Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:20:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 318 319 321 322 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26621291 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Indy - IX dio

Poslije "zabave" sa Indy i Danom, osjecao sam se cudno. Osjecao sam se kao da me neko ima u svojim rukama. Brzo sam shvati ko - ona, Indy. Shvatio sam to vec sutradan, kada sam na njenom profilu na fejsbuku zavirio u album sa njenim slikama. Cim sam je vidio na prvoj slici, na kojoj je bila u uskoj roza majici na bretelice, i na kojoj su joj se ocrtavale bradavice, osjetio sam titraje na stomaku. Vec na sljedecoj slici, stajala je u uskoj, tigrastoj mini-haljini na nekom plesnom podiju, njene noge, njena guza... Ubrzano sam disao, a medju nogama je postajalo sve tvrdje i tvrdje. Mobitel se oglasio zvukom za poruku, bila je to ona: "Pozeljela sam te. Zelim da me ljubis... I zelim da te jebem, i da ti mene jebes." Uplasio sam se, nabrekli ud je vec poceo da mi pulsira...

"Indy..." - tiho sam prosaputao u sebi, zabacio glavu unazad i zatvorio oci.

Slike su same pocele da se redaju, od onih koje su se stvarno desile, do onih koje sam sam iskonstruisao. ZamiSljao sam kako drhti u mojim rukama dok joj lickam klitoris, kako urlice dok svrSava i trlja se svojom uvijek lijepo sredjenom mackicom na mojim ustima, kako grize jastuk na kaucu na kojem je guzim i zestoko se nabijam u nju, kako joj svrsavam po licu, nogama, grudima, kako me grli snazno oko vrata dok se sama nabija na moj kurac, kako joj nabijam srednji prst u guzu, kako joj grizem sise, kako joj ga nabijam u usta...

"Indy..." -jos jednom sam tiho izgovorio i prilicno nervozan ustao sa stolice.  - "Sta mi se to deSava...?" zapitao sam se i otiSao da se umijem.

Uzeo sam mobitel i nazvao Jelenu. Nije bilo dana da ne pomislim na nju. Ona je, zapravo, jedini nacin da se izvucem iz necega Sto prelazi u neku ovisnost od seksa sa odredjenom osobom, sa Indy. Jelena je starija, ozbiljnija, nije napaljena droljica kao moja Indy, i njene drugarice, Dana, Maja i ko zna ko joS, a i svidja mi se. Imao sam osjecaj da bi mi sa njom moglo biti zanimljivo i mimo seksa, a to me ohrabrivalo da prekinem status muskarca koji je sam. Uostalom, ovo sto sam bio sa Indy, Majom, Danom, nisam ja.  To je neizivljeni stariji muskarac, ne ja. To je nagon u meni, onaj cisti, zivotinjski nagon, nipoSto ja. Nisu li, uostalom, mnoge mlade studentice uzdisale za mnom ne zato sto sam ih dobro jebao, nego Sto sam im rasvjetljavao nebuloze u medjuljudskim odnosima, osvjestavao ih, analizirao.

"Ovo mora prestati." -mislio sam u sebi dok sam cekao da se Jelena javi.
"O, pa ne mogu vjerovati..." - javila se, prilicno vesela, nije krila oduSevljene Sto me cuje, a baS to mi se svidjalo.
"Ne mogu vjerovati da ti je drago Sto me cujeS." - uzvratio sam, tek da neSto kazem, a ubrzo shvatio da sam napravio nevidjenu glupost. Iz glasa mi se cuo osjecaj krivnje.
"Zasto?" - glas joj se promijenio, kao da je znala sta sam pomislio, kako se osjecam.
"Pa, odavno sam obecao da cu zvati, a tek sad te zovem. Zbog toga, mislio sam da si me izbrisala iz imenika." - cupao sam se kako sam znao.
"Ma, neee... Ti neodoljivi profesore, nemam razloga to da uradim. Razumijem te, isuviSe obaveza, stresa..." - osjecao sam se bolje Sto razgovaram sa normalnom zenom, otvorenom, bez kompleksa, koja na tako lijep i nenametljiv nacin otvoreno pokazuje da je zanimam, bez imalo straha od toga kako cu reagovati.
"Sta radiS veceras?"
"NiSta posebno... ZoveS me na veceru, pice, Setnju, a?" - nasmijala se.
"Sto god zeliS od toga... Doci cu po tebe u devet."
"U redu, cekam te."
"Radujem se susretu!" - iskreno sam joj to rekao i to mi je dalo neko sampouzdanje, kao da mi je vratilo vjeru u sebe.
"Takodjer... Vidimo se."
"Cao!"

Duboko sam uzdahnuo, zadovoljan Sto sam dogovorio sastanak sa njom i pobjednicki podigao obje ruke u zrak.

Stigla mi je joS jedna poruka. Ovoga puta, bila je Maja: "Dana mi je rekla kako vam je bilo jucer. Pusa!" Prezreno sam gledao u display. "Kucke, odvratne..." - procijedio sam kroz zube, pun mrznje prema svemu u Sto sam bio posljednjih nekoliko dana.

Jelena se pojavila u prilicno eroticnom izdanju, u veoma lijepoj svilenoj haljini, plave boje koja se spuStala do polovine butina. Noge su joj prelijepo izgledale u crnim, svilenim carapama, na visokim Stiklama... Diskretan miris me omamio, a njene krupne crne oci istakla je Sminkom. Nisam mogao odoljeti i ne reci joj kako joj ogrlica savrSeno pristaje ljepoti njenog vrata. Zahvalila mi se kurtoazno i uSla u auto. Dok smo se vozili prema restoranu, nisam mogao odoljeti i ne spustiti pogled na obla koljena. Blago me uzbudila pojavom, i meni je bilo dobro zbog toga.

U restoranu nas je docekao Sef sale:
"Profesore, stol za vas je spreman."
"Hvala puno, Samire..." -pruzio sam mu ruku i ljubazno se osmijehnuo.
"O, profesore! Dugo te nisam vidio!" - cuo se glas iz ugla sale. Bio je to moj bivSi kolega, Stefan, koji je prestao raditi na fakultetu. 
"Jelena, nemaS niSta protiv da te Samir odvede do stola? Dolazim, cim se pozdravim." - zamolio sam je, htijuci da izbjegnem nepotrebna pitanja bivSeg kolege ko je ona, otkud mi zajedno, da izbjegnem glupu i dosadnu zezanciju malogradjana od kojih mi se okretao zeludac.
Kao da mi je citala misli, otiSla je sa Samirom, a ja sam ostao sa Stefanom. Brzo sam ga se rijeSio i krenuo prema stolu, koji sam unaprijed rezervisao, sa prekrasnim pogledom na grad. Medjutim...

"Odakle mi uopce ideja da se sve moze preko noci rijeSiti onako kako ja zelim, poslije sveg uzasa koji sam napravio?" - pomislio sam u sebi, gledajuci iza Jeleninih ledja u pravcu velikog stola za kojim su sjedile one, sve tri. I Indy, i Maja, i Dana, u druStvu dva starija gospodina kojima nije smetalo da placaju skupa pica koje one narucuju.
Potrudio sam se da Jelena ne primijeti da se osjecam loSe zbog toga Sto su one tu, i to mi je uspjelo. Konobar nam je donio pice, narucili smo veceru, a ja sam se nadao da me kurvice nisu primijetile, da me nece pozdraviti. Razgovarao sam sa Jelenom, trudeci se da izgledam Sto opuSteniji, a u sebi molio Boga da njih tri Sto prije odu. Vecera je brzo stigla, i sljedecih sat i po sve je teklo i ljepSe no sam mogao zamisliti. Toliko mi je bilo lijepo sa Jelenom da sam zaboravio na moje kuckice. No, u jednom trenutku pocela je propast.

"Ahahahaha... Aaaa, ne mogu vjerovati da vam se to desilo. Ahahahaha... Djevojke, jeste li cule? Hahaha..." - Indy se smijala toliko glasno, da se cijela sala okrenula  prema njihovom stolu, ukljucujuci i Jelenu.

Jedan od ove dvojice je pogledao prema Jeleni i mimikom joj se izvinio, gsetakulirajuci da je djevojka, mislio je na Indy, malo popila.
"Koji si ti moron,covjece! Pa, zar obican seljak da te prevesla i otme ti prostor u centru grada." - takodjer, isuviSe glasno pitala Maja je gledala u ovog drugog muSkarca, prezrenim pogledom.

"Hehe... Pa, deSava se... Hehe..." - debilno joj se osmijehnuo, vrteci se na seciji.

"Jadan covjek!" - pomislih u sebi.

"Sta je ovo...?" - pogledala me Jelena.

"Mah... Ova omladina danas... Ne znam Sta bih ti rekao..." -odgovorio sam joj, i sam se zgrazavajuci nad odvratnim ponaSanjem ovih, mojih, djevojaka.

"Nadam se da tvoji studenti nisu takvi?" - pitala me Jelena.

"Ma, ne... Prilicno su u redu kod nas na fakultetu." - lagao sam, do bola lagao.

Osjetio sam nemir, bilo mi je loSe. Kao da sam ja kriv za situaciju koja veze nije imala sa mnom i koja je pokvarila atmosferu u cijelom restoranu. Njih tri nisu prestajale da prave scene, smijale su se glasno, pocele da psuju, prosipale pice po stolu, izvinjavale se zbog toga, a onda se smijale, ismijavale i konobara i svoje pratioce.

"Pa, dobro... Mi cemo ovdje ostati cijelu noc, ili cete nas odvesti... Da nas... Da nas... Hahahaha... Hahahahaa..." - Indy je nastavila da se smije, tako odvratno, a ove dvije joj se pridruzivale.

Maja je udarala rukom po ramenu muSkarca kraj kojeg je sjedila, Dana se izvijala u struku smijuci se. Uska crna suknja joj se skroz zadigla toliko da su joj se vidjele gacice, Indy je zagrlila drugog oko struka, naslonila glavu na njegovo rame i plakala od smijeha, drzeci ga jednom rukom za kaiS od pantalona.

"Ovo je stvarno odvratno!" - prezreno je izgovorila Jelena. - "MozeS li uciniti neSto?"
Pogledao sam prema Samiru, u namjeri da ga zamolim da reaguje, sasvim svjestan da mi se moze obiti o glavu ako primijete da ja neSto radim protiv njih, ali vec su polako ustajali i spremali se da izadju. Moraju proci pored naSeg stola, to je bilo ocito. PokuSavao sam da se spremim za najgoru mogucu varijantu, predao sam se, nisam mogao viSe trpiti strahove.

"Profesore... Pa, otkud vi ovdje!" - veselo mi se obratila Maja.

"Dobro vece, Majo." -nastojao sam da budem sluzben.

"Oooo, ko je to nama konacno izaSao sa djevojkom...  Ko je, konacno, odlucio odbiti se malo od knjiga. E, Milane, ovo nam je profesor sa fakulteta." - pogledala je u jednog.

"Dobro vece, ja sam Milan." -pruzio mi je ruku, i napravio izrat lica kojim se izvinjava zbog ponaSanja njegovih pratilja.

Mimikom sam mu dao do znanja da je sve u redu. Jelena nije mogla sakriti zbunjenost, ali se ponaSala prilicno stabilno.

"A, jel znate da ste veliku stvar napravile Sto ste ga izvukli vani. On ne izlazi iz svoje kancelarije." - Dana se nagnula nad Jelenu i poluglasno je Saputala, a ta scena...

Kako se nagnula, Danine bujne, divne grudi samo Sto nisu iskocile iz dekoltea. Brzinom svjetlosti mislima su mi proSle slike kako sam ih drzao u rukama, usisavao, stezao. IsuviSe kratka minica joj se povukla do rubova njene mocne guze. Srce je pocelo da mi lupa... Maja je vidjela na mom licu Sta mi se deSava, stala je iza nje i njezno je rukama primila za bokove.

"Dana, idemo." - rekla je gledajuci me ravno u oci diskretno oblizujuci vrhom jezika svoje jebozovne usne.

Poceo sam da se znojim... Usne su mi drhtale... Srce lupalo, stomak grcio od straha kako ce Jelena reagovati, od nesposobnosti da shvatim kako mi se sve ovo moze desiti, da razumijem Sta mi se deSava, od bijesa Sto mi je upropaStena lijepa noc. Dok su izlazile, te tri drolje, te tri napaljene kucke, kurve, dok sam kao u snu cuo glas ovog jednog jadnika koji je potroSio ko zna koliko novca na njih, a one mu napravile scenu u jednom od elitnih restorana u gradu, dok sam ga sluSao kako se izvinjava, nervozno sam zapalio cigaretu.

"Idioti!" - tiho sam procijedio kroz zube kad sam cuo da su se vrata zatvorila za njima.

"Hej... Sta se desilo...? Sta je ovo...? BaS sam... Sokirana, zbunjena... Pa, ti njih poznajeS?" - Jelena me gledala pravo u oci.

"Da, poznajem... Ove dvije su moje studentice, a ova treca se ne odvaja od njih."

"ZaSto mi to nisi rekao?"

"Bilo mi je neugodno... A, i ja sam zatecen bio... Ne ostavljaju na fakultetu dojam pravih kurvi... Oprosti, Jelena, baS sam... Pokvarile su mi noc!"

"Da, razumijem te... Toliko se trudiS, a vidi Sta se dobije kao rezultat." - mirno mi je rekla, kao da zeli da me uvjeri da razumije zaSto se osjecam tako odvratno.

A, upravo to me totalno slomilo! To njeno miSljenje da sam cist, a nisam! Nikako nisam cist. Nikako...

Ostatak veceri proveli smo u Setnji i tiSini... Odveo sam je kuci i dogovorili smo da se ponovo vidimo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Indy - X dio

Incident u restoranu me slomio, pa sam doslovno pobjegao kod druga na selo. Isključio sam mobitel i deset dana proveo sa kolegom koji se osamio da bi u miru završio roman koji piše. Trudio sam se da ne mislim ni o čemu, da ohladim od svega i pokušam se vratiti normalnom životu koji sam imao prije onoga dana kada je Indy došla u moju kancelariju i kada su se ostvarile fantazije kojih sam se stidio.

Kada sam se vratio, nazvao sam Jelenu i dogovorio susret s njom. Predložila je da to bude nedjelja popodne, da malo prošetamo gradom i iskoristimo posljednje dane ljeta. Prilično napunjen pozitivnom energijom krenuo sam u laganu šetnju prema centru grada do bašte caffea u kojem je čekala.  Zastao sam ispred i pogledom je tražio... Skoro mi je dah zastao kada sam vidio nevjerovatno lijepe ženske noge, prekrštene, koje kao da su odjednom iskočile ispred mene. Djevojka je čitala novine i nisam mogao vidjeti lice. U trenutku sam pomislio da bi Jelena mogla vidjeti kako buljim u njih i osjetih nelagodu, ali ubrzo se ona pretvorila u zbunjenost, jer je ta djevojka spustila novine i ja sam vidio upravo nju, Jelenu, koja je izgledala potpuno netipično za nju.

"Hej, stigao si..." - spustila je novine na sto, ustala i cmoknula me u obraz.

Izgledala je nevjerovatno. Njene divne noge su bile praktično gole, uski, isuviše uski šorc od jeansa je isticao njenu prelijepo oblikovanu poveću guzu. Ispod bijele košulje od lana, širokih rukava, nije imala grudnjak i dah mi je prosto zastao primijetivši dkako se rubovi njenih jedrih grudi ocrtvaju na njoj. Vezala je u lagani čvor, tik iznad pupka; njen stomak je bio zaobljen i divan.

"Sjajno izgledaš." - zavodnički sam je pogledao ljubeći je u ruku i gledao pravo u oči.

Osjetio sam da je tiho uzdahnula, kada sam spustio usne na njenu ruku i pogledao je. Našminkala se skromno, ali jakim bojama i tako istakla ljepotu svojih krupnih crnih očiju, senzualnih usana.

"Sjajno izgledaš i divno mirišeš." - nagnuo sam se i poljubio je u donji dio obraza, kako bi makar malo osjetila moj dah na svom vajanom vratu.

Osjetio sam da je malo zadrhtala, ali sam se pravio da ne primjećujem. Sjeli smo i naručio sam piće. Proveli smo dva sata u ugodnom i neobaveznom ćaskanju. Maksimalno sam se trudio da joj ne gledam ni u noge, ni u grudi, iako sam svakim trenutkom bio sve više uzbuđen.

Šetali smo gradom do navečer, a onda me pozvala da idemo kod nje, na piće. Poziv je bio prirodan slijed stvari, pa se nisam folirao da sam začuđen. Sve je govorilo da Jeca - želi seks. Njen hod, njeni pogledi, nehotični dodiri... U zraku se osjetilo koliko je ubuđena, koliko je napaljena.

Kada smo ušli u dnevni boravak nježno sam je zagrlio oko struka i šapnuo joj na uho: "Prelijepa si..." Spustio sam usne na njen vrat i polako počeo da je mazim. Uzdahnula je, mazno se okrenula prema meni i spustila usne na moje. Nježno smo se ljubili nasred sobe, jedva sam joj prstima dodirivao bedra, guzu preko šorca i penjao se po leđima... Naglo sam se spustio na koljena i savio do njenih stopala. Prešao sam jezikom, nježno, od zglobda preko koljena i butina jedne, pa druge noge, a onda joj u klečećem položaju stegnuo bokove i usnama počeo maziti njen stomak. Tiho je uzdahnula i spustila ruke na moju glavu. Milovao sam je po nogama i ljubio joj stomak, lupkao jezikom i kružio oko pupka...

"Napaljena sam... Napaljena sam..." - šaputala je polusklopljenih očiju.

"Napaljena i jebozovna... Kako si jebozovna, Jeco." - ustao sam i poljubio je, mazeći joj guzu.

Ljubili smo se u pokretu, vodio sam je prema zidu, a onda ponovo kleknuo između njenih nogu. Otkopčao sam joj dugme na šorcu i sporo počeo povlačiti rajfešlus prema dolje. Njene crvene, čipkaste gaćice su se jedva nazirale. Još nekoliko puta sam prešao vlažnim usnama po njenom stomaku i svukao šorc niz njene moćne noge. Milovao sam ih, ljubio je i plazio joj po butinama, uzdasi su joj postali brži, predala mi se i zagrizla kažiprst desne ruke. Taj me prizor dodatno uzbudio... Stegnuo sam rubove gaćica i podigao ih prema gore, vršeći tako dodatni mali pritisak na njeno oteklo međunožje.

"Uuuuh... Hmmmm..." - tiho je stenjala i spustila ruku na moju glavu.

