Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:17:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 362 363 365 366 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26635511 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Sa ženom
by: nisxxx

Nikada nisam mislila da cu isprobati sex sa zenom. Nije da nisam razmisljala o tome, ali to su bile samo fantazije dok sam se samozadovoljavala, kad su mi vec ponestale sve ideja na koji nacin bih mogla da pripadnem nekom neumornom muskarcu, sila prilike me dovela u situaciju da isproban nesto za mene dosad sasvim nepoznato. Bila je subota popodne. Spremala sam se kod svog kolege da razradimo jedan poslovni projekat koji je zahtevao timski rad, a zbog napete situacije na poslu nekako nismo mogli da u celosti prikazemo sebe u svom projektu. Odlucili smo da cemo prionuti na posao u jednoj opustenijoj atmosferi, jer oboje smo bili ambiciozni i zeleli smo dati maksimalno od sebe. Stigla sam do njegovog stana u kojem je ziveo sa svojom novopecenom suprugom. Bilo mi je malo nelagodno sto ce biti prisutna jedna nepoznata zena, ali i to je bilo bolje od situacije na poslu. Zazvonila sam i vrata mi je otvorila jedna lepa, seksepilna, mlada zena. Povela me u dnevnu sobu, tamo je vec sedeo kolega sa razbacanim papirima na stolu. Uzela sam papire sa njegovim idejnim resenjima sa stola i pocela pregledavati i komentarisati svaki. zena se ponudila da skuva kafu, krisom sam je gledala i nisam mogla skidati pogled sa nje. Bila je bogovski gradjena, obucena u braon minic i belu dekoltiranu majicu koja joj se pripijala uz telo. Bilo je ocigledno da ne nosi donji ves. Njene grudi su bile ogromne i cvrste, a bradavice su joj izazovno strcale napred, a kad se sagnula da nam servira kafu, komad njene izbrijane pice se pokazao na trenutak. Trudila sam da prikrijem uzbudjenje, dok su me talasi perverznih misli sve vise obuzimale. Nisam bila vise prisutna duhom i nisam mogla da se koncentrisem na ono sto je kolega govorio. Par puta sam uhvatila izazovan pogled njegove zene, koja je uz to i znalacki oblizavala svoje jebozovne usne dok je kasicicom jela slag sa kafe. Tada je zazvonio telefon. Neko je trazio kolegu i on je rekao da hitno mora da ode negde, ali bi se uskoro vratio i zamolio me da ga sacekam. Pristala sam, mada sve nije imalo smisla, jer nisam vise bila koncentrisana za posao. I tako smo ostale same, ja i kolegina supruga. Sela je preko puta mene u fotelju i nasmesila mi se slatko. Donela nam je pice, a ja sam ga srucila u grlo da obuzdam napetost. Sipala mi je jos i jos, a pila je i ona. Odjednom, rasirila je svoje noge i zadigla jednu na naslon od fotelje i pocela je da se igra sa svojom mackicom, bila je vec sva lepljiva i sjajila se od sokova. Trljala je svoj klitoris, povremeno zavlaceci svoja dva prsta u vaginu. Zadigla je i majicu, a njene prelepe grudi pokazale su se u pravoj velicini. Jednom rukom bavila se svojim grudima i bradavicama, a drugom istrazivala svoj picic. Sedela sam sva zbunjena, nisam znala sta bih trebala preduzeti. Tada mi je prisla i poljubila me ravno u usta, zabijajuci mi jezik duboko i nezno. Neka slast me obuzimala i pocela sam da joj uzvracam poljupce. Zatim me je uhvatila za ruku i povela prema spavacoj sobi. Krenula sam poslusno sa njom. Sela je na krevet dok sam ja ostala da stojim pred njom. Pocela je da mi otkopcava pantalone i skida gacice. Privukla me je blize sebi tako da sam mogla osetiti njen dah na svom venerinom bregu. Dodirnula mi je klitoris prvo ovlas, samo da nabrekne, zatim se vratila na njega i sigurnim pokretima svog znalackog prsta pocela da mi ga trlja. Nikada me jos takva slast nije ispunila. Pocela sam da je mazim po grudima, a ona me je trljala i trljala. Zatim me je povukla na krevet i sigurnim pokretom mi rasirila kolena. Napokon mi dodirnula svojim slatkim jezikom moj napaljeni klitoris. Lizala ga je spretno, povremeno oblizavajuci spoljne pa unutrasnje usmine upotrebljavajuci i svoje spretne prste u trljanju spoljasnjih delova moje pice. Kada sam mislila da vise ne mogu izdrzati pocela mi je oblizavati vaginu spolja, a zatim mi je ugurala svoj vest jezik unutra. Ovo je bio najlepsi osecaj koji sam ikada dozivela i lezala sam samo tako bespomocna i prepustila se ovom nezaboravnom trenutku mog zivota. Kada sam bila toliko izludjena da mi jezik vise nije bio dovoljan, vratila se na lizanje mog klitorisa, a u vaginu mi zabila svoje iskusne prste i tucala me je sa njima. Mrsila sam joj kosu i svrsavala i svrsava uz glasnja stenjanja i drhtaje citavog tela kojeg je sve vise oblivao znoj ovozemaljskog najsladjeg uzitka. Stigao je red i na mene da joj uzvratim sva ta slatka osecanja koje je ona meni pruzala, nisam znala tacno sta treba da radim pa sam odlucila da cu da je kopiram. Zaronila sam glavu u njenu mirisnu pickicu i oblizala njene lepljive sokove koji su bili prijatnog ukusa. Stenjala je i hrabrila me. Zamolila sam je da se postavi cetvoronoske i da mi sedne iznad glave, da probamo i nesto novo jer smo se dosad lizale u klasicnoj pozi. Ucinila je to, a ja sam joj razvukla guzove i nezno ih masirala usput vredno lizuci njenu ustreptalu picu. Sva je podrhtavala nad mojim usnama. Njeni sokovi su mi curili po licu. Dok sam se sva uzivela u lizanje i slusanje njenih slasnih uzdaha, osetila sam da mi neko razmaknuo kolena i osetila sam neciji sladak jezik na mojoj pici. Provirila sam kroz noge moje nove prijateljice i ugledala golisavog kolegu koji se vredno bacio na moju picu. Mislila sam da cu se onesvestiti od slasti. Moja prijateljica je nakon nekoliko dozivljenih orgazama ustala sa mojih usana i raskrecena sela iza mojih ledja, uzela me je u svoje narucje i od natrag proturila ruku da mi izmesi grudi gladne dodira. Mesila ih je pomalo grubo, ali u ovoj navali strasti grubost mi je prijala. Dozivela sam jos jedan orgazam sa koleginim jezikom u vagini, a zatim mi je kolega nabio svoj ogroman, nabrekao kurac u picu, dok me je njegova zena ljubila naizmenicno u usta, vrat, usi i rame, sarajuci po mom telu gde god je uspela da me dohvati. Promenili smo pozu, sad je moja prijateljica lezala na ledjima, ja sam klecala nad njom i ljubila je svuda po telu, tok se kolega namestio iza mene i zavukao mi kurac u supak koji je skoro eksplodirao od slasti, bas u pravo vreme jer od silne navale mojih sokovo skoro sam prestala da ga osecam u pici. Malo me je bolelo, ali bio je to sladak bol ispunjen uzitkom. Rukom mi je milovao ledja, stipkao me po guzi, mesio grudi, lizao mi ramena i dahtao uzbudljivo u vrat, a ja sam se trljala grudi uz grudi od njegove zene. Zatim je kolega svrsio uz glasan uzvik i razmazao mi spermu po guzi. Svi smo bili prezadovoljni i prijatno izmoreni. Otisli smo svi troje pod tus, tu se nastavila jedna kraca erotska igra uzajamnog sapunjanja i mazenja jedan drugog, a kolegi se ponovo digla batina. Nas dve smo se bacile na naizmenicno pusenje njegovog ponosa, lizale smo ga, dudlale, sisale, drkale. Ona se na kraju podvukla ispod njega i trpala mu naizmenicno jaja u usta i sisala ih dok je drugo mesila nezno rukom, a ja sam dovrsila pusenje dudlajuci ga strasno i ujedno ga navlaceci rukom. Sex se zavrsio sa gutanjem njegove sperme.
Odlucili smo da cemo ovo i drugi put ponoviti. Sada smo bili dovoljno opusteni da se bacimo na izradu poslovnog projekta.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Katja – moja nova baka
by: nisxxx

Danas treba da nam dodje u posetu moj deda I njegova treca po redu zena.On je najmladji brat moje babe I sa svojih 56-57 godina izgleda dosta mladoliko I veoma je pokretljiv I sposoban covek.

Nisam ga nesto preterano gotivio,verovatno zbog toga sto je stalno dolazio sa nekom od svojih zena koje su mi bile odvratne I antipaticne.Mislio sam da ce tako biti I sa ovom novom,ali sam se grdno prevario.

-Kada su stigli I usli u kucu,videh da je to jedna plavusa od oko 45-46 godina I u tom casu nisam mogao da poverujem.Nisam verovao da je nahvatao takav komad posle ona dva predhodna gabora.Pogledala me je u oci,pruzila ruku I rekla da se zove Katja.

Dok sam joj se predstavljao I otpozdravljao rukom,primetih njene malo krupnije,plave oci,povece grudi,siroka,ali u skladu gradjena ramena,malo jace I dugacke noge.Bila je vislja od njega za oko 7-8 cm.Nisam verovao svojim ocima.

Bila je neverovatno mladolika za svoje godine.Lagao bih da je lepa,ali je bila extra simpaticna I jebozovna. -Posto smo seli I poceli pricu,saznah da je bila u braku I da ima dvoje dece mojih godina,kao I to da radi kao medicinska sestra.Primetio sam da je veoma komunikativna,otvorena I iskrena.

Ne znam da li je,ali se meni ucinilo da me svo vreme gleda nekako ispod obrva onako zavodljivo.U tom casu sam to pripisivao njenoj otvorenosti I komunikativnosti.Ipak nisam bio u pravu.

Dok smo caskali,pitao sam se sta je ona nasal na njemu.Ipak zena takvog izgleda zasluzuje boljeg I mladjeg muskarca.Ja sam momak koji ima 23 godine,1,83 m visine,77 kg ,simpaticnog lica.Skladno sam gradjen,a sto se psihickih predispozicija tice moglo bi se reci da sam blesav u svako pogledu.

Znaci jedan prosecno normalan decko.Nikad mi nije predstavljalo problem pronalazenje devojaka.Ipak zivim u provincjskom mestu I toga tu uvek ima na pretek. -Kako je razgovor tekao dalje,njih dvoje rekose da ce samo prespavati veceras I da sutra idu na Zlatibor u neku vikendicu nihovih prijatelja.

Tada me Katja upita da li bih hteo da idem sa njima posto je vikendica prazna,a veoma velika.Posto nisam radio nista tih dana,resih da prihvatim ponudu,a oni rekose da im je drago sto ce mo biti desetak dana zajedno u cistoj prirodi.Te iste veceri sam se spakovao I legao u krevet razmisljajuci o sutrasnjem putu I odmoru na planini.

-Sutra smo se pozdravili sa mojima I oko podneva krenuli putem vikendice.Put je prosao brzo I u nekom neobaveznom razgovoru.Kada smo stigli do vikendice,Katja je htela da uzme njihove stvari,ali sam joj ja bukvalno oteo iz ruku torbe I pri tom uzimanju ruke nam se dodirnuse,a ona se samo osmehnu I pogleda me opet onim svojim tajanstvenim pogledom.

Inace vikendica je bila jedina u tom delu sume,ali je imala struju I vodu.Posto je bila na sprat, ja sam izabro gornji.Dok sam se raspakivao,deda rece da ide da se proseta po sumi I da udahne svez vazduh.Naravno,Katja je ostala da raspakuje njihove stvari.

Posto sam sve skockao krenuh dole I dok sam silazio niz stepenice mahinalno pogledah kroz staklo iznad vrata njihove sobe kroz koje se sve videlo kad dodjes na polovinu stepenica.I tu za malo da me udari slog.

Katja se presvlacila,okrenuta meni iz profila.Kakvo telo.Pa ona cak nosi tange.Sise su joj bile malo visece,ali punije tako da su joj se super uklapale sa ostatkom tela.Stomak nije bio savrseno ravan,ali ipak za njene godine veoma pohvaljujuci.

Gledao sam tako par minuta dok se oblacila,a kita mi se digla do maximuma.Sidjoh dole da me ne bi primetila I sedoh u dnevnu sobu.Malo zatim dodje I ona obucena u neku usku majicu koju je upasala u trenerku.Nije imala brus pa su joj se bradavice ocrtavale u punom sjaju.Nekako su bile bas uocljive,verovatno zbog tog sto je bilo malo hladnije.Ja sam kao ukljucio tv da gledam,a ona se sagla da potpali vatru.

Dupe je istcila pravo prema meni.Sevnuse crne tange ispod sive trenerke.Kakva guza.U tom polozaju je izgledala malo sira,ali I dalje pozeljna I jebozovna.Nakon sto je zapalila vatru otpocesmo neki razgovor u kom je ona mene ispitivala oko posla,devojaka Itd.

Ne prekidajuci da me gleda pravo u oci.Namerno sam I ja nju streljao ocima,ne dozvoljavajuci joj da me natera da se postidim I skrenem pogled.Video sam odmah da to nisu cista posla sa njom,ali sam ipak pustio da stvari idu svojim tokom.

Posle vecere sam im rekao da cu ranije reci jer me je voznja smorila,a I promena klime.Oni su ostali da gledaju tv.Naravno da mi se nije spavalo,samo sam hteo da odem u sobu da ga izdrkam na ove danasnje dogadjaje.Zamisljao sam golu Katju I lagano drkao.Posle sat vremena cuo sam kako se njihova vrata od sobe zatvaraju.

Pomislih kako ce je onaj nesretnik stari sad karati,a ja morati da samo drkam.Vrtio sam se po krevetu nemogavsi da zapspim.Onda odlucih da sidjem do kuhinje da popijem casu vode.Dok sam silazio niz stepenice cuo sam njih dvoje kako pricaju.Ha.

Pa njemu nije mogao da se digne.Katja ga je malo zezala zbog toga,a on se branio time da ce sigurno moci za koji dan posto pocne priroda I druga klima da uticu na njega.Pomislih u sebi kakav je on Sonja.

Zar da lezi pored nje I da ne moze da mu se digne.Pa ja bih je odvalio od sexa.Bilo mi je drago sto sam to cuo.nastavih polako do kuhinje.Posto sam popio casu vode krenuh nazad u sobu.Na kuhinjskim vratima se sretoh sa Katjom koja je bila u nekoj beloj,providnij spavacici.Na trenutah se izgubih kad videh da ispod nje nema nista.Posto je dolazila iz mraka pravo na svelost iz kuhinje,odmah zapazih njene sise I crni trouglic iznad pice.

Nije se nimalo iznenadila niti postidela sto me vide.Rece da je zedna I prilikom mimoilazenja me kao slucajno dodirnu rukom po kurcu koji je vec bio odebljao od malopredjasnjeg prizora.Kad ga oseti samo se nakaslja pa se malo nasmesi.Vratio sam se u sobu I ponovo ga izdrkao kao lud.Bio sam opcinjen sa njom.

Nisam zaspao do negde pred zoru. -Sledecih nekoliko dana su bili slicni.Klasicne setnje po prirodi,cepanje drva za ogrev,gledanje tv-a,skeniranje Katje.Tih dana mi se cinilo kao da je I ona pocela da sve vise gleda mene krisom.Dok smo se setali,ja sam namerno skidao majicu,a ona se guzila ispred mene kad god je za to bilo prilika.Znao sam da I one nije ravnodusna prema meni.

Cekao se samo najpovoljniji momenat da se nesto desi.Upoznali smo se sa nekim ljudima cija je vikendica bila prva do nase,a udaljena oko 2 km.Deda je svako jutro I vece dzogirao do tih komsija.Jedne noci kada smo Katja I ja ocekivali da se vrati sa trcanja,zazvonio je njen mobilni.Zvao je on I rekao da se zapio sa komsiom I da je kasno da se vraca kuci,te ce doci sutra ujuto.

Katja je poludela kada je to cula.Prokomentarisala je vise za sebe da je magarac.Ocito je bila nervozna.Kako I ne bi kad je vec nedelju dana bez kurca,a mozda I vise.Tu sam video svoju sansu.Rece da ide da se istusira I tako proba smiriti.Pretpostavljao sam na kakvo smirivanje misli.I tako dok se kupala ja sam stao ispred vrata I gledao kroz kljucaonicu.Kao sto sam I mislio.

Samozadovoljavala se pod tusem.Sedela je u tus kabini I drkala tacno naspram vrata.Tad sam video njenu picku u punom izdanju.Gurala je neki mali vibrator u picu.Bila joj je izuzetno mala za zenu njenih godina I gradje.Drkala je tako nekih 5 minuta,a onda nastavila sa kupanjem.Kada je izasla iz kupatila ja sam vec sedeo u fotelji I nezainteresovano gledao tv.

Bila je u bade-mantilu,a u ruci je nosila onaj vec koristeni ves.U jednom trenutku Iz tog vesa ispade onaj isti vibrator,koji je malopre tako lepo gurala u svoju picu,I otkotrlja se do moje noge.Podigao sam ga I kroz osmeh joj ga ponovo vratio.

Tada se ona zacrveni I poce da se pravda kako joj je los sexualni zivot I da joj vibrator pruza jedino zadovoljstvo.Bez razmisljanja sam ustao dosao do nje I poceo da je ludacki ljubim.Ona je odmah uzvratila istim tempom.Mirisala je na neku kremu.Odvezao sam joj bade-mantil I poceo da joj stiskam sise.

Pri svakom stisku ona je uzdisala.Tako smo ljubeci se krenuli do njihove sobe.Kurac mi se nije ni spustao od scene iz kupatila.Dosli smo do kreveta na koji ona sede dok sam ja stajao.U sekundi mi svuce trenerku I boxerice pa poce halapljivo da pusi moju karu.Necu da se hvalim,ali kita mi je preko 20 cm dugacka,ali nije nesto extra debela.

Dok je pusila pohvali ga kako je lep I dugacak.Zatim I rece da ce konacno nesto tvrdo da oseti.Bio sam pri svrsetku kad ona to opazi I poce jos brze da ga prima ustima.Jak orgazam je krenuo iz stomaka,preko jaja da bi na kraju kroz kurac poceo da izbacuje veliku kolicinu sperme pravo njoj u grlo.Upao sam u trans od jacine orgazma,ali I od pomisli da je Katja progutala svu spermu.

Malo posle dok sam ja dolazio sebi,ona skinu do kraja ogrtac sa sebe.Moj je bio sledeci korak.Legla je na ledja,a ja joj rasirih noge I gurnu prema njenoj glavi sto vise,tako da je picka bila otvorena I spremna za lizanje.Nekako mi se oduvek svidjalo da lizem picke,mada ni sam ne znam zasto.valjda zbog cinjenice da jedan mali jezik moze da pokrene vulkan u telu.

Poceo sam polako,pa sve brze I brze da joj lizem macu.Nije proslo mnogo,a ona se vec tresla u naletima orgazma.Stenjala je I jecala tako glasno da me je bilo strah da joj ne pozli.Kada je intezitet orgazma poceo da se stisava,uzeo sam kurac I polako poceo da guram u njenu picu koja je bila jako uska,ali mokra neverovatno.

Dok sam ubrzavao rad,ona me je stezala noktim po ledjima,ujedala za ruku I vrat.Vristala je od zadovoljstva.Govorila mi je da je ne stedim I da je zeljna kurca kao nikad do sad.Poceo sam jebati divljacki gurajuci ceo kurac u nju.Vrhom glavica sam dodirivao dno materice I pri svakom tom dodiru ona je jecala sto od slasti sto od bola.Svrsavala je kao luda,pojedinacno I u talasima,a ja sam bio neumoran.

