Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:05:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 312 313 315 316 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26576886 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Moja maštanja

Mislim da svako ima zvezdu svojih seksualnih fantazija od najranije mladosti. Neke od tih zvezda vremenom izblede i zaborave se, a neke se utisnu duboko i ma koliko se trudili da ih potisnemo one se u najdubljim fantazijama ponovo radjaju. Vise se i ne secam kada je ona postala moja zvezda, cinimi se oduvek je to bila i kako je vreme prolazilo ona je bila sve prisutnija u mojim fantazijama tako i kada sam bivao u razlicitim seksualnim polozajima sa razlicitim partnerkama uvek sam video nju i zamisljao samo nju. Kada sam imao 14 ona je imala 19 i bila je riba ipo ali u tom periodu to je bila velika razlika, pre svega fizicka. Sada sa 20 njenih 25 bi mi tako legle, a mislim i njoj, fizicke razlike i nema.

Oboje smo visoki, vitki, crnokosi, moja kratka a njena duga. Svi su nam uvek govorili i veoma lepi, tako da nikada nismo imali problema sa suprotnim polovima. Mogli smo da imamo svakog koga smo pozeleli, i imali smo. Nasuprot mom atletskom telu ni njeno nije bilo nista manje atletsko samo sa izrazenim zenskim atributima. Prelepe grudi, jaka trica, zategnut stomacic, guza i bokovi kao da su delo nekog vajara, a noge vitke i duge. Sigurno se nebi postidela da se nadje negde rame uz rame sa najlepsim misicama, glumicama, pevacicama. Oduvek smo se lepo slagali i razumeli, pogotovo sada kada smo oboje bili, moglo bi se reci odrasli ljudi. I bili smo dosta slicni i strasno smo licili jedno na drugo, kao, kao brat i sestra. Nazalost to smo i bili.

Bila je svesna svoje lepote i svojih atributa i nije se libila isticati ih. Od tesnih farmerki i majicica, preko raskosnih dekoltisanih toaleta do raznoraznih minica, sorcica i biciklistickih pantalonica. Kada je bila bez decka, a mnogo puta i kada je imala stalnu vezu volela je da izlazi samnom. Voleo sam da osetim njen dah kada mi nesto sapuce, voleo sam kada se nasloni grudima na mene, a najvise od svega sam voleo jednu njenu naviku koja joj je ostala od malena do danasnjih dana. A to je, da kada je nesto posebno srecna i zadovoljna ima obicaj da me poljubi pravo u usta. Secam se da mi je ranije bilo neprijatno a sada sam uzivao u tome i uzvracao joj poljubac trudeci se da u tom kratkom delicu sekunde sto bolje osetim njene socne usne. Dosta cesto sam joj priredjivao neka prijatna iznenadjenja i poklanjao neke sitnice kako bih dobio nagradu. I dobijao sam je i to u zadnje vreme sve cesce. Kratko ali jako jako slatko zadovoljstvo.

Voleo sam da je fotografisem i u kompjuteru imam na stotine njenih slika. I ona je to u zadnje vreme sve vise volela tako da cim bih uzeo aparat u ruke ona bi pocela da mi pozira u stilu pravih modela. Posle par slika na kojima je napucila usne saljuci mi poljubac i na moju zalost samo jednu na kojoj je stavila ruke na svoje grudi imao sam jaku zelju da je slikam u takvim nekim pozama ali nisam imao hrabrosti da joj tako nesto predlozim. Jedva sam cekao letovanje koje smo planirali jos tokom zime gde cu obogatiti svoju kolekciju sa slikama u kostimu i bikiniju, a potajno sam prizeljkivao ako budem imao srece i u donjem vesu. Imao sam sasvim pristojan seksualni zivot ali posle samo par odnosa sa istom devojkom zasitio bih se i u narednim prilika bih uvek zamisljao nju, samo nju i tako u nedogled. Prilikom svojih najmracnijim fantazija pregledao sam njene fotografije i … masturbirao.

U zadnje vreme mi je sve islo na ruku sto se nje tice, tako je bilo i u vezi letovanja. Nebitne su okolnosti do kojih je to doslo jer sam u svemu tome dosta sam kumovao ali na letovanje u Grcku smo krenuli nas dvoje sami, kolima. Ona nije imala nista protiv cak joj je bilo i drago, a sto se mene tice to sam zeleo vise od svega. Za fotografisanje sam bio naoruzan maksimalno. Poneo sam jos tri memorijske kartice za digitalni aparat i jos tokom puta sam je fotografisao kada bi ona vozila ili kada smo pravili pauze. Primetio sam da joj to bas prija, kao da je uzbudjeje kada je gledam kroz objektiv. U putu je sve bilo ok, lepo smo stigli i lepo se smestili u predivnom apartmanu sa francuskim lezajem sa pogledom na pucinu.

Rekla je da joj ne smeta da spavamo zajedno jer krevet je ionako prevelik. A meni, meni ne samo da mi nije smetalo nego sam bio presrecan ali se ipak trudio da to sakrijem, jer sam razmisljao da ce mi se tako mozda ukazati veca sansa da je uslikam u donjem rublju. Na moje veliko iznenadjenje, odmah posle smestaja kada smo seli da popijemo kaficu i pice, predlozila mi je nesto sto mi se u prvi mah ucinilo cudnim. Znas, dosadili su mi raznorazni tipovi koji mi se nabacuju tako da bih ovo letovanje zelela da provedem opusteno. Nisam razumeo sta je zelela da kaze i samo sam rekao, i. Pa ovde smo u stranoj zemlji, niko nas ne poznaje i nadam se da nema sanse da sretnemo nekog koga znamo tako da bi mogli da glumimo da smo u vezi a ne da smo brat i sestra, da bih izbegla dosadne udvarace. Zabezeknuto sam gledao u nju i ona nastavi.

Naravno ako tebi to odgovara i ako mozes da izdrzis ovih petnaestak dana… znas vec bez cega. U tom trenutku mozak je poceo da mi radi trista na sat i posle par trenutaka joj rekao ma nema problema, znas da je i meni dosta svega. Onda sam i samog sebe iznenadio sta sam rekao, a ako ne budem mogao da izdrzim reci cu ti. Nasmejala se, a nasmejao sam se i ja. Ako bas dodje do toga mozes i da me prevaris, rece, nasta se ponovo oboje nasmejasmo. A kako mislis da to izvedemo. Pa vrlo jednostavno, za sve oko nas smo par, shvatas. Ok rekoh, samo nemoj da me pravis ljubomornim, ponovo smo poceli da se smejemo. Znala sam da mogu da racunam na tebe, hvala ti, rece i pridje mi sasvim polako i poljubi me u usta. Dali mi se ucinilo ili je stvarno bilo tako da ovaj poljubac za delic sekunde potraja duze i socnije nego obicno.

Moracemo ovo cesce da radimo ako mislis da ubedimo ljude oko nas u nasu malu prevaru, onaj konobar nas non stop posmatra. Pogleda me u oci nista ne govoreci, za trenutak sam pomislio da sam preterao i da ce se uvrediti, ali onda mi ona ponovo pridje i zagrli me naslanjajuci se grudima na mene, nasmeja se, poljubi me u obraz i osta u tom polozaju. Ne brini lako cemo ubediti okolinu samo i ti moras da se ukljucis a ne da sedis tu ukocen. Od osecaja njenih grudi na meni i od ovih njenih reci kurac poce polako da mi se podize i da me preplavljuje osecaj neverovatnog uzbudjenja. Sasvim slobodno sam prebacio ruku iza njenih ledja, zagrlio je oko struka i poceo da je mazim. Prosaputao sam joj na uvo, jel ovako bolje. Pa nije lose, rece, za pocetak, posle krace pauze. Kada smo izlazili iz restorana ona me uhvati za ruku i privi se uz mene. U glavi je poceo da mi nastupa haos. Ovo sto je pocelo da se desava nisam ni najmanje ocekivao, mozda sam nesto slicno prizeljkivao, prizeljkivao sam i te kako ali…

Narednih par dana su za mene bili neverovatno lepi i uzbudljivi, a siguran sam i za nju, jer nas odnos je toliko bio nabijen nekim neverovatnim erotskim nabojem da sam se plasio da moze da kulminira. Od drzanja za ruke, grljenja i poneki put bogami i mazenja, do sve cescih poljubaca u usta mada kratkih kao i uvek, do mazanja mleka za suncanje na plazi i prelepih fotografija koje sam uradio u svim mogucim pozama, ali bikini je ipak bio vrhunac bar za sada.

Uvece za spavanje je oblacila crvenu svilenkastu bodi majicu do iznad pupka i iste takve bokserice pripijene skroz uz njene prekrasne obline. Nije se libila da je vidim tako odevenu jer taj kompletic je bio skroz proziran tako da sam joj jasno video izrazene bradavice na grudima. U ovome sam zeleo da je slikam, to je bilo sigurno i sa ovim fotkama bi moja galerija bila potpuna. Hteo to ili ne bio sam prinudjen da ga drkam vise puta dnevno kad god sam za to imao prilike. Naredne noci sam imao prilike da se uverim da i ona nije ravnodusna. Naglo sam se probudio sa ogromnom erekcijom. Osetio sam njenu ruku kako me mazi po grudima. Skamenio sam se i pravio se da i dalje spavam. Lezao sam na ledjima tako da se u polumraku sobe jasno moglo videti da mi je kurac u boksericama ogroman. Pogledao sam u pravcu sestre a ona me je jednom rukom cas mazila po grudima cas stiskala svoje grudi dok joj je druga bila izmedju njenih nogu. Sve dublje je disala a ruku kojom me je mazila po grudima spusti skroz na moj kurac preko bokserica.

Lepo ga obuhvati sakom i u trenu poce da svrsava glasno kao da joj je bilo svejedno da li cu se probuditi ili ne. Toliko sam bio napet da sam mislio da cu puci. Kada je sklonila ruku sa mene okrenuo sam se u stranu praveci se da i dalje spavam i svrsio puneci bokserice a da ga nijednom nisam dodirnuo. To mi se desilo prvi put u zivotu. Cuo sam da ustaje i odlazi u kupatilo a ja sam i dalje ostao nepomican. Kada se vratila i ponovo legla osetio sam da me ljubi u obraz. Nedugo potom je zaspala. Kada sam bio siguran da cvrsto spava ustao sam s namerom da podjem u kupatilo i presvucem se. Kada sam bacio pogled na nju kurac je ponovo poceo da mi se dize. Izdrkao sam ga kao lud secajuci se malopredjasnje scene. Nakon svega sam ponovo zaspao ali samo sa jednom idejom u glavi. Sada kada sam se stvarno uverio da sva ova njena igra uopste nije slucajnost vec da i ona od mene zeli nesto vise od sutra mora sve postati drugacije. Vise mi fotografisanje uopste nije bilo vazno, vazno je bilo jedino to da nasu igru moramo sprovesti do kraja, jer postalo je ocigledno da to zelimo oboje.

Sledeceg jutra je bila raspolozena vise nego obicno. Mislio sam kako i nebi kad je nocas svrsila. Napolju je padala kisa tako da smo i posle dorucka morali da ostanemo u apartmanu. Dok sam ja citao novine i pravio se nezainteresovan ona se nervozno vrckala po sobi i zacuh vrata iza sebe da je usla u kupatilo. Posle par minuta izadje. I dalje sam citao novine kada mi ona pridje i zagrli me od pozadi. Osetih njene grudi na svojim ledjima. Sta to ima toliko interesantno u tim novinama pa neprimecujes svoju devojku rece i poljubi me u obraz. Ne trebamo valjda da glumimo i kada smo u kuci, rekoh. Ja u tim stvarima, mali moj, nikad ne glumim, uvek se predajem potpuno. Jos nisam ni dosao sebi posle ovih njenih dvosmislenih reci kad ona nastavi.

Znas da me danas uopste nisi slikao. Stvarno nisam, rekoh vise za sebe, idemo na posao i posegnu rukom za aparat. Kada sam se okrenuo prema njoj imao sam sta i da vidim. Na sebi je imala belu koncanu, rupicastu haljinu, koju je obicno nosila na plazi preko bikinija, ali ovog puta gore nije imala nista tako da su joj se grudi lepo videle cak joj je jedna bradavica virile iz malog otvora, a dole je imala bele tange. Zanemeo sam, knedla mi je zastala u grlu dok sam je gutao pogledom. Hej mali, hoces li samo da gledas ili da slikas, rece. Brzo sam se sabrao i dosao sebi, morao sam nesto da kazem i to odmah. Kliknuo sam par puta aparatom i rekao sve mi se cini da cemo morati da glumimo par i kada smo u kuci. Dok je pucila usne prema meni drzeci ruke na bokovima rece vec sam ti rekla da u tim stvarima nema glume moras se i ti predate potpuno. Ok rekoh, kada se ona nagnu napred i uhvati za grudi pozirajuci. Nijedna poza nije smela da mi promakne. Onda se okrenu od pozadi gledajuci me preko ramena i stavljajuci ruke na guzu. Blic je sevao kao lud.

Ove slike su samo za nas dvoje da znas, rece, nesmes nikome da ih pokazujes. Nista nebrini, ovako nesto sigurno necu deliti sa drugima. Uprkos mom neverovatnom uzbudjenju primetio sam da se i ona napalila i to bas tako da u jednom trenutku poce dlanovima da prelazi preko pickice. Jos par slika i aparat pokaza da u memoriji nema vise mesta. Koliko mi je bilo zao s jedne strane s druge strane sam bio i srecan jer je kurac vise hteo da mi eksplodira. Prisao sam joj i glumeci profesionalca rekoh joj mala bila si odlicna. Nezaboravi da ovo mora ostati nasa tajna, rece. Nista nebrini znas da mozes racunati na mene sto se svega tice, rekoh. Nikada me nisi razoracarao pa me neces razocarati valjda ni na ovom letovanju. Budi sigurna u to. Ona pridje uhvati me rukom za vrat i poljubi u usta. Kratko, uobicajno. Strasan erotski naboj se osecao u vazduhu. Izvini, moram u toalet rekoh, imao sam nameru da ga izdrkam jos s vrata, samo hteo sam nesto da ti kazem. Ona podize obrve ocekujuci moje reci.

Gluma nam je nikakva, rekoh, sa ovakvim poljupcima. Bila je zatecena i ja za to vreme udjoh u toalet zatvarajuci vrata za sobom. Samo sto sam ga izvadio i primio u saku zacuh kucanje na vratima. Mogu li da udjem. Na brzaka sam ga vratio u gace i pustio vodu nad lavaboom i isprskao se po licu. Otvoreno je, rekoh. Usla je na vrata i kada su nam se pogledi sreli znao sam da posle ovoga dana nista vise nece biti isto. Izvini a sta fali mojim poljupcima. Kao da je zelela da produzi ovu igru. Iako maksimalno napaljen rado sam je prihvatio. Moras me podsetiti jer sam ih vec zaboravio. Prisla mi je stavila ruku na moje rame i ponovo me poljubi. Isto, kratko. A kada si ti mene prvi poljubio. Zaista nisam nikad pomislih, uvek sam samo cekao na nju. Smem li sada, rekoh. Ne moras da me pitas jer ni ja tebe ne pitam kada zelim da te poljubim.

Predjoh rukama od njenih ramena i zadrza ih na misicama. Poljubio sam je isto tako kratko kao i ona mene. Uzvratila mi je poljubac naravno. Poceli smo toliko tesko da disemo da su nam reci jedva izlazile iz grla. Jel osecas da nesto nedostaje, rekoh. Sada sam je vec mazio od misica, preko ramena, do vrata i kose a ona mene zagrli sa obe ruke oko vrata. Moraces da ponovis, jer nisam bas najbolje osetila. Sada su mi obadve ruke bile iza njenog struka na ledjima, a ona me je mazila po vratu i kosi. Usnu su pocele da nam se priblizavaju i poljubismo se sada za nijansu duze. Pa ponovo, odmah, pa ponovo, pa ponovo. Skroz smo bili prilepljeni jedno uz drugo. Duzina je bila rec, koju izustismo gotovo istovremeno. Onda nam se usne spojise i nista vise nije moglo da ih razdvoji. Gutali smo jedno drugo dok su nam jezici sarali i istrazivali usne duplje jedno drugom kao da to nikada ranije nisu cinili. Ruke su mi prelazile sa sestrine guze do grudi istrazujuci i dodirujuci sve ono sto sam do pre samo par minuta samo pogledom mogao da istrazujem.

Grickao sam joj prelepe bradavice dok je ona pocela potpuno da mi se predaje. Ljibila me je po vratu i grudima takodje me stiskajuci za guzu. Dugo sam se zadrzao samo na tome jer nisam znao koliko smem da idem daleko kada osetih njen dlan koji poce da me masira po kurcu. Taj njen dodir mi pokaza dalji put i ja joj zadigoh haljinu i obuhvati je za gole bokove i guzu a vec sledeceg trenutka sam poceo da joj skidam te minijaturne gacice. I ona meni spusti sorc i odmah me uhvati za kurac koji je toliko bio prilepljen za stomak da cini mi se da ga jedva odvoji. Prodrkala mi ga je par puta a onada ga pusti i svuce svoju haljinicu i osta potpuno naga kao i ja. Gola je bila lepsa nego sto sam to mogao da zamislim i u najdubljim fantazijama. Njen trouglic retkih crnih dlacica je postao moje novo interesovanje. Onda me uhvati za ruku i rece hajmo na krevet.

Obuhvatio sam je od pozadi stiskajuci joj grudi i prislanjajuci kurac na njenu guzu. Okrenula je glavu pozadi i preko njenog ramena me rukom uhvati za vrat i nastavismo da se ljubimo u tom polozaju. Sigurno nam je trebalo par minuta da stignemo do kreveta. Bacili smo se na krevet i nastavili da se ljubimo. Polako sam spustao ruku sve nize i presao preko dlacica na njenom venerinom brezuljku. Isao sam dalje ali dlacica vise nije bilo. Bila je obrijana i sva vlazna.

Dok mi je ona drkala kurac i sve vise sirila svoje noge ja sam prstima poceo da prelazim preko njene vlaznosti i da joj polako uvlacim srednji prst. Sve vreme se ljubimo, kao da ne mogu da prestanem, kao da mi je to vaznije od svega ostalog, sisam joj jezik i grickam usne a potom guram svoj jezik duboko u njeno grlo dok mi ceo srednjak nestaje u njenoj pickici. Tutnji mi u usima i ponovo mi se vrzma dilema, uprkos najvecem uzbudjenju koje sam osetio u zivotu, dokle smemo da idemo. Za sve ovo dosad moze se reci da je bezazleno u odnosu na to da joj stavim kurac u pickicu. Da je jebem, da jebem svoju sestru, mozda ipak nije u redu da se jebemo. Ne…. masa pitanja i odgovora se namece gotovo istovremeno. Na trenutak kao da zastajem i trazim njen pogled, trazim odgovor. Gledamo se zamagljenim pogledima, tesko disemo. Ljubim je u usta i klimam glavom levo desno, govorim joj ne, ne, ne smemo dalje. Pusta mi kurac i navaljuje me preko nje. Lezem preko nje dok me ona obuhvata nogama, kurac mi je gotovo na ulazu njene picke. Jebi svoju sestru, rece gledajuci me pravo u oci.

Ja i dalje vrtim glavom ni sam neznam zasto jer to mi je oduvek bila zelja, oduvek sam zeleo da je jebem, oduvek sam zamisljao da je jebem. Jebi me molim te, ponovo rece. Ne… i dalje vrtim glavom. Spustam se na nju i ljubim je u usta, ne nesmemo dalje, moramo da svrsimo odmah. Silazim sa nje ljubim joj grudi i bradavice i ponovo uvlacim prst u njenu picku. Ulazim u nju i trljam joj klitoris dok je uzimam u zagrljaj i opet ljubim. Gledam je u oci i ponovo govorim, ne smemo, a tako bih voleo. Ona ponovo rukom dosegnu do mog kurca i poce da ga drka. Moji prsti i njena saka su radili sve brze i brze. Jel bi voleo, jel bi voleo ponavljala je. Da tako bih voleo da te jebem… da te jebem. U trenutku kada je ona pocela da svrsava ja sam izbacio prvi mlaz sperme. Nisam prestajao da pokrecem svoje prste, a ni ona svoju saku. Dahcemo i svrsavamo toliko glasno da su nas sigurno culi svi koji su se zategli na hodniku i ispod terase. Svrsavamo dugo, ruka mi je sva mokra od njenih sokova dok spricam spermu u pravcu koji ona diktira svojom rukom. Ljubimo se i pocinjemo polako da se umirujemo. Znam da nikada nisam izbacio vise sperme i nikada nisam doziveo duzi i jaci orgazam nego sada. Mazimo jedno drugo i gledamo se oci. Nikada nisam ovako svrsila govori mi. Klimam glavom i ponovo je ljubim…

Jos jednom smo ubrzo ponovili ovu slatku igru i na gotovo identican nacin svrsili. U medjuvremenu je i kisa prestala tako da smo otisli na plazu. Vise i nismo morali da glumimo par, jednostavno smo to i bili. Grlili smo se i mazili na svakom koraku i dugo i socno ljubili. Rekla je da mi veceras zeli prirediti iznenadjenje. U jednom trenutku me je ponovo zagolicala dilema da li radimo pravu stvar, ali i sam pogled na njene usne i obline mi nije davao vremena da vise uopste razmisljam o toj dilemi vec samo o tome da li da se jebemo ili ne, jer sam se uverio da ona to zeli. Uvece na moju zalost rekla mi je da se tusiramo posebno, prvo ja pa potom ona. Sve vreme sam ocekivao da udje i da mi se pridruzi ali uzalud. Kada sam izasao nag iz kupatila sa poludignutim kurcem ona okrenu glavu na stranu i rece mi nemoj da hodas tako ispred sestre obuci nesto.

