Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:10:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 23 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 375 376 378 379 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26575695 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Tatina miljenica

Ja se zovem Milena i imam 18 godina…mogu vam reci da muski lude za mnom i da bi mi svaki s zadovoljstvom zelio gurnuti svoju kurcinu u moju picu. Jebala sam se mnogo puta sa razlicitim kurcinama ali nikad nisam bila potpunu zadovoljena…sve do jedne noci Moja mama je hitno morala da poslovno otputuje u split i u kuci smo ostali samo ja i moj tata. Zvala sam najbolju frendicu da noci kod mene ali mi je ona u posledni tren javila da ne moze da joj je iskrsnuo neki problemcic.

. Znala sam da mi je noc upropastena ali… Sisla sam niz stepenice i vidjela svog tatu kako cita novine dok je TV bio upaljen… On je uvijek bio zgodan muskarac i cesto put bih ga vidjela kada izlazi iz kupatila sa samo peskirom preko njegove batine Uvijek bi me to napaljivalo ali nikad nisam ni sanjala sto se moze desiti.

Bila sam u mini siknjici i malom topicu i bas kad sam se namjerava obuci u spavacicu tata me zovnu Otisla sam do njega i on me pitao ocel mi ko dolazit

“ne” odgovorila sam a on je klimnuo glavom … jos me zamolio da mu donesem sok, i da donijela sam on mi rece da ga stavim na sto sto je bio nizi i ja sam morala okrenuti svoju guzu prema njemu i sageti se, sto sam i uradila Onda sam osjetila njegove oci na mojoj guzi NEVJEROVATNO. Rekao mi je da se presvucem i da dodjem kod njega da gledamo tv ja sam to uradila.

. uzela sam svoju najsexypilniju spavacicu koju kad bi obuci kao da sam bila u samo grudnjaku i tangicama sisla sam dolje je sjela blize njemu kada mu se mahinalno duboki uzdah oteo iz usta.

Gledali smo neki bezvezni film kad je on poceo pricu o pubertetu i o tome kako ja imam mnogo momaka jer sam jako lijepa i zgodna ja sam se samo smijesila a onda uzela daljinski prebacila na neki drugi film

bas u tom trenutku su prikazivali scenu kad ona jase na njegovom i ja sam se postidila On mi rece da mi ne treba bit neugodno da je to normalna stvar i onda mi je stavio ruku na moju “golu” nogu i poceo me milovati sto me jako napalilo

nije dizao pogled s moje pice koja je tad bila jako vlazna da sam odmah htjela skocit na njega i primit njegovu kurcinu do jaja…ali ne znala sam da to ne smijem Poneki put bi u tom milovanju “slucajno” zakacio moju picu i imala sam osecaj da je osjetio njenu vlaznost… ja sam tad pocela lagano da se uvijam u kukovima a on me iznenadjujuce direktno pitao “zelis li to” nisam oklijevala odmah sam pristala

Poceo me zvaljiti tako jako da sam mislila da ce mi usta popucati. Silno sam zeljela divlji sex. Sjela sam na njegovog i osjeetila jako jako veliku tvrdu kurcinu pod sobom. on se polako izdizao a ja sam se nabijala .

. vidio je da imam iskustva u tome pa vise nije htio biti njezan. Uzeo me za guzove i jako poceo nabijati ja sam pucala i derala se zaaabiiiij mi gaaa!!!!nije se zaustavljao poderao mi je spavacicu iz koje su iskocile moje cvrste oble grudi koje je jako grizao sto me najvise palilo. Onda je prstima skinuo moje crvene tangice i bacio me na kauc.

Svukao je svoju usku majcu i sorc i ostao samo u boksericama. o da bila sam u pravu imao je ogromnu kurcinu bar 25 cm dugu. rasirio mi je noge i pogledom pomilovao moju vec odavno vlaznu picu svukla sam mu bokserice kurac mu je nabrekao i bio jako tvrd. Zeljela sam ga odmah u pici al je rekao polako.

Nasmijala sam se i uzela ga u ruke . Tako snazno sam ga dudlala da je on ispustao jake uzdahe . naprosto se derao znala sam da mu godi. Dirao me po sisama a onda me uzeo u narucje i prislonio uza zid.

sisama sam bila okkrenuta zidom. O da to je bila poza koju sam najvise voljela. Jednom rukom mi je trljao klitoris a drugom jako stiskao sise. Samo je svojim glavicem dirao moju picu nije zelio da svrsi jako me grizao i zvalio u vrat da sam ludila od svega toga dok me jos snazno zabijao uza zid.

rukama sam drzala njegovu glavu ii htela da se nabijem na njegovu kurcinu ali mi nije dozvoljavao. Onda me okrenuo i jako zazvalio o kako je velik jezik imao onda je njegov kurac poceo malo dublje prodirati dok sam se ja nabijala. legli smo na pod ja na njemu jasem ga sad vec svom snagom. On zateze glavom nazad stisce me u kukove i da usao je skroz do jaja.

. Nije me boljelo naprotiv bilo je nesto najbolje sto mi se desilo. Jako je otvorio usta i dahkao da nisam mogla a da mu se ne priblizm i zazvalim ga

to je i ocekivao. Znala sam da ce uskoro svrsit pa sam se nabijala sto sam vise mogla. on je onda najednom izvadio svoju kurcinu i svrsio po mojim sisama. Onda je to polizao legli smo na kauc i dugo se mazili ljubili.

pitala sam ga cij je picka bolja moja ili mamina on je rekao “tvoja” bila sam jako uzbudjena pitao me je ocemol to nekada ponovit “da naravno” rekla sam …i zajedno smo zaspali jebali smo se jos puno puta i uvijek sam uzivala u toj prelepoj kurcini koja me napravila……
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Naš prvi grupnjak

Moja supruga Jelena i ja smo u braku skoro 7 godina. Ona je Plavusa sa ogromnim grudima , ne pravim ali prelepim a ja sam zgodan muskarac odlicno obdaren i visok. U braku nam je bilo prelepo , bez lazi i prevari samo sto nismo imali dece. Naravno , planiramo ali ne jos. Meni je 32 godine a njoj 31.

Radio sam u jednoj privatnoj firmi , malo naporan posao ali se lepo zaradjivalo od njega. Inace moja supruga je radila na fakultetu kao profesor socijologije. Ona je bila san svakog muskraca i znam da su mnogo prosto mastali o njoj i zeleli da je poseduju sto mi na neku ruku nije prijalo a na neku jeste jer tako znam da je mnogo dobra riba kao sto jeste. Jednog dana smo razgovarali na temu o promeni partnera , kako bi to izgledalo kada bi ja spavao sa nekom drugom devojkom a ona sa nekim drugim muskarcem.

Ta tema joj se malo dopadala ali malo i nije jer joj ne nekako glupo da zamislja mene sa nekom drugom ili nju sa drugim muskarcem. Ipak odlucili smo da to pokusamo ali nismo znali kako i sta. Surfovao sam po internetu i pronasao sam broj telefona neke osobe koja izgleda organizuje nekakva okupljanja bas kakva mi trazimo, razmena partnera. Predpostavio sam da ce tamo verovatno biti mnogo parova i da ce moju dragu verovatno svako u toj prostoriji pozeleti ali dobro , sta da se radi, okrenuo sam taj broj i najavio sam da ce jedan bracni par prisustvovati tom okupljanju.

To smo naravno bili Ja i moja supruga Jelena. Nestrpljivo smo cekali da dodje taj dan kada cemo otici tamo i videti sta se tamo desava i kako je to. Naravno taj dan je i dosao , sredili smo se i krenuli . To se nalazilo sve u jednom finom pristojnom kaficu , ne znam ko je vlasnik , samo znam da je bilo poprilicno ljudi , 4 bracna para iskljucujuci nas i 3 muskarca sa strane koji su verovatno preko tog organizatora dosli.

Glasna muzika , alkohol , nasmejana lica , gledali smo na sat , vec smo 2 sata tamo ali nista se ne desava. Jedan bracni par koji smo upoznali i sa kojima smo najvise vremena proveli tamo u braku su 4 godina i kazu da im je ovakvo okupljanje prvo iskustvo kao i nama. Bili su veoma simpaticni . On se zvao Darko i imao je 37 godina a ona 35 i zvala se Dunja.

Mala crnka sa bujnim prirodnim grudima. Imali su jednog sina od 5 godina. Kako je vreme odlazilo igra je polako pocela da krece. Bacio sam pogled i ugledao kako dvojica muskaraca lizu sise jednoj devojci.

Ona se polako spustila i izvadila njihove vec nadigle kurcine i pocela da ih sisa. Od tog pogleda kurac mi se istog trenutka digao i odmah sam navalio na moju jelenu , da je ljubim i vatam. Ona se malo zbunila kako sam je napao ali se nije odupirala. Drugi par do nas su takodje poceli igru , njene sise su uveliko bile u njegovim ustima.

Jelena me je uhvatila za kurac i kada je videla da je uveliko dignut , lagano ga izbacila kroz slic i pocela da ga drka , gledavsi u drugi par. Mnogo je bila napaljena , mnogo je bila ovlazila tako da sam bez problema gurnuo 2 prsta u njenu picku. Ubrzo , sagla se i pocela silovito da mi ga pusi. Ja i Darko smo stajali a nase zene su nam pusile kurceve , naravno svaka svom muzu.

Dunja je dovatila Darkov kurac i priblizila ga jeleni i rekla joj-izvoli , nadam se da ce ti se dopasti njegov kurac , naravno ako mirko nema nista protiv . Jelena me pogledala i kao da me je pitala za dozvolu , rekao sam naravno da nemam , zato smo i dosli , i tako je dunja strpala darkov kurac u jelenina usta na moje oci. Njih dve su mu pusile a ja sam stajao pored i sve to gledao drkavsi ga polako. Rekao sam joj da se lepo zabavi sa njima a da ja idem da trazim nesto da gurnem malo.

Ona se samo nasmejala i nastavila da ga sisa. Jezici su im se uplitali dok su mu ga pusile , ta scena me je dovela do ludila ali sam se suzdzao nekako. Igra je vec uveliko pocela , svi su bili zauzeti. Prisao sam jednoj devojci koja je pusila kurac nekom decku i pitao dal mogu da se pridruzim , rekla je da mogu i tako je drzala dva kurca koja je naizmenicno gutala .

Mogu reci da ga veoma dobro pusi, inace pusila ga je meni i svom suprugu. Bacivsi pogled na moju dragu , video sam kako je vec zajahala darka i snazno se nabijala na njegov kurac dok joj je dunja lizala cmar. Uzivala je dok se nabijala na tudj kurac. Ubrzo sam i ja poceo da jebem zenu koja mi je pusila kurac .

Toliko sam se napalio kad sam video Jelenu na tudjem kurcu da mi je doslo da svrsim. Nabijao sam joj ga svom silinom. Jeleni se nasao neki kurac ispred glave i bez oklevanja ga je stavila u usta. Jedan kurac je jahala a drugi pusila.

Za to vreme dunja je pusila kurac nekom decku u cosku sa kojim se i jebala. Jos jedan decko je prisao jeleni i oblizao joj cmar a zatim i gurnuo kurac. Kakav prizor , tri kurca u mojoj zeni: jedan u ustima , picki i dupetu. Razvaljivali su je od kurca .

Svremena na vreme , pogledi su nam se susreli . Nisam mogao vise da izdrzim i svrsio sam toj ribi koju sam jebao na dupe.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Zlatna mama

Imam 23 godine i živim s mamom. Oduvijek sam bez ustručavanja pred njom znao biti gol i ona tome nije nikad pridavala neku veću pažnju. Tko sam zadnjih par godina odlučio da hoću po stanu stalno biti gol. Ona mi je rekla da njoj ne smeta jer me ionako vidjela golog od kad sam bio mali. U početku sam bio gol smao kad bi se presvlačio ili išao na tuširanje, ali sad sam konstantno gol kad god sam u stanu.

Tako sam odlučio i svoju pišu dovesti u red pa svaki drugi ili treći dan brijem sve dlačice kako bi bio što uredniji kad sam već gol. Jednom su mami došle dvije kolegice s posla i ja nisam imao pojma da su one u kući kad sam izlazio gol iz svoje sobe. Kad su me vidjele prvo su bile šokirane ali baš to mi je bio poticaj da dođem u sobu i pozdravim ih. Sjedile su i pile kavu kad sam im prišao i rukovao se s njima, a moj obrijani pimpač napola dignut ljuljao im se pred očima.

Trudile su se ne buljiti iako im nije baš usoijevalo i mama je to primjetila. rekla im je da ih ne treba šokirati jer sam ja stalno gol po stanu i da se ona odavno navikla na to. Sjeo sam na kauč nasuprot njima i nasipao si sok dok su one pušile i pile kavu. Ima nešto u tome kad starije, zrele žene onako otmjeno drže cigaretu u rukama što me jako napali.

Tako mi se kurac sve više dizao i na kraju je poprimio punu veličinu od 17 cm. Glatko obrijan i nadignut do kraja ukazao im se pred očima. Mama se nasmiješila kad je vidjela kako su ga dvije žene promatrale širom otvorenih očiju. Počeo sam se lagano igrati s kožicom i natezati je dok su one nastavile s razgovorom i u jednom trenutku sam ga počeo sve brže drkati.

Na to me jedna od maminih kolegica pitala koliko često drkam i imam li curu. Rekao sam da nemam i da drkam svaki dan bar 6, 7 puta. Ona na to reče kako bi mi htjela probati malo drkati ako je to u redu. Rekao sam da može slobono i ona ga je polako primila u ruku.

Prvo mi ej drkala skroz algano pazeći da ne svršim odmah, a onda sve brže i brže. Toliko me napalio osjećaj da mi starija teta drka pred mamom i da ću uskoro svršiti. Teta me gledala u oči i sad mi je skroz divljački drkala. Sekundu poslje mlaz sperme iz obrijanih jaja štrcnuo je po kauču i tepihu, kao i po tetinoj ruci.

Mama joj je dodala maramicu da se obriše, a kad je krenula brisati moj glavić mama joj je rekla da pričeka. Ni sam nisam znao što namjerava, kad mi je odjednom prišla, sagnula se i liznula spermom upraljani glavić. Obratila se svojoj kolegici koja mi je upravo izdrkala: Mmmmmm…Probaj kako finu spermu ima moj sin. Kolegica reče: To je sigurno jer mu ti praviš finu papicu, te se i sama krenula uvjeriti to.

Mama je raskopčala haljinu i dvije velike sise izvirile su van. sjela je rkaj mene i rekla mi: Evo ti, papaj malo moje cike da sperma bude još finija. Kao mala beba počeo sam dudati njene bradavice, a treća teta prišla je i primila me za kurac. I ona mmi ga je počela ponovno pušiti i sad se opet ukrutio.

Cuclala mi je glavić, pa prešla na jaja, pa opet glavić, pa ga je cijelog strpala duboko u grlo. Treća teta skinula je traperice i vidio sam da ne nosi gaćice. Prišla mi je i Rekla da me hoće isprobati. Prestao sam papati mamine sise i privukao tetu k sebi.

Uronio sam joj u pičkicu jezikom i nosom. Bilas je tako vlažna, a klitoris sav nabubrio. Lizao sam je dok su se mama i druga teta počele međusobno maziti. Drkale su si pičkice i pohotno s eljubile.

Odlučio sam da ću ih sve tri izjebati, ali prvo sam želio da se one mađusobno pomaze dok ja drkam i gledam ih. Tako me napaljivalo što vidim tri žene u najboljim godinama kako se pohotno jebu pred mojim očima. Svršio sam u sekundi. Kad su vidjele da opet štrcam pomislile su da više neću imati sperme za nih i da će me napaljenost proći.

Da bi im dokazao da to nije tako, prišao sam jendoj od teta, primio je za bokove i počeo je nabijati straga u picu dok joj je mam prišla sprijeda i uvlaila svoju mokru pičku u usta. Svršili smo svi troje, dok je druga teta to sve nadgledala kao prava domina. Trljala se i odjednom je prišla mojom mamici, rekla joj d as e sagne i počela joj pišati po sisama i licu. Od tog dana bar jendom tjedno nalazimo se s maminim kolegicma i imamo zabavu za četvero koja redovito završava zlatnim tušem.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Moja tetkica

Pre oko godinu dana, prosle jeseni, konacno sam dobio taj dugo ocekivani posao u glavnom gradu. Mladom, 27-godisnjem inzenjeru, dolazak u prestonicu je znacio pocetak uspesne karijere, otvaranje novih mogucnosti, resavanje mnogih zivotnih problema… naravno, mnogi novi problemi su se pojavili, tamo gde ih ranije nije bilo… Na primer, problem stanovanja… na kiriju za relativno pristojan stan trebalo je da ode skoro polovina moje plate! Da ne govorim o racunima, troskovima za hranu, telefon… srecom, kao spasonosno resenje pojavila se tetka… Kada je saznala da dolazim u Beograd, nije htela ni da cuje za neko drugo resenje osim da dodem da zivim kod nje. Iskreno, ni ja nisam nesto preterano razmisljao o drugim resenjima – pomisao da se na taj nacin ustedi nekih 300-ak maraka bila je vise nego primamljiva. I tako sam se, negde pocetkom septembra, obreo u njenom stanu, u centru Beograda. Tetka Olja je jedna od onih dobrodrzecih beogradskih gospoda, vedrog i nemirnog duha, iako je vec dobro zasla u sestu deceniju zivota, doguravsi do 55 godina.

Raspustenica. Razvela se (ili kako ona voli uz smeh da kaze, raspustila) pre nekih 5-6 godina. Otada, posto u braku nije imala dece, zivi za sebe i svoje zadovoljstvo. Relativno dobrog materijalnog stanja, i sa velikim stanom u centru grada, to joj i ne pada narocito tesko.

Tetka je oduvek vazila za zgodnu zenu. U mladosti je, kazu, bila prava lepotica, koju su saletali svi gradski udvaraci. I sada, u zrelim godinama, njena lepota je ostala prakticno neokrnjena, tako da su se i sada muskarci cesto okretali za njom na ulici. Tetka je krupna zena, visoka… bujne, u plavo ofarbane kose, plavih ociju, dugih, krupnih, raskosnih nogu… naravno, godine su i na njoj morale ostaviti traga: bujne, velike grudi nisu vise mogle cvrsto stajati bez pomoci brushaltera, guza je sigurno imala nekoliko kilograma vise nego ranije, struk se nije mogao vise uklopiti u njene kostime i suknje iz devojackih dana.

Pa ipak, bila je jos uvek seksi, pozeljna na neki cudan, uzbudujuci, raskalasan nacin. Dok se nisam preselio kod nje, nikada o njoj nisam razmisljao kao o seksualnom bicu, o zeni koja se, kao i druge zene, ponekad uzbudi, skine gola, tuca se i svrsava. Uvek je za mene bila jednostavno – tetka. Prijatelj, rod, bezgresno i aseksualno bice.

Secao sam se kako me je, jos dok sam bio sasvim mali setala duz obale kada smo, citava familija letovali na moru. Kada sam presao kod nje medutim, postao sam svestan kako se moj odnos prema toj zeni naglo izmenio. Mozda zato sto sam sada konstantno bio u njenoj blizini, mozda zato sto smo ziveli zajedno samo nas dvoje, sami. Svuda je bilo njenih stvari, cipela, haljina, kupatilo puno njenog vesa, svuda je u vazduhu lebdeo miris njenog parfema, miris njenog velikog, lepog tela.

Tezak, opojan, uzbudujuci miris. Miris zrele zene. Ubrzo sam uhvatio sebe kako vrebam trenutke kada ce tetka sesti i prekrstiti noge, sagnuti se ili napraviti neki drugi pokret koji bi mi otkrio nesto od njenih drazi. A takvih pokreta je bilo napretek.

Tetka je i dalje volela da se obuce izazovno, da pokaze nogu na ulici, otkrije grudi. Bila je svesna svoje zrele lepote. Volela je elegantne, seksi carape raznih vrsta i boja, skupe cipele; nikada nije izlazila iz kuce a da nije bila nasminkana. Jednog vikenda, ustao sam ranije nego obicno; tetka je bila u kupatilu, spremajuci se da izade.

Verovatno je mislila da jos uvek spavam, vrata od kupatila su bila samo pritvorena. Prikrao sam se ne disuci vratima i bacio pogled kroz prorez. Olja je stajala ispred umivaonika, skoro gola. Na sebi je imala samo gacice i crne hulahopke.

Levu ruku je drzala podignutu i nehajno prebacenu iza vrata, dok je desnom brijala nasapunjano pazuho. Prizor tetka Olje, u kupatilu, u sasvim intimnoj situaciji, nenormalno me je uzbudio. Posmatrao sam njeno krupno, ocuvano telo, belu kozu, stomak koji se seksi isticao. Grudi su joj bile stvarno velike, pomalo opustene… tek sada sam stvarno uocio kolike su joj dojke.

Kurac mi se ukrutio kao letva! Posmatrao sam je neko vreme, dok se nije obrijala ispod ruke, umila i obrisala. Na prstima sam se vratio u sobu. Ostatak dana sam proveo boreci se protiv sebe da ne izdrkam misleci na nju. Bio mi je konstantno krut.

Spustao sam ruku do gaca, a onda je u poslednji cas povlacio nagore, prekorevajuci sebe. Kada sam otisao do kupatila, spazih na korpi za ves prebacene njene gacice. Prisao sam i uzeo ih u ruku. Mirisale su na tetku.

Stajao sam par trenutaka napetih misica, rasirenih nozdrva, ukrucene batine, poput psa koji je namirisao kuju. U poslednji cas bacio sam gacice nazad, opsovavsi glasno. “Idiote jedan, pa ne bih valjda rodenu tetku jebao…” saputao sam. U sebi sam znao da je bih, i to kako.

Svaki sledeci dan bio je sve vece mucenje. Trudi sam se da ne primecujem Olju, da sto manje vremena provodim u stanu. Medutim, vec sledeceg vikenda… Kao i obicno, izasao sam u subotu uvece, planirajuci da se nadem sa drustvom. Olja je ostala kod kuce, takode uobicajeno, uz caj i televizijski program.

Medutim, zbog guzve u prevozu zakasnio sam na dogovoreno mesto, i drustvo je vec otislo. Propao izlazak. Pomalo ljut, iznerviran, seo sam na autobus i uputio se nazad kuci. Razmisljao sam kako cu vece provesti takode gledajuci TV.

Otkljucao sam vrata i usao tiho u kucu; taman sam se spremao da viknem Olji da sam se ranije vratio kad zacuh neobicne zvuke iz dnevne sobe. Primirio sam se i oslusnuo – ne, nije bilo sumnje; iz sobe su se culi glasni, duboki, otegnuti uzdasi. Prisao sam poluotvorenim vratima i – umalo se srusio od iznenadenja. U sobi je bila tetka Olja, potpuno gola.

Sedela je na velikom koznom trosedu, poluzavaljena, siroko razmaknutih nogu. Primetio sam da sedi na belom frotirskom peskiru. U ruci je drzala veliki, debeli plasticni penis i polako prelazila njime preko stomaka, butina, izmedu nogu. Na licu joj se ocitavao izraz zadovoljstva dok je sve dublje disala i lagano, duboko uzdisala.

Kurac mi se krutio neverovatnom brzinom. Malo je reci da sam bio iznenaden. Do tada uopste nisam imao ideju da li zene u njenim godinama jos uvek imaju seksualne potrebe, da li se uzbude… nije mi padalo na pamet da masturbiraju. Tetka me je razuverila na najuzbudljiviji moguci nacin.

Pocela je rukom da masira svoje velike, razlivene grudi. Nadrazivala je bradavice, istezuci ih i uvrcuci medu prstima. Ispred nje na televizoru smenjivale su se zestoke scene iz nekog porno videa. Ali, sta je to bilo u odnosu na zivu tetku u akciji! Stavila je dildo u usta i pocela da ga sisa i oblizuje.

Izvadio sam kurac iz pantalona i poceo da ga drkam. Bio je krut kao kamen. Tetka je spustila saku medu noge i pocela da se trlja. Prevlacila je prstima preko velikih, nabreklih usmina; s vremena na vreme bi zavukla prst duboko u sebe, glasno zastenjavsi.

Izgledala je nenormalno seksi, uspaljivo, perverzno. Vec je mnogo ovlazila; prsti su joj bili masni i presijavali se na svetlu. Spustila je dildo dole, stavila vrh na ulaz svoje razjapljene pickice i pogurala. Ispustila je glasan, vruc uzdah dok je plastika nestajala u njenoj sumici.

Sada sam tek saznao da se tetka ne brije dole; dlake su joj bile vec prilicno ulepljene od picinih sokova koji su pocinjali cureti na sve strane. Polako je ceo ud, vise od dvadeset santimetara sigurno, nestao u njenoj utrobi. Onda je pocela polako da radi njime, da ga izvlaci skoro do kraja, a onda gura nazad. Uzdasi su postali glasniji, a lice joj se razvuklo u grc strasti.

Pokreti su joj postajali sve brzi i snazniji. Rasirila je jako noge, petama se oduprevsi o koznu ivicu troseda. Uporedo sa brzim ritmom, i glasovi koje je ispustala postajali su visi, prodorniji, duboke otegnute uzdahe smenjivalo je ubrzano stenjanje i glasni, grleni uzvici, skoro jauci. Tada sam shvatio zasto joj je potreban peskir na kome je sedela.

