Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:43:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26611271 puta)
Zvezda u usponu


to sam ja

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1181
Zastava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sharp gx17
Skriveni tatoo

Širila je noge i izvijala tijelo pod naletima ugode. Topla voda se slijevala niz njene grudi i trbuh, do rumene pičkice iz koje se pravio mlaz kao da piša. Kleknuo sam na hladne pločice i namjestio svoju probuđenu kitu pod taj mlaz. Sve je više bubrila pod naletima vode. Rukama sam joj stiskao i širio male tvrde guzove, a kad sam joj usnama obuhvatio klitoris i počeo ga sisati, nadglasala je šum vode iz tuša:
“Aaaah!!!” Kako je to dobro!!!”

Većina ljudi jednostrano tretira tatoo kao dio macho-imagea, a brojne činjenice to i potvrđuju. Teško bi bilo povjerovati da je među onim pomorcima koji su tetoviranje počeli širiti po svijetu bilo takvih koji bi tolerirali da ih nakon duge i iscrpljujuće plovidbe kod kuće dočeka istetovirana supruga. Međutim, odonda su se vremena itekako promijenila i sve je više žena koje ocrtavaju svoje tijelo i ne misle da je tatoo isključivo muška stvar. Osobno sam se uvjerio u to kako se prikladna tetovaža može uklopiti u osjetljivu žensku prirodu, pa čak i pojačati seksipil.

Nakon dugogodišnjeg dvoumljenja dao sam si istetovirati Kip slobode na desnom ramenu. Ponosam sam na taj svoj tatoo i volim ga pokazati, a najbolje mjesto za to je, svakako, plaža. Ležao sam tako na plaži u kampu, gdje se inače kupam, i sunčao se kad sam začuo umiljati, ženski glas:
“Oprosti! Mogu li te nešto upitati?” Pogledao sam te anđeoske oči uokvirene nestašnim uvojcima kose i rekao:
“Možeš anđele! Što te muči?” Očekivao sam da će, kao i svi ostali turisti, tražiti nekakvu informaciju, ali nije.
“Gdje si radio taj tatoo? Baš je cool!”
“Radio mi ga je jedan putujući majstor iz Pule, ovdje u kampu prije par godina. Jel' ti se sviđa?”
“Aha! A zašto baš Kip slobode?”
“Zato što volim slobodu... i žene. Ova slika istovremeno simbolizira i jedno i drugo, jel' tako?”
“Hm! Zanimljivo objašnjenje... Znaš... I ja isto imam tetovažu, pa me zanima sve u vezi toga."
Preletio sam pogledom po njenom mladom, vitkom tijelu, ali nigdje nisam zapazio nikakvu sliku. Pošto je bila u kupaćem kostimu, tetovažu je mogla imati samo na nekom intimnom dijelu tijela. I sama pomisao da je ocrtala svoje male dudice, mršavu guzu ili, u što sam najviše vjerovao, mladu pičkicu, počela me uzbuđivati. Pogledali smo se u oči i zavjerenički se nasmijali.
“Hoćeš li mi ju pokazati?” Malo se zastidjela i spustila pogled prema svom krilu.

“Ne mogu ovdje, na nezgodnom je mjestu... ali, mogu ti ga opisati.” Glasno sam se nasmijao njenom prijedlogu:
“Ha! Ha! Ma, možeš ti meni opisati štogod hoćeš, samo kako da ja povjerujem u tu priču?”
“Bez veze! Zašto bih ti lagala?” Čudila se mojoj nevjerici.
“Što ja znam! Možda jednostavno voliš pričati, pa ti treba sugovornik.” Provocirao sam ju, ne bi li postala konkretnija.
“Stvarno mi ne vjeruješ?”
“Ne!” Odvratio sam odlučnim tonom. Ona se malo zamislila, pa popustila: “Dobro... pokazat ću ti... ali, na brzinu.”
Namjestio sam se u pozu gledatelja i čekao njen sljedeći potez. Osvrnula se oko sebe kad je vidjela da nitko ne gleda, povukla je rub tankih gaćica i otkrila mi svoj stidni brežuljak. Nisam se mogao odlučiti što bi gledao crvene latice odlično urađene ruže ili zlaćane dlačice kratko podšišanog čuperka. Slina mi je krenula na usta, a batina mi je bubrila ispod kupaćih gaćica. Nekoliko sekundi me pustila da uživam u pogledu, a onda je to svoje čari ponovo prekrila svilenom tkaninom.
” Vidiš da nisam lagala... kako ti se čini?”
“Čuj...” počeo sam otezati. “Bilo je na brzinu... nisam se baš
skoncentrirao... morao bih malo detaljnije pogledati.”
Nasmijala se i prekinula moje izmotavanje:
“Baš si odvratan! Pa, nismo na nudističkoj... Ako si frajer, ajmo negdje gdje nas nitko neće vidjeti.”
Nije mi morala ponavljati. Hitro sam ustao, pokupio svoje stvari i predložio: “Znam jedno idealno mjesto!”
“Je li daleko?”
“Nije, nema ni sto metara... Vidiš onaj veliki WC.” Pokazao sam joj objekat na koji sam mislio.
“S druge strane su tuš kabine. Sad se nitko ne tušira, svi su na plaži, a ima i tople vode,” ukratko sam joj opisao naše odredište.
“Savršeno!” rekla je vidno uzbuđena. Usput smo se malo bolje upoznali. Kazala mi je da se zove Stela i da se profesionalno bavi plesom. Inače je iz Slavonije, ali trenutno živi u Zagrebu. Nedavno se vratila s neke međunarodne turneje, pa je uhvatila nekoliko slobodnih dana i spustila se malo na obalu. Kako sam i pretpostavljao, tuš kabine su bile prazne. Ušli smo u onu najudaljeniju od ulaza i zaključali se unutra. Na brzinu smo skinuli ono malo stvari što smo imali na sebi, pustili si vodu i ugodili temperaturu. Čučnuo sam pred nju i detaljnije pogledao ružu koju mi je pokazala na plaži.
“Je li te boljelo dok ti je radio?”
“Jest, ali nije to ništa u odnosu na to kakav je to užitak bio. Svršila sam nekoliko puta. Tip je, naprosto, izludio sa mnom. Tri puta je prekidao s radom da bi me izlizao. Mislim da su mu susjedi popizdili od moje vriske... Na kraju sam mu morala popušiti da nastavi.”
“Kako te lizao? Jel' ovako?” prekinuo sam ju i polizao joj tatoo.
“Ne baš... malo niže.” Poslušao sam i kliznuo jezikom do plavom čuperka.
“Ovako?” Uhvatila me za glavu i lagano ju pogurala prema dolje.
“Ma ne...još niže.” Kad sam joj dodirnuo klitoris zastenjala je i potvrdila: “Takooo! Aaaah! Tooo!!!”
Širila je noge i izvijala tijelo pod naletima ugode. Topla voda se slijevala niz njene grudi i trbuh, do rumene pičkice iz koje se pravio mlaz kao da piša. Kleknuo sam na hladne pločice i namjestio svoju probuđenu kitu pod taj mlaz. Sve je više bubrila pod naletima vode. Rukama sam joj stiskao i širio male tvrde guzove, a kad sam joj usnama obuhvatio klitoris i počeo ga sisati, nadglasala je šum vode iz tuša:
“Aaaah!!!” Kako je to dobro!!!”
Cijelo to vrijeme, i da sam htio, nisam mogao skrenuti pogled s istetovirane ruže. Jednostavno je bila na takvom mjestu: ako joj ližeš picu, moraš gledati tatoo, a ako ga želiš gledati, ne možeš izdržati da ne lizneš pičić ispod njega.
“Svaka čast gazdarici na ideji i majstoru na izvedbi. Besprijekorno, nema što!”

“Aaaaah! Taaakooooo! “ Začuo sam njen nježni glasić dok sam prelazio jezikom po njenim usnicama.
“Tatoo je stvarno bio savršen,” pomislio sam. Predstavljao je svoju vlasnicu baš onakvom kakva i jest. I ona je bila jedna nježna ruža koja i pri samom pogledu pruža očima puno ljepote i uživanja. A to, kakav ju je užitak dodirivati i lizati, morat ćete mi vjerovati na riječ. Osim, ako niste i vi u nekom kampu naišli na crvene latice njenog nježnog cvijeta.
“Ne... mo... gu... vi... šeeee!!!“ vrisnula je dok je svršavala u grčevitim trzajima svog mladog, vitkog tijela. Nisam ju ispuštao iz ruku dok se nije potpuno smirila. Zatim sam ustao i pokušao uglaviti svoju nabreklu batinu između njenih nogu. Poskočila je u stranu i prigušenim glasom zavikala:
“Čekaj!!! Stani!!!”
“Što je sad?” upitao sam iznenađeno.
“Nemoj me krivo shvatiti, ali... neću bez kondoma. Tek smo se upoznali.” Stajao sam, tako, pod mlazom vode s ukrućenim kopljem uperenim prema njoj i osjećao se kao popišani cvijet. Nisamo znao što bih rekao. Uhvatila me za klipana i počela ga drkati. “Nemoj se ljutiti. Nisam ja baš takva da se jebem sa svakim koga ugledam na plaži.”
“Ali, bi svakom dala da ti poliže pizdu, je li? Prava si ruža nema što. Može te čovjek gledati i mirisati, a kad te poželi ubrati, ubode se na oštar trn.”
“Nemoj tako... nismo ništa pričali o jebanju.“ Još uvijek nije ispuštala moj kolac iz ruke.
“Nismo ni o lizanju, pa sam ja tebe ipak zadovoljio.“ Provocirao sam ju dok sam rukom klizio po njenim sisicama.
“Zadovoljit ću i ja tebe,” rekla je dok mi je sve brže natezala kožicu.
“To mogu i sam,” odgovorio sam stiskajući joj tvrde bradavice.
“Ali ne možeš ustima,” razoružala me.
“To imaš pravo...to stvarno ne mogu.”
Konačno se smilovala, sagnula se i uzela ga u usta. Sisala mi je glavić i ubrzano drkala želeći me što prije dovesti do vrhunca. Prepuštao sam se toj njenoj želji. Bolje i to nego da ga moram sam izdrkati. Rukama sam joj mrsio kosu i pripremao se... a onda... EKSPLOZIJA!!!

Nisam joj dao da ga ispusti iz usta. Punio sam ih obilatim mlazovima. Nije joj bilo pravo, pa nije htjela gutati. Puštala je da joj sperma curi iz usta, niz bradu. Pri svakom njenom izdahu moju kitu bi zapuhnuo nalet zraka iz njenih nosnica.
“Slatka je osveta!” pomislio sam i pustio joj glavu. Pridigla se i onako musava od sperme, žestoko me prekorila:
“Stoko!!! Morao si ... pljuc... u usta, je li?”
“Žao mi je, ali ne volim rasipati spermu po pločicama... a nije ni higijenski.” Bio sam zadovoljan razvojem situacije, pa sam se podlo smijao. Vodom je isprala usta, a ja sam joj obrisao posljednje kapi sperme s brade. Poljubili smo se i, onako zagrljeni, prepustili se mlazu tople vode iz tuša.
Prvi sam izašao van. Nekakav starčić je izgleda baš to čekao, pa se odmah uputio prema našoj kabini. Kad je vidio Stelu kako izlazi iz nje ostao je ukočeno stajati nasred kupatila. Izbezubljeno nas je pratio pogledom do samog izlaza. Stela ga je pogledala, namignula mu i pokazala rukom prema praznoj kabini. Trgnuo se, uvrijeđeno mahnuo glavom i ušao unutra, zalupivši za sobom vratima.

Kad smo izašli predložio sam joj:
“ 'ajmo na piće!”
“Hvala, ali ne bih... Možda neki drugi put... Ako budeš i dogodine u ovom kampu u ovo vrijeme...”
“Možda i budem,” rekao sam to dajući joj osmijehom na znanje da bih se veselio našem novom susretu. Dok je odlazila dobacila mi je štos umjesto pozdrava:
“I... istetoviraj si nešto iznad kurca, pa ću ti drugi put popušiti kako treba!”

