Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:22:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 359 360 362 363 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576739 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Gordana P. – IV dio
by: nisxxx

Borna je pogledao sestru koja je sjedila na suvozačkom mjestu. Preširoka sportska majica, kosa počešljana u opušteni konjski rep, noge lagano raširene. Morao je priznati da je Petra pravi komad, iako još uvijek tako mlada. Uzvratila mu je pogled, također odmjeravajući bratova mišičava bedra koja su pucala od napetosti pod biciklističkim hlaćicama, bicepse koji su se napinjali dok je uparkiravao auto pred teretanom. Sviđalo joj se kako mu dlake s prsa vire kroz otvor majice i kako ima mišičav, nabildani trbuh. Kratka kosa lagano mu se kovrčala iza ušiju a plave oči blještale pod popodnevnim suncem. «Jebeno», pomislila je klinkica, no izgovorila je, «I, šta da mu kupimo?» «Kome?», Borna je nije pratio. «Marku...ujaku, jebote. Sljedeći tjedan ima rođendan. Pedeseti. Za te okrugle brojke uvijek se poklanja nešto posebno.» «A u pizdu... Ne znam. Striptizetu? Nešto otkačeno...» «Hm...Šta će na to reći Teta?» «Mmmm...Ne znam. Možda da njoj dofuramo frajera?» «Možda... Ma niš od toga. Preskupo je. Bar 200 eura....» «...Osim ako ta cura ne budeš ti», Borna je cmoknuo usnama. «Sto posto sam da mu se diže na tebe... postala si pička i pol», dodao je pitajući se kako će mala reagirati. «Ni ti nisi loš», bila je skroz kul. «Ti bi mogao biti utješna nagrada za tetu...» Osjetio je kako mu je kurac smjesta poskočio u gaćama. Ujak i teta bili su po prilici vršnjaci njihovih roditelja, s time što je mamina seka seka bila starka iz snova; natečene sise, duge noge i eksplozivna guza. Nebi imao ništa protiv da je dobro popraši po toj zreloj pičkici...pogtovo kada je vrtio film kako je fino karao svoju mamicu u usta neko veče.. Ova je nagovještavala još bolju tucačinu. Prava stvar bi bila da obadvije stare koke naprči jednu pored druge i pošteno pojebe. Morao je jednom rukom premjestiti erekciju u gaćama. «Možda», propištao je, «Ako ništa drugo uštedili bi lovu. Hahaha...ma ne mogu ni zamisliti sirotog uju....jebote da mu se ovakva naguziš...I samo da te liže...odapeo bi. Puknuo bi ga herc. Mislim da bi i mene, a di ne njega...» Petra je već ozbiljno počela razmišljati o uji, njegovoj tamnoj kosi, zelenkastoj koži, okrugloj simpa faci....i rundi koju je otac nedavno odradio među njenim nogama. Pitala se koji je od njih dvojice bolji ševac, njen tata ili ujak? Prebacila je pogled na Bornu, oblizala usne i rekla, «Taj biceps među nogama si tako nabildao u teretani ili...?» Kurac mu je bio tako dignut da ga više ništa nije moglo sakriti i brat ga je besramno trljao, «To ćeš morat sama otkriti....», glas mu se pretvorio u šapat. «Vježba za ujin rođendan...?» «Ja sam već spreman», pokvareno se nasmijao i potegnuo glavić preko hlaćica. No, mladi Prčići bili su u teretani. Nije bilo puno ljudi, moglo bi se reći i da je bila polu prazna, ipak Petra si nije mogla dozvoliti ništa više od toga da napaljenog brata ovlaš poljubi u usta. Na brzinu mu je stisnula kitu i prošaptala u uho, «Kasnije braco, ljubavniče...» Dok su vježbali nije skidao pogled sa sestrinih cikica koje su se drmusale pri svakom pokretu na traci, upijao je ritmičko stiskanje dupeta dok se znojila na steperu, a kada je počela trenirati mišiće na unutrašnjoj strani bedara, za što je služila naprava slična ginekološkom stolu, sav se uspuhao i zijevao u vlažnu pukotinu među njenim nogama. Kurac mu je opet podivljao, u fleševima mu se javljala slika trpanja njenog malog tijela. Konačno su završili, ali Bornu nije uspio ohladiti ni hladan tuš. Čim je u automobilu opet slučajno dodirnuo sekino bedro kurac mu se bolno propeo. «Pa ti si stvarno manijak!», oduševljeno je primjetila kako je kvrga u gaćama i dalje tu pa stavila svoju nježnu ruku preko bratove šake smještene na kari. «Kraj tebe....joj, mala, stvorena si za kurac... Samo pederu se to ne bi dešavalo.» Petra se zasmijuljila. «Gledao sam te kako vježbaš...kako ti se pičkica širila... I tako bi te...» «Pojebao?», završila je rečenicu a Borna je skoro skrenuo s ceste kada je čuo kako mala napaljivo prostači. «Bolje stani...da se ne ubijemo.» Naglo je trznuo volan pod neko drveće i ugasio motor. Tinejdžer se tresao od želje za svojom sestrom, htio ju je nataknuti na kurac više nego ikad išta u životu. No, osvrnuo se oko sebe i zaključio kako ovdje ima previše ljudi. «Idemo se prošetati», rekao je izvlačeći ručnike iz prtljažnika. Onda ju je uhvatio oko struka i poveo prema obližnjem grmlju. Konačno ju je mogao zagrliti, osjetiti kako mu se njene male grudi lijepe za prsa. Podigao joj je bradu i poljubio je gladno u usta. Ona je žmirila i tražila njegov jezik. Bila je skroz mokra, izbezumljena od želje za kurcem. Samo se nadala da je izreka o ocu i sinu istina, jer joj je trebala snažna ševa. Onako kako ju je tata sredio. Topila se u bratovim rukama koje su je podigle sa zemlje. Raširio joj je malo mišićavo dupe i nabio si je preko odjeće na kurac, «Kako si dobra, Petra...Joj kako ću te ševiti, nemaš pojma...» «I hoću da mi svršiš u usta», miješala je mokrim gaćicama po Borninoj sapetoj kurčini. Sama pomisao na tatino slatko sjeme skoro ju je dovela do orgazma pa je pojačala pritisak pičke i počela je stezati. Braco ju je spustio na zemlju i počeo razmještati ručnike po travi. Tu će ševiti svoju malu sekicu. Mala je sjela i skinula uz njegovu pomoć majicu. Zapazio je kako su joj sise čvrste i lijepo oblikovane, sa sitnim ružičastim bradavicama, ali nije bilo sumnje da je droljicu neko već dobro razradio, to se vidjelo i na njima. Bacio se na nju i počeo ih gutati, «Taaako...sisaj me, hoću da me sisaš kao beba mamu!» to ga je na trenutak podsjetilo kako je zbilja ne tako davno sisao mamine sise... i da će ako smjesta ne izvadi kurac svršiti u gaće. Na brzinu je počeo skidati odjeću sa sebe i sa seke. Svilenkaste gaćice bile su tamno sive od pičkinog soka. Mladi napaljeni mufić tako je luđački mirisao da se Borna skoro onesvijestio. Uvukao joj je ruku u tangice pa prstom ravno u uzak pičkin kanalčić. Malička je tiho propištala dok ju je ševio bratov prst. Nervozno joj je skinuo gaće, pa zatim svoje oslobođajaući incestuozan kurac koji se trzao prema maloj Petrici. Sjedila je na ručnicima prekriženih nogu ali tako da joj se raširena roza rupica jasno presijavala, i strašno ga je podsjetila na majku. Zabio je glavu među njene vitke noge i gladno uvukao jezik u poplavljenu rupicu, grickao joj je klitić, pio sokove i prstom ševio pičku koja ga je gladna kurca uvlačila u sebe. «Mhhhaaa....liži seku svoju...jebi...liži...da....», gubila se bacakajući guzu u zrak. Jaja su mu pucala od sperme pod pritiskom. Premjestio se u položaj 69 tako da mu je glavić bio pred njenim dahtavim ustima. Čim je ponovo gurnuo jezik u muf zgrčila se i počela svršavati a on istovremeno šikljati spermu u Petrino grlo. Toliko je bila napaljena da ga nije imala snage gutati, bijelo mlijeko curilo joj je niz kuteve usana. «Jebote...svršavam ti u usta. Pij, sisaj, seko. Sisaj mi kurac!» Te riječi bile su dovoljne da ju izlude do kraja i da iz njene pičkice počne teći jebovina u bratova usta. Kada su prestali svršavati rekla mu je da je poljubi u usta. Borna joj je i dalje polako lizao mokru macu čisteći ostke incestuoznog orgama. «Hoću osjetiti pičkicu u svojim ustima, daj mi pusu.» Bornin kar se smanjivao, ali sestrin zahtijev dao mu je posljednji zamah. Jezici su im se spojili u plesu zabranjene sperme. Bio je to nevjerojatan osjećaj. I okus. «Gdje si to naučila?», brat ju je zadivljeno pitao.
«Koje?» «Ljubljenje.... s okusom pizde i kurca.» «Sviđa ti se ? meni je fora...» «Da....Od kud ti to?» «To ti je tatin štos. On me naučio...»

Mama i kći «Jesi spremna zlato?», mama Goga viknula je prema kčerkinoj sobi. «Idemo ti kupiti rođendanski poklon, nisi valjda zaboravila?» «Ok, mama, evo me za pet minuta!», mala je viknula kroz vrata od ormara. «Sam da se obučem!» Kada se Petra napokon spustila u boravak nosila je ultra kratku minicu, prugastu potkošulju i kratke čarapice s obrubom od čipke i to u ružičastoj boji. Na nogama je imala sandale s tankim crnim remenčićima. Majka je sa zanimanjem gledala u svoju kći, bolje rečeno suknjicu koja joj se sa svakim korakom visoko podizala. Curica nije bila tako naivna; znala je da će je stara vrebati s dna stepeništa i to točno u roza čipkaste tangice. Moglo bi se reći da se zbog nje tako spasirala. «Oho! Sudeći po ovoj odjećici čini se da nas čeka seksi šoping, zlato!» »I ti si se fino sredila, mama», Petra je dodala tipično mladenački drsko. No, majka je zbilja izgledala senzacionalno; opušteni top od bijele svile naglašavao je gospođine podatne grudi, a ispod strateški otkopačnog gumba jasno se nazirao čipkasti grudnjak. Zrela dama uskim je trapericama naglašavala kako se uspjela izvrsno dovesti u formu. Elastičan plavi materijal prijanjao je uz napetu oblu guzu kao da je šesnaestogodišnjakinja. Stara izgleda bolje od većine cura iz škole, zaključila je Petra. Na trenutak su im se spojili pogledi, a onda su se dvije Prčićke primile pod ruku i izašle iz kuće. Krenule su u trgovački centar u kome je bilo nekoliko dobrih butika s intimnim rubljem, više erotskim. «Rekla sam ti da ovo mora biti seksi kupovina», šapnula je curici na uho. Primakla joj se dovoljno blizo da joj može dojkom očešati ruku. Dučan je bio krcat razno raznim erotičnim kombinacijama od čipke, među kojima se Gordana odlično snalazila. «Ovo je idealno za rođendan, pogle zlato!», na maloj prozirnoj vješalici visila je krpica koja nije ništa skrivala. «Koji broj nosiš? Ja mislim da si ti ista ko ja», prsilonila je bebi dol ispred Petre, a onda joj se pomaknula iza leđa i počela rastezati naramenice. «Najbolje da odeš probati. Onda izađi da te vidimo.» Petra je nestala iza zavjese i ubrzo na pod kabine bacila suknjicu, a potkošuljicu je zgulila sa sebe u drugom potezu. Navukla je malu spavaćicu preko glave, no za sekundu ju je opet nervozno skinula jer su joj se ispod nakaradno vidjele gaćice i grudnjak. Ovog puta odjenula je seksi komad veša na golo tijelo. Pomalo joj je bilo neugodno prošetati dučanom gotovo potpuno gola, al majka ju je već nestrpljivo čekala tako da nije imala izbora. Duboko je udahnula i izašla....kad pred njom mama i to odjevena u istu tu spavaćicu! Stara je izgledala nevjerojatno seksi. Sigurno bi se srušila na pod da je mama nije uhvatila pri tome joj opipavši rubove grudi. Ponovno ju je prošao val uzbuđenja. Uzbuđuje me vlastita majka, shvatila je. Prvo tata, onda brat, a sad i mama! Ovo je zbilja previše, zaključila je. I te kako previše! Ipak se oblizivila očekujući, bolje rečeno priželjkujuću još takvih iznaneđenja. Gordana je zapazila da se mala čudno ponaša, tipično za erotiziranu djecu, i zato je kometirala, «Zbilja su nevjerojatno seksi, zar ne? Mislim, spavaćice...» Kčer se zacrvenila kada je shvatila šta radi; sisa si usne i bulji u majčine sise. Totalno se izgubila u pohoti. «Aha, super jebozovne..», Goga je shvatila na što je mala mislila. «To znači da hoćeš? Mislim, rođendanski poklon...?» »Da, da, kak ne... i ti genijalno izgledaš u svome. Očemo obadva uzeti?» »Tako sam i mislila. Da budemo jednako odjevene na tulumu. Rekla sam ti da će biti duplo slavlje. Ujak isto ima ročkas pa ćemo iskombinirati.» «Hoćeš da se ovako kurvanjski obućem zbog ujaka?» «Pa...ne samo zbog njega. Bit će to obiteljski skup, druženje najužih članova...» dok su išle prema parkiralištu veselo lamačući vrečicama sa seksi krpicama Petra je zapazila u maminim očima neku zagonetno iskru. Ni ruka kojom mu je Gordana držala oko struka nije se osjećala kao prije. Neovisno o novo probuđenim idejama, malenoj Petrici noga je poskakivala jer si je cijelo vrijeme zamišljala kako će u onoj prostoj krpici biti pred bratom, ujakom i najdražim taticom! Možda ću se na rođendan uspjet pojebat sa svom trojicom!, ushićeno je pomislila dok ju je mama lupala po guzi i gurala ključ u bravu automobila. Za vrijeme vožnje nisu puno pričale, ali mala je zirkala staru...kako joj se od propuha širi otvor za ruke, i nazire grudnjak, kako se mazi po bedru, grudima, i napokon...među nogama. Raširila je noge, stavila ruku na picu i tako mirovala neko vrijeme. Onda je prislonila prst usnama pa se okrenula ravno prema kčerki i pogledala je u oči. «Strašni si seksi u ovakvim stvarima, mila», rekla je. «Mogle bi ih opet isprobati doma.» «I ti isto, mama. Izgledamo ko blizanke. Niko ne bi rekao da si me rodila.» «Tako ćemo se pojaviti na partiju», namignula je curici koja nije bila sigurna što joj je to značilo... Kada su stigle kući Gordana je odložila vrečice na pult i otvorila bocu vina. «Hoćeš i ti nešto...?», pitala je malu. «Pa ja...» Vidjevši kako oklijeva rekla je umjesto nje, «Čašu vina, jel? Ahhh...to je dio rituala, kao u Sex i gradu, cure poslije kupovine kurvanjske opremice moraju nešto popiti...» Petra se nasmijala uživajući što joj je mama tako moderna, «Naravno!» Već od prvog gutljaja crnog vina toplina joj se počela širiti tijelom. Zabacila je glavu u nazad i iskapila čašu na eks. Mama ju je netremice promatrala. «Šta je bilo?» «Trebala bi se vidjeti...Neodoljivo izgledaš u toj oblekici dok eksaš vino. Mogla bi te pojesti!» Petra nije navikla na alkohol. Vino joj je sad teklo po žilama budeći u njoj nezaustavljivu seksualnu želju. Drhtećom rukom spustila je čašu. «Da ti pomognem, zlato...», primaknula joj se korak bliže i čvrsto primila kčerkinu ruku. Toliko su bile blizu da si im se grudi dodirivale. Primila ju je za ruku i počela nježno ljubiti Petrine prstiće. Sva se tresla od majčinih dodira, a onda je na vratu osjetila i njene vruće usne kako je slatku sisaju. Kako ne bi pala položila je ruke na Gogina ramena i pri toj promjeni položaja majčin dah našao joj se na usnama. Zaklopila je oči osjećajući kako im se usne približavaju. Pljusak poljubaca stuštio joj se na gladne usne, a onda je gospođa uvukla jezik u usta svoje kčeri. Kao u nekom transu Petra se penjala uz stepenice, majčina ruka ispod njene suknjice pratila ju je u stopu i sve se više penjala milujući joj guzu, uvlačeći se u brazdu među guzovima. Gordanin dodir bio je poput tekuće vatre; toliko drugačiji od onog koji je pružala muška ruka znao je udovoljiti svim potrebama ženskog tijela. Petra nije mogla dočekati da pojebe svoju majku. Kada su stigle u maminu spavaću sobu, Petra je zastala pred krevetom dok joj je stara gospođa i dalje milovala mladenačku napetu guzicu. Omotala joj je ruku oko struka, privukla je bliže sebi pa joj počela štipati sisice. To je bilo ono što joj je trebalo da se u potpunosti rastopi. Pičkica joj je pulsirila, ritmički se počela širiti i puštati sokove na gaćice. Mama se još više primakla ljubeći curicu cijelo vrijeme po vratu na što je ova nekontrolirano jecala. Osjećala je kako joj se po znojnoj koži penje hladan zrak zamjenjujući toplinu potkošulje koju joj je majka strgnula i u gvalji bacila na pod. Sada joj je micala i naramenice od grudnjaka. Petra je pogledala mamu, a čim se okrenula prema njoj Gordana je to iskoristila za lizanje krutih djevojčinih bradavica »Mmm...koje slatke ciceke imaš, dušo!», gušila se u pohoti obrađujući drugu malu dojku. Djevojčica se tek sada opustila pa je i sama rukom krenula prema maminim zrelim grudima. Masirala joj ih je preko bijelog svilenog topa, a onda kroz ona dva tri otkopčana gumba uvukla ruke i zgrabila ih ispod grudnjaka, oslobađajući ih napetog materijala kako bi mogla vratiti mami uslugu. Goga se prepustila poljupcima, pičku joj je preplavila toplina. Malenu je vukla sve više prema sebi, svojim sisama, «Bože kako si seksi!» Sada ju je već gurala prema krevetu, «Hoćeš da te mamica pojebe? Jel bi to htjela?», režala je. «Uh....Da mama, osjetila bi te među nogama...» Petra se jako raširila i počela prelaziti prstima po tinejdžerskoj pičkici dok su joj pamučne gaćice otežale od sokića koje je majka izazivala. «Onda se skidaj», stara je pohotno komandirala. Obadvije žene brzo su pobacale odjeću sa sebe tako da je Petra za koji trenutak zadivljeno promatrala maminu obrijanu pičku. «Isuse, nikad takvu još nisam vidjela! Jel ti drugačiji osjećaj kad je obrijana?» «Aha. Osjetljivija je. Tvoj otac tako voli, kaže da mu je lakše lizati. Ali, i tvoja pipica je slatka. Nemogu dočekati da ti je licnem, mila. A onda ćeš ti probati moju...!» S tim riječima mama Gordana popela se među kćerkine noge, raširila napeta bedra i jezikom krenula prema njihovom spoju gdje se skrivala medena klinkina pizdica. Kčer se samo opustila i vrtila si bradavice dok se nisu skroz ukrutile. Bila je mirna dok mama nije došla do njenog klita, a onda je uzdrhtala od iščekivanja daljnjih slatkih užitaka. Htjela je svršiti mami u usta, baš kao što je to tata njoj napravio. Pomisao na njegovu vruću spermu kako se slijeva niz grlo još ju je više uzbudila. Zabacivala je uskim kukićima prema maminom razlamatalom jeziku, osječajući kako joj tijelo sve jače drhturi. Mama je iskusna jebačica tako da je točno znala kako zadovoljiti mladi uspaljeni muf. Divlje je lizala kćerkin klitoris zabijajući dva stisnuta prsta u rupicu kao da je tuca s kurcem dok se mala divlje bacakala i pokušavala ih primiti što dublje u sebe. Majka je osjetila da će njena curica uskoro svršiti. Nanjušila je orgazam, smirila pokrete i izvukla prste iz uzbuđene rupe premjestivši ih na guznu brazdu sve do stisnutog šupčića koji je čekao bušenje. Pičkin gusti sok navlažio je Gordanine prste tako da ih je lako zabila maloj u čmar na što je ona reagirala vriskom pomješane boli i užitka. Nikako nije željela da joj majka prestane raditi tu divotu, a ipak ju je i boljelo. Nakon nekog vremena ta dva osjećaja više nije mogla ni razdvojiti i šupak joj se otvorio pustivši u sebe bez otpora mamine prste. Čim ih je uvukla gospođa je čula kako mala cvili, «Mama svršit ću! Ohhhmamice svršit ću ti u usta Liži me majko, daaaa!!!», urlala je dok ju je orgazam protresao na majčinim usnama. Goga ju je lizala i sisala iz kćeri sve slasne pičkine sokove koji su joj se slijevali po rukama, ustima... Znala je da je mala s ovom stručnom lezbijskom obradom otišla korak dalje u erotici. Bila je toliko iskusnija od njenih vršnjakinja, pa čak i njihovih mama. A za to se pobrinula cijela porrodica. Tata i brat prvi, a sad i mama. Gordana se popela do Petrinog lica i strastveno je poljubila u usta, gurajući joj kurac zabalavljen od pizde duboko u grlo. «Jel bilo fino, mačko? Sviđa ti se kakav ti okus ima pizdica?», dahtala je maloj u usta. «Super je. Finija je od svega što sam do sad probala,osim možda...» «Možda čega...?», mama je bila znatiželjna. «Pa možda sperme. Dok je još vruća kad mi svrše u usta. To mi je jebeno!» «A čiju je to napaljenu kurčinu sisala moja princezica..?», Goga je pitala tako kurvanjskim tonom, još joj je i namignula tako da se Petra nije nimalo ustručavala odgovoriti. «Pa tatin mi je fenomenalan, i...» «Jebala si se sa starim? To sam si i mislila! Pitala sam si kada će te objašiti...Već si velika, znala sam da ako nije, uskoro sigurno hoće! I kakav ti je tata kao ljubavnik?» «Dobro mi je pušit mu...» «Već vidim da će rođendan biti jaaako zanimljiv!» «Hoćeš da se jebem sa tatom na tulumu?» «A što misliš zašto smo si kupile isti veš? Ujak će ti popizdit kad te vidi u tome. I on će htjet rundu, mila. Da ne spominjem tetu, ta je tek napaljena stara prasica! Ma šta pričam, ona je još najgora, hahahaha!» «Teta je lezba?» «Ma joj, nije lezba! Nisam ni ja...al smo sestre. A nitko se ne voli ko sekse. Pardon, seke!
I ona je u igri...» «Kako to misliš \’igri\’?» «O...to ćemo ostaviti do ročkasa, zlato...Neka bude iznenađenje. Samo ću ti reći da sigurno niko neće otić spavati razočaran...»
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Gordana P. – V dio
by: nisxxx