Vlazila je nenormalno mnogo; belicasti, lepljivi mlazevi gustog pickinog safta su se vec uveliko slivali niz njene guzove, natapajuci peskir na kome se vec primecivala bledozuckasta fleka. U ritmu njenih uboda, i ja sam besomucno drkao svoj do bola ukruceni kurac. Zaboravio sam na sve drugo na svetu osim na nju, predivnu, veliku zenu u ekstazi koja nije bila svesna da je posmatram. Na trosedu se tetka primicala svrsetku svoje seanse: telo joj se uveliko treslo, uvijala se levo desno, a jauci su vec bili tako glasni da se nisam plasio da bi me neki neoprezni pokret mogao odati.

Mogao sam jasno cuti sljapkavi zvuk koji je proizvodio plasticni kurac pri svakom ubodu. Tetka se nije stedela: uhvatila je ono plasticno cudo s obe ruke i pocela svom snagom da ga zariva u picku, jecajuci na sav glas. Nikada nisam ni pomislio da zena moze takvom silinom masturbirati. U jednom trenutku izvila se, podigavsi obe noge uvis i dva prsta leve ruke naglo zavukla u cmar.

Pocela je divlje da drka guzicu. Krik njenog svrsavanja stopio se sa mojim prigusenim mumlanjem dok sam punio dlanove potocima vruce, lepljive sperme. Proveo sam besanu noc, budeci se svaki cas sav oznojan, zamisljajuci seks sa tetkom u najrazlicitijim pozama. Kad sam ustao i sreo je u kuhinji, odevenu u svoj uobicajeni kucni ogrtac, tako sam se zablenuo u njene grudi da me je upitala da li mi je dobro.

Trudio sam se da izbegavam da se duze zadrzavam sa njom u prostoriji, ali uzalud; kurac mi je divlje pulsirao kad god bih bacio pogled na bilo koji deo njenog tela. Do veceri sam vec bio u polugroznicavom stanju. Zavukao sam se u svoju sobu, ugasio svetlo i zaspao. Probudio sam se posle nekog vremena, iscrpljen snom u kome sam trpao tetku u sve rupe, u svim mogucim pozama, sa kitom koja me je bolela od ukrucenosti.

Promuvao sam se po stanu i shvatio da je Olja negde izasla. Istog trenutka sam odjurio u kupatilo, raskopcao pantalone i izvadio karu. Poceo sam da drkam kao nikad u zivotu. U glavi sam po stoti put premotavao film tetkine masturbacije od sinoc.

Drhteci od pozude, prisao sam korpi za ves i odmakao poklopac. Dohvatio sam sa vrha jedne njene bele, cipkane gacice, prineo ih licu i zudno pomirisao. Miris je bio tezak, omamljujuci, zenstven. Obuzelo me je zivotinjsko uzbudenje; obmotao sam gacice oko ukrucenog uda i poceo snazno da ga natezem, vicuci njeno ime.

Zatvorio sam oci, izgubivsi pojam o vremenu, o prostoru. Iz toga me je odjednom prenuo glas: “A sto ga uludo drkas kad sam ja tu, ziva i zdrava? ”. Okrenuo sam se ka vratima od kupatila i skamenio: na njima je stajala tetka, smeskala se i posmatrala me. Vratila se i usla u stan a da ja to nisam ni primetio.

Izgledala je jebozovno: besprekorna frizura i sminka, bele carape i cipele, dupe utegnuto u tesnu crvenu suknju i sise koje su se nadimale ispod poluprovidne bluze. Stajao sam nepomican, ne usudujuci se da izgovorim i jednu rec, sa kopljem koje je uzdignuto strcalo pravo ka njoj. U ruci su mi jos uvek bile njene gacice. Tetka je krenula ka meni; cule su se samo njene stikle kako odzvanjaju po plocicama kupatila.

Zastala je, gledajuci me pravo u oci. “Zar mislis da ne znam ja? ”, rece. Pogled joj tada pade na gacice koje sam jos uvek stiskao izmedu prstiju. Istrgla mi ih je, viknuvsi strogo, povisenim tonom “Sram te bilo!!”.

No odmah se nasmesila, i znatno blaze dodala: “To ti vise nece trebati, mali Od sada sam ja tu” Telo mi se zatreslo kada mi je uhvatila rukom kurac i pocela da ga trlja izmedu dlanova. Gledala me je pravo u oci.

Onda se spustila dole, lice joj je bilo tacno ispred mog drhtavog glavonje. Podigla ga je, isplazila jezicinu i pocela da lize, najpre jaja, pa celom duzinom sve do glavica. Stavila ga je u usta i pocela da dudla, mrljajuci jezikom po njemu u svim pravcima. Mislio sam da cu se onesvestiti od uzbudenja.

Rukom ga je stegla dole, oko korena i pocela da ga drka, lagano, pa sve brze. Drugu ruku mi je zavukla medu noge i njome stezala muda, zavlacila mi prste izmedu guzova i trljala me izmedu, po anusu. Uhvatio sam je za kosu i glasno stenjao njeno ime. ”Olja.

. Oljaaaaa Najbolja si, tetka… uhhhhhh…nijedna mi ovo ne radi”.

Na trenutak ga je izvadila i rekla “E decko… ja sam ovo uveliko radila dok se ti jos nisi ni rodio”, da bi ga odmah potom ponovo zaglabala i pocela jos zesce da sisa. Rukom je brzo drkala koren dok se gornja polovina topila medu njenim vrelim usnama. Osetio sam da mi dolazi. Jecao sam, drzeci je za usi, propinjuci se na prste.

Vreli mlazevi su poceli da joj spricaju u grlo. Privukla se blize uz moje noge, zagrlila me slobodnom rukom oko dupeta dok je drugom jos zesce drkala, a ustima kupila svaku kap. Sperma joj se iz usta slivala niz obraze, bradu i dalje niz vrat. Medutim, iako je moj grc prestao, tetka nije prestajala ni za trenutak.

I dalje ga je, onako poluukrucenog i balavog sisala, drkala, lizala. Posle svega par minuta uspela je ponovo da ga digne. Tada je i ona ustala, uhvatila me za ruku i povela u spavacu sobu. Gledao sam je dok je raskopcavala dugmeta na bluzi.

Zaljuljale su se njene sisetine, pokrivene tankim, cipkanim brushalterom. Tren kasnije, i suknja joj je skliznula na pod. Sela je na krevet, bezobrazno rasirila noge i rekla”Sada si ti na redu”. Pao sam na kolena pred njene noge, i drhtavim rukama joj skinuo gacice.

Blesnula je njena velika, dlakava, mokra picka. Uhvatio sam je rukama oko cvrstih, mesnatih butina i spustio jezik na njene rascvetale, ruzicaste usmine. Mirisala je jako. Poceo sam mahnito da je lizem, kao gladno kuce.

Gurao sam jezik sto dublje unutra, lizao joj nabrekle labije, sisao klitoris. Osecao sam kako njeno veliko telo potresaju sve cesci trzaji. Disala je sumno, ubrzano, dahcuci. Lice mi je ubrzo bilo skroz umazano od njenog safta.

Cuo sam kako jeca “Stavi mi…stavi mi kurac…tucaj meeee”. Ustao sam, razmaknuo joj batake i jednim trzajem zario se u njenu klizavu rupu. Tetka je zajecala. Privukla me je na sebe i zarila mi nokte u leda.

Telo joj je bilo vrelo, znojavo, bradavice krute i bockale su me po prsima. Njeni uzdasi uskoro zamuknuse, kad sam joj zacepio usta jezikom i poceo divlje da je ljubim. Divlje mi je uzvracala, gurajuci svoj jezik, grizuci mi usne. Cim sam se odvojio, pocela je jos glasnije da stenje.

Promenili smo pozu; legao sam na krevet, a tetka je cucnula iznad mene i nasadila se na kurac. Sa obe sake oslonila se na moje grudi i pocela da mesa. Trebalo je to izdrzati! Postepeno je ubrzavala, pomerajuci se cas levo desno, cas napred nazad, cas mesajuci u krug. Pica joj je radila kao drobilica, dahtala je i brektala poput parne masine, lomila me svojim teskim, zahuktalim telom.

Uhvatio sam je za dojke i stegao iz sve snage. Onda smo opet promenili pozu: tetka se postavila na sve cetiri i istrcila guzicu, a ja sam joj prisao otpozadi i zario joj ga u lepljivu pecinu. Raspomamio sam se od miline, pljeskao je rukama po raskosnim guzovima, rastezao ih, naskakao na nju, ubadao. Heftao sam je sto sam jace mogao.

Znoj mi je sa brade kapljao na njena siroka leda. Tetka je vikala u ekstazi, trzala se da sam jedva ostajao u sedlu. Izgledalo je kao da dozivljava jedan snazan, neprekidan orgazam sve vreme otkako smo poceli da se jebemo. Osetio sam da i meni opet dolazi, jos jace nego prvi put.

Osetila je to i ona, po pulsiranju kurca u svojoj utrobi i povikala: “U meneee!! Ne vadi ga, cujes li… puni me…puniiiiii…” Uz glasan krik, ispalio sam prvi mlaz u tetku. Cinilo mi se da se soba okrece u krug oko mene. Polegao sam po njoj, grizuci je za oznojana ramena dok sam se uz grceve praznio u nju. Ovo je bilo bolje od bilo cega sto sam dosada doziveo, razmisljao sam dok sam se prevrtao na leda kraj nje, dolazeci do daha.

Medutim… Olja nije mislila da je ovo kraj. Ponovo se spustila do mog kurca, uhvatila ga onako sluzavog i vruceg i pocela opet drkati. Bila je neumoljiva, poput masine, dizala ga je opet na isti nacin: progutala je glavic i balavila po njemu jezikom, dok je jednom rukom snazno drkala koren a drugom gnjecila jaja i trljala me izmedu guzova. Dobitna kombinacija.

Posle par minuta ponovo mi je bio krut, bolno krut. Tetka se ponovo naguzila. Pruzila je ruku medu noge, prstima pokupila spermu koja joj se jos uvek slivala iz pizde i onda je razmazala po anusu. “Hajde sad ovde… u guzu.

” Nisam mogao da verujem da cu je posle svega, jos i u dupe tandariti. Ali, tamna, masna rupica njenog otvora bila je dovoljno uverljiva. Namestio sam se iza nje, prislonio glavic uz cmar i pogurao. Ulazio je relativno lako; teta Olja je ocigledno, tokom svoje dugogodisnje “karijere”, dobro razradila i ovu rupu.

Nikada ranije nisam imao analni odnos sa nekom devojkom; osecaj je bio drugaciji, a pritisak intenzivniji nego kada ga uteram u uobicajeno mesto. Odlucio sam da se ne osramotim, pa makar mi posle toga otpao. Stisnuo sam zube, uhvatio cvrsto tetku za bokove i poceo da joj ga uterujem, brzo, snazno, do kraja. Jaja su mi lupkala po njenim guzovima.

Kurac mi je skroz utrnuo, pred ocima su mi igrale zvezdice, ali osecao sam da cu je ukrotiti. Tucao sam je, trpao, nabijao. Tetka je polegla po carsavima natopljenim znojem i jecala dok sam je snazno zakivao. To mi je dalo dodatnu snagu; objahao sam je, uhvatio za kosu, cvrsto stegao butinama i sve do jaja zagurao joj ga u crevo.

Tetka je uz vrisak svrsavala po ko zna koji put, a ja sam osecao da mi opet dolazi. Cinilo mi se da gubim svest dok sam joj spricao u guzicu, grleci njeno vrelo, znojavo, uzdrhtalo telo. Srusio sam se kraj nje na krevet. Ona je lezala kraj mene, na stomaku, takode na kraju snaga, sa osmehom na licu, zadovoljena.

U glavi mi je bucalo; nisam uspevao da razaznam njeno tiho saputanje dok sam iscrpljen tonuo u san. Sutradan, probudio me je poljubac u obraz. Otvorio sam oci i video tetku, nasmejanu, procvetalu. Kraj kreveta je stajao posluzavnik sa doruckom.

“Bilo si super”, rekla je. “Najbolji… zaista to mislim… mnoge sam probala, ali ti si jedan poseban mali…” Nagnula se nad mene i poljubila me u usta. Kao po komandi, ruka mi je otisla pod njenu bluzu. Uvukla se brzo pod pokrivac, da nastavimo tamo gde smo sinoc stali.

Posle godinu dana, jos uvek sam kod tetke. Tucamo se svakodnevno. Prosle nedelje proslavila je 56-ti rodendan. I, ne bih je menjao ni za tuce mladih devojaka.

Tetka je bolja od svih njih zajedno. .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Moja ljubavnica

Kad sam saznala da me moj suprug prevario, i to nakon petnaest godina braka, doživela sam pravi šok, jednostavno sam smatrala da je gotovo s našim brakom. Ali, na sreću, izvukla sam se iz te krize i to zahvaljujući baš toj njegovoj ljubavnici. Verovatno poput svake žene i ja sam htela znati sve detalje nevere svoga muža, zato sam i pristala na razgovor s Ivanom, njegovom ljubavnicom. Doterala sam se što sam se više mogla, samo da Ivana vidi kakvu zgodnu ženu ima Darko. Isto je verovatno mislila i ona jer kad sam je ugledala bila sam iznenađena bolje rečeno fascinirana njenim izgledom.

Zaista je bila prekrasna, sve je na njoj delovalo koliko lepo još više uzbudljivo. Činilo se da može dobiti svakog muškarca kojeg poželi. Naravno, u početku sam bila veoma besna, strašno uvređena i ponižena. Govorila sam samo ono što bi je moglo naljutiti.

Međutim, njena reakcija na sve moje uvrede bila je suprotna mojim zamišljajima. Uvek nasmejsna i veoma ugodna, čak bih mogla reći prijateljska prema meni, Ivana je ubrzo stekla moje simpatije i naklonost. Tako smo vremenom postale najbolje prijateljice a kasnije i strastvene ljubavnice. To se dogodilo u njenom, ukusno uređenom stanu.

Nakon ugodnog časkanja Ivana me pozvala u spavaću sobu da mi pokaže krevet na kojem su se seksali ona i moj suprug. Tada sam opet osetila ljubomoru i bes, ali ujedno i veliko uzbuđenje koje je ubrzo sasvim prevladalo druge osjećaje. Pogotovo kad mi je izravno rekla da bi htela i sa mnom seks. U tom trenutku zaboravila sam na negativne misli, pa i na svog muža, u centru mog zapažanja bila je samo Ivana.

Jedva sam čekala da je vidim golu pa da s njom činim sve ono što mi je inače znalo često biti u mislima, pogotovo za vreme seksa s mojim Darkom. Ubrzo smo sve skinule sa sebe i našle se na krevetu potpuno gole. Pažljivo sam promatrala svaki deo njenog lepog tela; činilo mi se da je savršena. Sise je imala prekrasno oblikovane, dovoljno velike da se njima može strastveno igrati i maziti ih; usne je imala stvorene baš za ljubljenje i već sam ih zamišljala na svom telu, pogotovo na mojoj pičkici.

Njena guza bila je okrugla i čvrsta, noge savršene, a pičkica, njena slasna breskvica, bila je pravo čudo, nikad još nisam videla nešto tako lepo i uzbudljivo. Celu ju je obrijala, tako da je delovala mekano, usne su joj bile nabrekle od uzbuđenja, a njezin primamljiv miris širio se oko mog lica. Verovatno je ona isto razmišljala o meni jer sam na njoj vidjela pogled želje koji sve govori. Prvo smo se strasno zagrlile i beskonačno dugo izmenjivale poljupce, nakon toga ja sam preuzela inicijativu i počela se spuštati licem niz njeno telo.

Sisala sam joj nabrekle bradavice, stiskala sam njenu glatku guzu, prelazila nježno usnama preko njenih bokova i bedara, a kad sam stavila glavu blizu njenog međunožja osećala sam se kao u raju, želeći tu da ostanem večno. U tom trenutku sam zamislila i svog muža u istom položaju i još sam se više uzbudila, čak sam zamišljala kako njegov kurac polako klizi u njenu vlažnu pičkicu i da ju ja okolo ližem. Takve misli jednostavno su me dovele do ludila. Prstima sam raširila njenu ribicu i tada sam celu je preplavila poljupcima, a uz to sam lagano gurala prst u njezinu pičkicu.

To joj se veoma svidelo pa je stala strasno uzdisati. Počela sam ju jebati svojim pohotnim jezikom, koji sam gurala što god sam više i dublje mogla, a zatim i u njen anus. Sva sam drhtala pri tome, ne verujući da mi se događa takva strast. Naizmenično sam joj sisala nabrekli klitoris i lizala celu sočnu pičkicu sve dok nije svršila u moja usta.

Tada je ona legla na leđa i zamolila me da sednem na njeno lice. Naravno odmah sam to učinila, isprva sam se polako trljala o njene usne i bradu, da bih se posle počela lagano nabijati na njen jezik, a istodobno sam joj mazila sise. Kad sam osetila da mi liže moju slatkicu nisam mogla izdržati, pa sam u tom položaju opet stavila glavu među njene noge i počela je lizati. Uzajamno smo se nadraživale, osećajući preveliko i preslatko uzbuđenje.

Nije trebalo dugo pa sam svršila, kao i, opet, ona. Od tog trenutka često se viđamo i doživljavamo na obostrano zadovoljstvo ono najlepše u seksu; naravno moj neverni muž za to ne zna. Ali, tko zna, možda ću mu to nekad i priznati pa da nam se i on pridruži, da prelepu Ivanu “eksploatišemo” zajedno. Uostalom, otkad se s njom ližem i naša bračna postelja postala je daleko strastvenija nego pre.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Sve ostaje među četiri zida

Hladan februarski dan, baš pravi zimski, pun snijega, hladan vjetar, a ja tad punio svoju dvadesetdrugu i tog hladnog popodneva igrali smo fudbal na snijegu, onako muški, puni snage i entuzijazma. Frajeri, rekli bi, u glavama samo imali samo šta pojebat i sve se svodilo na to u mojoj, kao i u većine glava mojih vršnjaka. Jurili smo tad i cure, sjećam se rado jedne trebe, sa kojom sam i prvi puta izgubio nevinost, u mom autu, onako klasičan seks, mladalački reklo bi se. Međutim, moj pogled bi uvijek zastao pred dobrim komadom, a tad u tim godinama, starije žene su mi se činile svetice, kada je u pitanju seks, jer sam ih zamišljao i doživljavao, kao veoma iskusne i dobre. Poslije odigranog fudbala krenuo sam sa drugovima kući i na samom ulasku u kuću čulo se zvono telefona, kako nikoga nije bilo kući, podigao sam slušalicu.

Na drugoj strani veze, čuo sam: “Dobar dan, Indira je! Tražila je mog ćaleta, rekavši mi da je ona naša rođaka, sa očeve strane i da joj se ćale javi kad bude kući… Ok rekao sam, ali mi je glas djelovao skroz blagonaklono. Ispričao sam svojima, a oni su odmah znali, da je to Indira iz Zagreba, koje se ja sjećam da je bila kod nas prije nekie četiri godine, a ja tad nisam bio kući, bio sam na kampovanju sa društvom, a ona se zadržala sa mužem i djecom tek jedan dan i otišli su nazad za Austriju, gdje njen muž radi već dugo vremena, a u Zagrebu imaju stan. U Zagrebu djeca idu u školu, kćerka 16 godina i mlađi sin od 8 godina. Ja sam ih zadnji put vidio prije desetak sedam – osam godina, mali bio beba, proveli kod nas pet dana.

Malo ih se sjećam, jer sam i ja tad bio školarac i počinjao ulaziti u pubertet. Kad su je nazvali, rekla je da će doći svi skupa kod nas, na dva dana, da iskoriste zimske praznike i ponovo se vraćaju. I baš sutradan su stigli, mi smo se obradovali i po običaju izljubili i izgrlili. Ja tad momak, student druge godine, visok, crn, tamnijeg tena, odmah sam se zagledio u goste.

Rodica, djevojčica iz adolescentnog perioda, onako positna u fizičkom smislu, fura muziku, rave stil, ali je dobre naravi, lako prilagodljiva i stidljiva. Ali, ali, njena majka, Indira tada 41 – dnogodišnja sredovječna, jednom riječju božanstvena žena, u svakom smislu, sa završenom gimnazijom, govori njemački, razumljiva, interesantna, blaga i izuzetno prijatna osoba. Zagrlila me nježno i poljubila u obraze, nazivajući me inženjerom. Baš si porastao, pa kasd ćemo u svatove ići, pitala je smiješući se od radosti, što smo ih dočekali fino.

Moje oči su same zurile prema njoj, konstatirajući nju, obučenu u crne hlače, a u gornjem dijelu bijela košulja i zlatna ogrlica oko vrata, kosa crvena kraće ošišana, oči maslinasto-zelene, a lice čisto i puno neke vedrine. Onako, kao i kod većine šena u tim godinama, stomak je malo nadimao kajš, dok je bila jače građe u donjem dijelu, tačnije jačih nogu i zadignute guzice, koja je bila neprimijetno malo šira. Ipak se cjelokupna fizička konstrukcija savršeno uklapala sa sisama, koje su bile, pa možda, za dva broja veće od normalnih. Ja sam je samo gledao i jednostavno se čudio, sa gorkom činjenicom, da smo rod.

Ali je osjećaj nadjačavao razum i samo sam se pitao, kako je ovako, jednostavna, a savršena. Njen muž, visok, krupan, pravi yugo-švabo, za volanom crnog mercedesa, pričao o Austriji i radu i životu u Zgrebu. Poslije večere, otišli smo na spavanje, a ja po običaju u kupatilo na redovno večernje drkanje. U toku same masturbacije, trudio sam se da mi misli budu kao prije, ali nije išlo.

U toku njihovog boravka, smo se lijepo družili i zezali, tako da je brzo dočao drugi dan i oni su otišli kući, ali su me obavezali, kad bude ljetni odmor da dođem kod njih, jer bi oni to voljeli. Juli, vreline, odmor, ja krećem za Zagreb, na odmor, na pet dana. U busu vruće, put dosadan i napokon stižem u taj grad, a rodica me čeka na stanici i pomaže mi oko prtljaga. Ubrzo smo stigli na vrata, na vrata iza kojih se pojavila meni dobro poznata slika, samo ovoga puta još više veselija, sa ponovnim zagrljajem i poljupcima u obraz i pitanjima, kakav je bio put, šta ima novo, jesam li se umorio i sl.

Dok su moje oči ponovo skenirale prizor ispred sebe. Bila je u britelama žute boje ispod kojih su se vidile bezbojne uprtice od grudnjaka, a dole suknja do ispod kolena narančaste boje. Sjeli smo da popijemo kafu, uz priču, dok je mali igrao playstation, a djevojčica čitala neki teen časopis, Indira i ja smo razgovarali, ali se vidilo u njenim očima da joj je milo što sam tu, jer je i njoj sa djecom dosadno, muž će doći tek za 15 dana, kada idu na more. Tada sam sebi sam govorio da ni u kom slučaju ne smijem zagledati tu ženu, ali je u meni bila neka zvijer, koja me tjerala na to.

Tako sam krišom, momentalno primijetio njene noge gole do kolena, koje su bile tako oblikovane, da su mamile požudne poglede. Poslije popijene kafe, odvela me je do sobe gdje ću da ostavim svoje stvari i naravno gdje ću da spavam, a soba je bila sa dva kreveta, na jednom spava mali, a drugi je namijenjen meni, dok su ona i kćerka u sobi do naše. Stan je bio lijep i sređen, sa velikim kupatilom. Otišao sam na tuširanje i naravno, ponovo ga bacio, trudeći se da sklonim slike te žene u mojoj glavi.

Tu veče smo izašli na sladoled do obližnje bašte, a ona je obukla drugu suknju, koja je bila sive boje i istina, malo kraća od prethodne, a gore iste britele samo druge boje. Šetali smo malo, pričali o Zagrebu i otišli ponovo doma. Već je bilo nekih osam sati, mali je odigrao zajedno samnom jednu utakmicu na igrici i otišao na spavanje, ja sam isto bio umoran, pa sam sagledao sa njima dvjema neki film i otišli smo svi na spavanje. Ujutro sam se probudio rano, svi su spavali, a ja sam pokupio papire od čokolade i keksa, što su ostali to veče na stolu u dnevnom boravku i prebrisao sto, te napravio kafu.

Ubrzo se mala probudila i kad je vidjela to, pozvala je mamu i ispričala joj kako sam ja divan momak, na što je ona bila pozitivno iznenađena i zhvalila mi se. Popili smo kafu, doručkovali i otišli u šetnju i u supermarket, gdje su mi kupili trenerku, šorc i majcu. Naravno bilo mi je drago i malo me bilo stid samog sebe što buljim u tu ženu. Nakon što smo stigli kući čuo sam da će mala sa drugaricama iz škole i nastavnikom na takmičenje iz fizike i ujedno mali odmor na dva dana.

Pomislio sam, pa ostat ću sam sa tom ženom, istina mojom rodbinom i njenim malim. Uzbuđeno sam primio informaciju, ali sam govorio da mi je žao, ali sve je bilo ok. Indira je otišla na tuširanje, a ja sam ostao da pripremim kafu i napravim sok. I napokon, pojavila se iz kupatila u suknji i nekoj laganoj majci.

Kako je sjedala preko puta mene, prebacila je nogu preko noge i tako mi nenamjerno otkrila dobar dio desne noge iznad kolena, gdje sam jasno mogao da vidim više od pola njene butine, koja je bila malo svjetlija nego onaj dio nogu ispod kolena, sa blagim i skoro neprimijetnim neravninama celulita. Mene je taj prizor totalno raspalio i to je trajalo oko desetak minuta, nakon čega je promijenila položaj, a ja se uspio smirit. Takođe nam je naprevila i divnu večeru, nakon koje smo gledali tv i naravno pričali neobavezno. Ona je isticala to da je ponosna na mene, što sam tako fin, što studiram i imam dobar prosjek ocjena.

