Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:24:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26628557 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
" Kako sam seksualno iskoristila Sinana Sakica... Zovem se Stojanka. Inace, moji me zovu Stoja. Da, bas kao ona popularna sexy pevacica sa nasih prostora. Samo, ja sam mnogo bolja, kazu plava kosa, plave oci, velike, bujne grudi (tj. sise). Dosla sam u Graz, Austriju, jer su moji tako zeleli.

Kazu, ajde devojcurak da i ti naucis nesto pametno u belom svetu. Samo, zavarali su se opako ja onako mlada, neiskusna, slobodna, bez stalnog nadzora mojih staraca, opustila se i predala svojim mastanjima i ponekad, mame mi i umisljanjima koji ostalima ponekad znaju ici na zivce. Ali sta cu, takva sam volim disko, mrzim skolu, pijem samo coca-colu, i tako ti fazoni, verovatno pretpostavljate kako je to, kada jedan mladi devojcurak oseti cari slobode. Jednom prilikom, onako jugo-nostalgicna kakva jesam otisla sam u ovdasnju diskoteku, koja se inace zove Tonus, da malo dam srcu oduska.

Zazelela se, sta cu A da stvar bude jos bolja te sparne veceri gostovao je moj omiljeni pevac jos iz ranog detinjstva da, to je on, glavom i bradom SINAN SAKIC. Jos dok sam bila u svojoj maloj studentskoj sobici nemarno sam plesala uz njegov muzevni glas koji u meni budi svaku draz jedne vesele devojke koja vec dugo vremena zudi za necijim dodirima. Najvise vremena sam provela razmisljajuci kakav make-up bih nabacila za to tajanstveno vece, ko zna sta se moze dogoditi.

A svi oni koji me poznaju, mogli bi samo da vam potvrde da moja bujna masta i pozuda ne poznaju ama bas nikakve granice na ovom svetu. Dekolte koji sam planirala nabaciti na ovo moje vrelo telo, te veceri mi je izgledao nekako nepotpun jer ni u kom slucaju nije odavao onoliko koliko bih ja to zelela. Iz tog razloga, odlucila sam se za kombinaciju oskudnog belog grudnjaka i tanke providne crne majice sa izrezima sa strane koji su bili bas onako podesni za moj tanani struk. Nasminkala sam se onako pravo divljacki sigurna sam da su svi oni jebozovni pogledi od strane muskaraca u tom lokalu, bili upuceni upravo meni pa ko bi normalan mogao odoleti ovako mladom devojcurku bujnih telesnih proporcija.

I kako se posle ispostavilo bila sam potpuno u pravu jer, ni on, da ni sam ON nije mogao odoleti. Ali, idemo redom. U vreme kada sam se ja konacno pojavila, situacija je vec bila uzarena. Mogla sam da bukvalno osetim sve te bliske dodire koji su me, moram ipak priznati, isto tako napaljivali. Kao nekakav komandir prohujala sam kroz nebrojnu masu i konacno se uspela pribliziti coveku o kome sanjam u vrelim nocima jos od malih nogu. Verovatno mi neki nece poverovati ali, taj covek ima toliko uticaja na moj seksualni zivot.

Naime, mnoge moje veze su pucale upravo zbog moje opsesije Sinanom. Naime, u zaru uzbudjenosti ne mogu da se suzdrzim od izgovaranja njegovog imena. I naravno, mnogi su me osudjivali zbog toga verovatno sumnjajuci u svoju potenciju. Ali, vratimo se nazad na to jarko vece. Jos za vreme koncerta, shvatila sam da ni Sinanu nije svejedno. Koristio je svaku priliku da me pogleda ravno u oci i ja sam odmah bila ubedjena da ce ta noc ostaviti dubok trag i u mom a sigurno i u njegovom zivotu. Upravo zbog toga, potrudila sam se da pronadjem put do njegove svlacionice.
Ovakva domisljata kakva jesam, dosapnula sam jednom od njegovih telohranitelja da mi je muka, da cu se onesvestiti ukoliko me ne odvedu iza bine da se malo povratim sebi. Bas nekako u to vreme, Sinan je pravio pauzu a vrata njegove svlacionice bila su blago odskrinuta. Shvatila sam da je dosao i moj trenutak!!! Iskoristila sam nepaznju jednog od telohranitelja i uletela u Sinanovu prostoriju gde je on verovali vi meni ili ne upravo menjao garderobu. Po prvi put u mom zivotu ovo nije bilo samo puko sanjarenje.

Pred mojim uzarenim ocima stojao je covek kojeg je svaki delic moga tela toliko zeleo da, naprosto je vapio za njim. U prvom trenutku, Sinan je ustukno i taman kada hteo izreci reci psovke i uzrujanosti ljutito se okrenuo prema meni i videvsi da sam to ja onako pozitivno iznenadjen, samo se blago osmehnuo i pozdravio me recima: Dobro vece, devojcice!!! Zamislite samo kako sam se u tom trenutku osecala. Imala sam osecaj da je svaki delic moga tela bio pretvoren u jednu zivu vatru zeljnu da je neko smiri. Pozdravila sam i ja njega, prisla mu, pogledala ga mojim pohotnim ocima i on je odmah sve shvatio.

Zatim sam, ni sama vise ne znam odakle mi tolika hrabrost, izgovorila najneznije sto sam u zivotu uspela: Sinane, ljubavi, zelim te ovde i sada. Ti si covek mojih snova. Oklevao je par sekundi a onda je posegnuo za vatrom mojih grudi. Poceo je da ih lagano mesa sto je duboko u meni izazvalo vulkane strasti kakve samo zaljubljene osobe mogu osetiti. Primetio je da me to tako pali pa je uzurbano nastavio pokretajuci svoju desnu ruku prema mojim vec siroko rasirenim vrelim butinama.

Na trenutak sam pomislila da bi se mogao oprziti. No, ni ja se nisam dala sputati. Pocela sam ga dodirivati od struka na nize sto je njemu samo dalo dodatni znak da ga zelim celog. Osetila sam da se njegova mlitava kita pocela polagano pokretati. Kao da mi je pocela da preti. Ne ustuknuvsi niti jedne sekunde, dala sam se na posao. Uhvatila sam ga za njegovu sada vec uzavrelu strelu i lagano krenula mojim opojnim usnama prema njoj. Ne verujem da vam mogu iskreno docarati kakvi su me osecaji samo obuzimali u tim trenucima zelje za zivotinjsko izgladnjelim seksom.

Moje grlo kao da je bilo progutalo njegov ud. Osetila sam da je dosao pravi trenutak da ta njegova usplahirena strela prodre u mene. Moje cupavo gnezdo otvorilo se poput sezama. Hitro sam se bacila na pod i raskoracila noge onako kako samo prava zena zna, ona koja zeli da se potpuno preda svom pastuvu. On je to naravno shvatio kao znak i ucinio isto, prodrevsi u mene i bacivsi me u najvecu ekstazu koju sam ikad u zivotu osetila. Poceo je da se krece u meni kao da je pokusavao osmotriti svaki mracni kutak moje utrobe.

Trljao se o moje zidove koji su vec bili tako vlazni ta im to uopste nije smetalo. Istovremeno, svojim kratkim zubicima grickao je moje nabrekle bradavice i znojio se poput vodopada. Poceo je stenjati poput ustreljenog andjela dok su se moji krici razlegali po celom back-stage-u. U jednom trenutku osetila sam da se njegov jarki mlaz poceo siriti po mom brezuljku.

Uh, pomislih on je tako brizan, oklevan dovoljno razuman da me ne poprska po utrobi. Izvadio je svoje uzareno koplje i ispraznio ga u vrelim mlazovima po mojoj vec uzarenoj maci. Iscedila sam ga svojim opojnim usnama i onda. Nazalost, prekinulo nas je kucanje na vratima sto je najavljivalo nastavak koncerta.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zdravo zovem se Adis Imam 24 god. Imam pricu kad sam imao svoji 18 godina. Ja i moji rodtelji smo ziveli u nemackoj sa jednom srpskom porodicom. Nas troje a unjovoj familiji je bilo 5 ero Familija se prezivala filipvoic. Bilo je troje dece Sladjana 14 Silvana13 Arijana 17 njihovi roditelju su se zvali Mario i Goca.

Tad sam bio dobio svoj vozacki i vozao sam svoju familju i njihovu. Jedno jutro budime goca ajde vozime do bolnice razbolela se Arijana. Ja se mislim u sebi da nije mozda zbog mene zato sto sinoc u kupatilu prvi put je jebo u nevin supak. Al srecom nije Bila je samo gripa Ustao sam ja obuko seli smo u auto. Doterao sam ih u bolnicu Arijana je osla sa doktorom Ja i Goca smo sedili u cekaoni.

Ja i goca smo uvek slobodno pricalai ona je znala da ja i njezna kcerka imamo nesto. I dalje smo pricali i zali se da je sramota kako ji ja uvek vozam kad god treba i nezna kako bi se zahvalaila u sali je govorila kako bi dla arijanu za mene U sebi sam mislio kako bi Gocu Voleo Shandriti al izletilo i rekao sam na glas vise bi tebe voleo nego arijanu.Ona se nasmijala i dalje smo razgovrali i gvorio sam kako je Arijan adobra lijepa da nije to primila od oca nego od nje.

Ona se zahvalila i dalje smo razgovarali i dosli smo do reci da odemo u auto dok Arijana ne zavrsi. Sedili smo malo se pipali Goca je nasebi imala Kucnu plisanu haljinu i nista vise bilo je jutro i zurila Bila je niska malo podeblja duga crna kosa. Kako smo malo dirali ona je prometila da je moj kurac poceo da raste ja sam iamo sprtsku treneru nas sebi sve se moglo vidjeti. I pocela da dodiriva uzela moju ruku i stavila medju noge al je bilo iznjendjene za mene nista nije ima ispod. I pitala me jesam li ikad propao cupavu vlasku picku Moj odgovor nisam jedina srpkina koju sam derao bila njen akcerka ali je obrijana.