Blizio mi se vrhunac,ali tad sam stao I pitao je da li bi htela u guzu da se kresne.Rece da je jednom probala,ali je bolelo,pa je prekinula.Tada sam uzeo neku njenu kremu I polako poceo da podmazujem anus prvo jednim pa onda sa dva I tri prsta.Kada je bio dovoljno otvoren poceo sam polako da guram vec vlazni kurac u cmar.

Tiho je jecala,ali vise od zadovoljstva nego od boli.Vibrator je jednom rukom gurala u picu,a drugom sirila svoj guz.Jebao sam je tako duze vreme sve dok nije svrsila,ali ovaj put cini mi se najace do sad.

Nedugo posle sam I ja poceo da se praznim u njen anus.Napunio sam joj guzu do vrh.Kakav je to osecaj. -Legli smo I zapalili cigar.Priznala mi je da joj je ovo najzesci sex do sad.Ostali smo celu vec zajedno I karali se jos par puta,ali ovaj put malo neznije.

Pred zoru sam otisao u svoju sobu I zaspao.Sledecih nekoliko zadnjih dana smo se druzili svaku noc kad bi imali priliku.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Ana
by: nisxxx

Ana se namjestila najbolje što je znala, no imala je puno preširoke kukove i preveliko dupe da bi je pas uspio poklopiti. Noge je prebacio negdje ispod njenog struka, upro iz sve snage, izvio se toliko jako da je morao stajati na prstima dok mu se kičma iskrivila u jakom luku a glavicu je žmirečki stiskao uz njenu bijelu polutku.
Nije im išlo, pa sam se ja opet podigla i diskretno postavila uz ljubavnike.
Kako moja prijateljica nije bila u stanju vladati svojim tijelom, samo je pičkom nesvjesno žvakala gaće, teškom mukom sam joj odvojila jednu pa drugu nogu kod koljena od zemlje, jer morala sam podignuti i njenu težinu ali i veliko pseto navaljeno na nju, tako da joj budu skroz priljubljene i da položajem bude što sličnija ovčarki.
Onda sam joj rukom pritisla kičmu prema dolje da mu se spusti na istu visinu, čak malo niže i tek je nakon takve intervencije mogla primiti psa.
Ustala sam, primila i njega negdje iznad kurca i povukla više na Anu, da mu kara gađa ravno u njenu pičku.

Glavni problem bio je u tome što mu je ispao skroz van. Ševa se nije odigravala u prirodnom psećem  ritmu, da je ona već nagužena kad on dođe, ponjuši je, malo liže uspaljenu pičku a tek je onda zajaši i prisloni dlakavu futrolu na picu, trza se i centimetar po centimetar ulazi.
Sad je trebalo spašavati što se spasit dade, jer oboje je bilo prenapaljeno na karačinu da bi se zbilja uspjeli poševiti.
Kakva je to situacija bila najbolje vam govori što su se i meni, koju niko nije lizao, tresele ruke i drhtala koljena tako da sam imala problema sa tim pomaganjem.

Kako bi ih namjestila tako se Astor počeo žestoko pomicati, tupo je cvilio željan pičke koju nije mogao naciljati. Opet sam čučnula, i više očajna primila ga za tu ogromnu žarko crvenu kurčinu koja je bila tako sluzava da se za nju zaljepilo trunje s tla. Takav joj sigurno nije mogao u tijelo, pa sam legla na pod i dobro ga očistila usnama kako joj ne bi zemljom inficirao pičkicu.
Imala sam osjećaj da u sredini mesa ima kost, a sama kurčina bila mu je inače jako mekana i vruća. Osjećao se kao rastopljeni sapun, po nečem čudnom, što nikada nisam osjetila i što je zapravo bilo strano svemu ljudskom.

Lizala sam ga strašno oprezno iako sam svim srcem htjela pušiti kako se spada ali sam se bojala da od toga ne pomahnita. Ipak je on bio velik pas čijih sam se reakcija bojala isto kao i Aninih, a da mi je kojim slučajem svršio u usta i ostavio svoju gazdaricu nedojebanu ona bi me sigurno tako prebila da me majka više ne bi prepoznala.
Zato sam samo jezikom pokupila prljavštinu, a onda sam ga počela pažljivo, da ga ne ozljedim, dizati prema njenoj pičkici.
Tek tada je nastao pravi problem. Ana je zaboravila u cijeloj frci skinuti gaćice. Pažljivo sam spustila pseću kurčinu na jaknu, da se opet ne zaprlja, primila rubove gaća i vukla prema dolje, no kako su bile priklještene Astorovom težinom nisam ih mogla skinuti. Probala sam ga malo podignuti u zrak, ali pas je to shvatio kao da ga mičem s pičke i tako je snažno zabacio glavu uz glasno režanje i škljocnuo mi očnjacima pred nosom da sam od toga morala odustati.
Ana je tupo dahtala, kao da umire, otvorenih usta iz kojih joj se cijedila slina. Prokomentirala sam da ne znam šta ću s gaćama a ona mi nije bila u stanju odgovoriti. Drhtala je sve jače.
Nisam imala druge; podvukla sam prst pod mokru krpicu usječenu u masnu pičkovinu i odlijepila je od dlaka. U nos me pogodio oštar miris pičke koja je bila prekrivena prestom debele sluzi. Kada je to vučjak nanjušio izbezumio se, toliko je snažno zatucao u prazno da ju je pomaknuo za pola metra!

Više nije bilo vremena. Mrak se ozbiljno skupljao na nebu. Skroz sam ih pomaknula u stranu, gurnula prst da proradim rupu a drugom rukom, jer su se gaće ako ih nisam držala vračale, prislonila pseći kurac. Kada je osjetio mokro meso u koje je sve više ulazio, doslovno je poskočio i jednim trzajem joj se zabio do pola. Potjerao bi ga on do jaja, ali imao je preusko tijelo, namjenjeno za objahivanje još manjih kujica da bi uspio naskočiti na tako krupnu djevojčicu. Pustila sam ga da se koji tren sam prpa s gaćama koje su mu s lijeve strane pritiskale žilu, a ja sam nabrzinu otišla po torbu i skinula svoju jaknu. S jedne strane sam namjestila jedno, s druge drugo, i stavila mu na hrpice stražnje noge da ima bolji oslonac. Kada je uhvatio ravnotežu, taman sam i ja bila na koljenima pored njih i opet pomaknula gaćice u stranu gledajući kako se žarko crvena sjajna kara zabija skroz do jaja, a onda mi je ta slika nestala u njegovim mrkim dugim dlakama.
«Aaaaahhhhh!!!!», vrisnula je. «Mhhhaaaaaaa!»
Nije mi zvučala kao u porničima, bio je to istinski krik.
«Te boli?», zabrinuto sam pitala.
«Da...ahhhhh!», opet, kao da je imala napadaj.
«Očeš da mu ga izvadim?», lovila me panika.
«Ne, ne! Samo pazi, stavi ruku da mi se ne nabija cijeli....Jebote, kolko je to?!»
Tek onda sam razmislila o dimenzijama vučjakove kare. Nije mu bio toliko debeo, s tim ne bi bilo nikakvih problema, ali je imao strahovito dugačak kurac, sigurno kojih 35 centimetara.

Danas, na osnovu svoje struke, mogu se samo uhvatiti za glavu i reči koliko smo bile neodgovorne. Mogao joj je probušiti maternicu.

Podvukla sam ruku i primila ga dok je bio u izvlačenju, tako da ga je sada dobijala 10 centimetara manje. Kada sam napravila taj 'osigurač' Anino stenjanje pretvorilo se u ugodno dahtanje. Nije se forsirala već je cvilila baš onako kako joj je pasalo a Astor je jebao šutke za razliku od mog Rinija koji je bio glasan ljubavnik, puno strastveniji.
Užasno me smetalo što nisam mogla vidjeti samo priševljivanje. Zato sam napravila obruč od palca i kažiprsta s kojim sam blokirala dublje zaveslaje a ostale prste sam podigla što mi je pružalo čist pogled na jebuću pičku.
Usmine su joj se skroz napunile krvlju. Bile su tamno crvene, skoro kao i kurac koji ih je raspolovljavao. Na početku, iako je već bila napaljena, imala je blijedo rozu pičkicu mekanog mesa, a što ju je pas duže jebao to je bila tamnija i tvrđa. Piknula sam je prstom da vidim da li mi se to možda samo čini, ali ne. Anina pizda kao da je bila od gume. Izgledala je kao crveno zrno kave i klip je u nju ulazio bez ikakvog otpora. Usnice ga uopće nisu dodirivale, već su se onako stvrdnute pomaknule u stranu formirajući savršeni krug, poput one plastike za odštopavanje lavaboa. Zato sam uspjela dosta duboko, možda kojih 5 centimetara gledati u njenu pizdu i kurčinu koja je sve večom brzinom puni.
«Kak ti je sad?»
«Ah...Mh....ah....»
«Ha?» Nije mi odgovarala.
«Ana?»
«Daj...čkomi...ah...hhhhh....»
Majica joj je visila a kako ispod nije nosila grudnjak vidjela sam kako joj se tresu sise u ritmu fukanja i da su joj bradavice barem duplo narasle i da su i one poprimile tu crvenu boju.
«Ahhh...makni ruku!», sve je jače dahtala.
«Si sigurna?»
«Miči je jebote! Daj da cijeli gruva!»
Poslušala sam je, malo se odmaknula i gledala ih sastrane. I ja sam skinula i suknju i gaće i trljala se prstima. Htjela sam svršiti u isto vrijeme kad i oni, a iskreno, nadala sam se da će me možda Astor zajašiti kad se skine s nje i nanjuši još jednu ženkicu koja se tjera.
Njena minđa sigurno je lučila jaće mirise jer je Ana bila starija, pa su joj hormoni bolje radili, no kako je i na moju Rini sasvim fino reagirao nije trebalo biti problema ni s Astorom.

Na mjestima gdje je šapama upirao u meko meso crveni ožiljci pretvarali su se u rane. Pas se bližio orgazmu, noge su mu se odvojile od tla tako da je sada jebao lebdeći, držao se za kuju Anu samo oštrim pandžama ispod kojih su se pojavili tanki potočići krvi.
Bio je cijeli u njoj. Podigla sam se i malo mu raširila kukove da uđe do jaja a drugom rukom sam mu davala zamah stiščući ga prema prijateljičinoj pički. Ona više nije prestajala vrištati. Primila sam ga za jaja i stiskala ih. Bila su tvrda kao kamen tako da mi baš i nije išlo, a on je naglo izvinuo glavu, skroz se ukočio i počeo svršavati.
Ana se bacakala, stiskala ga je u sebi, vrištala isto kao i vučjak. Na žalost, bilo je previše mračno da dobro vidim, ali koliko sam uspjela nazrijeti, pizda joj je bila u potpunosti rastegnuta, a njegov uski kurac na dnu se pretvorio u kvrgu veličine grejpa koja joj je snažno rastezala picu.
Bila je to mješavina porođajne boli i beskrajnog užitka.

«Drž ga! Primi gaaaaa!!!Ah hghh...ghhhh....», lovila je dah pred kolaps. Cijelo tijelo tresla joj je groznica, bila je bijela kao smrt, a kožu su joj prekrile krupne kaplje znoja.
Navalila sam se odostraga na pseća leđa i zgrabila Anu preko njegovih šapa za kukove da mu ne dozvolim da se slučajno iščupa i tako joj s tom gvaljom na kurcu rastrga pizdu.
Pas ju je punio mlazovima sperme i nije znao za sebe. Prestao je svršavati za nešto što se meni činilo kao 15ak minuta no vjerojatno je bilo puno krače, čega ja zbog panike nisam bila svjesna. Onda se smirio, spustio se s nje, opkoračio vlastitu kitu i okrenuo joj se s guza i dalje uštekan u pičku.

Taj prizor često se vidi na cesti nakon što su se psi lutalice parili, a kada vidite pseto tako zabijeno u djevojčici, znajte da je to jedan od najerotičnijih prizora kojima čovjek može prisustvovati. Ravan mu je možda jedino kvalitetan incest između roditelja i djece, još bolje djedova i baka, žestoko silovanje, jebanje s luđacima ili prvi seks klinaca koji još nemaju ni stidne dlake.
Sve su to situacije koje sam prošla i na koje i danas, kao sredovječna mama najjaće svršavam.

Nisam znala kako bi ja više mogla sudjelovati u ovome pa sam sjela raširenih nogu, hladeći pičkicu na večernjem povjetarcu i gledala što će se dogoditi. Ani je naglo pozlilo, malaksala je s koljena i srušila se na bok, a kako ga pas još nije izvadio povukla je i njega. Astor se legao, lizao taj sklop na kojemu su bili spojeni, vjerojatno se htio što prije osloboditi.
Iz njene pičke, kako se kvrga smanjivala, potekla je prozirna sperma, poput nekoliko bjelanjaka, pomješana s krvlju i natapala vučjakova prazna, sad sjajno crna muda.
On je veselo dahtao i upitno me gledao jedva čekajući da se oporavi i nastavi sa svojim psećim poslom. Prvi put u životu je ševio, izgubio je nevinost. Sigurno je bio sretan.

Kara mu se napokon odvojila i polako ulazila u kožu. Sada mu je virio još kojih 10,15 centimetara a on ga je uredno lickao, prao od svih tih izlučevina ne obračajući više pažnju na nas dvije.
«Ana?» Tupo je gledala pred sebe, lica prislonjenog na zemlju. Izgledala je kao da spava otvorenih očiju.
«Jesi dobro?» Prišla sam joj i maknula kosu s čela. Bila je skroz mokra od znoja. Ledena, a opet je gorila, i tresla ju je groznica.
«Nisam...»
«Šta ti je?»
«Rekla sam ti...S psima se niko ne jebe...»
«Boli te?»
«Zlo mi je užasno...Povrača mi se...»
Pomogla sam joj da se digne. Jedva smo hodale, meni su se tresle noge od straha, a njoj od nekakvog šoka. Pička joj je bila toliko natekla da se kretala kao da ima pelene. Imala je reakciju na pseću spermu. Neke žene su alergične i onda ih ulovi napadaj kao kod gripe. Tada o tome nisam ništa znala, ali instinktivno sam je povela prema vodi. Prelazile smo jedva jedan korak u minuti, a na pola se zgrčila i počela povračati. Kada smo se napokon dokopale obale udaljene svega tri metra obje smo sjele u pličak, raširenih nogu. Ja sam se hladila a ona je pustila da joj jezero ispere sjeme iz raširene pizde.

Dosta brzo joj se boja vratila u obraze ali i dalje je drhtala.
«Nisam imala pojma, meni je bilo super...Nije mi bilo zlo», pekla me savjest jer ja sam je natjerala u tu jebačinu.
«Ma nema veze... Bolje mi je.» Šutile smo.
«Znaš šta», pogledala me sa slabašnim smješkom, «Jedva čekam da me opet pojebe!»

Zagrlila sam je i poljubila u obraz. Smijale smo se ko blesave zadovoljnije sobom no ikad. Sve nam je super išlo. Dignula sam se i mokre guzice po polumraku tapkala u potrazi za cigaretama. Sjela sam opet u mulj kraj nje i pripalila nam. Otpuhnule smo. Srca su kucala normalnim ritmom. Astor je spavao.

«Kak ćemo doma?»
Problem s Furdovecom, tim našim ljetnim selom, bio je u tome što je iz zemlje noću izlazio neki tamno narančasti plin. Bilo ga je po svim poljima, a do visine od kojih 2 metra tako se gusto taložio da se kroz njega nije moglo vidjeti. Niko nije znao na kojem se to točno mjestu on isparava i jel zbilja dolazi iz zemlje ili iz tvornice, ali svi su se lokalni ljudi slagali u jednom; bio je otrovan i zbog toga se prije mraka zatvaralo u kuće.
Krave koje su ostavljane vani rađale bi dvoglavu telad a u postotku taj kraj imao je više retardiranih i deformiranih stanovnika od cijele zemlje skupa.
«Ma pusti to, to su bapske priče», odgovorila sam.
«Jok. Trebaš vidjet mog brata...»
«Šta s njim?»
Odgovor je prekinulo neko šuškanje u šumarku. Prvo smo mislile da je pas, a onda su se ispred nas pojavila dva starija muškarca. Gledali su nas ravno u raširene dječje pičkice prekrivene samo s pedljem vode.
«Kaj vi dvije tu delate?», debeli ćelavac je zagrmio.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Psić
by: nisxxx

