Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:27:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 255 256 258 259 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26636297 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Sanjao sam te...

Sanjao sam te prošle noći. Došla si na posao u nekoj sivoj bluzi koja je otkrivala tvoja gola ramena preko kojih je padala tvoja plava kosa. Duboki dekolte preko koga je padala neka ogrlica stidljivo je skrivao tvoj crveni brushalter. Nisam mogao da sklonim pogled sa tvojih mladeža dok si me gledala svojim zavodljivim očima kako upijam svaki milimetar tvoga tela. Bila si našminkana. Taj crni (ne znam kako se zove, valjda kreon) naglašavao je tvoje oči dok su ti se usne presijavale od sjaja za usne neke nežne boje. Smeškala si se dok sam te gledao. Pokušavao sam da čitam novine, bezobrazno si se trudila da me u tome sprečiš. Gledao sam tvoje noge dok si tražila nešto po fijoci. Te crne čarape su samo još više oblikovale te dugačke noge koje su stajale na tim visokim potpeticama. Primetila si da niko ne gleda pa si laganim pokretom ruke malo zarozala svoju crnu satensku suknju. Ugledao sam haltere, a zatim i tvoje lice koje me bezobrazno posmatra uz smešak dok se borim sa erekcijom koju si mi napravila. Morao sam da pobegnem odatle. Imao sam želju da tog trenutka skočim na tebe, pocepam sve na tebi i vodim ljubav sa tobom, tu pred svima. Nisam imao kuda, seo sam za svoj radni sto. Znala si da nemam gde da pobegnem pa si sela za svoj radni sto naspram mene. Pokušavao sam da sklonim pogled sa tvojih prekrštenih nogu. Ako bih i uspeo u tome, brzo bi vratila moj pogled na sebe lupkajući potpeticama. Uživala si u tome. Prijao ti je svaki moj pogled kojim sam te silovao. Primetila si da su mi pantalone postale uske i kako se bespomoćno uvijam na svojoj stolici dok bezuspešno pokušavam da prikrijem svoju očiglednu erekciju. Opet si se nasmejala. Zatim si ustala i nameštajući svoju suknju prošla pokraj mene ostavljajući za sobom mirise koji su mi još više pomutili razum. Moja erekcija je pulsirala u ritmu tvojih koraka na visokim potpeticama kojima si odkoračala prema vratima. Želeo sam da pođem za tobom, uvučem te u toalet i ponovo pokidam sve sa tebe i divljački te zadovoljim…
Prošlo je tek dva sata od početka radnog vremena a ja sam te već dva puta silovao u svojim mislima. Izašao sam na pauzu da saberem misli. Kada sam se vratio ti si pričala sa nekom strankom. Ponovo si me nadražila svojim seksi držanjem dok si toj gospođi nešto pokazivala olovkom na listi papira koji si držala u ruci. Kraičkom oka si me pogledala iako si već znala da te posmatram. Tvoj pogled me je sledio. Te visoke potpetice su me izluđivale. Crne čarape koje su ocrtavale tvoje zgodne duge noge koje su nestajale pod tom crnom suknjom. Zamišljao sam te kako podižeš tu suknju i pokazuješ mi svoju lepu guzu….
Misli mi je prekinula nova stranka koja je ušla. Dok sam pričao sa njom nisam uspevao da sklonim pogled sa tebe. Znala si kako me pališ i uživala si u tome. Tvoja stranka je zatim izašla pa si sela za svoj radni sto. Gledao sam te dok sam pričao sa strankom. Primetila si moje oči koje se nisu odvajale sa tvojih nogu dok si sedela. Brzo si prebacila svoju levu nogu preko desne. Taman kada bih nekako uspeo da se usredsredim na razgovor sa strankom ti bi zamenila noge. Samo sam čekao da završim sa strankom pa da odjurim u toalet i skratim svoje muke. Dok sam ispraćao stranku ti si ustala i krenula ka toaletu. Zadržala si se malo duže, kao da si znala šta naperavam pa si htela da da produžiš moje slatke muke. Kada si izašla iz toaleta ja sam se koliko toliko smirio. Krenula si ka meni, a na licu si imala onaj bezobrazni osmeh. Znao sam da mi sledi još slatkih muka. Dok si preolazila pored moga stola, zastala si i uz komentar „Jel ti dobro, kolega?“, stavila si nešto u maoj džep sakoa. Gledao sam te zbunjeno dok si koračala ka radnom stolu. Dok si sedala na stolicu rukom sam opipavao stvar koju si mi ugurala u džep. Osetio sam nešto meko i pomalo vlažno u svojoj ruci. Lagano sam izvlačio ruku iz džepa, trudeći se da neko od kolega ne primeti, i tada ugledao crvene čipkane gaćice u svojoj ruci. Brzo sam ih ugurao nazad u džep i pogledao u pravcu tebe. I dalje si se smejala dok si mi prstom pokazivala ispod stola. Još uvek zbunjen samo sam spustio pogled i ugledao tvoje raširene noge i tvoje gole prepone. Brzo si ponovo prekrstila noge i nasmejala se. Niko ništa nije primećivao. Ponovo sam pulsirao u pantalonama. Još nekoliko puta si mi dozvolila da virnem dok si prekrštala noge. Počeo sam da se preznojavam dok sam se uvijao na svojoj stolici pokušavajući da sakrijem svoju erekciju. Bilo mi je dosta. Ustao sam i krenuo u toalet. Morao sam da se olakšam, da skratim svoje muke. Ušao sam u toalet i pokušao da zaključam vrata za sobom, međutim nije bilo ključa. Ponovo sam stajao zbunjen a onda si se na vratim pojavila ti. Mahala si ključem ispred moga lica i pokazivala mi da ćutim. Ušla si u toalet i zaključala vrata. Smeškala si se i dalje mi pokazujući da ništa ne pričam jer će nas kolege čuti. „Kako si?“ Šapnula si mi na uvo. Kroz moje telo su proletale varnice zbog tvog šapata na mom uvetu. Brzo sam te uhvatio rukama i privukao prema sebi. Još uvek si me gledala uz smešak. Poljubio sam te dok sam jednom rukom masirao tvoje grudi a drugom stiskao tvoju guzu. Tiho si uzdisala na moje uvo dok sam ti ljubio vrat. Nekako si se izmigoljila iz mojih ruku i okrenula mi leđa. Uhvatio sam te za ruke i prislonio ih iznad tvoje glave na zid. Lagano si istrćila svoju guzu prema meni. Gledao sam tvoje oči ispod tvoje rasčupane kose dok si ubrzano disala. Sastavio sam tvoje ruke iznad glave kako bih mogao obe da držim jednom rukom dok sam drugom šarao po tvojim grudima. Počeo sam da ljubim tvoj vrat i da jezikom šaram po tvom uvetu. To te je izluđivalo pa si se suzdržavala da tvoji uzdasi ne postanu preglasni. Pravio sam se da ulazim u tebe od pozadi trudeći se da osetiš moju erekciju u pantalonama naslonjenim na tvoju guzu ispod suknje. Gurnula si ruku među svoje noge i uhvatila me za prepone. I ja sam uzdahnuo pod naletom tvoje ruke. Ponudila si mi svoj jezik dok si mi masirala međunožje. Jezici su nam se preplitali dok su moje ruke i dalje šarale po tvom zgodnom telu. Zatim si se ponovo izvukla iz mojih ruku. Pokazivala si mi ponovo da ćutim dok si lagano išla prema wc šolji. Brzo sam skinuo sako i okačio ga na čiviluk na vratima. Kada sam se okrenuo prema tebi ugledao sam te kako zadižeš svoju suknju i lagano se spuštaš prema šolji. Nasmejala si se i počela da piškiš. Smejali smo se trudeći se da nas niko ne čuje. Kada si završila, samo si spustila dasku na koji si potom digla svoju nogu. Gledao sam te dok si tako raširenih nogu nadraživala svoju vidno vlažnu mačkicu i prstom me pozivala da ti priđem. Prišao sam ti i poljubio te. Ti si se i dalje igrala dok su nam se jezici uplitali. Počeo sam da te ljubim po vratu, dok sam rukama pokušavao da ti oslobodim grudi. Ugledao sam tvoje nežne grudi i brzo spustio usne na njih. Tvoje vrele ukrućene bradavice klizile su pod mojim jezikom dok je tvoja ruka šarala po tvom međunožju. Uzdisala si dok sam poljupcima prelazio preko tvog stomaka, sve do prepona. Predamnom se ukazala tvoja vlažna mačkica. Tvoja ruka je i dalje lagano prelazila preko nje. Jezikom sam liznuo tvoju ruku dok je prelazila gore dole po njoj. Osetila si moj jezik i brzo si ražirila usmine svoje mačkice prema njemu. Brzo sam prešao jezikom celom dužinom tvojih mokrih prepona. Duboko si uzdahnula stavljajući slobodnu ruku preko usta. Nastavio sam da jezikom prelazim preko tvog klitorisa. I dalje si držala raširene usmine svoje mačkice nameštajući moj jezik na mesto koje ti odgovara. Grickala si svoje usne dok si drugom rukom masirala svoje grudi dok je moj jezik šarao po tebi. Podigao sam ruku i ponudio ti prst na usne. Prihvatila si i strastveno počela da sisaš moj prst. Moj jezik je kružio po tvom klitorisu dok si se stresala sa mojim prstom u ustima. Primetio sam da nećeš još dugo da izdržiš pa sam izvukao prst iz tvojih usta i lagano ga ugurao u tebe. Ponovo si stavila ruku na svoja usta kako neko ne bi čuo tvoje uzdahe. Počela si da se uvijaš na mom prstu dok sam se trudio da moj jezik ostane na tvom klitorisu. Vrhunac ti se približavao. Osetio sam kako mi tvoja mačkica stiska prst koji je nestajao u tebi. Ubacio sam i drugi kako bih ti poboljšao osećaj. Brzo sam ulazio i izlazio svojim prstima u tebe. Pogledao sam te dok si grizla svoju pesnicu trudeći se da prikriješ uzdahe, i tada si počela da svršavaš. Stresala si se po mom licu i na mojim prstima. Trudio sam se da održim ritam jezika i prstiju dok si me čupala za kosu uzdišući sve jače. Zatim si se smirila. Pogledala si me i počela da se smeješ. Brzo sam se pridigao i poljubio te. Prihvatila si moj poljubac isisavajući svoje sokove sa mog jezika i mojih usana. Brzo sam raskopčao pantalone i spustio ih. Uzela si moj ud u ruku i počela da ga dražiš dok si mi drugom rukom masirala prepone. Uzdisao sam. Brzo si se spustila dole i munjevito ga strpala u usta. Osetio sam tvoja vrela usta i stresao se od zadovoljsta. Brzo si me uvlačila i izvlačila iz svojih usta. Pulsirao sam dok si jezikom kružila po mom glaviću. Nisam mogao da izdržim pa sam te brzo pridigao i poljubio. Dok smo se ljubio okretao sam te leđima od sebe i kao i maločas ponovo sam podigao tvoje ruke iznad glave na zid. Drgom rukom sam zadigao tvoju suknju dok si ti istrćila svoju guzu prema meni. Ugledao sam tvoju vrelu guzu pod sobom. Udario sam te nekoliko puta svojim udom po njoj a zatim ga ugurao među tvoje