Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:09:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 294 295 297 298 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26628535 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Tvoj sin je plod naše ljubavi

Prica je istinita,samo je dosta stvari izbaceno posto ne zelim da pisem roman

Znao sam da su te prodali muzu,dosla si pravo sa njive u grad sa nepunih 20 godina,nikoga nisi ni poznavala,zavrsila si tek srednju skolu.Godine su prolazile i rodila si prvo dete...
Tebi je tada bilo 27 prelepih godina,rodila si cerku koja je imala nepunih 5 godina coveku koji te je maltrerirao,pijancu obicnom koji nije mogao da ti napravi sina,onog koga ste oboje toliko zeleli i onog zbog koga si cesto dobijala batine kada nisi uspevala da zatrudnis...
Tog dana je sve puko u tebi i resila si da nesto preduzmes...
Znala si ko sam ja,mlad,neiskvaren mladic pun energije i onoga cega je tebi tih meseci zaista bilo potrebno i sta si zaista zelela. Dobar kurac i puno sperme koja ce da ti napravi ono sto zelis...musko dete.
Sprjateljila si se sa mojima samo da bi dosla do mene i onoga sto tebi treba,znala si kada sam sam,kada u skoli itd.. neprekidno si me proganjala i palila kao mladog zdrebca zeljnog dobre picke.
Od prijateljice si nabavila sve sto ti je bilo potrebno da bi mene iskoristila zarad svog spokoja,zato sto je muz neprekidno navaljivao da mu rodis naslednika....
Od tog dana u tvoj zivot sam usao JA.Mlad,zelen,zeljan prljavih igara i zestokog seksa...
Dosla si kod mene,dok sam ja upravo spremao da izbacim spermu iz svojih jaja,preduhitrila si me dosavsi u pravi cas...
Upala si u moj stan kao zver,uletela u moju sobu i zatekla me kako se grcim,tu si uspela da me zaustavis.Zakljucala si vrata stana i reka mi da zelis da ti napravim bebu koja ce te napokon osloboditi batina i maltreriranja od strane muza.
Ja sam pristao na to i od tada pa sve dok nisi ostala u drugom stanju ja sam bio tvoj rob,seksualna masina za pravljenje bebe.
Legla si na mene i rekla mi da ne treba da se plasim nicega i da ces sve da mi ti pokazes kao prava uciteljica.Ja sam tada bio u soku i nisam znao sta da radim,da li da zovem pomoc ili da se prepustim tebi.Izabrao sam tebe kao jedinu opciju koja mi je preostala,zato sto si me ucenila tako sto bi rekla da sam te ja doveo u stan.Znala si da izmanipulises samnom kako si htela,a ja kao naivan balavac zarad dobrog seksa sam pristao na tvoju igru za koju nas sada vezuje Joca...nas mali lepi deckic koji je i dalje "njegov" sin.
Radila si mi svasta puna tri meseca ...pusila,ucila kako da te jebem od pozadi,pokazivala mi razne fore i trikove u seksu.Mnogo sam te zavoleo i skoro svaki dan punih 5 sati sam morao da te zadovoljavam kao tvoj rob(zato sto nista nisi radila po ceo dan dok je on rintao kao konj,morala si negde da protracis vreme).Morao sam da ti lizem picku,pa da te uzbudim,ti si mi zauzvrat dobro pusila,davala si mi da te guzim,da ti svrsavam na tvoje velike grudi,da te punim do kraja svojim semenom.Pruzio sam ti svrsavanja kakva ti onaj skot od tvog muza nikada nije pruzio,niti ce ti pruziti.
To je trajalo i trajalo,citava 3 meseca tj. ceo moj letnji raspust ti si mene iskoricavala kao lutku.Bio sam potpuno tvoj i dusom i telom,a i ti si bila moja.To sto si radila sa muzem to je bila samo jedna farsa od seksa.Znala si da onako pijan sanse nema da te oplodi,pogotovo sto on i ne moze vise da ima decu od prevelikog alkoholisanja i droge.Ostao je igrom slucaja sterilan,a on to nikada nece ni znati.
Cak si htela i da ga napustis i da mu ostavis Jovanu,jer si mene zavolela i bila samo moja ljubavnica,kojoj vise nije stalo samo do sina nego i do zadovoljstva kakvog sam ti ja pruzao.Volela si da mi pusis kurac dok sam gledao Tv,tu si uzivala i nijedna posle tebe nije umela da me tako zadovolji kao sto si radila TI.Tebi je cilj bio da do kraja mog raspusta budes trudna,da budes majka i napokon zena koja vise nece biti zlostavljana.Tvoj muz se ubijao radeci teske poslove ne bi li te prehranio,a ti si samo sedela kod mene i radila samo jednu stvar,a to je pravljenje naslednika sterilnom alkoholicaru.
Proslo je 2 meseca od kada si poslednji put dobila,dolazis kod mene u stan sa nekom kovertom u ruci i ljubis me strasno,mozda najlepsi poljubac koji sam dobio od tebe ikada...Tada si mi rekla "Ljubavi moja jedina,jedini moj,postali smo roditelji...Imacemo bebu",ja sam bio u blagom soku tada.Znao sam da sam ti napravio dete i da je to plod nase ljubavi.Zelela si da se odmah razvedes i da dodjes da zivis kod nas,ali znala si duboko u sebi da ziva ne bi mogla da ostanes pored njega...Zato si i rekla "To dete ce jednog dana saznati ko mu je pravi OTAC" i znace sve,znace da je ono plod jedne spontane i prave ljubavi,znace da ga tata i mama vole i da mu zele samo dobro,ali sve u svoje vreme dragi moj...sve u svoje vreme.
Posle toga smo vodili ljubav kao ludi,radio sam ti svasta,zelela si da se osiguras i terala me da te punim stalno.Tvoj muz je saznao da si trudna tek mesec dana kasnije od tebe...napravio je proslavu i zvao je moje,ja sam kao poslednji licemer morao da odem i da se veselim.Znao sam da ti je drago sto sam tu pored tebe i pokazala si mi posle nekoliko meseci prve snimke bebe,bilo je musko dete,plod nase ljubavi i strasti.Prolazili su meseci i tebi je stomak sve vise rastao,ja sam bio srecan i tuzan zbog toga.Dan pred porodjaj rekla si mi da ce da se zove po mom dedi i da tu nema govora o promeni imena.
Kada si se porodila,tek par dana kasnije dosao sam da vidim to malo,nezno i prelepo bice,naseg sina...naseg malog kuronju i mog prvog naslednika..
Sva sreca pa nije povukao na mene,inace bilo bi bruke i skandala,lici na tebe,ali je moj karakter  to si i zelela,to ti se i ostvarilo ljubavi moja...Svi su mislili da sam ti brat,niko nije ni posumljao da je to nase dete kada smo ga setali gradom,to si i zelela oduvek.Da ga setas sa svojim voljenim,to smo radili cesto.Sada mali ide u skolu,dok je bio klinja stalno se igrao samnom i bio sam mu najbolji drug  . Ti i ja smo znali nasu tajnu i ti mi nisi ni branila da se igram sa njim,cak si se i smejala.Bilo ti je drago sto se pravi otac igra sa svojim detetom.
Sada imam devojku i uzivam u zivotu,svako zivi svoj zivot pa i nas mali sin,zajedno sa tobom i tvojim muzem,koji je ponosni tata.Drago mi je sto ga on nikada nije ni povredio i svuda se budala hvali sa time sto ima sina,a ne kapira da bukvalno klinja nista od njega nije nasledio,godine ce to pokazati...
Pre dve sedmice si opet dosla kod mene i rekla mi da me zelis isto kao i pre.Zelis me i ne mozes vise da izdrzis,izdrzala si nekoliko godina ali vise neces.Ja sam te odjebao onako muski,rekao sam ti da ne zelim vise da budem tvoja lutka kao nekada i da se pomiris sa time da nikada necu biti vise tvoj i da je nas sin plod ljubavi i da te on podseca na sve ono sto smo radili i na nasu zajednicku proslost.Otisla si sva pokunjena i uplakana,nije mi zao tebe,zelela si sina,dobila si ga.Ne trazi me vise ....
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Nepoznati taksista

Bilo je skoro 8 sati naveče kada me je žena zadnji put nazvala iz Sarajeva, gdje je bila u 5-odnevnoj posjeti kod svoje sestre, i rekla mi da je zakasnila na autobus, ali da je imala sreće jer se neki ljubazni gospodin iz susjedne Hrvatske ponudio da , samo zbog nje, u Slavonski Brod  (odakle je bio) krene preko Tuzle.
Ja sam njene odlaske sestri, koji su u zadnje vrijeme bili sve cesci, iskoristavao tako sto sam karao jednu mladu kurvicu. Bila je 7 godina mladja od moje supruge, lijepog, prijatnog lica. Moram priznati da je moja supruga imala mnogo ljepsu i zenstveniju figuru, ali i mala je imala svojih prednosti. Imala je cice kao Pam Anderson, a kurac bi bez problema uvijek uvlacila do jaja u svoje grlo. Doduse bilo je vise nego ocito da prilikom seksa vise glumi nego sto uziva, ali valjda je to bio dio nje strategije kako bi mi sto vise love izvukla iz dzepa.
Sjedio sam potpuno dekintiran zahvaljujuci maloj kucki koja se, pomislih, sada vec penje po nekom drugom muskarcu gladnom neke slasne pickice izvan braka.
A nemojte me kriviti, muskarci su varali i picke poput Jennifer Lopez. Uostalom nisam mogao staviti ruku u vatru ni za to da moja zenica ponekad usput ne naskoci nekog zgodnog tipa. Narocito jer se u posljednje vrijeme  pocela jako izazovno oblaciti, a i njena putovanja sestri su  bila sve ucestalija.
Pogledam ponovo na sat. 10 do 11. Vec bi trebali bit tu.
I zaista ubrzo zacuh zvono na vratima.
Otkljucah i zena zakoraci unutra i pade mi u zagrljaj.
Uprkos svemu moram priznati da mi je nedostajala, i sasvim  iskreno je poljubih. Iza nje je stajao muskarac otprilike mojih godina. Mozda cent-dva visociji i, ocito, dosta snazniji.
„Dobro vecer“ rekao je.
„Oh izvinite“ Udjite“ rece moja zena iskliznuvsi iz mog zagrljaja.
Udjosmo u dnevni boravak.
„Dragi ovo je covjek koji me je dovezao“
Rukovali smo se,snazno – muski.
„On je..“nastavi ona „taksista koji me je dovezao iz Sarajeva. Bilo mu je takoreci usput pa je pristao da me doveze u pola cijene“
„Aha...pa lijepo od njega“
„Hvala“ dodao sam obracajuci se njemu.
„Ma nista“ progovorio je.
„Ljubavi ja nemam kod sebe nista para, pa sam mu rekla da ces mu ti platiti kada dodjem kuci“
Te rijeci me pogodise kao grom.
„Da, tako smo se dogovorili. Ja bih da idem, znate i ja zurim...“ on kao da je dolijevao ulje na vatru.
„Ali draga, ni ja nemam nista kod sebe..trenutno“
„Kako nemas? Pa imao si kada sam otisla....“ pogledala me zbunjeno, jos nesigurna da li je u pitanju neka moja neslana sala.
„Eh da, imao...“ uzdahnuo sam.
„Mili, zezas se, zar ne? Ajde plati covjeku, vidis da zuri..“
„Ne zezam sreco, stvarno nemam.“
U tom trenutku me je grubo odgurnula unatrag  tako da sam izgubio ravnotezu i pao u fotelju.
„Nemas! Idiote! Ona mala kurvica ti je opet sve uzela?! Mislis da ne znam za nju? Mali je ovo grad mili moj!“
Bila je zaista bijesna. I s pravom.
„Ja se ispricavam“ javi se taksista „ne zanimaju me te vase svadje. Ako mogu dobiti svoj novac. Ja bih da krenem“
„Bice Vam placeno! odbrusila je gotovo grubo, kao da je sada i na njega bila ljuta.
„Kako kad...?“ nije se dao smesti.
„Tako sto ce te dobiti ono sto niko osim ovog ovdje idiota u fotelji nije dobio“
„Ne razumijem ..“
„Razumijes ti i te kako. Mislis da nisam primjetila kako si me citavim putem  mjerkao?  Garantujem da si od Sarajeva do Tuzle razmisljao o tome sto li se krije ispod ove haljine. E pa sad ces imati priliku da vidis. Je li to u redu?“
„Hej ljubavi, sta to pricas? Nije dotle doslo..“pobunio sam se i posao ustati iz fotelje,a ona me je opet snazno odgurnula natrag.
„Izgleda da jeste“ rekla je i ne obracajuci paznju ni na moju a, ni na njegovu ociglednu zbunjenost povukla crnu usku haljinu prema gore, skroz je prebacivsi preko glave , da bi tren kasnije samo u crvenim tangicama i istobojnom grudnjaku stajala na sredini sobe, tacno imedju mene, koji sam sjedio, i taksiste, koji je jos zbunjeno stajao na korak-dva iza njenih ledja.
Drzala je haljinu u ruci i bacila je direktno meni u lice.
Zatim je prisla fotelji okrenuta mi ledjima i rekla „Otkopcaj!“
„Ljubavi nemoj. Nije to u redu..“
„Otkopcaj ! rekla sam. „Kada ti tucas druge onda je to u redu je li?“
Drhtavim prstima sam joj otkopcao kopcu grudnjaka, i ona ga je drzeci kosarice u ruci lagano spustila ispred sebe. Bila je direktno okrenuta taksisti i bez imalo srama u glasu upitala „Svidja li vam se to sto vidite?“
„Da, naravno..prekrasne su...te bradavice...uuuh“
Zakoracila je prema njemu ostavivsi meni pogled na njeno slatko dupence izmedju cijih cvrstih polutki se uvukla tkanina crvenih tangica.
Prisla mu je, sklopila mu ruke oko vrata i poluglasno rekla „Ljubi!“
Oklijevao je tek nekih 10-15 sekundi, a onda je spustio glavu i zaronio lice medju njene gole grudi.
Kao skamenjen sam se drzao za rucne naslonjace fotelje. Vidio sam njegovu glavu koja se pomicala gore-dole, lijevo-desno..da bi ubrzo zacuo i njen glas odobravanja: „Da, tako...lijepooo..“
Dok se taksista bespostedno borio sa njenim grudima ona je sasvim lagano, njeznim pokretima kao nekakva striptizeta pomicala svoje tangice na dole..Sve dok nisu skliznule skroz do njenih clanaka, a onda je samo jednostavno iskoracila iz njih.
“Dodji“ rekla mu je „ lezi na ovaj stol „da ovaj moj kreten moze sve fino vidjeti. Zasluzio je to.“
Poput nekakvog nevinog pubertetlije, taj 40-ogodisnji, snazni muskarac je poslusao naredjenje i citav duzinom ledjima legao na stol.
Prisla je onoj ivici stola na kojoj mu je bila glava, stajala tako da joj je glatka, obrijana pica bila tik iznad njegovog lica..
„Vjerujem da volis lizati“ rekla mu je.
„O da..narocito ove golisave pice“ rekao je, odigao glavu od stola i jasno sam vidio kada je svojim isplazenim jezikom kliznuo po njenim glatkim, jos sklopljenim usminama.
No nije mu trebalo dugo poteza vlaznim jezikom da ih natjera na sirenje. Ona se koliko god je mogla u tom polozaju priblizavala njegovom licu, kao da pokusava citavu goluzdravu pickicu mu strpati u usta... Zasao je jezikom u njenu unutrasnjost i ona ja vec pocela lagano dahtati od uzitka.
Nisam mogao vjerovati sta se dogadja na samo 2 koraka od mene. Razmisljao sam sta da ucinim,. Sta mogu da ucinim kada sam ja taj koji je kriv i koji ju je maltene natjerao na ovo.
Taksista je i dalje citavom duzinom svog tijela lezao na stolu i pohlepno lizao sve topliju picu moje zene. Hlace „na peglu“ su izmedju njegovih nogu pocele  da se „guzvaju“. Ni mojoj zeni to nije promaklo. „Ohoooo, sta je to...“ rekla je skoro saljivo i dlanom krenula niz njegovu kariranu kosulju, lagano se prstima sunjajuci ka sve vecoj izbocini na njegovim hlacama.
Prislonila je dlan na izbocinu kao da pokusava da je smiri, a u stvari je napravila kontraefekat. Izbocina je bila sve veca i sve ljuca....prijeteci da pocijepa hlace.
„UUh gospodjo..“ konacno je i on ispustio neki glas.
„Izgleda da ce ovo biti placanje sa kamatom“ rekla je moja zena. S tim sto je njenu ljutnju na licu zamijenio zadovoljan osmijeh.
Nagnula se sasvim na stol, predavsi picu na milost i nemilost njegovom jeziku. I dok su joj se nadrazene bradavice trljale o njegovu kosulju, njeni vjesti prsti povukli su rajfleslus na njegovim hlacam ka dole...zavukla je svoju tananu rucicu u prorez i uz malo ceprkanja izvukla vec sasvim nadignuti ud na slobodu...
Bio sam sokiran. Ne zato sto je njegov ud bio mnogo deblji od mog (velicina je bila otprilike ista) vec zato sto sam vrlo dobro znao o kako strastvenoj pusacici se radi. Koliko zadovoljstvo joj pricinjava kada stenjem i drhtim od strasti dok mi je kita u njenim pohotniim ustima.
Bez oklijevanja je kliznula jezikom po citavoj njegovoj duzini...vrativsi se na sam vrh i oblizujuci natekli glavic praveci krugove oko njega.
Karlicu je masimalno priblizila njegovoj glavi, ispustila jos jedan uzdah zadovoljstva, i poput zmije kada guta plijen „ulovila“ njegovu nabreklu kitu.
„Aaaah“ zacuo se prigusen krik koji je dolazio tamo negdje izmedju njenih nogu. Pocela mu je raditi sve ono sto je i meni toliko puta radila: lizati , sisati i grickati njegov nabrekli kurac. Grickala ga je i ljubila sa strane ociju direktno uperenih u moje, a zatim bi zastala na trenutak kako bi svojim  zadovoljnim uzdahom mu dala do znanja da jezikom cini pravu stvar medju njenim nogama. Ja sam obozavao kada mi ga pusi bez pomoci ruku i ona je to jako dobro znala, te je , sasvim sam siguran namjerno, cijelo vrijeme ruke drzala na njegovim kukovima, a pohlepnim usnama hvatala natekli i sve rumeniji ud. Rijesivsi da me potpuno dokrajci moja zena je u jednom trenutku duboko uzdahnula, a zatim ponovo onim „zmijskim napadom“ nasrnula na njegovu kitu, u „jednom dahu“ je uvukavsi do kraja u svoja usta. Obrazi su joj se napuhali kao da duva balon, ali se u njenim ocima ocitovao ponos sto je to uspjela. Zatim je pocela da mijesa karlicom, i ja sam dobro znao da je to znak da svrsava. Ispustila je njegov kurac iz svojih usta, uspravila gornji dio tijela, rukama si pocela trljati grudi i zatvorenih ociju nabijala podivljalu picku na njegovo lice..
„Uhhh, uuuh  daaaaa....tooo!!“ stenjala je poput prave rasne jebacice..
Sasvim nehoticno spustih ruku na svoje medjunozje i napipah natekli glavic ispod tankih farmerica..
Ni sam ne znam zasto, ali istog trenutka sam raskopcao farmerke, i zajedno sa gacicama ih spustio do koljena. Dok je moja draga zenica jos uvijek vrelim uzdasima zahvaljivala taksisti, odnosno njegovom vjestom jeziku, ja sam poceo drkati svoju kitu.
Tek tada je uzela njegov kurac u desnicu i pocela mu ga navlaciti gore-dole.
Okrenula se prema meni i tiho se osmjehnula vidjevsi da nisam mogao izdrzati a da ne „prosetam“ svog ljubimca.
Sisla je sa taksiste i uputila se prema meni. „Trebas pomoc ljubavi?“ upitala je. „O daa!  uzviknuo sam.
Ispustio sam kurac iz svoje ruke i prepustio ga njezinim. Spustila je dlan na moja natekla muda i pocela ih njezno stiskati.
„Nista tebi bez mene izgleda“ rekla je „Te tvoje mlade kurvice ocito ne znaju kako do kraja isprazniti ova jaja“
Taksista se pridigao, sjedio na rubu stola i lagano mazio svoju nabreklu kitu.
Vidjela ga je krajickom oka i ne okrenuvsi se prema njemu rekla „A ti, sta cekas? Naplati voznju. Skup je taksi od Sarajeva“
Istovremeno je uzela moju kitu u usta i onako klececi na koljenima isturila guzu u njegovom pravcu.
Nije trebao biti fakultetski obrazovan da shvati sto mu se nudi. Ubrzo se nasao iza nje i  spustio se na koljena. Njezno joj rasirio noge i drzaci korijen golemog kurca usmjerio ga na zeljeno mjesto – u  njenu vrelu, raskavasenu picu. 2-3 puta je usao sasvim blago, otpilike polovinom svog uda...a onda je cvrsto uhvatio za kukove i doslovno navukao na svoj kurac..do samog kraja... kriknula je..i on je to shvatio kao dobar znak te je poceo ubrzano ponavljati istu radnju...Grizla je, lizala i bjesomucno drkala moj kurac, nemajuci ga kada  potpuno staviti u usta zbog sve ucestalih krikova koji su izvirali iz njenog grla.
Osjecaj je bio neopisiv...vjerovatno u normalnim uslovima grozan....jer frajer je drzao ruke na mojim koljenima , koja su mu sluzila kao oslonac, kako bi sto dublje i zesce prodirao u raspomamljenu picku moje zene...a ona je stenjala tako da su mi se jaja jezila od daha iz njenih usta...
„Daa daaaaaaa, ah ljubaviiiiiiiiii..kako me dobro jebeee“ krecala je pod mojim nogama.
On se uspravio koliko je mogao ne dozvoljavsi kurcu da napusti njezinu toplu unustrasnjost...a onda se , kao da je skijas skakac, jednostavno pustio...zabijajuci se svom silinom do balcaka u njenu, do ne prepoznavanja, razjebanu picu.
Ona je opet pocela veselo vrtjeti guzom i karlicom, stenjati i drhtati poput ranjene zvijeri i znao sam da opet svrsava... Ovaj put se groznicavo tresla, skoro da su joj se oci pocele kolutati od sladostrasca...
Njena picka ga je bjesomucno stezala i on vi nije izdrzao.
Poceo je skoro urlati nagovjestavajuci eksploziju.
„Ona je  klonula glavom skoro do poda i samo uzviknula „Ne u menee!“
Znao sam da ne koristi nikakvu zastitu pa sam ponovio njenu molbu, samo mnogo glasnije „Nemoj u nju!!
Mislim da ga je izvadio u posljednji tren, jer cim ga je izvukao veliki mlaz sperme je poleteo prema njenim ledjima, ostavljajuci tragove i po njenoj guzi, na koju je taksista i ocijedio sve preostalo sto se ko zna koliko dugo skupljalo u njegovim jajima.