Sve je u stvari pocelo pre 2 godine. Ja sam se preselio u kucu svoje sadasnje supruge. Sa njom u kuci su bile i 2 njene cerke Sena od 18 godina i Nela od 17 godina. Od samog pocetka sa Nelom sam uspostavio super kontakt i ona me je prihvatila kao da sam joj ja otac a ne ocuh, ali sa Senom je bilo drugacije, ona je uvek (kada bih ja bio u blizini) bila namrstena i samnom je progovarala tek po neku rec i to ako je morala. Jedne veceri smo ja i supruga vodili ljubav i upravo kada smo bili u najvecem zanosu u pozi 69 culi su se koraci ispred vrata spavace sobe, a ubrzo su se i vrata otvorila.
Supruga je uspela da se podigne i da me na neki nacin zakloni od pogleda Sene. Ustala je i zajedno sa njom izasla iz sobe. Moram napomenuti da za devojke nije bilo nista cudno da im majka bude bez donjeg vesa jer je to ona inace radila i svakodnevno i pre nego sto sam se ja doselio u njihov dom. Cuo sam samo kako su nesto raspravljale ali nisam nista mogao da razumem jer su veoma tiho pricale. Od tog dana cini mi se da se je odnos izmedj mene i Sene jos vise zaostrio.
Moja supruga je pokusavala da me ubedi kako ona nista nije videla i kako je njena ljutnja u stvari ljutnja prema njenom ocu i zato sto se ona plasi da joj ja oduzimam mesto kod majke u srcu. Medjutim meni to nikako nije ulazilo u glavu... I tako su prolazili dani, sada kada razmislim bolje a nakon preksinocnjeg dogadjaja ipak je ona sve to smisljeno radila, a evo i primera. Uveka kada smo ostajali sami u kuci i kada bih ja bio u potkrovlju, gde sam ja imao svoju radnu sobu i gde se je nalazilo veliko kupatilo sa kadom, ona je dolazila kao da se odmara i relaksilra u kadi (i ako su i ona i Nela imale svoje kupatilo i svoj tus u podrumu, gde su im bile sobe).
Obavezno bi par puta ulazila u radnu sobu ogrnuta samo peskirom i kao da pogleda sta je na televizoru ili bi kao da nesto potrazi za citanje i uvek bi se okretala ledjima meni i savijala tako da bih mogao da vidim da ona nema gacice ispod. Naravno ona me nije interesovala kao seksualni objekat ali nisam mogao a da ne primetim, sto me je nekoliko puta i uzbudilo, ali sam imao snage i volje da ne odreagujem. Nekoliko puta sam cak i cuo dosta jasno uzdahe iz kupatila dok se samozadovoljavala.....
I tako prosle su dve godine, moja pastorka se zbog studija odselila u drugi grad a ja i moja supruga smo je obilazili dosta cesto i pomagali oko sredjivanja stana i ostalog. Jednom prilikom kada sam ja bio sam kod nje da bih joj pomogao oko nekog projekta sa kompjuterom morao sam da ostanem i da prenocim. Nisam bas bio voljan tome ali je supruga insistirala da ne placam hotel vec da prenocim kod nje. Radio sam do kasno i ona je za to vreme opet kao po njenom starom obicaju (kada smo sami) isla u kupatilo.
Dok se ona tusirala ja sam radio oko kompa i odjednom me je zaintrigirao zvuk koji je dopirao iz kupatila, bili su to njeni zvuci, njeni uzdasi. Ustao sam sa stolice i necujno se primakao vratima kupatila, sagao sam se do kljucaonice i imao sta i videti Sena je stajala u kadi i jednom rukom milovala svoje grudi (koje su moram priznati bile predivne i velicine 3) a drugom rukom uvlacila plasticni vibrator u svoju ribicu koja je bila obrijana i stvarno izgledala super.
Moj macan od 19,5 cm je poskocio u mojim farmericama, nisam mogao da izdrzim oslobodio sam ga i poceo drkati. Nije mi bilo potrebno mnogo vremena da bih svrsio, sperma je prsnula po vratima i po pragu od kupatila. Ubrzo sam cuo i njene prigusene ali dosta jasne krike i ona je svrsila. Trgao sam se i spakovao u farmerice svog macana i rukom uspeo da obrisem spermu sa vratiju. Otiso sam ponovo do kompjutera i seo u stolicu.
Vise mi se nije radilo ali sam morao da sacekam da ona izadje da ne bi primetila da sam ustajao. Ubrzo je izasla u svilenom ogrtacu i pogledala me je, ja sam joj rekao (skidajuci slusalice) da sam dosta uradio i da sam umoran i da cu nastaviti sutra, na sta je ona rekla da je ok i da cemo uskoro da veceramo. Dok je ona radila po kuhinji ja sam sedeo u dnevnoj sobi i gledao TV da bih nasao nesto zanimljivo.
Cuo sam je kako se krece po kuhinji i onda je usledio komentar “..jao izgleda da mi se prosulo bademovo mleko na pragu od kupatila, evo stala sam nogom na njega. Hoces li biti ljubazan da mi obrises sa noge posto su mi ruke umazane od ulja za salatu?...„Opssss odmah mi je bilo jasno da je nagazila u moju spermu na koju sam ja i zaboravio, ali sam se pravio kao da sam iznenadjen. Ustao sam, a ona je doskakutala do troseda i ja sam otisao do kuhinje da uzmem papirnatu salvetu da bih joj obrisao nogu.
Kada sam se vratio ona je lezala na sofi sa podignutom nogom na naslonjac i rekla obrisi je, nisam mogao a da ne primetim da joj se ogrtac rastvorio a da su joj noge bile razmaknute tako da mi se ukazala njena predivna ribica onako obrijana u svoj svojoj lepoti. Jedva sam uspeo da sklonim pogled i da se skoncentrisem na njenu nogu. Ona je dobro znala sta se desava samnom i samo se je krajickom usana nasmejala.
Kada sam je obrisao ustala je i posla ka kuhinji u prolazu se svojim grudima ocesala o moje rame i rekla da ce vecera uskoro biti gotova. Vratio sam se u sofu i sasuo u grlo casu soka koji sam sebi bio predhodno natocio jer su mi usta bila skroz suva. Zapalio sam cigaretu i izasao na balkon.
Bio mi je potreban svez vazduh i da pokusam da oteram misli i da se malo priberem jer mi je u farmericama ponovo postalo tesno. Nakon par minuta cuo sam njen poziv da je vecera gotova. Zavrsio sm sa cigaretom i usao. Sva svetla u dnevnoj sobi i kuhinji su bila smanjena na minimum a na trpezarijskom stolu su bile upaljene dve svece. Kada sam usao u trpezariju dala mi je flasu crnog vina i rekla da otvorim i da nam naspem, sto sam i ucinio.
Seli smo nazdravili jedno drugom i popili po koji gutljaj a onda poceli da jedemo. Za vecerom nismo mnogo govorili, samo sam joj ja dodelio par komplimenata za izvrsnu klopu i za predivnu atmosferu, nasta je ona odgovorila da je to samo pocetak. Nisam pridao znacaj njenim recima vec sam nastavio da uzivam u hrani i crnom vinu koga smo vec dobrano popili jer smo naceli i drugu flasu.
Kada smo zavrsili pomogao sam joj da rascistimo posudje i ostatke i kada smo bili pri kraju ona me je zamolila da odem i da sednem u dnevnoj sobi i da ponesem nase case i vino i da ce ona da sredi ostalo i brzo da mi se bridruzi. Reko sam joj da bih voleo (pre nego sto sednemo)da odem da se istusiram i presvucem, na sta je ona rekla, moze a ona ce da nam postavi i desert.
Otisao sam u garderobu i uzeo donji ves i trenericu i otisao u kupatilo. Usao sam i skinuo se i poceo da se tusiram. Moj vojnik je bio dosta ukrucen tako da sam morao da ga izdrkam, ucinio sam to na brzinu i zavrsio sa tusiranjem. Obrisao sam se i sredio i izasao u dnevnu sobu. Ona je vec sedela u sofi a na stolu su bile cinije sa jagodama i sladoledom. Seo sam pored nje i nasuo nam vino. Ona je menjala kanale na TV-u i kada je nasla neki kanal smanjila je ton a pojacala ton na CD-u sa nekom zaista prijatnom i opustajucom muzikom.
Sedeli smo tako i zapoceli neobavezni razgovor, u jednom trenutku je podigla svoje noge sa poda i pitala me da li moze da podbaci svoja stopala ispod mene kako bi joj bilo, toplije, na sta sam ja rekao da li zeli da joj izmasiram stopala kako bi joj bilo jos prijatnije. Odmah je pristala i prebacila svoje noge meni u krilo.
Lagano sam poceo da joj masiram nozne prste, ona se je namestila u jos bolji polozaj i zatvorila oci. Kako se je namestala ponovo se ogrtac otvorio i ja sam opet imao pred svojim ocima njenu ribicu. Ona je osetila da se ogrtac otvorio ali nije reagovala.
Dok joj je jedna noga lezala na mom krilu i pritiskla mog vojnika, naravno da je osetila da sam se uzbudio, ali opet je izostala njena reakcija. Igrala se samnom kao sa malim detetom. Rekao sam joj, samo da bih koliko toliko ucinio situaciju smirenijom da idem da donesem ulje za telo kako bih joj bolje izmasirao stopala. Ubrzo sam se vratio i ponovo seo, ona je ponovo prebacila svoje noge u moje krilo i ja sam ponovo imao divan prizor.
Lagano sam masirao njena stopala to jest vise sam ih milovao nego masirao. Ona je drzala zatvorene oci i uzivala u mom milovanju. U jednom trenutku je rekla da bi zelela da joj izmasiram celo telo. Razmisljao sam da li da prihvatim sve ovo ili ne, ali radoznalost da vidim dokle ce sve ovo da ide i popijeno vino su jednostavno pristali.
Rekla je da ide u spavacu sobu da se pripremi i da ja dodjem za kojih par minuta. Ustala je i popila vino u casi i posla ka sobi u prolazu me je pogledala nekim cudnim pogledom i onako ovlas prosla rukom kroz kosu. U meni je nestrpljenje dostizalo vrhunac, mojom glavom je prolazilo na hiljade misli i pitanja i odgovori i ZA i PROTIV, ali.......
Usao sam u sobu i video je kako lezi potpuno gola, zastao sam a onda je ona progovorila. Skini se i dodji .... Nije mi trebalo puno vremena, nepuni minut i vec sam bio pored nje. Zelim da mi podaris nesto najlepse, kao sto i ja zelim da ti podarim nesto sto niko do sada nije imao, nesto sto sam cuvala za tebe.
Bio sam pomalo iznenadjen, nisam razumeo u prvom trenutku sta je to o cemu ona govori. Ali me je njen poljubac i njen zagrljaj vratio u stvarnost. Zelim da me milujes, zelim da me ljubis svud po telu, zelim da me ljubis u moju ribicu kao sto si i mamu....
Moji poljupci klize sa njenog vrata ka njenim dojkama, uzimam u usta cas jednu cas drugu, postaju cece, lagano klizim preko stomaka preko pupka ka njenom medjunozju, osecam njen miris mirise predivno, ljubim njen venerin brek, drhti polako se priblizavam njenom grotlu, jezikom prodirem otima joj se uzdah, rukama mi pritiska glavu i govori udjiiiiiiiiiii udjiiiiiiiiiii dubljeeeeeeee.
Telo joj se izvija, njeno disanje postaje sve otezanije, zove me zove me da prodrem u nju, ne nezelim, zelim da je ovako dovedem do kraja. Jos par minuta i sobom se prolomi njen krik njeno telo se uvija u luku....svrsila jeeeeeeeeeeee Dise isprekidano jos uvek joj se telo trese, podizem se ka njoj i ljubim je. Grli me i ljubi. Jednom rukom se igra sa mojim vojnikom. Dodji zelim da ga osetim zelim da je u meni, ali pazi ja sam nevina.....
Lagano se prebacujem preko nje na ulazu sam, ulazim milimetar po milimetar ne zelim da je povredim. Ona prebacuje svoje noge oko moje guze i naglim trzajem i pritiskom nogu me ugurava u sebe. Otima joj se krik. Zastajem, gledam je u oci...neeee nemoj da stajes nastaviiii, ohhhhhhhhhh kako je predivnoooooooooo lagano uskladjujemo pokrete ljubimo se....
U jednom trenutku me okrece na ledja i sada me jase nabija se svom silinom disanje joj postaje sve teze i teze, ubrzava ritam i krik opet je svrsila...Meni kao nikada u zivotu nije stajao ukruceniji i jos uvek nisam ni blizu kraja, da li je vino ucinilo svoje ili .... Ona i dalje ne prestaje da se krece na meni.
Toooooooooo rasturi me, rasturi tvoju devojcicu, ajdeeeeeeeee ajde uzmi me odpozati. Skace sa mene i namesta se u kuceci polozaj dolazim iza nje i ulazim, ulazim i izlazim nastavljamo sa nasom igrom. 
Napokon osecam da i meni nadolazi, govorim joj to a ona mi kaze „napuni me hocu da osetim tvoju spermu u dubini sebe, neboj se uzela sam pilule“ Ubrzavam i osecam da je vrhunac tu, poslednji trzaji i ja sam svrsioooooooo ispustam krik i ona zajedno samnommmmmmmmm i ona je ponovo svrsila....
Lezimo jedno pored drugo. Njena glava je na mojim grudima a moje ruke je lagano miluju po ledjima. Miluje me po stomaku i kaze„zelim da sve ovo ne prestane i da sve ovo ponovimo, jos mnogo puta....”
To je nemoguce i ovo sto smo uradili nismo trebali, ipak sam ti ja ocuh a kako cu da pogledam tvoju majku u oci nakon ovoga..... Alo mama ja sam evo me sa njim u postelji, bila si u pravu predivan je ljubavnik, bilo mi je predivno. HVALA ti mama, ocekujemo te sutra popodne pa cemo onda uzivati u troje.......
Probudio sam se, pored mene lezi Sana, njena ruka je u mom medjunozju, miruje a njene grudi se lagano pomeraju u ritmu njenog disanja.... Gledam je i razmisljam, razmisljam o svemu sto se desilo. Tek sada mi dopire do svesti njen telefonski razgovor od pre par dana sa njenom majkom....
Lagano pokusavam da se izvucem iz kreveta i odem do kupatila, uspeva mi, tiho na prstima se iskradam iz sobe i ulazim u kupatilo, ulazim u tus kabinu i pustam vodu, prija mi pokusavam da vodom oteram sve te misli i razmisljanja, jer jednostavno se je desilo, mozda je i moja greska mozda i nije ali sta je tu je. Odjednom me u svom tom razmisljanju prekinuse necije ruke na mom telu, trgoh se i okrenuh, bila je to Sana...
Predivna, prelepa...„Dobro ti jutro, zar si mislio da ces se bez mene istusirati...„Usla je u tus kabinu i za tili cas je bila mokra, zagrlila me je i polozila poljubac na moje usne, odgovorio sam joj strasno i poceo da milujem njeno telo, uzvracala je istom merom.
Nakon nekog vremena zastao sam odmakao je i pogledao, bila je kao nimfa onako mokra, sagoh se do njenog medjunozja i poceh da pohotno ljubim njenu prelepu pickicu, koja je vec dobrano bila vlazna. Jezikom sam ponovo ispitivao njenu unutrasnjost, ona se je samo naslonila na zid od tus kabine i razmakla svoje nogice kako bi mi omogucila sto bolji prilaz njenoj pickici.
Uzivao sam, bilo mi je predivno. Dok sam se igrao njenim klitorisom rukama sam gnjecio njene prelepe grudi i stiskao njene vec dobrano ukrucene bradavice. Pocela je da se trese i da pomera glavu na sve strane, vikala je ...„dodjiiiiiiiiiiii zelim teeeeeeeee u sebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....." uzeo sam je u narucje i onako mokru izneo iz tus kabine, polozio je na pod i uzeooooooooooooooooooooo.... 
Sedim i ispijam svoju kafu, oko mene prolaze ljudi a ja sam u svojim mislima. Uskoro ce 16:00 i moja supruga samo sto nije stigla...STA SADA...Kako ce se sve ovo odraziti na nase dalje zajednicko zivljenje, kako cemo sve ovo prevazici.... Zvoni moj mobilni.... „Cao ljubavi, gde si.........ajde da se nadjemo u prodavnici da iskupujemo sta nam treba za vikend.... 
VOLIM TE....." Opet haos u glavi. Sta je ovo, sta mi se ovo desava??? Da li ja ovo sve sanjam ili mastam??? ....Ej hoces li da iseces jos crnoga luka za salatu i taakosos, treba ce nam bar jos jedna glavica....Sena hoces li da postavis tanjire jer cemo uskoro da jedemo....... 
Eh bas je bilo super klopa je bila prvoklasna, Sasha tvoja sopska salata je bogovska stvarno imas smeka da je napravis, Sena sreco donesi jos jednu flasu vina, a ja cu da pustim novi disk. UZIVAMMMMMMMMMMMMMM ovo je kao u snu, izvalio sam se u polulezecem polozaju na sofi a preko puta mene sede dve predivne zene, moje oci saraju po njihovim telima, obe su obucene u lake letnje haljinice i obe sa blago razmaknutim nogama, primecujem da ni jedna ni druga nemaju gacice, sto u meni izaziva reakciju, moj malisa je probudjen i pokusava da se ispravi.
Namestam se tako da one ipak ne primete da sam se uzbudio, ali avaj Sena je to primetila i naginje se ka svojoj majci i nesto joj sapuce, nisam cuo sta su govorile ali su obe ustale i izasle iz dnevne sobe. Ubrzo su se vratile odevene u svilene kucne mantile i prisle sofi.„Nas dve smo odlucile da ti imas samo da uzivas a mi cemo da ti u tome pomognemo. Pocele su da me svlace, Sena me je uzela za ruku i podigla za to vreme je moja supruga raspruzila sofu i postavila frotirski prekrivac.
Sena mi je rekla da legnem na ledja i da se opustim, sto sam i ucinio. Njih dve su se svukle i postavile svaka sa po jedne strane. Ruke su namazale uljem za suncanje i pocele su da me masiraju. Moja supruga je preuzela gornju polovinu a Sena donjulagano su se kretale ka mom macanu, Sena je masirala moje noge od kolena ka preponama, moj vojnik je poskakivao svakim njihovim dodirom.
Napokon su se sastale kod njega, moja supruga ga je uzela lagano u ruke i pocela da navlaci kozicu, Sena je postavila svoja usta iznad njega i svaki put kada bi se pojavio glavic ona ga je uzimala u usta, mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm lepo mi jeeeeeeeeeeeee.
Zamolio sam ih da se obe okrenu kako bi im guze bile okrenute ka meni, ukazao mi se predivan prizor, dve predivne pickice su bile tu ispred mene, dva predivna izvora zadovoljstva su stajala tu na nekih desetak santimetara od mojih usana. Pridigo sam se i prihvatio se rukama za njihove bokove, polozio sam prvo poljubac na supruginu pickicu a zatim i na Seninu.
Poceo sam naizmenicno da ih ljubim i da zavlacim prste u njih, uzivale su i one. Ovo je bilo kao u najludjem snu. Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Sena se je pomerila i rekla da zeli da mi sedne na lice i da joj lizem pickicu, sto sam ja sa zadovoljstvom prihvatio, dok se ona okretala i namestala moja supruga je sela na mene i mog vojnika uvela u svoj vulkan osetio sam kako joj se vaginalni misici stezu oko mog penisa namestala se i nabijala sve dublje, a Sena je namestila svoju pickicu na moja usta, predivno je mirisala uvukao sam joj jezik sto sam dublje mogao, dok sam je obradjivao jezikom igrao sam se njenim prelepim grudima, stiskao njene bradavice. Sobu su ispunili nasi uzdasi mom zadovoljstvu nije bilo kraja, promenile su se sada je moja supruga postavila svoju pickicu na moje lice a Sena se nasadila na mene. Posto je bila dosta uzbudjena brzo je ocela da dise ubrazano i da govori da ce svrsiti, supruga je isto bila na vrhuncu, i za mene je to predstavljalo veliko uzbudjenje tako da sam im nakon sto su pocele da se tresu od svojih orgazama rekao da cu i ja da svrsim uskoro.
Obe su poskocile i okrenule se ka mom vojniku uzimale su ga cas jedna, cas druga u usta i drkale, osetio sam zmarce iz dubine tela, zaurlao sam svoj NAJLEPSI I NAJSLADJI orgazam do tadaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaa. Moja sperma je poletela, njih dve su se borile koja ce od njih uzeti vise ja sam prskao i prskao kao da nikada nisam u zivotu svrsiooooooooooooooooooooooooo ooooooooo.
Njih dve su se ljubile i razmazivale moju spermu po licu a onda su mi se primakle i podarile svaka po jedan duboki poljubac. Legle su pored mene i naslonile svoje glave na moje grudi. Milovao sam njihova tela i uzivao, uzivao u necem sto sam mogao samo da sanjam.
Moja supruga je ustala i rekla da se odmah vraca otisla je do kuhinje i vratila se sa casama vina i dala svakom od nas, bas mi je prijalo. Sena mi je donela zapaljenu cigaretu i pepeljaru i rekla mama i ja cemo da se istusiramo a ti uzivaj i odmaraj dok se nas dve ne vratimo. Ustale su i otisle do kupatila a ja sam ostao lezeci pijuci vino i piseci. BAS SAM JA SRETNIK....... 
Kada su se vratile bile su jos lepse(bar su tako delovale u mojim ocima)Supruga mi je prisla i rekla da zeli da uziva i gleda dok ja vodim ljubav sa Senom, i odmakla se i sela u fotelju. Izvadila je iz dzepa svog ogrtaca jedan plasticni penis i pocela da se mazi njime, Sena je prisla meni i pocela da me ljubi.
Oborio sam je na ledja i poceo da ljubim njen vrat i njene grudi, njene bradavice su postale jos cvrstije grickao sam ih dok sam jednom rukom milovao njen venerin breg.
Spustio sam se nadole i poceo da je ljubim oko prepona i da se igram jezikom oko njenog ulaza. Bacio sam pogled ka svojoj suprugi ona je vec dobrano uvukla plasticnjaka u sebe i uzdisala, jednom rukom je stiskala svoje dojke.... 
Dosta si me lizao hocu te u sebeeeee udjiiiiiiiiiiiiiiiiiii udji molim teeeeeeeeeeeeeee, podigao sam se i postavio svog macana na ulaz u Seninu pickicu bila je skliska usao sam bez problema kada sam prodro ceo zastao sam osetio sam da i ona pocinje svojim misicima da me stiska. Okrenuo sam se ka suprugi rekao joj da dodje do nas na krevet, brzo nam se pridruzila.
Ubadao sam se u Senu a jednom rukom gurao plasticnjaka svojoj suprugi, uzdisale su obe okrenule su glave jedna ka drugoj i pocela da se strasno ljube ja sam ih tucao, sada sam promenio plasticnjak je bio u Seni a ja sam se zabadao u svoju suprugu..
Daaaaaaaaaaaaaa toooooooo udji dubljeeeeee daaaauhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kako je to dobrooooo mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm jos malo pa cu svrsitiiiii cekaj i nas svo troje da svrsimo zajednooooooooooooooooooo ali ces svrsiti u Senu ne vadi ga dok se ne iscedi iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. 
Prebacio sam se ponovo u Senu a plasticnjak u suprugu, uzela ga je sam u ruke i rekla da ce ona sama da zavrsi. Ja sam poduhvatio Senu za guzu i poceo brze da ulazim, radio sam kao parna lokomotiva..... AHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHH cuo se je suprugin uzdah. 
Ja i Sena smo bili takodje na vrhuncuuuuu PUNI MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, PUNIIIIIIIIIIIIIIIIIIII, OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH, KAKO JE DOBROOOOOOOOOO SVRSAVAMMMMMMMMMMM u njenu predivnu pickicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu u. 
Polegao sam po njoj, bilo mi je divnoooooooooooooo, kada sam se izvukao iz Sene legao sam izmdju njih a moja supruga se samo okrenula i uzela mog malisu u usta i polizala ostatke moje i Senine sperme. Lezali smo tako neko vreme ne govoreci, u sobi su se culi pored prigusene muzike samo jos otkucaji nasih srca i nase jos uvek duboko disanje.
Ustao sam i otisao da se istusiram, ubrzo su mi se pridruzile i njih dve. Obe su usle u tus kabinu i zagrlile me. Podario sam im po jedan duboki poljubavc i istusirao se i rekao da ih cekam u sobi. Te noci smo popili nekih 4 flasa vina i uzivali u troje kao nikada.
Kada su se vratile Sena je pomenula da je razgovarala sa Nelom i da joj je rekla da je spavala samnom i da joj je bilo predivno. Moja supruga me je pogledala u oci i rekla da cemo jednog dana i Nelu da ukljucimo (ako ona to zeli). Upitao sam je da li je ovo ona smislila ili se je sve ovo desilo spontano? …
Ljubavi ti si podario meni i mojim devojcicama nesto najlepse i nesto sto ih je usrecilo za ceo zivot, mir i spokojstvo a sada je na redu da i mi tebi nesto podarimo. Obe su se privile uz mene i zagrlile. Poljubio sam ih i tako som zaspali svo troje zajedno.
Ej cao Nela ovde, imas li vremena da mi pomognes ovog vikenda oko kompjutera, i Sana ce doci pa da svo troje resimo taj problem, mozda i mama dodje.........VOLIMO TE…..
Svoj prvi orgazam imao sam sa dvanaest godina. Igrao sam se s pimpekom i bilo mi je sve bolje i bolje do one neopisive eksplozije strasti koju nikada nisam zaboravio iako sam prešao pedesetu. Bili su to dani kada se na predbračno jebanje mrko gledalo a ja sam ionako bio previše stidljiv da bi pozvao djevojku na ševu. No, često sam se pitao kako izgledaju djevojački spolni organi i kako bi to bilo da u neku djevojku uguram kurac. Tada nije bilo časopisa s fotografijama, i tako sam mogao jedino maštati. Godinama sam živio sam s rukom na kurcu, ne shvačajući kako izvan mene postoji lijep svijet spolnog iskustva.
Kako smo živjeli na farmi, otkrio sam jedinstven način zadovoljavanja svojih seksualnih potreba. Počeo sam eksperimentirati s kravama. Prvo sam pokušao s junicama od oko godinu dana, no one su bile malo preuske, a i nisu mogle mirno stajati. Onda sam se prebacio na jebanje starijih krava, a neke od njih izgledalo je da  uživaju baš koliko i ja. Brinuo sam se da bi se moglo dogoditi da krava umjesto teleta rodi dijete, pa da će tako moja tajna biti otkrivena.
Kad god jebem suprugu, ne mogu a da ne mislim kako upravo jebem stvarnu ženu, a ne kravu.

