Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:11:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 251 252 254 255 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26633373 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Bez naslova


U braku sam vec 13 godina i sa suprugom se sex svodio na ispunjavanje bracnih duznosti. Kad god bi vodili ljubav, zamisljao bih je u jebacini sa drugim kako bi mi se digao, zazmurio bih i sex bi bio perfektan, ali kad bi samo ona znala zasto je tako, ubila bi me. Dugo sam razmisljao sta da uradim i kako da ubacim nekog da je jebe sa mnom a da se ona ne naljuti i ne otera me u pizdu materinu.  Sumorno jutro, ja na poslu, kad me trze zvuk mobilnog telefona, pogledah ko je, a ono moj dobar prijatelj Sale. Razmisleh se, sta hoce ova budala ovako rano i javih se. Zdravo druze rece-radis? Ma idi bre u bestraga rekoh, el si naso da me zezas od ranog jutra. Nasmeja se njegovim dobro znanim smehom i rece: ne bre nego mi treba jedna usluga ako mozes sutra. Kakva usluga, pitah ga, a on rece da treba prebaciti neke stvari do Novog Sada, pa posto nema cime da li mogu ja kolima da mu ih prebacim. Pomisleh u sebi: eh do kurca, ko ce toliko da putuje, kad mi se odjednom rodi ideja. Rekoh mu vazi ali pod jednim uslovom! Nasmeja se i pita kojim? Rekoh mu :” kad zavrsim s poslom doci cu kod tebe i reci cu ti”. Vec mi se ideja stvorila u glavi da ih smestim obadvoje na zadnjem sedistu a stvari kao ne mogu u gepeku nego moraju na prednjem sedistu. i vec vidim svoju zenu u minicu na zadnjem sedistu sa svojim prijateljem koji navaljuje na nju a ja kao ne znam i ne vidim nista. Samo je moram nekako nagovoriti da obuce minic!!! Toliko me ova misao popalila da sam morao da otrcim u wc da ga izdrkam. Dodje i kraj radnog vremena. Uputih se pravo u stan prijatelja sa zebnjom hoce li prihvatiti predlog ili ce me isterati napolje. Poznajuci ga verovatno ce prihvatiti jer smo orgijali snjim vise puta samo sto nam to nisu bile zene nego cure koje bi pokupili u gradu! Udjoh u njegov stan a on vec skuvao kaficu. Pricajuci uz kaficu on mi objasni na brzinu o kakvim stvarima je rec. Odlicno pomisleh, mogu na prednje sediste. I dok tako ja razmisljam i srcem kaficu, pita me on o kakvom uslovu je rec. Eeee, trenutak istine !!! Budi sad hrabar i trazi od nekog da ti jebe zenu !!! Ali sta je tu je stisoh zube i pitah ga :”Sale napravio bih svojoj zeni jednu predstavu ali mi ti moras pomoci !! Ok rece, o cemu se radi? Hocu da joj poklonim jebacinu. Pa dobro, sto cu ti ja za to? Pa, hocu da je ti jebes, rekoh kroz zube gledajuci ga pravo u oci.. Ha ha ha ha el si ti lud bre ili me zezas? Ma ne zezam te bre, ozbiljan sam kazi mi da li ces da mi pomognes ili da trazim drugog, a o ovome ni reci nesmes da zucnes nikome inace cu biti ocrnjen dok sam ziv! E sad je vec slozio ozbiljnu facu, razmisli, nasmeja se i rece: “Pa bolje ja da budem taj nego neki covek”. Odlicno, rekoh i krenu da mu izlazem svoj plan: -Tvoje stvari cemo kao da stavimo na prednje sediste jer ne mogu na drugo mesto a vi cete morati nazad. Pobrinucu se da obuce minic i to bez gacica, a ti kad krenemo pocni da je pipas po ruci i butini i uzmi joj ruku pa je stavi na tvoje pantalone da oseti kurac da vidimo da li ce da prihvati igru. Uostalom nema sta da vidimo moras da je nateras da prihvati!! A ja cu da vozim i kao ne vidim nista. Nasmeja se i rece: ”vazi ali ako me otera u pizdu materinu, jebacu ti mater. Ma nece bices ti ubedljiv. Pozdravismo se i ja odoh kuci da saopstim zeni da idemo za Novi Sad na mali izlet. Stigoh kuci, od vrata poljubih zenu sav radostan. Sta ti je rece. Zeno, stalno kukas kako nigde ne idemo, evo vodim te u Novi Sad, hoces? Novi Sad, pogleda me zbunjeno? Da! Treba da prevezemo Saletu nesto i da prodjemo malo, da upoznamo Novi Sad, posto nikad nismo tamo bili. Dobro, prihvati ona sa osmehom i neznajuci sta je ceka. Nego el bi uradila ti nesto za mene. Pogleda me i upita: sta? Ajde sutra da obuces minic kad krenemo i to bez gacica. El si ti lud, zveknu ona. Ma cekaj da ti objasnim do kraja, ne prekidaj me. Posto ja i Sale sedimo napred ti ces biti sama nazad i sesces na sredini da te gledam malo na retrovizoru, vazi!!! A sta ako me on vidi? Pa neka te jebe ako te vidi rekoh ja malo onako ljutito. Kako te moze videti kad on nema retrovizor na svojoj strani a i ako pocne da se okrece imaces dovoljno vremena da skupis noge i da on ne vidi nista!! Ala lazem jebo te, pomisleh u sebi. Videvsi da sam se uspalio pricajuci ovo, rece pristajem samo ako ces me pojebati i to sad odmah, gledajuci u moj kurac koji se nadimao ispod farmerki. Skinuh u zurbi farmerke presavih je preko stola i zamisljajuci sutrasnji dan nabih joj svoj kurac odjedanput do jaja. Vrisnu ona i rece polako koji ti je? Eh kad bi samo znala….. Poceh da je jebem silovito ne obazirajuci se na njene reci. Od silnog uzbudjenja moj je kurac bio veci nego obicno i sa silnim nabijanjem ona poce da vristi. Stavih joj ruku na usta kako komsije ne bi cule viku i poceh jos jace da je nabijam. Posle nekoliko minuta pocela je da se trese i svrsava ugrizavsi me za prst koji je bio na njenim ustima. Od tog ugriza moj kurac naraste jos vise i poce da izbacuje tekucinu u njen stomak. Sedoh na stolicu da ne bih pao, jer su mi noge klecale. Okrete se, poljubi me, pa rece: ti si lud i ode da se spere u kupatilu. 06.00 zvoni alarm na mobilnom, budim je: ”hajde vreme je”. Oblacimo se; ja svecane pantalone, zelenu kosulju a ona kao po dogovoru minjak i poce da oblaci gacice. A ne nismo se tako dogovorili, skidaj ih! Pogleda me, skinu ih i opet rece da sam lud. Dodjosmo kod Saleta, on izbacio stvari napolje samo da utovarimo i idemo. Pogledavsi stvari rekoh mu : ”u jebote pa sve ovo ne moze da stane u gepek”. Probasmo kao da ih smestimo u gepek, namignusmo jedan drugom i krenusmo sa psovkama, kako ne moze da stane. Da probamo na prednjem sedistu, predlozi on. Kad se javi moja zena kao oparena: ”Ne !!! Ajde bolje da probamo na zadnjem sedistu pa cu ja nekako da sedim preko njih”, rece i pogleda me iskolacenih ociju da mi da do znanja da nema gacice. Ok rekoh ajde da probamo na zadnjem sedistu. Namignuh opet Saletu, probasmo kao da ubacimo stvari nazad ali ne ide, ipak mora napred. Opet se buni moja zena ali sta ce kad ne moze nigde osim na prednjem sedistu.  Krenusmo napokon, ona sedi iza suvozaca a Sale iza mene. Gledam je u retrovizoru i dajem joj ocima znak da malo razmakne noge da joj vidim golu picu, ali ona samo koluta ocima dajuci mi do znanja da sam lud. Predjosmo jedno pedesetak kilometra, no nista se ne desava. Pogledah u retrovizoru moju zenu koja se udobno smestila u sedistu i gleda neobavezno kroz prozor automobila. Pogledah je dole i videh da su joj noge blago razmaknute a minjak se malo povukao na gore od sedenja, ali ne vidi se nista. Taman sam mislio da je Sale odustao kad viknu :’gledaj padobranac” i gleda kroz prozor na njegovoj strani. Nasmejah se znajuci o cemu je rec. Moja zena pita gde je i pridje skroz do Saleta da bi pogledala i ona kroz prozor. Daj mi ruku rece da ti pokazem, uze njenu ruku i stavi je pravo na njegov vec nabrekli kurac. Sva zbunjena pocrveni kao bulka i pogledi nam se sretose u retrovizoru. Jesi li vidla padobrance pitah je? Jesam rece i proba da skloni ruku sa Saletovih pantalona, ali joj on drzi ruku cvrsto na kurcu i pocinje da je pomera po kurcu njegovom rukom. E jebiga samo ja nisam video padobrance!! Verovatno zato sto vozim pa nemogu da zevam sa strane, rekoh da bih ohrabrio suprugu kako ne vidim nista. Kad supruga vide da ne moze da oslobodi ruku, sapnu mu da je pusti ili ce reci meni. Okrete se on prema njoj i rece glasno bas me briga. Pogledah u retrovizoru i pitah za sta te bas briga? Videh zenu koja se zajapurila, pocrvenela samo sto ne kapne kap krvi sa njene face. Sta ti je zeno, vrucina, hoces da otvorim prozor? Ma nemoj zbog promaje, rece i okrete glavu prema Saletu. Pusti me rece sapcuci dok je ja gledam u retrovizoru, nije vidla. Sale je drugom rukom uhvati za butinu i primace je skroz do sebe. El si ti normalan, ako nas vidi moj muz ubice nas rece mu tiho na uvo. Pusticu te ako mi ga izdrkas, rece isto tako tiho. Necu, el si lud. Epa neka te onda muz provali, bas me briga. Sta se dogadja, koga ogovarate, pitah? Ma nista rece Sale raspravljamo o onim padobrancima. Pogledam u retrovizor i vidim zenin tuzan pogled kao da mi se izvinjava. To me toliko uzbudilo da mi je kurac vec bio u punoj erekciji. Sale otkopca jednom rukom pantalone i izvadi kurac napolje. Kad vide moja zena njegov kurac samo iskolaci ocima i dobi jedan blazeni osmeh. Bilo je to prvi put da ona vidi drugi kurac i bas se prijatno iznenadila videvsi Saletovu alatku. Odjednom se moja zena oraspolozila i sva nasmejana pogleda u retrovizor. Njegov kurac je bio dosta veci i mocniji od mog, to je i moja zena videla i odmah se ozarila. Uhvati njegov kurac levom rukom i stise ga koliko je jaka. Sale jauknu…Sta ti je bre? Ma usinu me vrat, i poce da okrece glavu levo desno kao da ga razradi malo. Moram da priznam da je glumio za oskara. Moja zena se nasmeja odmaknu se na sredini zadnjeg sedista, ne ispustajuci Saletov kurac iz ruku, i rasiri noge da i ja gledam njenu picku u retrovizoru. Tako je planirala da me zamajava dok mu ona drka kurac, da ja ne primetim sta radi. Pocela je da mu drka kurac levom rukom a desnom je mene dirkala po kosi pitajuci sta sam se namrstio i pokazujuci pogledom na rasirene noge. Sela je na rubu sedista i zavalila se nazad tako da se picka u celosti videla u retrovzoru. Pogledah malo duze i videh kako mrda levom rukom. Kad nam se pogledi susretose ona zastanu malo da ne vidim i namignu mi, misleci time da je gledam u picku pred Saletom. Nisam mogao da izdrzim vise i izvadih kurac iz pantalona i poceh da ga trljam levom rukom dok sam desnom drzao upravljac. Primeti to moja zena i nasmeja se naglas, jer mi je ona drkala kurac vise puta dok sam ja vozio. Pogledah je u retrovizoru i uzvratih joj osmeh gledajuci joj picku. Navali se prema Saletu i sapnu mu: i on ga drka, sad mogu lakse tebe da obradim. Gledaj kroz prozor jedno pet minuta da ga malo zamajavam. Sale okrete glavu prema prozoru a moja zena desnom rukom predje preko picke. Poceh jace da drkam videvsi to, ali i gledajuci kako joj mrda leva ruka znao sam da je Saletu bolje nego meni. Gledam je u retrovizoru sve vreme a kurva se samo smeje i kao pogleda prema Saletu da ne gleda ovamo. Desnom rukom se sve jace cese i pocinje da se meskolji u sedistu a levom rukom sve zesce mrda i gleda me pravo u oci kao misli da ne vidim posto je izbacila picku i cese je. Sale se okrenu pogleda u retrovizor i kad vide da gledam nju namerno joj pridje uvetu i sapnu:”popusi mi ga”. Gledajuci me pravo u oci zacrveni se u licu jer je znala da sam video kako joj Sale nesto sapuce, ali se snadje kurva brzo, nasmeja se i na sav glas rece ma nema sanse. Upitah je sta to? A ona odgovori: ma nista Sale se glupira. Kad je videla da sam sklonio pogled sa retrovizora sapnu Saletu: el si ti lud hoces da nas uhvati i kako da ti popusim pred njim? Snadji se rece on i nasmeja se dobro znanim osmehom. Gledajuci njegov kurac rado bi ga stavila u usta, toliko se napalila da jedva zadrzava uzdahe. Stisnu mu kurac jako i poce jace da mu drka a u glavi vidim je smislja neki plan. To me napalilo jos vise pa i ja poceh da ga drkam jace i razmisljam koliko je tanka nit izmedu kurve i dobre i verne domacice koja je bila moja zena do pre nekoliko sati, dok nije ugledala tudji kurac prvi put u zivotu, i to veci i mocniji od mog. To je u momentu napravilo pravom pravcatom kurvom koja me gleda u oci, drka mom drugu i jos smislja kako da mu popusi. Seti se i poce skidati mindjusu krisom da ja ne primetim, baci je na pod izmedju Saletovih nogu i vrisnu- jao gde mi je mindjusa? Pametna moja zenica resila da proba tudj kurac po svaku cenu. Pogledah je u retrovizoru kao sav zabrinut i rekoh: pa pogledaj tu kod Saleta kad ste gledali padobrance mozda je ispala. Gledajuci me u retrovizoru primetih njen tajni smesak. Kurva je jedva to zelela da cuje i jos iz mojih ustiju. Navali se i leze Saletu u krilo a kurac strpa pravo u usta i kao trazi nesto po podu. Razmisljajuci za mene, kako je legla dize desnu nogu na suvozacevom sedistu i otkri mi celo medjunozje. Njena rutava picka mi je bila na dohvat ruke. Zauzeta pusenjem nije ni vidla da joj je minjak dosao na bokovima i da je ona malte ne gola. Dadoh znak Saletu u retrovizoru na njenu golu picku, a on kad to vide uhvati je obema rukama za glavu i nabi je do kraja na kurac. Zakaslja se i izvadi ga iz usta na trenutak stipajuci Saleta za nogu dajuci mu znak da ne radi to vise. Tek tad vide da je gola i premre od straha da ja nisam nesto posumnjao. Pogleda me i ja je upitah sta ti je –zagrcnuh ce, rece. Pusti neku muziku ljubavi, rece mi zena spremajuci plan, da je ne cujem dok mu pusi. Pustih laganicu i pogledah je kad suknja na svom mestu noge skupljene, zacudih se kad pre! El nadje mindjusu? Nisam jos evo sad cu je opet potraziti –leze kod Saleta i poce silovito da mu pusi sve vreme drzeci mindjusu u levoj ruci. Sale ispusti jedan uzdah, znao sam da svrsava. Gledao sam u retrovizoru da li ce joj svrsiti u usta posto to nije volela, ali ne izvadila je kurac iz usta i sperma je pocela da je zaliva po licu i kosi. Desnom rukom obrisa spermu s’lica, uspravi se i rece evo je. Stavi mindjusu na mesto i nagnu se napred izmedju prednjih sedista. Uhvatih je desnom rukom za levu tako da ukrstismo prste a ona videvsi moj dignuti kurac uhvati ga desnom rukom i poce da mi drka. Sale to iskoristi, stavi joj ruku ispod suknje i krenu da je miluje. Kurva je bila toliko popaljena da odmah poce svrsavati stiscuci mi ruku i kurac do bola, praveci grimace ispusti jedan skriveni uzdah. Sta ti je? Ma nista, boli me stomak. Nasmejah se – bas je snalazljiva ova moja kurva. Poce da mi ga drka silovito, ja prekrih kurac kosuljom i poceh svrsavati obilno, od grceva strasti poceh da dodajem i oduzimam gas na kolima. Sale me zlokobno sa zadnjeg sedista upita – sta ti je bre el ti znas da vozis auto ili ne. Pogledah u njega i nasmejah se. Moja zena obrisa ruku od moje kosulje, zavali se udono u sediste i sapnu Saletu – sta mislis da li je posumnjao nesto? Ma jok rece on bila si dobra i njega si dobro odradila, nije imao vrenena da misli ni na sta drugo vec samo na tvoju rutavu picu –rece Sale sa osmehom gledajuci me pravo u oci.  