Govorila mi ja da samo nastavim tako i da ću dobro proći u životu, a ja sam to shvatao kao dobronamjerne savjete. Pričala je i sjećala se svog djetinjstva i doživljaja iz našeg rodnog kraja, te kako je upoznala svog muža, kako su se zabavljali, o inozemstvu, njemačkom jeziku. Meni je pored nje vrijeme prolazilo strašno brzo i osjećao sam se predivno. Otišli smo na spavanje, nakon čega je svanulo jutro, a mala se uveliko spremala da pođe.

Ustao sam na brzinu, malo se sredio, naravno, poljubio je i poželio joj sve najbolje. Jutro smo počeli sa kafom i laganim doručkom, a poslije toga je ona otišla u grad da plati neke račune i da se svrati do supermarketa. Ostao sam sa malim, on je crtao nešto u dnevnom boravku, a ja sam prvi puta ušao u spavaću sobu moje rodice Indire, u kojoj ona spava sa svojim mužem, naravno kad je on zu. Ali sam se ipak pitao, da li ona spava još sa kime, da li ga vara, kako uopšte uspije biti sama toliko vrijeme, a tako pohotna žena.

Krevet je bio iz dva dijela, na njemu zategnuta bijela plahta. Na trenutak sam se zamislio i rekao sam sebi, šta uopšte tražim tu, ne smijem pomišljati na to. Još da me primijeti, pa kako bi me bila sramota, propao bi pod zemlju. Vratio sam se u dnevni i legao malo da se odmaram, kad se začuo korak.

Ušla je u kuću sa kesama, ostavila ih i pogledala me kako ležim u novom šorcu i rekla: Ah rode, koliki si, baš si prava momčina, pa cure ima da pišnu za takvim momkom, posle se nasmijala i rekla da sam joj ja puno drag. A ja sam se trudio na svaki mogući način da joj nešto pomognem, da razgovaramo, jer sam joj u razgovorima i odgovarao, možda, jer smo pričali opušteno, a njoj je baš odgovaralo to, jer nije imala nikog za razgovor, sem par nekih prijateljica, kojima nije puno vjerovala. Taj dan je bio onalo sparan, a ona nas je zamolila da ne puštamo glasnu muziku i da ne lupamo po kući, jer želi da malo ospava. I otišla je u svoju sobu, a vrata nisu bila skroz pritvorena.

Nakon sat vremena, otišao sam u hodnik i još malo otvorio vrata. Ležala je potrbuške, a njena suknja se zadigla do iznad kolena i tad sam mogao da vidim obje noge, gole do pola butova. A suknja je pala između dva guza, koja su bila neodoljiva za svako muško stvorenje. Spavala je i nije se pomicala, a ja nisam smio prići bliže, nego sam se vratio u kupatilo i naravno izdrkao za par sekundi, nakon viđenog prizora.

Na kraju dana, probudila se, a ja sam je preduhitrio i skuvao kafu. Gledali smo tv, kao i obično, mali se igrao i tako dočekali vrijeme večere, nakon čega je mali otišao na spavanje. Ona i ja smo ostali uz tv, rekla je da nam skuva ponovo kafu, što sam sa zadovoljstvom prihvatio. Poslije kafe smo uzeli po dvije čaše vina pred spavanje.

Sjela je ponovo ispred mene, kako je vrijeme odmicalo ja sam sa oprezom posmatrao rubove njene suknje. Ona je sjedila sa slobodom, ne obraćajući pažnju na to, gdje sam dva puta uspio vidjeti komplet gole butove pa skoro do gaćica, ako ih je uopšte i nosila. Pričali smo o svemu i svačemu. Pitala me da li imam djevojku, a ja sam odgovorio da sam skoro izašao iz jedne veze.

tako se priča proširila na djevojke, kako danas spavaju smomcima u većoj mjeri nego prije, pa me pitala jel to stvarno tako, zatim kroz mali smijeh me upitala, a muškarci, svi bi kresnuli, a oženili nevino, jel i sa tobom takav slučaj? Zatim mi je rekla da tu nema ništa loše i da trebam to da radim, ali da pazim sa kim i gdje, nakon čega sam joj i priznao da sam spavao sa jednom djevojkom, onako amaterski seks, na brzaka, a ona je rekla, ma svaka čast, treba iskoristiti vrijeme. Znači rode, opasan si, pa se ponovo nasmiješila. Tako je razgovor tekao, gdje mi je i ona priznala kako je dosta usmljena, kako se često osjeća ružno zbog toga. ja sam rekao da traži od muža da joj dolazi češće, ali ona je rekla da to nije u tome, nego mi je rekla ovako nekako: “Ma znaš rode ovo što ću ti reć neka ostane među ovim zidovima”, a ja sam joj rekao ma ne brini se.

Rekla je da je njihov seksualni život sveden samo na prvu i zadnju noć njegovog povratka, a između ništa, što je malo i pogađalo, te je priznala da je navodno čula da on ima i neku tamo, dosta mlađu od nje. Ja sam je saslušao i rekao joj da ona izgleda predivno, na što se iznenadila i sa nevjericom upitala, jel zaista misliš tako, a ja sam joj uvjerljivo rekao da je ona šena koju bi svaki muškarac poželio u krevetu i malo sam se zacrvenio. Zahvalila mi se i na njenom licu i u njenim očima se vidio sjaj zadovoljne žene na trenutak. Poslije mi je donijela albume sa slikama, gdje je izgledala savršeno.

Bila su četiri albuma, zadnji je bio napravljen prije tri godine, kad su bili na moru u Turskoj. Moje srce je jako lupalo dok sam gledao te slike, ona u kostimu na više od dvadeset fotografija. Samo me sa interesovanjem gledala, a ja sam rekao, ma rode, ti si sila, nije bilo bolje ribe na plaži. Bilo joj je drago, rekla je, ma to je bilo prije tri godine, sad sam se malo i udebljala, mada se to meni i nije činilo, pa sam joj rekao, gledajući je da ne mogu da primijetim.

Jedino da se skinem u kostim, pa da vidiš, kazala mi je i opet smo se smijali. Tako smo dočekali deset sati, a nije nam se spavalo, nego je predložila da igramo karte, što sam i prihvatio, ali sam rekao, za šta igramo, u novce nećemo. Ona je predložila da igramo u sklekove, gubitnik svaku partiju radi po pet sklekova. Može, prvu partiju sam ja izgubio i na brzaka uradio deset, na što je zapljeskala.

Drugu je ona izgubila, a ja sam oduševljeno čekao početak njenih sklekova. Krenula je, jednog pola i legla, a ja sam stajao iznad i govorio hajde, hajde… Ona reče da li mogu trbušnjaci, rako mogu ali deset. Počela je, došla do tri i počela zadizat noge od napora a ja ostao izbezumljen, jer sam uspio vidjeti njene gaćice, bijele boje. Rekla je ne mogu, molim te daj oprosti mi opkladu.

Ja sam rekao ja ću za tebe i uradio deset, zatim skinuo majicu i uradio još deset. Samo me posmatrala. Nakon toga, smo pričali o kartama i igrama. Ja sam joj govorilo da mi u studentskom centru igramo u skidanje.

Kako u skidanje rekla je, pa tako što obučemo isti broj odjeće i gubitnik skida dio po dio. Kad dođe do gaća izađe na hodnik i provede tu deset minuta, ona me gledala sa velikim smijehom i rekla pa jel i ti to igraš, a jel igraju i cure. Odgovorio sam joj da je to samo zabava i da bude interesantno. Baš ste vi studenti zanimljivi, rekla je, žao mi je bilo što ja nisam studirala, a bila sam dobar učenik, tako smo otišli na spavanje.

Zadnji da mog boravka je svanuo i sutra idem kući, tako mi je brzo prošlo, a sa Indirom sam se tako dobro upoznao, pa čak smo imali i svoje prve tajne. Dan sam proveo u gradu sa malim rođakom, nakon čega, smo došli u stan i zatekli nju kako pravi jelo. Uz večeru je zapitkivala opet o toj igri u skidanje i govorila kako smo mi studenti interesantni i čudni, a ja sam je kao sa folom pitao, što zar nisi nikad to igrala? ? Čuj njega, pa skim da igram, mada bih volila nekoga skinuti i psmjehkivala se. Večera je završena, počeo je neki film, mali je otišao u krevet, kad na filmu scena poker u neke velike novce, a neka dama pobjeđuje, eto vidiš reko joj kako se to radi.

Ma igrala bi ja to ali… Što pa eto igraj kad ti se vrati muž. Ma ne, reče, znaš, nema on smisla za to, on je preozbiljan, to bi nazvao glupostima. Šutio sam i čekao reakciju, a ona me upita, jel te ko rode kad skinuo. Odgovrio sam DA, DVA PUTA! Iiiii!? ? Pa to je ostala tajna, jer je smisao igre u tome da to niko ne sazna i rekao sam joj filozofski: “Ko zna čuvati jednu, zna i dvije tajne” Tako znači, reče i stavi ruke na lice, pa znaš ja bih odigrala, ali da se imam pravo prekinuti igru.

OK rekao sam joj. Mali je spavao, a sobu smo zaključali i igrali na ležaju, okrenuti jedno drugom. Prva partija, pustio sam joj da pobijedi, a ona je to sa oduševljenjem dočekala, i ja sam skinuo majicu. Druga partija, ona gubi i ja očekujem da će prekinuti, no odlučuje da skine majicu.

I napokon, moj kurac počinje da se ukrućuje, ona je skinula majicu i ostala je u bijelim grudnjacima. Ozbiljnim pogledom me gledala i rekla da ovo ostaje, a ja dodao među ovim zidovima. Osjećala je nelagodu, ali je imala želju za igrom. Grudnjak nije mogao da pkrije u potpunosti njene sise, koje su malo i prilivale, te se stomak jasno vidio.

Šta je mili, nisi nikad vidio ženu u grudnjacima. Jesam, ali nikad takvu, pa ti si sila, ponovio sam joj. Treća partija, ja ponovo namjernmo gubim i skidam šorc, bokserice su krotile moju kurčinu koja je bila kruta poput bejzbol palice. Pogled joj je letio samo na njega i gubi četvrtu partiju.

Ustaje odlučno i počinje da svlači suknju. Taj čin je počinjao da mi muti razum. Noge savršene, sjeda pored mene. Gaćice bijele boje, sa strana se vide vrhovi dlaka, koje nisu uspjele ostati unutar, a isto tako i mali putić tankuh dlačica male veličine, koje idu iznad gaćica prema pupku.

Gaćice su bile baš napete, kao da su jedva držale ono ispod sebe. Samo sam zurio nepomično kao paraliziran, a ona je osjetila da ja primamila moju pažnju. Šta da činim, šta, govorio sam sam sebi. Rekla je: “Šta je, jel idemo dalje? Ja sam rekao idemo, ali si me preiznenadila.

Preiznenadila, pa zašto rode, što si vidio na slikama, vidiš i sada. Jest, rekoh, ali je sad uživo i drugi je ambijent…. I ja sam starija tri godine i deblje par kilograma, dodala je. Ovo što ispred sebe vidim je neopisivo, pa ti stvarno izgledaš bolje, nego na slikama.

Ah rode, rode, reče mi, ni tebi nema mane, a kako se primijeti i ti si obdaren, samo ne mogu da te pobijedim pa da te skinem i da ti se smijem. Aklo ti imaš želju da me skineš uradit ću to sam, za tvoje oči i među ovim zidovima. Uredu, hajde skini gaće i olakšaj mu! Skinuo sam gaće, a ona se pocrveni i reče:“Uh pravi momački, uvijek spreman i dignut, pa na što se tako digao ne znam? Digao se na ono što moje oči vide i nisam više mogao govoriti…Jel stvarno misliš tako? Da mislim, jer si tako dobra, da samo znaš, iako si mi rod, je ne mogu si oprostit neke stvari. Zašto, šta bi bilo da sam se skroz skinula, da li bi pobjegao iz sobe i blago se nasmijala? Ćutao sam ko zaliven i nakon toga rekao, volio bi te vidjeti golu? Pa možda će ti biti još teže, a? Ne, neće, jel dozvoljavaš? I krenuo sam rukama prema njoj.

Ona svojim uze moje ruke i tako me uhvati za ramena. Zatim leže i poče da svlači gaćice. Kad ih je svukla, ja sam drhtao i gledao, ono o čemu sam maštao danima. Njenu pičku.

Bila je čisto prirodna, neobrijana, dlake srednje veličine, svjetlije boje, a u sredini se mogao vidjeti prorez, čija je boja bila tamno-ružičasta. Brzo sam se prislonio uz nju, tako da je moj nabrekli kurac bio svega nekoliko centimatara od njene pičke. Pokušao sa da je poljubim, ali je rekla da je ovo ludo što radimo i da je van svake pameti. Nisam ništa govorio, samo sam joj grickao vrat, na što je uzvratila sa par uzdisaja i zgrabila rukama moju kosu i privukla me svojim usnama i snažno poljubila.

Već sam se tad primakao kurcem na ulaz njene pičke i mogao osjetit njenu ruku kako ga lagano centrira. Poslije par poljubaca, počeo sam da teram glavić ravno u nju, osjetio sam vlažnost i vrelinu. Žena od dvoje djece, 41 godina, činila se potijesna, skoro kao djevica, ali se njena vagina brzo širila ispuštajući balavu tekućinu i tako sam laganim ritmom zabijao svoj kurac ravno u nju i svega nekoliko puta počeo sam da je stišćem, a ona je samo lagano stenjala i govorila vadi, vadi, nemoj svršit ćeš u mene. Izvadio sam ga i počeo kao pumpa da je prskam po stomaku, a ona je poslije ustala, sva zadihana počela da ga liže od jaja pa do glave.

Ponovo smo se ljubili, te sam počeo da joj grickam bradavice i nakon par minuta kita mi je bila ponovo kruta. Okrenuo sam je sguza. Imala je rasne guzove, počeo sam da je pumpam u pizdu, a ona je otvorila usta i zatvorenih očiju ispuštala duboke uzdisaje. Zabijao sam ga jače i jače, hvatajući je za sise i ramena.

Nakon desetak minuta ponovo sam ga izvadio i pošpricao njene guzove. Nakon čega se pridigla i počela da me grli i ljubi. Poslije poljubaca, otišla je pod tuš, a ja poslije nje. Nakon tuširanja uslijedilo je spavanje, gdje me ujutro probudila sa kafom, moleći me da ovo ostane, među četiri zida… Upozorila me da će mala ubrzo stići i da je mali već ustao.

Popili smo kafu, doručkovali. Ispratili su me na stanici, a ja sam sa suznim očima napustio Zagreb, želeći za tim danima, ali se moja želja ostvarila, među četiri zida.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Iznenada I neočekivano pojebana

Zaposlila sam se u privatnoj firmi. Imam 34 godine. U braku sam vec 6 godina. Muz mi je poslovno saradjivao sa sadasnjim gazdom, saznao da mu treba nova sekretarica, i tako sam ja vec mesec dana na probnom radu . U pocetku mi je bilo malo teze da se uklopim jer su svi radnici bili stariji od mene.

Kada sam se uklopila bilo mi je super jer sam se zezala sa ostalim radnicima. Gazda nam nije los covek. Ima 47 godina i sve je dopustao i da se kasni na posao i ako je velika vrucina za vreme radnog vremena da se istusiras u kupatilu itd. Bila je subota.

Najavljivali su blizu 30 stepeni, ustala sam i spremila se za posao. Obukla sam kratku mini suknju, tange, majcicu bez rukava koja se na suncu providi i obula sam sandale sa visokom stiklom. Tako sam se sredila jer mi je gazda najavio mogucnost da cu ostati sat ipo dva duze, a uvece idemo kod nekih prijatelja pa nemam vremena da se vratim kuci i presvucem. Draga ja cu doci onda po tebe oko 6 sa komsijama, i sacekacu te ispred u kolima dok ne zavrsis.

Inace i komsinica je bila moje godiste, tj. Imala je 34 god. A muz joj je bio stariji, imao je 46. Ona se zove Sanja, a on Petar.

Vazi. Na poslu sam radila uobicajene stvari. Gazda me je zamolio oko 14 h da ostanem malo duze posto treba da mu dodju prijatelji pa da ima ko da ih usluzi. Jel vam necu poremetiti time neke planove.

Ne, uvece idemo u goste ali muz, sa komsijama, Sanjom nju znate dolazila je ovde, i njenim muzem doci oko 6 po mene kolima. Pozvace me na mobilni kada stignu. Dosli su mu 2 prijatelja oko pola 4, usluzila sam ih kafom i sokom. Imali su oko 40-ak godina.

O pa imas novu sekretaricu a nisi nam pricao da je ovako lepa. Pa hvala, rekla sam. Da Tanja je ovde skoro mesec dana. Radio sam nesto zajedno sa njenim muzem, Tanja je trazila posao i eto je ovde.

Posle 10-ak minuta otisla sam do WC-a, ali nisam zakljucala vrata nadajuci se da niko od njih nece da podje u WC. Samo sto sam ustala jos se nisam namestila usao je jedan od njegovih prijatelja i zatekao me onako sa podignutom suknjicom i spustenim gacicama. Nisam znala sta da radim ukipila sam se a on se nasmejao i pitao me da li hocu da mu ga pridrzim dok pisa. Bila sam zbunjena a on mi je svoj kurac vec stavio u moje ruke, koji je za veoma kratko vreme narastao na 20-ak cm.

Zacrvenela sam se. Sta je, ovoliki kurac verovatno jos nikad drzala u ruci? Zaista je bio veliki i nabrekao. Mozda bi volela da ga osetis u pici, a. Bila sam totalno zbunjena i iznenadjena situacijom u kojoj sam se nasla i cutala sam.

Ovo cutanje cu shvatiti kao razmisljanje o pristanku, ha ha nasmesio se, prislonio ruku na moju picu i poceo mi je trljati u krug. Ali gosp, ooh dine nemojtee oh. Pokusavala sam da mu odmaknem ruku, ali umesto toga osetila sam kako njegov prst jednim naglim pokretom razmice moje gacice i sve mi dublje prodire u picku. Staa ooh nitee branila sam se.

Zasto, vidis da ti se pica zagrejava i da pocinjes i da vlazis. Nee, ooh sta ooh ni oh tee, zaista sam osecala kako mi se pica protiv moje volje greje jer mi je on masirao usmine i klitoris vec nekoliko minuta. Podvukao je ruke ispod moje suknjice, uhvatio ivice gacica, i naglim pokretom svukao mi ih do clanaka. Pridigao mi je jednu pa drugu nogu svukao mi gacice i stavio u dzep svojih pantalona.

Sta to radite, ooh. Jos malo cu ti masirati picku i bice dobro, a gacice cu uzeti kao suvenir. Ooh nastavio je da rovari svojim prstima po mojoj pici. Oh lepo, vidis kako sam ti zagrejao sada picu.

Oooh. Zaista sam osecala toplinu izmedju nogu. Eto vidis da sam ti lepo izmasirao picu. Bice prilike da ti ubacim i kurac unutra neki put valjda.

Kako si sada topla, ha ha. Navukao je pantalone i izasao. Oh boze. Namestila sam suknjicu.

Kao zainat nisam ovog puta ponela rezervne gacice u tasni. Usla sam kod njih i sela. Posle nepunih 5 minuta gazdin poznanik koji mi je malopre masirao picku zatrazio je jos jedan sok. Dok sam mu prilazila sa sokom rekao je jel znate kakav je ovo lep miris u sobi? !Obojica su odgovorila ne.

U tom trenutku kada sam bila 10 cm od njega i stavljala mu sok izvadio je moje gacice. To je Milane(tako mi se zvao gazda) miris picke tvoje sekretarice, u tom trenutku mi je zadigao suknjicu i obojica su mi ugledali picku, koja je spremna i zeljna da je dobro pojebemo. Bacio je moje tangice Nesi(kako se zvao drugi), i za sekund dva mi svukao suknju i bacio je na stolicu, i ponovo mi poceo gnjeciti usmine. Bila sam skamenjena i potpuno paralisana, jer uopste nisam ocekivala da ce moja picka biti izlozena pogledima 3-jice muskaraca.

Zaista joj divno mirisu tangice rece Nesa mirisuci ih i dodajuci Milanu. Gospodjo imate divnu picku rece Nesa. Ivan(ovaj sto me je skinuo) je menjao ritam zagrevajuci mi picku sve vise. Ali Ivane krete moj gazda, ali prekide ga Nesa prilazeci mi i pocevsi da mi otkopcava bluzu.

Nee mojte rekoh. Samo se vi opustite gospodjo rece Nesa skidajuci mi vec i brus sada cemo vas lepo jebati. Ali, ooh uzdahnula sam jer mi je Ivanov prst ponovo usao duboko u picu, iako sam pokusavala da suzdrzim uzdahe. Neso vidi kako ima dobre i cvrste sise rece Ivan.

Gospodjo imate divne sise rece mi i Nesa i poce mi gnjeciti prvo bradavice a zatim i cele sise. Bradavice su mi se ukrutile od dodira. Tako sam ostala potpuno gola. Milane ala imas ukusa.

Priznaj jesi li je tucao do sada. Nisam. Je li istina to gospodjo da vas do sada nije jebao. Cutala sam.

Sada cemo vas mi lepo jebati. Ne, nemojte nee…rekoh, nee boze…oh. Neso rascisti sto. Hocu Ivane.

Kancelarijski sto ostade prazan, a Ivan me nasloni na sto. Zatim me preturi jednom rukom na ledja dok mi drugom poce siriti noge. Namestili su me tako da sam gola lezala prilicno rasirena na stolu. Tog trenutka osetih kako mi i picku sve dublje ulaze Ivanovi prsti.

Momci vec joj je picka prilicno topla. Nesa se skinu i poce masirati svoj kurac koji je poceo da raste. Bolje cete vi to gospodjo , uze mi ruku i primora me da mu pocnem drkati. Osetih kako sve vise raste.

Tako to oh dahtao je jer mu je prijalo. Oh pomislih u sebi, koliki mu je. Kao da su mi citali misli tog trenutka Ivan mi rece, jel vidis koliki je i Nesin kurac, slican je kao i moj. Takav verovatno do sada nisi imala u pici a danas ces imati priliku da te nabijaju 3 takva.

Imas tesnu picu vidi se da nije mnogo upotrebljavana, muz ti sigurno ima mnogo sitniji kurac nego sto su nasi ha ha. Verovatno te i retko jebe, a ti si stvorena da budes zestoko jebana. Kad joj spomenu muza da mu se javi dok ne pocnemo da je tucamo da ce ostati duze, i da ima pune ruke posla(vidite i pokaza im na kurac i mojoj saci, haha)rece Nesa. Imace i pune noge naseg vrelog mesa u sebi dodade Ivan.

Ha ha najsmejase se obojica. Muz joj zna da ce ostati duze i doci ce sa komsijom i komsinicom da je saceka oko 6 ispred kolima. E pa onda da pocnemo rece Ivan i skinu se i on. Ivane pa kurac ti je vec spreman rece Nesa.

Naravno. Ovakvu zensku odavno nisam jebao, a jos je i udata. Hajde mala da vidimo kako se jebes. Gledala sam u njega kao hipnotisana.

Tog trenutka osetila sam umesto prstiju nesto mnogo vece na ulazu u picu. Bio je to glavic njegovog penisa. Trljao se o moje usmine, a zatim ga naglim pokretom utera u picu. Oooh nee, ote mi se uzdah iako sam ocajnicki pokusavala da se suzdrzim od uzdaha.

Opa ulete vam gospodjo kurac moga kolege u picu. Tek do pola dodade Ivan. Jos malo da joj podmazem picu. Osecala sam svakim nabodom kako mi busi picu sve dublje i dublje.

Prvo sam osetila samo njegov ogromni glavic kako me ispunjava, a zatim i ostatak kurca. Ljudi definitivno nije imala nikada ovoliki kurac i picki, cepam je sloj po sloj. Ima gospodjo jos dobrih 5-6 cm mesa da vam udje u picku dodade Nesa, ha ha. Rasiricu ti noge jos malo da ti ga lakse nabijem do jaja.

Zaista su me maksimalno raskrecili. Osetih prodiranje tvrdog kurca u meni gde muzev penis do te dubine nikada nije bio. Spremi se , sada si vec podmazana i jos nekoliko naboda i zakucacu ti kurac do jaja. 4 , 3 , 2 , 1 odbrojavao je.

Oooooh ote mi se poluglasno i pomalo odskocih od stola jer mi je Ivan upravo nabio ceo svoj kurac. Orosise me kapi znoja svugde po telu. Ovo je samo bilo zagrejavanje tek sad pocinjem da te jebem rece mi. Zaista izvuce svoj kurac skoro celog iz mene a zatim se ponovo sjuri i napuni mi picku.

Hvatao je sve zesci ritam. Stegnula sam usne i zazmurela. Osecala sam kako mi se trese celo telo i posebno sise. Osetila sam strahoviti potrebu da vrisnem zbog meni do sada nepoznate vrste boli, i zbog strahovitog ponizenja koje sam upravo dozivljavala, da me puni tudji kurac.

Tog trenutka uvideh da nema velike razlike izmedju reagovanja picke kada me jebe muz i sada. Iako sam ocajnicki pokusavala da se suzdrzim picka je reagovala i pocela obilato ispustati sokove, ovoga puta znatno obilnije nego kada me jebe muz. A Ivan me je punio sve brze. Ljudi prilicno sam blizzu ooh da svrsim rece Ivan.

Tog trenutka zazvoni mi mobilni. Milan mi pogleda broj. Kucni broj ti je. Suprug te zove.

Da se kladimo da se nece buniti dok budem svrsavao. Sto zapita Nesa? !Videces haha ooh nasmeja se i zastenja istovremeno Ivan. Javi se, dodade mi gazda telefon. Hallo.