Bio sam prilicno iznenadjen ali sam je poslusao i obukao uske bokserice. Ona udje u kupatilo a ja ostah i dalje zatecen. Ubrzo sam shvatio da je to mozda jos jedna njena igra i ja upalivsi lampu i zatvarajuci venecijanere na prozorima, zavalih se na krevet ocekujuci dalji ishod. Posle petnaestak minuta izadje iz kupatila. Na sebi je imala svileni bade mantil nezavezan oko struka tako da sam joj jasno video crni seksi cipkani ves. Kurac je odmah poceo da mi reaguje. Polako mi je prilazila mesajuci bokovima. Gledao sam u nju sirom otvorenih ociju sa blago otvorenim ustima. Stala je pokraj kreveta i polako skinula bademantil i odbaci ga na pod.

Presla je lagano rukama od grudi preko struka do guze i blago se izvi napred kao da se proteze. Onda leze na krevet do mene. Bili smo podlakteni na stranu i okrenuti jedno prema drugom. Pridje i poljubi me u usta, kratko. Kako je danas moj mladji brat, upita me. Bolje nego ikad, rekoh a ocekivao sam da se odmah baci na mene i da zapocnemo nasu malu igru. Prisao sam joj i zavukao joj ruku na vrat i poceo da je mazim po licu i vratu i poljubih je prvo u obraz pa potom u usta. Konacno si poceo i ti mene da ljubis. Poljubio sam je ponovo u usta i ona poce da me mazi po grudima, a ja nju preko ramena i misice ruke do struka, boka, butine i guze. Da li je u redu da ovako mazis sestru. Klimnuo sam glavom, ponovo je poljubio i stavio joj ruku na grudi mazeci je preko crne cipke. Svidjaju ti se sestrine grudi. Ponovo sam klimnuo glavom i poljubio je u to carobno mesto dekoltea.

Nenormalno me je palila ova njena igra tako da mi je kurac vec bio u punoj erekciji kada ga ona pomazi preko bokserica. Sa grudi sam spustio ruku preko njenog stomacica do te prekrasne cipke izmedju njenih nogu i ona blago rasiri noge, tako da sada lepo predjoh rukom preko njene pickice. Jesi li imao zelju i ranije da ovako mazis sestru. Osecao sam treperenje u njenom glasu i nadimanje grudi, a i ja nimalo nisam bio u boljem stanju. Oduvek rekoh, nastavljajuci da je mazim svuda po telu. Zasto nisi ranije poceo. Poceo sam da je ljubim i lizem svuda po telu. Zasto, bila je uporna. Mislio sam da nesmemo. A sta sada mislis. Vec sam poceo da se gubim i legao sam preko nje ljubeci je u usta, vrat, grudi. A sta sada mislis, ponovo me upita. Mislim da sada smemo. Sta… sta sada smemo… Sve, sve sto budemo hteli. A sta je to sto ti hoces. Hocu da te uzmem celu…svu.

Ti bi samo da uzmes. I dacu ti sve, sve sto pozelis… sada joj vec kidam grudnjak i stiskam prelepe grudi i ljubim kao sumanut njene tvrde bradavice. Hvata me za glavu i gleda u oci. Ljubi me u usta. Ipak te moram kazniti zato sto si cekao ovoliko dugo. Ljubim i ja nju, mozes mi raditi sta god hoces. Lize me po vratu, i izvija se ispod mene tako da se okrecemo i ona je sada gore. Sada kao da ona preuzima inicijativu, ljubi me i lize po grudima i spusta se sve nize. Onda podize glavu i gleda me u oci pa spusti poljubac na moj kurac preko bokserica. Polako poce da ga ljubi i gricka a onda mi naglo povuce bokserice nanize i odmah uhvati rukom za kurac i ponovo pogleda u mene. Sada ce te sestra kazniti onako kao sto zasluzujes. Spusti se i poljubi mi kurac par puta a onda ga stavi u usta. Dok ga je cvrsto drzala i nadrkavala istovremeno usisavajuci glavic. Mahinalno sam poceo da joj navlacim glavu na kurac dok je bezuspesno pokusavala da ga celog strpa u usta, sto joj nije polazilo za rukom. Izgubio sam glavu, kurac mi je u ustima zvezde svih mojih seksualnih fantazija. Kurac mi je u ustima moje sestre.

Neverovatan uzitak i ovakve misli su me naterale da moram da je prekinem i da joj moram uraditi jos mnogo toga pre nego sto svrsim. Podizem je na sebe, ljubim u usta, vrat, grudi, okrecem je na ledja i ljubim i lizem stomacic. Sada ce i brat tebe da kazni. Prelazim jezikom i usnama preko retkih dlacica na njenom venerinom brezuljku i ona sama siri noge pruzajuci mi prekrasan pogled na njenu obrijanu ruzicastu vlaznost. Hvatam je rukama za guzove i polazem usne na njene mirisne usmine. Ljubim ih i liskam jezikom. Cujem njeno dahtanje dok siri noge sve vise i vise. Lizem joj klitoris i sisam, lizem joj celu pickicu od supcica pa navise, usisavam i gutam njene sokove. Kada sam joj jezik uterao unutra osetih njene nokte na mojoj glavi. Palacao sam jezikom po njenoj pickici, vadio ga i stavljao sto sam dublje mogao, cini mi se da sam hteo ceo da udjem u nju. Onda sam se podigao na nju.

Ljubimo se kao da je to pitanje zivota i smrti, opstanka ili propasti i vise nema vremena za bilo kakvu dilemu za bilo kakvo razmisljanje. Kurac ulazi sam u sestrinu picku i pokrece se, prvo lagano ali uporno i konstantno a potom sve brze dok iz nasih grla masa glasova preplavljuje celu prostoriju. Mogu li fantazije da budu stvarnost, mogu, mogu i te kako mogu. Jebemo se krvnicki kao da to vise nikada necemo da radimo, osecam kako se trza ispod mene, kako svrsava u talasima, kako je moj vrhunac vrlo blizu. Vadim ga i svrsavam joj po stomaku, grudima, ulepljeni smo spermom, kao da je ima svuda, ljubimo se i mazimo, ljubimo se i mazimo, postepeno sve laganije i sve neznije…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
U oblacima

Stipetići su putovali za Australiju na njihov godišnji odmor. Milica i njezin suprug  Zoran su bili ponosni roditelji troje tinejđera. Njihov sin Darko, 16, i njihove 14 godišnje blizanke Ana i Petra. Obitelj će provoditi sljedećih 12 sati u avionu, a pošto je Zoran bio vrlo imućan čovjek, uvijek su putovali u prvoj klasi. Došavši do svojih sjedala Milica se obratila Zoranu  sa smješkom na usnama.

''Dušo, zašto ne ostaneš sa curama u ovom redu. Ja ću sjesti sa Darkom u red iza tebe,  znaš kako ga letenje čini nervoznim.''

''Dobra ideja.'' Rekao je Zoran.

Sa 41 godinom Milica je bila atraktivna žena, sa smeđom kosom koja je padala do ramena i dugim zavodljivim nogama. Prijateljice su joj govorile da je sličila glumici Susan Surrandon sa sisama i guzicom koje se samo poželjeti može.

Sjela je pokraj svoga zgodnog sina Darka, koji je sjedio do prozora. Njihova sjedala su bila na kraju prve klase, a iza njih se nalazio pregradni zid koji ih je djelio od ostalih manje sretnih putnika u ekonomskoj klasi.

Sjedala su bila velika i raskošno podstavljena te Milica uopće nije vidjela glavu svog supruga  i kćeri u redu ispred njih. To, zajedno sa činjenicom da su Stipetići bili jedini putnici u prvoj klasi, je činilo sjedala Milice i njezinog sina najprivatnijim mjestom u avionu. Milica je zbog toga bila jako zadovoljna, jer jedino  je željela paziti i tješiti svog sina bez smetnje drugih ljudi.

Avion je napustio tlo oko ponoći. Sjedeći pokraj Darka, Milica je držala ruku svog preslatkog dečkića znajući kako je nervozan tijekom polijetanja aviona. Darko se oduvijek bojao letenja i kao svaka dobra mama htjela ga je utješiti.

Kada je avion dostigao potrebnu visinu znak za sigurnosne pojase se ugasio. Milica je pogledala svog dječaka u oči.

''Dušo kako se osječaš?'' šapnula je Milica.

''Dobro, mama.'' rekao je Darko.

''Zašto ne otkopčaš pojas i položiš glavu u mamino krilo?'' rekla je sa ljubavlju.

On je to napravio i pogledao gore u mamine oči, ali pažnju su mu odmah privukle mamine velike sise. Miličine grudi su rastezale tkaninu njezine bluze, lebdeći kao baloni iznad lica njezinog sina. Darko je bio kao većina dječaka, dakle sanjao je da se zavuče između maminih nogu kad je njegov otac na poslu.

Dok je Milica gladila Darkovu kosu, prekrasna stjuardesa, Miličinih godina, stigla je do njihovih sjedala.

''Dali je sve u redu?'' pitala je.

''Da. Sve je uredu, moj sin se malo boji letenja.'' odgovorila je Milica.

Stjuardesa se nasmješila, pogledavajući mladog dečka koji je bio ugniježden u maminom krilu.

''Sve će biti u redu dušo, ja isto doma imam dečka tvojih godina koji ne voli putovati avionom. Ali kao i ti, on isto zna da ne postoji sigurnije mjesto od maminog naručja.''

Milica i stjuardesa su izmjenile smislene osmjehe. Razumjele su majčinu svetu dužnost prema sinu i  tajnu koja može postojati između majke i sina.

''Kapetan će za koji trenutak zamračiti svjetla u putničkom prostoru, mogu li vam donijeti dekicu?'' upitala je stjuardesa.

''Hvala, to bi bilo lijepo od Vas.'' odgovorila je Milica.

Za nekoliko minuta kabina prve klase se zamračila i stjuardesa je donijela deku i nekoliko jastuka. Ostavila ih je na praznom sjedalu do prolaza.

''Pretpostavljam da je ono Vaš suprug u sjedalu jedan red ispred?'' pitala je stjuardesa.

''Da. Jeli možda zaspao?'' upitala je Milica.

''Još nije. Želite li da Vas obavijestim kad zaspi?'' prišapnula je stjuardesa.

''Hvala, to bi bilo lijepo od Vas.'' Sa time Milica ustane i pođe mužu poželjeti laku noć.

''Dušo, ja i Darko ćemo malo odspavati, sve u redu sa tobom i curama?'' pitala je.

''Da, sve je u redu, mislim da ćemo i mi pokušati odspavati.'' odgovorio je Zoran.

''Ok, slatko sanjajte.'' rekla je Milica i vratila se do svog sjedala pokraj Darka.

''Zašto ne izuješ tenisice i raskomotiš se?'' upita Milica.

Darko je tako napravio i Milica je stavila dva jastuka iza njegovih leđa. Izula je svoje sandale sa visokom štiklom i rastvorila deku koju je ranije donijela stjuardesa. Ugasila je svjetlo na stropu i njihov mali kutak je uronio u mrklu tamu. Podigla je naslon za ruke i stvorila komforni ležaj koji će ona i sin podjeliti.

''Stavi jednu nogu iza mene a drugu prebaci preko mojeg krila.'' šapnula je.

Darko je tako postupio i sada je praktički ležao na sjedalima. Jedino mu je glava bila uzdignuta na jastuku. Milica je podigla noge na sjedalo i sada je praktički bila smještena između sinovljevih nogu. Još se malo bliže pomakla i prislonila svoje grudi na Darkova prsa te je povukla deku iznad njih.

''Voliš se tako maziti, zar ne dušo?'' upitala je.

''Aha.'' odgovorio je Darko uzdrhtalim glasom.

Milica je čekala oko 10 minuta prije neko je njezina 'doušnica' stigla. Stjuardesa je vidjela tamno mjesto koje je Milica stvorila za sebe i svog sina. mjesto koje je bilo skriveno od ostatka svijeta. Nasmiješila se kada je vidjela majku i sina kako su priljubljeni jedno uz drugo. Pogledala je u smjeru Miličinog muža pa opet natrag u Miličine oči i lagano kimnula. To je bila tajna komunikacija i poruka od jedne majke prema drugoj: ''Tvoj muž spava, sigurna si.'' Milica se na to samo nasmješila i stjuardesa je otišla.

Milica je zavukla ruku pod Darkovu košulju i prstima prešla preko mišičavog torza. Lagano je grebla po njegovim bradavicama sa svojim dugim noktima i mogla je osjetiti njegovo teško disanje. Darko je bio nervozan ali uzbuđen jer se našao pod kontrolom te prekrase zavodljive gospođe koja mu je ujedno bila i mama. Osjetio je kako mu mama otkopčava košulju i otkriva gola prsa. Milica je zatim otkopčala svoju bluzu sve dok nije ostala samo u grudnjaku. To se sve dešavalo ispod deke, u malo privatnom svijetu majke i sina.

Milica je šapnula na uho svoga sina: ''otkopčak mi grudnjak.''

Kad je Darko tako napravio mogao je osjetiti kako se velike majčine grudi prelijevaju po njegovim prsima. Milica je raširila svoje noge i sjela na njegove. Sada je mogao osjetiti kako sa svojim rukama istražuje područje oko njegovog tvrdog penisa. Odjedanput je izvadila sada već kameno tvrd kurac i lagano ga počela musti dok je drugom rukom lagano gnječila mu jaja.

Dječak je imao puno veći kurac nego otac i Milica je jednostavno morala probati okus njegovog mlijeka, isto kao što je on pio njezino mlijeko dok ga je dojila.

Milica je stavila kurac u svoja meka i vlažna usta . Koristila je jezik da lakše pobere predsvršotinu koja se slijevela niz dječakovu glavicu. Darko je bio na sedmom nebu a mamica mu sve žešće pušila kitu i jebala glavić sa svojim grlom. Nije prošlo dugo kad su mamine usne dotakle dno kare i zabile se u njegova muda.

Darko nije mogao vjerovati svojoj sreći kad je osjetio kako mu majčine usne kližu po oteklom kurcu. Osjetio je ruku na svojem stopalu, pogledao je izvan deke i vidio stjuardesu kako mu se smješka.

''Kako si zlato?'' upita ga stjuardesa.

Mamina glava se jasno vidjela kako se pomiče ispod pokrivača ali činilo se da stjuardesu to ne zabrinjava. Ona je isto imala kod kuće sina Darkovih godina i znala je sve o posebnoj vezi koju majke djele sa sinovima. Uzbuđenje koje predstavlja kada muže nabiješ rogove ispred njegovog nosa. Odjenaput je poželjela da bude kod kuće sa svojim sinom.

''Ahhh..svrši ću!!!'' Darko je odjedanput prostenjao i zakolutao očima.

Milica je sve žešće i brže pušila svojemu sinčiću, a stjuardesa se zavukla pored Darka i stavila mu tvrdi komad plastike u usta.

''Zagrizi ovo dušo.'' rekla je.

Milica je osjetila kako se mlazevi dječakovog sjemena sljievaju niz njezino grlo. Muzla je prekrasnu kurčinu sve dok nije popila svaku kap dragocjene tekučine.

Majka i sin su samo prije sat vremena napustili Pariz na putu za daleku Australiju. Darko je imao tinejđersku kurčinu koja je mogla ostati uspravna cijelu noć, a Milica je bila sva mokra i njezina pičkica je jedva čekala da primi tvrdi kurac u sebe.

I tako u njihovom malom kutku ispod pokrivača majka i sin su počeli sa žestokom ševom kao dva mlada ljubavnika.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Uhvaćena i viđena

Evo da vam  ispričam događaj koi nikom do sada nisam reko...Sve se vrti oko moje mame i njezine  drugarice..i mene koi SE Marko, tada  sam imao 19 godina..

Pa da ih opisem Mama se zove Dragica sad ima 44 godina a dogadaj se dogodio prije 6 godina  ,znaci kad je imala 38,kratke crvene kose ,nizeg rasta,odlicne guze mnoge bi joj zene zavidjele,i jedino sto je imala osrednje sise al i to je moglo proci,nije se voljela oblaciti pre izazovno izuzet kad bi imali neke svatove ili neko  veselje,a njezina drugarica se zove Kata ,isto nizeg rasta  manjih sisa i nesto opustenije guze  , crne kose ..

Da krenem : Mama je bila član jedne udruge koja je pravila i prodavala  suvenire po sajmovima..I jedno jutro je mama dobila poziv od predsjednice udruge da bi trebala ici sa Katom u Sarajevo tj.neko selo  pokraj Sarajeva na poljoprivredni sajam, i na koncu svega prihvatila je poziv i odlucila otici na ta 3 dana.Sljedece jutro mi je sinulo u glavu da je pitam da idem snjom i ona je pristala na to al sam morao nagovorit starog da mi da pare za smjestaj i to sam nekako izmudrovo .Stari je bio 9 godina stariji od mame i dosta je pazio na nju..

I eto dosao je i tja dan stvari sam spakovao i autobus je čekao ,pri ulasku u bus stari mi je prišao i kaze :“ sine pazi na njih dve“  reko oke stari nemas brige...

Kad smo stigli u to selo imali smo neki obiteljksi smjestaj njih dvije zajedno a u sobi do njih...Prvi dan sam im pomogao sloziti suvenire  i biti snjima dok ne promotre situaciju sajam je bio stvarno velik i bilo je tu svega i svačega ,pa se našla tu i neđe neka dobra riba,drugi dan sam odlucio da odem do Sarajeva da vidim malo kakav je grad ,vracajuci se nazad odlucih da ne idem odma u sobu već malo do njihovog štanda , usput sam aišao na Katu koja je otisla zapaliti cigaru i popričati s muzem na mobitel u park koi je bio odmah pokraj sajma i štandova. Kad sam se priblizio standu na nekih 30 m vidjeh nekog  čovjeka kako razgovara s starom a ona se samo smijulji.
Bio je to neki tip u odijelu dosta dobro obucen,visok nekih 185 , imao je brkove  i bio je malo deblji tj. imo je velik stomak.. Odlučih otici iza štanda na kojem su visjeli suveniri da cujem o cemu pricaju...

