Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:58:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26621012 puta)
Ucesnik diskusija


Ulica je blatnjava...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 90
Zastava Podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
HTC 
 javna kuca

Zovem se Martina, imam 36 godina, udana sam i imam dvoje djece. Sve u svemu ništa posebno rekli bi ste. Upravo tako. To sam i ja sebi ponavljala zadnjih nekoliko godina. Shvatila sam da sam sasvim prosječna žena koja se debelo približila srednjim godinama, a u svom životu nisam mogla pronaći ama baš ništa zanimljivo. Rano sam se udala, zaposlila, rodila djecu, služila mužu i njegovim roditeljima, svojoj obitelji, djeci, a nagrada za to bio je seks kojeg nikako drugačije nisam mogla nazvati nego isto tako prosječnim. Upravo zato sam napravila ono što sam napravila i ono o čemu ću Vam pričati. Vjerojatno pogađate, prvi put nakon petnaest godina braka prevarila sam muža. Spavala sam s drugim muškarcem. On to naravno ne zna i neće nikada saznati. Da li mi je sad žao? Nije. Žao mi je samo što to nisam i ranije napravila. Znam da će sada neki reći nešto u stilu: «Pa i nije to baš neki podvig, prije ili kasnije svaka žena prevari muža. Ili bar većina.» No kako sam ja to napravila. E to ni ja još ne mogu vjerovati. Napravila sam to kao prava dama, kao dama sa Zapada. Otišla sam u javnu kuću za žene. Pojma nisam imala da takvo nešto postoji sve dok nisam jednog dana službeno otputovala u Zürich. Zamislite, u Švicarskoj. Da mi je netko rekao da takvo nešto postoji u Nizozemskoj, ali u Švicarskoj... No nije moglo biti nikakve sumnje. U hotelskoj sobi u kojoj sam odsjela, pored ostalih prospekata koji su reklamirali razne ponude grada stajao je i onaj na kojem je su bila naslika dva potpuno gola muškaraca (i to kakva muškarca) uz tekst: «PLEASURE HOUSE. FOR LADIES ONLY. FINE STUDS. RELAX NO ONE WILL EVER KNOW.» Sat vremena stajao je 120 švicaraca. Prvu večer sam se borila u sebi – da ili ne. Drugu večer sam se borila, no treću, zadnju večer, iz svih gore navedenih razloga odlučila sam. Sredila sam se kao nikad do tad, tuširala, depilirala (sredila prepone), namirisala, našminkala, obukla tange, visoke potpetice, crnu haljinu (bez grudnjaka, nisam marila što mi grudi malo vise) i naručila taksi. Mogu Vam reći da je to bila u pravom smislu riječi PLEASURE HOUSE. Kad uđete unutra sve izgleda fino, sređeno, čisto, jednom riječju prekrasno. Dočeka Vas lijepo sređena gospođa, otprilike mojih godina samo u puno boljem stanju. S njom sredite plaćanje. Ako želite da u odnos bude uključen oralni i analni seks morate doplatiti po trideset franaka. Doplatila sam tih 60 uz onih redovnih 120, tako da me je sat došao 180 franaka. Ako želite da Vas se snima i da poslije ponesete kazetu za uspomenu to doplatite još 20 franaka. To nisam platila. Nije da nisam željela kazetu, dapače, nego nisam znala gdje bi s njom kasnije. Nakon toga me žena uvela u prekrasno uređen salon u kojem je sjedilo 7-8 polugolih i prelijepih muškaraca. Nisam se mogla načuditi što takvi muškarci rade kao muške kurve. No nisam se žalila. Kad platite cijenu možete birati koga god hoćete. Najnormalnija je stvar da prije nego nekog izaberete možete tražiti da Vam pokaže alatku. Ja sam izabrala jednog mulata, bildera, koji je imao ogromni penis u opuštenom stanju. Rekao mi je da se zove Denny. Otišli smo na kat u sobu. Sobe su besprijekorno čiste i potpuno bijele. Kad smo došli u sobu najprije smo se skinuli i tuširali. Tu pod tušem Danny me je malo milovao i draškao po piki. Nakon toga smo se vratili u sobu. Ja sam legla na krevet i raširila noge i tražila da me poliže. Nisam htjela gubiti vrijeme pa sam tražila da odmah prijeđe na piku. Danny je to odradio fantastično. Nikad u životu nitko mi nije tako dobro polizao piku. U biti nitko mi i nije lizao piku nego muž i on. No moj muž nikada moju piku nije shvaćao tako ozbiljno. Nakon toga me je nategnuo tako na krevetu. Normalno, stavila sam mu prezervativ i nismo se ljubili u usta. Bilo je pre-pre-pre-prekrasno. Imao je ogromni kurac. Najprije sam ja ležala na leđima, a on klečao ispred kreveta i tucao me. Onda je malo legao na mene, onda me je malo sa strane, onda me odzada, onda sam ja sjedila na njemu. Svršila sam par puta u taj sat vremena. Nažalost brzo je prošlo. Analno nisam probala jer mu je bio stvarno prevelik. Na izlasku su mi za to vratili 30 franaka. Nakon što smo završili Danny je otišao iz sobe, ja sam ostala još malo dok sam se tuširala i sredila. Na izlasku gospođa mi je pozvala taksi koji me je odveo do hotela. Nećete mi vjerovati. Osjećala sam se kao prava gospođa. Nisam osjećala nikakvu grižnju savjest, nisam se osjećala prljavo, osjećala sam se zadovoljno kao kad izađete iz pedikira ili masera, ili još bolje rečeno, kao kad obavite neki jako dobar posao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Remember everything,forgive nothing!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 970
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6700 classic
Slavili smo te subote 20-TI rodjendan moje sestre Dijane. Napravili smo dobru atmosferu za žurku, bilo je prilično veselo i aktivno. Došlo je dosta njenih drugarica i drugara, sve ukupno oko nas trideset. Tu kraj mene sedeli su neki momci koje nisam poznavao i koji su otprilike vodili ovakav razgovor.