Ujko Prčić se probudio i obgrlio ženu oko ramena. Oči su mu i dalje bile sljepljene od sna. Josipa je nešto nerazumljivo promrmljala i srolala mu se u zagrljaj. Jednu ruku spustio je na njenu sisu, lagano je milujući preko tanke spavaćice. Starkine usne su se razdvojile dok se pomicala u ritmu suprugovih dodira, negdje između sna i jave. Onda je uvukao ruku ispod materijala i igrao joj se s bradavicom. Na to su joj se oči širom otvorile i pogledala je u svog muškarca. «Mmmm...napaljeni smo jutros?» «Ne jutros...Uvijek», odgovorio je, «Ali...», začuli su se koraci na stepeništu. Netko je pokucao na vrata i njihov sin Filip provirio je glavu. «Ja i Jasna idemo plivati», rekao je a onda je zapazio što ovi rade u krevetu. Stari je mislio povući ruku, no kako Josipa nije ništa napravila da se prekrije odlučio je i on tako. Sin je brzo izašao, a ubrzo se čuo tresak vrata. «Obzirom da smo sami...nitko neće smetati...I da, napaljen sam...» «Jesi vidio kako mi je Filip buljio u sisu? Sto posto će imati erekciju na bazenu. A još ak Jasna bude nosila onaj mali bikini... Hihihi! Siroti dečko, gotov je!» «Hoćeš reći da se mali pali na majku...a možda i sestru?» «Jednostavno je jebežljiv, klinci su takvi. Hormoni im kontroliraju život.» «A tebi...? jel djeluje nadomjesna?» «Dolazi tu pa ćeš vidjeti! To je genetski...» Ujak se prevrnuo na trbuh. Josipa je uvijek vodila u ševi i to joj se silno sviđalo. U početku je to bilo neobično njenom suprugu, al kad je navikao primati naredbe shvatio je kako je najbolje da žena jebe. Počela mu je masirati dupe, prelaziti prstima po procjepu između guzova. Malo je zastala kod šupka a onda mu je snažno raskrečila guzu. «Misliš da ćeš ga moć primiti jutros, mili?» «Mmmm...Kako god hoćeš. Ti si šefica.» «Mamica bi poševila svog malog dečkića u kenjaru. Da vidim kako mi se prčiš!» Ujak se postavio u pseći položaj a onda se s obadvije ruke primio za veliko dupe i raširio polutke. Žena ga je pljasnula po guzovima izazvavši oštru bol pomiješanu sa pohotom. Lupila ga je nekoliko puta gledajući kako se bijelo meso pretvaar u crveno a onda mu je počela lizati brazdu dok je on cijelo vrijeme stajao onako naprčen svojoj nastranoj ženi. Kada mu je zabila ukrućeni jezik u čmar ispustio je uzdah a kurac mu se počeo nezaustavljivo dizati. Poskakivao mu je među nogama, ali nije se smio pomicati jer bi ga Josipa smjesta kaznila. Zato je samo očajnički drhtao ostavljajući na plahtama trag predsvršotine. Žena je izvukla jezik i zamijenila ga prstom nabijajući crijevo sve jaće i jaće. Njen je muž imao osjećaj kao da ga je ravno u dupe pogodila munja, a kada mu se sfinkter prilagodio i dovoljno raširio preplavio ga je nevjerojatan užitak grubog seksa. Muškarac joj se nabijao naprijed nazad gutajući cijeli prst u anus. «Tako je...tako, cijelog ga primi. Voliš dobiti u dupe, zar ne?» «Da! Tucaj mi guzicu!», režao je u jastuk osjećajući kako mu trnci obuzimaju cijelu utrobu. «Samo malo...» izvukla je prst. «Sad ćeš drkati. Da vidimo kako se natežeš.» Ujko se poslušno prevrnuo na leđa i počeo drkati već pošteno dignut kurac. Svakim potezom bio je sve uzbuđeniji. Josipa se ustala s kreveta i krenula prema ormaru. Vratila se s dva umjetna kurca; jedan na remenu s vibratorom i drugo dugačak, s dvije glave, od mekanog prozirnog materijala. «Sad ćemo te dobro pojebati. Tvoje dupe je moje, dragi, i radit ću s njim što god poželim. Smjesta mi to ponovi!», zapovjedila je derući se na njega glasom isprekidanim od uzbuđenja. «Ja sam tvoj. Radit ću sve što mi kažeš, dušo.» «Ok, tako treba. Dobar cuko. A sad ćeš spominjati Jasnu dok drkaš.» «Jasna», rekao je prelazeći rukom po glaviću. «Šta bi joj radio...» «Htio bi je..uh..jebao bi je», glas mu je postao grublji dok je izjavljivao kako želi ševiti svoju seksi kčerkicu. «A Filipa?», izderala se. «Njega bi...ah...da jebne sestru. Htio bi ga gledati dok ševi Jasnu! Obadvojica je ševimo, ahhh!» »A ja? Na mene si zaboravio, ha? Đubre sebično! Šta ja radim dok se svi vi jebete?!» »Ja ću tebe guziti. Može te i Filip. U kurac, možemo se svi skupa tucati. Cijele jebena porodica!» «A tvoja slatka guza... Ko će se isprazniti u nju?» «Samo ti ljubavi. Hoću da me ti uvijek uzimaš odostraga.» «Ok, sam si tražio!», žena je predrkala lubrikant preko umjetnog koji joj je bio čvrsto zavezen remenima oko struka. «Kako mi stoji kurčina?», pitala je muža. «Dovoljno dobro da ga sisaš?» «Ohhh...prekrasna si. Pušit ću ga koliko god ti budeš htjela!» «Puši ga!», rekla je objašujući mu lice i primičući umjetnjak suprugovim ustima. Primio je tvrdu gumu u usta, prvo se privikavajući na okus lubrikanta koji mu se cijedio niz usne. Josipa se zatim počela pomicati simulirajući pokrete seksa. Jebala ga je sve žešće dok nije u potpunosti opustio grlo, i refleks na povračanje nestao. Povremeno bi ga izvlačila ali samo zato da ga još podmaže. «Širi te noge», rekla je namještavajući se uz supruga koji je stopala pomaknuo skroz iza ušiju i već si prstima širio čmar kako bi ga žena isprcala u tu rupu. Nabila ga je nutra, prvo lagano puštajući da se njen jebeni muž privikne na akciju u ovoj rupi, a onda je ubrzala ritam i pumpala baš kao kad muškarac kara. Ubrzala je zaveslaje i glasom kao da nju ševe rekla, «Primi ga...Primaj ga do jaja! I drkaj! Hoću vidjeti kako sperma leti!» Ujko je divljački onanirao dok ga je žena kao neki kamiondžija ševila u prkno. Orgazam mu se bližio. «Jebi me s tom velikom kurčinom!», vikao je. «Uaahhhhh...Ševi me Josipa, i to dok ja jebem Jasnu a ti pušiš našem Fići! O bože, samo me jebi!!!» Ubrzala je ritam jebanja dok se Ujko bližio svom klimaksu. Kada mu se prva kap spustila na trbuh zacvilio je. Štrcaj za štrcajem vrućeg sjemena letio je po cijeloj sobi. «Oh, dušo... svršavam!», urlao je, «Tako jebeno jako svršavam!!!» «Aha», gledala je kako mu se sperma cijedi po prsima i trbuhu. «A sada ćeš to sve polizati. Očisti se. Pojest ćeš to sjeme.» Izvukla je dildo iz muževe guze i gledala ga kako skuplja prstima te ljepljive hrpice, a zatim ih primiće usnama i oblizuje. Kada je dovršio, Josipa ga je opet cijelog oblizala uživajući u nekim zaboravljenim kapima. Sklizala se po suprugovom tijelu trljajući ga svojim bujnim sisama i ljubila dubko u usta. «Mljac. Super je ukusna, jelda ljubavniče?» «Aha», rekao je sanjivo dok mu se toplina orgazma širila tijelom. «Voliš okus sjemena, zar ne?» «Fantastično», uzdahnuo je. «E onda ćeš za mene papati Filipovu spermicu!» «Mmmm», mrmljao je a Josipa je pomislila kako ga je baš dobro izjebala u dupe i da će onaj obiteljski rođendanski tulum biti puni pogodak. 7 # Bratić i sestrična Dok su se Filip i Jasna vozili prema Mladosti, mladić nije mogao iz misli izbaciti prizor majčine gole sise. Jasno je vidio tu ušiljenu ružičastu, bradavicu s kojom se igrala očeva ruka, a on, otac, nije ništa napravio kako sin to ne bi primijetio. Zaključio je da se njegovi roditelji ovog časa sigurno jebu, a na tu pomisao kita mu je skočila ko opruga. Morao ga je nabrzinu namjestiti, bacivši kriomice pogled na sestru. Jasna je nosila jednu njegovu staru majicu, koja joj je stajala kao mini haljinica, i ispod koje je imala samo bikini. Tamnu kosu šišala je kratko, zbog čega su joj još više dolazile do izražaja lijepe crte lica. Podsjećala ga je s tim visokim jagodicama i punim usnama na Angelinu Jolie u filmu Hackeri, ali i na njihovu majku. Obje žene imale su taj egzotičan izgled i duge vretenaste noge koje nisu skrivale od muških pogleda. Teško se mogao odlučiti koja je bila seksipilnija, a jutrošnji događaj s majkom samo ga je još više razdražio; očajnički je htio vidjeti gole grudi svoje seke. Kada su napokon stigli na veliko parkarialište, erekcija mu je već provirivala iz ruba hlaćica. Stajao je nekoliko trennutaka kraj automobila, kako bi bar malo splasnuo, dok je jasna veselo otrčala vičući mu preko ramena, «Šta je bilo, imaš rupu u hlaćama?» Napasao se na njenoj okrugloj guzici koja je skakutala ispod pamučne majice, ispod koje bi svako malo provirivale crne gaćice kupaćeg kostima uvučene u raskošnu brazdu. Još u autu odlučili su kako će umjesto na bazen otići na Jarun, vrijeme je bilo prelijepo. Zatrčao se za Jasnom i sustigao je u trenutku kad se već riješila sandalica i preko glave skidala majicu. Sise sapete u mikro grudnjaku stršale su mu ravno u glavu. Čak mu se učinilo da je na trenutak vidio i bradavicu, ali nije mogao biti siguran, sve je to trajalo prekratko. Bacio se na glavu u vodu jezera koja još nije bila previše topla. Takvo osvježenje baš mu je trebalo. Sunce je s druge strane pržilo kao u najtoplijim danima ljeta. Jasna se sušila na velikom ručniku, njena glatka koža bila je naježena od laganog vjetra. «Hoćeš me namazati?», škiljila je dok joj je sav mokar prilazio iz vode. Filip se zamotao u ručnik, izvadio iz torbe mlijeko za sunčanje, razmazao ga po svojim rukama kako bi se ugrijalo i počeo masirati sekinu zlatnu kožu. Napeto mlado tijelo koje se uvijalo pod njegovim prstima ponovno je probudilo erekciju. «Skini mi grudnjak», rekla je, a on je smjesta odvezao vrpcu na leđima. Rubovi sestrinih grudi sada su se razlili pod pritiskom djevojčinog tijela. Umasiravao je mlijeko po leđimna, dugim nogama sve do guze, a kada ih je ona raširila i pomaknula se pičkicom prema njemu mislio je da će umrijeti. Bio je siguran da osjeća toplinu koja je kuljala iz nje. Morao se pomaknuti na sigurnije mjesto, tamo između lopatica, prema vratu. Nagnuo joj se na uho i prošaputao, «Kako si mi dobra seko, digo mi se!» Jasna je podigla obrvu i odmjerila bratove prepone. «A ne nije! Vidi se do druge obale», kulerski je zaključila. «I kaj sad misliš s tim?» «Pa...Uh...», zamuckivao je. Nabrzinu se sjela zakopčavši grudnjak jednim vještim pokretom. Pogledala ga je ravno u oči i rekla, «A da odemo na neko mirnije mjesto...prikladno za razgovor? Moramo odlučit što sa tulumom za Tatu i Petru...» «Očeš tamo iza nasipa?» Dok su prelazili mali šumarak Filip je opet razmišljao o majčinoj sisi, sestrinom prijedlogu «o mirnijem mjestu» i mlađahnoj sestrični Petri koja nije bila ništa manje jebljiva pička od žena iz njegove najuže porodice – mame i sestre. Iz razmišljala su ga prenuli Jasnini prsti na kari, «Još si tvrd?» Filipove oči su se raširile. Primio se za kurčinu preko hlačica i napipao rubove kamene erekcije. «Pretpostavljam da je to odgovor», zagrizla je usnu. Brat je stavio njihovu dekicu na zaštično mjesto iza grmlja, gdje nema ni ribolovaca, na koju su se spustili skroz uznojeni od hodanja po sunčanom danu. Odmjerio je sestrino seksi vlažno tijelo. «I što si mislila s tim ročkasom?», rekao je da razbije seksualnu napetost. «Mislim da bi tata trebao dobiti nešto posebno...», a onda je povišenim glasom počela o temi koja ju je kopkala, «Sto posto sam da su u nekoj kombinaciji sa Petrom i njenima! Trebali bi se čuti s Bornom da vidimo što se događa.» «A kaj ti misliš šta je?» «Zezaš me? Nisi nikad čuo starce dok se ševe? Nastrani su za popizdit, mislim da se mama čak lezba s tetom, svojom sestrom. Nekak se pre prisno ljube i grle...» »A jebi ga, babe znaju biti tako cecljave, ne mora značiti...» «O ne, ovo je drugo. Znam na šta misliš, al one si prelaze po po dupetu i ljube se u usta, to ti je to, bracek. Ti Prčići se svi međusobno jebu, kladim se. Vrlo vjerojatno si ševe i djecu. Ako ne Bornu, vjeruj mi da su Petru već isprekarali.» »A čuj...je malo bolesno, al sve tri su jebene pičke. I stara i teta Goga i Petra. Nemam ništa protiv ideje da se lezbikaju...» «Koju bi najrađe pojebao da možeš birati?», snizila je glas. «Koju? Jebemti, neznam. Sve tri. Odjednom. Iako...da mogu izabrat bilo koju pizdu, navukao bi tebe, seko. Pogotovo sad. Opako si me napalila, silovat ću te, pičku materinu!» «Kaj se sam prijetiš? Izvadi ga da vidimo...», hladno je zurila u bratove oči. Filipu nije trebalo dva put reći. Nabrzinu je skinuo hlaćice i primio se za korijen pulsirajuće kurčine. Jasna se primakla i otvorenih usta dahtala u sam glavić. Onda se vreli zrak između njenih usana još približio i djevojka si ga je stavila u usta. Zatim je podigla glavu iz Filipovog krila i s istom ozbiljnošću približala se njegovim usnama. Poljubila ga je puštajući bratov zabranjeni jezik da se igra s njenim. Filip se podigao iz klečećeg položaja na koljena i otkopčao sestrin grudnjak. Privukao je njeno meko, toplo tijelo k sebi i poljubio je u usta, a onda počeo detaljnije gledati gole sise uspoređjući ih s maminima. Nije mogao odlučiti koje su bolje kad su izgledale gotovo identično. Prsa su joj se nadimala od dubokog disanja koje se, kada je jednu stavio u usta, pretvorilo u stenjanje. Htio ju je ševiti više od svega. Jasna je legla na ručnik pružajući mu puni pristup napaljenim sisama, a on ih je manično gutao, jednu pa drugu. Balavio je po njoj preko trbuha, gurao joj jezik u pupak, sve vrlo kratko kako bi joj što prije strgnuo gaćice, pa onda i svoje spremajući se pojebati vlastitu sestru. No,ona ga je zaustavila. «Ne bi prvo lizao seku, kakva je to amaterska ševa, braco? Svršit ću ti na ustima za sekundu. Onda me možeš tucati.» Nije se bunio. Prislonio je usne na Jasninu pičku i palucao joj po klitu jebući je istovremeno s dva prsta. Bacakala se kao divlja ždrjebica, Filipovo lice bilo je skroz slijepljeno od sluzi. «Da! Tako...ahhh...liži mi pičkicu, da.....!» Sestrino uzbuđenje još ga je više palilo tako da se maksimalno jezikom zabio u crvenu rupu pripremajući prstom i uzak Jasnin čmarić. Cura je bila na rubu orgazma. Omotala je bedra oko bratove glave i stiskala ga dok ju je drmao prvi val. Gutao je svaku kap ženske ejakulacije a kada se prestala tresti potražio je njene usne. «Mmmm...ovo je bilo super, braco. Ližeš ko profesionalac», kurvanjski je uživala u okusu svoj pičke na njegovim usnama. «Mmmm.... pa nisam imala pojma da je pizda tako slatka. Sad mi je jasno zašto se Prčićke i stara lezbaju!» Filip se samo iskusno nasmijao, okrenuo sekino pohotno tijelo i centrirao kurčinu na guznu brazdu. Polutke su se poslušno razdvojile pod močnom batinom. Snažnim rukama namjestio je sestru na sve 4 i zabio prste tamo gdje mu je do tada bio jezik. Bila je strašno vlažna i skliska među nogama, spremna za pošteno tucanje. Tresla se pod njim dok ju je pripema za kurac, a on ju je još malo naprčio i skliznuo nabreklom kitom u spreman procijep. Jasna je tiho zacvilila, i odmah počela loviti ritam seksa. Brat joj je bio snažan tako da su je njegovi trzaji bacali naprijed. Morala se primiti rukama za busene trave kako bi imala nekakav oslonac i vračala mu snažnim protuudarima guze. Čim ga je zabio do dna sestrine pičke, Filip ju je primio s obje ruke muški za dupe i spretno navlačio pazeći da mu se ni malo ne odmiće. Polako su lovili ritam, jaja su odzvanjala po njenoj napetoj pizdici. Podvukao je ruke pod sestrino tijelo i zakrenuo joj bradavice bez imalo milosti. «Jebi me, razjebi seku! Napuni me spermom!», počela je vriskati ponovno se kočeći pod naletima klimaksa. «Jebi! Jebi!!!!», bila je izvan sebe. Opet se sjetio mame u krevetu s tatom, u onom besramnom položaju, a onda je spustio pogled na sestrino oblo dupe, čmar koji se stiskao i širio pod njegovim nasrtajima na pičku i više nije mogao izdržati. «Svršit ću, punim ti pičku, sekice!!!», urlao je dok su se biciklisti na nasipu zaustavljali i gledali kakvi to vriskovi dolaze iz grmlja. «E jebat ću ja i staru», pomislio je dok su mu se jaja u mlazovim praznila u sestrinu utrobu. Brat i sestra ležali su loveći dah u znojnom zagrljaju. Muhe su kružile oko njihovih sluzavih spolovila a po glavama im se vrtila ista misao – obiteljski tulum... Sestru će od sad sigurno redovno ševiti, ali vrag mu nije dao mira i pred oči mu se stalno vračao onaj zagonetni osmijeh na majčinim usnama koji mu je poslala dok je jutros izlazio iz roditeljske sobe. Kao da je njime htjela reći, «Mali spreman, si...» 8# Sestrična, mama i tata Sljedeće jutro Jasna je prošla kraj roditeljske sobe. Brat je s dečkima otišao na košarku, a ona je htjela kupiti neke sitnice za starog i sestričnu Petru. Rođendan im je bio sljedeći tjedan. Iz prostorije je dolazila neka romantična muzika, znači, bili su budni. Pokucala je, prvo lagano, a zatim energičnije, a kada ni na to nisu reagirali jednostavno je otvorila vrata i provirila. Vidjela je majku kako stoji gola, guzom okrenuta prema vratima. Jasnin otac gledao ju je čvrstog kurca kojeg je držao zgrabljenog u ruci. Zaključila je kako mama izvrsno izgleda gola, no za sliku obnaženog i na ševu spremnog oca nije bila spremna. Ipak si nije mogla pomoći, i počela je uspoređivati veličinu kurca od brata, koji ju je jučer priševio i tatinog s kojim još nije imala posla. Za sada... Stari je imao deblju batinu, no kao da je Filipov bio koji centimetar dulji. Da bude sigurna morala bi ih odmjeravati dok su jedan pored drugog, ovako je bilo teško. I tako je gledala intimnu sliku u roditeljskoj ložnici, sve se više napaljivala. «Sori», autimatski se izvinila i već okrenula prema hodniku. Starci su se okrenuli prema njoj, a pri tom pokretu mami su zalamatale sise dok je tata ostao na mjestu na kome je stajao, samo se prestao samozadovoljavati. «Isuse Jasna, oprosti. Zaboravila sam, znam da smo se dogovorile za kupovinu... Čekaj , di ideš? Vrati se...» Okrenula se prema njima i tada se dogodilo nešto neobično za ljude u rodbinskoj vezi; strast iz roditeljskih očiju slijevala se u Jasnine. Tatina kita bila joj je silno primamljiva, a bogme i mamine cikice. Zakoračila je nekoliko koraka prema njima, i dalje bulječi. Stara je nešto šaputala mužu na uho na što je on opet počeo drkati. Taj ritam opčinjavao ju je kao hipnoza. U ustima joj se počela skupljati slina, morala je progutati, a onda je oblizala usne. Majka joj je prišla miješajući u hodu sisama bez imalo stida. «Uđi, dušo! Samo se čiči na krevet. Baš smo razgovarali što da kupimo Petri za ročkas.» Tata je i dalje bio u istom stanju; natezao je kurac dok mu se čelo sve više rosilo znojem. Kći se sjela kraj njega i očima gutala pulsirajuću erekciju, a kako je majka stajala tik pred njom, piljila joj je ravno u muf. Nakon par sekundi kleknula je između kčerke i supruga pa upitno pogledala malu signalizirajući na natečenu kurčinu iz koje su od navale krvi iskakale plavičaste vene. «Misliš da bi mala Petrica cijenila nešto ovakvo?», toplo se nasmiješala čekajući odgovor. Jasna se našla u jednoj od onih situacija u kojima vam mozak blokira, dlanovi se znoje a usta sama ispuštaju drhtavi glas. «Hhhh...ne znam za nju, al ja bi!» To je bilo sve što je njena majka htjela čuti. Nagnula se prema muškom krilu, primila karu koju je iz svoje ruke muž bez razmišljanja pustio i nastavila mu ga natezati. «Zašto ga onda ne primiš?», mama je pitala. «Samo daj, nemoj se ništa stidi. Tata je skroz zdrav i radit će sve što mu ja kažem, ako se bojiš da te ne ševi ako ne želiš...» Jasna se zadubila u majčine oči obuzete pohotom pokušavajući shvatiti što se krija iza svega ovog, koliko je igra u koju ulazi bolesna i opasna. Sigurna u ono što radi položila je dlan preko majčinog, a i tako preko tuđih prstiju osjetila je kako ispod pulsira tatin uspaljeni život. Mama je pažljivo maknula svoje prste, jedan po jedan, i prepustila kurčinu kčeri. Otac je morao ispustiti uzdah dok su se žena i malena igrale s njegovom muškošću. «Ajde da te naučim kako se stručno puši!» Majka se nagnula nad erekciju i poklopila je svojim punim usnama. Pušila ga je iskusnim usrcima, kako to starke i inače dobro rade. Baš ga je sisala, a usne nije držala labavo već je i njima snažno stiskala tijelo pušene kite. Jasna je cijelo vrijeme držala kurac kod korijena dok se mama bavila sa obradom glavića. Majka je otvorila usne i rekla, «Nahrani me. Izdrkaj tatu u mamina usta, ribica!» Mala je marljivo drkala osjećajući kako joj tatina kara u rukama još više raste. Znala je da svakog trenutka može ispaliti tako da je točno vrijeme svršavanja potražila prateći signale na očevom licu. Oči su mu bile prikovane uz kćerkine, a zatim ga je ta divna situacija o kojoj sanja večina muškaraca – kčer ti drka a žena puši i to istovremeno toliko izbezumila da su mu se jaja morala osloboditi napetosti. Izbezumljen, staklenog pogleda poput zombija, gladno je upijao svaki pokret s kurca. Majka je pustila da joj balava zaspermana kita ispadne iz usta. «Ummm... Kako je fino», a zatim se počela podizati kako bi poljubila kći. «Probaj i ti», ženama su se spojile usne, a mama je u tom poljubcu sokove u kčerkina usta šibala ukručenim jezikom. «Šta kažeš?», stara pohotnica pitala je bez daha. «Mmm...zbilja genijalno, mama.» «Al teško ti je ovako reći, jelda? Probaj direktno, popij iz tate! Malo mu ga pofafaj, mačko.» Mamine prostačke instrukcije i strastven lezbijsko incestuozan poljubac srušio je sve ograde koje je mlada djevojka mogla imati prema seksu s roditeljima. Gladno je zapušila tatinu zgrčenu kurčinu, duboko si ga je usisala u grlo uživajući u iskonskim muškim sokovima. Najrađe bi ga cijelog progutala, a kada to nije bilo moguće pušila ga je do jaja priželjkujući da u njima ima bar još malo sjemenja i za nju. Mama je zadovoljno gledala kako se njeni voljeni zadovoljavaju, a kako bi curici bilo još ljepše stavila je ruku na njenu sisu i nježno je stisnula, a zatim štipnula samu bradavicu. Kada se dovoljno ukrutila, stara ju je strpala u usta i počela sisati svoju kčer. Jasna je zajecala. Oni divni trnci spuštali su joj se s korijena kose po cijelom tijelu i tjerali je da još strastvenije tati puši kurac. Tako ga je htjela cijelog imati u sebi. Baš kada je pomislila kako bi bilo dobro da je stari izkara, majka joj je uvalila prst u mokru pičkicu. Nos joj se sve brže zabijao u tatine stidne dlake, a on se počeo podizati u dupetu i uzvračati udare žestoko joj tucajući usta kao da joj rastura malu pičkicu. Cura se nekoliko trenutaka borila sa svojim osjećajima a onda se jednostavno prepustila toplini koja joj se poput pišaline sljevala iz orgazmične pizde. «Taako! Izvrsni ste! Zlato samo nabijaj, jebi nam kćer da joj jaja lamataju po bradi! A ti sisaj, nemoj se odmicati, skroz si ga zabioj u grlo», mama joj je još malo pogurala glavu prema dolje. Ujko je bio spreman na signal svoje žene. Svršit će na znak, kao izdrseirani pas. Polagano je punio vruću rupu među kčerkinim crvenim usnicama osjećajući čitavu putanju sperme od svojih muda, preko njenog grla, do želudca kojeg je sam stvorio. Pokušao se savladati, no ipak je drhtao pod orgazmom. «Malo ga izvuci, dušo. Nemoj da ti se sve slije u grlo. Na jeziku su okusni pupoljci. Kao da kušaš vino...Probaj taticu, okusi ga!» Jasna je poslušala jebačicu, svoju majku, osječajući puls svake žilice na tatinoj karini. Čim ga je uz glasno plop izvukla iz slinavo zaspemanog grla zbilja joj se javio čitav spektar divnih okusa od kojih je bila sačinjena tatina spermica. I slatka i slana istovremeno, i nekako jako poznata. Baš kako se i dolikuje spermi od člana obitelji. Bilo je tako dobro da uopće nije htjela prestati, a ni mama si nije davala mira. Taku ju je dobro prstarila da joj se pičkica počela tresti. Priklještena između tatinog i svog orgazma zaključila je kako se u životu nije bolje ševila od ove jebačine s roditeljima! Možda ono kad ju je brat lizao...i smjesta je još jednom svršila. Bilo je preintenzivno, uplašila se da će ugristi svog taticu i zato je pljunula kurac. Grčila se na krevetu, «Isuse, mama...svršavam...ahhhh...!!!» Kroz maglu je gledala maminu ruku koja joj je i dalje žustro tucala pičić, a kutkom oka ulovila je tatin kurac iz kojeg je bljuvalo bijelo mlijeko špricajući po cijeloj sobi, a najviše po njenom tijelu, sisama, rasturenoj pičkici... Majka ju je polako spuštala, smirujući strast među nogama koja je bila tako jaka da ju je boljelo. «Ova spermica...tu na ciceku...izgleda mi jako njami njami!», onda se nagnula i oblizala kčerkinu sisu. Jasna je osjetila novi nalet, majka se sa prsa penjala prema bradi sve dok se nisu strastveno poljubile dijeleći sokove preostale u njihovim ustima. Dok je svo troje obamrlo lovilo dah majka je pitala, «I kaj onda veliš... Jel bi mala Petra cijenila kurac za rođendan?» «Kak mogu reći u njeno ime? Najbolje bi bilo da ju jednostavno pitamo.» «Ma imaš pravo», mama se stiskala uz suprugova prsa. «Joj...sigurna sam i da ta curica ima slatki mali mufić...» Vizija spolovila njene male sestričnice kao nečeg slatkog nije Jasni do tada pala na pamet. Ali do prije par dana nikada ne bi rekla ni da će biti s bratom ili pušiti tati dok je mama prstom dovodi do orgazma. Ludilo koje su započeli neće samo prestati. Počela se seksualno buditi, imala je silnu potrebu istraživati sve aspekte seksa.
Odlučila je da će nazvati sestričnu, a dok je išla prema tušu planirala je kako joj reći za iznenađenje koje su njeni roditelji spremali za Petrin rođendan...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Gordana P. – VI dio
by: nisxxx

