Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:07:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 337 338 340 341 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26632698 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Škola
by: fenrir

Kako je sve počelo?! Mislim da i dalje nisam baš siguran, ali hajde da probam...
   Iz većeg sam grada i radim u manjem kao srednjoškolski profesor. Oženjen, međutim, to me nije sprečavalo da se tu i tamo malo ’’prozezam’’ sa nekom učenicom. Poneko pušenje, malo seksa i to je to. Bilo je čak i flertova sa nekim mladim mamama,ali se sve na tome završavalo.A onda...početak nove školske godine, viđanje sa kolegama, koleginicama, priče o tome šta je ko radio, itd...i, naravno, upoznavanje sa novim učenicima. I tu kreće ova priča...
   Nakon nekih mesec dana, kada je ispitivanje već krenulo, jedna učenica (zovimo je Olja), je odgovarala i dobila 2. I pade dete u bedak – ’’pa kako, pa nikad nisam imala manje od 5 u osnovnoj, bla, bla...’’ Mislio sam da će na tome da se završi, ali, ne lezi vraže... Nekih desetak dana kasnije, nakon što je već jednom probala da popravi ocenu, pozvali su me da izađem iz zbornice, pošto me neka žena čeka. Izađem ja, kad tamo Oljina tetka. Žena od nekih četrdesetak godina (tačnije 42, kako sam kasnije saznao), običnog izgleda, bez šminke ,ali se itekako moglo videti da se ispod odeće nalazi dosta toga zanimljivog. Tetka (zovimo je Maja) je došla da porazgovara sa ’’strašnim’’ profesorom o svojoj sestričini. Budući da sam završio časove za taj dan, predložio sam joj da udjemo u neki od slobodnih kabineta, pa da tamo na miru porazgovaramo.  Uzeo sam ključ od jednog kabineta na drugom spratu, pošto sam znao da je tada drugi sprat skoro potpuno prazan. Da se razumemo, kad sam pošao sa njom gore, nisam imao nikakve... hmmm, ’’nečiste misli’’. Ušli mi tako, počeli da pričamo, Maja mi priča kako je Olja uvek volela moj predmet, išla na takmičenje, čak je u 7. bila i na republičkom, a eto sad kod mene 2. Roditelji još ne znaju, Olja je samo njoj rekla, pošto su njih dve kao drugarice, sve jedna drugoj pričaju (kasnije sam saznao da sve, znači baš SVE), pa je ona eto došla, da vidi da li postoji neki način da njena Oljica popravi ocenu. Pričam ja njoj šta, kako, da može da dodje i na dopunsku nastavu, a Maja me nekako čudno gleda...I onda je počelo...
   ’’Pa zar ne postoji neki drugi način?’’, upita Maja. ’’Ne znam na šta mislite.’’, odgovorio sam. ’’Paaa...da se nekako dogovorimo...’’ Tu je već počela da se smeška, da me gleda pravo u oči, i u jednom trenutku mi se učinilo da me gleda i u međunožje. To sam odmah odbacio kao nešto što mi se učinilo, ali je onda Maja rešila da budućnost svoje sestričine preuzme u svoje ruke.Prišla je stolu, uzela ključ, otišla do vrata i zaključala ih. Onda je polako prišla meni, gledajući me sve vreme u oči i... ’’Znaš, Olja je bila u pravu, jesi sladak. Nije valjda da baš nikako ne možemo da se dogovorimo?!’’ – ’’A na šta mislite tačno?’’ – ’’Prvo, nemoj da mi persiraš. A drugo...’’, onda se, kako je već stajala ispred mene, spustila na kolena i opušteno, kao da se znamo 100 godina, počela da mi otkopčava šlic. I najvećem debilu bi postalo jasno šta će se desiti, pa sam se samo zavalio i pustio Maju da nastavi da vodi igru. Spustila mi je pantalone, zatim i bokserice i pustila na slobodu moj kurac, koji je već počeo da raste. Pogledala je njega, zatim mene, nasmešila se i uzela ga u usta. Prvo ga je, valjda da bi proverila dužinu, uvukla sve do grla, o onda je počela da ga obradjuje... Lizala ga je polako, odozdo na gore, pa obrnuto, masirajući mi jaja, ljubila ga, grickala, kružila jezikom oko glavića... Nakon par minuta čiste umetnosti, prešla je na jaja, da uvlači jedno, drugo, oba, da ih blago gricka, mazi, ljubi a onda se spustila i malo niže i počela da mi liže čmar. Iskusnoj pušačici poput nje je malo trebalo da shvati koliko to volim, pa je onda Maja počela da mi gura jezik u dupe, pokušavajući da uđe što je moguće dublje. Sve to vreme mi je lagano drkala kurac jednom rukom, dok mi je drugom masirala jaja. Iako sam već neko vreme bio na rubu prskanja, suždržavao sam se koliko sam mogao, želeći da što više uživam u Majinim majstorijama. Ali svemu lepom dodje kraj, pa sam tako i ja došao do vrhunca. Maja je primetila da se sve više vrpoljim, prestala je da mi obradjuje čmar i gurnula kurac u usta. Nije bilo potrebno mnogo i...mrak, totalni. Samo mi se zamračilo pred očima, dok sam ubacivao spermu u Majina usta. Kad je to bilo gotovo, još neko vreme sam osećao njena usta na mom kurcu,a onda ga je pustila da ispadne. Tek tada, nakon ovog silovitog svršavanja sam otvorio oči. Maja je i dalje klečala ispred mene, smeškajući se i oblizujući. ’’I, profesore, šta ćemo sa Oljicinom ocenom?’’, upitala me je, masirajući mi kurac i jaja. ’’Ovo je bio prvi čas dopunske.  Ako i ostali budu bili ovako kvalitetni, neće biti problema za ocenu. Naravno, ako se slažeš da nastaviš sa dopunskom?’’- ’’Slažem se, samo zar ne bi bilo bolje da časove imamo negde drugde? Npr. kod mene?’’ Umesto odgovora, podigao sam je na mene i počeli smo da se ljubimo. Sisali smo jedno drugom jezike i pokušavali da što dublje uđemo u usta, kao da nam život od toga zavisi. Ukus moje sperme u njenim ustima me je samo još više palio i počeo sam da osećam kako kurac počinje polako da se budi...Zvvrrrr...jebem ti zvono! Maja se skinula sa mene, ja sam se zakopčao, razmenili smo brojeve telefona i onda smo krenuli napolje. Pre nego što smo izašli, Maja mi je još jednom zavukla jezik u usta, žestoko mi drkajući kurac preko farmerica. ’’Profesore, nemoj dugo da čekam.’’- ’’ Nećeš.’’ Onda smo izašli, i dok je ona napuštala školu, ja sam krenuo u zbornicu po svoje stvari, razmišljajući o tome šta me sve čeka sa Majom.
Ako je i u drugim stvarima jednako dobra kao u puše-nju, biće veoma zanimljivo. Nisam ni mogao da slutim koliko...

Prošlo je par dana od mog susreta sa Majom i imao sam čas u Oljinom odeljenju. Olja se odmah javila da odgovara, nije bilo loše, ali ne još za 5, pa sam joj to i rekao, napomenuvši joj, da ako i sledeći put bude tako odgovarala, dobiće željenu ocenu. Olja se sa tim složila...ma nešto mi nije davalo mira. Sve vreme dok je odgovarala, gledala me je nekako čudno, sa nekim smeškom, a pogotovo je on bio očit, dok sam joj ovo pričao. U glavi mi je bio blagi haos, i sve me je vodilo ka tome da joj je Maja rekla šta je bilo. Kad sam završio časove, pozvao sam Maju. ’’Pa gde si ti, profesore moj?’’ – ’’Tu sam. Šta radiš?’’- ’’Ma, smaram se nešto’’- ’’Hoćeš da ti malo pravim društvo?’’ – ’’Pa može. A šta da radimo?’’ – ’’Ja ću tebi ono što si ti meni, a ti bi mogla da obnoviš gradivo. A za posle ćemo videti.’’ – ’’Mmmm...može, može. Kad dolaziš?’’ – ’’ Za jedno sat vremena.’’ – ’’Požuri.’’
   Došao sam do Maje, pozvonio i ... Šok! Umesto one obične žene, dočekala me je sasvim druga žena. Lepo našminkana, sredjene kose, u belim tri četvrt helankama, plavoj majici na bratele, namirisana, sveža... Odeća joj je bila blago providna, tako da sam tek tada video šta je Maja krila ispod odeće onog dana kada je došla u školu. Malo veća, ali zategnuta guza, sise ne baš velike, ali isto tako čvrste. Pogled na nju, je i mene veoma brzo očvrsnuo. Ponudila me je pićem, ali budimo ozbiljni, kome bi tada bilo do pića?! Kako sam već sedeo, samo sam je povukao na sebe i nastavili smo ono, u čemu nas je prekinulo zvono, par dana ranije. Stiskao sam je za guzu, mesio sise, dok je ona meni već počela da drka kurac. Mazio sam je i po pički, trljao, pokušavao da gurnem prste u nju preko helanki... ’’Liži me!’’ Bacio sam je na ledja, spustio se na kolena, skinuo hela-žnke i spremao se da se zagnjurim medju njene noge. Pička joj je bila obrijana, osim jednog lepo podšišanog  žbunčića iznad. Prvo sam je gledao, zatim počeo da je mazim, da stiskam prstima klitoris, a onda sam se spustio...Poljubio sam joj pičku, gricnuo kliću, gurnuo jezik jednom u pičku, a onda sam počeo da je ližem. Uvek sam voleo da ližem, ponekad i po 30-40 minuta. Lizao sam je, ljubio, spolja, iznutra, butine, guzu...sve više je vlažila, a meni je kurac bio sve tvrdji, ustvari već se spremao da pukne. Znao sam da nema ništa od nekog dugog lizanja, ali sam hteo da još malo uživam. Spustio sam jezik malo niže i počeo da joj ližem guzu. Što sam je više lizao, sve se više otvarala, pa sam joj onda gurnuo jezik u guzu. Bilo je očigledno da to voli, pa sam rešio da je tako obra-djujem sve dok ne svrši. Par minuta kasnije, stegla me je nogama, da sam mislio da će mi glavu otkinuti, a zatim sam osetio i sokiće njene mačkice. ’’Mislim da je red na tebe.’’ Sada je ona mene oborila na ledja, skinula mi trenerke i odmah se bacila na njega. Majstor je majstor, a ona je bila verovatno najbolja pušačica na koju sam naišao, tako da sam vrlo brzo počeo da osećam kako sperma već počinje da se krčka, a nisam želeo da svršim. Bar ne još, dok ne je nataknem na kurac. Izvukao sam ga iz njenih usta i pokazao da se popne gore. Ustala je, opkoračila me i u jednom cugu se nabila na mene. Jahala me je, uvijala se, lomila mi kurac, a ja sam njoj sisao i grizao sise, štipkao, mesio i udarao guzu, gurajući povremeno prste u nju. Jedan, drugi, treći...ona se sve više uvijala,pa sam je samo okrenuo na stomak, izvukao kurac i počeo da je mazim po anusu. Što sam je više mazio, sve se više gurala prema meni, pa sam joj ga na kraju i gurnuo u guzu. Malo je vrisnula, a onda je počela da meša, dok sam se ja nabijao u nju. Ne znam koliko je vremena prošlo, znam samo da je još jednom svršila, a spremala se ponovo, pošto joj je prijao moj kurac u dupetu i moji prsti koji su joj obradjivali pičku. I ja sam bio tu blizu, i uskoro sam počeo da joj punim dupe. Kad sam izbacio i poslednju kap, ostao sam i dalje u njoj, prevalio se preko nje i nastavio da joj drkam pičku, pa je i ona uskoro ponovo svršila. Ostali smo neko vreme tako jedno na drugom, zalepljeni našim znojem, dok konačno polako nismo počeli da mrdamo. ’’Je l’ može sad piće?’’ ’’Može.’’ Legli smo jedno pored drugog, mazili se, ljubili, pijuckali piće i uživali. Onda sam rešio da je pitam ono što me je mučilo... ’’Je l’ si rekla Olji šta je bilo?’’ – ’’Ne. Odakle ti to?’’ Onda sam počeo da je obradjujem, sve dok mi na kraju nije priznala. Ne samo da je rekla Olji, već joj je do detalja sve ispričala, tako da sam tada shvatio da ona jedna drugoj baš SVE pričaju. ’’Pa zar ti nije bilo glupo da joj pričaš o tome?’’ – ’’Ne. Pa i ona meni priča takve stvari.’’ – ’’Molim?!’’ – ’’Šta se čudiš? Klinke su danas mnogo slo-bodnije i ranije kreću sa nekim stvarima. Moja Oljica ih je već šest ispušila a sa trojicom se i pojebala.’’ Dok mi je to pričala, počeo sam da se budim, a Maja, iskusna kao što je bila, je to primetila...’’Profesore, da tebe ne loži ovo što pričam o Olji? Je l’ bi ti malo moju Oljicu da natakneš na taj tvoj kurac, a?’’ Naravno da me je ložilo, i naravno da sam počeo da razmišljam o tome kako Olji guram kurac u usta i kako mi ga, kao i njena tetka, obradjuje. ’’Paa...možda...’’ – ’’Daj ne foliraj se, kaži mi. Je l’ bi jebao Oljicu?’’ ’’Bih.’’ – ’’Pa tako mi kaži, nemoj da se stidiš, normalno je to. Nema ko je ne bi. A šta bi hteo da ti radi?’’ Počeo sam da joj pričam kako bih hteo da mi ga popuši, da je ližem, i jebem... Dok sam to pričao, Maja se spustila dole i počela da mi puši kurac. Posle samo par minuta, zatvorio sam oči i napunio joj usta.
Kao i prvog puta i ovaj put je sve progu-tala, zatim se popela gore na mene, pa smo se još neke vreme ljubili i mazili. Olju više nije spominjala, ali je, kako sam to ubrzo saznao, mene tj. naš razgovor, spomenula njoj...

