Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dvoje narkomana ubilo taksistu i pumpadžiju  (Pročitano 9212 puta)
15. Apr 2005, 21:38:06
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Dvoje narkomana ubilo taksistu i pumpadžiju

BEOGRAD - Beogradskog taksistu Nezira Šišića ubila je Olivera Krsmanić (21) iz Mačvanskog Prnjavora, a Zorana Radovića, radnika benzinske pumvpe u Mojsinju kod Čačka, Slobodan Jordanov (22) iz Beograda - saopštio je juče na konferenciji za novinare načelnik beogrvadskog SUP-a, general Milan Simić.

Olivera Krsmanić je zlovčin priznala i detaljno ga opisala u prisustvu advokata i tužioca. Ispričala je i kako je Jordanov ubio Zorana Radovića, a policijav je utvrdila da su njih dvoje 13. aprila, oko 22.30, pokušali da ubiju policajca Nenada Jelića. Jordanov je trenutno u bolnici CZ, jerv je tom prilikom ranjen i policija ga još nije saslušala. Veštačenjem je utvrđeno da je u sva tri slučaja pucano iz istog oružjav, "zbrojevke", kalibra 6,35 milimetara.
Taksi račun

Krsmanićeva je 11. aprila oko 23.30 u Francuskoj ulici zaustavila taksistu Šišića koji je vozio "mercedes 220C", i zatražila da je vozi ka Banovom brdu, a zatim ka Ibarskoj magistrali. Na prilazu toplani na Ceraku tražila je da zaustavi vozilo. Taksimetar je pokazivao 597 dinara. Pred policijom je izjavila da je razmišljala da li da plati vožnju ili da ubije taksistu. Izvadila je pištolj i sa zadnjeg sedišta pucala mu u potiljak. Prešla je na mesto suvozača, nogom izgurala telo iz kola i odvezla se u Guncate kod Barajeva, da se vidi s Jordanovim.

U Guncatu je "mercedesom" sletela s puta, pa pošto nije mogla da se izvuče, pomogli su joj Slobodan Jordanov, njegov brat Petar i meštanin Vukašin Jelić. Onda su krenuli ka Čačku.

- Krsmanićeva je usput Jordanovu ispričala kako je došla do kola i sugerisala da ne bude s njom da ne bi bio umešan u zločin, što je on odbio. Kada su stigli do pumpe u Mojsinju, izašla je iz kola da bi kupila sok. Ali je odmah izašla jer je, navodno, zaboravila pare. U tom trenutku u radnju je ušao Jordanov koji je radniku Radoviću pucao u glavu - objasnio je general Simić.

Kriminalna prošlost

Odatle su se odvezli do Grabovice kod Gornjeg Milanovca i na njivi Predraga Milovanovića zapalili vozilo. U Beograd su se vratili autobusom, a Krsmanićeva je od svog prijatelja Danila Bursaća pozajmila "golf 3 karavan".

- Krsmanićeva je vozila "golf" kada je 13. aprila policija pokušala da ih zaustavi u Ulici vojvode Stepe. Ona je, međutim, dala gas i pokušala da pobegne ka Trošarini, ali ih je policija zaustavila kod "Prokupca" - rekao je Milan Simić.

Posle pucnjave u "golfu" je nađen mobilni telefon "simens" taksiste Nezira Šišića i nekoliko paketića droge.

Olivera Krsmanić i Slobodan Jordanov su narkomani. Jordanov je hapšen zbog krađa i nasilničkog ponašanja i osuđen je na tri i po godine zatvora. Kaznu je služio u KPD "Valjevo" odakle je pušten uslovno. Krsmanićeva je kažnjavana uslovno samo za ugrožavanje bezbednosti saobraćaja.

General Simić je pohvalio beogradsku policiju na brzom rasvetljavanju zločina.
A. Ž. Adžić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Narkomani.....nemam reci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
pregoreli mozgovi,ovaj grad je pun takvih...i sve su mladji.
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
prokleti ljudi, ali ovo dvoje bi moralo biti drakonski kaznjeno i to tako da svi njima slicni upotrebe ono malo mozga sto im je ostalo i ne usude se da naprave nesto slicno
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Olivera Krsmanović negirala likvidaciju taksi vozača Nazira Šišića

Suzama porekla ubistvo taksiste


Optužena tvrdi da su joj zločin "napakovali" suspendovani policajac sa kojim je bila u vezi i drugooptuženi Slobodan Jordanov

BEOGRAD - Olivera Krsmanović (21), optužena za svirepo ubistvo beogradskog taksiste Nazira Šišića (46), juče je na suđenju u Okružnom sudu svu krivicu pripisala Milošu Ivankoviću, navodno suspendovanom policajcu interventne brigade SUP-a Beograd, sa kojim je bila u vezi. Optužena tvrdi da se Ivanković bavio iznudama i da se sada leči u bolnici "Dr Laza Lazarević".

