Sanja mogla vidjeti svoje intimne dijelove tijela kako su rašireni i kako je katarinina ruka u njenoj maci.
" Vidiš dušo, ja sam znala da ćeš moći to učiniti. " Sanja je uzela ogledalo i gledala je u nevjerici.
Katarina je izvukla ruku i zatim je odmah vratila nazad.
" Sad dolazi zabavni dio. " rekla je Katarina " Osjeti moje prste u sebi kad počnem kružiti sa njima, "
Čim je to rekla počela je sa prstima kružiti po njenoj unutrašnjosti. Sonja je poludjela, bacajući se po krevetu, vrišteći Katarini da prestane, da joj je dosta, pa opet da ide dublje. Napokon, Sanja je vrisnula još jednom, povukla je katarininu ruku van i onda je svršila.

Proveo sam ostatak noći, naizmijenično, ševeći Sanju i Katarinu, izbacujući velike količine sperme u njihova usta, pičke i sise. Nisam ni slutio da ću imati takvu izdržljivost. Sljedeći vikend su me ponovno posjetile i ja sam jebao predivnu sanjinu guzicu. Sad se nas troje redovito jebemo i vodimo ljubav. Baš smo sretan ljubavni trokut...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Trilogija 1

Zovem se Snežana, imam 19 godina, treniram odbojku i većina mojih vršnjaka iz muške ekipe ložila se upravo na mene, iako ni druge devojke nisu loše, ali eto, ipak sam ja bila i ostala prva želja njihovih mladih napaljenih snova. Mislim da priča što sledi ima neku pouku. Neki će možda steći utisak da sam iskorišćena i da devojke treba da paze šta rade, dok će drugi pomisliti da je sve što mi se dogodilo fantastično, a treći će me verovatno osuđivati i misliti da sam najobičnija drolja, jer nisam razočarana sa onim što mi se dogodilo. 
Nadam se da me nećete previše osuđivati, ipak ja sam veoma mlada i seks je ono što mi jako, jako treba. Ponekad čak pomislim da sam stvorena samo za to, možda zato što mi to stalno govore, a možda bi bolji nasov za ovu priču upravo i bio «Stovrena samo za seks».
Početak moje priče odigrao se pre oko 2 godine. Tada sam još bila samo dobra mamina devojčica, odličan đak, a uz to sam bila jedna od najboljih igračica u svojoj ekipi. Muškarci se slažu da fenomenalno izgledam ili ako bi smo to preveli u ono šta zaista misle, da sam jako jebozovna i da mi ne treba oprostiti. Lično vam mogu reći da imam smeđu kosu i zelene oči, koža mi je glatka i zategnuta, kao i mišići od redovnog treniranja.
Kada bi se poklopilo da imamo istovremeno trening u sali sa muškom ekipom, ti treninzi obično ne bi bili preterano uspešni, jer bi momci više gledali i mislili na nas, nego na trening.
U to vreme imala sam dečka sa kojim sam se oprobala u seksu. Nije to bio neki vrhunski seks, niti smo ga često upražnjavali, ali kako je to još uvek bila nedovoljno istražena oblast za mene, bila sam srećna i zadovoljna svaki put kada bih spavala sa njim.
Ali bio je tu i Igor, dečko iz muške ekipe, visok, razvijen, jednom rečju prelep. Stalno mi se nabacivao i mada sam ga odbijala, ponekad bih uhvatila sebe kako perverzno razmišljam o njemu.
Sada znam da je on bio veoma napaljen na mene, ali u smislu da je više od svega želeo da me tuca, i da je večito maštao o meni kada je drkao. Maštao je o tome kako me satire od kurca, a kako nisam želela vezu sa njim, njegova požuda postajala je sve veća. Samo zahvaljujući njegovom navalentnom ponašanju ponekad bih pristala da izađem sa njim, ali na druženju se sve završavalo.
Jednom mi je ispričao da je u to vreme njegova želja da me ima, sve više rasla i rasla i da se jedva suzdržavao da u mom prisustvu ne napravi neku glupost i zauvek me izgubi. Maštao je o tome kako me sa drugarima iz ekipe, kidaju kurčevima na komade. Maštao je i nadao se, dok jednom...