Jedna radna nedelja se završila, druga je počela i došao je ponovo na red čas kod Olje. U međuvremenu se nisam ni video ni čuo sa Majom, tako da nisam ni znao šta se dešavalo. Na času sam obrađivao novu lekciju, tako da Olja nije stigla da odgovara, ali je to nije sprečavalo da me sve vreme gleda pravo u oči i da mi se smeška. Nakon časa Olja je ostala da me nešto pita...’’Profesore, da li bi mogla da dodjem na jedan čas dopunske, pre nego što odgovaram da mi razjasnite nešto?’’ – ’’Naravno.’’ Ona je imala još jedan čas, a ja još dva, ali je rekla da joj nije problem da sačeka taj čas, pa da posle toga imamo dopunsku. Tako je i bilo,pa je ona nakon mog zadnjeg časa došla u moj kabinet. Već sam otvorio knjigu i čekao da mi kaže šta joj nije jasno, pa da joj razjasnim. Kada sam je to i pitao, dobio sam odgovor : ’’Ja sam mislila, ako biste mogli da mi održite čas kao mojoj tetki.’’ Aha! To je znači imala na umu. Pogledao sam je, a ona me je i dalje gledala pravo u oči i počela da ovlaš prelazi jezikom preko usana. Gledajući je kako to radi, nisam mogao a da ne pomislim kako jezikom prelazi preko mog glavića, kako mi ga dudla, sisa jaja...Bez reči, prošao sam pored nje, zaključao vrata, vratio se do stolice i seo. Sad sam ja nju gledao pravo u oči i čekao njen sledeći korak. Gledali smo se tako par trenutaka, zatim je spustila rančić na sto, prišla mi i zajahala me, stavivši mi ruke oko vrata...’’Tetka mi je rekla da bi me jebao. Je l’ to tačno? Je l’ se ložiš na mene?’’ ’’Da.’’ – ’’A šta bi mi radio?’’ – ’’Isto što i Maji.’’ – ’’Mmm...a šta tačno?’’ – ’’Pa Maja ti je rekla šta smo radili.’’ – ’’Ali hoću ti da mi kažeš.’’ Onda mi je gurnula jezik u usta, pa smo se narednih par minuta ljubili bez prestanka. Ja sam za to vreme rukama počeo da upoznajem ono čime ju je priroda nagradila. Imala je isto dupe kao i tetka, ali zato malo veće sise od Maje. ’’Dakle, šta bi mi radio?’’, upitala me je, naglo prekinuvši poljubac. ’’Za početak, mislim da bi ti mogla da uradiš isto ono što je i tvoja tetka radila ovde. Ako znaš na šta mislim?!’’ Pogledala me je onim svojim crnim očima, oblizala još jednom us-ne, a zatim mi još jednom gurnula jezik u usta. Ubrzo je samo skliznula dole, stavila mi ruke na butine i raširila ih a zatim počela obrazom da mi mazi kurac, koji je već bio tvrd kao kamen. Sve vreme me je gledala u oči, onda ga je poljubila  i namignula mi... ’’Ako sam dobro shvatila, hteo bi da izvadim ovaj tvoj tvrdi kurac i da ti ga popušim?’’ – ’’Baš to, malecka.’’ – ’’ Mmm, baš je tvrd.’’, rekla je milujući ga i stiskajući ga preko pantalona. ’’Ti si se baš naložio na tvoju učenicu, a profesore?’’ – ’’Jesam i ako ne požuriš, svršiću u gaće.’’ –’’Nemoj u gaće, bolje na neko drugo mesto.’’ – ’’A gde to?’’ Ništa nije odgovorila, već je krenula da mi otkopčava pantalone, a ja sam osetio olakšanje kad ga je najzad pustila na slobodu. Prvo ga je malo mazila obema šakama, zatim je počela da ga lagano drka jednom rukom, dok mi je drugom gnječila jaja. Jasno je bilo da je mala već bila profi, pošto je u svakom trenutku znala tačno šta da radi. Mala drolja me je sve više palila, i uživala je u tome. Najzad, kad je valjda zaključila da me je dovoljno mučila, spustila je glavu i uzela ga u usta. Pustila je da joj pola kurca uđe u usta, da bi zatim krenula da pomera glavu gore-dole, stavivši mi ruke na butine i koristeći samo usta. Kažem vam ja, profi. Sledeće što je uradila je bilo lizanje. Lizala ga je kao lizalicu, ljubila, sisala glavić kao da je bombona, da bi ga onda ponovo progutala i to do kraja. Pomislio sam u tom trenutku kako su žene iz ove porodice izgleda posebno talentovane za oralno zadovoljavanje muškaraca,a nisam mogao da se ne zapitam da li je i gospođa mama isto tako nadarena. Dok sam ja tako kontemplirao o genetici i naslednim osobinama, Olja je nastavila me dovodi do ludila svojim umećem. Kao da to nije bilo dovoljno, izvukla je kurac iz usta i prebacila se na moja jaja koja su već bila puna i spremna za pražnjenje.Posle nekoliko minuta stiskanja, sisanja, grickanja, spustila se još niže i počela da mi obrađuje čmar. ’’Tetka mi je rekla da ovo voliš.’’, i nastavila je da mi gura jezik u dupe. E to je bilo već previše... podigao sam joj glavu i nabio joj kurac u usta i skoro mommentalno sam počeo da se praznim u njih. Mislio sam da će mlazevi sperme koji su prsnuli iz mene, da joj probiju glavu. Naravno, to se nije desilo, ali se desilo to da je mala sve lepo progutala, verovatno po ugledu na njenu tetku, koja mi je to kasnije i potvrdila, rekavši mi kako je ona objašnjavala Olji, nakon što joj je ova rekla da je popušila svoj prvi kurac, kako se na pravi način oralno zadovoljava muškarac.
   ’’Kakva sam bila?’’, upitala me je cereći se. ’’Pa, mislim da ti mirne duše mogu reći, da si popravila ocenu.’’ – ’’Stvarno?! Jao, super si.’’ Skočila je na noge i počela da me ljubi. Fuksica jedna...šta, kao bila je iznenadjena?! Kad je završila sa zahvaljivanjem, obukao sam se, ona je popravila karmin, pa smo izašli iz kabineta.’’Profice,javi mi se, nemoj sad da me otkačiš.’’ – ’’Ne sekiraj se. Ocenu jesi popravila, ali treba i da je zadržiš.’’ Osmehnula se, poslala mi poljubac i izašla iz škole. Krenuo sam kući, misleći samo o tome da se istuširam i ručam, a da nisam imao pojma šta me tek očekuje.
Dok sam ja kretao ka zbornici da uzmem svoje stvari, a Olja izlazila iz škole, jedna prilika je izašla iz susedne učionice, pogledala za nama i počela da se osmehuje...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
SonyEricsson k750i
Hotelski momak odvede nas do našeg apartmana. Moja draga mu dade napojnicu i zamoli ga da nas ne uznemirava. Iz istog razloga isključuje i svoj mobilni telefon.

Naš iznajmljeni apartman bio je najlepši enterijer u koji sam ikad kročio. Skupoceni nameštaj i slike, i uopšte luksuzan ambijent, sve to na mene ostavlja dubok utisak.
Helena ne želi da izgubi ni tren. Pripremila je kadu, dok sam ja posmatrao slike u salonu, odvukla me u kupatilo i počela da me svlači. Doživeh erekciju čim me je dodirnula. Začas ostadosmo nagi, kao od majke rođeni.

Uronismo u kadu. Igramo se u vreloj vodi, jureći jedno drugo. Tela nam se oslobađaju viška tečnosti, krvni sudovi nam se proširiše, koža nam se zacrvene, a srca nam ubrzano zakucaše. Uzbuđuje me svaki Helenin dodir. Grlimo se i ljubimo. Na kraju se pribijamo jedno uz drugo.

Sveži i čisti, prelazimo u spavaću sobu. Izvrnusmo se na francuski krevet. Helena leže na mene. Prvo svojim usnama dodiruje moje usne, zatim mi gura jezik u usta; dugo me masira jezikom. Prelazi mi na vrat, zubima mi nežno gricka Adamovu jabučicu krećući se sve niže i niže; prosipa med po mojim grudima i polako i nežno ih liže, sisa mi prvo levu pa odmah zatim i desnu bradavicu. Sve više i više me je balavila. Spuštala je jezik nizbrdo, prema pupku, gde se kratko zadržala, rijući po njegovoj udolini, krenuvši potom još niže. Pokušah da uživam, bez obzira što mi je malo neprijatno.

Njena glava se za tren oka nađe među mojim nogama. Desnom rukom mi je nadraživala penis, prosula po njemu med, i počela polako da ga liže. U početku je nežna, da bi uskoro postala sve grublja. Pružila mi je neopisivo fizičko zadovoljstvo, nešto o čemu sam do ovog trena mogao samo da maštam. Halapljivo ga trpa u usta i guta do korena. Ja rukama pokrih lice.

- Đorđo, ljubavi moja, - rekla mi je u kratkoj pauzi, primetivši moje ponašanje - nemaš čega da se stidiš. Ja te volim najviše na svetu i želim da radim sa tobom šta god poželim. Muškarčino moja!

Ne mogadoh da poverujem da sam doživeo ovako nešto, mada sam to mogao da doživim i mnogo ranije.

Procenivši kad je dosta, ili se pak umorivši, pustila me je, legla na leđa i počela da prosipa med po svojim bujnim grudima. Pretpostavih da treba da joj se odužim. Stoga ni časa ne časeći navalih na nju.

Polizah med sa njenih grudi i izvukoh iz nje gromoglasan uzdah zadovoljstva. Počeh da joj sisam desnu, pa onda levu bradavicu, pri tom joj rukama gnječeći preostali deo sisa. Osećao sam kako joj se i jedna i druga bradavica sve više i više krute u mojim ustima. Nežno sam ih grickao sa svih strana masirajući jezikom njihove vrhove. Uspeo sam da je uzbudim. Doveo sam je do toga da drhti kao prut i da se izvija od zadovoljstva. Prosipala je med po stomaku praveći mi put do svog medunožja. Ja je pratim, ližem i gutam med, na tren zastajem kod pupka, guram jezik u njega i vrtim ga u krug.

Popevši se na njen Venerin breg zatičem stidne dlačice ne duže od dva milimetra. Nežno ih trljam nosom dok ona prosipa med po klitorisu i usminama. Zatim naslanja stopala na moja ramena, hvata me za kosu i nabija mi lice među noge. Nemadoh kud. Počeh da joj ližem med sa klitorisa i usmina, dok joj obema rukama gnječih grudi. Osećam i miris i ukus - specifičan miris njene vagine, i ukus meda. Ona mi prstima leve ruke mrsi kosu a prstima desne ruke, i to kažiprstom i srednjim prstom, vuče velike usmine nagore otkrivši tom prilikom svoj ne mali klitoris koji trpam u usta i sisam kao dete bombonu. Dovodim je do ekstaze. U jednom trenutku iz njenog vaginalnog otvora poteče nešto malo tečnosti. Ona mi sve više mrsi kosu i butinama mi priteže glavu. Ne mogu da mrdnem.

Igrali smo se tako sve dok mi nije rekla:

- Želim te u sebi.

To u prvi mah ispade malo nezgodno. Nespretno joj podigoh noge i još nespretnije penisom dodirnuh njen klitoris. Istrljah ga glavićem i iz nje izvukoh još jednu seriju uzdaha. Ona ga uhvati i stavi samo glavić u vaginalni otvor, dok ga ja ugurah do kraja. Konačno sam prodro u devojku. Zaječala je od zadovoljstva. Počesmo da izvodimo ljubavnu gimnastiku. Tela nam zaplesaše u ritmu ljubavi. Ja se krećem više od nje, držim je za članke i ljubim ih, a ona se trudi da mi otme jednu nogu, uspeva u tome i stopalom mi trlja grudi. Tek sada shvatih kako je jednostavno voditi ljubav.

I sada nastade veliki problem. Penis me zasvrbe, ja ga izvadih iz nje i prosuh neobično gustu spermu po njenom licu, grudima i stomaku. Pocrveneh i htedoh da odustanem. Ovome se nisam nadao. Očigledno je da nemam iskustva.

Uhvatih se rukama za glavu. Pokušah da ustanem, ali ona me hvata za ruku ne dozvoljavajući mi da se udaljim od nje. Uzevši kondom iz novčanika sa natkasne, otvori ga i navuče na moju još uvek čvrstu alatku rekavši mi da se takve stvari događaju prvi put i da to nije ništa strašno. U isto vreme guta svu spermu sa lica, a ostalu razmazuje po onim delovima tela na koje je pala.

Poslušao sam je. Legoh na nju i nastavih. Ona me nogama obuhvata oko struka a rukama me grebe po leđima. Oboje se obilno znojimo. U toj ljubavnoj pometnji poljubih joj usne; bili smo potpuno spojeni.