Onda sam ja nju upitao jel ikad imala sunacenog baliju od 23cm Njezin odgovor Nisam. Izvadila mi je kurac i polako ga drkala i ja sam je zamoleo da ga fobro zagreze svolim belim zubima nije odbila hvalail mi kurac kako je lep i cist onda ga je stavila u svoja lijepa usta i polako ga je pusila onda je ubrrzala ja se nisam mogo vise strpiti explodirom sam joj direkt u usta progutala je spermu i nasmijala se osmijeh koji bi dao sto god hoce. Presla je namoj sedez u autu i podigla suknju i pocela svoju picku nabija na moj mokar nadignuti kurac od 23cm bilo mi je malo cudno nikad niam jebao zensku sa cupavom pickom polako je uso i pocelo gore dolje i kurac mi se punio sperme nisam joj hteo dacu svrsiti nego sam je iznenadio pa u picku sam joj svrsio i stao sam i ona mi opet dala onaj svoj divni osmjeh. I rekla je ti bi voleo da tvoja buduca pinica ima dete stobom.

Polako ga je izvadial sila je sa mene i ja sam je pito da mazi svoju picu to je radila ja sam joj pomago malo al drko sam svoj kurac i ona je svrila a jasm joj svrsio grudima i pogleado sam joj u picku i vidim da je sva mokra stavo sam svoju glavu medju njene mokre dlake i poceo ji malo lizati i jezi k gurati u picku al nisam dugo dve tri minute pitaao saam da se okreen da vidim kajvo joj je dupe rasirio sam joj guzave malo jezikom u supak pa prstima niosmo imali vremena dajoj dupe karam .

I unisli smo u bolincu oprali smo se u WCeju. I razgovarali smo j os malo u cekaoni i uskoro je Arijan aza vrsila U lazimo u kola i Arijana sede na pred i i pita sto je ovaj sic mokar A goca se nasmijala. Al Arijana je imala vest i doktor joj rekao da je trudna Goci je bilo drago i meni Goca je meni i Arijani cestitala Al rekla je da Mario nece toliko bit veseo.

I posle mesec dana i Goca i kaze da je ona trudna samnom Al mario misli da njezno Dete malo lici na mene al samo ja i nona znamo Ja I Arijana danad dani zivimo ona nezna da njezin mali brat je moj sin. I sad kad ja i Arijana odemo u Prijedor kod Maria i goce Ja i goca nadjemo vrenmena da se malo iskaramo Srdacno Adis
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
" Moji su uvek bili bogati. Beograd pruza priliku za provod momcima iz nafatiranih porodica. Devojke sve hoce da budu s tobom i ne biraju nacina da ti se priblize kako bi na cas osetile slasti materijalnog blagostanja. Pogotovo u ovim kriznim vremenima. Cast i dostojanstvo, cednost i ponos se prodaju za jednu veceru u boljem restoranu. Vremenom i te sponzorusice, koliko god lepe bile ? dosade, covek bi hteo nesto vise. Hteo bi da kresne Cecu, Karleusu, Xeniju? ali to rade malo veci macani.

Moj hobi su putovanja. Volim da posecujem razlicite destinacije i da se provodim do iznemoglosti. Ne studiram, radim u caletovoj firmi i to kad i koliko hocu. Kad mi padne na pamet uplatim neki aranzman za sebe i letim. Tako sam otisao i na Maltu. Uzeo sam apartman u najboljem hotelu, odlucan da se provedem te nedelje da sve prsti! Ni sanjao nisam da ce to biti najbolji provod mog zivota, do tada, a verovatno i od tada! Drugog dana, kada sam krenuo na rucak, zakljucao sam sobu i kad sam se okrenuo jedva sam ziv ostao. Iz susedne sobe izlazila je najlepsa devojka na svetu ? Natasa Bekvalac.

Bila je u pripijenoj midi haljini sa sljokicama, besprekorno nasminkana i preplanula, lepa kao Boginja. Po mojim izbecenim ocima i otvorenim ustima shvatila je da sam je preoznao i osmehnula mi se. To ju je ucinilo jos lepsom. Srce mi je htelo da iskoci iz grudi, pocrveneo sam kao tinejdzer i nisam mogaoo reci da izustim. Ta savrsena devojka, san svih Balkanaca, stajala je na metar od mene. Najednom sam spontano klekao pred njom i izustio:?Gospodjice, Bekvalac, ja Vas obozavam!?

Ona se tiho nasmejala i rekla:?E, ovo jos nisam dozivela!? napravila je polukorak ka meni i rekla mi da ustanem da bi neko mogao da naidje i da ce mi onda biti neprijatno. Nisam mario za to. ?Molim Vas, dopustite mi da Vam poljubim stopalo, samo jednom da ne umrem od ceznje, molim Vas!?? placno sam prozborio. Rekla je bolje ne i vi deo sam da polazi, pa sam skruseno sastavio dlanove u znak najponiznije molbe i sa suzama u ocima ponovo zavapio:?Molim Vas, Molim Vas, samo jednom!?? Ona se sazaljivo osmehnula i malo pruzila desno stopalo. Nosila je sandalice od samo dva kaiscica, a stopalo je bilo savrseno.

Bronzane boje, sa noktima negovanijim od dijamanta. Spustao sam usne ka toj lepoti, a srce mi je bombardovalo grudni kos da su me rebra zabolela. Poljubio sam je. Milion stepeni celzijusa mi je prostrujalo krvotokom. Nije izmakla stopalo. Poceo sa ga lizati, ljubiti, maziti? ?Sad bi stvarno bilo lose da neko naidje? rekla je tiho ?otkljucaj sobu.? Nisam mogao da verujem. Pogledao sam gore, jos uvek klececi, a ona je smeseci se izustila:?Ili hoces da idem?? To me je udarilo kao grom i bez reci sam ustao i otkljucao vrata. Usli smo tiho. Ona je okrenuvsi se rekla:?Raskopcaj me.? Brzo sam je poslusao.

Bila je samo u najsexy vesu koji je ikad vidjen. Ponovo sam bio na kolenima. Poljubio sa joj stomak. Sv ukao sam joj tangu i poceo nezno, sto sam neznije mogao lizati usmine. Pomilovala mi je kosu. Shvativsi da joj se dopada, jezikom sam prodro u tu prelepu, sladjanu ribicu. Muklo je stenjala. Rukama sam joj stiskao guzu. Tu cvrstinu nikada ranije nisam osetio kod devojke, bila je savrsena. Lizao sam brze i brze, prsti su mi bili unutar nje, a jezik je palacao po klitorisu te boginje. Jeknula je i svrsila.

Pio sam njene sokove. ?Ustani!? cuo sam je. Digao sam se i zagledao joj se u prekrasne crne oci. Ona je cucnula, a ja sam shvatio da je doslo ono sto sam sanjao godinama. Stavicu ga Natasi Bekvalac usta!!! Lako me je oslobodila bermuda i on je poskocio. Cmoknula mi je glavic, omirisala ga i poklonila mi jedan dug liz ? od korena do vrha. Ljubila ga je, milovala usnama i pricala kako je lep i tvrd. Obrazima se trljala o moga vojnika, drkala ga licem i strasno ljubila. ?Obozavam kurac!? rekla je tiho. Bio sam u raju! Primila ga je usta. Osecao sam kako mi se ud siri u njenim ustima. Cinilo mi se da je tri puta veci nego pre.

Jezik joj je bio caroban. Kako mi je samo pusila! Te usne, pune i sjajne, bile su tako lepe omotane oko mog falusa. Predano je sisala znajuci koliko uzivam. Menjala je ritam pusenja, polako, pa brzo, onda bi pusila samo glavic, pa bi naglo progutala citavu kurcinu. Pomerala je prelepu glavicu levo desno, ne ispustajuci kitu iz usta. Cas sam video izbocinu na njenom obrazu koju je pravila moja budza, cas sam glavicem osecao dubinu njenog grla. Posebno me je palilo sto ni jednog trena nije upotrebila ruke.

Tako je izgledala mnogo podatnije i mnogo gladnija kurca! Poludeo sam od strasti i uhvativsi je za glavu urliknuo:?Hocu da te jebem usta!? ona je samo ubrzala jezikom u znak odobravanja. Poceo sam je jebati u grlo. Nabijao sam joj do krajnika, tako sam bio napaljen. ?Pusi ga, pusi, sisaj mi kurcinu droljo!? vikao sam, a ona je uzivala. Netremice me je gledala ustiju punih moje kurcine. Jajima sam osecao njenu vilicu. Kako j e bilo lepo. Dok je pusila prsti su joj bili u mackici. Svrsila je ponovo.

To je i meni bio signal. Istresao sam joj se u zdrelo, a kurva je halapljivo gutala i progutala svaku kap. Kad ga je izvadila iz usta otelo joj se samo jedno glasno:? Ahhhhhhhhhh!!!!!!? ?Hocu u tebe!? rekao sam joj. Ona se pridigla i sad vec potpuno gola, sem sandalica, cetvoronoske se postavila na francuski lezaj. Prisao sam joj i bez upozorenja usao joj u pickicu. Drzeci je za kukove, zarivao sam joj kurcinu ? svaki put do balcaka. Stresala se kao pod kompresorom za beton.

Urlala je van sebe od strasti i molila me da je jebem:?Jebi me, tucaj me, karaj me?joooojj kakooo si doobaar, tucas me kraljevski, aaaaaaaaaj, joooooooj, kako me jebeeeees?.!!!!? ?Tooooooo, kurvo !? viknuo sam, a ona je svrsila po treci put. Okrenuo sam je na ledja i pojebao je misionarski. Spustio sam poljubac na njene usne, bio je to prvi put da sam je poljubio usta posle poola sata sexa. Lizao sam joj sise i gnjecio ocvrsle bra davice. O, kako je samo mirisala. Ljubio sam njen prelepi vrat i lizao joj usnu skoljku, dok ju je moja kurcina razbijala. Uspravio sam se i podigao joj noge na svoja ramena.