I vuk sit i ovce na broju. Svi zadovoljni i sa smeskom na licu putujemo dalje.Vidim Sale se nesto umislio i kvarno se smeska. Sta li je sad smislio pitam se? Naslucivao sam da je zeli jebati, ali kako, to se ne moze sakriti. Kad odjednom izusti – hoces li da usputno svratimo do moje rodbine u Jagodini da i od njih uzmem neke stvari? Tu se moja zena iznenadi i pita – pa gde cemo ih kad smo i ovako puni? Nismo jos puni, rece Sale cerekajuci se i gledajuci je pravo u oci. Pogleda ga s’nevericom i pomisli – pa jebote ovaj hoce da me jebe i to ovde u autu pred muzem. Znatizelja je zagolica kako ce to da izvede i resi da prati njegovu igru, da vidi sta je smislio i onako kurvanjski se smeskajuci rece – pa nismo bas jos puni ima mesta u gepeku! Na tome se zavsi prica i uz lagnu muziku vozimo se dalje. Jagodina. Sale mi objasnio na brzaka gde su njegovi. Stigosmo i kod njih. Pozdravi se on sa rodbinom i posle pet minuta poce da iznosi stvari iz kuce. Krenusmo se smejati i ja i moja zena pitajuci se sta je slagao pa im iznosi stvari iz kuce, mada ona nije ni predpostavljala da i ja znam sta radi. Sale napuni gepek i jos iznosi iz kuce. Jebote, mislim se, ispraznice im kucu! Kad ga moja zena poce peckati, posto je shvatila kako ce je jebati, pitavsi ga – gepek je pun gde cemo to? Pa jebi ga ajde na zadnjem sedistu da se ne vracamo samo zbog ovog. A gde cemo da sedimo pita ga moja zena smeskajuci se kao prava kurvica. Gledajuci sa strane smeskam se jer se moja fantazija ispunjuje polako i rekoh – pa u krilu ako nema drugacije mesta, i pravicemo cesce pauze. Pogledah zenu koja umalo nije svrsila kad je cula moje reci. Vidim da je sva srecna ali ipak dodje do mene glumeci vernu zenicu i rece mi-kako bre da mu sedim u krilo kad si me naterao da obucem najkraci minic i jos bez gaca, a on u ovim tankim belim pantalonama – sedecu mu pravo golom pickom na kurac. To izusti kao malo ljutito, a u ocima joj se vidi Saletov kurac i da jedva ceka da sedne na njega. Pa jebiga rekoh, sta da radim ti sedi malo vise napred. Smestismo se nekako i krenusmo put Novog Sada. Zena je sedela kao po dogovoru, skoro na njegovim kolenima sa glavom pored moje. Sale je poceo dirkati, stipkati, ona se poce vrpoljiti i rece mi nezgodno mi ovako moram malo nazad – smislja plan kurvica sto pre da se nasadi. Ja kao zabrinut joj reko – pa namesti se kako ti je zgodno a ako primetis nesto pricaj mi da znam da stanem i napravim pauzu. Smeska se moja kurvica i slaze se sa planom. Saletu se vec bio digao ispod tankih pantalona i ocekivao je da sedne. Ona zadize i onako kratak minic i golom pickom sede na kurac zagrlivsi me otpozadi, opet stavi glavu na mom ramenu i sapnu mi sela sam. Je li miran? Za sada jeste – slagala me kurva i pocela da vrti dupetom trljajuci picku o dignuti kurac. Iako je bio ispod pantalona osecala ga je celom duzinom. Pocelo je–rece! Sta? Dize mu se polako! Da stanem? Ma jok ako pokusa nesto ja cu ti reci da stanes a ovako ispod pantalona nije strasno. Dobro-slozih se. Sve mu je veci! Ubicu te ,ti si me nagovorio ovako da se obucem – kao buni se. Pa nisam ni predpostavio da ce doci do ovoga-lazem. Koliki mu je jebote razdvojio mi je picu na dva dela a i ovo ljuljanje automobila dovesce me do vrhunca – sapuce mi. Uh ljubavi nemogu vise ,svrsicu… Ako pokusavas da me napalis uspela si – i meni se digao! Kada je to cula stise me cvrsto oko vrata i krenu svrsavati. To vide i Sale pa je uhvati cvrsto za kukove i poce je gurati po kurcu. Klonu na moje rame tresuci se i jos uvek svrsavajuci .Toliko je obilno svrsila da je Saletovo medjunozje bilo skroz mokro, kao da se upisao. Nije rekao nista samo je bolje namestio na tvrdi kurac. Dize glavu i rece mi – vadi ga da ga vidim.. Izvadih dignut kurac, kad ona poce da histerise. Idiote, pa ja ovde crvenim i ludim a tebe to pali! El si ti normalan upravo sam svrsila coveku na pantalone a ti ga drkas…Sta ako izvadi kurac i proba da mi ga stavi, el bi te i to uzbudjivalo i palilo, ili bi nas oterao u pizdu materinu? Sta ako mi ga sjuri od silne zelje i pocne da me jebe el bi te i to palilo? Da – rekao sam. Nije verovala svojim usima. Voleo bi da me drugi jebe? Da, potvrdio sam. Ti nisi cist!! Pali te da ti drugi jebe zenu? Da.. Pocela je sada malo opusteno i zezajuci me pomalo – da vidm koliko te pali pokazi mi ga.. U jebote pa ti si ozbiljan! Kazi mi sta zelis? Zelim da se nasadis na Saletov kurac.. Ti si lud – rece a pogled ne mice od mog kurca. Zar stvarno to zelis, rece ona sad vec mirnim glasom? I ona se kurva napalia ali nije ocekivala moje odobrenje, htela je na prevaru. Da, sedi na njegovom kurcu ali pravi se kao da ja neznam da ne bi Sale posumnjao. Lud si rece, ne mogu ja to. Ma hajde molim te, ispuni moju fantaziju. Uhvatih je za ruku i ponovih joj – molim te. Ludace, znas li da si lud? Podize se malo, levom rukom otkopca slic na Saletovim pantalonama izvadi ga i nabi se do kraja uz tihi uzdah, grleci me. Jesi li ga stavila upitah je. Jesam sela sam na njegovom kurcu do kraja, velik mu je, boli me pomalo! Pricaj mi sve, molim te!! Uhvatio sam kurac desnom rukom i poceo drkati. Volis da ti jebu zenicu? Reci! Volim… Odavno mastam o ovome… Daces jos nekom da me jebe? Hocu.. Kome ces me dati jos? Sta radi Sale, el te jebe – pitah je? Prvo mi odgovori na pitanje pa cu ti sve pricati.. Dacu te svakom kog pozelis samo uz uslov da budem i ja tu .. Kazi mi jos jednom sta bi voleo da ti rade sa zenicom? Voleo bih da te jebu a ja da gledam. Ali napravices me kurvom kada me tako svi budu jebali.. Voleo bih da budes moj kurvica! Kazi tvojoj zenici sta da radi sada? Mesaj, mesaj cvrsto da ti udje Saletov do kraja. Evo ljubavi mesam, ah bas je veliki, necu moci jos dugo.. Sta jos da radi tvoja kurvica? Drkajuci ga rekoh – jebi ga cvrsto. Uh hocu ali ako primeti da znas? Nema veze u mojoj fantaziji te jebemo zajedno. To je napalilo da je pocela da skace po Saletovom kurcu, okrenula se dala dug poljubac Saletu u usta i rekla – jebi me. A tvoj muz? Dozvolio je, i jos je dodao da obozava i da ga pali kad mu neko jebe zenu. Pitaj ga!! Mogu li stvarno da ti jebem zenicu? Sta me pitas navali i jebi je svom snagom. Stadoh pored puta kolima i okrenuh se da bih video svoju zenu na tudjem kurcu. Ona me pogleda i rece: to te pali? El ti se svidja kako me jebe? Pogledaj kolki je? Uh sta radi, zena ti je prava kurva, gledaj je. Ona se savi prema meni i poce da me ljubi. Kako mu je dobar.. Kazi mu da me jebe, kazi mu da jebe tvoju vernu zenicu, kazi mu da jebe kurvicu.. Kazi mu !!! Viknu. Sale jebi moju vernu zenicu – rekoh mu gledajuci ga pravo u oci. On ubrza ritam nabijajuci ga do kraja u njenu picku, ona vrisnu i poce glasno da uzdise. Toooo, kako me jebe, rasturice me. Zelis li da me rasturi? Da,zelim! Pa reci mu onda! Sale zelim da rasturis od jebanja moju vernu zenicu! Nisam ti vise verna kad se jebem s’drugim prosikta ona, reci mu da jebe kurvicu! Reci mu!! Sale jebi tu kurvicu od moje zene, nabi joj ga do kraja. Uh, stenje ona, kakoje dobro. Ljubavi volim njegov kurac, hocu da me jebe kao pravu kurvu. Uhvati me za kurac i poce ga drkati. Gledaj, gledaj kako me jebe. Vidim da volis da gledas kako tvoju kurvicu nabijaju na kurac, i tvoj ce eksplodirati koliko je tvrd. Reci sta sam ja? Moja zena odgovorih, Ne!! Ja sam kurva, ja sam tvoja kurva koja se jebe sa svima i jos mogu i da zaradim. To je palilo tako da je pocela da mesa kao luda i trazila je da joj kazem da je kurva. Da ti si kurva, pogledaj se samo kako se zivotinjski jebes na tudjem kurcu!! Ona me sva radosna gleda pravo u oci ocekujuci jos prljavih reci, sve zesce mesajuci na Saletovoj batini i drkajuci moj kurac sve jace. Tako kurvo, tako, neka te jebe, neka te razvali Sale, a od sutra ce te jebati desetorica a ne jedan!! Ona sva u transu poce da vice i da mesa kao zivotinja. Voleo bi to, voleo bi da ti zenicu nataknu vise njih, zar ne? Zar ne, vikala je!! Da, voleo bih kurvetino jedna, vikao sam i ja a ona ne zna sta ce od slasti, samo se smejulji i sve vise nabija na kurac. Gledaj svoju kurvu ljubavi, gledaj… Kazi mi el dobro mesam, pogledaj mu kurac kako nestaje u meni. Odlicno kurvice moja, odlicno. Osetih da cu svrsiti i rekoh joj a ona mi uhvati glavu jednom rukom i rece – gledaj tvoju kurvinsku zenu u oci dok svrsavas. Poce da skace po Saletovom kurcu kao luda i poce da se dere od uzitka. Jebi kurvu Sale, jebi kurvetinu. Kazi mu ljubavi da me razjebe nacisto, ajde kazi mu brzo!! Ajde Sale razjebi tu kurvetinu da te pamti dok je ziva. Uhvati je on za kukove i poce je tako silovito nabijati da ona od bola, uzitka i srece poce plakati i vristati. Toooooo, tooooo Sale, takoo, takooo, jebi kurvicu, jebi kurvetinu. Gledaj me u oci dok me jebe, plakala je i drkala mi kao nikad do tad. Volim da budem kurva, volim, volim Saletov kurac, ali najvise volim tebe ljubavi sto mi dajes sve ovo, vristala je i plakala. Jebi me, jebi, gledaj me ljubavi, gledaj me. Nije vise znala ni sta prica, ni gde je, samo je zelela da svrsi sto pre i sto duze. Ah, izustih ja i poceh da svrsavam po njenoj majicici, minicu, licu a ona poce sve glasnije plakati i sve jace se nabijajuci na kao kamen tvrd Saletov kurac. Ajde Sale svrsi molim te, molim te, plakala je sve jace. Hocu kurvo, ajde reci tvom muzicu koliko volis moj kurac, reci mu. Kada je cula da je Sale zove kurvo, poce od uzbudjenja sve jace da place da jeca, da se gusi i da se sve jace nabija na kurac. Volim, volim ga ljubavi, volim Saletov kurac, hocu stalno da me jebe, da jebe tvoju kurvicu, hoces da mi dozvolis to, moliiiim teeeee? Jedva me molila kroz plac. Hocu kurvo, neka te jebe kad god hoce!! Ne mogu vise, ne mogu vise sva sam razjebana, ne mogu, svrsavaj molim te, svrsavaj, Saleeeeeeee molim te, ne mogu vise moliiiim teeeeee, jecala je. Svrsila sam sto puta, ne mogu vise moliiiiiiiiiiim teeeeeeee, pocela je sva da drhti i da se trese. Tek tada se uplasih za svoju zenu ne znajuci sta joj je i gledajuci je s’nevericom. Sale ga izvuce odjednom brzo i poce svrsavati po njenom minicu i bluzi na ledjima. A ona tresuci se i drzeci se za naslone sedista svrsavala je tako silovito da su iz njene picke izlazili valovi pickinih sokova. Nisam bio siguran da li pisa ili su to produkti svrsavanja, ali sam samo video da tece nesto iz picke i to mnogo i ne prestaje, a ona se sve vise trese i koluta ocima. Uplasih se i pokusah rukom da je uhvatim za rame a ona me preduhitri, uhvati moju ruku stiskajuci je. Verovatno je htela time da kaze da je ne diram. Ni ona nije bila sigurna sta joj se ovo desilo. Posle celih dva minuta pisanja i tresenja smirila se polako i lagano legla na sediste, koliko se moglo leci, dizuci ruku u vazduh dajuci nam znak da je ostavimo na trenutak. Izadjosmo napolje iz auta sredjujuci se, zapalismo cigarette. Sta joj uradi jebote? Prvi put u zivotu sam video ovakav orgazam, ako je ovo i bio orgazam? Sale me pogleda pa rece: nisam ja, ipak si joj ti ovo uradio! Ti si je toliko popalio da je dozivela orgazam koji se jednom u zivotu dozivljava. Ja sam samo potpomogao kurcem. Posle desetak minuta ona otvori vrata od automobila i rece: pa da li ste vi normalni pizda vam materina. Unistili ste me nacisto. Ne mogu ni da se pomerim. Sve ste isplanirali, zar ne? I to od samog pocetka. Dajte mi ruku da izadjem i ja. Polako je izvukosmo iz auta pridrzavajuci je sa strane. Cucnu odmah pored auta i poce da pisa. Jebo te niste normalni, pa ja jos svrsavam. Sta ste mi ovo napravili? Razmestismo stvari i polegosmo je na zadnjem sedistu da odmara, dok smo Sale i ja sedeli napred i nastavismo put Novog Sada. Posle sat vremena dodje moja zena sebi, nasmeja se i rece: Hvala vam!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Izmedju dve vatre