Zagrizao sam je preko gaćica i Jeca ispusti težak uzdah držeći me sada s obje ruke za glavu. Podigla je desnu nogu i oslonila mi je na rame i pokretima bokova sve intenzivnije se počela trljati o moja usta.

"Svršiću... Svršiću..." - jecala je i sve teže disala.

Noge su joj se tresle, pod dlanom sam osjetio kako joj stomak podrhtava... Palila me vrelina njene butine, pa sam prešao neoliko puta jezikom i ustima po njoj, što joj je godilo, jer je njena pica potpuno ovlažila gaćice. Zubima sam ih smaknuo u stranu i ogolilo njenu prelijepo sređenu mačkicu, svježe izbrijanu, oteklu i orošenu sokovima strasti. Stegnuo sam joj butinu i jezikom prodro do klitorisa.

"HAH... Hammmm.... Kkkkkk... Hah..." - grčila se i jecala, bila je van sebe, trzala se i znao sam da će svakog časa eksplodirati.

Ustao sam i pomilovao joj obraze... Ukočena, otvorenih usta gledala me molećivo; predorgazmičko stanje je ostavljalo bez daha, drhtala je i jako me jednom nogom stegnula oko struka. Gurnuo sam joj jezik u usta i snažno joj pritisnuo glavu uz zid. Spustio sam ruku između njenih nogu i samo laganim dodirima srednjim prstom po klitorisu doveo je do orgazma, zbog kojeg je počela da mumlja i da me jako steže rukama, grebe po leđima. Vrištala je zarobljena mojim ustima i čulo se samo glasno stenjanje. Nisam prestajao da joj draškam klitoris sve dok nisam osjetio da je svršila.

"Divan si... Divan..." - milovala me po licu i nježno ljubila, još uvijek zadihana.

"Tvoja pičkica je prelijepa, Jeco... Daj mi je." - legao sam na pod i Jeca se tek smirena od orgazma raširenih nogu poče spuštati na moja usta.

Blago sam joj stegnuo guzu i počeo jezikom da kružim po njenoj malenoj. Čučnula je održavajući ravnotežu na visokim štiklama, a onda se savila naprijed, oslonila rukama na zid i priljubila se svojim međunožjem na moja usta.

"Liži me... Liži me... Jebi me jezikom, profesore, jebi me..." - Jeca je sve snažnije i sve brže kružila bokovima i vlažila me svojom uspaljenicom.

Kad sam čuo ovo "profesore, jebi me", snažno sam je pljesnuo po guzovima. Njen vrisak je bio znak da joj godi... Pa, sam još nekoliko puta s obje ruke snažno ošamario njenu guzu, ne prestajući jezikom da lickam klitoris i da ga guram u nju.

"Kako si dobra, Jeco... Naguzi se..." - ponovo napaljena, Jeca se brzo osloni na koljena i ramenima na rub kauča.

Izgledala je veličanstveno u toj pozi. Košulja je i dalje bila na njoj, a upravo to što joj još nisam dotaknuo grudi, što su još skrivene, dodatno je rasplamsavalo strast u meni. Pomazio sam joj guzu i butine, kleknuo iza nje, snažno stegnuo polutke, raširio ih i jezikom počeo da prodirem u nju. 

"Oooooh... Daaaa... Jebi me... Jezikom... Daaaa..." - stenjala je, uzela jastuk koji je bio kraj nje, snažno ga zagrlila i zagrizla.

Gurao sam jezik u njenu mokru pičkicu sve dublje, lizao je, spuštao se mokrim ustima niz butine i vraćao se na nju, na grtolo njene strasti. Prstima sam joj raširio usmine i nekoliko puta jezikom dodirnuo ponovo otekli klitoris, a onda nastavio da je ližem, grizemm, ljubim, jebem jezikom.

"MMMMMMMMM..." - jako je stenjala i grizla jastuk kad sam jezikom dodirivao ulaz u njenu guzu.

Butine su joj zadrhtale, guza se ukočila, godilo joj je i još više palilo. Moj ud je bio tvrd kao kamen i poželio sam ga u njenim ustima. Nisam ništa rekao, samo sam se odmaknuo od nje i ustao.

Okrenula se i vidjela kako mi se na pantalonama ocrtava nabreklina. U trenu se našla na koljenima, vješto me oslobidila pantalona i bokserica i pohlepno, nekontrolisano, počela da mi ga liže, drka, ljubi, trlja obrazima. Gledao sam je, kao mirna zvijer... Podigla je pogled prema meni i usmjerila otekli glavić prema svojim usnama. Počela je da ga oblizuje jezikom, a onda ga usisala. Samo je malo pomjerila glavu naprijed, i moj ud je dopola bio u njenim ustima. Sklopila je oči i kružila jezikom po glaviću, a onda pokretima glave počela sve brže i brže da mi ga puši... Uživao sam i sve teže disao... Zamrsio sam prste u njenu kosu i sastavio ruke na potiljak. Gledao sam je i pogledom tražio dozvolu da ga gurnem dublje. Još malo je pomjerila glavu naprijed i shvatio sam da ga želi cijelog. Polako sam joj nabijao glavu dublje na moj kurac... Počela je da krklja, pljuvačka se cijedila niz njena usta, lice zacrvenilo, ali ničim nije davala do znanja da ne želi da joj ga gurnem dublje u usta. Nabio sam joj ga do kraja, iznenada i bez pripreme. Jedna suza joj kliznu niz obraz, zarila je prste u moju guzu i mumljala okrećući glavom lijevo-desno.

"Haaaaaah... Aaaaah... Jebi me... Jebi me..." - zadihana, drkala mi je kurac kad sam ga izvadio iz njenih usta.

Sjeo sam na kauč i Jeca se raširenih nogu priljubila pičkicom na moj nabrekli ud. Jednim pokretom je skinula košulju sa sebe i njene bujne grudi su zalelujale preda mnom. Stomak mi se zgrčio kad sam ih stegnuo, kad sam počeo da ih mijesim. Nagnula se malo prema meni i jednom rukom namjestila glavić na ulaz u svoju uspaljenicu.

"Ne mrdaj..." - procijedio sam kroz zube.

Kratkim trzajima bokova, jebao sam Jecu samo glavićem ne ispuštajući njene lijepe sise iz ruku. Ona je stenjala, dahtala... Kosa joj se rasula, lice grčilo u grimasu iščekivanja potpunog prodora kurca u njeno uzavrelo grotlo. Nadnijela se sisama iznad mojih usta i počela pokretima bokova da se nabija dublje.

"Oh, daaa... To želim... To sam željela... Aaaah... haa... haaa... haaa..." -jecala je i dahtala brže i dublje se nabijajući na moj kurac, dok sam joj jako stezao grudi i lickao bradavice.

Njeni pokreti bokova su bili sve brži i brži. Vješto se nabijala, ispunjavala svoju pičkicu nabreklim kurcem, uživala je, vrtjela bokovima i dublje gurala sise u moja usta. Nabijenoj na kurac, jako sam joj stegnuo guzove i pomjerio se na ćošak kauča. Obgrlila me nogama, jako ih stegnula oko moga struka. U tom položaju pičkica joj je bila još više otvorena, pa sam skoro do kraja bio u njoj. Stezao sam joj guzu, a ona me sumanuta žvalila, ljubila, lizala po licu, grizla me kružeći bokovima. Gurnuo sam joj srednji prst u usta, i kad ga je ovlažila njime sam dotaknuo anus.

"HAAAH..." - jako je vrisnula, još jače me stegnula rukama i nogama kad je osjetila prst na ulaz u svoju guzu.

Čvrsto sam je zagrlio i ne izlazeći iz nje odnio je do stola. Oslonio sam joj guzu i još više raširio noge. Počeo sam da je jebem polako, pa sve brže i brže. Jeca je stenjala, grčila se, jednom rukom me držala za vrat, a drugom širila lijevu nogu. Prodirao sam u nju lako, bila je sva mokra, napaljena, željna. Jebao sam je jače, snažnije, prodirao u nju žestoko, sve do trenutka kada je zavukla ruku i počela gurati prst u guzu.

"Droljo!" - procijedio sam kroz zube, počupao je za kosu i bacio na pod.

Nagužena, raskrečena Jeca molećivo me gledala. Raširio sam noge iznad nje i bez imalo milosti nabio joj kurac u guzu.

"AAAAAAAAAAAAAAAAA... DAAAAAAAAAAAA... DA-DA-DAAAAAAAAAA... OOOOOOOOOOOO... OOOOO... " - urlikala je od zadovoljstva, svšravala je snažno, divlje.

Jebao sam je u guzu nemilosrdno, šireći joj polutke rukama. Muda su mi pljeskala po mokroj pičkici, Jeca je plakala, tresla se, uživala... Osjetio sam da sam pri kraju. Izašao sam iz nje, ponovo je počupao za kosu i podigao joj glavu sa poda. Usmjerio sam kurac prema njenoj faci i stenjući zapljusnuo je spermom.

Teško sam disao, ukočen... Kleknula je ispred mene i drkala ga, razmazujući udom spermu po sebi, stavljala ga u usta...

Pao sam na pod iscrpljen... Legla je kraj mene i naslonila glavu na moja prsa...

"Jesam li bila dobra?" - mazno me upitala.

"Jeco, divna si... Nisam ovo očekivao..." - milovao sam je po licu i nježno ljubio.

Zaglio sam je i zapalio cigaretu... Dugo smo ostali u tom položaju. Istuširali smo se poslije i otišao sam.


Osjećao sam se dobro. "Konačno, normalan seks, sa normalnom ženom... Iznenadila me što voli u guzu... Hm..." - pričao sam sam sa sobom polako šetajući praznim ulicama grada.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Jebačina

Trebalo bi ubijati proslost sa svakim danom sto se gasi, izbrisati je da
ne boli. Lakse bi se podnosio dan sto traje i ne bi se mjerio onim sto vise
ne postoji. Ovako se mijesaju utvara i zivot, pa nema ni cistog sjecanja, a
ni cistog zivota.
Uspomene i sjecanje me najvise jebu. Da nije njih, poslije ovih 12
godina provedenih ovdje, bio bih pravi Amerikanac. Bio bih glup, radio bih od jutra do mraka, jeo hamburgere, gledao televiziju i stedio pare da, jednom kad napunim (ako napunim) 70, odem na put oko Svijeta.             
Dobio sam novi broj telefona. Jebe me i taj broj pa sam pozurio da ga
javim staroj raji sirom Svijeta. Novi broj za staru raju. Sjetio sam se
poslije da me niko nije zvao ni na stari, pa sam zakljucio da bi bilo najbolje da im svima kazem da ih vise necu zvat sa onog starog broja nego sa novog.
Jebe me i ta odluka, i stara raja, a jebe me i to sto nemam nove raje, pa njima ne moram javljat ovaj broj. Ima u svakom zlu i malo dobra.
Jebe me i to sto sam ters. Sve mi smeta. Jebe me sto mi je zena, kako je
starija, sve slicnija svojoj mami.
Jebe me sto mi djeca nece u Bosnu. Kazu radije bi na Havaje, dosadno im
u Sarajevu. Eto, jebe me i Bosna, i Sarajevo, i prije i sad. Jebu me i
Havaji, jer se i meni jebe za Havaje.
Bio sam u Bosni, do sad, osam puta. Potrosio silne pare i jebe me i to
jer sam mogao mirno zivjeti bez duga na kreditnim karticama, pa me sad jebe i dug. Jebe me i to sto mi nije zao para, a kad mi nije zao, vidim da cu jos dugo, ostati samo "skoro Amerikanac".
Jebe me i naglasak, pa kad god progovorim, uvijek me neko pita odakle
sam. Zato najradije sutim. Jebe se njih odakle sam ja.
Vrucina na Floridi i uragani me pravo jebu. Na plaze ne idem vec
godinama.
Od kad su zabranili pusenje u restoranima, jedem samo kuci. Jebe me sto
ne mogu pusiti gdje ja hocu, a jebu me i cigare od kojih sve teze disem.
Jebe me americka unutrasnja i vanjska politika. Jebu me americki
predsednik i svi oko njega i do njega. Jebu me visoki porezi, skup benzin i slab odnos dolara prema euru.
Jebe me americka televizija, americki filmovi, a jebu me i nasi novi
filmovi koji su svi kao, ono, poucni.
Kad mi je tesko i kad mi se skup, idem trosit pare - kupovat. Tako se
ovdje prazni. Jebe me to sto ne znam drugaciji nacin da se ispraznim, osim da kupujem. Jebe me sto vise ne pisem i sto nemam motiva. Jebe me sto osjecam da sam postao glup i sto mislim da prije nisam bio. Mozda me to najvise jebe.
Svoj stav vise nemam. Izvlacim iz sjecanja ono sto mi odgovara pa pravim neke teze i zakljucke.
Jebe me rat u Bosni. Jebu me price iz tog rata. Jebu me Srbi, Hrvati i
Muslimani, oni sadasnji i prosli.
Jebu me price o herojima, lopovima i politicarima iz tog rata. Jebe me
rat, a sad me jebe i mir. Jebe me sto nista nije kao prije, sto ni ja nisam
kao prije, sto mi nismo kao prije i jebe me to nije.
Buducnost, sadasnjost i proslost me opako jebu. Gdje cu biti za godinu
ili 5, pojma nemam. Jebe me sto ne znam gdje bi. Jebe me sto mi se ne ide nazad u Bosnu i sto mi se ovde ne ostaje. Jebu me obziri prema sebi i prema drugima. Sadasnjost me razvaljuje, pomijesana sa prosloscu, a ova buducnost ceka iza coska da prevagne.
Prije neki dan sam uselio u novu kucu. Na silu priveo dvojicu da mi u
lice kazu kako im se kuca svidja. U novoj kuci imam i novi broj telefona. Dosad me jos niko nije zvao, ali sigurno hoce. Nemaju ljudi vremena i para. Zovu me oni kojima broj nisam ni javio. Kazu: ovo je vas sretan dan, hocete li novu kreditnu karticu? Kako samo znaju moj broj, a nisam im javio? Jebu me ovi sto sve znaju, pa i telefone. Jebe me tehnika. Novi TV ne kupujem. Koristim ovaj star 10 godina. Sumnjam da sad svaki u sebi ima kameru. Jebe me spijuniranje svega sto se krece i zivi, a tek da misli... Doduse jebu me i veliki racuni za telefon. To dok sam svima javio. Poslije opet izgube ljudi broj kad ga zapisu na komadic papira.
Jebe me i to sto svakom Amerikancu moram objasnjavati da su kod nasbolnice i skole bile besplatne i da su nam komarci k'o njihovi, a ne veliki ko rode.
Jebe me sto mi ne vjeruju kad im pricam o uspomenama. Toliko su lijepe
da je u njih i tesko povjerovati.
Jebe me i to sto me zovu dijaspora ili dijareja i dijaliza, ne znam viseni sam. Jebe me nesvjesna laz i svjesna istina. Jebu me bivsi gradjani i
sadasnji papci. Jebu me njihove zivotne price i istorije. Jebe me
prostor bivse Jugoslavije sa kojih su ti dosli. Jebu me i zemlje koje su nastale na tom prostoru.
Jebe me i ujedinjena Evropa. Jebe me Njemacka bez marke i Italija bez
lire i ponte Rosa. Jebu me i Rumunija i Bugarska koje ce uskoro u tu Evropu. Jebe me Prag sa svim nasim izbjeglicama u njemu. Jebe me sto Madjarska i dalje nema mora. Fudbal vise ne znam gledati. Jebe me doasadni NBA i glupi bezbol, gdje neki guzati ljudi mlate toljagama po jadnoj lopti.
Jebu me Americki Jevreji, koji rodjenu majku stavljaju na market za
dolar. Ili malo vise. A i manje. Jebu me i americki krscani, gdje se svaki
grijeh oprasta za 99 centi ili 3 za dva dolara. Jebu me i americki muslimani sto se samo vade i pravdaju. Jebu me sekte svih vrsta sa obaveznim vozacima motora Harly cija se inteligencija, mjereno jedinicama, svodi na broj cilindara njihovih prdavaca. Jebu me i njihove istetovirane glupace na zadnjim sjedistima.
Jebu me i auto dileri u bijelim kosuljama i sa velikim znojnim flekama
ispod pazuha. Americko skolstvo me pravo jebe sa djecom koja uce 6 predmeta cijelu godinu, od kojih cak tri biraju po zelji.
To sto je Zenica imala 3 pozorista i 30 dimnjaka me pravo jebe, jer u
Orlandu koji ima 3 miliona stanovnika nema pozorista, a kladim se u
milion dolara da na ulici nikad niko nije cuo za covjeka, recimo, koji se zove Gabrijel Garsija Markes. Jebu me i americki homlesi, koje tinejdjeri
ubijaju svakodnevno k'o kerove po ulici. Jebe me i americko pravosudje, gdje ima prava samo onoliko koliko ima para. Jebe me i to sto me stalno pozivaju u porotu, jer nemaju nikog ili gotovo nikog ko nije bio osudjivan, pa ih se jebe sto i ne govorim engleski. Jebe me sto nema Boema. Jebu me i rap i djez i bluz.
Narkomani svih vrsta me pravo jebu. Jebu me i njihovi doktori,
koji ce ti do kraja zivota drzat' gips na slomljenoj ruci, samo da bi ti
naplacivali slijedecih 100 godina. Jebe me americki lazni moral i sto
k'o covjek ne mogu vidjet' zenske gole sise na televiziji.
Jebe me sto moram stalno gledati kako neki pilama sijeku drugima glave.
Jebe me ta pila i te sise, Svjedno je.
Jebe me mafija, jer je vise nema. Sad su to bankari i poslovni ljudi sa
laptopima u ruci, a ne sa pistoljima.,Jeb'o Ameriku bez mafije.
Jebu me izbjeglice svih boja i vrsta. Jebe me njihova nada i prica o
Americi kao zemlji gdje mozes uspjeti.
Rasizam me pravo jebe. Mrzim sve boje ljudi - od crnih do bijelih. Ja
sam pravi bosanski rasista. Dedo mi je takodje bio rasista. Rasizam jenasljedan, a i to me jebe. Jebe me prica o nasim kamiondjijama sto mlate lovu i pisaju u boce ogatorada. Jebe me i prica o jednom nasem sto je bez prekida radio 72sata pa onda pao u nesvijest.
Jebu me ovi nasi sto hodaju u trenerkama i sto voze Fordove Mustange.
Jebu me i njihovi roditelji, sto ih ovdje obilaze iz Bosne i imaju vize na 6mjeseci, a svi se vrate nakon mjesec ili 2.
Jebu me bosanska djeca sto izmedju sebe pricaju engleski, bez akcenta.
To sto sam ja volio Selimovica me pravo jebe kao i to sto znam napamet puno toga sto je on napisao. Trebalo bi ubijati proslost sa svakim danom sto se gasi. izbrisati je da ne boli. Lakse bi se podnosio dan sto traje i nebi se mjerio onim sto vise ne postoji. Ovako se mijesaju utvara i zivot, panema ni cistog sjecanja, a ni cistog zivota.
Dave se i osporavaju neprestan
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Svekrva i snaha