“Hm!" pomislio sam. “Nije loša ideja! Komadi bi imali što gledati i o čemu razmišljati dok mi puše... Samo, za kakav bi se motiv mogao odlučiti? Možda, nekakvu životinju... ili biljku... Ma, ne! Bolje neku ženu. Neka budu ljubomorne... Mona Lisu... ili Sharon Stone...Vidjet ćemo... Duga je godina...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


to sam ja

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1181
Zastava BiH
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sharp gx17
Terasa moje i susjedne sobe je zajednička, nakon par minuta čuo sam glasove i otvaranje balkonskih vrata susjedne sobe. Na terasu je izašla žena od nekih 35 godina u kratkoj haljini i naslonila se na ogradu. Uskoro se pojavio i muškarac ogrnut samo peškirom oko struka i prislonio joj se iza leđa. Terasa je bila malo zaklonjena od drveća. Stavio joj je ruke na bokove i lagano podigao haljinu. Ispod nije imala gaćice, tko da je on samo malo rastvorivši peškir izvadio kurac i ušao u nju. Iz svoje sobe kroz zavjesu sam imao odličn pogled i nisam mogao vjerovati da se to dešava na mojoj terasi. Ona se okrenula i uhvativši ga za ruku odvela u sobu iz koje se se ubrzo čuli uzdasi žestokog sexa.

Nakon sat-dva sna probudio sam se i izašao na terasu, a moji susjedi su sjedili i pili domaće vino. Iznenadili su se kad su me vidili, jer nisu znali da je soba izdata. Upoznali smo se i noć proveli u ugodnom ćaskanju. Oni su Zagrebčani i oboje su pravnici. Prije spavanja su me pozvali na zajedničko kupanje sutradan, obzirom da sam sam.

Sutradan nakon doručka autom smo otišli do plaže koja se nalazila između Tučepa i Podgore.
Oni kao i ja nisu volili gužve na plaži, tako da smo našli jednu uvalicu gdje nije bilo nikoga.
Iako sam nudista bilo mi je malo glupo odmah se skinuti. Međutim Ana se odmah skinula u toples, dok smo Mirko i ja ostali u šorcevima. Dan je prolazio u kupanju, sunčanju, malo u priči o poslu. Poslijepodne Mirko je skinuo šorc i sjeo na stijenu pored vode. Ana me pogledala i pitala:
-Jesi li se ikada kupao go?
Odgovorio sam joj da sam već godinama nudista.
- Pa onda nije problem da se svi skinemo. Rekla je svukla donji dio kupaćeg kostima.
Skinuo sam se i sve troje smo ušli u vodu. Ana je imala odličnu liniju i prelijepu macu, obrijanu sa malom crtom iznad.

Nakon 15-tak minuta sam izašao iz vode i legao na peškir. Ana i Marko su ostali malo duže. Ana je izašla prva i legla na peškir do mene. Kako je sunce bilo još uvijek jako brzo smo se osušili. Osjetio sam ulje po leđima i okrenuo se. Ana je na koljenima stojala kraj meni:
- Izgorit ćeš, ako se ne prepustiš mojim rukama!
Rekla je i počela mi lagano mazati leđa. Polako je sišla niz leđa i namazali mi guzove.
Već mi se digao i pokušavao sam to sakriti,kada mi je rekla da joj namažem leđa jer Marko neće izaći ubrzo. Marko je rekreativac koji svaki dan pliva određenu dionicu.
Ana je legla i na koljenima sam bio kraj nje. Glavu je okrenula prema meni i uz osmijeh gledala u moj kurac koji je bio uveliko nadignut. Polako sam joj se spoštao niz leđa i lagano prešao preko guze i nastavio niz noge. Iako je bila savršena mislim da me više uzbuđivalo to što je tuđa žena i što njen muž vrlo vjerovatno nas vidi iz vode. Bila je to situacija kada sam se lomio šta da uradim. Ako krenem u akciju,što bi u drugim situacijama i uradio postoje tri mogućnosti. Prva je da me odbije i da zovne Mirka koji bi me mogao slomiti jednom rukom, druga je da prihvati moju igru pa da nas Mirko oboje polomi, a treća mi nije ni padala na pamet dok se nije ni dogodila.