-
Uvijek sam zavidio psima na njihovu velebnu dugotrajnom klimaksu. Nikada nisam imao psa a da mu nisam izdrkavao, a pogotovo ne onoga koji me zbog toga nije volio. Ponekad mi je samo promatranje psećeg kurca kako brizga i štrca po petnaest, dvadeset minuta ili duže dovoljno da se uzbudim; u drugim prilikama, sva ta pseća sperma koja se prolijeva i stvara na podu lokve izgleda mi kao grozan gubitak; u mojim maštanjima sve se to slijeva u moje grlo ili anus.
Psi se, ustanovio sam, oralno lako uzbuđuju kao i muškarci i žene. Dobar stari «Rover» jednako se uzbuđuje kada mi olizuje kurac kao kad i mojoj ženi liže pičku. Nažalost, to za mene nema isti učinak kao za moju ženu – i puno drugih žena. Bez obzira na to kako je to dobar osjećaj kad mi on liže kurac, nije to isto kao kad ga uvališ u usta; ne moraš čak doći ni blizu vrhunca. I tako, kad se on uspali i počne se grbiti, vrijeme je da se moje ruke daju na posao – jedna za njega, druga za mene.
Pas kojeg sada imamo ima veliku kurčinu i njemu masturbirati prilično je teško. Dok nježno trljam svoj uzbuđeni kar i držim ga na samom rubu svršavanja strast me obuzima i padam na sve 4 a ta mi se kurčina zariva u šupak i brizga u mene tu divnu jebovinu. Ili mi je u ustima i ja sve gutam ili je u pički moje žene, a njegova joj sperma curi iz pičke po nogama, ili je pak u njezinim ustima, a ona je guta dok joj ja ližem pizdu...
Moj prijatelj se prije nekoliko godina pojebao sa psom, s posve zastrašujućim rezultatima. Uz brižno planiranje doveo je kuću velikog ptičara u trenutku kada je bio posve siguran da mu je žena izašla i da se cijelo popodne neće vraćati. Pošto se skinuo, dao je psu da mu liže kurac sve dok ovaj nije ozbiljno počeo pokazivati zanimanje, a onda se popeo na sve 4 i izložio psu svoj stražnji kraj. Pas je to prihvatio kao sjajnu zamisao i ušao je u igru puna srca, te mu s mnogo gušta počeo lizati šupak. Onda se popeo na njega i stao se nad njime propinjati. Uz malo vođenja uvalio je kurac ravno u anus i silovitim nasrtajem ugurao mu ga do kraja, veliku glavudžu i sve ostalo, i fino ga i energično pojebao. Prijatelj kaže da je bilo uzbudljivo i ispunjavajuće, baš kao što je i zamišljao; i sve je to nekeo vrijeme išlo prema očekivanju. Pas mu se popeo na dupe, onda se okrenuo i upustio u svoje dugo svršavanje. I moj je prijatelj skoro svršio od oduševljenja zbog samog čina. E, eto tako njega, zaključan u svojoj spavaćoj sobi, kadli začuje kako se dolje otvaraju vrata a njegova žena izvikuje njegovo ime. Umjesto da pokuša objasniti što to radi u sobi s psom, on radije odluči da je ne pusti unutra sve dok pas ne okonča svršavanje, a to je bilo i jedino što je mogao učiniti. Kada mi je o tome tjedan dana kasnije pričao, anus mu je još uvijek bio grdno bolan.
Kad moj pas i ja zajedno svršavamo zajedno smo sve dok ne budemo meki, meki, meki; a njegov mi kurac vrlo lako isklizuje iz spermom natopljenog anusa; i tako mogu provesti sate potajnog uživanja u tome kako mi njegova sperma blago curi, anus opušta.

-
Bio sam dječak od kojih 11, 12 godina i kao svaki dječak te dobi lunjao sam uzduži poprijeko poljima i šumama. Jednog jarkog ljetnog dana moj vjerni kompanjon, veliki mužjak škotskog ovčara i ja otišli smo do dubokog jezera i potoka koji je tekao kroz dolinu. Bilo nam je vruće i već smo se umorili, a kako smo bili daleko od kuća i ljudi, nisam oklijevao nego sam se svukao do gola i skočio u vodu, a pas me veselo slijedio. Brzak je bio tako hladan da sam uskoro promrzao, i morao sam se uspuzati na travnatu obalu, a pas je bio odmah iza mene. Četveronoške sam se popeo na obalu i prije nego sam se uspio posušiti košuljom popeo se na mene kao da sam mu ženka. Pokušao sam se izmaknuti ispod njega, ali on je bio težak koliko i ja i sada mi je posve legao preko leđa i sve me čvršće povlačio prednjim pandžama – u međuvremenu je svojim ukrućenim oružjem pumpao sve bliže i bliže. Na koncu, nakon nekoliko oštrih uboda od kojih sam urliknuo, sluzastim je kurcem pronašao moj rektum i roknuo mi ga cijelom dužinom. Žestoko me zaboljelo - ali je bilo dobro! Odjednom mi se svojim prednjim čaporcima uhvatio za slabine, pustio mi krv i počeo se nabijat u moj djevičanski prolaz. Bilo je to kao električni šok i odapelo u meni neku novu, nepoznatu reakciju. Moj dječački pimpić naglo je počeo bujati poput psećeg koji je još bio u meni. Počeo sam prskati kao prskalica za travnjak, i to prvi put u životu, i mora da sam vrelu spermu šiknuo čitav metar dakleko u najuzvišenijem trenutku mog života do današnejg dana. Napokon, nakon  nekoliko minuta u kojima sam se već počeo pitati hoće li ikada biti u stanju izvući iz mene taj svoj divovski nabrekli kurac ( a u tom trenutku mi je bilo svejedno) obojica smo se srušili u visoku travu i istinski zaspali, a potom smo se još jedamput okupali i pošli kući.

-
Mlada, tamnokosa djevojka sjedi na kauču. Gola je, osim što na sebi ima bijele cipele s petom od 15cm. Pojavljuje se veliki mužjak boksera. Ona ga nekoliko trenutaka mazi. Potom širi noge, a pas joj njuši pičku. Uskoro joj pas počinje laptati po pički. Ona još šire razmiče noge i primiče dupe prema rubu ležaljke. Kad joj se pokuša opet popeti na nogu, ona ga gura dolje; a pas izvodi žustre i razigrane pokrete kao da jedva čeka da je pojebe. Djevojka se mazi po pički, a pas joj ponovo liže picu. Onda ona ustaje. Bokser je sve vrijeme pomamno liže. Nakon toga ona pada na ruke i koljena. Pas joj prilazi s guza i njuška je i ponovno počinje lizati. Onda se pokušava popeti na nju, ali ona ga brzim pokretima dupeta neprekidno izaziva. Pas je iznova liže, a ona, izgleda, u tome uživa jer ostaje nepokretna. On se sada penje na nju s više odlučnosti i uspijeva mu da je obuhvati prednjim šapama. Počinje izvoditi nasrtljive pokrete i vidi se kako vrh njegova crvenog kurca traži rupu njezine pičke. Djevojka blago kruži kukovima i crveni joj vršak ulazi u pičku.
Sada on počinje revno raditi i sve više i više njegov kurac nestaje izvan ekrana. Kamera se približava a u korijenu njegovog penisa pojavljuje se velika crvena nabreklina. On sada mahnito nabija i na koncu ona nabreklina ulazi djevojci u pizdu. Kamera se pomiće unazad i SADA se odigrava najerotičniji prizor kojeg sam ikada vidio u svom životu. Psu su noge izgubile tlo pod sobom. Viseći o djevojčinom struku, on divlje nabija. Sve brže i brže uvodi kurac dublje u djevojčinu  pičku. To traje sve dok iznenada svi pokreti ne prestanu osim grčeva kad pas svršava. On pada na pod i ubrzano dahće. Kamera se sada giba i u totalu obuhvaća djevojčinu pičku. Prilazi toliko blizu da se može vidjeti kako joj pizda podrhtava. A onda tanak curak pseće sperme poteče iz pičke i kapne na pod. Ona još nekoliko minuta ostaje tako četveronoške na podu i uživa u svom orgazmu. Potom ustaje na noge, prilazi psu i podiže ga za prednje šape tako da publika može vidjeti kako iz njegova velika kurca još uvijek lije.


Uh, nisam sigurna da li bi ovo trebala pisati, nije mi lako, jer se ne radi o priči već istinitom događaju koji se desio prije već puno godina, ali i dalje mi je vrlo jasno usječen u pamčenju. Zato vas molim da ne komentirate pre grubo, jer neću moći odoliti da ne pogledam kako su neutralni ljudi doživjeli moje iskustvo...

Bilo je to ljeto u koje sam slavila deseti rođendan. Bila sam jako povučena djevojčica, jer su se moji roditelji često selili tako da nisam uspijevala zadržati prijateljstva. Imala bi u najboljem slučaju jednu, najbolju prijateljicu za koju sam zbog toga bila vezana i više no što je to normalno. U to vrijeme poput sestre mi je bila Iva, curica čiji su roditelji (iako smo prekinule kontakte, prepoznala sam je u novinama) postali vlasnici jedne srednje velike tvornice koju ona sada vodi.
No, kako su njeni bili ambiciozni, često se nismo mogle igrati jer je imala dane ispunjene od jutra do večeri; škola, solfeggio, klavir, vjeronauk, balet. Mislim da su mi roditelji zbog toga odlučili za Božić pokloniti psića, štene terijera.

Odmah smo postali nerazdvojni. Živjeli smo na zagrebačkoj periferiji gdje su poslije zadnjeg reda kuća bila prava sela, a poslije željezničke pruge pustopoljina.
Čim bi se vratila iz škole otrčala bi sa Rinijem u neki od tih vočnjaka, legla na deku i učila ili se jednostavno šetala.
Nismo financijski dobro stajali tako da preko ljetnih praznika nije bilo govora o odlasku na more, već sam išla baki i dedi na selo udaljeno tek sat vremena od zagreba. Ali tamo sam uživala jer je blizu njihove kuće šljunčara u kojoj sam se kupala ili pecala kedere koje bi mi baka poslije ispekla za večeru.
Mama i tata nisu me ni posjećivali jer bi senzonski radili na moru kao čistači u auto-kampu.
To ljeto ponjela sam sa sobom Alisu u zemlji čudesa, Put u središte zemlje i naravno, Rinija.
Sve žene u mojoj obitelji rano su ulazile u pubertet. Mislim da sam se i ja u trećem osnovne već do kraja razvila u visinu. Bila sam visoka današnjih 167 cm, cice su mi već pošteno nabubrile a imala sam i dlakavu pičku koju od onda nisam ni jednom obrijala.

Samozadovoljavala sam se barem jednom dnevno, obavezno navečer u krevetu i to na sve moguće načine. Gurala sam si tampon koji sam ukrala mami ili bi se okrenula na trbuh, maknula gaćice u stranu i trljala si snažno pičkicu u mali ukrasni jastučić koji sam uklještila među nogama. Poslije me Iva, kada smo bile kod nje i skupa se tuširale naučila da se najbolje sređivati sa tušem. Prislonila mi je slušalicu na pičku i rekla da stiščem mišiče u njoj kao da pišam. To mi je od onda naj omiljenija tehnika, a i najbrže svršavam. Na wc-u, prije pišanja stiskala bi najduže moguće, onda bi malo pustila mlaz pišaline pa opet stisnula. To me isto izluđivalo. Zamišljala sam kako me jebe susjed koji je živio u kući preko puta naše, dvadesetogodišnjak Boris, ali to sam prestala jer sam si toliko iziritirala mišiće da sam se popišala u hlaće na povratku iz škole.
Potreba za ševom, pravim kurcem u pički, bila je sve veća. Na muškarce nisam gledala kao dijete, iako sam to sa 9-10 godina svakako bila, već kao jebače, nekog tko bi me mogao pošteno izjebati, smiriti to ludilo među nogama.
Nisam mogla zamisliti da moram čekati još i tjedan dana prije prve ševe. Sama sam si skinula jumf s drškom od četke, do bola sam trebala kurac. Pokušala sam se nametnuti starijim dečkima iz kvarta, ali nisu me ozbiljno shvaćali. Jednog sam otvoreno i zamolila da me ševi u haustoru ali mi je opalio šamar, pa sam zbog toga odustala od cimanja muškaraca.
Nije mi uopče bilo važno kako bi oni trebali izgledati sve dok imaju kurac, drkala sam se i na šiptara koji je prodavao kestene pred školom, i očeve prijateljica i mlađe dečke.

Nadala sam se da ću možda na selu naći muškarca kog neće smetati što sam tako mala i koji će me izjebati na mrtvo ime. Bila sam jako zgodna curica, tamno smeđe gotovo crne kose, vitka, s velikim plavim očima i pravom kurvinjsko lutkastom facicom. I dalje sam jebozovna, iako sam se s godinama malo zaokružila, posebno u guzi i grudima.
No ni na selu nije baš bilo izbora. Dani su mi prolazili skoro kao u Zagrebu, samo što je tamo bilo divljije pa sam bila puno slobodnija.
Tog jutra navukla sam novu crvenu haljinicu i sandale, uzela Rinija i krenula prema jezeru na kupanje. Nisam nosila gaćice i potkošulju jer tamo nikoga nije bilo, a voljela sam se kupati gola.
Namjestila sam dekicu pod vrbom i stavila bocu sa sokom u vodu da se hladi. Onda sam osjetila da mi se piški. Pomaknula sam se par koraka dalje, podigla haljinu, raširila noge i pustila mlaz. Kada sam bila gotova osjetila sam psićev jezik na pičkici koja mi je sva natečena pulsirala, jer sam se cijelu noć opet samozadovoljavala. Nisam mogla vjerovati! Halapljivo mi je lizao mokre usmine kao da sam kujica!

Od kada je kao štene došao kod nas vezao se uz mene na poseban način, možda zato što ga nisam puštala da se igra sa drugim psima. Bio je vrlo mali pa sam se bojala da ga ne ozlijede. Na primjer, kada bi se negdje na livadi popiškila, on bi odmah obilježio to mjesto i svojom pišalinom, ali još nikada me nije ni pokušao lizati. Možda zato što sam sada bila bez gaćica ili je osjetio da mi pička smrdi po drkanju.
I dalje čučeći odmaknula sam se par koraka naprijed i izderala se na njega, ali on je hodao zamnom kao da se tjeram i nije vadio mali jezik iz mojih usmina. Osjetila  sam kako mi se u želudcu budi onaj osjećaj napaljenosti i da mi se pička luđački navlažila. Nešto tako dobro još nisam osjetila. Spustila sam se na laktove i još mu malo raširila noge ogledavajući se oko sebi dali nas netko vidi, što je bilo gotovo nemoguće jer se sve odvijalo u dubokoj travi.

Pas je uspravno stajao, držao se s prednjim šapicama za moju guzu i halapljivo mi lickao dlakavu dječju pičkicu. Jadan se skroz istegnuo i zbog tog položaja bi svako malo pao. Izbezumljena, krvavo crvene natečene pičkice koja se nazirala groz guste dlake, skinula sam haljinu preko glave, stavila je na zemlju i skroz gola legnula na nju. Odlučila sam ga pustiti da me još malo liže, možda dok ne svršim. Kako je već počeo nisam imala što izgubiti, osim orgazma. A i nije me pekla savijest jer je on isto očito uživao. Kroz dlakavu futrolu izvirio mu je vlažan, sjajan kurac.
Legla sam na trbuh jako raširenih nogu i spustila glavu na ruku. Prvo nije znao kako da mi sada priđe, a onda sam mu opet osjetila malu njuškicu kako puše ravno u pizdu i jezik. Još me par puta liznuo, a onda mi se popeo na na guzu. Šape su mu jedva dosizale do polovice mojih malih dječjih polutki, ali se snažno držao noktima, i počeo me jebuckati. Trljao mi se po pički nasumično nabijajuči kurac koji mu je sada skoro do pola bio vani. Imao je nevjerojatno veliku karu za tako malog psa, gotovo veći no što ima večina muškaraca, i debeo. Glasno je dahtao i cvilio silno nesretan što mi ga ne može staviti, a kako smo obadvoje bili nevini trebalo nam je vremena dok se ja nisam snašla i počela se gurati picom prema njemu. U tom času sam osjetila da mi je nešto među usnicama, i da ulazi sve dublje. Snažno je veslao dok mi nije dovoljno raširio djevičnjak več razvaljen samozadovoljavanjem i zabio mi se tako da sam mu na rubovima raširene pičke osjetila trbuh. Žestoko me ševio dobrih pet minuta dok se nisam u potpunosti opustila i shvatila da se napokon ševim.
Počela sam sve više sudjelovati; mješala sam lagano da ga ne izbacim i stiskala istim pokretima kao što sam se samozadovoljavala pišanjem, a i vukla sam si guz u stranu kako mu se kurac ne bi zaplitao o moje dlake.

