Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:21:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 1 Član i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 364 365 367 368 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26611897 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Slatki grijeh
by: dreamer

Proslo je mnogo godina. Sjedim u kaficu u nasem gradu, gradu nase mladosti i cekam svog kuma da stgne. Namjerno sam dosla ranije da bih sredila utiske, da bi bila u stanju docekati ga sto lezernije. Razmisljala sam o nasoj proslosti, o nasim zajednickim tackama, zajednickim prijateljima i ljudima koji su ucinili da imamo te zajednicke tacke. Sjecam se kada smo nas dvoje, ja i moj decko sa kojim sam tada vec zivjela par godina, odlucili da se vjencamo. Tako sam zeljela da nam Nenad, njegov najbolji drug, bude kum i moja radna koleginica, mala otkacena crnikica kuma, no njih dvojica su tada bili bezrazlozno posavadjani i moj dragi je govorio:"Nikad, nikad, dok god zivim, necu se pomiriti s njim! Prihvati to! Gotova prica! Kumovi ce nam biti Marko i njegova zena!" Vec je tada islo sve nevaljalo, islo je od trenutka kada sam ga upoznala, ali, bila sam luda za njim, nisam vidjela dalje od njegovog nosa, pokoravala sam se svakoj  njegovoj zelji, zeleci da ga usrecim.
"Ali, ja zelim Danielu za kumu!" prosvjedovala sam.
"Zao mi je ribice, ali kada sam pitao Marka da mi bude kum, i njegova zena je bila prisutna i pocela je da vristi od srece govoreci kako je oduvijek zeljela da nekome bude vjencana kuma! Sta ima veze, ionako nisi jos ni pitala Danielu!"
Ako bih prosvjedovala, svadjali bismo se, te sam radije prihvatila stvari kakve su. Marko je bio vrlo sarmantan muskarac i potpuno svjestan toga, bio je dominantan u svemu, volio je da dijeli savjete, cak i kad ga niko za njih ne pita. Njegova zena je slijepo prihvatala svaku njegovu ideju, svaku njegovu zelju, bila je zena koja skoro da i nije imala svoje ja, jer se sav njen zivot svodio na to da zadovoljava Marka i djecu. Podsvjesno sam znala da sam krenula tim putem, ali u to vrijeme jos nisam to htjela ni sebi da priznam, mada sam bila potpuno svjesna njenog polozaja. Uglavnom, nase vjencanje je proteklo, nisu nas bas nase familije podrzale u tome, moji tvrdeci da sam kao odlikasica u skoli, savrsena radnica u bolnici, obozavana od kolega i koleginica, obozavana od sefa, mogla da prodjem daleko bolje. Svi su mi govorili da sam i ljepsa i zgodnija i pametnija od njega, a ja nista to nisam vidjela. Polako sam se odvajala od svih jer mi je smetalo da stalno nesto ruzno pricaju o ljubavi mog zivota. Zato smo provodili puno vremena sa Markom i njegovom suprugom. Imali smo svoje uspone i padove, vise padova nego uspona. Zbog mnogih okolnosti koje nisu ovisile samo o nama, morala sam da odem na neko vrijeme van, u jednu evropsku zemlju. Za to vrijeme, moj muz se vratio boemskom zivotu, izlascima i zivotu nezenje. Uglavnom, razisli smo se. U medjuvremenu sam se vratila iz Svicarske i preselila u Beograd. Pocinjala sam zivot ispocetka, u novom gradu, a nekako, u sebi sam osjecala da ne pripadam vise nigdje. To je i razlog sto sam odlucila da se selim za USA. I eto, sada, nakon mnogo godina se vracam u posjetu. Sa kumom Markom nisam dugo bila u kontaktu, ali znam da je ostavio kumu i odselio, da je zivio par godina sa jednom zenom, onda se razisao sa njom, pa zivio sa drugom, mnogo mladjom od njega. Poznavala sam ju. Javila mi se jednom prilikom, ali mi se bas nije nastavljao kontakt s njom. Konacno, kum me kontaktirao licno i tako smo zapoceli neki, ispocetka vrlo zategnut odnos, koji je kasnije postao malo prisniji. Polako smo se opustili i pricali jedno drugom o svojim promasajima, planovima, ljubavima.
"Znas, ja moram nesto da ti priznam. " rekao je moj kum jednom prilikom. "Obecaj mi da se neces naljutiti!"
"Pa, nadam se da nisi ubio nekoga pa mi se planiras povjeriti!" pokusavala sam da se nasalim mada sam osjecala da cu saznati nesto sto mozda ne bih ni htjela da znam.
:Ma, ne! Rat i ubistva ostavljamo iza nas! Od sada, samo lijepe stvari! Samo me ljubav zanima! Nema vise ruznih stvari!"
"OK! Sad mi je odmah lakse!" salila sam se opet. "Pricaj onda! Ispovjedi mi se sine!"
"Znas, uvijek sam ti se divio...tvoje grudi, ni pre-malene ni prevelike, bas onako kako treba da budu, tvoja kosa...oci..tvoje usne..uh..kao da mame na poljubac...a guza....joj, izludjivala me tvoja guza....znas li koliko sam puta zmireci vodio ljubav sa bivsom zenom i zamisljao da si to ti....:
"Marko, ja...."Prekinuo me. "Pusti me da zavrsim! Zbog toga svega sam i pokusavao da ostanem na nekoj distanci. Zoran je bio moj prijatelj. Nikad to ne bi pokvario, ali bilo mi je tesko gledati te s njim. Bio sam lud za tobom, bio sam ljubomoran, strasno ljubomoran na Zorana koji te imao onako milu, a bolja si po svemu od njega ....."
"Marko, ja ne znam sto da...." Ponovo me prekinuo." Nemoj nista da kazes. Znam da nije trebalo ni da ti kazem. Nikad ne bi ni znala. U ono vrijeme si bila luda od ljubavi prema Zoranu, nista i nikoga osim njega nisi vidjela. A varao te kao niko nikoga. Mrzio sam ga sto te ima, mrzio sam ga sto te vara. Nista se medju nama ne mjenja, ali morao sam da ti kazem." zacutao je.
"U redu je. Drago mi je da znam." Nastupila je neprijatna sutnja nakon koje ni jedno nije znalo sto bi reklo. Pozdravili smo se i prekinuli razgovor. Slijedeci put kada smo se culi, upitao me je:"Kumo, reci mi nesto. Ako bi dosla ovamo na godisnji ili u posjetu, da li bi otisla samnom...."
"Gdje, kume?"
"Da li bi otisla na ljetovanje samnom...da odemo negdje gdje ne znamo nikoga, da pricamo, da se opustimo, budemo bas ono sto jesmo, bez pretvaranja...ne moramo otici kao par ako ne zelis....mozemo biti prijatelji...bliski prijatelji...."
"Ne znam. U stvari, milsim da se ne bih usudila na takav korak..."
"Zasto?"
"Pa, nisam ni ja od kamena. A ti, ti si sarmantan i privlacan..."
"Hej, pa ne bi te ja ni na sta prisilo! Ne bi te silovao! Pa ne mislis valjda...."
"A od kud znas da ja tebe ne bi..." Poceo je da se smije.
"Promjenila si se puno. Sazrela si. Onda si bila nezrela djevojka, a sada si ...."
"Marko, ista sam ja, samo onda nisam imala pravo glasa, zbog moje zaljubljenosti, zbog silne zelje da se ne svadjamo, isla sam linijom manjeg otpora i prihvatala sve sto Zoran zeli, naucila se da moje zelje i potrebe potisnem i sakrijem..a to ukljucije one najobicnije, najosnovnije potrebe, pa sve do slozenih potreba, ukljucujuci i sexualne. Sada sam naucila da cijenim sebe i one koji postuju moju licnost, moje zelje I potrebe."
    I sada, sjedim u kafeu u nasem gradu u cekam ga da dodje. Pijuckam kafu i sok i razmjenjujem poruke sa prijateljicom koja mi je kad sam joj ispricala za Marka, rekla:"A stvarno je zgodan i jebozovan! Meni se cini da ce tebi kum da ga smjesti samo tako, sreco moja!" Znala je da idem malo ranije, pa me iz tog razloga i zezala saljuci mi bezobrazne poruke:"Jel' kum potvrdio kumstvo!"
Salim se i sama:"Ma ne zezaj! Nije kum dugme!"

NIje dugme, nego sexi muskarac!" Smijesim se dok citam, te se trgnuh kada mi on pored uha prosaputa:" Ti kao da dobijas ljubavne poruke, tako se slatko smijesis vec 10 minuta!"
"10 minuta?!!?"
"Da, dosao sam malo ranije i kad sam vidio da se smjesis i pises, odlucio sam da te malo gledam i uzivam, a ujedno i da ti dam  priliku da zavrsis zapoceto!"
Smjesio se. Ustala sam. Moje ruke su bez moje kontrole poletjele prema njegovom vratu. Savio je ruke oko mog struka i podigao me. Drzeci me tako, ovlas mi je usnama dodirnuo usnu skoljku i prosaputao:"Jos si ljepsa ovako zrelija...."
       Kada smo sjeli i narucili pice, poceli smo da razgovaramo opustenije.
"Zdravo prijatelju! Upoznaj me sa svojom plavusicom!" zaculo se iza mojih ledja.
Markov izraz lica nije mogao sakriti da je iziritiran muskarcevom pojavom, pa mi je to pomoglo da potpuno oslobodim kucku u sebi i kurvanjski se masmijesim  i preduhitrim Marka, rekavsi:" Ja kad hocu da se upoznam s nekim, ne trebaju mi prijatelji za to! Sama pridjem i predstavim se! Bas kao i sada!" Pruzila sam mu ruku i rekla:"Ja sam plavusica! A ti?"
"Ja sam Medo! Nego, kako ti je ime? Plavusica nije sigurno! "
"Nije ni tvoje Medo, pa si mi se svejedno tako predstavio!"
"Naravno, imena nisu ni vazna! Nego, gdje si se ti plavusice skrivala sve vrijeme! Prvi put te vidim!"
"Pa, Medo, mozda si spavao zimski san dok sam ja odrastala u ovom gradu!  Cuj, drago mi je da smo se upoznali, Medo! Sada bih te nesto zamolila. "
Nisam pravo ni zavrsila, on je rekao:"Samo reci!"
"Pa, znas, vec dugo pokusavam da smuvam Marka i maloprije za malo da pristane, i ti se pojavis i pokvaris mi trenutak. Ako nije problem, ja bih voljela da nastavim gdje sam prekinuta. Namignula sam mu i dalje se smjeseci. Ustao je od stola gdje je bez poziva sjeo i samo rekao:"Naravno, kako da ne! Pozdravljam vas, drustvo!" Udaljio se s kiselim osmijehom.  Kad je napustio kafic, pogledali smo ze i prasnuli u smijeh. Samo 10-ak min kasnije, dve djevojke i muskarac su nam prisli. "Ena! Jesi li to ti? Ne mogu da vjerujem! Prepoznala sam svoju nekadasnju radnu koleginicu. Pozdravile smo se. Ona i njeno drustvo su sjeli za nas stol na 10-ak min i samo sto su otisli, ponovo nam je neko prisao.
"Hajde da odemo do hotela na rucak, kumo!" rekao mi je Marko cim se drustvo razislo.
"Pa, vidis da necemo na miru moci ni rucati! "
"kad si atraktivna, kumo.."
"Ma, ne zezaj me! Pored svega, moje prijateljice me cekaju za rucak. Mislila sam da cemo popiti pice i razici se.."
Razocarenje mu se ocitovalo na licu.
"Marko, nije ovo kraj. Ovo je pocetak! Popit cemo mi pice opet, ispricati se, znas", rekla sam mu spustivisi svoju saku na njegovu.
"Ok! Hajde onda dodji veceras kod mene na veceru. Ionako moras da vidis moju novu kucu." odmah je predlozio.
"Dobro!"
"Doci cu po tebe..."
"Ne! Sama cu doci! Daj mi adresu."
"Pa nisam bilizu. Ja sam skroz na periferiji. Nemas auto..."
"Taxi, bato! Taxi!" cerekala sam se.
Odvezao me do prijateljice kod koje sam odsjela, sjedili smo jos pola sata u automobilu i caskali, Nijemu se nije odlazilo a i meni je bilo prijatno. Na odlasku, poljubio je svoj prst i njime samo ovlas dotakao moje usne.

