Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:45:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 22 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26610672 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Evo jos jedne!

DROGANA

Sedeo sam, pijuckao čivas i posmatrao dve devojke koje su polugole na podijumu zavodljivo njihale kukovima. «Klinke se jebu k’o sumanute! », rekao je ortak primetivši da sam u mislimo odlutao daleko od splava u kome sedimo tri sata. U pravu je, ove današnje devojčice čovek može da pojebe bez reči. Platiš im piće i spremne su odmah da sednu na kurac. Ponekad i to nije loše, ali – ranije je to bilo drugačije. Još pre šest, sedam godina sponzoruše su bile zahtevnije. “Sećaš li se kako smo nekada ribama kupovali bunde, da se uviju u krzno, da ne nazebu posle karanja”, našalio se moj drug Rašo aludirajući na minula vremena. Kao da mi je čitao misli. Nije ni čudo. Znamo se toliko dugo, pa se i bez reči razumemo. Osetio je da devojke ispred sebe ne merkam zbog toga što sam u dilemi koju od njih bi mogao večeras pojebati. “Andrijina Dragana je bila eksta sponzoruša. Sponzoruša na nivou”, rekao sam prisećajući se vremena kada je pola grada drkalo zamišljajući rasnu crnku prelepog poprsja i punih usana. “Čuo sam da je sada zovu Drogana, kažu da se navukla na koku.”, rekao je Rašo, a ja sam se pravio da ga ne čujem. Tačnije, nisam hteo da čujem ono o čemu se uveliko pričalo. Mada, ako ću da budem iskren, i sam sam primetio da se nešto čudno dešava sa devojkom pred kojom su mi nekada klecala kolena. Kada se smuvala sa Andrijom koji je tada bio velika faca u gradu, znao sam da mogu da je krešem smo u snovima. Čak i kada su Andrija i njegova ekipa dilera pali, znao sam da ne smem ni da pokušavam da povalim Draganu. Jer, i ako je bio u zatvoru, i dalje je bio jak. Imao je svoje ljude. Sada su druga vremena. Draganu viđam po splavovima, iako su se pojavile neke nove klinke, ona se još dobro drži. I sada osetim žmarke u predelu prepona kada je ugledam.
“Biće da smo je naslutili”, rekao je Rašo, pa me je laktom bocnuo u rebra i pokazao ka ulazu gde je stajala ona. Dragana, nekadašnja prva sponzoruša Beograda. Pozvao sam je da nam se pridruži. “Navratila sam samo da vidim šta se dešava, pa idem kući, kasno je”, rekla je dok je sedala za naš separe. “Navika!”, konstatovao sam i dodao da i sam često iz navike navratim na splav na kome se ranije okupljala samo birana ekipa. Uz piće smo se prisetili prošlih vremena, a onda se moj drug Rašo izgubio. Opet je predosetio šta će se desiti, pa nije hteo da bude svedok. «Da nastavimo prisećanje kod mene », rekao sam, a potom iz džepa izvadio ključeve od kola, baš onako kako smo to nekada radili u nameri da ostavimo utisak pred devojkama. Nasmejala se shvativši da se šalim na račun nekadašnjih mangupskih fora.
Dok sam sipao piće, Dragana se izvinula i uputila ka toaletu. Seo sam, popio prvi gutljaj, pa drugi, a ona se još ne vraća.


„Šta to radiš?“, počeo sam da vičem videvši Draganu kako se nadnela nad mašinu za pranje veša u nameri da povuče crtu. „Znaš, ne preterujem ja. Samo ponekad uzmem koku, tek da se malo dignem“, pravdala se klečeći na kolenima. Znala je da valjam drogu, ali da iz dna duše mrzim narkomane. U trenutku kada je krenula da ustane, opalio sam joj šamarčinu da se od siline udarca stropoštala na pod, dok joj se niz levu nozdrvu slivala se krv. Rukom je dohvatila peškir da bi obrisala krv, ali sam je uhvatio za kosu, povukao ka sebi, a potom je ponovo ošamario. Ni reč nije progovarala. Uhvatio sam je za donju vilicu i stegao snažno, a ona je otvorila usta i jezikom počela da oblizuje moj palac. Prostrelio sam je hladnim pogledom i pljunuo joj u facu. Pokušala je da me ugrize, ali sam na vreme procenio kučkine namere, pa sam je odgurnuo od sebe i duga crna kosa joj se rasula po podu. Četveronoške, kao keruša dopuzila je do mojih nogu, obuhvatila me je rukama oko struka i počela da podiže glavu. Zaustavila se u predelu šlica, a potom je jezikom nekoliko puta prešla preko farmerica. Osetila je kako moj „vršnjak“ raste ispod farmerica, pa je nastavila da ga masira usnama, ljubi, lagano zubima steže glavić. Ponovo sam joj svu pljuvačku istresao na lice, ali nije odustajala. Prislonila je obras uz već očvrslu batinu, kurvinjski se ugrizla za donju usnu i izustila: „Kazni me!“. Otkopčao sam šlic i sjurio joj kurčinu u usta. „Miris pravog kurca me raspamećuje. Ne volim kite koje mirišu na sapun“, rekla je i nastavila da puši. Naredio sam joj „Brže!“, i slušala je. Potom sam dodao: „Dublje!“, a ona se nbijala sve dok moj buzdovan nije potpuno nestao u njenom ždrelu.
Uhvatio sam je za kosu, povukao ka spavaćoj sobi i gurnuo na beli čaršaf. Raširila je noge, levom rukom je mazla svoje navlaženo međunožje, a pokretima kažiprsta desne ruke me je pozivala. Izgledala je poželjno i pohotno. „Mogao bi da nam poneseš nešto žestoko u krevet, da malo ovlažimo grlo“, rekla je maznim glasom. Sipao sam viski: sebi suv, Dragani sa ledom. Legao sam pored nje i upitao je od kada je na koki. „Znaš kako...“, počela je, pa kao da se ugrizla za jezik. Fiksirao sam je pogledom očekujući direktan odgovor. „Andrija me je navukao“, nastavila je. „Kada je on pao, nisam imala novca za kokain, pa sam razmišljala o tome da odem na lečenje, da se podvrgnem metadonskoj terapiji. Uvek, kada bi se probudila, obećavala sam sebi da ću narednog jutra otići u Centar za odvikavanje od narkotika. Jutro po juto, dani su prolazili. I tako pune dve godine. Valjda će doći i i taj dan kada ću krenuti u Centar“, rekla je, a onda joj se oteo uzdah i ućutala je. Jagodicama prstiju dodirivala je moje grudi, ali i dalje nije progovarala. Uzeo sam gutljaj viskija, a potom je poljubio. Ljubio sam joj ramena, vrat, spuštao se polako prema nabreklim bradavicama. Nastavio sam da se spuštam prema stomaku i lizao ga. Htela da eksplodira! Izbacila je kukove prema meni i nudila svoju navlaženu mačkicu. Legao sam preko nje na krevet. Desnom rukom mazio sam njen nabrekli klitoris, a ona je na to odgovarala glasnim uzdasima. Ponavljala je: „Nabij mi ga!“ Osetio sam želju da joj munjevito sjurim mog kuronju. Počela je da mi masira kitu i da je usmerava ka gladnoj ribici. Naprosto je ususala mog buzdovana. Osetio sam njene nokte na svojoj guzi. Najpre je lagano, a potom je nokte zarila u moju zadnjicu. Pomislio sam da će krv početi da šiklja. Nisam joj ostao dužan. Kučka, htela je da je karam životinjski, da snažno prodirem u njenu utrobu. To je i dobila. Osetio sam kako moj glavić dodiruje nešto vrelo, mokro. Otrgao joj se krik slatkog bola. Krik zadovoljstva. Nije posustajala, pa je noktima još snažnije stegla moju guzu. Nije mi rebalo mnogo. I ja sam bio prokleto napaljen, kao nikada do tada. Jecao sam: „Aaaaaaaaa svršiću“, a onda je ona prestala da se nabija na moju nabreklu kurčinu i rekla: „Nećeš još!“. Nastavio sam da je tucam manijački, onako sa iživljavanjem. Izvadio sam kurac i rasuo vrelu spermu po Draganinom licu dok je ona jezikom i prstima pokušavala da pokupi svaku kap.
„Vidimo se“,  rekla je na izlasku iz mog stana, a ja sam samo kratko dobacio „Možda!“,  i zapalio sam cigaretu. „Znam da ćemo ponovo da se vidimo“, kazala je samouvereno, zatvorila vrata i nestala. Bila je u pravu. Već narednog dana poželeo sam da osetim toplinu njene ribice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1213
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Samsung R210
Na ovu priču sam nailazio već više puta na netu , možda je i ovde objavljena
ali meni se mnogo dopala



Citat
"Dosta bre više gledaš tu malu". "Svaki put kad je sretnemo dobro je ošmekuješ" "Misliš da sam idiot, pa ne vidim kako merkaš njenu guzu", "a i ta kurvica kako te samo gleda" prekori me Vesna. I zaista cesto smo u poslednje vreme naletali na tu malu iz mojeg ulaza. Ta mala šatirana srednjoškolka živela je na cetvrtom spratu sa starijim bratom i majkom koja je cesto bila u Novom Sadu da pomaže drugoj cerki oko deteta. Ponekad bi se javila "Zdravo komšija", na nacin ko što to rade bezobrazne klinke, gledajuci te pravo u oci i vrteci pramen kose. Ali kad bi me videla s Vesnom samo bi mi uputila mali zagonetni smešak.

Nekako od tog trenutka (to sam skontao kasnije) odnosi izmedu mene i Vesne postadoše pomalo zategnuti pa se dešavalo da se posvadjamo oko neke sitnice.

Bio je osmi mart i Vesna je trebalo da svrati kod mene, pa da posle idemo negde u provod. Zvonila je na ulaznim vratima i cekala da joj otvorim, što beše neobicno jer je imala cak i kljuc od stana koji sam joj nedavno dao. "Cao sreco, gde si do sad" pozdravih je. "Tu sam" odgovori hladno, a zatim jedva i da pogleda buket cveca i poklon za nju. Ocigledno joj je nešto pokvarilo raspoloženje, ali nisam znao šta. To vece nismo se baš lepo proveli.

Posle par dana vracao sam se s posla i cekao sam lift kad natrcah na Milenu (tako se zvala mala). Udosmo u lift, pritisnuh cetvrti, pa osmi. "Ideš iz škole?" upitah. "Mhha" potvrdi, "Izašla sam malo ranije, nego super vam stoje te nove farmerice, baš dobro izgledate danas". Samo se nasmeših, cak možda malo i pocrveneh. Lift je stao. "E pa stigli smo, ajde cao i pozdravite Vesnu" namignu i zatvori vrata.

Otada je prošlo još desetak dana, odnosi izmedu mene i Vesne bejaše sve hladniji, redje je i dolazila. Nismo vodili ljubav možda celih mesec dana, ili je bolela glava, ili je dobila, ili se posvadjamo. Neko je zvonio. Otvorih, kad ono Milena. Zacudih se. "Cao komšija, jel tu Vesna?".

"Nije, mogu li da ti ja nešto pomognem" upitah.
"Pravim neki kolac, pa mi nestalo brašna, a prva komšinica nije tu" rece djavolski me gledajuci.
"Ajde udji sad cemo da potražimo".
"Hajde na kratko" rece.
"Voliš da spremaš slatkiše?" upitah otvarajuci tražeci kutiju s brašnom.
"Ponekad, ali brat voli kolace, ustvari voli sve slatko"
"A ti ko dobra sestrica gledaš da udovoljiš bratu"
"Uvek. Niste ni u stanju da zamislite šta bih sve uradila za njega"
"Dobro se slažete"
"Da"
Nadjoh kutiju i okrenuh se njoj. Nagla se preko naslona kuhinjske stolice i gledala slike s neke proslave. Nosila je žuti kožni minjak, guza je bila više gola nego pokrivena i mogla je da se nazre riba upakovana u bledo ružicaste gacice. Obuzdah nekako svoje nagone. Neodoljiva želja da uhvatim te guzove i nabijem batinu medu njih zaokupila je sve moje misli. Premeštajuci se s noge na nogu kucka me još više izazivala.

"Zgodni ste, narocito Vesna. Nije cudno što muškarci umiru za njom"
"Otkud ti to, uostalom odakle se vas dve toliko poznajete?"upitah
"Odakle, pa iz lifta uglavnom", odgovori.
"Nego jel vam se svidja moja mindušica" upita me pokazujuci sitnu dijamantsku tackicu u desnoj nozdrvi.
"Interesantno, verovatno to i nije jedino mesto gde si znaš vec šta?"
Ona se samo davolski osmehnu.
"Idem sad. Hvala ti" rece i uze posudu za brašno koju je ponela od kuce.

Otvorih ulazna vrata pustajuci nju napred, ali se ona na njima maltene sudari s Vesnom. "Cao Vesna trebalo mi je malo brašna" rece pokazujuci ciniju. Vesna je cutala nezadovoljno.

"Ne treba njoj brašno, vec nešto drugo" rece kad zatvorih vrata. "A ti" obrati se meni, "dovodiš klinke u stan kad mene nema, uostalom stan je tvoj može li neko da ti brani?". "Ma daj bre šta pricaš, da dovedem žensku a znam da ti treba da naideš, kako možeš da pricaš takve gluposti". Od tog dana može se reci naša veza bila je pod znakom pitanja.

Prodje još nedelju dve, bili smo kod mene i svadjali se oko neke gluposti. Na kraju pokušavajuci da smirim strasti, ponudih da skuvam kafu. Vesna me samo pogleda i izadje. "Ko te pa jebe, idi" rekoh sebi u bradu.
Ne prode ni 5 minuta neko je zvonio. Milena.

"Cao komšija jel tu Vesna?"
"Hajde udji" rekoh, a ona ude.
"Nešto si neraspoložen izgleda, da idem ja" upita
"Ma nisam neraspoložen, sedi, meni i Vesni ne ide dobro u zadnje vreme. Svadjamo se oko nekih gluposti, evo malopre se nešto nadurli i izade napolje"
"Videla sam" izdade se Milena i ja shvatih da je ona došla vrebajuci kad Vesna ne bude kuci. "*** sad ti nema spasa" pomislih gledajuci je. Nosila je onu istu kratku suknjicu i ponovo onako se isto nagnuvši listala naše slike koje su stajale u staklenoj ciniji na stolu. "Kakva koencidencija" pomislih, "ne treba da cekam trecu šansu".
"Stvarno je zgodna, kako ima zgodno telo, a guza je savršena" rece.
To kao da beše znak za start.
"Tvoja je lepša" rekoh pa položih ruke na njene guzove.
Ne rece ništa, samo se prebaci s noge na nogu.
Masirah i stezah to meso sve jace pribijajuci je sve više uz sto.
"A vidi je ovde, kako flertuje s ovim tipom" nastavljala je ona da gleda slike pustivši mene da radim svoj posao.
"Ovakve ribe ne treba da poseduje samo jedan muškarac znaš?, šteta je."
Nisam obracao mnogo pažnje šta prica, vec sam gledao da svojom karom dobro natrljam njen picic koji mi je bio sve dostupniji jer se ona malo po malo sve više guzila.
"Kladim se da se kreše naokolo"

Ja sam radio i nisam je slušao, razmakoh njene narandžaste gacice, sevnu njena obrijana pica. Rukama sam razmicao njene guzove, a jezikom mazio njen anus pokušavajuci da prodrem unutra. Prelazio sam jezikom celom dužinom njene pice i liz završavao na njenom cmaru.

Dok je svojom zadnjicom pratila moje pokrete, trljajuci ribu o moje lice, ona je nastavljalu svoju pricu.

"Ona stvar joj viri iz ociju covece, prosto te zove u krevet. Da sam muško rasturila bih joj kantu"
Mada mi je kompletna situacija bila cudna, kao neki san, njeno stalno pominjanje Vesne samo me je dodatno palilo.

Moj nos upro je o njen otvor na guzi, dok je jezik tražio njen klit. Bilo je sve klizavije. Brisao sam lice o njenu butinu, a s dva prsta razradivao taj prelepi picic. Taman kad sam nameravao da se uspravim i naguzim kurvu, ona se okrenu k meni i pokazivajuci jednu od slika rece:

"Ovo ste bili u "Kolibi", jel da"
"Aha" potvrdih gledajuci njene napucene usnice. Vec sam ih video kako se otvaraju da prime kurcinu.

"Vidiš" rece nežno me hvatajuci za bradu, "Kladim se da je to isto vece pušila ovom tipu, što je sedeo za susednim stolom, vidiš?", "imaju zgodan WC za te stvari" dadade a zatim ne cekajuci odgovor pope guzu na stol, nežno me levom rukom uhvati za vrat, primicuci moju glavu njenom medunožju.

Obema rukama držala me je za teme i u pravom smislu reci jebala u usta.
"Liži, samo tako poliži je skroz". Njeni pokreti bili su sve jaci i brži, Desnom rukom sam ga *****. I meni je malo falilo da svršim. Nije joj mnogo trebalo da mi svrši u lice, svo mokro od ribe i pljuvacke. S ustima punim BiiiiP svrših i ja prosipajuci spermu po tepihu.

