Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:48:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26614906 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Molim te kurnjikova pliz
Ama daj mi samo jedan liz
Publika poče da vrišti i slavi
A mala me tresnu reketom po glavi
Ma nije ti ovo erotski kviz
Pa da ti dam jedan liz
I  smiri u gaćama taj tvoj penis
Ako misliš da nastavimo tenis
A ja joj šapnem hoćeš li mi dati jedan bod
Pa da budemo jedini rod
Mala me tresnu reketom posred piše
A sudija više quiet tiše
Joj pustim ja reket za tenis
Pa se uhvatim za moj penis
Kurnjikova me gleda krišom
Da vidi šta će biti sa mojim pišom
I opet su poeni samo njeni
A ja na loptici napišem pušićeš ti meni
Pa joj udarim dva asa
U svlačionici nema ti spasa
Čim uđeš pod tuš
Radićeš mi puš
A kad se saviješ za sapun
Nabiću ti zguza svoj harpun
Napali se mala pa zaigra ko elita
A moja kita nastavi da se rita
Kako lepo reketom zamanjuje
A moja kita se ne smanjuje

Odakle ti ta volja
Kada znaš da ja nisam drolja
Ali ana je li tebi do mene stalo
Pa jeste malo
Pa staće ti još više
Kad osetiš valjak moga piše
U ala ti je romantika
Saću da te izujem iz patika
Pa koji si ti bre pravoslavac
Ti si običan hvalisavac
Nisam ja ovde došla da ti pušim
Nego protivnike da rušim
Prijaviću te teniskom savezu
Pa ćeš ti biti malo u kavezu
Odgovaraćeš za zločin protiv tenisa
Samo se ti češkaj pored penisa
E ako mi vratiš ovu bekhend dijagonalu
Neću te tužiti haškom tribunalu
Ma kakav hag
Ja samo hoću da ti budem drag
Pa da ti posle meča uđem u trag
Da te pod tušem poližem celu
Šaljem ti ovu bekhend paralelu
U al ti je paralela
Napalila sam se cela
Znam da zbog dečka ne bih smela
Al bih ti rado na reket sela
Priznajem sve što me više spopadaš
Sve mi se više dopadaš

Sedne ona sednem ja
Čeka nas limunada
Gleda ona šta će biti sada
Oboje peškirima brišemo znoj
A ona gleda u reket moj
Uzima flašu sa sokom
Pa mi namiguje plavim okom
U kako slatko cuclaš limunadu
Baš mi za oral daješ nadu
Koliko treperim ne mogu ti opisati
Baš sam happy što ćeš mi sisati
Pa pogledaj koliko mi je reket dug
Zato što imaš dobar cug
Napali se ana kurnjikova
Zbog mojih sexy trikova
Nasmeja se zbog moje pantomime
Pa prestade da cucla ce vitamine
Sede u moj reket od vreline
Nikako pogled sa njega da skine
Slušaj ti momče sa balkana
Ne zvala se ja ana
Ti me gledaš ko neku drogu
Pa sad imaš problem između nogu
Jebačina ti je preča od ovog meča
A banana ti je sve veća i veća
Da ti se digne ne treba ti dizalica
Au kolika ti je lizalica
Jedino situacija će biti gusta
Jer ja imam mala usta
Ali pošto ja ne pušim na plej bek
Hajde da odigramo taj brek

Samo ne smem ovde javno
Da ti legnem vodoravno
Ali ako budeš ok
Daću ti svoj najslađi trofej
Zato što si se mnogo trudio
I opasno me uzbudio
A i ja sam zaslužila
Što ti se kita produžila
Evo ti jedan as
Au a sam promašila
Baš bih te rado uzjašila
Ali molim te budi fini
Trener i mama su mi na tribini
Pružiću ti dudlanje
Ako prekineš brbljanje
Nema potrebe da budeš provokator
Sviđa mi se tvoj međunožni lokator
Toliko me dekoncentriše
Crno mi se piše
Napaljena sam sve više
Spremna sam za avanturu da osetim tvoju kuru
Ali ako tvoj projektil ima uranijuma
Daću ti ribicu samo iz akvarijuma
Jer ti si momak sa balkana
Možda ti je ozračena banana
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Drugarice

Imam 19 god  ,ovo sto cete procitati desilo se kada sam imala 18 god I isla u 4.raz. srednje skole.
Imala sam drugaricu pred kojom nisam imala bas nikakvix tajni. Nas dve smo se do tada znale samo 3 god  ali smo se za to vreme puno zblizile I pricale jedna drugoj ,sve.
Sto se tice sexualnog iskustva imale smo ga poprilicno,a sva moja iskustva su bila I njena , I sva njena iskustva su bila I moja.Ja sam prva I jedina znala kada je prvi put pusila kurac.Sta je koristila  za mastrubiranje itd. , a ona je znala kada sam ja pusila ,kako mi je bilo , kada sam ga primila u picu a kada u guzu I sve ostalo.Delile smo cak  i nase  najludje fantazije.
Odatle je scenario ovog dogadjaja I potekao.
Vec duze vreme ni ja ni moja drugarica Tasa nismo imale frajere , tj nismo se pojebale, bila sam napaljena 18 sati dnevno, tusirala sam se 4 puta u toku dana . A onda sam u toku tusiranja odlucila sam da je obrijam, polako polako uz malo straha uspela sam.A onda sam spustila ogledalo izmedju nogu. Nisam mogla da verujem  koliko mi se dopala sopstvena pica. Nastavila sam je siriti maziti natezati itd. sve vreme je gledajuci u ogledalu.Onda sam se setila Tase  I  kako moram ovo iskustvo podeliti sa njom. Obukla sam crne gacice sorsic I otrcala kod nje.
“Moram ti reci nesto. Obrijala sam picu, strava je! Sada me dodir gacica pali.”
-“Tebi se jebe, vidim ti u ocima. Od kada se nisi?”
-“ Skoro 3 nedelje nisam ni videla kurac”
Uzela je telefon, namignula mi, I pozvala druga njenog starijeg brata, koji je imao vikendicu.
Pocela je da okolisa I da glumi da nista ne zna, a ustvari je znala da je njemu  sutra rodjendan I da se sprema zurka. A onda je rekla:
-“ veceras….. nista….zapravo dolazi mi drugarica da spava kod mene….. sta , rodjendan….. slavis veceras….. joj pa ne znam… glupo je da ispalim  Tinu…..pa ne znam da li ce ona hteti….. pokusacu da je ubedim….A koliko ce ljudi biti? … e bas super ne  volim kada ima puno ljudi….. vazi cao.
-“ Zamisli zurka je otpala, ali mu se drugovi najavili za veceras
Pa je pozvao I nas.Mislim da je  to ono sto nam treba, a bice samo on I jos 3 njegova druga, bez mog buraza, uaaa”
-Jesu li ti tu  roditelji?”
-Da
-“Onda idemo kod mene, moji su na poslu.”
-“Ajde pokazi mi tu tvoju obrijanu pickicu, pa da je I ja sredim ne bih volela  da zaostajem”.
-“Idemo kod mene pa cemo tamo sve srediti I pripremiti”
Stigle smo, usle I zakljucale vrata.
A onda je Tasa rekla: “ Spremimo se na brzinu I idemo da ih iznenadimo.”
-“Zar neces da vidis kako sam je obrijala?”
A onda sam rasirila noge I pomerila gacice u stranu . Culo se samo:
-“ooooooooooo”
Prisla mi je polako I polozila ruku na moj brezuljak.
-“Kako ti je mazna!uhhh Ako budemo u istij sobi mazicu ti je dok te jebu.”
Uhvatila sam je za ruku I rekla joj.
-“ Ne. Uvek mi je mozes maziti a tamo cemo ostvarivati nase zelje.”
-“Vazi, ali da meni sva cetvorica svrse u dupe. Joj pa moramo se klistirati”
-“Ti pocni da je brijes a ja odoh u apoteku da kupim rastvor”
…………………………………………………..
……………………………………………….
”Cao cao Srecan rodjendan”
“-hvala , udjite”
…………………………………………….
Casa za casom, muzika igra veselje I vec smo svi bili prilicno zagrejani, kada sam ispod stola osetila ruku na mojoj nozi, malo sam sacekala da stigne skoro do gacica a onda sam je sklonila. Ubrzo sam osetila opet ruku ali na drugoj nozi,shvatila sam da su se I oni dogovarali.Spustam ruke ispod stola I hvatam lagano obojicu za kurceve. Odmah ustajem I pozivam ih da igramo.U igri ih guzom dodirujem , prvo jednog a onda drugog.Za to vreme  Tasa je sela u krilo jednom muskarcu ali je nesto u poverenju pricala sa slavljenikom. Ja sam vec igrala izmedju dva kurca, Boskov mi je bio na dupetu osecala sam ga peko minica I gacica ,a Milanov spreada.Onda mi je Bosko podigao suknjicu I izvadio kurac da mi miluje guzu.
Odjednom je muzika stala , Tasa ju je ugasila a onda mi prisla I rekla:
-“Moramo ispuniti zelju slavljeniku”
Pozvala ga je a kada je dosao . pocela je da mi prstima dodiruje usne. Osecam njene nezne jagodice a zatim duge nokte.Blago otvaram usta I izbacujem jezik . Tasa se priblizava I lagano se dodirujemo jezicima. Sapuce mi na uho “ budi strpljiva ostvarices sve svoje zelje , a sad izbaci ceo jezik”.
To I cinim a ona mi uvlaci ceo celcati jezik I pocinje da ga pusi kao da je kurac. Cuje se aplauz I velikko odusevljenje svih u sobi.Onda Tasa dolazi iza mene I hvata me za sise trazi sampanjac I sapuce mi “ovo je moja zelja I moj poklon”, Sipa mi sampanjac preko majce I mesi mi sise. Polako mesam dupetom I dodirujem Tasu u predelu pice.Licka mi jezikom uvo I jos sampanjca sipa izmedju  mojih sisa.Sad mi je mokra ne samo majca vec I gacice a dobrim delom I suknjica , koja se lepi preko mojih nogu tako da se one u potpunosti oslikavaju.Sa mojih sisa jednu ruku spusta na moj stomacic , lagano mi utrljava sampanjac.Polako je spusta nanize, do dela gde bi trebalo da pocinju dlacice, nastavlja sa mazenjem.Njena druga ruka dolazi do mojih usana, oblizujem joj prst I uvlacim u usta, balavim ga I muljam jezikom.Za to vreme  svi muskarci sa odusevljenjem gledaju I drkaju, neki su ih izvadili a neki preko pantalona.I dalje se njisemo u ritmu muzike.Osecam na mom uhu kako  je Tasin jezik postao nemirniji , a njena ruka je vec polako I postepeno do pola usla ispod mojih gacica.Cujem je kako tiho stenje, to me jos vise pali.
”Sada bih pristala na Sve.”
Tasin prst sa mojih usana , koji je neko vreme nestao, sada se vratio na moje sklopljene usne.Stavila mi ja sada taj prst preko usana u horizontalnom polozaju I pocela ga utrljavati izmedju mojih usana.Osetila sam neku posebnu toplinu, glatkocu I vlaznost na usnama .malo sam ih otvorila I prst se nasao na mojem jeziku.Osetila sam poznati miris, bio je to miris pickice. Onda kada je stenjela na mom uhu taj prst je bio u njenoj pici. Pocela sam zestoko da ga sisam, muljam jezikom I kupim preslatke sokice sa njega.Kada sam  dobro olizala sve sokice sa njega .Okrenula sam glavu ka Tasi i pocela sam je ljubiti, ali ne obicno sve sokice sam cuvala u ustima  I tom prilikom ih jezikom razmazala po njenim usnama I jeziku.Divlje smo se ljubile potpuno bez kontrole.Iskoristila sam priliku I sapnula joj, “Zelim jossss”
Na sta je ona odgovorila” Posluzi se ima koliko zelis”
Okrenula sam se ka njoj, a onda smo se zajedno okrenule ka nasim prijateljima , tako da nam oni budu sa strane. Jedva sam cekala da joj dodirnem picu, ovo je bilo po prvi put. Polako sam ulazila u njene roze gacice, osecala sam toplinu I glatkocu njene obrijane pice, imala je vece usmine od mojih .a onda sam osetila koliko je vlazna.Sva je bila mokra ,mazila sam je sa dva prsta izmedju usmina od klitorisa do anusa,sve je bilo mokro ko da se upiskila. Sada je I Tasa uvukla ruku u moje gacice I radila sve ono sto sam ja njoj. Pocela sam da se gubim od uzbudjenja,mazim obrijanu picku najboljoj drugarici I to nas neverovatno pali. Ona  ista dva prsta sam usmerila ka unutrasnjosti njene picke I lagano usla  nju
Izustila je “ahhh” a onda sam osetila kako mi se usmine sire I kako I moja pica dobija ono sto u tom trenutku zeli, spustam se telom malo nanize kakoo bi mi prstici usli do kraja.U Tasinim ocima vidim pozudu I strast, osecam da cu svrsiti, vadim prste iz nje I stavljam ih izmedju mojih I Tasinih usana zajedno ih lizemo ona sa jedne strane a ja sa druge, tako da nas momci vide. Sada Tasa vadi ruku iz mene ali je stavlja u svoja usta na kratko, anda me strasno ljubi.   A onda mi skida suknjicu , uzima  flasu I provlaci je izmedju mojih nogu I grlicem flase mi preko gacica mazi picu, pocinjem polako da stenjem, sva sam mokra I od sampanjca ali I od picke.
Sva cetvorica dolaze do nas ,niko od njih  jos nije video nase scone ali pre svega obrijane pickice.
Krenuli su se svlaciti I za trenutak su svi bili  bez odece sa dignutim kurcevima.A onda su krenuli svlaciti nas, ali je Tasa rekla  “Ne ne Do sada ste gledali a niste osecali a sada cete osecati ali necete gledati.” Izvadila je iz torbe poveze I svima vezala oci.Malo su se bunili ali su pristali na kraju.Jer smo im obecale d ace ih kasnije skinuti.Onda mi je izvadila vibrator prisla mi I tiho rekla, “Ja cu im pusiti a ti mi ovim malo rasiri guzu,samo polako, a onda ces im ti pusiti ali ces me pozvati kad treba  kako bi mi svi prvi put svrsili u guzu.Uzela sam vibratir nisam ga ukljucivala zbog muskaraca, malo sam ga utrljala u njenu picu a zatim polako gurnula vrh u Tasinu guzu.Malo se cimnula kada je vrh prodro, nije mogla stenjati jer joj je uvek po jedan kurac bio u ustima I po jedan u rukama.Pocela sam da joj ga nabijam po malo 1-2mm a drugom sam joj rukom mazila picu , nisam mogla odoleti toj nabubreloj tek obrijanoj pickici.Bacila sam pogled ka njoj I videla sam kako svi stoje oko nje a ona ih sve zadovoljava.Dvojici drka rukama a dvojici u sredini naizmenicno pusi I to ih guta skoro do kraja.Iznenadila sam se jer mi nikada nije rekla da I to zna.Vibrator joj je vec usao do pola kada je posegnula jednom rukom I u trenutku ga nabila do kraja. Jos malo sam je jebala njime a onda sam ga izvadila I vratila u tasnu.Onda smo ustale obe a decke postavile na podu da leze jedan pored drugog, stale smo pored njihovih glava ledjima okrenute njima, svukle gacice pogledale se nasmejale a onda cucnule iznad glava momaka kao kad pisas nad cucavcem I to ona nad prvim a ja nad trecim po redu na podu.Htele smu da ih dodirujemo I mazimo picama tj da ih izludjujemo ali toliko su bili nestrpljivi I napaljeni da su nas povukli tako da smo Im sele pickama na usta, a kada su osetili obrijane pice poskidase I poveze.Jedva smo uspele da I ostaloj dvojici maker malo sednemo na usta.Onda sun as po dvojica uzeli polozili na pod a noge nam najpre podigli uvis a zatim ih spustili iznad nasih glava.Osetila sam jezike na pici  I u pici na guzi.Nisam znala ni koliko me ljube ni gde , po cello medjunozju su me lizali jedino sto mi je nedostajalo su kurcevi u ustima pa sam rekla: “Tasa vreme je” Ona im je objasnila sta treba da rade I svi su slozili I prihvatili ideju. Tasa se cetvoronoske naguzila I pozvala onog sa najmanjim kurcem da joj napuni guzu.Momci su svi bili pri kraju prvog svrsavanja.Zato sam svoj trojici pusila po malo sa prekidima I bez socnog sisanja.Tek kada se javi onaj koji je u Tasinoj guzi,”Blizu sam” Onda ubrzavam , jako ga sisam balavim I saljem kod Tase. A onaj sto je svrsio dolazi ispod mene na liz.Ove igre su me izludele tako da su mi se sokici slivali niz nogu.Priblizila sam dva preostala kurca jedan do drugog I jezikom ih lizala zajedno.Pre nego se drugi javio osetila sam na jeziku toplinu , nastavila sam ih lizati jer su bili preslatki, odmah sam osetila podrhtavanje jednog kurca pa mlaz na lizu jos jedan pravo u usta, taman kad sam pokusala to da izbacim  dobila sam kurac duboko u usta  tacnije u grlo, sperma mi se slivala u ustima.A onda sam cula kako mi se ostrim tonom obraca slavljenik kome sam I dalje pusila karu:”Daj jezik kucko ili ces ga dobiti u grlu.” Odmah sam isplazila jezik a on ga je poceo drkati.Osetila sam strah ali I neko novo uzbudjenje.Sperma je krenula po mom licu I jeziku,ali je vecina ipak bila po jeziku. “Sad je razmazuj po kurcu” –culo se I dalje ostrim tonom, slusala sam ne obracajuci paznju na to da li to volim.Za to vreme je I drugi napunio guzu Tasi.
Slavljenik je opet progovorio-“jeste li napunili bulju kurvici?”
Njegov ton mi se zaista nije svideo.
-“A sada ti lezi tu na podu savi noge u kolenima I rasiri ih.Tasa donesi onu flasu I mazi je” - Tasa je donela flasu I pocela me maziti izmedju usmina.  –“Ne tako kucko. Gurni joj je unutra!”
-“Ne , to nikako bojim se”izustila sam.
“A ko je tebe pitao!”
-Sada sam se jos vise uplasila I jos vise napalila, noge nisam smela ispustiti.Osetila sam kako mi grlic flase siri picku I kako klizi unutra.Tasa je srecom bila pazljiva ali je on trazio da je dublje gurne. Flasa je I dalje polako klizila a picka se sirila.Nisam imala pojma koliko je usla , ali se bol smanjio I pocela sam uzivati.Jedan mije prisao I dao mi ga na dudlanje a onda je poceo da me jebe u usta pa sve dublje, osecala sam kako me udara u grlu.A onda se pomerio u medjuvremenu su postavili ogledalo izmedju mojih nogu I pozvali me . Prvo sok a onda odusevljenje . U ogledalu se  videla moja picka u kojoj je stalo 2/3 flase 0,7l  . Zamislite prizor flase a oko nje rascepljena taze obrijana picka. Izvadili su mi flasu na moje zaljenje, a onda mi je naredio da sednem na kurac, to sam I uradila ali je poceo da vice podigao me sa kurca namestio na dupe a onda me rukama uhvatio za ramena I gurnuo nanize.Srecom da mi je guza bila razradjena.Drugi je dosao preko I gurnuo mi ga u picu (klasican sendvic-Zelja), a treci je dosao izmedju mene I drugog koji me jebe u picu I poceo se namestati.Ponovo sam osetila sirenje picke I dva kurca u njoj.Niko se nije pomerao vise od 1-2cm. A onda finis slavljenik mi nabija kurcinu u usta bez ikakvog obzira duboko u grlo.Jebe me u usta do kraja .U pocetku mi se gadilo jer to nikad nisam uspela, a onda je sve islo kao podmazano. Svrsila sam jednom a onda je Tasa dosla pored moje glave spustila se ljubila mi uvo I rekla: -“Ovo nikad nisi dozivela a na mnogo stvari ne bi pristala da si znala .Opusti se I uzivaj. Jebu te cetiri kurca istovremeno, a jedan ce ti svrsiti u grlo samo  gutaj I ne brini.”
Ponovo sam svrsavala jos jace , a onda su poceli naizmenicno da me jako I brzo jebu.Prvo me je jako I brzo jebao prvi u guzu dok su drugi treci mirovali a onda je on stao a poceo je drugi sa kurcem u picki prema guzi. Sve vreme me slavlenik jebao u usta polako ali duboko.A onda treci u picki koji je nabijao prema stomaku pravo uz klitoris , kada je on ubrzao pocela sam da se tresem I da ispustam krike.Tasa mi je ljubila I mesila sise  a slavljenik ubrzao jebanje u usta .Svrsavala sam jako dugo to su bila jos dva spojena orgazma I taman kad sam pocela da se smirujem dosao je ponovo red  trecem kurcu uz stomak  I klitoris a niz grlo mi je potekla sperma . Ponovo talas orgazma, tresla sam se kao pod naponom. Izvadio mi je kurac iz usta I tad sam pala u bunilu vristala sam  -“ UUUUU-JEBI I I  - PUNITE MEEE “ a onda sam pocela da se cimam I rukama I nogama I tom su prilikom svi kurcevi iz mene ispali a momci su ostali zabezeknuti neznajuci sta se desava.A ja sam vikala “Josss  joosss” Tasa je skocila na mene u 69 gurnula mi 4 prsta jedne ruke I brzo mi ih nabijala lizuci mi klitoris  I dalje sam stenjala kao luda , pojavila mi se slika ispred ociju a to je bila Tasina obrijana picka Zagnjurila sam glavu u njenu pici I ljubila je  lizala , gurala joj jezik I sta sve jos ne .Moje telo se polako smirivalo a ja nisam znala sta mi se desilo, samo sam osecala potrebu da se oduzim svima. Pozvala sam ih sve da im sa Tasom pusimo I da mi svi svrse u usta.Kada su I to uradili obecala sam im da cemo ostati 3 dana I da ce sa nama raditi sve sto pozele. I ostale smo.