Ujko, ujna i bratić Filip je ugasio televizor. Na njemu nije bilo ništa zanimljivo, a dan je ionako bio prelijep da bi ga proveo u kući. Sestra mu je otišla kod sestrične, male Petrice, a on nije znao što bi sa sobom. Uzeo je iz frižidera piksu Coca Cole i izašao u vrt. Majka se sunčala, a on je nonšalantno prošao pored nje krajičkom oka odmjeravajući zrele bokove i sise, žaleći što starka nije gola, a ne u bade kostimu. Djelovala je više kao žena koja se odmara uz bazen nekog hotela nego baba u vlastitom dvorištu. Na glavi je imala moderan slamnati šešir, oči je zaklonila trendi velikim sunčanima s reflektirajućim staklima, a ledeni čaj pila je prilično afektirano kroz slamku. Žarko crvene Josipine usne bile su oblikovane u kurvanjsko slovo O dok je usisavala smećkastu tekućinu. Naravno da se smjesta sjetio jutra kada joj je vidio golu sisu, istog onog jutra kada je otišao sa sekom na Jarun i poslije je žestoko pojebao u nekom sasvskom šumarku. Kurac mu je od tih uspomena automatski poskočio. «Sjedi malo», mama je rekla. «Sunčam se, mogao bi i ti, dobro bi ti stajalo...Mislim, ne kažem da i ovako ne izgledaš fino...» «Stara, i ti si komad, ne treba ti zagorela koža, vjeruj mi.» «Možda...al mi žene smo opsjednute s tenom. Kad sam sama gola se sunčam, znaš.» «Ma da...» «Hoćeš vidjeti? Nemam bijele tragove, to ti je dokaz.» Bez oklijevanja baba je pomaknula gornji dio u stranu i pokazala sinu potamnjelu sisicu. Iako se odmah opet sakrila, bilo je to dovoljno da Filipova kita skoči do brade. «Šta kažeš?», na usanam joj je igrao osmjeh. Pokušao je promucati odgovor no ona ga je zlobno prekinula. «Hahaha...čini se da mi je tvoj šorc na to odgovorio», pokazala je prema sinovoj erekciji. Dečko se ustao s ležaljke. U maminim naočalama vidio je odraz enormne kvrge u gaćama. «Oduvijek sam mislio da si jebena, mama. Imaš pravo, kurac to potvrđuje.» «Mislim da bi on htio vidjeti i više...Ohladi se bebač, mama će ti poslije možda pokazati sve!» Nikad do tada nije čuo mamu da tako nešto izgovara i to ga je nevjerojatno uzbudilo. Pred majčinim očima premjestio je erekciju u hlačicma, tako da mu je glavić bio zaljepljen za trbuh, a stara je pohotnica oblizivala usta i besramno ga cijelo vrijeme gledala u smjeru kite. Namjestila je usne u slovo O i sugestivno si u njih gurala slamku kao da pljuga kurčinu. Stara se jebe sa slamkom, pičku materinu, Filip je pomislio zamišljajući kako se njegova kita zabija u mamina crvena usta. «Jesi odlučio što ćeš sestrični pokloniti za rođendan?», majka je pitala vadeći polagano slamku. «I svom ocu. Znaš, on bi htio nešto posebno, nešto što mu ja baš i ne mogu dati...» Dječak je zurio u majčino raskošno tijelo rastegnuto na vrtnoj ležaljci, njene duge, prekrižene noge, tek malo podignute da bi joj on uspio gledati u zreli muf. Jednu ruku držala je iza glave a prsni koš skroz isturila prema sinu tako da joj jasno vidi sise u maksimalnoj formi. Usta su mu se punila slinom dok je rukom prelazila kroz crnu, kratko ošišanu kosu koja joj je savršeno naglašavala trokutasto, mačkasto lice. Zlatne oči bile su joj skrivene iza velikih sunčanih naočala ali zato je mogao uživati u ostatku tog jebozovnog lica; visokim jagodicama, punim crvenim usnama. Pitao se što je to njegov tata mogao od njega željeti? Da je bar on mogao tražiti majku da mu ispunjava želje. Dobro je znao šta bi tražio, itekako je znao... «Sviđa mu se moje tijelo», mama je rekla prekidajući tišinu. «U krevetu je sve odlično, ali nešto fali...Nešto što mu ja ne mogu pružiti, barem ne sama.» «Pa, Jasna i ja nešto smo pričali o tome...», rekao je prisječajući se vruće jebačine sa sekom u šumi i toga kako je i sama naglašavala nekakav ekstra poklon za tatu. «I što ste odlučili...?» «Uh, Jasna će danas o tome pričati s Petrom, a ja sam trebao tebe pitati kaj sa starim...» «Što misliš...Što to sestrične kuhaju? Obadvije su seksi, možda...možda to ispadne jako vruć tulum sine. Šta ti misliš, koja mala pičkica je jebozovnija? Tvoja seka ili Petra?» «Sada mislim da si ti najseksipilnija žena na svijetu», glas mu je jedva izlazio iz grudi. «Da...ali teško da mogu proći kao poklon za tvog tatu, dušo. Previše je to godina bračnog života, tucao me kad god je htio.» Odložila je piče, ustala i prešla rukama preko savršeno okrugle guze. «Dolaziš?», pitala je preko ramena nestajući u kući. Filip ju je pratio ne skidajući pogled s majčine guzice koja je prekrasno odskakivala u ritmu gospođinih koraka. Tako je jebozovna, pomislio je trljajući si erekciju. Odvela ga je stepenicama sve do svoje spavaće sobe, otvorila vrata i vrlo značajno ga gledala u kvrgu među nogama. «Gdje je, uh...», bojao se što će biti ako ga tata ulovi kako jebe mamu. «Bez brige, poslala sam Marka u grad. Sigurni smo, možeš se opustiti», s tim riječima okrenula se prema sinu, opet podigla ruke u zrak da joj se istegnu sise ravno njemu u lice. «Jesi spreman za mamicu, zlato?» «Uh....mama, znaš da jesam...», kita mu se luđački bacakala po gaćicama dok je majka izvodila striptiz samo za svog sina jedinca. Buljio je u savršene zlatne lopte, i čvrste i podatne u isto vrijeme, s velikim smeđim bradavicama usmjerenim ravno u njega. «Bože mama, prelijepa si. Sise su ti savršene.» «Zašto im onda ne daš pusu, Filipe?», pružila je ruku prema sinu. Pohotno se bacio na mamu, grabeći svaku sisu u jednu ruku i mijeseći ih, a onda se nagnuo i poečo ih ljubiti. Miris kože ga je obuzeo, luksuzan dodir senzualnih bradavica, sisao ih je najdublje što je mogao. «Polako, ljubavniče», mama se smijala. «Nemoj me ugristi, samo nježno sisaj, igraj se s bradavicama. Ohhh.... tako...Ummm....», jecala je dok se mali po uputstvima bacao na djelo. Polako se natraške primicala prema krevetu, sjela na rub a onda malo odgurnula sina kako bi se skroz izvukla iz badekostima. Filip je hipnotizirano buljio u majčin muf. Bacio se na koljen ispred nje i upijao sliku pičke. Zapazio je da iznad dlaka ima istetoviranu malu ružu. «Tip koji te tetovirao sigurno je uživao», rekao je drhteći od seksi scene mame i nekog lika koji joj slini nad pizdom. «Mh...bilo je napeto», rekla je. «Naravno, tvoj otac je gledao cijelu stvar. Strahovito ga je uzbudilo što mi drugi muškarac petlja po pičkici, a kada je ovaj dovršio s tetoviranjem bila sam tako mokra da sam ga primila za ruku i stavila si je među noge. Tvoj tata bi smjesta svršio u gaće da već nije drkao na nas.» Filipova erekcija prešla je u drugu dimenziju dok je slušao majku kako opisuje avanture s drugim čovjekom i to sve pred očima njegovog oca. Dečko je dobro znao da mu je majka prava jebačica, pa mu je zato palo napamet kako bi rođendanski poklon za tatu mogao biti ševačina sina i žene, sve pred njegovim očima. Nadao se tome jer ga je pomisao da jaše mamu pred ocem toliko palila da je to jedva uspijevao izdržati. Primakao je glavu i licnuo je po ružici, cijelo vrijeme misleći na taj seks, dok će ih tata gledati a možda se čak i pridružiti. Usne su mu se spustile prema raskošnoj pičkici. Majka je raširila noge puštajući sina da joj se lakše primakne usminama. Našao je pičkin ulaz i divlje se bacio na lizačinu puneći joj kilitoris krvlju. Stara je podigla jednu nogu kako bi sinu pružila dobar pogled na zrelu pizdu koja se isto raspadala od želje za kurcem. Josipa je primila sina za glavu i prislonila je na rastvoreni procijep, a onda je njegov jezik zalutao u majčnu vlagu. Osjetila je kako dečko drhti. «Uhhh...tako je, liži picu....Duboko gurni jezik», uzdisala je skačući po dječakaovom licu. «Tako je dobro, tako dobro ližeš, mamin mali lizač....mmmm...» Majčine riječi motivirale su ga da je još dublje istražuje. Osjetio je kako mu se njeni sokovi cijede niz bradu, kako mu pune usta slatkom, iskusnom sluzi. Posegnuo je za njenim sisama, zakrenuo joj velike bradavice. Kurac mu se tresao tako jako da se bojao kako će svršiti dok je bude lizao, a tako je htio pojebati svoju slatku mamicu da si to nije mogao dozvoliti. Podigao se, lica skroz zamuljanog pičkinim sokovima, očiju izgubljenih u seksualnoj pohoti. «Mmmm....Imaš predivnu pičkicu, mama. Možda čak i bolju od....» «Bolju od koga, sine?», pitala je, a onda ga je povukla prema sebi i oblizala mu sluz s face i iz usta, vamukski mu se lijepeči za usne. Toliko duboko ga je ljubila da se morao boriti za dah. «Dakle? Čiju si to pičkicu lizao?», ponovila je drkajući mu kurac dok su razgovarali. «Ajde daj govori, pa da ti ga popušim kako se spada.» Pomisao da će mu te kurvanjske usne cijediti sjeme iz jaja sludila je dečka. «Jasnina», ispalio je. Kao odgovor na to Josipa se stisnula uz sina duboko ga ljubeći i trljajući se sisama o njegova snažna prsa. «Seksi je, ha? Ta tvoja sestrica. Nije mi uopče čudno što se ližete. Jel je i jebeš? Jel imala ovu tvoju ljepotu među nogama? «Samo jednom sam je tucao...nije mi pušila. Još nije.» «Dragi moj, ja ne kanim toliko čekati. Sad ćeš mami dati tu svoju velikiu kurčinu, daj da mami proba...» Filip je zamjenio položaj s mamom. On je sjedio na rubu kreveta dok je majka klečala pred njim drkajući mu kitu gore dolje i primičući ga punim kurvanjskim usnama, istim onim s kojima je onako izazivački pušila slamku. Licnula ga je s doljnje strane kare, zavrtila jezikom po glaviću a onda si ga snažno zakucala u usta. To nevjerojatno sisanje isisavalo je život iz samog dna dječakovih jaja. «Ohhh», jecao je. «Mama, eksplodirat će mi jaja.» «Ne još, dušo», rekla je puštajući da joj sinova balava alatka ispadsne iz otvorenih usta. «Imam još jedno iznaneđenje za tebe», pokazala je prema širom otvorenim vratima na kojima je stajao njegov otac s izvađenom karom i drkao na ženu koja sisa njihovom sinu. Filip je zbog te slike skoro izgubio erekciju, no nešto na tom prizoru oca kako se nateže govorilo mu je da je to sve dio majčinog plana. Cijela jebena obitelj bila je seksualno opterečena, a Filip je to iskorištavao kao što bi i svaki normalan tinejdžer. Majka ga je opet počela obrađivati pokazujući istovrmeno suprugu da priđe. Polagano im se primicao i dalje se držeći za alat i održavajući erekciju. «Voliš gledati kako pušim našem Fići?», pitala je izvještačenim glasom, a Marko je zarežao odobravajući. «Onda dolazi ovdje i daj mi pusu. Možda ću ti dati mali uzorak iz mojih usta.» Dečko je gledao kako se otac saginje kako bi gurnuo jezik u ženina usta. Josipa mu je duboko zavaljala jezičinu, «Kaj nije fino? Kako ti se sviđa okus sinove kurčine?» «Da», rekao je, «Uvijek te slatko ljubiti poslije pušenja.» «Još ću mu ga sisati...Sve dok mi se ne isprazni u usta. A ti ćeš me za to vrijeme jebati, dragi.» Ujko se poslušno popeo na krevet i čekao da se gospođa namjesti. Raširila je noge kako bi se mogao uvuči među njih, pa podigla guzu u zrak da mužić ima odličan pogled na prokišnjenu pizdu. Prešao je rukom preko procijepa osječajući kako vlaga kapa a onda polako uvukao veliki glavić u pulsirajuću rupu. Josipa je zadovoljno uzdahnula a onda se opet posvetila sinovoj erekciji. Divlje mu ga je pušila, uvlačeći ga gotovo do jaja. Mali se držao s obje ruke za krevet kako ne bi pao od siline pljuge, a u ono što mu se odvijalo pred očima nije mogao ni vjerovati. Mama ga je gutala ko barakuda a odostraga se na njoj propinjao Filipov otac, zdušno ju tucao i pohotno gledao u sina! Majka je bila izgubljena u vrtlogu strasti. Požuda joj se razlijevala u svim pravcima. Obožavala je u sebi istovremeno imati dvije napaljene kurčine. Osjećala je kako joj Filipov raste u ustima i znala je da je blizu eksplozije. «Svrši mi u pičku», viknula je a muž ju je na tu naredbu počeo jebati takvom silinom kao da mu o tome ovisi život. Izvadila si je sinovu erekciju iz usta i počela je cijediti trzajući kitom iznad otvorene gubice. «Ohhhh....Svršavam!!!», muž se derao pumpajući u pičku mlazove sperme koja se na spojevima pretvarala u mjehuriće kao uskipjelo mlijeko. Kada mu je ispao skroz potrošen kurac iz njene pičke Filip je zadivljeno proučavao mlaz sjemena i pizdine sluzi kako se cijedi po brončanoj maminoj koži i to mu je dalo onaj konačni poticaj. «Bravo! Dobar dečko!», Joipa se obračala suprugu, «A sada dolazi ovamo i gledaj me dok ga cijedim našem sinu.» Marko je dopuzao skroz do ženinog lica i dalje dahčući od orgazma. Josipa se sada u potpunosti posvetila Filipovoj kiti vakumski mu izvlačeći spermu. Uvukla si ga je do samog korijena, tako da je jajima lamatao po majčinoj bradi. Ni u ludilu nije dolazilo u obzir da sada uspori. Maleni je osjetio kako mu se toplina u jajima penje. «Ohhhhh Mama...ne..ne...svr......puši ga!!!!!!» , sin se grčio šibajući mlazove mlijeka u mamina usta. Omotala je usne oko njega i pušila mu ga bez milosti, a onda se odmaknula i pustila da joj se nekoliko kapi slije niz usne. «Dolazi ovdje i poljubi me», naredila je Marku. «Liži mi spermu s usta.» Nije mu trebalo dva puta reći. Otac se približio i slijedio ženina uputstva. Filip je tek tada shvatio kako njegovi roditelji briju u krevetu; majka je agresor, ona diktira ritam jebačine, a tata je tu samo kao alat za sve njene prohtjeve. Ta ideja mu se uopče nije činila groznom. Provesti život kao seksualni rob ne mora biti loše, razmišljao je napaljujući se na oca koji je iz majčinih usta sluđeno jeo njegovu spermu. «Sad idi tamo i očisti si sina», zalajala je. Marko je ponizno prilazio sinovom kurcu. Mali se nije mogao pomaknuti ni milimetar, pritiskala ga je težina roditeljskih tijela. Nije bio siguran da li želi da mu otac puši kurac, no kada su se muškarčeve usne omotale oko njegove sprave morao je primjetiti da je to posve drugačije nego kad ti ga sisa žena. Tata je znao kako se puši, kolikim pritiskom se ide na penis. Možda samo muški zna dobro pljugati, pomislio je uživajući u savršenoj obradi očevih usta. «I jel ti bilo fino, mišiću? Kako je pušiti sinov?» «Ummmm, fin mu je. Mlada kara», tata se oblizao kako bi potencirao svoje riječi. «A tebi Filip?» «Prilično dobro sisa», priznao je. Josipa je bila nevjerojatno ponosna što je obadva muškarca iz svog domačinstva dovela do orgazma, a uz to se i sama nagledala kvalitetne pušačine.
Nije više mogla čekati ni dan do onog rođendana. Događanja u obitelji bila su i više nego obečavajuća...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Gordana P. – VII dio
by: nisxxx

Petra je otvorila vrata i odmjerila svoju sestričnu od glave do pete. Jasna je bila svega godinu dana starija od nje. Djevojka je bila obučena u uske kratke hlaćice bijele boje, nimalo duže od mjesta na kome je pičkica i u topić isprane boje breskve koji joj je još više isticao brončanu boju tena. Kroz tanak elastičan materijal vidjele su joj se bradavice, tako da je Petra zaključila kako njena rođakinja ne nosi grudnjak. Pune usne premazala je žarko crvenim sjajilom. Oči su joj sijale... «Uđi», rekla je, «Svi su vani.» Dok je hodala niz hodnik malo je podigla bijelu tenisku suknjicu i pokazala kadar pamučnih gaćica. Petra je u zadnje vrijeme stalno hodala u Borninim razvučenim majicama uživajuči u bratovom muževnom mirisu. Cure su se sjele na kauč, a onda se Petrica dignula i donjela im iz kuhinje pića. Kada se vratila Jasna se već ugodnije smjestila, s jednom nogom ispod guze. «I što bi najviše htjela za ročkas?», pitala je. «Imaš neku ideju i za mog starog?» Petra se odmah prisjetila divljačke jebačine koja ju u zadnje vrijeme nije mimoilazila; prvo ju je pojebao tatica, onda brat a na kraju ju je prcala i mama. Pička joj je bolno natekla od tih uspomena, osjetila je kako joj se iz rupice cijedi vlažnost. «Mama je kupila iste seksi kompletiće za nas dvije... Kao, u tome ćemo se pojaviti na tulumu. Kako ti se to čini?» Pažljivo je motrila sestričninu reakciju. «Zločesto. Moj tata će poluditi kad vas vidi. A vjerojatno i mama», dodala je prisječajući se majčinog dlana na svom mufu. «Šta ćeš ti nositi\’» «Hmmmm. Ne znam, već ću nešto smisliti...», nesvjesno si je štipkala sisu, sjetila se seksa s roditeljima i nije mogla odoliti. «Vi dvije ste sigurno jebene u tim krpicama...I ovako mrak izgledaš. A čuj, znam da moja stara hoće tati napraviti baš neko veliko iznenađenje, nešto posebno, da taj rođendan nikada ne zaboravi.» Petra je gledala kako se sestrična igra sa ušiljenom bradavicom, i pitala se šta bi još tako specijalno mogla ponuditi ujaku uosim pogleda na svoje mlado tijelo u kurvanjskom vešu. «Mama i teta nešto kuhaju», Jasna je rekla. «Nešto jako seksi. Znaš da se oduvijek pale na jedna na drugu...» «Uh, to sam tek nedavno saznala», Petra je mirno rekla misleći na razgovor u kome joj je majka rekla kako njena sestra voli lizati pičke. Malo se zacrvenila, ipak ju je bilo stid što joj se mama ševi sa rođenom sestrom, ali istom mjerom se i uzbudila. Petra je počela i sama štipkati svoje bradavice. Ta spika s obiteljskim incestom i pokazivanje ujaku izbezumljivala ju je. Sto posto će biti ševljena. Vjerojatno će je baš slavljenik, ujko, navuči na karu. Bio je dovoljno seksi za trošenje. «Znaš da sam ovaj vikend ulovila moje starce kako se ševe. Bilo je dosta dobro, nisam to očekivala. Jesi ti kad naišla na svoje...?» «Baš i ne», Petra se jebala i s mamom i s tatom, ali ne istovremeno. «Šta ti to znači, ili jesi ili nisi!» «Pa vidjela sam ih kako karaju, ali ne jedno drugo...» «Oho! Kog su jebali?» «Ummm... Pa znaš...», nije joj bila spremna priznati da se na njoj reda cijela porodica. «OK, reći ću ti svoju tajnu....» «Ajde...» «Kad sam ti rekla da sam vidjela svoje u akciji, mislila sam....zbilja sam ih vidjela...iz bliza...» «Koliko blizu?» «Bila sam tamo. Mislim, tucala sam se njima. Istovremeno. Bila je to najbolja ševačina u životu! Sad ti...» Jasnina priča sludila je djevojčicu. Htjela je ćuti još detalja, ali znala je da će to izvuči iz sestrične samo ako joj i sama ponudi neku pikanteriju, «Kao što sam rekla, vidjela sam kako jebu. Mene. Ševila sam se i s mamom i s tatom ali ne u isto vrijeme. Daj pričaj još!» «Uhhhh», Jasna je rekla stavljajući si ruku među noge. «Navlažila si me s tom pričom. Jesi i ti mokra?» Petra je uvukla ruku pod suknjicu i popipala pizdić preko gaćica. Raširila je noge i protrljala klit preko krpe. «Aha...bogme jesam. Tata je fantastičan jebač, a s mamom...Nije to bila jebačina, više vođenje ljubavi, ako znš što mislim. Prekrasno mi je lizala pičku.» Pizda joj je sad još više nabrekla. «Jel te tata sam karao u pičku ili si mu i pušila? Meni je to bile najjače. Napunio mi je usta do ušiju dok me mama ševila prstom. Više nisam mogla izdržati, nekontrolirano sam svršila. Jebote, bilo je previše. Sad se tresem koliko me napaljuje i razgovor o tome.» «Hihihi, i ja!», Petra he rekla. Djevojke su se zagrlile. Jasna je uvukla ruku pod sestričninu široku majicu i stiskala joj sisice preko grudnjaka. Petra joj je uzvratila skidajući naramenice i mazeći njene tople cikice. Obje je obuzelo ludilo incesta i morale su se smjesta zadovoljiti. Petra je stavila jednu Jasninu sisu duboko u usta, glasno sisajući oko preslatke dude. Jasnina ruka nestala je pod Petrinom minicom i divlje je trljala po mokrim gaćicama. Mala je tako stenjala da ju je sestrična polegla na kauč i uvukla ruku pd materijal. Podigla joj je guzu da skine gaće, a onda ju je mahnito ljubila po bedrima duboko udišući miris mlade pičke. Jasna je liznila po Petrinoj rupici usisavajući sve one slatke sokove koji su nekontroirano izlazili iz nje. Protrljala joj je i natečeni klitoris od čega je mala počela pohotno stenjati. Obožavala je lizati pičku. Pitala se jeli i njena sestrična i mama toliko uživaju u tome. Pomaknula je usta samo na klitoris i nabila joj dva prsta u otvor, a onda joj je palo napamet da bi joj mogla malo ševiti i guzu. Kako je ovo dobro, tucat ću si sestričnu u dupe, mala će otkinuti, govorila je u sebi. Dok joj je prst dirao malu stisnutu rozu škulju osjetila je kako se Petrino tijelo zgrčilo, no uspjela je gurnuti zabalavljeni prst i čekala da se mišić opusti. Kada je popustio pritisak bila je spremna i uvalila joj ga dublje u pakšu izazivajući još bolnije krikove kod male incestuozne droljice. Ševila joj je anal kao pičku, ubodima nutra – van, a i njena minđa vapila je za svršavanjem. Namjestila se u položaj u kome se lako mogla skinuti, okrenula se spuštajuči međunožje na sestričnino lice a curica je automatski zaljepila usne na mokre usmine. «Hoćeš moju pičkicu?», Jasna je mrmljala kroz stisnute zube. «Reci koliko je želiš lizati!» «Mmmm....Više od svega, daj mi ju. Daj mi ju. Hoću te lizati dok mi ne svršiš u usta.» To je bilo sve što je Jasna trebala čuti. Polako je spustila dupe i pizdu na Petrino lice i zaljepila joj je na dohvat jezika. Dvije rodice su se lizale, jebale prstičima, grickale i zadovoljavale na sve lezbijske načine sve dok Jasna nije osjetila one trnce u trbuhu. «Svršit ću, ohhhhh.....tako je dobro.... Svršit ću ti u jebena usta!» Petra je morala brže piti, i Jasna je osjetila kako i malena drhti. Njeni guzovi poskakivali su joj u rukama, al plavušica nije prestajala s lizom iako je i njenu pičkicu drmao orgazam. S jednim trzajem Jasna je napunila Petrina ustašca ženskom jebovinom gledajući kako ova to pobožno usisava. Djevojčica ju je stručno sisala, ne dozvoljavajući da pobjegne i jedna kap. Dok joj je orgazam divljao punom snagom Jasna je nabila još jedan prst u Petrin muf. Mala joj se pridružila u klimaksu. Poludile su od jebačine. Lickale su se sve dok grčevi nisu popustili, a onda se Jasna zagnjurila u Petrin zagrljaj. Sise su im se dodirivale, bradavice trljale u senzualnom ritmu. Zabila je jezik u Petrina usta uživajući u slatkom okusu vlastite pičke, obje su plivale u ženskim aromama. «Uh...čini se da će tulum biti ludilo», Petra je rekla. «Ako se može suditi po ovom tjednu...» «Da, jedva čekam sa vidim face kad se ti i teta Goga pojavite u onim kostimićima.
Baš me zanima ko će vas prvi pojebati.» «Misliš, slavljenik ili slavljenica?», Petra se nasmijuljila i strastveno poljubila sestričnu...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Uživanje sa dvojicom
by: dreamer

