Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:22:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576531 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Putovala sam za Nis poslovno, puna nade i iscekivanja Trebalo je da se sretnem sa veoma bitnim ljudima i uradim deo veoma vanog posla. Ponela sam nekoliko casopisa da bih citanjem prekraitila vreme i put ucinila zanimljivijim. Izmedju ostalog, u tasni mi se nasla i 'Pan erotika". Iako nisam bila sama u kupeu, odlucila sam da je prelistam. Citala sam jednu pricu pokusavajuci da ne promenim izraz lica, kada sam na sebi osetila pogled.

Pokusavala sam da ga ignorisem, al ' kada sam presla na razgledanje fotografija, diveci se nabreklim kurcevima i zavideci picama koje su zadovoljavali odlucila sam da sklonim casopis i pogledam neznanca preko puta... Bio je veoma zgodan koliko se iz sedeceg polozaja dalo zakljuciti, mojih godina, a kada su nam se pogledi sreli osetila sam se postidjeno i potpuno rozgoliceno.

Pribijala sam noge jednu uz drugu osecajuci toplinu koja se sirila telom. Pokusala sam da prekrstim noge, al sam postigla jedino to da mi se suknja jos vise podigla, sto mi je delimicno prijalo, jer je omogucilo kakvo takvo strujanje vazduha izmedju carapa i haltera... Zazmurila sam pokusavajuci da se smirim zadremala.

Kada sam se trgla, neznanac preko puta se seretski nasmejao, i osetila sam da nam se kolena dodiruju. U stvori on je bezobrazno smestio svoju nogu izmedju mojih, tako da je usled kloparanja voza, dodir je bio neizbezan.

Spustila sam svoju suknju koliko sam mogla, svesna da nisam mnogo postigla. Pogledala sam ostale saputnike i osetila olaksanje kada sam shvatila da niko ne obraca poznju na nas. Bilo me je stid ali sam bila svesna toga da sam napaljena i da se moja zelja poklapa sa neznancevom...

Posla sam napolje da se malo osvestim i dodjem k sebi al kada sam ustala, "Pan erotika" se nasla na podu, sirom otvorena na mestu gde se jedna raspaljena picka nabijala na divan primerak kurca u punoj svojoj velicini. Ne znajuci sta da radim, sagnula sam se da podignem svoje novine, i skoro da sam se nasla svom saputniku u krilu.

Osetila sam snaznu ruku ispod suknje. Tutnula sam casopis u tasnu i izjurila napolje. Osecala sam da gorim celim telom. Pokusala sam da se smirim, da se povratim bar toliko da se kontrolisem, ali sve je bilo uzalud. Vozovi su oduvek bili predmet moje fantazije.

Vracajuci se ka svom kupeu, najpre sam srela konduktera i ucinilo mi se da me je cudno pogledao. Odmah iza njega, stajao je moj saputnik i u ruci drzao moju tasnu! Kada sam dosla do njega i htela da se pobunim, tasna se nasla na podu, a njegove ruke na mojim sisama. U uskom hodniku je bilo nemoguce bilo sta uciniti cak i da sam htela.

Jedna ruka mi je mesila sisu, a druga me cvrsto stezala za butinu, dok me je vreo dah golicao po vratu i potiljku. Hrapavim glasom mi je sapnuo da podjem ispred njega. Sada je obe ruke obavio oko mog struka i cvrsto me stezao. Prosli smo nekoliko vagona, stigli do jednog zakljucanog kupea, otkljucao ga je i konacno smo bili sami. I dalje sam mu bila okrenuta ledjima, sada su njegove ruke vec slobodno sarale ispod suknje, kada mi je gurnuo jezik u uho, a zatim prosaptao:

- Sada ces doziveti jednu seksi pricu ii pravu, pravcatu jebacinu!

Okrenuo me je prema sebi i poceo pozudno ljubiti uzvracala sam uvijajuci se osecajuci na stomaku nabreklu ispupcinu. Tako mi je silovito zavlacio jezik da sam jedva dolazila do daha, privijala se uz njega, stenjala, dahtala. Njegove ruke su me hvatale cas za dupe, cas preko suknje, cas zavlaceci se ispod. Vec tada sam bila potpuno van sebe, izgubljena u vremenu i prostoru.

Ljubio me je po licu, ujedao po vratu, pa mi je raskopcao bluzu iz koje su jedna po jedna ispale sise sa isturenim, majusnim bradavicama koje su njegova usta spremno docekala... Spustila sam ruku do njegovog slica, otkopcala ga i kroz gacice pocela da masiram predmet svojih zelja i pozude. On se na brzinu oslobodio odece, a mene je skinuo samo do pola, tako do su mi sise slobodno poskakivale. Ljubila sam ga po stomaku, grudima, vratu.

Noge nas vise nisu drzale. Razvukao je sediste i zavalio se u njega, dok je mene postavio tako do klecim pored njega, spremna da mu popusim. Njegove ruke bile su medju mojim nogama, jedna od napred druga odpozadi. Znalacki je gurao prste, stiskao, milovao, zavlacio. Lizala sam mu pomamno, dodirivala jezikom glavic, obuhvatala usnama ceo kurac, cas se zadzavala samo na glavicu. Rukama sam mu masirala nabrekla jaja.

Nije mi dozvolio do svrsim, vec me je blago odgurnuo, razvukao sediste preko puta, podigao noge, a mene postavio tako do sam ga opkoracila sa glavom nabijenom na njegov kurac. Smakao mi je gacice, onoliko koliko su halteri dozvoljavali i poceo igru svojim jezikom po potpuno raspaljenoj picki. Rukama me je cvrsto drzao oko struka, tako da je diktirao tempo kojim mi je nabijao kurac u usta. Pusila sam pomahnitalo, tako da smo svrsili, on meni u usta, ja nabijena na njegov jezik. Kurac mu je i dalje bio tvrd u punoj velicini i snazi, kao da se nista nije dogodilo.

Malo me je milovao i ljubio, govorio mi kako sam prava picka, kako zeli vecno da me tuca jer znam kako da ga raspametim. Postavio me je tako da sam lezala na ledjima, otkopcao samo jednu stranu haltera i skinuo mi crne, cipkaste gacice samo sa jedne noge.

Podigao mi je jednu nogu na naslon sedista, a drugu spustio na pod. Smestio se tako da se kurac nasao tamo gde treba, ali samo za trenutak. Kad ga je dobro navlazio, podigao se i smestio ga medju sise, koje je uhvatio rukama i stegao svoj kurac. Nisam nista slicno nikada dozivela, valjda sam zato bila tako poslusna, iako sam onako rascerecena vapila za kurcem medju nogama.

Klekao je ispred mene, podigao mi noge na ramena poceo setati kurcem po mojoj raspaljenoj picki, kada su se vrata otvorila. Kondukter nas je samo za trenutak posmatrao, progutao knedlu, prisao i strpao mi svoj kurac u usta. Bilo mi je neprijatno, ali bih lagala kad ne bih rekla da je to bilo ispunjenje mojih davnasnjih fantazija.

Moj saputnik me je znalacki tucao, kao da se nista nije promenilo, a kondukterov kurac u mojim ustima je brzo dostigao svoju punu velicnu i tvrdocu. Bila sam poslusna i spremna da ih obojicu zadovoljim. Jedan mi se zestoko nabijao u picku, jebao me kao niko pre, drugom sam drkala, dok me je on mazio, milovao po celom telu, lizao i gricako bradavice, strpljivo cekajuci svoj red.

Kad ga je docekao, zavalio se u sediste i smestio me sebi u krilo. Nabijala sam se pomahnitalo, poskakivala i stenjala. Tucali smo se u ritmu kloparanja voza. Kada sam malo predahnula (posle ko zna kojeg orgazma), postavili su me da klecim na sedistu, a oni su me jebali s guza, takmicarski raspolozeni 'ko ce jace i zesce da utera". Mislila sam da ce me pocepati ta dva ogromna, pomahnitala kurca. Naravno, uzivala sam beskrajno.

Okrenuli su me na ledja i poprskali ostatkom sperme, zatim smo svi troje polegali jedno preko drugog. Lezeci tako usudila sam se da ih pozelim obojicu istovremeno, sto sam i izgovorila. Njih dvojica su se samo pogledali i kurcine su vec bile spremne i igra je mogla da pocne. Kondukter je legao preko sedista, opkoracila sam ga i lako se nabila na njegov kurac. Legla sam preko njega, i izguzila se sto sam vise mogla.