Napomena: Veci deo jeste istina ali ne sve. U nastavku (ona tri dana) ce sve biti istina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e owako :
$edio sam u wc u shkolu i odjednom ulecela je najweca qrwa u nashoj shkoli...pozdrawili smo se a ona je pochela da se skida...uxwatila me za qrac i jako ga stisnula...i ja sam skinuo shorc...pochela je da mi ga pushi tako dobro da sam mogao da swrshim za 1 min. ali nisam Smile . onda sam pocheo da je watinjam za sise guzu i pichq ,zatim sam je nabio tako jako da je pochela da wrishti...mislio sam da ce neki dezurni nastawnik ili chistachica uc'.nakon shto ga je dobro owlazila okrenula se i pocheo sam da joj ga zawlachim u dupe weoma glatko.siguran sam bio da je to radila 100 puta do sad jer je bila odlichno razradjena.posle nekog wremena kad sam trebao da swrshim pochela je da ga lize...iswrshawao sam joj se po cijelom licu sisama.posle toga ladno je izashla iz wc-a i wratila se na chas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Atlantida

Kao i svaki "vredni" i "radni" 17-ogodisnjak, veci deo raspusta, umesto da vijam ribe po mom rodnom Zrenjaninu, ja provodim kod (drage mi) babe u njenom selu podosta udaljenom od Zrenjanina.. Kao i svako jutro ustao sam "rano" u 8h, ovog puta sa malo drugacijim zadatkom. Taj dan srecom nije bilo motanja po svinjcima i pojenja krava, vec je trebalo otici motorom u atar, nekih nekih 7-8km od sela, i na babinoj njivi nabrati izvesnu kolicinu svakakvog povrca koje bi kasnije trebalo da pojedemo za rucak i jos nesto da se sutra odnese na pijacu. Nije me bilo tesko ubediti da odem od kuce, jer konstantno pricanje sa babom, stricem i njegova dva sina, koji su dosta stariji od mene, ume da bude prilicno smorno. Sem toga volim da se sam seckam po prirodi jer je to svojevrsno rasterecenje mozga..
Kada sam stigao na babinu njivu bilo je oko 10h. Poceo sam brati te povrcke, a sunce je uprzilo, nigde zive duse u okolini od 5-6km. Posto sam bio beo ko sir a hteo sam da pocrnim, skinuo sam se go pruzio svoje odelo po zemlji legao i suncao se. Nije me bilo blam jer nigde nikog nema. Doduse cuo se neki traktor ali samo povremeno u kratkim prekidima. Kao da neko cas vozi cas zaustavi traktor. Suncao sam se tako nekih pola sata kad sam cuo bicikl kako tandrce stazom na nekih 100m od mene. Podigao sam glavu i video neku devojku u beloj suknjici do po butina (mom oku zenske ne promicu ni na toj daljini)

Dolazi mi s desne strane nase njive i tera na levu. Na kormanu je noslia neku korpu. U brzo je zasla na deo staze koji nisam video od komsijskih kukuruza. Na brzinu sam se obukao i krenuo prema kukuruzu nameravajuci da sa bar koliko-toliko priblizim i vidim ko je to. Devojka je vozila prilicno sporo po neravnoj atarskoj stazi i trcanjem sam je mogao stici i prestici. Prosao sam n ekih 500m kroz te kukuruze i izasao na neku drugu njivu. Na dvadesetak metara od sebe video sam komsiju kako utovara suvu detelinu. Znam tog komsiju. Ne licno ali znam ko je i gde zivi. Znam da je mlad i vredan covek, mlad se ozenio, ima cerku od 15 godina i dosta mladjeg sina.
Znam zato sto mi je ta njegova cerka zapala zaoko jos kad sam je prvi put video, a to je bilo pre godinu dana. Komsija sad ima negde 34 - 35 godina i bas je u punoj snazi cim moze sam da utovara detelinu na njivi dugackoj oko 700m i to jos da vozi traktor mic po mic dok sve ne utovari. Jedan od najjacih ljudi u selu. Ruke ko lopate od rada, visok oko 190cm krupan, misici sve strce koliko ih je. Sala nigde... A mladolik u licu i lep muskarac. Daleko od toga da mi se svidja (nisam nastran) ali bi sigurno hteo da izgledam tako dobro i muzevno u kao on kad budem u tim godinama. Bilo mi je glupo da pretrcavam preko njegove njiva da bi video tamo neku ribu, pa sam resio da se vratim svom poslu.

Bas sam se o krenuo da krenem nazad kad se ponovo zacuo bicikl. Ovog puta je tandrkao mnogo jace. Vratio sam se za sekund da vidim sta to bi. Ugledao sam devojku kako vozi bicikl nuz kraj komsijine. Uz same kukuruze u kojima sam stajao. Znao sam da ce me videti jer ako se ne sklonim procice na dva metra od mene i moze lako da me primeti. Zato sam otisao jedno 10m dalje u kukuruze i kreno ne stranu gde je komsija, suprotno od strane sa koje dolazi devojka. Kad se zaustavila pored traktora primetio sam ko je. Priblizio sam se jos par metara napred dovoljno da je dobro vidim a da ostanem neprimecen.

To je bila komsijina cerka. Sva zajapurena silazi s bicikla, donosi mu rucak, valjda joj otac tu od jutros radi.. Seo sam i gledao je. Prelepa devojka. Duga crna kosa, malo rumeni obrazi jer je kilometre presla biciklom.. vitka, uzanog struka, lepa guza.. velike grudi.. petnaest joj je godina, a vec je prava lepotica.. Puzila je neki carsav na zemlju otac uzme neku flasu s vodom i polije se.. bio je u nekom plavom radnom odelu, i cizmama. Majce nije imao. Tregere od radnog odela nije drzao na ramenima nego ih je nekako smesno pustio da vise nuz njega.

Polivao se tako vodom po dlagavim grudima, licu, kosi.. zatim mu cerka da novu vodu iz cegera,valja svezu da pije.. kleknula je na carsav i odrezala ocu parce nekog mesa i hleba.. On je rucao nekih 15 minuta, zatim mu cerka sve sto je ostalo metne natrag u ceger i stavi mu u traktor. Za posle valjda. Bilo mi je krivo jer sam mislio da ce sad da ode natrag. A ja imam ovde jos puno posla da crknem.. Oni su nesto poceli da pricaju ali ja nisam mogao cuti sta. Najednom ona pridje traktoru i sagne se nesto da izvadi.

Otac joj je prisao s ledja i pljesno je po dupetu da sam to i ja cuo. One se okrenula, pocela nesto da prica smeseci se i odjednom izvadi neki beli carsav iz traktora. Veliki carsav. Otac uzme carsav i popne se na prikolicu u kojoj j e bila natovarena gomila deteline do jedno 2,5m od nivoa zemlje i pruzi carsav po detelini. Ugao za gledanje nije bio bas najpogodniji dok cucim pa sam ustao da bih mogao da vidim sta se desava. Otac je skocio dole i uhvatio cerku za bokove. Cerka je bila niza za glavu od njega.