Mažući Anine noge i pomjerajući ruku s unutrašnje strane bedra, ona je lagano podigla guzu i raširila noge. Sada je njena maca u punom sjaju bila pred mojim očima. Srce mi je lupalo 300 na sat, pomjerio sam se polako naprijed i lijvom rukom mažući joj guzu i donji dio leđa, desnom rukom joj lagano pomazio macu. Bio je to vrhunac, ona je počela da ubrzano diše, a ja sam joj lagano palac stavio u macu koja je bila mokra od njenih sokova i ulja. U tom mometnu se pojavio Mirko, na kojeg sam potpuno zaboravio. Bez i jedne riječi je kleknuo ispred Ane i stavio joj kurac usta. Ohrabnjen njegovim postupkom, stavio sam Anu u klečeći položaj i žestoko je naguzio. Kada sam vidio Markovo zadovoljno lice, shvatio sam da su u sexu pomjerili granice koje su meni bile neshvatljive. Bio je zadovoljan gledajući svoju ženu koja je bila u transu. Mislim da sam bio samo pomoćna figura u njihovom sexu. Mada nije da se žalim jer je ispod mene bila prekrasna žena. Ana se okrenula i uzela moj kurac usta, dok je Mirko sada odrađivao posao s leđa. Iza stijene sam vido jedan par koji se mazio i gledao prema nama. Tada su pale sve barijere. Nas dvojica smo se trudili da što bolje zadovoljimo Anu koja je već svršavala. Više nisam mogao izdržati svršio sam joj po licu, nakon par momenata i Mirko joj je svršio po maci.
Bez ijedne riječi smo ušli u vodu i plivali nekih 10-tak minuta.
- Izgleda da smo zakuhali situaciju.
Reče Ana pokazujući na par koji je bio na susjednoj stijeni. On je ležao na leđima dok mu se djevojka lagano nabijala. Izašao sam iz vode ostavljajući Mirka i Anu koji su se ljubili u plićaku. Kada su izašli iz vode nismo ni jednu riječ progovorili o onome što se dogodilo.
Tu noć sam proveo u njihovom krevetu u sexu koji je bio više životinjski, instiktivan.
Kasnije su mi priznali da su već imali iskustva u grupnom sexu i da im je užitak u sexu ispred ljubomore. Nakon toga nisam imao sličnih iskustava, iako sam par puta na fkk plažama zajedno sa suprugom gledao parove koji su se sexali pored nas bez pardona.
Mislim da more ,sunce, i činjenica da su svi goli na skrivenim plažama pravi neku hemiju koja nema veze sa životom na asfaltu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung x660
Mladjana Sanja
A da sam poceo da je primecujem u poslednjih sest-- sedam meseci -jesam! Raspustila se, nabujala poput reke s proleca, procvetala; sisici porasli i zaokruglili se, postali slicni onom sto ja zovem "italijanska skakaonica"; guza ocvrsla, zaoblila se i ispunila farmerice, a jos vise crne helanke; noge joj se nekako izduzile, postale vretenaste, al ne tanke i strkljaste, a Venerin brezuljak se popunio, izbocio se, prosto poceo zvati prste da se zamrse u dlacicama.
A da je ranije nisam primecivao - nisam. No, sad je doslo drugo vreme: moja slatka kominica se zadevojcila, postala pozeljna, postala pravo zensko, a ja poludim kad mi se u blizini nade pravo zensko. I, sto je najvaznije, nimalo ne patim od onog sranja koje moralisti zovu "skrupule"! sta me boli kurac sto je mladja od mene preko deset godina, sto je tek dobila licnu kartu. I sta me boli kurac sto me u kom-siluku svi smatraju za matorog perverznjaka, koji samo gleda u ciju ce ga zenu, sestru, ili de-vojku staviti. U ljudi, pa u svakoj mu je picki boije, nego u gacama, ili, ne daj Boze, u krepa-loj macki, zar ne. A ti, sto mi seru da devojcice ne treba dirati, nek se nose u pizdu materinu! Kao da ga oni ne bi gurnuli u piletinu? Bi, ite-kako, al treba imati muda od celika pa se zale-teti na mladjano meso, treba znati sta curicama pricati, treba znati kako od njih dobiti cvetic de-vojastva!
I tako pocnem se ja vrzmati oko moje mla-djane komsinice - te je pozovem u Novi Sad, kao slucajno, te se nadjem u kaficu kad sama dodje da kupi cigarete, te pozovem da uzme pesme koje su zaostale od moje udate sestre, te tu tamo udelim po koji kompliment, sve u stilu: "ra-zlikujes se od vrsnjakinja, delujes zrelije
odraslije i, naravno, moja lepa komsinica Sanja pocne da reaguje! Osmesi pri susretima postanu sve siri i topliji, oci sve sjajnije, a bra-davice na sisama sve cvrsce. A ja pocnem da navijam sa pozivima na kafu i sok, u neko nocno doba, jer, navodno, spadoh sa guzice od pisanja, pa nemam mnogo vremena za druze-nje, sem u kasnim satima.
O, nije ni Sanja bila kuce od juce! Znala je ona sta cu ja traziti ako dode, isto kao sto je znala da cu ja to dobiti, ako se odvazi na nocnu kafu i sok.
I, jedne subotnje veceri, pozove ona mene putem telefona i najavi se za ponoc. Kao, svratice kad se bude vracala iz kafica.
U jebote! Sav sam se naostrio!
Na brzinu sam pospremio svoj cumez, usisao stoletnu prasinu, knjige slozio, ohladio sokove, tri puta se okupao, pola bocice mirisa potrosio, a kozu sa lica samo sto nisam zgulio brijuci se. A o cvrstini misica med' mojim noga-ma da ne govorim - kita mi je vec od njenog poziva stajala pravo, kao da sto godina nisam nista jebavao, kao da ce mi to jebanje sa Sanjom bit poslednje u zivotu...
Tacno u ponoc pojavila se. Kosa joj je plavo leprsala, ono malo pegica oko nosa jedva se primecivalo, a dve strcece izbocine bradavica jasno su govorile da je i sama jedva docekala susret.
Skuvao sam kafu, natocio u case hladni sok, odmah navalio!
Ljubio sam je po kosi, ruku joj pod majicu zavlacio, gnjecio porasle sise.
- Polako, Marko, polako... - drhtala je, nevesto se braneci. - istegnuces mi majicu...
- Jebo majicul - dreknuo sam, cepajuci je sa nje. - Kupicu ti sto majica!
Na Sanji ocito nikad niko nije kidao odelo, pa ju je cepanje majice toliko uzbudilo, da sam pomislio da ce svrsiti i bez prsta na klitorisu, bez kite u sebi! Dahtala je, uvijala u mom na-rucju, grabila po mojim farmericama, ne uspe-vajuci da se sa dugmicima izbori.
Pomogao sam joj, pa je moj kurac za cas bio smiren u njenoj nevelikoj saci. Cinilo se kao da nije znala sta bi sa njim.
-Drkaj ga... Polako...
I pocela ga je drkati. Polako. Gore, dole, uz i niz.
A ja sam lice zagnjurio med' njene sise poceo oprobani ples jezika i usana - kruzio sam oko jedne bradavice, lizao je. uvlacio u usta, sisao, a onda na drugu prelazio, sve to ponavl-jao, pa se na prvu vracao. 0, kako je Sanja je-cala! 0, kako mi je kurac prstima stezala!
Niz njene sise, preko stomaka, primakao sam se Venerinom brezuljku, nestrpljiv da sto pre skinem te njene crne helanke, nestrpljiv da sto pre vidim, liznem i onjusim taj nekoristeni picic, nestrpljiv da pod jezikom osetim kako joj klitoris raste i nadima se.
Povukao sam helanke niz njene noge, za-treptao kad sam ugledao minijaturne, crne ga-cice obrubljene finom cipkom, a onda jednim potezom te gadice iskidao i bacio ih negde u ugao.
- Kupicu ti sto takvih svilenih gacica -prosaputao sam, zabijajuci lice u zlato dlacica, zabijajuci lice medju njene noge, ka rumenom raspicju, koje se presijavalo od Sanjinih sokova, od Sanjine strasti i zelje.
- To, Marko, to... -zajecala je, kad sam prstima razgrnuo njene usnice na pici i jezikom kliznuo po klitorisu.
Slankasto - kiseli ukus mladog picica, miris oprane zene, raspomamio me je! Jezik mi je di-vlje lutao po njenom picicu vracao se na klitoris, a prsti desne sake sami su trazili put da se u nju zabiju, da taknu ono magicno, sundjerasto mes-to u unutrasnjosti pice, koje je kod svake zene osetljivo, koje je kod svake zene osigurac, koji kad se takne oslobada cistu energiju...
Nisam vise mogao da cekam, nisam!
Legao sam na nju, noge joj rasino, da me njima obgrli, da me stegne, da uhvati ravnotezu na ledjima, da kukove izdigne i namesti se za prvi ulazak...
Glavicem sam klizao po usnicama njene pice, pipavo i drhtavo trazio put i, kad sam ga nasao, malo sam gurnuo, tek da samo glavic udje, da osetim koliko je uska, koliko je tesna, da osetim koliko je klizava i vlazna, da osetim da je za mene spremna. A bila je! Itekako!
Uklizao sam lako, preko nauljanog prolaza, u vrelu dubinu moje miadjane Sanje. Uzdahnula je i nokte mi u ledja zabila, sama se jos malo nabila.
Mada sam pomalo gajio nadu da je jos uvek bila devica, nije mi nimalo zasmetalo gto nije bila. Jebi ga, nisam u svojoj triciesetoj mogao odekivati da du jos koji himen poderati. Proslost je to za moje godine...
- Uuuuu -jeknula je, kad sam joj ga skoro citavog uvalio. - Uuuuuu, punis me... Osetio sam elasticno stezanje njenih unutrasnjih
misica, povladenje zidova vagine pred mojim mesnatim klipom. Trenje je bilo toliko snazno, da sam pozeleo da vrisnem od srece - moja mala komsinica imala je najtesnju picu od svih u koje sam do tada imao priliku da stavim kitu!
- Jebi me, jebi me! - molila je, uvijajuci kukovima, nogama me na sebe jos vise navlaceci.
I poceo sam je jebati!
Malo napolje, pa svom snagom unutra, do jaja, koliko god sam kurca imao. A ona je na svaki moj nalet tihim vriskom odgovarala, trzala se, dahtala, stezala me nogama i rukama, uje-dala za ramena... Raspomamljen, zgrabio sam njene noge, kolena joj sa ramenima spojio, izdi-gao se i u nju, raspuklu kao kajsija, zabijao svoje meso, brzo, divlje, sve brze i brze, bez igrica mesanja, bez ikakvog cifranja, samo un-utra - napolje, unutra - napolje. A kurac je kI-izao i klizao, dirao samo dno njene pice, zabijao se u nju, cepao je i rastezao, bivao stezan mleven.... 0, Boze, gde je ta mala ranije bila?
I, naravno, ta situacija, mlado meso ispod mene, fantasticno njeno reagovanje, sve je to uticalo - osetio sam kad mi je iz prstiju na nogama i iz malog mozga istovremeno krenulo, pa sam nacinio jos nekoliko grcevitih naleta, zabio se u nju i ukocio, u magicnom pred -trenutku, treptaj oka pre nego sto je iz mene pokuljala sperma. Urlikao sam, svu je slomio stegao u zagrljaju, a ona je otegnuto vrisnula, sama pocevsi da plovi bozanskim sferama orgazma. lz mene je liptalo, Dunav je jurio, kva-sio joj utrobu, zalivao grlic materice, mesao se sa njenim nabujalim rekama sokova...
A dvadesetak minuta kasnije, kad smo se povratili, kad smo cigarete zapalili, kad je ona, zadovoljena i sva raznezena, mazila braciavice na mojim grudima, ja sam poceo misliti o tome da se nisam smeo istresti u nju. Jebi ga, mlada je, mozda pojma nema o kontracepciji...
No, kao da mi je misli procitala, ona je sama resila moje strahove. Poljubila me je u pupak rekla;
-Cuj, ne moramo paziti, ja sam se zastiti-la... i, da znas, bilo je fantasticno...
Doslo mi je da podvrisnem. Ipak nisam. Sa-mo sam sacekao da dovrsimo cigarete, a onda sam zapoceo igru iz pocetka...
IP sačuvana
social share
MiXaJlO
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 95
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Katarina M. se,da bi finansirala studije,morala baviti prostitucijom.Pre polaska na fakultet,iako oduvek atraktivna devojka,dodatno je poradila na svojoj privlacnosti ugradivsi silikone u svoje ionako cvrste i velike grudi.Iako je vec bila vise nego iskusna u seksu,prvo iskustvo sa prostitucijom za nju je bilo nezaboravno.Njene prve musterije,tri mladica starosti sedamnaest-osamnaest godina odvezli su je kolima u jednu sumu nedaleko od predgradja.Tek nakon sto su je svukli-sto nije bilo narocito tesko s obzirom da je izazovnosti radi morala biti oskudno obucena,brushalter i gacice nije nosila ispod gotovo prozirne kratke bele majice i crvenog minica-saznala je da ce ih morati zadovoljiti svu trojicu odjednom.Vezali su joj ruke iza ledja,a potom joj je jedan od mladica,najmladji medju njima,nevesto ugurao svoju kitu u usta,ostala dvojica su joj nabijali svoje nabrekle kurceva u picu i cmar(jedan je lezao na travi dok je drugi ostao u klececem polozaju da bi se kasnije nageo nad Katarininim ledjima i rukama joj poceo uvrtati bradavice)"mmmhhh...mmm...hhhmmmmhh.mmmhh"nije mogla glasno da stenje,a stenjala bi,nije mogla vristati, a vristala bi,cinilo joj se,kao nikad u zivotu.Marljivo je dudlala kit koja joj je bila data,trudeci se da na najbolji nacin zadovolji mladica,ali i kako bi ga naterala da sto brze svrsi kako bi se oslobodila ovog mucnog polozaja.U medjuvremenu,pica joj je ovlazila,tako da su je kurcevi preostale dvojice mogli nesmetano ispunjavati.Trudila se da mesa guzom kako bi musterije bile zadovoljne,cime je postizala dvostruki efekat,jer se mesajuci dodatno nabijala na kurac mladica koji je lezao.Uskoro je usledilo neprijatno iznenadjenje.Mladic kome je dudlala kitu promenio je polozaj,kleknuo iznad njene guze i poceo da uteruje svoj kurac u njen vec ispunjeni cmar.Nakon nekoliko pokusaja je uspeo,dva kurca su paralelno ulazila u Katrainin anus rasirivsi ga do kraja.Sad je slobodno mogla da vristi,i vristala je,od bola.Primila je istovremeno tri muskarca.Bilo je to postignuca na kome bi joj mogle pozavideti i najvece kurve u Beogradu.Mladici su ubrzo osetili da se priblizavaju vrhuncu.Ustali su,odvezali ruke devojci,(ostalo je nejasno zasto su ih uopste vezivali),i naredili joj da drka dvojici kaja su stala levo i desno od srednjeg,kome je dudlala.On je ujedno i prvi svrsio,istrcavsi nekoliko obilnih mlazeva sperme u Katarinina usta.Spermu je progutala,gadeci se,(morala je zamisljati da joj se u ustima nalazi neka vrsta mleka).Ubrzo su i ostala dvojica pocela svrsavati,zalivajuci Katarinino lice i grudi gustom tekucinom.
Brzo se obukla,nakon cega su je mladici odvezli do hotela u kome je iznajmljivala sobu.Nije stigla da se umije,te je sa onako rascupanom kosom i licem umrljanim spermom prosla pored recepcije i odvezla se liftom do sobe.Recepcionar je obarao pogled,dok su se gosti pravili da nista ne primecuju.Ubrzo se medjutim ispostavilo da je ova pocetnicka rasejanost bila od koristi,s obzirom da je upravo medju gostima hotela stekla nekoliko redovnih musterija.

Na ovaj nacin je zaradjivala je dovoljno ne samo za studije,vec je deo novca mogla slati svojoj porodici koja je bila u teskoj finansijskoj situaciji.Govorila je da novac zaradjuje baveci se manekenstvom.Bila je redovan student,istina,cesto bi s lakocom zavodila profesore,za vreme ispita namestala bi grudi,koje su joj ispadale jer nikada nije nosila grudnjak,cesto se smejala,ili bi zavodljivo grizla usne prilikom usmenog odgovaranja,dok bi joj glas postajao promukao i nezan.Profesori i asistenti su istina bili ozbijni i povuceni ljudi,ali,ipak,ljudi,retko bi uspevali da odole Katarininoj izuzetnoj privlacnosti i sve bi se zavrsavalo u spavacoj sobi gde bi ih Katarina dovodila do ludila umecem koje je stekla kao prostitutka.Doduse,za razliku od prostitucije,seks sa njima je za Katarinu najcesce bio pravo uzivanje.

Svoju porodicu u provinciji posecivala je jednom mesecno,tada bi beskrajne sate provodila u setnji prirodom,ponekad sama,ponekad sa roditeljima i mladjim bratom.Roditelji bi joj zamerali sto im se ne javlja cesce,neprekidno postavljali pitanja u vezi njenog bavljenja manekenstvom i studijama.Majka bi joj zamerala sto je ugradila "ta silikonska cuda" u grudi,upozoravala je da je "Beograd prepun manijaka koji bi je mogli napastvovati",ali bi joj Katarina,smejuci se u sebi,objasnila da se bez toga ne bi mogla baviti manekenstvom.Roditelji su se morali pomiriti sa tim sumnjivim i nesigurnim poslom,znajuci da su u teskoj finansijskoj situaciji, i da nemaju novca za Katarinino skolovanje.Posecivala bi svoje drugarice iz srednje skole,poveravala im se,istina ne sasvim,jer o sebi nije smela stvoriti losu sliku,a i nekadasnja prisnost je s godinama nestala;mnoge medju njima bile su vec udate zene,neke su imale i decu.

