Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:08:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 249 250 252 253 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Erotske price  (Pročitano 26617811 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Dunja - I dio

Zazvonio mi je telefon u kancelariji. Muški glas. J’el to Zoran? Da. Znaš, možda ti to ne znaš ali ja sam Dunjin muž i bilo bi ti dobro da raskineš s’njom i da mi se ona vrati…

Dunja i ja zabavljali smo se već pet meseci i odlučili kao što godišnja doba nalažu da se na jesen venčamo. Već sam upoznao njene roditelje, i znao sam da je “devojka” tako da mi ovaj poziv uopšte nije jasan… Inače Dunja je sex bomba. Fantastično telo, izvajane noge, kruškaste grudi taman da stanu u šaku i dupe za kojim su se svi okretali. Šlag na torti su bile njene oči. Zračile su seksepilom a obzirom da je nosila naočare taj osećaj se još više povećavao, jednostavno kurac joj je virio iz očiju a sex je volela više od svega….

Rekoh mu ne lupaj čovek ne razumem te šta želiš da kažeš i šta hoćeš uopšte? Da bi me uverio da je “poznaje” počeo je da mi priča kako ju je jebao, kako mu je pušila kurac, kako joj je punio pičku, kako joj je stalno svršavao usta ili po licu i kako je obožavala da razmazuje spermu po sebi govoreći uz to “za vaš lepši ten koristite sperma krem”. Dok mi je to pričao osetio sam da se uzbuđujem i da mi se kurac ukrutio te da bi voleo da čujem još po nešto od toga. Znao sam da govori istinu jer je Dunja upravo tako i radila uz tu izreku. Nastavio je da mi priča kako se seksao sa njom, misleći valjda da će me time pokolebati ne shvatajući da me time samo čvršće vezuje za nju. Vrhunac je bio da ako mu ne verujem da pogledam i da sa desne strane po sredini njene ribice ima mali mladež. To je naravno bilo tačno. Otkačio sam ga i jedva čekao da dođem kući i da razbijem Dunju od kurca. Još sa vrata sam navalio na nju. Napaljen vrlo brzo sam svršio gde? pa naravno u usta i po licu. Odmah je usledila izreka “za vaš lepši ten koristite sperma krem”. Dok je to govorila kurac je ostao da stoji i ja sam nastavio da je jebem. Posle sexa pitala me je šta mi bi? nisam joj ništa rekao za poziv njenog bivšeg momka već samo da je volim i da sam je se poželeo…..

Prošlo je deset godina od tada. Za vreme svakog sexa zamišljao sam je kako se jebe sa drugim. Pokušavao sam da joj nabacim takvu temu, ali govorila mi je da sam lud i da ne shvata šta mi je i kakvo je to zadovoljstvo da ti drugi jebe ženu. Za početak sam počeo priču o swingerima ali ni to nije davalo rezultate. Njena koketnost me je oduševljavala. Nesvesno je izluđivala muški rod na svakom koraku. Znala je kako izgleda i volela je da tako i bude obučena. A ja sam pomagao kupovinom sexi rublja, provokativnih suknji i haljina….
I onda nakon deset godina. Kada smo jednom prilikom sa društvom bili u diskoteci, u društvu je pored parova bilo i par slobodnjaka, ona je bila u centru pažnje. Duga crna suknja sa šlicom po sred leve noge do pola butine, crni korset i crni blejzer. A ispod crne samostojeće čarape i crne čipkaste gaćice. Ribica uredno ošišana na čirokanu sa izbrijanim usminama. Izgledala je do bola. Plava kosa i naočare sa zlatnim okvirom su dodatno pojačavale njen seksepil. Zezali smo se igrali a naravno i pili, društvo je bilo sve veselije. Primetio sam da se jedan slobodnjak zalepio za nju. Nismo ga poznavali došao je sa nekim od naših poznanika. Zgodan lik naše godište moje visine Milan kako nam se predstavio. Primetio sam da je zaintrigirao. Još dok smo sedeli za stolom video sam da je primetio rubove čarapa, sedeo je sa njene leve a ja sa desne strane, oči su mu iskočile. Malo malo pa bi pogledao dole. Ona koketna kakva je kada je prebacila nogu preko noge dala mu je pogled od koga mu je zastao dah. Video je kraj čarapa golu butinu malte ne do guza. Nekako sam sve to pratio ispod oka. Društvo se zagrejalo od pića zezanje smejanje u najveće. Niko igru zavođenja nije registrovao. Uz moju dozvolu često je pozivao da odigraju neki ples. Igrajući, video sam da je privlači na sebe, da mu je ruka malte ne na njenom dupetu. Za stolom pričao je neke viceve a ona se smejala kao da su najsmešniji na svetu video sam da se međusobno zavode. Reših da im pomognem u tome. Dolivao sam Dunji pića i često nazdravljao da bi je alkohol još više omamio i da nastavi sa svojom igrom a ja sam glumio da sam pijaniji. Milan je često dodirivao, za ruku, leđa a onda i po butini. Kako je vladao polumrak te njegove izlete niko drugi nije mogao da primeti. Kada je spustio ruku na butinu zadržao ju je više nego obično. Pogledao je prema meni i pošto je snimio da ga ne vidim a Dunja ne reaguje, čak je počeo da je mazi i da joj nešto šapuće. Ona se smejala ali mu ruku nije sklanjala. Osetio sam da je pravi trenutak da uradim ono o čemu maštam. Ustao sam i rekao Dunji da idem do toaleta i na vazduh da mi kao ispari piće. Zastao sam u delu pored stuba gde me ne vide a ja mogu da vidim separe. Kako sam otišao Milan je zavukao ruku ispod suknje. Dunja se malo trgla, pogledala društvo za stolom koje ni pet para nije davalo šta se dešava a niti su išta primetili šta se dešava ispod stola. Onda se pomerila napred na stolici raširila malo noge i nalaktila na sto. Tim manevrom omogućila je Milanu da može da je mazi po butinama i da dođe do njene ribice. Znam jer sam mnogo puta to i sam radio. Video sam da se Dunjina guza pomera znao sam da joj masira klitoris i da joj prstima džara po ribici. Gledao sam ih tako neko vreme. Milan je uzbuđivao, nešto govorio na uvo, ona malo vrtela glavom. Znao sam da je ubeđuje da izađu. Dunja se tome opirala ali Milanova ruka pod suknjom očigledno joj je prijala. Nakon desetak minuta maženja ribice, ubeđivanja videh ih da ustaju. Srce mi je zaigralo, jeste da deset godina to hoću ali sada kada to treba da se desi bilo je i drugog stava. Klasika anđeo sa leve a đavolak sa desne strane glave i dobacuju. Presudio je kurac, kada su odlazili prema toaletu videh da mu se ruka spustila na guzove odlučio sam da ih pustim da idu do kraja. Milan je ušao sam u wc i pošto nikog nije bilo pozvao je da uđe. Malo se nećkala ali kade je povukao za ruku ipak je ušla. Sačekao sam malo i polako ušao u wc. Ništa se nije čulo. Nađem ih u jednoj kabini jer sam video noge na podu. Nečujno se ubacim u susednu kabinu i pretvorim se u uvo. Čujem da se vataju. Zažalio sam što kao u vojsci nemam kod sebe ogledalce. A onda sam ih čuo:
-kako si vlažna, podigni nogu na šolju, ajde izvadi ga napolje
očigledno ga je slušala jer sam je čuo:
- u jebote koliki je
- uzmi ga malo usta ajde vidiš koliko te želi
tu njihovu priču prekinuli se neki likovi koji su ušli u toalet. Čučnuo sam i pogledao šta se dešava u susednoj kabini. Milanove dve a Dunjina samo jedna noga na podu. Nisam video krajeve suknje očito je Milan podigao da mu ne smeta dok je “vata”. Kada su izašli likovi koji su ih prekinuli čuo sam Dunju kako govori da prestanu i da ipak ne može to da uradi sada, da će se videti drugi put. Milan je poludeo: pa šta da radim vidi ga kako stoji te što si me palila barem ga izdrkaj. Dunja je međutim bila neumoljiva puštaj me iz ove glupe kabine inače ću… Milan je popustio shvatao je da je bolje da je ne ljuti i da proba sreću kasnije. Izašli su a i ja za njima kroz par minuta. Došavši do stola društvo me je pitalo šta mi je i gde sam bio. Rekoh im da mi se malo slošilo i da ovakav ne mogu da vozim kući. A onda upitah Milana da li ima dozvolu i da li može da nas odveze kući. Dunja me je začuđeno pogledala a Milan je sa zadovoljstvom prihvatio. Oprostili smo se od društva i krenuli. Malo sam se teturao i oslanjao na Milana i Dunju. Glumio sam za “Oskara”. Dunja je htela da sedne pored mene pozadi ali sam je sprečio rekavši da hoću da se izvalim i da zadremam ako mogu. Glava mi je bila iza vozačkog sedišta tako da sam mogao da vidim Dunju kako sedi. Milan nije mirovao, nakon pet minuta vožnje zavuče ruku Dunji ispod suknje. čuo sam je kako šapuće:
- da li si normalan videće nas
- ma neće zaspao je
- šta ako nije
- jeste, proveri
- Zorane, Zorane, čuo sam je kako govori
- vidiš da spava, i nastavi da mulja ruku ispod njene suknje
Dunja je samo raširila noge i opustila se.
- de skini gaćice samo nam smetaju
- ti si lud šta ako se Zoran probudi?
- vidiš da spava, a i ako se probudi neće znati da si skinula gaćice
u sledećem trenutku vidim da se Dunja pridiže povlači malo suknju hvata gaćice i skida ih. Kada se spremala da ih stavi u torbicu, Milan joj traži gaćice da ih pomiriše, govori mu da je blesav smeje se i daje mu ih. Milan komentariše kako lepo miriše, kao bi je slatko polizao. Vraća joj gaćice i zavlači ruku pod suknju nastavljajući da je jebe prstima i kaže joj da mu otkopča šlic i da mu drka dok vozi. Ona isprva neće ali očito ruka u pički, flertovanje cele večeri i ja pozadi koji “spavam” naginje se i vidim petlja mu oko šlica. Znao sam da joj je u ruci kada sam čuo Milanovo: to vidiš kakav utisak ostavljaš na njega. Uzajamno drkajući jedno drugo stigli smo pred zgradu. Milan je spremio kurac u gaće a Dunja samo poravnala suknju. “Probudivši” me nekako su me uvukli u ulaz i u lift. Dok smo se vozili liftom, Milan nije izdržao. Jednom rukom me pridržavao a drugu ruku je zavukao Dunji ispod suknje i mazio joj picu. Koliko je to svima uzbudljivo, videlo se po tome što Dunja nije reagovala već mu je samo šapnula smejući se da je lud.Uneli su me u stan a potom u spavaću sobu. Deca su nam bila kod bake tako da smo bili sami. Bacio sam se na krevet i mrmljao nešto. Nisu palili svetlo da me ne probude tako da je iz hodnika stizalo malo svetla. Dunja se sagla da me izuje a Milan kao da su sami zavuče joj ruku ispod suknje od pozadi. Prestani reče mu ali njega to nije mnogo tangiralo. Dok mi je petljala oko cipela čak je zadigao haljinu preko kukova i otkrio joj dupe. Samo je rekao o bože kakvo dupe i zavukao ruku između nogu. Pokušala je da vrati suknju ali nije uspela. Dok se bavila sa mnom da me raskomoti on je sve vreme jednu ruku imao između njenih nogu a drugom joj mesio dupe. Skinuvši mi cipele, pantalone i košulju pokrila me i reče Milanu izlazi idemo u dnevnu sobu da popijemo kafu i konačno spustila suknju. Čim su izašli ustao sam i pogledao kroz svetlarnik iznad vrata, nije ih bilo, čujem ih u kuhinji. priđem da mogu da ih vidim. Dunja stoji pored šporeta a on se pribio uz njeno dupe a rukama joj mesi sise. Ona mu govori čekaj da skuvam kafu smiri se i smeje se. Tad se Milan malo okrenu i videh da je već isukao kurac. Dok je Dunja uzimala teglu sa kafom Milan joj je ladno spustio rajsferšlus i krenuo da skida suknju. Čekaj ne stani.. nije vredelo morala je da podigne ruke i da joj svuče suknju preko glave. Pre toga je već skinula blejzer te je sada stajala samo u korsetu i čarapama a njeno dupe je fenomenalno izgledalo između ta dva dela garderobe. Počeo je da joj mesi dupe, hvata sa prednje strane za ribicu kad je ona rekla dosta. Sipala je kafu, on je sa strane posmatrao i polako drkao kurac. Da me ne bi primetili vratio sam se u spavaću sobu i opet na svetlarnik. Dunja je izašla prva iz kuhinje noseći poslužavnik sa dve šolje kafe, gologuza, Milan je išao iza držeći je za dupe. Seli su na trosed. On isukanog kurca ona gologuza. Odmah je krenuo da je mazi ali mu je rekla da prvo popiju kafu. Bilo mi je žao Milana koliko ga zeza ali on je rešio da sve istrpi samo da joj zavuče. Niko brže mislim se od Milana nije popio kafu. Dunja se smejala i govorila polako ali njemu je pao mrak na oči, kleknu ispred nje povuče joj dupe na ivicu ležaja i zagnjuri joj glavu u međunožje. Lizao je tako da je Dunja prestala da se smeje i krenula da meša guzovima i rukama da mu mrsi kosu. Videlo se da uživa. Kako joj je celo veče rovario po pički nije trebalo dugo i Dunja je svršavala. Na trenutak zaboravi da joj muž “spava” u susednoj sobi kriknu ali se brzo umiri i tiho svrši. Milan nije prekidao lizanje, gurao je jedan pa dva čak i tri prsta u pičku, a onda mu moja žena reče daj mi ga ajde. Kako je Milan ustao tako ga je Dunja uhvatila za kurac i prinela ustima. Znao sam kako je Milanu jer moja žena puši najbolje na svetu. Često sam joj govorio šteta što nema takmičenja u pušenju bila bi prvak sveta. Sisala mu je, lizala jaja, drkala, oblizivala. Milan je stvarno imao pozamašan kurac kada je kretala ustima da ga što više proguta nije stigla ni do pola. On ju je uhvatio za glavu polako jebao usta. Izgledala mi je prelepo sa ustima punim tuđeg kurca onda joj je pustio glavu i zavukao ruku u korset i masirao sise. Prelepa scena, Ja sam izvadio kurac i drkao polako uživao sam. Deset godina čekanja ali isplatilo se. Konačno je gledam kako je drugi jebe. U sobi novi razvoj situacije. Dunji je trebao kurac u pički, prestala je da puši, okrenula se i postavila četveronoške i isturila dupe. Milan je samo jeknuo, uhvatio kurac u ruku prišao malo protljao ribicu i počeo da joj uvlači. ”Polako, čekaj dok uđe” reče. Gurno je samo glavić pa vratio, pa do trećine pa vratio i onda je ceo strpao. Dunja je samo zastenjala o kako je dobar i velik. Uhvatio je za guzove širio ih i navlačio na svoj kurac. Kako su bočno stajali sve sam lepo video. Dunja je spustila ceo prednji deo i obe ruke spustila sebi na ribicu. Znao sam šta radi. Masira sebi klišu. Vrlo brzo je još jednom svršila u tom položaju. Glasnije nego prvi put. Milan je prestao, izvukao je kurac koji se sjajio od sokova njene pičke i rekao da legne na leđa, kako je legla tako joj je podigao noge i iz cuga zabio. Obmotala mu je noge oko leđa a on se spustio i krenuo da je ljubi dok mu je dupe u istom ritmu zakucavalo kurac u njenu pičku. Posle par minuta prestao je da je ljubi uspravio se na rukama i krenuo brzo da je ubada. Znao sam da je gotov. Očekivao sam da vidim kako će da svrši. Međutim Milanu je bilo toliko lepo da nije razmišljao o vađenju, usitnio je jeb počeo da stenje i da joj puni pičku. Još par zamaha i polako se smirivao. Kada se totalno umirio ponovo se spustio i krenuo da je ljubi i da priča divna si neverovatan sex je bio i slično. Moja žena ga je mazila po leđima i odgovarala na poljubce. Ležali su tako jedno vreme onda se Milan digao izvukao kurac iz njene ribice i legao pored Dunje. Nisam mogao da verujem. Njegov kurac je stajao polu dignut kao da malopre nije svršio. Privukao joj je glavu na svoje grudi prebacio ruku i mazio po dupetu dok je Dunja držala njegov kurac u ruci. Pričali su nešto što nisam mogao da razumem uglavnom videh da sklanja ruku sa dupeta da je hvata za glavu i gura prema kurcu. Tada Dunja reče, stani čekaj da vidim šta je sa Zoranom. Pre nego je ustala bio sam u krevetu kako me je ostavila i šumno disao. Otvorila su se vrata. Kroz trepavice vidim da je ogrnula kućnu haljinu, došla je do mene pomazila po glavi poljubila i izašla iz sobe. Doleteo sam do svetlarnika. Spava ko top. Skidala je haljinu i ostaje potpuno gola, samo čarape na njoj. Milan je sedeo na trosedu Dunja je klekla među noge i strpala kurac u usta. Ponovo puna usta kurca dali su mi okidač i počeh da svršavam. Kada mu je dobro popušila samo je ustala i zajahala ga. Bez problema se nabila. Milan joj je mesio dupe ljubio bradavice a ona je jahala… jahala… Trajalo je sigurno pola sata, smenjivale su se poze, čuo sam ženu kako svršava, bila je nagužena kada joj Milan reče: ne mogu više daj da ti svršim usta. Samo se okrenula strpala glavić usta, desnom rukom počela brzo da drka. Milan je eksplodirao, glasno je ječao prva dva tri mlaza primila je usta a onda ga je izvadila i ostatak izdrkala na lice. Predivno je izgledala tako umazana. Polako mu je drkala dok se oblizivala a Milan se smirivao. Ležali su tako neko vreme pušili cigarete i pričali. Dunja mu reče da će mu razmestiti trosed i da prespava kod nas. On se malo bunio pa šta ću ja reći ujutru pa kako će mi na oči ali brzo ga je umirila rekavši mu da sam ga ja pozvao da nas vozi i da je bilo toliko kasno da nijedan taksi nismo mogli da dobijemo te da je bilo najnormalnije da ga zadržimo na noćenju. Razmestila mu je ležaj dok se tuširao, a onda je moja žena otišla u kupatilo. Milan je zaspao samo u boksericama. Uskoro je došla Dunja iz kupatila, uvukla mi dupe u krilo i zaspala….
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Deo