Znala sam da je sada ušao dublje nego išta što sam si do sada stavljala u nju. Njegov ritam bio je sve brži, ubodi dublji. Grčevito je stiskao glavicu uz moju guzu, i do krvi me derao noktima. Počela sam svršavati i u tom času više nisam pazila na svog malog ljubavnika. Snažan pičkin grč ga je prikovao u mene, a ionako mi se zakačio onom kvrgom koja natekne u kuji kada ševe. Podigla sam se na sve četiri i vriskala od prvog orgazma pod kurcem, a on je onako mali izgubio tlo pod nogama. Nogice su mu lamatale u zraku, još se jače primio šapama i nastavio me tako u  zraku jebati.
Male sise velikih natečenih bradavica lamatale su mi pod pokretima ševe. Pomislila sam da i ja izgledam u tom položaju kao kuja, i okrenula se preko ramena da vidim kako on izgleda kada sam vidjela da nismo sami. Nedovoljno sakriven iza mlade topole stajao je muškarac sa platnenim zelenim šeširom, hlača spuštenih do koljena, gledao nas i divljački drkao na prizor djevojčice koju ševi psić.

Pravila sam se da ga nisam zapazila, i spustila glavu na zemlju i dalje nagužena sa Rinijem u zraku, kako mu ne bi pokvarila predstavu. Kada je svršio sam je otpao i počeo si lizati zaspermani kurac, a ja sam i dalje kružila guzom po zraku, okrenuvši raširenu pičku prema neznancu baš u času kada se iz nje počeo slijevati gusti mlaz pseće sperme. Priželjkivala sam da dođe i poševi me bez pitanja, a onda samo ode. Tako da ga i ne vidim. Radila sam to dosta dugu, a kako se otraga nije ništa događalo počela sam se ševiti prstima i glasno uzdisati da mu nekako dam zeleno svjetlo, ali opet ništa. Podigla sam glavu. Njega više nije bilo.

Okupala sam se u jezeru i na povratku kući vidjela kako je panj pred kojim je onaj čovjek drkao sav zaliven spermom. Odlučila sam da ću se sutra vratiti i potražiti ga.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Sa mamom
by: nisxxx

Cale je otisao u Novi Sad tako da smo ja i mama ostali sami par dana u kuci. Jedno vece ona se kupala a ja sam provirivao kroz kljucaonicu kako bi video nesto. Dok sam gledao njene obline zacuo se neki zvuk u kuhinji.
To je bila mikrotalasna. Mama je doviknula iz kupatila da izvadim podgrejanu veceru misleci da sam ja u dnevnom boravku a ne ispred vrata od kupatila gledajuci njenu preplanulu macu. Brzo sam se vratio u dnevnu sobu i uradio ono sto mi je rekla.
Zavrsila je sa kupanjem pa mi je rekla da ja sada odem da se okupam. Okupao sam se nabrzaka. Kasnije sam celo vece gledao u njene ogromne sise koje su se nazirale ispod bade mantila.
Nisam mogao da verujem sta mi se to dogadja, ali je ujedno bilo i lepo osecanje. Sutradan sam usao u njenu sobu i poceo da preturam po fioki sa donjim vesom. Posle duge potrage nasao sam jedan ogroman vibrator. To me je jos vise popalilo pa sam uzeo njene gacice i obilno svrsio u njih.
Vratio sam ih nazad i izasao. To vece je teklo mirno. Telefon je zazvonio oko pola 12. Mama se uplasila da se nesto nije dogodili tati.
Na kraju se ispostavilo da je tata javio da ce se zadrzati jos nekoliko dana. Kada mi je mama to rekla jedva sam se susdrzao a da ne uzviknem ‘’to’’ od srece. Nekako sam se susdrzao i napravio facu kao da mi je zao sto tata nece jos doci.
Sutradan kada sam opet otisao u njenu sobu da izdrkam kurac na gacicama njih nije bilo. Iznenadio sam se. Otisao sam napolje i potrazio mamu kao da je nesto pitam. Dok smo razgovarali primetio sam da ne spominje gacice.
To me je podstaklo da nacinim sledeci korak. Dok je spremala rucak pripiskilo joj se pa je otisla u WC. Ja sam za to vreme bio u sobi. Kada sam cuo vrata od kupatila odmah sam i ja krenuo u WC. Usao sam unutra bas u trenutku dok je ona brisala svoju pickicu.
Odmah sam izleteo napolje i zalupio vrata. U sobi sam mislio:Boze kako sam dobar glumac. Otisao sam i izvinio joj se sto sam tako iznenada uleteo. Ona je rekla da ne obracam paznju na to i da se ne opterecujem tim. Uvece sam joj ponudio da izadjemo malo u setnju. Pristala je i otisla da se presvuce.
Dok se presvlacila gledao sam kroz kljucaonicu i video da oblaci bas one gacice u koje sam ja svrsio. Vrata su bila otskrinuta i primetio sam da je pogledala u pravcu mene.
Skamenio sam se, ali sam se brzo sklonio i pobegao napolje. Izasla je i krenuli smo u setnju. Za celo vreme koje smo proveli u setnji nije spomenula taj dogadjaj iako sam bio siguran da me je videla kako virim. Kada smo se vratili kuci otisli smo momentalno na spavanje jer smo bili veoma umorni.
Oko pola dva posle ponoci dok sam gledao TV mama je usla u moju sobu polu gola odnosno u grudnjaku i onim gacicama. Ja sam onako iznenadjen upitao sta ona to radi.
Ona je rekla da se ne pravim lud jer sigurno nisam slucajno uleteo u WC, virio dok se ona presvlacila i gacice koje su bile umazane spermom. Nije mi dala da progovorim vec me je upitala da li zelim da joj pipnem pickicu.
Rekao sam da bih rado to uradio. Rekla je da pre toga moram da operem svo sudje, a bilo ga je gomila odnesem smece napolje obrisem prasinu i da cu tek onda moci da joj pipnem pickicu. Ustao sam i probao na silu da je uhvatim, ali mi je opalila samarcinu da mi je uvo zvonilo sledecih pola sata.
Rekla je da ako jos jednom to pokusam da od svega nece biti nista. Poslusao sam je i prionuo na posao. Ubrzo je sve bilo gotovo. Kleknuo sam ispred nje kao gladan pas i rekao da sam sve uradio.
Otisla je da pregleda. Rekla je da sam sve dobro  uradio i da cu moci da joj pipnem picku. Skinula je gacice. Ta mala, uska prelepa pickica nasla se nadomak moje ruke. Sva krv mi se slila u kurac da sam mislio da ce puci. Krenuo sam rukom ka picki i pipnuo je. Kada sam poceo da joj mesam klitoris udarila me je po ruci i rekla da sam smeo samo da je pipnem. Rekla je ako zelim da joj drkam pickicu moracu da legnem i skinem go da bih se ona ispisala po meni.
Prihvatio sam. Skinuo sam se i legao na pod. Ona je pocela da pisa po meni. Osetio sam njenu toplu pisacku na mom telu. Posle mi je dala da joj drkam pickicu, ali nista dalje. Pitao sam je da li bi mi dozvolila da joj gurnem prst ili da joj polizem pickicu. Rekla je da ce razmisliti o tome.
Obukla je gacice i otisla u svoju sobu. Bio sam tako uzbudjen da nisam mogao da zaspim celu noc. Sutradan sam joj drkao pickicu na svakom mogucem mestu. Na primer u garazi dok je cistila tatina kola, dok je hranila svinje itd. Kada bih je upitao za ono rekla je da jos nije razmislila.
Posle nekoga vremena dok sam gledao televizor prisla mi je i gurnula jezik u usta da sam ostao bez daha. Rekla mi je da danas mogu da gledam kako ona gura sama sebi vibrator, a da cu sutra moci ja da joj gurnem. Otisla je da zakljuca vrata i pozvala me u svoju sobu.  Usao sam i seo u fotelju, a ona je legla na krevet.
Skinula se gola i pocela polako da razradjuje picu prstima, a kasnije je ludacki pocela da gura vibrator u picku. Tako je jako pocela da vristi da sam izvadio kurac i poceo da ga drkam ko lud. Svrsio sam po tepihu kao nikad do tada. Te veceri mi je naredila da se skine go i da dodjem u njenu sobu.
Uradio sam kako mi je rekla i kada sam usao u njenu sobu rekla mi je da legnem na krevet. Legao sam i upitao je sta namerava sad da radi. rekla mi je da ce sada da me ljubi po celom telu. Pocela je i ljubila me je tako dobro da sam mislio da cu sav da puknem. Kada bih dosla do kurca naglo bih se sklonila jer je htela jos vise da me napali.
Pitao sam je da li bi mi popusila. Rekla je da je jos rano za to i da idemo malo po malo. Kasnije se i ona skinula gola i dala mi vibrator u ruke. Odmah sam znao sta da radim. Prineo sam vibrator na ulaz njene pickice i poceo polako da ga guram. Ubrzavao sam ritam i ona je sve jace jaukala i mene sve vise palila.
Doslo mi je da joj gurnem kurac i svrsim duboko u njoj. Uzdrzao sam se jer nisam hteo sve da pokvarim. Videla je da sam pred kraju i uzela kurac u svoje ruke i pocela da mi ga drka. Ubrzo sam svrsio po njeno stomaku i rukama. Rekla mi je da polizem spermu ako zelim da joj gurnem samo jednom kurac u picku. To mi je i od pocetka bila zelja da je razvalim od kurca.
Uradio sam kako mi je rekla i polizao sam spermu sa njenih ruku i stomaka. Sutradan sam otisao kod druga i kada sam dosao kuci vrata su bila zakljucana. Znam da mi drzimo rezervni kljuc na prozoru od mamine sobe. Otisao sam da ga uzmem i krajickom oka pogledao kroz prozor.
Bio sam iznenadjen. To je bila moja mama sa jos dve komsinice potpuno gola. Jedna joj je gurnula celu ruku u picku, a druga ceo vibrator u supak. Stajao sam tu dok mama nije primetila da neko posmatra. Pogledala je prema meni i pozvala me unutra. Otljucao sam vrata i usao u sobu.
Rekla mi je da prvo polizem picku jednoj pa drugoj komsinici. Uradio sam kako mi je rekla. Njih dve su lucile tako puno telesnih sokova da su mi usta bila puna tecnosti iz njihovih picki. Kada sam ih obradio njih dve su otisle i ostali smo samo ja i mama. Pitao sam je da li bi mi ga sada popusila.
Ona je rekla da ce mi ga popusiti jedino ako dozvolim da mi se ispisa u usta. Pristao sam i ona mi se ispisala u usta. Hteo sam da pljunem, ali mi je rekla da progutam. Gadilo mi se, ali sam ipak progutao.
Pocela je tako profesionalno da ga pusi da sam joj ubrzo napunio puna usta sperme. Rekla mi je da mi je nesto obecala i da ce to obecanje da ispuni. Rekla mi je da joj gurnem kurac u picku, ali samo jedno. Bio sam tako uzbudjen.
Stavio sam kurac na otvor njene picke i polako ga gurnuo. Izvadio sam ga i krenuo da ga jos jedanput gurnem, ali mi ona nije dozvolila. Sutradan je tata dosao i mislio sam da je mojim avanturama dosao kraj. Sa tatom sam proveo citav dan. Uvece je tata otisao na spavanje oko 11.
On obicno ide rano na spavanje jer ujutru ide rano na posao. I ja sam ubrzo posle njega otisao. Posle nekih 15 minuta mama je dosla u moju sobu. Rekla mi je da se skinem jer ce mi dozvoliti da je izjebem do kraja i cak da svrsim u njoj. Sela je na moj preplanuli kurac i pocela tako jako da se nabija da sam mislio da ce mi puci jaja.
Digla se tako da je samo glavic ostao u picki i onda se svom silinom spustila nazad. Svrsio sam u njoj i ona je otisla na spavanje, a i ja sam takodje ubrzo zaspao jer sam bio izmoren.
Sutradan dok je kuvala rucak dosao sam joj iza ledja podigao suknju skinuo gacice i poceo da je jebem. Stavio sam je na kuhinjski sto i jebao je tako da smo oboje svrsili u isto vreme.
Posle toga me je izgrdila. Rekla mi je da moram da pazim gde i kada to radimo, jer je mogao neko da naidje i vidi nas. Povrh svega mogao je tata da naidje jer je on bio u garazi pravio kola. Sledecih nekoliko dana imali smo normalan odnos sina i majke.
Cudio sam se da nista ne pominje. Nisam hteo da je pitam. Jedno vece dok smo skupa gledali TV ona je zavukla ruku u gacice i pocela da drka picku. Mislio sam da je poludela jer je tata mogao da je vidi.
Drkala je neko vreme i prestala. Pokazala mi je prstom da izadjem u hodnik. Prva je izasla, a posle nekoliko minuta ja sam izasao za njom. Rekla mi je da cemo sutara ici u Novi Sad kod tetke.
I da se pripremim jer ce biti jedno veliko iznenadjenje za mene. Celu noc nisam oka sklopio. Razmisljao sam kakvo bi to iznenadjenje moglo da bude. Nije mi ni na pamet palo da ce se to desiti.
A sta je to saznacete u nastavku price. I tako smo mi ujutru krenuli ka Novom Sadu. Kada smo stigli pozdravio sam se sa tetkom i tecom i upitao gde su mi brat i sestra. Rekli su da su njih dvoje otisli na ekskurziju.
Tata je sa tecom otisao na najlon pijacu u Novom Sadu tako da smo ostali samo ja, mama i tetka. Razmisljao sam kakvo bi to iznenadjenje moglo da bude. Tetka i mama su izasle napolje, a ja sam ostao unutra. Uvideo sam da su se nesto duze zadrzale napolju pa sam izasao da vidim sat rade. Usao sam u garazu i zatekao moju tetku kako lize mami picku.
Mama je samo pogledala u mene i rekla da je to iznenadjenje o kojem mi je ona govorila. Nisam bio uopste iznenadjen jer kada je mogla samnom sa svojim sopstvenim sinom da se jebe sto ne bi i sa svojom sestrom upraznjavala analni seks.
Tetka mi je samo rekla da joj malo prodrkam pickicu. Uradio sam kako je rekla. Cucnuo sam i poceo da joj drkam picku. Jaukala je od zadovoljstva. Onda mi je mama dodala vibrator i rekla da ga gurnem tetki u cmar. Gurao sam ga prvo polako, a onda sve brze i brze. Kada su svrsile rekle su mi da im polizem mokre pickice. Kada sam i to uradio one su mi kao za nagradu popusile kurac.
Odlucili smo da ja i mama ostanemo nekoliko dana kod tetke. Tako sam se radovao jer cu mozda za koji dan i tetku odvaliti od kurca kao sto sam to uradio sa mamom. Sledeceg dana dosli su i brat i sestra sa ekskurzije.
Brat je odmah otputovao u Zrenjanin kod prijatelja i rekao da ce tamo da ostane nekoliko dana. Tu sam video i sansu da mozda i sestru uvucem u ovu nasu prljavu igru. Necete verovati, ali ona je vec zadugo upraznjavala analni seks sa mojom tetkom odnosno njenom mamom.
Tetka joj je rekla kako dobro lizem picku pa je ova dosla kod mene u sobu sa namerom da joj ja polizem picku. Usla je gola i rekla da sve zna. Ja sam je upitao sta to zna, a ona je rekla da se ne pravim lud. Stavila je ruku u moje gace i pocela da ga drka. Onda je rekla da hoce da je jebem. skinuo sam se i poceo da je karam.
Vristala je tako jako da sam mislio da ce je cela ulica cuti. Taman kada sam bio pred svrsavanjem i hteo da ga izvadim iz njene picke ona se jos jace nabila na njega tako da sam morao da svrsim u njoj.
Proslo je tih nekoliko dana u kojima se nista znacajnije nije dogodilo. Nisam cak ni tetku pojebao. Cim smo dosli kuci tata je odmah otisao kod jednog njegovog prijatelja. Ja i mama smo ostali sami. Rekla mi je da je saznala kako sam jebo sestru.
Pitao sam je zasto se tetka nije htela jebati samnom. Rekla je da je tetka bila prezauzeta lizanjem njene picke. Rekla je da su se na svakom koraku ljubile i lizale jedna drugoj  picku.
Prisao sam mami i poceo da je ljubim i da joj guram ruku u gace, a ona me je hladnokrvno odbacila. Upitao sam je sta radi. Rekla je da nece vise to da radi samnom. Rekao sam da cu sada da je jebem milom ili silom.
Kada je to cula rekla je da ce ovo sada biti zadnji put. Skinula se gola, cucnula i izvadila moj kurac iz gaca. Stavila ga na ulaz njene picke i gurnula ga. Poceola je da skace isto nako kao kada smo se prvi put jebali.
Sada nisam osecao bol od njenog nabijanja jer sam bio prezauzet njenim ogromnim sisama. U tom trenutku odjednom je usla nasa komsinica koja jos nije znala za nas mali jebanjac.
Iznenadjena prizorom ostala je ukopana. Pozvali smo je da nam se pridruzi. Nabrzaka se skinula i pridruzila nam se.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Dva lovca na moju mačkicu
by: nisxxx

