Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:34:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26610365 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ovo je istinita prica...
Desilo se to zaista i stvarno. Prvi susret sa telesnom ljubavi-dosta kasno. Cale gradjevinac radio je po arapskim zemljama. Nisam imao predstavu ni kako ljudi cestito izgledaju (narocito zene!) Imao sam 18 godina i po prvi put krenuo sam kod dede na more. Autobus je bio pun. Ja sam seo na svoje mesto, a do mene klinac koji je putovao sa kevom i starijom sestrom. Preko puta mene sedeo je jedan par. Tip je bio jako zgodan mogao je da ima oko 25 godina, ona je bila nesto mladja-oko 23. Secam se da je imala sitne-sitne crne kikice (afrofrizura) i velike sike. Imala je obicnu belu majcu, a oboje i trenerku na sebi. Vec kod Lazarevca uhvatio sam ih kako se drze za ruke. Bilo je tu neceg strasnog. Pala je noc, vozac je pogasio svetla. Klinci oko nas su spavali. Nije se cuo ni sum. Negde na izlazu iz Uzica ona je obukla gornji deo trenerke (neku odvratnu suskavu). Najednom onako mamuran zinuo sam od zapanjenosti. Na pola metara od mene strcao je Ogromni. U polumraku su se nazirali njegovi debeli obrisi. Ona ga je cvrsto drzala i cimala. Bio sam u soku. Nikada dotle nisam video tako nesto. Jos se nisam osvestio, a ona ga je vec imala u ustima. Delovala je omamljeno, uzivala je. Medjutim bio sam neoprezan. Provalila je da ih gledam. Pozalila mu se: "ovaj klinac nas gleda." On se na to nije obazirao. Trajalo je jako dugo... Kada smo stali negde kod Prijepolja prestali su... Tip me je gledao cudno: imao sam osecaj da ce da mi zavali samarcinu. Ona je pripalila cigaretu. U nastavku puta nastavili su sa igricom. Negde pred Podgoricom izbacio je sve iz sebe po plastici naslona stolice ispred njih. Ona je spretno sve pokupila uz pomoc maramica i spakovala u svoju tasnicu.
Autobus je usao na trajekt, a mi iz autobusa... "Mogao bi ovom bezobraznom klincu da odrzais lekciju iz ponasanja" rekla je. Licila je na strogu tetu, koja bi da me kazni. Priznajem nije mi bilo sve jedno. Devojka je bila besna. Njen decko se samo nacerio, zagrlio je, i poslao mi pogled pun ignoracije. Da ja sam se zaljubio u nju. Osetio sam gorku usamljenost. Bio sam mlad, ruznjikav i stidljiv. Bilo mi je 18 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 30
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jebala me kci od moje zene

Ozenio sam se po drugi put pre cetiri godine, moja sadasnja zena imam dve cere iz prvog braka a i meni je rodila jednu.
Najstarija njena kci je vec skoro izrasla u pravu zenu, ali meni nikada o nije privlacilo nikakvu paznju jer sam se uvek ophodio prema njoj kao otac. Sve do jedne veceri kada je ona zaspa;a u nas krevet i majka je legla da spava sa njom.
Ja sam morao u njenu sobu da spavam jer nisam hteo da se guram sa njima
U toku noci neko je dosao kod mene i to se uvukao otkud nogu pod cebe, i ja se onako sanjiv pomeram i pravim mesto misleci da je to moja zena
Posto spavam samo u boksericama, osetim kako mi ga neko izvlaci i polako mazi. Okrecem se ja i namestam znajuci da sledi pusenje jer to moja zena radi, ali niako da dodje do toga
onda je ja hvatam za glavu i nabijam joj ga u usta, i onda se ona zadavi a moja zena ga guta celog, tek tada primetim razliku, onda podignem cebe i vidim A..., ne znam sta mi je bilo odmah sam poceo da strcam spermu u njena usta a ona se izmakla i sve joj je strcalo po licu. Uplasena samo je istrcala iz sobe i nije se vise vratila.
Stvarno sam i ja bio iznenadjen i nisam znao sta da radim
Sytra dan se ona pravila kao da se nista nije desilo.
Ali ipak sam uspeo da je uhvatun na samo i kao strogo da je ispitam sta je to radila.
Ona je pocela da place i da me moli da ne kazem mami, jer je ona dosta stroga. Onda sam joj rekao da necu ali da ce morati da mi isprica zasto je to uradila.
Pa moje sve drugarice se vec jebu odavno ali ja nikako da nadjem nekoga ko ce me pojebati od decaka, sve se za mene lepe neki smokljani, kaze Ona.
A onda sam posmatrala tebe jer sam zelela da vidim kurac uzivo ali nikako nisam mogla da to vidim jer se ti niako ne skidas u mom prisustvo.
Pa kazem i to je normalno da se ne skidam jer sam ti kao otac.
Kao ali nisi kaze ona i zato sam dosla da ga malo  vidim a opipam misleci da neces se probuditi, a i nisam se nadala da ces mi ga staviti u usta.
A sve moje drugarice se hvala kako im decki kazu kako dobro puse, a ja sam nekolicina njih probala i cim sam ga stavila u usta oni su poceli da svrsavaju. Nikada to nisam radila stvarno.
Onda joj ja kazem, ako zelis ja te mogu naucitii ali to mora da ostane nasa tajna. Naravno rekla je ona
Skinuio sam se i polako joj pokazao kako da ga mazi kako da ga lize i zatim guta. Kako da uzima vazduh na nos i tako to. Pusila je nikako ali mene je palilo strasno da sam joj napunio usta veoma brzo.
Zatim sam joj rekao da i ona mora da nauci da svrsava, i pitao sam je dali se dira, naravno da da, tada sam je skinuo i poceo da joj lizem picic. Sva se uvijala i uvijala i samo tiho jecala, kao da place. Molila me da je jebem ali ja nisam hteo jer je ipak bula suvise mala, ali sam joj zato predlozio da je jebem u dupence. Ona je pristala.  Namazao sam je kremom veoma dobro i moj kurac isto tako i polakko sam joj stavio samo glavic ciknula je od bola i molila me da izadjem, ali ja sam bio jako uspaljen i poceo sam da joj ga guram jace i dublje ali ona je plakala i drala se od bola, pocel je da se izmice. Ja sam je oborio na stomak i pritiso jako da nemoze da pobegne i tako zabijo do kraja, vikal je neko vreme a zatim je stavila ruku ispod sebe i pocela da se dira. Napunio sam joj tako dupence da je pocela sva da trese od orgazma.
Od tada evo vec tri meseca je jebem skoroo u svakoj prilici i to sve u dupence, ali ona je u poslednjih nekoliko dana navalila da je jebem u pickicu cak je pocela da me ucenjuje da ce reci mami za sve ovo ako je ne jebem pa i sam ne znam sta da radim.
Ipak je mala a i bojim se da je nepovredim jer mi kurac bas nije mali. ali kad bolje razmislim ako je mogla u dupence da ga prima sto ne bi i u picic.
Kako god ako sto bude javicu vam sigurno

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


to sam ja

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1181
Zastava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sharp gx17
Moja žena vrlo seksi . draga i poželjna lutkica osvaja već na prvi vizuelni kontakt da osobe blizu nje požele takvu ...jebati.
Njeno tijelo zategnuto , sa velikim sisama i rosnom pičkicom , za lizanje i punjenje spermom spremno dočekuje tek na tren upoznate osobe.


Ispočetka, našega braka pokušao sam glumiti pristojnog muža koji ne da ni blizu nijednome muškarcu da ofira sa ženom odnosno da bi se nabacivao.
Nije trebalo dugo da shvatim da smo u biti sličnih sklonosti , jer volio sam u biti njeno sexy oblačenje koje je u prvi plan izbacilo sise koje su bile vrlo krupne i čvrste a redovito dekoltirane i sa haljnicom (laganom) ispod koje ili nije imala gaćice ili vrlo malene koje je morala pokazati na ovaj ili onaj način.
Tako smo malo o malo ušli u seksualni život u troje pa u četvero i tako.....dok se nije pojavila grupa koja ju je izjebala a da bi uživala nakon svih njih sa mnom pričajući mi kako su je izjebali.

