Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:48:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 379 380 382 383 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26577761 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Ispraćaj 2011
By: maza 142

Od početka braka volili smo lude novogodišnje zabave, tulume te slićna druženja i to što dalje od kuće. Ove godine rezervirao sam pet dana u predivnom hotelu na zapadnoj obali bliskog nam poluotoka.
Moja supruga Sanja bila je kao i uvijek time oduševljena.
Po dolasku na odredišnu lokaciju smijestili smo se u predivnu sobu sa pogledom na more. Imali smo dva dana slobode do stare godine i htijeli smo to vrijeme što aktivnije provesti u šetnjama po okolnim mijestima, malim oštarijama i predivnim plažama.
Prvu večer skoknuli smo do obližnjeg gradića i obilazili smo poznate lokacije. Tijekom šetnje uočio sam diskretnu reklamu za jedan klub koji je nudio nešto nama do tada strano, druženje u zatvorenom krugu posjetitelja uz piće i muziku. Fotografije objekta bile su obećavajuće i na nivou. Težišno se reklamirala veselica s plesom, druženjima a sve skupa zaćinjeno sa dosta pića. Nešto više moglo se naslutiti između redova.
Nismo se puno dvoumili a uz to bili smo znatiželjni i željni opuštanja.
Nije nam bilo teško pronaći lokaciju koja je bila van mjesta, prema unutrašnjosti. Prostrani parking, relativno veliki broj lijepih auta i uređeni okoliš davali su mjerilo nekog relativno višeg nivoa.
Vrata nam je otvorio vrlo uljudan momak koji nas je uveo u još atraktivniji ambijent dvorišta bogatog zelenilom, prigušenim svijetlima i predivne građevine kojom je dominirao omanji bazen zatvoren u staklu. Pri dolasku do jednog vida recepcije uplatili smo ulaznicu kojom je bilo plaćeno piće i hladni bife.
Ušli smo u veliki prostor uz bazen a u kome je već bilo prisutno najmanje tridesetak osoba. Svi su okolo sjedili, stajali ili čavrljeli uz čašicu i pokoji sendvić. Registrirali smo da je to raznoliko društvo ali da prevladavaju gosti s talijanskog i njemačkog govornog područja. Sanja i ja smjestili smo se bliže šanku i uz zid pored fotelja kako bi mogli i sjesti. Vrijeme je brzo proticalo u muzici, piću i promatranju okruženja. Vidilo se da mnogima nije ovo prva posjeta jer su se ponašali slobodnije od nas. Do nas je stajalo jedno omanje društvo naših ljudi i malo po malo priključili smo se u njihove rasprave i zafrkancije. Bili su jako neposredni i otvoreni.
Promatrao sam prostoriju koja je bila polupuna a posjetitelji su kao i mi bili ležerno obućeni ali za zimsko vrijeme ipak u laganiju odjeću. Hrane je bilo u izobilju a i piće nije nedostajalo. Muzika je postajala sve glasnija i mislio sam da se čuje dosta daleko van ovog objekta. Parovi su se lagano njihali u taktu glazbe i imao sam osjećaj da se atmosfera zabave sve više dizala. Malo me začudilo kada mi je jedan muškarac iz društva, koje je bilo uz nas, šapnuo da će mi se zabava sviditi. Primijetio je po ponašanju da smo ovdje prvi put.
Vrijeme je dosta brzo teklo jer je ekipa bila stvarno super a i piće je ućinilo svoje. Više nisam obračao pažnju na okolinu a i Sanja se dobro uklopila u neke diskusije s novo upoznatim društvom.
Negdje oko 23:00 sata kada je zabava bila na vrhuncu jedan mladić se, kako se meni tada činilo, nespretno polio sa bokalom vode. Djevojke u njegovom društvu presavijale su se od smijeha a pogotovo kada ga je drugi mladić iz društva gurnuo obučenog u bazen. Za čas je oko bazena bilo puno smijeha i poljevanja s vodom a šta su ostali prisutni s veseljem prihvatili. Mladiću u bazenu priključile su se za čas potpuno mokre dijevojke i njihov kolega. Pljesak je zaglušio muziku i tulum se penjao prema vrhuncu.
Mladić iz bazena izašao je i vani, skinuo mokru odjeću te se ponovno bacio potpuno gol nazad u vodu. To je izazvalo dodatno veselje i smijeh prisutnih. Ja i Sanja bili smo kao i ostali gosti zaokupljeni sa četvorkom u bazenu koja je skidala sa sebe mokru odjeću i bacala je na rub bazena. Svi smo bili u ludom smijehu i pljeskali smo učesnicima ovog događaja.
Postalo je malo sviježije uz bazen i neki od gostiju su krenuli prema drugoj susjednoj prostoriji koja je bila u nekom polumraku ali puno ugodnija zbog osjetno boljeg grijanja. Polako smo ušli i mi unutra te stali ponovno do šanka. Sanja me povukla do zida gdje smo sjeli na trosjed već umorni od stajanja. U prostoriju su ušli i parovi koji su završili u bazenu. Sada su bili ogrnuti velikim rućnicima koje im je podijelio domaćin.
I ostali gosti posjedali su po slobodnim mjestima i nastavili s pićem i razgovorima.
Nakon nekog vremena primjetio sam da se jedan par, koji je izašao iz bazena,a bio je najviše pod utjecajem pića, poćeo ljubiti vrlo strastveno pred svima.
Činilo se skoro kao da to nitko drugi nije primjetio i da nikome nije do toga stalo ali svima je bježilo oko prema njima. Neki od gostiju su neskrivajući znatiželju otvoreno okrenuli pogled prema njma.
Ja i Sanja smo šutke gledali njihove aktivnosti bez nekog sustezanja a bili smo u nekom išćekivanju šta će biti dalje. Nisam mogao suspregnut znatiželju i neko nepoznato uzbuđenje koje me polako obuzimalo. Nisam više odvajao pogleda od njih a vidio sam da i Sanja bez riječi promatra njihovo maženje. Ono dvoje nije prestajalo sa ljubljenjem već je nastavilo i sa milovanjima preko ručnika. Sve se odjednom tako brzo dešavalo i oni su odjednom ostali goli jer su im ručnici sa tijela pali na pod. Sada se vidilo da je on već bio jako uzbuđen a njene ruke držale su njegov uzdignuti ud i navlačile ga gore dolje. Ni njegove ruke nisu bile u stanju mirovanja i snažno su milovale njene otkrivene grudi i vidno nabrekle bradavice. Cijelo vrijeme izmjenjivali su poljupce a ruke su im istraživale gola tijela.
Sada kao da je pad njihovog ručnika bio signal za većinu prisutnih u prostoriji jer je ovladao muk i samo se čula nešto tiša muzika.
Drugi par iz bazena također se počeo ljubiti i milovati preko ručnika a ubrzo su i njima ruke zalutale i ispod oskudnog pokrivala.
Na moje veliko čuđenje i drugom paru ručnik je pao na pod i kao da se ništa nije desilo. Dva para su se ljubila i milovala otvoreno pred svima. Uglavnom, pažnju i uzbuđenje tih ljudi nije se moglo više ignorirati.
Sanja je prestala s disanjem, zašutila je kao i ostatak prisutnih. Samo mi je došapnula :“ Šta je ovima? “ ali nije skidala pogleda sa dva zaigrana para. Bez riječi počeo se formirati polako krug prisutnih oko ta dva para u sredini. Veliki broj prisutnih sjelo je na pod formirajući krug oko njih. Sanja i ja polako smo se naslonili na naslon velikog trosjeda ali ne skidajući pogled sa ta dva para u zanosu. Njih četvoro primakli su se sasvim blizu jedni drugima i nastavili su započetu erotsku igru. Zaokupili su pozornost svih prisutnih u prostoriji.
Parovi su za tren prestali s ljubljenjem sjeli su na pod a muškarci su i legli na leđa. Djevojke su istovremeno dohvatile njihove uzdignute batine i one su za čas nestale sa nabreklim glavićima u njihovim ustima. Tišina je ovladala prostorijom a moglo se čuti samo njihovo mljackanje.
Pogledao sam Sanju a ona je bez daha i vrlo pažljivo pratila šta se dešava na par metara od nas. Držala me je grčevito za ruku i osjetio sam da je od prizora uzbuđena.Ubrzo sam osjetio kako je pustila moju ruku i kako ju je položila na moje hlače i na moju već uzdignutu batinu. Začudilo me kada mi je šapnla : “Moraš uživati u predstavi. Opusti se i gledaj”. Začudilo me ta njena reakcija i moje ruke pronašle su put kroz otvor u njenoj haljini i počele su se igrati s njezinim grudima. Osjetio sam da se uživila u njihovu igru a šta je pokazalo njeno disanje koje se ubrzavalo.
Parovi u sredini prostorije su sada stvarno ušli u lik, ovladalo ih je uzbuđenje i kao da su bili sami u prostoru priuštili su nam pravi doživljaj. Djevojke su snažno sisale uzdignute udove i crvene glaviće, pri tome pazeći da im ne ispadnu iz usta a jezicima su ih oblizivale od korjena do vrha.
Sanja je bila u fazi galopirajućeg uzlaznog uzbuđenja i slijedeći trenutak otvorila mi je zatvarač hlača i to bez ustručavanja. Tek tada sam pogledao okolo i primijetio sam da nismo bili usamljeni u toj radnji. Znaći to je nudila reklama na plakatu koji smo vidjeli.
Zavukla je ruku u moje hlače i kada je dohvatila moj nabrekli ud, izvukla ga van iz šlica. Bacio sam pogled prema parovima na podu i vidio sam da jedan od muškaraca leži na leđima dok mu partnerica četveronoške stoji iznad i snažno mu sisa ud. Drugi par je sada prekinuo igru i djevojka je privukla svoga partnera do kolegice koja je bila u klečećoj pozi i pušenju. Doslovno je namjestila svoga partnera iza kolegice, uzela njegovu dugačku batinu te je podigla do njene otkrivene i vlažne vagine. Vodila je njegov penis prema gore, namjestila crveni glavić na njen otvor, on je malo je zastao a onda je glavić za čas doslovce uletio u njenu vaginu. Djevojka koja je pušila snažno je kriknula u iznenađenju jer joj je nabrekli ud jednim potezom došao do kraja vagine. Nastavila je kretnjama i uživala je uz dva komada koji su prodirali u njena usta i njenu vaginu. Da bi joj povečala uzbuđenje kolegica joj je počela milovati grudi koje su se klatile pri svakom novom prodoru muškarca iza nje.
Primijetio sam da je Sanja je bila isto u vatri od uzbuđenja a moj ud držala je jednom rukom i snažno ga stiskala i polako vozila njegovu kožicu gore dole. Nije izdržala situaciju, sagnula se te mi uzela nabrekli crveni glavić u usta ali tako strastveno i pohlepno.
Odjednom je prestala i šapnula mi u uho da je netko lagano dira odotraga i da je miluje po stražnjici i bedrima. Bio je polumrak a mi u zanosu uzbuđenja i kako je bila nagnuta prema meni nismo primijetili da nam se pridružio na trosjedu neki nepoznati muškarac. Prošaptao sam joj na uho: ” Ako ti ne smeta opusti se i uživaj”. Pokušao sam preko nje malo bolje pogledati tko je iza nje jer smo bili u dobrom polumraku i veoma slabo osvijetljeni. Primijetio sam da je iza nje bio čovjek iz društva s kojim smo ranije pričali. Nije ništa govorio i nazirao sam kako drži obije ruke na njenoj stražnjici i kako miluje obije polutke. Kako je bila nagnuta prema meni isturila je još više stražnicu prema njemu i sada sam mogao bolje nazrijeti kako mu ruka šeta po njenoj guzi, bedrima i do vrha koljena. Pomicao je ruku tako polako i lagano kao da ispituje kako će ona reagirati.
Sanja je i dalje držala moj glavić u ustima i lagano ga obrađivala prepuštajući se sada i njegovom milovanju. Spustio sam glavu na njeno uho i šapnuo joj da klekne na trosjed prema meni.
Ona je to odmah i učinila ne vadeći moj nabrekli ud iz usta. Sada je klečala pored mene na trosjedu a stražnjica je bila okrenuta i visoko uzdignuta prema neznancu.
On je to shvatio kao signal te sam uočio da je položio obije ruke na Sanjine uzdignute polutke. Milovao joj je sve snažnije uzdignutu stražnjicu i blago ju povukao prema sebi a u čemu mu je ona pomagala. Sa obije ruke dohvatio je rub haljine i polako, bojažljivo podigao ga je tako da joj je rub došao do vrha leđa. Kako nije reagirala jednom rukom pridržavao je rub haljine a druga je zalutala odostraga u njeno vlažno međunožje. Pri tome prvom dodiru vidno se stresla i snažnije ustima stisla moj ud. Nisam ni ja mogao mirovati i kako je klečala lako sam dospio sa jednom rukom dohvatiti njenu dojku kroz otvoreni dekolte a ubrzo zatim držao sam je sa obije ruke. Osjetio sam da ona veoma uživa i učestvuje u svim mojim i neznančevim aktivnostima. Sisala je snažno i obrađivala moj ud ali nije propuštala da gledala i ove mini orgije koje su se odigravale ispred nas.
Pogledao sam prema neznancu i vidio sam kako je upravo sa obije ruke dohvatio rub njenih tankih gaćice i odlučno ga povukao prema dolje. U polumraku je bljesnula njena nježna naprćena stražnjica. Jednom rukom zašao između njenih već dobro navlaženih polutki a pri čemu je ona reagirala snažnim uzdahom i snažnije je stisnula moj ud. On nije stao na tome već se sagnuo, kleknuo iza nje i zavukao je glavu između guzova i ustima dohvati nabubrenu i naprćenu vaginu a pri tome razdvajajući prstima polutke guze. Snažno se pri tome trgla a posebno kada je poćeo jezikom milovati njene nabubrene usmine i klitoris. Za tren je pustila moju batinu iz usta a iz grla joj se čuo hroptaj uzbuđenja. Dobro da me pustila na tren jer sam bio skoro pri kraju od uzbuđenja. Ovo je izazvalo nevjerojatni učinak na nju kada je osjetila topli jezik i lizanje nepoznatog muškarca po klitorisu, usminama i stisnutom otvoru guze. Mirovala je u iščekivanju i sva se koncetrirala na njegove usne i jezik.
Za tren sam bacio pogled prema parovima u sredini kruga i vidio sam da su djevojke u pozi 69 i snažno si ližu vagine dok su im muškarci bili otraga i snažno prodirali u njih. Da im ne bude monotono dečki su upravo zamijenili pozicije i nastavili s radnjom. Okruženje je isto bilo u velikoj aktivnosti i nisam uspio primjetiti da je netko samo promatrać.
Pogledao sam ponovno prema našem neznancu i primijetio sam da je naslonjen natrag na trosjed i pokušava otkopćati hlaće.
Kada je uspio skinuo je hlaće do ispod koljena i tada se ukazao njegov snažan i uspravan ud koji samo šta nije eksplodirao.
Sanja je snažno disala ali je mirovala u išćekivanju. Neznanac je ustajući sa trosjeda odotraga zavukao ruku na Sanjinu macu i sa dva prsta ušao u njenu uzavrelu vlažnost. Tiho je jeknula a primjetio sam kako je njena stražnjica krenula prema nazad kao da želi da joj što dublje uđu njegovi prsti.
Sada je ponovo uhvatila moj malo smireni ud i nastavila je sa lizanjem i usisavanjem glavića. Pored svega uživanja koji joj se pružao nije prestala sa promatranjem scene na sredini sobe
Nije prestajala sa pokretima napred nazad kako bi što više mogla osjetiit njegovo penetriranje prstju. U jednom trenutku izvukao je prste, a ona je zastala u išćekivanju. Rukom je uhvatio svoju nabreklu batinu i podigao glavić prema mjestu gdje su maloprije bili njegovi prsti. Veliki debeli glavić naslonio je na otvor koji je zjevao u išćekivanju da ga nešto ispuni. Lagano je pritisnuo prema naprijed a Sanja je otvorila usta u išćekivanju da je potpuno ispuni. Široki glavić je polako rastvorio vlažne usmine a onda je ona u jednom potezu skliznula do kraja na njegovu uspravljenu batinu. Neznancu nije baš bila udobna pozicija te se podigao i bolje namjestio da je sada potpuno klečao na trosjedu iza Sanje. Po njenom izrazu lica vidio sam da je ponovo bila ispunjena a njegova batina zaronila je u otvorenu i vlažnu vaginu te je polako počela šetati po njenoj
unutrašnjosti.
Kod svakog njegovog dubljeg ulaska lagano bi dahnula te bi jače stisla usnama moj već izmoreni i nabrekli glavić.
Počeo ju je sve snažnije jebati i svaki slijedeći pokret imao sam osjećaj da je sve dublji i dublji.
Skoro sam počeo svršavati gledajući kako je jebe i kako ona uživa ne obazirući se na okolinu. Pomagala mu je kod svakog uboda snažno gurajući stražnjicu prema njemu i bila je sada samo skoncetrirana na njegove duboke prodore.