„Uuuuh „ uzdahnuo je zadovoljno i sa olaksanjem. Sjedio je par minuta na podu iza njenih ledja, vjerovatno uzivajuci u pogledu na rezultat devastiranja njene picke,a  onda je ustao,zakopcao farmerke prethodno „smotavsi“ omeksali penis unutra.
Ja sam bio pred svrsavanjem jer mi ga je zenica citavo vrijeme drkala....ustao sam, zamolivsi je da mi lize jaja.. Ona je bez imalo oklijevanja zapocela plesati jezikom po njima, a ja sam stajao iznad nje i dovrsavao drkanje. Bas kada je usnama obuhvatila moje desno jaje, poceo sam se tresti i spricati spermu po njenim ledjima. Nije je bilo u tolikim kolicinama kao njegove, ali su joj ledja bila sasvim pristojno „nasapunjana“
Ona je ustala i krenula u kupatilo, da skine „sapun“ sa sebe.
Ja sam ustao iz fotelje i obrisao ostatke sperme  na mom glavicu o zenine gacice. Situacija je bila nekako napeta. Stajali smo na par koraka jedan od drugog, poput dva revolverasa spremna svakog trenutka da potegnu pistolj. Mozda bi i doslo do nekog konflikta da, zahvaljujuci mojoj finoj zenici, nasi pistolji nisu bili potpuno prazni.
„Pa...“ rekao je, i vidjelo se da se i on ne osjeca bas ugodno „to bi bilo to. Idem ja.“
„Da, mislim da bi to bilo to“ rekao sam sa pomalo ljutitim izrazom lica.
Ispratio sam ga do vrata. Iz kupatila se cula voda iz tusa.
Kada je vec izasao iz stana, taksista se okrenuo i rekao „Imate odlicnu zenu za seks. Ali ocito da vi to  ne znate cim ganjate druge“
Nisam nista odgovorio samo sam zatvorio vrata.
Malo kasnije kroz prozor sam vidio kako automobil sa taxi oznakom na krovu odlazi niz ulicu......
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Mama i ja

Bilo je ljeto, vrucine velike. imao sam 19 godina. zivio sam sa mamom i bratom, stan je bio dovoljno velik za nas. tatu nikad nismo upoznali, ali nije sad vazno. mama se znala koji put naci sa nekim poznanicama, znao sam da su joj to bili udvaraci, ma da je ona uvijek govorila da su to samo dobri prijatelji nista vise.. bio sam uvjeren da se i seksa sa njima.
Iako joj je 42 godine, izgleda kao prava macka, zgodna , duge noge, super sise velike, dobro stoje, i duza svjetlorsmedja kosa i zelene oci..a sve to tek sam opazio tog ljeta prije dvije godine..do tada mama je bila za mene mama, nista vise nikad je nisam gledao drugim ocima, boze sacuvaj.. brat je otiso za 6 mjeseci u italiju, a mama i ja smo ostali sami.
Ja sam to ljeto bio upozno jednu svabicu, uuh koja riba, a prava kurvica..kakvu je picku samo imalo jooj..ali dosadila mi nakon kratkog vremena, pa sam je odjebao. nakon nje nisam nijednu upoznao koja mi se bas dopala da je kresnem, a tako mi se jebalo..ali jednostavno nije islo. postajao sam sve nervozniji i imao sam sve vise losiju volju.. mama je to primjetila,i jednog me jutra pitala : ivane, sine sta je tebi?
sta si tako nervozan?-ma nista mama, sve ok.. bas cu sad njoj rec sta mi treba. ja sam sjedio na fotelji u dnevnom a ona na kaucu. digla se bila da uzme nesto sa regala. imala je na sebi bjelu haljinicu, dosta kratka i vezala se oko vrata..tada, u tom momentu, ja sam je poceo posmatrati. nisam mogao vjerovati kako je samo zgodna bila, meni se kurac vec poceo dizati. one se okrenula u stranu i sagnula jer joj je nesto spalo.
tad sam joj vido debele sise, a kurac mi sve veci i veci. u sebi sam samo mislio koja sam budala, da mi se na mamu dize kurac. otiso sam brzo u wc i drkao najjace sto sam mogao, nije mi dugo trebalo..te noci nisam mogao zaspati, misli su me drzale budnim. i to misli o mojoj staroj, nikad do tad nisam primjetio kako je dobra picka. zamisljao sam je skroz golu kako joj mjesim sise i lizem picku.
znao sam da je ludo, ali sta ces, nisam mogao protiv toga. sutradan mama je dosla kasno na vecer a ja sam bio kuci, nisam izlazio.-sine, zar neces nikud veceras?-ma necu, ne da mi se. otisla je u kuhinju i brzo se opet vratila, bili smo u dnevnoj sobi. imala je na sebe tanku, providnu crnu majicu i usku do koljena crnu suknju, kako je sexy bila. a meni kurac opet pocao da se dize..primjetila je da sam se nekako uspanicio.-ivane, sta ti je opet si nekako nervozan, je se nesto desilo?
- nije nista,nego..i prije nego sto sam mogao dovrsiti..ona mi pridje skorz blizu,sjede pokraj mene. a meni jos gore.. -znas, primjetila sam da vise ne izlazis tako cesto vani i da se ne druzis sa curama, sta bi sa stefanie (ona svabica)? -a nista, vratila se u svabsku sta ce bit..-ne volim te takvog gledati, daj se malo raspolozi, vidim ja da tebi treba djevojka, to ti fali..-da fali mi, i to jako.. pokusavao sam drzati ruke ispred kurca nekako, no primjetila je da se vec sav digo. ja sam se sav zacrvenio bio..mislio sam da cu propast u zemlju, bojao sam se njene reakcije..
-ivane, tebi zaista fali seks..nisam znao sta da kazem..kad mi ona zavuce ruku pod sorc i poce mi navlacit kurac..aaj koji osjecaj, tad sam reko- da fali mi seks jako zelim jebati picku , zelim jebati do zore..zelim se jebati!! nisam vjerovo sta sam to reko..a mama samo tiho- primjetila sam..i sad pazi sta ce ti mama reci..jebi me ivane,jebi do zore..u glavi mi je bilo svasta, nisam realizirao da je i mama htjela i da mi je drkala kurac..bio sam svjestan da je sve to pogresno bilo, ali osjecaji su predvladali..
pocela me je ljubiti, zestoko. uhvatio sam je za jednu sisu i mjesio je. uh kako se dobro osjecala. a ona je drkala polako, lagano , sto je mene jos vise napalilo. tad sam joj svukao majicu i uz njenu pomoc i suknju. vido sam da nije imala gace na sebi. vidio sam je cjelu golu.
picka joj je bila vec pomalo vlazna, ljepo obrijana uredna. a sise, ma pravi san, predivne. i moj sorc je bio za par sekundi na podu. kurac mi je bio u svom pravom elementu. ona je lagano prisla usnama do glavica i pocela sa jezikom lizati..-aaaj..govorio sam samo..dok ga je lizala jednom rukom je i dalje drkala a drugom mi dirala jaja.
sav sam bio napaljen. pocela je da pusi, duboko u grlo ga zabila..pusila je kao ni jedna do tad. svrsio sam joj u usta, sve je progutala. nastavila je i dalje drkat ga, tako da nije dugo trebalo da mi se kurac vrati u formu. legla je na ledja i rekla-LIZI MAMU, LIZI ME.. ja sam glavom prisao do njene picke hm kako je fino mirisala, poceo sam da je lizem i pristima sam je pomalo masirao, zabijo sam joj jedan uzviknula je-uuuh. sisao sam joj picku ustima i jezik sam joj zabijao sto dublje sam mogao..-aaaaaaaaj lizi mi picku..tooo nemoj prestati ..nemooooj LIZIII.. zatim je brzo svrsila, bila je puna sokova. rekla je
-JEBI ME HOCU DA ME JEBES U MOJU PICKU..-HOCU MAMA SAD CU DA TE JEBEM, RASTURIT CU TEE..-daa rasturi meee molim tee.. doso sam sa glavicem do njene picke i trljao ga o nju..kako nas je to napalilo uf. onda sam lagano usao u nju, pa sve jace i zabio se do kraja..poceo sam sve brze da je jebem..-aaaj ivanee tooo jebii jebiii..sav uznojen rekoh- jebem tee i jebat cu te do zoree..jebao sam je puno parom..stavio sam joj jednu nogu na rame a drugom me je ona jace stiskala oko struka..stenjala je koliko je god mogla a i ja..-svrsit cuuuu zabij ga do jaja, jebiii me..-evo nabijam ti ga mamaaaa..
-AAH..UUHHH..svrsili smo zajedno.. lego sam pored nje, bio sam iscrpljen, ali nije mi bilo dosta a ni njoj..brzo nakon toga, sjela je na mene i rekla- sad cu te jahat dragi moj sine, tvoj kurac ce biti duboko u mojoj picki, rasturit ces me.. uhvatila je kurac u ruku u uvela ga sebi u picku..pocela je brze da jase..-aaah koliki ti je, velik i debeo, super jee..aaah..uuuhh.. ja sam je uhvatio rukama oko struka i nabijao je isto na kurac..
gledao sam joj u sise..uuuuh ..-mama picka ti je dobra, jebat cu te uvjek ..aaaaah..-too sine , samo takoo…aaah..dugo je jos jahala na meni..zatim je svrsila..a ja njoj opet u usta. -sine, zadovoljavas me u svakom pogledu, da sam znala da si tako dobar, mogao si me vec prije pojebat..- nema veze mama, sad cemo sve nadoknadit.. -nadam se..hocu ga sad od pozadi, zabij ga u picku..
legla je na sve cetri, i na guzila mi se..joj koje dupe uuuhhff. mazi sam joj cmar malo glavicem pa onda se jako zabijo u njenu vec izjebanu picketinu..-aaaa toooo uu jeeeebiii.. - jeeebem aah ..nabijao sam je koliko sam god mogao..samo smo stenjali-aah..uuuh..too..aaa aaaaahhh..izvadio sam ga isvrio po dupetu..ona je ostala naguzena pa sam joj ja doso glavom blize cmaru..poceo sam da lizem joj cmar..
dopalo joj se to, lizao sam sve jace i jace..pritiskao jezikom..stavio sam onda jedan prst u cmar..duboko..malo ju je boljelo, ali ne toliko.izvadio sam joj prst iz dupeta, a ona ga je htjela polizati.to me je totalno napalilo..rekla je- JEBI ME U DUPE, jako najjace sto mozes sine..nije mi trebala dva puta to reci. natrljao sam joj cmar sokovima iz picke i lagano prodro u dupe joj..glavic je uso unutra, cule se-jooj.. boljelo ju je, ali ja sam ga htjeo cjelog ugurat. nabijao sam ga polakse i onda ga brzinom zabio do jaja..-aaaah sineee nemoj tako, lakse malo..-nista mama, unutra skroz, sad cu da ti razvalim dupe..
-razvali onda..ajde jebi me u dupe..i poceo sam da ga nabijam u dupe sve jace..ona se sva stresla, sise su joj letjele tamo vamo.-aaah sinee too jacee, aaaj jeebi dupeeeee..-uuuh mama evoo jebem ..ravalti cu te..aaa..uuhh toooooo aaah - nemogu viseee aaa to je predobro sinee aaahh..bilo je tako dobro. rupa joj je bila uska na pocetku, ali sam je ja dobro rasirio..
- svrsii mi u dupee sineee aaah ..-evooo..ahhh..ona je bila isto u transu, totalno dosutna, uzivala je ..a i ja..svrsio dam joj u dupe.. jebali smo se zatim jos tri puta u dupe, u picku..lizao sam je, ona meni pusila..bilo je genijalno..i sve to do zore.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
ISPOVEST ZENKE
  Zovem se Ana imam 26g ,ova pricu moram nekom ispricati a ovako mi je najlakse ko zna zasto .udala sam se pre 5g za Misu posle kratke i burne veze ,bese mi prvi muskarac ,sex je bio sjajan I ljubav velika on je 10g stariji od mene.Ubrzo otidjosmo u veliki grad kod prijatelja njegovog oca veoma bogatog I postenog coveka kojeg upoznah na nasoj svadbi inace udovca Velju od 65g koji sam zivi u velikom stanu u samom centru grada ,Misu odmah zaposli u jednoj velikoj prevoznickoj firmi na medjunarodnoj spediciji a smestili smo se kod njega posto mu je potrebna pomoc u kuci a prostora ima u I previse .Ja sam se bavila kucnim poslovima dok mi je muz bio odsutan druzeci se sa cika Veljom,Bio je to jedan fin kulturan gospodin bivsi sportista koji je mnogo mladje je izgledao ,kome je supruga umrla pre nekoliko godina a dece nisu imali .Kako je vreme prolazilo sa Veljom sam bila sve prisnija a odnos drugarski ,razgovarali smo o svemu I svacemu ,Misa je cesto odstan I po mesec dana pa me samoca ubijala a I zalja za neznoscu I seksom ,misinim dolaskom to je prestajalo ali njegov posao je bio takav a decu nismo jos zeleli dok se bar malo neskucimo .Posle 6meseci u vreme jednog od njegovih duzih odsustva osetila sam jaku seksualnu zelju koju vise ni samozadovoljavanje nije moglo ugasiti ,jednostavno potreban mi je bio muskarac .krenula sam da se istusiram potpuno gola I na vratima naisla na Velju koji je izasao iz kupatila samo u gacicama ,zaprepastih se imao je sjajno telo a pogled mu se spusti na moje nabrekle grudi I rece “prelepa si mackice dodji da pogledamo neki film ako ti se nespava “.Pobegoh u kupatilo zbunjena I uzbudjena ,istusirah se obukoh bade mantil I udjoh u dnevnu sobi gde je on gledao nekakav film ,rece mi da sednem pored njega I da zna kako mi je u tim godinama bez muza ,jer je I sam bez zene 5g ali ipak njegove godine …Posle kraceg razgovora poce me milovati po ruci I osetih da moram pobeci ali vrelina iznutra me sprecavala ,mogao je deda da mi bude a zelela sam ga .Prepustih se kao  gledanju filma a osecala sam svaki njegov pokret na mojoj ruci ,pomisli “pa imam samo 21g a on…”Njegova ruka skliznu na moje koleno I poce ga milovati “ne radi mi to molim te”rekoh ali osetih usne na svom vratu ,mantil spade sa mene I izgubila sam svaku kontrolu ,usne mu se nadjose na mojim grudima ,stomaku ,legoh na ledja opijena I osetih ono sto nikad nisam poljupce na mojoj sad vec vlaznoj maci I moju guzu u njegovim rukama ,ono sto mi je radio jezikom bese nesto najlepse sto sam dosad osetila ,svrsih u navidjenu vrisku , malo dodjoh sebi izvukoh se iz njegovog zagrljaja ustadoh ,vidjeh ogromnu nabreklinu na njegovim gacicama I veliku fleku njima mislila sam da u tim godinama muskarci …,rece mi “tako si slatka” I pobegoh u svoju sobu I pomislih “sto uradih pa imam muza”ali on bese daleko .Nedugo zatim tiho se otvorise vrata I uz pitanje “mogu li” udje Velja ,nista ne odgovorih I njegovo telo se nadje uz moje ,videh mu pozudu u ocima osetih polubac na usnama I ruke po celom telu ,uze mi ruku I spusti na svoj nabrekli k… ,prvi put osetih drugog osim muza a ovo u ruci bilo veoma debelo I dugo .Moje telo nestade ispod njegovog ,moje noge se instiktivno rasirise I on se nadje medju njima ,usne mu vesto klizise po mom vratu I grudima a kurac mu milovase moju spremnu macu “zenu nisam imao godinama ,ti si predivna mlada zenka za parenje I nisi za moje godine ali nemogu ovo pustiti ,prelepa si mila “vise ga nisam cula prepustila sam se tom starom iskusnom liscu.Lagano je kliznuo u mene I neznim pokretima tonuo sve dublje ,uzivala sam kao nikad osecala sam ga u duboko u sebi navarovatno nabreklog ,udarci po mojoj maci bili su sve snazniji ,svrsila sam veoma glasno uz njegove sapate I snazno zabijanje uda u mene ,milovala sam ga po guzi I ledjima  telo mu je pocelo podrhtavati osetivsi to uleteh u najduzi orgazam ikad ,nakako ga uhvatih za tvrda jaja I utom momentu osetih vrelinu koja me ispunjava ,shvatila sam da on svrsava u mene “nemoj unutra “ pokusah se izmaci ali njegov stisak to nadozvoli ,bila sam puna njegovog semana a to nikad nisam osetila jer je Misa uvek to radio napolju Izvuce ga napolje ,spusti glavu na moju macu I poce je lizati I sisati zatim se podize I spusti poljubac na moje usne ,tad osetih ukus njegove sperme u ustima I prosaputa “zelio bi te oploditi ali da mi je bar 30godina manje ,znas maco da nemam dece, bila si divna “I izadje napolje ,ja ostadoh sa strahom I kajanjem ali kad sam se dodirnula dole I osetila seme koje curi ni moju guzu I razmazala ga po maci sve je proslo a ovo seme u meni me jako uzbudjivalo jer sam konacno osecala da me neko posedovao I ostavio trag u meni ,to je bilo novo veoma napaljujuce iskustvo za mene .Kad sam se ujutro probudila osetila sam jak meni do tad nepoznat miris sperme koja je prenocila u pici ,otisla u kupatilo I sredila se ,Velja je vec bio ustao I skuvao mi kafu koju popismo uz neobaveznu pricu ali shvatih da nista vise nece biti isto ,do dolaska Mise jos nedelju dana a ja sama sa drugim .To vece me odvede na veceru I uz vino I muziku provedosmo divno vece,po povratku kuci opijena svim I svacim nadjoh se ponovno u njegovom zagrljaju ovaj put bez ikakvih kocnica odvukoh ga u svoj krevet .Poceh ga ljubiti I cepati odecu sa njega ,ubrzo ostade potpuno go a na mojim usnama osetih njegov ukruceni ud ,moje prvo pusenje trajase kratko jer mi on podize glavu I rece “necu da ti svrsim u usta pored te tvoje lepotice dole “skidioh gacice I sedoh na negov nabrekli ud I vec posle nekoliko uboda osetih vrelo seme kako mi ispunjava unutrasnjost moje vrele mace zatim me okrenu na ledja I poce da me sobu po njoj kao predhodne veceri I ubrzo doziveh prelep orgazam sa njegovim jezikom na mojoj mackici .To bese prva noc provedena sa njim u krevetu I znala sam ne I poslednja na sve sam zaboravila. Ta nedelja dana bila je moj medeni mesec ,vodio me kojekuda uzivali smo I tucali se .Kad se Misa vratio uhvatio me strah I ponovno kajanje zbog sveg ovog ali sa njim u krevetu sam ponovno osetila onu strast I zelju ,bilo mi je lepo on je mlad, snazan i sirov ali neiskusan ,pozelela sam njegovu spermu u sebi I rekla mu ali rece mi “sacekaj jos malo ljubavi dobices je “a ja nisam mogla vise bez tog osecaja da me muskarac poseduje do kraja I posle seksa se nisam osecala potpuno zadovoljenom kao sa Veljom.Tako je proslo jos dva meseca ,seksa sam imala koliko hocu sa obojcom I stvarno sam uzivala stari udovac  me punio semenom I lizao a Misa zestoko tucao I dovodio do orgazma iznutra.Jedno vece dok smo svo troje sedeli Velja rece da planira da provede 10tak dana u Budvi pa ako nemamo nista protiv da ja podjem sa njim posto Misa ide na put ,slozismo se mada videh da moj muzic malo pocrveni I to vece mi isprica za dogovor o kojem nisam ni sanjala a vec sam bila upletena .”Znas mila Velja zeli da mu rodis dete zauzvrat nam nudi ovaj stan I lokale od kojih mozemo dobro da zivimo I nece nam vise smetati s tim sto  po njegovoj smrti nasledjujemo sve ostalo “da mi je to rekao pre sveg ovog poblegla bi bez obzira ali ovako sam se zamislila .Otidjoh lekaru koji me pregleda I rece da sam zdrava I plodna I ako zelim dete sledece nedelje ne odvajam od muza .   Posle  dva dana nadjoh se u Budvi sa Veljom koji mi se celo vreme izvinjavao sto je krio taj bezobrazni dogovor I prizna mi da mu je lekar rekao da je potpuno spreman za ovo sto namerava da mi uradi ,bila sam rezervisana I on nije navaljivao ali to je kratko  trajalo jer vec sutra uvece osetih njegovu ruku na svojoj I kao poslusna kuckica podjoh za njim u njegovu sobu zabrinuta ali jako uzbudjena ,primetio je to I bio veoma pazljiv I nezan ,polako me ljubio I svlacio ,ubrzo ostadoh potpuno gola osecala sam njegove poljupce svud  po telu ,odvede me u kupatilo skide sve sa sebe I zajedno zavrsismo u kadi punoj vode uz obostrano milovanje gotovo svrsih ali me on uze I odnese I krevet I spusti glavu na moju picu ,nisam dugo izdrzala svrsila sam .Osetila sam njegove usne kako klize preko mojih grudi I vrata dok je njegov nabrekli kurac klizio po mojoj vreloj pickici ,zadnjom snagom pokusah da se izmaknem ali njegov ud je poceo da tone u mene a ruke cvrsto stezu oko struka, znala sam da sam plodna a isto tako da on nije svrsio 15 dana ,poceh ga moliti da mi to ne uradi ali moje telo mu se potpuno predalo ruke su nekontrolisano klizile po njegovim ledjima I guzi , noge obavijene oko njega  misli sa Misom koji me do ovog doveo .Svaka neznost je prestala ,Velja me tucao zivotinjski osecala sam ga duboko u sebi .njegovo telo ja podrhtavalo ,velika nabrekla jaja su samarala moju guzu osetih kako mi negovo seme puni picu, ta vrelina me dovede do vrhunca I svrsismo zajedno .Dugo je jos ostao  u meni sapucuci mi kako sam divna ,bio me je strah sto sam jako uzivala u ovom .Narednih dana tucao me I ljubio svakodnevno uzivala sam u svakom trenutku vec mi je I koza mirisala na njegovu spermu .Po povratku kuci Misa me docekao pomalo zabrinut trazeci da mu ispricam sta je bilo ali mnogo toga precutah , dok me je tucao osetila sam da nisam vise samo njegova jer je Velja ostavio mnogo dublji trag u meni a po izostanku mece I cerku Maju  koja se rodila 9meseci kasnije ali tom nije kraj …
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Mala pekarka

Na putu do kancelarije gde radim ima pekara gde sam se navadio na dobre djevreke. Morao sam svako jutro da svratim i da uzmem jedan za dorucak. Tamo sam je i video prvi put, tek je pocela da radi, sitna lepo gradjena sa crnom kosom i velikim plavim ocima i sirokim osmehom. Tako je i pocelo sa osmesima preko pulta, prvo zvanicnim pa sve neposrednijim. Zvala se Ivana ima 28 godina i propali brak iza sebe. Primetio sam da se sva ozari kad ja prodjem pa sma odlucio da je pozovem da se nadjemo posle posla na kafici. Taman sam hteo da je pitam kad me preduhitrila pitanjem da li hocu sa njom na kafu, naravno da sam pristao. Taj dan smo samo pricali uz dogovor da cu ja sledeci put da zovem nju na kafu. Posle par dana pozvao sam je ali ne u kafanu nego kod mene u kancelariju. Naravno da mi je kafa bila izgovor da je vidim nasamo. Usla je sa mirisom peciva oko sebe i vragolastim osmehom na usnama. Skuvao sam kafu, sela je jako blizu mene dodirujuci mi kolena svojim butinama. Svaki njen pokret u meni je proizvodio elektricne impulse. Odraz kroz tanku majcu njenih malih i cvrstih sisica maglio mi je pogled. Poceli smo neku neobaveznu pricu o svemu i svacemu ali smo vrlo brzo presli na teme o seksu. Rekla je da voli starije muskarce i da joj ne smeta visak kilograma na njima to je pali. Brzo sam uvideo zasto je pristala da se vidimo i sve vreme dok smo pricali polako sam je mazio po rukama a lagano sam poceo da prelazim i na njene noge koje su dodirivale moje. Sve smo teze disali i bio je pitanje trenutka ko ce na koga skociti prvi. Ustao sam i krenuo da sklonim soljice sa stola i tada je pocelo, videla je izbocinu na mojim farmerkama i samo se obliznula. To je bio znak da je podignem i pocnem da je ljubim. Dok su nam se jezici preplitali, poceli smo da se skidamo. Dodir njenih sisica dok se spustala ka mom nabreklom kurcu. Progutala ga je halapljivo i pocela da ga sisa i oblizuje kao da joj zivot zavisi od toga. Nabijala ga je sve dublje i sisala sve jace dok joj je pljuvacka curila na sve strane. Svrsio sam a ona je posisala svaku kap sa njega. Digao sam je u narucje i poljubio , polozio na sto i zaronio glavu u njenu obrijanu pickicu. Uvijala se bestidno i nabijala pickom na moj jezik dok sam joj sisao klitoris sav nabrekao od krvi. Svrsila je glasno i jako. Nije nam bilo dosta. Podigla se i ponovo ga stavila u usta. Od dodira njenog jezika ponovo mi se ukrutio. Sad sam ja legao na sto a ona se popela na njega i lagano nasadlila uskom pickicom na njega. Pocela je lagano da se nabija i da mesa dupencetom a onda sve jace i jace. Svrsila je malo pre mene a ja sam ga izvukao u jednom potezu i poceo da prskam kao fontana po njoj. Razmazala je spermu po sebi i legla preko mene. Prijao mi je taj miris seksa koji se sirio oko nas. Lezali smo tako i lagano se smirivali poljupcima.