On>koji su vasi suveniri ?
Mama-evo ovi lijevo.zasto pitate ?
On- Lijepa damo ,ja cu da kupim sve vase suvenire ali postoji jedan uvijet !!
Mama-( Iznenadena i sretan ) a koji je taj uvjet ako se smije znati ?
On- dodite kod mene u kamp prikolicu u park pa da se dogovorimo..
Sad je vec i meni bilo sve sumnjivo,stara je pristala ali nije mogla odmah ,čekala je Katu da dode pa da ju zamjeni ,kad je dosla Kata,kaze mam njoj da ide i ona zapaliti i na nekih 15 minuta popricati s ćaletom..i Mama je krenila za njim,a ja za njima s neke udaljenosti da me ne vide,kada su dosli do parka usli su u neku malu kamp kucicu,sam sam joj se priblizio i kako je zavjesa od prozorcica bila malo odskrinuta vidio sma njih dvoje kako sjede,piju koliko sma vidio po boci konjak i pričaju ,posto je prozor bio malo otvorit mogo sma i cuti o cemu je rijec.
On- E ovako ja cu da kupim sve vase suvenire i nije bitna cjena a vi cete da mi ucinite uslugu posto sam ovdje sam bez zene ,djece i briga !!
Mama –O čemu je riječ ??
Krenuo je  lagano prema njoj rukom dirajuci joj koljena i idući sve prema medunozju,onda zaprepastena mu uzme ruku  i odmakne i kaze da to nikad vise niej ucinio i da  nema jos puno vremena jer ce se Kata zapitat di je..
On-Sjedeci onako skinu hlače i ispade mu kurac koi je bio polunadignut i kaze joj „ ajde damo da obavis pocetak posla na brzinu i ides nazad..
Mama – vi ste ludi ne dolazi u obzir ,mislila sam da ste ozbiljan tip a ne nekakva debela seljačina.
On-oke onda nista od suvenira i prodaje a planiro sam vam dati dosta novca za suvenire.
a posto je mama imala nekih suvenira u vrijednosti od 500 maraka sve ukupno ,nije joj bas bilo svejedno i ustade se mala onako malo čak i pripita i kaze mu-moze al stim da dobijem jos 500 maraka bonusa i on pristade.Dosla je do njega i klekla je i stavila ga usta ,kad sam to vidio zaprepastio sam se,nisam znao sta da radim ,na kraju sma odlucio da cu ipak vidit sta ce biti s nje i njega ,pusila mu ga je dosta dobro a on je samo dahtao i izvadio joj sise iz bluze i grudnjaka i mjesio..poceo je da joj nabija sve jace i jace dok joj nije svrsio u usta,proguta spermu i kaze daj sad pare ,on kaze stani malo kud si navalila i izvadih iz straznjeg đepa  500 maraka ,na to muu mam a onih drugih 500,šta snjima ?
On – cemo se sutra dogovoriti...
Mama-nema sutra ,sutra mi je vec 3.dan i moram pakirat stvari za kuci..
On- ne brini ti nista

Kad je izasla iz kamp kucice malo si popravila friz i namjestila grudnjake i osla do standa..ja sma onak u jednu ruku napalit a u drugu lud i izgubljen otisao u sobu spavati...kad sam se probudio 3.jutro cjeli dan sam bio snjima da  mi mama ne pobjegne iz vida..i tako ja sam malo setao, malo sjedio i pio sok sve dok nisam zapazio opet onog istog tipa kako prilazi standu i onako fin govori mami da ce kupiti sve snjezine suvenire i pola od drugarice Kate ,daje joj novce i opet se obraca staroj i govori joj ajde mi pomogni prenjeti suvenire u park do kamp kucice,ona pristade a meni kaze da pomognem Kati spakirati ono sto je ostalo a da nje nece biti pola satta (mislila je da ja ne znam di treba odnjeti stvari ) jer je vec bilo kasno oko 11 sati  a ujutro rano nas ceka bus za kuci.i tako dok sam pakiro stvari odlucih reci Kati da idem do wc ,a zapravo msa otisao do parka da vidiim sta se desava tamo,kad sam se priblizio skroz blizu onog prozora ,kad se nisam srusio na zemlju od onoga sto sma imao za vidjeti,  ona je klecila i pusila mu kurac koi je bio skroz dignut  s nekih otprilike 18 cm ali jako debela s velikim glavicem,ja sam se napalio skroz,on joj zapovjedi da se digne i legne preko stola i ona to ucini a on joj pride s leda inamjesti vrh glavica na njenu picu i lagano ga je stavljao a ona je sve vise i vise dahtala i stiskala zube,,poceo je da joj nabija sve jače,a oan je dahtala toliko glasno da sma mislio da ce je netko cuti iako niej bilo bas blizu ljudi,onda joj je reko da legne na leđa i kad je to napravila on joj je poceo lizat picku i s prstom joj lagano  dirao čmar,nakon nekog vremena opet namjesti kurac na picku a ona mu kaze „ ajde zabije ga vec jednom,razvali me ,ajdee ajdeee,i on ga nabije naglo do kraja ,i pocme je tucati a ona je krenila ne vise dahtati vec jecati od zadovoljstva a i boli jer je stvarno bio debel,jebo ju je ludo i nenormalno a ona je uzivala kao da ne zna gdje je...

I dok mu ej kurac bio u njezonoj pički on uzme neku kremu i namaže joj čmar..
ONA-NE  dolazi u obzir jebi m u picku i svrsi mi usta da vec idem napokon pitat ce gdje sam...
On joj ipak stavih na vrh čmara i lagasno joj ga pocme nabijat ,sve dok nije glavic uso,a ona je toliko stisnula neku krpu kao da ce je ovaj prepoloviti, a on ga je poceo sve vise i vise stavljati i nabijao joj ga je jedno 15 puta naglim pokretima a ona je uz jecaje govorila „ too too jebi me,još jošš ah ah ah ,boli bolii lakse malo,ah ah ah ...on joj ga izvadi i naredi ,otvori usta brzo i ona to napravi i on joj napuni usta spermom on sve proguta i oblize mu glavić ..
On-to svaka čast,dobar poso si napravila..hahah uz smijeh
Ona-ma daj odjebi raspolovio si mi guzicu,nisi normalan a i pička mi nije nista bolje,sto ce reci drugarica di sam do sada..
DOk sma gledao kroz prozor kako se oblaci ,brise pičku od vlage, otrcah u sobu ,izvadih ga i poceh jebacki drkat na prizore koje sam vidio,svrsio sma ludacki ,neverovatno,i onako umoran sam zaspoo...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Karta za raj ili pakao

Dogadjaje koje cu vam ispricati su delimicno istiniti,neki od njih su se desili u skorasnje vreme a neki pre desetak godina,sve u svemu ima tu mnoga toga da se kaze i isprica.Sobzirom na to da ja to radim po prvi put morate mi oprostiti ako to ne budem uradio najbolje.U svakom slcaju cu se truditi,da te dogadjaje sto slikovitije prenesem na vas.
Dakle,vratimo se desetak godina unazad,na sami pocetak.Zima 2002,isao sam na rodjendan kod nekog druga koji je uvek pravio velike zurke,kao dodju prijatelji,pa prijatelji povedu prijatelje,pa oni svoje,tako da se tu nakupi bruka ljudi,jedva koga znas.Sto je najgore to vece sam se posvadjao sa svojom tadasnjom devojkom pa mi nije bilo bas do zurke ali me drug nagovorio,kao bolje da ne sedis kuci,sto je naravno zvucalo logicnoje.Bilo kako bilo,otisao sam ja i naravno kao i ocekivano,pun kurac nekih nepoznatih njuski,ali ja sam se uvalio u neku fotelju i polako ali sigurno trovao se vodkom.Kako je zurka odmicala ja sam se sve vise osecao pateticnije i krivlje za raskid.Video sam da od provoda nema nista pa sam odlucio da podjem kuci,uzaludni pokusaji mog druga da ostanem.Prilicno oduzet,slomljen emocijalno,tumarao sam ka kolima,dok zacu glas,HALLOOO,STANI!!..okrenem se i vidim nju,ne,nije bila Marija,(moja bivsa)vec moja sestra,kuda ti?upita vise ostro nego zagonetno,ku-kuci promumlja,a zasto ako smem da pitam,sad vec malo blazim glasom,nije mi dobro,odgovorih kratko i nastavih da idem ka autu,u nekoliko sitnih koraka Tanja se stvori pored mene.Drzeci me ispod ruke upita sad vec zabrinjavajucim glasom,jesi li u redu da vozis?ma ok sam,ajd vidimo se,cekaj!stani malo,idem za cas da se javim Bobanu,(decko)i odskakuta nazad u kucu..taman dok sam ja pronasao kljuceve po dzepovima eto je skakuce prema meni..ne mozes ti da vozis,ne mozes ni da gledas a ne da vozis.Nisam se bunio,dado joj kljuceve i krenu smo.E sada jedan flash back,da opisem seju,tada je imala 19 god,srednjeg rasta,zeleme oci,ofarbana plava kosa,inace je bruneta,srednjih sisa,i ne bas nesto posebno oblikovane guze,vise malo ravna,ali je ona znala da se obuce pa to opet nekako ispadne ok.Ja malo,visociji od nje,isto zelenooki,smedja kosa,mrsav,sa jednim malim mladezom tacno na sredini cela,kao neka mala tackica,koja se vidi samo iz bliza.Ok,znaci to je to ,nazad u auto,vezi te se polecemo.Kako sam bio oduzet odmah sam spustio suvozacevo sediste i naravno zavalio se u njega,drzeci jednom rukom celo,a druga mi je bila na kolenu.Vozili smo se jedno dva tri minuta bez reci,dok od jednom progovori,i sta sad?sta, sta sad?protupi jedva mrmljivo,pa sta je sa tobom i Marijom?ma ko je jebe,kad je guska,slatko se nasmeja i rece,slazem se ali hoce li i sutra tako biti,znajuci da volim kucku,nije bila sigurna da bas mislim ovo sto govorim.Ma gotovo je bre,ne zanima me ni najmanje,dobro,dobro,govoreci uz smesak,i mahinalno me tapsuci po ruci koja mi je bila na kolenu.Ne verovatno,taj dodir njene ruke na mojoj me prodrma,i zmarci mi prodjose kroz telo.Opet mali tajac,sada ga ja probi,isto tako kao slucjano dirajuci joj pozadinu dlana vrhovima prstiju,upitah je,kako stoje stvari kod vas?ma ja i ne ocekujem nista previse,odgovori kratko,kod nas je to vise zbava,eh zabava?pa zabava,lepo nam je tako,bez previse napora.Celo ovo vreme price,se igram sa njenom rukom,sto je najzanimljivije nikad do tada se nismo dodirnuli tako,bila je to neka vrsta cudne igre prstiju i dlana,cas je okretala dlan,cas pozadinu dlana,a moji prsti su poigravali po njemu,kao da sviram neku baladu na klaviru.Pa dobro kad je tako,procedi,ne znajuci sta jos da je pitam,da bi mogao da nastavim da se igram,jer bez price bi moglo da bude neugodno da je diram.I dok sam pokusavao milion na sat da smislim sta da pitam,sranje,podize ruku i stavi je na volan,a drugom otvori prozor,i zapali cigaretu.cinilo mi se da jebeno letimo,gde je sada jebena guzva,ako stignemo kuci,ona se vraca na zurku,a ja u mizeriji sobe da crkenem.Ima boga,taman da se popnemo na auto put,kad zatvoren,neki radovi,da me je pogledala u tom trenutku mogla bi da vidi na mom licu neprocenjenu radost,no nije vec je samo uzdahnula,u smislu sranje,kud sad?moramo okolnim putem,pa dobro sta sad,rekoh stidljivo,krijuci u sebi zadovoljstvo i radost.Ej ajd pojacaj malo ovu stvar,osmehnula se i odmahnula glavom,dok je pojacala pesmu koja je isla ovako,Nocas mi se pije neko pice slatko,neke tople usne koje silno zelim,nocas bi da diram al ne smem da taknem,kako da odolim tim usnama vrelim..pesma od Sekija,Dotaknucu.Jebo te u sebi razmisljam koji kurac mi se desava,poceo sam da se osecam bolje,raspolozenje mi je naglo skocilo,osecao sam se odlicno,nisam vise osecao ni umor,ni pijanstvo,ni tugu,od jednom sam se osecao kao BOG!!Slusali smo pesmu i cutali,jebi ga tresla je glasno nismo ni mogli pricati,posle nekoliko minuta,utisa je malo kad je vec ponavljao ono sto mo culi,vidim bolje ti je malo,rece uz blagi osmeh,nadam se da si se malo oraspolozio,izgledao si ko da je smak sveta,i zatvori prozor,ponovo desna ruka pored menjaca a leva na volan.Ma super se osecam,i naravno kao iz topa moja leva ruka na njenu desnu sada ne samo prstima vec celom sakom.Na utisanom radiju krenula je neka tisa muzika,ne secam se sta je sviralo ali bilo je nesto jako laganao,mazio sam joj dlan rukom dok ga je ona i dalje okretala cas gore cas dole kao da je mazila svoj dlan mojim.Protegao sam se i stavio ruke iznad glave,na nekoliko sekundi,u tom momentu je ona tom istom rukom pokusala da dohvati nesto iz one kutijice sto bude na suvozacevom mestu,(GLOVE DEPARTMENT) i laktom me pocesala po kiti koja je vec bila polu dignuta,kao da me grom iz vedra nebe pukao u grdi,sav sam pretrnuo,tek sam sada video da je uzela kutiju sa CD-s ,i pocela da trazi po njemu,sta sad hoce mislim se,i odjednom izvadi jedan,od Crvene jabuke,krenula je ona stvar Ostani.Lezao sam tako sa rukama iznad glave i slusao pesmu zatvorenih ociju,osetih ruku na grudima,alo decko nemoj da mi zaspis,ja sam se tek pocela zabavljati,necu se vracati na zurku,ajd malo prodrmaj se,nije skidala ruku sa grudi,mazila ih je gore dole i pricala kojesta,nisam ni slusao sta je govorila,samo sam proizvodio neke cudne uzdahe,prebacivajuci jednu nogu preko druge da sakrijem nabrklu batinu.kako sam se vrpoljio po sicu,majica mi se podigla malo tako da mi se moglo videti pola stomaka,dotakla je stomak i rekla,jesi ti golicljiv,i pocela da me golica po njemu vrhovima prstiju,i tada sam ja uzeo njenu ruku i stisnu je na stomak kao da zaustvim golicanje,i tako je ostala nekoliko sekundi.i dalje je pokusavala da pomera prste ispod moje ruke ali nije mogla tako da sam osecao semo njen dlan kako mi stiska stomak i pomera ruku malo levo desno.Opet sam se protegao i majica se jos vise podigla,a ona je sada celim dlanom lagano pocela da mi miluje grudi i stomak,osecao sam kako bi svakoga minuta mogao da svrsim,samo ako ga dotaknem.Tek sto sam utonuo i najsladji trans,i njbolji osecaj koji sam do tada doziveo,stigli smo,zacu se glass,kao hladan tus,kao kad te neko zalepi samarom,BUUUM!! idemo u nutra reka je,nisam mogao da verujem,mislio sam da se zezala kad je rekla da nece ici nazad na zurku,ugasila je auto i krenula napolje,ja sam sacekao jos nekoliko sekundi,mozete da pogadjate zasto,pa naravno da se spusti kita.Koji ti je kljuc od stana?taj kockasti,odkljucava vrata i ulazimo u stan…
Gde sam ono stao? a da,ulazimo u stan,po stolu kese od brze hrane i narucivanja kineske.Po podu naravno nekolikopari pantalone i dve tri majice,pored njih po koja prazna flasa piva i naravno puna pepeljara opusaka,uzasno..Mogao si ovo malo pospremiti,fuj,kako mozes da zivis ovako?ma daj ne zajebavaj me nije mi do toga,odbrusih.Poce da sprema i za nekoliko minuta vec mi stan izgledase lepse,ja sam vec sedeo na kaucu i pusio,razmisljajuci sta sad?idem da se istusiram rece,ok ja cu da nadjem neki film,vazi samo nesto interesantno da ne zaspim,i zatvori vrata kupatila.Sta sad misi sa tim “interesantno”? imam ja dosta toga “interesntnog” otvori fioku a u njoj nema sta nema, sami pornici one sa malim sisama,crnci i belkinje,mame,tinejdzerke i da ne nabrajam pun kurac nekih filmova a nista da mogu da pustim.Kad dole u uglu viri jedan, “finding nimo”..pih reko jebem ti sve kako ovo sranje da pusim,kako sovim da je napalim?jebi ga nemam izbora to je jedini normalni koji imam.Nema veze,mislim se,ako ce sta biti bice i bez ovih filmova.Od jednom doziva iz kupatila,imas li neki cist peskir!!! ima sacekaj malo,izvadim jedan iz kredenca i donesem,okaci ga na kvaku,ok evo,okacim i odem da pustim film,namestim se na kauci i cekam..one ribice plivaju po ekranu,a meni u glavi samo zuji,mislim se jebo te sta ako se stvarno desi,sta cu onda?ma kurac ce se desiti,bas ce ona sad da se jebe samnom,zna da sam joj brat,i da posle toga nikad nebi bilo isto.Izlazi,u nekoj mojoj majici i sorcu,brise kosu peskirom i smeska se,sta si to pustio?nemam drugi,hahah,super nema veze,bas ga nisam gledala dugu,sedne pored mene na kauc,i ja pritisnu “play”.I jesi se otreznijo?da,pa onda razmislih,bolje da kazem da nisam pa ako se nesta desi mogu da okrivim alkohol,u stvari i nisam skroz jos se osecam kao da mi nije bas ok,aha,vidm ja da je tebi dobro..prokomentarisa uz smesak i podignute obrve,jebo te pa ona mene gleda u kurac,bio je malo podignut,a ja nisam ni primetio,posto sam bio u nekom sorcu,jesno se oslikavao.Ma bolje mi je u svakom slicaju,izkupi se i podigo noge na kauc.Pazuza od nekoliko minuta,pa skoci,imas li nesto za popiti? i otvori frizider i ne ocekivajuci odgovor,ima tamo nesta,mmm,vodka,moze..hoces ti,mislis da bi trebao?ma uzmi malo,necu ja sama da pijem.donese nam po casu,pijuckamo i gledamo jebene ribe,kako prcaju.Podize i ona noge na kauc,a ja se u tom momentu ispruzih pa kako nisam imao sta sa nogama ja ih prebaci preko njenog krila,da ti nije lose?ma jok,odlicno mi je..nasmejasmo se i ja i ona.Jos po jedan gutjaj,pa opet pauza i gledanje filma.Mada njeni gutjaji su bili mnogo veci,i za tren ona nasu jos jednu casu,nekoliko minuta i ona se ispruzi,ali suprotno od mene,tako da su joj noge pored moga stomaka a moje pored njenog.Kako smo lezali i gledali film ja je nogom malo kao slucajno pipnem po stomaku,ona se namerno isturi unapred,kao da hoce telom da mi mazi noge,i mic po mic moja stopla se zvrsise ispod njene majice,igrajuci se sa njenim stomacicem,nismo nista pricali,pomerim se malo prema njoj da bi mogao bolje da dohvatim,i osetim kako mi njena noga dodiruje kurac,ali malo pa odmakne,pa opoet.I onda ja palcem pomerim malo navise,i napipam joj desnu sisu,u jebo te nema grudnjaka ispod,kurac mi skoci kao malj.I dojk je trajala mala igra nogama,onu Nimovu mamu je ajkula vec pojela i sada se rodio Nimo,ma ko jebe i Nima i nju,da nastavim ja sa mojom igrom.Vhovima prstiju na nozi napipam sisicu i pocnem da je mazim,sada i ona slobodnije prisloni nogu uz moj kurac i zadrza je tu nekoliko sekundi.U polu mraku sobe sam primetio da su joj oci zatvorene,pomerih se jos malo prema njoj da bi bolje mogao da joj dohvatim sise,sada mi je celo stopali prekrivalo njenu lepo oblikovanu sisicu. Njena noga je imala bolji dostup mome vec pretvrdom kurcu.Nekoliko sekundi se mazismo i zacuh kao manji uzdah,ne mogu da verujem da se ovo desava,jos mogu da prstanem,i bice kao da nista nije bilo,ali kako da prstanem,ako je to toliko pogresno,zasto je onda ovako dobro?mozda neko iskusavanja?ma prelomih,ja ne mogu da prestanem pa neka se pecem u paklu celu vecnost,vredno je.Sta li ona razmislja?sta li se po njenoj glavi mota,mozda isto kao i ja,mozda ne,odkud znam..ma boli me kurac,da joj smeta rekla bi mi da prstanem,u ostalom i ona mene dira.Kad na cas podize se malo i ja izvuko nogu ispod njene majice,uze casu sa stola i popi malo,i podje da se vrati u isti polozaj,pa se predomisli,kaze,nezgodno mi je ovako da lezim,pa leze ispred mene, na kaucu jedva da je bilo dovoljno mesta za oboje,lezali smo tako 10 sekundi bez pipanja,ja skoro da nisam ni disao,i onda se ona malo namesti bolje,rodjaci,tako se namestila da mi je djoka poceo da place od srece,mala suzica mu je iscurila niz lice.Morao sam ruku prebaciti preko nje,i obgrliti je,uzela mi je ruku i stavila na stomak drzeci je svojom.pomerio sam malo jednu nogu,pokusavam da se namestim,i ona se malo vrpolji napred nazad,znam da oseti moj kurac,nemoguce je da ne osti.i ja je poce maziti po stomaku,preko majice,pa onda ispod majice.Nista ne govorimo,ruke mi setaju po njenom stomaku,i odlucih se na sve ili nista,sa malo straha i drhtanja,podigo ruku gore i dodirnu joj sisu,prvo malo prstima pa onda lepo celom sakom,malo je strcala ispod sake,bile su skoro jedna puna saka.Uzdahnula je,znaci ok je,svidja joj se,i dalje ne pricamo nista.Odjednom njena leva ruka poce da me mazi po nozi i po butini,ja se malo istego prema njoj i gurnu joj kurac u guzu preko sorca,tako tvrdo,a tako lepo dupence,a rukom joj sada slobodnije i cvrsce mesim sisice.Vrpoljila se jos nekoliko trenutaka,i onda se okrenu prema meni,u isti mah nam se usne spojise,ljubili smo se tako strasno kao da je to zadnji poljubac na svetu.Trljao sam joj rukama po telu,i ona meni.Uhvatila me za kurac preko sorca i poce da ga steze,i onda zavuce ruku u sorc,kad ga je osetila nije mogla da zadrzi uzdah,poce da ga navlaci gore dole,i da me ljubi.Kauc je bio toliko mali da nismo bas mogli najbiolje da se uhvatimo.Ona ustade i bez reci samo krenu u moju sobu,ja sam poslusno pratio njene korake,u dva tri koraka vec smo bili na mom krevetu.Samo je legla na stomak rasirenih ruku,ja skinuh majicu i lego preko nje,ona ponovo uzdahnu,ali to je onaj uzdah koji dovodi do ludila,svakog muskaraca.Poceh je ljubiti po obrazima pa po vratu,skide joj majicu ispod koje nije bilo nista,okrenu se na ledja i ja poce socno da joj ljubim sisice,ljubio sam ih i grickao bradavice,dok se ona podizala ledjima i kao da mi ih nabijala u usta,sisao sam ih sa takvom strascu da sam trnio od uzbudjenja.ljubeci ih spustaju ci se prema stomaku,rukama mi je drzala glavu i gurala u sebe,dosao sam do sorca ljubeci je okolo njega,dali zbog uzbudjenja ili sta znam,ali nije sacekala da ga ja svucem,vec ga rukama zgrabi i u jednom potezu ga zbaci sa sebe.Predamnom je bila moja sestra,gola,napaljena,i zrela.Sta sam mogao?nema vise povratka,ona mala sekundica koja me je terala da se setim sa kim sam je odmah porazena,pobedila je pozuda,strast i mlada krv momka koji je pod alkoholom.Poceo sam divljacki da joj lizem picku,gurao sam jezik duboko,ona je stenjala i vristala,nabijala mi je picku usta,drzeci me cvrsto za glavu,kao da je htela da mi cela glava udje u nju.Nije vise mogla,naizad je progovorila,zelim te,uzmi me,molim te…ne mogu vise!!!Prisao sam joj usnama i poljubio strasno,kurac mi je pulsirao i stajao na ulazu njene prevrele picke,bila je toliko mokra da sam mislio da nije moguce da se u opste moze neko toliko navlaziti,ko da se upiskila. Bila je skroz obrijana samo jedna mal atanka linja na vrhu.U jednom delicu sekunde gospodo moja draga “on” je nestao bez traga.Ona je pocela da se trese od zadovoljstva,celo telo joj se treslo,i disala je kao da nema vazduha,gurao sam joj ga,istim ritmom,laganim,a onda sve brze,posle minut, minut ipo,vec sam bio na vrhuncu,izvadio sam ga malo i poceo da je ljubim po sisam.cela je bila znojava,sve je curilo sa nje,i iz nje.Dodji,rekla je tiho,i nezno,kao da smo stari ljubavnici.Legao sam na ledja i rekao dodji ti,ona je ustala i sela na njega,ali cekaj!!kodom jebo te!! i ona je skontala tek tad,da nisam imao kondom,samo sam joj rekao da izvadi jedan iz latice.Uradila je to brzo,nestrpljivo,ko da cu pobeci,ako to ne uradi sto brze.Zubima je pokidala kesicu i navukla mi ga na kurac.Ponovo je sela na njega,legla je malo napred tako da su mi sise bile ustima,grizao sam ih dok se ona nabijala na kurac,stenjuci tako glasno da sam mislio na sekund da sam stvarno neki dobar jebac,jer ni jedna pre toga nikad nije vristala tako i stenjala.Uvijala je guzom i nabijala se na njega tako vesto i dobro,da sam mislio da je profesionalka .Sve to trajase jos nekoliko minuta,i onda nisam mogao vise,vulkan se probudio,muda su explodirala,a iz kuraca mlazovi sperme su punili kondom,ona se u tom trenutku pocela grciti i jos jace stenjati,svravali smo u isto vreme,mada mislim da je to bio njen drugi a mozda i treci put.Izvadio sam ga i skinuo kondom koji je bio skoro petinu pun,zavezah ga i baci na pod,a ona se savi uz mene,jos osecam kako se trese,i kako dise nepravilno.Ljubio sam joj vrat,celo,oci,nos,bradu,lice.ljubio sam je svuda.Pose pet minuta ponovo je sela na mene,skakutala je po meni i stenjala,a ja sam je stiskao za sise,ledja,guzu.Posle nekog vremena je sisla i namestila se na stomak a guzu podigla gore,uhvatio sam je za kosu i stavio ga u picku,navlacio sam je snazno,divljacki,grebao po ledjima,a ona je vristala.Ponovo svrasvanje,uz moj urlik i njen vrisak,ponovo sam jako svrsio najvise do tada.Nisam mogao da verujem odakle mi tolika sperma.Malo manje nego prvi put,nikad nisam toliko svrsio iz drugog puta.Ponovo smo lezali jedno pored drugog,znojavi,tresuci se i jedno i drugo,ljubeci se po licu,i mazeci se rukama i nogama.
Nismo ni primetili kad smo zaspali,znam samo da kad sam se probudio,stan je bio cist,na stolicu ceduljica,na kojoj je pisalo”hvala ti za najlepse vece u zivotu,vidimo se veceras”..od tih reci mi se ponovo digo,ipak nije bio san,ona je bila tu,i sve se ovo desilo.Otisao sam pod tus,jos su mi pred ocima bile njene sisice,guza,picka..igrale su predamnom kao sene..mogao sam da ih osetim na usnama.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Zahvaljujući Kim

