Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:55:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 368 369 371 372 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26631571 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Jebanje sa novim prijateljima – II dio
by: RabecaLinares

Posle jebacine sa Ivanom bio je red na mene da ispunim moj deo dogovora. Obecao sam Ivani da cu joj biti treci muskarac u cetvorci sa jos dva lika a ona bi zauzvrat pocela da se jebe sa Dusicom i sa mnom. Trebao sam da dodjem kod nje u stan i tu bi dosla i ta dva lika. Bio sam nervozan jer nikad nisam mislio da cu ucestvovati u seksu gde ima mnogo vise kurceva nego picki. Trojke su jos nekako isle, u cetvorkama sa parovima snage su izjednacene, ali ovde je bas bilo mnogo za moj ukus. No sta je tu je , govorio sam sebi na putu do nje, dobices jos jednu picku za jebanje sa Dusicom.
      Stigao sam do nje i pozvonio sam. Otvorila mi je vrata i uvukla me unutra. Nosila je uske crne helanke i belu majcu na bretele, kosa vezana u rep i naravno bez brusa ispod.
-"Kako ti se svidja ? ", pitala me je napravivsi piruetu ispred mene. Naravno , dupe joj je bilo vrhunsko , pogotovu u helankama.
-"Ekstra, znas i sama. Jesu ti stigli ti likovi ?".
-"Nisu jos, sad ce, tu oni zive. Tri sprata iznad".
-"Vidim , imas dobar komsiluk ", odgovorio sam joj misleci sa kime li se jos pojebala u zgradi.
      Nisam je pamtio kao kurvu, mada mozda ni sad nije bila. Seli smo jedno do drugog na dvosed na kome smo se jebali pre par dana. Ivana se odmah bacila na posao, naslonila je sise ne moju nadlakticu. Zatim me je jednom poljubila u obraz dok me je rukom mazila po nozi. Krenuo sam rukom ka njenoj mackici , ali mi je ona sklonila ruku. Verovatno je htela samo da me napali dok ovi tipovi ne dodju. Polako se sagla i poljubila mi medjunozje. Onda se uspravila i zavalila mi jezik duboko u usta. Ponovo mi je poljubila mesto gde su farmerke skrivale nabrekli kurac nakon cega se zaculo zvono. Oboje smo ustali sa dvoseda i Ivana je otisla da otvori vrata. Culi su se glasovi i pozdravljanje pa su zatim usli u stan. Upoznao sam se sa momcima, jedan se zvao Petar a drugi Djordje. Obojica su imali 25 godina, Petar je bio visok oko 190 i sirokih ramena , verovatno sportista, i imao je tamno braon kosu. Djordje je bio nizi oko 185 i bio je solidno gradjen sa svetlo braon kosom. Njih dvojica su seli na dvosed a Ivana i ja smo ostali da stojimo.
-"Eto lepo sam vas okupila, sad cemo da se zezamo", rekla je Ivana i otisla do stola. Uzela je nesto crno i stala na sred sobe.
-"Hocu da me jebete dok nosim ovaj povez za oci , to mi je fantazija, da ne znam ko me od vas jebe u kom trenutku", rekla je dok je stavila povez za spavanje preko ociju.
      Klekla je na pod i gurnula je ruku u helanke, i mi smo znali sta treba da radimo. Poceli smo da se skidamo i bacamo stvari po stanu. Kad sam bio skroz go stao sam ispred Ivane sa dobro otecenim kurcem i prislonio joj ga na usne. Odmah je otvorila usta i pocela da ga sisa. Petar je stao sa Ivanine leve strane sa poludignutim kurcem. Uzeo joj je ruku i stavio na svoj kurac, koji je Ivana odmah pocela nezno da drka. Djordje je stao sa njene desne i uradio je isto.
-"Ovo u ustima si ti Milose, jedino je tebi tvrd jer si prvi dosao", rekla je Ivana.
      Bila je donekle u pravu. I ostala dva kurca su u medjuvremenu porasla . Petar je imao dobar kurac od mozda 21 cm, ali ne posebno debeo. Djordje je bio moje duzine ali tanji. Pusila mi je Ivana i drkala momcima mozda par minuta, kad je zatrazila da promenimo mesta. Petru je sad pusila , ja sam joj bio sa leve strane a Djordje sa desne i nama je drkala. Ivana je, iako je duboko uvlacila, sporo i nezno pusila i isto tako je i drkala. Sva trojica smo stenjali zahvaljujuci njenim ustima i rukama. Sada je Djordje stao ispred Ivane a Petar je isao na njegovo mesto. Djordje je uhvatio Ivanu za glavu i poceo da je jebe u usta. Ivana je prestala da nam drka , potpuno se prepustivsi Djordjevim naletima u njena usta.
-"Je l' hoce neko da mu lizem cmar ?", pitala je nakon sto je ispljunula Djordjev kurac iz usta. Momci su pristali a ja sam odbio , nikad mi to nije bilo nesto posebno.
      Onako povezanih ociju odveli su je do dvoseda. Ivana je klekla i nasmejala se . Petar je seo ispred nje i rasirio je noge koliko je mogao. Ivana je valjda osetila da je neko seo ispred nje pa je prionula na posao. Rukama je pritiskala Petrove butine ka njegovom stomaku dok je licem bila sve bliza njegovom dupetu. Prvo ga je liznula i poljubila po mudima , pa se onda spustila nize. Lizala mu je dupe uzduz i popreko svojim toplim i vlaznim jezikom, a Petar je na svaki pokret njenog jezika uzvracao stenjanjem. Posle nekog vremena Petar je ustao i lupio je kurcem malo po faci , da bi na njegovo mesto seo Djordje. Ja sam sve gledao sa strane i drkao. Ivana je naslepo prvo polizala Djordju nogu, da bi onda nasla muda, pa onda i cmar. Lizala ga je brzo i jako , nisam ocekivao da ce i njoj to biti toliko zadovoljstvo.
-"Je l' volis da lizes cmar ?", pitao ju je Djordje znajuci odgovor.
-"Aha", izustila je Ivana i brzo se vratila na lizanje.
-"Reci celu recenicu, kurvo!", rekao joj je Djordje.
-"Volim da lizem cmarove ! ".
      Nisam vise mogao da izdrzim a da se ne ukljucim. Cucnuo sam iza Ivane i gurnuo sam joj prst u picku do kraja.
-"Nisam te cuo Ivana, mora to bolje !", potpaljivao sam je.
-"Volim da lizem muske znojave cmarove i da ih ubadam jezikom!", odgovorila je pola vicuci.
      Lizala je Djordju jos malo cmar , da bi zatim Djordje ustao i lupio je par puta kurcem po faci. Ivana je bila zadovoljna ovim tretmanom posto je imala sirok osmeh a i primetio sam da je duboko disala. Skinula je majcu i helanke i bacila ih u stranu. Ubrzo je ostala i bez gacica. Sad je legla na ledja na dvosed i rasirila noge. Najblizi je bio Djordje , samo je legao izmedju njenih nogu i sjurio joj kurac u picku. Jebao ju je ravnomernim ritmom , svaki put udarajuci joj dupe svojim jajima. Ja sam se popeo na dvosed i kleknuo pored Ivanine glave. Prislonio sam joj kurac na obraz, nakon cega je Ivana odmah okrenula glavu ka njemu i pocela da ga pusi. Petar je stao sa druge strane i njemu je drkala kurac. Ivana je naizmenicno pusila meni i Petru, jako brzo je menjala kurceve u svojim ustima. Ivana je mumlala i stenjala jako glasno, pljuvacka i sokovi su joj bili svuda oko usta.
-"Hocu da sedim nekome u krilu", rekla je posle nekog vremena.
      Ivana je ustala i ja sam seo na njeno mesto. Onda sam je polako poceo privlaciti od pozadi. Dosla je iznad mog kurca i jednom rukom ga je drzala da se lakse nasadi na njega. Polako se spustala na moj kurac i na pocetku sam mislio da ne zna sta radi kad je pocela da gura kurac u dupe, ali posto sam video da ne odustaje shvatio sam da hoce odmah u dupe da ga primi. Uzeo sam je za struk i poceo da je pritiskam nadole. Ivana je stenjala i huktala od bolova , ali sam ipak centimetar po centimetar napredovao u njenom dupetu. Posle mozda par minuta bio sam joj ceo u dupetu, bukvalno je sedela na meni. Skroz se opustila dok mi je sedela u krilu, sva njena tezina je bila ne mojim butinama. Petar je stao ispred nje i gurnuo joj je kurac u usta. Ivana ga je zeljno pusila dok sam ja lagano izdizao kukove da je malo jebem u tom sedecem polozaju. Djordje je stao pored Petra ja pa je sad pusila naizmenicno kurceve. Video sam da se Ivana opustila i navikla na kitu u dupetu pa sam i ja poceo da je jebem odozdo. Kako sam poceo da je pumpam odozdo Ivana je izgubila oslonac pa se morala drzati za njihove kite. Stenjala je jako jer sam je jebao bez milosti , a ona je od samog cupkanja drkala kite za koje se drzala. I dalje nije znala ko joj je u dupetu a kome drka. Posle nekog vremena Ivana je prestala da im drka i Petar ju je gurnuo na mene, tako da su njena ledja bila na mom stomaku i grudima. Tako zavaljen na dvosedu sa kitom u njenom dupetu poceo sam da joj mesim sise. Onda je Petar poceo da joj gura nabrekli kurac u picku. Ulazio je polako jer je picka bila manja od mog kurca u njenom dupetu. Kad je dovoljno usao u nju poceo je jako da je jebe. Ivanine noge su se obmotole oko Petrovog struka a Ivana je skoro pocela da vice. Djordje se brzo popeo na dvosed pored Ivane i gurnuo joj kurac u usta. Ivana se vise nije toliko cula a i kurcevi su bili uposleni. Ja sam ispod svega toga mirovao i povremenim izdizanjem kukova malo dublje zavlacio kurac u njeno dupe, mada sam vise sluzio da je drzim na mestu. Sada su se Djordje i Petar zamenili. Ja sam bio miran i drzao sam Ivanu za stomak. Ona je dahtala, stenjala i pokusavala da dodje do vazduha od silne jebacine. Djordje je sad bio ispred nje i jebao ju je jakim ritmom u picku, dok je Petar stajao na dvosedu pored Ivane (a samim time i pored mene) i gurao joj kurac u usta. Djordje je jebao bolje od Petra, Ivana je glasnije i glasnije mumlala i sve se jace grcila. Djordje je polako ubrzavao ritam jebanja i blizilo se kraju. Posle nekog vremena brzo ga je izvukao iz nje i popeo se na dvosed. Petar je izvukao kurac iz njenih usta, a Djordje je uvaliio svoj. Drkao je onaj deo kurca koji nije bio u Ivaninim ustima i glasno je stenjao dok je sipao spermu u njena usta. Sve je to trajalo oko pola minuta, nakon cega ga je Djordje izvadio iz njenih usta i seo na dvosed pored nas da dodje sebi.
-"Hvala lepi, 'ajde sad vas dvojica me jebite, pa jedan po jedan u usta", naredila je Ivana.
      Petru nije trebalo dva puta govoriti. Ponovo je bio ispred Ivane i jebao ju je u picku . Brzo i jako ju je jebao mozda dva minuta, pre nego sto je povukao Ivaninu glavu ka sebi i strpao joj kurac u usta. Ivana je dovrsila izdrkavanje u svoja u usta, pa je progutala sta je dobila.
-"I ti sto si mi u dupetu, razjebi me pa isto u usta", rekla je ne znajuci da sam ja u pitanju.
-"Kako ti kazes koleginice".
-"Oooo, znaci ti Milose mi siris dupe sve vreme ?", zadovoljno je pitala.
-"Ja, al' necu ni ja jos dugo, zasluzila si nagradu".
      Uhvatio sam je za kukove i poceo sam da je jebem odozdo. Muda su mi lupala o nju sve vreme a Ivana mi je grebala delove tela koje je mogla da dohvati od pozadi. Posle par minuta sam je podigao sa sebe i postavio je na ivicu dvoseda. Stao sam ispred nje i prislonio sam joj glavic na usne. Uzela je samo glavic u usta i pocela je jednom rukom da mi stiska muda. Ja sam drkao kurac sve dok nisam poceo da joj punim usta. Orgazam mi je bio mnogo jak, mlazevi su bili ogromni i dugo sam joj punio usta pre nego sto mi se smirio kurac. Ivana je skinula povez i pogledala me kurvinjskim pogledom u oci. Onda je otvorila usta i pocela jezikom da se poigrava sa mojom spermom. Nista joj nije ispadalo iz usta, samo je htela da se nagledam svog dela. Onda je sve progutala i poljubila mi kurac. Otisla je do kupatila da se spremi za nastavak ove cetvorke.
      Posle nekog vremena Ivana se vratila iz kupatila. Malo je se dovela u red, ali je i dalje bila zajupera i crvena u licu. Nas trojica smo bili razbacani po sobi, neko na dvosedu neko na stolicama. Ivani se u ocima videlo da hoce jos. Prisla je Petru koji je sedeo na stolici i klekla je ispred njega. Uzela mu je poludignut kurac nezno u usta i pocela je da ga pusi. Posle par zalogaja Ivana je ustala i dosla do dvoseda gde smo sedeli Djordje i ja. Klekla je ispred Djordja, uzela mu kurac rukom i podigla ga da bi lakse prisla jezikom mudima. Prvo mu je lizala muda jezikom , da bi posle nekog vremena pocela da uvlaci prvo jedno pa drugo jaje u usta. Djordje je stenjao i uzdisao od zadovoljstva, videlo se da je Ivana dobra u lizanju kao i Dusica. Za kraj Ivana mu je izljubila muda i krenula dalje. Pomerila se malo ulevo i klekla ispred mene. Osmeh joj nije silazio sa lica od silne jebacine i kurcevine sa kojom se borila danas. Uzela mi je kurac u ruku i prvo ga je polizala od korena do vrha glavica. Zastala je kod glavica i pocela je da kruzi jezikom oko njega. Posle svakog kruga jezikom bi me ubadala u rupicu na vrhu kurca, pa bi onda nastavila da kruzi. Petar je stao sa njene leve strane, uhvatio je za kosu i privukao je njenu glavu ka sebi. Ivana se okrenula ka njemu, uzela mu je kurac desnom rukom i drkala mu je. Dok mu je drkala, lizala mu je muda koliko god je mogla da ih dohvati svojim zeljnim jezikom. Djordje je u medjuvremenu stao iza Ivane i poceo polako da joj gura kurac u dupe. Ivana je usporila sa drkanjem Petrovog kurca dok Djordje ne udje u nju. Brzo je usao u njeno dupe jer je bilo razradjeno od prve runde jebacine. Uhvatio ju je za kukove i poceo je da je pumpa. Ivana nije radila nista, samo je zatvorila oci i pocela da uzdise prilikom svakog ulaska, osecao sam njen uzaren dah na mom kurcu i mudima. Ustao sam sa dvoseda, uzeo sam kurac u ruku i poceo sam da lupkam Ivanu po faci.
-"Tako je! Lupaj me kurcem kao najvecu kurvu!", jedva je izgovorila od uzbudjenja.
      Odmah zatim i Petar je poceo da radi isto. Dobijala ga je u dupe i lice joj je svo bilo vec ulepljeno i musavo od kurceve vodice, ali osmeh joj nije silazio sa lica. Postalo joj je neugodno da kleci na podu, pa se popela na dvosed. Postavila se na sve cetiri po duzini dvoseda tako da je dupe bilo na jednoj ivici.
-"Djordje, dodji ovde napred, da okusim svoje dupe".
      Bio sam sokiran! Dusica bi, bar ja mislim , tesko pusila kurac koji joj je pre sekund bio u dupetu. Djordje je seo na slobodni deo dvoseda tako da mu je Ivanina glava bila direktno iznad kurca. Napala mu je kurac ludo i halapljivo, kao da pokusava da ga utera do dna grla iz jednog pokusaja. Vise nije bilo ni traga ni glasa onom neznom pusenju i drkanju sa pocetka ovog druzenja. Ja sam stao iza nje i uleteo joj odmah u dupe. Drzao sam je za kukove i snazno sam je pumpao. Petar je stao sa njene desne strane i ponudio joj kurac za pusenje. Ostavila je Djordjev kurac, i dala se na posao. Pusila je Petrov kurac dok se rukama oslanjala na dvosedu. Sve vreme sam je silovito guzio, celo telo joj se naginjalo ka napred prilikom svakog mog ulaska u njeno dupe. Ponovo je pusila Djordju a Petrov kurac je visio u vazduhu pored njene glave. Dugo sam je tako guzio a ona je sve brze i cesce menjala kurceve u ustima. I Petar i Djordje su bili maksimalno zadovoljeni. Hteo sam da ovo jos potraje pa sam izvukao kurac iz dupeta da malo odmorim. Dupe joj je zjapilo kao cev, prazno i zeljno da bude popunjeno. Nisam odmah prisao Ivaninoj glavi, vec sam malo odmarao. Petar je iskoristio priliku da joj ga strpa u dupe. Stajao sam sa strane i gledao sam kako joj ga Petar uteruje do kraja, kako je samara po dupetu kako po jednoj kriski dupeta tako i po  drugoj. Djordje ju je uhvatio za kosu i nabijao je njenu glavu na svoj oteceni kurac. Cela muda i deo dvoseda izmedju njegovih nogu su bili mokri od sokova koji su curili iz Ivaninih usta tokom ove jebacine. Tretirali su je kao najgoru kurvu, bez milosti trpajuci je u dupe i usta. Ivana je uzivala , izgleda je bila navikla na ovakve tretmane. Stao sam sa njene desne strane i ponudio joj kurac.
-"Mozda ti je dupe promenilo ukus od jebacine?", pitao sam je.
-"Ne znam, moracu da proverim", rekla je nasa mala kurvica. Uzela ga je u usta. Prvo je malo sisala glavic, pa je zatim uvlacila ceo kurac u usta.
-"I dalje je isti ukus", odgovorila mi je posle par zalogaja.
      Nastavili smo po starom samo sa zamenjenim ulogama. Petar je guzio Ivanu iz sve snage, dok je ona naizmenicno pusila Djordju i meni. Od siline Petrovih udaraca Ivani je bilo tesko da se skoncentrise na pusenje. Kako od samog zadovoljstva , tako i zbog toga sto bi se dosta pomerila napred prilikom naleta , pa bi morala ponovo da nisani kurceve ustima jer su joj ruke sluzile za oslonac. Kurceve je i dalje menjala nesmanjenom brzinom. Uvlacila bi moj kurac tri do cetiri puta , pa ga je ostavlja da isto uradi i Djordju. Petar je sve vise i vise ubrzavao, da bi posle nekog vremena najavio svrsavanje. Sklonio sam se u stranu da mu napravim mesta. Stao je na moje mesto, rukama je uhvatio njenu glavu i nabio joj kurac u usta. Par puta je uleteo u njena usta kao da ih jebe cvrsto je drzeci za glavu, da bi potom sa mnogo brzih i kratkih poteza istresao svu spermu u njena usta. Dosta dugo se praznio u Ivanu, a ona nije mogla da otvori oci od zadovoljstva. Izvukao je kurac iz njenih usta i seo je na stolicu nakon sto je zavrsio za danas.
-"Ajde Milose, ponovo me jebi u dupe", rekla mi je nakon sto je progutala Petrovu nagradu.
      Stao sam na isto mesto kao i malo pre, uhvatio je za kukove i uterao joj sluzavu i nateklu kurcinu u dupe. Guzio sam je iz sve snage dok je sisala Djordjev kurac, ali je sad i Ivana mesala dupetom. Vrtela je dupe ukrug prilikom svakog ulaska, nabijala se sama na mene. Moje nalete docekivala je tako sto se rukama odgurivala ka meni, radila je sve samo da me izludi. Nije dugo proslo do trenutka kada sam poceo da osecam da se blizi kraj. Izvukao sam ga iz nje i prisao njenoj glavi. Ispljunula je Djordjev kurac i okrenula glavu ka meni. Stavio sam joj glavic u usta i poceo sam da drkam. Grickala mi je nezno glavic i gledala me najkurvinjskijim pogledom pravo u oci. Od toga sam bio gotov, mlaz za mlazom je izletao iz mog kurca pravo u njena usta. Ni jednog trenutka nije skrenula pogled. Kada sam zavrsio uzela mi je kurac jednom rukom i cedila ga, vadeci iz njega i poslednju kap.
-"Ustaj kurvo, i klekni na pod. Hocu da te izjebem u usta , da zavrsim vec jednom", rekao joj je Djordje kojeg ocigledno nije mogla ispusiti do svrsavanja.          Ivana je klekla na pod a Djordje je stao ispred nje. Ivana je vec sad izgledala skroz razjebano. Tamna braon kosa joj je bila zalepljena za lice, cela je bila znojava i zajapurena. Uhvatio ju je za glavu i poceo polako da ulazi u njena usta. Zaustavio je se kad je ceo usao. Isto tako polako je i izvadio kurac iz njenih usta. Kada je krenuo da ga vraca ucinio je to dosta brze. Nastavio je tako da ubrzava prilikom svakog sledeceg ulaska u njena usta. Ubrzo, Djordje je stigao do nivoa da jebe Ivanu u usta tako brzo i silovito da sam mislio da ce glava da joj otpadne. Nije ni on dugo izdrzao, nego je uskoro poceo da izliva spermu u njena usta. Kao i prethodno, Ivana je i ovo progutala sa zadovoljstvom.
      Tu smo jos malo posedeli , pa su se Petar i Djordje pozdravili sa nama i otisli. Ivana je lezala na dvosedu pokusavajuci da se smiri nakon svega, ja sam je gledao dok sam sedeo na stolici.
-"Je l' si zadovoljna ? Jesi ovo htela, koleginice ?", pitao sam je. Zvao sam je koleginice samo kad je zajebavam, inace Ivana.
-"Sve je bilo kako treba, samo se plasim da se ne navucem na ovako nesto".
-"Pa i da se navuces, nece biti problema. Ja sam svoj deo ispunio.".
-"Jesi, odlicno si ga ispunio. To jest mene si ispunio".
-"Sledeci put ti ces biti moja gosca , pa da vidim kako se slazes sa Dusicom".
-"Dogovor je dogovor, nece mi tesko pasti da ga ispunim", odgovorila mi je.
-"A to je samo pocetak, ove cetvorke ti mozda postanu uobicajeno druzenje"
-"Mozda", rekla mi je namignuvsi mi.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Njena mlađa sestra
by: napaljeni_jebac_1986