Dosla majka u posetu sinu i snahi.
       Prolazilo je vreme, majci se usladilo kod sina, a tu je i prelepa snajka i dve malene unucice. prosek je kvarila prija, snahina majka koja je i inace zivela sa njima... Nije da je njen sin prizetko, ali kao da je tako...
       Prija joj je ipak dobro dosla za brigu o unukama i za svakodnevnu setnju u obliznji parkic kod gradske Crkve.
       Snaha je drzala butik a sin nabavljao robu i vodio knjigovodstvo.
       Butik tekstilne robe je bio u gradskom trgovackom kvartu, sa jos puno slicnih prodavnica i po nekim kaficem i picerijom.
       Sin joj je cesto odlazio u nabavku kod raznih proizvodjaca, a najcesce u gradu, gde mu je ziveo stariji brat.
       Lep joj je sin, ali, morala je sebi da prizna, jos lepsa snajka...
       Visoka, vitka, dugih vretenastih nogu, tankog struka i malenih ali cvrstih dojki...
       Nemirna plava kosa joj je krasila trouglasto lice, sa krupnim zelenim ocima, prcastim nosicem i lepim, punim usnama.
       Srecna je bila sto joj je u sinu nasla "parnjaka"! I stvarno vazili su za jedan od najlepsih parova u kraju!
       Zbog prirode posla, a i zaista druzeljubljivih i gostoprimljivih, veselih i duhovitih, kakvi su bili - cesto su im u goste dolazili poslovni partneri i prijatelji... Po nekada su poslove zavrsavali u kaficu "Preko puta" koji su drzali dva brata: mladi, visoki, lepo obuceni kako samo ume i moze bogat svet.
       Jednog dana, tek sto je zavrsila telefonski razgovor sa sinom, koji ju je obavestio, da je upravo doputovao kod starijeg brata i da su svi dobro i da je pozdravljaju, i da ce sutradan ici po robu - u stan udje snaha...
       Nije cestito ni da'nula dusom, kada se oglasi zvonce na ulaznim vratima...
       To su bila, ona dva mlada vlasnika kafica: "Preko puta"!
       - Evo dodjosmo mi kod vas! - rece stariji...
       - Kada necete vi kod nas! - dodade mladji.
       - Nije "Kafic" za babe! - u istom "tonu" odgovori svekrva...
       - Evo cokolade za male devojcice, i ratluk za njihove bakice! - rece mladji...
       - Parfem, slomicu jezik, ako mu kazem ime, za lepu domacicu... A "Smirnovka" za domacina... Sta... Nije tu??? - cudio se stariji...
       Prija odmah, kao po necijoj komandi, spremi devojcice i izvede ih napolje, zvala je i nju, ali majka je mislila da menja sina, domacina...
       Dok je snaha kuvala kafu, ponudi ih picem... Oni pozelese vodku, koju su imali u prepunom bifeu... Onako letimicno primeti, pored raznovrsnog pica, jos nekoliko flasa "SMIRNOF" votke. Otvorila je bocu i nasula pice u case sa ledom i kriskama limuna, koje snaha donese na posluzavniku... Behu samo tri case...
       "Nista zato, - pomisli, - i onako, ne bih sa limunom!", pa rece:
       - Ja cu iz poklopca, tek toliko da nazdravim... Mesto sina, koji se upravo javio sa puta, telefonom...
       - Ih, da smo znali, ne bi dosli! - rekose u glas...
       - A sto, nismo Turci, pa da smo u "Avale" i nosimo Feredzu i Zar... - rece snaha, koja se vec presvukla u laganu kucnu haljinu, od kineske svile, koja se pri svakom koraku otvarala, gotovo do nehajno zavezanog pojasa,
i pokazivala duge noge na papucama sa visokom stiklom... Pripijala se svila i isticala gotovo svaku oblinu njenog prelepog tela...
       Mladici su crveni u licu, uzarenih ociju, buljili u njenu snahu, koja ih je cestim nazdravljanjem terala da piju...
       "To je sigurno od pica!" - pomisli svekrva.
       Snaha je cesto ustajala da donese, cas meze, cas djus, cas kiselu vodu, i tom prilikom, uvijajuci se izazovno, pokazivala da ispod penjoara nosi samo parfem "Dolce&Gabbana", kojim su je momci darivali!
       To svekrvu nije mnogo zbunjivalo, jer joj se "Snajkica" i inace tako "oblacila" po kuci, jedino joj je malo nezgodno bilo zbog gostiju...
       - Mama, sto i ti ne izadje, sa unukama i prijom??? - drsko ce snaha, pa otrca do muzickog stuba i pojaca muziku do daske! Vufer je tako gruvao, da su case poskakivale po stolu!
       - Pravo kazes, evo sada cu, da ostavim vas mlade... Ja se u ovu muziku ne razumem, a i malo je preglasna za moje staracke usi! - rece, i ode da se presvuce. Kada se vratila da se pozdravi sa njima, zatece ih, kako nesto cavrljaju "zaverenicki" se smejuljeci...
       - Hajd' u zdravlje da vam ne smetam!
       - Sedi majko, da pricamo... - stariji ce.
       - I da nazdravimo! - dodade mladji, vec joj napunivsi poklopac...
       - Sta cu ja stara da pricam sa vama mladima... Idem... Ali, da nazdravim hocu! - i, iskapi pice, pozdravi se sa njima i izadje.
       Silazila je stepenicama sa cetvrtog sprata, i kada najzad sidje, u prizemlju, uhvati je gorusica i stukavica...
Flasicu sa vodom, u zurbi nije ponela, a i soda bikarbona bi joj dobro legla!
       Resi da se vrati, poije vodu i sodu bikarbonu i ponese flasicu sa soka ili vode - sta se nadje...
       Kako se pela, tako joj je neka zebnja stezala grudi... - To je od ovih stepenica, koliko ih je... - pomisli, - sada bi njena starija unuka rekla: "Cetrdesetosmi stepenik!" - i kroci na odmoriste pred vratima stana.
       "Muzika" je bila toliko jaka, da ne bi culi i da je zvonila, a, i, sto bi, kada nisu zakljucavali preko dana...
       Otvori vrata, ne zatvarujuci ih za sobom, jer lupom nije htela da im smeta, i uputi se pravo u kuhinju...
       Nije gledala prema dnevnoj sobi, praveci se diskretna, ali kada otvori "kaubojska vrata" koja su delila kuhinju i dnevni boravak, zastade - S o k i r a n a!!!
       Tu pred njome, obojica bez pantalona i gaca, cvrsto je drzeci svojim momackim rkama, natezali, njenu potpuno golu snajku!!!
        Mladji ju je onako stojeci "guzio", dok je ona pognuta zabila glavu, starijem u krila, koji je sedeo na istoj stolici, kao i pre...
        - Sram te bilo, bezobraznice jedna!!! - izlete joj iz grla, stegnutog od besa i iznenadjenja...
        Snaha se jedva iskobelja, pokupi sa poda penjoar, i pokrivsi sa njime svoju golotinju, otrca do spoljnih vrata, zakljuca ih, smanji muziku, a svekrvu koja je zabezeknuto buljila u njihove ogromne kurcine, koje su iako nadignute, od tezine polegle niz butine - ugura je nazad u kuhinju i posadi na stolicu...
        - Neces!... Neces!... - samo je ponavljala, vrteci glavom, svekva...
        - Da znas, da hocu! - odgovori snaha, i udarivsi dlanovima u oba krila vrata, koja za njom zakloparase!
        Na mah, se seti "Kaubojskih Filmova", kada revolverasi ulaze u "Salun", s' tim da joj snajka, nenaoruzana bese gola, a "Oruzje" je napeto i zapeto, visilo medju momackim nogama!
        Jedan snahi, odmah ubaci "Cev" u usta, a drugi stade da je "Sedla", pribijajuci se uz "Zdrebicine sapi"!
        Iznenadjenjima nikada kraja. To, sto malena vratanca nisu dobro pasovala i bila toliko razmaknuta, da je sa stolice na kojoj je sedela sve mogla dobro videti, nije nista novo - novo je bilo ono u sta ih je zatekla, i sto ne gubeci vreme nastavise!
        Nije se nadala ovome od snahe, delovala je tako zaljubljeno u njenog sina...
        Na ulici su uvek isli grleci se i ljubeci i drzeci za ruke... U drustvu je samo u njega gledala, a u kuci obasipala paznjom i polupcima... Hajde, da je imala ljubavnika - imala ga je cak i ona... Ali ovo... I to sa dvojicom odjednom!
        Znala je ona sta je "Pusenje", u njeno vreme se to zvalo "Posanje, Cuclanje ili Dudlanje!" ...
        Znala je i sta je "S' Guza!"... Ali... To do sada nije videla, a kamo li probala!
        Jos nesto ju je iznenadilo, ili bolje reci sokiralo - kurcevi u momaka!
        Koliko se secala, njen pokojni muz, a i dva - tri muskarca sa kojima je bila, nisu imali ni priblizno tolike kurcine!
        - Ko u magarca! - pomisli.
        Nije mogla da gleda kako joj snahu jebu, ili bolje reci cerece, ustade, nasu casu vode da popije "bensendin" za smirenje, jer, kako joj je srce lupalo, od besa ili jeda, mislila je onesvestice se!
        - Lele majkoooo!!! - zavriska snaha.
        - Pljus - Pljas - Pljus!!! - culo se pleskanje po goloj guzi - ili je to bilo samaranje...
        - Tuku mi snahu barabe! - pomisli, i htede da uleti u sobu i odbrani snahu... Ali, iznenadjena, po ko zna koji put danas, zastade...
        Mladi je upravo izvadio "glavonju" iz snahine pice, koja je zevala od zelje za njim, i pokusavao je, da joj ga utera, u gornju manju ruzicastu rupicu, koja se, plaseci se sta je ceka - stisla...
        - Neeee u guzuuu!!! - zavriska snaha, - Bole ce meeee!
        - Kada smo te onomadne jebali u "Sendvicu" - nije te bolelo!
        - Nije, kada si mi je dobro olizao i prstima razradio! - rece mlada zena i nastavi sa obradjivanjem kurcine starijeg...
        - Dobro de... - pomirljivo ce mladji, klece iza nje i jezikom zadje medju njene polutke...
        - Puuu! - plunu svekrva, kako mu se ne gadi ustima, onde gde se sere i pisa... - pomisli.
        Kada joj je snahu, dobro olizao, pljunu i on dva - tri puta, ali ne zato sto mu se gadi, vec da joj cmar dobro ovlazi! Pljunu jos jednom i onda joj ugura prst!
        Sve se ovo desavalo malte ne pred svekrvinim nosem...
        Da joj "Mama" vidi sve, brili su se i snajka i momci! Cak su i zajedno komentarisali ono sto rade...
        - Uh, kako mi ga gutas lepojko, mogla bi u cirkus da radis kao gutacica sablji! - uzivao je stariji brat.
        I stvarno,dugacka, debela kurcina, sa pecurkastim glavicem je bila skoro cela u njenom grlu!!! Kada ga je izvukla iz ustiju do pola, ostalo je toliko, da ga je mogla nadrkavati prstima obe ruke!
        - Sada cu ti staviti dva prsta, paaa treciiii, jeli ovako bolje - zapita - pa trecem doda i cetvrti!
        - Bolje je bolje, nego staaaa... Ali mi je pica zapostavljenaaaa!!! - rece, pa svoju rosulju prodzara prstima!
        - I to ce mo sada resiti... - rece, pa joj ga iz cuga nabi do samih jaja!
        - Uh, kako ti je uska pickica, k'o da nisi radjala...
        - Sada cu te jos malo podmazati tvojim sokovima... - rece, izvadi ga i onako vlaznim glavicem, kao da skida kajmak, nanosio njene sokove na supak, koji se caklio pod svetloscu lefrektorki!
        - Nece valjda time u njenu guzicu... - pomisli svekrva, - Mnogo je veliki!!! - Ali to su joj radili i ranije... Pominju neki "Sendvic" sta li je to???
        - Ovo joj nije prvi put sa njima... Mozda je i sa drugima!!! - morile su je misli... - Dve nenacete flase "Smirnof" votke su ostale u bifeu, ona je nacela trcu... Sin joj je cesto putovao po robu... I, kako joj majka, kao po dogovoru, odmah izadje napolje...
        - E, neces !!! Necess!!! Snaso, neces!!! - ote joj se iz grla...
        - A sta to Mama??? - izvadivsi iz grla lizalicu... - rece snajka, - Sta to necu?!
        - Neces me drugi put terati napolje, kada ti dodju jebaci!!!
        - A ti gledaj... - pomirljivo ce, ali sa dosta ironicnim tonom...
        - Pazi, starka je vojer!... - rece stariji pa odmah pritisnu glavu mlade zene na svoga stojka!
        "Voajer"... "Sendvic", razmisljala je, sta li ce sve videti i cuti danas... Da li je nesto propustila u svojoj mladosti... Cula je za "Redaljke": jednu njenu komsinicu su zvali "Anka Redaljka"! Sa muzem i ostalima, imala je vrlo kratke odnose, bilo im je vazno da se u njoj istresu svoja muda... A, ovi, jebu li jebu, ne prestaju...
        Snaha joj uziva, sva drhti i uvija se "Ko zmijce" sto ima ona obicaj da kaze...
        Ona, nije tako uzivala...
        - Svrrrrsavaaaam... Juuuuu... Iiiiiiiiih... Kakav orgazammmm... ma koji orgazam - orgazmiiii - krestala je...
        "Sta li je taj orgazam? - pomisli - "Da li je ono kada se ovlazis, kada te muz ili svaleri maze... Ili ona zebnja, dok je tih nekoliko puta, prevarila muza...
        - Aaaaa!... Glup!... Mmmmm!... - zavriska ili zamumla snaha, kada joj mladji pritisnuo glavicem supak!
        - Aaaaa! - nekako je uspela da oslobodi glavu iz stiska starijeg, kada joj guzni prsten popusti pod naletom orijasa... - Aaaaj!!!... Boliiii!!!... Jooojoj!!!!...
        - Booliii!!!... - imitirao ju je mladji, - I mene boli koliko ti je uska guza, pa se ne bunim!!!... - i sve vise osvajao dubine njenog rektuma...
        - Aaaaj! - i dalje je krestala...
        - Ne vristi, uplasice ti se svekrva, pomislice, da te stvarno boli... - rece stariji, hvatajuci je za usi i ponovo navuce njenim ustima i grlom na njegovog stojka!
        U momentu kada joj je mladji svojim ogromnim mudima pritisnuo pickicu, stariji je glavonjom razmicao krajnike i prodirao u zdrelo, i od intezivnog stezanja, topline i uzitka koje mu je pricinjavalo njeno grlo, poce da joj se prazni direktno u jednjak!!!
        Toliku bujicu sperme, ni "Gutacica sablji" ne izdrza, dodje joj da povrati, istrze se i ispovraca se na tepihu!
        - Ti ces to cistiti! - povika svekrva, cudeci se, sto je snaha nastavila da ljubi kurcinu iz koje je i dalje strcala sperma, kao da se malo pre nije gotovo udavila...
        Mladi se nije obazirao, nego je i dalje guslao i guslao, vadeci ga do samog glavica, a onda zestoko nabijao do samih jaja, dok joj je zapostavljena pickica "plakala od muke!"...
        Moju ces spermu progutati, ali pre toga polizi sve sto si povratila, da ti se svekrva ne ljuti!!! - pa je pritisnu i ona pokleknu, i jezikom stvarno dosegnu do poda!
        - Neces valjda! - ovog puta, u sebi pomisli, i sa gadjenjem vide i to cudo!
        Pratila je, dalje, sve ubrzaniju zavrsnicu... Cinilo joj se da nije ni trepnula - da nesto ne propusti!
        Mladji, izvadi kurcinu, pomalo govnjavu iz prkna njene snahe, a ona ga klececi pred njime, odmah strpa u usta, dobro ga isisa i oliza, a onda drzeci u ustima samo glavic, ostatak zestoko nadrkavala!
        Kada je po pulsiranju i nadimanju, osetila nadolazecu bujicu, sirom otvori usta!
        Mladjana sperma je sikljala, prskala, strcala, ali nije mogla sva u grlo, vec je polivao po lepom licu, po kosi, po nabreklim sisama... Slivala joj se niz dugi vrat...
        Kada je njegovog, nimalo splasnulog kurajbera jos jednom progutala, skoro celog, cak pokusavajuci i muda da zaglaba, odustade, uze flasu vodke sa stola i ispi jedno dva - tri dobra cuga!
        Svekrvi se zavrte u glavi, kao da je ona ispila toliku vodku, nekako se dotetura do sudopere i pustivsi mlaz hladne vode, dugo je dugo umivala lice, koje je gorelo, od jeda, stida i sramote!
        Kada je salvetom obrisala lice, na "Bojistu" ne bese nikog...
        Otisla je u svoju sobu i odmah zaspala... probudila se tek sutradan...
        Posle dorucka, kada su ostale same, snaha rece svekrvi: - Ti mozes sinu sve ispricati, ali se onda odmah iselite, razvescemo se ni decu necete vidjati!
        Svekrva je cutala, ustala i skuvala kafu sebi i snahi, i rekla: - Cutacu... Ali pazi, molim te, da te neko ne vidi, da ne pukne bruka!
        Snaha veselo pritrca, zagrli je, i ljubeci je po obrazima i rukama, rece: - Vazi se! Hajde da dogovor zalijemo jednom votkicom!
        - Necu! - brecnu se svekrva, - Necu "votkicu", vec rakiju koju su moji sinovi pekli!!!
        - Dobro kazes mamice, i ja cu rakiju... Votka mi nesto para grlo... Hii, hihihi... Nesto je slabo gutam... Hi, hiii, hihihi... Hihiiiiihi... - zacereka se snaha...
       Toliko se slatko smejala, da i svekrvi zaigra osmeh na licu, koji ubrzo preraste u grleni smeh...
        - Ha, ha, haha ha!
        - Hihihiii...
        - Hahahaaa...
        I tako, kada god su se pogledale, popili bi po gutljaj rakije i onda prasnule u smeh... Nisu nista govorile... Samo su se smejale...
         Cemu su se smejale, to su samo one znale...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Kako se završava fakultet

Cupkala sam nervozno nogom u prepunom tramvaju, očekujući da se konačno upali zeleno na semaforu i nesretno vozilo konačno stigne do stanice. Ne mogu vjerovati da debelo kasnim na posljednji ispitni rok iz kolegija o novim političkim ideologijama. I još k tome nosim seminar koji sam trebala predati prije tri tjedna, no, kakva već jesam, nije mi se dalo napisati ga na vrijeme. Naravno da sam smislila više nego dobru izliku, no kod mog omiljenog profesora isprike nisu puno važile. Možda će kratka suknjica s razrezom preko bedara i duboki dekolte biti bolji argument meni u prilog.