Pokreti su mu bivali sve brži i brži. Sanja nije više držala moj ud u ustima jer je bila prezauzeta uživanjem i njegovim dubokim prodiranjima a šta je popratila uzdisanjem i prigušenim kricima.
Podigao sam joj glavu iz moga krila tako da sam je mogao promatrati direktno u lice. Držala je oći zatvorene, snažno sam je stisnuo i položio usta na njena a sada otvorena od užitka koje joj je pružao neznanac. Uspio sam zavući ruku ispod nje do njenog međunožja i nježno sam dohvatio nabubreni klitoris. Počeo sam se igrati s njime osječajući njegovu batinu kako nemilosrdneo ulazi i izlazi iz njene vagine. Vrtoglavo je rastao njezin užitak. Ovo je trajalo i trajalo a uzbuđenje je sve više i više raslo kod nas troje.
Bila je van sebe od svega…od snažnih prodiranja od moje ruke i bila je pri karaju….
Prodori u nju su postajali sve jači i odjednom je gurnuo batinu snažno duboko do kraja na što je lagano kriknula u grču naslade.
Prigušeni krik otvorio joj je usta. Vidio sam da svršavaju oboje u snažnom grču. On je mirovao a batina mu se trzala u njenoj utrobi i punila ju je toplom spermom. Sanja se tresla sve slabije i slabije dok se nije skoro umirila.
Lagano sam ljubio njeno znojno lice, oči.. Šapnula mi tiho:“Volim te…“.
Ipak bila je još uzbuđena i lagano je podrhtavala, začudo ovo ju je držalo jako dugo, neobičajeno.
Pogledao sam po sobi i primjetio da nitko nije obračao pažnju na nas jer su svi bili zabavljeni svojim aktivnostima.
Neznanac se sada polako izvukao iz nje, sjeo je na trosjed a ja sam osjetio kako njegova sperma kaplje na moj dlan. U slijedećem trenutku podigao se, podigao hlače prema gore i bez riječi nestao iz prostorije. Sanja i ja nismo imala pojma tko joj je pružio ovo ludo zadovoljstvo. Ona je još stajala klečeći na kauču s podignutom haljinom na leđima i spuštenim gaćicama do koljena.
Šapnula mi je da je još uzbuđema i da joj još treba malo … Nisam razmišljao, podigao sam se s kauča i došao iza nje na mjesto koje je prije zauzima neznanac.Spustio sam potpuno hlaće koje su skliznule do ispod koljena i kleknuo sam iza nje. Usput sam pogledao po prostoriji i nasmiješio sam se jer nije bilo osobe ni para koji nije uživao u osobnim orgijama.
Mirovala su jedino ona dva para u sredini sobe i vidilo se da su sada iscrpljeni i nije im do ničega.
Dodirnuo sam Sanjinu vlažnu i od sperme sklisku vaginu, nabubrenu od uzbuđenja a što me posebno raspalilo i uzbudilo bila je neznančeva sperma koja je još uvijek lagano kapala iz nje.
Rukom sam namjestio moju batinu na vrata njene vlažnosti i polako prislonio glavić. Jednostavno sam uletio u njenu unutrašnjist, toplu, vlažnu i okupanu spermom. Bio sam jako uzbuđen prethodnim događanjem i počeo sam snažno prodirati i ulaziti do kraja u nju. Klečala je a ja sam je gurao prema naprijed tako da je skoro legla na trosjed. Bila je začudo odmah u oblacima užitka. Snažno je disala stenjala i znao sam da je vrlo blizu svršavanja. Bila je van sebe od uzbuđenja i osjetio sam kako se odjednom trgnula, zgrčila i počela se ponovno snažno grčiti . Svršavala je po drugi put…
To je za konačno za mene bilo previše i po prvi put večeras osjetio sam da sam i ja gotov. U snažnom grču zapljusnio sam njenu unutrašnjost mlazovima vruće sperme koja je štcala i štcala.
Naslonio sam se na njena leđa i ostali smo tako neko vrijeme umorni ali zadovoljni.
Pogledali smo po prostoriji a i ostatak društva je bio u slićnoj situaciji sa malim razlikama a ovisno kada je tko svršio.
Podigao sam se, podigao hlaće a i Sanja se nekako sredila..
Otšetali smo do druge prostorije gdje smo se osviježili velikom čašom hladnog napitka. Sve aktivnosti u prethodnoj prostoriji su jenjavale i sve više učesnika je bilo oko šanka. Našeg neznanca nismo vidjeli.
Sanja i ja bili smo zadovoljni i sretni ovim novim iskustvom.
Kako je bilo dosta kasno krenuli smo prema hotelu.
Vozio sam polako a ona je bila naslonjena na moje rame. Nije ni sada mirovala i ruku je držala na mome šlicu. Neznam koliko sam vozio ali kada sam sišao s autoputa i našao u šumi skriveni puteljak skrenuo sam.
Za čas je njen sic bio oboren i divlje sam ponovno ušao u nju….bili smo nevjerojatno uzbuđeni a nastavak je bio brz i snažan…
Svršili smo ponovno oboje kao zečevi…
Neznam kada smo svršavali ovoliko puta u tako malo vremena.
Neznam kako smo došli do hotela ali probudili smo se pred sam ručak. Bilo nam je dosta lutanja i šetnji u 2011. godini te nam je preostalo da se pripremimo za njen ispraćaj.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Prvo pušenje
Upravo sam se vratila sa posla tako da nisam stigla da se presvučem. Imala sam na sebi kratku kariranu suknju i crne svilene čarape a gore crnu pamučnu majicu koja je ocrtavala moje zrele grudi. Skinula sam cipele kad je zazvonilo zvono na vratima. Bila sam sama kad je došao drugar mog sina da bi zajedno učili. Rekla sam mu da on nije tu ali moze da ga sačeka. Donijela sam mu sok i sjela da mu pravim društvo. Sjela sam naspram njega, ali sam prekrstila noge da nebi vidio moje gaćice. Pričali smo neke neobavezne teme kako je u školi, ali sam kraičkom oka vidjela da se meškolji i da je crven u licu.
- Jel ti je dobro? pitala sam ga
- Dobro mi je gospođo,samo mi je nelagodno.
- Zašto?
- Vi ste stvarno lijepa žena, čudno da nemate nekog čovjeka.
- Nema više pravih muškaraca. Nasmiješila sam se, a pogled mi je pao na njegovu izbočnu na pantalonama.U sebi sam razmisljala kako mogu da razmišljam tako, pa on može da mi bude sin! Uzela sam neke novine da čitam da skrenem misli od toga, tako da nisam primjetila da je on ustao i prišao mi. Podigla sam pogled, i imala sta da vidim! On je stajao sav crven u licu smaknutih pantalona a njegov kurac od 20cm stajao pravo prema mom licu!
- Dali si ti normalan?! pitala sam ga dok sam mu gledala kurčinu kako se klatila.
- Molim vas , volio bi da ga popušite, nemogu vise da izdržim, tako me uzbudjujete!
Nisam bila pri sebi kad sam to dozvolila ali sam se i ja napalila!
- Nisam nikad pušila kurac nekome, neznam kako se to radi!
- Ja ću vam pokazati, rekao je.
- Uzmite ga u ruke, jednom mazite jaja a drugom drkajte kurac cijelom dužinom!
Kao hipnotisana, poslušala sam ga uzimajući njegov mlad i topao kurac i počela da mu ga drkam kako je rekao. Pogledala sam ga gore a po njegovom licu sam vidjela da je uživao u drkanju. Ruka mi se umorila od drkanja i maženja njegovih jaja, kad mi je rekao šta dalje.
- Sada navlažite usta i stavite ga u usta dokle možete. Ja sam ga poslusala i polako prvo glavić a potom krenula da guram cijeli kurac u usta! Usta su mi bila puna od njegovog kurca kojeg je gurao pokretima koji su njemu odgovarali. Došla sam do pola kurca jer više nisam mogla da progutam jer sam počela da gubim vazduh. Morala sam da dišem na nos, mirisajući njegov znojavi kurac i jaja koja su landarala kako mi ga je nabijao u grlo. Nisam vjerovala da klinci mogu imati tako veliki kurac. Razmišljala sam u sebi kako mogu ja, žena u godinama, da sisam kurac nekom klincu, ali ajde bar ću i ja nesto naučiti, a njega usrećiti. Imao je sladak kurac sa malo žila na njemu koji je klizio po mom jeziku navlažen od moje pljuvacke, koja je počela da curi van usta od nabijanja njegove kurčine. On je nevjerovatnih pola sata nabijao, da mi se vilica ukočila. Osjetila sam u ustima po njegovom kurcu kako se trza shvatajući da ce mi svršiti u usta, pa sam htjela da se odmaknem.
- Mmmmm….mmhghgm…mogla sam samo da mumlam, htjela sam da kažem da me pusti,
da svrši van mojih usta, ali je on shvatajući da neću da progutam, čvrsce me držeci za glavu nabio mi kurac dokle je mogao i počeo da svršava duboko u mojim ustima. Ja sam otvorila oči nemogavsi da uradim ništa, dok je on sipao u mlazevima toplu i pomalo ljepljivu spermu. Da se nebi udavila morala sam da gutam spermu brzo kako je pristizala u moje grlo. Par puta sam se zakašljala od slatke spermačine, ali me on nije puštao trzajući bokovima u ekstazi!
U tom momentu je zazvonilo zvono na vratima, pa me je on pustio polivajući me posljednjim mlazevima sperme po licu. Ustala sam i krenula prema vratima brišući se rukom lice umazano od sperme i gutajući ostatke u ustima.
- Ciao mamma, stigao sam. Jel’ došao Daniel?
Prolazeći pored mene rekao mi je da imam nešto bijelo na licu…
To je, djeco moja, prvo pušenje kurca nekom…
Poslije toga sam imala jos raznih iskustava sa Danielom
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Stažističke muke – I dio

Obavljanje staža uvijek je bio dosta težak posao. Najmlađi si, moraš sve slušati, obavljati sve što ti kažu, a to su obično dosadni poslovi kojih se drugi žele riješiti. Nakon šest godina fakulteta čovjek već ima kondicije, ali je sve to ipak iscrpljujuće i fizički i psihički. Tako sam prije nešto vremena obavljao staž na jednom odjelu. Moram priznati da me taj posao nije puno interesirao, ali posla je bilo preko glave tako da sam često ostajao prekovremeno da bih ga završio. Jedino zbog čega sam se svako jutro s veseljem dizao i odlazio na posao bila je sestra Matija. To je bila gospođa od jedno četrdesetak godina, visoka oko 1.78. Imala je svijetlo smeđe obrve i raspuštenu kosu do ramena, koju je obogatila nijansom crvenkaste boje. Oči su joj naprotiv bile izražajne tamne boje. Crte lica su joj bile pomalo grube, naglašen nos, pokoja izraženija bora, velika usta oštro rezanih usnica koja su kada bi se nasmijala otkrivala dva reda prekrasnih bijelih zubi. Ono što ju je činilo zanimljivom bilo je prekrasno građeno tijelo.
Nosila je bijelu sestrinsku uniformu koja je dodatno isticala njeno ionako naglašeno poprsje. Bijela košulja sužavala se u struku na sigurno kojih 75 cm tako da joj je trup imao pomalo atletski V izgled. Od uskoga struka košulja se prelijevala preko oblih bokova (vjerojatno nekakvih 100 cm) i završavala tik ispod utegnute guze. Tu je njeno tijelo nastavio pokrivati uski bijeli šos koji bi kod bilo kakve kretnje naglašavo bedra. Ponekad mi se činilo da se na bijeloj robi istaknu halteri, ali ipak mislim da je to bio samo plod moje prebujne mašte. Šos je završavao tik iznad koljena, te su na vidjelo izbijale njene prekrasne noge. Noge su joj bile malo jače građe, ali vretenastog i čvrstog izgleda. Uvijek je nosila hulahupke svijetlosmeđe boje, nešto kao boja kože. Pogled na njene noge s lijepo izraženom Ahilovom tetivom bio je nevjerojatan. Kada god bi bio u prilici pasao bi oči na njoj. Najviše bi volio kada bi se naslonila na rub stola i ispružila noge, kao da ih proteže. Često je znala stati pred ogledalo i popravljati kosu, okrenuta leđima što bi meni omogućavalo nesmetano uživanje. Osim dobrog stasa imala je i otvorenu, vrlo prijaznu i ljubaznu narav tako da sam stvarno rado s njom provodio vrijeme.
Jedne večeri tako se zbilo da smo slučajno, iako sada mislim da je ona to uredila, ostali noću dežurati ona i ja sami na odjelu. Naravno da je tu bio i doktor, ali se on skupio na spavanac, a nas smo dvoje ostali sami u sobi. Bio sam kao i obično mrtav umoran i pospan. Vrijeme smo utukli pričajući. Kao i mnogo puta prije stala je pred ogledalom i sređivala kosu. A ja sam kao i mnogo puta prije blejao u njene noge. Pogled sam polako dizao gore na okruglo dupe, uski struk, široka prsa i na kraju na prozirno nalakirane prste koji su prolazili njenom kosom. Uto mi je zastao dah. Primijetio sam da me cijelo vrijeme promatra u ogledalu. Brzo sam maknuo pogled u stranu. Pomalo sam se zacrvenio jer sam znao da me je skužila.˝Baš imamo lijepo vrijeme˝, promrmljao sam tu glupost u neprilici. ˝Da baš˝, rekla je svojim uvijek vedrim glasom uz smiješak te nastavila, ˝Odmah se vraćam. Moram ići nešto srediti, a Vi ostanite ovdje.˝ Ostao sam u sobi sjediti na kauču s osjećajem olakšanja što mi nije ništa zamjerila. Bilo mi je drago što je otišla jer sam kanio zadrijemati i odmoriti se. Bio sam u polusnu kada se nakon desetak minuta vratila. Otvorila je vrata i prvo što sam osjetio bio je nekakav izražajan jebozovan parfem kojeg je posipala po sebi. Dignuo sam bunovan pogled s poda i primijetio da nema čarapa. Skinula je čarape, a noge je očito premazala nekakvim uljem ili kremom jer su se sjajile na svjetlu. Na desnom gležnju sada je stajala zlatna nanogvica. Bio sam pomalo ljut što me tako podlo ometa u snu. Ušla je unutra kao da se ništa nije desilo. ˝Žao mi je što sam Vas ostavila samoga˝, kao da mi je bilo krivo, rekla je i naslonila se na stol koji je stajao prekoputa kauču i ispružila noge. ˝Morala sam se malo osvježiti. Da li Vam se sviđa miris?˝. Bio sam uspaljen, ali me za njezin miris u tome trenutku nije bilo niti najmanje briga no ipak sam iz pristojnosti odgovorio potvrdno. Stavila je ruke na bedra i počela kao popravljati rub šosa pri čemu ga je lagano zadigla. Blejao sam u taj prizor ne vjerujući vlastitim očima. ˝A sviđa li Vam se ovo mladi doktore˝, pustila je rub i stavila ruke na šos te ih počela povlačiti preko bedara i bokova do struka. ˝Ne! Mislim, ovaj…˝, bio sam toliko zbunjen pitanjem da nisam znao ni rečenicu složiti. Dignula se sa stola i prišla mi. ˝Ne?˝, stavila je ruku na moje hlače te šakom zahvatila jaja i nabrekli penis. ˝Mislim da se on ne slaže sa Vama. Svi ste vi isti. Napaljeni i željni, a ne znate nam reći što želite. Zadatak sestre je da ispunjava vaše zahtjeve, a ne da ih sama otkriva. No Vi ste još mladi i neiskusni doktor, ali ćete i to s vremenom naučiti.˝ Dok je to govorila laganim mi je pokretom raširila noge i kleknula među njih. Nisam znao što da radim. Stvarno sam se radovao mirnoj noći punoj sna, ali bi s druge strane bio lud da sam je odbio. Pustio sam da stvari teku svojim tokom, nadajući se brzom i ne zamornom seksu. Počela me je polagano i nježno otkopčavati gumb po gumb, prvo kutu pa onda i košulju ispod nje. Zadignula mi je potkošulju te me počela nježno ljubiti i lizati po prsima i trbuhu. Polagano se spuštala sve niže. Kada je konačno obradila svaki dio kože na prsima i trbuhu otkopčala mi je remen i rastvorila hlače. Sve je radila vrlo polako i nježno u želji da mi što više ugodi. Uvukla je ruku u moje gaćice i izvukla penis. Počela ga je lagano masirati dok je istodobno drugu ruku uvukla u gaćice i masirala mi jaja. ˝Znam ja što Vi želite. Zadovoljstvo.˝ Naglo mi je cijeli uspravni penis ugurala u usta i progutala ga do korijena. Glasno sam zastenjao. Nisam mogao izdržati. Pušila mi ga je sigurno kakvih petnaestak minuta. Bila je fenomenalna pušačica, iskusna i educirana. Znala je točno kako me podražiti i kada prestati da ne svršim. Kada je ocijenila da mi je ustima pružila dovoljno ustala je i skinula bijele uske gaćice. Polako me zajahala. Primila mi je penis i lagano se nabila, pojačavši brzinu i dubinu ritma. Otkopčala je svoju bijelu košulju tek toliko da je mogla izvući ruke i pustila je da sklizne na struk. Ostala je u bijelome grudnjaku koji je pridržavao oveće sise. Uhvatila ih je rukama i malo zadigla. ˝Želite li ih?˝, upitala me. Gledao sam u sise nadajući se da će skinuti grudnjak. No ona mi je samo rukama prošla kroz kosu i stavila mi ih na ramena. ˝Vi ste liječnik, a ja sestra. Morate mi reći što želite.˝ Uvidio sam da voli primati naredbe. ˝Molim Vas, sestro Matija, skinite grudnjak.˝ Pogladila me rukom po licu i rekla da tako treba te skinula grudnjak, a mene je zaslijepio najbolji par sisa koje sam u životu vidio. Velike, pune i oble, a opet čvrste. Primila me za vrat i nježno mi prislonila glavu na prsa. Uživao sam ližući i cuclajući njene mješine. Primio sam je za dupe i počeo je jače nabijati: ˝Jebite me jače Matija!˝ Stavila je ruke na moja ramena i počela svojski nabijati i miješati kukovima dok sam ja istovremeno balio po njenim sisama. Od siline njene rabote klompe koje je imala na stopalima ispale su uz glasan štropot dok sam ja istovremeno sipao svoje doktorsko sjeme u njenu rodnicu. Bio sam sretan što sam dobio užitak, a da se nisam morao niti dignuti sa svojega blaženog kauča. Rekao sam joj da je savršena medicinska sestra na što se ona zadovoljna samo zadigla i pustila da se sva sperma i sokovi iz njene utrobe sliju po mome penisu. Ponovno je kleknula pred mene i počela mi ustima čistiti penis. Oblizala ga je cijeloga, ali s pušenjem nije stala sve dok mi ponovno nije bio uspravan. ˝Pričekajte. Imam za Vas poslasticu˝, dignula se, obukla i izašla van. Ja sam ostao sjediti na kauču ošamućen od fenomenalnog seksa sa i dalje prisutnom erekcijom. Jebanje me još više izmorilo. Polako sam dolazio k sebi i upravo sam se spremao zakopčati i ispružiti se za spavanje kada se moja draga sestra Matija vratila, ali ovaj put nije bila sama.