Na vrhuncu ljubavne igre Helenu uhvatiše vaginalni grčevi. Počinje da vrišti. I ja sam skoro gotov. Vadim penis iz nje i svršavam joj po stomaku. Na sve strane pršti moja još uvek gusta sperma. Ona jedan deo razmazuje po koži a drugi deo stavlja u usta i guta.
Izvrnuh se pored nje. Bacih pogled na glavić i ugledah tačkaste ranice izazvane trenjem o njene vaginalne zidove koji su prošli isto tako. Drago mi je zbog toga.

- Bilo je divno - šapuće mi ona privijajući se uz mene. - Ponovićemo ovo i večeras ako nemaš ništa protiv.

- Toliko dugo sam ovo iščekivao. Baš mi je drago što sam to uradio sa devojkom koju volim najviše na svetu.

Čvrsto se zagrlismo i poljubismo. Ona poče da mi priča kako joj je bilo prvi put, pre nekoliko godina, i sa koliko muškaraca je vodila ljubav. Nije mi drago što to slušam, ali to zadržah u sebi. Rekoh joj kako sam do nedavno svaku ženu gledao sa požudom i kako sam i danas, dok smo zagrljeni šetali ulicama, sa požudom posmatrao ostale devojke.
Moja požuda za Helenom samo je malo splasnula. Shvatih koliko sam sve do ovog trenutka bio slep: gledao sam, a ništa nisam video. Život je u suštini veoma prost, ljudi ga komplikuju bez ikakvog razloga. I ja sam ga jako dugo komplikovao. Muškarac i žena se vole - i to je to...

Zahvaljujući Heleni, i ja konačno postadoh muškarac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
SonyEricsson k750i
 
Opasna sekretarica



Rada je bila žena stara oko 40-tak godina. Radila je u mom preduzeću kao sekretarica kod generalnog direktora. Bila je strašno nemarna u poslu, besnela je i vikala na kolege, na posao je kasnila i do dva sata, ali to nije bio razlog da bude otpuštena, niti da joj se smanji plata koja je po nekim glasinama bila pored gazdinih i šefovskih plata najača, zato što je generalni direktor bio njen stric.
Pošto je bila u srodstvu sa generalnim ponašala se kao jedan i jedini gazda, a njen ženskasti ujak je sve to ignorisao.

Njen fizički izgled je bio posebna priča. Iako starija žena izgledala je bolje i seksipilnije od bilo koje devojke.
Na ne tako vitkom telu (imala je malo sala po stomaku i nogama, ali to joj je savrseno stajalo), ocrtavale su se ogromne, moglo bi se reči eksplozivne grudi, veličine veće dinje. To su bile grudi za mastanje i svi vozači u firmi, a medju njima i ja su maštali kako ih mese i kako bi zarili glavu u njih.

Ona je to znala i zato je oblačila uvek neke polutesne košulje koje se kopčaju na jedno ili dva dugmeta, ili bele bodi majice ili haljine sa dubokim dekolteom, tako da kada bi je čovek video krenule bi mu pljuvačka na usta.

Sočne bradavice koje su se više nego upadljivo ocrtavale dizale su maštu u nebesa. Plava izšatirana kosa i svetlo plave oči su upotpunjavale erotičnu sliku o njoj.
Plata u celom kolektivu je kasnila već dva meseca i bilo je teško sastaviti kraj sa krajem. Neki ljudi su imali kod kuće i po troje dece koje je trebalo nahraniti. Ne mogavši više da izdržimo organizovali smo se i krenuli u strajk, zahtevajući povišicu, bolje uslove i redovnu platu.

Nakon dva dana štrajka pao je dogovor da krenemo u pregovore sa gazdom i strajkački odbor je izabrao mene, pošto sam bio energični mladić kome je prvom i pala na pamet ideja o organizovanju štrajka.
Pošto je naša daktilografkinja otkucala zahteve i uslove koje su potpisali svi radnici krenuo sam u gazdinu kancelariju.
Nakon predjena dva sprata, ugledam poluotvorena vrata u predsoblju te stim ulazim bez kucanja. U ogromnoj kancelariji sredjenoj sa kožnim nameštajem i luksuzom ugledam te seksipilne oči sekretarice Rade. Na sebi je imala belu košulju zakopčanu na jedno dugme sa dubokim dekolteom.
- Dobar dan, gospodjice Rado, prijavite me kod Siniše, imam zakazan razgovor kod njega u ime strajkačkog odbora preduzeća.

Umesto uobičajnog “Dobar dan”, ona se namrsti i poče vikati na mene histeričnim glasom.
- Šta ti meni dobar dan, jel znaš ti za pravilo da kad se ulazi u neku prostoriju da se obavezno kuca

- Znam -rekoh- ali ulazna vrata su bila poluotvorena i nemam razloga da kucam.

- Sad ćes ti mene da učis bontonu, mene što sam proputovala pola sveta, i videla silne ljude da podučavas bontonu!!!

- Dobro, izvini ako sam te uvredio –rekoh smirenim i staloženim glasom- nisam hteo namerno. Reci Siniši da sam dosao.

- Kao prvo on za tebe nije Siniša, nego Gospodin Generalni Direktor –reče ona visokim tonom- kao drugo reci mi razlog zašto hoćes da se vidis s njim.

- Slušaj Rado, kao prvo on dobro zna zašto želim da se vidim sa njim i to je važno...

- Znam ja, hoćete veće plate, malo vam je 10.000 dok ljudi rade i za 3. Svi ste vi razmaženi.

- Ej! republički prosek plate je 16.000, ljudi dole imaju i po troje dece a ne primaju platu već dva meseca, dok ljudi u drugim firmama imaju i po 30.000, i nemoj i ti da mi solis pamet, primljena si ovde preko debele veze i imaš platu jaču od trojice vozača zajedno. Prijavi me više kod Siniše, neću više da se raspravljam sa tobom.

Već sam počeo i ja da podižem glas i bio sam vidno uznemiren a pregovori jos nisu ni počeli, ali ona je zato bila uporna.

- Prostačino jedna!!! Kako to razgovaraš sa mnom, kako te nije sramota!!! Idiote jedan, e neću da te prijavim pa da si još toliki, pa čak i da je Direktor tu. Ti ćes meni ‘preko veze’ seljaku jedan...

U meni vatra, srce udara da mogu da ga čujem u ušima, kipti bes u meni. Žuštro joj prilazim gledajući je više nego upadljivo u one njene sisurde.

- Šta je, šta je bilo, da nećes možda da se bijes sa mnom!

- Neću, ali ću zato da te odvalim od kurca!

- Beži bre od mene idiote jedan, prostačino...

Prilazim joj sa ledja i brzo zavlačim ruke u onaj njen dekolte i odmah je hvatam za one njene ukručene bradavice i počinjem da ih stiskam.

- Beži bre manijače...Vrištaću...Bežiii...-poče da vristi pokušavajući da pobegne na izlazna vrata. Ja brže bolje stajem ispred njih uzimam ključ i zaključavam ih. Opet joj prilazim i hvatam je za dekolte

- Hoćes li sama da se skines ili ću da ti pocepam košulju !!?

- Neću da se skidam ja sam poštena žena!!!

Iz sve snage povukoh onaj dekolte i pocepah joj košulju u sekundi. Ispadose ogromne sisetine, to je veće i od košarkaške lopte, to je jednostavno nešto što vredi probati, bradavice kao prst, ukrućene i velike.

Ona se trza i pokušava da pobegne, obrazi joj crveni a oči polu-uplašene polu-pohotne.

- Nemoj, kontroliši se, izvini ako sam te uvredila –počinje ona da se izvuče na priču.

- Bićes jebana i kraj, ne vredi ti da pokušavas da pobegneš, sledeće pitanje koje ću postaviti tebi je: Da li želis da sama skineš suknju ili ću morati da ti je pocepam? –upitah je znajući da je ta suknja firmirana i skupa.

Ona bezvoljno počinje skidati suknju i na moje celiko zaprepašćenje nije nosila gaćice. Pička joj je sveže obrijana sa punim usminama. hvatam je za kusu, onako izšatiranu i povlačim je dole, dok ona zbog bola počinje uzdisati.

- Sad ćes ga pušiti kako nikad nikom nisi u životu !!!

- Nemoj molim te, ne želim to, smiri se... neeee....

Skidam se iz jednog poteza i iz bokserice mi ispada organ koji je sa dužinom 24cm i onako nabrekao izgledao zastrašujuće.

Ona kad ga ugleda poče da cvili, ali to mene nije pogadjalo ni malo, nego je uhvatih za kosu i natakoh joj usta na kurac.

Kakav osećaj, jebem u usta najpoželjniju i najomrazeniju ženu u firmi.

Dok ga ona puši ja joj ga malo po malo nabijem celog, ona se trzne, počne grcati i kašljati i moliti da joj to više ne radim a ja za to ne marim i čim ona skloni usta sa kurca ja joj udarim laksi samar. Pri osećaju topline i vlažnosti u njenim ustima postajao bih još napaljenjiji, a svako njeno neckanje bi mi dalo jos više elana da je još jače jebem.

Obližuje ga, počinje palacati sa jezikom po njemu, tako da sve više i više počinje uživati u današnjoj večeri, a ja da bi joj uskratio to uživanje ponovo joj nabijem do balcaka, ona se opet zagrcne i počne kašljati.

Kad mi je dosadilo jebanje u usta, sagoh se, uhvatih je za bradavice i podigoh gore.

- Okreni se kujo, sad ću te pumpati u bulju kao da si prava kuja!!!

- Nemoooooj, boleće, mnogo je velik za to.... nemoj... ne... aaaahhhh...

Nije ni stigla da mi se izjada a ja joj zavukoh već pola kurca u onu njenu rupu

- Aaaaaaaa.... nemoj da me guzis.... booollliiii...juuuuj!!!

Mene njeni vapaji nisu ni malo doticali, ona je vrištala , molila da stanem ali ne. Naplatiću joj svakog kolegu i kolginicu koju je iznervirala, pa makar mi to bilo poslednje, te joj ga nabih celog. Ona počinje da drhti, disanje joj je sve teže i teže, počinje da cvili i kuka i već mogu osetiti kako gubi snagu dok je velikom brzinom satirem od kućine.

- Šta je kurvice, jel lepo kad te neko maltretira i kad ne ide sve po tvome, a?

- Izvinjavam se, uradiću šta god poželis samo stani sa tim, ne prija mi......

- Nema stajanja, moraš da shvatis kako je to kad te ljudi ne poštuju!!!

- Molim te stani, puca mi guza juuuuj......

Ubrzavam tempo do usijanja, njoj polako počinju noge da klecaju, one njene sisurdace se tresu, ona pokušava da ih zadržava rukom.

- Sad se okreni, Sad ću da ti rasčopam pizdu!

Ona se okreće, pica joj skroz mokra, centriram glavić i zabih joj ga prvi put onako svom silinom. Ona opet počinje da vrišti, ali ovog puta od uzitka

- Oh,oh,aaaaa, juuuuj,Aaaaaaargghhhh.... Pecka me!!! Sporije, moooliim teeeee....

Punim je u talasima i istovremeno je držim za one njene nabrekle bradavice i stiskam ih svom žeštinom. Gledavši onu njenu kurvinsku facu, i dok je ispuštala onakve uzdahe pa još i videvši one planine od sisa kako se njišu tamo-onamo pri svakom zabijanju kurčine postajah sve napaljeniji i napaljeniji i tako nastavih sa velikom brzinom da je pumpan jos nekih 20-tak minuta sve dok nisam video da polako prestaje sa vristanjem i da potpuno počinje gubiti snagu..

Posle nekih 50-tak minuta izživljavanja počinjem osećati toplinu u stomaku i shvatih da ću da svršim, te brže bolje izvadih, pridjoh do onih njenih sisurda i istresoh na njih gomilu sperme, pa je ondah naterah da je razmaze po stomaku i faci sve dok se sperma ne pretvori u mast.

Uzimam vodu iz bife-ormara i polivam je njom.

- Ako si mislila da sam ovde završio, prevarila si se!!!

Polivam joj picu vodom i zavlačim srednji prst koji veoma lako udje, potom i kaziprst, pa se tako igrah 5-6 minuta i onda počeh uvlačiti jedan po jedan prst sve dok ne dodjoh do toga da joj je cela moja šaka završila u pici.

Ona valjda osvežena počinje opet vrištati i moliti za milost, ali ovog puta je to shvatila kao seksualnu igru i polako počinje da se pripitomljava.

Ja čas ubrzavam tempo, čas usporava a ona sve više i više počinje da vrišti.

- Gotova sam... Svršavam... Aaaaaaaaaa... Juuuuuuuj..... To! To! Tooooooooo!!!

Sačekah da svrši pa onda izvadih ruke pridjoh ka sisama i počeh je jebati izmedju njih. Ona namesta usta tako da kad god bih stavio ceo kurac izmedju tih sisa glavić bi joj bio u ustima.

Onako malaksala, odvoji se na stranu i leže na krevet i stavi ruku na glavu. Meni je opet nekako beše žao, ipak je to žena i počeh se izvinjavati

- Izvini, ali mnogo si me iznervirala, znam da sam te povredio, nisam mogao da se iskontrolišem, a još taj tvoj jebozovni izgled...

- Šta mi se izvinjavaš, kriva sam i toga sam svesna, umem ponekad da prevršim svaku meru. Trebalo bi ja tebi da se zahvalim, još nikad niko u životu me nije ovako jebao, uvek sam bila sa nekim sonjama, imala sam utisak da ću eksplodirati,. Ti izvini što sam te onako isprovocirala, nisam znala da me ljudi tako vide, mislila sam da vole tu moju energičnost.

- Dobro, da si me iznervirala, iznervirala si me.

- Neka ovo ostane medju nama, ok?