Ova prica, koju cu da ispricam,nije izmisljena,vec je prenosim onako kako sam je cuo…Sa druge strane,nije mi mnogo bitno, da li cu i kakve ocjene dobiti,jer je pisem zbog sebe i svog zadovoljstva. Iz meni poznatih razloga,koje cete vi svakako prepoznati,mene je cijela situacija jako napalila.
Prica pocinje jos u osnovnoj skoli,kada sam isao u isti razred sa Tanjom,najlepsom devojcicom u skoli…I ne samo najlepsom..najnegovanijom, najboljim drugom…i naravno sta mi je ostalo,nego da se ,kao i svi ostali decaci zaljubim u nju.Necu vas zamarati sa godinama koje su usledile i neuzvracenoj ljubavi koju nikada nisam smeo da iskazem,bojeci se da ne upropastim “prijateljstvo” medju nama.Vec u srednjoj skoli postala je veoma prefinjena devojka,prava dama koju bi svaki muskarac pozeleo pored sebe.Imala je tamnu kosu,prelepe oci,malko povijen nos,jedan beleg koji smo svi potajno sanjali…Naravno,zaljubila se u mangupa malko starijeg od nas i…ovaj je naravno prepoznao sve njene kvalitete.Nekoliko godina kasnije,vencali su se i ubrzo dobili jedno dete,pa posle nekoliko godina drugo…ona je diplomirala i pocela da radi u gimnaziji.Kao zena,jos bolje izgleda…grudi neka jaca trojka,a dupe jako i veliko.Sa godinama se tu malko nagomilalo celulita,ali verujte, ona to svojim stilom i veoma tankim strukom, tako uklopi da nema toga muskarca…Jasno vam je da sam jos zaljubljen u nju..
Moja sestra je njena koleginica i najbolja drugarica i upravo ona mi je ispricala sta se desilo u Beogradu za vreme sindikalne ekskurzije prosle godine.Naravno trebalo mi je puno vremena da izvucem iz nje sve pojedinosti,ali…isplatilo se!
Kao uvek, njihova skola je krajem skolske godine organizovala zajednicko putovanje.Ove godine je na redu bio Beograd.Njih dve su bile u istoj sobi.Prvog dana su obilazile Beogradske radnje i trzne centre u potrazi za letnjom garderobom, kojoj je dolazila sezona.Tanja je u jednoj radnji kupila prelepu laganu haljinu do iznad kolena,dok je gornji deo bio strukiran sirokom lastikom,a gore je isto tako bila lastika sa cipkom iznad grudi.Nije imala bretele niti rukave.U jednom momentu se setila da joj je muz poslao neki uredjaj da ostavi kod majstora da se opravi.Nazvala ga je i zajedno su skoknule do njegove radnje u centru.Majstor je bio brkica od svojih 60 ak godina,nizak i kratkonog,velike trbusinei jako je vonjao na znoj.Docekao ih je mrzovoljan ,ali kada je malko bolje zagledao Tanju postao je puno predusretljiviji…Uzeo je aparat na opravak,razmenili su telefone da joj sutra javi kad zavrsi i kud koji.Kad je izasla Tanja je prokomentarisala kako smrdi i kako je neuredan i debeo,a onda su se nasalile da ga verovatno nije video od svoje petnaeste godine.To vece su, zajedno sa kolektivom, izasli u jedan lokal, u centru, sa predivnom zivom muzikom.Atmosfera je bila predivna i brzo je jedan od muzicara poceo da salje pica Tanji.Kasnije, posto su njih dvije ostale tu sa par drugarica, dok je ostatak ekipe otisao na splav po porciju narodnjaka,Muzicari su u pauzi prisli i ovaj zgodniji,a oba su bili veoma lepi,je poceo da se nabacuje Tanji.Ona je to tako elegantno iskulirala i stavila decku do znanja da nije zbog toga tu…Te veceri moja seka je zapitala da li je stvarno ne interesuju drugi muskarci, osim njenog muza i da li je ikad bila sa drugim muskarcem, s obzirom da vec ima 38 godina i sa muzem je vec duze od 20 godina.Odgovorila joj je da ne moze reci da je ne interesuju muskarci,ali da nikad nije dosla u priliku da sebi nesto tako dozvoli.Bila je zadovoljna sa onim sto ima.Prijao joj je i taj flert sa muzicarom ali…ne dalje od flerta.
Sledeceg dana njih dve su planirale da izadju same.Bilo je jako toplopa je ona obukla haljinu koju je kupila proslog dana.Problem je bio u tome sto kada je obuce na grudnnjak,izgleda jeftino sa bretelama,a kada je bez njega,diskretno,jer je taj deo haljine dosta siri,ali ipak dosta izazovno joj se ukazu veoma dugacke bradavice i naslucuju obrisi prelepih grudi…Htela je da je skine,ali moja sestra joj nije dala,prelepo joj stoji,a na kraju krajeva ne idu sa kolegama da bi joj bilo neprijatno.Po planu, tek navece su trebali ici na zajednicku veceru u neki restoran na Ibarskoj magistrali,na prilazu gradu.Oko 19h trebalo je da krene bus ispred Slavije i one su polako krenule prema hoteluda se presvuku i istusiraju pa da se prikljuce ekipi.Nadomak Slavije zazvonio joj je telefon…bio je to majstor Brka kako su ga vec od miloste nazvale.Zamolio je da dodje po uredjaj jer ,navodno on mora da ode za Cacak te veceri.Posto su sledeceg dana kretali nije imala kamo nego se vratila,dok je moja sestra nastavila prema hotelu.Dogovor je bio da je cekaju u 19 kod Slavije.
Medjutim ona se nije odmah snasla za radnju tako da je tamo stigla tek oko 18 i 45.Bila je umorna i znojava sa natrcenim bradavicama u tankoj haljini,tako da je brko odmah zaslinio,ali naravno,kao stariji covek odrzavao je utisak dzentlmena, iako je opet jako vonjao po znoju.Slucajno ili namerno,stari se setio da bi jos nesto trebalo doraditi,tako da je 19h doslo i proslo,a ona jos nije makla iz radnje.Vec su kolege pocele da je zovu i ona im je rekla da idu pa da ce ona pokusati da se snadje,a ako ne da ce ih cekati u hotelu.Na pitanje majstora,objasnila mu je kakva je situacija,na sta se on iscerio i ponudio joj prevoz,s obzirom da on na putu za Cacak prolazi pored tog restorana.Ona u tom momentu nije primetila nesto u njegovom osmehu,sto je trebalo da je navede na oprez.Htela je sto pre da se prikljuci kolegama koje su je cekale.Jedino sto joj nije bilo pravo,sto ce morati da provede neko vreme sa njim koji istini za volju nije mirisao najlepse.Usli su u njegov kombi i krenuli.Usput je on neobavezno zapitkivao,te da li je udata,koliko ima dece,gde radi i sl.Izasli su iz grada i u jednom momentu ona je primetila natpis na restoranu i bus koji je bio parkiran ispred i rekla mu da stane.On je rekao da ne moze tu da skrene,vec da mora da se vrati na “petlju”.Jos uvek nije shvatala,sve do momenta kad je skrenuo na sumski put i poceo da vozi njim velikom brzinom sve vise se udaljavajuci sa glavnog puta.Sve joj je bilo jasno!!!Vec su presli jako puno od magistrale,dok je ona gubila vrijeme,placuci i moleci ga da je vrati natrag.Kad su poceli da ulaze u siprazje,vec se skoro potpuno smracilo,tako da je suma bila jako sablasna.On se zaustavio ukljucio svetlo u kabini i pitao je zasto cmizdri.Odgovorila je da zeli da je pusti! nema problema rece on:naze se preko nje i otvori joj vrata od kombija.Nikada u zivotu nije bila tako uplasena,ali jednostavno suma joj je sada izgledala strasnije i…vratila se u kombi placuci.On je poceo da joj brise suze govoreci da joj u stvari nece nista, nego samo da se napalio na njene grudi.Ako mu ih pokaze…vratice je.Ona je cutala a on je povukao njenu haljinu i sise su zabelele u mraku.Brka je poceo da mumla dok je gledao njene ogromne bradavice koje su sad od straha i uzbudjenja izgledale jos vece.Dovoljno je,rekla je i pokusala da navuce haljinu,ali on je prekinuo i rekao,dovoljno ce biti kad ja kazem!Poceo je uzurbano da otkopcava kais a ona je samo sedela na svom mestu.Izvadio je ogromni poludignuti kurac sa ogromnom ,debelom glavom koja je nekako cudno padala na stranu jer je na sredini bio toliko kriv da je izgledao kao bumerang, kakav ona u zivotu nije videla.Bio je debeo skoro kao njena ruka i jako dugacak.Sve to je upotpunjavala slika velikih opustenih muda koja su padala skroz ispod butina.poceo je da drka jednom rukom a drugom da joj mesi sisu.Nije bilo svrhe da se brani,znala je sta je neminovno.Lagano je uhvatio za kosu i navukao joj glavu na kitu. Jedva je uspijevala da smesti njegov glavic u usta..imala je jak nagon za povracanjem,sto zbog smrada koji je dolazio iz njenih usta,sto zbog toga sto joj ga je sve jace gurao u grlo.Najzad se odvazila i otrgla iz njegovog stiska,povukla se na svoje sediste i zadigla donji deo haljine.Zatim je jednim potezom skinula gacice i rekla: Ajde, jebi,manijace stari..to oces je li?? U tom momentu zelela je samo da se sve to sto pre zavrsi..On je cereci se gledao u njenu rasirenu neizdepiliranu picku,iz koje su htela ona to ili ne mamili sokovi.Cereci se lagano je prevukao svojim srednjim prstom izmedju njenih usmina,na sta se ona zestoko stresla i rekao: Polako devojcice,bice i za to vremena,ali prvo moras da veceras,i prasnuo u smeh,a zatim je opet uhvatio za kosu: ajde maco izdudlaj ga do kraja,rece kad su se njene usne ponovo sklopile oko njegovog glavica.Vise nije osecala smrad u ustima,samo je htela da se to sve sto pre zavrsi,pa je pocela da mu lize naizmenicno glavic i jaja,dok je svoj prstic gurala u njegov cmar.To je upalilo ,pa je ubrzo osetila kakonjegov krivak pulsira u njenim ustima.Nije uspela da ga izvadi iz usta jer je cvrsto drzao za glavu sve dok nije osetio da je progutala skoro sve sto joj je servirao.Tada ga je izvadio i poceo da je mazi po licui da ga brise o njenu kosu.Ona je samo tako lezala i nije ni pomisljala da seskloni…bilo joj je svejedno.Tada je on provukao slobodnu ruku ispod nje i poceo da joj mazi klitoris.MMMMM rece,mala tebi se ovo izgleda svidja,dole kao da je fontana…Naredi joj da ide u zadnji deo kombija.On se skide i pred njom se ukaza najodvratniji prizor koji je videla: ta opustena stomacina skoro da je zaklanjala ogromnu ,poludignutu kurcinu i jaja koja su padala do sredine butine,na nogama perlonske carape braon boje od kojih se po kombiju sirio neopisiv zadah.Najgore od svega su bile njegove ogromne maljave sisetine, koje su visile ispod uskih ramena, nalik nekoj zapustenoj zeni.dok je prelazio pozadi sljepnuo je sebe po stomaku,sto je izazvalo talas na njegovom salu,i u njenom stomaku.Na njoj je i dalje stojala njena nova haljinica i stiklice.Izvadio je sa strane jedan oblozeni,pogadjate ,prljavi sundjer i bacio ga na patos.U njoj je istog sekunda sevnulo pitanje: koliko ih je platilo na ovom sundjeru…i kakve su bile…mogu zamisliti…on je vec bio kod nje i opet joj povukao haljinu ispod sisa a onda poceo da je zvali i lize po licu,vratu,sisama…povukao je na sundjer i namestio je na kolena a onda je opkoracio zabacio haljinicu preko ledja,uhvatio se za njene sise,snazno ih povukao i odjednom uterao svoju grdosiju.Mislila je da ce da se raspadne…Mala ima li ti muz ovoliki kurac,pitao je dok je ludacki nabijao.Kombi se ljuljao dok ga je ispunjavao zvuk znojavih muda koje su lupale po njoj i njeno glasno stenjanje i poneki vrisak.Onako debeo i kriv potpuno je razvaljivao njenu pickicu nenaviklu na toliko meso.Ubrzo vise se nije mogla kontrolisati..poceli su naleti slasti.Ruke su joj klecnule i zarila je lice u smrdljivi dusek jos vise otvarajuci svoju mesnatu picku naletima starca.Nista joj vise nije smetalo,pocela se tresti i vristati dok je svrsavala, na njegovo glasno zadovoljstvo.Mala,dobro jebem,a,bolje nego da si sa dosadnim drustvom u restoranu,hehe isprekidano je govorio dok je drzao za kukove i dalje nabijao.Osjetio je da jos jednom svrsava i nabio ga skroz do kraja,tako da su joj bol i svrsavanje potpuno zamutili um..nije bila ni svjesna kad ga je izvadio iz sluzave pickei prislonio na njen cmar.Jedino je bila svjesna bola koji je razdro kad ga je bez milosti sjurio u njeno nevino dupe.Ovo je bilo lakse nego sto sam mislio,rece dok se ona borila da povrati vazduh.Nastavio je da je tuca u guzu koja je u pocetku jako bolela,ali svakim udarom primicala se novom vrhuncu,koji kada je stigao iscrpeo je i poslednje trunke snage iz nje.Mogla je da oseti kako se prazni u njeno dupe i kako se onda svaljuje preko nje,znojav i tesko disuci.Lezao je tako neko vreme na njoj ljubeci joj vrat i tek kada mu je potpuno omlitaveo izvadio ga je iz njenog cmara i okrenuo se na ledja.Zapalio je cigaretu,dok joj je drugom rukom mazio guzu.Izvini, nisam te pitao hoces li cigaru? Ona se okrenu prema njemu i rece:Hvala,ne pusim,ali joj to istog momenta postade smesno.Da li te vozim na zurku,ili u hotel,upita.Na kakvu zurku,kad sam sva umrljana,vozi me u hotel da se sredim,rece dok je lezeci na ledjima navlacila gacice.Nije imala nikakav osecaj sem da odavno nije tako izjebana.Odvezao je do hotela a kada je ona krenula da izlazi on je oslovi:Hej!Ona se okrenu,o on joj dobaci upakovani rezervni deo po koji je i dosla kod njega…za tvog muza je dzabe i sad i svaki sledeci put kad ti doneses.Ona ostade ne znavsi sta da mu odgovori.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Sa mladim sportistima