Neznam kada je sve pocelo. Cinimi se onog trenutka kada smo krenuli sa planovima za letovanje, mada, kada malo bolje razmislim mozda i znatno ranije, i odvijalo se toliko brzo tako da smo postali svesni cinjenice da radimo nesto zabranjeno tek onog trenutka kada smo vec duboko zagazili u blud iz koga vise nije bilo povratka. Mozda je kriv internet, mozda fotosop, mozda digitalna tehnika, a mozda je to jednostavno bilo u nama i mozda netreba ni traziti krivca.
Kada sam slucajno nabasao na slike Kim Kardashian jednostavno nisam mogao da izdrzim, jer slicnost je bila fascinantna. I onda su krenuli fejkovi koji su me potpuno obuzeli. Tako da sam svaku sliku na koju sam naisao na netu morao da obradim, menjajuci samo lice. Mozda usne nije ni bilo potreno korigovati, a sto se tela tice sigurno bi svaka ispravka bila suvisna. I bez obzira sto to sebi nisam hteo, bolje reci smeo, da priznam, to me je u pocetku strasno zabavljalo, a kasnije lagano ali sigurno uzbudjivalo do ludila. Kim je na slikama cesto u nekim tesnim i duboko dekoltiranim haljinicama koje izuzetno dobro pokazuju njenu liniju i seksipil, za razliku od moje glavne junakinje, koja gotovo nikada nije zelela da naglasava tu svoju liniju, mada je taj seksipil prosto zracio iz nje i nije ga mogla nikako sakriti, jer obe su bile prave slatkice. Oduvek smo imali jedan otvoren odnos i bili prilicno bliski, nije se libila da se nekada presvuce ispred mene ili da uvece legne pored mene samo u donjem rublju, istina nikada je nisam video golu, ali sam mnogo puta osetio njene grudi na sebi, njenu kozu na svojoj i njene usne na mojim obrazima. Mnogo puta smo se grlili, i mnogo puta je u sali lezala na meni ili ja na njoj. Nekada sam u sali znao da je sljapim po zamamnim oblinama njene guze, nikada se nije ljutila naravno. Posto sam bio slobodan sto se svega tice lagano sam, postepeno i spontano nabacivao da bi joj promena imidza mozda prijala posle jednog bolnog raskida koga je dozivela, jer zivot mora da ide dalje. Cak sam posle dobre podloge i njenog prihvatanja te moje ideje, da bi je uverio da sam u pravu pokazao na kompu jednu fotku. Bila je zadivljena, kada je ugledala “sebe” u tesnoj roze haljinici, cija je duzina bila iznad kolena, na tanke bretelice i dekolteom koji je jasno pokazivao svu lepotu njenih grudi. Nije mogla da veruje. Nisam hteo da prenagljujem i pokazao joj samo jos jedan svoj “rad”, ali ovog puta u crnoj haljinici. Kao sto sam i pretpostavljao sve je to primila normalno, mada gledano realno tu gotovo i nije bilo nikakve perverzije… valjda. Bez obzira sto smo se slozili u tome, ipak je nagla promena kod nje tesko isla jer i dalje je bila nekako utucena i retko je izlazila iz svoje sportske odece. Bez obzira na sve ipak sam je puno voleo i jednostavno nisam mogao da je gledam da i dalje pati. Predlozio sam joj da odemo negde na odmor s parolom “nova sredina – novi imidz”. Pristala je naravno. Dvoumili smo se izmedju planine i mora, ali ja sam insistirao na moru, gde ima puno ljudi da odagna misli od proslosti, prikupi novu energiju i krene dalje. Slozila se, ali uz kompromis, da ipak nebude prevelika guzva. Nisam imao nista protiv, naravno. Od tog trenutka sva nasa bliskost kao da se jos vise produbila. Jer non stop sam bio uz nju i kako mi je priznala moja joj blizina puno znaci i da se mnogo bolje oseca kada je samnom i ne razmislja o proslosti. Znala je da se privije uz mene dok bi je ja grlio i prolazio rukom kroz njene duge crne uvojke. Planirala je da skroz obnovi garderobu, pre nego sto krenemo i da promeni frizuru. Nisam mogao da izdrzim i pokazao joj jos par svojih “radova”, preuredjene Kim u tesnoj beloj haljini, nista manje tesnoj svetlo plavoj haljini i cipkastom crno crvenom korsetu. Zagonetno se nasmejala, ljubeci me u obraz. “Nebrini, bicu lepsa od te kopije”. U tom trenutku nesto me je jako steglo u grudima, da sam jedva dosao do daha. Od tog trenutka prosto nisam mogao da docekam dan kada smo trebali da krenemo na odmor, pogotovo posle njenih reci kada se vratila sa novom frizurom i prepunim kesama “ovo je samo pocetak, a potpuna transformacija sledi kada stignemo na more… i budi siguran da vise neces morati da radis montaze.” U tom trenutku kao da se nesto prelomilo u meni, i poceo sam da je gledam drugim ocima. Dobro je odmeravao i upijao svaki pokret njene zamasne pozadine, drhtaj njenih grudi i pokrete preslatkih senzualnih usana. Svih tih par dana pred put sam navaljivao da mi pokaze sta je sve kupila od garderobe i uvek me je docekivalo njeno “budi strpljiv”. “Budi siguran da ces biti prvi koji ce sve to videti, i nadam se pomoci mi pri odabiru”. Nesto mi prosto nije davalo mira tako da sam kada je bila na poslu jednostavno morao da zavirim u njenu garderobu, i prosto imao sta da vidim. Masa raznobojnih haljinica i suknjica, dugih, kratkih, tesnih, leprsavih, sportskih, elegantnih, prosto sam bio opcinjen. A onda kao da nisam mogao da se zaustavim i u jednoj kutiji ugledao nekoliko kupacih kostima i bikinija, odmah sam pretpostavio da je to spremila za put, a ispod njih donje rublje, bilo je svega od tangi sto cipkastih, sto satenskih, bilo je i nekoliko pari obicnih pamucnih, nekoliko bruseva raznih boja i modela i sto me najvise iznenadilo dva cipkasta bodija, sa tanga zadnjicom bez ledja, jedan crne i jedan roze boje. Ovo je bilo suvise za mene, brzo sam sve vratio na svoje mesto i izasao iz sobe, potpuno sludjen. Hteo to sebi da dozvolim ili ne poceo sam da je zamisljam u komadima ove odece, posebno u onim cipkastim bodijima, razmisljajuci za koju priliku ih je namenila. Vece pred polazak me je upitala “jesi li spremio kameru”, “naravno, odgovorih, moram da zabelezim svaki trenutak tvoje transformacije, a i digitalac je tu”. “Ok, jer i ja zelim sve da zabelezimo… svaki nas trenutak“, rece zagonetno. Nisam mogao da izdrzim i ukljucih digitalac pravece par snimaka. Seo sam kraj nje grleci je i naslanjajuci obraz uz njen par puta nas zajedno uslikah, a za zadnju fotku sam joj spustio poljubac na obraz. Onda ona mene poljubi na isti nacin i uz novi klik s moje strane. Potom sam postavio aparat na sto i podesio da sam okine, a zatim je obgrlio odpozadi oko struka, dok sam obraz naslonio uz njen, i usledio je novi klik. Jos par trenutaka smo ostali u tom polozaju sve dok se ona lagano neizvuce iz mog zagrljaja, “za ovakve stvari je mnogo bolja kamera”, konstatova zagonetno i izadje iz sobe, ostavljajuci me u nedoumici sta je mislila time da kaze. Kasnije na odmoru mi je otkrila da je malo istrazivala cije sam ja ono slike preradio i otkrila o kome se radi, cak je pogledala i seksi filmic sa Kim, nasta se strasno uzbudila jer je pretpostavila da sam i ja to video i da sam verovatno zamisljao nas dvoje dok sam ga gledao, cim sam radio montaze sa njom i Kim. I otada kao da je postala druga osoba, pocela je da me gleda drugim ocima, da se jako pali na svaku vrstu snimanja i slikanja i da sam joj ja non stop bio u mislima. Kada sam malo dosao sebi shvatio sam da mi je kurac ogroman. Te veceri sam prvi put uradio nesto, sto mi se u tom trenutku jednostavno ucinilo normalnim, spontanim, te veceri sam prvi put drkao misleci samo na jednu osobu… na… svoju……….. rodjenu…………………… sestru….
Luksuzni hotel sa sopstvenim bezanom i beskrajne plaze su bile nase novo odrediste. Prelepi prostrani apartman. Ogroman francuski lezaj. Malo sam se iznenadio kada sam ugledao da nema drugog lezaja. Videla je sta gledam i rekla “nadam se da ti nece smetati da spavamo zajedno”, jer ona je izvrsila rezervaciju preko svoje firme, “zrtvovala sam dva lezaja samo zbog ovakvog pogleda”, rekla je pokazujuci mi na terasu.
Kada smo se smestili i raspremili dogovorili smo se da tog prvog dana prvo malo prosetamo i upoznamo okolinu pa cemo kasnije na kupanje. “Zelela bih da pronadjemo neku mirnu plazicu samo za nas”. Cinilo mi se da sve sto govori ima neku dvosmislenost i zagonetnost. Dok sam sisao do recepcije da sredim jos neke formalnosti ona je rekla da ce se istusirati i spremiti za izlazak. Kada sam se vratio i dalje je bila u kupatilu. Pre nego sto je izasla pozvala me je i upitala “jesi li spreman za prvo iznenadjenje”. “Svakako”, odgovorih. Knedla mi je zastala kada je izasla ispred mene u sarenoj, tesno pripijenoj haljini na dve tanke bretelice. Dekolte je otkrivao prekrasne polulopte njenih grudi. Prilepljena uz struk i njene zamamne bokove, do granice pucanja. “I kako ti se cini”. Jedvah sam nasao prave reci od prevelikog uzbudjenja koje je u tom trenutku gotovo pocelo da me gusi. “Prelepo, savrseno… to je to” izgovaram. “Izgledam li barem malo kao tvoja ljubimica Kim.” “Ma izgledas savrseno i bolje od nje”, rekoh ja nimalo nepreterujuci. I tek onda posta svestatan toga sto je rekla. “Otkud znas da je ono bila Kim”. “Nije vazno” Ostah uskracen za odgovor. “Idemo li, nemoj zaboraviti aparat.” Pocelo je da nam se dogadja nesto jako, jako cudno, a u isto vreme i toliko uzbudljivo da je pretilo da predje granicu. Kada smo setali drzala me je za ruku, pravdajuci se da nije bas vesta na stiklama. Na plazi me je molila da je namazem mlekom za suncanje. Potom bi i ona mene mazala. Pocela je da me mazi i ljubi za svaku sitnicu, nepropustajuci ni jednu priliku da mi se baci u zagrljaj, naslanjajuci se svojim grudima jako uz mene. Ni ja nisam hteo da zaostajem za njom otvoreno joj deleci komplimente za njen novi izgled. “Hvala ti sto si me nagovorio na ovo”, govorila je, “osecam se kao potpuno nova osoba i tako zenstveno, a sve zahvaljujici tebi”. “Bila je prava steta sto si i do sada krila tu tvoju lepotu”. Uvece kada smo izlazili prosto nisam mogao da odlepim ruke od pripijenog materijala njenih novih tesnih haljinica oko njenog stomaka, struka i bokova. Gomilu fotografija bih uradio samo u jednom njenom novom izdanju iz svih mogucih uglova. A imao sam po nekoliko iznenadjenja u toku dana. Slikali smo se i zajedno, naravno, priljubljeni jedno uz drugo, zagrljeni, a najvise sam voleo kada bi ona zamolila nekog prolaznika da nas uslika, tada se obavezno naslanjala guzom na mene, dok bi je ja obgrljivao od pozadi i ona polagala svoje ruke preko mojih. U nekoliko navrata smo se i snimali, uglavnom na plazi i u setnji. I tako su prosla nekih cetiri, pet dana. Drkao sam kao lud kad god sam imao priliku za to. Pete veceri posle “prljavog plesa” u prepunoj diskoteci, u kome su par puta moje sake presle i preko njene guze, izlazimo na vazduh. Ruka mi je na njenom struku dok koracamo prema kraju ogromne terase. Zastajemo tako sto ja i drugu ruku polazem na njen struk stajuci iza nje. Naslanja se na mene i povremeno me mazi preko ruku. Nista ne govorimo prepustajuci se prelepom prizoru pucine ispred nas obasjane crvenkastom svetloscu. Sake mi same krecu mazeci je po utegnutom struku i stomacicu u ovu svilenkastu tkaninu njene haljine. Kao da skroz gubim razum i lagano spustam ruke na njene bokove i isto tako ih lagano vracam na struk i stomak. Podize ruku i zabaca kosu na stranu, dok ja naslanjam svoj obraz uz njen. Ponovo podize ruku, zabaca je iza i mazi me po vratu i kosi. Duboko disemo oboje, i bez obzira sto to pokusavamo da sakrijemo nikako nam ne uspeva. I dalje cutimo i mazimo se, samo sto moje ruke sa svakim povlacem od bokova preko struka i stomaka idu sve vise gore i dolaze do samih njenih grudi. Jasno ih osecam na bridu svojih saka. Nemogu vise da izdrzim i ljubim je u obraz sasvim nezno. Ona malo izvija glavu jos mi bolje namestajuci obraz. Ponovo je ljubim jednom, dva, tri puta spustajuci se sve nize i usne mi zavrsavaju na njenom vratu nezno je ljubeci dok je sve jace stiskam uz sebe. Bez obzira na sve ipak se maksimalno kontrolisem cekajuci njenu dalju reakciju. Ona se lagano okrece prema meni grleci me oko vrata i ljubeci me u obraz. Normalan sled stvari bio bi da nam se konacno usne spoje, medjutim ona to diplomatski sprecava jos jednom me ljubeci u obraz i mazeci po licu, uz reci “hocemo li u sobu”. Klimam glavom totalno sludjen dok se lagano pustamo iz zagrljaja. Obuhvata me oko struka dok ja nju grlim i krecemo prema hotelu. Morali smo da prodjemo kroz jednu prilicno prometnu ulicu da bi stigli do hotela tako da smo se razdvojili iz zagrljaja i uzeli za ruke, ali ovaj put sa isprepletenim prstima, sto je bio prvi put da se tako drzimo za ruke. Kad god je bila prilika ponovo bi se grlili neprestano se mazeci sakama. U tom putu do hotela, koji je trajao petnaestak minuta nista nismo govorili, ali pogledi su nam se cesto sretali, uz neki cudan osmeh koji nam je lebdeo na licu i usnama.
Prvi sam zavrsio u kupatilu, bilo je dovoljno samo da ga par puta prodrkam tokom tusiranja i da svrsim cinimi se nikada sladje. Kasnije sam sedeo na terasi dok je ona bila u kupatilu i ponovo sam bio uzbudjen. Pripremio sam kameru sa namerom da je ukljucim kada bude izasla. Kada se pojavila, ponovo sok. Na sebi je imala onaj crni cipkani bodi, koji je vise otkrivao nego skrivao, sa golim ledjima i tanga zadnjicom. I ranije sam je vidjao u donjem rublju, ali ovo je bilo nesto skroz drugacije, izgledala je tako dobro i tako jebozovno da prosto nisam mogao da umirim svoje nemirno disanje. Videla je da drzim kameru. “Stvarno danas se uopste nismo snimali”. Vrlo brzo sam dosao sebi, ukljucio kameru i usmerio je ka njoj “zasto nebismo sada”, rekoh. “Sto da ne”, odgovori, “mozemo imati i neki snimak samo za nas”, dodate zagonetno. Ustao sam i poceo lagano da se krecem oko nje snimajuci njeno prelepo i predobro telo. Kurac mi se jasno ocrtavao na uskim boksama u punoj velicini, ali to jednostavno nisam zeleo da sakrijem, zeleo sam da i ona ima lep pogled kao sto sam ga i ja imao. Mislim da nije ni pokusavala da sakrije svoje ispitivacke poglede ka mom medjunozju dok sam je snimao. “Dopustices da i ja za sebe prikupim malo materijala”, rece uzimajuci kameru iz mojih ruku i usmeravajuci je prema meni. Hteo sam malo da je kao fol iskuliram i lagano izasao na terasu paleci cigaretu. Prisla je uzimajuci par dimova od meni i okrenula je kameru prema nama, ljubeci me u obraz. Odmah sam je obgrlio oko struka i uzvratio joj poljubac u obraz. “U pravu si, za ovakve stvari je mnogo bolja kamera”, rekoh aludirajuci na njene reci vece pred polazak. Ponovo prelepi jebozovni osmeh. Posto smo bili naslonjeni na betonsku ogradu terase ona spusti kameru na sto i okrenu displej prema nama tako da smo se lepo videli na njemu. Zauzesmo pozu kao za slikanje. Ona naslonjena na meni, a moje ruke oko njenog struka, a njene sake na mojima, koje me maze. Bilo je uzbudljivo do besvesti. Gledamo u kameru dok je ja ponovo ljubim po obrazu, vratu, i mazim po struku, stomaku i sada golim bokovima. Bridovi mojih dlanova ponovo dodiruju donje obrise njenih grudi. Dok ona i dalje stoji pravo naspram kamere, ja se okrecem bocno i dolazi joj sa strane, prolazeci joj rukom po kosi, obrazu i vratu. Skrece pogled ka meni dok mi je ruka i dalje za njenim vratom. Gledamo se tesko i duboko disuci. Priblizavamo lica jedno drugom i nezno se ljubimo u obraz, jednom, dva, tri puta. Ostajemo u tom polozaju, dok mi druga ruka sara po njenim golim ledjima. Lagano pomicemo obraze i ja i ona i na trenutak se dodirujemo usnama koje prosto drhte i kod nje i kod mene. A onda mrak, totalno pomracenje i usne nam se spajaju u dug i strastven poljubac. Poljubac od koga su nam usi zagluvele i od koga sve maske padaju i sve se granice ruse. Samo nam se za trenutak pogledi spajaju i ponovo novi socni poljubac, dok nam ruke istrazuju tela jedno drugom, prosto neznajuci gde bi se pre dodirnuli. Na ukljucenu kameru sam i zaboravio, dok me ona u jednom trenutku nije podsetila na to, okrecuci mi glavu i ljubeci me gledajuci u kameru. Neznam dali je uopste bilo moguce da se uzbudim jos vise nego sto sam bio, ali pogled na kameru me je prosto raspametio, pogotovu sto se to njoj izgleda jako svidjalo. Ponovo se okrece guzom prema meni zabacajuci ruku za moj vrat i ljubimo se tako preko njenog ramena. Stiskam joj velike cvrste grudi i lagano ih oslobadjam crne cipke, kako bi se na snimku lepo videle najlepse grudi koje su mi do tada bile u rukama. Jednu ruku sam vec spustio na njeno medjunozje i lagano poceo da ga istrazujem. Iz nje je gotovo curilo koliko je bila vlazna kada sam joj prstom dodirnuo klit i poceo lagano da ga trljam dok se ona sve vise nabijala guzom na moj kurac. Kada je moj prst utonuo u njenu vlaznost istog trenutka me je scepala za kurac i pocela da mi spusta bokse. Okrenula se prema meni i pocela lagano da ga mazi ponovo mi uvaljuci svoj jezik. Ponovo mi okrece glavu ka kameri i vidim da joj je namera da nista ne ostane nezabelezeno. Lagano podize desnu nogu i naslanja na betonsku ogradu, tako da je put izmedju nasih medjunozja slobodan. Ponovo me uzima za kurac i sama ga namesta na ulaz njene mackice, dok me drugom rukom obgrljuje i ponovo okrecemo lica ka kameri. Kada je sve bilo spremno, da tako kazem, ona pravi pokret karlicom i moj kurac tone duboko u nju uz obostran uzdah. Pokrecem se i pocinjem da je jebem svom snagom, zabijajuci ga sto sam jace i sto sam brze mogao, jer prosto sam izgubio razum od uzbudjenja. Uzitak je bio prosto neopisiv, jer ovakak seks nikada ranije nisam doziveo. Takav, neopisiv osecaj zabranjenog seksa, koji nikada ne moze da se dozivi na drugoj strani. Nije nam puno trebalo, ni meni ni njoj, i u tom zanosu kada sam osetio da je gotova i da pocinje da svrsava i ja sam se izlio duboko, duboko u njoj. Noge nam nisu izdrale jer doziveli smo orgazam od koga se gubi svest, tako da smo zavrsili na podu, potpuno nesvesno kako sam uspeo da nas spustim da se ne povredimo.
Znam samo da je opkoraceno sedela na meni dok mi je kurac i dalje bio duboko u njoj. Ni sam neznam koliko nam je vremena trebalo da malo dodjemo sebi, a onda njen prelepi osmeh i poljubac, dok me mazi po licu, vraca me u stvarnost. “A htela sam samo da zabelezimo nas poljubac”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Starija mamica – I dio