Posle tog dana vidjali smo se redovno nekih 6 meseci a onda mi je rekla da se udaje. BANG!!! sve vreme nase veze ona je imala decka sa kojim je planirala vencanje i sa kojim je u vezi vec 5 godina. Nisam znao sta da joj kazem nego da joj pozelim srecu u novom braku.
Vidjamo se i sad povremeno...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Tečina ispovest - II dio

Prošle su tri godine, još uvek je zovem tečina pičkica,sada je četrvrta godina medicinske škole. U međuvremenu(od prvog seksa, odnosno od prve priče ako ste je pročitali) svašta se dogodilo,ali ono naj važnije je ostalo, teča uredno dobija naj slađu i naj lepšu stvar na svetu. Da ne zaboravim svastiku, i pokraj još uvek velike želje, nisam je pojebao. Nekada sebi kažem, nema veze,(to ustvari lažem sebe) umesto nje već tri godine jebem joj ćerkicu,ali želja za njom je ostala i dalje. Ustvari mi smo oboje, umesto da se kresnemo,našli drugu varijantu,ona ima jebača, a ja imam svoju pičkicu,i sto posto sam ja na dobitku,ali želja za njom neće prestati nikada. Ove tri godine neznam ni kao da opišem,jer stvarno se događalo sve i svašta.Malo smo se nekada i svađali,malo ljutili,ali ono osnovno nikada nije prestalo, čist seks je bio i ostao osnovna stvar,ustvari uvideo sam nešto, u glavi imamo razlićite stvari ali su kompatibilne,ona kurac a ja pičku.Želja za orgijanjem nam je oboma neizmerljiva i to je ono što nas drži i spaja. Ona često kaže,a i ja isto tako mislim,mi smo ehscentrični oboje. Ona se jebe sa svojim tečom tri puta starijim od nje,a ja jebem svoju svastičinu tri puta mlađu od sebe,ali šta se može. Osnovna stvar je da niko u familiji nije u to još uvek ni posumnjao,i da niko ne zna za to osim njene drugarice Milice. Koja je od prvog dana bila saveznik,a pre oko mesec dana je ušla u zajedničku igru i ona. No o tome kasnije. Inaće tečina pičkica je baš dobro dete,i dalje se zabavlja sa svojim prvim dečkom,Bogdanom, ljubav cveta,vikendom i na raspustima,jer on još uvek studira i čeka kada će mu devojčica doći, u Beograd da studira.Tada ćemo zameniti uloge,on će jebati u toku naedelje a ja ću nadam se dobijati pičicu vikendom. Do sada po tom pitanju funkcioniše sve kako trerba,svi smo zadovoljni,ja sam ustvari prezadovoljan.
Već sam vam ranije pričao za našu drugaricu Milicu,da idemo zajedno u vikendicu ona sa svojim jebačem ja sa svojom pičkicom,svako u svoju sobu i orgijaj koliko hoćeš.Ja sam sve više i više razmišljao o Milici,sto sam puta svršio zamišljajući da je ona ispod mene,ili da ona puši umesto moje male pičice. A i Milica se ponaša sto posto opušteno,zove me tečom,iz sobe izađe gola, i dođe kod nas da nešto uzme,obično pivo ili sok,ja iskoristim priliku da je malo štipnem,njoj je to normalno,a i moja ,tečina pičkica, ne reaguje, smeje se,kada ja kažem da malo pipnem malu sisicu,jer su njene duplo veće od Micinih,pljeskanje po guzi je postalo normalno,kada se uveče vraćamo poljube me obe,sve je baš OK. Milica je prava opasnica,otkačila je posle par meseci svog jebača. Ja sam joj davao ključ išla je sama sa dečkom u vikendicu,rekla mu je da je to vikendica LJiljine babe i da od nje dobija ključ. Tako smo išli na smenu.Mica je raskinula sa dečkom. Ubrzo je našla drugog,priča se ponavljala,što se tiče vkendice.Važno je da sve funkcioniše.NJihova ljubav je trajala kratko,dva tri meseca,malo se kresali i razišli……..
Zvoni mi telefon,TP, Kaži tečina… Nemamo zadnja dva časa idemo ranije,važi pičice,ide i Mica sa nama, opa mala našla novog jebača,ma nije bre,pa šta će onda,sama,neka je neka spava ili neka…šta neka,neka radi šta hoće,prolaze me žmarci,pravim se lud,a ustvari milo mi što ide,bar ću kao u šali malo pipnuti sisicu i guzu.
Čekam na uobičajenom mestu,idu smeju se,ćao,čao.Usput se smejemo,morala sam da povedem ovo naše siroče,kaže Ljilja,kako siroče,pa nema nikoga,mora sa nama,smeh…Čim smo došli u vikendicu Mica odlazi u drugu sobu i usput dobacuje “Nemoj da pravite neke gluposti”Nećemo sigurno,kažem joj ja. Čista klasika bacamo se na krevet,počinje raspremanje,ko šta stigne,da pre baci sa sebe.Još nije potpun mrak,ja ležim na leđima ona seda na mene preko grudi,boja od sunčanja sa letošnjeg mora još se dobro drži,samo se bele sisice sa donje strane,ocrtava se kupaći,to me oduševljava i naravno mazim ih,bradavica je več u ustima naizmenično jedna pa druga,ona proturila ruku pozadi i već polako i iskusno šeta kožicu. Hvata me za obe ruke,savija ih pokraj glave i polako kreće prema gore.Znam šta hoće po ko zna koji put,a to i dobija,već joj ližem vlažnu pičicu,grickam je,ubacujem jezik što dublje mogu,počinje da se vrti već teže diše,sve brže ljulja kukićima hoće da me udavi,vidim da hoće ovako do kraja,neka je i zaslužila je sto puta do sada.Pustila je kurac,sada joj i ne treba,pokušava da me uhvati za kosu.Ja pruturim ruku pozadi i mazim guzu.Ispusti prvi jauk,AAA…. AAAAAAAAA… AAA. JOOOOOJ,več sm joj ubacio prst u guzu.zaljuja se na ubod jako JJJOOOOOJJJJJJJJJ….. AAAAAA…. AAA.AAA.Opušta se leže preko mene,ona ovlažila,mokra do kolena,ja brišem njene sokiće sa lica,koje nije žalila,još malo pa da me udaviš ludice moja,a jel hoćeš mene da ostaviš ovako,neću tečo,gde ćeš da te napuni teča,daj ovde loši su dani,spušta se dole parpoljubaca u rupicu na glaviću i polako počinje, nameštam se lepo hoću da uživam i da joj mazim sisice,ustvari samo ih tako zovem,već odavno su to dve čiste petice koje straobalno deluju na na sitnom telu.Opuštam se što mogu više,samo da što duže traje,usnice i jezik rade svoje,užitak da ne možeš poželeti nište bolje.LJubi ga, luže puši.spoušta se do jaja,liže vraća se do glavića,gore dole….,približava se i moj kraj,mada ne želim,dižem joj glavu,okrećem se ja gore,sedam joj na sisice,potura jastuk pod glavu, počinjem polako da da ga guram što dublje,vraća me rukama ja izvlačim pa opet polako,osećam ona ga unutra obrađuje jezikom, fantazija….. Počinjem i ja da uzdišem,ne može da se izdrži više,kreće,guram ga što dublje,ona me pritisla rukama nazad ali ne vredi izlazi u to slatko grli čini mi se sve iz mene,mrda glavom levo desno, gutaj srećice gutaj,gutaj.. povlačim ga malo nazad da joj bude što lakše,ona ga stegla rukom,dođe i moj kraj nema više šta da izađe,ona ga ne ispušta zna da naj više volim kada svršim da još malo puši što mi uvek i ispunjava. Vadim ga i trljam je sada već napola mlićkavim kurcem po licu.nosiću, očima,..baš uživanje.Uze ga još jednom u usta onako mlićkavog,sada može skoro ceo da uđe,gricnu ga par puta,… ajde ludače beži, dobro sada hoću, jeste kada si se ispraznio,pa i ti si pičkice,što mi ga lldače guraš onako jesi li lud, joj znaš li kako je slatko,ne mogu da se kontrolišem,a i da progutaš što više,pa progutala sam ti sto puta i bez guranja.Jebiga izvini..Smejemo se.Uzima ranac vadi maramice,ja mislio ti hoćeš nešto da učiš kada si uzela ranac kažem joj, Tečo baš si seljak. Dobro,ako ti pičice kažeš tako. Ajde da popijemo limenku,ima li kola, ima.Ustajem, uzimam iz kese pivo i kolu vraćam se, pokrijemo se čaršafom otvaramo i počinje opuštanje. Micu našu skroz zaboravili.U sobi već polu mrak, Ležimo u ustaljenom položaju,ona drži glavu na mojim grudima,ja obavezno mazim desnu sisicu i polako propuštam nabreklu bradavicu kroz prste,desna joj je uvek malo veća, ništa lepše. Otvaraju se vrata, ulazi naše “siroče” Mica,prilazi krevetu, šta je sa vama,pijete. Osveženje,Mici,kažem ja vidiš kako je vrućina.A što se ti ribo onako dereš,nije te teča valjda zaklao.Derala bi se i ti da ti nabije ceo u guzu,Što prvi ti put nisi navikla.Smeh..Ludak nabio mi prst. A ti jadna svršila od toga, ha ha ha ..Mici uzmi iz kese pivo ili kolu. šta vi pijete,Ja pivo LJilja kolu.Mica uzima pivo,i seda na krevet,nažalost nije sa moje strane.Pričamo,zezamo se ja i Mici se kucamo nazdravljamo,ja i dalje mazim sisicu.Namerno pomerim čaršaf da se vidi kako mazim sisić,pičica ne reaguje, ima šta i da pokaže hvatam prstima bradavicu i povlačim polako na gore istežem nekoliko puta sve više i više, mada se već slabo vidi.Mici primećuje, ala ti je teča nadrkao sise, Što ovo je stalno ovako,kaže moja pičica očigledno ponosna na veličinu svojih grudi, a što ti gledaš ludačo,šta on radi.Smeh…Kažem ja, stvarno malo su joj manje kada počnemo nego sada. Ma još će da joj rastu kaže Mica. Zezamo se. Mici mi donosi još jednu limenku.Ja malo žešće mesim sisić,u jednom momentu kažem pogledaj Mici baš sam joj nadrkao bradavicu pogledaj, ona je pipnu ovlaš prstom i malo protrlja,majstor si tečo,svaka čast. Sigurno. Ovo mora malo da se gricka i ljubi,kažem ja,ajde pomeri se malo gore da gricnem.Nemogu baš mi je lepo ovako sagni se ti .Pa nemogu kako ću ja odavde,ajde gore,Nemogu,ćuti tu i pi pivo. Odjednom mi prođe kroz glavu,kažem, ajde ti Mici gricni je malo. Nemoj slučajno.Ajde držaću je ja. Mici se saže,ja oseti jezik preko moje ruke,i ode cela bradavica u usta.Nemoj ludo više,izvuče se Ljilja.Ajde još malo kažem ja,šta ti fali,uzmi Mici,ona poče opet,prihvati rukom sisicu Ljilja,se umiri,Mica ne ispušt bradavicu iz usta.Već traje.Tečina pičkica se opustila,već drži kurac u rukama,ja je nameštam malo bolje, Mici pređe na drugu bradavicu. Mene hvata sto muka,šta da radim,počinjem da mazim picu,širi nogice,jedan prst ,dva,iz nje već cure sokići,Mica ne ispušta sisice,naizmenično jednu pa drugu,tečina pičkica se predala nama sto posto,sve me žešce steže za kurac,drka jako,vidim da odlazi polako u carstvo snova,Mica ne ispušta bradavice iz usta,ja mazim drugu, Mica prelazi na drugu sisicu koju ja već mazim i uzima u usta bradavicu ja joj pokraj bradavice proturam prst, uzima ga u usta,jezik radi po prstu,naizmenično sisa moj prst i Ljiljine bradavice,menjam ruku,dajem Mici prst iz pice,liže ga sisa, oseća valjda ukus Ljiljine pičice.Nalazim u mraku Micinu ruku i dovodim je do pice,ona nastavlja da obrađuje Ljiljinu picu umesto mene,ja preko majice već mazim Micine sisice,pokušavam da podvučem ruku pod majicu,ona mi pomaže,diže majicu,otkopčavam brus,sada je već lakše,u rukama mi dve sisice, duplo različite po veličini ali vrh obe,tečina pičica je još uvek glavni objekt našeg zanimanja. Trojka radi Ljilja meni polako drka,Mica i dalje naizmenično joj ljubi, gricka,..,, sisice,šta joj radi sa picom neznam,nevidim u mraku,ja obema već divljački mesim grudi, Mici na momente uvrćem i kidam bradavice,odgovara joj,prvi pu se saginjem i uzimam u usta Micinu sisicu,dosta manja od Ljiljine,ali slatkiš,počinjem naizmenično jednoj i drugil da ljubim i grickam bradavice,neznam što ali Mici,valjda mi je prvi put,dosta žešće,skoro je ujedam,samo čujem kada malo jaukne.Grickam Mici bradavicu,prilazim joj uvencetu,malo liznem i šapnem jo ,što se ne rasprmiš,kroz farmerice joj stežem picu,širi nogice.Okreće se traži moja usta,dobija jezik,uvlači ga sama u usta hoće da proguta, prestajemo, ja se vraćam tečinoj pičici,sada mi ona guta jezik,neviđeno….Ljilja odjednom prekida sve ustaje,seda na moje grudi,namešta se prema gore,potura pičicu na lizanje,što ja normalno prihvatam, opet je vlažna čini mi se do kolena,sokići cure,pustila je kurac,sagela se preko mene drži me za glavu hoće čini mi se da celu uvali u picu,ja je ližem,ujedam,guram jezik…..Odjednom osećam Mici me uhvatila za kurac,drka hoće da ga oguli….,prestaje osećam skida farmerke i sve ostalo.ja i dalje ližem,grickam,ubadam nos i jezik,curi iz pice po licu, Ljilja uzdiše…Mica ponovo prihvata kurac,par puta ga prodrka,i uze ga u usta, neznam kako nisam svršio za sekund,divljački guta kurac,vadi ga iz usta udara se po licu ponova puši,ujeda steže jednom rukom njega drugom jaja,ja već neznam gde sam, znam samo da ja isto tako žestoko uzvraćam svojoj maloj pičici,ližem je gutam njene sokiće.grickam kliću.guram jezik,i ona a ij a bih da ceo uđem u nju,…Mici prekida pušenje,penje se i ona na mene,namešta se ubacuje kurac u svoj vreli okean.neznam gde se nalazim prvi put u životu posle toliko godina,na meni dve pičkice,jednu ližem druga na kurcu,LJilju držim oko struka,Mica vesla na kurcu kao luda,rukama drži i čini mi se otkida žešće nego ja Ljiljine grudi.Tečina pičica naglo počinje da se nabija na moju glavu,gura odozgo hoće da me sabije u krevet,proturio sam nekako ruku ubacio joj prst u picu.klitoris joj čini mi se ogroman,ali može umoja usta…Počinu teški uzdasi,prva otkida tečina pičica, AAAA…, AAAAAAAAAAAAAAAA… JOOOOOOOOOOJ.. JOJ…. JOJ…JOJ… AA AA…… pada prko mene,gotova je,JOOOOOJ ,AX,AX……Mica se nabija kao luda na kurac, osećam kako vuče Ljilju prema sebi. Gotovo je ne mogu više izdržati,borim se sa životom da ne počnem svršavati……U tom momentu Mici vrisnu,JOOOOOJ,…..JOOOOOOOJ,JOJ MAJKO, DAJ, DAJ, DAJ, DAJ… DAJ…., MENE…..MENE…..JOOOOOJ…..MAJKOOOOO……Dok traje ova neviđena Micina borba iz mene krece,punim Micu prvi put, svršavam u picu,….Tek tada u svojoj nesvesti kapiram da je Ljilja sišla sa mene i sedi pokraj nas. Gotovi smo svi.Mica sedi na kurcu i uzdiše,Ja pružam ruku i privlačim tečinu pičicu,poljubim je par puta,isto to uradim i sa Micom.Mica ne silazi sa kurca a on već spao na pola.Opuštam se ležim na leđima i ćutim,Mica polako ustaje,između nas prava barica što od sperme što od njenih sokića.Jel te napunio teča pita Ljilja Micu.Joj jeste.Zbog ovoga zagrlim moju malu pičicu, ljubim je i šapnem joj na uvce,ajde srećo sredi ga sada,neka ti sredi Mica nju si jebao….smejemo se.Ribo,tako se one međusobno zovu,sredi teči kurac tebe je pojebao, Mica se saginje uzima ga u usta počinje da liže.od korena.trpa ga u usta,bez problema skoro celog,ja mazim sisicu i uživam,ajde srećo i ti, kažem Ljilji,uzmite ga malo zajedno. Saginje se Mica, ga drži u ruci, vadi iz usta i daje Ljilji menjaju se tako,ližu zajedno,puše,.. ja uživam…… Ležimo zajedno ja u sredin zagrlio ih obe i mazim polako sisice,baš su mi priredile neviđeno zadovoljstvo.Mici, tebi je blizu daj ako ima dodaj još jedno pivo.Otvaram limenku,pošto nema više dam Mici da pije i ona Ljilja pije kolu. Moramo ići,gleda moja pičica u sat na mobilnom.Evo samo da popijemo,ležim i razmišljam se dali je ovo ispalo slučajno,ili su se dogovorile,bilo kako bilo mnogo je dobro.Mica me hvata za kurac i kaže jesi li tečo bio kada sa dve ribe zajedno.Nisam,bio sam sa četri,lažeš,ne lažem vas dve ste kao četri dobre. Uh ala laže teča kaže moja pičica,ustvari sada su moje obe,ma u pravu je kaže Mica i naglo se spušta dole,za sekund joj je kurac u ustima, ne počinji budalo mora da idem kaže joj Ljilja. Neka je malo kažem ja. Mica ga guta još malo onako mlićkavog i kaže evo tebi puši kurac,a ja ću cigaretu pa idemo. Neću ajde požuri.U ala smo fino detete,kaže Mica.Smeh… Mica pali cigaretu,nas dvoje odlazimo u kupatilo,po uobičajenom ritualu ja perem pičicu ona kurac,poljubi par puta kurac,to me uvek oduševljavalo podiže se ja mokrim rukama počinjem da joj perem grudi, ala me je budala izujedala bolu me bradavice kaže za Micu, sagnem se poljubim obe nežno i kažem,štaćeš svidelo joj se,kaži mi jel joj ovo prvi put,šta,da ti ljubi sisice, ma probala je,jel probala ili je radila,ćuti tečo bolje ti je. Izlazimo iz kupatila,kažem Mici ajde da i tebi teča opere pičicu,uzimam je za ruku i odlazimo u kupatilo, perem joj pičkicu,ona se drži za kurac, podigla jednu nogicu na hoklicu,ubacujem joj jedan prst,drugi,tri, ti hoćeš još,hoću ali ne sada, kleknem u kadu i poljubim joj picu,gurnem jezik dva tri puta, prvi put je ljubim baš slatka, ustajem, odmah mi vrati spusti se dole i poče da puši prekida,ustaje grli me jednom rukom, drugom drži kurac i trlja se po pupku, šapnu mi, ajde da se vratimo ovde, kada, kada odvezemo Ljilju,ne trba mi mnogo, važi ludice, kako ćemo da izvedemo, izlazim ja kod Rode,i idem prema Supu ti je odvezi i vrati se dole,važi,pa ćemo se dogovoriti,važi. Izlazimo, tečina pičica se već obukla, šta je sa vama jeste li se kresnuli na brzaka. Malo je falilo kaže Mica, neće teča bez tebe. Ha Ha….. Oblačimo se,krećemo. Razmišljam se usput možda sam pogreši što sam obećao da se vratimo,ali šta je tuje,videću šta je smislila kada se vratim. Stižemo blizu Rode,Mica me poljubi sa zadnjeg sedišta,stani negde da izađem,važi.Mici izlazi mi nastavljamo.Tečo kresnu ti i Micu. Hvala ti.Šta hvala.Pa mislim da si ti to sredila.Kako.Ne znam ali ne verujem da je tek onako došla kod nas i legla u krevet. Ma napalila se riba i došla. Kako ti kažeš.Smeje se…Stižemo, ćao,ćao,cimni me sutra na velikom odmoru,važi,uplatiću ti kredit,imam još besplatnih minuta nemoj,ćao. Produžavam dalje okrećem se na raskrsnici i vraćam, susretnem se opet sa tečinom pičicom,svirnem,ona mahnu. Prilazim Supu,vidim Mica ide polako ranac na ramenu,pomislim dobro dete ide iz škole. Ulazi u kola,kaži mala šta si planirala.E,vozi me do kuće da sjebem kevu,rećiću joj da idem kod Miloša. To joj je drugar. Čim izađeš cimni me a ja ću čekati negde parkiran.Važi……Zvoni mobilni pogledam Milica,kaži,gde si,skreni prema četvrtoj,videču te, ćao…Ulazi u kola,vozi,idemo šta si rekla do kada ostaješ,do jedan,uh baš dobro,tek je prošlo devet, kada se radi da se radi,e Mici,i carica si i pičica si i to prava. Prolazimo pokraj brze hrane,hoćeš li pljeskavicu,hoću malu, ja ču veliku pljeskavicu a malu pičicu,smeje se.Ovo drugo ti je besplatno.Baš si luda. Izlazim da kupim pljeskavice,i pivo….Stižemo ponova u vikendicu sada sami,kažem joj ćuti da se javim kući,..idem kod kuma,dobro,kaže moja dobra ženica,gasim telefon. Vadi to na sto,idem u kupatilo, retko upotrebljavam ali neka,popijem pola tablete cijalisa,treba Micu zadovoljiti. Na brzaka jedemo pleskavice.Idem da operem zube kaže Mici.Ja ću pivom.Ležem na krevet,..ugasi svetlo i upadaj ovde,evo me idem.Ležimo ljubim je, ona ćuti,otvaram limenku,dajem prvo njoj,otpi malo ja mnogo više.Počinjem da je mazim, otkopčavam joj farmerke,e ajde da se raspremimo dok ovo pijemo,važi, ja ustajem raspremamo se,..ponova smo u krevetu.leži mi na ramenu,ja jednom rukom mazim sisicu, drugom držim limenku,ona mazi kurac i jaja,ide sve lepo.Hoćeš još malo piva,daj,ostaje i meni ispijam sve bacam limenku na pod,ima prečeg posla od piva. Počinjemo oboje žestoko,grickam joj sisice,male ali kao med,trudim se da stavim što više u usta,baš je slatkiš.