Ti si aaha, neverovatno Ivan je nastavio da me tuca i dok sam pricala sa muzem. Da imamo jos posla, da dodjite za otprilike ne znam. Valjda ce biti gotovo za sat, sat ipo. Vazi kada stignete ispred pozovi me.

Cao. Samo sto prekinuh oseti kako mi unutrasnjost pice ispunjava toplina. Ooooh ljudi svrsavam aah dahtao je Ivan. Nee nee ohh uzdahnula sam nemojte u mene.

Oh daa hocu ooh i tek tog trenutka osetih pravi potok vrele sperme kako mi potpuno ispunjava unutrasnjost picke. Milane pa Ivan ti napuni sekretaricu spermom. On svrsi u nju. Ooh nee dahtala sam dok su mi dva mlaza Ivanove sperme upravo zapljusnula i dlacice na pici.

Ljudi odavno nisam nijednu napunio ovako. Videvsi Ivanovu spermu po mojim dlacicama, gazda koji je do tada cutao poce sa odjednom skidati. Sledeceg trenutka ugledah i njegov vec spreman i velik kurac. Neso izvini ali moracu ja pre tebe da uletim.

Pa uostalom moja je sekretarica. Ha, ha pa naravno samo je ti jebi imamo jos sat kako sama kaze ha ha. Gazda me uhvati za noge rasiri mi ih u kolenima i nabi mi svoj cvrsti kurac u picu. Ooh ote mi se uzdah jer ovo nisam ocekivala.

Neso tebi neka ga pusi dok je ja jebem. Nisam verovala svojim usima. Odlicna ideja rece Nesa i primice svoj nabrekao kurac mojim ustima. Hajde otvori ih.

Nisam htela. Hoces da se igramo, pa dobro rece Nesa. Zapusio mi je nos. Posle pola minuta morala sam da udahnem.

Cim sam malo otvorila usta osetila sam kako mi ulece Nesin kurac. Nee ne ali nije vredelo. Sada me je gazdin kurac punio, a Nesa u usta nabijao. Oooh osetila sam da se polako i meni pocinju protiv moje volje grciti vaginalni misici.

Bio je to prvi znak da cu ako me nastave ovako tucati i ja svrsiti. Gospodjo ovako nesto sigurno ste sanjali samo u masti. Da vas istovremeno jebu 3, ha ha. Bila sam skroz raskrecena.

Zaista me niko nikada nije ovako tucao. Oooh, ooh dahtala sam sada vec poluglasno jer mi je gazdin kurac zaista rasturao picku. Ah oooh picka mi je bila skroz rasirena, i osecala sam svaki novi nalet gazdinog velikog kurca. Ah kako ti ulece u usta Nesin kurac, sigurno ga muzu ovako nikada nisi pusila ha, haha rece Ivan.

Ljudi jeste li blizu da je napunite, meni se opet ukrutio i spreman sam opet da je jebem. Kraickom oka stvarno videh kako mu se kurac opet ukrutio. Pomislihoh boze nece valjda opet. Ja sam blizu da je napunim spermom, rece moj gazda.

I ja sam prilicno vreo, dodade Nesa. Ooh ooooh, moji uzdasi su i ako sam ocajnicki pokusavala da ih prikrijem bivali sve glasniji, jer gazdin kurac je snazno uletao u mene i dodatno mi grejao picku trljanjem glavica u njoj. Aaah evo je ide, poce se tresti Nesa. Tog trenutka upravo kada je kurcem bio do pola u mojim ustima osetih toplinu na jeziku.

Bila je to njegova sperma koja mi se upravo izlivala u mlazevima niz jezik po celim ustima i punila me. Ivan mi pridje sa ledja uhvati za kosu, i rece gutaj je. Nesa mi je kurac i dalje nabijao u usta i istresao mlazeve sperme i bila sam primorana da je zaista i progutam. Videvsi to ivan rece to, kakav je osecaj kada ti vrela sperma sleti niz grlo, ha ha.

Ooah i gazda ubrza ritam i poce se tresti. Oh nee znala sam sta sledi. Sledeceg trenutka osetih ponovo toplinu sperme kako mi ovoga puta ispunjava opet picku. Ooh nastavio je gazda da me puni ali istovremeno i dalje da nabija kurac u maksimalnoj erekciji u moju picu.

Tog trenutka osetih da pocinjem da dozivljavam strahovit orgazam. Telo je pocelo da mi se grci i trese, ooooh zaparase moji glasni uzdasi sobu. Joooj ah neee, dahtala sam stani, oooh teee. Pust, oooh teeeee meee.

Ha ha sta je bilo nisi ocekivala da ces danas biti ovako dobro jebana. Miris sperme je ispunjavao sobu. Izvukla si premiju da te ovako danas rasturamo, ha ha ha. Mnoge zene nikada nisu imale tu srecu kao ti sada sa im picke budu napadane sa 3 kurca istovremeno.

I muz ti ima ukusa, izabrao je tebe a ti si rodjena za ovako zestoka tucanja. Cim gazda izvuce svoj kurac iz mene, Ivan zauze njegovo mesto ponovo mi rasiri noge i poce me ponovo snazno nabijati. Ooh nee rekoh. Da, da rece on.

Nastavili su tako da me jebu jos nekih sat vremena, za to vreme su se smenjivali i napunili mi i picku i usta jos po nekoliko puta, kada mi opet zazvoni telefon. Opet tvoj muz, ha ha. Izgleda je stigao. Ovog puta Nesin kurac je bio u meni, a Ivan mi dodade telefon.

Halo. Ti si. Stigao si. Mislim da zavrsavamo za 10-15 min.

Hoces biti u koli, tog trenutka Nesa poce ponovo da mi spermom ispunjava picku, ma. Vazzzi etoome uskoro, cao. Ti je napuni za vreme razgovora sa muzem, ha ha rekose. Dobro je za danas.

Nastavicemo od sada da te jebemo cesce, haha ha. Pomoci cemo tvom muzu da zadovolji tvoju picku sa dovoljnom kolicinom sperme, ha. I usta dodade Nesa. Pa naravno, rece Ivan.

Podigose me i povedose ka kupatilu. Noge su mi skroz bridele, a sperma mi se u mlazevima cedila iz picke niz butine. Tek tada sam uvidela koliko su sperme istresli u mene. Cekajte rece Ivan.

Ode do svoje torbice, izvadi fotoaparat i poce me slikati skroz golu dok su pored mene stajali takodje goli, i to mora da ih je uzbudilo, podignutih i ukrucenih kurceva od svojih po 20-ak cm Nesa i gazda. Ne, nee ne slikajte me ovakvu. Nee. Zasto, pa crn zbun picinih dlacica ti je sasvim lepo prekriven i slepljen sa puno sperme kao i sise i telo, a i niz picku i butine se sasvim lepo vidi kako ti se cedi nasa sperma.

Slike ce biti sjajne. Dacemo i muzu da ih vidi, ako budes zelela. Ha hahaha, nasmesjase se sva 3-ca. Eto napravili smo 20-ak slika, a momci u pravu je vratite se na minut, raskrecite je i nabite na stolu obojica da je slikamo i takvu.

Za sekund me ponovo oborise i raskrecise na stolu, gazda mi kurcem ulete u picku, pa zatim i Nesa u usta, pa oba kurca istovremeno u meni. E tako jos Milane dodji slikaj ti mene da joj uletim kurcem u picku na nekoliko slika. To i uradise ali je Ivana to toliko napalilo da me posle 20 nabijanja u picku ponovo poce puniti spermom. Oooh boze neee opet uzdahnuh.

Sta cu kad si tako dobra za jebanje, i imas tako malo tesniju picu koju ti muz do sada nije dovoljno upotrebljavao. Od danas imas 3 kurca koja ce te puniti, a imamo i mi jos nasih dobrih drugara koji ce hteti da te dobro pojebu. .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Ja I mama na prvoj pomoći

Da tog prolećnog dana pre šest nedelja nisam kupila novi bade-mantil, verovatno vam ne bih sada pisala ovo pismo. Kao prvo, ja sam četrdesetogodišnja domaćica i zovem se Katarina, a zovu me Kaća. U braku sam već devetnaest godina i za sve to vreme sam bila verna svom mužu, sa izuzetkom koji je tema ove priče. Ja sam vrlo atraktivna. Imam dugu, tamno smedju, ravnu kosu do pola ledja.

Uprkos godinama imam vitku figuru, koju održavam vežbanjem. Imam bujne grudi i lepo oblikovane, duge noge. Živim u kući u kojoj pored mene i muža, živi i naš sin koji ima osamnaest godina, kćerka koja ima petnaest i moja majka. Jednom rečju-puna kuća.

Moj sin se zove Slobodan, a svi ga zovu Boba. On je zgodan tinejdžer, lepog i simpatičnog izgleda. Dobro je gradjen, pošto trenira rukomet. Moj sin ide u četvrti razred srednje škole i odličan je djak.

On je oduvek bio dobro dete i sa njim nikad nismo imali većih problema. Pre mesec dana sam odlučila da idem na kurs prve pomoći u jednu večernju školu. Pre nego što je kurs započeo, Boba me je iznenadio rekavši mi da bi i on takodje želeo da ide na kurs. To je bilo fino za mene, pošto moj muž nije bio zainteresovan, pa sam mislila da ću se osećati sigurnije, kada me sin kasno uveče bude vozio kući posle časova.

Prva četiri časa su bila teorijska, sa malo vežbanja tehnike usta-na-usta na lutki. Pre petog časa, instruktor nam je rekao da treba da se podelimo u parove da bi smo vežbali usta-na-usta. To je bilo važno da bi smo se oslobodili, da možemo pružiti pomoć strancu u nevolji. Pošto su u grupi pored nas dvoje bila još dva bračna para i jedan mladić i devojka, ja sam htela da budem u paru sa ženom koja je sedela u klupi pored mene i sina i sa kojom sam se pomalo sprijateljila u toku prethodnih časova.

U tom slučaju moj sin bi bio u paru sa njenim mužem. Boba mi je rekao da ne dolazi u obzir da bude u paru sa muškarcem, a i ona mi je odmah rekla da će biti u paru sa mužem. Pošto su se ostala tri para već stvorila, ja stvarno nisam mnogo razmišljala, već sam odlučila da vežbam sa sinom. Pored toga, moj sin je zgodan momak i pošto smo nas dvoje oduvek bili u prisnom odnosu, smatrala sam da će mi biti ugodno do vežbam sa njim.

Kada smo obrazovali parove, ja sam igrala ulogu žrtve, a Boba je trebao da me oživi. On je najpre primakao lice mom, dok sam ja ležala na podu u uglu, stavio svoje usne preko mojih i radio kao što nam je objašnjeno da treba. Instruktor se prošetao po učionici, proveravajući svakoga od nas. Dok smo čekali da opet dođe do nas, moj sin je iznenada stavio svoje usne na moje i gurnuo svoj jezik u moja usta.

Ja sam se iznenađeno trgnula, okrenula glavu i tiho mu rekla: - Bobo, šta to radiš? Pazi kako se ponašaš. - On se nasmešio i opet stavio svoje usne na moje. Upravo tada nam se instruktor primakao blizu, a jezik mog sina je ponovo ušao u moja usta. Ja tada nisam mogla ništa da kažem, jer je instruktor prolazio pored nas.

Upravo tada, moj sin je pomerao svoj jezik kružnim pokretima u mojim ustima. To nije bilo neprijatan osećaj i ja mislim da sam reagovala instiktivno kada sam pomerila svoj jezik preko njegovog. Kada je instruktor otišao od nas, ja sam ga tiho upitala: - Bobo, otkud ti ideja da uradiš ovako nešto? - Moj sin mi je rekao da je želeo da me poljubi, a evo i zašto. Boba mi je ispričao da se pre dve nedelje vratio kući ranije iz škole i ušao tiho u kuću.

Isprva je mislio da nema nikog u njoj, a onda me iz hodnika video kako u sobi otpakujem i probam novi bade-mantil. Kad je to rekao, ja sam prebledela. Pre dve nedelje, ja sam posle podne otišla u grad i kupila veoma lep bade-mantil. Kada sam se vratila kući, zatekla sam je praznu, što se jako retko događa pošto nas u kući ima petoro, tako da u njoj skoro uvek ima nekog.

U našoj kući uvek se presvlačimo iza zatvorenih vrata, ali pošto sam mislila da nema nikog, nisam ni zatvorila vrata od sobe kada sam ušla u nju. Čim sam ušla u sobu, otpakovala sam haljinu i počela da se skidam. Pošto se bade mantil nosi na golo telo, ja sam se skroz i skinula da bih mogla da ga isprobam. Kada sam tako gola htela da obučem bade-mantil, primetila sam da mu je jedan šav popustio.

Odmah sam uzela iglu i konac iz ormana da ga zašijem. Kako je tog dana bilo veoma toplo, a pošto sam mislila da još zadugo niko neće doći kući, dok sam ušivala taj šav, bila sam gola. To je trajalo dobrih desetak minuta. Potom sam isprobala bade – mantil i pošto sam bila zadovoljna, skinula sam ga i obukla kućnu haljinu.

Kad sam se obukla, čula sam kako se otvaraju vrata od stana i uskoro sam ugledala svog sina kako ulazi u sobu. Izgledalo je da se upravo tada vratio iz škole. Pošto se ustvari vratio kući odmah nakon što sam ja ušla u sobu, znači da me je sve to vreme pritajeno gledao potpuno golu. Nastavio je tiho da govori da odavno mašta o meni, da sam mu se tada jako dopala i da od tada ne može da prestane da misli o meni.

Onda mi je rekao da bi sada hteo da nastavi da me ljubi, da mi pokaže koliko me voli. Ja sam mu rekla: - Šta to pričaš? Pa ti si mi sin. - On mi je samo vragolasto namignuo. Instruktor nam je tada rekao da promenimo pozicije.

Ja sam na sebi imala tanku bluzu i haljinu do ispod kolena. Boba je legao na pod, a ja sam kleknula pored njega. Instruktor nam je rekao da počnemo i ja sam se nagnula ispred Bobinog lica i šapnula mu: - A sada pripazi na svoje ponašanje. - Poslednje što sam videla na njegovom licu pre nego što su moja usta poklopila njegova, bio je lagani osmeh i neobično svetlucanje u njegovim očima.

Kada su se moja usta namestila na njegova, osetila sam kako njegov jezik pokušava da prođe između mojih zuba. “Ne!” pomislila sam, ali sam ipak nešto kasnije, iz razloga koji ni meni nije bio jasan, opustila vilicu i moj sin je ugurao svoj jezik u moja usta. Iako je to bio moj sin, ja sam bila na čudan način svesna uzbuđenja koje je stvorio njegov jezik u mojim ustima. Ja sam mu tada odgovorila sa nekoliko malih pokreta svojim jezikom preko njegovog jezika.

Tada sam počela da u svemu tome osećam neko neobično zadovoljstvo. Kada je instruktor bio podalje od nas, odjednom sam osetila Bobinu ruku na mojoj goloj nozi, iznad kolena. Moja suknja je pokrivala Bobin donji deo, a njegova ruka se pomerila neprimećena od drugih osoba pod moju suknju, klizeći na gore po mojoj levoj butini. Ja sam uzdahnula kad je instruktor stao iza nas.

Osetila sam čudnu jezu u stomaku kada je moj sin polako dopro svojom rukom do mojih gaćica na mom boku. Nastavio je da pomera ruku po gaćicama sa boka prema međunožju. Ja sam sklonila svoja usta sa njegovih i samo gledala dole u njega. Njegova ruka je tada došla do kritičnog mesta.

Prvo jedan njegov prst, a potom i drugi prsti, dodirnuli su moje međunožje. Njegova ruka se nije sklanjala sa tog mesta. Ja sam, gledajući u njega, prošaptala: - Sram te bilo. - Počela sam da mislim da je sve ovo od početka bila njegova klopka u koju sam upala, odnosno da ga nikad nije ni interesovao kurs prve pomoći, već da je samo hteo da dođe u ovakvu situaciju sa mnom.

Ja ne želim da mislite da sam ja bila domaćica gladna sexa, koja ništa u tom smislu nije dobijala od svog muža. Ja imam dobar brak i nikad nisam pomišljala da moj sin ima ovakva osećanja i želje prema meni, to jest da u meni ne gleda samo majku, već i veoma privlačnu zrelu ženu, niti sam ikad mislila da je ovo što se upravo dogodilo uopšte moguće. Kada se završio čas, seli smo u našu staru Opel Askonu. Boba je kao i uvek seo na mesto vozača, pošto mi je prethodno otvorio vrata od zadnjeg sedišta, iako sam ja obično sedela napred.

Bilo je već prošlo pola deset uveče. Kako je sutradan bio radni dan, ulice su uglavnom bile puste. Vozili smo se u tišini, pošto ja posle svega što se desilo, nisam znala šta da kažem. Kada sam primetila da se ne vozimo prema kući, već da idemo u nekom drugom pravcu, upitala sam: - Gde to idemo? - Boba mi je odgovorio: - Idemo do ovog ovde parkirališta.

– pokazujući rukom ulevo napred. Videla sam da idemo ka slabo osvetljenom parkiralištu na kojem je bilo tek nekoliko parkiranih vozila, a koje se nalazilo ispod visokih stabala topole. Ubrzo smo se parkirali podalje od ostalih parkiranih automobila. Nije mi bilo jasno zašto smo stali ovde, ali prosto nisam imala snage da ga pitam.

Čim je ugasio motor, izašao je brzo iz kola i seo na zadnje sedište pored mene. Pitala sam se koje su mu namere i zbog čega je seo pozadi. Pomislila sam da je hteo da razgovara sa mnom. U našoj kući je skoro uvek bilo nekog od ukućana, pa tamo onda i ne bismo mogli razgovarati.

Moj sin se pomerio tik uz mene. Gledala sam u njega kada je položio svoju ruku na sedište iza mene. Pre nego što sam mogla da ga upitam šta namerava, njegove usne su se spustile na moje. Ja sam bila iznenađena time.

Isprva sam se pitala, da li da ga odgurnem. Ali onda sam pomislila: “Pa, nakon svega, ovo je ipak moj sin koji me smatra, uprkos činjenici da sam mu majka, a uz to naravno i znatno starija žena od njega, dovoljno atraktivnom da želi da me poljubi. ” Ja sam dopustila njegovim usnama da se postave na moje i počela da uzvraćam poljubac sa određenim entuzijazmom. Moje disanje se tada definitivno ubrzalo.

Njegova desna ruka je bila na mojim ramenima, a njegova leva ruka je bila na mom desnom ramenu. Moje ruke su isprva ostale uz mene, ali nakon toga, ja sam stavila moju levu ruku oko njegovog vrata. Dok me je ljubio, dopustila sam mu da mi zavuče jezik. Palacao je po mojoj usnoj duplji u potrazi za mojim jezikom.

Odgovorila sam mu na način koji je očekivao pa smo pomešali jezike. Ljubili smo se u usta oko pet minuta. Moj sin me je privukao bliže sebi. Moje grudi su bile pritisnute uz njegove.

Moj sin je počeo da me okreće sve dok nisam sedela u njegovom krilu licem okrenuta ka njemu. Sedela sam mu na butinama, dok su one bile između mojih kolena. Zatim je stavio ruke oko mog struka. Onda je spustio ruke na moje bokove i privukao me čvrsto uz sebe.

Kada sam se smestila, sin je uzeo moju ruku i položio je u svoje krilo. Nije bilo šanse da na tom mestu ne napipam izbočinu u njegovom džinsu. Tada me je ponovo poljubio. Kada me je privukao blizu, ja sam prekinula naš poljubac i položila glavu na njegovo rame.

Sin me je polako gurnuo nazad, cmoknuo u usta i počeo da me ljubi po licu. Ljubio me je po čelu, obrazima i usnama da bi prešao na moj vrat. Ja sam tada lagano zabacila glavu i tiho uzdahnula. Ljubio me je i lizao po vratu, što mi je prijalo.

Zavukla sam mu prste u kosu i nežno je mrsila. Spustio je desnu ruku na gornje dugme moje bluze, podigao glavu i gledao me u oči nekoliko trenutaka. Potom je polako otkopčao gornja dva dugmeta moje bluze. Ja sam položila ruke na njegova ramena.

On je raširio raskopčani deo moje bluze i tako se pojavio gornji deo mog brushaltera. Onda me je zagrlio i poljubio u grudi iznad brusa. Ja sam pomerila glavu napred i vratila svoje usne na njegove. Tada mi je otkopčao preostala dva dugmeta od bluze i ja sam mu dopustila da mi je skine.

Sin je tada položio svoje ruke na moje nabrekle dojke i lagano ih stisnuo. Stiskao ih je nekoliko trenutaka, a potom mi je raskopčao grudnjak, te sam ga pustila da mi ga skine. Zatim je počeo da me ljubi po dojkama i da mi sisa obe bradavice sve dok nisu očvrsle. On je skinuo svoju majicu i povukao me napred tako da su moje gole grudi bile uz njegove.

Bila sam zrela žena zahvaćena vrtlogom strasti sa požudnim tinejdžerom, koji je bio moj sin. Kada je nastavio da mi ljubi dojke, ja sam stavila svoje dlanove na njegove grudi. On je polako povukao moju desnu ruku preko svog tela, do donjeg dela njegovog stomaka. Potom je okrenuo moju ruku, tako da su mi prsti bili okrenuti na dole.

Zatim je lagano gurnuo moju ruku ispod opasača njegovog džinsa. Skoro sam zaustavila disanje kada sam osetila pod prstima gomilu stidnih dlačica, a onda su moji prsti došli u kontakt sa korenom veoma tvrdog penisa. Sin je povukao svoju ruku, ali moja je ostala tamo gde je bila. Tada sam odreagovala, tako što sam obavila svoje prste oko njegove impresivne muškosti.

Sin me je povukao da ga poljubim, a ja sam osetila njegovu ruku kako klizi pod mojom suknjom, uz moju nogu sve dok nije došla do mog veoma vlažnog međunožja. Ja sam držala njegov ud još čvršće i ustvari sam pokušavala da pomeram moju ruku gore – dole, ali pošto je u njegovim pantalonama bilo tesno, nisam mogla to da izvedem. Sin je počeo da me trlja kroz gaćice. Tada je uzeo moje ruke i tiho mi rekao: - Molim te, otkopčaj mi kaiš i skini mi pantalone i gaćice.

- Dok me je dalje trljao prstima, ja sam povukla dole prvo njegov džins, a potom i gaćice. Ono što sam tada ugledala, šokiralo me je svojom veličinom. Naime, pojavio se njegov ogromni, moćni i jako tvrdi penis. Bila sam fascinirana njegovom lepotom i veličinom.

Bio je dugačak, prav, prošaran venama, a na vrhu mu je bio veliki rumeni glavić. Tada je on otkopčao cipzer moje suknje i svukao je dole. Kada je počeo da mi svlači i gaćice, nisam se bunila. Stavio je ruku na moju orošenu vaginu i trljao je kružnim pokretima.

Gurnuo je jedan prst u nju. Potom još jedan, pa još jedan. Nežno je ulazio i izlazio sa prstima iz moje vagine, tako da sam se gubila od silnog uživanja. Uskoro sam doživela predivan orgazam.

Da bih mu se zahvalila, spustila sam svoje usne na njegove i strasno ga poljubila gurajući mu duboko jezik. On je nastavio da me masturbira dok smo se ljubili, gurajući u moju ženskost i po četiri prsta, sve dublje i dublje, tako da sam ubrzo svršila još jednom podjednako lepo kao i prvi put. Zatim mi je sin tiho upitao: - Da li ti je bilo lepo? - Odgovorila sam mu: - Bilo mi je prelepo. - Onda je prišao svojim usnama do mog uveta i tiho mi šapnuo: - Mama, sedi mi na njega, molim te.

Hteo bih da ti ga stavim. - Ja sam oklevala. Nisam znala da li smem da idem toliko daleko sa sinom, da mu se potpuno podam. Sa druge strane, on je meni već podario dva orgazma, a da pritom nije ni jednom svršio.

Spustila sam ruke na njegov penis. Bio je tvrd kao stena. Osećala sam pod prstima kako mu pulsira. Počela sam da povlačim kožicu na njemu gore-dole.

Za to vreme, on je mesio moje bujne dojke. Neko vreme sam ga tako masturbirala, a onda mi je Boba šapatom rekao: - Mama dopada mi se ovo, ali ja bih hteo da uđem u tebe. - - Ne smemo to da radimo. – odgovorila sam mu, nakon kratke stanke.

- Da li bi onda htela da ga staviš u usta? – upitao me je on – Hajde mama, sisaj mi ga malo, molim te. - Pogledala sam ga u oči. Grčevito sam razmišljala šta da radim. U meni se odvijala velika borba.

Onda sam mu priznala: - Nikad pre to nisam radila. - Pomalo iznenađeno me je pogledao, pa mi je rekao: - Sad imaš priliku. Hajde mama, dudlaj mi ga molim te. - Nisam znala šta da učinim.

Poljubila sam ga svojim drhtavim usnama u usta. I dalje sam ga masturbirala. Ustala sam iz njegovog krila i sela pored njega sa leve strane. pognula sam glavu ka njegovim preponama.

Ponovo sam ga uhvatila za muškost. Pošto mi je kosa smetala, stavila sam je iza levog uveta. Njegov penis je sada bio na desetak santimetara od mog lica. Znojila sam se i teško sam disala.

Spustila sam glavu još malo niže. Sada su moje usne bile jako blizu penisa mog sina. Oblizala sam usne dok mi je srce udaralo kao ludo. Otvorila sam usta i nekoliko dugih trenutaka oklevala.