noge. Samo je skliznuo u tebe dok smo istovremeno duboko uzdahnuli. Zabacila si glavu kada sam ga izvukao i ponovo ušao u tebe. Pokušavao sam da se kontrolišem i da ritam uskladim tako da neko od kolega slučajno ne bi čuo kako prodirem u tebe. Oboje smo stenjali jedno drugome u uvo dok smo pokušavali da uhvatimo taj ritam. Pustio sam tvoje ruke koje su ostale na zidu iznad tvoje glave i uhvatio te oko struka. Počeo sam da te nabadam na svoj ud i dalje se trudeći da se nečuju sudari naših tela dok strastveno prodirem u tebe. Video sam kako spuštaš ruku i masiraš svoje grudi dok oblizuješ svoje usne i uzdišeš. Zatim si tu ruku spustila među svoje noge i počela da nadražuješ sebe dok sam ja pratio ritam. Tvoji uzdasi su postajali sve jači pa sam stavio svoju ruku na tvoje usne. Počela si jezikom da tražiš moj prst. Dok sam prodirao u tebe od pozadi oi dok je tvoja ruka šarala po tvom klitorisu, tvoje vrele usne su usisavale moje prste. Uzdisali smo oboje očigledno blizu vrhunca. Nije prošlo još mnogo i ti si ponovo počela da se stresaš na meni. Ovoga puta na mom udu koji je pulsirao dok ga je tvoja mačkica stezala pod naletima orgazma. Ponovo sam ti zapušio usta kako neko ne bi čuo tvoje uzdahe. Kada si se smirila, bukvalno si me izgurala iz sebe i čučnula ispred mene. Ponovo si ga uzela u svoja usta i silovito počela da se nabijaš na njega. Uzdisao sam trudeći se da budem što tiši. Masirala si moje prepone dok si se trudila jezikom oližeš što više svojih sokova koji su ostali na meni. Nisam mogao još dugo da izdržim, morao sam da svršim. Primetila si to pa si brzo gurnula ruku u džep mog sakoa koji je bio okačen na vratima iza mene. Izvukla si svoje gaćice iz njega a zatim si počela rukom da me zadovoljavaš dok si u drugoj ruci držala svoje gaćice. Počeo sam da uzdišem sve jače, a onda sam počeo da svršavam po tvojim gaćicama. Trudila si se da nijedna kap ne promakne pored njih. Kada sam završio samo si se pridigla, brzo obukla svoje gaćice, natopljene mojim sokovima, i oprezno napustila toalet. Tada sam se probudio….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
On od njih petorice...

hladan oktobar dosada zagarantovana,idem na profil dobro poznatog drustvene mreze.imate pet prijatelja koji zele da budu prijatelji sa vama.(Ja inace ne primam nepoznate osobe ali od njih pet samo sam njega “primila”)gledam na chet on je online poslati poruku ili ne al ipak sam poslala dobro poznatu “znamo se”,naravno da se nismo znali kad nikad u zivotu nisam cula to ime jer je bio druge veroispovesti.i tako je sve pocelo.svaki dan sve vise smo se dopisivali,jednostavno godilo mi je to da mi pise stalno i tako smo dosli na tu temu sex preko interneta,ja nisam bas nesto znala kako se to radi pa mi je objasnio kako, svakim danom sve vise mi se svidjala ta njegova otvorenost i shvatila sam da je on osoba ista kao i ja i da od svega najvise volimo sex tako reci dobro jebanje.i tako smo se napaljivali ni sama ne znam kolko sam puta svrsila vodeci ljubav sa njim preko neta.najvise je voleo da mu pisem sve bez dlake na jeziku bez stida i srama.A sve je to islo ovako:vodim te do svoje sobe i polako odvezuje kajis,otkopcavam ti dugme i polako stavljam ruku u gace mazim ga polako rukom prelazim preko njega,skidam ti pantalone i polako prelazim nokima i jezikom preko tvojih bitina skidam ti gacice i polako ga uzimam u ruku,vrhom jezika dodirujem tvoj kurac koji je polako dize,kruzim sa njim oko usana a to te izludjuje,stavljam ga polako u usta ,a ti me hvatas za kosu i nabijas ga do grla skroz kolko moze,dok te ja gledam u oci u kojima vidim vatru,plamen zelje da me jebes do ludila,polako se dizem gore prelazeci jezikom po tvom stomaku grudima vratu pa opet dole nezno ti grickam glavic a jednom rukom ti diram jaja mmm znam da ti se svidja.bacam te na krevet i sedam na tebe,ali ti ne zelis da ga stavis dok ja ludim od zelje da ga osetim u sebi.okreces me na ledja rasirujes noge i polako mazis moju picku koja je vlazna,dovodis me do ludila,kruzis njime po mojoj pickici a ja obozavam da me mucis ljubic me po vratu i osecam tvoj dah na mom telu osecam otkucaje tvoga srce koje kuca isto kao i moje.polako ga ubacujes u mene polako do pola pa ga vadis i lupas po klitorisu..mmm izludjuje me to.stavljas ga celog bez i malo milosti,boli me ali ta bol me jos vise izludjuje,jebes me kao zivotinja dok te ja drzim za ruku i vristim.i pred svrsavanje ga vadis ne das mi da svrsim.lezem na stomak izbacujem guzu i ti prodires skroz u mene a ja mislim da cu pokidati jastuk od zadovoljstva i vicem jebi me razvali mi picku tolko ga zelim u sebi.svrsavam ali ti ne zelis da ga izvadis nego sve jace i jace me jebes ,ne mogu vise treba mi mali odmor ali ne das mi oduska.Stavljas me na sebe i ja se sama nabijam na tvoj kurac dok me ti drzis za bokove i ko kraja me nabijas.mm osetim ga skroz bas je krut i velik.uzimas me u narucje grlis i jebes da ne mogu da se obuzdam vristim i svrsavam jos jednom…jebes me i svrsavas u mene jer tako zelim osecam kako pulsira i meni i osetim kako malaz tvoje sperme puni sve u meni….uhh kako volim kad svrsis u mene polako ga vadis pa stavljas…. zagarantovano napalivanje probajte jako je mocno Smiley
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Žurka

Imam decka dve godine i pocela je veza po malo da me gusi… Imali smo supers sexualna iskustva ali se na kraju asve svelo na dve poze i zuljanje kondoma…muka mi je bilo od toga…. Predlagala sam mu neku trojku ili bilo sta novo… ali nije imalo nikakog poboljsanja…
odlucila sam da se opustim malo i bez njega odem na zurku kod sestrine drugarice na kojoj jako malo ljudi poznajem… Na pocetku sam bila stalno uz sestru i kao u nekom blamu od nepoznatih ljudi… Ali kada se pocelo piti… Vodka za vodkom….do ludila… sestru mi je pokupio neki tip i ja sam ostala sama da pijem.. Prisao mi je neki decko koji me je smarao pricom…ocigledno nije bio popio kao ja… pitao me d ame vozi kuci jer sam pijana a iz mene se samo otrgnulo “necu kuci, hocu da me jebes” ni sama ne znam kako sam to izgovorila… On se samo nasmesio i uhvatio me za ruku…. Izveo me vani, naslonio na auto i poceo me ljubiti…. Uvalio mi je jezik do grla i ja sams e odmah napalila, pocela sam da vlazim od samog poljupca… Kada sam pocela strasno zvaljavim i po malo stenjem gurnuo me u auto… odvezao nas je negdje izvan grada. Dok je vozio spustila sam sediste i legla… Jednom rukom je vozio a drugom me mazio po butinama, dok nije dosao do picke… Zavukao ruku ispod kratke suknje i kada je dohvatio samo cipkane tangice nasmesio se i odmah zavukao ruku u moju natopljenu pickicu… Kroz smesak je rekao uhhh jbt kako je vlazna, hoces da te razvalim od kurca? Ja sam naravno tada potpuno poludela i pocela da mu otkopcavam farmerke. Parkirao se. spustio i svoje sediste, pojacao muziku i zapalio cigaru… nabijao mi je glavu na tvrdu kurcinu i stenjao kao zivotinja…Pusila sam mu kao kurva a on je ponavljao ajdeee kucko pusi ga…. sisala sam ga…mmmm…… Kada se priblizio svrsavanju gurnuo me na moje sjediste i strgao sa mene svu robu….ostala sam gola, rasirenih nogu i picke zeljne jebanja,,,,stenjala sam…doji…jebi .meee…bilo je jace od mene,….htjel sam kurac u sebi…ni on se nije mogao suzdrzavati….odmah mi ja je nabio do jaja vristala sam….jebao me kao zivotinja…. gledao kako mu kurcina ulazi u picku i smjeskao se drzao me na bokove i nabijao me bez milosti….stiskao sise ljubio ih, jebao me aaaaahhhh……….. On nije znao sta ce priej a ja nisam mogla nista osim da stenjem, vrstim i ponavljam mu jebi meeeee razvaliii meee kurcinooo…. okrenuo me na stomak i jebao u guzu aaaa bol ali slatki bol….Nabijao se na mene dok su mu jaja udarala o moje dupe…..Auto nam je postao usko pa smo izasli i poceli se valjati po travi….tada nam nije bilo kraja…. lizao mi je picku kao najsladji sladoled vristala sam, tresla sam a on je samo jezikom pravio pokrete koji me izludjuju…..ahhhhh….. uvukao mi je dva prsta u picku a lizao mi klitoris mislila sam da cu da poludim od zadovoljstva….okrenuo se na 69 i lizao meee a ja mu pusila kao kurva./…zeljela sam biti njegova kurva… Nismo dozvoljavali da svrsimo prerano…. Jebao me kao da je samo moju picku cekao citav zivot…. vristali smo u prirodi… opet se okrenuo prema meni i jebao me u picku a rukom dirao klitoris….aaaa.tresla sam se….vristala…nisam znala sta da radim sa sobom…. I on je vristao Svrsi kurvo svrsi…. a ja jebiii me kurcinooo….. jebao me dok nisam svrsila, malaksala sam….malo se kao smirio i sa kurcem u meni legao na mene i kad su nam se spojila znojava tela opet me poceo ljubiti…. nastavio je sa laganim pokretima kurca dok me ponovo nije doveo do agresivnosti….pocela sam sama da mu se nabijam na kurac ka drolja….jebao me opet a samo je zeio on da svrsi….jebao me, nije me ni gldao samo u kurac koji razvaljuje moju vrelu i mokru picku…. vristala sam ali mi nije dozvolio da svrsim dok on nije ispraznio kurcinu u moju picku napunio me u mlazovima….stenjala sam od uzitka koji je pricinjala toplina sperme u mojoj picki….kada je zavrsio izmakao se i samo me rukom zadovoljavao….dirao mi je picku iz koje je curila sprema…i gledao me u slatkim mukama sve dok ponovo nisam svrsila….uhhhh…. Legao je pored mene prislonivsi mi kurcinu na dupe i tako smo zaspali….. Ujutro sams e probudila mokra jos uvijek….pa smo mogli samo nastaviti….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Jebačina u vodi i na suvom

MOj decko i ja otisli smo da Novu godinu provedemo u Novom Sadu. Tamo smo bili 10 dana, a jako malo izlazili napolje. Razume se, najlepse nam je bilo u stanu. Trebali smo da odemo na zurku i tako sa velikim broj prijatelja docekamo Novu godinu, ali….