Čim sam prekinuo Mici poče bez reči da se okreće u 69.,ležimo na boku, ja ližem picu,ubacujem prste,ona puši,liže,ljubi,jaja mi otkida ne ispušta ih iz ruke,jedno po jedno ubacuje u usta,baš je majstor,i ja sam prionuo ludački,ljubim joj picu, klića joj nabreknuo, odmah sam uočio da je najveći koga sam u životu video, sokići joj cure po mom licu sav sam zamazan ali vredi, osećam kako pokušava što dublje da uzme kurac u usta,sama ga polako uvlači u grlo,prija mi i te kako,liže mi jaja,ja ližem picu i mazim guzu, osetim pod prstom rupicu počnem polako da pritiskam,čim je osetila poče da izdiže guzu, ubodoh ga, uđe prst u guzu, AAAA AAAAAA ….AAAA nastavi da puši, ja ližem picu,ujedam kliću, nabijam prst u guzu. Poče da se okreće,prekidam i ja, pustim je neka radi šta hoće. Seda na mene,rukom ubacuje kurac u picu, spušta se do kraja,stvarno radi kao luda,mnogo je žešća od Ljilje,nabija se na kurac koliko može.Mislim da je blizu kraja,kod mene deluje cijalis,odjednom prekide kaže ajde jebi me malo ti, okrećem je na bok, dižem joj samo jednu nogicu i ubadam je,čini mi se da tako ode naj dublje,uzdahnu AAAAAAA,primi ga i poče da radi,držim je za butinicu,noga joj na mom ramenu,trudim se da je ubodem što više i jače,normalno odgovara joj,kada bi moglo i više, na svaki moj ubod odgovara odozdo i to baš jako, meni se ukrutio,osećam mogu koliko hoćeš,sve ide lepo, dajem joj prst u usta sisa ga hoće da otkine, vadim prst iz usta mesim joj sisice, počinje da uzdiše još jače,ja se nabijam u nju što više mogu, slatki jauci počinju, ja divljački kidam sisice,uvrćem bradavice,jauče još jače ali vidim slatko,počinje JOOOOOOOJ,JOOOJ,JOOOJ MAJKOOOOO,DAJ,DAJ,SVRŠI U MENE,SVRŠI,JEBI, JEBI ME,JEBI,pa jebem ludice,neznam ni ja šta sve priča,sisicu sam joj stegao cela je u šaci, kidam je,JOJ MAJKO…JOJ.JOJ…AAAAA otkida već drugi put za redom,ja pod cijalisom nisam ni blizu, vadim ga okrećem je na stomak,zna šta hoću kleči na kolena,ubadam je otpozadi,rukom trljam picu klića joj visi dole,meša kao luda,učini mi se da sam blizu,ali ništa,vadim ga i prislanjam na guzu, namešta se bolje hoće da ga primi bez reči,ja sa jedne strane ona sa druge, upade, AAAAA, JOOOOJ, JOOJ,već sam ga ubacio pola,držim je obema rukama ispod struka i navlačim na kurac, JOJJJJ DOBRO JE počinjem da je jebem u guzu, levom rukom je držim,desna već guli picu,puna šaka kidam joj klitoris,ubacujem prste,trljam,stežem celu pičicu da otkinem,ona radi guzom kao luda ja skoro mirujem ona se nabada i izvlači,hvatam joj levom rukom sisicu,stežem kao lud,desna obrađuje picu,prsti rade svoje, jedan, dva, tri, prima ih kao od šale…..poče da vrišti,ponovo JOOOOOOOOOOJ, JOOOJ MAJKO,…. svršava, nabija se na kurac, AAAAAAAAA,JOJ JEBI,JEBI,JEBI ME…vadim kurac iz guze i ubadam u picu dva tri zmaha i počinjemo oboje kukam ja kuka i Mici,punim joj picu,savršenstvo..smirujemo se polako,ja u goloj vodi ni ona ništa bolje.Okrećem je na leđa ležem preko nje,i ponova ga ubadam, ćutimo, uzdišemo opuštamo se, srce lupa kao ludo i moje i njeno,posle par minuta izlazim iz nje. Tačo uništio si me. Kako ludice.Unakzio si mi grudi,guzu si mi razbio.Jebiga ne može da se izdrži preslatka si,svaka rupica ti je slađa od meda.Lažeš. Ne lažem ludice moja stvarno je tako. E zato ćeš dobiti kada god hoćeš.Stežem je od radosti koliko mogu,ljubim je,i tebi će teča dati šta hoćeš.Hoću da pušim. Stvarno si lidica, nameštam joj glavu u krila,uzima ga u rukicu i polako liže,ljubi.mazi se sa njim po licu,spušta se polko do jaja,vraća se gore on već ukrućen osećam gura jezik u rupicu na glaviću, a ja uživam,prosto neznam čime sam ovo sve zaslužio. Mici ne prestaje. Nameštam se u poluležeći položaj, da mi bude ugodnije,da uživam, sada si ga pripremila moraš ići do kraja.Hoću. Reko sam ti da ti je svaka rupica slatka,ali ova ti je preslatka,prekida,pomera se gore,ljubi je ako je slatka,počinjemo divljački da se ljubimo,jezici naizmenično menjaju mesta,ližem,je po licu, nosiću,ušima,vratu,sginjem se ujedem je za sisicu,ona jauknu,ali ne brani,drka kurac hoće da ga odere,vraća se na njega, ljubi, liže, ujeda,neka je neka ga sjebe načisto samo da ne prestaje,….Već sam se danas ispraznio dosta ali neka može još,odradiće to moja Mici.Traje već podosta,baš je rešila,na momente hoće da ga proguta, počinjem i ja da mazim picu, unutra kao u vulkanu, mokro sve od sperme i sokića, što rekli ide kao podmazano,namešta se i ona da mi pica bude bliža,vidim da hoće da nastavim što i činim,mazim je guram prste,klitoris jo nabreknuo,nisam video veći u životu, ukapirao sam da voli malo grublje, zato ga na momente ludački stegnem,prstima ona samo malo zacvili, …osećam da se bližim kraju počinjem da joj ga guram sve jače u usta,ali nije ona luda stegla ga čvrstu rukicom i ne moze dalje,a dosta je i ovoliko,malo žena prima i to, ja već polako uzdišem,stvarno je majstor,ubacujem joj i drugi prst u picu,počinje da se vrti jače,dobija i treći,diže nogicu da joj dublje ulazi ,nabija se na prste što više može, ja već pri kraju kreće iz mene,držim je rukom za kosu i navlačim na kurac,drugom joj sa tri prsta razbijam picu,hvatam je obema rukama za glavu i privlačim je sebi svršavam pravo u grlo dotle sam ga nabio,a i više bih da nema njene ruke,JOOOOOJ,GUTAJ,GUTAJ SREĆO,JOO….gotov sam baš načisto,pustim joj glavu,ona izvuče kurac iz usta, baca se na leđa JEBI,JEBI,JEEEEBI,DAJ,DAJ ležem preko nje kurac sam ulete u picu,zapnem kao lud,ona meša hoće da me zbaci sa sebe,držim je za ramena,ubadam je koliko mogu,guza se vrti…AAAAAAA…….AAAAAA….JOJJJJJJJ…JOJ MAAAJKOOOO …DAJ GA DAJ DAJJJJ,drhti sva kao prut, kolena joj već kod glave,previo sam je na pola,JOOOOOOOOJ J.,gotova je,odjednom opušta i noge i ruke,uzdiše,oboje smo u goloj vodi,ležim preko nje,..Joj dobro je,ne mogu da te držim više, prevalim se na bok,kurac ipade,uhvatim je za picu, prava barica među nogama,uh mala ala si dobra,ustvari nisi dobra nego mnogo više.Dobar si i ti tečo. Trudim se ludice moja, a i isplati se truditi se oko tebe.Zagrli me i poljubi,prijajoj što sam rekao.lice joj svo mokro i lepljivo,šapnem joj na uvence,uzmi ga samo malo poljubi to mi na kraju mnogo prija.Hoću zaslužio si.Ja ili on.Obojica.Lutka si,pičica si,med si,jebačica si,lepotica si……sve si..Ćuti svršiću,, smeh…Saginje se uzima kurac u usta, jezik radi preko glavića,raj,ajde uzmi ga celog,opistio se. Hoćeš celog.Hoću.Pusti ga okrete se popreko po krevetu glava joj visi van kreveta. Daj ga.Siđem,stanem joj iza glave i krenem da ga ubacim u usta.Samo polako.Važi. Ubacujem joj kurac u usta, ona se uhvatila obema rukama za moje noge,prodirem bas polako ulazi osećam grlo na glaviću, uđe ceo,jaja joj na čelu,osećaj neverovatan,gurnu me rukama nazad,izvučem ga pa krenem ponova opet uđe ceo,čekam da me vrati,izvadim ga pa opet…i tako desetak puta,Ne mogu više.Dobro je ludice,ali sledeći put moram ovako svršiti.Važi.Ležemo ponova na krevet, hoće da se ljubi,primetio sam da uvek posle kurca u ustima hoće i jezik,a zasluzila je sve,pa i dobija.Mala bas si genije,ova tehnika ti je savršenstvo. Izvežbalo se tečo, smeh……Opet ležimo držim je za sisicu,hoćemo li se kupati,neka još malo da se odmaramo. Važi srećo,mislim da smo zaslužili, jesmo, trudili smo se,vredi se potruditi,vredi.Donosim odluku da je pitam dok je još vruće,kako je došlo do ovoga danas.Hoćeš nešto da mi kašeš,šta,pa rćiću ti ali da mi obećaš da ćeš mi reći istinu. Jel hoćeš da ti kažem koji si mi po redu,koliko sam imala do sada.Nije ludice,to ćeš mi pričati drugi put,kaži mi jel ovo danas bio dogovor da dođemo ovde i da ovo uradimo ili je ispalo slučajno.Šta misliš.Neznam mislim da ste se vas dve dogovorile.Nismo.Lažeš me,ispričaj teči,mislim da sam zaslužio trudio se teča koliko može. Jesmo.Šta jeste, ispričaj mi malo bliže.Napravile smo plan kako da pojebemo teču zajedno.Kaži mi kako je došlo do toga,čija je ideja, ispričaj mi sve,rećiću i ja tebi sve.Šta ćeš mi reći.Kazaću ti šta god hoćeš,evo rećiću ti da sam za ove tri godine,sto puta svršio u Ljilju a zamišljao tebe.Stvarno.Stvarno. Lud si sto posto.Ali nemoj da joj to kažeš,naljutiće se .Neću. Ajde ispričaj mi sada sve za ovo danas. Pa šta da ti pričam.Pričaj,kako ste se dogovorile čija je ideja bila. Ljiljina.Stvarno.Jeste.Pa pričaj mi kako je došlo do toga,koja je priča bila,pričaj mi nešto…Kaži mi hoćeš li joj reći.Ako ne trba da kažem neću.Ubiću te ako kažeš,neću ti nikada više dati.Ti si luda, ja bih za ovo dans dao sve da se samo ponovi.Ponoviće se….Jel ti pričala nkada da se nas dve ponekad kad smo same malo pohvatamo.Nije.Stvarno.Kažem ti nije…… Prošle subote nočile smo kod mene,znam pričala mi je,nismo mi tečo lezbejke,vidiš da obe volimo kurac,ali jebiga pohvatamo se nekada malo, dva tri orgazma i lepo spavaš.Svaka ti čast,oduševljen sam sada, iznenadila si me, ali vidiš da sam i ja blesav mene sve te stvari oduševljavaju,to mogu samo prave pičice,one koje stvarno vole seks,moraš mi u detalje pričati kako to radite da se malo palim,ajde pričaj ti dalje. Pa ništa legle smo da spavamo i počele da se mazimo, već smo se napalile,a Ljilja kaže bolje bi bilo da ima sada neko da nas jebe nego da se nas dve lezbeišemo,pa ajde da zvemo nekoga,koga,pa zovi tvog Bogdana.Zovi ti Miloša, pa ne jebe on ribo mene mi smo drugovi,ćuti ribo lažeš,ne lažem….Nastavile smo ipak same odradimo do kraja,zezamo se, a ja kažem Ljilji dobro je ovako,ali kurac je kurac. U pravu si kaže ona …znaš šta, samo bi moj ludi teča,došao sada kada bi zvale,on bi sigurno hteo da nas jebe obe,on je načisto lud, on voli orgijanje.Tako je počelo pričale smo skoro celu noć,i napravile dogovor da ovo izvedemo kada pođete prvi put vas dvoje.E,vas dve ste prave pičice,svaka vam čast,baš vas volim. Ajde da ubijemo pivo,ajde. Kada si prvi put kresnuo Ljilju.Pa kada ste pošle u prvu godinu medicinske,negde na početku godine. Nisi pre,nisam, što. Pa mislila sam možda si ranije.Nisam života mi. Što, rekla mi je da se prvi put kresnula sa Bogdanom na polugodištu u sedmom razredu. Znam. A kada si ti prvi put.Smeje se,ja sam malo ranije.Kada,Posle šestog razreda. Svaka čast i Ljilji sam rekao,ništa pametnije nego početi na vreme,netreba ništa propustiti u životu. Netreba tečo. Čak ni teču,a kamo li nešto mlađe.Tako je tečo. Kako je to lepo dve male pičice ubace teču u sendvič i zajebavaju se do mile volje, umesto da njih neko ubaci u sendvič i razbija od kurca,one jebu teču, a ja nikada nisam ni pomislio,mada sam imao želju da te pojebm,da će se ovo desiti. Tečo sendvič je dobra stvar moraš priznati,da ti je bilo dobro. Više nego dobro,moraćemo da ponovimo. Sledeći put ćemo te razbiti,ovo je danas bila samo proba.Samo vi navalite,zna teča da se opusti i uživa a vas dve jebite,jer uvek je teže jebati nego biti jeben. Videćemo tečo. Kaži teči dali je neko još kresnuo moju Ljilju.Jeste.Ko pa jebe je Bogdan znaš valjda. Pa znam ali to ne računam,da nije neko sa strane uleteo.Pa neznam tečo dali je sa strane ili je odozgo.Smeh…Znači jeste.Neznam pitaj nju.Kaži teči. Pa jeste. Ko. Ma nije niko ona je dobro dete ima dečka i teču,šta će joj ko više. Dobro proveriću,ako me lažeš,oguliću te. Oguli ti mene tečo slobodno. I hoću. Kada. Dogovorićemo se. Gde mi je telefon.Neznam.Dodaj mi farmerke,da vidim koliko je sati.Uzima telefon. U jebote četri propuštena…. Joj zval riba,Ljilja, šta da joj kažem.Neznam,laži nešto.Ako je zvala kući najebali smo. Ali mala je snalažljiva,zove majku,pita dali je zvala Ljilja.Nije.E dobro je moram se javiti,posumnjace možda nešto, Zove Ljilju, gde si ribo,..bio mi utišan nisam čula,sada sam videla, …Dobro….Srvarno je lud sto posto, jesi li mu rekla da smo se dogovorile,…Nisi,sigurno, hoćemo li mu reći….. Pa ti si glavna ti odlučuješ….E nisam verovala,jebote,on voli više od nas,….Ma lud sto posto…. Da ga sjebemo opet….. Važi…Dogovorićemo se sutra u školi……Kreni pokraj mene…..Ćao ribo. Dobro je izvuče se ja. Mala izvukla si se na kratko,saznaće da smo bili večeras, ajde da se dogovorimo, hoćemo li reći Ljilji za ovo.Neznam a kako će saznati.Pa ti ćeš joj prva reći.Nisam luda. Izrekneš se slučajno,dovoljno je da posumnja.Pa znam. Ajde ovako,sutra na velikom odmoru Ljilja će me cimati,budite zajedno,ja ću predložiti da vas sačekam i da vas vodim na piće,a kupiću vam i poklončiće,i tada ću ja reći šta je bilo.Kako,smisliću nešto kazaću da sam te susreo kada sam se vraćao,i da smo došli ovde samo malo na kratko,kresnuli se jednom i gotovo.Popizdiće.Neće, ne boj se,vodi teča svoje pičice na piće,i da poklončić,i sve se oprosti.Ispričaću joj da ti nisi htela da sam te ja navukao.Pa i jesi me navukao.I opt ču. A šta ćeš nam kupiti.Neznam videću.Neki parfemčić.Neću skupo je to.I baksuze,kupovao si mi i ranije,a sada nećeš.To sam te navlačio,da mi daš,pičicu.E da sam znala nebi dobio nikada.Šalim se ludice. Znam,tečooooooo.Kupiće ti teča parfem za sutra,moram da se vadim pred Ljiljom.A ti opipaj malo kako će reagovati, da joj kažemo,da dođemo za vikend ovde nas dvoje pošto njoj dolazi Bogdan pa ona ne može,mora da da dečku pičice.Smeh… E tečo to bi bilo super.
Pa sigurno, misli teča o svemu,samo ti opipaj puls.Ako uspe,onda da napravimo varijantu da noćimo ovde u petak ili subotu.Ti si lud,kako.Neznam ja ću se snaći a ti nešto vidi i smisli.Joj videću stvarno. Ako nam uspe,stvarno ću da te iznenadim.Kako.Jebaću te ćelu noć. U ala si dobar,pre ću ja tebe jebati celu noć nego ti mene.Videćemo pičice tečina.Ako središ Ljilju da se ne ljuti,i uspeš kući da napraviš neku šemu,dolazimo ovde uveče i ostajemo do sutradan.I još nešto,tada ćemo imati vremena da mi ispričaš nešto.Šta.Pa već sam te pitao,dali mi je neko još kresnuo Ljilju. Što te to muči.Ne muči me, nego hoću da znam.A šta bi bilo kada bih ti rekla da jeste. Ništa,samo da znam,sve ostaje po starom,šta fali. Naznam.Da se dogovorimo,da kada dođemo ovde prvi put da mi ispričaš sve za obe,od prvog seksa do danas,ali sto posto tačno i dobijaš od teče,pravi poklon.Ala si jeben tečo.Nisam,što.A šta dobijam.Videćemo.Šta.Znači hoćeš da mi ispričaš.Šta dobijam. Mobilni. Skoči preko mene,poče da me ljubi.Važi tečo. Dogovoreno.Ali ja biram.Pa naravno ko će drugi. Već se uhvatila za kurac i počela da se igra.Kresni me pa da idemo.A ja mislio da mi ti samo popušiš pa da idemo.Popušiću,ali hoću da me pojebeš.Hoću srećo. Odmah se spušta dole,ujede me i o dobro ispod pupka,a potom onako još mlićkavog strpa celog u usta. Daj mi picu,odmah se namesti u 69,i radimo oboje,ona se nabija što više može kada oseti da joj ubacujem jezik,ja koristim svaku priliku da gurnem kurac što dublje,ali uživamo oboje, traje već dugo oboje otprilike idemo na varijantu da ovako i završimo,važno je da se još jednom ispraznimo,danas je baš bilo dosta kresanja.Proturim ruku ispod guze,ona mala lepa čini mi se cela u mijij šaci,tražim prstom rupisu,primećuje šta hoću,namešta se što bolje,ubacim joj srednji u guzu,kratko uzdahnu dva tri puta,i nastavi da puši,ja ližem guram jezik u picu,prst radi u guzi,ona počinje sve brže da se meškolji, odgovara joj prst u guzi,jezik u pici,kurac u ustima,sve roupice popunjene.I ja se odjednom,valjda zbog Micinih reakcija,približi kraju,vidim mogu da svršim, prekinem na momenat liz i kažem joj požuri srećice,ona poče još žešce da ga puši,izvadim prst iz guze i odmag joj poguram dva,osetila je poče se nameštati i nabijati,upadoše oba,počesmo oboje što žešće raditi svoj posao,nogica koja mi je bila preko glave poče da se trza,picu gura u moje lice,da joj jezik uđe što dublje,počinje nešto da mumla,nemože kurac joj u ustima,ja guram što dublje.Prvo otkidoh ja krete iz mene,nije obilno,već se podosta danas ispraznio,ali dobro je,ubrzam,ona se već naveliko trese,ispusti kurac iz usta AAAAAA,….JJJJJJJOOOOOOJJJJJJJJJJJJJ, AAAH….Ne mrdamo se ćutimo,moja glava još među njenim nogicama,tek sada vidim,koliko je ovlažila i pustila sokića,svaka joj čast,klitoris joj čudo,neviđeno,ona polako liže i ljubi,kurac,ustvari igra se sa njim,ja ubacim prst u picu i polako mrdam po barici,mazim soji pomalo stežem još uvek nabrekli klitoris, ona liže prosutu spermu po mom stomaku,nije progutala iscurilo joj sve dok je svršavala,ali neda ona ništa da propadne liže polako,…..pravo uživanje……Okreće se gore,kaže mi ti baš nisi hteo da me pojebeš,što jel ovo bilo loše.Nije tečo,super je.Mazim je po mazanom licu,razmišljam se baš je prava spermušica,ali dobra je kao sunce,mnogo je žešća od moje pičkice Ljilje,i što je meni važno vidim da voli da orgija.Hoćemo li u kupatilo.Idi sama,ako demo zajedno jebaću te.Ne možeš ti teču sada ni da mrdneš kurcom, smeje se…,u sebi mislim pa upravu si i ne mogu. Iademo zajedno da me okupaš kada si me ovako zamazao.Ti si kriva,nisam ja.Kako. Pa kada progutaš,manje se zamažeš.Isto je manijače matori.Jebo te Mici manijak. Ako neka jebe, Smejemo se baš lepo……Sredimo se i krećemo kući.Usput joj kažem dogovorili smo se za sutra a ti vidi za vikend.Važi tečo,valjda će biti sve u redu. Biće samo da prebrodimo Ljilju,da se ona ne naljuti, ali valjda neće,objasniće joj teča sve.Pa kako ćeš da joj kažeš.Neznam pričaću nešto,pa na šta izađe,ma neće se tečina pičica naljutiti….Ćao.ćao.čujemo se sutra….