Naime, od prvog predavanja zarekla sam se da ću pojebati profu, prije ili kasnije. Sada mi je bila zadnja šansa da ispunim taj svoj važan fakultetski zadatak. Žurno sam koračala prema sveučilišnoj zgradi, visoke potpetice otežavale su mi hod, a brzi koraci podizali su moju ionako minijaturnu suknju. Stigla sam do ispitne sobe gotovo sat nakon početka roka i uočila jednog kolegu koji je upravo izlazio.

"Gdje si ti zapela? Profa se već sprema, ja sam bio posljednji."
Ubrzala sam korak, uspravila se i isprsila te ušla u profesorsku sobu.
"Dobar dan, ispričavam se što kasnim. Morala sam brata voziti na kontrolu liječniku. Imate li još nekoliko minuta da me ispitate?", govorila sam u dahu, zatvarajući vrata za sobom.
Tip me ali baš obgledao, od glave do pete, smiješeći se. Inače, ima četrdesetak godina, seksepilnu bradicu i još privlačniji osmijeh. Naočale s ludim žutim staklima popravio je na nosu i ponudio mi da sjednem.
"Kolegice, ne znam je li to moguće. Prijavnice sam već predao u referadu. "
"Molim vas, ispitajte me... zasigurno ovo složeno gradivo znam dovoljno dobro" ustala sam i približila se njegovom naslonjaču u koji je udobno zasjeo.

Naslonila sam guzu na radni stol, bedro mi se pokazalo kroz prorez suknje, i bez razmišljanja položila sam njegovu ruku na svoju butinu, očekujući reakciju koja je uslijedila u obliku maženja i gnječenja moje natkoljenice.
"Okrenite se, kolegice" ponukao me strogo profesorski, pa sam ga bespogovorno poslušala.

Naprčila sam guzu, naslonila se na stol, sićušne tangice izvirile su mi ispod kratke suknje i osjetila sam kako mi je dlanove grozničavo položio na okrugle polutke. Mijesio mi je guzove isprva lagano i nježno, pa sve jače i žustrije. Okretala sam bokovima u ritmu njegovih pokreta, osjećala kako mi gaćice postaju vlažne i vruće i sva se naježila kada mi ih je počeo svlačiti. Moja mu se pička tada ponudila, već rascvjetana i skliska, i nije dugo čekao prije nego ju je počeo maziti svojim izvještačenim prstima.

Naizmjence mi je gurnuo kažiprst i srednjak u picu, pa ih prošarao preko klitorisa, obilazeći cijelu macu koja je već bila sva mokra. Gurao je prste u mene, ševio me njima znalački, lickajući mi rupicu guze debelim, vrućim jezikom. Izvijala sam se na stolu, htjela sam da me pojebe kao životinja i zalije golemom količinom sperme. Raširio mi je usmine i uvalio jezik duboko u ribicu. Gurao ga je i vadio, da bi ga proslijedio do naraslog klitorisa. Gotovo nesvjesno širila sam noge i uživala u dugim lizovima.

"Ahh... profesore... pojebite me... dajte mi da osjetim vašu karu u sebi!" nestrpljivo sam i nasrtljivo divljala po njegovom licu i ubrzo začula otvaranje šlica na hlačama.

Nisam znala je li mu već ukrućen, ali ono što je slijedilo uvjerilo me da mu je dignut već neko vrijeme i da mu je tvrd poput drveta. Nimalo nježno uvalio mi je svoju makinu straga, mijeseći mi i dalje guzove. Bio mu je debeo i čvrst, i prilično dugačak, ali ipak vješto se kretao u meni. Zabijao mi je kitu sve brže i do kraja, stol se tresao pod nama. Tada me profa pograbio i okrenuo prema sebi, podigao mi je topić i izgrizao bradavice, raširio noge i zabio mi kurčinu još dublje nego prije. Gurao mi je noge prema mom tijelu, kako bi valjda imao što bolji pregled na svoju karu, kako fuka moju pičku, jajima me lupkao po guzovima i nabijao mi se kao neki divljak.

"Diraj se, želim gledati kako svršavaš dok te jebem!" vikao je kao pomahnitali, šireći mi noge sve više.
Jedva sam dočekala obraditi svoj klitoris, pička mi je cijela bila napacana sokovima i jedva sam nekoliko puta pomazila gumbić. Tad sam počela grčevito i snažno svršavati.

"Svršavam, ah... svršavam, jebi me još... aah... kako svršavam!"
Sise su mi se tresle od silovitih kretnji, profa mi je maksimalno razvukao noge i raspaljenicu, ubadao me najžustrije i konačno ga izvukao van, špricajući bijelu tekućinu po mom trbuhu, koja se zatim cijedila preko još itekako vruće mačkice. Položio je još pulsirajući ud na moju macu, kaplje znoja oblijevale su nas, i uzdihano sa zavjereničkim osmijehom progovorio:
" Kolegice, dobili ste odličan, ali morate doći sutra da vam još pregledam seminar."
"Naravno, profesore, moram ga i usmeno obraditi, oprostite htjela sam reći, obraniti!" uzvratila sam, veseleći se sutrašnjem danu i položenom ispitu
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Poslovni put

Zamišljam,
odlaziš poslovno na jos jednu u nizu dosadnih konvencija na koju te šef uvijek šalje jer niko dugi ne želi da provede vikend slušajući te gluposti. Dolaziš kuci i saopštavas mi "novost" a ja ti pokazujem karte za subotnju predstavu koje sam konačno uspio nabaviti. Polako, bezvoljno pakujes kofere. Ruka ti polazi za novim crnaom haljinom koju još nisi uspjela obući na neki dogadjaj i pomisliš:"Ma ko ga jebe, bar će ti šmokljani imati o čemu pričati umjesto da drijemaju u konferencijskoj dvorani!" Pokazuješ mi da si spakovala i crveni čipkani korzet koji smo samo jednom "isporobali". "Da znaš da mislim na tebe." dodaješ zajedljivo. Obuvaš se, oblačiš kaput i dok stojis na vratima zadižes svoju suknju, stavljaš dva prsta u svoju uvijek vrelu pičkicu, daješ mi ih da poližem i kažeš: "Znam da ćes i ti misliti na mene!". Zatvaraš vrata i odlaziš sa samozadovoljnim smjeskom.
Nakon višesatne vožnje konačno dolaziš u hotel u popodnevnim časovima i jedva čekas vrelu, mirisnu kupku koja ce te osvježiti. Iz mini bara vadiš bijelo vino i raspakuješ ono nešto krpica koje si ponijela. Odlaziš sa čašom u kupatilo, pališ mirisne svijeće i opuštaš se uz aromatične mirise. Bacaš letimičan pogled na program konvencije i vidiš da je predvidjen uvodni koktel party. To te malo zainteresuje. Dobro znaš kako je strašno dosadno na takvim happening-zima ali je ipak bilo prerano za krevet pa se odlučiš spremiti i obući se jako sexy, izazovno: "Biću zvijezda večeri!", pomisliš.
Dok oblačiš crveni korzet primjetiš bijelu mrlju na dijelu koji ide na ledja. Dobro si znala sta je to i sva si se najezila pri pomisli na tu veče kad smo "isprobali" taj komplet. Ni ne trudiš se obrisati ju, prija ti pomisao da dio mene izlazi s tobom tu veče. Oblačiš usku crnu haljinu sa naborima preko sisa i obuvaš zlatne sandale koje sjajno idu uz tvoju zlatnu pismo-torbicu. Posljednji pogled u ogledalo, malo popravljaš kosu koju se nisi ni trudila nešto pretjerano sušiti da bi dobila onaj wet look koji ti tako dobro stoji. Namigneš sama sebi i izlaziš.
U foajeu hotela su se taman počele okupljati zvanice pa se odlučiš skrasiti kraj obližnjeg bara da uz koktel sačekaš da se atmosfera malo zahukta. Dok posmatraš sumorne face koje dolaze, vrijeme kratiš koketiranjem sa barmenom. Govoriš mu da na ovakve skupove dolaziš samo po službenoj dužnosti i da, za razliku od ostalih prisutnih, koji jedva čekaju sličnu priliku da pobjegnu od kuće, imaš sretan brak i divnog muža kojeg si ostavila kući da bi ovdje prisustvovala. On se pravi da razumije i bez imalo srama bulji u tvoj dekolte. Navikla si na tavke poglede ali oni uglavnom okrenu glavu u drugu stranu im daš do znanja da znaš u šta gledaju. Ali ne i on.
Šeretski se smije kao da zna nesto sto ti ne znaš i to te počinje ljutiti ali i djeluje jako napaljujuće. Nekoliko tenutaka gledate jedno drugom u oci. Posežeš za cigaretama i njegova ruka prekrije tvoju. Kroz glavu ti prolazi pomisao: „Možda dolazak ovdje i nije potpuno gubljenje vremena!“. Iznenada, iz misli te prene silueta koju si ugrabila krajičkom oka i odvlači ti pogled. Bila je to Marija, tvoja prijateljica sa faxa, koja se uvijek šlepala uz tebe na ispitima. Od diplomiranja je nisi ni vidila ni čula i u posljednje dvije godine je iz povučene, stidljive djevojke promijelnila u rasnu crnku zanosnih oblina. U krutom odjelu oštrih ivica ali sa dubokum dekolteom i hlačama koje ističu njene bokove mogla si naslutiti da se ispod te vanjštine krije divlje stvorenje. Mašeš joj i ona ti prilazi sa velikim osmjehom. Darko, barmen, ti namignu i ponudi je pićem.
•   „Ja ću isto što i ona“, odgovori ljubazno
•   „Jesi li potpuno sigurna?“, dodaješ dvosmisleno.
Pričale ste o poslu, faxu, muževima (budući da se ona u međuvremenu udala). Rekla je da rade zajedno i da će se i on uskoro spustiti iz sobe. Govori ti da odlično izgledaš i da je uvijek bila ljubomorna na tebe jer si uvijek plijenila pažnju svih prisutnih. Odvraćaš kako se ona puno promijenila i da bi mogle skupa, da ona nije s mužem, plijeniti pažnju večeras. Kaže da njen Marko nije tipični balkanac i da će ti se sviditi. Predlaže da, kad on sidje, preskočite ove gluposti i odete zajedno na večeru što ti vrlo rado prihvataš jer bilo šta je bolje od ove gnjavaže.
Nakon pola sata provedenih u ugodnom ćaskanju, došao i on. Poljubio je Mariju u usne, a tebe u ruku. Vidilo se odmah da je galantan muškarac. Visok, vitak, blago preplanuo u licu u skupocjenom odijelu. Kravatu nije nosio, a crte lica su bile jako markantne. Imao je crne oči i kad je progovorio vidio se red bijelih zuba i pune usne kako se razvlače u bagi osmjeh.
•   „Duboko se izvinjavam, ali sam bio poslovno spriječen i i nisam prije mogao doći“, rekao je pravdajući svoje kašnjenje.
•   „Nema veze, već ćeš ti to nadoknaditi“, odgovorila je Marija zadovoljno se smješkajući.
Uzimate svoje torbice i odlazite u pravcu restorana. Dok plaćaš račun govoriš Darku kako se nadaš da ćete nastaviti priču neki drugi put. „Bilo bi mi zadovoljstvo“, odgovori. Večera je prošla super. Smijale sto se njegovim anegdotama u firmi i vicevima koje je pričao. Stvarno je bio šarmantan i u svom razgovoru je jednaku pažnju poklanjao i Mariji i tebi. Bila si stvarno oduševljena s njima. Uz večeru ste popili butelju bijelog vina i oko deset sati kad ste bili gotovi krenuste iz restorana. Kroz glavu su ti prolazili svakakvi scenariji. Bila si sretna što sam upoznala dvoje divnih ljudi, ali si se potajno nadala da ovo nije sve. Išli ste polako prema liftu, obrati ti se Marko: „Ideš u na spavanje ili ćeš kod nas u sobu na još jedno piće?“, sa smješkom na licu koji nije upućivao na ništa obavezno. Bila si zatečena pitanjem, ali si ipak spremno odgovorila: „Pa neću baš odbiti, ako je dobro“ i nasmijala se. Marija se nasmije, zagrli te i poljubi u obraz. „Idite vi, naćemo se gore. Zaboravio sam telefon u restoranu.“, reče Marko. U prostranom liftu pjevušiš uz muziku koja dopire sa zvučnika unutar lifta a Marija je uzela tvoju ruku u svoju i prinjela je svojim usnama i blago poljubila. Nasmiješila si joj se i poljubila je u obraz. „Ne boj se biće ti jako lijepo s nama!“ rekla je tiho i blago ti grickajući uho. U tom tenutku si se jako napalila. Znala si da to hoćeš i da više nema nazad. Zbacila si sve okove koji su te do tada stiskali i htjela si samo da proživiš svoje fantazije. Pogledala si ju duboko u njene prekrasne zelene oči i šapnula: „Preljepa si!“, spuštajući svoje usne na njene. Ljubila se nježno i polako. Osjećala si kako ti se mačkica skroz navlažila. Ljubile ste se lagano dok je njena ruka svoj put našla ispod tvoje haljine nježno milujući tvoju pičkicu.
•   „Pa ti si skroz vlažna!“, šapnula je.
•   „Da, jako sam napaljena!“ odgovorila si ne skrivajući svoje uzbuđenje.
Nisi ni primjetila kako ste stigli, ali odjednom se lift zaustavio. Ušle ste u sobu i sjela si na krevet dok je Marija otišla u drugi kraj sobe, natočila vam piće, pustila neku laganu muziku i prigušila svjetla. Lagano se vraćala prema krevetu mrdajući kukovima u ritmu muzike gledajući te pravo u oči. „Hoću da plešem za tebe. Samo me posmatraj!“, reče dodajući ti čašu. Pripalila si cigaretu dok je gledaš igru njenog tijela u polutami. Laganim pokretima se lišava odjeće i ostaje u donjem vešu ne skidajući pogled sa tebe. Imala si svoj privatni striptiz. Njene ruke lutaju njenim tijelom. Izaziva te i to joj jako dobro polazi za rukom na trenutke pomjerajući svoje gaćice i grudnjak u stranu izlažući tvom upijajućem pogledu svoju slatku picu i prelijepe sise.                                                                                                                                                                     