Pocela je da mu ljubi njegove dlakave grudi, a zatim je podigla svoju suknjicu do pola stomaka. Suknjica je bila ona jednodelna sto prekriva celo telo, gore ima rukave i "v" izrez za glavu a dole je kao obicna suknja do pola butina. Ne znam kako se to odelo tacno zove. Otac joj tu pridrzi suknju dok se ona sagnula i svukla gacice. Zatim joj otac preko glave skine suknjicu, a zatim i beli grudnjak koji je bio poslednji komad odece na njoj. Sve je to bacio gore na detelinu, zatim izuva svoje cizme i skida radno odelo. Ispod je imao samo neke crne gace.. nisu to bile bokserice ni sorc niti klasicne gace nego nesto drugo.

Otac skida i svoje gace. I baca ih na gore na prikolicu. Posto mi je sve vreme dok se skidao bio okrenut ledjim mogao sam samo dupe da mu vidim. Kad se okrenuo prema cerci tako da ga vidim iz profila, zapanjio sam se kad sam video kakvu taj covek batinu ima. Stojala je pravo uvis ko da mu je dvadeseta godina, deblji kurac u zivotu nisam video, dugacak nesto preko 20cm ako sam s ove daljine mogao da "od oka" dobro odmerim njegovu karu. Sve jedno covek je imao bas mocno oruzje u svojim rukama. Cerka mu je okrenula ledja i on je hvata za bokove i podize na prikolicu. Zatim skace i sam gore. Seo je pored cerke i poceo da je ljubi stiskajuci rukama njene velike bele sise. Legao je preko carsava na ledja.

Cerka ga je objasila nogama i naslonila se sakama na njegove grudi.Priblizio sam se skoro ivici njihove njive (jer je prikolica stajala na ivici njive) ali jos sam bio u kukuruzima. Otac uhvati malu s obe ruke za sise. Kako ih je stisao mislio sam da ce mleko poceti ca joj curi. Zabacila je glavu unatrag zazmurila i pocela da vristi da su mi usi odzvanjale. Gledao sam to bez daha. Otac je poceo da je odbacuje svojim kukovima uvis, pustivsi joj pri tom grudi da lelujaju gore-dole u ritmu jebacine. Uhvatio ju je za karlicu i navlacio na sebe. Mala je urlala minutima bez prestanka dok joj je otac tucao picu tako da se u u pozadini njenog stenjanja mogao cuti pljesak njegovih jaja o njeno dupe. "jebi tata jebi, jebbiiiii!" vikala je cerka dok ju je otac obucavao.

"svrsi! svrsi mi u picku tata!! napuni me!!" vikala je ocu nabijajuci mu se do kraja na koplje. Za oca je ovo ocigledno bila zapovest. Srusio ju je na sebe i zagrlio je tako snazno da sam mislio da ce mala dusu ispustiti. Poceo je glasno da uzdise i puni spermom matericu rodjene cerke. Onda je poceo da je miluje i ljubi.. Ponovo su nesto poceli da pricaju.. opet nista nisam razumeo, bili su tihi. Cerka se okrenula i legla ledjima na oca, oslanjajuci se glavom na njegovo rame tako da su mogli da se ljube.
Mesio joj je sise dok su razmenjivali duge poljupce. Proturio je ruke is pod njenih butina i rasirio joj noge.. stajao sam malo iskosa gledajuci sve to tako da sam mogao videti kako otac ispod cerke pomera kukove da bi glavicem napipao njen procep. Kurac je prvi put sklizno niz butinu, drugi put niz guzove.. treci put ju je ubo po sred srede...lagano ga je uvlacio u nju ali ga je gurao do kraja. Iz njene picke je pocela cureti sperma.

Komsija opet ubrzava ritam. Mala je naglo odskocila s njega i sisla na rudu od prikolice. "cekaj jacu te nositi izbosces mi se" viknuo je otac. Dole pokosena detelina ostavila samo tvrde uspravne stabljike nezgodne za hodanje jer bodu stopala. Otac je sisao dole s prikolice, uzeo cerku u narucje i odneo je u traktor. Seo je u stolicu.

Mala je sela preko njegovih butina okrenuta prema njemu, zagrlila ga oko vrata i pocela da mu se nabija na pendrek.. to je trajalo jos nekih 15 minuta dok ponovo nisu svrsili.. zatim su se obukli i mala je posla kuci, davajuci ocu veliki poljubac za kraj. Komsija je nastavio posao, kao i ja svoj. Nisam mogao da smetnem s misli ono sto sam video. Otac i cerka se pojebu kao ludi usred njive.. to se moze videti samo kod nas u selima..Uvece sam ih sreo, oca cerku i majku.. kao da se nista nije dogodilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Slatka rodica

Nemogu više da izdržim a da javno ne objavim ovaj moj sexualni doživljaj.Cijela priča je vrlo svježa jer mi se desila juče ujutru i još uvijek sam pod utiskom.Trudiću se da vam što potpuniji i što slikovitije opišem ovaj slatki doživljaj.

Glavni akteri ovog doživljaja sam ja i moja rodica Sanja.Sanja mi je dalja rodica,tačnije rečeno četvrto koljeno ali bez obzira na rodbinsku vezu mi smo u vrlo dobrim odnosima,ja i ona a i naši roditelji.
Mi živimo u istom mjestu tako da smo stalno u kontaktu,živimo blizu jedni drugih.
Sanjicu nikad nisam gledao kao djevijku nego uvijek kao drugaricu,rodicu.Ali sve se to promjenilo poslednjih godina otkako je Sanjica stasala u pravu djevojku.Sanja sad ima 18 godina a ja 23.I u poslednjih par godina se baš dobro razvila.Sada i neliči više na onu malu djevojčicu koja je izglerdala kao muškarac jer je kao mala uvjek imala kratku kosu.Sad je to prava pička za kojom se okreću svi muškarci.Sad se ona oblači sexi i utegnuta je uvijek u neke uske pantalone koje hoće da puknu,pogotovo na njenoj mladoj guzi koja je okrugla i obla,bože koja je to guza,da ti se zavrti u glavi.A tek njene duge noge!!!Stručić joj je bio vrlo mali,samo da se slomije u stuku kad hoda i vrcka tom prekrasnom guzom.Sise joj nisu baš velike,onako taman da stanu u šaku,ali zato tvrde i prkosno podignute.Njeno lice je posebna priča,krupne crne okice koje sijaju kao biseri,mali špicasti nosić,malo podebljih usana i prelijepe crne duge kose.
Često sam zamišljao Sanju dok drkam ili spavam sa nekom djevojkom.Naime uopšte nisam sexualno ugrožen,i uvijek imam dvije tri pičke za sex ali često poželim da pojebem slatku Sanjicu.
Sanja je stvarno izrasla u dobar komad koji bi sigurno svako želio da proba bar malo.Zato sam imao česte sukobe sa svojim drugarima koji su me stalno molili da im nabacim rodicu, i koji su čupali kosu sa glave kad bi ona naišla.Pomalo mi je bilo i krivo kada tako reaguju.
Što se tiče mog i Sanjinog odnosa tu je sve super.Ja sam stariji od nje nekih pet godina i ona od mene uvijek traži savjete,i u ljubavi i što se tiče nekih intimnijih stvari (sexa).Uvijek pričamo otvoreno i bez ikakvog ustručavanja,čak mi je ona par puta nabacila neke svoje školske drugarice koje sam rasturio od kurca.Mislim da su ove njene godine baš lude.Pičke u tim godinama samo misle kako da se pojebu i ona ima stvar im ne izlazi iz glave.Ne biraju sredstva i načine kako da dođu do kurca.A sigurno i ovo proljeće ima uticaja na sve to.I mi muškarci nismo ništa bolji što se tiče sexa,pa nam onda teško pada to njihovo ponašanje.Ali Sanjicu nikad nisam ubrajao u te cure,vjerovatno što prema njoj osjećam nešto posebno,neznam da li je to zato što smo rodbina ili je nešto drugo u pitanju.
Iz mojih saznanja o Sanji,koja su bila vrlo obilna,ona nije imala puno momaka,u stvari to su sve bile dječije veze osim ove zadnje sa Tomom,sa kojim se zabavljala 2 godine i sa kojim je spavala prije 6 mjeseci,ali je raskinula sa njim prije mjesec dana.Od tad mi je još draža jer je slobodna a sigurno je naviklana sex kojeg sada nije imala.Često sam zamišljao Sanjicu kako mjesi svoje sisice i mazi svoju pičkicu koja je sigurno bila željna tvrdog kurca!
Jutros me je probudilo zvono telefona.Pomislih "ma ko ga jebe nemogu se ustajat", al je neko toliko bio uporan da sam morao utati i javiti se na telefon.
-Halo ko je.
Rekao sam u polu snu.
-Ja sam Sanja, šta radiš,nisam te valjda probudila?
-Ma jesi,šta ti treba?
Pitao sam.
-Ništa zovem te onako,dosadno mi je,odkako sam završila školu nemogu da spavam dugo i dosađujem se.
Postavila mi je još nekoliko onako bezveznih i uobičajenih pitanja i završili smo razgovor.Vratio sam se u krevet još pospan u nadi da ću nastaviti da spavam,ali san mi nije oadao na oči.Tek nakon nekoliko minuta mozak mi je počeo raditi i to sve brže i brže.Počele su mi se vrzmati po glavi neke bludne sexualne misi o maloj guzatoj Sanjici.Inače je jutro moj rizičan period,često se budim podignutog penisa i nemogu ustati iz kreveta a da ga ne izdrkam.I ovoga sam puta krenuo to da uradim misleći na Sanjinu guzu,ali pomisli "pa baš sam budala zašto nebi pozvao Sanju da dodje pa da barem osvježim svoju memoriju,da barem ponovo vidim Sanju pa kasnije mogu lakše svršiti.
Vrato sam kurac u pidžamu i uzeo slušalicu.
-Halo Sanja ti si?
-Da ja sam.
-Izvini za malo prije,tek sam sad shvatio da sam pričao sa tobom,probudila si me i još sam bio pospan aili jebiga sad sam se razbudio pa je i meni dosadno.Hajde dodji na jutarnju kaficu pa da se ispričamo,dugo se nismo vidjeli.
Predložio sam joj.
-Pa,dobro sad ću doći samo da ispeglam neki veš, za nekih dvadesetak minuta ti stavi kafu.
Rekla mi je mekim glasićem.
Spustivši slušalicu otišao sam do kupatila da se sredim,sredio sam i svoju sobu,ali i dalje sam ostao u pidžami.Moji su bili na poslu kao i obično radni je dan,tako da sam bio baš slobodan.U isčekivanju sanjinog dolaska razmišljao sam o njoj i mislio kako da je pojebem ali svi moji planovi su bili nerealni i neizvidljivi jer nisam bio odlučan a ni siguran da li ona to želi,u ostalom veliki je rizik.
Trgnulo me zvono na vrtima.Otvorio sam vrata i ugledao Sanju.Bila je prelijepa,preslatka,izazovna i neopisivo dobra.Na sebi je imala usku kratku crvenu suknjicu i crvenu majicu koja je bila vrlo kratka,da joj se vidio prelijepi nježni svomačić na kome su bile male bijele dlačice jedva vidljive.Pupak joj je bio presladak i poželjeh u tom trenutku da ga nježno poljubim i poližem.Pošto sam je odmjerio od glave do pete rekoh joj: "au,al si se sredila,ti si sve ljepša i ljepša".Ona se samo nasmijala,pogledala me ispod oka i ušla u kuću.
Počeli smo neki uobičajeni razgovor o njenoj školi i maturkom radu.Naravno da sam joj se predložio da joj ja radim maturski i pristala je.Dok smo pijuckali kafu ja nisam skidao pogleda sa nje.Čekao sam samo trenutak kad bi ona sklonila pogled u stranu da vidim njene duge gole noge.Sjedila je prekrštenih nogu na fotelji i dobro dam mogao da vidim njene tvrde i glatke butove.Možda je i primjetila moje moje napaljeno gledanje u njene noge.Ali po njenom ponašanju nisam primjećivao uznemirenost.Počinjali smo temu o sexu i ona mi je pričala kako je to bilo njoj i njenom bivšem momku.Ja sam je pitao onako kau u šali pa kako joj je sad bez momka,ona se samo nasmijala i kurvinjski me pogledala ispod oka.Tada smo počeli da ozbiljnije pričamo na tu temu,bila je vrlo otvorena u priči,nije birala riječi i ustezala se da izgovori,kurac pička i slično.valjda zato što se smatrala sad već odraslom curom,mada psihički nije bila baš tako zrela.
Pitao sam je zašto je raskinula sa Tomom.Jer mi se uvijek činilo da me lagala kad je govorila da su raskinuli zato što joj se nesviđa više.To je stvarno glupo provesti toliko vremena sa nekim i tek onda utvrditi da ti se nesviđa.Tad me je pogledala u oči i rekla.
-Znaš šta,sad ću ti ispričati zašto smo raskinuli a da mi obećaš da nećeš nikome reći?
-Neću,zašto bih rekao nekom,slobodno mi reci?Ubjeđivao sam je u moju vijernost i iskrenost.A onda je ona nastavila:
-Znaš koliko smo mi bili dugo u vezi i on mi se stvarno sviđao.Većina mojih drugarica je spavala prije mene sa momcima pa sam i je poželjela da spavam.Ali nikako mi to nije polazilo za rukom da uradim to sa Tomom.On je stvarno dobar momak i super se ponaša prema meni ali ima jedan problem.
Tu je zastala da uzme gutljaj kafe a meni je srce već lupalo od uzbudjenja.Kurac mi se već digao i na mojoj pidžami se mogla primjetiti velika izbočina,prekrstio sam noge pokušavajući da sakrije svoj nabrekli kurac ali mi nije uspjevalo.Usne su mi se nenormalno sušile i otvorenih usta sam očekivao nastavak njene priče.
-Problem je bio taj što se njemu nije mogao dići,pa kad bi mu se i digao naš sex bi trajao desetak minuta.To me je strašno nerviralo,ja se taman napalim a on već gotov.Mislila sam vremenom da će se stanje popraviti i da će moći bolje da me tuca ali ništa od njega.Ja sam uvjek ostajala napaljena.Znaš rođo i ja sam živo biće i meni je potreban sex ali od njega nema ništa.Počela sam oblačiti i sexi rublje ali ništa ne vrijedi.
Tu sam je prekinuo i u znatiželji je pitao kavo rublje je oblačila.
-Pa razne čipkaste čarapice i gaćice.Odgovorila je.
-Au, pa to je baš super,ja to obožavam kod cura,naročito volim crvenu čipku.Upao sam joj u riječ i iznio svoje mišljenje.
-Evo naprimjer ove gaćice na meni.
Rekla je.
-Hoćes da ti pokažem?
Nisam u tom momentu mogao ništa da odgovorim samo sam kliomnuo glavom,iznenadilo me njeno ponašanje.
Ustala je i podigla suknjicu na gore.Ispred mene ja stajala moja rodica u crvenim gaćicama od čipke.Kurac zamalo da mi eksplodira a srce je počelo da mi ubrzano lupa,kad sam vidio te prelijepe gaćice na kojima se ocrtavao njen mali pičić,gaćice su se malo i uvukle u pičkicu jasno ocrtavajući njen rascjep.
-Šta kažeš rođo,kakve su ove?
Izazovno me je pitala.
-A kakve su nazad.
Morao sam da je pitam to jer sam gorio od želje da je vidim sleđa.
Ona se samo lagano okrenula i naslonila ruke na fotelju izbacivajući svoje glatke guzove.dok je tako stojala rekla mi je:
-Ove su dobre ali nisu toliko nježne,malo me žuljaju,evo pipni.
Pričala je samnom kao sa drugaricom i njen glas je bio ravnomjeran i smiren,kao da nije znala da sam već ludo napaljen od pogleda na njene mlade guzove.Ustao sam i ruku spustio na njenu guzu,počeo sam rukom da trljam njene gaćice.
-Pa,neznam i nisu tako grube,meni se sviđaju.Prokomentarisao sam pokušavajući da zadržim pribranost.U glavi sam sam sebi govorio:"smiri se pa ona ti je rodica".Ali nije vredilo,u mojim rukama je bila prelijepa naprćena guza,počeo sam objema rukama da je dodirujem prilazeći polako njenom pičiću koji je bio ocrtan na njenim gaćama.Dodirnuo sam ga i onda se ona trgnula.
-Ej,pa mi smo rođaci,nemožemo to da radimo.
Rekla je i spustila pogled na dole i ugledala moju napaljenost.Pidžama samo što nije pukla,moj kurac je stajao uspravno i jasno se vidjelo koliko sam napaljen.
-Tebi se digao.
Rekala je i uhvatila me za kurac.Njena mala ruka je jedva obuhvatila moju kurčinu.
-Koliki je,tvrd je kao kamen,mogu li da ga vidim.
Od uzbuđenja nisam mogao da progovorim nego sam samo spustio pidžamu i bokserice i on je iskočio.Oči su joj zasijale vidjevši moj nabrekli kurac po kome su iskočile sve vene od uzbuđenja.Bez i jedne riječi uzela ga je u ruku,njžno i polako počela je da ga drka.Pao mi je mrak na oči od osjećaja njene nevješte ruke na mom kurcu.Spustio sam usne na njen mali vratić i počeo da je ljubim.Ona je zabacila glavu neispuštajući kurac iz ruku,pritome se izvila u kičmi još više isturujući mi guzu.Došlo mi je da svršim ali nisam mogao to da uradim stojeći i ovako brzo kao njen bivši.Odmakao sam se od nje i gurnuo je na krevet.Pala je na leđa i raširila noge.Kleknuo sam ispred kreveta i počeo da je ljubim po nogama prilazeći tom njenom slatkom pičiću.Na gaćicama se već primjećivala flekica,njena pičaka je toliko bila mokra da se to primjećivalo na njima.Rukama sam pomjerio gaćice na stranu i ugledao njen mali obrijani pičić.Bila je sva mokra,sokovi su se slivali sve do šupčića.Zabio sam jezik u nju i počeo da gutam njene slatke sokove ukusa nezrelih jabuka.Ona je sva drhtala svršavajući u naletuma.Uhvatila me za glavu i nabijala na svoju vlažnu pičku.
-Aaaaaaaaaaa kako je dobro,poludiću od tvog jezika!!!
Ja sam palacao jezikom po njenoj pički sve brže i brže.Očito joj je trebao dobar kurac.Zadigla je majicu i mjesila sebi sise,pritiskajući nabubrele bradavice.Podigao sam se i namjestio svoj kurac na njenu pičkicu.Nisam uspio da ga gurnem nego se ona sama nabila na njega do jaja.
-Joj rođo kako je dobar,ispunio me je svu.
I ja sam poludio od tog osjećaja,pička joj je bila vrela i sva mokra.Uhvatio sam je za ramena i navlačio je do jaja.Njene noge bile su na mojim ramenima i osjećao sa kako mi muda udaraju od njen mokri šupčić.
-Jebi me,jebi me,nemoj još da svršavaš,ovo mi treba,samo me jebi.
Govorila je u transu uz uzdahe.Zabila je nokte u moja leđa i nabijala se na kurac.Sada je noge obmotala oko mog stuka i tako se nabijala dok sam je ja njubio po vratu.
-Kako ti dobro jebeš,ovo je prelijepo,hoćeš li me stalno jebati,meni je potreban kurac,nemogu više sama da je mazim.
Govorila je držeći me u zagrljaju trzajući svojim tjelom u naletu grčeva.Svršavala je.
Malo se primirila i rekla.
-Hajde sad ti svrši ali pazi.
Gledao sam u kurac koji je izlazio i ulazio u taj njen mali neizjebani pičić,željan dobre batine.Trnci su mi prošli cjelim tijelom,počeo sam da se tresem kao da me je struja udarila.Izvadio sam mokri kurac iz nje i počeo da izbacujem vrelu spermu po njenom stomaku,svršio sam baš puno.Njen pupak je bio pun moje sperme.Svršivši izvalio sam se na leđa,na krevet i zatvorio oči.Ona je prekinula tišinu.
-Kako mi je bilo lijepo.
Ustala je i poljubila moj slinavi kurac u glavić.
-Baš je dobar,ovaj mi odgovara.
Rekla je i otišla u kupatilo.Ja sam se nešto glupo osjećao,nisam znao kako dase ponašam i šta da joj kažem poslije ovog bludnog čina.Iznenadilo me je njeno normalno ponašanje,kao da nismo uradili ništa loše.Ušla je u sobu i normalno pričala,bila je baš vesela,očigledno joj je dosta falio dobar sex.
-Ovo je naša mala tajna,važi?
-Naravno,Sanjice.
Sjela mi je u krilo i zapalila cigaru.
Dalje nismo ništa pričali o sexu,pričali smo o njenom maturskom radu koji ja treba da joj uradim.Sad očekujem da dođe ovih dana kod mene u vezi toga i sam neznam kako da se ponašam,da li će ona promjeniti svoj stav prema meni?Neznam!Vrijeme će pokazati,uglavnom mi je bilo super.A ja ću vas obavjestiti ako ponovo budem nabijao slatku Sanjicu na kurac što i dalje želim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Tamarin mali braco01