Kuca moje prijateljice nije bila u centru grada te je trebalo da pjesacim nekih 10-ak minuta do taxi stajalista. Moje visoke stikle i nisu bas za tu vrstu egzibicije. Samo sto sam to pomislila, uz skripu kocnica se pored mene zaustavlja automobil i ugledah poznati smijesak svog nekadasnjeg radnog kolege. Istrcao je iz automobila i grleci me rekao:"Neces mi vjerovati, po nogama i guzi sam te prepoznao!"
"Ma daj! Sta pricas!"
"Kunem ti se! Sreo sam ti danas bivseg muza i rekao mi je da si tu. Od tada mi svako malo padnes na pamet i bas sam razmisljao o tebi. sjetio sam se kako smo se svi muski na poslu palili na tvoje noge i guzu i u isti tren ugledam bas te noge i guzu...ah, sudbinoooo!" Kad smo se pozdravili, ponudio mi je da me odveze kud trebam da idem. Ipak sam otisla s njim samo do centra jer sam zeljela da kupim neko vino. Ulazeci u prodavnicu alkohola, razmisljala sam o prednositma i nedostacima zivota u malom gradu u kojem se svi medjusobno znaju. Poslala sam Marku poruku:"Bijelo ili crno vino?"
Stigla mi je poruka nazad:"Ne kuzim! Sta bijelo ili crno vino?"
"Koje da donesem?"
"Ne nosi nista! Sve imam!"
Bacivsi pogled na police sa alkoholim, ugledala sam Prosek i prisjetila se nekih lijepih trenutaka uz Prosek. To mi je bilo omiljeno pice. Dok su ga drugi pili kao desertno vino, ja sam ga pila prije i poslije obroka, prije i poslije sexa, prije i poslije razgovora....bilo mi je to najomiljenije, u stvari, jedino pice koje sam konzumirala u svoje vrijeme. I danas po nekad popijem crni Wermuth, jer ga u USA lakse pronadjem, a po okusu mi je najslicniji Proseku. Ipak sam pronasla dobro crno vino i flasu Proseka, te krenula prema taxi stajalistu. Sagnula sam se prema prozoru taxija, gdje je taxista rijesavao neku ukrstenicu sjedeci za volanom taxija; podigao je glavu i moj pogled se sreo sa predivnim tamnim, prodornim ocima muskarca koga sam nekad davno poznavala. Zdravo, nasmijesila sam se. Izasao je iz automobila, zagrlio me. Pozvao me da popijemo pice, ali sam obecala da cemo ga popiti drugom prilikom. Rekla sam mu adresu gdje trebam da idem:"Aaah, pa ides kod Marka!" Prasnuli smo u smijeh! "Eto, i da hocu da nesto sakrijem, ne bi mogla!"
         Ispruzila sam ruku da pozvonim, no prije nego sto sam imala priliku da pritisnem zvonce, Marko je otvorio vrata, odmjerio me od glave do pete i privukao me u zagrljaj. Jednom rukom me prigrlio oko ramena dok je drugu drzao nisko na mojim ledjima, samo par cantimetara iznad guze. Cvrsto me drzao. Naslonila sam glavu na njegove grudi. Konacno se odvojio od mene. Pruzila sam Marku kesu sa picem. Zavirio je unutra i namrstio se. Jesam li ti rekao da imam sve. Pogledom je pokazao prema trpezarijskom stolu na kojem se u jednoj posudi za led nalazo Prosek, a u drugoj vino. Na njegovoj kosulji sam primjetila tragove mog ruza, bas tamo gdje mi je glava bila samo trenutak ranije. Pokusala sam da to ocistim rukom i samo jos vise razmsljala svoj ruz. Marko se smijesio i rekao:"Mozes da ostavis tragove svog ruza gdje god zelis, na mom tijelu ili na mojoj odjeci...." Upitao me zelim li kafu prije vecere. Sjedili smo na sofi i caskali pijuckajuci kafu.  Dnevna soba je bila osvjetljena samo lampom u uglu i tv-om. Opustila sam se i izula cipele jer su mi stopala postajala umorna. Smjesila sam se:"Vidis sto mi, zene trpimo zbog ljepote!" Sagnuo se i podigao moje noge sebi u krilo, a zatim poceo njezno da prelazi prstima preko mojih noznih prstiju i da ih masira. Njegovi prsti su klizali po svili mojih carapa. Zatvorila sam oci i osjetila toplinu njegovog daha na svom stopalu. Povukla sam nogu kao da me necim osinuo.
"Hej, ne boj se! Necu ti ja uciniti nista sto ne zelis. Necu ti uciniti nista silom."
"Znam...."
Nije da mu nisam vjerovala, ali nisam vjerovala sebi.
"Hajde da veceramo." rekao je tiho i uzeo me za ruku.
"Prosek?"
"Da." prosaputala sam. Izvadio je viski iz frizidera i sipao sebi nakon sto je meni pruzio casu proseka i rekao:"Izvoli! Sa dve kocke leda, koliko me sjecanje sluzi.""Marko, kako si to sve zapamtio?"
"Kako ne bi zapamtio. Znas da pamtim neke nase razgovore, pamtim tvoj izraz lica, pamtim svaku rijec i nacin na koji si ih izgovorila. Kod moje kuce je u ono vrijeme moglo biti bez Stock-a jer to smo pili ja i kum, ali Proseka je moralo biti i to nikad nisam zaboravio kupiti..."
Tokom vecere smo caskali prijatno. Nakon sto smo zavrsili, Marko me proveo kroz kucu da mi pokaze kako je sto uredio, a onda je otvorio balkonska vrata, uzeo nase pice u ruke i rekao:"Dodji da vidis kakav pogled imam, znam da to volis...." Vani je vec bila mrkla noc,nebo puno zvijezda, a ispred nas su se vidjela svjetla grada kao na dlanu!" Udahnula sam duboko miris ljetne noci koji nigdje nije takav kao u nasem gradu i otpila gutljaj pica. Spustio je svoju casu na ogradu balkona i stao iza mene, obuhvatio me rukama oko struka, spustio je usne na moj vrat. Dahom i ovlas usnama mi je milovao potiljak . Osjetila sam njegovu muskost na svojoj guzi. Njegove ruke su me privlacile sve blize, njegove usne su sve zahtijevnije sarale mojim vratom, njegovi kukovi su se pomjerali prema meni dok me privlacio sve blize. Ruke su mu setale po meni. Spustio je dlanove na moje grudi i stegnuo ih dok me je pritiskao kukovima. Nisam mogla da prikrijem uzbudjenje, izvijala sam se i namjestala dok mi je ljubio i grizao vrat. Spustila sam ruke prema unazad , na njegove butine i dok sam mjesala kukovima, povlacila sam ga prema sebi. Isprekidano je disao stenjuci. U jednom trenutku, zadnjim dijelicem svijesti sam pomislila:"Ovo bi sad trebala prekinuti", ali nisam ucinila nista. Samo sam prosaputala:"Marko, ovo je ludost. ne bi...." Okrenuo me prema sebi i spustio usne na moje. Ljubio me sve strastvenije, uzvracala sam. Prsti su mi podrhtavali dok sam pokusavala da mu otkopcam kosulju. Pocela sam da mu ljubim grudi, da ih grizem. Rukama sam istrazivala njegovo tijelo. Otkopcala sam mu hlace. Grizao mi je vrat. Povlacila sam njegove hlace prema dolje. Oh, zastenjala sam glasno kada je njegov kurac iskocio. Pokusala sam da sklopim prste oko njega, ali nisam mogla potpuno. Nije bio predugacak, ali je bio poprilicno debeo. Moja utroba je pocela da pulsira, pickica je vlazila sve vise, bradavice su poskocile . Morala sam ga okusiti. Pocela sam da se spustam. Zadrzao me je. "Pusti me...molim te, samo malo....." Zavukao je prste u moju kosu i prepustio mi se. Cucnula sam i pocela da uvlacim njegov kurac u usta. Grizla sam ga, lizala i sisala uzivajuci. Stenjao je glasno i navlacio me na svoj kurac. Osjetila sam kako mu je kurac jos vise ocvrsnuo. Naglo me povukao za kosu izvukavsi svoj kurac iz mojih usta. "Svrsit cu! Ne smijem!"
"Hej, pusti me da ga mazim...pusti me...."
"svrsit cu odmah ako nastavis!"
"Pa svrsi, ne idem ja jos nikuda!" nasmijesila sam se i ponovo usisala njegov debeli kurac. Njezno sam mu gladila jaja prstima. Sisala sam mahnito. Ponovo je pokusao da mi ga izvuce iz usta zastenjavsi promuklo:"Evo, sad cu...." Otela sam mu se u ponovo ga uvukla u usta. Explodirao je duboko u moje grlo. Progutala sam sve i kap sperme, oblizala sam njegov kurac i jaja mljackajuci. Njegov kurac se nije ni spustio potpuno, a vec je ponovo bio cvrst. Povukao me za kosu. Ustala sam. Poceo je da me ljubi grizuci mi usne, a zatim me podigao. Ovila sam ruke oko njegovg vrata i noge oko njegovog struka. Unio me u kucu i spustio na sofu. Zadigao mi je suknjicu i dotakao moju butinu iznad samostojecih carapa. Razmaknuo mi je gacice sa mokre pickice i poceo da me lize. Njegov jezik je palio moju kozu. Prodirao je jezikom u mene,a zatim mi grickao i lizao klitoris. Dok je lizao klit, zavukao je svoja dva prsta u moju pickicu, kruzio je njima duboko nabijenim u mene, a nakon toga me poceo jebati njima zestoko. Uzdisala sam, stenjala, izvijala se, povlacila ga za kosu pokusavajuci da mu bez rijeci dam do znanja da sam spremna, ali se svaki put oslobodio mojih ruku, uhvatio bi moje prste usnama i oblizao ih a zatim nastavljao da me izludjuje. Svako malo bi se pridigao i grizao mi grudi i vrat. Obozavala sam to. Drzao me tako cvrsto. Stavio bi me sebi u krilo i dok mi je ljubio grudi, uvrtao moje bradavice ili ih zestoko grizao, ja sam, sjedeci mu u krilu, mjesala kukovima, pokusavajuci da se nabijem na njegov kurac. Svaki put kad bi osjetila njegov debeli glavic na ulazu, zajecala bih od slasti , ali on bi me svaki put pomjerio i odlozio to za cim sam zudjela. Ustao je samnom u svom krilu i odnio me u spavacu sobu. Ostavio je vrata otvorena, te je slaba svjetlost dopirala iz dnevne sobe i spustio me na krevet.
"Sacekaj samo trenutak", prosaputao je i napustio sobu. Vratio se sa mojim prosekom i svojim picem. Otpila sam gutljaj. Promatrala sam ga. Bio je uzbudjen, i bilo je ocigledno da pokusava da odgodi trenutak. Sjeo je na rub kreveta i promatrao me. Osjecala sam se neprijatno. Skupila sam noge i pokusavala da se pokrijem. Uhvatio me za ruku i prosaputao:"Pusti. Pusti me da te gledam...Kleknula sam na krevetu pored njega i skinula moju, ionako vec otkopcanu kosulju i zadignut grudnjak. Otkopcala sam suknju i svukla ju preko glave. Ustala sam, stala pored kreveta i svukla tangice, te prosla s druge strane, popela se na krevet i na koljenima mu prisla odostraga. Pocela sam da mu ljubim potiljak i da mu svlacim lanenu kosulju. Moji prsti su sarali njegovim grudima. Ponovo sam otkopcala dugme na njegovim hlacama, a zatim ciferslus. Prosla sam ispred njega, povukla ga da ustane i povukla njegove hlace i bokserice prema dolje. Kurac mu je bio na pola dignut. Skinula sam ga i pogurala ga nazad na krevet. Legao je na ledja. Poceli smo da se ljubimo, najprije njezno , pa sve strastvenije. Popela sam se na njega, zakoracivsi ga. Ljubila sam mu grudi, grickala bradavice i trljala svoju mokru pickicu po njegovom, sve tvrdjem kurcu. Kada je bio u punoj erekciji, liznula sam ga a zatim pocela da lizem njegova jaja, nadrkavajuci mu debeli kurac. Uhvatio je moju ruku kojom sam gladila njegov kurac i odmaknuo ju, prosaptavsi:"Ne zuri se! Necu jos!" Kada sam prestala da lizem jaja i usisala kurac, ponovo me njezno odgurnuo i okrenuo se na stomak, cerekajuci se:"Hajde da te vidim sada!" promuklo je stenjao. Zakoracila sam ga i pocela da grickam njegovu guzu. Jezikom sam pocela da prodirem izmedju njegovih guzova  i oblizujem mu cmar. Lizala sam sve zesce.....Onda sam se pomjerila i pocela da mu lizem vrat. Povukao me sa sebe tako da sam lezala ispred njega. Ponovo je poceo da lize moje grudi, da ih grize. Izivijala sam se zeljno ocekujuci da pocne konacno da me jebe, ali, cinilo se da se on zabavlja uspaljujuci me  sve vise. Ponovo se zavukao medju moje noge i lizao me, grizao mi klitoris i nabijao svoje duge prste u mene tucajuci me njima. Svrsila sam za cas, ali on nije prestajao, nastavio bi da me lize i rastura mi pickicu prstima i jezikom. Okrenuo me na stranu i zalegao iza mene, trljajuci me svojim vlaznim, cvrstim kurcem po guzi i nabijajuci ga izmedju mojih nogu, ali cim bi poceo brze da dise, odmicao bi se od mene i usporavao tempo. Ludjela sam od zelje da ga osjetim u sebi. "Uzmi me!" stenjuci sam rekla izvijajuci se. Zavukla sam ruku od naprijed, masirajuci klitoris dok mi je on i dalje zavlacio kurac izmedju nogu, samo mi trljajuci picu. Pomjerila sam ruku dublje i usmjerila njegov kurac na ulaz u svoju pickicu nabivsi se na njega, Oh, vrisnula sam od slasti. "Proklet bio ako sad ne nastavis!" jauknula sam. Polozio je ruke na moje kukove i poceo da me tuca zestoko. “Oh, tooo! Too!” Jaukala sam izbezumljeno. Nabio se jace u mene i okrenuo nas. Sada sam bila na stomaku , on na meni i tucao me tako lezeci na meni, grizuci mi vrat na potiljku. Sapnuo je zadihano:"Jesam li ti pregrub?" "Oh, ne..ne...ne stedi me.."Izvadio ga je iz mene  i povukao me da kleknem. Odmah sam se spustila, kao kuckica, zadigavsi guzu i zamrdavsi njome:"Ne stedi me! Daj mi sve sto imas!"Njegov kurac je probio do dna, zarivsi se do maternice. Vrisnula sam od slatkog bola. Nabijao me kao zivotinja. Moj orgazam je dosao tako brzo, zatim drugi, pa treci...Zabio se u mene najdublje moguce i poceo da me puni vrelom spermom, sto je izazvalo novi orgazam kod mene. Pali smo na krevet, jos uvijek spojeni, dahcuci kao dva zedna pseta, a onda nas je okrenuo na stranu i dalje zarven u mene. Pocela sam da radim misicima pice i stiscem ga. "Oh, kako mi prijas unutra..."stenjala sam. Grleci me smjesio se i  upitao je:"Ti bi jos?"
"Pa, tek smo poceli!" odgovorila sam mu. Lezali smo jos 15-ak minuta tako se mazeci, ispao je iz mene, a zatim kleknuo na krevet i poceo da gladi moje noge, i da mi skida carape. Otisao je u kupatilo i vrativsi se podigao me s kreveta. Nosio me prema kupatilu. Kada je vec bila napunjena pjenom. Spustio me u kadu, donio mi moju casu sa picem. Smjesila sam se:"Hej, pa kako to da mi je casa non stop puna, a ja stalno pijuckam...? “Carolija!” odgovorio je. Rekao mi je da ide da zavrsi desert dok se okupam. Izlezavala sam se u toploj sapunici 15-ak minuta, a zatim sam ispustila vodu i pocela da sapirem pjenu sa sebe. Otvorio je vrata i smjeseci se, pridruzio mi se pod tusem. Ljubili smo se sve strastvenije. Zavukao je prste u moju picu i poceo nabijati grizuci moj vrat. Pickica mi je pocela pulsirati. Kleknuo je ispred mene, ne vadeci prste iz mene j poceo da mi gricka i sisa klitoris. Nije mi dugo trebalo da ponovo svrsim. Odnio me na krevet. Pijuckali smo pice i mazili se. Donio je kafu i sladoled u krevet . Lezali smo satima i pricali. "Ja bih trebala ici." sapnula sam. Samo me je blize privukao sebi. Ugnijezdila sam guzu u njegovo krilo i promjesala kukovima. Samo par pokreta i osjetila sam kako njegov kurac bubri.
"Marko..."sapnula sam
"Mmm?" stenjao je.
"Zelim te u sebi!"
Trljao je njime po ulazu u moju pickicu.
"Proklet bio! Pojebi me!"
Zabio se u mene do korijena. ..zabijao se do kraja i izvlacio ga do glavica. Rasturao mi je utrobu. Moja gladna pickica ga je zvakala, gutala ga kao gurman najsladji zalogaj. Primicala sam se vrhuncu, svaki misic na mom tijelu se napeo. U istom trenutku sam osjetila exsploziju u utrobi i u glavi a samo par sekindi nakon toga, dok je moja pickica jos uvijek pulsirala, osjetila sam kako me puni vrelom spermom. Dugo nakon toga smo se mazili, ali doslo je i  vrijeme  da se vratim kod prijateljice. Na odlasku me Marko njezno ljubio. Cutali smo.
"Reci nesto!" sapnuo je..."Marko, bilo je ovo predivno iskustvo. Sada se bar necemo pitati kakao bi bilo....eto, sad znamo....”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Obrijana pica
by: sexysonia

Godinama su mi stidne dlake pravile problem i estetski i higijenski,zar ne? 8-)Po prirodi imam gustu sumu ,najvise na nogama a i stidne dlake su mi vrlo guste.Tacnije jednog dana brijuci noge odlucila sam se obrijati i gore.Kada sam to pocela raditi osjetila sam zadovoljstvo i gledajuci se u ogledalu divila sam se svom novom izgledu ruzicaste pice!!!
  Gladila sam je prstima i uzivala,moram reci da me je zadivila oblina moje pice.Nedugo zatim pocela sam se uzbudjivati.Gledajuci sebe u ogledalu stavila sam prst u prorez izmedju nogu drzeci nezno klitoris,koji mi je odmah nabrekao dok sam ga milovala.Usmine su mi bile tako otvorene i ja sam ih nastavila stiskati,bila sam vec sva mokra  a zahvaljujuci velikoj vlaznosti moje pice stavila sam jos dva prsta u nju, a onda sam drugom rukom dodirivala klitoris dok sam se tucala prstima.
  Toliko sam bila uzbudjena da su mi bradavice maksimalno nabrekle,na trenutak sam osjetila slabost a prsti su mi sve brze ulazili i izlazili.Osjetila sam da cu eksplodirati,stenjala sam,vristala ni sama neznam kako me komsije nisu cule :oNoge sam toliko rasirila da sam mogla vidjeti ruzicasto meso medju mojim nogama.Kukovi su mi se brzo njihali dok sam nabadala picu na prste,tucajuci se sve brze.Htjela sam da to traje vjecno , tijelo mi je podrhtavalo i treslo,vristala sam,zabacivala glavu sve dok nisam dozivjela orgazam.
  Vec sledeceg dana sam i decku htjela pokazati moju obrijanu picu.Zasto da ne???   
  Znam, mislila sam u sebi odusevicu ga.Te veceri smo kod njega u stanu malo vise popili alkohola a kako dugo nisam pila ubrzo mi je udario u glavu,odmah sam se napalila i poceo me je svlaciti.   :)Nisam mu se tako olako dala ali me je savladao.Ipak onako poprilicno opijena od alkohola nasla sam se gore na njemu.
  Podigla sam malo haljinu.a on je odmah ugledao medju nogama moju glatku obrijanu picu i zamalo nije svrsio.Tako sam ga zajahala u haljini a ispod nje sam samo imala crni cipkasti halter sa carapama  .Odmah sam stavila svoju glatku mackicu na njegov nabrekli kurac.Prstima obadvije ruke sam njezno rasirila usmine da mu pokazem ruzicastocrvenu unutrasnjost.Polizala sam vrhove svojih prstiju i pocela njezno masirati svoju picu,a onda gurala prste sve dublje u vlaznu mackicu.Dok sam to radila ,moj decko je vidjelo se bio na velikom iskusenju,kako da se suzdrzi da me ne nasprica toplom,ljepljivom spermom.Vise ni tako nisam mogla izdrzati pa sam spustila svoju picu na njegov nabrekli ud,a on mi je ruku stavio na klitoris i tako sam ga nastavila jahati.
Taj osjecaj njegovog kurca u mojoj obrijanoj pici za mene je bio fantastican.Vristala sam,stenjala tako nabijena ohh,ahhhhhhh,ah,ah...,bila sam u ekstazi.Vidjela sam da je i on uzbudjen kao i ja,stenjuci rekla sam mu:Zelim da svrsis u mene!!!PItao me je kada?Rekla sam mu:Kad god zelis,samo me napuni.To ga je uzbudilo jos vise pa sam ga pocela jahati jos brze dok se nije poceo grciti.Vristala sam govoreci mu ahhhh,jebi me ahhhh....razbij mi picu molim te,volim tvoj kurac,ahhhh,ahhhh....jace jebi me,tvoja sam ,napuni meeeeeeeeeeee!!!A onda sam osjetila kako njegova vruca sperma puni moju utrobu.Toliko me je napunio da moja pica nije ni mogla primiti njegovu tecnost,krajickom oka sam vidjela kako se sperma cijedi niz picu i butine.Te veceri sam bila slatko napunjena i otada je decko uvjek svrsavao u mene ili na moju obrijanu picu.Moram na kraju reci da je to bas i bilo moje najuzbudljivije tucanje u zivotu,jer otada svoju picu redovno brijem!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Uživanje na silu
by: viit

Zovem se tijana i imam 23 godine a ovo sto cu vam ispricati je dogadjaj koji me je uveo u svet lakih devojaka…
Tada sam imala 17 godina i bila sam 2 meseca u vezi sa sedam godina starijim deckom zoranom sa kojim do te hladne martovske noci nisam imala konkretne sexualne odnose,to vece smo izasli u jednu diskoteku ja zoran i njegova cetiri drugara,sve je bilo super do oko 11 sati kada me je zoran pozvao sa njim do auta,cim smo seli u auto zoran je izvadio svoju podebelu kurcinu i rekao mi da mu malo popusim,posto mi nije bilo prvi put pocela sam bez problema i negde na pola pusenja je poceo da mi silovito nabija kurac u usta kao da je besan,posto sam videla da nesto nije u redu pokusala sam da ga sto lepse zadovoljim i oraspolozim ali on nije odustajao svo dok nije svu spermu istresao meni u usta sto nikada do tada nije uradio,kada sam podigla glavu cula sam kako se vrata od kola otvaraju i videla zoranovog druga kako prodrkava svoj kurac iznad mene samo sam pogledala u zorana na sta mi je on samo rekao kad nisi htela samnom sada ces sa svima i tog trenutka je ovaj naskocio na mene podigao mi suknju i pocepao crne hulahopke medju mojim nogama i silovito se nabio u mene na sta ja nisam uspela ni rec da kazem jer je vec drugi prisao sa druge strane i drzao mi usta,u prvom trenutku sam pocela da placem dok sam gledala kako se nabija u mene dok se moje butine tresu a njegova jaja me udaraju po guzi,a on me je samo gledao i non stop ponavljao placi kurvo posle ces da pevas,jebao me je tako desetak minuta i onda sam osetila topli talas sperme u sebi i znala sam da me je majmun napunio,posle njega je red dosao na najmljadjeg u drustvu koji mi je prisao i nabio svoju alatkicu do kraja i pravio grimase dok mi ga nabija i posle nepunih pet minuta odjedanput je poceo da se grci i prazni svoja jaja u mene kada ga je izvadio pogledala sam u zorana a on se samo smejao i tada je u meni nesto prelomilo jer sam znala da me to ceka pa ceka htela sam da pokusam da uzivam i tako zoranu teram inat,onda mi je prisao treci momak koji je imao najdeblju kurcinu od svih i pitao me jel sam spremna na sta sam ja potvrdno klimnula glavom,usao je u mene i krenuo da me jebe do kraja a ja sam prestala da se otimam i vec je pocinjalo da mi prija udaranje njegovih jaja po mojoj guzi i ulasci njegovog debelog kurca u mene,decku koji mi je drzao usta sam sklonila ruku i rekla mu onako zadihana da mi stavi kurac u usta sto je on i uradio pocela sam sa uzivanjem da mu pusim i gledam u zorana koji je vec bio promenio izraz lica dok je gledao kako lizem i mazim jaja tog momka sto mi je dalo jos vecu snagu da nastavim,pocela sam da se ponasam kao prava kurva molila sam momka sto me jebe da to radi jace a decku kom sam pusila sam rekla da me jebe u usta njih dvojica su to radili kao profesionalci jebali su me neizmenicno i govorili da sam od danas samo njihov dzak u koji ce oni tresti svoja jaja,i tada se desava nesto sto cu pamtiti celoga zivota neka jeza mi je krenula niz kicmu i osetila sam kako mi je ribica neverovatno ovlazila toliko da debelu kurcinu koja me je cepala vise nisam ni osecala samo je uklizavala u mene kao da je sibica a ne kao podebli komad mesa posle nekih 15 minuta razvaljivanja u razmaku od dvatesetak sekundi ova dvojica su mi napunili picu i usta sa toliko sperme da sam mislila da cu se ugusiti decko koji me je jebao ga je izvadio i obrisao od moje butine a momak kom sam pusila mi ga je dao da mu ocistim jezikom sto sam bez rasprave i uradila i dok sam mu lizala kurac ulepljen od sperme gledala sam u zorana koji je bio na redu,prisao mi je i rekao da se naguzim valjda nije mogao da me gleda u oci nabio ga je silovito iako sam osetila bol nisam ispustila glasa dok me je zoran jebao a on je postajao sve nervozniji i poceo je toliko jako da me jebe da sam mislila da ce mi utroba puci ali trpela sam,
jebao je sve brze i poceo da me udara po dupetu i da mi razvlaci pocepane hulahopke imala sam osecaj da ga te crne najlonke vise pale nego ja jer je poceo da ih jos vise cepa i da me dodiruje samo po delovima na kojima sam jos imala carape,i onda nezamisliv bol zoran ga vadi iz moje izjebane ribice i uvlaci mi ga u guzu pocinjem da vristim stenjem i da ga molim da prestane ali nije vredelo ulazio je sve jace i jace kao da je hteo da me ubije a ne jebe plakala sam i molila ga ali nije vredelo nastavio je tako sve dok nije svrsio u moju do tada nevinu guzu i taman kada sam mislila da je gotovo zoran me izvlaci napolje i spusta me na kolena izmedju i polako mi jedan po jedan pruzaju svoje kurcine da im pusim posto nisam imala drugog izbora trudila sam se da to sto lepse radim,pusila sam pet prljavih kurcina kao kurvetina koja to radi svaki dan,pusila sam i ljubila ih kao da uzivam u tome onda me zoran okrece ka sebi i nabija mi ga u usta pa pocinje da me jebe do grla dok mi njegova jaja udaraju u bradu a ostali mi prilaze i jedan po jedan pocinju da mi svrsavaju po obrazima,kosi,grudima,i najzad i zoran ga vadi i poliva moje usne vrucom i gustom spermom i tera me da hvatam i gutam,zatim me podizu i kazu da krenem kuci peske posto blizu stanujem,pozdravila sam se sa njima i krenula dok sam isla osetila sam kako mi iz ribice curi sperma i sliva se niz butine,kosu i lice sam obrisala maramicama,dosla kuci oko 12 sati moji su lezali otisla sam do kupatila okupala se i oprala povrsinu ali ono iznutra i dalje stoji u meni,mada priznajem ipak kao jedna lepa uspomena,sa onim momcima se i dalje vidjam i ponekad ponovimo sve, MA ZIVOT JE JEDAN…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Među maminim nogama – II dio
by: boban01

...Nakon tog prvog puta osećao sam se kao pravi muškarac po prvi put u životu. Momenti kada sam ga mami uterao prvi put u pičkicu ostali su urezani negde duboko u mojoj svesti kao neka vrsta ispunjenja sna. Jedino u šta nisam bio siguran je li to bio samo prvi put ili i poslednji. Ono u šta sam bio siguran je da ću to proveriti...

Dan za danom očekivao sam da mama prva pokrene temu koja mi je bila u mislima. Međutim dani su prolazili, a ona ni reči da izusti na temu događaja od pre petnaestak dana. Ono što je bilo primetno je da se njeno ponašanje i neke njene ( meni drage ) navike promenilo. Naime posle tuširanja više nije gola odlazila do sobe već obavezno u bade-mantilu ili ogrnuta peškirom. Prvo sam bio iznenađen, a posle je to počelo da me nervira.