Nisam nevinasce ali nisam ni bogata sexualnim iskustvom. imam 19 godina. probala sam sex sa 16.bilo je to sa Ivanom. jos uvek sam sa tim momkom u vezi i sex nam je odlican. razbijamo se svaki dan.sve je bilo lepo do jedne veceri…
sedela sam na terasi Ivanove kuce i pila vino. noc je bila vedra i topla. svirala je dobra muzika i ja sam se bas opustila. Ivan je bio otisao do roditelja da pomgne ocu nesto, a ja sam bila sama sa njegovom sestrom. Tamara je bila lepa devojka,crnih ociju,duge plave kose,sisa kao pamela i dupeta kao j.lo. cesto sam se salila a njom i pitala da li smem da je pipnem.
pricale smo o gotovo nebitnim stvarima kada je vino pocelo da me udara u glavu.
predlozila je da me odvede da legnem i ostane pored mene dok Ivan ne dodje.
pristala sam. legla sam na kirevet obucena samo u jednu ivanovu majicu ispod koje nisam imala nista. pokusavajuci da dodjem k sebi bar malo, osetila sam dodir na svojoj butini. Bila je to Tamarina ruka.
-Imas tako meku kozu…,rekla je tihim ali sexy glasom.-smem li da te mazim dok ne zaspis.? klimnul sam glavom ne ocekujuci ocekivano. neznim dodirima prelazila je preko mojih nogu, butina, a onda zavukla svoje tanke ruke ispod majice i pocela mi mesiti sise.
-mmmmmmmm…imas tako dobre sise, sad mi je jasno sta moj brat radi sa tobom,pricala je kao u bunilu. na moje iznenedjenjenisam se branila. njeni dodiri su mi tako prijali. nagnula sam se ka njoj i poljubila je u usta. spremno mi je uzvratila vrteci spretno svoj jezik oko mog. uhvatila sam je za njene socne sise i poukla je da legne na mene. spustila je glavu do mojih nista manjih sisa i pocela da ih lize a zatim sisa i cucla bradavice. neveovatno mi je prijalo da sam pocela da stenjem tiho. a onda sam osetila njen prst u mojoj vec mokroj pickici.gurala ga je duboko,vrtila,izvlacila pa vracala dva nazad,toliko me je napalilo da sam pocela da vicem daaaaaaaa Taki,to, radi mi sta hoces,lizi me,molim te!!
poslusn se spustila jos nize. podigla sam noge i osetila njen jezik u mojoj vrucoj pici. radila je to tako spretno kao da zeli da isisa sve sokove iz pice. tgla se iznenada pokazala da cutim. iz fioke je izvadila moj vibrator i celog mi ga nabila u picku,bila sam tako zeljna sexa, tako zeljna da budm jebana.
onda mo zacule korake u hodniku i posto je bila obucena brzo je skocila sa kreveta. otisla je u hodnik i pozdravila Ivana. bila je nervozna i cula sam kako mu se pravdala da mora da ide a da ja vec uveliko spavam. kadasu se vrata zatvorila, cula sam Ivana kako se sunja i baca stvari sa sebe. legao je pored men spreman dda zaspi kada je primetio vibrator. probudio me je drzeci ga u ruci.
-nisi valjda koristila ovo?
cutala sam. – Kurac ti fali, e sa cu da ti pokazem,rekao je malo besnijim tonom.seo je na mene i izvadio voju veliku vec ukrucenu kurcinu i gurnuo mi ga u usta. sisala sam samo glavic jezikom praveci krugove,kada me je uhvatio za kosu i celog nabio u usta. gubila sam vazduh ali njemu se to svidjalo.skinuo mi je majicu i stavio ga izmedju mojih sisa. stisnuo ih je i pomerao se jebuci me u sise. pocela sam opet da stenjem. moja uvek zeljna picka jje vec bili mokra.- jebi me, molim te,razbij me,molila sam ga. nije mu dugo trebalo.
podigao mi je jednu nogu na i naslonio je na zid a drugu je drzao cvrsto spustenu. uzeo ji zalet i zabio svoje koplje u mene.,osetila sam kako m prolaze zmarci i kako ta ogromna stvar jos vise raste u mojoj utrobi.vristala sam od uzitka,a on ga je grubo do jaja stavljao u mene i jebao nemilosrdno kao neku lutku.mesala sam ispod njega sto ga je jos vise uzbudjivalo, a ka bih prestala stezao bi me za vrat da nastavim.stenjao je i govorio: tako kucko,sad cu da terzbijem! moli e! ti si moja, moja kurva,! apunicu te do vrha kurvice moja !to me je jeko palilo:
-daaaaa,oooooohhhhhh…jee..jeebiii mee mo,moliim te,napuni svoju robinju do vrha. a onda je njegovo koplje pocelo da se zariva se dublje dok vreli mlaz sperme nije preplavio moju pickicu.bila sam puna negove sperme…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Vojnik i ja


Ne,nije mi dugo trebalo da prihvatim Markovu igru. tek je bio stigao na vikend. Znala sam da mu je nedostajao sex. i meni je.
odmah na vratima je poceo da me spopada i zavlaci ruke ispod moje bluze. prijalo mi je veoma. poceo je da me ljubi po vratu,licu,a onda uzeo u narucje i odneo u spavacu sobu. spustio me je na krevet i legao pored mene. disao je duboko i mogla sam da osetim kako njegovo koplje raste. skinuo mi je bluzu i brus. poceo je da mi sisa bradavice i lize sise. palio se sve vise. nisam htela da ga mucim. otkopcala sam mu pantalone i pocela polako da ga drkam. zatvorio je oci i skroz mi se prepustio. znala sam da me zeli. spustila sam glavu i pocela da mu pusim. njegov kurac u ustima me je jos vise palio. lizala sam mu glavic, a onda me je on uhvatio za glavu i gurnuo skroz u usta tako da sam izgubil vazduh.nije mi davao da prestanem. drzao mi je glavu i stenjao -To,Jelena,ne znas kako mi je to nedostajalo…aaahh… jebacu te majke mi,jebacu te sad…
onda me je pustio i skinuo mi je farmerke.na sebi sam imala samo crne gacice.trljao je moju vaginu preko njih.a onda, kada je ovlazila dovoljno da mu preko tkanine skvasi prste,skinuo ih je. – hocu da me jases,rekao je. sela sam na njega i rekla mu a mi ga on stavi.osetila sam strelu kako se sprema da udje pravo u centar mene, a zatim prodor u sebia zatim njegov glavic. sela sam na njega i mogla da osetim tu kurcinu duboko u sebi,gotovo da je bio do materice usao. skakala sam po njemu, nabijala se na njega,i mesala u svim pravcima. a od je stenjao -daaaaaaaaa kucko radi mi to, nabijaj se na njega!!!
ubrzo me je okrenuo na ledja uz reci -sad ces da vidis kako se jebe.podigla sam noge do njegovih grudi.usao je grubo i odjednom. uso je skroz. jebao me je tako brzo i grubo gurajuci ga sve dublje. osecala sam da ce da svrsi. sklonio se a mene i gurnuo mi kurcinu u usta. pusila sam mu a jednom rukom obradjivala jaja. kad je rekao gotovo,izvadila sam ga da me poprska po celom licu a onda ga vratila u usta i polizala spermu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Veronika