"Moram da idem sad" navuce suknju i ode.
Ne stigoh ni rec da joj kažem, odoh u kupatilo da se istuširam. Kupah se i sredivah nekih desetak minuta, a potom izadoh iz kupatila razmišljajuci o proteklom dogadaju. Jedna stvarcica u hodniku privuce mi pažnju. Kožni novcanik stajao je na cipelaru, milenin. Setih se da je sama, keva u Novom Sadu, a brat koga juce sretoh kod lifta rece da ide na neko planinarenje.

Reših da odem do nje, bilo je i opasno da mi se njen novcanik povlaci po kuci. Sici cu stepenicama razmišljah, bolje nego da me neko vidi kako izlazim iz lifta na 4 spratu. Lagano i oprezno stigoh do njenih vrata. Unutra se cula poluglasna muzika. Dali da zvonim, bolje ne. Udjoh polako, mrak u hodniku, u kujni niko, u dnevnoj sobi takode. Svuda mrak osim u spavacoj sobi odakle je dopirala muzika. Vrata bejaše poluotvorena i videh Marka mileninog brata, guzio je neku ribu. Nije mogao da me vidi jer mi je bio ledjima okrenut i na svetlu, a ja u tami, a ni da me cuje od glasne muzike. Nabijao je otpozadi sve žešce i žešce, razbijajuci to žensko guza. Pošto je devojkino lice bilo u polumraku i zagnjureno u postelju, nisam mogao da vidim o kome se radi, pa u trenutku pomislih da brat jebe sestru. "Nemoguce" pomislih i htedoh da odem, ali mi radoznalost ne dade.

Marko izvadi ***** iz nje, a zatim pljunu medu guzove gurajuci tecnost ka rupici na njenoj guzi. Gurnu joj prvo jedan, a nedugo zatim i drugi prst. **** je tako neko vreme tu guzu koja je sve više mešala i sve se više uvijala oko njegovih prstiju. Na kraju on se podiže na kolena, pljunu u šaku pa razmaza pljuvacku po glavicu, razmaknu njene guzove što je više mogao pa namesti palamara na ulaz njenog dupeta. Njegova batina polako je nestajala u njoj. U jednom laganom i ravnomernom potezu navuko je skroz. Culo se kako devojka stenje. Poce da cepa tu guzicu u pocetku sporije, a zatim zatim sve jace, brže i dublje. Njegova jaja mlatila su po njenoj picki. Ustiju uronjenih u posteljinu, devojka je svršavala vrišteci. On ga izvadi iz njenog dupeta, uhvati je za kosu levom rukom i privuce njeno lice svojim mudima, a desnom je ***** ogromnu kurcinu koja se presijavala od sadržaja njene guzice. Trenutak pre nego je sperma pokuljala, ona se malo odmace, uze ga u ruku i poce njime da mlati po svom ispruženom jeziku.

Po prvi put njeno lice beše osvetljeno i dostupno mom pogledu. Zamalo se ne sruših kad je poznah - Vesna. I dok sam razmišljao šta da radim, noge vec nadoše svoj put - napolje kroz ulazna vrata. Izgleda da me nisu primetili.

Umesto nagore kuci, podoh naniže ni sam ne znam zašto. Na prvom spratu naleteh na Milenu koja je izlazila iz broja 2.

"Otkud ti. Bled si ko smrt. Šta je bilo?"
"Zaboravila si novcanik"
U momentu je shvatila sve.

"Rekla sam ti ja"
"Idem da kupim nešto. Vidimo se" rece uzimajuci novcanik pa produži niz stepenice. Slegoh ramenima i ostah na stepeništu ne znajuci na koju stranu.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2007, 19:03:17 od Iron2000 »
IP sačuvana
social share
I can't get a girl
cuz I ain't got a car
I can't get a car
cuz I ain't got a job
I can't get a job
cuz I ain't got a car
So I'm looking for a girl with a job and a car
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung x660
Ljubavnici


    Toplo letnje jutro. Probudila se oznojena, vruceg tela. Protezala se gola, mekana, sva podatna, a zeljna jutarnjeg mazenja. Budila se do kraja milovanjima tela, prolazeci dlanovima preko vitkih nogu, krila i cvrstih dojki. No, nije bilo mnogo vremena. Valjalo je na posao. Istusirala se i posla njegovom ulicom, uz reku nad kojom je pirkao vetric, dok su se zalosne vrbe ogledale u vodi.

Bila je zgodna plavusa u laganoj zelenoj haljini s dubokim izrezom na ledjima, koja su vec bila preplanula od suncanja. Svaki korak otvarao je razrez sve do bedara. Ruke su joj bile gole. Bila je privlacna i izazovna, a svesna i sama toga.

Sustigao ju je automobilom na kraju ulice u kojoj je stanovao. Povezao ju je. Bili su ljubavnici vise poljupcima, pricom i stihovima, no telom. Ali, danas je bila neodoljiva. Pozvao ju je na ranu jutarnju crnu kafu u svoju kancelariju. Radili su u istom preduzecu.


Na poslu, ona se presvukla u belu radnu odecu, ispod koje je imala samo male, bele gacice, cija je uska traka medju nogama jedva prekrivala podsisanu i oblikovanu sumicu njenog Venerinog brega.

On ju je vec cekao sa smeskom. Pruzili su si ruke, isprepleli prste, a onda je bila privucena uz njegovo telo. Ljubili su se. Sedela je u naslonjacu, dok je on zakljucavao vrata, a potom bio uz nju, na kolenima i ljubio joj lice, usne i noge, kad je zadigao haljinu. Krao se dlanovima prema preponama. Mrmljao joj je nezne reci onim svojim sonornim baritonom, zbog kojeg ga je zvala Lepi glas. Raskopcao joj je haljinu na grudima i ljubio joj tople, oble, cvrste grudi, naslanjao lice na njih, a ona mu je mrslia kosu. Bio je nadrazen. Na pantalonama se videla nabreknutost njegovog uda.

Odgurnula ga je i pozelela kafu. Vec je cekala. Sedeli su svako u svom naslonjacu, pijuckali crnu tecnost i gledali se. Ona ga je gledala izazovno, lizala i grickala kockicu secera, oblizivala svoje usne, mazno mu se smesila. I on nije mogao da izdrzi, evo ga, vec je opet bio uz nju.

Podigao ju je, cvrsto zagrlio i poljubio, a onda se svojim telom pripio uz nju. Raskopcao joj je belu haljinu, uzivajuci u njenom telu koje je izranjalo iz tkanja. Stiskao joj je guzu, ljubio usne i vrat, dojke i trbuh. Kleknuo je pred nju i polagano joj svlacio gacice, ljubeci svaki komadic gole koze. Zario se jezikom u njeno medjunozje, pa joj lizao noge sve nize i nize, do kolena i natrag. Cvrsto ga je drzala za glavu, milovala mu potiljak, cupkala gustu, crnu, kovrdzavu kosu. I, uzivala.

Onda je on ustao i odbacio sa sebe majicu, pantalone, rublje. Ud mu se ustobocio u punoj erekciji, tako lep bez kozne kapice. Nije joj dao vremena da uziva u gledanju. Podigao ju je lako, kao perce, uvis i drzao je pripijenu uz sebe. Obujmila ga je nogama oko struka i kao lijana se pripila uz njega. Ud joj se doticao trbuha i guze, pa kliznuo ka toploj i mokroj koki. Nagnuo se napred i spustio je u naslonjac, prstom joj rastavio toplinu koke i napipavsi klitoris, poceo ga nezno masirati. Pri tome joj je milovao dojke i ljubio usne. Dovodio ju je do ekstaze. Milovala ga je po ledjima, stiskala nogama i tek ovlas dodirivala njegov penis po samom glavicu, gde je stajala sluzava kapljica. Saputao je, bio je uzbudjen, zeljan i nestrpljiv da je tuca sto pre.

Promenili su polozaj. On je sedeo u naslonjacu, a ona je nad njim klecala, drzeci divno spolovilo u rukama. Milovala ga je i gnjecila, sve dok se na vrhu nije stvorio sluzavi, penusavi sloj vlaznosti. Tad ga je gurnula u svoju vrucu koku. Klizila je po njemu gore, dole. Opet su se ljubili, sisali jezike sve do korena. Odizala je i spustala svoju straznjicu pustajuci penis da gotovo ispadne, a onda se ponovo naticala na njega sve do korena, do jaja. Da je mogla, strpala bi i njih u sebe.

Primetila je kako se blizi vrhuncu, pa je usporila svoj hod po njegovom penisu. Umirila se. Ljubila mu je kapke na ocima, cupkala i mrsila dlake na grudima, grebla ga lagano svojim ostrim noktima po stegnima. On ju je hvatao za cvrstu straznjicu, odizao je, pa spustao, milovao joj je i stezao celo telo, trazeci svojim usnama, nabreklu, crnu bradavicu njene dojke.

Plesala je na njegovom udu velicanstveni ples. Kakvo je to bilo jutranje tucanje! Jecao je u grcu i sav pruzen u nju sve do utrobe, a onda je svrsavao dugo i toplo. Osecala je njegove vruce mlazove, ali je nastavila svoje jahanje na njemu sve dok nije zapocelo njeno dugo svrsavanje. Jos mu je ljubila usne i jos ga grebla po ledjima, a vec je dolazila k sebi posle uzivanja u ovom jutarnjem tucanju. Disali su sve tise i tise.


Kad je sve bilo gotovo, maramicom je obrisala njegov penis i svoju crvenu, nabreklu koku. Obukla se i vragolasto mu se nasmesila. Osecala je njegovu spermu u sebi. I bila je sretna. Takva je posla na svakodnevni posao. I, jos je ceo dan pevusila jednu pesmu, koju su oboje voleli.

Kako li je lepo zapoceti radni dan tucanjem u kancelariji! I biti ljubavnica svom ljubavniku.
IP sačuvana
social share
MiXaJlO
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Evo nesto moje!! Biti ce jos nastavaka ako prodje:)