- OK, a ti mi zakaži sastanak kod Siniše.

- Važi, na nekom je sastanku u Nišu, dolazi sutra, a ti svrati negde oko 9 sati.

- Važi, vidimo se.

- Ćaos!

Izlazim, i tik što sam izašao na ulicu, dobijam poruku na mobilnom “Svrati do mene sutra, spremiću nam večeru” i njena adresa...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
SonyEricsson k750i

Moja seksualna istoria


     Ne znam kako da zapocmem svoju pricu. zeljela bi ispricati neke svoje dogodovstine koje su mi se dogodile u proslosti. Ono o cemu ovdje budem pisala mi se dogodilo kad sam imala 23 godine. Bila sam dvije godine sretno udata i u braku sa divnim muskarcem.

Bila sam apsolventica prava, a on je radio kao sluzbenik u posti. Krpali smo kraj s krajem, ali smo se uvijek nadali kad ja zavrsim faks i kad se zaposlim da cemo moci pristojnije zivjeti. Ovako smo zivjeli u Zagrebu kao podstanari u dvosobnom stancicu. Stan nije bio nas, ali smo ga slatko opremili i u njemu smo se dobro osjecali. Nas seksualni zivot je bio sreden i u prosjeku smo se 2-3 puta tjedno seksali. Muz mi nije bio prvi muskarac u zivotu, ali mogu reci da sam s njim bila potpuno zadovoljna. Nije mislio samo na sebe i pruzao mi je potpunu ugodu koja mi je trebala. On je cesto donosio pornice iz Videoteke pa smo tako produbljivali svoje horizonte gledajuci na ekranu druge kako se jebu. Bilo mi je to jako uzbudljivo i uzivala sam u takvim filmovima.

Nakon nekog vremena sam shvatila da me uzbuduje pomisao da se sexam sa zenom ili sa parom ili dvojicom muskaraca. To je postala moja glavna fantazija. Bojala sam se to reci muzu, a takve scene su me u pornicima najvise napaljivale. Nisam jednostavno znala kakvu bi to reakciju izazvalo kod njega. Bilo me strah i pomisliti da on misli kako ga zelim varati. No malo pomalo su se te moje fantazije pocele ucestalije pojavljivati. Kad god sam bila sama i kad sam se samozadovoljavala uvijek sam zamisljala takve scene.

Moj glavni motiv u tim mastarijama su bili nasi prvi susjedi. Ona je bila krha crnkosa zena srednjih godina sa jako izrazajnim oblinama, a on je mogao biti isto oko 30 godina. Nismo imali nikakvih kontakata osim sto smo se pozdravljali na stubistu. Ne znam da li su te fantazije dolazile od toga sto su mi oni bili najblizi, ali sam cesto zamisljala kako idem kod njih dok mi je muz na poslu i kako se s njima jebem. Te su fantazije bile svakakve i nisam im pridavala posebnu paznju.
v Medutim, jednog dana sam listajuci Erotiku koju je muz kupio naisla na oglase i kad sam procitala oglase u kojima parovi traze parove moje fantazije su ponovo proradile.

Htjela sam ispricati muzu o svojim misima, ali sam se predomslla kao i uvijek bojeci se njegove reakcije. Proslo je od tada mjesec dana i kad sam bila jednom u gradu odlucim sama kupiti Erotiku. Bilo mi je malo neugodno prodavacice, ali sam napravila ozbiljnu facu i skupa sa drugim novinama koje sam kupovala bacim na hrpu i Erotiku. Dosla sam kuci i otvorila oglasnik.

Bilo je nekoliko zanimljivih oglasa, a najvise me je privukao jedan u kojem je par oko 30 god. Trazio djevojku za intimna druzenja. Diskrecija je bila zagarantirana, a dolazili su isto iz Zagreba. Neka me sila tjerala i odlucim nazvati direkciju da dobijem broj od njih. Nakon nekoliko minuta kad sam dala svoje podatke oni su me nazvali nazad na broj koji sam im dala i ostavili su mi broj.

Odjednom sam postala nervozna. Sad kad je dosao taj trenutak da trebam nazvati vise nisam imala hrabrosti za to. A onda pomislim kako mogu nazvati, a jos uvijek imam vremena da se predomislim. I osim toga necu im dati svoju adresu. Nakon par trenutaka promisljanja okrenem broj koji sam dobila iz direkcije. Telefon je par puta zazvonio i odjednom

- Halo, javi se zugodan zenski glas i nakon par trenutaka tisine glas ponovi
- Halo, malo jacim tonom.
- Dobar dan, zovem u vezi vaseg oglasa» procjedim kroz zube uplaseno.
- Ah, zovete vezano za auto koji je moj muz stavio u oglas» odgovori ona.
- Mora da sam pogrijesila broj, kazem sa olaksanjem pomisleci kako ipak nije dobar broj i kako vise nikad ovo necu raditi.
- Oprostite, mozda zovete zbog naseg drugog oglasa, culo se preko telefona topliji prizvuk.
- Da, procjedim ponovo.
- Ah, lepo da se netko javio, ovo je vec druga nedelja i vi ste prva koja je nazvala vec sam mislila da je to oglasavanje uzaludno.

Odgovori ona sasvim normalnim glasom kao da se radi o kupovini krastavaca.

- Znate, nemam bas nikakvog iskustva i ne znam bas da li sam najprikladnija ...

Skupila sam hrabrosti i pocela konverzaciju, ali me ona naglo prekinula.

- Nema nikakve veze, to je ne bitno pa mozemo se samo i upoznati, a to nije strasno, odgovori ona smijuci se veselo.

Nekako mi se otopio led oko srca i jos smo malo caskale na telefonu i na kraju se dogovorile da cemo se naci u jednom kaficu u subotu u 6 sati. Ona ce nositi crvenu ruzu kao znak raspoznavanja. Kad sam zavrsila razgovor s njom osjecala sam veliko uzbudenje. Prebrodila sam pocetnu nervozu i bila sam sretna sto je razgovor ovako dobro tekao. Namjerno sam izabrala subotu jer sam znala da moj muz subotom ide na utakmice, pa cu se lako izvuci da idem sa prijateljicama na cugu.
Nisam mogla docekati da dode subota, dva dana su mi protekla kao vjecnost. U subotu sam se ujutro probudila i obavila cijeli program. Otisla kod frizerke, kozmeticarke, kupila si vesa i dosla kuci. Muz je otisao sa svojim deckima jos u 2 sata tako da mi je ostalo tri sata za spremanje. Ponovo sam se otusirala, popravila sminku i obukla. Pogledala sam se zadovoljno u ogledalo vidjevsi da stvarno dobro izgledam. Imam crnu kovrcavu kosu koja pada do ramena, plave oci i mali nosic. Lice mi je srcoliko lijepo i cisto. Visoka sam oko 1,68 i imam 55 kila. Dobro sam gradena lijepe dugacke noge, guzovi zaobljeni i tvrdi, a grudi su velicine 2 ali cvrste i uspravljene.

Za ovu priliku sam obukla ono sto sam vec prvi dan nakon naseg razgovora planirala. Crnu mini suknju tako da mi noge dodu do izrazaja, crveni sako i tanke crne stiklice. Obukla sam i jedan crni cipkasti kompletic u kojem su gacice i grudnjak. Posto je bilo ljeto nisam morala ispod sakoa nista oblaciti. Stavila sam dugacke nausnice i na nogu lacic. Bila sam potpuno zadovoljna svojim izgledom. Oko 5 sam izasla iz stana i otisla na tramvaj s kojim sam trebala doci u grad. Na ulici sam osjecala kako se pogledi lijepe za mene. Suknja je bila mini i vrlo uska tako da mi je guza izgledala prekrasno u njoj.

Neki klinci su slinili u tramvaju, a ja sam se pravila da ih ne primjecujem. Citala sam Milu koju sam ponjela od kuce da razbijem nervozu.
v Nakon 20 minuta sam se priblizila kaficu u kojem smo dogovorili sastanak. Nervoza je postajala sve ocitija i vec sam poludila sto su mi grasci znoja prijetili unistiti sminku. sest je bilo proslo kad sam usla u kafic. Pogledom sam trazila zenu sa crvenom ruzom, ali je nisam mogla naci. Moja nervoza je postajala sve veca, ali odlucim da ipak ostanem. Sjela sam za jedan stol u kaficu koji je bio poluprazan i narucila kolu. Konobar je nakon pregrs komplimenata na moj racun otisao po kolu i bas u tom trenutku je u kafic usla zena koja je u lijevoj ruci drzala crvenu ruzu.

Bilo mi je malo lakse, ali nelagoda nije nestala. Osmjehnila sam joj se i mahnula, a ona je sa osmjehom na licu krenila prema meni. U onim kratkim sekundama sto sam ih imala sam uspjela vidjeti da je zena jako lijepa. Imala je plavu kosu, na paz frizuru i pune usne. Ruz je koristila smedi u tonu sa svojom odjecom. Nosila je smedu mini suknju i smede salonke sa srednjom petom. Gore je imala bluzu. Bila je malo vislja od mene i malo mrsavija, ali mi se na prvi pogled vizualno jako svidjela.

- Ivana, rece ona pruzajuci mi ruku i blago ljubeci u obraz.
- Mirna, odgovorim vidno olaksana njenim prvim kontaktom.

Ona je totalno razbila moju napetu atmosferu i u nasem polusatnom razgovoru sam pocela osjecati kao da smo stare prijateljice. Pricale smo o poslu, mom faksu, muzevima, svemu i svacemu samo ne o sexu. Ona je imala svoj butik i bila je privatnica, a muz se bavio sa imobilijama. U glavnom su bili imucni i imali su kucu u Gracanima. Rekla je da muz nije mogao doci zbog posla, ali da ce biti gotov do osam sati i ako nemam nista protiv da bi nas izveo na veceru u jedan riblji restoran.



Postala sam totalno opustena i prihvatila sam poziv. Izasle smo iz restorana i uputili se pjeske prema restoranu u koji je trebao doci muz u osam sati. Dok smo hodal rekla mi je kako joj se jako svidam i da je rijetko vidjela tako zgodnu zenu. Malo sam porumenila u obrazima na ovaj kompliment, ali sam joj isto tako uzvratila. Zagrlila me i poljubila u obraz. Restoran je bio nedaleko od kafica pa smo ubrzo tamo i stigle. Njega smo morale neko vrijeme cekati pa smo si narucile aperitiv i nastavile caskati. Pocela mi ispitivati o mojoj vezi, jer je primjetila prsten, pa kako sam dosla na ideju da nazovem ... Uglavnom je prica postajala sve intimnija.



Ona je priznala kako su ovo vec par puta radili, ali su uvijek dugo cekali na oglas da se netko javi, ali da ni jedna cura koja se do sada javila nije bila ni blizu mojim kvalitetama. Ja sam joj pak ponovila kak o nemamnikakvg iskustvau ovome i kako mi je to djelovalo uzbudujuce, ali da nisam smjela muzu govoriti jer me je bilo strah njegove reakcije. Presutila sam pornice jer nisam znala kakav bi to utisak ostavilo. Nakon pola sata je dosao i muz. Poljubio je Ivanu u usne, a mene u ruku. Vidjelo se odmah da je galantan muskarac. Visok, vitak, blago preplanuo u licu u skupocjenom odijelu. Kravatu nije nosio, a crte lica su bile jako markantne. Imao je crne oci i kad je progovorio vidio se red bijelih zuba i pune usne kako se razvlace u bagi osmjeh.

- Moje dame, nadam se da me niste dugo cekale. Duboko se izvinjavam, ali sam bio poslovno sprijecen i i nisam prije mogao doci, odgovorio je pravdajuci svoje kasnjenje.
- Nema veze, vec ces ti to nadoknaditi, odgovorila je Ivana zadovoljno se smjeskajuci.

I ja sam se nasmijala i kad je dosao konobar narucili smo veceru i pice. Vecera je prosla super. Smijale smo se njegovim anegdotama u poduzecu i vicevima koje je pricao. Stvarno je bio sarmantan i u svom razgovoru se jednako pazljivo obracao Ivani kao i meni. Bila sam stvarno odusevljena s njima. Uz veceru smo popili litru bijelog vina i oko deset sati kad smo bili gotovi krenemo iz restorana.

Sad sam opet postajala nervozna jer nisam znala da li je ovo sve za veceras i da li je ostalo samo na upoznavanju. Bila sam sretna sto sam upoznala dvoje krasnih ljudi, ali sam se potajno nadala da ovo nije sve. Isli smo prema njegovom autu koji je parkirao u sporednoj ulicici, a on nije prestajao sa svojim vicevima. Kad smo dosli do auta, obrati mi se Davor:

- Ivana, vodimo te doma ili ces kod nas na jos jedno picence

Sa smjeskom na licu koji nije upucivao na nista obavezno. Bila sam zatecena na pitanju, ali ipak spremno odgovorila:

- Pa necu bas odbiti, ako je dobro, i nasmijala se.

Ivana se nasmije, zagrli me i poljubi u obraz. Vozili smo se dvadesetak minuta do njihove kuce. Nas dvije smo sjedile odozada u autu, a on je vozio. Stavio je neku laganu muziku i pjevusio. Ivana je uzela moju ruku u svoju i prinjla je svojim usnama i blao poljubila. Nasmijesila sam joj se i poljubila je u obraz. To je bio prvi puta da ljubim neku zenu koja me zavodi i zeli u krevetu. Osjecala sam se cudno, kao da sam na drugoj planeti. Priblizila mi se blize i sapnila na uho:

- Ne boj s bit ce ti jako lijepo s nama, rekla je tiho i blago mi grickajuci uho.

