Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 15:04:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 77 78 80 81 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26611103 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Seks sa Jasminom

Ovo je sasvim iskrena i istinita prica koju cu vam ispricati pa ko hoce neka veruje a ko ne nemora da cita, vec neka predje na drugu pricu. Oduvek sam sanjao o teta Jasmini, mojoj komsinici koja je zivela bas preko puta moje kapije.
Kao klinac putovao sam sa roditeljima, njom i njenim muzem na more i divio se njenim fantasticnim oblinama, prelepoj guzi i savrsenim sisama. Ona je sada u godinama, mislim da ima oko 45 a ja sam malo odrastao sa svojih 26 ali nisam prestao da razmisljam o njoj.
Teta Jasmina kako sam je oduvek zvao i pozdravljao na ulici bila je prilicno visoka, krupna zena, zelenih ociju i smedje kovrdzave kose koja se zavrsavala oko ramena, imala je velike usne, pune, prilicno siroke kukove, ogruglastu i pomalo trticastu zadnjicu a sise ogromne koje nisu bile drzece vec su joj visile i landarale levo-desno kad je hodala.

Danas teta Jasmina nije vise tako zgodna kao nekad ali i dalje za svoju konstituciju je prilicno zgodna zena. Ima nesto u njoj sto me je veoma palilo a to su njeni nezni pokreti kako nogama tako i rukama, cesto se uvijala, guzila, smeskala mi se tako jebozovno da sam gubio razum.Inace deluje kao porodicna zena koju sex nije uopte zanimao, cesto je dolazila kod moje majke i pricala sa njom, druzila se, sve do jednog dana kada mi je majka rekla da joj odnesem neke pare sto je pozajmila on nje.

Secam se bila je kasna jesen padala je kisa, odjurio sam do njene kapije uleteo u dvoriste, primetio sam da plavi jugo njenog muza nije tu, on je inace uvece odlazio da pokupi pazar na trafici i prilicno se duze zadrzavao, dosao sam do vrata i pozvonio.

Zvono nije radilo pa sam nekoliko puta pokucao medjutim niko nije otvarao, usao sam polako i pokucao na vrata u predsoblju. Vrata se otvorise, bila je to ona teta Jasmina, siroki osmeh odusevljenja zaigrao je na njenom licu.

„Ej cao Deki“ – rece. Bila je u kompletno sportski obucena u trenerici. Rekao sam zasto sam dosao a ona me je ponudila da udjem. Znajuci da njen muz nece stici pre 01 sat prihvatio sam poziv.

Tada je bilo oko pola 11 cini mi se. Njena cerka mala Teodora koja ide u II razred osnovne je upravo zavrsavala sa vecerom. Seo sam za sto i skinuo jaknu. Pricali smo tako neke neobavezne stvari pitala me je kako fax, fudbal i tako to, ja sam pitao kako ona, sta radi i na kraju gde joj je muz?

Rekla mi je da ima popis na trafici i da ce malkice zakasniti. Popio sam kafu, mala Teodora je zavrsila sa vecerom, i posla na spavanje. Teta Jasmina je obukla u spavacicu i odvela da spava u susednoj sobi. Posle 5 minuta eto teta Jasmine vraca se.

Tada sam resio da krenem u akciju da pokusam pa sta bude, ili cu proci ili ce puci bruka i znati ceo komsiluk. Bio sam neodlucan kako, sta da uradim.

Znam da su moji neki drugovi primenjivali agresivne metode u takvim slucajevima ali ja nisam bi takav, nisam mogao jer je teta Jasmina uvek bila dobra prema meni. -„Sedi ti slobodno Deki ja samo da operem sudove“ - rece ona u tom trenutku. Tada mi je sinulo sacekao sam malo da teta Jasmina nakvasi ruke i pocne da pere sudove, a onda sam joj polako prisao sa ledja.

S obzirom da je bila jedno 10cm visa od mene morala se malo nagnuti napred da bi oprala sudove. Tada je jebozovno izbacila guzu nazad. Iako joj trenerke nisu bile tesne lepo su se ocrtavali njeni guzovi. Srce je pocelo naglo da mi lupa.

Instiktivno sam ustao sa stolice i posao prema njoj u sebi sam rekao sad ili nikad ruke su joj zauzete. Dosao sam do nje i polako vrlo nezno je rukom uhvatio za dupe.

Tog trenutka je poskocila i uzviknula „Deki“ ispala joj je casa iz ruku koju je upravo prala, okrenula se prema meni gledajuci me vrlo zbunjeno i iznenadjeno.„Sta to radis“ –upita me onako sokantno. -„ Izvinite teta Jasmina omaklo mi se“ – rekoh onako sa uzdahom.

Medjutim nisam skidao ruku sa njene zadnjice, ona je nastavila da pere sudove ocekujuci da cu pomeriti ruku, medjutim ja nisam, resio sam kada sam vec uprskao stvar teram do kraja. Polako sam poceo da mesam rukom po njenom dupetu, poceo sam polako da joj stiskam guzove jedan pa drugi.

Imala je tako ogromnu guzu okruglastu ali ne debelu. Bila je tako mekana da mi je ruka propadala a guzovi joj se klatili levo- desno. Kada je videla da ne prestajem uzviknu -„Sta to pokusavas, nije te sramota“ i pokusa da se okrene medjutim u tom trenutku je uhvatih levom rukom za njenu saku koja je bila u sodoperi i ne dadoh joj da se okrene.

„Izvinite teta Jasmina za ovo, ali nisam mogao da izdrzim, sami smo sada nas niko nece videti, samo jos malo i odlazim ne brinite“ i nastavih da joj mesim guzu zve jace i jace. Stajala je nepomicno nekoliko trenutaka sva zbunjena, nije ocekivala ovakvu moju reakciju. I dalje je bila ledjima okrenuta meni, sa rukama u sudoperi.

A onda je polako ne izgovorivsi ni reci nastavila da pere sudove. To je bio znak odobravanja, shvatio sam da cim se nije pokusala opirati znaci da i pored svog stida da joj je prijalo. Iskoristio sam tu priliku i nastavio da joj mesam guzu,

Cutali smo nekoliko trenutaka a onda sam joj pustio levu vuku i obema je uhvatio jos zesce za zadnjicu, poceo sam da joj mesim ogromne guzove sve jace i jace, postepeno ih stiskajuci i opustajuci prstima.

„Sad je dosta bilo Dejane odlazi kuci ili cu sve reci tvojoj majci“ rece teta Jasmina i ponovo pokusa da se okrene. „Molim vas teta Jasmina samo jos malo i necu vise, odlazim“ –rekoh „Ma ti nisi normalan muz samo sto mi nije stigao, uzmi jaknu smesta odlazi“ „ Sama si rekla da ce zakasniti imamo jos dosta vremena ne boj se“ „ Prestani smesta uci ce Tea i videce nas, ne smem da se derem., sutra rano ustaje za skolu“ „

Ne brini zakljucacu vrata od njene sobe“ rekoh i polako se uputih ka vratima spavace sobe. Shvatio sam da ako ostane u tom polozaju znaci da zeli da nastavim. Polako sam zakljucao vrata sobe, ona je i dalje prala sudove kao da se nista nije desilo. Tada sam shvatio da i ona zeli to.

Prisao sam joj polako od pozadi uhvatio oko struka i odvezao cvor kome su bile vezane njene trenerice, pokusavajuci da ih skinem. “ To nikako, preterao si i ovo“ rece ona i gurnu mi ruke. Nisam hteo da preterujem, priljubio sam se telom uz nju i krenuo rukama prema njenim sisama.

Uhvatio sam dve ogromne poluloptice i poceo da ih mesim, bile su toliko velike da su pocele da mi ispadaju iz ruke nisam mogao sakama da ih obuhvatim. Ona je samo cutala, primetio sam da je pocela da dise sve dublje i dublje.

Setio sam se onog filma „Varljivo leto“ i Jagodinke Simonovic sto me je jako napalilo. Nastavio sam da ih mesim u krug sve vise i vise ali ih nisam stiskao da je ne bih bolele jer znam da zene u njenim godinama to hoce da zaboli.

Njeno pranje sudova je bilo znak odobravanja svega onog sto cinim, sto me je jos vise napalilo, kurac je poceo da mi raste sve vise i vise, mislim da je to osetila na svojoj guzi jer sam bio naslonjen na nju. Onda sam je uhvatio za ruku i tiho rekao: -„Hajdemo na krevet“.

-„Pusti me moram da operem sudove sutra rano ustajem idem na posao“– rece teta Jasmina. - „Dodji samo minut“ rekoh i odvukoh je do najblizeg dvoseda. -„Sta pokusavas“-upita me gledajuci me je onako iznenadjeno nije imala pojima sta mi je sada na pameti palo.

Sela je na dvosed onako zbunjena, ja sam stajao ispred nje toliko blizu da nije mogla nikako da ustane. Onda sam poceo postepeno da otkopcavam dugmice na patnalonama. Kada je videla sta radim pokusala je da ustane ali nije mogla da se uspravi vec je ponovo pala na kauc.

Sada sam stajao izmedju njenih nogu, i poceo da vadim kurac iz gaca. Tada je dreknula. -„Ako smesta ne prestanes zvaci muza, zvaci miliciju“ i rukama me uhvati za noge i pokusa da me odgurne ali se ja nisam dao. U tom trenutku sevnula je moja kita iz gaca, kurac mi je stajao uspravno nategnut kao struna na njemu su se ocrtavale vene i zile.

Kurac mi nije previse debeo a ni dugacak ako cemo posteno ali je izleteo kao metak i stojao pred njom kao koplje. Na to ona zaprepasceno uzviknu, kao da nije nikada videla mlado musko meso. -„Nemoj da vices probudices Teu“ rekoh.

Sva sokirana nekoliko trenutaka je gledala u kurac kao da nikada nije videla patku, pocela je da crveni u licu. Okrenula je glavu u stranu kao ne zeleci vise da ga gleda. Medjutim nije se nista opirala sedela je sasvim mirno gledajuci u stranu. To je bio jos jedan znak odobravanja koji me je naterao da krenem dalje.

Nezno sam je uhvatio za gluvu i rekao: -„Hajde teta Jasmina poljubi ga zar nije sladak, ne plasi se niko nece znati“ -„Pomeri se gadis mi se,“ rece ona i napravi nekako gadljiv izraz lica i okrenu ponovo glavu. -’’U redu ne moras da ga pusis ali barem ga poljubi „-krenuh ja u inicijativu i primaknuh joj glavu. To je bio trenutak gde sam morao uneti malo agresivnosti u igru, ili bi stvar propala. Jednom rukom sam joj drzao glavu a drugom nacetriram moj glavic direktno u njene usne.

Rukama se i dalje drzala za moje noge pokusajuci da drzi distancu, ali nije joj uspelo. Polako sam poceo da kruzim po njenim ustima koje nije htela da otvori, zmureci sve vreme, Tada rekoh: „Hajde lizni ga samo, poljubi, ne moras da ga sisas ako ti ne prija.“ „-

Muka mi je pusti me, nije mi dobro“ „-Sta je bilo nisi ga ni poljubila“ Tada ga ona stidljivo liznu, jedanput pa drugi put, treci put iskoristih priliku i gurnuh joj ga u usta. Usao mi je samo glavic, imala je medene usne. Bile su meke kao kad guras prste u med, primetio sam da ga je liznula jezikom.

Onda sam rukom njenu glavu prosto nabio na kurac. Pocela je da mumla pa sam ga malo iskrivio da joj ne ide u grlo vec ukoso. Tako da ocrtavao na njenim obrazima kada sam joj ga nabijao. U jednom trenutku je skocila.

„Povraticu“- skoci ona i otrca do WC-a. Shvatio sam da teta Jasmina vrlo retko ima sexualne odnose sa svojim muzem postavlja se pitanje pitanje da li ih uopte ima, takodje nije imala iskustva u pusenju pa predpostavljam da nikada nije pusila kurac. Pogledah na sat bilo je vec 12 rekoh bolje da pozurim ako mislim da je izjebem nego da naidje njen muz.

Odoh do WC i kada sam usao video sam prizor koji me je jako napalio. Teta Jasmina je bila negnuta nad kadom umivala se i ispirala usta. Bila se tako natrtila da su joj se jasno ocrtavale gacice koje joj ulaze u guzu.

Kao hipnotisan krenuh prema njoj. Jednim trzajem ruke joj skinuh donji deo trenerice ciji sam cvor vec bio odvezao dok je prava sudove. Sevnula je njena prelepa guza istina sa malo sala, slatka guza u kojoj su se urezivale crne gacice. Ona pokusa da se uspravi ali ja stavih moju ruku na njena ledja i ne dadoh joj da se uspravi a drugom je uhvatih za kukove, svoje telo sam priljubio uz njenu guzu ne dajuci joj da mrda.

-’’Polako teta Jasmina opustite se, hocu samo da vam pomognem’’- rekoh -’’ Pusti me vristacu, ti nisi normalan!’’-rece ona Nisam se mnogo obazirao na njene pretnje jer sam imao prizor iz snova. Teta Jasmina koja me je tako palila bila je u gacicama sa svojoj velikom guzom na mojoj kiti. Nisam uopte razmisljo zeleo sam samo da je kresnem.

-’’Teta Jasmina tako ste zgodni blago vasem muzu sto ima takvu zensku“- rekoh i poceh da joj skidam gacice koje su bile od elastina. Jednom rukom ih smakoh na dole a dugom sam je i dalje drzao za kukove. -’’ Imate guzu kao neke moje koleginica sa fakulteta’’-poceh da joj tepam da bih je malo opustio.

-’’Ama pusti me covece nezgodno sam stala pascu, kada nije sigurna prevrnucemo se“- poce opet ona nesto da izmislja i da se meskolji -’’ Ne brinite drzim vas“ rekoh joj i polako izvadih kurac iz gaca i naslonih na njeno dupe.

Kada ga je osetila poce da se meskolji jos vise i u tom trenutku ruka kojom je bila oslonjena na zidu prebaci na ivicu kada u strahu da se kada ne prevrne, drugom rukom se drzala za slavinu iz koje je tekla voda. Ja je obema rukama zgrabih za njeno veliko dupe i rascepih joj guzove.

Video sam njenu neobrijanu picku medju dve ogromne polulopte na kojima su bile moje sake. Bila je poprilicno dlakava i neobrijana ali me to nije oneraspolozilo. Pokusah nezno da joj ga gurnem ali picka joj je bila vrlo tesna kao da je nevina, pri svakom mom pokusaju da joj ga gurnem ona je jaukala. -’’

Sta to radis nemoj sada bez kondoma“- rekla je onako uplaseno. -’’Nemam ga sada ali ne brinite pazicu’’ -’’Onda prekini stani’’ Nije mi padalo na pamet, a kondom sam imao ali nisam hteo da propustim ovakvu priliku. -“ Teta Jasmina opustite se pa nije vam prvi put’’ rekoh i gurnuh joj glavic prvo. -’’

Jao…uhh…nemoj ….polako, “ poce ona da uzdise. -’’ Necu nisam ja grub, nisam siledzija, polako cu….“ i poceh da joj ga guram sve vise , malo po malo ulazio i izlazio. Rukama sam joj drzao zadnjicu rasirenu a kukovima nabijao sve jace i jace. Pocela je glasno da uzdise da se trze dok sam joj ga nabijao.

Primetio sam da joj je riba i dalje bila vrlo uska, nije bila dovoljno napaljena ali me to nije sprecavalo da nastavljam da joj ga zabijam sve jace i jace, mesajuci rukama njenu veliku zadnjicu. To je trajalo i trajalo nabijao sam ga do besvesti uopste ne obracajuci paznju na njene pozive da prestanem.

Pocela je da kuka kako ne moze vise, kako je boli ali nisam prestajao. Gledao sam njeno lepo dupe i moj kurac kako povremeno nestaje u njemu. Kako sam joj ga gurao tako je pocela da vlazi da tece vodica iz njene picke, postajala je sve vlaznija. Vremenom je postajala sve mirnija i mirnija nije se vise komesala, kao da je gubila snagu a ja sam bio brzu vrhunca.

Video sam da cu svrsiti, ali nisam hteo u picku, polako sam ga izvadio i prineo njenom cmaru. Prvo sam joj gurnuo prst na sta je ona uzdahnula pa joj prineo glavic, koji je jedva usao.