Ja i moja devojka Karolina smo u vezi skoro godinu dana . Ona studira u Beogradu , a vikendom dolazi u nas rodni grad Jagodinu gde smo se i upoznali . Super nam je veza , sem te cinjenice da nas razdvaja daljina i da mnogo nedostajemo jedno drugom u svakom smislu , narocito u seksualnom . Ima 19 godina , plavu kosu , visoka je oko 1.70 , vitka , ima malo kruskasto dupence i slatke grudi kolko da stanu u saku . Atletski gradjena . Jednog petka sam je sacekao na glavnoj autobuskoj stanici i otisli smo na pice da se malo osvezimo a potom sam joj predlozio da skoknemo do mene kako bi se kresnuli , na sta mi je osmehom odgovorila da me zeli .Stigli smo kod mene , pozdravila se sa mojim roditeljima i otisli smo u moju sobu . Pustio sam muziku , zakljucao vrata i poceo da je ljubim i svlacim . Zavukao sam ruku u njene trenerke i poceo da joj mesam guzu . Sklonila je moje ruke sa njene guze , kleknula na tepih , i pocela da mi otkopcava farmerice . Opasno sam bio napaljen i pomislio sam u sebi : - Stavi ga u usta vec jednom ! - Izvukla mi je kurac iz gaca , povukla kozicu na dole i pocela da mi lize glavic dok me je gledala u oci . To me je tako uzbudjavalo ...Rekao sam joj da bolje prestane sa tim i da mi malo fali da svrsim . Nasmejala se kurvinski a ja sam je podigao i bacio na krevet . Skinuo sam joj trenerke i gacice i onako napaljen nabio kurac u njenu sluzavu vrelu pickicu . Poceo sam da je jebem lagano zato jer sam bio 5 dana bez seksa i previse napaljen , ali iako sam prodirao u nju polako , osetio sam da cu za minut svrsiti . Rekla mi je da stavim kondom , na sta sam zastao i rekao joj da sam zaboravio da kupim kondome . Pitala me je sta cemo sad ? Izvadio sam kurac iz nje i pitao je dali zeli da mi da guzu , na sta se naljutila i rekla da nije ona neka kurva koja se jebe u dupe . Odgovorio sam joj da ne panici oko toga i da je to samo pitanje . U sebi sam se osetio razocarano , zato jer mi je oduvek bio san da probam analni sex , ali svakog puta me je odbijala . Rekao sam joj : - Otvori usta onda , zelim da ih napunim ! - na sta je preko kurca otvorila usta i gledala me mrko , a ja sam joj prisao sa strane i stavio samo glavic unutra , i rekao joj : - Ovo ti je za kaznu ! - Zagonetno me je pogledala , a ja sam je rukama cvrsto uhvatio za glavu i poceo da ga nabijam duboko u njeno grlo ! Gledala me je ljutito dok sam se nabijao u njena usta do korena , a pljuvacka joj je curela niz bradu i kapljala po majici . Cak su joj i suze krenule . Posle dva minuta poceo sam da se praznim u njenom grlu i jos jace sam se nabio do korena dok nije i zadnja kap sperme napustila moja muda . Odgurnula me je od nje i rekla ljutito : - Ti si lud , zamalo da se ugusim , koj ti je kurac ? Nisi normalan ! - na sta sam joj odgovorio da joj je to kazna za takvo ponasanje i zato sto nece da mi da guzu . Ustala je iz kreveta i otisla da se tusira , a ja sam zapalio cigaru i lezao u krevet slusajuci rok muziku . Spremali smo se da izadjemo u grad uvece , i otisli smo u jedan klub gde je bila uzivo muzika . Posle izlaska , odpratio sam je njenoj kuci i otisao mojoj kuci da spavam . Poljubili smo se na rastanku i pozeleli laku noc jedno drugom . Sutra dan me je probudio mobilni telefon . Bila je to moja devojka , rekla mi je da se spremim i da dodjem kod nje kuci , njeni roditelji su me zvali na rucak . Posle budjenja uz kafu i cigaru , lepo sam se doterao i krenuo kod nje . Pozvonio sam na vrata i ubrzo ih je otvorila njena 4 godine mladja sestra , Milica . Usao sam i pozdravio se sa svima . Seli smo , pili kafu i razgovarali . Rucak je bio spreman i Karolinina majka ga je postavila . Dok smo jeli , primetio sam kako me njena mladja sestra stidljivo gleda . Oduvek je bila stidljiva . Potajno sam i ja nju uvek gledao , zato jer je neopisivo slatka i mila . Imao sam i sta da vidim na njoj ... Iako je imala samo 15 godina , bila je razvijenija od Karoline . Bila je niza od nje , ali imala je izbacenu okruglu guzu , krupne butine , uzak struk i velike okrugle , savrsene sise , kakve sam retko vidjao kod devojaka njenih godina , okruglo lice sa slatkim obrazima , male ali prodorne okice i talasasta smedja kosa . . Cesto sam drkao na nju dok sam mastao u svojoj sobi . Nikada nisam prevario Karolinu , sta vise bila mi je i prva devojka sa kojom sam spavao , ali kada bih bio u situaciji da spavam sa nekom drugom devojkom , to bi bila njena mladja sestrica . Posle rucka , resili smo da gledamo neki akcioni film a potom smo razgovarali o Karolininom studiranju i o tome sto je steta sto tako malo vremena provodi sa nama . Pao je mrak , vec je bilo kasno , a ja i Karolina smo otisli u njenu sobu da joj pomognem oko pakovanja za Beograd i da se pojebemo jos jednom posto sutra ujutru rano krece nazad na fakultet . Posle petnaestak minuta jebanja , legla mi je na grudii pricali smo dok se nismo uspavali . Ujutru sam poceo da se budim , i cim sam se pomerio osetio sam da je Karolina jos uvek pored mene . - Sranje , uspavala se ! - pomislio sam . - Sta sad , dali da je budim ? Hm ... Probudicu je itekako ... - razmisljao sam zlocesto u sebi . Lezala je na stomak , a ja sam primetio da ima helanke na sebi . Hm ... verovatno je pocela da se oblaci kada je odlucila da legne jos neki minut pa se tako uspavala ... Spustio sam joj polako helanke i gacice do butina kad sam primetio nesto sto me je sokiralo ! Dok sam joj pipao guzu i butine , osetio sam da su mnogo vece od Karolininih ! Sta koj kurac ? Sta je ovo ? Milica ? Njena mladja sestra lezi pored mene ? Ali kako ? Sigurno sanjam ! Ovo je zaista cudno ! Mnogo sam se napalio ! Razmisljao sam tako 5 minuta i odlucio da se pravim lud ... pa ipak su roletne spustene i u sobi je totalni mrak ... a roditelji su im otisli na posao jos u 6 ujutru ... krenucu sa mojim ludilom , pa sta bude ... Opkoracio sam njenu guzu polako , pazeci da se njena sestra ne probudi . Guza joj je tako topla , mekana , glatka i okrugla , slatka kao med , lepi se za prste sto bi stariji ljudi rekli ... Rasirio sam joj guzove kako bi oslobodio put do njene male pickice ... Uh , kakvo meso ... - pomislio sam . Kurac mi se ukrutio kao celicna cevka , a glavic je poceo da luci obilan sekret od uzbudjenosti ... Povukao sam kozicu na dole , namestio glavic na ulaz njene male vaginice i poceo da guram napred , kad sam primetio jos nesto cudno ... Nije hteo da udje ! Hm ... jos je nevina ! Vau ! Sta da radim sad ? Ovo sto radim nije normalno ... bolje da prestanem ... - rece mi zdrav razum , ali kurac je mislio drugacije ... Sta da radim sada ovako napaljen ? Ko zna dali ce mi se ikada u zivotu pruziti ovakva fantasticna prilika ako prekinem sada ? Posle kraceg razmisljanja i malo grize savesti , odlucio sam da nastavim i poceo sam da guram glavic napred , na sta se Milica trznula i jauknula ! Presekao sam se ! Sta sada da radim ? Najebao sam ! Stajao sam nepomicno minut , i kada sam video da nista ne govori , nastavio sam da prodirem ... Droljica mala - rekoh u sebi ... Zeli da proba kurac , e pa dacu joj ga , pa sta bude ! Dok sam pousavao da udjem u nju i da je deflorisem , Milica se pomerala na gore i jaukala . Tako nije islo , tako da sam celim telom legao preko njenih ledja kako bi onemogucio da se pomera , uhvatio je rukama za kukove i poceo polako ali snazno da ulazim u nju ... Jaukala je i jecala a ja sam konacno osetio kako moj glavic cepa njen cvet nevinosti i kako pocinje da tece njena devojacka krv ...Nisam stajao , vec sam nastavio da ulazim dublje , dok je ona pokusavala da se izvuce iz mojih kandzi ... Svo vreme ni rec nije rekla ! Samo je jecala i tresla se ... Bila je toliko uska , topla i vlazna da sam od uzbudjenosti satzmurio jako i zagrizao donju usnu kako bi se kontrolisao da ne svrsim prerano ! Toliko se zadihala i jecala da sam pomislio da joj nije dobro , ali moj kurac nije znao za bol i nije znao da stane ... Postao sam pravi egoista koji neocekivano iskoriscava nevinost mladje sestre svoje devojke ... Svest je pocela da mi se pomracuje i uzaludno sam se kontrolisao da sto duze traje moje prodiranje u Milicu ali moj kurac nije mogao vise da izdrzi slast njene uske pickice i osetio sam kako mi se more sperme sakupilo u jajima i kako zeli da sto pre prokulja u njenu , mojom krivicom iskvarenu unutrasnjost ... Nisam imao vise kondoma kod sebe a nebi se usudio da joj stavim u usta sluzavi i krvavi kurac , tako da sam odlucio da rizikujem i da se ispraznim u njoj ... Ubrzao sam naglo najvecom brzinom gurajuci ga unutra do korena ne obracajuci paznju na njene jecaje i trzaje i posle par sekundi poceo sam da svrsavam u nju , najlepse i najduze svrsavanje u zivotu , barem desetak mlaza je prokuljalo iz glavica u njenu utrobu dok sam i ja poceo da jecam , ali od zadovoljstva ! Toliko sam je napunio da je sperma pocela da curi iz njenog picica dok mi je kurac jos bio u njoj ! Smirio sam se nekako i poceo lagano da ga izvlacim iz nje , pa sam ga opet uvlacio unutra i izvlacio , tako jos nekoliko puta , zeleo sam da ssto duze traje ovaj neopisivo redak i prelep magican dogadjaj ! Legao sam pored nje , sav zadihan i poluonesvescen od najjaceg orgazma koji sam doziveo , a i ona se okrenula i legla na ledja , jos uvek jecajuci . Cutali smo nekoliko minuta u mraku i onda sam cuo kako mi kaze : - Hvala ti . Volim te !  -  Cuvsi te reci u pocetku sam se zbunio , ali mi je kasnije bilo jasno o cemu se radi i zasto me oduvek onako stidljivo i milo gleda ... - Objasni mi ovo , malo sam zbunjen . - rekao sam joj praveci se lud .  - Oduvek si mi se svidjao i vec neko vreme sam zaljubljena u tebe , nisam htela sestri da kvarim srecu , a bilo me je sramota da ikada pokusam nesto , sve do danas , kada sam jutros srela sestru kada je krenula za Beograd i rekla da budem tiha kako te nebi probudila zato jer si se uspavao , a njoj je bilo zao da te budi ... Onda sam se vratila u moj krevet i razmisljala o tebi , pa mi je sinula ova ideja , da udjem u sekinu sobu i da legnem pored tebe u mraku i da se pravim da spavas kako bi videla sta bi moglo da se desi medju nama ... Srecna sam sto si mi prvi muskarac i zelela bi da budes i moj , da te delim sa sestrom , iako me vec grize savest . Jednostavno , to je jace od mene ... Oprosti mi ako sam negde pogresila ... - Ne , stvarno nemam reci ... ovo mi je najlepsi dan u zivotu i ne kajem se ni malo , i ja sam tebe oduvek gledao na takav nacin i zeleo sam te . - odgovorih joj . Ustali smo a ja sam spakovao krvav carsav u jednu kesu kako bi je bacio usput u neki kontejner . Potom smo otisli u kupatilo i zajedno se istusirali i doruckovali , a oko podneva je krenula u skolu a ja mojoj kuci . Pozvala me je Karolina da mi javi da je stigla u BG i da je sve ok i pitala me kako sam spavao i dali me nije njena sestra probudila . Rekao sam joj da sam dugo spavao i da sam se naspavao kao nikad , kao i da smo zajedno doruckovali i da je posle otisla u skolu . Sutradan sam ujutru tajno dosao kod Milice kuci , znajuci da su joj matorci od ranog jutra na poslu . Jedva sam cekao da je vidim i osetim . Hteo sam i da je iznenadim mojim nenajavljenim dolaskom . Vrata na kuci su bila otkljucana i ja sam tiho usao . Cuo sam kako iz Milicine sobe dopiru glasovi i priblizio sam se sobi . Polako sam odskrinuo vrata i video kako sedi za kompjuterom i prica na mobilni telefon sa nekim . Uplasila se i iznenadila mojim dolaskom zastavsi na cas da razgovara na telefon , a potom se nasmejala i nastavila da prica . Ja sam usao i poljubio je tiho u vrat , a zatim sam zavukao ruke u njenu majicu i poceo da joj mazim sise . Zacudjeno me je pogledala a ja sam joj namignuo i podigao joj majicu sve do vrata . Savio sam se i poceo da joj ljubim velike nabrekle bradavice , pa sam zatim krenuo da joj lizem sise . Najlepse i najvece sise koje sam imao i koje cu ikada imati ... Mlecno bele boje , okrugle i podignute , a opet meke , sa savrsenim bradavicama braonkaste boje . Otkopcao sam farmerice i spustio ih dole , kao i gace koje su mi vec bile navlazene sekretom koji je kurac poceo da luci , i namestio sam ga izmedju njene dve mesnate bombice i poceo da ga trljam o njenu kozu izmedju grudi . Zapanjeno me je gledala dok je pricala telefonom i nije mogla verovati sta radim . Potom sam joj uzeo obe dojke i spojio ih jednu uz drugu napravivsi sendvic od moga kurca i njenih sisa . Poceo sam polako da idem gore dole , da je jebem medju sise , i ujedno da dozivim po prvi put jedno takvo iskustvo ... Do sada sam to vidjao samo u filmovima a moja Karolina nije imala dovoljno velike sise kako bih je jebao izmedju njih . Jos jedna zelja mi se ispunjava . Setio sam se jedne scene iz filma i tiho sam ispustio mlaz pljuvacke izmedju njene sise , kako bi ih jos vise navlazio . Osecaj je postao jos lepsi a kurac mi je jos vise sluzi lucio . Neznam dali je lepse jebati je u pickicu ili medju sise . Posle par minuta poceo sam da strcam mlazove sperme koji su se razlivali izmedju njene mesnate loptice , a po koji mlaz joj je pogodio bradu i usne , cak je malo i mobilni telefon bio uflekan spermom ! Milica je siroko otvorila oci i zaprepasceno me gledala ... nije mogla da veruje sta sam uradio upravo ... Glavicem sam razmazivao spermu izmedju po sisama i bradavicama dok mi se nije spustio . Napokon kada je zavrsila razgovor rekla mi je : - Pricala sam sa sestrom budalo jedna , ti nisi normalan ! - Osetio sam malo grizu savesti , ali sam takodje osetio jos jedan nezaboravan orgazam . Obrisala je telefon od majicu i skinula je i rekla da ide da se istusira , a ja sam je bacio na krevet i rekao da zelim da lezim sa njom . Pricali smo tako o seksu i njenoj sestri i napomenuo sam da mi je jedino krivo sto mi nikada nije dala guzu na sta me je upitala dali to mnogo boli , a ja sam joj rekao da ako se lepo podmaze , analni sex moze biti vrlo prijatan i opustajuc ... Kada sam osetio da mi se opet dize gledajuci njene sise na kojima se susila moja sperma , upitao sam je dali zeli da proba nesto , a ona me je upitala sta . Rekao sam joj da je to iznenadjenje i da treba da klekne na tepih , da mi izbaci guzu i da se rukama osloni na krevet , sto je poslusno ali malo uplaseno uradila . Klekao sam iza nje , razmakao njene povece mesnate guzne polutke i poceo da joj lizem guznu rupicu ... Nabio sam joj i srednji prst kako bi je pripremio za jebanje , kako se opustala nabio sam joj i kaziprst na sta je jauknula i rekla da pazim i da budem nezan , na sta sam se jos vise napalio jedva cekajuci da probam analni sex i nestrpljivo sam namestio nabrekli glavic na njen cmaric . Rekao sam joj da opusti guzu i da zna da me cini najsrecnijim deckom na svetu , na sta mi je uzvratila da me voli i sklonivsi moje ruke sa njene guze , sama svojim rukama rasirila guzne polutke najvise sto je mogla ... - Spremna sam , uradi samnom sta zelis i uzivaj . - uplaseno ali iskreno mi je rekla . Poceo sam sa nabijanjem glavica i osetio jos vecu uskost nego dok sam joj oduzimao nevinost ... Nisam verovao da tolikio prija taj osecaj ! Izvlacio sam ga pa uvlacio i napokon sam usao do pola kurca , kada me je zamolila da ne idem dublje , sto sam je i poslusao ... Nagnuo sam se preko nje i desnom rukom joj masirao klitoris a levom rukom sam joj dao da mi sisa srednji prst sto me je totalno uzbudilo ... Posle pet mozda tri minuta sam se polako odmakao malo od nje i gledao kako kurac ulazi i izlazi iz njene upravo deflorisane guzne rupice i jedva sam cekao da napunim tu rupicu znajuci da mi nije potrebna zastita kako nebi zatrudnela , pomislio sam kako bi bilo super da joj uvek pre svrsavanja nabijam kurac u guzu kako bi se opusteno praznio u njeno mlado meso ! Na tu pomisao sam osetio da ne mogu vise da se kontrolisem , te sam je uhvatio snazno na bokove i poceo da je nabijam na kurac i posle desetak pokreta sam poceo da se praznim duboko u njenoj guzi dok je jaukala i vukla carsav prema sebi ... Dok sam je punio spermom , ujedno sam joj podmazao debelo crevo te sam mogao konacno da ga nabijem do korena unutra , sto je bio maksimum orgazma , te sam cini mi se i zadnju kap sperme izbacio iz jaja ! Srce mi je toliko snazno kucalo da sam pomislio da cu dobiti infarkt ! Polako sam poceo da ga izvlacim gledajuci taj bozanstveni prizor kako obilna sperma izlazi iz njene unutrasnjosti i curi medju njenim krupnim cvrstim butinama kao i kako se skuplja izmedju picke ! Ne postoji eroticniji i zivopisniji prizor ! Sledeceg dana sam bio pozvan u goste na veceru kod nje i njenih i poneo sam flasu jeftinog vina kako nebi svaki put dosao praznih ruku , i dok smo vecerali i pricali , razmenjivali smo poglede a ja sam u sebi mastao kako je nabijam u kurac i svrsavam u nju . Kurac samo sto mi nije iskocio iz farmerica , te sam rekao da moram do vecea i otisao sam kako bi ga na brzaka izdrkao u vc solju . Bas pred svrsavanje sam zacuo kucanje vrata , sto me je preseklo i zacuo Milicin glas : - Moram u vc , piski mi se . - Rekao sam joj da udje  i kada je usla namestio sam je na vc solju . - Sta to radis , roditelji me cekaju , a i tebe , nemamo vremena za to ! - Kako sam bio pred svrsavanje , rekao sam joj da otvori usta i na brzinu sam joj ga nabio unutra do pola , na sta se zagrcnula i rekao sam joj da cu biti brz , samo neka me pusti da radim sta sam zamislio ... Uhvatio sam je za glavu i poceo da je nabijam na kurac i posle svega petnaestak sekundi sam poceo da joj punim usta spermom , i odmah nakon toga sam ga jos uvek onako ukrucenog vratio u farmerice i jedva ih zakopcao ! Brzo sam sisao dole i rekao da me malo boli stomak , te sam se zadrzao . Milicina majka mi je dala tabletu koju sam popio kako bi bio uverljiv i kada se vratila Milica nastavili smo razgovor . Bilo je vreme za spavanje , te smo se pozdravili i otisao sam kuci da se slatko ispavam , totalno opusten i ispraznjen , misleci koliko sam srecan covek i koliko smo ja i Milica stvoreni jedno za drugo . Iako mi je sa Karolinom super isla veza , barem na emotivnom planu , shvatio sam da i Milicu volim kao i nju , mozda cak i za nijansu vise !
Od tada se vikendom nisam odvajao od devojke , a radnim danima bi se vidjao sa Milicom , ne svakoga dana , ali cim bi se ukazala prilika . Cuvamo nasu vezu kao najstrozu tajnu i svaki put uzivamo kao nikad pre ...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Moja svingerska tajna
by: CIGA