Posle nekoliko udaraca kite, sandalice su joj spale i ja sam joj poceo lizati tabane, meke kao svila i sisati one bozanstvene nozne prste. To joj se jako dopalo pa sam je cuo kako jeci od sladostrasca. i mene je to strasno lozilo. Hteo sam je u svim pozama. Namestio sam je na bok i legao iza nje pa joj nabio karu u mackicu. Veoma je bilo tesko tako je izjebati. Teskoo ? ali slatko! Ponovo sam je namestio u moju omiljenu pozu ? od pozadi! Samo ovaj put tako da joj je guza visila s kraja kreveta, a ja sam je jebao stojeci na zemlji.

Tako sam mogao jace da je nabijam. Osecaj moci koji sam imao gledajuci najlepsu zenu sveta razbijenu mojom kurcinom ne moze se ni sa cim uporediti. Kao na rodeu, samo sto sam ja imao punu kontrolu nad ovom rasnom omicom. Uragan je proradio u meni. Za to se vredelo roditi. Bil o je predivno jebati je, ali jos lepse svaki put kad cujem kako stenje i moli me da je jos tucam. To priznanje moje muskosti od najlepse zene koja je ikad zivela je nesto neponovljivo. Odlucio sam da me zapamti.

Dao sam sve od sebe. Pao sam u trans i jebao je kao poludela zivotinja. Prostenjala je sve jace i jace. Svrsila je gromoglasno! ?Aaaaaaaaaaaaaaaaahhh!!! Toooooooooooo!? Ubo sam je jos neki put i onda ga izvukao spreman da bljujem spermu. Grubo sam je trgao za kosu i svukao je s kreveta. Klecala je predamnom i znajuci sta zelim otvorila celjust sirom, sperma joj je pokuljala u usta i casom ih ispunila. Potoci su istekli iz moje kurcine, a ona je gutala i gutala. Bila je sva bela od moje tecnosti, od obraza, ustiju, preko vrata i grudi. Progutavsi rekla je: ?Niko me ovako nije izjebao.? ?Znam Kujo ? i nece nikad!? odgovorih joj
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
" Moji su uvek bili bogati. Beograd pruza priliku za provod momcima iz nafatiranih porodica. Devojke sve hoce da budu s tobom i ne biraju nacina da ti se priblize kako bi na cas osetile slasti materijalnog blagostanja. Pogotovo u ovim kriznim vremenima. Cast i dostojanstvo, cednost i ponos se prodaju za jednu veceru u boljem restoranu. Vremenom i te sponzorusice, koliko god lepe bile ? dosade, covek bi hteo nesto vise. Hteo bi da kresne Cecu, Karleusu, Xeniju? ali to rade malo veci macani.

Moj hobi su putovanja. Volim da posecujem razlicite destinacije i da se provodim do iznemoglosti. Ne studiram, radim u caletovoj firmi i to kad i koliko hocu. Kad mi padne na pamet uplatim neki aranzman za sebe i letim. Tako sam otisao i na Maltu. Uzeo sam apartman u najboljem hotelu, odlucan da se provedem te nedelje da sve prsti! Ni sanjao nisam da ce to biti najbolji provod mog zivota, do tada, a verovatno i od tada! Drugog dana, kada sam krenuo na rucak, zakljucao sam sobu i kad sam se okrenuo jedva sam ziv ostao. Iz susedne sobe izlazila je najlepsa devojka na svetu ? Natasa Bekvalac.

Bila je u pripijenoj midi haljini sa sljokicama, besprekorno nasminkana i preplanula, lepa kao Boginja. Po mojim izbecenim ocima i otvorenim ustima shvatila je da sam je preoznao i osmehnula mi se. To ju je ucinilo jos lepsom. Srce mi je htelo da iskoci iz grudi, pocrveneo sam kao tinejdzer i nisam mogaoo reci da izustim. Ta savrsena devojka, san svih Balkanaca, stajala je na metar od mene. Najednom sam spontano klekao pred njom i izustio:?Gospodjice, Bekvalac, ja Vas obozavam!?

Ona se tiho nasmejala i rekla:?E, ovo jos nisam dozivela!? napravila je polukorak ka meni i rekla mi da ustanem da bi neko mogao da naidje i da ce mi onda biti neprijatno. Nisam mario za to. ?Molim Vas, dopustite mi da Vam poljubim stopalo, samo jednom da ne umrem od ceznje, molim Vas!?? placno sam prozborio. Rekla je bolje ne i vi deo sam da polazi, pa sam skruseno sastavio dlanove u znak najponiznije molbe i sa suzama u ocima ponovo zavapio:?Molim Vas, Molim Vas, samo jednom!?? Ona se sazaljivo osmehnula i malo pruzila desno stopalo. Nosila je sandalice od samo dva kaiscica, a stopalo je bilo savrseno.

Bronzane boje, sa noktima negovanijim od dijamanta. Spustao sam usne ka toj lepoti, a srce mi je bombardovalo grudni kos da su me rebra zabolela. Poljubio sam je. Milion stepeni celzijusa mi je prostrujalo krvotokom. Nije izmakla stopalo. Poceo sa ga lizati, ljubiti, maziti? ?Sad bi stvarno bilo lose da neko naidje? rekla je tiho ?otkljucaj sobu.? Nisam mogao da verujem. Pogledao sam gore, jos uvek klececi, a ona je smeseci se izustila:?Ili hoces da idem?? To me je udarilo kao grom i bez reci sam ustao i otkljucao vrata. Usli smo tiho. Ona je okrenuvsi se rekla:?Raskopcaj me.? Brzo sam je poslusao.

Bila je samo u najsexy vesu koji je ikad vidjen. Ponovo sam bio na kolenima. Poljubio sa joj stomak. Sv ukao sam joj tangu i poceo nezno, sto sam neznije mogao lizati usmine. Pomilovala mi je kosu. Shvativsi da joj se dopada, jezikom sam prodro u tu prelepu, sladjanu ribicu. Muklo je stenjala. Rukama sam joj stiskao guzu. Tu cvrstinu nikada ranije nisam osetio kod devojke, bila je savrsena. Lizao sam brze i brze, prsti su mi bili unutar nje, a jezik je palacao po klitorisu te boginje. Jeknula je i svrsila.

Pio sam njene sokove. ?Ustani!? cuo sam je. Digao sam se i zagledao joj se u prekrasne crne oci. Ona je cucnula, a ja sam shvatio da je doslo ono sto sam sanjao godinama. Stavicu ga Natasi Bekvalac usta!!! Lako me je oslobodila bermuda i on je poskocio. Cmoknula mi je glavic, omirisala ga i poklonila mi jedan dug liz ? od korena do vrha. Ljubila ga je, milovala usnama i pricala kako je lep i tvrd. Obrazima se trljala o moga vojnika, drkala ga licem i strasno ljubila. ?Obozavam kurac!? rekla je tiho. Bio sam u raju! Primila ga je usta. Osecao sam kako mi se ud siri u njenim ustima. Cinilo mi se da je tri puta veci nego pre.

Jezik joj je bio caroban. Kako mi je samo pusila! Te usne, pune i sjajne, bile su tako lepe omotane oko mog falusa. Predano je sisala znajuci koliko uzivam. Menjala je ritam pusenja, polako, pa brzo, onda bi pusila samo glavic, pa bi naglo progutala citavu kurcinu. Pomerala je prelepu glavicu levo desno, ne ispustajuci kitu iz usta. Cas sam video izbocinu na njenom obrazu koju je pravila moja budza, cas sam glavicem osecao dubinu njenog grla. Posebno me je palilo sto ni jednog trena nije upotrebila ruke.

Tako je izgledala mnogo podatnije i mnogo gladnija kurca! Poludeo sam od strasti i uhvativsi je za glavu urliknuo:?Hocu da te jebem usta!? ona je samo ubrzala jezikom u znak odobravanja. Poceo sam je jebati u grlo. Nabijao sam joj do krajnika, tako sam bio napaljen. ?Pusi ga, pusi, sisaj mi kurcinu droljo!? vikao sam, a ona je uzivala. Netremice me je gledala ustiju punih moje kurcine. Jajima sam osecao njenu vilicu. Kako j e bilo lepo. Dok je pusila prsti su joj bili u mackici. Svrsila je ponovo.

To je i meni bio signal. Istresao sam joj se u zdrelo, a kurva je halapljivo gutala i progutala svaku kap. Kad ga je izvadila iz usta otelo joj se samo jedno glasno:? Ahhhhhhhhhh!!!!!!? ?Hocu u tebe!? rekao sam joj. Ona se pridigla i sad vec potpuno gola, sem sandalica, cetvoronoske se postavila na francuski lezaj. Prisao sam joj i bez upozorenja usao joj u pickicu. Drzeci je za kukove, zarivao sam joj kurcinu ? svaki put do balcaka. Stresala se kao pod kompresorom za beton.

Urlala je van sebe od strasti i molila me da je jebem:?Jebi me, tucaj me, karaj me?joooojj kakooo si doobaar, tucas me kraljevski, aaaaaaaaaj, joooooooj, kako me jebeeeees?.!!!!? ?Tooooooo, kurvo !? viknuo sam, a ona je svrsila po treci put. Okrenuo sam je na ledja i pojebao je misionarski. Spustio sam poljubac na njene usne, bio je to prvi put da sam je poljubio usta posle poola sata sexa. Lizao sam joj sise i gnjecio ocvrsle bra davice. O, kako je samo mirisala. Ljubio sam njen prelepi vrat i lizao joj usnu skoljku, dok ju je moja kurcina razbijala. Uspravio sam se i podigao joj noge na svoja ramena.

Posle nekoliko udaraca kite, sandalice su joj spale i ja sam joj poceo lizati tabane, meke kao svila i sisati one bozanstvene nozne prste. To joj se jako dopalo pa sam je cuo kako jeci od sladostrasca. i mene je to strasno lozilo. Hteo sam je u svim pozama. Namestio sam je na bok i legao iza nje pa joj nabio karu u mackicu. Veoma je bilo tesko tako je izjebati. Teskoo ? ali slatko! Ponovo sam je namestio u moju omiljenu pozu ? od pozadi! Samo ovaj put tako da joj je guza visila s kraja kreveta, a ja sam je jebao stojeci na zemlji.