Moja priča počinje u jednom većem gradu u BiH gdje i sada živim. Imao sam 8 godina kada sam prvi put otkrio čari drkanja. Prije toga sam osjećao par puta čudne trnce u međunožju kada bi gledao seksi scene u filmovima. Bio sam malo krupniji povučen i stidljiv osmogodišnjak kada mi Damke, moj tada najbolji prijatelj, prvi put ispričao kako treba drkati “Uzmeš kitu i onu kožicu preko glavića brzo diži i spuštaj dok ti ne bude lijepo.” rekao mi je. Probao sam to kod kuce par puta i ništa sa nije desilo. “Moraš mislit o pički i da ti se digne, budalo” rekao mi je sutradan kad sam mu rekao da se ništa nije desilo. Poslije toga sam mislio o tom dlakavom trokutu svaki dan i bjesomučno drkao po 6/7 puta na dan od kad sam našao jednu Erotiku kod oca u ormaru. Jednom se umalo nisam onesvijestio od drkanja. Naravno u to doba niko od nas nije znao šta je pička, naša definicija je bila da je to dlakavi trokugao u koji treba stavit kurac i dizat se i spuštati dok nam ne bude lijepo. U petom razredu tj. kad sam napunio 10 godina počelo je tjelesno tj. fizičko vaspitanje kako se to tada zvalo ali u pravoj mjeri zanči svlačionice i to. Svlačionica je bila popularno mjesto gdje smo zajebavali jedni druge i skidali se u opremu smijuljeći se neprestano. U to doba bio je fol da se onom ko je u gaćama skinu iste skroz do članaka. Tog dana sam ja bio na meti i onakav povučen nisam to ni slutio jer su me dosad stalno zaobilazili.
Evo malo i Miretu da skinemo gaće – rekao je Zoka i snažno povukao. Svukao mi je gaće skroz do članaka a ostali su se zacerekali i samo momenat kasnije i zanijemili zbog nečega na mom međunožju. Pogledao sam dole, sagnuo se i povukao gaće ne primijetivši fiksirane poglede mojih drugova iz razreda ka mom međunožju. Jebote koja kurčina!! – rekao je Zoka. Već sam napomenuo da sam bio povučen u to vrijeme i to je bio trenutak da umalo zaplačem. Okrenuo sam se ka zidu i počeo oblačiti. Daj da vidimo još jednom majke ti – rekao je Deni još jedan od mojih prijatelja. Molili su me oko 5 minuta da se skinem i pokažem im kurac. Neću ako i vi ne skinete i pokažete mi svoje – rekao sam. Hajde više evo – reče Deni. Ne mogu da vjerujem koliki mu je kurac!! – reče Zoka. Pogledao sam i vidio da kod mojih vršnjaka i nisu baš tolike kite kao kod mene. Koliki ti je stvarno? – upita on. Nemam pojma nisam ga mjerio nikad – rekoh. Evo linijar pa ga izmjeri odmah – dodade Zoka i izvadi linijar iz tašne. Stavio sam linijar na kurac i izmjerio prema dole.  17,5 cm – rekoh. U pičku materinu moj otac nema toliku kitu kad mu se digne – reče Deni. A vidio sam kad se kupao jedno jutro kad smo bili u Makarskoj – dodade. Koliki je kad se digne? – upita Deni. Ne znam nisam još mjerio – rekoh. To je bio kraj naše priče jer nas je nastavnica zvala da idemo na čas. Poslije škole mi je Deni rekao – Dođi sutra u 10 sati kod Zoke da drkamo zajedno i da vidimo koliki ti je kad se digne. Ajd vidiću, imam zadaću iz matematike - pokušao sam da izbjegnem dolazak jer nikad do tad nisam drkao u društvu. Sutra je nastava počinjala u 13 h i nisam imao šta raditi od 10 do 12 30 jer sam tu zadaću uradio naveče. Pokucao sam Zoki na vrata oko 15 do 10 jer nisam mogao duže spavati a Zoka je živio u mojoj zgradi. Jesi ponio kakvih Erotika – upita me Zoka. Imam ja od oca oko 50 komada al smo drkali na sve te pa nam dosadile. Otišao sam po svoj jedini primjerak za koji se kasnije ispostavilo da nisu “čitali”. Poredali smo se po sobi i Zoka je izvukao oko 10 tadašnjih Erotika novih novcatih ali malo ulijepljenih. No mi tada nismo imali pojma zbog čega su one ulijepljene niti smo mogli izbacivati spermu u to doba.
Njih dvojica tj. Deni i oka su izvadili svoje crvene kite i počeli bjesomučno drkati. Hajde vadi ga – reče Zoka. Izvadio sam kurac i usredotočio se na jedan broj Erotike (a nisam čitao nijedan sem onog koji sam donio od kuće). Bila je to priča u slikama i jedna mlada djevojka se nabijala nekom brki na kurčinu. Pička joj je bila dlakava i mokra. Slike su bile fantastične i kurac mi je skočio kao oparen. Počeo sam drkati i već sam ga dobro drmao kad je Zoka uzviknuo – Vidi ono Deni majke ti!! Trgnuo sam se, pretpostavljam sav crven u licu iz transa tj. drkanja na tu mladu djevojku i pogledao u njih dvojicu. Gledali su nijemo u mene skoro otvorenih usta. Zoka, daj linijar, brzo – reče Deni. Bacio mi je linijar preko kreveta i reko mi izmjeri ga Mire da vidimo sad koliki je! – rekao mi je Zoka. Uzeo sam linijar i stavio ga pored kurca koji je još pulsirao od drkanja i pročitao – 20,5 cm. E jebote Tito te jebo ako sam vidio u životu išta veće na čovjeku a da nije noga – reče Deni. Poslije toga smo svi drkali iz dana u dan a svaki put nam se društvo povećavalo jer su ova dvojica pravili turističku atrakciju od mog kurca. Ulaznica da se vidi moj kurac postala je jedna Erotika i donosili su ih momčići koji su bili moji vršnjaci da bi vidjeli “Miretovu kurčinu”. Problemi su nastali u 6-tom razredu kad je za naša drkanja i razloge posjeta Zokinom stanu saznalo žensko društvo. Djevojčice su me počele zagledati i smijuljiti se. Jednom mi je kad smo stojali u redu jedna Amela iz razreda rekla – Dobro je kurati šta se guraš ući ćeš u školu ne sikiraj se. Problem je bio što se uopšte nisam gurao. Počelo mi je to smetati i stvari su počele bivati ozbiljnije kad su stariji razredi saznali za to. Djeca k’o djeca su pričala o tome kao o zajebanciji što neki stariji učenici nisu baš shvatali. Prvo moje seksualno iskustvo doživio sam sa 12 nakon što je jedna Zlata iz 8 a razreda, djevojčica koja je imala najveće sise u školi rekla da bi mi popušila kurac ako je toliki koliki kažu odmah samo da sam malo stariji. To su ovi moji odmah organizovali i tri dana poslije te njene rečenice Zlata i ja smo stojali iza škole u 18 30 h, druga smjena je završena, mjesec maj, kraj 6-razreda a ona i ja stojimo i gledamo se. Hajde skidaj se da vidim i tu kurčinu što kažu – procijedi ona k’o preko kurca. Znaš šta, nisam te ja nagovarao da to uradiš, ne moraš ako nećeš – rekoh joj i počeh skidati pantalone. Skinuo sam gaće i kurac mi ispade pred nju kao opruga. Uh jebote ovo još nisam vidjela, nije samo dug nego je i debeo, a to su mi ovi tvoji drugovi zaboravili napomenuti – reče Zlata. Uzela ga je u ruku i zavrnula kožicu preko glavića. Kleknula je na koljena i pitala me jesam li se popalio.
Zlata je izgledala kao prava štreberka sa debelim cvikerima sa tamnim okvirima, ogromnih zelenih očiju (barem su tako izgledale iza stakala), sisa tada za mene ogromnih jer ih nikad nisam vidio uživo. Stalno je nosila neke mekane grudnjake u kojima joj su se bradavice vidjele. Bila je malo viša od ostalih djevojčica iz osmih razreda i izgledala je kao prava djevojka. Ostali osmaci je nisu smjeli dirati za guzu i sise jer je imala starijeg brata koji ju je stalno branio. Pričalo se da se i jebala sa jednim iz ulice koji je išao u srednju školu, ali smo svi čuli da puši k’o luda. Naša predstava oralnog seksa je tada bila baš u pravom smislu pušenje tj. kada ti djevojka dudla i ispuhuje imaginarni dim kao iz cigarete.
Zlata je i dalje držala moj sad već malo uzdignuti kurac. Bio sam niži od nje skoro za glavu ali je moja donja glava bila skoro kao onaj široki dio tuša. Znao sam to i upoređivati i kad bi mi se kurac skroz dignuo glavić je bio tačno toliki. Liznula ga je jezikom i raširila usta. Kurac kao da se branio da uđe,  jer koliko god ona širila usta on nije mogao da stane. Odustala je nakon par pokušaja i počela ga lizati kao sladoled. Kurac se ukrutio jer je skinula naočale i kada sam vidio koliko je Zlata privlačna djevojka bila iza njih počeo sam da dišem sve brže i brže. Lizala ga je i lizala i u jednom trenutku je toliko otvorila usta da je čitav glavić kao i otprilike 2 cm kurca završio u njenim ustima. Počela je da se guši ali je nastavila sa mojim kurcem u ustima da bali. Curilo joj je sa svih strana iz usta i ja sam u tom trenutku zamislio pičku one mlade djevojke iz one Erotike i počeo da guram u njena usta. Mumljala je nešto i prevrtala očima ali nije prestajala da ga dudla. Urgghhhh mmmmmmmmmmffff – čulo joj se iz usta. Trajalo je to čitavu vječnost meni ali u stvarnosti 5 minuta i mene je oblio znoj i onaj osjećaj lijepog što se kod nas zvalo izdrkavanje. Zlata ga je glabala još par minuta jer mi kurac (ah mladost ) nije spao ni milimetra i onda je i ona nešto počela da radi. Nisam imao pojma šta se dešava ali je njena ruka bila među njenim nogama i nešto radila. Uh dijete sad bi te jebala al moram kući mati će me tražiti oko škole ako ne dođem na vrijeme. Dogovorićemo i to, mali.  Ustala je sa koljena koja su se crvenila od betona i onako ko od šale skinula majicu i grudnjak, privukla mi glavu njenim sisama i rekla – Lizni par puta da imaš još nešto da se hvališ sutra. Dok sam shvatio šta se dešava Zlata je svoje velike sise, koje nisam ni vidio od iznenađenja, spremila u grudnjak, procijedila-Ajd ćao mali bio si odličan-i otrčala. Ostao sam s dignutom kurcem da stojim pantalona svučenih do patika i razmišljam šta se to u stvari sad dogodilo. Bilo mi je to prvo oralno doduše ali ipak seksualno iskustvo. Do kraja 6-tog razreda se pričalo o tome i kako mi je Zlata pušila i sve ostalo ali su to svi pričali osim mene. Kad god bi me neko pitao kako je bilo onda sa Zlatom samo bih pognuo glavu ne znajući šta da odgovorim. Od početka 7-og razreda je krenulo. Drkajući jednog dana kod Zoke nešto mi je iscurilo iz kurca nakon što mi je bilo lijepo. Bili smo tad samo Zoka, Deni, Damke i ja. Rekli su mi da sam upravo izdrko i da sam sad mogu jebat komotno k’o i oni na pornićima samo još da nađem kakvu curu. Malo sam se oslobodio tokom tog perioda i počeo istraživati. Gledali su se porno filmovi, naravno Erotike su bile neizostavne ali u filmovima si mogao da vidiš sve pokrete kako se jebe i kako one brke iz njemačkih filmova zalivaju mlade cure mliječno bijelom spermom. U sedmom razredu sam počeo rasti, doduše bio sam za nijansu krupniji od vršnjaka ali ništa specijalno, a sa mnom je narastao i kurac. U decembru te godine (7 razred) mi je bio 24 cm (dignut) i više ga nisam mogao ni sakriti na fizičkom dok nisam mamu zamolio da mi kupi veće bermude. Savijao sam ga na razne načine i trpao između nogu ali bi on uvijek osjetio maštu i znao se dobro propeti, što je izazivalo podbadanja na fizičkom i na bazenu. Onda sam skužio fazon, počeo sam ga usmjeravati gore iznad linije hlača.
Na zimskom raspustu sam na sankanju na obližnjem brdu sreo Zlatu koja mi je samo šapnula  na uho– ispred tvoje zgrade sutra u 9 sati. Nisam imao pojma šta hoće. Stojao sam na hladnoći u trenerci i očevim gojzericama kad je ona iza ugla samo zviznula i mahnula mi rukom. Idemo kod mene, nema mi nikog kod kuće da ti nešto pokažem – objasnila je. 
Ušli smo u njen ulaz, a u liftu ona me zgrabi za kurac. Nemoj bona, dignuće se sad – rekoh joj.  Pa to i hoću – nasmija se ona. Tek sam sad primijetio da ne nosi više one cvikere. Stvarno se proljepšala za ovo malo vremena od kad je u srednjoj, nema više ni bubuljica – pomislih. Stigli smo do stana a ona me je otključavši vrata bukvalno gurnula unutra. Tek što je zaključala vrata bacila se i počela me ljubiti tj. tad je to bilo žvaljenje. Balila je po meni i strpala mi ruku u gaće. Trenerka je spala u sekundi i ona je zinula ugledavši ga. U pičku materinu pa nije bio ovoliki prošli put – reče ona. Pa, nije, malo je narastao, a i vlasnik je – uzvratih. Skidaj te cipele i ajdemo u sobu, ne mogu više čekati – naredi ona. Ušli smo u sobu njenih staraca i ona mi reče da se skinem. Skinuo sam se i okrenuo od nje. Šta je bogati, jel se to ti stidiš? – upitala je. Ma jok al hoćeš li se i ti skinuti pa da smo na istom? – upitao sam je. Krenula je polako i spala je i njena trenerka i pojavile su se bijele gaćice i njena mliječno bijela koža je bukvalno zasijala i pored napola spuštenih roletni u sobi njenih staraca. Skinula je gornji dio trenerke i majicu dugih rukava i pojavio se onaj njen “mekani” grudnjak. Bio je sniježno bijele boje i bio je mekan zato što je bio sportski tj. samo je podupirao njene grudi u svoj nihovoj čvrstini. Skinula ga je polako i bacila na pod. Sise su joj bile fantastične, sa malim bradavicama sijale su u tom mutnom svjetlu sobe te dvije polulopte, takve nisam vidio ni u Erotikama. Skinula je i gaćice i prišla mi. Zurio sam u njenu pičkicu kao maloumnik. Imala je vrlo malo dlaka dole ali su bile jako tamne kao i njena kosa i bila je to prva prava pička koju sam vidio u životu. Uhvatila me je za kurac koji je već skočio u punoj veličini i povela u krevet njenih staraca. Kleknuli smo oboje na krevet, a ona je legla na stomak i zagledala se u moj kurac držeći ga u ruci. Debeo je skoro kao moja ruka – rekla je i liznula me po glaviću. Jesi li maštao da me jebeš kuronjo a?– upita kao iz topa. Ni..jesam – promucao sam i tek tad shvatio šta me je pitala. Uzela ga je drkati polako ali čvrsto. Uhhh ispustio sam zvuk. Polako mali naučićeš svašta danas – rekla je i počela lizati kurac koji je pulsirao od čvrstine i izgledao ogromno u njenoj ruci. Konačno ga je ližući dovoljno navlažila da ga proba staviti u usta, razjapila ih je koliko je mogla i strpala cijeli glavić u usta i zagrcnula se. Ummmhhhh- rekla je i počela se ustima nabijati na kurac. Radila je samo usnama i vlažila i plahte jer joj je opet curilo na sva strane. Uživao sam i rekao joj da je osjećaj fantastičan. Začuo se pljeskavi PLOP zvuk koji je ispustila kad je izvukla kurac iz svojih usta. Lezi i opusti se, ja ću sve da radim. Ležao sam na leđima, a ona je otišla iz sobe onako gola i donijela nešto. Otvorila je neku kesicu i iz nje izvukla kondom -  koje smo mi tad zvali kurtoni. Jesi li ikad ovo vidio? – upita. Jesam, kupovali su nam ih vojnici par puta (kasarna je bila blizu pa su nam vojnici kupovali Erotike i kondome) navlačili smo ih i drkali – objasnio sam. Stavićeš ga mali ali nećeš ga još probati zavući – rekla je pohotno. Sad ću ti pokazati kako da mi ližeš macu – reče i pogleda me u oči – moraš da me navlažiš inače ovo neće moći ni ući u mene - i pokaza na moju uzdignutu batinu. Sjela je na mene i dovela svoju pičkicu tačno ispred mojih usta. Sad ližeš samo rupicu al taj gornji dio i probaj i prstima naći kao malo dugmence na gornjem dijelu mace. Krenuo sam trapavo kao i svako drugi i počeo lizati svuda, maca joj je imala čudan miris ali opet sam bio popaljen kao životinja. Balio sam jedno 2 minute dok ona nije sišla i legla pored mene i rekla mi da ližem dole i probam ponovo ali polako. Raširila je noge koje kao da su bile od svile, toliko su bile glatke. Liznuo sam jednom odozdo prema dole kad je ona ispustila uzdah Ahhhhh rekla je – To mali tako, gurni i srednji prst unutra i traži palcem ono dugmence na vrhu rupice. Počeo sam da je jebem prstom i ližem istovremeno jezikom ali samo gornji dio mace. Ovo se ne dešava pomislio sam, jebem prstom jebozovnu Zlatu koja ima 15-16 godina, ja koji sam tek napunio 13. Čovječe ja idem u osnovnu školu.
Ahhhh – gurni ga jače mali. Oh, oh, oh, svršiću. Uh, uh, uh  jebote!! Zlata je svršavala zbog mog jezika i prsta, a ja još nikad nisam jebao nijednu curu u svom životu. Digla se sa kreveta i uhvatila me za kurac koji je već napravio fleku na plahtama njenih staraca. Dolazi ovamo s tom kurčinom – rekla je i uzela onaj kondom, oblizala mi kurac i počela kondom navlačiti na batinu. Na jedvite jade je kondom prešao preko glavića i ona ga je lako srolala ali samo do pola kurca. Rekla je – ovaj kondom mom Alenu dođe do kraja i još ostane urolano,  a kažu da on ima poveliku kurčinu.(Alen je tada bio treći srednje). Uzela je moju kurčinu i primakla je svojoj pičkici. Jebaću je čovječe, pa ovo je divno! – pomislio sam. Razmakla je noge skoro pod 180 stepeni i rekla – Gurni ga al polako. Stavio sam glavić na početak rupice koja više i nije bila rupica, sada je to već bila poveća rupa i iz nje se širio isti onaj miris samo puno jači. Stavio sam glavić na ulaz i polako gurnuo. Aaahhhh – ispustila je uzdah i počela jecati. Glavić je ušao do pola a Zlata je počela drhtati i govoriti nešto nerazumljivo. Uhrrnn, ahmmm, jooj još, mater mu izlazilo je iz njenih usta i ja sam ohrabren tim gurno svom snagom. Izbečila je oči i vrisnula kao da je kolju – Jebote ušao je do pola, ne, ne, ne više mali. Ma jebiga, daj dokle može ahhh. Gurni još, još ajde. Gurnuo sam koliko sam mogao ali dalje nije išlo. To je bilo to Zlatine pičkice više nije bilo, barem što se tiče dubine. Počeo sam da guram slijedio sam pokrete brkajlija iz pornića a Zlata se previjala i skičala kao luda. Šta ti je bona? – upitao sam je. Ništa budalo, podera me a ti pitaš šta je – povika ona. Zbunjeno sam nastavio i počeo se crveniti i nakon 5 minuta svršio sam i legao na Zlatu. Ajde mali guraj, jesil normalan, pa tek si počeo – zavrištala je. Šta već si gotov ?– Pa i ja budala zaboravila da ja tebe učim ovdje nekim stvarima a ne ti mene i već krenula da svršim i drugi put kad ono ti gotov!
Sad će tebe Zlata opet dignut.
Oh, jebote kurčina ti  se nije ni spustila - reče Zlata kad sam se pomaknuo malo u njoj. Pa ostane on još dugo tako kad svršim, budem u wc-u po pola sata poslije svršavanja – rekoh joj. Ajde onda ti lezi da to iskoristimo – reče Zlata i gurnu me sa sebe i pope se da stavi glavić kurca u njenu već dobrano proširenu picu. Nabola se svom težinom na kurčinu i zajaukala – Ufff nije normalno koliki je, oh bože šta je ovo pa ne može opet ni do pola da uđe!! Ahhh to mali ajde samo me pusti sad da malo ja jašem a ti stisni zube da iskoristimo dok je isti kondom. Oh bože – rekla je i počela da se polako nabija svom težinom na batinu. Uh, koliki je, aj majko, ah, ah, klizila je do pola kurčine i penjala se kao na brdo. Tucala me je otprilike 10-tak minuta a ja sam svršio sigurno 3 puta tokom tog perioda. Krv jednostavno nije silazila iz kurčine. Kad god bi svršio pogledao bi u njeno lice u transu i usta koja su ispuštala neartikulisane zvukove nabijajući se nesmetano i dalje na moju batinu palio sam se još više i to ga je i održavalo čvrstog kao kamen. Mislim da nije ni osjećala da sam svršavao i samo me jebala i jebala, frkteći kao mačka. Uouh, oh, oh, oh ubij me tom kurčinom-govorila je , nek mi dođe do grlaaaah,ah!!
Krenula je brže i brže i svršila iscrpljena i pala mi na grudi a pošto je bila viša i veća od mene skoro me ugušila dok nisam zavikao – Siđi Zlato ugušiću se. Nasmijala se i sišla s kite koja se već dobrano spustila a ono kondoma što je ostalo zadržalo se do malo ispod glavića. Nije pukao srećom a ja budala zaboravila da smo ga i stavili – reče. Kondom je izgledao kao da je prošao kroz ratnu zonu ali je u njemu bilo solidno sperme. Opa, vidi malog ima on šta i izbaciti iz ovolike kurčine – reče Zlata zgužva kondom i stavi ga u neku kesu pored kreveta. Zagrlila me je i počela ljubiti. Eto mali od danas nisi više djevac – reče mi sa smiješkom i dodade – sad možeš to upražnjavati to redovno al samo s ovim kondomom jer ne znamo da li si već postao plodan s obzirom koliko si mlad. Pitao sam se otkud ona zna ovoliko o seksu i svim tim stvarima. Mora da ih uče u srednjoj –pomislio sam. Od tog dana smo se Zlata i ja u svakoj mogućoj prilici kad joj nije bilo staraca na raspustu i mogu vam reći da joj se maca prilično navikla na moju batinu, mogao sam ga ugurati skoro cijelog. Kad je počela nastava jebali smo se rijeđe ali je ona počinjala da priča svojim drugaricama o meni i mom kurcu i zbog toga me je bilo stid. Stalno su je pitale kakva mu je kurčina u krevetu, da li je možeš primiti cijelu i tako dalje. Sve je kulminiralo kad je jednom Zlata uletila na čas kod moje razredne i pitala može li Mire da izađe malo napolje. Šta hoćeš bona?- pitao sam je kad smo izašli napolje iz razreda. Hoću tu tvoju kurčinu ali sad!! – rekla je i uhvatila me za ruku i krenula prema školskom wc-u. Uvela me u kabinu i izvadila mi kurac i počela ga drkati. Nemoj ovdje jesi li normalna uletiće neko – prošaptao sam. Boli te kurac čas još traje ima još pola sata taman da mi ga zabiješ dobro – šapnula mi je u uho. Opet je izvadila odnekud kondom i navukla ga. Bila je u nekoj kratkoj lepršavoj suknjici i podigla ju je da mi pokaže da uopšte nema gaćica. Naguzila se i stavila jednu nogu na cijev od radijatora koja joj je taman izdigla guzu. Stavio sam prst no ona je samo rekla – Ne, ne mokra sam dovoljno vjeruj mi! Samo ga zabij do kraja! OOOhhhhh ispustila je uzdah kada sam ugurao glavić i kliznuo skoro do pola u njenu vrelu macu. Jebemti – rekla je i podigla nogu još malo da mi olakša ulazak. Krenuo sam žestoko jer sam se napalio zbog izgleda njene guze u takvoj pozi, a i zbog suknjice.
Dijete od 13 godina sa velikim kurcem u malo starijoj curi u školskom wc-u. Znam da je to teško za povjerovat ali zaboli me, ne morate čitati ako vam se ne sviđa.
Ohhh, bože jecala je i nabijala se na kurčinu dobrih 10 minuta i onda je krenula svršavati, tresla se i poskakivala nabijena do pola na ogroman kurac i u onom trenutku kad sam i ja stao svršavati neko je pokucao na vrata!!!
Mire sine, jesi li dobro? – začuo sam glas moje razredne. Je...jesam razrednice e evo sad ću samo još par minuta izgovarao sam to dok sam svršavao u Zlatu. Izvukao sam sluzavu kurčinu iz Zlate, svukao kondom i bacio ga u čučavac. Zlata se nasmijala ali ništa nije progovarala. I nju je prpa – pomislio sam. Joj samo da razredna ne skuži da neko još ima u wc-u sa mnom. Mire jel Zlata tu s tobom? Zašto je dolazila, sine ajd izađi molim te. Ne mogu razredna, nije mi dobro! - slagao sam u trenutku. Ajd sačekaću napolju pa izađi kad budeš mogao.
Gdje ću sad s ovolikim kurcem. Još ni ne planira da se spusti. Zlata se smijala i vukla me za kurac. Spremio sam ga prema gore onako sluzavog, polako obukao pantalone i izašao iz wc-a. Razredna uopšte nije bila izašla nego je stojala tačno ispred vrata. Zlato vidjela sam te i čula unutra izađi slobodno neću ti ništa. Zlati je trebalo još par trenutaka da se sredi i izađe. Razredna nas je dobro odmjerila i rekla nam da nas neće ni pitati šta smo radili unutra jer je ne zanima. Zlati je zabranila ulazak u školu jer ju je znala još od prošla godine i tako smo nas dvoje malo i počeli da se udaljavamo. Ne znam zbog čega ali Zlatu više nisam ni viđao napolju baš stalno. Poslije sam saznao da je otišla u Srbiju. Osmi sam razred krenuo odlično ali su još uvijek postojale one priče Zlatinih drugarica iz srednje. Jednog dana došle su njih dvije, obje srednjoškolke i rekle mi da su čule svašta o meni i da su odlučile da to i provjere. Rekle su mi da o ovom nikom ništa ne govorim i da dođem sutra tačno u 12 u jedan dio grada koji nisam baš poznavao. Čekao sam tu kad se jedna od njih pojavila i rekla mi da idem s njom. Ušli smo u zgradu i popeli se liftom do 5 sprata a na vratima nas je dočekala druga od te tri djevojke.