-Hoće Leka da proba da kresne Dijanu večeras, Goran mu je pričao kako ga puši i da se strava kara a on se naložio ko majmun. -Pa Leka mi je nešto pričao kako misli da se Dijana loži na njega i da ima šanse. -Ma kod nje svako ima šanse samo malo da se potrudi. -Ne seri i ja bi je kreso strava je pička nisam znao da je fufa -Pa nije baš fufa Marko ali voli kitu -A gde je Leka? -Pa verovatno negde s\’njom vidiš da ih nema -Pa onaj Goran je glup ko kurac kad se zabavlja sa fuksom -Ma jebe se njemu za nju, zna on da je ona droljica U opštoj gužvi čuvši taj razgovor izašao sam u dvorište ispred kuće , da udahnem vazduh, i malo dodjem sebi od šoka koji me je zadesio.Pričali su o mojoj sestri. Koračao sam kroz dvorište tamo amo i jednom trenutku sam primetio da u ćaletovoj i kevinoj sobi kroz poluspuštenu roletnu sija svetlo. Neko je verovatno ušao od ovih Dijaninih predpostavio sam , te sam prišao do prozoza i provirio unutra znatiželjan ko je tamo. Pod slabim svetlom stone lampe u polu tami sobe, kroz prorez roletne video sam unutra nikoga drugog nego svoju sestru Dijanu kako se ljubi sa jednim tipom, dok joj ovaj zavlači ruke pod crnu mini suknju zadižući je nagore i hvatajući je za guzu preko crnih čarapa. Taj lik je izgleda bio taj Leka,drug njenog dečka Gorana, koji nije bio na rodjendanu jer je odputovao iz grada. Strasno su se ljubili, Dijana mu je prolazila prstima kroz kosu a on joj je šarao rukama po čitavom telu. Posmatrao sam prizor uzbudjeno. Zatim je taj njihov drug pusti na trenutak i poče da raskopčava kaiš i pantalone te ostade samo u gaćama. Zatim opet poče da ljubi Dijanu hvatajući je za guzu pod suknjicom, hvatajući je za sise zavlačeći joj ruke ispod crne majce. Onda u jednom trenutku moja Dijana poče da opipava njegov kurac preko gaća ne prestajući da se ljubi sa njim a zatim se okrenu ledjima ka njemu nameštajući mu svoju guzu na njegov kurac u gaćama te poče da meša guzom vrteći levo desno dok joj je on mesio sise i ljubio je po vratu i ramenima. Dixi spusti se malo dole a? Tada se Dijana opet okrenu ka njemu zalepi mu poljubac u usta a onda krenu lagano da se spušta u čučeći položaj sve dok nije klekla ispred njega. On se nasloni na zid a Dijana poče da mu grize kurac preko gaća dok mu je rukom šarala po unutrašnjoj strani butine od kolena do jaja pa je čas ovlaš prelazila šakom preko njegovih jaja a čas ih stezala. Zatim mu pokretom ruke svuče gaće naniže hvatajući ga za kurac šakom i stavljajući njegov glavić u usta. Jao Dixi to puši mi ga plese Počela je da mu puši kurac, gutajući ga malo po malo dok se on odupirao rukama o zid i vrteo glavom. Dijana mu je lizala glavić, stavljala ga u svoja usta , pa ga potom opet vadila napolje, pa mu je prelazila jezikom čitavom dužinom kurca od korena do glavića ljubila mu jaja i lizala ih jezikom. Zatim ga Dijana stavi opet u usta i poče da ga guta sve više,dok je sve brže pomicala glavu napred nazad, čini mi se sve dok nije ceo bio u njenim ustima. To Dixi progutaj ga celog, ti to voliš, jaooo progutaj ga!!! Video sam kako mu šakom obuhvata jaja i masira ih a on je u tom trenu uhvati rukama za glavu navlačeći joj njenu glavu što više na sebe. Tada je počeo da pomera svoje prepone napred nazad i praktično je jebao moju sestru u usta, dok je ona i dalje stiskala njegova jaja šakom, a drugom rukom se držala za njegove kukove. U napadu tog ludačkog zadovoljstva dok je jebao moju sestru u usta joj reče: Jao Dixi, jao kako ga pušiš imaš usta za pušenje, bio je onaj Goran u pravu, najbolja si pušačica u graduuuuuu aaaaaaa - razvukao je zadnju reč pošto je bilo evidentno da svršava u Dijanina usta. Klimnuo je još par puta preponama napred nazad u Dijaninim ustima a Dijana se tad malo zakašlja kao da se zagrcnula i izvadi njegov kurac iz usta napolje. Zatim ustade i stade ispred tog tipa koji je stajao kao omamljen pred njom. On je i dalje stajao naslonjen na zid a Dijana ga opet uhvati rukom za kurac lagano mu ga drkajući i krenu da ga poljubi u usta ali on okrete svoju glavu u stranu: Čekaj malo Dixi čekaj samo malo da dodjem sebi. Ok čekam reče Dijana lagano mu drkajući kurac svojom rukom. Jer ti prijalo - upita ga Dijana. Čoveče kako ga pušiš ne mogu da verujem, prosto sam ono, van sebe. A reci mi, malo pre si rekao tj. pomenuo si Gorana,, nije ti valjda pričao o našem sexu? Nije samo meni, on priča svima, a i sam sam se uverio da ga pušiš kao prava profesionalka - rekao je podlo. Kako to treba da shvatim? Pa shvati kako hoćeš, a sad bi trebalo da se vratimo primetiće da nas nema. Dijana se kiselo nasmeja i reče: Znači ti si u stvari hteo samo pušenje, jer tako? Čisto da proveriš da li Goran priča istinu a? Ne Dixi ti znaš da mi se svidjaš, ali posle ovakog pušenja stvarno ne mogu da te jebem. Dijana besno pusti njegov kurac iz ruke i stade da popravlja majcu i suknju zatim se okrenu ka njemu i reče mu: Kad izadjemo iz ove sobe hoću da nestaneš iz kuće jer jasno? Zašto? Zato što si skot, skotina, pička ti materina sklanjaj mi se sa očiju. Znaš šta Dijana, prava si droljetina, onaaaaa gutačica sperme,nisam te jebo ali sam ti zato napunio usta, možeš da se pohvališ Goranu ako smeš. šta misliš da niko ne zna da voliš da se jebeš, fuksice. Dijana otključa vrata i besno izadje iz sobe a ovaj minut za njom. Ja sam i dalje stajao kraj prozora i posle par minuta videh tog lika kako izlazi iz dvorišta sa onom dvojicom koji su pričali o njoj, smejući se, dok mu ovi govore bravo majstore. Tada sam shvatio da mi je kurac dignut od prizora koji sam posmatrao. Mogu vam reći da saznanje da mi je sestra fuksa umesto da me razbesni ili naljuti me je napalilo. Iskreno čudno sam se osećao imao sam želju da i meni puši kurac kao i onom tipu.Vratio sam se u kuću. Kada sam ušao pogledom sam tražio Dijanu ali je nisam video. Prišao sam njenoj drugarci Bojani u opštoj gužvi i buci i pitao je gde je Dijana. Valjda je u kupatilu - odgovori mi ona dok je igrala sa nekim likom. Otišao sam do kupatila i uhvatio kvaku ali je bilo zaključano. Pokucao sam. Ko je - čula se Dijana iznutra. Ja sam, jer mogu unutra? Sačekaj minut. Posle minut dva mi otključa vrata i otvori. Ušao sam unutra zatvarajući vrata za sobom. Reci, šta je bilo - pitala me ona. Ništa nego vidim nema te, šta radiš popravljaš šminku. Aha, koliko jee sati - reče karminišući usta. Pola dva, jer si se umorila. Pa jesam malo, još malo pa ćemo da se razilazimo. Zatim se Dijana okrete i izadje iz kupatilu vraćajući se na žur. Izašao sam par minuta posle nje vrativši se u dnevnu sobu te stadoh u ćošak kraj stola gledajući Dijanu. Pre samo petnaest minuta je pušila kurac drugu svog dečka, koji je nazvao droljetinom,zatim je pobesnela i izbacila ga napolje a sada već igra sa nekim trećim tipom kojeg isto ne poznajem. Izgleda joj se raspoloženje vratilo. Igrala je sa erotskim nabojem uvijajući čitavo telo mešajući guzom i kukovima. Prvo je kraj nje igrao jedan tip a sad su počela još dva. Prilaze joj kao kerovi keruši kad osete da mogu da se pare. Ovaj jedan joj spusti ruke na kukove i poče da prati pokrete njene igre. Trajalo je to završetka pesme a zatim Dijana sede na fotelju prekrštajući noge. Stalno joj je neko prilazio nešto šaputao i smejuljio se. Ćale i keva su se vratili oko dva sata, a žurka se završila negde oko četiri sata izjutra, kada smo se svi razišli, mrtvi umorni, i pomalo pripiti. Od tada je prošlo dve nedelje. Moram priznati da me je saznanje da mi je sestra fuksica, čitavih tih petnaest dana navodilo na razmišljanje o onom njenom pušenju, čak sam je jednom i sanjao. Bio je to neki suludi erotski san kako kao ja nešto pokušavam kod svoje sestre i taman kad bi nešto trebalo prekine se. Od tada sam je potpuno drugačije doživljavao i gledao drugim očima. Bila je nedelja jutro. Ustao sam i čekao da Dijana izadje iz kupatila kako bih ja mogao da udjem da se istuširam i sredim. Kao i uvek ako bi ona ušla prva u kupatilo morao sam da čekam po sat i više da završi unutra, često sam je zezao kako ona u stvari živi u kupatilu. Kao što rekoh ležao sam na krevetu u nasoj sobi čekajući svoj red za kupatilo. Za to vreme se iz čuo njen mobilni telefon kako nekoliko puta daje signal primljene poruke. Ustao sam sa kreveta pogledom tražeći mobilni. Bio je na podu kraj njenog kreveta. Uzeo sam ga i otvorio prvu od poruka koje su stigle, koje je poslao neki Marko. Pa to je verovatno onaj isti Marko koji je bio na žurci i govorio onom tipu kako će da proba i on da je pojebe: \’\’pa već sam ti rekao da ga drkam na tebe bar tri puta dnevno\’\’. Otvorio sam sledeću: \’\’kako bih te jeb\’o, razvalio bih ti tu tvoju pičkicu, a voleo bih i tebe da isprskam\’\’, Otvorio sam i sledeću: \’\’Isprskao bih te gde god hoćeš i to sad odmah, hajde dodji do mene\’\’ Zatim sam otvorio poruke koje je Dijana poslala. Pa da bilo je tri poruke poslate Marku. Otvorio sam prvu: \’\’pa reci mi šta radiš dok misliš na mene\’\’ , sledeća je glasila: \’\’pazi da se ne isprskaš dok ga drkaš\’\’, a teća je glasila: \’\’gde bi me to prskao baš me zanima\’\’ Spustio sam telefon na pod kraj kreveta gde sam ga i našao vrativši se na svoj krevet razmišljajući o porukama koje sam pročitao. Iskren da budem bio sam uzbudjen, opet sam se setio onog pušenja kurca. Posle nekog vremena čuo sam kako se otvaraju vrata i Dijanu koja izlazi iz kupatila. Pa videće da sam joj pročitao poruke pomislio sam. Ništa praviću se kao da nemam pojma ni o čemu, da vidimo šta će dalje da bude. Dijana udje u sobu iz kupatila u pamučnoj trenerci sa peškirom oko glave. Sela je na svoj krevet i rekla mi je: Kupatilo ti je slobodno ali nemaš više tople vode. Moraćeš da sačekaš malo. Pa ti me tako uvek zajebeš, potrošiš svu toplu vodu pa ja čekam. Pa ti ustani malo ranije pa idi prvi. Ustao sam i izašao iz sobe i otišao u kupatilo i ako nije bilo tople vode,samo da se umijem. Dok sam se umivao razmišljao sam o Dijani i njenim porukama, kakva li će joj biti reakcija kada provali da sam ih otvorio i pročitao. Kakva bi joj bila reakcija da zna da sam je gledao dok je pušila onom tipu? Kada sam završio i vratio se u sobu da se obučem Dijana je sušila kosu fenom na svom krevetu. Ja sam počeo da se oblačim i kad sam završio izašao sam iz sobe i otišao u dnevnu gde su mama i tata pili kafu. Reč dve sa njima šta danas imam da učim ili da radim . Tada je došla i Dijana namontirana, crna mini suknjica, crna majca i crne čarape, našminkana i sela na fotelju te poče i ona neku priču kako treba da ide kod neke drugarice, na šta joj keva reče da može ali tek kasnije kasnije kada završi sa detaljnim spremanjem naše sobe. Upalila mi se lampica, verovatno nije nikakva drugarica u pitanju nego onaj Marko sa kojim se dopisivala, čim se ovako jebozovno obukla. Dijana je negodovala ali se ipak to moralo uraditi a ćale reče da joj pomognem oko pomeranja stvari. Ok što se mora mora se, boli me kurac i onako će Dijana čistiti i brisati. Tako posle doručka se vratismo nazad u sobu da sredimo šta je trebalo srediti. Dijana nije ništa govorila čak ne znam da li je uopšte otvarala poruke na telefonu, i da li je primetila da su već otvorene.Počela je nervozno da pomera svoje stvari koje su visile preko stolice bacajući ih na krevet. Šta ti je bre šta besniš - pitao sam je? Daj ćuti bre mali, šta te briga besni mi se. Džabe si se sredjivala minić i šminka ha ha ha smejao sam joj se i zajebavao je. Ti znaš da\’l sam se džabe sredjivala Pomagao sam joj po sobi neko vreme bez reči a zatim Dijana poče da se žali kako su je ćale i keva zajebali sa spremanjem sobe a trebalo je da se nadje sa Nadjom njenom drugaricom itd itd. Koga ti foliraš pomislio sam, trebalo je da ideš kod Marka da se pojebete. U tom je opet zapištao njen mobilni telefon ona ga uze i pročita poruku, zatim poče da tipka odgovor. Gledao sam je ispod oka kao nezainteresovano dok je otipkala odgovor a zatim je počela da otvara ostale poruke. To su bile iste one poruke koje sam ja već pročitao. Na licu joj je bila neka grimasa kao polu osmeh. Zatim ostavi telefon i dodje i reče mi: Hajde da pomerimo orman da obrišem iza njega te poče da ga gura u stranu. Ja sam stao kraj nje ali mi je bilo nezgodno pa se premestih malo iza nje kako bih ga lakše povukao. Kako smo ga cimali i sve snage Dijana se okliznu odgurnuvši i mene unazad te ja padoh na ledja a ona preko mene. U tom trenutku padanja na tepih instiktivno sam se uhvatio za nju, tačnije za njen stomak a kad sam pao ruke su mi u tom trenutku bile na njenim sisama. Blago sam ih osetio pod svojim šakama, nije imala brus, tako da sam joj sasvim fino osetio sise pod majcom.Prvo sam pomislio da će mi tresnuti šamar. Ali nije, čini mi se da nije ni registrovala moj dodir njenih grudi. Jao jebote polomi se - reče ona praktično sedeći na mojim preponama. Još par sekundi moje ruke su bile na njenim sisama a ona je sedela ravno na mom kurcu. Kako poče da se pridiže da ustane sa mene ja sklonih ruke a ona se osloni svojim rukama o pod i podiže se nagore blago meškoljeći se svojom guzom po mojoj kiti u trenerci. Dok je ustajala pogledom sam pratio njeno dupe. Jer si se ti povredio ? Ma nisam samo si me malo ugruvala a ti? Noga me malo boli, udarila sam butinom o tvoj kuk - reče Dixi i poče da svlači crne čarape do kolena i zadiže suknjicu nagore,tako da sam jasno video njene crne svilene gaćice. To za mene nije bilo ništa neobično. Pošto smo već imali zajedničku sobu mnogo puta sam je video u brusu i gaćicama ili ona mene samo u gaćama. Ali do sada na to nisam obraćao pažnju. Tek od njenog rodjendana sam počeo da je posmatram dok bi se presvalčila i slično. Počeo sam da se ložim i maštam o njoj, kako bi je pojebo ili kako bi mi ga popušila. Istina na butini njene noge bilo je malo crvenila od udarca ali ništa strašno. Ona zatim navuče čarape popravi suknju i vrati se na spremanje i brisanje. Dok je brisala parket u polusavijenom položaju nisam skidao oka sa nje, sa njenog vitkog i zgodnog tela, grudi veličine 85 su joj se klatile pod majcom,verovatno joj je i brus crn. Je li Dijana jer mogu da te pitam nešto? Samo ako je pametno. Gde ti Goran, nema ga danima već. Nemam pojma nismo se čuli par dana. Aha, a jer mogu da te pitam još nešto? Pitaj dosado. Od onih likova što su ti bili na rodjendanu koliko njih te je muvalo? Ona me pogleda sa čudjenjem i reče: Šta ti to sada pada napamet, kakve to ima veze? Pa ništa interesuje me. A što te to interesuje? Pa čini mi se da sam primetio da su te neki muvali a i Gorana ne vidjam više, jer si ga otkačila? Možda sam ga i otkačila, a šta si to primetio? Pa da samo tebe muvaju a Bojanu mnogo manje, zar nisam u pravu. Ona se blago nasmeja: Otkud ti takva ideja, da mene muvaju više od Bojane? Pa i ja bih pre uvek muvao tebe nego Bojanu ti si bolja riba od nje, a to tako obično bude, kad su dve drugarice uvek je jedna bolja riba a druga lošija. Slušaj ti malog, pa ja sam ti sestra a ne tamo neka riba, riba sam za neke druge ali ne i za tebe - smejala se. A i na rodjendanu su se samo oko tebe vrteli pa imam oči nisam slep. Ma sve ti vidiš ono što ne treba a ono što treba to ne vidiš, nego diži se sa tog kreveta i pomeraj ga da obrišem ispod. Kako sam povukao svoj krevet ka sredini sobe Dijana preskoči preko njega kako bi obrisala pored zida i tad se sagnu i podiže nešto sa poda. Moj pogled je bio na njenom dupetu. Bio je to jedan moj porno dvd koji sam krio ispod kreveta. Šta je ovo - gledala me i smejala se. Daj mi to - uzviknuo sam i preskočio preko kreveta da joj otmem dvd iz ruke. Sisate dame u akciji, šta mali gleda...kikotala se Daj mi bre Dijana, vrati mi... Ona se smejala te mi se okrenu ledjima krijući dvd ispred sebe u rukama. Pokušao sam joj da joj otmem ali mi nije dala već se smejala... Pa mali si ti za ovo, odakle ti ovo... Daj mi bre - rekoh joj pružajući ruke preko njenih kukova kako