Šta glumata sada kao da pre neko veče nije kao i svaka druga žena cvilila kao kučkica čim je osetila kurac u pičkici – pitao sam se. Rešio sam da prekinem tu glupu situaciju pa šta bude. Čekao sam veče. Kada je mama otišla u krevet otišao sam da se istuširam i pravo iz kupatila, samo ogrnut peškirom uputio sam se u njenu sobu. Kada sam ušao pogledala me i tiho rekla:
- Želiš nešto?
- Želim da razgovaram s tobom – odgovorio sam.
- Nisam sad raspoložena, jako sam umorna – reče mama.
- Mogu ti pomoći da se opustiš – rekoh.
- Nemoj, sećaš se šta je bilo neko veče
- Hoćeš reći da ti nije prijalo? - upitah
- Prijalo mi je znaš to i sam, ali nije u redu da te tako iskoristim – bulaznila je.

- Mama, nisi me iskoristila, želeo sam to, toliko sam maštao o tebi, o tvojoj mačkici i želim s tobom uvek da vodim ljubav...
- Ali to nije u redu, kako da živim s tim da ti upropaštavam život?
- Mama činiš me srećnim, tek se sada osećam kao pravi muškarac.
Dok sam joj to govorio lagano sam joj mazio noge. Bile su tako nežne i meke, koža glatka, bez ijedne dlačice. Kurac mi se ponovo dizao i poprimao dimenzije za koje nisam ni znao da može da dostigne.
- Šta ćeš ako se zaljubim – upita mama
- Mama ja sam već zaljubljen i to odavno.
- Sinišaaaa, zar u mamu? A ostale devojke?
- Samo tebe želim druge me ne interesuju – rekoh i u tom momentu dodirnuh pod ćebetom njenu guzu.

Uzdahnula je i pružila ruku ka meni spuštajući je preko peškira na moj nadrkani kurac.
- Ti si baš rešio?
- Šta sam rešio? – hteo sam da to izgovori.
- Pa to da ti ja budem ljubavnica – reče
- Ne ljubavnica, želim da mi budeš devojka – rekoh
- Ovde, u ovoj zemlji, u ovom gradu – govorila je očigledno uzbuđena mojim dodirima pod ćebetom – spaliće nas na lomači.
- Onda ćemo se odseliti gde nas niko ne zna, gde ćeš biti samo moja – odgovorih
- Volim te – reče mama
- I ja tebe mama, najviše na svetu i zato te nedam nikom i s nikim neću da te delim.

Završio sam rečenicu i lagano spusto usne na njene. Počeli smo se ljubiti. Ljubila se fenomenalno, usne su joj bile tako meke i poželjne. Svo vreme sam joj lagano mazio pičkicu što mi je ona znatno olakšavala raširivši noge i izdižući svoju preslatku guzu. Lagano sam počeo da se spuštam usnama i jezikom preko njenog vrata i grudi na stomak i dalje ka izvoru svih mojih maštanja. Želeo sam da joj poližem pičku kako još niko nije. Jezikom sam dodirnuo maminu pičkicu lagano. Sva se stresla. Mislim da je doživela momentalni orgazam. Samo je tiho ječala. Prelazio sam jezikom od pičke do šupka i nazad. Ona je samo ječala i izdizala svoju guzu da mogu lakše da joj priđem. Lizao sam i lizao dok su mi se u usta slivale suze radosnice njene prekrasne pičke.

Osećao sam da neće još dugo izdržati jer je guzom radila sve brže, a njeni uzdasi su postajali sve glasniji. Izgovarala je moje ime, mazila mi kosu i praktično navlačila glavu na svoje međunožje. Kada je počela da se trese i kada mi je nogama čvrsto stegla glavu znao sam da je gotova. Nisam prestajao da ližem i na svaki moj dodir jezikom ona bi se stresla uz glasne uzdahe. Onda se primirila i popustio je stisak njenih toplih butina. Krenuo sam gore ka njenim usnama i lagano je poljubio. Sva je bila oznojana.
- Prelepa si mama – rekoh – hoću sada da vodimo ljubav dugo

Ništa nije rekla samo me poljubila gledajući me u oči. Namestio sam kurac ne ulaz njene pičke i lagano krenuo da gauram napred. Kada sam osetio kako je vlažna i vrela nisam izdržao, zabio sam ga do jaja gledajući je pravo u prelepe plave okice.
- Tako si lepa kad ga primaš – rekao sam – obožavam da te jebem ljubavi moja.
- Hoćeš me uvek jebati? – upitala je dok sam joj ga gurao
- Uvek ljubavi, uvek i zauvek – odgovorio sam. – Voleo bih da ga nikad ne vadim iz tvoje pičkice.

Jaja su htela da mi eksplodiraju koliko su bila puna sperme. Tražila su pražnjenje. Jebao sam mamu sve jače, sve brže. U glavi mi je sevalo, a onda totalno pomračenje. Zabio sam ga do jaja i prestao da se pomeram a mama je počela žestoko da meša ležeći ispod mene. Prvi, drugi mlaz sperme ispalio sam u tu vrelu pičku. Svršavao sam dugo , a ona nije prestajala da meša. Kada je osetila spermu u ribici opet je počela da ječi. Svršavali smo zajedno. A onda kraj umirila se, dok sam ja ostao ležati na njoj. Zapalili smo po cigaretu i ležali i dalje spojeni. Jednostavno nisam želeo da izvadim kurac iz njene pičke koja je i dalje pulsirala tako da sam je odlično osećao.
- Volim da osetim spermu unutra, ali moramo paziti da ne ostanem trudna – reče mama.

Pogledao sam je i nasmešio se. Shvatio sam da je od sada samo moja i da ne želi da se desi nešto što bi nas ometalo u predstojećim danima, mesecima, godinama...Bio sam srećan zbog toga. Te noći smo vodili ljubav ni sam ne znam koliko puta. Mislim da nikad nije bila punija sperme niti sam znao odakle mi izlazi tolika sperma.
Trajala je naša ljubav pune četiri godine, a onda sam otišao u vojsku. To mi je posebno teško palo jer sam se bio navikao na gotovo svakodnevni sex sa mojom Sanjom..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Naslednik
by: wuckie

Koliko god da me secanje sluzi bio sam uvek okruzen zenama.Kada sam imao jedanaest godina oceva firma je propala i bili smo primorani da se preselimo u letnju kucu na selu gde smo, do tad ponekad, samo leti retko odlazili.Posto je to bila porodicna firma, na dno sa sobom je povela i rodjake koji su u njoj radili.Tako da smo se na kraju u kuci obreli tata, mama, sestra Ivana,koja je tri godine starija od mene, oceva rodjenja sestra Zorana, koju je muz napustio cim je cuo za bankrot i njena cerka, a moja sestra Jovana koja je bila najstarija od nas troje dece, nepune dve godine starija od Ivane.
Kuca je bila velika, gradjena u starom stilu na dva sprata i pruzala je neverovatan komfor.Ja sam posebno voleo tavan, na kom je bilo puno starih kovcega sa knjigama i raznim starim stvarima koje su gubile ulogu i znacaj u kucama po kojima smo ziveli pre propasti.Ja sam bio napredno dete, dosta visok za svoje godine i godinu dana pre sam usao u pubertet i primetio sam po koji dlacicu dole.Glavna zabava mi je bila, kao i svim vrsnjacima, drkanje, koje sam otkrio za vreme doceka jedne Nove godine i od tada nisam ni prestajao, nekad i po vise puta dnevno, a u zadnjih par puta sam uspeo i da izbacim spermu.Na izled je sve nagovestavalo lepo i divno decastvo, bez obzira nan novonastalu situaciju.U novoj skoli je bilo vrlo lepo i novi drugari su me prihvatili, dok jednog dana nije dosao u skolu Stevan, covek koji je radio u stali na nasem imanju.Pozvao je uciteljicu sa vrata, ona je izasla i kada se vratila, pogledala ne je pogledom punim bola i saosecanja i rekla mi da pokupim svoje knjige i izadjem.Stevan me je stezuci kapu jednom rukom, drugom uhvatio za rame, kleknuo, kako bi mi bio u visini ociju i rekao da je tata umro.Zavrteo se ceo skolski hodnik oko mene i mislio sam da cu povratiti, poceo sam trcim kroz skolu i skolsko dvoriste, ociju zamagljenih od suza.Bio sam bez daha kada sam se uhvatio za kvaku od ulaznih vrata.Uleteo sam u kuhinju trazeci majku, probijajuci izmedju nekih ljudi koji su se sklanjali, da bi mi napravili mesta.Dosao sam do nje, koja je sedela na stolici, ociju suznih, ali neverovatno jakog i stalozenog pogleda, da sam prestao da placem u momentu.
- Nema plakanja.On je kriv, on je to odlucio i tu vise nista ne mozemo.Moramo da budemo dostojanstveni.
Taj dan sam zadnji dan u svom zivotu plakao.Na drugi nacin sam ozalio oca koji je u nemogucnosti da se izbori sa svime sto ga je snaslo, iz trofejnog revolvera sebi prekratio muke.
Majka nije dozvolila da se ni u jednom trenutku primeti da njega vise nema, nego je preuzela brigu o porodici, zajedno sa tekom, za vrlo kratko vreme je porodica pocela koliko-toliko normalno da funkcionise.Posle par nocnih mora u kojima sam sanjao oca i budjenja uz vrisak, majka je odlucila da predjem u njenu sobu, u kojoj je bio veliki bracni krevet, a tetka i sestre su se, zbog ustede u grejanju, prebacile u jednu veliku sobu.
Prvo vece, pred spavanje, ususkan ispod teskog prekrivaca i listajuci neku knjigu nisam ni primetio da je majka u sobi, sve dok joj nije ispalo nesto na pod i ona se uz psovku saze da to pokupi.Pogledao sam je preko knjige.Imala je dugacku plavu kosu, inace stalno skupljenu u konjski rep, sada je bila raspustena, skoro do pola ledja.Bila mi je okrenuta iz profila, u beloj spavacici, skoro prozirnoj, kroz koju su se jasno ocrtavale pune grudi.Prvi put sam gledajuci neko zensko telo osetio, do tada nepoznate zmarce, kako mi mile kroz kicmu.Sa svojih trideset i cetiri izgledala jako lepo.Visoka, ni mrsava, ni debela, sa prodornim plavim ocima, bila je prva zanska osoba koja je kod mene probudila neke nove osecaje za koje nisam ni znao da postoje.Osetio sam kako m se obrazi rumene i u gacama mi je postajalo tesnije.Ugasila je svetlo i legla je pored mene.Ja sam se kao po obicaju pribio uz nju i kako se okrenula na stranu sa nogama savijenim u kolenima, ja sam , pripijajuci se uz nju, namestio tacno da njeno dupe bude u mom krilu.Mirovao sam dok nisam po disanju osetio da je zaspala, a onda sam ukrucenim kurcem poceo da imitiram pokrete seksa.Bio sam van sebe od uzbudjenja, bilo mi je vruce i hteo sam da eksplodiram.Spustao sam ruku niz njenu butinu, po laganom materijalu, dok nisam osetio rub spavacice.Uzdrhtao sam od vreline koze i povukao na gore ruku zajedno sa materijalom.Uvukao sam prste pod spavacicu i polako se kretao rukom nagore vodjen nekom stranom silom.Dosao sam do kukova i osetio gacice.Vec sam se toliko pribio kurcem uz njeno dupe da sam osetio oba njena guza na svom krilu.Krenuo sam rukom po rubu gacica ka sredini.Taman kad sam pod rukom preko gacica osetio fine dlacice, trgao sam se, jer sam shvatio po disanju da vise ne spava.
- Sta radis to?-pitala me je tihim glasom, a ja sam kao oparen sklonio ruku i odmakao se od nje.Mozak mi je radio sto na sat.Mislio sam da ce me isterati iz krevata i da cu u najboljem slucaju dobiti batine.
- Nista, mama, bilo mi je hladno, pa sam prisao da se ugrejem.- bilo je sve sto sam uspeo da izmislim.Izgleda da sam bio ubedljiv.
Okrenula se na ledja, ususkala me, poravnavajuci cebe sa svih strana.
- Jel sad bolje?Ajde spavaj.Treba da ustanem rano ujutru.
Kurac mi je i dalje bio dignut, kada sam razmisljajuci o svemu polako poceo da tonem u san.Probudio sam se, napolju je uveliko bio dan.Izgleda da mi se kurac nije ni spustao cele noci, i dalje je stajao uspravno.Polako sam se okrenuo ka njenoj strani kreveta, nije je vise bilo tamo.Sacekao sam da mi se kurac malo smiri, ustao i sisao dole.Mama je nesto radila u kuhinji, tetke i sestre su sredjivale dvoriste.Prisao sma mami s` ledja, zagrlio je i poljubio.
- Dobro jutro mama, kako si spavala?
- Dobro jutro.Lepo, a ti? – rekla je i pogledala me ispitivacki.
- Dobro.
Dan je prolazio kao i svaki subotnji.Sestre i ja smo se igrali zmurke, koristeci silne objekte za sakrivanje.Bio je red na Ivanu da zmuri, a ja i Jovana smo se sakrili u ambar na seno.
- Nikad nas nece naci- rekao sam
- I ne mora- bila je neodredjena
Bila je ispred mene i gledala u pravcu dvorista, odakle je trebala Ivana da dodje.Bila je u nekoj haljinici, vec uveliko devojka.Imala je sise vece od Ivaninih i bila je vise zaobljenija na kukovima.Sa svetlo smedjom kosom i dugim trepavicama koje su njenim kestenjastim ocima davale stalno sanjalacki izraz,delovala je jako nezno.Ja sam klecao iza nje i koristio svaku priliku kad bi se ona sagnula da pogldea ide li Ivana, da zavirim pod njenu haljinicu.Nosila je bele gacice i videlo se par dlacica kako vire sa strane ruba gacica.U jednom trenutku sam video da me je uhvatila i samo se nasmejala.
- Pa ima li sta tamo zanimljivo?-upitala je?Ja sam se zacrveneo, ali se nisam dao zbuniti.
- Ne vidim.
Okrenula se, uhvatila me za ruku i povela u drugi kraj ambara, zabacen, koji se nije video od ulaza, ali se videlo kada bi neko pokusao da udje.Legla je.
- E sad, gledaj sta zelis.Ako znas sta zelis.
Prisao sam i stao nad nju.Spustio sam se na kolena i prvo bojazljivo pipnuo joj sisu preko haljine.Bila je tvrda i osetio sam bradavicu.
- Kako ti se cini?
Po mom disanju je zakljucila da mi se svidja.Otkopcao sam joj dugmad na tregerima haljine i spustio prednji deo.Prvi put sam gledao sise na ovakav nacin.Pipao sam pristima tvrde bradavice i pokusavao da celu sisu stavim u saku…Primetio sam da joj to prija, jer je pocela da se vrpolji.Krenuo sam rukom preko stomaka do butine dokle joj se zarozala haljina.Savila je noge u kolenima i rasirila ih.Haljina joj je pala preko i ja sam ugledao njene gole bitine i medjunozje koje je bilo sakriveno gacicama.Presao sam rukom preko njih i osetio da su mokre.Uhvatio sam je za picku i osetio vrelinu i pulsiranje.Okrenula je glavu ka meni i gornji deo tela priblizila mojim preponama.Uhvatila me je rukom, preko pantalonica za vec nadignut kurac i pocela sakom da voza gore-dole.Ugurao sam joj jedan prst u gacice i kruzio oko otvora po neznom mesu njenih otecenih usmina.Raskopcala je slic na mojim pantalonicama i iz gaca izvadila moj kurac i stegnula ga, sve brze ga drkajuci.To je bio prvi put da mi neko drugi drka kurac.Bio sam blizu vrhunca, te sam srednji prst poceo polako da uvlacim u njenu vrelu pickicu, do odredjenog trenutka kad je ona odjednom uzmaknula.
- Nemoj toliko duboko, nevina sam.
Nastavio sam nezno kruznim pokretima da je milujem i trljam po usminama i klitorisu.Gledao sam u njenu rascepljenu pickicu moje prste koji su se sijali od njenih sokova, kad sam u jednom trenutku osetio toplinu i vlagu oko kurca.Pogledao sam i video kako moj kurac polako nestaje u njenim ustima.To je vec bilo previse i poceo sam da svrsavam kao nikad, u njena usta, sto je nju zagrcnulo i zakasljala se.
- Aha, krijete se gore – cuo sam Ivanin glas i bat koraka kada je otrcala da nas “ zapljuje”.Brzo
smo ustali i obukli se.Pomogao sam joj da otrese seno sa haljine, onda se okrenula ka meni i strasno me poljubila.To je bio prvi put da sam se nekim poljubio jezikom i toliko me je uzbudilo da mi se izbocina ponovo ocrtavala na pantalonama.Pogledala je dole, nasmejala se i rekla:
- Drugi put, ali o ovome nikome ni reci.Ubili bi nas!
Ostatak dana do vecere sam proveo uglavnom zmureci, jer zbog odlutalih misli pod gacice moje sestre nisam bio u stanju da se sakrijem.
Kada je bilo vreme vecere, tetka nas je pozvala na veceru i mi smo utrcali u kucu.
Redosled kupanja je bio isti.Uvek prvo ja, pa onda svi ostali.Uglavnom sam se kupao sam, osim jednom ili dva puta nedeljno, kada bi majka ili tetka ustanovili da mi treba detaljno ribanje.Dok je tetka spremala veceru, majka me je pozvala iz kupatila na kupanje.Kada sam video da ce me majka okupati, po stomaku su poceli da mi lete leptirici i nisam cekao da me dvaput pozove.
Usao sam u kupatilo koje je bilo vec zamagljeno od vruce vode koju je mama pustila da tece da se malko ugreje.Video sam mamu kako stoji iznad ogledala skupljajuci kosu da je ne nakvasi.Bila je u uskoj majici bez rukava koja se zavrsavala u visini pupka, bez brusa i donjem delu trenerke sa podvijenim nogavicama do kolena.Imala je izvajane noge, ten joj je inace uvek bio malo tamniji, kao da se upravo vratila sa mora.Okrenuo sam se i zakljucao vrata.
- Da neko ne udje- rekao sam, videvsi da je pogledala u mom pravcu, trudeci se da sakrijem
uzbudjenje u glasu.Nasmejala se.
Skinuo sam se okrenut joj ledjima i razmisljajuci o svemu drugom, samo ne o ovoj situaciji, jer sam znao da bi mi se odmah digao, a ona bi verovatno otisla.Okrenuo sam se i usao polako u kadu.Prisla je kadi, ukljucila tus, proverila vodu i pocela da mi tusira telo i glavu.Skupljao sam usnama vodu, sto se slivala sa kose i pogledah u nju.Kad je videla puna usta vode, nasmejala se i razrogacila oci
- Samo probaj.
Udario sam se po obrazima, nateravsi vodu da pod pritiskom krene u pravcu njene majce.Cela prednja srana joj je bila skroz mokra.
- Ti nisi normalan.- rekla je smejuci se.- Sta sad da radim?Pa ti si lud.Sad moram da je skinem.Okreni se.
Okrenu sam se, ali sam krajickom oka video pokret njenih ruku dok skida majcu.Malo zatim sam video i majicu i trenerku kako zavrsavaju u uglu kraj vrata i ona je usla u kadu.Nisam mogao da vidim da li je skroz gola ili je ostala u gacicama.Poceo sam da se vrtoglavo lozim i u sledecem trenutku sam mogao da lomim kamen erekcijom.
- Dakle ti stvarno nisi normalan.- prokomentarisala je.Skinula sam se, ne okreci se.Okupacu tebe, pa cu onda ja.Pocela je da mi samponira kosu i par puta sam osetio verovatno slucajne ubode maminih bradavica, dok mi je samponirala prednji deo glave.Isprala mi je kosu i uzela sapun, koji je pocela da mi utrljava na ledja.
- Ti ono sto ne vidis, ne peres,a?Ledja su ti prljava, kao da si se valjao po prasini…Opet si bio na ambaru?- presece me. – Rekla sam ti da ne ides tamo zbog prasine.
Trljala mi je ramena, ruke, spustila se do nogu, a onda mi proturila sapun i rekla da se nasapunjam i napred.Bilo mi je zao, jer sam mislio da nema nista od onoga sto planiram.Uzela je tus i ispala mi ledja, a zatim mi pruzila i njega da se napred isperem.
- Gotov si- rece, ali ja nisam zeleo da budem gotov.
- Ne jos- rekoh- Sada cu ja tebi da nasapunjam ledja.Okreni se, pa cu i ja.To mi je i odgovaralo, jer nisam zeleo da vidi moju erekciju.
- O, hvala, to bi mi bas prijalo.
Okrenuh se i pogledah je od vrata na nize.Bila je prelepo gradjena,tankog struka, zaobljenih i lepih bokova, pravih nogu.Mokre gacice su se providele pa joj se guza videla kao da nije nista imala.Ipak ih je nosila.Nasapunjah ruke i polako krenuh od vrata , na sta se ona trze i najezi se.Pod maskom sapunjanja, mazio sam je po celim ledjima, videlo se da uziva i da je opustena.Rukama sam pravio koncentricne krugove sve vise zalazeci ka grudima, cije sam obode dvaput okrznuo.Bio sam na dvadesetak centmetara od nje i malo je falilo da je dotaknem kurcem koji je bio u visini njene prelepe guze.Kada mi se ucinilo da sam se dosta vremena zadrzao gore, poceo sam se spustati sve nize.Preskocivsi gacice, presao sam na noge.Trljao sam je od stopala na gore, po neznim listovima, preko kolena polako uz butine.Sve vreme sam gledao izmedju njenih butina u oteklinu izmedju nogu.Umalo nisam svrsio kada sam shvatio da joj je picka obrijana i da se kroz mokre gacice moze lepo videti picka.Prvo sam je sa obe ruke trljao jednu, a zatim i drugu nogu, skoro je dodirujuci po usminama.Uz tog ugla dole, kad sam podigao glavu video sam jednu sisu i njenu tamnu, ukrucenu baradavicu.Mama je poluspustene glave, zatvorenih ociju ocigledno uzivala u svemu.Resio sam da ustanem i prekinem igru pre nje i njenog eventualnog iznenadjenja kada bi videla kakv je utisak ostavila na mene.Slucajno je zakacih po laktu rukom u kojoj je bio sapun koji pade kod njenih nogu, ona se trze i mahinalno se saze da ga podigne.Guza joj je krenula u nazad i moj ukruceni kurac ulete pravo izmedju njenuh guzova, i da nije nosila gace, verovatno bi usao u nju do kraja.
Ostala je u tom polozaju sekundu duze, koja je meni bila kao vecnost, a onda se naglo uspravila.Ja sam se uspanicio i okrenuo joj hitro ledja, trenutak pre nego se ona okrenula, pogledom trazeci dokaz da je ono sto je osetila upravo ono sto je mislila.Ja sam se pravio lud
- E, to je to.
- Ne, nije jos, kako mislis da ja to isperem.Sad zavrsi.
Bio sam u bunilu.Mora da je znala.Nemoguce da misli da se zajebala.Okrenuh prvo glavu i kada sam video da je ponovo okrenuta ledjima, uzeo sam tus i poceo da spiram sapunicu, sad se jos duze zadrzavajuci na svakoj tacki njenih ledja.Kako sam je ispirao, primetio sam da se rastojanje izmedju mog kurca i njene guze smanjuje, sve do jednog trenutka, dok se nije sasvim ovlas naslonio na isto mesto kao i malopre.Ja sam se pravio lud i kao ispirao je dok sam osecao da se pritisak na glavicu pojacava i kad sam pogledao dole video sam da polako ulazi medju njene guzove gurajuci i gacice unutra.Jedva primetnim pokretima napred-nazad, majka me je dovodila do ludila i dalje se igrajuci gluvih telefona.
- Pruzi tus ovamo i drzi ga da operem onda i ostatak.- rekla je tihim glasom
Sad je ledjima bila potpuno naslonjena na mene dupetom je pomerala levo desno, gore dole, imajuci alibi za to jer je prala prednju deo tela.Sad sam vec preko njenog ramena mogao da gledam u njene sise koje je ona sapunjala.Spustila je ruku, trljajuci stomak, a onda je u jednom trenutku ruku zavukla u gacice.Moja kita se na to pracaknula sto je ona osetila jer se i ona trznula.Savila se da nasapunja noge sad vec dobro oslonjena na moj kurac i sapunjajuci butine kao ovlas me dotakla po glavicu, sto je meni bilo dovoljno da pocne da svrsavam, sto je i ona osetila, jer je sprema pocela da prska po njenim gacicama i butinama i da se sliva niz njih.Pravila se da nista nije videla, samo je ispirala tusem.Posle par trenutaka zatvorila je vodu, uzela peskir, obmotala se njime i izasla iz kade.Po blagom pokretu glave sam video da je bacila ovlas pogled ka mom medjunozju u videla poluspustenu kitu.Sad vise nije imalo razloga kriti se, iako jos sve karte nisu bile bacene.Dok sam izlazio iz kade, video sam kako, po bokovima podize peskir i palcevima skida mokre gacice.
- Upadoh ja na kupanje prekoreda.Hvala ti za sapunjanje.Zna mama da ima na koga da se osloni.- blagi osmeh i ispitivacki pogled trazeci u meni odobravanje ili nesto drugo.
- Naravno mama, za tebe sam uvek tu…- ni ja nisam bio odredjeniji.
Vreme od vecere do vremena za spavanje je proteklo u slatkom iscekivanju ovog zadnjeg, kada sam ocekivao da ponovo budem uz mamino vrelo telo i cvrste sise.Iako nisam znao da li je ono u kupatilu bila samo prolazna faza u ispitivanju.Svejedno, ja sam se odmah posle vecere pokupio i pod izgovorom da sam umoran, otisao sam u spavacu sobu, legao i cekao.Mozda me je u neko vreme uhvatio i san, tek trglo me je mamino ulazenje u sobu, ali sam se napravio da spavam i dalje.Valjda, zbog namere da me ne probudi, upalila je lampu u uglu.Zahvaljujuci dugim trepavicama, mogao sam kroz njih da gledam, a da izgleda kao da zmurim.Mama je skinula stvari sa sebe, ugasila je lampu, ali na moje veliko zaprepascenje, samo u crnom brusu i gacicama.Osetio sam vrelinu njenog tela pored sebe.
- Jel spavas? – tiho me je upitala.
Ja sam kao kroz polusan san, iako sam bio sto posto budan, rekao da ne spavam jos i okrenuo se ka njoj.Zatim je prisla malo blize meni i zagrlila me provlaceci jednu ruku ispod, a jednu prebacujuci preko vrata.Tela nam se nisu dodirivala, ali sam po vrelini osetio da je jako blizu.Srce mi je jako udaralo.Prebacio sam jednu ruku preko njenog struka, dok mi je druga bila savijena iza glave.Pocela je da mi prica kako sam ja dobro dete i kako sa poslusan, kako bi joj jos teze bilo da nema mene pored nje da joj pruzim utehu i podrsku.Pustio sam je da govori i polako sam poceo da je milujem onom rukom koja je bila preko nje.Milovao sam joj ledja od brusa do pocetka gacica, sve dok se nije ucutala, a ja sam pomislio da je zaspala.Sad je bio red na mene da pitam da li spava.
- Mmmm, ne, samo uzivam. – nastavila je pricu, pribivsi se uz mene, dok nam se nisu stomaci spojili, njene grudi skroz pribile uz mene.Kurac mi je vec bio dignut tako da ga je samo prilepila za stomak i nije bilo sanse da ga ne oseti.Moja ruka je kao slucajno pala na njenu guzu, na sta sam osetio da je uzdrhtala, ali je i dalje pricala kao da se nista ne desava.Ja sam joj sad vec slobodnije mazio guzu, vrhovima prstiju ovlas joj, kao slucajno, dodirujuci picku.U jednom trenutku sam ruku sa guze spustio do butina, na sta je ona mahinalno odreagovala prebacujuci svoju nogu preko mog struka, tako da je moj kurac sad glavicem udarao na ulaz njene picke.Vracajuci ruku sa butine prema guzi sam joj skoro svim prstima presao preko pickice.Ona je i dalje bila u prici kako je zivot tezak i kao nije obracala paznju o onome sto joj ja radim.Pritisnuo sam malo jace kukovima i izvrsio malo jaci pritisak na njenu vaginu, na sta me je ona onom nogom sto je prebacena preko mene malo pogurala vise sebi.Video sam da vise nema zajebavanja i je spremna za sevu.Moju prvu, a njenu ko zna od kada.Rukom sam joj malo sklonio gacice u stranu i prstom presao vlazne picke, na sta je uzdahnula i malo se izvila unazad.Polako sam prstom sebi krocio put u nepoznato.Bila je jako tesna i vlazna i vrela.Kada sam usao do pola prasta, zastao sam cekajuci njenu reakciju. Priblizila je glavu i poljubila me u usta,prvi put nezno, a svaki sledeci sve strasnije.Ja sam izvadio prst i ponovo ga gurnuo ovaj put dublje, na sta se ona okrenula na ledja.Mislio sam da je gotovo, da sam uradio nesto sto nije trebalo.
- Skini me – rekla je drhtavim glasom.
Prebacio sam se izmedju njenih nogu, skinuo brus, prevukao rukama preko tela, uhvatio za lastis na gacicama i povukao ih na dole.Ona se prvo malo izdigla u kukovima, a onda i digla noge da bi ih joj skroz skinuo.Uspravila se u sedeci stav sa razmaknutim nogama, svukla mi majicu, zatim uhvatila gace i jednim potezom ih spustila do kolena, sireci ih da mogu da prodju preko nadignutog i pulsirajuceg kurca.Uhvatila je jednom rukom za decacka jaja, a drugom za kurac, malo ga prodrkala, spustila se na jastuk ne ispustajuci ga iz ruku i povukla ga svom medjunozju.Nacentrirala je na rupu i rekla da gurnem.Ulazio sam polako osecajuci kao da prolazim kroz prstenove sve tesnje i tesnje, ulazio sam sve dublje i dublje dok nisam stao zakopan do jaja.Odigla je malo kukove od kreveta, usao sam jos koji milimetar i osetio kao da sam udario u nesto tupo.
- Sad me polako jebi. – rekla je tiho.
Spustio sam usne na njene uleteli smo u dugacak poljubac.Polako sam izasao iz nje skoro do kraja, a onda ga ponovo sjurio, osecajuci kako se trgnula kad sam dosao do kraja.
- Izvini, polako cu – rekao sam kao iskusan jebac iako sam znao da necu jos dugo.
Par puta sam usao i izasao, culo se samo sljapkanje, video sam da se grci podamnom i osetio kako me steze iznutra misicima, usne prislonivsi na moje rame da se ne bi cuo priguseni uzvik.Pretpostavio sam da svrsava.U istom trenutku sam poceo i ja da svrsavam puneci je spermom ne prestajuci da se nabijam u nju velikom brzinom.Kada sam konacno stao, sve se, ioako u mraku, vrtelo oko mene.Izasao sam iz nje, culo se kao kad se otcepljuje i okrenuo se na ledja.Prvi seks, prvo iskustvo, i to sa kim nego sa rodjenom majkom.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Leto dve hiljade i neke
by: wuckie