Sa atraktivnim telom – grudima broj četiri i ostalim lepo oblikovanim atributima – Mariji nije bilo teško da tih letnjih dana na Tari bude brzo zapažena od strane muškaraca, pogotovo što se isticala i dosta slobodnim ponašanjem. Kao rukometašica jednog manje poznatog beogradskog kluba, došla je na planinu na pripreme, ali i da se pojebe, jer je seks smatrala za najvažniju stvar na svetu, a sport za sporednu. Sa nepunom 21 godinom, već je iza sebe imala šest sezona iskustva u pušenju, tucanju i ostalim kombinacijama.
Par dana po dolasku na Taru, Marija je primetila grupu rukometaša, omladinaca jednog vojvođanskog kluba, koji su odseli u bungalovima, par stotina metara daleko od njenog hotela. Nije joj smetalo što su momci mlađi od nje po tri godine i prvo slobodno popodne iskoristila je da se upozna sa njima i stavi im do znanja da namerava da upozna i njihove mlade kurčeve. Za tu priliku obukla se minimalno u želji da maksimalno privuce pažnju momaka – šorts, majica i patike bilo je sve što je imala na sebi dok je na obližnjem terenu gledala njihov trening.
Srećom po Mariju, i mladići su odmah primetili njeno seksi telo i izazivačke pokrete – nameštanje majice, šorca – i odmah po završetku treninga, kada im se trener udaljio, prišao joj je jedan od njih i predstavio se kao Marko, kapiten ekipe. Delovao je prilično snažno sa 185 cm visine, mišićavim telom i širokim ramenima, a Mariji se najviše dopadala izbočina na njegovom šorcu kojom je kao slučajno dodirnuo njen struk prilikom pozdravljanja.
– Čula sam da ste veoma talentovani ti i tvoji drugovi i da vam je prošle godine malo nedostajalo da budete prvaci države. I ja sam rukometašica, ali mi je to više hobi, pošto studiram i radim u jednoj privatnoj firmi – čavrljala je Marija dok se šetala sa Markom u pravcu njegovog bungalova. Mladi pastuv joj se svideo, znala je da on može da je tuca bez prestanka celo veče i noć i već se psihički pripremala za još jednu divlju avanturu, ko zna koju po redu u njenom životu.
Marko ju je uveo u svoj bungalov, gde je Marija ostala da čeka dok on završi sa tuširanjem, večerom i sastankom sa trenerom, što je trajalo oko sat vremena. Za to vreme, ona je leškarila na krevetu, pila koka – kolu i listala erotske časopise koje je on nosio u svojoj sportskoj torbi. Iznenadila se kada je pored Marka, videla da u bungalov ulaze i ostali njegovi drugovi, bila je toliko napaljena da joj uopšte nije smetalo kada su joj prišla dvojica mladića, počeli da je lupkaju već prilično nadignutim kurčevima po obrazima i govore joj:
– Zgodna koleginice, hajde da vidimo koliko si ti talentovana – njihove reči, ostali momci propratili su smehom i komentarima kako je Marija talentovana za kurac.
Obožavala je pušenje i to odmah počela da pokazuje. Obojici je naizmenično oblizivala kite, ljubila im glaviće, uvlačila ih u grlo i milovala prstima. Znala je da momci vole da pokazuju dominaciju i nije se bunila kada su je držali za rep kose i pomerali joj glavu napred – nazad, kako bi kurac što dublje ulazio u njena usta.
Mladi momci, puni snage, nisu još dugo mogli da izdrže Marijino oralno umeće, gotovo istovremeno počeli su da svršavaju po njenom licu i sisama. Bila je iznenađena količinom sperme, obojica su prskali po njoj kao iz vatrogasnih creva i terali je da poliže sa njihovih glavića i poslednju kap semena.
– Kako ste samo obdareni, sigurna sam da ste i na utakmicama najbolji strelci – govorila je Marija uz neskriven smeh, dok joj se gusta tečnost slivala niz čelo i nos, sve do usana.
Red je došao na Marka, s tim što je kapiten tima odmah krenuo da tuca mladu ždrebicu, snažno se zabadajući u njenu vrelu pičku i pritom držao ruke na njenim sisama. Bio je svestan svoje snage i nadmoći nad njom, posebno kada je stavio Marijine noge na svoja ramena i pripremao se da počne da svršava u nju. Za jednog 18–godišnjaka, tri godine starija Marija bila je prava premija, dobro razrađena i već iskusna devojka, za razliku od njihovih vršnjakinja. Već sam pogled na njeno zgodno, oznojeno telo, bio je dovoljan Marku da iz njegove kurčine počne da šiklja obilna količina semena. Punio je njenu pičku kao da je to olimpijska disciplina, dodatno su ga motivisali Marijini uzvici kako obožava spermu i da želi svake večeri ovakvu jednu porciju.
Te večeri bilo je dosta porcija za Mariju, mladići su je tucali do duboko u noć, većina po dva – tri puta, sve dok nisu popadali na pod, umorni i maksimalno zadovoljni. Pošto su joj prilikom skidanja, gotovo skroz pocepali majicu i šorts, morali su joj dati košulju i kratke pantalone jednog od njih, kako se ne bi gola vratila u svoj hotel. Na kraju, obećala im je nastavak uživanja već sledeće večeri, naravno, uz pojačanje nekoliko svojih drugarica…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Obrijana pica