bi joj oteo dvd iz ruku. Ona ispruži ruke oslanjajući se njima na zid i dalje držeći dvd van mog dometa dok sam ja i dalje pokušavao da joj ga otmem iz ruku. Stajao sam iza nje i kako sam pokušavao da joj ga otmem iz njene ispružene ruke tako sam joj se preponama prislonio na guzu i to namerno, to mi je bila prilika. Kako sam osetio njeno dupe na svojim preponama tako sam se setio onog njenog pušenja kurca onom tipu a kurac poče da mi se diže. U prvom trenutku me je bilo sramota zbog moje reakcije ali u isto vreme mi je prijalo. Tada počeh da je golicam kako bi ispustila dvd iz ruke a Dijana poče da se meškolji i smeje ispuštajući dvd na pod i pokušavajući da mi se otme. E sad ja nisam popuštao već sam nastavljao da je golicam po stomaku dok je ona u tom trzanju vrtela guzom po mojim preponama i kurcu koji je sve više rastao u gaćama. Nije bilo šanse da ga nije osetila i tada poče da viče kroz smeh : Prestani, prestaniiiii, stani bre upiškiću se.... Baš me briga upiški se Čekaj bre stvarno,pusti me, stani evo ti film, jebo te film. Prestao sam da je golicam ali sam i dalje držao ruke oko njenog stomaka. U tom udje keva u sobu i reče s\’vrata: Šta vam je šta se derete ko blesavi, jer gotovo to brisanje Dijana? Ma Dejan se glupira zasmejava me - odgovori joj Dijana. Hajde završavajte to, zezate se tu tri sata, Dejane ništa nisi učio. Evo završavamo. Keva zatvori vrata i izadje iz sobe a Dijana mi reče: Hajde da pomerimo ovaj ormar još malo da mogu da obrišem iza njega i da završavamo stvarno, uozbilji se. Pomerio sam ormar još malo ka sredini sobe a Dijana udje iza njega i poče sa brisanjem. Dok je brisala džogerom pod rekoh joj: Za ovo ću ti se osvetiti. Ha ha ah aha kako majke ti, baš me zanima, napaljeni pubertetlija, gleda porniće, hi hi hi, jer ga bacaš, hi hih ih... Dobro videćeš - rekoh joj i izadjoh iz sobe, crveneći se. Posle toga smo ručali, a nakon ručka ćale reče da hoće malo da odrema i da bude tišina u kući.Ja sam se vratio u sobu da učim ali nisam mogao da se skoncentrišem, neprestano sam razmišljao o Dijani i njenom komentaru, da li ga drkam. Stvarno je lujka, ma siguran sam da ni ona nije ravnodušna prema onome što se desilo inače ne bi tako reagovala. Ili me samo pali. Ma i ona se napalila kad je osetila da mi se digo na nju, ma ona se prima na te stvari, kad se muškarcima diže na nju. U tom keva udje u sobu i reče mi da ide kod Dane na kafu, tata je legao da odrema a Dijana pere sudove. Ok rekoh joj i nastavih da zevam u knjigu ispred sebe. Posle nekih pola sata opet se otvoriše vrata na sobi. Dijana. Učiš, a, šta to učiš? Istoriju. Pa jer ide - pitala me nekako bezobrazno - jer možeš nešto da zapamtiš? Trudim se ali me ti prekidaš. Ok neću, zatim se okrete i leže na svoj krevet kako bi gledala tv, a zatim opet ustade otvori ormar i poče da traži nešto u njemu. Izvadi jastuk i opet se vrati i leže na krevet. Ležela je boku meni okrenuta ledjima ispruženih nogu. Ja sam i dalje sedeo na stolici i posmatrao je. Gledao sam u njeno dupe i butine u crnim čarapama. Kako sam samo bio napaljen ali strah je bio preveliki. Pokušao sam da nastavim da učim ali nije išlo, nisam mogao da zapamtim ni jednu jedinu rečenicu iz knjige. Od tada je proteklo par dana, a ja sam sve više maštao o svojoj sestri Dijani. Krišom sam je gledao uveče dok se presvlačila za spavanje. Ta devojka je postala moja opsesija. Danima sam razmišljao kako da pokušam nešto i odjednom mi je sinula ideja. Pala mi je jedna blesava ideja na pamet. Vraćajući se iz škole te srede, svratio sam do trafike, da kupim novi pripejd broj. Hteo sam da probam anonimno preko poruka. Dok sam stajao na stanici i čekao bus otipkao sam prvu poruku. -Ćao Dijana gde si ti? Posle minut dva je stigao odgovor: -Ko je to? -Neko ko se pali na tebe -Pa imaš valjda neko ime i odakle ti moj br -Dejan, - napisao sam svoje ime ne razmišljajući. -Tako se zove i moj brat - odgovorila mi je -Šta radiš, jer ti dosadno u ovom kišnom danu? -Pa onako i jeste, šta ti radiš? -Pa mislim na tebe -Misliš na mene zašto? -Zato što najjebozovnija riba koju sam video -Ha ha ha jer to kompliment -Pa ja mislim da jeste šta ti misliš -Ok shvatiću kao kompliment -Šta imaš na sebi -Zašto -Pa da te malo zamišljam kraj sebe -pazi da ti ne kažem hajde odjebi sad Na tome se završio moj pokušaj muvanja moje sestre preko telefona. Kada sam stigao kući ćale i keva su bili još uvek na poslu, u kući je bila tišina. Ušao sam u našu sobu i video Dijanu kako drema na svom krevetu. Gledao sam njene jebozovne obline. Prišao sam krevetu i seo kraj nje. Dijana je ćutala. Pomazio sam je po kosi, a meni je pala sumanuta ideja napamet dok sam gledao u njene butine i guzu. Spustio sam joj ruku na list njene noge i pomazio je. Nije se pomerila. Od tog maženja njenih listova preko čarapa kita mi se još više dizala jer sam u mislima imao samo jedno, kako ga je pušila onom tipu. Mrrrrrm - promrmljala je a ja sam stao, čekajući par minuta da se umiri. Pošto se nije pomerala ohrabren time, sam počeo da joj mazim butine zavlačeći ruku izmedju njih vrlo polako. Trajalo je to bogami 15-tak minuta. Dijana se i dalje nije pomicala a ja sludjen od želje i požude izvadih svoju kitu iz gaća i počeh lagano da ga drkam. Ne znam da li je znala šta radim ali nije se okretala , već je i dalje ležala na boku, glavom zarivenom u jastuk. Otišao sam još korak dalje, polako sam joj zadigao suknjicu nagore, te sam legao iza nje prislanjajući joj se uz guzu i nameštajući kitu izmedju njenih butina, te počeh lagano da ga guram izmedju njih. Klizio je vrlo lako izmedju dve butine zbog najlon čarapa koje je imala na nogama i taman kada sam se uživeo kako je kao jebem kad Dijana prošaputa ka kroz san: Mrrrrmmhhhhhhhhm??? Stao sam kao ukopan, ne mrdajući, čekajući dalju reakciju. Ali više ništa nije rekla. Posle par minuta sam nastavio da je jebem medju butine i vrlo brzo počeh da svršavam medju njene noge, kada u tom trenutku začuh ćaletov glas koji je pozivao Dijanu. Odmakao sam se unazad vraćajući kurac u gaće a tada se i Dijana okrenu ka meni i reče: Znam šta si mi uradio budalo jedna, stvarno si napaljeni pubertetlija, svu si me isprskao i ulepio stoko jedna. Bio sam van sebe od straha koji me je obuzeo. Tada se opet začuo ćaletov glas koji je pozivao Dijanu. Evo idem - viknu ona dok je besno ustajala sa kreveta izlazeći iz sobe i brišući belu spermu sa crnih čarapa rukom i bacajući je na tepih. Gledao sam zblanuto. Vratila se posle 15-tak minuta a ja sam sedeo na stolici, a ona stade kraj mene i reče mi šapatom: Dejane izdrkao si ga medju moje butine, zašto si to uradio Izvini izvini izvnini, molim te, nemoj da kažeš mami i tati molim te. Dejane koji ti je kurac, jer si bre normalan - bila je besna a ja totalno zbunjen Pa mislio sam da spavaš - glupo sam se izvlačio Ti stvarno nisi čitav stoko jedna Na tome se završio taj naš razgovor, i posle toga do kraja dana nisam smeo da je pogledam u oči. Od tada je prošlo još desetak dana i činilo mi se da su se stvari izmedju nas vratile kako tako na normalu. Dijana je počela ponovo normalno da komunicira samnom. Bila je subota, gledao sam neki film na tv-u i negde oko dvanaest sam legao da spavam. Dijana je bila negde napolju. U neko doba probudilo me šuškanje u sobi. Otvorio sam oči i shvatio da je tv upaljen. Na mom krevetu kraj mene sedela je Dijana koja se bila vratila iz grada. Koliko je sati - pitao sam. Dva. Šta radiš tu, šta ti je. Hoću da mi nešto kažeš Dejane. Šta - promrmljao sam bunovno. Zašto si mi ono uradio, zašto si mi svršio medju butine. Pa ne znam, - mucao sam - palo mi je napamet došlo mi je Znaš da si me od tada poremetio načisto Kako Pa od tada stalno razmišljam o tome O čemu bre O tome što si mi uradio Pa izvinuo sam ti se - rekoh joj i tek tada sam shvatio da ona sedi samo u crnim najlon čarapama i nekoj zelenoj majci kraj mene. Ona tada podiže noge na krevet gurnu me malo u stranu i pokri se mojim pokrivačem. Zažmuri - reče mi. Što? Zažmuri kad ti kažem i lezi dole. Zažmurio sam i tada sam osetio njeno stopalo kako mi prelazi preko jaja u gaćama. Dijana - prošaputao sam Ćuti sad Ućutao sam Jer ti ovo prija - pitala me dok mi je prstima stopala mazila kurac i jaja. Daaa Zatim Dijana poče da mi zavlači oba svoja stopala u gaće i njima mi nekako drka kurac i prelazi preko jaja. Jaoooo - stenjao sam Priznaj da se pališ na mene? Palim se, priznajem - reko sam kao iz topa. Jer si ga drkao na mene? Jesam - rekao sam stidljivo Tada počeh da joj vatam sise preko bluze i stežem ih Jer smem da te malo pipam? Smeš, a reci mi jer bi me jeb\’o? Još pitaššš Šarao sam joj rukama po telu, opipavao njenu guzu i tada shvatih da joj je pičkica skroz obrijana , jer nisam osetio ni jednu dlačicu kada sam joj zavukao ruku u gaćice. Hoćeš opet da svršiš onako Kako? Medju moje butine Hoću ako daš Hajde dam ti Tada se Dijana pomeri i namesti na bok a ja već dobro dignuti kurac počeh da guram medju njene butine koji je klizio kao po ulju preko njenih najlon čarapa, izmedju butina ovlaš dodirujući njenu pičkicu. Jao Dijana kako bi te jebo ali stvarno, kako mi ovo prija Zatim Dijana poče da pomera guzu napred nazad i praktično mi ga je drkala tim pokretima dok sam je ja hvatao za sise. Posle minut sam počeo da svršavam medju njene butine. Mhmmmmmmmmmrrrrr - mumlao sam Svršio si Aha Ala si brzzzzzz k\’o zec Zatim sam se okrenuo i legao na ledja. Bio sam van sebe od zadovoljstva, noge nisam osećao. Dijana tada skinu sa sebe majcu i ostade samo u najlon čarapama. Tada sam prvi put video njene sise u punoj veličini u brusu. Opkoračila me je i rekla mi. Da vidim šta znaš, šta si naučio iz onih tvojih pornića Jao Dijana kolike su ti sise - otelo mi se iz usta Šta, je jer ti se ne svidjaju - reče stežući ih rukama i saginjući se ka mom licu gurajući mi sise na lice. Ljubiiii - reče mi vadeći ih iz brushaltera Ja počeh da joj ljubim i sisam bradavice i stežem lagano sise a Dijana poče da pomera kukove napred nazad dok je sedela na mojoj kiti. Jaooo Dijana kako je dobroooo aaaaah Hoćeš da me jebeš, jer želiš Hoću hoću hoću Zatim Dijana poče da se spušta naniže prinoseći lice mom kurcu u gaćama. Jer ti ga neka pušila do sad Nije Jer hoćeš Hoćuuuu Dijana krenu da mi grize kurac u gaćama i opipava ga rukama. Posle minut ga izvadi iz gaća stavi vrh glavića u svoja usta te krenu da ga ljubi i sisa. U tom trenutku svi moji snovi su počeli da se ostvaruju. Moja sestra Dijana je počela da mi puši. Uzela ga je jednom rukom i nekako uvrtala dok ga je gutala ustima sve više. Osećaj neverovatan. Onda sam osetio njenu drugu ruku na svojim jajima kako ih lagano masira i steže i sve jače sisa moj kurac, koji je na momente bio skoro do kraja u njenim ustima. Mislio sam da ću da poludim od sreće. Zatim ga Dijana izvadi iz usta i poče da ga liže odozgo naniže, i vrhom jezika da mi prelazi preko jaja. Dijanaaaaa o ovome sam sanjaooo ah ah Ćuti - reče mi šapatom Onda ga opet stavi u usta i poče da ga sisa i drka istovremeno, tako da sam instiktivno počeo da pomeram prepone napred nazad, i tada se setih onog lika kako ju je on u stvari jebao u usta, te to počeh da radim i ja. Ta misao me je toliko uzbudila da sam počeo da joj svršavam u usta iste sekunde. Dijana ga i dalje nije vadila iz svojih usta već poče lakše da ga sisa i uvlači. Bio sam mrtav. Jer ti bilo lepo Aha mrrrhm E sad ćeš ti mene da ljubiš - reče mi ispravljajući se iznad mene te poče da svlači ćarape sa gaćicama. Onda mi je kleknula njenom pičkicom iznad usta i rekla: Ljubi, ljubi me dole Bio sam zbunjeN - hoćeš da ti ližem Da - rekla je - baš to TUPSONE S\’obzirom da ovo nikada do sada nisam radio u životu počeh da ližem Dijaninu obrijanu pičkicu. Bila je slana. To mi je bio prvi put da sam osetio miris i ukus pičke. Lizao sam njene usmine od početka do kraja a Dijana poče da se trza iznad mene i meša kukovima i tiho dahće. Takooo tooo takooo Dekiii aaaaah aaaah , jaoooo - šaputala je - ližiiiiii meeee wauuuu mhhhhm aaah - Dijana je jecala dok sam ja palacao jezikom u svim pravcima i gurao joj ga u pičku. Dijana mi je praktično sela na lice i pomerala kukove napred nazad trljajući se o moje lice i nos. Mislio sam da će me ugušiti. Zatim se izvila unazad i jako se trzala i počupala me za kosu. Onda se smirila i sručila kraj mene na krevet. Ležali smo tako par minuta bez reči. Bio sam totalno sludjen i zbunjen. Zatim Dijana prošaputa: Dobar si mali, znaš Ne znam - prošaputah ja njo
IP sačuvana
social share
R9NALDO najbolji igrac svih vremena!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
   Ah, kako samo volim ovaj letnji raspust. Ovaj sam provodio sa ortakom u parku.
Ubijali smo se od dosade. Ceo dan nam je prolazio sa nekom seksualnom municijom.
Devojke nismo ispuštali iz usta, pogani. Bacajući naše napaljene poglede na dupeta i sise. Nije nas zanimalo ništa drugo, samo dupeta i sise…
   Tako je i ona, utegnuta prošla pored nas. Uh, kako volim te kratke šorceve. A ona je bila boginja sa svojim kratkim šorcem i dugačkom kosom… Vitka kao srna, vesela i energična.
   Nije trebalo mnogo, samo tenutak, u gaćama mi je nastala havarija. Rekao sam ortaku da mi je dopizdelo ovo gledanje.
-Dosta je tebra, dopizdelo mi je ovo gledanje, ja sam pobednik u duši. Ne znam za tebe.
Nisam sačekao odgovor, a šta je mogao pametno i da izusti.
Presekao sam joj put. Bio sam miran, boleo me je kurac. Mogu samo da dobijem, ne gubim ništa.
-Ehej, stoj. Izvini, ali ti si ko pokretna svetlost koja jebeno zrači. Da li si ti normalna, srce da mi stane zbog tebe. Toliko si lepa.
Ubacio sam još koji smešak iz moje kolekcije… Izgubila se jadna, šta će.
Pozvao sam je u šetnju, na sladoled… Pristala je.
Nisam mogao da se obuzdam. Pogled na te sise me nije ostavljao ravnodušnim.
Kakve samo sise, tako čvrste i poveće. Taman da stanu u moje šake…
Zagrlio sam je dok smo jeli sladoled. Brisao sam joj ga sa brade kad joj je kanulo.
Smejala se…
Grlio sam je, češkao po leđima, ispod miške. Nije se bunila… Ali, bio sam diskretan.
   Došlo je vreme da je otpratim kući. Živela je u zgradi blizu parka.
Kada smo došli na ulaz. Rastali smo se. Otišla je gore, u oblake, na sigurno, u ne povrat.
Brate pa zar ti nisi pobednik. Jesam!
Trkom sam se krenuo za njom, preskakujući stepenice.
Uhvatio sam je za ruku, okrenuo i poljubio je. Predala se, pala je, moja je.
Nabio sam joj jezik duboko, ona je uzvratila istom merom.
Tako sluđen, vatao sam je po grudima. Stiskao ih. Nizao je, lizao joj vrat… Ljubio je.
Rukama sam dodirivao te obline. Dupe sam joj masirao. Polako sam prešao i na mnogo osetljivije mesto. Ona je meni zgrabila odavno nabrekli kurac i masirala ga. Pulsirao je. Bio sam lud, želeo sam da ga stavim u nju što pre. Otključala je vrata od stana. Krenuli smo da se ljubimo kao ludi. Došli smo i do spavaće sobe. Bacio sam je na krevet. Brzo krenuo da joj skidam šorc i gaćice istovremeno. Ona je uradila isto. Za tren bili smo goli.
Ležao sam na njoj, raširio joj noge i lagano ga stavio unutra. Uh kako je bila vlažna, prosto je curilo.
Krenuli smo da se jebemo kao ludi. Nabijao sam, ona je stenjala, zarila je nokte u moja leđa. Vikala, još, još.
Toliko sam došao blizu a mogao sam da osetim da je i ona. Ne još. Okrenuo sam je i nabio ga s’ guza. Opet sam nabijao kao lud… Znojili smo se kao ludi. Rukama sam joj stiskao guzu a kurac mi je bio duboko u njenoj pičci, mokroj, vreloj.
Hteo sam da ga vadim, nije dala. Svršili smo zajedno. Kakvo samo svršavanje, dugo, loodo. Svršio sam duboko sve unutra sam isprskao.
   Izvadio sam ga. Ustao, navukao sam šorc, majicu. Poljubio je i otišao iz stana.
Ko joj bre jebe mater. Ja ne, za sada… Hehe..
   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 787
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
                                                    Jelena