Okreće se, naginje se preko stola i gledajući te preko ramena jednim pokretom skida svoje gaćice. Jako ti se dopao taj prizor, taj pogled na njeno nateklo medjunožje, da ti se iskrao jedan dugi, zadovoljni uzdah. Zadižeš svoju haljinu, podižeš nogu i počinješ trljati svoju već jako vlažnu pičku dok uživaš u nikotinskom dimu cigarete koju držiš u drugoj ruci. „Dopada ti se to što vidiš?“, pita te i ne očekujući odgovor već nastavlja svoju igru zavodjenja. Sjeda na sto preko puta tebe, jako širi svoje noge i lagano masira svoju mokru pizdu koja se presijava pod prigušenim svjetlom prostorije. „Vidiš li kako te želi?“, šapuće. Uzima cigaretu, pali je, stavlja filter u svoju picu i pruža ti je. „Samo da malo okusiš šta te čeka“, govori izmedju stenjanja. Sobu je obuzela melodija vaših uzdaha koje jedva čuješ jer ti srce tako jako lupa.
•   „Hoću da večeras zaboraviš da si ti ti. Da se skupa prepustimo užitku. Hoću da budem tvoja robinja, tvoja poslušna kuja!“
•   „Aghh, DAA...“, prolomilo se iz tvojih usta dok oblizuješ svoje prste mokre od sokova tvoje pohotnice.
Ustaje, odlazi do kofera, iz njih vadi dvije maske i jednu pruža tebi. „Večeras nismo Ljiljana i Marija, večeras postoji samo strast!“, reče dok je klečeći stavljala masku.
•   „Koje su tvoje želje Gospodarice?“
•   „Liži mi pičku robe! Hoću tvoj jezik na njoj! Pomozi mojim prstima! Pomozi svojoj Gospodarici!“, izgovorila si u jednom dahu.
Njen jezik je počeo šarati po tvojoj mačkici. Igrala se sa tvojim klitom, mazila ga je svojim usnama. Tako je dobro obradjivala tvoju pičkicu dok su tvoji prsti prolazili kroz njenu kosu. Vodila si njenu glavu, Pomagala joj da te što bolje zadovolji. Maziš svoje sise i osjećaš njen vreli dah na pizdi. Muti ti se pred očima, gubiš se u zadovoljstvu. Zavlači prst u tebe i jezikom ti trlja klit. Kukovi ti postaju nemirni i nabijaš se na njen prst dok gnječiš svoje sise. Izluđena od žudnje, kriknula si od zadovoljstva i nastavila se penjati i spuštati njenim prstima divlje, nemirno. Bokovi su tražili razuzdani ritam, nabijala si se i ostajala bez daha. Mutilo ti se pred očima od zadovoljstva, a kada je drugom rukom dotaknula tvoje sise i počela ti gnječiti vrhove bradavica počela si nezaustavljivo stenjati od zadovoljstva, dahtati, hvatati zrak. Osjetila je da ćeš švrsiti pa je usporila. Podigla se i legla na tebe. Svojim sisama gnječi tvoje a vlažne pičke prenose sokove jedna na drugu. Zgrlila te i jako te stegla a ti si spustila ruke na njeno dupe i gnječiš ga s uživanjem.
•   „Jako si nevaljala“, govoriš joj izmedju uzdaha.
•   „Daa, Gospodarice! Kazni me! Kazni svoju robinju!“, kaže ti dok ti gricka usne.
Nije ti trebalo dva puta reći. To je ono što si htjela, što si čekala – da ti se potpuno preda. Nije ni završila rečenicu a tvoja ruka je već, uz snažan zamah, našla put do njenih guzova. Pljus! Kriknula je. Pljus! Pljus!  Svaki tvoj udarac bio je sve jači. Kažnjavala si je. Htjela si da plati jer je takva pohotna drolja – baš kao ti. Strpala si joj tri prsta u usta i nastavila šamarati po guzovima. Jako si joj zabijala prste u usta, nije se bunila. Drugom rukom si je povukla za kosu i nastavila gurati prste duboko u njeno grlo dok se nije zagrcnula. Zatim si joj reširila dupe i divlje zabila prste natopljene njenom pljuvačkom u šupak.
•   „Jel te dobro karam, robe?“,  pitala si je naredjivačkim glasom.
•   „Daa, Kraljice! To mi je baš trebalo!“, pokorno odgovori.
•   „Hajde sad! Neka ti pička ljubi moju dok ti derem čmar!“, naredila si.
Nastavila si je batinati po dupetu dok je ona vrištala pod naletima tvojih prstiju koji joj rezvaljuju šupak. Sise je trljala od tvoje dok se nabadala na tvoje nezaustavljive prste.
•   „Ovako te deru dok se karaš Marku iza ledja, jel tako kujo?!“, urlala si.
•   „Da, Kraljice! Volim kad cijepaju šupak! Malo me boli, molim te prestani.“, zavapila je.
Usporavala si polako.
•   „Naguzi mi se! Daj da ljubim gdje te boli, zaslužila si.“, šapnula si i pomilovala je po licu sa kojeg nestade onaj bolni grč.
Polako je prešla preko tebe i namjestila se u pseći položaj. Ti se okrećeš i, isto tako, na sve četri joj prilaziš s ledja. Sisama joj miluješ dupe. Još joj prilaziš i primjećuješ kako se mazno izvija dok je tvoja kosa i dah mazi po ledjima.
•   „Divna si!“, šapućeš joj i gricneš joj uho.
•   „Prava si bomba!“, odgovori izbacujući svoje dupe još više.
Ležiš na njoj skroz pripijena uz nju. Miluješ joj bedra. Čuješ njene glasne uzdahe dok joj vrhovima prstiju prelaziš preko stomaka hvataš je za sise. Stojite tako nepomične, uživate u trenutku. Ljubiš joj ledja i polako se spuštaš do njenih guzova.
•   „Izludjuješ me! Kako si dobra!“, govori ti kroz uzdahe a ti samo zadovoljno mumlaš i nastavljaš svoj put usnama prema njenom dupetu.
Ljubiš joj rumene guzove koje si maloprije šamarala.
•   „Tu te boli?“, zavodljivo pitaš i nastavljaš.
•   „Da, baš tu. Puno me boli, puno me ljubi!“, prihvata tvoju igru.
Grickaš joj guzove i grebeš joj ledja dok konačno nisi pod jezikom osjetila njen čmar. Glasno je kriknula. Oblizuješ ga i lickaš joj šupak dok ona drhti. Širiš joj dupe i polako zavlačiš jezik u njen već rašireni čmar. Počinješ lagano da je tucaš jezikom a ona zadovoljno mješa svojim kukovima.
•   „Kako ti je ukusan čmar!“, hvališ je.
•   „Jebi me! Jebi svoju drolju!“, zamoljava.
Podižeš glavu i mjesiš joj guzove. Pljusneš je još jednom, ali ovaj put ne tako snažno i zadovoljno gledaš kako se uvija pod tvojim dodirima i ponovo zaranjaš medju njene guzove. Jednim pokretom joj oblizuješ i pičku i šupak. Jako te loži miris i okus vrele pice i osjećaš kako je tvoja već jako natopljena. Spuštaš ruku medju noge i dražiš svoj klitoris u ritmu u kojem lickaš njen. Nos ti je u njenom čmaru i duboko uzdišeš da bi došla do zraka dok jezikom vješto obradjuješ pičku svoje kujice. Još jače širiš njen guz da bi jezikom što dublje prodrla u njen vlažni otvor. Van vremena i prostora ste. Postojite samo vi i vaša želja. Sve što čuješ su uzdasi a sve što želiš  je još ukusnih sokova njene sočne pizde.
Kroz simfoniju krikova slasti čujete vrata kako se otvaraju i korake koji se približavaju. Ne prestajete svoju igru užitka. Njena pička je tako slasna.
Markov prodorni glas za trenutak prekida seansu.
•   „Oo, moje dame su se već raskomotile! Rekao sam da smo gostoprimljivi!“, rekao je stojeći na vratima izmedju sobe i hodnika.
Podigla si glavu i zavodnički ga pogledala preko ramena dok se ona polako okrenula i legla na ledja. Širila je svoje usmine i poturala je svoju natopljenu pičku tvome jeziku. Gledala si na ispupčenja na njegovim hlačama. Kurac mu se brzo propinjao od prizora dvije rasne jebačice u klinču.
•   „Vidim, svidja ti se to što vidiš? Svidja li ti se kako ti jebem ženicu?“, upitala si ga nekako s visine.
•   „Baš je prava mala kučkica!“, nisi ni čekala da ogovori.
Te tvoje riječi je shvatio kao poziv da vam se pridruži. Skinuo je kravatu i strgao košulju sa sebe tako brzo da su popucali dugmići. Skinuo je i hlače i njegova kara je sad stršala kao koplje upereno prema vama.
•   „Oo, vidi vidi. Dečko nam je nestrpljiv!“, rekla si više podrugljivo.
•   „Dobro, dodji i pokaži ovoj pičkici šta znaš!“, mazno si dobacila i pljusnula sebe po dupetu.
Ni je mu trebalo ponavljati. Prišao ti je i počeo da gnječi tvoje guzove. Pljusnuo te par puta dok njihala kukovima.
•   „Ovoj pičkici?“, upitao je.
•   „Daa! Jebi me kao što ovu svoju kurvu nikad nisi!“, odgovorila si i pružila ruke iza sebe šireći svoje oblo, čvrsto dupe.
Prinjeo je svoju batinu tvojoj mokroj pizdi i počeo da traži ulaz. Zadrhtala si na dodir vrele kite na svom klitu i još jače počela da kusaš njenu. Pulsirao je na tvojoj pički i jednim pokretom, snažno i duboko se zabio u nju. Zadržao se malo u njoj a onda ga je izvadio i ponovo te nasadio na svoju karu. Uzdisala si na Marijinu pičku i počela je jebati prstima. Zabila ti je nokte u kosu uživajući u vrtoglavoj igri tvog jezika dok ti je njen dragi kurcem rovario po pizdi. Uživala si u naletima njegove moćne, čvrste kurčine i sve više prstima širila pičketinu svoje robinje. Tucala si je prstima i žvakala njenu pičku u ritmu u kojem tvoja pohotnica guta Markovu batinu. Počela si da guraš cijelu šaku u njenu razvaljenu pičku kad si osjetila njene butine kako te snažno stišću a njen glas se gubi u uzdasima.
•   „Too! Razvali mi pičku! Razvali je!“, uspjela si razaznati izmedju krikova.
Podigla si glavu sa njene pice i počela da je pljuješ i lagano šamaraš. Podigla si ruke i zabila nokte u njene sise. Jako si ih gnječila. Uzela je tvoju ruku i polizala svoje sokove sa nje. Pogledala si je u oči – bila je u polu svjesnom stanju.
•   „Hoću da pomogneš svom dragom. Hoću da mi ližeš pičku dok me tuca!“, zapovjedila si.
Podvukla se ispod tebe, uhvatila se za tvoje butine i raširila ti pičku dok se njen Marko zabijao u tebe. Ležala si na njoj, osjećala si njene sise na svom stomaku dok su se njegova jaja trljala od njeno čelo. Pljuješ joj na pičku i oblizuješ svoju pljuvačku pomješanu sa sokovima njene tako slasne pice. Trljaš joj usmine, klit. Lupkaš po njenoj pizdi i mješaš kukovima namještajući svoju što bolje na njen jezik i njegov kurac. Preplavila te požuda! Mislila si da ćeš poletiti! Tako su te dobro u tandemu jebali! Osjetila si da ćeš ubrzo svršiti pa si ga odgurnula od sebe i rekla:
•   „Lezi, hoću da se nabijam! Hoću da se nabijam na tvoj divni kurac!“.
•   „Dodji, uzmi ga sama! Vidiš kakao te čeka!“, rekao je ležeći i pokazujući na svoju nabreklu karinu.
Zakoračila si ga a ona je kleknula i počela sisati njegova jaja. Uhvatila ga je za kurac i namještala na ulaz u tvoju pičku. Nabila se na njegov buzdovan uz dubok uzdah. Počela si poskakivati na njegovoj kari dok je ona još klečala ispod tvog dupeta, izmedju njegovih nogu.
Dok si se oslanjala na njegove grudi i hranila ga svojim sisama ona je širila tvoje guzove i kružila jezikom oko tvoga čmara. Klatila si svojim sisama iznad njegove glave, podizala se visoko i snažno se nasadjivala na njegov kurac. Kako ti dobro samo klizi ta kurčina! Kako i dobro samo popunjava utrobu! Jako si se nabijala i tukla nju svojim guzovima kad god tvoja gladna pička proguta njegovog macana dok je njen jezik sve dublje i dublje zalazio u tvoj šupak.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Tako ti je...

Ugurao sam se među njene noge, smjestio vrh svog uzdignutog koplja na ulaz u njenu vrelu i mokru pičkicu, pa sačekao da ga Majda sama uvede unutra. Učinila je to polako, ali vrlo vješto, velikodušno mi se otvarajući svojom intimom i uvježbano me obuhvaćajući nogama oko struka. U jednom potezu sam uklizio u nju svom svojom duljinom, pa se nakratko zadržao tako, uživajući u vrelini i vlažnosti njenog dubokog grotla. Zatim sam ga malo izvukao, pa joj ga počeo lagano nabijati. Majda je bez problema uhvatila moj ritam, a kad me obgrlila rukama oko vrata, počela mi je svojom živahnom karlicom sve žustrije izlaziti ususret

U ovoj našoj «potkovanoj» zemlji možeš ignorirati sve: kad si mlad - roditelje, kad odrasteš - prijatelje, u svako doba - političare, ali ne možeš ignorirati dvije stvari, a to su nogomet i žene!!! Što bi rekao jedan moj stari frend:
- Pa, za to, prijatelju, i živimo... da pobjeđujemo i ševimo... i, naravski, da se na sve to okladimo...

I tako vam ja «zakucam» dvjesto kuna na pobjedu Hrvata u prvoj utakmici razigravanja za EP u Portugalu i popušim!? Jebem ti taktiku s tri napadača, a bez veznih igrača! No, vrag mi nije dao mira, pa na uzvrat ponovo «zakucam» na Hrvate, ali ovog puta, ni manje ni više nego dvije tisuće kuna... i, naravno, dobijem!!! Što da vam kažem, spremim šest «tauzenki» u džep i zaputim se u «deželu» da im pokažem, točnije njihovim ženama, da «mi Hrvati» ne zabijamo samo na zelenom terenu, nego i u dupe ako treba, naravno žensko, mada ni ovi naši pederi nisu bezazleni...

Majda, moja stara frendica, koju sam upoznao prije par godina na našem lijepom moru, dočekala me je na ljubljanskom kolodvoru i čestitala mi na ostvarenju naših nogometaša. Umjesto preseravanja «kako mi je žao zbog njihove repke i slično», odmah sam prešao na stvar, znajući iz iskustva da ni ona ne voli gubiti vrijeme.

- Mislim, kakva ti je to dobrodošlica? Pokaži malo inicijative!
Majda se samo osmjehnula i rekla:
- Pa, gremo kod mene doma!
Obzirom da je stanovala na drugom kraju grada, a ja nisam namjeravao provesti dvadesetak minuta u gradskoj gužvi prije no što ispraznim jaja, smjelo sam predložio:
- A da mi prvo popušiš tu u WC-u?

U prvi tren je taj moj prijedlog vrlo rezolutno odbila, ali nakon nekoliko toplih zagrljaja i nježnih poljubaca, vješto odrađenih s moje strane, ipak je pristala, tako da smo se ubrzo našli u jednoj tijesnoj kabini i dali se na posao. Ona je sjela na wc-školjku, a ja sam, razumije se, ostao stajati, ležerno se pri tome naslonivši na vrata. U sekundi mi je raskopčala hlače i svukla mi ih do koljena, da bi zatim isto učinila i sa šarenim boksericama. Tada sam pomislio kako je prava šteta što nigdje nisam uspio pronaći gaćice u bojama «šahovnice», jer to bi bilo najprikladnije za tu priliku. Mislim, pravi navijač uvijek ima nekakav rekvizit, a dres ili kapu se nisam usudio nositi, jer bilo bi stvarno glupo navući na sebe bijes friško razočaranih protivničkih navijača.

A Majdi, ako je i bila razočarana glede tekme, moj tvrdi kurac je popravio raspoloženje. Trebalo mu je tek par pokreta njene ruke i dva-tri liza njenog jezika da se potpuno ukruti. A kad je skužila recept kako se s njim postupa, više ju nitko nije mogao zaustaviti. Naprosto ga je počela gutati, uvlačeći ga u grlo što je dublje mogla, gotovo dok joj suze ne bi krenule na oči. A kad bi se i učinilo da će neizbježno doći do toga, nakratko bi ispustila moju alatku, pa zadihano uzela zraka i nastavila. Naravno, nije pri tome, točnije rečeno prije nego li ga je ponovo uzimala u usta, propuštala jezikom mu polizati rumeni glavić ili ga nježno gricnuti snježnobijelim zubima, čime mi je činila posebno zadovoljstvo.

Od ljeta, kad smo se posljednji put vidjeli i poševili, Majda se nije puno promijenila, osim što je skratila kosu i pomalo se zaokružila u obrazima... ili mi se to samo na prvi tren učinilo, jer joj je moj klipan ispunjavao usnu šupljinu. Tijelo joj, iskreno govoreći, nisam uspio pošteno odmjeriti očima, ali sam ga zato uspio na brzaka ispipati i, moram priznati, nisam primijetio da se bitno razlikuje od onog mesa s kojim sam se ljetos imao prilike hrvati na jednoj krčkoj plaži. A onda, baš kad sam namjeravao provjeriti u kakvom su stanju njene grudi, inače uočljiviji dijelovi njenog tijela, kao da mi je pročitala misli, raskopčala si je košulju, povukla grudnjak prema dolje, pa mi ih izložila u punom njihovom sjaju.

Što reći, bio sam prezadovoljan njihovim izgledom i držanjem, a još zadovoljniji njenom idejom kako ih uključiti u našu igru, jer mi je odmah postalo jasno, obzirom da je ispustila moj klip iz usta, da će me nastaviti obrađivati upravo tim predivnim loptama. Tako je i bilo. Obuhvatila ga je njihovom mekoćom i stala ga lagano drkati, povremeno ga sačekujući jezikom i usnama, kad bi mu izvirio nabubreni glavić. U tim trenucima sam već počeo osjećati da mi polako popušta koncentracija, jer sam cijelim putem u vlaku razmišljao samo o seksu s Majdom, tako da je bilo za očekivati da neću dugo izdržati njenu obradu, a kad se počela igrati s mojim oteklim mudima, shvatio sam da se ubrzano približavam vrhuncu i da nema te sile koja bi ga mogla odgoditi ili spriječiti... Pomiren sa slatkom sudbinom i uma pomućenog neopisivom ugodom, jednostavno sam ju uhvatio rukama za potiljak i počeo se prazniti u njena pohotna usta.

- Uuuh, bejbi! Sorry, al' ne mogu više! - ispričao sam se, mada za tim nije bilo posebne potrebe, jer je i Majda voljela takve završetke, pa sam se još par puta nabio duboko u njeno grlo.
Kad sam istresao i posljednje kapi sperme, izvadio sam ga, obrisao toalet papirom, pa navukao bokserice i hlače. Majda se u međuvremenu također upristojila, što je značilo da je i isprala usta nad umivaonikom, tako da smo se ubrzo našli na ulici, čekajući gradski bus za Šentvid; čini mi se da je rekla da se tako zove dio grada u kojem živi. Koliko sam to mogao vidjeti onako usput, Ljubljana mi se učinila nekako hladnom, ali imajući na umu priče koje sam slušao o njoj od njenih jebozovnih žiteljica, dok sam s njima brijao po našem moru i toplu dobrodošlicu koju mi je priuštila Majda, shvatio sam da o gradu ne treba suditi po ulicama i fasadama, nego po ženama koje u njemu žive. Usput, u vožnji, ispričali smo jedno drugom novosti koje su nam se dogodile proteklih mjeseci, ujedno se prisjećajući i nekih veselih zgoda s mora.

Majda je stanovala u malom, ali simpatičnom stančiću, tu prije svega mislim na raspored prostorija, na drugom katu jedne isto tako simpatične zgradice, i to vrlo blizu glavne ceste, tako da smo se brzo dovukli u njega. Ovoga puta je Majda bila nestrpljiva, tako da me je napala čim je zatvorila za sobom vrata. Jednostavno mi se bacila u naručje, pa se počela pripijati tijelom uz mene i strasno me ljubiti. Naravno, nije mi bilo ni na kraj pameti braniti se. Čvrsto sam ju obglio rukama oko struka, podigao ju, pa ju odnio u sobu i bacio ju na krevet. Zatim sam se nadvio nad nju i počeo ju svlačiti. Susretljivo mi je pomogla u tome, tako da je ubrzo bila skoro potpuno gola. Na njoj su ostale samo čipkaste crne gaćice, ogrlica i ručni sat, mada se samo ono prvo računa kao odjevni predmet. Onako opuštena i opružena, poput modela koji čeka svog slikara, bila je naprosto zanosna, tako da nisam imao drugog izbora nego zastati na par trenutaka, kako bih uživao u pogledu, nijemo se diveći punoći i zrelosti njenog zamamnog tijela.

A onda se muza oslobodila gaćica, bestidno mi otkrivajući ružičasti rascjep među svojim nogama i dražesni, pažljivo podšišani, crni čuperak iznad njega. Odmah sam primijetio da je potpuno vlažna. Ne želeći više otezati stvar, sagnuo sam se licem do njene rosulje i ovlaš ju liznuo jezikom. Kad se promeškoljila, jer to je bila njena prva reakcija, prstima sam joj protljao vlažne usmine, pa joj zavukao srednjak i nastavio ju nadraživati. Majda se nakratko potpuno prepustila mojim dodirima, a onda se počela baviti mojom odjećom.