Dve snazne sake su se nasle na mom dupetu, stezuci ga i razvukle ga koliko je to bilo moguce. Drugi kurac je poceo da prodire. Brzo smo uhvatili ritam, osetila sam najpre polako, zatim sve zesce nabijanje pomahnitale kurcine u moje dupe. Bolelo me je, sve troje smo stenjali, vikali, jaukali vise od zadovoljstva, manje od bola. Imala sam utisak da ce me rasturiti, pocepati na pola. Ipak zadovoljstvo je bilo potpuno i neopisivo. Dozivela sam pravu, pravcatu jebacinu (kako mi je na pocetku obecao moj saputnik) koja je zavredela da ostane zabelezena i u "Pan erotici" koja je i sama tome doprinela...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vec par godina me naprosto progone razni snovi i mastarije. Sve to do skoro je bilo samo u mojoj glavi. Nisam imala hrabrosti da ih priznam ni samoj sebi. Ipak, pre skoro mesec dana priznala sam svojoj najboljoj "drugarici" Dejanu svoje snove. Rekla sam mu kako zelim jedan pravi grupnjak. Priznala sam kako bi jedino zensko u tom grupnjaku bila ja. Za divno cudo on je to prihvatio bez iznenadjenja, kao nesto sto je krajnje normalno.

- Tebi bar to nije problem, super si riiba , imas dobre noge, dupe i velike sise - konstatovao je Dejan.

- Znam, ali kako skupiti tolike muskarcce oko sebe - rekoh.

- Pa koliko bi ih ti? - upita me prvi pput pokazujuci znake iznenadjenja.

- Barem cetvoricu - rekoh.

- Nazovi me u petak, mozda ce biti nestto od toga! - rece sigurno.

Nastavili smo razgovor kao da nista nije bilo, popili smo kaficu, a onda sam krenula kuci. Do petka je bilo jos tri dana. Ni sama ne znam kako sam ih prozivela. U petak oko 10 sati sam nazvala Dejana.

- Zdravo, sta ima novo? - upitah sva uzzbudjena.

- Bice nesto. Dodji kod mene oko 23 casssa - rece stalozeno.

Znas, reci momcima zasto dolazim otvoreno. Zelim da budu grubi da sve lici na silovanje.

- Nema problema - rece.

Citav dan sam se sredjivala i birala sta da obucem. ujedno sam izbrijala picu. Izabrala sam najkurvinskiji ves koji sam nasla. Sve je bilo kurvinjski cipkasto. Ponela sam jos jednu bluzu i minic jer sam se setila da mnogo od onoga sto imam na sebi moze biti iscepano. Sve sam stavila u mali crni ranac. Tacno u 23 casa sam bila kod Dejana. Kod njega su vec bila trojica momaka u uniformama. Znala sam da su mu neki zemljaci u Beogradu u vojsci.

- Zdravo, ja sam Tamara - rekoh svima.<

- Zdravo - odpozdravli su oni ali imenaa nisam cula. Otoman je vec bio raspremljen.

- Zelite li prvo pice ili odmah da pocnnemo? - pitao je jedan od njih sto je znacilo da su upoznati sa situacijom.

- Pice - odgovorih mu i uzeh flasu vinjjaka. Dobro sam otpila, otprilike 2 dcl. Za deset minuta sam bila pripita i vlazna.

- Momci, mozemo poceti. Zelim da me sillujete i da mi svasta govorite.

Poceli su da se skidaju, a ja sam cekala. Ubrzo su sva trojica i Dejan bili goli. Jedan me je uhvatio za misice i poceo da me gura ka krevetu. Opirala sam se. To me je stvarno palilo. Moj otpor je bio stvarno pravi. Otimala sam se, sutirala ga i grebala. Drugi me je zgrabio za kosu i bacio na krevet. I dalje sam se opirala. Jedan me je drzao za ruke, a drugi je bio kod mojih nogu. Odvalio mi je samarcinu.

- Mala ne mozes se izvuci. Brzo ces se navici i uzivati!

Odletela su dugmad sa bluze. Uzivala sam u zvuku cepanja tkanine. Kako sam se otimala moje sise su se klatile kao zele. Za tren je bio pocepan moj grudnjak. Sada sam mogla videti kako se klate potpuno slobodne. Cula sam kako puca rajferslus na minicu. Ostala sam samo u gacicama. Preostala dvojica su mi drzala noge. Odletela je poslednja barijera - gacice. Cim sam osetila glavic prvog svrsila sam.

- Jebuljo, ti si mi prva picka posle trri meseca.

Brzo su mi vezali ruke vojnickim opasacem za metalnu konstrukciju otomana. Pokusavala sam da se oslobodim. Pocela sam da placem. To su bile suze zadovoljstva. Momka na meni je to uzbudilo i napunio me je. Na njegovo mesto je dosao drugi. Bilo mi je divno, onako goloj, vezanoj, prepustenoj na milost i nemilost tolikim kurcevima. Mogli su sa mojim telom raditi sta im je volja. Poslednji je bio Dejan. Vristao je i tucao.

- Oduvek sam to hteo, kucko ali mi nikaad nisi dala.

Pomislila sam kako sere, jer nikada nije ni trazio. Ostalima koji su me vec tucali sam sad naizmenicno pusila. Osetila sam ukus sperme.

Ubrzo me je i Dejan nafilovao. Momak koji me je prvi tucao vec je bio spreman. Digao mi je noge visoko i uvalio ga u dupe. Odmah ga je celog stavio. Pocela sam kroz suze da vristim od bola. On je i dalje cepao ne obaziruci se na mene. Kada je pukao, uvalio ga je drugi ali sada je moja guzica vec bila spremna i dobro podmazana. U toku noci su obrnuli jos par krugova. Ujutru sam bila sva izgrebana i po butinama modra ali zadovoljna. Postala sam svesna da je jedan kurac za mene malo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Stajao sam na Beogradskoj autobuskoj stanici. Bio je kraj decembra. Prokleto hladan dan. Sa perona 20 kretao je autobus za Krupanj, koji me je trebao odvesti u moj rodni kraj. Bilo nas je oko stotinak. Zbog medjunarodnih sankcija i nedostatka nafte, putnicki saobracaj je bio redak pa je i guzva bila uzasna. Autobus je kasnio vec citav sat, mucila nas je neizvesnost da li ce uopste i krenuti.

Hladnoca mi se uvlacila u kosti, u sebi sam psovao i kajao se zasto sam uopste krenuo na put. Posmatrajuci promrzla i nervozna lica putnika koji su sve socnije psovali na racun sankcija krajickom oka spazio sam Vesnu Petrovic, moju nekadasnju nastavnicu muzickog. Bila je to predivna zena, zanosnih oblina, udata u Sapcu za jednog burzuja, uvek smo se pitali sta takva atraktivna zena trazi u jednoj seoskoj osnovnoj skoli. Ali, jedno je bilo sigurno - svi decaci iz moje skole su bili zaljubljeni u nju. I sada, posle svoje cetrdesete godine zivota bila je veoma ocuvana. Polako mi je prilazila kroz masu gnevnih putnika. Prisavsi, potapsala me je pa ramenu. Glumio sam iznenadjenje, i dok smo se pozdravljali, kolena su mi zaklecala, nesto me je steglo u grudima, jedva sam disao.

- Sta radite? - zapitao sam glupo.

- Sta mogu? - rekla je rezignirano.

- Pevam u operi. Nisam ambiciozna kao ti pa da me snimaju za televiziju.

Pomislih, sigurno je gledala neke od mojih televizijskih emisija. I razgovor je krenuo. Ispitivala me je o mom poslu, bila je zadovoljna sto sam se dobro snasao u velegradu. Kada je autobus konacno stigao ... ne, nismo usli, naprosto su nas uneli i spljeskali jedno uz drugo tako snazno da sam izgubio dah. I pored guzve uzivao sam da slusam njen barsunasti glas. Pricala mi je a svom zivotu, pri tom se zalila da je muci samoca, muz joj je zbog prirode posla, cesto bio dugo odsutan.

Dece nisu imali. Valjda zanesena samo mogucnoscu da se ispovedi, izgledalo je kao i da ne primecuje guzvu, ili joj barem nije smetala koliko i meni. Bunda joj je bila otkopcana. Naslonila je stomak o stomak, grudi o grudi. Njene velike, tvrde, mozda suvise sapete dojke, grejale su mi pluca. Noga mi je upala medju njene, butina mi je bila tacno na njenom medjunozju, koje me je tako grejalo, da sam imao utisak da ce mi progoreti farmerke. Ispod fine haljine sve se pokretalo. Osetih kako mi penis raste.

Mislim da je i ona bila svesna mog nabreklog penisa koji se tacno namestio pritiskajuci joj medjunozje. Izgledalo mi je kao da me mami, da se jos vise nabija uz mene. Resih da ispunim svoj decacki san, ne znajuci kakva ce biti njena reakcija. Podigao sam polako suknju i tek sto sam izvadio svoj uzdignuti ud, umalo se nisam onesvestio, jer Vesna Petrovic uopste nije imala gacice. Samo zavesice pojasa za koje su bile pricvrscene carape.