Izasla sam iz sobe ovaj put samo u majici ispod nisam nosila gacice a obukla sam majicu koja je pokrivala sve do butina,i na malo saginjanje mogla se nazrijeti moja mackica.bila sam u dnevnom boravku medju 6 ili 7 zaigranih klinaca koji su se cesto svadjali zbog igrice i galamili ali cim sam usla zavladala je tisina.odmah blizu se nalazio lavabo iznad kojeg se nalazio viseci a na visecem su se nalazile nekakve stare knjige koje nikada niko nije ni otvorio.naravno odmah sam se popela na lavabo da dohvatim knjigu koju naravno necu citati ali dobar razlog da njihove poglede usmjerim prema meni.nisam ni sumnjala da necu uspjeti u tome ali u meni je proradilo nesto nevjerovatno,srce mi je pocelo nenormalno da lupa,pomislih boze sta ja to radim.uzbudila sam se kao nikada i ubrzo sam sisla sa lavaboa u medjuvremenu sam cula njihovo komesanje. i smijuljenje ali tiho.pogledala sam u sina koji se pravio da se nista nije desilo pokusavajuci vjerovatno skrenuti njihovu paznju od mene.pogledala sam ih a oni su gledali u mene sa osmjesima na njihovim licima,rekla sam im samo sram vas bilo djeco nasmijala sam se i otisla u sobu.jedan od njim mi se zaista dopao zvao se adi iako je mozda imao nekih 18 19 godina isticao se nekako izgledao je razvijen za razliku od ostalih oblikovan nabildovan decko,pomislih sto da ne pojebati se sa nekim poput njega.bla sam poprilicno uzbudjena pa sam uzela jednu osrednju svijecu koju sam cuvala za takve prilike,jer nisam imala vibrator a ni potrebu cestu da ga upotrebljavam ali ni bas previse novca da se rasipam za takve stvari jer sam zivjela veoma solidno.uzela sam svijecu i malo se pocela igrati.uspjela sam svrsiti jednom i naravno nakon mozda sat vremena otisli su decki a onda mi je opet ostao problem kako se opravdati sinu za moje kurvinjske ispade.sin se na moje iznenadjenje opet nasmijao i rekao mi, fakat si pukla mamice, na sta sam se samo nasmijala i rekla mu jeli ti smeta.odgovorio mi je ma ne zasto bi ionako se loze na tebe a koliko vidim i ti na nekog od njih.rekla sam mu koji je onaj misicavi na sta mi je odgovorio ,to je adi bilder na njega se lozis, samo sam se nasmijala i rekla da je dobar na sta smo se obadvoje poceli smjeskati i tako je pocelo moje pomalo nevjerovatno iskustvo koje ni sama nisam sanjala da ce se desavati.vec sljedeceg dana u sali sam pitala sina dali su ga zezali drugari na sta je on smjeseci se odgovorio da sam dobila novi nadimak , mamica bez gacica, mogu jos samo misliti sta su komentarisali.kasnije sam saznala da adi je najstariji ima 19godina i da ima automobil i polozen vozacki ispit pa sam smislila kako da bolje upoznam tog decka.poslije par dana opet okupljanje kod nas u stanu i naravno smisljala sam kako da ne budem previse upadna u svome planu.bilo je ljeto predvecerje kanila sam se prosetati do prijateljice.smislila sam neki plan pa sam odmah usla u dnevni boravak gdje su njih nekoliko sa mojim sinom igrali igrice,ipak ovaj put sam bila pristojnije obucena pa i nisam bas izazvala toliku paznju. zdravo decki nasmjesila sam se i pozdravila a oni su uzvratili pozdravom.koji od vas lijepotana vozi auto? upitala sam naivno.naravno adi se nasmijao i rekao imam ja,na sta sam ga zamolila da me odveze do prijateljice naravno da sam dobila potvrdan odgoovor.u medjuvremenu sam shvatila po njegovom izrazu i pogledu da on vec zna da mi se dopada a ko bi drugi mogao da mu kaze nego moj sin koji mu je vjerovatno u sali rekao da se istice izmedju ostalih.ostali kao da su bili zavidni ali sta sam mogla ne mogu svima pomoci ili mozda mogu ali drugom prilikom.pocela sam se spremati a osjecala sam se nekako cudno kao da mi je 25godina.oobukla sam suknjicu ne bas prekratku sa izrezom do iznad butina,obukla sam stiklice i stavila sam narukvicu oko noge i obukla sam neku kosuljicu a ispod naravno tangice,jebozovno nema sta.spremila sam se i na hodniku me je cekao adi,masuci u ruci sa kljucevima od auta sinu sam rekla da se vracam poslije na sta se on samo ironicno nasmijao i rekao da se zabavim,mali je vec ukapirao sve tako da se nisam trebala brinuti ni za to jer je vec slutio sta smijeram i nije se bunio sto mi je mnogo zncilo.sjeli smo u njegov golf3 i pitao me je gdje idemo rekla sam mu gdje trebam a mali namazanko mi je poceo pricu kako voli da vozi brzo i kako uziva u tome.pitala sam ga dali se djevojcice pale na velike brzine i dali ganja curice na sta se nasmijao i rekao da i ja izgledam kao djevojcica i pitao me na sta se mi starije palimo.rekla sam mu kako misli na sta i pocela sam se izmotavati kako je mene to proslo i kako nisam vise djevojcica na sta je on dodao gas i poceo da juri,pocela sam se smijati rekavsi mu smanji to sta ti je a on mi je rekao, hajde bona znam da ti se svidjam, bivao je malo iskompleksiran sto me je nerviralo,a sve to je kriv moj sin koji mu je vec rekao da sam prokomenterisala njegov izgled i malac se odmah primio.poceo je da mi prica nekakve suplje price o tome kako trenira redovno dize utege,zatim me je pozvao da odemo na pice sto me je malo zacudilo i iznenadilo,htjela sam se izmotati kako zurim kod prijateljice ali kao da djavo u meni nije dao mira,kao da je iz mene glas rekao moze idemo.odmah je skrenuo u blizini jedne ulice i parkirao se pored jednog omanjeg objekta bio je to nekakav obicni kafic.usli smo unutra za par stolova sjedilo je nekoliko mladih momaka sa kojima se on ispozdravljao tada sam shvatila kako me je dovukao bas tu da se pokaze pred deckima kako voda stariju koku.malo me je da budem iskrena bilo sramota jer svi oni mogu biti moji sinovi a u njihovim mislima sam ispala samo obicna kurvica koja se mota sa mladim klincem koju je on doveo da predstavi svojim prijateljima i poslije se naravno hvali kako me je kresnuo,naravno uobicajena praksa kod muskaraca.sjedili smo malo pili kaficu a on mi je pricao kako tu izlazi i odsjeda cesto sa svojim drugarima jer oni su vec nesto stariji idu na fax mozda nekih 20do 23godine.zatim se otisao pozdraviti i vjerovatno im je saopstio kako me vodi negdje kresnuti jer to je tako pogotovo kod mladih koji se vole mnogo hvaliti.gledali su me veoma cudno izblecenih ociju na kojima kao da je pisalo mogu li i ja,a ja sam cekala da plati racun i osjecala sam se u momentu kao obicna drolja.izasli smo i sijeli u auto.,boga mi kazu mi da si dobra,aludirajuci na njegovo drustvo.kako i ne bi bila kad imas tako dobre none rekao je malac sto me je iznenadilo a nisam ni stigla da odgovorim kako pretjeruje i kako nisam jeftina drolja a on me je prekinuo stavivsi mi ruku na butinu,iznenadila me je ta sva njegova hrabrost ali ipak sam sklonila ruku i rekla mu da ohladi.volio bi kresnuti stariju a? upitala sam ga na sta je on opet stavio ruku na moju golu nogu a ja niti sam se pokusavala vise odbraniti jer je bio uporan pa sam odlucila nagraditi tu njegovu hrabrost iako nisam htijela bas tako olako dopustiti da me kresne odmah na prvom spoju.neka bolan nemoj u autu rekla sam mu na sta me on odvezao na jedan obliznji parking gdje je kako sam cula tu oduvijek se odvijao sex u automobilima i niko nikada nije smetao a nalazi se pored jednog devastiranog hotela blizu setalista.odmah potom je nastavio da me mazi po nozi a ja sam mu rekla da je bas uporan rekla sam mu gdje si tako navalio na sta mi je on odgovorio hajde ko da ti ne zelis da te sredi mladi decko a ja sam se samo nasmijala a onda sam mu prisla i pocela sam ga ljubiti.mazili smo se decko je bio vidno neiskusan ali potkovan nekim pricama koje je negdje cuo i primjenjivao ih je svugdje pa sam pomislila da ima iskustva.tada sam shvatila da je samo jedan obican mladi napaljeni drkadjija sa kojim cu brzo zavrsiti.dok sam mazila njegovo tijelo i ljubila ga po vratu nastojeci ga sto vise napaliti osjetila sam kako mi mackica pulsira.trnci su poceli da struje mojim tijelom a njegova ruka je vec duboko kliznula ispod moje suknje osjetih njegovu snaznu ruku kako mi miluje butine,pocela sam se paliti a onda me je snazno uhvatio sakom za macu na sta sam popizdila.,sta je mala pisnula si vec,oglasio se mladi napaljenko a ja sam kao hipnotisana odgovorila jesam daj mi ga.on je vec bio spreman i nabrekao ispod hlaca mlad i nabrekao trvdi kurac sam zgrabila rukom i polako ga pocela usisavati a on je svojim rukama me mazio po sisama.nije prosla ni minuta mozda manje osjetih kako mi se vruca tekucina razlijeva po usnama,gad je svrsio ali ipak nije zelio da se zavrsi na tome.rekao mi je hajde sada da te opalim pa gotoovo,sjedila sam onako u autu a on kao da je cekao da mu nadodje i njegov vec omeksani klipan se ponovo pretvorio u tvrdog pa je rekao hajdemo nazad lakse cu te jebati.presla sam pozadi podigla sam samo suknjicu i svukla gacice a on je stajao ispred vrata i cekao da se namjestim,samo je komentarisao da nije mogao da sanja da ce da pojebe drugovu mamicu onu istu koja dolazi na roditeljske sastanke a na koju se pali pola srednje masinske skole i puno brine o svome sincicu.zatim sam zadigla suknju i legla na ledja u tijesnom autu uspjela sam rasiriti noge i malo je protrljati a on je usao i uhvatio me za gleznjeve podigavsi mi noge iza sebe potom je zabio svog klipana u mene i pritisnuo me svojim snaznim nabiladanim tijelom,iako mlad ali ipak bio je prilicno jak snazan decko,nakon samo 2 mozda najvise 3 minute divljanja po meni jer ponasao se kao razjarena zivotinja u onako tijesnom autu zadobila sam nekoliko modrica sto po nogama sto po sisama jer mi je divljacki poceo mjesiti sise na kraju,snazno je svrsio je po mojoj mackici a potom je zapalio cigaretu i potom me konacno vratio pred zgradu u kojoj zivim.proslo je mozda 2 sata od kada smo otisli pa sam predpostavljala da su se i njegovi drugari skolski razisli jer ne bi valjalo da me vide onakvu.kada sam izlazila rekla sam da sam zaboravila gacice a on se nasmijao i rekao da mi nece trebati uz anegdotu nek pickica malo uzme vazduha,na sta sam odgovorila daj mi bolan gacice a on je rekao one su sad njegov trofej,upalio je auto i odvezao se vjerovatno pohvaliti prijateljima.ostala sam na ulici ispred zgrade kao drolja iskoristena i vracena kuci,potom sam usla u lift i krenula sto prije da stignem da izbjegnem komentare radoznalih komsija od kojih sam vec dobila nadimak odmilja kurvetina-raspustenica.dok sam cekala lift pa i u liftu osjecala sam kako mi je mackica mokra sto od njegovih sto od mojih sokova koji se vec razlijevaju po mojim butinama.kada sam dosla kuci sin je gledao tv,pitala sam gdje su drugovi rekao je da su otisli a onda me upitao kako sam prosla sa adijem jer vec je dosta toga mogao da nasluti,rekla sam da me je malo provozao a on me je gledao smijeseci se ironicno rekavsi mi ,sredio te adi,? nekako iziritirano sam mu rekla sta prica odakle mu to a on je samo pogledao prema mojim nogama a ja sam tada primijetila kako mi niz butine cure jos uvijek sokovi zaboravljajuci da na sebi nemam gacice,uhvacena u lazi samo sam skinula stiklice i sjela na kauc a on mi je prisao i rekao mi ne brini mamice zagrlio me je tada sam osjetila veliko olaksanje onda sam mu rekla
pa vi ste svi znali???na sta je on klimnuo glavom i rekao na zalost znaju vec adi je poslao poruku pitala sam kakvu poruku on mi je citirao ,mala je dala nije to sala, onda sam mu rekla da sam glupaca i sada ce zbog mene da ga zezaju u skoli na sta me je on zagrlio i rekao mi opet da ne brinem i da sam ja njegova mama koju puno voli…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Starija mamica – II dio

moje prethodno iskustvo me dovelo do toga da ni sama ne znam sta mi se desava kao da me je uhvatio ponovo pubertet,nisam ni ocekivala da ce se stvari poceti razvijati onako kako su se razvijale,ni slutila necu da cu postati ovisna o mladjim momcima od sebe.