Stajala je u hodniku cekajuci lift, natovarena kesama. Konacno, nakon dugog cekanja, lift se zaustavlja, neki ljudi izlaze I ona konacno ulazi vec unaprijed razmisljajuci kako ce samo na trenutak da spusti teske kese na pod lifta, jer su joj se dobrano urezale u prste. Vrata se zatvaraju I najednom ih necija ruka zaustavi, te se ona ponovo otvorise.
Dva muskarca udjose. Jedan od njih pritisnu sprat I uz smijesak upita:
             ”Koji sprat?”
             “Peti! Hvala!”
             “Mogu li da vam pomognem s tim kesama?” Upitao je.
             “Ne, hvala! Evo, samo jos par minuta I ….”
Uzeo je kese iz njenih ruku. Lift se zaustavio na njihovom spratu, ali nisu izasli. Nasmijesio se I rekao:”Samo da Vas otpratimo do Vaseg stana, pa cemo se vratiti.”
Konacno, lift se zaustavio na njenom spratu. Posegnula je rukom prema svojim kesama, ali muskarac koji ih je drzao se samo nasmijesio I rekao:”Ne! Ja cu ih odnijeti!” Imao je predivan osmijeh I pune, vlazne usne.  Hodao je pored nje prema njezinom hodniku. Pred vratima, Zena je izvadila kljuc iz torbice. Drugi muskarac je uzeo kljuc iz njene ruke, otkljucao I otvorio vrata, ostajuci u hodniku. Onaj sa kesama je usao u predsoblje te otud u kuhinju I spustio kese na kuhinjske kabinete.
Nasmijesio se ponovo, pruzio ruku  I rekao:
             ”Ja sam Mark!”
               Uzvratila mu je osmijeh:”Tina. Drago mi je. Nisam vas do sada vidjala ovdje, jeste li
               nedavno doselili.?”
              “Da! Proslog mjeseca smo doselili, ali smo skoro tri nedelje bili odsutni. Ovo je moj prijatelj
              I   cimer Oscar.” Do tada su oboje vec dosetali do vrata gdje je drugi muskarac cekao. 
             “Pa, drago mi je da sam vas upoznala. Dobro dosli I hvala vam na pomoci. Pozvala bih vas na
              pice ali moram hitno da obavim tel razgovor prije nego se ured zatvori.”
            “I mi imamo obaveze koje ne mogu da cekaju, ali cemo rado prihvatiti poziv za neki drugi put.
             Prije nego odem, moram da kazem da ste jako lijepa zena. Blago onome cija ste.” Dok je to
             govorio gledao ju je u oci.
             “Hvala!” Nasmijesila se. “Nisam nicija zena.”  Konacno su muskarci otisli. Kada je zatvorila vrata
              za njima, nasmijesila se pomislivsi kako obojica izgledaju veoma muzevno. Odagnala je misli od

  sebe I bacila se na spremanje namirnica u kabinete I frizider. Obavila je vazan razgovor zbog
kojega je I zurila kuci, a zatim se istusirala. Dok je topla voda klizila preko njenog tijela, prstima je, njaprije njezno a zatim sve zesce, masirala svoj klitoris, a zatim uvukla dva prsta u pickicu. Nije joj to moglo odagnati uspaljenost. Iskocila je iz kade, zamotala se u peskir I otrcala do spavace sobe, zgrabila dildo i vratila se nazad pod tus. Zavukla je dildo u picu I pocela da ga nabija u sebe. Zatvorivisi oci, zamisljala je da ju njen novi komsija Mark jebe zestoko. Nakon tusiranja, obukla je samo tangice I svileni ogrtac, skuvala si kafu I sjela pred tv. Odgledala je jedan film I spremala se da pocne da gleda drugi, kad je neko zakucao na vrata. Zgrada ima interfon, tako da niko nenajavljen ne moze da udje u zgradu. Kako je moguce da joj neko kuca na vrata?
            “Ko je?” Upitala je pokusavajuci da proviri kroz spijunku.
            “Mark sa treceg sprata!” Otvorila je vrata. Pred njom je stajao Mark bosih nogu, samo u potkosulji
I farmericama, sa soljom u rukama. Kada je otvorila, Mark se smijesio I rekao:
              ”Izvini sto ti ovako kasno dolazim na vrata! Nas dvojica se jos nismo potpuno smjestili, pa tako
               nismo ni kupili sve potrebne namirnice. Imas li malo kafe da nam posudis?”
Pomaknula se u stranu I propustila ga u stan. Smijesila se. :
              ”Pa, sto ne pozoves druga da dodje ovamo na kafu?, Sada mozete da popijete ovdje, a spakovat
               cu vam malo da ponesete, kako biste  imali za jutranju kafu”
              “Odlicno, ako mislis da ti necemo smetati! Mogu li da koristim tvoj telefon?” Pruzila mu je telefon I povela ga do sofe u dnevnoj sobi. Pozvao je druga.  Za to vrijeme, ona je pristavila kafu. Prisla je sofi bas kada je zavrsavao razgovor sa drugom.
             “Jel’ ok da dodje za 15 min? Taman je krenuo da se tusira!”
              “Naravno!”
             “Ti divno mirises!” Rekao je.

             “I ti!”
Sjela je pored njega I zapoceli su neobavezno caskanje. Imao je predivne jebozovne usne, sarmantan osmijeh I biserno bijele zube. Pogled mu je bio otvoren, bezobrazan istrazivacki.
Kasljucnuo je par puta, kao da prociscava grlo, te tiho rekao:”Uh, imas divne grudi…”
Pogledala je niz sebe, zacrvenivisi se. Njene bradavice su se nazirale ispod tanke svile njenog ogrtaca.
Ustala je naglo, povukavsi krajeve ogrtaca na grudima I rekla:”Joj, izvini! Presvuci cu se!”
                 “Ne!” Uhvatio ju je za ruku I povukao da sjedne.
               “Nemoj Molim te! Eto, da  sam cutao, mogao sam da te I dalje gledam I da tebi ne bude
               neprijatno. Nemas cega da se stidis, imas predivne grudi.”
Ustala je ponovo.
               “Nemoj, molim te!” Rekao je.
              “Necu! Idem samo da donesem kafu!”
Dosao je za njom u kuhinju. Dok je stavljala kafu I salice na tacnu, stao je iza nje I ovio ruke oko njenog struka, privukavsi ju k sebi.
                “Nemoj…” prosaputala je.
             “Uh, Ne mogu da prestanem…”Sapatom je rekao zagnjurivsi joj lice u kosu I pomaknuvsi ruke sa njenih kukova na grudi. Pomjerao je kukovima trljajuci joj guzu velikom nabreklinom u farmericama. Podigao joj je ogrtac I razmaknuo tangice trljajuci joj prstom kliitic I pickicu, a zatim se spustio, razmaknuo joj noge u poceo da ju lize tako odostraga, skroz od pice do guze. Istrazivao ju je prstima. Ponovo je ustao. Prsti jedne ruke su mu bili zariveni u njenoj pickici, dok je drugom otkopcavao svoje farmerice. Razmaknuo joj je ponovo tangice u stranu. Osjetila je njegov kurac na ulazu u pickicu. Trljao je vlaznim kurcem ionako vlazan otvor I poceo da prodire. 
              “Oh!”
Zastenjala je. Uklizao je do pola I povukao ga nazad do glavica, a zatim se zario u nju do korijena. Jauknula je bolno. Nije se obazirao, poceo je da ju jebe zestoko, preklopivsi ju preko kuhinjskog kabineta. Rukama je stezao njene grudi uvrcuci joj bradavice kroz tanku svilu haljine. U jednom trenutku je izvukao kurcinu iz nje I naredio joj da se okrene. Poslusno je to ucinila. Podigao ju je da sjedne na cabinet, rasirio I zadigao joj noge I ponovo uklizao svojim povelikim kurcem u nju. Ponovo je poceo da ju jebe zestoko. Spustila je pogled I gledala tu debelu kurcinu svu prosaranu debelim zilama kako nestaje u njoj. Podigao joj je glavu I zagrizao njene usne.  Njena pickica je pocela da pulsira I da se grci oko debele komadine kojom ju je svrdlao bez milosti, zabijajuci se svaki put do kraja I udarajuci u samo dno, izazivajuci slatki bol. Glasno je zastenjala I pocela da svrsava. Nije prestajao da ju jebe. I dalje zestoko, bez milosti se zarivao vodeci ju prema drugom orgazmu.
              “Mogu li unutra? Mogu li da svrsim u tebe?”
               “Ne!”
              “Oh!”
Nabio se jos par puta u nju zestoko a zatim ga izvukao I samo par puta pogladio. Sperma je pocela da sprica iz njega pod jakim mlazom po njenom svilenom ogrtacu I pickici, po njenim butinama.”
Dahtali su oboje pokusavajuci da dodju do daha. Tek kada su konacno poceli ravnomjerno da disu, odmaknuo se od nje I izvukao kurac. Tek tada je imala priliku da pogleda njegov kurac. Cak I onako omlitavljen, bio je to debeo misic sa ogromnim glavicem. Duboko je uzdahnula.
            “Svidja li ti se?” Promuklim glasom je upitao.
            “Oh, mnogo!”
           Nasmijesio se. “Kasnije cu ti dati jos!”
          “Uh, moram da se presvucem. Tvoj drug ce doci!”
          “Ok!” Spakovao je svoj predivni kurac u farmerice I uzeo tacnu sa kuhinjskog kabineta.
           “Ja cu  servirati kafu, dok ti dodjes.”
Zgrabila je drugi ogrtac I utrcala u kupatilo. Samo sto je usla, zaculo se kucanje. Mark je doviknuo:
           ”Ne brini, ja cu otvoriti! To je Oscar!”
Na brzinu se se ponovo istusirala I obukla ogrtac. Zaboravila je da ponese druge gacice a ove koje je skinula su bile sve vlazne od njihovih sokova.”Koga briga za gacice!” Pomislila je. Kada je izasla iz kupatila, Mark I Oscar su sjedili na sofi, gledali tv I pijuckali kafu. Nasmijesila se I pozdravila Oscara. Nije bila sigurna da li mu je Mark ispricao sto se upravo desilo medju njima, ali nije joj bilo ni bitno. Oscar je bio fantasticno gradjen. Takodjer visok kao I Mark, sirokih ramena, predivnih misicavih grudiju i ruku, uskih kukova I cinilo se, povelike kvrge u farmericama.
“Dobro vece, Oscar!” rekla je kroz smijesak. Sjela je u obliznju fotelju I prebacila nogu preko noge. Svileni ogrtac se rastvorio I skliznuo u stranu, otkrivajuci koljeno I dio butine.
“Ta boja ogrtaca ti savrseno pristaje!” Rekao je Mark gutajuci ju pogledom.
“Hvala.” Rekla je tiho uz smijesak. Oscar je uzeo daljinski I poceo da prebacuje kanale.  Usporio je listanje kada je dosao do programa za odrasle.

“Eh! Ovo je prava stvar! Ovaj film sam gledao! Strava je!” Rekao je Oscar I odlozio daljinac na stol I besramno si namjestio kvrgu u farmericama. Na ekranu, dvojica momaka su jebali plavusu rasturajuci ju povelikim kurcevima. Obojica su komentarisali scene sa ekrana. Zazvonio  je telefon I Tina je ustala, dohvativsi telefon.
“Oscare, stisaj ton!” Rekao je Mark.
“U redu je, otici cu u sobu!”
Kada je bila pri kraju razgovora, Mark je usao u sobu. Dok je razgovoarala, poceo je da joj ljubi vrat I da joj zadize ogrtac. Kada je vidio da nema gacice, poceo je zestoko da  trlja klit, a zatim da joj nabija prste u  pickicu koja se u trenu ovlazila. Zavrsila je telefonski razgovor.
“Mark, prestani, drug ti je u dnevnoj sobi!”Ne prestajuci da ju jebe prstima, rekao je:
”Pa, hajde da pozovemo I njega !”
Zagledala se u njega, shvativsi da se uopste ne sali. Odgurao ju je do kreveta I zadigao joj nogu na krevet, a zatim kleknuo ispred nje i poceo da jezikom palace po njenoj pickici I klitorisu. Ulazio je jezikom u nju, dok je palcem trljao klitoris I dovodio ju do ludila.  Tako je zeljela da ju tuca do iznemoglosti, da ju rasturi svojim divnim kurcem. Zavukla je prste u njegovu kosu I nabijala se kukovima prema njemu uzivajuci u svakom njegovom pokretu. Otvorivsi oci, ugledala je Oscara kako ulazi u sobu I vec slijedecg trena, zgrabio joj je grudi odostraga I poceo da joj ljubi I lize vrat. Prepustila se. Gnjecio joj je grudi I uvrtao bradavice a zatim se odmaknuo, pobacao odjecu, popeo se na krevet tako da su njegove prepone I njegov ogromni cvrsti kurcina bili tacno u ravnini sa njenim usnama. Usisala mu ga je u usta I pocela da ga sisa mahnito. Dolje je Mark I dalje lizao njenu pickicu, gore je ona sisala ovecu Oscarovu batinu. Najednom se Oscar pomjerio, izvadio kurac Iz njenih usta, stisnuo si kurac oko korijena, pokusavajuci da odlozi ejakulaciju. Gledala je uspaljeno njegov tamni, ogromni glavic koji je jos vise pomodrio kada je Oscar stisnuo kurcinu. Povukao je Tinu za ruku I odvojio ju od Markovih usana I jezika.
                   “Hajde, hocu da te jebem kao kuckicu…”
Gurnuo ju je prema krevetu. Kleknula je na sredini kreveta a zatim zalegla grudima. Zamjesla je guzom kao kuckica. Njegova kurcina je bila jako debela. Ulazio je u njenu pickicu polako, svaki put ga zavukavsi samo do pola, a zatim se povlacio van skroz do glavica.
                  “Hoces li jos malo dublje?”
                   “Da!”
                  “Koliko jos?”
                “Sve! Hocu sve!”
Zario se do korijena I poceo da kruzi u njoj. Mark je za to vrijeme ponovo zabio svoj kurac u njena usta, ali se brzo odmaknuo I sjeo u obliznju fotelju, pokusavajuci da ne eksplodira. Oscar je jebao silovito. Culo se samo stenjanje I udaranje tijela o tijelo. Njeni orgazmi su se redali jedan za drugim. Debela batina je silovito prodirala u nju, do samog dna. Svako malo bi ostao tako zabijen. Samo bi poceo da kruzi kukovima I da joj rasteze pickicu koja se tijesno pripijala oko njegovog debelog kurca.
                  “Aaaaah! “ Zajecala je od nadolazeceg orgazma.
                 “I ja cu….” Prostenjao je Oscar.
                  “Nemoj unutra!”
Naglo je izvadio svoj debeli buzdovan I poceo da svrsava po njenoj guzi I ledjima. Mark je izasao na trenutak, vratio se sa peskirom I obrisao spermu sa njene guze I ledja, a onda samo promuklo prostenjao:
              ”Moj red!”
Okrenuo ju je  na ledja, zadigao joj noge skroz iznad glave I zabio  kurcinu do kraja. Jauknula je.
              “Boli li?”
              “Oh,  jebi me, samo me jebi bez milosti!”
Njegovi udarci su bili bolni, ali se Tinina pica navikavala I bol se pretvorio u ogromnu slast. Zastajao je samo da promjeni polozaj. Pljeskao ju je po guzi zestoko dok  ju je jebao odostraga, a zatim ju je opet okretao na ledja, grizao joj I gnjecio grudi dok joj je kidao utrobu zestokim trzajima kukova. Naizmjenicno su ju jebali puna dva sata I sto su ju duze jebali, sve ih je vise zeljela. Kao da su pokrenuli  lavu strasti u njenom tijelu, trazila je jos I jos I jos. Nakon sto su otisli, presvukla je posteljinu koja je bila vlazna od znoja I ljubavnih sokova, istusirala se I zaspala zadovoljna.
              Slijedeceg dana je po povratku s posla otisla u kupovinu, a zatim u teretanu. Vratila se tek oko 9:30 I odmah otisla da se istusira. Nekoliko dana joj je zivot proticao stravicnom brzinom, s posla bi odlazila kod majke, zatim u teretanu I kasno bi se vracala kuci. Nove komsije nije vidjela danima. Nakon nedelju dana, udaranje po vratima ju je probudilo. Ogrnula je ogrtac I otvorila vrata. Oscar je stajao pred vratima, samo u sorcu. Propustila ga je unutra.
              “Ostavi otkljucano! Mark ce takodjer doci.” Rekao joj je skidajuci ogrtac sa Tine. Bacio ju je na krevet I svukao sorc. Kurcina mu je bila napeta kao puska. Prodrkavsi ga, poceo je da trlja glavicem po ulazu u njenu pickicu, I prije nego je uklizao, upitao je:
               ”Jos uvijek zelis cijeli kurac?”
               “Do jaja!” promuklo je zastenjala.
Jednim ostrim pokretom joj je nabio kurac do kraja. Poceli su da se ljube I grizu dok su se jebali kao dvije zvijeri. Vrata su se otvorila I Mark je usao u sobu I odmah poceo da se skida govoreci:
              ”Pa ti se ne das vidjeti ovih dana!”
Oscar se nabio do kraja I okrenuo na ledja tako da je Tina sada bila na njemu. Pocela je da se nabija na njegovu debelu batinu. Pomagao joj je drzeci ruke na njenim kukovima, pridizuci ju I onada zestoko privlaceci prema sebi kako bi se snaznije nabila na njegovu batinu. Mark je poceo da joj grize guzu I lize cmaric, a odamh iza toga joj je uvukao prst I poceo da kruz njime. Kada se cmaric opustio, Mark je zavukao I drugi prst, a onda I treci. Kada je izludjena orgazmom pokusavala da povrati dah, Mark je izvukao prste iz njene guze, I poceo da prodire kurcem.  Za to vrijeme je Oscar duboko nabijen u pickicu, mirovao. Mark je usao glavicem, a zatim ga skroz izvadio van, te ponovio to nekoliko puta. Svaki put je usao lakse. Konacno je poceo da se pomjera I da svakim ubodom prodire dublje dok joj nije jednim ostrim pokretom nabio citav kurac u pickicu. Kao da je poludjeo, poceo je da ju jebe kao da mu je to zadnje u zivotu. Oscar je stavio ruke na  njene guzove I poceo da se zakucava odozdo istom zestinom. Ta dva kurata muskarca su joj kidala utrobu I pickicu, a ona, umjesto da bude ljuta na njih, trazila je jos, trazila je jace, uvijala se pod njihovim pokretima I tijelima, vristeci od slasti, svrsavajuci nebrojeno mnogo puta I kao nimfomanka trazeci jos. Konacno je Oscar naglo izvadio kurac iz njene pickice I poceo da svrsava. Samo par minuta iza njega, Mark je poceo da joj puni guzu.
                 “Oh, kako zelim da te napunim spermom…” prosaputao je promuklo Oscar.
                 “I ja zelim da osjetim kako se obojica praznite u mene…”
Zastenjala je dok su joj se oci sijale od strasti. Dok su se izlezavali I dodirivali, Mark I Oscar su joj saopstili da ponovo na 10-ak dana moraju na put I da zele da nastave da se vidjaju s Tinom po povratku. Lezeci izmedju njih, pocela je da gladi njihove kurceve I da ih nadrkava. Mark joj ga je zavukao u otecenu pickicu I poceo da ju jebe polako, njezno, izvlaceci kurcinu do glavica I ponovo ga nabijajuci do kraja, dozvoljavajuci joj da osjeti svu njegovu velicinu. Za to vrijeme, Oscar je grickao njena ledja I vrat, gnjecio joj guzove, razmicao polutke I trljao kurcem po cmaru.
                “Stavi joj ga, Oscare!” Prostenjao je Mark.
                “Kasnije cu! Zelim da ju jebem u picku!”
                “Oh!” Zastenjala je Tina. “Stavi mi ga odmah sada pored Markovog…”
                “Uh, volio bih, ali ne zelim da te povrijedimo..”
                “Hajde, hocu da vas obojicu imam u pickici, pojebite me….”
                “Luda si….”
Prostenjao je ali je poceo da trlja svojim sluzavim kurcem pored Markovog. Mark se umirio I pustio Oscara da polako zavlaci kurac pored njegovog.
                “Uh, kako je tijesno….Boli li te, Tina?”
               “Boli me, ali zelim…zelim oba kurca u sebi. Jebite me, molim vas, jebite meee!”
Obojica su poceli da uzbudjeno stenju. Dva kurca su razstezala Tininu pickicu. Oscar je polako prodirao. Svakih par cantimetara bi zastao da joj se pickica navikne na bol, a onda nastavio da prodire. Kada je cijelim kurcem prodro u nju, poceo je da pomjera kukovima lijevo I desno, pokusavajuci da joj jos vise razvuce pickicu. Mark je poceo da cini isto. Za dva minuta, pica je bila vlazna I dovoljno razvucena da mogu da ju jebu. Nastupilo je opste ludilo. Jebali su ju zestoko, a ona ih je zvakala picinim misicima pokazujuci im koliko uziva. Svrsila je za cas, a oni su nastavili da jebu neprekidno, istim zestokim tempom.
              “Jos! Jos!”
Vristala je izbezumljeno I davali su joj jos I jos I jos. Ponovo je pocela da svrsava I u tom ludilu je osjetila kako oba kurca pulsiraju u njoj. Slijedeceg trenutka su joj punili picu obojica jececi u ekstazi. Stezala je misicima pice dva kurca u sebi I ponovo dozivjela orgazam. Polako su jedna po jedan izvukli kurceve iz nje. Ogromna kolicina vrele tecnosti je spricnula iz njene razvaljene picke. U tom trenu je prenerazeno pogledala u jednog pa onda u drugog muskarca, kada je do njene svijesti konacno doprla cinjenica das u se obojica ispraznili u nju, nezasticenu.
               “Vi! Kopilad!”
Zavristala je. Mark je pokusao da ju poljubi ali se otela, a onda je Oscar pokusao isto I dobio istu reakciju. Mark je prstima poceo da gladi njenu picku iz koje se cijedila sperma, ali se ona pocela otimati. Konacno ju je Oscar pritisnuo na krevet I zadrzao joj ruke, sprijecavajuci ju da se bori dok je Mark poceo da rovari prstima po njenoj razvaljenoj picki.  Nabijao je najprije 3 a zatim I 4 prsta stravicnom brzinom I zestinom. Picka joj je pulsirala I novi orgazam je potresao njeno tijelo. Predivan osjecaj joj je obuzeo citavo tijelo. Oscar I Mark su nakon zajednickog tusiranja s Tinom otisli.  Da li zbog zestokog tucanja I rasturanja, slijedeceg jutra je dobila menstruaciju, skoro nedelju danan ranije. U svakoj drugoj situaciji bi bila bijesna, ali  nakon sinocnjeg praznjenja dva para jaja u nju, bila je presrecna. Jos slijedeca dva dana, pica joj je bila natecena
I osjecala je prijatan bol u utrobi, sto ju je podsjecalo na ludo vece sa Markom I Oscarom. Do njihovog povratka je uspijela otici do ginekologa, dobila je Depo-Proveru, injekciju za kontracepciju, obavila je sve duznosti, njena pica se vratila na prvobitnu velicinu, ali njena uspaljenost je bivala sve izrazenija. Jedva je cekala da se Mark i Oskar vrate s puta.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Jebanje sa novim prijateljima – I dio
by: RebecaLinares