Imali smo istovremeno trening, ja sam iz nekog razloga izašla ranije. Kada je to primetio, smislio je neki glupi izgovor kako bi i on izašao. Otišla sam u svlačionicu, a on je došao za mnom i stajao ispred, čekajući da čuje vodu, kao znak da sam počela da se tuširam. Kada je čuo vodu, polako je uhvatio kvaku, a na njegovu sreću ja sam zaboravila da zaključam vrata. Ušao je tiho unutra. Svlačionica je bila podeljena na deo za presvlačenje, gde se on skinuo i deo sa tuševima koji je bio isprekrađivan na pojedinačne kabine bez vrata. Bila sam okrenuta zidu i nisam ga videla kada je stao iza mene, a zatim mi stavio jednu ruku preko usta, a drugom me obuhvatio.
- «Ne boj se, ja sam.» - rekao mi je na uvo.
Sklonio mi je ruku sa usta, priljubio me licem uza zid idalje stojeći iza mene, da bi me zatim sa obe ruke uhvatio za grudi i počeo da mi stiskao bradavice.
- «Šta to radiš? Pusti me! Neko će naići!» - pokušavala sam bezuspešno da se oslobodim.
Ali Igor se nije obazirao, jednom rukom je nastavio da se igra sa mojim sisama, a drugu mi je spustio do pice i počeo da mi trlja klitoris i gura prste unutra. Svoj nabrekli kurac trljao je o moju guzu i kožu leđa. Osećala sam njegovu toplotu, a kroz telo mi je prošla prijatna jeza zbog uzbuđenja koje sam osetila. Bez obzira na to, još uvek sam besno pokušavala da se otrgnem, ali njegov snažan zagrljaj nije mi davao da mrdnem.
– «Ostavi me, vrištaću... pusti me... zašto mi to radiš?» - molila sam sve više u očaju. «Molim te.» - ponovo sam rekla, a zatim i pokušala da vrištim, ali mi je ponovo stavio ruku preko usta.
- «Ne želim da ti radim ništa, osim onog na šta ćeš sam pristati, niti ću ti raditi, ali ne mogu više da izdržim, želim te... shvati, želim da vodim ljubav sa tobom Snežana. Molim te, reci da pristaješ.» - rekao mi je ponovo na uvo.
Ništa mu nisam odgovorila, on je nastavio da mi neprestano nadražuje klitoris rukom, da bi me zatim naglo okrenuo prema sebi i poljubio. Još uvek me je jednom rukom držao, dok me je jebao srednjim prstom druge ruke. Htela ne htela, počela sam da se uzbuđujem. Još uvek nisam želela to da radim, ali volja mi je iz trena u tren postajala sve slabija. Kada je odmakao glavu od mojih usta, već sam duboko disala od uzbuđenja. Pogledao je moje grudi i video kako se podižu i spuštaju u ritmu disanja, a na njihovim vrhovima nalazile su se dve od uzbuđenja ukrućene bradavice.
- «Želim da ti ližem picu, a ti vrišti ako ti se ne svidi.» - rekao mi je samouvereno, za trenutak mi liznuo bradavicu, a zatim čučnuo ispred mene.
Pomislila sam da je to prilika da se oslobodim, ali ni sama ne znam zašto se nisam ni mrdnula. Uhvatio me je za nogu i prebacio je preko svog ramena, zatim i drugu preko drugog, posle čega se polako uspravio. Nalazila sam se na skoro dva metra iznad poda, sedeći mu na ramenima dok je njegova glava bila među mojim nogama. U strahu da ne padnem, jedino što sam mogla da uradima bilo je da prebacim ruke preko pregradnog zida. Pomislila sam da bi neko mogao da nas zatekne, ali od toga mi je pica samo još više ovlažila.
A Igor je počeo da mi liže picu, ustvari ne da liže, nego da je proždire. Uvijala sam se i izvijala, čvrsto se držeći za zid, ali on me je je čvrsto držao za butine i nije bilo opasnosti da padnem. Jeo mi je i jeo picu, i naslađivao se mojim sokovima. Ovo je bilo nešto najuzbudljivije što sam do tada iskusila, pa sam za kratko vreme prvo svršila, a zatim još jednom i to uz glasan orgazam. Valjda je tada shvatio da mi je bilo dovoljno i da će nas neko sigurno čuti ako nastavi to da mi radi. Spustio me je dole i sada smo ponovo stajali jedno naspram drugom.
- «I šta kažeš? Jel možda bilo loše?» - pitao me je Igor sarkastično, a zatim me priljubio leđima uza zid i sam se priljubljujući uz mene tako da sam sada na svom stomaku mogla da osetim njegov kruti ud.