Ana, Marina i Alma su se zvale i bile su tri drugarice a ove dvije su bile trenutno tu izgleda. Marina se zvala ova koja me je dovela do stana, a ova koja nas je dočekala zvala se Ana. Alma izgleda još nije došla.. Odjednom su se ove dvije počele smijati nekako čudno i upitale me hoću li nešto popiti. Ja sam maloljetan a i ne pijem inače –rekao sam. Pa i mi smo skoro napunile 17 godina što znači da smo i mi maloljetne što ne igra nikakvu ulogu – uzvratila je Ana. Ana je jedina ostala sa mnom dok je Marina otišla iz sobe, vjerovatno po piće ili nešto slično. Sladak si – rekla je – a čule smo da imaš još svašta za pokazat’. Pa ...valjda imam – uzvratio sam i sam sebe zaprepastio odgovorom. Do tada nikad nisam govorio da imam ogromnu kurčinu i kad su me pitali. Ne znam šta mi je bilo ali mi se u tom trenutku počelo sviđati pričati o mojoj batini. Koliki je tačno? – začuo sam glas iza sebe. Bila je to Marina u kratkoj suknjici, bosih nogu, obučena u malu atlet majicu iza koje su virile sisice sa naperenim bradavicama. Imala je dugu, ravnu, smeđu kosu i bila je divna. Oči smeđe, krupne, usta punašna i malo je bila mršavija od ove druge.  Sise su joj bile male ali čvrste i dok se polako približavala kauču na kojem sam sjedio nisu se zatresle ni jednom, bukvalno su prkosile gravitaciji. Sjela je pored mene i pružila mi sok. Ne stvarno, koliki je? – upitala je. Da li je stvarno preko 20 cm ko što je Zlata pričala? – upita ona ponovo. Pa nekih 24 cm ali je jako debeo – izletilo mi je ko iz topa. 24 cm ?!! drago dijete ti nisi normalan – izletilo je Marini. Šta 24 i ko nije normalan? začuo sam i okrenuo se. U tom trenutku je ušla Alma i kad sam je pogledao nisam odvojim pogled od nje sve dok nije sjela ispred mene na pod. Crna valovita kosa, oči zelene a tijelo je bilo nešto najljepše što sam vidio do tad. Sise, o bože kakve su to sise bile, skočio mi je odmah ali nije se vidjelo jer sam imao farmerke na sebi. Zlata je bila malo dijete što se tiče sisa napram Alme. Bila je u običnoj majici kratkih rukava ali je ova bila toliko uska da je bilo nestvarno kako se uopšte uvukla u nju. Ni ona nije imala grudnjak, a sise kao dva globusa iz kabineta geografije stojale su nasuprot meni sa zašiljenim bradavicama i jasno se vidjele kroz tanku majicu. U sadašnje doba svako bi pomislio da je ova prekrasna djevojka ugradila silikone ali ovo je bio kraj osamdesetih i o tome nije bilo ni govora. Djevojka je jednostavno bila bomba. Sjela je, prekrstivši najljepši par nogu koje su izlazile iz odsječenog traper šorca, tačno ispred mene na fotelju i ponovila pitanje. Marina ponovi svoju reakciju na moj odgovor o veličini moje kurčine. Jebote,  Alma, ono što je Zlata pričala nije da je istina nego mali ima još veći. Kaže da mu je 24 cm dug – reče Marina. Alma se nasmija i reče – Ja ništa ne vjerujem dok ne vidim svojim očima. Pa zato i jesmo ovdje zar ne mali ? – pogleda me Marina. Zacrvenio sam se ali se nisam dao zbuniti jer ipak sam imao iskustva u ovakvim zafrkancijama. Pa sigurno, jedva čekam da vam pokažem – uzvratio sam ponosno. Pa da te malo opustimo i da nam pokažeš sve što imaš-reče Marina i skide atlet majicu. Ukazaše se dvije sisice poput teniskih loptica sa bradavicama kao vrhovima prstiju. Diže li ti se na Marininine sise? – upita Alma. Možda kad bi i ti skinula majicu pa da se počne dizat – rekao sam odvažno. Opa vidi ti malog, zna dečko posao a? – reče Alma i uzvrati – sačekaćeš samo malo da ti dovedemo iznenađenje. Ajde Ana dovedi nam iznenađenje! – viknula je Alma i pogledala prema vratima. U tom trenutku ušla je Ana, plavušica blijedog tena u trenerci i majici kratkih rukava, sa plavim krupnim očima. Imala je bubuljica po licu ali je bila zgodna jer se ispod uske trenerke moglo svašta nazrijeti. Guza joj je bila fantastična, čvrsta oblika zrele jabuke i ispupčena u tolikoj mjeri da sam imao dojam da mora da se bavi plesom ili nečim sličnim. U tom trenutku je ušlo moje iznenađenje. Bila je to prekrasna ciganka, veoma mlada mogao sam zaključiti po njenom licu. Obukle su je u crne čarape do malo iznad koljena i crni grudnjak koji je naglašavao njene fine sise. Imala je kosu svezanu u rep i ogromne crne oči. Ana ju je dovela za ruku prema meni i rekla – Ovo je Sandra, koja je izrazila želju da je pojebeš. Sandra se zacrvenila i nasmijala. Rekla je da joj je želja da mi gledamo dok je tucaš. Alma je ustala i zajedno sa Anom razvukla kauč koji je bio odmah do fotelje prekoputa nas. Stavila je neki čaršaf na kauč i rekla nam – Izvolite. Mala cigančica je odmah prešla na stvar kao prava. Uhvatila me je za kurac koji nije bio ni spušten još od pogleda na Almine zvjerske sise. Otkopčala mi je pantalone i svukla i njih i gaće u istom trenutku. U sobi je nastala tišina, pogledao sam oko sebe i vidio otvorena usta triju srednjoškolki koje su organizovale jebačinu između 13 godišnjaka i mlade ciganke.
Majku mu nisam ovo očekivala kad smo se dogovarali - rekla je Sandra. Au pička ti materina koliki ti je – zaustila je Marina. Ne mogu vjerovati – rekla je Alma-pa ovo je nešto nenormalno!! Ana je samo zijevala bez teksta. Uzmi ga usta Sandra – rekla je Alma. Mlada ciganka je obuhvatila kurčinu objema rukama i to na jedvite jade i počela ga lizati. Popnite se na krevet – promuklim glasom rekla je Marina. Sandra me je uhvatila za kurčinu i povukla na kauč. Klekla je i nastavila lizanje od maloprije i kurčina se propela do maksimalnih 24 cm. bio je veličanstven i začuo sam uzdahe oko sebe. Sandra ga je lizala kao da sutra ne postoji i stalno nešto mrmljala. Odmjerio sam je konačno i primjetio da je možda starija od mene možda dvije ili tri godine. Bila je jako zgodna ali onoliko koliko 13-to godišnjak može pojmiti. Imao sam već dosta iskustva sa Zlatom i krenuo sam i ja da uzvratim i počeo je da je milujem po sisama. Bile su jako tvrde i ona je osjetivši moje dodire polako ali nevješto skinula grudnjak ne skidavši jezik sa moje kurčine. SKinuli smo se skroz goli i ja sam potpuno zaboravio da su oko mene još tri djevojke koje sve ovo gledaju. Ljubio sam je po tijelu i počeo silaziti dolje i osjetio da mirisni sapun kojim se Sandra vjerovatno okupala prija mog dolaska. Mirisala je na ruže. Polako sam joj jezikom dodirnuo neobrijanu pičkicu i ona je uzdahnula. Znao sam sve o anatomiji pičke već početkom 8-og razreda (Hvala Zlato gdje god bila!!) tako da sam kao pravi jebač lizao mladu Sandrinu pičkicu. Ahhh to, samo tako nabij jezik do kraja, to to tooooo, još ga stavi ah – jecala je Sandra. Nije prošlo ni pet minuta a Sandra se tresla ne tom kauču i govorila nešto nerazumljivo, vjerovatno na romskom jeziku svršavajući. Krenuo sam nadrkavati kurčinu i približavati se njenoj rutavoj pičkici. Odjednom me uhvatila nečija ruka za rame. Bila je to Marina, kao od majke rođena sa crvenom obrijanom (ili joj možda dlake nisu ni narasle još uvijek) picom koja je držala paklo kondoma u ruci izustivši – jesi li ikad čuo za ovo? J...jesam-rekao sam tresući se od uzbuđenja. Pa stavi ga na taj balvan – rekla je i okrenula se ovim dvjema. Stavljajući kondom na kurčinu pogledao sam u Almu i Anu i samo što nisam svršio. Njih dvija su ležale na kauču i svaka za sebe turale srednji prst u njihove pičke ne skidavši pogled sa mene i Sandre. Vidjevši Almu kao da mi se kurac utrostručio. Izgledala je kao glumice iz porno filmova samo što je bila čak i bolja. Nisma moga da vjerujem da upravo trebam da tucam djevojku, a takva bomba se naslađuje našom jebačinom. Alma je zaboravila ili nije ni mislila da skine sportske bijele čarape i zamislite pogled na mladu srednjoškolku sa bijelim čarapama na nogama, savršenim sisama i ledeno zelenim očima fiksiranim na moj kurac. Bjesomučno je stavljala prst u svoju vrelu, mokru macu i uzdisala. Stavio sam kondom i približio kurac Sandrinoj užarenoj pičkici. Bila je sva zajapurena i tijelo joj je zračilo toplinu, a moj glavić se polako približavao njenoj unutrašnjosti. Ugurao sam pola glavića i osjetio sam njene grčeve, izbacila ga je 10 sekundi nakon ulaska i počela svršavati. Gurni ga, too odmah, hoću taj ogromni kurac u sebi sad!!-govorila je svršavajući istovremeno. Zario sam ga skoro do pola kad sam i ja više lud od napaljenosti krenuo u napad. Ojjjj majko moja koliki je – zavrištala je Sandra. Začuo sam nečije jecaje iz svojih leđa i napaljen počeo da se zarivam u mladu ciganku. Tresla se od siline kojom sam joj ga zabijao i non stop govorila nešto na romskom. Soba je bila ispunjena šljapkanjem mog kurca po Sandrinoj pičkici i osjetio se znoj u zraku. Znojio sam i ja, slivalo se s mene u potocima dok sam svom silinom tucao Sandru koja se izbezumljeno tresla u transu. OOOOOOhhhhh, jebi me rasturi me aj, aj majko boli, boli – vrištala je. Uhhh i ja ću uskoro svršiti, najavio sam svoj vrhunac i izvadio kurac da sačekam da talas prođe (to me je Zlata naučila – suzdržavanje). Začuo sam Almin glas – Promijenite pozu duže ćeš moći tucati. Jebi je sad zguza – rekla je i obavezno ga izvadi i svrši po njoj kad budeš morao!! Izvadio sam batinu iz Sandre i ona se kao po komandi upravila na sve četiri i naguzila. Gurnuo sam ga ali nije mogao da uđe, tek što se ona malo namjestila i ispravila u struku ušao je ispraćen dugim jecanjem mlade ali očigledno iskusne cigančice. Tucao sam je tako još sigurno 10-tak minuta dok su mi ostale tri već opuštenije dovikivale da je jače jebem i da joj gurnem tu kurčinu. AHh evo sad ću svršiti – viknuo sam, izvadio kurac svukavši
kondom s njega i počeo svršavati u potocima po Sandrinim leđima. Začuo sam vrištanje iza leđa i još uvijek svršavajući vidio Anu, Almu i Marinu kako trljaju svoje mlade pičkice.....
Ana se uhvatila za Marinu jednom rukom  i svršavala trljajući svoju mačkicu kao da joj je to posljednji dan na zemlji, a jebozovna Alma je zelenih očiju čvrsto fiksiranih na nas dvoje mokrih od znoja jecala i svršavala u naletima. Ležao sam kao da me je voz pregazio i dahtao kao pas dok je mlada cigančica maramicom skidala moju spermu sa svojih leđa. Rekla mi je: Ajde ti obriši dalje ne mogu dohvatiti!” Nema problema i počeo sam je brisati očiju fiksiranih na Almu koja je još  uvijek gola gladala nas dvoje kako ležimo i brišemo se maramicama. “E jest ti kurčina mali svaka ti čast!” reče Ana. Pa jebiga trudio sam se da traje što duže- rekoh. E bogami koliki ti je bilo bi bolje da je kraće trajalo – reče mi Marina. Alma je bez ijedne progovorene riječi i dalje u svojim bijelim čarapicama sjedila u fotelji, mokre pice naočigled sviju dok sam je ja gutao pogledom. Počeo mi se dizati ponovo već nakon tri-četiri minute i to sve zbog Almice i Ana se približi rekavši svojim prijateljicama – Vidite ovo, evo ga opet se diže, pogledaj ga Marina, hoćemo li mu malo srednje škole dati a?? Marina odgovorivši samo jednim pokretom dade do znanja da će biti još mnogo toga danas i priđe mi uzevši moju kurčinu u ruku samo je gledajući. Jebote, sad je jebo a evo ga ko da nije bio ni blizu pičke –rekla je. Sandra je pitala Almu može li ići kući ako je završila i tu mi je sinulo da su je one vjerovatno platile i dovele ovdje da bi se jebala sa mnom. Bila je kao slomljena a ni ja nisam bio bolji jer ipak sam bio još dijete. Slobodno ti idi-rekla joj je Alma - sem ako nećeš da ostaneš i da se i ti još igraš s ovim monstrumom. Neka dosta mi je i ja bi pošla kući –odgovorila je cigančica. Ma pusti je nek ide mi ćemo ga dalje obraditi – reče Marina i uze moj kurac u svoja usta. Dudlala mi je samo glavić jer se toliko digao da više nije mogla ni staviti u usta. Pljuvačka joj se cijedila pokušavajući ga staviti dublje u grlo i bilo mi je to prilično gadno. Ana je skinula trenerku koju je obukla odmah nakon orgazma kao da se nečega stidjela i otkrila da sam bio u pravo u vezi njenog dupeta – bilo je savršeno. Otišla je do kasetofona i pustila neku kasetu – začuo se neki stari rok i počela se uvijati poput prave plesačice. Sniježnobijele gaćice i sise su joj sijale u mutnoj svijetlosti sobe. Sisice su joj bile malene i vjerovatno još uvijek nisu počele rasti jer su joj bradavice bile smeđe i prilično velike naspram sisa. Kretala se po sobi i počeo sam je pratiti pogledom ne obraćajući pažnju čak ni na Almu koja je ustala i pošla negdje, a ni na Marinu koja mi je lizala kurac. Marina je ustala i poviknula Almi – Ima li još kondoma u onoj kutiji? Evo ideem – reče Alma dok je skoro trčeći ušla u sobu i bacila Marini kondome. Marini su se ruke tresle i pokušavala je da otvori kesicu ali joj nije išlo. Ana joj je uzlea kesicu iz ruke, zubima trgnula i kondom je ispao na krevet tik do mene. Marina ga je zgrabila jednom rukom nadrkavajući mi kurčinu a drugom ga je stavila i tu sam vidio da ima iskustva u seksu koliko i ja. Ana joj je uzela kondom iz ruke liznula mi kurac cijelom dužinom i stavila kondom u dva poteza. Evo drugarice spreman ti je – samo se još trebaš spustiti na mrcinu i zajahati je – reče Ana Marini. Marina se drhteći popela na krevet i opkoračivši me počela se spuštati prema kurcu. Kad je došla do tačke spajanja njene dlakave pičkice koju sam tek sada vidio kako treba, Marina je već počela uzdisati i njena smeđa kosa me samo odalamila po licu, pogledao sam prema njenim krupnim smeđim očima i Marina se u tom trenutku kao furija stuštila na moj kurac. Oooooooooooh jebote, ajjj jebote koliki je a ja mislila da sam dovoljno vlažna da ga primim –rekla je već zajapurena Marina. Spustila se sa njega, uzela ga u ruku  i udijelila mi takvu žvaku da mi se još dodatno digao. Osjetila je to i rekla – Opa pa to čudovište može još a? Pa može kad se napalim dodatno –odgovorio sam uhvativši je za sise kao što sam i Zlatu znao hvatati jer mi je govorila da je to pali. Ajj nemoj za sise, još rastu-rekla je. Ponovo je pokušala nabiti se na kurčinu, i dalje me gledajući u oči nabila se svom težinom. Uhhhhhhh – zadrhtala je i nabila se skoro do pola kurca. Počela je jače uzdisati nabijavši se ali samo do polovice kurčine. Uhhh, ahhh dolazilo joj je iz grla dok je bjesomučno pokušavala da se nabije do jaja. Oj koliki je draga Ana, da samo znaš –rekla je. E pa saznaću – odgovorila joj je Ana koju sam tek sad primijetio kako je naštelila na fotelju dok je jebozovna Alma sjedila na podu visoko dignutih nogu na sto na sredini sobe. Alma je gledala u nas, i dalje bez riječi i vjerovatno čekala svoj red na jebačinu sa trinaestogodišnjakom. Mazila je svoju prekrasnu mačkicu, koju je izgleda brijala kao one glumice iz porno filmova. To je bilo zadnji pogled koji sam uspio uputiti prema Almi jer je Marina krenula da se nabija na moj kurac kao da sutra ne postoji. Cičala je i vrištala toliko da sam se prepao da neće komšije čuti. Uhh Ana kako je dobro ahah, ahah uffff koliki je kurac dragi bože -  i dalje je vrištala i davala do znanja da ne posustaje. I ja sam pokušavao da ne puštam zvukove ali tu i tamo mi se otrgnuo samo – oj bože ili nešto slično. Odjednom se u jednom trenutku podigla i rekla mi da je jebem sprijeda jer bi možda tako ušao cijeli u nju. Legla je ispod mene i bukvalno mi naredila – Gurni ga do kraja i što jače možeš, hoću cijeli da mi uđe. Uzeo sam kurčinu u ruku i počeo ga gurati u nju kao mahnit. Nije ulazio do kraja jer je nije ni mogao više ući. Kurčina je rovila po dnu njene pičkice dok je nešto manje od trećine bilo napolju i nije ni moglo ući a Marina nije skidala oči s njega i vrišteći govorila – Ajj Ana vidi ga, ojjj što me podera mali, tako, tako mali razvali me, razvali ... Marina me pogledala pravo u oči i rekla – tako, mali samo tako, gurni mi ga dokle može, pa ćeš opet i opet i opet sve dok ne uđe cijeli ahh koliki je majko mila!! Sva mokra od znoja grčila se ispod mene i vrištala. Kurčina je ulazila i počela bivati sve tvrđa i tvrđa, osjetio sam kako mi se bliži svršavanje a Marina je izgledala kao da to neće baš dopustiti. Cijeli dio kurca koji joj nije mogao stati u pičkicu nije mogao stati ni u kondom pa je bilo prilično čudno gledati trećinu svog kurca suhu i bijelu jer se nije imala od čega ni navlažiti. Odjednom je Marina, osjetivši izgleda da je kurčina postajala još tvrđa, rekla  -ajde mali svrši ne mogu ja više, dereš me ko manijak dole!!  Počela je vrištati kao luda i to me je dodatno napalilo te sam i ja uzviknuo – Ahh joj evo ga ide!! Marina se trgnula kao oparena i izbacivši kurac iz svoje već rasturene pičkice uzela ga u ruku strgnula kondom i počela bjesomučno drkati. Glavić se crvenio ispred njenog lica u svom sjaju i veličini, a bio je veličine solidnog kokošijeg jajeta. Iz mene je pokuljalo dok je Marina postavila svoje sisice ispred mlaza. Svršavao sam u mlazovima po njenim sisama i dahtao, a ona je vrištala iako nije više bilo kurca u njoj. Bijele pruge sperme su izgledale na njenim sisicama kao kostur neke čipkane lepeze. Val vreline me je oblio i pao sam pored nje na krevet, skroz naskroz gluh i slijep za sve što se dešavalo oko nas. Ana i Alma su izbezumljeno i zadihano gledale u nas, a ja sam pokušavao da dođem sebi nakon jedne od najintenzivnijih jebačina, što će se poslije pokazati, do 18 godine. Ležali smo oko pola sata i Marina i ja, a i njih dvije, jedna na fotelji a jedna na podu ne rekavšti ni riječi. Prva se trgnula Ana i rekla - jebote skoro će 3 sata sad će mi starci doći s posla! Skoro se nisam onesvijestio – starci joj rade do tri a ona dovodi maloljetnike da se jebu u njihovoj dnevnoj sobi. Polako smo se počeli spremati Marina je otišla da se istušira a meni je Alma tiho rekla dok je Ana iznosila čaše sa sokom u kuhinju – Mali neće se na ovom završiti, ima ovdje još nas kojima si ostao dužan, a moramo i mi malo provjeriti to čudovište. Da nisam bio toliko slomljen rekao bih joj da idemo odmah da to napravimo koliko je ta djevojka zračila seksepilom. Rekao sam joj da može na to da računa kad god hoće na što mi se ona nasmijala mazno i pogledavši me svojim zelenim očima rekla – ne brini biće mnogo toga uskoro i vjeruj mi bićeš obaviješten na vrijeme.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Remember everything,forgive nothing!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 970
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6700 classic
Ožednela sam i pošla u kuhinja. Pogledala sam na sat. Prošla je ponoć. Neko je zaboravio da isključi televizor – pomislila sam, kad tamo... Moj očuh je, zureći u TV ekran i gledajući tvrdi pornić, naravno uz isključen ton, udobno zavaljen na dvosedu, drkao.