Igor je oduvijek znao da je sretan što ima stariju sestru kao što je Tamara. S tako savršenim tijelom i urođenim seksipilom bila je glavni hit među njegovim prijateljima. Niti jedan nije mogao skinuti pogled s 22 godišnje zavodnice. Iako je imao tek 16 godina, često je razmišljao kako je baš prava šteta što mu je to sestra. 
Igor je oduvijek znao da je sretan što ima stariju sestru kao što je Tamara. S tako savršenim tijelom i urođenim seksipilom bila je glavni hit među njegovim prijateljima. Niti jedan nije mogao skinuti pogled s 22 godišnje zavodnice. Iako je imao tek 16 godina, često je razmišljao kako je baš prava šteta što mu je to sestra.

Često se zavlačio u njenu sobu kako bi osjetio sladak miris djevojke; mješavinu parfema, pudera i laka za kosu koja ga je izluđivala. Povremeno, kada bi znao da je sam u kući, tražio je njeno rublje, trljao ga po koži, upijao svilenu mekoću. U nekim slučajevima drkao je i u njene prljave gaćice.

Tamara je prvo bila izbezumljena od bijesa na svoje starce, koji su inzistirali da cijeli vikend mora biti kod kuće, i paziti na malog bracu, dok se oni zabavljaju na moru. Nekako su se uspijeli dogovoriti tek kada je Tamara taj babysitting uvijetovala dolaskom svojih prijateljica, jer tako bi sve skupa moglo biti čak i zabavno. Njene cure, blizanke Novak, Tina i Petra, i čatvrta članica ekipe, Lana, bile su u srednjoj školi poznate kao najpopularniji komadi. Tina i Petra bile su identične, jednojjajčane blizanke duge plave kose i električno plavih očiju. Neki dečki zvali su ih Barbike. Lana je imala kosu tamnu kao i Tamara, samo što je njena bila crna, no najjačim oružjem smatrala je svoj zločesti osmijeh i snježno bijele zube.

Roditelji nisu imali ništa protiv ideje, djevojke su poznavali godinama i smatrali su ih zrelim i odgovornim ženama. Blizanke su imale 21 godinu, a Lana 22. Sa njima neće biti nikakvih problema. Čak je i Tamara planirala taj vikend provesti mirno, možda otići u šoping, a ostatak dana provesti u sunčanju na terasi. Ako se ne računa njen mali braco, biti će to pravo žensko druženje, no on im neće smetati... sigurno se neće micati od televizora i play stationa.

Cure su u petak došle odmah poslije posla, tek koji trenutak prije no što su roditelji smireno otišli. Tata je čak bio i malo ljubomoran kada je vidio da će mu mali sin biti u društvu takve seksualne ljepote.

Igor je sjedio pred televizorom, ali zapravo je slušao je kako se 4 cure smijulje u susjednoj sobi. Kako se tako stare ženske mogu ponašati kao klinkice, razmišljao je. Što su bile glasnije, to se manje koncentrirao na program. Mogao ih je zamisliti.... Petra u maloj crnoj haljinici tankih naramenica ispod kojih bi joj svako malo provirivale bretelice ružičastog grudnjaka. Njena sestra, Tina, u jenostavnoj bijeloj košulji rastegnutoj preko velikih sisa. I Lana, tamnoputa pička u kratkoj jeans minici i crvenom topu. Tamara je bila odjevena u uske traperice i jednako izazovnu crnu majicu preko koje se razlijevala tamna kosa.

Spontano je spustio ruku na međunožje, kurac mu se dizao dok je razmišljao o seksi curama. Znao je da će ovo biti vikend za pamčenje. Protrljao je lijevicom glavić i iscijedio malo sperme u gaće.

«Bok Igor!» Glas ga je toliko zbunio da je odskočio na stolici. Bila je to Tina, stajala je iznad njega i buljila u balavca sa širokim osmijehom. Slatki parfem ispunio je zrak.

«Oh...to si ti..., bok», promucao je.

«Tamara nam je naručila picu», rekla je visoka plavuša očiju uprtih ravno u njegove prepone. «Da te pozovemo kad stigne?»

«Um...da, ...može, super», stidljivo je procijedio izvlačeći ruku iz gaća.

«Cool», Tina je odgovorila. «Zabavljaš se? Mislim, možeš doći i nama ak hoćeš.»

«Ma ne, dobro mi je ovak, neću vam smetati», osmjehnuo joj se. Osjećao je kako mu se lice crveni. «Sam me pozovite kad ćete jesti.»

Tina se smijuljila dok je izlazila iz sobe. Mali ju je cijelo vrijeme gledao. Zapazio je kako joj se okruglo dupe ljulja i da joj se sve vidi kroz te uske hlaće. Ispod njih nisu se nazirale gaćice, i njemu je, kada je to shvatio, kara opet skočila.

Nekako se uspio koncentrirati na televiziju odlučivši da će ga pošteno izdrkati kad se ove pokupe u krevet.

Na vratima se začulo zvono, po čemu je zaključio da je pica stigla. Igor se nije ni pomaknuo, zvuk potpetica na hodniku bio je jasan znak da će otvoriti jedna od cura. Nejasni ženski glasovi dolazili su s ulaznih vrata.

«Evo!», bio je to Petrin glas.

Igor je pogledao seksi plavušu koja je na vratima njegove sobe stajala s tanjurom vruće pice u jednoj ruci i konzervom coca-cole u drugoj. Skenirao joj je peticu u grudnjaku diveći se kako joj uska crna haljina tako savršeno klizi niz tijelo. Ružičasta naramenica grudnjaka pala joj je niz rame dok mu je pružala večeru.

«Wow, posluga u sobu», nasmijao se dok je uzimao pladanj i uspravio se u fotelji. Cijelo vrijeme piljio joj je u te predivne sise.

«Gle ti njega, odmah se bahati! Nismo ti mi tu sluškinje, znaš», rekla je i namignula mu. «Ti pereš suđe, ok?»

«Yes sir!», isplazio joj je jezik i kao i kod njene prijeteljice, pažljivo zurio u dupe dok je napuštala sobu. Malo joj se treslo, ali ne zato što je bilo mlohavo već kao da inaće nije navikla hodati na ovako visokim potpeticama.

Brzinski je progutao picu, odgledao film i opet razmišlajo o curama dok se na ekranu vrtjela uvodna špica Zvjezdanih staza. Hrana je bila dobra, cola osvježavajuća a njegova kara napokon spuštena.

«Gotov?», ovog puta bila je to Lana. «Mogu odnjeti tanjur?»

«Oh...um», pogledao je gore, pa dolje u tanjur, pa opet u Lanu koja je nekako drugačije izgledala. I dalje je nosila malu jeans suknjicu, no sada su dva donja metalna gumba bilo otkopčani otkrivajući joj duge, tamne noge. Nije više imala ni crveni top već otkopčanu kratku jeans jaknicu, a ispod crveni čipkasti grudnjak koji se skroz jasno vidio.

Širom otvorenih usta zijevao je u tamnokosu ljepoticu, a kita mu je bez ikakvih znakova upozorenja opet oživjela. Osjetio je kako mu se disanje ubrzava, a usta suše.

«Ah...da, tenks Lana», jedva je govorio. Kada se nagnula po tanjur, jakna joj se otvorila a male čvrste grudi stisnule uz njega. Bradavice su joj se vidjele kroz proziran materijal. Mali je gutao slinu. «Nadam se da ti je pasalo», rekla je sa širokim osmijehom, obasjavši ga savršeno bijelim zubima koji su se nazirali iza punih, vlažnih crvenih usana. «Hoćeš još nešto?»

Činilo se da ga namjerno izaziva, pušta da upija sliku sisica, savršene male guze i čvrstih bedara, svega toga samo na dohvat ruke udaljenog od Igora.

Pročistio je grlo. «Um...ne...okej...tenks.» Lice mu se crvenilo dok je pokušavao skrenuti pogled. Nagnuo je colu nesiguran u ono što bi trebao reći ili napraviti. Samo se nadao da nije zapazila kvrgu u njegovim hlaćama. Ako je i skužila, nije ništa rekla, samo se nacerila i otišla.