Primetila je takodje da se njen mladji brat u njenom prisustvu ponekad cudno ponasao,obarao bi pogled,ili bi cak nakon poprodicnog rucka ili duzeg razgovora sa njom odlazio u kupatilo.Ona ga je razumela,znala je da je u godinama u kojim izrasta u muskarca,(bilo mu je cetrnaest godina),sem toga i ona bi svoje ponasanje tesko oslobadjala zavodljivih pokrata tela na koje se u Beogradu navikla.Cesto bi razgovarala s njim,zapitkivala ga da li ima devojku ili simpatiju,da li masta o devojkama,zadirkivala ga kao kada je bio mali cime je pokusavala povratiti staru prisnost medju njima, i uspevala u tome,jednom mu je cak pomazila kitu,pred polazak u Beograd,ali nije isla dalje; bojeci se da ce ga iskvariti.U Beogradu bi sve bilo po starom,bile su ovo,cinilo joj se,zlatne godine za najstariji zanat,nedeljno bi primila tri do cetiri muskarca,koliko joj je bilo potrebno za zivot.Pristajala je na bezgranicno ponizavanje,tresla se,nabijala,strasno stenjala onoliko glasno koliko je mogla,zivela je cinilo joj se samo zarad uzitka muskog roda,cedila je udove do poslednje kapi i sve vreme se,protiv svoje volje,zanosno osmehivala.

nastavice se     

« Poslednja izmena: 25. Dec 2006, 22:29:52 od Glas_Razuma »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
mob
Samsung x660
Anamarija. Bilo je to tako ozbiljno ime. Uostalom i Anamarija je izgledala ozbiljno. Bila je dobro odgojena devojka, krhka i nezna.
A ja, stari jarac gledao sam je kako raste, kako pupa i planirao sam ubrati cvet, uciniti njeno cvetanje necim najlepsim sto ce doziveti.
Mladici su trcali za Anamarijom u coporu. S prozora sam znao posmatrati kako je prate do ulaza nase zgrade, kako pricaju na rastanku. Ne, ti njeni vrsnjaci ne mogu joj pruziti ni deo onoga sto jaimam za nju. To divno, vitko mlado telo treba ljubiti uvek nanovo, trba biti nezan, strpljiv. Treba pokucati na vrata njene mladosti neznoscu lakog leptira, dahom uzvisenog stiha. Voleti treba Anamariju.
Nasi stanovi su bili na istom stubistu, delili smo nase dolaske i odlaske u slucajnim susretima. Prijateljevao sam sa njenim ocem dok je njena majka uvek bila nekako drsko odbojna prema meni. Nezenja, mada i dobro situiran i jos uvek mlad nije bio pozeljan u blizini njene Anamarije. No grsila je, jer ja sam devojku zeleo odvesti u vrtove ceznje i pomoci joj da stasa u pozeljnu, samosvesnu mladu zenu. Gde li su oni dani kada su majke bogato darivale umetnice ljubavi da njihove decake upute u svet cula. A moja Anamarija? S knjigom u ruci, naocarima na nosu, knjigama pod miskom i u trci od lekcija klavira do baleta. Sta li je Anamarija znala o ljubavi?
Mesecima sam razmisljao kako da osvojim Anamariju. Kovao sam planove, mastao, sanjao u koloru, prizeljkivao, prisluskivao. I kako to obicno biva sansa se pruzila sasvim iznenada. Na poziv sa sela njeni su roditelji hitno otputovali do bolesne bake, a devojka se iznenadjena, bez kljuca. U zurbi, susedi su mi objasnili kako odlaze i smatrao sam cistom pristojnoscu da sacekam dete. Tada nisam znao da je bas tog dana izgubila kljuc i da je prepustena mojoj milosti.
Dakle vrebao sam iza vrata svog stana poput starog lukavog macka. Bilo je to podlo, no mogli smo oboje izvuci nesto lepo i dobro, zar ne? Osluskivao sam sumove korake. Moja zrtva ce sigurno doci. Utrcala je stubistem do stana vrlo bucno, kao i obicno i upala u kadar moje spijunke. Uporno je zvonila, no vrata su nemo i hladno ignorisala njeno nestrpljenje. Tada je nastupio veliki cas. Nastupa Branko. On ce objasniti misicu kako mame i tate nema kod kuce i kako ih ona moze sacekati kod njega. Dobro, to oni nisu porucili, no zar ima u tome nesto lose? Uostalom, ta zajednicka stubista zblizavaju ljude. Dobrosusedstvo je osnovna tacka sigurnosti u kosnicama grada.
Devojka je bila ljuta, pomalo umorna. Nije dopustala sansu da se prestaje ljutiti sto je bas toga dana izgubila kljuc. Ipak je usla u moj stan.
Bilo je to prvi put da je posetila moje skromno gnezdo i ucinilo mi se kao da je sve zablistalo, da su lusteri od najfinijeg kristala, da seta po pahuljicama perzijskog rucno tkanog saga. Ucinilo mi se da se kroz prozor naziru tornjevi Notre Dame, a da ipod nas mirno tece Seina. Sela je na fotelju ispred kamina. Bila je jesen i toplina lepog suncanog dana stvarala je miran i opusten ugodjaj. Pripremio sam topao kakao i pridruzio se princezi. Cinila se jos sitnijom no inace onako ususkana u ogromnu fotelju. Spustio sam se na tepih pored nje i jezio se od pomisli kako bi bilo divno uvesti divno bice u svet ljubavi i strasti.
Razmisljao sam kako da pocnem, a da sve ne pokvarim. Kako da skinem prvu krpicu s nje, kako da prikupim njeno poverenje. Mirno je sedela pijuci svoj kakao ne pokazujuci nikakve tragove panike i straha. Kovao sam jedan od planova, vec dobro znanih. Najpre bih ljubeci njeno nezno lice, usi,vrat svukao odecu i oslobodio telo koje bih isto tako ljubeci i milujuci osvajao milimetar po milimetar. Ljubio bih mali trbuscic, zario bih lice tamo gde jos niko bio nije. Osvajao bih latice nedirnute i ciste ljubavi. Grickao bih njene guzice, sve bi bilo moje. Mazio bih njenamala stopala ljubio prstice i slinio po kolenu.
A da naprosto zaboravim sve? Da odustanem od mog podlog cilja i ostavim dete u njenoj mladosti, bez mene. Pesimizam se upravo razilazo mojim mislima kad je Anamarija naglo ustala sa fotelje.
Brzo je stala skidati svoju odecu koju je vrlo neuredno bacala po stanu. Mozda je to trebalo izgledati seksipilno. No nimalo erotike nije bilo u tom njenom postupku. Stajala je ispred mene naga, sto bi rekao nas narod ko od majke rodjena. Zinuo sam, predpostavljam i siroko otvorenih ociju promatrao to mlado, jedro telo kako nepomicno stoji ispred mene. Bila je poput najhladnije skulpture, savrsene kamene statue u cast boginje Venere. Jednako drsko me obavestila da trosi pilule, vec godinu dana i da nemam brige. Tada je klekla, otkopcala moje hlace komentarisuci: "Ajde da vidimo sta striko ima", Nesto u tom smislu. Pre no sto sam se snasao svojim je malim belim rukama izvukla iz hlaca ono moje zaprepasceno i mlitavo sto sam mislio da ce je izludeti. Tada je zarila lice u to moje izdajnicko krilo. Odvise prenerazen, polako, sasvim sporo sam shvatao da to nije bas dete, da poznaje anatomiju bolj no sto sam ocekivao. Anamarija je zbilja znala sve.
Udaljio sam Anamariju, odgurnuo plavu glavicu od njenog toplog sladoleda, podigao je na ruke poput bebe drzeci je ispod ramena. Gledao sam te modre oci koje su spustile obrve, ali ne od stida vec da bi promatrale spolovilo koje se upravo uzbudilo. Stric Branko je blistao u punoj snazi, a Anamarija se obliznula gledajuci kazalo koje je gledalo ka nebu. Ipak sam je poneo ka krevetu. Spremno je legla siroko rasirenih nogu, a desnom je rukom odmah pocela obradjivati svoju gladnu strinu. Smatrao sam da treba da postupim pedagoski, da je kaznim za njeno razvratnicko ponasanje, da joj pricam o tome kako je mlada.
No mlada se lepotica samo protezala po krevetu otvarajuci mojim ocima toliko dugo zeljeni prizor. I dalje je mazila plave dlacice. To me je izludelo.
Hlace sam svlacio dugo, polako. Zeleo sam da ceka, da zeli strica Branka. Ustvari, zeleo sam da zaista uziva u onome sto smo smerali uciniti. Ali nisam mogao dopustiti da me na takav nacin zaskoci. A ne, dok Branko ordinira nema hop-cup.
Sada je sakupila noge, gotovo ih stisnula. Cekala je. Seo sam pored nje i stao je nezno milovati. Bila je mirna, tiha i nekako pokorna. Cekala je svaki moj dalji potez. Njeni su prsti bili slankasti, a nezna se noga izvijala ispod mojih poljubaca. Kolena su drhtala poput pahuljastog kristala maslacka. Sisice su bile male i nezno ruzicaste. Gutao sam ih citave i slusao muziku njenih tihih uzdaha. Tu i tamo dodirnuo bih retke dlacice ispod kojih se krio kanjon za mene. Lagano bih poljubio pocetak doline i kod svakog poljubca sve se vise otvarala. I opet za mene. Svaki je poljubac osvajao novi teritorij i spustao se nize do kote oko koje se svet i onako vrti.
Prekinuo sam igru i prineo njenim ustima strica Branka. Pohlepno je gutala i sisala, no nisam joj dopustio taj luksuz za dugo. Milovao sam joj belo lice njegovim sjajnim vrhom, lagano je udarao po obrazima. Protezala se za njim, lizala ga kada se ukazala prilika, zelela ga je progutati. Dao sam joj ga da ga malo sisa, a sam sam se pozabavio utezima ispod njega.
Zatim se vratih njenom telu. Gledao sam kako se predamnom otvaraju vrata, kako nastaje carolija. Jezikom sam lako ispitivao prag ulaza u lepotu njenog cveta. Citava nauka mogla bi se razviti od tih pokreta, neznosti i strpljenja koje sam ulagao. Anamarija me je sada zelela vise nego ista na svetu. Bila je spremna da je uzmem. Pod ledja sam joj stavio jastuk, oslobodio njene jos uvek zarobljene ruke, kleknuo medju njena kolena kao pred ulaskom u svetiliste, u najraskosniji i najtajnovitiji hram ljubavi. Poklonio sam se svemoci prirodne, ciste ljubavi. Voleo sam Anamariju nezno. Bila je tiha poput siroke mirne reke, bila je pitoma poput bonace pri zalasku sunca. Bila je moja svakim mojim uzdahom, svakom svojom kretnjom, svakim delom svoga bica. Bila je moja u toj ludosti od zelje i strasti.
Kao da je vekovima trajalo. Nicega osim nas nije bilo na nasem otoku ceznje i pohote. Bili smo laki poput daha, bili smo strasni i napokon malo grubi. Svrsavao sam i jos uvek izvodio ludi ples i ubrzo je topla recica potekla iz njenog kanjoncica. Stvarajuci jezerce srece na plahti ispod nas. Ponornica se izlila a planina, ta opasna okomita planina okopnila je, smirila se izvirujuci nesigurno iz svog kanjona.
Anamarija me sada ljubila i grlila, obecavala da ce pobeci od roditelja, da ce ziveti samnom i jos mnogo toga. Spustila se do strica Branka da mu osobno zahvali na ucinjenoj dobroti. A on jos onako natopljen sirupima strasti, primljen u ponovni postupak pohotnih usana Anamarije, zivnuo je i trazio jos koju porciju. Pokleknuo sam je, zario joj ga onako mokroj i otvorenoj imao sam osecaj do grla. Njene sam bokove privlacio na svoje prepone i docekivao ih blagim udarcima. Bojao sam se da ce mi izleteti iz ruku. Odbijala se od mene, stenjala i sirila ruke daleko ispred sebe, bez oslonca, nataknuta samo na zestokog strica Branka.
Bio sam muzjak, strasan i gladan, zeljan zenke, bilo je to neko davno, praiskonsko vreme u doba vecnih mitova, sunce se topilo nad nama poput kotlova uzarene sperme. Prozimali su na beskonacni talasi uzitka a moja me Anamarija gutala u zestokim grcevima pomahnitalosti. I napokon umor je savladao osecanje, umorio strasti, san je blagoslovio nase otupele zelje. Zagrljeni krenuli smo u snove snova.
IP sačuvana
social share
MiXaJlO
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2236
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 Strastveno ljuljanje na barci



- Joooj, jebi, jebi, jebi, jebi! - vikala je, a on odgovarao: - Evo ti pičko, evo ti pičko... Svršili su zajedničkim dahtanjem, poput sprintera koji se dokazuju na kratkim stazama

- Pičko moja, joooj, pičketino, ufff, mogu ja jebati sve one mlade uspaljene pičkice, nema veze, uhhh, to su ti analfabete. Tvoja pička, jedinstvena žvakačica kurca, ohhh... ajde još malo raširi noge. To! TO!!! Ode mi kurac u nebesa.

Bili su na barci. Snažno građen muškarac odizao je teška vesla bez napora pa su brzo plovili ka slobodnoj pučini. Tamo gdje ih mogu vidjeti samo galebovi ili neki drugi jebači koji neće mariti. U kupaćim gaćicama koje tijesno obuhvaćaju guzove i donji dio trbuha, patila su mu zarobljena muda i narastao penis. Žena nasuprot njemu, u bijelom grudnjaku kroz koji su se ocrtavale nabrekle bradavice, sjedila je na provi barke. Dugačku, svilenu suknju je zadigla tako da može raširiti noge i pokazati veslaču svoje razgoljene guzove i pičketinu. Veslač je volio njezinu razrađenu rupu koja je širinom dokazivala čestu upotrebu. Imala je prirodnu, neobrađenu vaginu,  s dugačkim, tankim, zgužvanim usminama koje se samo službeno zovu malim i s busenima nakovrčanih dlaka. Prašuma. U kojoj može živjeti samo divlja, neukrotiva pička.

