Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Registracijom prihvatate pravila foruma.
ConQUIZtador
banner
Trenutno vreme je: 26. Okt 2014, 05:23:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 25 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 353 354 356 357 ... 384
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 12654909 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Šankerica – VI dio
by: Mira Sankerica

Dakle, sledeca prica koju vam zelim ispricati dogodila se devedesetih u jeku inflacije, ratova I mutljavina raznih vrsta. Gazdi koji je drzao kafanu u kojoj radim  dopizdilo je da ga drkaju lokalni mafijasi pa je prodao kafanu jednom od njih. To mi se nikako nije svidelo. Zivela sam na ivici bede I kafana mi je bila jedini izvor prihoda.  Plate male, opsto rasulo, a meni treba posao.
Jednog dana dolazi novi gazda I kaze da je kafana njegova. Pored mene u kafani su radile Gordana nesto starija od mene koja je spremala sendvice I cistila kafanu posle radnog vremena, Slavica koja je bila sankerica u drugoj smeni moja generacija, ali sljokara koja je vecito pravila manjkove, Nada konobarica isto vremesna zena pred penzijom I jedina mladja Svetlana konobarica koja je jedina imala muza I maloletnu decu.
Elem, dolazi novi gazda I osmatra nas kao stvari.  Zove se Ivan i Ima ne vise od 25 godina, kratko osisan, na licu tragovi mnogobrojnih tuca, jednom recju prava slika mafijasa tog vremena. Saopstava nam da ce renovirati kafanu I da ce sada pojedinacno razgovarati sa svakim od nas da bi video koga ce da zadrzi.
Svi ulaze I saopstavaju da su dobili otkaz. Ulazim naposletku I ja. Ivan me gleda I smeje se pa kaze: “Zdravo Miro. Bicu otvoren prema tebi. Jedino za tebe mi je garantovao bivsi vlasnik. Kaze da si savestan radnik I da mu nikada nisi zakinula ni dinar. Verovala ti meni ili ne ja cenim postene ljude. Nudim ti da ostanes da radis, ali moras da mi obecas nesto.”
Slusala sam ga pazljivo I kada sam cula da imam sansu da ostanem na poslu odmah sam se odobrovoljila I rekla da cu obecati ako to nije nesto strasno. Ivan nastavi sa pricom: “ Ovde ce stvari da se promene. Nece dolaziti vise lokalne pijandure vec mladji ljudi. Vise ce biti kafic nego kafana. Dolazice moji poslovni prijatelji I kada oni dodju desavace se nesto sto nije za javnost. Kada oni dodju samo ti ces da nam donosis pice I klopu. Moras da mi obecas da ces cutati I da niko nece znati sta se desava ovde. Sta vidis-ne vidis. Sta cujes-ne cujes. Da li mozes da mi to obecas?”
Gledala sam u njega cuteci mozda ceo minut. Bukvalno nisam imala ni dovoljno hrane za zivot, a kamoli za ostalo. Bilo je jasno da su u pitanju kriminalne radnje I da ce mi savest biti na velikom ispitu, ali jednostavno kada je zeludac prazan savest pada u drugi plan. Obecala sam mu da cu cutati kao zalivena I da moze da racuna na mene. Ivan je tada prvo pripretio da ako progovorim bicu hrana za ribe u Savi, ali potom je I obecao za to vreme odlicnu platu sa kojom bih resila pitanje troskova. Na kraju razgovora mi je rekao da dodjem za deset dana I da ce mi tada reci sta ce tacno biti moja zaduzenja. Dao mi je sto maraka da mi se nadje do prve plate.
Izasla sam od njega pitajuci se da li radim ispravnu stvar, ali iako sam do tada bila savesna gradjanka odlucila sam da krenem tim putem punim izazova.

Proslo je tih deset dana. Dosla sam u potpuno renoviran lokal. Iako je bio dan unutra je delovalo kao da nije. Prigusena svetla, manji stolovi, nov sank, u uglu nekoliko poker aparata, najnovija muzika. Sve u svemu nesto meni do tada nepoznato.
Ivan je bio za sankom. Pozvao je da pridjem I posle pozdrava pokazao mi je gde se sta nalazi, kako se pusta muzika I neke druge detaljevezane za rad na sanku. Potom me je odveo u nekadasnji magacin za pice koji je bio pretvoren u sobu u kojoj se nalazio okrugli sto sa sest stolica. Uz jedan zid se nalazio kauc, a uz drugi stocic sa televizorom I video plejerom. Objasnio mi je da ce ovde da se kockaju I da cu samo ja da donosim pice igracima. Pokazao mi je zvono kojim bi me obavestavali da im je potrebna nova tura pica. Moje je bilo da donesem pice I odem. Nista vise. Onda mi je rekao da je kupio stan iznad kafica I stepenice kojesu bile dopravljene iz prostorije u kojoj smo nekad drzali visak stvari, a koje su vodile na sprat. Poveo me je gore I pokazao stan koji je bio veoma neukusno opremljen.
Dve sobe, kupatilo,hodnik I trpezarija. U obe sobe su se uz normalne stvari nalazili veliki kreveti I velika ogledala  na plafonima. Ivan mi je rekao da ce ovde da se provodi sa prijateljima I da cu samo ja moci da ulazim ovde da im donesem sta budu trazili. Upitala sam ga da li cu sve da postignem jer cu morati da budem I za sankom I radim, a on mi rece da necu da budem sama za sankom vec ce raditi I jedan momak inace njegov poznanik I da cu mu ja samo pomagati, a da mi je glavni posao da posluzujem kockare I njih u stanu. Dodao je da cu obicno ujutru ulaziti u stan da promenim posteljinu I pocistim nered.
Sve manje mi se svidjalo to sto mi prica, ali malo sam se I plasila da tada odustanem. Klimala sam glavom I potvrdjivala da mi je jasno sve sto prica. Ivan je bio sasvim prijatan prema meni I jos jednom mi je napomenuo da veruje u mene I da ne bi bilo dobro da ga izneverim.
Posle detaljnih uputstava smo se vratili u kafic gde su dosli neki njegovi poznanici. Posto nije bilo nikog drugog sem njih ja sam ih posluzila picem, a on me je upoznao sa njima. Tu je bio I mladic koji ce sa mnom raditi za sankom. Zvao se Milan I delovao je sasvim pristojno. Uz njega je sedeo Kiza, veoma mutan tip. Obrijana glava, trenerka, napucani misici. Do njega je bio neki koga mi je predstavio kao Belog I rekao da kada on nije tu mogu sve da pitam Belog.
Oni su sedeli dugo I pricali, a ja sam im donosila pice. Kada bih prilazila prekidali su razgovor tako da nisam cula o cemu pricaju, a nisam bas ni morala sve da znam.
Bilo je oko podneva kada je u kafanu dosao jedan mladji covek u odelu u pratnji tri devojke. Sve su bile lepe mlade I doterane, a jednu sam znala I od ranije jer smo ziveli u istoj zgradi. Ispostavilo se da ih je taj u odelu doveo na razgovor za posao konobarica u kaficu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Šankerica – VII dio