Poceli smo da se spremamo za taj izlazak, otisla sam da se istusiram, napunila sam kadu toplom vodom punom sapunice i legla da odmorim…. ugasilo se svetlo… on je usao… u boksericama…. doneo je svecu i stavio je na jednu policu. Ja sam samo zacudjeno gledala, nikada nije bio preterano romantican. Priblizio se kadi i pitao me “mogu li da udjem u kadu…i u tebe” u tom momentu kroz celo telo prosli su zmarci, podigla sam se malo ipoljubila ga. On je bez oklevanja skinuo bokserice iz kojih je izleteo kurac tvrd i napaljen kad da ce me razvaliti… Ali on se jos uvek suzdrzavao, usao je u kadu i poceo da me mazi… u vodi dodir njegovog kurca po mojim butinama uzasno me je palio, htela sam da vrisem JEBI ME ali sam se suzdrzala… Ljubili smo se strasno, nabijali jezike jedno drugom u grlo i zvaljavili se cak pomalo grubo…. mazio me po ionako velikim sisama, grickao bradavice koje su nabrekle od silne zelje, krenuo rukom po stomaku i sisavsi po picke nije mogao da se suzdrzi nego su mu prsti uleteli u u nju…. tri prsta…..stenjala sam, vriskala od silnog uzbudjenja, vukla ga ka sebi, silno zeljela da me ijebe kao kurvetinu… vrista sam JEBI ME JEBI ME….. on je stenjao drkala sam mu…. okrenuo me gore a on legao na ledja… ali sam se okrenula obratno uvalivsi mu picku u usta i pocela da mu pusim….gurala sam ga do grla lizala glavim sisala ga…isisavala ga….stenjao je… poceo je da mi lize picku, kitoris, izludjivao me…. gurnuo mi je cijelu saku u picku a prstom dirao klitoris sver brze i brze….vristala sammmmm ahhhhhhhhhahhhhhh ……bilo je uuuuuuuuuufffffffff….. kad se sjetim i sad bih da me jebe……..ahhhhhhh….. svrsila sam…i opet i opet….lizao me uporno gurao mi ruku, jezik, svrsio mi je po licu, pa u ustima….. ludala sam od zelje… Vristala sam JEBI ME KURVA JESAM JEBI ME SAMO TVOJA KURVA AHHHHHHH…… gurnu mi ga je odjednom jakoooooooo do kraja… i sve jace i jace… bolelo je… sirio mi je picku sve vise i vise boello je ali sam htela jossss….. stenjao je jebao me jako i neprekidno…. svrsio je u meni…osetila sam toplotu u picki i nisam htela da prestane…. odjednom je ustao, uhvatio me i odneo u sobu bacio na krevet, legao na mene i onako mokri poceli smo da se klizemo jedno na drugom da se ljubimoi lupkamo kurac o picku… okrenuo me, grubo mi podiga guzu i odjadno nabio kurac u nju jebao me… vristala sam…. malo u kurac malo u picku…do iznemoglosti….a sise mi nije pustao iz ruku, cupao ih je stiskao…. jebali smo se do zore… dok nismo izmoreni legli i zaspali…
Kada se sjetim…. najbolji sex u zivotu…. Sada sam se napalila kada se sjetim ahhhhh….evo svrsavam….ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ………..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Jebač

Već sa napunjenih 13 godina znao sam prepoznati značenje svakog od njenih desetak različitih jecaja i uzdaha dok bi je stari rasturao. Do 15-te sam već nestrpljivo iščekivao noći kada će se jebati kako bih uživao i mahnito drkao. Srećom, te noći su u tom periodu moga odrastanja bile jako česte.
Moja mama je bila uistinu predivan komad žene. I dan-danas je, ali godine su ipak učinile svoje. Tada, u kasnim tridesetima, bila je prava bomba. Visoka, vitka plavuša duge prekrasne kose, nježnih crta lica, sa velikim čvrstim grudima, izazovnim nogama i po njenom mišljenju, koje bi svako malo čuo kada bi razgovarala sa starim misleći da ih ne čujem, prevelikim dupetom. Bili smo uzorna obitelj srednjeg staleža, ja sin jedinac, živjeli smo u komfornom stanu sa dvije spavaće sobe koje su bile tik jedna uz drugu, dijelio ih je zajednički zid. Stari je bio u naponu snage, pravi rasplodni bik, krupan, naočit i zgodan. Mene su u tom periodu valjda smatrali malim koji po pitanju seksa ništa ne kuži i koji ide rano na spavanje.
Znao sam prepoznati svaku noć kada će se jebati. Imali su svoj čudni ritual zajedničkog odlaska u kupaonicu još dosta rano, dok nije vrijeme spavanja. S vremenom sam shvatio da im je to neka vrsta fetiša i predigre. Pustili bi vodu da teče na najjače i u kadi i u lavabou, ali se svako malo iznutra začuo zvuk pljeskanja ruke po golom tijelu. Trebalo mi je dosta vremena da shvatim da stari lupa naguženu mamu po dupetu. Katkad bi se toliko zanijeli da bi se odjednom čulo 5-6 jakih udaraca i njeno prigušeno dugo cviljenje na rubu urlika. Nikada nisam smogao dovoljno hrabrosti proviriti kroz ključaonicu kupaone da vidim sve što rade, strah je bio prevelik. Ne toliko strah od kazne ili srama ako budem uhvaćen , koliko strah da će tu biti kraj mome uživanju u njihovim igricama. Nakon toga čina i maminih jecaja stari bi uvijek prvi izlazio iz kupaonice a mama par minuta za njim. Ja bih, kao, ubrzo bio umoran, pozdravio se s njima i otišao u krevet. I tada- najljepši dio moga seksualnog odrastanja- iščekivanje nastavka. I tu je postojala ustaljena rutina. Nakon otprilike četrdeset minuta prvo lagano otvaranje mojih vrata i mamina provjera jesam li zaspao, pola sata nakon toga još jedna detaljnija provjera sa ulaskom u sobu i pokrivanjem mojih, slučajno otkrivenih nogu. I onda- uživanje. Oboje odlaze u sobu, zatvaraju vrata i lagano kreću. Uvijek su razgovarali dok se jebu i to me posebno palilo. Ispočetka jedva čujan i nerazumljiv šapat koji bi polako prerastao u nekontrolirane uzdahe, naredbe i psovke. Stari je obožavao mamino pušenje, govorio joj je tačno šta da radi. ” Polako, lakše, samo po vrhu ga cuclaj, jooj”. Ja bi dotad već bio nslonjen na vrata s nabreklim kurcem u ruci, boreći se da ne mislim na lupanje srca u ušima što mi je ometalo slušanje. ” Lezi i otvori usta”- rekao bi joj već potpuno glasno i zapovjednički. Čuo bi kako joj ga stavlja i vadi, sve brže i brže dok se ona guši i grglja i svako malo duboko udiše zrak. Nabijao bi joj ga dugo i mlatio njime po njenom licu naređujući joj da drži usta otvorena. Onada, obično bez puno riječi, komešanje i namještanje u krevetu. I mamin poznati predivni uzdah dok joj ga prvi put zabija. Nakon toga bi se čula samo ona, stari ga je zabijao, a ona stenjala, dahtala i prostačila. ” Jebi me ljubavi, too živote, nemoj nikada stati molim teeee!”- stenjala je i cvilila. Bili su savršeno uigrani, mama bi se potpuno utišala neko vrijeme dok je on pojačavao ritam, a onda bi prosiktala- ” Sada, sada, jakooo!”- i on bi joj ga počeo divljački zabijati tako jako da sam čuo svaki udarac njegovih jaja po maminim slabinama. A taj njen zvuk dok je svršavala… nešto neopisivo. Ostajala bi potpuno bez zraka, trebalo bi joj po nekoliko minuta da dođe sebi. A ona ispočetka, samo glasnije i žešće. Svršavala je sve češće kako bi jebanje odmicalo, stari ju je stvarno razvaljivao. A finale je bilo neopisivo. Stari, već zadihan i pri kraju snage, naredio bi joj da se naguzi, ponekad bi je i bez riječi prestao jebati i sam je okrenuo u jednom potezu dok je mama glasno cvilila. I onda predivno, ritmično i sve jače lupanje njegovog dlana po maminoj guzi, nastavak onoga iz kupaone. ” Hoćeš jače”- uvijek isto pitanje i uvijek jednak odgovor- ” Jače, molim teee”. ” Hoćeš još jače?” ” Najjače molim teeeee!” Lupao bi je tako jako i žestoko dok nije počela plakati, a onda bi rekao- ” Okreni se, evo ti ga pičko moja, svršavam kučko, otvori usta, otvori ih jako kučko”, i tako nabijajući joj ga u usta do jaja svršio bi dok se mama gušila u njegovom kurcu i spermi. Ja bih do tada već bio svršio 3-4 puta, a zadnje svršavanje bi uskladio sa ovim od starog.