- Što ćemo sad? - upita.
- Diraj se!
- Tako da raspalim tebe ili sebe?
- Sebe... ja sam spreman.

Žena se prekrije komadičkom haljine, nagne se prema rubu barke i u dlan zahvati mora. Polije ga po svili preko međunožja i pred očima veslača pojavi se privid vagine. Gledao je kako se oslobađa grudnjak i počinje milovati lijepe, oble dojke, kružnim pokretima dlanova, povremeno pipkajući bradavice kao da provjerava jesu li dovoljno istaknute.

Istodobno je skupljala i širila butine sve dok ju nije obuzelo duboko disanje. Tada smakne suknju s trbuha i krene prstima prema vagini. Srednjak jedne ruke je zabila u rupu, a dlanom druge brzim kretnjama trljala područje klitorisa, sve snažnije uzdišući. Tako se dovela do stanja pred orgazmom pa legne na provu i vrisne:
- Ajde!

Veslač je čekao taj trenutak, gol, spreman za veliko finale. Vesla je već osigurao pa potrči k njoj, opasno zaljuljavši barku, što poprati glasnim komentarom:
- Nevera, spašavaj putnike!

Pa se baci na raskrečenu ženu i zabije joj nestrpljivu kurčinu, glatko u mokru, klizavu pičku, baš u trenutku kada joj je rodnica počela pulsirati u ritmu orgazma. Složno su zaplesali svega desetak pokreta, ali žestoko, raskalašeno u vrhuncu naslade, glasniji od galebova što su kreštali nad njima.

- Joooj, jebi, jebi, jebi, jebi! - vikala je, a on odgovarao:
- Evo ti pičko, evo ti pičko...
Svršili su zajedničkim dahtanjem, poput sprintera koji se dokazuju na kratkim stazama.
- Zlatna medalja - reče veslač izvaljen pokraj nje. Kurac mu se polako smanjivao i pretvaro u skromno pišalo.
- Kratko, al' slatko - odgovori žena, opružena pokraj njega.
- Bljuk, bljuuuk - udaralo je more o bokove barke što nju podsjeti na šum kakav čuje dok se samozadovoljava prstom. To mu reče.
- A, je li - zainteresira se veslač. - Mogu čuti?
- Ajde - odgovori ona i razmakne noge, a on se zagleda u svoj dlan kao da određuje kojim prstom će ju pojebati.

Zatim su more i pička složno zašumili...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2236
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 Trojica - zamjena za neumornog pastuha


Pozvala sam onoga koji je još uvijek imao spremnu batinu, napetu i čvrstu. - Dođi i smjesti mi ga u dupe. Poskočio je od zadovoljstva, opkoračio nas, smjestio mi se iza dupeta  i namjestio palicu na još uvijek rašireni i razvaljeni otvor. Bio je to neponovljiv užitak. Puna mi je utroba bila muškaraca. Svaka rupica ispunjena, i kako god se pomakla, osjetila bih kruto i uzbuđeno meso kako se utapa i kupa u mojim sokovima. Bilo ih je za izvoz. Liptali su iz mene kao potok. Uspjela sam uskladiti ritam s obojicom. U stvari, oni su mirovali a ja sam šetala po njihovim klipovima, sad plitko sad duboko. Kakva je to bila jebačina, da ti stane dah. Njihov prijatelj stajao je kraj nas i pokušavao uzbuditi svog mačka. - Dođi i stavi mi ga u usta - pozvala sam ga. Brzo se priključio a moja ruka i usta obavili su posao brzo i stručno

Dragi  moj  ljubljeni,

bez tebe nema dobre ševe. Možda sam trebala poslušati tvoj prijedlog zajedničkog odlaska na odmor, jer nikako da nađem nekoga kao ti, da nađem nekoga koji će me trgati i bušiti mi utrobu, šarati mi po rektumu i ubadati duboko u grlo. Sve koje sam probala su luk i voda. Fuj, ništa pošteno dok nisam naišla na trojicu koji su te dostojno zamjenili. Evo kako je to bilo.
Najveći problem čine moje velike dude, za koje  kažeš da su božanstvene i da bi mogao na njima umrijeti. Na jednu legneš a s drugom se pokriješ. Bez tebe su potpuno neiskorištene ali ovaj puta su došle na svoje. Naišla sam na trojicu koji su komentirali moje dude, dupe, noge, a nisu primijetili da ih čujem. Kada su se ispucali prišla sam im i pitala žele li me fukati. Umalo su popadali od iznenađenja. Otvoreno sam rekla da se želim s njima pofukati i pozvala ih kući. Gromoglasno su prihvatili moj prijedlog, a završilo je u sobi, gdje smo se nas dvoje ludo i nezaboravno ševili.

 Ušli smo u stan, ponudila sam im da sjednu nasuprot televizora, na onaj veliki i prostrani trosjed. Usput su kupili flašu vina, ja sam iznjela čaše i led. Izgledali su malo zbunjeno, ne vjerujući što im se događa, ali kada sam se otišla istuširati i vratila se samo u svilenoj kućnoj haljini raspoložili su se, vratila im se prirodna boja lica. Naslađivala sam se njihovim pohlepnim pogledima, kojim su me svlačili i razgoličavali. Gutali su pogledima moje sise oslobođene steznika, pratili njihovo njihanje pri svakom koraku i pokretu. Ohrabreni vinom konačno su shvatili  što im se događa. Pustila sam na videu jedan porno film i za vrijeme trajanja njegove špice predložila.

 - Ako uspijete sve obaviti kako je na filmu i tako se ponašati obećajem sutra nastavak. Ako ne, dužni ste platiti večeru u restoranu koji ja izaberem.
 - Slažemo se  - kao djeca u vrtiću povikali su glas.
 - Ako vam je vruće - predložila sam - skinite košulje, odnosno majice i cipele. Ne drugo.

Udubili smo se u gledanje špice filma, kriomice sam  promatrala njihova lica i reakcije. Više od filma gledali su mene. Pogled na njihove hlače otkrivao je nabrekline, a svaki čas bi jedan od njih premještao kolac na drugu stranu hlača. Kada je mačka na filmu poredala momke i zatražila da izvade batine, kako bi vidjela čime se mogu pohvaliti, umalo sam i ja to zatražila od njih. Suzdržala sam se i nastavila promatrati film. Što je film dalje tekao moja se ruka spuštala sve bliže mom međunožju. Kućna se haljina pomakla s jedne noge i dio moje bundice i pičkice pokrivala je samo moja ruka.

Jedan je od njih skupio hrabrosti, sjeo na pod ispred mene i zagledao se u moju ruku. Nasmiješila sam se i prstom mu pokazala neka priđe. Uhvatila sam ga za kosu i privukla mu glavu među noge. Raširila sam ih djelomično, kako bi imao pristup tek do pubisa. Osjetila sam njegov dah kako se probija između dlačica i vlaži mi mačkicu. Raširila sam noge još više i pustila ga da uđe potpuno među njih. Privukla sam mu glavu jače, kako bih osjetila njegov jezik. Njegov je vrh pronašao usmine i započeo potragu prema klitiću. Drugom sam rukom potpuno rastvorila usmine. Na klitiću sam osjetila njegov nos a jezik u dubini mog ambisa. Nisam više promatrala film, već njegovu kosu koja me je draškala po bedrima. To je ponukalo i drugog da se uključi.

Prišao mi je, ne bi li me poljubio, pa sam mu glavu povukla na sise. Bacio se kao gladna zvijer, ljubio ih je i grizao preko kućne haljine. Preko svile sam osjetila kako mi vlaži dudu. Ne mogu shvatiti od kuda mu toliko sline. Ako ima toliko i kurčevih sokova, pomislila sam na trenutak, bit će mi puna pička. Ili još bolje, puna usta. Trebalo mu je vremena da se ohrabri i otkrije je. Zijevao je i širio usta, kako bi što više mesa strpao u gubicu. Znao je posao. Počeo je jezikom obilaziti oko bradavice. Usnama bi je navlačio a zatim opet krenuo po mojoj velikoj smeđoj oreoli. Drugi je skužio moje dlačice, koje ti tako voliš dirati. Usnama ih je prihvaćao i vukao. To me je posebno razrajcalo i zamolila ga neka tako nastavi. Posljednji od njih trojice još je uvijek sjedio i promatrao malo film, malo nas.

 - Dođi k nama - obratila sam mu se. - Priključi se.
 - Bit će prevelika gužva - branio se.
 - Ne brini, naći će se mjesta i za tebe.
Ustao je brzo, ali je s nesigurnošću počeo skidati hlače. Zanimalo me kakve gaće nosi. Očarao me. Bile su tamno plave, s bijelom prugom oko pasa. Promatrala sam njegovo nezgrapno tijelo puno crnih dlačica.
- Skini gaćice - naredila sam mu.

Gledajući ga kako se predomišlja ponukala sam ga.
- Skini, što se sramiš. Raspuknut će ti se od batine u njima.
Imala sam i što vidjeti. Imao je pravu kurčinu, dugu i debelu. Oči su mi zaiskrile. Promatrala sam ga oduševljeno i zaboravila na ostalu dvojicu, koji su i dalje haračili po pički i sisama. Pomislila sam, je li ga prvo prožderati s pičkom ili ustima. Kako mi je pica već bila angažirana odlučila sam se za drugu alternativu.
 - Popni se na dvosjed i opkorači me.

Težak oko sto kila, zaljuljao je dvosjed i skoro propao kroz njega. Opkoračio me i rukama se naslonio na zid. Ispred lica nalazile su se njegove butine, pune crnih dlaka. Umalo sam svršila. Sokovi su mi se pojačali što je sigurno osjetio momak koji mi je obrađivao picu. Počela sam mu lizati bedro, uspinjući se sve više prema dlakavim jajima. Pocuclala sam mu jedno pa drugo, zajedno sa svim dlačicama na njima, a zatim se uputila uz prepone prema trbuhu.

Lizala sam sve što mi se našlo na putu. Nevjerojatno koliko me je rajcao njegov poveći trbuh, to je bilo nešto novo. Poznato ti je koliko mrzim i izbjegavam muškarce s makar i jedva zamjetnom bačvicom ali ovaj puta sam poludjela za njim. Zaobišla sam na njegovo veliko iznenađenje i razočaranje kurac i prešla na trbuh. Jezikom sam ga pokušavala probiti kroz pupak. Oprala sam ga potpuno i cijelog  zaslinila, a zatim kroz crnu šumetinu spustila se na korijen međunožne gromade.

Bio je to najveći što sam ga do sada vidjela, veći od tvoga. Počela sam ga obrađivati od korijena. Nježno sam ga obuhvatila rukom i grickala ga. Kada sam došla do glavića prepala sam se. Činio  mi se još većim nego što je bio kada je skidao gače. Da ga obiđem jezikom trebalo mi je tri dana. Obuhvatila sam ga usnama, a zatim cijelim ustima, bila su mi potpuno ispunjena. Plašila sam se i radovala istovremeno. Kada si me ti ševio u usta uvijek sam cijelog i progutala. Govorio si kako imam duboko grlo i ovaj puta pokušala sam ga progutati, zapeo je duboko u grlu a nešto manje od polovine bilo je vani.