Tu je ona pocela vec glasno da se dere na sta sam se ja uplasio da nas neko nece cuti. -’’To je samo u pocetku posle ide glatko“-rekoh joj -’’Izdrzi samo dok udje“ hrabrio sam je. Jako sam ga nabio u njen cmar tako da mi je pola kurca vec uslo, ona je bila u totalnom transu vise nije mogla ni da vice, samo je jaukala pri svakom mom trzaju, cvrsto se drzeci za kadu.

Drugom rukom je pocela mehanicki da vrti slavinu na kadi, sise su joj landarale i pocela je naglo da uzdise kao da ce zaplakati. Nisam vise mogao da je drzim za guzove jer je pretila da ce pasti pa sam je morao uhvatiti za kukove da se ne bi prevrnula.

Nastavljao sam da joj ga nabijam u cmar iz koga je tekla nekakva tecnost slivajuci se niz njenu picku, nisam mogao celog da joj ga gurnem u dupe jer je i mene bolelo koliko je bila tesna plasio sam se da je ne pocepam, ali sam nastavljao sada vec brutalno divljacki sve jace i jace da joj ga guram.

Posle nekoliko minuta ona vise nije izdrazala na nogama i uz polne jauke pala preko kade malo vise na bok. Pocela je da place i nesto je mumlala ali mislim da je to bilo od zadovoljstva vise se nije opirala tako da sam mogao nesmetano da je namestim na kadu kako mi je odgovaralo i da je nesmetano jebem. Tako je lezala preko kade jedna ruka joj je bila na slavini na nju je naslonila glavu druga ruka joj je bila u kadi na nju je bila oslonjena a kolena su joj bila na zemlji.

U takvoj situaciji meni je posao bio olaksan. Ne znam koliko je vremena proslo ali jebao sam je tako dobrih pola sata, nije se pomerala niti je sta pricala samo je ronzala. Ja sam gurao moj kurac u njen cmar sve vise i vise , odjedanput je sevnila lavina moje sperme nisam ga vadio iz njenog dupeta, svrsavao sam u njoj, mlaz je poceo polako da izlazi iz njenog cmara, slivajuci se niz picku.

Onda sam ga izvadio iz nje i dobro otresao patku na njene guzove. Ufff bio sam premoren, ustao da se umijem, ona je i dalje lezala naguzena na kadi. -’’Teta Jasmina eto gotovo je jel ste dobro“- pokusao sam da je podignem.

Uz moju pomoc je polako ustala video sam da je sva uplakana i iscrpljena jedva se drzala na nogama.. -’’ Hajde istusirajte se pa legnite da vas muz ne vidi takvu’’ Ona je i dalje cutla i brisala suze ali rec nije progovarala. -’’Hajde okupajte se ja sada idem’’ izadjoh iz kupatila.

Otisao sam do spavace sobe da vidim da li smo probudili malu Teu medjutim ona je i dalje cvrsto spavala. Otisao sam do kuhinje da popijem casu vode i cuo sam zvuk tusa iz kupatila, teta Jasmina me je poslusala i tusirala se.

Meni se ipak nije islo kuci bilo je pola jedan i postojala je mogucnost na njen muz naidje. Otisao sam i zakljucao ulazna vrata i otvorio prozor u dnevnoj sobi za svaki slucaj. Onda sam otisao do kupatila. Isped vrata sam se skinuo potpuno go i usao. Video sam teta Jasminu potpuno golu kako se tusira.

-’’Zar ti nisi otisao?“ upita me i stavi ruke preko grudi. -’’Nisam jos i necu sada kada je najinteresantnije“ rekoh -’’Oblaci se i idi smesta jel znas koliko je sati Zoran samo sto nije stigao“ -’’Ne brini se zakljucao sam vrata ako naidje izlazim kroz prozor, nego dodji ovamo na masinu za ves“ rekoh joj.

-’’Sta si uradeo ma ti si skroz lud“ rece ona i izadje iz kade i podje prema vratima da uzme bade-mantil, ali ja je uhvatih za ruku i privukoh sebi. Stajali smo tako goli jedan pored drugog, moj podignuti kurac joj je dodirivao pupak. -’’ Polako, za 5 minuta idem ali sada ozbiljno’’.-rekoh -’’

Teta Jasmina kako imate lepe sise, odavno nisam video lepse’’ – podjoh da joj ugadjam i podjoh ustima ka njenim bradavicama. -’’Vrlo ste zgodni i privlacni, takodje ste vrlo seksi mozemo ovako dugo da se druzimo“- poceo sam da lizem njene sise, dok sam joj jednu lizao dugu sise sam drzao rukama. Drugu ruku sam spustio na njenu zadnjicu.

Bila je jako vruca od tople vode, samim tim i jako mekana pa sam poceo da je mesim rukom. Ona je samo cutila i ubrzano disala, ruke su joj stajale na ramenima kao da je zelela da ako preteram da me odgurne.

Medjutim nisam preterivao lizao sam joj jednu pa drugu sisu. Onda sam polako poceo da krecem ka vratu, ljubio sam je po vratu, lizao, rukama sam je uhvatio za kosu a drugu ruku polako sa dupeta gurnuo medju nege. Bila je jako vruca picka, poceo sam da je zadovoljam rukom povremeo gurajuci prst. Disala je sve dublje i dublje.

Podigao sam glavu i poljubio je direktno u usta poceo sam da joj guram jezik, prihvatila je i ona ljubili smo se tako nekoliko minuta a onda sam je rukama postavio na ves masinu namestio je da sedne i podigao jednu nogu na rame a njenu drugu nogu sam drzao ispod miske.

Obe njene noge su bile izuzetno teske. Onda sam namestio kurac i oceo da ga trljam o njenu picku na sta je ona samo uzdisala. Gledala me je pravo u oci, kao da nije verovala da joj se to desava ali nije se opirala ni bunila, ocigledno joj je bilo lepo i zelela je da traje sto duze.

Njene ruke su bile naslonjene na masinu. Poceo sam polako da joj ga uvlacim, malo po malo usao je ceo, poceo sam da je jebem sada je islo vrlo glatko bila je sva razradjena i vlazna, gurao sam joj ga i izvlacio veoma brzo.

Masina se tresla a njene sise su landarale levo desno, sto me je jos vise napalilo. Gledao sam je pravo u oci ljubeci njenu nogu koja je bila na mom ramenu. Glava joj je bila naslonjena na rame i zmurila je, po nekad bi se pojavila po neka bolna grimasa na njenom licu kada sam ga jace zabijao.

Onda sam joj spustio drugu nogu da visi preko masine a rukama uhvatio za sise koje su poskakivale u mojim rukama od siline moga udara. Poceo sam da svrsavam po njenom stomaku, isprskao sam joj i sise.

Predlozio sam joj da promenimo pozu na sta je ona rekla da je izcrpljena i umorna i da nemamo vise vremena. Slozio sam se i resio da podjem kuci da ne bi naleteo na njenog muza. Pre polaska sam joj doneo ciste gacice i brus.

Morao sam da izadjem kroz prozor u dvoriste pa iz dvorista u susednu ulicu, da ne bih rizikovao. Tako je zavrsena jedna moja nesvakidasnja avantura, ali uskoro planiram da krenem ponovo kod teta Jasmine..
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Noc istine

Izgleda da su partije karata gotovo su deo svakodnevice svakog bracnog para u prvoj godini braka ?! Tog dana moja supruga (Ana) bila je preko dana na poslu a poslepodne je nastavila na casove engleskog jezika.
Drugim recima celog dana sam bio sam kod kuce. Pozvao sam trojicu prijatelja na partiju karata, kako bih skratio vreme. Pozvao sam Anu na mobilni da bi nam kupila neko pice pri povratku kuci, ali nije se javljala, pa sam pretpostavio da je i dalje na engleskom.
Naranvno, poziv za kartanje niko od pozvanih nije odbio i za manje od sat vremena svi su bili za stolom i u najvece se igralo. U sred igre u kucu je usla Ana. Samo se pozdravila sa drustvom i primetivsi da niko od prisutnih nije poveo suprugu dobacila kako nas verovatno zene u najvece varaju dok mi tu igramo “glupi poker”.

Ubacila je mleko u frizider i otisla do kupatila. Ustao sam do kuhinje da sipam casu vode i primetio njenu tasnu pored sudopere. Nesto je svetlelo iz nje pa sam bacio pogled i video da je ocigledno iskljucila zvono na mobilnom pa mobilni svetli da je upozori na propustene pozive.

Verovatno je zvono iskljucila dok je bila na casu pa je zaboravila da ga ukljuci, rekoh sebi. Tada sam primetio njene gacice. S obzirom da su se nalazile ispod pribora za sminkanje zakljucio sam da je nakon sto ih je skinula ocigledno koristila sminku. Kopkao me je razlog ovome.

Momcima sam rekao da idem do toaleta, ali sam iskoristio priliku da prosetam do spavace sobe i proverim nesto. U ormanu u kome Ana cuva svoj donji ves trebalo bi da se nalaze tri kompleta donjeg vesa koji se razlikuju od “normalnog” donjeg vesa. Zapravo, rec je o tri kompleta sexy rublja.

Dva sam joj ja poklonio a treci je tvrdila da je dobila za rodjendan od bivseg momka (?). Primetio sam da su “moja” dva u ormanu ali da treceg nema, a pogadjete, gacice su bile deo bas tog kompleta.

Ovo je bilo dovoljno da u svojoj glavi sklopim pricu o tome kako ona u stvari nije ni bila na casu engleskog vec na casovima sexa sa bivsim momkom.

Iznenada isece me cinjenica da sam joj jos na pocetku nase veze jednom lupnuo koja mi je omiljena fantazija, ali sam napomenuo da nikako ne bih zeleo da mi se zaista dogodi (malo cudno, ali tako je).

Otisao sam do kupatila i posto je brava na vratima bila pokvarena Ana je nije mogla zakljucati, pa sam usao u kupatilo bez kucanja. Ana se samo za trenutak okrenu da vidi ko je usao. Na sebi je imala tanku belu kosulju ispod koje se veoma lepo oslikavao beli brus. Dole je imala crnu usku suknju do iznad kolena, sitno mrezaste carape i lagane sandale koje ocigledno nije jos stigla da izuje.

Kosa joj je bila vezana u rep sto mi je bilo veoma cudno, s obzirom da je to radila samo kada joj je kosa masna, a kako je veoma pedantna osoba nikad joj se nije desavalo da sa takvom kosom ode na posao.

Prisao sam joj da je poljubim u vrat ali ona me lagano odgurnu rukom i upita me sto i dalje ne igram karte, da me nije uplasilo ono za zene koje varaju. Nasmejao sam se i ponovo pokusao da je poljubim ali me ona opet odgurnu i prokomentarisa da je sva znojava i da je bolje da se prvu istusira.

Iznenada sam krenuo rukom ispod njene suknje, tacnije unutrasnjom stranom njenih prelepih butina ka njenom medjunozju. Ona me je cvrsto uhvatila za ruku kako bi me sprecila ali sam tada osetio lepljivu tecnost po njenim butinama! Izvukao sam ruku i pomirisao i umalo se nisam slogirao.

Bila je to sperma !! Dok sam je zapanjeno posmatrao ona je samo pustila kosu i nastavila da se svlaci, kao da nista nije primetila. Raskopcala je kosulju i tada sam video male sljivice svuda po njenom telu.

Prisao sam joj s ledja u prilicno je grubo zgrabio jednom rukom za medjunozje (ispod suknje) a drugom oko struka. Picka joj je bila prepuna sveze sperme i gotovo mi je bilo grozno da to uopste i dodirujem.

- Sta je ovo, kurvo jedna ? pitao sam besno, ali sam pazio da me ortaci ne cuju. - Pa zar nisi o tome mastao sve vreme dok si u vezi sa mnom? odgovori hladnokrvno - Zar ne zelis da cujes sta i s kim se desilo? rece sa nekim zavodljivim smeskom na licu

- Sa Acom ? - Naravno, znas da on ima najlepsu i uvek zeljnu seksa alatku Osetio sam kako mi se kurac kruti do bola. Okrenuo sam je ka sebi i poceo strasno da je ljubim. Zagrlila me je i pocela da grebe preko kosulje po ledjima.

- Sinoc sam se cula sa njim telefonom i dogovorili smo se da se danas nadjemo u centru pa da prosetamo do njegovog novog stana, da casti – saputala mi je na uvo dok sam joj ja mesio dupe preko zadignute haljine.

- Naravno, nisam ni malo naivna. Znala sam sta znaci taj poziv, a znajuci koliko se radovao tom stanu, resila sam da mu useljenje ostane nezaboravno u secanju. Jutros kada sam posla na posao obukla sam komplet koji sam od njega dobila, bar da vidi kako mi stoji.

Znas i sam kako na mene deluje sexy donji ves ? Drugim recima celog dana bila sam napaljena do krajnjih granica. Kako su mi tangice ionako bile skroz mokre a i kako sam zelela da se jos vise zagrejem, resila sam da ih i ne nosim.

Dok mi je ovo pricala ja sam vec raskopcao svoje pantalone i skinuo gacice tako da mi je kurac vec bio slobodan. Podigao sam je na ves-masinu i lagano poceo da guram svog miska u njenu sveze jebanu picku.

- S posla sam do centra otisla busom i u autobuskoj guzvi osecala sam samo kako se tvrdi kurcevi lepe za moje dupe i kako gomila muskih ruku kao nespretno dodiguje moj struk. Imala sam utisak da sam toliko napaljena da mi vec curi niz noge.

Uz to bradacive su mi bile toliko krute da ni brushalter nije to mogao da prikrije. U centru sam dozivela jedno razocarenje kada sam Acu videla sa njegovim prijateljem kako razgovara. Pomislila sam da me je pozvao samo da bi me zajebavao ili jos gore da proba da me zajedno sa njim “obradi”.

Ni jedna od tih kombinacija nije mi se dopadala. Ja sam se sve vreme trudio da ne svrsim pre vremena i jedva uspevao da pratim sta mi prica. - Aca me je poljubio u obraz i pozdravio se sa Nenadom (svojim prijateljem) i dobacio mu da svrati do njega u toku dana kad bude imao vremena.

Uff.. laknulo mi je. Dok smo se penjali uz stepeniste njegove zgrade osecala sam hladan vazduh kako mi prolazi izmedju nogu, a gotovo da sam mogla da osetim njegov pogled na moju zanjicu kako se seta ispred njegovih ociju. Jedva da smo stigli da udjemo u njegov stan On me je zgrabio oko struka i poceo da me ljubi.

Naravno, nisam luda da to odbijem. Skinuo sam je sa ves masine, okrenuo je i presavio. Nastavio sam da je jebem krvncki se zabijajuci u nju. Nisam vise ni razmisljao da li ce neko da nas cuje. - Uhvatio me je za ramene i povukao na dole. Jasno mi je bilo sta ocekuje. Spustila sam se na kolena i lagano mu grickala karu preko pantalona.

Pocela sam da mu otkopcavam i izvadila sam konacno taj prelepi komad. Uh, samo da znas kakav ukus je imao. Nije mu dugo trebalo. Osetila sam kako mi njegova vrela sperma puni grlo. Mrak mi je pao na oci. Pa ja nisam mogao u poslednje vreme da je nateram da mi pusi, a o analnom seksu da i ne govorim. - Kada sam ustala zavukao je ruku ispod moje suknje i video da ne nosim gacice.

Totalno je odlepio. Presavio me je preko stola, zadigao suknju i poceo divljacki da me jebe. Grizo me je svud po telu, ali me nista nije bolelo. Odjednom “blic” ! Okrenula sam se i videla Nenada kako me svojim mobilnim telefonom slika presavijenu preko stola, zadignute suknje, sa carapama i halterima kako me njegov najbolji drug rastura od jebanja.

Pokusala sam da odgurnem Acu i da ustanem ali me je on uhvatio rukom za kosu i ponovo mi lice bukvalno nabio u sto. Nenad mi je priso sa druge strane stola i poceo da me samara svojim kurcem po licu.

Pokusala sam da ga uhvatim rukama i da ga odgurnem ali mi je on uvatio ruke i zapretio da ce snimke odneti mom sefu ako se ne budem smirila. Tek tada sam primetila kameru koja je sve vreme bila postavljena tako da snima ceo hodnik ali je bila pokrivena nekim platnom pa je nisam primetila ranije.

Ti znas moju omiljenu fantaziju da me jebu dvojica i da se to snima kamerom, zar ne?? Jao, kako sam je samo jebo. - Uzala sam njegov kurac u usta i pocela da ga sisam. U tom trenutku Nenad me je uhvatio za glavu i izvukao svoj kurac, sve vreme gledajuci u Acu.