Potom sam krenula glavom napred i konačno sklopila usne oko penisa mog sina. On je tada glasno uzviknuo: -To!!! - Sisala sam mu ga krećući se usnama gore – dole, trudeći se da ga uvučem što dublje. Pošto mu je bio jako velik, uspevala sam da ga uvučem samo do pola. Desnom rukom sam mu pri tom držala koren njegovog uda, a levom sam mu nežno mesila jaja.

Dok sam mu pušilla, jezikom sam u ustima lizala glavić. On me je nežno milovao po kosi. Pušila sam mu punim ustima, istinski se trudeći da mu priuštim što veće zadovoljstvo. Moj trud se ubrzo isplatio.

Osetila sam kako mu se penis grči, da bi ubrzo na moj jezik pokuljale prve kapi vrele sperme mog sina. On mi je tada pritisnuo glavu na dole, tako da mi je njegov penis praktično ušao u grlo, gde je nastavila da šiklja njegova gusta, topla i lepljiva sperma. Bilo je jako mnogo, tako da sam imala utisak kao da me puni čitavu večnost. Prvi put sam tada okusila muško seme i to seme mog sina i dopao mi se njegov ukus.

Progutala sam svu spermu i tako završila sa svojim prvim pušenjem sinu. On me je tada nežno privio na grudi i dugo me tako držao. Kada smo se odvojili, rekao mi je: - Bilo je fantastično. Da samo znaš koliko sam ovo želeo.

- Zatim smo se obukli i odvezli kući u tišini. Kada smo stigli kući, svako je otišao u svoju sobu. Slatko umorna, legla sam i ubrzo zaspala. Sutradan nismo pričali o tome u toku dana.

Uveče dok sam nešto spremala u kuhinji, sin je ušao u kuhinju i zatvorio vrata od nje. Prišao mi je otpozadi, stavio ruke oko struka i nežno poljubio u vrat. Tiho mi je rekao: - Noćas kada svi zaspu, dođi u moju sobu. Čekaću te.

- Okrenula sam glavu ka njemu i naše usne su se spojile, dok je on svoje ruke podigao uz moje telo, stavio na moje dojke i čvrsto ih stisnuo. Kada su svi zaspali, ustala sam iz kreveta i pošla u sinovljevu sobu. Drhtavom rukom sam otvorila vrata i ušla unutra. U sobi je gorela mala zidna lampa, koja je diskretno osvetljavala prostoriju.

On je ležao na krevetu u pidžami. Ustao je, prišao vratima i zaključao ih. Zatim me je zagrlio i poljubio gurajući mi jezik. Brzo smo se skinuli, legli na krevet i počeli da se mazimo.

On je mene držao za sise, a ja sam njemu rukom navlačila kožicu na već ukrućenom penisu. Dugo mi je ljubio mi je i sisao dojke. Prosto nije mogao da se odvoji od mojih sisa. Ja sam se već dole dobro ovlažila.

Stavio mi je ruku među noge i prodro prstima u moju vaginu. Nastavio je da mi ljubi dojke i sisa bradavice, sve dok nisu nabrekle i ukrutile se. Spustio se jezikom i usnama na moj stomak. Zatim je nastavio da se spušta sve niže i niže, dok nije došao do mog Venerinog brežuljka.

Poljubio ga je. Zatim je prstima raširio moje usmine i poljubio me u moju vlažnu i toplu vaginu. Stresla sam se. Dugo me je ljubio i lizao po vagini, pa sam tada doživela i prvi orgazam te večeri.

Potom je stao da sisa moj klitoris kao bombonu. Naizmenično ga je lizao i sisao. Tada sam ponovo svršila, prigušujući jecaje i uzdahe zadovoljstva, da nas ne bi ko čuo. Kada sam po drugi put svršila, sin se pridigao do moje glave i tiho mi šapnuo na uvo: - Mama, volim te.

- - I ja tebe volim dušo. – uzvratila sam mu. - Hteo bih noćas da te tucam. – reče on, a ja na to uzdrhtah od uzbuđenja i neke slatke jeze.

- I ja to želim mili. – rekla sam mu i pomilovala ga po kosi. Kada je to čuo, oči su mu se užarile. Raširio mi je noge i postavio se između njih.

Privila sam ga na grudi i tiho mu šapnula – Budi pažljiv, dragi. Jako ti je velik. – rekla sam mu. - Ne brini.

Znam šta ću. – uzvratio je. Podigao mi je noge na svoja ramena i nagnuo se napred. Upravio je svoje veliko i tvrdo koplje ka mojoj vagini.

Levom rukom mi je raširio usmine, dok je desnom držao penis. Postavio je glavić tik uz moju vaginu i zastao par trenutaka. Pogledala sam ga u oči i tiho mu rekla: - Učini to mili. - Kad je to čuo, gurnuo mi je prvo glavić, a onda polagano i skoro ceo svoj ud sve do materice.

Zatim je tiho kriknuo: - Ovo sam tako dugo čekao! - Potom je nežnim pokretima uvlačio i izvlačio ud iz moje vagine. Dok su mi kolena dodirivala ramena pred njegovim naletima, osećala sam se kao na sedmom nebu. Njegovi ubodi su bili nešto najlepše što sam do tada doživela. Grlila sam ga, zarivajući mu nokte u leđa u grčevima strasti.

Prodirao je u mene kao pravi muškarac. Dugo me je tucao, a kada smo se približili vrhuncu postavio je usne na moje i zagurao mi jezik. Jezici su nam se isprepletali, a pjuvačka pomešala. Tada mi ga je gurnuo do kraja i započeo da puni matericu, u kojoj je i sam bio začet, potokom sperme vrelim do usijanja.

Tada sam doživela takav snažan orgazam, kakav nisam nikad pre u svom životu. Kada smo svršili, još dugo smo ostali spojeni. Ne vadeći ga napolje, nastavio je da me ljubi i mazi. U tim trenucima shvatila sam da sam se beznadežno zaljubila u njega.

Kada smo se razdvojili, ja sam počela da ga ljubim po grudima i stomaku, sve niže i niže do njegovog predivnog i ponovo tvrdog penisa. Uzela sam ga u usta i sisala mu ga, želeći da mu se tako zahvalim za ogromno zadovoljstvo koje mi je pružio. Pušila sam i lizala njegovo mlado i moćno ljubavno koplje, sve dok mi nije svršio u usta. Te noći smo vodili ljubav još tri puta.

Moj sin je bio neumoran ljubavnik. Uzimao me je bez pardona. Nastavili smo sa intimnim odnosima, svaki put kada su nam to prilike dozvoljavale. Ne znam koliko će trajati naša veza, ali se nadam da će potrajati.

Na ovom svetu nema ništa lepše od ljubavi majke i sina! .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Mama I sin, zaljubljeni par

Robert je bio mišićavi osamnaestogodišnjak. Počeli su ljetni praznici, obitelj zbog ‘poslovnih obaveza’ roditelja ne ide nigdje. On nema love da ode sam s prijateljima. Grad je prazan i vrijeme provodi doma s mamom. Jadranka je žena prave majčinske ljepote.

Iznimno visoka sa svojih skoro 183 centimetra, dugih, mliječno bijelih nogu i velikih sisa u obliku banana. Mali se nije jednom uhvatio u razmišljanjima kako bi bilo pojebati mamicu. Barem tri puta dnevno zamišljao je da joj prebacuje noge na ramena i zabija debelu kurčinu u mokru pičku. Očajnički joj se htio isprazniti u nju, uvijek drkajući na mamine jajne stanice koje bi ga tamo čekale spremne za oplodnju.

Što je najbolje, ovo uopće nije bila tajna; Jadranka je znala koliko je sin želi. Bilo joj je to jasno po njegovim pogledima. Nije se zbog toga uzrujavala kao što bi to možda neka druga žena. Na kraju krajeva, laskalo joj je što je zanimljiva super zgodnom klincu, jedino se tu nije dalo ništa konkretnoga napraviti obzirom da joj je to bio sin i da je u krajnjem slučaju, već dvadeset godina u sretnom braku sa njegovim ocem, Petrom Konjušićem.

Kad bi ulovila sina kako pohotno zijeva u nju samo bi odmahnula rukom svjesna da će ga to uskoro popustiti. Robert se spustio na doručak odjeven samo u bokserice. Stara je stajala kraj špareta u gaćama, grudnjaku i šlapama na visoke pete. Znala je već jutarnji igrokaz; krenuli bi koraci s prvog kata, onda bi je sin ugledao i zastao, a ona, kao nije bila svjesna da je gleda, namjerno se naginjala raširenih nogu i isprčene guzice tako da joj se fino vidjela pičkica uvučena u gaće, ili velike sise jedva sapete u prozirnim grudnjacima.

Onda bi ga pozdravila skroz nedužnim glasom. «Jutro mama», obično je mrzovoljno uzvraćao. Odgegao bi se do nje i zagrlio je odostraga. Osjetila je veliku sinovu kvrgu kako joj se usijeca u brazdu na guzi i osmjehnula se.

Bilo joj je jasno koliko je dečko veći od svog oca. «Si dobro spavao? » «Aha…Jebote, ni ne sjećam se. Tata je otišo? », pitao je kroz zijevanje. «Je.

Prije pet minuta. Trebaš ga? » Pravila se luda. Dobro je znala zašto ga to zanima. Robert se sasvim drugačije ponašao kada oca nije bilo kući.

Nemjerivo je bio ‘fizičkiji’ sa mamom, a nju to nije smetalo. Inače je bila opuštena osoba, pa nije previše ozbiljno shvaćala ni bilo što u vezi tinejdžera, a vjerovala je sinu da ma kako napaljen bio sasvim sigurno neće pokušati ništa protiv njene volje. Još ju je jednom snažno zagrlio, ovog puta tako jako da mu je dignuti glavić ušao u njenu pukotinu, a s prednje strane joj je prelazio dlanom po ravnom trbuhu, opasno blizu rubova obješenih sisetina. «Mama…volim te.

» Jadranka je prošla noktima kroz sinovu gustu kosu, potpuno smirena i zadovoljna kao mačka u rukama mladog, mišićavog mužjaka. «Ma znam, ribica, i ja tebe volim…puno više nego što bi ti to uopće povjerovao…» «Ma da, al ja tebe mama zbilja…» Jadranka se okrenula i stavila mu prst na usta, «PSSSSST! Znam, ljubavi. Ne moraš mi ništa objašnjavati. Jasno mi je kroz kaj prolaziš…» «Zbilja? » «Da, naravno! Ful je normalno za dečke tvoje dobi da vole mamice na taj način i da su ljubomorni na očeve jer nas imaju.

» «A, valjda…Kad znam kolko hoćeš tu bebu…i…» Nakon kraće pauze mama je primila ruke svog jedinca i pogledala ga u oči. «I onda si ljubomoran jer pokušavam zanijeti s njim a ne s tobom? », pažljivo ga je pitala. «Isuse… znam koliko je to glupo…», Robert se sramio. Kad se o tome razgovara zvuči još jadnije nego što je.

«Ma šta bi bilo glupo… osjećaš što osjećaš… Tata i ja pokušavamo dobiti bebaća već sedam godina, i ništa…» «Zašto? Mislim zašto vam ne ide? » «Ah gle, doktorica kaže da je sa mnom sve u redu, još imam i ciklus i sve, ali tvoj otac…jednostavno me više nije u stanju oploditi», tiho je dovršila. Robertove oči su bljesnule. «Mama, zašto ne bi sa mnom pokušala! Ja ću te napumpati od prve, vidjet ćeš! Kad bi mi samo dala priliku!!!» Jadranka se smijuljila. Stajala je skroz stisnuta uz sina i držala ruke na njegovim širokim ramenima.

«Ma daj molim te, pa znaš da toga nema nigdje!» «Zakaj ne? ? ? Tata ne mora ni znati, možeš mu reći da je njegovo!» Mama se sada tako jako smijala da nije bila u stanju ni govoriti. «Sine, daj se slušaj kaj pričaš…hahahah!» «Pa daj reci da nije dobra ideja? ! Dobit ćeš bebu, a tata neće ispasti neki jadni rogonja kome si se jebala iza leđa!» «A ti se ne bi računao pod varanje? Ma vidi gospodina, hahah!» «Ne bi jer bi mali izgledao kao tata! Mama, časna riječ, nema šanse da ikada ikome kažem!» «Mili, ne možemo», mama je zapalila cigaretu i odmahnula rukom. «Zašto? ? ? Sva si sluđena koliko hoćeš bebu, zakaj ti je ja ne bi mogao složiti? ? ? » «Nije samo stvar u bebi, Robi. Dvadeset godina sam s tvojim ocem i niti jednom ga nisam prevarila.

Sasvim sigurno i neću to sada početi zato kaj mi je sin pre napaljen pa se sjetio!» Spustio je glavu na prsa, a onda pogledao majku s đavoljim osmijehom, «A kada bi on to pristao…? » Jadranka se nekontrolirano zasmijuljila. «Tvoj otac? » «Da, kada bi tata rekao da te smijem poševiti zbog klinca? », dodao je mrtav ozbiljan. «Sretno sine!» «Ne, nemoj se sada glupirati… Šta ako tata kaže da je ok? » «Čekaj, tebi je normalno pitati oca takvu stvar? !» «Odgovori mi na pitanje, mama!» «Kao prvo, nema teorije da Petar na to pristane. On je Hercegovac, jebemti, konzervativan čovjek.

Mogao bi te zatamanit već i za to što ga ispituješ takve bolesnoće. » Mali je insistirao, «Ali ako pristane? » «Pa ako pristane…što neće…onda bi se možda i moglo porazgovarati o tome. » »Nemoj vrdati mama, reci kako je, jel bi onda porazgovarali ozbiljno o tome da ti i ja napravimo bebu? » «Da, možda bi se dalo pričati o tome da mi napraviš bebu, sine», Jadranka je ugasila čik, i ozbiljno pogledala dječaka u oči. Robert je to doživio kao gotovu stvar.

Podigao ju je s poda i sav euforičan počeo stiskati. Obožavao je osjećaj velikih spužvastih sisa na svojim mišićavim grudima. Mama se samo blesavo smijala, mislila je kako je baš slatko što ga i sama mogućnost da će je smjet oploditi toliko veseli. No, znala je da od toga neće biti ništa.

Nema teorije da njen muž nešto tako bizarno blagoslovi. «Dušo, daj se smiri…Još nisi pričao s ocem. » «Ako pristane, možemo početi večeras? » «Ne! Jer ako pristane, ja ću umrijeti od šoka, hahah» «Daj mama budi ozbiljna! Ako pristane, jel može? » «Prvo ćemo morat razgovarati i to svi skupa, sine. » Robert se veselo smijao, pucao je od samopouzdanja.

Uopće nije dovodio u pitanje da će mu se napokon ispuniti san; mamina stopala kao da su mu već bila na ramenima, a velika zrela pičketina mokro mu je šljapkala oko tvrde, žilave kurčine. Mali nije bio lud, jednostavno je znao nešto o svom ocu što njegova majka nije. Tata je napravio veliku grešku, koja će ga sada jebeno koštati. Toliko jebeno da će mu sin pojebati i oplodit ženu! * Tri je popodne.

Robi je znao u koliko se točno sati mora pojaviti u očevom uredu. Direktor Konjušić tresao se kare zabijene do jaja u mladoj pičkici svoje sekretarice kad je Robert upao u konferencijsku sobu. Mala plava kurvica spotaknula se o vlastite gaće koje su joj pune sperme visile na koljenima i doslovno otpuzala kraj Robija, crvena od srama ali i žestokog trpanja. Robert ju nije ni pogledao.

Držao je ruke uvučene u džepove i hladno promatrao osramoćenog oca. «Zabavljaš se, tata? » «Sine…ja…», otac se nije mogao sjetiti ni jednog izgovora kojime bi opravdao ovo što se upravo desilo. Ulovljen je doslovno do jaja u pički, i nije bilo šanse da se izvuče na razgovor. Bio je to prvi put da je Robert vidio očev kurac.

Šokiralo ga je koliko mu je ta preljubnička stvar bila mala. Odmah je pomislio da će se majka obeznaniti nad njegovim barem 10 centimetara većim alatom. Ne samo da je imao bitno dužu kurčinu od ove tatine sramote, već mu je bio i srazmjerno deblji, prošaran pulsirajućim plavim venama, s velikim ljubičastim glavićem. «Smiri se stari, srce će te okinuti.

Znam ja za to već dugo», hladno je rekao gledajući oca kao govno. «A tvoja majka? ? ? Šta ćemo s njom? Molim te, nemoj joj reći, sine! Kad te preklinjem!» «Bez brige, tatice. Mama nikad ne mora saznati za ovo, ali ako ćemo tako…onda i ja tražim uslugu», hladno je odrezao. «Dobro.

Što hoćeš? Novo računalo? Auto…? », otac je širio ruke spreman na bilo kakav dogovor. «Tvoju dozvolu», zločesto se iskesio. * Istog dana navečer Robert je ležao u svojoj sobi i čekao. Stari se vratio doma prije nekoliko sati i dolje razgovarao s mamom.

Konačno, oko 11, čulo se kucanje na vratima poslije kojeg je mama provirila. «Još si budan? » «Aha», naravno da je bio. Koji bi to tip spavao dok se kovala odluka hoće li smjet najebati bebu u svoju predivnu mamicu? ! Jadranka je zatvorila vrata za sobom i krenula prema sinovom krevetu. Pri svakom koraku sise su joj se nesputane grudnjakom zabijale jedna u drugu i drhturile u stotinu valića bijelog, raskošnog mesa.

Zadovoljno se nasmiješio znajući da će uskoro zagnjuriti glavu u njih i upumpavati u to divno tijelo sokić za proizvodnju klinaca. Jadranka je sjela na rub kreveta sa zagonetnim izrazom na licu. «Gle…zbilja mi nije jasno kako ti je to uspjelo…» «Tata je pristao? », pravio se iznenađen. «Da, ni ja ne mogu vjerovati.

Rekao je da si bio vrlo uvjerljiv», majka ga je toplo pogledala u oči. «Što znači da, ako si i dalje za, i daj Bože da možeš, da možemo počet planirati novog malog Konjušića!» «Planirat? Šta ti to znači? Hoćeš reći da ne možemo početi večeras? » Jadranka ga je pomazila po kosi i opet prasnula u smijuljenje, «E jesi blesav! Nemaš pojma o biologiji, kaj si imao jedinicu? Ne rade se bebaći tak da se samo uvučeš mami među noge i staviš joj stvar u picu, sine. Djeca se delaju u određeno vrijeme i zna se kojom tehnikom, kako bi se osiguralo da će žena zanjeti. » Stara mu je počela objašnjavati plodne dane, ovulaciju i sve te detalje na koje žene paze kad primaju metak.

«Sine», primila ga je za ruku, «…znam da ti je sve ovo novo i da si možda zamišljao kako će biti drugačije, ali mi smo mama i dijete, naši odnosi će biti vrlo ciljani. Bez nekih nepotrebnih užitaka. Ne smiješ zaboraviti da ovo radimo kako bi dobio maloga bracu, a ne radi pohote. » Robi je kimnuo.

Ma bolio ga je kurac, znao je da čim stara dobije među noge njegovu 24 centimetarsku batinu, sva će ova sranja o ‘nepotrebnom užitku’ brzo biti zaboravljena. Dani su prolazili, a sin je čekao signal od mame. Konačno, u četvrtak ujutro Jadranka je sjela kraj njega s osmijehom od uha do uha. «Jesmo danas raspoloženi za rađenje bebača, gospodine? », pitala ga je kao da je to najnormalnija stvar na svijetu.

»Zbilja? », oduševljeno ju je pogledao. «Zbilja. Počeo mi je ciklus. Već sam ti nazvala u školu i rekla da si bolestan.

Sljedeća tri dana morat ćeš mi biti stalno na raspolaganju, dušo. » «Naravno da hoću, mama. Neću uopće ići van! Odmah počinjemo? » Majka ga je toplo pogledala. «Čim ti otac ode na posao…» Kurac mu se smjesta ukrutio.

Koliko ljudi može reći da je došao dan kada će im se ispuniti životni san? Robertu se desilo upravo to. Čim se začuo zvuk očevog automobila majka ga je pozvala. Izgarao je za tim, no sada, kada se odvijalo, bio je nervozan za popizditi. »Dušo opusti se… Sve će biti dobro, a kad dovršimo, imati ćeš bracu ili seku za devet mjeseci.

Kaj to nije super? », ohrabrivala ga je. «Valjda…» Oboje su itekako bili svjesni da je u ovoj priči za Robija najuzbudljiviji onaj dio u kome zabija mladu kurčinu u maminu pičku, a ne pelene i drečanje njegovog sina/brata. «Dođi ljubavi», Jadranka je nježno primila svog pastuha za ruku i povela prema spavaćoj sobi. «Idem se ja spremiti u kupaonicu a ti se skini i čekaj mamu u krevetu, u redu? » Robi je kimnuo i pratio je pogledom.

Onda se na brzinu skinuo pa uvukao pod plahte bračnog kreveta svojih roditelja. Čim je legao na očevo mjesto pogodio ga je val strahovitog uzbuđenja, nije imao pojma da će ga zauzimanje mjesta tog starog sranja toliko uzbudit. Par trenutaka poslije pojavila se mama odjevena u veliku bijelu majicu kratkih rukava koja joj je padala do struka. Kosu je zavezala u rep a po drmanju sisa bilo je jasno kako ispod nema grudnjak, pa vjerojatno ni gaćice.

Odložila je nekakvu tubicu na noćni ormarić. «Kaj ti je to? » «Lubrikant, mačak. Za svaki slučaj, koji put treba podmazati, znaš. » Skinula je šlape sa svojih slatkih malih stopala i stisnula se uz sina.

Gledala ga je vrlo ozbiljno. «Dušo, nisi se predomislio? I dalje to želiš učinit za mamicu? » Robi se nasmijao, «A ne! Pa napravio bi sve za tebe, mama!», iskreno je ispalio. »Ah, u to već nisam sto posto, al čini se da bi zbilja napravio sve kako bi mi baš ti napravio bebu. » Oboje su se nasmijali, bilo je i više nego jasno da je to istina.

«Spreman? » Legla je na leđa i zagrlila mladića oko vrata. «Popni se na mamu, maco. » Brzo je uskočio među raširene noge, a majka je podigla majicu koja joj je do tada štitila ženskost. Kurac mu se sada lijepo zalijepio na njen venerin brežuljak.

«Samo se opusti, nisi mi težak», rekla je loveći dah pod sinom. Mali je uzdahnuo kad su mu se prsa prikeljila na mamine ogromne spužvaste jastuke. Primila je sina za ramena i raširila svoje duge noge savijene u koljenima. Koliko god je ovo luđački želio, dečko nije imao snage gledati u majčino lice dok će je ševiti.

Položio je glavu na njeno rame i počeo pikati kurcem u potrazi za naborom iza kojeg se skriva mamina rupa. «Niže…», šapnula mu je na uho. Osjetio je kako mu glavica napokon probija vlažnu pećinu zrelih prepona. Velikim glavićem lako je raspolovio majčinu pičku i ušao u razrađenu rupu.

Glasno je jecala prativši rastezanje ženskosti koja nije navikla na ovakve dimenzije. Nesvjesno se napela kao što to ljudi uvijek učine kada očekuju nekakav udarac, ili su općenito nespremni na ono što im se događa sa tijelom. Gurao je žilavo, tvrdo meso u majku što je dublje išlo znajući da joj upravo dira zone za koje ona nije ni znala da postoje. Jebao ju je plitkim, brzim ubodima, sa svakim novim ujebom uvlačivši monstruma dublje i dublje u tijelo iz kojeg je prije osamnaest godina izašao, baš na ta vrata.

Majka je isprekidano disala, kao da se bojala uopće koristiti pluća jer bi ih svaki čas mogla probiti ta enormna karina koja ju je poput sablje probijala na pola. Pička joj je bila tako razrađena jedino na porodu, jer iako se mekano tkivo kurca oblikovalo po pizdi, glavić ju je ipak udarao ravno u maternicu. Dečko je instinktom muškaraca znao što radi; taj ljubavni kanal u njegovoj je podsvijesti bio cilj svega, mjesto za proizvodnju beba, onoga što će sada usaditi u mamu. Jadranka ga je držala stisnutog uz sebe, a nogama se omotala uz sinovu guzu da ne spadne od jakih udara karine.

Majka i sin parili su se punom parom. Stenjanje je postajalo sve glasnije, dijelilo ih je svega minuta, dvije do najmoćnijeg orgazma u majčinom životu. Ludilo joj je teklo venama, pokorila se kurčini dječaka, bila je pod njegovom kontrolom. «Ohhhhhh…bože….

!» Mali se nije dao zbuniti, uopće nije smanjivao ritam ševe. Ukočeno je fiksirao majčino ekstatično lice, škrgutanje zubi, vriskove…. Izgledala mu je kao da rađe, s tom razlikom da joj pičku nije razvaljivala beba već orgazam, jebeno snažan klimaks kakvog žena može doživjeti jedino sa svojim sinom. Mlada napeta kurčina bez milosti je tucala četrdesetogodišnju pizdu, pičkicu iz snova, koja mu je ispunila baš sva očekivanja koja je u detalj razvio tijekom dugih drkaroških noći.

Mogao bi je tako jebati zauvijek; dečko se toliko uzbudio da nije bio u stanju ni svršiti, no zato se ona pod njim opet ukrutila, «Ohhhhhhhh», Jadranku je svaki novi orgazam sve više uništavao. Pička ju je doslovno bolila, mišići se nisu uspijevali smirit od grčeva kad bi je dečko jebao bez zastoja, izazivajući orgazme u orgazmima…nešto što se na kraju pretvorilo u ludilo. Ovaj drugi, veliki udar, tako ju je jako pogodio da je žena počela plakati. Zaurlala je iz sve snage, to su morali i susjedi čuti.