Počelo je slučajno u kinu kada smo ona i ja poželjeli se malo seksati u kinu, te se ona obukla vrlo seksi.Imala je na sebi malenu majicu plave boje i mini suknjicu te ispod bijele tangice.
Krenuli smo u grad i šetali se kada slučajno naiđe njezin brat te nas pita kuda idemo jer je i on sam te mu treba društvo.
Žena se parpričala i sve mu govori o kinu a ja sam mislio da će nam upropastiti većer te sam na njegov upit da ide sa nama tmurno mumlao a žena je rekla da može.
Početak filma je bio tako da sam sjedio kao drvena marija, jer sam mislio da je noć za sex propala.
Kada su i na filmu, jer smo gledali neki sexić, počelo sa sexy scenama , žena je počela malo po malo da me miluje i dira između prepona.
Bojao sam se blizine njenog brata pa sam se dosta kruto držao, malo joj uzvračao poljupce i dirkanje po sisama i tako...
U jednom trenutku sam osjetio da mi zavlači ruku u hlače i počinje drkati moj kurac, brzo se ukrutio ali me nije prestajala uznemiravati pomisao na blizinu njezinog brata.
Držao sam se kao u crkvi (blaženi) ništa mi ne radi, no nisam mogao izdržati nego sam polako ne okrečiču se polako krenuo rukom po njezinoj nozi, milujuću je prema njenim gačicama.
Kako sam bio bliži sve sam se više uzbuđivao jer sam htjeo osjetiti njenu pičku a svjestan da je njezin brat vrlo blizu a da neme pojma da se mi uzbuđivamo.
No, kada sam stigao sa svojom rukom u blizinu njene pičke osjetio sam da su nečiji prsti već u njezinoj pički.
Tada sam pogledao po prvi puta u suprotnom smjeru i ostao bez daha jer je moja žena i njemu (svome bratu) drkala kurac, a njegova je ruka obrađivala njezinu pičku.
Kurac mi je strašno nabrekao iako sam mislio da je to grozno u meni je tijelo reagiralo drugačije, mislio sam kako je lijepo imati dva kurca na jednu pičku.
Žena se sve više uzbuđivala i svršavajuči raširila noge tako da smo obadvojica mogli sa prstima da ju drkamo .
Vidio sam njegov kurac u punoj veličini oko 22 cm i više , puno veći od moga te sam i sam poželio takovu kurčinu.
Moja draga je svršila i mi smo prosuli spermu po njezinim rukama, te se pospremili da dočekamo kraj filma.
Na putu prema kući nismo puno razgovarali, nabijena atmosfera, ali na pitanje gdje će dalje njen brat reče kako bi mogao kod nas spavati pa će ujutro doma.
To mi se svidilo jer sam očekivao još jebačine i znao sam da će biti jako stimulativno.
Kada smo došli doma žena je spremila nešto za pojesti i pijuckali smo vino sve troje i pričali dok vino nije učinilo svoje tj.žena je rekla da se ide otuširati i dok se tuširala nas dva smo se počeli otvoreno dovijati što joj raditi kada izađe čista i mirišljiva iz kade.
Njezin brat je predložio da ju polegnemo na stol kao desert i polijemo topljenom čokoladom te ližemo dok ne poželi da ju obadvojica ispunimo kurcima i žestoko izjebemo puneči ju spermom i poslije lizati njene sise i pičku iz koje izlazi sperma.
Kada je izašla iz kupaone stvarno je bila prekrasna, jer smo obadvojica mahinalno primili kurčeve i gledali je.
Imala je bijelu prozirnu spavačicu do gležnja, ali je rasporak bio u visini njezine pičke a tu smo vidjeli prekrasne tangice plave boje koje su malo prekrivale vrlo gustu crnu pičku.
Bolje rečeno pičke joj je bila kao na pladnju isturena i čekala da ju se izjebe.
Sjela je nasuprot nas i pričajuči malo po malo premetala nogama dok je stalno pokazivala crnu rutavu pičku prema nama.
Išao sam po piće iza nje i nisam mogao da je ne poljubim u vrat a ona je zadržala poljubac inastavila sa rukama prema mojem kurcu a ja rukom raširio njezinu spavačicu i zagrabio u vruču pičku sa prstima.
Tako sam joj drkao pičku i pogledao njezinog brata koji se više nije mogao suzdržati nego je izvadio kurac i gledao drkajuči što mi radimo.
Tada sam joj skinuo sve sa nje i ostala je gola nudeči nam svoje sise čvrste i pičku da ju ispunimo do kraja.
Polegao sam ju na stol i počeo lizati pičku, ujedno drkajuči svoj kurac, ali je njen brat spustio se pored stola i počeo lizati njenu pičku a ja sam prešao naprijed da mi ga žena puši.
Drkala ga je i pušila sve vrišteči od zadovoljstva od lizanja njezina brata.
Onda je on uspravio se i zabio joj, ajme kada sam vidio, veliku kurčinu od koje se ona stresla, i počeo ju žestoko jebavati.
Svršavala je pušeči moj kurac i kada sam osjetio njegovu spermu koju prosipa po njenom tijelu izvadivši ga iz pičke, ni sam neznam ali došlo mije počeo sam lizati tu spermu sa njezinog tijela i malo po malo kranuo prema njegovom još uvijek velikom kurcu, te sam ga počeo pušiti odnosno lizati tu spermu sa njegovog kurca.
Nijeprošlo dugo a već sam ja bio u njezinoj pički a brat je drkao po njezinim sisama i videći tu veliku kurčinu ja sam je žestoko jebavao i jebavao.
Često se nakon toga nađemo na zajedničkoj jebačini gdje je ženina pička a i šogorov kurac predmet mojih sexy želja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
   Jedna zemlja na Balkanu.Vraċam se u ne tako davnu prošlost.Bio sam klinac i toga dana u naš grad je stigla štafeta.Gužva od naroda.Drug Matejevič će poneti štafetu.Drug Despotovič pravi red da bi omladinci sa štafetom mogli proći.Do mene stoji sisata Branka sa drugaricom.Kaže ona drugarici:"Sa njim se još nisam tucala".Sisata Branka se kresnula sa celim C.K. grada.Još je valjda ostao Despotovič.Čudim se kako je njega onako visokog i lepog dosad propustila.Ja sam pario oči gledajući u njene jake petice i duboki dekolte na bluzi.
Posle niza godina,odrastao sam i radim u posrnuloj nekada slavnoj firmi.Sada će je preuzeti kompanjoni:gospodin Matejevič i gospodin Despotovič.Veliki moćnici u gradu.Neko jebeno vreme.Beda.Nebo
je nekako postalo olovno.Neki teški oblaci se ne miču.Plata mi je minimalac i devojka me ostavila.Samo sam
dobio poruku na mobilnom:"Ostanimo prijatelji".Kakvi prijatelji kad je nikako ne viđam?Jedno veče idem bez obzira.Ne znam ni kud ni kamo.Prolazim pored motela"Dionis".Neko je slavlje kao.Proslavljaju nešto gospodin
Matejevič i gospodin Despotovič.Orgije.Sve je nekako usrano postalo.Devojke mlade hrle lovanima.Pored mene protrčaše dve gole devojke.Uplakane su.Dobile su šamare i najurene su.Neki od gostiju motela ili tačnije kompanjona gospodina Matejeviča i gospodina Despotoviča nisu bili zadovoljni kako im te devojke udovolja-
vaju.Nisu valjda dobro pušile.Na parkingu su auta sve bolja od boljeg.Na jednom je vozač otvorio vrata.Crnoko-
sa devojka kleči i puši.Valjda tako overava vizu da uđe u motel.Vozač je mlad momak.Tatin sin.Devojka je oskudno obučena.U miniću je.Taman da se lako skine kad gore ode.Motel je inače odmačen od puta i u šumi
je.Penjem se na drvo.Tamo gde su sobe je uglavnom mrak.U jednoj sobi se pali svetlo.Neki čovek uvodi onižu
plavušu.Devojka,valjda tek 20.napunila.On vadi kitu iz pantalona.Ona se stručno saginje i dudla.Čučne,puši mu,
gleda ga bezobrazno.Skidaju se goli.Mala ima neke duguljaste sise.Pa plavuša je.Dole plavi čuperak.On joj dira
rukom to mesto.Ona ga hvata za kurac i odvodi do kreveta.Svetlo se gasi.Primetim da je jedan prozor otvoren.
Jesen je i prohladno  napolju.Polumrak je u sobi.Na krevetu leži ženska.Gola potpuno,sigurno.Neki muškarac je između njenih dobro raširenih nogu.Jebe je.Devojka stenje.Ovo me uzbudilo.Devojka se baš svojski trudi da mu udovolji. "Ah,ah,ah,...aah"!Čuje se ona.Jedared joj je dobro nabio.Duboko je i seksi zaječala.Hteo sam da izvadim kurac i da drkam.Šta mi preostaje drugo.Oni uživaju,a silan narod pati.Setim se da to nije možda moja
Marina.Pa možda je.Skinem se sa drveta.Zgadilo mi se.Stužilo mi se.Zgrabim neki kamen i zavrljačim u jedan prozor.Uz ciku stakla počnem bežati.Dugo,dugo nisam stao.Nisam znao gde ni kuda to trčim.
   Kompanjoni su preuzeli moju firmu.Nebo je sve olovnije i mračnije.Zajebavanje do jaja.Mislim u firmi.Plata kao
bolja ali neredovna.Bavim se sindikalnim poslom.Posle one noći sam zamrzao ovu dvojicu.Kao sindikalni aktivista dajem otpor.Hoću da im malo barem život zagorčam.Jedno predveče došli su kući po mene ljudi gospodina Despotoviča.Crni džip.Ljudi u crnom.Nisu mi ništa govorili.Izbacili su me sa nadvožnjaka dole na prugu.Osećam bol,vrti mi se u glavi i gubim svest...
  Gore na nebesima ogromni vasionski brod.Dva bića igraju nešto kao šah.Jedan od njih diže malog prevrnutog
piona.Uspravlja ga ponovo.Ta bića liče na ljude samo što su im čela nekako izdužena.Ćelavi su. "Mislite gospodine da to oni zaslužuju"?Reče onaj koji nije dirao piona.Drugi,ustajući od stola reče:"Ma,sad ćete gospodine videti kako se igra.Sačekajte malo.Doneću piće za nas".
Ustajem loman,ali kako idem sve više postajem lak.Ojačavam naglo,kao da sam skinuo neki ogroman teret sa sebe.Dolazim do kioska.Kupio sam 5. pljeskavica.Još sam i uspeo uštinuti prodavačicu za dupence kad je izašla van,smeće da baci.Ušao sam u robnu kuću.Uskoro će nova godina pa su izložili najnovije TV aparate.Na
svakom od njih čita vesti sisata Branka.Postala je spiker lokalne TV stanice.Opa.
Sutradan preskačem ogradu velelepne kuće gospodina Matejeviča.Njegova dva dobermana mi se maze oko nogu kao kučići.Dočekala me njegova žena.Već malo vremešna lepotica.U crvenoj haljini.Telo joj je jako dobro.          "Konačno si stigao,lepotane moj.Nije ti važno što ja čekam"!Reče mi ona i uvede me u spavaću sobu.Sletela je haljina...i gaćice.Skidam se polako.Puštam da mi ošmekne moj dole palamar koji se dremljivo klatio i polako