Ali, sljedeća stvar koja se desila je nešto što je u potpunosti promijenilo moje shvaćanje seksa, donekle i života općenito, i što je vjerovatno usmjerilo moje seksualno ponašanje sve do danas. Nešto što me toliko šokiralo i uzbudilo do te mjere da sam od tada u potrazi za tom vrstom uzbuđenja. Uzbuđenja od kojeg ti se povraća i zbog kojeg padaš u nesvijest.
Petak navečer, noć koju nikada neću zaboraviti. Znao sam da će se jebati, ali nešto je bilo drugačije. Previše ozbiljnosti, nervoze, prikrivenog uzbuđenja, bez ritualnog odlaska u kupaonicu na lupanje guze. Odlazim na spavanje kao i obično i čekam ustaljenu proceduru. Međutim, predugo vremena ništa se ne dešava, pomislim da sam se preračunao i da neće biti ništa te se lagano predajem snu. Budi me lagano otvaranje i zatvaranje vrata moje sobe, ipak prva provjera. Pa onda opet dugo, dugo, predugo vremena ništa. Napokon čujem šapat u hodniku, i stari i mama su tu, još jedno otvaranje i zatvaranje vrata. Čujem starog kako joj govori u hodniku- ” Obuci ono i lezi “. ” Hoću li gaće oblačiti?”- upita mama. ” Nemoj, samo ono i spavaćicu i lezi”. Stari odlazi, zatvara vrata, čujem mamu kako se presvlači i liježe. Stari se ubrzo vraća, ulazi kod nje i uzbuđenim glasom govori- ” Da vidim, digni spavaćicu i raširi noge”. ” Jesam dobra?”. ” Diraj pičku, nemoj prestajati, diraj je, tako”. ” Jesam dobra?” ” Trljaj je, ne smiješ prestati dok se ne vratim, je li ti jasno?” ” Ide li?”- upita ga mama. ” Stiže. Jesi li čula šta sam ti rekao?” ” Aha”,kaže mama tiho i već lagano stenjući. Stari opet ode i zatvara vrata, mamu jedva čujem kako se povremeno namješta i uzdahne. Ništa mi nije jasno. Ali je moj tinejdžerski kurac nabrekao i sluti nešto specijalno. Nakon valjda 5-10 minuta čujem lagano otključavanje i otvaranje ulaznih vrata. Nakon toga ništa, muk i tišina desetak minuta. Napokon, otvaraju se vrata hodnika, čujem lagano šaptanje i otvaranje vrata njihove sobe. Tajac. Nepoznat muški glas govori- ” Jebote koji komad, koja pička”. Mama se potiho smijulji i pita- ” Sviđa ti se?”. ” Jebote, uf”- kaže glas. ” Raširi još noge, digni ih gore i diraj je”- reče stari. ” Jesam, sva je mokra, pogledaj je, ne mogu više!”- prostenja mama. Začuh otkopčavanje hlača i skidanje, te starog- ” Nećemo ovdje, idemo ovamo u dnevni”. I šutke izađoše, zatvoriše vrata od sobe, pa nakon toga i vrata što vode u dnevni. Šok! Gaće su mi bile potpuno mokre, svršio sam a da ga nisam ni dodirnuo, sav sam se tresao u krevetu. Digao sam se, hodao po sobi, naslanjao uho na vrata i zidove u sobi u nadi da ću nešto čuti. Ali ništa, samo povremeni zvuk koji ne razaznajem. Sjednem i skupljam hrabrost. Otvaram vrata sobe što tiše mogu, prelazim hodnik u 5-6 koraka i dolazim do vrata. Već jasnije čujem meškoljenje i glasove, ali srce mi lupa tako jako da mi se muti u glavi i ništa ne razumijem. Saginjem se i virim kroz ključaonicu. A tamo, kao da su se namještali tako da ih mogu najbolje vidjeti kroz uski otvor ključaonice. Mlađi, krupni momak mlati ogromnom kurčinom po maminom licu dok ona kleči na podu u raskopčanoj spavaćici, stari hoda oko njih i navlači svoj nabrekli kurac. Osjetim vrućinu u stomaku i glavi, oteturam se do sobe, pritvorim vrata i povratim na pod. A moj kurac povrati svoju porciju sjemena u ogromnim mlazovima, dotada nisam ni znao da može tako eksplodirati. Mislio sam da ću umrijeti, legao sam u krevet i počeo se tresti. Srećom, prvi osjećaj zbog kojeg sam se pribrao bio je oprez. Što ako su me čuli? Čekao sam neko vrijeme, a kada sam vidio da se ništa ne dešava idući osjećaj koji je prevladao bila je znatiželja. Pa neću valjda ovo propustiti? Tek tada primjećujem da uopće nisam zatvorio vrata svoje sobe do kraja, opet skupljam hrabrost i ponovno izlazim u hodnik i saginjem se. Gledam kroz ključaonicu i oper predivna slika. Mama je na leđima na podu, potpuno gola, samo sa kurvanjskim crnim halterima, stari je raskoračen iznad nje i drži joj raširene noge u zraku, a momak zabija svoju ogromnu kurčinu u njenu ljepljivu dlakavu pičku. Koje dobro tijelo, koje divne klateće sise, koja prekrasna dlakava pička u moje mame. Momak stalno mijenja ritam, mama cvili i stenje, ispušta zvukove koje nisam čuo nikada do tada. ” KO-JI DO-BAR KU-RAC! KO-JI DO-BAR KUU-RAAC!”- mrmlja isprekidano i u ekstazi. Postaje sve glasnija i luđa, bliži se vrhuncu. Ostaje potpuno bez daha, samo vrti glavom lijevo-desno i mlatara nogama koje stari čvrsto drži u zraku. ” Sad je jebi, brže, sad je razvali, ne vadi ga”- galami stari. ” Svršiću, ne mogu!”- viče momak iskolačenih očiju. ” Svršavaj u nju, slobodno, ne staj, napuni je, sad, sad, jače!!” Momak pusti kočnicu i uz nenormalno dahtanje počne se sjurivati u nju svom snagom. Mama se bez glasa tresla i trzala, kada se momak počeo prazniti uz glasno stenjenje ispustila je takav urlik da mislim da se čitava zgrada probudila. Zabio joj ga je do jaja ali u laganijem ritmu još par puta, a ona ga izvadio. Strašan, debeli, veliki kurac, kurac od mog starog je izgledao smiješno pored njega. Bio je sav bijel i ljepljiv od sperme i njenih sokova. Stari pusti mamine noge koje padoše na pod kao oduzete, mama se i dalje uvijala i stenjala, mislim da je još uvijek svršavala. Stari je okrenu na stomak i podiže je u klečeći položaj. Mogao sam jasno vidjeti njeno predivno čvrsto dupe za koje je govorila da je preveliko. Stari ga počne mijesiti i lagano udarati okrećući se prema momku koji je oduzet ležao pored njih. ” Dođi ovamo, udaraj je u jedno a ja ću u drugo”. Počeše je ritmično i jako lupati, momak je jako povuče za kosu, ona urliknu, a on ne puštajući je – ” Voliš li ovo kučko?” ” Volim, obožavam, kučka sam, pričaj mi!” ” Evo ti kučko, evo ti još jače, guzica ti je savršena i crvena, sviđa li ti se moj kurac kurvo, sve ti se cijedi iz pičketine od mog kurca!” ” Sviđa, savršen je živote, najbolji!” Stari je to slušao, sav se zajapurio, mislio sam da će eksplodirati. ” Okreni seee!”- naredi mami, ona se u sekundi okrenu i sagnu, on je primi za glavu objema rukama i zabi joj ga do jaja u njena usta. Svršavao je najduže do tada, mama je slinila i grgljala dok joj se sperma i slina cijedila iz usta. Još se par puta trznuo i izvadio ga i svi su legli na pod cvileći. Digao sam se, ušao u sobu, zatvorio vrata, uzeo majicu koju sam skinuo i pobrisao svoju bljuvotinu i spermu koju sam izbacivao po sobi ranije, otvorio prozor, legao i pokušao zaspati. Samo pokušao. Bio sam previše uzbuđen da spavam. Ali i prazan. Bez obzira na svoje godine znao sam da sam doživio seksualno najuzbudljiviji trenutak života. Otada pokušavam ponoviti taj osjećaj. Bio sam par puta blizu. A opet, ni blizu…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Planinari

Popeli smo se na vrh planine, gledajuci dole. Izgledalo mi je da je suma kilometrima udaljena od mene.