Ivan je ustao I pozdravio se sa devojkama. Moja komsinica Ana se pozdravila sa mnom kada sam dosla da ih upitam sta ce da piju.  Ivan me je znacajno pogledao pa poceo da prica sa njima posto su se upoznali. Rekao im je koliku platu daje, a devojke su se odusevile jer je cifra bila veca od onih koje su mogle da dobiju u drugim lokalima. Malo im je pokvarilo raspolozenje kada su saznale da ce morati da prodju kroz probni rad od mesec dana sa pola plate dok ne udju u posao.
Na to se jedna devojka pobunila I rekla da je ona vec radila po kaficima I Ivan joj je odmah rekao da ako joj se ne svidja da moze da ide. Ta devojka se malo zamislila I ipak ostala. Ivan je nastavio sa objasnjavanjem sta ocekuje od njih. Da vredno rade, da dolaze na vreme na posao, da budu uvek doterane, da budu prijatne prema musterijama.
Kad je zavrsio trazio je od svake od njih da mu isprica o sebi. Prva se javila Milena, ona sto je vec radila kao konobarica.  Milena je uglavnom pricala gde je sve radila I hvalila se da je uvek bila najbolja. Rekla je jos da zivi blizu I da ce on sigurno biti zadovoljan.
Onda je pricala moja komsinica Ana. Rekla je da zivi sa bolesnom majkom I da joj treba posao. Dodala je da do tada nije radila po kaficima, ali da ce sigurno sve da nauci vrlo brzo.
Na kraju je I Ceca, ona treca devojka rekla da ni ona do tad nije radila po kaficima, ali da je spremna da vredno I posteno radi.
Ivan je klimao glavom I na kraju pitao da li su poneli licne karte da im uzme podatke jer su primljene na probni rad. Zatim im je rekao da jedna po jedna podje sa njim do kancelarije da ostave podatke. Prva je otisla Ana. Kada se vratila bila je malo zabrinuta. Dosla je do mene I upitala kakav je taj Ivan. Naravno, nisam mogla puno da joj kazem, a ona mi je ispricala da joj je uzeo podatke I da joj je  napomenuo da moze I dodatno da zaradjuje ako zeli da se ponekad druzi sa njim I njegovim prijateljima, ali da to nije uslov za posao. Ana je odbila njegovu ponudu za dodatnom zaradom, ali prihvatila posao konobarice.
Zelela sam u tim trenucima da joj kazem da bezi sto dalje od Ivana jer sam znala da je veoma pristojna devojka koja se celog zivota mucila, ali mi se grlo steglo jer nikako nisam zelela da izgubim posao. Rekla sam joj samo da proba I vidi kako ide pa neka sama odluci sta treba da uradi. Onda je Ana otisla, a ubrzo posle nje je iz “kancelarije”  izasla Milena sa osmehom od uva do uva. Podignute glave je prosla pored mene, mahnula momcima za stolom I izasla. U kancelariju je na kraju usla I Ceca koja je bila pomalo zamisljena, ali mi se javila I rekla: “ Vidimo se sutra koleginice.” Odvratila sam joj isto tako. Javila se I ostalim momcima za stolom. Potom je Ivan izasao iz kancelarije I ponovo seo sa drustvom za sto.
Bio je dobro raspolozen I pozvao me da donesem viski za sve. Onom mladicu u odelu se zahvalio I rekao mu da mu treba jos tri konobarice I da nadje po mogucstvu da budu kao Milena. Onda je upitao mene za Anu. Kakva je  I tako to. Ispricala sam mu da je dobra devojka, da nije nikada pravila gluposti I da se ceo zivot mucila. Da je otac ostavio nju I majku kada je jos bila mala I da sve sama radi po kuci jer joj je majka bolesna.
Ivan se smeskao I samo prokomentarisao da mu trebaju I prave radnice. Malo sam odahnula jer sam sumnjala da ce se maloj Ani dogoditi ruzne stvari pa su me te njegove reci malo razvedrile. Potom se okrenuo Belom I kako ide posao dole.
Beli je sacekao da ja odem pa mu je nesto pricao, a ja sam oprala case I stajala za sankom. Sve vreme sam osecala nervozu u zelucu jer nisam bas sve ovako zamisljala. Onaj mladic u odelu brzo je otisao, a Ivan je sa drustvom pravio neke dogovore. Posle sat vremena su se razisli, a Ivan me je pozvao da sednem do njega. Rekao mi je da sutra ujutru pocinje da radi kafic, da ce sa mnom u smeni za pocetak biti samo Ana I Milan dok ne nadje jos tri konobarice pa da rade po dve u smeni. Potom mi je rekao da podnesem gore u stan pivo I da ga stavim u frizider, a zestoka pica da stavim u mini bar u kuhinji. Kada sam uradio sta je trazio dao mi je duplikate kljuceva I rekao da mora da ode, a da ja ujutru obavezno odem I pospremim stan. Jos mi je rekao da sve zakljucam I da dodjem na posao u osam sati.
Sledeceg jutra kada sam dosla na posao Milan je vec bio tamo. Pozdravili smo se I ja sam otisla gore da sredim stan kako mi je Ivan I rekao. Jedna soba je bil netaknuta, a kada sam usla u drugu zatekla sam u krevetu Milenu kako spava. Nisam zelela da je probudim pa sam otisla do kuhinje. Tamo su stajali ostaci od hrane I prazne flase I case. Razmisljala sam o Mileni. Ona se odlucila da ima I tu dodatnu zaradu. Bilo mi je malo zao nje jer sam znala da je to put koji nema povratka u normalan zivot, ali sam bila dovoljno mudra da se nikada ne mesam u takve stvari. Imala sam ja I svojih briga, ali necu o tome.
Taman sam ja zavrsila sa pranjem I sredjivanjem kuhinje kada se I Milena probudila. Nazvah joj “Dobro jutro”, a ona mi onako mamurna, umorna I razmazane sminke uzvrati:   “ Kako kome.” I ode u kupatilo. Sacekala sam da zavrsi sa tusiranjem, a kada se vratila upitala me je da li ima nesto da se jede. Rekoh joj da nema, a ona meni da je jako boli glava.  Rekoh joj da dole u tasni imam Analgin, ali ona otvori frizider I uze pivo jer niceg drugog nije bilo. Sela je na stolicu I polako ispijala pivo drzeci se za glavu. Ja sam samo posmatrala I cutala. Otisla sam da sredjujem sobu. Usla je odmah za mnom I uzela svoju torbicu I ponovo otisla u kupatilo. Izasla je nasminkana I otisla bez pozdrava.
“ Uzela kurvica malo para pa digla nos” – pomislih pa zaboravih na nju. Kada sam sredila stan ponovo sam napunila frizider pivom I odnela par flasa zestokog pica pa se vratila u kafic. Tamo me je sacekala I Ana kojoj je Milan objasnjavao sta treba da radi. U tom su dosli I prvi gosti. Kafic je poceo da funkcionise. Neke od redovnih musterija su se pozdravili sa mnom, ali posle jednog pica odlazili jer su cene pica bile neprihvatljive za njihov dzep, ali nesto kasnije su poceli da dolaze mladji ljudi. Milan I Ana su lepo saradjivali, a ja sam uglavnom prala case I menjla Milana kada ode u WC ili po hranu u obliznji kiosk. Za dorucak je kupio Ani, ali I meni po burek. Ja sam mu se zahvalila I rekla da sutra ja castim dorucak, ali on me I nije cuo jer je samo zverao u Anu. Nije ni bilo cudo sto se napalio na nju jer je Ana bila zgodna I prelepa crnka crnih ociju. Prosto je plenila oko sebe. Bila je ljubazna prema gostima I sasvim se lepo snalazila na poslu.
Oko podneva su dosli Ivan I Beli. Bili su nasmejani I dobro raspolozeni. Beli je seo za jedan sto, a Ivan dosao do mene pa me upitao da li je gore sve sredjeno I da li je Milena otisla. Ukratko sam mu sve prepricala, a on je klimao glavom pa rekao:
“ Shvatila si I sama Miro da ce neke od konobarica da se kurvaju. Kada ti dodje Milena I trazi kljuc od stana daj joj. Za sad je samo ona pristala. Ako nadjem jos neku reci su ti. “
Ja sam klimala glavom I rekla da shvstam, ali je Ivan ipak imao jos po neko objasnjenje za mene: “ Vidim da si ti postena zena I hocu da znas neke stvari. Nijednu od njih ne teram da se kurva, ali ako zeli pola para ide njo, a pola meni. Kada neko zeli da jebe on mora da prvo da pare meni,tebi ili Belom, a ti ces kada se vrati kurva da joj das polovinu. Ja cu da gledam da u smeni imam po jednu radnicu I jednu kurvicu tako da kafic moze da radi normalno. Posto smo sad tu ja I Beli ti mozes malo do kuce da se odmoris. Doci ces oko sest veceras jer ocekujem neke kockare.” Onda mi je pruzio neki papir I rekao da je to cenovnik I da treba da ga naucim napamet pa rece: “ Samo kada plate sat ili vise vremena idu u stan, a kada je samo pusenje idu u zadnju sobu ili WC ako ima kockara. Kasnije cu da dozidam jos jednu sobicu samo za pusenje. Kad zavrse u stanu ti ces da pogledas da li treba nesto da se sredi I mozes da ponovo das kljuc kad ga traze.”
Klimnula sam glavom I rekla da mi je sve jasno. Ivan se posle toga vratio kod Belog, a ja sam otisla kuci pokusavajuci da oteram savest sto dalje od sebe.
Na posao sam se vratila oko pola sest I kafic je bio pun omladine. Muzika je trestala, Beli je stajao za sankom, a Ceca sluzila goste. Beli mi je rekao da kockari jos nisu stigli I da odem gore da malo pospremim sobe. Opet je samo jedna soba bila u neredu. Zamenila sam isflekanu posteljinu od sperme vratila se dole. Na vratima straznje sobe sam se sudarila sa Milenom koja je bila sva zajapurena. Zajedno smo usle u kafic, a ona je pravo otisla do Belog koji joj je iza sanka dao novac u ruke. Milena je otisla na kratko negde pa se brzo vratila pa zajedno sa Cecom opsluzivala goste. Veselo je cavrljala I koketirala sa njima dopustajuci im da budu malo slobodniji I bezobrazni. Na njihove lascivne komentare je uzvracala isto tako lascivnim komentarima. Ja sam iza sanka samo posmatrala sta radi I nisam progovarala. Nesto kasnije su pristigli I prvi kockari. Uvela sam ih u straznju sobu I pitala sta piju. Poceli su sa kafom dok cekaju ostatak ekipe. Taman sam im skuvala kafu kada su naisli I ostali pa sam I njima skuvala po kafu. Pre nego sto sam im odnela oni su krenuli sa pokerom. Nijednog od njih nisam poznavala ,a bilo ju tu raznoraznih likova. Povremeno sam ulazila na njihov poziv da donesem narudzbine vodeci racuna o tome sta su duzni. Jednom prilikom prolazila sam kraj WC-a I zacula muski glas kako prica: “ To kurvo, pusi mi kurcinu. Ala volim da napusavam droljeeeeeeee. “ Nasmejala sam se I nastavila sa svojim poslom.