Prosli put sam se vama izvinila sto ne mogu najbolje da se izrazim na srpskom jeziku,jer sam Makedonka .Izrazom dragi prijatelji obracam vam se jer ste stvarno moji najblizi prijatelji ,pa samo vama mogu da iznesem moje najintimnije dozivljaje.Molim vas, jel je moguce to shto mi se desilo da kazem mojim roditeljima ,mom sinu ili mojoj cerci,sigurno da ne mogu, makar da su mi oni najdrazi i najvishe ih volim,ali vama dragi moji prijatelji mogu da kazem kako sam se jebala ,ko me jebao i koliko sam bila zadovoljna time.Vi ste dragi moji povlasceni da ovo saznate.Pa mi, iznoseci nase dozivljaje ,istinite ili izmishljene,i citajuci ih, mi se druzimo i tako postajemo  prijatelji.
Procitala sam ,da ne kazem sve,ali dosta vashih prica od kojih sam neshto naucila ,a ima i koje se meni ne svidjaju,kao shto i ova moja nekome ce se nece svideti, ali nikada,nisam pomislila,niti napisala,a uopshte i ne zelim da kazem za nekog autora  tih prica da je bolestan ,da je blesav ili da mora da se leci,ili da je nepismen .Ni jedan od njih ne zasluzuje takvih epiteta ,on se trudio , u zavisnosti svojih sposobnosti da iznese ono shto je doziveo ili bi zeleo da dozivi.
Poshtovani citaoci!
Vecinom prica sam procitala,ali ovo mi je prvi put da i ja opishem jedan licni sexualni dozivljaj i to najsladji ,jer sam osecala potrebu da ovo saopshtim nekome,a kome cu ako ne vama.Radi toga ,a i radi slabog izrazavanju na srpskom,jer mi nije maternji jezik,verujte mi imam malu tremu.Znam da ova moja prica ide pred citalackom publikom sa vise iskustva i zbog toga ne ocekujem i pozitivne kritike za mog prvenca.
Moja prica,mislim da ce biti obicna prica,a u nekoj ruci za mene i nije obicna,ali ipak u njoj nece biti incesta ,jer ne mogu da zamislim da sin jebe majku ili otac cerku.Ne osudjujem autore takvih prica ,ali ja jednostavno to ne mogu da zamislim jer sam i ja majka,a oca i dan danas najvise postujem i nikada nisam ga zamisljala ili pozelela kako muskarca.
U mojoj prici nece biti”jebacine radi rasturanja kurve”,ja nikada nisam bila kurva/jer znate da kurva to radi za novac/,uvek sam se jebala iz zadovoljstva i cela sam se predavala svom partneru.Moj partner je bio frajer-kavaljer a njegov penis -mister kurac,koga volim jer me pravi srecnom. Ovim hocu da kazem da veoma volim i upraznjavam sex,ali ne volim brutalnosti, vec neznost i postovanje, uostalom ,mislim da to vole ,skoro,sve zene.
Zovem se Mirjana,imam 38 godina, prema nekim iskazima, najbolje godine za sex,a i ja se slazem sa tim ,jer stvarno sexsualno sam veoma aktivna.U braku sam 19 godina sa covekom koga veoma volim i sa njim zivim od svoje 17 godine,on se zove Nikola,pa ja u shali cesto mu kazem”Ti si moj Sv.Nikola”.Nash brak je veoma skladan,slazemo se u svakom pogledu,posebno u sexualnom odnosu.Nikola je dobar  ljubavnik i veliki kavaljer  liberalnim  svatanjima ,zbog toga nikad nisam ni pokusala da ga prevarim,a ako sam bila sa drugim ,onda je morao znati,a pocela sam sa drugima /najceshce sa Nikolom kako svingeri/ posle ovog dozivljaja koji ce biti opisan u ovoj prici. Htela bih da napomenem  da Nikola ne raspolaze isuvise velikim kurcem ,vec sasvim normalnim od oko 17 do 18 cm.ali zato mu je pravi lepotan.Slobodno mogu reci ,da za mene ,kako zenu, nije najbitnija velicina(25,30 cm.)vec vise ko poseduje taj kurac i dali je lep i sladak za koriscenje i gledanje.
Imam drugaricu Suzanu,sa kojom druzim od detinjstva,pa sve do dan danas.Bile smo veoma verne jedna drugoj i sve smo znale jedna za drugu,pa cak i najintimnije stvari nismo krili izmegju sebe.Suzana je u srecnom braku sa Dejanom .
Posle udaje,mi smo produzile sa druzenjem,a u to drustvo su u usli i nasi muzevi Nikola i Dejan, pa tako ziveli smo, tako reci nerazdvojeno.Svaki slobodan trenutak smo bili zajedno,svaki odmor smo koristili zajedno ,a Nikola i Dejan su se prosto voleli kako braca i postovali.Svaki posao su zajednicki zavrsavali i pomagali se u svemu ,a ja i Suzana na sve to smo gledali kako na zajednickoj porodici.Cesto puta zbrinjavali smo mi njihovu decu ,a oni nasu,kada je bilo u pitanju neka potreba.
Deca su nam vec odrasla i regje su sa nama,ali zato mi cetvoro cesto smo organizovali vecernje zaednicke  sedeljke na kojima smo pricali,salili se ,kazivali viceve ,jednostavno zezali smo se megjusobno.Na tim druzenjima bili smo veoma opushteni i nismo zazirali jedni od drugih,a u tim zezanjima cesto puta smo govorili i o sexu,a pogotovo, kad smo gledali neki pornic, slushali su se razni komentari. Najcesce smo komentarisali o lepotama porno glumaca i glumica,naravno mi, zene, vishe smo posvecivali paznju jebacima i njihovih kurceva: velicine, lepote i tehnike njihove upotrebe .Muskarci,pak,normalno su se vise osvrtali na lepotu sisa i zenskih guza.
Jedno vece situacija je bila slicna kao i mnogo puta ,samo shto te veceri smo dosta popili i da ne kazem preterali ,ne samo u picu, vec i u ostalim stvarima.Primetila sam da smo otisli suvishe daleko,poceli smo da se ljubimo medju sobom svak sa svakim.Ja sam isto bila pripita ,ali ipk sam bila domacica i kad sam uvidela da gjavo je odneo shalu,prekinula sam tu upaljenu atmosveru recima :”Ja mislim da je za vecaras dosta ,videcemo se sutra “,a verujte mi najmanje sam mozda htela da to prekinem.
Sutrshnjeg dana ,javila mi se Suzana telefonom,i odmah je pocela da se izvinjava za sve shto se zbivalo sa njihove strane i trazila je izvinjenje za tako bahato ponashanje.
Ja sam joj odgovorila da nema mesta za izvinjenja jer je bilo sve u najboljem redu i mi smo sa Nikolom bili veoma zadovoljni od njihovog ponashanja.Suzana je rekla neshto shto me iznenadilo,i za uvek promenilo moje misljenje,a rekla je: “Mira, jesi normalna,pa mi samo shto se nismo ispojebali, a ti nishta”.Ja, kao u shali, sam odgovorila: “shteta sto to i ne ucinismo”na shto Suzana me prekorila da sam ja kriva ,jer sam prekinula sve.Odgovorila sam joj, sada sasvim ozbiljno :”Suzana nikad nije kasno ja i ti cemo to sve da sredimo,a onda cemo upoznati partnere”,na shto sam cula samo”okej vidimo se sutra kod mene”.
Otishla sam sutradan kod nje , zapoceli razgovor shto je dobro ,a sto nije i na kraju dosli do zakljucka da to ucinimo ,samo je trebalo da odredimo dan i diskreciono da pripremimo muzeve.Nakon dva dana eto ti kod mene Suzane i kazala mi da ima neki predlog koji ce da mi iznese ,pa ako se slozim da utanacimo sve kako treba.Rekla mi je da planira ,naredne subote ,da izvedemo neshto shto do tada nismo ni sanjali i to kod nas, jer njihov sin zakazao neko drushtveno vece,pa oni mogu da odu i da se vrate kad zele.Ja sam se slozila i ostalo je samo da to dobro organizujemo,a poshto smo bile velike prijateljice, nije bilo teshko da se dogovorimo i organizujemo.Obezbedile smo dobre pornice ,koje se odnose na razmenu partnera, obezbedile dobro pice i meze i dogovorile se kako izazovno da se obucemo.
Muzevima nismo kazali shto smeramo,samo su doznali za zajednicko druzenje te veceri.Kod mog Nikole sam primetila neko posebno zadovoljstvo kad sam mu saopstila da Suzana i Dejan nam dolaze u goste u subotu uvece.
Bilo je vruce julsko subotnje vece,po sobi smo ishli tako reci polugoli.Oboje smo bili u shorcevima,ja sam nosila samo majicu ,a odozdo nishta,pa bradavice mojih sisa ocrtavale su se na mojoj beloj majici,jer sam bila napaljena od same pomisli za to shto ce biti teveceri..Nikola osim sorceva nije nishta nosio,bio je go.Trudili smo se  da  atmosfera bude svakidashnja ,a ustvari nije bilo tako.
Najzad su stigli Suzana i Dejan i veselo seli na trosedu.Oboje,isto tako, su bili u shortcevima i oboje su nosili bele maice.Zapoceli smo uobicajeni razgovor,ja sam napravila kafu i posluzila. Posle kafe ,poshla sam u kuhinju po meze,jer Nikola je vec nalio pice.U kuhinji je dosla Suzana i pitala me dali mi treba pomoci,a onda mi rekla da je bez gaca i da je toliko uzbugjena sto se samo nije upisala.Uzele smo meze i otisli u sobi,gdesu muzevi prijateljski caskali i pijuckali. Pridruzile smo im se sedajuci ,ja na tepih ,a Suzana sela pored Dejana na trosed.Kavaljeri su nam nalili pice,Dejan meni,a Nikola Suzani.Nakon nekoliko pica ,koja su nas opustila i podgrejali atmosveru,Suzana je ustala,jer se osecala kako u svojoj kuci,i pustila pornic.Gledajuci kako u filmu prijatelji menjaju zene,taj film je namerno tako odabran sa moje i Suzanine strane,poceli su komentari koji je bolji jebac ,a koja je srecnija i veshtija pri jebanju . Iznenada ,u to vreme, Dejan ,shaleci se, je rekao: “Ljudi pa ovaj film ko da je snimljen o nama”,ja sam se slozila sa Dejanom,a Suzana nas je upitala da li bi hteli i mi to da radimo ,ja sam odgovorila potvrdno.Mi smo sa Nikolom pricali o takvom sexu i zato sam ja bila slobodna tako da odgovorim,jer sam znala da bi me on podrzao.Suzana je zahtevala da sednem do Dejana ,da bi videla kakav bi bili par.Ustala sam sa tepiha sela izmedju Dejana i Suzane. Prebacila ruku preko Dejanovog vrata, privukla ga sebi i poljubilaga u usta.Dejan mi uzvratio.Onda su Suzana i Nikola poceli da se ljube.
Od ovog trenutka film nas nije interesovao.Uhvatila sam Dejana za ruku i povela u spavacoj sobi ,a dnevni boravak smo ostavili Suzani i Nikoli.Kad smo ushli u sobu ,zatvorila vrata i nezno poljubila Dejana,pitajuci ga da li stvarno ima zelju da me jebe.On mi nije odgovorio,vec mi uzvratio poljubac uzeo u ruke ,podigao i nezno spustio na lezaj. Skinuo mi je majicu i sorc ,gaca i nisam imala ,jer je takav bio dogovor sa Suzanom i skidajuci sebe gledao u mene.
Posle svlacenja legao je do mene ,metnu mi ruku ispod glave i rekao”Mila ,pitala si me dali stvarno zelim da te jebem,ja ne mogu da ti odgovorim jer se to bolje dokazuje ,pa prepusticu sama da se uveris”.Strasno smo spojile usne preplicuci jezicima i ljubili smo se bas ko da nam je prvi put.Pruzila sam ruku ka njegovom kurcu koji je bio u punoj jerekcii.”Mira, sad da se okrenemo”,rekao mi Dejan i glavom se spustio prema mojim nogama,a moja glava se nasla megju njegovim nogama.On je poceo da me ljubi od malog prsta leve noge,a zatim ljubio noge naizmenicno,krecuci se nagore ,tako da njegova jaja su dosla na mojim usnama .Poljubila sam mu jaja i uhvatila njegovog lepotana,njegovog prelepog kurca.Njegov kurac nije bio veci od kurca mog Nikole, samo se meni ucinilo da je malo deblji.Imao je malo vece i roze glave sa malom rupicom na njoj.Ukratko, kurac mu je bio fenomenalan ,onda sam primakla kurac i slatko poljibila glavic ,tacno u rupicu ,a zatim sam ga ljubila od glave do korena u isto vreme posmatrajuci ga kako pulsira.Prvo sam pocela da sisam kurcevu glavu, a sisala/napominjem sisala, a ne pusila/dalje dok ga nisam progutala celog.Ne bi htela da vam kazem kakva mi je bila picka, koju je lizao i ljubio Dejan mislim da svako moze da pretpostavi,sva mokra.Toliko smo hteli da stavimo jedno u drugo,ali smo odugovlacili jer smo hteli da uzivamo prvo ocima.
Na kraju vise ja nisam mogla da cekam i zamolila ga da ga metne u picku.Legla sam na ledja i digla noge u vis. Namestio je kurcevu glavu na ulaz picke i stao .Ona je toliko bila zeljna kurca i pocela polako da ga uvlaci unutra,svojim misicima, uvukla ga celog i tek tada je Dejan poceo da radi ,da ga vadi i nabija prvo sasvim polako,a onda sve brze i brze dok na kraju nije se zalepio jajima za guzu i rekao da ce da svrsi,a ja sam mu rekla da sam slobodna ,neka puni do kraja.Kad sam mu ovo odobrila ,moja je picka jako stegla njegov kurac i zajedno smo svrsavali tako silno i poceli prvi put ,to vece, da urlamo kako divlje zivotinje.
Posle svrsavanja ,kurac je ostao u pici ,a mi pregrnuti, cutali i gledali se.Bili smo oboje sretni ,a onda ce Dejan: “Mira ,toliko sam te voleo i cenio kako prijatelicu,i nikad nisam mislio da cu ovako slatko da te pojebem,josh uvek ne mogu da verujem”,a onda mi dao strastven poljubac.Kurac mu je vec bio dignut,pomakla sam se ,uzela ga u ruke, poljubila ga opet u rupicu na glavi i okrenula mu guzu.Cula sam ga kako kaze da mi je strasno lepa guzica,poceo je da je ljubi i na kraju zguza sjurio mi ga u picku.Ovo jebanje je trajalo dosta duze i na kraju opet se zalepio o mojoj zadnjici i ponovo punio prijateljicinu picku.
Posle treceg jebanja ,ustali smo i tako goli otisli kod svojih,oni su bash tada svrsavali i drali se iz sve snage.Ostavili smo ih da se smire,a mi otishli na tushiranje.U medjuvremenu su zavrsili  Suzana i Nikola I pridruzili su nam se na tusiranju.Posle jebanja i tushirnja popili  smo kafu i razdelili se ,oni otisli svojoj kuci ,a mi ostali i do ujutro, komentarisali, za ono sto se desilo i kako smo to doziveli. Josh jednom se izvinjavam citaocima za napravljenih gresaka i ako prica nije bila dobra,znate ipak to je samo moj prvenac a za dalje videcemo. Ukoliko neko zeli neshto vishe da sazna shta je dalje bilo ,moze sa javiti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Prvi put sa starijim
by: Lubicamawa

Cao. Ja sam Ljubica. Sada imam 20 godina. Ovo se desilo kada sam imala 18god. Inace sam visoka oko 161,2cm, mrsavija, grudi nikada nisam imala, ali sam zato uvek bila ponosna svojom trcastom guzom, imam i dugu crnu kosu i mislim da sam jako fotogenicna.
Sve je pocelo 2009. godine kod mog decka tadasnjeg na slavi. Sa tim deckom sam tada bila par meseci zajedno, on je bio 2 godine stariji. Imali smo od pocetka veze sex. Nije mi bio prvi, spavala sam sa jednim deckom pre njega. Sve u svemu, sex nam je bio onako ok i prosecan. Ja bih legla, on na mene i tako. Ja sam jos i bila skroz istripovana i bas mu nisam davala nista specijalno, ni oral, ni da me jebe sa upaljenim svetlom, ni da mi prica tokom sexa... Nista...
Na slavi je bilo ok. Moj decko, ja i njegovo drustvo smo bili u jednoj sobi, dok su u dnevnoj sobi bili deckovi roditelji i neko njihovo drustvo. Posto sam ja zivela na drugom kraju grada, dogovor je bio da me uvece poveze sef deckovog tate, jer je on ziveo blizu mene. Zvao se Zoran, visok oko 190cm, obrijane glave i zgodan za svojih 45 godina. Secam se da je na sebi to vece imao sivo odelo i belu kosulju. Ja sam bila u farmerkama, majici na vretele i kosulji i obicnom pamucnom vesu. U glavnom, mi smo se zezali kod decka u sobi, standardna bleja, prica, zezanje. Negde oko 1h posle ponoci, Zoran je kretao kuci, pa sam se i ja spremila, pozdravila se sa deckom i krenula sa Zoranom iz zgrade.
Sisli smo ispred zgrade i krenula ka njegovim kolima. Vozio je neki dzip, mislim da je bio audi. Usli smo u kola, sela sam napred i pocela da neobavezno pricam sa njim. Poceli smo razgovor:
-"i mala...kako ti ide sex?" pitao me je Zoran. Bila sam u soku malo, ali sam mu odgovorila
-"Pa ok je."
-"Jel te redovno tuca klinac?" nastavio je Zoran.
-"Pa imamo sex kada mozemo.."
-"Pusis li mu?" pitao me je. Vec mi je bilo neprijatno ali sam mu iskreno odgovorila
-"Ne. Nikada nisam to radila. Probala sam jednom bivsem, ali to je trajalo mozda jedan minut"
-"Pa mala to ti nikako ne valja. Moras to da naucis." rekao je Zoran.. Zatim je odmah zaustavio kola i parkirao ih na parking pored jedne zgrade usput. Uh, pretpostavila sam odmah sta ce se desiti, ali sam se bila skamenila.. Ali da budem iskrena, mislim da mi je odmah tada vec bila poprilicno vlazna.
Zoran je pomerio svoje sediste unazad, otkovcao pantalone i izvadio svoj kurac. Uh, bio je ogroman. Skoro duplo veci od mog decka i dosta deblji. Kao hipnotisana sam samo gledala u njegovu kurcinu. Zoran me je samo uhvatio za glavu i spustio ka svom krilu, samo sam otvorila usta i usao je. Pocela sam da ga sisam koliko sam umela, stiskajuci ga usnama, sisajuci ga i lizajuci koliko sam mogla. Jedva mi je bio nesto vise od glavica u ustima. Rukom sam ga drzala za kitu i lagano drkala. Nisam mogla da verujem sta radim, ali mi je uzasno prijalo i palilo me. Zoran je stenjao, drzajuci me lagano za glavo i govorio "To kurvice", "Pusacice mala"....to me je dodatno palilo i pocinjala sam sve vise i vise da se uzivljavam u pusenje. U jednom trenutku Zoran me je uhvatio za glavu, i poceo da se nabija kukovima u moja usta. Znala sam sta mi sledi, da ce uskoro svrsiti....ali ja sam se gusila... On je samo ubrzavao svoje nabijanje, ne pustajuci mi glavu... Samo sam osetila u jednom trenutku kada se nabio pravu eksploziju u ustima, sperma. Joj kada se samo setim koliko je toga teklo...napunio mi je skroz usta... Refleksno sam samo progutala. Nije bilo ni priblizno gadno kao sto sam mislila da ce biti...
Zoran me je samo gledao. Razmenili smo brojeve tu. Rekao je da ce me zvati uskoro....i odvezao me je kuci