Robertova jaja počela su se skupljati. Uredan ritam kojim su pljeskala po majčinoj mokroj guzi počeo je i klincu izvlačiti spermu na uši. Stara se nije dala; s obje pete mu se zakucala za leđa i zabila ga u sebe još dublje, «Nutra, nabij!!!! Dublje!!!!», naređivala je. Kao da se radi o onima na licu, Jadranka je osjetila kako joj rezanci super svježe sperme ulaze u usta maternice.

Bilijuni nabrijanih, mladih spermija krenuli su u lov na jajašca. Robert se okupan u znoju, sav crven i raščerupan skotrljao s majke. Upravo je ispalio nevjerojatnu količinu sjemena u njenu pičku. Mama je grozničavo dohvatila jastuk i ugurala si ga pod guzu.

«Kaj to radiš mama? » «Moram nadignuti kukove da mi se sperma slije što dublje u maternicu, ribica», odgovorila je. «Jesam ti dobro odradio? » «Dobro? Bio si…divan», štipnula ga je za obraz. «Ma mislim ono…koliko si vrištala…Da te nisam povrijedio? », mali je zabrinuto slegnuo ramenima. «Kaj? Povrijedio? Ma ne…ovo je bila druga vrsta vrištanja, haha…» «Kak to misliš? », još je bio jako mlad… «Pa, većina žena vrišti ko da ih se kolje kad imaju jake orgazme.

Mamici je samo bilo jako lijepo, to je sve. » «Ajde…kul… ako je tako, baš mi je drago. » Jadranka se osmjehnula, «Znam mili, samo nemoj mi se ništa zanositi, znaš da nam to ovdje nije cilj, već da ti što prije napravimo bracu ili seku. Ok? » «Ok.

. », neuvjerljivo je odgovorio. «Sine, ja tu moram još ovako ležati neko vrijeme, da se sperma primi. Zašto ne bi otišao igrati igrice na kompjuter ili nešto? » * Robert se pokupio u svoju sobu, a ni samom mu još nije došlo iz kurca u glavu da si je upravo pojebao majku, svršio u nju i da ona sad tamo izvodi neke pokrete kako bi se sjeme primilo, i on dobio brata.

Iz misli ga je prekinuo zvuk vode u majčinoj kupaonici. Tuširala se, ispirala ga je sa sebe. Onda se pojavila na vratima i pozvala ga da se vrati u sobu. Dok je ulazio u roditeljsku spavaonu kara mu je opet stršala.

Jadranka je stajala pred ogledalom i češljala svoju još mokru kosu. Na sebi je imala šlape s prozirnim petama zbog kojih je izgledala kao pička iz porno magazina, a ne neka mamica. Mazno se okrenula prema sinu i rekla, «Jesi spreman za drugu rundu? » Pičku materinu, da, pomislio je u sebi, a umjesto odgovora skinuo je bokserice i skočio na majčin krevet. Jadranka se počela smijuljiti.

Bilo joj je neizmjerno zabavno koliko mali voli skakati po njenom zrelom, pomalo ocvalom tijelu. «Presladak si!», zaljubljeno je gledala svog dječaka. Mamine velike, obješene grudi razlile su joj se ispod pazuha čim je legla na leđa, kao nekakve vreće kratkotrajnog mlijeka. Gledala je uzbuđeno u sina kako se skida i uskače ispod plahte pored nje.

»Idemo posijati bebicu, ako nije uspjelo prvi put!» Poslušno je pratio pokrete njene ruke i popeo se na Jadranku. Duge noge su se raširile. Ovog puta glavićem je probušio metu od prve i do jaja kliznuo u vlažnost mamine mokre pičke. Mali je odmah počeo skakati.

»Dušo, čekaj malo…», mama ga je zaustavila. «Morat ćemo ovaj put dublje. Daj da ti stavim noge na ramena. » Nije mogao vjerovati svojim ušima; ovakva ponuda do nedavno se činila nevjerojatnom a sada je majka sama nudila da ju tuca baš u položaju na koji je bezbroj puta drkao.

Iako u godinama, stara je bila razgibana, tako da je bez problema stavila stopala na sina i otvorila mu se, a on ju je začas zalijepio do muda. Imala je pravo, ovako mu se glavica lijepila drito za otvor maternice. Sin je ševio kao profesionalac, vrlo ozbiljnog izraza lica zabijao se dugim pokretima u svoju ženku, mamu. Tucao je žešće nego ikada u životu.

Jadranka ga je cijelo vrijeme gledala u oči. Jednostavno nije mogla vjerovati koliko mu je debeo, kako cijelog života nije bila jebena žestoko, duboko i jako kao sada od vlastitog sina. Ženina usta bila su napola otvorena, lovila je dah, no nije joj baš išlo. Izluđivao ga je izraz lica, položaj, njeno sneno kolutanje očima…i da mu nije rekla, rasturao bi ju kao parni stroj.

Jasno da njemu samom uopće nije bilo stalo do nikakve bebe, jednostavno ju je uživao usađivati u ovu zrelu boginju iz čije je topline i sam izašao. Sve što je želio bilo je dovesti je do orgazma bezbroj puta. Osamnaestogodišnjaku nije dugo trebalo da to postigne; za kojih desetak minuta žestokog trpanja pizde mamine oči sve su ga više gledale kao bespomoćni psić koji se prepustio na milost i nemilost svome gospodaru. Bože, kolika kurčina! A itekako ju je znao i koristiti! Bila mu ona majka ili ne, morala je to poštovati kao bogom dani talent.

«O ISUSE SVETI, ROBI!!!!», Jadranka je jecala. Kurac mu je pomahnitao, ševio ju je bez imalo obzira, uopće ne razmišljajući može li nerazrađena pička to uopće podnijeti. «DUŠO…OVO NIJE…. AH AH…AAAAAH….

AHH…. NORMALNO!!!» Ukočila se, cijelo tijelo joj se treslo. Robi ju nije prestao jebati ni kada je počela svršavati. Osmjehnuo se na onaj specifičan način kako to rade muškarci kada su svjesni da u potpunosti vladaju pičkom.

Ovako je mogao derati do besvijesti. Bio je pun snage i fokusiran samo na jednu stvar – parenje majke, zalijevanje litrama sjemena. Hrpa nabildanog mesa stiskala je sredovječnu ženu i udarala jedan ritam, jedan zvuk vlažnog punjenja. Oslonio se na mekane sisetine i uživao u apsolutnom savršenstvu koje ga je čekalo i sljedeća tri dana.

Već nakon prvog sata ševe Jadranka je svršila više puta nego u cijelom životu sa svojim mužem. Mali je po zadatku svaki puta prasnuo duboko u nju, a onda se srolao s majke potpuno iscrpljen dok je ona ponavljala scenarij s jastučićem ispod guze i podizanjem nogu u zrak kako bi joj što više sjemena ušlo u cerviks. «Odi malo spavati, Robica. Sigurno si iscrpljen…» * Dečko je utonuo u san čim mu je glava dodirnula jastuk.

Spavao bi do kraja tjedna u komadu da ga nije probudila nećija ruka u kosi. Majka je sjedila kraj njega i smiješila se. «Jesi se oporavio? Moramo ponovo…», tiho je rekla. «Kolko je sati? », pitao je trljajući oči.

«Pola četiri. Stignemo još jednu rundu dok tata ne dođe doma. Odi se malo otuširati, sav se čuješ po slijepljenom sjemenu, sine. Ja te čekam u krevetu…» «Ok», iznureno je odgovorio.

Kada se vratio iz kupaone zapazio je kraj postelje drvenu stolicu. «Šta će nam ovo? » «Sjedni…» Jadranka je prekrižila duge, bijele noge. Nije mogao vjerovati da ih je majka cijelo popodne pohotno stezala oko njega. Sve mu se to činilo kao totalno nerealan san.

«Doktor kaže da 90 posto spermića uopće i ne dođe do maternice, al postoji jedan štos kojim se povećava vjerojatnost da ćeš me napumpati…» «Dobro…? » «Kada bi te nekako mogli uvesti u samu maternicu kroz grlić dok svršavaš, najveća prepreka bila bi uklonjena. » «Misliš da je to moguće? » «A čuj, definitivno ti je dovoljno dugačak, samo me moraš ševiti u pravom položaju. Hoće te to smetati? » «Ne…zakaj bi? » «Pa, do sada si ti bio na meni, pod plahtama…a ovako ćemo biti izloženiji…Ja moram biti na tebi, sine. » «Kak god treba ja sam za, mama» Ponosno se nasmijala, «Puno…puno ti hvala što ovo sve moraš prolaziti zbog mene, sine!» Ustala je i povukla ga za bokserice.

«Skidaj se, mačak. » Iz gume je izletila ljubičasta kurčina, a sjajan glavić već mu je kapao. Iako su sve ovo radili samo zbog nužde, kako bi se napravila beba, mama nije mogla a da ne zapazi. «Bože, nemam pojma od kud si naslijedio tu veličinu.

Valjda s moje strane. » «Tatin nije tolki? », Robert se pravio naivan, iako je vidio odgovor. «Očev penis je…pristojan…al ovo što ti imaš dolje, kako da kažem…bitno je veće nego što ima…većina, sine. Imam osjećaj da si s njim u stanju napraviti puno prekrasnih bebica, počevši s našom.

» «Nadam se», mali je pucao od sreće. «Onda», mama je prešla rukom po pici, «Bacaj se na posao!» «Mama…ja…» «Da? » «Mislio sam ako bi mogla…», nepomično je fiksirao majčine ogromne dojke. «Skinuti se? » «Aha. » «Ne znam, ribica… Obećala sam tvom ocu da ćemo u snošaju biti što diskretniji, bez nepotrebnog seksualiziranja, znaš.

» »A ti si mene cijelog vidjela, nije naš fer!» »Dušo, tvoj je penis nužan dio u ovom procesu, a moje grudi…nisu. Ne znam koliko je to dobra ideja», petljala je. «A tvoji orgazmi? To je isto nužno za oplodnju? » «Čekaj malo, gospodine! Misliš da je žena to u stanju kontrolirati? » «Ok, znači, tatu neće smetati kad čuje da si do sada DEVET puta svršila. Dobro, mislim, samo da znam…» «Robica, nisi valjda takvo đubre! Pa, ocu bi ti to slomilo srce!» «Aha, moglo bi se reći da bi popizdio…», zlobno se smješkao.

Majka je stavila ruke na struk i fiksirala sina. «Dobro, vidim gdje ovo vodi. Uopće ne misliš s medicinskog aspekta već jednostavno jebeš svoju majku kao bilo koju pičku! Nek ti bude, skinu ću se, al da se nisi usudio ni zucnuti o svršavanju!» «Dogovoreno. » «I još nešto, to što su mi sise gole…čak i ako se budu tresle…ne znači da ih smiješ natezati kako ti padne napamet.

» «Aha, kako ti kažeš, mama. » Majka je prebacila nogu preko sina, «Nisam ti preteška? » «Ma kakvi, samo se nastavi kak ti paše. » Jadranka je bila tako namještena da joj se klit zalijepio za korijen kare. Podigla je noge i stavila stopala na ručke stolice, a ruke na sinova ramena, tako da je mali sada mogao osjetiti potpunu majčinu težinu na svome krilu.

Pogledala ga je ravno u oči i u pola glasa rekla, «Ok, raskopčaj mi ogrtač. » Na slabom svjetlu lampe zabljesnuo je duboki kanal među sisama. «Sad mi ga možeš maknuti s ramena. » Pao je na pod, a ogromne bananaste sisetine zabile su se dečku ravno u lice.

Majka je imala enormne bradavice, velike najmanje kao tanjurići za kavu. «Hah, nisi ti jedini u ovoj kući koji je dobro obdaren», zarumenjeno je primijetila. «Jebote, kako su dobre!», iskreno je ispalio. «Uh…užasno su teške.

A to je još ništa, kakve će tek biti u trudnoći! Al, otom potom. Prvo uopće moram zatrudnjeti», zasmijuljila se. Htjela je reći sinu kako je dosta priče i da se baci na proizvodnju bebe. «A, sori», i on se zacerekao.

«Ma daj, pa ne vidi mladić tvojih godina svaki dan ovakve grudi», mazila ga je dugim noktima po kosi. «Normalno je da si se zbunio. » «Pa…malo…», oči su mu i dalje bile prikovane na njima. «Ok, idemo staviti tu tvoju veliku stvarčicu u mamin kanal…» Pomaknula se prema naprijed i zalijepila mu dudetine skroz na uznojena prsa, onda je podigla teretnu guzu, primila ga za kurac i uglavila si purpurni glavić među usmine.

Karina ju je razvlačila prema svom obliku sa svakim novim centimetrom sve dok se nije ukopao do jaja. Majka ga je držala u čvrstom zagrljaju, glave oslonjene na njegovom ramenu i počela se pomicati u ritmu ševe. Dobrih pet minuta nabijala je ulaz u maternicu na sinovu karu. «Daj dušo, moramo ući skroz u nju», zadihano mu je rekla na uho.

U to ime počela je skakutati po njemu a kada je otvor u njenu samu utrobu počeo popuštati još je više podivljala. Robert nikad ništa slično nije iskusio, kao pička u pički! «Oh Bože, daaa! Osjećaš? Širi se, mačak, ulazi nutra!» Stara je uspjela uvaliti već tri sinova centimetra u razjapljenu maternicu. Otvor mu je pulsirao oko glavića pokušavajući se stisnuti i izbaciti uljeza. «Pazi da ti ne ispadne! Moramo ga zadržati nutra! Nemoj se uopće micati, ja ću sve raditi!» Mama je ovo toliko ozbiljno shvatila da je sljedećih petnaest minuta ševe izgledalo prije kao neka složena operacija nego seks.

Morala je iscijediti orgazam iz dječaka a istovremeno joj nikako nije smio ispasti iz cerviksa. «Kako se osjećaš, dušo? » «Mama, nisam siguran da ću uspjet svršiti ovako ako i ja ne nabijam…» «Ne možeš, ribica. Moram paziti da ostane nutra», miješala je na njegovoj muškosti u malim krugovima. »Znaš šta, možda nam upali ako se oboje u potpunosti prepustimo…» «Kako to misliš? » «Pa tako da zaboravimo da smo mama i sin.

Ovo se mora raditi bez ikakvih pravila, tako da se otkačiš i prostački svršiš! Jasno, nema šanse da se to ponavlja, ali sada nam treba tvoj orgazam i to je vrijedno svega!» «Da…ah ahah ahah» Majka je fanatično jahala i cijelo ga vrijeme kao zmija fiksirala u oči. Polagano mu se približila licu i senzualno ga poljubila u usta, pa još jednom i još jednom… zatim mu je prislonila lice na svoje velike sise. «Sisaj, mačak…sisaj ih…. Ahhh», stenjala je.

* Ljubavnici nisu imali pojma da se otac ranije vratio kući. Nije bio glup, bilo mu je jasno kako se sin i žena sasvim sigurno gore pare, i iako je negdje u dubini duše znao kako je sve to zaslužio sa svojim kurvanjem, nije mogao podnijeti da mu balavi sin nabija kurac u suprugu! Da stvar bude gora, nije to bila samo jebačina; dečko ju je oplođivao, punio spermom, radio joj je bebu, nešto što on sam nije bio u stanju Sve njegove slutnje potvrdio je Jadrankin glasni krik. Na prstima se popeo uz stepenice i krenuo prema svojoj spavaćoj sobi, bračnoj ložnici. Uzdasi jebe bili su sve jasniji a onda je ugledao prizor na koji ni jedan muškarac ne može biti spreman.

«Ohhh…Robica, osjećaš kako ti ga mamina pičkica steže? Ahhhh…» Želudac mu se okrenuo, povraćalo mu se. «Odi mačak, napumpaj me, napravi mami bebu…. Ahhhhh! Pa ne mogu vjerovati, opet svršavam!!!» Petrova usta tupo su visila. «AHHHH….

. ISUSE SVETI, DESETI PUT!!!!MALI MAMIN DEČKO, PA TI NISI NORMALAN!!!! JEBNEMU MIŠA…MALO JEDNO ĐUBRE, MAMU SI JEBE KO PRAVI PRASAC!!!!», Jadranka je izbezumljeno vrištala nasađujući svoje rasno bijelo dupe sve mahnitije na sina. Morao je otići. Noge ga nisu držale, a hladan znoj cijedio se niz kičmu.

Bio je na pola stepeništa prema dolje kada ga je dočekao sljedeći krik, «SVRŠAVAMMMMM!» Zatvorio je vrata kuhinje, ali nije mogao pobjeći od ženinih uzdaha. «OHHHHHHHH!» Robertovo je lice bilo zabijeno skroz u majčine sise. Žvakao joj je gigantske bradavice a rukama pokušao savladati dupardu koja je odskakivala od orgazama. Stara kuja tako se vlažila da su mu jaja bila totalno poplavljena.

Nije dugo prošlo i on je svršio, «Mamam…. Ahhhhh…evo ti, evo sjeme!» Na te riječi lice joj je poprimilo smrtno ozbiljan izraz. Pičkom ga je stegnula u klinč iz kojeg se nije mogao iščupati. Sperma se razletila po maloj odaji maternice i krenula u lov za jajašcima.

* Petar Konjušić sjedio je i pio u kuhinji kada se Jadranka napokon za kojih sat vremena spustila. Izgledala je skroz svježe, odjevena samo u laganu ljetnu haljinicu i one svoje šlape na petu. malo je zastala kad je ugledala supruga. «Dušo….

Pa ti si već došao doma. Jel sve u redu? » «Baš se i ne bi moglo tako reći», odrezao je. Ženu je preplavila nervoza. «Od kad…kad si se vratio? » «Misliš, jesam te čuo kako svršavaš? Deset puta, ha? », gledao je bijesno u jednu točku.

«Slušaj me…zbilja…», nije znala kako se iz ovoga izvući. Zapravo i nije postojao način. «Ne, ne…Ja bi trebao reći ‘zbilja…’! Za boga…šta si to govorila! Nije dosta da se jebeš sa svojim djetetom već se još i ponašaš ko stara kurva na njemu! Vi ste obadvoje ludi! Skroz izopačeni!» «Čekaj malo! Dobro si znao kako se rade bebe, šta si mu onda dao zeleno svijetlo da me oplodi ako smo sada ‘izopačeni’!» «Rekao sam mu da te smije oploditi! Kakvih mrtvih deset orgazama, pizdu materinu!!!! Ti si mi žena, Jadranka! Ko je tom malom govnu dozvolio da te dovodi do takvog stanja!? ? ? Da se iživljavate!» «Ma kako se samo usuđuješ!? », Jadrankin glas bio je izobličen od boli, «Da nema tog ‘malog govna’ ne bi bilo ni govora o novoj bebi! Ti je nisi u stanju napraviti sa tim ‘malim govnom’ koje ti krepano visi među nogama! Pucaš ćorke, jeboti pas mater bezobraznu!» «To ste sve izmislili samo da se jebete! Koja beba, od kud te gluposti! Htjela si od njega napravit mamojebca sve od kad je počeo drkati! Priznaj!!!!» Sjela je na stolicu i zatresla glavom, «Ako od mene očekuješ da te tu sad podržavam zato što ti je povrijeđen ego, možeš slobodno odjebati! Robi i ja nastavljamo!» «Deset orgazama…. ? Jel ti to ginekolog rekao da se tako rade djeca? » «Tata, kaj je bilo? Problem…? », Robert je stajao na vratima kuhinje.

Otac je odskočio sa stolice kao ofuren. «Problem je u tome što je ona moja žena, a tvoja majka! Jebete se izvan svake kontrole!» «Mislio sam da smo se dogovorili neke stvari…», mali je lukavo rekao nimalo se ne zbunivši. «Jesmo sine, al ovakva neka izvađanja? ? ? ? Ko iz pornića, jebote…! To niko nije spominjao!» «Jok. Dogovor je bio da ću napuniti mamu.

Niko nije spominjao kako ćemo to napraviti. » Jadranka je zaljubljeno gledala sina koji se zaštitnički stao uz naslon njene stolice, a onda sa nekom mješavinom gađenja i žaljenja svog supruga. «I? JEL SE SPOMINJALO ILI NIJE? !», mladić se zaderao na oca. «Ne, nije…», tata je gledao u pod kao da je on tu dijete.

«Onda drži tu jadnu gubicu zatvorenom, jer ćemo se mama i ja jebati kako nama paše! Jel jasno…? » Mama nije mogla skinuti pogled sa svog malog heroja. Oči su joj klizile po mladom mišićavom tijelu i tada je shvatila da je njen sin jebena muškarčina u svakom mogućem pogledu. Sa samo 18 godina bio je nemjerivo muževniji nego što će to njegov otac ikada biti. Doživljavala ga je kao nevina klinkica koja moli boga da je probuši najnabildaniji dečko iz kvarta koji još uz to ima genijalan motor.

Sin je postao njena pubertetska ljubav! «A sad se lijepo tornjaj dok se nisam predomislio…» Stari je bio izvan sebe od bijesa. Osjećao je kako mu se niz lijevu ruku skuplja napetost. Pomislio je na infarkt. Petar Konjušić nije imao izbora.

Robert je znao tajnu koja je oca mogla koštati kompletnog života. Naime, firma u kojoj je stari bio direktor pripadala je ženinom ocu, baš kao i kuća u kojoj su živjeli, vikendica, računi…sve. Da je dečko izdao za njegov odnos sa sekretaricom, našao bi se na cesti u sekundi i toga je bio itekako svjestan. Pomodrjelih usana teturao je u kuhinju, praćen ženinim pogledom punim sućuti ali bez imalo ljubavi.

Neka ga, ali sve tragove tog čovjeka iz njenog je tijela preko noći doslovno odjebao mlađi pastuh, njen Robert. Bože, pitala se, od kuda mali ima takvu moć nad tatom? Koji je to autoritet! Jeli moguće da stari zna kakvu kurčinu mu ima sin, pa svija šiju pred dominatnijim mužjakom? Mladićem koji ma puna jaja i može oploditi ženku kad se sjeti? Jel taj stari jadnik svjestan koliko je patetičan? «Mama, jesi dobro? », zabrinuto je dragao po kosi. «Ma da…malo je neugodno…ipak je on naš tatek, znaš dušo…» »Znam, i meni ga je žao, ali mora znat svoje mjesto u kući, jebiga» Jadranka ga je primila za ruku. «Kako si samo hrabar! Moji vitez! A ja sam tvoja princeza…princeza zaljubljena do ušiju», rekla je mazno.

«Molim? » Mama mu se koketno još više približila, «Hoću reći…pazi se sine…. Jer bilo to ok ili ne… TVOJA SE MAMA ZALJUBILA U TEBE…I TO JEBENO!» Dala mu je pusu u čelo, a onda su se dobrih deset sekundi gledali u oči, onako pohotno i sluđeno kao što to ljubavnici rade. Jedna stvar bila je jasna. Beba pada u drugi plan, i doći će na ovaj svijet najljepšim mogućim putem – kao plod prave ljubavi! .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Sin i majka

Jebemu, u današnje vrijeme teškog siromaštva, tsunamija, potresa, poplava, kada gotovo svakodnevno čitamo o nekakvim ljudima koji su proživjeli pola vijeka ko robovi psihopata po podrumima, zbilja ne mogu reći da je moj život loš. U braku sam s dosadnim čovjekom i to je ono najgore što mi se desilo. Franjo je dobra duša, stabilan ko kamen ispod kojeg je izgmizao, jedan od onih muškaraca koji su svim srcem vezani uz obitelj, boga i državu. Rođen je prije 45 godina u Hercegovini, Grudama. Stari mu je bio gostioničar, kafandžija, kako bi se reklo u mome kraju, a glavni cilj kao što je svima njima i danas, bio je poslati djecu u Zagreb, na fakultet.

Moj je suprug dijelio stan sa godinu dana mlađom sestrom, oboje su studirali pravo. Upoznala sam ga u klubu Šibenčana gdje je naša generacija išla na jeftino al dobro vino, i kao klinka nisam znala prepoznati da taj visok kršan mladić nikako nije za mene. Za mog Tomića, kako ga zovem i iz milja i zajebancije jer je tako uštogljen, seks služi samo za reprodukciju, a da neki u tome uživaju, jebemti, ne može on to ni pojmiti. Ne, nema ljubavnicu, jer tako je to išlo od prvog dana.

On je odbijao da se radi bilo šta osim držanja za ruke prije braka, a pritom se pozivao na nekakvog popa koji je vodio duhovne vježbe koje je Franjo svakodnevno pohodio. Zašto se on zalijepio za mene, ni danas mi nije jasno. Ženskica iz jedne posve drugačije sredine, čak nisam bila ni neka posebna ljepotice ili da sam se nosila atraktivnije od drugih cura. Ništa posebno, osim što su njegovi pa i taj svećenik bili silno protiv naše veze jer sam ja u Zagrebu završila zato što se nisam uspjela upisati na željeni fakultet u Beogradu.

Kako onda tako i danas kad se posvađamo samo slušam komentare njegove rodbine ‘ona Srbijanka’, i na taj nacionalistički način objašnjavaju se prepreke između mene i muža. Ako su Srbi narod uzavrele krvi, a Hercegovci kuhane noge, slažem se. Ali ima i ovakvih i onakvih slučajeva s obje strane, pa cijela teorija pada u vodu. Bog je jednostavno tako htio da su moje potrebe za odnošajem daleko veće no Franjinih, i da mi je u tome slaba pomoć i moj vibrator kao i prsti.

