Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:49:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: erotska poezija i proza  (Pročitano 10917 puta)
20. Nov 2006, 00:21:38
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Imate nesto da preporucite od erotske literature? Sta ste citali, a da vam se dopalo?

Za pocetak, jedna prelepa pesma, mozda ne bas erotska u pravom smislu te reci.

STO PREKO PUTA MENE
Ona sjedi
sto preko puta mene
i smijesi mi se
ili mi se smije
ta djevojka sa ocima koje pripisujem toplini djetinjstva
Ona pije pivo
i drazesno cijuce bestija mala
promukla od prosle noci
nemarno crnilo topi joj se s oka
uplasena sipa
drhtulja pogana
Ona se pridize i naginje preko sanka
odvec smiono
otpuhuje kolute dima
Ona je parna lokomotiva
tracnice su nasi ukrsteni pogledi
Htio bih je tu pred svima
lijeva oko vrata desna oko pasa
Volio bih miris vazelina na njenim usnama
i uopce volio bih
Ona mirise ko junferica
a znam da to nije
vec smo se jednom jebali na nekoj kamenoj plazi
pokazivala je tragove na ledjima
Ona je bestija koja voli polako
poslije se hihoce i kaze da sam najbolji
mora da joj se dopadam
Vec treci put oblizuje usne
paluca jezikom
pa sapuce nesto mladicu do sebe
Slomit cu joj kicmu sljedeci put
na plazi
izabrat cu najostrije kamenje
kurvica mala
ona to dobro zna
Ona je slatka bestija
neman mora
sipa drhtulja
Ona ustvari uopce ne postoji
ona je nocas moja utvara
i dok ispisujem ove rijeci
zabrinuto na kraju dodajem i ovo:
Pogadja li ova djevojka
sto preko puta mene
ijednu od mojih nemirnih misli
i smijesi li se
ili mi se smije
                                                   Rade Serbedzija
                           
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da li se neko seca one pesme koja je bila na prvoj stranici nekog domaceg ex yu sexy magazina...pocinjala je nesto - Pozdravljam te pukotino divna. Ako se ko seti, ne k ostavi pesmu ili barem ime autora, hitno je! Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Bas steta, izgleda da niko nema da kaze nesto zanimljivo i konstruktivno na ovu temu.

Jos jedna lepa pesma, autorka Gordana Stosic.
Inace, zna li iko gde mogu da se nabave njena dela
"Zena ceznjive koze"
"Drhtulja"
"Nocno seme" ?

Ja imam jedino knjigu "Noc ljustenja krompira", izdavac je "Jugoart" Zagreb 1985.

OVCIJA KOZA

Danima je zivim bojama
slikala moje poprsje
i poklanjala mi zute ruze.
Oci joj imale boju
topljenog zlata.
Cutasmo.
Ispred platna podom
razapeta ovcija koza.
Protezah se umorna.
Ljubila mi potiljak i kosu.
Zasrkah drhtaj zezenog zlata.
Neko je u ovcijoj kozi
ostavio miris zrele trave.
Vijorio do mojih nozdrva.
Legoh.
Ona pored mene.
Grlismo se.
Krepke brodolomnice Djavoljeg trougla.
Muskarac utvara bio je u nama.
Jezici nam svirali
balalajke i tokata.
Moja bedra zagrmese
grmovima zutih poklonjenih ruza.
Bradavice zazujase.
Ona bi matica.
Rominjave macuhice
punile se mlecom.
Covek sam, uzvracah
bez stida.
Sve razumeh.
Samo zasto je neznani
miris zrele trave
ostavio
u ovcijoj kozi!
                                 Gordana Stosic


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia n93
obecavam jedan post veceras , samo da malo prelistam svoju kolekciju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Future is to those who believe into beauty

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 704
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens mc60
Evo jednog odlomka iz romana Svila Alesandra Barikoa.Uživaj te.  Smile