Prosla su 3 dana od kada sam pusila Zoranu u kolima i sve sto sam mogla da razmisljam bilo je o tome. Mislim da sam samo o tome razmisljala, zamisljala...svaki put kada bih mogla jednu ruku bih gurnula u gacice i mazila se, dok sam sebi sisala prst zamisljajuci da je Zoranov kurac. Izludjivala sam samu sebe time.
I tako...3 dana su prosla, ja sam sedela sa deckom na kafi, kada mi je zazvonio telefon...ja pogledala kada ono Zoran! Uh, samo sam osetila kako mi se stomak grci i javila sam se. Samo mi je rekao da dodjem do Trga za 20min, ja sam pokusala da mu kazem da sam sa deckom i da ne mogu, medjutim samo mi je odgovorio da bi mi bolje bilo da dodjem i da ceme cekati na trgu. Odmah sam rekla decku da me je mama zvala da moram hitno kuci jer bla bla...neka prica, i samo sam se pokupila i posla.... Uh, odmah sam usla u bus, a u glavi mi samo Zoranov kurac kako ulazi u moja usta... Nisam mogla ni da progovorim koliko sam bila napaljena i nervozna.
Stigla sam na Trg. Zoran mi je samo pokazao da krenem za njim i krenula sam. Isli smo ka garazi na Obilicevom vencu, usli u garazu i krenuli ka kolima. Cim smo dosli do njegovog dzipa, okrenuo se ka meni i po prvi put mi se obratio:
-"Kasnis! Cekam te 15 minuta!", a zatim me je prebio uz kola jednom rukom, a drugom mi zviznuo samar. Probala sam da kazem izvini, medjutim samo sam zamuckala i odmah dobila jos jedan samar. Sok. Sto je najgore, ovo me je samo jos vise napalilo.
-"Ulazi u kola" rekao mi je i otvorio zadnja vrata i ja sam usla. Krenuli smo. Odmah mi je rekao da idemo kod njega na weekendicu na Avali. Posmatrao me je preko retrovizora. Na sebi sam imala gornj i donji deo bele trenerke, crnu majicu i nazalost opet obican beli pamucni ves. Zoran bi samo povremeno bacio pogled na mene i vozio u tisini. Vec smo bili skrenuli ka Avali kada je samo pogledao u retrovizor i rekao mi da se skinem. Pocela sam odmah i ubrzo ostala samo brusu, gacicama i carapama. Nasmejao se i rekao da skinem i ostalo. Ucinila sam to i ostala skroz gola na njegovom zadnjem sedistu. Nastavio je da se smesi i prokomentarisao da skoro nije video tako zeljnu malu kurvicu. Ubrzo smo stigli do te njegove vikendice. Lepo naselje, sve su kuce do kuce, sa velikim dvoristem. Stao je ispred kapije jedne od kuca i nizu, ugasio kola i izasao. Ja sam krenula da se oblacim, medjutim on je odmah otvorio zadnja vrata i rekao mi da izadjem. Ja sam rekla
-"Samo da se obucem..." medjutim Zoran me je scepao za kosu i izvukao iz kola. Bila sam u soku.. Skroz gola hodala sam pored njega u sred bela dana. Videla sam kosmiju u dvoristu kuce do njegove kako me posmatra dok pije kafu, pa sam pokusala da pokrijem rukama grudi i picu dok sam hodala pored Zorana.
Usli smo u kucu. Bila je jako lepo namestena, sa velikom koznom garniturom, sankom sa barskim stolicama i velikom trpezarijom iz koje se izlazilo na isto tako veliku terasu. Zoran je stajao ispred mene. Pogledao me i upitao
-"Sta hoces mala?"
Cutala sam. Zoran mi je opet udario samar i ponovio pitanje.
-"Da pusim..." promucala sam.
Zoran je otkovcao svoje pantalone, pustio ih da padnu na pod, a zatim i spustio boxerice skroz i rekao
-"Klekni mala i pocni". Klekla sam ispred njega, a njegova kurcina je bila vec dignuta. Bio je ogroman, veci nego sto sam mislila prosli put....mislim da je njemu spusten skroz bio veci nego mom tadasnjem decku dignut. Pocela sam da ga sisam, ljubim, lizem. Sisala sam ga i drkala, a zatim lizala i ljubila celom duzinom, da bih opet pocela da ga sisam i drkam. Zoran se nije pomerao i pustao me je da se sama igram. Posle nekih 10 minuta, samo ga je izvadio iz mojih usta, i seo na fotelju pored. Naredio mi je da dodjem i da mu uzjasem kitu. Prisla sam mu zeljna, opkoracila ga nogama i pocela da se spustem na njegovu kitu. Uh, osecaj kada je poceo da ulazi u mene je bio neopisiv. Jako debela kita, osecala sam kako mi skroz siri picu dok sam se ja spustala niz njega. Kada sam najzad osetila da je usao do kraja, mislila sam da mi je vrh njegov u stomaku, ali mi je potpuno ispunio. Podigla sam se onda skoro skroz i ponovo nabila. Osecaj je bio fenomenalan. Pocela sam da se nabijam brze, stenjuci glasno. Krenula sam da ga poljubim u usta, medjutim Zoran mi je udario jos jedan samar i rekao
-"Sa kurvama se ne ljubim! Mozes ovo da dobijes jedino!" i gurnuo mi svoj srednji prst u usta. Pocela sam odmah da ga sisam. Mmm, njegov prst u mojim ustima i njegov kurac u meni su bili previse, svrsila sam nabijacu se na njega. Zoran me je zatim zgrabio za guzu i krenuo i on snazno da se zabija u mene. Uvukao je jednu moju sisu u usta i poceo da je gricka. Uhh, samo sam glasno stenjala u uzivala u njegovom nabijanju. Osecala sam kako ponovo svrsavam. Nisam mogla da verujem koliko uzivam. U jednom trenutku Zoran me je samo sklonio sa sebe, ustao i povukao za kosu da kleknem. Klekla sam dok ga je on drkao i uzela ga u usta. Odmah ga je ispraznio u moja usta...mmm... Nastavila sam i lagano da ga sisam posle njegovom svrsavanja...videla sam da jako uziva u tome..
Zoran me je odveo u spavacu sobu i deo mi kesu sa stvarima koje mi je rekao da obucem a zatim je otisao da se istusira. Pogledala sam u kesu. U njoj su bile crne tangice, jako plitke i jako uske, crni brus i sandale sa jaako jaako visokom platformom. Obukla sam se u to i otisla u dnevnu sobu da ga sacekam. Zoran je ubrzo izasao samo u bade mantilu. Stao je ispred mene i samo otvorio bade mantil. Odmah sam uzela u usta njegovu polu dignutu kitu. Lagano sam je sisala i klizala jezikom po njoj, osecala sam kako rasta u mojim ustima. Zoran me je drzao za glavu sve vreme govoreci kakva sam mala kurvica i jebulja... Najzad je bio skroz dignut, a moje usne su lagano klizale duz njega. Zoran me je uhvatio za kosu i poveo prema barskoj stolici i stavio me preko nje. Barska stolica je bila vrlo visoka, jedva sam vrhovima sandala doticala pod. Osecala sam njegove ruke kako mi stezu guzu, igraju se sa njom, a zatim je i pljesnu povremeno.. Rekao i je da ostanem tako, otisao po svoju kravatu, a zatim mi je njom vezao ruke iza ledja. Pomerio je tangice skroz u stranu i lagano ga ugurao i picu i izvukao... Zastenjala sam, i gotovo odmah osetila njegov prst kako mi ulazi u guzu. Krenula sam da kazem "NE!" ali mi je u tome prekinuo njegov samar cim sam podigla glavu. Znala sam sta sledi. Izvukao je prst iz moje guze i odmah prislonio glavic na rupicu i poceo da ga gura. Stisla sam guzu, medjutim gotovo odmah je uprkos tome njegov glavic poceo da ulazi. Moja rupica na guzi se sirila, osecala sam kako me lagano pece, dok je njegov glavic napredovao u moju guzu. Vristala sam iz sveg glasa. Osecala sam kako mi se svaka dlaka na telu najezila. Nastavio je da ulazi, lagano klizeci. Osecala sam svaki santimetar sve dok nisam osetila njegova jaja na mojoj pici. Zastao je tako. Imala sam osecaj da me je njegova kita potpuno ispunila. Preznojila sam se. Bolelo je, cela guza. Naglo ga je izvukao, a ja sam se osetila potpuno prazna, a zatim ga nabio snazno do kraja. Poceo je da ubrzava. Bio je cudan osecaj, bolelo je, ali opet i jako prijalo. Uhh, sve je vise i vise pocinjalo da prija, stenjala sam od prijatnog osecaja ispunjenosti u mojoj guzi. Svrsio je unutra, lagano ga izvukao a zatim i odvezao mi ruke...
Ostala sam jos neko vreme da lezim tako preko stolice, razmisljajuci o svemu ovome...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Mamina satenska košulja
by: ecstasy

Ovo je moja prva prica.Kada sad razmislim uopste ne znam da li je do svega ovog trebalo doci.Ali naprosto se desilo.Sada imam 25godina I za sebe mogu da kazem da sam sa zenama imao dosta iskustva.Medjutim imam jedan fetis.To je moja Mama.

Kada sam se vratio sa fakulteta izgubio sam dosta prijatelja po mom gradu.Uglavnom sam vreme provodio po kuci usamljen.
Moj fetis su mamine gacice I posebno sve njene satenske kosulje kojih ima puno I cesto ih nosi.U njima izgleda tako jebozovno i potpuno neodoljivo za moj ukus.

Jedne veceri dosao sam kuci,uzeo njene gacice koje je skoro skinula.To sam osetio po svezem mirisu njenih izlucevina na njima i seo kraj kompa.
Nasao sam fajl sa njenim slikama i pustio polako na slide show.Uzeo sam njene gacice i prislonio ih svom licu.Oh kako su divno mirisale.Primetio sam da joj je ribica bas dosta sokova lucila iako nije imala muskarca kraj sebe ,pa se zato najverovatnije veoma cesto sama od sebe napaljivala.Za divno cudo miris njenih gacica nije podsecao da ima 45godina.Mirisala je,rekao bih po gacicama kao prava tinejdjerka.

Nisam ni cuo kad je usla u kucu.Dosla je do moje sobe i imala sta i da vidi.Sin je desnom drkao,levom drzao njene gacice pod nosom dok su po monitoru prolazile njene slike.
Iznenadila se i upita me bojazljivo:

-Sta to radis?

Uplasio sam se,zbunio ali sam pomalo besno rekao:
-Gledam te i sanjam.

Ocekivao sam sada njenu reakciju.Da izleti is sobe,zalupi vrata i kazemi da sam lud.
Naprotiv prisla mi je sa ledja,stavila ruke na ramena i tiho rekla;
-”Znam da bi neko mozda rekao da to sto radis nije u redu.Ja ipak ne mislim tako.Vidis taj sekret na gacicama.Svaki put kada pomislim o tebi,o mom dragom sinu,moje medjunozje se usija i pocnem da pustam sokove.Veruj mi da sam te milion puta pozelela i pozelela da napravim prvi korak ali sam se plasila tvoje reakcije.Veruj mi sad mi je lakse.”

Sela mi je u krilo.Pogledao sam taj komad.bila je divna.Srednje duga plava kosa,zelene oci.Grudi je imala bas onolike koliko je za njenu konstituciju bilo i dovoljno.Imala je malo vece dupe ali boze moj ,pa ko je od nas savrsen.A na sebi je imala i moj fetis.Belu satensku kosulju.
Srce mi je lupalo 200,isto kao i sada kada ovo pisem.Bio sam ukocen.I ona je to primtila pa je zato i nacinila prvi korak.Opkoracila me je i polako me poljubila u vrat.To me je malo oslobodilo.
Dodirnuo sam je rukama preko kosulje za grudi.Kada tada nisam dobio srcani udar nikad necu.Usne su joj o dalje bile po mom vratu a ja sam poceo da joj odkopcavam.Dugme po dugme.Tako polako i nezno jer sam uzivao u svakom trenu,ispunjenja mog davno sanjanog sna.Poceo sam polako da joj mazim grudi koje su bile u potpuno providnoam silikonskom brushalteru.Iste one grudi koje su me dojile.

I ona se verovatno napalila i od same pomisli sta joj radim.Krenula je rukom ka mojoj kurcini koja je bila tvrda kao kamen.
Rekla je :
-”Hajdemo ali smo polako zelim ovo dugo da pamtim!”
Spustila se i izmedju mojih nogu.Gledala je par sekundi u moju nabreklu kurcinu koju je rodila.
Njen jezik krenuo je da lize.Pocela je od korena kurca i polako se penjala jezikom ka vrhu.Zastala je na glavicu.Pocela je da ga oblizuje.Mislio sam da cu eksplodirati.Levom rukom stisla ga je pri koremu dok je desna bila na mojim mudima.Dodirivala je njenim neznim prstima muda koja su bila ogromna, skroz puna sperme.Onda ih je pocela malo jace stiskati dok su joj usne i jezik bile na mom glavicu.Pocinjala je da ga lize i drka sve brze.Nisam mogao jos dugo da izdrzim.Rekao sam totalno izbezumljen:
-”Mama brzo cu svrsiti….”

-”Ako sine moj napuni mi usta,zelim da osetim gomilu tvoje vrele sperme!”
Stvarno nisam mogao vise da izdrzim.Muda su mi se zgrcila i poceo sam da sipam.Mama je glavic obuhvatila usnama kako bih joj u pravom smislu reci napunio usta.Mislim da mi je to bilo do tada najduze svrsavanje u zivotu.Sisala mi je kurac kako bi pokupila sve,do poslednje kapi…

Rekao sam joj:-”Kada si mi ga sada ovako ludo popusila dozvoli mi da i je tebe oralno zadovoljim.Strasno,mama zelim da li lizem picku i da sisam tvoje mirisne sokove.”
Legli smo na krevet.Pre toga je skinula suknju a za kosulju sam je zamolio da ostavi.Meni je ocigledno ostavila gacice.
Pogledao sam joj gace.Bile su mokre kao da je polila po njima litar vode.Skinuo sam ih polako.Picka jos je bila savrseno obrijana.Krenuo sam po klitorisu.

“-Ah sine moj ,lizi tvojoj mami picku.”

Nisam mogao biti nezan.Lizao sam je jako,sisao klicu,zubima je grickao.Poludela je.Dahtala je i preznajala se.
Rekla je:-”Udji u mene nemas pojma koliko te celog zelim u sebi.Vrati se odakle si i dosao!!!”

Nije mi trebalo dvaput reci.Picka joj je bila toliko vlazna da joj je iz momenta uletela kurcina do jaja.Jebao sam je kao zivotinja.Iz sve snage sam se nabijao pa se izvlacio skoro ceo iz nje pa opet svom silinom u nju.Gledao sam je.Bila je u transu.Grizla je sebi donju usnu,nokte je zarula u moja ledja i ibezumljeno privlacila sebi.Mislim da do sada sa nijednom zenom nije bilo ovoliko strasti.Pocela je da govori:

-”Sine,ooj tooo….jace…tucaj me…
uff…………..razvaali ma…ma…mi…
moja je…piick aaa ..samo tebe zeljna……uf,uf,
ooooooooooooo aah .. svrsiiiiiii u tooju na..paa.ljeeee..nu ma …mu

I ja sam bio pri kraju.I sama pomisao da tucam rodjenu majku napaljivala me je jos vise.I ona se tresla i svrsavala u talasima.Zatim je pocela da mesa dupetom.Poceo sam da svrsavam u njoj.Bilo je nezaborano.Svaki moj drhtaj kurca poklapao se sa njenim orgazmom….

Lezali smo jedno kaj drugog i gledali se u oci.Videlo se neverovatno obostano zadovoljstvo i sreca.Zeleo sam da ovaj tren potraje vecno.Posle desetak minuta ustade i onako sa raskopcanom satenskom kosuljom rece:

-”Pa sada bi mama mogla da svom sinu, iz koga je izcrpela i poslednju kap sperme,da spremi nesto da jede!”

Ustala je da nam spremi nesto za jelo.Pomerio sam se sa kreveta na fotelju kako bih mogao da je posmatram dok je u kuhinji.Bila mi je okrenuta ledjima dok je stajala kraj radnog dela i nesto seckala,spremala za jelo.Neverovatan prizor.Ona moja mama, stoji polu gola sa razbarusenom plavom kosom u beloj satenskoj kosulji i crnim halterima.
Ponovo poce da mi se okrece u stomaku ali ne od gladi vec od uzbudjenja.Pogledah u kurac koje se poceo dizati.Sav je ulepljen od maminih vaginalnih sokova i sperme.Rastao je.Sve veci i veci.Ponovo podigoh pogled.Sada je cucnula da izvadi sudove.Obrijana picka joj zasija.Strasno sam se ponovo napalio i toliko mi se ukruti kurcina da me muda zabolese.Ustao sam i krenuo ka njoj.Prisao sam joj sa ledja.Stavih joj ruke oko struka i rekoh:

-”Mama moja!Nemas pojma koliko te zelim.Zelim da mi budes na kurcu svaki moguci tren.Sve koje sam do sad tucao u odnosu na moju milu mamu su nista.

-”Nemas ni ti ,sreco moja, pojma koliko si dobar.Tvoj pokojni otac je bio negde tvojih godina kada me je prvi put jebao ali nikada me nije karao kao zivotinja koja se probudi iz zimskog sna.
Malo pre si me izpucao kao niko za sve ove godine.
Jedinstven si.Ucinicu za tebe sve na svetu.Samo mi reci sine moj dragi,da mamica zna sta je u njegovoj ludoj glavici,pa da ti odmah ispuni…”

Srce je pocelo ponovo da mi lupa,kroz kicmu mi je prosla toplota a u organ mi se sjurila krv.
Moje ruke krenuse po maminoj beloj satenskoj kosulji.Poceo sam da joj jezikom palacam po vratu.Lizao sam je tako sporo ali pohotno kao da mi je to poslednja stvar koju cu u zivotu raditi.Jedino nisam bio siguran hoce li mi srce puknuti od srece ili udrvljen kurac od krvi.Rukama sam je mazio po celom celcattom telu , jezikom lizao po vratu koji je vec bio prilicno natopljen mojom pljuvackom.
Mirisala je karakteristicno kako samo ona ume,na mosus.To je jedini pafem koji menja miris na zeni koja je napljena.
Okrenuh je ka meni i pomerih malo udesno.Naslonih je na sudoperu.Ona mi onako napaljena gurnu jezik duboko u grlo.Uhvatih ga zubima i poceh da ga sisam.Da znate samo kako je bio nemiran.Kao kod neke razuzdane siparice.
Desnom rukom uhvati me za kurcinu.NJena ruka je izgledala tako sitno u odnosu na njega.Pogleda ka njemu i rece:

-”Pogledaj srce mamino,koliki je.Kada se samo setim,kada si bio mali decak i kad te je mama kupala,kolika je pisa bila.
Najvise od svega sam volela da kad te kupam ,da ti zavrnem kozicu i da ocistimo kure.Smeskao bi se ti dok bi ti ga sapunjala i povlacila kozicu gore dole,”da sve lepo operemo”!A vidi ga sad!!!Svaka zena bi ga pozelela….!!!”

Cucnula je i srpala je levo mudo u usta.Dudlala je malo levo pa malo desno,malo levo pa opet desno.Desnom rukom je preko glavica prevlacila kozicu dok joj je leva bila na mom zategnutom dupetu,koji je mazila kruznim pokretima ruke.Svo vreme me je gledala pravo u oci.Iz ociju joj je izbijala pozuda,zabranjenom zeljom vodjena!
Sa muda presla je na ukruceno meso.Krenula bi jezikom i polako dosla do glavica.Presla je glavic da sisa dok je desnu ruku prebacila na jaja.Jaja mi je dirala i golicala nezno i vrhovima prstiju.Dovodila me je do ludila…Medju nogama raspalila mi je vulkan.Muda su pocela da se grce a sperma da joj se proliva svud po licu.Spricao sam joj po faci kao konj.Uopste ne znam odakle je ona kolicina sperme izlazila.
Pomislih u sebi:
-”O boze moj,kakav sam ja idiot!!Svrsavam rodjenoj majci po licu……ali kad malo bolje razmislim -Bolje ja neko neko drugi!”

Ustali mo onako umazani i pohotni i otisli pod tus,da se malo ohladimo.Pustio sam vodu,stali smo u kabinu i kupkom mazali i sapunjali.Neprestano smo se ljubili.Kao ljubavnici koji su bili razdvojeni duze vreme a ne kao majka i sin!Kada smo svrsili sa tusiranjem uzela je peskir i obrisala me a zatim i nju.Otisli smo u dnevnu sobu.Zapalio sam cigaretu i seo na fotelju.bio sam totalno izbezumljen.

Ona se upita onako na glas:
-”Sta li bi smo sada mogli raditi?”

Rekoh,onako izcrpljen:
-”Sada bi smo mogli otici u tvoju sobu.Zelim da te gledam kako oblacis i svlacis sve one tvoje sjajne satenske kosulje!”

Precutno prihvati,blago se nasmeja i pokaza mi prstom da krenem za njom.
Isla je ispred mene lagano hodajuci na vrhovima prstiju,kao da se plasila da ce nekog probuditi,iako smo bili sami u nasem slatkom domu.Stigosmo i do sobe.Legao sam na francuski krevet i uspaljeno je gledao sta radi.Otvorio sam sirom oci oracajuci paznju na svaki detalj kako bi sto vise zapamtio.
Prvo je prisla fioci sa vesom i povukla je ka sebi.Gledala je i prevrtala po njoj.Zatim rece:
-”Posto mamin sin voli saten mogla bih obuci i ves od tog materijala.”
Uzela je bele gacice koje su se presijavale kao da su napravljene od bisera.Oblacila ih je lagano i pri tom me gledala pravo u oci.Bas se videlo u njenim ocima da je zadovoljna i srecna.
Zatim je uzela isto takav biserni brushaler i stavila ga.
Otvorila je fioku ispod i izvadi samodrzece carape.Sede na krevet,otvori pakovanje i poce da navlaci, najpre levu pa desnu.Bile si boje koze sa puno licre tako da su se i one sijale.
Sve ovo je radila tako lepo,nezno i graciozno.Stvarno je bila umetnik u zavodjenju.
Zatim je obula crne cizmice od streca do kolena sa visokom i tankom stiklom.
Ode do ormara sa garderobom.Uvuce se u crnu i dugacku suknju,potpuno tesnu,koja je imala na desnoj nozi ogroman slic.Neverovatno je bila zgodna u tome.Prava mackica i to ona prefinjena.Kako joj je samo suknja isticala sve ono lepo.Slatki stomacic,divnu i oblu guzu.Dugacak slic jos joj je vise izduzivao noge.Prava boginja a pri tom i moja mama.
Onda je dosao red i na moj apsolutni fetis! Kosulje!!!!
Prvo je odukla jednu zuckasto-zlatnu.Polako ju je zakopcavala.Fascinantno.
Rekoh joj:
-”Mama!!!Od svih zena na svetu zelim samo tebe.Mogao bih citavu vecnost da te gledam dok to radis.Najbolja si!!!”

Ode do toaletnog stocica i pusti muziku.
Poce da se njise i igra.Gledao sam je ne trepcuci a kurac mi se opet poceo dizati.Svaki deo njenog tela pomerao se i pri tom cinio da satenska kosulja sve vise se sija.Bila mi je kao svetionik.
Onda poce da raskopcava kosulju.Kurac mi se stvrdnu kao stena.Rodjena majka izvodi mi striptiz….
skidala se tako polako a ja sam stisnuo kurac i lagano ga drkao.Kako je ona skidala tako sam ja sve brze drkao.
Zatim obuce zelenu kosulju,pa plavu pa crvenu.Ja sam drkao kurac sve brze i brze….
Crvrnu kosulju kad je sa sebe skinula svrsio sam…
Rekao sam joj:
-”Mama,neverovatna si.Hajde sada da se skines potpuno gola i da obuces onu ljubicastu koja viri iz ormara!”
Uradila je kao sto sam i rekao.
Sledeca stvar koju sam je zamolio,bila je:
-”Hajde molim te uzmi onu crvenu i dodji da me njom obrises od sperme.Sve sam se izmazao.”

Nisam mogao da verujem.Sve je radila kako sam zeleo i pritom je bila tako ozarena i srecna sto moze da me tako ludo zadovoljava.
Kada je obrisala svu spermu,njenom crvenom satenskom kosuljicom,kojom se njen sin umazao drkajuci na mamu ,upita me:
Da li si zadovoljan sine,koliko je i mama?”
Odgovorih:
-”Jesam mama,ali ti ces tek biti zadovoljna kada krenem da ti lizem picku do besvesti!!!”