Jako sam se u tom trenutku popalila. Znala sam da to hocu i da vise nema natrag. Zbacila sam sve okove koji su me do tada stiskali i htjela sam samo da prozivim svoje fantazije. Pogledala sam ju duboko u njene prekrasne zelene oci i sapnula:

- preljepa si spustajuci svoje usne na njene.

Dodirnule smo se jezicima i lagano pocele istrazivati po usnoj supljini. Ljubila se njezno i polako. Puno ljepse od moga muza i puno ljepse od svih klipana koje sam do sada imala u svom zivotu. Ruku je zavukla u moj sako masirajuci mi grudi preko grudnjaka.

Davor je vozio kao da se nista ne desava i samo je pjevusio. Osjecala sam kako mi se mackica skroz navlazila. Ljubile smo se lagano dok je njena ruka svoj put nasla ispod moje suknjice lagano cupkajuci moju mackicu preko gacica.

- pa ti si skroz vlazna sapnula je
- da, jako sam uzbudena» odgovorila sam ne skrivajuci svoje uzbudenje

Nisam ni primjetila kako smo stigli, ali odjednom se auto zaustavio, a Davor je izvadio kljuceve iz volana.

- Stigli smo moje dame, rece izasavsi van kako bi nam otvorio vrata da i mi izademo.

Pruzio mi je ruku i izasla sam iz auta popravljajuci svoju odjecu kao da nista nije bilo. Usli smo u njihovu ogromnu kucu i kad je Davor upalio svjetla krenuli prema njihovoj dnevnoj sobi. Bila je to velika soba sa galerijom koja je u kutu imala mali bar a na sredini sobe ogromnu bijelu koznu garnituru.

- Sjedite i raskomotite se, a ja cu nam natociti sampanjac, rece Davor odlazeci prema baru i vadeci bocu sampanjca iz frizidera.

Mi smo sjele na mekani trosjed, a Ivana se digla i otisla u drugi kraj sobe gdje je stavila neku laganu muziku. Svjetlo je bilo priguseno i osjecala sam se jako jebozovno u tom trenutku.

Ivana se lagano vracala pema garnituri mdajuci kukovima u ritmu pjesme koju je pustila i gledajuci pravo u mene. Davor je prinjeo stolu sampanjac i tri case. Natocio je u svaku i kad smo se kucnuli popila sam dva gutljaja. sampanjac mi je izvrsno prijao, osjetila sam u stomaku leptirice. Medutim, sad vise nismo pricali samo smo se gledali. Osjecala se pozuda u zraku i nitko nije htio nista progovarati. Promjenila se pjesma i cula sam poznate tonove «Purple Rain». Ivana mi je pruzila ruku pozivajuci na ples. Otpila sam dugacki gutljaj i krenila s njom na sredinu prostorije. Zagrlila sam ju oko vrata, a ona mene oko struka. Lagano smo se njihale, a onda sam osjetila njenu ruku na svojim guzovima kako se pomicu.

Pogledala me u oci i lagano ugrizla za usnu. Zatim me strasno poljubila privijajuci se sve vise uz mene. Moje misli su bile blokirane, ostala je samo pozuda. Ljubile smo se dugo lagano masirajuci jedna drugoj guzu. Tek sam se tad sjetila Davora i kad sam pogledala prema njemu on je stajao kao kip promatrajuci nas dvije.

- On je veceras samo nas kaze Ivana, kad je vidjela kako gledam prema Davoru.
- Raditi ce samo ono sto mi budemo, zeljele nastavi s pozudnim glasom stavljajuci svoje ruke ispod moje suknjice.
- sta zelis Mirna, reci mi progovorila je dahcuci na mom vratu kojeg je lizala.
- zelis li da ti lizem, picku osjetila sam vruci dah na svom vratu.
- zelis li da mu pusimo ili da nas on lize, nastavljala je ne obracajuci paznju na to sto nisam odgovorila.
- Da zelim sve, zelim sve to, procjedila sam.
- Onda odi kod njega izvadi njegov debeli kurac iz hlaca i cuclaj mu ga» gurnila me blago u smjeru fotelje gdje je Davor sjedio.

Isla sam kao hipnoizirana prema njemu, a on mi je samo pruzio ruke. Klekla sam ispred fotelje stavljajuci svoju ruku na ogromnu nabreklinu u njegovim hlacama. Lagano sam otkopcavala slic dopustajuci ogromnom debelom kurcu da izade na slobodu. Glavic je bio crven, au ruci sam osjetila nabreklu zilu kako pulsira.

Spustila sam svoje usne na njega, lizuci ga od vrha glave do jaja. Zatim sam ga pocela usisavati, pa malo drkati. Osjetila sam kako mi je Ivana zadigla suknju odozada i razmakla gacice. Njen jezik je poceo sarati po mojoj mackici. Igrala se sa mojim klitom, a povremeno ju je cijelim usnama cjelivala. Bila sam na vrhuncu i vise nisam mogla izdrzati. Potresao me je jak orgazam u valovima. Tjelo mi se grcilo dok sam sisala Davorov kurac.

Davor me odmaknio od sebe i nasuo sampanjac u case. Ivana je ustala, skinila svoju bluzu i suknju gledajuci me u oci. Pozuda me opet hvatala. Skinila je i gacice i grudnjak ostajuci samo u salonkama.Namocila je prst u sampanjcu i lagano presla s njim preko usmina svoje pice. Zatim je prst zavukla u nju pa ga izvadila i polizala. Napravila je to nekoliko puta, a zatim digla lijevu nogu na stol naredila:

- Lizi ju

pokazujuci na svoju mackicu. Prisla sam na koljenima i pocela lizati. Imala je okus po sampanjcu. Lagano je vrtila kukovima dok sam istrazivala po njenoj pici. Vrhom jezika sam prelazila preko njenog klitorisa i osjetila sam da joj to izaziva najvise uzbusenja, zatim sam lagano kruzila po njenim usminama. Za to vrijeme mi je Davro prisao odostraga, oslobodio se potpuno svojih hlaca i gacica skinio mi je gacice. Osjetila sam njegov jezik na mom kliorsu. Njegov jezik je bio tvrdi od Ivaninog ali je zato duzi.

Zalazio je duboko u unutrasnjost pice izazivajuci kod mene osjecaj kao da mi zabija penis. Ivana mi je zabila nokte u kosu uzivajuci u vrtoglavoj igri mog jezika, a Davorov jezicak sam osjetila na mom analnom otvoru. Osjetila sam slabost pri nailazenju novog orgazma, ali je Ivana ovaj puta bila brza. Naglo mi je privukla glavu trzajuci se u zadovoljstvu. Otisla je do fotelje zavalivsi se i paleci cigaretu. Za to vrijeme je Davor stavio svog macana u moju picu lgano ga nabijajuci do balcaka.

Ivana nas je samo promatrala, puseci cigaretu i igrajuci se sa svojm mackicom. Pozuda me preplavila mislila sam da cu poletiti, a onda je Davor naglo stao podigao me i odnjeo na stol ispred Ivane. Ivanamu se produzila i u nekoliko momenata su me skinuli skroz golu. Zatim je ivan sjeo na stol, a ja sam ga zakoracila i nabila se na njegov buzdovan.

Pomjerala sam se gore dolje, a Ivana mi je prisla i pocela ljubiti grudi. Prelazila je jezikom preko bradavica lizajuci ih i masirajuci. Drugom rukom je pipkala po mom klitorisu. Bila sam gotova, a onda se Davor digne i postavi me u klececi polozaj na stolu. Prisao je sa svojim buzdovanom odozada i zadigao moju nogu i zabio ga koliko je god mogao snazno. Osjetila sam bol i ugodu istovremeno. Ivana se postavila ispred mene nudeci mi svoju mackicu na lizanje. Prstom si je dodatno stimulirala klitoris.

Ja sam sad prva dozivjela orgazam tresuci se nastavila sam lizati Ivanu. Davor je izvadio svoj kurac iz moje pice spricajuci mi po ledima, a Ivana je vristala od zadovoljstva nadolazeceg orgazma. Nakon toga smo svo troje sjeli i nasuli sampanjac u case. Oko ponoci me Ivana odvezla kuci, da moj muz nista ne posumnja. Nisam se ni trebala bojati jer kad sam stigla kuci on jos nije bio dosao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Škola – III dio
by: fenrir

Sedeo sam uz piće i cigaretu i razmišljao kako mi se nikad nešto slično nije dešavalo. Imao sam tri ženske osobe, koje su bile spremne da se u svakom trenutku pojebu sa mnom, plus supruga, sa kojom sam se vidjao vikendom. Cela situacija me je skoro konstantno držala napaljenog i činilo mi se kao da sve ženske osobe oko mene to znaju. Bilo je i nezgodnih situacija, kad mi npr. i Olja i Nataša u školi kažu da bi htele da se vidimo. Koju sad otkačiti? Mladu, zgodnu, talentovanu jebačicu, ili iskusnu ženu u kojoj je proradio vulkan? U jeku ove jebanijade, palo je održavanje seminara u Beogradu, i da vam kažem, bilo mi je drago. Konačno ću malo odmoriti i skupiti preko potrebnu snagu. Tako sam pomislio, ali, ne lezi vraže...
  Došao sam rano ujutru na stanicu i po dolasku na istu video sam na njoj jedno poznato lice. Tu je bila Tamara, bivša učenica, koja je u medjuvremenu završila studije i kao profesorka francuskog se zaposlila u jednoj od škola. Pozdravili smo se, počeli da pričamo i oboma nam je bilo drago, pošto ćemo imati društvo u toku puta, budući da je i ona išla na neki seminar u Beograd. Prvih pola sata puta smo čavrljali o tome šta ima novo, kako njoj sad izgleda sa ove naše strane katedre i tako to... Onda, pošto smo rano ustali, rešili smo da malo dremnemo. Posle jedno...ne znam, dvadesetak minuta, osetio sam da se Tamara navalila na mene. Pogledao sam je i video da i dalje spava, pa nisam hteo da je diram. Na kraju krajeva, nije mi ni smetalo. Posle nekog vremena, osetio sam da je stavila ruku na moju butinu i počela da je mazi. Kad sam bacio pogled na nju, video sam da i dalje spava i da se smeška, pa je bilo oočigledno da nešto sanja. Ubrzo je ruku pomerila malo više i počela da me mazi po kurcu, kome nije trebalo dugo da se skroz probudi. Situacija je bila čudna i malo neprijatna, pošto je Tamara sve to radila u snu, zamišljajući verovatno svog momka. Ja sam onda spustio ruku na njenu guzu, počeo da je i mazim i nastavio da dremam. To je tako trajalo neko vreme, sve dok se Tamara nije probudila i naglo sklonila ruku sa mog kurca, pa sam se i ja probudio. Prvih par trenutaka nakon toga su bili malo neprijatni, ali smo onda počeli da se smejemo i rešili da svemu tome ne pridajemo neku pažnju. Bilo je jako toplo u busu, pa je Tamara malo otkopčala duks, izula patike, digla noge na sedište, i malo se navalila na mene. Nastavili smo da pričamo, malo se peckajući i razgovor je postajao sve slobodniji. Na kraju sam joj rekao, da slobodno može da stavi ruku tamo gde je i bila, na šta mi se ona samo nasmejala i isplezila. Rekao sam joj da to ne radi, jer neko može da joj odgrize jezik. Ona se nasmejala i ponovo se isplezila, rekavši kako eto nema nikog. ’’Ako tako nastaviš, naći se neko.’’ – ’’Ko? Da nećeš ti?’’- ’’Nikad se ne zna...’’ Ponovo mi se isplezila, i ostavila jezik napolju gledajući me u oči. Brzo sam spustio glavu prema njoj i ustima joj uhvatio jezik, našta je ona odgovorila grickanjem moje usne.  U narednim minutima smo se ljubili, grickali, sisali jezike i usne jedno drugo, da bi Tamara ponovo spustila ruku na moj kurac i počela ponovo da ga mazi. Naravno, on se brzo probudio, pa je počela sve žešće da ga drka preko farmerica. Nisam joj ostao dužan, pa sam joj mazio sise, guzu, da bi na kraju i ja njoj gurnuo ruku među noge. Bus je bio skoro prazan, a kako smo sedeli u donjem delu, nije bilo opasnosti da nas neko vidi. Oboje smo počeli da se ložimo, i ja sam to i rekao Tamari, da ako nastavi tako, svršiću. ’’A ne prija ti ovo?’’ – ’’Ma prija mi, ali bi mi nešto drugo još više prijalo.’’ – ’’A šta to?’’, upitala me je, namigujući mi. ’’Pa, već mu je skučeno unutra, više bi mu prijalo da izadje na slobodu.’’ –’’ Je l’? Pa što ne kažeš...’’ Onda mi je otkopčala farmerke, spustila malo gaće i kurac je iskočio kao opruga. ’’Mmmm, lepo, lepo, nema šta...’’, rekla je drkajući ga lagano. Još malo mi je grickala usne, a onda se spustila i uzela ga u usta. Polako ga je lizala, uvlačila u usta, mazeći mi jaja, i postepeno je pojačavala tempo. Držala je samo glavić usnama a jezikom je šarala po njemu, da bi ga onda progutala, energično ga dudlajući, a zatim mi je uzela jedno, pa drugo jaje u usta, sisajući ih i mljackajući. Naravno da nisam mogao još dugo da izdržim, upozorio sam je na to, pa ga je ona uzela celog u usta, počela da ga jako drka i ubrzo sam joj napunio usta. Cela ova igra, i u pospanom i u budnom stanju je trajala oko sat vremena, pa sam svršio vrlo jako, a moja nova koleginica je (izgleda da je to sad moderno) sve lepo progutala, olizala ga i vratila nazad u gaće. ’’Nikako nisam mogla momka da nagovorim na ovo, sve ga je strah da će neko da nas vidi.’’ – ’’Znači, tebe ovo pali?’’ –’’Uff, da samo znaš...ja sam malo perverzna.’’, rekla mi je, smeškajući se i i dalje mi mazeći kurac. Ljubili smo se još neko vreme, a onda je usledila pauza...
Po povratku u bus, nastavili smo našu igru, a Tamara mi je rekla da će u Beogradu biti smeštena kod svoje tetke, koja sutradan ide na Avalu gde ima vikendicu i da obavezno svratim. Poziv je bio više nego jasan, pa sam ga ja oduševljeno prihvatio...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Škola – IV dio
by: fenrir