Godinama su mi stidne dlake pravile problem i estetski i higijenski,zar ne? 8-)Po prirodi imam gustu sumu ,najvise na nogama a i stidne dlake su mi vrlo guste.Tacnije jednog dana brijuci noge odlucila sam se obrijati i gore.Kada sam to pocela raditi osjetila sam zadovoljstvo i gledajuci se u ogledalu divila sam se svom novom izgledu ruzicaste pice!!!
  Gladila sam je prstima i uzivala,moram reci da me je zadivila oblina moje pice.Nedugo zatim pocela sam se uzbudjivati.Gledajuci sebe u ogledalu stavila sam prst u prorez izmedju nogu drzeci nezno klitoris,koji mi je odmah nabrekao dok sam ga milovala.Usmine su mi bile tako otvorene i ja sam ih nastavila stiskati,bila sam vec sva mokra  a zahvaljujuci velikoj vlaznosti moje pice stavila sam jos dva prsta u nju, a onda sam drugom rukom dodirivala klitoris dok sam se tucala prstima.
  Toliko sam bila uzbudjena da su mi bradavice maksimalno nabrekle,na trenutak sam osjetila slabost a prsti su mi sve brze ulazili i izlazili.Osjetila sam da cu eksplodirati,stenjala sam,vristala ni sama neznam kako me komsije nisu cule :oNoge sam toliko rasirila da sam mogla vidjeti ruzicasto meso medju mojim nogama.Kukovi su mi se brzo njihali dok sam nabadala picu na prste,tucajuci se sve brze.Htjela sam da to traje vjecno , tijelo mi je podrhtavalo i treslo,vristala sam,zabacivala glavu sve dok nisam dozivjela orgazam.
  Vec sledeceg dana sam i decku htjela pokazati moju obrijanu picu.Zasto da ne??? 
  Znam, mislila sam u sebi odusevicu ga.Te veceri smo kod njega u stanu malo vise popili alkohola a kako dugo nisam pila ubrzo mi je udario u glavu,odmah sam se napalila i poceo me je svlaciti.  :)Nisam mu se tako olako dala ali me je savladao.Ipak onako poprilicno opijena od alkohola nasla sam se gore na njemu.
  Podigla sam malo haljinu.a on je odmah ugledao medju nogama moju glatku obrijanu picu i zamalo nije svrsio.Tako sam ga zajahala u haljini a ispod nje sam samo imala crni cipkasti halter sa carapama .Odmah sam stavila svoju glatku mackicu na njegov nabrekli kurac.Prstima obadvije ruke sam njezno rasirila usmine da mu pokazem ruzicastocrvenu unutrasnjost.Polizala sam vrhove svojih prstiju i pocela njezno masirati svoju picu,a onda gurala prste sve dublje u vlaznu mackicu.Dok sam to radila ,moj decko je vidjelo se bio na velikom iskusenju,kako da se suzdrzi da me ne nasprica toplom,ljepljivom spermom.Vise ni tako nisam mogla izdrzati pa sam spustila svoju picu na njegov nabrekli ud,a on mi je ruku stavio na klitoris i tako sam ga nastavila jahati.
Taj osjecaj njegovog kurca u mojoj obrijanoj pici za mene je bio fantastican.Vristala sam,stenjala tako nabijena ohh,ahhhhhhh,ah,ah...,bila sam u ekstazi.Vidjela sam da je i on uzbudjen kao i ja,stenjuci rekla sam mu:Zelim da svrsis u mene!!!PItao me je kada?Rekla sam mu:Kad god zelis,samo me napuni.To ga je uzbudilo jos vise pa sam ga pocela jahati jos brze dok se nije poceo grciti.Vristala sam govoreci mu ahhhh,jebi me ahhhh....razbij mi picu molim te,volim tvoj kurac,ahhhh,ahhhh....jace jebi me,tvoja sam ,napuni meeeeeeeeeeee!!!A onda sam osjetila kako njegova vruca sperma puni moju utrobu.Toliko me je napunio da moja pica nije ni mogla primiti njegovu tecnost,krajickom oka sam vidjela kako se sperma cijedi niz picu i butine.Te veceri sam bila slatko napunjena i otada je decko uvjek svrsavao u mene ili na moju obrijanu picu.Moram na kraju reci da je to bas i bilo moje najuzbudljivije tucanje u zivotu,jer otada svoju picu redovno brijem!
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ostvarena želja

Zivim u malom gradicu u kome se sve zna, ko sta radi, ko je sa kim, kakav je ko itd. Naravno zna se i koja devojka je postena a koja nije. Ja sam vec duze vreme imao zelju da povalim jednu sponzorusu, imala je sve sto sam zeleo. Bila je manja rastom, crna kosa, crne oci, grudi joj i nisu bas nesto velike, nisu cak ni srednje ali meni se svidjaju takve kakve su, nije ni mrsava ni debela nego savrsena. Imala je prelepa stopala (koja su moj fetis) i uvek je nosila prelepe sandale u kojima su joj noge i stopala izgledali prelepo. Naravno imala je i lepu guzu srednje velicine. Kada bih je video u trenerci odmah bi se napalio i pozeleo da je karam.
Svaku noc bih mislio i drkao na nju, moja jedina zelja je bila da je jebem. Proslog ponedeljka ta zelja mi se ostvarila. Nekih desetak dana sam je bario i muvao, vodio na vecere, kupovao stvari, svasta sam pokusavao samo da je smuvam. Ipak taj ponedeljak je bio moj dan, dogovorili smo se da izadjemo, izveo sam je u lep restoran koji je bio u sklopu hotela, jedan od najboljih kod nas. Kupio sam joj poklon kojim je bila odusevljena, nakon vecere smo otisli u sobu koju sam vec bio rezervisao. Kada smo stigli u sobu odmah smo poceli da se skidamo, toliko sam bio napaljen da sam jednom rukom svkidao stvari sa sebe a drugom sa nje. Za trenutak smo bili goli, ona je legla na krevet i pozvala me ka njoj, ja sam krenuo, stao iznad nje i poceo da lizem i ljubim njena prelepa stopala, zatim sam poceo da joj ljubim vrat i grudi, a onda sam usao u nju. Bila je vlazna, ali imam osecaj da me nije mnogo osetila, prvo sto je bila razradjena a drugo sto ni moj kurac nije mnogo velik nekih 15-16cm, ali je debeo pa ga je zbog toga osetila. Poceo sam da ulazim kao lud u nju a istovremeno sam joj grickao bradavice. Pocela je da stenje i kako sam sve vise ulazio u nju tako je sve vise i ona stenjala dok ga nisam izvadio iz nje i stavio joj ga u usta da joj svrsim u ustima. Dok sam joj ga gurao prstima samo se igrao sa njenom mackicom i osetio sam da je i ona blizu da svrsi, pa posto sam ja svrsio njoj u usta spustio sam se do pickice i poceo da je lizem. Lizao sam je i gurao prst dok i ona nije svsila. Odmorili smo malo i ona je krenula da se istusira, osetio sam da mogu jos jednom da je jebem pa sam otisao i ja pod tus. Ona je vec bila nasapunjala glavu kad sam joj se ja prisunjao i nezno prosao rukama po njenom savrsenom telu. Ona se za trenutak uplasila ali je znala da sam ja i samo je nastavila da trlja kosu. Ja sam stavio ruku na njenu picku i poceo da je trljam i da ulazim u nju prstima. I ona se odmah napalila i pocela je da stenje. Odmah je isprala sampon sa glave i okrenula se ka meni. Naslonio sam je uza zid, ona me obgrlila nogama oko struka i nabola na moj kurac. Jebao sam je tako dok nisam osetio da cu da svrsim pa sam je spustio, a ona je cucnula i pocela da ga pusi. Opet sam joj svrio u usta i ona je progutala svaku kap moje sperme. Okupali smo se zajedno, obukli i otisli kuci. Od tada nismo imali nikakav kontakt, niti cemo ikad imati. Ali ja ne zalim jer mi se ispunio dugogodisnji san i dugogodisnja zelja.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Ljubavnici

Pozdrav svim ljubiteljima ovog sajta a priča koju ćete nadam se imati prilike da pročitate spada u red onih istinitih i dan danas traje. Da li ćete poverovati u sve napisano ostaviću vam na “slobodnu sudsku procenu“ jer je tema suviše delikatna da bih mogao nekome o tome pružiti i neposredne dokaze.
Inače imam 22 godine, živim u Beogradu, studiram DIF i potičem iz porodice srednjeg imovnog stanja a živim sa majkom od pre 6 godina jer moji su se razveli. Ovo o čemu ću pisati počelo je pre otprilike tri godine na prilično neobičan način.
Jedne pozne letnje večeri kada sam se odmarao od priprema za septembarski ispitini rok bilo mi je prilično dosadno i onako – tek da se nečim zabavim, “vrteo“ sam kanale kablovske tv. Na jednom od tih kanala sam se zaustavio jer me je privukla dobra muzika i odlučio da se tu malo zadržim. Dok su išli spotovi primetio sam pri dnu ekrana nešto poput pokretne trake gde su – ubrzo sam shvatio, išle poruke lične prirode i neke osobe su u tim porukama ostavljale i brojeve svojih mobilnih telefona. Malo se udubivši u celu tu “problematiku“ razumeo sam da su poruke puštane u svrhu međusobnog upoznavanja bile pretežno erotskog sadržaja a bilo je tu i želja za ostvarivanjem ozbiljnije veze ili poziva na avanturu.
Na pamet mi je pala zanimljiva ideja da se javim na jedan od tih oglasa bez razmišljanja da li će i šta će uopšte od svega toga dalje biti. Svideo mi se jedan oglas koji je – koliko se sećam, otprilike ovako glasio: “Crnka plavih očiju, 42 godine,zgodna i mladolika volela bi da joj se javi muškarac iz Beograda 35+ godina radi upoznavanja i zajedničkih lepih trenutaka“. Kako su me – otkada sam postao svestan svojih seksualnih želja ponajviše privlačile starije i zrelije žene, brzo sam zapisao broj telefona i u momentu poslao poruku istovremeno munjevito smišljajući i detalje priče kako ću se predstaviti dotičnoj nepoznatoj dami.
Trebalo je da pišem i predstavim se svakako zrelije nego 19-godišnjak što sam tada i bio a opet ne previše izveštačeno jer bi se moja igra brzo razotkrila. To prvo veče smo razmenili par sms –ova gde sam odmah mogao zaključiti da je osoba sa kojom se dopisujem pre vrlo pismena i inteligentna i da tim pre treba da budem na oprezu da mi neki od detalja ne promakne i da ona otkrije koliko zapravo imam godina.
Napisala mi je da je iz Beograda zapravo da živi u Zemunu, da radi kao ekonomista u jednoj privatnoj firmi da je razvedena i da želi muškarca sa kojim bi osim seksa mogla o ponečemu pametnom da popriča s vremena na vreme. Ja sam joj se predstavio kao učitelj, starosti 35 godina, zainteresovan da upozna zreliju damu koja ume privući i zadržati pažnju muškarca svim vrednostima koje karakterišu prirodnu, originalnu i savremenu ženu XXI veka.
Da sad ne dužim na ovom mestu o detaljima naše komunikacije, meni najvažnije je bilo da su joj moje poruke prijale i sam tok dopisivanja je sve više i više poprimao erotski sadržaj a pritom sam vodio računa da time bude toliko zaokupljena i “ušuškana“ i da pre ličnog susreta ne poželi da se čujemo telefonom.
Vremenom smo noćima pisali šta bi jedno drugom radili, danju se “ljubili nežno, dugo i zaneseno“ i mazili se ljubavnim jezikom pišući “srećo“ ,“anđele“ ,“medeno“ ,“kako mi nedostaješ“ i sl. Kako bi se slengom moje generacije reklo oboje smo se baš “primili“ i naprosto znali da moramo ići dalje i jedno drugo lično upoznati s tim što sam ja opravdano strahovao od tog susreta.
I… taj dan neminovnosti je došao – dogovorili smo se da se nađemo kod mene blizu u kraju,skupio sam svu hrabrost koju je bilo moguće dozvati u tom trenutku i pošao na “susret na slepo“.
Međutim – tek tu je usledio najveći obostrani šok jer na dogovorenom mestu za sastanak je skockana i blistavija nego ikad stajala moja mama!
Dok sam se približavao mestu dešavanja 1001 haotična i isprekidana misao mi je brujala kroz glavu: jednostavno pobeći, doći i reći joj kako jeste – da zaista nisam mogao imati pojma sa kim se dopisujem jer i ona baš kao i ja, nije iznela sve tačne podatke o sebi, okrenuti sve na šalu što mi je bilo nekako najprirodnije..
Ovde zarad svega onoga što će uslediti treba da napišem da sam retko i duboko podsvesno svoju majku doživljavao i kao izuzetno zgodnu ženu što ona zapravo i jeste. Prava rasna crnka, duže ravne negovane kose, plavih očiju, visine 170 cm, težine taman tolike da svega ima a ničega previše, umela je obući se sa stilom a ujedno provokativno i rafinirano sa istančanom merom dobrog ukusa.
Sviđalo mi se da je takvu gledam, divio sam joj se ali nikada do tada nisam išao do granica drkanja na njeno telo i zamišljanja našeg seksa jer mi je to jednostavno bila nepristupačna tabu zona razmišljanja.
“Ćao Lana“ (tako mi se predstavljala u porukama što naravno nije bilo njeno pravo ime) “Ja sam učitelj sa kojim si se tako lepo dopisivala“, odmah sam krenuo da olakšavam šok-atmosferu koju je bilo normalno za očekivati. Nakon što je par sekundi stajala kao ukopana videći po njenom izrazu lica da ne zna da li bi pre zaplakala ili prasnula u smeh rekla mi je samo: “Dakle, neverovatan si“ uz nešto poput smeška.
“I šta ćemo sada bebo moja?“ pitala me je već okrenuvši sve na šalu kao i ja. “Pa ništa medeno moje, hajde da budemo dobri glumci i odigramo ovo kao pravi sastanak dvoje koji su se zaljubili jedno u drugo na neviđeno“, nasmejah se ja. Kako je bilo predvečerje divnog letnjeg dana seli smo u obližnju bašticu,ćaskali o svemu i svačemu osim o našem dopisivanju međutim primetio sam da i kod mene i kod nje to stoji negde u podsvesti i da atmosfera – zapravo najviše sjaj u našim očima otkriva da nam se počelo dešavati ono što se događa u početku zaljubljenosti muškarca i žene ali smo oboje nastojali svim silama uobičajene komunikacije majke i sina to ugušiti.
Nakon ćaskanja šetali smo po keju i predložila je da se malo odmorimo na jednoj takoreći skrivenoj klupici sa lepim pogledom na reku. Sedeli smo, ćutali i ja sam je sasvim spontano i ne razmišljajući o bilo čemu uhvatio za ruku i počeo da je nežno i polako milujem. “Hej, šta to radiš, ti si se mnogo uživeo u našu predstavu“ šapnula mi je smeškajući se. Ništa nisam odgovarao već je i dalje milovao po prelepoj baršunastoj koži i primetio da malo drhti ali mi nije odgurnula ruku.
Bio sam sve više uzbuđen i u jednom trenutku sam joj šapnuo: “Želim da te poljubim, sviđaš mi se i zaljubio sam se u tebe“. Kao da je to nakon svega nije preterano iznenadilo odgovorila mi je verovatno i sama skupljajući poslednje ostatke zdravog razuma: “Ne maleni,to nikako ne smemo,zabranjeno je,grešno, već smo sa ovim predaleko otišli“ ali nije istrgla ruku iz moje.
“Ali ja sam shvatio da si ti žena koja mi može ispuniti život i volim te i na ovaj način“, nastavljao sam kao u transu dalje milujući je sada i po kolenima sve više zavlačeći ruku ispod lepršave letnje haljine.
“Šta to radiš,poludeo si,ne smemo shvati,molim te ne…“ šaptala je sve brže istovremeno sve teže dišući jer je i sama bila uzbuđena mojim laganim i nežnim milovanjem. “Molim te,samo jedan poljubac,niko nas ovde ne vidi,samo da jednom osetim tvoje čarobne usne“ molećivo sam joj tiho govorio ne prestajući da je milujem svuda ispod haljine. U momentu- iako sasvim u grču ostatkom tela, nagla se ka meni uz najtiše moguće “O Bože,šta radim,ovo je ludo…“ i pružila mi svoje usne koje su se spojile u najlepši ljubavni poljubac na svetu. Kada sam osetio tu vrelinu i slast nisam mogao a ni želeo stati i počeo sam je ljubiti naizmenično strastveno i nežno dok su nam se jezici isprepletali u divljem plesu…
Nakon ni sam ne znam koliko vremena provedenog na našoj skrivenoj klupi samo me je odgurnula od sebe i zamućenog pogleda od strasti i zaljubljenosti mi rekla: “Hajdemo kući, ne želim to ovde…“
Ni sam ne znam koliko brzo smo sve vreme držeći se za ruke došli do stana s tim da smo već u liftu ostali polugoli jer smo vođeni neverovatnom željom i obostranom privlačnošću bukvalno rastrgli jedno drugom delove odeće…
Odmah smo se bacili na krevet u spavaćoj sobi gde je ona već u transu sve glasnije gotovo vrištala: “Uzmi me,jebi me,tako dugo ovo nisam osetila,poludeću koliko te želim…“