Sutradan,kraj rada u firmi,spremam se kući,a ceo dan nisam ništa ni radio,samo mi u glavi njih dve.Za sve ove godine ovo mi je prvi put da budem odjednom sa dve pičkice, i to koje i kakve,razmišljam njih dve trideset i šest godina zajedno,dvadeset godina mlađe od mene u zbiru,pa to je da poludiš..Zvoni mi telefon,Mica,Kaži mala.Na malom sam odmoru,ja sam ispričala Ljilji,Šta.Pa znaš šta,da smo se vratili sinoć dole.Pa šta si rekla,ono što si ti rekao,isto onako.I šta kaže.Ništa jebaće nam mamicu oboma a tebi posebno.Zezaš li se.Ne,stvarno sam rekla,nema problema,ali ti joj kaži kao kao da ništa ne znaš. Cimnite me na velikom odmoru,ti si mala luda….Pola pet,sada će zvati,izađem do garaže da ne čuje žena razgovor,…..zvoni “TP”.Gde si mala.Evo me,jebač.Pravim se lud,otkuda ti to,sto sam ti puta rekao da teča sada samo prca,a jebač je bio nekada.Riba ne kaže da je tako.E slušaj me sada,da vas sačekam posle škole da vas odvedem na piće,a imam i poklončić za obe.Čekaj posle šestog i vodiš na picu.Važi,i da znaš tebe teča voli najviše,ljubim te,gde je Mica,Zajedno smo.Cmokni je umesto mene.Neću, cmokno si ti nju sinoć.Pa i tebe sam.Ćuti ludače.Ćao,ćao…Uh dobro je…..Sačekam da prođe odmor i pošaljem Mici poruku.”Jel sve u redu,ljuti li se mala.” Ma jebe joj se. Odgovorim joj,”Svakoj lepoj i pametnoj pičici se jebe” Stiže poruka “I ja sam i lepa i pametna”..Kupim dva parfema, ubijem dva vinjaka,sedim u kolima i čekam,počinju da izlaze iz škole,nazovem tečinu pičicu.Idite u Elefant stižem za pet minuta.Tako i uradim, ulazim unutra, one sede,pričaju,smeju se. Eno teče,kao iznenađena Ljilja, nije joj prvi put izvežbala je to odavno,oklo sede još neke pičkice, kapiram da su to njihove drugarice. Kao pozdravljamo se šta radite. Ništa čekamo teču da plati picu.Smeju se..Nagnem se prema Ljilji i šapnem,kada volim moram i da platim, baš sam je oraspoložio. Koštaće te to mnogo više.Nema veze. Jel to mene ogovarate pita Mici. Ma ne pa onda kažem i njoj. Porućimo pice,dve kole i pivo. Okolo graja, dva tri dečaka i ostalo sve pičice,izašle iz škole,opustile se,a nezna se koja je bolja,koju god pogledam pitam se bože ko li ovo jebe…Krećemo napolje idemo do kola, krećemo,mala,kažem Ljilji izvadi nešto iz moje torbice.Otvara vadi oba parfema,jel ovo tečo.Jeste.A jesu isti .Normalno da jesu. Okreće se daje jedan Miciki.Evo kupio ti moj teča…Ja se smejem…Pa i moj je teča i ja ga tako zovem odavno kaže Mici.Ti ga zoveš ali meni je pravi teča. I meni je,ja od moga teče nisam nikada dobila nikakav poklon. Što će ti kupovati poklone kada te i ne jebe. Smejemo se na sav glas..Tečina pičkica,se baš odjednom oraspoložila pa nastavlja. A ja teči dala svoju pičkicu i namestila mu još jednu.Smeh do suza…Već su otvorile parfeme. Opaaa, “Bruno Banani”.Teča je teča,kaže Mici,baš ti hvala. Ćui tetki nije nikada kupio ovakav parfem. Jesam ludice što lažeš. Šalim se tečo,naginje se prema meni i ljubi u obraz,Mici i ona sa zadnjeg sedišta, poljubi baš u isto mesto,divota,isplati se….Kada se čujemo.Neznam kaže Ljilja meni dolazi Bogdan za vikend. Ajde cimajte me sutra na odmoru. Važi.. Prolazimo Rodu Mici izlazi,i kaže ribo,kada probaš parfem zovi me kući. Ćao,ćao.. Vozim dalje,osećam da moram ja pričati, još razmišljam da se nešto tečina pičkica ne ljuti.Sviđa li ti se.Baš je dobar. Dokle da te vozim. Ma šta, vozi do kuće.Važi.Ako hoćeš svrati da vidiš svastiku.E baš i hoću….Ulazimo…E svstika izvini, da nije Ljilja rekla svrati da vidiš svastiku,ja nebih ni svraćao.Pa šta ćeš kada dete zna za red bolje od tebe.Mislim u sebi šta sve dete zna. Ali važno je da sam ja svratio,bilo kako,i da će svstika dati pivo. Ako ima. Gde si do sad.Teča je vodio mene i Milicu na picu,neću večerati. Baš lepo,koristite teču da plaća.Pa nismo ga naterale ni da prolazi pokraj škole ni da zove na picu.
Tako je Ljiki,kažem ja,šta ona ima protiv.Ćuti tečo,stalno ona to tako…Stiže i pivo….Lepo sam se ispričao sa svastikom………U petak smo se čuli na velikom odmoru, Ljilja mi kaže.Čujem idete za vikend u vikendicu.Neznam dok se ne dogovorimo i dok mi ti ne odobriš,ti si tečina pičkica,ja drugačije neću. Ne foliraj se. Ne foliram se.Ćuti ludače idi i jebi.Kako ti kažeš. Dobro kaži Mici rasturiće te teča. Ne plaši se ona toga…..Ljubi te teča u obrzić,u nosić,u usnicu,u obe sisice,u picu, u butinice i u mali prstić.Zapamtila sam sve,ako nešto preskočiš nagrabao si.Neću videćeš,kurvice tečina,puši tečo kurac…ha,ha,……
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.77
Tečina ispovest - III dio


Subota. Ženi sam rekao idem u lov,sve je spremno,ranac,puska,odelo, drugar zove telefonom,sve leže lepo i kako treba, šta se može kada se mora. Kako ti ideš pita moja draga supruga,idem kolima.Kada se vraćaš.Sutra do podne, lovi se srndać samo večeras i ujutru. Trebaju mi kola posle dva sutra,dobićeš,vratiću se. Mici je preuzela inicijativu,sredila je sa Ljiljom,ona se ne ljuti,a i što bi, dolazi joj dečko, kresaće se i ona.Mamica je dozvolila da spava kod drugarice. Dogovoreno je u pola osam je čekam.Ja kao da idem u pravi lov izađem ranije kupim klope za večeru i doručak, paket piva, kole, dve čokolade, nes kafa, cigarete za Micu,natočio,kao pravi lovac, rakije, sve je OK. Pun ranac. Odem kod kuma, jer moram da ubijem negde više od dva sata,a ta dva sata kao večnost.Kažem kumu gde sam da zna ……… I moja Mici ima svoj rančić, preko ramena, u ruci nosi torbu sa lap topom, normalno da treba poneti stvari kada se ide kod drugarice, da se uči i prespava noć.Okreće se malo nazad,sigurno da vidi ima li koga, ulazi u kola.Kaži jel stvarno noćimo.Pa dogovorili smo se,sutra do podne te ne puštam.Važi. Stani negde da kupim cigarete i žvake.E jebiga cigare sam ti kupio žvake nisam,a ima i sve ostalo. Šta, pice, klopa slatkiš. Strašan si tečoooooooo.I ti si lutkice i pljesnem je malo po butinicama,farmerke zategle hoće da puknu,može li to mala da se skine kada je tako zalepilo za nogice. Tvoj problem tečo…….. Brzo stižemo,ona ulazi unutra ja izvadim moj lovački pribor,unesem u kucu i odem da preparkiram kola.
Vraćam se, Mici leži na krevetu, ključu vrata,roletne do dna,otvorim sobu upalim svetlo da samo malo sija,sve već odavno isprobano.Šta je nisi se još skinula.To ćeš ti tečo.Hoću srećo,ležem pokraj nje,ajde namesti se lepo na rame da te mazim imamo dosta vremena.Baš se lepo smestila. Molim te kaži mi kako si rekla Ljilji da ćemo nas dvoje večeras ovde,šta ti je rkla.Smeje se..Ništa prošlo je mekano, pitam je hoćeš li noćiti kod Bogdana,u subotu. kaže neću neda Gorica,a na fazon kod mene, nesmem,pa imate tri večeri,baš vas briga. ma dobro je, a šta ću ja moram zvati teču, što osladilo ti se kaže mi ona, pa i tebi je slatko već tri godine, jeste,malo smo se zezale,na tvoj račun i to je to.Baš si medić. Hoćemo li da pijemo prvo kaficu.Hoćemo ludice,ja kuvam, hoćeš li kafu ili kapućino.Kafu.A može li nešto da se dogovorimo,Šta.Da se ti prvo skineš da ostanu samo gaćice i brus,a ja da kuvam kafu i da tebe tako gledam i uživam.Hoćeš da manijačiš,hajde skidaj me.Neću ludice nije to,ali baš volim.skidam sve sa nje ostaje samo brus i gaćice.Legnem preko nje,poljubim je par puta,izvadim jednu sisicu poljubim malo bradavicu,pa drugu,spustim se dole pomerim gaćice,poljubim picu,vidim obrijana.E sada idem da kuvam kafu.A šta ćeš sa njim,vidiš da se digao.Neka ga smirićeš ga ti posle.Kuvam kafu, ona ustaje šetka se,odlazi u kupatilo,gledam je odpozadi,nogice tanke lepe,čini mi se došle do ramena.Vraća se iz kupatila,prilazi meni pita jel gotovo.Sada će još malo.Stoji iza mene u polumraku,proturim ruku pozadi i pomazim je preko gaćica po pici,i ona mene uhvati za kurac,uh tečo još stoji,pa to je tvoja zasluga kome se na tebe digne,ne spada lako.Otkuda to znaš.Pa osećam,kod mene. Imaš li kakve muzike na lapu.Ima uključi ga u struju,slaba je baterija.Ajde sipaj ti kafu da ja uključim lap top. Pustim Bijelo dugme. Gde pijemo kafu.Kako hoćeš, na krevetu je naj bolje. Važi. Konačno raspremim se i ja,skinem moje lovačko odelo,obučem majicu i bermude. Pičice,imaš u rancu kod mene čokoladu idi vadi ako hoćeš uz kaficu. Vadi iz ranca sve što sam kupio za klopu,piće,u tečo ti doneo za ceo vikend.Pa ja i planiram da provedemo ceo vikend. Rekli smo sutra do dvanaest naj dalje. Da ali mogli bi mi i da produžimo.Ne može tečooooooooo. Dobro, prlazim joj i ljubim je u vratić,ona vadi stvari,pomazim je po guzi,ona se zeza počinje kao naglo da vrti guzom.Joj svršavam.Normalno zeza se.Svršićeš,svršićeš deset puta.Nemoj da slažeš.Šta ja da lažem to zavisi od tebe. Kako .Pa koliko se budeš trudila.Ma jebi se tečo sam pa svršavaj.Ha,ha,ha……Ležimo na krevetu, već dva sata možda i više,ne radimo skoro ništa,da ne poveruješ,valjda znamo noć je pred nama,pričamo zezamo se,ja pijem rakicu,Mici tuče pivo,opušteno do kraja,skinula je brus,žula je,ja poljubim malo sisice,i nastavljamo sa pričom,i alkohol radi svoje. Jesmo li mi mala došli ovde da se napijamo ili da radimo nešto drugo.A šta si ti tečo hteo drugo, a ja sam se već skoro ubila od piva. Teča bi da da malo poljubi picu i sisicu. Ako znaš da nađeš ti ljubi. Zna teča srećo moja. Počinjemo,oboje i to žestoko, ljubim joj sisice,grickam bradavice ,kroz gaćice trljam joj već nabreklu picu,ona normalno,već od početka polako drka,ja pokušavam kroz gaćice da joj ubacim prst u picu. Skini to ludače. Nema veze ubacim joj skoro ceo prst sa sve gaćicama,ona se izvlači,izvadim prst i skinem joj gaćice,skidaj ti sada meni,ona to na brzaka i učini i čini mi se u istom momentu ga uze u usta,jezik radi kao lud,ja joj kidam klitoris,ližem joj sisice ,stomak,vrat,lice,guram jezik u uvce,ona drka hoće da ga oguli ,sve je na njoj slatko kao med.Šapnem joj na uvce.Srećo nisam svršio od ponedeljka uveče.Lažeš.Nisam vruj mi,hoću da ti svršim sada u usta dok ima dosta da se sita nagutaš i udaviš u spermi,a ja ću tebi raditi posle šta hoćeš. Zaštićena sam, svrši u ribicu volim da osetim jak mlaz. Dobro,nameštam je dižem joj jednu nogicu,druga između mojih,ubadam se u nju i počinjem ga nabijati koliko mogu.Nije prošlo ni minut poče da jeca,ja je uhvatim za kosu vučem na dole a odozdo nabijam,guza joj vrti kao da ima motorčič,poče da jauče još jače, AAAAAA…..JOJ.. JOOJJJJJJ…MAJKOOOO….DAJ…DAJ AAAA…..Naglo me pusti raširi ruke.Ja ga vadim iz pice,dajem joj u usta guram što dublje mogu,ona grca pokušava da izvuče glavu ali nema joj spasa,kreće iz mene sve što se nakupilo za pet dana,svršavam duboko u grlo,ide iz mene nikako da stane,i ja jecam kroz zube,gotovo je,vadim ga malo popuštam je,ona naglo okrete glavu na stranu,ispade joj kurac iz usta,Ludače udavi me,jedva govori grkljan joj pomeren usta puna sperme.Povlačim se brzo dole i ubadam ga u pičkicu stegnem je i okrenem se na leđa,ona sa premešta u sedeću položaj,sedi na kurcu ljulja se polako,ja se opustio i osećam kako po mojim grudima ispušta spermu iz usta,nije sve progutala i sada mi vraća,mazim joj sisice, neka je neka radi šta hoće,zagrlim je i privučem da legne po meni između nas prava topla barica koja se utrljava u moje grudi i njene sisice. Ljuta sam,Što srećo.Rekla sam ti gde da svršiš. Izvini moralo je,napuniće teča posle i picu. Ona se malo podiže ja počnem trljati i razmazivati spermu po njenim sisicama.ona trlja po meni,baš je dobro,zna sve,svaka joj čast.Koće nas oprati ludače.Tebe će teča samo ti utrljaj sve što ima. Nisam verovala “ribi” da si toliko lud,dok nisam videla.Što sam lud.Pa vidiš li ti šta radiš,ustvari ja sam luđa od tebe,i meni to sve odgovara,kada je sks neka je seks.Kako misliš. Lepo jebeš klasiku,što luđe to bolje. U pravu si lutkice,smislićemo mi još svašta. Leži preko mene kurac još u pici,ali se i opustio,šapućem joj.Imam ideju moram ti jednom napuniti i ovo uvence.Ma puni gde hoćeš. Uh ljubim te tako umazanu…Ajde da zovemo ribu da vidimo šta radi. Važi samo uzmi ga malo,pa ćemo posle zvati.Jebo te on samo ga ližem,što ti ne ližeš picu kada svršiš u nju.Pa nemogu srećo lizati svoju spermu,ližem je uvek pre toga.Ima i na njemu mojih sokića pa ja ližem.ustade sa njega spusti se uze ga u usta,već dobro mlićkavog ali svog stvarno umazanog spermom i njenim sokićima,baš ga dobro obradi,poljubi u glavić i vrati se meni,nudi mi jezik,hoće da mi da bar malo od onoga što je lizal,ali šta ćeš mora se. Namesti se na moje rame.Kaže daj mi cigaretu pa da zovemo ribu.Zapalim joj cigaretu povučem dim i dam joj.Uzima mobilni. Tečo već je devet sati,ajde da je zovemo…. Ćao ribo,šta ima,…..u gradu…….pa znaš……ništa ja popila dve limenke,teča ljušti rakiju malo smo se napili pa smo jednom odradili i sada uživamo………samo jednom…pa biće valjda još,obećao je…..javi se kada pođeš kući………..Šta kaže Ljilja.Ništa izveo je dečko u grad, verovatno će posle kod njega,javiće se kada pođe kući.Odlazimo u kupatilo,sredimo se i nazad u krevet, ponovo ja tučem rakiju ona pivo,daj ćebe hladno je.može pičice tečina,evo ide. Ležimo lepo pijuckamo, i to isto lepo, muzika,pričamo bez veze…..Ajde sada da mi pričaš,što si obećala.Šta.Znaš šta smo se dogovorili,da mi ispričaš,za vas dve sve od prvog seksa do danas. Nemogu sada kasnijećemo. Dobro pičkice tečina,neću ja odustati,neću ni ja od telefona.To je dogovoreno…….Ja mazim sisice,ona se igra sa jajima,polako drka,pripremamo se novu akciju….. E tečooooooo,voli da tako kaže, kada nešto hoće, ajde da ti udariš liz dok ja ne svršim,a posle mi kako ti kažeš napuni picu. Važi ludice moja,tebi će teča svaku želju da ispuni noćas.Samo noćas. Ma stalno. Ljubim je u nosić,malo se liznemo,izgrickam joj bradavice,i namestim se, počinje liz,baš joj je sočna pičica,sveže obrijana,sokići krenuli iz nje,klitoris nabrekno,ona se meškolji odgovara joj,ja polako,ližem,ubacujem jezik,ona pokušava da stegne,ubacim malo i prst da potpomognem,čim ubacim jezik ona mi pritisne glavu,hoće valjda što dublje,a i ja bih kada bi moglo nabio ga do zuba, guza joj polako njiše,pravi kružiće izdiže se uvis,već me je zagrlila njenim tankim dugim nogicama,nema mi izlaska iz ove rupice,ali idemo dalje,idemo do kraja,i ja sam solidno napaljen,mada mi ona ništa ne radi ne može ništa ni da dohvati osim moje glave koju stalno gura u na picu a možda bi htela i da joj uđe cela, počinje žešće da rti guzom i da se odozdo izdiže,tu su već i prvi uzdisaji,osećam da će skoro,poturim joj ruku pod guzu,ubacim jezik u picu,i počnem ubadati prst u guzu,opušta se da ga primi,usisam joj ceo klitoris u usta,žvaćem ga kao lud,prst igra u guzi,osećam skinula mi nogice sa leđa raširila ih koliko može,ja hoću da joj progutam picu, prst nabijam što više mogu…AAAAAAA…JJJJOOOOOOOJ……JOOOJJJ,TEČOOOOOO,nogice se tresu oko moje glave hoće da mi otkinu uši,nema više kontrole,udara me petama po ležima,pritiska glavu na picu ja gutam klitoris, JOOOJ..AH….AAAAAAAA ,DAJ,DAJ,JJJJOJ MAJKOOOOO,DAJ,DAJ,DAJJJJJ,opusti se i nogice i rukice,odustajem od pice,krećem prema gore,uhvati me i ubaci krac u picu,i ja sam blizu kraja,nabijam se u nju koliko može,ali nema kraja,mešaj,mešaj….izvija se koliko može,guza joj ne dohvata do kreveta.kolena su joj na glavi nabijam se krvnički,ušao bih ceo u nju samo kada bi mogao,držim je za ramena,…..gotov sam kreće,neznam šta pričam,… DAJ, DAJ, DAJ… JOŠŠŠŠ, JOŠŠŠŠ.JOOOJ. JOJJJ.AAAAAAAAA .JOJ BOŽE….ode u carstvo snova,mislim ttreći put za pet minuta,neznam ni sam…….i iz mene izađe sve što ima. Mici se opušta po krevetu,ja preko nje,kurac mi još pulsira u pici,neka ga,,,nas dvoje kao da smo ušli u kadu punu vode,ćutimo,neznam kako drži mojih sto kilograma,sve je kao u naj lepšem snu…….Ludice,carica si,ti si stvorena za seks.Joj ćuti tečo da se odmorim,otkinula sam tri puta, volim te naj više na svetu,prvi put mi je rekla da me voli,to baš nisam ni očekivao, mislim da se ovde radi u čistom seksu,volim i ja tebe srećice moja, jel napunio teča pičkicu, kako si htela, Joj tečo tečo..bili su mlazevi čim sam osetila ušla sam u orgazam,prijlo mi je kao nikada. Jesi se odmorila,da ga izvadim.Jesam daj da ga malo ljubim.To sam i hteo lutkice..Vadim ga čini mi se da ne može da izađe koliko je zalepila sperma i njeni sokići,tek sada primećujem kako sam zamazan po licu,od njenih sokića dok sam je lizao,nije štedela ni malo ispuštala je kao da je na takmičenju. Uživam kao nikada Mici,polako kao na usporenom filmu liže jaja i kurac,kada dođe do vrha ubacuje ga polako što dublje može,pa se opet vrati dole,baš ga sređuje….. spušta se na moje rame.Stvarno mnogo mi prija kada tako odradiš na kraju,čini mi se da mi to ne uradiš bilo bi mi kao da nisam ništa radio.Znam da to voliš,zato ti i radim.Hvala ti…….Šta naj više voliš tečo da radiš.Pa da jebem srećo.Smeh….. pa pitam te kada jebeš šta naj više voliš.Pa vidiš da volim sve, ljubim, ližem, jebem picu,jebem u guzu,dajem da pušiš,volim sve.Dobro ima li nešto da ne voliš.Ima.Šta. Ne volim, odnosno mrzim ako moram da izvadim kada svršavam,volim onde gde se zadesi: pica, guza, usta, sisice, da ga istresem, i to je potpun užitak.Jebiga tečo, usta i guza nisu opasne,a pičica mora da se čuva Mora se srećice voditi računa,jesi li kada zaglavila možda.Nisam stvarno,ali kada ne dobijem na vreme poludim.Jel uzimaš uredno tablete.Skoro stalno,mada vodim računa i o danima koliko se može. Zato je lutko naj bolje pušiti i mirna si.Marš,daj cigare i pivo.Ubićemo se pičice. Ma ko ga jebe. Hoćeš gutljaj rakice,da presečeš.Daj samo dve kapi,ne volim rakiju.Stvarno uze samo malo. Da se malo odmorimo pa da spremamo večeru.Važi tečo,šta si uzeo. Šta ima ima videćeš posle. Jebote prošlo jedanaest,gde li je riba sada. Neznam.Kada bi znala da ne sluša Bogdan kada pričamo,sada bih je zvala da joj samo kažem da sam otkinula tri puta u cugu,pa neka se ona nabija na kurac celu noć.U ludačice mala.Ma ne može on nju da odradi ovako sto posto.Otkuda znaš.Pa nebi se jebala sa tobom tri godine,da je on jebe,kako ona hoće.Ma nije to to ludačo. Ćuti tečo, ona mu je bila prva,i nije više ni video pičku, zato se ona i rastura sa tobom. Neznam nije mi se ništa žalila. Ma jebe on nju dobro,ali nema ovih stvari. Kojih. Pa znaš kako to ide sa svojom devojčicom,malo lizneš,daš malo da puši,pojebeš je i gotovo. Nikada je nije kresnuo u guzu,nikada nije svršio u usta,čuva nešto a drugi puni guzu i usta a on mazi, pa pričala mi je da ti guta skoro stalno,da si je kidao,čupao, a bez toga nema ništa,šta je štediš koji kurac,daj joj sve i šta hoće i što neće.Tako je pičice tečina……E, a kako je glupo kada pomisliš,šta radiš sa dečkom a šta radiš ovako,kada uhvatiš iskusnog matorca.jebote,nama je ovo drugi put,jebao si me u picu u guzu u usta, nagutala sam se i kurca i sperme,ližeš me pola sata,šta mi fali,svršavam ko luda,sva izlomljena i izujedana,a lepo mi. Srećice ti si genije ti pričaš sve ono što ja zamišljam….Ma jebi ga tečo tako ti je to… Kada ćeš mi početi priču iz početka.Ti samo zapeo za to.Nisam zapeo,vidiš da vredi pričati,da sve znamo da se zadovoljavamo da uživamo kako nam odgovara,to ne smeš da pričaš dečku, sama si malo pre,rekla.Ma ja kada naletim na nekoga ko će da me razbija gde stigne i kako stigne ja ga ne ispuštam, odmah se udajem..HA HA….Ma zajebavam se tečo…Znam ludice…..Idem u kupatilo.Joj i meni se piški,idemo zajedno. Idemo……