Ovde nije bilo nikakve civilizacije koliko su mi oci mogle videti. Duboko sam udahnula istinski vazduh i okrenula glavu pogledavsi svoga brata Nikolu. “Ima li ikakvog znaka, od njih?”…upitala sam ga.
Nikola, moj stariji brat sumnjicavo je zavrteo glavom….. “Izgleda mi da ovde niko nije dolazio godinama, pokusacu ih pozvati ” …rekao je i posegnuo za mobilnim.
“Ima li signala?”…upitala sam , potpuno zbunjena… “Ne vidim razloga zasto nebi bilo”…
Nikola je poceo razgovarati na mobilni i ja sam lovila samo delove njegove konverzacije. Gledala sam sume ispod planinskog vrha na kom smo stajali. Celi smo dan potrosili da se popnemo na ovu planinu jer smo se dogovorili da se tu nadjemo sa Cecom i Vladanom nasim zajednickim prijateljima. Njih dvoje su zajedno vec dve godine i bili su clanovi naseg planinskog kluba.
Cesto smo odlazili ucetvero na vikende u planini. No, ovaj put ih nije bilo na vidiku. Cula sam “click off” Nikolinog mobilnog i upitno sam ga pogledala.
“Ivana, oni nece doci. Vladanov brat je iznenada odlucio da se zeni i vikend ce provesti na njegovom zuru, a ne sa nama u planini”…rekao je Nikola sa vidnim razocarenjem na svom lepom licu.
Pogledao je nebo, pocelo je tamniti….Spustao se prvi mrak…
“Hocemo li nazad ?”…upitao je Gledala sam siprazje ispod sebe pokusavala nazreti put ali nije se videlo nista. “Prekasno je”…. rekoh…”Moracemo sacekati jutro”…. “U pravu si ” …slozio se Nikola….”Ionako nas kuci ne ocekuju preko vikenda”…. “Ne zelim ici kuci, cekala sam dugo da otopli i sada mi je glupo da se vratim a da nisam ni zaplivala u jezeru”….rekla sam i poceli smo se spustati. Mesto gde smo rado kampovali nije bilo puno udaljeno od vrha. Pola sata hoda nizbrdo. Imali smo vrece za spavanje u nasim rancevima i hranu za dva dana. Brat je bio stariji od mene 2 godine. Navrsio je 23 pre mesec dana. Tamnokos, visok oko 186cm, plavih ociju, privlacio je devojke, a mnoge moje prijateljice su me molile da ih upoznam sa njim.
Ja sam bila dosta nalik na njega, imala sam kracu ravnu kosu, izrazito crnu, plave oci i ten boje meda. Visoka sam 178 cm, a vecina od moje visine bila je u mojim dugim nogama.Bila sam zadovoljna svojim telom narocito guzom i sisama koje su bile jake “trojke”.
Kada smo stigli do jezera raspolozenje nam se vratilo. Utolili smo glad sendvicima i sokovima uz nase svakodnevno bockanje vezano za moje momke i njegove cure. Suma je ubrzo pocela odzvanjati od naseg veselog smeha i zadirkivanja. Mrak je bio sve gusci. “Idemo na ostrvo, dok se jos vidi “…rekao je Nikola i podigli smo nase prtljage. Ostrvo je bilo jedno malo kameno pescano ostrvce na jezeru sa nesto niskog rastinja. Na njega se moglo doci preko jednog debla, koje je neko tu postavio. Trebalo je znati balansirati na tom deblu ako se ne zelis okupati. Nikola je pazljivo presao prvi i odlozio svoj ranac na pesak. Zatim se vratio do pola debla i rekao mi da mu dodam svoj ranac. Ucinila sam tako i bas u momentu kada je on uhvatio ranac osetila sam kako mi se noga okliznula i da padam sa debla. Instiktivno sam se uhvatila rukama za ranac sto je dovelo da sam prvo u vodu pljusnula ja, zatim moj ranac i na kraju i moj brat Nikola. Voda je bila ledena i ja sam mahnito pocela plivati u zelji da se sto pre docepam kopna. Nikola me sledio i ubrzo smo se nasli na ostrvcu potpuno mokri sa mojim rancem i mokrim stvarima u njemu. Pogledala sam dok su mi zubi cvokotali od hladnoce. Kosa mi je bila mokra. Na materijalu moje majice jasno su se ocrtavale moje grudi i cvrste gotovo smrznute bradavice. Gledala sam Nikolu koji je brzo svlacio mokru odecu sa sebe i zacas ostao u boksericama. Ubrzano je otvorio svoj ranac i izvadio vrecu za spavanje. “Sta cemo sada?”…upitah drhcuci od hladnoce…. “Nemoj stajati kao kip, vec rasiri tvoju odecu i ostalo na zbunje neka se susi”….rece on.
“Pozuri dok nisi dobila upalu pluca”…dodao je ubrzano ravnajuci teren na mestu gde je nameravao rasiriti vrecu za spavanje…. Poslusala sam i skinula se u gacice sireci odecu i opremu po okolnom grmlju. Osusila sam telo i kosu koliko sam mogla, Nikolinim peskirom crkavajuci od hladnoce. On je vec bio pripremio vrecu i rece mi:…”Hajde brzo skidaj to i upadaj”…misleci na moje mokre gacice. Videvsi da oklevam , rece…”Ma daj Ivana, video sam te golu milion puta i nemoj mi sada glumiti, razboleces se!”… “Dobro, ali okreni glavu, nemoj me gledati”…rekoh. Brzo sam srolnala mokre gacice niz butine obrisala nakostreseni busencic pubicinih dlacica i zavukla se u njegovu vrecu za spavanje. “Gotovo!”…objavila sam, jos uvek drhcuci od hladnoce.
Krajickom oka videla sam da se i on oslobodio bokserica i osetila sam kako je njegovo vitko misicavo telo kliznulo do moga u vrecu za spavanje. Kako smo oboje bili izrazito vitki bilo je dovoljno mesta u vreci. On je povukao sve zatvarace i sada smo lezali zapakirani, sami u planinskoj noci. “Ne brini, do jutra ce se sve osusiti”….rece Nikola. Ja sam jos uvek, drhtala, zubi su mi cvokotali iako sam lagano osecala kako nasa tela postepeno zagrevaju unutrasnjost vrece za spavanje. Ramisljala sam o situaciji u kojoj sam se nasla gola u planini sa isto tako golim bratom pored mene. Nisam imala neko preterano iskustvo sa golim muskarcima. Spavala sam samo sa dvojicom u kracim vezama, a po prirodi nisam spadala u cure za jednu noc. Sumsku tisinu povremeno bi prekidali razni zivotinjski zvukovi, najvise nocnih ptica. Bio je potpuni mrak. Po ravnomernom disanju moga brata zakljucila sam da je zaspao. Ubrzo nakon toga zaspala sam i ja.
Moj san je bio dosta nemiran. Otvorila sam oci i shvatila da mi je ponovo jako hladno. Drhtaji hladnoce su me tresli. Hladnoca mi se zavlacila u kosti.
Iza mene na samo pedalj udaljenosti osecala sam toplu radijaciju koja se sirila sa bratovog tela. Pomakla sam se prema njemu potpuno prijanjajuci uz njegovo telo osecajuci Nikolinu toplu meku kozu na ledjima i guzi. “Huh?”…promrmljao je Nikola u snu usled soka izazvanog dodirom mog promrzlog tela. “Hladno mi je , Niki”…pravdala sam se i jace se privila uz njega. Prebacila sam i jednu njegovu ruku preko sebe kako bih na ledjima osetila toplinu njegovih toplih prsiju. On me obgrlio i za trenutak pocela sam se osecati bolje u njegovom toplom narucju. Sklopila sam oci ponovo i utonula u neki polusan. Godio mi je bratov topli dah na vratu. Poceo je neki lagani vetar pa je lisce na granama sumilo i narusavalo tisinu noci. Ritam Nikolinog disanja se promenio. Nije bilo ravnomerno vec drugacije, tesko kao da se u snu bori protiv necega. Ispruzila sam malo noge. Tokom spavanja malo mi se navlazilo medju butinama i razmakla sam ih kako bi mi malo vazduha osvezilo pickicu. Kada sam ponovo skupila noge, gurajuci guzu Nikoli u krilo, osetila sam kako mi nesto tvrdo pritisce guzu. “Niki?”….prosaptala sam…”Imas li erekciju?”….. On je skoro potpuno zaustavio dah i osetila sam kako se njegovo telo odmice od mene, koliko je to prostor u vreci dozvoljavao. Prestrasena od hladnoce rekla sam: “To je u redu, Niki…ne smeta mi. Samo sam pitala. Ugrej me, molim te”…..
Ponovo me obgrlio i privukao k sebi. Ovog puta ruka mu je bila na mojoj sisi i prstima je dodirivao moju promrzlu bradavicu. Od dodira prosao mi je slatki grc od mojih grudi pravo ka mom medjunozju. Nisam mogla kontrolisati uzdah zadovoljstva koji je izasao iz mojih pluca….Ruka mu je i dalje bila na mojoj cvrstoj dojci…
“Kako si, Iva?…upitao je tiho…. “Dobro sam, samo me nastavi grejati”…rekoh , duboko disuci…
Toplina njegovih ruku sa mojih sisa i bradavica sirila se mojim telom saljuci nepogresive impulse slasti ka mom medjunozju. Slatko uzbudjenje medju mojim nogama sada je postalo nepodnosljivo vruce pa sam malo rasirila noge da mi bude lakse. “Da li si , sigurna?….upitao je Nikola, zauzimajuci u vreci identican polozaj sa mojim telom. “Da”….promucala sam i sama nesigurna u ono sta sam rekla… Nikola je primakao svoju glavu jos blize meni i lice naslonio na moju kosu. Duboko je udahnuo i osetila sam toplinu vazduha na licu.