I ja sam ludeći od želje da što pre budem duboko u njoj gotovo zaboravio na predigru, bacio je pod sebe i počeo da joj nabijam pomahnitali kurac želeći da nikada više ne izađem iz tog vrelog,slatkog i podatnog predmeta svih svojih želja. Bio je to naš medeni mesec,naša prva bračna noć,prvo tucanje žene i muškarca obnevidelih od uzajamne zaljubljenosti i želje da se spoje u Jedno za čitavu večnost.
“Kako si lepa,kako me izluđuješ,čarobno mi je…“ šaputao sam joj dok sam je uzimao od pozadi a ona kao pomahnitala mešala svojim pocrvenelim i oznojenim guzovima.“Takooo ljubavi,ahhh kako je divno,jebi me, ne vadi ga nikad,bebice,milice moja…“ vrištala je pod udarima mog kurca želeći da ceo svet čuje da od te noći samo meni pripada i da je moja ljubljena ženka. Dok se odozgo do krvi snažno nabijala na mene ljubeći me bez daha je šaputala: “Voliš li me jedini moj,kaži mi koliko me voliš ljubavi?“
U strašnom orgazmu koji me je gotovo onesvestio puneći je neprekidno svojom vrelom spermom samo sam stigao da izgovorim “Volim te najdraža moja,volim te najviše na svetu!“
Ta naša prva nezaboravna ljubavna noć traje do danas i svaki naredni dan je sve lepši jer se neizmerno volimo ne misleći o tome da u grehu živimo. Niko nije savršen i ne zaslužuje osudu sve dok živi kako živi i pušta druge da slobodno žive.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Terasa

Te večeri je trebalo da prenoćim kod Predraga. Međutim Predrag je preterao sa pićem pa sam se predomislila, i čim su naši prijatelji otišli i sama sam odlučila da krenem kući. Inače zovem se Nadežda, imam 39. godina, samohrana sam majka, i živim u Nišu sa svojom devetnaestogodišnjom ćerkom Tamarom. Predrag i ja se viđamo već skoro dve godine i sve u svemu imamo predivan odnos. Ipak niko nije savršen, pa tako i Predrag. Jednostavno nema mere u piću. Daleko od toga da je alkoholičar, zaista ne pije često, ali kada popije nema meru. Pošto ne podnosim pijane muškarce, bez svađe i rasprave sam pokupila svoje stvari i krenula kući. Taksi me je dovezao do vrha ulice gde stanujem i zbog snega na putu sam morala peške do ulaza u zgradu. Lagano sam se spustila niz klizavu ulicu i ušla u zgradu. Otključala sam vrata stana i čula muziku iz Tamarine sobe. Znala sam da je Tamarina drugarica Jasmina tu i da će večeras prespavati kod nas pa se nisam obazirala na muziku, međutim iz Tamarine sobe su takođe dopirali neki muški glasovi. Ni danas ne znam zašto sam u tom trenutku postala toliko znatiželjna jer jednostavno nemam običaj da guram nos tamo gde mu nije mesto, ali činjenica da me niko nije primetio dok sam ulazila u stan mi je dala ideju da se ušunjam u svoju spavaću sobu, izađem na terasu koja je zajednička sa Tamarinom i malo špijuniram. Tiho sam se ušunjala i samo spustila torbu i kesu na krevet, i onako u bundi izašla na terasu. Dok sam se na prstima šunjala do Tamarinog prozora začula sam par muških uzdaha kroz prozor koji je bio otvoren na kip. Adreanalin je već počeo da mi ubrzava rad srca i moja znatiželja se pretvarala u strah da ću videti nešto zbog čega ću se možda pokajati. Znatiželja je ipak pobedila i stigla sam do poluzamagljenog prozora na sobi svoje ćerke.
Dočekao me je šokantan prizor! Moja ćerka Tamara, kao od majke rođena, samo u sandalama sa visokim potpeticama sedi zavaljena u dvosedu dok je neki mladić, takođe potpuno obnažen oralno zadovoljava. Na drugom delu dvoseda, njena drugarica Jasmina, u crnim kožnim čizmicama, gaćicama i brusu, sedi na obodu dvoseda i oralno zadovoljava drugog, takođe nagog, mladića…
Umesto da padnem u nesvest, skočim sa terase, ili slično, ja sam jednostavno nastavila da gledam kroz prozor! Ne znam kako, ne znam zašto ali mene je taj prizor izuzetno zaintrigirao. Gledala sam njihova mlada obnažena tela. Momci su bili izuzetno zgodni, visoki i atletski građeni. Mladić koga je Jasmina oralno zadovoljavala ponosno je gledao kako njegova pozamašna alatka nestaje u njenim ustima. Jasmina je uživala dok se trudila da ugura što više te batine u svoja usta. I moja Tamara je uživala. Pogled joj se caklio dok je oblizivala svoje usne gledajući u mladića koji joj je kružio jezikom po međunožju. Čučeći ispred nje, zabijene glave između njenih nogu, levom rukom šarao je po svom međunožiju masirajući svoje testise i nabreku alatku koju još uvek nisam uspela da ugledam u svom punom sjaju jer mi je bio okrenut leđima. Bili su totalno opušteni, nesvesni da ih neko posmatra. Odjednom je mladić koga je Jasmina zadovoljavala pridigao Jasminu sa dvoseda i počeo da je ljubi. Jezici su im se uplitali dok su se samozadovoljavali. Zatim je i Tamara naglo ustala i prekinula mladića koji se oblizivao ispod nje. Brzo je prišla Jasmini i njenom partneru, stala iza njega, obgrlila ga i pridružila se poljupcu. Sada su se svo troje ljubili ili bolje reći lizali jezike jedni drugima. Drugi mladić je diskretno prišao ostalima, još uvek na kolenima i na moje veliko iznenađenje rukom uhvatio nabrekli penis svog prijatelja. Bukvalno sam stavila ruku na usta kako bih sprečila svoju reakciju na taj prizor. Još se nisam potpuno pribrala, a mladić je već oralno počeo da obrađuje alatku svog druga. Tamara i Jasmina su se i dalje ljubile sa njim. Ruke su im se preplitale po telima dok je batina jednog mladića nestajala u ustima drugog. Sada sam mogla da vidim i alatku onog mladića koji je čučao. Neznatno manji ali dosta deblji od njegovog prijatelja, i on je imao čime da se ponosi. Shvatila sam da mi je desna ruka između nogu i da već neko vreme nesvesno stiska moju osetno vlažnu vaginu. To je bilo previše za mene!
Brzo sam se odšunjala u svoju spavaću sobu i onako izgubljena sela na krevet. Tek tada sam shvatila da sam se, uz to što sam upravo posmatrala svoju ćerku u orgijama i pritom mazila samu sebe, još i smrzla. Tresla sam se, uglavnom zbog hladnoće, ali verovatno i zbog svega što sam videla. Đavo mi nije dao mira. Deo mene pokušavao je da shvati šta se događa samnom a drugi deo me je terao da se vratim na terasu i nastavim sa voajerisanjem. Ponovo je pobedila znatiželja, i ja sam se ponovo našla na terasi. Dok sam se šunjala prema prozoru bukvalno sam se pitala jesam li ja to poludela!?
Ponovo sam stajala u polučučećem stavu pred prozorom i širom otvorenih očiju posmatrala tu pohotnu četvorku. Za razliku od mene oni nisu pauzirali. Sada je Jasmina sedela na naslonu dvoseda dok ju je Tamara oralno zadovoljavala. Iza Tamare bio je onaj „veći“ mladić koga je onaj drugi maločas oralno zadovoljavao, i lagano se nabijao u moju ćerku. Drugi mladić je stajao na dvosedu i sada je njegova batina bila u ustima njegovog prijatelja. Svi su bili zauzeti. Jasmininu vaginu obrađivao je Tamarin jezik, Tamarinu vaginu je ispunjavao jedan mladić, alatka drugog mladića bila je u ustima mladića koji je pumpao moju Tamaru dok se Jasmina ljubila sa njim.
Moja ruka je ponovo završila u mom međunožju. Ovoga puta svesno. Odjednom je nestalo sve, i moral, i predrasude, ostala je čista strast, požuda, i želja za seksom, čistim seksom. Da, verovali ili ne, htela sam istog trenutka da uletim u tu sobu i pridružim se toj razuzdanoj četvorci!
U meni je ipak preostalo malo zdravog razuma. Dok sam se mazila samoj sam sebi govorila „Kučko bolesna“, „Perverznjakušo“… Međutim to sve kao da je dolivalo vatru na ulje. Umesto da se dozovem pameti, mene je još više palila činjenica da radim nešto zabranjeno, nešto perverzno, nešto bizarno. Pokreti ruke su se ubrzavali dok sam drugom rukom masirala svoje grudi. Zaboravila sam na hladnoću i mogućnost da budem uhvaćena na delu. Bilo je gotovo, zaglibila sam do kraja, “sada ili nikada”, pomislila sam i onda brzo svukla čarape i gaće do gležnjeva. Brzo sam pod suknju gurnula svoju ruku i nabila sebi prst. Bila sam potpuno mokra. Izvukla sam prst i polizala svoje sokove. Ruka mi se pušila koliko je bilo hladno napolju.
Ponovo sam pogledala u sobu. Jasmina je sišla sa naslona i istrćila se pored Tamare. Mladić je stao iza nje i naciljao svoju batinu u Jasminu. Sada su bili u identičnoj pozi kao Tamara i njen pastuv. Prvo su se samo gledali međusobno i glasno uzdisali, a onda su Tamara i Jasmina počele da se ljube. Nedugo zatim i momci su spojili glave i počeli da se ljube. Vrhunac mi je bio blizu, gurnula sam dva prsta u sebe i shvatila da sam i sama počela da uzišem na sred ledene terase. Brzo sam izvadila prste kako bih se primirila, makar na trenutak i počela da pasiram svoj klitoris. Uvijala sam se pod naletima svoje ruke koja je bila vruća i lepljiva od mojih sokova koji su bukvalno cureli iz mene.
U sobi je nastalo neko komešanje, svi su ustali na noge, ljubili se i bukvalno dogovarali oko sledeće poze. Napinjala sam se da čujem o čemu pričaju. Tako me je palila njihova opuštenost, kao da igraju između dve vatre, a ne da orgijaju. Nedugo zatim Jasmina je sela na desni kraj dvoseda postrance i pored nje je seo onaj “deblji” mladić. Malo duže su se nameštali, i tek onda sam shvatila da on ustvari cilja Jasminin anus, pa im zato treba malo više vremena. Tamara je klekla ispod Jasmine, i iako nisam videla najbolje, verovatno pljuvačkom podmazala Jasminin anus i njegovu alatku. Za tili čas Jasmina je pravila bolne grimase na svom licu i shvatila sam da je upravo primila tu podeblju alatku u svoj anus. Tamara je i dalje klečala ispred Jasmine i rukom joj masirala klitoris. Jasmina se ubrzo opustila dok joj je mladić lagano i nežno penetrirao anus. Nakon nekoliko guranja i vađenja, mladić se primirio i spustio se uz Jasminu. Zatim je onaj drugi mladić seo iza svoga prijatelja dok je Tamara podmazivala njegovu batinu i anus njegovog prijatelja. Znala sam šta sledi, vagina mi je pulsirala dok je Tamara detaljno podmazivala njih dvojicu. Ponovo sam ugurala sebi prste i iskolačenih očiju posmatrala šta će se dogoditi. Ubrzo je i mladić koji je bio u Jasmininom anusu počeo da pravi bolne grimase na svom licu. Nisam odmah videla od Tamare ali sam znala da njegov prijatelj lagano prodire u njegov analni otvor. Uvek mi se gadila sama pomisao na seks između dva muškarca ali ovo što sam upravo gledala me je toliko palilo da sam htela da izludim. Tamara se najzad sklonila i počela jezikom da zadovoljava Jasmininu vaginu dok je mladić koji je bio u Jasmininom anusu lagano počeo da vadi i gura svoju alatku iz nje. Za to vreme je mladić koji je bio u anusu svoga prijatelja samo uživao dok je njegova alatka izlazila i nestajala u anusu onog drugog. Svi su glasno stenjali osim moje Tamare koja je bila zauzeta dok je jezikom oralno zadovoljavala Jasminu. Dok je to radila ubrzano je trljala svoju vaginu i uguravala prste u nju. I ja sam pomahnitalo počela da se samozadovoljavam. Gledala sam u njih četvoro, istovremeno uživajući i čudeći se njihovoj perverznosti.
Duže su se zadržali u toj pozi, uživali su svo četvoro, čak i moja Tamara koja je samu sebe zadovoljavala dok je jezikom obraživala vaginu svoje drugarice Jasmine. Ja sam već nekoliko puta do tada odlagala svoj vrhunac, u nadi da ću uspeti da izdržim do kraja i uskladim svoj orgazam sa njihovim. I taman kada sam razmišljala o tome da prekinem ovu bizarnost i pustim da me orgazam uhvati, mala Jasmina je počela da se stresava u jakom orgazmu. Sklonila sam ruku sa svoje vagine i ponovo izbuljena posmatrala Jasminu koju je tresao neverovatan orgazam dok ju je moja ćerka oralno zadovoljavala a batina onog mladića joj ispunjavala analni otvor. Odjednom se Jasmina primirila i brzo ustala i zamenila mesto sa Tamarom. Kao po komandi su se zamenile i sada je moja ćerka bila na redu. U potpuno istoj pozi, samo sa zamenjenim akterima nastavili su u istom ritmu. Prvo nežno i lagano a zatim sve brže. Sada je Tamarin anus ispunjavao onaj podeblji penis njenog prijatelja dok je njegov anus i dalje primao poveću alatku onog drugog mladića. Jasmina je sada jezikom kružila po klitorisu moje ćerke i terala je da glasno stenje pod naletima batine onog mladića. Naježila sam se, što od hladnoće koja je bila sve gora, što od sramne pomisli da posmatram svoju ćerku dok u orgijama dobija oralni i analni seks.
Ponovo su svi stenjali i videlo se da se svima bliži vrhunac. Nedugo zatim, moja Tamara je počela da se stresa i koluta očima, baš kao i ja kada doživim orgazam. Dok sam ja u sebi primećivala neverovatnu sličnost orgazma svoje ćerke sa svojim, četvorka se razdvojila dok su se Tamara i Jasmina su se strastveno ljubile, ošamućene od orgazma koje su doživele maločas dok su se momci stojeći samozadovoljavali i gledali njih dve. Ubrzo je jedan od njih ubrzao pokrete ruke i izmakao se malo u stranu na šta su se ostalo troje kao po komandi poređali ispred njega na kolenima. Jasmina sa leve, Tamara sa desne i drugi momak u sredini. Svo troje su palacali jezikom gledajući mladića koji je masturbirao pred njihovim jezicima. Odjednom se mladić ukrutio i usporio pokrete ruke i iz njegove batine poćela je da kulja sperma. Mlazevi su izletali jedan za drugim i padali po licima ostalih. Njih troje kao da su se takmičili na čije će lice više sperme završiti. Osetila sam da se i moj vrhunac bliži pa sam ubrzala masiranje klitorisa. Tek što je završio sa ejakulacijom, drugi momak je naglo ustao i njih dvojica zameniše mesta i sada je ovaj drugi počeo da prska spermu po licima ostalih. I ja sam počela da se tresem u orgazmu. Stresala sam se i stenjala sebi u bradu kako me neko ne bi čuo. Vagina mi je pulsirala i svaki puls me je terao da vrisnem. Jedva sam se smirila i pribrala, a onda sam primetila da se njih četvoro u sobi ližu i jedni drugima jezicima skidaju spermu sa lica. Htela sam da legnem na sred terase od iscrpljenosti, ali sam se nekako dovukla do svoje spavaće sobe i onako sa gaćicama i čarapama oko gležnjeva sam se ispružila na krevet. Ujutro sam se probudila sa sve bundom na sebi, razmišljajući da li je ono sinoć bio samo san…
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Dunja - II dio