uspravljao.Pali su žestoki poljupci u njenom zagrljaju.Matora koka je zavodljiva.Ližem joj njene izvanredno izvajane listove.Zagrizem joj guzu.Onda poza 69.Puši mi.Nekako mi je ud veći nego pre.Uživam maksimalno.
Onda je uzimam na jastuke i razvaljujem. "Oh...oooo...oo"!Zaječala je matorka.Mesim joj njene velike i još uvek
jedre sise.Ljubim ih i sisam bradavice.Jastuci su joj došli ispod krsta,a glava i ramena su bili u kosini.Vagina tačno naspram i gde treba.Prodirao sam opasno.Uvijala se od slasti kao zmija."Gde si do sad bio...ooo...oh...jao"!?Jutro je,taman sam se počeo oblačiti.Gospođa je ležala gola na jastucima.Zadovoljna,prela je kao mačka.Ulazi u sobu gospodin Matejevič.Staje ispred kreveta.On onako dežmekast,ćelav i sa bradicom."Ali ljubavi,zašto pa sad to?Čemu sve to ljubavi mog života"?Obukao sam se i prošao pored njega.Uz put sam prdnuo.On kleče pored kreveta,spusti glavu i zaplaka."Džaba ti sve matori jarče,momak je u svemu bolji od tebe.Žalim sve ove godine provedene s tobom.Ova noć je više vredela nego ceo život s tobom"!Derala se ona na njega zlobno.Napustio sam kuću i izašao na ulicu.Čuo se pucanj.Gospodin Matejevič je pucao sebi u glavu.
Gospodin Despotovič  ima isto lepu ženu.Mlađa je od njega.Ja sam bio zaljubljen u nju.Ona visoka,ne baš tako
lepa ali jako,jako seksi face.Njena smeđa kosa,zdrava i lepa,padala joj je niz ramena.Gusta kosa.Grudi nije imala velike.Bila je manekenski građena i suvonjava.Imala je malu seksi guzu.Noge joj nisu bile mršave.Super noge.Zimi čizme crne do kolena i suknja iznad.Leti u cipelama.Čarape ili bez njih.Fantastično izvajane noge.Dugo sam za njom gledao kada bi prošla ulicom.Očarala me je i opčinila.Ali moja nije bila.Sada ona stoji
na ulici ispred mene.Iste smo visine. "Misliš da nisam primetila tebe koliko me posmatraš i želiš.Piješ me očima,
ma prosto gutaš".Govori mi i smejulji se.Za par dana mi smo u onom crnom džipu sami u noći.Duboko u šumi.
Hvatamo se i ljubimo.Diram je i pipam.Stiskam joj sisiće i pičić.Izvadila mi ga je i drka mi.Kako to samo vešto
ume i zna.Jeza me prolazi od zadovoljstva.Ljubim joj svaki milimetar njenih predivnih nogu.Onda prelazimo na
zadnje sedište.Ona je sela i raširila noge.Jedna noga na levom,a druga na desnom prednjem sedištu.Ja joj
nabijam među njenim nogama.Stiskam joj sisiće.Smejulji se.Ljubimo se onako,jezikom.
Gospodin Despotovič je bio živac.Smršao je dosta.Bio je valjda i čiraš.Izgubila se ona njegova lepota.Kosa proseda,a suvonjav.Iako je magistrirao na marksizmu i to predavao kratko vreme u školi,iz dna duše je mrzeo radnike i radničku klasu.Valjda zato što mu je tata bio metaloglodač.Kao i mnogi takvi.
To jutro sam kupio 5. pljeskavica.Jedući jednu svrnuo sam u robnu kuću.Na televizorima su reklame.Odjednom
prekid programa,vanredne vesti.Usplahirena ih čita sisata Branka: "Dragi gledaoci...vanredne vesti.Kako saznajemo, jutros je sa svojim džipom i ljudima sleteo sa nadvožnjaka naš sugrađanin i ugledni biznismen, gospodin Despotovič.Auto je naglo skrenuo probijajući ogradu nadvožnjaka.Pri padu dole,u istom momentu je naišao...voz...preživelih u autu nema.Uzroci nesreće još nisu poznati".Žvaćem ostatak pljeskavice.Pa ovo kao da liči na mene.
Idem na železničku stanicu.Jedan voz staje.Izašlo je samo troje ljudi.Jedna žena i dva muškarca.Prilazim.Žena
mi pruža malo ali zastrašujuće moći oružje: "Mi smo iz istočnog dela Nemačke.Uskoro će drugim vozovima doći još naših ljudi".Reče mi žena.Zajedno smo pošli,polagano.Jer kad nekom ne smrkne drugome ne može svanuti.
I sunce se promalja iza oblaka posle dugo,dugo vremena...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
Bilo je to pre nekoliko godina u HN. Bio sam klinac, nekih 18 godina. Tek sam stigao na more i nikoga nisam poznavao. Izasao sam oko 23h do grada i besciljno pio. Bio sam jako povucen, stidljiv...mozda zato sto sam bio ruznjikav...vrag ce ga znati? Kada sam ispio drugu konzervu piva vec sam bio pijan. Otisao sam na kamenu plazu i zavalio se medju stenje. Slusao sam talase i zaspao. Probudio me je glas nekih ljudi. Nailazio je jedan par. Bili su stariji i jako lepi. Ja sam se iz straha povukao medju stenje. Ljubili su se vatreno. Nikada tako nesto nisam video. On je ubrzo mesio njene nabrekle dojke. Milovala je njegov kruti penis... Konzerva me odala. Morao sam da izadjem iz sklonista. Ocekivao sam najgore...bar samar. "Ciko kako se odavde izlazi" upitao sam sav preplasen. "Pa samo napred!" rece mladic od nekih 25 godina, koji je odavao da sam mu simpatican i drag. Bili su zaista lep par. Ona plavusa, govorila je cini mi se ruski, on lokalni baja. Stidljivo sam pogledao njene nabrekle bradavice, i njegov celav ud. Prosao sam pored njih, ali mi djavo nije dao mira. Seo sam na 2 metara od njih i posmatrao zenu koja besomucno cima debeo ud dok se strasno ljube. "A jel smem da Vas gledam, upitah bojazljivo?" "Smes samo ne tako blizu"-rece mladic. Ja se odaljih, medjutim, on postade nervozniji, i odvuce je na samu obalu. Natakao je svoju devojku na ud i stojeci je tako jako tucao da su mnogi culi njene slatke uzdahe. Mladic je bio iskusan. Ja sam izvadio svog malisu i poceo da navlacim. Ona me je tuzila kod decka. Mladic je prekinuo vodjenje ljubavi, prisao mi je i kazao uz smesak. "Slusaj mali, ako ne zapalis odavde za 2 minuta, jebacu tebe ovom batinom umesto nje." Lik se vratio devojci, a ja sam brze-bolje prestrasen prizorom pobegao niz osjaje ulicnih svetiljki.
Ova prica je istinita uspomena, koju i danas ponekad dozivam u slatkim snovima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 95
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Katarina je tada imala sedamnaest godina.Bila je lepa devojka uvek sigurnog pogleda  razbarusene smedje kose i bujnih,cvrstih grudi.Bila je dobar djak i cesto je dovodila kuci skolske drugarice kako bi zajedno ucile.Jednoga dana, Katarinina majka je zacula tiho stenjanje koje je dopiralo iz njene sobe.Priblizila se vratima i oslusnula:stenjanje je bilo sve glasnije.Naglo je otvorila vrata i zatekla Katarinu koja se potpuno gola zadovoljavala vibratorom.Brzo je zatvorila vrata I otrcala do Miroslava."Miroslave,tvoja cerka se u sred bela dana nabija na ono cudo i jos glasno vristi od zadovoljstva!""Uh,pa dobro,ne moras to tako glasno,sve tinejdzerke to rade...""Vraga rade,nisu one mutave ko ova nasa pa da ne umeju da nadju momk...Miroslave,hocu da je kaznimo,i to tako sto ces dobro da je pojebes""Miroslav je nemo pogleda."Da jebem sopstvenu cerku...Sta ti je zeno ti mora da si poludela""A tebi kao tesko da ga umocis u mladu picku...Dolazi ovamo!"I odvuce ga u Katarininu sobu.Katarina se vec obukla i uplaseno ih posmatrala ocekujuci grdnju."Sad ces da dobijes sta ti sleduje."rece joj majka.Prisla joj je i zavrnula joj majicu oslobodivsi joj sise(Katarina u brzini nije stigla da  obuce brushalter)Devojka se trze, uzviknu"Jesi li ti poludela!" i osamari majku."MIroslave vidis li kako je navaspitana"pridje mu i svuce pantalone i gace.Miroslavljev kurac jos nije bio ukrucen,ali mu ga je zena brzo stavila u usta i pocela da dudla.Nije se opirao.Kurac mu je ubrzo potpuno nabrekao.Majka je potom prisla Katarini i svukla joj minic.Oborila ju je na krevet.Miroslav nije mogao da odoli,prisao je i poceo da ga uteruje cerci u cmar."Uteraj ga,odmah joj ga celog uteraj".Nakon nekoliko pokusaja Katarinin tesni cmar je bio potpuno ispunjen ogromnom kitom.Devojka je vristala od bola.Medjutim,ubrzo je uhvatila ritam jer joj guza srecom nije bila nevina;zapravo;i pored mladosti Katarina je bila prilicno iskusna jebacica."Jebi je,jebi je Miroslave,ne stedi snagu"Nabijao ga je sve brze."Aaaaaaah...aaa...uspahhhh...uspori tata molim te...uuuuhhhh..."Ubrzo je pocela da mesa kako bi naterala Miroslava da sto brze svrsi.Majka je to primetila i naredila joj da ga uzme u usta."Hoces da te napuni,je li?E pa onda mu dudlaj,bez ruku"Savila joj je ruke iza ledja.Katarina je pocela da oblizuje Miroslavljenv kurac,i ubrzo je celog uspela da ga obuhvati.Majka je uzela vibrator sa stola i pocela da joj ga nabija u picku.Devojka je ubrzo pocela da svrsava."mmmmm...mmhhhhh...mmmmmmm..."Miroslav ju je uhvatio za kosu i poceo da je tuca u usta.Osetio je da se priblizava vrhuncu."Zalij je,napuni joj usta spermom Miroslave"Izvadio ga je i poceo da drka.Svrsavao je kao nikad u zivotu izbacivsi nekoliko obilnih mlazeva sperme na cerkine grudi i lice.Potom je majka nateral Katarinu da joj onako umrljana spermom polize picku,i ubrzo je i ona svrsila.
Nakon ovog dogadjaja cesto su ponavljali ovakve seanse,s tim sto su bili mnogo opusteniji,a Katarina do kraja srednje skole nijedan jedini put nije morala da se samozadovolji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Mala napaljenica
Zivim u glavnom gradu BiH, Vanesu sam upoznao u srednjoj skoli isto kao i Damira, s kojim sam isao zajedno u razred, nas dvojica smo bili onako cool na pocetku nabacivali se svakoj djevojci jer smo isli u skolu koja je bila prepuna djevojaka, i tako prvu godinu sve je bilo ok ja i Damir smo zajedno izlazili s djevojkama, cugali zajebavali se, sve dok se on nije zaljubio u Vanesu. Djevojku iz susjednog razreda koja je bila prava bomba, svi su se lozili na nju, sitnog rasta, prelijepog lica tamnog tena, utegnute prelijepe guze i ono sto mene najvise lozi imala je divne sise ne bas tako velike al prave manekenske, mislim da nikad nije ni morala nositi grudnjak jer je bila sva utegnuta a kasnije ce se ispostaviti da sam bio u pravu.