- Moj ljubljeni gospodine,
ne plaši se, ne pomeraj se, ne govori, niko nas neće videti. OSTANI TAKO, ŽELIM DA TE GLEDAM, gledala sam te već toliko puta ali ti tada nisi bio moj, sada jesi moj, ne prilazi mi, molim te, ostani tu gde jesi, imamo čitavu noć samo za nas, a ja želim da te gledam, nikada te tako nisam videla, sada kada je tvoje telo moje, i tvoja koža, sklopi oči, i miluj se, molim te, ne otvaraj oči ako možeš, i miluj se, tako su lepe tvoje ruke, toliko sam ih puta sanjala a sada želim da ih gledam, želim da ih gledam na tvojoj koži, tako, molim te nastavi, ne otvaraj oči, ja sam ovde, niko ne može da nas vidi a ja sam pokraj tebe, miluj se ljubljeni moj gospodine, miluj svoj ud, molim te, polako, kako je lepa tvoja ruka na tvom udu, nemoj da staješ, ja želim daje gledam i da te gledam, ljubljeni moj gospo¬dine, ne otvaraj oči, ne još, ne smeš da se plašiš jer ja sam pokraj tebe, osećašli me? ovde sam, mogu da te dodirnem, ovo je svila, osećaš li je?, to je svila moje haljine, ne otvaraj oči i osetićeš moju kožu, imaćeš moje usne, kada te prvi put dodirnem biće to mojim usnama, ti nećeš znati gde, u trenu ćeš osetiti vre¬linu mojih usana, na sebi, nećeš znati gde osim ako neotvoriš oči, ne otvaraj ih, osetićeš moje usne tamo gde ih ne očekuješ, iznenada, možda na tvojim očima, spustiču svoje usne na tvoje kapke i trepavice, osetićeš vrelinu duboko u sebi, moje usne na tvojim očima, unutra, ili možda na tvom udu, spustiču moje usne, tu, i razdvojiću ih klizeći sve niže i niže, pustiću da tvoj ud razdvoji moje usne prodirući kroz njih, i gurajući moj jezik, moja pljuvačka će se slivati niz tvoju kožu do tvoje ruke, moj poljubac i tvoja ruka, jedno u drugom, na tvom udu, sve dok te na kraju ne poljubim u srce, jer te želim, uješću kožu pod kojom kuca tvoje srce, jer te želim, i sa tvojim srcem medu mojim usnama ti bićeš moj, zaista, sa mojim usnama na tvom srcu ti bićeš moj, zasvagda, ako mi ne veruješ otvori oči ljubljeni moj gospodine i pogledaj me, to sam ja, ko bi ikada mogao izbrisati ovaj tren koji traje, i ovo moje telo na kojem više nema svile, tvoje ruke koje ga dodiruju, tvoje oči koje ga gledaju, tvoji prsti između mojih nogu, tvoj jezik na mojim usnama, ti koji kliziš ispod mene, hvataš moje bokove, podižeš me, spuštaš me na tvoj ud, polako, ko bi ikada mogao izbrisati ovo, ti u meni koji se lagano krećeš, tvoje ruke na mom licu, tvoji prsti u mojim ustima, blaženstvo u tvojim očima, tvoj glas, krećeš se lagano ali gotovo da mi nanosiš bol, moje blaženstvo, moj glas, moje telo uz tvoje, tvoja ledja koja me podižu, tvoje ruke koje me ne puštaju, osećam udare u sebi, slatka predaja, vidim tvoje oči kako traže moje, žele da otkriju koliko bola smeš da mi naneseš, koliko god želiš, ljubljeni moj gospodine, nema kraja, neće se završiti, zar ne vidiš?, niko ne može izbrisati ovaj tren koji traje, zauvek ćeš zabacivati glavu unazad, ječeći, zauvek ću sklapati oči odvajajući suze sa svojih trepavica, moj glas u zagrljaju tvoga glasa, tvoja žestina koja me slama, kasno je da se utekne, nemoguće je odoleti, ovaj tren je morao biti, i ovaj tren jeste, veruj mi, ljubljeni moj gospodine, ovaj tren će biti, od sada pa zanavek, biće, sve do kraja.
Više se nećemo videti, gospodine.
Ono što beše za nas mi učinismo, i vi to znate. Verujte mi: učinismo to zauvek. Živite svoj život daleko od mene. I nemojte ni časa oklevati, ako to bude služilo vašoj sreći, da zaboravite ovu ženu koja vam sada, bez suza, kaže zbogom.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
Citala sam "Svilu" nedavno bas. Kratak, ali veoma lep i neobican roman.
Hvala josephin. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Future is to those who believe into beauty

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 704
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Siemens mc60
He, i meni se svideo, oko ovog pisma sam se bas zacrvenela  Smile Inace roman je cista petica.
Ako pronadjem jos nesto slicno, postujem obavnzno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:49:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.