Osim toga potpuno mi je razvalio usta. Počela sam ga rukom drkati, držeći u ustima samo glavić. Pokušala sam ga jezikom oblizati ali usta su mi bila toliko puna da ga nisam mogla micati. Moja je stručnost ipak ubrzo djelovala, momak je počeo teško disati i pomalo stenjati. Trzao se i sreća je što sam mu batinu držala rukom. Tko zna dokle bi ga ufurao, bio bi me ugušio. Pojačala sam drkanje i očekivala salvu sperme. Konačno je počeo svršavati, stenjati i vikati. Napunio mi je usta i grlo i umalo kao da mi nije sperma šiknula van kroz nos. Gutala sam brzo, ne dopuštajući da mi iscuri i jedna kap. Bio je to dobar topli sladoled. Ostala su dvojica iznenađena prekinula svoje aktivnosti. Promatrali su prijatelja kako mi nabija kurac u usta i svršavajući urliče. Napokon je iznemogao sišao s dvosjeda i uvalio se u fotelju.

 - Nastavite - obratila sam se drugoj dvojici. - Stavi mi ga u mačkicu - zamolila sam prvoga, a drugog sam pozvala bliže i uhvatila mu kurac, te ga počela drkati.

Znaš i sam kako sam ekonomična, pa sam ga lagano drkala i pomalo lickala kako bi bio spreman da mi ga uvali kada svrši njegov prijatelj. A prijatelj me je ševio znalački. Primjenio je lastin rep i udarao me u mjehur i stijenke moje male pičkice, izvodio znalačke pokrete pravog jebača. Nije bio dobar kao ti ali vrlo, vrlo blizu. Tvoje nijanse su profinjene i djelotvornije. Pasala mi je ta poza, pa sam noge držala visoko i široko razmaknute, dozvoljavajući da mi rukom gnječe bujne sise a drugom dira klitić. Nije bio borac na duge pruge i ubrzo je eksplodirao. Pogledom je pitao kamo će svršiti. Kako ja uvijek imam zaštitu, dozvolila sam da se istrese u mene. Svršavao je urlajući kao i njegov trbušasti prijatelj.

 - Pusti prijatelja, neka i on osjeti slast dobre pičkice - rekla sam mu, udaljujući ga od mog međunožja.

Okrenula sam trećem moju lijepu guzu i uputila ga da me šikne odostrag. Uvalio se kao riđan i počeo žestoko ubadati. I on je bio gotov na brzaka, kako to mi kažemo kad se ševimo na javnom mjestu. No on ga je istresao na moja leđa i guzu.
 - Prva je runda gotova - nasmiješila sam se i krenula u kupaonicu.

Ispirala sam njihove sokove i odobravala sama sebi kako je dobro što nisam pokazala kada sam svršavala. A svršila sam dva puta. Prvi puta kada sam gutala spermu onog golijata a drugi puta kada i drugi jebač. Vratila sam se u sobu a film se izvrtio do kraja. Vratila sam ga na početak i brzim okretanjem slike vratila na dio koji sam željela. U tom dijelu filma dvojica su momka ševili mačku u usta, naizmjenično, a jedan joj je jezikom obrađivao guzu. Pustila sam neka film prolazi, a kada je momak  počeo rukama širiti guzu i u nju stavio jezik, oblizujući stijenke čmara, zaustavila sam ga.

 - Gospodo, jeste li shvatili što želim? Želim vam prvo popušiti vaše ispražnjene batine i potom da mi jedan od vas obradi riticu, isto tako kao ovaj ljepotan na filmu. Mogu vam obećati da će onaj koji mi ovako dobro obradi riticu za poklon dobiti da me u nju i poševi. Možete se izmjenjivati, lizati je, pa ševiti, a drugi ili ostala dvojica nastaviti. Želim vaše jezike u mojoj ritici, a za uzvrat ću vam pušiti koliko hoćete.

 Gledali su me i nisu vjerovali. Pitali su se može li ovako lijepa žena  tako otvoreno zahtijevati orgije, bez imalo srama i ledenog izraza lica.
 - Dok mi jedan ljubi i liže riticu drugi može mačkicu a trećemu ću pušiti. Možemo početi. Koji će prvi i kamo dogovorite se, ali napominjem u ovoj fazi glavna je ritica.
 - Ja, javio - se trbušasti, kojemu nisam mogla zaboraviti divnu i ogromnu količinu sperme i slatkih sokova. - Mogu li vam uz riticu lizati i pičkicu, onako uzduž i poprijeko.
Nasmijala sam se njegovom izrazu uzduž i poprijeko i s radošću prihvatila njegov prijedlog.

 - Možete, vrlo rado, ali pretežno želim da je ližete i naslinite, da vaš veliki pastuh može ući. Preveliki je za tako malu rupicu.
 - Nemate se čega bojati. Specijalista sam za razradu i podmazivanje guze. Kada bude unutra pitat ćete zašto ga još ne stavljam. Nećete osjetiti ništa osim divotu popunjenosti. Osim toga, sve ste izvukli iz njega pa će biti manji.
 - O tome ćemo još razgovarati. Prije početka mogli bismo prekinuti s vi. Predlažem popijmo jednu čašicu i prijeđimo na ti.
Prihvatili su kao i sve moje prijedloge do sada, ispili malo vina i izljubili se.
- Tko kaže vi za kaznu ispada iz jedne runde.
 - Ako ti kažeš vi, kaznit ćemo te s jednim pušenjem više. Slažeš se?

Svi smo se složili pa je atmosfera postala opuštenija. Trbušasti me je podigao na ruke i odnio do fotelje. Kleknula sam na sjedalicu i rukama se podbočila na naslon. Izbacila sam guzu i pružila svoje rupice. Rukama mi je raširio guzove, isplazio ogroman jezik te povukao od Venerinog brijega preko mačkice i čmara do trtice. Kao da me je polio crijevom za vodu.

 - Ovo za početak - nasmijao se i počeo mi ljubiti guzove.
Grickao ih je i stavljao u svoja velika usta, dok su ostala dvojica samo promatrala. Malo zatim, spustio se niže i ušiljio jezik na čmar, pa se opet vratio na guzove. Osjetila sam kako bride pod njegovim zubima i jezikom. A zatim je ispustio više sline na čmar, prstom je razmazao, stavio prst u usta, vratio ga opet na čmar i počeo njime kružiti oko rupice. Uvijek si govorio kako mi je mala, je li? Sve se više približavao otvoru i pokušavao  prstom prodrijeti u nju, u moju malu slatku rupicu. Raširio ju je i stavio jezik dublje.

Pozvala sam drugu dvojicu, uhvatila im batine i počela drkati. Obradila sam ih da su se napeli kao lukovi Indijanaca. Prestala sam kurce držati rukama i obujmila ih oko guza. Dopustila sam da im da se guraju u moje duboko grlo koliko su htjeli. Prstima sam šarala između njihovih guzova, tražila i ubadala u čmarove. Nisam bila nježna, kao što nisu ni oni gurajući mi batine u usta do balčaka. Takav način ševe zadovoljavao je svo troje. Pažnja mi je ipak bila pretežno skoncentrirana na moje veličanstvo - guzu; pomalo je trbušasti prestao ljubiti i gristi guzove.

Skoncentrirao se na čmar. Lizao ga je, povlačeći svojim velikim jezikom po njemu, gurao u njega srednjak, dokle je dosezao, šetao po rektumu i stavljao si taj prst u usta, lizao ga i mljackao kao da liže sladoled, ne bi li me time još više narajcao. Jednom je taj prst izvadio iz anusa i gurnuo mi ga u  usta. U tom je pogledu sličan tebi. Širio mi je guzove, rukama rastvarao dupe, osjetila sam laganu bol kada je palčevima počeo grubo širiti čmar. Trnci su mi prostrujuli tijelom kada sam na njegovim stijenkama osjetila debeli vlažni jezik. Obilazio je njime stijenke a ja sam počela svršavati. Iz pice mi se cijedilo kao iz vodovoda. Sokovi su liptali po bedrima, slijevajući se niz njih. Sve je više pritiskivao palcima  blizinu otvora, širio ga  i ludo lizao dubinu anusa. Da nisam imala puna usta kuraca vikala bih od sreće i užitka. Naslinio mi je čmar iznutra i izvana i kada je mislio da je dovoljno izvukao je jezik.

 - Sada ćemo je napuniti s nečim drugim - rekao je i dalje ližući otvor i okoliš čmara.
Ustao je i uhvatio svoju ogromnu kurčinu, napetu i spremnu za borbu.

- Prvo ćemo ga navlažiti - nastavio je i usmjerio ga u mokru picu.
Glavićem si je napravio put među usminama, usmjerio ga u ponor, primio me za kukove i prasnuo ga unutra svom žestinom. Pomislila sam da mi je bomba  raznijela vaginu. Poletjela sam naprijed, a kurac koji sam momentalno imala u ustima zabio mi se u grlo. Počela sam grcati i kašljati. Trbušasti je povukao po pici nekoliko puta, zatim ga izvadio i usmjerio u čmar. Pomislila sam, gotova sam. Ako se uvali kao u picu rastepsti će me. Nježno je prislonio glavić i počeo polako gurati. Ukočila sam se umjesto opustila, pa je ulazio još teže. Sve me je boljelo i peklo, no bol koju sam osjećala ipak je bila ugodna. Konačno je ušao. Oboje smo kriknuli i odahnuli s olakšanjem. Dalje nije bilo problema. Nastavio je gurati dublje i dublje, dok cijeli nije ušao. Mislila sam da će mi izletjeti na usta.

Nikada još nisam imala kurac tako duboko u dupetu. Ni tvoj ždrijebac nije bio toliko duboko. Uvlačio ga je i izvlačio sve brže i sve žešće. Da sam imala prazna usta vikala bih u ritmu njegovog ubadanja. I druga dvojica su osjetila da je blizu vrhunac, pa su ubrzali svoje drkanje. Dozvolila sam im da me uhvate za kosu i nabadaju mi glavu na njihove batine. S njihovim alatom nisam imala problema, gurali ga lagano ili žestoko, gutala sam ih cijele. Mogla bih i više da mi se nos nije zaustavljao u njihovim dlačicama i trbuhu. Odjednom je jedan od njih, čija se batina tog trenutka nalazila u mojim ustima, počeo vikati.
 - Svršit ću, svršit ćuu... Kamo da ga istresem?

Nisam mu mogla odgovoriti punih ustiju već sam ga rukom jače privukla k sebi, ne dozvolivši da ga izvuče, a prst mu cijeli zabila u čmar. Shvatio je moj odgovor i istresao mi sve u grlo. Nije bio problem sve progutati, ali prije nego je iscijedio i posljednju kap izvadio ga je i razmazao ostatak po mom licu. Nisam to očekivala.  Razljutila sam se. Ne volim da mi bez mog dopuštenja stvara slike po licu.

 - Dođi i to poliži - oštro sam naredila.
Bio je iznenađen ali je poslušao. Kleknuo je pred mene i počeo mi lizati nos, lice oči i usta. Sve je polizao, iako mu se na licu ocrtavalo gađenje. Glupan. Bilo je to moje upozorenje da će raditi samo ono što ja želim, a ne kako si to oni zamišljaju. Trbušasti je i dalje haračio po mojem dupetu, a ja sam nastavila pušiti drugi kurac. Treći, koji mi je maloprije sasuo svoj rafal u grlo, stajao je sa strane, promatrajući. Izvadila sam kurac iz usta i pozvala ga k sebi.

 - Okreni se - rekla sam i rukom ga pokušala zavrtiti.
Morala sam ga malo udobrovoljiti nakon što sam se na njega izvikala i prisilila ga da poliže svoju spermu.
- Metni mi dupe pred nos!
Učinio je i to.
- Raširi guzove i dođi bliže!

Njegova dlakava guzica bila mi je pred licem. Rukom sam ga privukla još bliže i oblizala mu dlakavi procjep između guzova i otvor u dupe. Malo sam se zadržala na čmaru, pokušala ga ubosti jezikom a zatim ga odgurnula. Prihvatila sam se opet prijateljevog kurca. Sve to vrijeme uživala sam, osjećajući ispunjeno dupe i rektum. A trbušasti je vozio i vozio.
 - Prekini i legni na pod - naredila sam trbušastom.