Mile se podigao i, prije nego je legao na ledja, jos mi je jednom ugurao kurac u usta, tucajuci me nakratko u grlo. Namazala sam mu kitu obilno slinom, on se polegao na ledja i ja sam se onda natakla na njega. Dok sam se nabijala osjecala sam svaki centimetar njegovog kurca kako prodire duboko u mene. Ante mi je prisao iza ledja i rasirio mi guzove. Naguzila sam mu se jos vise, kako bi mi mogao bolje prici. Mile me je cijelo vrijeme nemilice nabijao na kitu, trljajuci mi brcine po cicama. Osjetila sam kako mi Ante lize supak, trljajuci prstima po samom otvoru. Jezicina mu je palucala po anusu, vlazeci ga svojom slinom. To me napalilo do ludila. Pobojala sam se da bih mogla svrsiti bez icega u guzi Dogodilo se to negdje u proljece pred kraj cetvrtog razreda srednje skole. Kao i svake godine u to vrijeme skola je organizirala izlet ucenika na Platak, tako je bilo i tog proljeca. Autobusima smo dosli iz Rijeke i odmah se po dolasku razmilili po proplancima izletista. Dan je bio topao i suncan, suma se zelenjela, a trava je bila vec visoka i mirisna. cim smo izasli iz autobusa nas se zenski dio razreda odvojio od skupine i mi smo cure krenule u setnju planinskim stazama uokolo vrha planine. Hodale smo polako, razgovarale, smijale se i zezale, bezbrizne kao sto samo mogu biti djevojke od osamnaest godina. Kako je bilo toplo sve smo se skinule u majice kratkih rukava, a neke su se odvazile pa su skinule i majice ostavsi samo u grudnjacima i kratkim hlacicama. Kradomice sam gledala prijateljice, usporedjujuci svoje obline s njihovima. Bila sam malo zalosna jer su mi grudi jos uvijek bile male naspram ostalih cura u razredu, koje su ponosno pokazivale svoje zrele dojke. No, pogled na moje polugole prijateljice pomalo me je i uzbudjivao. U to sam vrijeme vec naveliko masturbirala, ponekad mahnito i po nekoliko puta na dan, mastajuci o velikim kitama koje me salijecu sa svih strana, zabijajuci se snazno u moje rupice. cinila sam to po cijelom stanu, od kauca u dnevnom boravku, kupaonice i kuhinjskog stola do kreveta mojih roditelja. Ustvari tamo sam se najvise i uzbudjivala jer sam u jednoj ladici, na strani kreveta moje majke, pronasla nekoliko Smokvinih listova. Gledajuci ih stekla sam i neku predodzbu kako bi to silno jebanje o kojem sam mastala trebalo izgledati. Nevinost sam si oduzela sama, godinu ranije, malo i nehotice jer sam se prilikom jedne izuzetno lude i uzbudjujuce masturbacije toliko zanjela da sam si strpala cak tri prsta duboko u nadrazenu mackicu. Tog trenutka sam znala sto sam napravila, ali me nije bilo briga jer mi je to pruzilo jedan novi orgazam kakav jos nisam dozivjela. Sa svojim vrsnjacima sam se u to vrijeme cesto pipala u wc-u skole i u mracnim kutevima stubista zgrada u susjedstvu. Hvatala sam ih za njihove dignute kite u hlacama i cesto im drkala dok mi ne bi svrsili u ruku. Njima bi dopustala da me samo trljaju preko gacica, a radije sam se zadovoljavala poslije sama kod kuce onako kako mi je najvise odgovaralo. Jedan od razloga zasto se nisam htjela tucati s njima bila je i moja velika zelja da moje prvo tucanje bude s nekim iskusnim starijim muskarcem, ciju sam veliku i i iskusnu debelu kurcinu neizmjerno zeljela imati u sebi. Uglavnom cijelo smo to suncano jutro provele u zezanciji i cerekanju, hodajuci po brezuljcima Platka. Ja sam, doduse, vec oko podneva postala malo nemirna, jer je vec prosao termin za barem jedan orgazam kojim sam se nagradjivala svakog jutra. Dodatno me jos uzbudjivalo i promatranje mojih prijateljica u grudnjacima. Sve te lijepe, velike cice, koje su od jutra skakutale oko mene cinile su me jos drcnijom. Osjecala sam u preponama onaj topli nemir, a pomisao da se zelim zadovoljiti nagnala je moju mackicu na lucenje njenog slatkog soka. Kako je Sunce sve jace grijalo cure su predlozile da se vratimo natrag do doma, na cugu, u hlad. No, kako je Sunce snaznije sjalo tako je i moja zelja za orgazmom postajala sve jaca. Pocela sam si kradom u hodu trljati medjunozje, sto je samo jos vise pojacalo moju zelju. Osjecala sam kako mi iz pickice curi topli sok, vlazeci mi gacice. Obozavala sam razmazivati prstima picin sok po cijeloj mackici sve do guze. Pocela sam zaostajati za curama stalno se ceskajuci po mojoj uspaljenoj pici. Kad sam vec bila sasvim luda od zelje da si uvucem prste u mackicu odlucih se odvojiti od djevojaka i pronaci neki miran kutak u sumi gdje cu se na miru moci zadovoljiti. Iskoristivsi jedan trenutak njihovog skupnog cerekanja, smugnula sam u stranu i potrcala u gustu sumu, udaljenu nekih pedesetak metara od puteljka. Zadihana i sretna nastavila sam trcati sve dok vise nisam cula njihove glasove. Bila sam sama. Nisam gubila ni casa, jer sam kiptjela od uzbudjenja. Skinula sam kratke hlacice i gacice i naslonila se na jedan veliki bor, rasirivsi noge da mi pickica bude slobodna za akciju. Zadigla sam majicu, oslobodivsi moje male cice, kojima, na zalost, jos nije trebao grudnjak. Bradavice su mi bile tvrde i cim sam ih dotakla zadrhtala sam od uzbudjenja. Zatvorila sam oci i stojecki se pocela maziti objema rukama. Trljala sam se brzo i snazno od grudiju do trbuha, pustajuci uzbudjenje da jos vise naraste prije nego se pozabavim picom. Osjecala sam kako niz unutarnju stranu butina curi sok moje pickice, koja je zeljno cekala prste. Pocela sam drhtati, pa sam jos vise rasirila noge i napokon zavukla ruku u moje kovrcavo plavo runo. skripala sam zubima od strasti i nisam vise zeljela odgadjati svrsavanje. Cijelim dlanom sam snazno trljala klitoris, uvlaceci po tri prsta istovremeno duboko u picu. Bilo je ludo, noge su mi klecale i cinilo mi se da cu se srusiti na koljena od siline uzbudjenja koje mi je obuzimalo cijelo tijelo. No, odlucih ostati naslonjena na bor i svrsiti stojecki, jer me, ustvari, bas i palila ta stojeca poza s raskrecenim nogama. Vrhunac se blizio i ubrzah pokrete prstiju. Za sam kraj sam, kao i uvijek, ugurala jos jedan prst u guzu. Podvila sam drugu ruku iza ledja i povukla srednjim prstom malo slatkog soka do druge rupice. Moja guza ga je spremo docekala i gurnuh si ga do kraja. To je bilo to. Ispunjenje svih mojih rupa. Gurala sam si snazno prst u guzu dok sam istovremeno s ona tri prsta divlje vrtila na sve strane moje tople pickice. Od siline orgazam koji me obuzeo skoro sam se onesvijestila. Stenjala sam i cicala, orgazam je trajao i trajao a ja sam si cijelo vrijeme prste mahnito gurala u dubinu mojih rupica zeleci produziti tu slast do vjecnosti. Kad sam se napokon umirila osjetih kako mi se niz dlan cijedi pickin sok svrsavanja. Odjednom, kao da me neko zalio hladnom vodom. Iako sam imala zatvorene oci osjetila sam da netko stoji pored mene. U trenu sam se sjetila da su nam rekli kako uokolo ima medvjeda i da se ne udaljavamo od doma. Ukocila sam se od straha. Otvarala sam polako oci ostajuci i dalje raskrecena, s prstima u pici i guzi, ocekujuci sumsku bestiju koja me zeli napasti. Kad sam pogledala ugledah ispred sebe dvojicu muskaraca u zelenim lovackim uniformama, s puskama na ramenima, kako bulje u mene. Imali su oko cetrdeset godina i obojica su mi po izgledu mogli biti ocevi. Jedan je bio nizak i debel, skoro celav. Drugi je bio visok i snazan, s velikim brcinama i taj me gledao kao da me zeli istog trena dohvatiti svojim dlakavim rucetima. Od straha sam potpuno zaboravila na sram. Nisam imala snage bilo sto reci a nisam se usudjivala niti pomaknuti s mjesta. Preostalo mi je da cekam sto ce njih dvojica napraviti. Molila sam se da odu bez rijeci i da me puste na miru, no, oni su odlozili puske u stranu, gledajuci me kao gladni vuci naduzno janje prije nego ga pohlepno pozderu. Onaj snazni brkati mi je prisao i scepao me za kecke. - Vidi, vidi sto smo nasli u sumi. Mala plava se jebucka sama sa sobom. I to kako se samo dobro jebucka! Okrenuo se svom debelom kompicu, keseci se od uha do uha. - Ante, mozda bi mala htjela probati nesto konkretno umjesto svojih malih prstica? Debeli Ante se poceo kesiti. Otkopcao je slic i izvadio svoju vec nadrkanu kitu. Imao je kratkog i debelog. - Mile, ovo plavo pilence bi trebalo dobro izjebati. Mala se zeli tucati samo nema s kime. Brkati Mile mi se unio u lice. U ocima mi je sigurno vidio strah, jer samo sto nisam briznula u plac. - Mala, da nisi pisnula. Malo cemo se poigrati s tvojom pickicom. Uhvatio me grubo svojom rucetinom za cice i poceo ih gnjeciti. Bila sam ukocena od straha i odlucih da se ne odupirem, moglo mi je samo biti jos gore. Dok mi je jednom rukom gnjecio cice, drugom je hitro otkopcao hlace, koje su mu spale na tlo. Zgrabio je moju ruku s pice i gurnuo mi svoju kitu u nju. U tom trenutku shvatih da je ovo ona prilika o kojoj sam vjecno sanjala u svojim mastanjima. Napokon iskusna muska kurcina, koja ce me po prvi puta dobro izjebati. I to ne jedna vec dvije prave muske kite. Pocela sam lagano drkati Miletu, osjecajuci kako mu kurac bubri. Debeli Ante je stajao sa strane i drkao, gledajuci nas dvoje. Mile me poceo zvaliti, gurajuci mi jezicinu do krajnika. Pocela sam se uzbudjivati, jer sam bivala sve zeljnija njegovog tvrdog kurca koji mi je pulsirao medju prstima. Uzvratila sam mu jezikom, hvatajuci mu drugom rukom jaja. Kurac mu je strsao kao top i ja sam napokon mogla strpati u usta pravu tvrdu kitu. Klekla sam pred njega i, gledajuci ga pravo u oci, ugurala si njegov kurac duboko u usta. Lizala sam ga pohlepno jer to je zaista bio predivan osjecaj imati ovakvu kurcinu medju usnama. Uzbudjenje mi je sve vise raslo jer sam znala da ce uskoro ta kita biti u mojoj uspaljenoj pici, koja se pocela vlaziti i iz koje su se vec izlijevali potoci jebozovnog soka. Dok sam mu lizala kitu sama sam se trljala po mackici, pripremajuci je za svoje prvo pravo tucanje. Uzivala sam u pusenju, licajuci mu jezikom veliki glavic, oblizujuci ga cijelog od vrha do jaja. Mile je stenjao kao medvjed, hvatajuci mi glavu s obje ruke, nabijajuci mi u usta svoju nabreklu kitu. - Tako mala, pusi ga cijelog, to, ah, cucaj ga, to... Prisao nam je Ante sa strane pa sam i njemu s jednom rukom drkala dok sam lizala Miletu. - Hajde mala pusi ga malo i meni - zastenjao je debeli. Poslusala sam ga odmah. Promijenila sam ruke, okrenula glavu i strpala njegovu kratku i debelu kitu u usta,nastavljajuci drkati Miletov top. Bilo mi je predivno. Lizala sam dvije prave kurcine, znajuci da ce me za koji trenutak obje tucati, dok su se moje prijateljice iz razreda nevino setale po Platku. U tom trenutku ne bih se ni s jednom od njih mijenjala ni za sta na ovome svijetu. Imala sam svoja dva kurca koji ce mi napokon pruziti prvi pravi jeb u zivotu. Mile me u jednom trenutku scepao za guzove podigao s tla, sve dok mu moja mackica nije bila u visini s ustima pa me tako naslonio na drvo. Poceo me lizati, prebacivsi moje noge preko svojih ramena. Lizao me snazno, oblizujuci mi cijelu pickicu od rupice do klitorisa. Njegove brcine su me malo bockale ali nije mi smetalo. Prstima mi je istovremeno rasirio mackicu i poceo lagano uvlaciti prst u nju. Nadrzena njegovim jezikom pica mi je poludjela. Iz nje se cijedio cijeli mlaz soka koji je on pohotno srkao u sebe. Ante mi je za to vrijeme trljao cice, grickajuci mi bradavice. Uzivala sam u svakom njihovom pokretu i dodiru, posjednuta na brkotovim sirokim ramenima skoro dva metra iznad tla. - Tucajte me, radite od mene sto hocete samo me dobro pojebite - zastenjala sam zeljna njihovih kita u svojoj pici i guzi. Nije im trebalo dvaput reci. Skinuli su hlace i jakne pa su me polegli na njih. Mile mi je rasirio noge, trljajuci mi klitoris svojom velikom kurcinom. A onda se svom snagom zabio u mene. Ugurao ga je odmah do jaja a mene je oblio takav uzitak i slast da sam mislila kako sam negdje na sedmom nebu. Ta je kita bila toliko cekana i zeljena i bila je bas takva o kakvoj sam sanjala. Zacviljela sam od zadovoljstva, gurajuci se guzovima jos jace na njega. Spremno mi je uzvratio, nastavljajuci se nabijati u mene jos zesce i jos brze. Bio je toplo i znoj se cijedio s nasih tijela. U nosnicama sam osjecala kako oko nas lebdi onaj jebozovni vonj znojavih tijela i spolnih mirisa. - Tako, jako,tako, tucaj me, jebi me - cviljela sam pod njegovim krupnim tijelom. - A ti, daj mi ga u usta - pozvala sam Antu, zeljna debelog kurca u ustima. - Evo ti ga mala. Cucaj ga - odgovorio je, kleknuvsi mi pored lica. Kakav uzitak. Jedna kurcina se duboko zabijala u moju picu a drugu sam istovremeno mogla lizati. Mile me gnjecio kao razjareni vuk, nabijajuci se svom snagom po mom malom, njeznom tijelu. Osjecala sam kako mi se blizi orgazam a jos mi je nedostajalo popunjenje moje guze. Izvukla sam Antinu kitu iz usta i gledajuci ga ravno u oci rekla: - Nabij mi ga u supak. zelim vas obojicu u meni - zajecala sam od silne zelje. Mile se podigao i, prije nego je legao na ledja, jos mi je jednom ugurao kurac u usta, tucajuci me nakratko u grlo. Namazala sam mu kitu obilno slinom, on se polegao na ledja i ja sam se onda natakla na njega. Dok sam se nabijala osjecala sam svaki centimetar njegovog kurca kako prodire duboko u mene. Ante mi je prisao iza ledja i rasirio mi guzove. Naguzila sam mu se jos vise, kako bi mi mogao bolje prici. Mile me je cijelo vrijeme nemilice nabijao na kitu, trljajuci mi brcine po cicama. Osjetila sam kako mi Ante lize supak, trljajuci prstima po samom otvoru. Jezicina mu je palucala po anusu, vlazeci ga svojom slinom. To me napalilo do ludila. Pobojala sam se da bih mogla svrsiti bez icega u guzi. - Naguzi me, stavi ga odmah u unutra, naguzi meee - ocajno zavapih, van sebe od uzbudjenja. Poskakujuci na Miletovoj kiti osvrnula sam se iza sebe i vidjeh Antu kako cuci iznad moje guze, ciljajuci svojim debelim kurcem moj anus. Dahtao je kao parna lokomotiva a po trbusini su mu se cijedile krupne kapi znoja. - Jebi me u supak, daj nabij ga - molila sam tog debeljka, sasvim pomahnitala, pred orgazmom. Gledala sam ga kako se priprema za tucanje mog supka sasvim luda od zelje za kurcem u guzi. Mile je nakratko stao s tucanjem i Ante se napokon svom snagom zario u mene. Preplavio me nesluceni val strasti. Dva tvrda kurca bila su duboko u meni, osjecala sam i ih svakim dijelicem svoje pice i guze. Zatvorila sam oci, prepustajuci se uzitku koji se sirio po cijelom tijelu. Poceli su me tucati u ritmu, najprije polako, a onda sve zesce, prodiruci u mene svaki put do kraja svojih batina. Mile me scepao za cice, gnjececi ih grubo i jako, bas kako sam zeljela. Svi troje smo sve brze stenjali a moj se orgazam priblizavao sve vise svakim novim ubodom njihovih kita. I onda je dosao. Nisam se mogla niti zeljela suzdrzavati. Vristala sam kao luda dok sam se tresla u naletima orgazama koji su dolazili u valovima. Svaki sam val svrsavanja docekivala tako da sam se duboko nabilajala na kurceve i tako val za valom sve dok nisam potpuno iscrpila svaki djelic svog prvog orgazma dozivljenog s pravim kurcima u sebi. Bila sam zadovoljena i sva moja mastanja o starim kurcima iskusnih muskaraca bila su opravdana. I sada sam zeljela nagraditi moje lovce za to veliko zadovoljstvo koje su mi pruzili. - Izjebite me i svrsite kako najvise volite - rekla sam im uz smijesak, frcuci svoje male keckice. Mile se podigao na noge, vitlajuci mi kurcem ispred lica. Brkovi su mu se tresli od uzbudjenja. - Mala, iscijedi mi svu spermu u svoja usta - jauknuo je, drkajuci mi ispred ustiju. Zgrabila sam ga s obje ruke i stala ga sisati duboko i brzo, nasladjujuci se njegovim zadovoljstvom. Bila sam sretna da mu mogu pruziti zadovoljstvo kakvo je zelio jer ga je i on meni maloprije dao. Nastavila sam si sve snaznije nabijati kitu u usta tako da je ubrzo poceo jaukati od strasti. Kad sam na jeziku osjetila njegove prve kapi sperme otvorila sam usta. - Gledaj me dok me spricas - mazno sam rekla, otvorivsi spremno usta za mlazove njegove sperme. Puknuo je kao cep i sperma se iz njegove kite izlila kao sampanjac. Izlijevao se u moja sirom otvorena usta, spricajuci mi po licu i cicama. Drhtao je i dahtao, stenjuci od snaznog orgazma. Kad se umirio, okrenula sam se debeljku koji mi je pruzio veliko zadovoljstvo tucajuci me u guzu. I njega sam zeljela nagraditi za tu pruzenu zadovoljstinu. - Mala legni na ledja - naredio mi je, skripeci zubima, dok je slinom vlazio svoju kitu. Legla sam poslusno i rasirila noge, debeljko se nadvio nad mene, raskrecio mi sasvim noge i opet mi ga uvalio u guzu. Ooh, kako mi je godilo. Nabijao me snazno kao i prije a ja sam se pod njim savijala kao list, pritisnuta njegovom trbusinom. - Svrsi mi u supak - rekla sam, grebuci ga noktima po trbusini. Vise se nije mogao kontrolirati. Poceo me puniti, hvatajuci me grubo za guzove. Jaukao je kao vuk, trzajuci se u mene pri svakom novom naletu sperme. Napokon se i on umirio. Izvalio se na jakne pored brkatog, dahcuci kao pas. Ustala sam i obukla se. Nisam se htjela obrisati jer sam jos jednom kod kuce zeljela zavuci ruku u picu i guzu i osjetiti njihove sokove koji su ostali u meni. Oni su me gledali bez rijeci. Popravila sam kosu i namjestila keckice. Okrenula sam se i udaljila nekoliko koraka. Jos sam se jednom osvrnula. Gledali su i dalje zabezeknuto u mene. Zavukla sam ruku u gacice i polizala nas zajednicki sok s prstiju, polako i jebozovno, tako da su im oci ispale dok su me gledali sto radim. Ostavila sam svoje lovce tucace da se snebivaju nad time sto se dogodilo u sumi i brzo se vratila do doma. Cure su bile zauzete ogovaranjima tako da nitko nije ni primijetio moje odsustvo. Sljedeceg proljeca kada sam opet dosla sama s roditeljima na izlet pronasla sam mjesto gdje sam se tucala s lovcima, medjutim njih nije bilo.
No, priustila sam si na istome mjestu jedan dugi, jaki orgazam, prisjecajuci se kako nam je lijepo bilo godinu prije i mastajuci kako cu ih mozda jednom ponovo sresti.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Iznenađenje
by: nisxxx