“Ti si sasvim dobar jastuk, Iva”….promrmljao je.. Jasno sam osecala pritisak njegovog tvrdog kurca na guzi. Impulsivno sam da to izbegnem jos jednom rasirila noge. Tada mi je njegov veliki kurac zaronio izmedju butina. Stisla sam noge brzo i sada mu je kurac ostao zarobljen izmedju mojih bedara. “Da li je ovo u redu?…upitao me misleci na poziciju svog penisa “Sve sto me greje sasvim je u redu”…rekla sam.
Nije mi vise bilo hladno. Naprotiv! Znojila sam se….. “Da”…prosaputao je on i osetila sam kako lagano pokrece kurac stisnut izmedju mojih butina. Pokreti su bili tako lagani da sam ih jedva mogla registrovati. Ruke su mi bile zarobljene pri telu, ispod njegovih ruku koje je obmotao oko mene. Malo sam se otimala dok nisam oslobodila jednu svoju ruku koju sam spustila na svoju pubicinu zonu. Nervozno sam razmakla pubicine dlacice i dodirnula usmine svoje vrele picke dok je Nikola nastavio trljati svoj kurac izmedju mojih butina. Osecala sam kako mu je kurac bio nabrekao i debeo, nikad nisam ni zamislila da kurac moze toliko narasti kod erekcije. Prstima sam razmakla usmine picke kako bih oslobodila klitoris i pocela sam ga nezno trljati. Moj mali klitic tako je natekao i ovlazen sokovima picke prosto je vapio za dodirom. Sada sam se i ja pocela pokretati u Nikolinom krilu napred nazad osecajuci kako se njegov tvrdi kurac zario izmedju mojih vlaznih butina. Sa jednom rukom drzeci me pripijenu uz svoje vrelo telo, moj brat je pomagao mojoj zaposlenoj ruci tako sto je poceo glavicem kurca trljati vlaznu pukotinu izmedju mojih nogu. Prestala sam u istom trenu, oklevajuci, nesigurna da li zelim izaci u susret svom bratu i nastaviti masturbirati dok mi njegov kurac dodiruje vrelu picku. “Neeee….”…prosaputao je Niki pritiskajuci svoje lice uz moj vrat. Zelio je da nastavim masturbirati. Mogla sam osetiti njegov dah na mom senzitivnom vratu te sam ponovo uzdrhtala i nastavila sam trljati prorez picke o njegov nabrekli kurac. Brat je moju ruku prekrio sa svojom. Iz mene su potekli sokovi bez ikakve mogucnosti kontrole kada sam osetila bratov srednjak na usminama vagine. Njegov dugi srednjak razmaknuo mi je unutrasnje usmine i sada ga je gurao i vadio iz mene, jebao me sa prstom.
Stenjala sam ubrzavajuci pokrete mog prsta oko klitorisa freneticno ga trljajuci osecajuci da se priblizavam snaznom orgazmu o kakvom nisam mastala niti u mojim najdivljijim snovima. Svrsiti cu sa bratom! Njegov kurac je i dalje pumpao izmedju mojih vlaznih nogu. Rasirila sam bedra ponovo podizuci jednu nogu visocije. Prebacila sam nogu preko njegovog boka, otvarajuci mu se. Zgrabio je moju nogu cvrsto trljajuci kurac snazno o moje usmine. Osecala sam da mi je climax blizu i prestala sam trljati klit. Bila sam uzbudjena preko svake mere. Niti u godinama apstinencije nisam osetila takvo uzbudjenje. Moj brat je i dalje trljao moje medjunozje svojim tvrdim kurcem pritiskajuci veliki glavic na otvor moje vlazne picke, klizeci sa njime do mog klitorisa. Nisam vise to mogla podnositi te sam posegnula rukom dole, zgrabila njegov kurac uvodeci ga u sebe.
Nikola je uzdahnuo kada je osetio kako moja vrela picka obuhvata njegovu batinu i usisava je u sebe. Grudi su mi nabrekle, disala sam tesko nabijajuci se na njegov kurac dok me potpuno nije ispunio. Klizila sam gore dole uzduz tvrde kurcine osecajuci kako mi debeli glavic siri zidove vagine. Rukom sam posegnula za njegovim jajima punim sperme i pocela ih nezno draskati. Bila su potpuno mokra od mojih sokova. Ponovo sam rukom posegnula ka svom medjunozju i pocela trljati klitoris pozurujuci svoje telo prema orgazmu koji se nezaustavljivo priblizavao. Celo telo mi se treslo, misici grcili picka mi se stezala oko bratovog kurca. Osecajuci kako mu misici moje picke stezu glavic, Nikola je dahtao i osetila sam kako se nekontrolirano trza i kako mu seme navire iz kurca preplavljujuci unutrasnjost moje vagine. Vreli mlazevi njegove sperme zarili su mi utrobu i prebacili me preko granice uzbudjenja te sam i ja pocela svrsavati snazno….
Nakon sto me climax prosao kada su se trzaji nasih tela smirili vratila sam se u realnost. Shvatila sam da sam se upravo izjebala sa svojim rodjenim bratom, moja krv, moje meso. U vreci za spavanje daleko u planini njegov kurac je bio jos uvek zariven u moje telo. “O, moj Boze”…uzdahnula sam udaljavajuci se od njega….
Osetila sam kako je Nikolin kurac ispao iz moje picke sto je prouzrokovalo da iz moje prepunjene vagine potece sperma pomesana sa mojim sokovima namakajuci mi medjunozje i butine. “Ovo sto sam napravila bilo je……tako……uzbudljivo” …zakljucila sam i sklopila oci. Osetila sam umor. Brat me jos uvek drzao u zagrljaju. Njegov kurac je bio na mojoj guzi jos uvek tvrd i klizav. Nije me bilo briga. Utonula sam u san.
Probudile su me suncani zraci upereni u moje oci. Dok sam pospano zmirkala osetila sam da me brat jos uvek drzi u zagrljaju. “Kako si spavala?”…prosaptao je u moje uvo. “U pocetku slabo, ali kasnije vrlo dobro”…odgovorila sam “Ja nisam mogao spavati celu noc”…rece on. Otvorio je vrecu i izvukao se iz nje. Bacila sam radoznao pogled na njegovo prelepo golo telo i zadovoljno se osmehnula. On je proveravao stanje nase odece i rece: “Jos je malo vlazno ali do podna ce se potpuno osusiti.” Navukao je boxerice.
“Dodaj mi majicu i gacice”…zamolila sam ga Kada sam se obukla protegla sam ruke i noge utrnule od tvrde podloge na kojoj sam spavala. Nakon intime sa bratom telo mi je bilo nekako relaksirano.
“A sada sestrice hocemo li krenuti kuci?”…upitao me Nikola. “Ne”…rekoh…”Ostajemo ovde jos jednu noc”…..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Mira i Ana

Mira upali TV, i reče Ani: ”Dođi ovamo…” Leže na krevet, levu ruku stavi preko jastuka tako da Ana spusti glavu na nju. Prekrstila je ruke na stomak, a Mira prebaci svoju desnu ruku preko njih. Dodirivala joj je dlanove i sve joj se više približavala.
-Ja bih da spavam…umorna sam…-reče Ana, lagano sklapajući očne kapke.
-OK…ako i ja ne zaspim probudiću te kad budeš trebala da pođeš…
Mira nije prestajala da je mazi, a to poče i Ana njoj.
-Golicaš me…-reče Mira osmehujući se. Ana se samo nasmeja i nastavi dalje.
Mirina ruka se lagano sa Anine ruke pela na njene grudi. Ana se nije bunila i Mira je pomazi po sisi, ali brzo spusti ruku. Ana još uvek nije reagovala.
Još neko vreme su se tako ćutke mazile na krevetu. A onda Mira, sada već sigurnije, stavi ruku na Anine sise i poče da ih miluje.
-Izvini…malo sam se napalila…-Reče Mira kad je shvatila da je Ani malo neugodno.
-Ma ništa strašno…-odgovori Ana malo opuštenije, i pođe rukom na Mirine sise. Mira je nosila modro-plavu majicu i sise joj se nisu videle, ali Mira je imala prekrasan pogleda na Anine velike sise ispod bretel-majice.
Mira je, žmureći, prstom desne ruke tražila Anine bradavice. Ana ispusti tihi jecaj. Mira povuče ruku k sebi. Obe otvoriše oči i malo se udaljiše jedna od druge. Mira joj stavi ruku na rame, a Ana njoj da čvrstu veliku guzu, i kao po komandi usne im se spojiše u poljubac. Pa još jedan, pa još jedan…Ljubile su se i mazile. Ana prebaci svoju ruku na njenu kosu i poče da je miluje. Mira je zavlačila ruke ispod njene majice. Onda, Ana se okrenu na leđa. Mira joj par puta rukama pređe preko grudi, a onda lagano izvuče njene sise napolje. Mirina majica je imala tri dugmeta, Ana ih raskopča i njene sise sevnuše na svetlost dana.
Mira je već gotovo bila uzjahala Anu. Ona je polako odgura sa sebe, uz njenu pomoć skinu majicu , i počeše se ljubiti.
-Miro…šta mi to radimo…
-Ništa srećo…uživamo…
-Zar ovo nije greh…
-Ma kakav greh, u svakoj pravoj ženi čuči jedna lezbejka…
Nastaviše se ljubiti.
NASTAVAK SLEDI VRLO BRZO…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Moja jedina - I dio

Sjedim u baru u lobiju hotela nervozno pripaljujući zadnju cigaretu iz kutije. Čekam ga. Došao sam skoro sat vremena prerano, djelomično zbog toga da popijem par pića i da se opustim, a više zbog toga što sam želio zauzeti dobru poziciju da ga što bolje promotrim kada bude dolazio. Volim promatrati.