- Bože, zar ne misliš da može i mama ovako da te zatekne? – upitala sam ga. - Marija, izvini, ja... – smušeno i glupo pokušao je da se pravda. - Nemoj da se izvinjavaš! Uostalom, meni je svejedno i što se mene tiče, možeš slobodno da nastaviš! – bila sam jasna. A nije mi bilo svejedno. Od kako sam se razvela, a prošlo je bilo tri meseca, nisam imala odnos. Zato sam, jasno videvši očuhov kurac baš veliki i debeo u erekciji, osetila gotovo momentalnu želju da se pojebem... Moje reči su ga još više zbunile. Glupo je zurio u mene i dalje ne ispuštajući nabubreli kurac iz ruke. Ja sam, pak, prošla pored njega, otišla do sudopere, nalila čašu vode, ispila je naiskap i pošla nazad, u krevet. Ipak, u međuvremenu, moj očuh je batinu sakrio u gaće a i televizor isključio, tako da mi je preostalo samo da mu poželim laku noć i da se vratim u svoju sobu. A u sobi? Sećajući se prethodnog prizora i očuhovog kurca, skinula sam gaćice, povukla spavaćicu nagore i dugo sam milovala svoju picu. Uvlačila sam i izvlačila prst u nju, vlažnu. Drugom rukom milovala sam ukrućene svoje bradavice i tako, sve želeći bludno da je očuh pored mene, uz podivljalu maštu, svršila sam. A ujutru! Mama je otišla do pijace tako da smo u kući bili sami očuh i ja. Ustala sam pre njega. I odmah sećajući se prethodne noći, osetila grč u malom stomaku. Moja pica je počela ponovo da se vlaži, moja mašta me ponovo navodila na grešne misli i ja sam bila nemoćna. I kao opijena, onako u spavaćici i bez gaćica, jednostavno sam krenula i njihovu spavaću sobu. Nimalo se nisam dvoumila, nimalo. Znala sam da još spava, da je još u krevetu, a znala sam i šta mi je potrebno. Očuh je, ipak, bio budan. Zatekla sam ga kako upravo ustaje. Bio je samo u gaćicama. I opet, kurac mu je bio u erekciji. - Marija?! - Hoću samo da ti kažem nešto... - Kaži... aman, šta ti je? – zapanjeno će on a kad sam mu prišla, kada sam ga svojim usnama dotakla po obrazu. - Hajde, ne pravi se lud... - Hej, ti si odlepila... – pokušavao je, ali sam ga već rukom uhvatila za đoku i on se zacrveneo kao rak. Gaćice sam mu povukla nadole i njegov divan kurac bio je potpuno oslobođen, takav i dostupan mojim rukama. - Kako ti je lep kurac? Ostao je bez teksta. A kad sam počela lagano da drkam njegov ud, on me je rukama uhvatio za glavu i napokon poljubio strasno. Više nismo mogli nazad. - Požuri, molim te, može mama da se vrati! – zavapila sam, jer uistinu je pretila opasnost od takve mogućnosti i više za predigru nije bilo vremena. Pritom, okrenula sam mu leđa, savila se, rukama oslonila na njegov krevet, blago raširila noge. Volim kada me muškarac uzima zguza, volim. Moj očuh više se nije nećkao. Uostalom, bojala sam se da će svršiti u mojim rukama ako... - Hej, ti si baš zagorela od nejebice, aaa? - Ohhh, tako, takooo... Kako ga je samo čvrsto zario u moju mučenicu. Naravno, nabijala sam se, mešala, željno uživala u svakom njegovom naletu. I shvatila sam da sam se bez imalo razloga plašila očuhovog brzog svršavanja, jer, on me je navlažio, bulaznio, mislila sam da će utrobu da mi pomeri a sperma nikako da potekne iz njegove batine. - Oh, to, oooh miliii, oooh... kakooo mi se jeeebee... Svršila sam. Jedan put, i ponovo, a on me je i dalje guzio i... - Svršavam, svršavam Marija, ooohhh... - Napuni me, napuni me spermom! – više nisam znala šta pričam. I onda je moj očuh, izvadivši kurac iz moje vrele rasekline, kao nešto najnormalnije dodao: - A sad ću da ti ga uteram i u guzu Marija moja! Vidim da ti je razrađena, da ti je... Prekinula sam ga: - Nemoj, može mama... - Ne brini! Dohvatio je pomadu sa stočića, namazao mi čmar, lagano mi ubacio kurac u njega. Naravno, nije mi bio prvi put da se jebem u dupe, ali... - Bože, gorim! Jebi me! Počeo je sve brže da se nabija u mene. - Aaahhh... molim teeee, samo takoooo... Svršio mi je i u dupe. Osećala sa se malaksalo, iscrpljeno, pa opet... - Nadam se, kurajlijo, da si uživao?! – rekla sam oblačeći se. - Još pitaš? Znao sam da si prava jebačica... - A po čemu, reci, molim te! - Jer ti je i majka pravo čudo. A znaš ono “kakva majka, takva ćerka“! - Jel’? Zanimljivo... Nisi ni ti za bacanje, znaš? Poljubio me. Uzvratila sam mu iskreno. - Nadam se da ti neće smetati, jer... Ne želim da ti i mama... - Ne brini. Podmiriću ja obe, veruj mi! – nasmejao se. Eto, od tada spavam sa očuhom. Našla sam i “novu ljubav“, možda ću se uskoro i udati, ali očuhovu batinu ne želim da izgubim. Dobar je, baš je dobar, a i navikla sam se na njegov vonj
IP sačuvana
social share
R9NALDO najbolji igrac svih vremena!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Remember everything,forgive nothing!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 970
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6700 classic
Od mog prvog drkanja bila je često podsticaj da se napalim. Maštao sam o tome da me ona uvede u svet odraslih, da bude moja “učiteljica“. Punih 15 godina sam maštao o njoj, da bi se sve to desilo kad sam najmanje očekivao, i to šest puta te noći. Nije bila uopšte onakva kakvu sam je ja zamišljao. Naime, prilično neuredna, genitalno aljkava i prljava. Ne baš iskusna u ljubavnom životu i seksu. Neiskusna u oralnom seksu i nevina u analnom, srušila je sav moj “mit“ o njoj kao „učiteljici“. Konačno umesto da ja naučim nešto novo od nje, desilo se sasvim obrnuto. Doduše, to mi je bio prvi put da me neuredna žena napali i dopalo mi se, pa i to dok sam slušao kako “kenja“ posle prvog analnog seksa, to je bilo nov osećaj za mene, koji mi je raspalio maštu.