           Reč  je o jednoj medijskoj ličnosti,ali vam ništa sem toga ne mogu reći.Dobro,evo reći ću samo da nije Karleuša,to nikako,po meni je ona odvratna.Ova Jelena je mnogo finija,produhovljenija,obrazovanija,bar na prvi pogled.Jeca je sedela za stolom preko puta sa drugaricom i gustirala toplu čokoladu.Posle mnogo premišljanja odlučio sam da joj priđem.Na osnovu prvih rečenica koje smo razmenili uvideo sam da se „kapiramo“ i imamo sličan senzibilitet.Razgovarali smo o njenim uspesima dok  se njena drugarica dosađivala „kuckajući“ SMS  poruke.U jednom momentu nam je saopštila da mora da pođe jer ima dogovor sa dečkom.Ko kec na deset,pomislih,samo ti idi.Jeca je već bila „načeta“ i nastavio sam da je „muvam“ krećući u sve oštriju ofanzivu.Rekla je da joj je veoma lepo sa mnom,ali da mora da vodi računa jer ima dečka duže vreme.Saopštila mi je to pola u šali,pola u zbilji upućujući mi izazovan pogled i smešak.Odgovorih joj:“Ako imaš dečka sad ga nemaš,a ako nemaš dečka sad ga imaš.“To joj se veoma dopalo ,počela je da se uvija primičući stolicu bliže meni uz izazovan osmeh i prosu mi pramen kose po licu.To je bio signal da poručim dva viskija i nazdravim poznanstvu i nastavim da je šarmiram duhovitim dosetkama.Posle par tura pića već vidno pripiti već smo spleli ruke a ona je oklembesila glavicu na moje rame i ponovo mi uputila izazovan pogled rekavši:“Imam problem sa monotonijom,znaš,već par godina imam samo jednog dečka...“ „Znam“,odgorio sam,“šta hoćeš da kažeš,ali tu monotoniju ne možemo izlečiti ovde.“ Tada je već vidno pijana obuzdala moralne kočnice i poljubila me tako iskusno i jebozovno da mi je kurac već bio nabrekao.Diskretno mi je prešla ručicom preko njega ispod stola i rekla:“Hajdemo odavde da lečim monotoniju“ i namignula kurvanjskim izrazom lica.Gajba mi je bila prazna i tek što smo izašli iz bratovljevog mercedesa „pičkolovca“ počela je da mi se oblizuje oko struka milujući mi lice.Rekla je da je njen dečko mnogo fin,ali dosadan i da je možda pritajena sponzoruša jer je uživala u turama viskija i vožnji u skupocenim kolima mog brata.
           Ubrzo smo se našli u gajbi.Izula je svoje cipelice  i počela da izvodi iskusno footjob preko mojih pantalona u tamnim mrežastim čarapama.Manirom iskusne jebačice osetila je kada treba prestati jer mi je kita bila pred eksplozijom.“Sad je na tebe red“,rekla je i skinula džemperić i farmerice.Prizor je bio fascinantan,Jeca je na sebi imala kurvanjske crne mrežaste samostojeće čarape sa dezeniranim cvetićima privezane podvezicama  za providne crne tangice ispod kojih se ocratavala sveže obrijana pica.Brus je takođe bio crn i providan što se nije moglo naslutiti dok je imala džemper na sebi.Zanemeo sam jer je do tada nisam zamišljao u tom svetlu.“Mom dečku ovakav stajling ništa ne pomaže,on je student,štreber,smetenjak,svrši za deset minuta i to je mnogo zbog čega moram da ga varam sa pravim jebačima.“ „Ofirala si se“,rekoh,“znači često varaš dečka,ovo ti nije prvi put“.“Kad god sam u prilici jer i ja volim dobar kurac i žestoke momke kao i druge devojke“,rekla je jebozovnim glasićem i ležala raskrečenih nogu povukavši tangice u stranu i skinuvši desnu podvezicu.Počeo sam da joj ližem picu praveći pravilne pokrete jezikom.Stenjala je i u jednom trenutku rekla da se uželela dobrog kurca jer se već dva meseca jebe samo sa dečkom.Posle dva-tri minuta je rekla da prestanem i da će mi sad ona pokazati „svog Boga“.“Ovo pušenje ćeš pamtiti dok si živ“,rekla je i stisla mi kitu lagano ljubeći vrh glavića da bi postepeno počela da kruži jezikom oko glavića od vrha ka najširem delu.Bilo je božanstveno i tvrdim da nijedna ne može tako da „odradi“ glavić kao Jeca.Poželeo sam da nikada ne prestane ta „obrada“ glavića kad ga je odjednom zarila u usta gotovo do jaja i počela da ga nezasito duva.Urlikao sam od zadovoljstva a ona je to shvatila kao da treba da ublaži tempo i ubrzo se ponovo vratila na virtuozno lizanje glavića i lizanje mog „ Rumenka“ uzduž i popreko.Osetila je da ću uskoro svršiti i rekla da je ispolivam po licu što sam i učinio.“Jel´ hoćeš da ti odigram striptiz u ovim kurvanjskih čarapama“,pitala je.Sa zadovoljstvom sam prihvatio i nisam se pokajao.Mešala je guzom otkinuvši tange i podvezice sa njih uz neki psihodelični rejv.Dok je ljuljala guzom podmazivala je picu i analni otvor  spermom sa lica.U jednom trenutku se uhvatila za ivicu kožne fotelje rukama i povivši gornji deo tela njena razuzdana gola guza ispod koje su bile ekstra čarape je još više došla do izražaja u svom izazovnom ljuljanju.Priljubio sam joj glavić na picu prišavši joj s guza.“Znaš ti kako treba,nisi  kao onaj moj jadov da sve moram da ti crtam“.Zario sam joj kurac kao sivonja a ona je vrisnula od zadovoljstva.Dok sam je punio s guza izazovno je dahtala penjući svoju desnu štiklicu s vremena na vreme na naslon fotelje.“Više volim dobar kurac,nego ´leba da jedem“,rekla je i zamešala guzom dok joj je moj tvrdi nabrekli kurac razarao pičku s guza.Gledajući je u zvaničnim pojavljivanjima nisam verovao ušima da tu rečenicu može izgovoriti „ona“ devojka.Počela je da svršava posle dvadesetak minuta tako se derući da sam pomislio da će probuditi pola ulice.Ponovo mi je profesionalno izduvala kitu i ubrzo sam i ja svršio.Poželeo sam da  joj oližem čarape što je ona sa zadovoljstvom  prihvatila,zatim se raskrečila,po stoti put izula cipele i rekla :“´Hajde,brate,uleći.“Ubacio sam joj ga spreda a ona je čarapice i nožice podigla visoko uvis i u stranu unjkajući od zadovoljstva.Posle nekoliko minuta moj kurac je ponovo završio u njenim ustašcima.Kad ga je dovoljno „podigla“ nasadila se na njega i u već poderanim čarapama počela neobuzdano da me jaše.Revanširao sam se ponovo olizavši joj vrelu ribicu.“Da li bi želela da te jebem u dupe“,upitao sam je.“U dupe sam ga primila samo jednom na letovanju  i to od jednog crnogorskog kulova,koji je promenio milion pičaka“, i dodala da za tako nešto treba mnogo iskustva.Odgovorio sam na to tako što sam je grubo uhvatio za kosu bacio na krevet onako obamrlu od kurca i poderanih čarapa,raširio joj bulju,namazao kremom i polako ugurao kitu.Svršio sam joj u dupe posle dva-tri mniuta.Rekla je da nisam baš kao taj Crnogorac,ali i da nisam loš.Zaspali smo zagrljeni i obamrli od seksa pred zoru.Sutradan sam,dok je spavala,otišao u prodavnicu i kupio joj nove čarape.Na rastanku,dok je zatvarala vrata me je poljubila tako kurvanjski da sam poželeo da je pojebem tu na licu mesta,ali sam se naravno uzdržao zbog komšija.I dan danas joj povremeno upotpunjujem prazninu sa tim dečkom,koji jadan planira i da je ženi kad oboje diplomiraju.Kako fino ponašanje devojke na prvi pogled ume da zavara,do tada nisam bio svestan. 