Tako je on poceo da izlazi s njom a i ja s njima sa raznim djevojkama isli smo po diskotekama, kafanama..Ma bilo nam je extra. Sa njom sam se sprijateljio bas kao i s njim, nisam je vise gledao kao na pocetku kao sex simbol, sada smo ja i ona bili vise kao brat i sestra nije bilo tajni medju nas troje, sve smo pricali jedno drugima, ja sam uvjek bio onako funny pa sam uvjek pricao o djevojkama s kojima sam bio opisivao bih sve u detalje pred njima i tako bismo se zajedno smijali zezali, a Damir mi je priznao da se oni nikad nisu sexali jer je ona bila nevina i on je to postovao i kako on kaze bilo im je super i bez sexa jer su se volili nenormalno. To je trajalo neke 2,5 godine do zavrsetka srednje skole kada su poceli da nastaju problemi izmedju njih dvoje ja sam potajno znao sta je problem al nisam nikako mogao da mu kazem jer mi se cinilo nekako neprikladnim da mu kazem da ona hoce kurac..


Dobro se sjecam bio je praznik i oni su bili raskinuli, taj dan me nazvala i zamolila me da je izvedem negdje u grad da se extra provedemo jer je pravo nervozna i zeli da zaboravi sve sto joj se izdesavalo u zadnje vrijeme. Onako nevoljko sam prihvatio jer sam vec bio dogovorio sa jednom super pickom, ali eto zbog nje sam odgodio sa ovom pickom jer mi je bilo stvarno zao i ne sluteci da ce mi to biti najbolji trenutci zivota do sada.
Otisli smo u jedan restoran gdje je bila muzika uzivo i bilo nam je extra, ona je plijenila paznju svih prisutnih svojim plesovima jer je stvarno bila bomba a ja onako vec pripit nisam ni krio svoje zadovoljstvo sto sam izasao s njom i vec mi se svasta pocelo motati po glavi.