Trebalo je da radim smenu 20-01h. Spremio sam se za posao, istuširao, obrijao... krenuo sam ranije rešen da pre posla svratim do ujaka koji je sad skoro kupio kuću ovde u Beogradu pa svremena na vreme dođe malo da sređuje i kupuje nameštaj. Kad sam stigao zateko sam samo ujnu kod kuće, ujak je otišao naput po neke stvari i vraća se sutra. Pozvala me je da uđem da se ispričamo, naravno da sam prihvatio, a i šta bih drugo, morao sam nekako da ubijem vreme do posla, neću se valjda vraćati kući. Dok sam ulazio upitao sam, čudeći se, što nije i ona otišla sa njim, na šta mi je odgovorila da nije zbog mesta u kolima, jer treba dosta stvari da donese, usput dodavši kako ovako debela ne valja i ne treba nizašta. Ja dobacih da je još dobra za ponešto, i da za svoje godine, četrdeset i pet i po tačno, izgleda prilično dobro, jeste da je punija, ali ipak fino upakovana. Nasmejala se i rekla da se neslaže sa mnom, istovremeno podižući malo suknju i pokazujući mi celulit na butini. Kad sam video kako je zadigla suknju osetio sam kako kurac u meni polako raste. Pošto je imala majcu koja mi nije dozvoljavala da uživam u pogledu na njene sise, istina prilično opuštene za moj ukus, ali za njene godine solidne, rešio sam da probam da što više uživam u njenim butinama, tj. pogledu na njih. Počeo sam da je ubeđujem da njene butine, a i guza, iako nešto veće izgledaju fantastično, što je ona uporno negirala. Rešen da joj dokažem da greši, a želeći da joj zavirim što više ispod suknje, prišao sam do nje i čučnuo. Polako sam joj podigao suknju iznad kolena. Pokazivao sam joj njene lepo oblikovane listove gladeći ih. Pošto sam imao široku trenerku i majcu koja je padala preko nje, nisam se sekirao da će videti kako mi kurac postaje sve veći i čvršći. Zatim sam suknju podigao još više diveći se naglas njenim butinama. Kurac mi je bio prilično napet, više zbog okolnost, nego zbog prizora. Ali to kao da mi nije bilo dovoljno, želeo sam još više od toga. Spustio sam suknju i podigao joj majcu izlažući njen okrugli stomak mom pogledu, kada sam hteo da majcu podignem još višlje zaustavila me je. Samo je tiho rekla da ne radim to, jer je sramota. Ja sam je podsetio na more i plažu, i da se letos na moru valjda sunčala na plaži ili ju je i tad bila sramota. Iako se još malo snebivala, ja sam našao mali rajfešlus na suknji, i bez njenog protivljenja, otkopčao ga i polako pustio suknju da klizne naniže. Kad je suknja završila na podu pomalo razočarano pogledao sam u njene bele pamučne gaćice, koje su bile nešto poput ekstra kratkih šorteva. Ruke je spustila na svoje međunožje. Ja sam joj, komentarišući kako dobro izgleda, prešao otpozadi. Usput sam polako pokušavajući da budem što nežniji i neprimetniji, dok sam mazio njene butine. Kada se njena velika guza našla ispred mojih očiju, kurac se prope još više. Rekao sam već da sam želeo što više toga da vidim, a kako njen otpor nije bio baš veliki, ja sam nastavio dalje. Sa butina sam počeo da prelazim po njenoj guzi. Čvrsto je stiskajući. Rekao sam joj da joj je guza baš čvrsta. Njene pamučne gaćice, ispod čijih ivica sam krenuo da zalazim pomalo, uskoro sam počeo da rastežem pokušavajući da joj ih ubacim između guzova, što mi nije uspevalo. Kako je celo vreme komentarisala da nije u redu to što radimo, trgnula se i kada sam počeo da povlačim gaćice naniže u želji da joj vidim dupe. Neznam kako, ali uspeo sam da je ubedim da joj spustim malo gaćice i vidim to njeno prelepo dupe. Dok ih je ona držala sa prednje strane, ja sam ih otpozadi spustio jedva ispod dupeta. Stiskao sam joj dupe usput šireći guzove, ne bih li video njen čmar. Veliko dupe i dlačice oko njega su me sprečile u mojim namerama. Zamolio sam je da pusti gaćice da joj ih skinem, jer mi ne pružaju lep pogled, i nije se bunila na moje iznenađenje. Samo je obema rukama pokrila svoje međunožje. Ni sam nisam mogao da verujem, kada sam njene gaćice spustio na krevet, da me je pustila da to uradim. Na belim gaćicama je bilo malo žućkastih i braon tragova. Mazio sam joj i stiskao guzu, ali ne grubo, još neko vreme. Pomislio sam kako bih mogao da joj vidim i pičkicu, ako je ubedim da skloni ruke sa nje. Ustao sam i stao ispred nje. Stavio sam ruke na njene kukove, uhvatio njenu majcu i povukao je nagore. Nije htela da podigne ruke da bih joj skinuo majcu, govoreći kako je valjda bilo dosta. Osećao sam da je ovaj otpor slab kao i prethodni, podsetio sam je da mi je dozvolila da joj skinem gaćice, a sad neda da joj skinem majcu. Bio sam u pravu, posle kraćeg ubeđivanja podigla je ruke i pustila da joj skinem majcu. Brzo je spustila ruke, jednu na međunožje, drugu preko grudi. Tiho je rekla da sam je, eto skinuo, i da je sad valjda bilo dosta. Uzeo sam je za ruke, i pogledao je u oči. Onda sam se polako udaljio na korak od nje držeći je za ruke. Samo sam uspeo da je upitam čega se to stidi, pre nego što sam pogled spustio na njeno međunožje. Ostao sam za trenutak nem pred prizorom. Naime, to je bila najdlakavija pička koju sam dosad video. Proređene crne dlake, prošarane sa po kojom sivkom, su prekrivale celo njeno međunožje i išle su dosta visoko. Sad mi je bilo jasno zašto nosi onakve gaće. I šta sad, upitala me je, dok sam je gledao, pomalo se čudeći šta ima lepo da se vidi na tako debeloj ženi. Pustio sam joj ruke, ali ona više nije pokrivala ništa na sebi, držala ih je spuštene uz telo. Skinuo sam se i ja go, stao sa nabreklom kurčinom pred nju. Rekao sam joj da pogleda kakvu reakciju je izazvala u meni. Ne znam da li mi je videla kurac dok sam se skidao, ali me je celo vreme gledala samo u oči. Pozvao sam je da sedne i da mi pomogne da se ispraznim. Na njeno čuđenje, odgovorio sam joj da mogu valjda da je pomazim po međunožju pre nego što ga izdrkam. Posle svega što se desilo nije se bunila sela je na ivicu kreveta, ja sam joj pomogao da legne i malo uz pomoć ruku raširio njene butine. Seo sam na krevet i počeo da joj mazim butine rastavljajući ih jedva malo više. Tražila je da ugasim svetlo. Rekao sam da je ovako lepše. Pošto nisam uspevao da joj skroz raširim noge spustio sam glavu skoro na samu pičku. Siguran sam da je osećala moj dah na njoj. Kroz gustu šumicu provlačio sam prste sve dok nisam raširio usmine. Moram reći da sam bio malo razočaran kad sam osetio vonj koji je izbijao iz nje. Moram priznati da nije bila baš uredna i čista, bar u tom trenutku, ali to me nije pokolebalo u mojim namerama. Malo sam se poigrao njenim klitorisom, liznuo ga par puta, i krenuo nagore da joj skinem i brus, i da se poigram sa njenim sisama pre nego što uđem u nju. Nije mi dozvolila da joj skinem brus, upozorila me da joj ne diram grudi jer sam već preterao i da grudi ne smem da joj diram. Nisam puno insistirao, plašio sam se da me ne odbije skroz i ne ustane. Ovog trenutka jedina preokupacija mi je bila kako da joj uvalim moju 21 cm dugačku kurčinu. Ostao sam iznad nje, a ruku sam ponovo spustio na njeno međunožje, igrajući se sa njenom pičkom. Moj nabrekli kurac je dodirivao njenu butinu. Ne znam da li joj se sve ovo sviđalo, da li je očekivala da ubacim kurac u nju, ali njena pička je bila vlažna. Polako sam prislonio glavić na ulaz, i jednostavno uklizao u njega bez i najmanjeg otpora. Kako je samo široka. Držao sam i dalje kurac rukom dok sam polako milimetar po milimetar tonuo sve dublje u nju. Nisam mogao da uđem do kraja u nju, kurac je skoro za celu moju šaku ostao napolju. Nisam hteo da se nabijem u nju do kraja, iako sam to žarko želeo, već sam lagano klizio napred-nazad. Ni sam neznam kako sam izdržao da se ne zabijem do kraja u nju u divljem ritmu, iako me je njena odbojnost poprilično provocirala. Celo vreme je ruke držala na grudima, a pogled joj je bio fiksiran za plafon. Svršio sam jako brzo, iako je tempo bio jako spor. Znao sam da neću dugo izdržati jer odavno nisam kresnuo ništa, a nisam ga pošteno ni izdrkao. Kurac je počeo lagano da popušta, iako ga nisam vadio iz vlažne i tople pičke, već sam ga gurao sve više. Konačno su moja jaja dodirnila njeno međunožje. Ostao sam tako zakucan u nju sa mlitavom kitom. Ona celo vreme ležala nepomično i nije ispustila nikakav uzdah, zbog čega sam ja osetio želju za divljim seksom, da je nekako pričinim neku strasnu bol samo da čujem njen uzdah. Čekao sam tako zakucan u nju da mi kurac ponovo naraste i ljubio joj rame. Ona me je upitala kad ću da siđem sa nje, pošto sam, eto uradio ono što sam želeo. Ja sam joj šapnuo na uvo da ovo nije ni delić onoga što ja želim i što ona izaziva u meni svaki put kad je vidim. U tom trenutku sam osetio kako kurac ponovo počinje da raste u njoj. Uskoro je glavić već udarao u o prepreku koja mu nije dozvolila da maločas ode dublje. Ja sam je uhvatio za ramena i počeo da guram napred. Kurac, pritisnut s jedne strane od mene koji mu nisam davao da iziđe napolju ni malo, a s druge strane sputan preprekom na koju je bio naišao, počeo je da raste sve više i više u njoj. Iz nje sam čuo uzdah. Pogledao sam je. Oči su joj bile zatvorene, grizla je donju usnu. Noge koje su joj do malopre bile skoro opuštene na krevetu našle su s oko mog struka. Kad sam osetio da je kurac prestao da raste u njoj počeo sam da žešće krećem i da ga vadim vadim napolju malo kako bih se ponovo zakucao silovito u nju. Iako su se sada čuli tihi uzdasi nije se pomerala uopšte. Sve to mi nije smetalo da se ponovo ispraznim u nju. Sačekao sam još malo i izvukao mlitavu kitu iz nje. Sat je pokazivao 19:45. ja sam joj rekao da moram da telefoniram. Ustao sam i onako go izišao u hodnik. Javio sam se na posao da mi nije dobro i da ne mogu da dođem na posao. Dok sam ja objašnjavao šta mi je, ona je pokupila svoje stvari i ušla u kupatilo. Pošto sam ubrzo završio razgovor ušao sam za njom u kupaatilo. Nisam želeo da se ovo veče završi tek tako. Zatekao sam je na WC šolji kako piški. To me je napalilo tako da je moja kita već trznula nekoliko puta. Prišao sam joj, a kita joj je poskakivala pred očima. Mogla bi malo i da je popušiš, prozivao sam je. Odgovorila mi je da nisam normalan i da to nikad nikome nije radila. Pomislio sam da li je išta radila sem što je širila noge bezvoljno. Podigao sam je sa šolje i prislonio uz kadu. Jednu nogu sam joj podigao i ubacio u kadu. Moj ponovo uzdignut kurac je počeo da ponovo klizi kroz nju. Pošto je i dalje mirno primala moje ubode, ja sam iskoristio priliku da joj razmaknem guzove i vidim čmar. Ulaz u guzu joj je bio prekriven dlačicama na kojima se videla nečistoća. Uzeo sam tečni sapun i ispustio nekoliko doza između guzova. Ugurao sam prst u nju i pored njenog protivljenja, guza joj je za razliku od pičke bila tesna. Kada sam bio uveren da se malo opustila, izvukao sam tvrd kurac iz njene tople i mokre pičke, i prislonio ga na čmar. Nisam uspeo da uđem jer je ona ciknula i stisnula se. Prosiktala je da ne radim to. Ja sam onako napaljen želeo tu njenu tesnu rupicu. Ućutala se kada sam je udario dlanom po njenom velikom dupetu. Povikao sam da ćuti i da popusti čmar. Iako se bila ućutala, čmar joj je ostao stisnut. Usledio je nov udarac po guzi. Istisnuo sam par doza sapuna po kurcu i čmaru, pošto nisam imao ništa bolje pri ruci. Pod udarcima od kojih joj se guza prilično zacrvenela, ona je počela da popušta. Počeo sam da guram kurac ali i dalje nisam mogao da uđem u nju. Ponovo sam je udario, ovog puta nešto slabije i rekao da ću ja da uđem u njenu guzu, a to što se opire će samo nju da boli više. Tek tad je ona opustila čmar. Polako je glavić počeo da ulazi u nju ona je par puta pokušala da stisne guzu, ali sam je ja svaki put udario. Konačno je glavić prošao uzan čmar, što je rezultiralo njenim bolnim krikom koji se siguran sam čuo i na ulici. Polako sam kurac uspeo da uguram do pola više nije moglo jer je naišao na govna. S obzirom da joj je to bio prvi put nisam mogao da se krećem brzo po njenoj uskoj guzi. Vrištala svaki put kad bih se pomerio, sve to mi je doprinelo da uskoro počnem da svršavam, ovog puta pravo u njenu guzu. Tek što sam svršio izvuko sam još tvrd kurac iz nje, na kurcu je bilo ostataka od govna. Ona je stisnula jako guzu čim je moj kurac izišao iz nje i brzo se spustila na šolju. Kupatilom je odjeknula kanonada iz njene guze. Oči su joj bile pune suza, a na licu se ocrtavale bolne grimanse. Kada je završila pozvao sam je da uđemo u kadu da se operemo. Dok sam ja prao kurac, ona se okrenula i prala svoju pičku. Kad sam se oprao počeo sam da perem njenu guzu, nije se više bunila, ćutala je i pustila me da radim sve što sam želeo. Oprao sam joj lepo čmar i oko njega čisteći ga od nečistoća. Rekao sam joj da guzu moram da joj isperem i izunutra. Savio sam je odvrnuo crevo od tuša, ugurao ga kroz čmar i pustio vodu. Njeni krici su mi bili znak da izvučem crevo. Stavio sam vanglicu koja je bila tu u blizini u kadu i rekao joj da izbaci to u nju. Uz vodu iz nje su izlazila i govanca. Ovo sam ponovio nekih desetak puta, sve dok voda nije počela da izlazi čista iz nje. Onda sam za kraj gurnuo grlić od flaše sa šamponom u njen čmar i istisnuo malo u nju. Isprao sam joj i to. Konačno je bila čista. Zatražio sam joj da mi da neku kremu ili pomadu. Izvadila je iz ormarića tubu hidrantne kreme za ruke. Obrisali smo se i vratili se u sobu. Legla je na krevet po stomaku. Predpostavljao sam da je verovatno boli čmar, ali je ćutala. Ja sam razmazivao onu kremu po njenom čmaru i guzi. Okrenuo sam je na leđa i raširio noge. Više se nije stiskala nego radila sve što sam ja želeo. Sagnuo sam se i sa velikim uživanjem polizao vrelu pičku. Kad sam završio kurac mi je već bio u polu dignutom stanju. Rekao sam joj sa mi da nešto slatko da pojedem. Ćutke je ustala i donela mi teglu sa slatkom i čašu vode. Guzu je celo vreme čvrsto stiskala. Ja sam se setio da ona još na sebi ima brushalter. Pošto sam već uspostavio dominaciju, tako da je ona radila sve što sam želeo, rekao sam joj da sedne do mene. Kad sam počeo da skidam crni brushalter, zamolila me je da to ne činim. Rekao sam joj da samo ćuti. Nije se više bunila. Konačno sam mogao da dodirujem i te njene istina opuštene, ali velike sise. Njene velike kolobare su krasile tvrde i velike bradavice koje su me baš napalile. Pošto sam se poigrao sa njima, legnuo sam je na krevet i podigao njene noge visoko u vis. Stavio sam ih na moja ramena i počeo da divljam po njenoj pički. Više nisam obraćao pažnju na to što je uz tihe uzdisaje nepomična dok ja prodirem u nju. I pored žestokog prodiranja nisam još bio blizu svršavanja. Okrenuo sam je četvoronoške i ponovo ušao u njenu pičku. Natego sam je na svoj kurac ne bi li ušao u nju skroz, a onda počeo da šestoko prodirem u nju. Ovo je bila izgleda dobitna kombinacija. Dok sam se ja navlačio žestoko na nju, meseći joj sise, ona je počela da meša guzom i stenje, sve dok nije počela da se trese od orgazma. Nisam prestajao nego sam još više ubrzao i ispraznio se u nju. Oboje smo bili potpuno znojavi. Legli smo na krevet jedno pored drugog. Sad si konačno ona prava, pohvalio sam je ja, dok je ona samo ćutala. Otišao sam do WC-a da se ispišam. Lepo sam oprao kurac posle toga jer sam nameravao da je nateram da mi popuši. Vratio sam se a ona je još ležala, seo sam iznad njene glave. Stavio sam joj glavu u krilo i počeo da joj guram mlitavu kitu u usta. Okretala je glavu i govorila kako je to sramota i da ona to nikada nije radila, i da nezna to da radi. Za sve postoji prvi put, rekoh joj, ajde polako ja ću ti pomoći koliko mogu. I pristala je. Uzela ga je onako mlitavog i strpala u usta. Rekao sam joj da samo nategne kožicu, a posle može da joj bude i kao lizalica. I stvarno je nategla kožicu i strpala glavić u usta. Poigravala se sa njim, jezikom, sve dok nije narastao onda je počela da ga liže spolja stvarno kao lizalicu. Smešila mi se dok ga je lizala i pitala me nekoliko puta jer dobro to radi. Pohvalio sam je kako joj to ide od ruke i da samo nastavi tako. Kad je kurac bio narastao pozvao sam je da sedne na njega. Sela je i počela da meša nabijajući sve više. Kada je moj kurac nestao u njoj počela je da se kreće kružnim pokretima po njemu. Ja sam za to vreme grickao njene bradavice i ljubio sise. Svršila je tako nekoliko puta, ali ja nisam još bio pri kraju. Rekao sam joj da legne na bok. Ugurao sam tvrd kurac u njenu guzu natopljenu kremom. Sad sam ušao ceo u nju. Iako je vrištala mod mojim silovitim naletima, više je nije bolelo toliko. Dok sam ja grubo širio njen čmar, rukom sam je draškao po klitorisu. Njeno telo je počelo da se trese i podrhtava od orgazama, tresu ći se i posrhtavajući, govorila mi je da ne stajem. Posle par minuta kada se primirila, ja sam stao i izvukao još tvrdu batinu iz njene guze. Sačekao sam da se povrati pre nego što nastavim. Ponovo sam joj strpao kurac u usta. Primila ga je i počela da ga sisa. Seo sam na stolicu i pozvao je da dođe. Došla je uhvatila kurac rukama, prvi put te večeri, i sela na njega. Dok se ona nabadala, ja sam ugurao prst u njen čmar i strpao u usta sisu, stegnuvši je uz sebe. Njeni uzdasi su odjekivali sobom. Kad sam osetio da se bližim kraju, maknuo sam je sa mene, strpao joj kurac u usta i ispraznio se pravo u njeno toplo ždrelo. Legli smo jedno pored drugog na krevet. Prošlo je 2h po ponoći. Ja sam utonuo u san, a najverovatnije i ona. Probudio nas je alarm na mobilnom u pola šest. Ja sam imao onu jutarnju erekciju, koju nisam želeo da propustim. Pogledao sam je zadovoljno i poljubio sise. Prebacio sam se preko nje i ugurao kurac u nju. Lagano sam plivao kroz nju, ljubeći je u obraze. Znao sam da neću još dugo. Povukao sam je na kraj kreveta polizao čmar par puta i ušao u njega. Noge sam joj bio raširio koliko sam mogao. Uživao sam u pogledu na njenu dlakavicu. Uskoro sam svršio. Dok sam se oblačio rekao sam joj da mi je bilo prelepo i priznao sam da sam o ovome maštao prilično dugo. Usput sam joj predložio da bi mogla da sredi pičkicu, da je obrije bar malo, i da počne da nosi i seksi veš ponekad ipak je još dobra pička. Dok sam izlazio rekao sam joj da ću navratiti danas po podne ponovo. Zamolila me je da ne dolazim. I nisam otišao
IP sačuvana
social share
R9NALDO najbolji igrac svih vremena!