Tijekom svih ovih godina imala sam nekoliko izvanbračnih odnosa s muškarcima (ali i lezbijskih sa zapušetnim mamicama), a par puta se eksperimentiralo i sa parovima pa i čitavim grupa ljudi pojačanih tjelesnih strasti. I eto, upravo tu počinje ova moja istinita ispovijest, jer takvih izleta nema ni približno onoliko koliko mi treba. Samozadovoljavam se 2-3 puta dnevno, češće ako imam prilike. Ne trebam ni govoriti da od kada sam otkrila Internet nevjerojatno puno vremena trošim na chatovima i doslovno gutajući porno stranice.

Prateći gdje se ljudi druže napravila sam si profile na svim poznatijim stranicama tipa Myspacea i Facebooka koji su se pokazali korisnijim od Tulumarke i Iskrice koje sam zato otpisala. U toj potrazi naišla sam i na Cathouseov website. U prvi mah iznenadila me ta količina incest priča. Pitala sam se jeli to neko ko vodi stranice tambura po osobnoj perverziji ili stvarno postoji takav interes za seksom sa mladim curicama i dečkićima (posebno je česta tematika mama – sin).

Ne mogu reći da mi se to toliko gadilo koliko jednostavno nisam sjela i pošteno razmislila da bi ja sama mogla raditi tako nešto, okinut si muško dijete. U chatu sam se jako ispraksirala. U početku sam bila vrlo stidljiva, tako bi me mlađi i vještiji sugovornici brzo izvozali pa na kraju otpilili uz uvrjedu. E, kad sam shvatila kako stvari stoje, a fala bogu jezičava sam, ja vodim igru i to tako da se ne snebivam na ništa već istjeravam priču do kraja.

Zaključam se u svoju spavaću sobu, uključim laptop i masturbiram uz podražaje s intereneta dok moji sinovi u svojoj sobi u potkrovlju igraju kompjuterske igrice. Shvatila sam da sam i egzibicionistkinja, tako da me ništa ne smeta što imam 41 godinu, punašno tijelo, a ipak se snimam u sve izazovnijim pozama i to stavljam na net. Isto kao i sa razgovorima, chatovima, tako je i sa slikama. Prva slika koju sam uploadala na profil bila je jadna za popizdit – okinula sam se u ogledalu u uredskom kostimu, onakva kako sam došla s posla, a glavu nije trebalo maskirati jer je preko nje nastala velika bijela fleka od fleša.

Poslije sam napredovala sve do ove sadašanje, na kojoj sam skroz gola, ali pažljivo snimljena iz profila, tako da se ništa ne vidi, a na glavi imam šešir spušten preko očiju i senzualno otpuhujem kolutove dima. Na nogama su štikle od 15 centimetara kupljene baš za tu prigodu, dok se niz grudi se spušta niska bisera. «Pa di si ti meni Maminja Smiley)))», napisao je DubiDubi. «Ej…:)» «He he… Nisam te pital jel ti imaš sinove? » «Kaj misliš da bi se nazvala Maminja da nemam decu? A što pitaš? » «Pitam pitam he he.

» «Dva sina. Devet i dvanaest. » «Ovaj od 12 je već počeo drkati Wink)). » «E pa ne znam…» «Svršava u snu ono jel ti moći plahte? » «Joj da!» «Hmmmm…to ga on nateže na tebe, Maminja…Žišku? » «Je, baš drka na svoju debelu staru mamu…», od te ideje ipak sam se promeškoljila na stolici, kao da mi je pičkica odjednom postala prevelika za gaćice.

Ruka mi je već poletila na onaj iksić, htjela sam smjesta ugasiti chat i stavit tog DubiDubija na ignore, ali klinac, ma koliko bilo neugodno to što je govorio, bio je pristojan i zato sam ipak pustila stvari da se još malo razviju. «Mamice, ti nemaš buraze, jelda? » «Ne, sestru. » «Ako hoćeš ja ću ti malo pojasniti kak dečki razmišljaju. Ne bi bilo loše da to znaš ak imaš muške klince mado.

» Neko vrijeme samo sam ukočeno buljila u monitor. Htjela sam prije spavanja svršiti uz nabrijani chat s nekim mladim dečkićem, a s druge strane volim svoje sinove više od ičeg, i možda ću saznati nešto što će mi koristiti i u njihovom odgoju. Nešto zahvaljujući čemu će mi jednog dana njihove žene zahvaljivati što ih nisam podigla u muškarce kao što im je otac, moj siroti Tomić koji je već naveliko hrkao i sasvim sigurno nije sanjao ništa uzbudljivije od fikusa koji mu je rastao godinama u istom kutu ureda. Jesam, bila sam zaintrigirana.

Pred očima mi se pojavio onaj balončić kao u crtićima i u njemu su mi se moji dječaci smješkali puni ljubavi, drkali svoje kurčiće i brzinski se razvijali u ljude. «Si još tu? », DubiDubi je napisao. «Da. » «Dečki si ne mogu pomoći, to je normalno i tak je kod svih koje znam.

» «? » «Počinje sa svršotkama u plahtu hormoni im podivljaju onda se agresivno ponašaju i zadnji stupanj su ti neke tajne stvari. » «A i curice su takve», razočarano sam odgovorila. Nadala sam se nečemu što će me šokirati. «Istina.

Ali razlika je u glavi. Dečke prva ševa prati cijeli život, ta slika koja im se urezala u glavu odgovorna je za fetiše. Fetiš ti je način na koji neko fuka na primjer sise il se pale na oči, a neki drkaju i na nožne prste. Takva stvar te prati do smrti.

Ja drkam u mamine gaće. Jesi primijetila da ti neke fale? » Jesam. Tek sad sam shvatila da jesam i da sam naivno mislila kako ih je odnio vjetar sa štrika, ili sam ih zabunom skupa sa uloškom bacila u smeće. Tako nešto.

Nisam imala kapaciteta istovremeno razmišljati o sinu kako mi krade gaće i trlja glavić po ušvicanoj krpici i nastavit razgovor s DubiDubijem. Ja o svom malom nisam nikada razmišljala na seksualan način. On sa svojih 12 godina nije više bio nedužno dijete; fleke na plahtama, nestale gaće, podmukli pogledi dok sam se spremala za krevet… To je bila nova realnost. «Opet si nestala? BUZZZZ!!!!» «Tu sam, al daj dosta o ovome…» Mozak mi je divljao, no nisam htjela o tome previše razmišljati, a još manje složiti u pismenu formu.

«Ok, kaj bi htjela? » «Reci ti… Danas mi je dosta svega, idemo nešto ludo, maleni. » «Jesi spremna…? », zalijepio je zločestog smajlića. Odgovorila sam mu smajlićem koji zadovoljno kesi zube. «Hoću da smjesta odeš u sobu svog sina i pocuclaš s plahte fleke od sperme!» Kako sam preletila preko rečenice srce mi je odletilo u grlo.

Od kad sam na netu svašta se ovakvog događalo; ljudi, pogotovo klinci, znaju biti kreativni, no ovo je bio najekstremniji zahtjev do sada. Neuporediv s onim kad me jedan školarac tražio da si na webcamu guram miša u picu. «Okej! BRB!», odgovorila sam i već odmaknula stolicu od kompa, al bljesnula je nova poruka. «Polakice…Još ne.

» «? » «Moraš biti skroz gola dok ćeš malome lizati posteljinu. Kaj sad imaš na sebi? » Ionako sam bila skoro gola – lagana ljetna haljinica, grudnjak, bez gaćica, a noge su mi bile bose jer nikada ne nosim šlape po kući. «Haljinu i grudnjak. Nema problema, evo me odmah natrag!» U par skokova našla sam se na prvom katu, bacivši pogled s prozora u hodniku na dečke koji su se pred kućom igrali s ostalom djecom iz ulice.

Ovo je bilo ludo, srce mi je odzvanjalo u ušima skupa sa riječi ‘ilegalno’…ali ono najjače bila je strahovita vlažnost među nogama. Tako mokra nisam bila godinama, ako ikad. Jednom u njihovoj sobi još sam jednom provjerila jesu li i dalje vani, a onda sam mahnito, snagom luđakinje jednim potezom bacila poplun na pod i zirkala u potrazi za ciljem – skorenim flekama sjemena. Majka u meni primijetila je da ova posteljina smjesta mora u pranje, a kurva je uočila dvije velike i nekoliko manjih mrljica.

Još jedan brzinski pogled kroz prozor. Srolala sam haljinu i pustila je da padne na pod histerično skidajući u istoj sekundi i grudnjak. Onda sam klekla na madrac koji se tresao koliko su mi klecala koljena. Iz pičke mi je teklo kao da pišam.

Samo sam se njuškom srušila na fleku i isplazila jezik. U početku nije se osjećalo ništa posebno; okus pamuka sa vrlo laganom dozom slankastog začina. Isto sam ponovila sam svim flekama, ali s podjednako bljedunjavim rezultatom. Tada mi je palo na pamet da bi moga saft iz svoje pičke utrljati u mrlju Jakšine dječačke sperme.

Rastrackala sam sve što mi je iskapalo po posteljini s uzorkom Formule 1, a zatim sam uzela jastuk, gurnula si ga među noge i trljala se do orgazma. Na Shumacherovom licu ostala je velika crna fleka. Cijelo vrijeme sam se podizala da vidim jel su klinci još vani, a onda trčala brzo natrag u krevet i nastavljala se natezati dok soba nije zamirisala po pički oštrije od ginekološke ordinacije. Isto tako mahnito navukla sam haljinu preko glave, otrčala bacit grudnjak u prljavi veš i vratila se pred komp.

Napisala sam DubiDubiju što sam napravila. Svaki detalj. «Jebeni zakon! Majkinja, pa ti si fakt kurvetina samo takva! Mali će skužit, a neće znati kaj ga jebe, iščupat će si karsona od drkica ahahaha!!! LaughČINA!!!!» «Misliš? » «Ziher. » «I kaj sad? » «Obuci se seksi, pusti da ti se haljina otvori, sise ispadnu….

Ko mamice iz onih kurvastih priča. Onda kad mali nestane u sobi, brzo se poberi za njim. » Nisam imala vremena odgovoriti na ovo jer se začuo zvuk cviljuganja dvorišnih vrata. Franjo je došao doma.

Brzo sam napisala, «Moram ići!» i glasno zaklopila lap. Bila sam sva prenabrijana. Onda sam ga opet upalila i histerično obrisala memoriju. Istom brzinom opet sam ga isključila, duboko dišući zurila u zid, a zatim odletila u kuhinju prije nego što onaj moj kamenjarski bogomoljac stigne išta posumnjati.

Poslije večere odmah sam se opet konektala. Franjo je otišao kod susjeda dogovorit nekakve pršute, a kako se inače družio s tim čovjekom (bili su porijeklom iz istog sela) znala sam da ga neće biti doma koji sat. Istuširala sam se, navukla staru muževu majicu u kojoj sam obično spavala i baš kad sam htjela obući gaćice sjetila sam se upute DubiDubija o seksi isfuravanju pred sinovima. E, nema ništa, bit ću gole guze… i majicu ću zamijeniti prozirnom bež spavaćicom! Na kraju krajeva, bilo je ljeto i to je udobnija kombinacija.

Malo prevelika, jer sam kad je kupljena bila deblja, ali time prijatnija za nošenje. Bio je to model s bretelicama kome je prednji izrez pokazivao kojih 10 centimetara dekoltea. Kada bi se nagnula naprijed ispadala je van fina raskoš, al najbolje od svega, uopće nije bilo zabune da ne nosim gaćice. Moj siroti Francek nije ništa uopće ni zapazio, ali zato Rvatin(9) i Jakša(12) jesu.

Mali me zbunjeno pogledao i nastavio se zabavaljati svojim dječjim poslom, a stariji brat bacao je na mene nervozne predatorske poglede mladog drkadžije – mamojebca. Sve se to odvijalo u dnevnom boravku; ja sam sjedila na svojoj fotelji, a klinci kauču lijevo od mene. Već sam zaboravila na moju perverznu igru i zagledala se u nešto na televiziji kada sam postala svjesna pržećih pogleda starijeg sina, no kako bi zirnula da vidim što se događa, tako bi se mali naglo zapiljio u drugi dio sobe ili lažno zijevnuo. Pritajeno sam ga gledala ispod trepavica i nonšalantno podigla stopalo na fotelju.

Nisam bila sigurna, što je svemu davalo i još veću draž, ali kladila bi se da mi u ovom položaju ima fantastičan pogled na rašireno, obrijano međunožje. Uvjerila sam se da su Franjo i Rvatin nesvjesni ičeg osim filma i nastavila se premještati u razne položaje, buljeći u sve samo ne onog kome je bilo namijenjeno pokazivanje majčine nabubrjele mace. Svako toliko sam, da se ipak ne bi posumnjalo, grabila rub spavaćice i uvlačila si ga među noge. Zatim bi pričekala koju minutu i kao morala se posvrbiti baš pored pice od čega bi se rub opet maknuo i otkrio pičku kako bljeska pod refleksijom televizora.

Jakša se u jednom momentu okrenuo na trbuh i nije mijenjao položaj sve do kraja filma kada je Franjo počeo nervozno tjerati dečke u krevet. Mali Rvać odskakutao je uz stepenice, a ja sam išla za njim, cijelo vrijeme povlačeći spavaćicu preko velike duparde, kako bi bila sigurna da je dijete opralo zube. Suprug je već bio u krevetu kad sam se vratila u boravak. Stariji je i dalje ležao pred teveom.

«Kaj je bilo, bubi? Moj maleni gospon je dobro…? » «Joj mama, prevelik sam da me tak nekak zoveš, e…», rekao je izmutiranim glasom pubertetlije. Presladak je bio onako sav crven u licu, kako leži na trbuhu da sakrije erekciju koja mu se još nije spustila. «Ah joj bože, rasteš, tak je… Al nikad nećeš biti prevelik, uvijek je sin mamina bebika, ma mamino prvorođeno, jebemu, i zato ću te i kad buš bil dedek, a ja škripala u invalidskim…baba od sto godina, ja ću te zvati bebać mamin!» Obadvoje smo se nasmijali. «A sad u krpe!» Jakša je prao zube, ja sam ušuškavala Rvatina i malo ga mazila po obraščićima.

Žene će luditi za njim; plave oke, crna kosa, tamniji ten, pune usnice stvorene za lizanje i jako senzibilan. Mamin mali mačak, joooj… Njegov tata već je žestoko hrkao. Tu i tamo glasno bi se isprdio kako to obično čini u prvoj fazi sna. Teško radi za mene i djecu, tjera biznise i zahvalna sam mu na tome što se stvarno lagodno živi…ali kada bi se barem djeličkom svoje snage posvećivao meni kao ženi.

Još je bio zgodan čovjek, ne bi imala ništa protiv da ga osjetim, ali kako stvari stoje ja sa svojim mužem više nikada neću voditi ljubav. Jakša je bio u krevetu. Nosio je bokserice za spavanje, kao i njegov mlađi brat. Kleknula sam kraj madraca, «Jesi dobro? » «Aha.

» «Nekako si mi usporen», poškakljala sam ga, ali iako se zasmijuljio, od srama što ga tretiram ko bebu odgurnuo mi je ruku i rekao da prestanem. No, moj pokvareni droljasti plan odlično mi je uspijevao; htjela sam da se to škakljanje mame i sina pretvori u hrvanje. Mali je u početku bio zakočen, ali mamica zna sva prava mjesta na svojoj bebi. Maknula sam plahtu s njega i onako mu prduckala ustima ispod golog pazuha! To je bilo to, borba je počela… Valjuškali smo se po krevetu, škakljali, štipkali.

Dečko se smijao uživajući u toj igri kao pravi štenac. Jakša je lakši od mene, ali podjednako visok i jači. Skroz sam se prepustila uživanju u njegovoj mišićavoj mladoj trupini i u tom zanosu završili smo na podu. Vriskala bi ‘Ujko! Ujko!’ Svaki puta kada bi me ukliještio, a on se na to pomicao i grickao me po salastom trbuhu.

Koljeno mu je bilo zabijeno skroz u mamino međunožje, a uz pod me držao rukom smještenom pod samim cicama. Osjećala sam kako mu se kurac dignuo i zalijepio na moju potkoljenicu. Loveći zrak rekla sam da me malo pusti da dođem do daha. Nisam se pomicala.

Dah mu se lijepio za moju golu kožu, ali nije bio drzak, diskretno me istraživao. Sve ga je to vjerojatno malo iznenadilo, pa čak i prestrašilo. Ja sam zaklopila oči, a on je pomicao ruku prema obrijanoj pici koja mu se našla doslovno na dohvat ruke. Tada je Franjo po ko zna koji put pokvario zabavu, «Slavica…? Slava! Šta se tamo događa, ajde u krevet dolazi!» Brzo smo prekinuli, što sam hitnije mogla sredila sam se, pokrila Jakšu i otišla u svoju sobu.

Te sam vam ja noći teško oka sklopila. Jedva sam čekala dan, priliku da dečki odu van pa da mogu prošvrljati po sobi u potrazi za tragovima sinove napaljenosti. Kada sam vidjela da su plahte čiste probo me osjećaj neopisive tuge. Nisam to mogla shvatiti; pa kako nakon svega…kad sam ga tako napalila? ! Jel me provalio, mamu koja mu se preočito nabacivala? Ta me pomisao sledila, samo sam sjedila na njegovom krevetu, a misli su divljale.

Nisam imala snage držati kičmu uspravno pa sam skiznula na pod i počela spontano plakati. I onda sam zapazila kako nešto škripi pod madracem. Podigla sam ga i izvukla komad papira na kome je bila isprintana moja fotografija! Na njoj sam bila potpuno odjevena (bila je to snimka koju sam koristila na svom prvom avataru dok se još nisam obezobrazila za ful golotinju), a ono što je na njoj bilo zanimljivo razlivene su fleke boje; sin je drkao na mene i svršavao po slici. Oduševljeno sam je vratila natrag i otrčala u sobu ne znajući još uvijek ni sama što ću dalje.

Posve je jasno zašto je mene privlačio Jakša; gotovo muškarac, slatkica, mišićav… ali zašto je takav dečko masturbirao na sliku svoje sredovječne majke koja se ništa posebno nije pazila po kozmetičkim salonima ili sportu, bila je zagonetka. Što je mali vidio na jednoj običnoj slici žene u sakou, ispod sportska majica, kako se otkačeno krevelji u kameru koju drži u ruci kako bi opustila dečke za koje je priželjkivala da joj se jave? Nakon svakog kurvanja po internetu pažljivo sam brisala sve tragove, slike s harda… Nije bilo šanse da se sjetim ičeg pametnijeg, pa sam, kako sam bila sama u kući, odlučila ne razmišljati već si posamozadovoljavati picu do svršavanja. To će me opustiti i razbistriti misli, a kad smo kod njih, zamišljala sam svog sina kako radi isto na mene. Poručujem ženama koje sad ovo čitaju i snebivaju se da ni ja nisam mislila kako ću ikada misliti na dijete na ovaj način.

Brzo sam svršila, i sva zadihana i mokra do koljena pričekala da mi prestane pulsirati pička, a onda mi je napamet pala sjajna ideja. Imala sam u dobro skrivenoj kolekciji nekoliko svojih slika u različitim fazama skidanja. Stavit ću jednu na vidljivo mjesto u kompjuter i pričekat da vidim što će se desiti! Na toj sam skidala majicu preko glave i pokazivala u objektiv sise. Jedva sam čekala da vidim oće li Jakša progutati udicu i na što ću poslije naići.

Smirena poslije orgazma znala sam da jako riskiram, jer da Tomić može naići na to u računalu ili na isprint negdje po kući ako dječak bude neoprezan, al vjerovala sam u sudbinu i odlučila ići do kraja. Poslije ručka rekla sam dečkima da moramo u kupovinu klope u Mercator (idemo u onaj u Vukovarskoj jednom tjedno) i da mi moraju pomoći jer zbog praznika ćemo nakupovati hrpu toga. Kao što sam i očekivala obojica su se pobunili, htjeli su ostati doma, ali nisam se dala, već nakon promišljanja pristala da samo Rvatin ide sa mnom, a Jakša nek ostane doma Wink Rekla sam mu da nikome ne otvara vrata, ne mora se ni javljati na telefon i da nikako ne ide van jer kao fol, baš je pisalo u novinama da lopovi harače po našem kvartu. Vratili smo se od prilike za dva sata, i nisam odmah stigla provjeriti mamac, već sam to učinila poslije, kad ih je muž odveo na utakmicu.

Čim se čuo motor auta kako odlaze otrčala sam u dječju sobu i pogledala pod madrac. BILA JE TAMO!!! Bože sveti, i tri svježe mrlje od sjemena na njoj. Mali je baš muški pristupio ovome. Iste sekunde razmišljala sam koju da mu podmetnem sljedeću; dvoumila sam se između tri opcije, i na kraju mu ostavila jednu na kojoj sam gola do pasa, ruku lagano opuštenih uz tijelo, a na licu smiješak.

Ponovilo se sve isto kao dan prije; jutarnja histerična kontrola situacije. Niko još nije upalio računalo, tako da sam pomalo razočarano chatala, pročitala mejlove i otišla gore. Rvatin je bio kod zubara a moj Jakša se petljao po kući. Nervozno je tražio neke teke, valjda se nije najbolje spremio za test pa su mu živci radili.

Kasnije popodne na istom mjestu, u skrovištu pod madracem, čekala me i zadnja slika sva pošpricana spermom koja je tako jako mirisala da je nadjačavala oštar vonj rastopljenog tonera. Problem je bio u tome što nisam imala bog zna koliko svojih snimaka, tako da sam uzela digitalku, stavila je na opciju za snimanje filmića, zumirala na krevet i postavila na policu da hvata točno ono mjesto na kome ću se prčiti. Skinula sam haljinu, kliknula okidač i brzo skočila na Jakšin krevet. Tamo sam raširila noge, s prstima rastvorila picu, zatim se naguzila, opet otvorila onu stvar, gurala si malo prstić…Izmijenjala sam par položaja, sve u trajanju od 40 sekundi.

Uz to sam okinula i hrpu odličnih fotografija. Srce mi je tuklo kao ludo… Još dok sam se slikala odlučila sam da ću to sve ostaviti na kompjuteru i malome će biti jasno da ovo više nikako nije slučajnost. Jasno se vidi gdje je snimano – u njegovoj sobi, na njegovom krevetu. To se sve odvijalo u četvrtak, a u nedjelju sam s njima napunila profil na X peepsu, stranici gdje se ljudi sastaju za ševu i koja tolerira takve slike, jer na Myspaceu i Facebooku su mi par puta obrisali profil kad bi stavila snimke pičke.

Skužila sam kako mali trči na moj kompjuter čim se ja maknem i to naivno opravdava. Definitivno je znao da mu podmećem, jedino nisam bila sigurna dal zna da ja znam za drkanje na njih. Vidjela sam ga iz kuhinje kako se čudno kreće dok je išao prema svojoj sobi. To je moglo biti samo zato što si je pod majicu nagurao isprintane mamine fotografije, i morao je paziti da ga ne vidim, a i da ih ne zgužva.

Čim se zaključao u sobu počela sam njega i brata dosadno dozivati na sladoled. Poslije smo trebali svi skupa gledati film, a Jakša se bunio ‘kako će rađe čitati’. Bijesno je otključao vrata i navirio se dolje, a kada me vidio u onoj istoj spavačici u kojoj sam mu zadnji put pokazivala pičku, nije više protestirao jer je očekivao novi show. Slika koju sam mu ostavila, baš fina jedna, gdje ležim na rukama, naslonjena na laktove, širim noge spojenih peta, ko u nekom joga položaju, može pričekati.

Negdje nakon 15 minuta pustila sam da mi padne jedna naramenica i pojavi se cijela sisa. Rvatin je zaspao za vrijeme filma, tako da ga je Franjo odnio u krevet. Otišla sam ga ušuškati i rekla kako ću još čitati, no ne i Jakši. Samo sam ugasila svjetla i pravila se da i ja idem u krevet.

Skinula sam spavaćicu i gola stajala iza vrata čekajući da muž počne hrkati. Za desetak minuta začuli su se koraci; Jakša je provjeravao jel svi spavaju. Prvo je otišao čekirat Rvatina, a onda mene… sin s jedne strane vrata, ja gola s druge. Na prstima je otišao i tada se upalilo svjetlo u sobi, lagano odškrinuta vrata.

Moj stariji sin držao je u jednoj ruci komad A4 papira, a u drugoj erekciju. Samo sam pasivno gledala sve dok ga nije počeo drkati. Vršak, muška glavica, lupkao mu je po slici. Po meni.

Bila je to luda, skroz neočekivana situacija s kojom se nisam nikada prije susrela u životu tako da nisam imala blage dume što da radim, a nešto sam morala. Nametalo se samo po sebi. «Svjetlo ti još gori…», odškrinula sam vrata i ušla. «Mama!!!», bio je toliko šokiran da je to prošaputao nekim užasnim tonom.

«Šta to radiš? », nastojala sam se ne smiješiti previše, da se mali ne uplaši kako sam pijana ili luda. Mojom slikom je neuspješno skrivao kurac, onako okrenutom, da se ne vidi što je s druge strane. Zatvorila sam vrata iza sebe i nastavila ići prema njemu. «Mama, daj se…» Presjekla sam ga podignuvši dlan u zrak.

«Jakša, slušaj me. Itekako znam što radiš. Našla sam prošli tjedan onu sliku što si je imao pod madracem i ostavila ti neke bolje za to. » Zatim sam legla na pod, «Ovo tu sada ti je jedinstvena ponuda.

Ako si za, možeš me gledati u živo i natezat se. » Zurio je na takav način da nisam mogla odgonetnuti što mu je u glavi. «Opušteno, ajde…nije zajebancija. Klekni pored.