Pripremamo večeru, gladni smo a popilo se dosta. Mici nabacila nove gaćice,i majicu,baš deluje fantastično,ja bermude i majicu, Tečooooooo. da postavimo na pod.Što.Zanimljivije je,Važi ludice,kako to hoćeš. Sedimo na podu,jedemo stišnjenu sunku,kačkavalj,ja kečap ona majonez,jogurt,pijemo pivo, oboje,pričamo uglavnom o Ljilji i Bogdanu,ona se nešto okomila na Bogdana,vidim da joj se i ne sviđa baš,a i popila je već dosta,pa nije ni zameriti… Hoćeš li da iseckam ove kobasice,ceo prut budimske, Nemoj tečo,ne treba to dirati.Što ima dosta i za ujutru.Nasmeja se,nije to tečo,gledam ja kako je to dobar primerak.Ukapiram,ali joj kažem kako misliš.Ima li tečo gde ovoliki kurac.Neznam možda i ima,vidim da je već dobro popila,Što jel bi ti odgovarao.Uze kobasicu u ruku, ne može meni ovoliki ni da stane,umrla bih.Niko srećo nije niko umro od velikog kurca,pre se može umreti od želje za kurcom.Neznam tečo ovo je veliko.A izaziva li.Uh.Uzmem joj kobaju iz ruke,i prinesem butinicama.Šta ćeš ludače.Pusti samo malo da pipne do pice,raširi nogice,ja polako guram kroz gaćice,i ona bi da jij bar malo uđe,vrti se. Jel bi moglo da uđe.Neznam,kroz gaćice ne može. Vidim da je stvarno je pijana,trljam je onom kobasicom po gaćicama vrti se,namešta se,pristala bi da joj ubacim ovoliku kobasicu u pičicu,drugom rukom zavrnem joj gaćice i ubacim prst u picu. Odjenom samo reče tečo daj kurac. Skočim,zavalim je po podu, grizem joj sisice kroz majicu mesim picu kroz gaćice nabijam prst sa sve gaćicama unutra, skinem joj gaćice, zbacim sa sve sa sebe,ona leži na podu žmuri raširila i nogice i ruke,čeka.Sednem preko nje,dam joj kurac u rukicu,poče da drka,ja proturim ruku pozadi mazim joj picu drugom rukom kroz majicu uvrćem joj naizmenično bradavice,jeca od bola,ali kada voli eto joj.Diže glavu hoće kurac u usta,primaknem se malo,uzega,obrađuje ga baš dobro i jako,prija.Ispusti kurac iz usta,traži da joj ljubim ribicu,spuštam se dole,zaronim u sokiće,izgrickam kliću, uvučem joj prst u guzu,prima ga lepo,meškolji se,gutam joj ribicu,ona se nabija odozdo,počinje već i da uzdiše…..Jebi jebi tečooooo ,okrenem je na stomak,kleči na kolenima,ubodem se otpozadi,JOJJ…..JJ,ubacim joj prst u guzu,nabija se na oba kao luda,rešim da izmenjam rupice,prislonim glavić na guzu i pritiskam,osećam ona uzvraća,poče da ulazi,kada promače glavić samo kratko jauknu,ide lutko ide,nastavljam da nabijam sve dublje i dublje, hoću koliko može,.. JOJ,JOJ BOLI…može srećo može još,proturam ruku hvatam je za pičicu, sva mokra,klića se opustio na dole,visi sav nabreknuo,poče ponova mešati polako guzom,pustim picu uhvatim je oko kukića i počnem je jebati u guzu, ona nešto priča,kuka,ali se nabija na kurac.Neznam kako meni odjednom dođe da svršim,povijem se po njoj uhvatim je za ramena i krenem koliko mogu da prodirem u nju,JOJ,BOLI,BOLI,NEMOJJJJJ,BOLI,pokušava da se izvuče,ali nema joj pomoći,BOLI,JOJ,JOJ MAJKO,NEMOJ,NEMOJ…,ja na ivici,nebi je pustio nizašta na svetu…krete iz mene,punim joj guzu,smirim se malo dok traje samo je dobro stegnem,gotov sam,ali neću ni nju da ostavim,izlazim iz nje,okrećem je na leđa i ubadam u picu,ne reaguje,samo kada je dočekala da joj izvadim kurac iz guze,ali ubrzo prihvata počinje da radi,nabija m se u nju zadnjim atomima snage,moram da dovršim, prstima što i činim,počinje ponova ono njeno DAJ,DAJ,JOOJJJJJJJ,UH,UH…..Ležim preko nje, čutimo. Mici, jeldobro pitam je ja….Sada jeste, šta mi uradi sa guzom ludače. Što srećo tu je lepa guza.Znam da je tu a jel čitava.Ista kao što je i bila,samo što sam je malo napunio mojim sokićem,sada je podmazana,primila bi kurac mnogo bolje.Neće,neće…Što srećo jel nije bilo dobro.Bilo je ali si ti navalio kao lud,mogao si biti malo nežniji.Jebiga teško je odoleti izazovu,ti pitaš dali može da ti uđe onolika kobasica u picu,onda može i kurac,u guzu.Nisam ja pitala može li kobasica nego dali bi mogao onoliki kurac.Neznam čekaćemo da teči poraste za koju godinu pa ćemo videti.SMEHHHH…Mazim je po licu,gledam je u polu mraku,baš je slatka,kao medić je,ovo bi poželeo svako,mojoj sreći stvarno nigde kraja. Idemo na krevet,idemo pičice.Stvarno si mi razbio guzu,mnogo si ulazio.Jebiga kada počne da sija pred očima,nema kontrole,a i ti sama kažeš pički trba dati i što hoće i što neće.Ma tečo lepo je biti i ovako slomljen.Ljubim je….slomio sam se i ja ali je vredelo….Gde je pivo,tu je negde,ustanem pogledam obe limenke prevrnute sve po podu,za večeru smo i zaboravili,uzimam druge dve limenke,vračam se u krevet,pokrijemo se i nazdravimo…Gde mi je telefon.Nenam,mislim da je na stolu ustajem da joj dohvatim.E poruka…Riba,da vidimo šta ona radi,stigla kući. Piše joj poruku,uskoro stiže odgovor,kaže da može da priča. Da je zovemo,zovi, Pričaju,smeju se,…spavaj,ćao. Šta kaže tečina pičkica.Ništa,jebena ti je pičkica,večeras,tečo.Nemoj pričati,kako ti ono kžeš, što prvi joj put.Baš tako.Gde su bili.Ma njihova klasika,u grad pa kod Bogdana kući tamo je njihovo mesto. Da i njoj nije pukla guza.Njoj dečko čuva guzu,za druge.Koje druge. Pa za tebe….Pijuckamo pivo. Ja opet počinjem ajde pričaj mi sada što smo se dogovorili.Šta hoćeš i hoćeš li ispuniti obećanje.Sram te bilo mala kada je teča tebe slagao.Šalim se. Ajde pričaj.Pa šta.Rekla si da si se prvi put kresnula posle šestog razreda,pričaj mi sa kime si to uradila,koga si usrećila,pa mi posle pričaj za šta znaš za Ljilu,šta je tebi rekla za to.pa posle sve redom,do večeras.Ti si lud.Obećala si…Kresnuo me komšija na raspustu, gde,kod njega kući.Ko je taj.Jebiga tečo nećemo imena.Nisam pitao za imena,nego otkuda da te kresne jeste li se zabavljali koloko ima godina isl. Ja četrnaest on tačno puta dva, sviđao mi se ja mu dam,on se oženi posle par meseci, bili smo još možda godinu dana,i gotovo. Lepo,nisi naletela na nekog balavca,a on bogami jebao dve pičice prve godine braka.Ma ona njegova bila trudna porodila se posle par meseci,ja svaki dan idem da vidim dete,mislim da je i nešto posumljala,a možda i nije,briga me. Posle nađem dečka, tehnička škola, i bili smo dve godine,on ode da studira i polako stvar propadne.Što je propalo.Pa daljina tečo, ja pošla u medicinsku, tamo nema dečaka ali nas tamo svi jure,svi hoće da jebu,snašao se on snašla se ja i gotovo.Nije čudo medicinska je uvek bila rasadnik pičkica.Tako je tečo. A tvoja pičica se pojebala sa Bogdanom pričala ti je sto puta na polugodištu u sedmom,oni su skinuli mrak jedno drugom,ni on nije ništa jebao pre nje,sigurna sam. I posle. Ništa. Kako ništa……Jebote ti si lud,hoćeš sve da ti pričam.Pričaj.Glupo je.Nije ludice, ajde da popijemo,ajde,Nemoj da ti bude krivo.Neće. Kada smo otišle na more sa mamom,pohvatam se ja sa gazdinim sinom,posle dva tri dana pita on da kresne Ljilju,ja joj kažem,ona neće,on navalio idemo zajedno na plažu,on hoće a i ja bi volela da je pojebe,da ne bude ja se jebem a ona fina.Smeh..I.Šta i, pa da mu ribica poslednje veče pred polazak.pojebe je,pojebe je i sutradan pre podne,i mi kući. Ti si je uhvatio kada je počela škola,posle mesec dana,jel ti pričala to. Nije,ali veruj mi da sam nešto iz priče naslutio.Nego kaži ti meni vi idete svako leto u Čanj.Šta se događa sada pa jebiga tečo stalno isto.Kreše vas obe još uvek.Tečo idemo na sigurno.Kako. Pa lepo, rekao si sam krešemo se svakog leta. Dobro došli smo do srednje škole,šta je bilo posle. Pa znaš da sam ja imala dečka,normalno da smo voili ljubav.I naletela sam na onu budalu što smo dolazili ovde,nekoliko puta,dok ga nisam otkačila,ko ga jebe seljačina je video si i sam kakav je ja sam kriva.Poljubi me pa da ti ispričam za još jednog.Normalno poljubim je i to lepo,slatka si kao med. I onda naletim na jednog pedera,bila sam sa njim do sada dva puta,oba puta me kresao u guzu. Stvarno nasednem i pitam je ,ko ti je taj,Smehhh…Pa ti manijače.Skočim na nju,ubiću te ludice,naseo sam,zato ću da te jebem u usta,savijem joj ruke iznad glave opkoračim je i prinesem kurac ustima ona se smeje kao neće ja se zajebavam goram ga,uze ga poljubi par puta,uvuče malo u usta,i pusti dosta je.Dosta,vidiš da nisam peder.Nisi tečooooooo,nisi.Uzimam limenku,pijemo oboje.Kažimi još dali je još neko kresnuo,Ljilju.Neznam.Kako neznaš,ti sve znaš.Ona kaže da nije.A ti šta kažeš na to. Stvarno mislim da nije,sumljala sam jednom za jednog momka kada smo bile u Novom Sadu,muvao je nju ali ona kaže da nije,..ma rekla bi meni riba da jeste. Misliš, Ma ćuti moramo mi na kraju da se pohvalimo…. I to je to. Nije kaži mi za vas dve.Šta.Kako vas dve vodite ljubav.Jebote,ti misliš da smo lezbi, stvarno,zezam se tečo,jesmo par puta malo se mazile,nije to ništa,spavale smo sto puta nismo se ni pipnule,dva tri puta smo se malo napalile i to je to. Ljubim je,…..stvarno si prava pičkica, ti si slatkiš koji bi svako poželeo,nisam te bez veze često zamišljao,kada odlazim u carstvo snova….Savladao nas je san,budim se noću par puta,ona spava,zagrlim je uzmem sisicu u ruku i nastavim da spavam,neviđena lepota.Probudim se već odavno svanulo,prošlo devet,odem u kupatilo vratim se legnem ona mi okrenula leđa,mazim joj sisice da je probudim,ona se umirila,vidim da oseća,a pravi se luda.Kurac mi stoji kao koplje,namestim ga na guzu i počnem polako gurkati,nije dugo izdržala poče se smejati.Šta hoćeš tečo.Hoću srećo tebe hoću tvoju pičkicu.Pa to je guza koliko ja znam.Tu je srećo i pica blizu samo se ti namesti.Okrete se naglo prema meni.Počnem je ljubiti ,grickati,maziti sisiće,prsti već rade po pici,ona drka već nabrekao kurac…….Tečooooooo,okreni se malo dole,Odmah prihvatam idemo u 69 oboje radimo svoj posao što može bolje,prekinem okrenem se gore kažem joj ajde srecice namesti se popreko po krevetu da te ubodem u usta,Posle čemo.Jel za kraj.Važi tečo. nastavljam da je mazim,ležim pokraj nje,poćinje da ga namešta na picu,legnem preko nje,ubodem je i počnemo,stvarno sva drhti,radi kukićima razbija,i ja se trudim,grickam joj sisić,okrećem je,kleči na kolenima ubodem ga otpozadi ide baš lepo, ja se ubadam što više mogu ona sa druge strane uzvraća,bože koliko ovde još može kurca da stane,ali tako je kod svake žene.Prstom joj polako obrađujem guzo,prima ga,uvija se još žešce,vadim ga iz pice i premeštam u rupicu iznad,pritiskamo oboje ja napred ona nazad,prođe glavić,uzdahnu jako,JOOOJ,nemoj samo duboko,neću srećice,a guram što dublje, rukom joj obrađujem picu,poćinje da dahće,drži se rukama za jastuk glava joj cela uronula u njega ja jebem guzu kao lud,počinje prigušeno dole u jastuku da cvili,uhvatim je za kosu jednom rukom povlačim je pozadi,glava joj čini mi se došla na leđa,drugom rukom joj otkidam i čupam klitoris,sve u svemu divljački,kurac joj na momente ulazi ceo u guzu,jeca,kuka,JOOOOJJJJJ,JJOOOOJ. AAAAA…..otkide, poče da se trese kao prut,gotova je, vadim ga vičem kao lud namesti se silazim sa sa kreveta,glava joj visi prma podu,zinula koliko može,nabijam joj u usta i to nemilosrdno,samo što sam došao do pola poče da izliva iz mene,uhvtim je obema rukama za glavu i počnem navlačiti na kurac, ona rkama hvata za mene traži kurac da uhvati da bi smanjila dubinu,trese glavom,grca,iz mene izlazi čini mi se uliva joj se pravo u želudac,skupilo se tokom noći baš slatko,izvadim ga malo,ali joj nedam da izvadi iz usta,sada može da diše,lakše joj je,ona raširila ruke pale joj skoro na pod, ja ga polako izvlačim i uvlačim,ona malo mrdne glavom,uhvatim je opet za glavu ali sada polako i kontrolisano ga počnem ubacivati što dublje,ne buni se vidi ide polako a i malo je već omlićkavio,poče mrdati glavicom daje znak da prestanem,obećala si ceo,nastavim da ga ubacujem uđe skoro ceo osećam grlo na glaviću, ona me vraća rukama,izvučem ga pa opet u dubine,prima ga,gledam je po licu joj graške znoja,a kako i nebi,konačno ga izvadim, prinesem joj jaja malo poliza i poče da se izvlači,podignem je na krevet,uzdiše kao zaklana, ja kurcom trljam bradavicu,prihvati ga ona i nastavi sama da se mazi sa njim,ništa ne govor,ćutim i ja, počnem joj maziti po licu,tek tada primetim samo mokra od znoja,sperme nema nigde,sve je progutano,pređem da mazim picu,ona trlja kurac po bradavicama naizmenično,ubacio joj dva prsta,uvija se ubacim i trći prst,malo je nezgodno ali nabijam,odupire i ona,kurac stegla i pritisla na sisice,ja navalio sa tri prsta,dobio neku želju da je razvalim,već počinje da stenje,ja se setuh kobasice,sagnem se na uvce ,gricnem je i pitam hoćeš li srećice kobasicu da probaš,……Daj.Hoćeš stvarno.Hoću daj mi.Pustim je skučim sa kreveta,ono sve od sinć ostalo na podu,zgrabim budimsku,obrišem je malo njenim gaćicama,pogledam,onaj vrh tražim nož moram ono otseći.Šta radiš.Evo sada ću vidim da je napaljena.Tečo daj ranac ima kondom.Dodam joj ranac,ona pretura izvadi kondom,ja joj u međuvremeni zaronio prst u picu ponovo.Evoga,.Kida zubima otvara ga ja držim u ruci onu kobasicu,nabaci ga ti srećo,ona navlači kondom,ide teško,debela kobasica ja joj mesim picu,puna mi šaka klitorica,curi na sve strane,Evo ne može više.Pogledam kondom nije došao ni do trećine kobasice.Hoćeš li.Hocu daj ga ti.Kleknem joj između nogica,ona raširila nogice,pritisnem kobaju na picu,poguram ona prihvati rukom navede malo bočlje,poče ulaziti,ona raširila ruke.žmuri,predala se sva,ja polako nabijam,jtenje jeca,verovatno više od uzbuđenja,neboli je ništa ulazi lepo,dođe do kondoma počnem ga malo izvlačiti pa uvlačiti i ona ljula kukićima polako jeca, razmišljam se tražila si evo ti i nastavim da joj ubacujem još dublje,stenje glasno,polako tečo,Može li još srećo,ajde,već je polovina ušla odavno,meša,samo na kratko vikne joj joj ,hoćeš li još, samo još malo,stvarno da čovek ne poveruje,jel dobro lutkice,joj drži tako,da izvadim,nemoj,nemoj radi.Stegnem kobasicu do pičke da nebi posle gurnuo dublje,i počnem je jebati kobasicom izvlačim uvlačim pravim sve veći hod,ona se trese,uvija,kuka JOOOJ,JOJJJJ, AH,AH, usitnio,smanjio sam joj dubinu več vidim i kondom napolju,sada ona već nema pojima ni o čemu,približava se transu,uhvatim joj drugom rukom sisicu, steži uvijaj kidaj bradaviću,i njene slatke muke se približavaju kraju,poče pozivari majku u pomoć, JOOOOJ MAJKOOO,JOOOJ,,,,,,DAJ ,,,DAJ,,,nogice joj drhte,uhvatila se za kosu,trese se sva, JOOOOOOJJJJJJJJJ,trzaji,trzaji gotovo. IZvadim joj kobasicu,bacim je na pod,i ubodem se u nju,kliza u njoj kao u okeanu,pica razvaljena a i pdmazana,ona leži ne mrda,ja se nabijam u nju,par puta i gotov sam i ja,nabijem ga što dublje i ispraznim se u nju.Ležim malo preko nje,ćutimo,vidim ne može da dođe sebi još.Ležim pokraj nje zgrlio je i stegao obema rukama i razmišljam šta je sve primila i odradila za nepun sat,ovo je stvarno čudo od deteta.Kako si mi pičice,ćuti,kaži nešto teči…..Sramota me. Što srećo.Pa šta sam ovo radila.Ćuti budalice šta fali,ili kobasica ili vibrator,svejedno,…još će sada ovo teča da isecka za doručak.Ti si lud, nasmeja se,ovo je malo vodim ohrabri. Što kada mogu da ližem i ljubim picu.da se mažem i gutam sokić.što ne mogu,i ovo da oljuštim i lepo jedemo šta fali.Ti jedi ja neću.Ja bogami hoću i to slatko.Smeje se…Jel tebi bilo lepo,jesi li se razbudila.Pa ludače kako nisam. šta smo sve radili,ovo nisam do sad nikada uradila.Kako.Pa lepo, sigurno si mi ubacio celog u guzu, mislila sam da umiram, ali nisi,gurnuo si mi u usta,neznam kako nisam povraćala kretalo mi je iz želudca,ti si lepoto smislila onu pozu,jeste al polako a ti navalio odjednom,pa videla si da sam svršio za sekund ko će izdržati.Pokaži mi koliko mi je ušlo,dosta, jel prošlo kondom,još onoliko,lažeš,ozbiljno pa kada sam ti ubacio kurac da svršim sigurno nisi ni osetila,posle onakvog čuda,jesam tečo,baš si dobro svršio osetila sam,jesam srećo. Jel ti dobro pica primila kobaju.Jeste ali neću nikad više. Tečo ono je umiranje.Ali slatko lutkice moja,ajde samo malo popuši teči pa idemo u kupatilo. Hoću tečo moj rođeni,jesi li samo moj teča,srećo samo tvoj i Ljiljin, vas dve obožavam,…Polako ga sređuje,onako mlićkavog i zamazanog,sada ga sama stavlja celog u usta,ne mora teča da gura. Ja ćutim i razmišljam ko ovo nije doživeo u životu bolje da nema kurac.Htede da prestane.još malo srećice baš mi je lepo,nastavi da puši ja uživam……Već leži pokraj mene, kurac je zamenila cigaretom,mazim je onako malu,lepu i tanku.Jel se smirila pica.Jeste tečooo. Ide teča da kuva kaficu.
Važi,ja idem u kupatilo……Krenuli smo kući,telefonira.Koga zoveš.Ribu,ne javlja se.Mora da je i ona sinoć dobro odradila čim se uspavala.Ono što smo mi radili oni neće nikada,Bogdan čuva svoju,picu da se ne potroši.Ha ha. Tečo ako ja ribi ispričam šta smo sve radili, ti si najebao.Što. Moraćeš da ponoviš sve ovo dva puta,ako se ona napali.Potrudiće se teča.Moraš tečo moraš, ti si naš teča.Stižemo do Rode,malo prolazim stajem da izađe,ćao lutkice,čujemo se,čujemo tečo i da znaš nećeš mi kupovati telefon.Što.Dosta je i ovo. Hoće teča srećo,ćao….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 261
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 
Mama zavodnica

Pozdrav svima. Zovem se Igor I imam 23 godine. Imam sve sto trebam, dobre prijatelje, zavrsavam faks, bas sve I najvaznije ekstra ribu. Ali I veliki problem, moju kevu.