Bio je vreli letnji dan, jedan od onih kada ne želite ništa da radite, samo da se zavucete u neku hladovinu i uživate uz neko hladno pice. Završavala sam sa mazanjem mog omiljenog bordo laka na nokte na nogama, kad je zazvonio telefon. Jedva sam se iskobeljala iz fotelje i na petama došla do telefona. Halo rekla sam, a sa druge strane se cuo glas Anje, moje verne mušterije, ustvari vec se može reci prijateljice jer se znamo vec godinama. Halo Dijana, kako si šta radiš, Evo rekoh gledam gde da pobegnem od ove vreline, Slušaj, imaš li vremena da me izdepiliraš danas, frka mi je idem veceras na more, izjurila sam muža sa decom u šetnju, pa je idealna prilika, samo prepone, molim te, ti ceš to za cas. Nije mi se radilo, moram da priznam, pogotovo sa voskom na toj vrucini, ali prosto nisam mogla da je odbijem. Ok rekla sam, stižem, stavi kafu. . Za cas sam na sebe bacila mini suknjicu, crnu kratku majcicu i krenula.
Otvorila mi je u svilenom kimonu, koji joj je super stajao i isticao njeno vitko telo. Inace Anja je bila zgodna crnka, grudi su joj bile osrednje velicine ali lepog okruglog oblika, guza i noge kao vajani, nikad se ne bi reklo da ima dve trudnoce iza sebe. Cao rekla je osmehnuvši mi se, cao rekla sam joj i pružila ruku, udi kafa je gotova. Sedele smo u dnevnoj sobi na širokom krevetu, pile kaficu i pricale. Imale smo gomilu tema za razgovor. Anja je radila u banci, kao i njen suprug, lepo su se slagali i imali skladan brak, bar po njenoj prici. Vreme je da nešto radimo, rekla sam posle pola sata caskanjai popijene kafe, ok rekla je Anja. Odradila sam joj depilaciju prepona zaista brzo i bezbolno kako ona kaže. Nije bio neki problem, jer je Anja bila negovana, pa nije bilo mnogo posla. Ribica joj je ostala, bez i jedne dlacice. Sve vreme depilacije je cutala, sto mi je bilo malo cudno. obicno je nastavljala da prica. Ostalo je samo da se nanese losion kako bi se sprecila iritacija kože i crvenilo. Naprskala sam losion i krenula da ga utrljavam u kožu, u tom momentu sam primetila da je Anja pocela da izdiže svoju ribicu prema meni, nije mi bilo jasno, ali nisam obracela pažnju, na te njene pokrete. Uskoro je pocela da uzdiše. Završila sam sa utrljavanjem losiona, medutim ona me uhvatila za ruku, vratila je na svoju ribicu i rekla nastavi molim te. Bila sam zbunjena, ali sam nastavila da je masiram. U jednom momentu Anja se pridigla uhvatila me za ruku i privukla me sebi na krevet. Drugom rukom je pocela nežno da mazi moju nogu, bila sam toliko šokirana da nisam mogla da progovorim ni rec. Ruka joj se našla u mom medunožju, prešla je preko mojih tangica, i krenula prstom ispod njih. Zacas se našla na mom klitorisu, pocela je nežno da ga masira. U tom momentu sam osetila cudno uzbudenje, ruka druge žene u mojim gacicama, prst koji me, htela to sebi da priznam ili ne jako pali. Ribica mi je bila vec sasvim vlažna, kada sam legla na krevet i prepustila se potpuno. Anja se spustila na kolena ispred mene, lagano mi skinula suknjicu i tangice i raširila noge . Jezikom je prešla preko mojih bedara nežno kako to niko nikad nije uradio, a onda je krenula ka dole.
Uzela je moje stopalo u ruku i pocela nežno da mi liže prste, od palca pa do malog prstica. Sve ih je uzimala po redu u usta i sisala, zatim je to ponovila sa drugim stopalom. Ovo me dovelo do ludila, pocela sam da mazim svoju ribicu. Anja je to primetila spustila moju nogu i opet jezikom preko bedara došla do moje ribice. Pocela je da je liže lagano, od gore na dole, kružila je jezikom po mom klitorisu, pa se spuštala skroz do guze, napravila krug po njoj i vratila se na ribicu. Izludivala me tim svojim kruženjem, strgla sam majicu sa sebe, moje velike grudi sa bradavicama toliko napetim i tvrdim, da sam mislila da ce puci, prosto su vapile za Anjinim jezikom. Kao da mi je procitala misli, lagano mi liznuvši stomak, krenula je da obraduje moje sise. Kružila je jezikom po obodu moje bradavice, polako se približavajuci sredini, a onda je uzela moju bradavicu u usta, prvo je sisala, pa lagano grickala. Prešla je na drugu sisu i ponovila svoju fantasticnu obradu. Pocela sam da stenjem i da se uvijam. Rukom sam lagano, gurnula Anjinu glavu na dole, i onda je privukla do moje vrele pice. Krenula je opet da kruži po mojoj ribici. Sokovi su tekli iz mene, izdigla sam kukove i grubo pritisla Anjinu glavu uz moju pickicu. Trljala sam se uz njena usta, nedajuci joj da pomeri glavu odatle. Svršavala sam dugo i bucno, vrišteci, i uvijajuci kukovima, sve vreme držeci Anjinu glavu u mom medunožju. Ležala sam još neko vreme na krevetu, ne verujuci šta mi se desilo.
Anja me gledala sa osmehom, bila je ocigledno zadovoljna što mi je otkrila novu dimenziju ljubavi. Kad sam došla sebi rekla sam joj Ok, nisam ni znala da je ovo ovako lepo, nije mi palo na pamet da vodim ljubav sa ženom, ali sada mi reci kako se ovo desilo. Jednostavno kaže Anja, poželela sam te i to je to. Volim da muškarci zadovoljavaju mene, a ja volim da zadovoljavam žene. Darko normalno nema pojma o tome, to ja sebi priuštim s vremena na vreme, iz cistog zadovoljstva.
Izašla sam iz njene kuce i dugo hodala do moje, i dalje nisam mogla da verujem šta mi se desilo, ali bilo je lepo i volela bih da mi se ponovi.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Poklon dečkima, redaljka na ženi
by: nisxxx

Sredina srpnja, nedjelja ujutro, 1:30h. Žena i ja krenuli smo prema kući. Nit se nešto posebno pilo, a nismo ni proslavljali specijalan događaj. Jednostavno druženje s prijateljima u kleti. Babe su cijelo veče drmale orahovicu, a ja sam miješao vino i pivo. Problem je nastao jer je supruga čim smo sjeli u auto trgnula i dvije tablete za spavanje. Ušla je u klimaks i prali su je svi simptomi, tako da prošli tjedan praktički oka nije sklopila.
Nismo dugo vozili. Jednom kad se spustiš s brega i izađeš iz onih seoskih puteljaka koji vode do autoputa treba ti u to doba noći možda pola sata do naše kuće. Znam jer sam zadnji put mjerio. Brzo je zaspala, vozili smo u tišini.

Kad smo stigli pokušao sam je probuditi, ali jedina ženina reakcija bilo je duboko disanje. Totalno se skomirala. Probao sam je podići, no rame mi je bilo uganuto i nisam uspio. Svaki puta kad bi se opteretio presjekla me tako snažna bol da sam se bojao da je ne ispustim.
Pičku materinu, bio sam užasno narajcan, morao sam joj prije spavanja svršiti u pičku, zato je nisam htio ostaviti da prespava u kolima. Čak sam pomislio i da bi je mogao kresnut u autu, ali i ona i ja predebeli smo za to.
Shvatio sam da je sam neću uspjet izvući. Treba mi pomoć. Bio sam dobar s dosta suseda koji bi mi sigurno uskočili da nije bilo ovako kasno. To su uglavnom primitivniji ljudi koji idu rano spavati.

Jedini spas kojeg sam se sjetio bila su dva klinca s prvog kata za koje sam već zapazio kako im svjetlo gori dugo u noć. Sada nisam uspio dobro vidjeti jer je bila navučena debela smeđa zavjesa kroz koju je prodiralo premalo svjetla da bi se sa sigurnošću moglo reći jel to odbljesak televizora ili zaboravljene žarulje u kupaonici. Brzo sam se popeo u haustor i zatim na polukat, jer do njihovog stana nije išao lift. Lagano sam pokucao. Ništa. Prislonio sam uho na vrata. Čulo se neko meškoljenje pa sam glasnije lupio. Otvorio mi je stariji i upitno me gledao. Nije ništa pitao, čekao je da ja budem taj koji će počet pričati. Navirio sam se unutra. Burazova sjena bila je pred TVom. Dječak je buljio u Malnarovu 'Nočnu moru'. Šapćući sam objasnio o čemu se radi. Stara im nije bila na vidiku, vjerojatno je spavala, a oca nisu ni imali. Mislim, jesu ko i svi mi, ali nije živio sa njima.
Mali nije oklijevao, kimnuo je, ugasio televizor i pokazao bratu da idu van.

Parking ispred zgrade bio je poluprazan zbog godišnjih odmora, ali ipak se u onih petnaest minuta koliko mi je trebalo da odem po dečke neko sranje stalo točno uz suvozačka vrata! Mali susjedi su se naslonili na neki Golf i zapušili, a ja sam uz psovanje preparkirao kola.
Sad joj se dalo lijepo prići. Dečki su bili žilavi od uličnih šora pa su je bez muke nadigli i skupa odnijeli, a ja sam potrčao ispred da pozovem lift i otvorim vrata, da ne spuste ženu na pod ako se dizalo kojim slučajem zaglavilo. Najebali bi se po stepeništu jer živimo na sedmom katu.

Otključao sam vrata i pustio ih u stan. Zrak je bio malo ustajao jer nas dugo nije bilo, a nismo ostavili otvoren prozor da se prolufta od kuhanja gulaša. Spustili su je na krevet bez gunđanja što sam ih u ovo upetljao. Čak su joj samoinicijativno skinuli cipele jer su primijetili kako si s grčem na licu trljam bolno rame.
Tek kada su se odmaknuli i upitno me pogledali u stilu, 'Jel vam još kaj treba, striček?», pala mi je na pamet nevjerojatno erotična ideja. Tko zna koliko daleko će balavci pristat ići…što se tiče skidanja žene, babe, svoje susjede? Usta su mi se osušila od mogućnost fantastične perverzije.

Ako hoćeš nešto izvesti sa što manje propitkivanja, ponašaj se kao da se radi o najnormalnijoj stvari na svijetu. Rekao sam Tomislavu, starijem bratu koji je mogao imati oko 16 godina, da će žena popizditi ako ju ostavimo u haljini. Ta joj je bila najbolja, mogla bi se uništiti.
«Pa ak oćete, možemo je brat i ja nadignuti, a vi joj otkopčajte otraga», naivno se ponudio nesvjestan mog plana.
Kao nezainteresirano sam kimnuo, na što je i mlađi Danijel - koji je te godine završio osnovnu - primio Anu s jedne strane, a brat s druge, i podigao je. Iako je u sobi bio mrak, a dečki se pravili da ne zirkaju, nisu mogli maknuti pogled sa ženinog međunožja kada sam joj počeo micati haljinu ispod koje je nosila najlonke bez gaćica. Lijepo su joj se vidjele bujne smeđe stidne dlake stisnute ispod prozirne likre. Ja sam se jednostavno pravio kako je to sve totalno uobičajeno.

Tomica ju je kao najjači od trojice podizao, a mali i ja izvukli smo joj haljinu ispod dupeta i vukli je prema gore sve do struka, a onda preko glave. Ko nema iskustva baratanja sa usnulim ljudima, nema pojma koliko je to teško; ruke im se zapliću, užasno su teretni, glava se strovali u najnezgodnijem trenutku.
Dečko ju je baš htio polegnuti kad sam rekao mlađem – opet skroz ležerno – da joj raskopča grudnjak. Umjesto u mene, mali se zagledao zbunjeno u brata i učinio tek kad mu je ovaj ni sam sto posto siguran kimnuo.
Malo je petljao, bio mu je to prvi grudnjak u životu, a i kad se kopča otvorila, nije ga maknuo. Zakoračio sam, primio ženin grudnjak i odvojio ga od sisa. Dečki su otvorenih usta zurili u raskoš. Osmotrio sam situaciju u sobi; ja sam bio spremno tvrd, a i malim susjedima se popunila situacija u trapericama.

Već promuklim glasom od perverzije pitao sam Tomislava dal će ih majka tražit. Zatresao je glavom, «Nema pojma da smo izašli. A spava pod apaurinima», pokvareno je namignuo.
Bilo je to ipak ljeto, ona očito na godišnjem, a klinci van kontrole koju su sigurno imali za vrijeme nastave.
«Dobro, onda vam se ne žuri. Jel, dečki?»
«Ne, ma ne… Samo recite…ak bi još nešto trebalo», mislim da je i njima pomalo postajalo jasno da je bilo kakva daljnja asistencija farsa.
«Skinite joj najlonke.»
Od uzbuđenja sam zaboravio da ipak moram taj bizarni zahtjev s nečim argumentirati, «Ja bi to sam, al mi sijeva u kičmi. Moš mislit kak bi bilo grozno spavat u najlonkama! Ne znam kak to žene uopće izdrže imat na sebi!», pretjeravao sam.
«Sam nemojte to nikom pričat, ni najboljim prijateljima. Ana bu vas ubila ak čuje i «A» o ovome!»
«Ma nećemo, bez brige!»
«Zakunite se! I ja bum najebal ak ste neozbiljni!» još sam u bradu promrmljao, da ne pomisle da ih toliko zajebavam za ništa, kako će je za nagradu moć gledati koliko god žele.

Malo po malo i žena je ostala skroz gola na krevetu.
Klinci se nisu sami usudili to napraviti, pa sam joj lagano razmaknuo noge da se fino vidi procijep među njima, a onda s dva prsta raširio usmine dok se nije pojavio tamni kružić i soba zamirisala po pički. Dječacima su se sad erekcije vidjele kao da su iz zajebancije nešto stavili u hlače.
Počeo sam joj se igrati sa sisama od čega se malo pomaknula. Neznatno, no ipak dovoljno da odem po masku za spavanje koju je koji put koristila i kažem Tomici da joj je stavi. Isto tako smo joj  mojim kravatama vezali ruke i noge. Zlu ne trebalo, jel.
Kad je bila skroz spremna, nastavili smo je natezati.
Dečki su kao drogirani pratili sve što radim. Jednom rukom sam krenuo prema dlakama, a drugom lupnuo po madracu kraj sebe kao signal da sjednu. Oblizao sam prst i lagano ga uvukao u ženinu pičku. Prvo je bila stisnuta, al onda se brzo navlažila i počela spremno otvarati.

Pokvareno sam se osmjehnuo bez glasa, primio Tomičin dlan i položio ga na pizdu. Trljao sam  preko njegove ruke, a onda podigao obrve i kimnuo. Znao je što želim i uvukao svoj mali prljavi prstić u rupicu. Mlađem bratu sam šapnuo da se nagne i slobodno sisa, ali Tomica se uzbunio, odgurnuo dečka prema pizdi i on počeo grickati bradavicu.
Sve je išlo tako fenomenalno da se nisam više imao potrebe ustručavati, «Dečki, oćete gledati kako je ševim?»
«Da, jebote!», mali Danijel je vrisnuo prije no što se stariji snašao, tj. uspio izvaditi sisu iz usta.
Uspuhano sam se dignuo s kreveta tek iz trećeg pokušaja. Ipak sam ja čovjek u godinama. Počeo sam se skidati, a dečki su mi pomogli svuč košulju s natečenog ramena i potkošulju preko glave.

Ostalo sam mogao sam. Raskopčao sam bež samterice i pustio ih da padnu na pod. Onda sam srolao i gaće i riješio ih se na isti način. Među nogama imam dobar alat, zato se nisam stidio, već sam ga ponosno predrkavao po glaviću i mahao njime, ali ne na pederski način već onako kako to muškarci rade jedni pred drugima, u maniri cose nostre. Ševi se, stari, ševi se!
Dečki su malo gledali u kurac malo u ženinu pičku. Bili su toliko uzbuđeni da su si iako ću uskoro jebati već zamišljali tucačinu.
Skroz sam se približio krevetu i uz malo Danijelove asistencije kleknuo na pod među ženine noge. Erekcija mi je pulsirala, iz glavića kapalo po sivkastom tepisonu.
«Dečki, jeste kad ovo radili?», pokazao sam prema pizdi. Malo su se premišljali a onda priznali da nemaju nikakvo seksualno iskustvo. Na to sam se pomaknuo u stranu i pustio Tomicu da liže. Mali je neodlučno buljio u ženinu macu tako da sam ga primio za tjeme i stisnuo u nju. Na to se čulo šljapkanje. Gurnuo je jezik i delal ko velki.
Iza njega je na redu bio mlađi.

Klinci te dobi bi slinavili do sudnjeg dana, tako da sam ga potapšao po ramenu i pokazao prstom da giba. Namjestio sam se u položaj karanja ženke, «Dečki…», tiho sam govorio i pokazivao im na svaki detalj, «..sad ćete vidjeti kako se ova mala rupica rasteže i prima debelu kurčinu.»
Prislonio sam glavicu na otvor mokre i kipuće pičke i lagano pritisnuo da djeca vide svaki pokret. Nisam se ni mogao ni htio suzdržavati od uzdisanja. Ovi su je fino pripremili s lizanjem, tako da je bila spremna za seks u toj mjeri da joj je pulsirala. Morao sam usporiti da smjesta ne svršim.
Osjećaj je bio sam po sebi fenomenalan, a to što su me gledali i dečki s prvog kata, i to tako impresionirano, totalno me raspalilo. Pumpao sam pomičući se samo u koljenima, krevet je ritmički škripio a Tomica i Danijel skroz su se približili i pratili jebanje.

Kad bi osjetio da mi se orgazam  opasno približio, usporio bi ili se skroz zaustavio, ali nisam prestajao stenjati. Htio sam im na sve načine dočarati kako je dobro jebavati ženu.
Nešto ipak na toj slici nije bilo u redu; maleni su imali previše odjeće na sebi. «Dajte se skidajte. Obojica, i drkajte, al sam tiho! Ah ah ah ah ! Dirajte se dečki, nije ovo kino, drkajte kurčine!»
Tomislav se brzo dignuo i počeo skidati, ostavio je samo bijele sportske čarape. Dečko je bio iznenađujuće fino razvijen, čak je imao i gusti kurčev putić koji mu je nestajao u trapericama.
Na gaćama mu se tamnila velika mrlja predsvršotine, a kada ih je skinuo ostao sam zatečen. Na njegovom kurcu nije bilo ništa dječje ili mladenački; bila je to skroz odrasla, velika i debela batina. I jaja su mu bila napeta i puna. Dečkova kurčina protezala se skoro do pupka u laganoj krivulji, a ono što je bilo najimpresivnije crni je trokut fine dlake koja je na fantastičan način uokvirivala penis na koji klinac može biti samo ponosan.

«Opa! Tomice, opa!», mali se nasmijao i usmjerio ga prema meni uz nekakav razigrani osmjeh. Podigao sam palac i namignuo mu, a on je počelo drkati.
Mali Danijel sa sebe je skinuo i čarape. Dječak je bio sitnija verzija brata. Još nerazvijen ali na dobrom putu. Kad se pročuje šta braća imaju među nogama, cure će ih slijediti ko kujice.

Obadvojica su zurili  u moji kurac koji se školski zabijao u ženu; skoro skroz sam ga izvlačio, a onda nabijao natrag tako da nam se spajaju stidne dlake.
Tomica je imao onaj tipičan izraz lica mladog muškarca koji jedva čeka uletit u stvar koju još nije radio, a obilježava muškost; popraviti motor, pucat iz puške, ili karat ženu.
«Oćeš je ti malo potegnut?», očinski sam ga trknuo laktom. Samo je kimnuo. Vjerojatno nije ni sanjao da bi mu mogao ponuditi tako nešto. Izvukao sam kurac, otkoračio unatrag i rekao mu da ga samo gurne. Pica je stajala otvorena točno u širini moje kurčine. Neznatno se stisnula. Natezao sam ga onakvog sluzavog i rekao Danijelu da se pripremi, jer je on sljedeći na ženi.