Raskopčala mi je hlače, potražila rukom mog ponovo ukrućenog udava, pa ga izvadila van i stala mu navlačiti kožicu preko glavića. Našavši se u nezgodnom položaju, jer su me hlače i bokserice sputavale u kretnjama, ostavio sam njenu mačkicu na miru i polako se svukao do gola. Zatim sam kleknuo pored nje na krevet, pa nastavio s «prstenjakom». Ne moram naglašavati da joj se svidjelo, a kako bi mi to i potvrdila, primaknula je glavu mome krilu i po drugi puta toga dana počela mi pušiti. E, to se, naravno, svidjelo meni! A kome ne bi, kad je iskazivala takvu volju, a bogami i tehniku, kakvu čovjek samo poželjeti može. Bez preseravanja, doživio sam raznih felacija, ali takvu ljubav prema muškom spolnom organu, da ne kažem kurcu, nisam vidio kod nijedne od tih žena. Majda je stvarno bila posebna, i to iz jednostavnog razloga što je svaki put kad bi uzela kurac u usta, učinila s njim nešto novo, nešto što nikad prije nije radila... U stvari, možda i jest, ali nekom drugom, a ne meni.

U međuvremenu, privučen mirisima koji su se širili iz njene sluzavice, spustio sam jezik na njen otvrdli klitoris, a nakon toga joj ga i zavukao među vrele usmine. To je prekinulo njenu šutnju i natjeralo ju da se oglasi i da mi nedvosmislenim uzdasima potvrdi da joj se sviđa ono što joj činim. A činio sam joj to s velikim zadovoljstvom, jer joj je pičkica bila naprosto predivna: topla i meka poput udobne, ugrijane postelje; susretljiva i otvorena poput špilje koja prijazno udomljuje promrzle putnike namjernike; i obilno natopljena svojim mirisnim sokovima, poput razrezanog zrelog voća za koje bi bilo prava šteta da njime ne počasti kakav istinski sladokusac... Recimo, ja! Bez lažne skromnosti, bio sam vrlo temeljit, predan i uviđavan. Imao sam razumijevanja za svaki djelić njene rosuljice i za svaku njenu reakciju... za sva ona jebozovna izvijanja... za svaki trzaj njenog jedrog tijela...

I tko zna koliko dugo bi sve to trajalo da me Majda nije mazno zamolila da ju poševim. Obzirom da je moj junak već odavno bio potpuno krut i spreman za nove pobjede, nisam imao razloga ne uslišiti njene želje. Ugurao sam se među njene noge, smjestio vrh svog uzdignutog koplja na ulaz u njenu vrelu i mokru pičkicu, pa sačekao da ga Majda sama uvede unutra. Učinila je to polako, ali vrlo vješto, velikodušno mi se otvarajući svojom intimom i uvježbano me obuhvaćajući nogama oko struka. U jednom potezu sam uklizio u nju svom svojom duljinom, pa se nakratko zadržao tako, uživajući u vrelini i vlažnosti njenog dubokog grotla. Zatim sam ga malo izvukao, pa joj ga počeo lagano nabijati.

Majda je bez problema uhvatila moj ritam, a kad me obgrlila rukama oko vrata, počela mi je svojom živahnom karlicom sve žustrije izlaziti ususret. No, iako je bilo očito da oboje želimo što dulje uživati jedno u drugom, ipak smo ubrzali, nekako automatski, nesvjesno, upravo onako kako je i naše uzbuđenje raslo, tako da mi se nametao zaključak, uprkos vidnom umanjenju mojih mentalnih sposobnosti, jer sam već bio u fazi kad se za čovjeka teško može reći da je uračunljiv, da bi najbolje bilo promijeniti pozu. Majda nije imala ništa protiv toga, čak štoviše, vrlo je spremno dočekala moj manevar, gotovo kao da mi je pročitala misli. Čim sam izvadio svog macana iz nje, opkoračila me i hitro uzjahala. Zatim se nasadila na moj uzdignuti jarbol, pa se stala žestoko nabijati na njega.
Par puta sam ju pljesnuo po guzi, pa ju potaknuo na još žustriju akciju.

- To, bejbi, taakooo! Hajde, jaši me!
Osokoljena mojim riječima i već pomalo van sebe od uzbuđenja, beskompromisno se zalaufala ka još većem užitku. Vidjevši da joj poticaj više ne treba, kliznuo sam rukama po njenom struku, pa ju ščepao za krupne, lelujajuće dojke. Osjetivši odobravanje u njenom glasu, iako je samo nesuvislo mumljala, snažno sam ih stisnuo, pa ih stao gnječiti i razvlačiti do granice boli, jer sam otprije znao da to voli. No, ni u tom položaju nismo ostali dugo, ali je tog puta ona inicirala promjenu. Naglo se ustala, puštajući mog udava da se koprca na mom trbuhu poput ribe na suhom, pa se namjestila u klečeći, pseći, položaj. Kako joj nisam morao ništa objašnjavati prilikom prve promjene poze, koju sam ja potaknuo, tako ni ona nije morala ništa objašnjavati meni. Pridigao sam se, na koljenima joj prišao straga, prislonio vrh svog buzdovana na ulaz u njenu vrelu jamicu i sve snage joj ga zabio do jaja. Kad ga je osjetila u cijelosti, samo je tiho zacvilila, poput nagužene kujice, pa stala miješati usminama oko mog debelog korijena.

Shvaćajući da smo oboje potpuno spremni za nastavak, prihvatio sam ju rukama za bokove i počeo ju navlačiti na tvrdi kurac. Ubrzo više nije trebala pomoć mojih ruku, ali svejedno ju nisam ispuštao, i to iz jednostavnog razloga što smo oboje već bili nadomak vrhuncu, trenucima kada mnoštvo stvari i pokreta gubi smisao... u stvari, kada sve dobiva samo jedan smisao... smisao zadovoljenja one iskonske potrebe za životinjskim, eksplodirajućim orgazmom... Upravo tako je i bilo, primitivno i divlje, baš onako kako bi uvijek trebalo biti... bez ustezanja i glume... prirodno i jednostavno... i žestoko... Ne znam je li ona bila svjesna detalja, ali znam da sam ja na par trenutaka izgubio pojam o svemu. Sjećam se samo da sam obilno izdrkao po njenoj guzi i leđima, prekrivajući ih gustim mlazovima sperme...

Ostao sam kod nje još dva dana, dva nezaboravna dana i noći, a na rastanku sam morao obećati da ću naići u Ljubljanu kad budem išao u Portugal bodriti naše nogometaše. Jer, tko zna, možda povedem i nju da zajedno navijamo. A i dužna mi je! Mislim, ja sam utješio nju kad je njena reprezentacija ispala, valjda će i ona mene kad... u stvari ako, naši momci naiđu na bolje od sebe.