Leto dvehiljade i neke, Grčka, Halkidiki. Na odmor sam došao sa suprugom, našom prijateljicom Cecom i njenom šesnaestogodišnjom ćerkom Tanjom. Ja sam tada imao četrdeset i pet godina a Ceca je bila nešto starija od mene, odnosno imala je nešto preko 50. Ceca se dosta kasno udala i to za dosta starijeg čoveka od nje i Tanju je rodila kada je imala trideset i nešto godina. Stigli smo oko 12 časova i odmah po dolasku smestili smo se u dva dvokrevetna apartmana koji su bili jedan do drugog. Dok su Ceca i moja supruga raspremali stvari, Tanja i ja smo otišli da se prošetamo i da osmotrimo mesto u kome smo odseli. Spustili smo se ulicom do plaže i videli da smo mi smešteni na levoj polovini plaže i to pri kraju. Prošetali smo se malo, videli gde se nalazi prodavnica za snabdevanje a zatim i otisli do plaže da se kupamo. Lep sunčan dan i veoma topao. Skinuli smo se u kupaće i odmah otišli u vodu. Čim sam uskočio u more krenuo sam da plivam i zaboravio sam na Tanju. S obzirom da sam vozio dobar deo noći i celo pre podne, prijalo mi je plivanje i osveženje u moru. Posle nekog vremena sam se setio Tanje, stao i pogledao gde je ona. Plivala je zamnom. Sačekao sam je da dodje a onda smo zajedno još malo plivali. Primetio sam da veoma dobro pliva i da se dobro snalazi u vodi. Iako se dosta dugo znamo nisam znao previše o njoj osim da svira violinu i da joj je to preokupacija, kao i da ima nameru da po završetku srednje muzičke škole upiše Muzičku akademiju. Pošto smo se vratili na plažu i ispružili se na nasim peškirima, uputio sam joj kompliment vezano za njeno plivanje rekavši da s obzirom na njene namere i ono čime se bavi veoma dobro pliva i da to od nje nisam očekivao, na šta mi je odgovorla da je ona sportski tip na majku (majka joj je završila DIF i predavala je fizičko u jednoj školi) i da često džogira. Tek tada sam je malo bolje zgledao i video da je veoma zgodna. Onako u minijaturnom tirkiznom bikiniju, koji nije puno toga skrivao, dalo se sve dobro osmotriti. Imala je vitko telo, zategnute noge i stomak i male grudi. Moram priznati da me je pogled na to telo pomalo uzbudio ali sam sebe ubedio da je ona ipak za mene dete. „I ja sam sprortski tip“, rekoh joj. „I ja često trčim kada imam vremena ili se bavim nekim drugim sportom“. Tako kroz priču dodjosmo do ideje da svako jutro ustajemo rano i da trčimo duž plaže. Nastavili smo da pričamo o svemu i svačemu i nekako smo se domogli teme nudizma. Rekoh joj da sam ja nudista ali da moja žena ne voli da ide na nudističku plažu, osim kada smo negde na usamljenom mestu, pa tako da ja nemam mnogo prilike da se suncam nag, osim ponekad kada odem na Adu Ciganliju i to kada imam vremena i kada ona nije tu. Rekla je da ona nikada nije bila na nudističkoj plazi i da još nije videla uživo gole ljude. Jedina osoba koju je golu videla uživo bila je njena majka. Malo sam se iznenadio i pitao je da li ima dečka na šta mi je odgovorila da nema i da je do sada imala samo jednog „decka“ ali da je to bila samo platonska ljubav. S obzirom da je rano ostala bez oca i da je odrasla sa majkom, majka je bila malo strožija prema njoj i nije joj dozvoljavala neke stvari koje su bile sasvim normalne za njene vršnjakinje. Plašila se da ne upadne u neko loše društvo pa da posle ima puno problema, a posebno se plasila kako je rekla da ne počne sa nekim da se zabavlja i da ostane trudna. Zbog toga je uvek vodila računa gde ide i sa kime se druži. Rekoh joj da se ne sekira i da je ona još mlada i da će se i to dogoditi jednog dana. Postalo je vruće i rešismo da se ponovo okupamo u veoma toplom moru. Otplivali smo malo dalje a kada smo se vratili do dubine na kojoj smo mogli da stojimo ona iznenada skoči na mene i potopi me. Iznenadila me je ali sam se odmah pribrao i vrato joj tako sto sam sada ja nju potopio. Pokušala je još jednom da me potopi ali se ja ovaj put nisam dao već sam je obgrlio oko struka i ponovo bacio u vodu. Igrali smo se tako neko vreme, pa smo videvši da se njena majka i moja žena približavaju plaži, izašli smo iz vode i pokazali im gde su nam stvari kako bi nam se pridružili. Ceca je skinula laganu haljinicu koju je imala na sebi i otkrila divno telo upakovano u minimalni crveni kupaći kostim isti onakakv kakav je i Tanja imala. Nisam mogao da odolim a da je dobro ne osmotrim. Bilo je to prvi put da je vidim u kupaćem kostimu. Iako je bila u srednjim pedesetim godinama, njeno telo je izgledalo dosta mladje. Verovatno je tome doprinelo to što se ceo život bavila fiskulturom. Bila je veoma zgodna, zategnjute noge, zategnut stomak, glatka i nežna koža, veoma lepo oblikovana zadnjica koja je u njenom kupaćem više bila izložena pogledima nego što je bila skirvena. A tek grudi! Imala je bujne grudi ali ne prevelike i bile su, rekao bih, ipak malo opuštene ali ne previše i daleko od toga da su visile, iako to nisam mogao baš da utvrdim jer ih je držao gornji deo kupaćeg. Kroz njen crveni tanani kupaći kostim su se nazirale velike bradavice. Taj minijaturni gornji deo njenog kupaćeg kostima je pokrivao bradavice i još nešto malo ali se zato ostatak veoma dobro video. Kada se kretala gudi su joj se zanosno klatile. Od pogleda na njeno telo osetio sam da mi se kita polako diže u gaćama pa sam se okrenuo na stomak i pravio se kao da sam nezainteresovan. Kasnije smo Tanja i ja otišli ponovo u vodu i plivali a kada smo se vratili u plićak, pridružila nam se i Ceca. Tada se i potvrdilo da ima velike bradavice. Sada su se njene bradavice jasno ocrtavale ispod mokrog kupaćeg kupaćeg. Tanja me je opet iznenadila i skočivši na mene i oslonivši se svom težinom o mene uspela je da me potopi. Čim sam izronio hteo sam da joj vratim ali je na mene sa ledja skočila Ceca i potopila me. Tom prilikom sam osetio njene sise na mojim ledjima. Kada sam ponovo izronio, ne gledajući uhvatio sam prvo telo koje je bilo tu pored mene i potopio ga. Bila je to Tanja, a zatim sam se okrenuo i dohvatio Cecu želeći da i nju potopim. Medjutim, ona se nije tako lako dala potopiti već je pružila otpor tako da sam morao da upotrebim svu svoju snagu. Poduhvatio sam je oko struka, odigao od dna sa željom da je bacim u more. Tom prilikom su njene bujne sise završile na mom licu. Uhhh kako mi je to prijalo. Kita mi je odmah odreagovala. Nije se lako predvala pa smo se rvali. Ja sam želeo da je potopim a ona se nije dala. Tanja mi je u medjuvremenu skočila na ledja sa željom da ona mene potopi i da pomogne majci. Očito je bilo da su se udružile protiv mene. Dok sam na svojim ramenima osećao njene male sise, Cecina desna sisa mi je bila pritisnuta na usta. Uspeo sam nekako da je bacim u vodu ali joj se tom prilikom kupaći sa desne sise pomerio i ukazala se njena bradavica. Stvarno je imala debele i velike bradavice sa velikim tamnim kolutom. Kurac mi je bila veoma nabrekao. Uspeo sam i Tanju da skinem sa svojih ledja i da je bacim u vodu ali sam je tom prilikom uhvatio jednom rukom preko sisa a drugom za butinu tako da sam joj dodirivao picu. Kita je htela da mi iskoči iz gaća. Nastavili smo sa našom igrom još nekoliko minuta a onda sam ja ne mogavši više da izdržim i da sakrivam svoju oteklinu izmedju nogu, zaplivao ka dubini dok mi je nabrekla kita sekla vodu. Tanja i Ceca su medjutim izašle iz vode i ispružile se na peškire. Laknulo mi je jer da smo nastavili dalje igre u vodi, moj dignuti i do bola tvrdi kurac bi me odao. Plivuckao sam još malo čekajući da mi se kurac spusti a onda sam i ja izašao iz vode i ispružio se pored Tanje na mom peškiru.

Uveče za večerom sam pitao Tanju da li naš dogovor stoji i ona je potvrdila. Njena majka i moja supruga su se interesovale kakav je to naš dogovor pa smo im ukratko objasnili.