Moja devojka i ja smo se vratili iz Praga sa novim seksualnim iskustvima i zeleli smo jos toga da iskusimo. Poceli smo da trazimo nacine da nadjemo ljude sa kojima bismo se jebali a da to ne iscuri u javnost. Privatnost i tajnost nam je mnogo bitna zato sto moja devojka i ja oboje planiramo da imamo ozbiljne poslove a za balkanske pojmove nase seksualno ponasanje bi se moglo smatrati razvratinim. Posto nam je bilo bitno da nadjemo nesto kvalitetno odlucili smo da ne zurimo u potrazi , nego da sacekamo da nesto naidje.
   Kao sto sam rekao, moja devojka studira stomatologiju a ja sam diplomirani inzenjer. Faks sam zavrsio u roku sa lepim prosekom i preporukama profesora, sto mi je omogucilo da lako nadjem posao u struci. Radio sam u jednoj stranoj firmi koja se pretezno bavila izvozom stvari koje proizvede u Srbiji, tako da sam ja za srpske prilike imao jako lepu platu. Sam posao je bio jako zahtevan, i trazio je cesto ostajanje prekovremeno na poslu, sto je umelo da dovede do toga da mi telo "propadne". Kao mlad sam se aktivno bavio sportom do devetnaeste godine zivota, ali je to kod mene vise problem neko vrlina. Kada god se ne bavim sportom duzi vremenski period ja se ugojim, tako da sam zadnjih godinu dana isao na bazen. Uplatim onu varijantu da mogu da idem koliko hocu, plata mi je to dozvoljavala. Na bazenu se nikad mnogo nisam zadrzavao . Dodjem, otplivam svojih 20-25 duzina (1000-1250 metara), osusim se i idem kuci devojci. Posto ce ovo biti duga prica, smatrao sam da bi bilo dobro da dam lazna imena meni i devojci. Ona ce se zvati Dusica, a ja Milos. Tokom zadnjih nekoliko poseta bazenu primetio sam jednu zenu. Bila je jako zgodna i cinilo mi se kao da me gleda , ali da kad nam se susretnu pogledi ona bi skrenula svoj. Ucinilo mi se da bi tu mozda moglo biti necega za mene i Dusicu, pa sam odlucio da porazgovaram sa njom o tome. Opisao sam je Dusici i cinilo nam se kao dobra prilika, pa mi je rekla da probam da je smuvam ili bar izvedem na kafu.
   Sledeceg dana sam ceo dan na poslu razmisljao da li cu zateci tu jebozovnu zenu na bazenu. Cim sam stigao na bazen video sam je. Tog dana je nosila crveni bikini, kao da je htela da je lakse uocim. Video sam da je suva i da ce tek uci u vodu, tako da sam odlucio da otplivam i ja malo, cisto da je ne spopadnem od starta. Naravno, krajickom oka sam posmatrao sta ona radi. Kad je posle nekog vremena izasla iz vode , da se odmori ili da se osusi pa da ode, odlucio sam da je pratim. Pored bazena se nalaze visoke tribine, a posto sam video da je sela na dosta visoko mesto nisam se bojao da bi neko mogao da nam smeta. Izasao sam iz bazena i poceo da se penjem stepenicama gore ka njoj. Na pola puta sam podigao pogled i video sam da me fiksira pogledom. Odgovorio sam joj osmehom na sta se i ona osmehnula. Mojoj sreci nije bilo kraja! Seo sam pored nje i predsavio se. Njeno ime je bilo Maja. Tek onda kad sam seo pored nje video sam kakav sam zalogaj zagrizao. Maja je imala oko 40 godina, ali se po njenom izgledu to ni izbliza nije moglo reci! Imala je prelepo lice , dugu lelujavu braon kosu, velike sise(mozda petice) koje su dolazile do izrazaja u crvenom bikiniju. Imala je mali izbaceni stomak, veliko okruglo dupe i bila je oko 170 cm visoka. Sve u svemu seks bomba. Ono sto bi danas mi klinci rekli, MILF. Malo sam je propitao cime se bavi i kako postize takvu figuru, odgovorila je da ne radi, da joj je muz uspesan i da ona moze da se posveti odrzavanju tela. Tu sam se malo presekao sto je udata, ali me je ona svojim osmehom, sisama i govorom tela uverila da imam prolaz kod nje. Pitala me je za mene, sta radim i da li imam devojku. Odlucio sam da kazem kako jeste, pa gde puklo. Nesto me je teralo da to ocekujem, ali uopste joj se nije promenilo raspolozenje kad sam joj rekao da imam devojku. Shvatila je da je zelim cim sam joj prisao. Pitala me je da li hoce da malo plivamo zajedno, sto sam ja i prihvatio. Plivali smo jedno do drugog , cesto su nam se tela dodirivala pod vodom a ja nisam skidao pogled sa nje planirajuci sta dalje da radim. Malo kasnije se okrenula ka meni i pocela da pliva unazad dozivajuci me pogledom. Stigao sam je na sredini bazena, mada je i ona usporila   Kako sam joj se priblizio u vodi, njena noga me se obmotala oko moje noge i Maja se pribila koliko je mogla uz moje telo a da se i dalje odrzava na vodi. Jednom rukom me je pomazila po sisi, osmehnula mi se i otplivala dalje. Stala je u ivici bazena, gde sam je i sustigao. Prisao sam joj, maksimalno diskretno (ne mora bas svako na bazenu da vidi sta radimo   ), i rukama joj onemogucio da pobegne. Ispod vode sam joj se priblizio i prislonio moje telo na njeno tako da mi je kita lezala na njenom stomaku. To je mozda trajalo minut kad mi je rekla da hoce da izadje da se osusi. Ponovo smo otisli do tribina gde se obrisala. Pitao sam je da li bi htela da svrati kod mene i devojke u stan na pice, sto je ona prihvatila. Nisam mogao da verujem! Nije ovo moralo nista da znaci , moglo je da ostane na picu, ali sa svakim sledecim korakom Maja mi je davala vise povoda da se nadam. Posle deset minuta smo krenuli autom ka mom stanu gde je Dusica cekala ne nadajuci se da dovodim ovakvo parce.
   Otkljucao sam vrata stana i doviknuo Dusici da sam stigao i da sam doveo jednu prijateljicu na kafu. Dusici nije nista bilo jasno, ali kad sam rekao da sam Maju upoznao na bazenu, a i kad ju je ona malo bolje pogledala, shvatila je ko je Maja i sta bi trebalo da se desi. Ispocetka je sve islo nevinim tokom. Pitanja su samo redjala: ko se cime bavi, ko je odakle i slicno. Sve vreme smo se Dusica i ja pogledima pitali kako da zapocnemo seks pred Majom a da ga ona prihvati. Ipak je potpuno nepoznata osoba, mozda se plasi da se procuje kao sto se i mi plasimo, mozda je ocekivala samo mene a ne i Dusicu. Minuti su prolazili u caskanju i teme su polako nestajale. Tada je Dusica kao iz topa pitala Maju da li i ona ima ovakvoh muskarca kraj sebe u krevetu i prebacila jednu ruku preko mog ramena. To je to, pomislio sam !! Ili ce se poplasiti i otici, ili ce zaigrati igru. Ona je rekla da je njen Darko sasvim dobar za njene potrebe, ali da veruje da sam i ja sasvim dobar u krevetu. Dusica je dodala da postoji samo jedan nacin da to saznamo. Dok sam shvatio sta se desava Dusica mi je vec zavalila svoj jezik u usta i stavila mi ruke oko ramena. Uzvratio sam joj poljubac i taman sam krenuo da tonem u njega kad je Maja dobacila :
-"Hocete samo da se ljubite ili cu videti jos nesto danas ? "
-"I gledaces, a i ucestvovaces", odgovori joj Dusica.
   Ja sam ostao da sedim, spustio pantalone na pod i izbacio kurac iz gaca. Dusica koja je sedela pored mene samo se nagla i uzela ga usta.
-"E to je vec nesto", rece Maja.
   Jednom rukom Dusica mi je drzala kurac dok je drugom mazila moja jaja. Ja sam joj pritiskao rukom glavu na dole, a Dusica i nije pruzala neki otpor vec je samo pustila da kurcina dublje udje u usta. Tad je Maja skinula stvari sa sebe i sela ponovo na fotelju na kojoj je i bila. Gledala je kako Dusica guta moj kurac i sve vreme mesila rukama svoje ogromne sise.
-"Hoces mi da ti pomognemo sa tim sisama ? ", upitao sam je.
-"Moze, ali morate oboje zajedno da mi pomognete", odgovorila je Maja.
   Dosao sam Maji sa leve strane a Dusica sa desne. Uzeo sam joj levu sisu u usta i snazno je poceo sisati, na sta je Maja odgovorila zadovoljnim stenjanjem. Desnom rukom sam joj drzao sisu, a levom sam joj dirao picku. Dusica joj je sisala desnu sisu i grickala joj bradavicu a Maja je jednom rukom drkala moj kurac a drugom Dusicinu picku. Spustam se na pod, i kleknem izmedju Majinih nogu. Razdvojio sam joj noge i poljubio joj picku prvo jednom brzo, pa onda drugi put dugo i zeljno. Nisam usne odvojio od njene picke mozda citav minut. Nisam cuo nikakvo stenjanje, tako da sam pogledao nagore i video da Maja i ne moze da stenje jer se ljubila sa Dusicom. Kita mi je bila tvrda kao kamen od tog prizora. Dusica mi je uhvatila pogled , osmehnula se i pitala :
-"Hoces i ti malo, a ?".
-"Mozes, samo ako te Dusica zameni dole", ubaci se Maja.
-"Naravno da hocu", odgovori sa najpreverznijim osmehom moja devojka.
   Zamenili smo mesta, Dusica je sad lizala Majinu picku a ja sam se ljubio sa njom. Kurac mi je bio kao stena od silnog naboja kojem sam bio izlozen. Uhvatio sam Maju za ruku i poveo je ka dvosedu na kom mi je pusila Dusica. Maja je legla na ledja i rasirila noge cekajuci moj ulazak. Picka joj je bila vrhunska za zenu od 40 godina i dobro vlazna od silnog lizanja. Stavio sam jednu njenu nogu na moje rame i gurnuo joj kurac do pola u picku. Uzdahnula je i izdigla kukove da bi se jos vise mogla nabiti na moj kurac. Ubo sam je par puta sa pola kurca da bih onda odjednom uterao celu kurcinu u njen zeljnu picku. Maja je grebala dvosed i sopstvene sise od zadovoljstva koje sam joj priredio. Dusica se nagla iznad Majine glave i uterala joj jezika do kraja u usta. Malo samo usporio da bih pustio njih dve da se ljube. Nakon nekog vremena sam nastavio da jebem kao lud. Majina noga na mom ramenu se tresla i grcila kao nenormalna i njih dve nisu usne odvajale jedna od druge. Posle nekog vremena sam osetio da nadolazim, pa sam ga izvukao i nastavio da ga drkam.
-"Je l' mogu po sisama ?", nisam stigao ni da izgovorim a Maja je se uspravila na dvosedu, te je rukama skupila i podigla sise koje su joj sad bukvalno izgledale kao dve lopte. Primakao sam joj se drkajuci rukom kurac. Nakon par sekundi beli gusti mlazevi sperme poceli su da izlecu iz mog kurca, slecuci na Majine sise. Sigurno je trajalo pola minuta to moje prskanje, sise su joj bile prekrivene mojom spermom koja se sad cedila na njen stomak i butine. Dusica joj je ljubila sise, primajuci sto vise moje sperme u usta zadovoljno kurvinjski se smeskajuci.
   Seo sam u fotelju da odmorim i dodjem sebi. Kadar pred mojim ocima je bio neverovatan. Sisata dobro izjebana brineta sa poprskanim sisama i moja devojka koja joj ljubi sise. Dusica je ponudila Maju da se malo sredi u kupatilu sa njom dok sam ja ostao sam. Posle par minuta su se vratile njih dve i sele na dvosed :
-"Dobar ti je decko , Dusice".
-"Aha, dobro sam ga istrenirala", zajebavala me je.
-"Da mi je neko danas rekao da cu imatu trojku sa nekim klincima, ne bih mu verovala", rece Maja.
-"Taj klinac ti je zalio sise spermom kako dugo niko nije", odmah sam joj malo uvredjeno odgovorio.
-"E to jeste, moj muz manje svrsava. Ipak je on covek u godinama", rece Maja gledajuci me zeljno.
-"Lepo je tebi Majo, imas muza da te jebe plus te ovaj moj jebao. A ja nista", rece kao sazaljivo Dusica, praveci se da ne zna da ce biti i druga runda.
-"Dobices i ti mala, pa vidis kakav je manijak. Samo sto me tamo u bazenu nije jebao", smejala se Maja.
-"Sama si trazila, a i nisi se mnogo bunila".
-"I to sto kazes".
   Odjednom je nastala tisina i samo smo se gledali. Tada je Maja ustala i dosla do fotelje. Klekla je ispred mene i rekla:
-"Imamo ovde samo jedan kurac, i treba ga osposobiti pre akcije", rece i uze mi poludignuti kurac u usta. Uzimala ga je duboko u usta sa svakim zalogajem, dok mi je ruke stavila na butine. Malo sam skupio noge i stegao njene sise koje su slobodno visile tu. Onda sam ustao i krenuo ka Dusici koja je sedela na dvosedu. Kleknuo sam ispred nje i zavukao joj glavu medju noge. Lizao sam joj picku dok mi je ona drzala glavu rukama. Stenjala je i uzivala u svakom trenutku. U tom mi je Maja dosla od pozadi, zavukla se ispod mene i nastavila da mi pusi dok je lezala na podu na ledjima. Majina usta su pohotno gutala moju kurcinu terajuci me da jace i bolje lizem Dusicu koja je sve glasnije stenjala. Izvadio sam kurac iz Majinih usta i malo je lupio po licu, onda sam ustao i primakao kurac Dusici. Prvo sam ulazio lagano, a posle sve brze i brze. Dusica je obmotala noge oko mog struka i nije mi davala da se odmaknem od nje ni milimetar.
-"Dusice, ajde mi lizi picku. Svidelo mi se malo pre kako to radis", zatrazila je Maja kad vise nije mogla da izdrzi da samo gleda.
-"Moze, ali da ovaj nastavi da me jebe", odgovori joj Dusica.
Nas dvoje smo zastali sa jebanjem i ustali sa dvoseda. Kurcina mi je pulsirala i bila je ljigava od silnih sokova. Maja je sela na dvosed i rasirila noge, Dusica je klekla ispred nje i izbacila je dupe. Ja sam joj prisao od pozadi i zabio joj kurcinu u picku do kraja. Dusica je tako jako prodrla jezikom u Majinu picku da je ova mozda i svrsila. Drzao sam Dusicu za kukove i zabadao se u nju iz sve snage i sve brze i brze. Maja je jednom rukom drzala Dusicinu glavu a drugom je stiskala jednu sisu. Tako smo se tucali dosta dugo, ne znam ni sam koliko je vremena proslo, kad sam poceo da osecam da nadolazi. Rekao sam Dusici da svrsavam i da hocu po faci da joj svrsim. Cim sam ga izvadio iz nje i ustao, ona je ostavila Majinu picku i okrenula se ka meni da primi spermu. Drkao sam kurac odmah ispred njenog nosa, povremeno ga dodirujuci. A onda je krenula fontana. Sperma joj je bila po nosu, po obrvama i po celu. Dusica je obozavala da joj svrsim po faci, tako da je i ovaj put sve ispratila sa osmehom.
   Nakon svega toga Maja je ostala na kafi. Pricala nam je kako joj muz cesto priredi trojku sa njegovim jednim prijateljem i da bi volela da i mi udjemo u tu pricu. Mi smo bili odusevljeni prilikom da i dalje budemo sa Majom tako da smo prihvatili da odemo kod njih za par dana da probamo nesto.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Jebanje sa novim prijateljima – II dio
by: RebecaLinares

Nakon trojke sa Majom razmenili smo brojeve i dogovorili da nastavimo sa druzenjem u koje bi bili ukljuceni svo troje i Majin muz. Otisli smo na adresu koju nam je poslala porukom. U pitanju je bila zgrada. Popeli smo se do njihovog stana i pozvonili. Posle nekog vremena zaculi smo pucanje stikle po podu sa unutrasnje strane i trenutak kasnije vrata su se otvorila. Maja nam je otvorila vrata i pozdravila nas srdacnim osmehom dok su joj sise njihale prilikom svakog pokreta. Uvela nas je u lepo namesten stan i odvela u dnevnu sobu. Tamo je sedeo njen muz , Darko. Darko je imao mozda oko 45 godina, bio je visok oko 190 i neke srednje tezine. Prvo se rukovao sa mnom , onda se pozdravio sa Dusicom govoreci joj kako lepo izgleda. Dusica i ja smo seli na jedan dvosed a Maja i Darko su seli na trosed preko puta nas. Uz malo alkohola prica je odmah krenula na temu seksa i grupnih iskustava. Dusica i ja samo imali naravno vise pitanja za njih nego oni za nas . Pretpostvaljali smo da prosto imaju vise iskustva jer su po 20 godina stariji od nas . Iako su toliko stariji, i dalje su se dobro drzali. Mi smo im prepricavali nase dozivljaje iz Praga i kako smo nedavno imali dobru trojku sa Majom. Prisecali smo se nekih detalja sa tog nedavnog dogadjaja i svi smo bili nasmejani i dobro raspolozeni, cak i Darko. Pretposvaljam da mu je Maja sve ispricala kako smo se jebali, pa je mogao da zamisli. Atmosfera je postajala sve usijanija i nije vise imalo smisla da cekamo bilo sta. Maja je pocela da ljubi Darka pa sam se i ja okrenuo ka Dusici. Ljubili smo se a meni je kurac bio krut kao motka od trenutka kad sam usao u stan. Dok smo se ljubili Dusica mi je stavila ruku na kurac. Kad je osetila da sam spreman rekla je :
-"Ovaj moj je spreman".
-"I Darko je isto", odgovorila je Maja.
          Skinuli smo pantalone i prepustili zenama da pocnu sa obradjivanjem. Pantalone su mi skliznule na pod i dignuti kurac mi je bio u vazduhu. Dusica ga je uzela u usta i pocela da me mazi po jajima. Posto smo sedeli jedni preko puta drugih imao sam otvoren pogled na Maju i Darka. Darko je sedeo zavaljan na trosedu dok mu je Maja lizala vrh glavica. Darko je imao mozda kurac od 20 cm duzine i srednje debljine. Mora da je sve ove godine dobro jebao Maju tom mocugom. Dusica nije skidala pogled sa Darkovog kurca, videlo se da hoce dobro da mu popusi.
-"Je l' ti se dopada Darkov kurac ? ", pitao sam je.
-"Da", rece taman u pauzi izmedju dva zalogaja moga kurca.
-"Pa onda idi tamo i popusi coveku, da ne ostanes uskracena za pusenje".
            Dusica je otisla do Darka i klekla ispred njega. Nisam mogao da vidim kako ga uvlaci , ali po mljackanju sam mogao da pretpostavim da mu ga dobro usisava.
-"Idemo do spavace sobe. Tamo nam je bracni krevet, pa cemo imati vise mesta", predlozila mi je Maja.
        Otisli smo do spavace sobe koja je imala veliki krevet na sredini. Legao sam na krevet a Maja je dosla do mene i legla mi izmedju nogu. Prislonila je svoje velike sise na moje unutrasnje strane mojih butina i pocela je da mi pusi. Bili smo sami neko vreme, a onda su dosli Dusica i Darko. Dusici je bila musava od pusenja, ali se nije trudila da bilo sta obrise. Darko je legao pored mene na krevetu ali umesto da Dusica nastavi da mu pusi sela mu je na facu tako da je bila okrenuta ka njogovom kurcu. Dusica je jednom rukom drkala Darku dok joj je on lizao picku a drugom rukom me je dirala po grudima. Video sam da joj nije dosta pa sam odlucio da je sa Majom angazujem na svim poljima. Maja je ostavila moj vec oteceni kurac i pocela je da sisa Dusicine sise. Ja sam ustao na krevetu i sta ispred Dusice gurajuci joj kurac u usta. Drzao sam je za glavu dok sam joj lagano ulazio u usta sve dublje i dublje. Stao sam tek kada su mi jaja lezala na njenim usnama. Sada smo svo troje, Darko , Maja i ja, zadovoljavali Dusicu u isto vreme. Dusica nije znala gde bije od zadovoljstva. Drkala je Darku jednom rukom, Maju je drzala za jednu sisu dok sam je ja lagaon jebao u usta.
          Nakon toga sam se odmakao od Dusice i odgurao sam Maju na ivicu kreveta. Naguzila se tako da je njeno veliko i socno dupe bilo u vazduhu i spremno da me primi. Bila je vec dobro vlazna tako da nije bilo previse potrebe za pripremom. Prislonio sam moj pulsirajuci glavic na otvor picke, pa sam joj trljao picku glavicem pre nego sto sam ga uterao skoro do kraja. U sledecih par zaleta moj kurac je usao Maji skroz u picku. Prilikom svakog ulaska Maja je stenjala kao najveca kurva, valjda je htela da napali Darka do besvesti. Ja sam je rukama drzao za kukove i navlacio sam je na moj kurac svaki put kad bih ulazio u nju. Dusica je u medjuvremenu ustala sa Darkove face i legla na krevet na ledja. Darko je lezao preko nje i jebao je u picku. Njih dve se stenjale i uzivale u jebacini sa likovima koji su 20 godina mladji, odnosno stariji, od njih dve. Nakon toga Dusica se pomerila na drugu stranu kreveta i naguzila tako da je bila okrenuta licem ka Maji. Darko joj je zavukao kurac u picku od pozadi i poceo da je snazno jebe. Gledao sam Dusicu pravo u lice dok sam guzio Maju i mogao sam po izrazu lica da joj vidim da uziva kako je Darko jebe. Sada je na mene i Maju bio red da promenimo poze. Izvadio sam svoj sluzav i ljigav kurac iz Majine picke i poceo polako da ga guram u njeno dupe. Prilikom svakog centimetra ispustala je duboke uzdahe pomesanog bola i zadovoljstva. Nakon nekog vremena ceo joj je usao, pa sam se primirio dok joj se dupe ne navikne na moju kitu. Tako smo mirovali dok je Darko i dalje dobro guzio Dusicu koja je bila sve glasnija i glasnija. Sve vreme se cuo mljackavi udarac Darkovih muda u Dusicinu picku propracen sa njenim uzdahom nakon ulaska. Dusica je gledala cas u mene cas u Maju i nakon jednog trenutka, primakla se Maji i poljubila je u usta. Kad sam to video odmah sam poceo da pumpam Maju u dupe. Njih dve su se ljubile dok smo ih nas dvojica trpali od pozadi. Svo cetvoro smo stenjali sve vise i vise i kraj se blizio. Posto mi je bilo mnogo lepo u toj pozi, nisam pomisljao na to da ga vadim pa da zalivam Maju nego sam samo poceo da se praznim u njenom dupetu. Mlaz za mlazom sperme je punio njenu guzu dok smo se nas dvoje tresli od dozivljaja. Cim je Darko video da mu punim zenu u dupe i on je poceo da puni Dusicu u picku. Punili smo ih dosta dugo nakon cega smo se samo svalili na stranu. Njih dve su otisle da se malo srede pa da nastavimo dalje.
          Njih dve su se vratile u spavacu sobu , pa smo nastavili sa seksom. Maja je klekla ispred mene. Jednom rukom mi je skupila muda tako da se kesa zategla i pocela je da ih lize dok je drugom rukom drzala moj kurac podignut iznad njenog lica. Darko je sedeo isto na krevetu dok mu je Dusica lizala muda ali je njegov kurac lezao na njenom licu. Osmeh joj nije silazio sa lica jer je obozavala da pusi i zadovoljava muskarce jezikom.
-"Dusice, hoces da mi lizes dupe ? Mnogo volim kad mi lepo zensko lize dupe, ali Maja to nece da radi", pitao je Darko.
          Dusica me je na trenutak upitno pogledala, da bi trenutak kasnije rekla:
-"Moze".
          Meni je lizala dupe samo jednom , meni se to ne svidja pa to nismo ponovo radili. Maja je prestala da mi lize muda a i ja vise nisam gledao u nju nego u Dusicu. Hteo sam da vidim kako mu lize cmar jer je nikad nisam mogao zamisliti da to radi drugom muskarcu. Darko se izvalio na ledja i rasirio je noge koliko je mogao. Dusica je ostala da kleci ispred kreveta samo sto je sad pred sobom imala dupe umesto kurcine. Stavila je ruke na Darkove noge i polako je primakla glavu njegovom cmaru. Nezno i polako, pomalo uplaseno, ga je polizala. Zatim je to ponovila nekoliko puta, polako i plasljivo. Posle nekoliko ponavljanja nakon sto je pobedila strah pocela je sve brze da mu lize dupe. Nakon par trenutaka lizala mu je dupe kao da lize svaki dan. Maja i ja nismo disala od uzbudjenja . Nisam ni sanjao da cu da vidim Dusicu kako tako pohotno i zeljno lize dupe drugom liku. Darko je uzivao i izmedju nogu mu se mogao videti dugacki kruti kurac.
- "Dodji Majo. Hocu da mi pusis dok me Dusica lize", pozvao je i Maju da se pridruzi lizanju jer je hteo da njih dve ga lizu istovremeno.
            Pomalo nevoljno propustio sam Maju pored sebe da se popne na krevet. Klekla je pored Darka. Nagla se preko njegovog stomaka i uzela mu kurac u usta. Nije mi ostalo nista drugo nego da gledam. Maja je gutala kurac skoro do jaja a Dusica nije prestaja da mu lize cmar i da ga sve vise ubada jezikom. Kurac mi je bio tvrd kao buzdovan dok sam gledao kako dve glave gutaju i lizu tako blizu jedna drugoj. Od silnog uzbudjenja nisam ni primetio koliko sam se priblizio. Stajao sam maltene iza Dusice, koja to nije mogla da vidi. Medjutim Maja me je videla i pozvala me blize ka sebi.
-"Ostade ti suva kurca ", zajebavala me je Maja.
-"Pa sta cu kad ova moja voli da lize dupe", odgovorio sam joj.
          Dusica se odmakla od Darkovog medjunozja da meni stvori prostora i ja sam stao ispred kreveta. Maja je sela ne ivicu kreveta i rukom me uzela za kurac. Prisao sam joj i pocela je da mi ga pusi, da bi je za koji trenutak Darko ubo kitom u obraz.
-"Budi dobar, sta ce gosti da nam pomisle ? ", odgovorila mu je sa osmehom koji govori da moze da je ubode kitom u obraz kad hoce. Uzela mu je kurac u drugu ruku i drkala mu je. Onda je zamenila kite, meni je drkala a Darku je pusila. Sada je Dusica bilo izostavljena, ali se znala snaci za razliku od mene. Sela je na krevet iza Maje i pocela je da joj mesi sise. Maja je sve propratila uzdahom. Svaki put kada bi joj Dusica stegla sise Maja je cvrsce i jace drkala moj kurac i jace bi zagrizala Darkov kurac. Onda je Maja uhvatila oba kurca za koren i privukla ih istovremeno ustima. Dva kurca je gurala u dva ugla u svojim ustima. Uspela je da ugura oba glavica u usta. Sve vreme ih je drzala rukama da ne ispadnu a u ustima ih je dodirivala jezikom. Izvadili smo kite iz Majinih usta i prionuli smo na jebacinu. Obojica smo legli na krevet a njih dve su nas zajahale, Dusica ja jahala mene a Maja Darka. Dusicina picka je bila vlazna kao Amazon tako da je sklizna skoro celom duzinom na moj kurac. Nista nisam radio , samo sam je rukama drzao za kukove i spustao je snazno na moj kurac. Rukama mi je grebala grudi nabijajuci se ujednacenim ritmom. Sa strane, Maja je jahala Darka podjednakom zestinom. Duga braon kosa joj je padala po ledjima i sisama prilikom svakog sletanja na Darkov kurac. Darko ju je sve vreme drzao za sise i mesio ih koliko god je mogao. Dusica i ja smo menjali uloge, tako da se sad ona smirila na mojoj kiti a ja sam je pumpao odozdo. Posle nekog vremena Darko je pitao Dusicu :
-"Dusice, sedi mi na facu. Malo pre mi se svidelo ".
            Dusica se pridigla sa moje kite i popela na Darkovu facu. Maja je i dalje jahala sa nesmanjenim intenzitetom dok je Darko lizao Dusicinu picku. Ruke su mu setale sad do sisa moje devojke a one je samo stenjala. Izgledalo je kao da ce ga ubiti jahanjem njih dve. Ostao sam podignute kite jos neko vreme pre nego sto sam ustao na krevetu i prisao Maji. Rukama sam joj uhvatio glavu i okrenuo je na stranu ka meni. Usporila je sa jahanjem i osmehnula mi se pitajuci:
-"Sta ce sad biti? ".
-"Sad cu da te jebem u usta kao kurvu", odgovorio sam joj tonom koji nije ostavljao mesta diskusiji. Otvorila je usta sirom i poceo sam polako da prodirem. Nisam hteo da se zaustavim dok ne vidim da ne moze dalje. Polako ali sigurno usao mi je do kraja u njena usta. Izgleda da se dosta dugo i predano vezbalo na gutanju kite do kraja. Lagano sam ga izvadio iz njenih usta sto je ona propratila osmehom. Zatim sam joj ponovo ugurao kurac do kraja u usta. Ponovio sam to nekoliko puta sporo i nezno, ali i tome bilo dosta. Drzao sam je za glavu i polako sam ubrzavao jebanje. Posle nekog vremena Maja nije mogla da pohvata mesavinu mojih sokova i njene pljuvacke koje joj je ispadala iz usta . Cele sise, stomak i brada su se presijavale od tecnosti koja se samo slivala iz njenih usta. Sve to vreme Dusica je pritiskala Darkovu facu svojom tezinom a on za uzvrat nije posustajao jezikom. U jednom trenutku Maja me je uhvatila za kurac i izbacila ga iz svojih usta. Pomislio sam da sam mozda preterao ali ona mi je samo rekla da joj ga tako podmazanog gurnem u dupe. Klekao sam iza Maje i prislonio sam joj kurac na cmar. Picka joj je bila dobro rastegnuta Darkovim kurcem tako da mi je teze bilo da joj udjem u dupe. Polako sam gurao, prvo glavic dok je usao namucio sam se. Dupe joj je bilo mnogo manje zbog toga sto je imala vec kurac u picki. Maja se nije mrdala , samo je cekala da udjem u nju. Napredovao sam centimetar po centimetar , a svaki moj potez bio je propracen Majinim uzdasima. Posle nekog vremena ceo kurac mi je bio u njoj. Darko ju je jebao odozdo ujednacenim ritmom a ja sam samo mirovao u njenom dupetu dok su se Dusica i Maja ljubile. Da joj Dusica nije zapusila usta svojim jezikom verovatno bi Maja urlala od zadovoljstva. U jednom trenutku samo je rekla :
-"Ajde sad ti malo".
        Znao sam sta to znaci. Poceo sam da je zestoko jebem u dupe. Klecao sam iza nje i rukama sam joj pritiskao dupe dok sam svom silinom pritiskao uletao u njeno dupe. Vrlo brzo se navikla na to da je na dve kite tako da je sad mumlala i stenjala od uzivanja. Jebali smo je naizmenicno u picku i u dupe jako dugo kada je Dusica rekla da bi htela da joj obojica svrsimo po faci. Ustala je sa Darkove face i klekla je pored Majinog dupeta gde se odigravala sva akcija. Nije dugo proslo pre nego sto sam osetio da nadolazi vrhunac. Izvadio sam ga iz Majinog dupeta i okrenuo sam se kao Dusici. Drkao sam joj kratko ispred lica dok se ona osmehivala pre nego sto sam poceo da je polivam. Bela i gusta sperma joj je sletela na celo, pa na nos da bi poslednji mlazevi svi bili oko usta. Drkao sam ga da bih istresao i poslednju kap na njeno lepo lice. Svaku kap sam iscedio iz glavica i brisao ga o njen nos ili obraze. Taman kad sam zavrsio Darko joj je dosao sa strane i odmaj poceo da prska po faci. Sva sperma je sletela na njen levi obraz i deo ispod levog oka. Dusica mu je zahvalno uzela kurac u usta i sisala ga dok se nije smanjio. Meni je i dalje bio tvrd ali sam znao da sam gotov za danas. Prizor je bio lud.
Maja je lezala izjebana na krevetu sa rasirenim rupama, a Dusica je klecala pored nje sva umazana i polivena spermom. Dusica je pocela da skuplja prstima spermu sa lica i da je jede. Ocistila je lice i odgovorila nam je :
-"Da se ne baci tolika sperma".
   Tako je prosla nasa prva cetvorka. Resili smo da na tome ne ostane.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Jebanje sa novim prijateljima – III dio
by: RebecaLinares