Kada je Matija otvorila vrata ugurala je u sobu mladu pripravnicu Branku, koja je kada me vidjela onakvoga na kauču zacrvenila i skrenula pogled te tihim istreniranim glasom rekla “dobravečer”. Opsovao sam Matiji sve po spisku. Branka je pred tjedan dana došla na kliniku, ali je bila na susjednom odjelu tako da sam je viđao samo u prolazu. Tek je završila srednju medicinsku te je radila kao pripravnica. Bila je vrlo ljupko stvorenje, pomalo plaho. Niska s oko 1.65, guste čvrste i valovite skoro crne kose skupljene u rep. Ispod crnih lijepo oblikovanih obrva sjala su dva podjednako crna oka. Imala je lijepo lice, a naočale s tankim okvirom davale su joj jebozovni intelektualni izgled. Po građi tijela nije nimalo zaostajala za Matijom osim što su joj proporcije bile nešto manje na oko 80-60-90. Nosila je svijetlo plavu sestrinsku uniformu sa nešto tamnijim hulahupkama. ˝Što je ovo?˝, upitao sam sad već pomalo iziritiran nemogućnošću da zaspem. ˝Evo mladi doktore˝, odgovorila je Matija, ˝Dovela sam Vam mladu pripravnicu Branku. Ona je ovdje da se nauči poslu pa su je poslali ovamo sa drugog odjela da se nauči ispunjavati Vaše želje.˝ Brankica je samo gledala u pod, zbunjena cijelom situacijom. Kao da je mene netko plaćao da educiram srednjoškolke u kasnu noć. A sutra opet rabotaj ko da se ništa nije desilo. Nema šanse. Već sam ih htio otpiliti kadli ju je Matija grubo oslovila i naredila da se svuče. Dok je prema meni bila ponizna, sa Brankicom je imala grublji ton. Matija je ponovno klekla pred mene i počela mi ga pušiti iako to nije bilo uopće potrebno. Usprkos mojoj želji za odmorom pogled na mladu neiskusnu djevojku koja se svlači bio je dovoljan za spontanu i nekontroliranu erekciju. Kada se skinula Matija se digla i rekla joj ˝Ajde mala sada je na tebi red, vidila si kako se to radi.˝ Trenutak sam se ponadao da će i ovo proći bez po muke kao prije, ali me stara kurvetina dignula. Morao sam stajati kako bi mlada pripravnica mogla ponizno pred njega kleknuti. Meni bi lično bilo draže da sam barem mogao sjediti kad ih se već nisam mogao riješiti. Branka je samo šutke stajala i gledala u moj slinavi penis koji je trebao završiti u njenim ustima. ˝Ajde, mladi doktor čeka˝, rekla je Matija, primila je za kosu i spustila dolje, ˝Klekni!˝. Branka se sada našla licem pred mojim penisom. Više nije imala izbora. Zatvorila je oči i progutala ga. ˝Ne tako, mala! Zar ti sve moram pokazati˝, rekla je Matija i klekla pored nje. Pokazivala joj je i objašnjavala kako se to radi tako da mi je penis čas bio u jednim, a čas u drugim ustima. Branka se sve više oslobađala tako da je uskoro sasvim solidno odradila naučeno. Kada je iskusna seka primijetila da sam na vrhuncu zgrabila mi je penis i pošteno mi ga izdrkala na lice mlađe kolegice. Sperme je bilo svuda po njenome licu i naočalima. Matija je prstima skupila sjeme te joj turila da poliže. ˝Progutat ćeš sve što ti je doktor dao. Hajde, fino je to!˝, te joj je na silu otvorila usta i ugurala prste sa spermom unutra. Ubrzo joj je cijelo lice bilo čisto te je mala još polizala i spermu sa stakala svojih naočala.
Sad sam stvarno bio iscrpljen, ali moj je penis i dalje stajao krut. Kada je stara drolja to vidjela samo se nasmijala i dala mladoj djevi dugi francuski poljubac: ˝Danas je baš tvoj dan. To je to. Znaš što sada slijedi.˝ Možda laku noć pomislio sam. Ali neee. Dignula ju je i naredila joj da legne na stol što je Branka oklijevajući i napravila. Matija joj je široko raširila noge i dala mi znak da priđem. Pica joj je bila prekrivena gustim crnim i kovrčavim dlakama. Procijep je bio skroz slijepljen i uzak. Mlada Brankica je sva drhturila. Sestra joj je sada čvrsto primila noge kako ih ne bi mogla skupiti dok sam ja uhvatio penis i prislonio ga na picu da i s time završim. Tada je Branka tihim drhtavim glasom prozborila: ˝Molim Vas nemojte me. Ja sam … djevica. Molim vas ne još. Učinit ću sve što od mene budete tražili doktore.˝ Pogledao sam u njene crne vlažne oči ispod stakala i sažalio se jadnici. To je bila karta. Najbolji izgovor koji sam mogao dobiti da sa seksom konačno završimo. Da nekako ne ispadnem baš nezainteresiran za mladu pičku.
Kleknuo sam pred tim oltarom slasti i zario svoje usne i jezik u tople sokove njene pice. Lizao sam joj prepone, bedra, potkoljenice, stopala pa onda opet picu. Obuzeta zadovoljstvom uhvatila me za kosu i nabila si jezik kojim sam je zadovoljavao duboko u picu. Nisam se prevario u računu jer je brzo svršila uz glasne jecaje. Bio sam zadovoljan učinjenim. Nisam ispao papak jer sam je doveo do vrhunca, a stvar je protekla brzo i bez truda. Ali se tada opet javila stara seksača. ˝Vi ste predobri doktore,˝ rekla je Matija ˝ali se neće ona tek tako izvući.˝ Što je pak sad, pomislio sam. Mala je zadovoljna i ja sam zadovoljan. Već je kasno i hoću samo… Uz zadovoljan smiješak sestra je zgrabila vazelinu – očito je zapela za to da se mala pojebe, ovako ili onako.
Tada je nevinoj pripravnici naredila da stane u pseću poziciju na podu. Branka još nije bila svjesna što je čeka te je naivno i s očiglednim olakšanjem poslušala. S užitkom sam promatrao njeno malo i okruglo dupe kako se vrpolji dok se namještala. Pogled mi je pao na onu tamnu i usku rupicu zvjezdastoga izgleda gdje ˝no one has gone before˝. Kleknuo sam pred njeno lice i turio joj penis u usta. Zahvalno i zdušno mi ga je obrađivala toplim ustima i mekim vlažnim rukama vjerujući da će se izvući pušenjem. Uživila se u ulogu ponizne sestre te me predano i s užitkom obrađivala. ˝Pripremit ću sve za vaš užitak˝, rekla mi je Matija, uzela je vezeline na prste te klekla iza Branke. Počela obrađivati šupčić polagano, nježnim kružnim pokretima. Sada je i mala pripravnica skužila da nešto ne štima: ˝Što … što ćete mi raditi?˝
˝Doktor će ti pojebati šupak dušo˝, odgovorila je stara jebačica. Brankica je počela moliti, ali sam je ja samo zgrabio za kosu i nabio joj glavu na moj nabrekli kurac da zašuti. Već mi je stvarno bio pun kufer. Mogla je birati između himena i šupka te se prešutno uz tmurni izraz lica ipak odlučila za šupak. Kada joj je Matija sporo uvukla prst unutra mala se izmicala koliko je god mogla, nabijajući moj kurac sve dublje u grlo. Sestra je to znala te ju je počela pošteno prstariti. Cura nije imala puno izbora – odozada joj je prst sodomizirao dupe, a kada bi se pomaknula naprijed da mu izbjegne samo bi dublje gutala moje tvrdo meso. Tako se jedno vrijeme Matija na njoj iživljavala nabijajući je čas na prst, a čas na moj ud radeći s Brankicom pokrete poput pilanja. Kada je iskusna drolja od sestre zaključila da je šupak spreman rekla je: ˝Evo doktore sve sam vam spremila. Možete uraditi što treba. Šupak joj je tako uzak da nisam mogla unutra ugurati više od jednoga prsta. Pošteno je razjebite da se to raširi, da drugi put bude jednostavnije.˝ Nije mi trebalo dva puta reći. Primio sam Branku za kosu i dovukao je do ruba kauča preko kojega se naprčila. Znao sam da je uska i da će je boljeti te joj nisam htio dati mogućnost da mi se izmiče. Nakon što mi je Matija dobrano premazala penis vazelinom, stao sam iza naprčenoga dupeta i lagano prislonio glavić na čmar. Osjetio sam da je sve glatko i dobro podmazano te sam lagano gurnuo sami vršak unutra i stao. Treba uvijek dati vremena analnom sfinkteru da se opusti te pažljivo i polako gurati da se ne uzrokuje bol. Osjećao sam izuzetno stezanje na glaviću koje je dolazilo od još nerazrađenog sfinktera. Mirovao sam u tome položaju čekajući da grč sfinktera prođe dok je Brankica ugrizla donju usnu na zgrčenom licu, a malim šakama stisnula jastuke na kauču. Napokon sam osjetio opuštanje, a pred mojim penisom rastvorila su se vrata paklenih užitaka koje može pružiti samo nevini i nerazrađeni šupak teenagerice. Stenjala je bolno grčeći lice i šake. Staru je kurvu očito uspalio ovakav prizor te se naslonila na stol i počela si divljački masirati klitoris dok je drugom rukom prstarila picu. ˝Molim Vas lakše … lakše! Ne tako jako!˝, preklinjala me mlada pripravnica, no Matija me ohrabrivala da je što jače izjebem za njeno dobro. Nastavio sam nabijati u šupak do jaja ne zbog sestre niti zbog pripravnice nego zbog sebe. Čvrsto sam odlučio da će ovo biti zadnja stvar koju ću noćas raditi. Stara je znala što pičkica voli, jer se Brankica ubrzo smirila. Kako joj je šupak bivao sve razrađeniji tako je i bolnog grča s njenoga lica nestalo, a zubima stisnute usne zamijenila su poluotvorena usta koja su ispuštala uzdahe užitka. Očigledno je cura bila analni tip i voljela je fuk u dupe. Nabijao sam što sam bolje mogao, ali nikako nisam mogao još jednom svršiti. Počeo sam se polako umarati te su i moji ubodi postajali sporiji i plići. Na moje zaprepaštenje počela me moliti da je još jebem. Sada sam već stvarno bio u neprilici. Kada te nevina osamnaestogodišnjakinja moli da je jebeš analno, tada je već vrag odnio šalu. Navlažio sam slinom prste te sam joj počeo masirati klitoris paralelno je što jače nabijajući u dupe. Svršila je glasno jecajući, a šupak joj se tako jako stisnuo da sam se pobojao za svoj umočeni penis.
Tada mi je pogled pao na droljastu Matiju koja se još uvijek opčinjena prizorom prstarila naslonjena na stol. Razveselio sam se tome izlazu iz neprilike. Predložio sam joj da je Branka liže. Nadao sam se da će se njih dvije međusobno zadovoljiti čime bi mojoj patničkoj ulozi bio kraj. Ali ne. Glupa kučka od Matije je morala imati bolju ideju. Kurvice su na podu stale u poziciju 69, pri čemu je Matija bila ispod, a pripravnica naprčena na njoj. Maloj se svidjela cijela ideja te se odmah bacila na lizanje starije pičke. Na kratko sam uživao u nezaboravnom prizoru, ali je moje zadovoljstvo splaslo kada sam na pozive obje kuje morao isponova navaliti na Brankin šupak. Moram priznati da sam usprkos umoru bio u sedmome nebu jer je iskusnija kučka čas lizala njenu picu, a čas moja jaja. Matija me ubrzo uhvatila za kurac i izvukla ga vani. Provjerila je da je čist te ga malo popušila i ponovno vratila u rupu. Tako sam ih jedno vrijeme jebao – iz Brankičinog šupka u Matijina usta pa nazad. Kada je iskusna kurvetina po mojim uzdasima ocijenila da sam blizu svršetka, izvukla je kurac te ga pošteno izdrkala držeći ga između obje ruke, kao da moli. Uzdisao sam glasno više od konačnog olakšanja nego od užitka jer sam tada već bio pomalo otupio. Brankin šupak bio je isprskan većom količinom sperme, koja se niz picu cijedila ravno u širom otvorena Matijina usta. Kada se i posljednja kap iscijedila, Matija je polizala svu spermu s pice i šupka te počela čistiti i moj penis. ˝Molim Vas, mogu li i ja malo?˝, pitala me Branka. Odgovorio sam da je zaslužila na što je ona s očitim zadovoljstvom počela jezikom čistiti moju batinu. Sjedio sam iscrpljen na kauču dok su njih dvije klečale i zezale se s mojim mlohavim izmrcvarljenim penisom, šapćući i hihoćući se. Jebao sam im sve po spisku kad sam vidio koliko je sati. Obukao sam se brzo, legao na kauč, zagrnuo se dekom i pokrio jastukom glavu te zaspao kao nikada prije.
Mislio sam da je to kraj priči, ali sam se prevario. Malome ˝nevinašcu˝ toliko se svidjelo to iskustvo da ga je pošto poto htjela ponoviti. Htjela je da je zapravo pojebem tj. da joj uzmem himen, a Matiji je palo na pamet da bi jednom poslije mogli organizirati i grupnjak. I sve bi to trebalo biti po noći za vrijeme dežurstva i u svemu bi naravno trebao sudjelovati ja, kao da sam nekakva potentna crnčuga. Ja sam naravno trebao biti presretan pruženom prilikom kao da je neki bogom dani dar. Pa što su mislile, da sam nekakav Terminator, sexnator, koji može cijelu noć ševiti, a po danu odgovorno i predano raditi. Odgađao sam njihove želje pravdajući se obiljem posla. No ubrzo sam počeo primjećivati da me druge sestre podrugljivo gledaju i da mi se iza leđa smjehulje. Valjda nešto kao: ˝Mladi gospon doktor nemre ni žemsku sjebati˝. Shvatio sam da je to sada postalo ozbiljno. Moj ugled i reputacija su došli u pitanje te sam odlučio Matiji i Brankici pružiti ševu koje će se sjećati čitavi život.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Stažističke muke – II dio

Kao što sam prije ispričao, nakon trojca sa sestrom Matijom i pripravnicom Brankom, izbjegavao sam daljnje seksualne pothvate što zbog zaposlenosti, a što zbog činjenice da mi se jednostavno nije dalo. No njima se iskustvo toliko svidjelo da su ga pošto poto htjele ponoviti. Moju nevoljkost nisu shvaćale, jer koji bi to muškarac odbio dvije željne ženske, te su o meni počele kružiti priče i rasprave, a sve češće sam primjećivao i podsmjehe. Nešto se moralo napraviti. Matija je već izjavila da bi voljela organizirati grupnjak. Kada sam konačno na to pristao rekla mi je da ima pet ženski za tulum: ona sama, Brankica, koju sam već pobliže upoznao, sestra Višnja i Martina te još jedno iznenađenje koje ću tek saznati na samom tulumu. Moram priznati da me je to iznenađenje zaintrigiralo, ali pet njih na mene jednoga ne dolazi u obzir. Pohotnicama sam odlučio pružiti seks života, jasno uz moje što manje zalaganje, ali da se to ne primijeti.