                                                                 
                                                      Jelena na letovanju



               Posle prvog "druženja",opisanog u prethodnoj priči,nastavio sam da se razmenjujem sa Jecom u svim aspektima(i pozama).Jednom prilikom kao i obično završili smo "akciju" tako što sam je pojebao u dupe.Posle par minuta ubacivanja kite kroz veštački napravljen prorez na njenom tamnom unihopu svršio sam joj u bulju što je ona pohvalila urlikom i pokliknula "Tooo,majstore"!Seks za taj dan je bio gotov.Ležali smo na krevetu zagrljeni i pričali."Strahovito dobro mi urnišeš pičku s guza i pravi si majstor u tome,ali...",rekla je na šta sam ja dodao da pojasni šta je to "ali"."Ali još nisi uspeo da me tako dobro pojebeš u dupe kao onaj Crnogorac",rekla je glasom ,kojim se devojke maze.Tog trenutka mi je bila povređena muška sujeta."Fufice jedna mala,´ajde kaži šta ima taj Crnogorac što ja nemam!˝Nemoj da se ljutiš˝,rekla je i ovlaš me poljubila,˝ispričaću ti kako je bilo na tom letovanju,kako sam ga upoznala i ...˝Prekinuo sam je rekavši da sam se pretvorio u uvo.Masirajući mi sve vreme kurac i muda stopalom u unihopu(zna da obožavam ženske čarape) ispričala je otprilike ovo:
               "Tog leta dečko je rešio da sprema ispite i ne ide na more pa sam otišla sa drugaricama.Jedne večeri sedele smo u jednom prijatnom lokalu pored plaže.Bio je već šesti dan letovanja,a ništa nismo bile privele.Odlučile smo da se napijemo i privedemo pod hitno nekog lika te večeri.Ali on nije bio bilo ko,čim sam ga videla otreznila sam se i poželela ga.Moje drugarice su se takođe napalile kao ćurke.Proradio je u nama nagon za mužjakom,bajom,razbijačem.Bio je "dva sa dva",ćelav,ali prelepih plavih očiju i sa prelepim sivim BMW-om.Sve smo mi kao fine i obrazovane devojke,ali sve volimo da se tucamo sa pravim frajerima i varamo naše dobre i pažljive momke.Uostalom,ti dobro znaš kakva sam ja đavolica i jebulja.Celo veče smo ga skidale pogledom,dok je onako korpulentan i moćan pio viski za šankom.Imao je crnu bodi majicu ispod koje je sve kiptalo od mišića i lepo stilizovanu kajlu koja se sijala na mesečini.Pomislila sam "šmekajući" ga da je uzbudljivo biti sponzoruša i zažalila nad svojom sudbinom.Setila sam se mog šonje štrebera,koji sada buba knjižurine.Bez obzira što je moj dečko divan i predobar,to veče sam odlučila da "smuvam" baju i prevarim ga jer je šonja,smor i nema muda da ponekad bude "mužjak".Moje drugarice su mi poželele uspeh i otišle u sobu da spavaju.Ostala sam sama za stolom pijući predivno crno vino ophrvana požudom za obližnjim Đetićem.Uskoro se lokal ispraznio i ostali smo samo konobar,on i ja.Uputila sam mu provokativan pogled i pitala ga najjebozovnije što umem koliko je sati.Tada mi je dokazao da je i duhovit rekavši:"Viđi,mala,ođe kod nas nije običaj da đevojke same kasno lundraju po grad.Da ne bi prekrši običaj moram te otpratit´!"Ustala sam oduševljena i trepćući kao glupačica prišla mu i predstavila se."Sad znam kako se zoveš,predat´ ću te policiji pa nek´ oni vide što će činit´ s tobom!˝Počeo je da se neobuzdano smeje a i ja sam se srdačno nasmejala zbog njegove šale.Otvorio mi je džentlmenski vrata svog "bendže" i krenuli smo u ludu noćnu vožnju.Kakav adrenalin,kako brzo i oštro vozi,kakva muškarčina.Prepustiću ti se večeras,pomislih,a ti rogonjo moj samo uči,pomislih i na dečka."Pošto vidim da ne žuriš moram te vodit´ da probaš jastoga."Oduševljeno sam procvrkutala "ekstra" i ubrzo smo se našli na terasi njegove velelepne vile sa pogledom na more."Viđi,Jeco,zaboravi sam da mi danas nestalo jastoga,može li jegulja,to je još bolji specijalitet."Shvativši metaforu rekoh kao poslednja profuknjača:"Samo ako je dovoljno dugačka i debela"."A đe će ovoliki čoek gajit sitne jegulje",prokomentarisao je i pomilovao me po kosi.Moja pička je već uveliko ovlažila a on me je u maniru iskusnog švalera uhvatio za ruku i otpratio do kupatila.Kada sam u kupatilu dovela sebe i pre svoga svoju glavu u red uputili smo se ka prostranoj sobi sa đakuzijem punjenim morskom vodom."Ja nemam kupaći",počeh ja da lažno morališem na šta on reče:"Nemam ni ja,pa što,ko će nas viđet ođe jadna".Izgovarajući tu rečenicu snažno me je privio uz sebe,svukli smo se goli i ubrzo smo počeli da se strasno ljubimo.Tako smo i ušli u vodu."Jeco,ako voliš da roniš,zaroni,ulovit´ ćeš možda  nešto lijepo",reče dok mi je čvrsto držao guzu pod vodom.Zaronila sam i ulovila njegov ogroman kurac.Počela sam neobuzdano da se davim u toj kurčini.Posle par minuta izronila sam ispolivana spermom.Rekao je da sam skoro oborila rekord u pušenju pod vodom kad je on u pitanju,što mi je veoma laskalo.Ubrzo sam se naslonila o ivicu đakuzija i primila "kilo mesa" u vrelu pičkicu.Počela sam da mešam i puštam neartikulisane krike od zadovoljstva.Jebao me je krvnički,razbijački i svršio tek posle četrdesetak mniuta dok sam ja već svršavala četvrti-peti put.Vidno iscrpljena od crnogorskog pastuva posisala sam mu lagano ostatke sperme na glaviću.Posle kratke pauze,promenili smo lokaciju.Na krevetu kakvom mogu pozavideti i najbolji bordeli čekale su me ultra seksi čarape  i "Prada" cipele.Navukla sam samostojeće,popela se na štiklice i počela da uvijam i vrckam se po sobi izazivajući svog pastuva.Ščepao me je oborio na krevet,raščerečio noge i uvalio mi kurčinu iz sve snage.Karao me je sa mnogo stila dvadesetak minuta i olizao ribicu.A onda je usledilo ono glavno.Duhovito i spretno me je ubedio da mu dam dupe.Masirao mi je guzu nekom prijatnom kremom petnaestak minuta obodom i unutar analnog otvora.Toliko mi je spretno ubacio kurac u dupe da me je samo pecnulo.Ubacivao ga je najpre lagano,a potom divljački i tako naizmenično na savka dva-tri minuta.Dok mi je rasturao bulju nežno mi je masirao guzove,a kajla je usled pomeranja izazovno zveckala usled čega sam se uzbudila i svršila.On je to osetio,izvadio kurac iz mog dupeta,okrenuo me i ponovo mi ga nabio u guzu počinjući da mi masira pičku.Gledala sam ga pravo u plave okice,ogromne mišiće i kajlu i pomislila "ovo je život".Jebao me je u dupe sat vremena,opuštajući me masažom pičke,guzova,sisa i lica.Bilo je božanstveno i taj sat je trajao kao minut.Na rastanku mi je rekao da cipele i čarape zadržim.Zahvalila sam se tako što smo se pojebali još par puta do kraja letovanja.Jednom dok sam mu pušila zvao me dečko i razgovarali smo kao na onom klipu.Naravno,šonja nije provalio.Eto,kulove moj,to je to."
                  Jeca završi svoju priču i prekinu footjob nada mnom.Levo stopalo joj je bilo mokro od moje sperme jer sam svršio pošto je priča,a samim tim i "masaša" dugo trajala.Od tada se trudim da makar dostignem "famoznog" Crnogorca,iako nemam đakuzi s morskom vodom i vilu.Da li uspevam,hm,Jelena zna odgovor.Nastaviće se...
   
« Poslednja izmena: 19. Maj 2007, 03:49:49 od Macky »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 12
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
komsinica

Uvjek sam se palio na moju komsinicu Jelenu...Imala je dugu kosu,prelijepo lice a tijelo jos ljepse...sise su joj bile cvrste...ne prevelike onako taman i guza cvrsta i jaka...bila je pravi bomboncic...Oduvjek sam drkao na nju...izmisljao naljudje fantazije koje bi radio sa njom...Jednom dok sam drkao neko je bio na vratima...brzo sam obukao gace i otvorio....to je bila ona...Obukla se jako izazovno da me zavede...Vidjela je budzu u mojim gacama i nasmijala se...Pitala me je mogu li da udjem i naravno obijerucke sam je prihvatio...Onako sexy je rekla...ja bih da pusim...Bio sam zbunjen i rekao sam joj da nemam cigare...ona se slatko nasmijala i rekla:"ma ne cigar...nesto drugo...dodji da ti pokazem..."nije mi trebala 2 puta reci...odma sam dosao ka njoj...Stavila je ruku na moj kurac. koji se uveliko isticao u gacama..Pocela je da ga drka preko gaca...Bio sam srecan kao malo dijete kad dobije poklon..nisam moga vise da izdrzim...izvadio sam ga i naglo joj ga ubacio u usta...nije se bunila....Pusila ga je tako dobro kao da svaki dan to radi...u glavi mi se potpuno pomutilo...Nisam mogao da izdrzim....na kraju sam svrsio u njena usta...Bez pitanja je progutala moju spermu...bio sam spreman za jos...lagano sam joj micao ono malo odjece sto ima i divio se njemnim oblinama...na kraju sam joj vidio picku..Bila je prelijepa onako obrijana...tacno po mojo mjeri..Poceo sam da je lizem..bila je slatka kao med...Ona je stenjala od zadovoljstva...na kraju sam joj ga lagano ubacio  u picku...Bila je potpuno vrela i uska sto ja obozavam...Ritam se sve vise ubrzavao...zavijali smo kao vukovi...Jebali smo se citav dan...Na kraju je samozadovoiljno otisla..Sada skoro uvjek mogu doci do nje kad mi se jebe nesto i naravno ona je dobrodosla i kod mene...Jao bas sam se napalio...otici cu gore da je malo karam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 787
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
                                    Jelena i moj brat