Nakon cetvorke koju smo imali sa Majom i Darkom nastavili smo sa povremenim druzenjima. Nas seksualni zivot se sve vise kretao ka nekom imaginarnom cilju koji smo Dusica i ja zacrtali da dostignemo. Darko i Maja su se, cinilo se, ponasali kao ozbiljan par na koji bismo mogli da racunamo u buducnosti. Takodje nam je znacilo i to sto su oboje diskretni po tom pitanju, da nece tracariti unaokolo. I sam seks izmedju mene i Dusice je postajao mnogo kvalitetniji. Meni se dizao na najmanji nadrazaj, a tek na pomen dozivljenih iskustava i Dusica i ja bismo svrsavali kao nenormalni. Dosta cesto me je zajebavala da ako zakasnim sa posla da ce ona da ode kod Darka da se posluzi njegovim kurcem, sto bi cesto i dovelo do toga da ja njoj kazem da slobodno ide i da cu se ja vec snaci nekako.
      Sedeli smo tako neko vece i nismo radili nista posebno. Znate vec , to su jedni od onih dana kad vam je najzanimljiviji dnevnik u pola osam(bez fora sa ovim brojem   ). Pricali smo nesto bezveze kad se na dnevniku pojavila devojka lepe crne kose vezane u rep.
-"Steta sto ja nemam dugu kosu vezanu u rep, pa da me cupas ", rekla mi je Dusica.
-"Dobra je i ova tvoja", odgovorio sam misleci da je ovo neko standardno zensko propitivanje da li mi se nesto kod nje ne dopada.
-"A je l' si nekad imao devojku sa repom pa da je cupas tokom seksa ? ".
      Mi smo uvek bili otvoreni jedno prema drugom sto se tici nasih bivsih partnera, tako da mi nije bilo neobicno da me ovako nesto pita.
-"Pa imao sam na pocetku studija jednu, Ivana se zove".
-"I kako ti je bilo sa njom ?", navaljivala je i vec sam pocinjao da se vrpoljim.
-"Pa ono, da je bilo dobro sad bih bio sa njom a ne sa tobom. Znas, ti si dosla posle nje, ona je tvoja prethodnica", pokusavao sam da uvedem razgovor u mirnije vode ne znajuci sta je ova smislila.
-"Pa sto ne okrenes tu Ivanu da se malo vidite ? ".
-"Sta je sa tobom, pa sa tobom sam u vezi , kakvo crno vidjanje sa drugima ! ".
-"Pa to sto si sa mnom nije ti smetalo kad smo se jebali sa Majom".
      U tom trenutku mi se upalila lampica u glavi. Malo bolje sam pogledao Dusicu i shvatio sam da ona hoce da prosiri krug nasih jebaca i jebacica.
-"Ja se sa Ivanom nisam cuo pitaj od kad, povremeno se vidimo na skupljanjima grupe sa faksa i to je to", odmah sam nastavio pricu kao da mi je od starta jasno.
-"Pa probaj da je okrenes , mozda ce hteti da se ponovi gradivo sa kolegom sa faksa", rekla mi je bezobrazno se smeskajuci.
      Nakon tog razgovora proslo je par dana dok nisam skupio hrabrosti da nazovem Ivanu. Ipak, budimo realni, situacija je bila malo isforsirana. Ne zovem je godinama i onda odjednom 'ajde na kafu. Kao da sam trazio izgovor da je okrenem, cak sam je imao i na fejsu. Proverio sam da li je u vezi sa nekim i nije bila, bar jedna olaksavajuca stvar. Poslao sam joj poruku na fejsu da bih hteo da se vidim sa njom , da se malo ispricamo i ostalo mi je samo da cekam. Nekoliko dana nije bilo odgovora. Na osnovu toga sto je stalno kacila nesto na fejs mogao sam da zakljucim da je aktivna , tj. da i dalje koristi taj nalog, sto je dalje znacilo da je procitala poruku i da me kulira. Nisam se ni iznenadio takvom reakcijom, verovatno bih i ja nju iskulirao da je ona mene prva pozvala. Medjutim par dana kasnije mi je poslala poruku u kojoj me prvo pita otkud da se javim , ali me ipak i poziva da dodjem i da odgovor na njeno pitanje ostavim za kad dodjem. Nista nisam dobro ocekivao, poruka je bila hladna.
      Dogovorili smo se za vreme a trebao bih da odem kod nje u stan. U tom stanu je zivela i dok je bila studentkinja iz malog mesta u velikom gradu, i dosta puta smo se jebali u njemu. Oprostio sam se od Dusice, a ona mi je samo rekla da se potrudim kao sto umem. Stigao sam pred njenu zgradu i pozvonio sam na interfon. Mozda je sad i vreme da vam malo opisem Ivanu. Ivana je moje godiste, znaci devojka od oko 26-7 godina, visoka je 170 cm, ima dugu tamno tamno braon kosu koju voli da vezuje u rep. Dupe i noge su joj super, a sise su malo manje od Dusicinih. Na faksu je bila poznata po dobrom dupetu i po tome sto je stalno imala dobre farmerke i pantalone koje su to dupe dovodile do izrazaja. Jos jedna jako zanimljiva stvar u vezi Ivane je da ona insistira na gutanju partnerove sperme, bar je tako sa mnom bilo. Dok sam se penjao ka njenom spratu pitao sam se da li i dalje guta sve sto joj musko sipa u usta. Pozvonio sam na meni poznata vrata i brzo ih je otvorila. Nosila je uske bele farmerke i ljubicastu kosulju i blago mi se smeskala. Svideo mi se docek, pa sam odmah krenuo u akciju. Dok sam se pozdravljao sa njom uhvatio sam je jednom rukom za dupe.
-"Sram te bilo, pa zar ti nemas devojku. Ona mala plava sto si je doveo zadnji put u kafanu", odgovorila je kao uvredjeno.
-"Imam, ona mi je i rekla da ovo uradim"
-"Ne zajebavaj me, nego sta ces popiti ? ".
      I tako je prolazilo vreme, sedeli smo i pricali o tome kako je kome, kako se ne vidjamo od kako smo faks zavrsili. Pitao sam je za ljubav , a ona mi je rekla kako je vec duze vreme sama i kako je pre toga bila sa nekim kretenom i da joj bas treba neko. Ivana je lepa devojka, tesko mi je bilo da poverujem u pricu o tome kako nema nikoga, nije izgledala kao da pati od nejebice. Tako smo pricali i caskali, a ja sam postajao sve nestrpljiviji. Nisam hteo da se ovo pretvori u kaficu dva stara druga. Sedeli smo na dvosedu jedno pored drugog, i noge su nam se dodirivale. Palilo me je to zestoko.
-"Znas, Ivana, kad sam usao i kad sam te uhvatio za dupe ...", poceo sam.
-"Ne zajebavaj me, nasi smo".
-"...bio sam ozbiljan, Dusica me je poslala da te izjebem".
Nastao je potpuni muk u kome me je gledala u neverici dok sam joj ja pogledom i osmehom govorio da sam ozbiljan u nameri da je jebem.
-"Sta pricas to , ne verujem ti".
-"Ozbiljno"
-"Ja ti i dalje ne verujem, mada ne krijem da bi mi prijalo dobro jebanje sa tobom", odgovorila je sa sve vecim osmehom na licu.
      To je to pomislio sam, jos samo da je ubedim u ovaj apsurd. Tada sam joj ispricao celu pricu o Dusici i meni. Kako smo dostigli vrhunac u seksu i da smo probali skoro sve sto dvoje mogu da urade zajedno. Onda sam joj pricao o nasim dozivljajima u Pragu. Tu je vec bila gotova. Usta su joj bila polu otvorena a oci razrogacene do ispadanja. Opisao sam joj sta smo radili u trojci sa jos jednim likom i u trojci sa jos jednom devojkom. Ivana je bila sokirana kad je cula da sam jebao Dusicu sa jos jednim likom. Nije vise krila osmeh i zainteresovanost. Onda sam poceo da pricam o Maji i Darku i sta smo sa njima radili i tu je bila vec gotova od uzbudjenja. Tada sam joj predlozio:
-"Eto, sta kazes na to da i ti postanes deo toga ? Bice svacega, trojki, cetvorki , ma ludilo. A ipak bih hteo da bude neko na koga mogu da racunam da nece mnogo tracariti o tome".
      Ivana me je sve vreme gledala i ceskala noktima po butini. Polako se primakla i umesto odgovora me je poljubila. Njena ruka je skliznula sa moje butine na moje nabreklo medjunozje. Stiskala me je preko farmerki polako ali jako. Prestali smo da se ljubimo i Ivana je polako klekla ispred mene dok sam ja ostao da sedim na dvosedu. Otkopcala mi je farmerke i oslobodila kurac iz gaca. Uzela ga je jednom rukom i pocela je lagano da mi drka gledajuci me pravo u oci. Zatim ga je polako uzela u usta. Prvo je stavila samo glavic u usta a nastavila je da drka rukom. Onda je uhvatila koren kurca pa je nastavila da uvlaci kurac sve vise i vise u usta. Lizala ga je i sisala pohotno i bilo mi je sve lepse i lepse. Nakon nekog vremena Ivana je ustala i okrenula mi ledja. Skinula je farmerke i bacila ih na stranu, da bi zatim ostala i bez gaca. Stajala je par trenutaka okrenuta ledjima tako da mogu da joj se nagledam dupeta , koje sam nekad jebao a evo sad cu ponovo. Zatim je , na moje iznenadjenje , sela pored mene i rekla mi da je sad na mene red da lizem. Nisam se bunio. Kleknuo sam ispred nje i zabio sam glavu izmedju njenih nogu. Lizao sam joj vec vrucu picku dok je ona stenjala od zadovoljstva. Ivana je polako skidala kosulju dok nije ostala samo u ljubicastom brusu, da bi mi i taj brus brzo preleteo preko glave. Stavila mi je ruke na glavu i nabijala mi facu na picku. Istovremeno je izdizala kukove tako da sam jezikom prodirao sve dublje i dublje u njenu picku, sva mi je brada bila musava od sokova. Posle nekog vremena sam usta i uhvatio je za noge. Umesto da joj ga sjurim tako kako je lezala, ja sam je lagano povlacio sa dvoseda na kojem je bila dok nije kliznula na pod. Polako sam legao preko nje i poceo da ulazim u nju. Obmotala je svoje noge oko mojih kukova i maksimalno ih stegla. Prvo sam usao u nju do pola , da bih se laganim radom polako uvukao ceo u nju. Velika prednost kad se dvoje jebu na tvrdoj podlozi je to sto nema mnogo odstupanja, tj. kad ja pritisnem odozgo ona ne moze da ulegne u dusek. Kao sto i sami znate, posledica je da kita mnogo dublje i zesce ulazi prilikom ovakvog jebanja nego kad ste na necemu mekanom. Jebao sam Ivanu ujednacenim ritmom dok sam se rukama oslanjao na pod. Ona je sve vreme stenjala i grebala moja ledja. Sve sam vise ubrzavao tempo jebanja i Ivana je bivala sve glasnija. Nakon nekog vremena me je prekinula i rekla mi da se zamenimo, da ona mene jase na podu dok ne svrsim. Izvukao sam ljigav kurac iz picke i legao na ledja odmah pored mesta gde je ona lezala. Brzo se popela na mene i skliznula na moj kurac. Rukama me je grebala po grudima dok je dupetom kruzila prvo u jednom pa u drugom pravcu. Uhvatio sam je rukama za bradavice i poceo da stiskam i uvrcem. Tada je pocela da skace kao luda. Sletala mi je na kurac takvom silinom da sam mislio da cemo da propadnemo kod komsija ispod, a i oni su sigurno do sad nesto primetili. Presao sam sa njenih bradavica rukama do kukova koje sam uhvatio. Poceo sam da je navlacim jos jace i brze na moj kurac prilikom svakog sletanja. Muda su mi bila sva mokra od sokova koje smo cedili jedno iz drugog i Ivana nije posustajala. Osecao sam da mi se skuplja onaj osecaj u dnu stomaka pred svrsavanje, pa sam je pitao :
-"Je l' i dalje sve gutas , kurvice ?".
-"Znas me , Milose", odgovorila je polako usporavajuci i silazeci sa mene.
      Sisla mi je sa kite i klekla odmah ispred mojih nogu. Ja sam ustao i stao ispred nje. Gurnuo sam joj vlazan kurac u lice , hteo sam da mi popusi dok ne svrsim. Stavila je ruke iza ledja i vesto mi progutala kurac dobro uvezbanim potezom. Nije ga zgutala celog nego je samo stavila glavic u usta, koji je onda odmah pocela da sisa usnama. Stajao sam tako uzivajuci dok nije pocelo da nadolazi. Uzeo sam jednom rukom kurac i ne vadeci glavic iz njenih usta poceo sam da drkam. Mlaz za mlazom bele i guste sperme punio je Ivanina usta. Ona je samo zatvorila oci i prostenjala od zadovoljstva. Drkao sam dok nisam osetio da je sve izaslo iz kurca , pa sam ga polako izvadio iz njenih usta. Istog trenutka je progutala sve sto je bilo u njoj, trebala su joj dva gutljaja da sve ode u stomak.
-"Vidim da i dalje dobro i obilato svrsavas", pohvalila je kolicinu sperme uz osmeh na licu.
      Otisla je da se malo sredi, a ja sam ostao na dvosedu da se oporavim pre nastavka. Kita mi je bila dobro izmuzena i planovi su se ostvarivali. Ivana je nov dodatak nasem krugu prijatelja i potrudi cu se da je sto pre probam zajedno sa Dusicom u tandemu. Dok su mi se misli rojilie vratila se Ivana sa kosom vezanom u rep i sela pored mene.
-"Dobro je, dobro te trenira ona mala plava", rekla mi je.
-"Aha, od sad cete zajedno da trenirate", odmah sam joj stavio do znanja sta ce dalje biti.
-"Prvo ja da zadovoljim moje potrebe, za ostalo cemo se dogovoriti kasnije".
-"Koje tvoje potrebe ? ".
-"Pa eto, imam i ja potrebe. Imam dva neka lika sa kojima sam u kombinaciji , pa si mi ti sad legao taman za cetvorku. Pa sta ti mislis, sto sam pristala da dodjes na kafu ? Cim si mi poslao poruku znala sam sta hoces, a i da nisi hteo ponudila bih ti da mi budes treci muskarac u cetvorci. Sta kazes ?" .
      Kad se tad nisam slogirao, necu nikad. Od lovca postao sam plen, mada to mozda nije najbolje porednjenje posto sam svejedno planirao da je ukljucim u grupni seks a ne da od nje napravim svalerku.
-"Moze, ali da ti pocnes sa nama da se jebes ? "
-"Sa zadovoljstvom, Milose", odgovorila mi je poljubivsi me u obraz.
      Zatim se nagla i polako mi uvukla omeksali kurac u usta. Polako je pustila da joj kita ispadne iz usta, da bi ga onda ponovo usisala. Neko vreme sam to gledao, kako ga vadi i stavlja u usta , da bih zatim legao na ledja na  dvosedu. Ona mi je polako opkoracila glavu i sela na facu. Lizao sam joj picku neko vreme sam, da bih posle nekog vremena osetio da se naginje napred i da leze na moj stomak. Odmah zatim kurac mi se nasao u njenim ustima. Rukama sam je drzao za njen glavni atribut, njeno dupe. Pritiskao sam ga i mesio dok sam joj jezikom lizao picku. Sve to vreme Ivana je pusila moj kurac . Jednom rukom mi je mazila mokra jaja, dok je drugom rukom drzala kurac. Dosta dugo smo bili zalepljeni jedno za drugo u 69-ki , pa sam joj zato rekao da ustane i da se naguzi. Ostala je na dvosedu a ja sam stao iza nje. Stavio sam kurac na ulaz u picku i odmah joj uterao do kraja samo jednim potezom. Nije bilo potrebe za sporijom akcijom, jer je vec bila dobro izjebana. Drzao sam je rukama za kukove dok sam gurao kurcinu duboko u nju. Ona se rukama naslonila na naslon od dvoseda, pa su nam glave bile na istoj visini.
-"Gurni mi prst u dupe, Milose. Hocu da me jebes kao dva lika sto bi me jebala", zamolila me je Ivana.
-"Jesi navikla na to kurvice ? Da te ta dvojica stavljaju u sendvic da te cerece ?"
-"Jesam, jebu me kao kurvu".
-"Onda se okreni i podmazi prst".
      Nabio sam joj kurac do kraja i tako sam ostao. Lupio sam je jednom po dupetu i rekao:
-"Okreni se kad sam ti rekao. Lizi mi prst kao da je kurac".
      Ona se okrenula koliko je mogla onako nabijena na moj kurac od pozadi. Desnu ruku sam stegao u pesnicu sa isturenim srednjim prstom. Gurnuo sam joj ga u usta i ona ga je sisala gledajuci me pravo u oci. Usisala ga je u usta i dobro nakvasila , pa se okrenula kao naslonu dvoseda. Ja sam joj polako ugurao prst u dupe i kruzio sam iznutra. Znao sam da prstom ne mogu popuniti kao kitom, ali sam ipak hteo da se potrudim da joj bude dobro. Polako sam nastavio da je jebem u picku i levom rukom sam je uhvatio za rep , pa je Ivana nastavila da stenje. Nabijala se unazad na moj kurac i moj prst zeleci da udju sto dublje. Stenjala je sve glasnije i glasnije kako smo se blizili kraju. Ceo stan je odjekivao od njenog stenjanja i od lepljivog lupanja mojih muda. Kako sam osetio da nadolazi lupio sam je po dupetu sto sam jace mogao onom slobodnom rukom. Izvadio sam prst iz dupeta i kurac iz picke da bi se ona brze okrenula. Sela je na ivicu dvoseda, moje noge su bile izmedju njenih . Uzela je kurac u usta i pocela da ga drka. Ja sam je uhvatio za rep i poceo da joj glavu nabijam na moj kurac. Prestala je da drka i uhvatila me za butine. Jebao sam je u usta silovito , ne dajuci joj da izmakne glavu. Ulazio sam joj kitom u usta sve dok ne bih mogao dalje da udjem. Kad sam osetio da sam na kraju smirio sam se. Drzao sam je za kosu a moj kurac je prskao spermu u njenim ustima. Mazila me je po butini dok sam se praznio u njoj. Spermu je progutala pa mi je zatim sisala kurac sve dok nije dovoljno omeksao i ispao joj iz usta.
      Otisla je da nam skuva kafu. Malo smo pricali o tome kako joj je sa ta dva lika i kako smo uzbudjeni i Dusica i ja sto cemo i nju da uvedemo u tu pricu. Malo se doterala i ispratila me iz stana. Rekla mi je da ce me zvati da dodjem na tu cetvorku sa njom i ta dva lika. Otisao sam kuci zadovoljan.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Privatizacija – XIV dio
by: tycoon

Mateja je objasnila situaciju u kojoj se nalazi mlada konobarica. Uglavnom ona je, zajedno s majkom pomoćnom kuharicom zaposlena u restoranu. Na otoku žive već nekoliko godina jer ih je rat tu doselio, još se nisu čisto iz ekonomske situacije vratile svojoj kući. Konobarica Marina saslušala je Mateju i poručila joj da će se javiti za dan-dva vezano za gazdinu ponudu, koja je bila već dobro znana svima. Posalao je kujice na spavanje, a on se zavalio u kožni naslonjač uz cigaretu i cognac.
Jutro je dočekao vani na otvorenom, bio je mamuran od sinoćnje runde karanja i cuge. Ušao je u sobe dok su kuje još spavale. na trenutak mu se učinilo kako mu više nisu privlačne, kao da je izgubio onu strast za njima koja ga je jebeno palila na početku. Donekle je i bio u pravu. Nisu ni one više nevine klinke, nema im majki blizu da gledaju kako ih gazda rastura po dupetu i kako se iživljava nad njima. Nema više ni njihovih mama da ih jebe u njihovim spavaćim sobama ili pred muževima. Zato je očajnički tražio nove žrtve kako bi još zadovoljavao svoju bestijalnost. Konobarica Marina učinila mu se kao prava prilika. Samo je morao dobro razraditi plan da krene u akciju. Probudio ih je i poslao na jutarnje kupanje. Nevoljko su pristale a on ih je promatrao. Njihove sise su bile još veće, talasale su se na površini mora, bradavice su se ukrutile tako da se gazda počeo paliti. Poslije doručka, dok su spremale posuđe, gazda je upalio brod i malom brzinom krenuo iz luke prema van. Pozvao je mateju k sebi da mu puši kurac dok kormilari. Nedugo ju je podigao i stavio ju ispred sebe. Bilo im je pretijesno između stolice i kormila. Mala se nabijala na kormilo dok ju je on svojim debelim masnim i dlakavim trbuhom pritiskao od nazad.