Prvi sam se probudio. Ustao otišao do kupatila da se malo sredim. Milan je spavao k’o zaklan. Noćašnje slike su mi momentalno digle kurac. Vratio sam se kod Dunje u krevet, otkrio je. Spavala je u spavaćici gaćice nije ni obukla. Raširih joj malo noge i navalih na moju ribicu. Lizao sam kao da je najslađa na svetu. Gledao sam da li ima nekih tragova predhodne jebačine, naravno nije ih bilo. U tom lizanju Dunja se probudi i poče : to dragi .. to.. to mi je trebalo. Brzo sam joj zavuko kurac. Jebao sam je kao da je prvi put ali prenadražen vrlo brzo sam bio gotov. Samo sam premestio kurac iz jedne u drugu rupu i počeo da joj punim usta. Sve je progutala i pušila još malo dok ga nisam izvadio i legao pored nje. Ležeći reče mi da Milan spava u dnevnoj sobi. Ko? Nije valjda da se ne sećaš, pa ti si ga zamolio da nas doveze. Rekoh joj da mi je bila muka i da se malo čega sećam. Ležali smo još malo i prepričavali predhodnu noć sve do mog “pijanstva”. Pitao sam je kao i uvek je’l je muvao neki tip i slično. Primetio sam da to nisu više odgovori kao ranije jasni i odrečni već nekako plašljivi. A Milan rekoh, je’l on nešto pokušao. Svašta, pa čovek je baš kulturan, pravi kavaljer. Da da svakako, a to što te je kresno , mislim se, je sastavni deo kavaljerstva. Kako mi je rekla da su to sve bila uobičajena nabacivanja zabrinuto me je pogledala. Kao i uvek ja sam se trudio da budem isti i da ne znam šta se večeras desilo u diskoteci a pogotovo u dnevnoj sobi. Kada je videla da je sve OK smirila se. Rešio sam da ovo prećutim ali da navalim svim silama da joj nabacim nekog jebača ali za koga ću ja zvanično znati a ne ovako iz potaje. Kada smo čuli da se Milan probudio ustali smo i mi. Kako smo ležali goli, rekoh Dunji da izađe samo u kratkom kućnom ogrtaču koji je podsećao na mini suknju i da tako izaziva Milana. Pa ti nisi normalan čim se malo sagnem videće mi se ribica. Pa šta, pa neće te jebati predamnom. Da je bila neka okolnost od ranije nikada ne bi pristala, ovako posle noćašnjeg događaja i posle kao mog navaljivanja pristade. Ja sam izašao u bermudama. Po izlasku Milan se taman protezao i u boksericama se ocrtavao poveći kurac. Bio je pomalo zatečen jer smo se Dunja i ja pojavili u istom trenutku, čak neprijatno. Da ga opustim, zaželeh mu dobro jutro kako je spavao da li mu je bilo prijatno a ponajviše sam mu se zahvaljivao na ljubaznosti i pomoći. U početku smušeno ali videći moje veselo lice sve ležernije je odgovarao. Kako sam leđima okrenut kuhinji dok je Dunja odlazila ka njoj video je u čemu se šeta jer joj je taj kućni ogrtač prilikom hodanja po malo otkrivao guzove. Oči su mu se raširile kada je to primetio. Rekoh mu da idem da pomognem Dunji oko kafe a da se on sredi u kupatilu. Ušavši u kuhinju odmah sam uhvatio ženu za pičku. Al si napaljena, rekoh joj videvši koliko je vlažna, je li to zato što si videla koji komad ima čovek u gaćama, a ona će svašta nisam ni pogledala kako si ti to video. Znao sam da laže ali je zato sve dublje upadala u moju zamku. Čuvši da Milan izlazi iz kupatila krenuh i ja odmah prema njemu. Sreli smo se na vratima. Čim sam ušao pustio sam vodu i opet na svetlarnik. Otišao je pravo u kuhinju, kako je Dunja krenula da nosi kafu sreli su se na vratima. Dok je Dunja spuštala poslužavnik malo se nagnula a on stojeći iza nje imao je najlepši pogled na svetu. Kada ribica viri između dva guza. Nije izdržao prišao je i zavukao ruku. Dunja je skočila ko oparena. Nisam čuo šta pričaju uglavnom sklonio je ruku i seo na trosed. Ubrzo sam izašao. Dunja je sedela preko puta njega prekrštenih nogu. Gola noga sve do dupeta Milanu na izvolte. Kako se još nije obukao video sam da mu je u gaćama tešnje nego malopre. Znam da bi je opet jebo. Pijuckajući kafu, pričajući o koje čemu ponudio sam Milanu da ostane na doručku što je i prihvatio. Ustao sam otišao do kuhinje i pogledao kroz prorez između vrata, Dunja je premeštala nogu preko noge. Pička moje žene pravo gleda u Milana čak je malo zadržala raširene noge, ne znam šta joj je pokazao ali mu je ona pokazala da ćuti i da nije normalan. Dobacio sam naglas iz kuhinje da nema hleba i da moram u prodavnicu. Dok sam se oblačio ušla je Dunja, htela je i ona da se presvuče. Nemoj ni slučajno, baš mi je zabavno što mu oči ispadaju na tebe(za kurac sam prećutao), ne mogu Zorane pa videće da nemam gaćice pa šta ću onda. Glumila je za 10. Ne brini se ništa, pa samo ćeš ga malo uzbuditi pa šta. Prihvatila je i vratila se dnevnu sobu. Obukao sam se i izašao iz stana. Dok sam izlazio video sam ih da sede u istoj poziciji. Očekivao sam da Milan posle svega viđenog ne može da miruje i da će pokušati još jednom da je pojebe. Sačekao sam jedno dva tri minuta i tiho ušao u predsoblje. Čuo sam Milana ajde molim te požuri dok se ne vrati. Moja žena se kao opirala. Provirio sam iz hodnika i video Milana kako sa spuštenim gaćama stoji ispred Dunje i dira je kurcem po licu. Dunja nije imala prekrštene noge već je sedela maksimalno raširenih nogu. Bilo mi je krivo što ne znam šta se dešavalo kad sam izašao. Dirajući je kurcem po licu došao je ženi do usta, samo ih je otvorila i Milan joj je gurnuo ceo glavić. Kad Dunja uzme kurac usta sve zaboravlja i samo o njemu misli. Sada je Milanu otela kurac iz ruku i ona drkala a on je zavukao ruke u ogrtač i mazio sise. Po pokretima njegovog dupeta video sam da joj se nabija usta i samo je govorio to bravo i da stenje od zadovoljstva pušila mu je jedno desetak minuta kada je jeknuo i pustio grlo na maksimum jeaaaaehh a dole slika od sinoć samo što sada moja žena ne zaliva lice nego sve trpa usta i guta. Gledao sam još minut kako mu puši a onda se iskrao i otišao da kupim doručak.

Kada sam došao Milan je bio u pantalonama a gore nag, a moja žena pa naravno u istom onom kratkom kućnom ogrtaču. Milan naravno nasmejan, što i ne bi, pa u roku od par sati dva puta mi je jebo ženu a pre deset minuta joj svršio usta. Dunja malo zabrinuta da li se nešto primećuje ali kako je videla da sam veseo i da se šalim brzo se opustila. Nakon doručka Milan nas je brzo napustio, ispratili smo ga Dunja i dalje u ogrtaču poljubila ga je u obraz a ja se zahvalio “na svemu” što je učinio za mene odnosno za nas.

Znao sam da su razmenili kontakte i da će se viđati neko vreme. Znao sam da kada Dunja neuobičajeno zakasni gde je bila….

Jednog dana iznenada sam morao da se vratim s’ posla jer sam nešto zaboravio. Deca u vrtiću a Dunja na nekom honorarnom poslu, uglavnom kod kuće niko nije trebao biti. Zato niti sam zvonio niti sam išta rekao kada sam ušao (obično se javljam) a onda sam čuo dolazilo je iz spavaće sobe. Kako su mislili da su sami, vrata su bila otvorena te kada sam se prikrao sve sam video. Jebačinu su počeli odavno, kada sam provirio moja žena je baš počela da svršava, ležala je na leđima visoko dignutih nogu a Milan između njih i sve se brže zabadao. Kako je Dunja svršila tako je krenuo Milan. Izvukao je kurac i drkajući počeo da je zaliva po stomaku i sisama, kada je istresao i zadnju kap preselio se do njene glave i uvalio joj ga usta. Moja žena ga je lizala kao najslađu lizalicu, uživala je u oblizivanju njegovog kurca, on ju je mazio po glavi i govorio joj da je najbolja jebačica na svetu. Čim je završila sa čišćenjem Milanovog kurca počeli su da požuruju: ajde spremaj se moram da se vratim na posao. Izašao sam tiho napolje….