Tada sam primetila da je Aca uzeo neku kremu i da je poceo da mi maze cmar. Dok posto sam pokusala da se otrgnem Nenad me je samo uhvatio sa kosu i vuknuo da to i ne pokusavam. U tom trenutku sam poceo da svrsavam i da joj punim picu.

Sperma joj se slivala niz noge i vec je pocela da ulazi u sandale. - Osetila sam glavic Acinog kurca na svom dupetu, ali nisam uspela da to izbegnem. U sledecem trenutku on je bio ceo u meni. Suze su mi krenule na oci kada ga je nabio do kraja. Drzali su me crvsto i Nenad i Aca dok mi je Aca razvaljivao dupe svojom ogromnom alatkom.

Tada je Aca predlozio da probamo sendvic… Kurva je bila jebana u dupe !! pa ja sam samo mogao da sanjam da joj to radim. E pa neces vise.. izvadio sam ga iz pice i naslonio na njeno dupe. Prosto je sam skliznuo unutra. Tek tada sam shvatio koliki je Acin kurac. - Kao hipnotisana ustala sam i sa raskopcanom kosuljom i zadignutom suknjom cekala da Nenad legne na pod.

Opkoracila sam ga i sela na njegov palamar. Istog trenutka Aca mi je prisao otpozadi i poceo da me jebe u dupe. Svrsavala sam u naletima. Osetila sam kako mi i jedan i drugi pune utrobu. Tu se moja memorija prekida.

Znam samo da sam se nekako nasla u kuhinji i da sam se umivala. Nenad je stajao pored mene. Uhvatio me je otpozadi i iskoristio moju zadignutu suknju i gurnuo mi ga u guzu. Drzala sam se za sudoperu da ne padnem. Aca je sa strane sve to gledao i ispijao pivo naslonjen na zid.

Nenad je ocigledno bio strasno napalje i svrsio je u mom dupetu veoma brzo. - Jel neces da zakasnis kuci? jel nece muz da ti se brine ? pitao me je podrugljivo Aca - Pogledala sam koliko je sati i shvatila da cu zakasniti ako odmah ne krenem. Nisam imala vremena ni da se istusiram.

Samo sam zgrabila svoju torbicu, zakopcala kosulju, spustila suknju i istrcala iz zgrade. Kosa mi je bila sva ulepljena od znoja pa sam je vezala u trku.

Ja sam jos jednom poceo da se tresem od uzitka, puneci joj dupe po ko zna koji put danas vrelom spermom. - A ti se, koliko vidim, bas ljutis zbog svega, a ?? dobaci mi onako preko ramena.

Ja sam tek tad izvadio svoj mlitavi i ljigavi kurac iz njene guze. Sperma joj je curila iz obe rupe. U tom trenutku vrata su se otvorila i jedan od mojih ortaja udje u kupatilo….
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Gospodja sa sela

Žena brata od tetke moga starog.Tad je imala nekih 40 godina.Muž je bio dosta stariji od nje,nekih 15 godina.Vozio je autobus i ?esto je bio na putu.Došli su sa sela u grad.Ona je imala tipi?ni seoski duh.Nerjetko su dolazili kod nas jer smo bili relativno blizo.Družio sam se sa njihovim sinovima.
?uo sam iz pri?a da je bježala od ku?e više puta dok su bili na selu,zbog svekrve. Skoro uvjek sam je vi?ao u suknjama malo iznad koljena.Dobro ih je nosila.Po?eo sam gadno da se ložim jer nije baš birala poze pri sjedenju koje ?e totalno otkloniti misteriju njezinog me?unožja.

Ona je krupna žena ali ne debela.Noge joj pod suknjom izgledaju više nego dobro,malo su ja?e ali lože!Kukovi krupniji,na granici dozvoljenog(ima mnogo gorih u njezinim godinama),izvala?i ih njena visina.Sise fino oblikovane,srednje veli?ine.Kad se smije jednostavno titraju prijete?i da se rasto?e.Guz nisam mogao ocjeniti pod suknjom ali u svakom slu?aju malo ve?i.Kosa sme?a,mini val.

Tipi?na frizura seoske gospo?e.Usne pune,ubile se za kurca! Sve ?eš?e sam po?eo da drkam na nju.U par navrata sam vidio njezine ga?ice ali ne baš sasvim dobro kao i sise dok je radila razne poslove u ku?i saginju?i se.O dupetu da se ne pri?a.?esto sam vi?ao to pozamašno dupe dok se guzila po ku?i u raznim situacijama.

Jedne prilike sam ostao sam u ku?i,ljeto,napolju ludnica,velike vru?ine.Bio sam u šortsu i atlet majici.Gledao sam neki porni? i lagano drkao. Nije imala obi?aja da kuca kad ulazi.Neko je po?eo da otvara vrata dnevnog boravaka,brzo sam ga uvukao u šorts sav preplašen i ugasio tv.

Bila je to ona.Pitala je imali ikog kod ku?e kroz smješak dok sam ja još drhtao od prepada.Rekao sam da su moji otišli u grad uzimati neke stvari i ponudio je da sjedne. O?igledno je došla da se izjada.Nešto je mu?ilo.

Neko ju je iznervirao,bila je isfrustrirana. Pri?ali smo o internim temama,bez veze.Sjedila je na suprot mene i po obi?aju nije prezala od poze,noge su joj bile malo raširene.Napalio sam se kao nikad.Sve ?eš?e sam gledao ka mra?nom me?unožju.Kurac se vidno oslikao na šortsu.Mislim da je primjetila o ?emu se radi.

Odlu?io sam da krenem u akciju.Pitala me je šta sam radio a ja kao iz topa odgovrio da sam gledao porni? i da me je mnogo trznula kad je ušla ali kad sam vidio da je ona odahnu sam.Nasmijala se i rekla:a da,vi gledate porni?e,volim ih nekad pogledati.

Mogao si nastviti sa gledanjem taman da prekratim vrijme dok tvoji ne do?u.Rekao sam:da,ali muškarcu je kazna da gleda porni? a da ne drka.Zadajem jak udarac:nadam se da ?eš pozitivno shvatiti ovo što ?u ti re?i,jednostavno moram:dosta sam puta drkao na tebe zamišljaju?i te u raznim pozama i na razni mjestima(kurac mi je pulsirao u tom trenutku,bilo je vidno).

Gledao sam joj facu i cjenio situaciju.Smješkala se kurvanjski.Osjetio sam prolaz.Izvadih kurac pred njom i po?eh drkati.Rekao sam:ako želiš pokaza?u ti koliko sam naložn na tebe,svrši?u za 5min.Bila je vidno iznena?ena.Lagano sam prilazio dok je još bila u šoku,stao iznad nje,kurcem u neposrednoj blizini njenih so?nih usta.Izmicala je glavu sa preplašenim izrazom lica,ali sam bio uporan.

Kada se skroz nagela na kau? i nije više imala kud stavila ga je u usta i po?ela gutati.Osjetio sam da ?u svršiti,izvadio sam ga iz usta i po?eo je skidati.Lagano je skidaju?i primjetio sam da nije ni blizu onaga što je bilo upakovano odje?om.

Sve sam manje napaljen na tijelo a sve više na ?injenicu da ?u jebavati ženu srednjih godina.Kukovi su joj previše široki,guz rasto?en,noge od koljena ka pi?i?u mnogo široke.Jedina svijetla ta?ka su joj bile izizetno dobre sise.Bijele kao snijeg,mekane i nježne,dobro oblikovane a titraju kao želatin.Odmah sam razmišljao kako da joj ga ubacim bez predigre jer me tijelom nije ložila.

Misionarski položaj je bio idealan za ovu priliku.Navalio sam se na nju i po?eo trpati u ogromnu pi?kurinu ?iju su okolinu krasile izuzetno održavane stidne dla?ice.Jebavao sam je sve ja?e jer nisam osjetio da ?u ubrzo svršiti.Po?ela je da stenje kad sam pove?ao brzinu do maksimuma,sike su se razletile na sve strane,to me ja napalilo.

Osjetio sam kao se sperma približava glavi?u.Izvadio sam ga i po?eo da je lupkam kurcem po pici.zatim je sjela na mene i po?ela da se nabija,bila je sve vlažnija,pica je progutala moj nabrekli kurac.Oblizuje se jezikom i stenje,to me pali.Pokušavam da mislim na nešto drugo kako bih još malo zadržao spermu i dobro nabio pritisak za svršavanje po njenoj sad ve?e znojnoj faci.Vratili smo se opet u misionarsku pozu.

Dobro sam je razvaljivao iako joj je pica bila ogromna.Izvadio sam ga i po?eo je jebavati u sise.Moja kur?ina nikad nije bila me?u mekanijim sisurinama!Jebavao sam je u sike nekih 5min a onda sam lavinu sperme po?eo da istresam u njeno grlo,na lice i sise.Više nije bila isfrustrirana.

Vrtio joj se osmjeh na lice.Obrisala se i obukla.Zajedno smo do?ekali moje. Poslije sam je jebavao još 4 puta i više nisam mogao jer kao što sam rekao na njezino tijelo se nisam puno ložio kad sam vidio kakvo je,a žestoko napaljivanje što jebem baš nju,me je prošlo.Od ova 4 put najbolje mi je bilo kod nje u ku?i dok je muž spavao i nije bio svjestan da mu razbijam ženu u hodniku na zamrziva?u.To je bio veliki izazov,svršio sam za 5min.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Nevjerna supruga



Radim kao rucunovodja za jednu veliku banku, posla je uvijek preko glave tako da kuci dodjem umoran i obicno se samo svalim u krevet. Moja supruga i ja smo u kasnim tridesetim, ona je krupna plavusa sa velikim oblim guzovima i lijepim sisama koje uziva pokazivati u uskim majicama. Nakon nekoliko godina nas se seksualni zivot sveo na 1 – 2 puta sedmicno kada joj nabijem svoj mali kurac u vrelu picku i obicno svrsim nakon par minuta znajuci da je ostala nezadovoljena, zeljna velike, tvrde kite koja ce je puniti satima.


Cesto sam mastao o tome kako je nasla ljubavnika koji je nemilosrdno jebe dok sam ja na poslu, koji joj siri picku debelom kurcinom, mnogo, mnogo vecom od mojih 13- 14 cm. Drkao sam na tu pomisao, mastao o tome dok je jebem…….. Jednog dana sam odlucio da idem kuci ranije, jer se nisam bas osjecao najbolje.

Kada sam stigao pred kucu, iznenadio me je auto parkiran u dvoristu. Prepoznao sam Pezo naseg prijatelja Ivana, bilo mi je cudno sta on radi u to doba dana. Nije mi trebalo puno da shvatim o cemu se radi i polako sam obisao kucu, nadajuci se da cu je zaista zateci sa njim. Par puta mi je u sali, ili mozda ne, pomenula kako su Ivanove pantalone “lijepo” popunjene. I sam sam ponekad krisom gledao obrise velike, debele kite i pitao se kolika je kada se digne.

Krisom sam dosao do prozora dnevne sobe i ukazao mi se prizor o kome sam samo mastao. Ivan je sjedio rasirenih nogu na kaucu dok je moja mila, draga zenica imala usta puna njegovog kurca ! Kao sto sam ocekiovao, bio je veliki, debeo, i ona je uspjela da proguta samo polovinu. Oboje su bili goli, i ja sam gledao kako joj se bjelasaju teski guzovi dok kleci medju negovim nogama.

Kurcic mi se u trenu digao i nisam mogao odoliti a da ga ne izvadim i pocnem ludjacki drkati. Srecom ograda je bila dovoljno visoka da me niko ne moze vidjeti sa ulice, i tako sam stajao tu, drkao, i uzivao dok mi zena pusi kurac drugom muskarcu, tu pred mojim nosem. Nije mi trebalo puno, i vec sam strcao spermu po zidu dok je Ivanu vec ocito dosadilo da mu samo pusi.

Ustao je dok se ona naslonila na kauc i izbacila veliko dupe, rasirila noge i cekala da je zajase kao kuju. Rukom je drzao kurac i polako ga uvodio u njenu picku. Ona je nabila glavu u jastuk, i mogao sam vidjeti kako se nabija, siri noge da ga primi cijeloga. Ivan joj je grabio guzove i nabijao sve dok mu nije bio nabijen do teskih jaja.

Uzivao je ocito u njenoj vreloj, uskoj picki koju ja nikada nisam uspio rasiriti. Iznenadilo me je kako je bio grub sa njom nabijao se zestoko, divljacki, bez milosti. Ja sam pogledom gutao svaku pojedinost te jebacine dok mi je kurac jos uvijek bio tvrd kao nikada do tada. Poceo sam ponovo da drkam, razmazujem spermu, nasladjujem se prizom sopstvene zene nabijene na Ivanov kurac.

Cinilo mi se da je jebe satima, ali se vjerovatno radilo o mozda pola sata za koje je ona primila vise kurca nego od mene za nekoliko mjeseci. Ivan je ubrzao svoje pobrete i nabio ga jos nekoliko puta dok se nije svalio na njena ledja svrsavajuci.

Polako ga je izvadio iz nje, i sa mjesavinom pozude i uzasa sam mogao vidjeti kako joj je pizda ostala rasirena, mokra od njenih sokova i sperme. Usmine su bile nabrekle, crvene, usijane od njegovog debelog kurca. Osjecao sam ljubomoru, ali u isto vrijeme me je obuzimalo cudno zadovoljstvo sto mi je neko napokon dobro izjebao zenu.

Vratio sam se na posao, zbunjen, zadovoljan, zabrinut, ali i potpuno napaljen. Morao sam otici jos jedanputa do toaleta, i izdrkati vrteci u glavi film, njegov veliki kurac, teska jaja koja lupaju o njene guzove……..

Naravno, kada sam se vratio kuci nisam nista rekao, ali sam primjetio kako je zadovoljna, sretna. Nakon toga smo poceli da imamo sex cak i rijedje, jednom u 10 – 15 dana, i na moje iznenadjenje ili ne, to joj ocito nilo previse smetalo.

To je samo bio dokaz da redovno uziva u Ivanovom mesnatom kurcu, i da joj ja nisam ni potreban. Ja sam redovno drkao mastajucu o tome kako je puni i napokon sam bio sretan.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Neponovljiv dogadjaj

U to vreme isla sam u cetvrti razred srednje skole i kao sve moje drugarice bila u dobu kad se javlja interesovanje za seks; doduse, ono se mnogo ranije javilo ali se svodilo na samozadovoljavanje. Niti su seks mogli biti ljubakanje na zurkama i pokusaji mazenja od strane nasih neiskusnih vrsnjaka.


Od predmeta u skoli najvise sam volela hemiju i to samo zbog profesora koji mi je taj predmet predavao. Zvao se Zdravko, imao je trideset jednu godinu i za nas neiskusne tinejdzerke bio je simbol seksa i inspiracija za bludne fantazije. Vecina mojih drugarica je mastalo da svoje “patnje” vezane za himen odstrane njegovim kurcem! Bio je visok, suvonjav, i zgodan. Kradomice smo ga gledale kad igra kosarku sa svojim kolegama u skolskom dvoristu. imale smo utisak da je on pravi muskarac za prvo seksualno iskustvo …

Tog dana cas hemije bio je poslednji u popodnevnoj smeni. Ja sam ga zaneto posmatrala i zamisljala sebe u njegovom narucju. Iz sanjarenja me je trgao njegov prodoran muzevan glas: prozvao me je da odgovaram. Sva zbunjena izasla sam pred tablu. Na postavljena pitanja, ja sam cutala, nista nisam mogla da izustim. Totalno sam se blokirala. Ne znam kako je on protumacio moje smeteno drzanje, ali znam da sam dobila jedinicu uz napomenu da ostanem posle casova.

Kada se cas zavrsio i kad su svi izasli, shvatila sam da smo u ucionici samo ja i moj Zdravko. Ta neocekivana blizina mi je naterala krv u glavu, a bogami i u jos neka delove tela. Pozvao me je u kabinet pored ucionice. Ponovo mi je postavio isti zadataka, ali ja odgovor nisam imala. Pocela sam da se preznojavam, bilo mi je neprijatno; pomislice da sam glupaca. Zdravko se blago smeskao - sigurno me je procitao - a onda mi je predlozio da zajedno pokusamo da resimo formulu. Stao je iza mene, podigao mi je ruku i lagano poceo da je prevlaci preko table. Prilikom dodira, osetila sam blage zmarce. Em sto je bio blizu i sto mi je drzao zglavak ruke, em me je nabreklim pantalonama, tamo kod slica, sesoljio po guzi. U pocetku sam mislila da je taj dodir slucajan, medjutim kako su minuti odmicali, pritisak je bio sve snazniji. A onda se u njemu nesto prelomilo, kao da je doneo neku odluku. Okrenuo me je prema sebi i nezno poljubio. ja obamrla …

Seo je na katedru i otkopcao pantalone. Lagano se izmigoljio iz njegovih gaca glavic, koji kao da je jedva cekao da izadje na svetlost dana.