Malo se pomakla, pa mi je uspravljena kita udarala izmedju njenih butina. Vise nisam razmisljao o njenoj reakciji, jedino do cega mi je stalo, jeste da je pojebem po svaku cenu. Glavic mi je samo kliznuo medju njene vlazne usmine. Tako toplu picu u zivotu nisam osetio. Usao je ukoso, sireci se ali nedovoljno zabijen. Nisam smeo prekidati Vesninu pricu i zamoliti je da jos malo rasiri noge, bojeci se da ce iluzija nestati. To sto pristajem da budem njen slusalac, bio je uslov pod kojim mi dopusta taj ulazak u nju.

Jeste li ikad probali to ciniti kradom u autobusu? Jezivo je kad tucanje ne zavisi od vlastite volje, vec od treskanja autobusa po neravninama. Kurac mi se pomicao u skladu sa skakutanjem autobusa po neravninama Obrenovackog asfalta. Kada mi je postajalo najpotrebnije ubrzavanje ritma, taj prokleti autobus, kao za pakost, klizio bi bez najmanjeg potresa. Mislim da se i ona prokleto napalila, njeni vaginalni misici pumpali su mi krv kao neka pumpica.

Bio sam zajapuren zbog nestrpljivosti, doci ce i Sabac, a ja necu uspeti da dokrajcim tucanje. Vec je i ona utisala svoju pricu, sat u meni je radio. Nisam smeo pomerati zadnjicom kako bi se dublje nabio u nu, plaseci se da ce putnici oko nas primetiti nase bludnicenje, pa ce me to kostati najsladjeg tucanja u zivotu. U slepoocnicama mi je pulsiralo. Njene usne su se spojile sa mojim. Sada cu svrsiti, pomislih, kada me ona ohladi.

- Ne ljubi me, sramota me je, sta ce ljuudi pomisliti sta ovako stara to radim. Budi dobar inace cu se odvojiti od tebe.

- Ne, samo to ne - preklinjao sam je u ssebi nastavljao ga gurati polagano pritezuci je uz sebe.

Nista se ne bi dogodilo da nas na ulazu u Misar jedna grupa putnika nije pogurala uz viku. Daj pomerite se, sada silazimo. Ne moze svet od vas izaci. Vesna se namrsti i pomaknu se. U tom trenutku, sjurih se u nju do kraja, duboko, duboko, ma taman dovoljno da konacno pocnem svrsavati, puniti je svojom spermom. Pulsacije su mi kocile noge, zmarci su mi prolazili niz kicmu. Bio sam sretan sto se to dobro zavrsilo. Saceko sam da mi splasne i spretno ga vratio u farmerke, niko nista nije primetio.

Na kraju sam samilosno poljubio Vesnu u obraz.

-  Sta si odlucila. Silazis li u Sapcu?

- zapitah je iako nisam pojma imao o cemu je do sada pricala.

- Silazim. - odgovorlia je. Pohotnim ocima pogledala me je i rekla:

- Nisam ni znala kakvog sam ucenika imallla.

Od tog dana, uvek kada prolazim kroz Sabac, ja svratim kod moje nastavnice muzickog.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nema tu velike price. Kao i svi klinci u nasoj gimnaziji, i ja sam bio zaljubljen u svoju profesorku matematike, s tom razlikom sto sam ja bio odlican djak. Mozda tome mogu i da zahvalim sto sam sa njom proveo nezaboravne trenutke. Evo kako se to dogodilo. Profesorka je bila kao iz filmova. Lepe duge noge, izbacena guza, uzak struk, a onda velike cvrste sise, lep vrat i prekrasno lice. Sta vise treba klincu od 17 godina da se zaljubi.

Svi smo o njoj mastali, na nju drkali, tajno joj pisali pisma, naravno anonimna, jednom recju - patili. Stanovao sam pored grada i u momentima, kad sam mislio da sam sam, vikao sam pticama i nebu njeno ime. Ona je, naravno, svakog momenta osecala halapljive poglede kilnaca i izgleda da joj to nije smetalo cak stavise, po razredu se, ispred table uvek kretala tako da su joj pokreti bili izazovni, da su joj njena lepa guzica i sise uvek dolazili maksimalno do izrazaja.

Tog dana pisali smo pismeni zadatak iz matematike i nakon casa profesorka me je zamolila da ostanem. Dvadeset pari ociju mojih razrednih drugova me je pogledalo sa zaviscu. Samo sam se lagano nakasljao.

- Pomoci ces mi da ove pismene odnesem ddo kuce. Moze? Ako imas drugih obaveza, ja cu...

- Ne, ne, ne. sam sam kod kuce i niko mee neceka - rekoh zapanjeno.

- Odlicno - rece profesorka i nasmesi see.

Iako je bila subota nizasta na svetu ne bih propustlo da samo trenutak budem s njom. Uzeo sam sve radove i sa profesorkom otisao do njenog stana. Tamo je vec bio njen muz, dobricina, gromada od coveka. Vec sam se spremao da se pozdravim i odem kad ona rece:

- Sta si se ukipio, sedi. Sad cemo nestoo pojesti, a onda ces mi pomoci da ovo pregledam.

- Ali ja... - poceh neuverijivo da mucamm..

- Ajde, ajde decko, sedi. Sad nisi u razzredu nego si nas gost. Mi smo domacini -rece Dobricina.

Profesorka izadje i kad se vratila presvucena u kucnu haljinu, videh joj bele gacice i grudnjak sa sisama koje su kipele, pre nego sto je nehajno stegla haljinu. Kao da je to uradila namerno. Zamolih je da operem ruke, a ona mi smeseci se pokaza kupatilo.

Uleteh u njega da sto brze izdrkam, da mi ne primete kurcinu koja se spontano digla. Zazmurio sam, spustlo pantalone negde do kolena. Odjednom, kao grom neko kucnu i otvori vrata.

- Pozuri, supa ce se ohladiti - rece prooofesorka ulazeci.

- Peskir ti je ovde - rece, milujuci me po grudima i navlaceci moj kurac tako da on strcnu po kupatilu. Smeten, brzo se obukoh, oprah ruke i bled kao krpa sedoh za sto. To je ipak bilo previse. Za dva minuta ostvarili su se svi moji snovi koje sam sanjao cetiri godine.

- Jedi decko, nemoj da se stidis. Kroz uusta snaga ulazi - rece Dobricina.

- Naravno da ce da jede, onda ce biti joos veci i jaci - rece profesorka pogledavsi me svojim velikim, nevinim plavim ocima, blago se smeseci.

Posle rucka seli smo za sto. Dobricina je nesto pricao i pio, a mi smo ispravljali skolske zadatke. Iznad stola ozbiljna kao svaki profesor, a ispod gurala je svoje noge medu moje, tako da je bilo vrlo tesko skoncentrisati se na rad. Jebe mi se za rad, radi toga nisam ni dosao. To je potrajalo do kasno uvece. Pocela je padati neka kisa, kao Bogom dana i profesorka predlozi da posle vecere prespavam kod njih.

- Pa naravno, gde ce sad dete po ovom vremenu. Samo se javi svojima - rece Dobricina.

- Nije mi niko kod kuce, ali ja... -poceeeh.

- Odlicno, sada nema problema - nastavi on polupijan.

Vecera, tuslranje, nova posteljina, soba do njihove, sve se odigravalo filmskom brzinom. Nisam imao pidzamu. Legao sam nag.

Nije bilo kraja mojoj sreci. Sve cisto, mirlsno, a sto je najvaznije, ostvario se moj san. Ona mi je izdrkala. Bio sam u blazenom polusnu. iznenada sam osetio da je neko u sobi. Otvorih oci. Zahvaljujuci mesecini sam primetlo da iznad mene stoji profesorka i da je jednim pokretom skinula spavacicu. ugledao sam njenu picku, veliki zlatni trougao i teske sise koje su se dizale i spustale ubrzanim ritmom. Bila je uzbudjena kao i ja. Poljubila me je, a onda ljubeci grudi i stomak halapljivo strpa kurac u svoja usta. Uvlacila ga je i izvlacila. Mislio sam da cu eksplodirati.

- Oh... kako je tvrd... mlad i tvrd... ---dahtala je

- Gde je on... - uplaseno upitah. <

- Bez brige... spava kao top. Nista ga nne moze probuditi - saputala je ljubeci me.

Opkoracila me je, zajasila, uhvatila kurac igrajuci se njim oko picke, a onda ga uvuce u nesto toplo i lepo dizuci i spustajuci guzu. Sise mi je naizmenicno spustala u usta.

- O maleni... niko me vise nece... jebatti nego ti... oooh... tvrd je kao... drvooo... Je l' ti lepo... Jebe te tvoja profesorka... aaah... - cvilela je, a od sisa koje su mi bile u ustima nisam mogao ni pisnuti.

- Neces ovo... nikom pricati... malecki..... samo ces me ti jebati... jooj... oooh... -jecala je.