Kako smo se dogovorili, tako smo i uradili. Ustali smo rano i otišli na trčanje. Čim smo stigli do plaže krenuli smo desno. Trčali smo pored plaže i uživali u jutarnjem suncu. Plaža je bila veoma dugačka pa smo imali dosta da trčimo. Rano jutro, nikoga nije bilo na plaži osim ljudi koji su je uredivali i pripremali za goste. Svako je uredjivao deo plaze ispred svog kafića. Po povratku smo doručkovali a zatim svi zajedno otišli na plažu. Dan smo proveli na plaži kupajući se i sunčajući. Kad god sam ja odlazio u vodu išla je i Tanja sa mnom. Plivali smo zajedno, pomalo ronili i potapali jedno drugo. Prijala nam je ta igra. Povremeno nam se i Ceca pridruživala. Sutradan smo opet poranili i izašli na obalu da trčimo, a ona sam predložio da promenimo rutu i da ne trčimo duž plaže jer smo tuda juče trčali, već da krenemo levo i da vidimo šta je tamo iza kraja plaže jer je tu bilo jedno brdašce i borova šuma. Trčali smo do kraja plaže a onda počeli da se trčeći penjemo uz brdašce i nastavili da trčimo kroz šumu. Nije bilo nikakve prave staze ali s obirom da šuma nije bila gusta mogli smo normalno da trčimo. Sa desne strane su bile stene koje su se spuštale u more. Posle jedno desetak minuta laganog trčanja kroz šumu videli smo sa desne strane jednu peščanu uvalu oivičenu stenama. Nije bila velika i delovalo je da je nepristupačna. Predlozio sam da je istražimo i da ujedno napravimo malu pauzu. Preko stena smo uz malo muke ipak uspeli da se spustimo do uvale. Stvarno je bila malena ali na njoj nije bio pesak već je to bio veoma sitan svetao šljunak tako da je izdaleka stvarno igledalo kao pesak. Dugačka je bila dvadesetak a široka oko 3 metra. S obzirom da je i u moru bio isti sitan svetao šljunak boja mora je bila neverovatno tirkizno plava. Ispružili smo se na sitan šljunak i gledali ka moru. Rekoh mogli bi da se malo osvežimo i okupamo, na sta je ona rekla da nema kupaći. Rekoh nemam ni ja kupaće gaće ali da to meni nije problem i da mogu da se skinem go i da se kupam. „Lako je tebi, ti si nudista, ali mene je sramota“ reče ona. Rekoh joj da može da se kupa u donjem vešu ako je već sratmota na šta je odgovorila da ima samo šorc i majicu i da nema ništa ispod.
- „Onda ti ne preostaje ništa drugo nego da se skineš gola ako hoćeš da se kupaš. Uostalom ovde osim nas nema nikoga i od mene ne traba da te bude sramota.“
To sam rekao, ustao i skinuo majicu a zatim sam se setio našeg razgovora od pre dva dana i njenih reči da nikada nije videla uživo golog muškarca. Palo mi je na pamet da se malo našalim sa njom i rekoh: “Evo sad imaš prilike da vidiš uživo golog muškarca” i skinuo sam šorc tik ispred nje. Stajao sam go pred njom. Moj kurac koji je u onako opuštenom stanju 15 cm dugačak, bio je na samo metar od nje. Pogledao sam u nju. Primetio sam da me je gleda netremice odnosno da je gledala u moje glatko medjunožje.
- “S obzirom da si veoma blizu možeš sve dobro da osmotriš”.
Na moju opasku se trgla i pocrvenela. “Nemoj da crveniš, meni je sasvim normalno da budem go i ne obraćam pažnju da li me neko gleda ili ne”. Rekoh joj da bi stvarno mogla da se skine, jer ovde osim mene nema nikoga i da od mene uopšte ne treba da se stidi. Malo nevoljno i ipak sa stidom skinula je majicu. Ugledao sam njene male ali ipak lepo oblikovane sise. Iako su joj grudi bile male imala je kao i njena majka velike bradavice. Verovatno od uzbudjenja, one su stajale pravo. “Eto vidiš, nije to ništa strašno. Sada možes da skineš i šorc pa da idemo u vodu da se osvežimo”. Oklevala je ali sam je ipak nakon kratke diskusije „ubedio“ te je skinula i šorc. Ovako naga je izgledala fenomenalno. Njena pica je bila skroz glatka. Prokomentarisao sam da je veoma moderna zato što je depilirala svoju picu a ona je odgovorila da je to naučila od majke i da se depilira još od kada su počele dlake da joj rastu. Uzvratila mi je istom merom rekavši da sam i ja moderan jer ni ja nemam dlake na medjunožju. Nastavio sam da se šalim sa njom i rekoh: „Da, ne volim dlake ni na pici ni na kiti. Ne svidja mi se kada ližem picu da imam dlake u ustima a verovatno ni žene ne vole dlake kada puše kitu i sisaju jaja“. Ponovo je pocrvenela. Da bih prekinuo tu njenu nelagodnost predložih da idemo u vodu da se kupamo. Plivali smo kao i uvek i pitao sam je kakav je osecaj kad se kupa gola na šta je odgovorila da je divno. Zaronio sam i pogledo je iz dubine. Stvarno je imala predivno telo. Povukao sam je za nogu i ona je potonula a zatim smo nastavili da se potapamo i tako sve do plićaka gde smo mogli da stojimo. I tu smo nastavili da potapamo jedno drugo. Tela su nam se dodirilvala sto je mene dodatno uzbudjivalo. Svaki put kada bi moj kurac dodirnuo njeno mlado telo kroz mene su prolazili žmarci. U toj igri sam je slučajno par puta uhvatio za sise a jednom kada sam je uhvatio za butinu da je bacim u vodu šaka mi je skliznula duž njene mokre butne i završila na njenoj pičkici. Bila je tako mekana i glatka. Osetio sam da mi se polako diže. Bio je poluukrućen. Ne znam da li je ona to primetila ali je krenula da izlazi iz vode. Ja sam okelvao jer u takvom stanju nije bilo primereno da izadjem napolje pred nju. Ipak sam krenuo napolje. Ona se već ispružila na ledja oslonjena na laktove i gledala prema meni. Videla je da je moj kurac porastao i gledala je netremice direktno u njega. Kada sam prišao do nje pitala me je što je sada veći nego što je bio. Rekao sam joj da muškarca uzbudjuje kada žensko nago telo, kao što je njeno, dodiruje njegov penis, a da se nama to upravo u vodi dogodilo i naravno da me je uzbudilo.
- “Ti si se uzbudio na moje telo?”
- “Da, što te to čudi. Ti si zgodna i lepa devojka i kada su nam se tela dodirivala to me je uzbudilo.“ I dalje mi je bio poluukrucen. “I ovaj razgovor, kao sto vidis, utiče na mene tako da mi je i dalje poluukrucen.“
- „Polu ukrućen“, pitala je začudjeno gledajući direktno u njega. „Koliki je onda kada je sasvim krut?“
- „Još je veći i stoji uspravno“, odgovorio sam joj.
Ceo taj razgovor je uticao da moj penis još malo poraste bude čak i malo tvrdji. Ona ga je netremice gledala i kao da je bila omadjijana. Nije mogla da skloni pogled sa njega. Legao sam na šljunak ali sam krajičkom oka video da me i dalje gleda. Zatvorio sam oči i više nisam obraćao pažnju na nju ne bi li mi se kurac opet vratio u normalu. Ležali smo tako neko vreme, a onda, kada mi se kurac spustio, uspravio sam se i pogledao u nju. Ležala je na ledjima. Oči su joj bile zatvorene i uživala je na suncu. Gledao sam njeno mlado telo. Stvarno je bila zgodna. S obzirom da je imala ridju kosu počeo sam da je zamišljam sa ridjom frizuricom iznad pice i to je opet počelo da utiče na mene jer mi je kurac opet bio poluukrućen. Da se ne bi skroz ukrutio ustao sam i oblačeći šorc predložio sam da krenemo nazad. Prihvatila je. Obukli smo se i krenuli nazad. Kada smo stigli Ceca nas je pitala kako je bilo, na šta je ona odgovorila da smo dosta trčali i da je bilo super. Posle doručka smo svi zajedno otišli na plažu. Ceo dan se nije odvajala od mene. Kad god sam ja išao u vodu išla je i ona samnom. U vodi smo se stalno potapali i igrali. Opet sam je u toj igri slučajno par puta uhvatio za sise a čak jednom i direktno za picu. Odgovorila mi je istom merom. Da li slučajno ili namerno, jednom me je uhvatila za kurac na šta mi je odmah odreagovao. Samo me je pogledala sa smeškom i nastavili smo dalje da se igramo. Plašio sam se da sa obale neko ne primeti naša dodirivanja. Morao sam da sačekam da mi se spusti pa da izadjem iz vode. Povremeno nam se Ceca pridruživala pa smo zajedno potapali Tanju ili su se njih dve uortačile pa su potapale mene. U toj igri me je Ceca dodirivala njenim sisama što je takodje uticalo na mene.

Sutradan smo ponovo rano ujutro krenuli na trčanje i čim smo stigli do plaže ona je prva krenula levo prema onoj strani gde smo prethodnog dana trčali. Opet smo došli do onog mesta gde se staza odvaja prema plaži i ona je krenula tim putem. Stigli smo na plažu i ona se odmah, ovoga puta bez oklevanja, skinula i otrčala u vodu. Gledao sam za njom. Stvarno je izgledala divno. Guza joj je bila fantastična. Ušla je u vodu do pasa i pozvala me je da dodjem. Skinuo sam se i potrčao ka njoj. Kurac mi se klatio dok sam trčao, a onda sam se bacio u vodu i zaronio. Ronio sam dugo a kada sam izronio nje nije bilo na vidiku. Okretao sam se oko sebe i gledao gde je ona a onda sam osetio njenu ruku na svom kucu. Izronila je direktno ispred mene. Zagrlila me je rukama oko vrata i obgrlila nogama oko struka. Reče da se umorila i da joj treba vazduha i da je malo držim da se odmori. Telo joj je bilo pripijeno uz moje a sisice su joj bile priljubljene uz moje grudi. Osetio sam na svojim grudima njene ukrućene bradavice i picu na svom donjem stomaku, koja je bila tik iznad mog kurca koji je od svega toga počeo da raste. Ukruto se u svoj svojoj veličini i osetio sam da se smestio duž procepa na njenoj zadnjici i praktično je sedela na njemu. Nakon nekog vremena se odvojila od mene i kranula da pliva prema pučini. Zaplivao sam i ja za njom dok mi je kurac sekao vodu kao kobilica na jedrilici. Ipak se od plivanja vratio na svoju normalnu veličinu u opuštenom stanju. Plivali smo tako neko vreme a onda smo krenuli prema obali. Stigli smo do obale, ležali u plićaku i odmarali se od plivanja. Oboje smo ćutali, a onda me je ona upitala da li me je uzbudilo to što mi je dodirnula kurac i kada me je obgrlila. Rekoh da jeste, da sam osetio njene ukrućene bradavice na mojim grudima i njenu pičkicu na mom donjem stomaku što je uticalo da mi se kurac digne i da je to verovatno osetila.
- “Da osetila sam nešto tvrdo ispod moje zadnjice, zato sam te i pitala. Šteta što ga nisam videla dok je bio veliki“, rekla je to pokazujući očima na moj kurac. Bio sam zatečen, nisam znao šta da joj odgovorim a onda rekoh onako kao iz zezanja – „Meni je bilo veoma prijatno. Od svoje mladosti nisam osetio mlade sise i picu na svom telu. Prijao mi je taj osećaj tvoje glatke pičkice na mom stomaku. Juče sam te zamišljao kako ti izgleda pičkica sa frizuricom iznad nje. Da li ti je ridja dlaka kao što ti je i kosa ridja?
–„ Jeste, ali je ja stalno depiliram tako da skoro nikada nema dlaka na njoj.“ Reče da je još kao mala gledala da njena majka ima glatku picu i kada su njoj počele dlake da rastu pitala je majku šta je to s obzirom da ona nema dlake na šta joj je majka odgovorila da je normalno da joj dlake rastu i da i njoj rastu ali da se ona depilira. Pitala je da li bi i ona mogla da se depilira a Ceca joj je rekla da moze i da će joj ona pokazati kako se to radi ali da to malo boli pogotovu u početku ali da kasnje to postane podnošljivi bol. Reče mi da joj je Ceca uradila depiclaciju a kasnije je i nju naučila kako se to radi i da jedna drugoj stalno rade depilacije. –„Ti depiliras Cecinu picu a ona tvoju“, pitao sam začudjeno. –„Da“ odgovorila je. –„I kakav je osećaj kada ti majka depilira mačkicu?“ Namerno sam rekao mačkicu, na šta se ona nasmejala. Reče da malo boli ali da nije strašno i da joj najviše prija kada je majka posle depilacije kremom maže po pici i oko nje. Rekoh joj da je normalno to što joj to prija jer je to erogena zona kod žene isto kao što muskarcu prija kada mu neko dodiruje kurac.
„Znam da je to erogena zona. Prvi put sam to osetila kada mi je majka jednom prilikom posle depilacije mazala kremu i utrljavala je po pici. Osetila sam neverovatnu slast kada mi je prelazila rukom preko procepa. Kasnije sam i sama to sebi radila. Htela sam da se uverim da je i sa drugim ženama tako pa sam prvom prilikom posle depilacije mamine pice na isti način ja njoj mazala kremu. Primetila sam da se i mami svidja kada ja njoj prelazim prstima preko njenog procepa nežno razmazujući kremu. Čak ponekad čujem da ispušta tihe uzdahe. Volimo i veoma nam prija kada jedna drugoj to radimo.“ Od ove priče je počeo opet da mi se diže. –„Izgleda da i tebi ova priča prija jer je počeo da ti raste. Volela bih da vidim kada se sasvim ukruti.“ – „Uzbudilo me je to da jedna drugoj dodirujete pičke“, odgovorio sam joj, „ali da bi mi se sasvim ukrutio potrebno je malo više od toga.“ Kao da je to bio neki poziv. Pružila je ruku i uhvatila me je za kurac. –„Da li ti je ovo potrebno da bi se skroz ukrutio?“ Odmah mi je skočio demonstrirajući svu njegovu veličinu i tvrdoću. Vidao sam kako razrogačenih očiju gleda u njega. Počela je da ga miluje idući gore dole otvorenim dlanom duž njega. Prijalo mi je. Nisam vise mogao da razmišljam koliko ona ima godina i da je ona ćerka naše prijateljice. Jednostavno sam se prepustio i uživao u tome. –„Da li ti prija“, čuo sam je kako pita, na šta sam odgovorio da prija. „Da li mogu malo da ga zagledam“, a ja sam joj odgovorio da može da radi šta god hoće. Obuhvatila ga je celom šakom i svukla mu kožicu tako da je glavić sada bio pred njenim ocima. Zagledala ga je. Ne puštajući ga iz šake, pristima druge ruke je dodirivala rupicu na njemu.
- „Da li tu izlazi sperma“, upitala je. Pogledao sam i potvrdno odgovorio, a zatim sam opet spustio glavu. Još malo je zagledala a onda je počela da mi navlači kožicu gore dole.
- „Da li tako muškarac drka?“
- „Da“ odgovorio sam. Prijali su mi ti njeni pokreti.
- „Volela bih da vidim kako sperma izlazi“,
- „Samo ti nastavi i videćes. Tako mi prija to što radiš.”
Prepustio sam se uživanju. Sva moja osećnja su tog momenta bila u mom kurcu. Bilo mi je fantastično. Znam da to ne bi trebalo da radim sa njom ali nisam mogao da joj odolim i kažem da prestane. Sam osećaj da mi kurac drka jedna šesnaestogodišnjakinja dovodio me je do ludila. Osetio sam da ću uskoro da svršim i to sam joj rekao. Još više se zagledala u rupicu na mom glaviću i nastavila još jače da mi ga drka. Osetio sam kako mi sperma navire i tada je nastupila prava erupcija. Prvi mlaz joj je štrcnuo pravo na lice a sledeći je završio na njenim malim sisama. Bila je iznenadjena što je sperma tako jako štrcnula iz mog neverovatno tvrdog kurca ali nije stala sa drkanjem sve dok i poslednja kap nije izašla iz njega. Bila je kao u nekom transu. Kada je konačno prestala rekla je „HVALA“. „Ja treba tebi da se zahvalim. Ovo mi je neverovatno prijalo“. Ona je prstima skupljala spermu sa sebe i zagledala je. Konačno sam se malo pribrao i rekao da moramo da idemo jer će se naši brinuti gde smo. Otišli smo još jednom u vodu da se operemo a onda smo se vratili nazad. Za doručkom, i ceo taj dan, smo se ponašali kao da se ništa nije desilo. Jedino mi je ona uveče, dok smo šetali, još jednom tiho i da niko ne primeti, rekla „hvala, bilo je divno“.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Seks, laži i video trake – II dio
By: Jahach
Došao je i taj dan – Bojanin rođendan.. 
U sred jutarnjeg drkanja uz napaljiva pisma koja mi je Marija ostavljala u svesku nakon velikih odmora, prepada me kucanje na vratima moje sobe i hitro se pokrivam zajapuren u licu. Ulazi moj stariji brat u čijem keženju vidim da zna u čemu me je prekinuo
- Marko, zove te neka Bojana već treći put od jutros. Rekao sam joj da si dugo učio za ispit i da si kasno zaspao, ali izgleda da ima neko još zagoreliji od taze civila, ustaj i javi se!
Plazim mu jezik još uvek kivan na njegova stalna zajebavanja i peckanja tipa „dok si ti puzio ja sam guzio” i u isti mah likujem u sebi navlačeći bokserice „ja sam bar puzio pre faksa a ti kad diplomiraš i odeš na puzanje, razguziću čak i svaku tvoju bivšu...”
- Maki ti si? – opaaa već smo na Maki, sinu mi dok stojim samo u boksama i gledam u ogledalu podočnjake i lice kao popišan cvet od loše iskopiranih skripti,  a kurac mi se opet kruti od njenog baršunastog glasa – dolaziš li večeras? Obećao si!
Sledi priča šta će da obuče, kako se njena sestrica opasno napalila da me upozna i kako je smarala sve do polaska u školu dok ja, koji nikada u životu nisam imao one grozne bubuljice, pizdim pokušavajući sa slušalicom između uva i ramena da je istisnem.. Glas mi postaje neprirodan usled Kvazimodo stava tela
- Maki, čuješ li me? Šta sada radiš m? – kurvastim tonom me pita „buduća svastika” kako sebe samouvereno zove. Prihvatam igru radoznao gde su granice flerta ove đavolje devojke kojoj to uz pojavu nekako uklopljivo pristaje..
- Uhh Boki.. pa znaš snovi, pa zora... pa taj tvoj glasić..
- Mmm... dopada ti se? A ja, kakve sam utiske na tebe ostavila? Uhh malo ste ti i Deki više popili a ja glupačica pokušavala da vas pratim...
- Imaš jednu manu Bojana, veliku i mana ti je što si tuđa... ali ako mi budeš svaja lako ćemo... zar ne?
- Hihihi mmm daa... zet i svaja su najdraži rod, tako kažu? Pa reci mi kako ti mogu pomoći sa trenutnim problemom? Pa da mi dođeš olakšan i opušten večeras, a posle toga će Sanjica uzeti stvar u svoje ručice hihihi.. Hoćeš da te palim malo? Maštati nije ništa ništa sramotno i ništa ne znači, a znam po Dejanu kako je to gadno kad vam natekne „klik-klak” hihi..
- Bojana.. khm.. ti to ozbiljno?
- Da, najozbiljnije jer znam da ni Deki ne bi imao ništa protiv. Sinoć me čak ložio da te zovem a on da nas sluša, ali nisam imala srca da te odvraćam od učenja. Pa šta jebote, mladi smo i nema tu ničeg lošeg da se zezamo i tako.. U krevetu sam i na sebi imam samo onaj tanki unihop sa šavom koji sam dobila od tebe... Deki je tako želeo sinoć kada je spavao kod nas i mnogo ga je napalio... Možeš li da premestiš telefon u svoju sobu m?
- Nema šanse – ljutito pljuskam šakom po ukrućenom kurcu u boksericama ne bi li spao u normalu – već kasnim da prijavim ispit, a i kabal je prekratak. Hvala ti malena, uhhh.. Vidimo se večeras, ljubim..
Ma ako je ta Sanja neka bubuljičava školarka sa dioptrijom, preostaje mi ova kurvica i pojebaću je pa nek mi je Dejan sto puta najbolji drug, razmišljam dok džaram iritirajuću kvrgu na licu. Dobro je, samo podvrnuta dlačica od brade, smeškam se i narcisoidno pravim grimase „meni nešto kažeš” Roberta De Nira, u ogledalu. Zadovoljno gledam facu koja deluje nadrkano, iako nisam neki silos i tabadžija, ali se dopada ženama.
Prekida me otvaranje vrata dnevne sobe i novi šok – Ema!!! Moja jebozovna, pet godina starija sestra od nekog tamo ko zna odakle iz porodičnog stabla iskopanog ujaka. Studirala španski jezik i radi u nekoj prevodilačkoj agenciji; drugima daje pičku ovako skockana u kostim i usku suknju sa šlicem pozadi, a mene je pre vojske izblamirala kod nje u stanu gde sam upao na veštičiju seansu nje i njenih koleginica. Svo vreme su se me šokirale svojim slobodnim i po malo drskim i izazovnim ponašanjem i uživale u zbunjivanju slatkastog klinca, prekrštale noge u minićima i radoznalo osmatrale moje reakcije dok jedna nije uvidela da su preterale i rekla „ Jebote, ja se opustila, suknja mi se popela naviše od ove nezgodne fotelje, a ovaj momak gleda i možda mu neprijatno..” našta je Ema odgovorila „Ma daaaj, još je moj bata klinac, ne preteruj. Šta on zna?!?” i pogledala me  provocirajućim pogledom a ja pomislio „kad bi znala kurvo kako sam jutros u školskoj klupi ispolivao Marijin unihop i đačku kecelju dok mi ga je drkala, a ja maštao kako stojim ispred tebe i štrcam po tim tvojim jebozovnim kolenima, drugačije bi pričala..”
- Oooo vidi ko nam je to došao – prilazi mi i grli me onako zatečenog u gaćama – vidi ga kako je porastao i kako se napucao u vojsci... pravi muškarac!!!
Izvinjavam se što me je takvog zatekla objašnjenjem da nisam znao da imamo nekoga od gostiju, a ona me merkajući sada mnogo nesigurnijim pogledom razuverava kako nema potrebe, kako nisam jedini muškarac koga je videla u donjem vešu, uz uobičajenu retoričku vegetu „ma nije to ništa, naši smo”...  I dok je brat ispraća do lifta vraćam se u sobu koju sada zaključavam. Spuštam šaku na natekli kurac i dok gledam u bistru sluz koja umiva glavić šapućem „uhh vidi Emice, kako plače što smo naši i što nismo još bliskiji”. Skačem jer me nešto žulja pod plećkom.
Pobožno uzimam moj i Marijin „jebački dnevnik” – sveska A4 formata, od nekih osamdesetak listova, koja nam je služila na dosadnim časovima u gimnaziji za pisanje napaljivih poruka i fantazija, a posle škole bi je čitali kod mene i vatreno se jebali a nekada bi mi samo drkala kurac dok držimo svesku pred licima ja levom, ona desnom rukom dok bi moja desna mazila njen klitoris.  Nekada su to bile kratke poruke čiji sadržaj niko nije mogao naslutiti jer smo sedeli u istoj klupi a nekada ispovesti ili maštanja.. Prelistavam svoje „grehe” i priznanja o prvim drkanjima i ženskoj rodbini na koju sam drkao; o nogama u najlonkama nastavnice engleskog u koje sam gvirkao dok ih napaljujuće prekršta pod katedrom; o tome kako sam zamišljao seks sa njom; kako ćemo se ponašati u braku, sa kim ću je varati, kako i gde, sa kim će ona mene.. Sa sinom na jednoj strani!!! Kučkica ga je opisala tako realno kao da ga već imamo, a još uverljivije kako ga zavodi i navodi na incest a ja ih u jednoj sceni posmatram i drkam... 
Na prvim stranama njeno prvo jebanje sa nekim Holanđaninom na moru!!!
Kurvica – dok sam ja još blejao sa basket ekipom, igrajući u litar kole na ispadanje i pisao joj stihove ona je uz džoint, šum talasa i zrna peska pod tim čvrstim dupetom stenjala sa kurčinom nekog stranca zaglavljenom u sebi.. Dok sam ja prvi put gubio nevinost sa njom i pobožno gurao glavić među njene latice ona me je gledala onim tamnim očima tako nevino da sam mislio da letim ka zvezdama... Jesu li tako sijale i treperile i za tog naduvanog riđobradog avanturistu?!?
Ustajem i uzimam iz plakara crne, prozirne gaćice koje još mirišu na nju. Imala je isti takav brushalter na sebi tog jebačkog matinea pre škole kada mi je nadrkavala kurac za novu rundu, a ja joj smakao korpice ispod sisa, i ispovedala se u detalje kako joj je bilo tog leta, kako je sve jebao i na kakvim mestima „ovako sam mu pušila Maki... mmm... mljac, liz.. mvaaa..” izgovarala je to tako mirnim tonom kao da odgovara na času onako rutinski i staloženo kako je činila za peticu, ne skidajući ona dva kurvinska, tamna oka kojima me fiksirala i još više izluđivala, a ja osećao nekakvu mešavinu besa i ljubomore ali i zadovoljstva pri pomisli kako takva riba ukrućuje svačiji kurac svojom pojavom.. „čekaj, ne..ne.. da ti pokažem kako sam mu lizala i sisala velika i puna jaja dok mu drkam sa obe ruke, da.. da sa obe, bio mu je veći, deblji i duži od tvog mmm... što se odmah mrštiš mili, pa i tvoj kurac je lep..  cmok.. ali koja žena ne bi poželela da isproba onakvu kobaju za porniće.. mmmm.. uh mazi mi pičkicu, osećaš li kako mi vlaži.. uhh tooo.. tako, stavi sada tri prsta unutra.. uuuuh tako me je širio njegov... ah!”
Gledao bih je opčinjeno i očarano dok mi histerično i žestoko drka napaljenu kitu a kosa joj, usled serije slatkih grčeva, leti i leprša po jastuku kao ratna zastava usred bitke „ mmm ohhh kako mi to dobro radiš prstima dok mi sisaš bradavice i grickaš mi ove kurvinske usne.. ohh on to nije umeo, samo je znao da mi ga zabija između njih kao zver i da mi čupa kosu dok se davim spermom i kurčinom u grlu... uhhh daj sad malo mi uguraj onaj veštački kurac... oh toooo.. skoro da je veliki kao njegov.. brže ohhh, grublje ne štedi me hoću da vidiš kako sam se uvijala puna njegove kurčine...”
I gurao sam napola u besu, napola u neverici jer je na kutiji od plastičnog vibrirajućeg monstruma pisalo 24cm!!! Gurao sam joj sav taj komad plastike uključivši na najjače vibracije, a fuksa je stenjala i mahnito mi drkala kurac kao da će ga otkinuti. Sa naporom sam odlagao svršavanje jer sam želeo da se kurvica ili raspadne od serije orgazama ili da počne da preklinje da izvadim tu đavolju spravu iz njene nezasite pičkice. Kako je samo delovala ozbiljno i nedodirljivo na putu do škole i nazad svih ovih godina dok nisam sa njom legao pod „drvo saznanja” a kakvu sam prekaljenu kurvicu dobio ponosno sam razmišljao jer je ona tako htela – da bude moja devojka i moja kurvica..
„Ooohhh vadi ga, vadi gaaaa” telo joj se treslo kao uključeno na struju visokog napona „vadi ga Maki... ohhh ne mogu više, vadi, dosta..” ali došlo je mojih pet minuta „Kako ljubavi? Pa ja samo gledam dok te tvoj prvi jebač kara... zar nisi maštala da te ovako držim za sike i da gledam šta ti radi dok mi drkaš m? Nije valjda da te boli? Preveliki mu je, a?” tobože brižno sam je pitao gledajući kako joj pičkica posustaje i gubi vlažnost dok neumoljivim tempom zabijam veštaka u nju „Da.. ah da, veliki je, ne mogu, ne mogu više, reci mu da prestane, molim teee...” prihvatala je igru, koju sam sada ja nametao, do kraja „Ne znam holandski ljubavi, kako? Pravi se da ne kapira na engleskom i pumpa te ovako grubo na moje oči sebična mrcina. Da ga bijem ne ide, pa ti si ga želela u sebi , zar ne?!? Zamoli ga lepo da svrši u tvojoj slatkoj pici, hajde reci mu pa ćemo zajedno, on u tebi a ja ću po tvom lepom licu i ustima..”
Pogledala je zamagljenim i sluđenim očima ka svojoj pičkici koju je mrcvarila vibrirajuća sprava i odigrala finalnu scenu „cum in me…. aaaa cum bastard… give me your sperm.. ohhh..” Istog momenta sam je zgrabio slobodnom rukom za kosu i nabio joj čitav kurac među pune usne a ona me hitro kao mačka zgrabila za jaja i počela da ih uvrće.. Svršio sam sa rikom u njeno grlo a kurac mi je ostao još dugo krut od prizora suza koje su joj napaljivo razmazivale šminku..
Mirišem gaćice sa skorelim sokićima koje je tog jutra izazvao i moj i „strančev” kurac iz te kučkice dok čitam sledeću stranu sveske ispisanu lepim zakošenim slovima:

„Maki srećice, imam danas švalera u pici (tako je zvala tampon za menstruaciju) i moraćeš malo da se strpiš par dana, a moram i u goste sa mamom kod nekih porodičnih prijatelja grrr… volela bih da ti drkam svojom šakom taj lepi kurac, da mu govorim bezobrazluke i da ga slatko mučim, da ga muzem do svršavanja a onda da ga pustim iz ruku kao što sam ti radila prvi put sećaš se? On se klatio u vazduhu kao ljutita kobra dok su ti se jaja grčila pred bljuzganje a ti si molećivo stenjao da nastavim. Ja sam nevino napućila usne oko svog kažiprsta i postiđeno drugom rukom prekrila sise gledajući te pravo u oči tobož zaprepašćeno.. a tada je tvoja batina počela sama da se grči i da bljuje mlazeve svuda okolo po tvom pupku i mojim sisama.. jedan mlaz me je ošinuo po bradi a ja sam ga kao radoznala devojčica pokupila prstom i probala ukus sa izrazom gađenja, a zapravo sam uživala u odizanju tvojih kukova tokom prskanja i mojoj moći da te tako uzbudim..
Evo ti jedna pričica da misliš na tvoju kurvicu dok se ne vidimo, a kada dođem biću naša nastavnica engleskog i strogo ću te terati da mi pokažeš kako si drkao i da pričaš šta si sve zamišljao…
Sedim preko puta tebe samo u majici na bretelice i pamučnim gaćicama, kosa mi je vezana u konjski rep, sveže sam istuširana i masna od mleka za telo, pijem crno vino koje si nam kupio i gledam te pravo u oči, smeškajuci ti se kurvinski... Bradavice mi strče nadražene kroz pamuk, gaćice mi vlaže sve većom brzinom, znaš da sam gotova, ali želim da te gledam još malo... Od samog mog pogleda, kurac ti raste u pantalonama, kažem ti da ga izvadiš i da počneš da ga drkaš. Slušaš me i vadiš nabrekli kurac od kojeg moja pica počinje ubrzano da vlaži... Drkaš ga polako gledajući me u oči i pitaš da li mi ovako odgovara, nemam snage da odgovorim, samo klimnem glavom... Krećeš da se skidaš i prilaziš mi polako sa dignutim kurcem koji ne ispuštaš iz ruke, pitaš me hoću li sada ti pomognem, ja ga poslušno uzimam u ruku i pitam te šta da radim, objasniš mi kako da ga drkam. Povlacim kožicu gore-dole gledajući te pravo u oči i pitam da li želiš da ti popušim kurac, a ti na to samo glasno zastenješ i ja mu priđem.. Dahom ga dražim, i milujem usnicama... Liznem ti jezikom glavić i počnem da ga oblizujem sa svih strana, kurac ti dobija ljubičastu boju... Ubacim ga u usta i krećem da ga gutam, on nestaje u mojim vlažnim, toplim, vrelim ustima sve do jaja.... Mumlam dok krećem sve brže i brže da pomeram glavu, vadim ga onako sluzavog i drkajući ga neprestano, krećem da ti ližem dlakava jaja, razmazujem pljuvačku po njima, nosem ih pomeram, ti ječiš, dahćeš, iz kurca ti curi sokić, razmazujem ga prstom preko glavića, ubacujem jedno jaje u usta, pa drugo, gužvam ih u mojim toplim ustima drkajući ti krutu kurčinu i gledajući te u oči... Čupaš me za rep i odvajaš od kurca, bacaš na krevet, smičeš bretele i krećeš da se igraš sa mojim sisama... Stiskaš ih, grizeš, sisaš ludački, ja ječim, molim te da ne prestaneš, pička mi je vrela, poludeću... Ustaješ pored kreveta, okrećeš me, glava mi visi sa ivice, nabijaš mi kurac u usta i krećeš silovito da me jebeš... Jaja mi lupaju po nosu, pljuvačka mi curi niz tvoj kurac, nemam vazduha, ruka mi je u gaćicama, drkam picu koja šljapka dok mi stiskaš bradavice sa dva prsta iz sve snage... Čujem samo tvoj urlik, ne vidim ti facu i osećam kako prskaš spermu u moje grlo...  Okrećemo se oboje ka vratim sobe koja su zaškripela i ugledamo ćelavog matorca kako rastvorenih krezubih usta, drka debelu, balavu kurčinu...
,Čika Pero, ovo je moja devojka Marija, zbog koje sam vas pozvao. Majo, ovo je čika Pera, moj komšija i predsednik kućnog saveta..’
Podižeš me sa kreveta i šljiskaš oštro po dupetu
,Hajde šta si se ukočila, ostvari omiljenu fantaziju, usluži gosta kao dobra domaćica i moja prava kurvica dok se ja malo osvežim!’
Uzimaš iz plakara čist peškir i u prolazu kažeš „Čika Pero vaša je, činite od nje sve što poželite, komšija Marko časti..” Dalje nastavi ti Maki, piši šta mi je sve radio tvoj komšija.
Ljubi te u glavić tvoja kurvica Maja”

Baš voli matore jebače kurvica, pomišljam dok mi se jaja spremaju da brizgaju.. Pred svršavanje sam obmotao glavić tim Marijinim gaćicama i izručio gejzir u njih, a onda krenuo pod tuš i na brijanje za večerašnji Bojanin rođendan.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Seks, laži i video trake – III dio
By: Jahach