Te veceri je Milena bar 7-8 puta u WC vodila svoje klijente, a dva puta je uzimala kljuc. Jednom sa nekim matorcem, a drugi put sa dvojicom mladica. Beli joj je svaki put uredno isplacivao njen deo I Milena je te noci zaradila poprilicno. Oko ponoci vise nije mogla da stoji na nogama pa je otisla.
Kockari su ostali do ujutru, a ja sam ostala sama sa njima. Sluzila sam ih I oni su sve uredno platili, a od jednog sam dobila I mali baksis. Pre nego sto sam  otisla kuci proverila sam zalihe pica u stanu I da li je sve sredjen.o pa zakljucala kafic.
Oko tri popodne me je probudio tellefon u stanu. Bio je to Ivan. Pitao me je da li sam se odmorila  jer mu trebam u kaficu. Kad sam dosla obavestio me je da on I Beli imaju neka posla I da ja moram da vodim biznis. Pitao me je da li znam cene I rekao da sve belezim u jednu svesku. Potom je on otisao.
Milena je bila u svom elementu. Zezala se sa gostima I posle nekih pola sata dosao je prvi da plati sobu. Naplatila sam, a on je otisao za Milenom. Osetila sam se prljavo, ali sam sebe ubedila da to sve nije nista strasno I da ce sa mnom ili bez mene sve isto da funkcionise. Bitno mi je bilo samo da imam posao I sigurne prihode.
Prva tri dana je samo Milena ordinirala po WC-u I sobi, a onda su stigle jos dve kurvice koje su podelile smene. Mileni nije bilo bas pravo sto sada ima konkurenciju I sto ce da deli musterije, ali nije mogla nista da spreci. Dok nas je Ivan sve upoznavao sa pridoslim curama Milena ih je streljala pogledom, ali je cutala.
Obe su bile I lepse I zgodnije od nje pa se sa pravom plasila. Jelena, jedna od novih je imala nekih dvadesetak godina I bujne grudi koje je volela da istice. Imala je plavu ofarbanu kosu I lepo vitko telo. Da sam je srela na ulici prevarila bih se da je postena cura. Druga se zvala Marija I odmah se videlo da je kurvica.  Napadno nasminkana, takodje ofarbana u plavo bila je za nijansu lepsa od Jelene, ali sa manjim sisama I malo manje zgodna.
Tako je sve to pocelo. Biznis se brzo razvijao. Musterija u kaficu I onih koji su dosli zbog seksa bilo je sve vise I Ivan je bio prezadovoljan kako posao ide.
U medjuvremenu su se spandjali Milan I Ana I sve je izgledalo dobro do trenutka kada je Ana zatrudnela
IP sačuvana
social share
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Šankerica – VIII dio

Ana je zatrudnela nekih tri meseca od pocetka rada kafica. Kada je potvrdila svoje sumnje odmah je to saopstila I Milanu koji se poneo kao prava stoka. Umesto da preuzme odgovornost zbrisao je kod nekih rodjaka u Italiju. Ani se vise nije javljao ostavljajuci je samu da se nosi sa problemom. Ana je bila ocajna.
Jedno vece je dosla kod mene kuci da se posavetuje sta da radi. Majku nije htela da sekira jer je ionako imala slabo srce. Rekoh joj da je jedino resenje da pobaci, ali ona se nadala da ce se Milan predomisliti I da ce se vratiti. 
Vreme je prolazilo, ali se Milan nije javljao. Pozvala me je jednog dana da odem sa njom kod ginekologa da pobaci, ali pojavio se novi problem. Prekoracila je vremensku granicu I lekar koji je pregledao Anu joj je rekao da ne moze da izvrsi abortus jer je rizik preveliki. Ani su suze tekle niz lice kao kisa. Grlila sam je I pricala da je mozda bolje da rodi, ali to je tek bio problem. Onda ne bi mogla da radi I ne bi imala od cega da zivi ni da kupuje majci lekove. Dok smo jos sedeli u hodniku bolnice prisla nam je medicinska sestra koja je radila sa tim doktorom u ordinaciji I rekla da nam moze pomoci. Objasnila je da taj lekar ne moze legalno da izvrsi abortus, ali da moze da dodje kod njega kuci. Ipak on niste ne garantuje sem da ce abortus biti izvrsen profesionalno. Napomenula je da su moguce komplikacije I da vise nikada nece moci da radja. Na moje pitanje koliko to kosta rekla je cifru od koje se I meni zavrtelo u glavi I dala nam je broj telefona na koji mozemo da se javimo.  Ana se uhvatila za glavu I rekla da nema toliko novca. Sestra joj je napomenula da treba da natera oca da da pare sto pre jer ako ne izvrsi abortus u roku od nedelju dana ni taj doktor nece pristati da izvrsi abortus zbog moguceg smrtnog ishoda.
Napustile smo bolnicu obe u suzama. Na sve sto bih joj rekla ona je odgovarala plakanjem I teskim ocajem. Onda joj je iznenada pala na um jedna luda ideja pa me je pitala da li bih sve uradila da joj pomognem. Mislila sam da misli na novac pa joj rekoh da ni je nemam toliko para.
Rekla mi je da nisu pare u pitanju I objasnila sta bih trebala da joj pomognem. Ana je od mene trazila da pitam Ivana da li bi hteo da je jebe za taj novac. Prosto sam zinula od cuda kada mi je to rekla. Trebalo mi je par trenutaka da se saberem I smislim sta da joj kazem. Dok sam ja razmisljala stada odgovorim ona je nastavila da me ubedjuje da joj je to jedino resenje da brzo dodje do novca, a kada pobaci nastavice da radi normalno. Ubedjivala me je dugo I na kraju sam pristala da pomognem, ali sam je I upozorila da se pazi I da ne upadne u tu masinu pa da I posle nastavi. Obecala je da nece I vec tog popodneva sam razgovarala sa Ivanom.
On se prvo iznenadio, ali je pristao. Kada me je upitao kolika je suma u pitanju zavrteo je glavom pa rekao da nijedna picka ne vredi toliko I da za taj novac treba da odradi mnogo vise. Kada sam ga upitala na sta tacno misli rekao mi je dad a toliko moze da zaradi samo ako je budu jebali bar nekoliko njih I to pod uslovom da im I pusi I da je jebu u guzu. Dodao je I to da ako pristine d ace sve organizovati za sutra uvece u stanu.
Duboko sam se zamislila da li to uopste da joj kazem, ali sam pomislila da bi ona u ocaju sama izasla na ulicu I tek onda najebala jer ima svakojakih manijaka. Iako nisam bila sigurna da radim pravu stvar rekla sam joj sta je Ivan rekao.
Na to se Ana namrstila I posle kratkog razmisljanja rekla da pristaje. Onda me je jos jednom sokirala. Zatrazila je od mene da I ja budem u sobi dok je budu jebali.
Molila sam je I kumila da ne trazi to od mene. Pricala joj da ni oni na to nece pristali, ali dzabe. Plakala je I molila me pricavsi da ce joj sigurno biti mnogo lakse. Molila me je toliko dugo dak se nisam slomila I pristala. Te veceri sam rekla Ivanu sta je ona trazila od mene I on je bez problema pristao. Rekao mi je da joj prenesem da se lepo obuce, dotera I nasminka jer ce pozvati neke vazne ljude koji mogu da odvoje tu lovu.
Kad sam vec usla u tu pricu resila sam da je bar jos malo I posavetujem kako da se ponasa za vreme seksa I preporucila da to vece dobro namaze cmar nekom kremom I da sama sebi gura prste da bi joj se opustili misici I da je manje boli. Klimala je glavom I rekla da ce biti spremna. Ostavila sam je zamisljenu, ali ma kolikoda je mislila sigurna sam bila da nije imala ni priblizno pojma sta ce joj se dogoditi.
Negde oko jedan po ponoci pred samo zatvaranje kafica sakupili su se svi koji su dosli zbog Ane. Kako su pristizali ja sam brojala. Ukupno njih devet sa sve Ivanom I Belim. Zadnji je stigao Ivan koji je otisao kolima po Anu. Ana se pojavila u crnom minicu, crnoj kosuljici koju je raskopcala malo vise da bi istakla svoje bujne grudi. Na nogama je imala carape I cipele sa ogromnom potpeticom. Kosa joj je bila sva u loknama, a lice napadno nasminkano. Prosto sam se iznenadila koliko dobro  je izgledala jer je do tada bila susta suprotnost ovome sto vidim.
Bila sam sigurna da ce svi odlepiti kada je budu videli. Onda sam zakljucala kafic pa smo Ivan, Ana I ja krenuli gore do stana.
Svi njegovi poznanici su bili su vec u stanu zeljno iscekujuci Anu. Ivan je prvi usao I obratio se svima: “ Kao sto sam I obecao doveo sam vam prvoklasnu picku.” Onda je u stan uveo Anu, a svi do jednog su zinuli od cuda kada su je videli. Onda su je okruzili pozdravljajuci se sa njom. Neki su bili fini pa su se samo rukovali, a neki bezobrazno hvatali za dupe.
Ana je u sve ovo usla ipak potpuno svesna das vi moraju biti zadovoljni pa im se idiotski smeskala kada su je hvalili da izgleda kao elitna kurva I da jedva cekaju da krenu sa seksom. Mene nije niko primecivao pa sam stala u jedan ugao I cutala kao zalivena.
Njihovo strpljenje je trajalo kratko. Ivan je to primetio pa je uradio nesto sto nisam ocekivala. Obratio se svima otprilike ovako: “Videli ste kurvicu, videli ste da je zestoko napaljena. Garantujem vam da do sada nije radial kao kurva. Nevina je u guzu. Da cujem ko koliko daje da je kresne prvi. Posebno za guzu, posebno za picku.  Onda cemo da vidimo isto ko ce drugi pa tako dalje.
Usledilo je potom nesto sto mi je ogadilo muskarce za ceo zivot. Toliko su se napalili I licitirali koristeci najprizemniji moguci recnik iako je medju njima bilo I onih koji su bili ozenjeni.
Bilo je tu nekih tatinih sinova, novopecenih biznismena I par njih zakoje nisam znala cime se bave. Ivan je Anu sve vreme okretao oko svoje ose da bi jos vise napalio masu, a cifre koje su pominjali su bile je mnogo vece od one koja je Ani trebala za abortus. Licitacija je potrajala skoro dvadesetak minuta. Za to vreme sam par puta uhvatila Anin pogled. Bila je ujedno I zbunjena, ali I odlucna da sprovede do kraja ono sto je naumila.
Rezultat licitacije je bio sledeci. Pobedio je I za picku I za guzu jedan mladic. O njemu sam znala samo da je sin lokalnog biznismena I da je pun para. Drugi je bio jedan biznismen, treci neki mladic za koga nisam znala ko je pa onda svi ostali.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Šankerica – IX dio