Krenuo sam lagano da spustam jezik svud po mojoj jedinoj mami.Tako je koza njena bila meka i nezna.Neodoljiva.
Kada sam stigao do picke iz koje sam izasao, zastao sam ne bi li osetio miris,majcine pickice.Picka joj uopste nije mirisala kao zeni njenih godina vec kao pravoj devojci.Potpuno obrijana sa velikim i mesnatim klitirisom.Krenuo sam prvo jezikom po klici.Uhvatila me za kosu i rece:
-”To Sineee,moj jedini…..Lizi tvojoj napaljenoj mami!!!!

Lizao sam joj klitoris,pa ga zatim sisao.Opet sam lizao,gurao jezik u njenu picku.Onda sam jezik vratio na klitoris i naizmenicno ga dudlao i gruckao.Prstu su mi setali po zidovima vagine.Svrsavala je u talasima,mesajuci bokovima.
bas je znala da uziva u svakom trenutku kao i ja.Lizao sam joj sigurno dvadesetak minuta a onda mi milim i miljatim glasom rece:
-”Udji mi molim te u nju.Ne mogu vise da izdrzim,poludecu.Jebi me najjace sto mozes!!”
Nije mi trebalo ponavljati.Postavili smo se u misionarsku pozu.Usao sam joj ceo odjednom jer je bila vlazna maksimalno.Medjutim nisam joj kidao picku brzinom i jacinom zabijanja kurca.Ulazio sam polako a izlazio jos lakse i sporije.Tako sam je jos vise izludjivao….Posle nekog vremena ona me uputa:
-”A moze li sam mama gore,da malo jase svog pastuva??”
Okrenuli smo se.Sada je ona bila jahacica koja je diktitala tempo.
Pocela je da se nabija kao na stap a ne na kurac.Izvijala se sto je vise mogla a onda se brzinom munje vracala na kurac.
Ispustala je najrazlicitije zvuke iz sebe.Moram reci da ni ja nisam zaostajao.
Onda se umiri,da bi dosla bar malo do daha,pri tom potpuno nabijena na moj ukruceni.Poceh da joj lizem i mesim sise.Kako sam joj mesio sise tako je ona pocela da mesa i vrti dupetom i kukovima.Eh,to je bio neverovatan osecaj i za mene i za nju.Posle par minuta dosli smo do vrhunca.Svrsavali smo nabijeni jedno na drugo.
Ne da smo se jebali nego smo izcedili jedno drugo do kraja.
Zaspali smo veoma brzo,u strasnom zagrljaju.Kao momak i devojka a ne kao majka i sin.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Moja slatka mala jebulja
by: napaljeni_jebac_1986

Imao sam 21 godinu ... Posle nove godine sam raskinuo sa devojkom i cak sam imao udes u kolima dok sam se vracao sa drustvom iz grada . Srecom , svi smo prosli dobro a ja sam samo uganuo ruku . Sve je islo uz kurac , lose mi je pocela godina ! Bio sam depresivan , nisam imao posla niti para , nista mi nije islo ... Par meseci kasnije , poceo sam da radim u jednom magacinu sokova . Plata usrana , sef drkadzija , nepodnosljiva temperatura , ali barem sam imao zanimaciju i koju kintu , kao i sokove koje sam mogao piti dok mi je volja , haha . Kuci bi me cekala majka , otac , i moja 4 godine mladja sestra , Aleksandra . Sa matorcima se nisam bas najbolje slagao , ali sestra i ja smo oduvek bili bliski i razumeli jedno drugo . Vecerali smo a seka je otisla u svoju sobu da gleda seriju i da spava . Usao sam u moju sobu , upalio komp , proverio fejs i gledao pornice ... izdrkao sam kurac i legao da spavam .

Jos jedan usran dan ... Posle budjenja usranom melodijom stare Nokie , ustadoh nekako , umih se , popih kafu i odoh na poso . Sve vise me je posao smarao , uglavnom zbog monotonog pakovanja u kamione i kombije i sefa koji je kenjao ceo dan  ... Smaranje !

Kada sam se vratio kuci , bio sam slomljen od umora . Matorci su gledali tv i pili kafu , a ja onako umoran nisam ni vecerao nego sam se odmah uputio u sobu da se opustim cigarom i internetom . Otvorio sam vrata sobe i video sestru kako sedi za mojim kompjuterom i gleda porno klip sa interneta u kome jedna tinejdzerka prima kurac odpozadi u dupe . Primetila je da sam uso u sobu i odmah je pretisnula X dugme kako bi zatvorila stranicu na internetu . Jao koja sam ja budala , nisam obrisao istoriju stranica koju sam posecivao , i ona je dok je bila za kompom usla u istoriju i gledala . Pocrveneo sam i cutao ... Nista sokantno , ali vrlo neprijatno za mene , mnogo sam perverzan , ko zna sta ce da pomisli o meni sada , ona zna da ja volim sex i devojke kao i svaki normalan decko , ali nije morala da zna sta bas volim , ipak mi je mladja sestra ... Ustala je sa stolice , gledala na dole dok je izlazila iz sobe i stidljivo mi prosaptala : - Samo sam proverila sta imam na fejs , laku noc ...  Rekao sam joj da je ok i kiselo sam se nasmejao zbog neprijatnosti . Poljubila me je u obraz i otisla da spava .

Konacno vikend ! Planirao sam da spavam do podneva i posle da odgledam neki dobar film i da uvece izadjem u grad sa drugarom da se napijemo i mozda smuvamo neke ribe . Kada sam se probudio , jeo sam , pio kafu , zapalio jednu i pozvao drugara da se dogovorimo za izlazak . Ali kurac , rekao mi je da se cuo preko fejsa sa jednom ribom i da mora da ide kod nje veceras , mozda se ovajdi , kaze on . Izvinio mi se a ja sam mu rekao da nema problema ... a u sebi sam pucao sto mi sve ide uz kurac u zadnje vreme , sve sto isplaniram ! Ma sta ga jebem , ostacu kuci ceo dan i gledacu pornice na internetu i citacu erotske price , to me opusta i vadi iz depresije . Pridvece su me zabolele oci od kompa i hteo sam da legnem , kad sam cuo kucanje na vratima . Bas u tom trenutku sam citao erotsku pricu o bratu i sestri . Pitao sam ko je , a sestrin glas mi je odgovorio : - Ja sam , mogu li da udjem da proverim fejs ?  - Odgovorio sam joj da udje i brzo sam sakrio to sto sam citao . Usla je u moju mracnu sobu dok je jedina svetlost bila svetlost od monitora . Sela je pored mene i usla na njen fejs . Imala je na sebi tesne crne helanke u kojima su se ocrtavale njene divne zategnute noge i njena okrugla izbacena guza ... Gore je nosila crvenu tesnu bodi majicu sa dekolteom preko koje su se ocrtavale povece grudi za devojku od 17 godina , najvise su mi paznju privukle bradavice koje su se napadno ocrtavale kao da ce iscepati majicu ... Imala je dugacku crnu kosu , mlecno beo ten i bila je visoka svega metar ipo ali tako dobro spakovana da je to nesto neverovatno ! Jos vise mi se ukrutio ionako dignut kurac , cak je poceo i da se vlazi ! Rekao sam joj da idem da se istusiram dok je ona na kompu , pa da spavam . Istusirao sam se , zamotao u peskir , i krenuo u sobu . Polako sam otvorio vrata i primetio da na kompjuteru umesto fejsa cita erotske price koje sam ja citao dok nije usla . Jao opet ista greska , opet nisam obrisao istoriju interneta ! Uso sam u sobu a ona me je pogledala i zacutala . - Sta se radi ? - pitao sam je . - Ovaj ... nista ... samo sam gledala sta ima na internetu ...  Ustala je , poljubila me za laku noc i otisla u sobu .

I ja sam legao i pokusavao da zaspim , ali sam u glavi zamisljao telo moje sestre i mastao kako je jebem ... Vise od sat vremena sam se okrecao po krevetu , nisam mogao da se otrgnem misli i odjednom sam zacuo kucanje na vratima . Sestra je usla i rekla da ne moze da zaspi i dali nije problem da bude jos malo za kompjuterom . Rekao sam joj da je ok i da ni ja ne mogu da zaspim . Ustao sam , bio sam samo u gacama a ona u pidzami . Upalio sam komjuter i seli smo jedno pred drugo . Pitao sam je dali hoce neku muziku da slusa na youtube , a ona mi rece da nebi bilo pametno zato jer spavaju roditelji . - Hm ... pa sta onda da radimo , onda nesmemo ni film da gledamo ... Dali ces na fejs ? - upitao sam je . - Ma jok , smorio me i fejs , hocu da citam nesto interesantno ... ali neznam sta ... sta ti volis da citas bato ? - Ma neke stvari koje momci citaju , zezanje i to ... - odgovorio sam joj . - A mogu li da vidim sta volis da citas ? - pitala me dok je ulazila u istoriju sajtova koje sam posecivao i kada je videla erotske price kliknula je na njih i otvorio se sajt . Ukocio sam se i zbunio , sta li se ovo desava ? - pomislih u sebi ... Ona me je samo pogledala u oci i krenula da cita incest pricu o bratu i sestri ... Ja sam nepomicno sedeo , cutao i krenuo i sam da citam pricu . Kurac je poceo da mi se dize i posle desetinu minuta samo sto gace nije iscepao koliko sam bio uzbudjen ! U sebi sam zamisljao mene i moju seku Aleksandru  kako se jebemo i kako je dodirujem svuda po telu ... Osetio sam da i ona tesko dise , mala se napalila ! Odjednom me je pogledala i upitala : -  A dali mogu nesto da te pitam ? - Mozes seko - odgovorih uzbudjenim glasom .

- A dali bi i ti ovo radio samnom ? Sa tvojom sestrom ? -  Ukoceno sam je gledao skoro ceo minut i onda joj odgovorio : - Iskren da budem , stvarno te volim najvise na svetu , samo tebe imam i stvarno mi se svidjas , nema toga sto nebi radio sa svojom sestrom koju volim najvise na svetu ! - uzbudjeno joj odgovorih ... Pogledala me je sa stidljivim osmehom i upitala me : - A zelis li da mi pokazes kako i sta bi radio samnom ? - U tom trenutku sam je uhvatio za ruku i bacio na krevet , toliko sam se uzbudio da sam se pretvorio u zivotinju , osecao sam grizu savesti ali je strast bila jaca od toga ! Poceo sam da je ljubim , da joj svlacim pidzamicu i ugledao sam tangice natopljene jenim sokovima , skinuo sam joj i gornji deo i velike cvrste sise su se razlile po njenim grudima ... Poceo sam dole da je lizem i ljubim , nista nismo govorili ... Usisavao sam ustima njene sokove i pokusao da nabijem jezik u njenu prekrasnu obrijanu pickicu , kad sam osetio da jezik ne moze da udje duboko . Pogledao sam je i upitao : - Pa ti si nevina ?! - Pogledala me je i stidljivo mi klimnula glavom potvrdno . To me je ekstra uzbudilo i skinuo sam moje gace i prislonio na ulaz u njenu nevinu rupicu . Poceo sam da ulazim ali se od bola i straha seka otimala i nije mogao da udje . Okrenuo sam je na stomak i legao preko nje . Namestio sam ga opet i poceo da guram , ovoga puta sam svu svoju tezinu usresredio na njeno telo kako se nebi otimala i osetio sam kako njen krhki himen , taj divni cvet mladosti - puca ! Kako prodirem u njenu vrlo usku i vlaznu pickicu . Nisam nikada pre jebao nevinu devojku , tako da mi je ovo bio prvi put . Toliko je bila tesna da mi se zamracilo pred ocima i da sam joj rekao da ne mogu vise i da cu svrsiti ! Rekla mi je : - Nemoj , svrsi na neko drugo mesto , molim te bato ! - U zadnjim sekundama prisebnosti sam ga nazalost izvadio iz njene deflorisane rupice i video krv na kurcu . Zastao sam na trenutak i obrisao ga maramicama kojim se inace brisem kada ga izdrkam uz pornice . Prisao sam njenim sisama , tako cvrstim a tako neznim , sa velikim bradavicama koje su se ukrutile a cela koza na njenom telu najezila . Poceo sam da joj mesim sise i da ih lizem , namerno sam sto vise pljuvacke ostavljao na njima kako bi isprobao jednu od mojih fantazija iz pornica . Opkoracio sam je preko njenog stomaka i namestio kurac medju njene sise . Rekao sam joj da ih sklopi cvrsto uz kurac . Po prvi put sam stavio kurac medju necije sise , i to kakve sise ! Poceo sam da se pomeram napred - nazad zaglavljen medju njenim toplim neznim sisama , a ona ih je sve vise i vise pripijala zajedno praveci sendvic sa mojim kurcem medju njima ... Rekao sam joj da malo podigne glavu na jastuk i da isplazi jezik ka sisama , kako bih mogao da glavicem dodirujem njen mali slatki jezik dok je polako jebem medju sisama kako nebi svrsio prerano , zeleo sam da maksimalno iskoristim svaku sekundu ... Kada nisam vise mogao a ni zeleo da izdrzim , poceo sam da jecam od uzbudjenja i da se preznim medju njenim sisama i po njenom jeziku i licu ! Nisam nikada u zivotu toliko svrsio , nisam mogao da poverujem ! Oko 10 obilnih mlazova je prokuljalo iz mene ! Dok sam svrsavao , sestra je jos vise izbacila jezik i jos jace stisnula sise oko mog kurca . Ostao sam jos malo preko nje dok mi kurac medju njenim mesnatim jastucima nije splasnuo i gledali smo se u oci cuteci . Samo se nasmejala , a ja joj uzvratih osmeh gledajuci njeno prelepo lice i grudi sa kojih se sperma polako slivala ... Legao sam pored nje i zagrlio je . Cutali smo dok sam joj ceskao kosu a ona meni grudi . Odjednom se okrenula prema meni , poljubila me i rekla da ide da spava . Poljubio sam je za laku noc i rekao da je volim . Osmehnula se i otisla u njenu sobu .

Sutra dan , nedelja ... Ustali smo svi da doruckujemo , a ja i sestra smo se gledali pogledima punim ljubavi i strasti ... Majka nam je rekla da danas pere ves i da idemo da donesemo iz nasih soba ves za pranje . Ustali smo i otisli u nase sobe po ves . Odjednom je sestra usla u moju sobu i rekla da je zaboravila tangice od sinoc u mome krevetu i nasmejala se kurvinski . Rekao sam joj da pogleda da ih nadje ako moze . Krenula je ka krevetu i sagnula se preko njega trazeci tangice a ja sam kleknuo iza nje , spustio joj trenerke i gacice i poceo joj lizati cmaric , tu slatku malu rupu na njenoj slatkoj guzi . Iznenadila se i pitala me sta radim , na sta sam rekao da cuti i da se opusti . Poslusno je stavila ruke na krevet kako bi se bolje natrtila dok sam joj vlazio cmar mojom pljuvackom . Nabijao sam srednji prst unutra i rekao joj da zelim da nesto probam i da se opusti . Rekla je da samo pozurim zato jer nas majka ceka za ves . Rekao sam da sam toliko napaljen da u svakom slucaju necu moci dugo ! Ustao sam i izvadio nabrekli navlazeni kurac iz gaca , razmakao njene mlecno bele , okrugle tople guzne polutke i namestio glavic na ulaz u njenu nevinu guznu rupicu . Uhvatio sam je snazno za kukove i poceo da ga nabijam unutra ... kakav osecaj ... neopisiv .... zavrtelo mi se u glavi od uzbudjenja ... Na svo iznenadjenje , toliko joj je guza bila opustena , da mi nije trebalo previse napora da udjem do pola ... Kada sam pokusao jos dublje , rekla mi je da pocinje da je boli , tako da joj nisam nabio do kraja . Jecala je pri svakom mome ulazu . Culi smo majku kako se dere da donesemo ves i kako nema ceo dan da ceka . Seka mi rece : - Hajde bato , hajde , svrsi , napuni mi guzu ! Dohvatio sam je za sise , cvrsto ih stisao i rekao joj : - Evo seko jos 2 minuta , molim te . - Mislis ? - upitala me , nasmejala se i pocela da se sama nabija sve vise i vise , do korena mog kurca , i posle petnaestak sekundi sam se zgrcio i poceo da joj punim guzu mojom vrelom i obilnom spermom ! Srce je htelo da mi iskoci od jacine orgazma ! Polako sam vadio kurac iz njene doflorisane guzne rupice i gledao kako iz nje izlazi obilna bela sperma i kako se razleva po njenim butinama i listovima , kao i prema pickici ... kako curi i curi ... Nisam video eroticniji prizor u zivotu ! Maramicama sam joj obrisao butine , cmaric i picu i odneli smo ves na pranje .
Jedva smo cekali da zavrsimo sa vecerom dabi mogli da odemu u sobu ... Rekli smo da idemo da gledamo neki novi film . Kada smo stigli u sobu , pustio sam joj jedan klip u kome jedna devojka guta kurac u usta do korena , pogledao sam seku i pitao je : - Dali bi zelela da probamo ovo ? Odgovor je bio potvrdan i samo sam spustio trenerku na dole kolko da mi izadje kurac napolje , za slucaj da roditelji naidju da mogu da ga vratim unutra. Stidljivo i nesigurno je priblizila moj kurac njenim usnama i pocela ga lickati pa je stavila samo glavic unutra . Blazen osecaj ! Gledao sam pornic dok mi je seka sisala glavic ! Bio sam toliko napaljen da sam je uhvatio za glavu i poceo da joj nabijam glavu na kurac , sve dublje i dublje ... Pocela je da se gusi pa sam joj ga izvadio i rekao joj da dise kroz nos . Neopisivo je lepsi osecaj kada ceo kurac udje unutra , zar ne ? Poslusno je klimnula glavom i ovaj put je sama nasadila glavu na njega , polako ga gutala sve do korena ... Rekao sam joj da slobodno cuva u ustima pljuvacku sto vise zato jer mi godi kada su joj usta vlazna . Njena pljuvacka se slivala niz moj kurac i jaja ... Kada sam na pornicu video da tip pocinje da svrsava u usta ribi sa klipa , uhvatio sam seku za glavu i nabijao kurac sve brze i jace dok nisam osetio kako mi se jaja prazne u njena usta i grlo prepuno pljuvacke , svrsavao sam dugo ... pocelo je da joj curi iz usta i suze su joj krenule , sperma se slivala niz moja jaja u trenerke ... Kada mi se kurac malo spustio , vratio sam ga unutra za svaki slucaj da ne udje neko , i dao seki malo Coca Cole da popije da ispere grlo . Pohvalila je ukus moje sperme i rekla je da bi mogla da se navikne na njega . - Jebuljo moja mala slatka ! - rekao sam joj , na sta se ona nasmehnula i poljubila me u usta .
Sutradan , matorci i ja smo otisli na posao a ona u skolu . Dok sam imao pauzu stigla mi je poruka od moje male seke . Napisala mi je da gubi zadnja 2 casa i da ranije dolazi kuci . Sranje ! Jebem ti posao ! - rekao sam na glas , a kolega me je cuo i upitao me sta mi je . Rekao sam mu da mi je iskrslo nesto ozbiljno , ali da ne mogu da napustim posao . Rekao mi je sa osmehom da momci trebaju da pomazu jedni druge i da ce me on zameniti do kraja dana . Osmehnuo sam se i rekao mu da ima od mene gajbu piva za to ! Zureci sam otrcao kuci , usao unutra , popeo se na sprat i usao u sekinu sobu . Ona se bas presvlacila . Potrcao sam njoj i rekao joj da mi je mnogo nedostajala nasta mi je rekla da je ceo dan mislila na mene i nase tajne trenutke . Rogledao sam sat i video da matorci dolaze za manje od sat vremena , odmah sam poceo da je strasno ljubim , da zavlacim prste u njenu ribicu i da joj mesim guzu . Polozio sam je na krevet , polizao joj picu nekoliko puta i poceo da ulazim u nju . Jauknula je , zato jer se nije dosta navlazila , ali je moj kurac lucio toliko sokova da ju je brzo podmazao . Stavio sam obe ruke ispod njene guze i ceo sam se nabio u nju dok sam joj ljubio sise i lizao bradavice . Ona mi je grebala ledja i vukla za kosu dok je dahtala kao luda . To me je jos vise ionako napaljenog jos vise napalilo i sperma je sama pocela da izlazi iz kurca u njenu pickicu , neocekivano i iznenada ! Malo sam se uplasio ali sam nastavio da je punim ! Pomislio sam kad je vec krenulo , neka ide do kraja ! I ona je pocela da se trese , grci i svrsava po prvi put , a njena uska pickica da se jos vise steze oko moga kurca i da isisava i zadnju kap sperme iz mojih jaja ! Ostali smo tako spojeni i zagrljeni jos pet minuta . - I sta sad ? - upita me seka . - Znam na sta mislis ... Od sutra pocni da koristis kontracepciju dabi mogao svaki dan da te punim bez straha , nema lepseg osecaja od svrsavanja u tebe ! Dogovor je pao , i dva dana kasnije kada je nabavila pilule , nastavili smo sa nasim ludorijama i uzivanjem ...
Tako je trejalo dok se nisam ozenio pre dve godine i zapoceo nov zivot ... pun lepih i nezaboravnih uspomena ...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Noć sa usvojenom sestrom
by: napaljeni_jebac_1986