A ona, priznala mi je, nije još našla boljeg momka, bolje rečeno fuckera, od mene.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Stvari o kojima se ćuti
Postoje stvari o kojima se ćuti,koje se nikome ne govore,koje jedino ostaju da žive u svesti neke osobe u fragmentima neizbledelog sećanja… Jednu od tih stvari ja sam rešila konačno da ispričam pa možda pronađu put do nekoga od vas i nastave da žive negde izvan mene. Od tada je prošlo više godina i ja pokušaću da vam ih dočaram uistinu kakve su bile i kakve ih se i dan danas sećam. Zbog njih ja sam ovo što sada jesam i moj život je tako uzbudljiv da zaslužuje da se bar jedan njegov deo nadje u priči, koju vam ja sada poklanjam.Neka bude ispričana…
***
Te tople avgustovske večeri moj dečko bio je pijaniji nego obično što sam i očekivala pošto je njegova sestra slavila 18 ti rodjendan. I ničega lošeg ne bi bilo u tome,da mi nije obećao kako ce me vratiti kući pre 12,jer moji me nikada nisu puštali duže da budem van kuće,tim pre što sam tek napunila šesnaestu,a i živeli smo odmah pored ciganske male kroz koje sam se uvek bojala proći tako da me je uvek neko ispraćao do kuće. Na svako moje pitanje kad će da me vozi kući odgovarao je još malo, jos malo ,da bi nastavljao sa pićem gotovo i ne obraćajući pažnju na mene. Nije mi preostalo ništa drugo no da sedim i čekam,a kako me je društvo oko mene jako smaralo uzela sam i ja i popila koju smeskajuci se robotski na nekakvim glupim pričama nekakvih devojaka,koje nisam zbilja ni slušala. Na početku ponoći moj dečko već je bio užasno pijan i ja svesna koliko je sati ljuta otišla sam do njega i rekla mu kako ću sama kući nadajući se da ću da uspem uhvatiti zadnji autobus.Pitao me je da prespavam kod njega izvinjavajući se što trenutno nije u stanju da vozi,što sam ja naravno odbila i besna gotovo istrčala iz stana snažno zalupivši vrata za sobom.
Žurila sam ka stanici i videla iz daleka autobus koji je već stajao na stanici. Odevena u kratkoj žutoj haljinici sa visokim štiklama na nogama,doterana i našminana sa plitkim dekolteom iz koga su virile moje čvrste,poveće bele grudi i nisam baš bila adekvatno obučena za trčanje za autobusom.Ipak rešila sam da pokušam,jer bolje mi je minut trčanja sada nego kasnije sat hoda. Umalo nisam tako trčeći dosegla do vrata autobusa a ona su mi se zatvorila gotovo pred nosem.Nisam mogla da verujem ! Otisao je,a ja sam ostala gledajući ga kako se gubi u daljini. Sta cu… Besna i još više iznervirana nastavila sam hod usput moleći se da će moji zaspati dok dodjem pa da mogu neprimetna da se uvučem u kuću. Iz misli trgao me je zvuk sirene.Pogledala sam na ulicu i u kolima koja su se zaustavljala ugledala Abdulu,ciganina pedesetih godina koji je živeo par ulica od moje kuće.
-Cako,jesi krenula kući ? -upitao me je spustivsi staklo. Ajde da te odbacim,ako ideš kući.
Isprva nisam znala šta da mu odgovorim,ali sam se setila da je nekoliko puta bio kod nas kući,jer bi ga otac unajmljivao kad je trebalo da se kopa nešto ili kreči,prenose stvari i tako to. Ali bože-pomislila sam-šta ako me neko vidi i to u auto sa ciganinom,starim,debelim i prljavim cigom,a ja ovako sredjena i doterana.Ne bih mogla više iz kuće da izađem od sramote.Ali opet pomislila sam,možda je i dobro što je došao,gde ću pešaka ovako pripita i to još kroz cigan –malu,a i kasno je da bi me neko video.
Ušla sam u kola,sela kraj njega.Nisam mogla da ne primetim kako me je odmeravao pričajući o nekim stvarima koje mene uopšte nisu zanimale dok je vozio,ali ja sam bila u svojim mislima i smeskala mu se iz ciste pristojnosti.
-Pa gde zaluta ovako kasno-začula sam pitanje. Tvoji ima sigurno da se brinu ?
-Joj ne pitaj-progovorila sam. Bila sam na nekakvom tupavom rodjendanu a i već kasnim kući.Nadam se da su se moji uspavali.A i muka mi je više od toga da gledam samo na sat i trčim kući pre dvanest kao da dvanest i godina imam.
-Razumem te-rekao je.Potpuno te razumem.Pa ti nisi više mala.Naše devojke u tim godinama su već udate i imaju decu.
Pogledala sam ga malo zatečeno…
-Pa naše devojke,na ciganke mislim-rekao je. Moja mladja ćerka Edita zatrudnela je još sa četrnest i to sa jednim mojim prijateljem,sad i živi kod njega. A zuhra se već udavala nekoliko puta,sad i ne znam gde je i s kim.Niste vi male,možete same da odlučujete,a to je vaš život i treba da ga živite kako vi mislite da treba.
- Pa da u pravu su-najednom mi se zasvidjao razgovor. Šta oni imaju više meni da određuju i da se ja sad brinem i šunjam po kuću ako su zaspali. Pogledala sam na sat.Pa i ne kasnim mnogo,sreća da je abdula naišao.Opet…ali opet će da mi se deru i nerviraju me.Bar da je još malo zakasnim dok ne zaspe,do sutra će se ionako ohladiti…
-Pa čika Abdula,ako se ne žuriš mogli bi još malo da se vozimo negde bar dok moji zaspe,bila bih ti jako zahvalna.
-Ih,pa što bih se žurio sad kad mi je u kolima takva lepotica.Pa nisam lud-zasmejao se,a i ja sa njim.
Otvorio je jednom rukom kasetu i izvukao pljosku sa rakijom.
-Piješ li-upitao je.
-Hehe,pa već sam.
-Haha,pa ajde da nastavimo onda-rekao je i navrnuo,a zatim ponudio i mene.
-Uh,kako je jaka čika Abdula-rekla sam osećajući kako gori u meni,ali ko za inat cugnula sam opet.
Parkirao je kraj nišave i osim mesečine nije bilo drugog svetla.Pričali smo i smejali se kao ludi i ja sam se,dal zbog rakije ili ko zna zašto,baš osećala lepo i opušteno,a na pomisao o mojima,pomislila bi samo ma ko ih jebe.I njih i onog mog nesposobnog dečka.Hoću da uživam….
Najednom sam osetila Abdulinu ruku preko mog ramena i neki žmarci su počeli da mi prolaze telom.Pogledala sam ga,a on se smeskao.Cenim da je imao dva zdrava zuba u sebi i da je imao preko sto trideset kila,ali jednostavno nisam mogla da prestanem da ga u njegove oči koje su sjale na mesečini.
-Kako si lepa Cako bože.Bože kako si jebozovna-prosaptao je i sa drugom rukom počeo da me miluje po obrazu nagnavši se ka meni. Drhtala sam od uzbudjenja i neke novootkrivene treme koja je dolazila ni sama ne znam od kuda.Ipak on je bio tako stariji i iskusniji od mene,a ja osim par pušenja u školskom wc-u i jednog svom tadašnjem momku nisam nikada otišla dalje. A čeznula sam za tim,čeznula čekajući onog praavog. No moja čežnja nikada nije dočekala pravog,jer u tom trenutku,u zagrljaju s ciganinom moja čežnja je dostizala svoj vrhunac i ja sam bila spremna da mu se podam bez ijedne reči više.
Sećajući se sada dok ovo pišem,ne mogu a da ne pomislim na svu ironiju koju život nosi sa sobom i kako ono što smo verovali i radili,vrati nam se kao bumerang na način na koji to ranije nismo mogli ni zamisliti. Jer postojao je razlog zbog kojih nisam smela kroz cigan malu. Još kao mala gledala sam ih i gadila se njihovim navikama,njihovom životu i njima samima uopšte. Poticala sam iz jedne ugledne i pristojne porodice i bukvalno mrzela sve one koji su bili ispod mene. Još kao mala uživala sam u trenucima kada ih sretnem pa mi nešto dobace,da im svašta kažem,od toga kako su odvratni prljavi cigani,pa sve do toga da ih je hitler trebao sve pobiti. U školi je bilo par njih kojih sam sa drugaricama redovno maltretirala,podjebavala,terala ih da mi čiste obuću ili ih jednostavno pljuvala u prolazu. Moglo mi se,uvek sam bila popularna riba u školi i za moju naklonost momci bi uradili sve što tražim,tako da ako bi se neki ciga pobunio,ubrzo bi i dobio batine.
Možda je ta čudna situacija u autu sa ciganinom baš zato i tako delovala na mene,da sam otvorila usta a debeli prsti Abdule našli su mi se u usta i ja sam ih sa uživanjem sisala.
-Ohhh… Cako,kako si dobra-dahtao je govorivši- Prava bela kurvica. Ohhh….dete moje slatko,tako je devojčice sisaj,sisaj.liži prste čika Abduli.Tako je mala,toooo,načiniće te čika Abdula pravom ciganskom kurvicom !
Uzeo je da mi ljubi vrat,zarivajući svoje prste još dublje meni u grlo.Osetila sam strujanje svuda po telu dok sam halapljivo sisala njegove debele prste. I to što me je jedan ciganin po prvi put nazvao kurvicom tako me je palilo u tom trenutku.
Odmaknuo se od mene,povukao sedište unazad,jednom rukom me je stegao za vrat,a drugom uzeo moju ruku i stavio sebi na slic pantalona. Bože,koliki je , pomislila sam osetivši ga na svom dlanu kako pulsira ispod pantalona.
-Hajde dete,izvadi čika Abduli kurac,hocu da osetim ta tvoja dečija usta na njemu,da ti čika Abdula pokaže šta je kurac,da vidiš šta je prava ciganska kurčina-rekao je ,a ja sam odmah krenula da ga otkopčavam rukama koje su mi jako drhtale. I bio je u pravu.U trenutku kada je izašao iz pantalona i protegao se svom svojom dužinom,jako debeo,sa šiljim crvenim glavićem ja sam samo zinula,bukvalno zinula od iznenadjenja i prizora jedne ogromne ciganske kurčine.To što sam zinula bilo je dovoljno da mi čika Abdula povuče glavu ka svojim preponama. Osetila sam ga kako prodire u moja usta,polako dok je čika Abdula ispuštao jedno dugačko ahhhhh…..
-To ćero moja slatka,tako je bela moja kurvice,gutaj taj kurac dublje,dublje-govorio je sve glasnije i sve jače natiskivao moju glavu na to čudovište od kurca.Bio je jako duboko u mojim ustima,jedva sam dolazila do vazduha,bukvalno se davila sa tim ciganskim kurcem u mojim ustima,ali on mi nije pustao glavu,već je počeo da ga gura i vadi žestoko,sa svakim ubodom podižući se sa sedišta dok mi je salo njegovog ogromnog stoka udaralo o obraz. Probala sam da se odgurnem rukama da bi bar malo došla do vazduha,ali to kao da ga je još više palilo,ubrzavao je ritam i jače mi gurao glavu i jače se,gotovo odbacivao sa stolice.
-Gde si krenula kurvo-gotovo da je vikao. Jebem ti glavu kurvo,karam ti usta droljo bela,a ti bi da bežiš. Ohhhh….pičko jedna,naučiću te ciganskom kurcu.Veruj mi da posle ni jedan drugi nećeš poželeti.
U meni su se najrazličitija osećanja pomešala.Osećanja koja ne bi trebalo ići jedno s drugim.Strah da ce me udaviti od kurca,a opet želja da tako učini. Nemoć da mogu bilo šta uraditi,a opet volja da mu se prepustim. Bol moje vilice i gušenje u grlu,a opet užitak čitavog tela koje je drhtalo.
Konačno pustio mi je glavu i ja sam konačno došla do vazduha. Povukao je moje sedište unazad i spustio je tako da sam ležala.Jedva se okrenu u svom sedištu,a zatim me opkoračio onako debeo nabijajuci me u naslon sedišta,a svoj ogromni stomak u moje lice,a zatim se onako izvaljen preko mene propeo višlje,sve dok njegov kurac ponovo nije stigao meni u usta. Jebao me je odozgo,a ja nisam mogla da mrdnem,zarobljena pod debelim telom ciganina primala sam njegovu kurčinu u usta sve dublje i dublje,jače i jače dok mi je glava uranjala u njegovo salo.Opet sam se davila,potpuno nemocna,ali nisam ni probala da se oslobodim.Samo sam svojim rukama uhvatila njegovu ogromnu guzicu koja se skupljala i širila sa svakim novim ubodom.U jednom trenutku osetila sam njegova ogromna jaja kako me udaraju po bradu.Rasčepljenih ustiju do krajnosti osetila sam koren njegovog kurca u ustima,ni sama na tren ne verujući gde je svo ono meso stalo.
Zarivši ga još jednom do korena,tako je i ostao ne pomerajuci se.Celom dužinom svog ogromnog ciganskog kurca bio je u mojim ustima.Njegovo ogromno salo,zatvorilo mi je lice,njegova jaja prostrla mi se po bradi i ja sam se borila za vazduh.
-Ooooo…devojčice primila si ga do jaja.Primila si cigansku kurčinu do jaja droljo.A šta kažeš pičko,svidja ti se jel da-govorio je dok sam ja već mlatarala rukama. Gledao sam te još kao malu drolju.Trebao sam te još tada naučiti ciganskom kurcu,do sada bi te pola male jebalo droljo. Gde je sada tvoj tata Mihajlo da vidi šta mu radim sa njegovom mezimicom.Dosta je on mene jebao dok sam vam radio po kući. I ona Goca, kurva od tvoje majke što je strah i da se pozdravi sa mnom da se ne bi zarazila,kao da sam gubav. Gde su sad da vide kako te gubavac uči ciganskom kurcu.
Gotovo je,mislila sam,ugusiću se.Osećala sam se tako beznadežno,kad ga je najednom izvukao i ja sam se jako zakašljala. Izašao je,povuko me za ruku i izveo napolje.Naredio mi da klećim,pritiso me uz auto i jos nekih pet minuta snažno mi jebao glavu,zatim me podigao,povukao mi haljinu na gore i ponovo pritiso uz auto strasno se ljubeći sa mnom.Zavukao je jednu ruku pod haljinicom i jednim potezom pocepao mi gaćice.Digao mi je jednu nogu i prislonio svoj veliki ciganski kurac uz moju ribicu.Znala sam šta me čeka i drhtala od želje da udje što pre,da me raspori,da ga osetim…
Snažno sam ga zagrlila dok sam osećala kako prodire i od bola ugrizla sam kragnu njegove košulje ne pustajući je.
-Kurvo,ne mogu da verujem da si još nevina-dahtao je govoreći. Jebaću malu belu i nevinu devojčicu,ohhh…kako je to dobro.
Pogledao me je u oči cereći se a zatim rekao. –Hajde kaži čika Abduli,koliko želiš da ti ciga bude prvi,hajde reci kako želiš da budeš ciganska kurvica,da te jebe cela mala,ajde kurvo da cujem.
Posle dužeg vremena po prvi put sam progovorila drhtavim,uzbudjenim glasom -Želim da me jebeš čika Abdula.Želim tvoj ciganski kurac da mi bude prvi,želim da tebi dam svoju nevinost.- Slušajuci sopstvene reči,sa ciganskim kurcem pred krajem sopstvene nevinosti,kao da sam poludela,nisam mogla prestati da govorim stvari koje ranije nisam moga ni u snu sanjati. – Načini me ciganskom kurvom.Neka budem vaša drolja.Želim svaki kurac u mali da probam.Neka se deca na meni uče. Neka me matori siluju.Neka me daju jedan drugom.Neka…
-Nisam uspela završiti misao.Osetila sam da me pocepao i vrisnula,zatim još jednom,pa još jednom,pa još jednom. Bol je postajao sve veći sa svakim novim ubodom,a moji vrisci sve jači,ali nije stajao.Ubadao je još jače i još jače.Guza mi je lupala od staklo automobila,on mi je držao jednu nogu i silovito mi ga stavljao.Najednom,osetila sam olakšanje duž kičme i bol moje ribice je popuštala,a umesto njega talasi i talasi neverovatnog zadovoljstva. Nisam više imala pojima ni gde sam,želela sam da tako traje večno,da jebe i nikada ne prestane.
Izvadio ga je,naredio da se skinem što sam ja odmah učinila.Shvativši da sam gola kraj reke,samo sa štiklicama na nogama i pred ogromnim ciganinom, dodatno sam se napalila.
Prišao mi je i pogledao me odozgo posto je bio za glavu viši od mene,a zatim me pljunuo posred lica.Otvorila sam usta,ni sama ne znam zašto a on je zatim pljunuo u njih.
-Bićeš ti prava ciganska drolja,Cako.-Prokomentariso je,pljunuo me još jednom,a zatim mi naredio da stojim tu i ne mrdam.Otišao je,otvorio gepek i pojavio se predamnom sa konopcima u rukama.
Ja zaista ni sada ne mogu objasniti šta sam u tom trenu osećala,ali pamtim da tada nije postojalo ništa za mene.U tom trenutku,kao da nije bilo ničega oko nas,kao da sam bila s njim u nekom otudjenom svemiru i bila spremna na sve,ne imajući pojima šta sledi,ali sa neverovatnim uzbudjenjem da to i saznam. Reč nisam rekla dok mi je svezao šake jednu za drugu i poveo me sa sobom,kao kad čovek vodi kravu ili ovcu. Tek nedaleko je zastao krj jednog drveta,prebacio konopac preko grane koja je visila i svezao ga za stablo,tako da su mi ruke bile podignute visoko iznad i da nisam bila na visokim štiklicama ko zna da li bih i zemlju doticala nogama.
Stao je ispred mene i konačno skinuo košulju tako da se njegovo ogromno salo potpuno pokazalo pod mesečinom.
-Rasna si kurvica-govorio je i uzeo je moje poveće grudi u svoje ogromne šake i grubo stiskao.Pljuvao me je i dalje,mesio mi guzu,a zatim stao iza mene i ponovo mi ga gurnuo.
-Ahhh..ponovo osetila sam užitak,vrtelo mi se u glavi,a on me je tucao od pozadi snažno kao bik dugo dugo.Kidao me od svog velikog ciganskog kurca,psovao mi mamu,sestru,familiju,govorio kako će sve nas jebati,a da će mene jebati svi.
Odjednom,još dok je bio u meni začula sam kako se obraća nekome i tad shvatila da je pozvao nekoga mobilnim.
-Damire ti li si? Pa dobro gde si? A s kim ? E slušaj me,za koliko možete da dodjete do mosta,tu sam s jednom kurvom i treba mi pomoć…. Ma ne palim te,pokupi sve koliko vas ima,večeras ja častim…
E kurvo moja,sad će da vidiš kako karaju cigani-šapnuo mi je još uvek mi ga snažno zabijajući od pozadi.
Tek tada,kao da sam izišla iz sna,postala sam svesna situacije u kojoj se nalazim i misli su mi se redjale jedna za drugom.
-Nemoj čika Abdula,molim te,nemoj.Odveži me molim te,počela sam da ga molim,a on nije prestajao sa jebanjem.
-Moli kurvo! Kasno ti je sad za to… Moli bela kurvice-izdrao se a zatim nastavio još žešće da me jebe. Ugledala sam farove u daljini.Dolazili su….
Zatekli su me na Abdulinom kurcu,svezanu golu i obešenu o granu drveta.
-Abdula to majstore-govorili su prilazivši nam bliže.Bila sam pognute glave,probala sam da sakrijem lice,ali čika Abdula mi ga je zavukao najsnažnije do tada,uhvatio kosu i povukao me.
-Oooooo…-drao se.- Svršavam,svršavam,punim je !-
-Ne mogu da verujem-progovorio je jedan od njih.Pa to ona kurva iz obrenovićeve jebote.
-Caka!-progovorio je drugi i tek tada sam shvatila da poznajem tog što govori pa sam mahinalno pogledala ka njemu,još uvek osećajući čika Abdulin kurac koji mi punio utrobu spermom i cinio je toplom. Da,to je bio jedan od onih cigana koje sam maltretirala u školi.
-A kurvo,došla maca na ciganska kuranca-rekao je,a ostali su prahnuli u smeh.
Čika Abdula je izašao konačno iz mene i rekao ostalima. –Momci,karajte.Vaša je.
Dečko iz škole mi je pljusnuo šamar da sam se zavrtela,a ostali su se još jače smejali. –Kako se ja zovem-pitao me je gledavši me u oči. Ćutiš kurvo,a ćutis? Pa naravno da ćutiš kad ne znaš.E pa ja ću da ti kažem kurvo-rekao je i zavalio mi još jedan šamar. Alen,kurvo,Alen.Hoću da znaš,kad te suta pitaju ko te karao da znaš da kažeš.Nisam ni ciga,ni ciganin,ni ganci nego Alen kurvo.I hocu da me gledaš u oči dok te karam jel jasno droljo..Raširite joj noge-rekao je ostalima i jedan mi je podigao jednu,a drugi drugu nogu,dok je Alen stao od napred,uhvatio me za kosu i dreknuo opet- Gledaj !-
Ušao je u mene cereci se ii u tom trenutku dok je ulazio,nezavisno od onoga šta sam razmišljala,osetila sam toplinu,zadovoljstvo i ponovno uzbudjenje. Karao me je žestoko i dugo,a ja sam ga gledala,pljuvao me je,lizao me,samarao,smejao se,a ja sam se borila sama sa sobom i očajnički se trudila da mu ne pokažem da uživam.Sve je počelo na mene da deluje naopako.I to što sam ponižena i postidjena u rukama cigana ,i to dok me je jedan jebao a drugi ga bodrili u glasu da me tuca sve jače i jače,samo me je dodatno popaljivalo.Mislila sam da ludim.
-Napuniću te kurvo-rekao je i zatim i on počeo prosipati spermu u moju unutrašnjost. Gorela sam… Jedan od one dvojice zauzeo je Alenovo mesto u mojoj ribici,a drugi je zašao od pozadi.
-Čekaj malo,ne tresi je toliko-rekao je ovom drugom-hoću da joj ga zaglavim u guzicu,da karam ovu njenu belu guzicu. Osećala sam gde prodire,gde mi cepa guzu i bol iz guze koji se mešao sa zadovoljstvom iz ribice .načinilo je da se oglasim jednim velikim AAAA…po prvi put od kada su došli. Prepoznali su zadovoljstvo u tom mojem vrisku.-Tako je srećo,rekao je ovaj od pozadi.Uživaj u svom ciganskom raju…
Karali su me jako,žestoko a ja sam vriskala sa svakim novim ubodom,a zatim počela prvo kroz tihi šapat,a zatim sve jače i jače da govorim,to,to,jebi,jebi…
U sendviču dva ciganina preko rame ovog ispred mene,ugledala sam još par farova kako se približavaju.
Ide Mihez sa njegovima,rekao je Alen gotovo unevši mi se u lice dok su me njegova dva druga još uvek jebala. Još dok su dolazili već sam bila osetila kako mi se guza i utroba pune u toploti zbog koje sam iznutra sva gorela. Tek tada sam primetila da u senci obližnjeg drveta stoji još jedan od onih što su došli s Alenom.Videla sam da se približava i iz senke se promaljao lik čoveka koga sam dobro znala.To je bio naš prvi komšija,prijatelj mojih roditelja,čovek koga sam znala od rodjenja.Nije bio ciganin ali ih je poštovao i četo ulazio u bezopasne rasprave s mojim ocem o njima. Moj otac je govorio da mu je on kao brat koga nikada nije imao,a jedan drugog su zvali kume i ja sam ga tako zvala jer je on bio čovek koji me je i krstio.
Otvorila sam usta da progovorim,a on mi je stavio ruku na usta i rekao cuti,samo cuti.Gledala sam ga,ulazio je u mene polako,a zatim nastavio da me jebe nezno,ne prestajuci da me gleda. Cinilo mi se kao da razgovaramo očima.Ja sam otvorila usne i mi smo se ljubili.Vec su me ruke jako bolele.Primetio je to i rekao Alenu da me odveže,što je ovaj i učinio i moje su ruke pale preko njegovih ledja i ja sam ga zagrlila. Ne puštajući me iz zagrljaja i iz poljubca,s kurcem duboko u meni klekao je na kolena i ja sam jahala na njegovom kurcu sva u ekstazi. Već su bili došli ovi drugi cigani i okružili nas gotovo svi koji su bili tu ,pričali,smejali se,ali ja nisam bila tu.Lebdela sam u zagrljaju svog kuma svršavajući u jakim naletima. U zagrljaju prosuo je i on spermu u meni i sapnuo mi –Volim te- a potom se okrenuo i odaljio se isto tako tiho kao što je i došao.
Okrenuvši se oko sebe,ugledala sam nekog nepoznatog ciganina i neke dečake,bolje reći klince. Prišao je,sagao se,uhvatio me za bradu i ja sam ga pogledala. Ošamario me je i rekao da budem dobra i mirna,a zatim pozvao decu da me pipaju. Mnoštvo dečačkih ruku našlo se svuda po mom telu i ja sam legla na travu.Mesili su me,štipali,smejali se i pričali nešto na ciganskom.
-Hajde Halide ti prvi-rekao je ovaj stariji. Izvadi svoj kurčić i stavi ga teta Caki,a vi ostali se spremite.
Mali se malo nećkao,ali ga je ovaj uhvatio za ruku i priblizio ga meni rekavši mi da raširim noge. I mali Halid je ušao u teta Caku ne prestajući da se smeje.Gurnuo mi ga je nekoliko puta i svrsio tresuci se,dok su ostali prasnuli u smeh.Došao je drugi dečak,treći,ćetvrti i teta Caka im je usisala te njihove male kurčeve do poslednje kapi. To je ujedno bio i prvi put da me neko zove teta Cakom i to što su klinci bili u meni teta Caki izludjivalo me je.Na kraju,došao je i taj najstariji guyio me je,a ja ga nisam puštala iz zagrljaja ne prestajuci sa orgazmima iako tada nisam ni sama znala da je to orgazam.
Ležala sam na travi uvijajući se i milovajući sama sebe u totalnoj pomamljenosti kad sam cula kako je neko rekao-hajde da okupamo teta Caku za kraj..
Ubrzo su bili oko mene pišajući u dugim zlatnim i toplim mlazevima po mom telu,a ja sam bila na sedmome nebu,potpuno obuzdana,potpuno ponižena i potpuno osvojena. Na kraju prišao mi je čika Abdula,pomogao mi da ustanem,odveo do reke gde sam se okupala,a zatim stavio u auto i povezao kući.Već je bilo svanjavalo i u tom trenutku,da li su moji budni ili ne više me nimalo nije zanimalo.Brinula sa se kako ću sutra,kako prekosutra,raščuće se po kraju.Kojom ulicom da prodjem,gde da idem,šta da radim.Kako ću pred kumom sutra kad bude došao.Hiljadu pitanja i strahova me lomilo u tom trenu.Ćutala sam,a čika Abdula jednom rukom vozeći,drugom je uranjao izmedju mojih nogu i stalno govorio kako sam kurva ciganska,kako će me jebati stalno uvek,kako će sve cigane dovoditi da me karaju,da me pune… Bože,tad sam pomislila setivši se svih onih koji su svršili u meni,a šta ako zatrudnim,šta ću onda.Jedino da skočim s mosta,nema mi druge.
Konačno došli smo pred mojom kućom.Svetla su bila pogašena.Moji su ipak spavali. Čika Abdula me uhvatio za vrat te sam ga pogledala.
-Jeli kurvo,jel ćeš doći sutra da te karamo još.Ima nas još puno ovde,velika je ovo mala-rekao je i nasmejao se.
Ćuteći,sklonila sam mu ruku,izašla i krenula ka kući,a zatim zastala…
Okrenula sam se i krenula ka kolima koja su još uvek stajala.Otvorila sam vrata i sela na sedište gledajući ga.
-Ma nek ide život-pomislila sam i utonula u poljubcu,shvativši da je jedno poglavlje mog života prošlo i da me je život poveo putem koji nisam mogla ni zamisliti . Ja sam rešila da mu se prepustim me znajući gde će me taj put odvesti.
O tome nekom drugom prilikom.Ljubi vas i pozdravlja Caka !
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Porodično stanje