Ivan je potom prikupio lovu od svih pa prisao pobedniku, cestitao mu na pobedi pa rekao da mu je Ana na raspolaganju. Saznala sam u tom trenutku da se mladic zove Boban. Bio je to sasvim lep mladic, ali sa desetak kilograma viska.
Boban je prisao Ani pa rekao uz pomalo kretenski izraz lica: “ Videcemo da li vredis ovolike pere. Ajde na kolena da vidim koliko dobro pusis kurac . “
Ana se onako jos obucena spustila na kolena I sacekala da Boban svuce pantalone sto je on brzo I ucinio. Pred Aninim licem se nasao mocan, mlad kurac od nekih 17-18 cm po mojoj proceni. Ana se nije snebivala I glumila sveticu. Odmah od starta je krenula da zestoko obradjuje Bobanov kurac.  Oblizivala mu je glavic, pa ga malo sisala, pa ubacivala kurc duboko u grlo. Onda mu je lizala kurac od jaja ka vrhu pa opet sisala I tako u krug.
“ Izgleda da je mnogo vezbala na Milanovom kurcu “-pomislila sam u tom trenutku. Boban je samo zabacio glavu malo unazad pricao kao navijen: “ Tako kurvice, samo tako. Oooooh kako si dobraaaa, tako lizi ga kurvo, lizi.”  I ostali koji su cekali svoj red su komentarisali da je Ana rodjena kurvica I da izgleda da mnogo voli kurac.
Posle 4-5 minuta pusenja Boban je prekinuo Anu I rekao da ustane. Kada se Ana podigla bila je sva rumena u licu. Boban je nestrpljivo otkopcao njnu kosulju I oslobodio njene jedre grudi sa velikim bradavicama koje su ponosno strcale odajuci da je I sama uzbudjena.  Ana je sama otkopcala minic koji je skliznuo na pod. Ostala je samo u svetlucavim unihopkama koje su tada bile u modi. Ispod njih nije imala gacice.Boban joj je prisao I povukao unihopke na dole do kolena pa okrenuo Anu licem prema krevetu. Rekao joj je da se osloni rukama na krevet I da  zeli da je jebe stojeci jer kurvice kao sto je ona samo tako I zasluzuju da budu jebane. Ana se samo namestila u trazenu pozu, a Boban je prvo zavukao prst u njenu mladu pickicu obraslu crnim kovrdzavim dlacicama. Posto je utvrdio da je dovoljno vlazna podelio je to saznanje I sa ostalima koji su sve vreme nesto pricali.
Onda je jednostavno kurcem nanisanio njenu picu I uterao joj svoju mladu kurcinu do jaja, odjednom. Ana je vrisnula jer ma koliko da je bila spremna prvi ulet ako je grub boli pomalo. Ipak se snasla I cim je Boban poceo da je jebe pocela je I ona da prica ono sto svaki muskarac zeli da cuje: “ Tooo, tako je dobro, aaaaaaaaaaaaaah, jebi me samo tako, aaaaaaaaaaaaaah mhmhhhhhhhhhhhhmmm. “ Boban se napalio kao sto bi se svaki mladic napalio kada jebe rasnu picku. Stenjao je I jebao. Onda je odjednom stao. Setio se da je platio I za analni seks I ostavio Anu bez orgazma. “ Sad cu da joj razvalim dupe” – rece ostalima I nasloni glavic na Anin cmar. Poceo je da prodire u njenu guzu, a Ana je pocela da bolno stenje. Kako je Boban prodirao sve dublje tako je I njeno stenjanje bilo sve glasnije, a kada joj ga je odjednom nabio od polovine kurca do jaja Ana je bolno vrisnula.
“ Toooo, vristi kurvo kad te jebem “- I nastavio da joj ga vadi I zabija veoma brzo I snazno.  Ana je sve manje vristala kako je vreme prolazilo pa je Boban jos jace jebao u guzu sto je dovelo do toga da svrsi po njenim ledjima. Hteo je on da svrsi u guzu, ali ga je jedan od prisutnih opomenuo da to ne radi jer nece da stavlja kurac u njegovu spermu.
Kada je Boban svrsio Ana se ispravila I videla sam da joj je sminka malo razmazana od suza. Obrisala je suze, a Ani je Beli dodao peskir I ona je obrisala Bobanovu spermu sa ledja. Onda je na svoju ruku svukla unihopke I ponovo obula cipele.
Boban je dobio ono sto je platio I bio zadovoljan Anom. Sepurio se pred ostalima kao da  je paun. Otisao je u kuhinju, a na red je dosao Mitar, lokalni biznismen I teska svalercina kojme nije bilo strano da jebe ni cerku iz prvog braka svoje sadasnje zene I to pred njom. Ta je morala da cuti jer je Mitar pokupio sa stajge pa je cerku jos I podmetala kad god je mogla jer ni cerka kao ni ona nije bila neka lepotica. E bas takav Mitar sa 190 cm visine I 130 kg dosao je na red da jebe mladu I rasnu picku kao sto je Ana.  Dotle se I Mitar svukao. On je imao mocniji kurac od Bobana. Ne duzi, ali zato deblji. Kad je sa teskom mukom zavrsio skidanje prisao je Ani koja je cekala naredjenja. Posto mu kurac nije bio bas u punoj snazi on je lepo seo na ivicu kreveta, a Ani rekao da klekne pred njga I da pusi.
Ana je bas kao I Bobanu pusila vrhunski dobro upotrebivsi sve svoje znanje. Mitar je brektao kao volina I castio Anu najgorim mogucim imenima koje necu ni da pominjem. Ana ni na koji nacin nije pokazala da joj to smeta. Radila je posao za koji je bila placena I cutala. Posle dobrih 7-8 minuta kada su ostali poceli da negoduju Mitar se odlucio da jebe, ali tako da on lezi, a da se Ana  odozgo nabija na njega. Za drugu pozu valjda nije bio sposoban zbog tezine. Tako je Mitar legao, a Ana ga zajasila. Primila je njegov kurac u sebe lagano. Bez zurbe je primila ceo njgov kurac I onda tek pocela da divlja na njemu. Mesala je I poskakivala zeleci valjda da svrsi. Na svaki moguci nacin je pokazivala da uziva, a cak ni ja nisam mogla da ocenim da li glumi ili ne. Mitru se to svidelo, a pogotovu je dao sve od sebe jer ga je Ana bukvalno molila da izdrzi sto duze da bi svrsila: “ Jos samo malo izdrzi, jos malo pa sam gotova,  takoooo, izdrzi molim te.” Kada je Ana uspela da svrsi I Mitar je krenuo da se grci I da iznenada svrsava u Aninu picku. Ostali koji su cekali na red su ga posteno izgrdili, a on se samo smeskao I rekao da nije mogao da se suzdrzi.
Ana je ustala sa njega bolje raspolozena nego posle Bobana. Dok je ona stojeci brisala Mitrovu spermu koja se slivala iz njene pickice gledala sam kako je samo hladnokrvna bila. Znala sam da joj nije lako, ali to niko nije primecivao. Kada je zavrsila sa uklanjanjem sperme okrenula se prema jednom zgoljavom mladicu koga nisam poznavala. On je sve do tada samo mirno sedeo I cekao svoje vreme. Onda se svukao I pokazao da je do tada imao najveci kurac. Ne mnogo veci od Mitrovog, ali veci I cvrsci. Stajao je prav kao strela uperen u Aninom pravcu. Upitala ga je sta zeli, a on pokazao da klekne. Ana je kao I prethodnicima posila odlicno, ali sem dubokog disanja mladic nije pustao nikakve zvuke. Medjutim, na licu se videlo da mu je lepo. I njega su prekinuli ostali koji su cekali pa je mladic pokazao Ani da legne na ledja. Poslusala ga je, a mladic je rasirio njene noge I poceo da jebe. Jebao je u konstantno srednje brzom ritmu I Ani  koliko sam videla to odgovaralo. Iako ga je lozila kao I Mitra ovaj nije menjao brzinu zeleci da je sto duze jebe. Poceli su da mu dobacuju da pozuri sa jebanjem, a tad je po prvi put progovorio;“ Po-po-polako BRE. Platio sam I za za za dupe. “ Znaci zbog toga uglavnom cuti pomislila sam. Bio je inace jako simpatican. Jebao je jos par minuta Anu u pickicu dok nije svrsila, a onda je mucajuci rekao da se naguzi sto je ona I uradila. Mucavac je polako stao iza nje I ubacio joj kurac u dupe. Bio je pazljiv I nije je kidao, ali je ipak ubacio skoro ceo kurac u njenu guzu. Ana je stenjala kao I sa Bobanom, ali sada malo manje iako je ovaj mladic imao veci kurac. Polako je ubrzavao I sve jace se zabijao u Aninu guzu pa je ona pocela da ispusta neartikulisane zvuke od bola koji je osecala. Morala sam da joj vidim lice pa sam praveci se da idem po pice presla sa druge strane kreveta. Gledala sam pravo u Anu koja sada nije plakala, ali je drzla u zubima kraj jastuka stiskajuci ga svaki put kad oseti bol. U ocima joj se citala odlucnost da izdrzi bez obzira na sve. Muccavac je bas dobro koristio sto je platio jer je I njenu guzu maksimalno dugo iskoristio. Kada je svrsavao po njenim ledjima pustio je glasan krik. Jos malo pa k’o Tarzan .
I posle ovog treceg je uzela peskir da se obrise. Pojavio se I umor na njenom licu, ali ne mnogo pa je cekala dalje. Pred nju je stao jedan sredovecni gospodin sa primetno manjim kurcem od ostalih. Plati je jebanje u guzu I pusenje. Medjutim vec pri pusenju je svrsio I vise nije mogao da mu se digne pa mu je jebanje u guzu propalalo. Sledeci je bio jedan Ciga koji se bavio svim I svacim, a neretko je I sibicario. Ni on se nije proslavio pa necu da puno pisem o njemu. Malo mu je Ana pusila, pa je onda jebao u picku svojim prosecnim kurcem I onda svrsio. Kraj I za njega. Ostala su jos dvojica ne racunajuci Ivana I Belog koji je valjda nece jebati posle svih ovih. Bar sam se tome nadala. Ostala su dakle dvojica momaka, sinovi jednog “uglednog” gradjanina. Oni su resili da istovremneno jebu Anu. To nije bio problem, ali su oni bili veoma drski I bezobrazni. Ponizavali su Anu nazivajuci je kurvetinom, droljom, stajgarom, pizdom, a istovremeno su je samarali svojim tvrdim kurcevima po licu. Kada su joj kurceve gurali u usta to je bilo na silu terajuci je da im kurceve proguta do jaja. Ana se nekoliko puta zagrcnula I zakasljala, ali oni nisu marili pa sve iz pocetka. Ana je plakala verovatno zbog nadrazaja koje su joj izazivale te mlade kurcine u grlu, ali I zbog ponizenja. Terali su je da im se smeje kada bi joj izvadili kurac iz usta I ona je to radila. Onda su resili da je jebu. Jedan je jebao od pozadi u picku, a drugi spreda uvaljivao kurac u usta veoma grubo. Onda su se posle par minuta zamenili pa opet silovito jebali uz dalje ponizavanje. Menjali su se tako nekoliko puta dok obojica nisu svrsili. Jedan joj je napunio picu, a drugi usta. Potom su kad su odlazili pljunuli na nju I rekli:      “ Jebana ”. Verovatno im je to nesto znacilo.
Neki od jebaca su vec bili otisli, a ostali su onaj Mucavac, Boban I Ciga koji su hteli da plate da im Ana jos jednom popusi do svrsavanja. Ivan je uzeo pare, a Ciga I Boban su zajedno stali pred Anu koja je vec vidno umorna malo losije pusila nego ranije pa je dobila I kritike. Posle toga je valjda skupila zadnje atome snage I pusila im vrlo dobro. Potrajalo je mozda I vise od dvadeset minuta dok ih je obojicu iscedila, a na red je dosao Mucavac. Legao je na ledja I pustio Anu da radi svoje. Zabacio je ruke pod glavu I zmureci uzivao kao beg. Posto je bilo jasno da momak tesko svrsava svi ostali su izasli I ostavili ih same. I ja sam oisla samo do WC-a I vratila se. Scena ista. Ana daje sve od sebe da natera Mucavca da svrsi, a on covek uziva I uziva. Mozda cak I vise od 45 minuta  je trebalo Ani da ga izmuze. Kad je svrsio Mucavac je pomazio Anu po kosi uz nezan pogled pa izasao. Ostala sam sama u sobi sa Anom koja je tada tek pustila da emocije izbiju iz nje. Plakala je kao kisa nista ne pricajuci. Nije ni bilo potrebe. Sve sam znala. Ivan I Beli su nesto kasnije usli u sobu kada se ona malo smirila. Ivan je seo na stolicu I gledao u nju dok je ona brisala suze. Sacekao je da zavrsi pa poceo: “ Ana, vidi ovako. Evo pare su ovde. Ti znas da devojkama uzimam pola para. Tebi cu da uzmem cetvrtinu jer si u problemu ali samo ako mene I Belog sutra kad se odmoris zadovoljis. Jel vazi?”
Ana je samo pitala koliko para ima I koliko je polovina. I pola je bilo dosta, ali samo za abortus pa je Ana pristala da sutra I njih dvojicu zadovolji.   Ivn joj je rekao da moze da spava u stanu, a meni rekao da ostanem I da je pazim dok oni ne dodju sutra.
Te noci sam pokusavala da umirim Aninu savest pricajuci da nije imala izbora I da ce brzo nastaviti sa normalnim zivotom. Ona je zaspala u mom krilu dok sam je mazila po kosi. Zaspala sam I ja sa njom. Probudio me je telefon ustanu.
Bio je to Ivan koji je pitao da li je uspavana lepotica budna. Rekoh mu da jos spava, a on mi uzvratio da je probudim I da on I Beli dolaze za sat vremena.
Probudila sam Anu na jedvite jade. Bolelo je sve. Celo telo, a guza najvise. Pomogla sam joj da ode pod tus. Kada se istusirala rekoh joj da Ivan I Beli dolaze ubrzo I da treba da se pripremi. Izvadila sam kremu iz tasne I dala joj da podmaze guzu. Dala sam joj da pojede nesto malo, a potom se obukla I nasminkala. Ipak nije bila onako lepa kao prosle noci. U ocima se videla razlika. Neka tamna senka je presla preko njih I ugasila onu iskru koja joj je do sinoc sijala. Bilo mi je stvarno zao Ane, ali ova odluka je bila njena. Vise nista nije moglo tu da se promeni. Ana se polako pripremala za Ivana I Belog. Skuvala sam joj I kafu I taman smo je zavrsavali kad su njih dvojica dosli.
Ivan je pitao Anu kako se oseca, a ona ne zeleci da on vidi njenu bol rece da je dobro.” U redu . – rece Ivan. Onda mozemo da pocnemo.”
Onda se obratio I meni: “ Ti Miro mozes da ostanes ako zelis, ali mi necemo skoro da zavrsimo.” Pogledala sam u Anu, a posto mi je I ona pokazala rukom da idem ja sam otisla u kafic da vidim ima li nekog posla I sacekam da zavrse da bih na kraju spremila stan.
Nisam znala sta se gore dogadja, a pozelea sam da saznam. Usunjala sam se u stan iz koga su dopirali Anini krici. Ivan I Beli su je izgleda dobro jebali jer sa u jednom trenutku cula Anu kako vice: “ Svrsaaaaaaaaavaaaaaaaaaaaaaaaa m”
Vratila sam se dole, a Ivan I Beli su sisli tek posle tri sata. Na licu im je bio osmeh od uva do uva. Otisli su smejuci se, a ja sam pozurila u stan da vidim kako je Ana.
Zatekla sam je kako lezi u krevetu uplakana.Pitala sam sta se dogodilo, a ona rece da je sve bilo dobro dok ona stoka Beli nije resio da je jebe u dupe. Rekla mi je da ima ogroman kurac I da joj je naneo mnogo bola. Nije ulazila u detalje, a nije ni bilo potrebno. Sve mi je bilo jasno.
Kada se malo smirila dogovorile smo se da pozovem onog doktora I ugovorim abortus. Ja sam prvo sredila stan, a zatim sa sa Anom otisla svojoj kuci. Odande sam pozvala, a doktor je zakazao intervenciju odmah za to vece.
Ana se malo odmorila I u dogovoreno vreme smo taksijem stigli kod doktorove kuce. Sta se kod njega desavalo preskocicu jer nije zanimljivo. Odradio je sve kako treba I sve je proslo uglavnom dobro. Savetovao joj je da neko vreme izbegava seks I da se odmara kuci.
Ana ga je poslusala I nekih mesec dana kasnije se vratila na posao. Ivan joj je tada rekao da za nju postoji veliko interesovanje I da moze da zaradi velike pare ako pocne sa kurvanjem. “Onaj Mucavac me udavi koliko je dosadan, a I ostali koji su bili ono vece.” – rece joj Ivan, a Ana rece da pristaje na Ivanovu radost, a moje zaprepascenje. Ivan je otisao, a ja sam je podsetila na obecanje da to nikako nece da radi. Ana se samo kiselo osmehnula I odgovorila: “ Moja Miro, kakav izbor imam. Sad svi znaju da sam se kurvala. Ko ce me hteti? Cemu da se nadam? Ovako cu bar da zaradim lepo pa mozda odem negde u pizdu lepu materinu.”
Pokusala sam da je odvratim, ali nisam uspela. Ana je bila izgleda izgubila svaku nadu da moze nesto lepo da joj se dogodi pa je tako razocarana izabrala najgori put. U neku ruku sam je I razumela iako sam znala da gresi.
Ispostavilo se da nisam bila u pravu.
Vec te veceri je moja komsinica Ana imala prvu musteriju. Bio je to onaj mucavac koji je po regularnim cenama platio celu noc sa njom. Zatim I sledecu, pa sledecu I tako nedelju dana. Onda je na opste zaprepascenje Ivana, Belog, mene I svih koji su se zatekli tog dana u kaficu Mucavac doneo veliki buket cveca I prsten. Zaprosio je na sred kafica Anu I obecao da ce da je pazi celog zivota. Bio mi je jako simpatican je mu je trebala cela vecnost da sve to izgovori.
A Ana? Ana je stajala pred njim, plakala kao kisa I klimala glavom. Kad je upitao: “ Da li zelis da budes moja zena “ uzviknula je DA I pocela da ljubi svog princa koji je bukvalno otrgao iz sveta kurvanja.
Sta se dalje desavalo sa Anom?
Reci cu vam samo da je sve ispalo dobro. Imaju dva sina, a Ana je sjajna domacica I zena coveku koji je u njoj video mnogo vise od ostalih.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Učiteljica Boba – I dio
by Mira Sankerica