Televizija ga više nije jebala pol posto. Bilo je to nešto u pozadini njegovih razmišljanja o blizankama i Lani. Nije se nikako mogao sabrati. Jednostavno će se morat pobrati u sobu i izdrkati ga dok se ne smiri. Neće mu dugo trebati, štoviše postojala je ozbiljna opasnost da će ispaliti metke tamo, u gaće.

«Kaniš mi doć pomoći ili ne?», bila je njegova seka. Visoka brineta stajala je na vratima kuhinje, istim kroz koje je Lana prije nekoliko trenutaka odnjela suđe. «Nemogu reć curkama da peru suđe, znaš.» «Oh..oh...ok», zamuckivao je dok mu se san o izdrkavanju razbijao na komadiće. Skočio je na noge i tek tada se sjetio da ima dignut kurac.

Pričekao je dok nije otišla u kuhinju i tek onda krenuo za njom, nadajući se da će mu se spustiti dok ga neka od komada ne pogleda. Nije mu se ni malo smekšao, ali cure ionako nisu bile u kuhinji. Samo Tamara. Pogledao je sestru, koja je izgledala fantastično kao i uvijek, i po milijunti put poželio da nisu u nikakvoj rodbinskoj vezi.

«Ti peri, a ja ću ih brisat i spremat», zapovijedila mu je pokazujući na lavabo pun pjenušave vode.

«Um...dobro», Igor je pokorno rekao nadajući se da ona neće komentirati stanje u kome se tako očito nalazio. Barem će ga pult sakriti, a čim dovrši s pranjem otrčat će u sobu i dobro ga izdrkati. Nije bilo puno suđa, svega nekoliko tanjura, par noževa i čaša za vino. Cure su očito uživale u litrici uz picu. Počeo je ribati.

Dok je prao Tamara je stala iza njega, gotovo se prislonila tijelom. Bila je jako visoka, puno višlja od Igora. Kad je prvi tanjur bio gotov pružila je ruku preko njegovog ramena da ga dohvati. Čvrsta trojka pritisnula mu se uz leđa od čega je dječak zadrhtao. Parfem ga je omamljivao.

«Šta si planirao za sutra?», Tamara ga je pitala nedužno dok se odmicala s tanjurem.

«Ništa posebno. Doma... i tak», odgovorio je. «Mislim, ako te ne smeta.»

«Nema frke. Mislila sam da ćeš možda izaći s dečkima. Iskoristiti što staraca nema. Mi idemo u King Cross, ali ćemo se vratiti do ručka.»

«Ma ne, doma sam... Robi mora negdje ići, a s ostalima mi se neda, tak da ću se motati...»

«Bezveze. Očeš sa nama u šoping?»

«Ma ne... to je za cure.»

Prali su suđe u tišini, s time što je Tamara i dalje koristila svaku priliku da se nasloni na svog brata, naprči mu se i na ostale načine igra tu čudnu igru. Igor je bio šokiran jer se sestra nikad prije nije ponašala tako seksualno, pogotovo ne prema njemu. Kada bi im se pogledi sreli čak mu je slala i neke vatrene iskre, od čega mu se kita opet dignula.

Kada je dovršio, dječak je pustio vodu iz lavaboa i obrisao rub krpom, a ona je na najvišu policu spremala čaše tako da joj se od istezanja izvukla majca iz traperica i ogolila čvrst trbuh.

«Idem spat», rekao je buljeći požudno u sestru. «Vidimo se ujutro», na izlazu joj je namignuo.

«Pa kaj ti nije prerano?», Tamara je pitala. «Mislila sam da ćeš se malo igrati.»

«Ne, ne», Igor nije shvatio dvosmislenost njenih riječi. «Ostavit ću vas da se u miru razgovarate.»

Otrčao je stepenicama u sobu, upalio lampicu kraj kreveta i slabo žuto svjetlo obasjalo je ne pospremljen krevet. Nabrzinu je skinuo hlaće puštajući ih da padnu na pod i skinuo majcu preko glave. Obučen samo u gaćice uskočio je u krevet i podvukao ruku pod jastuk. Tamo je držao Tamarine gaćice koje je jutros ukrao iz prljavog veša u podrumu. Bile su od ružičaste čipke, i očito nove, jer ih prije nije nikada viđao u mašini. Polako ih je primakao nosu. Izbljedjeli mošusni miris njene pičke mješao se s notama parfema. Žmirečki je trljao međunožje gaćica po nosu, a ruku uvlačio kroz gumu svojih bokserica puštajući ogroman kurac na slobodu. Prelazio je gaćicama po licu, i dalje zatvorenih očiju, pa ih spustio do kare i počeo ševiti svilu na mjestu gdje je bila skorena od pičkine napaljenosti zamišljajući da tuca svoju sestru.

«Dakle, to rade klinci kad odu rano u krevet?», Lana je rekla dok je ulazila u sobu.

Igor se naglo uspravio, pokušavajući sakriti samotu, bez ikakve ideje što da radi sa šakom punom gaćica. Skoro se onesvijestio kada mu se 22godišnji komad počeo približavati.

«Hoćeš vidjeti više, ha Igore?» Pitanje je postavila prigušenim seksi glasom, otvarajući jeans jaknicu još više.

«Aaaa....», nije mogao govoriti; usta su mu bila ukočena.

«Mislim da hoćeš....», Lana se nasmiješila i skinula jaknu. Sada je bila na samom rubu kreveta. Igor se bojao da će počet balaviti ili tako nešto, no nju to ništa nije smetalo. Otkopčala je grudnjak i bacila ga na pod. Mali je skoro svršio kada joj je vidio gole sise, a Lana ih je, da stvar bude gora, još počela miješati. «A da se obučeš u te gaćice za mene? To bi mi stvarno bilo seksi...»

Nije mogao vjerovati. Lana je prelazila rukama po golom tijelu, dok je on malo pogledavao u rozu krpenu gvalju u svojoj ruci, a malo u nju. Ruka joj je skliznula prema jeans suknjici koju je sada držao samo jedan gumb. Otkopčala je i taj posljednji pa se počela trljati po pičkici sapetoj u čipkastim gaćicama.

«Ajde, Igore, kad ti kažem da bi me napalilo», nagovarala ga je uvlačeći prste u pičkicu. Čak i pod ovako lošim svjetlom jasno je mogao vidjeti dobro podšišan grm u koji se zabijao prstić djevojke.

Brzinski je skinuo svoje bokserice i navukao sestrinu tangicu, puno premalu za ogromnu kurčinu i rasna jaja. Glavić mu je virio preko lastike, a muda su visila raščepljena, sa svake strane jedno, sve uokvireno ružičastom čipkom.

«Daj da ti malo pomognem», nasmiješila se. Ruka joj je krenula prema njegovoj kari i jajima i presložila ih tako da su sada visili preko rastegnute čipke. Zatim je ruku još malo zadržala tamo i počela mu nježno maziti kurčinu.

«Ohhh», Igor je promrmljao.

«Tako ti je velik», rekla je iskreno iznenađena. «Igore, ogroman si!»

s tim riječima spustila je usne na njegovu kitu. Ponovno je zajecao kada je usne omotala oko glavića, a kada je osjetio jezik u rupici na vrhu kare, počeo je drhtati. Sada ga je cijelog progutala i počela pušiti tako dobro da je morao stiskati zube i prisiljavati se da ne svrši. Instinktivno je spustio ruku i počeo joj drpati sisice. Mekana koža imala je dodir satena. Zatim se prebacio na bradavice, male tvrde i ušiljene. Prvo ih je štipkao, a onda počeo nježno zakretati. Lana mu je bez prestanka pljugala prčeći se kao droljica da joj drugom rukom nateže i okruglo dupe u raskopčanoj minici.

Napaljena okusom mlade kurčine prebacila je prvo jednu nogu na krevet, pazeči da ga ne ozlijedi šiljastom štiklom, a zatim i drugu. Igor je duboho udahnuo i hipnotizirano piljio u čipkasto međunožje koje mu se odjednom našlo pred očima.

Podigao je ruku prema upakiranoj pičkici i prstom prešao po samoj sredini crvenog materijala ispod kojeg su se jasno vidjele natečene usnice mlade kurvice. Pažljivim pokretom podvukao je kažiprst pod rub i odmaknuo vlažnu krpicu s mokre vruće pičke. Iako je bio nevin, i prvi puta gledao pizdu u živo, bez puno razmišljanja počeo ju je lizati, prvo oko osjetljive kože oko pičkce, a onda po mekanim, glatko izbrijanim usminama. O takvim stvarima čitao je samo u omiljenim porno magaznama. Glavu je privukao bliže slasnom zalogaju i gurno joj jezik u rupicu. Bila je jako, jako vlažna. Cura mu se trljala po licu loveći klitom vrh tvrdog jezika, ali nije ni malo zapostavljala ni dvadesetcentimetarsku kurčinu. Drkala ga je i pušila naizmjenično. Svako malo posebno se posvečivala glaviću kako bi oblizala prve kapi koji su izlazile iz nevinog proreza na vrhu, na što se dječak svaki puta trznuo.

Polako joj je gurao prst u pizdu čudeći se kako mu se pritom usmine lijepe za prst kao pipci hobotnice. Zastao je nesiguran što znaći svo to pulsiranje.

«Ohhh... Igore, da....», jecala je podižući glavu na trenutak.

To je bilo sve što mu je trebalo. Počeo je gurati dublje, sada koristeći i drugi prst. Sjedio je na krevetu i tucao ju prstima, a jezikom joj obrađivao klitoris. Lice mu je bilo skroz zamuljano od slankastog soka kojim ga je zalijevala napaljena pičkica.

Na to rajcanje Lana je odgovorila žestokim pušenjem, a sad mu je počela i gnječiti jaja. Osjećao je kako se stežu, napinju. Sperma mu je kipjela u mudima. Još jednom ih je pažljivo stisnula i to je bilo to. Izvukao je glavu iz njene gladne pičke i vikao dok mu je iz kare šikljalo sjeme.

Lana ga je gutala, mlaz za mlazom mlade sperme, dok joj je dečko bolno rasturao pičku sve nemilosrdnijim nabijanjem prstiju. Bokovi su joj bijesno kružili gnječeći dva sad stalno zabijena prsta koje je u njoj vrtio kao bušilicu, a ustima joj sisao klit.

«Ahhhh....ahhhhhh.....», polusvjesno je slinila.

Kita joj je ispala iz usta rastežući za sobom žvalu sperme. Pod zadnjim udarima orgazma tresla se kraj njega s blaženim osmijehom na licu. Zatim je kleknula, sise su joj mlatarale kao vime nad njegovom opet tvrdom karom.

«Jel ti bilo dobro?» pitala ga je oblizujući spermu s usana.

«Daaaa...», mucao je i dalje nevjerujući što mu se upravo desilo.

«Čini se da si već spreman za još...», zgrabila ga je za sklizavu kurčinu. Trznuo se pod njenim dodirom. «Samo malo», sa tim riječima spuznula je s kreveta i skinula ljepljive crvene gaćice.

Niti jedno od njih nije reklo ni riječ dok se ponovno penjala na krevet. Ovog puta bez ikakve predigre smjesta ga je primila i rukom vodila prema razvaljenoj pički. Glasno je zajecao kada je osjetio kako ga pičkica steže i guta. Za koji trenutak bio je cijeli unutra i rastezao joj rupu za pravi seks. Mala je počela miješati i nabijati se kao profesionalka sve do korijena ogromne mlade batine koja je još bila umotana u blesave sekine gaćice. Sise su joj skakale po prsnom košu. Kože sjajne od znoja mahnito je iskorištavala kuratog klinca tucajući ga kao da ne postoji sutra.

«Oh...Lana...Lana...», Igor je cvilio. «Jebi me, jebi mi kurac... ševi...», nepovezano je bulaznio.

Jaja su mu se opet počela grčiti. Lana više nije bila tako kontrolirana, posrtala je po njemu, sama si gnječila sise, držala se rukama za njegova stopala i tucala ga gotovo ležeći na njemu, besramno se namještavala kako god joj je pasalo i svršavala, svršavala, svršavala... drugi put. Stiskala mu je pičkinim mišićima kurčinu kao klještima, ali bila je previše mokra unutra da bi ga uspijela spriječiti da klizi i zabija se u nju kako njemu paše. Mali je brzo skužio pravila igre, najbitnije je svršiti a do toga se dolazi svim sredstvima. Njemu se sviđala žestoka jeba, pa je tako i punio Lanu. «Ohhh... osjećaš spermu... ha.... punim te, ahhhh, punim ti pičkicuuuu!», opet ga je prao orgazam. Zabio joj je prste u dupe i snažno joj ga zauaco do jaja. Sperma je cvrčala među njihovim ispremješanim stidnim dlakama, a razjebana droljica malaksalo je klonula na Igorova prsa. Prošao joj je rukom kroz tamnu kratku kosu osjećajući kako mu se kara ispuhuje, ispada iz natečenog tunela otvarajći put potoku sperme koja se upijala u ružičaste čipkaste gaćice koje je i dalje nosio.

Lana je pogledala dječaka kome je upravo oduzela nevinost i meko ga poljubila u usne. Zatim se srolala sa njegovih prsa i legla pored. Mazili su se i ljubili sve dok im se sperma razmazana po tijelima nije osušila, a kada joj je postalo hladno odbacila je crne štikle i stisnula se uz njegovo toplo tijelo. Uskoro su zaspali.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Tamarin mali braco 02

Kada se Igor sljedečeg jutra probudio i dalje je nosio tijesne ženske gaćice na kojima je zapazio fleke osušene sperme. Lane više nije bilo, ali crvene gaćice na podu bile su dokaz da sinočnje događaje nije sanjao. Stavio je ruku iza glave i zadovoljno se smješkao. Kada se nakon dugog tuširanja i oblačenja spustio dolje sve su cure bile vani. Bilo je tek 10 ujutro, no činilo se da ih već dugo nema, pa je odlučio gledati televiziju. Vratile su se kako je Tamara rekla, poslije ručka. Igor je pokušao uhvatiti Lanin pogled no činilo se da ona ne reagira na sitne znakove koje joj je slao. 
Djevojke su se uskoro preobukle u bikinije i otišle se sunčati u vrt, a on se smjestio kraj velikog prozora u dnevnom boravku s kojeg ih je dobro mogao vidjeti. Nije morao dugo čekati. Prvo se pojavila njegova sestra odjevena u jednostavan crveni bikini koji je dobro poznavao. Tina i Lana skupa su izašle na terasu, a ni njihovi kostimi nisu ostavljali puno toga mašti. Ponovno je osjetio dobro poznato grčenje u gaćama. I konačno, pridružila im se i Petra u mikro tangici s uzorkom leoparda.