- Dodji ovamo! - pozvao me je tihim glasom.

Ja sam kao hipnotisana zakoracila prema njemu, a on me je zgrabio za kosu i ugurao mi svoj jezik u usta. To nije bilo balavljenje kao sa mojim neiskusnim drugovima! Sve jace je palacao po mojoj usnoj duplji, a rukama je patrolirao po mom telu, koje je podrhtavalo od slasti; nikad ranije nisam tako nesto osetila. Za tren oka mi je skinuo dzins i gacice; lako me je posadio na katedru. Seo je ispred mene i zagnjurio glavu u moju picu; opruzila sam se preko stola i - istiktom zene - podigla noge.

- Lizi mi picu! - zamolila sam ga.

Do tad o lizanju sam ponesto znala jedino iz porno filmova, pa nisam mogla da pretpostavim kakvo zadovoljstvo to za zenu moze da bude. Poceo je da palaca levo-desno po mom malom klirotisu; nisam mogla vise da izdrzim …

- Molim te, profesore, uteraj mi ga!

- Da li si nevina? - Upitao je - Ne zelim komplikacije …

- Nevina sam, ali neka te to ne brine. Hocu da se oslobodim himena s nekim ko je iskusan!

Cim je dobio zeleno svetlo, poceo je kurcem da prodire u mene, ulazio je santimetar po santimetar i pri svakom sledecem udaru sve dublje je bio u meni. Iznenadno peckanje oznacilo je kraj moje cednosti. Himen nije vise bio prepreka i sad je profesor ubrzao ritam, sve vise mi ga nabijao. Mada sam bila neiskusna, osetila sam da je bio blizu svrsavanju; dahtao je a pogled mu se zamaglio. Naglo se odmakao od mene i poceo da ga drka na moju ribu. Mlazevi su spricnuli, sperma se izlila po mom stomacicu i butinama. Sva sam se bila ulepila. Lagano sam se pridigla, osecajucu se kao da sam doletela iz neke bajke koja je suvise kratko trajala. Zdravko je sedeo na stolici ispred mene i samozadovoljno konstatovao:

- Vredelo je sto si ostala posle casova zar ne, mala? Popravila si ocenu! Pazi - nikom ni reci! Nemoj slucajno da se hvalises pred svoji drugaricama! Proslo je od toga dosta vremena; zavrsila sam srednju skolu, pa i fakultet ali vise nikad nisam osetila takvo seksualno ushicenje kao onog dalekog dana kada me je profesor Zdravko povalio u hemijskom kabinetu. Godine su prolazile i seks mi je sve vise bio rutina a ono sa profesorom bio je neponovljiv dozivljaj.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Na plazi sa neznancem



Zestoko sam napaljena. Mazim picu i zamisljam kako me neko jebe. Na plazi sam, gola i sama. M oje sise su vec zeljne muskog dodira a pica zeljna rasturanja kurcem. Zelim seks. Tada ugledam prelepog neznanca koji me odmerava i veoma upadljivo gleda mene kako drkam picu. Ja mu mahnem i on mi prilazi. Sve je blize i blize.

Na sebi ima majcu i kupaci kostim. Prilazi mi a ja trljam picu sve jace i jace. Polako skida majcu koja otkriva negove nabildovane misice. Ja je trljam sve jace i jace. Mmmm, kako bih volela da pocne da me jebe. On lagano skida kupaci kostim. Oh, pa to je veliki primerak. Njegov kurac je tako vreo, tako dugacak. On pocinje da ga drka. Gledamo se i drkamo. Oh, on sada vec postaje krut i cvrst. Zelim da ga dodirnem. Polako priblizavam ruku njegovom kurcu, a on mi ocima daje znak da ga uhvatim.

Pocinjem da mu drkam, a on stavlja ruku na moju vlaznu picu i pocinje da je trlja. Volim sto ne zurimo i sto ce me napaliti da dozivim orgazam. Ja diktiram tempo. Polako se spustam ka njegovom kurcu i pocinjem da ga dodirujem usnama. Stavljam ga u usta i radim mu gore-dole. Jedva mi staje u usta jer je cvrt i velik. Lizem mu jaja, kurac…mmm, on me okrece i namesta u pozu 69. Jedno drugo lizemo. On jezikom stimulise moj klitoris, i svoj jezik gura duboko u moju vaginu. Bas je dobaru lizanju.

Lagano je priblizavao svoj kurac mojoj pici a ja sam zarko zelela da me jebe. Poceo je polako da prodire u mene. Tako me je mazio po sisama a njegov krut kurac je vec bio u mojoj pici. Ja sam mu lizala uho, a on se najezio od prijatnosti. On odjednom naglo vadi kurac iz moje pice i svrsava po meni i po pesku oko nas. Svidja mi se sto nije svrsio u mene, pa da zatrudnim. Prstom skupljam spermu sa svog tela i lizem, a u isto vreme pusim njegov kurac.

Dozivela sam orgazam. On sada usporava. Ja ga pratim. Leze pored mene i drzi svoju ruku na mojoj pici dok ja drkam njegov kurac. Bas je bilo dobro. On odlazi ostaljajuci me na pesku posutom spermom, da razmisljam o ovom seksu i to da li cu ga ikada vise videti.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Na Prvi Pogled



Da li je moguce se zaljubiti na prvi pogled? Uvek sam se pitao na to jer se meni to nikada nije deslo,sve do sada? Sve se to desilo pre par godina tacnije 8.3.2003. To je se desilo ovako: Jednom prilikom oko pola noci neko me cimnu na moj mobilni telefon,pogledao sam u telefon i video nepoznati broj telefona,ali nisam mnogo mario na taj broj.

Kad sam se pobudio pogledao propustene brojeve video sam taj broj ponovo. Poslao sam poruku da vidim da li je greska. Posle nekog vremena dobio sam poruku,da je greska,odmah sam poslao jos jednu poruku koja je glasila covek moze jednom da pogresi,ali vise puta nepostoji mogucnost da pogresi vec ima nameru.

Posle nekog kraceg vremena poslala mi je poruku da se mozemo upoznati ako zelim. Pristao sam na tu mogucnost,i poceli smo se dopisivati. Tako je potrajalo sve do 8.3.2003. godine. Tog dana sam posao sa drugarom u N.Sad kod jedne moje drugarice na rodjendan.

Dosli smo do glavne autobuske stanice i sa prijateljem sam se posvadjao oko poklona i oko drugarice.Toliko sam bio nervozan da mi se nije vise islo na taj prokleti rodjendan,ali nije mi se islo ni kuci.Posle kraceg vremena razmisljao sam da odem kod moje nove prijateljice,poslao sam poruku da li prima slepog putnika ona je ogovorila da prima.

Onda me je ona pozvala i pita da li sam ozbiljan rekao sam da jesam da upravo kupujem kartu za Bujanovac.Upocetku mi nije verovala,kada sam dosao na salter paralerno sa prijateljum posalo trezio sam kartu za Bujanovac dok je on trazio za Novi Sad.Prijatelj me je uputao da li sam normalan ja sam rekao da nisam.

Usao sam u autobus i poceo da razmisaljam kako li izleda nado sam na nije ruzna i razmisljao sam kao ce me primi,na mnoga pitanja nisam imao ogovor,ali nema veze odgovor ce stici kad je budem upoznao.

Proslo je 8 sati puta i stigao sam u Bujanovac,cekao sam da doje i razmisljao valjda me nece zenuti gde cu ja spavati jer nema vise autobuse privi je tek u 7 sati ujutru.Posle nekog kraceg vremena ona je dosla kada sam je video nisam mogao da verujem da tako lepo izgleda,u tom trenutku kurac mi se nadigao hteo je da eksplodira pokusavao sam se nekako da se suzdrzim,ali nisam znao kao,jer je predivno izgledala,a tek njen miris prosto sam poludeo sto je jos gore zaljubio sam se po prvi put u zivotu.

Krenuo sam njom kod nje u stan u centru bujanovaca.Kada smo dosli bila ja samo njena setra sa zetom i malom cerkom.Mi sno odmah krenuli u njenu sobu da se bolje upoznamo nisam vero9vao da ce mo biti sami u njenoj sobi,ali je tako bilo. Ja sam sedeo u njenoj omiljenoj fotelji i razmisaljao kako da joj se priblizim.

Dok smo se upoznavali video sam u njenim ocima da zeli da se kresemo.Samo je cekala da pravi trenutak. U jedno trenutku sam ustao da se navodnom protegnem i poceo daj pricam kako je lepa privlacna i da bisam skoro video tako lepu devojku.Priso sam i seo poredm nje i dalje davao komplimente posle kraceg vremena poljubilame je i srusila me je bio sam u njenim vlasti poceli smo zestoko da se ljubimo i da se svlacima,moj kurac je toliko bio nabrekao da je hteo da eksplodira.

Polako sam ruku zavlaci u njene pantalone i oseti sam vlaznu pickicu koja je zelela moj kurac i dobro jebanje.Kako sam poceo da zavlacim ruku u njenu picku ona je poludela i izvadila mi je kurac.

Pocela me je da me ljubi sve nize i nize sve dok mi nije stavila kurac usta,lagano mi je ljubila kurac i stavljala ga u kurac,u tom trenutku sam pomislio kako dobro pusi.Dok mi je pusila kurac ona mi ja sam je svlacio dok nije ostala gola,onda je ona skocila na mene i natakarila se na kurac moj .Skakala mi je po kurcu dako dobro video sam da ce skoro da svrsi da se toliko napalila.

Okrenuo sam i krenuo sam da je jebem u dupe sve dok nesvrsim,jebao sam je svom mojo snagom sve dok nesvrsim.Kada sa svrsio svrsio sam joj u dupe sperma je izlazila iz njenog cmara,ali nism prestao da je jebem jos nekih pet minuta. I tako sam imao se zaljubio i imao dobar seks na vidjenje i nikada taj seks nisam zaboravio
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Novogodisnja Zurka



Ovo je istinita prica o mojoj devojci Snezi i njenoj “zurci” za pamcenje. Kao i svake godine, i za ovu, 2001. novogodisnju noc pozvao sam neke prijatelje na kucnu zurku. Kao i uvek, bilo je nekih 20-tak ljudi, uglavnom mojih i Snezinih prijatelja. Bilo je i nekih, nama nepoznatih likova koji su dosli sa nasim drustvom. Jedan od njih bio je Vlada, koga cu (cucete vec!), upamtiti za citav zivot.


Moja Sneza je crnokosa devojka, skladno gradjena, sa najlepsim ustima na svetu. Za ovu Novu Godinu obukla je crnu, dekoltiranu tesnu haljinu, koja je lepo ocrtavala njene oble grudi. Svi nasi prijatelji su iznosili komplimente na njen izgled, sto je meni, naravno, izuzetno prijalo.

Zurka je pocela ispijanjem alkohola i igranjem uz dance i latino muziku. Moja Sneza, kao retko koja riba bila je pravi strucnjak za igru. Uvijala je svoje telo u ritmu muzike sto je samo zagrejavalo atmosferu na zabavi. Ja sam, vec pripit i pomalo umoran, sedeo zavaljen u fotelju i gledao njenu tacku. Tada je pocela lagana muzika, Sneza je dosla do mene i pozvala me da plesemo, ali ja sam vec bio dobro pijan i rekao sam joj da nisam u stanju.

U tom trenutku se pored nje stvorio Vlada i pitao je za ples. Ona me je upitno pogledala, a onda zaplesala sa njim. Video sam da su dobro drzali ritam, Vlada je obujmio oko struka i lagano vodio po sobi, ponekad spustajuci ruku na njen struk i guzu. Snezi to nije smetalo, samo se jos vise pripijala uz njega i polako spustila glavu na njegov vrat koji je lagano dodirivala rukama.Video sam da su nesto pricali i da se ona smejala, ali sam od velike kolicine alkohola bio potpuno ravnodusan.

Ustao sam lagano i krenuo ka kupatilu, a kada sam se vratio Sneze i Vlade nije bilo! Otisao sam do terase (koja izlazi i na dnevnu i na spavacu sobu) da se malo rashladim, i tada zacuo zvuke iz spavace sobe. Prislonio sam glavu uz prozor, i imao sta da vidim: moja Sneza je skidala svoju haljinu, sevnule su u mraku njene bele sise i ostala je samo u svojim svilenim, crnim, tanga gacicama. Vlada je vec rukama napipao njenu vrelu picu i poceo da je miluje preko gacica.

“Ooooohhhhh, tako, diraj mi klitoris, zavuci mi prst u ribicu”,stenjala je Sneza dok je jednom rukom otkopcavala slic njegovih pantalona. Onda je ispao njegov veliki, podignuti kurac koji je ona dohvatila rukom i pocela da drka, spustila se na kolena i strpala njegovu palicu u usta. “To, sisaj ga, progutaj ga celog”, zajecao je Vlada, nasta je Sneza samo zamumlala i jos vise ustima stegla njegov nabrekli glavic. Osetio sam u isto vreme i ljubomoru i strast, kurac mi se digao kao nikad do tada gledao sam moju Snezu kako pusi kurac drugog coveka.

“Hocu da me jebes tim velikim kurcem, daj mi ga, tucaj me otpozadi”, zarezala je Sneza potpuno pomahnitala od strasti. Vlada je uzeo kurac u ruku, dva-tri puta zagulio kozicu, a za to vreme se Sneza propisno naguzila i silovito ga sterao u njenu mokru jazbinu skroz do jaja. “Aaaaaahhhhhh, aaaaaaahhhhh, to, tucaj me, tucaj me, tucaj meeeee”, vristala je Sneza dok je Vlada rukama dohvatio njene sise i poceo da stiska bradavice. Ja sam vec besomucno drkao svoj nabrekli kurac napaljen prizorom koji vidim kako neko jebe moju devojku.

U tom trenutku Vlada je jos jednom zabio svoj kurac duboko u Snezinu raspomamljenu pizdu i ona je pocela da svsava: “Oh Boze dragi, svrsavam, oohhhh!!!!”. To je i Vladu dovelo do vrhunca, izvadio je svoj kurac i stavio ga medju Snezine sise, a glavic je dopirao do njenih usana: “Sisaj ga kurvo, napunicu ti usta spermom”. Ona je spremno uhvatila glavic usnama a sisama mesila koren njegovog kurca koji je poceo da bljuje potoke sperme, tu u mojoj spavacoj sobi, po njenim ustima, sisama i kosi!