- Ti baš ne umeš da kucaš kad ima nekog u kupatilu! – pokazujem besno bratu posekotinu između brade i jabučice.
- O vidi malog, čuvao otadžbinu noću, usred šume na straži, a sad ga uplašilo otvaranje vrata – cereka se „dete ljubavi” naših roditelja, kako sebe naziva – šta je sad, ma ne brini, pice se lože na ožiljke po muškom licu, bićeš glavni večeras. Pazi samo ako budeš brijao i jaja, to bi već bio problem! – plazi se pokazujući pogledom ka mojim preponama.
- Brini ti za tvoja – nakrivljenih usana mu odgovaram, znajući koliko ga nervira kad složim taj izraz lica – i otkud ti koji kurac znaš gde se spremam?
- Pa zvala te ona mala od jutros, opet dok si se tuširao i zamolila te da poneseš video - kameru da snimiš kako gasi svećice na torti, a možda bude i neki hardkor sa „kamenim facama” heheh.. Nego zvali su i naši i rekli da se vraćaju od tetke sutra uveče, a ja ću da spavam kod ženske pa da znaš imaš praznu gajbu ako nešto privodiš – saopštava sa nešto bratskijim i solidarnijim tonom, ali vreme nežnosti završava sa sarkastičnim – i pazi jaja sa tim novim žiletom..
„Koji peder” razmišljam dok zagledam posekotinu u ogledalu „hmm a i nije mu loša ta ideja o brijanju alatke, deluje zanimljivo u pornićima videti”. Gledam zidni sat u dnevnoj sobi, tek pet po podne... imam fore i za tu kafu kod Zorice, možda dobijem pametan predlog šta da kupim Bojani...
Silazim sprat niže ležerno odeven u kratke pantalone, majicu i papuče jer neću da se oznojim u vrelom julskom danu pre polaska na rođendan. Zvonim razmišljajući da li je još uvek onako atraktivna kao pre mog odlaska u vojsku i prisećam se kako su lokalni dripci prekidali basket balaveći za nama dok joj komšijski pomažem sa putnom torbom a ona kao da ne dotiče zemlju sa onim visokim potpeticama, u kostimu stjuardese i sa lepom, ženstvenom ešarpom oko vrata... Za njih je bila nedostižna dama, za mene pet godina starija devojka, nekada zaljubljena u mog brata, sa kojom sam u njenom lepom stanu vodio najopuštenije i najotvorenije razgovore o svemu. Znala je sve detalje o meni i Mariji, ona je bila ta koja mi je iz Londona donela vibrator za Mariju i komplet crnog seksi rublja u čije gaćice sam jutros ispraznio jaja. Znao sam sve o njenoj vezi sa Draganom, momkom iz Bečića sa kojim je rodila Milenu kojoj je sada tri godine, ali nije htela da napusti posao i da pređe da živi sa njim; sve o njenim ljubavnicima koji su često dolazili kod nje i koje sam sretao pred liftom; o kapetanu neke afričke kompanije sa kojim se tucala u aerodromskom hotelu jer je želela da doživi iskustvo sa crnim ljubavnikom i uveri se u mit o velikim crnačkim kurčinama...
*****
Znali su zidovi njene ukusno nameštene garsonjere i fotelja u kojoj sam sedeo, kada mi je donela igračkice iz seksi šopa, šta je tada našu bliskost povećalo još više ne kvareći prijateljstvo i ne unoseći iluzije u naš odnos.
Kad sam je upitao koliko to košta u markama koje sam jedino imao od ušteđevine za letovanje posle mature i pre vojske, poljubila me je prijateljski i rekla da je oduvek želela nešto da pokloni svom drugu i džentlmenu oko prtljaga. Našalio sam se kako ja nisam nosač kofera u „Šeraton” hotelu za napojnice i poklone, već momak iz kraja kome je čast da pomogne takvoj lepoj dami, umornih nogica od salonki sa visokim potpeticama, oko teških torbi sa viskijem za prijatelje, po kojom štekom stranih cigareta i brdom mirišljavog i zanosnog, mirišljavog veša  usled čega se nasmejala
- Iju! Otkud znaš da miriše?
- Eh Zoko, pa kad ga ostavljaš svuda redom u kupatilu, po veš – mašini, policama.. Toliko je lep da nisam odoleo da ne opipam jedan čipkasti brus i ne pomirišem..
I? Na šta je mirisao? – osmehivala se belim, blistavim zubima dok je skupljala kosu u rep.
- Ako pogodim pokazaćeš mi kako izgleda poklon za Mariju na sebi.. Deal?
- Hehehe baš teška opklada, kao da me nisi do sada viđao u svim izdanjima dok se spremam i presvlačim za letove i izlaske... baci šaku za pogodbu, deal! – potvrdila je na engleskom. – Hajde, da čujem odgovor?
Malo sam ćutao igrajući se podizanja napetosti u kvizovima i češkao bradu..
- D&G Light Blue?!? - prećutao sam da sam već viđao kako je nanosi na sebe.
- OK, ali nećemo otvarati ovaj komplet za Mariju jer imam isti koji već koristim. Hajde dok ga obučem, naspi nam po čašu viskija, baš bi mi prijala jedna.. Led je u frizu, meni dve kocke – veselo je dobacila iz druge sobe ne zatvarajući vrata za sobom, a ja joj rekao da ostane u visokim potpeticama...
- Opasan švaler rasteš – osmehivala se vraćajući se u dnevnu sobu u kojoj sam već pijuckao svoj viski u udobnoj fotelji – voliš seksi rublje, potpetice... Da vidim sviđa li ti se tip žene u njemu kao tvoja starija frendica?
Stala je na metar ispred mene i zavodljivim pokretima odvezala pojas crnog, svilenog kimona a ja umalo nisam ispustio svoje piće...
- Ihh saaad.. prvi put vidiš žensko u ovome? Malo sam dodala ove detaljčiće da vidiš kako izgleda u full izdanju pokazala je na crne haltere u retro stilu i najlonke iste boje sa šavom, koketno se vrteći..
- Prvi put vidim žensko koje je rađalo i čije telo tako fantastično izgleda Mico! – to „Mico” smo uzajamno koristili u interne svrhe da time smekšavamo iskrenost.
- Uh Mico, a kad te pitam jesam li lepa, ti me zezaš kako to znam i bez tebe – glumatala je ljutnju napućivši usne i nasmejala me jer je zaista neviđeno narcisoidna, što jako volim kod lepih žena i čak me to njihovo mačije samodopadanje i samomaženje u hiljadu najneverovatnijih varijanti još više uzbuđuje.. Naravno da je bila svesna kakav utisak na mene ostavlja, ali je ta mazna crnokosa i plavooka mačkica rođena lepa i gladna muškog divljenja kao i svaka žena uostalom, na svoj način. Zorici nikada nije značilo divljenje na inteligenciji jer je imala dovoljno samopouzdanja, ali joj zato nikada nije bilo dosta laskanja i komplimenata muškaraca pa čak i njihovih fizioloških potvrda – priznala mi je jednom prilikom kroz smeh kako je pali pomisao kako nam diže kurčeve i kako drkamo na nju a nije je iznenadilo ni moje priznanje da i sam često drkam pa i zamišljam nju kad mi drka Marija, pa se često šalila umesto pozdrava pitanjem „I? Jesi li sinoć tucao mene ili Mariju? Ili obe? Ili si posmatrao nas dve hihihi...” - a ja joj odgovarao „Jesam Mico, zamišljao sam te tako lepu i jebozovnu, lepa si, lepa si, lepa i ajd` u kurac više, dosta ti je od mene komplimenata za danas!” – nakon čega bi prasnuli oboje u smeh uz poljupce i zagrljaj.
Sedeo sam tako skamenjen pred boginjom mojih dečačkih fantazija i prvih mokrih snova još od dana kada se muvala sa mojim starijim bratom ali na kraju ništa nije bilo, a ja  izgubio razlog više da ga mrzim... „Jebozovna i jebozovna” otelo mi se sa usana dok sam se gladno naslađivao svom njenom savršenom figurom; njenom dugom crnom kosom svezanom u rep da se oseća komotnije u kući, a zapravo je tako delovala još erotičnije; minđuše u obliku alkica koje su uokvirivale njene tamno – plave oči sa dugim, gustim trepavicama i znalačkom diskretnom šminkom, jedino je volela jarko crvene ruževe i lakove za nokte; obrve koje nikada nije čupala i čiji oblik je činio lepim to lice i u vreme kada se pre posla stjuardese iz hira ošišala naćelavo; čvrste sise broj četri, sa prelepim areolama oko bradavica koje su posle porođaja postale još izraženije i koje su sada napinjale prozirni brushalter preteći da ga probiju; preplanuo, i tek seksi zaobljen, stomačić sa pirsingom na pupku; duge noge čiju su lepotu vretenastih listova još više isticale potpetice u kojima je stajala ispred mene, a šavovi na najlonkama samo dodavali efekat i pumpali krv u moju muškost; nisam mogao da naslutim frizuricu oko pice jer je taj deo prekrivao crni, duboki halter koji je još više nadraživao maštu od onih tankih pojaseva za čarape koje je nosila Marija..
- Digao ti se priznaj Mico! – zadirkivala me je Zorica otpijajući lagano piće i gledajući me izazovno preko ruba čaše...
- Da te uverim? – krenuo sam, smejući se, ka pojasu kratkih pantalona u kojima sam i tada bio i napravio pokret kao da ću se svući.
- Ne, ne, ne... sada! Uhh mmm... imam ja sada jednu želju, pošto sam ja tvoju ispunila, želju o kojoj često maštam i jedino tebi smem da saopštim jer si razumniji od svih svojih drugara i jer ti bezgranično verujem.. a i najviše mi se dopadaš fizički – glas joj je sada podrhtavao i bivao promukliji...
- Ajde Mico, udari više! Da čujem... ne muči me..
- Uh paaa... mmm... kao što sam ti pričala nikada se nisam pojebala sa nekim mlađim momkom... ne, ne – ni sada to ne želim sa tobom, mislim do kraja... ali bih volela da mi ostvariš jednu omiljenu fantaziju. Oduvek maštam da imam mlađeg brata koji se pali na mene i da ga posmatram kako drka misleći na mene, a da ne zna da ga gledam... Hoćeš to učiniti za tvoju Micu m?
- Hoću Mico, rado uhhh... i ja sam bezbroj puta maštao kako drkam za tvoje lepe okice... – zagrlio sam je i nežno poljubio u oba oka – hajde, kako ćemo se igrati? – nasmešio sam joj se dok mi je srce lupalo napola od radosti, napola u strahu da me kurac ne izda od treme pred takvom vanserijkom, iskusnom pičkom.
- Idi u kupatilo i iz korpe za veš „ukradi sekine gaćice”, neke koje se tebi posebno dopadaju a posle sedi tu i igraj se sa njima po tvojoj želji... a ja ću te neko vreme prvo posmatrati kroz odškrinuta vrata...
- A onda? upitao sam, igrajući se njenim konjskim repom uvijajući ga oko prstiju dok mi se kurac krutio dodirujući njene prepone uz koje sam se zalepio...
- Baš si zločest, ne izluđuj me, hajde! A posle.. pa posle gde nas odnese, ali znaj pičke nećeš dobiti... ovog puta... To bi već bilo kao totalni incest – zaključila je kroz smeh - jer te inače volim kao mlađeg brata i bez ove igrice na koju me raspalilo i piće... Hajde Mico, da vidim kako i koliko voliš stariju seku? – pogledala me je najnevinije, a kažiprst naslonila na rub usana manirom najprefinjenije kurve.
Nisam dugo butao po korpi za veš jer su mi se dopale prve Zokine gaćice koje sam napipao – crvene od tanke prozirne čipke sa lepim cvetićem na delu koji pokriva picu... Smakao sam kratke pantalone iz kojih se praćaknuo ukrućeni kurac niz kojih se otegla ka podu tanka nit sluzi. Seo sam u fotelju i počeo da njušim gaćice... imale su lep uzbudljiv miris čiste i uredne pičke mlade žene i kurac mi se još jače propinjao ka lusteru... krajičkom oka sam pogledao ka vratima da se uverim da li me Zorica dobro vidi i novo trzanje kurca: stajala je sklopljenih očiju sa prstima desne šake u gaćicama a levom je smakla korpicu sa desne sise i počinjala da štipka i uvrće nabubrelu bradavicu...
„Uhhh sekooo... mmm...” zadrkao sam kurac snažno svom dužinom da je izgledalo da će mi kožica pući od svlačenja niz balavi glavić, glas mi je podrhtavao bez glume „ooohh Zoriceee... kako te želim, kako ti miriše pičkica u koju bi bata da sjuri kurac... ohh da ga ne vadi iz tebe.. da te poplavi spermom aaaa!!!” navukao sam gaćice preko glave kako bih mogao da drkam sa obe šake jer mi se kurac toliko trzao u jednoj, uzbuđen Zoricinim mirisom i još više svešću da me posmatra, da sam pomislio da će se oteti i nastavio da drkam žustro sa obe. Sklopio sam oči i drkao sve jače njušeći opojni miris i rešen da svršim pred tom plavookom lepoticom prskajući joj svuda po sobi... Ali...
Ali njena ruka mi je hitro skinula gaćice sa lica. Stajala je tik uz mene sa rukama na kukovima, sa ljutitim i zaprepašćenim izrazom lica, i izgledala fascinantno iz moje niže perspektive jer je stojeći uspravno bila u dominantnom stavu što me je još više uzbudilo
- Maaarko!?! Kako te nije sramota... pa sestra sam ti a ti tako!!!
- Uh... ja...ja - pokušavao sam tobože da nađem izgovor - seko, nije to što misliš... oprosti mi morao sam, a nisam zaključao vrata... maštao sam o Mariji, dugo se nismo videli i...
- Ne laži!!! – besno mi je bacila gaćice u lice – sve sam čula! A ovo su Marijine gaćice m? Misliš da ne znam šta si mi ranije radio sa vešom?!? Nema gaćica i brusa u koji mi nisi drkao i ostavio tragove sperme po njima... Da nećeš možda i u ovaj? – smakla je brushalter sa sisa koje su sada još izazovnije delovale, napetih bradavica od predstave, a posebno su me uzbuđivali beli neosunčani delovi oko krupnih areola koje mi je unosila u lice...
- Vidi samo na šta ličiš, a tata i mama samo što nisu došli s` posla – uhvatila me je za kurac i počela tobož` brižno da ga briše gaćicama koje sam njušio. Trzao se u njenoj ruci i dobijao dopunsku čvrstinu i ona ga je sve jače stiskala i pumpala... nikada nije lepše izgledao kao tada obavijen njenim gaćicama a preko njih finim tankim prstima i besprekorno nalakiranim noktima .
- Vidi samo kako ti se trza!!! Hmm... mmm... veći ti je nego mom vereniku Draganu, prilično si razvijen za jednog klinca mali... – spuštala je ton i počela radoznalo i zadivljeno da ga razgleda i opipava merkajući mu dužinu šakama... Zgrabila me je za muda i počela da ih uvrće gotovo do praga bola ali tačno dozirano da uzbudi i počeo sam da stenjem od užitka.
- Prepuna su ti i boleće te ako ostaneš u ovom stanju. Evo pomoći će ti seka, ali to se više nikada ne sme ponoviti obećavaš? M? – obmotala mi je mokar kurac gaćicama i lagano ga drkala gledajući me direktno u oči dok sam se gubio u morskim dubinama njenih - hladnih, plavih očiju u kontrastu sa crnkom tamnog tena i vatrenog tela...
- I? - drkala mi je sve žustrije, a ja se trudio da što duže izdržim i produžim zadovoljstvo – Zar bi stvarno onako bezdušno zabio ovu stvar u tvoju seku? M? Maštao si da tvoja sestrica vrišti od bola dok je raspolućuješ ovom bezobraznom kurčinom m? – zavukla je prste druge ruke u svoje gaćice i stenjala napaljujući oboje – Voliš kako mirišu sekine gaćice dok zamišljaš kako svršavaš u mene? Samo ti je važno da sebično isprazniš jaja i da me oplodiš! – na tren je prestala da mazi klitoris da bi mi ih još malo uvrtala i muljala dok mi drugom rukom drka, a sise van korpica su zanosno poskakakivale pred mojim licem u ritmu njenog pumpanja – Sviđaju ti se znam! Drkao si mi i u korpice brushaltera a ja ga obukla u žurbi i čitav dan osećala tvoju spermu po bradavicama ohhh... Hajde izvini se sada sekinim sisicama, ljubi! – unela mi ih je u lice i počeo sam strasno da ih ljubim, ližem i grickam. Osetila je da ću da svršim i stegla mi kurac pri korenu iz sve snage držeći ga tako sve dok se uzburkana sperma nije smirila u jajima, ne sluteći kako sam istog momenta ukrao njeno jebačko iskustvo sa odlaganjem ejakulacije.
– Hajde daj ga ovamo! Mmm... - provukla mi je kurac ispod grudnjaka i stisla sise šakama oko njega. Bio sam na nebu dok ga je nadrkavala toplim i tvrdim kruškama a po njenim sklopljenim očima i rastvorenim usnama sam video da i njoj prija pulsiranje i vrelina među njima... Poželeo sam da je ljubim i da joj grickam usne, zgrabio sam je i podigao je naviše i kurac se ponovo zanjihao slobodan lupkajući je po pupku kada smo ustali... ljubili smo se i milovali neko vreme dok se stomakom zavodljivo trljala o glavić ne dajući da izgubim čvrstinu...
- Uhhh Zorice, izluđuješ me - šaputao sam priljubljenih usana o njene – želim te do kraja....
- Ohhh maleni i ja tebe, jako si mi drag i jako ti je lep kurac i želim ga u sebi, ali plodni su mi dani a nemamo zaštitu, čak ni kondom, a ja moju zaboravila u torbi na aerodromu... - svrši mi ovde to me jako pali – uvukla mi je kurac pod pojas za čarape i obuhvatila me nogama nabijajući se kao da joj je u pički... Uhvatio sam je za butine i ubrzavao pokrete osećajući napaljenost, sa jedne strane kurca njenom nežnom, glatkom kožom a sa druge trljanjem tkanine koja ga je stezala zarobljenog dok su mi njene ovlažene gaćice uzbudljivo trljale jaja pred rasprskavanjem. Provukao sam levu šaku ispod  njenih guzova našavši put do klitorisa koji sam joj mazio preko gaćica dok je jahala u mom desnom dlanu i na levoj podlaktici a dok sam svršavao natapajući joj pojas i stomak i ona se burno, uz jecaje stresla pod mojim prstima...
Sedela mi je posle u krilu i dugo smo se ljubakali dok mi se zahvaljivala na ispunjenoj i uzbudljivoj fantaziji. Potvrdila je ponovo da želi da joj budem i dobar drugar i jebač, kad nam se prohte, ali ništa preko toga. A kud ćeš više? – zadovoljno sam pomislio...
*****
I dok sam po drugi put zvonio pred njenim vratima, pitao sam se kako će se ponašati sada posle više od godine dana mog odsustvovanja iz Beograda, iz mladosti, iz provoda, iz seksa, iz života u onoj jebenoj, sivo – maslinastoj i najvećoj od svih besmislica...
- Momenat... iz kupatila sam, da se obučem.. momenat molim! – razvukla mi je boja seksi glasa lice u osmeh..
Otvorila je vrata u onom istom kimonu u kome smo se „igrali” pre  mog odlaska, kosa joj je bila mokra i onako zalizana i polumokre kože gotovo me srušila radosno mi skačući u zagrljaj ljubeći me svuda po licu dok su mi ruke nesvesno milovale sve pod svilenim kimonom i van njega... Koža joj je mirisala još erotičnije nego sa parfemom koji pamtim prilikom poslednjeg susreta.
- Tu mi je Milena i spava - prošaputala je dajući mi do znanja da ne probudimo malecku i sa ponosnim majčinskim osmehom dodala kako će uskoro navršiti četiri godine – mama mi je dovela da budemo malo zajedno, a sutra će je opet uzeti na čuvanje pred moj let za Frankfurt. Hoćeš da vidiš kako je porasla? Tiho je odškrinula vrata sobe u kojoj je spavala njena mala kopija...
- Lepa je, ista ti... jebem joj mamicu, prošaputao sam joj šeretskim tonom iza leđa mazeći joj grudi i ljubeći je iza desnog uva. Pripio sam se uz nju da oseti moju erekciju a ona je još više zabacila glavu unazad uzbuđena toplinom mog daha po vratu i pulsiranjem batine pritisnute uz guzove.. Zavukla mi je šaku u pantalone zatvorivši sobu i pali smo na tepih u predsoblju dok smo se ljubili.. Smakla mi je pantalone i stisla kurac nežno ga pumpajući dok mi je sisala jezik što me je nateralo da joj rastvorim kimono iz koga su radosno izletele oslobođene dojke željne muških usana, zuba, bockanja brade...
„Ihhh do kurca! Koji se baš sad majmun setio... ” – proletelo mi je ljutito pitanje dok je ustajala da se javi na telefon. Zvao je otac njenog deteta i njen „voljeni na daljinu” i ja sam onako uzbuđen nastavio gde nas je prekinuo, zadigao joj zadnji deo kimona i pokidao tanke gaćice u nameri da uđem u nju, ali mi je pomerila glavić šakom i čvrsto mi zarobila kurac butinama uz gestove ruke i očiju „ne sada” a ja sam sa nekom slatkom pakošću i ljut prekidanjem ali i napaljen divnim telom uz svoje, počeo da pomeram kukove napred - nazad i da joj grickam slobodno uvo sitnim, nadražujućim ugrizima. Njeno telo je počelo da odgovara mojim pokretima i osećao sam kako joj se pičkica vlaži  i rastvara dok klizi usnicama po kurcu kao niz neki tobogan. Govorila je sa nesuđenim mužem i večitim verenikom sve isprekidanije, glas je počeo da joj podrhtava dok sam joj nežno uvrtao bradavice i jebao stisnute butine...
- Molim? Ahh da, da nešto je loša veza... mmmm... uhh... ponovi... ahh... ništa ne čujem... ma neee mili, nemam nikoga... uželela sam se tebe i napalio me je tvoj glas pa se mazim... mmm i ti?.. Šteta što nisam sada tu da ti ga popušim... ma sama sam stvarno ccc... što si ljubomoran!!! Štaa?.. da me... mmm... voleo bi to m? Ko bi voleo da me sada jebe dušo?.. Marko? Onaj mali iznad nas?.. O ohh on je klinac ljubavi... svršio bi čim bi mi video sise... ohh... uuu... stvarno bi me držao za njih dok gledaš kako me tuca otpozadi... ludice perverzna... Da te palim još?... Stvarno te to pali da budem još nečija kurvica? Čija bi ti voleo ljubavi? Ne... ne, aaaahh ne znam.... hoću da čujem to od tebe... da čujem njegovo ime iz tvojih usta pokvarenjaku... dobro mmm uh evo neka ti bude... paliću te da svršiš... Da, ohh da... veći mu je i nekako tvrđi od tvog... gura mi ga između butina, mesi mi sise i gricka me za uvo... izluđuje me... ne još mi ga nije stavio... sačekaj dragi da mu kažem... – okrenula se kurvinski me gledajući i oblizujući usne
- Marko, strpi se... neću u pičkicu sada... samo je trljaj tom vrelom kurčinom i mazi mi jeee... aaaa... probudiće se Milena svaki čas, neću da me dete pita šta je to stavio čika Marko u njenu mamu dok priča sa tatom... ohhh to, tooo, stisni mi sisu i miluj mi picu kurcem mmm... jebaćeš me drugi put i zvaćemo mog Dragana, da nas sluša šta mi sve radiš aaaaahhh – svršila je tako glasno da sam pomislio kako će probuditi malu koja će nas zateći dok mi njena mama muze kurac butinama i ta mogućnost da budemo otkriveni je i mene raspalila pa sam počeo da pumpam još jače u nameri da svršim.
- Ooohh bila sam ubedljiva... stvarno? I svršio si dok me Marko nadražuje kurcem m? Ma neee... naravno da smo samo maštali.... pa znaš da samo tebe volim... da... da igraćemo se ovoga opet dušo... da sa Markom, da ahh daaa... Ljubim te... evo mazim se vibratorom da još jednom svršim toliko si me napalio tvojom bezobraznom fantazijom... cmok... volim te... ćao ljubavi...
Okrenula se prema meni ližući spermu koju je prstom pokupila sa svojih prepona i butina.
- Ti... ti... đubre jedno pokvareno, kako si znao da će me to baš uzbuditi... Nisi mi ga ni stavio a sva sam se raspala od orgazama... Dođi noćas kad mala zaspi... Želiš me, m?
Objasnio sam joj uz nes kafu koju je napravila, pošto se sredila i presvukla u drugu odeću, gde idem i šta me muči a ona mi je rekla da ima nešto što će se Bojani sigurno dopasti i što će je iznenaditi. Donela je neku malu lepo upakovanu kutiju i rekla da se neću pokajati ako sačekam da Bojana otvori i kutiju i ono što je u njoj. U tom momentu se probudila njena ćerkica i došla u pidžamici kod nas. Upamtila me je i radosno me zagrlila pitajući kada ću opet doći da mi pokaže lutke koje joj je mama donela sa puta.
- Doći će uskoro ljubavi – odgovorila je Zorica umesto mene dodajući mi poklon za Bojanu i rezervni ključ od svog stana. Uzela je malu u naručje
– Hajde sada da nas dve poljubimo našeg Makija! - Devojčica me poljubila u desni obraz a mama mi zavodljivo i požudno liznula levi, diskretno namigujući da ne vidi dete.
Presvukao sam se i poneo poklon i video – kameru, pitajući se koji će još i to kurac Bojani osim ako ne da mi odvali rame po sparnoj letnjoj večeri na putu do njene zgrade i stana. Radije sam je napušavao u mislima nego da joj pominjem mamu koju ne poznajem penjući se, polako da se ne oznojim u staklenoj bašti od hodnika, na peti sprat jer je lift bio u kvaru. Zastao sam pred vratima da se malo odmorim i pozvonio. Iza vrata je treštala muzika i larma prisutnih u stanu...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Detektiv na sexy zadatku
by: acafaca87

Svi snovi, sav polet i zanos koji sam osjećao pri otvaranju detektivske agencije, vrlo brzo su se rasplinuli kao mjehurići od sapunice, suočeni s grubom realnošću. I ono malo klijenata što je dolazilo zatražiti moje usluge htjeli su u pravilu jedno te isto: da im pronađem dokaz o nevjeri njihovih bračnih partnera. U stvari, svi su oni htjeli obrnuto; željeli su da su u krivu, ali obično bih vrlo brzo i nepogrešivo potvrdio njihove crne slutnje. Tako niti sada, kada se začulo grubo lupanje po vratima moga ureda, nisam imao iluzija da će biti drugačije. Ušao je nizak, debeo čovjek, s gustim crnim brkovima i zadihano upitao:
- Jeste li vi privatni detektiv?
- Da, naravno, izvolite sjesti – pokazao sam mu naslonjač preko puta mene i promotrio ga.

Prilično skupo odijelo bilo je sasvim u neskladu s bojom kravate i košulje na kojoj je otkopčao zadnji gumb. Novopečeni bogataš koji ne može sakriti svoje podrijetlo, brzo sam zaključio.
- Sumnjam da me žena vara – izustio je u jednom dahu, spuštajući svoje golemo tijelo u naslonjač.
- Razumijem! Ali jeste li se spremni suočiti sa svim posljedicama ako se vaša sumnja pokaže opravdanom, jer ponekad je možda je bolje da sve ostane na sumnji – mirno sam odvratio, prisjećajući se nekih prijašnjih slučajeva.

- Moram znati na čemu sam – uzbuđeno je odgovorio. – Sutra ujutro idem na službeni put. Neće me biti dva dana i mislim da je to idealna prilika. Ovo je moja supruga – pružio mi je fotografiju.
Već na prvi pogled bilo je jasno da je vjerovatno u pravu što se tiče svojih sumnji. S fotografije me gledala prelijepa crnka, zanosnih oblina, barem dvadesetak godina mlađa od njega. Bilo bi pravo čudo da ga ne vara, pomislio sam, gledajući u velike oči boje badema još mi nepoznate ljepotice. Rekao sam mu koliki mi je honorar i on ga je bez pogovora isplatio. Dao mi je adresu, napomenuo da sutra rano ujutro odlazi na put i da će doći k meni odmah po povratku, te žurno izašao. Zadovoljno sam spremio svežanj novčanica u džep. Sve je bilo jasno kao na dlanu.