Krenuli smo kuci, onako u autu zajebancija pijan ja a ona jos vise zadirkivala me pitajuci me "aaa? jesam li ti bila najbolja veceras, jesi pozelio da me imas veceras aa"? na sto sam odgovarao onako hladno kao "ma daj ba sta ti je znas da si mi kao sestra", uf kako sam bio glup. Vec sam je dobacio do njene zgrade i prije nego je izasla iz auta rekla je da joj je bilo super i krenula da me poljubi u obraz na sto sam ja mahinalno reagovao i poljubio je u usta, ona je ostala onako u cudu, na sto je reagovala zestokim poljubcem, zabila mi je jezik duboko u usta i pozeli smo se ljubiti ludjacki bilo je extra ali nisam mogao da izbacim Damira iz glave jer ipak on mi je najbolji prijatelj i bilo mi je nekako krivo al vjerovatno zbog alkohola ja sam nastavio i poceo sam da joj skidam haljinu sa ramena i isred mene je sjevnuo par sisa koje sam vidio jos samo u filmovima. Onako na brzinu smo presli na zadnje sjediste, a sve se to desavalo ispred njene zgrade ispred njenog mracnog ulaza tako da se nismo ni bojali da ce nas neko vidjeti.


ja sam brzinom munje skinuo hlace i ostao samo u boksericama iz kojih je strsio moj 18cm veliki kurac, svukao sam joj haljinu do kraja i ostala je u tangicama i ja sam na brzinu skinuo bokserice, toliko smo bili napaljeni da se sve odigravalo vrlo brzo, tange sam joj pomakao malo u stranu i glavic namjestio na njen otvor, rekla mi je samo onako zadihana "polahko znash da nisam nikad", to me tako napalilo da sam mislio da cu svrsiti prije nego joj stavim kurac u picic. Polako sam poceo da stavljam kitu ona je vrisnula kada joj je glavic usao bila je nenormalno uska, ali isto tako i nenormalno vlazna nisam imao bas puno osjecaja i poceo sam da ga nabijam sve jace a ona je vristala sve glasnije i glasnije. kada je napokon nakon duzeg vremena uspio uci cijeli polako sam uhvatio ritam a ona je nerazgovjetno govorila "aaaaj..polakoooo...bboooollliii ajjjjj" ali se nisam bas obazirao na to jer sam bio u transu nakon par minuta sam osjetio da se grcim i da cu svrsiti, onako bez upozorenja samo sam ga izvadio i poprskao je po citavom stomaku i njenim prelijepim sisama, nakon sto sam svrsio nisam mogao da vjerujem sta se desilo a ni ona onako bila je sva u suzama pocela je da place, a ja nisam znao sta da kazem, izvadila je maramice iz torbice obrisala se, obukla i otisla u stan.


Prosla su 3 dana, Damir me nazvao i rekao da se pomirio s njom na sto sam ja odgovorio onako hladno da mi je lafo drago, to su mi bila 3 najduza dana u zivotu samo sam mislio o njoj a sada kada su se pomirili mislio sam da nema vise sanse za mene. Ali ocito je i ona mislila o meni i taj dan sam primio sms kao "pa gdje si ti sto se ne javis, da nisi ljut?", bio sam presretan napisao sam joj onako hladno "ma tu sam imam nekih obaveza i tako", napisala mi je da bi volila da se nadjemo i da moramo ozbiljno pricat o svemu, mislio sam da ce me napasti kao iskoristio sam je dok je bila pijana i tako..rekao sam joj da dodje do mene posto nismo stanovali daleko jedno od drugog i da mi nema niko kod kuce jer su mi roditelji otisli na more. Nakon nekih pola sata pozvonila je ja sam otvorio vrata izgledala je jos bolje u farmerkama majica topic, tangice su joj virile iz farmerki samo je rekla "cao" i usla i sjela u dnevni boravak.


Poceli smo pricati ona je bila onako prilicno mirna mislio sam da ce tersat al je sve bilo ok. Nisam ni sanjao da je moja mala droljica dosla na jos jednu turu sexa, rekla mi je kako joj je zao zbog svega i da je i ona kriva kao i ja i da se ne trebam ljutiti bla bla bla..na sto sam ja odgovorio onako "pa meni je bilo extra", ne vjerujuci da sam to rekao, na sto je ona samo polako mi prisla i opet me poljubila u usta, odmah sam osjetio kako mi kurac pulsira i znao sam sta ce se dogoditi, polako smo se ljubili poceo sam joj skidat topic, opet su sjevnule te prelijepe sise poceo sam ih polako ljubiti a ona je stenjala i izvijala se, sve sam to polahko radio jer sam zelio da traje, polahko sam skinuo odjecu sa sebe, kurac mi je naravno odmah bio u stanju pripravnosti, a ona je polahko pocela da skida farmerke i ostala je u tangicama, na posljetku je skinula tangice i okrenula se u doggy stile i rekla mi "budi oprezan".


polahko sam joj prisao i poceo da joj razvaljujem picic vrlo lagano al za nju vrlo bolno, trajalo je to nekih 10-tak minuta a onda sam poceo sve jace i jace da joj ga zabijam na sto je ona govorila "ddaaa...tooooo.jebiii mee aaaajjjj aaaaaaaaj kakoo je dobrooo", nisam mogao da vjerujem svojim usima, ja sam poceo sve brze i brze osjetio sam da mi je ostalo jos malo a vjerovatno i ona jer mi je rekla da prestaem i okrennula se i rekla mi onako u transu "a sta mislis da probamo u guzu, to sam oduvijek zeljela", pobudalio sam to sam i ja oduvjek zelio jer stvarno u guzu ga josh nikad nisam stavio. ponovo se namjestila u isti polozaj i okrenula mi guzu polako sam joj srednjak navlacio u guzu na sto se ona izmakla i rekla da je previse bolno.


Ali ja nisam htio da odustanem nego sam dohvatio neku kremu sa police lagano joj namazao supcic i svoj kurac i polako sam namjestio kurac na njen otvor, poceo sam polako da ulazim najtezi dio bio je glavic ja sam gurao sve jace ona je vristala mislio sam da ce nas neko cuti i napokon kada je glavic usao ona je kroz suze rekla "polakoooo mollliimmm teee", poceo sam polako da je busim a ona je sva u suzama pocela da se navlaci lagano i da prica nerazgovjetno "aaaajjjj jebi moojjj supciccc aaajjj toooo zelim tvoju kituuu u mojoj guzii ajjjj", bilo je fakat nenormalno extra sam se osjecao i poceo sam ubrzavati a ona je ludila ispod mene vristala je izvijala se, dirao sam joj sise ljubio je u vratic ocito joj je nakon nekog vremena postalo dobro pa ga je zeljela citavog jer mi je govorila "brrzee molim teeee... jebiiii meeeeeeee aaajjjj razvaliiii meeee zelimmmm gaaaaaa,aaajjj svrsaaavammmmmm opeett", sto me nenormalno lozilo i u kratkom vremenu samo osjetio grc i poceo sam da joj punim utrobu.


Samo smo se svalili jedno pored drugog, nakon nekog vremena otisla je da se istusira i nakon toga je otisla kuci, nikad necu zaboraviti svoju malu napaljenicu, a ne moram vam ni reci sta se poslije desavalo..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Mala Napaljenica 2
Nakon tog naseg zadnjeg puta proslo je par dana, a ja nisam mogao da zaboravim tu moju malu napaljenicu, naravno kao svaki tinejdzer samo mi je zensko bilo na pameti, nisam vise mogao da odolim pa sam ovog puta ja nju prvi nazvao..

S druge strane linije sam cuo taj jebozovni glas."Halo, ko je?", zastao sam na trenutak odmah sam osjetio nenormalno uzbudjenje ali sam se trgnuo i onako zbunjeno rekao, "E cao ja sam, sta ima sta radis?", i ona je malo zastala vjerovatno nije ocekivala da cu ja biti s druge strane linije, "hej cao, nista evo spremam nesto po kuci bezveze sa sestrom sam sama u kuci jer su nam roditelji otisli kod nekih prijatelja par dana i tako", odmah sam vidio svoju sansu, mislio sam sada bih je opet mogao zovnut da dodje kod mene kao prosli put, znao sam da moze ostaviti svoju sestru samu jer je bila samo 3 godine mladja od nje dakle imala je nekih 16 godina. "Cuj, razmisljao sam o svemu i nisam nikako mogao da prestanem da mislim na tebe, volio bih da porazgovaramo o svemu sto se dogadjalo u zadnje vrijeme". Vec mi je kurac pulsirao u gacama kao da mi je govorio haj pozuri zavrsi s tim dovedi je da je opet razvalim, ali mi je samo rekla "vidi pomirila sam se sa Damirom, i ne bi bila dobra ideja da se opet vidjamo", ostao sam zapanjen nisam mogao da vjerujem nisam vise ni o Damiru mislio kao o svom prijatelju samo mi je ona bila na pameti, tako razocaran samo sam rekao "ok, cujemo se", i zalupio slusalicu.