Stoga sam našao par dragovoljnih muških sudionika. Poznajem dva brata, Splićanina, koji su ovdje na studiju te su iznajmili stan prekoputa mojemu. Marko je bio stariji od Antuna, ali su oba bili visoki Spliće tipičnih grubih i ne baš previše inteligentnih splitskih faca s velikim nosom i ušima koje su stršale jer su se naravno šišali na ćelavo. To su u svakom slučaju pohotna braća jer su stalno visili s nekakvim ženskama. Bili su visoki i dobro građeni te imali dobar auto i primanja, ali čim bi zinuli to je bila katastrofa. A i te face… Nikada mi nije bilo jasno što u njima cure vide. No… za moj plan su bili idealni. Napaljeni i bezobzirni pojebat će sve tako da će cure ostati zadovoljene, a to će zahvaljivati meni. Ne treba ni govoriti koliko su mi pohotna braća bila zahvalna na pozivu. U svojoj toploj mediteranskoj maniri su me ˝od dragosti˝ zagrlili i izljubili da sam se u jednom trenutku opako pobojao za svoju čednost.
Okupljanje sam organizirao u očevoj ambulanti, kada sam bio siguran da tamo neće biti nikoga. Antun i Marko došli su skoro sat ranije. Bili su stvarno s ukusom dotjerani, treba priznati, a i donijeli su šampanjca, domaćeg vina, školjki, kavijara i drugih delikatesa ˝za atmosferu˝, na što sam ja potpuno zaboravio. Taman dok smo sve sredili došle su naše gošće. Sestru Matiju i pripravnicu Branku već znate. Sestra Višnja radi na drugom odjelu, zajedno sa sestrom Martinom. Višnja je visoka brineta, svijetlih očiju, statuesknog izgleda tijela, ne baš velikih sisa, ali uskog struka i utegnutog malog dupeta te vitkih nogu. Martina je sasvim drugačija. Sa svojih 28 godina bila je skoro 4 godine starija od Višnje, udana, s malim djetetom. Kosu farba u plavo, ali tako da se uvijek vidi tamni korijen, te ima plave oči. Niža, atletski građena s tijelom pomalo V izgleda, oveće ali čvrste guze, većih sisa te jakih ali dobro građenih nogu. Moram priznati da sam se uvijek palio na nju, jer je odavala dojam nekoga tko je nezasitan i fenomenalan u seksu. Što se tiče iznenađenja, Martina je dovela svoju mlađu sestru Jelenu. Ona ima samo 16 godina (govoreći o razmaku godina – volio bih vidjeti kako mama izgleda), dugu i ravnu plavu kosu skupljenu u rep koji joj je padao do lopatica i tamne obrve. Oči su joj plave, ali zagasite nijanse, ne onako prozirne. Također je nižeg rasta, ali nježnije građe, srednjih grudi, uskoga struka, okrugle guze i vitkih nogu. Ide u srednju medicinsku, sestrinim stopama. Prije toga vidio sam je samo jednom, ali je na mene ostavila duboki dojam. Taj put je sjedila na stolici u svojoj svijetlo plavoj uniformi i bijelim prozirnim najlonkama, noge prebačene preko koljena dok joj se bijela klompa klatila na prstima. Iza nje je bio prozor kroz koji su je obasjavale jutarnje zrake sunca što je cijelom prizoru davalo dozu božanstvenosti.
Djevojke su se također bile vrhunski sredile tako da su braći sline curile na usta. I meni isto, ali od gladi jer su donijeli stvarno dobru klopu. Dok su se oni upoznavali sa curama ja sam se bacio na klopu. Meni su se ubrzo pridružile Martina i Jelena dok su Splićani plesali oko Brankice koja je tu večer trebala konačno izgubiti nevinost. Mislio sam da to čeka i Jelenu, ali se njena sestra za to već bila pobrinula. Martina je rano upoznala mlađu seku sa čarima ženskog seksa i vibratorima, ali mala još nikada nije bila s pravim muškarcem tako da je na neki način i njoj večeras bio prvi put. Nakon kraćeg razgovora uz jelo, napunjenog iščekivanjem, Martina mi je skinula hlače i gaće, posjela me na kauč i rukom zahvatila kavijar koji je onda razmazala po mojem penisu. Pretpostavljao sam da je agresivna, ali ovo je i mene iznenadilo. Jelena je promatrala penis, po prvi put u životu, ali je na nukanje sestre kleknula pred njim i počela s lizanjem kavijara. Martina se skinula pokazujući svoje posve golo tijelo s izbrijanim četverokutom na strateškom mjestu. Pridružila se seki tako da sam dobio dvostruku pušionu, a glavić penisa nestajao je čas u jednim čas u drugim ustima. Ispostavilo se da je Martina svoju seku od mladih dana učila kako pušiti koristeći kao model vibratore. Sada je bilo vrijeme za praktičnu primjenu toga znanja. Antun i Marko su također dobivali svoju porciju užitka. Branka, Višnja i Matija bacile su se na njih ko gladne. Istina je da su dečki bili obdareni što me s obzirom na visinu nije nimalo začudilo. Penisi su im bili dugi i debeli, ali nekako kvrgavi, kao drška od motike s kojom su doma okopavali blitvu. Višnja se koncentrirala na Marka, imajući puna usta njegovog kurca. Tu se osjetila neka posebna vibra kao da su se poznavali već sto godina jer su se međusobno strahovito palili. Matija je silom pokušavala ugurati cijeli Antunov penis u Brankina usta, učeći je dubokom grlu. Ta dužina je ipak bila previše za nerazrađena usta i grlo, tako da se mlada pripravnica u par navrata zagrcnula i činilo se kao da će povratiti. Matija ju je tada odvela u susjednu sobu, a Antun se pridružio bratu tako da je sada Višnja sama na koljenima obrađivala obojicu. Kroz vrata sam vidio Matiju kako je svukla odjeću prvo s Brankice, a onda i sa sebe te je mladu pripravnicu namjestila na ginekološki stol. Kleknula je pred nju i počela joj ustima obrađivati picu, koju je Brankica za današnju priliku skroz obrijala. Kada je Martina to primijetila posjela je svoju sestru na kauč široko raširenih nogu te kleknula ispred nje isprčivši dupe i počela je obrađivati ustima i umjetnim penisom koji je prije dohvatila. Dok je crni rebrasti dildo nestajao u njoj, Jelena je glasno stenjala dajući glasovnu podršku Branki koja se u susjednoj sobi također približavala orgazmu. Ja sam kleknuo iza Martine i počeo ulaziti u nju, držeći za gležnjeve Jelenine noge raširene. Ubrzo je Brankica svršila, a Matija je pozvala Antuna i Marka u susjednu sobu. Zanimalo me je što se događa tamo, pa sam malo zamijenio mjesta. Sjeo sam na kauč, a Jelena, koja se već dobrano razradila sestrinom rabotom, me zajahala. Martina je crni dildač premazala nekom tekućinom i zabila ga sestri u guzu povremeno mi ližući jaja. Moram priznati da se stvarno potrudila jer je meni i Jeleni bilo fenomenalno.
U susjednoj sobi počela se odigravati drama. Matija je još nekoliko puta duboko usisala Markov penis da bude što sklizastiji. Marko je prišao raširenoj Brankici i prislonio joj penis na otvor pice te ga počeo polagano gurati unutra. Matija je rukama širila Brankinu picu kako bi olakšala ulazak. Uz glasan krik, Marko se probio unutra te je još par puta polagano ulazio unutra, a onda počeo ubrzavati ritam i pojačavati ubode. Brankini bolni krici polako su zatomili, a onda se pretvorili u uzdahe zadovoljstva. Matija i Višnja, koja se konačno skinula, pušile su Antuna spremajući ga za njegov prodor, jer je malu trebalo prvi puta što više razraditi da se poslije ne muči. Kad se Marko zasitio nevine pice, Antun ga je zamijenio nesmanjenom žestinom. Višnja i Marko vratili su se u sobu, a Matija je predložila da ga Višnja zajaše pa da naprave trojac. Izvukla je jedan od onih gumenih čudovišta sa remenjem koji se može vezati oko struka. Kada ga je pričvrstila, premazala ga je vazelinom i ušla u Višnjino dupe koje je Marko držao raširenim. Sada je Višnja bila uhvaćena u jedan biseksualni sendvič. Matija nije pokazivala puno milosti prema čmaru koji je sodomizirala silujućim pokretima što Višnji upće nije bilo krivo, sudeći prema uzdasima koje je ispuštala. Ubrzo je Višnja svršila glasnim kricima, crvenoga lica s kojega se na Marka cijedio znoj. Brankici je ubrzo također bilo dosta. Iako nije svršila za prvi put je bilo više nego dovoljno te se sjela na kauč pored nas i počela se maziti s Jelenom koja se s mene skinula i prepustila mjesto starijoj sestri. Martina je jebala svjetski, toliko dobro da bi čovjek pomislio da nikada i nije bila djevica. Za to vrijeme, Antun i Marko su dohvatili Matiju i odlučili ˝pošteno izjebati staru kurvetinu˝ kako su sami rekli. Marko je sjeo na stolicu, nabio Matiju na sebe, a Antun je onda ušao odozada. Bilo je lijepo vidjeti stariju sestru kako raširenih nogu jaše čvrsto pribijena između dva kurca. Martinu je prizor potaknuo da se digne s mene, premaže mi ukrućeni penis vazelinom i kaže mi da je jebem odozada. Naprčila se na podu uz rub kauča tako da joj je glava bila do Jelenine, koja je sada ležala na leđima dok ju je Branka lizala. Prislonio sam glavić na sfinkter i pritisnuo dajući mu dovoljno vremena da se opusti. Imala je jako usko i stisnuto dupe. Znao sam da neću dugo izdržati te sam odlučio pružiti joj što više mogu. Jako sam ulazio u nju masirajući joj klitoris dok se ona ljubila sa svojom sestricom. Jelena, Martina i ja svršili smo skoro u isti mah. Ispraznio sam ono što mi se činilo kao galoni sperme u njenu utrobu dok su ona i Jelena glasnim jecajima obznanile svima u sobi svoj orgazam. Brankica i ja pružili smo si ruke zbog dobro obavljenoga posla. Antun i Marko još su jebali nesmanjenom žestinom. Stvarno su ti Splićani izdržljivi no i oni su bili pri kraju te su odlučili Matiju dovršiti na specijalan način. Dignuli su se, a Marko je Matiju pobrao u zrak držeći je za bedra i nabio je na svoj još uvijek čvrsti penis. Obujmila ga je nogama i rukama primila oko vrata viseći na njemu u stojećoj pozi. Antun je došao Matiji odpozada i ponovno ušao u njeno dupe. Pridržavao ju je za dupe tako da je sada sestra bile opet u sendviču, ali viseći u zraku, u stojećem položaju. Moram priznati da su me stvarno impresionirali jer su je jebali energično i dosta dugo. Stara kurva od sestre brzo je svršila tako da je omlohavljena visila između njih dvoje koji su akciju nastavili sve dok prvo mlađi, a onda i stariji brat nisu svršili. Moram naglasiti da je Antun bio kolegijalan te je nastavio jebati čekajući svojega brata i nakon što je sam svršio. E, a slušaj nima Splita do Splita! Višnja se privila uz Marka rekavši nešto kao ˝junačino moja˝ i ustima mu počistila splasli, ali još uvijek glomazni kurac.
Moram reći da sam bio jako zadovoljan jer mi je Matija rekla da se nikada nije ovako dobro izjebala. Višnja i Marko su se skompali tako da ona sada živi s njim u stanu pa često mogu kroz zidove čuti trojac u punoj akciji. Što se mene tiče, nije ni meni loše jer sam prohodao s Jelenom, koja uz to što je dobra i zgodna stvarno je odlična seksalica, a povremeno nam se pridruži i njena sestra. Prošlo je već dosta vremena od onih orgija pa me već svi gnjave da organiziram nove što ću vjerojatno uskoro i napraviti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Sex u gradu

Prvi posao koji sam dobila nakon srednje škole bio je u jednoj velikoj firmi koja se bavila trgovinom naftnih derivata. Imala sam osamnaest godina, plavu kosu, i za gradske pojmove malo preraskošno tijelo željno svih radosti koje je metropola nudila. Tjedan dana nakon mature spakirala sam ono malo odjeće u sportsku torbu, i sjela u autobus za Zagreb. Sljedeća bitna stvar bila je pronaći dobrog ginekologa i početi uzimati pilule. S prvom plaćom uselila sam u malu ali ukusno namještenu garsonijeru na Savici, i do kraja petog mjeseca sve je već odlično funkcioniralo. Život je bio lijep.
Dobro, možda ne baš toliko lijep. Radila sam za malu lovu u mračnoj sobici, kao najmlađa od pet sredovječnih zlih babetina.
Taman kada sam se zaposlila, direktor koji je bio na nekakvom usavršavanju u Americi donio je novo pravilo: muškarci moraju dolaziti na posao u odijelima i obaveznoj kravati, a žene u suknjama ili haljinama. Mlađe cure iz firme bile su oduševljene, jer je gospon direktor zaboravio propisati dužinu suknje, tako da su komadi s dobrim nogama počeli dolaziti u mikro-minicama. Svaki put kada bi u kancelariju ušao jedan od menadžera, sagnula bih se po fascikl koji bi mi kao slučajno pao, i pokazala mu gaćice koje su izvirivale iz suknjice. Frajeri su bili toliko sluđeni da su se masovno zabijali u vrata i spoticali, a sigurna sam da bi se ispostavilo, kada bi netko samo imao živaca sprovesti istraživanje, da su im doma nakon toliko uredskog rajcanja, ženice po hitnom postupku ostale napumpane. S nama se, također dišin američki izum, nisu smjeli petljati, “jer bi to firmu u obliku neproduktivnosti koštalo tisuće i tisuće maraka”. Mislite da smo se toga pridržavali? Odgovorno tvrdim kako je po tim uredskim stolovima proliveno više sperme nego kave…
Konkretno, moj zadatak bio je vođenje arhive, tako da su svi ti mladi šefići i inženjerčići morali pokucati na moja vrata kada bi trebali neki dokument. Naravno da su mnogi počeli dolaziti bezveze, kao napaljeni psi gledali bi moje velike, mliječne, prirodne grudi stisnute u premalom grudnjaku kako se napinju ispod bijele košulje, drhtave i posute sitnim kapljicama znoja. Krešo je stalno dolazio, što me uopće nije smetalo. Bio je mlad, zgodan, neoženjen, a cure koje su ga probale tvrdile su kako ima i što za pokazati.
Goga mi je na wc-u otvoreno rekla da mali ima velik kurac i dobro zna što treba s njime raditi. Smijuljile smo se, ali su mi gaćice ipak bile posve mokre.
Nisam bila jedna od onih školskih kurvetina, ali isto tako nisam bila ni nevina. Toga sam se riješila u četvrtom srednje s dečkom iz razreda. Bili smo u “Vectri” od njegova tate. Spustio je sjedala, zadignuo mi suknjicu, skinuo gaće i stavio ga unutra. Nije bio nimalo nježan, a ja sam cijelo vrijeme umirala od straha da ću ostati trudna. Onda ga je izvadio i ono išpricao skroz po meni. Fuj!!! Nakon toga sam ga natjerala da stavlja kurton.
Goga me uvjeravala kako je “veći uvijek bolji” i da je Krešo zbilja “velik”. Nisam imala pojma koliko velik je “velik”. Moj prvi dečko činio mi se prilično obdarenim, a nisam bila ni sa kim osim njega da bih mogla usporediti. Nisam čak ni vidjela golog muškarca na fotografiji. Znate, umrla bih od srama da sam morala kupiti na kiosku “Penthouse”, ali na sreću, sada ga redovno uzmem od frenda.
Krešo je došao već dan poslije nakon mog ženskog razgovora u toaletu, i taman kada sam se spremala izaći na ručak tražio me da mu izvadim neke spise. Dok smo tražili dokumente rekao mi je kako sam jako lijepa i da se uvijek ukusno oblačim, što još više ističe moje rasno tijelo, i slične stvari. Onda se stao točno iza mene, dok sam ja kopala po najvišoj polici, i prislonio se na moju guzu. “Oh… oprosti”, rekao je, i primio me oko struka. “Ja sam kriva”, odgovorila sam i pritisnula se još jače na njegovu muškost. Čini se da mu je kurac oživio. Osjećala sam kako raste, i snažnu toplinu kroz tanki, ljetni materijal bijele haljinice. Nisam sigurna koliko smo točno tako stajali kada se počeo trljati o mene.
“Ne bi to smjeli ovdje raditi”, prošaptala sam loveći zrak, “šta ako netko uđe?”