Uzeo je nabrekli kurac u ruku i ugurao ga u njezinu poluvlažnu usku pičkicu. Nije ju htio jebati, samo ga je stavio i nastavio s plovidbom. Ona se pokušavala izvući odnosno postaviti u položaj da ju kormilo ne bode po trbuhu i sisama. U tom položaju joj je na uho prenio poruku za Marininu mamu i sve joj detaljno objasnio što će joj reći. Kad je mala sve zapamtila svršio je u nju tako lagano i bez uzdisaja da ostale kujice nisu ništa čule. Poljubio ju je u obraz i pustio da ode. Dok je hodala po unutarnjem salonu broda sperma joj se slijevala niz noge, a on je okrenuo brod i vraćao se u prijašnju luku.
Nakon par dana Marinina mama Zorica se javila gazdi i otišli su na piće. U tom razgovoru gazda je doznao da u tom otočkom mjestu ima još uvijek dosta izbjeglica koje se nisu vratili svojim domovima. Svi žive u starom hotelu čekajući povratak. Uglavnom se radi o ženama i djeci budući da su muškarci na baušteli. Sve te i druge detalje mu je prenijela Zorica. Od same priče bio je jebeno napaljen. U glavi je slagao kombinacije od jeftine kupnje hotela do iživljavanja nad jadnim ženama. Istina je i to da je Zorici dao ponudu koju nije mogla odbiti. Zorica je znala od Mateje sve uvjete i samo je rekla gazdi da ona na to pristaje. Međutim on joj je na to odgovorio da mora ona naći još žena koje su zainteresirane za takav posao. Prošlo je već desetak dana kad mu je zazvonio telefon na koji ga je nazvala Zorica poručivši mu da ima najmanje 6 žena koje su spremne na njegove uvjete i posao. "To je odlično Zorice, poslat ću Mateju da mi donese vaše biografije sa slikama kako bih to sve malo proučio, a za detalje ćemo se dogovoriti." - veselo joj je odgovarao i zadovoljno bunario po Dininoj pičketini. Uvjeti su bili skoro identični kao i prije koju godinu kad je tražio radnice za hotel u provinciji. Na ruku mu je išla i velika nezaposlenost, obitelji su bile u kreditima i jedva su spajali kraj s krajem. On je to obilato koristio, kako se već obogatio na muljažama u privatizaciji tako je htio pod svaku cijenu na neki način privatizirati i ljude naročito žene. Jednoga dana na jahti dok su bili usidreni u uvali ležao je na kožnjaku i zadovoljno gladio glavić čitajući i gledajući biografije i slike svojih budućih kurvica. Pozvao je Dinu da mu se pridruži dok su se tri klinke kupale u moru. "Gazda al će biti robe za vas, evo ova je dobrog izgleda, ha , ne čini li vam se?" - upitala ga je Dina. "Sve su one dobre, sve ću ih ja dovesti u red, kao i vas ni vi niste bile odmah prvoklasna roba!" - odgovorio je jedva jer mu je od poleda i pomisli skoro slina počela curiti iz usta. Kad su se privezali u luci u blizini izbjegličkog hotela, gazda je naredio kujicama da budu na brodu i da ga ne smetaju sljedećih par dana jer ima ozbiljnog posla. Kad je došao u hotel na recepciji ga je dočekala Zorica i zajedno su krenuli prema njezinoj sobi kako bi upoznao i ostale žene te s njima napravio intervju. I stvarno u sobi ga je čekalo  6 polovnjača koje su došle kako bi dale sve od sebe da dobiju posao.

"Dobar dan!, Kako ste?, Ja sam gazda vaš, nadam se, budući poslodavac!" - razbio je napetost koja je vladala među ženama čim je ušao u sobu. one su mu odreda odpozdravile i, smušeno, ne znaju dal se trebaju dignuti sa stolice ili će ostati sjediti. Neke od njih su sjedile na krevetu budući da nije bilo dovoljan broj stolica u sobi. Zorica, kao domaćica, prva je uzela sebi u zadatak pozdraviti gosta i predstaviti njezine prijateljice. Objasnila je ukratko kako su one bez posla, da su već godinama u ovom hotelu jer se zbog raznoraznih problema još uvijek ne mogu vratiti svojim kućama. "Kao prvo ja sam ozbiljan poslodavac koji od vas traži lojalnost i profesionalnost u svakom smislu. Tko to ne bude mogao izdržati nažalost neće biti dio moga tima, a osim sveg ostalog, neće niti uživati u dobroj plaći i drugim financijskim bonusima. ja imam želju da vam pomognem ali to isto tražim i od vas. Naravno sve ovo što vam govorim vrijedi samo ako postanete moje zaposlenice. Znači moj vam je savjet da se na testiranju pokažete u najboljem svjetlu. testiranje će se odvijati u nekoliko disciplina, ali o tom ću vam naknadno govoriti. Jel ima kakvvih pitanja?" - upitao je gazda na kraju svog monologa. "gospodine, a kad će biti testiranje?" - upitala je jedna od žena. "Možete li nam reći kolika je plaća bar otprilike?" - javila se druga i ostale su rdom imale nešto za pitati. Gazda ih je samo odmjeravao i onda na neka pitanja dao odgovor:"Ovako, plaća varira od radnog mjesta do drugih stvari ovisno o svakoj od vas pojedinačno, koliko zaslužite i koliko date od sebe. Testiranje ćemo obaviti počeći od danas i to prema dogovoru, samo je pitanje hoćete li ovdje kod Zorice ili u vašoj sobi.".
Sljedećih sat remena ispili su kave, popričali o svakodnevnim stvarima, a gazda je potegao nekoliko piva.  U sobi je bilo svakakvih žena , uglavnom je bio zadovoljan viđenim.

"Hajmo na posao, moje dame! Nemamo puno vremena, čim prije počnemo bolje za vas, potrudite se i zarađujte!" - izgovorio je gazda dobro raspoložen. One su ga gledale s nekim iščekivanjem, želeći ga pitati još koju pojedinost oko testiranja ili posla. "jel želite zajedničko ili svaka za sebe? Mislim morate mi reći da znam!" - opet se javio gazda. Nekoliko njih je odgovorilo da žele razgovor obaviti svaka za sebe, a i ostale koje su šutile su se s tim složile. "Dobro, onda ćemo ovako, tko je Ana? Recimo krenut ćemo nekim redom pa nek bude po abecedi!" - upitao je gazda radoznalo. "Ja sam gospodine, ja sam Ana, izvolite!" - javila se manja nabijena žena od 35 godina otprilike. "Prvo ću s vama obaviti sve potrebno, a vi ostale ste slobodne i budite na telefonu kad vas budem nazvao za razgovor, jel može?" - predložio je. Osim domaćice Zorice ostale su žene napustile sobu i krenule na svoju stranu. Gazda je izašao s Anom i usput se zahvalio Zorici na toplom prijemu. Dok su koračali hodnikom gazda je Ani napomenuo kako je jako bitno da su sami u njezinoj sobi kako ih nitko ne bi smetao. Ako slučajno to nije moguće, on će onda nju morati odvesti na neko drugo mjesto gdje će imati mir. "Ne gospodine nema problema, starija kći mi je u školia mlađa je kod svekrve nekoliko soba dalje na čuvanju. Tako da možemo u mojoj sobi sve napraviti!" - usplahireno mu je objasnila. Ana je otključala vrat i ušli su u sobu. To u biti nije bila hotelska soba ili bolje reći nekad je bila. Sada to liči na kuću u malom, dva kreveta, stol i nekoliko stolica, hladnjak i štednjak u kutu i to je bilo sve. Osim kupaonice u predsoblju se nalazio ormar i na zidu veliko ogledalo. Po sobi se širio neugodan zadah na ustajalost i vjerojatno nekakvo kuhanje ručka. Ana ga je upitala što želi popiti a on je odgovorio da hoće pivo. "Evo sad ću ja gospodine, znate baš mi je jutros nestalo, sad ću ja skočiti do kioska, hoćete neko posebno ili je svejedno!?" - pital ga je skoro već na vratima i vjerojatno nije ni čula da mu je svejedno želeći što prije donijeti pivo i na taj način sakriti sramotu ili neugodnu situaciju. Dok ju je čekao malo je pronjuškao po sobi. Primjetio je da joj je starija kći srednjoškolka a da je mlađa dijete od možda 5-6 godina. Na nekim slikama je bio i muž. Dok je zavirivao u ormar vidio je njezine gaće koje nose samo babe, suknje neke ružne i potpuno de mode, uglavnom ništa mu se nije sviđalo. Osim jedne stvari na Ani, a to su njezine velike sise, bolje reći sisurde.
Bila je nabijena nižeg rasta i ne baš izraženih bokova i guze što bi bilo za očekivati u takvoj fizionomiji. Imala je plavu kosu do ramena i solidno lice.

Uskoro je i ona došla i ponudila ga pivom usput se pravdajući iako mu je htjela još nešto objasniti nije mogla jer se totalno zadihala od žurbe. "Ana a gdje vam je muž, vidim ga na slikama, jel i on radi negdje?" - upitao je. Objasnila mu je da radi na baušteli u Zagrebu i da dolazi jednom mjesečno. Ovdje nema posla pa je morao otići u Zagreb. "Ok Ana, idemo ovako, prvo ćemo napraviti test tvoje kondicije, da vidimo koliko si tjelesno pripremljena. Znači kad počneš daj sve od sebe da što više napraviš jer i o tome ti ovisi posao. Ok?" - objasnio je. Ona je potvrdno klimnula glavom i zauzela stav za čučnjeve. Napravila je tek nekoliko a onda je zastala i rekla: "Mislim da ne mogu više, bole me noge i zadihala sam se!". "Dobro odmori malo ja ću upisati rezultat, pa možemo krenuti na trbušnjake. Dok je ona jedva uspjevala se dignuti iz ležećeg položaja, on joj je držeći njezine noge promatrao rasporak na pički koji se dobro ocrtavao na njezinim tajicama. Ispod majice se nazirao poveći trbuh koji je dok je stajala vješto skrivao ispod majice. Počeo se sve više paliti. "Dobro idemo sada na sklekove!" - rekao je. Ana se jedva podigla nakon dva-tri trbušnjaka i stala u pozu za buduću vježbu. Iako je htjela nakon dva prestati na je riknula, više nije mogla normalno ni disati, a on joj je dobacio: "Hoćeš da sad idemo van na trčanje ili ćemo to ostaviti za kasnije?". "trčanje? pa zar i to?" - pitala ga je u nevjerici. "Dobro ako ne želiš sada to ćemo odraditi kasnije, sad se presvuci jer si va mokra pa ćemo nastaviti s drugim stvarima!" - odgovorio joj je. Nastavak testiranja sveo se na pismeni dio odnosno na pitanja na koja bi odgovore dali vjerojatno samo aktivni studenti i profesori. Nakon što je isteklo vrijeme za pisanje ispita gazda je kao provjeravao točne odgovore i na kraju ustvrdio kako je tek na neka pitanja točno odgovorila, pa joj je rekao:"Šteta Ana mislio sam da ćeš bolje riješiti test ali ti si me razočarala, imaš dosta preduvjeta kako bih te trebao zaposliti, čitajući tvoju biografiju pomislio sam da si stvorena baš za moju djelatnicu. Ovako na žalost ništa od toga, žao mi je!". "Ma dajte gospodine molim vas, potrudit ću se idemo sad na trim stazu da odradim trčanje, može, ma dajte!?" - molila ga je. "Za koji točno posao si se kandidirala?" - upitao je. "Za čistačicu, bilo koji samo da radim, zar je ovakvo testiranje potrebno za posao obične čistačice?" - pomalo suznih očiju mu je odgovorila. "Naravno da čistačica ne treba znati odgovoriti na svaka pitanja točno ali to je način da neke potencijalne djelatnice selektiram, znaš velika je navala, svi bi htjeli dobru plaću. Pazi, ja sam gazda i mogu na ove tvoje rezultate dopisati što želim da budeš najbolja, mogu te zaposliti bez testiranja ne trebam nikomu polagati račune ali daj molim te uvjeri me zašto bih baš tebe zaposlio? Pa pokazala si se kao nesposobna i gotovo, nemoj mi plakati nisam ja socijalna ustanova. I što predlažeš kao rješenje, čime me misliš zadiviti da promjenim mišljenje?" - odgovorio joj je povišenim možda čak i grubim tonom. Ona je samo sjedila na stolici do njega i plačući zurila u pod i progovorila: "Ne znam gospodine, ništa mi ne pada na pamet, evo vi predložite što da učinim ja ću to napraviti samo me zaposlite, vjerujte nećete sa mnom imati nikakvih problema, neću ići na bolovanje neću kasniti, ma sve ću napraviti za taj posao, evo ako vi kažete ovo ja ću to napraviti, ako kažete ono ja ću i to napraviti, molim vas!"

"Dobro ako tako želiš, pazi ovo ti je zadnja prilika. Idi do ulaznih vrata!" - naredio joj je. Ona je odmah ustala i u tren se stvorila pored ulaza. "Dobro, ajde sad zaključaj!" - opet joj naređujućim tonom. Ana je okrenula ključ i zaključala vrata. "I to si dobro napravila, hajde sad, pošto si se uznojila i sva zudaraš na znoj skini sve sa sebe!" - slijedila je nova naredba. Uplašeno i zbunjeno ga je gledala kao da nije dobro čula što joj je naredio i onda nastavila: "Ali gospodine, presvukla sam se nakon vježbanja, ove stvari na meni ne smrde!". On joj je odgovorio: "Zašto govoriš da ćeš sve napraviti za posao kad nećeš? Dobro razmisli ovo ti je posljednja šansa! Ajde skidaj se i to polako, i sve sa sebe, jasno!?". Ona je počela cmizdriti ali svejedno ga je poslušala i počela s laganim skidanjem. Kad je skinula majicu i grudnjak, sise su se spustile do njezinog trbuha. Gazda je uživao u predivnom prizoru. Nastavila je i s tajicama i gaćama. Rukom je pokušavala pokriti dlakavu pičketinu ali nije uspjevala. Zurila je u njega a dlake s pičke virile su i ispod njezine ruke. "Bravo vidiš sve to do sada ti je jedan veliki plus, nastaviš li i dalje ovako imaš velike šanse za primitak na posao!" - govorio joj je i istovremeno ispijao pivo. Vjerojatno je primjetila njegov nabrekli kurac u hlačama. Bio je već jebeno napaljen. "A sad ajde u kupaonicu i dobro se istuširaj! - naredio je opet. Ona se istog trena zaputi pod tuš pokušavajući zatvoriti vrata ali on joj nije dao, stao je na ulaz i promatrao ju, čekao je da se počne tuširati u hladnoj vodi kako je tražio. Smrzavala se i bradavice na velikim sisama su se ukrutile.  Uživao je u prizoru i počeo preko hlača trljati svoju debelu batinu. "Dobro dosta je sad dođi u sobu ali hodaj četveronoške , jel jasno?" - dobacio joj je. Nije ništa odgovarala, spustila se na pod i krenula prema sobi kako joj je rekao. On je sjedio na krevetu i promatrao nju kako mokra četveronoške polako gmiže po sobi. Sise su joj trljale pod. "Gledaj u mene i nastavi tako hodati do kraja pa se opet vrati nazad. Gledaj me i oblizuj se jezikom! To tako se to radi, jel ti se sviđa, ha hoćeš li posao?" - pitao ju je i cerekao se. Vidi se da je uživao, a ona je bila sva uplašena i iznenađena. Pomislila je da sve prekine ali onda opet se sjeti da joj treba posao i još više od toga dobro plaćen posao. Šetao ju je skoro sat vremena po sobi, usput ju je koji put zažvalio i opalio po sisama. "Dobro sad stani i slušaj me, evo ti mobitel i moraš se javiti kad god te nazovem, jel jasno? Slušaj me sad imaš dan vremena da tu dlakavu pičketinu i dlakavi šupak obriješ, ne zanima me kako ćeš ali sve mora biti golo! Kad te budem nazvao sljedeći put znači sutra, moraš biti obrijana i na sebi imati nekakvu suknjicu i štikle, naravno samo u najlonskim čarapama bez gaćica i grudnjaka, jel jasno? tek ako to sve zadovoljiš primljena si!" - nardio joj je oštrim i grubim glasom. Ona mu je samo odgovorila potvrdno i odmah osjetila kako ju je primio za ruku i podigao prema sebi. Zažvalio ju je a rukama bunario po njezinim sisama i pički. Hvatao ju je, štipao i gnječio nije bio nimalo blag. Onda je uzeo kurac iz hlača i nekoliko puta ga nategao i glasno svršio po stolu.
"Ajde poliži to sve i zapamti nikome ni riječi o ovome, jel jasno?" - nardio joj je po stoti put i izašao van.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Privatizacija – XV dio
by: tycoon

Dok je hodao hodnikom u ruci je držao papire žena koje su htjele posao. Nasumično je oabrao jednu od njih i nazvao ju na mobitel. javila mu se Marija i upitao ju za broj sobe. Otišao je u njezinu sobu i iznenadio se kad je vidio i njezinog supruga unutra. Već je bilo kasno popodne. Nakon upoznavanja i razmjenjivanja informacija oko budućeg posla i plaće, na red su stigle i priče o njezinom mužu.Budući da je gazda objasnio Mariji kako testiranje moraju obaviti još danas i kako im treba prazna soba, Marija je ponudila da odmah krenu s tim. Međutim, gazda stari perverznjak shvatio je da njezin muž za sat-dva ionako ide u noćnu smjenu u pekaru pa je predložio nek se on ne žuri kad ode da će onda oni obaviti razgovor i testiranje. I suprug je to prihvatio uz prijedlog da on može krenuti i malo ranije jer mora se naći s kolegom na piću i odigrati kladionicu. Cijelo vrijeme gazda je promatrao Mariju dok im je služila piće i zakusku. marija je bila majka dvije kćerkice, isto kao i Ana, jedna je bila srednjoškolka a druga je išla u vrtić. Imala je oko 35 godina, duže smeđe kose preko ramena, bila je u licu ljepuškasta, s izgleda još uvijek uspravnim sisama možda 4, širih bokova i oble guze. imala je čak malo crnomanjast ten kože i za čudo lijepo odnjegovane ruke i nokte. kao da je koliko-toliko držala do sebe. kad je suprug otišao, gazda je krenuuo s klasičnom pričom vezanom za posao. Predložio je Mariji da se obučeu nešto komotnije poput tajica ili trenerke jer će morati obaviti fizičko testiranje. Prije nego što  se presvukla rekla je gazdi da ide do dječje sobe kako bi obavjestila kćerke da joj ne smetaju. Ubrzo se vratila i presvukla. Obukla je kratke sportske hlačice i nekakvu majicu kratkih rukava. gazda je odmah primjetio njezine vitke i lijepo održavane noge. Nije bila vična sportskim vježbama jedino se gazda do bola napalio na njezin pičić koji samo što nije ispadao kroz gaće dok je radila trbušnjake. Uglavnom i fizički i pismeni test je bio loš i tada je krenula poznata gazdina spika. "Dobro gospodine što moram napraviti da dobijem posao?" - upitala ga je molećavo. "Slažeš se da ovo do sada nije bilo nizašto. Ovako imam najbolju volju da te zaposlim ali daj mi nešto zbog čega ću to moći napraviti. Ti sama nešto predloži!"- ponudio joj je. "Pa ne znam što bih ... evo baš sam zablokirala!" - pravdala se ona. "I to ti je jedan od razloga za zaposlenje, ako ne znaš što, zanči da nisi kreativna a to je veliki minus!" - podrugljivo joj je odgovorio. Marija se par minuta dobro zamislila i u sobi je vladao tajac. Samo su se kćerkice čule iz susjedne sobe kako se prepiru oko tv programa. "Ako hoćeš da ja predložim onda je to sex sa mnom i ako budeš dala sve od sebe bit ćeš primljena ako ne onda ništa!" - konačno joj je predložio. Ona ga je zapanjeno pogledala. Možda da je mlad ili barem da je zgodan, ovako debeo i stariji puno godinja od nje nije joj baš bilo svejedno. "Gospodine ja to nisam nikad radila s nikim osim s mužem, on mi je do sada bio jedini! Molim vas ako može nešto drugo sve ću napraviti samo nemojte to tražiti od mene, molim vas!" - molila ga je kroz suze. Nije bilo s njim pregovora, nije odustajao od karanja Marije i to još večeras i odmah, da baš u njezinoj sobi, i tako blizu pred klinkama. "Joj ne znam baš, a ako se sazna, znate da se ovdje sve brzo dozna, muž će me ubiti, bit ću javna sramota! Joj, pa jesu i druge žene tako morale, nemojte molim vas!?" - molila ga je ne želeći pristati na sex s njim. nakon pola sata i dobrog razmišljanja u sebi Marija je odlučila: "Dobro samo sad i više nema, napravite to brzo .... joj koja sam glupača, ma ne vjerujem sama sebi što govorim!". On se cerekao zavaljen u stolicu, a ona je izašla van pregledati djecu i provjeriti jel spavaju. kad se vratila rekla je: "Morat ćemo malo kasnije još ne spavaju, bojim se da nešto ne skuže!". gazda joj je dopustio i krenuo za njom u kupaonicu. Dok je ona prala zube on je zaključao vrata i prišao joj s guza i počeo ju rukama hvatati za sise. Ona se opirala i nije htjela sex s njim dok klinke ne zaspu. "N atvoju žalost ovdje ja odlučijem a ne ti, zato radi ono što ti naredim ili od posla ništa, jel jasno!?" - grubim glasom joj je naredio. Počeo joj je naređivati da se skine potpuno gola. Izašli su u sobu i on je upalio svjetlo. Sperma mu je udarila u glavu od prizora. Marija je izgledala čarobno a još ga je više palila spoznaja da će se nad njom iživljavati cijelu noći to u tzv. bračnom krevetu, da će ju jebati do iznemoglosti. Prošlo je već dugo vremena kako se igrao s njom. Po prvi puta ona je osjetila što znači biti sexualna robinja u doslovnom smisli. Morala ga je lizati po šupku, lizati mu prste na nogama, prvi put je morala moliti da ju jebe, širila dupe i pičku da ju može ljepše gledati. prvi put je osjetila grubu mušku ruku na svojim sisama i dupetu, šamarao ju je i razvlačio sise, najgore od svega joj je bilo što ga je morala lizati po debelom dlakavom smrdljivom šupku i debeloj dlakavoj škembi. Užasavala se svega tog ne znajući da je to tek njihov zajednički početak. Na kraju svih igrica pokleknuo ju je na pod i morala mu je cuclati debelu dlakavu kurčinu, koja je bila na vrhuncu eksplozije. "A sad se kujo naslloni na zid rukama i isprči guzu prema van da vidiš kako gazda jebe!" - nardio joj je. Ona ga je poslušala i nestrpljivo očekivala početak karanja. Za divno čudo ušao je polako u njezinu pičketinu, osjetio je dlake s njezine pičke i počeo joj govoriti: "Vidiš modu biti grub a mogu i nježan, o tebi ovisi sve. Vidiš kako te fino jebem, uživam a sad mi pričaj kako se osjećaš dok te jebem, što misliš hoćeš li dobiti posao ili ne, pričaj mi sve što želiš da ti radim!". Nije imala iskustva u prljavom razgovoru za vrijeme sexa ali mu je odgovorila kako misli da će zbog toga što mu je dala pičke biti primljena. To ga je narajcalo do maksimuma i uskoro je svršio u njezinu utrobu. Nabijao jou je još par puta da bude siguran kako je sva sperma izašla van.
Polagano je izvadio kurčinu i obrisao ga o njezin guz koji je bio pun njegovih dlaka s trbuha. Poručio joj je istu stvar kao i Ani, ona nije mogla vjerovati što je čula i zaplakala je , shvatila je da je prevarena. On sae samo šeretski nasmijao i veselo izašao van.