Pre nego sto krenem o Slobodanki Bobi Hadzi trte mrte moram da vam napomenem da se radnja ove price dogadja nekih godinu I po dana od kada se Ana udala. I dalje beda I nemastina, redovi za ulje, secer, cigarete itd.
U svoj toj gunguli meni je bilo super. Imala sam svega, a cak I organizovala prodaju deficitarne robe u mom komsiluku preko Ane I njenog muza. Naravno, dobavljac je bio Ivan koji je koristio jos mnogo ljudi da krcme robu.
Sto se glavnog posla tice tu je doslo do izvesnih promena. Ivan je preselio lokal malo van centra grada. Prosto je kupio celu jednu malu stambenu zgradu od dva lokala u prizemlju koja je spojio u jedan veliki, a svih sest stanova su bili namenjeni samo jednoj svrsi. Kurvanju.
Posto sam stekla jos vise njegovog poverenja imala sam vecu slobodu pa cak I predlagala neke “ postene zene “ koje su htele da u tom opstem siromastvu zarade da prehrane porodice. Ipak, bilo je I onih koji su tu htele da zarade da bi se luksuzirale. Bilo je tu raznih tipova zena. Raspustenice, udovice, zaposlene u zdravstvu, skolstvu, drzavnim firmama I ostalim firmama dabome . Najlakse im je bilo da dodju kod mene kuci I da size. Plakale su, molile su da ih ubacim kod Ivana da zarade za ovo ili ono. Prosto su me opterecivale, ali su mi donosile I dodatni prihod jer mi je Ivan davao nesto love kad god bih mu dovela neku dobru picku.
Skoro da nijednu nije vratio. Pricao je kako svaka roba ima svoga kupca pa ce I najruznija I najlepsa dobiti bas onog koga treba da dobiju. “ Samo neka rasire noge, a ja cu im vec naci nekoga da ih jebe.” – pricao je cesto. N aravno, nisu sve radile za iste pare.
Neke od njih su radile malo, neke malo vise, a medju svima njima se istakla uciteljica Boba.
Da sad malo nju opisem. Boba je bila zena u kasnim tridesetim sa preko 15 godina radnog staza u jednoj od najvecih beogradskih skola. Za svoje godine je izgledala fantasticno .Da nisam znala koliko ima godina pogresila bih bar za 7-8 godina.
U celini gledano Boba je bila jako negovana zena. Kosa ofarbana u plavo okruzivala je lepo lice sa punim usnama I sivim ocima koje je rado isticala sminkom, ali njen glavni adut u zivotu su bile sise. Ako pogledate moj avatar videcete kakve je sise otprilike imala Boba. Ona je bila ponosna na njih. Uvek je bila u uskim kosuljicama ili dzempercicima koji su isticali njene grudi. Ni ostatak tela nije bio los. Mali seksi stomacic, ispod koga je imala oble kukove I guzove koji bi se perfektno njihali kada bi hodala nataknuta na visoke stikle na svojim odlicno izvajanim nogama.
Sad kad sam vam opisao njen izgled red je I da vam opisem njenu narav, a narav joj je BLAGO receno bila odvratna. U celoj skoli niste mogli pronaci ni jednu jedinu osobu, ni medju kolegama, ni medju ucenicima, koja bi za nju rekla da je Boba nesto drugo sem karakondzule. Neko je odvalio taj naziv jos na pocetku karijere I ostao joj je do kraja.
Sikanirala je sve redom. Kolege jer su jadni, bedni I pateticni, a ucenike jer je glumila stogocumedju ucenicima u svom razredu, ali I prema ucenicima cele smene kada ona radi na odmorima, pre I posle skole. Ako bi nekog videla da pusiili radi bilo sta drugo zabranjeno, odmah bi javljala roditeljima I od njih iskamcivala neku pogodnost za sebe. Uzimala je I pare, ali cesto I usluge od roditelja koji su radili na nekim mestima koja su njoj trebala.
Kolale su razne price zasto je ona takva kakva je. Neko je tvrdio da je to zbog muza pijandure koji ju je stalno tukao, neko da je u mladosti silovana pa mrzi ceo svet, neko da je jednostavno pohlepna, a neko da je niko nikad nije dobro izjebao.
Sto se jebanja tice niko je nikad nije video u sumnjivom drustvu pa su neki mislili da je cak I lezbejka.
Svi su znali ko je ona I koliko bahata I odvratna moze da bude pa su se uglavnom sklanjali I ispunjavali joj da tako nazovemo hirove.  Takav nacin ponasanja joj je doneo lagodan zivot. Bar se tako spolja gledano videlo.
E tada su nastupile sankcije I propast drustva. Boba se tri-cetri godine dobro drzala.
Zivela je I dalje na visokoj nozi pa su se svi pitali odakle. Onda je doslo do promene. Prestala je da kupuje nove krpice, da izlazi u restorane I ogorceni ljudi su poceli da joj se podsmevaju sto je nju strasno pogadjalo. Toliko da je jednog dana u pratnji jedne svoje komsinice koju sam uvela u posao prosla kroz moja vrata.
Ja sam Bobu mrzela zbog svog sestrica koga je ona maltretirala toliko da ga pri povratku iz skole udario auto. Vozac nije bio kriv. Dete je bilo nepazljivo I ostale su trajne posledice.
E ta Boba je dosla kod mene … U meni je sve prokljucalo, ali sam se suzdrzala. Pocela je da se ponasa u svom stilu, nadmeno I bezobrazno. Pustila sam je da prica, a kako je sve vise pricala ponos joj je bivao sve nizi. Mene je bas savrseno bolela picka za njene probleme, ali sam je slusala “ sa razumevanjem ” znajuci sta zeli od mene. Dok je ona kruzila oko glavnog ne zeleci da pokaze koliko je ocajna ja sam smisljala plan kako da joj napakostim sto vise pa kada je konacno izustila da bi spavala sa nekoliko muskaraca dok se ne izvadi iz krize docekala sam je spremna. Obecala sam joj pomoc I obecala sam joj da ce imati poseban tretman kod Ivana jer je predivna I prelepa I da ce Ivan za takvu zenu sigrno imati specijalan program. Nista je nisam slagala. Pricala sam joj istinu, ali. ona je razumela to kao nesto dobro za nju pa je iz mog stana otisla srecna sa zadatkom da se pojavi u najboljem izdanju sutra uvece u jednom od stanova koji je bio specijalno preuredjen.
Taj stan je imao spavacu sobu punu ogledala. Iza najveceg  ogledala koje je bilo kao ono policijsko u sobama za ispitivanja bila je specijalna soba sa kamerom koja je snimala sve sta se desava u sobi. Snimani su bili politicari, biznismeneni, policajci, sudije I svi “ ugledniji “ gradjani. Ivan je snimke znao veoma dobro da pretvori u svoju korist. Nikada nije uzimao pare, samo su mu odradjivali razne usluge kad im to zatrazi.
Iste veceri sam otisla do Ivana I rekla ko mu dolazi da radi. Iznenadio se zestoko I nije mogao isprva da veruje. Cak je I on bio u skoli u kojoj I ona pa je bio upucen u situaciju. Ispricala sam mu moj plan, a on je rekao da ima jos ideja I da ce biti vise nego zanimljivo. Zamolila sam ga da sve gledam iz specijalne sobe I on se slozio I dodao da ce sve da se snima jer je to deo plana.
Ne mozete ni da pretpostavite koliko sam nestrpljivo cekala Bobu koja je trebala sa mnom da ode do stana. Onda se napokon pojavila. Bila je obucena u jarko crvenu haljinu sa dubokim dekolteom bez brushaltera, na nogama cipele sa visokim potpeticama, na licu perfektna sminka, na vratu skupa ogrlica, a na usima skupe mindjuse. Ispod uske haljine su se nazirale carape sa halterima. Prava seks bomba.
Nadala se jadna da ce svojim bljestavilom da opcini Ivana. Vrlo brzo smo stigli do stana u kom nas je Ivan cekao nstrpljiv I naostren za dobro zajebavanje. Uvela sam je u sobu sa ogledalima I upoznala je sa Ivanom koji nije stedeo komplimente. Ja sam se povukla, ali samo do specijalne sobe gde se nalazio I snimatelj.
Ivan je I dalje prosipao komplimente, a Boba je bila u uverenju da joj ide odlicno. Onda je Ivan presao na stvar:
“ Gospodjo Slobodanka,  Mira mi je rekla da ste u nemiloj finansijskoj situaciji I da zelite da spavate sa nekoliko muskaraca da bi to prevazisli.”
Boba je sve to potvrdila I upitala: “  Gospodine Ivane, ja cu vas samo zamoliti da sve sto budemo radili ostane u najstozoj diskreciji.”
Ivan je naravno “garantovao “ diskreciju, a ond.a su poceli pregovori oko para. Kada je cula da polovinu treba da ustupi Ivanu malo se pobunila I trazila veci procenat. Posle dugog natezanja dogovor je postignut. Ivan ce da uzima trecinu novca, ali pod uslovom da je prvo on pojebe I da Boba ne vrati nijednu musteriju koju joj on nadje. Ostalo je samo da se odredi cena koju ce Ivan uzimati od musterija, a to je ostavio da se dogovore kada je isproba.
Boba se upecala na tu zamku ne sluteci sta se dogovorila. Potom su nazdravili postignutom dogovoru uz sampanjac.
Ja sam iza ogledala bila toliko uzbudjena I seksualno I emotivno da je to prosto neopisivo. Snimatelj je od kada je Boba usla kod Ivana drzao svoj kurac u ruci. Snimila sam pogledom iz potaje da ima dobar komad, ali nista nisam rekla.
Kada su napokon ispili taj prokleti sampanjac Ivan je rekao Bobi da bi trebalo da pocnu sa isprobavanjem.  Onda je pustio muziku sa kasetofona I otisao do fotelje, koja je stajala tik uz ogledalo tako da se on ne vidi na snimku I poceo da joj daje zadatke.
“ Zelim da za mene izvedes striptiz. Lagano sa svlaci, nezno, senzualno kako samo moze dama kao ti. “ Boba je polako ustala sa kreveta na kome je do tada sedela I pocela da se prvo njise u ritmu muzike dodirujuci se preko haljine po sisama, po stomaku pa po nogama podizuci donji deo haljine na vise. Videlo se da nema iskustva, ali njena zelja da se sto vise dopadne Ivanu je bila ogromna pa je sve to izgledalo vrlo dobro. Onda je otkocala haljinu I pustila je da polagano sklizne na pod. Rukama je kao fol sakrila sise, pa ih polako otkrila, a Ivan je odusevljeno zviznuo jer je stvarno imala lepe sise koje su cak bile I relativno cvrste. Ona mu se kurvanjski nasmesila pa skinula polako I gacice. Pred nasim ocima se pojavila njena cupava picka. Ivan je odmah zaustavio Bobu u svlacenju I kao fol ljutito rekao da nema smisla to sto nije obrijala picku. Da to nikako nece moci I da podhitno mra da skine sve do jedne dlacice. Boba se nasla u cudu. Nije to ocekivala, a Ivan je nastavio sa svojoj ulogom: “ Slusajte gospodjo. Vas tako rutavu niko nece hteti da jebe. Nema sanse. Ili je brijajte ili se obucite I idite.”
Boba je ocigledno bila zbunjena. Nije znala ni sta da kaze ni kako da se ponasa. Samo je stajala kao kip. Kad je napokon progovorila pokusala je da se opravda da nije znala, ali da ne zna kako ce muzu na oci. Ivan joj je uzvratio da se za to snadje kako ume, ali da se obrije mora odmah. Potpuno nevoljno je Boba pristala da obrije svoju dlakavicu, ali rece kako nema pribor.
“ Za to se ne brini. Imam ja. Cak sta vise ja cu vas licno obrijati “. – rece Ivan I ode po pribor za brijanje.
Dok je on isao u kupatilo Boba je zamisljena stavila lice u svoje dlanove. Onda se Ivan vratio I rekao da legne na krevet I rasiri noge. Ona je legla onako sve sa carapama I halterima I rasirila noge jako. Ivan je krenuo da joj prvo sisa, a zatim I brije picku. Sve vreme je jako pazio da kamera sve snimi.
Dok je on to radio ja vise nisam mogla da izdrzim. Snimatelj je drkao svoj kurac gledajuci u mene. Iako nisam ni mlada ni zgodna on pored sebe nije imao ni mladju ni bolju pa se nabacivao otvoreno. Nisam ostala ravnodusna jer sam I ja od krvi I mesa verovali vi meni ili ne. Ipak, to sto se dogodilo u toj sobici cu preskociti jer je glavni junak ove price Boba, a ne ja.
Posle nekih desetak minuta Bobina picka je bila sveze obrijana I sprena za upotrebu. Ivan joj rece da je sada stvarno ekstra zenska I da ce svi da odlepe za njom. Boba se nasmesila. Ivan je tada resio da nastavi dalje pa je “ zamolio “ Bobu da masturbira samo za njega. Da mu prica koliko zeli da je on pojebe, da prica koliko voli njegov kurac I tako slicno. Svukao se I ponovo seo u fotelju lagano drkajuci svoj kurac. Boba je sirom otvorenih ociju gledala u njega I njegov kurac koji je bio nesto veci I deblji od proseka. Verovatno njen muz nije imao ni takav cim se zapanjila. Onda je poslusala Ivana I pocela da izgovara to sto je on trazio od nje. Ivan ju je opomenuo da to treba da radi strastvenije pa je ona pokusala ponovo, a Ivan ponovo bio nezadovoljan. Tek iz treceg puta je uspela da bude dovoljno ubedljiva pa je Ivan dodavao nove recenice koja je ona ponavljala kao u transu. Posle dovoljno izgovorenih zapaljivih recenica Ivan je ustao I dosao do Bobe:
“ Sada gospodjo da proverimo koliko dobro pusite kurac.” Rece I van, a ona ga pogleda malo cudno. Onda se Ivan brecnuo na nju: “ Nemojte mi sada reci da nikada niste pusili kurac?” Umesto odgovora Boba je zavretla glavom.Ivan je poceo ludacki da se smeje I kroz smeh joj rece: “ Pa dobro gospodjo zar ste vi mislili da budete kurva, a da ne pusite I da ne budete jebani u dupe?”
Tek je tada Boba izvalila glupost od koje se Ivan zacenio od smeha: “ Zasto bi me neko jebao u dupe kada imam picu.”
Moralo je da prodje bar dva minuta da bi Ivan prestao da se smeje I da joj odgovori: “ Zato gospodjo sto se kurve jebu tamo gde musterija zeli jer je platila. – a onda nastavio vise za sebe. “ Ne mogu da verujem.”
Boba je bila na ivici suza. Brada joj je drhtala I zelela je da ode, ali Ivan je bio prevejani lisac. Prisao joj je podigao bradu sakom da bi ga gledala u oci pa joj rekao: “ Napravicu ja od vas gospodjo kurvu kaja ce da zaradi toliko para da ce joj svi zavideti.”
Upravo to je bilo potrebno Bobi da cuje pa kada je Ivan ponovo zatrazio od Bobe da mu pusi ona ga je samo zamolila da joj kaze sta treba da radi, a Ivanu to nije tesko palo pa je malo I preterivao trazeci da mu u usta ubaci ceo kurac. Jadna Boba se mucila I mucila, ali kurac nije uspela cela da proguta pa se Ivan                    “ razocarao” I rekao joj da to smanjije cenu. Bobi to nije bilo bas pravo, ali kada je Ivan najavio pravi seks ona se oraspolozila jer je tu izgleda bila sigurna u sebe. Medjutim Ivan je bio resen da joj pokaze da nista ne zna pa je namerno kvario ritam jebanja samo da bi nju okrivio. Jebao ju je u misionarskoj pozi koja mu je to dozvoljavala. U jednom trenutku se digao sa nje I zatrazio da je jebe od pozadi. Boba se naguzila I stpljivo cekala Ivana koji je otisao do ormara I iz njega izvadio gumeni kurac, ali ne mnogo veliki. Namazao ga je vazelinom I stvio pored Bobe na krevet. Poceo je da je jebe od pozadi I dalje ispadajuci iz ritma pa je opet to prebacivao na Bobu. Onda je rekao da ce da joj zavuce gumeni kurac u guzu I da se pripremi. Iako nije bio ni debeo ni veliki Boba je pocela da vristi kao da je Ivan kolje, ali joj spasa nije bilo. Ivan je tesio Bobu da ce to brzo proci, samo da se malo navikne I sve dublje gurao gumeni kurac u njen cmar. Kada se Boba malo primirila Ivan je rekao da ce sada da je jebe u guzu I da stegne zube. Brzim potezom se nabio u nju cmar, a Boba je ponovo krenula sa vristanjem, ovog puta jos glasnijem. Ivnu to nije smetalo da konacno pocne da je jebe kako treba. Brzo I silovito. Dok je razvaljivao njenu guzu rekao joj je da se bas u dupe jebe najbolje I da ima sanse da dobije dobru cenu sto je Bobu ipak malo oraspolozilo.
Na kraju je Ivan zatrazio od nje da klekne I poceo da je brzo jebe u usta cvrsto je drzeci za glavu zeleci da je natera da proguta svaku kap njegove sperme. Ni to se Bobi nije svidelo, ali nije mogla da izbegne. Posle gutanja sperme je otrcala do kupatila odakle se culo kako kaslje I povraca. Ivan se samo smejao ocigledno zadovoljan ucinjenim.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Učiteljica Boba – II dio
by Mira Sankerica