..Moje ime je Nikola imam 17 godina,za svoje godine sam jako lepo razvijen jer se bavim atletikom.
Prica pocinje proslog leta,tada sam imao 16 godina,sjedeo sam ispred tv i gledao neki spot koji sam skinuo sa interneta koji je bio prepun golotinje,keva je taman dosla sa posla otac je bio jos na poslu a moje dve sestre u skoli.
Keva je imala 42 godine,dugacku crnu kosu ,jako velike grudi i savrsene noge,bila je bolja riba nego vecina riba koje znam.Bio sam u nedoumici da li da ugasim spot ili da nastavim gledati..rekoh koga sisa nije porno vec samo golotinja.
.keva se vec presvukla u kratku suknju i majcu bijele boje koja je isla samo do pupka..bacila je pogled na tv ali nista nije rekla,na tv je bio neki reper sa 2 ribe koje su bile potpuno gole pevao neku rep pesmu..kurac mi se bio ukrutio..nisam mogao da vjerujem da sam imao hrabrosti da gledam tako nesto pred kevom..namjerno nisam obukao bokserice tako da mi se kurac mogao vidjeti sa strane odakle je ona dolazila..
Keva me upita hocu li sok,rekoh moze ..donijela mi je sok a dok se naginjala jasno sam joj mogao vidjeti sise dok je spustala sok na sto..
keva sjede pored mene i upita me odakle ovakvi spotovi danas na tv..
rekoh to je jedna sada popularna grupa ali je zabranjena na youtube pa se mora ovako gledati..keva je sela u fotelju pored mene i sigurno je mogla da vidi moj kurac koji je virio sa strane sorca ali nista nije komentarisala..mislio sam da cu da puknem..
ona rece jao sto danas sve ljudi ne rade za pare.Rekoh uf ovo je nista sta sve ima..ona me zacudjeno pogleda i upita pa sta to naprimer?
Pa rekoh  u japanu se daje show gde otac mora da pogadje koja mu je cerka,postave mu 6 cura kojima se ne vidi glava ali sise i picka im se vidi i on na osnovu toga pogadja koja je njegova i ako pogodi,dobija nagradu..
ona rece”E u to nemogu da vjerujem”..rekoh evo vidi..i prebacim ja na sledeci klip koji imate na na netu japanese incest game show,i stvarno clip se upali otac je pogadjao od 6 cura koje su njegove 2 cerke,show je bas u porno stilu i otac mora da im dodiruje sise lize picku i na kraju da ih guzi odpozadi..
kako je clip prolazio meni je kurac sve teze bilo obuzdavati da ne svrsim a keva je zaprepasceno gledala dok je ovaj japanac jebao sve redom..posto na kraju nije pogodio obje,morao je za kaznu da svrsi u jednu od cerki da bi dobio nagradu,na sta je on pristao..na tv je otac jebao cerku dok je druga cerka mu sedela pored njih i drzala za ruku sestru dok ju je otac divlje jebao i na kraju svrsio u nju..
kad se se zavrsilo keva rece ” epa stvarno u ovo nisam mogla da poverujem da ovoga ima po svetu..”rekoh ima i sin kako pogadja koja mu je keva..”ona me zaprepasceno pogleda i rece “daj..to je vec previse”i ja upalim sledeci klip i naravno ponavlja se prica sin pogadja koja mu je keva i radi sve od mazenja sisa do lizanja picke i na kraju guzenja..Pri kraju clipa on se ustade i rece e ovo je previse za mene,nemogu da vjerujem da ovo gledas po internetu…pa rekoh bilo mi zanimljivo da vidim kao i tebi..sad je vec skoro jasno mogla da vidi citav moj kurac koji samo sto nij ekslodirao..ona rece svasta..ustade se i podje do wc..
ja naravno brze bolje podjoh to wc i bacih pogled kroz kljucaonicu kad vidim kevu kako skida suknju i gacice i zavlaci prst duboko u picku..mislio sma da cu da padnem u nesvest..drkao sam kao lud..ona je pravila neke cudne face i tresla se dok nije svrsila..ja sam svrsio u momentu,prskajuci vrata wc mlazevima sperme..brze bolje ocistih vrata i vratih se u dnevnu sobu i prebacih na pink kanal da gledam neku muziku..
keva izadje i kao da nista nije bilo..podje da sprema rucak.
Uvece je dosla moja sestra blizankinja Nada iz skole,ja sam bio u nasoj sobi za racunarom ,Nada je taman izasla iz wc jer se bila istusirala i presvukla dugacku majcu koja joj je bila kao haljina,malo iznad dupeta..vecerali smo i tad je dosla Nena moja godinu starija sestra koja je jako licila sa Nadom i sa kevom,crna kosa dugacka..crne oci grudi koje su bile malo vece nego sto je neki prosek kod cura..kevine sise su bile malo vece..uvece smo odgledali neki film i sestre su legle da spavaju na krevetima koji su bili na spratu jer nismo imali puno mesta u sobi..
ja sam ostao za racunarom i gledao nesto po iternetu..i kad sam mislio da su zaspale upalim jedan porno site koji se zove mrsnake i nadjem neke incest klipove..posto sma mislio da obje spavaju izvadih kurac i poceh da drkam polako..pa sve brze i brze..okrenu se prema sestrama kad vidim Nadi se skroz majca podigla i vidim da joj se guza sa gacicama skroz vidi..nisam mogao da se suzdrzim,ustao sam, stao pored kreveta i drkao gledajuci joj guzu..
u tom trenutku sam cuo jedva cujan zvuk i pretrnuh za trenutak..bacih pogled u ogledalo na ormaru gde su nam stajale stvari i vidim da kroz malo odskrinuta vrata me gleda keva..bio sam prestravljen..sta da radim..vec me je videla..nisam mogao vise..rekoh sta bude..nastavim da drkam..i pocnem da svrsavam po krevetu i po guzi moje sestre Nade..kad sam svrsio zaboljeli su me testisi koliko sma sperme bio izbacio..pogledam u ogledalo..keva je gledala..i odjednom samo se odmakla i valjda otisla u sobu kod caleta.
.brze bolje sma ocistio spremu sa kreveta ,poda i na kraju sa guze moje sestre Nade pazljivo da je nebi probudio mada ona spava kao top obicno.
Ujutro smo svi bili na dorucku,keva se ponasala normalno,ja sam bio prestravljen da li ce reci sto caletu.Svi su posli sem moje sestre blizankinje Nade,ona je jos uvijek bila u svojoj majci ja u sorcu,rekoh u sebi bas me zanima kako ce reagovati na ove klipove koje sam imao na dvd,upalim dvd i tada Nada udje u dnevnu sobu i upita me sto to gledam,rekoh spot ove rep grupe sto je zabranjena na youtube da se gleda,e rece ona super cula sma za to ali nisam gledala..gledali smo spot gde je neki crnac pevao i simulirao sex sa 2 cure koje su bile potpuno gole..
Nada rece”pa nije ni cudo sto je zabranjen spot vidi ove ribe su potpuno gole”ja sma se nasmejao i ona takodje..kao i juce nisam nosio bokserice i kurac mi je virio sa strane..ona je to jasno mogla vidjeti..rekoh jesi cula za one lude japance sto su napravili show gde otac pogadja ko su mu cerke izmedju 6 golih cura za neku ludu nagradu..
ona se zacrveni rece”nisam ajde upali bas me zanima”..nije mi morala dva put reci..clip je isao i ja sma vec napamet znao redosled stvari,japanac je mazio sve cure,lizao im picke mesio sise ..
Nada podize noge i skupi ih.. pa ih malo rasiri..jasno sma mogao da vidim njene gacice i dlacice koje virile sa strane..mislio sma da cu da puknem..kurac mi se digao skroz i ona ga je mgola videti sa strane..dok se clip blizio kraju ona je sve vise bacala pogled na moj sorc gde se moj kurac bio potpuno raspametio..
”ona rece pa ovo je neverovatno”..ja se nasmejah i rekoh zamisli to u Srbiji da ima,dali bi ko pristao sta mislis?
Nada me pogleda pa rece”pa zavisi za koje pare..”rekoh da li bi pristala da te Dragan nas otac ovako dira tebe i Nedu?
Ona odgovori”pa ako bi bile bas velike pare mozda i bi..Mislio sam da cu da puknem..rekoh tada ni sam neznam kako”jesi videla kada caletov kurac?
Ona se zacrveni i rece “pa naravno da jesam vise puta”Ja tada vec opusteno upitah kad se to desilo?
ona odogovri”videla sam jednom kad sma se ranije vratila iz skole mamu i tatu u sobi jer nisu bili zatvorili vrata,mama je tati lizala kurac”
mislio sam da cu da umrem..rekoh jesi se uzbudila kad si to videla?ona spusti glavu i rece”pa jesam ,lagala bih kad bi rekla da nisam”..e sad rekoh idem do kraja..a jesi meni videla kad kurac?
Ona se nasmeja i rece”uf tebi,tebi sam puno puta videla kurac..uvece dok gledas tvoje porno sajtove i dok ga drkas ja te vidim u ogledalu dok drkas”
bio sam zaprepascen..rekoh nista mi nisi rekla,ona odgovori”pa sta da ti kazem to je normalno u tvojim godinama,pa i sada ti se vidi kurac..”uh…poludecu..nemogu vise rekoh”
sta je bilo upita me ona?rekoh ja moram da se olaksam i znacajno se nasmejah,krenuh prema wc kad Nada rece a sto ides u wc mozes i ovde pa i onako sam te 100 puta videla dok drkas”Bio sam zapanjen..rekoh pa ok onda ako tebi nece da smeta?
ma jok odgovori ona slobodno ti drkaj ovde,znam da te pali sto cu te ja gledati..Ja je pogledah i rekoh jel ti smeta da upalim jedan specijlan klip?
kaze ona koji,ja rekoh incest porodica,ona rece ma slobodno..upalio sam clip u kojem jedan otac jebe dve cerke i kasnije mu se pridruzuje sin i zena..kako je klip pocinjao ja izvadim kurac i pocnem da drkam..Nada me je gledala..vidjelo se da je uzbudjena..ja sam sve jace i jace drkao..ona u tom momentu spusti ruku do gacica i poce da se mazi..nisam mogao da vjerujem da se to desava..vise sam gledao sestru neko clip..tad sestra posenu gacice u stranu i poce da mazi klitoris i stavlja prst pomalo u picku,pa onda sve dublje i dublje..
vec vidno zadihana rece Nikola moze mala pomoc hocu da mi diras sise dok se mazim
ja sam istog trenutka ustao i poceo da joj mazim sise dok je ona divlje stavljala prst u picku..u jednom trenutku ona me pogleda i stavi moj kurac u njena usta..to je trajalo par minuta..i ona rece”hocu da me jebes” ja joj isti trenutak rasirih noge i uvalim kurac duboku u picku..jebao sam je brzo sve brze ..rekoh ja nemogu vise..”svrsi rece ona u meni”ja sam poceo da svravam u mlazevima u nju dok je ona u ekstazi isto svrsavala..legli smo jedno kraj drugog znojavi..ona se nasmesila i rece ovo je bilo super,mogli bi da ovo radimo cesce..
rekoh da bi mogli sto da ne..ona me pogleda i rece jel imas neku fantaziju?Rekoh imam naravno vise njih.”sta bi voleo da vidis “rece ona..hmm rekoh vise stvari naprimer voleo bi da jebem tebe Nenu zajedno a voleo bih i kevu ali mislim da bih jedino mozda tebe i kevu mogao jebati zajedno,ona me pogleda i rece kako to mislis,mislis da bi keva pristala na to?
Onda joj ja opisah sta sam radio noc prije toga i kako me je keva gledala dok sma drkao i svrsavao nad njom..
Ona me pogleda i rece”e nemogu da verujem”..rekoh istina je..ona rece pa mozemo probati..a sta ti je jos fantazija upita ona?
Pa rekoh voleo bi da vidim kako cale jebe tebe i Nenu zajedno..uf nema sanse rece ona..mada bi mogli da vidimo reakciju njegovu kad me vidi golu..Rekoh kako to mislis?pa lepo rece ona..cale zna nekad da radi nesto oko posla na racunaru popodne dok ja spavam a ti upali webkameru da snima,ja cu se praviti da spavam..uf reko moze..
jedva smo docekali da dodje popodne i cale dodje sa posla,keva je kasnila sa posla a Nena je bila u skoli ,ja upalih web kameru i stavih je gore da se vidi cela soba a moj laptop sam sakrio jer je bila bezicna kamera,cale je po obicaju dosao da pogleda e mail na nasem zajendickom racunaru a Nada je kao fol spavala tu u svojoj majci..rekoh caletu odoh druga..on rece “vazi ali nemoj dugo”.
Posle sat vremena sam se vratio cale je bio u dnevnoj sobi Nada je bila u nasoj sobi,docekala me je sa smeskom i kaze ajde vidi sta je bilo,priredila sam caletu mali show”
Upalismo laptop i krenu snimak gde cale nesto radi na racunaru a Nada spava na stomaku..posle 5 minuta nada se kao u snu obrnula na ledja i podgila joj se majca,jasno joj se videla picka.
.Cale okrenu pogled prema njoj i zastade..vidjelo se da mu nije svejedno..ali nije skretao pogled..odjednom se Nada proteze i picka joj se skroz vidjela..a ruku je stavila blizu picke i kao nesto je u snu pricala jer smo svi znali da zna da prica u snu i spava kao top..cale ju je gledao i tad nada poce da mrmlja nesto i da mazi..picku..cale ju je gledao crven u licu..odjednom se ustao..stao pored nje i izvadio kurac..nisam mogao da vjerujem cale je drkao nad njom..
Nada je tada pocela nesto da prica kao u snu”jebi me ..”cale sav crven u licu spusti ruku drhtavom rukom i dodirnu joj picku sve u strahu da se ne probudi..vidjeli smo da joj zavlaci prst u picku..
Rekoh “jesi se bila uzbudila?”pa naravno budalo sva sam vlazna bila”tada cale primace kurac njenoj picki i lagano joj stavi glavic u picku..nisma mogao da vjerujem..krv mi se sva bila slila u kurac i ja izvadih kurac i poceh da drkam dok se Nada smesila…tada je cale na snimku poceo sve jace i jace da jebe..ona je stenjala..odjednom otac stisnu zube i vidjelo se da svrsava..svrsio je u nju..rekoh Pa on je svrsio u tebe?
ona odogovori jeste sva sam bila od njegove sperme,mada sam i ja svrsila kao nikad”kad je svrsio cale brze bolje ocisti kurac i spermu oko sestre koliko je mogao i podje u dnenvu sobu”Jža nisam mogao vise i poceh da svrsavam po sobi a Nada mi se smeskala.Rekoh ovo je ludilo i nasmejah se..e sad rece ona vreme da probamo tvoju drugu fatnaziju..koju rekoh Pa onu gde jebes mene Nenu i kevu..Mislis da ce moci?Pa moguce jer Nena mi se poverila da te je isto gledla dok drkas i da nam nisi brat da bi se rado pojebala sa tobom”mmm rekoh mozemo probamo veceras..vece je doslo brzo..žNena dosla iz skole,ja kao po obicaju za racunarom a Neda se sprema za krevet..cale je otisao na put keva je nesto cistila u kuhinji…cekali smo dok Nena ne zaspe i tad mi Nada rece”ajde vreme je”
Ja se okrenuh prema njoj ona je vec bila zadigla Neninu spavacicu i mazila joj picku preko gacica..meni se kurac skroz digao i ja im se pridruzim na krevetu..
Nada rece”ona mnogo voli oralni sex,probaj da joj lizes picku i kad se probudi nece odoleti da se svi ne kresnemo zajedno”
Ja nisam gubio trenutka..skinuo sma joj gacice polako..onda poceo da joj lizem picku..dok joj je Nada lizala bradavice..Posle minut osjetih da joj picka skroz vlazna i ona je vec bila budna ali se pravila da spava..tada joj Nada sapnu
”ej ne pravi se da spavas znam da si budna”ona otvori oci..nista nisam rekao a ni ona..stavio sam joj kurac u picku lagano..dok joj je Nada jako stiskala grudi i ljubila bradavice..
Nabijao sam joj kurac sve jace i jace i ona poce da uzdise sve jace i jace..Nada rece bato i ja hocu malo..izvadih kurac iz nje i Nada ga uze u usta..Nena se spusti dole i poce da lize Nadinu picku…rekoh dosta je hocu da te jebem..poceo sam da je jebem jako dok mi je Nena mazila muda..i kurac koliko je mogla kad sam ga povremeno vadio iz Nade..jebao sam je sve jace i jace…i onda Nada svrsi..
nena rece “sad mene”ja odmah stavih kurac u nju i poceh da je jebem divljacki..Nena je svrsila za minut sad vec glasno je jecala,bacih pogled prema vratima kad tamo keva gleda i drzi ruku na picku..stavila je bila prst u nju i vidi se da se zadovoljavala..Nena svrsi.
.ja rekoh “vreme je za mene,one obje uhvatise onda da mi lizu kurac…i ja posle 10 sekundi poceh da svrsavam po njihovim licima.okrenuh se dok sma svrsavao..i video kevu ako me uzbudjeno gleda..kad sam svrsio..okrenuh se prema vratima dok mi je sperma se i dalje cijedila sa kurca i rekoh kevo udji hocu i tebe da jebem..
Keva udje bez rijeci skide majcu i legnu pored nas..meni se vec kurac opet digao..odmah sma poceo da je jebem..a Nada i Nena su joj lizale grudi ljubile je,onda se Nada uspravila i stala tacno sa pickom na kevinim ustima..dok se jebao..ona je lizala Nadinu picku..
Nena rece “e kevo i mene malo”i zamenise meste..keva je lizala Neninu picku kao prave porno glumice..ja sam je divljacki jebao 5 minuta i rekoh nemogu vise..i poces da svrsavam..svrsio sam u nju..i keva je svrsila u ekstazi..tada se Nena i Nada spustise do njene picke i pocese da joj lizu spermu sa picke koja je bila prepuna…ja sam se odmakao i gledao dok joj lizu picku..onda prisao istavio Nadi kurac u picku..a Neni prst..jebao sam ih obje na smjenu tako..za 2 minuta opet su svrsile..tako smo svo cetvoro zaspali..a jutro je donijelo opet neke nove fantazije..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.83
Ne vjerujem sama sebi

Kao sto naslov kaze,ni u snu nisam pomisljala da ce mi se desiti ono sto cu vam opisati.
Ja sam zena od 43 godine,zivim u centralnoj Srbiji.Visoka 172,68 kg sa trcastim dupetom i vecim grudima.Sexualni zivot sa suprugom je solidan,nikada nisam ni trazila drugoga.Imam sina od 17 godina.Kuca nam je uglavnom puna,njegovi drugari su stalno tu.Ja sam na njih oduvek gledala kao na decu,iskljucivo tako.Ali…10.jun,petak moj sin N i njegov drugar Sinisa su dosli iz skole kod nas kuci.Posluzila sam ih sokom,nekim palacinkama,sve redno.Da opisem Sinisu:moje visine 172 cm,lepo gradjen decko,uglavnom simpatican.Oni su bili u sobi i Sinisa je otisao u wc.Ja sam sedela na fotelji u boravku.Cula sam Sinisu kako je u wc-u ispustio uzdah “huuuuu”!Prisla sam vratima wc-a koja nisu bila skroz zatvorena jer se parket izdigao a moj suprug jos to nije popravio pa nisu mogla skroz da se zatvore.Provirila sam u wc i ugledala Sinisu kako stoji kod kade sa mojim roze nazuvicama(carape) u ruci i navlaci drka kurac!Sokirala sam se,drzi moje carape i drka!Pogledala sam mu u kurac i zanemela…obrezan(u 17 godina),debeo,sa malo manjim glavicem i dug brat bratu sigurno 19-20cm!Stajao je uspravan kao jarbol,toliko je bio napet da sam mislila da ce eksplodirati!Bila sam u delirijumu , osetila sam da sam vlazna!Nisam razmiusljala,usla sam unutra!Sinisa je brzo ubacio kurcinu u gace,ja sam mu samo prisla nista ne pricajuci,sela naspram njega na wc solju,podifla desno stopalo i pocela da mu napipavam nabreklu kurcinu!Pomerala sam prstice gore dole i skinula mu gace!Iskocila je karina…pocela sam da gladin kurac rukama,uvijala sam prste oko muda,glavica…pljunula sam lagano na glavic i razmazala stopalom po kurcu.
Pocela sam da ga lizem jaja,glavic,od korena na gore,istovremeno ga drkajuci.Nije proslo 2 minuta osetila sam Sinisinu spermu u mojim ustima,napunio mi je cela usta…ustala sm i ispljunula spermu u kadu!Samo sam sapnula Sinisi “sssssss,nikome nista,jasno?”,Sinisam je samo klimnuo glavom i izasla iz wc-a!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 318 319 321 322 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:20:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.281 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.