Uspravi se, strese, zastenja, a onda onako prekrasna svali se na mene ljubeci me i milujuci.

Malo kasnije se dize i obuce spavacicu. Primaknu se, podize je do stomaka. - Poljubi je, do sledeceg puta -prosapta. Malo je razmakla noge, a ja sam zadubio glavu u njenu picku pokusavajuci da je jezikom jebem. Ona ju je rastvorila prstima. Lizao sam je i ljubio kao da su usne na licu. - Sad spavaj, probudice se muz. Budi dobar - prosapta i ode necujno kao sto je i dosla.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
U to vreme isla sam u cetvrti razred srednje skole i kao sve moje drugarice bila u dobu kad se javlja interesovanje za seks; doduse, ono se mnogo ranije javilo ali se svodilo na samozadovoljavanje. Niti su seks mogli biti ljubakanje na zurkama i pokusaji mazenja od strane nasih neiskusnih vrsnjaka.

Od predmeta u skoli najvise sam volela hemiju i to samo zbog profesora koji mi je taj predmet predavao. Zvao se Zdravko, imao je trideset jednu godinu i za nas neiskusne tinejdzerke bio je simbol seksa i inspiracija za bludne fantazije. Vecina mojih drugarica je mastalo da svoje "patnje" vezane za himen odstrane njegovim kurcem! Bio je visok, suvonjav, i zgodan. Kradomice smo ga gledale kad igra kosarku sa svojim kolegama u skolskom dvoristu. imale smo utisak da je on pravi muskarac za prvo seksualno iskustvo ...

Tog dana cas hemije bio je poslednji u popodnevnoj smeni. Ja sam ga zaneto posmatrala i zamisljala sebe u njegovom narucju. Iz sanjarenja me je trgao njegov prodoran muzevan glas: prozvao me je da odgovaram. Sva zbunjena izasla sam pred tablu. Na postavljena pitanja, ja sam cutala, nista nisam mogla da izustim. Totalno sam se blokirala. Ne znam kako je on protumacio moje smeteno drzanje, ali znam da sam dobila jedinicu uz napomenu da ostanem posle casova.

Kada se cas zavrsio i kad su svi izasli, shvatila sam da smo u ucionici samo ja i moj Zdravko. Ta neocekivana blizina mi je naterala krv u glavu, a bogami i u jos neka delove tela. Pozvao me je u kabinet pored ucionice. Ponovo mi je postavio isti zadataka, ali ja odgovor nisam imala. Pocela sam da se preznojavam, bilo mi je neprijatno; pomislice da sam glupaca. Zdravko se blago smeskao - sigurno me je procitao - a onda mi je predlozio da zajedno pokusamo da resimo formulu. Stao je iza mene, podigao mi je ruku i lagano poceo da je prevlaci preko table. Prilikom dodira, osetila sam blage zmarce. Em sto je bio blizu i sto mi je drzao zglavak ruke, em me je nabreklim pantalonama, tamo kod slica, sesoljio po guzi. U pocetku sam mislila da je taj dodir slucajan, medjutim kako su minuti odmicali, pritisak je bio sve snazniji. A onda se u njemu nesto prelomilo, kao da je doneo neku odluku. Okrenuo me je prema sebi i nezno poljubio. ja obamrla ...

Seo je na katedru i otkopcao pantalone. Lagano se izmigoljio iz njegovih gaca glavic, koji kao da je jedva cekao da izadje na svetlost dana.

- Dodji ovamo! - pozvao me je tihim glasom.

Ja sam kao hipnotisana zakoracila prema njemu, a on me je zgrabio za kosu i ugurao mi svoj jezik u usta. To nije bilo balavljenje kao sa mojim neiskusnim drugovima! Sve jace je palacao po mojoj usnoj duplji, a rukama je patrolirao po mom telu, koje je podrhtavalo od slasti; nikad ranije nisam tako nesto osetila. Za tren oka mi je skinuo dzins i gacice; lako me je posadio na katedru. Seo je ispred mene i zagnjurio glavu u moju picu; opruzila sam se preko stola i - istiktom zene - podigla noge.

- Lizi mi picu! - zamolila sam ga.

Do tad o lizanju sam ponesto znala jedino iz porno filmova, pa nisam mogla da pretpostavim kakvo zadovoljstvo to za zenu moze da bude. Poceo je da palaca levo-desno po mom malom klirotisu; nisam mogla vise da izdrzim ...

- Molim te, profesore, uteraj mi ga!

- Da li si nevina? - Upitao je - Ne zelim komplikacije ...

- Nevina sam, ali neka te to ne brine. Hocu da se oslobodim himena s nekim ko je iskusan!

Cim je dobio zeleno svetlo, poceo je kurcem da prodire u mene, ulazio je santimetar po santimetar i pri svakom sledecem udaru sve dublje je bio u meni. Iznenadno peckanje oznacilo je kraj moje cednosti. Himen nije vise bio prepreka i sad je profesor ubrzao ritam, sve vise mi ga nabijao. Mada sam bila neiskusna, osetila sam da je bio blizu svrsavanju; dahtao je a pogled mu se zamaglio. Naglo se odmakao od mene i poceo da ga drka na moju ribu. Mlazevi su spricnuli, sperma se izlila po mom stomacicu i butinama. Sva sam se bila ulepila. Lagano sam se pridigla, osecajucu se kao da sam doletela iz neke bajke koja je suvise kratko trajala. Zdravko je sedeo na stolici ispred mene i samozadovoljno konstatovao:

- Vredelo je sto si ostala posle casova zar ne, mala? Popravila si ocenu! Pazi - nikom ni reci! Nemoj slucajno da se hvalises pred svoji drugaricama! Proslo je od toga dosta vremena; zavrsila sam srednju skolu, pa i fakultet ali vise nikad nisam osetila takvo seksualno ushicenje kao onog dalekog dana kada me je profesor Zdravko povalio u hemijskom kabinetu. Godine su prolazile i seks mi je sve vise bio rutina a ono sa profesorom bio je neponovljiv dozivljaj.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bili smo vec najstariji u skoli. Naravno i te kako nije bilo price o tome da ne idemo na matursku eskurziju. Pa to su uvek najbolje eskurzije koje najduze traju, a bogami i najvise ostaju u secanju. Te godine smo isli u Budimpestu i sama cinjenica da cemo provesti dane u inostranstvu je cinila sve to jos boljom varijantom.

Ipak, najbolje stvari se nisu desile ni na ulicama Budimpeste ni u njenim kaficima i diskotekama, vec, pogadjate, u samom hotelu. Ja doduse nisam bas bio puno iskusan decko i jos uvek iako maturant nisam imao kompletan seks, ali sam vrlo dobro znao sta se sve na nasim eskurzijama radi. Ipak, bilo je i iznenadjenja. Moj tadasnji najbolji i nerazdvojni drug Marko mi je dao jednu neobicnu ideju; da malo voajerisemo po sobama.

Odmah sam ga upitao kako to da izvedemo, a da naravno, ne budemo primeceni, a on mi je rekao da cemo da se veremo po terasama i simsovima prozora i da gledamo sta se unutra desava. Posto nikada nisam imao strah od visine, a i bio je u pitanju tek drugi sprat, pristao sam. Akciju smo sproveli u delo u gluvo doba noci, kada su se bas svi rasturili po sobama. Moj pesimizam mi je govorio da necemo imati bog zna kakvu zabavu- u najboljem slucaju cemo videti neku golisavu drugaricu koja se upravo istusirala, ali mi je Marko odmah rekao da se u jednoj sobi kod nekih nasih drugara sprema poprilicna redaljka.

To je bila prva soba koju smo “obisli”. Maja, inace, vec poznata kao kurvica u nasem odeljenju, lezala je gola sa visoko podignutim nogama dok ju je ne bas vesto pumpao Sasa, plavokosi momak, sportske gradje. Kraj njih su stajali Milan i Dusan koji su trljali svoje kurcice i nudili ih Maji sto na pusenje, sto na drkanje. A ona, sirotica, onako sva uzbudjena, gotovo bez daha, nije bas mogla da im pruzi mnogo oralnog zadovoljstva i uglavnom ih je stezala u svojim sakama dok su joj oni pomerali ruke napred nazad. Bilo je nekako vise smesno nego uzbudljivo.

Ocigledno je jos bila suvise mlada da bi zadovoljila trojicu. Sasa je ubrzo poceo jako da pomera svoje golisavo dupe gore dole, sve vreme drzeci glavu pored njene zagnjurenu u jastuk i na kraju se zabio jako ocigledno svrsavajuci. Ostali smo jos malo da pogledamo smenu, jer se on pridigao, a na njegovo mesto je “uskocio” Milan. Dusan je to iskoristio kako bi joj nabio kurcinu duboko u grlo, nasta je ona zamumlala i dobro se zagrcnula. On bas nije bio rad da ga vadi napolje iako joj je napravio probleme, ali ga je ona ipak odgurnula. Milan joj nije dao da dodje do daha, vec ga je silovito sjurio u njenu picku i ubrzo svrsio. Dusan ga je prodrkao jos par puta i svrsio joj po licu. Ocigledno je bilo da to nije do tada dozivela.