Moja usvojena sestra i ja smo se oduvek dobro slagali . Usla je u osamnaestu godinu , a njen tadasnji decko Nikola je poceo da gubi interes za nju , kolko sam mogao da primetim a i koliko mi se ispovedala da im ne ide u zadnje vreme . Pitao sam je u cemu je problem , ali nije mi htela odgovoriti rekavsi mi da je to nezgodna tema . Rekao sam joj da meni sve moze da kaze i napokon mi je objasnila da njen Nikola previse forsira njihovu vezu , odnosno da jos uvek nije spavala sa njim iz straha od bola , vec da ga je samo oralno zadovoljavala . Cuvsi to , poceo je da mi se dize dok sam zamisljao tu scenu u glavi . Takodje joj je rekao da mu se ne svidja to sto je nabacila neko kilo viska , ocigledno od tuge i depresije ... Inace , ja sam upravo suprotno mislio , odnosno za mene je bila najseksi devojka koju znam ! Viskoka metar i 60 , dugacka plava talasasta kosa , predivne plave oci , rumeni obrazi , male seksi usne , velike podignute grudi , seksi stomacic , jake seksi butine i izbacena kruskasta guza . Rekao sam joj da Nikola nije u pravu i da nezna sta je prava zgodna devojka , kao i da nema ukusa . Savetovao sam je da ga ostavi . Upitala me je dali zaista mislim da je toliko zgodna , na sta sam joj odgovorio da bi ja bio presrecan decko kada bih nasao takvo seksi curu . Pocrvenela je od mojih reci i nasmejala se vragolasto . Zagrlila me je i rekla da me voli kao rodjenog brata , iako je usvojena , i da joj mnogo znace moje lepe reci . Meni se toliko digao da je hteo da iskoci iz gaca , toliko se ukrutio da je to i ona primetila dok me je grlila i rekla mi je :  I ja mislim da si ti najseksi decko koga znam , najbolji drugar koga imam i jedini brat za koga bi sve ucinila . Poljubila me je u obraz zakacivsi mi malo usnu i otisla je u sobu da slusa muziku i da radi domaci . Ja sam onako napaljen otisao u kupatilo da ga izdrkam , izvadio sam kurac i drkao ga , i bas pred svrsavanje sam cuo kucanje na vrata , to je bio otac , trazio je da odem do prodavnice da kupim pivo i kafu . Jebi ga , gde me sada nadje , preseko me je . Otisao sam u prodavnicu po pivo i kafu , vratio se kuci  i otisao u moju sobu mastajuci o usvojenoj sestri . Pala je noc a seka mi nije izlazila iz glave ! Toliko sam se napalio da je to nemoguce opisati . Mislio sam u sebi : A sta ako bi sestra pristala da se malo igramo i zezamo , ipak mi nije rodjena sestra a i da jeste i dalje bi je zeleo toliko ludo ... Sakupio sam hrabrost i otisao ispred  njene sobe tiho , posto je bilo skoro 1 ujutru . Polako sam otvorio vrata i cuo je kako tiho hrce , bas slatko , pomislio sam . Bilo je toplo u sobi , tako da je lezala otkrivena , na stomaku . Gacice su joj se uvukle u njenu mesnatu povecu guzu . Jao sta bih dao za takvo parce dupeta - pomislih u sebi klimajuci glavom i grizuci usne ! Seo sam na ivicu kreveta i nezno joj milovao kosu , zeleci da se probudi . Orestala je da hrce i naglo se okrenula prema meni . - Bato , to si ti ? Sta se desilo ? - Imam jedan problem seko , ne mogu da spavam pa mi je trebalo drustvo . - Legni pored mene onda - odgovorila mi je posle nekoliko sekundi razmisljanja . Legao sam pored nje i rekao joj da je mnogo volim i da je prelepa , na sta mi je uzvratila poljubcem u usta , stidljivo me gledajuci tim prelepim plavim okicama koje su svetlucale u mraku . Pomazio sam je po licu i poceo da je ljubim . Rekao sam joj da je zelim i kao sestru i kao drugaricu i kao ljubavnicu , na sta mi je rekla - I ja isto , razmisljala sam mnogo i shvatila da si ti jedini muskarac koji me razume i vilo , i ucinila bih sve za tebe bato ! Sve ! Na te reci poceo sam da joj mesim guzu , da joj podizem majicu na gore i da joj lizem sise , te mesnate okrugle loptice , pocela je da dahce zmureci . Rekao sam joj da sam mnogo napaljen , na sta me je okrenula na ledja , spustila mi gace do kolena i pocela da mi drka kurcinu . Osetio sam jezik na glavicu i rekao joj da zelim da osetim njene slatke usne , na sta je usisala ceo glavic sa malo muke , posto su joj usta bila malecka a moj kurac dosta debeo , pogotovu glavic . Vidim da si se uvezbala - rekao sam joj , a ona ga je gurnula dublje u grlo , na sta sam poceo da stenjem , i bas pre nego sto mi je krenula sperma iz jaja , kao da je znala , izvadila ga je i pitala : Dali ti se svidja bato , kazi mi ? - Naravno seko , samo nemoj da ga vadis iz usta , dahtajuci sam joj odgovorio . Vratila ga je duboko u usta i pocela da mi levom rukom masira jaja , nasta sam se izgubio i poceo da joj svrsavam u usta ! Osetivsi to , pokusala je da podigne glavu kako bi izbegla gutanje sperme ali sam je snazno uhvatio za glavu i nasadio je na kurac , dizuci dupe na gore kako bi joj ga sto dublje uterao u vlazno i usko grlo dok ga punim spermom , na sta je pocela da grokce kao prasence , boreci se sa mojom vrlo obiljnom spermom i njenom pljuvackom , ucinilo mi se da ce da povrati ali joj nisam pustao glavu sve dok i zadnja kap sperme nije izasla iz mog kurca i sve dok nije splasnuo malo . Onda sam joj pustio glavu a ona je pocela da je podize dok se ostatak sperme i pljuvacke sivao iz njena mala slatka ustasca niz njenu bradu , vrat , cureci sve do sisa . - Uflekao si mi majicu , bas si lud - prosaptala je sa osmehom na licu . - Oprace se , ne brini , samo je ubaci u masinu sa ostalim vesom - odgovorio sam joj zatvorenih ociju dok sam pokusavao da se saberem od najjaceg orgazma u mome zivotu ! Legla mi je na grudi , prebacila jednu nogu preko mene i rekla jos jednom da me voli . Zadovoljno sam uzdahnuo i rekao joj da znam i vidim . Pola sata kasnije , dok sam mazio njenu butinu koju je prebacila preko mene , poceo je da mi se opet dize . Ona se uspavala , sta sad ? Sta cu ovako napaljen , dali da je budim ? Odlucio sam da je polako okrenem na stomacic i razmakao sam joj mesnate guzove poceci da joj lizem guzni ulaz . Izbacivao sam sto sam vise mogao pljuvacke kako bi joj dobro podmazao cmaric . Analni sex jos uvek nisam probao , a to mi je bila najveca fantazija ! Poceo sam da nabijam polako srednj prst i zacuo sam njene reci : - Zar ne zelis da mi budes prvi , zar ne zelis ribicu da mi uzmes ? - prosaptala je . - Zelim sekice moja mala slatka , ali bilo bi mnogo krvi i matorci bi posumnjali , uradicemo to drugacije , drugi put , kada budemo sami u kuci i kada budemo imali vise vremena i slobode - odgovorio sam joj tiho . - Ok , onda radi sta zelis i kako znas , samo molim te , nemoj biti grub , cula sam da mnogo boli ! - odgovorila mi je . Samo se ti opusti seko , bicu nezan . Tako je i bilo , namestio sam navlazeni glavic na pljuvakom namoceni ulaz u sekinu mesnatu guzu , razmakao sam joj polutke maksimalno , i poceo da ulazim unutra . Vau , koliko si uska seko , i topla , topim se u tebi - prosaptao sam , na sta mi je odgovorila da mi je kurac previse debeo i da pazim sta radim . Krenuo sam dublje , pa sam ga vratio nazad do glavica , i napred opet , sve dok joj se cmaric nije vise opustio . Dahtao sam gnjececi joj mesnate polutke slusajuci njene jecaje , snazno je zagrlila jastuk i jecala u njega . - Izvini sekice , znam da te boli , ali sada ne mogu da prestanem - prosaptao sam na sta je nabila glavu  u jastuk jecajuci jos jace . To me je jos vise uzbudilo , ti seksi jecaji ... Odlucio sam da prestanem da joj drzim odvojene polutke , tako da sam jos maksimalno pribio guzne polutke jednu uz drugu , i osecaj je bio nekako jos jaci , jos uskije , osetio sam da ne mogu vise i prosaptao joj : - Spremi se seko , veliki bata ce ti sada napuniti guzu , volim te sekiceeee ... Refleksno sam ubrzao ritam i poceo duboko u njenoj utrobi da izbacujem mlazeve i mlazeve vrele sperme , pocela je svest da mi se gubi ! Toliko sperme sam izbacio da je pocela da izlazi iz njenog cmarica i da kvasi njenu jos uvek nevinu pickicu i moja jaja !!! Smirivsi se malo , polako sam poceo i dalje ukrucen kurac da vadim iz nje , a sa njim je i sperma izlazila iz njene slatke tek deflorisane guzne rupice . Bacio sam se na krevet pored nje i rekao joj da je neverovatna , na sta mi je mucnio odgovorila da jedva ceka da joj oduzmem nevinost i da sam pravi muskarac za nju ! Osetio sam se kao kralj sveta ! Tog trenutka , ceo svet je bio moj ! Desetak minuta kasnije , poljubili smo se a ja sam otisao u moju sobu da konacno spavam , iscrpljen od nezaboravne noci ...
Legao sam zamisljajuci sebe kako seki oduzimam nevinost , kako je deflorisem i kako joj sve tri rupice punim spermom , kao i cinjenicu da zivim san i fantaziju , da sam jedan od retkih srecnika i da trebam maksimalno iskoristiti to !!!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Direktor
by: sanja-zg

Kroz ovo što sam do sada napisala mogli ste me poprilično upoznati, no eto odlučila sam podijeliti s Vama i detalj o kojem do sada nisam pisala.
Radim kao tajnica glavnog direktora u jednoj većoj firmi.
Moj odnos sa direktorom bio je strogo poslovan do ljeta kada sam upoznala Z.-a čovjeka koji me je u potpusnosti promijenio.
Moj je direktor čovjek u kasnim 40-tim, izvrsno građen, vrlo šarmantan, te predivnih manira. Zove se Bogdan, a kod njega radim nešto više od šest godina.
Uvijek sam nastojala biti ažurna u svom poslu, te kao svaka prava tajnica biti mu na raspolaganju, no uvijek se točno znalo gdje je granica koju smije prijeći.
Tako sam, do tog ljeta, izbjegavala odlaske na poslovne večere sa poslovnim partnerima ili službene puteve. Njegove pokušaje nabacivanja, a koji su bili vrlo očiti, hladno sam odbijala dajući mu do znanja da nemam apsolutno nikakve ambicije s njim.
Bila sam baš onako strogo poslovno zakopčana tajnica, te sam ga uvijek držala na zadanoj distanci.
Kako je Z. onog ljeta uspio razbiti sve moje predrasude i barijere u mojoj glavi odlučila sam se i na tom planu promijeniti.
Već prvog radnog dana nakon dopusta odlučila sam se za posao obući potpuno drugačije nego do tada, pa svom direktoru pokazati malo zornije neke od svojih atributa.
Kako je ljeto još uvijek bilo u punom zamahu, a zagrebački asfalt je doslovno gorio, svoju sam odjeću prilagodila upravo tom vremenu, te svojim potpuno izmijenjenim stavovima.
Vrlo lagana svijetla lanena bluzica, onako lijepo dekoltirana i suknja sa onako iznad koljena, bez grudnjaka i lagane gotovo prozirne gaćice činilo mi se kao prikladna kombinacija.
Na poslu sam bila već nešto prije 8, rasproredila poštu, skuhala kavu, te pripremila novine za direktora.
Kao i svakog jutra bio je točan, onako s vrata me pozdravio, te više onako reda radi rekao: „Dobro jutro Sanjo, nadam se da ste se odmorili na dopustu.“
Kada se raspremio uzela sam već pripremljenu kavu, novine i poštu te mu odnijela u njegovu kancelariju.
Već je bio zadubljen u neke papire na stolu, te je ne dižući pogled zahvalio. Nagnula sam se preko stola kako bih stavila kavu ispred njega. Konačno je pogao pogled i jednostavno bilo je nemoguće za neprimjetiti njegovo iznenađenje prizorom koji se mu je upravo bljesnuo pred očima. Onako nagnuta, a bluzica dekoltirana, preplanula od sunca, a moje cice potpuno slobodne i razotkrivene.
Uspio je jedva nekako promucati „Hvala vam puno Sanjo.“ Ispravila sam se i nasmiješila mu se – „Nema na čemu direktore.“
Netremice me gledao ne vejrujući da je pred njim ona ista žena od prije nekoliko tjedana i očito mu se prizor jako sviđao. „Pa Sanjo vi naprosto blistate“-rekao je. „Hvala vam direktore, nadam se da vam ne smeta što sam malo promijenila poslovnu garderobu.“ – sa smiješkom sam odgovorila. „Ma ne, dapače, oduševljen sam onime što vidim.“ Zahvalila sam mu na komplimentu i vratila se u svoju sobu za stol.
Nakon što sam poriješavala sve dopise na koje je trebalo odgovoriti, te isprintala tablice, otišla sam ponovno u njegov ured sa potpisnom mapom.
Stavila sam mapu pred njega i čekala da potpiše dokumente koje sam mu donijela.
Dok je potpisivao pričao mi je što se sve događalo dok me nije bilo i da smo pred potpisivanjem ugovora sa jednim njemačkim poduzećem, te da se nada da će idući tjedan do Berlina na potpis ugovora sa novim poslovnim partnerima.
Kada je sve konačno ispotpisivao zaklopio je mapu i pitao me da li sam za  piće da proslavimo moj dolazak sa godišnjeg.
Do sada sam njegove ponude i pića odbijala, no danas sam prihvatila sa oduševljenjem. Sjela sam na kožnati trosjed, a on je otišao do komode, te izvadio Martel i dvije čaše.
Sjeo je do mene i natočio nam, kucnuli smo se čašama te ispili, a on je odmah ponovno natočio. Pričao mi je kako su tekli pregovori sa nijemcima, kako još samo malo nedostaje pa da se sve finalizira, da je to ugovor koji će nam donijeti enorman profit, a ja sam sa zanimanjem slušala.
Nakon treće čaše Martela primjetila sam da smo si nekako sve bliži, te da je njegova noga sve češće dodirivala moju. Nisam apsolutno ništa poduzimala, pustila sam njega da učini taj prvi korak. Samo sam povremeno prošla prstima kroz kosu ili onako kao slučajno dotaknula ga rukom po koljenu. On je i dalje prepričavao događaje, a onda u jednom trenutku stavio ruku na moju butinu. Malo je bio zastao, očekujući moju reakciju, no kako nisam učinila baš ništa da mu maknem ruku, nastavio je sa pričom.
Postepeno je ruku počeo pomicati, tako da je to sve više izgledalo kao maženje moje gole noge. Primila sam ga za ruku, naslonila se na peterosjed, lagano rašrila noge i vratila njegovu ruku na svoju nogu.
Pogledala sam ga u oči i rekla „Izvolite direktore, poslužite se.“
Na te moje riječi u trenu se bacio me mene, počeo me ljubiti, a rukama potpuno podigao bluzicu. Uzvratila sam mu poljubac, te njegovu ruku stavila na moju cicu. Čvrsto me stisnuo i još jače stao ljubiti, osjećala sam kako mi postaje sve toplije, uživala sam dok me ljubio a rukama prelazio preko cica.
Počela sam se migoljiti osječajući kako mi pičkica postaje sve vlažnija. Krenula sam rukom i skinula gaćice, on je u isti tren ruku stavio na moju pičkicu i počeo je maziti. Prstima mi je razmicao usmine, šireći ih, te je lagano uveo jedan prst u mene. Prmila sam ga za ruku i pomogla mu da uđe i drugim prstom.
Sve jače ih je gurao u mene, a ja sam se migoljila, vrtila guzom podižući je sve više u zrak. Počela sam svršavati glasno stenjući dok su njegovi prsti neumorno istraživali dubinu moje pičkice. Svršila sam u nekoliko naleta, vrlo glasno stenjući, a onda sam kleknula između njegovih nogu, raskopčala mu hlače i izvadila kurac.
Lagano sam ga počela lickati jezikom, temeljito sam oblizala glavić, a onda se lagano spustila do jaja, koja su bila puna. Ponovno sam se popela do vrha obuhvativši ga usnama, poljubila sam ga nekoliko puta te ga stala uvoditi u usta. Polako je nestajao u mojim ustima, dok ga nisam konačno i cijelog uspjela staviti.
Držala sam ga tako neko vrijeme osječajući kako pulsira. On je stenjao, duboko disao, rukama me držao za kosu ne dozvoljavajući mi da ga izvadim.
Počeo je sve glasnije stenjati, te mi je njegova sperma ubrzo napunila usta. I dalje ga nisam vadila, gutala sam njegovu spermu, ne dozvolivši niti jednoj kapi da mi pobjegne. Izvadila sam ga iz usta, još ga malo oblizala, vratila mu ga u hlače i sjela kraj njega. „Uh Sanjo ovo je bilo fenomenalno. Hvala vam.“ – sav uspuhan nekako je izgovorio. „Direktore, hvala vama. Bilo mi je zadovoljstvo.“ Ustala sam pokupila gaćice s poda na što je on rekao –„Ajde da ih danas više ne oblačite.“ Uzvratila sam mu smiješkom - „Kako vi kažete direktore.“ i izašla iz kancelarije.
Pred kraj radnog vremena me pozvao da dođem do njega. „Danas ste me nevjerojatno ugodno iznenadili Sanjo. Oduševljen sam promjenom, ali želim vas pojebati“ – rekao mi je. „Direktore, drago mi je da vam se svidjelo, a što se svega ostaloga tiće, molim vas samo kažite što god želite.“
Na te moje riječi, ustao je nagnuo me preko stola, podigao mi suknju i počeo lizati pičkicu. Ponovno me doveo do orgazma, a onda je ustao izvadio kurac i sjurio se u mene.
Nabijao ga je iz sve snage u mene držeći me za bokove i povlačeći me na sebe.
Nakon nekog vremena me okrenuo prema sebi i polegao na stol. Raširila sam noge, koje on stavio na svoja ramena i ponovno ga zabio u mene. Sada je nešto usporio ritam, te me nastavio jebati u jednoličnim ali vrlo snažnim naletima. Ja sam svršila već nekoliko puta, dok on nije posustajao.
Unatoč klimi koja je radila u njegovom je uredu bilo vrlo vruće, te sam bila potpuno mokra.
On je bio jako crven u licu, a sa lica mu je kapao znoj po mojem tijelu.
Kada je konačno bio pri svršetku, pitao me-„Sanjo mogu li u tebe?“ „Možete direktore.“ – jedva sam nekako prostenjala.
Ispraznio se u dubini moje utrobe te se stropoštao na mene gurnuvši mi jezik u usta.
Ljubili smo se potpuno mokri i iscrpljeni na njegovom stolu, dok mi je iz pičkice izlazila njegova sperma. Pomogao mi je da ustanem, još me jednom poljubio, i ponovno zahvalio.
Ja sam otišla do wc-a srediti se koliko je to bilo moguće.
Nakon tog ponedjeljka naš odnos se u potpunosti promijenio.
Zadovoljavala sam ga kako god i gdje je on želio, nisam propuštala poslvne večere i službene puteve.
A prvi koji je slijedio bio je put u Berlin.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Igre bez granica
by: Billy69

Posle ludorija koje smo  pravili na selu ja I Rada (moja matora) usledila je veca pauza bez seksa.culi smo se redovno,stalno je pricala kako jedva ceka da ponovo ludujemo,kako je gladna kurca I da joj puno nedostajem.Znam da je bas blesavo bilo sve to , ali bilo je nesto jace u meni.Ja sam sve vreme radio tako da nisam imao vremena da skoknem do nje bar na kratko,napetost je sve vise rasla I nije joj bilo kraja.Predlozio sam joj da dodje do mene u grad ako kako moze.
Nije mnogo vremena proslo Rada se javila da dolazi onako sva srecna cvrkutala je, u meni su se ponovo probudili neki demoni I  sav sam drhtao od uzbudjenja da ponovo ludujem ma matorom.Kada se pojavila na vratima male , stare kucice u kojoj sam stanovao sva je blistala,skocila mi je u zagrljaj I pocela srtasno da me ljubi  stiskajuci me iz sve snage.Bio sam napaljen kao lud odmah sam joj onako stojeci zavukao ruku pod suknju,uzasnuo sam se kada sam shvatio da nije nosila gaccice,picetina je bila odmah na dohvet ruke ali neverovarno mokra sto me dodatno zaprepastilo,sva se tresla.Ruka mi je vec bila sva sluzava I mokra dok sam je milovao,nisam mogao vise da izdrzim poveo sam je u sobu ne vadeci ruku ispod njene suknje,moji prsti su vec bili u njenoj vrelij jazbini,sve vreme nismo ni rec progovorili.Prisao sam stolu I prvevio je preko stola,prisao od pozadi I pdigao suknju, sevnula je njena velika guza brzo sam svukao pantalone do kolena I odmah se sjurio u njenu dlakavu I vec dobro mokru picetinu, sav sam se tresao od uzbudjenja kolena su mi klecala,uhvatio sam je za kukove I poceo silovito da je navlacim na kurac,matora kucka se sama nabijala sve jace I jace pa sam rukama dohvatio njene sisetine I poceo da ih mesim stipajuci njene bradavice.
-Aaaaaaaaaaaah …... uhhhhhhhhh uuuuuuuuuuuu - stenjala je matora
-Svvvrsavammmmmmmmm-rekoh
Nabio sam svoju kitu do kraja I poceo kao lud da punim njenu pizdu ,nisam prestajao da je jebem sperma I njeni sokovi su se sada pomesali I poceli jos vise da se cede I cure po nama osecam kako sa mojih jaja kaplje na pod, a picetina samo mljacka
-Jebi me jossssssss ….hocu jossssssss …...
Rukom sam pokupio malo nasih sokova I namazo po njenom supru,polako sam joj nabio prst u guzu I poceo I prstom da je jebem ona je jos jace pocela da uziva I ubrzava,stavio sam I drugi prst I sve vise joj sirio supak sto je dodatno popalilo , bio sam na izmaku snage pa sam zeleo sto pre da svrsi kurac mi je bio vec napola tvrd.Njena guza je bila sve prostranija  a ja sve zesce I jace sam je razvaljivao.
-Aaaaaaaaaaaaa joooooooj svrsavaaaaaaaaam -vristala je
Jedva sam stajao na nogama, izvadio sam napola ukuvanu kitu iz njene picetine,niz njene butine slivala se belicasta sluzava mesavina moje sperme I njenih sokova, na podu desetak kapi iste te tecnosti,skinuo sam joj suknju preko glave da se ne umaze sokovima,ona je sela na drvenu stolicu onako gole guze.Dok sam palio cigaru I stavljao kafu matora poce da prica:
-Joj,da ti pricam sta mi se desilo dok sam dolazila,znas, dosla sam auto-stopm,slucajno sam stopirala I stane mi jedan,dobra , lepa, nova kola imao je tako 40-ak godina,pita dokle gospodjo, ja kazem.odma ti on mene vata za nogu I miluje,pita smem li ,ja cutim,mislim bolje ti je da se vozis Dzabe,nek miluje,picke mu necu dati,a on ti malo po mali I dojde do picke,mazio je,milovao,jebo me prstima,bas je lepo bilo, kaze da bi me rado jebo ali je u velikoj zurbi,pito me da mu pusim nisam htela samo sam mu izdrkala.
-Zato si ti kucko bila onako mokra kad si dosla !!!
Sedam pored nje na stolicu I gledam njene gole noge,rukom ih malo rasirim da joj vidim picku , na stolici se vidi mala barica sperme I picinih sokova koji se cede iz njene pecine.
Matora je postala bas prava kuja, potpuno je izgubila kontrolu,dok lagano pijuckam kafu drzeci solju u jednoj ruci drugom rukom milujem piceketinu iz koje jos curi moja sperma,ona lagano siri noge kako bi napravila vise mesta za moje prste.Cupkem joj guste mokre dlake I sttezem izmedju prstiju njen klitoris dok ona poluotvorenih ociju lagano vrti guzom na stolici.
-Aj ti matora malo se operi pa da spremis nesto za jelo.
-Dobro-rce-hoces li samnom ?
-Samo ti idi …