- «Mogla bi da mi se revanširaš.» - rekao je, malo se odmakao i stavio mi ruku na svoj kurac. Pogledala sam dole i videla veći komad mesa nego što je imao moj dečko.
Stavio mi je ruke na ramena i počeo da me pritiska na dole, a ja sam bez protivljenja klekla pred njega. Sada sam iz potpune blizine posmatrala, bar za moj tadašnji pojam, ogromnu kurčinu.
- «Hajde, nemamo ceo dan.» - nestrpljivo mi je rekao.
Uhvatila sam mu kurac za koren, podigla ga na gore i olizala od korena prema vrhu. Spustila sam ga potom u vodoravan položaj i progutala mu glavić, a zatim nastavila da ga uvlačim i izvlačim iz usta. Nastavila sam tako neko vreme, malo da mu pušim malo da mu ližem, glavić i ceo kurac. Igor je bio prezadovoljan ali želeo je više pa je tražio da ga celog progutam. Posle toga sam počela da gutam oko 2/3 njegove dužine, to je bilo pravo pušenje. Sada je bio još zadovoljniji, ali još uvek mi ga nije nabio celog. Uhvatio me je za glavu i počeo nemilosrdno da mi zabija do kraja svoju karu. Osećala sam kako mi komadina mesa ispunjava čitava usta i udara me u nepca, a kada sam pomerila glavu da bi se bolje namestila, osetila sam kako me jebe direktno u grlo. U tim momentima osećala sam se kao stvar u njegovim bezosećajnim «rukama» dok me je jebao u usta.
Potrajalo bi to verovatno do njegovog svršavanja u moja usta, ali on je želeo da oseti i moju picu, a vremena je bilo sve manje.
- «Lezi na leđa.» - kazao je.
Legla sam, a on je kleknuo, raširio mi noge i gurnuo kurac. Bila sam uska, ali ušao je bez problema i ubrzo počeo divlje da me kara. Sve ono o čemu je maštao sada mu se ostvarilo, satirao me je baš onako kako je zamišljao. Trudila sam se da što tiše stenjem pod njegovim naletima, dok su kapi vode iz tuša padale po nama. I pored svog njegovog truda da ne svrši što duže, posle svega ipak nije mogao da izdržao duže od pet-deset minuta. Kad je bio na vrhuncu, izvadio mi je kurac iz pice i svršio mi obilno po stomaku. Posle toga me je poljubio u usta, a zatim mi je pomogao da ustanem.
Ponovo me je poljubio držeći me za sisu i rekao – «Hvala ti. Bilo je fantastično, baš kakva si i ti, nadam se da si uživala.» - a posle kratke pauze je dodao - «Izvini, ali sada moram da idem da se obučem. Vidimo se kasnije, mogli bi zajedno kući. Ćao».
Ostala sam sama pod tušem i polako se vraćala u realan svet. U glavi mi je tutnjilo i bila sam u potpunoj konfuziji, bilo mi je lepo, ali istovremeno sam se nalazila u šoku. Brzo sam se obukla i krenula ka izlazlazu iz svlačionice, upravo u trenutku kada su moje drugarice ušle. Postiđeno, kao da su one znale šta se dogodilo, spustila sam glavu, rekla tiho «Ćao.» i otišla kući. Danima posle toga, razmišljala sam o ovom događaju i izbegavala Igora, ali nisam mogla iz sebe da isteram osećaj krivice, kao ni da priznam da mi je bilo predivno. Moji odnosi sa dečkom posle toga nisu postali češći, ali sam sve više tražila nove stvari i žešći seks. Tražila sam više i uskoro dobila, mnogo, mnogo više.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
TRILOGIJA (II deo)

U sledećih nekoliko meseci u meni je preovladavao bes i inat, osećala sam se iskorišćenom i prevarenom, pa sam prekinula gotovo svaki kontakt sa Igorom. Svi njegovi pozivi da izađemo ponekad kao pre, nisu dopirali do mene, ali sam se kada bi se sreli na treningu, najviše zbog toga da drugi ne primete, ponašala prema njemu kao ranije.
Ipak, svojim osećanjima nisam mogla da pobegnem i često sam noću maštala o njemu i podsećala se onog susreta iz svlačionice, da bi kasnije samu sebe prekoravala zbog toga. Ne znam kako da vam objasnim, ja mu ustvari nisam zamerala zbog onoga što mi je uradio, jer bio je to najbolji seks koji sam do tada imala, već sam mu zamerala zbog načina na koji je to uradio. Osećala sam se kao kurva koju može da jebe svako ko i kada hoće.