Videlo se po njenoj krajnje zbunjenoj faci. Nastavili smo dalje, vec prilicno napaljeni. Sledece sobe nisu bile ni blizu uzbudljive dok nismo stigli do sobe Majine imenjakinje koju smo jos zvali i debela jer je i te kako bila punacka. Crvenokosa Maja je na nase opste iznenadjenje, bila potpuno gola. Ali to nije bilo sve. Na podu je bio zalepljen onaj vibrator koji se inace fiksira za nesto i koga je ona prosto zajasila. Bio je crne boje i poprilicno veliki. Nismo mogli da verujemo da je ponela takvu igracku na eskurziju.

Setili smo se prve godine kada je nosila plisanog medu. Ovog puta je divljacki jahala crni vibrator dok su joj se sisetine ljuljale gore-dole. I te kako se moglo videti kako uziva jer je bila okrenuta ka prozoru tj. ka nama. U trenutku mi je bilo zao sto nije okrenuta na drugu stranu jer sam pozeleo da vidim ceo taj prizor otpozadi, ali i ovo je bilo dovoljno da mi kurac bude kao kamen. Jahala je tako Maja sve brze i brze nabijajuci se sve jace i jace i onda se silovito nabila jos jednom i videli smo kako joj ceo nestaje u picketini.

Celo telo joj se treslo i svrsila je uz jecaje. Sta cemo jos videti ove noci pitao sam se, ne sluteci da nas tek ocekuje prava zabava. Nismo dugo izvodili Tarzanske skokove kada smo naisli na Milicinu sobu. A u njoj, zatekao nas je sledeci prizor: nas profesor biologije koji je inace bio mladji covek, poprilicno dobrog izgleda guzio je nasu drugaricu Milicu, koja je bila visoka, skladno gradjena, prakticno manekenski tip. Nabijao joj je kurac poput divljeg bika, dok se ona drzala za okvir kreveta i primala ga uz stenjanje i vriskanje. Bili smo ocarani prizorom jedne iskusne jebacine.

Profa je uhvatio Milicu za njene omanje sisice i lepo ih mazio svojim krupnim sakama uterujuci joj kurcinu. A onda bi je uhvatio cas za ramena cas za njenu dugu smedju kosu i jebao je nesmanjenom zestinom. U tom trenutku u sobu je banula Vesna, njena najbolja drugarica sa kojom je delila hotelsku sobu. Pomislio sam s obzirom da ih je uhvatila na delu da je seansa gotova. Ali, iznenadjenje je tek usledilo.

Ona je pocela da se skida, otkrivajuci svoje jednako dobro telo kao Milicino sa bozanstvenim, tvrdim, uspravnim sisama. Umesto da bude sokirana, Vesna se pridruzila svojoj drugarici i profi. Sada kada razmisljam o tome, ne mogu da je krivim. Verovatno bi se pridruzio i ja i zajedno sa profanom rasturio Milicu. Doslo je do promene scene. Profa je lezao sa jednom rukom podignutom iznad glave i zvalavio se sa Vesnom dok mu je Milica fafala penis gledajuci ga svojim lepim plavim ocima. Kao u pornicu.

A onda ih je profa zamolio da zajasu njegov kurac. Pre toga se i Vesna pridruzila drugarici pa su mu ga sisale na smenu, trudeci se da mu ugode i nudeci jedna drugoj profesorovu lizalicu. A onda se Vesna odvazila i rukom usmerila njegov kurac ka svojoj picki i zajasila ga bas kako je trazio. On ju je prihvatio za bokove i davao joj ritam. Ona se uvijala, mazila ga po prsima, stenjala, po neki put saginjala do njega da ga poljubi. Milica je sve to posmatrala, mazeci svoju picu, a onda je dobila ideju.

Namestila se iznad profe i on je prihvatio igru i poceo da je lize. Tako da dok je jednu jebao, drugu je oblizivao jezikom i mi smo sve to jako dobro mogli da vidimo. Ruke su mu bile posvuda, a najvise po njihovim lepim sisicima. Zatim je profa ustao i naredio obema da se naguze. Bile su poslusne ucenice te su istrcile svoje lepe zadnjice i on je guzio prvo jednu pa drugu, pa se opet vracao prvoj…. Dok je jebao jednu druga bi zavlacila prste u svoju picu, pa bi je pomazila celom sakom, cak dodirujuci guzu. A onda je profa odlucio da Milici odrzi jos jedan cas- analnog seksa.

Vec prilicno podmazan njihovim soskovima, nekako je skliznuo u njenu guzu. Na njenom licu se video grc i ona ga je molila da ga izvadi, ali je on bas zeleo da ugodi sebi i tesio je recima da ce bol proci i da ce joj biti stvarno dobro. Trljala je svoju picu pokusavajuci da uziva. Ocigledno niko joj na tu rupu ulazio nije. Ipak, profesor je bio iskusan jebac i polako, uporno, uspeo je da ga ugura celog.

Nije je jebao bas onako divlje kao u picku, ali ga je uterivao dobro. Sve je to Vesna vrlo zainteresovano gledala i odlucila da se nadje drugarici u nevolji tako sto ce zlocestog profesora naterati da sto pre svrsi. Prvo mu je mazila jaja dok je on jebao, a onda se podvukla ispod njega i lizala ih dok je mazila istovremeno svoj zbunic.

Takvu stimulaciju profesor vise nije mogao da kontrolise. Nabio se par puta zaista jako izazivajuci pravi vrisak kod Milice i po faci mu se videlo da ju je konacno napunio. Posle toga, Marko i ja smo jedva cekali da se vratimo do nase sobe. On je drkao u sobi, a ja u kupatilu. Obojica smo bili gotovi za par minuta. Naravno, dogovor je pao da i sledece noci istrazujemo. Ideja se i tada pokazala dobra jer smo i ovoga puta zatekli profesora u akciji. Ovaj put sa debelom Majom i njenom igrackom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Bili smo veoma veseli kada smo saznali da nam se eskurzija produzava za jos jedan dan. Bilo je potrebno doplatiti jos neki novac, ali svi smo bili za. Posebno moj drug Marko i ja koji smo odlucili da i tu poslednju noc provedemo na terasama i simsovima prozora kako bismo bili svedoci jos nekih vrucih trenutaka za koje smo bili sigurni da ce se desiti.

Nismo dugo tragali, vec u sobi debele Maje desavalo se nesto i te kako vruce. Prethodno vece smo zatekli nasu drugaricu kako se zabavlja sa svojom igrackom: debelim, crnim vibratorom koji je mogao da se fiksira za podlogu. I ovo vece je Maja sebi priustila isti vid zabave, ali ovoga puta nije bila sama. Sa njom je bio osvedoceni jebac nase skole- profesor biologije. Ocigledno mu nije smetalo sto ovoga puta nije imao dve, vec samo jednu ribu.

Maja je, ocigledno, vredela za dve. Scena koju smo zatekli je izgledala ovako: Maja je cucala i lagano se nabijala na svoj crni vibrator fiksiran za pod, istovremeno mazeci profesora izmedju nogu i po grudima dokle god je mogla da dohvati jer je on stajao pored nje u crnim carapama, slip belim gacama i podkosulji. To je bilo sve sto je on imao na sebi, dok je ona bila potpuno gola, tako da smo lepo mogli da vidimo njene sisetine koje je profa zadivljeno mazio. -Skini mi gace- naredio je, sto je ona sva radosna i ucinila.

Na slobodu je izleteo njegov veliki glavonja potpuno nadignut. Maja je sirom otvorila oci ocigledno zadivljena primerkom i pocela da se igra sa njim drazeci ga rukama. To profu ocigledno nije zadovoljavalo, pa je usledila druga naredba. -Uzmi ga u usta! Maja je ocigledno bila vrlo poslusna ucenica i odmah je uzela da pusi profesorov kurac. A on je i te kako uzivao u toj aktivnosti, drzeci obema rukama njenu glavu i tiskajuci ga sve dublje.

U jednom trenutku bili smo svedoci kako ga Maja guta celog! Po njenoj faci smo videli da je to gusi, ali je ipak bila uporna da udovolji svom profi. Zatim ga je profa onako balavog izvadio iz njenih usta i mislili smo sada ce krenuti akcija, ali umesto toga on je prineo stolicu koja se nalazila za komodom i seo na nju, pokazujuci svojoj ucenici da nastavi da mu fafa. Prosto je zeleo da mu bude ugodnije.

