Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Epilog afere: Umesto satelita,špijunski baloni!  (Pročitano 11098 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
da li neko zna sta je bilo sa tih 10 BPLova koje smo kupili od Izraela?

da li 1.se uopste koriste 2.stoje u nekom skladistu/hangaru i skupljaju prasinu 3.uopste nisu nikada ni nabavljene?

pretpostavljam da je ovo trece u pitanju,no nisam siguran,pa zato pitam.ko zna neka kaze.
...nisam siguran,ali mislim,da su u formaciji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ми ништа не обећавамо - и то испуњавамо!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4672
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Ја могу само да вам кажем да бисмо од снимака са тог сателита могли само да имамо користи. То кажем јер имам искуства, тј. радим са сателитским снимцима и знам шта све може са њих да се извуче. Поред "шпијунирања" ти снимци имају велики значај за научна истраживања, климатологију, геологију, геофизику, географију...

snimke za nauchna istrazivanja mozesh da dobijesh po mnogo nizoj ceni , bez potrebe da kupujesh satelit . chak je neshto moguce dobiti i besplatno , u okviru nauchne saradnje .

знам, тако и набављамо сада сателитске снимке за Србију, али колико сам ја схватио нико није ни спомињао куповину сателита, већ најам ... у сваком случају, не би могло толико да нашкоди ... е сад друга је ствар што су ту пале масне провизије за споразум итд па је све отишло у чабар.  Smile
IP sačuvana
social share
И данас кад дође до последњег боја, неозарен старог ореола сјајем, Ја ћу дати живот,  отаџбино моја, знајући шта дајем и зашто га дајем.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
...nisam siguran,ali mislim,da su u formaciji.
pa,ako je tako,onda super.mislim...lepo.nije bas da su nam najneophodnije,no,aj,bar smo ih uzeli.  Smile

ocu da kazem-bolje ista nego nista.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13

знам, тако и набављамо сада сателитске снимке за Србију, али колико сам ја схватио нико није ни спомињао куповину сателита, већ најам ... у сваком случају, не би могло толико да нашкоди ... е сад друга је ствар што су ту пале масне провизије за споразум итд па је све отишло у чабар.  Smile

stvar i jeste u tome shto je to bio najam i to preskup  Smile ... i shto bi mi dobijali samo filtrirane podatke koje bi jevreji prethodno pregledali (dakle operativno bezvredne) .

da li neko zna sta je bilo sa tih 10 BPLova koje smo kupili od Izraela?


naknadno se ispostavilo da uopshte ne odgovaraju nashim potrebama (ali tek kad su placene , naravno  Smile ) . onda se neko iz MO setio da mi vec imamo projekt BPL (vrabac) koje su mnogo bolje nego te jevrejske ....


Ne, nego je trebao da flotu prebaci na Adi Ciganliju. Pa šta bi sada Srbija radila sa tim brodovima? Na veme prodato. Nemamo more ali zato imamo admirale, kad narod voli bele uniforme sa ordenjem!

brodovi RM su prodati pod sumnjivim uslovima i po svemu sudeci tadic je tu zgrnuo lepe pare .

inache , iako flota nije mogla da bude sachuvana , njena vrednost je daleko premashivala tih 5% vrednosti koje su crnogorci trebali da dobiju . medjutim , tadic i njegova banda su sve tako lepo to prerachunali da su na kraju crnogorcim ostavljeni i avioni G-4 (koje mi sad od njih ponovo kupujemo , opet uz proviziju  Smile ) , tenkovi koji su posecheni u staro gvozdje , helikopteri i josh shtoshta od druge opreme ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
naknadno se ispostavilo da uopshte ne odgovaraju nashim potrebama (ali tek kad su placene , naravno  Smile )
zasto nisam iznenadjen.  Smile
Citat
onda se neko iz MO setio da mi vec imamo projekt BPL (vrabac) koje su mnogo bolje nego te jevrejske ....
hm,nisam znao da je on bolji...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Citat
inache , iako flota nije mogla da bude sachuvana , njena vrednost je daleko premashivala tih 5% vrednosti koje su crnogorci trebali da dobiju . medjutim , tadic i njegova banda su sve tako lepo to prerachunali da su na kraju crnogorcim ostavljeni i avioni G-4 (koje mi sad od njih ponovo kupujemo , opet uz proviziju  Smile ) , tenkovi koji su posecheni u staro gvozdje , helikopteri i josh shtoshta od druge opreme ....

Nama danas treba vojska a ne vojni otpad koji glumi vojsku.