“Imaš pravo.” I on je već bio izbezumljen. Ovio je ruku oko mene i snažno me primio za grudi. Uzela sam njegov dlan i snažno ga pritisnula u svoje meko meso. Zaboravila sam na njegovu drugu ruku sve dok je nisam osjetila ispod minice, kako mi mazi osjetljivu kožu između noge i gaćica. Počela sam stenjati. Užasno mi se ševilo, htjela sam da me rasturi tamo na licu mjesta, uz ormar, i bilo me baš briga što će biti ako netko uđe. Koljena su mi bila skroz mokra od vruće mošusne sluzi koja se cijedila iz pičke. Okrenula sam se, zagrlila ga i pritisnula usne uz njegove, pohotno mu sisajući jezik nutra-van, kao da već imam kurac u ustima. Stavio je krupne šake na moju guzu i čvrsto me stisnuo. Haljinica mi se dignula, pa sam stajala tako samo u bijeloj čipkastoj tangi iz koje su s moje natečene pičke virili mokri čuperci plavih dlačica. Bila sam toliko mokra da ste tim gaćicama mogli oprati pod na cijelom katu. Krešo me odnio do stola u kutu sobice. Posjeo me, oslobodio moju željnu pičkicu iz koje se pušila para od gaćica, i raširio mi noge. Onda je raskopčao hlače, i počeo se boriti s gumom na boksericama. Kada je izvadio kurac, sve što sam uspjela progovoriti bilo je: “O Bože!” Bio je dugačak barem dvadeset centimetara i debeo kao moja ruka. Žile su mu pulsirale, a glavić mu se probijao iz kožice poput bijesne zmijurine. Ta stvar je imala svoj život. Bacakao se među mojim nogama kao supertanker na olujnom moru. Kurčić mog prvog dečka u usporedbi s njim izgledao je kao dječja igračka.
“Sigurna si da želiš sve ovo?” Pogledao me ispod obrva.
Samo sam kimnula glavom. Utisnuo se među moje noge. Rukom sam ga vodila do žarko crvenog skliskog proreza, koji mi se činio daleko preuskim za tako velikog gosta. Glavićem sam razmaknula nabrekle usmine. Bio je mekan i divan, onako prekriven mojom vlažnošću. Naciljala sam ga na samu rupicu i pridržavala dok je ulazio u mene. Trznuo je bokovima i centimetar po centimetar nestajao u zlatnom mufu. Polako me ševio, tako da se bez bola mogu prilagoditi njegovoj veličini, sve dok mi napokon nije ispunio cijelu mokru picicu. Fascinirano sam ga kroz poluzatvorene oči gledala kako ulazi i izlazi, a jaja mu lupkaju po mom anusu.
“Skroz me napuni! Osjećam te, daaa, ljubavi, do grla mi ga daj!” stenjala sam. Divljački me jebao do prvog orgazma. Nikad u svom mladom životu nisam tako nešto doživjela, niti je moja mačkica ikada bila tako puna muškog mesa. Zabacila sam glavu unatrag, a Krešo se, pumpajući me, igrao mojim sisama.
“Jebi me, jebi me, to, ma to, daj, još, jebi, jeeebi…!” jecala sam kroz stisnute zube pokušavajući odgoditi svršavanje. “Skroz me napuni, daaaa, daj mi ga, do jaja mi ga daj…” Zažmirila sam i svijet je eksplodirao. Počela sam se bacakati kao divlja ždrebica. Krešina je kurčina ispala, a ja sam ga izbezumljeno zgrabila i počela u praznu pičkicu trpati sve što mi se našlo pod rukom, i kurčinu i jaja i svoju šaku… Još mu je više narastao. Osjetila sam kako njegove prst debele vene pulsiraju u meni. Za sekundu-dvije napunio me hektolitrom kipuće sperme. Legao je na mene, a njegovo soptanje polako se počelo pretvarati u normalan dah. Kurac mu je omekšao i skliznuo na mokre dlake iz kojih se cijedila sperma pomiješana sa znojem i mojim nektarom. Goga je imala pravo, razmišljala sam još uvijek omamljena. Veći JE bolji.
“O! Vidim da se vas dvoje fino zabavljate!” Bio je to sarkastičan glas gospođe Lažetić, moje šefice. Stara, ružna kuja nas je ulovila. Izbio je skandal. Ne trebam napominjati da smo smjesta dobili otkaz, a u firmi su nas tračali još tjednima. Neposredno nakon nemilog događaja bila sam izvan sebe. No sada mi je drago što je tako ispalo. Upisala sam faks i preselila se u studentski dom. Moja cimerica Sara izvrsna je cura. Uvela me u svijet pisane riječi, i ljubavi kakvu mogu dijeliti samo dvije žene. No, to je već druga priča…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
NEzapamćen seks

Parking ispred supermarketa. Izlazeci iz auta osetim kako me przi neciji pogled. Okrenem se i spazim tipa naslonjenog lezerno na auto, prekrstene ruke, tamne naocare…ne vidim mu oci ali osecam njegov pogled koji mi oduzima dah. Smeteno zakljucavam auto i krecem ka ulazu okrecuci se jos jednom…naocare skinute…jedan kraj provokativno u ustima muskarca…poluosmeh od kojeg mi prolaze kicmom trnci i oci…prodoran, recit, sveobuhvatan pogled koji kao da me poseduje i koji ne mogu da izdrzim…okrecem se i zurno, klecavih kolena ulazim u supermarket razmisljajuci…”ma ne…nemoguce…da…lici…ma nemoguce!” i totalno pogubljeno koracam izmedju rafova nemajuci pojma vise ni zasto sam dosla, ni sta treba da kupim…
Posle nekog vremena uspevam da se malo saberem, obavljajuci kupovinu na “automatskog pilota” i kako se priblizavam izlazu srce pocinje ponovo da mi tuce kao ludo trazeci pogledom njega na mestu gde je bio…otima mi se uzdah razocaranja kad vidim da ga nema…uf…mesavina nekog olaksanja i tezine koju ne mogu da opisem…ipak mi je krivo…Stavljajuci kljuc u bravu automobila pogled mi privuce papir zakacen ispod brisaca…”Kafic Kobra. 23h” je sve sto pise. U neverici buljim u cedulju osecajuci kako mi obraze obliva rumenilo i srce koje bije negde u grlu…Jbt, sta je ovo…ponasam se kao siparica, ne mogu da verujem…koji mi je… Saberi se, idiote… NIJE On…ma 100%… Davno smo prekinuli da kuckamo…nekako se razvodnjilo…isprecio se neki zid odjednom…i prekinuli smo…ali tako lici na njega…bar sa slike…uh…prestani da razmisljas o tome…to su gluposti…GLUPOSTIII!!!…ubedjivala sam sebe, znajuci u isto vreme da necu moci da odolim izazovu…ne smejuci to da priznam samoj sebi…
Kako je vreme prolazilo, rasla je tenzija u meni… 22:40h…ma MORAM da odem! Tusiranje, biranje sexy vesa i podsmevanje samoj sebi “STA to radis?! A?!”… Oblacim crne svilene carape…namestam cipku drhtavim prstima…bluzica…minic…neee…ipak farmerice…da…ok…jos stiklice i to je to… malo parfema…par poteza sminkom i krecem… 23:10h stizem…Kao magnetom me privlaci njegov pogled…sedi za sankom…skupljam svu hrabrost i prilazim gledajuci ga bez reci dok mi se grlo susi…”Kasnis.” kratko je rekao. Zaustila sam da kazem nesto, ali mi je stavio prst preko usta “Psssst. Idemo?” Znala sam da je ovo poslednji momenat kad jos mogu da se predomislim…ali nije bilo sanse…samo sam klimnula glavom osecajuci skoro istovremeno ruku na mom laktu kako me vodi ka izlazu…ruku neznanca koji je isplutao neke uspomene na jednu usijanu, skoro nestvarnu prepisku sa nekim nepoznatim muskarcem kojem ni glas nisam cula, koga nikad nisam videla uzivo, s kojim se sve zavrsilo isto kao sto je i pocelo…bez logike, bez objasnjenja, bez nekog “opipljivog” razloga…kao novogodisnja prskalica, letele su iskre, gorela je i samo se ugasila ostavljajuci za sobom miris vatre i lepu uspomenu… Dodir ove ruke nisam osecala samo na laktu…kao da je taj dodir sipao neku nepoznatu energiju u mene koja je pocela da se skuplja u donjem delu stomaka najavljujuci plimu uzbudjenja koju nisam ni umela, ni htela da obuzdam…Onaj slabasni glasic koji se javio u mojoj glavi pitajuci me u sta se to upustam sa totalnim strancem, da li sam normalna, da treba da se otrgnem i odem sam bez po muke ucutkala prepustajuci se instiktu koji je upalio sva zelena svetla…sve ovo daje suvise dobar osecaj da bi ista lose moglo da se desi… Razmisljacu o tome sutra…
Cutke smo dosli do auta… u tisini koja uopste nije bila neprijatna, ali prepuna naboja, smo seli i krenuli… Pustio je muziku ne gledajuci me uopste, ali sam mu po stisnutoj vilici i izrazu lica videla da je napet…Da li je moguce…Da li je to stvarno On??…Ruka na menjacu koja dodiruje moje koleno…koleno koje pokusavam da pomerim…ruka koja ga vraca blize…uhh…zatvaram oci pokusavajuci da smirim disanje koje se ubrzava…ali bez uspeha… u glavi haos od slika i secanja na neke virtuelne mastarije…hiljadu pitanja…hiljadu neizgovorenih mogucih odgovora…ma nebitno… Izgubljen osecaj za vreme i prostor…sve je tako nestvarno…sve tako prija… Osvestila sam se malo kad smo stali i pogledala oko sebe… U mraku se nazire kucica…vazduh je svez, opojan…idem kao hipnotisana vodjena njegovom rukom…ulazimo…uzbudjenje raste…zatvara vrata iza mene i okrece se trazeci moje oci…priblizava glavu mojoj gledajuci me pogledom od kojeg krv pocinje da mi vri…bez reci spusta usne na moje…samo blagi dodir, ali bradavice mi vec pucaju koliko su krute…ljubimo se…polako, sa sputanom strascu, kao zatisje pred oluju koja neumitno mora da dodje, istrazivacki… dodir nasih jezika izaziva da mi tlo nestaje pod nogama…ali tu je on…njegov zagrljaj…telo priljubljeno uz moje… njegovo uzbudjenje koje rusi sve moje kocnice, ako ih je uopste i bilo… Mmmmmm grickam mu usnu…prvo donju..pa gornju…trazim ponovo njegov jezik koji zavrsava duboko u mojim ustima…aaaaaaah…osecam njegove usne na vratu…svaki dodir me izludjuje…ljubim ga…sisam mu resicu uva…i nase usne se ponovo pronalaze…mmm…
Prstom mi prelazi preko izreza bluze…grudi mi se uzbudjeno dizu i spustaju zeljne njegovog dodira…jednim potezom mi otvara bluzu…lete dugmici…….aaaaaaaah! zavlaci mi ruke ispod bluze na ledja…otkopcava grudnjak milujuci mi ledja… topim se… osecam kako mi gacice postaju vlazne…ljubi mi grudi…uzima bradavicu izmedju dva prsta i palaca jezikom po njoj…mmmmmmmm…ruka mi polazi ka njegovom slicu trljajuci preko farmerica izbocinu…otkopcavam mu kais…dugmice na slicu… dok mi sisa tvrdu bradavicu…jednu…pa drugu…uuuuuuuuuuuuuuh…ludimmmm..otkopcava mi farmerice…skida ih do pola butina i pusta da skliznu do mojih clanaka…njegove ruke su svuda… na struku…na grudima…na mojim preponama…njegove usne me izludjuju dok prsti klize medju moje noge…ruke sam zavukla u njegove bokserice i mesim njegovu guzu…osecam prste kako klize po mojoj maci…uuh koliko sam vlazna…izvlacim noge iz farmerica, sirim ih malo da se namestim bolje za njegove dodire isturajuci karlicu napred…osecam kako prodire jednim prstom u mene, lako, kao vrelim nozem u rastopljen puter…osecam deo njegovog dlana na klici i trljam se o njega luda od zelje dok me ljubi i tuca prstima…grebe me njegova kosulja preko preosetljivih grudi…skidam mu je i prelazim rukama milujuci njegovo vrelo telo, uzivajuci u dodiru njegove koze na mojoj…ima magicne prste koji me nezaustavljivo vode spiralom ka vrhu…svakim pokretom sam blize, nesposobna da protestvujem, produzim, odlozim…nesposobna da prekinem uzitak ni na tren…mmmmmmmm…on zna da sam “tu” po mom ubrzanom disanju i ritmu kojim pratim njegove pokrete nabijajuci se na njegove znalacke prste i trljajuci klicu aaaaaaaaaaaah…osecam da dolazi…aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah daaaaaaaaaaaaaaaa mmmmmmmmmmmmm…preplavljuju me talasi orgazma, on me pridrzava i ljubi, curim u potocima drhteci u njegovim rukama polusvesna od pruzenog uzivanja…osecam celu njegovu saku na maci koja treperi…samo je drzi tako, poklopljenu…smiruje je dok mi usnama kupi suze i spusta bezbroj neznih, sitnih poljubaca na moje lice i usne… vadi vlaznu ruku iz mog medjunozja i prinosi je mojim usnama…prelazi prstom koji me je malocas odneo u visine preko mojih usana…lizem ga i uzimam u usta sisajuci ga…zelja raste ponovo…Spustam se na kolena i skidam sve sa njega……mmmmmmm kako je tvrddd…uzimam ga rukom i prelazim jezikom u jednom sirokom, sporom lizu od mosnica na gore, celom duzinom, dok ga drkam polako…moje usne se sklapaju oko sjajnog glavica i jezik pronalazi rupicu na vrhu kruzeci lagano ne ostavljajuci ni milimetar…pocinjem da ga sisam zeljno uvlaceci ga sve dublje…osecam kako mi pulsira na jeziku…kako me pali to…vracam se na glavic…uzimam ga rukom i lupkam njime po isplazenom jeziku…trljam ga o poluotvorene vlazne usne i onda ga uzimamj celog, do kraja sisajuci ga i pomerajuci glavu u ritmu koji postaje sve brzi…osecam njegove ruke u kosi…pomera karlicu u ritmu…moje ruke na njegovim kukovima…privlacim ga sve brze dok on nestaje duboko u mom grlu…sisam ga jako, pohotno, strast me uzela pod svoje dok me tuca u usta…mmmmmmm…pocinjem da usporavam tempo pronalazim njegove ruke zapletene u moju kosu i sklanjam ih ljubeci ga polako…beskrajno sporo prelazim preko ruba glavica i osecam da pocinje da drhti…dok mu pridrzavam nabrekli kurac rukom, lickam mu jaja, prelazim jezikom duz prepona…uzimam u usta pazljivo jedno jaje i palacam jezikom po njemu…mmmmm…pa drugo…vracam se na glavic i usisavam samo njega brzim pokretima trljajuci jezikom po donjoj strani…kako ga zelim u sebi…kako ga zelim… Osetio me je i leze na ledja povlaceci me na sebe…uzbudjeno sam ga opkoracila spustajuci se polako na njegov kurac..aaaaaaaaaaaaaaaah!…spustila sam se do kraja uzivajuci u osecaju…umirila sam se na tren osecajuci ga dubokooo…mmmm savrsen osecaj…pocinjem da se pomeram na njemu u krug mesajuci sa uzivanjem…oooooooh daaaa….konacnoo….kako me ispunjavaa mmmmm…pocinjem da odizem i spustam karlicu u ritmu stezuci ga misicima i beskrajno uzivajuci…on prati moj ritam koji postaje sve brzi…razvaljujemo se od jebanja…privlaci me na sebe i tuca zestoko od dole nabijajuci se snazno u mene…uuuuuuuuuuh.. ne odvajajuci se, okrece me pod sebe…podizem noge dok mi rastura pickicu sve brzeee…aaaaaah daa…takooo….ludimmmm…osecam kako usporava ritam uburgijavajuci se u mene kruznim pokretima dovodeci me na ivicu…ponovo…vadi ga…neeee! …trlja glavicem po klici i vraca ga…aaaaaaaaaaah…ponovo… uuuuuuuuuuh …kakvo slatko mucenje… zelim ga nenormalno…opkoracio me i stavio mi kurac medju sise…mmmmmmm…stisla sam ih rukama i gledam ga kako me kara izmedju grudi…sagla sam glavu da ga dockam jezikom…mmmmmmm…stavlja mi ga u usta…docekujem ga halapljivo sisajuci ga sa slascu dok trljam prstima klicu… okrece se…njegov kurac mi je u ustima…osecam njegov jezik na klici…aaaah…pocinje da mi sisa klicu u istom ritmu kojim mu sisam kurac…mmmmm prelepooo…drzi me na ivici beskrajno… odvajanje donosi skoro fizicki bol…okrecem se na stomak podvlaceci kolena i visoko izdizuci guzu…ramena su mi dole…ruke ispruzene…pickica vlazna i zeljna njegovog kurca…prelazi mi glavicem po njoj nekoliko puta i onda se nabija zestoko…do kraja…uuuuuuuuuuuuuuh..tooo…tuca me jako drzeci me za kukove…nabijam se na njega gurajuci guzu u nazad…daaa…razvali me…podvlacim ruku izmedju nogu trazeci klicu i osecajuci da se blizi vrhunac…nabija se u mene pomahnitalo…iz grudi mi se otima vrisak dok svrsavam…on me i dalje razvaljuje… aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa… vadi ga i osecam mlazeve vrele sperme kako prskaju po mojoj guzi… mmmmmm….osecam njegove zgrcene prste na boku dok glavicem razmazuje spermu po meni…stisak popusta… on se spusta pored mene…dah nam je jos ubrzan…priljubljujemo se jedno uz drugo bez reci, smirivajuci se…Postajem svesna da smo na krevetu…ne secam se uopste kako smo dosli tu…haha, nije ni bitno…
Ne znam koliko smo tako lezali priljubljeni i ususkani ispod pokrivaca iscrpljeni i ispunjeni…pridigao se na lakat gledajuci me sa smeskom od kojeg je krv pocela da mi juri u obraze i srce da mi kuca brze… “Nabrao sam ti tresnje, mackoo… Hoces?”… zaprepascenje i spoznaja…”Jednom sam ti rekao da cemo, kad se vidimo, se prvo potucati, pa posle toga pricati…”……mmmmdaa…secam se…!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Novogodišnja jeba

Zovem se Višnja K, imam 37 godina i radim kao medicinska sestra u našem gradu. Živim u zgradi s 10 stanara. Vračajući se kući iz noćnog dežurstva pred samim dolaskom do zgrade počelo mi je biti sila pišati, da sam jedva čekala da stignem do haustora naše zgrade.