malac sa kojim sam vec bila je bio odskocna daska za ono sto slijedi,jedino sto mi je bilo odvratno je to sto su mladi takvi i vole da se hvale pa sam postala glavna tema mladim klincima skolskim frendovima mojeg sina.sva sreca sto se decki medjusobno zezaju pa mome sinu i nije bas toliko tesko palo a mozda i jeste ali nije se dalo primijetiti.nesto kasnije sam saznala od sina da su se moje gacice koje sam svojom krivicom ostavila ili bolje reci zaboravila u automobilu decka sa kojim sam vec bila a koji je naravno iskoristio to da bih se hvalisao medju svojim a i medju skolskim drugarima medju kojima je bio i moj sin.to je bila moja naivnost koja me kostala toga da sam se sama sebe u pojednim momentima morala stidjeti.sta sam mogla dalje se mora.proslo je nekoliko dana od svega decki su se opet poceli okupljati,pokusavala sam se malo ponasati pristojnije ali u meni kao da se probudio neki kurvinjski nagon.opet sam se pocela ponasati bezobrazno po kuci sam setkala u gacicama a decki su naravno se ponasali kao da nista ne znaju.malog adija nije bilo jer vjerovatno je prerastao igrice jer je bio nesto stariji od ostalih htjela sam mu odbrusiti zbog onoga sto mi je priredio.sljedecega dana odlucila sam se potraziti ga i otisla u isti onaj kafic gdje me je odveo i pokazao da tu biva,htjela sam ga zamoliti da ne pravi scene po skoli mome sinu.otisla sam navecer jer sam mislila da cu ga naci.naravno nije bio tu pa sam pitala neke decke dali mozda znaju gdje ga mogu naci.rekli su mi da bi trebao doci a ja sam ostala popiti pice i sacekati.vjerovatno su mu javili da sam tu pa se ubrzo pojavio.prisao mi je pozdravio se i naravno pomislio da sam dosla jer mi je do sexa.malo smo pricali o svemu i upozorila sam ga da bude malo ozbiljniji na sta se on nasmijao i rekao mi da ne serem,i da ce on raditi ono sta se njemu prohtije.shvatila sam da je htio da ispadne muskarcina pred svojim drustvom pa sam se odlucila malo povuci,vidjela sam da nema nista od moga plana da mu ocitam bukvicu jer je mali veoma razmazen i prepotentan.shvatila sam da sam sama kriva za svea li da budem iskrena opet se u meni probudio neki nagon koji nisam uspjela da obuzdam.poslije pola sata primijetila sam da se i decki koji su sjedili na jednoj seciji iza nas poceli ponsati veoma bahato i slobodnije jer su poznavali adija koji je sjedio sa mnom i cekao pogodan momenat da me ponovno namami u svoj auto i kresne,ali ipak sam mu pokusavala dati doznanja da to vise nece ici tako lako ali postajao je uporan,namamio me je sa nekoliko casica votke koju sam jedva ispijala.decki koji su sjedili iza nas su postajali bucniji i poceli su da dobacuju.opet mi se svidjela njihova hrabrost koju su pokazivali,prvo su poceli da zezaju adija a onda i da dobacuju meni nekakve komentare otrcane tipa,,adi pocasti i nas,,dobra macka,,stara koka masna supa,, pomislih u sebi ko vam je stara koka majku vam vasu balavu,okrenula sam se i rekla im mlad slon mala surla na sta su oni postali jos vise odvratniji i poceli su da psuju.adi je ipak smirio situaciju a ja sam rekla da moram ici na sta je on ustao i posao za mnom da me vozi kuci.otisao je do njih i nesto im je rekao i izasli smo i sjeli u auto.pitala sam ko su oni kreteni na sta mi je on rekao da nisu kreteni i da su to njegovi drugovi koji zajedno treniraju.malo me je zacudilo to sto je stao na njihovu stranu.,,malo su se nalozili na tebe kako ti se dopada moje drustvo,,odvratni su,, rekla sam,, ali bi se voljela malo pojebati sa njima kujo,, presutila sam njegov komentar.hoces li da osjetis mlade batine upitao me je vidno iznervirani balavac a ja sam samo sutila.poceo je da me pipa po butinama ali ja sam bila smirena,odjednom u meni je proradio onaj isti nagon kao i prije toga.rekla sam mu samo hajdemo se kresnuti i vozi me kuci,na sta se on nasmijao i rekao mi,, polako ne brini znam da ti se prijebalo veceras ces biti sredjena kao nikada,, pitala sam se sta ima na umu.,, gdje me vozis?upitala sam zacudjeno jer me vozio izvan grada.,,idemo na vikedndicu kod moga druga tamo te ceka iznenadjenje,, ako mislis da cu se jebati sa tobom i tvojim drugom grdno se varas,, popizdila sam a on je sutio.bili smo vec izvan grada u nekoj zabiti pored jedne kuce gdje je stajalo parkirano jos jedno auto.,,idemo se malo zabaviti mala,, rekao je. pomislih samo kako sam glupa i naivna ispala ali mozda i nije losa ideja malo sam bila pod dejstvom alkohola malo je u meni radio kurvinjski nagon a malo boga mi i strah jer sam bila daleko od kuce i ko zna na sta su spremna danasnja omladina.prevagnulo je to da ipak iskustvo vise nece skoditi a ko zna mozda i bude lijepo.kada smo usli cula se glasna muzika a u velikom boravku su sjedili decki bas oni isti koji su bili sa mana u kaficu i koji su dobacivali.sada mi je postalo sve jasno klinci su me ipak uspijeli namamiti u njihovu zamku u koju sam naivno upala.njihovi znatizeljni pogledi i komentari su bili suvisni sjedili su za stolom slusali muziku i pili su pivo,vikendica je izgledala veoma pusto zapusteno nije bilo televizora samo neki stari kauci stolice fotelja i neki kasetofon.bila sam utegnuta u farmericama i majici sa vecim izrezom,decki su se bas zabavljali a ja sam znala sta me ceka,bilo je to za mene neko novo iskustvo.malo po malo decki su postajali sve slobodniji a adi je u jednom momentu rekao da dodjem kod njega i sjednem u krilo sto sam i ucinila, na kaucu su sjedila jos dva momka nekih mozda 23 do 25godina a na stolicama dvojica isto tako i na fotelji jedan mozda mladji decko nekih 19 do 20godina bucmast debeo povucen i miran za razliku od ostalih koji su divljali.,,svidja vam se moja macka a ,, upitao je adi ostale a ostali su odmah naravno potvrdili.adi mi je rekao da odem sjesti malo kod denisa, decko koji je sjedio na kaucu mlad misicav dobro oblikovan kao i adi nije bio los,naravno ustala sam i sjela denisu u krilo.zagrlio me je oko struka a ja sam osjetila kako mu se dize jer sam sjela na nezgodno mjesto.osjetih kako mu se mice i koprca u pantalonama nazdravljali su a ja sam sve vise osjecala kako trnci struje u meni.pocela sam se velikom brzinom paliti osjetih kako mi pickica vlazi a jos kada su se decki potpuno oslobodili poceli su me hvatati za sise a poneka ruka mi je skliznula dole.adi je u medjuvremenu iz hlaca izvukao svog vec dobro nabreklog macka kojeg sam vec upoznala a potom je rekao ,,dodji mala svom gazdi dosta vise zajebancije,,ustala sam i kleknula ispred njega a on je mlatio svojim macanom ispred mojih usta i tada rekao,, vidite prava mala poslusna kujica,, na sta su ostali dobacili ,,dobro si je izdresirao,, nisam se bas obazirala na njihove komentare koji su bili ucestali uz njihovo cerekanje a i zasto bi kada je izgledalo tako bila sam prava poslusna drolja sa kojim su mogli raditi sto pozele.uhvatila sam se posla i pocela pusiti adijevog klipana potom su i ostali poceli da skidaju pantalone i da nadrkavaju svoje mlade batine.potom je adi izvadio svog klipana iz mojih usta i rekao mi,, dosta ti je kurvo ima nas jos,, potom sam shvatila da trebam ici redom.sljedeci je bio zuco koji je sjedio na kaucu zajedno sa denisom i bio je najbucniji.malo su pomaknuli stol i dopuzala sam do njega i pocela mu pusiti a on me je mazio po kosi zatim sam presla na denisovog,nisam se prevarila jer zaista je bio veoma golem za razliku od ostalih krupan velik a nisam mogla ni da vjerujem da tako mlad decko moze biti napredan jedva sam ga uspijela progutati a na momente sam se zagrcnula jer cudoviste je zaista bilo poprilicno veliko,ovako nesto imati u sebi pa to je zaista premija za zene koje pate za velikim komadima.halapljivo sam ga gutala kao prava kurvetina koja je gladna kurca zatim sam presla na sljedeceg,debeli djecak zvao se marko bio je najmirniji od ostalih .uzela sam njegovu batinu koja se klatila ispod njegovog prilicno pokipjelog ogromnog stomaka pusila sam mu ga a ostali su poceli da dobacuju vjerovatno znajuci da mu je to prvo iskustvo,tako sam shvatila i nisam pogrijesila,bio je nevin a ja sam bas morala biti ta na kojoj ce skinuti nevinost,nije mi se bas to dopadalo ali nisam imala izbora.mislila sam da ce ubrzo svrsiti obzirom da je nnevin ali ipak sam se prevarila.u medjuvremenu su me odvukli na kauc i svukli me golu.rasirili su mi noge a adi je bio prvi snazno ga je nabio u moju mackicu koja je bila vec spremna primiti njihove komade.nakon nekoliko minuta zestokog nabijanja vjerovatno mu je ponestalo snage i prepustio me onom zuci koji je odmah polako usao u mene,svrsio je ubrzo u mene a na red je dosao onaj mali debeli kojem je bio prvi susret sa pickom i to bas mojom.podigao mi je noge i svom tezinom srucio se na mene i ulazio je i izlazio polako a ostali su ga bodrili i smijali se jer je bio vrlo neiskusan ,, buco poderi je,, navijali su za svog druga koji je sve vise navaljivao u mene a ja sam pokusavala doci do vazduha jer se balavac srucio na mene svom tezinom i poklopio me pa sam se pocela koprcati ispod njega a on je sve vise navaljivao ostali su me poceli hvatati za sise i poceli me stipati svuda po tijelu a srecom mali je bio veoma napaljen pa je brzo svrsio,osjetila sam kako mu se tecnost razlijeva po mojoj utrobi i onda je ustao sa mene a nisam ni uspijela doci sebi denis je vec nabio svoju ogromnu debelu batinu u mene,dok je denis razarao svojim buzdovanom moju utrobu pocela sam sve glasnije da urlam a ostali su nazdravljali a potom je denis nakon par minuta divljackog sexa koji nisam mogla ni sanjati da cu osjetiti od klinca kojeg mogu roditi snazno svrsio u mene i ipak da budem iskrena htijela sam ga moliti jos,bila sam prava kurva ali tu nije bio kraj.adi je zatim prisao dok sam onako lezala i dolazila do daha potom sam osjetila kako mi ulazi otpozadi,nisam bas ocekivala to a nisam imala vremena ni pobuniti se jer ipak to ne dozvoljavam bas svakome jer nisam bas pobornik analnog sexa.medjutim decki su iskoristili moju situaciju jer sam bila u transu i ipak sam ga dobila u guzi.osjtila sam veliku bol koja se mijesala sa strascu.nakon nekoliko trenutaka nestrpljivi decki cekajuci na red su poceli galamiti ,, daj malo i nama potrosit ces je svu ostavi i nama,, malte ne su odgurali adija a pootom je prisao mali zutokjunac i nabio mi svog balavca u guzu osjecala sam bol i pocela sam molecivo da dahcem i skicim a oni su se samo smijali pocela sam da se uvijam onako naguzena cetveronoske na kaucu,nakon nekoliko trenutaka ovaj balavac se umorio a na red je dosao opet onaj debeli nadrkavao je svog debeljka kojeg nije znao da stavi gdje treba,pokusavao je ali nije mu islo pa sam prstima rasirila svoju rupicu i na kraju je ipak nabio svog debeljka u mene,u pocetku polako a kasnije sve snaznije, nisam znala sta gore podnijeti njegovu tezinu ili bol koji sam osjecala pocela sam da glasno stenjem,ostali su sutili i gledali jedino se culo skripanje kauca koji je htio propasti ispod nas,mali je najednom poceo da se izivljava i da kao razjarena zvijer na meni divljacki me pritiskao a ja sam pokusavala da se izvucem ispod njega jer je prevrsio granicu sve je bilo uzalud jer jedva su ga ostali uspjeli obuzdati i smiriti jer je pocelo sve liciti na silovanje.odmah potom je na red dosao denis koji je nabio svog buzdovana onog istog velikog od maloprije nisam ni mislila da moze uci,pocela sam da urlam jer mi je guza buila vec poprilicno rasturena a bol je postajao veliki jer da divlja zvijer je potpuno parala moj anus i divljacki mi razarala crijeva u meni.osjecala sam kako mi koljena klecaju i da nemam vise ni snage pocela sam se gubiti i na kraju osjetih kako se po drugi put prazni u meni polako ga je izvadio i osjetila sam kako mi na otvoru svojim cudovistem puni guzu spermom koja je ulazila kroz moj rasireni otvor,zatim su i ostali ucini isto i hvala bogu to je bio moj kraj agonije koji sam dozivjela to vece.na kraju sam uspjela doci sebi obuci se,ipak bila sam nevjerovatno zadovoljena cak i previse jer svjesna sam da sam postala prava pravcata kucka.obula sam se a decki su isto tako bili umorni ali zadovoljni,ustvari ko ih jebe jer i ja sam bila zadovoljna samo ne bas na nacin na koji sam navikla.,, vidis da nije bilo lose mala jeli ti se dopalo veceras,, samo sam klimnula glavom a oni su dodali ,, od veceras si samo nasa drolja jel jasno,, ako ti nesto nije jasno da ti jos pojasnimo upitao je adi??? ,, u redu je momci samo trebam ici kuci,, adi me je odveo kuci autom bilo je kasno vec pola 12 navecer.dosla sam kuci sin je gledao tv po njegovoj reakciji znala sam da je shvatio da sam bila u jebacini ali ipak trebala sam se malo odmoriti otisla sam se istusirati i legla da spavam bila sam umorna i iscrpljena razmisljala sam o svemu ipak sam svjesna da sam postala prava pravcata kurvetina i drolja ali sta cu kad sam takva…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Starija mamica – III