       Imam brata sa kojim sam u ko zna kojem stepenu srodstva,ali smo bliski kao rođena braća.Sećate se da sam njegovim mercedesom priveo Jecu na prvo karanje.Mercedesom je lako upecati sponzorušu,ali,ispostavilo se,i devojke poput  Jelene,konkretno Jelenu.Dok smo ispijali piće,mrtav ´ladan sam mu rekao da karam Jelenu.Da ste mu samo videli izraz lica,izbezumljen sa trunkom zabrinutosti upitao me je:“Na čemu si ti,čuješ li sebe,zakuni se...“ i sve u tom smislu.Opkladili smo se u po sto evra da ću je privesti gajbi i pozvati ga da se uveri.“Mnogo te volim,tebra,i imam poverenja u tebe,ali u ovo nikako ne mogu da poverujem,žao mi je što ćeš pući sto evra.“E moj bato,pomislih,videćeš koliko večeras.
      Pozvao sam Jelenu čim sam stigao kući.Dogovorili smo se da dođe kod mene te večeri oko jedanaest,kada svog „kilavog“ štrebera odvede na spavanje.Ekspresno sam obavestio brata da navrati do mene uveče i uveri se u istinitost moje rečenice.Jeca je pozvonila oko jedanaest i deset,dok smo se buraz i ja uveliko dosađivali listajući TV kanale.Bila je veoma smerno odevena,ali na prvi pogled naravno.Od prvog jebanja sam joj sugerisao da uvek ima cool čarape na sebi tokom seksa,što je ona bespogovorno poštovala.Moj brat je zanemeo kad je ugledao i jedva se predstavio.Izvukao sam ga tako što sam Jeleni rekao da su mu upravo ukrali novčanik sa dokumentima i par hiljada evra i da je zbog toga izgubljen.“Potrudiću se,koliko je u mojoj moći,da večeras odagnaš misli o tom ružnom događaju“,reče Jeca izazovnim glasom mom bratu i kurvanjski ga pogleda ispod oka.Skuvao sam im kafu,pošto se meni nije pila,i otišao u dragstor po crno vino koje se svima pilo.Kada sam se vratio posle dvadesetak minuta,imao sam šta i da vidim.Jelena se vaćarila s mojim batom na famoznoj kožnoj fotelji,doduše još su bili obučeni.Kad je pre smota,pomislih i upitah da li smetam.“Imam ja dve rupe,ima mesta za obojicu“,reče Jelena,poljubi ovlaš mog brata u donju usnu i poče da se lagano svlači.Uze usku vinsku čašu i poče izazovan striptiz.Pustila je „So many time“ i zamešala.Imala je na sebi crne samostojeće čarape ,a ispostavilo se da ispod farmerica osim čarapa nije imala ništa,došla je bez gaća.Unosila nam se u facu guzom koja se lelujala u ritmu pesme.Uhvatio sam je iz sve snage za pičku i levu ruku,privukao je sebi,  ugrizao joj butinu i otkinuo komad leve čarape.“Ala si se ti napalio“,reče“čekaj prvo brat mora da prođe kvalifikacije.“Nabola mu se na kurac i počela da ga jaše.Jebali su se oko pola sata posle čega je brat svršio,a ona mu usisala svu spermu u usta.“Prokomentarisala je da je brat obdaren i ponovo mu olizala glavić ne bi li ga još više stimulisala.Mom bratu je tako nabrekao kurac od lizanja glavića da bi mu pozavideli mnogi Crnci.Ni Jeca nije bila ravnodušna tim prizorom,skočila je na njega i počela da mu se nasađuje na kurac kao prava nimfomanka.Oklembesila mu se oko vrata,on je čvrsto uhvatio za dupe i razarao joj pičku dobrih petnaest minuta u toj pozi.Zatim je izvadio lisice iz  jakne,gurnuo je na krevet i vezao je tako da može da joj uleti s guza.Jebao je par minuta u pičku,par minuta u dupe.Posle sat vremena iživljavanja mog brata i njenog višestrukog svršavanja,odvezali smo je.Ja sam je nasadio na kurac i rekao da se naguzi i omogući bratu da joj ubaci u dupe.Moj manijak od brata joj uopšte nije podmazivao bulju.Zato je izgledala kao da je poplava izbacila iscrpljena i rascvetale bulje.Opustili smo je masažom i nežnim ljubljenjem,zamenili joj urnisane samostojeće čarape mrežastim koje nisu bile samostojeće,ali su prorezi bili dovoljno veliki.Posle pauze od oko sat vremena,kada je došla sebi,ponovili smo „sendvič“ od ranije s tim što smo se sad smenjivali na par minuta jebući je samo u pičku,jer joj je moj brat urnisao bulju da neće moći da sedi normalno mesec dana.Ubrzo je svanulo.Moj brat je jebao još par minuta,a ja sam otišao da spavam.
              Brat mi je posle ispričao da ga je Jelena na rastanku pohvalila i poručila da mu dam njen broj i da bi bilo lepo da nastave „druženje“.Moj brat je još istog dana odlučio da ne želi da ima posla sa nimfomankom,a meni poželeo sreću s njom.Kaže,ne voli devojke oko kojih se ne treba mnogo mučiti,a ovamo glume fine i dobre devojke.Naravno dobio sam sto evra od opklade i kupio od tih para Jeci neki cool veš.Meni ne smeta Jecina maska fine devojke,ipak mi ona pruža veliko zadovoljstvo jer zaista ume s kitom.     
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Bogdancev je sa cetvoricom ruskih vojnika trazio smestaj u nekoj od zgrada sada vec gotovo sasvim razrusenog grada.Komandant 53. divizije Crvene armije,Jurij Goldorukin,dao je dozvolu svim svojim vojnicima du u narednih nekoliko meseci svom imovinom nemackog naroda u Berlinu mogu raspolagati kao svojom.Zastali su pred jednom dosta dobro ocuvanom visespratnicom i usli na glavni ulaz pazeci da izbegnu gomilu razbijenog stakla pored ulaznih vrata."Izgleda da smo u nekom burzujskom naselju.Ima da prespavam ovde kapitulaciju.Dozvoljavate li,vodnice?""Pa valjda smo nakon dve hiljade kilometara neprekidnog marsa i zasluzili da se malo odmorimo,Denikin.I ne pravite vi od mene bauka ovde.Cek,cek,iz koje ste ono vi jedinice?27. oklopna?Dobro se secam za sta ste vi i vasi drugovi bili zaduzeni kod Staljingrada." "Pa dabome,kad je NKVD ostao bez ljudstva,neko je morao i to da radi.Uostalom,sve je bilo po zamisli vrhovne komande.A i otkud vam bas sad to pade na pamet,vodnice?Ta opustite se malo.""Znam ja sta je vase opustanje.Verovatno cete sad da se izivljavate nad nekom Nemicom,a posle...""Dosta!"Prekide ga Kaplinski."Sta,a tebi kao ne bi bilo milo da pojebes neku fasisticku kurvu,mozda bas zenu jednog od onih sadista iz Ausvica ili Buhenvalda,ili vojnika koji su ti streljali sestru u Minsku?I ne persiraj vise,ides mi na zivce."
Denikin je cutao.Nastavili su da se umornim koracima penju uz stepenice.Pokucali su na prva vrata na koja su naisli."Ima li koga?"Prodera se Kaplinski."Otvaraj!"Culi su kako neko bojazljivo prilazi i otkljucava vrata.Bila je to neka debeljuskasta starica.Odmah su usli,odgurnvsi je u stranu."Je li ti ostalo sta hrane,baba?"Upita jedan od vojnika.Svi su,sem Kaplinskog koji je bio najstariji,dosta dobro znali nemacki,koji je tokom tridesetih bio obavezan predmet u vecini sovjetskih skola."Nemam vise nista,deco.Dolazili su vasi drugovi pre oko tri sata,i odneli sve sto je preostalo,nekoliko kriski hleba i par litara mleka.""Pretrazite stan,momci.Imate dozvolu da zaplenite sve sto nam moze biti od koristi.",naredi Denikin."Ovde cini mi se ima dovoljno mesta za mene i Aljosu.Vas trojica potrazite prenociste na drugom ili trecem spratu.Ponesite nam nesto hrane,ako nadjete."Nakon sto su zavrsili pretragu stana,i uverili se da starica nije lagala,tri vojnika cu izasla iz stana.Popeli su se na sledeci sprat,i zakucali na prva vrata koja su videli.Niko nije odgovorio.Kaplinski se udaljio tri cetiri koraka od vrata i zaleteo se svom snagom pokusavajuci da provali u stan.Nakon tri cetiri pokusaja,i uz Griskinu pomoc,vrata su pocela da popustaju.Usli su u stan.Bogdancev je,kao najmladji,uvek ulazio poslednji.Bilo mu je tek osamnaest godina,i mobilisan je relativno skoro,nakon oslobodjenja Minska.Enterijer klasico nemacki,sa kruzno rasporedjenim namestajem,i luksuznim,mada prljavim tepihom u sredini.Sto je bio postavljen pored desnog zida,a sa prozora se mogla videti mala kolona tenkova koja se kretala prema centru grada.Iz jedne od susednih soba izasla je jedna mlada i lepa plavokosa devojka."Ovde necete naci hranu..."Rekla je tihim i bojazljivim glasom."Vojnici koji su danas dolazili su sve odneli."Bila je vidno uplasena.

nastavice se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 20
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Apple iPhone 6
Copy/past

1962

Vratimo se zajedno nazad u 1962 godinu kada je sve u vezi sexa bilo taboo.Ova prica je 100% amaterski napisana zato ne zamjerite pravopisne greske i ostale sitnice...nadam se da ce te uzivati....