Tako sam mogao jace da je nabijam. Osecaj moci koji sam imao gledajuci najlepsu zenu sveta razbijenu mojom kurcinom ne moze se ni sa cim uporediti. Kao na rodeu, samo sto sam ja imao punu kontrolu nad ovom rasnom omicom. Uragan je proradio u meni. Za to se vredelo roditi. Bil o je predivno jebati je, ali jos lepse svaki put kad cujem kako stenje i moli me da je jos tucam. To priznanje moje muskosti od najlepse zene koja je ikad zivela je nesto neponovljivo. Odlucio sam da me zapamti.

Dao sam sve od sebe. Pao sam u trans i jebao je kao poludela zivotinja. Prostenjala je sve jace i jace. Svrsila je gromoglasno! ?Aaaaaaaaaaaaaaaaahhh!!! Toooooooooooo!? Ubo sam je jos neki put i onda ga izvukao spreman da bljujem spermu. Grubo sam je trgao za kosu i svukao je s kreveta. Klecala je predamnom i znajuci sta zelim otvorila celjust sirom, sperma joj je pokuljala u usta i casom ih ispunila. Potoci su istekli iz moje kurcine, a ona je gutala i gutala. Bila je sva bela od moje tecnosti, od obraza, ustiju, preko vrata i grudi. Progutavsi rekla je: ?Niko me ovako nije izjebao.? ?Znam Kujo ? i nece nikad!? odgovorih joj
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema nista lepse nego posmatrati komsinicu, oblozenu mrakom kao celofanom, kako se presvlaci. Iz tog mraka hiljade opasnosti vrebaju, ali sve se zaboravi kad niz grlo krene kugla, pa kroz grudi, stomak, sve dole do muda koja cure nekontrolisano… Zaigraju svici pred ocima, konjica u usima… Taj praiskonski poriv tako malo zavisi od mene. Jos od kamenog doba, kraj tudje vatre cucala je bolja zenka, ma koliko ih bilo kraj vase.

Komsinica je kosnica iz koje treba izvuci svaku kap meda. A moja komsinica je imala cipkaste gacice, vise ukrasne nego korisne, pa su joj dlacice strcale na sve strane. A umela je i da se namesti, znala je da pokaze tu svoju zivotinju. Negovala ju je kao kucnog ljubimca, i tako pozudno poigravala se njom. "Picka moje komsinice" - vec sama ta pomisao tera vas u ludilo, u ocaj, u pozudu… Ljubim te u picku komsinice… govorile su moje oci.

Usnama nisam smeo nista da pokusavam. Opet zujanje, i opet svici… Jedne veceri gledala je kroz prozor. Prisao sam joj s ledja. Nije reagovala. Ne znam kako, moj kurac je uronio u njeno dupence, kao u pamuk, gotovo neosetno. U magnovenju, sise mi se nadjose u rukama, one iste zar-sise koje sanjam nocima. A ona i dalje mirno posmatra svet, kao da se nista ne dogadja. Pravila se kao da me ne primecuje.

Poneki prolaznik baci pogled gore, a ja ne stignem ni da se uplasim da li nas je primetio. Stezem sise i stenjem, preznojavam se, a ona cuti i gleda grad koji nikad ne spava. Kad kurcu date na volju, razum se povlaci. Kad sam svrsio samo se mirno okrenula, pogledala me u oci, kao da bi nesto da me pita. Ipak, cutke, spustila se do mog kurca i zagrizla ga do bola.

Hteo sam da vristim, ali nisam smeo - komsija je spavao u drugoj sobi. Odgrisce mi kurac, a da ne smem ni da pisnem! Jos jednom sam joj svrsio u grlu, ni jedna kap nije smela da propadne, sve je iskoristila. Moja slatka, prozdrljiva komsinica. Danima mi je brideo kurac od njenih zuba, pekli me testisi od njenih noktiju, ali ja bih to sve ponovio jos bezbroj puta.

Ukus medenjak-dojki i kokos-picke vredan je svakog bola. I ponavljali smo. Uprkos svemu, i uprkos svima. Ronio sam po mojoj komsinici i kurcem i srcem kao po uzburkanom moru. Cas se davio, cas plivao, ali uvek iscekivao da se sve ponovi opet, i opet, i opet… A jutros mi se komsija hvali kako mu je zena u drugom stanju. Posle pet i po godina braka.

Gde sve nisu bili na lecenju, i sta sve nisu pokusavali, ali eto… desila im se i ta radost. Da ste samo videli kako je bio srecan. I ja sam bio srecan - sto nisam bio ozenjen komsinicom. Ovoliko radosti, u braku, sigurno ne bismo imali.

Pozdravljam moju komsinicu, ako me sada cita na poslu, i zelim joj mir u zenicama, cistotu u srcu, spokoj na licu, i lak porodjaj. A rekao bih joj i ono sto svako od vas treba da kaze svojoj komsinici: Komsinice… ljubim te u picku. Sapnite joj to, videcete da ce joj biti milo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Te godine su se u modu vratile simi cipele, pantalone na falte, maksi suknje, pesme Mikija Jevremovica i Djordja Marjanovica. Zvonko Bogdan se vec uveliko slusao, kao i Djoka Balasevic. U modi je bila preljuba. Svog dragog sam prevarila iz pakosti. Zbog ubedjenja da me nakon zenidbe moze varati sa svakom seoskom frajlom.

Ljubav je preovladala mojim srcem, glavom i telom. Pristala sam da se udam nakon zavrsene srednje skole. Da mu u startu rodim dete, ispostujem praznike, familiju i ukucane. Cak sam i njegove bivse srece prihvatala, kao davnu epizodu mladalackih ljubavi. Ali jedna od njih me je naterala da se smuvam s kim ne treba. Sa njenim muzem.

Magda je bila njegova dalja rodjaka. Devojka koju su mu kao takvu namestali, sve za racun njihovih buducih bogatstava, jer i ona i on su bili jedinci i svo imanje bi im u rukama ostalo. Ja nisam imala bas nista. Milana sam iskreno volela i iz ciste ljubavi se udala za njega. Po koju primedbu i prekorni pogled na moj racun sam muski podnosila. Pogotovu kad sam mu rodila sina i time ucvrstila nas brak. Ipak, Milan je imao potrebe za drugom. A zasto? Cele noci sam mu bila na raspolaganju. Bila sam majka deteta koje sam rodila, zena u kuci, kurva u krevetu. Sta li mu je jos trebalo?

Imali smo goste za nedeljni rucak. Njegova dalja rodjaka sa muzem, postenim deckom, vrlo pristojnim i kulturnim. Sluzila sam rucak, kako dolikuje u dobrostojecoj kuci kakva je nasa bila. Na stolu je sve bilo posluzeno, ali sam stalno morala ustajati i donosit po nesto. Dnevna soba je bila ogromna. Sto nasred nje jos veci. Cesto sam obigravala oko stola i sluzila ih. Jednog trena sam osetila cudnu kretnju u muzevljevom pokretu. Presla sam preko toga i krenula put kuhinje. Muz njegove rodjake je pak otisao da proseta naseg sincica do stale. Milan se osokolio i nogom ispod stola dirnuo rodjaku medju noge. Jasno sam to osetila po njenom meskoljenju i njegovim pokretima. Nisu na mene obracali paznju, a ja sam sakrivena od njihovih pogleda pratila situaciju ispod stola.

Leto je bilo. Bez carapa, bosih nogu. Milan je bez problema nabio palac u njenu ribicu. Ona mu je stisnutih usana i sa ocitim odobravanjem svesrdno pomogla u tome. Osecala sam njene pokrete zadnjicom, kao ubode iglom. Otvarala je i zatvarala oci seoska namigusa. Jeftina droca koja ni hleb za stolom nije postovala.

Nisam htela da im smetam, mada sam u sekundi imala nameru da ih sa ostatkom vrele supe posteno okupam. Ipak, odlucila sam se za drugu varijantu.

Izasla sam do stale. Stamen je setao mog sincica i divio mu se. Mali je zadremao za vreme igre u njegovom narucju. Necujno sam ga odvela do spavace sobe i vratila se Stamenu. On se ocito razumeo oko stoke. Imali smo par prekrasnih konja i kobila koje je Milan ljubomorno cuvao. Jednom se konju digao pritisak. Naglo je skocio na najblizu kobilu i goropadnim kurcem napao. Jadnica je samo klekla i spremno docekala ubojit napad.

- Muz i zena nas varaju - rekao mi je bez ustezanja.

- Kako znas - zaprepastila sam se.

- Tako, to traje godinama. Jebu se kao stoka kad god se vide.

- Siguran si - procedih kroz zube.

- Idi, potrci i proveri. - predlozio mi je.

Vise ih nije bilo u dnevnoj sobi. Kakva drskost. Kakva sloboda. Potrazila sam ih. Nije ih bilo. Nikud. Izasla sam na sokak. Naseg auta nije bilo pred kapijom, a ni njih dvoje. Jasno mi je bilo sve.

Stamen me je docekao zabrinut. Mrk i nervozan.

- Krivo mi je sto misle da ja ne znam - rekao je ljutito.

- Kako sve to podnosis? - upitah ga u cuudu.

- Isto kao i ti sada. - odgovorio mi je suvo.

Lagano me je obuhvatio oko struka i poveo duz stale. Nisam imala ni kapi krvi u telu. Moj Milan je pobegao sa kurvom u sred bela dana. Da covek ne poveruje. Kako do sada nisam primetila tako nesto.

Zaustavili smo se pred konjem koji je malo pre sibnuo kobilu. Kurac mu je kao amortizer automobila strcao medju nogama. Naglo sam skrenula pogled sa amortizera u vidu konjskog kurca koji je ponosno strcao medju zdrepcevim nogama. Tamo je zalutao i Stamenov pogled. Primetila sam i Stamenovo izbocenje na tesnim pantalonama i stisak kojim me drzao oko struka. Znala sam da me zeli. Moj muz bolje nije ni zasluzio. On se kurvao van kuce, a a sam to uradila u sred stale njegovog gazdinstva.