Prizor mu se činio kao prospekt nekog mondenog ljetovališta; četiri ljepotice sunčaju se oko bazena u seksi badićima, zaklonjene skupim sunčanim naočalama. Možda nevine turistkinje, no Igor ih je od danas gledao kao svoje droljice. Nakon sinočnjeg događaja odlučio je da će ovaj vikend iskoristiti do maksimuma. Zatvorio je oči i zamišljao kako zove jednu po jednu da mu udovolje naj perverznijim željama. Osim sanjarenja razvijalao mu se nešto i u gaćama. Puno sigurniji nego sinoć, odmah je otkopčao šlic i počeo ga nadrkavati, ali nije kanio svršiti. Time bi samo uprskao priliku koja ga možda poslije čeka. Lana će sigurno opet htjet biti jebena pa će mu trebati snage.

«Hej, Igi, kaj ima?», bio je to Petrin glasić.

Izvukao je ruku iz gaća nadajući se da seksi plavuša nije primijetila što je radio. Obzirom na položaj vrata iz kojih se stvorila zaključio je da praktički nije postojala šansa da ga je snimila.

«Ma niš, zurim kroz prozor», rekao je s lažnom opuštenošću. «Danas je zbilja lijep dan.»

«Da, zakaj ne dođeš s nama na bazen?» Imala je onaj izgled, ne jasno, ali on je u njoj vidio droljicu. Obje blizanke bile su jebačice. Vidio je to po načinu kako su se češljale, crno namazanim očima, sjajnim usnama... kombinaciji svega toga.

«Neda mi se sad», rekao je dok mu se skoro golo tijelo približavalo. Stavio je neki magazin preko kare da ne primijeti kako mu je raskopčan šlic. «Danas mi se ništa neda.»

«Da? Nikda nebi rekla da ću to čuti od frajera kao što si ti», namignula mu je. «Mislila sam da bi se malo igrao u bazenu.»

«...Pa...ne znam... Nebi vama ženskama htio smetati», Zamucao je gutajući joj očima sise sapete pod leopard krpicama. «Čini se da se svima danas spava», pokazala je kroz proor. Igor se okrenuo prema bazenu. Tamara i Lana ležale su na ležaljkama okrenute na boku, zatvorenih očiju. Tinu nije vidio al vjerojatno je i ona spavala na jednoj od ležaljki u vrtu.

«Dakle, ostali smo samo mi», nevino je primijetio.

«Tako se čini...», Petra se nasmiješila. «Tina i ja oduvijek smo se voljele skupa igrati u vodi.»

«Znači, morat ćeš čekati da se probudi...»

«Zašto se ti nećeš igrati samnom, Igore?», nasmiješila se i pružila mu ruku.

«Pa, ovaj...», pogledao je u njene velike okrugle plave oči i počeo se dizati sa stolice, pri čemu mu je pao magazin.

«Isuse», rekla je buljeći u njegov otkopčan šlic. «Idemo?», dodala je ne komentirajući to što je vidjela.

Bez riječi izgurala ga je iz sobe, ali ne prema terasi koja je vodila do bazena, već prema jednoj spavaćoj sobi. Otvorio je usta da nešto kaže, no onda je odlučio šutiti.

Prostorija je bila velika i puna sunca. Osim malog stolića, veliki bijeli krevet bio je jedini namještaj kojim je bila opremljena. No namještaj nije bio ono što ga je zaintrigiralo. Na krevetu, u svom mikro bikiniju ležala je Tina, keseči se od uha do uha.

«Rekla sam ti da se volim igrati sa svojom sekom», Petra se nasmijala. «Hoćeš nas gledati kako se igramo, Igore?»

Usta su mu se objesila kada se Tina dignula i stala kraj svoje blizanke. Dva ovakva komada bila su mu skoro pa previše; osjetio je kako mu se batina opet puni krvlju.

«Ja...ja», petljao je dok su se ženske počeli grliti. «Ja ne...», sada su se već ljubile dok su rukama međusobno mazile preplanula tijela.

«Zašto nam se ne pridružiš, Igore? Čini se da želiš...», Tina se nasmiješila kad su odvojile usne.

Zakoračio je unatrag neznajući što da napravi. Tina je to učinila za njega. Stisnula ga je za jaja, i kroz već otkopčani šlic izvukla karu. Duboko je udahnuo i oprezno zagrlio Petru. Pogledala ga je s ohrabrujućim osmijehom, a njena seka mu ga je pohotno drkala diveći se veličini mladog kuronje.

Dečko je zakoračio korak bliže Petri, pohotno ju zažvalio u usta i povukao vezicu grudnjaka na leđima. Jednim pokretom tigrasti trokutići odskočili su s velikih sisa, a drugim, kojim joj je odvezao vrpcu s vrata, pali su na pod. Privukao joj je pičkicu još bliže i zgrabio te mekane sisetine s obadvije ruke. Imala je velike i nekako spljoštene bradavice u usporedbi s Laninim, ali jednako jebozovne. Ljubio joj je vrat, sise i napokon bradavice. Tina mu je i dalje drkala karu. Skroz mu raskopčavši hlaće spustila ih je na pod. Dok mu je gulila gaće čak mu je par puta poljubila i guzu. Zatim se polako dignula, sama skinula bikini i pritisnula sise uz njegova leđa kako bi velike polukugle osjetio s obadvije strane tijela. Spretnim prstima raskopčala mu je košulju, pustila i nju da padne, pa jezikom počela raditi kružnice po dječakovim ramenima i leđima.

Kada je osjetio usne, okrenuo se i počeo ljubiti Tinu, a Petra mu je nastavila maziti leđa. Usred tog drpanja Tina mu se odjednom otrgnula iz zagrljaja, a i Petra je odkoračila. Sestre su se gledale i smijale, pa zatim uigrano jedna drugoj pale u zagrljaj i počele se strastveno ljubiti. Igor ih je mogao samo zbunjeno gledati kameno bolne kurčine stisnute u desnici.

Kada je shvatio da će neko vrijeme očito biti samo pasivan promatrač, kleknuo je i pogledom potražio predivnu Tininu pičku. Debele usmine bile su izbrijane, dok je s prednje strane ostavila mali zlatni čuperak u obliku slova V. Obadvije cure stenjale su i ševile se prstima i dalje se ljubeći i trljajući u tijela. U tom strstvenom zagrljaju primicale su se krevetu sve dok se nisu bacile na njega, a Igor ih je pratio i sjeo na rub kako mu ništa nebi promaklo. Blizanke su se uskoro našle u položaju 69, glava zabijenih u pičkicama. Tako mu se svršavalo; pogled na dvije prelijepe sestre usana priljubljenih na ružičastim mokrim picama bio je previše napaljujuć. Petra je bila na vrhu, jašući Tinu, dok joj je ova obrađivala klit. Igoru nije preostajalo ništa drugo nego da zadivljeno gleda i nateže svoj tinejdžerski kurac. Sperma mu se penjala iz jaja, nije mogao vjerovati da će ga pustiti da svrši na pod. Rađe će ih zašpricati, a znao je da će toga biti toliko da će se cijediti sa svih zidova. Morao je brzo reagirati. Nema vremena za gluposti, pitanja... Samo se popeo kraj njih i smjestio iza Petre. Cure su zastale sa svojim lizingom i pozorno ga pratile što radi. Tina, čija je glava i dalje bila ispod sekine dignute guze, provukla je ruku i primila ga za kurac da ga uvede, a Petra se cijelim tijelom malo nagnula prema napred kako bi joj se pička bolje raširila za ovako veliku kitu koja nije mogla prodrijeti pod bilo kojim kutem. Kada joj ga je nabio zastenjala je iako je znala s kolikom mrcinom ima posla. Dečko se više nije dao zajebavati; grubo ju je primio za bokove, primaknuo i počeo snažno pumpati.

Tina je nastavila obrađivati klitać dok su joj jaja lamatala po nosu. Između dvije vatre Petra nije mogla izdržati, počela je svršavati gotove iste sekunde kada ju je dječak navukao na kurčinu, a i on je pri pogledu na crvenu pičku iz koje je izlazila i ulazila slinava žilava kita, i velike bijele guzove, puknuo. Nabio joj ga je koliko je išlo, povukao je na sebe čvrsto držeči za velike sisetine i uštrcao joj u rasturenu pizdu litre i litre vruče sperme.

Oduševljena Tina počela je lizati ono što se cijedilo, iako ga Igor još uopče nije izvukao. Prizor sestrine nafilane pičke očito joj je bio previše izazovan.

«Ohhhh...», muklo je jecao dok mu je kita kao umorna zmija klizila iz pojebane pičke i pračena zvukom mljackanja pala ravno Tini na usta.

Nespretno je sišao s kreveta cijelo se vrijeme pridržavajući kao da ga boli poludignut kurac. Iz otčepljene rupe na Tinu je pala kompletna izdrkotina koju je blizanka gladno, u sekundi smazala i brižno nastavila jezikom čistiti svaku kap zalutalu u sestrinim dlačicama.

Igor nije mogao vjerovati; prizor ga je toliko napalio da mu se kurac opet počeo dizati kao da nije svršio prije dvije minute! Primio je ljepljivo meso i počeo ga lagano natezati. Tina je baš pokušavala polizati lokvicu sperme sa svog obraza kada je zapazila što se događa s malim ševcem. «Zašto to bolje ne iskoristiš?», pitala je seksi glasom. Igor je buljio u nju, dok se Petra smijuljila i sišla s kreveta. Stala je kraj dečka i zažvalila ga. Dok su im se jezici miješali mogao je osjetiti okus Tinine pičke. Odvojila je usne, primila ga za kurac i povukla prema krevetu. I dalje ga držeći naciljala je drito na metu među sestrinim raširenim nogama. Tina ga je obgrlila oko ramena i privlačila na sebe dok je seka pazila da joj kurčina uđe ravno u usku vruću pičku. Sada je nju ljubio i uživao u mješavini Petrinih i svojih sokova. Kada je bila sigurna da se kurac dobro upiknuo, Petra je polako maknula ruku i gledala ga kako pumpa Tinu koja mu je cijelo vrijeme ševe pohotno sisala jezik. Zvukovi ševe postajali su sve glasniji, mokra mlada pičkica kao da se odupirala naletima najveće kurčine koju je ikad opsluživala, ali kao prava kurvica, iako ju je bolilo, još mu se više prčila i sve jebozovnije stenjala sama si natežući usminu u stranu kako bi ga što dublje primila.

Petra je bila izbezumljena, osjećala se kao da opet nju tuca jer je kao i sve blizanke proživljava osjećaje koje je proživljavala njena sestra. Opkoračila je dečka i ljubeći mu vrat i gurajući jezik u uho, počela se golom pičkicom samozadovoljavati po njegovim ispupčenim kralježcima. Onda si je gurnula srednjak u pičku i mokrim prstom krenula prema Igorovoj guzi, preciznije nevinoj rupici. Onako balavog od pičkine uspaljenosti lako je zavaljala cijeli prst. Osjećaj je bio nevjerojatan. Napeo se, kurac mu se napunio više no ikad i žestoko je njime kažnjavao Tinu.

«Ahhh...ohhhh», ova je plakala dok se snaga njegovih zakucavanja povečavala. Mlada plavuša morala mu se čvrsto držati za ramena da ju ne raznese, a pičku od tolikog razvaljivanja više nije ni osječala.

Znao je da će svršiti, Petra se pobrinula za to. Tijelo mu se grčilo, još malo... «Oh...Tina...ohhhh!!!!», gotovo ju je raspolovio pri tim zadnjim udarima kojima ju je i napunio spermom.

Kolabirali su svo troje na krevetu a da nitko nije znao što da kaže. Bila je to neugodna tišina protkana sramom divljeg seksa.

«Um...pa...», dječak je pokušao nešto procijediti.

«Sve cool, Igore. Uživale smo», Petra se nasmijala. «Možeš nas napaliti kad god poželiš.»

«Isuse, tenks Petra», Igor joj je vratio osmijeh. Već se bolje osjećao.

Opet su neko vrijeme šutili prije no što je Petra progovorila, «Hej, ajmo pod tuš.»

Tri gola tijela odšetala su do kupaonice gdje su se međusobno sapunali, mazili, ispirali. Igoru se od tog premetanja dva savršena para sisa opet dignuo. Petra se bacila na koljena i počela mu lizati jaja kao kujica, a sestra se odmah uključila ljubeći ga u usta. Dječak je u glavi primijetio da se ona bolje ljubi od svoje blizanke. Rukom joj je potražio pičkicu, a droljica, čim je primijetila što radi, sama je raširila noge. Uskoro su svo troje opet svršavali; Petra na pljugi, Igor od sisanja a Tina pod prstima malog, uzdasima sakrivenim šumom vode.

Tina mu je stisnula još jednu pusu prije nego što su se i dalje goli pokupili u sobu. Igor je zgrabio ručnik i obrisao se, a kada se vratio u sobu obje djevojke su nestale. Ostao je samo zrak zagušen teškim vonjem jebačine.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Tamarin mali braco 03


Sve mačke opet su bile okupljene oko bazena. Tina i Lana kupale su se, dok su Petra i Tamara razgovarale o nečemu na rubu bazena. Mogao ih je čuti kako se smiju.

Dan se već pretvarao u noć kada su ušle. Sve je opet bilo normalno, presvukle su se iz bikinija i počele spremati večeru, dok je dječak gledao televiziju, no misli su mu bile negdje posve drugdje i opet je postajao tvrd...

Baš kada se spremao otići drkati, ušla je Lana, «Evo ti večera, Igore», rekla je s osmijehom i namignula mu. Jasno se čulo kako šapuću u drugoj sobi, pitao se o čemu se radi. Spustio je prazan tanjur pored fotelje i čekao da jedna od «konobarica» uðe, no djevojkama nije bilo ni traga ni glasa. Vrijeme je prolazilo, postalo mu je jasno da će se morat zadovoljiti drkicom.

«Laku noć, cure», doviknuo im je iz hodnika.

Bacio se na krevet, skinuo gaće i počeo drkati na omiljene fotke iz nekog starog Penthousea. Bila je to seksi crnka u bijelom čipkastom rublju s ogromnom staklenom kurčinom zabijenom duboko u pički. Sječanja na današnju i jučerašnju ševu puno su ga više palila, i zapravo je više mislio na droljice koje je tucao nego na anonimnu ljepoticu.