Proslo je vec par dana od toga, ja sam slabo izlazio Damir me je zvao par puta da izadjemo al ja sam izmisljao neke glupe razloge kao nemam vremena imam nekih obaveza cut cemo se ovih dana, mislio sam da je sve palo u vodu, ali ne, izgeda da sam i ja zaradio negdje neku nafaku, jer nakon nekih jos deset dana, izasao sam u grad da pojedem nesto, i u nekom fast foodu sam sreo Vanesu i njenu mladju sestru koju nikad prije nisam vidio. Kada sam usao vidio sam je da sjedi i odmah su nam se pogledi sudarili, ostao sam bez texta i ja i ona, odlucio sam da probijem led prisao sam joj i rekao "cao", na sto je ona odgovorila istim pozdravom i opet je nastalo stanje sutnje nekih par sekundi, sto je prekinula njena mladja sestra, koja je rekla "seko pa zar me neces upoznati", pogledao sam u nju i primjetio da izgleda bas kao njena sestra samo sa mozda jos vecim sisicama i punijim usnama, stvarno je bila bomba, onda je Vanesa rekla "Elma ovo je Edo, Edo ovo je Elma, pruzili smo ruke jedni drugima njena sestra mi je rekla "drago mi je sto sam te napokon upoznala Vanesa prica o tebi toliko lijepih stvari, znam da ste dugo prijatelji ali evo ovo je tek prvi put da se upoznamo". Stao sam tako s njima par minuta pricali smo i to je to, ja sam otisao i sjeo narucio jelo.

Nakon par minuta mi je njena mladja sestra prisla i rekla "hej znala sam da si zgodan ali nisam znala da si toliko zgodan", ostao sam malo zbunjen okrenuo sam se da vidim gdje je Vanesa nije je bilo, "ma sta se brines Vanesa je vani ceka mene, meni je dala pare da platim, sto sam ja iskoristila da ti pridjem da se malo bolje upoznamo", zastao sam na trenutak al sam pomislio ko ga jebe nemam sta izgubit i onako ko iz topa sam joj rekao "daj mi broj telefona pa cemo se cuti nekad da izadjemo na pice". Pristala je odmah dala mi broj, platila, i pri izlasku mi stavila jednu pusu na lice, dobro sam je odmjerio dok je odlazila, bila je prava mala bomba, cak nesto visocija od sestre, te usne za pozelit, sise prelijepe, guza malo tanja od Vanesine ali tek joj je 16 pomislio sam, mala ima potencijala.

Odmah sam je navecer nazvao pricali smo i dogovorili se da izadjemo sutra navecer negdje na pice, rekla je da ce doci na tramvajsku stanicu da je tamo pokupim oko 8 sati, pa mozemo biti zajedno do 11, tacnije do kad ima izlaz. Sutra dan sam se fino spremio, istusirao, dosta sam razmisljao kako da se postavim sta da radim, gdje da izadjem s njom, ne zbog toga sto ima 16 jer je izgledala ko da ima 21 minimum, znao sam da ce svi buljiti u nas gdje god udjemo i bilo me je strah da nas neko ne prepozna jer ovo je jedna velika mahala i odmah bi se proculo, a nisam htio da Vanesa sazna za to. Pokupio sam je na stanici kada je ulazila u auto ugodno sam ostao iznenadjen, majica kratka pupak se vidi, neki jeans iz kojeg su samo mao virile tangice al sam to primjetio kada je sjedala u auto, pomislio sam u sebi "ima dosta sestre u njoj, ovo bi moglo biti zanimljivo". Usla je poljubili smo se u obraz i rekla mi je "gdje idemo, gdje me vodis?", "pa znas sta rekao sam joj mozda bi najbolje bilo da odemo na neko mjesto van grada naci cemo neki kafic pa cemo tu sjesti i ispricati se fino, na sto je odmah pristala brzo smo izasli iz grada stigli u jedno manje prigradsko mjesto tamo nasli neki miran kafic u kojem je bilo svega par ljudi, i udobno se smjestili u fotelje u cosku kafica. Sjedili smo tu pricali nekih pola sata, primjetio sam da me gleda pravo izazovno kada sam god nesto pricao, malo mi je bilo nezgodno, al sam se oslobodio pa to je samo balavica od 16 godina, i tako dok sam razmisljao da otvorim neku novu temu o cemu bi mogli pricat.

Naglo mi je prisla i strastveno me poljubila u usta, malo sam ostao iznenadjen,ali nakon par sekundi sam uzvratio poljubac i poceli smo strastveno da se ljubimo, osjetio sam njen jezik duboko u mojim ustima, pomislio sam zna se ljubit, al to manje vise te usne pusacke nisam nikako htio da popustim, nakon par minuta razmjenjivanja njeznosti, ustali smo i otisli odmah blizu na neki parking, pomislio sam barem da se malo fackamo u autu jer iskreno sex mi nije bio ni na pameti jer je cura bila premlada, al je fakat bila prava vatra, u autu je mi je odmah skinula majicu i pocela me je hvatat za moj ukruceni kurac preko mojih pantola, odmah sam joj zavukao ruku ispod majice i uhvatio je za njene grudi i poceo ih gnjecit, na sto je ona reagovala zestokim uzdasima, polahko mi je otkopcala pantole, i izvadila mi kurac i pocela ga drkat, dok su nam se jezici i dalje spajali, svo vrijeme je stenjala, spustio sam joj ruku na medjunozje i preko jeansa dotakao njen picic, bio je tako vlazan da nisam mogao vjerovat, opet je pustila jedan zestok uzdah, bila je tako napaljena samo se spustila i stavila kurac u usta, navukla ga je par puta svojim prekrasnim usnama i meni nije trebalo dugo da me opali orgazam, osjetio sam da nadolazi, a i ona je vjerovatno, naglo je pocela da ga pusi i da guta spermu koja je dolazila u velikim kolicinama zelio sam da ovo nikad ne prestane, mala kurva je sve zadrzala u ustima i onda kada sam zavrsio polako ispljunula van auta.

kada smo se malo smirili i obrisali, rekla mi je "sta je duso, ne mozes da vjerujes nisi se ovom nadao, jelde?", iskreno nisam pomislio sam u sebi sto sam joj i rekao na sto mi je ona odgovorila da je to prije radila mnogo puta, i da cak vise nije nevina da je spavala sa nekim momkom iz skole par puta. Jos mi je rekla da ona mene dobro zna sa slika na kojima smo ja, Damir i Vanesa, i da je uvjek mislila da sam seksi samo da se dobro iznenadila kada me vidjela i da je znala da me mora imat. Koja mala kurva pomislio sam u pm, ali hajde nek joj bude, upalio sam auto i krenuli smo, u putu mi je rekla da idemo kod nje u stan, "jesi ti luda rekao sam pa vanesa je tamo", na sto je ona odgovorila da je Vanesa odlucila kod neke prijateljice da prespava veceras, i da ce je nazvat u 11 da vidi da li je dosla kuci. Kurva pomislio sam, znam da je kod Damira i da je levat sad jebe ko zadnju kurvu, a nekako sam imao osjecaj da ce biti moja zauvijek, izgleda da nisu u pravu oni sto kazu kada si joj jednom prvi, zauvijek si njen, barem sam tada ja tako mislio. To me jos vise razljutilo i pristao sam na njenu ponudu.