Kad ga je vadio osjećala sam kako mi srsi struje tijelom. Kao da kroz mene prolazi vlak. Klekla sam pred njega i progutala polovicu njegove batine. Kada sam osjetila da je u grlu obuhvatila sam ga oko guzova i polako privlačila k sebi. Parao mi je grlo, mislila sam da će mi glasnice izletjeti na dupe. Uhvatio me za glavu i počeo polako nabijati na svoju kolčinu. Tek je tri četvrtine bilo u mojim ustima. Polako ga je opet izvadio do pola a zatim, držeći mi čvrsto glavu, naglo je nabio na kurčinu. Oči su mi izletjele iz duplja, skoro sam povratila. Držao me je tako nekoliko sekundi bez daha a zatim je pritisak njegovih ruku popustio. Ništa nije rekao već ga je izvadio i legao leđima na tepih.

Njegova kurčina stršala je u zrak kao jarbol jedrilice. Uživala sam, misleći kako ću ga jašiti. Još sam ga jednom stavila u usta i pokušala ga progutati cijelog ali nije išlo. Opkoračila sam ga i tek malo savinula koljena mojih dugih nogu a već sam osjetila kako me draška u međunožju. Polako sam usmjerila moju razvaljenu pičku i oprezno nasjedala. Ne mogu ti opisati taj užitak kada je ulazio u mene. Kao ralica odbacio je sve u stranu i čistio si prolaz, a pička mi se razvalila. U jednom sam trenutku pomislila da se nikad više neće vratiti u normalan položaj i oblik. Ulazi u mene i širi stijenke vagine, a kako glavić prolazi tako se one poslije njega skupljaju i priljubljuju uz tijelo kurca. Polako sam se spuštala, dok  nisam osjetila kako mi podiže utrobu i udara o njene mekane jastučiće.

Nagnula sam se potpuno nad njega i pružila da grize i siše moje sise, natečene i nabujale od silne strasti. Njegova velika usta halapljivo su ih gutala i grubim usnama stiskala do bola. Ali i to je bila ugodna bol. Ševila sam sada ja njega i upravljala dubinom i brzinom kako sam sama htjela. Pokušavala sam ga uzbuditi i natjerati da se isprazni i uštrca mi mlaz duboko u utrobu, da mi mačkica dobije jedan slasni topli obrok, ali vraga, nije bio spreman  za to. Ona dvojica su se muvala oko nas kao izgubljena janjad. Pozvala sam onoga koji je još uvijek imao spremnu batinu, napetu i čvrstu.

 - Dođi i smjesti mi ga u dupe.
Poskočio je od zadovoljstva, opkoračio nas, smjestio mi se iza dupeta  i namjestio palicu na još uvijek rašireni i razvaljeni otvor. Bio je to neponovljiv užitak. Puna mi je utroba bila muškaraca. Svaka rupica ispunjena, i kako god se pomakla, osjetila bih kruto i uzbuđeno meso kako se utapa i kupa u mojim sokovima. Bilo ih je za izvoz. Liptali su iz mene kao potok. Uspjela sam uskladiti ritam s obojicom. U stvari, oni su mirovali a ja sam šetala po njihovim klipovima, sad plitko sad duboko. Kakva je to bila jebačina, da ti stane dah. Njihov prijatelj stajao je kraj nas i pokušavao uzbuditi svog mačka.

 - Dođi i stavi mi ga u usta - pozvala sam ga.
Brzo se priključio a moja ruka i usta obavili su posao brzo i stručno. Njegov čvrsti komad ulazio je i izlazio iz mojeg grla u istom ritmu kao i ostali komadi u pičku i guzu. Uživala sam. Dobila sam ono što sam si tog dana toliko željela. Željela sam da ostanemo tako satima i danima. Popunili su mi sve rupe, napunili ih. Zapravo ne, tek kasnije počelo je svršavanje. Prvo je eksplodirao trbuščić. Nisam dozvolila da ga izvadi već sam u mojoj mašineriji miješala njegove sokove zajedno s mojima. Uskoro zatim njegov prijatelj napunio mi je dupe. Osjećala sam kako sokovi izlaze iz menekraj njihovih omekšalih kuraca. Treći, koji mi je svoju spermu malo prije sasuo u grlo i lice nije svršavao. Oslobodila sam ostalu dvojicu svojih rupa i pozvala ga da me opali u dupe.

Polegla sam ga na tepih, zajašila na njega i progutala ga guzom. Povremeno bih promijenila rupu i zasjela na njega pičkicom. Pa opet dupetom i tako nekoliko puta. Radila sam na njemu čučnjeve dok nisam izazvala vikanje  i urlikanje. Skupio je ipak nešto sokova i sprašio mi ih u moju slatku riticu. Toliko sperme u sebi i na sebi nisam nikada imala.

Curila je iz mene kao iz probušene bačve. Ali je bitno što sam bila zadovoljna. Nisam se obazirala na to što mi se sperma pomiješana s mojim sokovima cijedi po nogama, skupljala sam sve rukama i stavljala u usta.

Ležali smo dugo poslije toga iznemogli, posve onemoćali. Nakon jednog sata natjerala sam ih na novu ševu. Ševili smo se do jutra. Mislim da sam te noći svršila desetak puta, možda i više. Moram sada završiti jer imam spoj s curama u gradu. Obećala sam da ću im sve ispričati. Kada se vratiš ispričat ću i tebi sve u detalje.

Ciao, voli te tvoja mala razvratnica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2236
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
 (St)rasna kurva

Neumorno je lizao, sve dok njeni prsti nisu uronili u njegovu kosu, a s usana joj se oteo dug jecaj užitka. Tada je prestao, pa legao na nju i prislonio joj tvrd penis na ulaz u željnu pičku.  - Daj mi ga... - zavapila je.

Dobro je biti bogat, pomislio je Jack dok je rasna tamnoputa prostitutka ulazila u njegov stan. Gledao je opčinjeno u njene duge tamne noge i stražnjicu sakrivenu tek uskom mini suknjom. Gledao je žedno u njene uspravne grudi što su se jasno ocrtavale pod kratkom majicom. Gledao je i bio sigurniji no ikad - dobro je biti bogat.

Nije se zamarao formalnostima. Nije joj ponudio piće. Ponudio joj je samo jedno - svoj ukrućen, uspravljen kurac. I ona ga je uzela. Klečala je pred njim i polako ga oblizivala, njen jezik klizio je niz njegov ud, pa uronio u nabrekle mošnje, zatim natrag, uz penis, do glavića, da bi konačno progutala čitavu spravu.
- Lezi - naredio je pokazujući joj prstom na prostran krevet. Tiho ga je poslušala. Očaran njome, raširio joj je nježno noge pa se primakao licem njenoj vlažnoj pici. Liznuo ju je lagano, uživajući u njenim sokovima, a potom krenuo agresivnije, obuhvatio je klitoris usnama, pa ga stao žustro dražiti brzim kretnjama jezika. Neumorno je lizao, sve dok njeni prsti nisu uronili u njegovu kosu, a s usana joj se oteo dug jecaj užitka. Tada je prestao, pa legao na nju i prislonio joj tvrd penis na ulaz u željnu pičku.
- Daj mi ga... - zavapila je.

Nije poslušao. Samo je sporo milovao kurcem kapiju njene požude, dražio ju i uživao u njenom iščekivanju, u sluzi koja je tekla iz nje po njegovom otvrdlom penisu.
- Daj mi... Ohhh... Trebam ga... Trebam da me jebeš... - šaputala je.

Opreznim pokretom ušao je u nju, ali svega nekoliko centimetara, pa se ponovo zaustavio i izašao. Zatim ga je vratio, ponovo ne dublje od dva - tri centimetra.
- Što mi to radiš... Ohh... Jebi me, jebi me... Želim te... - gotovo se tresla u transu.

Čekao je još malo, samo jedva osjetno pomičući ud u njenoj ljepljivoj, mokroj nutrini, a onda, konačno, oštro zakucao penis duboko u prostitutkinu picu. Oteo joj se vrisak užitka, a on je nastavio divljim, žestokim kretnjama rasturati njenu unutrašnjost. Tresla se kao u groznici i dahtala, dahtala i stenjala. A on je likovao. Razbuktao je njenu strast i osjećao se moćno - nije želio biti samo jedna od njenih mušterija, jadnik koji plaća seks.

Želio je da ona svrši, da ga zapamti, da ga želi.
I ševio ju je kao životinja uživajući u svakom njenom jecaju, u svakoj kapi vulvinih sokova koji su iz nje tekle u potocima. I uživao je kada je pohotno zavapila - Da, i tu - dok je polako prodirao u njen čmar. Rastvarala se pred njim i on je ulazio u taj pohotan šupak, ispunjavajući ju svojom batinom. Guzio ju je grubo, gledajući kako joj se lice izvija u grimasu strasti, i tek kada se zgrčila i uz vrisak svršila, tek tada dopustio je da iz njegovog kurca poteče rijeka sperme.

Dobro je biti bogat, pomislio je dok se njegov penis praznio u čmaru rasne prostitutke.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2236
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1

Zara, carica jebanja

Vrteći guzovima oslobodila se prsta i spuznula na koljena. Hrvajući se s patentom na hlačama dograbila je njegov penis. Strpala ga je, bez milosti, duboko u usta, nepcem snažno stružući po njegovu vrhu. Žurno ga natežući, željela si je osigurati što čvršće koplje. Trljajući pičkicu uz njegovu nogu, i ostavljajući mokar i mirisan trag, prisilila ga je da stažnjicom dodirne hladne pločice

Njezino ime, Zara, zazivalo je ljepotu, ali i užitak koji nagovješćuje savršeno oblikovano, nikakvim trendovskim izgladnjivanjem nagriženo tijelo žene. Iznimno privlačna i poslovno mudra, osigurala si je lagodnu egzistenciju. Iskonska hedonostkinja mogla se prepustiti svim svojim strastima koje je, na sreću muškaraca čije je poglede halapljivo upijala, često upražnjavala.

Zara je, iskusili su samo rijetki sretnici, carica jebanja. Te večeri, iscrpljena dnevnim obavezama koje liježu na ramena savršeno odgovornih tajnica, jer to je, uistinu, i bila, požurila je kući. Sama. Svoje duge noge produžila je s nekoliko centimetara visokim potpeticama, lanena minica sive boje prekrivala joj je, doista tek, savršene i izazovne guzove, a ispod bijele košulje nazirale su se čipkastim grudnjakom ukroćene oble ljepotice, koje su u ritmu brza hoda lelujale u prohladnom jesenjskom sumraku. Ugodan miris kestena nagovještavao je, bila je uvjerena, mirnu večer uz televiziju. Zara ne bi postala to što jest da, još kao tinejdžerka, nije otkrila užitak pornića kojih je, nakon niz godina strastvenog kolekcionarstva, imala zavidan broj.

Gurnula je ključ u bravu, drsko u jednom potezu, kako je to običavala činiti s nabreklim kurčevima koji su prodirući duboko u nju otključavali prostranstva uživanja, popraćena krikovima, jer Zara je, znalo je to cijelo susjedstvo, bila glasna. I te kako glasna. Kliznula je u mračan hodnik i već s ulaza pustila minicu da padne. Napete tanga gaćice morala je izvući iz stražnjice. Za samo nekoliko trenutaka bila je gola. Hladan zrak natjerao je njezine bradavice da pogledaju u vis. Kada je u čas bila puna. Kupku je začinila s nekoliko kapi omiljenog lavandina ulja, uronila je duboko i sklopila oči.

Tijelo joj je bubrilo pod vodom. S iznenađujućom strpljivošću počela se nježno dodirivati. Mekim dlanovima, i svojim poput pijanistice prstima, plesala je oko grudi, potom sve niže, sve dok nije stigla do vodom i strašću navlažene mačkice. Voda je polako otjecala, a posve glatko izbrijana krasotica izranjala, puštajući mlazove ugode razrajcane prstima i vrelom vodom. I, kada se već gotovo dovela do vrhunca, njezinu igru prekinula je uporna zvonjava na vratima. Mokre kose, nabubrelih usana, natečenih bradavica, zagrnula je tijelo koje je isparavalo od vrele vode svilenim haljetkom. Njena razbuktala požuda nije se moglao sakriti.