«Vidi, vidi... moj mali braco. čini se da se dobro provodiš», Tamara je stajala na otvorenim vratima

Igor je brzo magazinom prekrio kurčinu. «Ok je, Igore», nasmijala se. «Ispričale su mi sve detalje vaših igrica. Nekako mi se čini nepravedno da se samo one tako zabavljaju, a ti si ipak moj brat. Zar ne?» S tim riječima ruke je podvukla pod dugu crnu kosu i odvezala top. Smjesta je pao otkrivši savršeno okrugle sise. Kada se približila još jedan korak, Igor je izgledao prestravljeno kao da prema njemu nezaustavljivo ide jureći vlak. Penthouse je pao na pod, a kita mu je ostala stršati u zraku.

«Ali... Tamara,....mislim...ne možemo.... ja sam ti brat!», zamuckivao je dok se njegova nevjerojatno lijepa sestra približavala drugoj strani kreveta.

«Neću nikome reći, ako te to brine. Samo želim svoj dio kolača», rekla je i primila ga za kurac.

«Oh», nije imao priliku ništa drugo reči dok ga je njena ruka sigurno stiskala po batini. Nagnula se da ga poljubi u usta. Bio je to dug i strastven poljubac. Sisama ga je trljala po golim prsima, gnječila svoje bradavice uz njegove, i nije ga prestajala natezati.

Ohrabrio se i primio je za sisu, prvo lagano, tek toliko da osjeti mekoću kože, a zatim ju je jaće stisnuo. Tamara je podigla nogu i prebacila se na njegovo tijelo. Povukla je suknjicu tako da se nabrala oko struka, a čipkaste gaćice pomaknula u stranu. Polako, uživajući u svakoj sekundi spuštala je vruću pičku na bratov tvrdi kurac. Bilo je to previše za Igora; kada se nasadila počeo je nekontrolirano jecati.

Usne su im se odvojile. Sjedila je na njemu zatvorenih očiju koncentrirana samo na osjećaj u uskoj pizdi. Polako ze klizala po kari gore dolje pazeći da svaki puta kada ga primi do jaja protrlja i klit po još mekanim dlakama dječaka koga je tucala. Bio mu je toliko velik i tvrd da je stvarno morala pažljivo jahati, barem dok se ne ufuraju.

«Oh Igore, daaa, jebe mi pičkicu, jako ju jebi!», tepala je dok ju je bušio. «Da.... daj seki tu tvrdu kurčinu!»

Iako je tucao tek treći put u životu, osjećaj mu je bio već dobro poznat, rastao je u njoj. Znao je da neće dugo izdržati. Sestra se nabijala sve brže, po čemu je zaključio da je isto i sa njom, i stvarno, orgazam je protresao visoku brinetu baš kada su se i njegova muda počela prazniti. Snažan mlaz sperme prorešetao joj je pičku. Nabio ju je energično na kurac da se kurva ne može izmaknuti punjenju, ako bi joj to slučajno palo napamet. Lice mu je postalo neprepoznatljivo; svo zgrčeno, puno bora i kapi znoja, crveno.

Već trenutak poslije zbunjeno su gledali jedno drugo i smijali se. Igor joj je u znak prijateljstva dao pusu u obraz, a Tamara je taj topli poljubac pretvorila u pohotno žvaljenje u usta. Kada su im se usne napokon razdvojile pomaknula se tako da joj sluzavi kurac, pračen gvaljom sperme, ispadne iz pičke. Bio je razočaran jer mu se činilo da bi mogla otići, no prevario se. Ustala je samo da skine minicu i gaćice prljave od sperme.

Oduševljeno je gledao kako se opet uvlaći u krevet, smješta se pored njega i ljubi ga po vratu. Mazila mu je prsa i štipkala mlade, još ravne bradavice. Osjećao je njene grudi na sebi zbog čega mu se opet počeo dizati. Tamara ga je primila. Dok mu ga je drkala još je bio ljepljiv.

«I? Što bi htio da sad radimo?», šapnula mu je na uho.

«N...neznam», nervozno je odgovorio. «Nisam nikad... nis..»

«Daj Igore, sigurno drkaš na nešto?», bijeli zubi su joj svjetlucali u mraku.

«Pa...um... stvarno nisam razmišljao», i dalje je srao.

«Jesi kad htio pojebati curu pseće?», ponudila je. «Znaš, odostraga?»

«Pa...valjda jesam», nasmijao se.

«Onda na posao!» Lagano ga je gurnula i postavila se na sve 4. Igor je blejao, sise su visile pod njom, savršeno okruglo dupe naprčeno u zraku. «Ajde skoči, zašto ne?»

Postavio se na koljena i pomazio joj glatku guzu. Kurac mu je mlatarao po njoj dok je tražio pravi položaj. To je bio prvi put u životu da joj vidi pičku. Bila je crvena i sočna, mjestimično zašpricana njegovom spremom oko same rasturene rupe.

Primio je karu u ruku i prelazio njome po vlažnom procjepu gore dolje, tako da mu se glavić sjajio od sekine sluzi. Bez da se približi, u tom šetanju kurca uvalio joj je glavić. Tamara je zacvilila ko kujica kada je osjetila da joj je mali brat ušao kroz natečene usmine.

Mirno je stajao i pustio je da se sama namjesti, više raširi bedra i još se malo naguzi kako bi je lakše pario. Kada se kurvica smirila i laganim miješanjem signalizirala da je spremna za skok, primio ju je za guzove i jednim zamahom nafilao do jaja. Glasno je zaurlala od tupe boli u maternici, ali mali ju je čvrsto držao nedavši joj da biježi naprijed. Onda ju je počeo rokati. Pička joj je bila preuska za toliku kitu u tom položaju. Svi kožni nabori nestali su, jedva ga je primila a Igor nije imao ni previše obzira. S guza mu se previše sviðalo, kita mu je još rasla u njoj, a i baš mu je bilo cool što ju je ljuljao i rasturao ko košoš. Bila je doslovno na milost i nemilost njegovoj kurčini.

Sestra mu se sve više širila, razmaknula je noge najviše koliko joj je razgibanost davala kako bi barem malo smanjila bol, a on joj je stalno svojim koljenima natrag stiskao bedra i vračao ju u položaj u kome je bila najuža i najbolje mu služila za iživljavanje. U trenutku kada se malo smirila, podvukao je ruku i potražio joj vimena. Tako snažno ju je tucao da su joj sise udarale jedna u drugu i odbacivale se skroz do pazuha. Palo mu je napamet da bi ju mogao držati za njih kao za uzde i vući ih ako bude neposlušna, ako joj nogama dobro priklješti bedra da mu se ne može izmaknuti do bi moglo dobro funkcionirati.

«Evo beba», vlažno joj je rekao na uho i nabio ga još jednom neljudskom snagom. Nadraženim glavićem kao sondom osjetio je da je u njegovoj sestri nešto puknulo, rasprslo se poput vrećice s vodom i niz bedra joj je potekla krv pomiješana s gustom bijelom spermom kojom ju je tankao. Tamara je iz sve snage bolno vrištala. Rana koju joj je kurčinom iskopao u utrobi paklenski je pekla pod spermom. Stuštio se na nju, zapravo, zabio joj je lice u jastuk kako neko možda nebi ušao da provjeri zašto ona tako bolno plače, rida...

Kada se prestala tresti, poljubio ju je u obraz i polako ga izvlačio, pažljivo gledajući krvavu scenu. Bojao se da će odčepiti ranu i da će zgrušana krv sada opet poteći. Na sreću, činilo se da se smirila. Izmrcvareni, zaspali su u zagrljaju.

«Hm, ovo je bilo jebeno, braco», još snena Tamara rekla je malom. Kada je pogledala prema njegovoj kari, i vidjela da mu je opet dignut, blaženo se nasmiješila. «Pa nemoj mi reći da toga ima još?!», u nevjerici je pitala.

«Bogme ima», mali je kurčevito ispalio. «I to puno.» Postavio se na koljena i lamatao kitom pred sestrinim licem. Pitala se što mu je sada palo napamet.

«Pitala si me prije dali na nešto brijem... e pa sad ću te prasnut u šupak», rekao je i počeo se penjati po njoj. Obadvije ruke stavio joj je izmeðu ramena i snažno pritisnuo kako bi je prisilio da lice zabije u jastuk, i tada je osjetila kako namještava kurčinu na njen čmar.

«O bože Igore...daaa!», rekla je s olakšanjem, jer još jedan nalet u pičku nebi prošao bez hitne pomoći.

Mali je polako ali sigurno počeo burgijati. Uzak prolaz u početku se bunio protiv ogromne kite, tako da se Tamara morala bolje naprčiti ako je željela da mali «slučajno» ne potraži olakšanje u susjednoj, izranjavanoj rupi. čak je i puhala i dahtala kao na porodu da se što više raširi i .... konačno je uskočio.

Počeo je pumpati, jebao sve žešće kako mu je kita bila dublje. Brutalno se zabijao pokazujući nimalo milosti prema činjenici da je ta poprdljiva rupa poripadala njegovoj sestrici. «Uh, uh, hmm...», droljica pod njim počela je zadovoljno stenjati. Nije da mu je trebao nekakav znak, no kada je vidio koliko joj se ševa sviða pod ovako žestokim režimom, primio ju je za ramena i počeo najsnažnije razdirati. Usko crijevo i još uvijek elastičan čmar (iako su je vjerojatno svi zgodniji dečki iz grada prejebali u njega) činili su svoje; počeo je gaðati. čvrsto se privio uz nju i praznio jaja prostačeći i nazivajući je prljavom droljom koja bratu daje da joj troši kenjaru. «Ohhh...pička ti materina kučko!», viknuo je sa zadnjim mlazom i izvukao smeðkastu kitu. «Ovo je bilo mračno!»

«Aha», okrenula se prema njemu i oblizala kurvanjski usne, zadihana od žestokog anala.

Kada su se ovog puta probudili nakon tucanja, Tamare nije bilo na vidiku, a dokaz sinočnjih dogaðaja opet su bile samo fleke sperme, pičkinog soka i govna na posteljini. Igor je bio sve zadovoljniji sobom.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
Tamarin mali braco 04

Kada se očistio, spustio se niz stepenice i nazvao najboljeg prijatelja. Cure su se glasno čule u susjednoj sobi. «Robi, to si ti?», tiho je govorio. «Dobro, dobro... o tome ćemo poslije. Ako hoćeš vidjet što je prava zabava, dovlači dupe k meni što prije možeš.»


Pola sata kasnije objašnjavao je frendu, «Kažem ti da te pičke nisu normalne! Sve sam ih prejebao i nikako im nije dosta, ja ne znam koji je to kurac. Kažem ti, najgore droje! Daju i u dupe, gutaju, ma sve!»

«Ma daj ne seri, pokarao si blizanke i Lanu?! Haha, stvarno misliš da sam idiot. Ne bi se one nikad jebale s tobom, njih ti tucaju nogometaši. Za dobru lovu.»

«Ma kad ti kažem!», Igor je bio iznerviran, «I meni je prvo bilo čudno... al kaj ja znam, valjda su nedojebane, il vole mlado meso. Čekaj pa ćeš vidjet, vjerojatno će i tebe potrošit.»

«Oh, Robi, nisam znala da si tu.» Bila je to Tamara. «Očete se s nama igrati lovice?»

«Malo smo prestari za to, kaj ne?», klinac je bio razočaran što mu odmah nije skinula jumf.

«Zakaj? Vi ćete loviti nas, a ako nas dohvatite, morat ćemo napraviti što god kažete.»

Robi se zacrvenio. Činilo se da Igor ne sere.

«Pa..može», Igor se kesio jer je već imao iskustva kako stvari završe kad droljice spomenu igru.

Skočio je na noge i Robiju rukom signalizirao da ga slijedi. Na podu dnevnog boiravka u krugu su sjedila sva 4 komada u super seksi spavaćicama iz kojih su na sve strane ispadale obline tih zamamnih tijela.

«Danas je Robi s nama, što znaći da ćemo se ekstra dobro zabaviti, cure», Tamara ih je obavijestila.

«OK», Lana je rekla. «Pravila su sljedeća... Vi dečki ostajete tu i brojite do pet, i onda nas lovite. Ako zgrabite neku, možete od nje tražiti što god hoćete. OK?»

«Može, super», Igor je bio oduševljen. Pogledao je prijatelja koji je izgledao malo nervozan zbog svega ovog.» «...dva, tri, četiri, pet...stižemo!», odbrojavao je.

Dva dečka zatrčala su se prema hodniku. Curama tamo nije bilo ni traga. Robert je nervozno pratio frenda koji je trčao prema sobi za goste. Naglo su otvorili vrata, no opet ništa. Tada su ugledali Lanu kako se pokušava sakriti. Sirotica je bila prespora za dečke. Igor ju je zgrabio za dupe i viknuo «Uhvačena si!» Robi se pojavio u sobi baš kad je cura zgrabljena.

«Ok, šta da napravim?»

«Hmmmm... da vidimo.... mogla bi mi popušiti kurac?», Igor se smijao otkopčavajaći šlic, a Robijeve oči skoro su eksplodirale kada je vidio mačku kako se spušta na sve četiri kao kuja i bez protesta počinje pušiti kitu. Njene crvene usne gladno su klizile po debeloj kurčini gore dolje. «Ajde Robi, nađi si pičkicu... vidiš kako su nedojebane, samo čekaju da im ga čovjek metne.»

Robi se sada, kada je shvatio da se ovo zbilja događa, unezvjereno počeo okretati po sobi u potrazi za svojojom napaljeno pizdom. Tina je baš pokušala neopazice zbrisati u kuhinju. Pohitao je za njim, al plavuša ga je zajebala i brzo klisnula u dvorište. Razočarano se vratio i malo zastao da gleda kako Lana pljuga Igoru, a zatim odlučio potražiti sreču u dnevnom boravku. Ušao je u isti čas kada su se nutra stvorile Tamara i Tina, koje su ušle iz vrta. Pokušale su mu pobjeći, ali klinac gladan pičke preletio je namještaj i zgrabio Tamaru za nogu.

«Aufff, Robi!» Tamara je bila poražena. «Kaj hočeš?»

Kako mu je mozak skroz blokirao, sjetio se prijatelja u susjednoj sobi. «Popuši mi ga», zahtijevao je privlačeći ju prema sebi.

Samo je napravila neku čudnu grimasu i pala pred njim na koljena. Oči su mu se širile dok je gledao kako mu otkopčava traperice. Pogledala ga je tamnim dubokim pogledom i obliza glavić tvrde kurčine. Onda su joj se usne razdvojile i gornja polovice kite našla mu se na njenom jeziku.