To je i mene dokrajcilo, jos par puta sam povukao kozicu gore-dole i izbacio veliku kolicinu sperme, zadovoljan i uzbudjen kao nikad do tad. Polako sam se iskrao sa terase i vratio se u sobu, a tamo je bilo samo jos par gostiju koji su se pijano klatili uz muziku. Onda se pojavila i Sneza, prisla mi i rekla:”Srecna ti Nova Godina ljubavi, ovo mi je bila najlepsa zurka!”. Ja sam se nasmejao i zario joj jezik u grlo, a u ustima sam osetio nesto slano - ukus Vladine sperme.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Letnja prica
Ivana, moja sestra ima dugu vezu, a njen momak Marko je dobar prijatelj mene i moje zene. Žive zajedno vec par godina. Sve bi bilo kao i kod svih drugih ljudi da ja oduvek nisam posmatrao Ivanu na jedan drugi nacin. Bila je vrlo zgodna, sa svojom dugom crnom kosom, zelenim ocima, grudima na kojima bi pozavidela svaka devojka. Njeno dupe je uvek bilo utegnuto i uvek su se mogli videti obrisi tangi koje je uglavnom nosila. Bilo je sasvim normalno da se svaki momak zainteresuje za nju i poželi da je poseduje. Mada, nije bilo normalno sto ja, kao njen brat nisam bio izuzetak. Mozda zato sto je starija od mene samo dve godine i sto sam oduvek drkao na nju, mozda sto sam se rano ozenio i brzo se zasitio zene, a jos nijednom je nisam prevario, mozda… ni sam vise neznam zasto. Oduvek smo imali jedan otvoren odnos i bili prilicno bliski, obozavao sam njenu otvorenost i nije bilo teme o kojoj ja i ona nismo mogli da razgovaramo bez ustezanja, pa cak i kada je rec o seksu. Kada je pao dogovor da svi zajedno idemo na letovanje, nameravao sam da tu nasu bliskost jos vise produbim jer vise nisam mogao da se obuzdavam, pogotovo posle nekih sitnica koje su prethodile letovanju. Mada zivimo u istom gradu bila je retkost da se sretnemo, neracunajuci najavljene kucne posete jedno kod drugih. Tog dana sam morao zavrsiti neke nagomilane obaveze i kada sam usao u poresku upravu nisam imao kud nego da stanem na kraj ogromnog reda. Posle par trenutaka sam osetio nezan dodir na ramenu i iznenadio se kada sam ugledao sestru Ivanu. Ljubimo se u obraz uz uobicajnu spiku. Ne mogu da izdrzim pokusavajuci dobro da je odmerim od glave do pete. Uske bele pantalone i beli topic sa golim zategnutim stomacicem, i crni cipkani brus koji se jasno nazirao skrivajuci njene prelepe sise. Kada se par puta naslonila njima na moja ledja kurac je naglo poceo da mi se dize. Neznam zasto ali sam ubedjivao sebe da je to namerno uradila. Posto je proslo dobrih dvadesetak minuta u redu ona mi onaku u sali predlozi mogao bi da me propustis ispred. I ja se nasalih i rekoh naravno gospodjice izvolite. Ludeo sam gledajuci u njenu cvrstu i prelepo oblikovanu guzu na kojoj se jasno nazirala tracica od tangi. Uzbudio sam se maksimalno i trudio da joj pridjem sto blize upijajuci njen miris i u jednom trenutku naslanjajuci kurac na njenu guzu. Posto nije reagovala nisam imao nameru da se povucem, pogotovo kada je pocela da mi pokazuje neke obrasce koje je trebala da preda. Tada sam, kao nemarno, jos joj blize prisao i ponovo, kao nemarno, obuhvati njenu misicu. Par puta je prebacila tezinu tela sa jedne na drugu nogu gotovo masirajuci moju izbocinu. Kasnije, dok smo koracali prema autima uhvatila me je pod ruku, sto je pre toga bila prava retkost, i ponovo u vise navrata sam osetio njenu sisu na svojoj misici. Sledeca situacija koja me definitivno izbaca iz koloseka je da posle par dana, dok sam bio na poslu, dobijam od nje poruku na mobitel da joj treba neka moja pomoc u vezi posla i da se vidimo u jednom kafeu pored jedne banke. Posto su i njoj i meni resurs bile finansije to mi u pocetku nije delovalo nista neobicno. Ipak sam odjurio sto sam brze mogao. Leprsava suknja do iznad kolena, uzani sako koji otkriva prelepi crveni cipkani bodi, sa obrisima prelepih polulopti njenih grudi koji se jasno vide. Sve vreme sam krisom, koliko sam to mogao da sakrijem, buljio u njega. Posle par uputstava u vezi popunjavanja neke prijave, narucili smo pice. Primetio sam da me nekako cudno gleda, da nekazem pozeljno. Jel ti zena rekla sta smo pricali o tebi pre par dana. Neznam na sta mislis, rekoh. Rekla sam joj da si odlicno izgledao sve dok se nisi ozenio. Pa gde je smela to da mi kaze, a sta mi to sada fali. Pa nista malo si se opustio, nebrijes se redovno… i sve to uz neki, za mene jebozovni osmeh. Tako znaci seko, pa da ti kazem iskreno sve mi je to dosadilo, pa i sada samo da se obrijem i malo uvucem stomak i to je to zar ne, rekoh kroz smeh. I ona se smejala. Pa i ti si mi se malo ubuckila. Daj, ponovo se nasmeja, idem na fitnes tri puta nedeljno. Pa neznam bas meni se tako cini, mada salu na stranu odlicno izgledas… za svoje godine, dodadoh i ponovo se nasmeja. Ona me lupi po ramenu, hej samo sam dve godine starija od tebe. Shala, dodadoh i oboje se ponovo nasmejasmo. Posle par trenutaka rece da mora do toaleta i posto smo sedeli na jednom dvosedu jedno pored drugog ona usta i samo dodate sedi nemoras da ustajes i krenu tako da se guzom ocesa o moj kurac. U trenutku mi je kurac skocio. Nesto kasnije se vratila kraj mene na gotovo identican nacin samo sto sam ja ovaj put iskoristi i kao je nemarno uhvatio za struk dok je prolazila pored mene. U razmaku od par dana dva puta je protrljala guzu o moj kurac, boze, izludecu. Imao sam takvu zelju da je nabijem na kurac, za koju se vise nisam ni trudio da je potisnem. Sa tom mojom ogromnom zeljom otisli smo i na zajednicko letovanje. Toliko sam izgubio razum da sam svaku mogucu priliku koristio da je dodirnem na bilo koji nacin, a dodatnu hrabrost mi je pruzalo njeno neprotivljenje. Ja i zena smo bili smesteni u kuci nekih prijatelja na malo nepristupacnijem terenu ali smo koristili i njihov brodic kojim smo se svakog dana sastajali sa Ivanom i Markom koji su imali drugi smestaj i plovili duz obale odlazeci na razne plaze. Jednom sam iskoristio priliku kada je Ivana bila sama u vodi i otplivao do nje. Za razliku od svog momka ona je volela da pliva dugo i mogla je provesti i do dva sata u vodi. Stigao sam do nje i predložio joj da otplivamo do bova koje su bile udaljene nekih stotinak metara. To je naravno odmah prihvatila i ne sluteci kakve planove imam u glavi. Plivao sam iza nje. Moj kurac je vec bio toliko napet da sam dolazio u iskušenje da je uhvatim s leđa i nabijem joj svoj kurac u njeno prelepo dupe. Naravno, suzdržavao sam se maksimalno. Kada smo doplivali do bova zaronio sam iza nje. Prilikom izrona pravio sam se da je ne vidim i izronio tacno između njenih nogu. Iznenadila se kada me je videla. Kako se drzala za bovu doplivao sam iza nje i naslonio se na nju. Tada je sigurno osetila moj kurac koji je bio toliko napet da mi se cinilo da cu svakog momenta svršiti. Ruke su mi bile cas na njenom struku, cas oko njenog stomacica. Sve kao slucajno, ali uz ogromni uzitak s moje strane koji se sve vise pojacavao zato sto se ona nije protivila tome. U jednom trenutku uhvatio sam je za ramena govoreci joj da cu da je zagnjurim, a u stvari sam je citavo vreme u tim »pokušajima« gnjurenja nabijao što sam više mogao na svoj kurac. Odjednom se odmakla i rekla da se vratimo nazad. Po nacinu na koji je to rekla pretpostavljam da je ukapirala šta mi je bilo u glavi. Nakon ovog kupanja još u par navrata dešavale su se slicne situacije, ali se uvek završavalo bez konkretnih rezultata, jer nisam dobijao nikakvu povratnu informaciju s njene strane jer bez obzira na svu moju napaljenost ona mi je ipak sestra i njen pristanak je bio neminovan za bilo sta vise. Mada je Ivana bila sve opuštenija i sve otvorenija, tako da je pocela da odgovara na moje komplimente i otvoreno mi se zahvaljuje dok se u pocetku samo smesila na to. Nijedan trenutak nisam zeleo da ispustim kada
smo ostajali sami, stavljajuci joj do znanja da je prelepa i da ima savrseno telo i koji joj bikini bolje stoji. Cak je i ona meni pocela da uzvraca slicne komplimente. Zajednicki odlazak na plažu postao je rutina. Tako smo se bili dogovorili da jednog dana idemo do jedne uvale gde ima prelepa plaža ali je udaljena dva sata vožnje brodicem. Kada je trebalo da krenemo tog jutra, ispostavilo se da Marko nece ici jer mu je došao drug iz Svedske, koji je bio samo u prolazu pa je morao da se vidi sa njim. Nas troje smo se dogovorili da se nađemo u marini. Međutim, moja žena, na moju veliku srecu, je prethodne noci pojela ocigledno nešto pokvareno, tako da je pred samo kretanje ipak morala i pored velike želje da odustane od plaže zbog tegoba sa stomakom. Ja sam otišao da se vidim sa sestrom Ivanom u marini. Iznenadila se kada me je videla samog i pitala gde je Jelena. Rekao sam joj šta se dogodilo i da nije mogla da dođe. Pa sta cemo sada nas dvoje bato. Rekao sam joj da cemo ici negde bliže samo da se okupamo i da se brzo vracamo. Pristala je. Dok smo se vozili prema plaži, sedela je na pramcu i suncala se. Nisam mogao da izdrzim i rekoh joj prava si morska sirena. Nasta se samo jebozovno nasmejala dok ja nisam odvajao pogled od njenog prekrasnog tela. Stigli smo do plaže. Bila je to vrlo mala plažica, na kojoj se mogao smestiti samo jedan par, odnosno oni koji prvi dođu do nje. Prilaz je bio iskljucivo sa mora. Kada bi drugi videli da na njoj ima nekog odmah bi se okretali i produžavali dalje, jer su znali da nema mesta i da je plaža namjenjena za dvoje. Voda je bila kristalno bistra i prilicno topla. Bilo je savršeno. U svojoj glavi sam vec imao plan. Ovoga puta sam rešio da idem do kraja pa neka se ceo svet srusi. Nakon dužeg kupanja, koristeci svaku priliku da se približim sestri što više, trljajuci svoj kurac o njeno dupe, izašli smo na obalu. Kada se Ivana osušila, uzeo sam mleko za suncanje koje sam poneo sa sobom i ponudio se da je namažem kako bi dobila još bolju boju. Pre nego što je uspela išta da kaže, poceo sam da je polivam mlekom po leđima. Sedeo sam sa strane i kada sam prolio toliko mleka da je pocelo da se sliva na sve strane, poceo sam da je lagano mažem vrhovima prstiju. Ispod mog kupaceg se moglo videti kako mi se kurac toliko digao da sam imao osjecaj da ce iskociti. Bez pitanja sam seo preko nje, malo ispod njenog dupeta. Nije ništa rekla. Poceo sam da je masiram naginjuci se sve više napred, naslanjajuci svoje telo na njena leđa. Kurac mi je izvirivao iz kupacih, ali sam pazio da ništa ne primeti. Svaki put kada bih se nagnuo napred, blago sam udarao njim preko njenog kupaceg u njenu guzu. Otkopcala je gornji deo tako da sam nesmetano uzivao u njenim ledjima. Lagano sam se rukama spuštao sve niže. Došao sam i do njene guzi. Prvi put mi je bilo kao na tacni, bez ikakvih ogranicenja i smetnji. Opet sam uzeo bocicu sa mlekom i nalio ga na njene guzove pored kupaceg. Dok sam je mazao, iskoristio sam priliku da joj zavrnem kupaci i od njega napravim tange. Tada mi je rekla, ”zar ne preterujes” malo. “Samo se opusti seko”, jedva izgovorih. Pocela je da se uvija ispod mene i ništa nije govorila. Kada bih je pitao da li joj prija samo bi se nasmijala i rekla da je odlicno. To me je još više napalilo. Sve vreme moj kurac je bio između njenih nogu. Suzdržavao sam se koliko sam god mogao da joj ga odmah u tom momentu ne zarijem u guzu. Ipak sam želio da vidim da i ona to odobrava. Kada sam i treci put poceo da je polivam mlekom, uradio sam to tacno pored njenog cmara, kako bi se mleko slilo do njega i njene pickice. Uzdrhtala je. ”Ti nisi normalan” rekla je po prvi put. Rekao sam joj da se samo opusti i da uživa. Poceo sam da joj masiram butine. Ruke su mi klizile po njenim butinama kao po najsavršenijoj svili. Prišao sam sasvim blizu njenoj pickici i poceo lagano i vrhovima prstiju da je dodirujem preko njenog kupaceg. Nisam bio siguran kako ce reagovati pa sam bio vrlo oprezan. Pojacavao sam svoje dodire. Nije ništa govorila, ali je sva uzdrhtala. Sada sam vec bio apsolutno siguran da cu ostvariti svoj san. Lagano sam zavukao svoja dva prsta ispod njenog kupaceg i preko njene guze spustio se do njene pickice. Bila je potpuno mokra, ali ne od morske vode vec od sokova koje je lucila. Tako vruca, mekana, bila je spremna da me prihvati. Spustio sam svoju glavu i svojim jezikom poceo da ližem najlepšu picku koju sam do tada video. Stezala je peškir ispod sebe, uzdignula guzu i namestila se još bolje kako bih mogao što dublje svojim jezikom prodreti u nju. Zavlacio sam svoja dva prsta u njenu picku što sam dublje mogao. Nije bila niti preuska niti preširoka. Savršena. Bila je obrijana ali ne u potpunosti. Imala je ostavljenu jednu pravu liniju dlacica duž citave pickice, što me je još više palilo. Pocela je da stenje i da mi govori da prestanem i da nisam normalan, da mi je ona sestra, ali to njeno negodovanje je vise zvucilo kao apel za pomoc nego kao namera da me prekine. Više je nisam ni slušao jer je moj jezik bio toliko duboko u njoj. Grickao sam joj klitoris a u pojedinim momentima se jedva suzdržavao da ga ne otkinem koliko je bila slatka. Okrenuo sam je na leđa i poceo da ljubim njenu toliko vlažnu pickicu. Uhvatila me je za glavu i nabijala mi još više lice u svoju pickicu. Na kraju me je odgurnula od sebe i bacila me na leđa. Samo nam se na trenutak pogled susreo, prepun strasti i neopisive zelje. Spustila se do mojih jaja i pocela da ih liže. Radila je to vrlo vešto. Pocela je da liže i moj kurac. I dalje sam se suzdržavao da ne svršim po njenom licu. Na kraju ga je stavila usta i pocela da ga sisa kao niko do tada. Možda i preterujem, ali je bila neverovatno dobra u tome. Znala je kada bih mogao svršiti i u tim momentima me hvatala visoko za kurac, stežuci ga da ne bih svršio. Međutim, ni to nije moglo vecno trajati. Kada više nisam mogao da izdržim, uhvatio sam je za glavu i poceo je sve više i brže nabijati na kurac. Svršio sam joj u usta i po licu. Sperma joj je izlazila iz usta, a ona je hvatala svaku kapljicu svojim jezikom. Razmazala je spermu sa lica po svojoj koži i nastavila da me ljubi po preponama i stomaku krecuci se navise ka mojoj glavi. Ponovo nam se pogledi na trenutak spajaju a potom i nase usne u socan i strastven poljubac. “Nismo normalni kada smo uradili ovako nesto” kaze. Nista nisam mogao da kazem samo sam joj poljupcem zatvorio usta. Nastavili smo da se ljubimo i mazimo. Nije mi dugo trebalo da se vratim u prvobitno stanje posle takvog ljubljenja. Dok je ležala pored mene i svojim prstima prelazila preko mog kurca, podigao sam se, raširio joj noge i kleknuo iznad nje. Svoj tvrdi kurac sam preneo do ulaza u njenu prelepu picku, trljao ga o nju, kao nekada preko njenog kupaceg, i poceo da ga uvlacim tek toliko da oseti da sam tu. Uvlacio sam samo glavic. Bila je izuzetno vrela. Želeo sam da je izludim za svo maltretiranje koje sam morao proci do ovog dana zbog nje. Svojim rukama mesio sam njene velike sise, provocirao njene bradavice, koje su postajale sve tvrđe. Vrhom svog jezika sam lizao njen stomak, od njenog pupka do njenih bradavica. Grickao sam ih dok je ona držala moj kurac u svojoj ruci pokušavajuci da ga ugura do kraja. Nisam joj to dozvoljavao i kontrolisao sam se koliko sam mogao. Kada više nije mogla da izdrži tako jako i duboko mi je zarila svoje nokte u dupe i gurnula prema sebi, da sam u tom momentu sav ušao u nju. Vrisnula je kao da joj je prvi put. Ostao sam u tom položaju nekoliko trenutaka, a onda poceo da ga vadim i ponovo nabijam do kraja opiruci se o pesak pod nogama. Zagrlila me i pocela da me ljubi sa toliko strasti, citav jezik je stavila u moja usta i pocela da ga uvrce tražeci moj. Znala je da se ljubi isto toliko dobro kao što se i jebala i pusila. Okrenuo sam je na stomak, a ona je odmah kleknula na kolena oslanjajuci se na laktove. Glavicem svog kurca tražio sam ulaz u njenu savršenu pickicu. Kada sam osetio gde je, prešao sam ponovo par puta vrhom svog kurca po njemu, stavljajuci opet samo njegov vrh u njenu pickicu. Kada više nisam mogao da se suzdržim nabio sam ga tako jako uhvativši je za ramena, kako bi me osetila što više. Vrtela je svojom guzom tako vešto i dobro da me je dovodila do same granice svršavanja. Da ipak ne bih prekinuo takvo uživanje, izvadio sam ga i poceo da ga trljam o njenu guzu. Želio sam da je jebem u guzu. Ostatak mleka koji se nalazio u bocici prolio sam po njenoj guzi i razmazao ga, dodirujuci svojim prstima njen cmar. Uzeo sam u ruku kurac koji je sada bio tako tvrd i spreman da se zabije u njenu guzu. Prešao sam par puta glavicem preko njenog cmara i u momentu kada sam ga namestio da uđem u nju, izmakla se rekavši da to nikada nije radila. Nisam mogao verovati u to što prica. Ona koja je znala tako dobro da se jebe, tako dobro da puši i da se ljubi, nikada nije bila pojebana u guzu. Rekao sam joj da za sve postoji prvi put, da se opusti, da cu staviti samo vrh svog kurca, i kad ona kaže da je dosta da cu stati. Nisam ni siguran da je pristala kada sam ja vec bio krenuo da ga stavljam u njeno dupe. Bila je neverovatno uska i pored toga što je pokušavala da se opusti koliko je mogla. Lagano sam iz više pokušaja nabio vrh svog kurca u njenu guzu. Stenjala je dok je rukom pokušavala da me uhvati za jaja. Rešio sam da joj ga nabijem do kraja. Lagano sam poceo da ga nabijam u najuže dupe koje sam video u životu. Pocela je da vrišti od bola koji je nastupio, dok se na njenom licu videlo da je to onaj priijatni bol. Vratio sam ga napolje, a onda ponovo stavio u njen cmar, ali ovoga puta svom snagom zabio u nju. Vrisnuli smo oboje u tom momentu. Jebao sam je u guzu sve žešce. Rukama sam joj stezao i mesio sise, hvatao je oko ramena i gledao da iskoristim svaki nacin da budem što dublje u njoj. Ubrzo smo bili i jedno i drugo pri kraju da svršimo. Ubrzao sam, a ona je svojim pokretima još više doprinela da svršim u njenoj guzi. Osetio sam mlaz sperme kako se izliva unutar nje, dok je jedan deo poceo da se sliva napolje sve do njene potpuno vlažne pickice. Pali smo jedno preko drugog, bez imalo snage da nastavimo dalje. Možda je ona i mogla, ali ja sam definitivno bio potpuno mrtav. U nekim drugim situacijama bih najverovatnije posle dvadesetak minuta pauze mogao nastaviti, ali tog dana nije bilo šanse. Sestra me je toliko iscrpela i dovela do vrhunca svršavanja da nisam ni želeo da pokvarim taj osecaj. Ležala je ispod mene i pitala me šta sad, misleci na celokupnu situaciju. Samo sam joj rekao da život ide dalje i da ne želim da u tom momentu o tome razmišljam. Bice onako kako bude. Okupali smo se još jednom, ovoga puta bez ikakvih dodirivanja, prilaženja i sl. Imao sam osjecaj da joj je bilo neprijatno zbog svega što se dogodilo. Kada smo krenuli da se vracamo opet je sedela na pramcu. Prišao sam joj, poljubio je u vrat i pitao je kako joj je bilo. Okrenula se, nasmejala, poljubila svojim jezikom u usta i rekla da joj je bilo savršeno. Na tome se taj dan i zavrsio. Do kraja letovanja smo uspevali samo da se ljubimo i mazimo kada bi otplivali do onih nasih bova. Nakon zavrsenog letovanja ja i moja sestra Ivana najmanje jednom nedeljno, u zavisnosti od toga kada smo slobodni, imamo izuzetan seks. Više nema onog osecaja kajanja kod nje, ako ga je ikada i bilo, i dalje se posecujemo, a na jesen ce se ona i Marko vencati. Ko li ce prvi poljubiti mladu.

IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 626
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia N70i
Moj grijeh
Vjerojatno svatko od nas poznaje ljude za koje smatramo da smo im toliko bliski da bi voljeli znati sve o njima i da bi im se voljeli povjeriti o svim detaljima svoga života. To su često naši prijatelji, članovi obitelji ili u najboljem slučaju životne družice – ponekad su to i potpuno ili relativno nepoznati ljudi koji su zadobili naše povjerenje jer smo ih (možda i potpuno krivo) procijenili kao srodne duše. Međutim, u životu postoje razne prepreke među ljudima, što karakterne, što socijalne prirode, koje im ne dopuštaju neku idealnu bliskost, a često nas drže u točno utvrđenim okvirima izvan kojih ne možemo izaći. Katkada, kada dođemo do granica tih okvira, naši odnosi naglo zahlade, jer ljudski duh teško podnosi nametnuta ograničenja; a ponekad, i samo ponekad, netko pokuša priječi zadane granice. Tu negdje počinje i moja priča! U mom životu postoje dvije osobe s kojima sam od kada znam za sebe bio blizak i s kojima sam, pogotovo kroz djetinjstvo, provodio najviše vremena. To su moj najbolji prijatelj Robert i moja sestrična Ema. Sestrična Ema je kćerka mamine sestre, a kako su naše majke oduvijek imale posebno blizak sestrinski odnos, tako smo i moja sestrična i ja već u ranom djetinjstvu razvili uzajamnu ljubav i privrženost. Naš odnos je bio pravi bratski, tako smo ga vidjeli mi i svi drugi koji su nas znali. Oduvijek mi je bila kao sestra, samo što sam s njom imao puno više zajedničkih interesa nego sa svojom pravom sestrom što je logično proizlazilo iz manje razlika u godinama. Kako nismo živjeli zajedno niti u neposrednoj blizini, nikada nismo tratili zajedničko vrijeme na svađe nego bi uvijek iskoristili vrijeme na najbolji mogući način. Ukratko rečeno stvorili smo svoj mali svijet u kojem smo uživali i kojemu su se divili svi koji su nas vidjeli zajedno iako nikada nisu imali pristup u taj svijet! Godine su prolazile i donosile sve što život i inače donosi – i suze i smijeh, s njima je polagano nestao dječji svijet koji smo Ema i ja izgradili ali nikada nije nestao naš bratsko-sestrinski odnos. Tome je doprinijelo i to što Ema nije imala druge braće ni sestara, iako je imala još bratića i sestrični s kojima međutim nikada nije razvila odnos kao sa mojom sestrom i posebno sa mnom. Kada smo već oboje bili na fakultetu naši su se susreti svodili uglavnom na obiteljske proslave a tek bi se ponekad našli na kavi i pošteno napričali. Dvije su stvari bile posebno specifične za naše razgovore: ma koliko je vremena prošlo da se nismo vidjeli uvijek bi se u razgovoru brzo našli te bi ubrzo postali međusobno upućeni u naše životne prilike; druga stvar je ta da nikada nismo ulazili u detalje naših intimnih života, iako smo imali obostrano povjerenje, činilo se kao da smo postigli prešutnu suglasnost da, s obzirom na naš obiteljski odnos, to ne spada u teme naših razgovora. Naš odnos je poprimio novu dimenziju kada me je Ana pozvala na svoju rođendansku proslavu s njenim društvom. Do tada nisam imao uvida u njen društveni život izvan kruga obitelji, osim onoga što bi mi ona ispričala. Upoznavši njene prijatelje, a posebno upoznavši nju u društvenim okolnostima u kojima je prije nikada nisam vidio, proširio sam spoznaje o njenoj osobnosti. Zapravo, nisam saznao ništa novo o njoj, samo sam je vidio onakvom kakva ona uistinu jest ali u sasvim novim prilikama. Znao sam da smo oboje odrasli i da se ona razvila u prekrasnu djevojku. To nije bila nikakva tajna, niti je to prošlo s moje strane nezamijećeno. Međutim, naš se odnos sve do tada bazirao na onome što smo izgradili u djetinjstvu, i uvijek kada smo bili skupa kao da bi se vratili u te dane. Od proslave Emina rođendana to se promijenilo. Sada više nismo dijelili samo djetinje igre nego i mladenačka tulumarenja. Iako ne učestalo, Ema i ja smo počeli zajedno izlaziti te sam ja upoznao njene kao i ona moje prijatelje. Ema je prekrasna brineta, zgodnog stasa što su naravno primijetili i moji prijatelji i nisu se ustručavali dati mi to do znanja; na to bi ih ja obično prekorio obrazlažući im da mi i nije najdraže da je moja «sestrica» predmet njihove čežnje te da, ako je to već tako, ne moraju meni govoriti o tome. Moja sestrična sada mi je bila i draga prijateljica i uživao sam u zajedničkim izlascima kao što je, po svemu sudeći, i ona. Često smo znali izaći sami i razgovarati uz pivo, bambus ili poneku žesticu te bi se eventualno naknadno pridružili nekim od naših poznanika. To me je počelo podsjećati na dane kad smo bili djeca, kad bi se i igrali s drugom djecom mi smo uvijek imali neku svoju tajnu igru koju su i drugi mogli nazrijeti ali nikada i sudjelovati. Tako smo i sada bili u društvu s mnogima ali među nama je uvijek nekakva komunikacija, drugima nedokučiva. Tako smo i jedne rano-ljetne večeri izašli u kafić u kojemu sam proživio neka od prvih mladenačkih pijanstava, i koji mi je ostao u lijepom sjećanju te i danas volim navratiti tamo, iako to više i nije tako zabavno mjesto za izlazak. Kafić je bio prazan te nikoga osim nas dvoje, gazde i konobarice nije bilo. Nama to nije smetalo i bili smo si dovoljno društvo. Pili smo, šalili se, smijali se, izmjenjivali iskustva iz nekih ranijih tulumarenja. Ipak smo se odlučili naći s nekim mojim prijateljima, ali smo ih već nakon nekih sat vremena, na moju inicijativu a na njihovo iznenađenje, napustili i uputili se u jedan noćni bar. Svirala je dobra glazba i bila je ugodna atmosfera. Mi smo bili dobro raspoloženi pa smo po Eminoj želji i zaplesali.Ples je, međutim, počeo poprimati sve više fizičkog kontakta i Ema je uskoro bila skroz pripijena uz mene, a njezini su pokreti odisali erotizmom. Njen pogled i osmijeh zračili su nekim zavodničkim sjajem. Bila bi to stvarno pozitivna situacija i znao bih, kao i puno puta do tada, što mi je činiti, da sa mnom nije plesala moja sestrična! Ovako je postojeća situacija za mene bivala sve neugodnija ali nisam htio da to Ema shvati. Zato sam se povlačio što sam neprimjetnije mogao jer nisam htio ni na koji način povrijediti Emu, a kada ni to nije uspjelo počeo sam glumiti umor i usporavati s tempom. Jedna lošija pjesma poslužila mi je kao povod za prijedlog da okončamo naš izlazak i da se uputimo kući. I ona već pomalo umorna, Ema je taj prijedlog prihvatila. Emino sam prethodno ponašanje pripisao utjecaju alkohola i dobroj zabavi i bio sam uvjeren da ona sve to nije vidjela na način na koji sam ja to vidio. Zato sam bio odlučan zaboraviti sve bez nekakve dodatne analize i ne pridavati tome nikakvo značenje. Ranije smo se dogovorili da će Ema prespavati kod mene jer je njena kuća puno udaljenija od moje a i bilo je zgodnije jer su moji roditelji bili na putu pa smo drugi dan mogli slobodnije liječiti mamurluk. Kad smo došli mojoj kući sjeli smo nešto pojesti. Na njenom licu, iako se već vidjelo da je umorna, sjajio je još uvijek bezbrižni smiješak. Njena svjetlo smeđa kosa slobodno je padala sve do njenih ramena. Nosila je bijelu bluzu (koju je zakopčala tik iznad grudi ostavljajući tako uzak dekolte) i crne hlače. Ta joj je odjeća svojom jednostavnošću tako dobro pristajala ističući njezinu prirodnu ljepotu koja je bila tako nenametljiva a ipak tako primjetna. Upravo ta njena nenametljiva ljepota davala joj je jedan poseban šarm i izdvajalo ju je od većine ljepotica koje se ne ustručavaju razmetati svojim atributima. Oči su joj sjajile zadovoljstvom, a usne su joj hipnotizirajući treperile. Nakon kratkog smo se obroka uputili na spavanje. Emu sam odveo u sobu svojih roditelja gdje je bio namješten krevet i nismo morali ulagati dodatni trud za pripremanje ležaja. Kako je moja sestra već poodavno spavala i već je za par sati trebala ići na posao, trudili smo se biti što tiši ali naše dobro raspoloženje nas je primoravalo na neprestano smijuljenje. Ema me je još zamolila da joj dam nekakvu pidžamu, po mogućnosti kratkih rukava. Otišao sam u svoju sobu i iz ormara izvadio jednu bijelu majicu kratkih rukava i jedne bokserice. Došavši na vrata sobe u koju sam smjestio Emu, vidio sam da se ona već skidala. Upravo je otkopčavala svoju bijelu bluzu, dok je hlače već složila na naslonjač. Bila mi je okrenuta leđima pa su mi njene tanga gaćice otkrile njenu slatku srcoliku guzu. Na sekunda sam zastao zagledan u nesvakidanji prizor, ali ubrzo se trgnuh i uđoh u sobu. Ema je zastala s raskopčavanjem bluze ali nije pokazivala znakove stida. Ostavio sam joj stvari koje sam donio na krevetu ne upućujući joj pogleda. Uputio sam se prema kupatilu rekavši joj da ako još nešto treba da samo kaže. Dok sam prao zube Ema je tiho pokucala i ušla u kupatilo. Bila je u mojim boksama i majici koja se lagano prozirala te sam vidio bijeli grudnjak koji je skrivao njene bujne grudi. Htjela je skinuti šminku pa sam je uputio na police na kojima je majčina kozmetika. Nakon što je i to učinila dok sam joj ja pravio društvo, pitala me je imam li neku četkicu za zube. Potražio sam ali nisam našao novih četkica. Na to je ona rekla: «Mogu li, molim te, upotrijebiti tvoju četkicu. Ne gadiš se valjda od mene!? Moram isprati okus alkohola i nikotina.» Ostao sam zatečen tom molbom ali sam pristao karikirajući odglumljenu nevoljkost. Otpratio sam Emu u krevet i sjeo pokraj nje nakon što je legla. Zahvalili smo jedno drugome na zabavnoj večeri; poželjeli si laku noć. Tada se dogodilo nešto što će mi prije spavanja u misli dozvati sve zbunjujuće slike što su se desile te noći. Krenuvši u svoj krevet dao sam joj poljubac u oba obraza, ali na putu ka njenom lijevom obrazu na trenutak su se očešali krajevi naših usana. Međutim, sve se to odvilo u brzini pa smo se pravili kao da nismo ni osjetili tu nezgodicu. Ustao sam se, uputio joj još jedan pogled, nasmiješili smo se jedno drugome… Legavši u krevet počeo sam razmišljati o svemu što sam proživio te večeri i o zbunjujućim osjećajima koje su ti događaji prouzrokovali. Nametao mi se zaključak da me je seksualno privlačila moja sestrična! A to je bilo jednostavno nedopustivo. Zbog toga, iako iscrpljen, nisam mogao do jutra zaspati. Čuo sam kad mi je sestra otišla na posao, a poslije toga me u bunilu misli obuzeo san. Probudivši se samo nakon nekoliko sati, prvo što sam primijetio bila je jaka erekcija. S obzirom da sam se, usprkos kratkom snu, osjećao odmorno, ustao sam čim mi je erekcija popustila. Nisam bio ni mamuran samo me je ona poznata praznina u mozgu podsjećala na probančevanu prošlu noć. Popio sam kavu, otuširao se te obavio druge jutarnje sitnice. Ema je spavala a ja je nisam htio buditi sve dok me nije nazvala njena mama koja ju je trebala da ode nešto obaviti u grad. Nježno sam ju probudio i prenio joj poruku njene majke koju je ona primila s negodovanjem, opsovavši usput. Tada mi se pogled spustio na njene grudi. Na mjestu gdje sam jučer vidio grudnjak, kroz majicu koja se lagano prozirala, sada sam ugledao bradavice i njene grudi koje su se nesputano razlijevale. Osjetivši kako mi krv navire u prepone naglo sam se ustao i poručio Emi da ju čekam u kuhinji s kavom. Gotovo sam siguran da mi je na trenutak uhvatila pogled na njezino poprsje a i iz mog naglog odlaska je mogla iščitati moju nelagodu… Ema je došla u kuhinju ogrnuta u kućni ogrtač što me je iskreno obradovalo i uzrokovalo široki osmijeh koji sam joj spontano uputio čim sam je ugledao, a ona mi je jednako spontano uzvratila blagim smiješkom ispod kojeg se nazirala glavobolja uzrokovana mamurlukom. Sjela je za stol i ja sam joj poslužio obećanu kavu. U izrazu lica sam joj vidio nekakav stid i krivnju dok me je ispitivala o događajima od prošle noći. Tvrdila je da se malo toga sjeća, posebice zadnjih sati našeg provoda. Činilo mi se ipak da je uglavnom hinila zaborav hoteći se zaštititi od zakašnjele navale stida za postupke učinjene u stanju alkoholnog oslobođenja. Meni je to u potpunosti odgovaralo, jer sam joj ispričao verziju bez delikatnih sitnica. Nakon što smo se na svojevrstan način usuglasili o događajima prethodne večeri kao da su odjednom nestale zbunjujuće prepreke među nama i sve je čini se bilo kao i prije. Naši su razgovori tekli glatko, bez ustručavanja za koje sam nakratko pomislio da će postati stalno prisutno među nama. Ipak to popodne kad sam se vratio iz grada (pratio sam Emu u ispunjenju njenih obveza a ona je sa mnom išla u nabavku) osjećao sam da mi tijelo izgara od seksualne želje. Sjeo sam za kompjuter i krenuo Internetom u potrazi za pornografijom. Uskoro sam osjetio erekciju te sam skinuo gaće iz kojih je spremno iskočio kurac željan dodira. Lijevom rukom sam lagano gladio glavić, dok sam desnom surfao. Nakon petnaestak minuta, već pred vrhuncem poželio sam se riješiti sve odjeće, što sam i učinio. Potpuno gol sjeo sam na krevet, leđima naslonjen na zid. Desnom sam rukom čvrstim ujednačenim pokretima prelazio preko cijele dužine kurca, dok sam lijevom masirao mošnju, lagano pritiskujući jaja prema korijenu