U takvom mom rastrojstvu došlo je leto i vreme da idemo na pripreme, na more. Muška i ženska ekipa išle su zajedno, a ja sam znala da neću imati mira od njegovih nasrtaja.
Posle našeg susreta u svlačionici on je jedno vreme bio zadovoljan, ali kako je vreme prolazilo, a ja prekinula skoro svaki kontakt sa njim, postajao je još napaljeniji nego pre. Dobio je prst, što je u njemu samo povećalo želju i sada je hteo čitavu ruku.
Na pripremama smo imali po dva treninga dnevno, ali smo uveče bili slobodni što je Igor koristio da me saleće. Izbegavala sam ga koliko sam mogla, a kada bi se ipak srela sa njim odbijala bi njegove pozive. Međutim, od drugarica sam čula priče koje su me zaintrigirale i zapalile mi maštu. Pričalo se da su se neke od devojaka tucale sa nekim momcima, dok su priče u kojima su devojke komentarisale koji od njih je najslađi, i pre toga bile sasvim uobičajena stvar. Igor je u tim pričama uvek bio na prvom mestu. Da li usled podsvesnog delovanja tih priča ili ne, tek na kraju sam ipak pristala da jedno veče izađem sa njim u šetnju, iako sam znala koji su njegovi ciljevi.
Šetali smo neko vreme da bi na kraju seli na klupu koja se nalazila na tihom i tamnom mestu u parku. Igor je tražio objašnjenje zašto se tako ponašam u poslednje vreme, a ja sam pokušala da mu objasnim njegove postupke i da me je protiv moje volje naterao na seks. Međutim, on ustvari nije želeo da me čuje. Njemu je na pameti bilo samo jedno, JA, odnosno njegov kurac u svim mojim rupama.
- «Budi iskrena» - započeo je on priču – «pa priznaj da ti je bilo lepo, jer ako nije, ali zaista, onda te više nikada neću smarati. Hajde reci.»
Povređena njegovim rečima, ipak nisam mogla da lažem i nekako sam preko svog jezika prevalila - «Jeste, bilo je lepo. Eto ti, to si želeo da čuješ, ali znaj da je to bilo skoro silovanje. Jeste, ja sam ti dala, ali na koji način. Kako si upao u svlačionicu i iznudio mi taj pristanak?»
- «Izvini. Evo priznajem preterao sam, nisam to smeo da uradim, ali šta sam drugo mogao, ja te obožavam, a ti si bila tako hladna prema meni. Pružala si mi samo mrvice.» - klečeći predamnom, govorio je Igor – «Volim te već godinama, zamišljam da vodimo ljubav celu noć, ti i ja. To je nešto najlepše.»
Zatim je ustao, seo pored mene i počeo da me ljubi po licu, nastavljajući da se izvinjava između poljubaca.
- «Voliš me» - pomislila sam ja, «Voliš ti samo moje telo, nema to veze sa ljubavlju».
- «Molim te Snežana. Hajde da to uradimo ponovo, ali ovog puta lagano. Samo ti i ja u sobi, celu noć. Ispuniću ti svaku želju, sama si rekla da je bilo dobro. Pružiću ti zadovoljstva kakva nikada nisi iskusila. Dovešću te do ludila, obećavama.» - nastavio je da me ljubi i zavukao mi ruku pod majicu.
Osećala sam kako ponovo počinjem da popuštam, njegova ruka se spustila i zavukla u moj šorc i gaće, a prsti su radili po mojoj pici. Ipak uspela sam da se priberem, odgurnem ga i ustanem.
– «Ja sam od onda u potpunoj konfuziji, želim te, ali istovremeno ne želim više nikad da te vidim. Ako me zaista voliš, sačekaćeš do sutra. Razmisliću, ako pristanem biću samo tvoja, a ako ne, onda ćeš poštovati moju odluku.» - kazala sam mu, a zatim otišla. Ostao je zbunjen, ali ohrabren mojim rečima.