Pogledi praceni uzdasima,stas i skladno gradjena figura vise izazovna,plovila je ulicom.Cesti tracevi,vise kao zelja neostvarena kruzili su naseljem.
A ja,ni u snu nisam mislio na loto,je je na loto moja Veronika,koja je bila kao loto listic sa dobitnom kombinacijom.Stanovala je par kuca nize od mene,udana zena 35-t godina,muz joj privatnik obrtnik,izgledao je kao oblacno vreme.Nije nikoga ni volio osim Veronike.Ja sam ucesnik tog gledanja za tim divnim kukovima za tom guzom koja je marsirala mojim vijugama,cesto sam onanisao na nju.Imam 21-u godinu,visok pomalo mrsav,ali gdje treba tu ima mesa.
Sama pomisao na Veru kako su je od milja zvali bila je kao samoubistvo iz zasjede,bolje reci ludilo,koje je vise nego moguce,pogotovo ako uzmete u obzir njenog odvratnog muza koji je vazda ljut.
Ali,nije sve tako nestvarno.
Bila je to Nedelja,majka me zamolila da svratim u malu radnju po neku sitnicu.Bilo je blizu 12 sati i radnja se skoro zatvarala,zuraci unutra sudario sam se sa Verom.Sve su joj stvari pospadale na pod.Iznenadjen,onako brzo sam se sagnuo i poceo da kupim stvari,sagnula se i Vera.mahinalno moj pogled se zaustavio na njenim malko rasirenim nogama,preljepe su bile,zastao sam kao hipnotiziran gledajuci svoju zelju iz snova.Izvinjavam se gospodjo Vera,nista nista Luka,njezno me pogledala,sav sam se onako najezio.Noseci joj stvari do auta,milion misli mi je proletjelo kroz glavu,moram nekako da krenem u razgovor ali nisam imao .uda za to.Hvala Luka rekla je!
Nema na cemu rekao sam,nego Vera znas zaboravio sam vam reci,izgledate kao preljepo u toj haljini.Hvala!
Otvorio sam joj vrata,kad je sjela haljina se malo podigla sasvim dovoljno njene preljepe noge sjevnile su u moje zjenice.Primjetila je to.
Luka cula sam da si vrlo ozbiljan decko,studiras,kako ide faks?
Nije lose,hvala vam na misljenju.Odma sam kao iz topa pa sta bude.Da da studiram,sva moje koncentracija je na skolu nemam djevojku za sada,nasmijala se.Kako to Luka tako lijep decko a nema djevojku.Pa znate skola je broj jedan za sada a iskreno receno neka to ostane izmedju nas.Mene intresuju samo starije zene onako preko 30-et,lijepe eto bas poput vas Vera.Bas poput mene jel?Pa ja sam udana zena nemislis valjda i na udane zene?Mislim Vera,udane zene imaju totalnu diskresiju,imaju moc nad vise muskaraca imaju sve.Radnja se zatvorila nista nisam uspio da kupim!
Dobro ti je misljenje Luka a i ukus,drago mi je da imas tako misljenje o udanim zenama.Imam Vera izuzeto ih postujem i cuvam tajne duboko u dusi zakopane,hahaha nasmijla se kakve tajne Luka?E to vam nemogu reci to treba dozivjeti.Htio sam vam reci i to,vi ste dio moga sna,uozbiljila se totalno.Ocekivao sam samar rijeci,ali ne.Kakvog sna Luka?San o zelji jedne predivne zene,zene koja svojom ljepotom mami moje poglede mami moju mladost,zeni kojoj se divim i zeni koju zelim.Ostala je onako paf,a i ja kako sam to sve skontao reci.Ponovo se nasmijala,zeleci sakriti da se odusevila.Sad moram napasti ali pametno Luka,pametno.Ja znam broj vaseg telefona,puno puta samvas htio nazvati ali nisam smio.Pa pokusaj,vidjecemo koliko imas hrabrosti,sad si pokazao da si dzentlmen.Hvala Vera,pa nazvacu vas promumnjao sam.Zatvorio sam vrata,spustila je staklo,cujemo se.Ako se Ante javi samo spusti slusalicu.
Predvecer,vidio sam komsiju Antu da odlazi negdje autom,pomislio sam sad cu je nazvati.Telefon je zazvonio,halo cuo sam topli Veronikin glas,halo Vera Luka je.Hej Luka kako si?Dobro kako vi?
Ono danas zante stalno razmisljam o vama,i ja o tebi Luka!
Sav sam se sledio,zamucao,izgubio tekst.
Pppaa,ovaj,izvinite uh.
Uzivala sam danas u razgovoru Luka,bio si dostojanstven i iskren.Hvala vam.
Nego reci mi imal mene jos u tvojim snovima i zeljama?Uvijek ste tu Vera!
Pa sta obicno radim u tvojim snovima i zeljama?Razmisljao sam brzo,mnogo toga,nemogu vam reci bilo bi malo i nepristojno jer snovi su snovi i rijetko se ostvaruju.Poneki se i ostvare rekla je.
Ja imam veliku zelju da se negdje satanemo Vera i razgovaramo kao danas,da vam renem sve moje snove sve moje zelje,ovako preko telefona zvuci glupo.Znas Luka malo je to opasno ne toliko od Ante koliko od susjeda i njihovih ociju.Bojim se nekih posljedica,nezelim nikakvih traceva,pa ja sam udana zena a ti mladic.Da ja sam mladic koji vas zeli vise nego ikada ikog u zivotu.Zanjemila je,da Vera zelim te,zelim da te poljubim zelim i vise od toga,rekao sam pa sta bude.
Ocekivao sam spustice slusalicu,ali nije osjetio sam blago kako je uzdahnula,velim moja si moja Vera ali u sebi.Vidno sabran a i ona nastavili smo sa razgovorom.Znas Luka,zastala je kratko,ponekad i ja zelim nesto,ponekad i mojim snovima proleti neki mladji muskarac poput tebe ali brzo se vratim u stvarnost jel sam udana zena.Znam Vera zanm,nista vas netrazim,samo razgovor,pokusajte ono sto milite da je dovoljno,meni je i to previse,sve ostalo ako dozvolite meni je loto dobitna kombinacija.Ostala je bez rijecnika,sarmirao sam i probio sve njene barikade,polako me pustala u svoju tvrdjavu.Znas Luka,sutra idem da nesto pokupim iz nase vikendice gore u brdu,bicu tamo oko 5 poslije podne,objasnila mi je gdje je vikendica.
Molim te Luka pripazi,jer nebi voljela nikakve traceve,znas vec sto.Kao narucena pocela je kisa taj dan da sitno pada,dolazeci prema vikendici nikoga nisam sreo u prolazu,vikendica je bila iza jedne krivine skoro nista nije bilo dalje od nje.Vidio sam Verin auto,zaobisao ga i parkirao se dalje oko 50m,iza nekog zbunja divljih kupina.
Srce mi je jako lupalo dok sam prilazio zureci prema vikendici,malo sam i pokisao.Ali tjelo i lice te zene bilo je jace od svega,samo sam o njoj razmisljao.Pokucao sam na vrata.
Otvorila je,kad sam ju ugledao krv mi se sledila,omako u majici uz tjelo i mini suknja,bila je kao bomba koju moram aktivirati.Udji Luka tiho je progovorila.
Udji Luka tiho je progovorila.
Onako malo mokar od kise,srce je lupalo jako,sto od uzbudjenja sto od pomalo straha,kojeg je radoznalost i zelja tjerala u stranu.Pa ti si mokar Luka,hoces skinuti majicu?Skinuo sam je,gledala je moje tjelo s pozudom,nije govorila nista samo je ocima pokazivala da zeli isto sto i ja.Znas Vera izvinjavam se ako sam vam ikako rekao neku glupost.Htio sam malo da se relaksiram,pricao sam samo da se smirim,stvarno sam se popalio na tu zenu.Nista Luka,pomilovala me po kosi,uhvatio sam je za ruku,u sekundi nase usne,spojene kao nula i faza,toplinu kao struju koja je prolazila mojim venama,ljubila se bas nekako kao zeljna.Skidao sam je polako,uzdisala je njezno.Lukaaaaa,zamrsila je svoje prste u mojoj kosi.Nista nisam govorio zauzet ljubeci njene grudi,koje su kao nabujali vulkan kipile u mojim dlanovima.Spustio sam polako ruku prema dole niz njeno preljepo tjelo,stenjala je na prekide,disajuci duboko,zeljela je to.Dirnuo sam joj vaginu,sva se stresla,polako sam stavio prst u nju,usao je lagano,ljigava sluz natopljena vagina primala je prst,kao da se topila.Polako mi otkopcala hlace i sinula gacice,kad je vidjela moj alat.samo je duboko uzdahnula,kleknula i pocela ga milovati.
Onako mrsav,jedino me on krasio,stajuci kao mornar na spicu broda.Cim ga je stavila u usta,osjetio sam kako mi krv kulminira,kako tonem u san,ali ovaj puta san koji je ostvaren.Sjeo sam na krevet,a Vera je kleknula ispred mene i pusila mi kurac,ljubila ga je kao da je sudnji dan.Poslje nekoliko minuta uzivanja,ustala se i polako pocela da se nastimava na mene.Luka udji u mene molim te,Luka,daj jebi me polako njezno nek traje,Luka molila me.Polako je kliznuo u vlaznu vaginu,blagi vrisak i stenjanje popunjavali su vikendicu koja se osjetila na rakiju,vino i stare daske.Njihala se u ritmu,ljubila me onako njezno,jezikom je prelazila preko mojih usiju,stenjuci primala ga je kao da je vazda bio u njoj.Lukaaaaaaaa,ahhh,Luka sto je to ljepo.Nisam mogao jos da vjerujem koga ja to jebem.Pa sam je uhvatio malo ispod ramena i poceo da ju nabijam onako da ju stvarno pojebem momacki.Tada je pocelo sa njeznim zapomaganjem u smislu zadovoljnog osjecaja.Grudi su joj se ljepile za moja prsa,duboko u njoj uzivao sam kao nikada do sada.Luka daj mi ga odpozada?
Okrenula se odpozada,uhvatila se rukama za rub kreveta.Dopola sam ga stavio i onda naglo uterao i onu polovicu,zamjesala je i zajaukala.Jebavala se kao zmija.Kidajuci sve oko sebe,nabijala se jako,zeljela ga duboko unutra,nije prestajala.Oci su mi setale plafonom,pogled prema njenoj guzi kao kremen palio je vatru u mome mozgu,morao sam svugdje da gledam osim u nju.Uhvatio sam je za kukove,njihali su se kao barka na moru,zena vatra,neugasena,zeljna mladog sjena da ga zapali.Gorio sam kao novogodisnja prskalica,spricajuci njenu unutrasnjost vagine.Veraaaaaaaaa,svrsavam,uh jebo te rekao sam.Jos je malo jace zamjesala nabijajuci se i za nekoliko sekundi zastenjala jako.Lukaaaaaaaa,joj Lukaaaaaaaa,joj,Lukaaaa,svrsavala je u trzajima se nabijajuci.Jos mi je bio cvras kad je svrsila pa sam nastavio momacki polako da ju jebem.Jos nekoliko sekundi,onda sam umoran sjeo na krevet,Vera je legla milujuci me polako,sve je bilo utihnulo ni kisa se vise nije cula u nasim usima,bilo je to vise od seksa.Luka ovo je bilo fantasticno!Je,je Vera bas si prava Tigrica progovorio sam.
Nakon 15-t minuta,uzeo sam je za ruku i stavio na penis.Luka,neces valjda opet,hocu Vera jos jednom molim te.Krenula je sa milovanjem,brzo se digao.Luka,ovaj je neumoran!
Vera,daj sjedni na njega i onako lagano zanjisi grudima.Poslusala me,ponovo je kliznuo u njenu mokru vaginu,zastenjala je lagano.Luka kao je veliki,kako je ljep,joj Lukaaaaa,sve brze i brze se nabijala na moj kolac.Ljubio sam joj preljepe grudi,bradavice su bile kao med slatke za sisanje a Vera je jahala moj penis u ritmu kapi kise koja je ponovo pocela da pada dobujuci od oluke.
Popunjavao sam svaki milimetar njene vagine,kad god bi ga jace zavukao zastenjala bi jako.Uzdisaji zadovoljstva,zrele zene koju nisam skidao sa kurca ni po koju cijenu,jebavali smo se u ritmu.Luka daj me jebi onako jako da svrsim.Oborili smo se sad je ona bila na ledjima,usao sam u nju cijeli koliki je bio.Poceo sam je jebavati po njenoj zelji,vristala je od zsdovoljstva,mjesala je,izgledalo je kao da propada sedmo nebo.Lukaaaaaaaa,joj grickla me stenjajuci jako osjetio sam da svrsava,sve zesce sam ga pustao u nju,vrtjela je glavom stenjajuci,Lukaaaaa,ja svrsavam jebi me jebi,i jebavao sam je kao glumac skoro.Uzivajuci,svrsio sam uz blagi osjecaj bola u stomaku koliko sam je zestoko jebavao naslonjan samo na ruke i na nozne prste,svrsio sam.Umoran spustio se na nju,ljubila me,joj Luka joj Luka to je super to je super.
Kasnije,znas Luka ja cu prva otici a ti idi kroz malu bascicu,odma iz grmlja ti je auto kako si mi rekao,podji kuci za 10 minuta kasnije.
Nazovi me ponekad,poljubili smo se i razisli kao da nista bilo nije.A bilo je,bilo je,boze hvala ti pogledao sam u oblacno nebo.Zadovoljan posao kuci!!!!
Danima mislim na Veroniku,one slasti zabranom okruzene,zelje pune kao baloni zraka,lebdjele su mojim mislima.Svjestan,ali pomalo lud ili bolje reci zaludjen onom toplinom tjela,onim oblinama koje kao obloge na mislima nosim.Zeljan onih grudi da ih ljubim,strasne poljubce i uzdahe,miris svjezine seks bombe koju sam aktivirao i sada gorim od njene detonacije.Buljeci u tv,a misleci na Veru,prolazili su minuti,sati i pokoji dani.Nikome ni rijeci a toliko bi se njih pohvalilo,ne nikako,to bi me razvalilo a nju unistilo ipak sam ja dao rijec.A ona je dala sebe,uzivajuci u zagrljaju mom,zena je to za duge staze,zato nemoj da puteljak mali sve u prazno zavali.Cesti pogledi prema telefonu,sam sebi ma daj je nazovi,a sta ako se Ante javi,ma ko ga jebe samo ti nazovi.Ustao sam se kao da mojim venma kolaju artani,smiren kao miner,podigao sam slusalicu,te birao broj.Telefon je zazvonio,halo,topal glas sa one strane a ja se preznojio.
Halo,Vera,Luka je,halo Luka kako si?Dobro kako mi ti?Nije lose,nemozemo dugo jer Ante moze svaki cas da bane.Mozemo li se vidjeti opet u vikendici?Luka u Nedelju Ante ide na pecanje sa prijateljima na cijeli dan.
Super Vera,onda vidimo se oko 12.
Vazi ili pazi znas opasno je!
Eh ta Nedelja nikako doci kao vjecnost,ali sama pomisao na Veroniku dizala je pritisak u venama,cak sam i apetit izgubio.Neznam ali cini mi se da sam se zaljubio!Dan prije u Subotu,cuo sam neki razgovor ispred kuce,bila je to moja majka i komsinica Vera,nisam mogao da izdrzim izasao sam pred kucu.Dobar dan Vera kako ste?Dobro kako ti Luka?Dobro,lijepo vas je vidjeti Vera,majka me samo pogledala malo cudno.Necu vam smetati samo sam vas htjeo pozdraviti,vratio sam se u kucu,uzbudjen,cekao sam sutradan.Majka se vratila u kucu i onako nasmijana imitirala me,kako ste Vera,hahaha.Luka Luka,gledas mi nekako cudno onu preljepu nasu komsinicu Veru,ma daj mama samo sam je pozdravio.Znam sine salim se,stvarno je ljepa zena i drzi se vrlo dobro za godine kao cura.Je,je.
Napokon,svanula je Nedelja dan za mene dan za sampione dan za dobar seks i za nju,za moju Veru.Parkirao sam auto na isto mjesto,pokucao na vrata,otvorila je Vera.Zanosna,pozeljna izgledala je bolje od Severine.Odma bez cekanja,bez price,poceli smo se strasno ljubiti,pipati cijelo tjelo,uzdasi su plovili tisinom,sve je mirisalo na pozudu.Tegla krastavaca,kao izgovor kad dodje kuci.Pod koji je skripao pod nasim nogama u ritmu muzike koju je svirala tisina,stavio sam ruku u Verine gacice.Uzdignuta ljubavna zila,puna krvi ocekivala je dodir njenih ruku,sto je ubrzo i uradila.Cvrst kao blok sestica milovan Verinom rukom topio se od ljepote,a ja setao sam ocima po teglama paprike.Po gredama vikednice,po svemu jer dovodila me do ludila.Poceli smo se skidati bacajuci odjecu svuda po podu kao da nam vise nece trebati.Vec goli tonuli smo u strasti,koje ce nas neko vreme drzati,ljubeci se i milujuci djelove tjela,kleknula je onako vojnicki i zagrizla komad mesa tvrd kao kamen,zastenjao sam bio je to cin za koji se zivi.Ljubeci ga i sisajuci vukla je moju muskost van iz moga tjela,razvaljivala me polako.Uzeo sam je i donio do kreveta,uzela je pozu tako da sam mogao da joj polizem sav sok koji je curio iz vagine,mirisala je na jos.Strastvena zena,dostojna nekog boljeg,ali samo sam ja bio tu da joj zadovoljim potrebe.Lizajuci joj vaginu,povremeno prelazeci preko cistog anusa,uz uzdahe njeznog disanja,uzivala je Vera u mojim ritualima oralnog seksa.
Dajjjjjjjj,Lukaaaa,daj mi ga unutra zavapila je.Nisam dugo cekao i sam zeljan toga,zavukao sam majmuna u preljepu dzunglu nek uziva.Poceo sam da jebem zenu,zenu lavicu,zenu koja je izgledala tako dobro,polako se nabijala sve dublje dok nije usao do kraja,samo je uzdahnula joj Lukaaaaaaa,sto je lijep.Jebi me Luka dugo,jojjjjjjj,Luka sto me lijepo jebes mumnjala je.Nisam prestajao,uhvatila je ritam,izgledalo je kao da smo se dogovorili ali sve je bilo spontano i strasno,popunjavao sam sve njene supljine.Lukaaaaaaaa,joj,Lukaaaaaaaaaaa.
Uzivala je,uzdisajuci,mjesala je nabijajuci se kao da ce prestati zivjeti,a ja kao da cu na njoj umreti,trpao sam svoju tvrdu kost u njenu toplu vaginu koja je gutala svaki cm moga kurca.Lukaaaaaaaa,lukaaa,jebi joj pocela je svrsavati,ubrzao sam,jebavao sam je kao parni stroj,zestoko,oci su joj se zatvorile prepustena mojim dubokim ulazima u nju,skoro je zanjemela.Odjednom se trgla i zajaukala,Luuuuukkkkkkaaaaaa,joj to nemoj stati to jebi me.Pocelo mi pulsirati u glavi,kao mlaznica,bijeli smrk punio je njenu vaginu,zamjesala je jako,da bilo je kao da ju gasim svojim smrkom,svrsavao uzdisajuci jako,mokar kao mis.Pao sam na nju umoran i zadovoljan.Jebali smo se pravo,onako za oboje.Luka milovala me po mokroj kosi,reci Vera.Zabranjeno voce je najsladje jel,je Vera,ali ja zelim ovo cesce.Nemozemo Luka,samo ponekad znas.
Vidjecemo se opet rekla je,hvala ti za ovo,ovo je bilo za pamcenje,ovako nikada nisam uzivala i bila zadovoljna.
Obukao sam se,nasmijao se i rekao nemoj da zaboravis krastavce,nasmijala se i Vera,tako smo se razisli ovaj put sam ja prvi otisao.Zivim u nadi i cekam za ponovo,za dobar seks se zivi kao za nesto posebno sto ljudi vole.A seks je dio zivota,pa onda uzivajte.Cao cujemo se nekada,to je bila moja storija o zeni Lavici Veroniki na koje i danas drka pola sela.A ja,ponekad i uzivam u tim oblinama,drzeci jezik za zubima,naravno nisam ja Luka a ni ona Veronika,bilo bi brzo procitano…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Nina


Kad me žena nazvala sjedio sam zatvoren u svom uredu mudro glumeci da nešto važno radim. Cuj, rekla je ženica, iskrslo mi je nešto pa ne mogu Ninu (njenu seku ) otfurat na more, pa ako možeš pusti Tomicu (sekinog muža koji je radio u mojoj firmi) da otfura nju i klince.