Stigavši do haustora uletila sam nutra i kako su već svi otišli, djeca u škole a odrasli na posao, došavši do stepenica zadigla sam suknju koja mi je bila nešto malo iznad koljena tako da sam ju sa lakočom zadigla, i kako sam imala čarape, a ne hulahopke (uglavnom nosim čarape) tako da sam nabrzinu zadigla suknju, maknula gaćice u stranu, čučnula i počela pišati. Kada je potekao prvi mlaz zažmirila sam od olakšanja, pišala sam žmirečki tako da nisam primijetila sina moje prijateljice Sanje, šesnaestogodišnjeg Dražena, koji je gledao kako pišam i pritom natezao svoj nabrekli kurac.
Otvorivši oči ugledala sam kako ga nateže i masturbira svoj uzdignuti i tvrdi kurac. Vidjevši ga tako malo se zacrvenio, htio je nešto reći, ali se ukočio od straha, a ja sam gledajući u njegov kurac počela osjećati peckanje u utrobi. Pička mi se počela vlažiti, sise nadimati i bradavice krutiti. Kako sam udovica nije mi puno trebalo da se uzbudim, jer dugo nisam u sebi osjetila tvrdi i pravi kurac. Vibrator mi je bio zamjena, ali to nije ono pravo. Digla sam se iz čućećeg položaja, uhvatila Dražena za ruku i odvela ga u svoj stan.
Stigavši u doma otišli smo u dnevni boravak. Ja sam sjela na trosjed i rekla Draženu neka se polako skida. Prvo je skinuo tenisice i čarape, pa je polako skinuo majcu pa potkošulju, a ja sam ga promatrala blago razmaknutih nogu tako da je mogao gledati moju pičkicu koja se već dobro navlažila od sokova, jer gaćice su i dalje bile maknute sa pičkice još od pišanja. Dražen je polako skidao traperice, gaće i najzad ostao gol sa uzdignutim i tvrdim kurcem. Ustala sam sa trosjeda, pogladila ga po kari, uhvatila za ruku i povela u spavaću sobu gdje sam ga polegla na krevet. Otišla sam zaključati vrata stana, iskopčala telefon da nas nitko ne uznemirava, vratila se se u sobu. Bila sam toliko uzbuđena i sluđena da uopće nisam razmišljala. Dražen me promatrao s kreveta. Sada sam se ja počela polako skidati. Prvo sam skinula svilenu košulju, pa sam polako otkopčala grudnjak, a to je bilo olakšanje za sise koje su bile tako nabujale da je grudnjak skoro popucao.
Bradavice su mi se ukrutile, bile su čvrste i stršale u vis kao dva bombona. Onda sam polako otkopčala šos, skinula gaće i bacila ih na Dražena. On je samo gledao moj striptiz i rekao «Teta Višnja vi ste prava sex bomba, stalno maštam o vama i o vašem tijelu.» I tako sam ga pitala jeli bio sa curom. Rekao je da je još djevac. Kada sam saznala da ću mu baš ja skinuti jumf, to me još više napalilo. Ostala sam samo u čarapama, prišla krevetu, opkoračila ga, i lagano mu sjela na kurac. Uzela sam ga u ruku, namjestila na ulaz i natakla se na njega do kraja. Moji vaginalni mišići obuhvaćali su njegov mladi kurac.
Sjedila sam tako par minuta na njemu. Rekla sam mu neka mi miluje sise, neka se igra s njima, što je i učinio. Rekao je «Ovo je super, ovo je božanstveno!» a ja sam u sebi osjećala pulsiranje i trzanje njegove kite. Sokovi su mi se cijedili i cijedili, kurac, trbuh i dlačice bile su mu mokre i pune mojih sokova. Počela sam se ponovno spuštati i dizati. Znala sam da mu neće dugo trebati da svrši u mene. Polako sam se klizala na tom mladom kurcu, osjetila trzanje. Znala sam što slijedi. Nataknula sam se do kraja na njega, on se još malo odigao tako da se još jaće zabije u mene i počela je štrcati sperma. Punio je moju nutrinu, a i ja sam pritom svršila. Ostala sam tako nataknuta sve dok mu se nije smanjio i sam ispao iz pičkice.
Sišla sam s njega i legla pored Dražena na leđa. Okrenuli smo se bočno jedno drugome i malo pričali. Rekla sam mu, «Od sada ću ti ja, ako to želiš, biti učiteljica u seksu.» Rekao je da je to super i da će biti vjeran, dobar i poslušan učenik, i da mu je bilo lijepo i da želi još.
Legla sam na leđa, on se popeo na mene i počeli smo se ljubiti. Doticali smo se jezicima – to je bila druga lekcija: ljubljenje. Onda sam ga uputila da mi liže i ljubi sise što je drage volje i učinio. Igrajući se s njima opet sam svršila. Onda sam mu rekla da mi liže pičkicu, da žene vole kada im se to radi. Spustio se do moje pizde i poičeo je lizati. Gurao mi je jezik u nju, lizao usmine, a sokovi su mi se cijedili po njegovom jeziku, po bradi. Govorila sam mu stvari u stilu «Sada me polako liži, sad brzo, poliži klitoris, gurni prste u pičku…», i on je sve radio a ja sam svršavala i svršavala…
Kada mu se opet dignuo, rekla sam mu da se opet popne na mene, raširila noge, primila ga za nabreklu kitu i glavić stavila na ulaz pohotne i vlažne pičkice. Obgrlila sam mu nogama bokove a petama ga stisnula za stražnjicu i rekla neka mi gura kurac u pičku. Počeo je polako prodirati, malo smo se ljubili, pa mi je sisao bradavice i tako malo po malo približavali smo se zajedničkom svršavanju. Dražen je počeo brže ulaziti u mene, to je značilo da se bliži orgazam. Odjednom ga je zabio i kurac mu je počeo rigati vruću spermu, pri čemu sam i ja svršila.
Dražen je samo govorio «Teta Višnja, ovo je super, Volim vas!», a i ja sam njemu tepala. I tako smo se mali i ja potajno nalazili i ševili, ali kako se kaže, vrag ne spava.
Moja prijateljica Sanja, njegova mama, počela je sumnjati, i jedno popodne namjerno je ranije došla kući s posla i uhvatila me kako joj ševim sina. Ušla je u spavaću sobu baš kada se Dražen praznio u mene, i to u psećoj pozi. Ostala je zabezeknuta, šokirana, a onda je počela nekontrolirano urlati, «Šta to radite?! Jeste vi normalni!!! I to još u mom krevetru, Višnja….?!» Dražen se nabrzinu obukao i istrčao iz stana. A ja sam Sanji uzvratila, «Ti nisi normalna!!! Vidiš kako si ga prepala svojim vikanjem, kaj hoćeš da se baci u Savu, luđakinjo histerična, pa nije ti to muž, koji te kurac briga!» Ogrnula sam se u plahtu i nazvala sina na mobitel da hitno ode potražit malog Dražena.
Za to vrijeme smirivala sam zaplakanu Sanju koja se pravdala da nije tako mislila, nije htjela vikati, ali da već dugo sumnja da se nešto između Dražena i mene događa. Kako se bojala pitati mislila je da će biti najbolje ako se sama uvjeri. Sjela sam na rub kreveta, duboko uzdahnula, i ispričala joj kako je sve počelo. Možda sam malo pretjerala sa sočnim detaljima, svim tim opisima kako mu je bilo kad sam mu skidala jumf, kako voli lizati pičku, jer sam primjetila da je počela dublje disati, raširila je noge i s pičkom kružila poo madracu. Napalila se!
Kao u transu spustila sam plahtu na pod, gola stala pred Sanju, spustila se na kojena i raširila joj noge. Prvo sam joj samo mazila bedra i noge, pa lagano zadigla suknju koja je sezala do koljena. Kada sam preko gaćica prešla po pički već je brzo disala. Ljutnja je splašnjavala i pretvorila se u užitak. Imala je bijele gaćice i čarape boje kože. Malo po malo milovala sam je i skidala s nje odjeću. Nisam mogla izdržati; poljubila sam je, jezici su se isprepleli. Uhvatila me za sise i nježno ih milovala. Igrala se mojim ukrućenim bradavicama, a ja sam se zabavljala s njezinim sisama. Uživale smo jedna u drugoj, ljubile se, milovale… prvo sam ja njoj polizala pičku i dovela je do orgazma, a onda je ona moju. Bilo je božanstveno. Igrale smo se vibratorima. Baš usred uživanja nazvao je moj sin i rekao da je našao Dražena, a ja sam rekla neka ga dovede kod nas jer ja moram smirivati Sanju. Prava istina je bila da smo se još jebale vibratorima, ljubile i tako sve do jutra.
Od prijateljica postale smo ljubavnice i još bolje prijateljice. Nakon nekog vremena predložila sam joj da bi ona mogla podučiti mojeg sina, što je prihvatila. Za to sam joj dala mjesec dana nakon kojih smo se trebale naći da mi ispriča kako je sve proteklo. Moj Ivan nije ni slutio što mu se sprema, kakvi ga užitci čekaju. Ja sam se nastavila ševiti s Draženom. Objasnila sam mu da se mama ne ljuti na njega, da smo razgovarale do jutra i da se možemo i dalje viđati. Nakon par dana primjetila sam da moj Ivan sve češće odlazi kod Sanje.
Ona je već dosta dugo razvedena, koristila je vibratore, ali isto kao ja htjela je osjetiti živi i tvrdi kurac u sebi. Zato sam joj predložila da pojebe mog malog, ali da to čuva kao tajnu da susjedi ne saznaju. Jedne noći sam i Draženu objasnila da njegova mama ima iste potrebe kao i ja, i sve mu ispričala. Rekao je «Super», jer da mu se Ivan povjerio kako se pali na njegovu mamu i da su skupa drkali zamišljajući mene i Sanju. Tako smo se jebale sa sinekima, pa se sastale, izlizale i u najsočnije detalje prepričavale kako je bilo.
Jedne Nove godine Sanja i ja otišle smo na tulum kod moje prijateljice Biserke, a klinci su slavili kod svojih prijatelja. Ivan i Dražen vratili su se prije nas, i gledali film na televiziji. Sanja i ja, pomalo ošamučene od šampanjca, došle smo seksi raskopčane. Sanja je na sebi imala dugu plišanu crnu haljinu s izrezom do bedara, ali je na slavlju bila zakopčana sa dva gumba. Dok je sjedala u auto raskopčala ju je tako da su izvirivale čipkaste čarape. Tamo mi je pokazala i crveni grudnjak, a ja sam imala crvenu minicu, crne čarape, crne haltere, crvene čipkaste gaćice i crveni grudnjak. I tako seksi obučene i napaljene stigle smo u Sanjin stan. Dečki su zazviždali kada su nas vidjeli i rekli da smo seksi.
Sanja je otišla do frižidra po još šampanjca i rekla da moramo nazdraviti Novoj godini. Izvadila sam visoke čaše, Ivan je otvorio šampanjac i svima nam natočio. Kucnuli smo se i poljubili se. Sinu sam čestitala kao i uvijek, a Dražena sam strastveno zažvalila kao i Sanja Ivana.
Ugasili smo Tv, upalile radio i bacile se na erotski stiskavac s klincima. Ljubili smo se, vatreno milovali po tijelima. Sve je bilo nabijeno erotikom, strašću i seksom. Osjetila sam Draženov ukručeni kurac koji me pikao i trljao po stidnoj kosti kroz mini suknju. Namigivala sam Sanji, a onda je ona s mojim sinom otišla u spavaću sobu, a ja i njen mali još smo bili u dnevnom i uz vatrene poljupce počeli jedno drugo skidati.
Kroz hlaće sam ga primila za kurac, a ja sam na kraju ostala samo u čarapama i halterima, bez grudnjaka i gaćica. Dražen je stajao gol, spremne batine. Kleknula sam pred njega i počela ga sisati. Glavić mu je bio crven i gladak. Polila sam ga šampanjcem da bude još slađi, polako ga lizala, pušila i uživala… Pojavile su se kapljice na vrhu, znala sam- još malo pa špricanje sperme. Polako sam ga uvlačila u usta, a on me uhvatio za kosu i počeo nabijati kao da me jebe u pičku. Ubrzao je ritam. Nekoliko puta sam se zagrcnula, a pizda mi je bila vlažna, puna sokova koji su mi se cijedili po bedrima. Pušenje me napalilo do svršavanja, a Draženu sam dozvolila, kao rođendanski dar zakašnjen mjesec dana, da mi svrši u usta. Mali je zatim predložio da bi rado vidio Ivana i sanju kako se ševe. Čim je to spomenuo opet sam se napalila.
Polako smo se došuljali do sobe i provirili kroz odškrinuta vrata. Promatrali smo kako Sanja jaše na mojem Ivanu. Nisam ni znala da mi sin ima tako dobar komad karine, iako ni Draženov nije bio za odbaciti. Od gledanja mu se opet digao. Primila sam ga za ruku i povela u sobu. Legla sam na krevet do Sanje i Ivana, raširila noge, a Dražen je polako počeo prodirati. Čvršće sam ga obgrlila i petama pojačavala tempo prodiranja. Niz malih orgazmiča upozoravao me da dolazi onaj veliki.
Stenjali smo i dahtali u duetu. Dražen se zabio u mene i počeo svršavati. Vidjela sam Sanju kako se životinjski nabija na Ivana i viče «Svršavam! Svršavam!» Ispraznivši se u moju pizdu Draženov kurac još je bio tvrd i spreman za igru. Znala sam i zašto; prvi put je vidio majku golu, i to ga je uzbudilo. Naguzio me kao kuju ali nakon što ga je zabio u mene, odjednom je izvadio tvrdu i nabreklu kurčinu, približio se Sanjinom dupetu i zario ga u njen šupak. Kada sam to vidjela raspomamila sam se i iz nočnog ormarića kraj kreveta izvadila Sanjin veliki vibrator i gurnula si ga u pičku. Gledala sam kako Dražen ševi svoju mamu u dupe.
Dečki su sve brže ševili moju prijateljicu, ispraznili se u nju i legli svatko na svoju stranu kreveta. Ja sam svršila s vibratorom, a zatim se približila Sanjinoj pički i počela je lizati i kupiti spermu koju su klinci ostavili u njoj. Balavce je to uzbudilo, ali sada je red bio na meni; nabila sam se na Draženov kurac , raširila guzove i pozvala svog sina da mi se zarije u dupe što je drage volje i učinio. Kada sam kroz opnu osjetila dva penisa koji se trljaju jedan u drugog poludila sam od zadovoljstva. Ivan se počeo polako pomicati u guzici, i tako pomicati i mene na Draženovom kurcu. Sanja nas je promatrala i gurala si vibrator u pičku kao luda, a kada je za to došlo vrijeme, polizala je sokove i spermu s moje pičkice. Zagrlila sam Dražena, Sanja Ivana i zaspali smo du jutra. To mi je bio najbolji doček Nove godine.
Prodale smo stanove i kupile zajedničku kuću u okolici Gajnica. Dražen i ja smo u prizemlju, a Sanja i Ivan na katu. Ona je prva zatrudnila i rodila djevojčicu, a zatim sam ja Draženu dala sina. Skupa smo 6 godina i povremeno se ševimo svi skupa, kao one noogodišnje noći. Ajde bok!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Moje iskustvo sa matorkom

Široko se nasmiješila i pokazala mi rukom da uđem. «Ah, da, da… Davor! Moja Nina mi je pričala o tebi ali nije rekla da si tako zgodan. Govorila je čistim purgerskim naglaskom. Pružio sam joj cvijeće i odgovorio najbolje što sam znao. «Za Vas, gđice Polak. No trebali bi ga smjesta baciti, vene kraj vaše ljepote.» Čim sam to izgovorio poljubio sam joj ruku. Polakica je primila buket, činilo se da se malo zacrvenila i odgovorila. «Vidi, vidi… Nina mi je rekla da si šarmer… ali ti si pravi vrag!»