Moja keva Vesna je veoma atraktivna I privlacna zena, moram reci jebozovna. Plavusa, ali ne prirodna(inace je prirodna crnka), 42 godine, duge ekstra noge, guzovi, I velike sise. Svatite moju muku sa njom. Uvjek je volila da pokazuje sta ima, a stari je zbog toga bio I ljubomoran.
Onda sam jednom poceo da sumnjam a I da vjerujem da hoce da me zavede. Sve se cesce pokazivala meni, tako se oblacila, a ja, mogao sam po cjeli dan da zjevam u njene sise I ukrucene bradavice, te sve krace I providnije suknjice koje je oblacila, a koje su mi dopustale Slobodan pogled na njene noge sve do gacica. Sve vise se motala oko mene I trazila razlog da me dotakne, zagrli, poljubi veoma blizu usana. Sve se vise u mom prisustvu saginjala omogucavajuci mi pritom Slobodan pogled ka njenoj guzi I preljepim sisama. Sve sam vise drkao zamisljajuci nju.Jednom prilikom dok sam sedeo na podu i gledao TV ona je sela u fotelju nasuprot mene i navodno citala neke novine.U jednom momentu pogledavsi u njenom pravcu video sam da joj se suknja povukla navise i otkrila prelepe noge.Odjednom me je grom udario kada je spustila jednu nogu i malo ih rasirila omogucavajuci mi da vidim njene crne gacice. Sa vidno dignutom kurcinom sto je sa zadovoljstvom i ona primetila otisao sam u WC da izdrkam.
Naime ona je radila u jednoj firmi bila sekretarica. Jednom je isla na neki seminar I povela mene sa sobom. Imali smo smjestaj u luksuznom hotelu. Slucajno tad sam punio 23. godinu I mama mi je obećala da ćemo zajedno na jednu luksuznu večeru. Rekla je da se ide prva istuširati, spremiti pa idemo.

Mama se brzo istuširala, kao što je rekla. Izasla je iz kupatila na sebi je imala bijeli hotelski ogrtač. Kurac mi je bio dignut. Hitro sam uskočio pod tuš , pokušavo sam ledenim tuširanjem po penisu nešto preduzeti nije ništa pomagalo. Omotao sam se velikm ručnikom i krenuo iz kupatila da uzmem stvari za odijevanje. Obsijana lagodnim sobnim svijetlom pokraj TV-komode prebirući po koferu za sminku stajla je mama. Na sebi osim sandalica sa visokom štiklicom imala je samo crne čipkaste tangice koje su se skoro usijecale u mamino moćno dupe. Moja ionako ukrućena batina pocela je da pulsira od uzbuđenosti istovremeno podižuci rub rucčnika . Okrenula se prema meni polubočno stavljajući nausnice, pogledala me je odozgo prema dole fokusirajući svoj pogled na mojoj batini koja samo što nije iskočila ispod ručnika. Nasmiješila se, onako izazovno, govoreći,
“Možeš li mi dodati grudnjak iza tebe je na krevetu”. Uzeo sam ga i dodao joj ga. Bio je to onaj seksi crni cipkasti grudnjak. Stajao sam tili časak posmatrajući kako mama polako pakuje sisu po sisu u lijepo izvezeni čipkasti grudnjak. Konacno ga je skopčala ali oble grudi skoro da su pucale iz čipkastog grudnjaka.
“Ajde, požuri se , oblači se nećemo stići na večeru na vrjeme”, rekla je. Okrenula mi se leđima pognula da dohvati haljinu s poda.
Posmatrao sam njene duge noge i socne guzve između kojih su nestajale tange. U dnu medzunožija moglo se primjetiti odpozada malo ispupcenje koje je s par oblikovano izbrijanih dlačica virilo ispod ruba gaćica. Navukla je modernu haljinu na sebe , pokušavala je da dohvati odpozada rukama dugacki rajfešlus.
“Pomozi mi skopčati haljinu”, tražila je. Prišao sam odpozada i skopčao maminu haljinu. Ali istovremeno moja nabrekla batina se pri pokretu zabila u mamino medzunožije, okrenula se popravljajući svoju kosu. Potapšala me rukom po leđima za tren je pogledala prema mojoj batini i prozborila:
“Ajde požuri se ako budeš još tu stajao i samo gledao pući će ti ta igračka dole u gaćama.
Pokupio sam svoje stvari za veče koje mi je mama prethodno pripremila sa fotelje i otišao u kupitalo se odjenuti.
Tamo sam se morao dobro naravno olakšati misleći na ovo zadnje šta mi je rekla.
Tu noć uz mamino odobrenje za večeru smo podijelili flašu vina.
Nije bilo loše I vratili smo se kući, malo pripiti.
Gledali smo jos malo TV, prethodno sam se presvukao zbog sparine. Na sebi sam imao samo kratki sorc, mama je i dalje sjedila odjevena na sofi. Ustala je prisla koferu za sminku i iz njega izvadila neku kremu. Prišla mi je okrenula se leđima.
“Ajde otkopčaj mi haljinu i izmasiraj malo leđa s ovom kremom , koza mi nekako po leđima zateže”, rekla je.
Odmah mi je na pamet pala scena kada me je zavodila.
Otkopčao sam njenu haljinu koja je odmah skliznula dole niz tijelo. Srce mi je lupalo kao parni čekic, mješajući lagano guzovima mama se primakla njenom krevetu i umjesto da legne na stomak postavila se na koljena i ruke okrenuta svojim napućenim dupetom prema meni. Istisnuo sam malo kreme na dlan i počeo masirati mamina vitka leđa. Posebno mi je zadovoljstvo bilo prelaziti dlanovima odozgo prema dole zaustavljajući se tik ispred ruba njenih tangi. Moje uzbuđenje je bilo vidno pored nabreklog kurca koji se klatio tik pored mamine glave dalo se primjetiti vlažna fleka na mom bijelom šorcu.
“Istraljaj mi malo ramena” .
Prozborila je istovremeno okrenuvši svoju glavu prema mom šorcu. Duga valovita kosa joj bila povezana u konjski rep. Zavukao sam postepeno prste ispod naramenica od grudnjaka, masirajuci ramena polako sam pokusao odici remenice i testirati tezinu maminih sisa. Lijevom sam rukom masirao i dalje ramena dok se mama polako istezala naprijed vec meni čudno mumljajuci ustima od zadovoljstva. Desnom rukom sam prelazio lagano do tangica povremeno usuđujući se malo i dalje preći po njenim oblim guzovima. Prelazeći desnom rukom sve dublje preko guzova koji su se počeli pomjerati lijevo desno u ritmu mog masiranja prema medzunožiju. Čuo sam sve glasnije mamine uzdisaje zadovoljstva sto me sve vise palilo.
U jednom momentu primjetio sam kako me čudno posmatra odozdo. Kolutala je lagano očima da bi lagano spustila pogled prema mojoj batini koja je skoro svojom nabreklošću udrala u mamino lice. Oslonuvši se samo na svoju desnu ruku pogledala me još jednom odozdo sa zavodničkim smiješkom i očima koje su čudno svijetlucale. Spustila je pogled prema šorcu i svojom lijevom rukom zavukla svoje dugaceke tanke prste sa strane mog šorca. U preponam sam osjećao neopisivu toplotu dok me je vrhovima prstiju masirala guzove i istovremeno svlačila moj šorc.
Veoma vještim pokretom strgnula je rukom prema dole svukući šorc do koljena koji je dalje sam pao na pod. Ostao sam potpuno go ispred nje. Moja debela kurčina ljuljala se od svoje tezine udarajuci mamu po obrazima.
“Auuu , procijedila je veoma glasno zrak kroz zube”.Nastavila je
“Mislim da ti je još više porastao od poslednjeg puta kad sam ga vidjela. Njemo sam gledao odozgo nemogavši povjerovati.
Prvo ga je uzela u ruku i pokušavjući ga obuhvatiti svojim dugim prstima malo masirala , da bi glavu prinjela glavicu i počela ga sasvim polako dodirivati vrhom jezika sto me je dovodilo do ludila. Svoju desnu ruku sam sad jos dublje spustio medzu njene noge dodirujuci vrhovima prstiju vlazno mamino medzunožije koje se sve više pomjeralo od strasti. Tad je kao po komandi strpala dio ionako krupnog glavića u svoja vrela usta i pocela ga sve socnije oblizivati i sisati. Velikim prstom odmakao sam rub tangi i počeo prvo ga prevlačiti po rubu mamine vlazne pizde ,osjetio sam ljepljivu masu koja mi je ispunjavala dlan i kratke dlačice, sasvim lagano sam osjetio meki otvor i sve brže počeo zabijati prst u vruću untrasnjost moje stare koja kao odgovor na moje poduhvate je strpala skoru čitav glavić i sve silovitije ga počela sisati da joj se od trzaja njene glave poskaivala povezana kosa gore dole.
Naglo se izvila i legla na leđa držeci idalje u ruci moju batinu. Odigla je svoje noge i povila prema grudima koje su bile skoro citave ispale iz kosarica grudnjaka. Svojom desnom rukom pomjerila je rub tangica.
“Ajde drkadžijo strpaj mi ga ne mogu vise čekati, samo polako nemoj da si u meni svršio”, rekla je pohotno.
Njene povite noge i uzdignuti guzovi na gore su se blago otvorili i ispred mene je blijesnula svjetlucajući od vlažnosti mamina pica. Bila je veoma nisko podašišana, spremna za mene. Dole prema dnu mogao se vidjeti roskasti otvor vagine koji je pulisrao .Koliko sam bio napaljen jednom rukom sam strgao I pocjepao tangice sa nje. Propratila je to krikom “Aaa”.
Uzeo sam moju batinu u ruku i našicao nabreklim glavićm na mamin vaginalni otvor.
“Sad zlato daj mi ga polagano”.
Poceo sam ga sve brže i dublje gurati u mainu vrelu
unutrašnjost. Stenjala je sve glasnije:
“To ,tooo , lakše ,lakše rasturićeš me too”.
Odlučio sam da joj ga poklonim u kompletnom izdanju, I u dva tri snažna trzaja prodro sam skroz do jaja u nju. vrištala je sve glasnije:
“Ohhh Ooooo Aaa nemoj molim te sad stati, to jebi svoju vrucu mamicu , jojjjj evo ga, evo ga”.
Snažno me obavila nogama , dok sam je ja obuhvatio za guzove i nabijajući se sve jače u nju.
Počeo prazniti vrelu tekućinu po maminoj utrobi, vristao sam od zadovoljstva. U trzajima sam posljednje kapi sperme ispumpavo u moju strau koja je jezikom usne oblizvala i užurbano disala miješajući guzovima dok ju je orgazam parao po utrobi i udovima. Nasmijala mi se odozdo:
“Uh magarče jedan pa rasturio si me, konju napaljeni pa još si i svršio u mene”.
Još sam par trenutaka gurao i izvlačio karinu posmatrajući mamine grudi koje su poskakivale .
Sledeće čega se sjećam da sam mirno zaspao.
U jutro me probudio svježi provjetarac koji je ulazio kroz orvorena balkonska vrata. Pogladeo sam na sat bilo je oko 6 časova. Na horizontu se moglo vidjeti sunce, iz tus-kabine dopirao je zvuk okrenu sam se i pogledao na mamin krevet bio je prazan , stara se tuširala. Izašla je poslije par minuta na sebi je imala samo bijele gaćice i kratku majicu ispod koje su se oslikavale jos vlažne grudi.
“Ustaj drkadžijo, sinoć si me podero, skoro da ne osjećam svoje prepone”. Odma sam se napalio na te njene rječi.
Prišla je mom krevetu i svukla plahtu s mene. Ležao sam potpuno go ,moja batina je još ležala ispruzena po mojoj butini vidno natečena. Sjela je na rub kreveta i rukom lagano uhavtila kurčinu koja je kao vojnik poskočila pod njenim dodirom.
“Oh manijače ,vidi ti njega nije ti bilo dosta sinoć”.
Nasmiješila mi se i sve žesće počinjala drkati moju kurčinu koja je kao kvsac rasla pod maminom rukom. Još me jednom pogledala :
“Imamo još vremena do seminara”, rekla je i pognula glavu prema batini. Počela je lagano oblizivati, stavivši glavić u svoja vrela usta lagano ga je grickala po korijenu glavića.
Ni ja nisam mogao ostati ravnodušan , zavukao sam ruku ispod njrnih gaćica i počeo prstom gladiti rubove mamine pičkice .
U tom momentu zakoračila me je odozgo okrenuta dupetom prema mojoj glavi. Svukao sam joj gaće i bacio na pod, polakalo ga je dudlala dok su joj grudi poskakivale ispod majice. Ispred mojih usana na par cantimetara bila je udaljena mamina pička. Lagano sam povio glavu i počeo jezikom lizati rub mamine pičke. Sve je glasnije mumljala i miješala guzovima koje sam ja čvrsto obuhvatio odozdo. Sve više i više sam prodirao jezikom u minu picu , sisao sam vrelu unutrašnjost povremeno dudlajuci ukroćeni klitoris koji na svaki moj pokret jezika pulsirao.
Nosom sam sve više udarao u mamin šupak. Lijevu ruku sam proturio odozdo ispd majice i počeo miloivati mamine sise ,dodirujući prstima vrhove bradavica. Počela se sve više uvijati i nabijati na moj jezik da bi se u jednom momentu izvila iznad mene stegla butine oko moje glave , trzajući bokovima i vrištećii počela snazno svrašavati.
“Oooooo oooh, uhh jebote izludićes me , ohh”.
Još je stenjala, polagano je sašla s mene i naguzila se na sofi ispred mene.
“Hoću da me sad tucas od pozadi ali žestoko ko sinoć. Prišao sam joj odpozadi pomilovao jos jednom prstima vlaznu picu. Milovao sam njene bokove dok se ona uvijala ispred mene, malo sam se povio i jos jednom oblizao onako odpozadi napućenu maminu vaginu, uzdisala je sve dublje.
“A šta manijače ti bi jos da se igraš”.
Čulo se sve jače mamino stenjanje koja je vrtila svojim guzovima.
Odigao sam se i rukama dohvatio mamine cvrste sise. Dlanovima sam lagano masirao ukrucene bradavice. Mama je pokušavala se sama nabiti guzovima na moju batinu koja je porijeko udarala po njenom guzu.
Odmakao sam se malo nazad i uhvatio moju batinu u ruku, malo sam ga namjestio samo na otvor vagine da bise mama pocela ispočetka polako a kasnije sve silovitije nabijati na moju karinu. Ja sam samo promatrao kako kurčina nestaje u rutavoj pici, bilo je veom ugodno gledati kako se obli guzovi sve vise potresaju dok se mama nabijala. Svojim posve glasnijim podvriskivanjem me je sve više i više palila. Uhvatio sam je snazno i počeo luđački tucati staru. Od žestine mojih zabijanja spustila je glavu na jastuk i rukama stegla rub sofe. Istovremeno mi se jos vise naguzivši . Moja kara je bila sva uljepljena od sokova iz mamine unutrasnjošti koji su imali čudan sladunjav miris koji je me sve vise rajco. Izvadio sam moju batinu i lagno je naslonu na rub poluotvorenog maminog šupka.
“Oh neeee , pazi boljet će me” , opirala se moja stara. Glavićem sam prvo vrtio samo po otvoru koji je sve bio mekši i mekši. Onda sam se odlučio da ga zabodem naglo.
Jaukala je kao nenormalna. Mislim da su svi to culi.
“Aaaaa, ohhhhhh molim te nemoj samo ga naglo gurati, ohhhhhhh”.
Nisam je htio slusati,vec je razvaliti kad je trazila to. Primjetio sam da su mamina leđa bila sva mokra od znoja ali je ona I dalje stenjala glasno.
Vido sam da je svojm lijevom rukom lagano masirala klitoris. Počeo sam sad sve brže tucati u supčinu, od uzbudzenja malo se odigla na ruke i počela sve glasnije vristati.
“Aj, ajjjjjj jojjj Bože šta sam rodila, ajjj poludiću”, derala se. Nisam ni ja moga više izdražti.
Naglo sam ga izvadio iz šupka i hitro ga strpao u mamin sad otijesnali pičić, dva tri puta sam je još natego na karu i počeo istovremeno s mamom glasno svršavati.
“A joj bože, aaaaaa oh ohh vrištala je još dok su joj mlazovi sperme ispunjavali utrobu.
Prevalio sam se pored nje. Nasmijala mi se uhvatila jos jednom mokru kurcinu olizavši je od jaja do glavica usisavjući s njega preostali dio sperme.
Nakon tog smo se jebali gdje god smo stigli, u liftu, njenom uredu, za stolom, u autu, baš svugdje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
Uživanje na jezeru - nastavak

     Pila sam kafu na betonskim stepenicama i ladila užarenu izjebanu picu.
Malo posle mene počeli su se pridizati ostali i Sneža skuva kafu za sve nas
postavi za sto te im se pridružih i ja. Rekoh im gladna sam u tom Deba reče
idem ja časkom do pekare imaju dobre kifle sa kajmakom i somuni sa kajmakom
uvek tek pečeno i vruće vraćam se za 15 minuta onako samo u šorcu i majici
uleti u auto i ode. Dok se kafa privela kraju već se vratio sa toplim kiflama
u kajmaku i somunima,odmah sam se prifatila kifli i jela toplo sa uživanjem
zalevajući sokom. Mnogo je nakupovao a vidim kupio je i tri hleba. Onda nam
reče da on i Damir moraju na dan dva nazad u Sarajevo a da imamo hrane u
frižideru i kupio nam leba da nemoramo ići nas dve. Spremiše se začas i odoše.
     Ja i Sneža izjebane ostadosmo same, pustila sam muziku neki CD narodnjak.
Zavalila sam se gola na dušek i sunčala se dok je Sneža raspremala i prala
posudje. Kad je završila ćušnula je nogom drugi dušek i legla isto gola pored
mene, razgovarale smo kako će biti gadno noćas bez kurca još same moramo
spavati. Sunce je jako grijalo da sam se počela znojiti.
    Nisam mogla izdržati i niz stepenice sam sletela onako gola i bućnula
se u jezero. Plivala sam voda je bila topla prijatna.Plivajući nedaleko od
vikendice nekih možda pedesetak metara uz ogradu imanja u ladovini na obali
ugledah dvojicu ribara sa štapovima pored njih sede i love ribu. Malo sam im
se primakla kad jedan reče nemoj da nam plašiš ribe,ja se nasmejah i rekoh
im pa zar ja nisam riba i onako iz vode izbacila bih koji puta golu guzu da
primete da sam gola (baš ko kurvetina ali kurvica u dusi uvek željna kurca)
počela sam prosipati zajebanciju sa njima i šarmirati. Pitala sam ih dal su
ulovili koju ribicu na što rekoše tek nekoliko manjih al do večeri bi trebalo
biti više. Uvek sam gledala da mi pička ne bude gladna pa im rekoh mogli bi mi
doneti koju predveče a ja ću vas počastiti pićem. Tu sam sa prijateljicom odmah
iza ograde u vikendici. Videla sam da su jedva dočekali kad sam ih rekla
počastiti pićem i da nesto razgovaraju izmedju sebe te jedan reče navratićemo
predveče valjda ćemo uloviti koju za vas. Bili su u hladovini nekog granja i
rastinja tako nisam mogla da ih vidim kako izgledaju al u sebi mislim kakvi
su god imaju kurčeve.
     Polako sam plivala nazad do stepeništa i izišla iz vode trkom uz
stepenice uzletela mokra zgrabila ručnik počela se brisati a Sneža digla
moge na sto i lakira nokte na nogama čak je obukla kostim. Sela sam ogrnuta
ručnikom i pričala joj da sam pozvala dva ribara na piće te da će nam doneti
ribe dok ulove a dolaze predveče. Odmah reče da sam luda što sam ih pozvala.
Na sve njeno rekoh joj pa neče nam biti dosadno popiti koje piće i malo
popričati nije ništa loše (dok sam u sebi govorila jebaće oni i mene i tebe
kurvice jedna) samo nek dodju. Otišla sam do kupatila tuširala se i ponovo
legla na dušek da se sunčam. Lepu sam boju imala a ovo mi je bila prilika da
bude još lepša. Sunce mi je pržilo male sisice a noge sam raširila i kolena
da mi oko pičke što bolje pocrni jer se videla mala razlika boje kože gde
su prekrivale gaćice. Sneža je non stop nesto doterivala frizuru više puta
nameštala dok nije napokon uspela u tom. Ogladnele smo i nešto izvadile iz
frižidera i onih kifla sa kajmakom bilo nam je dovoljno nismo mogle mnogo
ni jesti al smo popile po dve čase vina.
     Na stolu nam je bio CD i stalno smo birale muziku pesme koje volimo.
Utom je i sunce bilo pri zalasku kad se iz ladovine iza moga auta pojaviše
ribari noseći štapove i neke svoje rančeve i mrežu u kojoj je bilo podosta
ribe. Prvo su nas pošteno odmerili Sneža je bila u laganoj kratkoj suknjici a
gore je imala samo gorni deo kostima grudnjak dok sam ja bila samo u dugačkoj
sportskoj majici koju sam obukla od Debe i dosezala mi je preko guze i pičke.
Bila je mnogo široka i mogle su mi se videti sisice pored tregera, bila sam
bez gaćica. Upoznali smo se i sedoše za sto i jedan reče da im donesem neku
šerpu ili kantu da odvade ribe baš su mnogo ulovili. Brzo sam donela plastičnu
posudu sa poklopcem i natrpaše je punu ribom. odvadi još na jednu kesu nekoliko
komada i reče ove ću vam ispeći. Zatim sidje niz stepenice i baci onu mrežu sa
preostalom ribom u vodu i priveza za jednu granu. Sneža ih upita šta bi pili 
nabroja im šta imamo trenutno bez razmišljanja stariji reče domaću mladji pivo.
Stavila je na sto flašu i nasula dve čaše i donela neku mezu koju smo u toku
dana spremile i ostavile u frižider. Mladji upita gde nam je rostilj da nam
začas ispeče ribu da probamo njihov specijalitet. Pokazala sam mu roštilj i
gde sve ima što mu treba. Nas dve mirisale smo svaka svojim parfemom i rekoh im
muževi nam otišli u Sarajevo zbog posla dolaze sutra dan (kako ih slagah brzo) a
Sneža samo klimnu glavom da potvrdi, SAd ću vam opisati kako su izgledali naši
gosti stariji oko 50 tak god, prosed, visok,mršav,neobrijan dan dva,farmerice,
košulja zavrnutih rukava veoma maljavih ruku, simpatičnog osmeha i velikog nosa.