Sutradan sam jedva čekao da se završi zvanični deo seminara i da se vidim sa Tamarom. Trebalo mi je malo vremena da pronađem ulicu Kneginje Zorke, ali sam je na kraju našao i na kraju ulice se nalazila zgrada u kojoj je živela Tamarina tetka. Pozvonio sam na interfon, i ubrzo sam se peo stepenicama na drugi sprat. Zazvonio sam na vrata, koja su se otvorila… Šok! Tamara me je čekala kao od majke rođena, brzo me je uvukla unutra i odmah me odvela u sobu. Gurnula me je na krevet i zajahala me, strasno me ljubeći. Dok smo se ljubili istraživao sam njeno mlado telo. Sise su joj bile krupne, teške, malo su i visile, ali u svakom slučaju su prosto mamile na igranje sa njima. Guza joj je takodje bila malo poveća, sa malim tragovima celulita, što sam primetio dok je išla ispred mene vodeći me u sobu, ali uprkos tome, kao i stomačiću, Tamara je bila jako poželjna, sa obrijanom pičkicom, čiju sam gladkoću a i vlažnost osećao pod prstima. Okrenuo sam je na ledja i nakon igre sa onim njenim sisetinama, spustio se dole i počeo da joj obradjujem ribicu… Pošto nisam znao kada i da li ću ponovo imati priliku da budem sa njom, rešio sam da ne žurim, da uživam, a na kraju krajeva, imali smo stan samo za nas dvoje. Kao što rekoh, maca joj je bila vlažna, sveže obrijana, bez ijedne dlačice i tražila je nekog da joj se posveti. Prvo sam je pomazio, poljubio, gledajući je kao da očekujem da progovori, a onda sam polako razdvojio usnice, isplazio jezik i gledajući Tamaru u oči, gurnuo jezik u nju… ‘’Aaahhh…’’, uzdahnula je Tamara, zabacila glavu unazad i čekala da nastavim. Lizao sam joj usmine, ljubio ih, zatim malo prelazio na unutrašnju stranu butina, mazeći ih, ljubeći, masirajući, onda se ponovo vraćajući na pičić, uživajući u ukusu Tamarine ženskosti. Usisavao sam i gutao njene sokiće, malo po malo gurajući jezik sve dublje u nju, a onda bih ga lagano vadio napolje… Za sve ovo vreme, klitoris joj nisam dirao, pa sam rešio da se malo posvetim i njemu. Izvukao sam ponovo jezik iz nje i liznuo joj kliću, na šta se Tamara samo stresla. Kad sam počeo da joj ližem klitoris, polako sam gurnuo jedan prst u nju, a zatim, kako sam joj sve više i energičnije sisao i lizao kliću, ubacivao sam jedan po jedan prst u nju, sve dok četiri prsta nisa bila u Tamarinoj vlažnoj i vreloj pičkici, a onda sam počeo da je tucam prstima. Tamara je počela da uzdiše i diše sve brže i brže, da se vrpolji, gurajući mi rukama glavu na njen klitoris i nabijajući se sama na moje prste, tako da sam ubrzo osetio kako mi butinama steže glavu, da bi u narednom trenutku, uz veoma glasne uzdahe, svršila, kupajući mi lice njenim sokovima. Pritisak butina je popustio, pa sam podigao glavu, i dalje je tucajući prstima, i pogledao je. Tamara mi se smeškala… ‘’Bilo je fenomenalno…’’ Tek tada sam izvukao prste iz nje i podigao se gore. Malo smo se ljubili, da bi Tamara onda počela da me skida, i konačno mi je kurac bio oslobodjen stega koje su ga držale. Ljubila ga je, drkala, dudlala, oblizivala, sisala mi jaja, da bi zatim legla na krevet i raširila noge… Kleknuo sam ispred nje i lagano uveo kurac u njenu pičku, a onda sam legao na nju, uhvatio je za one moćne guzove, i dok smo se ljubili, počeo sam da je jebem… Jebao sam je polako, lagano, uživajući u podatnosti njenog tela i poljupcu koji nismo prekidali. Izvadio sam kurac iz nje, počeo da je ljubim po vratu, grudima, stomaku, još malo joj polizao pičkicu, unutrašnju stranu butina, a zatim sam se ponovo podigao, stavio noge na ramena i počeo žestoko da je tucam. Udarao sam u nju svom snagom, a ona, pošto nije bila nikakva lomna lutkica, već čvrsta ženka, je sve te moje nalete dočekivala i apsorbovala svojom pičkom. Lice je počelo da joj se grči, butine ponovo da me stežu i uskoro je svršila. Meni se, nakon one prve krize kada sam hteo da svršim i koju sam pregurao, otvorila dizna i sad sam mogao još da je jebavam. Legao sam na ledja, a Tamara me je, ne čekajući poziv, odmah zajahala. Jahala me je, skakala po meni, gurajući mi naizmenično jezik, pa jednu od onih sisetina u usta, a onda se samo nagnula, spustila obe sise na moje lice, i počela da meša. Kako je ona mešala, tako su me sise mazile po licu. Apsolutno predivan osećaj. Dok je ona tako mešala, ja sam je držao za dupe, stiskajući ga, mazeći, šljepkajući ga pomalo, a onda sam počeo da joj malo diram i anus. Kad sam video da se ništa ne događa, počeo sam da guram prst unutra, na šta je ona odgovorila samo sa ‘’mmm…aahhh…’’, ne prestajući da me jaše. Tucao sam je prstom u dupe, da bi se ona naglo ispravila, nabijajući se tako na prst. Pogledao sam je i video u njenim očima neki perverzni sjaj, dok se jebozovno osmehivala… Skinuo sam je sa mene, postavio četvoronoške, i počeo da joj ližem naizmenično pičku i anus. Uživala je, dahtala, a onda je vrisnula kad sam naglo svom snagom i dužinom, zabio kurac u nju. Držao sam je čvrsto za kukove, tucajući je brzo, povremeno puštajući da mi kurac isklizne iz nje, a onda ga polako vraćao u nju. Izvukao sam kurac iz njene mačkice i počeo glavićem da je mazim po anusu. Tamara je samo mešala, ne govoreći ništa. Spustio sam se i počeo da joj ližem anus, koristeći obilne sokove iz  njene pičke da ga navlažim. Ponovo sam se uspravio, još malo joj glavićem mazio anus, a onda sam počeo da ga lagano guram. Tamara je obema šakama zgrabila posteljinu i samo je procvilela – ‘’Polako…’’ Tako sam i nastavio, da ga polako guram u njeno dupe, koje se postepeno sve više i više širilo, primajući moj kurac. Na kraju je ceo bio u njoj, malo sam ga tako zadržao, puštajući je da se navikne, a onda polako počeo da ga pomeram. To polako, se ubrzo pretvorilo u sve brže i brže, dok na kraju nisam počeo da je jebem punom snagom. Tamara je već svršila, nabivšu glavu u krevet i samo je skičala i vrištala… Osetio sam kako mi se jaja skupljaju, i onda je samo provalilo iz mene… Sperma je izletala i punila joj crevo, a Tamara je samo još jednom vrisnula i to je bilo to… Samo smo se oborili na bok, zagrlio sam je sa ledja preko sisa, i ne vadeći kurac iz njene guze, počeo da je ljubim po vratu, ušima, uživajući zajedno sa njom u ovom postjebačkom smiraju…Ostatak dana je bio ispunjen jebanjem svuda po stanu, da bi taj jebački maraton završili dogovorom, da se, ako se stvore uslovi, ponovo vidimo.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Škola – V dio
by: fenrir