Jednom prilikom pokupio sam decu iz vrtića i kada sam ulazio u stan deca po običaju skaču vrište Dunja me ljubi i kaže dragi pogodi ko je tu.. Milan, malopre je svratio. Rekla sam mu da sačeka jer sam znala da će te brzo stići. LJubazno se pozdravljam sa jebačem moje žene, posle par kurtoaznih rečenica, reče zbog čega je svratio. U vikendici u Slankamenu organizuje se roštilj. Biće Peđa i Bilja par koji poznajemo i Senka i Željko iz Novog Sada koje ne poznajemo. Te vikendica je lepa, gleda iznad celog mesta vidi se Titel, zaklonjena živom ogradom ima mali bazen. Gledajući u Dunju i Milana nisam mogao da znam kada je došao i da li su se već pojebali. Pošto za taj vikend ništa nismo planirali pao je dogovor. Lep sunčan dan. Decu smo ostavili kod bake i krenuli u Slankamen. Dunja je na sebi imala mini suknju, majicu a ispod beli bikini. Dolazeći podbadao sam je kako izgleda, te da li će biti najbolja riba i slično. Kao i ranije ona se oportuno ponašala, nisam normalan šta pričam, sve je zezanje… Na sve to samo sam citirao kulminaciju vica o Osmanu i Muji gde jedan drugom poručuju:E nema šale oko pičke. Samo se smejala na to, ali u duši sam znao da njena veza sa Milanom traje već više od mesec dana i da moram što pre da jebača iz senke pretvorim u “našeg jebača”. Ona je definitivno postala hot wife a da to nije ni znala a ja rogonja u najavi. Ta situacija mi nije odgovarala u potpunosti. Želeo sam da zna da ja znam da se jebe sa strane i da to meni apsolutno odgovara. U takvoj priči i razmišljanjima stigli smo u Slankamen. Na iznenađenje, vikendica iz snova. Sve što je Milan pričao pokazalo se kao tačno. Svo društvo je bilo na okupu. Cika i vriska. Svi se ljubimo a sa Senkom i Željkom se upoznajemo. Milan kao pravi domaćin meni čvrsto stiska ruku a Dunju grli više nego što je kurtoazno i ljubi. Gledajući u nju znao sam da bi je odmah “ćapio” za pičku ispod minića koji je imala na sebi. Senka i Biljana su već bile u bikinijima. Gledajući Senku primetio sam da su Dunja i ona pata karte tj. ne zna se koja je bolja riba i kojoj kurac više viri iz očiju. Željko je bio OK lik. Kao i mene zanimala ga je cirka sport i slične stvari jer bože moj pa već smo ih oženili šta ima više da ih osvajamo.Peđu znam još sa fakulteta. Imali smo par zajedničkih izleta u kombinacijama dva na dva, ali kako je sreo Biljanu svaka kombinacija je prestala da ga zanima. I na najmanju mogućnost kleo se da je Biljana ljubav njegovog života i da ga ništa drugo ne zanima. Inače Biljana je bila osrednja riba. Ne može se reći loša, već jedna sasvim prosečna riba. Imala je ona dobro telo, ali faca je bila svakidašnja. Čak je u društvu pored svih drugarica jedino ona vikala fuj kada je bila reč o nekim lascivnim temama. No, pošto je bila osoba na mestu, to mi nije smetalo a pogotovo Peđi. Prvo što smo uraduili kada smo došli, bilo je da se skinemo i naravno da popijemo piće. Nas četvorica u kupaćim gaćama a njih tri u bikinijima, a niko te ne vidi. U daljini se vidi Titel. Izgleda kao krojačko jastuče nabijeno špenadlama. Polako se opuštamo. Znam da je Milanu najteže. Znam da je jebao barem jednu od njih tri. Potencijalno dve. Biljana nije dolazila u obzir. Senku sam uključio u kombinaciju samo zato što je kao i Dunji “kurac virio iz očiju” a da li je to tačno nisam znao, pa pobogu znao sam je tek deset minuta. Kako je bilo rano pre podne, svi smo se odmah zakucali za bazen. Žene su se izvalile na ležaljke i koristile “najzdravije cunce koje postoji preko dana” (sve su se automatski složile a nisam čuo koja je od njih to izgovorila) a nas četvorica, kao klinci iz vrtića. Kako su u bazenu postojali koševi, poskakali smo u bazen i igrali Milan i ja protiv Peđe i Željka jer su se njih dvojica poznavali od ranije. Jebač moje žene i ja, pošto smo sportski likovi, smo ih razbijali. Vikali smo koliko nas grlo nosi. Pa šta nas briga ko će nas čuti? Dok smo se zajebavali primetio sam par puta da je Milan odsutan, tj. da je gledao u pravcu žena. A one sve tri kao sardine. Ležaljke su stajale upravno ka bazenu, tako da kako su ležale pomalo raširenih nogu svakoj od njih je pička gledala ka nama i svakoj se primećivala “brazda”. Čak smo i mi ostali to primetili i zajednički dobacivali i palili ih da nam priušte veći doživljaj. Te skinite se šta to imate što mi ne znamo i slično. Kako su popile tek po jedno piće bukvalno nas nisu konstatovale, a mi ko deca. Toliko smo se drali, pljuskali da je Senka dobacila da nemamo pojma i da bi nas njih tri razbile. Momentalno je pao dogovor. Milan, kao slobodnjak je zamena dok se mi “rvemo” protiv njih. Utakmica je počela. U početku svako je čuvao svoju ženu, ali trčanjem kroz vodu, došlo je do neočekivane rotacije. Da bi zaustavio Senku, skakao sam na nju i u tom hvatanju osetio sam da sam je uhvatio i za sisu, da mi je dupe uvalila u krilo i slično. Kada lopta nije bila “kod nas” video sam da Željko na sličan način brani Dunji da da koš. Jedino su Peđa i Biljana sve vreme čuvali jedno drugo. Na poluvremenu, zamolio sam Milana da me zameni jer sam gotov. Svi su me zezali, ali niko nije znao pravi razlog, možda sem Željka. Izigravao sam sudiju stojeći na sredini bazena. Počelo je drugo poluvreme. Milan je “maestralno” čuvao Senku i Dunju. Kako je voda bila kristalno čista, video sam kako ih hvata za dupe, u poziciji kada su bile bez lopte, njegova ruka je lutala po njihovim telima. Željko mi je postao momentalno još simpatičniji. Rogonja kao i ja.

Oko podneva počelo je spremanje roštilja. Žene su se i dalje sunčale, a nas četvorica cirkali. Mislim da smo zadimili ceo Slankamen. Sve vreme smo nazdravljali. Ni žene nismo ostavljali na miru. Koliko se sećam samo su jednu turu promašile. Tako alkoholisani nismo prestajali da skandiramo: toples, toples, toples. Ko je od njih tri inicirao, nikada nismo saznali, ali u trenutku kao po komandi sve tri su skinule gornji deo. Muškarac ko’ muškarac prvo smo zanemeli (Peđa najviše) a onda je počela graja. Njih tri su ležale a sve tri su imale slične sise, možda Biljana malo veće, i sve tri su se smejale. u celoj gunguli mislim da je Milanu bilo najlepše. On slobodnjak, pari oči tuđim ženama. Kad smo seli da jedemo, nismo dozvolili ženama da obuku gornji deo, tako da je i sam ručak prošao u zezanju i gledanjem u sise tuđih žena. Po podne je prošlo u sličnom scenariju. Oko sedam uveče dolazi do rasturanja. Lično meni je bilo žao što Senka odlazi. Peđa i Biljana su ostali na kafi, a Dunja i ja na još jednom piću, jer je Milan insistirao. Malo sam ga “plašio” šta ako se ponovi Makiš, samo se nasmejao i rekao da ne brinem, da ako je mogao onda može i sada da pomogne. Pre nego su Peđa Biljana otišli, u vikendicu je došao Vladan. Milanov drugar iz teretane, nepunih 26 godina, Stvarno je momak izgledao super. Uopšte nije izgledao kao svaki bilder već potpuno OK. Zamolivši Milana a nama se izvinjavajući otišao je put bazena da se ohladi. Mi smo sedeli na par metara od bazena. Kada se skinuo, primetio sam ispod oka da su se i Biljana i Dunja zagledale u njega. Na blic čini mi se da ima takođe pozamašan alat u gaćama. To je verovatno video i Peđa, jer dok je još Vladan plivao po bazenu, Biljana i Peđa su se izvinuli i pošli put Beograda. Dunja je i dalje bila toples, ni ne pokušavajući da bilo šta sakrije, a i zašto bi?
Pošto ih je ispratio, Milan je krenuo da “sredi” mene. Momentalno je počeo da doliva vina i da nazdravlja. Znao sam čemu to vodi. Iz zezanja sam rekao da je vreme da i mi pođemo, oboje su se složili da ostanemo još malo. Naravno da sam prihvatio tu opciju. Kada sam pošao do toaleta, Vladan je još plivao a njih dvoje su sedeli za stolom. Kako je još bila faza sumraka u kući je vladao polumrak ali se zato napolju sve videlo. Znao sam da me ne vide. Stajao sam iza prozora i posmatrao ih, u prvi mah nije bilo ništa, a onda je Milan spustio ruku na unutrašnju stranu butine. I onako nisu sedeli daleko jedno od drugog, ali on je približio za svaki slučaj stolicu do stolice. Moja žena se nešto nije ni bunila. Vladan je i dalje isplivavao a Milan je zavukao ruku ispod bikinija i krenuo da joj mazi ribicu. Vladan je prestao da pliva i Dunja ga je opazila tek kada se zagledao u Milanovu ruku u njenim gaćama. Tada je panično reagovala, sklonila Milanu ruku i čak htela ući u kuću ali ju je Milan zadržao nekom pričom koju ja nisam mogao čuti uglavnom Dunja je ostala da sedi na mestu i dalje u toplesu. Vratio sam se za sto. Istog trenutka i Milan i Vladan su podigli čaše. Znači to je plan, da me napiju i obeznane i da mi na miru jebu ženu. Sa svim se slažem ali ne znam kako se tu uklapa Vladan. Milan je upalio podvodnu rasvetu i svetlo ispred kuće. Delovalo je nestvarno. Iz vode je izbijala plavičasta svetlost a odozgo zvezde. Dunja je prokomentarisala da bi sada bilo fenomenalno isplivati par deonica. Složio sam se sa tim i lakonski joj dobacio da tu distancu ispliva gola jer nema šta za presvući i da se ne bi prehladila, a da verovatno Milan i Vladan znaju odavno kako izgleda nago žensko telo. Moj komentar je naišao na bučnu aklamaciju, jedino je Dunja zanovetala. Nastavio sam da je ubeđujem, dok su njih dvojica samo ćutali i oblizivali se. Dunja je prišla do bazena ušla sa gaćicama u vodu i onda što nismo očekivali, skinula ih, gađala me i smejući komentarišući : ako ste mislili da vas se plašim, evo gola sam i plivam a da li smete vi? Otvoreni poziv je stajao. Obojica su me pogledali a ja im rekoh pa ako se ne plašite prihvatite izazov. Kao po komandi skinuli su gaće. Vladan je ipak imao manji kurac od Milana. Uskočili su u bazen. Brzo su doplivali do Dunje. Počela je nekakva igra a koja se svodila na to ko će od njih brže da mi drpa ženu. Kako je podvodna rasveta to maestralno osvetljavala, video sam kako im se kurčevi dižu dok je dodiruju svuda po telu. Dunja se samo kikotala i kao odplivavala od njih. Ja sam im glasno nazdravljao i počeo da glumim sve veće pijanstvo. U bazenu je ključalo.Moja žena je stajala između njih dvojice a njihove ruke su bile svuda po njoj. Onda sam pozvao Milana. Izašao je i uopšte nije razmišljao da sakrije već dobrano dignut kurac. Odveo me je na galeriju i pokazao mi sobu u kojoj će mo spavati, a on se vratio do bazena. Kako se odvojio od mene preko gornje terase sam pogledao u bazen. Dunja i Vladan su samo stajali u vodi i pričali.Ništa se nije dešavalo. Ubrzo se Milan vratio iz kuće i skočio u bazen. Odmah je navalio na moju ženu a nju nije bilo briga što je Vladan tu i čak po malo učestvuje u vaćarenju. Izašli su iz bazena i pošto je Bebi bilo hladno umotali su je u veliki peškir i obojica trljali da je zagreju i osuše. Ušli su u boravak, nalazio se tik ispod mene. Slušao sam ih. – daj Dunja pa šta fali trojci pa već smo razgovarali o tome
- još ranije si videla Vladana pa koji tu problem postoji
- neću trojku, to me ne zanima sto puta sam ti rekla, ako imate drugu ribu idite tamo, ali ja nisam ta
trajalo je to ubeđivanje dugo. Svo troje su bili goli, obojici je kurac stajao pravo a Dunja je sedela prekrštenih nogu, ali i kao takva ih je uzbuđivala maksimalno. Onda je Milan seo pored nje, zagrlio i počeo da ljubi, mazi po telu. Gledao sam preko ograde galerije i nagađao šta će biti. I da je obojica u tandemu večeras pojebu, nemam ništa protiv ali… Vladan je gledao i nadrkavao kurac, Milan je ljubio i nešto ubeđivao, Dunja je prihvatala a onda je viknula: ne ne i ne. Ustala i krenula prema galeriji. Uplašivši, da će me otkriti krenuh ka sobi ali je Milan stiže uhvati za ruku i reče joj: dobro nećemo trojku, ali što se nas dvoje ne bi seksali. Vratio je sa drugog stepenika i onako golu polegao ispred kamina na ćebe. Očigledno Vlada što gleda joj i nije neki problem. Momentalno, kao uhodan tandem krenuo je sex. Ruke su im letele svuda po telima. Bilo je tu i lizanja i pušenja, ali kada mi je naguzio ženu Vladan nije više izdržao svršio je da se sve orilo. Milan se već navikao tako da je pre svršavanja izvadio kurac iz pičke i uvalio ga Dunji usta gde je i svršio. Kada su se primirili opet je počela priča o trojci. Pa kako ti nije žao Vladana koliko je napaljen i slično. Dunja je sve vreme odbijala. Toliko su je iznervirali, da je onako gola ustrčala uz stepenice(jedva sam stigo u krevet) i legla pored mene okrenula mi je guzu i zavukla u krilo. Ja sam se kao promeškoljio, probudio, prebacio ruku preko nje i mazio sise a onda spustio ruku na ribicu. Osetio sam sveže izjebanu pičku i kurac mi se momentalno uspravio. Samo sam ga izvadio i bez problema gurnuo. Dunja je sve vreme ćutala a i ja. O čemu li je samo razmišljala? Polako sam je jebao a onda vraćajući film sa prizorima iz bazena i ispred kamina samo sam ubrzao i napunio joj pičku. Ne vadeći kurac samo smo se primirili i tako zaspali………..
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Sex iz snova