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia e72 + 6630
copy/paste nadam se da nije bila



Guzva u autobusu


Sećam se tek sam napunila 18g. Počele su letnje vrućine. Jedva sam čekala da mogu oblačiti haljinice i suknjice. Pored toga što se volim oblačiti lagano, jako mi prijaju pogledi muškaraca, pa i devojaka. Bila sam kod drugarice, imale smo dogovor otići na ceo dan u izletničko mesto blizu grada. Donde se moglo doći gradskim prevozom, ali put traje nešto više od pola sata i to ako nema saobraćajne gužve. Popele smo se u autobus, zadnja vrata; obe smo volele gledati kroz zadnje staklo.
Na sledećoj stanici autobus je bio pun pa su se svi tiskali jedni o druge. Počela sam osećati kako me neko u toj gužvi pritiska celim svojim telom, sasvim uobičajeno u krcatom autobusu. Malo okrenuh glavu ne bih li videla ko stoji iza mene i primetih obrise zgodnog muškarca, od koga je oko mene bio veo prijatnog muskog parfema. Još jedna stanica - činilo se da će ljudi stajati jedni drugima na glavi. Onaj tip iza mene još se nekako više pribio uz moje telo. Osećala sam kako diše. Najednom pažnju mi je privukao neki pokret na mojoj levoj butini. U trenutku sam shvatila - pa njemu je počeo da raste. Osećala sam ga kao čvrstu debelu žilu koja je vrela prislonjena uz moju guzu. Poštalo je još toplije. Njegova žila se pomerila i lagano kretala ka sredini moje guze, joj sada je medju mojim guzovima čini mi se da mu je vrh čak do mojih ledja. A onda se počeo pomerati, lagano, lagano, gore dole, trljajući svojom vrelom žilom unutrašnjost moje guze.
To me je palilo. Osećala sam preko moje haljinice, kako se jedva malo odvojio te ga nisam sada osećala celom dužinom već samo njegov vrh koji se spušta naniže, a onda ...haljinica mi se na bokovima zategla i on se našao izmedju mojih nogu, sabijajući svojim vrhom, haljinu izmedju mojih nogu sve dok nije se mogao videti čak napred kao brezuljak koji štrči. Osećala sam napetost njegove trenerice, moje haljine i njegovog ogromnog kurca izmedju mojih nogu dok mi je pokretima celom dužinom trljao ribicu. Počela sam se vlažiti. Izvlačio ga je do moje guze, pa opet napred sve jače nadražujući me. Krišom sam pogledala koliko sam mogla u onoj gužvi da li nas neko može primetiti. Ali svako je bio zaokupljen svojim mislima, pričom sa nekim do sebe i sl. Njegovi naleti su postajali jači. Imala sam utisak da me kukovima odize uvis. Onda, nešto se promenilo.Shvatila sam da ne osećam vise napetost njegove zategnute trenerke, a on je opet bio tu isto kao maločas sve više me pribijajući uz zadnje staklo autobusa. I tada njegov kurac više nije išao svom svojom dužinom po mojoj ribici, već kao da je preko tkanine haljine i mojih gaćica tražio prolaz u moju rupicu. Sada mi trlja unutrašnost butine, odozdo naviše, odozdo naviše, pa opet, odjednom osetih kožu njegovog kurca na koži mojih butina, iznutra...Kreće se naviše, podižući mi krajeve suknje, još ... još više..., sada nas samo tanka nit mojih gaćica deli... pa on, on će me... joj... ivica gaćica mi je skliznula ka guzi i on ga je uvukao ispod njih, još jedan pokret i osetih njegov glavić na ulazu u moju ribicu, disanje mi je postalo ubrzano... počeo je dug ulazak njegove žile u mene.
Bojala sam se disati, da me neko ne bi primetio,a tako bih rado zastenjela od zadovoljstva. Osećaj da je u meni nepoznati muškarac, u gužvi u kojoj nas svakog trenutka može neko videti, osećaj da radim nešto ... nedozvoljeno... zabranjeno..., uzbudjivao me je još više... Strahovi i razmišljanje da sam se tako lako podala nepoznatom vrištali su u meni, borili se sa osećajem zadovoljstva, njegovim naletima na moju uvek prisutnu želju za nečim novim u meni.Pratila sam telom njegove nalete trudeći se da ih sjedinim sa drmusanjem autobusa koji je milio kroz gradsku gužvu. Izvlačio ga je do ulaza u moju ribicu... opet nabijao.. . onda sam osetila lake i kratke pokrete kao da je želeo da me tuca samo svojim vrhom... onda opet do kraja... do dubine, moje sokovima ispunjene rupice. Dugi, lagani naleti njegovih kukova podizali su i sirili moju guzu... Tada osetih njegovu saku na mom pubisu, spušta se, zavlači pod suknju ... njegovi prsti ispod gaćica, na mom klitorisu... više nisam mogla... osećaj topline u stomaku... u ribici... vrelina u meni... stegli su mišiće moga tela... nabila sam se na njega... jednom... drugi put... ribica se stegla u grču sladostrašća... još jedan njegov dubok nalet i reka sperme prosula se po unutrašnjosti mojih butina... vrela... slivala se niz moje noge... golicala... sledeća stanica... komešanje iza mojih ledja... okrenula sam se.... njega više nije bilo . . .
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia e72 + 6630
copy/paste


Sirotica


"Volesmo se ja i ona sirotica i siroma'... ja i ona"... Cuje se pesma sa radija u autobusu. Letnje doba je. Zagušljivo, smrdi nafta, a "upalio" se skaj na sedištima autobusa. Ja idem na selo. U rodno mesto moga oca. Kod striceva. Vojvodina, da odmah kažem i da kažem da ce se ova prica završiti hepi endom za nestrpljive. Nije mi do nicega. Em sam izgubio posao, a em i devojku. Pa i nije neka devojka. Izašli smo par puta. Bio sam fizikalac i onako... mala plata pa i devojaka malo. Zadnje tri su mi drugi skinuli sa noge. Mešaju se mnogi i služe se niskim udarcima. Pece to kad se dogodi. Onda se budi životinja u tebi. Animalno. Kad ti drugi pari devojku onda ti se ispod pupka vrti ringišpil. Ja i Steva, moj frend, smo obilazili kafane. Tu sam ugledao Jasnu. Konobarica. Jedna od dve u toj kafani. Kafana kažem. Nemam auto dobar. Nemam ni neko obrazovanje. Nisam ni neka faca pa da idem u kafice. Zato kafana. Jasna je dobra picka. Sitna, a popaljiva. Jednom sam bio kod Stevana. Pricamo o Jasni. On misli da nju jebe gazda kafane Mile. Uvece razmišljam. Mile nije neki debeli starac. On je mlad i lepuškast. Snalazi se sa ovom kafanom. Ima šofera tu i uvek je puno. Verujem da Mile nije silom uzeo Jasnu. Ima on i imao je žena. Para ima. Ne može takva riba kao Jasna da mu se ne svidi. Pitao je i ona je pristala. Sigurno je povalio u nekom motelu. Jasna je kalkulisala na to da ako mu da... šanse da ostane na poslu su vece. On je i dobar frajer. Spojila lepo i korisno. Nije vezana. Može momka da ima. Samo kad se njemu digne... ona ce tu biti. I krv mi provri. Pomislim da i ja zaigram u ovom kolu. Veza je labava. A možda su to sve moje nocne more. I nekako uz Stevanovu pomoc izveo sam je par puta. Onda se desilo sa poslom... Malo mesto pa se sve procuje. Jasna me ignoriše. Ne odaziva se na svoj mobilni telefon. Kraj. Možda sam pogrešio što joj nisam predložio da spavamo?Devojke sada tako hoce. Sve brzo. Boli me da je sada ima Mile ili neko drugi. Taman takva riba da bude sama. Bar da sam je jednom imao. Ovako neko je ima. Golu je jebe do mile volje. Hvata za njene malecke sike. Kad pomislim da ona sada... stenje... svršava. On, na njoj, uživa. Dobio je bitku. Ja sam zauvek izgubio.

Staje autobus i ja izlazim u selo. Da pobegnem iz grada, brige, sekiracije. Nikom necu za posao govoriti. Ni sam ne znam da me je ovaj autobus iz blata izvukao. Sjatila se rodbina. Strine ne zaklapaju usta. Pitaju me za posao. A ja kao:"Radim, samo sam na godišnjem". Rucak, vojvodanski. Odlazim da dremnem posle neprospavane noci. Sutradan sam poceo da im pomažem u poslovima. Jak sam ali treba malo vremena da u formu udem. Te štale, te njive, te kokošinjci, te svinjci. Tu ugledam Stanu. Devojka širokih kukova. Bujnih grudi. Plava, a rumena u licu. Tu je oko tridesete. Mada u licu izgleda mlade. Valjda što je plavuša. Stana je sirotica. Radi kod svih u selu. Naravno seljacke poslove. Pomocnica svima. Omiljena svima. Ja jedva cekam jutro da se nadem u poslu ali tamo gde je Stana u blizini. Ona kao u neka stara vremena. Suknja i bela lanena košulja. Maramce na plavoj kosi. Košuljka malko otkopcana, a sevaju njene bele "petice". Kud ide ja pogled za njom. Sevaju joj listovi kad se sagne. Ne nosi farmerice. Ova guzara ce teško naci broj. Vec smo se upoznali. Radili zajedno neke seljacke poslove. Jednom mi je namignula. Sevnu osmeh i biserni zubi. Zdrava je kao dren. Nisam izdržao. Odem u drveni klozet i izdrkam. Idila. Vatra je planula. Beše letnje vece. Sedim sa strinom Jovankom isped kuce. Svi se nekud razišli. Topla letnja noc. Miriše balega iz štale. Kakva romantika. Strina i ja smo dobri. Da sam joj sin ne bi bila tako otvorena. Tako je bilo i kad sam bio mali. Razgovor preturim na Stanu. Strina melje kafu rucnim mlinom. Prica mi:"Dobra je ona, dobra. Šta ceš... sirotica. Ima jednu manu. Ne zna da kaže necu. Dolazili su momci iz varoši. Povedu je negde. Kolima. Zna se... Omrse se. Ima na njoj mesa. Milo i njoj da noge raširi. Onomad bilo ovako leto. Navadio se Vasa kamiondžija na nju. Celo leto. Naskakao se... vala. Pa onda negde otišao. On mlad još i zgodan. Jednom kera naša laje. Kasno. Po ponoci. On je doveo u naše seno. Ih... naguzila mu se, a on upro kao naš Cvetko. Ko ne bi kad je džabe". Tako strina mudruje kao onaj patuljak Ljutko.

Ja i dalje salecem Stanu. Parim oci kad ugledam njen dekolte. I jednom je uhvatim nasamo. Sedimo i pijemo neki sok. Ja doneo iz radnje. Hladan. Nedaleko pase stricev pastuh. Malo pre pomenuti Cvetko. Opustio golem kurac. Stana to vidi. Vidim i ja. Lepo ga tako videti. Kao iz slika one Olje Ivanjicki. Stana se zarumenila. Sagla glavu. Pitam je:"Gde vi ovde vodite ljubav"?"Pa u kolima", njen odgovor. Gledam je. Radi sve poslove i nije baš doterana kao gradske cure. Ali je dooobra picka, kunem se. "Kako to"? "Što se cudiš?Kad mogu u gradovima devojke sa frajerom u kolima, što ne bi i mi". Kaže ona ozbiljno. Pipam je preko košulje. Zaboravih Jasnu, pizda joj materina. Šta sam uopšte imao od te devojke? Jad. Pitam je šta sluša od muzike? "Volim puno Seku Aleksic". Kaže ona. Mislim se u sebi:"O paa, tu smo. Lice njih dve. Po grudima mislim". Ona dodade:"I Gocu Tržan volim isto da slušam, Grua... Da ne kažeš da sam seljanka i slušam seljacku muziku. Mislim ti si iz varoši"... Kažem joj: "Obe ste plave i sisate"... Zavucem ruku i uhvatim je za dojku. Ona vrisne. Previja se od smeha. "Aaa, mangupe jedan... to hoceš". Ja je uzjašem i ljubim je. Ona se sve kao otima. Zastanem da dodem do daha. Ona kaže: "Vidi ti njega, ko bi rekao"?!"Ma šta ko bi rekao"?!Nastavim da je ljubim i stiskam njene mesnate dojke. Zavucem ruku medu noge... Prespavali smo noc napolju. Zagrljeni. Zora se beli. Mazimo se i polako budimo iz sna. Skocila je na noge. Pruža mi ruku. "Hajde samnom, uzmi me kao Cvetko što uzima svoje "devojke". Gledala sam ga kako to radi"... Ustanem, a ona me uzme za ruku i uvede u štalu. Previla se preko jasli, spustila gace do kolena i zadigla suknju. Sevnula joj je bela guza. Digao mi se u sekundi. Jaoj, koji prizor! Znaju ti momci šta su imali. Debeli listovi i butine. Jedri guzovi. Široki kukovi. Neverovatno. Skidam farmerice i zajašem je kao da nisam sto godina... Hihoce od zadovoljstva. Punim je. Okrece glavu i daje mi usne. Francuski poljubac. Mala je sa momcima zanat izucila. Jašemo konje pored Tise. Stanemo pored jedne šume. Vece pada. Cuje se rika jelena. Stana cucla, skinula gacice i piški. Gleda me izazovno. Kao macka. Vadim ga i ja. Puštam vodu. Pred njom da me gleda. Labrcnemo neke konzerve i pod mali šator. Izletnicki. Konji su vezani za drvo. I jelen je prestao. "Našao je svoju devojcicu konacno". Guguce mi Stana umilno. "Sad je sigurno prca zguza". Kažem ja brutalno. Smeje se slatko ona. Onda se penjem na nju. Kako je ovo slatko. Baš slatko. Za ovo treba živeti. Koji osecaj je kad imaš ženku ispod sebe. Toplu, nežnu i milu. Jebeš posao u gradu. Gradski život. Jebeš gazdu moje firme...

Koristimo svaku priliku da se pojebemo. Jebeš Jasnu. Ma kud mi ta beštija stalno na pamet pada? I na kolima sam na Stani, pa u senu, pa na tavanu. Kao macke. Natežem je, uh. Ništa lepše nego uhvatiti njene velike sisetine. Kako je to meko. Pa njeni guzovi. Jake joj i zategnute butine. Guzeška. Voli da je ližem dole. Kaže da mnogi momci nisu to hteli. Samo da joj što pre zavuku i istresu kitu. Gotovo svakom momku je u kolima prvo pušila. Prirodna plavuša, plava i dole. Samo pazi ti nje i ona dole frizira devojcicu. Progres nema šta. Jebem je na bunaru. Uhvatila se za ogradu, a ja otpozadi. Uprem. "Jaooj... oh... Jovice!Jovice!Jooovice". Utišava ona, a prevrnula okice. Okolo krave pasu. Upekla nebeska zvezda. Pere sise iznad lavora. One se tresu. Ona ih nasapunila. Pa polako vodom skida sapunicu. Lepo je to videti. Ja je saletim. Raskopcam pantalone. Uvalim joj kurac medu sise. Jebem je u sise. Ona se smeje. Skvasila je deo kose. Tarem kurac o njene mokre dojke. Sve sporije. Sladak bol. Zastaje mi dah. Praznim se medu njenim sisama. U sobi smo goli. Na dunji da joj mekše bude. Razvalila obe noge, a ja medu njima. Kako je ovo lepo. Jebeš i Gocu Tržan. Ovo je sad samo moje. Moja pobeda. Moja sloboda. Moja radost. Moja ljubav. Moje blago. Moj život.