Na vratima je stajao susjed koji je svoje vojaerske sklonosti prikrivao vrlo prozirnom lukavštinom. Navraćao je često posuđujući šećer, brašno, žarulje, novine, a, otkako su se zbližili, i porniće. Navraćao je strpljivo, čekajući svojih pet minuta. Čim je otškrinula vrata znao je da je ugrabio priliku. Bez riječi pritisnuo ju je uza se, kako bi mogla osjetiti dobro nabijenog malca koji je poskakivao i na sam spomen njezina imena. Nije se bunila. Jezikom, kojim je uvijek nespretno petljao kada bi upadao u njezin stan, na njezino iznenađenje, lascivno joj je oblizao uho. Njegove ruke nisu mirovale, već su mijesile njezinu vrelu i na sve spremnu guzu. Rastvorio je razbludne butove i, vođen kapljicama vode koje su olakšavale šetnju skrivenim predjelima njezina tijela, ugurao prst u stražnji otvor.

Prodorno aaahh pokrenulo je lavinu strasti. Vrteći guzovima oslobodila se prsta i spuznula na koljena. Hrvajući se s patentom na hlačama dograbila je njegov penis. Strpala ga je, bez milosti, duboko u usta, nepcem snažno stružući po njegovu vrhu. Žurno ga natežući, željela si je osigurati što čvršće koplje. Trljajući pičkicu uz njegovu nogu, i ostavljajući mokar i mirisan trag, prisilila ga je da stažnjicom dodirne hladne pločice. Hladnoću nije ni osjećao, jer uzvratila mu je divljim poskocima popraćenim glasnim krikovima.

- Daj, daj kurca - vapila je, ne dozvoljavajući mu da dođe do riječi.

I taman kada je sa žaljenjem pomislio da će svršiti, stala je naglo kao što je i počela. Izazovno se smiješeći raširila je noge i punudila mu caricu kojoj bi svatko robovao. Susjed, inače spretan na jeziku, iskazao se oblizujući njezin pobješnjeli klitoris, koji se mahnito propinjao tražeći zadovoljstvo. Nakon što su se njezini sokovi i njegova slina sasvim  izmiješali, poput pastuha ugurao je kurac i divljim ubadanjem, popraćenim ječanjem, koje je i sam znao osluškivati, doveo ju do vrhunca. Olakšan, jer dobro je obavio zadatak, izvadio je nabrekli ud i prosuo sjeme po njezinom ženstvenom trbuščiću, i po napetoj koži koja je mirisala na lavandu i strast.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Evo prica koje su pisane u trecem licu za jedan casopis, a samo na osnovu fotki!

BUREK SA KITOM

“Dobro veče momci!”, rekla je crnka svelte puti dok stajala na stražnjem ulazu pekare, a potom se vragolasto osmehnula dvojici kolega. Stavila je ruku na bok, isprsila se i dodala: “Ja sam Sanja”. Iskusni majstori za pecivo odmerili su devojku i uzvratili su joj osmehom. “Gazda nam je rekao da ćemo dobiti novu koleginicu”, kazao je stariji od dvojice pekara dok je otvarao džak brašna. “Ti si verovatno Stevan!?”,  rekla je devojka očekujući potvrdu. “Bingo!”, uzviknuo je pedesetogodišnjak, a onda je dodao: “Ovo je Uroš”, pokazujući rukom u pravcu čoveka koji uveliko troši četvrtu deceniju života. “Kolegi je maca pojela jezik”, našalila se nova radnica i uputila se ka omanjoj prostorij u nameri da uzanu suknjici i duboko deklotiranu blizu sa cvetnim dezenom zameni belom pekarskom uniformom. Prethodnog dana gazda joj je opisao kolege sa kojima će raditi, pa lako zaključila ko je Stevan, a ko Uroš. Tom prilikom, vlasnik pekare, koga je njen otac zamolio da je zaposli, pokazao joj je sve prostorije u svom lokalu, tako da je znala da bi trebalo da se presvuče u sobici u kojoj su naslagani džakovi brašna. Znala je i to da je nedavno izbio kuršlus, tako da u tom sobičku ne može da se uključi svetlo. “Nadam se da nećete viriti”, kazala je i za sobom gurnula vrata, ali ne sasvim. Dok su njene bele butke sevale u tami, Stevan i Uroš su  se bez reči priblišili vratima ne bi li jasnije videli prizor koji je razbio monotoniju na koju su navilki u noćnoj smeni. Šanse da nije primetila da je kolege skeniraju pogledom bile su ravne nuli, ali se vešto pretvarala. Nameštajući kapu izašla je iz prostorije u kojoj se presvukla, pa je iz torbice izvadila ogledalce. Kada je proverila da li je kapu namestila kako treba rekla je: “Hoće li mi neko reći gde su kvasac i aditivi?”. Pokazujući u pravcu frižidera stariji pekar je objasnio gde su kvasac i aditivi, a potom je naglasio: “Tu smo mi da ti pomognemo sve što treba”. Nezadovoljna odrazom u ogledalu Sanja je otkopčala poslednje dugme na mantilu i kada je otkrila dekolte tek onda se po izrazu njenog lica moglo zakljuiti da je zadovoljna.  “Gazda je rekao da nisi ranije radiala u pekari, pa je predložio za početak da mesiš testo samo za belo pecivo”, oglasio se Uroš koji je do tada ćutao, a onda je dodao da će joj, kada savlada najosnovnije, pokazati kako se priprema lisnato testo i da će je uputiti u sve tajne pekarskog zanata.
Pozdravljajući se sa kolegama na kraju prvog radnog dana Sanja je rekla: “Baš ste zlatni, ubeđena sam da ćemo se dobro slagati”. Naredne večeri vrckanjem je nastavila da provocira kolege. Samo im je stvarala zazubice jer se nisu usuđivali direktno da odgovaranju na njene provokacije, jer im je gazda naglasio da je ona kćerka njegovog prijatelja i da bi lako mogli da “zarade” otkaz ukoliko se ona požali. Međutim, kako su dani prolazili nova radnica je sve više izazivala stare vukove, tako da su se oni sve teže obuzdavali. Jedne večeri ukazala se prilika koju nisu hteli da propuste, pa maker i po cenu otkaza. “Hleb je spreman da se ubaci u peć”, rekla je ona, a potom je dodala da je još rano da se hleb peče, pa je predložila: “Da se kladimo da mogu da uradim više sklekova od vas dvojice zajedno”. Iznenadivši se ovim predlogom Stevan se počešao po glavi, a Sanja je dodala: ”Ako dobijem opkladu vas dvojica ribate pekaru umesto mene!”. Stevan se šeretski osmehnuo i rekao: “Ako izgubiš opkladu, popušiš nam kurčeve!”. Sanja se glasno nasmejala i prižula ruku u znak prihvatanja predloga. Naravno, opkladu je izgubila i nije imala kud nego da ispuni obećanje. “Uključi peć, i dok se hleb peče ti možeš da nam podudlaš”. Devojka je tako i uradila, a onda se okrenula prema Uroši i Stevanu. ''Momci, prvo na partiju drkanja da vidim kolike su vam kite. Čija mi se bude više svidjala, može prvi da mi liže, a drugi neka gleda dok ne smislim šta ćemo dalje'', rekla je. Stevan je odmah ''zaveslao'' obema rukama, a Uroš desnicom. Dok su drkali nova koleginica je bila nestrpljiva pa je već tri prsta gurnula sebi u izbrijanu pičku. « Mmmm, nisu veliki, ali su deblji. Pravi radnički kurčevi », rekla je, a onda se odlučila za starijeg, pa ga je pokretima kažiprsta pozvala da se da je liže, a Uroša je uhvatila za karu i pokušavala celog da ga strpa u usta. Dok je jezikom palacao po njenom klitorisu, starijeg majstora za peciva je valjda popalilo kada je video kako nevaljala devojčica njegovom kolegi vešto oblizuje kurac od jajca do glavića, pa joj je zabio sve prste desne ruke u njenu pičku, a lizao joj je i čmar. Posle kraćeg vremena tražila je da i Stevan stane kako bi i njemu popušila, a onda je pokušala u isto vreme da dudlala dve kite. Uspala je. U međuvremenu se i Uroš spustio i zabio se u koleginicu. Ona je legla na ledja, a Stevan ju je opkoračio i jebao među sise dok se ona dernjala se kao da je neko tuče! Posle nekoliko minuta izdigla se oslanjajući se na laktove, pa je dvojici jebača dala nove instrukcije – naredila im je da jedan stane sa desne, drugi sa leve strane, da im puši naizmenično, ''stereo''. Rukom je trljala nabrekli klitoris sve dok nije prvi put svršila. Dok je u zanosu orgazma podrhtavala, zubima je malo jače stegla glavić Stevanove kite, pa je on za kaznu rešio da je izjebe najžešće što može, da joj razvali pičketinu. Manijački joj ga je nabio, i sa svojom kitom još dva prsta je gurao u vlažnu pičku. U telu su joj pulsirali nervi i svakim trenutkom  bila je sve više napaljena. Uhvatila ga je za jaja, stegla do bola, a on joj je podigao noge na ramena i sve snažnije i žešće prodirao u njenu utrobu. Osećao je kontrakcije njenih unutrašnjih mišića. Na trenutak je zastao, rukom obrisao kapljice znoja sa čela, a onda su zamenili su pozicije. Dok je ležao na podu, Sanja ga je opkoračila i nabila se na njegovu kurčinu. Najpre lagano, a onda sve brže i brže mešala je bokovima. Za nekoliko minuta drugi put je svršila, ali joj nije bilo dosta, pa je tražila je da je neko jebe i u bulju. Stevanu se to malo gadilo, pa je obrađivanje analnog otvora raspommaljene devojke prepustio mlađem kolegi. Uroš je seo na džak, a Sanja mu je s leđa sela u krilo. Bez podmazivanja nabio joj je svoju motku u guzu. Stevan je stao ispred nje i zabio joj kitu u usta. Bila je sva napunjena. Gutala ga je celog i lagano stezala zubima koren njegove batine. Potom bi ga izvadila iz usta, drkala I iynova uvlačila duboko, do ždrela. Stevana je to toliko izludelo da je kao iz topa, počeo da svršava po njenom licu. Prvi mlaz sperme pogodio ju je u rame, i ona je bila izneđena, ali već drugi mlaz spremno dočekala i počela halapljivo da gutati spermu. Imao je utisak da spermi i svršavanju nema kraja. Sve glasnijim uzdasima i Uroš je nagoveštavao da se približava vrhuncu, pa je Sanja ustala i natrtila se ispred njega namestivši zadnjicu tako da može da je isprska. Istresao joj je svoju spermu po guzi. Podigla se i jednom rukom je razmazivala sluzavu tečnost po licu i guzi, a drugu drugu ruku nabijala u pičku sve dok nije doživela i treći orgazam.
Iscrpljena dugom i žestokom jebačinom klonula je i legla na pod dok su kolege stajale iznad nje smeškajući se i mlatarajući mlitavim kurčevima. U tom trenutku škripa vrata je prekinula tišinu. “Kupci su počeli da dolaze”, kazao je Stevan navlačeći bele pantalone. Sanja je dohvatila krpu koja se našla u blizini, obrisala je lice, nespretno je navukla beli mantil na golo telo i pohitala ka pultu za kojim je stajala sedokosa starica. “Komšinice, molim vas jedan crni i jedan beli hleb”, obratila se baka ne sluteći da pekarka posle seksa nije oprala ruke. Dok je starica iy novčanika vadila novac ušla su još dva kupca, pa još jedna sredovečna žena i za čas se stvorila manja gužva zbog koje Sanja nije imala vremena da opera ruke kojima je do pre desetak minuta držala kurčeve i razmazivala spermu po svom telu. Kupci su iz pekare izlazili nasmejani neznajući da su tog jutra po uobičajenoj ceni kupovali hleb obogaćen proteinima iz Uroševe i Stevanove sperme.   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24 25 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 16:43:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.293 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.