Ustajem te laganim korakom dolazim do kupatila. Sve je poput rotirajućeg valjka, sve se okreće; u jednom trenutku u smjeru kazaljke na satu a u drugom u suprotnom. Strah me. Taj osjećaj koji čovjeka izjeda iznutra … Proižima poput virusa. Ne sjećam se niti jednog detalja prijašnje noći; “Biće da sam poševio kakvu ribu i zaspao.”
Vratio sam se u sobu. Na krevetu je ležala djevojka … Ne, na krevetu je ležao anđeo. Koža svijetla poput svjetla, oči boje meda, kosa opuštena do sredine leđa … Golo tijelo anđela. Stajao sam kao kip. Da; glavni jebač u gradu je ostao bez teksta kad je ugledao djevojku. Polahko je otvorila oči. Taj nježni pokret desne ruke dok se rastezala je otkrio njene grudi. Bujne, perfektne grudi. Sjećanja su počela navirati. Zabava, piće, krevet, kraj. Prozborila je kratko “Gdje ti je kupatilo ?” – I dalje nesvjestan cjelokupne situacije uputio sam je niz hodnik. Dok je gola hodala hodnikom, tek sam uvidio njenu figuru : Da, definitvno anđeo ili u najmanju ruku neki supermodel svjetske klase. Zar je moguće da sam poševio takvu djevojku ? Čak i ako nisam, pogled na njeno nago tijelo mi je bio dovoljan. Ipak, njene riječi koje su jedva doprle do mog uha su mi razbile svaku sumnju : “Sinoć sam se prekrsano provela. Najbolji ti jaran nije lagao kad je rekao da znaš zadovoljiti ženu.” – te riječi su bile izvor mog adernalina u tijelu. Odjednom je počeo nekontrolirano navirati. Ipak, bio sam muško, morao sam se obuzdati.Vratila se u sobu a ja sam i dalje stajao na istom mjestu.
“Vjerovatno mi se ne sjećaš ni imena, ali eto …” “Almira.” – naglo sam je prekinuo. Njeno zbunjeno lice reklo mi je sve. Zar je moguće da sam ispalio ime i pogodio ? Sudbina mi se nasmiješila … “Da… Čula sam da nisi baš poznat sa pamćenjem imena.” – rekla je sa blagim smiješkom. Odlučio sam stvari preuzeti u svoje ruke : “Da … ali pamtim samo onima koje su vrijedne da budu zapamćenje.” “Ah, laskavac …” – vragolasti osmijeh mi je još više probudio duboku požudu. Osjetio sam vulkan u sebi; gorio sam. Krenula je ka vratima. “Gdje ćeš ?” – upitao sam je. “Odlazim, da ti ne smetam.” – odgovori očigledno zbunjena. “Šta kažeš na to da nam pripremim kafu dok se oboje malo razbudimo pa onda idi ?” – morao sam, trebao sam je blizu.
Kafa je bila gotova. Dim je vragolasto kolutao zrakom tražeći svoj svijet. Gutljaj po gutljaj, riječ po riječ. Da, bila je više od anđela : Bila je najpametniji anđeo. Oduvijek sam bio rock i metal tip lika … Mrzio sam pop kulturu iz dna duše, a nisam naročito poštovao ni narodnu. Bojao sam se da sa tim ne izgubim sve šanse. Kada me pitala šta slušam, odlučio sam ići na foru iskrenosti : “Zavisi od raspoloženja … Kada sam tužan poslušam šta od Bon Jovia ili Hollywood Undeada, a kada sam sretan slušam sve od Skilleta, Escape the Fatea, Bullet for my Vallentinea, All that Remains, Avenged Sevenfold …” – lice joj je bilo čudno. Šok, ili razočarenje ?
“Iskreno, nisam mislila da iko više u ovoj vukojebini to sluša.” – reče tiho, ali sretno.
Cura koja voli slušati rok ? Došlo mi je da sam sebe izjebem od sreće.
Za nekoliko trenutaka smo se našli u krevetu. Strast je tekla našim tijelima, poput onih kapi znoja koje su letile iza nas. Moja ruka se spustila na njene grudi te osjetila nabrekle bradavice koje su jedva čekale da budu posisane. Grubo sam joj rastegao košulju. Grudi su iskočile te se zabile u moje lice. Izgubio sam se u tom raju. Strastveni poljupci su se redali. Odjednom je spustila ruku na moju stvarčicu. Nabrekli, snažni penis koji je jedva čekao da oslobodni svoju moć. Dok mi ga je laganim pokretima ruke trljala, zario sam svoja dva prsta u rupicu između nogu. Topio sam se poput snijega u maju. Poželio sam ući u tu picu kao što sam kao dijete želio ući u raj. Skinuo sam se golu. Opet je ležala preda mnom. Usta su mi poletila po rupi. Dok sam je jezikom zadovoljavao, ona je strastveno skičala poput mačke. Bljesak vode me zapljusnuo. Svršila je. Nasmijala se, baš kao i ja. Svršiću i ja tebi na facu, ne boj se – pomislio sam. Skinula mi je bokserice te je iz njih izletio penis dužine punih dvadeset sedam centimetara. Nježno ga je motala po ustima dok je nježno trljala picu. Položio sam je na krevet te konačno ušao u nju. Oboje smo otpustili snažne uzdahe strasti. Vatra je oko nas gorila. Strast se spojila. Snažno sam ulazio u nju te izlazio iz nje. Uzdasi su se otezali, postajali sve snažniji i glasniji. Sobom je vladao zemljotres. Tresao sam je kao igračku. Bezpomoćno je pokušavala protrljati picu. Bradavice su joj bile nabrekle baš poput moga kurca. Osjetio sam da dolazi momenat. Izvadio sam ga iz nje te je ona prislonila facu čekajući taj mlaz. Svršio sam. Tekućina u obliku ljepila se izlila po njenom licu poput njene vode po mom. Sa osmijehom je oblizivala usne. Stavila ga je u usta. Božanstveno ! – pomislio sam.
Strasti su se smirile dok smo ležali jedno pored drugog na krevetu. Desna ruka mi se i dalje igrala sa njenim bradavicama. Jednu sam stvar tek sada primjetio : bila je obrijana.

Od tog momenta je prošlo tačno tri godine. Smatraju nas svjetskim najčudnijim parom. Na izlascima psujemo jedno drugome, udaramo se te svađamo kao mati i nadrogirani tinejdžer. Ipak, u krevetu se mirimo. Ta strast, taj vulkan koji eruptira svakodnevno između nas drži nas zajedno; i ja sam sretan. Pronašao sam curu sa kojom se ne bojim ukrstiti rogove u ičemu i koja mi može parirati u svačemu. Oboje mislimo da znamo pjevati, a gori smo od onog cige što pjeva po Ferhadiji za p’o marke. Ali ipak to je draž života sa dragom osobom … Možeš biti šta želiš, i ona će te podržavati.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Kako? Zašto? Zbog čega?

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 23809
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Sex...

Ovo je moja prva prica tako da mi ne zamerite,ako nesto bude lose.Jos kao tinejdzerka sam razmisljala o sexu,prvi put mi se dogodilo sa 17 godina.Jedne veceri decko me je pozvao na party kod njega u stanu da proslavimo pola godine zabavljanja.Obukla sam crnu usku haljinu na brtele,cipkaste carape,tange i stikle na visoku petu,jer imam dosta duge noge.Usla sam u njegovu kucu sa drugaricom,bilo je dosta ljudi,svi su igrali,pevali,uglavnom nisam ga mogla naci pa sam resila da ga potrazim u njegovoj sobi.Usla sam u Darkovu sobu(izmislila sam ime decka) i videla da je pustena neka lagana muzika i sto je najvaznije da je soba sredjena tip top sto me je cudilo,jer uglavnom je haos kod njega.Posle samo par sekundi cula sam vrata,kada sam se okrenula videla sam Darka na vratima,prisla sam mu i sa osmehom ga poljubila i dala mu poklon,na cemu mi se on zahvalio i uzvratio dugimm poljupcemm.Zakljucao je vrata i rekao mi sedi na krevet imam ja za tebe jedan poklon,poslusala sam ga i sela.Izvadio je iz nocnog ormancica jednu lepu srerbnu ogrlicu i zamolio da mi odma stavi na vrat na sta sam ja samo klimnula glavom.Otvorio je sampanjac inace nisam ljubitelj neki pica ali taj sampanajc sam pila kao luda.Osetila sam nesto u stomaku i zamolila da mi vise ne sipa.Seli smo na krevet i poceli da se ljubimo i mazimoo,odjednom njegova ruka je moju haljinu povlacila prema gore,ti njegovi nezni pokreti su me uzbudili da sam i ja pocela da otkopcavam njegovu kosulju.Posle nekoliko minuta on vise nije imao kosulju a moja haljina mi je bila do pupka dosla,ustali smo i haljinu mi je skoroz skinuo ostala sam samo u brusu i tangama.Onda me je spustio na krevet i lagano od vrata poceo da mi lize celo telo,kada je dosao do moje vec pomalo vlazne picke,prvo je skinuo tange i poceo da je lize.Polako sam pocela da uzdisem,a on mi je sve vise lizao moju obrijanu picku koja je bila puna sokova.Gurao je prste u nju i drkao je.Onda sam skinula i brus,moje bradavice su su grcile na svaki njegov liz i njegov dodir na njih.Spustila sam se do njegovih pantalona i izvadila njegov kurac,nije bio nesto velik ali je bio dosta debeo.Prvo sam pocela da drkam,a onda sam ga pocela pusiti,bio jako vlazan,masirala sam mu jaja dok sam lizala njegov glavic.Cula sam njegove uzdisaje koje vise nije mogao da kontrolise,uhvatio me za kosu i poceo da me jebe u usta.Svrsio je a ja sam legla na ledja na krevet.Prvo je par puta ovlazio moju picku,posle toga je glavicem masirao.Napalilo me je da sam mu rekla JEBI ME VEC JEDNOM,NE MOGU VISE DA IZDRZIM.On se samo smeskao i rekao jos malo,jos uvek je vlazio moju picku i masirao je njegovim glavicem,kada je vec video da mi sokovi skoz se slivaju.Poceo je polako da ga stavlja,i onda je sve jace i jace,ugurao je do kraja,broz sam svrsila.Onda je on seo a ja sam sela na njegov kurac i pocela da se nabijam na njegov kurac,uzdisala sam i govorila mu JEBI ME,JEBI ME,JEBI MEEEE,aaaahhhh,onda sam ustala i on mi je svrsio po ustima i licu.Stavila sam mu moje bradavice u usta,grickao ih je i posle toga kurcem ‘udarao’.Legao je a ja sam polako kruzila jezikom po njegoovm glavicu,kupila sam svaki trag njegove sperme sa kurca i lizala mu ceo kurac.Legla sam okrenuta na stomak i podmetula laktove tako da sam se ‘natrcila’ stavio mi je par puta prst u dupe i polako poceo da me jebe.Na kraju je toliko jako ga zabijao da sam osetila kako njegova jaja lupaju moju guzu.Svrsio mi je u usta,posle smo malo lezali.Kasnije smo se obukli i vratili na zabavu.
IP sačuvana
social share
“Smrt rješava sve probleme - nema čovjeka, nema problema”
''izabrati svoje žrtve, isplanirati sve do najsitnijih pojedinosti, izvesti neublaživu osvetu, a zatim otići na počinak... ništa na svijetu nije slađe od toga.''
"Smrt jednog je tragedija, smrt miliona je statistika."
                                                                     J.V.Staljin
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 249 250 252 253 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:08:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.334 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.