Stamen me je pogledao u oci. Zazmurila sam. Naglo je spustio usne na moje. Spremno mu podadoh razjapljena usta. Dugo me je, dugo ljubio, a onda snaznim trzajem podigao i poneo put plasta sena. Uronili smo u more suvih, mirisljavih travica. Grubo mi je pokidao tanku kosulju. Jos grublje skinuo brushalter.

- Polako Stamene, imaces me. Nisam se prredomislila - rekoh mu trazeci malo vise neznosti.

- Dobro, dobro ... - odgovorio je dahcuci na moje nemo pitanje.

Belina mojih grudi se rasplinula u polutami plasta. Ovlas ih je pomilovao. Nesto kasnije sam milovala kovrdzavu kosu Stamenove glave. Dugo je i strasno ljubio vrhove mojih dojki pokusavajuci na mahove da ih proguta do kraja. Malene sisice su mu to pomalo dozvoljavale i spremno menjale oblik u njegovim ustima, prilagodjavajuci im se.

Nisam se obazirala na ceste ubode osusenih travki i slamcica. Nisam razmisljala o bolu koji mi je naneo grubim stiskom leve ruke na izmucenoj dojci dok se poljupcima spustio do pupka. U glavi mi je brujalo. Razmiljala sam da prestanem. Htela sam cak i da ustanem. Onda mi je ispred ociju izronila slika mog muza i kurvice. Situacija kad joj pod stolom zariva palac noge u pizdu. Zatim slika konja i kobile koja je poklekla pod goropadnim kurcem rasnog zdrepca. Povratka vise nije bilo. Glavom mi je sada strujala zelja za kurcem.

Stamen je vec skinuo helanke i gacice do polovine kukova. Pickica je izronila sa ridjom sumicom na milost i nemilost Stamenovim zubima koji je stade na mah grickati, cas lizati, a onda snaznim zamahom jezika predje preko nje kao po klizavom terenu i sudari se s klitorisom na pocetku vec mokre razvaline koja je zudela za milovanjem.

Sad sam vec bila gola, bez icega na sebi. Zacudo nisam osecala ubode slamcica i vlasi pokosene trave. Raskrecila sam nozice i pustila Stamenu na volju. Liznuo je, s dugim zamasima i pokretima, moju rasplakanu mackicu. Zabacila sam glavu u znak zadovoljstva i odobravanja i pocela samu sebe da milujem po grudima, da mrvim krvi prepune, rumene bradavice. Ruzicasta pica je sevnula, a ridja dlaka, nakvasena Stamenovom pljuvackom i poljupcima polegla kao pokoseno seno. Spretno je, videvsi moja milovanja krenuo rukama do mojih grudi, divljacki ih stisnuo nekoliko puta, zgnjecio tako snazno da me je do krvi zabolelo. Besna, od bola, zaslepljena malim ugrizom njegovih zubiju po klitorisu, vrisnuh kao kobila i naglo ustadoh.

Umalo nije pao, ali se spretno zadrzao rukama za moje bokove. Nije se predao, vec je jos brze postavio dlanove pod moje oznojeno dupe i nastavio da me lize dovodeci me do ludila. Moj dragi, a sad i pokvareni muz to nije znao da uradi ovako strucno.

Sada sam u sedecem polozaju lagano skinula njegovu majicu. Izronio je sasvim drugi Stamen iz tesne majice. Preplanuo, divne gradje, s upola manjim stomakom no u mog muzica. Pohotno sam pomilovala njegova ledja i vrat. Podigao je pogled. Oci su se odmah dogovorile.

Skinuo je pantalone do kolena. Ispljunuo je jednu dlacicu koju je zaradio lizuci moju picu. Vec nabrekli kurac je otkrio preplanulu glavu, kao osuncanu. Sagla sam se i bez ustezanja ga poljubila u vrh glavica. Jezikom sam zapalacala po otvoru na glavicu i obigrala nekoliko puta po njemu, a zatim ga jednostavno progutala. Zagrcnuh se i zakasljah, no od revansa nisam pobegla. Propisno sam ga olizala i podmazala, a zatim sam ustala i nabila se na Stamena.

Naslonio je svoja siroka pleca na direk i zauzeo cvrst stav blago savijajuci kolona. Spremno sam se popela na njega. Rukama je podigao moju oznojenu zadnjicu. Pomogao mi je da uglavim noge medju daske na boksu, a zatim namestio otvor vulve na kurac. Nije islo kao podmazano, kao sto sam ja htela, a htela sam da se snaznim pokretom nabijem na kolac i probusim stomak, toliko me je svrbelo u zelucu. Sklonila sam ruku s njegovog vrata i lagano mu namestila kurac na pravo mesto. U centar. Onda sam bez razmiljanja ispunila svoju zelju. Nabila sam se tako snazno i rascepila picu na dva dela. Stomak me je od siline zaboleo, a oci iskobeljile u neki unezveren i cudan pogled. Riknula sam kao lavica, no Stamen mi je zatvorio usta jezikom, usnama i zubima. Blago sam ga ujela za jezik i pustila tek kad me je bol u stomaku popustio.

Nastavila sam da se nabijam na kolac, stezuci mu pri tom vulvom kurac pri izvlacenju sa njega, a snazno je sirila pri nabijanju. Tako sam ujedno drkala kurac i jebala ga. To muzu nisam radila. Nisam stizala, jer bi on nakon obilne vecere radije legao da spava nego da jebe, a i kad bi resio da jebe, uradio bi to radi svog zadovoljstva, a ne mog. Nikada mi to ne bi zasmetalo, samo da nije za stolom, preziruci hleb, poceo sa kurvanjem, a zavrsio ko zna gde i u kom mestu.

Uzivala sam u prvoj, mojoj svaleraciji. Do daske. Minut mi je trebao da se zaljubim u Stamena. Moja milovanja nisu vise bila samo osveta. Osecala sam strasnu zelju da pripadnem ovom coveku zauvek. I sam je primetio mojo pokrete i poglede. Isto je i sam posle dosadasnjih milovanja cinio. Ljubio je i milovao kao svoje najmilije. Pokrete je napokon pretocio u reci ...

- Volim te, ljubavi, volim te. Celog zivota sam te voleo ... Sanjao sam o tebi sve dok se nisi udala za njega.

Nisam verovala usima. Poljupcima sam odgovorila na njegove reci. Onako, kako ljubi zaljubljena zena. Pokreti su nam bili sve ubrzaniji. Uzdisaji sve tezi. Pri kraju smo bili oboje, pocela sam da jecam od zadovoljstva.

- Pa ti places ... duso ... - rece, ljubeci me.

- Ne, Stamene, uzivam, prvi put sam pustila takav glas. Ti si ga probudio... - govorila sam kroz jecaje, iznudjene strascu, koja je poput plime navalila na obalu mog tela.

- Hocemo li zajedno? - upita me u dahu.

- Da, hocemo... - grleno mu odgovorih.

- Samo jos malo i gotov sam, smem li da te punim...?

- Ako, puni... - rekoh mu, - ali da znas, rodicu ga ako zatrudnim. Rodicu tvoje dete.

- Rodi ga sreco, rodi, samo ga ti rodi... Ja sam vec poceo da ga pravim... - rece i snaznim pokretom se zabi u mene, nabijajuci moja ramena na dole.

-Ahhh, ahhh. Gotova sam i ja duso ... - Izustih dok su nam se glasovi mesali u vazduhu.

- Preudaj se za mene - rece odjednom, drzeci me jos uvek u narucju.

- Mozda i hocu, - rekoh mu, cesljajuci mu kosu rukama i poljupcima.

I dalje sam se lagano nabijala i spustala na njegov kurac, koji je polako gubio na cvrstini. Iako vec mlohav, kurcic me je i dalje drmao kao struja. Svaki pokret mi je prelamao struk i misli u glavi. Najednom sam cula korake. Prekasno.

Na desetak metara od nas je stajao muz. I njegova zena, razume se. Besno je sutnula nogom slamu ispod stopala. Muz mi je najpre stisnuo zube i pesnicu, ali nije smeo da pokaze potpunu ljubomoru od svoje pratilje.

- Zar ti brate Stamene, zar ti? - procedio je.

- Ti moju jebes pet godina, pa nista.

- Ti sve znas - riknula mu je zena.

- Od samog pocetka. - rece oblaceci se lagano.

- A ti kurvo? - dreknu moj muz. 

-- Ja sam prvi put prevarila muza, i necu nikad vise. Smatraj se od danas razvedenim i slobodnim.

- I ti, damo. - dobaci Stamen svojoj zeni.

Pukla je bruka i teske reci. Brzo sam se preselila kod Stamena na salas. Prihvatila sam njegovo dete, on moje, trece sam mu rodila iste godine.

Dali smo mu ime Nikola, jer se rodio pred svetog Nikolu. Te godine su se u modu vratile simi cipele, pantalone na falte, maksi suknje, pesme Mikija Jevremovica i Djordja Marjanovica. Zvonko Bogdan se vec uveliko slusao, kao i Djoka Balasevic. U modi je bila preljuba. Svog dragog sam prevarila iz pakosti. Zbog ubedjenja da me nakon zenidbe moze varati sa svakom seoskom frajlom. Drugog muza nisam vise nikad prevarila. Ni on mene. Nasa porodica je srecno zivela miran zivot na velikom salasu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Popodne bese vise nego prijatno. Suncan prolecni dan odisao je svezinom. Ne znam kome je palo prvo na pamet da vikend provedemo u prirodi. Znam samo da je Vesna predlozila svoje rodno selo. Stalno nam je pricala o nekoj crkvi izmedu dve reke, o livadi punoj prolecnog cveca, o pticama koje bozanstveno pevaju.

Spremili smo se, cvrsto reseni da zivot soliterskih miseva zamenimo zivotom probudjene prirode. Zoran je imao prilicno muke da privoli Svetlanu da pode s njim, odnosno sa nama. Trud mu se isplatio, pa smo konacno zauzeli svoja mesta u "Golfu" i krenuli na vikend.