Bozic 1962. Mara pospremi neke tanjire i case poredane na stolu uz kredenac. Pored peci na podu skrstenih nogu sjedio je njen svekar, na drvenoj seciji sjedila je svekrva a pored nje Marin muz Milan, snuzden kao i uvijek, zamisljen u nekom svom svijetu daleko i nedostupno od svih njih. Mara uzdahnu, sagnu se i ubaci drvo u pec, dok je to radila osjecala je na sebi mrzovoljne svekrvine poglede, jeza je uhvati po tijelu no ona se protrese i iznese neko smece na polje. Zastala je gledajuci ljepotu snijega koji je sve uspio da prekrije preko noci. Kako je samo cist,... pomisli ona gledajuci, kao dusa moja ...U daljini ugleda goste kako dolaze snijeznom prtinom prema kuci, ona brzo baci smece, uhvati se metle i ocisti prag od snijega, onda utrca unutra da obavjesti svekra i svekrvu da im dolaze gosti sa puta. Svi skocise na noge sretni, razdragani..kao da se zivot najednom uvuce u kucu. Gosti napokon pokucase, bikli su to Boro i Stevan, svekrova dva mladja brata,sami su dosli, zene su i djecu kuci ostavili. Mara se nije sa njima pozdravljala, nije joj mjesto da sa muskima kuce razgovore vodi, nego da posluzi pere i cisti, takav je zakon bio...Dok su oni skidali kapute ona pozuri u ostave da nareze mesa i sira, pogacu vrucu da iznese,vino crno da naspe, ime Bozije da se slavi. Ovo je njen treci Bozic u kuci Jokica. Otac ju je uz mali miraz dao za Milana, mada je Mara tada imala neku vezicu sa komsijom Perom, no kada je mati saznala da je zainteresovana u Peru, kad nije izludila. Odmah je ocu rekla, tukli su je dva dana. Govorili da je Pero fukara, propalica, da nigdje nista nema i da od njega nikad covjek nece biti. Mjesec dana za tim u svojoj 18toj godini udala se za Milana. Protiv svoje volje i bez i truna ljubavi prema njemu pristala je da zivi takav zivot, kakav su njena baba i mati i svaka zena koja se u toj zabiti rodila morala da zivi.... Jokici su bili ugledna familija, bogati, imali su livade i sume, konje i volove pa cak i bunar u dvoristu, sta bi mladenka vise zeljela!? Prvu bracnu noc nije znala sta da ocekuje, nikada nije ruku musku osjetila, muski dah i poljubac okusila osim sto ju je Pero jednom uhvatio za ruku. Strah ju je bio od same pomisli sta sve moze da se desi...znala je da muz mora povesti incijativu, tj on mora da je nauci sta treba da radi , ona mora da mu udovolji i da ga postuje i slusa te da za njega radi ono sto on od nje zahtjeva, tako joj je mati govorila. Kada je vrijeme napokon doslo za mladence da se u svoje odaje povuku Mara je treptala od straha a i znatizelje. Skinula je bijelu bluzu i platnenu suknju, te veo sa glave i legla na klimavi drveni krevet, poklon od babe i djeda, pokrila se teskim carsavima i cekala na Milana. On je u odaje usao malo kasnije, ugasio je fenjer, u mraku se skinuo i legao na svoju stranu kreveta, okrenut ledjima zgvrcio se ispod pokrivaca i ubrzo zaspao. Mara pomisli da je umoran, pomiri se sa tim te i ona zaspa...i tako noc za noc, dan za danom, mjesecima i cak i godinama. Mara je patila a ni sama nije znala za cim pati, sta joj to nedostaje...Cesto bi se u ogledalo gledala, rasplitala je svoje guste crne kose, koje su joj preko bujnih grudi padale, i dosizale do obilne guzice. Visoka je Mara bila, izvajana kao vila ali ona jaka brdjanka, prelijepa. Ispocetka nije joj smetalo sto je Milan i ne primjecuje niti sa njom ikada razgovara ali svaki dan je postajalo sve teze i teze. Tog Bozica 1962 godine, kada su svi sjeli za sto da Bozicuju i crno vino piju a Mara je sluzila i okolo stola trckala, promjene su se nazirale... Svekar i svekrva su vodili razgovor sa dvojicom gostiju dok je Milan samo nijemo gledao ispred sebe, pricali su o svemu i svacemu a najvise o familiji, djeci, zenama.... Mara je nesto oko sporeta radila kad joj kroz usi i glavu zaparase svekrvine rijeci; -Jalova je. Moramo je vratiti.- Suze joj se skotrljase niz lice i padose na vreo sporet gdje se isparise pred njom. -Tri godine evo cekamo, od nje nista. Dosta je. Narod nam se smije, dosla je sjeme da nam zatre, odma’ poslije Bozica vracamo je njezinima- Milan nista nije govorio i dalje je pogacu zvakao pogledom uprtim u pod. Mara se okrenu podje prema stolu zaustila je da kaze, da vikne iz svog grla; “Nisam ja jalova! On je! On ne zna sta treba da radi, on je! Ali na jednom susrete se sa njegovim pogledom, pogled kakv do tada nije vidjela, pogled moleciv, kao da joj kaze, “nemoj molim te, nemoj da im kazes...” -Suti zeno! Ludaro jedna, kako djete da vratimo nazad!- prodera se svekar a imao je glas krupan i muzevan kao sto je i on bio, krupan i muzevan, sa brcinama preko lica, uvijek je mirisao na rakiju i svjeze sijeno, rukavi su mu bili zavrnuti a ruke pune zuljeva od teskog rada, a ne kao Milan koji je vise licio na kakvu djevojku kojeg je svekrva u kuci cuvala od teskog rada.Svekar je prema Mari uvijek njezniji bio, ponasao se uvijek zastitnicki, pazio je da joj bude dobro, cesto joj pomagao iako je znao da ce onda imati svadju sa svekrvom... Raspravljali su neko vrijeme o tome dali je jalova ili ne dok ih svekar nije ucutkao, a ona je cijelo vrijeme provela plakajuci. Sutradan Mara porani prije zore u stalu da muze krave ona popali fenjere i sjede na tronozac, kad zacu,susti sijeno, ona se okrenu i ugleda svekra kako stoji iza nje, inace nikada nije u stalu ulazio dok ona muze krave, tek kad ona zavrsi on bi onda ulazio. Mara se malo zbuni, no on se nasmjesi te ona nastavi dalje. -Slusaj djete, ne mari sta ona stara ludara prica...-poce on lagano Ona vise nije mogla da se suzdrzi: -Nisam ja! Nisam ja jalova...Milan je! On je takav...on me nedira...on me nece...! – pocela je da se grca i trese, svekar je uhvati za ruke; -Sta to pricas jadna!?- -To sto ste culi...on nece, Milan nece mene!! Ja ne znam sta sam skrivila!- Svekar je povede u drugi kraj stale gdje je mirisna slama po podu lezala. -Dodji amo, Maro, sjedi...- govorio je dok ju je za ruke drzao Mara sjede, jos je uvijek jecala. -Kazi mi jadna Milan ti ‘vako nije nikada radio..-govorio je svekar tiho dok joj je ruke na koljena stavljao i polako zadizao teske suknje i kecelju. -Ne, nije...nikada...-saptala je ona Svekar zavuce ruku ispod suknje i zgrabi je za bijelu bedru, drugu je ruku oko njenog struka smotao dok je pored nje sjedio, sve ju je vise sebi privlacio... -Kazes da nisi jalova?...A? Hoces li svima da dokazes?...- zvucao je on nekako drhtavo i cudno...Mara ustuknu; -Sta to radite tata?...Nemoj te..ne smijem ovako...ne valja...grijeh je...- -Hoces li da te vratimo nazad? Hoces li da te cijeli zivot zovu jalova? Znas da te niko nece poslije uzeti....- glas mu je bio ostriji. Ona popusti, osjecala se cudno, zmarci su joj kroz tijelo prolazili, neki cudan osjecaj... Sta da radi? Da li da bjezi... Kome? Kuda? Prije nego sto je mogla da reaguje, osjeti njegovu ruku kako je uhvati za vrelu pizdu koja se cudno vlazila, i njegovo tijelo kako je stisnu sa strane, sva ta snaga je natjera da legne na slamu, ona istiktivno rasiri noge i on osjeti da je popustila. Brzo joj potrga gace i skinu vunene carape, zadignu joj suknje i postave, potrga joj kosulju i prsluce, ispadose grudi bjele pred ocima njegovim, koje zakrvavise cudno, na celu mu se bore nadzrijese i na vratu vene iskocise, slina mu je na usta isla dok je stajao na koljenima ispred nje gledajuci bjelinu njenu, svjetliju od snijega na polju. Ruke drhtave uhvatise sise nabrekle a bradavice ubodose dlanove njegove. On spusti glavu na grudi njene i poce da je ljubi svuda po tjelu, Ona se tresla od naleta nepoznatih osjecaja, pocelo je da je svrbi cijelo tijelo, sirila je noge i nudila mu dlakavu sredinu. Svekar odrjesi spagu na hlacama brzo ih spusti jednom rukom a ud mu debeo i cvrst kao u mladoh pastuha prosto doskoci od tijela. Mara podize glavu da vidi i to cudo, da vidi sta je to sto tako zeljno iscekuje. Svekar ponovo spusti ruku medju njene noge, pomilova brezuljak crni, razmaknu crvene usmine te uvuce srednjak u rupicu. Mara uzdahnu od neocekivane slasti, vlazila je nekontrolisano. Svekar napokon usmjeri crveni glavic prema njenoj vlaznoj pici, namjesti ga na ulaz, uhvati je za noge namjesti ih sebi na ramena, uhvati je za bokove i privuce blize, onda polako poce da prodire. Bolilo je Maru, kicmu joj je probadalo, ali on nije prestajao. Ugurao je pola kare kad osjeti zid, on zastade, uhvati je jace za kukove i navuce je na sebe, Mara se od bola trznu. Svekar ponovo stade, drzao ju je tako u rukama sa karom u njenoj vlaznoj maci, cekajuci da se ona opusti. Dok je bol prestao Mara poce da vrti guzom, ali to je za njega bilo previse, roptao je kao prasac dok je svrsavao u nju mlazovima. Kad je zavrsio on izvuce ud iz nje, vrh mu je bio umazan krvlju. Mara se prepade, no on je utisa govoreci da je sve uredu i da je ona sada spremna. Nakon toga on se brzo obuce i izadje iz stale prije nego sto je sunce zasjalo. Ona nije mogla sebi doci, nikako nije shvatala sta se to desilo i da li je to u redu. Nije imala vremena da se kaje nego pokupi svoju robu, obuce se i nastavi da muze krave. Mnogo je kasnila tog jutra sa poslom te je morala da trpi svekrvine pogrde. Svekra cjeli dan nije vidjela, radio je negdje u sumi. Ni sama nije znala kako ce da ga pogleda u oci nakon sta se desilo u stali. Otisla je da spava prije nego sto se on vratio. Kad je legla u krevet pipala se po mackici koja nije vise tako ni boljela, a pred ocima su igrale scene od jutarnjeg sexa, sto je navede na intezivno vlazenje. Sledece jutro ustala je kao i obicno i kroz prtinu krenula u stalu. Iznenadila se kad je vidjela da je on vec ceka. Rekao joj je da se popne na tavan te da moraju maknuti neko sijeno, ponesose fenjere sa sobom. Ona se prva penjala uz ljestvice a on je gledao u njenu guzicu i noge, onda krenu za njom. osjecala je kako je gleda i opet poce da se vlazi, znala je dobro zasto idu na tavan... Kad su se nasli gore ona primjeti da je na jednom uglu prostrt cilim, i prije nego sto je uspjela da upita, on joj rece da sjedne na njega. -Maro, ono sto je juce bilo nije nista, sta ce danas da bude...ne boj se, nece te boljeti, vjeruj mi ima da uzivas, ne zelim da te vratim nazad tvojima, ako treba ja cu da ti podarim djete..niko nemora znati...ljepotice moja...-saptao je dok joj je milovao kosu. Mara je znala da govori istinu, samo se plasila da ce da je boli...no ipak ona popusti i pripremi se za sve sta je ocekuje. Svekar ponovo skinu gace i izvadi nabrekli ud; -Maro, uzmi ga u ruku..., ne boj se, svidjet ce ti se...stisni ga..- Mara poslusa, bojazno uze njegovu karu u ruku, bio je veoma vruc i tvrd bas kao zarac, ona ga malo stisnu, svekar uze njenu ruku u kojoj je drzala njegov kurac te poce ruku da joj pomjera gore dolje, koza se rastezala i njena ruka je klizila po njegovom udu. Svekar je zatvorio oci i poceo da dise duboko- To...takoo, takooo..golubice moja...nemoj da se plasis...samo ga stisni...- Prema svjetlosti fenjera Mara ugleda kako se kapljica svjetluca na vrhu njegovog glavica. Ona prstima predje preko vrha da je obrise, svekar se na to sav protrese... -Sada, zadigni svoje suknje i otkopcaj prsluk...-ona poslusa. -Zakoraci me i sjedi na njega...ne boj se samo polako...- Mara zadize nogu zakoraci svekra, namjesti se na njegov glavic i polako poce da se nabija. Osjecaji su bili neobjasnjivi. Nije se plasila, nista je nije boljelo, samo je htjela da ga ima u sebi, da osjeti njegovu debljinu i velicinu u sebi... Kad je napokon sjela, svekar se malo pridignu i uhvati je za sise, mjesio ih je rukama dok je sjedila na njemu. -Mjesaj malo kukovima, Maro, mrdaj tom tvojom guzom bijelom...-ona poslusa Bilo je predobro, ona osjeti kao da ce da se popisa, zastade malo, ali on je uhvati za kukove i poce da je izdize i spusta na sebi, Mara opusti sve misice, sve je vise uzivala sada je vec zestoko poskakivala na njemu... Svekar je gledao kako joj sise skakucu u ritmu, sve ga je na njoj uzbudjivalo, nije mogao da izdrzi...on je onda uhvati oko struka i u narucju okrenu na ledja, ne vadeci kurac iz nje, on namjesti njene noge oko svog pasa te joj zestoko udje u utrobu. Mara vrisnu od uzitka, uhvati ga za glavu i povuce prema sebi, svekar je ubrzavao ritam, znoj mu je kapala sa cela iako je napolju mraz lomio grane na drvecu. Sjeno je puckalo ispod njih a trina padala kroz drveni pod po kravama. Mara zabaci glavu i prevrnu ocima, sve se vrtilo oko nje, kada je osjecala kako se blizi vrhuncu, ponovo je osjecala da ce da se upisa, nije mogla da kontrolise svoje tijelo i pustila je krik, tecnosti su posle iz nje. Svekar je ponovo roptao i stenjao, praznio je u nju. Kad je prestao izvukao je slinavu i dalje nabreklu kitu iz njene pice, okrenuo ju je na stomak, zavukao ruku ispod nje iz povukao je prema sebi. Mara se nasla na koljenima i dlanovima, istrtila je guzu prema njemu, iscekujuci sta ce da se desi ona se brzo umiri. Onda osjeti kako glavic ponovo ulazi u nju, ovaj puta ga je intezivnije osjecala, mnogo bolje, iako joj je pica bila razradjena od debele svekrove kite u toj pozi vise ga je stiskala. Svekar ju je cvrsto drzao za kukove, cinilo joj se da ulazi jace i brze nego ranije, osjecala je njegov stomak kako je udara u dupe, koljena su joj klecala pod naletima, nije mogla vise da izdrzi, klonula je , no on nije prestajao, dok nije poceo ponovo da se prazni u nju tolikom zestinom da je mogla da osjeti mlazove kako udaraju u maternicu. Oboje su klonuli na suvoj slami i tako su lezali sve dok se nisu prvi pjetlovi oglasili. Zimski dani su prolazili sporo i Mara je i dalje trpila svekrvine pogrdne komentare, i ne samo njene, vec su se i zene u selu gurkale i saptale izmedju sebe kad bi ona sokakom prosla, mogla je na usnama da im cita ‘jalova’...no zato je gotovo svaki dan lijegala ispod svekra uzivajuci u carima dobrog sexa. Proljece je dolazilo i Mara je napokon ponosno istakla okrugli stomacic....
IP sačuvana
social share
Zelim da se druzim!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Remember everything,forgive nothing!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 970
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
mob
Nokia 6700 classic
Pre nekog vremena odlučio sam da malo radim na svom telu,godine su stizale,ishrana nepravilna,poslovni ručkovi,večere ,malo kretanja i stomak je počeo da se zaokrugljuje. Moja Dijana je i dalje izgledala kao boginja lepote ,tako da sam i ja morao malo da povedem računa o svom izgledu. Tri puta nedeljno sam odvajao vreme za sebe i to ništa nije moglo da spreči. Teretana je bila lokalna, dve ulice od našeg stana,ali moderna u svakom smislu,ukusno sređena ,sa novim modernim spravama . Pre mog termina devojke su imale aerobik. Bile su to uglavnom cure koje vode računa o svom izgledu,znači prilično zgodne,a bilo je i onih koje su kao ja zakasnile ,pa su došle da ispravljaju greške iz kuhinje.