Stigli smo u njen stan, putem sa ja jos uzeo dvije boce vina samo za sebe, jer sam bio vinopija prava, a to ce mi pomoci da se dodatno opustim uz ovog andjela, kojeg sam isplanirao nakon svega pocijepat veceras. Otisli smo odmah u spavacu ona je donijela dvije case, i ona je htjela da pije, nasuo sam nam, nakon kratkog mazenja nekih 15 minuta, nisam vise mogao da izdrzim nego sam skocio na nju kao razjareni bik, uzvracala mi je sve, bila je vatra ziva ta mala kurva, kurac mi se vec ukrutio, brzo smo svukli svu odjecu sa sebe, a ona je ostala u tangicama, to mlado tijelo, savrseno, nema nista bolje, a super da nije nevina pomislio sam, ipak je premlada, a onoj kurvi njenoj sestri nisam vise ni razmisljao, samo sam htio da pojebem ovu malu napaljenicu, brzo sam joj stavio ruku na picic i polako je nadrazivao bila je vlazna, molila me da joj ga stavim, al ja sam htio malo da se igram, zavukao sam joj jedan prst na sto je ona reagovala tako da joj se cijelo tijelo izvilo bila je zestoko napaljena, sada sam je polako obradjivao srednjakom, sva je bila u znoju stenjala je nekontrolisano, pripremio sam je polako za svoju batinu i nisam vise mogao cekati, polako sam joj namjestio moju kurcinu na njenu usku rupicu i polako poceo da je busim, mislim nakon ulaska mog glavica da je vec pocela svrsavat bila je uska pravo, bas kao i njena sestra, nije vise stenjala pocela je da vristi i nekontrolisano govori "polakooo...samo polakoooo molim teee", nisam vise imao osjecaja zabio sam joj ga do kraja, jako je vrisnula u tom momentu, nisam vise moga ni da vidim jesu li to suze ili znoj preko njenog lica, kada sam uhvatio ritam, kada je vec njen picic se navikao na moju batinu poceli smo oboje da uzivamo, ravaljivao sam je zestoko, vristala je, skicala, stenjala, kada sam vec bio pri vrhuncu, samo sam cuo da su se vrata otvorila, okrenuo sam se i vidio Vanesu stajal je na vratima, i u nevjerici gledala u ono sto se desavalo izmedju mene i njene sestre....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Internets. Serious fucking business.

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2844
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung krsh
   Bila sam u Bugarskoj na letovanju 10 dana (nije preko škole). Već u busu sam se spijateljila sa jednom Milenom. Nisam lezbejka ali prepoznam lepu devojku kad je vidim. Bile smo yajedno u sobi u hotelu i ja sam videla nešto o čemu mnogi muškarci samo sanjaju. Ona ima starijeg dečka(koji nije pošao). Posle tuširanja ona je izašla totalno gola. Sada bi trebalo da sledi rečenica:"Odmah sam se napalila", ali nisam. Ali sam je dobro osmotrila. Ne izgleda kao da ima 14 godina, ima velike sise(koje su Bugari čak i previše primećivali), malo salca oko stomaka i veliko dupe, i obrijanu pičku. Ima jako dugu smeđu kosu i običnu facu, ništa posebno. Ona mi je pričala da je nevina, ali ja joj nisam nikada poverovala.
Sledećeg dana, meni je bilo muka pa sam ostala u sobi. Ona je odjednom uletela u sobu i dohvatila se dnevnika, kao ona nešo piše. Onda je pogledala u mene, ja sam se brzo napravila kao da spavam, i ona je stavila ruku među noge. Počela je da se vešto samozadovoljava, videlo se da joj nije prvi put. Izvijala je leđa, tiho ali brzo dahtala, plašila se da me ne probudi.  To je trajalo ko zna koliko dugo činio se kao večnost (ja sam, kao pravi slikar, gledala telo i pokrete mišića kako bih kasnije mogla da skiciram). Onda joj se disanje ubrzalo, vlažnom rukom je ponavljala sve brže pokrete, i stiskala zube kako ne bi vrištala. I onda kao da joj je kroz telo prošla struje, i ona je odahnula. Onda je uzela dnevnik i nešto piskarala. Ja sam zaječala pospano iz kreveta da mi donese čašu vode. Ona me je uplašeno pogledala, otišla i donela mi. Milenini prsti su mirisali na njene sokove.
   Nekoliko dana kasnije, kada smo zajedno bile na plaži, provalila sam da je ona biseksualka. Uvek me je grlila i mazila(mislim po kosi), i volela je ženski dodir. Gledala me je čudno a kada bih ja njoj uzvratila pogled, Milena bi zacrvenela i skrenula pogled. Ja sam uvek volela da nosim tesne stvari zato što imam manekensku građu(i visinu 173 cm koju mrzim) i ne moram da brinem da će mi brus odjednom iskočiti iz majice(jer nosim keca ;( ). Imam prilično veliko dupe za nekog mršavog kao ja. Uvek bih se stresla od Mileninog pogleda kako klizi niz mene kao da sam namazana uljem.
   Kasnije, te večeri, nas dve smo sa ortacima otišli u neki tamo bar. Svi smo pili, i nas dve smo, po našem ludačkom običaju, uradili nešto otkačeno. Otiše smo sa sve odećom da se kupamo na plaži. Pošto sam onako pijana zaboravila na ono od pre, predložila sam ostaemo samo u gaćama. Ja sam imala neke minijaturne bledoroze gaćice koje samo što nisu tange. Sve se videlo kroz njih. Ona je ostala u crnim čipkastim tangama. Videla sam da se ovlažila. Ja sam se nekako sručila na pesak od umora posle dosta plivanja i skakanja u vodu. Nije bilo nikog osim nas dve na plaži. Ja sam bila u polusnu, dok je Milena došla do mene i popela se. Bila je prilično teška. Nije me ljubila(hvala bogu, ne bih volela da je moj prvi poljubac sa lezbejkom). Ali mi je mazila picu, i mesila moje minijaturne grudi. Onda je zavukla moju ruku među njenu obrijanu picu. Ja sam bila toliko kilava da nisam pružala otpor. Mazila sam je kao što neko mazi kuče, ali nisam imala snage. Ali i to je bilo dovoljno da je dovede do orgazma. Onda sam prikupila snagu da se obučem i da ne znam kako prepešačim 30 km do hotela
   Sledećeg jutra sam se pravila da se ničega ne sećam. Ovo će možda mnogima služiti za zadovoljstvo,a li meni nije. Žao mi je, nemam lezbijskih sklonosti.palim se isključivo na mog najboljeg ortaka. Jadno, zar ne?
   Kad budem izgubila nevinost, javiću vam.
IP sačuvana
social share
http://img53.imageshack.us/img53/4131/boinggx6qy9.gif[/img][/url] If you can read this you don't need glasses
Anonymous... Because none of us is as cruel as all of us!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia n95
Izlet