Dok je išla prema kuhinji zurio sam joj u dupe. Tu guzicu prije no što svane zora gledat ću golu. Možda ću je i jebati. Bilo je to malo dupe, dosta koščato, ali ovako iz daljine i nije izgledalo pre grozno. U svakom slučaju biti ću sretniji ako mi se pruži prilika da je priševim u psećem položaju. Vratila se u sobu noseći cvijeće u vazi. Gracilnim pokretom spustila ju je na stilski stolić smješten ispred fotelje u kojoj je vjerojatno gledala televiziju. Imala je bogme i u šta gledati: najveći jebeni televizor koji sam vidio u životu! Skroz tanak ekran prekrivao je gotovo cijeli zid a bio je debeo svega desetak centimetara. Stara je očito bila u lovi.
Maja je uzela crnu plišanu torbicu istog uzorka kao i haljina koju je nosila. Izvadila je cigaretu iz usta i dok sam joj pridržavao vrata nasmiješila se. «Samo ih zalupi, dušo. I baš ti hvala na cvijeću.»
Kimnuo sam, zalupio vratima i pažljivo, tako da ona to snimi, provjerio da li su zaključana. Ponudio sam joj džentlmenski ruku dok smo išli prema dizalu. «Nina kaže da ste Hrvoje i ti prijatelji?» Kada je izgovorila Hevijevo ime napravila je zgađen izraz očima.
«Um…da, nadam se da mi to nije veliki minus…» Provaljivao sam se, a ona se decentno smijala. Primijetio sam da ima bijele zube bez pušačkih žutih mrlja iako je dimila jednu za drugom. Lift je napokon stigao. «Joj, Hrvoje je bio nemoguč. Čim je došao po mene zgrabio me za guzu i počeo mi mijesiti grudi. Naradili smo se s njim.» Nasmijao sam se, ali mi je palo na pamet da ću jebati njegove ostatke. Nadam se da se redovno tušira…
«Vi ste gđice Polak rodom baš prava Zagrepčanka?» pitao sam sa zanimanjem iako me bolio kurac.
«Ne… Do 30 sam živjela u Beču, studirala sam glazbu. Kada se opa razbolio preselila sam se u metroplu. Moji su stara židovska obitelj, 12 generacija u gradu, vrlo kulturno… I molim te, zovi me Maja» Blago sam je oprao osmijehom i izveo iz dizala. Spomenula je kako imam lijep auto, i da bi ona, da zbog principa ne bojkotira njemačke automobile isto vozila BMW. Otvorio sam joj vrata, pažljivo ih zalupio kada se smjestila na sjedalu i sjeo za upravljač.
«Ok, ljepotice… gdje idemo?»
Nasmiješila se i rekla mi pravac. Dok smo se vozili ispitivala me o školi, curama, načinu na koji živim… ali servis uopče nije spominjala. Držala je atmosferu normalnog spojaka. Restoran u koji smo se uputili bio je u Samoboru, tako da će vožnja malo potrajati.
«Slobodno zapalite, Maja. Ja ne pušim, ali znam da vi to vjerojatno želite.»
»Ne, tvoj autić je puno preušminkan da bi ti ga zadimila.» Rekao sam joj da se uopće ne obazire na to i napravio prvi korak kako bi ovaj naš izlazak bio romantičan. Stavio sam joj ruku na koljeno i čekao njenu reakciju. «Ma molim Vas… žene s cigaretom baš su seksi i profinjene.» Učinilo mi se da joj se dopalo što sam ju lagano stisnuo kada sam rekao seksi. Izvukla je iz torbice srebrnu tabakeru i zapalila pljugu, ispuhnuvši velik oblak dima. Otvorila je prozor na svojim vratima kako se auto ne bi ipak previše zadimio. «Zatvorite, ja ću otvoriti svoj. Nikako ne bi htio da vam vjetar uništi tu lijepu frizuru.» Podigla je staklo. «Vrlo si pažljiv. Jedan od najboljih s kojima sam izašla. Pravi džentlmen. Uvijek je dobro ponuditi dami nešto, a ako odbije, a ti znaš da ustvari ne misli tako, mali stisak za koljeno prava je stvar da joj daš mig. Možda ti uopće neće trebati obuka.»
Samozadovoljno sam se nasmiješio. Bilo je baš lako, gotovo prirodno, a ako klijentice neće biti gore od Polakice neće bi bit nikakav bed ni sa ševom. Odlučio sam joj se malo nabacivat…
«Hvala vam, bojao sam se da ću biti možda malo otrcan. Možda bi bilo bolje da sam otvoreniji tip, kao Hrvoje…» Maja me hladno pogledala. «Ne. Hrvoje je budala. Uopče nema manira. Ne bi ti smjela govoriti o poslovnim tajnama, ali dame naručuju Hrvoja isključivo kada žele seks, ništa više, a to se baš i ne isplati. Dečki kao ti uspijevaju! Tvoj šlif, i ono što još očekujem vidjeti, zaradit će nam svima puno novca. Hrvoje! Ha! Pa nije mi znao ni maziti cice kako treba, samo ih je grubo natezao.»
Nasmijšio sam se, došla mi je s ovim na zicer. «Možda je bio previše uzbuđen? Imate prelijepo tijelo, ako smijem primijetiti…» Maja je senzualno uzdahnula. «Sviđa ti se ono što vidiš, Davore?» maknuo sam pogled s ceste kako bi je još jednom oškicao pod svjetlima naplatnih kućica. Naprčila je sisice rukama. «Naravno, Maja. Vrlo ste atraktivna žena. Ako će sve ići u smjeru kako mi je Nina rekla, nadam se da neću…. prebrzo, uh, ispaliti municiju.» Seksi se nasmiješila i počela si maziti bedro. «nema veze ni ako brzo svršiš, imamo cijelu noć, naravno, ako nemaš rano predavanja.»
Vratio sam ruku na njenu nogu i to tako da joj se haljinica podigla za još kojih 5 centimetara. «Moram biti na faksu u 11, nadam se da ćete mi dati da se malo naspavam.» oblizala je usne kada sam joj bio svega koji milimetar od stare pizde i raširila mi se kako bi je mogao lakše šlatariti. «Pa… nadam se da nije neko važno predavanje.» Odgovorila je dok sam joj palcem prelazio po goloj pici. Nisam očekivao da takve babe ne nose gaćice, pa kada mi je jagodica dodirnula stidne dlake skoro sam odskočio kroz krov. «Iznaneđenje!» Pogledao sam je. Izgledala je jako napaljeno. Okrenuo sam šaku u zglobu i obujmio joj dlanom cijelu pičku. Još nije prokišnjavala ali je sigurno osječala kako joj se vlažnost skuplja. «Ovo Vam je OK?» Kimnula je. «Da… jako si dobar. Lagano je mazi iz vana i nemoj požurivati s guranjem prstiju, baš kao što sad radiš, to je jako dobro.» radio sam točno onako kako mi jerekla, a Maja je na moje svrdlanje odgovarala tihim stenjanjem i sve dubljim disanjem. Ušli smo u Samobor, i stvarno je nisam htio prestat zadovoljavat, ali sada su mi trebale obadvije ruke na volanu. Povukao sam ruku sve do njenog koljena i tek je od tamo premjestio na volan. «Bravo dečko! Nisi se grubo maknuo, važno je da ideš polako kada si s damom. Ženice su ponekad nervozne baš kao i ti na prvom sastanku. Dobro si se snašao i s flertom, iskoristio si priliku da me primiš za nogu. Reci, kako bi postupio da ti se nisam raširila?» Nakon malo razmišljanja rekao sam da bi se vjerojatno poslije par poteza povukao. Potvrdno je kimnula i dodala «U takvim je situacijama najbolje ostaviti ruku da miruje. Kada se dama priviknula kreni dalje, no ako i dalje ne reagira, decentno se ispričaj. Tako će žena znati da vodi igru i lakše će se opustiti.
Parkirao sam pred restoranom, i moja pratilja i ja išli smo prema ulazu. Maja mi je gurnula ruku u đep i šapnula «Evo ti novac, dosta je i za najobilniju večeru. Uvijek moraš imati dovoljno, i uvijek ti plačaš. Samo nam donesi račun i refundirat ćemo ti skupa s tvojim honorarom.» Mjesto je bilo puno, no Maja je konobaru rekla da je rezervirano za dvoje na ime Polak. Čak nas nisu previše ni gledali. Čekao sam da je konobar smjesti i tek sam onda ja sjeo. Kada je konobar otišao, sjela se na stolicu kraj mene i rekla mi da spremim novac u novčanik. Izvadio sam iz novčanika svežanj od 3 novčanice po 1000 kuna. «Uvijek moraš plačati ti Davore. Znaš kako jadno izgleda kada dama plaća večeru?! Takve stvari dozvoljavaju si samo homoseksualci.» Kimao sam pamteći svaku uputu. «I još nešto… ono pipanje u autu, to je bolje raditi na povratku s večere kada ćete za nekoliko minuta biti u krevetu. Ovako gospođa mora cijelo veće sjediti mokrog međunožja.» Podvukao sam ruku ispod stola. Sjedila je skroz blizu mene tako da sam je mogao bez problema nastavit drpat po nogama. «Zašto čekat poslije včere?» Maja se osmjehnula i primila me za ruku. «Dobro dečko, može i tako. Ali ipak moraš čekati desert i to samo ako imate dugačak stolnjak poput ovog.»
Ostatak ve;ere dobro je prošao. Naručio sam za nju, pa me upozorila da je to ok, ali da moram biti pažljiv jer su neke žene dominantne ali da ću to sam zapazit po znakovima. Pitao sam Maju dali želi popiti još jedno piće odmah komentirajući da ja neću jer vozim, na što mi je odgovorila da ni ona nije za. Pokušao sam s onim «uvjeravanjem» preko stiskanja koljena, ali je odlučno naglasila da želi ostat trijezna ostatak večeri.
Iz restorana smo izašli oko 10 sati, i krenuli prema njenoj kući. U auto me upozorila na neke finese koje sam propustio ili jednostavno nisam znao. Na primijer, nisam joj smio donjeti cvijeće jer nisam mogaoznati dali je možda alergična; bombonjera se isto nikad e nosi, jer ako je dama punija slatki dar stvorit će napetost. Servis zna sve takve detalje o klijenticama i obavještavat će me na vrijeme. Maja voli Irise, koje sam vidio u cvječarni ali ih nisam kupio jer nisam imao pojma da joj se sviđau, i ta spika.
Kada smo ušli u njen stan, pokazala mi je da sjednem na sofu, odložila je torbicu na stolić i sjela kraj mene gutajući me očima poput gladne životinje. Primakla se. Siguran znak za zagrljaj. Poljubio sam je u obraz, a ona mi je počela lickati uho. Kada su nam se usne napokon spojile imao sam osjećaj da žvalim zmijsku rupu: jezik joj je bio brz i sklizak, ljubila se divlje kao dvadesetogodišnjakinja. Nekontrolirano mi je počela drpati dignut kurac preko hlaća. Zatim je ustala. «Davore, idem u spavaću sobu. Želim da se skineš i dođeš zamnom. Razumiješ?» Dok je odlazila prema sobi pitao sam dali da ponesem kondome. Zatresla je glavom. «Ne, imam svoje, ali to je uvijek dobra ideja. I sjećaš se šta sam ti rekla u autu? Ne moraš biti kameno tvrd, uredu je ako se strast gradi polako…» I nestala je iza vrata spavaće sobe. Počeo sam brzo bacati odjeću sa sebe. Kao što sam spomenuo, Maja nije bila ljepotica, ali prošlo je skoro godinu dana od kada sam zadnji put ševio, a pička, pa čak i tako stara kao Polakičina, biti će ugodna promijena. Skinuo sam gaće iz kojih je izletila skroz tvrda kita. Pričekao sam nekoliko sekundi da malo splasne jer nisam htio izgledati kao napaljeni balavac. Za nekoliko sekundi čuo se njen sredovječni glas, «Ideš, Davore?» Krenuo sam niz uzak hodnik i skrenuo u njenu sobu koja je bila prilično velika, tamno zelenih zidova. Na podu je bio velik perzijski tepih a svuda okolo slike parova koji su se nježno, romantično, ševili. Kao u francuskim muzejima. Krevet je bio izrađen u trešnjinom drvetu i kombinaciji bež kože. Prostorija je sve u svemu bila super ugodna, kao da spavaš na oblaku. Nasred kreveta ležala je Maja. Bila je okrenuta na desni bok i skroz gola. Kada bi joj čovjek stavio vrećicu na glavu, to tijelo lako se moglo zamijeniti za tridesetogodišnjakinju. Pokazala mi je prstom da dođem istovremeno se prebacujući na leđa. Raširila je noge otkrivajući malu dlakavu pičku koja već dugo nije bila šišana, ali vidio sam i gore. Usmine su se jasno nazirale. Bile su tamno smeđe i pomalo ofucane, a ispod njih nazirao se čmar koji se otvarao i zatvarao u ritmu njenog disanja čekajući da mu pokažem svoje ljubavničke vještine.
Uspeo sam se među njene meke i glatke noge bez i jedne dlačice. Počeo sam ih lizati vrhom jezika na što je ona reagirala širenjem bedara. Kako sam se približavao pizdi, počeo sam je i grickati, a ona je stenjala i vukla me za kosu, požurujući me da što prije uvaljam jezičinu u njeno odstajalo grotlo. Kada sam se dovukao do pizde, u nos me udario smrad dobro izjebane pičke. Njušio sam i gore primjerke, ali ovo sigurno nije bilo nešto u čemu si čovjek želi imat zabijen nos. Rašio sam je palčevima i počeo istraživati jezikom. Jedva dodirujući rupu lickao sam je i bacio se na klit koji je bio tvrd poput moje kurčine. Maja se miguljila kao jegulja pod mojim usnama kojima sam joj sad znalački sisao usmine. Osjetio sam da stara pizda želi da idem dublje. Otvorio sam usta kao da ću nekog nježno zažvalit u usta i uvalio joj jezičinu u rupu najdublje što je išlo. Glasno je zakreštala gubeći kontrolu dok sam joj lizao unutrašnjost pičke. Podigla je glavu i teško dišući, dubokim glasom rekla «To, zlato, to! Liži maminu pičkicu!»
Nakon tih riječi još sam je malo mahnito sisao, a zatim prešao na trbuh koji je bio lagano zasaljen, ali ništa srtrašno. Stara je bila skroz izvan sebe od užitka. Stavio sam joj lijevu nogu na svoje rame. U tom položaju šupčina joj je iskočila još više. Pomirisao sam ga i na sreću nije se osjećao na govno, bio je čist. To me ohrabrilo pa sam joj zavaljao jezik u čmar. Kada je osjetila jezik u serulji skroz se raspametila. Htjela me još više motivirati pa je opet prosrala najnastraniju stvar koje se mogla sjetiti. «Tako, dečkiću, samo liži maminu kenjaru! LIŽI SINE! Znaš da me želiš jebati u to staro dupe!» Gurao sam joj jezik svom žestinom kada se odjednom odmaknula, kao da želi da prestanem. Zbunjeno sam gledao šta se zbiva, a ona je digla nogu u zrak i glasno se isprdila. Čmar joj je očito od godina omlohavio i nije više mogla držati vjetar. Polako sam se vratio dolje, praveći se da nisam ništa primjetio kako dami ne bi bilo neugodno. Ona se nagnula i s noćnog ormarića na kojem je bilo nekoliko kurtona uzela jedan i pružila i ga. Otvorio sam celofan zubima i spretno ga srolao na kitu.
«Tucaj maminu pičkicu!» rekla je. Nije mi morala dva put reći, to je u svakom slučaju bila puno bolja opcija od inhaliranja klimakteričnog prdeža. Prislonio sam glavić na njenu rupu i malo ga trznuo nutra. Lako sam se uvalio u dobro podmazan tunel i nakon malo kretanja po krevetu kako bi ulovio što bolji položaj počeo sam je spretno jebati. Svaki put kada bi izlazio njena kipuća i nevjerojatno mokra pizda bi se stisnula i usisavala me natrag. «Toooo maleni! Daj mamici po pici! Daj mi tu veliku kurčinu!» Sada sam već sigurnije pumpao. Osjećao sam da neću brzo svršiti. No onda je počela miješati na način kakav do tada nisam iskusio i skroz izbezumljen u sljedećem momentu tucao sam je kao životinju, bez imalo milosti.
«Daaa bebice, daj ga mami, daj svojoj mamici žilu!» Palila me tim sranjima pa sam se sve teže suzdržavao, a kada je počela vriskati « Razjebi ju! Jebi pičku svoje kurve! Mama hoće spermicu! Daj mi sjeme dječaće!!!!», više nisam mogao izdržati. Izvukao sam kurčinu, strgnuo kurton i izdrkao joj čitavu porciju iz jaja po trbuhu. Stara me zgrabila za dupe i opet se nabola, bez kurtona. Osjećao sam njenu zaparenu mindžu na goloj koži glavića. Po trbuhu mi se s njenog tijela razmazivala vlastita sperma, ali me bolio kurac. Pumpao sam ko blesav s još uvijek tvrdom karom, a Maja je lovila te zadnje ubode svršavajući napaljena posljednjim kapima sperme koje su joj se razmazivale po utrobi. Ležali smo spojeni još nekoliko sekundi. «Diži se da nam pripremim kupku.»