Nije mnogo vremena proslo moj kurac je ponovo bio spreman za akciju,gledam Radu kako u kucnoj haljini radi po kuhinji,prosto leti,pitam se ima li sta ispod haljine,moram da vidim,podizem lagano haljinu a noge sevaju,butine gole,guza na izvolte.Uhhh jebote ….
-Ja sam spremna ...tebe cekam.
Dok lagano moja saka klizi po njenoj picki palcem joj mazim supak bas lepo klizi sagnem se da pogledam taj prizor I vidim da je kucka vec podmazala supak.
-Eeeeeee, spremila Rada obe rupe,sta ti mislis?
-Sad cu kucko da te izjebem onako na prazno,uh mamu ti jebem !
U isto vreme stavljam joj jedan prst u picku a jedan u supsk,zaculo se samo  -uhhhhh-
Lagano klize moji prst u njenim rupama,matora sve brze mesa guzom dok se laktovima naslonila na sudoperu.
-Evo ti po jos jedan u svaku rupu – I stavljam joj kaziprst I srednji prst u supak a ostala dva u picu,dokmi je palac udarao iznad njenog supka,jebem je sve brze I brze,sve je glasnija stara kuja,drugom rukom se igram sanjenim sisama gnjececi ih sve jace,ruka mi je sva mokra od njenih sokova.Zaista prelep osecaj topline njenih rupa I vlage koja navire iz picke.Picka joj je I onako velika a supak opusten cinimi se da ruka moze da udje bez veceg otpora.
-Nema kurca sad ,dacu ti posle da ga popusis da svrsim u tvoje belo glo ako budes dobra!
-Uuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhh, aaaaaaaaaaa.........jojjjjj,svrsavvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam !
-Dodji stara da mi popusis dok ja obavim razgovor,lepo se ovde naguzi da mogu jos da brljam po tvojim rupama dok mi ti pusis.
Seo sam na kauc a ona se cetvoronoske namestila pord mene,njene sise dodiruju moje butine dok moja ruka brlja po njenim mokrim rupama.Prelep osecaj topline njenih usta na mom kurcu,lize ga ,sisa matora kuja bas dobro.
-Alo, ludo gde si ti,sta se radi ???
-Evo nista,odmaram.
-Super, a gde lisu ona dva ludaka???!!!
-Evo ih tu kod mene,dosadjujemo se nesto,bas smo te sad pomonjali.
-Slusaj ovako-kazem ja-trebate mi sva trojica I to hitno!
-Sta je bilo … problem ???
-Jeste-kazem-imam ovde covece neku babu iz mog sela,evo jebem je celo popodne I nemogu joj nista.Evo sad mi pusi kurac,dobra je ,jeste da ima siroku picketinu ali se jebe ko luda,nemoj me pitati ko je I sta je,prima ga babac u sve rupe,covece evo ladno joj stavio 4 prsta u picketinu.Dodjite da ovo bre izjebemo do iznemoglosti.Ima picke za svu cetvoricu,da je punimo celu noc u sve rupe.Covece ubija se od kurca,mozes da radis sta pozelis,jebo sam sve I svasta ali ovo jos nisam video.Sigurno cemo se zabaviti ludo!Nemoj da brinete zdrava je nema problema,znam je dobro.
-Vazi se matori … dolazimo odmah-rece moj ortak
-Super,vidimo se.
-E pa matora spremi se … bices jebena do iznemoglosti, stizu mi tri ortaka, nemoj da skontaju sta smo ja I ti.
Matora me samo zbunjeno gledala.Inace to su bila tri moja ortaka sa kojima sam se super slagao I druzio,imali smo I pre slicnih avantura ali nikada nismo bili svi zajedno u akciji uvek je neko nedostajao …


Na vratima su stajali Pero, Ivan I Aco.
-Upadajte momci.
Matora je bila u kucnoj haljini,sedela je na krevetu skrstenih nogu gledajuci znatizeljno goste.Bili su to momci lepo gradjeni, ne atletski ali ipak lepo gradjeni,bili su mojih godina 37-38 godina.
-E, pa momci dok vi pijete kaficu Rada ce malo da se poigra sa vasim kitama,nadam se da cete uzivati,
Nije im trebalo dva puta reci odmah su se raskomotili,matora je stajala zbunjeno I posmatrala njihove na pola ukrucene kurceve,bili su onako srednje velicine mozda 17-18 cm,jedino je Aco odudarao bio je bar 20-ak cm.
-Hajde Rado slobodno sta si se stisla,znam kolko volis kurac popusi im malo,dangubimo,vreme prolazi... a ti Aci bogami si preso 20cm...masala,masala.
Prisao sam Radi I skinuo joj kucnu haljinu,u trenu je ostala potpuno gola,bljesnule su njene sisetine sa velikim bradavicama,dlakava picketina,jake noge I velika guza.
-Uuu,jebo te dobar babac-rece Ivan
-Dobar,dobar-potvrdise Aci I Pero
Klenu Rada isped Aca koji je sedeo u sredini I ubaci njegovu kitu u usta,ovoj dvojici uze u ruke.Dok je Acu pusila Peru I Ivanu je drkala.Sva trojica su je svojim rukama milovali  sise,stvarno su ih gnjavili dobro,tri para ruku na Radinim sisetinama,sav sam se najezio.matora se brzo razuzdala pusila je svoj trojici naizmenicno,vidno je igubila kontrolu.Ivan je rukom uhvati za picku.
-Joj kako je mokra !!!Dodji odmah moram da te jebem.
Rada je legla na ledja rasirivsi noge,sevnula je njena picka vec vidno mokra,Ivan se munjevito sjurio u njenu picku I poceo silovito da je jebe,vec se po malo culo mljackanje njene picke,Aco I Pero Su se igrali njenim sisama i stavljali joj svoje kurceve u  njena usta.
-Momci ,svrsavajte svi u picku,ja jebem zadnji-rekoh
Ivan je silovito prodirao u Radinu picku drzeci njene noge na svojim ramenima,povremeno bi izvadio svoj kurac iz Radine picke I ponovo se sjurio duboko u nju.Rada je pustala prigusene uzdahe posto su joj usta sve vreme bila puna kurca sto Acovog sto Perovog,rukama se igrala sa njihovim jajima,stara kucka se brzo snasla.Ja sam stajao sa strane I posmatrao,kurac mi je vec odavno bio nevidjeno tvrd I spreman .Ivan je sve brze I jace jebavao matoru koja je bila sve glasnija,Radine sise su bile zauzete Acovim I Perovim rukama,mesili su ih,stipkali za velike bradavice blago samarali.Stajao sam zestoko napaljen I sa uzitkom gledao prelepi prizor,nije bio kao u porno filmovima ali je bio dosta prirodniji I bas me palilo.Ivan uzviknu – Gotov sam ! -I zestoko ubrza nekoliko puta pre nego sto zakova svoj kurac duboko u Radinu picku puneci je svojom spermom,sav je drhtao od strasti,Pero se polako spremao da preuzme stafetu,vec je bio iza Ivana I cekao.Ivan je izvadio svoj kurac koji je bio sav sluzav I umazan spermom koja je po malo kapala sa njegovog kurca.
-Ajde stara olizi mi kurac-rece Ivan I primace ga njenim ustima.Stara vestica ga je bez oklevanja stavila usta skoro celog,Pero je vec bio na svom mestu,izmedju Radinih nogu,iz njene picke je curala Ivanova sperma.perov kurac je sa lakocom kliznuo u njenu mokru picketinu istisnuvsi spremu koja se razlila  po njegovom kucu slivajuci se niz Radin supak  pa na krevet  praveci sve vecu mokru I belicastu mrlju.za to vreme Pero je zestoko jebo matoru uz vrlo bucno mlackanje njegovog kurca I Radine picke, njena cupava picka je tako lepo mljackala,sve je kipelo od sokova njene picke I sperme a Pero je bio sve vredniji I brzi dok je matoru pocinjao sve vise da obliva znoj, po licu je bila sva balava I umazana,usta su joj sve vreme bila puna kurca tako da se moglo cuti njeno priguseno mumlanje koje je postajalo sve glasnije.Stara kucka jos nije svrsila .
-Jebi je Peki,jebi jako rasturi je ! -rekoh
Matora je pocela da se zestoko vrpolji I davi Acovom kurcinom,svrsavala je,njene noge su bile na Perovim ramenima,picka sva umazana do pupka a Perov kurac sav umazan I beo,curalo je na sve strane, I on je bio pomalo znojan.
-Joj majko siroke li picketine-rece Pero I naglo ubrza da jebe
Zvuk koji je tada nastao I danas mi je neopisv,sav sam se najezio slusajuci ga I gledajuci kako  puni matoru picketinu kurcom,zakucavao je Peki bas zestoko I jako.
-Aaaaaaaa …..uuuuuuuuuhhhhh svrsavaaaaam ! - uz krike Pero je jako nabio kurac duboko u picku I poceo da je puni spermom
-Ajde Aci odmah nastavi jos jace I zesce da matoru izjebemo do inemoglosti.
Aco je imao bas veliki kurac debeo I dugacak.Pero je sav malaksao svoj kurac dao Radi da olize,bio je sav mokar I beo sa jaja su mu povremeno kapali sokovi.matora je pocela bas glasno da uzise zahvaljujuci Acovoj velikoj kurcini .
-Kako je vrela picka  I velika-rece Aco
-Samo polako momci,tek smo poceli cuvajte snagu ima tu jos rupa koje treba razvaliti,nikuda ne zurimo.
Aco je u istom ritmu nastavio da jebe nabijajuci svju kurcinu uvek do kraja,Rada je vec bila sva mokra od znoja,lilo je sa nje,lice,sisetine sve je bilo mokro od znoje,cak joj se na pupku sakupio znoj u malo jezerce.Aci je bio nesto brzi nego sto sam ocekivao pa je ubrzo poceo da svrsava,bio sam iznenadjen koliko je dugo I obilno svrsio.Kada je izvadio svoju kurcinu iz picke kuljnuo je mlaz sperme iz picke.
Prisao sam izmedju Radinih nogu I ugledao njenu vec zestoko razvaljenu picketiu svu umazanu, sa jarko crvenim usminama I crnom rupom iz koje je curala sperma,pao mi je mrak na oci.
-Joj ja nemogu vise,daj da malo odmorim -zacu se matora
-E,neces sad kad sam je na redu.
Sakom je uhvatih za picku u trenu mi njeni sokovi I sperma prelise celu saku,trljao sam joj picku celom sakom i razmazivao tu sluzavu smesu po njenoj picki I supku, u trenutku  pritiskoh njen supek sa  dva srednja prsta koji laganu skliznuse u njenu guzu, zacuh blagi uzdah matore,stavih I treci prst u supak,sad su njeni sokvi I sperma iz njene picke curali u njenu otvorenu guzu.
-Da vidite ovo momci-
-Vauuu, ludilo ….strava....covece ludilo -komentarisali su
Malo sam joj se igaro sa njenim supkom sireci ga  prstima, stavio sam moj palac u vec razvaljenu picketinu punu sperme  I poceo je tako jebati razvlaceci joj I supak I  picku u isto vreme sve jace I brze dok je matora ispustala nevidjene krike I uzdahe zadovoljstva dok se njeno telo obliveno znojom uvijalo kao zmijsko.Kurac mi je bio nevidjeno tvrd,jaja su me bolela od silnog uzbudjenja.Stavio sam njene noge na svoja ramena I svom silinom se nabio u  njenu picku sad vec ogromnu ,mokru I vrelu.Kakav lud osecaj … jebo sam kao nikada do tad potpuno sam izgubio razum,matora je samo ispustala krik …. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Nikada do sad nisam jebo ovako razvaljenu picku punu sperme,to me je dodatno palilo,ni sam ne znam koliko je sve to trajalo.
Poceo sam da svrsavam kao nikada do tad,sav sam se tresao,mlazovi sperme su iz mene tekli,Rada je bila vec sva klonula I ona se tresla.U svom zanosu ugrizao sam je za njenu veliku bradavicu da je jauknula iz sveg glasa.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Jelena
by: Feneris

Njeno insistiranje da će dati otkaz odbacili su uz osmehe, kao da je reč o šali. "Ma neću ni da čujem to", rekao je direktor mašajući se za čaše. Objasniće joj poslovni plan za narednu godinu, dogovoriće se sve, nema potrebe za nervozom.

Nije bila ubeđena i nije joj se dopadao njegov nastup kojim je potpuno gurnuo u stranu njene komentare i sugestije. Kao da nije bilo važno šta ona misli o poslu, kao da je jedino bilo važno da dođe u Beograd da bi je videli, popili piće, odveli na ručak, a posao će se sam od sebe obavljati.

Barem je Andrej bio tu, pomislila je. Andrej... jedan od vlasnika firme, zbog koga je tako dugo i otezala sa najavom otkaza. Andrej koji je jedini od svih delovao prirodno, iskreno, jedini pored koga se osećala opušteno...

...ne, nije bila opuštena. Kako je mogla da se opusti kada je sedela tako blizu Andreja? On je vozio pričajući sa njom kao da se poznaju godinama, on je bio taj koji je bio opušten, za volanom svog BMW-a dok se probijao kroz beogradsku gužvu, a Jelena... Jelena je bila napeta. Bila je nervozna od pokušaja da mu ne pokaže koliko je nervozna, koliko je zbunjena svime što se događalo od jutros kada je stigla u Beograd, rešena da objasni rukovodstvu firme gde se sve greši, samo da bi sada imala utisak da su je mnogo manje slušali, mnogo više gledali.

Naravno, obukla se primereno prilici, želela je da deluje ubedljivo, profesionalno, ženstveno, sećala se kako su joj jednom prebacili zbog nošenja patika u kancelariji i zato je sada imala na sebi cipele sa najvišim štiklama koje je mogla da pronađe, suknju dovoljno kratku da provocira smelošću a da ne pređe u vulgarnost, bluzu koja je figuru isticala bez previše otkrivanja. Bila je rešena da ostavi utisak, da nametne koliko svoje mišljenje toliko i svoju pojavu, ali sada sedeći pored Andreja u klimatizovanom automobilu koji ju je jednako opijao tihom muzikom sa četiri skrivena zvučnika i mirisom kože, sada više nije bila sigurna šta da kaže i kako da se postavi.

Andrej je bio u njenim fantazijama već dugo, bez obzira što je bio stariji od nje, bez obzira što je bio oženjen i otac male dece. Fantazije nisu mogle da naškode nikome, zar ne?

Zar ne, pitala je sebe osećajući kako joj lice gori iako je istovremeno klima uređaj u kolima činio da joj se koža ispod tankih, skupih čarapa i sjajne bluze naježi. Gorela je u licu i samo je jakoj šminki mogla da zahvali što to Andreju nije bilo očigledno.

Gorela je, crvenela, jer Andrej, suvlasnik firme u kojoj je radila, dobar muž i suprug, Andrej, uvek prijatan prema njoj, uvek prirodan i nasmejan sada je, vozeći, kao neobavezno rekao nekoliko stvari koje nije mogla da tumači na više od jednog načina. Smejao se, smešio se dok je to govorio a Jelena je osećala kako crveni. Nije crvenela samo zato što je čovek koji joj je plaćao platu nedvosmisleno, pomalo samozadovoljno, pomalo drsko govorio o njoj, o njenom izgledu, sve uz osmeh, naravno. Crvenela je zato što su njegove reči u njoj izazvale reakciju koju nije mogla da kontroliše. To što su joj bradavice stajale ukrućene u čipkastom brushalteru mogla je da pripiše klima uređaju, ali vrelina koja joj se razlivala po utrobi je bila nešto drugo. Gaćice su joj bile vlažne a ona se upinjala da Andreju ne pokaže kako na nju deluje sve što je govorio.

Na kraju krajeva, on joj je bio nadređeni, a ona nije bila neka klinka niti laka devojka koja pada posle nekoliko brzo izgovorenih fraza. Ali, nije mogla da ostane ravnodušna na njegovo objašnjenje kako ju je zapazio još kada ju je prvi put video, u kancelariji u njenom gradu, kako je znao da od nje može mnogo toga da očekuje... Način na koji je to izgovarao sugerisao je da se možda ne radi o očekivanjima striktno vezanim za posao, ali je pritom on i dalje ostajao savršeno fin, savršeno vaspitan i prijatan. Time se više i stidela što su njegove reči, osmesi i pogledi iskosa u njoj izazivali još nepristojnih reakcija, još kapljica uzbuđenja koje je ispuštala u gaćice.

Andrej je trebalo da je odveze na ručak o kome je direktor pričao, a ona se samo pravila da joj je neprijatno, zapravo joj se malo zavrtelo u glavi kada je sela u njegov BMW i osetila miris njegovog parfema tako blizu sebi. Dok su mileli kroz saobraćajnu gužvu, njegov pogled sve se duže zadržavao na njenim nogama a ona nije mogla da odluči treba li da suknju povuče naniže ili da je još više podigne.

Kada je predložio da odu na piće pre ručka, pristala je, ali bilo im je potrebno tako dugo da se izvuku iz gužve da je Andrej na kraju automobil usmerio prema putu koji je vodio u Košutnjak. Oko njih je sada bilo mnogo manje zgrada i ljudi, mnogo više šume i drveća i kada se zaustavio na puteljku pomalo skrivenom četinarskim krošnjama, Jelena je znala da od pića neće biti ništa.

Srce joj je udaralo kao ludo kada je Andrej ugasio motor i okrenuo se prema njoj, i dalje se osmehujući. Bilo je glupo, znala je to, bilo je glupo, štagod to bilo što će se sada desiti, on je bio oženjen i toliko stariji od nje, ali, želela je. Celog dana je bila pomalo iznenađena načinom na koji su je posmatrali i razgovarali sa njom, ali Andrej je bio drugačiji od svih tih direktora i šefova i kada je pružio ruku da joj skloni pramen sa lica ona je zatvorila oči.

Lagano joj je dodirivao kožu lica. Rekao joj je da je drugačija od ostalih zaposlenih i da je od prvog dana osetio da mora da je bolje upozna.

"Ja znam da si ti posebna, Jeco", prošaputao je a ona je osetila da se naginje ka njoj. Otvorila je oči i pogledala ga, gubeći se u trenutku koji kao da je trajao večno. Bio je oženjen, bio je njen poslodavac. Bio je tako blizu. Automobil je mirisao na kožu, muzika kao da je dolazila odnekud ispod vode, njegova ruka ju je dodirivala po licu. I sama se nagla ka njemu. Spustila je usne na negove a on je spustio svoju ruku niz njeno lice, ispratio prstima liniju njene vilice, nežno joj podigao kosu i prihvatio je za potiljak. Dok su se ljubili lagano ju je pritiskao prema sebi, kao da se plaši da bi mogla da pobegne.

Nije joj se bežalo, mada joj je srce udaralo kao ludo, nije joj se bežalo, čak i ako je ovo bio samo san. Nije želela da ga prekine i da se probudi, nije želela da sebe ili njega podseća na to ko su i šta su u ovom trenutku. Njegov jezik koji je ulazio sve dublje u njena usta, koji joj je oduzimao dah, činio je da gubi pojam o vremenu, da zaboravi na to da ih ostali čekaju, da treba da stignu na ručak...

Privlačio ju je sebi sve jače. Nije bio grub, ali njegov stisak i teško disanje odavali su strast
koja je i nju samu obuzimala. "Andrej", prostenjala je kada je odvojio usne od njenih, kao da će tim imenom ojačati nevidljivu sponu kojom su bili vezani od prvog dana kada su se upoznali. "Jeco", odgovorio je smešeći se. "Da li znaš koliko me pališ? Koliko me pališ još od prvog dana?"

Zamucala je u odgovor ali joj je njegov jezik uleteo u usta još pre nego što je njen pometeni um mogao da ga zapravo oblikuje. Sada ju je ljubio još snažnije, strasnije, stezao je još jače, privlačio sebi. Osećala je njegovo čvrsto telo ispod košulje, drhtala je od uzbuđenja kada se njegova druga ruka spustila na njegovu butinu i počela da je miluje kroz materijal čarapa. Ovo nije bilo kako je zamišljala da će se njen dan u Beogradu odvijati, ovo je bilo kao nešto iz njenih najluđih fantazija.