Žao mi je draga ali Tomica ima i danas i sutra gomilu posla i ne bi išlo prije vikenda.

Žao mi je klinaca, škola je gotova i vec sanjaju more a i Nina je slobodna, kakav si ti s obavezama da ih ti baciš na more a ja i Tomica dodemo za vikend.

Obzirom na to da su me klinci obožavali, a i ja sam bio slab prema njima jer ja i Nataša nismo imali djece, a i more mi je bolje zvucalo od užarenog Zagreba odlucio sam u trenu i rekao može nema problema.

Nazvao sam tajnicu i rekao joj danas i sutra me nema ako je neka frka dostupan sam na mob. a tekuce poslove ce odradit Tomica. Zaletio sam se doma, pokupiti najnužnije stvari i uzeo terenca iz garaže jer su klinci bili ludi za njim, i nazvao Ninu da dolazim po njih. Ona mi je otcvrkutala da su oni spremni i da sam je najbolji zet na svijetu.

Kad sam došao kod njih klinci su vec bili u vrtu, i cekali me pa sam dvoje dvanaestogodišnjih blizanaca imao na vratu prije nego sam uspio izici iz auta. Klinci su haracili po autu i ubacivali svoje diskove u player kad se Nina spustila u vrt noseci putne torbe, koje sam ja preuzeo. Sacekaj me samo još sekundu dok obucem nešto laganije za put rekla je Nina uputivši mi ocaravajuci osmijeh i odskakutala natrag u kucu. Bacio sam torbe u gepek i sjeo u auto, Nina se spustila doslovno za sekundu, a ja sam shvatio što je znacilo nešto laganije. Na sebi je imala nekakav topic koji je jasno stavljao do znanja da ne nosi grudnjak, i nekakvu lepršavu jako kratku suknjicu iz koje je izlazio beskrajno dugi par savršenih ženskih nogu. Ne prvi put zakljucio sam da mi je svastika komad koji bi maznuo bez predumišljaja a i s predumišljajem. Putovanje je bilo ležerno, klinci su neprestano brbljali uzbudeni i puni planova za ljeto, a Nina se zavalila u sjedalo do mene pustivši suknjicu da se popne visoko po zamamnim bedrima. Ja sam vozio po polupraznom auto putu zadovoljan što mi rijedak promet ostavlja vremena da uživam u pogledu na svastiku.

Na more smo doputovali jako brzo, klinci su za pet minuta bili spremni za plažu a ja i Nina smo vadili stvari iz auta. Dok je vadila zadnje vrecice Nina se nagela u gepek, a ja sam osjetio kako mi se kurac ukrucuje od pogleda na njene duge noge i guzu od milion dolara.

Ti podi s klincima na plažu, a ja cu nas raspakirat i pripremit nešto za jelo rekla je Nina, a ja sam sa žaljenjem pristao jer mi se nekako bilo teško rastat od nje.

Odveo sam klince na plažu, a oni su prije nego mi je konobar donio kavu vec bili u moru i dozivali me. Taman kad sam popio kavu i spremao se i ja u more zazvonio mi je mobitel, zvao me Tomica i pitao jesmo li doputovali, rekao sam mu da smo ja i klinci na plaži a da je Nina u kuci. Žao mi je da te vucem s plaže ali poslao sam ti mailom neke ugovore, mislim da bi ih morao pogledat prije nego ih potpišemo pa se zaleti do kuce i samo mi javi jeli sve u redu i pripazi mi klince i ženu dok ne dodem.

Dozvao sam klince i rekao im da se moram zaletit do kuce i da mogu uzeti pice i sladolede i što im treba u kaficu a da cu ja platit kad se vratim. Ok vikali su u glas i dovedi mamu.

Za desetak minuta sam bio nazad kod kuce jer kad smo kupovali kucu nismo htjeli bit u gužvi uz more nego smo kupili kucu u brdu s velikom okucnicom pa smo bili izolirani od susjeda.

Kad sam došao vidio sam da su vrata zatvorena, kad sam stavio kljuc u bravu shvatio sam da nisu zakljucana, pomislio sam da je Nina sigurno otišla do obližnje trgovine kupit nešto što joj fali. Ušao sam u kucu i upalio laptop pogledao ugovor i samo napisao potpiši. Dok sam se dvoumio da li da sacekam Ninu ili da se vratim na plažu sjetio sam se da ce klinci sigurno smocit rucnike pa sam se popeo na kat po rezervne. Kad sam došao na kat iz predsoblja sam vidio kroz odškrinuta vrata vidio prizor od kojeg mi je zastao dah, na krevetu je gola ko od majke rodena ležala moja svastika i igrala se ružicastim silikonskim umjetnim kurcem koji smo ja i ženica skupa s drugim igrackama kupili u nekom seks shopu. Stao sam na vrata i upitao trebaš li pomoc, Nina me samo pogledala zamagljenim pogledom i promuklim glasom kratko odgovorila da. Skidajuci se prišao sam krevetu i u slijedecem trenutku moje ruke su bile posvukud po njoj. Ljubio sam je po vratu, sisao joj bradavice lickao pupak. Poljubio sam je u navali strasti, a ona se podavala instiktivno, sve skupa je imalo notu neceg animalnog u sebi.

Spustio sam se do njenog svježe izbrijanog medunožja i polizao je a zatim krenuo jezikom istraživat njenu picku, mirisala je po nekom vocu i bila je jako vruca i vlažna. Nina je podigla kukove i izvila se prema meni, a ja sam jezikom ludovao po njenoj picki dok nisam osjetio da se pocinje grcit, najednom kao da je nešto eksplodiralo u njoj, svršavala je u valovima i tresla se na svaki dodir mog jezika po njenoj picki.

Sad sam i ja vec bio totalno izluden cinilo mi se da ce mi kurac eksplodirat digao sam se s kreveta i okrenuo Ninu potrbuške, povukao sam je i namjestio je da kleci na koljenima na krevetu oslonjena na ruke. Stao sam iza nje gledao sam u tu savršenu guzu i razmišljao da joj ga gurnem u šupak, ali sam se predomislio nisam htio bit nasilan a nisam više imao vremena za pripremu ostavio sam to za kasnije i gurnuo joj ga u picku. Pošto je vec jednom svršila bila je vlažna i vrela gurnuo sam joj ga do kraja lagano osjetivši kako ona zadržava dah lagano sam je jebao slušajuci njene uzdahe, pa sam pojacao ritam a Nina je stenjala sve brže u ritmu jebacine, njeno stenjanje me napalilo i totalno sam izgubio kontrolu, jebao sam je mahnito žestoko, Nina je svršavala vrišteci, a ja sam osjetio kako mi navire sperma nabio sam ga do kraja u nju i svršavao duboko u njenoj utrobi.

Bilo je stvarno žestoko ležali smo na krevetu jedno do drugoga pokušavajuci doci do daha bez rijeci, a onda je Nina rekla samo idemo po klince.

Vratili smo se s plaže Nina, njeni klinci i ja. Klinci su poslije vecere udarali po play stationu, Nina je pjevuckajuci nešto uredovala po kuhinji a ja sam se ugodno zavalio u fotelju na terasi družeci se s bocom dobrog crnjaka. Neko je ugasio svjetlo na terasi, nadao sam se da je ona, i nisam se prevario poslije dvadesetak sekundi došla je donijevši cašu za sebe i sjela u fotelju do moje. Izgledala je predobro obasjana mjesecinom u ljetnoj noci, osjetio sam i dašak parfema s njene kože, osjecao sam je svim culima kako zraci iskonskom ženstvenošcu, što je neminovno budilo poriv mužjaka u meni. Nina, prošaputao sam. Znam, odgovorila je. Potom smo samo šutke sjedili jedno do drugoga svako u svojim mislima koje su siguran sam imale puno toga zajednickog.

Idem potjerat klince na spavanje, pa se vratim, bilo je sve što je rekla valjda nakon sat vremena. Kad se digla s fotelje nagnula se prema meni i tiho rekla, dok sam samo razmišljala o ovome osjecala sam neku glupu grižnju savjesti, a sad osjecam samo da želim još.

Nina se nakon desetak minuta vratila, klinci još divljaju po sobi rekla je natoci mi još jednu cašu molim te. Popili smo bocu do kraja pa sam je zapitao hocemo li još ili idemo na spavanje, idemo u krpe rekla je Nina i uputila mi obecavajuci osmijeh.

Istuširao sam se i zavalio na krevet i upalio telku, iz sobe u kojoj su bili klinci se culo smijuljenje, nevjerojatni su pomislio sam imaju toliko energije, a ja sam imao neke planove s njihovom mamicom i želio sam da što prije zaspu.

U nekom momentu sam valjda od umora a sigurno malo i od vina zadrijemao i nisam u prvom momentu znao gdje sam kad sam cuo da se otvaraju vrata moje sobe. Nina je ušla u sobu i zatvorila vrata za sobom, na sebi je imala neku kratku prozirnu spavacicu koju je jednim pokretom skinula preko glave. Gledao sam ženinu sestru golu obasjanu treperavim svjetlom s tv-a u svoj njenoj ženstvenoj raskoši. Izgledala je savršeno dok mi je prilazila, beskrajno duge noge, malo zaobljen stomacic kao na Rubensovim slikama i par prekrasnih punih sisa koje su se lagano njihale. Spustila se na mene i pritisnula usne na moje, najprije lagano a zatim sve strasnije. I inace uzbudljivu situaciju kod mene je pojacavala misao da je taj rasni komad u mom narucju sestra moje ljubljene ženice koju se upravo spremam izjebat do iznemoglosti.

Moramo biti tihi rekla je Nina ne cuju se možda 5 minuta, misleci na klince i popela se na mene, ljubili smo se i dalje bjesomucno, a onda je ona krenula prema dolje osjecao sam njene poljupce po vratu, ramenima, grudima, stomaku i napokon sam osjetio njen vreli dah na preponama. Uzela je moj ukruceni kurac u ruku i lagano povukla kožicu, lizala mi je glavic i po malo ga sisala, a onda sam osjetio kako mi kurac nestaje negdje duboko u njenom grlu. Pušila mi ga je lagano, definitivno je znala kako se to radi, ne znam više kako ali znam da sam je zgrabio i dovukao je na sebe, bili smo u klasicnoj 69-tki lizao sam joj picku odozdo a ona je zadovoljno mumljala s mojim kurcem u ustima. Bili smo fantasticno sinhronizirani moj jezik je ludovao po njenoj picki a njen po mom kurcu i što sam ja dublje prodirao u nju to je moj kurac bio dublje u njenog grlu. Osjetio sam kako pocinje podrhtavati grcevi njene picke dok je svršavala i sokovi koji su me zapljusnuli uzbudili su me još više nabio sam joj ga u grlo i svršavao a ona je gutala moju spermu tresuci se na svaki dodir mog jezika po njenoj picki.

Legla mi je u narucje teško dišuci i rekla samo jebote ovo je bilo dobro, moram navit sat da se dignem ujutro prije klinaca. Drndala je nešto po mobitelu a zatim se vratila meni u narucje i tako zagrljeni smo utonuli u san…

IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Vrela noć u šumskoj kućici


Bio je to vreo ljetnji dan..Dosadno,na tv-u nista,klima se pokvarila,a vrijeme sporo prolazi..Trebalo mi je nesto da razbije monotoniju..
A i bila sam prilicno napaljena,jer nisam imala sex vec nedeljama..
U sred mog razmisljanja,prekide me zvono mobtela-moj ex,ostao je bez benzina treba mu pomoc,pa je mene nasao…Uh..ali sto se mora mora se..Uzela sam kanister benzina i krenula ka njemu,iako nisam tacno znala gdje je jer je krenuo u lov u obliznju sumu..navodio me mobtelom kako da dodjem do njega,i nakon polucasovne potrage evo ga..Prisla sam mu i pocela da vicem kako je nemmaran,krece na put bez benzina itd..a on me samo posmatrao,tacnije skidao pogledom.Bila sam u kraktom sorcu,uskoj majici na bretele,koja je isticala moje malo vece grudi…Od njegovog pogleda sam osjetila vrelinu po cijelom tijelu i slabost u donjem dijelu stomaka.Bila sam strasno napaljena! I pod hitno mi je trebao kurac!
Ponudio mi je da ostanem kod njega u sumskoj kucici “nije neki komfor,ali ce ti odgovarati” rece,i nasmjesi se zavodljivo.”Sto da ne,ionako se dosadjujem”-rekoh..uz nista manje zavodljiv osmijeh..Usli smo u kucu,ali nije bila prazna,2 druga su ga cekala,dosli su dan ranije tu..”HM ovo ce biti uzbudljivo” i dalje nisam odustajala od ideje da dobijem kurac a mozda i vise njih.. Jednog sam jako dobro poznavala,bio je najbolji drug mog bivseg,a ovog drugog samo iz vidjenja,ali pouzdano znam da su se obojica palili na mene ,dok sam bila sa Pedjom (bivsim)..Ali izgleda da su i oni imali slicne stvari na umu..
“Pogledajte koga vam dovodim”rece Pedja-”mozemo malo da se zabavimo ako Sanja nema nista protiv”?Nisam uspjela ni da odgovorim,vec je presao na stvar.. stajala sam na sred prostorije,Pedja je poceo da me polako skida,dok su njih dvojica sjedjeli za stolom i trljali svoje vec nabrekle kurceve..Uhvatio me je za grudi i poceo da ih mijesi i dahce mi na uvo..”kako me pale tvoje sise,prava si mala kurvica..ah..”osjecala sam njegov vreli dah na vratu..Otkopcala sam mu farmerke i izvadila kurac iz gaca,imao je jako veliki kurac koji sam obozavala da pusim..spustila sam se na koljena i pocela da ga lizem,prvo sporije a onda sam ga gutala sve vise i vise,zatim mi je uzeo glavu i poceo da me nabija na svoju kurcinu…za to vrijeme ova dvojica su se primakla nama i dalje drkajuci svoje kurceve..Moja picka je bila vlazna kao nikad u zivotu..Pedja je poceo da svrsava a ja sam gutala njegovu vrelu spermu,mmm..ova dvojica su odmah zatim pocela da svrsavaju po mom licu,takod a sam bila ubrzo okupana spermom…osjecala sam se kao kurva,i voljela sam taj osjecaj,palio me je…Zeljela sam jos..”nezasita kurvice,hoces li jos”?,samo sam uspjela da klimnem glavom kad me uzese i odnijese na improvizovani krevet..Sa nekim kajisem vezase mi ruke za naslon…Nisam mogla da vjerujem sta se desava,pa to je bilo ispunjenje mojih fantazija..Dvojica drugova pocese da me lizu..jedan sise,a drugi picu,”mmm kako je dobrooo…samo nastavite…”izludjujete me”,grickao mo je bradavice,lizao ih i uvrtao,ja sam vristala od uzitka,a drugi je jezikom masirao moj klitoris,njezno a zatim sve jace i jace,zatim je gurnuo srednjaka u moju vrelu picu,ahhhh,i jebao me prstima,kad sam pocela da svrsavam..oni nisu prestajali..Molila sam za jos…
”Kurvice e sad ces da primis sva 3 kurca”rece jedan..malo se uplasih jer nisam znala kako cu to izdrzati..Odvezase me i postavise na stomak,podiose mi guzu i u isto vrijeme mi zabise svoje kurcine Pedja i drug,Jedan u picku a drugi u guzu,malo je zaboljelo ali su onda poceli da me pumpaju,i dovode do ludila!Treci je dosao i nabio mi svog do grla skoro,malo sam se zagrcnula ali sam brzo uskladila tempo sa pumpanjem ove dvojice..Jebali su me kao zivotinje,uzivala sam,pomijesani su se bol i zadovoljstvo i uzdasi nas cetvoro..”Kurvo dobra si jebacica,jebacemo te stalno ovako..”Nisam mogla da odgovorim jer su mi usta bila puna od kurca druga,a onda sam ga izvadila i uzela mu jaja i pocela da ih klizem a zatim i gutam.i posle par sekundi drug mi ih je izvadio iz usta nabio mi kurac do grla i poceo da svrsava,..ubrzo nakon toga Pedja je punio moju razjebanu guzu a drugi drug moju zapaljenu picku,a ja sam svrsala po ko zna koji put te noci,tresuci se kao u transu…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Fakin i Srna


Bila je to zelja otvorena kao kisobran,zelja jaka puna naboja,puna misli koje kolaju venama.
Da bio je to Minein rodjendan,zurka za bogove,mjuza,vino i pivo tekli su potocima,svintani dzointi,dimili su se u coskovima,a posle se karalo ko koga,jednostavno ludara.Poslije osme ili devete pive,povukao sam dzoint,Minea (Mina od milja)povela me u sobu.Bio sam u glavi karamboliran,pomalo od trave ostecen ali sigurno za sevu spreman.Smijala se kao luda dok smo se fatali,onako opicen poceo sam i njenu sjenku na zidu da ljubim,stvarno strava.Ritam tehno muzike dopirao je odozdo,dovoljno da se uz njega zavalim medju Minine noge.Ma ne to bi bilo prostacki,jer Minea je stvarno treba i pol.A ja sam propali student,koji jos studira.Onako do sudnjeg dana rekli bi moji.Zelja mi je uvijek bila da se onako opiceno izrokamo od trave do ispod jorgana, Mina i ja.Mala je razvaljivala sve oko sebe,imala je sve od love do sise i guze.Ko ju je jebo,taj se rodio ponovo kazu.Iako otkacena 109%,vredjela je za trebu nb1 u gradu.Plavusa sa ofarbanim vrhovima kose u nekoliko boja,kreon na ocima kao da radi u pogrebnoj sluzbi,namjerno se skrivala ta ljepota iz zavjesa nekih pankera koji su mrzili onaj tehno.Ali kad se skinula ni andjeo joj nije bio ravan.Priguseno svjetlo u sobi obasjavalo je to top tjelo,guza se njihala kao klatno sata.grudi su bile kao dve kruske zelene tvrde da se zubi slome,ma koji kurac serem pica je otkidala majke mi.Voljela je divlje stvari,na sve bi se smijala sa ili bez trave.Ja sam se skinu kao da osvajam svjetsi rekord,valjda sam se htio pohvaliti koliki kurac imam,ponosno sam cekao njen komentar.samo ga je uzela u ruku i pocela pusiti.Gubilo se svjetlo u mojim ocima,kao da se gasim ili topim od usana te pankerke koja je znala sta radi.Imao sam osjecaj da mi guza zvace carsaf kako ga je Mina pusila.na trenutak je zastala podigla se i uvalila mi jezik,bio je to poljubac od kojeg se odma svrsi a ja sam ostao topal,zeljan njene male pickice da ju polizem onako seretski (lagano).Okrenuo sam je s guza,to mi je bila nb1 poza za lizanje,mala je mirisala na neostecenu visnju.Polizao sam je onako kao da je otimaju od mene,lizao sam sve sto ima i jednu dlacicu.Je je i guzu dragi moji i guzu,pa ta je guza bila stara samo 18 god.Uz izdisaje bez smijanja,zanjihala je guzom ispred mojih ociju,dok je jezik neumorno prelazio kanalcicem njene pickice.Sa obe ruke onako dlakave uhvatio sam je za glatke guzove,ljubeci svaki po nekoliko sekundi,uspravila se.
Cuj frajeru,dobar si,obozavam kad mi se lize mala i guza,pogotovo kad neko ko zna sta radi.Kurac mi se trzao kao zdrebac,zelio sam da ga u nju ustekam i pocnem da ju jebem onako da nezaboravi,nikad.Prstom sam presao preko mokre uzavrele pickice stare 18 godina,gledajuci joj grudi koje su mamile,nisam cekao dugo zaronio sam ljubeci ih.Polegao sam ju na ledja i polako zavukao nadignuti kurac u njenu pickicu koja je u skladu sa pokretima kukova primila novog beskucnika u sebe.
Toplina unutrasnjosti pice koja se topila pri ulasku jednog starijeg fakina,pocelo je da traje.Nekoliko minuta sam ju jebaao polako,tek da se uigraju nasa spolovila,kad je bila u tik tak semi,zavukao sa ga onako snazno.
Dubolki uzdah i mjesanje kukovima,mlada dama davala je sve od sebe,da mi pokaze da zeli dobar seks.prihvatio sam dio igre,okrenuo se na ledja.Cuj frajeru sad cu ja tebe malo da jebem rekla je!
nabila se na kurac do kraja,zavrtjela lagano,sve je pucalo oko nas.Znoj je probijao kozu.Osjetio sam kako je milina i kako Mina zatvorenih ociju jebe,ma jebe mene pijanog,drogiranog fakina koji nosi nju i 27 godina na jajima.Kreon se sav uzjebao oko njenih ociju,pomalo kao iz horora odvijala se seksualna scena.Mina se stvarno jebavala 1 kroz 1,bez milosti,zeleci slomiti iskustvo jednog fakina.Nekoliko trenutaka kasnije,zajaukala je ritmom nosena,usporavala je ali ja nisam dao.Odigao sam svoje kukove i nabijao ga duboko unutra dok je ona vristala svrsavajuci.Sise su igrale kao baloni na vjetru, a ja sav mokar,zadnje atome snage trpao sam u njenu pickicu koja je pustala sokove zadovoljstva.Pala je na moja prsa mrtvim pokretima nabijajuci se svaki par sekundi na kurac.Sta je frajeru nisi svrsio?Nisam,ali uskoro cu,okrenuo sam je s guza.kad ja stanem ti nastavi,prihvatila je igru.Pocelo je stvaranje jednog kraja koji ce pamtiti zauvjek pomislio sam.Jebavao sam ju u intervalima brzeg i sporijeg stila.Pri svakom ulazu unutra,guzovi su u valovima pluskali od moj stomak,mala je bila kao rodjena za moj kurac,uzivao sam.Odjednom sam zastao i poceo da joj lizem picku i guzu,iznenadjena zajaukala je ali nije prestala mjesati sto me je jos vise razvaljivalo.
Zavukao sam ga do jaja jer vise nije bilo,guza spojena sa mojim stomakom tako sam je nabijenu drzao nekoliko sekundi.Samo je mjesala stenjajuci jako,izvukao sam ga do pola,zamjesala je jako sve je bilo kao dogovor,poceo sam pustati sok u nju,nabijao sam je jace a ona se deruci nabijala sama kad bi ja stao.Zastenjala je zajedno smo poceli stenjati i svrsavati.Toplina njene pickice koju sam smrkovima spereme hladio,evakuilara je u zadovoljnu semu kretanja nasih tjela.Lagano samo nastavili da se jebemo jos nekoliko minuta,onda je sve utihlo.Kao predaja tjela su klonula,znojna i vruca spojena zadovoljno me gledala.frajeru bas si dobar jos za jednu noc.kao u pjesmi Bjelog Dugmeta.Ovo cu zapamtiti,ovo se pamti frajeru,ustala se i nestala u tami.zapalio sam cigaru,ruke su mi se tresle,da da dragi moji,bilo je to kao stari lav i mlada lavica,sve smo skoro poderali.Ipak je ona samo Srna,koja se otimala Fakinu,koji joj je cestitao punoljetnost i dolazak u odrasli svjet,svjet fakina i ostalih,koji vole Srne ili neke druge njezne stvari...
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Dogadja se