Čekajući ga razmišljam jesam li odabrao pravoga. Na moj oglas, očekivano, javilo ih se na desetine, ali svega trojica koji su ušli u moj uži izbor i koji su zadovoljavali sve kriterije. Koji su, da se razumijemo, bili jako visoki. Moja jedina zaslužuje samo najbolje. Uvjeravam sam sebe po stoti put da je Leon, kako je rekao da se zove, najbolji izbor. Bili smo u kontaktu već par mjeseci, uvjerio sam se da nije bio neki bezvezni drkaroš bez iskustva, poslao mi je na stotine slika svoga tijela i jedan tajno snimljeni video njega kako svojom debelom, obrezanom kurčinom od kojih 25 cm dugo uništava neku stariju debeljuškastu damu. Pravi pastuh, umjereno nabildanog tijela sa savršeno isklesanim trbušnjacima, na što je otkad je znam moja jedina posebno otkidala. Zadnjih desetak dana sam s njim kontaktirao isključivo telefonski, to je bio finalni test gdje sam ostao iznenađen koliko je otvoren i iskren u želji da na svaki mogući način zadovolji moju jedinu. A vidio je samo jednu njenu sliku i izgubio pamet.
Petnaestak minuta ranije od našeg dogovora napokon stiže. Stoji par sekundi na samom ulazu, smiren i samouvjeren. I jako zgodan, baš kao na slikama. Uhvatio je moj pogled odmah me prepoznao po opisu koji sam mu rekao, kimnem mu glavom i on lagano priđe stolu. Stisak njegove ruke kod upoznavanja je bio, blago rečeno, upečatljiv, imao je ogromnu, jaku ručerdu. Par uobičajenih komentara o kiši koja neumorno lije već peti dan. Prelazim odmah na stvar, previše sam nervozan da bih više čekao.
” Slušaj, da ne dužimo puno, manje-više znaš sve šta tražim, sve je zasad OK, jesi li za da dogovorimo detalje?”
” Naravno, pa ne bih bio tu da nisam. Slušam.”
” Prekosutra navečer, subota, jesi li slobodan?”
” Jesam.”
” Rezerviraćeš nam ovdje sobu na svoje ime, dođi oko 9, pokupi ključ i javi mi broj sobe. Raskomoti se, pripremi lagano tu svoju batinu i čekaj. Poslaću ti je samu gore.”
” Hoće li htjeti sama? Rekao si da je malo nesigurna u sve ovo.”
” Prepusti to meni, ako je ona možda i nesigurna njena pička sigurno nije. Zadnjih par jebanja, od kada sam joj rekao da sam joj odabrao jebača, svršava ko luda, iz pičke joj teku mlazovi. Njena pička će je voditi do tvoje sobe, ne njen mozak.”-rekoh mu sa smješkom. On se lagano uzvrpolji te prebaci nogu preko noge. Digao mu se, to se jasno vidjelo na njegovim uskim, pripijenim farmericama. Ogromna, nabrekla izbočina.
” U redu”- reče- ” dogovoreno. Jesi li joj napokon pokazao koga si izabrao?”
” Ne. Mislim da jedan dio njenog mozga još uvijek misli da se ja šalim. Ovako će joj biti slađe. Slušaj, jedna bitna stvar. Kada dođe gore ne smiješ je jebati dok ja ne dođem. Sve ostalo joj radi, daj joj da ti ga puši, u tome je najbolja. I liži je onako kako sam ti opisao, svršiće ti na jeziku ako budeš pažljiv. Ali joj ga ne smiješ staviti dok ja ne dođem.”
“Dogovoreno.”
” Ja idem, rezerviraj sobu po dogovoru, ne brini se oko troškova, ja sve pokrivam kako smo se dogovorili.”
“OK, ja ću ostati još par minuta da završim piće.” – reče. Ostaćeš ti i malo duže od par minuta dok ti ta oteklina među nogama splasne, pomislih.

Subota predvečer. Vozim djecu kod njene mame na spavanje. Ja i moja jedina imamo dogovoren bračni izlazak u grad. A izlazili smo često, pogotovo otkada su djeca malo odrasla pa ih bez brige možemo ostaviti kod njene mame na spavanju. Uglavnom su to bila lijepa, otmjena mjesta, restorani, galerije, kazališta, ali ponekad i birtije u kvartu. Obožavao sam je pokazivati svima, od uglađene gospode do kojekakvih skorojevića i probisvjeta. Svi su je gutali pogledima, moja jedina je predivna. Nije mršavica, naprotiv. Svaka njena oblina je na svome mjestu, uži struk a ispod njega velika i čvrsta guza, sise i bradavice koje neuspješno pokušava obuzdati i prikriti, šta god obuče na sebe one neumorno strše uvis. Lice anđela sa punim usnama stvorenim za pušenje i duga crna frčkava kosa. Stvorena za jebanje. Uživala je u jebanju sa mnom, svršavala je kao sumanuta, uvijek mi je govorila da joj pored mog kurca nijedan drugi ne treba. Ali nakon 9 godina braka i još 3 godine hodanja ja sam znao da njenoj pički i guzi treba nešto puno više.
Parkiram auto ispred zgrade i zovem je da siđe. Silazi i ulazi u auto sa usiljenim osmijehom na licu. Te crne iskrene oči bile su prepune straha i uzbuđenja. Izgledala je savršeno, obukla je ono što sam joj rekao. Usku, pripijenu bijelu haljinicu koju sam joj kupio samo za ovu prigodu, sama je nikada ne bi odabrala, bila joj je prekurvanjska.
Bili smo tihi, znala je gdje idemo, rekao sam joj već onu večer kada sam se dogovorio s Leonom. Na moje iznenađenje, nije ništa puno komentirala niti prigovarala, svoj prešutni pristanak je dala puno ranije i valjda je znala da je sada gotovo i da nema povratka.
” Što šutiš?”- pitam je kada smo već bili blizu hotelu.
” Tako. A šta da pričam?”- odbrusi nervozno.
” Koji kurac si nervozna? Ja sam s tobom, smiri se i opusti.”
” Neću da se smirim. I nisam nervozna. Napaljena sam!”- ošinu ko iz topa. Kurac mi odmah poskoči, ovo je zadnji odgovor koji sam očekivao.
” Digni suknju gore i makni gaćice ustranu.”
Poslušno, kao i uvijek kada nešto od nje tražim, lagano se zadignu u sjedalu, zadiže suknjicu i pomakne crne svilene tange. Svježe obrijana pička sa ostavljenom tankom crnom crtom dlačica iznad nje bljesnu preda mnom. Pružim ruku i pređem prstom po njenom otvoru, bila je užarena i potpuno mokra. Želio sam joj uvaliti prste unutra, znao sam da bi odmah počela špricati sokove po sjedalu. Ali nisam htio, čuvao sam je za Leona. Šutke joj vratim gaćice na mjesto, ona popravi suknju, već smo bili blizu. Stiže mi i poruka, broj sobe je 408.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Moja jedina - II dio

Parkirao sam u najudaljeniji dio garaže hotela. Liftom odlazimo u bar. Za razliku od prošlog puta kada sam bio sa Leonom bilo je dosta ljudi. Koračala je ispred mene prema prvom slobodnom mjestu u baru. Odavno je navikla ići prva, znala je da obožavam gledati njeno divno dupe dok hoda. A tu noć njeno dupe je bilo božanstveno za gledati, tek pri jačem svjetlu hotelskog bara shvatio sam koliko je njena bijela haljina prozirna, jasno se se vidjeli njeni veliki, čvrsti guzovi i crne tange koje ih razdvajaju. Svi pogledi su plazili po njoj dok je sjedala za stol. Pogledam na sat, 9 i 15. Savršeno. Naručujemo piće i ne progovaramo ni riječi par minuta.
” Je li on već ovdje?”- upita nervozno, naoko usput i nezainteresirano, pogledavajući po prostoriji oko sebe.
” Nije. Gore je u sobi. Čeka te.”
” Čeka me? Misliš čeka nas?”
” Ne. Čeka tebe. Samu. Ja ću doći kasnije.”
” Molim?! Pa ti stvarno nisi normalan! Znaš da i ovo na šta sam pristala radim zbog tebe i tvoje bolesne mašte.”- prosikta unoseći mi se u lice.
” A sada bi još trebala ići bez tebe sama u sobu nekom bolesnom manijaku koga ne poznajem, ne pada mi na pamet, ti si stvarno kreten.”