vec neko vrijeme kao i sto sam pisala u predhodnim pricama kod mene su dolazili u stan skolski drugovi mojega sina sto zbog igrica koje su igrali a kasnije i zbog mene jer u skoli sam bila uglavnom njihova tema a i zbog nekih mojih istupa sto namjerno sto nenamjerno ucinila sam to da su decki usitinu dolazili vise zbog mene a iza sebe vec imam jedno iskustvo sa njihovim drugom koji je nesto stariji od njih a sto je za nevjerovatno da je i moj sin upleten tu pa mi je vec postalo svejedno i jednostavno a sve ostalo postalo je pitanje vremena i mjesta.naravno imala sam vec avanturu sa mladim devetnaestogodisnjim adijem koji me je podijelio sa nekim svojim prijateljima,a sve to u meni je probudilo neku strast da se osjecam kao mlada napaljenica.sve to se i nije bas odigravalo onako kako sam zamisljala,kako ja nekada volim da kazem nevalja al dobro je.bila sam zamislila da imam povremenog mladog decka koji bi mi katkad priskocio u pomoc kada pozelim da se pojebem.medjutim on je bio razmazeno deriste koje je htijelo da ima sve.zelio je da mu budem uvijek pri ruci kada zeli,da se igra mojim osjecajima i mislio je da me ima ucjenjenu u saci,priznajem naivno sam pala na sve to jer u zadnje vrijeme ni sama nisam znala sta zelim.vec nakon nekoliko puta strasnog druzenja sa mladim devetnaestogodisnjakom i sama sam postala rob njegove pozude.nakon par puta solidnog sexa adi me je nakon jos jedne u nizu avanture u njegovom automobilu odlucio podijeliti,ni manje ni vise sa istim onim klinjama koji su bivali kod mene sa mojim sinom.bila sam pomalo iznenadjena kada mi je rekao ,mala sta mislis da opet napravimo jednu zabavu, sta li si sada skontao?pitala sam ga ni sluteci sta ce reci., pa znas ovaj koliko se oni dripci sto kod tebe pale samo drkaju na tebe,aludirajuci na iste one koji idu u skolu sa mojim sinom.ma znam odgovorila sam,ali sin je tu malo mi bas bez veze rekla sam mu izmotavajuci se,, daj bona sin sve zna ko da se i on ne pali na mamicu,, daj sta je tebi bas si lud,odgovorila sam mu.,, obecao sam deckima da ces biti prekosutra na derneku kod malog edina njegovi su otisli na godisnji pa ima prazan stan,, joj sta ti meni radis mali rekla sam mu jos uvijek se opiruci toj njegovoj suludoj ideji.,, ma daj sta ti fali malo ionako ih previse palis cijela skola bruji o tome kako se skidas pred njima kako ne nosis gacice i td sta glumis, loze se na tebe previse ali i ti na njih,, o cemu pricas malo ljutito sam odbrusila ja na njih??? ,,ne seri sve sam vidio gola hodas po kuci pred sinom i njihovim drugovima sta se pravis luda dogovorili smo se znaci u petak navecer na dernek ok? neka ti bude jos ovaj put odgovorila sam mu a potom sam mu onako usput podudlala klipana i otisla kuci.dok sam lezala razmisljala sam o njegovom prijedlogu pa kad bolje razmislim ima medju njima i dobrih komada ali jedan dio mene ipak nije zelio dok u pojedinim momentima mi se to sve cinilo veoma uzbudljivim,sce to je bilo ok ali kada mi je na um palo da ce tu biti moj sin cinilo mi se nekako nemogucim ali da budem iskrena ipak u meni je prevladavao moj kurvinjski nagon sta cu kad sam takva.pustila sam da me nagon ponese.sutradan je bio cetvrtak radila sam nesto po kuci posto je bio uveliko raspust decki su umijesto priprema za cetvrtu zavrsnu godinu vrijeme provodili igrajuci fudbal ili igrica a ovaj puta opet su se dovukli kod mene.kao i u vecini slucajeva uvijek sam pred njima bih nacinila neki potez koji bi ih doveo do ludila.vrata od male sobe u kojoj sam boravila dok su oni igrali igrice su bila sirom otvorena.bila sam odjenuta u duguljastu bijelu majicu koja je pokrivala sve do mojih butina.svi su uglavnom bili mirni osim adija koji je bio najglasniji jer on se zaa razliku od ostalih djecaka koji su bili tu prema meni ponasao sasvim slobodno a kako i ne bi.u meni je poceo raditi opet neki kurvinjski nagon a obzirom na to da cu sutra biti rob njihove pozude odlucih ih jos vise uspaliti.otisla sam do wc-a oprala sam malo nekog vesa i donijela ga u dnevni boravak predhodno sam skinula gacice koje su bile na meni a sada ispod majice nisam imala nista.otvorila sam prozor u dnevnom boravku gdje su oni onako nervozno igrali igrice i buljili u tv.prostirala sam ves na striku onako naguzena iritirajuci njihove poglede koji su bili zakovani za mene.da ne lazem uzbudilo me je to saznanje da bulje u mene ali nisam bila toliko bezobrazna da im omogucim da vide ono najvaznije jer je ipak majica pokrila onaj glavni dio.bezobrezan je ipak bio adi ni nadala se nisam da ce mi prici iza ledja dok sam onako nagnuta na prozoru stavljala stipaljice na ves lagano i vrlo pazljivo mi je zadigao majicu a ja sam osjetila i odmah sam se trznula i spustila majicu prijeteci kaziprstom prema njemu dok je sjedio i sa ostalima se smijesio na kaucu.opet sam nastavila iz lavora da uzimam ves i stavljam kada mi je ponovo prisao mali vragolan ucinio je isto a ja sam opet na brzinu spustila majicu a u meni je proradilo nesto nevjerovatno.sljedeci puta kada mi je zadigao majicu osjetila sam nekakvu pozudu i u mislima sam rekla,, ko ih jebe neka gledaju,, nastavila sam da prostirem ves a hladan zrak je poceo polako da me miluje po mojoj goloj guzici.cula sam kako govore jedan drugome,,pritisnite pauzu,, sto je znacilo da su igrice sada u drugom planu i da su njihovi pogledi zakovani prema mojoj golisavoj guzi.osjecala sam kako mi nadolazi osjecaj pozude u stomaku.naumpade mi da je tu prisutan i moj sin pa sam se malo ipak odlucila upristojiti i ustala sam sa prozora i majica se spustila a oni su se cerekali i drmusali jedan drugoga pokazujuci na mene.,, sram vas bilo decki,, smijesila sam se masuci prijeteci glavom prema njima a njihove oci su se caklile od pogleda jer tek tada sam shvatila koliko su ti klinci uspaljeni i sta me sve ceka sutra i da su to neizivljeni balavci i to u dobi u kojoj bi jebuckali sve sto zivo ne moze pobjeci na drvo.,, jeste li vidjeli ista,, upitala sam znatizeljno smijeskajuci se a oni su zbunjeno sutili jedino je adi bio najhrabriji od njih i dodao,,jesmo zadnji dio daj malo i prednji,, na sta su se ostali grohotom nasmijali,jedino je moj sin onako jedva se smijesio bio je zbunjen kao i ostali a ja sam se pretvorila u jednu vec ranjenu kucku koja je dopustila sve to se ti balavci tek tako zabavljaju i sprdaju na moj racun.bila sam nekako van sebe pa sam onako u revoltu upitala ,,sta je drkadjije niste nikada vidjeli picku,, sama sebe nisam mogla obuzdati jer sam se osjecala nekako odvratno i ponizeno pred tom djecurlijom.,,hajde pokazi nam je mackice ako smijes,, dodao je adi izazivajuci me pred svima a ja sam svo vrijeme htijela da napravim tog malog vraga ljubomornim jer je mislio da me samo on ima i da mi moze raditi sto pozeli.mali klipan mislio je da me ima i da samo on moze raditi sa mnom sta hoce pa sam mu odlucila pokazati svoju hrabrost.klinci su sjedili i buljili u mene dok sam stajala ispred njih laganim pokretom sam zadigla majicu i ispred njihovih zacakljenih ociju se ukazala moja dlakavica zbunjeno su gledali u mene kao da nisu mogli vjerovati sta se dogadja a sin se sav zacrvenio ali zajedno sa ostalima je uzivao sto mi je kasnije i sam priznao.na kraju sam otisla u sobu i legla bila sam uzbudjena a kasnije kada su ostali otisli sin me je upitao, sta ti bi mama?,,ne znam ni sama znas mene,, fakat si pukla rekao je smijeseci se.,, pa ionako ste se sutra dogovorili da budem zabavljacica na rodjendanu,, pristala si?? upitao me je sin znatizeljno na sta sam klimnula glavom i rekla sam ,,pa sta cu moram i sam si me uvalio u ovo taj tvoj adi nije normalan ili to nisi znao,, znam ali nisam mislio da ce tako daleko sve otici rekao mi je sin zagrlivsi me sto mi je jako godilo jer on mi je bio velika podrska u svemu ovome u sta sam se upetljala i pokusavam naci nacina da se izmotam iz klupka ali da i on ne ispasta.sutradan je bio topao julski petak a adi mi je poceo slati poruke na mobitel koje su se cinile vise prijetecim,, mala sredi se ovi su se nalozili,, i tako dalje na sta sam mu odgovarala vrlo kratko.bilo je vec predvecerje kada smo se ja i sin spremali da idemo,bilo je sparno.obukla sam usku crvenu majicu sa dubokim dekolteom,kratku teksas mini suknjicu koja je vise otkrivala nego pokrivala cak jedva skrivajuci moje brazde na guzi koju sam oblacila samo u posebnim prilikama odnosno kada sam se izlagala samo onima sa kojima sam bila u odnosima jer sam u njoj izgledala vrlo provokativno cak i previse droljasto.navukla sam zute tanga gacice a na nogama sam imala veoma sexi sandalice sa visokom potpeticom i na lijevoj nozi srebrenu narukvicu.,, vao mamice prava si treba,, iznenadjeno mi je rekao sin komentarisuci moj izgled.,,hvala duso mamina idemo li,, zajedno smo krenuli a sinu kao da je imponovalo dok bi nekima bilo sramota setati sa mamom onako obucenom kao ja.,, mama najaca si,, komentarisao je mnoge poglede koji su bili usmjereni ka meni dok smo setali prema dijelu grada gdje je stanovao njegov skolski drug koji je slavio 18rodjendan.,, pravi si frajer sada kad te vide sa ovakvom ribom ,, saljivo sam mu rekla a on se smijao rekavsi ,, niko i ne bi pomislio da si mi mama,, saljivo smo razgovarali dok smo isli a onda smo stigli pred zgradu u kojoj ziivi taj edin.,, smeta li tebi ovo sve molim te reci mi,, upitala sam ga na sta mi je on samo onako rekao,, ma jok mama samo se dobro treba zabaviti,, kada smo stigli liftom na 4 kat cula se glasana muzika iz jednog stana odmah sam znala daje to to.pozvonio je sin i naravno otvorio je edin a u velikom dnevnom boravku sjedili su nekoliko mladica njih 9-ica medju njima i adi, pozdravila sam ih jer vecinu sam poznavala edin,adi,damir,almir,goran, prisla sam ostalima koje nisam poznavala koji su isli u skolu sa mojim sinom,mirko,emir,edi i nenad po njihovim izrazima vec su dosta znali o meni.,, gdje su vam cure,, upitala sam ih znatizeljno ,, zbunjeno su se gledali a adi je naravno dodao ,, njih smo veceras izostavili sta ce nam jeli tako raja,, na sta su ostali potvrdno reagovali.malci su vec uveliko pijuckali neke pive a ja sam im se pridruzila sa ponekom casicom.malo po malo zabava je dobila na intenzitetu a ja i adi smo otplesali po koju pjesmu,sin je bio tu naravno ne obaziruci se sto sam ja tu jer smo se ipak dogovorili da ludujemo veceras.malo po malo decki su se oslobadjali stida jer ipak osim adija za njih sam bila gospodja koja im moze biti majka,nakon nekoliko casica piva i ja sam se pocela dobro zabavljati pa sam povremeno ustajala plesati sa adijem a onda su i ostali plesali sve vise se primicuci meni,u pojedinim momentima plesu se prikljucio i moj sin pa sa i sa njim otplesala poneki dio turbo folk muzike koja je odjekivala po stanu.zatim sam ustala dok su ostali sjedili a za mnom je ustao slavljenik i poceli smo lagano plesati,ostali su gledali sve to a mali je bio malo stidan i sve vise se oslobadjao stida i primicao mi se dok smo plesali osjetih kako mi prilazi sa ledja i obavio me je oko struka polako se gibajuci a onda su ostali poceli da aplaudiraju a u momentu sam osjetila kako se prislonivsi uz mene njegov klipan mice i nadolazi polako se oslanjajuci na moju guzove.odmaknula sam se od njega i onda su i ostali ustali plesali smo u sve jacem ritmu licilo je sve na guzvu u kojoj sam malo po malo sa svakim plesala,malo adrenalin a malo i alkohol je poceo da radi u zilama tih mladih napaljenih drkadjija pa su svako malo se prislanjali na mene a i u meni je pocela da vlada neka lagana strast.malo po malo adi mi je prilazio i poceo me milovati po guzi i po sisama a ja sam mu sklanjala ruke negodujuci jer je bio previse slobodan pred ostalima.sve vise i vise sam se i ja oslobadjala pritiska a zatim u momentu kada me je adi opasao oko struka osjetila sam kako mi se maca vlazi,nekako me je pocelo svrbiti medjunozje pa sam onako pred svima pocela da se ponasam kao napaljenica davajuci im signal da je vrijeme za akciju.prisao mi je jedan od tih klinaca i stavio mi je ruku na grudi malo je drhtao vidjelo se da je neiskusan i da mu je prvi dodir sa zenom,kao i vecini koja su bila tu jos uvijek onako naslonjena na adija koji me je drzao oko struka malo po malo ovaj me je sve vise stiskao za grudi opipavajuci moje sise ja sam stajala naslonjena na adija prekrizila sam noge a onda su i ostali se stvorili oko mene i svaki od njih me je poceo zadirkivati,malo po malo njihove pohotne ruke su postajale sve grublje.plesali smo a svako malo sam ostajala bez odjece,prvo su mi decki skinuli majicu dok sam se malo pokusavala opirati jer ipak sin mi je bio tu adi me je svo vrijeme cuvao oko struka onemogucavajuci mi svaki pokret kojim bi pokusala sprijecitipohotne klince koji su mi poceli skidati dio po dio.najprije su me poprilicno ispipali po grudima svojim halapljivim rukama a potom su mi otkopcali rajfersluz na minici koja je sama spala sa mene a onda su me halapljivo pipali po nogama i butinama nedugo potom su mi gacice bile spustene do koljena,osjetih kako me halapljivo pipaju ,, polako momci cekajte,, pokusala sam ih rijecima obuzdati ali tada sam shvatila da su drkadjije tolko napaljene da nemam drugog izbora nego saradjivati svjesna da je sve gotovo i da ce me srediti,htijela sam ih obuzdati zbog sina koji je sjedio i sve to posmatrao ali ja sam u sebi osjecala neku cudnu strast prema svemu,pa sam se sve vise opustala i prepustila sam se njihovoj divljackoj adolescentnoj pozudi.kada su mi svukli gacice koje su vec bile mokre jedan od njih je rekao,, starka je propiskila drustvo hajmo je,, potom me je adi onako drzeci oko struka nosio prema vratima koje je otvorio edin ,,ovamo je,, povikao je slavljenik a adi me je poput vrece bacio na pod.tada mi je prisao malac tj.edin koji je bio slavljenik iz gaca je izvadio svoj tvrdi klip ,, poljubi ga,, rekao mi je a ja sam pogledala oko sebe a na vratima je stajao moj sin i sve nekako zacudjeno gledao po izrazu lica ni sam nije mogao da vjeruje u ono sto viidi a ja sam klecuci na koljenima nekako uzela njegoov komad i poljubila a potom nekako kao da mi je prvi put da pusim nekome polako ga uvlacila jer za mene je to bilo veoma cudan osjecaj jer me je rodjeni sin gledao.nekako sam se oslobodila i pocela sam da pusim i ostalima a pootom su me prenijeli na krevet i jedan po jedan su se poceli iskaljivati na meni vecina su bili neiskusni a neki od njih i nisu nikada pa im je bilo prvi puta a meni je bilo veoma tesko sa takvima,nakon sto su napaljene drkadjije iskalile svoj bijes na meni na kraju svega adi je htio za kraj da se dokaze pred svima.potom su decki onako ponosni nastavili da zadovoljno pijuckaju ja sam se uspijela pribrati i doci sebi jer punih sat vremena su me mladi nabrijani decki okretali prevrtali kako im odgovara ni sama nisam vise znala ko je u meni jer su se mijenjali svaki cas a ni moja guza nije bila postedjena jer nekima od njih nije bila dovoljna moja mackica pa su mi i poprilicno sredili guzu a ja sam u svemu tome uspijela jednom da svrsim da budem iskrena uzivala sam i ja ali ne kao i oni.ustala sam i usla u dnevni boravak a oni su sjedili i pili komentarisuci kako su me sredili.dok sam sakupljala svoje krpice po stanu koje su bile razbacane primijetila sam da nema sina,vjerovatno je otisao kuci ko zna kako je podnio sve to a mozda nije mogao da gleda ipak me ostavio na milost i nemilost tim balavim drkadjijama.sjela sam zapalila cigaretu jos uvijek pod utiscima drhtala sam i pokusavala sam skupiti snage da idem kuci.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Pukovnikov sin i žena