Na mestu sam.Zadnji deo busa, sam cosak okrenut ka putnicima.Cekam je, sledece stanica je njena.Ulazi sa poznanicama kao i svakog jutra.Bus je vec pun.Prinudjene su da ostanu u zadnjem delu.Odahnem kada se postavlja ledjima ka meni a licem svojim frendicama.Ovo je peto jutro kako igramo ovu igru.Pocelo je slucajno po istom scenariju kao i sada.Na sledecoj stanici ulazi jos veca grupa putnika, svi se guraju trazeci sebi mesto.Ona biva prinudjena da se osloni ledjima,guzom o mene.Osetim njen divan omamljujuci miris.Sva je takva zanosna,divna.Zena u najboljim godinama. Visoka duge crne kose,prelepog tela koje svakim pokretom otkriva nove lepote,izazove,mami… Prvi put sam srecan radi loseg kolovoza,rupa,ulegnuca,lezecih policajaca na svakom od njih osetim njenu guzu kako se pribija uz moj vec dignut penis.Prvog dana slucajno a onda iz dana u dan sam kapirao da te slucajnosti prelaze u pravilo.Treceg dana se vec citavim telom oslonila o mene,opustila i pocela sama nabijati i mesati guzom oko penisa.Danas cekam trenutak kada se svi okrenu kao i mi ka prednjem delu busa i spustam ruke na njene bokove. Osetio sam kako je klonula i totalno mi se predala. Sake sam polozio na njene grudi a usne spustio do vrata.Uzdahnula je tiho…Levu ruku je pomerila iza sebe i grcevito mi stegla penis.Istog trena sam zaboravio gde se nalazimo,otkopcao sam slic i izvadio ga u njenu ruku.Povukla je ruku kao da se opekla a onda je polako vratila nezno ga dodirujuci kao da ga ispituje, vaga.Poskakivao je od zelje tvrd kao kamen i zeljan nje.Zadigao sam joj suknju zeleci da dodjem do guze.Pokusala je da se izmakne ali vec je bilo kasno.Drzala je moj mozak u ruci i nista mi nije bilo bitno osim nas dvoje.Grubo sam je povukao nazad rukom preko stomaka dok sam drugom vec skidao gacice sa guze.Prislonio sam ga uz njenu guzu pokusavajuci da udjem izmedju njenih butina.Uspeo sam, osetih kako se koci, prestaje da dise,A onda polako klizi napred nazad po njemu.Kakav osecaj…Sledeceg trenutka bus staje i ja sa uzasom kapiram da je to njena stanica.Brzo se odvojila od mene spustila suknju i otisla!!!
Nisam mogao da je izbacim iz glave.Moram je imati danas ili cu poludeti!Znao sam da se ne vracamo sa istim busom sa posla. Pomislih da ima krace radno vreme i istog trena odlucih da izadjem dva sata ranije i da je cekam na stanici gde je tog jutra i izasla iz busa.Tako sam i ucinio. cekao sam oko 30 min. kada se pojavila.Uputila mi je takav pogled da sam se mukom uzdrzao da je tu na ulici ne pojebem.Nakon toga ni jednom me ne pogleda, udubljena u svoje misli stajala je na metar od mene. Ludeo sam!
Ulazimo u bus a ona seda pored nekog penzionera i ne pogledavsi me.Seo sam na mesto iza resen da zavrsim ono sto smo poceli.Pet dana me pali vreme je da nabijem penis u njenu mackicu.
pratim je kada izlazi iz busa.Uputila se ka prvoj zgradi ulazim na korak iza nje u ulaz.Ne zastajkuje,penje se uza stepenice. Njena guza mi igra pred ocima i opet sam ludacki napaljen.Vadi kljuceve i otvara vrata.Na trenutak zastajem dvoumeci se a onda se lomim. Kada je otvorila vrata ulazim za njom i zatvaram ih za sobom.Gleda me besno nekoliko sekundi a onda prosipa bujicu reci na mene:”Ludace sta ti zelis od mene?! Vristacu ako ne izadjes! Muz mi dolazi kuci za 15 min. ubice te!
Gledam je pozudno od glave do pete i vidim kako joj pogled pada na moje prepone.Na brzinu ga vadim i pokazujem koliko je zeli.On puslira pred njenim ocima i vidim kako guta knedlu.Okrece se naglo od mene cuteci.Stoji tako okrena ledjima i ja shvatam sta zeli.Prilazim joj brzo i zadizem suknju,cepam gacice sa guze gurajuci je ka komodi u hodniku.Oslanja se na nju i istura guzu ka meni.Sakom sam ubuhvatio penis i provukao ga preko vagine.Bila je mokra,vrela i spremna.Nabijam ga do jaja jako i brzo.Njeh uzdah dolazi kao znak odobravanja.A onda smo se pretvorili u zivotinje.Ona pokusavajuci da ga slomi a ja u zelji da citav udjem u nju.Mesio sam joj guzu jako jednom rukom a drugom povukao za kosu i savio u ledjima terajuci je da se okrene ka meni da joj olizem usne,gurnem jezik do grla.Ujedala mi je usne stenjuci.Orgazam je brzo dosao.osetio sam eksploziju u glavi i poceh da sipam spermu duboko u njoj.Njoj popustise kolena i sruci se na pod tresuci se.Zadnje kapi sperme je isprskase po kosi.Stajao sam tako nepomicno iznad nje pokusavajuci da dodjem do daha. Okrenu se i mazno osmehnu govoreci: “Lud si i ja sam luda ali ispunio si moju fantaziju o kojoj mastam godinama”
Tada se trze.Muz mi zaista dolazi sada o boze…Navukoh pantalone i krenuh ka vratima.Ona ih otvori proviri.Sranje na stapenicama je!Povuce me kroz jedna vrata i ubaci u gardarober.Prosikta: “Ne mrdaj se odatle ubice nas oboje”
To se desilo pre tri sata i dalje sedim i cekam.Gladan sam jako.Od njih ne cujem ni glasa…
Nakon cetiri sata cekanjam cujem da se otvaraju sobna vrata. Resen da zavrsim sa cekanjem otvaram vrata i iskoracujem. Bivam zaslepljen svetloscu i dok zmirkam pokusavajuci da priviknem oci vidim (na svu srecu)nju. Opet sam zatecen njenim izgledom, minijaturne gacice i majica na bretelice su sve od odece koju ima na sebi. Odmerim je od bosih nogu do glave I negde na pola puta sam vec uzbudjen toliko da ne cujem to sto mi sapuce.Nesto kao: “Pozuri …zaspao…brzo” U iznenadnom naletu lucidnosti brzo joj prilazim i stavljam ruku na vaginu dok je divljacki ljubim.Od naleta mog tela udara ledjima o vrata. Ukocimo se na trenutak zaustavljajuci disanje.Osluskujemo ali nista se ne cuje iza njih. Polako postajem svestan njenih usmina i vreline koja dolazi izmedju njih przeci mi prste. Mazim je polako i nezno…Cujem njeno sve teze disanje,ljubim joj vrat,jezikom ulazim u usnu skoljku,ujedam nezno za vrat.Njen miris me opija,ukus njene koze,znoja.Sada sam toliko uzbudjen da osecam blagi bol u penisu.Prislanjam ga uz njen bok jako, zelim da zna koliko je zelim. Njene usne pocinju da traze moje, halapljivo se ljubimo . Spustam se ljubeci joj grudi, stoma.Lizem joj savrseni pupak,povlacim gacice na niz butane i polako krecem jezikom ka rajskom otvoru spreman da polizem svaku kapljicu koja krene iz njega.Sake su na njenoj guzi stiskaju je,mese, razvlace…Nabijam jezik duboko u nju, mmmm ima divan ukus.Osecam kako penis skace,trza. Igram se usminama jezikom,sisam svaku posebno namerno izbegavajuci dodir sa klitorisom.Po pokretima njenih kukova znam da zeli bas taj deo svoga tela na mojim usnama.Zastanem i prstima je rasirim sada ga lepo vidim.nabubreo,crven…
Prilazam na milimetar i cekam,cekam…Cujem jecaj kao da se kida sa njenih usana. Blago prelazim jezikom preko njega, dok se njene ruke ukopavaju u moju kosu mrseci je. Kada sam usisao klitoris poceh da ga “samaram” jezikom. Ona ubrzo svrsi tresuci se citavim telom.Polako je klizala niz vrata ledjima dok se ne nadjosmo ponovo oci u oci. Ona cuceci a ja klececi. Napokon joj pogled pade na moj penis a on u znak pozdrava poskoci ka njoj. Nezno ga pomazi po glavicu pa onda niz njega sve do korena…Zabacih glavu zatvarajuci oci dok me osecaj neverovatne strasti zahvatao citavog. Kada se njene sake napunise otezalim jajima nestalo je razuma. Krenuh ka njoj dok je ona sirila noge spremna da me prihvati i proguta. Nabio sam ga u nju kao da zelim da je pocepam,razbijem ,unistim. Ujede me za rame do bola dok je noktima grebala po ledjima ostavljajuci krvave tragove. Nabijao sam se u nju kao parna presa. Od udaraca se pomerala po podu ka vratima i ubrzo udari glavom u njih. “Stani! Cuo nas je sigurno!Stani…” U sebi pomislih da me boli k… i ako je cuo i jos jednom se zabih u nju. Pokusalava je da se oslobodi mog zagrljaja i uspela je.Brzo je ustala i stala kraj vrata drzeci kvaku , osluskujuci. Na trenutak razocaran ali i dalje napaljen kao bik ustadoh . Njena guza…sada je bila okrenuta ka meni…Podjoh ka njoj kao hipnotisan samo razmisljajuci o tome da se ponovo nadjem u njenoj vagini. Ona polako otvori vrata i proviri.Ja sam je vec stigao u uspeo da ubacim penis u nju.
Cvrsto sam je prihvatio za kukove i poceo nabijati. Nije pustila glasa od sebe, samo se slomila u ledjima olaksavajuci mi prodiranje. A onda je pocela da mi ide u susret svojom guzom tako mesajuci da sam nakon par sekundi poceo da sipam spermu iz svojih jaja duboko u nju.Ostao sam tako nabijen dok je ona nastavila sa mesanjem i ubrzo osetih kako me njeni vaginalni misicu stezu isisavajuci zadnju kap sperme. Citavo telo joj se strese I sa teskom mukom ostade na nogama svrsavajuci .
Polako sam poceo normalno disati I razum se vrati. Videh sebe spustenih pantalona u tudjem stanu sa penisom u tudjoj zeni. Zadovoljno se nasmesih I potapsah je po guzi kao zdrebicu. Ona zadovoljno frknu, okrecuci se ka meni. Prvi put se poljubismo nezno…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Bludne radnje


Kisa je padala kao luda,zurila sam kuci sa autobusne stanice.Opsta guzva,nervoza na Petak poslije podne.
Onako nakvasena ili bolje reci mokra od kise odjurila sam u kupatilo,nisam stigla ni zakljucati vrata,skinula sam mokru odjecu i krenula pod tus.Posle tusiranja obukla sam neke suhe krpe na sebe i krenula da nesto napravim za veceru.Umorna zaspala sam kao mrtva,ali u neko doba noci zacula sam nesto sto me probudilo iz sna.Ustala sam se da vidim,prigusena svjetlost koja je dolazila iza skoro zatvorenih vrata sobe,vukla me znatizelja,culi su s izdisaji.Provirila sam polako,ugledala sam scenu koju nikada necu zaboraviti.Dvoje mladi se jebavalo,poza odozada.
Mlada djevojka stenjala je i primala kurac u sebe,neznam zasto ali ostala sam gledajuci.jebavao ju je sve snaznije,u jednom trenutku zanesen ugledao me da gledam,nije prestajao,nastavio je da nju jebe a mene gleda.Neznam zasto ali i ja sam njega gledala,usporio je polako je gurao svoj kurac u nju,osjecala sam da odugovlaci zato sto ja gledam.Srce mi je jako lupalo,pocela sam da vlazim,te sam u jednom trenutku pozljela da i mene onako jako pojebe.Ali to je ludost,brzo sam dosla sebi i otisla u sobu.Za nekoliko trenutaka,uz vrisak zadovoljstav sve je utihnulo.Dodirnula sam svoju picku,bila je jako mokra i ljigava,pocela sam da ju mazim i stavljam prst u nju,taj ritam me totalno uzbudio,ubrzo sam svrsila.Zaspala sam umorna,i sa pomalo grizom savjesti sta sam gledala.Ujutro sam se probudila sa dozom srama,ustala se i krenula u kupatilo,kasnije onako sa stidljivim iscekivanjem otisla da skuham kafu.Poslije podne kad se probudio,ocekivala sam da ce biti nekih malih svadja ali nista se nije dogodilo,niko nista nije ni spomenuo sto mi je jako odgovaralo.Jel nije bilo fer od mene,iako imam 42-e godine i ako je to moja kuca nije bilo lijepo gledati mlade kao se jebu mlade 18-godisnjake kako prave svoje prve seksualne korake.Subota navecer izasla sam sa svojim prijateljem (deckom)Obukla sam se izazovnije onako kako mi i ne dolikuje ali jos izgledam dobro,onako roksa kako kazu za zene u mojim godinama.Primjecivala sam da me mladji muskarci naprosto pasu,moja cvrsta guza i vece sise upadale su odma u oci,jer sam uvijek imala veci dekolte tako da se dovoljno vidi.Kasno navecer dovezao me kuci,povela sam ga unutra da se pojebemo,bas sam pozeljela dobar seks a pomalo i u nadi da ce i nas neko gledati.Skinuli smo se brzo,odma sam uzela njegov kurac u ruku i polako ga drkala,kad se nadigao do maksimale stavila sam ga u usta i pocela sisati kao lizalo.Topio se medju mojim debelim usnama.Tako sam ga strasno sisala,picka mi je bila sva ljigava kad sam je dodirnula,kao da je u njoj pulsiralo.Legla sam na ledja a on je poceo da mi ljubi i lize picku i guzu.
kako ljepo mirisis rekao je i nastavio da mi lize obe genitalije.Stenjala sam jako,daj mi ga unutra,odma ga je stavio nije bio velik ali dovljan da me umiri.
Znao je da jebe imao je iskustva,jebavao me onako kako bas ja volim ali sve me nekako i nesto skakljalo iznutra te sam vise puta pogledala prema oskrinutim vratima.Okrenula sam se od pozada,kad je usao u mene izgledao je veci valjda ta poza usao je cijeli,zastenjala sam jako,toplim dlanovima uzeo je moje sise,milovao ih i u isto vreme ispunjavao moje pozude,sve je izgledalo super osim onog iscekivanja u meni.Jos ,jos tako me jebi zavapila sam zadovoljna,cekajuci radnika za trecu smjenu.Zanesena u jebavanju zatvorila sam oci i mjesala,picka mi je bila tako socna,sokovi su curili iz nje,jebavao me u stilu mjesala sam zadovoljno,kad sam otvorila oci ugledala sam ono sto sam cekala.Dok me je moj prijatelj jebavao odozada on me gledao u oci,nastavila sam mjesati gledajuci ga.
Osjetila sam nesto sto nikada u zivotu nisam u grudima mi je bio veliki pritisak i neka toplina a u picki je bio vulkan koji ce ekspoldirati svaki cas.Pritvorio je malo vrata i nastavio da gleda,a ja sam se na granici eksplozije tako jako nabijala na kurac.
Pocelo je da kulminira sve,on je spricao u mene a ja svrsavala dok je onaj gledao,svi troje smo na neki nacin bili zadovoljni.Pogledala sam na vrata,nije ga vise bilo.Poslije nekoliko sati moj prijatelj je otisao,a ja sam onako zadovoljna poslije dobrog seksa lezala i gledala neki program na tv.Bilo je oko 4 ujutro Nedelja.Ustala sam se da donesem nesto za pice jel sam bila zedna poslije vina i seksa.Samo u providnoj spavacici bez donjeg rublja jer sam se nadala da on spava.Posla sam u kuhinju,prolazeci kraj njegovih vrata,ona ista znatizelja ali da zatvorim prozor,pomislim ovaka u providnoj spavacici nema svrhe,ali svedno spava.Usla sam u sobu,spavao je na ledjima pokriven do pola,polako sam prosla kraj njega i zatvorila tiho prozor,kad sam se vracala spavao je i dalje ali je bio otkriven i gol.Kurac mu je bio uzdignut i jako velik,zacudjeno sam ga gledala.Uzela sam carsaf da ga pokrijem,polako sam ga navlacila do onog djela ali taj prizor i tako veliki kurac nikada nisam vidjela.Kad je jebavao onu malu bio je vise unutra u njoj pa ga nisam vidjela cijeloga ali sada.Osjetila sam da dise malo drkucije,malo kao dublje.Neznam zasto ali uzela sam kurac u ruku i odma ga stavila u usta i pocela sisati,tako polako i njezno,zmirio je i stenjao lagano.Osjetila sam kako mi rukom plako miluje bedro i ide sve dublje prema mojoj picki koja je ves spremna i mokra cekala dalji ishod dogadjaja.Nastavila sam da ga sisam i dalje,bio je tvrd i velik,neznam sada u mjere ali mislim da je to kurac jako veliki mozda 25cm.Milovao mi je mokru picku,a ja sam i dalje sisala taj tvrdi mladi kurac.
Podigla sam se i skinula spavacicu,i dalje je zmirio,polako sam sjela na taj opasan stroj koji je popunjavao sve u meni,zastenjala sam jako kad je usao cijeli.Polako sam se nabijala,uh kako je to bilo super.Otvorio je oci,iz usta mu je izlazio krik zadovoljstava,jebavala sam se na najvecem kurcu ikada.Nisam ni sanjala da tako mlad momak moze imati tako veliki kurac.Stani malo zamolio me,te iz ladice izvadio kurton,brzo ga je nabio na kurac pomalo smjesno je izgledalo kurton skoro do pola kurca samo.Legao je medju moje noge i stavio ga unutra cijelog,zaplovili smo u Bludne radnje,jebavali smo se niko nas nije gledao.Naj zesce je bio odozada,kad je uvalio tu kurcinu u mene sva sam se stresla ali sam ga primila jer sam zeljela.Nastavio je da me jebe,ubzo je zastenjao i jako ga nabijao,svrsio je taj mladi pastuh,ali nije stajao nastavio je da me jebe,malo se spustio u meni ali sam lagano zamjesala brzo se dizao isto u meni.Mali je jebavao tako njezno i ljepo a ja sam primala taj kurac,stenjala i uzivala uz jaci prodor kurca u mene i vrisnula sam koji puta sto ga je cinilo jos zanosnijim.Svrsila sam bas ljepo,ja svrsavam a on i dalje jebe samo za pozeljet.Zastao je na trenutak,nikada nisam polizao picku koja je svrsila rekao je,i poceo da mi lize picku,taj osjecaj je bio vrhunac Bludne radnje.Ponovo ga zavukao u mene.neumoran je bio,stvarno me rasturio,prije nekoliko sati izjebao me prijatelj a sada me rasura ovaj kurati mladic.Umoran legao je na ledja a ja sam ponovo sjela i nataknula se na taj stroj,jebavala sam se onako kako sam htjela sporije pa brze,nabijala sam se jako zeleci da svrsi,da bude zadovoljan,zastenjao je jako,punio je kurton spermom,sve je gorilo u mojoj picki,legli smo umorni,za nekoliko trenutaka izasla sam van i zatvorila vrata,niko vise nije virio,sve se dogodilo tako brzo i svi sudionici ove price bili su zadovoljni,a nas dvoje najvise i jos uvijek traju Bludne radnje.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
Tanka je linija izmedju...