Mladji je bio koliko sam primatila lepo gradjen lepog tela i mnogo mladji
10-15 godina od svog drugara a bio je lepuškast smedjokos ali nije bio visok
možda malo visočiji od mene a Sneža je bila visočija od njega to sam primetila
dok mu je pomagala oko roštilja i nosila mu pivo da pije. Već je bio pao mrak.
     Stariji je sedeo pored mene za stolom ja sam mu sipala rakiju i popila
sam sa njim koju a on mi reče da ih salevam ko muško-svaka ti čast. Pored tregera
majice ispala mi je skoro cela mala sisa sa koje nije odvajao pogled. Namerno
sam se pošla provući pored njega i stola i kao da ću pasti pravo ruku spustila
na njegov kurac i napipah poveću otvdlinu pod rukom a pritom mi se zadigla
majica i naravno da je video moju golu guzu i odmah me pridržao svojim grubim
rukama za guzu da ne bih pala i poseo u krilo mmmmm rekoh mu htela sam da
smanjim muziku jer je CD bio na kraju stola osetih njegovu ruku izmedju
nogu koja je milila prema mojoj pičkici, za tren mi je nabio prst u vlažnu
pičku i počeo me jebati sa njim a drugom rukom navalio mi gnjaviti, stiskati
malu sisu uvrtao mi je bradavicu dok mi je pička sve više vlažila. Počela sam
stenjati jer me uvelikoo jebao sa dva prsta jako,žestoko i kroz minutu sam svršila
stiskajući mu ruku butinama i grčeći se cela od orgazma. Podigla sam se iz
njegovog krila i počela mu raskopčavati hlače napokon dohvatih podebeo krut kurac
sa velikom glavom. Bio je to dobar primerak velikog debelog ukrućenog kurca
koji sam prvo uvukla malo u usta nakvasila pljuvackom počela postepeno uvlačiti i
vaditi iz usta svaki put bi mi bio više u ustima rukom sam ga drkala,uvrtala i
halapljivo gutala,oblizivala mu veliku glavu a on mi je ponovo gurnuo prste u
pičku i lagano vrteo njima kroz moju balavu picu. Pustila sam mu kurac htela sam
ga u sebi samo sam ga uvatila i polako se spuštala niz njega stisla sam zube
dok se nisam spustila do kraja i bila sam ispunjena cela, debela kurčina mi je
raširila pizdu i počeo me je podizati, spuštati svaki ubod u stomaku sam osetila
uvatila sam se za sto i sama se počela dizati i nabijati koliko sam mogla a kroz
zube sam siktala od zadovoljstva u jednom trenu čujem Snežu kako govori gle jebu se.
Moj jebač počeo me veoma jako navlači na kurac i ubrzavati, pitao me gde da svrši
samo sam rekla u mene, osetila nekoliko jakih uboda i onda trzanje kurca u sebi i
izbacivanje tople sperme dok se moja pička stiskala i grčila oko njegovog kurca
svršavali smo skupa dok je on samo uzdisao i izgovarao aaaaahhhhh na moje stenjanje.
Čekala sam da mu malo spadne i omlitavi kurac onda se digla sa njega tad je iz
mene procurela i kapala sperma. Sela sam do njega na klupi i uzela cigarete
ponudila ga i zapalismo oboje.  Reče mi da nije 10 godina ništa jebao samo ženu, 
da sam mu pošteno ispraznila muda. Rekoh mu muž mi ima mali kurac pa se kadgod
pojebem sa strane al nisam još imala ovakav kao tvoj trebali bi ponoviti još koji
puta posle. Na što rado potvrdi da bi me voleo jebati svaki dan po nekoliko puta.
      Utom dodjoše Sneža i drugi mladji donesoše oval pun mirisne pečene ribe sa
roštilja sedoše naspram nas dvoje postaviše nasred stola ja otrčah donesoh vino i
kiselu vodu predomislila sam se uz ribu mi godi vino. Nazdravljali smo i odvrnuli
muziku i jeli ribu baš je momak dobro ispekao ja ne bi nikad ionako me bog nije
dao za kuvaricu nego jebačicu. Primetila sam da Snežu vata momak za sisetine.
Imala dobre sise na čem sam joj zavidela. Pila sam gemišt a jebačevi prsti
su mi rovarili po pizdi. Sneža je već bila podosta popila a čekala sam svakog
trena da skoči na sto i počne igrati. Mali ju je opasno počeo pipati već i za
picu ju je dirao. Podobro sam i ja popila al mi je godilo muzika me dizala ali
kad naleti Snežina pesma u trenu je bila na stolu bosa vrteći guzom, zadižući
svoju haljinicu čudom nigde joj gaĆica mali je već pola posla odradio. Gledali
su njenu obrijanu pičku dok sam vriskala i govorila sise izvadi nek vide sta su sise.
Već pripitoj nije joj trebalo ponavljati samo je grudnjak smaknula ispod sisetina
koje su talasale ko valovi. Napokon je sišla sa stola i sedela mladjem u krilu
koji joj je počeo dojiti sisetine a ona je pila limenku piva kleberila se i
podvriskivala. Dok je iz moje užarene pice lilo ko ludo po jebačevim prstima i ruci.
     Nije prošlo malo i Sneža je sedela na kurcu dok joj je njen mali gnjavio sisetine.
Ustala sam povukla svog jebača, sela na kraj stola i privukla ga sa već raširenim
nogama i rekla sad mi uteraj tu svoju kurčinu. Neznam kako ali njemu je već bio
spreman nadignut sjurio mi ga je u vlaznu pičku do jaja da sam ciknula. Počeo je jako
da se zabija u mene držala sam se rukama oko njegovog vrata a obuhvatila ga nogama
u meni je bilo sperme koja je mljackala dok me ubadao i pomalo curela niz guzu
Tresao se celi sto kako mi ga je žestoko nabijao a kurva Sneža je govorila nabij
joj ga u dzigerice a sisara nije ni osetila mladjeg kako je jebe jer joj je
povelika a radjala je i Damir mi je rekao da ima poveliku picku jer je
jebao već više puta. Guza me žuljala o tvrdi sto koliko me nabijao moj jebač
ubadao me naglim ubodima da sam svaki osećala i stiskala zube šišteći kroz njih.
Osetila sam da želi što pre da istrese muda pa sam mu išla kontra da izgubi ritam
da ga sto više usporim ali sve je više nasrtao dok me u jednom momentu ne podiže
sa stola joj obesila sam mu se oko vrata obuhvatila ga nogama on me uvatio dozdo
za guzu rukama i počeo me onako stojećki krvnički podizati i nabijati na kurac
jaukala sam a on me je sve brže dizao i nabijao na kurac nadolazilo mi je počela
sam se tresti i spontano mešati i vrpoljiti nasadjena do korena kurca svršavala
sam ko kuja koja zeli pobjeći sa kurca ali nisam mogla nigde iz tog položaja dok je
moj jebač nastavio sa žestokim nabijanjem a kurac kao da mi je u stomak prodirao,
malo se povio i zadao mi dva tri majstorska uboda, držao nabijenu izbacujući u mene
tople mlazove sperme koja mi se razlevala po pički spustio me lagano da stanem na
svoje noge koje su mi klecale i tresle se. Pogledasmo prema stolu i videsmo Snežu
naguženu preko stola kako joj mladji uteruje zguza i doviknuh mu uteraj joj do jaja.
a svom jebaču sam rekla kad odmorimo i popijemo piće zapalimo po koju cigaretu ja
ću reći da se zamenimo a ti onda jebi Snežu ali u guzu jer ona to mnogo voli.
Čim je Snežin završio i istresao muda u njenu pičketinu svi smo ponovo seli za sto
pustili novu muziku nasuli piće i zapalili cigarete. Ponovo sam pila vino i malo
mezila i onda rekoh ako nemate ništa protiv trebali bi da zamenimo malo partnere
da i ja isprobam tog malo mladjeg da vidim kako je Sneži bilo sa njim.
    Brzo sam otrčala do kupatila nabrzake oprala pičku i vratila se za sto
a Sneža se nije ni prala sedela je pripita puna sperme. Moj jebač ustade i krenu
da piša pored stepenica u travu a ja priletih uzmem mu kurac jer volim da
držim kurac dok piša kad je završio protresla sam mu kurac koji spakova u hlače.
Kad smo seli rekoh Sneži ajde sisaro da zamenimo mesta da vidim šta taj tvoj zna.
Sela sam pored mladjeg a Snežu stariji povede do moga auta. Odmh sam se uhvatila
posla da izvadim kurac mom novom partneru, izleti osrednji kurac veoma tvrd i krut
stajao mu je potpuno uzdignut spreman da mi ga satera do jaja ali prvo sam ga
uzela celoga usta i počela pušiti mogla sam ga komotno celog usisati ali bio je
veoma tvrd i krut. Izbacila sam ga iz usta da mi ne bi svršio pre nego što me pojebe
i naguzila mu se preko stola, utera mi ga otprve do jaja samo sam zastenjala pri
prvom prodoru kad je uleteo počeo me ubadati ko robot sa tvrdim kurcom kao da radi
nekom mašinom a ne kurcom. Začulo se kukanje Sneže nagužene preko moga auta,kukala
joj boli polako a stariji joj ga uterao u guzu a ona samo jauče, al joj je baja
rasturao guzu debelom kurčinom baš se videlo jer je svetlo bacalo pravo na moje
auto. Tvrdi kurac ubadao me jako zguza istim tempom izmakla sam mu se ispao je
iz mene. Sela na ivicu stola raširila se i digla jednu nogu na rub stola hajde
ovako da me jebeš. Tek tad je primetio moju gustu šumicu i reče al ti je rutava
sto je nebriješ-rekoh mu nisam nikad volim da mi je ovakva. Utera mi ga do jaja i
nastavi se zabijati u mene i onda sam mu počela kukati namerno i stiskati kurac
tako sam ga napalila da je počeo žestoko da me jebe jedno vreme dok nije zaurlao i
svršio nešto malo sperme u mene. Zadihan ga izvadio i seo da odmara ja sam se
pokrila majicom sela, zapalila i nasatvila da pijem. Već sam bila dobro popila
a Sneža je još kukala i govorila derući se ajde svrši više boli me guzica. Kad
joj ga je istresao u guzicu vratili su se za sto a skoro je već bila zora svanula.
    Izjebane pijane ja rekoh ribarima vi sad morate ići a nas dve moramo ovo sve
pospremiti i oprati jer će nam muževi doći za koji sat. Pokupiše svoje stvari i
uzeše ribu iz vode i pozdravismo se i odoše negde dalje bilo im je uz cestu auto,
rekoše odmah će kući. Ostadosmo same a Sneža kukala boli je guzica a ja joj slagah
mene boli pička hajdemo sad spavati kad se probudimo pospremićemo i oprati sve.
Probudile smo se u podne raspremile sve pogledah koje vino bilo i koje pivo,potrpah
vreće sa smećem u gepek i odem do prodavnice kupih iste dve flase vina i karton
limenki piva, cole i kisele vode a smetlje bacih uz put da ne bi videli sutra dan
kad se vrate Deba i Damir jer bi im bilo sumnjivo da smo toliko popile same jedino
ćemo im reći da smo pile rakiju. Sve raspremljeno i oprano složeno a reći ćemo da
smo kupile ribu od neke dece i pekle sebi na roštilju. Posle svih poslova legle
smo da se sunčamo a Sneža je jos kukala da je boli guzica na sta sam joj rekla
ajde nisi se jednom jebala u guzicu neće ti ništa biti kad meni pičku nije pocepao
nije ni tebi guzu.       Tako sam provela drugi dan na jezeru a pisaću vam i
sledeći dan kako provedosmo ali ne odmah.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
Autobus

Bilo je to za vreme one inflacije,ljudi nisu imali sta da jedu,a kamoli da se voze,Autobusi skoro dolaze do raspadanja koliko su bili puni,kada su naravno vozili,strasno vreme je bilo,ja neznam ni dali sam tada imao osamnaest godina.Neznam koje godine je to tacno bilo,ali bila je vrucina,masa naroda stoji na autobuskoj stanici,ceka da udje u autobus koji upravo staje na autobusko stajaliste.Vozac izlazi sav znojav sakoro skroz otkopcanom kosuljom i kaze polazak za 10 minuta,ali neverujem dacete svi moci uci jer vas je previse.Ja tada neznam ni dali sam napunio 18 god. zelim ici bas tim Busom.Razgedam okolo,sva neka smorena lica,poneka dobra riba,sve kratko obuceno i naravno tanko,kod nekih providno,sto zbog stofa sto zbog vrucine,pa se sve lepi za telo.
Ja u nekoj tankoj majici i jos tanjem svilenom sorcu,sorc! koji nikada nebih vise obukao,ali jebiga nigde novca oblacilo se sta se stiglo i malo samo da nebi goli isli.Posle mozda nekih 20 minuta eto ponovo vozaca,ceka da proveri karte i sva ona masa ulazi od nekih Autobusa,ja se razmisljam opet ce mi biti neki alkos ispred mene i bazditi nekih dva ipo sata,na alkohol.Pogledah ispred sebe videh par ON otprilike 45god. ona nekih 40-42 god.obadvoje osuncani do kraja,jos malo pa crnci, imali su super tela .mozda je ona imala malo vecu guzu,ali ne previse.Pogledah njega majca i isti model sorca kao i ja samo boja nije,pa vidi se da nisam jedini ovako jadan pomislih se,ali ja ne nosim leti gace pomislih imam jednu prednost,hehe! opustenije!!Ona plava majca bez brusa,odmah sam zapazio ogrome bradavice i bela suknja skoro providna malo navise kolena,pa lep su par pomislih,a ona super riba.Stadoh ja iza tipa,ulazimo polako,a u Busu ve c popunjena sva sedista,opet dva ipo sata stajanja pomislih i jos idemo autobusom koji ima mala sedista,mislim nema velika,pa da se covek negde navali,ali ne ovako vise ljudi staju,kakva beda samo!!Usli smo u Bus i kako se pomerasmo ja iza tog tipa,narod se sve vise gura i mi dodjosmo skoro do kraja Busa.Masa naroda je toliko gurala da smo takoreci bili telo uz telo.Stali smo najzad i ja stojim direktno iza tipa i osecam mu guzove i to jos samo fali da mi se digne kurac,jer je bio bas izmedju njegovi guzova,bruka pomislih.Pricaju oni i ja cujem on se zove Branko,a ona Mira.Stajacemo dokraja rece Mira,okrenuta Branku ledjima,izgleda tako kaze Branko.Bus polazi iposle nekoliko minuta staje na jos jednoj stanici.Ponovo ulazi masa ljudi i jos gore stiskanje bukvalno niko nije mogao pasti na pod i da je skroz podigao noge,ako bi to uspeo.U toj guzvi Branko je bio neznam kako odguran iza Mire tako da je sada Mira direktno prilepljena uz mene,osecao sam joj sise kao da nema majcu osecao sam joj noge takoreci celo telo toliko je bilo toplo u Busu da je bilo cinimi se 60 stepeni kuvanje od toplote.Sa moje desne strane mi je bila zalepljena neka gospodja otprilike 50god. sa ogromin sisama bez Brusa dalo se primetiti posto je moja desna ruka bila izmedju njenih sisa spustena nadole nisam je mogao pomeriti od one mase naroda u Busumislim da nas je bilo 100 ljudi u tom Busu.Dama je imala neki tanki sorc i ona je opkoracila moju desnu nogu tako da sam joj bukvalno osecao picku na mojoj nozi.Levom rukom sam drzao za gornju sipku tek reda radi jer se niko nije trebao drzati.Kako je autobus izlazio iz grada i od truckanja je dami pored mene medjunozije sve mokrije i sve vise bilo uz moju nogu,prijalo joj je koliko sam primetio.Mira ispred mene gleda me kad,kad iako su i ona i Branko nosili naocare njene su bile svetlije i mogao sam videti kada me je gledala.Meni se polako ali sigurno digao kurac sto od Dame pored mene sto od Mire,a Mira je to sigurno 1000% posto osetila i primetio sam joj osmeh na licu,prvo nisam znao kako ce reagovati,ali nisam imao kuda.Iz sve snage sam polako pomerio desnu ruku ka Miri jer sto sam je vise gledao sve mi je bila lepsa,a moj kurac joj je bio na stomaku tik iznad picke i sa donjim delom kurca i mudima sam joj osecao picku.Moju desnu ruku sam uspeo malo staviti na njen gornji deo guze i bas sam osetio koliko je Branko bio prilepljen uz nju,sacekao sam reakciju od obadvoje,ali se niko nije bunio pa sam ostavio ruku tu.Mira me je sada vec sa smeskom duze gledala.Odjednom me je neko uhvatio za desnu ruku i cimao ka donjem delu guze,u momentu sam se preznojio jer nisam ni mogao videti ko je niti sam hteo pogledati.Polako mic po mic svako ponesto prica,a ja uz pomoc sa tudjom rukom sam imao Mirin guz u ruci i jos vise me je iznenadilo to sto joj je suknja bila podignuta skoro skroz preko guze, pogledao sam je smeskala se pricala nesto sa Brankom,a Branko je isto osecao moju ruku i kada sam hteo povuci ruku ta tudja ruka me je jako stegla da ostanem na tom mestu i primetio sam da je to Brankova ruka.Polako sam spustao ruku jos nize i napipao vrhom prstima nesto masno i skroz mokro pa jebote on je izvadio kurac i kada sam hteo povuci ruku nagore jos me je ostro pogledao tako da mi je gurao ruku ka njenoj picki i guza joj je bila veca nego sto sam zamislio,dohvatio sam vrhovima prstiju njenu guznu rupu i njegov kurac koji je otprilike usao do pola u njenu picku.To ih je toliko napalilo da je Mira stavila glavu na moje grudi.Nekoliko minuta kasnije je nekako izvadio kurac sav mokar i sada je njegov kurac bio u mojoj ruci,bas dobro parce,nevolim kurceve,ali je ipak ovaj kurac bio u mojoj ruci,ja sam ga nekoliko puta stegao i on je poceo da mi puni ruku sperme,jebote kakav bedak pomislih.Meni kurac skoro puca a on mi svrsav u ruku.Posle nekoliko trenutaka me je Mira uhvatila za kurac i jedva izvadila iz gaca,samo se osmehnula i rekla mmmm…..
samo koliko ga je uhvatila poceo sam da svrsavam,toliko sam bio napaljen kao Pas.Svrsio sam joj u ruku,ali mi se kurac nije spustio,ona je to primetila i jedva mi okrenula ledja tako da je moj goli i mokri kurac bio izmedju njene guze,jedva sam se malo spustio i kurac mi je polako klizio u Mirinu picku desnom rukom samje uhvatio sa dlakavu picku ,a tu je bio I Brankov kurac to jest dodirivao mi je ruku i polako je sve tvrdji postajao.kako se Bus truckao tako sam sitno nabijao Miri kurac u picku i jedva do pola,i nisam mogao svrsiti,onda sam osetio kako me je Branko uhvatio za muda i ja sam nekoliko minuta kasnije punio Mirinu rupu i polako sam ga vadio iz picke i nasao se izmedju njenih lepih guzova onako mokar i podmazan se nije skroz spustio bio je jos uvek poludignut.kako je pomalo klizio nasao je Mirinu guzu i polako je pritiskao i postajao opet tvrdji,koliko sam primetio prijalo joj je i ja sam posle nekolko minuta napunio Mirinu Guzu jer je bila bas uska i bas mi je prijalo.Onda smo se upoznali i malo popricali kada je Bus stao i izaslo je nekoliko ljudi i sediste pored prozora pored mene postaje slobodno ja sednem na njega i ponovo ulazi masa naroda i sve se vise guraju,tako da Dama koja je stajala kraj mene,mi je sada skoro sela u krilo,bukvalno joj je ogromna guza bila ispred mog lica i polako me je pocela da pritiska i posto nisam uspeo da odgurnem toliko naroda sam je cimnuo nadole i ona mi je sela u krilo i rekla izvini!!!Ma nista strasno samo vi sedite rekoh ljubazno jer mi je pola kurca bilo napolju i kurac mi je bio tacno izmedju njenih guzova.Bas vam hvala rece Dama sto mi je sedela u krilu,ja sam Nada rece i ja joj rekoh moje ime,bas imate lepo ime rekoh ja se uvek nadam i mi se zajedno nasmejasmo.Polako sam joj stavio ruku ispod sise,sacekao na reakciju,nije se bunila tako da sam joj ruku stavio ispod majice i uhvatio ogromnre sise sa ogromnim orleonima i do danas ogromnim bradavicama,kao palac nikada do danas nisam imao vece u ruci.Poprilicno joj je prijalo i meni se bas digao kurac ona je to osetila.Polako sam joj cimao sorc u stranu koliko je to bilo moguce i napipao picketinu koja je bila ne vlazna nego mokra.Koliko sam mogao gurao sam joj kurac jedva je ulazio dopola,ali sam dvaputa svrsioi koliko sam primetio i ona.Dolazila je stanica i narod je poceo da izlaz i ona je rekla hvala i sve najlepse mozda se nekada vidimo na nekom boljem mestu,ja zivim u Nadi rekoh i iskreno Nadam se rekoh.Otisla je,a Branko me zamolio da malo sedne,ja sam ustao jedva nekako i sada sam imao Miru njenu guzu i picku na raspolaganju.Hvatao sam je ispod suknje unutar guze i picke bila je sva mokra i znojava kao i ja i meni se opet poceo dize kurac.dala je predlog da sednemo.Tako da sam ja seo Branku u krilo,a ona je malo zadigla suknju i sela meni u krilo.Ona je ispod suknje izvadila moj kurac iz sorca malo se nadigla,ja sam joj malo rasirio guzove i ona je sela na moj kurac.Kakva divota sedis Coveku u krilu,a njegova zena se tebi nasadjuje na kurac,ali i njemu se kurac bas digo,Bilo mi je svejedno dok mi je Mira sedela Na kurcu.Onda je usledilo najgore;Uhvatio mi je sorc i tako jako i bolno povukao koliko je mogao nadole da sam umalo urliknuo.Sada je njegov kurac bio tacno na ulazu u moje dupe,a posto smo svi znojavi i mokri bili,mjic po mic polako ali sigurno mi je nabijao kurac,jebao sam i bio sam i sam jeban i sve me je vise naticao na kurac,mislio sam da ustanem,ali gde cu Mira mi je na kurcu,pa jebiga pomislih se boli,ali ako zelis da jebes moras i da se zrtvujes pa makar i vlastito dupe.Polako ali sigurno mi je nabio do samih jaja imao jedebeo kurac tako da me je dosta bolelo,ali posle nekog vremena,je postalo prijatnije onda sam osetio da mi puni dupe spermom i osetio sam kako pulsira,od tog osecaja sam i ja punio Miru,neznam vise koliko puta mi je Branko napunio spermom dupe i neznam koliko sam puta ja napunio Miru,znam da s rekli trebao da izadjemo na stanici,Polako smo spakovali kurceve u sorceve,a meni se cedila sperma iz dupeta kao i Miri iz picke.Dajte mi bar telefon da se vidimo na nekom drugom mestu rekoh,narvo da su mi dali pozdravismo se i oni odose.Posle 5 dana smo se ponovo nasli,bio sam kod njih,ali o tome drugi put.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 294 295 297 298 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:09:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.