Tomica se spremao skinuti nevinost, no nije ju jebao u položaju kao ja. Odlučio je legnut na nju. Prislonio ga je na mokre usnice, pomaknuo se u mladoj mišićavoj guzi i ušao. Nije se pomicao, uživao je u osjećaju svoje prve pičke.
Muškarac nikada ne može biti spreman na to koliko je fantastičan osjećaj uvaljati ga do jaja. Dečkova savršena stražnjica počela je pumpati.
«Striček…mislim da ću svršiti», prošaptao je i okrenuo se preko ramena. Brzo sam se približio i raširio mu noge da vidim jaja i kurac kako ulazi u sjajnu rupu moje žene. Opet je ponovio, «Svršit ću jako brzo!»

Položio sam mu ruku na dupe i pritisnuo da shvati kako će to napraviti bez vađenja.
«Gledaj me u oči dok svršavaš!» Oči su mu sjajile, buljio je drito u muškarca u čijoj supruzi je bio do jaja i u koju će ejakulirati, možda joj složiti i svojom mladom jakom spermom bebu. Napravit od mene totalnog idiota. Usne su mi se tresle, primio sam ga za muda točno u trenu kad je krenulo. Počeo ju je punit. «Oh… tankam je…», promuklo je rekao. Tu sam se skoro izgubio.
Ostao je na njoj dok mu se disanje nije vratilo u normalu, čak me i pogledao s kurčinom i dalje uparkiranom u ženi i osmjehnuo se. Takav osmijeh godinama nisam vidio, bila je to čista sreća. Još se malo promeškoljio i onda sjašio.
Dječak je sjeo kraj mene i pun povjerenja stavio ruku na moje dlakavo koljeno. «U životu nisam probao nikaj bolje!» Očinski sam ga zagrlio i protrljao mu kosicu, a onda pokazao mlađem da je na njega red.

Četrnaestogodišnji kurac bio mu je fino podmazan od predsvršotine. Isto kao i buraz derao je u misionarskom položaju, no nije se sjetio raširiti noge da gledamo kako ulazi u ženu. Trknuo sam ga stopalom po guzici, na što se klinački zacerekao i raširio kako treba.
Manja verzija Tomice, usprkos nježnim godinama, fino je jahala babu. Znao sam da se bogček sigurno krvavim mukama suzdržava da ne svrši. S tako malo godina nije se ni moglo očekivati nešto drugo. Dječak djevac pitao je jel i on smije svršiti u suprugu. Kimnuo sam, a klinac je počeo divlje režati i žestoko se propinjati u kičmi  ko neki ludi pas. Tomo i ja davali smo mu ritam, a i malo ga muški podjebavali, «To majstore, pokaži ti njoj! Razvali pičku, kompa!» Klinac je bio komično crven u licu. Onda je odjednom zaurlao,  «Jebooooteeeee punim vam ženinu pičku, striček!» Prasnuli smo u smijeh, naravno.

To je bilo to. Doslovno sam ga dignuo s Ane, uz veselo lupkanje po guzičici, i zajašio si ženu. Uronio sam u divnu testosteronsku kremu skroz mlade sperme. Osjećao sam kako mi daje snagu kao da sam treći tinejdžer u sobi. U takvom stanju nisam ni ja puno duže izdržao. Moje sjeme pridružilo se spermićima od dečkiju, nožni prsti su mi se grčili,  svaka dlaka na tijelu kostriješila, a kurac se sav pretvorio u jedan veliki prenadraženi glavić.
Kad sam ga izvukao, iz žene je kao iz termalnog izvora špricnuo gejzir bijelog mlijeka. Dečki su istovremeno rekli «Super!», na što smo se ponovo zacerekali.

Bilo je već tri ujutro. Ana se nije ni jednom pomaknula, a kamoli pokazala neke konkretnije znakove buđenja dok smo joj se iživljavali po maloj. Činilo se da će spavati bar do podne. Zagrlio sam male susjede oko ramena i pitao jel im se spava ili mi hoće do jutra ševit ženu. Triput pogađajte za koju opciju su se odlučili.

Ženina verzija:
Ma probudila sam se ja u trenutku kad su mi skidali haljinu, ali sam brzo zažmirila da vidim u kojem smjeru će se stvari razvijati. Popila sam nekoliko Ketonala, a to je za bol, ne za spavanje, što muž nije znao.
Bilo je fenomenalno! Svršila sam svaki put kad su me rundali, al tolko su im natekle kite od seksa da me nisu provalili. Jedva čekam sljedeću veselicu u kleti, hihi!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Sekina guza
by: nisxxx

Sve se desilo ovog leta kada sam otisao kod ujaka da bih video stan u koji su se nedavno doselili. Taman kada sm hteo da pozvonim vrata su se otvorila. Bio je to moj ujak koji je taman krenuo na poslovni sastanak. Pozdravili smo se i rekao je da ne zna kada ce se vratiti ali da udjem i da ce mi drustvo, dok se on ne vrati, praviti moja sestra koja je pravila pauzu u ucenju.Inace ona ima 20 godina (ja imam 25), prelepu talasastu kosu, malo jacih nogu i guze ali taman po mom ukusu i prelepih grudi prosecne velicine. Usao sam i pozdravio se sa sestrom. Jos sa vrata primetio sam da je sestra slobodnije obucena zbog vrucina koje su bile tih dana. Na sebi je imala kratak pamucni sorc koji je leprsao oko njenih nogu a gore je imala belu majcu sa tankim bretelama ispod koje se videlo da nema brus. Seli smo u dnevni boravak kako bih se ja odmorio i osvezio. Nakon malo pricanja krenuli smo u obilazak stana. Kada smo obisli sve prostorije stali smo ispred jednih vrata. Rekla je da je to njena soba i odmah mi napomenula da nije sredjena. Kada je otvorila vrata video sam gomilu stvari na krevetu a jos vecu gomilu pored kreveta. Pokusavajuci da malo raskloni stvari sutnula je jednu kesu i iz nje je ispalo njeno donje rublje. Kao oparen sagnuo sam se i krenuo da joj pomazem oko raspremanja vesa koji je ispao i polako sam komad po komad vracao nazad u kesu. Kako devojku nemam neko vreme moj vrsnjak u gacama je poceo da reaguje i da mi zateze bokserice koje sam nosio ispod sorca. U ruku sam uzeo jedne tange koje su napred imale mrezicu i uz smeh prokomentarisao da bih voleo da vidim sta pokrivaju odnosno cemu sluze. Nakon toga uz smeh smo otisli u dnevni boravak i tamo seli gde mi je pricala kako joj je bilo na moru sa kojeg se vratila. Uz pricu otisla je do sobe da mi donese slike sa mora. Umesto da se pojavi na vratima samo me je zamolila da dodjem do sobe da vidim nesto. Kada sam otvorio vrata umalo me nije srcka udarila. Stajala je na sred sobe a na sebi je imala upravo one tange koje sam zeleo da vidim, kroz koje se videla njena picka oko koje nije imala ni jednu jedinu dlaku, i isti takav brus iz kojeg su kipele mlade sise na kojima su se kroz mrezicu jasno videle bradavice. Bez i jedne reci a kao po dogovoru poleteli smo jedno drugom u zagrljaj i poceli strasno da se ljubimo loveci jedno drugom jezik. Moje ruke su se vec nasle na njenoj guzi i vrlo brzo su zavrsile izmedju guzova koje sam pozeleo cele da olizem, dok njene ruke nisu bile nista sporije i vec su nadrkavale moj vec poprilicno ukocen kurac. Za tili cas oboje smo bili goli. Predlozila je da odemo u kadu i da tamo nastavimo gde smo stali. Cim smo usli poceo sam da joj lizem i lagano grickam bradavice koje su bile tvrde poput kamena dok sam rukom nadrkavao njenu picu i polako joj gurao srednjak a kaziprstom mazio cmar. Ona je za to vreme ispustala uzdahe molila me da udjem u nju i povlacila kozicu preko glavica. Ne govoreci ni jednu rec kleknuo sam ispred nje, okrenuo je tako da mi je sada njeno dupe bilo ispred lica, podigao joj jednu nogu na ivicu kade i halapljivo poceo da joj prelazim jezikom preko pice, koja je bila poprilicno natopljena sokovima prelepog ukusa, i preko cmara pritome gurajuci joj jezik unutra koliko god sam mogao. Nakon ko zna koje molbe, ustao sam i prvo je polako mazio glavicem po klitorisu a nakon toga silovito usao u njenu picku koja je sudeci po vlaznosti bila zeljna kurca i to bratovljevog. Ulazio sam u nju menjajuci ritam, cas polako cas onako divljacki. Sljapkao sam je po dupetu na sta je ona svaki put pokusavala da jos vise primi moj kurac gurajuci se u nazad prema meni. Zamolila me je da ne svrsim u nju nego da joj kazem kada se priblizavam vrhuncu pa ce ona svaku kap sperme primiti u usta. Posto nikada nisam svrsio devojci u usta te njene reci su me istog momenta naterale da izvadim kitu iz nje nakon cega se ona brzo okrenula cucnula i pocela da mi laganim pokretima glave guta kurac. Nakon svega nekoliko sekundi sam osetio kako prvi mlaz izlece a nakon njega potekla je cela reka sperme koju je ona kao sto je obecala skupila u usta a nakon toga i progutala sa velikim osmehom na licu. Odlucili smo da se istusiramo i da odemo u sobu kako nas nebi videli u ovakvom izdanju ali... Prilikom tusiranja okrenula mi je svoje dupe i, da li namerno ili slucajno, njime dodirivala moj kurac kome nije puno trebalo da opet postigne radnu velicinu. Istog momenta sam joj rekao da zelim da probamo i analni sex na sta se ona malo neckala ali je ipak pristala, ali pod uslovom da budem nezan i da ako je mnogo zaboli da prestanemo. Pristao sam ali nisam imao nameru da odustanem. Kleknuo sam i poceo ponovo da joj jezikom obradjujem cmar. Bio je prelep i poprilicno mali ali ne jos dugo. Podigao sam se uzeo prvu kremu koju sam nasao i poceo da joj mazem cmar gurajuci pritom prst sve dublje i dublje dok nije ceo usao. Sestra je za to vreme jednom rukom meni pomagala sireci dupe a drugom rukom je trljala svoju picku i zestokim pokretima gurala prste u nju. Uspeo sam nekako da joj uguram, tek koji santimetar, i dva prsta u cmar nakon cega sam ustao namazao kurac sa kremom i poceo polako da joj ga guram. Svakim mojim pokretom ona se malo trzala ali ga je primala sve dublje. Kada sam malo jace krenuo da joj ga guram zamolila me je da prestanemo posto je boli ali umesto da ga izvadim samo sam spustio ruku na njenu picku i poceo da joj masiram klitoris zbog cega je ona pocela da se sama nabija na moj kurac i da glasno stenje. Pustio sam je da sama diktira tempo i vrlo brzo bio sam ceo u njoj. U pocetku sam ga polako vadio i vracao ali kada mi je rekla da joj prija i da je vise ne boli poceo sam da pojacavam tempo. Jebao sam je kao nikada nijednu. Gurao sam ga dokraja, dok moja jaja nebi udarila u njenu ruku koja je i dalje bila u pici, a onda ga vadio napolje da bih bolje video rasireni cmar moje prelepe sestre, a onda ga ponovo nabijao u nju. Od svega sto je snaslo vrlo brzo je poceo da je trese orgazam i kolena su pocela da joj klecaju, ali ja nisam odustajao. Kada se malo pribrala pocela je rukom da mi mazi jaja sa kojih su se slivali sokovi, iz njene picke, pomesani sa kremom kojom sam joj namazao cmar. U jednom trenutku pocela je da se trese zbog serije orgazama koji su poceli da je pogadjaju. Sam prizor me je izuzetno napalio tako da sam se i ja priblizavao vrhuncu. Nekoliko sekundi kasnije poceo sam da sipam, kao iz creva, spermu u njen cmar dok smo se i ona i ja tresli. Jedva nekako uspeli smo da sednemo u kadu gde smo se zagrlili i ponovo poceli strasno da se ljubimo. Kada smo dosli sebi i istusirali se otisli smo u dnevni boravak gde smo se dogovorili da o ovome nesme niko od nasih da sazna.
Predlozila je da ponovimo ovo kada budemo imali prilike ali tada ne zeli da oseti bratovljevu kitu samo u dupetu zato sto joj se svideo osecaj kada joj sperma puni debelo crevo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Nezaboravo ljetnje posljepodne
by: 454545

Bilo je ljeto 2002, a ja sam živio noću, a spavao danju.. Ipak mi je bila 21 godina na leđima, društvo i noćni izlasci su bili jedino na pameti... Dan sam koristio za odmor i nije mi padalo na pamet da izlazim van.. Priznajem da sam izlazio samo do obližnjeg kioska po cigarete, bonove za mobitel i rizle da motam onaj američki duvan kako bi rekli u jednom filmu...

I tako jednog prohladnog dana kada je kiša okupala moj grad, a hladni vjetar odavao dojam kasne jeseni a ne ljeta, morao sam skoknut po bon za mobitel... Dan sam kratio sa tipkanjem preko mobitela sa mojim jebačicama, onako da mi kara stalno bude pripravna.. Ipak sa 21 godinu, 180cm, 75kg, plavozelenim okama i sa uvijek parama u džepu bio sam poželjan... Kad se na to nadoveže, kita od nekih 21cm onda Vam je jasno da mi je kurac bio stalno u akciji... I tako morao sam do kioska, a kad sam već u šetnji pomislio sam spalit ću i dim usputno na svježem zraku... Spremio sam i krenuo do kioska, na kvartu nije bilo baš nikoga jer je dosadna kišica rominjala.. Kupio bon i pomislim da ću napravit krug po kvartu i spalit pljugu kako nema nikoga nigdje.. I tako krenuh polako, taman da zapalim dim kad sam vidio gospođu sa pekinezirom kako kreće prema meni.. Bez obzira na to, zapalio sam pljugu i krenuo ususret njoj.. Polako sa noge na nogu kretao sam se prema njoj.. I onda kad mi je došla na nekih 5-6m snimio sam kako je bez grudnjaka i kako joj se ocrtavaju bradavice preko neke lagane pamučne majice.. I moram priznat da sam se zabuljio i nastavio hodat..

-Jel zanimljivo? iznenadi me gospođin glas.

Ja sam se trgnuo, lagano nasmijao i nekako izvalio -Pa kad se ima šta i za vidit, i samo nastavio svojim putem.. Korak, dva kasnije opet začuh nju..

-A jel?

-Je, je, okrenem se i uvučem dim pred njom i kretam dalje..

-Stani, molim te, opet će ona.. Okrenem se i stanem vragolasti se smijući bez obzira šta dim smrdi.. Ipak nije murjakinja, valjda pomislim u glavi.

-Jel duvaš to?

-Aha, iskreno ću.

-Daš mi dim, dva? iznenadi me.

-Evo, ponudim je.

-Ne tu. Ajde sa mnom do zgrade nečemo ovdje vani. Ajde za mnom

I tako okrenem se, ugasim dim i počnem ju pratit.. I snimim njeno okruglo dupe kako se vrtit, bokovi u ritmu i tako sam ju pratio do njene zgrade.

-Ajde amo, otključa nam jedan prazan stan koji je zapravo jedno veliko spremište svih sustanara. I odvede me do kraja stana u prostoriju od 2 kvadratna metra.. Zatvorila je vrata, prozor otvorila lagano na kantun, a ja sam zapalio dim i naslonio se na zid.. Srk dva, i dam joj pljugu onako šutke.. Samo sam je počeo snimat.. Plava duža kosa, naočale koje su joj skrivale pola lica, cice okrugle sa velikim bradavicama koje su još jače stršale.. Obli bokovi od kojih je suknja lagano plesala.. Nalakirani nožni prsti koji su se vidjeli kroz natikače.. Povukla je dim, drugi, treći ta gospođa od nekih 50-55 godina.. I dok je gledam, kita mi raste malo po malo...

-Evo, šečeru. Nisam duvala najmanje 20 godina. Ali danas mi je tako lud dan i počne se smijat.

-Nego, vidim da još blejiš u moje cice.

-A šta ću kad su lijepe, rekoh uvlačeći dim.

I taman dok sam uvlačio srk onako iz pluća, zažmirio sam i kad sam otvorio oči gospođa je podigla svoju majicu... Njene okrugle sise, neka kvalitetna petica su mi bile pred očima.. Predao sam joj dim i nježno ispuhnuo dim u njene cice.. Tamne bradavice su se još jače učvrsnule..

-Da vidim šta imaš u hlačama! naredi mi nježno.. nije dugo trebala čekat na moju reakciju, samo sam spustio hlače i bokserice a moj polutvrdi pimpek je samo iskočio..

-Hmm.. Sagnula se i otouhnula dim u smjeru u mog pimpeka. Dala mi pljugu natrag i samo je primila moju karu u usta i počela ju sisat kao da sutra ne postoji. A ja sam u jednoj ruci držao pljugu, a drugom sam ju pridržavao za glavu i tako nabijao ritam koji je meni pasao.. Ugurala je cijelu kitu u usta, osječao sam njen topli jezik kako mi klizi po kurcu, gore dole.. Kako mi se igra sa glavićem, kako me škaklja prstima po jajima..

-Evo dim, rekoh makar nisam htio da stane.. Gospođa se ustala, uzela dim i podigla suknju.. Njene crvene gaćice su bile vidljivo mokre..

-Skini ih, zavapi nježnim glasom.. I ja sam krenuo skidat njene pamučne gaćice, ali prije toga sam ih polizao.. Onako lagano sam jezikom prešao preko njih.. A onda naglo povukao.. Pred očima mi se stvorila obrijana mesnata pička iz koje virio maleni klitoris, a onaj slatki pičkin sok je lagano kapao iz nje..

I taman sam krenuo da joj ližem pičku, a kad je gospođa odmaknula moju glavu rukom i okrenula mi svoje dupe..

-Poliži mi guzicu, mali. Cijelo moje dupe obliži..

I tako sam počeo mjesit njeno dupe i jezikom prelazit po njemu.. Kita mi je bila tvrda kao kamen.. Rukama sam raširio njene guzove i ugledao njen ružičasti šupak dok sam jezikom šarao po guzovima..

-Poliži moje dupe!!

Jezik sam prislonio na njeno dupe i počeo lizat kao manijak.. Slinio sam po njenom dupetu, a dupe joj se otvaralo svakim novim mojim pokretom..

-Uguraj jezik!! opet je zaviknula i ja sam ugurao jezik u njeno dupe i tako je jebuckao neko vrijeme.. Njene ruke su mi bile na glavi i gurale još više moj jezik u njenu guzicu..

-A sad me jebi, jebi me u guzicu!

Pljunuo sam na svoju karu i lagano prislonio na njeno dupe koje bilo mokro od svog lizanja.. Lagano sam počeo gurat i jebat ju..

-To, šečeru, to.. Do kraja sa njim..

Ugurao sam svoju akatku do kraja u njeno masno dupe i jebao je žestoko kao da ne postoji ništa osim nas dvoje na ovom svijetu.. Nakon nekih 5 min dobrog guženja, gospođa je svršila jer se usputno mazila po svojoj pičkici..

-Šećeru, svrši mi u guzici.. ajde, ajde, stenjala je gospođa..

Počeo sam još brže karat, još brže i jače joj gurat svoju karinu u guzicu sve dok nisam osjetio da mi se bliži vrhunac... A onda sam izvukao zadnji atom snage i izbacio svu spermu u njeno toplo dupe..

-Ahhhhh, vikao sam od užitka... Izvadio sam ga a gospođa se okrenula i još jednom mi onako zahvalnički polizala kurac..

-Šečeru, dobro jebeš.. Dok je spuštala majicu i popravljala suknju, skinula je gaćice do kraja i pružila mi ih..

-Za uspomenu, nasmijala se onako ozarena..

-09********, uzvratio sam joj, onako samouvjereno.. A gopođa se samo nasmijala i izvadila svoj mobitel iz džepa...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 362 363 365 366 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:17:15
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.