Maja je uhvatila vazduh kao pred ronjenje i zapravo i zaronila u profino dlakavo medjunozje dok se on sasvim raskrecio kako bi joj omogucio sto bolji pristup. I sada ju je rukama navodio da mu sisa jako, dok se ona i dalje nabijala na svoju igracku, svojim rukama mazeci cas profu cas svoje velike sise sa velikim bradavicama. -Sedi na taj crni kurac, oseti ga i u bulji!- rekao je jedva razgovetno. -Nikada to nisam radila, plasim se bolece me.- protestvovala je. -Nece, sada ce tvoj profesor sve lepo da resi.

Onda je ustao, uzeo pomadu, podigao je sa njenog vibratora i okrenuo je, tako da smo prvi put mogli da vidimo njeno debelo, kruskasto dupe. Namazao joj je cmar sa povelikom naslagom kreme, gurnuvsi joj prvo jedan, pa dva prsta, na sta je zastenjala.Zatim joj je naredio da se nasadi na vibrator. Uradila je to vrlo pazljivo i uz bolne grimase, ali joj on nije dao da odustane. Bio je uporan sve dok nije posteno zasela, a onda je krenula da se krece gore-dole. Ubrzo su pokreti postali opusteniji i on joj je ponovo stavio kurcinu u usta.

Maja je vrlo brzo naucila da uziva u svemu tome, ali joj profesor ipak nije dozvolio da se suvise uzivi. Izvadio je svoj kurac iz njenih usta, ustao sa stolice koju je odgurnuo i legao preko nase Maje visoko joj podigavsi noge. Sada je Maja imala priliku da iskusi dva kurca –jedan u picki, a drugi duboko uvaljen u njen anus. Lepo se mogla videti profesorova guzica koja se ugiba svakim novim ubodom njegovog kurca. Jebao ju je tako intenzivno da je ona nakon nekoliko pokreta prosto iskliznula sa vestackog kurca i on je sada stajao pored njih upravljen onako ka plafonu.

Ipak, Maja ga nije zaboravila. Odlepila ga je sa poda i u trenu sam zacudjen pomislio: “nece valjda sada da ga stavi u usta, nakon sto joj je bio u bulji?!” Majini planovi su bili drugaciji. Dok ju je profa jebao u misionarskoj pozi, ona je svojom igrackom draskala njegov cmar, a zatim ga polako, ali odlucno tu i nabila! Uzljebila ga je izmedju profinih rutavih guzica! Video se grc na njegovom licu, ocigledno ga je tesko primao, ali nije se bunio niti je prestao da je jebe. Cak, jebao ju je jos jace i jos brze.

Maja je pocela bukvalno da vristi, naleti kurcine u nju su bili i te kako snazni, samo je vikala: “ah, kako si jak! Jak si kao bik! Jebi me, jebi!” A profesor je i rzao poput divljeg bika. Jako stimulisan u cmar, karao je Maju divljacki, razbijacki. Ujedali su se, grebali, vristali, stenjali…. Bila je to zaista zestoka jebacina. U jednom trenutku je on povikao: “Svrsicu, svrsicu!” Mislili smo da ce je svojski napuniti, ali ga je on izvadio i izdrkao ga je po njoj. Ona mu je ugurala pri tom vibrator skoro do kraja. Strc je bio tako jak i tako obilan, da ju je prakticno okupao! Svrsio joj je po stomaku, njenim divnim sisama, pa cak i licu i kosi iako je klecao izmedju njenih raskrecenih i jos uvek blago podignutih nogu.

Na kraju, jos uvek trzajuci se, dao joj je svoj ud da ga olize od sperme. Marko i ja smo i ovoga puta bili pod utiskom, a to se najvise videlo po uzdignucu u nasim gacama. Profesor je postao nas idol. I odlucili smo da krenemo njegovim stopama. Nastavili smo da voajerisemo ali i sami da se ukljucujemo u seksi igrice. I dan danas se secam mog profe i vrlo korisnih lekcija koje mi je dao, a cega nije bio svestan.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vojnickih dana se secam kao da je to juce bilo, iako sam vojsku odsluzio pre 12 godina, davne 1984. godine. Ovo sto cu vam sada opisati je moj istinit ljubavni dozivljaj koji mi se dogodio kada sam dolazio na odsustvo vozom iz Leskovca za Beograd. Tada mi je bilo tek 18 godina, pun snage, energije i lepote. Momak stasit kakav se samo pozeleti moze.

Kao primeran vojnik dobio sam nagradno odsustvo u trajanju od deset dana. No nije mi toliko do tog nagradnog odsustva koliko do dogadjaja koji se zbio u vozu za Beograd. Bilo je prohladno aprilsko vece, kada sam usao u voz u Leskovcu i nasao svoj kupe.

Sticajem okolnosti guzve uopste nije ni bilo, tako da sam dosta vremena bio sam u vagonu. Misli su mi lutale malo na drustvo i kasarnu, malo na kucu i devojcicu koju cu iznenaditi mojim dolaskom, jer joj nisam javio da cu doci.  Voz kao voz, klacka polagano, u kupeu je toplo, tako da sam posle izvesnog vremena, opruzivsi se po sedistu, i zaspao.

Nizale su se stanice, putnici izlaze i ulaze, a ja sam bio odsutan od svega. Moja glava je naslonjena na naslonjac sedista pokraj prozora. Ljuskao sam se u ritmu voza koji je vec uveliko tutnjao kroz noc.

Na stanici u Nisu, u voz udje jedna predivna lepotica, duge crne kose, pale do pola ledja i plavih ociju boje duge. Odmah sam je primetio i pozeleo da dodje kod mene u kupe, nekoliko puta je prosla hodnikom gore - dole dok nije snimila da sam ja sam u kupeu i videla da sam vojnik, posto sam bio u uniformi. Pravio sam se da spavam kada je usla u kupe, a tajno sam ckiljio ocima posto je svetlo bilo ugaseno u kupeu.

Kada se lepotica uverila da ja spavam, skinula je sal sa glave, skinula kaput i smestila se kako je njoj najvise odgovaralo. Toplina kupea brzo je uspavala ocne kapke njenih plavih ociju, nakon toga se ona opruzi po sedistu naspram mene, utonu u duboki san. Zmureci poluotvorenih ociju, dugo sam razmisljao sta dalje uraditi.

Mlad i neiskusan, a pomalo i opsednut time da nista nisam jebao citav vojni rok, buzdovan od kurca mi se poce uveliko buditi i dizati tako silno, cvrsto i snazno, da mi se ucinilo da su mi gace postale pretesne i da pucaju polako po savu.

Da bi proverio da je zaista tako otkopcao sam slic vojnickih pantalona i imao sta videti - moj kurac od nekih dvadoset tri santimetra, stajao je pravo kao senski kolac pobijen u polju.

Lepotica je bezbrizno spavala ne pomerajuci ni jedan prst na ruci, a ja se uznemirio. Sta da radim? Da je probudim, razmisljao sam, ali sta ako bude samo cutala i pravila se da spava!

U podsvesti mi dodje, kad sam vec izvadio moga buzdovana iz vojnickih pantalona - zasto ga malo ne podrkati? Ruka je sama krenula dole - gore, po sve crvenijem mom koplju. U jednom trenutku lepotica se pomeri, okrene se na bok, tako da mi se jos bolje namestila.

Kurcina mi je uveliko bila u punoj snazi, i da je samo neko provirio u kupe imao bi sta i da vidi. Bludnu radnju zagerolog vojnika. No, kako ni o comu nisam ni razmisljao, ja sam drkao jos snaznije i jace svoju nabreklu kost uz potajno drhtanje mog tela od uzbudjenja. Lepotica otvori oci, ali se naravno, ne pomera, samo osluskuje gde to sta jeca, samo po zenskom instiktu naslucivala je da se radi o nekom ljubavnom zanosu.

Za sekund sam pokrio vojnickom bluzom moju karu i umirio se za nekoliko trenutaka. Lepotica se za trenutak okrete ka meni i primeti da mi je crvenilo udarilo u lice.

- Oprostite ako sam vas probudila, spavali ste kad sam usla u kupe, nisam htela da vas budim.

- Ja sam Marija!

- Ja sam Zica!

- Dokle putujete? - upitala me tihim glasom i diskretno zagledala, kao da je primetila da mi je kurcina podigla vojnicku bluzu od krila, za dvadesetak santimetara.

- Dokle? Daleko - kazem ja - idem do Beograda, a posle do Valjeva ... Idem na odsustvo iz vojske.

- A tako. Iz vojske ides na odsustvo ....

- I vi ste spavali - zeleo sam da nastavim razgovor - Pa, jeste li se naspavali?

Lepotica klimnu glavom, ali ne kaza nista. Ispitivackim pogledom je upravo gledala u moju bluzu na mom krilu. Kao da je slutila da tamo lezi nabrekli djoka na jajima. Voz siba dalje. Niko ne ulazi u nas kupe. Cak nema ni prolaznika kroz hodnik. Gluvo je doba noci, negde oko ponoci.