Uskoro se ženim sa Stanom. Ostacu na selu i raditi. Deo ocevine je tu. Ako se ukaže nekad prilika da se u grad vratim?Otom potom. Lepo mi je ovde... uz moju Stanojku. Pricam sa strinom Jovankom:"Ma neka ti je sa srecom. Budi oprezan. Šta žena sve može da ti uradi?Hm. Svaki lonac nade sebi poklopac". Mislim se:"Ma strina jezik pregrizla". Kad si zdrav bice uvek posla i kad ti se kurac diže bice žena, samo da smo živi i zdravi. Stevan ce biti moj kum. Poreklom je Crnogorac. Zove Stanu - Caaka. Nazdravljamo. Pijemo hladnu rakiju. Dudara. Vojvodanska rakija od ploda drveta zvanog dud. Baš kao i Caka. Dudara.
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia e72 + 6630
copy/paste

Ivanino Iskustvo Na Ekskurziji\



Posle dozivljaja sa Markom,Boskom i Bojanom usledili su drugi,sada sam
sigurna da sam ih ja privlacila svojom zeljom.Exkuzija,mala matura,kraj
osmog razreda.Nocenje u Beogradu.Posle vecere sa drugaricama izasle smo da
prosetamo,uzbudjene kao i sve maturantkinje na ekskuziji.Popivsi po neku
votku ,u meni se javila ogromna zelja za nekim.Mislila sam da je to
Marko.Rekoh drugaricama da idu u hotel ,da cu ja telefonirati usput i
doci,Da mirno mogu spavati Iako se zna da nema spavanja.Zelela sam cuti
Marka.Pozvala sam ga i posle kraceg razgovora rekla da idem u hotel.Neki
mladic u blizini govornice,pitao je "ekskurzija,je li mala?"Da odgovorila
sam i pitala kuda da krenem za hotel."pokazacu ti"Posli smo bio je zabavan
da sam se slatko smejala.Nasli smo se u meni totalno nepoznatom delu
grada,sporedne ulice..."pa gde je hotel"pitala sam malo se
pribojavajuci."Izvini,samo da svratimo do jednog prijatelja trebalo je jos
ranije da uzmem nesto od njega ,ali sam se sa tobom zadrzao,pa idemo do tvog
hotela,tu je blizu ne brini."Imala sam utisak kao da je zbog mene negde
zakasnio,htela sam mu to uciniti,ali je vec bilo dosta mracno i nije mi bilo
bas svejedno.Pa ipak,usli smo zajedno u jednu veliku zgradu.Dosli do
stana.Otvorio je mladic nasmejanog i isto tako prijatnog lica.Usli smo
unutra.Bilo je tu jos dvojice njihovih drugova.Spremali su se za izlazak u
nocni zivot,sva cetvoprica.Moram priznati da su svi bili jako simpaticni i
pazljivi.Rekli su da me hoce ugostiti i da njihov izlazak vise nije
bitan.Koliko mi je bilo prijatno toliko sam se pocela brinuti...u nepoznatom
stanu sa nepoznatim mladicima,jedva vidljivo svetlo,polumrak,tiha muzika...i
na stolu votka.
"Hajde da popijemo po jednu "predlozio je jedan od njih.Ispostavilo se da su
studentivise zeljni provoda nego knjige.Otpila sam gutljaj koji je jos vise
raspalio moje obraze.Osetila sam opustanje i prijatnost zbog pogleda koji su
bili sve cesci i okrenuti prema mojim nogama i koji su pokusavali uci ispod
moje suknjice.Pa ipak nije mi bilo svejedno.Popih jos malo votke,kada me je
jedan od njih pozvao da igramo.Ustadoh i kako me je privukao sebi osetih na
mojim bedrima njegov uzdignuti kurac.Koliko sam se uplasila,toliko sam bila
uzbudjena.Cinilo se kao da nemmogu razmisljati.Sva sam se pretvorila u
osecaj,osecaj pozude bez misli.u onom mraku nisam im mogla prepoznavati
lica...i najednom nasla sam se na krevetu,na ledjima.Momak sa kojim sam
igrala bio je preko mene."Nemoj se brinuti samo cemo se igrati"rekao je"ako
odgovoris tacno na sva pitanja odvescemo te do hotela ,ako ne moraces nekoga
drugog pitati"Nisam mogla progovoriti nirec.Zavukao je ruku ispod moje
suknje i svukao gacice.Skutovi suknjice ostali su zadignuti,pa iako je bio
mrak mislila sam da sva cetvorica gledaju u moju pickicu.Borila sam se
izmedju straha i zelje potpomognute alkoholom.On je vec otkopcao pantalone i
izvadioga,legao preko mene.Automatski sam stisla noge.Polako svojom tezinom
malo je razdvojio moje butineOsetila sam da ga je ugurao izmedju mojih
nogu,ali ga nije mogao staviti.
"podseticu te da moras odgovarati ili ce biti problema,jasno?"malo grubljim
i uzbudjenim glasom je pitao."Da"promucala sam."prvo pitanje,kako se
zoves?"pitao je ponovo sada vec nabijajuci mi svoj glavic polako u
ribicu."I..Ivana...Marko...markovic..oh..oh.."odgovarala sam izmedju
njegovog nabijanja i hvatanja vazduha od straha i uzbudjenja."koliko godina
imas"ponovo pitanje."ce...ce...cetrnaest...aaaa,jedva odgovorih jer miga je
tada nabio do kraja."kako ti se zove najbolja
drugarica...?"Je...le...aaa..jele...na..."odgovarala sam izmedju njegovog
sve jaceg jebanja,sve cesceg nabijanja kurca u moju mladu,jako mladu
ribicu.Znojila sam se od zestokog jebanja,propinjanja...dok nisam osetila da
mi je svrsio na butinama,jako,...Vec sledeceg trenutka drugi je bio na
meni...i...u meni.Nabio mim ga je kao da se jedva suzdrzavao do tada,do
kraja.Brzo je svrsio po mom stomaku.Na njegovo mesto dosao je treci
momak,osetila sam da ima najveci kurac koji sam mogla i zamisliti,najveci i
najdeblji."u koju skolu ides?"pitao je..."Vo...vozd...vozdova
sko...la...jo..."odgovarala sam primajuci vrh njegovog kurca u sebe...toliko
je bio debeo da me je zabolelo iako sam vec bila itekako
mokra...oooooooooouhhhhh...oteo mi se uzdah kada ga je celog nabio .Osecala
sam se ispunjena kao nikada do tada...a onda me poceo jebati pitajuci"osecas
li ovaj kurac?"..."daaa...daaa.aaaauh...daa. aaa.. a .a .a .a" ovi zvuci su
izlazili iz mene cini se paleci ga sve vise...ubrzao je ,stegao se u grcu
,izvadio ga i svrsio mi po stomaku...toliko vrele sperme...
Prisao je cetvrti momak..."meni ces sedeti na kurcu"rekao je i postavio me
iznad njega.Prvi put sam bila u tom polozaju i nisam znala sta da
radim...vec iscrpljena ..."moze "prihvatio je drugi "neka se tebi nabija a
nama neka pusi".Tog trenutka momak ispod mene poceo mi ga je nabijati
odozdo..." ne mogu ...neznam ...nisam nikada..."..."nisi pusila nikad?sada
ces da naucis..."rece jedan od ostale trojice.Popeli su se na krevet i
okruzila nas,primala sam kurac u ribicu ,jedan mi je prineo svoj kurac
ustima i naredio"otvori usta"...ucinila sam to i sledeceg trenutka osetila
ga do grla.Nabijala sam se na kurac svojom pickicom,uvek mi je jedan bio u
ustima a dvojici sam drkala...Bila sam uplasena i napaljena kao
nikada.Mislila sam da ce posle ovoga sve proci i da ce biti gotovo.Tada je
onaj sa najvecim kurcem rekao"duso...moras odgovoriti na jos neka
pitanja...dotle cemo jebati to tvoje slatko dupence..."i povalio me na
stomak..."Nemoj,nemoj molim te,nemoj...bolece me...nemoj molim te",zaplakala
sam..."Ne"...otelo mi se opet kada sam osetila da mi necim maze guzu..."Sta
ne?"ljutito podviknu..."molim te nemoj...ne mogu
vise...nem.aaa...aaaaaaaa....neeeeeee...nemoooo..j...uuuuuuuuuuh...hmhh..."vec
je ulazio u moju guzu,taj ogromni debeli
kurac..."boo...li.....me...hmgggh..nemoj...mmmmmmmmm.mhhhmhh...jooooo...jjooj...a..jaooooooooo..."izlazilo
je ia mene,dok je tvrda i ogromna kurcina pocinjala jebati moju
guzu...Najvecu bol osetila sam kada ga je nabio do karaja....molila da
prestane sto je njega jos vise palilo,poceo me jebati kao besomucan"kako ti
se zove razredna"pitao je u vrtlogu
nabijanja..."Mi....aaah...Mi...a..a..a..Mile...naa.a..."jedva uspeh da
odgovorim.Sada je bol popustao i poceo se javljati uzitak a onda
zadovoljstvo ,posebno drugacije neko jebanje u ribicu.Svrsio je tako snazno
da je i mene protresao dok je spermom punio moju guzu.Mislila sam da cu
svrsiti.I ostala trojica su me jebali jedan za drugim u moju guzu...trajalo
je i trajalo...i pored straha osecala sam perverzno zadovoljstvo...
Doveli su me do puta u hotel i zapretili da nesmem nikome reci...
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Nokia e72 + 6630
copy/paste



TAMARA


Tamaru sam znao jos sa studija.Ko bi zaboravio one kruskolike sise i okruglo dupe koje se ocrtavalo ispod dzinsa.Bila je u vezi sa Ivanom, mojim ortakom sa godine.Cesto sam ih zaticao kako se zvalave po hodnicima faksa.Ivan se po diplomiranju vratio u svoj grad.O njoj vise nisam imao nikakvih vesti, dok je nisam pre neki dan sreo u redu u posti.

-Pa gde si ti covece, nisam te videla sto godina-rekla mi je ne skrivajuci iznenadjenje sto me je videla

-Pa nazalost se ne krecemo po istim mestima –odgovorih joj

-Da nazalost.Nisi se nimalo promenio-primetila je, a ja sam joj uzvratio takodje komplimetom.Stvarno, obucena u letnju haljinu sa onim istim sisama kojima brus nije bio potreban izgledala je bas jebozovno.

Oboje smo zavrsili formalnosti u posti,pozvao sam je na kafu, sto je prihvatila.

-Pa kako si sta radis, imas li devojku?-pitala je.

-Radim i dobro zaradjujem, imam verenicu, znas Marinu sa nase godine-rekoh

-Naravno, pa ako je jos onako slatka kao sto je bila kao studentkinja, drago mi je zbog vas.Mislim da ste lep par-rekla je uzdahnuvsi.

-Sta je sa tobom kakva je situacija kod tebe?-upitah.

-Znas da sam sa Ivanom raskinula godinu dana nakon diplomiranja.Imala sam posle toga jednu kracu vezu i to bi bilo sve-rekla je , a ja sam znao da laze, jer ovakve ribe uvek neko jebe.To je zakon prirode.

Ponudio sam se da je odvezem,usla je u moj auto i krenuli smo ka njenom stanu.Usput sam ispalio nekoliko klasicnih stoseva, na koje se ona zarazno smejala, obuhvatisvsi mi koleno sakom.Znao sam da je to dovoljan znak.Dosli smo pred zgradu, dohvatila je torbu sa zadnjeg sedista.

-Neces da me pozoves unutra-upitah, sam sebe iznenadivsi.

-Dobro, ali ako budes dobar-rece kroz osmeh.

Popeli smo se do stana, upalila je priguseno svetlo, otisla do linije i pustila Beri Vajta, okrenuvsi se ka meni.

-Bas ga ne gotivim-rekoh, a ona se okrenula ka stubu da zameni disk.

Uhvatio sam je oko kukova i poceo sam je lagano ljubiti po vratu.Nije se okretala, vec me je jednom rukom uhvatila za potiljak, a drugom je klizila ka mom medjunozju,koje je raslo ispod farmerica.

Okrenula se i poceli smo se zvalaviti, lagano se oslobadjajuci odece.Haljina joj je skliznula na zemlju a sise-velike kruske su i dalje ostale uspravne.Bile su zaista prelepe i odmah sam jednu obuhvatio ustima, lickajuci ukrucenu bradavicu.Nakon sto sam presao na drugu uhvatio sam je za picku preko gacica.Bila je potpuno mokra.Zakoracila je ka krevetu i legla je na ledja.Spustao sam se lagano jezikom preko sisa do stomaka i linije bikinija.Pomerio sam gacice u stranu i poceo da jezikom obradjujem kratko podsisanu vlaznu mackicu.

-Oh, Mirko, tooo, tako-uzdisala je, zarivsi mi prste u kosu,dok sam je lizao uzivajuci u mirisu picetine.Privlacila me je sve jace ka svom medjunozju, sto je bio znak da je blizu svrsavanja.Naglo sam prestao i okrenuo je na stomak, podigavsi joj kukove.Kurac mi je bio napet do pucanja, samo sam ga sjurio u mokru picku i poceo da jebem.

-Oooh, ahhh-jebozovno je stenjala kao zenka koja se pari izvijajuci svoja savrsena ledja

-Jebi me tvoja sam,svrsi mi u usta, molim teee…-dahtala je,dok sam nabijao svoju kitu do dna njene vagine.

-To kurvo, too-riknuo sam i izbacio svoje seme u mlazovima po njenoj picki, kako najvise volim.Samo sam se spustio na njena ledja ljubeci joj rame.Kurac se jos cedio u njoj.Potom sam se prevrnuo na drugu stranu kreveta, a ona je ispustila uzdah negodovanja sto moja kita vise nije u njenoj rasturenoj picki.Pocela je da razmazuje spermu iz picke po svom medjunozju i stomaku.

-Idiote, a sta ako zatrudnim?

-Pa s obzirom kako si rasna zdrebica ne bi me iznenadilo-odgovorih joj

-A sto si me nazvao kurvom?-rece smeseci se, uhvativsi me za poluopusten kurac.

-Zato sto varas svog stalnog jebaca-odgovorih, a ona se nasmejala jer je bila provaljena.

-Mogu i da ga zamenim-uzvratila je mazeci me po kiti koja se ponovo dizala.Pomislio sam na Marinu, ali sam joj uzvratio poljupcem.

Stvarno je bila majstorica-kurac mi je bio krut, a tek sam svrsio.

-Sad cu ja tebe jebati-rece opkoracivsi me.

Nabila se na moj harpun lagano i nije se pomerala, nego me je jebala grceci misice svoje picke.Bilo je neverovatno dobro.Ovo nisam doziveo u dosadasnjoj jebackoj karijeri.

-Oooh, bicu samo tvoja kurvetina-jebi me , jebi!!!-vriskala je, a ja sam se trudio da joj ga ovako skroz nabijenog jos uvalim.Osetila je da mi se vrhunac priblizava i htela je da joj svrsim u usta, ali sam je rukama navlacio na sebe ne dajuci joj da sidje.Ipak najvise volim da svrsim u razjebanu picku.

-Ooooh, pusti me, pusti-dahtala je, grceci se pickom u orgazmu.

Vise nisam mogao da izdrzim i poceo sam da je punim svojom spermom.Strcalo je po njenoj picki, uzivao sam…

Ovog puta je sama sjahala sa mog koplja i pocela je da mi pusi kurac.Ne moram napomenuti da je i ovo radila tako strucno, da sam izbacio jos malo sperme nakon samo nekoliko sekundi.Lezali smo tako i poceli da se ljubimo, osecao sam ukus svojeg semena sa njenih usana.

Odjednom je ustala, onako sa pickom punom mog mleka koja joj se cedila niz butine.Pljesnuo sam je po guzovima,dok je kretala ka kupatilu.Mahnula mi je rukom da je sledim.Ustao sam sa kreveta i posao za njom.Legla je na plocice i rekla:

-Da, sad sam iskljucivo tvoja kurva, molim te obelezi me kao tvoju droljetinu-rekla je, a ja sam iznenadjen najednom osetio neverovatan nagon da je zapisam.Ovo mi se stvarno desilo prvi put u zivotu.Kurac mi je bio opusten i usmeren ka njoj.Poceo sam vrucim,debelim mlazom da je zalivam po picki iz koje se cedila moja sperma, pa navise po sisama i licu.

-Obelezi me, tvoja sam teritorija, tvoja sam kucka-govorila je i kao da se grcila u jos jednom orgazmu.Zalio sam je celu i mlaz je poceo da slabi.

-U redu, zavrsio sam sa tobom-rekao sam i izasao iz kupatila.

Nakon toga se tusirala dvadesetak minuta, izasla je iz kupatila sva mirisna, sa nevinom maskom ispod koje se krila neverovatna fuksica.

-Pa duso ovo bismo mogli da ponovimo-rekla je povukavsi me za kurac

-Ovako bih te mogao odmah pojebati ponovo-rekoh oblaceci se.

-Ako hoces da ucinis nesto za mene pojebi svoju devojcicu cim dodjes kuci.tako cu biti sigurna da ces nocas misliti na mene-rekla je tiho.

Jos jace me je povukla preko bokserica, pa sam krutog kurca otisao kod moje Marine.Bio sam siguran da ovo nije kraj naseg druzenja
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 22 23 25 26 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 10:45:02
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.189 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.