” Slušaj me sad dobro i da slučajno nisi progovorila ni riječi više, napraviću ti ovdje scenu koju ćeš čitav život pamtiti. Radim ovo zbog sebe i svoje mašte, ali i zbog tvoje nezasitne pičketine droljo.” Slušala je razgoračenih očiju. ” Napaljena si do jaja, pička ti je mokra, sve se cijedi iz nje, svršila bi samo da te dotaknem, kladim se da je fotelja na kojoj sjediš već vlažna. I ne čeka te nikakav bolesni manijak nego zgodan frajer koga sam ja birao, sa kurčinom o kojoj maštaš dok se jebeš sa mnom, rasturiće ti pičku. A sada ustaj, soba 408, čeka te. I javi se na telefon kada te budem zvao.” Vidjela je da je vrag odnio šalu i da ne vrijedi proturiječiti. Zbunjeno ustade i brzim korakom ode do lifta. Ostadoh sam nekih desetak minuta, platim piće, spustim se u garažu i ulazim u auto. Spuštam hlače do gležnjeva i gledam svoj nabrekli kurac kako pulsira u ritmu moga srca, počinjem ga lagano navlačiti. Jedva okrećem njen broj, prsti su mi znojni i ruke mi se tresu od uzbuđenja. Čujem otvaranje linije i njeno isprekidano disanje. ” Pričaj mi sve, baš sve, šta ti radi?”- mahnito joj naređujem. ” Sjedim na njegovom licu, liže mi pičku srećo… mmmmmm…. skroz lagano, najlakše, samo po klitorisu molim tee, takooo, jaooo, lice mu je mokro, curi sve iz nje, sre-ćo svr-ši-ćuu, toooo, hajdeeeee…..” Svršila je i prije nego što sam se nadao. Prestao sam ga drkati, bio sam na rubu, nisam ga smio više ni dodirnuti. Znao sam šta slijedi, nakon prvog svršavanja pokazuje pravo lice, njena pička preuzima potpunu kontrolu, moja jedina postaje drolja. ” Daj malo brže, liži je cijelu, daj mi cijela usta, jedi jeee, zabij cijelo lice u mo-ju pičkuuu, bržeee, go-to-va sam joooj….” Oborila je svoj rekord u brzini svršavanja. Prošapta u trasnu- ” Skidaj jebene hlače, daj da ti ga cuclam.” Čujem komešanje i namještanje i njen blaženi uzvik- ” Jaoooo… aaaaaaa… lezi molim te….. srećo divan je, držim ga u ruci, savršen je ljubavi… ogroman i kvrgav, ližem mu ga čitavog.” Čujem njeno halapljivo mljackanje i dahtanje. ” Ovo je najljepši i najveći kurac na svijetu, pušim gaaa…”- nepovezano mumlja i grglja. Sada čujem i Leonove glasne uzdahe užitka. ” To, takoo, super si, super si kučko, dublje ga stavljaj, jače, gutaj ga, tooo…. digni se gore…jebaću te u usta….takoo, miruj kučko, ne povlači se, miruuuj…” Gušila se u njegovom kurcu poslušno držeći slušalicu što bliže, čuo sam kako joj ga jako zabija, predivan zvuk kurca koji razvaljuje njena usta i ulazi joj do grla. Nije mogla disati, kad bi joj ga povremeno izvadio van halapljivo je gutala zrak. Obožavala je kurac u ustima, samo ovaj put u ustima je imala pravog monstruma. U jednom momentu njegovog vađenja kurca zavapi- ” Daj mi ga molim tee, jebi meee, napuni me, moliiim teeee….” Prekidam, oblačim hlače i trčim do lifta. Ne mogu više izdržati. Izlazim u lobi, do drugog lifta koji vodi u sobe ima desetak metara, hlače mi strše visoko uvis od podivljalog kurca, ne mislim uopće o tome i bez trunke srama stišćem pozivni gumb. Četvrti sprat, dizanje traje kao da idem na sto i četvrti. Hodnik desno, zadnja soba. Kucam, Leon proviruje i otvara. Gledam preko njegovih širokih znojnih leđa, moja jedina je nagužena nasred ogromnog kreveta. Noge je razmaknula koliko je mogla, crne tange su pomaknute na stranu, razjapljena, sjajna i mokra pička spremno čeka. Lagano miješa guzom, uvija tijelom, okreće se prema meni. U ekstazi je. Oblizuje usne, gleda me sjajnim crnim očima pohotnice, očima zahvalne drolje. ” Volim te srećo, jako te volim… može li mi ga sada staviti, želim ga jako, želim najveću kurčinu u sebi odmah, hvala ti, super je, najbolji, reci mu da mi ga da molim te!” Skidam odjeću, kleknem uz rub kreveta do nje, gledam njene pohotne, izgubljene oči. Dodirujem joj usne svojim usnama, spremno me privlači i mahnito mi duboko gura jezik. Okus i miris njegovog kurca u mojim ustima. Leon je iza nje, drži svoju batinu u korijenu i mlati po njenim guzovima. ” Daj joj ga. Daj joj ga najjače odmah, razvali moju drolju, jebi je!” Nije mu trebalo ponavljati, namjesti ga i sjuri se u nju do jaja uz urlik olakšanja. Otvorila je širom usta i oči, zabacila glavu nazad i glasno vrištala. Povukao sam joj glavu nazad prema sebi. ” Gledaj me! Otvori oči i gledaj me!! Jebi je, najjače, jebi jeeee!!” Cičala je i vriskala gledajući me suznim očima. Leon joj povuče ruke na leđa i držeći je čvrsto uhvati najjači tempo. Mesnati guzovi su joj se ritmično talasali nakon svakog njegovog udarca. ” Hoćeš da svršim u tebi, hoćeš ga osjetiti još većeg dok pulsira u tvojoj pički kurvo? A, droljo?” – urliče Leon puštajući joj ruke, luđački lupi dlanovima po njenim guzovima i čvrsto ih stisnu pripremivši se za finiš. ” Daaaa…daaaa….hajdeeeeee!!!”. Držao sam joj glavu, lice joj se potpuno ukočilo i izobličilo, ostala je bez glasa, oči je okrenula tako da se vidjela samo njihova bjelina. Moja jedina je bila spremna za orgazam svog života. Bio sam i ja, pridignem se i drkam ga na njenom licu. ” Idem, idem, ideeem, gotoov saaam, evoooo, svršavaaam!!!”- dugo joj je punio pičku dok su iz nje svuda po krevetu špricali njeni sokovi. Napokon i ona pusti glas, vrisnu svršavajući. Prvi ogromni mlaz moje sperme završi na njenoj kosi i leđima, ostatak sam dugo praznio svuda po njenom licu. ” Volim te srećo moja…volim te, hvala ti…” – jecala je u suzama. “Ovo je tek početak ljubavi. Volim i ja tebe droljo moja. Moja jedina.”
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Slatki sokovi bucmaste tašte

Najzad, nazad sam je imao, i sada mi svi problemi izgledaju lako resivi.
Naime, neko mlad kao ja, ugledan, obrazovan, uvek se mora ponasati u skladu sa ocekivanjima drustva inace mozes sve izgubiti. Iako je to veoma licemerno, u dubini duse nosim tajnu koju niko nikad nije saznao, ato je da obozavam starije zene u svojim 50-im, buckaste, sa vecim grudima, sisama i sl. Takva zena naravno moze da me ima kad god hoce, ali kako napraviti prvi korak, uvek su to komsinice, poznanice, starije kolegenice, ali uvek mi je bio problem taj prvi korak!!
Inace, s obzirom da sam u neformalnim braku vec 10-ak godina, bilo je avantura, ali uvek sa nekim drugaricama sa faxa, iz mladosti, nikada ono sto sam stvarno zeleo.
Ali dosao je i taj dan, poslovno me je put naneo u gradic na zapadu Srbije odakle je inace i moja zena. Tamo je inace zivela moja tasta, sama.
Znajuci to, namerno sam otaljavao posao da me uhvati noc i javio zeni da cu u hotel na nocenje, ali naravno ona je to javila tasti, svojoj majci, koja me je odmah pozvala ( sto sam i ocekivao) da nikako ne placam hotel pored njene kuce, zasto da bacam pare bezveze. Malo sam se neckao, da ne smetam, ali naravno to mi je i bio cilj, tako da sam na kraju pristao.
Parkirao sam sluzbeni auto ispred kuce i pozvonio, tasta je otvorila, srdacno se izljubili, izgrlili, naravno meni je na dodir njenih povecih grudi odmah zaigralo telo, a i misli.
Spremila je bogatu veceru, i dok sam je cekao za stolom, dok je ona zavrsavala sa spremanjem u kuhinji imao sam vremena da je lepo osmotrim. Bila je omanja zena u svojim 50-im godinama, ali buckaste gradje, velike guze, ogromnih sisa, koje su se jedva drzale u njenom brusu, poveceg stomacica, ali lepih jacih listova. Nosila je sivkastu kucnu haljinu, ali tananu, ispod koje sam lepo mogao da vidim dezen njenog belog brusa.
Krenuli smo sa vecerom, pricama, vinom i tako do ponoci, kad mi se ona izvinila rekavsi da mora da se istusira, sutra radi,pa se mora odmoriti.
Nastavio sam sa vinom, smisljajuci kako uraditi ono sto sam oduvek zeleo, naime, od kada sam je upoznao, ova zena je predmet mojih fantazija. I dok sam ja tako razmisljao, eto je ona u beloj majici i tanannoj suknjici. DA, bila je bez brusa, odmah sam zapazio ogromne teske grudi, tamne bradavice u polu-probudjenom stanju!
Ja cu spavati-rece
Ti ugasi tv kad resis na spavanje, krevet ti je spreman, a ja cu ovde na trosedu, nadam se da ti ne smetam-rece pruzajuci se ispod prekrivaca.
Naravno da mi nije promako da je skinula suknju i izvukla ispod prekrivaca. Namerno ili ne, u trenu mi se ukaza njena obla, gola, sneg bela guza, ali brzo nestade ispod prekrivaca.
Saznanje da na sebi ima samo pamucnu majcu, na krevetu pored mene, raspomamilo mi je misli, a gospodin debeli iz mojih gaca poceo se buditi. Gledao sam film ali misli su mi bile na polugolu tastu pored mene. Misli, misli- kako, kako- sta ako te izbaci iz kuce i pozali se svojoj kcerci.
Dok sam ja tako razmisljao, ukocen od uzbudjenja, cuo sam ono sto sam najvise zeleo:
Jaooo, kako me bole ledja vec dva dana, nista ne pomaze- rece mi.
Odmah naravno sam primetio priliku i ponudio se da je izmasiram, na sta se ona razmisljala, ipak nije zgodno, ipak smo mi zet i tasta.
Ma daj, zacas cu ja, bol ce brzo proci- rekoh onako nezainteresovano.
Pa ajde malo-pristala je tasta.
Zbacila je prekrivac do visine guze, seo sam na krevet pored nje dok je lezala na stomaku.
Nezgodno je preko majice – rekoh
Jao bas mi je neprijatno – rece podizuci majcu
Ma daj ovo je samo lecenje.
POdigla je majcu, videh da joj sise ispadose na krevet ali praveci se ozbiljan krenuo sam lagano rukama preko njemu neznu kozu, preko celih ledja.
Cudo jedno kako nezna koza za jednu gospodju u godinama- pomislih.
U gacama naravno vec mi je bio vulkan,
Cuteci sam je masirao dobrih pola sata, ustadoh i poceh da se rukama spustam sve nize niz ledja, nije reagovala. Vec sam joj video deo guze, kad mi rece kako lepo masiram i kako joj nista nije skoro ovako prijalo. Nastavih dalje preko guze pa sta bude, cutala je, to je bio znak, desice se…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 255 256 258 259 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 05:27:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.