U drugoj sobi Igor je ruku držao na Laninoj glavi i usmjeravao je da mu puši kako njemu paše. Tina i Petra gledale su prizor s vrata i svaki puta se djetinjasto zasmijuljile kada bi se začulo neko smješno šljapkanje ili kada bi se Lana zagrcnula. Mali ih je skroz bezosječajno pogledao, zgrabio Lanino tjeme punom šakom i zario joj lice na kitu do mandula. Palo mu je napamet da tako izgleda kad puni rezervoar auta bengom i ispraznio joj se u grlo. Brineta se počela gušiti, šta od tog položaja šta od silne sperme, tako da joj je nešto iscurilo ni bradu no sve je poslušno oblizala. Očito je da je party završio pa su se komadi pokupili s vrata. U boravak su stigle točno u času kada je Robi štrcao u Tamarine ralje.

«Rekao sam ti, kaj ne?», Igor je nešto kasnije rekao Robiju.

«U kurac, čovječe i ti ovako cijeli vikend?! Zakaj me nisi zvao ranije?!!!»

«Nisi bio u gradu, seljačino», Igor se nasmijao. «Osim toga, u početku sam ih samo za sebe.»

«Naravno... «, Robert je uzdahnuo vrteći glavom u nevjerici. «Daj ajde, ajmo po pičetinu!»

Dva pičkom sluđena dječaka vrebala su hodnikom kao divlje zvijeri, zagledavali se u svaku sobu kraj koje bi prošli u potrazi za plijenom. Curama nije bilo ni traga, kao da je kuća napuštena. Igor je ugledao sjenku koja je protrčala kraj bazena, zatrčao se i zgrabio Petru za ruku.

«Gotova si», rekao joj je.

«Ok, ok, predajem se», djevojka se prestala boriti, a duga plava kosa rasula joj se po licu.

«Okreni se. Hoću te jebati odostraga», naredio joj je vadeći kurac koji je opet bio tvrd. Cura se poslušno naguzila na maloj travnatoj livadici između bazena i kuće. Zadigao joj je suknjicu, lupio ju dlanom po guzu, a onda, kao da se sjetio zašto je zapravo ovdje spustio joj ružičaste gaćice do koljena. Bez puno predigrei i ostalih sranja zabio joj ga je u pičku i počeo tucati, naredivši joj da ne stoji ko klada već da se i ona zabija u njega. Jaja su mu mlatarala po okruglim guzovima, a kada je skužio da ga Robi gleda počeo ju je drpati i po velikim sisama. Sva sreća da mu je prijatelj tu kao svjedok, inaće niko od dečki nebi vjerovao da je ševio, šta ševio, razvaljivao ko kuju jednu od tih bahatih blizanki.

«O da....o da.... jebi, jebi drolju, jebi!», Petra mu je dobacivala dok ju je navlačio na kurac. Muda su mu zakipila, bilo je to previše za skoro nevinog klinca. Sperma mu se uspela do kite i onda joj je ispalio rafal za rafalom duboko u tijelo. Kad je pražnjenje prestalo, izvukao ga je i s trapkama spuštem do koljena i lamatavom kitom u zraku lovio dah. Gledao je kako se sperma iz njene dobro pojebane pičke slijeva u mlazu i upija u zemlju.

Lana je za to vrijeme pokušavala pobjeći njegovom frendu, no na njenu nesreću, Robert je malo bolje poznavao kuću od nje. Zaključio je da mu pokušava pobjeći kroz roditeljsku sobu. Bježala je pred njim uz stepenice, skoro je i uspijela, no kojih 6 štengi prije kraja osjetila je ruku na gležnju. Povukao ju je prema sebi tako da su sada sjedili na istoj stepenici i gledali se. Djevojka je teško disala.

«Točno tu ću te pojebati, uspaljena kujo», smijao se vadeći kurac iz hlaća.

«O da?» Lana ga je zajebavala pokušavajući zbrisat.

«Da da, kurvo», mali je skužio što smjera pa ju je primo za dupe u zadnji čas i ponovno gurnuo kraj sebe. Rukom joj je već grubo drpao pičku ispod minice. «Kako si samo mokra, gaduro», tiho je procijedio kada mu je prst pored tangice skliznuo lako kao u živo blato. Ona se samo zasmijuljila, raširila noge i naslonila se na stepenice. Jednom ju je snažno ščepao za pizdu preko gaća a onda je čipkastu krpicu pomknuo sastrane i oslobodio si prilaz droljinoj vručoj minđi. Dok je klinački nespretno gurao prste u nju, pohotno ju je žvalio u usta. Ova je bila gladna seksa. Odmah je počela miješati, sisala mu je jezik, a kada se malo bolje ufurao, i počeo je ritmički tucat prstima, palac mu je povukla na klit tako da ju je sad obrađivao s lezbijskim pištoljem; dva prsta u njoj i palcem po klitaću. Noge joj je snažno zadigao do svojih prsa i zamijenio prste nevinom kurčinom. Lana je zajecala kada joj je ušao među usmine. Onda je osjetila na kićmi oštar rub stepenica. Mali ju je gurnuo i počeo jebati, na što mu je omotala noge oko leđa i počela uz kurvanjsko dahtanje loviti ritam. Cijelo vrijeme su se ljubili, možda koje dvije minute pa i manje, jer se Robi vrlo brzo ispraznio. Baš u tom času na dnu stepenica pojavio se Igor. «Ej Robi, ajmo i druge pojebat», signalizirao mu je prostački na kvrgu u svojim hlačama.

«Ok», Robi je odgovorio, izvukao ga iz male i otišao bez da je i pogleda. Lani ništa nije bilo jasno. Ostala je širom raširenih nogu sjediti na stepenicma, a iz zajapurene pičke cijedila joj se balavčeva sperma.

«Mislim da sam jednu čuo u boravku», Igor je konspirativno šapnuo prijatelju. Ti odi ovdje a ja ću kroz kuhinju. Tako će drolja upasti u zamku.»

Dečki su tiho hvatali položaj. Na sredini sobe uplašena kao zec stajala je Tamara. Robi je zamahnuo i pokušao ju zgrabit ali mu je pobjegla i natrčala ravno na Igora. Nije znala šta da radi, trčkarala je u visokim crnim štiklama od jednog do drugog sve dok ju Igor nije zgrabio za ruku.

«U kurac!», i dalje se odupirala, pa je zato uletio i Robi da im ulov nebi pobjegao.

«Vidi, vidi...sekica», Igor se smijao.

«Šta hoćeš?», pitala je rezignirano.

«Pa vidiš, stvari stoje ovako. Čini se da smo te obadvojica ulovili, tako da ćeš morat opslužiti i njega i mene», brat joj je imao zao izraz na licu.

«Kako to misliš?», Tamara je bila zbunjena.

«Mislim da ćeš nas obojicu primiti odjednom», frknuo je.

«Kaj?» Sad je i Robi bio zbunjen. «Ne...»

«Daj začepi kretenu, objasnit ću ti», Igor mu je šapnuo.

«Nisam imala pojma da znaš za takve stvari», Tamara je šokirano gledala povampirenog dječaka koji joj je bio visok tek do sisa.

«Ok, Robi... očeš ju oderat u pičku ili dupe?», mali je zapovjednički pitao bez da joj odgovori.

U tom času i drugom klinji je kliknulo. Iznenađen izraz nestao mu je s lica. Tamara je u nevjerici gledala balavce i počela se skidati. Ostala je samo u malom čipkastom grudnjaku i crnoj tangi. Izgledala je savršeno. Onda je otkopčala i grudnjak i bacila ga na pod. «Um...», Robi je mucao. «Ja...»

«Zašto ne legneš i uživaš?», Tamara mu je predložila i poljubila ga nježno u usta.

Bio je žarko crven kada je osjetio kako mu bradavicama prelazi po prsima. Srce mu je lupalo kao ludo.

«Ajde Robi, pripremi se za mene», rekla mu je jebozovnim glasom. «Skini ih», pokazala je na njegove gaćice.

Nije mu trebalo dvaput reći. Gaće su za čas odletile kao i majica koju je nosio. Ni Igor nije čekao, a kurva je skinula gaćice tek kad su se pred njom počele klatiti dignute kurčine. Odjevena samo u štikle pogledala je klince. Obojica su bili nervozni. Igorov ushit nekao je nestao kada je shvatio da će jebati sestru u dupe.

Tamara je nježno spustila Robija na pod drkajući mu ga jednom rukom, zatim ga je zajašila i počela se malo prstariti da bude sigurna kako je dovoljno podmazana za toliki komad. Klinac je u nevjerici gledao kako mu se približava ružičasti procijep. Jednom kada mu ga je njena pizda progutala, zabacila je dugu tamnu kosu preko balavčevog lica. Koncentrirao se na širok crveni osmijeh, no onda je osjetio nešto neobično. Pogledao je iza nje i vidio prijatelja kako joj se utrpava u šupak. Trebalo je malo više truda da mu uspije uči u uzak sekin tunel, no nakon nekoliko pokušaja bio je nutra. Jednom na sigurnom počeo ju je jebati.

Glasni uzdasi tucajuće trojke privukli su Lanu. Usta su joj se razjapila kada je vidjela kako joj prijateljicu roštiljaju dvije mega kurčine odjednom. U početku je bila šokirana no onda je osjetila kako se i njena pičkica vlaži. Gurnula je prst u mokru golu pičku, a drugom rukom podigla suknjicu oko struka. Bacila se na obližnju stolicu s koje se sve dobro vidjelo i pohotno se samozadovoljavala, čak je odbacila i grudnjak. Ni blizankama, koje su u sobu došle potražiti prijateljice, nije dugo trebalo da se riješe odjeće. Petra se lukavo smjestila kod Tamarine glave tako da joj ova liže pičić dok ju dečki ševe, a Petra se odlučila za lezbijsku jebačinu s Lanom.

Robert je kao manje iskusan ševac prvi svršio prazneći se duboko u Tamaru. Sljedeća na redu za orgazam bila je ona, pa zatim dobro oblizana Lana. Igor se čuvao za sekin sljedeći orgazam i tek joj je onda dobro podmazao guzu. Petra i Tina svršile su zadnje.

U sličnom štimungu protekao je cijeli dan. Jebali su se u raznim položajima, Robert nije imao pojma kakve sve stvari u ševi postoje, a Igor nije micao osmijeh s lica.

Svega sat prije no što su se roditelji vratili orgije su prestale, i jebači su se bacili na pospremanje kuće. Trebalo je ukloniti mrlje od spreme s kreveta, stepenica, stolica, tepiha... Pospremili su krevete, pokupili odjeću, sve uglancali. Blizanke su otfurale Robija doma, a Lana se sa svima pozdravila vlažnim pusama.

«Pa bracek, jesi se nauživao?», Tamara je pitala malog gledajući kako iz dvorišta nestaje Punto s blizankama i Robijem na zadnjem sjedištu.

«A ne nisam... bilo je ludnica.»

«Trebalo bi to ponoviti jednom, ha?» Rekla je i okrenula se prema svojoj spavaćoj sobi.

«Aha, ali mislim da bi prvo trebao ponoviti gradivo...» Krenuo je za sekom i zatvorio vrata...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 813
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone
                                                    LJETOVANJE
Sara je bila cura prekrasnih grudi, lijepo građena. Poznam je od malih nogu. Išli smo zajedno u školu dugi niz godina. Uvijek sam maštao o njoj i svake večeri sam svog macana dobro izdrkao prije spavanja, zamišljajući njezine obline.
Otkad je krenula u srednju školu prestali smo se družiti i ja sam bio siguran kako više neće biti prilike da je pokušam zavesti. No kad su došli ljetni praznici, starci su me upitali da li želim otići s njima na ljetovanje ili ću ostati kod kuće. Kad sam već mislio odgovoriti da ne idem i da će mi biti dosadno po cijele dane, tata mi je rekao da ove godine dogovorio sa Sarinim ocem, pa da idu i oni s nama na ljetovanje. Naravno sav sretan odgovorio sam da idem.
Krenuli smo drugi dan rano u jutro. Vozili smo se cijeli dan i došli u večer. Još jednom me je sreća poslužila, kad smo došli u apartman vidjeli smo da ima samo tri sobe. Dvije sa bračnim krevetima u kojima su spavali roditelji, a ja i Sara smo dobili zajedničku sobu. Cijelu noć nisam ni oka sklopio. Došao je i drugi dan. Starci su već rano ujutro krenuli na kupanje, a ja i Sara ostali smo sami u apartmanu. Odmah sam pomislio da bi mi se moglo posrećiti. Gledali smo na satelitskoj televiziji neki film, koji je obilovao erotskim scenama pa se moj macan odmah probudio. Sara je to primijetila i blago se nasmiješila. Osjećao sam da ću eksplodirati, pa sam se poput životinje bacio na nju. Počeli smo se strastveno ljubiti i usput smo jedan drugog skidali. Za par sekunda bili smo goli. I dalje smo se nastavili ljubiti dok sam ja prolazio prstima po njezinoj mačkici, a ona mi je strastveno natezala macana. Najedanput se spustila i stavila ga u usta. Oblizivala je vrh glavića, te lagano gurala jezik u rupicu, a onda ga cijelog progutala. Nastavila je gutati moju batinu. Užitak se pojačavao, ali ja nisam želio svršiti u ta sočna usta, te sam joj rekao neka legne na trosjed. Okrenuo sam je i raširio noge. Ugledao sam prekrasnu pukotinu obraslu maljama. Ljubio sam je po stomaku i spuštao se lagano kružeći jezikom do njenog međunožja. I tada sam prvi put kušao tu slatkastu mačkicu. Ona je samo tiho uzdisala dok sam jezikom i usnama istraživao njenu vlažnu i toplu pukotinu.
- Ooohhhhh… uuuuh… nemoj mi to više raditi… Daj stavi mi ga, stavi ga…
Legli smo na pod, a ona mi je rukom zgrabila moga macana i namjestila ga na ulaz u njenu mačkicu. Već sljedećeg trenutaka me je progutala. Kako je samo znalački širila noge… Moje je batina bez problema klizila u njenoj unutrašnjosti. Unutra-van, lagano, lagano... Ona se izvijala od užitaka i strasno me ljubila, koliko je stizala, jer smo oboje ostajali bez daha, a kada smo ubrzali tempo bili smo u prekrasnom skladu. Skladu, koji nije dugo trajao, jer sam je ubrzo počeo puniti vrućim mlazovima sperme. Svršio sam unutra. Oprosti što ga nisam izvadio rekao sam. Ona se samo nasmijala i rekla:
- Ne tiče me se, ovo je nešto najljepše što sam doživjela.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 05:48:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.