Lepo sam ja planirao da se izodmaram na seminaru, ali mi se jednostavno nije dalo... Kada sam se u nedelju uveče vratio sa seminara i dovukao kući, bio sam umoran kao pas. Troši bre ovaj seks, majku mu... Dok sam se tuširao i spremao da legnem, po prvi put mi je prošlo kroz glavu kako bi bilo lepo da me moje jebačice malo zaobidju u toku nedelje koja je bila predamnom...
   Ujutru se činilo kao da će mi se želje ostvariti. Prvo je Oljica poslala poruku u kojoj mi je rekla da je bolesna, i da je do četvrtka neće biti u školi, uz komentar kako joj je krivo pošto je planirala da se malo ’’druži’’ sa mnom. Nekih sat vremena kasnije, i Maja me je pozvala da mi kaže da će do naredne nedelje biti u Novom Sadu, kod neke svoje drugarice. He,he, 2 od 3...Ostalo je samo da vidim šta će biti sa Natašom, mada i ako ne budem uspeo da je iskuliram, neće biti strašno. Sa jednom ću se nekako izboriti. Na Tamaru nisam ni pomislio, a ispalo je da je vetar duvao sa te strane...
   Od ponedeljka do srede sam baš uživao. Išao malo na basket, u teretanu, na piće sa drugarima, i tako...a onda je došla i sreda veče. Vratio se sa basketa, ušao pod tuš i samo što sam završio sa tuširanjem, poče da mi zvoni telefon. Pogledam, Tamara?! Javim se ja, kad ono...muzika trešti sa druge strane, a Tamara zapliće jezikom, da sam je jedva razumeo šta je htela. Elem, ispostavilo se da predajem bratu od njene drugarice  iz odeljenja, pa bi devojka htela da me pita nešto za njega, pošto je čula navodno za neke probleme koje je pravio, i ako bih mogao da dodjem do nje pa da joj ispričam. Ufff...a planirao sam da veče provedem kulirajući uz igrice. Ništa, obučem se ja i krenem kod Tamare, a uz put sam samo nešto gundjao sebi u bradu. Popnem se ja na peti sprat, a ono iz stana piče neki Grandovci, ma trese se sprat. Zvonim ja tako i zvonim i konačno mi Tamara otvori. Kako sam ušao u predsoblje, zavukla mi je onako pijana jezik u usta i počela da mi mazi kurac, ne razmišljajući da neko može da nas vidi. Onda se odvojila od mene i povela me u dnevnu sobu, kad tamo...četiri ribe, ne zna se koja je od koje pijanija, razdrljene odeće, jedna gore samo u brusu (lepo popunjenom, inače), djuskaju...ne, ne djuskaju, već skaču k’o nenormalne. U tom trenutku, samo se jedna od njih odvojila i prepoznao sam Kaću, koja je samo vrisnula i skočila na mene... ’’Profesore! Jao, od kad te nisam videla...’’, skoči devojka na mene, izljubi me, uze me za ruku i povede da me upozna sa ostalima. Jelena je bila devojka u brusu, Marina jedno omanje devojče od nekih 160 cm, ali zato sa sisama kojima bi mogla da prehranjuje pola Srbije. Na kraju sam bio predstavljen jednoj slatkici, koja me je apsolutno očarala i okupirala misli (da, one prljave) u narednih nekih pola sata. Nikako nisam mogao da odvojim pogled od onih njenih četvorki, smedje kose i prodornih očiju iste boje, koje su me samo streljale. Naravno, onaj moj baksuz dole je već počeo da se meškolji i nije mogao da pronadje gori momenat. Kaća me ispituje za njenog brata, a ja ne skidam pogled sa Aleksandre i još trebam da se u svom tom haosu, pošto su ostale devojke nastavile da djuskaju i da piju, koncentrišem na ono što me Kaća ispituje?! Ma važi, sigurno... Kad sam završio sa razgovorom, i ja sam se pridružio tom njihovom zezanju. Devojke su imale ceo arsenal – od jegera, preko votke i pelinkovca, do tekile... Izeksirao sam par tekila i krenuo da se zezam, a onda je Marina izvukla i dva džoksa, što je izazvalo opšte oduševljenje i ovacije. Maru nisam koristio od studija, ali nisam želeo da se pravim pojedinac. Muzika trešti, a pet polugolih riba i ja ludujemo za sve pare... Svemu lepom dodje kraj, pa su i devojke rešile da se pokupe i odu kućama. Sve, osim Aleksandre. Ona je bila kod Tamare u gostima i trebalo je da prespava kod nje. Dok su se njih dve pozdravljale sa ostalim devojkama, ja sam pio kafu, pušio i snimao Aleksandrinu okruglu, blago natrćenu guzu, kojom su se završavale duge, zgodne noge. Sve to je bilo spakovano u tesne farke koje su joj stajale...ufff...dobijem erekciju samo kad se setim... Uglavnom, devojke su otišle, Tamara i Aleksandra su nešto šuškale (znate ono žensko šu,šu...), zatim se Aleksandra pozdravila sa mnom i otišla da spava. Mislim da još nije zatvorila vrata, a Tamara i ja smo već bili u klinču. Pijani, naduvani, napaljeni, samo smo se dohvatili i krenuli u obračun... Svukla mi je pantalone brzinom munje, prokomentarisala kako celo veče čeka da me zgrabi i nabila ga u usta. Kurac mi je bio skroz otekao, a i jaja nisa bila u boljem stanju. Sva ona polu golotinja kojoj sam bio izložen celo veče je uticala da sam imao nenormalnu erekciju. Tamara ga je glabala, lizala, sisala mi i grizla jaja, nabijala jezik u guzu i glasno mljackala, apsolutno uživajući. Moja napaljenost je bila ravna Tamarinoj i ubrzo sam je skidao i nameštao na sve četiri, da bih joj onda nabio kurac, koji odavno nije bio u sličnom stanju. Guslao sam po njenoj pički sve u šesnaest, tucajući je kao da mi je nešto skrivila i kao da želim da je ubijem. Njoj ne da nije smetalo, već je znojave pičke i znojavog tela samo sve glasnije i glasnije uzdisala... Bili smo kao dve životinje, spojene tom animalnom strašću, uživajući u svakom sekundu tog čina i svakom milimetru tela onog drugog. Okrenuo sam je onda na ledja, želeći da se sladim pogledom na njene pune sise, koje su se tresle kao planine kad ih uzdrma zemljotres. I ja sam počeo da joj se pridružujem u glasnom stenjanju, budući da nam je strast, kao i sve ono što smo konzumirali, jednostavno pokidala sve kočnice. Dok smo se mi tako parili na podu njene dnevne sobe, svodeći ceo svet oko nas samo na pičku i kurac, i želju da zadovoljimo jedno drugo, začuli smo jedno ’’U, jebo te!’’... Okrenuli smo se i na vratima videli Aleksandru, koja je stajala tamo, samo u brusu i gaćicama, otvorenih usta i širom raširenih očiju. Scena – Tamara na ledjima, podignutih nogu na mojim ramenima, sa mojim kurcem duboko u njoj, a na vratima stoji još jedna, skoro pa gola ribica, pijana i naduvana kao i mi, koje sve to gleda... Pa šta mislite da se desilo?! E, baš to. Tajac, koji je potrajao daleko kraće, nego opis svega toga, je bio završen Aleksandrinim, više retoričkim pitanjem ’’I? Šta sad?’’ Tamara i ja smo i dalje gledali u Aleksandru, zatim smo se nas dvoje pogledali, da bi me Tamara onda odgurnula, ustala, otišla do Alek i jednostavno joj zabila jezik u usta. Navalio sam se na trosed i dalje sedeći na podu i gledao taj lezbo hepenig. Njih dve su se ljubile divljački, tempom koji nimalo nije zaostajao za Tamarinim i mojim, hvatajući se za sise, guze, a onda se Alek potpuno oslobodila, gurnuvši prste u Tamarinu mokru i vruću pičku, počevši da je jebe prstima. Dok su se njih dve tako zabavljale, i ja sam im se pridružio, došavši Alek iza ledja i konačno osetivšu u rukama to njeno jebozovno dupe, koje me je celo veče mučilo. Okrenula se prema meni, nasmešila mi se, i ne vadeći prste iz Tamare, gurnula mi jezik u usta. Tamara je sve glasnije uzdisla, a ja sam se ljubio sa Alek, masirajući joj jednom rukom guzu, a drugom jednu od njenih četvorki, trljajući kurac razbludno o njenu pozadinu. Ubrzo je Tamara svršila, što je bio znak za Alek da izvuče prste iz nje, čučne i uzme moj kurac u usta. Dok mi je ona pušila, skidajući mi sa kite i moje i Tamarine sokove, Tamara joj je mazila glavu, ljubeći se sa mnom, da bi joj se zatim pridružila u obradjivanju mog kurca. Nisam više mogao da izdržim, već sam izvukao kurac iz Tamarinih usta, spustio se dole, postavio Alek na sve četiri, pomerio gaćice u stranu i zabio joj kurac u pičku, koja je bila vlažna, kao da se brana negde srušila. Uhvatio sam je za kosu i nežno joj povukao glavu unazad, tucajući je polako, želeći da u potpunosti uživam u njoj. Tamara je legla ispred nje, raširila noge i počela da se jebe prstima. Alek je zatim uradila nešto što je nas dvoje prvo iznenadilo, a kasnije smo saznali da je Alek odavno želela da to uradi. Naime, Alek se spustila medju Tamarine noge i zabila joj jezik u pičku. Prvobitno iznenadjenje kod Tamare bilo je veoma brzo zamenjeno apsolutnom predajom jeziku i prstima njene drugarice. A ja...pa, ja sam skroz odlepio. Sve žešće i žešće sam jebao Alek, a svaki moj udar u njenu mačkicu se preko nje prenosio na Tamaru, koja je bila ne znam ni ja na kom nebu... Kosa joj je u ludom ritmu Alekinog lizanja i mog jebanja letela na sve strane, lice joj se grčilo i usledio je još jedan njen orgazam. Nakon toga, okrenuo sam Alek na ledja, legao na nju i počeo besomučno da je jebem, ljubeći je. Ukus Tamarine pičke na njenim usnama i jeziku me je raspametio, i počeo sam sve žešće i dublje da je ubadam, pa je Alek nakon samo par desetina sekundi veoma glasno i žestoko svršila. Izvukao sam se brzo iz nje, prevukao par puta rukom preko kurca i sperma je počela da leti po njima. Kosa, jezici, lica su bila isprskana mojim sokovima, koje su njih dve počele da skupljaju jedna sa druge, ližući se, sisajući, ljubeći...
Ja sam se samo izvalio na ledja, hvatajući vazduh i pokušavajući da se povratim iz te ’’male smrti’’, kako Francuzi zovu kad iz tvrdog kurca izleti vruća sperma. Tek tad mi palo na pamet da ja ujutru imam časove! Ma koga jebe, odradiću ja to na iskustvo...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Škola – VI dio
by: fenrir

Nikad nemojte da mešate alkohol i vutricu ako ujutru morate da idete na posao. Ne valja ta rabota... Nakon okršaja sa Alek i Tamarom, probudio sam se oko 8., pogledao njih dve, isprepletanih tela, sa zavišću, obukao se i krenuo kući. U glavi mi je sve bučalo, oči su mi bile krvave kao kod vampira, a natečeni kurac i jaja su me opominjali da malo ulaganim. Kući sam se samo istuširao i otišao da odradim ta tri časa, unapred razmišljajući o krevetu...
   U školi, stanje redovno. Olja se vratila, šalje poruke, a s druge strane, Nataša me zove na raport... ’’Na šta to ličiš? Šta si radio sinoć?’’ – ’’Nataša, ništa me ne pitaj...’’, odgovorio sam joj, razmišljajući kako uopšte nema razloga da toliko viče. ’’U redu, neću, samo da si se do večeras doveo u red, znaš da držiš govor.’’ Kad me tad šlog nije strefio...jebote, večeras je bila proslava dana škole i ja sam, kao jedan od onih koji su imali prva tri mesta na republičkim takmičenjima u prethodnoj školskoj godini trebao da održim pozdravni govor. Pa ja sam na to skroz zaboravio! E do kurca... Kući sam se vratio sav besan, umoran, mrzovoljan... Ko će sad da drži govor, koji, inače, još nisam ni sastavio?! Ne pitajte kako ni uz pomoć kojih trikova sam se nekako počupao u svemu tome, bitno je da sam se nekako skrpio. U 19.50 sam namirisan, skockan u odelu, izašao iz stana i uputio se u obližnji restoran u kome se proslava održavala. A kad sam tamo došao, mal’ me kap nije strefila... Na vratima me je sačekala ženska osoba, koja je samo u pokušaju ličila na moju direktorku. Pažljiviji medju vama će se setiti mog opisa Nataše. E, sad to komotno bacite kroz prozor. Nataša se pretvorila u pičku prve lige – crni, dvodelni komplet, sa izrezom sa desne strane, gore blago strukiran, sa bogami malo veći izrezom, koji je pružao pogled na one njene lepe sise koje sam imao priliku da upoznam, spakovane u čipkasti brus. Na nogama, koje su bile upakovane u mrežaste čarape, 15-ice, koje su samo još više do izražaja dovodile njene izazovne noge. Frizurica, šminka, celokupno njeno držanje je bilo skroz u full-u. Kao što rekoh, pička ipo. Ne samo da je njen izgled sada bio kompletno drugačiji, već i njen stav, ophodjenje sa drugima, pogotovo muškarcima. Nataša je celo veče igrala, obilazila sve goste, pričala, zezala se, pila – jednom rečju, maksimalno uživala. Koleginice i kolege su je gledali kao moderno svetsko čudo, ali su bili oduševljeni ovim Natašinim izdanjem i humorom, koji je očito godinama kod nje bio duboko potisnut. Kao je vreme prolazilo, Natašu je alkohol, na koji očigledno nije bila naviknuta, sve više hvatao, pa je počela već i malo da se blamira. Plesala je ja mislim sa 7-8 njih, uključujući i načelnika školske uprave, koji ju je onako fino...hmmm...izmilovao. Isto se odnosi i na jednog većnika, što sam slikao telefonom. Znam mu ženu, pa bolje je ovako nešto imati u rezervi, nikad se ne zna... Elem, nakon te njene šarade, primetio sam da je nema. Pretpostavio sam gde bi mogla da bude i nisam se prevario. Našao sam je u wc-u, kako pokušava da se malo pribere...
   ’’Jel’ si normalna ti, šta to radiš od sebe?’’, počeo sam da vičem na nju. ’’Šta pa tebe boli kurac šta radim?! Skini mi se bre...’’, odbrusila mi je, pokušavajući da prodje pored mene. ’’Slušaj, ako hoćeš da praviš budalu od sebe, slobodno, zabole me. Ali ovde su i ljudi koji nama, školi, trebaju. Iskuliraj malo, ne mora baš svako da te ’vata...’’- ’’Oooo, da neko to nije ljubomoran, malo? Smetaju ti drugi muškarci oko mene?’’ – ’’Slušaj, sa kim se jebeš me apsolutno ne zanima, ali to ostavi za vanškolske aktivnosti, a ne ovde. Šta, sad si odjednom postala super- pica, i naskačeš na sve?! Zajebi to! Jasno!’’, rekao sam to, držeći je čvrsto za ramena. ’’Nikad te nisam videla takvog.’’, rekla je. ’’Izvini...’’ – ’’U redu je. Sredi se sad i vraćaj se tamo.’’ Onda sam se okrenuo, nameran da izadjem ali me je zadržao stisak njene ruke. Okrenuo sam se i video vatru u njenim očima... ’’Super-pica, je li? Svidja ti se kako izgledam?’’ – ’’Da, veoma.’’ U trenu sam zaboravio da sam bio besan na nju, prišao sam je, gurnuo u kabinu, zatvorio vrata i zapušio joj usta poljubcem. Ljubili smo strasno, zamagljenih umova, potpuno zaboravljajući da neko može svaki čas da udje. ’’Niko nikada nije pričao tako sa mnom, kao ti malopre.’’ – ’’Pa?’’ – ’’Ponovi to...’’ – ’’Budalo nenormalna! Izgledaš kao prava drolja. Sigrurno bi se sad sa svima njima tamo pojebala, jel’ da?’’ – ’’Da, drolja sam. Ti si to probudio u meni...’’ – ’’I? Šta sad hoćeš?’’ – ’’Da me izjebeš kao drolju.’’, prošaputala mi je na uvo, gurajući mi jezik u njega. Pogledi su nam se susreli i video sam pogled koji nikad, čak ni u toku seksa sa njom, nisam video. Pun strasti i želje, ali i spremnosti da se nekom kompletno preda i da joj neko komanduje. Shvatio sam njenu igru i gurnuo je dole, vadeći kurac iz pantalona, i nabijajući ga u njena usta. ’’Gutaj ga, kurvo. Hoću da mi ga prvo dobro oližeš i popušiš,  a onda ću da te izjebem kao drolju, što i jesi.’’ Pušila je, sisala, mljackala, gurajući ruku izmedju nogu i drkajući svoju pičku. ’’A, ne, nećeš...’’, uzviknuo sam i digao je gore, okrenuo je i zalepio licem na zid, a zatim podigao suknju. Nataša je nosila samostojeće čarape i tange, što me je malo iznenadilo. ’’Vidi kurvu, spremila se za jebanje...e pa evo ti ga!’’, i nabio sam joj kurac u pičku, koja već sva bila mokra. ’’Pričaj, droljo, pričaj šta ti radim.’’ – ’’Ahhh...mfh...jebeš me, rasturaš mi pičku...tako, jebi me, razbij me, napuni ovu kurvu...ajde, jače, jače...’’- ’’Auu, kakva si ti droljetina, pa ti bi se samo jebala...evo ti ga, evo...pocepaću ti tu kurvinski pičku...’’ Sve jače i jače sam je jebao, držeći je čvrsto rukama, nabijajući joj nokte u guzu i kukove, dovodeći je na prag bola, onog slatkog, od koga je ona sve više i glasnije uzdisala, mrdajući dupetom kao da želi da mi izlomi kurac. Bila je sva vlažna i činilo mi se kao da stalno svršava, toliko su sokovi izlazili iz nje. Izvukao sam kurac iz nje, nakvasio ga njenim izlučevinama i počeo da ga guram u njeno dupe... ’’Šta radiš to?’’, upitala me je i pokušala da se pomeri. ’’Ćuti kurvo! Sad ću da te jebem, onako kako kurve zaslužuju!’’, i nastavio sam da guram. Malo je još protestovala, ali se onda primirila i počela da ga prima. Ulazio sam u nju polako i kad je već pola kurca bilo u njoj, nabio sam ga naglo do kraja. ’’Ahhh...boli...polako...’’ – ’’Šta polako, sad ćeš da vidiš...evo ovako se jebu drolje...razbiću ti dupe...’’ Nataša se već malo privikla na kurac u njenom dupetu, pa je promenila ploču... ’’To, to...razvali mi dupe...kazni ovu drolju...tako, tako, jebi me, a onda hoću da mi svršiš u usta, sve ću da ti progutam...’’ Naši pokreti su postajali sve ubrzaniji, a njena pička koju sam masirao i drkao prstima je stalno vlažila... Ubrzo sam osetio kako se napinje, savija, a onda ju je zveknuo tako jak orgazam, da je morala da se ugrize za svoju ruku inače bi vriskom sigurno privukla pola restorana. Izvukao sam kurac iz nje, spustio je na kolena i zabio joj kurac u usta, da bi skoro odmah počeo da se praznim u njeno ždrelo. Nataša je, kao što je i obećala, sve lepo progutala, a onda se samo skljokala na dupe i naslonila na šolju.
Gledao sam je trenutak onako izjebanu, izmrcvarenu, bez daha i reči, kako naslonjena na šolju pokušava da dodje sebi... Onda sam se okrenuo, obukao pantalone i  izašao iz kabine, ne okrećući se...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ljetna škola u zimskim uslovima
by: jaskojas