. I daj mi to », nervozno sam pokazala prema slici koju sam zavijorila u stranu.

To mu više neće trebati. Gledao me neodlučno u grudi. Zatim je spustio pogled na struk. «Ajde, ako sam ti zanimljiva, drkaj si ga.

Smiješ, nije zajebancija, kažem ti. » Kurčić mu se zatrzao. Za svoje nježne godine imao je pripadajuće malog kurca, al s finim glavićem. Oko njega raslo je par rijetkih, bljedunjavih dlačica.

Jakša ga je primio i počeo mrcvariti u dlanu od čega mu je narastao možda još centimetar, dva, ali ništa bitno. Sačuvaj bože da bi se moglo govoriti o kuratosti. «Takkkoooo…Fino ga potegni i naciljaj u mene. Ispali što imaš u majku, hoću osjetiti ko da si me metkom darnuo.

» Kada mi se po koži razlio prvi dječakov mlaz imala sam osjećaj blage struje. Koljena su mu klecala, dodirivao me njima po rebrima, a onda spustio puškicu i špricnuo me po kukovima. Jako je brzo drkao, energično. Tako jako i tako blizu meni ga je cijedio da me svako toliko dodirnuo zgrčenom pesnicom u kojoj je žmikao kurac.

Bila sam toliko uspaljena da uopće nisam razmišljala. «Ček, ček malo…Prestani drkat», pogledao me kao da je napravio nešto loše. «Sve je uredu, fino to radiš…samo da se ja malo premjestim. Odi, dođi ovdje.

» Jako sam raširila noge i pokazala mu da se uvuče među njih. «Dobro je sad, nastavi. » Jakša je bez treptanja gledao u moju mokru, obrijanu ženskost. Ruku sam spustila na klit i trljala ga kružnim potezima, onako podižući guzu s poda, a u rupici sam imala uvučena dva prsta koji su razvlačili sluz.

Osjećala sam kako mi se orgazam bliži. Udario me takvom snagom da su me poslije boljeli mišići kao da sam cijeli dan nosila drva. Glavić mu je svaki puta kada bi ga potegnuo prema meni dodirivao moj klit, tako da sam se kao fol u strasti izvijala da me što češće pika. Onako mlad brzo je svršio i drugi put, a sada mi je s prvim mlazom prvo zalio klit, i od tamo se sve slijevalo po obrijanim usminama, a onda ga je podizao i gađao me od mlohavog tetastog trbuščića, preko cica do face.

Naciljao me ravno u čelo i okinuo. Tako me s tim iznenadio da sam se sva tresla. Nisam imala pojma da sperma može daleko letjeti, al pravi šok je nastupio kad se mali bacio na mene i počeo lizati lokvice sjemena. «Šta to radiš? ? ? », nikad mi to još muškarac nije radio.

«Kaj nije tak i u kuhinji, mama? Pa to si nas ti naučila…zadnji mora poprati… Takva je igra. » Htjela sam ga pitati na kakvu to igru misli, ali sve me više napaljivao, ljubeći mi sad vrat i uši. «Tu je sve mackavo, sine», tiho sam rekla i razmaknula donje usne. «Mislim da ja to nisam zaprljao», hladno je rekao i vratio pogled s pičke na moje oči.

Mali prasac me svirao ko violinu. «Nisi, ali su uzrokovao. Zato ćeš i očistiti. » Kada mu se dah približio vlažnoj pički poludila sam.

Svaki živac mi je gorio, sin će mi lizati picu! Nikad neću zaboraviti prvi dodir njegovog jezika na mekom tkivu. Uzdasima sam ga motivirala da nastavi, da me sisa sve jače. Kada je napokon odmaknuo glavu da udahne bila sam skroz potrošena, ležala sam na podu sinove sobe razvaljena kao krpena lutka. Dečko je klečao i tako me nježno gledao.

U tom pogledu vidjela se sva njegova ljubav, to koliko mu je stalo da me usreći. Onda me primio za sisu i stisnuo je jače no što ženi paše, ali sve sam mu oprostila jer je bio jako neiskusan. Pomicao se po meni polaganim pokretima za koje se jasno znalo gdje vode. Dodirnuo me njime po njoj opet me podsjetivši na svoju nevjerojatnu mladu energiju.

Dečki mogu svršavat i svršavat i svršavat! Bože koja snaga, kolika želja da zadovolji! Prije svega u njemu sam gledala svoje dijete i sa svom majčinskom ljubavi htjela sam ga naučiti o davanju i primanju, ništa ne uskratiti. Mali pomak u kukićima bio je dovoljan da uđe u mene i da mu se na licu pojavi izraz čistog šoka, a onda beskrajnog užitka. Dok mi još nije gurnuo ni glavić vodio ga je razum, bio je već dovoljno velik da zna kako se s majkom takve stvari ne rade, no kad je iskusio, shvatio je da je to prirodno da prirodnije ne može biti. Blaženo sam se nasmiješila njegovoj sreći.

«Hajde maco, okej je…pomići ga u mami…», počeo se mrdati u guzi, a ja sam miješala da mu olakšam dok ne ulovi ritam seksa. Sam je sve žešće tucao, al već za par sekundi, ne sjećam se točno koliko, zacvilio je, «Mamama…jaaaaajjj…» «Znam mačak, samo nastavi…idemo, za mamu…», zagrlila sam ga oko ramena i bedrima ukliještila da mi se ne izvuče dok svršava. Mlazovi su me počeli tankati. Jakša se u tijelu sav zgrčio, oči su mu bile otvorene, ali izokrenute.

Sjetila sam se da bi mogla zatrudniti, no sad je bilo kasno. Nisam bila u cvijetu mladosti, ali sa 4 banke još sam imala ciklus. Ne, nije me napumpao, da vas ne držim u neizvjesnosti, al jebemti lako se moglo desiti. Oboje smo bili krepani od svršavanja.

Nije imalo smisla forsirati, tako da sam ga kao i svako veće spakirala u krevet, i to tako da je večeras prvi put smio spavati bez bokserica – gol. Ja sam se na brzinu otuširala i uvukla mužu u krevet. Brzo sam zaspala, jer mozak mi je kipio od bezbroj pitanja, tema…a ni na jednoj se nisam mogla zadržati. Osjećala sam se nekako potpuno smireno, kao da sam po drugi put ispunila svoju žensku dužnost.

Prvi put je to bilo kada sam rodila sina, a drugi sada kada sam mu skinula nevinost. Prošla noć bila je kao neki san. Prelijep i ugodan. Morala sam nakon buđenja malo ostati u krevetu i promisliti o tome što se dogodilo.

Da nisam preuzela inicijativu ovo bi bilo samo još jedno teško frustrirajuće jutro, ali jesam. Maženje je odvelo do…do kraja. Sin me imao. Iz kuhinje su se čuli veseli glasovi dječaka, i jedan od njih više nije nevin.

Smjesta sam se posramila i prekrila lice jastukom. Sva crvena smijala sam se i veselo lamatala nogama po zraku. Kako život zna biti lijep! Pa je, Jakša je spomenuo riječ ‘igra’ dok smo se ševili. Time mi je skinuo bar 20 godina.

Tog sam se jutra probudila kao zločesta curica, a ne umorna i erotski zapuštena starka. Lijeno kao maca ustala sam iz kreveta i protegnula se. Na podu je ležala moja prozirna spavačica. Tomić je sigurno nije ni zapazio…ako i je, nema šanse da je razmislio zašto je tamo.

Navukla sam je i spustila se u kuhinju. Jakša je bio za Playstationom, a Rvatin petljao po novom mobitelu kojeg mu je tata juče kupio. Natočila sam čašu vode. «Jutro…», stariji se našao iza mene i poljubio me u rame.

Osjetila sam kako mi steže obje nadlaktice. «Mmm…. », istovremeno sam se opuštala i vlažila pod njegovim mladim šakama. I prije no što smo postali ljubavnici Jakša me često masirao, mali je imao magičan dodir.

Bez riječi sam gledala kroz prozor. «Sinoć je bilo super, mama…», šapnuo mi je na uho. Onda je gricnuo resicu i skliznuo obje naramenice dole. Odskočila sam onako gola; s jedne strane prozor na ulicu, s druge mlađi u boravku, a ja se natežem golih sisa sa 12godišnjakom! «Ejjjj…okej je, smiri se…» I dalje sam bila nervozna, ali sin je zavladao mojom prirodom ženke koja će se podčiniti i dječaku-muškarcu.

«Voliš sve okolo zadovoljavati, ha? » «Molim…? » Uštipnuo me za bradavicu. «Pročitao sam ono kaj si slala klincima na netu. Nemaš baš puno u glavi, stara. Voliš odraditi kako ti se kaaaažžžžeeee…», sablasno mi se nacerio u uho.

Sve sam više gubila kontrolu nad situacijom, sin mi je zavladao i mozgom i tijelom, «Jakša…na što si mislio kad si spomenuo ‘Igru’? Sinoć si rek…» Zakrenuo mi je zglob i gurnuo me u blagovaonicu. Od tamo sam lijepo vidjela dnevni boravak i potiljak mlađeg sina na kauču. Brzo sam se trznula natrag prema kuhinji, ali Jakša me savladao i prosiktao, «Ako nećeš da Rvatin i stari saznaju, slušat ćeš bez potpitanja! Jasno? !» «Molim te dušo…Joj, daj kaj ti je… Dobro, boli me, pusti me…Nemoj da me mali ovakvu vidi, ne budi životinja, Jakša! On ti je brat, znaš što ćeš mu napraviti? ! Sjebat ćeš ga za cijeli život!» Oči su mi se počele puniti suzama boli i poniženja. Sin me pustio i grubo odgurnuo od sebe teatralno pokazavši prstom na ustima da čkomim.

Onda mi se primaknuo na jedan centimetar i gledajući me netremice u oči protrljao prstima pičku. Gurnuo je nekoliko prstiju nutra i ne trudeći se biti nježan, a zatim ih je podigao do mojih usana i nakrivivši obrve dao do znanja kako očekuje da ližem. Posisala sam svoje sokove bez pogovora. «Igra.

. Igra mamice ide ovako; ti radiš što ti se kaže, a ja ću te onda MOŽDA pustiti u Igru. A sad se odi otuširat, smrdiš po pički. Ne možeš takva među ljude.

Dogovorio sam s Josipovom mamom, Rvatin će ručati kod njih, moraš ga odvesti. A i njegova stara hoće pričat s tobom. Popikavala sam se ko prosjakinja prema svojoj spavačici, ali Jakša mi ju je istrgnuo iz ruku i zaderao se «MARŠ GORE TAKVA KAKVA JESI!» Bez okretanja sam odjurila u kupaonu dok mi je velika bijela guzica lelujala pri svakom koraku. Na krevetu me čekao tanak cvjetni kućni mantil kojeg je moj sin očito htio da obučem.

Uz treskanje vratima naredio mi je da padnem na koljena. Gledala sam ga od dolje kako skida majicu preko glave i raskopčava remen. «Pa bar zatvori vrata!» Uopće me nije doživio. «E ovako ćemo, hoćeš da tata i mali saznaju.

. ? » «Joj bože…» «Jel to da il ne? !» «Ne!» «Onda ćeš prvo ko dobra kujica slušat, zatim kimaš potvrdno glavom i nema komentara i pitanja. Znam koliko voliš lajati!» «Znaš šta, ovo…» «Pičku materinu, jel opet imaš nekaj za dodati? ? ? » «Dobro, dobro…», sad smo oboje bili goli. Zanima te igra? Danas ćeš sve saznati.

Tvoj sin dio je organizacije… ono, ko masoni, rotari il HDZ, sam kaj su oni goli kurac za nas. Mi smo grupa dečkiju, najjebenijih likova iz kvarta koji skupa drkaju. To je sve počelo prije par tjedana kad smo prebili jednog cigana na okretištu i uzeli mu stare magazine koje je prodavao, a među njima je bilo i pornjave. Izdrkali smo se u parku svi na istu duplericu, a kak smo bili napušeni pao je dil da ko zadnji iscjedi jaja mora sve polizati.

To se zove IGRA. Prošli tjedan Mihael je donio fotku starije sestre koju je snimio kamerom postavljenom u kupaoni. Onda je Beba uletio sa snimkom mame na nudističkoj plaži, al bila je bezveze. Presporstski, čak se ljubazno smijala u kameru, a i ružna je.

Ja sam ih sve spusti sa tvojom fotkom, dečki su popizdili, razvalili su si kurce od drkaone. Zato sam lizao spermu sinoć sa tebe. To je IGRA. Kužiš ti uopće kaj ti pričam? !!!» Kimnula sam shvativši da mali očito eksperimentira i koliko su ova današnja djeca grublja od prijašnjih generacija.

Najležernije priča kako su pušili drogu i istukli nekog samo zato što je Rom, a nemaju ni poštovanja prema ženama iz porodice, baš ni najmanje. «Okej, onda se diži i odvedi Rvatina Josipu. » Umorna od svega teško sam ustala i krenula prema ladici, al Jakša ju je naglo zatvorio tako da mi je ukliještio prste, «A ne

Neće ti tu ništa trebati. Ideš samo u mantilu i šlapama. » Odvela sam malog, i malo se začudila što me stara od Jospia čekala pred ulaznim vratima. Htjela je da odemo na nekakav brzinski šoping i kavu pa smo otišle.

Kad sam se vratila Jakša me nervozno čekao. Imao je planove sa mnom. Bez objašnjenja primio me za ruku i poveo van. Nismo razgovarali.

Hodalo se do kraja ulice, pa po kratkom makadamskom dijelu, a zatim me grubo natezao kroz šikaru sve do prilično nedostupnog mjesta iza groblja do koga se može doći samo ako hodate po potočiću. Nisam tu nikada bila. Tu su nekada očito iskipavali građevinski materijal od kojega se stvorilo pravo brdo, ispod kojeg su nervozno pušili Jakšini prijatelji, po prilici pet mladića od 12-14 godina starosti. Šokirali su se kad su me vidjeli, a bogme i ja kad sam detaljnije proučila mjesto na kome se jebenija ekipa od HDZa okuplja – truli madrac, šprice, smeće…čak je i kokoš kojoj su u glavu zabili križ i okolo nacrtali pentagram bila uz vatru založenu starim gumama.

«E jebote kaj si staru doveo, hahaha!!!» «Daj šuti, Mihael. » Sin je očito dominirao i svojim prijateljima. «Stara, lezi dole. Ovo skidaj.

» S tim riječima strgnuo je s mene mantil i gurnuo me na onaj popišani madrac. «Dečki danas drkamo po živoj ženi!» Hladan povjetarac pirio mi je ravno u pičku koja se naglo ovlažila. Bila sam previše šokirana da se pobunim, iako mi je mozak u sebi urlikao od užasa. Najstariji je bio taj mali Mihael; možda je imao i više od 14 godina, ali još je išao u osnovnu školu što nije bilo ništa čudno za djecu u kvartu u kome smo živjeli.

Samo rijetki su Hrvatski govorili koliko toliko dobro da se na njemu mogu sporazumijevati, a kamoli školovati. Niko mi se nije predstavio, ali čula sam ih kako se međusobno oslovljavaju sa Sebo, Vilson, Beki i Toni. «Jebote, jesam ti rekao da legneš dolje? !», sin me bijesno pogledao jer sam još stajala. Iznerviran primio me za ruku i stresao ko govno prema truloj spužvi.

Pala sam na koljena, na sve 4 kao kuja, a mali je jednim potezom smaknuo bermude i bokserice. I drugi monstrumi stvarali su krug oko mene keseći se svojim mutavim facama u nevjerici. Jakša je prvi počeo drkati, ali ostali su mu se brzo pridružili, svaki na svojoj točki i spreman da me zalije. Znala sam da je to ta njihova IGRA, i da će zadnji morat polizati sve.

Žmirila sam da mi ne odleti sjeme u oči, ali ipak sam zbog znatiželje svako toliko zirkala kroz trepavice. Zadnji koji je skinuo hlače bio je Mihael, dječak koji je sa svojih 14 (? ) godina već imao kurčinu od barem dvadeset centimetara! Kožica mu je bila pretjerano razvijena, tamnocrvena i visila je u obilnim valovima kao da ima neku bolest. Ostali klinci imali su očekivane dječje kite. Možda zato što su svi bili crnokosi i imali spojene obrve, već im je stidna dlaka oko kita bila gušća nego odraslim muškarcima koje sam imala, a naravno i mome Jakši koji je, kao što sam rekla, po ocu Hercegovac, po majici Srbin, a ovi klinci su nekakvi mali cigo-šiptarčići koji su se od rata nakotili ko štakori po bloku.

Zapazila sam da su svi ti mali drkaroši dešnjaci i da masturbiraju na isti način. Jakša je klečao i cilja me glavićem u bradavicu, Sebo je stajao iznad mene i pokušavao nanišaniti karicom uho pa je zalijepio mošnje na moj obraz. On je prvi svršio. Drugi mlaz jako me pogodio u pupak i raspršio se po svemu okolo.

Od stresa sam raširila noge i osjetila hladan ljepljivi mlaz kako mi se slijeva po usminama. Bilo je svježe, tako da mi je pasalo da me što više prekriju toplom tekućinom, iako se brzo hladila na proljetnom povjetarcu smetlišta. Opet sam zaklopila oči, i tada sam osjetila kako mi se Mihaelova koljena zabijaju među bedra i šire ih. Velika dječja kurčina opasno mi se približavala usminama, pritisnula i rastvorila ih.

Dječak se držao rukama pored moje glave kao da radi sklekove, a ostali su piljili u nas. Rastegnuo mi je ženski kanal onako kako dugo nisam osjetila. 15 centi je najveće što me tamburalo posljednje dvije godine. Za velikim glavićem slijedio je ostatak batine koja se zaustavila tek kad je osjetio da je udario u grlić maternice.

Stisnula sam ga mišićima i još se malo raširila da mi fino sjedne među noge, onda sam se savila u koljenima i malo odignula guzu s podloge. Slijedilo je ubitačno tucanje. Već sam skužila kako klinci ševe, vrlo brzo svrše, ali nemaju osjećaj za mjeru; tih par uboda zabijaju se kao jureći vlak. Za par sekundi jaja su mu se zgrčila i mlaz za mlazom sjemena tankao je ravno u mene.

Da sam bar mogla vidjeti koliko je toga iscijedio mali Mihael tog dana u mene! Dečki su se bez riječi izmjenjivali. Uopće ni na koji način nisu davali do znanja da me doživljavaju i malo ljudskije od fotografija na koje su se do tada praznili. Nije bilo ni gledanja u oči, osmijeha, pa ni traženja dopuštenja smiju li mi nešto napraviti. Zapravo nisu se ni trudili, jednostavno bi legli na mene, ugurali kurac i skakali.

Osjećala sam neugodnu prazninu za Mihaelovom kurčinom. Mogla me pojebati čitava četa ovakvih, ali s tako malim klincima to je prije nadraživanje nego ševa. Raspaljena kakva sam bila, privukla sam najbližeg balavca za nogu i utrpala si njegov kurac u usta. Jedan među nogama, drugi u ustima, možda ću nešto i osjetiti, jel.

Jakša je mislio da je on na vlasti, da me kontrolira, al sjebao se u procjeni jer volim da me se nagazi tako da je ipak sve po mom! Itekako sam vladala situacijom! Htjela sam ih sve potrošiti, da me ispraskaju tim svojim balavim žljundricama na najsramotniji način poznat čovjeku – vrlo rado ću tim malim otpadcima posisati zadnju kap iz ciganskih jajčeka! Trusila sam ih ko najbolesnija kurva dok me nije omeo zvuk pucketanja grančica. Kao da netko hoda, dolazi…. Podigla sam glavu sa zemlje i vidjela susjedu Jasnicu, inače medicinku u našem domu zdravlja, kako preskače potok. Svaka akcija je prekinuta.

Mihael je spustio pogled, nije imao snage gledati u svoju mamu. Prizor kojeg će ova žena ugledati za sekundu – dvije nije bilo lako objasniti. Ja, također majka i susjeda, gola na trulom madracu s jednim kurcem u pički i drugim u ustima, a okolo grupica dječaka drka i čeka svoj red. * «Slava? ? ? ? !!!! Slava Tomić? ? ? Pa što je ovo.

. Jesi dobro!!!!? ? ? Pohitala je naprijed jer joj je prvi impuls bio da me nadrogirana djeca siluju, al kad je vidjela da to očito nije tako, ukočila se. Maleni su se na brzinu oblačili. Niko mi nije htio pomoći da se dignem tako da sam se jedva sama osovila na noge.

Iz pičke mi je potekao debeli mlaz sperme i zvučno kapao po madracu. Cijela sam bila ljepljiva od sperme na koju su se već dobro nahvatale mucice obližnjih topola. «Na što to ličiš…», u nevjerici me gledala očekujući nekakvo objašnjenje situacije. Pogledala sam je ravno u oči, iako sam bila posramljena.

Znala sam da nemam što izgubiti. Ona će ovo ispričati mužu, ovi klinci svojima doma. Prije no što padne mrak po mene će doći policijski kombi, a sutra sam na naslovnicima svih dnevnih novina. «Koliko dugo si tu…? Od kad nas gledaš? », oči su joj se spustile na moju bradavicu s koje se kap sperme spremala na pad.

Primila sam sisu od ispod i podigla je prema usnama. Dok sam se tako oblizivala ni u jednom trenu nisam maknula oči s Jasninih. Zatim sam joj prišla bliže i – ponudila desnu. Atmosfera se osjetno opuštala.

Jasnine oči su se proširile na način kao da je spremna i sama se uključiti u našu Igru. To je osjetio i njen sin koji se stao iza mame skroz gol, i dalje s podivljalom erekcijom. Primio ju je odostraga za ramena i spustio prema mojim sisama od kojih je usnama bila udaljena ni dva centimetra. Na razdaljini daha.

U ovom položaju rub haljine popeo joj se uz bedra, a dok je ona sklapala usne oko moje sise, Mihael ga je podigao još malo i lupio kurcem po guzici. I druga mamica bila je u Igri. Sad sam se mogla opustiti, moja tajna je na sigurnom. Klinci sigurno neće lajati, a da i probaju, tko će im vjerovati? Malim musavcima ili uglađenim gospođama? Podigla sam Jasninu bradu i pitala je, «Jel si se šokirala mojim ponašanjem, ili te povrijedilo što nisi dio ovakve kombinacije? » «Ma…nisam mogla vjerovati što vidim.

Tak, vani Gdje može neko i naići. Huh…jako su mladi, to su djeca…Pogle te noge.

Po koljenima vidiš da su bebe. I kaj s Tomićem? U braku si, znam ti muža. » Tu su riječi zamrle, jer je kontrolu preuzeo kurac koji joj je već par puta odostraga prošao po procijepu. Iskoristila sam priliku i brzo je zgrabila za sisu preko majice.

Naravno, bradavice su joj već bile ušiljene. Drugom rukom povukla sam zatvarač, a mali Mihael savršeno mi je uigrano asistirao (znala sam da taj klinac valja!) i nastavio skupa sa mnom skidati svoju mamicu. Dečku sam, kako se i pristoji, ostavila čast da staroj skine gaće. Nešto je štrmljala, al sam joj začepila usta dugim poljupcem.

Ubrzo je ostala gola, izuzev cipela, baš kao i ja. Dvije mame strastveno su se ljubile nasred smetlišta okružene razularenim dječacima koji su u rukama držali kurčiće uperene u njihova meka, zrela tijela. Jasna je kao pod utjecajem neke teške droge pratila sina koji ju je držao za ruku i vodio prema madracu na kome su me isprčili. Postavljena je u položaj kuje koju će se pariti, a ja sam klekla pored nje da je mogu i dalje ljubiti u usta.

Oči su joj skoro iskočile iz duplji kad je osjetila da joj je odostraga sunuo kurac. Za svaki slučaj sam joj brzo zakrenula bradavice i sisala joj uho. Ako joj je ostala i jedna bistra misao u glavi koja bi ovo mogla probat prekinuti, tijelo je sad previše uspaljeno za odustajanje od tinejdžerske prašione. Nečiji kurac me pogodio u obraz.

Jasna i ja odvojile smo usne tako da mogu primiti mladi glavić na jezik, a ona je ionako morala biti koncentrirana na agresivan seks koji joj je pružao kurati sin. Toliko mladih ševaca, a nas dvije rasne tetice same zadužene za svu tu dječju energiju. Sve sam ih poševila i popušila barem jednom prije no što je Jasnica banula, a od onda sam okrenula bog te pitaj kolko rundi na tim dječacima. U rijetkim momentima kad fakat ni jedan više nije mogao skakati po našim rupama, naređivali bi nam da se međusobno očistimo jezicima.

Jasna je polako i nevješto lizala, baš kako to rade žene koje nemaju lezbijskog iskustva. Dečkima smo priuštile fenomenalan šou, a orgazme više nismo brojale ni mi ni klinci. Poslije mi je ispričala kako se do tada ševila samo s mužem jer je odrasla uz roditelje koji nisu bili toliko strogi koliko su bili dosadni, a nisu ni radili pa su je stalno imali na oku. To se sad lijepo promijenilo.

Sunce je zagrijao kad smo se vračale uz taj potočić kući. Mantil u kome sam došla bio je mokar jer sam se ispljuskala vodom u onom potoku da baš ne hodam po cesti sva zaspermana, a stopala su mi bila tako natekla da nisam mogla obući šlape pa sam ih nosila u ruci. Jasna je otišla prvo meni doma da se malo sredi prije no što se pojavi pred mužem. Čim smo sjele u kuhinju i zapalile cigarete, uz mirise kave koja je ključala na štednjaku, razgovor je krenuo… .
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 375 376 378 379 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:10:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.141 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.