Sve je bilo spakovano u kolima. Spavacemo tamo izmedu dve reke, glasali smo tri na prema jedan. Poneli smo dosta hrane, pica, kafe. Kako je Vesna govorila, s obe strane crkve bila velika suma te se nismo brinuli za vatru. Stigli smo negde oko deset sati pre podne. Odmah sam se odusevio prizorom. Mala crkva zaista bese smestena izmedu dve male reke. Odmah iznad reka uzdizala su se prilicna brda obrasla pretezno hrastovom sumom.

- Ovde ima vrganja koliko hoces -odusevvio se Zoran.
Brzo smo se raspremili, a onda smo seli da malo uzivamo. Reke su tiho zuborile, izmedu brda vladala je neka svecana tisina. Tek bi poneka ptica zacvrkutala. Livada bese zaista puna zutih maslacaka i belih rada. One manje livadice oko reka takode behu pune kacunka i drugog poljskog cveda. Pravi raj.

Doruckovali smo brzo, bolje reci rucali, a onda smo nalozili vatru i skuvali kafu. Pil smo pivo. Posle odmora Zoki predlozi da potrazimo koji vrganj, jer su te pecurke bolje od mesa. ipak, Svetlana i ja smo ostali za svaki slucaj da cuvamo stvari, a Zoran i Vesna odose put sume.

Vazduh je bio svez, a priroda unaokoto budila je u coveku zelju za nekim lepim dozivljajem. Mora da je ta prolecna opijenost uticala i na Svetlanu. Detinjasto, s naivnoscu koju nikada od nje ne bih ocekivao. Ona me zagli, prisloni svoju glavu na moje grudi tako ostade neko vreme.

Poceo sam nesvesno da je milujom po kosi. Cutala je. Nisam se usudjivao da idem dalje, jer sa Vesnom sam bio mnogo, mnogo blizi. Culi smo kako je nesto skocilo u vodu. Ona se trze. Strasno se plasila zmija. Nasmejah se.

- Gde li su oni? - upita znatizeljno.
Ustali smo da pogledamo gde su se izgubili Vesna i Zoran. Prisli smo blize ivici sume. U jednom momentu sam ugledao njih dvoje. Nekako u isto vreme i Svetlana je uspela da shvati kakvo me je to iznenadjenje ukopalo u mestu. Pogledah je. Bila je sva zajapurena, ne krijuci da se bese zastidela videvsi Zorana i Vesnu u ljubavnom grcu.

Zoran je lezao na zemlji, a Vesna mu je sedela na koplju i ritmicki se nabijala. Sve su to radili tako opusteno i sa uzivanjem kao da su u sobi, a ne u nepoznatoj sumi. Mislio sam da ce Vesna biti moja, a da ce se Zoran pobrinuti oko Svetlane.

- Tako se znaci beru pecurke - rekla jee Svetlana i setno se nasmesila.

Nas dvoje smo se vratili na livadu pokraj reke. Sada je bila opreznija. Nije se cak ni usudivala da spusti glavu na moje grudi. Ovog puta sam ja napravio prvi potez. Prisao sam joj i nezno je pomilovao po vratu. Stresla se. Bio je to za mene znak da je zagrlim i da joj ubrzo potrazim usne. Ljubili smo se i milovali, sve dok nas Vesna i Zoran ne prekinuse u ljubavnom zanosu.

- Ako vam smetamo da mi odemo da jos maalo trazimo pecurke - predlozi Zoran.

- Videli smo kako to Vesna trazi pecurkke. Mi cemo to drugi put - rekoh.

Smejali su se. Dan je polako odmicao. Sada smo uzeli malo bolju hranu. Pio sam moje omiljeno pice, crno vino. Mislili smo da u okolini nema zive duse, ali na nase veliko iznenadenje jedan covek je doveo konja i zavezao ga na nekih sto metara od nas, cudno nas je pogledao i produzio dalje.

- Kuca mu je prilicno daleko odavde. Poo konja ce doci tek veceras - rece nam Vesna.

Pio sam crno vino i pozudno bacao pogled prema Svetlani. Znao sam da nocas mora biti moja, ma gde bilo. U sumi, na livadi, ako treba i u samoj reci. Do te bajne noci bilo je prilicno vremena. Predlozio sam drustvu da pridjemo konju da vidimo da li ima petlju, da se malo zabavimo.

Bili su odusevljeni. Vazno je bilo da se nesto desava. Prisavsi pastuvu on neljubazno zarza. Odmah nas je prosla volja za jahanjem. Gledati smo ga primireni kako je gospodski pasao. A onda, na nase voliko iznonadjenje on isturi, ko zna zasto, svoju ogromnu crvenu kitu. Vesni se ote uzdah. Svetlana je opet pocrvenela.

- Koja alatka Boze mili - Zoki ce.&nbspp;

- Da mi je samo malo da ga pomilujem -rreece Vesna, vise ozbiljno nego u sali.

- Ucinicu ti tu uslugu. Vazi? - upita jje Zoran.

- Ne budite ludi - pobunih se. 
Ali je Zoran vec otrcao do konja. Ubrzo je dosao sa celom kutijom secera u kockama. Prisao je blizu zdrepcu i bacio mu kocku blizu njuske. Ovaj je s travom uzeo i secer. Svidelo mu se, zasto bi inace onako ljubopitljivo pogledao u nas. Zoki mu je prisao i sada ga posluzio vesto iz ruke. Konj postade pitom kao jagnje.

- Pridji mu sada i malo ga pomazi dole,, neka ga izbaci celog napolje - reco Zoran Vesni.

Nije se dvoumila. Pomislih da je luda. Nadrazen konj zaista izbaci ogromnu batinu napolje. Zoran ga je i dalje castio secerom. Vesna poce da se igra sa nesvakidasnjom kitom. Nije dugo izdrzala, jednom je rukom mazila ogromnu kitu, a drugom je pocela sebi da drka picku.

Svetlana je stiskala butine. Nisam izdrzao, prisao sam joj, nezno je polozio na travu, blago joj rastavio noge i stavio sam joj ga u vec vlazni picic. Jauknula je, a onda su njeni krhki prsti zagrebali po mojim slabinama.

Konj je izgleda i sam bio nadrazen, poceo je da se opasno propinje, da cudno rze. Zoran je izvukao uspaljenu Vesnu i odmah je u blizini poceo silovito jebati. Vesna je vrlstala od uzbudjenja.

Uskoro smo mirno spavali. Probudilo nas je neko graktanje vrana: Sletele su na ostatke hrane pored obale. Brzo smo se vratili prebivalistu. Na vreme. Sunce je zalazilo, kada gazda dode po konja. Dok ga je gazda vukao konj se osvrtao trazeci nas.

Javise se slavuji. Brzo smo razapeli sator. Malo smo jeli, a vise pili. Zoki je zezao Vesnu zbog zdrepca.

- E, sada ce te me jebati vas dvojica, a Svetlana, ona ako hoce neka vam pomaze

-rece Vesna i brzo podje da se oslobadja odece.

Bill smo zbunjeni i Svetlana i ja.

- Dok izbrojim do tri svi da ste goli --rece Vesna zapovednickim tonom.

I zaista bili smo goli. Vesna je svu cebad iznela izvan satora. Mesecina se igrala po Svetlaninom telu. Bilo je to divno telo. Osotih kako mi se kita dize. Videla je to i Vesna, moj se kurac nadje u njenim ustima. Zoran je pak lizao Vesninu picku. Svetlana se snebivala pa je pocela da ljubi mene po vratu i ledjima. Mislio sam da cu se istopiti od miline.

- Macko, daj malo obraduj moje sise -zaastenja Vesna.

Svetlana predje da se igra sa njenim lepim sisama. Vesna mi je sve brze pusila. Ubrzo se namestila, tako da sam joj usao u vlaznu picku, a Zoran u cmar. Svetlana je jezikom sarala po njenim bradavicama, a onda poce da ih sisa. Vesna je jaukala od zadovoljstva, ponavljala je reci: "Ah, rasturite me, unistite me, jos, dublje, Jos..."

Dugo je to trajalo. Umorna Vesna lezala je opusteno. Zoran je lezao zaronjen glavom u njene dojke.  Odveo sam Svetlanu u sator i ubrzo smo zapoceli nasu ljubavnu igru. Sta sve jodno drugom nismo radili. Ne znam ko je lepse doziveo vrhunac. Toliko nam je bilo lepo da smo u tom zagrljaju i zaspali. U neko doba jutra probudise nas ptice. Pevale su sve od reda. Mislio sam da se nalazimo u raju. Velicanstveno. Probudio sam Svetlanu i odveo je na reku. Vesna i Zoran su takodje bili budni. Sve je mirisalo na jos ludji seks.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Gledam u tamu septembarske veceri. Misli su rastrkane, uzburkane, kidaju jedna drugu. Cekam. Vrebam senke, lovim zvuke: ocekujem dragu siluetu, poznat korak. Ne vidim, ali osecam da mi prilazi s leda, osecam ruke - grle me oko struka dok usne spustaju vreli poljubac na vrat. Vrelina njegovog tela zari, zabacujem glavu na njegove grudi.

Gricka mi kosu. I uvo. Sve to volim i nemo se predajem vatri koja se razbuktava. Grli me nezno i snazno, cujem njegov ubrazan dah dok ruke putuju niz moje bokove, miluju. Okrecem se ka njemu, pogled mi tone u tamnu dubinu dragih ociju. Tamnih kao septembarsko vece, toplo i mirisavo. Zrelo. Usne se, najpre, ovlas sastaju u kratkom pozdravu, a zatim zeljno upijaju. Isprepletana igra jezika, isprepletana igra ruku, tela. Posmatrac bi rekao: drvo na vetru...

Moje telo odgovara na svaki dodir. Raskopcava mi bluzu, grudi se nadimaju, bradavice polude, hoce u nebo. Saginje se i nezno ih ljubi. Zatim grubo. Milovanja postaju teza, moje ruke klize pod njegovom kosuljom, prsti mrse kovrdave dlacice grudi; njegove putuju mojim butinama, pa pod suknju. Nestasne su i vrele. Ovaj covek nema deset prstiju, on je svetlost pretocio u ruke pa me zraci miluju istovremeno po svim najtanijim tajnama tela.