Ljeto... jos jedan prokleto sparan dan je pri kraju. Navecer se jedino moze sjediti pred tv-om i pustiti da nas, u nedostatku klime, ventilator rashladjuje.
Ja i moja malena, moja ljepotica se izlezavamo na trosjedu, silom prilka jako oskudno odijeveni. Ja u boxericama, ona u gacicama koje joj vise otkrivaju nego skrivaju slatku, prcastu guzu i majici na bretelice. Zadubljeni u film, njezno prelazim prstima niz njezino rame, niz ruku dok ona svojim bosim stopalom lagano klizi uz moju nogu. Komentiramo scene iz filma. Jedna od njih je vrlo stimulativna, na jako suptilan nacin. Par na filmu se ljubi, zena svojim usnama putuje muskarcu niz prsa. A ruka moje malene prolazi niz moja, preko trbuha...jos nize. Dodiruje me preko boxerica. Pocinjem shvacati sto se dogadja....i neizbjezno...pocinjem rasti. Moja mila zavuce rucicu ispod mojih boxerica, primi me za muskost koja se propinje uslijed njezine igre. Pogledam je u okice sa smijeskom, primaknem svoje usne njenima, poljubim je njezno, strastveno. Zelim je.Klizim jezikom po njenim usnama, rukom idem uz njezino bedro, struk, ispod majice...primam je za grudi. jagodicama prstiju klizim oko njezine bradavice. Ljubim je sve intenzivnije, jezikom prodirem u njezina usta. A moj vrag se nekim cudom nasao van boxerica, i dalje siguran...u njezinoj ruci, neumoljivo raste. Nastavim poljupcima niz njezinu bradu,vratic....niz prsa. Zadizem majicu preko njezinih grudiju i napokon primam tu osjetljivu bradavicu izmedju svojih usana. ljubim je, stipam usnama, mazim jezikom. Rukom putujem niz njena ledja, prema guzi.....i ispod gacica. Povlacim ih niz njezine guzove, zelim je sasvim golu. Cvrsto primim guzu u ruke. Mmmmmm, njezina cvrsta topla guza. Ruka nastavlja niz guzu, izmedju nozica koje ona suptilno razmice...dodiruje vruca bedarca moje ljepotice. Usne mi skacu od jedne njezine bradavice do druge. Ljubim ih, papam, stipkam. Pusama se spustam niz njezin trbuscic, kruzim jezikom oko pupka...a rukom izmedju njezinih nozica osjetim toplinu, vlagu. Kap koja je prelila casu strasti. Zaboravljam na suptilnosti, njeznosti jer...moja malena je vlazna.
Primam je izenanada rukama za bokove, primicem njezinu guzu na rub trosjeda, podizem joj nozice u zrak, razmicem ih i spustam se izmedju njih. Ljubim joj unutarnju stranu bedara, primicem se polako ali sigurno njezinoj slatkoj, ukusnoj....pickici. Njezno je dodirnem jezikom i - raspomamim se. Jezik klizi uz njezine usmine, razmice ih, ulazi izmedju njih, prodire u nju pa izlazi. Rukama joj mazim bedra, primam je za guzove, idem uz trbuscic, uzimam joj grudi u ruke i mazim ih, masiram, mijesam. A moja mackica uzdise, sve dublje, glasnije. Ja sam sasvim tvrd, velik....kurac pulsira od zelje za njom. Jezikom palucam u njezinoj mokroj pickici, istrazujem svaki njezin djelic, tragam za onom osjetljivom kvrzicom....klitorisom. Ahhh prronalazim ga. Usne se automatski sklapaju oko njega dok ga vrsak jezika dodiruje, kruzi oko njega, po njemu. uzivam u takvoj igri, mljackam zlocesto ljubeci joj pickicu. primicem jednu ruku medju njene nozice. Usnama stipkam njezno klitoris dok dva prsta polako razmicu usmine i klize u pickicu moje ljepotice.
A moja malena stenje, dasce, kratko, isprekidano. Prislonim jezik na tu osjetljivu kvrzicu i pomicem ga...lijevo - desno, gore-dolje dok prsti ulaze i izlaze, ukliznu duboko i sire se u njoj, savijaju blago kao da zele izdici klitoris, omoguciti mi da ga citavog uzmem u usta i....sišem.
Prste vadim iz njezine pickice, pogledam je u okice koje su sada gotovo pa zatvorene, mutne. Ljubim je, ljubim joj se s pickicom dok jedan vlazni prst krene milovati njezin supcic. razmazujem vlagu po njemu, blago ga trljam i primjetim, osjetim da joj je guza mrvicu otvorena. Prodrem jezikom u njezinu pickicu, zabijam ga a prst sam od sebe krene ulaziti u njezin uski, vruci supcic.
A moja malena je glasna. Uzdise, prsa joj se izdizu, bradavice strse. Par dubokih uzdaha a nakon toga slijedi plitko brzo dahtanje.
Ako je i bilo kakvoga suzdrzavanja, ono je nestalo. Strpljenje me je izdalo i....primam se rukom za pulsirajuci kurac, primaknem ga izmedju njezinih nozica, klizim glavicem niz mokru pickicu moje malena koja - bridi. Glavic siri usmine, rastvara ih...ulazi u nju. Oslonim se rukama uz njezin strukic, ona me grli oko vrata, zagledam joj se duboko u oci i...jednim naglim pokretom...udjem u njezinu pickicu duboko, snazno....do korijena. Moja ljepotica vrisne, izdigne prsa a ja se uz zivotinjsko režanje krenem zabijati u nju, izlaziti dok samo glavic ne ostane medju njezim usminama i zatim se opet snazno zabijati....citav, svakim sljedecim ulaskom sve snaznije, dublje, brze. Gledam je u okice, ljubim joj usne, vidim kako joj grudi poskakuju dok ona savija svoje nozice oko mojeg struka.
I osjecam je sasvim vrucu, zeljnu, pohotnu. Osjecam kako me njena vruca pickica grli, steze oko kurca dok on klizi u nju.
Usporim ritam tek toliko da joj mogu dodirnuti bradavice jezikom, poljubiti ih a kurac jedva doceka ponovo se zabiti u nju, ispunjavati tu ukusnu vrucu pickicu.
Osjetim kako me ona sve snaznije steze nozicama oko struka, bedarca joj podrhtavaju, trbuscic takodjer. Cujem njezino slatko cviljenje. U posljednjem trenutku vadim pulsirajuci kurac iz nje, toplina putuje uz njega i ja.....eksplodiram. Mlazovi probijaju iz mene...po njezinom trbuscicu, pickici....sisicama.
Potresaju me valovi uzitka kroz citavo tijelo. Napokon dolazim do daha i srusim se kraj moje drage.
Bez rijeci, pogledavamo se, smijesimo jedno drugome, znojni, vruci....zadovoljni.
Grlim je oko strukica i njezno ljubim njezine pune, meke usne.
Sapnem joj u uho: "malena.....obozavam te".
Cigarete nas vec cekaju na stolu uz trosjed.
I sve ovo zbog jedne malo eksplicitnije scene u filmu.
A moja perverzna masta se zapita: Hmm, a sto bi se tek dogodilo da smo gledali nekakav pornic?
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Privatizacija – XIV dio
by: tycoon

Gazda je otpremio Miru u njegov stan u Zagrebu. Odlučila je pobjeći od doma i roditi njegovo dijete. Nije mu bilo drago jedino zbog toga što nije to napravila pred mužem. Zato je odlučio uz pomoć Mirine kume Dine napraviti još jednu stvar kako bi iskazao svoju dominaciju. Nazvao je Mirinu kći Editu i poručio joj da danas bude kod kuće, neka se spremi jer će on doći do nje. Čim je u pratnji Dine ušao u kuću, zatekao je u dnevnoj sobi Mirinog muža kako u nekakvoj brlji od rakije ubija tugu. "Zamislite gazda, sve sam joj dao, čitav život sam joj podredio a ona kurva samo je otišla bez pozdrava! Evo tu je pismo koje je ostavila, piše da ju ne tražim i da je otišla u bolji svijet! Ma kuja jedna, al svejedno gazda ja je još volim!" - jecao je i ljutio se ostavljeni suprug. Gazda ga je pokušao umiriti no nije pomagalo. Na trenutak je čak pomislio da mu pokaže razodjevenu kumu, koja ispod bunde nije imala ništa obučeno. U stvari imala je samo najlon čarape i staromodne čizmice do gležnja na sebi. Nije to učinio jer se bojao da bi se tako moglo sve otkriti. "A gdje je Edita? Jel i ona pala u depresiju zbog maminog odlaska?" - kao znatiželjno je pitao gazda. "Gore je u sobi. Dajte gazda barem nju utješite, znate kako je s tinejdžericama, lakše ćete vi to od mene!" - vapio je muž. "Nek Dina ode do nje ipak su one kumice i žene su pa će to lakše!" - dobacio je gazda. Dina je otišla gore i znala je svoj zadatak. Gazda je s mužem nazdravio po koju čašicu, a onda se nakon nekog vremena pojavila Dina i rekla kako kćerkica želi razgovarati samo s gazdom. Gazda se pravio kao da ne zna u kojoj je sobi mala pa je pozvao Dinu da mu pokaže. Već na stepeništu je počeo nju stiskati i žvaliti se snjom. Muž nije ništa kužio niti čuo jer je jecao i rakija je radila svoje. Mala je ležala na krevetu spremna za gazdin kurac. Četveronoške se namjestila i time mu pokazala da joj je njezina mala guza spremna za njegov ogromni debeli kurac. Dina je stajala pored otškrinutih vrata pazeći da ne naleti stari. Gazda joj je zabio kurac nekoliko puta u mali šupčić, ona se samo izvijala prema naprijed i poluglasno je jaukala od bolova. Dok ju je nabijao priznala mu je da bi htjela da ju već jednom razdjeviči pičkicu. Odmah ju je okrenuo na leđa i pozvao Dinu pored njih dvoje. "Dina, ti si njezina kumica i sada ćeš svjedočiti njezinom gubitku nevinosti! Poliži joj pičkicu i zatim meni navlaži kurac!" - zapovjedio je gazda. Dina se bez puno razmišljanja spustila na koljena i počela slasno lizati mladu ružičastu pičkicu. Vrata su i dalje bila odškrinuta i cijelo vrijeme je prijetila opasnost da budu otkriveni. Gazda se još više napalio, primio je Dinu za kosu i primakao je sebi te joj ugurao kurčinu u usta. Lizala ga je i slinila po njemu, htjela mu se potpuno dodvoriti. Onda je uzeo kurac, prislonio ga maloj na pičku i rekao: "Edita, ovaj dan ćeš zapamtiti, od sada si punopravna robinja. Ovaj kurac je prčio i tvoju majku i ona je uživala u njemu, tako ćeš i ti. Tvoja kuma će biti pored tebe i zajedno ćete uživati, probaj biti bolja od mame, ako možeš!". Ugurao ga je do kraja, mala je zacvilila, ali ubrzo je počela uživati. Vrtila je bokovima i sama se nabijla još više na njegovu kurčinu. Gazda je izvadio kurac koji je bio pomalo krvav i dao ga Dini u usta. Ona je na brzinu uspjela s njega očistiti sukrvicu i nastavila ga sisati i lizati. Zatim ga je ponovo stavio maloj i uskoro svršio u nju. Dobro ju je napunio toplom ljepljivom spermom. Dok je mala njemu pušila, Dina je polizala svu spermu što je curila iz maline pičkice. Obukli su se i sišli u dnevni boravak gdje je muž još uvijek cugao. Kad je vidio da je mala vesela srdačno je zahvalio gazdi što je uspio malu tobože oraspoložiti i ponudio mu čašicu. gazda se žurio i samo mu je rekao ako što treba da mu se javi i ostavio mu 100 eura da mu se nađe u novonastaloj situaciji.
U autu mu je Dina priznala da se jako napalila i da bi htjela i ona dobiti porciju sexa. "Sve u svoje vrijeme kujice, dobit ćeš samo polako za tebe imam posebnu inicijaciju!" - pomilovao ju je po bedrima i golim sisama i nastavio voziti u hotel.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 337 338 340 341 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:07:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.352 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.