Posle Ivanovog izivljavanja nad Bobom osecala sam se lepo. Kad je Boba otisla dosao je Beli. Ivan mu je pustio snimak sa Bobom, a Beli se odusevio. Njemu licno je Boba bila uciteljica I mrzeo je iz dna duse, a ako je neko bio gadan da ti bude neprijatelj bio je to Beli.
Beli je bio veoma nezgodan tip. Pricao je retko, ali njegov pogled je bio tako hladan da je I mene hvatala jeza. Rekao je Ivanu da ce on biti prvi Bobin “ klijent” za celu noc, ali da stvarno plati.
Odranije sam znala da Beli ima I dugacku I debelu kurcinu I da je Beli sve samo ne nezan kad jebe pa sam se unapred pakosno smejala kad god bih pomislila sta ceka Bobu.

Doslo je I Bobino prvo vece na novom radnom mestu. Ivan joj je pokazao stan, gde joj je kupatilo, gde ima pica I rekao da se posle svakog klijenta malo sredi I dotera za sledeceg. Boba je klimla glavom I upitala kada dobija pare, a Ivan rece da pare dobija kad zavrsi za tu noc. Onda je otisao ostavljajuci je samu u stanu. Odnosno ona je mislila da je sama. Ja sam opet u skrivenoj sobi bila sa kamermanom. Ne bih propustila nizasta na svetu da je vidim slomljenu I ponizenu.
U sobu kod Bobe uskoro je usao Beli pa joj se obratio unoseci joj se u lice sa pakosnim osmehom: “ Da li me se secate uciteljice?” Boba ga je pogledala I rekla da se ne seca, a Beli joj se jos vise uneo u lice I nastavio: “ Ja sam onaj mali iz zadnje klupe. Petar Ristic. Ziveo sam u poslednjoj bedi I vi ste me uvek sikanirali. Jebali ste me u zdrav mozak uciteljice zato sto stalno nosim stare stvari. Svi su me zajebavali zbog toga, a ja uciteljice tada nisam imao bolje. Majka mi je preplakala I Savu I Dunav. Mrzeo sam vas uciteljice, I sada vas mrzim, a sada cete da mi platite za sva ponizenja. “
Boba je pomalo uplaseno gledala u njega hodajuci polako unazad dok nije dosla do zida. Videla sam da zeli da pobegne, ali Beli je bio ispred nje, a onda je jednostavno zgrabio Bobu I bacio je na krevet. Okrenuo je da lezi potrbuske, ali je ona je ustala I dosla do vrata.
“Gde ces kurvo?” viknuo je Beli. “ Dolazi ovamo. Platio sam da te jebem celu noc I moras da odradis svoj posao. Dolazi odmah.” Boba je stala kod vrata I pogledala u Belog. Onda je ipak otvorila vrata I udarila u Ivana koji je stajao pred njom: “ Negde ste posli gospodjo?” – upitao je Bobu koja se skamenila.
Drhtavim glasom mu rece da odustaje I da se predomislila. Ivan je pogledao Bobu pravo u oci I rekao: “ Mozete otici, ali prvo treba nesto da vidite.” Onda je odveo Bobu u drugi stan I pustio joj na video plejeru snimak od sinoc. Boba zamalo nije pala u nesvest. Kad je malo dosla sebi pocela je da vice na Ivana kako je djubre I da odlazi odmah. Stvarno je posla, ali se vratila kada joj je Ivan rekao da ce napraviti hiljadu kopija I podeliti besplatno njenim kolegama I ucenicima.
Boba se skamenila na samu pomisao sta bi se tada dogodilo. Izgubila bi sve. Posao, muza, ugled koji je mislila da ima.
Bila je slomljena, stajala je kao kip blenuci u Ivana koji joj je sada vec ostrim glasom naredio da se vrati kod njene prve musterije.
Boba se kao popisana vratila u sobu gde je Beli strpljivo cekao. Kada se vratila uhvatio je jednom rukom za kosu I naterao da klekne na kolena . Onda je izvadio svoju veliku I debelu kurcinu kakvu Boba do tada valjda nije mogla ni da zamisli. Debelom I tvrdom kao kamen kurcinom presao je preko njenih usta, a onda je udario kurcem po nosu I ustima trazeci da mu pusi. Boba je bila vrlo verovatno u psihickom haosu, ali je usta otvorila. Beli je jednostavno poceo da joj gura debelu kurcinu duboko u usta toliko snazno da se Boba gusila pred njegovim naletima. 
Videlo se iz aviona da Bobiska nije naucila da se nako na taj nacin ophodi prema njoj. Potpuno je bila izgubljena u prostoru I vremenu zatecena divljackim postupanjem prema njoj do tada nedodirljivoj na pijadestalu na koji je sama sebe stavila. Ne opravdavam grubijane kao sto je Beli, ali Ona je to zasluzila I bilo je krajnje vreme da je neko vrati u realnost.
Beli nije imao ni malo obzira prema Bobi. Prosto je strgao njenu polusvecanu svetlo zelenu haljinu I odmah za njom I gacice koje je obukla. Ostala je samo u crnim carapama sa halterima.
Beli je zeleo da je povredi, to je bilo ociglaedno, ali kada sam videla da zeli bez ikakve pripreme da je jebe u dupe I ja sam se zabrinula za Bobu iako je mrzim.
Beli je oborio Bobu na krevet I postavio je da lezi na stomaku licem okrenuta ka ogledalu. Stavio je oba jastuka pod njen stomak, a zatim joj jako rasirio noge.
Na Bobinom licu je bio cist nepatvoren strah. Ocigledno uzivajuci kao nikada u zivotu sa zivotinjskim izrazom lica Beli je namesti svoju kurcinu na ulaz Bobinog cmara poigravajuci se sa njom. Ona se trzala na svaki njegov dodir kurca po cmaru, ali pritisnuta uz krevet nije imala mnogo manevarskog prostora za izbegavanje. Onda je Beli uspeo da udje na suvo u njeno debelo crevo, a urlik koji je Boba ispustila ledio je krv u zilama. Beli se drao na nju: “ Cuti kurvo da te ne zakoljem. Da nisi pisnula dronfuljo. Jel ti jasno bre?” Boba se iskreno potrudila da ne vristi, ali kada je u sledecem naletu ubacio jos jedan deo kurca opet je urliknula: “ Nemoooooooj moooolim teeeeeeeeeeeee. Boliiiiiiiiiiiii eeeeeeeeeeeee.” Belog to nije doticalo.
“ I ja sam tebe molio da me ostavis na miru kucko, ali ti zapela da me kinjis kurvooooooooooooooo.” – vikao je Beli kao lud I uvalio joj jos dublje svoju kurcinu u bolni cmar.
Boba je I dalje urlikala da prestane, ali umesto toga Beli je poceo da je jebe zestoko nanoseci joj jos vise bola.
Niz Bobino lice su tekle suze kao reka. Nabijena na mocan kurac placala je grehe pocinjene prema Belom, a Beli je uzivao u tome.
Kada joj se cmar dovoljno razradio urlikanje se pretvorilo u cicanje I poneki glasniji vrisak kada joj ga zabije duboko.
Posto je I Beli bio samo covek nije mogao ni on vecito da jebe pa je posle nekih deset minuta poceo da puni njenu guzu spermom. Kada je svrsio prineo je svoj umazani kurac od sperme njenim ustima I trazio od nje da ga olize. Ona to isprva nije htela da uradi pa je Beli scepao za kosu I naterao je da to uradi.
Verovatno napaljen kao nikada do tad kurac mu je I dalje stajao cvrst kao stena I njime je po zelji ulazio duboko u njena usta terajuci je da slinavi. Bale su joj se slivale niz bradu I na sve je licila samo ne na damu koja je do tada bila. To izivljavanje je dugo potrajalo. Prosto se videlo koliko uziva u svemu I nije mu ni na kraj pameti bilo da popusti.

{Kao opcinjena sam gledala sta joj sve radi kada sam osetila kao mi snimatelj prilazi sa ledja I pocinje da se igra sa mojim sisama. Posto sam vec odavno bila napaljena samo sam rasirila noge naslonivsi se rukama na zid. Snimatelj je bio sasvim dobro opremljen I bilo ni je veoma lepo sa njim. Kombinacija uzivanja zbog onoga sto se desavalo zeni koju mrzim I uzivanja koje mi je donosio snimatelj prouzrokovalo je da se sve brzo zavrsi na obostrano zadovoljstvo.}
( Ovaj deo sam ubacila na zahtev svih vas koji ste trazili da otkrijem nesto o sebi. )

Beli je kada mu je napokon dosadilo da je davi kurcem rekao Bobi: “ Sada cu droljo da te jebem u pizdu. Molices me da svrsis. Plakaces, ali ti necu dozvoliti.”
Ne znam da li mu je Boba poverovala da ce biti tako, ali bas to se I dogodilo.
Beli je jebao Bobu tako dobro da je pocela da uziva. Uzivala je sve vise I vise, ali kad god bi se priblizila vrhuncu Beli je menjao pozu. Izmenjao je sve poznate poze sem jedne. Nije joj dozvolio da ona bude gore. Posle nekih 45 minuta Boba je stvarno pocela da trazi od njega da je pusti da svrsi, ali Beli je odrzao sta joj je rekao. Boba je sva napaljena probala da ga zadrzi nogama u sebi pred svrsavanje, ali je jednostavno bila slabija I to joj nije uspevalo. Proslo je jos 15-tak minuta I Boba je verovatno ponesena zeljom da svrsi stvarno pocela da place I moli da je pusti da svrsi.  Beli joj je obecao da ce joj dati sta trazi, ali da mora jos da ga moli da bi svi videli kolika je kurvestija. Boba, do tada prava beogradska gospodja nije se libila da koristi najvulgarnije reci samo da dobije ono sto zeli.  Beli je namerno trazio od nje da ponavlja za njim sve sto joj kaze I tek kada mu je presusila inspiracija poceo je da je jebe zguza tako zestoko da se Boba potpuno raspomamila I svrsila uz krike koje ni najbolje porno glumice ne mogu da proizvedu. Kad je svrsila Beli je opet Bobu naterao da klekne pred njega I priredio joj jos jedno jebanje u usta. Divljacki se zabijao u njena usta psujuci joj sve cega se setio I nazivajuci je svakim pogrdnim nazivom koji mu je pao na pamet.
Tek kada je svrsio puneci njena usta malo se smirio. Gledajuci je kako kleci na podu prisao joj je, pljunuo je u lice, rekao: “ Sad smo kvit ” I izasao iz sobe. Boba je sedela na podu bez snage da se podigne. Mislila sam da ce plakati, ali njen izraz lica mi je govorio nesto drugo. Da je po prvi put u zivotu posteno pojebana.
Na kraju se ipak nekako podigla I otisla gegajuci se u kupatilo.
Kada se vratila pocela je da se oblaci.
Ivan je odnekud izronio pravo kod nje u sobu I rekao da je cekaju nove musterije. Ona je pokusala da mu objasni da je umorna I da ne moze vise, a Ivan je podsetio na dogovor da za dve trecine para mora da radi sve dok joj on ne dozvoli da ide.
Posto je Ivan imao preteci izraz lica nije se usudila da se suprotstavi I samo pognula glavu. Sela je na krevet, a Ivan joj je dodao pivo koga je ona brzo iskapila.
Pitala je ko dolazi, a Ivan je rekao da ce to da vidi kad se pojave I da niko ne sme da ode nezadovoljan od nje jer ce joj ukinuti bonus I uzimati polovinu para.
Boba je zacutala I Ivan je Izasao da joj dovede …
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Od druga tata
by: bitch222

Nekoliko dana izbjegavala sam Ivanovog tatu i ako sam čeznula i gorjela za njim.Noćima sam ga sanjala i budila se mokra. K vragu,zašto patiti više?

Nazvala sam ga na mobitel i pitala da li može pričati.Rekao je da može naravno da je sam i da mu je drago da me čuje.Bez okolišanja pitala sam ga da li se možemo vidjeti. “Još pitaš?Nađimo se večeras doći ću po tebe” dogovorili smo vrijeme i bila sam oduševljena!!!!Odmah sam počela sam pripremama, tražila sam rublje i depilirala se…sva sam se depilirala .Roditeljima sam rekla da izlazim sa drugaricom Jelenom , a naravno obavijestila sam Jelenu da me pokriva.”Varaš Ivana” odmah je shvatila Jelena. Ma ne…nešto sam smuljala, ali nju nisam mogla muljati…Pokrivat će me naravno i kod Ivana i kod roditelja. Ivan je odlučilo tu večer izaći sa svojim društvom. Njegov tata me čekao u autu.O kako sam bila napaljena! Odmah sam skočila na njega i duboko dišući izljubila ga i požvalila!”Strpi se lutko” rekao je i pomilovao me po licu.Cijelim putem milovala sam ga po nozi i primicala je njegovom međunožju…Bio je napet kao puška i tvrd kao kamen. “Ne radi mi to dok vozim” opomenuo me.Doveo me pred neku zgradu.”Tu živi moj brat sa porodicom, ali trenutno su u Njemaćkoj i ja im čuvam stan” rekao je. Bolje ne bi mi bilo ugodno u njihovom stanu uvijek bih mislila sad će Ivan….I te noći bilo je to zadnji put da sam se sjetila Ivana…Više mi nitko nije bio na pameti samo moj punac.Čim smo ušli u stan navalili smo jedno na drugo…Uzdisali smo, borili se za dah, žvalili i skidali. Stenjala sam i jecala koliko sam bila napaljena jer tri dana Ivan me nije ni taknuo. Lagala sam mu da sam prehlađena, umorna, boli me glava….Ali jednostavno nisam mogla….Čuvala sam se za ovaj trenutak…”Kako si napaljena…Moj Ivan nije te ševio već dugo očito je…” rekao je”tri dana” rekla sam mu…On se nasmijao i zamahnuo glavom…Podigao me na ruke i nosio do kreveta. Sjeo je na rub a ja sam stala između njegovih nogu. Ljubio mi je sise, lizao bradavice i cuclao ih….Polizao mi je trbuh i spustio se sve niže, do mog uzavrelog međunožja…Maknula sam se i legla na krevet. raširila sam noge, a on se spustio između njih….Jezikom je polizao klitoris, pa ga gurnuo i rupu….Nabijao ga je snažno, a prstom milovao klitoreis…”aaa…aaahhhhhh…jjjjooooj!”stenjala sam. Zatim je počeo gurati prste u moju vrelu pičku, a jezikom palacati po klitorisu.Stresao me snažan i jak orgazam, a on se smješio i milovao moje vrelo lice.Polako je legao nad mene i uzeo svoj kurac i prolazio njime po usminama moje vrele pičke.”Daj mi ga…aaaahhh…jebi meeeee!”zavrištala sam. Polako ga je počeo gurati u mene. Neko vrijeme je tako ostao pa ga je izvadio. Zatim ga snažno vratio, a polako vadio….”Ohhh…aahh…aaaajjjjj…toooo…ajjjj” blaženo sam stenjala i jecala..Spustio je usne na moje sise i nježno ih ljubio…ljubio mi je vrat, pa je jezik zabio u moje širom otvorene usne…Stenjala sam, jecala, dahtala i tresla se kao u groznici od naleta njegovih snažnih, prodornih i jakih uboda. Postajao je sve brži i snažniji.Zagrizla sam svoju šaku i zatvorila oči….Valovi užitaka preplavljali su moje tijelo i dizalo ga do nebesa…osjećala sam se kao da lebdim. U naletu snažnog orgazma moje tijelo se zgrčilo a ja sam zavrištala….Držao ga je u meni i pustio me da se smirim…”Ah, ah, ah…Oh Bože!”….dugo sam se smirivala, a on je bio strpljiv…Bio je mokar od znoja, rumen i prelijep. Čvrsto sam ga zagrlila, zaplakala i prošaptala”Hvala” Okrenuli smo se i ja sam se sada nabijala na njega. Počeo se tresti i uz snažan urlik svšio je….Pustila sam ga da se odmori, ali ne dugo  nisam mogla.Bila sam ga željan. Zgrabila sam u ruku njegov kurac i počela ga natezati..Zatim sam ga oblizala i strpala u usta. Pušila sam mu ga strasno i stenjajući i brzo se probudio. Okrenuo me i klekla sam a on mi ga je od iza snažno zabio.”aaaaaaaaaaaaajjjjjjjj” zavrištala sam i legla na jastuk…stiskala sam jastuk, tresla se i grčila od užitka i jecala….”Ahhhh…kako…jeee…dobroooooooo” uzviknula sam…”Samo dobro?” pitao me i počeo još snažnije tucati…ulazio je cijeli, gurao ga je do kraja i vrtio kukovima….zatim ga je vadio do kraja i naglo ga nabijao natrag…”Fenomenalno jee….savršeno miliiiii….oooohhhh..aaaahhhhhh…” stenjala sam i siktala kroz zube…kosa se lijepila za moje oznojeno čelo i lice….Zatim nas je polegao i sa strane ga nabijao držeći moju nogu u zraku…onda je opet legao na mene, ovaj put svom svojom težinom…obgrila sam ga nogama i stiskala, a on je stenjao….u čvstom zagrljaju dočekali smo još jedan vrhunac ove naše grešne strasti….”O Bože….O kako je ovo bilo fantastično” rekao je držeći se za glavu i boreći se za dah…Potvrdila sam i poljubila ga.Otišli smo da se istuširamo…Pod tušem kleknula sam pred njega i još jednom mu popušila.”Obožavam te” rekla sam mu dok sam mu ga pušila. “mene ili njega?” pitao je…”Obojicu” rekla sam.
Stala sam ispred njega, a on me obujmio objema rukama…Ljubio mi je vrat i stiskao sise, mjesio ih je i duboko disao.”Oživjela si me.Nikad ti se neću moći dovoljno zahvaliti za ovo” rekao je.”O već jesi” rekla sam mu kroz osmijeh.
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Sex na javnom mjestu
by: grga1000