da sad nebih duzio kako smo se ja i ... upoznali
ovako bio je 2.maj i obecao sam toj djevojci da cu je voditi na izlet. dogovorlio smo se da se nadjemo kod semafora i da ona ponese deku a ja cu se pobrinuti za ostalo. i odem ja u prodavnicu kupim bezveze ono soka, chipsa i zaputim se prema semaforu. dosao sam kod semafora i vidio sam nju kako ide prema meni.na sebi je imala neke kratke hlace i gornji dio neke tanke trenerke. kosa onaj razbacana na sve strane tako da kazem a i kod mene je bila takva tak smo se dogovorili. u faci nije bila nes narocito lijepa ali eto moze proci.  stali smo malo. poljubili se (u obraze, upoznao sam je tek 2dana ranije) i provjerili jel sve na mjestu i zaputili se prema nasem izletistu. onako usput smo pricali bezveze ono gluposti neke a ja sam je u jednom trenutku pustio da ide ispred mene kako bi imao pogled na njeno slatko dupe koje je tako dobro mijesala. i tako polako i stigli smo. ona je otvorila rusak koji je nosila i izvadila deku i prostrla je. zatim je ostavila rusak i skinula gornji dio trenerke tako da je ostala u nekom grudnjaku (nije imala velike grudi vec one male slatke) i rekla meni pa skini se vidis da je ugrilao. moram reci da me time iznenadila jer ja uopste nisam imao u planu da je ... taj dan no ... ja sam skinuo ljetnju kosulju koju sam imao i ostao sam u majci. dolje na sam naravno imao hlace.
i zalegli smo na deku. i pricali ovo ono malo grickali chips, pili sok...
ja sam njoj davao chips ona meni ...i tak to pricao sam joj neke gluposti da je opustim iako ona i nije bila bas napeta no eto... legla je potrbuske tako da sam ja sad imao dobar pogled na njeno dupe skriveno u kratkim teksas hlacama. Polako sam se nageo prema njoj i saptao joj nesto pa sam joj sklonuo kosu s vrata i poceo da je ljubim lagano po vratu, ona se na sve to sam smjeskala, pa sam krenuo malo nize prelazio sam usnama preko njenih ledja pa sam dosao do kopce na grudnjaku i rekao joj pa ne treba ti ovo nemoj da izgoris pa ti ostane crta na ledjina i raskopcao sam joj grudnjak. Naravno jos joj nisam vidjeo grudi jel je legla potrbuske ja sam samo otkopcao grudnjak. Nastavio sam da je ljubim po ledjima a u mislima mi je bilo samo jedno kako da dodjem do njene guze. I polako sam se spustao sve nize i nize...tad se ona nesto trznu i rece mi kuda si se ti zaputio. A ja onak nesto kao ma ja sam turist pa sam se zagubio bil mogli da mi pomognete. Ona se tad okrenu i ispred mene se pojavise dvije malene slatke sisice. Ja podize pogled i pogleda je u oci i rekoh oprostite al mogu li biti dobiti poljubac, ona se samo nasmijesi i krenu prema meni da me poljubi. Prvo smo se lagano poljubili ono samo da se usne dotaknu pa se odvojili al onda sam je ja primakao i poceo stravstveno da ljubim, u jednom trenutku sam joj gurnuo svoj jezik u njena usta  koliko sam god mogao i zadrzao ga tako par sekundi bez ikakvog pomakinjanja, pa sam se odmakeo malo i poceo da je ljubim ponovo po vrat, pa nize nize pa sam ona kruzio oko njenih slatkih grudi, polako polako i ljubio sam svaki mm njenih sisica, jednom sam joj i gricnuo bradavicu, a ona je samo to posmatrala i jednu ruku provlacila kroz moju kosu. Kad sam se zadovoljio grudima krenuo sam jos nize malo sam se zadrzao na pupku malo kruzio jezikom i krenuo nize kad ona prekinu de me malo masiraj po ledjima, bas kada sam mislio da joj skinem one kratke hlace ona hoce da je masiram po ledjima, ok reko (iako mi nije bilo drago) i ponovo se ona okrene potrbuske i kaze de masiraj. I tak masiram je ja (bas se i ne razumijem u to vise sam je ljubio nego..) i opet krenem dolje prema njenoj savrsenoj guzi (zaista guza joj je daleko najbolja stvar na tijelu). Predjem jednom rukom preko njene guze onak preko hlaca ona se samo smjeska, ja reko treba li i ovo izmasirati, a ona odg pa mozda sta ti mislis. A ja odg pa ti bi to trebala najbolje znati (a mislim u sebi u trebao bih ti zabiti k...) ona se nasmija i rece pa pokusaj. I kazem joj ona pa prvo bi trebao da ti skinem ove hlace pa tek onda da masiram. Ona se okrenu i raskoplca hlace ja ih samo povucem dolje svucem ih skroz na nogama je imala neke sandale koje su zajedno s hlacama pale. Ostala je samo u crvenim tangicama.  Ponovo se ona oknenu potrbuske i rece mi da je masiram. Ja sam naravno rukama «masirao» njene guzove, oh kako sam samo uzivao, moj kurac je vec bio napet. Poljubio sam joj prvo desni pa lijevi guz. Ona se tad malo pomjeri i ostade lezati onako sa strane ni tamo ni vamo. Sa sam se zavalio iza nje, je zelio sam da kusam taj njen supak. Tad ona rece pa bolan kako ti nije vruce de mene svu skinu a ti nista. I skinem ja majcu. Kad ona a hlace, i svuvem i hlace i patike i ostao sam samo u boksericama a ona u tangama. Lezali smo jedno pored dr. Tj ja sam bio iza nje. Jednom rukom sam joj prelazio preko stomaka i kruzio oko pupka a dr rukom sad drzao njenu ruku koja je bila visoko vise nasih glava.  I tak par trenutaka joj krozim oko pupka i pricamo onak nes lagano i krenm ja rukom nize i zavucem joj ruku u tangice i pocnem da je masiram po pickici. Oh kakav je to bio osjecaj moja ruka u njenim tangicama koje su potpuno vlazne,  igram se prstima po njenom klitorisu kad ona odjednom. AHHHHHH JEBI ME JEBI ME STAVI MI GA VISE .... ja onak iznenadnjeno pogledam u nju i kazem pa znas da nisam s tobom radi sexa nije mi do toga s tobom sam zato sto te volim (naravno lazem joj)  a osim toga reko nemam ni kondom. Kad ona o5 uze onu rusak u kojem je bila deka i vadi iz njeg 3kondoma evo sad imas i jebi me..
reko polako ljubavi polako... svucem joj tangice i rasirim joj noge pocnem da je ljubim po njenoj socnoj pickici, ona samo uzdise a ja samo sto ne eksplodiram, ljubim je igram se s klitorisom, i pocnem da joj guram prst u pickicu ona pocinje da stenje AH AH AAAAA ja se malo odmakinjem i skidam svoje bokserice i zelim da stavim kondom kad ona, neka dopusti meni da ja to uradim i naravno dopustio sam joj da mi navuce kondom.. navauce ga i liznu ga jednom onak i kaze e sad ga stavi... zelim te u sebi...naravno nije mi morala reci 2 puta, priblizio sam svoj kurac njenoj picki i plako nariktavao glavic na njen ulaz i tad naglo gurnuo kurac do kraja u njenu pickicu. Tad ona vrisu AAAAAAAAAAAAAAAAAJ. Ja on kao jesi li ok? (nije bila nevina) kaze da da samo guraj guraj, i tad pocnem da joj lagano guram kurac, stavio sam njene noge na svoja ramena i samo joj ga gurao a ona JAAACE JAACE JACEE ja sam poceo da pojacavam tempo a ona TO TO TOOOOOOOOOOOOO i tak par trenutaka i svrsio sam. Samo sam pao preko nje i poljubio je lagano. Digao sam se svukao kondom i legao malo da se odmorim. Ona se nasloni na mene i rece hvala ti za ovo. Ja reko ljubavi nismo jos gotovi. A ona zacudnjeno kamo mislis nismo pa izjebao si me. Reko jesam u jednu rupu ali ima jos nesto. Tad se ona nasmija i okrenu se guzom prema meni jel mislis na ovo reko da da i odmah mi poce da se dize. Pa navali ona kad mozes rece ona i naguzi se. Ja sam se digao naciljao u njenu guzu i udri.. jedva sam ga stavio. pocela je da stenje puno vise nego kad sam je jebao u picic. I pucamo se tako mijenjano poze al uvijek je moj kurac u njenoj guzi ona samo stenje pocela je i da place a ja sam kao neka zivotinja poceo sve brze da joj ga zabijam u guzu...poceo sam da svrsavam u njenoj guzi, sprema je pocela da curi iz njene guze, izvukao sam kurac i samo legao. Ona je jos par trenutaka ostala onak naguzena, nije se pomicala samo je dahtala, napokon i ona se dize i rece UHHHHHHH PLATIT CES MI ZA OVO SJEBO SI ME TOTALNO, ja se samo pogledam i nasmijesim se. Legne ona pored mene i poce da me ljubi po grudima. Kasnije je uzela moj kurac u svoje rukice i pocela da ga drka lagano nije dugo trebalo da moj kurac ponovo zivne. Ona tad uze jos jedan kondom (visnja njen najdrazi) i navuce ga na moj kurac i poce ga da pusi...inace ne volim bas to ali eto i kazem joj pa de da i ja ne budem prazih usta daj i meni nesto. I namjestimo se u pozu 69 i trajalo je to par minuta kad zazvoni moj mobitel, reko ko je sad u djavla, nisam se ni zelio javiti ali neko je bio uporan, ja pogledam kad stan... javim se stara kazem moram kuci hitno. Kazem to njoj (trebi) i reko de da nes na brzake sredimo se jos jednom i krenem prema njenoj guzi kaze ona nemoj jos uvijek me boli reko ok. Skinem kondom i izdrkam ga onak nabrzinu i svrsim po njenim malim sisicama. Reko idemo sad kuci. Ona uze onaj grudnjak i obrisa spremu sa svojih grudi i ubaci grudnak u onaj rusak zajedno sa dekom i jednom kesom chipsa koju nismo ni otvorili a onaj dr sto smo otvorili dade meni da ponesem da usput jedemo. Obucemo se onak na brzake. Ona sva vlazna sto od sexa sto od sunca, kad stade ona odjednom. Reko sta je sad. Kaze moram da piskim. Oh reko ok de skini se tu i piski . cucne ona ispred mene svuce hlace i tangice i pocne da piski. U tom trenu sam pozelio da se skinem i da je jos jednom potucam dok onako piski al nisam mogao jer sam morao hitno kuci. I zavrsila je s tim. Obukla se i krenuli smo kuci. Opet smo se rastali kod semafora, poljubio sam je i uhvatio za guzu i rekao vidimo se kasnije...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 20 21 23 24 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:34:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.