Otišao je do broda i uvalio se u Dinin krevet. Nije mu se dalo puno objašnjavati kako mu je bilo samo je zaspao. U jutro je klinke Mateju, Kristinku i Monu poslao doma na nekoliko dana odmora. Ostala je samo Dina s kojom je imao drugačije planove. "Danas ćemo zajedno do hotela, imam još nekoliko testiranja, u stvari karanja. Jučer je bilo dobro i znaj da ima među njima dobrih komada!" - obratio se Dini dok su na palubi ispijali jutarnju kavu. "Jel trebam gazda nešto posebno napraviti, koja će mi biti uloga?" - pitala ga je. Kurac mu je već bio napet, začudo da mu se u tim godinama i zbog svakodnevnog karanja kurac još uvijek diže. Počeo ga je gladiti i gledao je Dinu u oči. "Naravno kujice da trebaš biti posebna kao i uvijek. Obuci se svečano i droljasto, hoću da im pokažeš što sve znaš i kako se one moraju ponašati sa mnom.!" - odgovorio joj je i privukao k sebi. Ona je kleknula ispred njega i počela mu pušiti kurac. iako je bilo jutro i nekoliko prolaznika u luci je jako dobro moglo vidjeti njihov čin na palubi, gazdu to nije nimalo smetalo. Zavalio se još udobnije u kožnu fotelju i uživao.
Oko deset sati bili su u hotelu  a gazda je iznajmio Dini sobu. On je otišao do Zorice da se s njom dogovori za testiranje. Zorica ga je čekala sama u svojoj sobi. Jadnica nije znala što joj predstoji. "Gospodine, možemo sada obaviti testiranje, kći mi je u školi a svekrva je otišla do grada u poštu.". - objasnila mu je Zorica, pomalo nesigurno i s puno očekivanja. "Fino gospođo, kažete da u ovoj sobi živi vas tri, kako vam to uspijeva? A gdje vam je suprug, zar on nije ovdje?" - upitao je začuđeno. "Ne gospodine on je u bolnici, znate razbolio se od rata i sada se liječi na psihijatriji, tako da..." - objašnjavala mu je kad ju je prekinuo drugim pitanjem "Ma nemojte, a od čega živite kako uspijevate školovati kći?". "Snalazimo se imamo nekakvu socijalnu pomoć i nešto doplatka ali to je sve malo. Zato sam se i javila za posao kod vas!" - govorila je s nelagodom i pomalo žalosno. "Dobro sad se spremite i idemo na trim stazu pa ćemo započeti s testiranjem!" - rekao joj je.

Trim staza protezala se od hotela prema šumici uz morsku obalu. Sunce je već dobro upeklo tako da osim kojeg kupača nije bilo nikoga. On je došao do kraja staze i njoj objasnio da trči od početka prema njemu. "Uh ne znam hoću li moći, tu ima skoro 2 km, nisam odavno trčala a i malo sam se udebljala!" - pokušavala mu je objasniti, no on kao da je to prečuo samo je dodao:"Gospođo morate, postignite što bolji rezultat, imate jaku konkurenciju, potrudite se. Uostalom bit će vam lakše puno lakše ako skinete trenirku i grudnjak!". Ona ga je poslušala i skrivajući se iza debljeg stabla bora svukla donji dio trenirke i grudnjak ispod žute majice kratkih rukava, ostala je u kratkim tajicama. Dok je ona polagano trčkarala u daljinu, gazda ju je odmjeravao od glave do pete. Bila mu je privlačna sa svojom zgodnom figurom. Istina bila je tipična ženturača od 40-ak godina s kojom kilom viška ali samo na području guze, bokova i trbuha. Trbuh nije toliko dolazio do izražaja od velikih obješenih sisa, činilo se kao da ga prekrivaju. Široki bokovi i izražena ali čvrsta obla guza gazdi su posebno činili potpunu sexypilnost na Zorici. Dok je trčala prema njemu svoj prvi krug, sise su joj mlatarale na sve strane, a on je uživao u tom prizoru kao i u očitoj njezinoj patnji i muci dok je po sparnom vremenu pokušavala dostići što bolji rezultat. kad je dotrčala do cilja samo je uspjela upitati:"Uf riknula sam, jesam dobra gospodine?". "Nažalost, to je sporo, mislim da možeš još bolje, hoćeš se malo odmoriti pa probati još jedan krug možda će biti bolje? hajde dođi sjedni na klupu pored mene!" - odgovorio joj je. Uskoro su odradili svo testiranje i gazda joj se obratio:"Gospođo Zorice, stvarno mi je žao što vam ovo moram reći ali niste zadovoljili. Nažalost ne mogu vam ponuditi posao jer je konkurencija bila bolja, nadam se da ćete imati sreće na nekom drugom razgovoru s drugim poslodavcem!". Ona nije mogla vjerovati, bila je tužna i nije odustajala pokušavajući ga uvjeriti u suprotno:"Gospodine dajte mi još jednu šansu, molim vas. Samo sam htjela biti čistačica u vašoj firmi, zar je ovakvo testiranje potrebno za običnu čistačicu. Nemam od čega živjeti molim vas možete mi valjda malo progledati kroz prste?".

"Naravno da vam mogu progledati kroz prste i odmah vas zaposliti, i nije stvar što ste se javili za čistačicu ja sam s vama imao drugačije zamisli. Činilo mi se da možete biti moja osobna tajnica, znate to vam je bolje imali bi duplo veću plaću, ali izgleda da niste za to. Uostalom druge žene su pokazale puno bolje rezultate!" - bahato joj je odgovorio. "Gospodine sve ću napraviti, sve samo dajte mi posao, preklinjem vas. I sa plaćom čistačice bila bi super zadovoljna, evo što želite da vam pokažem recite sve ću napraviti za posao!" - molila ga je. "Zorice ja vam nisam socijalna ustanova, dat ću vam još jednu šansu i nadam se da ju nećete ofrlje odraditi. Morate se stvarno potruditi, može?" - rekao je. "Može hvala vam gospodine, a što trebam napraviti?" - upitala je opet vidno raspoložena, a ta je radost trajala jako kratko dok ga je čula kako joj govori:"Evo ti izaberi, neka bude po tvom izboru, što misliš da trebaš napraviti ti napravi i ako pogodiš od prve postaješ tajnica ako ne nema posla!". Bila je zbunjena kao da ga nije dobro shvatila a onda je progovorila:"Nadam se da ne mislite na odlazak u krevet sa mnom, mislim da ne mislite sex ili tako nešto?". "Na dobrom si putu Zorice bravo ima nešto u tebi i u tvom razmišljanju, ajde samo nastavi!" - zadovoljno i nasmijano joj je odgovorio. "Aaaa to ne ne dolazi u obzir, ja sam čestita žena i nikada nisam prevarila muža. Bilo je njih puno koji su to htjeli kako bi pomogli oko uzdržavanja i sveg ostalog ali bezuspješno. Ne ne nema šanse!" - bijesno mu je odgovorila. gazda joj je samo odgovorio da onda ništa od posla i nek joj bude žao što nije prihvatila ozbiljnu priliku za dobrom plaćom i nastavio:"Ja ti nisam netko od tvojih iz hotela, iza mene stoji ime i lova, ako ti nešto ponudim onda je to ozbiljno. U redu ako ne želiš ne moraš samo se sjeti da negdje već možeš naći kakav posao imala bi ga ovako imaš zagarantirano  dobru plaću i možeš ostvariti neke svoje želje, pomoći mužu s lijekovima, kćeri s školovanjem, a i mogla bi otići iz izbjegličkog hotela u normalan stan i ugodno živjeti, doviđenja i ispričavam se na vremenu što sam ti ukrao!". Digao se i krenuo prema hotelu, ona se duboko zamislila i razmišljala u sebi. Mučilo ju je samo jedna stvar kako će to imati hrabrosti napraviti. Zašto nije mogla dobiti posao kao i svi drugi, vrtila je u glavi njegove riječi oko dobre plaće i pomoći mužu. Na pamet su joj pale školske brige njezine kćeri srednjoškolke koja je odlična učenica i sigurno će htjeti na faks itd. "Stanite gospodine, stanite evo ovako ću vam reći. Ako pristanem onda...!" - nije do kraja završila a on joj je odgovorio:"Zorice nismo se dobro razumjeli, ako pristaješ onda ja tražim što tražim bez ikakvih tvojih uvjeta, znaš? Ja dajem posao a ne ti i ja određujem pravila, jasno?". Osjetio je u njezinom glasu da je skoro pristala i zato joj je mogao bahato odgovarati.

"Dobro nek vam bude!" - pristala je i počela buljiti u tlo. Prišao je do nje i snažno ju rukama uhvatio za dupe pokušavajući ju zažvaliti. Nije ga htjela poljubiti u usta, a onda joj je rekao:"Skini se gola i zaplivaj u moru, i slušaj sve što ti naredim inače od posla ništa. Za tvoje dobro potrudi se nećeš zažaliti!". Ona ga je poslušala, skinla sve sa sebe i plačući ušla u more. Gazda se raspametio kad je vidio njezinu golotinju ispred sebe. Sise su bile čista 5-ica, bokovi i dlakavo međunožje budilo je u njemu pomisao na one antičke venere, bila je klasični prototip plodne božice. Ušao je i on u more za njom i dok ju je žvalio po licu i sisama, dok joj je bunario po dlakavoj pički ona se cijelo vrijeme okretala na jednu pa na drugu stranu u strahu da ih netko ne vidi. Na njezinu žalost bilo je već suviše sparno i vruće tako da su malobrojni kupači otišli u hladovinu ili svojim kućama. Bila je sama u rukama svog gospodara. Opet je mislila na kći i muža, pa nek bude ovo sada nek ju izjebe, ali valjda će održati obećanje i zaposliti ju. Mislila je u sebi dok ju je šamarao, da je barem mlad i zgodan a ne ovako debeo, dlakav i potpuno neprivlačan. Njezine misli razbila je gazdina naredba:"Pokaži mi jezik , izplazi ga van i palucaj njime. Tako bravo kurvice, bit ćeš ti prava djelatnica. Ako ovako nastaviš imaš posao. Ajde sad žvali me!". Poslušala ga je sve što je od nje tražio. On se cijelo vrijeme kurčinom trljao o njezine guzove i bokove slineći po njezinim sisama. Na kraju je strasno svršio, sperma se ljepila po njezinim crnim gustim dlakama na pički. Izašli su iz plićaka i nakon oblačenja krenuli su sporim korakom prema hotelu. "Nazovi kći ili svekrvu i pitaj jesu li u sobi, znaš kurvice igra još nije gotova!" - obratio joj se s podsmjehom. "Kako misliš pederu da nije gotova, rekli smo samo jedanput sada i to je to. Naću više gadiš mi se fuj stoko!" - bijesno mu je odgovorila. "Kurvo onda ništa od posla u ostalom svejedno moraš potpisati ugovor a to ćeš napraviti u posebnim uvjetima, ajde zovi i slušaj kad nešto kažem!" - povišenim tonom joj je odbrusio. Zorica je nazvala i pošto su kći i svekrva bile u sobi on joj je naredio da će on u 5 sati doći u njezinu sobu neka bude sama i da će tada potpisati ugovor. "Naravno osim što moraš biti sama, moraš na sebi imati nekakvu haljinicu, štikle i bijele najlonske čarape, bez grudnjaka i gaća jel jasno kujice. Ne bude li tako nema posla!". Na rastanku ju je poljubio u obraz uštipnuo za sisu i otišao od nje prema sobi u kojoj se nalazila Dina.

Kad se približilo 5 sati spustio se na treći kat i stvorio se ispred Zoricine sobe. pokucao je i otvorio vrata. Zorica ga je dočekala  u prilično tužnom stanju, kao da su joj sve lađe potonule. Zaključala je vrata i krenula za njim u sobu. "Bravo kurvo vidim da si me poslušala i lijepo si se dotjerala, a sad mi daj nešto za piće!" - zadovoljno joj je tepao i jednom rukom ju pljeskao po guzi. Kad ga je poslužila nekakvom rakijetinom sjela je pored njega na krevet. Ubrzo ju je ustao i naredio:"klekni na stolicu, laktovima se nasloni na stol i polagano miješaj guzom, kruži!". On je izvadio ugovor i stavio na stol pred nju. Uživao je u prizoru. Stajao je iza nje i gledao kako joj haljinica pokriva tek široko dupe. Mesnate butine prekrivene najlonkama boje kože i crne štikle savršeno su se uklapale u njezinu figuru.

"Raširi noge ali samo od koljena prema cipelama! To bravo kurvo! Nemoj stajati s mješanjem, samo vrti guzu, jebeno je poželjna!" - naredio joj je i polagano prišao s njezine stražnje strane. Izvadio je kurčinu i nekoliko puta ju udario po dupetu preko haljine, te ju upitao:"Osjećaš ga, ha?Jel ti se sviđa?". "Dobro jel može bez naziva kujo i kurvo, ja to nisam i ne želim biti?" - pitala ga je ignorirajući odgovor na njegovo pitanje. "Ti jesi i bit ćeš samo moja kurva i kurvetina!" - dobacio je i snažno ju nekoliko puta ošamario dlanom po guzici. Ona je svaki put jauknula i pomicala guzu prema naprijed, što je njega dodatno palilo. Rukom je prešao između njezinih butina i osjetio je toplinu i mekanu kožu. Nastavio je i dalje i došao do vlažne pičke oko koje je prstom kružio pokušavajući joj ga ugurati u rupu. Kad je završio, prošao je ispred nje s druge strane stola i počeo se skidati. Zorica je promatrala njegovu ružnu figuru, i u tren joj se već sve toliko zgadilo da je mislila sa svime prekinuti. Onda se opet sjetila razloga zbog čega je u sve krenula i zagledala se u njegov nabrekli kurac. Činio joj se ogromnim, bio je debeo i s velikim glavićem. Pomislila je kako će ju tolika batina jebati i s pravom se zabrinula. "Digni se i dođi do mene, ajde brzo!" - naredio joj je i ona je isti tren bila pred njim. Počeo ju je žvaliti, gnječiti sise i guzicu, slinio je po njezinom vratu i dekolteu, a ona je izgledala potpuno nezainteresirano i hladno. "Polagano skidaj haljinu sa sebe i ostani tako uspravna!" - naredio je i uživao u njenoj figuri i izgledu dok se svlačila te je nastavio:"Imaš prekrasne sise a drago mi je što si me poslušala i obukla najlonke bez gaća! Znaš sad ti pička izgleda još primamljivije, pogotovo me pale te tvoje guste crne dlake! Reci mi jel ti lijep moj kurac? Znaš on je u biti tvoj novi poslodavac zato pazi što ćeš odgovoriti! Jel voliš pušiti debele kurčine?". Ona je samo kratko odgovorila da joj se sviđa i šutke buljila u pod. Naredio joj je da gola šeta po sobi i da mu se svako malo namješta u različitim pozama dok je on polagano dlanovima ruke prelazio preko kurca i gladio ga. Popio je još koji gutljaj rakije i onda njoj ponudio ali odbila je. uzeo je cigaretu i zapalio, kleknuo ispred nje i prema pički otpuhnuo nekoliko dimova. Manijakalno ju je žvalio po međunožju, okrećući ju da bi isto nastavio s guzom koju je lizao i grizao. I ona je istovremeno uživala i jaukala od njegovih ugriza. "Vrati se nazad na stolicu u istu pozu kao maloprije!" - naredio je i ona je tako postupila. On je uzeo kaiš i desetak puta ju išibao po mesnatoj obloj guzici svaki put udarajući sve jače. Kad je prestao ona je opet po njegovoj želji vrtila guzom naprijed nazad s tim da je to radila brže, a sise su joj klizile po stolu i mlatarale na sve strane. "A sad uzmi ugovor i redom čitaj članak po članak, ako nešto ne razumiješ pitaj me za objašnjenje, jasno!?" - bila je njegova nova naredba. Ona je prestala s njihanjem , otvorila prvu stranicu i počela čitati na glas:"Ja Zorica od danas sam isključivo vlasništvo mog gazde. On sa mnom ima pravo raditi što god želi. Ja kao njegova robinja i sluškinja moram se podčiniti svakoj njegovoj želji. Ja sam njegova kurva i kuja..."   - čitala je prvi članak a za njim i ostale ne vjerujući da je to uopće mogla spomenuti a ne da to tek i sprovede. "Bravo kujo imaš li nekakvih pitanja, jel ti možda nešto nije jasno? Dobro onda ću ja prvi staviti potpis na ugovor a ti ćeš kad ti ja dam znak!" - obratio joj se i počeo prstima praviti malu rupicu na najlonkama u visini njezinog šupka kako bi se potpisao na ugovor. Ona nije ništa kužila, i dalje se nadlaktila nad stol i mučno isčekivala njegove sljedeće želje.  Pljunio je par puta oko šupka koji je izgledao uzak i nevin, razmazao okolo i prislonio kurac na otvor čarapa i iznad njezinog šupčića.

"Dobro me slušaj, šta god ti sad napravim opusti se i uživaj jer to ti je zadnji korak do potpisa. Samo ćeš odgovarati na moja pitanja i nemoj se bojati!" - izgovorio joj je prije nego je počeo debelim razmicati njezine analne mišiće. Budući da je pretpostavljala da će ju jebati u pičku nije se previše ukočila. Mislila je da će to biti isto kao kad ju je do sada i muž jebavao. "Evo me kujo ulazim u tebe polako, samo polako, ne brini se ništa debeli je tek glavicom provirio u tvoju unutrašnjost, aaaaahhhhh kako je lijepo i toplo unutra, aaaahhhhh!" - govorio joj je s zadovoljstvom. Od prvog kontakta ona se počela izvijati naprijed pokušavajući izbjeći njegovo daljnje prodiranje. Glasno je jaukala:"Auuuu boli me što radiš majmune, aaaaa, boli me! Vadi ga van, ne mogu to podnijeti, aaahhhhh, pa jebi me u pičku!". Nije se obazirao na njezine molbe i bolove samo je još više gurao debeljka do kraja. Zorica je plakala i jecala a on je od nje tražio odgovore na pitanja:"Dobro super, sad mi reci kako se osjećaš, sad možeš biti ponosna da je u tebi 25 debelih i dugih centimetara gazdine kurčine, to kujo samo plači brzo će te proći!? Jel voliš debeli kurac, ha sviđa ti se? Hoćeš još da te jebem ili da stanem?. Samo je kroz zube odgovorila da ju strašno boli da ga vadi van i dalje je nastavila plakati. "Aaaaahhhh što volim mame jebati naročito u nevini šupak, uživam u tome! reci mi gdje hoćeš da svršim, u šupak ili? I sad uzmi olovku i potpiši se na ugovor, ovim si dokazala da možeš biti moja robinja!" - reako joj je. "Ma svrši gdje hoćeš samo već završi jednom vadi ga van to nije normalno kako boli!" - odgovorila mu je plačući i uzela olovku i potpisala se. A on je tek tada krenuo s pravom jebačinom. Divljački ju je počeo nabijati, udaranje jaja o njezinu pičku i guzove odzvanjalo je sobom kao i njezino jecanje i zapomaganje, molbe da prestane. Gazdu su posebno palile njezine sise koje su se klatile na sve strane dok ju je žestoko jebao u dupe. kad god bi mu uspjela izviti se prema naprijed, on bi ju morao hvatati za kosu i vući nazad. Slobodnom rukom ju je pljeskao po guzovima ili bi joj prste slobodne ruke gurao u usta i pritom govorio:"puši prste, puši droljo, tooo uživaj samo uživaj!".  Nije se dom kraja mogao kontrolirati i prvi mlaz sperme izletio je u anus, a onda je uzeo kurac u ruku i prišao joj sa strane okrećući joj glavu zavalio kurčinu u usta da može sve progutati. Opirala se i uspjela je smrdljivi kurac zadržati na svom licu iz kojeg je špricala topla ljepljiva sperma. gazda je toliko bio napaljen da joj je cijelo lice namazao spermom, a onda je samo nastavio razmazivatii po kosi i po vratu.

"Slušaj droljo tako više neće ići, od sada ćeš gutati spermu a ne izbjegavati. uzmi kurac i lijepo ga stavi u svoja ustašca i isisaj još ve što je ostalo unutra!" - progovorio joj je kad je malo došao sebi. Nevoljko je pristala i odmah je osjetila smrad i spermu u svojim ustima. Gutala ga je i borila se s debelom mrcinom, a on ju je još držao za kosu i drugom rukom lupao po velikim sisama. "Sad se spremi, uzmi ugovor i evo ti prva plaća, zapamti o ovome nikom ni riječi, jel jasno!?" - rekao joj je i bacio svežanj deviza na stol. Ona ga je pogledala uzela lovu i otišla u kupaonicu. Na odlasku joj je rekao:"Ubuduće nakon jebanja, moraš mi zahvaliti i poljubiti kurac. Budi spremna za kasnije nazvat ću te večeras i budi isto tako obučena!". Ona ga je saslušala ispod tuša, sagnula se i poljubila mu kurčinu i zahvalila. Došao je u sobu gdje ga je nestrpljivo čekala Dina:"Jesi gazda napravio test, kakva je, jel bilo super, jel bolja od mene?". "Jesam izjebo sam ju u šupak i bilo je vatreno. Bila je dobra ali nije zgodnija od tebe, malo je punija. Ipak si ti moja prva!" - odgovorio joj je i legao na krevet, očekujući Dinino lizanje po šupku i jajima. Dok mu je lizala dlakava jaja Dina je komentirala:"Nju ste gazda odmah prvi put u guzu a mene jebete već godinu dana i još nisam to dobila, kad ćete mene?". Bio je prezadovoljen svime da bi joj išta odgovorio. Kasno navečer oko pola noći nazvao je Zoricu i rekao joj da dođe u njegovu sobu. nakon pola sata pojavila se u sobi i bila iznenađena kad je vidjela Dinu kako stoji pored njega u bijelim halterima. "Kujo ovo je Dina i ona će ti objasniti još neke stvari koje moraš znati. Moraš ju slušati kao i mene!" - započeo je gazda razgovor i odmah legao na krevet povlačeći Dinu sa sobom. Zorica je sjedila na stolici i iznenađeno s gnušanjem gledala kako Dina gazdi puši kurčinu. Istovremeno Dina je polagano slasno pušila i cijelo vrijeme buljila u Zoricu koja od nelagode nije znala kud bi pogledala.

Zorica se naknadno skinula i ostala je potpuno gola. gazda je na krevetu jebao Dinu koja je cijelo vrijeme stenjala i gledala u Zoricu. Nabijala se poput prave drolje na gazdin kurac, mješala bokovima, zabacivala glavu prema gore, pa prema nazad pokušavajući uhvatiti gazdin pogled. On je samo zadovoljno buljio u Zoricu i s podsmjehom dobaciovao:"jel sad vidiš kujo što će ti biti posao, ha? Ovako ću te rasturati svaki dan a ti ćeš biti zadovoljna i sretna!". Ona nije ništa odgovarala samo je i dalje bila postiđena jer nije navikla na ovakve scene. Gazda joj je pokazao rukom da mu priđe, što je ona i napravila. Stala je s njegove desne strane i počeli su se žvaliti. "Hajde kujo sjedni na Dinina leđa i trljaj se svojim sisama o mene!" - naredio joj je. Zorica je svojom mesnatom i oblom guzom sjela na Dinina leđa, već vlažnom dlakavom pičketinom nastavila se trljati. U jeku jebanja gazda je udarao i šamarao i jednu i drugu izgovarajući im najbestalnije riječi, psovao ih obje:"Kurve jedne kurvetine, jebete se i volite debeli gazdin kurac, to kujetine, aaahhhh kako ste jebozovne!". Izvadio je kurčinu iz Dinine pičke i svršio po Zoricinim sisama. Dina se ustala i sve izlizala s njezinih sisa. Gazda ih je nagradio bonus parrama i zapovjedio Dini da sutra na kavi kod Zorice sve objasni i pokaže što mora naučiti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 359 360 362 363 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:22:24
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.