Ali ona nije bila tek neka prepadnuta devojčica. Ona je bila žena sa svojom voljom i potrebama. Kada je Andrej počeo da joj ljubi vrat, vlažno dišući i golicajući je jezikom zastenjala je jako, podatno a onda je spustila ruku na njegove pantalone. Neka vidi da on neće biti jedini koji će voditi ovu igru pomislila je. Već sledećeg trenutka gaćice su joj bile još vlažnije, natopljene uzbuđenjem koje je osetila kada je napipala kako je bio tvrd. Zbog nje, bio je tvrd zbog nje.

"Andrej", zastenjala je, "kako ti se ukrutio..." Stegla ga je, jako, prepuna želje a on je uzdisanjem odgovarao na njen stisak.

"Ti nemaš pojma koliko te jako želim i koliko dugo maštam da ti to pokažem" nasmejao se dok se nameštao u sedištu. Jelena je nastavljala da mu masira ud kroz pantalone a on je ponovo posegnuo za njenom kosom i uklonio joj je sa lica. "Hajde, dušo moja, izvadi mi ga, da vidiš šta sam čuvao za tebe svo ovo vreme".

Nije morao dvaput da joj kaže. I ona je njega želela, dugo, usuđujući se samo da mašta o onome što je sada nestrpljivim pokretima vadila iz raskopčanih pantalona.

Imala je svega sekund da pogledom obuhvati njegov jako ukrućeni ud, da primeti kako mu je glavić pomodreo od nabreklosti, kako je vlažan, pre nego što joj je Andrej nežno ali odlučno pritisnuo glavu na dole. Uleteo je u njena spremna usta i Jelenino telo protrese jak trzaj kada je čula kako je zastenjao od zadovoljstva.

"Ohhh, tako... tako lepa moja... pokaži mi kako to voliš... Ohhh... Jeco... mala moja lepotice... znaš koliko sam zamišljao ovo..."

Držao ju je za kosu dok je ona brzo pomerala glavu gore-dole. Izluđivala ju je ova situacija. Pušila mu je u kolima, parkiranim pored druma u Košutnjaku, dok je muzika veselo svirala a muškarac o kome je tako dugo mislila stenjao uživajući u njenim ustima. Palila ju je njegova tvrdoća, njegov miris, palilo ju je sve što je govorio.

"Tako, ljubavi, tako..." govorio je, gurajući joj glavu sve jače, "popuši ga celog, uzmi ga do jaja..."

U odgovor na njegova stenjaja, trudila se još jače, nabjajući se snažnije na njegov ud, dopuštajući nabreklom glaviću da joj se zarije u grlo, zalivala mu je pljuvačkom mošnice, dok su joj oči suzile svaki put kada bi se zagrcnula od njegovog dubokog prodiranja.

"Oooooh, tako!!!" kriknuo je kada je uspela da ga uvuče sve do korena, "Tako, Jeco, to, mala, jebote, pušiš kao prava kurvica, ne mogu da verujem da sam ovoliko čekao na ovo..."

Sada ju je držao obema rukama za kosu i navlačio na svoj ud, pomerajući grčevito kukove na gore, tako da joj ga zabije što dublje. Jelena nije mogla da dođe do daha, ali nije mogla ni da mu kaže da stane, da joj dopusti da se odmori. Usta su joj bila puna, on ju je čvrsto držao a među nogama joj je bila prava poplava. I htela je da on uživa, da uživa sa njom, potpuno do kraja.

Kada ju je jako pritisnuo, istovremeno kukovima radeći snažno, skoro bez kontrole, glasno se zagrcnula, ali nije bilo načina da mu se sada otrgne. Držao ju je čvrsto a njegov ud u njenim ustima postao je još tvrđi, deblji. Onda je osetila kako je puni. Vrela, gusta sperma šikljala je u mlazevima pravo u njeno grlo. Gutala je, gušila se, slušajući ga kako nekontrolisano stenje dok joj se utroba grčila od uzbuđenja što radi nešto ovako, nešto zabranjeno, nevaljalo...

Kada ju je poljubio nekoliko minuta kasnije, uda već omekšalog i spakovanog natrag u pantalone, a pre nego što će upaliti motor, učinio je to tek ovlašno, očešavši njene usne svojim.

"Moram da ti kažem da si fantastična pušačica, Jeco", nasmešio se ponovo onako šarmantno, razoružavajuće, polako pokrećući auto i vraćajući se na drum. Izgledao je zadovoljno, srećno.

Ona... ona je izgledala... raščupano. Iz ogledala ju je posmatralo lice crveno od uzbuđenja, oči još uvek pune suza, maskara koja je tekla u dva mala, crna potoka niz nene jagodice. Izgledala je... raščupano i... jeftino i... strašno, strašno napaljeno. Andrej je ljubazno objasnio da će pre nego što dođu do restorana stati na pumpi kako bi mogla da ode u WC i popravi šminku. Slušala ga je ćuteći, dok je u ustima još uvek osećala ukus njegovog mesa, njegovog semena.


***

Izašla je iz toaleta i krenula prema kolima gledajući ga kako, sedeći za volanom sa nekim raspoloženo razgovara telefonom. Šminka je bila popravljena, kosa doterana, ali gaćice nije mogla da promeni. Koliko god da se brisala među nogama, gaćice su ostale natopljene, a njen hod na visokim štiklama još uvek nesiguran. Otvorila je suvozačka vrata i sela pored njega u kožno sedište a on je ćaskao sa svojom ženom i molio je da objasni deci da će kasniti zbog poslovnog ručka. Povukla je suknju na dole kada je sela, ali njegova ruka se spustila na njenu butinu i vratila je na gore. Kada ga je pogledala, zaverenički je namignuo i nastavio da razgovara sa svojom ženom.

***

Hrana je sva imala neobičan ukus. Bila je gorka i neprepoznatljiva, bez obzira da li je u pitanju bilo meso, sos ili prilog. Samo je vino delovalo kao nešto što ima smisla i njime je obilno spirala zalogaje niz grlo koje joj se sada stezalo. Četvorica muškaraca koji su sa njom delili sto bili su u mnogo boljem raspoloženju. Andrej joj se smešio i s vremena na vreme upućivao značajne poglede. Direktor je najviše pričao - i najviše pio - od svih. Ostala dvojica, tehnički direktor i direktor marketinga pridruživala su mu se u glasnom smejanju, grubim šalama i sve češćim aluzijama na Jelenin izgled.

Činilo joj se da je u pitanju neka vrsta testa. Bilo je ovo muško društvo, društvo ljudi koji su već dugo radili zajedno i sada je ona, kao jedina žena i najmlađa među njima trebalo da pokaže da može da pije i psuje kao i bilo ko od njih. Nije joj se psovalo, nije joj se ni sedelo sa njima jer se videlo da Andrej samo čeka pogodan trenutak trenutak da se pozdravi sa svima i ode svojoj kući i porodici. Zato je pila. Pridružila se svakoj njihovoj zdravici, kucajući se sa svakim od njih i ne odbijajući ni jednu ponudu da joj dopune čašu.

Kada je Andrej zaista i ustao i pozdravio se sa njima, posebno se obraćajući njoj i govoreći joj da mu je baš drago da su imali priliku da se bolje upoznaju, u njoj kao da više nije bilo energije da reaguje na bilo šta. U sebi je mislila kako ju je na brzinu smotao i iskoristio, kako bi svakog trenutka mogla da mu prospe vino po licu, po košulji, po preponama i da mu poruči da pozdravi svoju ženicu, da ga osramoti pred svima ali nije. Nije se plašila za posao, samo se osećala glupo i iskorišćeno. I još uvek napaljeno. Bila je ljuta na sebe što je bila svesna kako je svaki od muškaraca odmerava dok je stajala ispred Andreja koji ju je držao za ruku dok su se opraštali, bila je ljuta što su pogledi koji su klizali po njenoj suknji, čarapama i bluzi u njoj izazivali male drhtaje uzbuđenja.

Ali ko ga jebe, rekla je sebi, neka me gledaju, neka vidi šta gubi, neka vidi šta je propustio time što se zadovoljio jednim pušenjem u kolima, pušenjem na brzinu, kao da je srednjoškolac. Ako nije imao hrabrosti da učini ništa drugo do da istrese svoju spermu u njena usta onda je nije ni zaslužio.

***

Andrej je otišao a vreme se posle toga izdužilo kao senka u kasno popodne. Više nije bila svesna koliko su dugo sedeli u separeu na spratu restorana u Košutnjaku. Delovalo joj je kao da vreme stoji jer restoran je sve vreme ostajao neobično prazan, njihov sto jedini za kojim je bilo gostiju, sa kelnerima koji kao da su služili samo da donesu nove flaše vina.


Kada joj je direktor rekao "Dobro, Jeco, jeli smo, pili smo, zezali smo se, hajde sad malo da se bavimo poslom" prsla je u smeh. Njegova izjava delovala je tako apsurdno posle svega što se dešavalo da nije mogla da zaustavi kikotanje.

I oni su se smejali i ponovo kucali vinskim čašama, a kada je direktor spustio ruku na njenu butinu prvo što je osetila bila je rezignacija. Da, pomislila je, ovo je posao na koji misli, dakle nisam poludela.

Pogledala ga je, iznenađeno, uvređeno, ali on nije sklanjao ruku.

"To je dakle posao na koji mislite? Zato sam morala da dođem čak u Beograd?"

Direktor ju je posmatrao nadmeno, pijano, ponovo je otpio iz svoje čaše, ne pomerajući ruku sa njene butine. "Znaš ti dobro, mala zašto si ovde. Nemoj sad samo da mi izigravaš neku finoću..."

Ponovo je osetila da joj lice gori. Ovoga puta stid je bio dopunjen besom. Bila je besna na njega, na Andreja, na sebe što je joj među nogama još kuvalo, što joj je još trebalo...

"Kako vas nije sramota", procedila je kroz zube. Druga dvojica su se glasno smejali nekoj priči koja se nje nije ticala, ali direktor ju je i dalje drsko posmatrao, stežući joj butinu sve jače.

"Jelena...", započeo je. "Mislim da je i tebi jasno kako stvari ovde funkcionišu..." Odložio je čašu na sto. "A ako ti nije jasno, verujem da će ti Andrej sve objasniti. Hoćeš da ga zovem telefonom, da popričaš sa njim?"

Posmatrala ga je sa mešavinom besa i gađenja. Andrej? Kakve veze sad ima Andrej kada je on otišao kući svojoj ženici i dečici i ostavio je napaljenu, nezadovoljenu, sa ukusom sperme još uvek u ustima, ukusom koji ni svo vino nije moglo da spere.

"Ne misliš valjda da si jednim pušenjem u kolima odradila sav posao za danas, Jelena?" pitao je namigujući joj kao da su najbolji drugari.

"Sram... sram vas bilo" promucala je dok su druga dvojica direktora dizala galamu pričajući sa kelnerom koji je bio na donjem nivou.

"Hajde, hajde, mala, nemoj da se sad foliraš, Andrej je dojavio da si prijemni ispit kod njega u kolima položila sa visokim ocenama."

Lice joj je gorelo, a u glavi joj se vrtelo. Činilo joj se da će propasti u zemlju, da nikada više neće moći da se digne sa ove stolice, da je noge više nikada neće držati.

A on je iznenada uhvati za ruku i povuče za sobom. Gotovo je izgubila ravnotežu posrćući za njim.

"Vreme je da vidimo kako si se spremala za druge predmete" kliberio se on, vodeći je odlučnim koracima prema toaletu.

Bila je zapanjena. Bila je zapanjena njegovom drskošću. Bila je zapanjena što posle toliko vina i sramote uspeva da hoda na visokim štiklama, što mu dopušta da je, držeći je za ručni zglob vodi ka vratima na kojima su bili nacrtani stilizovani gospodin i dama. Trebalo je da nešto kaže. Da ga zaustavi, da mu objasni koliko greši u vezi sa njom.

***

Toalet je bio čist i mirisan, lepo osvetljen. U njemu je svirala nežna, tiha muzika. Direktor se osećao na vino dok joj je zavlačio ruku pod suknju. Pokušavala je da ga odgurne, ali njeni protesti bili su tihi, slabi, simbolični. Zapanjeno je posmatrala samu sebe negde iz nekog udaljenog kutka svesti kako dopušta ovom drskom, pijanom muškarcu da je ispipava kao nekakvu drolju.

"Nemojte..." šaputala je, stideći se od sebe, od kolega koji su ostali sa druge strane vrata. "Ja nisam takva..."

Njemu je ovo bilo užasno smešno i za trenutak je zaista i zastao, odmerio je celu pogledom a zatim počeo da otkopčava pantalone.

"Sad ćemo to odmah da proverimo, mala. Hajde, klekni da te ispitamo."

Posmatrala ga je osećajući kako joj se oči pune suzama. Zar je ovo zaslužila, zapitala se. Zar je ovo bio rezultat njenog ponašanja na poslu, napora da bude profesionalna i poslovna?

A dole, između butina osećala je kako je vruće, mokro, kako je klizavo i odgovor se sam oblikovao u njenim mislima.

"Klekni dole da te sad ne bih išamarao, droljice. Dosta si se folirala" preteći je prošaputao direktor. "Andrej nam je objasnio kakva si ti, zato nemoj da gubimo vreme".

Mogla je da se okrene i ode. Mogla je da mu lupi šamar, da se okrene i ode iz ovog restorana, iz ovog grada, iz ove firme. Mogla je da mu pokaže koliko greši u vezi sa njom.

Umesto toga, polako, poslušno, gledajući ga u oči, spustila se na kolena.

***

Bio mu je slan i jako, jako ukrućen a Jelena ga je obrađivala snažno, žestoko. Rukom ga je držala kod korena, koristeći jezik i nakarminisane usne da obuhvati njegov nabrekli glavić. Pomodreo i osetljiv, bio je gladak u njenim ustima, a direktorovo muklo stenjanje saopštavalo joj je koliko dobar posao obavlja.

"Uhhh, mala, ti si rođena da pušiš kurac, a ne da sediš u kancelariji.... ne mogu da verujem da nam je trebalo ovoliko vremena da prepoznamo tvoje stvarne talente..." Govorio joj je ružne, uvredljive stvari koje su nju sada dodatno uzbuđivale. U nekoj drugoj prilici, ovaj muškarac je nije mogao imati. Bio je stariji od nje, arogantan i bahat. Uživao je da je vređa i ponižava. Ali danas, samo danas, ona je pristajala, pristajala na sve. I na to da je sa obe ruke uhvati za kosu i navuče na svoj ud do kraja, tako da se gušila od mesa i sokova koje je ispuštao. Hvalio ju je da dobro puši, ali sada se ona samo borila za vazduh.

"Voliš ovo, kurvice? Voliš da budeš jebana u usta, a? Kaži mi!!" viknuo je na nju i povukao joj glavu unazad. Sada je gledala na gore dok ju je držao za kosu. "Kaži mi!!!" ponovio je nestrpljivo.

"...volim..." prošaputala je postiđeno, osećajući da iz nje curi.

Grubo ju je podigao na noge i gurnuo prema umivaoniku. Popeo ju je na mermernu ploču, zadigao joj suknju i raširio noge.

"Mala, obukla si se kao neka porno kurvica, sviđa mi se što si se dobro pripremila za današnje sastanke" Pocrvenela je još više kada je uhvatio rukom njene gaćice i grubo ih povukao niz njene butine.

Prineo ih je licu i pokvareno se nasmešio osetivši kako jako mirišu.

"Vidim da se dobro razumemo", rekao je i bacio ih na pod.

Jelena je glasno zajecala kada se nagnuo i zalepio jezik za njeno vrelo međunožje. Rukama je mazio njene butine kroz tanki materijal čarapa a jezikom brljao po njenoj intimi. Nije bio tehničar, skoro da nije imao pojma šta tamo dole radi, ali ona je sada bila toliko napaljena da ju je svaki dodir izluđivao. Kada je osetila prst mokar od njenih sopstvenih sokova i njegove pljuvačke kako joj prodire u anus, pokušala je da se izmigolji. Nije popuštao.

"Nemojte..." zastenjala je, "nemojte tu, boli me. Nisam to nikad radila..."

Njemu je i to bilo smešno. Nastavio je da prstom prodire u njen anus dok je ona pokušavala da obuzda jecaje. Nije želela da je napolju čuju ali i da su je čuli ne bi znali da kažu je li u pitanju bio bol ili nešto drugo.

Ni sama to nije znala. Prst mu je bio mokar i klizav i ulazio je u nju lakše nego što je smelo da bude, a njegov jezik koji je i dalje palacao po njenim usminama i klitorisu terao joj je utrobu na grčenje od zadovoljstva.

"Vidim da ti se predjelo dopalo", rekao je pridižući se, "pa da onda pređemo na glavni obrok."

Raširio ju je, jako, gurnuvši je unatrag tako da se oslonila o ogledalo na zidu, a dole joj je grubo uterao svoj ud. Nije bio ni pažljiv, ni nežan, ali Jelena je sada bila toliko mokra, toliko otvorena da  nežnost nije ni želela.

"Voliš da se jebeš ovako, a?" pitao ju je dok je jako radio kukovima, "Voliš da se jebeš kao droljica u veceu?"

Jelena je stenjala, sve glasnije, gubeći kontrolu nada sobom. On joj je stavio ruku na usta, a ona usisa njegov palac. Sisala ga je i obrađivala jezikom dok joj je njegov ukrućeni ud jakim ubodima cepao utrobu.

"Tako, droljo mala, tako, pokaži mi kako voliš seks. Zaradi svoju platu."

Stenjala je osećajući kako joj utroba postaje sve vrelija. Bio je u pravu. Jebao ju je kao drolju, u veceu restorana u kome su svi znali šta se dešava iza zatvorenih vrata, a ona je na to pristajala, ona je ovo želela...

Želela je... želela je da svrši. Vrtela je kukovima i lomila ga dok se on u nju zarivao sve brže i nepažljivije. Trebalo joj je još malo, još samo malo...

Ali on odjednom izađe iz nje. Povukao ju je za kosu, grubo, snažno, naterao je ponovo na  kolena ispred sebe. Otvorila je usta kao poslušna porno drolja, da ponovo primi njegov ud, ali to nije bilo ono što je on planirao.

Držeći je za kosu jednom rukom, drugom je jako radio gore-dole po svom udu. Čula ga je kako reži, kako stenje a onda su vreli mlazevi počeli da padaju po njenom licu. Refleksno je zatvorila oči, najviše od stida, stida pred samom sobom, a on ju je i dalje prskao. Njegova sperma padala joj je po licu, po kosi, zalio ju je kao neku poslušnu kurvu na kraju dobro obavljenog posla.

Dok je vraćao svoj ud u pantalone, Jelena je rukom brisala seme sa lica. Ustala je sa kolena, nesigurna na nogama i još uvek nezadovoljena. Bilo je gotovo, pomislila je, i opet sam izgubila... On je pogleda.

"Umij se malo, kurvice. Imaš da odradiš još ovu dvojicu i za danas je dosta."

***

Silovanje. Da, ovo je bilo silovanje, pomislila je. Silovanje na koje sam pristala. Silovanje koje sam sama sebi namestila, u kome sam sama učestvovala.

Učestvovala sam dok sam klečala na podu vecea, drkajući i pušeći naizmenično dva kurca dvojice direktora koji su me svaki čas nestrpljivo vukli za kosu svaki na svoju stranu.

Dok sam ih puštala da mi zadižu bluzu i vade sise iz čipkastog brushaltera. Dok sam im dozvoljavala da mi stežu i uvrću otvrdle bradavice tako da zastenjem od bola i od zadovoljstva.

Ponovo su je digli na mermernu ploču umivaonika, namestili je u najkurvinsjskiju pozu, sa raširenim nogama i kosom koja se rasula preko ivica. Jedan je uleteo u nju svom snagom, a drugi ju je držao za kosu i šamarao svojim udom po licu. Onda je i on ušao u njena usta i sada su je sinhronizovano uzimali sa obe strane.

Tako je i doživela orgazam, iskorišćavana kao najjeftinija drolja od strane dvojice pijanih direktora. A oni su se menjali. U usta je dobila ud sav vlažan od njenog sopstvenog svršavanja, dok ju je onaj koga je ustima ukrutila da bude tvrd kao kamen sada dole rasturao. Onaj prvi ju je terao da ga liže ceog, da mu sisa testise, dok joj je prstima stezao i mrvio ukrućene bradavice govoreći joj kakva je drolja. Njegov kolega joj je smaknuo cipele sa stopala i strasno joj sisao prste na nogama kroz njene skupe crne čarape. Ponovo je svršila, usta zapušenih muškim mesom, stenjući prigušeno, kurvinjski.

Rasturali su je svom snagom. Ponovo su promenili pozu. Sada je stajala, oslanjajući se na umivaonik, dok joj je jedan od njih dvojice snažno ulazio otpozadi, a drugi je sedeo na mermernoj ploči i držeći je za kosu jebao u usta. Koristili su je za svoju nasladu, baš kao da su je iznajmili za novac, a ono što je u svemu bilo najviše postiđujuće bili su njeni orgazmi. Treći ju je pogodio dok joj je ovaj otpozadi šamarao guzove a onaj spreda ejakulirao po licu stenjući kao dete.

Potpuno ponižena i umazana morala je još samo da istrpi da još jednom bude isprskana po licu i kosi od svog poslednjeg ljubavnika. Slomljena od orgazama, mokra od znoja i muškog semena, klečala je na podu dok su se njih dvojica umivali, upasivali i, dobacujući joj vulgarne šale, izlazili iz vecea.

Direktor je ponovo ušao unutra i, mašući joj njenim sopstvenim gaćicama ljubazno saopštio da će joj kelner zvati taksi i da požuri sa doterivanjem jer mora da stigne na svoj prevoz.

"Mala, danas si se izuzetno pokazala", smešio se. "Tvoja karijera u ovoj firmi tek počinje. Obećavam ti da ćeš biti uspešna ako ovako nastaviš." Jelena je oblizivala usne, osećajući muški ukus na njima, pijana, rasturena, zbunjena i za trenutak zadovoljena.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 368 369 371 372 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:55:29
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.297 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.