kurca. U tom mi se trenutku, pred sam vrhunac, u mislima pojavila slika Eminih mekih usana kako mi sisaju spolovilo. Doživio sam dugački orgazam. Uopće nisam obraćao pažnju gdje će mi završiti ejakulat dok sam se zavaljen u krevetu, zatvorenih očiju, u potpunosti prepustio maštariji. Sperme je bilo posvuda; na podu; na trbuhu; po nogama… Nakon toga sam imao brojne slične maštarije, iako bih svaki puta osjećao samoprijegor nakon orgazma, i iako bih svaki puta odlučio da to neću ponoviti. Moj svijet mašte, međutim, nije imao utjecaja na odnos prema Emi koji je još uvijek bio pravi bratski. Moj bratski odnos s Emom ostao je neupitan kao takav, sve do dana kada me je tetka, koja je bila na godišnjem odmoru zajedno s tetkom, uputila da obiđem sestričnu Emu, koja je ostala kod kuće, odbijajući, po prvi puta u životu, ići na godišnji sa starcima. Bio je vruć ljetni dan, oko jedanaest sati prijepodne, kada sam došao do kuće tete i tetka. Zatekao sam Emu kako se sunča s jednom od svojih najboljih prijateljica na balkonu obiteljske kuće. Djevojke su ležale u bikincima na ležaljkama za sunčanje, s kapama na glavi i sunčanim naočalama. Oko njih je ležalo nekoliko časopisa i dvije polalitrene čaše s nekakvim sokom. Dočekale su me sa smijehom i pošalicama. Ema me je odmah ponudila pićem, što sam ja svesrdno prihvatio. Pozvale su me da im se pridružim u sunčanju. Ja sam to odbio i smjestio se u obližnji hlad. Nekih sat vremena smo vodili šaljive razgovore, kada je Eminoj prijateljici zazvonio mobitel. Bio je to poziv na ručak i ona je morala krenuti kući. Obukla je majicu i kratke hlačice preko bikinca, pozdravila se s nama i otišla. Ema je po njenom odlasku krenula prema vrtnom crijevu da potraži osvježenje. U tišini sjedeći na bijeloj plastičnoj stolici, obučen u bež majicu kratkih rukava, zelene sportske gaće, s patikama na nogama, opuštao sam se u hladu, trudeći se o ničemu ne razmišljati. Odjednom mi je tijelo prodrmao hladan šok. Pogledao sam u stranu i ugledao sestričnu kako, i sama mokra, stoji s vrtnim crijevom uperenim u mene. Nakon trenutak, dva, već potpuno mokar, skočio sam sa stolice i povijao sestričnu. Brzo sam je sustigao te sam joj pokušao uzeti iz ruku vrtno crijevo; kroz smijeh i viku smo se borili. Rukama sam je obgrlio s leđa i pokušavao je pošpricati vodom koja je bivala sve hladnija. U tom natezanju poskliznuo sam se na mokrom travnjaku i povukao Emu za sobom. Ona je pala na mene i smijala se kao luda. Uhvatio sam je, preokrenuo na travu i postavio se iznad nje škakljikajući je po rebrima. Padali smo sve čvršće u zagrljaj; postajući pomalo iscrpljeni, naše su se kretnje sve više usporavale. Ustao sam se na koljena istrgavši se iz Emina zagrljaja hvatajući zraka. Ema je ostala zadihano ležati na travi. U jednom trenutku ona se nalaktila, i upravo tada - dok sam na koljenima klečao između njenih raširenih nogu, gledajući kako njene grudi, u bikincu s cvjetnim uzorkom, poskakuju od zadihanosti i kako me ona gleda s čeznutljivim, jebomoljivim pogledom – tada kao da je u mojoj glavi došlo do eksplozije koja mi je oduzela razum. Pohrlio sam joj ponovno u zagrljaj i strasno je poljubio. Ona mi je odgovorila jednakom strašću i silinom dok su se naši jezici isprepletali grlila me je takvom snagom kao da me želi uvući u sebe. Posegnula je rukom u moje gaće i izvadila mi nabrekli kurac i odmah ga upravila prema svojoj pici. Ispriječile su se njene bikini gaćice s cvjetnim uzorkom. Prstom sam lagano maknuo u stranu tkaninu s njenog vaginalnog otvora i gurnuo joj ga dok ga je ona držala pri samom dnu. Pri prodoru moje muškosti ona je poluotvorenih usta ispustila tihi uzdah a odmah potom ponovno me je obgrlila svom snagom prislonila usta na moja, duboko gurajući jezik i tarući ga od moj. Njeni su bokovi i noge kojima me je obgrlila tražili sve brži ritam tako da su mi zrnci znoja počeli izbijati po tijelu. Snažno i brzo sam ju pumpao nekih pet minuta dok je ona halapljivo cuclala moj jezik, kao što je njena pićka halapljivo gutala moj kurac, sve dok se nisam izlio u nju. Ostali smo tek koju sekundu ležeći na travi u relaksu, kad je ona, a za njom i ja, ustala i krenula prema kući. Dvorište je bilo dosta zaštićeno od pogleda raznim raslinjem ali zainteresiraniji je promatrač mogao bez većih problema vidjeti sve što se u njemu događa, pa tako i ovaj naš izljev strasti. Dok sam išao za Emom ponadah se da nas ipak nitko nije vidio. Kad smo se popeli na terasu pokazala mi je štrik na koji mogu objesiti mokre stvari nakon čega je i sama skinula prvo grudnjak a zatim i gaćice te ih stavila na sušenje. Sad sam je po prvi puta vidio potpuno golu (od ranog djetinjstva) i prizor je bio prekrasan. Gledao sam njene skladne obline dok je ulazila u kuću sve dok mi nije izašla iz vidokruga. Tada sam slijedio njen primjer i skinuo sve sa sebe a zatim ušao kroz vrata na terasi, koja sam odmah za sobom zaključao, te kroz kuhinju prošao u predsoblje iz kojeg se moglo u kupatilo i dnevnu sobu. U kupatilu čija su vrata bila širom otvorena stajala je Ema još uvijek naga samo s ručnikom zamotanim oko glave, pokazujući svoju vitku siluetu iz profila na kojoj su se isticale grudi. Pogledala me je te mi dobacila ručnik da se izbrišem. Brišući sam se uputio prema dnevnoj sobi, okomotao sam ručnik oko pasa i sjeo na udaljeniji kraj trosjeda. Iz kupatila sam čuo zvuk tuša, a ja sam sjedio i razmišljao o onome što se upravo dogodilo. Bilo je to u suprotnosti sa svim društvenim normama i, što boli još jače, sa mojim nutarnjim načelima. Osjećao sam krivnju i strah i nisam ih mogao nikako otkloniti, a možda to nisam ni želio. Nakon kratkog tuša, kojim je isprala tragove trave i blata sa svojih leđa, Ema je ušla u dnevnu sobu s jednim ručnikom okomotanim kao turban oko glave i s jednim kojim se opasala iznad grudi a koji je padao sve do nogu, malo ispod guze. Sjela je na rukohvat suprotnog kraja trosjeda, jednom nogom podvučenom pod drugu. Nefokusiranim se pogledom zagledala ispred sebe. Pogledavši ju, na njenom sam licu vidio isti strah i krivnju koje sam i sam osjećao. Ta spoznaja kao da mi je prelomila srce. Nisam mogao podnijeti misao da bi se sve ono lijepo među nama moglo srušiti samo jednom pogreškom. Naša ljubav je bila puno dublja od nekakve fizičke manifestacije. Oduvijek smo s divljenjem gledali jedno na drugo, a razmišljajući sada o našem odnosu bilo je tu i nekakve nevine zaljubljenosti. Ema je uvijek imala riječi hvale, kako za moje karakterne osobine, tako i za moj fizički izgled. Ja sam za nju, na neki način, bio nedodirljiv. Nitko nije smio ništa reći protiv mene u njenoj prisutnosti a da ga ona ne bi verbalno napala, tj. stala u moju obranu. Ja se, s druge strane, nisam toliko izjašnjavao u njenu korist ali sam jednako razmišljao. Svoju sam privrženost izražavao nježnim gestama u kojima je ona uživala, a koje nisu bile nezapažene i od drugih ljudi. Zato vidjevši je sada tako ugaslu i uplašenu nisam mogao izdržati a da ju ne pokušam utješiti nekom novom nježnošću. Posebno mi je bila teška pomisao da bi se ovaj jaz, koji je u tom trenutku bio tako opipljiv, mogao trajno uvući među nas. Potjeran tom mišlju, ustao sam, prišao joj i nježno ju zagrlio. Ona kao da je na trenutak poželjela izbjeći moj zagrljaj, ali kao i uvijek ni sada nije mogla odoljeti mojoj nježnosti. Zagrlila me je oko struka i naslonila glavu na moja prsa. Utopila se u mom zagrljaju koji je bio jedino mjesto na kojem se mogla sakriti od ružnih misli. Poljubio sam je u kosu, na što je ona podigla glavu i pogledala me u oči. Zagledavši se u dubinu njezinih očiju, imao sam osjećaj da joj mogu dotaknuti dušu. Prislonio sam dlanove na njene obraze, sagnuo se, primakao svoje usne njenim i one su se stopile u nježnom dodiru. Nakon nekoliko trenutaka odmaknuo sam se i uspravio zadržavajući pogled na njenim sklopljenim očima. Kad je otvorila oči, pogledi su nam se sreli i primijetih da se njeno lice vedri, kao što se vedri dan kad jutarnje sunce tjera tamu. Ustala se, jednim pokretom ruke odvezala ručnik omotan oko mog struka koji se sručio na pod. Potom je raširila svoj ručnik, držeći ga za krajeve, prislonila svoje tijelo uz moje sklopivši ruke i veliki ručnik na mojim leđima. Osjećaj ugode okupao mi je cijelo tijelo kad su se njene grudi uprle u moja prsa; kad su se dotakle naše noge od koljena naviše; kad su se preklopile naše prepone; kad mi se opušteni kurac prislonio uz njen pubis ispuštajući sjemenu tekućinu i po njoj i po meni. Rukama sam lagano prelazio po njenim leđima, od lopatica pa sve do vrhova njenih guzova. Tako pripijeni jedno uz drugo spustili smo se na trosjed i legli. Dok su se naša isprepletena tijela mazila ljubili smo lice jedno drugome. Mazeći se tako proveli smo gotovo sat vremena, a tada je ona, nakon što sam joj obljubio vrat, poljupcima krenula niz moj vrat, preko mojih prsa, trbuha, sve do prepona. Prebacila je težinu na koljena te, gledajući me sa smiješkom, primila moj ukrućeni ud. Nekoliko je puta sklopljenim dlanom prešla od korijena do glavića a potom je napućene usne prislonila na sami vrh. Lagano je pritiskala čvrsto sklopljenim usnama glavić sve dok nije prodro u njenu usnu šupljinu. Smjestivši usne ispod samog ruba glavića, pogledala me je u oči te brzim kružnim pokretima jezikom nekoliko ga puta oblizala čitavom širinom, čime je prouzrokovala drhtaje mojih bedrenih mišića. Zatim je spustila usne do polovine mog spolovila primajući ga u usta sve do grla. To je višestruko ponovila kroz sljedeću minutu-dvije. Tada sam podigao gornji dio tijela iz ležećeg položaja, a ona mi je sjela u krilo sklopivši noge pri dnu mojih leđa. Dok se ona polaganim pokretima podizala i spuštala niz moj kurac koji joj je prodirao duboko u toplu pičkicu, ja sam, jedva dočekavši, obasuo poljupcima njena prsa. Njene grudi tako jedre, punašne i bijele, sitno su skakutale u ritmu njenih pokreta. Ruke su mi prolazile ispod njenih, a dlanovima sam pridržavao vrat njeno lagano zabačene glave. Sklopljenih očiju usmjerenih prema plafonu, raširenih je usta ispuštala tihe jecaje, dok sam joj poljupcima prolazio od vrata kroz puteljak između dojki. Prinosio sam joj vršak jezika uvlačeći ga i sklapajući usne na dodir njene kože. Obišao sam joj obje dojke gustim poljupcima, ne dodirujući bradavice. Na trenutak sam zastao s poljupcima i pogledao njenu zabačenu glavu a ona se svejednako, ravnomjernim pokretima, nabijala na kurac, očito uživajući. Potom ispružih vlažan jezik i polizah joj desnu bradavicu, na što je ona ispustila jasan i pomalo piskutavi uzdah. Nakon što sam joj neko vrijeme obrađivao desnu, učinio sam isto i s njenom lijevom bradavicom. Primijetio sam da joj je, inače svjetloputa, koža lica i vrata, pa i grudi, poprimila izrazito rumenu boju. Shvatio sam da joj još nisam isprobao okus pičke pa me odjednom obuzela silna želja da to učinim. Zato sam ju lagano položio na leđa i poljupcima joj krenuo dolje. Nakon duže vremena sam joj uhvatio pogled. Zjenice su joj bile sužene, pogled neodređen, a na licu joj se cijelo pretvorilo u blaženi smiješak. Krenuo sam poljupcima od grudi, koje sam masirao objema rukama, naniže. Zaustavio sam se nekoliko trenutaka na pupku i okolnom području, na što joj se tijelo uzmigoljilo od uzbuđenja. Konačno sam došao do međunožja u koje sam sada po prvi put imao detaljan uvid. Pica joj je bila pretežno izbrijana. Ostavila je samo usku stazicu. Raspupane usmine otkrivale su unutarnje usne i rozineni klitoris. Klitač joj je bio jako simpatičan; savršeno okruglast; ne previše ispupčen. Cijelo joj je međunožje, gotovo do koljena, bilo vlažno što od mojih što od njenih iscjedaka iz spolovila. Lizao sam je i ljubio prošavši tik do pičkice prešao sam na unutarnju stranu bedara. Prošao sam bedrima sve do koljena koje sam podigao i obradio s donje strane, na što se ona s užitkom nasmijala. Prebacio sam joj koljeno preko mog ramena i istim putem kojim sam do njega došao uputio se prema pičkici zaobilazeći joj usmine u uskom luku i prolazeći niz drugo bedro sve do koljena. I s drugim sam koljenom učinio što i s prvim – obradio donju stranu i prebacio preko ramena poljubivši joj nekoliko puta list te noge. Za sve to vrijeme Ema je s rukama zabačenim iza glave, preko ruba trosjeda, s jastučićem ispod glave, sa zanimanjem pratila sve što sam joj radio. Usta su joj bila razvučena u široki osmijeh razotkrivši bijele zube koji kao da su osvjetljavali zamračenu prostoriju u kojoj smo bili. Za čitavo vrijeme moje zaigranosti u njenom međunožju, ona je ljuljala bokovima lijevo-desno i čeznutljivo mi izlagala pičkicu. S nogama na mojim leđima s nestrpljenjem je iščekivala trenutak kada će joj moj jezik prodrijeti u vaginu. Kada sam postavio lice iznad njene pičke, na kojoj je već osjetila moj dah, pogledom me je molila da se probijem u nju. Znala je da se približio trenutak i nije mogla sakriti nestrpljenje s kojim sam se ja još koji trenutak poigravao. Konačno sam stavio jezik ispod pičke, blizu anusa, i polaganim