Njegova muskost ludi dok se seprtljam sa kopcom i zatvaracem pantalona (nikada nisam uspela da se spretno izborim sa ovim branama!), mislim, stomak ce da mi probusi. Oslobodena polece u vis - brzo je stavljam u kavez svojih usana. Ljubim ga i gusim se. Gusim se zato sto je velik i snazan, gusim se zato sto je topao i nezan, zato sto znam da cu ga dobiti, da ce biti moj rob i gospodar, sjaj i zamracenje.

Lagano me uspravlja. "Polako", ne znam da li obuzdava sebe ili mene ili nase obostrano uzavrele strasti. Ljubeci se, prilazimo krevetu. Kako smesno hoda u polu skinutim pantalonama. Kao patak. Moj patak. Grli me mekoca kreveta, pokriva cvrstoca muskog tela. Ima li srecnije osobe od mene? Moj dragan polako, ali snazno klizi u mene. Potpuno, u moje ruke, oci, mozak. A ja hocu jos, hocu da ga osecam u svakom pokretu, uzdahu, u svakoj celiji.

Hocu da mi posle kaze da mu je spala koprena sa mozga, da je slobodan od svakodnevnih briga, od zla. I dajem mu se. Pratim svaki njegov pokret, na udar odgovaram udarom, na predah predahom, na zvuk zvukom. Osecam golicavo priblizavanje eksplozije. Ne disem. Jos uvek gledam u tamu septembarske veceri. Pratim izduzene senke i siluete. Gospode, odakle se stvori moj muz?

IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ove godine sam trebala da idem sa momkom na more, medjutim, on je bukvalno u zadnji cas odustao od toga sa izgovorom: Moram da radim", nemam vremena". Posle 3 godine zabavljanja i prilike da odemo zajedno negde me on ispaljuje u zadnjem trenutku!

E nece moci! Dogovorila sam se sa drugaricom Tinom da odemo same na more, i izabrale smo Tursku kao zemlju gde je, kako smo cule, lud provod. Spakovala sam svoje stvari, poljubila momka koji mi je na rastanku rekao "Nevena, nemoj tamo da otkacis!!!" E bas hocu, pomislila sam u sebi, platices mi za sve!

Prvi dan bio je upoznavanje sa Turskom, prekrasan smestaj u privatnoj vili, more na 100 metara, bazen pored apartmana... Pravi raj na zemlji. Tina i ja smo se lagano opustale pored bazena pijuckajuci pice, zadovoljne sto mozemo da uzivamo u miru. Medjutim, to je kratko trajalo. Moja uspaljena picka vapila je za necim tvrdim!!!

Vec prvo vece u diskoteci prevarila sam momka. Obucena u letnju haljinicu, bez brusa i gacica, igrala sam kada mi je prisao jedan stariji gospodin, od nekih 45-50 godina. Bio je Nemac, i pitao me da li moze da igra sa mnom. Rekla sam zasto da ne, i pocela seksi da se uvijam ispred njega. On se malo oslobodio od takvog mog igranja, pa se pribio uz mene uhvativsi me za kukove.

Ja sam se onda izvila, i okrenula mu svoju guzu, koju sam prislonila uz njegovu izbocinu na pantalonama. Kako nisam imala gacice, pocela sam da trljam svoje mekano dupe o njegov vec dobro ukruceni kurac. Mesala sam tako na njegovoj karini, a on me je uhvatio za sise i poceo da stipa bradavice. To je mene dovelo do ludila, najvise volim kada me stipaju za sise, okrenula sam se i zarila mu jezik pravo u grlo. prihvatio je izazov, ljubili smo se kao ludi, a onda me je odveo do toaleta.

Usli smo unutra, ne mareci na poglede okupljenih ljudi. Cim je zatvorio vrata, ja sam kleknula i izvadila mu kurac iz pantalona. Pred mojim ocima nalazio se lep, tvrdi kurac koji sam slasno usisala. Dudlala sam dlakavu kurcinu, a matorac je stenjao od zadovoljstva. Onda sam se rukama oslonila o zid, a on mi je podigao haljinu na ledja i jednim potezom kurcem napipao ulaz u moju vlaznu rupu. Nabio je svoj kurac, a ja sam zamesala od zadovoljstva.

Ubrzali smo ritam, i uskoro se njegov kurac zgrcio i izbacio svoje toplo seme pravo u moju raspomamljenu vulvu. Bio je to lep pocetak mog letovanja. Vec sutradan smo Tina i ja pronasle lepu plazu gde su se ljudi slobodno setali razgoliceni, ne mareci nizasta. Ja sam na sebi imala samo mali ruzicasti tanga kupaci, koji je vise otkrivao nego skrivao. Gledala sam mlade kurceve kako se setaju tu pored mene, i resila da krenem u akciju.

Upoznala sam Davora, mladog Bosanca koji je tu sa prijateljima provodio odmor. Posle krace price iznajmili smo pedalinu, i krenuli ka pucini. On nije prestajao da zuri u moje sise i dupe, sto je i mene cinilo sve uspaljenijom. kada smo se dosta udaljili od obale, on je poceo jednom rukom da mazi moju picu preko gacica. Uskoro je pomerio gacice u stranu, i gurnuo prst u moju sjajnu picku vlaznu od sokova. Ja sam se potpuno prepustila milovanju, a on je poceo da mi gricka ukrucene bradavice. Kakva ekstaza!!!

Skinuo je svoj sorc i poceo svoj glavic da trlja o moj klitoris, sto me je dovodilo do ludila. Onda je legao, a ja sam se nasadila na tvrdi trofej, sireci rukama guzove da ga bolje primim u sebe. On je poceo da stenje, "Aaaaahhhh, to nabij se, vidjeces kako jebe obrezani kurac, aaaahhh, kako ti je podmazana picka, mjesaj kucko, aaahhhh". To je i mene popalilo, pa sam mu rekla "Tako, tucaj me, daj mi svoju kurcinu, razvali me, daj, jebi me u dupe".

Davor je izvadio svoj kurac i sjurio ga u moj anus, vrisnula sam od zadovoljstva jer me je ispunio do kraja. Jebali smo se tako jedno 10 minuta, a onda je on rekao da hoce opet da me jebe u picku. Legla sam na ledja i rasirila noge, a on je sjurio svoju batinu duboko u moju vaginu. Stegla sam ga nogama oko struka i pocela da svrsavam, sto je i njega dokusurilo. Izbljuvao je svoju spermu duboko u meni, sve je grgotalo od muskog semena koje se slivalo niz moje noge.

Moje letovanje bilo je prava parada sexa i zabave, smenjivali su se nadignuti kurcevi koje sam slasno primala u sebe, ali, letu se blizio kraj. Pretposlednjeg dana, resile smo da ne mrdamo od bazena. Gazda apartmana sedeo je sa nama, Turcin srednjih godina koji je ocigledno, trazio priliku da umoci svoj kurac u nase mlade picke. Tina, koja je kao i ja na moru imala preko 20 jebaca, predlozila je da ga obradimo zajedno. Otisle smo u njegov apartman, skinule se i pocele da zanosno igramo pred njim. On je pozudno gledao svaki nas pokret, a mi smo pocele da se milujemo i ljubimo.

Tina je pocela rukom da miluje moju ruzu medju butinama, a zatim jezikom da obradjuje moj klitoris. To je i Turcina dovelo do ludila, priblizio nam se i poceo da lize Tinu. Svo troje smo stenjali, on je legao na ledja, Tina ga je opkoracila nogama i sela mu na kurac, a ja sam svoj klitoris prinela njegovim ustima. Kako me je samo ludo lizao, svrsila sam grceci se na njegovom licu, ali tu nije bio kraj. Stala sam cetvoronoske, a on je isukao svoj debeli jatagan i sjurio ga u moje vlazne korice, dok je Tina rukom masirala njegova velika jaja.

Guzio me je tako dok mu je Tina stiskala jaja, pocela sam da vristim i da se zestoko nabijam na taj tvrdi, veliki kurac, a onda je on naglo izvadio svoju kurcinu koju smo mi prihvatile ustima. Zestoko je svrsio po nama, lizale smo njegov kurac, razmenjivale vrucu spermu koju smo razmazale po sisama. Bio je to zavrsetak nase male seksualne avanture, koju cemo pamtiti jos dugo, dugo
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I

Ulazis u stan da se sretnes sa mnom. Prilikom otvaranja vrata naredjujem ti da zatvoris oci, a odmah zatim vezujem ih crnim povezom. Za tebe, svuda okolo je samo mrak. Cujes samo svoje disanje. Pomazem ti da skines mantil. Prema instrukcijama koje si ranije dobila, ispod mantila ne nosis nista, osim cipela sa visokom potpeticom, samolepivih carapa, tanga gacica i providnog brushaltera.

Sve na tebi je crne boje, sto daje divan kontrast tvom svetlom tenu i kosi. Odvodim te do centra sobe i naredjujem da kleknes, otvoris usta, a ruke stavis iza glave. Ostajes u tom polozaju neko vreme, i tvoja nelagodnost sve vise raste. Iznenada, osecas nesto tvrdo i toplo kako ti rastvara usne i ulazi u usta. Shvatas da je u pitanju vrh kurca tvog gospodara. Jasno ti je sta ti je zadatak i svojski se bacas na posao. Pocinjes da lizes iz sve snage, kao da ti zivot zavsi od toga.

Prvo se bavis samim glavicem, oblizujuci ga kao kao lilihip, a zaim kreces citavom duzinom, pokusavajuci da progutas sto veci deo. S vremena na vreme vadis kurac iz usta, i prelazis na oblizivanje jaja, povremeno usisavajuci jedno po jedno, sve dok ne cujes moj uzdah zadovoljstva. Uprkos ponizavajucem polozaju, osecas kako tvoja ribica pocinje da vlazi i pusta sokove. Razmisljas kako bi bilo lepo da mozes da spustis ruke i pomilujes je. Medutim, nemas hrabrosti da me pitas za dozvolu.