Idemo malo šetati..... na moru smo samI, bez obitelji noć je šetamo uz obalu lagano obučenI toplo je, diskretno me držiš pod ruku i lagano se grudima naslanjaš na mene pogledavaš me u oči i smiješ se .... idemo još na koje vino aaa... bilo bi dobro .... sjedamo uz obalu mali kafić polumrak, sjediš preko puta mene izmičeš se da ti mogu vidjeti noge koje si prekrižila , cerekaš se supijano a i ja stobom. Kako premještaš nogu s noge tako je malo više digneš i zadržiš tren u zraku i gledaš me u oči ....skrečem pogled i ugledam tvoju glatku obrijanu picu sjaji se ...... cerekaš se spuštaš nogu ,nije mi jasno dali sam to ugledao picu koja se sjaji od uzbuđenja ... vlažna ... gledam ti lice plamtiš.... košulja dobrano otkopčana, a bradavice se napele probile bi košulju luda si luda mislim u sebi. Vraćaš noge pod stol diraš me po mojima, izula si sandale luda si velim ti gledaju nas ljudi ha ha samo se smiješ naslanjaš se na stol i trljaš svoje grudi o svoju ruku opasno si narajcana mislim u sebi moram te odvesti nekamo krećemo, držiš me pod ruku i sva si se pripila uz mene osjetim kako si topla, tvoja sisa je na mojoj ruci trljaš se o mene, tvoj bok uz moj, gorimo , okrećem se nema nikoga iza nas uzimam tvoje lijepo lice u ruke ljubim ti okice spuštm se na tvoje vrele usne gore.... požudno ih sisam... prodireš svojim toplim vlažnim jezikom u moja usta jezici su nam isprepleteni tijela se trljaju, spuštam ruku niz tvoja leđa zadižem suknjicu i diram te po tvojim guzičicama stiskam ih,vrtiš kao sumanuta guzom,da znam želiš osjetiti moj prst u svojo toploj pohotnoj pici dižem ruku prinosim ti prst ustima ližeš ga, cuclaš, gutaš, uvlaćiš pohotno u svoja usta moliš da ti stavim još jedan da da stavljam ti navalaži ih. Izvlačim ih iz tvojih usta i vraćam medju tvoje noge lagano ih širiš da mi olakšaš put do nje, nje .... naše želje, milujem te po nutarnjoj strani bedara oh draga moja ti goriš stiščeš mi ruku nogama razmičeš noge diram te po njoj uzimam je punom rukom..... razmičem usmine i polako ti milujem klitić oh mogu osjetiti kako bubri tvrd podatan mmmmm ..... klupa spasonosna klupa, sjedaš na naslon s stražnje strane širiš noge spuštam se medju tvoje noge ah kako si ih bestidno raširila a ja spuštam svoja usta na tvoju uzavrelu pičku, da pičku sad je pička vruča vlažna mmmmm gušim se kako je slasno ližem sokovi se slijevaju niz moju bradu usta su mi slinava ohhh kako to obožavam uzimam s dvije ruke tvoje otekle usmine razmičem ih i uzmam u usta tvoj klitić, ližem ga i cuclam usisvam ga u svoja usta uuuuuuuuu tek sad postajem svjestan da ti mumljaš malo preglasno nabijaš mi glavu na svoju vruču pičku ugušti ćeš me ..... vičeš ...još malo daj još malo ..... mmmm nije mi teško volim to, oh dok te ližem i cuclam klitić???klitić ma nije to klitić to je mali monsturumm mmmmm tebe ližem kao lud ahhhhhhhhhhh stiskaš mi glavu svojim butinama kao da ćeš me ugušiti mumlaš kao ludaaaaaaaaaaaaaa popuštaš ahhh gotova gotova vičeš, daj još malo pa ću i ja ... velim ti daj me malo još miluj po vratu i ustima dajjjjjjjjj ahhh drkam ga onako klečeći tako je dobro noge mi drhte pokušavam se osoviti na noge i naslanjam se na tebe ....
kad ono neki mlaki aplauz poskočim a ono tamo momčić dvdesetak godina star stoji gleda nas i smijulji se .......
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Snajka
by: ringispi

Moj brat od tetke je stariji od mene 8 god.
Kada se ozenio sa mojom snajkom ja sam imao 15 god.
Kurac u to vreme nisam ispustao iz ruke, drkao sam nekad i po 11 puta dnevno.
Jedne letnje noci sam bio kod njih u gostima ,brat je malo popio rekao mi je da ostanem da spavam kod njih,ako nemam nista drugo pametnije da radim.Ja sam mu odmah odgovorio da moze jer mi se snajka nije brisala iz maste drakanja svakog dana.
A to vece je bila sa nama stalno, buraz posto je malo popio je non stop pipkao,ljubio ,zavlacio joj ruku pod letnju majcu koja je bila toliko providna da su joj se dobro odslikavali krugovi bradavica povecih.
A imala je na sebi teksas sorc, jako uzan tako da joj se picka dobro ocrtavala posto joj se uvukao u nju.Ta brazda me je toliko raspaljivala kad god je pogledam,da su primetili da mi se digao kurac,a ja sam primetio i da se bratov digao skroz.
Buraz je bio u mom fazonu samo sto je stariji,porno filmove je non stop trazio na *u i gledao i ja sa njim naravno.Snajka kad god udje u sobu ona vikne alo perverznjaci presusice te.
Noc je pala ja sam spavao sa njima u sobi,ugasili smo svetlo i pricali o ne zaobilaznoj temi sexu.Snajka je samo jednom povisila ton e momci sad je dosta na spavanje,ja sam posle jedno 5 minuta cutanja poceo kao duboko da disem,da misle da sam zaspao.Je*am znao sta ce da se desi za kratko zaculi su se tihi glasovi nemoj nemoj,snajka je govorila sapatom da cu ih cuti buraz je samo rekao ma spava on.
Cuo se samo jak uzdah od moje snajke kako ga je primila,i za kratko su sklonili carsav tako da se dobro culo ,mljackanje snajkine picke dok joj ulazi i izlazi kurac.
Ja sam totalno odlepio izdrkao sam ga za 10skundi, a i oni nisu dugo terali buraz je svrsio i za kratko je bila tisina u sobi,sad su stvarno oni zaspali.
Od tad je proslo 5 godina tu noc nikad necu zaboraviti. Buraz je dobio klince sve ovo vreme smo se posecivali,ja sam posle toliko vremena morao nesto da preduzmem,da uletim u njihov seksualni zivot.
Ovog leta su kupili bazen i postvili ga na dvoristu.
Dosao sam kod njih ali odmah sa vrata dvorista sam ugledao snajku u belom kupacem,mokra sve se providelo i bradavice i picka, buraz je vikao ajde buraz skidaj se i ulecu u bazen.
Ja sam bio u sorcu onom sportskom tako da nisam oklevao dugo usao sam u bazen,snajka me je pitala sta cu da pijem.Ja sam joj rekao isto sto i vi oni su pili crno vino.
Kaze snajka mi pijemo crno vino, sami smo kod kuce, deca su nam kod bake tako da smo sami.
Ja sam joj odmah odgovorio joj pa ja onda smetam evo popijem ovo vino i brisem odmah.
Sunce je upeklo ja i buraz smo se jos malo brckali i snajka je viknula ajde sipala sam vam pice,izasli smo iz bazena poceli smo da pijemo crno vino koje je pocelo tako da me radi,oci su mi sve vise padale na snajki ne sise,koje je povremeno moj buraz stipkao a ona mu odgovarala daj muzu kako se to ponasas vidis da ti je brat tu.
Snajka se malo odmakla od stola i namestila se da se sunca,kad sam pogledao u nju mahinalno mi je izletelo nemoj tako molim te.
Namestila se na lezaljku savila noge u kolenima ali rasirila kolena,tako da mokar kupaci je sve pokazao posto se prilepio za njenu picku.
Pitala je kroz osmeh sto,kao pa ti devere kao da te struja opalila tako si reagovao,kaze buraz samo da znas zeno prizor je takav,da bi te silovao neko samo da nisi kod kuce.
Kaze snajka pa zato sam kod kuce i mogu da budem komotna,ja sam se nasmejao i rekao joj pa bas neznam moze da nam pozli od ove vrucine.
Snajka je samo kratko rekla pa onda cuvaj te se momci,nisam vise mogao da se kontrolisem,vino je sve vise pocelo da radi,kurac mi se digao buraz je samo rekao da idemo u bazen.
Ja sam mu kroz osmeh rekao da nemogu sad,da imam problem,on je pitao kakav ja sam mu odgovorio da nemogu da ustanem nesto mi se nabudzio sorc,on je umro od smeha i kao pa ajde sta ima veze.Nisam oklevao dugo kad sam ustao,prizor je bio takav da je prvo reogovao moj brat pa snajka za njim au devere pa sta ti se to desilo.
Ja sam stavio ruku na sorc i povucem ga na dole u kurac posto je bio ukrucen ga vrati,ja sam im rekao kroz osmeh pa eto jesi videla sad Vesna sta si uradila.Snajka mi se zove Vesna,kaze ona u pa devere tebi je bi je bas lose i smeje se,tek burazer au bre buraz sta ti je to i smeje se.
Ja sam mu samo rekao jebiga brate prizor e i to sta sad ja tu mogu,a priroda radi svoje,uhvatio sam kurac rukom preko sorca i hteo da ga spustom sa strane ali nije uspelo.
Vratili smo se za sto i smejali kao ludi i nastavili da pijemo vino,snajka je zamalo pitala dješo jel ti sad dobro,rekao sam joj ma jok i dalje me podbocio.Tako kroz zezanje moj burazer vidim ispod stola gnjecio svoj kurac i nije proslo mnogo ustade i on kaze evo i meni sad nije dobro.
Stvarno zeno si jako bezobrazna samo da znas,mi sad jadni sta da radimo?kaze snajka pa vi momci pomozite tim vasim ispu*inama sa rucnim radom u kupatilu i stvar je resena.
Kaze moj buraz jel ti brate cujes nju, da idemo u kupatilo da ga izdrkamo i to je to.
A snajka kaze pa vi onda smiri te ga ovde i smeje se,kaze buraz kad je tako e to moze stvarno svuce kupaci kurac mu je bio dignut,imao je lep kurac cvrst skroz podignut dodiruje mu stomak .
Namestio se u stolicu i poceo stvarno da ga drka,snajka se smeje i kaze e cekaj da te slikam tako sa telefonom,uzela ona telefon poce da skljoca,tek ce burazer e cekaj pa nije fer nismo mi ovde sami.
Ajde buraz imamo isti problem sta sad ajde i ti,nisam oklevao mnogo je*am ovaj momenat jako dugo cekao,skino sam sorc imao sam veci kurac od brata sa izrazenijim zilama,isto tako sednem na stolicu buraz je gledao u moj kurac i prokomentarise a brate svaka cast kurac ti je za medalju,pita Vesnu sta ti kazes?kaze snajka djesšo nemam reci blago tvojoj zeni jednog dana.Ja sam uzeo kurac u desnu ruku i isto poceo da drkam,kaze moj buraz ajde nas sad slikaj ,sad je jos bolje i stvarno uze ona telefon i poce da nas slika.
Mi smo joj predlozili da sad mi nju malo slikamo,kaze snajka moze ali ona se ne skida samo ovako u kupacem.Slozili smo se sa tim,ja sam ustao sve sa onako dignutim kur* uzeo sam njen telefon da ih slikam,snajka se zeza kao vidi fotografa kako mu se ljulja sprava.
Kaze moj buraz da da bas se ljulja, kad muskarac za muskarca kaze da mu je lep kurac mogu da zamislim tebi kako se svidja.
Snajka je samo kratko rekla da prelep je,seli su jedno pored drugog snajka je sela sa strane na stolicu i istrcila prelepu guzu,desnom rukom je uhvatila Milana mog brata za kurac i rekla je moze,ja sam poceo da se gubim od uzbudjenja ruke su pocele da mi se tresu.
Snajka je rekla e ovo je ekstra jel se secas koliko smo puta pricali o ovome da ima neko da nas snima slika,da smo komotni u ovo me,sad je snajka prebacila nogu preko noge jos vislje,izmedju nogu se pojavilo napu*enje njene picke.
Milan joj je rekao da se malo sagne prema njegovom nadignutom kurcu, kao da ce da mu pusi ona se nasmejala i kao e ajde kako je pocela da se saginje sve je vise izbacivala natrcenu guzicu,prizor je bio ubitacan pocelo je zujanje.
Prisla je jako blizu Milanovom kurcu i kaze ajde skljoc,ja sam stvarno skljocnuo i slika je ispala fenomenalno bas kako je i zamisljena kao da ce da mu pusi.
Prisao sam da im pokazem sliku, nisam ni primetio kako mi se slina razvukla od uzbudjenja,oni su se nasmejala u brate al si se ti uzbudio rekao mi je Milan.ja sam pogledao u kurac kad stvarno visila je slina iz kuraca i tad se nasmejem i kazem ajde ziveli i popijem malo vina.
Onda sam im predlozio da naprave neku pozu,kao da se jebu,snajka ti se natrci a ti joj prisloni kurac na kupaci,pristali su odmah Vesna se namesti cetvoronoske na lezaljku a Milan jo pridje od pozadi i nasloni joj kurac izmedju guzova,gledali su u mene.
Milan je sad predlozio da se slika sa mnom,ja nisam mogao da verujem samo je rekao da meni nece hvatati lice,snajka je ostala u istoj pozi,sad sam joj ja prisao odpozadi i isto tako sam joj stavio kurac na kupaci,stim sto je Milan promenio misljenje i rekao ma daj slikacu vas cele,tako da je i meni facu uhvatio .
Nisam ga vise slusao gledao sam snajkino dupe ntrceno a znam da je samo korak deli da joj smaknem,kupaci sa picke i da zarijem onako zivotinjski.
Nisam mogao vise da izdrzim uhvatio sam je za kukove,i privukao sebi naslonio joj dupe na moj kurac i samo sam izustio ufffff.Vesna je tad ustala i kaze pauza,otisla je da se bucne u bazen,ja sam seo pored buraza i toliko sam bio uzbudjen da sam mu rekao otvoreno buraz ja samo sto nesvrsim ovo je strasno.Smejali smo se kaze Milan samo da znas da je kod mene jako gusto ja mu kazem pa bar je tebi lako,Milan je ustao sipao nam jos vina,Vesna je izasla iz bazena,sela je opet na sunce beli kupaci kao i da nije postojao sve se videlo.
Ja sam im tad rekao da moram nesto da im priznam za onu noc,kad sam spavao kod njih,da sam ih cuosta rade i da sam svrsio tad kao konj.Snajka se kao zaprepastila i rekla kakva si ti bitanga sram te bilo.
Milan je ustao uzeo casu vina i odneo Vesni,kucnuli su se i popili po gutljaj i onda joj je rekao sad mi mogli ti da se skines,jer oavj tvoj kupaci i nepokriva nesto mnogo sve se vidi.Spustio se polako do Vesne i poceli su da se ljube,a ja pocnem da ga drkam,Milan je spustio desnu ruka na snajkine sise polako je poceo da ga vuce na gore, Vesna ga je uhvatila za rukku,nasmejala se i kaze ne moze Milan isto se nasmeje i kaze ajde sto da ne pa mismo goli vecpola sata.
Vesnu je isto pocelo da radi vino videlo se po osmehu,Milan povuce kupaci i ispade jedna sisa ali ona ga sad nije zaustavljala povuce ga jos malo ispala je i druga.Ja pocinjem da ludim,Milan joj sad mazi sise pa polako preko stomaka spusta ruku na dole prema picki.Polako joj zavlaci saku u gacice,prsti joj zalaze u samu rupicu onda je izvukao ruku iz gacica sputio je i levu snajka je malo podigla guzu milan joj svuce kupaci,snajka je sad bila golabutine je malo razmakla,sad sam joj video picku skroz obrijana,Milan je nastavio da joj mazi klitoris,sad se sgnuo poceo da joj lize picku ja sam samo rekao ej vas dvoje pa ja sam ovde.
Oni se nasmejase Milan ustade pridje sa casom vina i meni kao ziveli,ma ja reko ne ne nemoj da prekidas jesi normalan,Milan joj se vratio klekne ispred nje uzme svoj nadinuti kurac,pocne da ga namesta na snajkinu picku,ja kazem pa ajde sad da vas slikam.Kazu oni pa ajde ja dok sam uzeo telefon da ih slikam samo sam cuo ono isto ah ka pre pet godina.Znao sam da ga je snajka primila,kad sam se priblizio Milan je poceo da ga izvlaci polako pa povnovo jak trzaj u snajkinu picku,opet se culo snajkino ahhh!!!sad kad ga je izvukao kurac mu je bio sav moka*likao sam ih tad Milan je sad poceo bas da je jebe sa sve zescim naletima sise su letele,gore,dole ja sam gledao u njih i drkao.
Milan joj ga izvuce iz picke i kaze meni dobro sam se setio i bre zakljucaj kapiju da nebi neko naleteo ja sam otisao da zakljucam kapiju kad sam se vratio Milan je Vesnu namestio cetvoronoske i jebao ja sam ih pitao da ih slikam sad rekli su da moze.Slikao sam ih tako Milan se sgne do Vesne i vidim da je nesto pita ali jako tiho ona mu je samo rekla ako imas kondom da mu das.
Milan joj je rekao ma nemam al sta to ima veze jel moze,ona se nasmeja kao pa ajde Milan je izvukao kurac iz moje snajke i rekao ajde sad ti buraz,ja sam bio hipnotisan.
Dao sam mu telefon namestio sam kurac snajki na picku i polako poceo da ulazim u nju,polako sam joj uvukao do jaja samo je rekla auuu Milane bas se oseti razlika,al meje ispunio ja se sagnem do snajke uhvatim je blago za kosu sagnem se i pocnem da je ljubim i da je jebem sto zesce.Onda se ispravim uhvtim je za kukove i pocnem zestoko da joj nebijam,snajka je pocela sva da drhti sagla se na lezaljku i da stiska peskir *azam je spicio kao grom.Milan je ukljucio kameru i sve to snimao prisao joj je od napred Vesna je odmah uzela njegov kurac i pocela da g pusi,ja sam je zestoko rokao Milan je prvi svrsio ja odmah za njim na snajkina ledja.
Izbacio sam jedno pola ltre perme na njena ledja a nije ni Milan mnogo manje,ustali smo svi uleteli u bazen i zacutali neko vreme.Snajka je otisla unutra da skuva kafu.
Onda smo uz kafu gledali slike i video klip!!!!!
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma

Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 20235
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Cuckold – I dio
by: grga1000

Pijan sam, ne mogu voziti a tvoj prijatelj Damir se nudi da nas on odbaci svojim vozilom doma, hm nije loša ideja jer ako ga čopi murija njegov problem, a ako mu se posreči ok ......samo pametnjaković ima zahtjev da ja sjedim odozada jer sam pijan da ga ne ometam što spremno prihvaćam ( a ti kao nisi , he he pa nisam ni ja lud) i krenusmo mi našem dragom domu svi veseli.
Vi pričate veselo dok ja nisam zahrkao, a legao sam glavom iza njegovog sjedala  da te mogu promatrati. Gledam ga kako ti miluje butine dok se ti malo onako više reda radi kao braniš, dok te nije uhvatio za grudi i dok si ti htjela da se odmakneš on ti ih je stisnuo da si jauknula i pogledala na mene , normalno da sam automatski zažmirio. Dozvala si me par puta ali ja sam čvrsto "spavao".Grga , Grga jesi li ok , kad Damir ne ispuštajući tvoju sisu iz ruku kaže ma pusti ga vidiš da se oblokao nek spava. Vidim da ti je pustio sisu i nešto petlja kod sebe i uzdiže se s sjedala,i tebe hvata za ruku i primiče je sebi u krilo. Cikneš veselo, kao budalo jedna, pa kurac si izvadio van, vidjeti će nas Grga i kao duriš se , a on ti veli drkaj ga mala ili ću ga ja zvati da vidi što se radi dok on spava. Smiješ se i vidim da pogledavaš u njegovo krilo , kao pa baš ti dobro stoji , jel ti ne smeta dok voziš da ti ne bi zapeo za volan ha ha . Kaže on tebi daj ga malo prihvati da me ne ometa dok vozim i tako malo kroz šalu on tebe opet uhvati za ruku i stavlja je sebi u krilo( mogu samo pretpostaviti šta mu radiš) ruka ti veselo skakuće gore dole, dok promuklim glasom progovaraš, a je ti dobar komad baš mi je drago da ga mogu malo milovati.
Damir gura svoju ruku medju tvoje noge vidim kako se namještaš da bi njegova ruka lakše došla do tvoje pičke zabacuješ lijevu nogu skroz do mjenjača da bi te mogao lakše šlatati po pički, govoriš mu da gleda gdje vozi , a ne da stalno gleda u tvoju pičku, diže ruku i vadi ti sisu van iz grudnjaka , grubo ih mjesi na čega ti stenješ.Auto je stao vjerojatno na semaforu i  nema nikoga okolo dok se on naginje i ljubi te žestoko a ti mu uzvraćaš vidim kakva žestina izvire iz vas, uh malo mi nije svejedno kad vidim kako ga ljubiš i tvoje bujne sise vani vire preko grudnjaka a on ih grubo mijesi.Krećemo namještaš si frizuru i pogledavaš nazad na mene te se okrećeš skroz prema meni a guzica ti je prema šoferšajbi dok ti, kao gledaš mene s izbačenim sisama(divan prizor vidim ih kroz poluotvorene kapke mrak je gdje ja ležim) a vidim da te on hvata za guzice i naređuje ti da skineš gaćice smiješ se kao luđakinja , popustile su sve kočnice i vičeš jesi li lud a on ti već svukao gaćice do koljena dok ti vrckaš guzicom da lakše siđu , eh do koljena i dalje ne idu . Moraš se vratiti na sjedalo i sjesti kako treba, te dignuti noge i kroz smijeh veliš jel dobro sad, a gaćice ti na stopalima vrtiš s njima i smiješ se te ih skidaš skroz i širiš noge te zabacuješ glavu na naslon i miluješ se po pički, te mu govoriš uh kako si me zapalio sva gorim on ti govori da gurneš prst u pičku i vrtiš s njim u njoj. Sad ga izvadi te gurni onom svom pijancu da malo liže tvoje sokove , smiješ se kao luda na to , a on ti govori ozbiljan sam napravi to , ma joj Damire jesi li lud pa probuditi će se hajde samo daj govori on.
Gledam te kako vrtiš rukom po pički  a, vidim ti sise kako se lijepo klatare na svježem zraku. Okrećeš se prema meni i gledaš me s rukama prebačenim preko naslona tvog sjedala i kao govoriš njemu, ma voli to moj Grga sokove iz moje pičke i krećeš rukom prema mome licu , ja se kao vrtim ti zastaješ , ustvari ja s namještam da tebi bude lakše staviti ruku u moja usta. Miluješ s prstom moja usta lagano ih otvaram guraš mi prst u usta cuclam ga kao beba cuclu ( joj kako to volim) smiješ se kao luda vadiš prst iz mojih usta,  petljaš oko haljine da ga opet gurneš u pičku ali ti je nezgodno dok ti Damir govori hajde s stražnje strane preko guzice gurni u pičku tako ti je zgodnije, smiješ se i vičeš mu budalo jedna gledaj gdje voziš a ne u moju pičku i valjda ja znam kako ću doći do svoje pičke i gledaš u njegov kurac. Guraš si prste u pičku i rovariš po noj da ih navlažiš te ponovo guraš meni u usta spremno ih primam te ih slasno oblizujem,čudno me pogledavaš i zagledaš te govoriš Damiru, jebote ovaj moj Grga toliko voli pičku da i u snu liže  kao dijete lizalo, malo me zagledaš te me diraš po hlačama, a on stoji napet, drmusaš ga i smiješ se kao luda,  on te pita što se smiješ pa ovaj moj Graga nešto sanja stoji mu kurac kao toranj vukovarski he he. Još ga malo drmusaš preko hlača ali ti je nezgodno tako sjediti te se spuštaš nazad na sjedalo i pokušavaš spustiti suknju a on ti brani kaže da ti želi gledati pičku. Okrećeš se prema njemu širiš noge, joj meni koja poza suknja oko pasa noge raširene dva prsta u pički vrtiš s njima kao luda a sise ti vire van iz košulje, super, napet sam kao puška.
Diraš se po sisama drugom rukom on te pokušava dirati ali mu odgurneš ruku , kao jebi se momak moj Grga spava a nećeš me ni ti dirati(koji joj je kurac sad mislim u sebi, pijano i ludo) drkaš kao luda , s nogama otvorenim prema njemu primjećujem da se i njegova ruka pomiče valjda i on sebe drka, govoriš mu da pazi kako vozi, joj kako je meni dok se vas dvoje manijaka drkate i gledate a ja patim .......
Vidim da si ubrzala s milovanjem i stiskanjem sisa a noge ti se grče uzdišeš besramno , i grčiš se dok se iz  pičke čuje šljapkanje od prstiju koji rovarae po njoj vrištiš kao luda, prsti ti nestaju medju tvojim nogama čujem samo kako šljapkaju tvoji sokovi. Trzaš se i smiruješ te bacaš pogled na mene( vidi sjetila  se da i ja postojim), naginješ se na mene te mi guraš svoja dva prsta u usta sisam ih kao gladno dijete oblizujem ih kao sladoled gubim se i ja, te ih uvlačim i cuclam kao luđak , našto me   ti me čudno gledaš te govoriš , a jebote ovaj moj Grga i u snu lud za pičkom i smiješ se kao luda.
Vračaš se na sjedalo , trpaš sise u brus i košulju spuštaš suknju, dok Damir galami ne nemoj se oblačiti , i drka kao lud , čudno ga gledaš i smiješ mu se dečko odjebi meni nećeš naređivati. Prebacuješ ruku u njegovo krilo valjda mu drkaš vidim to po pokretima tvoje ruke , a jebiga stajemo pred našu zgradu ........ uh opako je bilo
IP sačuvana
social share
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil

Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 353 354 356 357 ... 384
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Okt 2014, 05:23:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: 24sata :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: ConQUIZtador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: Juzne Vesti :: Citati :: Serbia News :: Kuvar :: Tvorac Grada :: Cam.rs

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.