lizom prošao cijelom dužinom između usmina. Na to je Ema glasno zastenjala podižući donji dio leđa od trosjeda i zabacivši glavu preko rukohvata. Svi su joj mišići treperili. Sačekao sam trenutak da se spusti u početni položaj, a zatim sam navalio na klitoris. Neumoljivo sam ga lizao, cuclao i ljubio. Ema je od uzbuđenja trljala dlanovima lice, povremeno ližući i grickajući prste. Kosa joj je padala preko čela i očiju što je mene dodatno uzbudilo te sam je počeo jebati jezikom prodirući joj u vaginu koliko god sam brzo i duboko mogao. Njeni vaginalni sokovi, koji su mi bili slatki kao med, prekrivali su mi dobar dio lica posebno se razlijevajući preko mojih usana. Jezikom sam se vratio na klitač a u vaginu sam gurnuo dva prsta i odmah napipao malu nabreklinu 3-4 cm od ulaza u vaginu, koju sam počeo kružnim pokretima kažiprsta, prvo polako, a zatim sve brže masirati. Emino disanje je postalo jako ubrzano, a uzdasi sve glasniji. Mislio sam da je blizu vrhunca počeo ju jebati s tri prsta, obraćajući pažnju na malenu nabreklinu, istovremeno joj sisajući klitoris a lijevom rukom masirajući desnu sisu. Emine ruke su bile sad na grudima, sad u njenoj, sad u mojoj kosi; ili pak na trbuhu, licu ili vratu. Vikala je čas dubokim, čas piskutavim glasom, ispuštajući neartikulirane glasove. Konačno je svršila uz poduži vrisak. S relaksacijom njenih mišića izvadio sam prste iz vagine i laganim pokretima joj papao pičkicu, sve dok nije izašla iz transa u koji je upala tijekom orgazma, širom otvorila oči i uputila mi zadovoljan pogled. Tada sam se pridigao dao joj kratki poljubac u usta, raširivši noge kleknuo iznad nje i prislonio joj kurac na usta. Ona ga je obujmila dlanom desne ruke drkajući ga pomalo umornim pokretima, povremeno ljubeći vlažnim poljupcima glavić. Prislonivši mi kurac uz trbuh počela mi je papati i lizati otegnuta jaja koja su njenom zaslugom počela polako podizati. Kad mi se mošnja skupila primila mi je kurac duboko u usta i ubrzanim tempom pušila. Ja sam odgovorio pokretima bokova; a zatim, došavši pred sami vrhunac, obujmio sa joj glavu dlanovima i snažno je jebao u usta. Sve ovo vrijeme dok smo se jebali, zapravo otkako smo došli u dnevnu sobu, nismo progovorili niti riječi, ne računajući uzdahe i vriskove. Odjednom, dok sam je jebao u usta, Ema me je počela zaustavljati kao da želi doći do riječ. Zastao sam i izvadio joj kurac iz usta. - Stani, stani…. Čekaj malo! Na to sam se ja malo odmaknuo, ona se okrenula na trbuh i sa smiješkom mi rekla: - Ajd` mi molim te svrši u guzu! OK? - OK. – odgovorio sam pomalo zatečen. Na to je ona podignula stražnjicu ostajući glavom (desnim obrazom) naslonjena na trosjed, pogledom uprtim u mene, ne skidajući široki osmijeh. Prihvatio sam se posla i počeo joj ljubiti i maziti srcoliku guzu. Raširio sam joj guzove i prišao anusu. Anus joj nije zaudarao pa sam ga počeo masirati jezikom. Nestrpljivo sam priželjkivao da ju počnem guziti ali nisam htio dok joj se šupak skroz ne opusti i raširi; polako sam joj jezikom prodirao u unutrašnjost. Potom sam joj gurnuo dva prsta u vaginu trudeći se da mi na prstima ostane što više vaginalnog soka koji joj je natapao pičkicu. Jedan od ta dva prsta (kažiprst) sam joj polagano gurao u anus koji ga je ubrzo cijelog primio. Kažiprst sam zamijenio srednjim prstom i prodro još dublje. Gurnuvši joj srednji prst koliko sam mogao, počeo sam joj kružnim pokretima masirati anus iznutra, proširujući ga. Kako mi se iz kurca izlijevala sjemena tekućina u velikim količinama razmazao sam je malo i po Eminu anusu koji je sada bio već fino podmazan. Bez problema sam gurnuo prvo dva, a zatim i tri prsta. Lagano sam prodirao prstima unutra i van. Kako su joj se mišići skroz opustili i anus joj je poprimio cijevoliki oblik, pomislio sam da je vrijeme da joj gurnem kurac. Ona me preduhitrila riječima: - Hajde stavi mi ga, sad bi trebao ući! Poslušao sam ju, zauzeo položaj i prvo joj nekoliko puta, prislonivši donju stranu kurca, prošao između guzova, razmazujući joj kurčev saft. - Hajde samo kreni. – požurivala me je. Rekla mi je da ona često zna stimulirati anus kojekakvim pomagalima kad se samozadovoljava pa da neće biti problema i da primi mog kuronju. Počeo sam prodirati kad joj se anus skupio oko glavića koji je uspio ući, a ona se oglasila uzdahom u kojem je bilo i boli i užitka. Ubrzo sam nastavio lagano dalje prodirati, sve dok mi nije primila cijeli kurac. Kad sam ga jednako lagano počeo izvlačiti primijetio sam da joj je sad bio skroz raširen i nakon toga joj se više nije pretjerano stezao. Polako ali sigurno sam ubrzavao tempo. Isprva su mi jaja lupkala o njezinu pičkicu jer mi se mošnja ponovno opustila. Pumpao sam sve jače; ona je podigla glavu s trosjeda i naslonila se na laktove. Sise su joj poskakivale u ritmu mog nabijanja; ona se mrštila, uzdisala i uzvikivala: - Još… jošš…a-a…a-aa! Posegnuo sam lijevom rukom za jednom poskakujućom sisom a desnom sam ju uhvatio za rame uz sam vrat, povlačeći ju prema sebi kako bi ju nabio još jače, dok si je ona desnom rukom trljala klitoris.Uskoro sam svršio uz usklike zadovoljstva. Izvadivši joj kurac vidio sam kako joj se anus bjelasa od moje sperme. Iscrpljen sam legao na leđa a Ema je obrisala guzu i međunožje ručnikom koji smo odbacili pokraj trosjeda, uzela gumicu sa obližnjeg stola i svezala raščupanu kosu u rep. Potom je legla pokraj mene prebacivši lijevu nogu preko moje i obgrlivši me lijevom rukom. Ljubila mi je obraz i bradu te grickala uho. Vrhom jezika mi je šetala ušnom školjkom. Odahnuvši malo podvukao sam svoju ruku pod njen trup i povukao je na sebe. Uživao sam u svakom dodiru njenog tijela koje je sada cijelom dužinom oslanjalo na moje, samo su joj noge bile prislonjene uz vanjske strane mojih nogu. Neko je vrijeme počivala tako, s glavom naslonjenom na mojim prsima, a onda je, odgovarajući na moje milovanje njenih leđa, podigla glavu, prošla dlanovima kroz moju kosu, i uputila mi poljubac otvorenih usta. Naši jezici su se susreli i započeli lagani ples koji je trajao dosta dugo. Moji su dlanovi konstantno prolazili njenom kralježnicom, od vrata pa do samog završetka kada bih vrhovima prstiju dotaknuo njen anus, obišao cijelu stražnjicu i konačno jednu ruku podvukao sve do pice. Okupana mojim dodirima, Ema je ponovno bivala sve uzbuđenija što sam primjećivao po njenim pokretima, koji su se ubrzali pritiskujući se sve jače uz mene, posebno svojim grudima pritisnutim o moja prsa i klitorisom o moj pubis. Uživao sam u dodirima njene pičke, čiji su se sokovi izlijevali po meni, kao i njenih bradavica koje je trljala o moje bradavice. Podigla je glavu, prekinuvši ples naših jezika, te otvorenih usta i sklopljenih očiju počela ispraćati svaki svoj dugi i čvrsti pokret kojim se trljala o mene dubokim uzdahom. Rukama sam joj zgrabio sise pogurao joj prsa prema gore, do visine na kojoj sam ih mogao dohvatiti ustima, dok je ona svejednako trljala pičku od donji dio mog trbuha. Gnječio sam joj sise i cuclao bradavice, povremeno ih mekano grickajući. Na svaki bi moj ugriz reagirala visokim uzdahom i ubrzanim trljanjem pičke. Uhvatio sam ju za guzicu i privukao joj pičku do mojih usta. Ona je to prihvatila i uskoro se tako uživila da ja nisam morao ništa drugo raditi nego držati ispružen jezik dok mi je ona jahala lice. Ubrzo je glasno svršila, zatim mi je sjela na prsa, sažaljivo ali radosno me pogledala i rukama mi obrisala lice koje je bilo skroz mokro od njenih sokova užitka. Uhvatio sam joj ruku i prste, kojima mi je upravo obrisala usta i bradu, stavio u usta temeljito ih oblizavši. Na taj se moj postupak ona glasno nasmijala. Potom se, ostavljajući guzu na mojim prsima, nalaktila na lijevi lakat pokraj moje desne noge. Kako mi je koljeno bilo u zraku prošla je desnom rukom ispod mojih butina dohvatila mi kurac u kojeg je ponovno pomalo nabujala krv ali nije bio u punoj erekciji. Polaganim ga je pokretima drkala po cijeloj dužini gledajući me ravno u oči i vlažeći jezikom usne razvučene u zavodljivi osmijeh. Odjednom je odlučnim pokretima skinula guzu s mojih prsiju postavila glavu u moje međunožje i počela mi pušiti. Picu je postavila iznad mojih usta. Prihvatio sam igru i usnama joj jeo usmine, jezikom prodirući u vaginu. Rukama sam je masirao leđa, stražnjicu i anus. Ponovno se čulo njeno stenjanje koje je sada bilo prigušeno kurcem kojeg mi je pušila. Nakon nekog vremena provedenog u toj pozi i nakon što je Ema doživjela još jedan kratki vrhunac, izvukao sam se ispod nje i postavio ju na koljena, blago raširena, prislonivši joj prednji dio tijela na naslon trosjeda. Priljubio sam se uz nju i počeo joj vlažnim poljupcima obasipati vrat, dok mi se kurac smjestio u pukotini između njenih guzova. Obljubivši joj cijela leđa, snažno sam je uhvatio za lijevi guz te ga ugrizao ne zatvarajući usta; zatim sam oblizao kožu koja mi je ostala između zuba. Na guzi joj je tako ostao vlažan trag popraćen plitkim otiskom mog zubala. Tada sam primijetio kako je Ema desnom rukom obrađivala pičku njišući se u bokovima u širokim lukovima. Pružio sam ruku ispod njene guze i nakratko joj pomogao u tome. Sada ponovno poprilično uzbuđen, gurnuo sam joj, tako s leđa, već podosta, iako ne sasvim, nabrekli kurac u vruću pičkicu. Odmah sam ju počeo snažno jebati, držeći ju za strašću progonjene bokove. Na moje iznenađenje, Ema je ponovno svršila nakon nepune pola minute. Mišići njene rodnice stiskali su mi kurac kočeći ga u daljnjem prodiranju. Na moje uputstvo okrenula se i sjela na vrh naslona. Ja sam na to stao na trosjed, obgrlio je ispod ruku i prvo ju ljubio u usta a potom u grudi pritiskujući ih uz lice. Ona se malaksalo prepuštala mojim poljupcima. Ponovno se spustih na koljena i lizah joj pičku koja je se skroz rascvjetala ,otvarajući pristup u svoju unutrašnjost. Nakon par lizova povukao sam ju niz naslon sve dok joj vaginalni otvor nije došao u visinu mojih prepona, a onda joj nasadih pičku na moj kurac. Leđa i koljena su joj bila prislonjena na naslon a samo se nožnim prstima oslanjala o sjedala trosjeda. Nabijao sam je jako pa se dijelom zbog toga, a dijelom zbog nezgodne poze, ubrzo umorih. Zato sam leđima legao na trosjed pozivajući Emu za sobom držeći je za ruku. Zajahala me je i, nakon kratkog drkanja, zabila si kurac u vaginu. Jahala me je dinamičnim pokretima bokova cijukajući od užitka. Nabijala se do cerviksa, sve kraćim i bržim pokretima. Bila je pred novim orgazmom kada sam ja prebacivši nas na drugu stranu trosjeda zauzeo gornji položaj. Prebacio sam joj koljena preko glave i jebao svom snagom. Ja sam već bio poprilično znojan od naprezanja a kad sam vidio da se i Ema orosila po licu, vratu i prsima, moje uzbuđenje je dodatno poraslo. Sada već pred vrhuncem, pustio sam joj koljena i bacio joj se u zagrljaj. Jedna joj je noga skliznula s trosjeda, dok je drugu zabacila na naslon. S njenim rukama oko mog vrata strastveno smo se ljubili, prigušujući sada već potpuno glasne uzdahe. Svršio sam, ali nisam još prestao pumpati osjećajući da je i ona blizu. U tim trenucima osjetio sam kako mi sperma oblijeva kurac i curi iz rodnice pod mojim neoslabljenim prodorima. Desetak sekundi nakon mene svršila je i Ema. Ovladan umorom ostao sam ležeći na njoj. Izvukla se ispod mene a ja sam zauzeo njen položaj. Legla mi je između nogu i stala mi oblizivati kurac prekriven spermom sve dok ju svu nije progutala. Ostatak dana smo proveli goli mazeći se, ljubeći, razmjenjujući nježnosti… Zajedno smo se otuširali i dogovorili da će ovo što se dogodilo ostati među nama kao jedna od igara za koje smo znali samo mi. Složili smo se, također, da ta igra prestaje u trenutku kad krenuvši kući prođem kroz izlazna vrata; da nećemo o tome nikada više govoriti a kad nam misli odlutaju na naše zajedničko seksualno iskustva da ćemo ga se sjećati u pozitivnom svjetlu. Zaključili smo da se to možda nije smjelo dogoditi, ali sada kad se dogodilo da ne smije postati nešto što će nas razdvojiti i upropastiti naš odnos, nego nešto što će nas još više povezati. Na izlasku iz Emine kuće, pred samim vratima, poljubio sam je još jednom onako kako se više nikada nećemo ljubiti. Na to me je ona pogledala vragolastim smiješkom i rekla: - Čekaj još malo! Na to se bacila na koljena i počela mi pušiti. Nisam se mogao pobuniti. Nakon dobrih 5-10 minuta, podigao sam ju, još uvijek golu, ogrnutu samo u kućni ogrtač, prilijepio na zid, podigao joj koljena oko mog struka i, s gaćama oko gležnjeva, još jednom dobro izjebao. Nakon toga sam navukao gaće, poljubio ju, i brzo izašao. Oboje smo se držali dogovora i nikada to nismo spominjali, niti je itko od nas ikada predložio da se to ponovi. Sve je kao i prije samo je naše međusobno povjerenje još i veće.
IP sačuvana
social share
ponosni potomak najstarije svetske civilizacije
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 77 78 80 81 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 15:04:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.