Srolao sam se s nje i pitao «Jesam bio OK?» Maja me poljubila i požudno rekla «Bio si jako dobar…»
«Nije Vas smetalo što sam ga izdrkao po trbuhu?»
«Ma kakvi,» viknula je iz kupaonice, «to mi je jedna od omiljenijih stvari, kada frajer tako svrši… Vruća sperma po meni koju si onda guram u pičku, o da!» Dignuo sam se iz kreveta i stao na vrata gledajući Polakicu kako puni kadu vodom. Sperma joj se još cijedila s trbuha po nogama. Onako hladna, nakon jebačine, izdrkotina mi je izgledala jebeno gadljivo. Poljubila me u usta i povukla prema kadi. Jacuzzi je bio ogroman. Stara je zapalila cigaretu i sjela na jedan rub, a ja sam joj masirao stopala na drugom kraju. Uzdisala je i otpuhivala mi u glavu kolutove dima. Poslije smo se međusobno osušili ručnicima i vratili u sobu. Maja je spominjala nešto o ranom jutru i dali želim ostati. Mogao sam, no kada se nagnula da podigne haljinu s poda, sve što sam vido bilo je njeno dupe…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 57
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
Kuromet

   „Hahahahaha...“, začuo se neprijatni i podrugljivi kikot sa druge strane žice. „Je li si ti prsla, jadna, kakva ženidba, kakvo vezivanje? Pored gomile pičaka oli da na tebe jednu spadnem? Na što si se uradila, jadna, pa kenjaš kano foka? Ako se zaželiš dobrog kurca i ekstra provoda, tu sam, a da se ja odreknem drugih pičaka zbog tebe, nijesam puka...“, završio se komentar moga Đetića na temu moje izjavljene zaljubljenosti i potrebe za vezivanjem prilikom nedavnog telefonskog razgovora. Bila sam besna i pomislila u sebi: „Tako ti i treba, Irena, kad se primaš na mafijaša i jebeš uonaokolo kao štuka sa kojekakvim kulovima!“ Bes je preovladao nad povređenošću. Kako sam i mogla da pomislim da će on reagovati blagonaklono na izjavu ljubavi, jebao me pas glupi, džaba mi diploma renomiranog fakulteta. Verujte mi, od poslednjeg karanja sa njim pička mi videla drugi kurac nije. Onako raspomamljena i razuzdana nisam osetila potrebu za drugim kurcem u prethodnom periodu. Posle dužeg vremena sam se bila stvarno zaljubila, gle čuda, u krimosa. Posle neslavnog epiloga razgovora sa Đetićem, rešila sam da se našikam kao dupe i tako pobedim stres i odagnam bes. Posle izvesnog vremena već dobro uroljana, skinula sam se u seksi veš i počela sama u sobi da izvodim striptiz uz neke živahne i poletne latino numere. Pozvala sam drugaricu i onako pijana sam uspela da joj objasnim šta me je zadesilo. Dogovrorile smo se da se za pola čuke nađemo i otfuramo na jedno in mesto, kako bih zaboravila da me je Đetić napušio. Ubrzo smo se našli na mestu odličnog teranja. Mnogo razgolićenih klinki I naroljanih klinaca se sumanuto klatilo u ritmu glasne muzike. Jedva da je bilo par separea sa društvom naših godina i nešto starijom ekipom. Bile smo mortus pijane i sve nam je bilo potaman. Uvijale smo se razuzdano uz živahne ritmove mešajući izazovno razgolićenim guzicama (treba da nas je sramota pred ovom decom, he, he, he). Jedan od klinaca se posebno zablenuo u mene, samo što mu voda nije pošla na usta. Primetivši da mu je kurčić ispod pantalona baš nabrekao, počela sam još pohotnije da mešam prdarom. Bilo nam je zabavno da provociramo te klinje koji nisu imali muda da nam priđu. Da jesu, ne odbacujem mogućnost da bi se omrsili. Pošto nisu, neka ga posle drkaju, jer nemaju muda da priđu. Iako sam se za kratko vreme pretvorila u prvorazrednu dronfulju, nisam se srozala baš toliko da startujem klince, koji uzgred verovatno još nisu stekli potrebno iskustvo u karanju. No, bilo je zabavno. U jednom trenutku, verovatno od velike količine alkohola, mi se pripišalo. Vraćavši se iz klonje, onako pijana sam zakačila lika koji je stajao pored separea sa društvom naših godina I možda malo starijih riba I likova. Rekla sam sorry, a kada se okrenuo i ljubazno rekao da je sve  okej, veoma sam se iznenadila. Bio je to lik iz sveta sporta, jedan od mojih davnašnjih favorita, kad su muškarci u pitanju. Osetila sam strašnu požudu I onako uroljana počela da mu se otvoreno nabacujem. “Baš si mi ulepšao veče, tako sam želela da se upoznamo i ne samo upoznamo, hihihi…”, govorila sam pijanim, ali kurvinskim glasom. “Ti i ja imamo slična interesovanja, ti se baviš rukometom, a ja kurometom, hahaha…”, moje pijanstvo me je baš ogolilo. “Sigurna sam da si čak I bolji kurometaš, nego rukometaš…”, završila sam svoje bestidno nabacivanje. Inače, taj lik koga sam sasvim nenadano srela u klubu mi je bio vrlo simpatičan i pre nego što sam se odala promiskuitetnom životu. Ranije sam imala fine kriterijume, bila pristojna cupi, a sportisti su uglavnom okej likovi I muževni tipovi. Posle mnogo orgija sa kojekakvim ološima, eto napokon prilike da “uleti” I neki sportista. “Večeras sam free, pozivam te na piće u intimnoj atmosferi, i ne samo piće…”, reče on vešto I ubrzo krenusmo iz kluba. Drugarici sam mahnula, a ona videvši sa kim sam otišla na prcanje mi palcem pokaza podršku. Pošto je i on, u pauzi sportskih obaveza, dozvolio sebi malo alkohola, uzeli smo taksi. Procenivši iskusno da sam zrela da momentalno primim kurac, umesto u kafić na piće me je odveo  u gajbu. Gajbica je bila moderna I simpatična, a što je najvažnije imala je udoban kauč. Posle još par čašica I uz zvuke Beri Vajta, već smo se našli u pohotnom zagrljaju. Ščepao me je za dupe i ne skidajući ekstra kratku suknju, koja je u većini poza otkrivala pola dupeta, napravio prorez na unihopu, sklonio u stranu tange i nasadio me na svoju topuzinu. Bilo je ekstra. Dodirivavši njegovo mišićavo tela, napaljeno sam se se nasađivala na kurčinu slasno njišteći. U jednom trenutku, mimo mog očekivanja, izvadio je kurac iz pičke I vešto ga premestio u već odlično razrađenu bulju. Svršavala sam u naletima neobuzdane požude na talasima pijanstva I ranije simpatije prema mom “kurometašu”. U pravom trenutku sam procenila kada će svršiti i nakon nekoliko veštih poteza jezikom oko glavića sam izazvala njegovu obilnu ejakulaciju usisavši, čini mi se, punu šolju sperme u usta. Zadovoljno i muževno je dahtao, dok mi je punio usta slasnom spermom. Ubrzo je rasklopio kauč, mužjački me bacio na leđa, podigao noge u vis I zario svoju ćelavu glavu u moje međunožje. Maestralno je lizao moj klitoris u pravim trenucima i na pravim mestima me grickajući. Svršila sam urlajući od zadovoljstva, dok je iz moje pičke isisavao slasnu tečnost. Nastavio je da me jebe u istom položaju još jedno pola sata, nakon čega smo oboje ponovo svršili. Nakon kraće pauze, nastavili smo akciju u svim mogućim pozama. U pauzi između prcanja sam mu rekla da sam ljuta na potencijalnog dečka (Đetića), da hoću da se snimamo i da mu iz inata pošaljem taj snimak. U tom trenutku sam bila pijana i nisam imala na umu da Đetića boli kurac sa kim se i da li se ja jebem, Nije on zaljubljen u mene, nego ja u njega. “Kurometaš” me je zaista odvaljivao od kurca I potvrdio visoku formu, rečeno sportskim vokabularom. Na rastanku sam ga nežno poljubila mazno rekavši da je zaista bolji kurometaš, nego rukometaš. Rekao mi je da ne patim za Đetićem, nego da uživam u životu I seksu. Dogovorili smo da se ponovo “družimo”, čim se ukaže prilika. Đetiću sam poslala snimak da ga isprovociram, a on me je kulovski ignorisao, ništa nije rekao na moje tucanje sa “kurometašem”. Što me više okačinje, to više razmišljam o njemu. Besna sam, ali, čini mi, se da bih mu se i dalje potpuno predala. Zovite me Irena mazohista. Što reče njegov zemljak: “Čud je ženska smiješna rabota”…
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Kad ja kazem NJIII vi kazite DJIII !!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 143
Zastava Propane
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
mob
Motorola L6
Pozdrav, ovo je jedna od priča sa kompa moje komšinice. Nemam pojma da li su priče istinite ali su pisane po istinitim likovima. Meni su se dopale.
Grupno ću ih objaviti kao ''Chronicles of Tamara'' Smile

Deo prvi: Sestra Milena

Zdravo, zovem se Tamara i imam 17 godina ('96.). Iako sada imam poprilicno uzbudljiv seksualni zivot to nije ono sta hocu da podelim sa vama. Moja dugogodisnja muka je moja starija sestra Milena koju ne mogu bolje opisati osim da kazem da je drolja. Ona sada ima 22 i stvari koje sada radi su vec materijal za udzbenik ali prvi put kada sam je ja videla kako je neko razvaljuje je bio pre pet godina kada je ona imala 17 a ja jedva 13.
Bila je sredina leta i ja sam se upravo vratila sa bazena gde sam isla sa drugovima iz skole. Keva nam je bila otisla u Tursku na odmor  pa je zaduzila Milenu da cuva i mene i kucu jer je vec bila velika. Kada sam usla u kucu pomislila sam da nema nikoga i otisla da se istusiram od bazena. Izasla sam iz tusa samo u peskiru i krenula do svoje sobe kada sam iz Milenine sobe cula mumlanje, zastala sam za trenutak da oslusnem bolje kada sam cula muski glas kako govori:"To mala, tako, tako". Znala sam da je unutra i neki decko i brzo sam izasla na terasu koja je spajala kuhinju i Mileninu sobu, mislila sam da se ljube, veoma sam se zajebala.

Ranije sam samo cula price od nekih drugarica kako su pusile i kako je to kao lizanje lizalice ali nista nije moglo da me pripremi za prizor kako covek od 30 godina jebe moju rodjenu sestru u usta. Ona je cucala pored kreveta, rasirenih nogu, i bukvalno gutala svaki santimetar kurca koji je pri svakom izlasku iz usta balavio po njenoj bradi, bilo mi je muka ali nisam mogla da skrenem pogled. Lik je postajao sve agresivniji, sto u nabijanju to i na recima. Milena je samo ponekad vadila kurac iz usta kako bi uhvatila vazduh i potvrdila mu da je ona njegova mala kruvica (ni sada ne znam zasto muskarci vole to da cuju).

"Siri noge droljo, dosta si ga solovala". Malo sam se uplasila jer sam mislila da je ljut i da ce da je povredi ali Milena je samo obrisala usta i legla na ledja, ne spustajuci noge. Stavio joj je noge na ramena i nabio kitu do kraja, Milena je ciknula a ja sam osetila trnce medju nogama. Kako je ona krenula da stenje moja maca se vlazila sve vise. Sise su joj poskakivale (i tada je imala poprilicno velike) a lik se sve vise palio i sve ju je jace nabijao. Meni je ruka stigla do klitorisa koji mi je skroz nabrekao i pocela sam lagano sa se mazim. Milena je vec vristala i najavljivala svoj orgazam. "Puni me, puni malu kurvu, puni me jace, jace" Milena je sve jace vristala i na kraju krenula da se trese. Lik joj je skinuo noge sa svojih ramena i jako udario po dupetu, to je cigledno bio znak da se naguzi. Natrcila se profi gde joj je lice bilo uz krevet a dupe sto vise moze. Lik ju je lagano udario karom po guzovima a onda skliznuo natrag u picu i nastavio da trese. Ja sam se dotle vec tukla prstom po ribici i osecala veliki uzitak. Milena je vristala kao poslednja kurva i svrsavala je u talasima. Jednom rukom se pipala za picu a drugom je stezala carsav. Posle jedno deset minuta jebanja pocela  je da se grci "A, boli me cupi, svrsi molim te". Lik je na to samo poceo da se smeje i jos jace da nabija nasta je Milena krenula da skici od bolova. "Sta je kurvo, ne mozes da zavrsis posao, a znas da molis za kitu", decko je izvadio kurac i pustio Milenu da se primiri. Ona je krenula da silazi sa kreveta, valjda u nameri da mu popusi ali ju je on oborio na krevet i privukao ka drugoj strani (slucajno jos blize prozoru sa kog sam ja gledala, vec mokrih butina. "Natrci se mala, vreme je da probas nesto novo", Milena je pokusala da se iskobelja ali joj frajer nije dao ni da makne. Bila je okrenuta guzom prema meni pa sam mogla da vidim kako joj je mackica skroz razvaljena. Sagnula sam se ispod prozora da me on ne vidi kako je prolazio ali sam brzo pogledala kada sam cula glasan krik. "Aaaa, boli me! Ne guzu!" Lik je zabadao zvoju batinu Mileni do kraja u dupe, potpuno na suvo (kasnije sam i sama saznala koliko to boli). Milena je vristala od bolova dok je lik samo stenjao, ocigledno mu je prijala uska klinacka guza. Kada se malo pribrala Milena je pocela da ga priziva da joj svrsi u dupe i kako hoce njegovo seme. "Ne u pedu, zna se gde kurve dobijaju spermu", lik je sada vec bio odusevljen a i moj orgazam je bio blizu. Milena se natrcila jos jace pa sam tacno mogla da vidim kako joj kita ulazi u dupe. To je bilo previse za mene, stegnula sam klicu i mlaz tecnosti mi je sevnuo niz butinu, bilo je predivno. Obrisala sam se peskirom i ponovo pogledala na prozor da vidim kako ce da se zavrsi. Zavrsilo se tako sto je lik povukao Milenu za kosu i svukao na pod, podrkavajuci malo zuckast kurac i nabijajuci njenu glavu na svoja jaja. Bukvalno 5 sekundi kasnije joj je odaljio glavu i poceo da prska po njoj spermu, toliko da joj je celo lice bilo umazano. Lik je seo na krevet a ja sam brzo pozurila u svoju sobu kako ne bi saznali da sam ih videla.
Obukla sam samo donji ves i sacekala da cujem Milenu kako izlazi iz sobe. Izasla sam iz sobe, noseci peskir, kao idem da se tusiram. Milena je nosila samo brus i gacice ali je jos uvek imala spermu po celom licu. "Zar ti mala nisi na bazenu?" Blago me je ljutito upitala Milena. Dotle je njen jebac izasao iz sobe, samo u sorcu, i videla sam da mi merka dupe. "Sad sam dosla sa bazena, gola sam voda, moram da se istusiram", pokusala sam da sakrijem sta sam malopre videla. "Seko, sta ti je to na licu?" Milena se samo nasmejala. "To je krema za lice koju mi je ovaj drug doneo, on je sam pravi", verovali ili ne ali kruva je na to skinula prstom malo sperme sa svog lica i namazala na moj obraz. Njen jebac, koji je sada sedeo na kaucu u dnevnoj sobi samo je uzdahnuo, ali ja nisam htela da na tome ostane. Ako su oni mogli da budu pakosni i ja sam mogla da se pravima naivna. Uzela sam i sakom utrljala spermu sto mi je bila na obrazu na celo lice. "Odlicna je krema seko, odlicno mirise. Nadam se da ces dobiti jos", mislim da je u tom trenutku lik svrsio u gace a moja sestra se nasmejala. Usla sam u kupatilo i naslonila sam se na vrata, brzo sam prstom ugurala malo sperme u usta da probam ukus. Moram da vam kazem, mislim da sam od tada navucena na muski sok. Cula sam lika kako govori iz vrata "Dobices ti jos kreme, i ti i sestra, sveze nacedjene". "Cuti majmune cuce nas". Otisla sam da se opet istusiram.

Nikada vise nisam videla tog lika, mislim da je bio iz nekog drugog grada, ali sam zato od tada videla uzivo moju sestru sa jos barem pedeset muskaraca a na njenim slikama ih ima i vise... mnogo vise.

IP sačuvana
social share
Svadjanje na internetu je kao specialna olimpiada , i ako pobedish opet si retardiran!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 379 380 382 383 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:48:12
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.