Primetio sam da na aerobik dolazi i naša komšinica,žena koju sam poznavao iz viđenja,ustvari imao sam problem sa njenim mužem ,kada smo imali neke radove u kući ,to je gospodinu mnogo smetalo,pa smo imali kraću raspravu, posle smo to sredili i počeli da se uredno javljamo jedni drugima,kao dobre komšije. Komšinica je bila žena od nekih 30 godina,smeđe kose,uredno izvučenih pramenova ,plavih očiju ,i lepog tela ,dolazila je očigledno da održava kondiciju ,jer joj je telo bilo zaista savršeno. Kada bih je viđao u prolazu, bila je uvek elegantno obučena,sexy ali diskretno ,besprekorno doterana i ceo ulaz je mirisao na njen parfem. Kada me je prvi put videla u teretani,samo je prošla pored mene i kratko se javila uz osmeh,sledeći put me je pitala kako napreduju vežbe ,da bi posle par puta zastajala i obavezno malo pričala sa mnom,upoznali smo se malo bolje,saznao sam da se zove Ivana,ali smo isključivo pričali o vežbama i zdravom životu. Dolazila je u teretanu u širokoj trenerci tako da,koliko god sam gledao nisam mogao da vidim ništa od njenog prelepog tela. Jednom prilikom je moj instruktor pokazivao nekoj novoj članici kako izgleda sala za aerobik ,baš dok su trajale vežbe,kada su otvorili vrata iskoristio sam priliku da malo bacim pogled,unutra. Devojke su skakale,vežbale ,uz muziku,a onda sam video prizor od koga mi je zastao dah,Ivana je bila blizu vrata,okrenuta leđima,obučena u crne helanke i tanga bodi , fluoroscentne, zelene boje,ta zelena crtica je bila tako sexy u njenoj lepoj guzi. Poludeo sam od te scene,samo mi je ta guza bila u glavi,zaboravio sam i vežbe i stomak. Kada su završile trening,devojke su izašle iz sale,umesto da uđem i počnem da treniram,instruktoru sam dao neko glupo objašnjenje i krenuo kući za njom.Stigao sam je i takođe je slagavši za razlog ,lagano pored nje krenuo ka kući,uz neobaveznu priču. Opet je bila u onoj širokoj trenerci, ali ja sam znao šta je ispod,i mašta mi je radila.Rekla mi je da je instruktor fitnesa i da vežba već godinama. Jedva sam čekao sledeći trening,zamolio sam je da ostane posle aerobika sa mnom na treningu i malo mi pokaže neke vežbe i pomogne oko tehnike.Umesto očekivanog ne mogu ,dobio sam neočekivano ok i veliki osmeh,ne žurim nigde sama sam svejedno,muž mi je na seminaru, a deca kod bake. Oduševio sam se njenim odgovorom,a mašta mi je radila 300 na sat. Tokom vežbanja je ispravljala moje držanje, nežno mi rukom gurajući telo ,pokazivala mi je tehnike vežbanja sa tegovima ,ruke su joj bile sve češće na mom telu ,a u mojoj glavi su se vrtele sulude slike. Trening se završio,krenuli smo kući ,zajedno,hoćemo negde na piće da se bar malo odužim za tvoj trud ,ne mogu hvala ,rekla je ubivši me u pojam,ako već hoćeš da mi se odužiš isprati me do stana jer je pao mrak,a u ulazu nema svetla i bojim se sama,ok rekao sam,nema problema . Ušli smo u ulaz ,zaista je bio mrak,samo je lift svetleo,krenula je ispred mene u lift zanosno vrteći kukovima,poželeo sam da je pojebem sad i tu u tom liftu ,pa makar me ceo komšiluk video. Ušao sam za njom,zatvorili smo unutrašnja vrata i pritisnuli sprat,nismo progovarali ,uhvatio sam joj pogled na meni. Rekao sam sebi sad ili nikad ,prišao sam joj ,podigla je glavu prema meni ,gledajući me začuđeno,poljubio sam je ,nije skidala pogled sa mene,ali ni jedna reč nije izašla iz njenih usta. Poljubio sam je ponovo,uhvativši je za glavu,sklopila je ruke oko moga tela ,lift je stao. Izašli smo,i krenuli ka njenom stanu,otključala je i ušla ,ušao sam za njom,zatvorio vrata,okrenula se ka meni i zaustila nešto da kaže,sprečio sam je usnama. Ljubili smo se divlje,počeo sam da skidam trenerku sa nje,istovremeno je i ona skidala moju,lizao sam je po vratu i oko ušiju ,glasno je uzdisala,strgla mi je donji deo trenerke ,i ščepala me za guzove povukavši me ka sebi.Moj kurac je bio kao kamen,pritisla je svoj stomak uz njega,skinuo sam joj bodi,njene fantastične sise su iskočile ,ruka mi je poletela u njeno međunožje,opipao sam magični trouglić,spustio ruku još niže i masirao joj klitoris,uzdisala je glasno. Spustio sam se i usnama sisao njenu bradavicu,rukom je drkala moj kurac gurajući ga ka svom vrelom otvoru,pomerio sam se omogućivši joj da mojim kurcem mazi svoj klitoris, a onda sam je naslonio uz vrata podigao noge i kurac lagano gurnuo u njenu pičkicu,oboje smo uzdahnuli. Pičkica joj je bila mokra i vrela ,lagano sam prodirao unutra.Počela je da uvrće kukovima i da diktira ritam,sve brže i brže ,jahala je na mom kurcu kao luda ,uz glasno dahtanje meni na uvo ,svršila je zabacivši glavu unazad ,ispuštajući glasne krike. Umirila se lagano,hoću da ti se naguzim,da me tucaš od nazad ,rekla mi je tiho,spuštajući noge na pod,okrenula se oslonivši se rukama na vrata,izbacila je svoju guzu širom raširivši noge. Izludeo sam,ščepao sam je za guzove, grubo joj gurnuvši kurac u ribicu,zastenjala je,tucao sam je jako ,ali nije potrajalo,struja me je udarila u glavu,počeo sam glasno da vičem i nabijam je sve grublje na kurac,izvadio sam ga i počeo da prskam po njoj,po leđima vratima ,tepihu,ostala je tako nagužena i mirna,rukom je razmazivala moju spermu po sebi. Okrenula se klekla i olizala moj mlohavi kurac. Bili smo iscrpljeni,kada smo upalili svetlo svuda oko nas su bile razbacane stvari,kapljice sperme po celom hodniku. Obukao sam se i krenuo kući ,kasnim debelo ,Dijana se već sigurno pita gde sam. Ivana mi se osmehnula,dolaziš u sredu na trening pitala je ,naravno odgovorio sam uz osmeh...
IP sačuvana
social share
R9NALDO najbolji igrac svih vremena!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Iako imam dugu i stabilnu vezu vec 4 godine, uvek sam zamisljao sebe sa starijom zenom u ljubavnom zanosu......pa evo i moje price...

U ulazu u kojem zivim vec desetak godina, ima 6spratova i na svakom se nalazi barem jedna vrhunska matorka. Obozavam starije zene, ali imam visoke kriterijume kada je izgled matorke u pitanju. Nekako, sve te zene iz mog ulaza imaju muzeve sa kojima sam ok, tako da zbog grize savesti nisam nista ni pokusavao. Jedino je Vesna sa mog sprata razvedena, tako da nisam imao taj problem.
Ona je izgledala prilicno jebozovno. Visoka je 167cm, plava kosa sa ravnim siskama, lepo telo za zenu od 45 godina. Nosila je naocare sa okvirom koji odgovara njenom licu i to ju je jos vise cinilo jebozovnom. Tokom vikenda nosila je trenerke, a kada dodje leto setala je sorceve i majce na bretele. Nas odnos se svodio na sretanja u liftu koja su sve sa cekanjem lifta trajala minut. Razgovor se uglavnom svodio na to kako je na mom fakultetu, itd.
Posto Vesna zivi na mom spratu, jednom prilikom se zadesilo da se oboje spustamo dole. Sama je pocela razgovor kako ide na splavove na neku proslavu. Odmah u glavi mi je kvrcnulo da joj ponudim voznju. Nakon ponude, pogledala me je malo cudno, ali je prihvatila da je odbacim do tamo. Iako sam bio veoma zainteresovan za nju, nisam nista tada hteo da iniciram, sve sam njoj prepustio. U toku voznje se vodila neka prica o nebitnim stvarima itd. Kada smo stigli do splavova, zahvalila mi se za voznju uz obecanje da ce me pozvati na pice ovih dana.
Nakon nekoliko nedelja, sreli smo se jedne subote u liftu i tada me je pozvala na pice kod nje. Naravno, poziv nisam odbio. Oko 20h nacrtao sam se ispred Vesninih vrata. Otvorila je vrata, i kada sam je video samo sto nisam eksplodirao. Vesna je izgledala opasno, nosila je sivu majcu bez brusa, tako da su joj se ocrtavale bradavice. Na sebi je jos imala beli sorc (koji mi je dodatno otezavao stvari jer nisam mogao a da ne gledam njene noge), neizbezne naocare i lancic oko gleznja.Bila je na sandalama cija je stikla mozda 2-3cm. Srecom bio sam u farmerkama, pa se nabreklina nije primecivala. Pili smo sok, pricali o muzici, o interesovanjima mladje populacije, itd. Posto nismo sedeli na istoj sofi, nisam imao herca za potpuni napad. Uglavnom se sve svodilo na neka peckanja. Ponudila me je nes kafom nakon nekog vremena. Kada je usla u kuhinju, usao sam za njom i nezno je okrenuo ka meni. Nije pruzala nikakav otpor. Samo sam izgovorio da ovo odavno zelim da uradim i poljubio sam je. Ljubili smo se strasno tako par minuta i odjednom me je odbila od sebe i samo se kiselo nasmejala. Izgovorila je sledece "Znas, i ti mene privlacis vec duze vreme. Ali ja se trenutno vidjam sa nekim i stvarno zelim da to uspe." Pomislio sam -" damski te je odbila -  idemo dalje". Poljubio sam je u obraz i otisao kuci. To vece sam osecao bol koliko sam bio napaljen. Masturbirao sam 5-6 puta i dalje sam osecao glad.
Posto sam popio tesku i bolnu pedalu, usresredio sam se na svoju vezu. Sa svojom Danicom sam provodio vise vremena nego inace. Nasi odnosi su opet dostigli onu strast sa pocetka veze. Uzivali smo u zajednickim  trenucima. Posto je  doslo vreme letnjih odmora, Vesnu nisam vidjao i na neko vreme sam zaboravio na nju. Tih nedelja sam sam bio kod kuce, tako da je Danica presla kod mene. I dogodilo se ono sto sam prizeljkivao.. Vracajuci se sa Danicom iz prodavnice, sreli smo Vesnu poslovno obucenu ispred lifta. "Dobar dan." - "Dobar dan". U liftu je bila neka cudna atmosfera, Danica koja je naslonjena uz mene i nesto mi sapuce na uvo, a Vesna to posmatra krajickom oka. "Prijatno" "Prijatno" . Danica je posle u stanu prokomentarisala da mi komsinica bas dobro izgleda. Odgovorio sam nesto u stilu "Stvarno, meni nije nesto" - kakva laz.
Posle nekoliko sati, Danica je krenula da se nadje sa drugaricama. Cim je izasla, zazvonio mi je fiksni telefon. Nisam mogao da verujem kada sam cuo Vesnin glas "Otisla je? Bas ti je devojka lepa i zgodna" Odmah sam pomislio "to je to! Upecala se na zensku sujetu, kada je videla Danicu kako izgleda. Ovo ne smem da propustim." Pozvao sam je kod mene. Nakon par minuta bila je na mojim vratima. Samo sam je uhvatio za ruku, uveo u stan i zatvorio vrata. Rec nismo progovorili, vec smo bili goli. Tako smo lezali 10-15 minuta i
ljubili se. Pocela je da se trese i da me moli  da joj ga stavim dole. Namerno sam nastavio svoju igru. Poceo sam jezikom da joj ljubim bradavice, pa sam presao na prepone. Molila me je da to ne radim, sto sam naumio, vec da samo udjem u nju. Ja sam samo nastavio svoju igru. Poceo sam da je lizem, i da je pogadjam tamo gde treba. Nakon nekog vremena, samo sam uleteo u nju. Nije ni bila blizu svrsavanja, a ja sam se vec istresao u nju. Posto je tada tempo opao, samo se nasmesila i podigla. "Sada cu da ti pusim, kako ti ona lepotica nikada nije". Koliko sam bio napaljen, nije mi bio problem da se opet istresem, ovaj put u njenim ustima. Vesna je idalje nastavila sa pusenjem i posle toga, tako da se totalno ukrutio u njenim ustima. Izvadio sam ga iz njenih usta i gurnuo ga dole. Vesna mi za to vreme govori kako sam los jebac, provocira me, prica mi o Danici,... svrsava jako burno i teatralno,.... Nakon svrsavanja, bez reci odlazi u kupatilo pod tus. Ulazim za njom, hvatam je za noge i podizem, da bi joj ga ubacio. Posle divljackog ritma zajedno svrsavamo... Dok se oblacila, sama je pocela pricu kako se napalila kada me je videla sa ribom koja odlicno izgleda. Pitao sam je kako joj je sa osobom sa kojom se vidja, na sta mi je odgovorila da su na pauzi neko vreme.
Videli smo se u ovoj kombinaciji jos 3-4 puta, kod nje. Prestali smo na njenu inicijativu jer se pomirila sa svojim partnerom....i kada se sretnemo u liftu, vodimo uobicajeno poslovno-komsijske razgovore....
« Poslednja izmena: 22. Jun 2007, 20:51:30 od the w »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 25 26 28 29 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:58:55
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.