Kada je Marija shvatila o cemu se radi, sa osmehom mi dobaci:

I nista nisi citav vojni rok, - cudi se Marija - E, jebi ga ...

- Sta tebi fali - dodao sam sa nestrpljeenjem - Dobra si, lepa. Nista ti Bog nije ostao duzan, sem mene! Vidim da imas dobru guzu, a bogami i sise. Vidis kako su ti se napele kao dve bombe!

Kroz razgovor joj vec prilazim i hvatam je za sise. Marija se toboze brani:

- Ej, nemoj. Ti si vojnik. Zagoreo si i ne znam da li smem da ti se predam.

- Zasto da ne, - dodao sam - ako je suditi po onoj staroj poslovici "Nema jebacine bez vojnicine", onda nema razloga za strah. Zasto se u to ne uveriti. Nisam to ni izgovorio, a Marijina ruka je vec skinula bluzu sa mog djoke.

- Oh, koliki ti je - zaprepasti se Marija i uze ga u ruku. - Jesu li svi vojnici ovako kurati?

- Ne pitaj, vec daj! - uzviknuh. 

Marija je klekla i uzela moju kurcinu u svoja usta. Prosto nisam mogao da poverujem svojim ocima.

- Sta ces to Marija?

- Zar ti ga nijedna nije pusila do sada?? - jebozovno izusti Marija i pohlepno ga usisa.

Istini za volju, to mi je bilo prvi put da mi je neka devojka pusila kurac. No, prevalio sam nekako glavu preko sedista i dozvolio joj da cini sta je naumila. Mislio sam na sve drugo, samo ne na ovo: da mi ovako divna devojka sisa kurac. Jednog momenta sam pomislio: svrsicu odmah! Ne. Ne smem svrsiti tako brzo. Zelim ga zabiti u vrelu Marijinu pickicu.

-Zelim ga, - kaze Marija.

- Dobro, evo ti ga ... - promumlah.Nabijao sam na mog buzdovana Mariju tako manito i brzo, onako pod vojnicki.

Tucao sam je manijacki, onako sa izivljavanjem. Cini mi se da kurcina prodire do Marijinog grla. I njoj je bilo lepo pa je jecala od zadovoljstva. Skidala je graske znoja sa cela. Obilata moja kurcina rovarila je po neznoj i malenoj Marijinoj pickici. Vrhunac se primicao. Izvadio sam kurac i rasuo vrelu spermu po Marijinom licu i sisama. Sa odusevljenjem je pokupila svaku kap sperme. Na rastanku u Beogradu mi rece: - Bio si u pravu, nema jebacine bez vojnicine.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Brankica je zivela u Valjevu al je rodjena Sremica, tipicna. Mala bucmasta, guzata, sisata ali izuzetno umiljatog lica i glasa unosi raspolozenje u osobu sa kojom komunicira. Ona i muz nisu zapoceli grupni sex na osnovu prevare jednog od partnera. Evo njihove price.

Bilo je leto i Brankica se u kostimu promolila kroz prozor prvog sprata da se poprica sa komsijama, takodje bracnim parom, koji se suncao u susednom dvoristu. Dvoriste je imalo ogradu, pa su ih jedino oni mogli videti sa prozora. Mlada i lepa, komsinica suncala se u toplesu, a komsija u minimalnim gacama.

Usred razgovora sa komsilukom, Milovan je banuo u sobu i video Brankicu naguzenu na prozor. Bila je provucena ispod zavese. Ne dizuci zavesu provirio je kroz nju i ugledao razlivene i pustene iz okova komsinicine grudi. Odmah mu je picka pala na pamet. Cucnuo je pored Brankice i ne pomerajuci je, skinuo joj donji deo kostima. Gledaoje u komsinicu, a drzao zenu za guzu. Brankica je i dalje pricala, cak i kad joj je Milorad zavukao kurac i poceo da je jebe. Strasno se uzbudila sto je posmatraju dok se tuca, a ipak ne znaju da to cini.

Verovatno je komsinica pomislila da se Brankica samo klati preko prozora, kada joj je Milovan nabijao kurac u prednji polozaj, jer se on nije video od zavese. Posle je priznala da je i ona zamisljala lepog i polugolog komsiju da se nalazi iza njenih ledja sa zavucenim kurem u njenu picku. I pred samo svrsavanje, povukla se iza zavese, pa su se spustili na krevet i jebali se kao nikad do tada.

Tada su shvatili da ih prisustvo drugih osoba, dok se jebu uzbudjuje, a da ih ne bi drugi put zamisljali hteli su da ih obezbede uzivo, pa su se javili na nas oglas za sexualno druzenje. I sa njima smo se pojebali odvojeno, ali samo prvi put, a posle smo pravili fine grupnjake. Brankici je ovo bila prva pomisao na drugog muskarca, a cak je i u brak usla nevina, pa je relativno dugo studirala oblik i velicinu mog kurca. Cudila se ogromnim jajcima i naravno sve to vise puta proturila kroz ruke.

Volela je da sama namesta svojim rukama moj kurac u njenu pizdu, samo da bi imala sto vise razloga da ga oseti i u ruci. Volela je da se fotografise gola, pa sam joj napravio desetak snimaka, a Milorad je jednom slikao nas dvoje, naravno gole u zagrljaju. Ja moje kopije jos cuvam, a njene joj je nazalost pobacala majka u vatru. Jebali smo se za dve godine ukupno osam puta zajedno, Goca i Milovan na nekom njihovom sluzbenom putu, gde je vodio Gocu, a jednom Brankica i ja nasamo kod nje.

Bio sam poslom u Valjevu i svratio na kratko. Kada me je videla obradovala se i saopstila pricajuci da je Milorad ponovo na nekom sluzbenom putu, da je zeljna kurca i da joj sincic za 15 minuta dolazi iz skole Brzo mi je skinula sako izuo sam se sam, uzela me za ruku i povela u spavacu sobu, u trku je skinula gacice i bacila ih u kraj, zadigla suknju, legla na krevet rasirila noge i rekla:  Jebi! Nasmejao sam se situaciji, otkopcao pantalone, svukao gace do kolena, pokazao mlitav kurac i pitao: Cime?!

Shvatila je u brzini da ja nemam kurac na dugme, pridigla se sela na ivicu kreveta, uzela mi kurac u usta i pocela da ga mazi, malo rukom a malo ustima.  Naravno, brzo se digo, legla je i zabio sam joj ga u nedavno obrijanu picku. Imala je redje dlake oko pizde u odnosu na moju cupavu Gocu, pa se obrijala misleci da ce joj biti gusce. Taman sam joj svrsio u picku, kada su se cula vrata. Ustala je, pustila suknju da padne preko, uzela gace u ruke i otisla u kupatilo pozdravljajuci se sa sincicem. Ja sam ostao u sobi da zakopcavam pantalone.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dragana i Dusan su se prvi put sreli pre 18 godina na jednoj rodjendanskoj zabavi. Nekoliko meseci kasnije stali su pred maticara i krenuli u zajednicki zivot iz podstanarske sobe. Danas zive na Novom Beogradu u trosobnom stanu, oboje cenjeni radnici.

Tesko da se moze utvrditi da li je grupni seks kod nas masovna pojava ali je cinjenica da se krug sve vise siri, mozda ne onom brzinom od pre tri godine, jer rat koji je zadesio ove prostore, znatno je doprineo da se poremete medjunacionalni odnosi, a narotito pad zivotnog standarda. No, i pored toga, statistika pokazuje da je grupni seks u stalnom porastu. Sve vise je onih koji su spremni da se upuste u nove avanture.

Kao sto to katkad u zivotu biva, za junake ove price saznao sam iz trece ruke, od nekih mojih poznanika. Oni su mi dali njihov broj telefona i uz opasku da bi oni verovatno pristali na razgovor. U pocetku, Dusan je bio zbunjen nikako mu nije bilo jasno sta ja zapravo od njih zelim. Nije bilo sporno to sto sam dobio njihov broj telefona, to je inace uobicajena praksa - rekao je. Mozemo i da se vidimo, ako se dopadnemo jedni drugima, mozemo dalje od kafe, pica..

Medjutim, pricu o njihovom seksualnom zivotu nije hteo da da u javnost. Bio sam uporan i uspeo sam da ga nagovorim da pokusa porazgovarati o mom predlogu sa suprugom, a ja cu ih nazvati za nekoliko dana. Javio sam im se posle dve nedeije, nisam hteo da steknu utisak da mi se zuri, a instinkt mi je govorio da njihova prica, odluce li progovoriti, moze biti veoma zanimijiva za moj casopis.