Ova priča počinje jednog utorka u nešto pre 6 sati ujutru. Ali pre toga moramo se vratiti malo unazad.
Pedeset osmogodišnjak Slaven Popić po činu pukovnik je komandant garnizona u jednom manjem mestu na granici. Osam godina mladja 5o-godišnja Slavica Popić njegova supruga večita domaćica, je pratila svog supruga već 30 godina, od kada se udala za njega, po raznim mestima u zemlji, u zavisnosti od toga gde je službovao. Njihov sin jedinac Dejan Popić je momak od 25 godina kojem je još malo ostalo pa da diplomira na gradjevinskom fakultetu. Pre godinu dana su se doselili u to manje mesto na granici, gde su od vojske dobili lepu veliku kuću sa dvorištem na korišćenje. Posle nekih dva meseca Bio je Dejanov 24 rodjendan, koji su obeležili, kao i uvek do tada. Slaven je narvno pozvao nekoliko svojih podčinjenih oficira na večeru sa suprugama, to je bio period adaptacije i privikavanja. Obzirom da su dobili veliku lepu kuću na sprat, sa dvorištem Slavenove kolege oficiri su Dejanu kao poklon darovali dresiranog dve godine starog psa, rot vajlera. Vrlo lep pas , guste crne dlake i pritom jako dobro dresiran. Dejan je bio oduševljen poklonom. Rot koji se zvao Duk, se vrlo brzo privikao i adaptirao na nove gazde. Vreme je prolazilo, život je išao svojim tokom, za porodicu Popić sve do tog utorka kada su se neke stvari zauvek promenile. Čitavu tu radnu nedelju Slaven je bio na nekom vojnom savetovanju u glavnom gradu. Dejan se tog utorka probudio nešto pre šest sati, nagonom za žedju. Bio je strahvito žedan. Ustao je, i onako u gaćama i majci izašao iz sobe i krenuo stepenicama dole ka kuhinji. Onako bunovan je sipao čašu vode ispio je i krenuo nazad ka stepenicama na sprat. Tada je primetio da su mala vrata koja su se nalazila ispod stepenica a koja su vodila u ostavu i podrumske prostorije bila malo odškrinuta. Po inerciji im je prišao da ih zatvori jer ta vrata nikad nisu ostavljali otvorena. Kako je prišao vratima spazio je da je čak i svetlo u ostavi upaljeno. Malo se začudio i polako otvorio vrata ne bi li ugasio svetlo koje se nalazilo na početku stepeništa koje je vodilo dole u ostavu. Kako je stao na početak stepenica i pogledao dole u ostavu video je nešto što ga je u trenutku trglo, izbezumilo i odmah razbudilo. Video je svoju mamu Slavicu naslonjenu ledjima na veš mašinu u uglu, sa zadignutom tamno crvenom spavaćicom do kukova, raširenih butina i Duka njihovog psa koji stoji ispred nje i liže joj dlakavu pičku. Protrljao je oči, u neverici i opet se izbečio u prizor u ostavi. Njegova mama Slavica je žmurila, glava joj je bila zabačena blago unazad, a Duk joj je lizao pičku, tako da je sve šljapkalo od njegovog jezika. Čučnuo je kraj zida i s nevericom posmatrao šta se dešava. Slavica je pomalo dahtala, zatim je uzdisala, mumlala, nešto kao mhmh,zatim je posle nekog vremena počela tiho da ječi i stenje. Onda joj se tiho uz jecaje otelo iz grla: To, to, to, to jao , jao, jao, umrećuuuuu Noge su joj klecale, te je kroz nekoliko sekundi klekla kolenima na parče itisona pod njenim nogama. Duk se malo okretao oko nje, a zatim poče da joj njuška dupe preko spavaćice. Stani, polako – reče Slavica psu – čekaj, baš sam super svršila, kako ti ližeš, to u životu nisam imala Zatim se Slavica savila unapred ka podu, zadižući spavaćicu nagore na ledja, otkrivajući svoje golo dupe pred psom koji je i dalje njuškao njen anus i pičku te je opet počeo da je liže. Oslonila se rukama na pod savila glavu naniže i tada u deliću sekunde Duk skoči na njena ledja prekidajući lizanje. Jasno mu se video njegov veliki crveni kurac koji je virio izmedju njegovih zadnih nogu. Aaaah, - jauknula je Slavica u tom trenutku pod Dukovom težinom i naletom na njena ledja. Duk se cimao napred nazad pokušavajući da zabode svoju crvenu kurčinu u Slavicinu pičku, da pronadje metu, da pronadje ulaz u dlakavu pičku Dejanove mame, koji ih je s\’nevericom gledao šćućuren uz zid na vrhu stepeništa. Hajde, hajde, Duk, hajde zabodi ga, gurni ga hajde Duk – govorila mu je Slavica u bestijalnom činu. Ne tu malo dole, malo dole – govorila mu je kao da mu daje instrukcije dok je on bezuspešno i dalje pokušavao da joj zabode svoju crvenu kurčinu u dlakavu pičku. Trajalo je to čitavih dva minuta ako ne i više i tada najednom: Aaaaah ijao to to to, to je ah mhmhm iao Duk je napokon našao ulaz i zabio joj kurac, a Slavica je u tom trenutku tiho kriknula i savila se još više unapred. Ijao ijao jebi me, jebi me, jebi me, - ponavljala je Slavica u magnovenuju dogadjaja. Duk je žestok tucao i jebao Dejanovu mamu Slavicu, nabijajući joj njegovu kurčinu iz sve snage u vrlo brzom ritmu. Njegov zadnji deo tela se trzao napred nazad, dok je nabijao Slavicu, a njegova glava mu je bila na Slavicinom ramenu. Balavio je sa isplaženim jezikom i tucao je žestoko. Ah, ah, ah, ah, ah ijao ijao ijao ijao To to to to to ijaoooo, kako je dobro, ijao kako je dobro,jebi me Duk, jebi me, jebi me,kako me dobro jebeeeeeš, aaaaaaaaah, puni, puni, puni, puni meeeeeeeeee aaaaaaaahhhh Duk je svršavao puneći Slavicinu pičku psećom spermom čitav minut. Zatim je samo sišao, okrenuo se oko svoje ose, dok je Slavica i dalje klećala nagužena i izjebana pred njim. Zatim Duk poče da joj liže pičku i dupe, dok je Slavica u tom naguženom položaju samo stenjala i jecala. Činilo se da je van sebe. Ne mogu, ijao, ne mogu da ustanem, razvalio si me, kako je dobro, kakvu ti kurčinu imaš Tada Dejana trgoše reči njegove razuzdane mame, koje je izgovarala psu u bestijalnom činu, tada je shvatio da mu je kurac u gaćama toliko dignut i tvrd kao kamen, od prizora koji je gledao. Dejan je bio izbezumljen i uzbudjen, i tada u tom trenutku u delići sekunde Duk opet naskoči na ledja njegove mame Slavice: Aaaaaaaah ijaoooo – po njenom kriku koji je zvučao bolno činilo se da je Duk ovaj put iz prve zabio svoj crveni kurac u njenu pičku, i počeo opet da je jebe i nabija se u nju. Ijaoooo kao je dobro ijaooooo umrećuuuuuu, jebi me još, jebi me, jebi me ijaooo umreću, rasturi meee, takooo oh, oh, oh, ah, ah, ah jebiii meee Duk, jebii meee Od tih reči i gledanja kako mu Duk jebe rodjenu mamu, Dejan se izbezumljeno uhvatio za kurac preko gaća i počeo da ga steže. Zatim ga je izvadio te poče da ga drka stiskajući ga iz sve snage. Bio mu je tvrd i slinav na glaviću. Dejan je gledao kako Duk i dalje jebe njegovu mamu Slavicu i drkao ga, te za par sekundi poče da svršava i prska po zidu olakšavajući svoja puna nabrekla velika jaja, izbacujući veliku količinu guste bele sperme na zid i pod ispred sebe. Zatim opet pogleda u pravcu Duka koji je i dalje bio na Slavici njegovoj mami i jebao je, te tada ona opet poče da jauče, kako je svršavala od Dukovog kurca u njenoj dlakavoj pički. Ijaoooo puni me, jebi me puniiii meeee aaaaaaaahh, volim, volim, volim toooo Posle par trenutaka Duk opet odjednom sidje sa njenih ledja i stade se vrteti oko svoje ose, kao da mu je to neki ritual kad god bi svršio puneći Slavicinu pičku. A Slavica beše i dalje na kolenima nagužena na podu sa glavom savijenom do zemlje. Auh, kako je ovo bilo dobro, odvalio si me, jer znaš, ovo mi je trebalo ah, mhm Tada se Dejan okrete i izadje u dnevnu sobu, ne zatvarajući vrata ostave za sobom. Praktično otrča stepenicama do svoje sobe. Vratio se legao u krevet i zurio u plafon. Slavica je još uvek bila u podrumu i teško se pridizala na noge posle ovakve Dukove jebačine. Ustala je i vrlo polako krenula gore stepenicama a Duk je krenuo za njom. Teško je hodala jer ju je Duk stvarno razvalio od kurca. Kako se popela do vrha stepenica, tako je krenula rukom ka zidu da ugasi svetlo i tada je primetila u donjem delu zida i po podu razlivenu belu sluzavu masu. Sagla se i pogledala malo bolje, zatim je umočila vrh prsta u tu belu razlivenu masu, prinela je nosu i pomirisala, i istog trenutka je znala da je to sperma. Bila je u blagom šoku, što od ludog jebanja sa Dukom, što od neshvatanja, otkud sperma na tom mestu, i to ljudska, jer je to bio miris ljudske a ne pseće sperme. Srce joj je zalupalo od straha, i zbunjenosti, nije shvatala šta se dešava, ali joj je instikt govorio da nešto nije u redu. Osvrnula se oko sebe, kao da je nekoga ili nešto tražila pogledom, pogledala u Duka, koji je tog trenutka počeo da njuši spermu sa poda i zida. Srce joj je lupalo sve jače, dok je zatvarala vrata ostave za sobom i ulazila u dnevnu sobu. Sela je na sofu zamišljena, uplašena, postajala je sve nervoznija jer joj je sve više bilo jasno da je otkrivena njena strašna tajna, koju je do sada delila samo sa Dukom. Za to vreme Dejan je ležao u krevetu i zurio u plafon, razmišljajući o dogadjaju koji je video. Kako bi povremeno zatvorio oči tako mu je pred očima bila slika Duka koji jebe njegovu mamu, slika Duka na njenim ledjima, slika njegove razuzdane bestijalne mame koja govori Duku, jebi me, jebi me. Srce mu je lupalo od uzbudjenja pomešanog sa strahom, a od te pomisli i slike pred očima, kurac mu se opet dizao,jer ga je prizor strašno uzbudio. Slavica je i dalje sedela na sofi u dnevnoj sobi, i sve više bivala van sebe zbog sumnji, jer je znala da su u kući samo ona i Dejan, znala je čak je bila sigurna da Dejan spava ovako rano ujutru, te joj se kroz glavu sve više motala misao, kako je Slaven nekoga angažovao da je špijunira. Slaven, ma to je on nekoga angažovao, razmišljala je, paranoični kreten, paranoični pukovnik, koji je bio izuzetno strog čovek, suprug i otac, totalno nepoverljiv. Pored toga što je Slavicu totalno zapostavio kao ženu, pored toga što je nije jebao ko zna koliko dugo, nije joj verovao, već je često insinuirao kako ga ona možda i vara, kako sigurno ima nekog drugog. I taj neko je bio prisutan dok se ona jebala sa Dukom, i taj neko ga je izdrkao na čitav prizor dok ih je posmatrao, to joj je bilo jedino logično objašnjenje, inače odakle sperma na stepeništu. A opet s\’druge strane razmišljala je i o drugoj varijanti, koja joj nije išla u glavu, da je možda i njen sin Dejan ko zna iz kog razloga ustao tako rano, i da ih je čuo i video, ali nee, ne bi njen Dejan nikada drkao na svoju mamu,pogotovo ne na rodjenu mamu, svašta joj je prolazilo kroz glavu i strah i sumnja su se sve više uvlačili u nju. Tada je ustala i krenula stepenicama na sprat ka sobama. Kad se popela gore stala je ispred vrata Dejanove sobe, prislonila uho na vrata i osluškivala. Dejan je i dallje ležao na krevetu drhtao i razmišljao o njegovoj mami i Duku zatvorenih očiju. Neverovatna bestijalna scena ga je toliko uzbudila, da mu je kurac bio ponovo dignut i tvrd kao kamen. U tom trenutku čuo je kako se vrlo polako otvaraju vrata njegove sobe, i sasvim se umirio. Znao je da to jedino može biti njegova mama Slavica. Slavica je sasvim pažljivo otvarala vrata Dejanove sobe, da bi se uverila da li on još uvek spava. Pogledala je u pravcu Dejanovog kreveta i videla ga kako spava na ledjima, pokriven tankim letnjim pokrivačem. Na sekund je pomislila Dejan spava, znači ipak je Slaven nekoga angažovao da je špijunira, nekog ko je saznao njenu tajnu. I tada dok se povlačila unazad sa vrata ka hodniku jedna stvar joj je privukla pažnju. Pod tankim letnjim pokrivačem kojim je Dejan bio pokriven, jasno je videla veliku izbočinu, ispod Dejanovog stomaka, kurac mu je bio dignut i u velikoj erekciji. Gledala je u izbočinu pod pokrivačem u magnovenju i odjednom se stresla. Ne moguće, pomislila je, nije Dejan, sigurno sanja neki erotski san, ali zdrava logika joj je govorila drugačije,ipak je Dejan, oblio ju je hladan znoj u trenutku. Zatvorila je vrata i otišla u svoju sobu totalno unezverena i nesigurna, sa hiljadu konfuznih misli koje su joj se motale po glavi. Dejan je i dalje ležao na krevetu, i tačno je osetio kako ga je mama Slavica skenirala pogledom. Tada se setio, da je njegova mama Slavica sigurno videla njegovu spermu na podu i zidu, koja je tamo i ostala kad ga je izdrkao,jer niti mu je palo na pamet da je obriše, niti je imao vremena da to učini. Zato je i došla do njegove sobe da proveri da li spava. Počeo je da drhti od saznanja da ga je mama provalila da ga je izdrkao tamo dole na stepeništu ka ostavi. Ali onda ona zna da sam i ja nju video, pomislio je, kakva ludačka situacija, sve više se tresao i drhtao. Slavica je sela na krevet u svojoj sobi pokušavajući da sredi svoje misli u glavi. Ipak je to bio Dejan, sigurna sam. Razmišljala je, Dejan, nema ko drugi, bože dragi, šta da radim, gledao me je dok sam se jebala sa Dukom, i drkao. Te misli u njenoj glavi su joj izazvale drhtanje u stomaku i blagu vrtoglavicu. Strah joj se uvukao u kosti. Ustala je i ušla u kupatilo da se istušira i sredi, pokušavala je da se sredi, i psihički i fizički, što je više mogla. Dok se tuširala razmišljala je šta da radi, situacija je bila neverovatna, bila je sigurna da Dejan zna za njene bestijalne radnje sa Dukom, i bila je sigurna da Dejan nije spavao kad je provirila u njegovu sobu, već da se pravio da spava. Topla voda joj se slivala niz telo i lice, tako joj je prijala i na momenat opuštala. Dejan je i dalje ležao u krevetu. Nije se usudio da ustane, niti je mogao da zaspi. Pogledao je na sat. Bilo je oko pola sedam. Ipak je rešio da proba opet da zaspi. Vreme je prolazilo jako sporo, ali san nije dolazio na oči. Već umesto sna, kako bi zatvorio oči, tako je video sliku Duka koji jebe njegovu mamu Slavicu. Tako su mu odzvanjale u ušima mamine perverzne bezobrazne reči, koje je govorila Duku. Za svojih 25 godina nije mogao ni jednog sekunda da nasluti da je njegova mama Slavica, tako razuzdana i bestijalna žena. Čitavog svog života je tako dobro skrivala tu njenu razuzdanu nemoralnu stranu. Sad je znao istinu, da je njegova mama Slavica nemoralna, razuzdana i perverzna žena. To saznanje ga je uzbudjivalo, izazivalo drhtavicu u stomaku, telo mu je treptalo od uzbudjenja. Slavica je završila sa tuširanjem i brisala se peškirom. Stajala je sasvim gola na sred kupatila, zatim otvori fioku njene komode i poče da bira gaćice koje bi obukla. Uzela je bele čipkaste gaćice i poče ih navlačiti. Nameštala ih je gledajući se u ogledalo. Crn gusti žbun njene pičke se video pod belim tankim gaćicama. Zatim uze beli brushalter, satvljajući ga na stomak pa ga zakopča i okrenu kopče pozadi. Provuče ruke kroz bretele, te poče stavljati svoje velike mesnate sise u korpe brushaltera ogledajući se u ogledalu. Uhvatila je svoje xxl sise rukama i gledala ih ogledalu sasvim zadovoljna njihovom veličinom i držanjem. Bila je ponosna na njih. Znala je da su njene sise bile tačka u koju su obično gledali muškarci. A odmah posle njih ponos joj je bilo njeno mesnato kruškasto masivno dupe. Na trenutak se zaboravila gledajući zadovoljno u svoje obline u ogledalu i totalno se opustila, a zatim se opet seti Dejana, i saznanja da ju je video u bestijalnom činu sa Dukom. Setila se sperme na stepeništu, , sperme za koju je bila sigurna da je to sperma njenog sina. Kroz glavu joj je prolazila misao kako ju je Dejan posmtrao dok se jebala sa Dukom, i kako ga je drkao, kako je svršio. Ta pomisao ju je na neki način uzbudila, zatvorila je oči u i tih nekoliko sekundi je razmišljala o Dejanu koji drka svoj kurac dok je gleda. Kako svršava, kako se grči i pravi grimase dok prska svoju spermu koju je ona omirisala. Po inerciji je spustila ruku na svoju pičku preko gaćica i počela je da je masira, dok je mislila na to kako njen sin svršava na svoju mamu. Te misli su je totalno razludele, tako da je uvukla ruku u gaćice i počela da se mazi po svojoj dlakavoj pički i zavlači prste u nju. Počela je drka svoju pičku misleći na svog sina kako drka na nju i kako prska belu slanu spermu. Zavlačila je prste sve dublje u svoju pičku, rovareći njima u njoj. Za to vreme Dejan je i dalje ležao u krevetu misleći na svoju perverznu i bestijalnu mamu. U glavi su mu odzvanjale njene bezobrazne perverzne reči, a pred očima mu je bila mamina figura. Pred očima su mu bile njene velike mesnate sise, koje su se slobodno ljuljale, njene nabrekle, teske grudi, velike poput kravljih. Setio se kako su uvek kad bi se nagnula unapred, te mešine zaljuljale obesene sve do struka. Pred očima su mu bili njeni preširoki bokovi,njeno veliko mesnato kruškasto dupe, njena dlakava pička u koju je Duk zabijao svoju crvenu kurčinu, dok mu je ona govorila jebi me, napuni me. Uhvatio je rukom svoj tvrdi kurac i opet počeo da ga drka misleći na svoju jebozovnu perverznu mamu Slavicu. A Slavica je u svom kupatilu pred velikim ogledalom i dalje rovarila po svojoj pički, dok je drugom rukom stezala svoju veliku levu sisu vadeći je iz brushaltera. Toliko ju je uzbudila i napalila ta perverzna pomisao na Dejana koji je posmatra i drka na nju, da se totalno otkačila i izgubila. Klekla je na hladan keramički pod u kupatilu, i sve jače trljala svoj klitoris, i zabijala dva prsta u pičku kojima je jebala sama sebe, dok joj je pred očima bila slika Dejana koji svršava i prska slanu belu spermu dok gleda svoju mamu. Dejan je besomučno i jako drkao svoj kameni kurac, dok je zamišljao kako ga gura u maminu dlakavu pičku, kako je jebe sa ledja i kako njemu govori sve one perverzne rečenice, koje je govorila Duku. Zatim poče da svršava i prska preostalu spemu po tankom letnjem pokrivaču, olakšavajući svoja jaja po drugi put tog jutra. Slavica je u tom momentu i dalje drkala svoju pičku i maštala o svom sinu Dejanu, kako stoji tu pred njom, i kako mu uzima kurac u usta, kako mu ga puši, kako mu usisava njegov kurac do kraja, kako je jebe u usta i kako joj puni usta svojom toplom slanom belom spermom. Osećala je u tom trenutku, njegovu belu spermu u svojim ustima, osećala je kako joj klizi niz grlo, kako je guta i kako su joj usta puna Dejanovog kurca. Tad poče jače da masira svoj klitoris i brže zabija prste u pičku, poče da stenje da se trza i da svršava. Napokon je svršila, po drugi put tog jutra, i osetila veliko olakšanje. U Slavicinoj glavi se rodila nova želja, a u Slavicinom stomaku nova požuda, poželela je svog sina. Ostala je da kleči pred ogledalom u kupatilu, gledajući svoj odraz u njemu. Želela je da se jebe sa svojim sinom. Dejan je ležao i gledao u jednu tačku. Nekako je bio totalno opušten i smiren. U glavi mu je bila samo jedna misao. Želeo je da jebe svoju mamu Slavicu. Slavica potom ustade sa ladnih keramičkih pločica skide gaćice i vrati se u tuš kabinu, da se još mlo opere, da osveži voju pičku.
Dok je sapunjala gelom za tuširanja i nežno je mazila opet je pomislila na Dejana. Ta misao joj više nije izlazila iz glave. Izašla je iz kabine, obrisala se te navukla iste bele gaćice. Ušla je u svoju spavaću sobu koja je bila direktno povezana sa njenim kupatilom, otvorila plakar sa garderobom gledajući šta da obuče. Sad se već više nije plašila saznanja da je Dejan znao za njene bestijalnosti sa Dukom,već je u glavi imala samo jednu ideju: kako da se pojebe sa svojim sinom, požuda ju je potpuno obuzela,stomak joj je opet treperio i drhtao od želje i strasti od nemoguće misije. U glavi su joj se redjale razne ideje i mogućnosti. Tada je uzela sa police belu kratku jako usku suknju sa šlicevima sa strane i navukla je na sebe zakopčavajući rajferšlus sa desne strane. Okrenula se ka ogledalu i pogledala se. Bila je zadovoljna, jer joj je tesna suknja isticala kukove i dupe, delovala je sama sebi jebozovno i sexy. Dva koluta sala preko stomaka je uopšte nisu opterećivala, jer su njene velike sise u belom brushalteru kipele iz sve snage napolje. Zatim se vrati do ormara i uze belu pamučnu majcu uz telo sa velikim V izrezom napred i pozadi, navuče je na sebe, namesti je i zategnu kako treba. Ponovo se pogledala u ogledalu. Tako, pomislila je, a sad napred , hrabro.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 20.0.1132.47
Prekovremeni rad

Nikad nisam voleo prekovremeni rad imam 27 godina i volim da se izgubim cim se zavrsi radno vreme. Radim u kancelariji, dugo sam za kompijuterom, ali to vece sam morao da ostanem jer sam papire sredjivao za sastank.  Devojka koja se skoro zaposlila u firmu radila je papire, vodila knjige… Izgledala  je prelijepo. Cuo sam od kolega da je trenirala karate, plavusa, sa mnogo dobroom guzom i prelijepim sisama. Nije puno pricala, ali video sam da obozava paznju. Zezali smo se ali je sve bilo strogo poslovno. Samo je prije jednog sastanka pomenula da voli svog trenera sa karatea jer je u veoma dobroj kondiciji I namignula mi…

To vece ostali smo sami… Cuo sam kako je kuckala na kompijuteru. Bilo je to vise nego uobicajno kao da se dopisivala sa nekim. Prosao sam pored njene kancelarije kao da setam ka wc-u, I vidjeh da je naglo trzla ruku iz suknjice, i pitala ‘ Zar si ti jos tu? ‘ … Pravio sam se blesav i rekao ‘ Ma ovi papiri, glupi nikad ih zavrsiti i otisao u wc… Osjetio sam da mi se kurcina polako ukrucuje ali je u nogavici nasao mjesta… Ali pomislih nevjerujem da je to ona primjetila. Vratih se nazad za sto, I nemogu da se skoncetrisem na posao. Ta plavusica, mlada, njena figura je bila vitka, grudi izbacene, guza zategnta , redovno sa tangicama… Poceo sam da ga diram preko nogavice, prijalo mi je… Zapitao sam se kako da joj opet pridjem, palilo me je… Prisao sam vratima ona vise nije tipkala… pricala je na telefon, ali veom tiho tek da se cuje. ‘ Znas kako sam vlazna, dodji mi sada, ahhhh jedva cekam da te opet osjetim…  Sirila je noge sve vise, stenjala, I govorila kako obozava kad je trener tuca posle treninga. Njeni uzdisaji su bili duboki, I teski, pocela je da mrmlja dok nisam vidio da se je stresla… izvadila je ruke ispod stola, prsti su joj se sijali, polizala ih je i rekla mu da jedva ceka da ih on polize drugi put.

Taj prizor me je zapalio, prije nego sto je spustila slusalicu usao sam u njenu kancelariju, stavio prst na usta i rekao samo shhhhhh, dala mi je osmjeh  i rekla na telefon 'jebacu moj moram da idem sada zurim kuci'. Prije nego je mogla ista da kaze, prisao sam joj zakoracio je kako je sjedela izvadio moju vec nadignutu kurcinu. Uzeo sam je za onu ruku kojom je drkala svoju vrelu macu, i poceo da lizem njene prste… Iste sekunde mi je prisla usnama, I pocela da mi ga pusi, ahhhhh kao da mi to nikad niko nije radio, gurala ga je duboko u svoje grlo, prijalo mi je, njene usne su stezale moj glavic, a jezikom je kruzila oko moje velike kurcine I gledala me pravo u oci sa blagim osmjehom. Prijalo mi je, gurnu sam joj ruku pod majcu, njene gudi I napaljene bradavice su bile cvrste, gurala mi je glavic duboko u grlo, slivalo joj je sve sa usana, a moja cvrsta kurcina je ispunjavala njeno grlo, oci su joj bile pune suza...

Jedva sam docekao da ga izvadi, digao sam je na radni sto, stavim njene noge preko mojih ramena I vidim tu vrelu picku. Bila je sveze obrijana, mirisala i zeljna mog jezika, privukao sam joj guzu ka sebi, stego je cvrsto za guzu, nesto je palo sa stola al… Bila je vlazna, rasario sam njene vrele usnice i jezikom presao uz njen sada napaljeni klit, uzdahnula je duboko…. Njene vlazne usnice su se topile u mojim ustima dok sam ih sisao i vrhom jezika drkao njen klit. Uzdisala je duboko, stezala je ivice stola dok sam ja pokusavao sto dublje da udjem u njenu vrelu rupicu sa mojim jezikom i da je jebem dok se njeni vreli sokovi slivaju niz moje usne. Pozela je da steze njen misice, osjetio sam brze uzdahe, njena vrela i vlazna picka bila je sva potopljena u sokove dok nisam osjetio da je uzdahnula duboko ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh i osjetio sam kako se njene noge grce na mojim ramenima, nisam hteo da prekidam nastavio sam I dalje da sisam njene usnice dok jednim prstom ulazim u njenu vrelu picku, uzdigao sam se uz njeno tijelo, lizala je onaj prsta koji sam izvadio iz njene vrele picke kao da je htjela jos osjetio sam da steze svoje noge i da taj orgazam jos traje... ali nije htejal da odustane… kao da je htela je jos da joj lizem picku jer je to obozavala. Opet sam se spustio do njene vrele i vlazne pice ovog puta sam ugurao I drugi prst u njenu picku rekla mi ‘ lud si! Moraces ovo stalno da mi radis!’ meni nije smetalo...nastavio sam da joj nezno grickam usnice I klit dok joj duboko nabijam dva prsta, ovog puta je bila glasnija, sisao sam njene usne i razvlacio ih mojim usanam, onda vrhom jezika pritiskao cvrsto i kruzio oko klita, 
nije dugo trebalo, prstima sam osjetio kako joj se picka grci, a ona je sve glasnije I glasnije kroz zube ponavljala da oce jos… osjetio sam tople kapljice kako se slivaju niz moje prste, ona se se oznojila ali joj nije smetalo da poskidamo sve sa sebe…

Jedva sam docekao da ugledam to tijelo, okrenuo sam je preko stola, i onda cvrstog ugurao duboko i grubo u njenu vrelu picku, svidjelo joj se, cule se tiho aahhhhhh… uhvatio sam je cvrsto za guzu, moja dugacka batina je prodirala sve dublje u njenu vrelu utrobu, stegla je sto cvrsce, moja jaja su lupala po njenim usnicama, prijalo joj je da je samo govorila ‘ocu jos, jebi me ‘ , mislio sam da cu polomiti sto, jebao sam je grubo, navlacio je za kosu, vristala ja, moj debeli glavic se sirio u njenoj vrloj picki I prodirao duboko u nju, stezao je za njene cvrste grudi i nabijao uz moju nadignutu kurcinu sve dok nisam osjetio da cu da svrsim, povukao sam je za kosu, priblizio sebi, nastavila je da ga pusi I nabija njene usne preko mog glavica dok sam joj usta punio vrelom supermom, po koja kap je i procurila niz njene grudi, I to je vjesto pokupila prstima i pocela da ih lize. To me je jos vise napalio.

Okrenuo sam je na ledja, I primjetio da je u torbici koja je spala sa stola imala vibrator, uzeo sam ga naslonio na njene usnice, nabijo moju debelu kurcinu koja je jos bila cvrsta, taj prizor me je palio mogao bih da je punim satima, njene usnice su bile umazane od njenih sokova, moj kurac je pobijelio od nabijanja, dok sam joj ga nabijao silno I jako da su se moja jaja lijepila za njenu guzu, uzdisala je j govorila jebi me, jako! jebi me stoko napaljena… prijalo mi je da me ta jebuljica tako zove, razvaljivao sam je, nabijao najgrublje sto sam mogao, vristala je culo se kroz cijelu firmu, sokovi iz njene picke su se slivali niz njenu guzu na sto, njena pickica je uzivala da osjeti moj vreli kurac duboko u njoj, njen umazani vibrator  koji nisam mogao vise da drzim na njenom klitu sam gurnuo u njenu guzu, osjetio sam da se odupirala ali nije htjela da prestane, zacuo sam glasno aaaaa ali je nasavila govoreci ‘jebi me, jebi meeeee’ I pocela da steze svoju rupicu kao da ce ga odkinuti, osjetio sam pritisak iz njene vrele picke, njen vibrator je vireo iz njene guze primila ga je citavog, svrisila je jako, glasno, njeno tijelo je treperilo, njena picka se jos uvjek skupljala a vreli sokovi su lili iz njene pickice I slivali niz vibrator koji je bio u njenoj guzi.

Svukao sam je sa stola na stolicu,I nabi joj ga onako umazanog od njene picke u njena usta, gutala ga je, nabijala duboko u svoje grlo, ta slatka jebacia je izgledala sada kao prava kurva koja obozava kurac, I kao da samo o njemu misli, uhvatio sam je za kosu, I nabijao sto jace sam mogaou njeno grlo. Osjetio sam da cu da svrsim, uhvatio sam ga jednom rukom, I nasloni na njene usne, moja kurcina je spricala spremu po njenom usnama i licu, slivala se po njenom tijelu, sokovi njene picke I moje spreme su se pomjesali na njenim usnama, obilizvala se jezikom i rekla da obozava novo radno mjesto.
Kaze da prije toga nije bila ljubitelj da prima u guzu ali joj se ovog puta svidjlo. Izgledalo je kao da ni dvojica nebi mogli da je zadovoljimo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 312 313 315 316 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 03:05:58
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.