Mlada dama će vjerojatno odmah pohrliti iskoristiti dva slobodna dana u krevetnoj gimnastici s nekim mlađim ždrijepcem. Međutim, nije bilo baš tako jednostavno. Prvi dan je pokazao kao potpuni promašaj. Ujutro sam se dovezao pred preveliku, kičastu građevinu u podnožju Sljemena, upravo u trenutku kada je njegov golemi mercedes izlazio iz garaže. Diskretno mi je mahnuo i odvezao se niz ulicu. Utaborio sam se na zgodnom, sjenovitom mjestu s dobrim pogledom na ulaz njihove kučerine, opremljen grickalicama i kavom iz termosice, spreman na taj najdosadniji dio posla.

Satima se nije događalo ništa. Niti je ona izlazila, niti je itko dolazio k njoj. Napokon, nakon što sam popušio pola kutije cigareta, pojavila se na vratima, očito spremna za izlazak. Ushićeno sam zazviždao. Bila je još ljepša nego na slici. Uske, svijetle traperice savršeno su ocrtavale svaki djelić njenog zanosnog, vitkog tijela. Velike, čvrste grudi poskakivale su, očito neopterećene grudnjakom, ispod bijele, pamučne majice, dok je hodala dvorišnim prilazom. Sjela je za upravljač nekog fiata i krenula prema centru grada. Požurio sam se za njom. Nakon poduže vožnje, zaustavila se pred trendovskim frizerskim salonom, gdje frizura košta kao polovni fićo, kako se duhovito izrazila jedna moja bivša prijateljica. Iskoristio sam priliku da kupim hamburger i coca-colu i strpljivo čekao da se pojavi. Izašla je u prilično izmijenjenom izdanju. Kosu je tek neznatno skratila, ali joj je sada bila prošarana svijetlim pramenovima, koji su još više isticali njenu tamnu put.

Sljedeća postaja bila je kozmetički salon. Tu se zadržala duže nego kod frizera. Prikrivajući zijevanje, jedva sam dočekao da krenemo dalje. Živnuo sam kad sam shvatio da vozi prema izlazu iz grada, ali na moju žalost ubrzo smo se oboje zaustavili na parkiralištu velikog supermarketa. Napravio sam nekoliko snimaka kako ulazi i izlazi na svakom mjestu na kojem smo se zaustavili, čisto radi dokumenatacije, nestrpljivo čekajući da počne prava akcija. Izašla je nakrcana vrećicama i bio sam sasvim siguran da će sada krenuti u posjet ljubavniku. Na moje golemo razočaranje, krenula je pravo doma.

Parkirao sam se na starom mjestu i strpljivo čekao, ali ništa se više nije događalo. Već je debelo pala noć kad sam odlučio otići. Imao sam za večeras zakazan susret koji nizašto za svijetu nisam htio propustiti. Ulazeći u kuću potpuno sam istisnuo iz glave i nju i njenog debelog muža, te krenuo pod tuš. Pažljivo sam odabrao košulju i kravatu, te obukao najbolje talijansko odijelo iz svoje nevelike garderobe, i još sam jednom letimično bacio pogled na otvoreni “Smokvin list” na stoliću, u kojem sam zaokružio oglas sljedećeg sadržaja: Mlad i zgodan ljubavni par želio bi upoznati obdarenog muškarca za vruće susrete.
Više puta sam se čuo telefonom s učtivim mladićem koji mi se predstavio kao Marko, i dogovorili smo da će mi se javiti kada dama bude spremna za susret.

Na moje veliko veselje, jučer je nazvao i dogovorili smo susret za večeras u njihovom stanu. Pokupio sam butelju vina i buket cvijeća, i krenuo u tu uzbudljivu avanturu. Vrata mi je otvorio vrlo zgodan, visok, crnokos muškarac, široko se osmjehujući. Upoznali smo se u hodniku i uveo me u prostrani dnevni boravak. A tamo je, nehajno prekriženih nogu, u kratkoj crnoj haljinici ispod koje su se diskretno nazirali čipkasti krajevi čarapa, sjedila gospođa koja je bila predmet mog cjelodnevnog motrenja. Ostao sam zabezeknuto stajati na vratima nesposoban učiniti bilo kakav korak. Ustala je i prišla k meni s ispruženom rukom.
- Ja sam Jasmina.
- Drago mi je konačno upoznati vas – rekla je ugodnim grlenim glasom.

Bio sam toliko zbunjen da sam joj pružio onu ruku u kojoj sam držao cvijeće, još uvijek nesposoban prozboriti ni riječi. Dobrohotno se nasmiješila, misleći da je valjda uzrok moje zbunjenosti u delikatnosti situacije u kojoj se nalazimo.
- Hvala lijepa! Izvolite, sjednite – ljubazno mi je rekla uzimajući cvijeće.
- Kada me je prvi šok prošao, zamalo sam se naglas nasmijao, sjetivši se koliko sam benzina i živaca mogao danas uštedjeti da sam se samo večeras pojavio ovdje, umjesto što sam jurcao za njom po čitavom gradu.

Sada mi je bila prilika bolje ju promotriti. Sve što je imala na sebi održavalo je snažni, neskriveni seksepil. Kratka haljinica više je otkrivala nego skrivala. Velike, bujne sise napinjale su tanki, elastični materijal i jasno su se ocrtavale dvije čvrste, nabrekle bradavice. Ovakvu haljinu može nositi samo zaista hrabra žena sa savršenim tijelom, zadovoljno sam zaključio. Decentna šminka i nova frizura bili su sasvim u skladu s njenim prekrasnim licem. Ponovno sam se nasmiješio u sebi shvativši da su njeni današnji posjeti kozmetičaru i frizeru, tijekom  kojih sam je revno slijedio, zapravo učinjeni zbog mene. Zadovoljno sam prihvatio čašu vina koju mi je Marko natočio. Ovo će ipak ispasti najlakši i najljepši posao što sam ga dosad imao. Ispili smo prvu butelju i Marko je odmah otišao u kuhinju po novu. Iskoristio sam trenutak i kazao joj:
- Imate sreće. Suprug vam je vrlo zgodan i pažljiv.
Zanimalo me kako će reagirati.
- Oh, Marko mi nije suprug – otvoreno je, sa smiješkom, rekla. – Mi smo samo dobri prijatelji. Moj suprug je puno stariji od mene. Gotovo je potpuno impotentan i bolesno je ljubomoran, a ja imam velike seksualne prohtjeve, pa koristim svaku priliku kad je na službenom putu kao sada.

Svidjelo mi se što ništa nije krila. Marko je natočio vino i pustio laganu, opuštajuću glazbu. Udobno sam sjedio i čekao. Nekako sam očekivao da će ona poduzeti prvi korak. Tako se i dogodilo. Ustala je polako i senzualnim pokretima prevukla haljinicu preko glave. Pred očima mi je bljesnuo par najljepših sisa što sam ih dosad vidio. Krupne, ružičaste bradavice, neodoljivo su me pozivale da ih uzmem u usta, no ona je prešla na skidanje čarapa. U maniri najbolje striptizete jednu po jednu je lagano svlačila. Ostala je samo u čipkastim, crnim tangicama. Neko vrijeme se njihala u taktovima glazbe, uzbudljivo milujući svoje tijelo, a onda je skinula i gaćice. Promatrao sam njenu lijepo izbrijanu pičkicu i osjećao kako mi sva krv iz krvotoka nadire u kurac. Na brzinu sam svukao odjeću i zadovoljno primijetio njenu reakciju.

Zapanjeno je zurila u moj golemi, čvrsti, nabreknuti kurac. S požudom u očima primila ga je u ruku i opipavala kao da ga procjenjuje, a zatim se polako spustila na koljena i stavila ga u usta. Pušila ga je požudno, s uživanjem. Marko joj je spremno prišao straga i stavio joj ga u zavrelu picu. Zastenjala je od užitka i počela mi još žešće pušiti. Marko ju je čvrsto držao za guzove i zabijao se svom snagom. Ubrzo sam osjetio kako mi kurac počinje poznato pulsirati i izvadio sam ga iz njenih usta kako ne bih svršio prerano. Čim su joj se usta oslobodila iz njih se prelomio glasan krik; već je svršavala, strasno i glasno. Zadržala je još nekoliko trenutaka Markovu kitu u sebi, dok joj se nisu prestali grčiti svi mišići u tijelu, i onda ga je nježno izvukla van.
- Uh, ovo je bilo fantastično – rekla je zadovoljno, oblizujući usne. – Idemo dalje.

Polegla me na leđa i pažljivo se namjestila na vrh mog kurca. Rukom ga je naciljala na pravo mjesto i, uz jaki uzdah, sjurila se sve do korijena. Činilo mi se da sam uronio u veliku lavu. Ostala je tako neko vrijeme, uživajući u ispunjenosti koju je osjećala, a onda se počela polako dizati i spuštati. Marko je očito poznavao sve njene prohtjeve, pa je prišao i prislonio svoj glavić na otvor njene guze. Umirila se na trenutak na meni, dok joj je Marko glatko kliznuo u dupe, a onda je počela svoj vrtoglavi ples. Očito je bila totalno uspaljena i željna jebačine. Moram priznati da smo se obojica svojski trudili da ugasimo vatru koja je plamtjela među njenim nogama.

Glasno vičući čitavo vrijeme, svakih nekoliko minuta je zastajala da joj se smire grčevi orgazma, a onda bi nastavila još jače. Čuo sam Marka kako sve glasnije stenje i ubrzo osjetio kako se prazni u njenu guzu. U trenu su i meni popustile sve kočnice i snažno sam svršio duboko u njoj. Ostala je u istom položaju, želeći što duže zadržati oba kurca u sebi, sve dok Marko nije splasnuo i iskliznuo iz nje. Tada se nevoljko dignula s mene i krenuli smo na tuširanje.

- Napravit ćemo kratak predah, a zatim početi ispočetka – rekla je, nježno nam milujući genitalije ispod kapljica toplog tuša.
Ponovno sam se sjetio svoga klijenta. Niti puno mlađi i potentniji muškarac nije dovoljan da zadovolji jednu ovako uspaljenu ženu, a kamoli stari, debeli, više nego poluimpotentni suprug. Krijepili smo se novom buteljom vina, kad sam ih onako uzgred, kao da mi je to tek tada palo na pamet, upitao bi li se možda željeli fotografirati. Izvadio sam maleni polaroidni fotoaparat koji sam uvijek nosio u džepu sakoa, i objasnio kako sam strastveni fotograf amater.

Jasmina je sumnjičavo odmahnula glavom, ali brzo sam je uz puno truda uvjerio kako će sve fotografije ostati njima, te da meni užitak predstavlja samo snimanje. Dalje je bilo lako. Kao što sam i pretpostavljao bila je prava egzibicionistica. Sve sam imao na fotkama. Kako mu puši, kako on njoj ljubi sise, liže joj picu. Namještala ga je u razne poze i zanosno gledala u kameru. Očito je uživala. Neumorno sam snimao. Jebao ju je u pičku, u guzu, u usta. Pravi pornić. Zadovoljno sam spremio fotoaparat, neopazice uzevši i nekoliko najuspjelijih snimaka, i priključio im se. Želeći iskoristiti svaki trenutak svoje slobodne noći, do jutra nas je obojicu iscrpila.

Umoran, ali vrlo zadovoljan polako sam vozio praznim ulicama promatrajući grad kako se pomalo budi. Došavši kući, strovalio sam se u krevet i probudio se tek poslijepodne, upravo na vrijeme da se obučem i odjurim u ured. Sjedio sam čekajući da se klijent pojavi i zamišljeno promatrao fotografije koje sam snimio. U očima koje su gledale u kameru jasno joj se vidjelo da uživa u svemu što čini. Stoga sam odlučno poderao fotografiju, i bacio je u koš za smeće. Parajući u sitne komadiće i sve ostale slike, bio sam sve uvjereniji u ispravnost svoje nenadane odluke. Nedugo zatim začulo se poznato lupanje na vratima i znojan i zadihan, upao je Jasminin muž.

- Jeste li imali sreće? – upitao je sjedajući u naslonjač.
- Zavisi što pod time podrazumijevate – tajanstveno sam se nasmiješio, ali što se tiče vaše supruge, potpuno ste progriješili u sumnjama.
- Gospođi nitko nije dolazio, a ona je izlazila samo u dućan i u posjete frizeru i kozmetičarki – rekao sam i pokazao mu fotografije koje sam snimio na tim mjestima.
Zadovoljno je odahnuo.

- Hvala vam, oslobodili ste me golemog tereta. Ova dva dana sam samo o tome razmišljao. Znate, prekosutra moram ponovno na službeni put. Neće me biti pet dana. Već sam ga mislio odgoditi, ali sad mogu mirne duše otputovati.
Htio sam mu vratiti pola honorara, kako običavam u takvim slučajevima, ali je to odlučno odbio. Razuvjeren u svojim sumnjama sada se žurio što prije otići. Gledajući ga kako zatvara vrata, razmišljao sam opet noći  s prelijepom Jasminom koje su, znao sam to, predamnom.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Ljerka
by: 454545

Izazivši iz veze sa Ivonom, vrijeme sam opet tratio uludo.. Što izlazeći, što chatajući, što radeći neke posliće onako usputno... Ali ovaj puta sam poželio uspjeti poševiti stariju ženu i to mi je bio cilj na chatu... Vrijeme je prolazilo, rijetko tko bi se javio momku od 23 godina na chatu a da je u stvari s one strane pravo pravcato žensko. Ali nakon nekog vremena, jedna gospođa ribica zagrizla mamac.. Javila mi se Ljerka od 45 godina, dama koja je živjela u jednom gradiću na moru... U prvi mah i tren to je bilo najobičnije dopisivanje i kraćenje vremena bez ikakve pomisli da bih mogao uspjet pojebat ju... Prvenstveno radi daljine, a onda i pomisli da nemam šanse kod nje.. Sms po sms, saznao sam sve.. Udana, 2 sina , kućanica... I tako smo se tipkali par dana a kad je jedno jutro doletio MMS od nje....

MMS autoportreta slikanog u ogledalo.. Ljerka je sjedila na svom krevetu, u crvenom donjem rublju... Dojke je izvadila iz košarica grudnjaka, gaćice spustila do ispod koljena, raširenih nogu koje su pokazivale smjer prema njenoj čupavoj zreloj pičkici... Šokirao sam se, a još više kad sam pročitao text u kojem je pisalo jel bi me jebao... Odmah sam odgovorio sa jednostavno da.. I krenuo joj slikat svog kuronju koji je već stajao u zraku.. Jednostavno ta njena slika me očarala i kara je bila tvrda poput kamena dok sam uzvraćao MMS i dodao kad i gdje sex... Vjerovatno joj se svidjela moja kara kad je rekla da će smislit nešto.. I tako smo se malo MMSali, odveli jedno drugog do orgazma putem slikica... I to je trajalo nekih 10tak dana dok nije imala nekog posla u Rijeci.. To mi je bilo već na pol puta pa sam pristao da dođem.

Došao je i taj dan, uputio sam se u Rijeku jebat Ljerku.. Cijelim putem sam razmišljao o njenim cicama, koje su bile četvorka i njenoj pički koja je zarasla u žbunj. Ljerka mi je priznala da je samo imala obrijanu pičku kad je rađala i nikad više. Također mi je priznala da ne voli analni i da nije neka osoba od perverznog sexa. Put je brzo završio i našao sam se u Rijeci.. Pronašli smo se na autobnusnom kolodvoru jer je ona doputovala autobusom, rješila je obaveze već ranije i imala je 4h za uživanje do idućeg busa s kojim je najavila povratak doma..

Htio sam ispast kulturan i fin, a ne samo sex manijak, pa sam ju odveo na ručak u jedan restorančić gdje smo fino papali, malo se podružili i onda odlučili negdje otić poševit se. Odlučili smo se na jedan motel koji je bio nedaleko od restorana. Platila je sobu jer je inzistirala budući da sam ja platio ručak. Otišli smo u sobu, zaključali vrata i pogledali se. U tren oka bili smo jedno.. Naši jezici su se isprepleli, rukama obuhvatili jedno drugo i ljubili se.. Polako sam joj grickao usnice dok sam nježno uvlačio ruku ispod njene suknje.. Sve da što prije osjetim toplinu zrelije pičkice.. Odmah sam napipao njenu šumicu.. Bila je bez gaćica, a to me je samo još više napalilo.. Pritisnuo sam ju uza zid, rukom mjesio cice a drugom joj nježno dlanom trljao klitić dok je srednjak ulazio i izlazio iz njene vlažne pičkice... Jezikom sam joj radio po vratu, a Ljerka se samo još više opustila i prepustila užitku mojih poljubaca i dodira.. Ubrzo je svršila jer dugo nije bila ovako uzbuđena, priznala mi je poslije tog prvog vala užitka..

Odmaknuli smo od zida i počeli se skidat.. Nekontrolirano smo skidali odjeću sa sebe i ubrzo je preda mnom stajala predivna žena od 45 godina, toliko lijepa tjelesno da nisam mogao da ne poludim... Bacio sam ju nježno na krevetm raširio noge i krenuo ju lizat... Njeni topli sokovi su se još slijevali iz nje dok sam cuclao njen debeli klitoris koji dugo nije bio obrađen ovako temeljito.. Cuclao sam ju, lickao joj rupicu koja je divno mirisala... Lizao sam ju kao što dijete liže sladoled i ubrzo sam ju doveo do novog uspjeha u orgazmu.. Bio sam toliko opijen mirisom zrele pičke, slatkim okusom da mi nisu smetale ni dlake..

Podigla se sa kreveta, primila mi kurac u ruke i počela pušiti... Cuclala mi je kurac toliko proždrljivo da sam se pribojavao da ću svršit pa sam ju zamolio da smanji doživljaj, ali ona je samo nastavila još više dok jednostavno nisam eksplodirao u njenim ustima.. Izvukla je posljednju kap iz mene, ali kurac je stajao i dalje uspravno i željno da ju jebe. Toliko sam ju žarko želio jebat da ni kara nije padala.... Ali Ljerka kao iskusna žena nakon što je progutala moju spermu, vratila se obrađivat moj kurac još.... Pušila ga je dok jednog trena nije sam legla i očima pokazala da uđem u nju... Raširene noge, vrela pičkica koja je žarko željela moju kitu je dočekala svoj trenutak. Ugurao sam joj kurac i počeo jebat.. Prvo polako dok nisam ušao totalno u nju. Spustio sam glavu na cice i cuclao bradavice dok sam gurao karu u nju.. 

Neko vrijeme smo proveli u nekoj varijaciji misionarskog položaja dok nije zaželjela da me zasjedne.. Lagano se nabola do kraja na moj kurac i počela me grebat po prsima dok sam joj mjesio cice koje su bile tako mekane pod rukama. Mišićima mi je stezala kurac, a lagano rotirala guzom lijevo desno... Uživao sam u njenom jahanju.. Spustio sam ruku na njen klitoris i počeo ga masirat dok se ona vrtila po mom kurcu.. Ubrzavala je ritam dok sam ju masirao i znao sam da joj se bliži još jedan vrhunac koji je eskalirao nekoliko trenutaka poslije.. Oboje smo bili mokri od njenih sokova, ali jebačina nije prestajala....

Namjestio sam ju da karam zguza. Njena mekana bijela guzica je bila moje iduće odredište za masažu dok sam ju karao odpozadi.. Malo sam ju karao, pa malo vadio karu van da bi polizao kradomice pičkicu skroz do guze... Želio sam ju jebat u dupe, ali nisam htio prisiljavat nešto što ne voli pa sam se zadovoljio sa ponekim pokretom jezika preko njenog uskog šupćića.. Masirao sam joj guzove dok sam ju lickao.... Pa opet ulazio naglo u pičkicu zabijajuči do kraja svoju batinu. Primio sam ju za bokove i jebao sa užitkom.. I Ljerka je uživala dok se valjala po krevetu, podižući svoje dupe sve više u zrak a spuštajući tijelo..

Opet sam ju okrenuo na leđa, raširio noge koje sam stavio na svoja ramena i počeo je jebati.. Znoj je odavno padao sa naših tijela, a mi smo još više uživali u sexu.. Ubrzavao sam sve više i jebao sve žešće dok si je Ljerka grizla usnice od užitka. Pogled na nju i misao da sam uspio odvesti stariju ženu do multiorgazama me je toliko uzbudila da nisam mogao da ne svršim... Izvadio sam kitu i postavio je taman iznad njene šumice... Ispustio sam teret po njenim dlačicama, kapljice se su cjedile niz pičkicu mješajući se sa njenim sokovima... Zalegao sam pored nje, poljubio je i zapalio cigaretu.. A Ljerka je pogledala na sat i otišla pod tuš.. Poštovao sam njenu intimu pa se nisam pridružio u kupaoni..

Ubrzo smo se spremili, uputili prema automobilu i odveo sam ju na autobusni.. U autu je pao jedan nježni poljubac i svatko je otišao na svoju stranu.. Još neko vrijeme smo bili u kontaktu, ali i to je prestalo nakon nekog vremena.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 364 365 367 368 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:21:31
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.138 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.