I nisam se prevario, kada sam nazvao, javila mi se Dragana. Bez mnogo okolisanja rekla mi je da su se njih dvoje dogovorili, a ja da kazem kada cu doci, da me sacekaju. Dogovorili smo se da to bude nedelja pre podne. Pojavio sam se u tacno zakazano vreme Vrata mi je otvorila Dragana. Ispred mene je stajala predivna sredovecna zena, sa svilenom haljinom na sebi ispod koje su se mogle nazreti cvrste, pomalo velike grudi, a krupne crne oci i paz frizura, nekako su njenu pojavu cinili jos seksipilnijom. Zakljucio sam da je to zena koju bi pozeleo svaki muskarac. Naravno, ni Dusan nije puno zaostajao. Bio je to otmen gospodin veoma prijatnog izgleda.

Pricu smo poceli uz jedan neobavezni razgovor: 0 njihovoj porodici, o gradnji vikendice ... Zapravo, bilo je potrebno zagrevanje za onaj razgovor i pricu koja tek treba da usledi. Uostalom, iz mnogih drugih iskustava znam da je ljudima potrebno vreme da se opuste i pocnu da pricaju o onome sto me zanima. Nakon izvrsnog rucka mnostva iscrpljenih uobicajenih tema za razgovor: od dece, filma, pozrista, pa do kucnih ljubimaca, polako smo presli na glavnu temu.

Zapravo, Dragana je donela dva porodicna fotoalbuma zeleci da mi pokaze njihovu decu. Imaju dve kcerke, koje su i tog vikenda bile kod dede i babe. Namerno ili slucajno, sto uostalom nije ni vazno, zbunila se. Jedan je album zaista bio sa porodicnim slikama, a drugi, koji je mene mnogo vise zanimao, bio je sa njihovih zabava.

- To su sve starije slike - prokomentarriisao je Dusan videvsi sta mi pokazuje - ima novijih, a po nesto od toga snimijeno i na video traci. Korektno uradjene fotografije govorile su sve o njihovim zabavama: njih dvoje sami, sa drugim parom, Dragana sa zenom, Dragana sa dva muskarca, Dusan sa dve zene.

Za moje sagovornike, moglo bi se reci mirne duse, da su veliki poklonici grupnog seksa. Zivot u velikom gradu, relativno dobra materijalna situacija, veliki stan, dodatno su im omogucavali buran seksualni zivot.

- Prijatelji koji su mi dali vas broj ttelefona rekli su mi da je vasa prica o razmeni partnera i grupnom seksu po necemu posebna. Po cemu je posebna? - pitao sam jer o pojedinostima mi nisu pricali.

- Da. Sve je pocelo pre 12 godina na Drraganinom rodjendanu - poceo je Dusan. - Skupilo se nase drustvo na veceri i sve je teklo nekakvim uobicajenim tokom, nicim nagovestavajuci ono sto se zbilo na kraju. Jesu li Mira i Momcilo zapravo nas zaveli, jesmo li mi u podsvesti zapravo, zeleli da se to dogodi? Sve su to pitanja na koja nas dvoje nemamo pravih odgovora, niti cemo ih ikada imati.

- Dusan je - nastavila je Dragana -zeleeci da mi pomogne, raspremio sto odneo svo posudje u kuhinju. Doduse, to nije suvise prijatno raditi dok su jos gosti u kuci, al sa Mirom i Momcilom smo toliko dobri, da se oni nisu na taj cin uvredili. Nas troje smo pijuckali, i ja sam sa mukom prikrivala zevanje. Dusan se pak prihvatio i pranja posudja, sto imace ne voli, ali je i to bilo deo rodjendanskog poklona meni. Tek u nekom casu, Mira je ustala rekavsi da ide da vidi sta je s njim.

Zasto ga tako dugo nema? U sobi smo ostali Momcilo i ja. Zavladala je pomalo neugodna tisina, koja u sebi katkad zna nesto poneti, a da toga niste ni svesni. I u toj tisini, ja sam uhvatila sebe u mislima: kako one stvari radi Momcilo? U isti mah sam se uplasila svojih misli i pocrvenela. On je to primetio i upitao me da li mi je dobro. Smeteno sam mu odgovorila da mi je samo malo vruce. Da li je on to pogresno protumacio, tek nisam se ni snasla, kad mi je poceo otkopcavati bluzu.

Sedela sam kao paralizovana, nesposobna da pokrenem ni prst, i umesto da se odbranim od tog nepotrebnog gesta, dohvatila sam casu sa vinom i zavalila se na trosed na kojim smo sedeli. I dok sam ja pijuckala vino, njegova ruka se nasla na mojim grudima. U tom casu mi je to strasno godilo jednostavno nisam imala zeije ni snage da se tome oduprem.

Za to vreme su Mira Dusan oprali posudje i pospremili kuhinju. Mira je krenula nazad u sobu. Na vratima ju je docekao uzbudljiv prizor. Tiho se vratila u kuhinju i pozvala Dusana.

- Kad sam usao u sobu, kao da me je groom pogodio - nastavio je pricu. - Moja Dragana je gotovo lezala na trosedu, zabacene glave, zatvorenih ociju, dok je Momcilo milovao i ljubio njene grudi. Drugi je muskarac milovao moju Draganu, i ona je ne samo prihvatala, vec je u tome ocigledno i uzivala. Vratio sam se u kuhinju gde me je cekala Mira.

Ucinilo mi se da me je nesto pitala. Nisam znao sta bih kazao ni sta bih ucinio. Trebalo je zapravo da ih oboje, i Miru i Momcila, izbacim iz kuce, medjutim, to nisam ucinio. Umesto toga, seo sam na stolicu i zamolio Miru za casu vode. Umesto vode, ona mi je nasula vinjak. I dok sam buljio spred sebe, pitajuci se sta ono dvoje sada rade u sobi Mira mi je prisla, kleknula pred mene, polozivsi ruke na moje noge.

- Sta mislis, da li bi trebalo da im see osvetimo? - tiho me upita.

Ja sam cutao, a ona je stupila u akciju. Za cas je iz pantalona izvadila moj penis pocela s njim da se igra. Trenutak kasnije, video sam kako moj penis nestaje u njenim ustima. Medjutim, kada se sve to dogodilo, poceo sam i uzivati, osetivsi da mi se priblizava vrhunac. Pokusao sam to reci Miri ali ona me ja samo cvrsto prihvatila usnama i ubrzala pokrete. Naravno, svrsio sam joj u usta.

- Bio si malo prebrz ovog puta, ali druugi put ce biti bolje - rekla mi je ispijajuci vinjak iz moje case. - Hocemo li sada da se pridruzimo Momcilu i Dragani? U sobi je zabava bila u punom jeku. Dragana na sebi nije imala vise nicega, a isto tako i Momcilo. Njene su se noge nalazile savijene oko njegovog vrata, a njegova glava zagnjurena u njenom medjunozju. Dusan je ponovo hteo izaci, ali ga je Mira zadrzala.

- Prizor je za mene bio sokantan - kaze Dusan - a isto tako i uzbudjujuci. Pomisljo sam, ovo je ipak samo jedna luda noc i sutradan ujutru, kada se svi probudimo, bice to samo san. I dok sam posmatrao njih dvoje, osetio sam na sebi Mirine ruke. Ona je preuzela inicijativu i pocela me je svlaciti. Nisam je zaustavljao, gledajuci sve vreme u Draganu. Ucinilo mi se da mi je u jednom trenutku uputila osmeh.

Dva su para vodili ljubav, ne obaziruci se jedni na druge.

- Mira ja jos nismo dosli do vrhunca -< nastavio je pricu Dusan - kad sam zacuo Draganino glasno stenjanje, koje se ubrzo pretvorilo u krikove sladostrasca. No, Mira mi nije dopustala da je dugo slusam, povukla me je na sebe, i nas dvoje smo nastavili zapocetu igru. Kada sam osetio da cu po drugi put te noci doziveti vrhunac, izmakla se ispod mene, i rukom mi pomogla da svrsim. Moja se sperma prosula po njenim grudima.

- Ovako to najvise volim - saputala je,, ljubeci me u uvo. Dva su para svoje igre ponovila jos jednom te noci. Ovaj put, sa svojim zakonitim supruznicima.

- Bio je to nezaboravan dogadjaj, pocettak svega i svacega - kaze Dusan - ali vremenom smo na taj nacin ne samo stekli partnere za seks, vec i prijateije.

Ima razdoblja kada na mesec ili dva prestanemo, napravimo pauzu, ali ne bismo nikad odustali. Ovaj nacin druzenja, nijednog trenutka nije doveo nas brak u pitanje. Isto tako, nijedno od nas nema avanturu izvan braka, mada moze da se dogodi da na neku seansu, Dragana ili ja, odemo odvojeno. To zavisi od toga da li je onaj drugi raspolozen, ili ima drugih obaveza. I tu se prica zavrsava. Svet u kojem zive Dusan i Dragana je njihov i njihova se privatnost nikoga ne tice.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12 13 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:22:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.