Napokon, osecas kako kurac u tvojim ustima bubri sve vise i pulsira, a ja te hvatam za potiljak i navlacim na njega sve do kraja. Osecas kako ti nos udara u dlake mog pubisa. Zatim pocinje erupcija. Vrelo seme udara ti u nepca i trudis se da progutas sto vise jer ti se cini da ces se inace udaviti. Konacno potok sperme presusuje, a ti se dajes na posao da isisas i posledju kap koja je zaostala.

Vadim kurac iz tvojih usta i naredjujem ti da ustanes, a onda te vodim u drugu sobu, sve do ivice kreveta koji osecas u visini kolena. Naredjujem ti da se popnes na krevet, kleknes i rasiris noge najvise sto mozes. Osecas kako ti podvlacim ruku pod koleno, a zatim vezujem kanap odmah ispod njega, cvrsto, ali ne i grubo. Zatezem kanap i ucvrscujem ga, a isti postupak se ponavaljam i sa druge strane. Nalazis se u klececem polozaju sa siroko razmaknutim kolenima.

Vezujem kanap za tvoje nozne clanke, i povlacim ga do ivice kreveta, gde ga pricvrscujem za nogare, tako da su ti noge sada potpuno razsirene. Zatim ti vezem za svaki clanak na ruci po jedan kanap, i naredjujem da gurnes ruke ispod sebe, u pravcu nogu, sto je moguce vise, i uzimam drugi kraj kanapa i zatezem ga, vezujuci ga za tvoje nozne clanke.

Klecis glave i grudi priljubljenih uz krevet, sa siroko razmaknutim kolenima, razcepljena kao kucka, u nemogucnosti da se pomeris za vise od nekoliko santimetara, spremna za sve ono sto planiram da ti uradim. Uplasena si i drhtis kao prut, ali shvatas da nikada do sada u zivotu nisi bila toliko uzbudjena, i da je dovoljan bukvalno jedan dodir da svrsis kao nikada ranije.


II

Stojim iza tebe i uzivam u prizoru tvog sapetog tela, divnog kontrasta belog i crnog, tankog struka i napetih bokova, napete guze koja me prosto mami i poziva. Prilazim i polako prelazim dlanom preko tvog tela, od vrata nanize, noktima lagano dodirujuci prsljenove, te osecam kako ti treptaj prolazi telom. Povlacim ti gacice navise, tako da se u potpunosti usecaju izmedju usmina.

Nastavljam da te milujem, podvlacim ruku ispod tebe i igram se tvojim grudima. Hvatam bradavicu izmadju prstiju i igram se njome dok ne osetim kako postaje sve tvrdja. Stezem malo jace i cujem kako stenjes. Povlacim se unazad i pocinjem da se igram okolinom tvoje ribice. Milujem te lagano po medjunozju, i gledam kako se usmine pune krvlju i otvaraju kao latice ruze. Naglim pokretom cepam ti gacice i tvoja zenskost ostaje potpuno naga i nezasticena.

Hvatam drazicu izmedju palca i kaziprsta i laganim pokretima je milujem, a usmine postaju grimizne boje, prosarane sitnim kapilarima koji se naziru kroz sluzokozu. Vlazim dva prsta druge ruke i polako ih prislanjam na otvor tvoje ribice, ne prestajuci za to vreme sa milovanjem drazice. Prodirem lagano prvo jednim, a zatim i drugim prstom, a zatim ih pomeram kruznim pokretima. Nakon nekolikom minuta stimulisanja, osecam kako pocinjes da ritmicki pomeras bokove i da se jace nasadjujes na moje prste. Lagano dodajem jos jedan prst, sto kod tebe izaziva nove uzdahe.

Osecam kako se polako priblizavas vrhuncu, pa prestajem sa stimulacijom, stajem iza tebe i skidam se. Izvlacim kozni kais iz pantalona, presavijam ga na pola i prevlacim njime lagano preko tvojih bokova i guze, narocito se zadrzavajuci na brazdi zadnjice. Po tvojoj reakciji vidim da shvatas od cemu se radi i pocinjes da protestvujes. Da bih sprecio beskorisne molbe i prosvede, zamahujem i spustam udarac na levu polutku tvoje guze, na kojoj se nakon nekoliko trenutaka ocrtava crvena pruga. Upucujem jos nekoliko udaraca, unakrsno birajuci levu i desnu polutku.

Udaram ritmicno, a nakon svakog udarca cujem priguseni jecaj. Pravim pauzu dovoljno dugu da ne znas tacno trenutak kada ce pasti sledeci udarac. Guza ti je isarana sa desetak crvenih pruga. Prestajem sa sibanjem, sedam na krevet kraj tebe i milujem lagano po povredjenim mestima, a zatim pocinjem da te ljubim po guzi, lagano prelazeci jezikom i usnama po crvenim prugama, spustajuci se lagano sve nize i priblizavajuci se ribici. Pocinjem da lizem usmine, palacajuci jezikom kao zmija, a zatim ulazim u unutrasnjost tvoje skoljke. Izvlacim jezik, i prelazim na drazicu.

Divlje je lizem, grickajuci je povremeno. Veoma si vlazna, i osecam tvoj ukus u ustima. Izvlacim jezik i podizem se malo vislje, tako da se nalazim u visini smedje rupice na tvojoj guzi. Priblizavam joj usta i lagano duvam topli dah u nju, a zatim dodirujem jezikom medjicu, lagano klizeci prema anusu. Pravim kruzne pokrete jezikom oko njega, a zatim stavljam vrh jezika u samu rupicu. Osecam kako se skuplja kao morska sasa kada je dodirnes, a zatim se opustas i ona se siri, sto osecam po naborima koji se pojavljuju. Lizem ti guzu, dok ti rukum za to vreme mazim drazicu.

Osecam kako ti telo podrhtava i znam da ako nastavim jos nekoliko sekundi, da ces svrsiti. Pomeram se, sto je sa tvoje strane propraceno sa nekoliko nekontrolisanih frustriranih pokreta. Medjutim, suvise si cvrsto vezana da bi mogla sama sebi da olaksas. Uzimam kais ponovo i pomazem tvojoj guzi da obnovi lepu crvenu boju. Zatim te ponovo rukama i jezikom stimulisem do ivice orgazma, i ceo ciklus ponavljam nekoliko puta, sve dok nisi potpuno izludjena i izbezumljena od puzude, i dok me, zaista iskreno, ne zamolis da te izjebem.

Prilazim ti spreda, hvatam za kosu, i nimalo nezno uvaljujem kurac u usta. Kada sam zadovoljan postignutom cvrstinom, stajem iza tebe i bez mnogo uvoda uvaljujem palamar u picku. Hvatam te za bokove i navlacim do kraja. Jebem te intezivno uzivajuci u tvojoj bespomocnosti. Povremeno ti se spustam na ledja i igram grudima i bradavicama. To traje nekih desetak minuta. Stajem svaki put kada osetim da se blizis vrhuncu, i povlacim se.

Uzimam "Jekoderm" kremu, jer je bolja od vazelina, i mazem svoj kurac njome, a zatim prislanjam otvor kreme na tvoj anus desnom rukom, dok levom sirim guzove, i ustrcavam oko polovine sadrzaja unutra. Zatim dobro podmazujem kaziprst i srednji prst, prvo jedan, pa drugi ubacujem u tvoje dupe. Osecam neznatan otpor, i po tome znam da nisi nevina ni sa ove strane. Kruznim pokretima razmazujem kremu koju sam ustrcao po unutrasnjosti tvog dupeta./Ovde mnogi grese, jer misle da je dovoljno namazati samo kurac i anus spolja, a ovako se postizu kud i kamo bolji rezultati/.

Izvlacim prste i brisem se, a zatim stajem iza tebe, namestam glavic tacno u centar smedje rupice, i pocinjem da guram, istovremeno ti sa obe ruke sireci guzove. Osecam kako stezes supak ne bi li sprecila prodor, zato te sa prstima obe ruke naglo golicam po rebrima i to je dovoljno da te prevari, tvoj otpor za delic sekunde prestaje, sto je sasvim dovoljno da moj glavic uleti unutra. Cujem tvoj krik, koji naravno, kako sam i ocekivao, ne traje dugo. Vise je u pitanju foliranje i cuvanje casti.

Uzivam u prizoru rasiraenog sfinktera, a zatim te hvatam za bokove i lagano navlacim na kurac svom duzinom. Zaista je divan prizor posmatrati kako on lagano prodire sve dublje u tvoju unutasnjost. Osecam kako moja jaja udaraju o tvoju ribicu, i nekoliko trenutaka ostajem u tom polozaju, pustajuci da se tvoj sfinker privikne na nesvakidasnje sirenje. Kada tvoje stenjanje utihne pocinjem lagano da te jebem, ubrzavajuci ritam malo po malo.

Jebem te tako sve dok ne osetim da sam na ivici orgazma, a onda stajem, i podvlacim ruku ispod, te pocinjem da trljam tvoju drazicu. Jebem te kratkim pokretima, i osecam kako ti telo podrhtava. Pojacavam ritam jebanja i trljanja drazice, i osecam kako se sfinker tvog dupeta naglo steze oko mog kurca. Osecaj je otprilike kao da si me zgrabila pesnicom. Svrsavas iz sve snage, kao nikad ranije, potpuno nekontrolisano i zivotinjski.

Sklanjam ruku, hvatam te cvrsce i nabijam se u tebe iz sve snage. Svrsavam uz urlik. Zadovoljstvo je zaista tesko opisivo. Punim ti utrobu vrelom spermom. Nastavljam sa pokretima jos neko vreme sve dok stvarno nisam potpuno iscedjen. Svaljujem se na tvoja ledja i ostajem tako sve dok mi kurac potpuno ne splasne i sam ispadne iz tvoje guze. Odlazim da se operem, a zatim se vracam i odvezujem te. Skidam ti povez sa ociju i dozvoljavam da me vidis.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14 15 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:24:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.353 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.