Joj kako sam ga mrzela…..Da sam imala moc da ga ubijem,uradila bix to…Mozda nije tipicno za pocetak price,ali eto…Owako,imam 16 godina,i owo sto cu da wam ispricam mi se dogodilo nedawno..Za mene kazu da sam razmazena kucka koja je uwek swe imala…..Pa i jesam,wolim da ponizawam momke,ali ne znam zasto.Ali narocito jednog….Zowe se Igor,i druzi se s mojim bratom,koji je inace ‘91. god.Joj,ja wama ne mogu da opisem tog stwora…koji je to debil…Koji je to…Uff….Nema dana kada se nismo swadali..Uwek kada bi dosao kod mog brata dobaciwao mi je da sam smesna,jadna,smrdljiwa..i jos mnogo stosta,ja sam sam mu wracala kako je pedercina,i kako se jebe s caletom u swoj poxotni supak.U swadji i wredjanju mi nema rawne,pa je on uwek gubio,ali narawno,posle nekoliko sati prepucawanja.Balegar(kako ga ja zowem) nije mogao protiw mene..Da ste ga samo wideli..Uwek uspem da mu popnem ziwac na 200!!Xaxaxa..Uziwala sam u tome..Nekoliko puta je krenuo fizicki na mene,ali bi se uwek neko nasao da me odbrani…Xwala Bogu,mislim da bix tada bila nadjacana,em sto je stariji,em sto je wisi,i em sto je fizicki jaci od mene..Najwise pamtim owo..Bila je subota,i narawno,wreme za ludowanje..Oko 22 h Balegar je dosao po mog brata,i narawno,nas susret je bio neizbezan..Kada me je wideo rekao mi je:”Gde ces ti krmaco,obor je u drugom prawcu”!!!!I samo se okrenuo,i otisao!!!Ajoj,samo sam naglas rekla da ce mi skuupo owo platiti!!!!Smrdljiwac jedan….Posle par wodki popijenix u diskoteci,u jednom cosku sam skontala bratowo drustwo,i narawno Igora,tj. Balegara!!Ali on je bio malo dalje od njix i bio s najboljom ribom u gradu..Doduse,ona je bila starija,ali opet..Nije mi bilo jasno kako je uspeo da je smuwa…Ljubili su se kao idioti,watali,i tako dalje…Samo sam rekla sebi:”Nece to moci tako”!!!Drmnula sam jos jednu wodku i krenula do njix.Doduse,nista me nije blam,ali owo je bilo posebno..Prisla sam im,i neznim i molecliwim glasom rekla:”Igore,znam da nije dobar trenutak,ali kasni mi…Postacemo roditelji!!Rekla sam ti da ne swarsawas u mene!!!”..Bam!!!!Swe je dalo efetka,owa mu je odalamila samracinu i okrenula se i otisla!!A ja sam mu rekla:”Balegaru,gowna su u drugom prawcu”,i groxotom mu se smejala!!!Ali brate….Odjednom sam se jako pocela palsiti…Tako me je gledao…Strasno!!!Ja sam se samo powukla i pokalzala mu srednjak,a on mi je dobacio da ce me zbog owoga jebati kad tad,i da ce uziwati kada budem plakala,i molila da prestane!!!Owaj put je dobio dwa srednjaka….I tako su prolazili meseci,i swaki nas susret je biwao swe gori i napetiji…Moram priznati da su njegowe reci pocinjale da bole,ali boli me picka za njim..Ja sam bila lepa,zgodna i muwana!!!Mogla sam da imam koga god pozelim,a bogami i on..Cim je smuwao najjacu ribu u gradu…Swake subote je imao neku drugu…mada me je bolilo sta on radi..I tako je dosao letnji raspust..Bla,bla,bla…Doslo wreme za letowanja….Kewa i cale su konacno pesle 5 godina odlucili da odu na more,i narawno molili su brata i mene da idemo i mi..Ja sam kategoricki odbijala..Zar da propustim 10 dana da budem sama kod kuce da(dobro,brat se ne racuna) da bix lesinarila tamo s njima…NO WAY!!!Da ne duzim… (Ukoliko je to moguce)….xD…Tako smo brat i ja ostali sami….Posle par dana,bila je neka utakmica na Tv-u..Ako se ne waram watrpolo..Neko finale,nem’ pojma..Uglawnom,brat je pozwao celo swoje drustwo na gajbu da bi nawijali,i narawno pili….Ja nisam xtela da gledam lice onoga smrada,pa sam smugnula u grad..Uostalom,mogla sam da ostanem dokle xocu,nema nikoga da me ogranici..I tako,nakon uzasnog smaranja u gradu,na moje iznanadjenje krenula sam kuci u 1 sat kuci s cwarstom nadom da su swi otisli kuci i da nema nikoga…Ali narawno,znala sam da je to nemoguce,i bila sam u prawu.Kada sam usla u kucu,bilo je tixo,ali kada sam se pribrizila dnewnoj cula sam glasowe…Usla sam i widela brdo prljawix casa,praznix flasa od blog wina i piwa i rakije…Znam da moj batica ooobozawa spricer da tuce,a ni ostali nisu bili nista bolji.Ali narawno,onaj smard je bio tu…Samo sam prewrnula ocima i otisla u kuxinju da pijem wode..Cula sam da se ostali speremaju da krenu,ali kao da ce Igor spawati kod mog brata..”STAAAAAAAAA?!”Nema sanse da ta gnjida spawa u mojoj kuci!!”Brat mi je samo dobacio da se ja nista ne pitam i da idem u sobu,posto smaram!Onaj insekt je to samo cekao,i poceo da mi se smeje i gowori da odem u swoju jazbinu..E to je wec bilo prewise…Tu smo poceli da se swadjamo,ali su nas owi rastawili,i brat me je oterao u sobu…Ma tada bix i na tawan otisla,samo da ne gledam onog budjawog.Ma nebitno..Nek crkne.Obukla sam se letnju pidzamu,pistila mjuzu i dopisiwala se s drugom na mobu..Posle sat wremena swi su krenuli kuci,dobro,ne swi…Onaj koji bi najwise trebao da ode,taj je ostao tu.Zaspala sam..Ali uubrzo me probudila neka buka.Izasla sam iz sobe da se sada malo ja derem na brata kako ce probuditi babu i dedu,koji spawaju na donjem spratu.Ali on je bio komiran od alkoxola i Igor se borio s njim da ga odnese u njegowu sobu,ali owaj nije xteo,i pao je..Samo mi je jos to falilo..Krenula sam da pomognem,ali mi je onaj slepac rekao da ne trebai da brisem.On ga je sam odneo u njegowu sobu,a ja sam krenula swojim poslom.tj. u kuxinju da pijem wode.Onda je onaj smarad dosao..Aaaaaaa….”Samo si mi ti falio gnjido,kako cu sada da zaspim od twog ruznog lika?”..”Xaxaxa,ae ne seri klinko smrdljiwa..Dosta mi te je wise kurwo jedna..Koliko puta si ga danas primila fuksetino izjebana,rekli su mi ortaci da odlicno pusis,mogla bi i meni,a?!Sta mislis o tome kurwetino smadrljiwa?!”Oplaila sam mu samarcinu i polila ostatkom wode koju nisam popila.On je rekao:”Sada si gotowa!!Ubicu te”.Krenula da bezim u swoju sobu..Mozda bix i uspela da on nije wisok preko 1,95 posto je kosarkas,i narawno da ima duzi korak nasparam mene..Wisoka sam “samo” 1,75!Brzo me je sustigao,grubo uxwatio za ruku,i poceo da me odwalci u moju sobu..Priznajem da sam bila uzasno uplasena i da sam se bojala…Narawno da sam xtela da wristim,ali Balegar je bio pametniji (ukoliko je to uopste moguce),i zapusio mi usta swojom rucerdom!!!Kada smo usli u moju sobu bacio me je na krewet,i zatworio wrata..Taman da krenem da wristim,bacio se ne mene,i rekao:”Sta bi ti,da wristis..Xaxaxa..Zar mi jednom prilikom nisi rekla da se ne bojis picke poput mene…Ajde sada,dokazi mi to!!!Xaxa..”Sigurno ste sxwatili da to znaci rat,a i zazow..Sklonio je ruku s mojix usta,a ja sam rekla:”Ne samo da te se ne bojim,nego sam i jaca od tebe..Sada ces da widis picko jedna”i okrenula sam ga..Owaj put sam ja sedela na njemu,i drzala mu ruke da ne moze da se pomeri.”Widis da sam jaca od tebe,sta ces sada?”On se samo poceo smejati,i wec u sledecem trenutku se situacija preokrenula..Opet je Balegar bio na meni.Owaj put je bio mnogo grublji,i cwrsto mi je brzao ruke,toliko da su me zglobowi otkidali,i samo slozio onaj njegow bolesni osmex…Koprcala sam se,ali mi nije uspewalo da se osolobodim…Tako je bilo nekix 5 min. dok se nisam umorila…Tada sam po prwi put pogledala u njega od kako sam se nasla u njegowoj nemilosti..Imao je onaj njegow pobedonosni izraz lica..I tada sam skontala da ima plawe oci,cisto lice,i prelepe usne…Odjednom smo se poceli gledati u oci netrepcuci.Cini mi se da je proslo 100 godina kada sam prwi put trepnula.Plako je poceo da mi primace glawu.Kada je bio tik uz mene,okrenula sam se na stranu sklanjajuci usne.To ga nije obesxrabrilo i poceo je da mi nezno ljubi wrat..Pitala sam ga sta radi,ali njie odgowarao..Pocela sam se koprcati,ali kao sto sam wec rekla,on je bio fiziki jaci od mene.Pocela sam da uziwam u tome.Imao je tako nezne usne,i polako ix je priblizio mojima.Poljubili smo se.Nisam mogla da werujem sta uparawo radim..Ja se uprawo ljubim sa osobom koju mrzim..Ali kako sam to pomislila,odjednom su mi krz glawu proletele swe nase swadje,swe weze koje sam a njemu unistila,ili on meni,i tada sam sxwatila da ja njega ustwari wolim,i da sam ga oduwek wolela..Da sam ludila za njim.O Boze…Ali taj moj monolog je prekinuo on izgoworiwsi:”Wolim te”.Srce mi je xtelo iskociti iz grudi..Samo sam ga pogledala,i rekla mu da i ja njega wolim…Opet smo se poljubili,samo sto je owaj put bilo mnogo strasnije i brze…Poceo me je dirati po telu,a bogami i ja njega,jer ipak je bio tako prokleto sexy…Mmmmmmmmm…..Prelazila sma rukama swe od njegowe guze pa do wrata…Njegow miris me je izludjiwao..Tako smo se ljubili nekix pola sata dok mu nisam zawukla ruke ispod majice i pocela da ga skidam..Mmmmm…Koje telo…On je imao swe sto mene pali:wisinu,crn ten,crnu kosu,i jos je bio kosarkas…Nije ni on zaostao,wec je i on mene poceo skidati…Polako,ali sigurno…Skino mi je gornji deo pidzame,i poceo da istrazuje jezikom po meni….Mislila sam da cu se istopiti…Ubrzo sam ostala i bez donjeg dela pidzame,tj. sorca,jer ipak je bilo leto…On je wec odawno bio u boksericama,posto sam ga ja preduxtirila..Xixixi… =)…Sada sam ja njega ljubila po celom telu,ali najwise su me priwlacile njegowe usne…Te usne koje su me tolko puta uwredile,te ruke koje su tolko puta nasrnule na mene,ali to sada nije ni bilo bitno..Bili smo bitni samo nas dwoje…I njegowa izbocina koja je wec duze wreme bila widljiwa na njegowim boksericama..Oslobodila sam ga gaca,a pre nego sto sam ista xtela da uradim,rekao mi je:”Nemoj da ti padne na pamet da mi pusis,ono od malopre sto sam rekao da mi popusis je zajebancija,posto je za mene to ponizenje za dewojku..”Samo sam se nasmejala..Sada je on mene krenuo da oslobadja ostatka odece..Skinuo mi je gace i ja sam sam ga zamolila da ugasi swetlo.Receno-ucinjeno.Sobu je oswetljawala samo ulicna swetiljka..Ljubio mi je butine,a ja sam se toliko napalila,jer umeo je uzasno dobro da me nalozi..U sledecem trenutku je poceo da me lize..Kako je bilo super…Jebeno dobro je to radio…Mada i nisam imala nekog iskustwa s tim,biwsi mi je samo nekoliko puta polizao…Nisam izdrzala,i posle minute sam swrsila.Skinuo mi je i grudnjak,i poceo da ix ljubi..Od prwog poljupca sam bila napaljena,ali sada jos wise….Mmmmmmmm…Odjednom je prestao…Osetila sma njegow kurac na ulazu u picu…Rekla sam mu da stane…Pitao me je sta nije u redu,a ja sam samo promucala da sam newina..Rekao mi je da ponowim.Opet sam mu rekla da sam newina..”Ne mogu da werujem….Znas koliko je mojix ortaka sa treninga goworilo da te je jebalo..Da si nezasita,i da samo trazis jos..Zato sam i goworio da si kurwa.Izwini”..Pridigla sam se i socno ga zazwalila…”Sta je bilo,bilo je..Necu da trazim da budes nezan,jer mi je to glupo,ali pokusaj da bude sto bezbolnije…”Wratio se na zapocetu radnju..Krenuo je da ga gura,ali nije islo..Bolelo me je..Ali sam stegla zube,jer necu da se zaustawimo na owome…Legao je na mene,i pitao me da li sam spremna.Rekla sam da jesam,poceo da me ljubi,i gurno ga je u mene…Od njegowix usana moj wrisak se njie cuo..Pitao me da li da nastawi,potwrdila sam,a on je polako krenuo da me jebe…Bol se polako pretwarao u uzitak….Mmmmm….Tako dobro me je jebao,ali se powremeno jawio bol,ali mi to nije bilo bitno.Bitno je da sam njegowa…Pocela sam da stenjem,da mesam kukowima i zabijala nokte u njegowa ledja….Opet sam swrsila,a i on je bio blizu..Ubrzao je,i swrsio mi po stomaku…Opet smo se ljubili,i poceli da pricamo…Celu noc smo razmenjiwati neznosti,i prepricawati swaku nasu swadju,i jos mnogo stosta…Eto,i dalje smo zajedno,jebemo se,ali ne iz potrebe,nego iz ljubawi,ma kolko to cudno zwucalo.Sxwatila sam da je linija izmedju ljubawi i mrznje tanka,i xwala Bogu da je tako…Jer ne znam sta bix ja bez nega…Igore,wolim te….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 251 252 254 255 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:11:16
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.257 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.