Ja sam u JNA desetak puta premeštao kojekakav krš koji je odavno neispravan, jer oficir magacioner ne sme da predloži otpis. Ako ima previše otpisa dobiće lošu karakterisztiku, tj ode mu čin i prekomanda. Tako da su magacini bili prepuni krša. A sve što postoji od tehnike i oružja je naravno bilo "ispravno ko grom" i "savesno održavano" a prijava kvara za opravku bilo čega tehničkoj službi je bila "mrlja na karijeri" Vidim da je JNA nestala, ali je način mišljenja u celini očuvan i spreman na dejstvo.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
hm,nisam znao da je on bolji...  Smile

Voleo bih i ja da se okaci nesto o tome posto i Rusi kupuju izraelske BPL-ove  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Nokia 6230

знам, тако и набављамо сада сателитске снимке за Србију, али колико сам ја схватио нико није ни спомињао куповину сателита, већ најам ... у сваком случају, не би могло толико да нашкоди ... е сад друга је ствар што су ту пале масне провизије за споразум итд па је све отишло у чабар.  Smile

stvar i jeste u tome shto je to bio najam i to preskup  Smile ... i shto bi mi dobijali samo filtrirane podatke koje bi jevreji prethodno pregledali (dakle operativno bezvredne) .

da li neko zna sta je bilo sa tih 10 BPLova koje smo kupili od Izraela?


naknadno se ispostavilo da uopshte ne odgovaraju nashim potrebama (ali tek kad su placene , naravno  Smile ) . onda se neko iz MO setio da mi vec imamo projekt BPL (vrabac) koje su mnogo bolje nego te jevrejske ....


Ne, nego je trebao da flotu prebaci na Adi Ciganliju. Pa šta bi sada Srbija radila sa tim brodovima? Na veme prodato. Nemamo more ali zato imamo admirale, kad narod voli bele uniforme sa ordenjem!

brodovi RM su prodati pod sumnjivim uslovima i po svemu sudeci tadic je tu zgrnuo lepe pare .

inache , iako flota nije mogla da bude sachuvana , njena vrednost je daleko premashivala tih 5% vrednosti koje su crnogorci trebali da dobiju . medjutim , tadic i njegova banda su sve tako lepo to prerachunali da su na kraju crnogorcim ostavljeni i avioni G-4 (koje mi sad od njih ponovo kupujemo , opet uz proviziju  Smile ) , tenkovi koji su posecheni u staro gvozdje , helikopteri i josh shtoshta od druge opreme ....
Nonsens. Prvo i prvo imao bi svoj kanal, svoj server, kontrolu itd.Pa ne moze da ti salju neke slike iz Arapskih harema i da kazu: eve kretanje trupa.
Drugo, vidis i sam da je 65 godina Titove misli nacinilo svoje. Mrzi Jeshe i igraj Kozaracko kolo sa Arapima.
To je bio samo prvi korak. Ta saradnja je trebala da se razvije, jer bi nam oni nabavljali posao za nase fabrike, posredovali u prodaji oruzja, dostavljali narudzbine.
Ovo je jeftina politicka osveta, koje u principu nas kosta daleko vise od onog potpisa.
Ali, ponavljam, Titova misao ide iz njegovog Jajca do danasnjih tupavih generacija.
Pa nisu Jeshe sta su nekada bili, ovcice za klanje.
Imamo neverovatan talenat da se pokenjamo po pruzenoj ruci, a da pruzamo ruku onima koji nam zauzvrat daju da im lizemo bulju. Sto je najgore, mi je i lizemo pa urlamo neke borbene poklice, a usta puna g*na.
Srbiju vode Jugosloveni bato.I to oni najgori: proleterski internacionalci.
« Poslednja izmena: 02. Jan 2011, 11:39:15 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Citat
....
....Srbiju vode Jugosloveni bato.I to oni najgori: proleterski internacionalci.
Amin
« Poslednja izmena: 02. Jan 2011, 12:16:32 od hozeombre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13

Nonsens. Prvo i prvo imao bi svoj kanal, svoj server, kontrolu itd

aha ...  Smile Smile

satelit bi kontrolisali jevreji , poshto mi ni teoretski nemamo infrastrukturu za tako neshto . mi bi njima slali zahteve shta treba snimiti ,a oni bi to (teorijski) ispunili . u praksi , sve shto bi nam dali bi proshlo odredjenu cenzuru .


Nama danas treba vojska a ne vojni otpad koji glumi vojsku.

posle "reformi" tadiceve judeo-liberalne bande , mi danas imamo vojni cirkus koji je obuchen na vojnom otpadu ...  Smile  ali su barem svi ministri omastili brke na "modernizaciji"  Smile


hm,nisam znao da je on bolji...  Smile

nije bog zna shta posebno , ali zadovoljava nashe potrebe , daleko je jeftiniji od onog jevrejskog sr..a a i ne kvari se posle svakog leta  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.