Tešila sam samu sebe time da želim još malo da razmislim o svemu, a ustvari sam već znala odgovor i samo sam ga ostavila da se još malo peče na tihoj vatri neizvesnosti. To veče pitala sam jednu drugaricu, šta misli o Igoru i da li bi eventualno ako bi joj se ukazala prilika, spavala sa njim. A ona, mala glupačica, kao da je svršavala pri samoj pomisli na ovu mogućnost, odgovorila je - «Ne znam, sve zavisi od situacije.» - a onda je uz smešak dodala - «Generalno gledano on je mnogo sladak i ne bih imala ništa protiv da me pritegne». Ovaj odgovor je bio presudan. Napokon sam priznala sebi. Sve do jedne od devojaka jedva čekaju ovakvu priliku, ja se kao nešto nećkam, a ustvari i sama to želim. Odlučila sam da mu dam ono što želi, sebe, ali da će to i meni istovremeno biti najlepši trenuci u životu.
- «Jebaću ja njega, tražiću mu da ne prestaje dok god budem mogla da izdržim, iscediću i poslednju kap iz njega.» - razmišljala sam, a nisam primećivala da sam postala potpuno napaljena i da sam razmišljala samo o jednoj stvari.
Sledeće veče otišla sam kod Igora u sobu. Noć je bila vrela, pa sam na sebi imala samo kratku majičicu i šorc, bez brusa i gaćica ispod. Igor me je nestrpljivo iščekivao i čim sam ušla, prišao mi je i počeo da me ljubi. Još dok smo stajali, skinuo mi je majicu i ugledavši moje gole grudi rekao – «Najzad Snežežana, najzad ćemo moći bez žurbe da uživamo jedno u drugom.»
Sve ono što je usledilo bilo je za nezaborav. Igor me je rasturao, stenjala sam pod njegovim naletima, potpuno mu se prepustivši i tražeći još i još. Zbog velike vrućine znojili smo se mnogo. Dok se zabijao u mene, znoj mu se slivao sa čela i kapao po mom telu, a moja koža se presijavala na slabom svetlu koje je dopiralo spolja. Kada bi se umorio, lizao bi mi picu dugo i posvećeno, dok sam ja svršavala u serijama. Zatim bi tražio od mene da mu pušim. Zavalio bi se na krevet i prepustio sve meni. Pušila sam mu ukupno sigurno više od sat vremena. Čak i kad se potpuno ispraznio, tražio je od mene da mu samo osposobim ud za nastavak akcije, a zatim bi me po pola sata gotovo bez prestanka tucao samo da bi me što više otkinuo i da ja sutra ne bi mogla ni da hodam, a kamoli treniram. Ali to je bilo upravo ono što sam želela, naša tela više nisu pripadala našim razumima, njima su vladali životinjski instinkti.
Tokom skoro tri sata, on je svršio četiri puta, tri puta po meni, a jednom u moja usta. Na kraju smo bili potpuno iscrpljeni i umorni. Nekako sam se odvukla do svoje sobe, a ujutru su me bolele prepone. Na treningu sam jedva ostala živa od umora i trenerovog dranja na mene, dok Igor nije bio ništa bolji. Međutim, sledeće veče smo isto ponovili. Još više sam se opustila i postala zavisna od dobrog karanja, ispuštala sam znatno glasnije uzdahe i krike, a u pojedinim trenutcima sam čak i vrištala. U jednom momentu bila sam toliko napaljena, da mi čak ni to, što se Igor zabijao u mene najvećom mogućom snagom, nije bilo dovoljno, pa sam počela da mu govorim kao kakva kurva «Jebi me Igore... jebi me... AAAAH... rasturi me... AAAAH... nemoj da staješ.»
- «Tako si dobra Snežana, reci da si samo moja, reci» - govorio je on, a ja bi mu odgovarala «Tvoja sam Igore, rasturi me, rasturi». Bio je toj najdivlji seks koji ste ikada videli. Bili smo dvoje tinejdžera sa još uvek nedovoljno iskusni, ali koji su znali kako da satru jedno drugo.
I treće veče za redom sam otišla kod njega u sobu, a do tada sam se već od dobro vaspitane, fine devojke, pod uticajem vrućine i neobuzdanog seksa, pretvorila u nezasitu drolju. Povremeno bi me uhvatila griža savesti, ali je to kratko trajalo jer osećaj je bio toliko dobar, da sam tokom celog dan počela da razmišlja o večeri, o onoj prošloj i onoj što me tek čeka u Igorovoj sobi i maštala sam o tome kako bi bilo da se ove pripreme nikada ne završe. Međutim, ono što se dogodilo četvrto veče, promenilo je moj život. Da sam znala šta me čeka, bez obzrira na sva zadovoljstva, verovatno da ne bih otišla u njegovu sobu ni prvi put, a pogotovo ne tada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29 30 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:07:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.132 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.