Slobodana Jordanova (22), koji se tereti za ubistvo Zorana Radovića (29) radnika benzinske pumpe u Mojsinji kraj Čačka, optužila je "da joj je sve smestio". Tokom suđenja je plakala, a porodice nastradalih je zamolila da imaju koliko-toliko hrabrosti i čovečnosti da sačekaju kraj suđenja i da njoj i sudu dozvole da utvrde pravu istinu.- Malo je reći da mi je žao. Ne postoje reči koje bi uputila porodici - rekla je optužena.

Posle izjavljivanja saučešća, Olivera je ispričala da je pre hapšenja radila kao sekretarica direktora u privatnoj firmi blizu Dobanovca "Cikom", a u slobodno vreme kao poslovna pratnja. Bez posla je ostala februara 2004. godine i tada je počela da se zabavlja sa Ivankovićem. Kada je suspendovan, tražio je od nje da mu nabavi pištolj. Ona se obratila Mladenu Mitroviću (21), trećeoptuženom, koji je nabavio revolver za 150 evra.

- Sa Ivankovićem sam se sastala 12. aprila, oko 23 sata, ispred fabrike "FMP" na Banovom brdu. Došla sam taksijem koji je vozio Šišić. Pištolj sam dala Ivankoviću, a on je potom seo u taksi i odvezao se negde. Čekala sam ga pola sata, a kada se vratio, rekao mi je: "Što ubi čoveka? Sad pali!" Sela sam na vozačevo mesto i taksijem krenula za Guncate. Tada sam na suvozačevom mestu videla pištolj. Usput sam se čula sa Slobodanom Jordanovim, sa kojim sam se kasnije našla - rekla je optužena.

Prema njenoj odbrani, sa Jordanovim je nastavila put. Pošto joj je sve vreme bilo muka, stali su na pumpu da se osveži. Zajedno su krenuli da kupe sok, ali se ona ubrzo vratila do kola po novac, posle čega se "sve desilo u nekoliko sekundi".

- Videla sam Jordanova kako se unosi radniku pumpe u lice, a potom se čuo pucanj. Kada sam ušla na pumpu, prodavac je ležao i davao znake života. Uhvatila sam Jordanova i izgurala ga napolje, a potom smo ušli u automobil - ispričala je Olivera Krsmanović.

Nastavili su put bez razgovora. Posle nekog vremena vožnje, auto su zapalili na nekom brdu i nastavili peške kroz njive, dok nisu izbili na put. Otišli su u Gornji Milanovac, a potom u Beograd. Uhapšeni su dva dana posle ubistava, kada je Jordanov prilikom rutinske kontrole pucao i ranio policajca Nenada Jelića. Za drogu koja je pronađena u njenom stanu u Bulevaru kralja Aleksandra, Olivera je rekla da pripada Mladenu Mitroviću i da je on donosio drogu Jordanovu i njoj. Slobodan Jordanov branio se ćutanjem, dok je Mladen Mitrović sve negirao.      

Policajac sadista

Olivera je juče detaljno opisala svoj odnos sa Ivankovićem.- U početku je sve bilo dobro, ali je Ivanković postao agresivan jer je sumnjao da ja sa sa njegovim poznanikom Bojanom Kosumom imam seksulane odnose. Jednom mi je upao sa Jordanovim u stan. Tukli su mene i Bojana i terali nas da priznamo. Dok me je Jordan držao, Ivanković mi je olovkom pisao po licu "drolja" i "kurva" a potom me naterao da se popnem na prozor i skočim sa 14. sprata. Pošto ni tada nisam priznala, odveo me je u toalet i prisilio me na seksualni odnos - tvrdila je optužena.
      
      
      
Izvor: Glas Javnosti \ A. Savić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Suđenje u Beogradu za dvostruko ubistvo

Ubila da bi „ispoštovala“ dečka


BEOGRAD - Olivera Krsmanić je ubila taksistu Nezira Šišića da bi me, kako je rekla, „ispoštovala“ - izjavio je juče na sudu Slobodan Jordanov (23), koji je s Krsmanićevom optužen za ubistvo Šišića, kao i Zorana Radovića, radnika benzinske pumpe u selu Mojsinje kraj Čačka, 12. aprila prošle godine.

Negirajući krivicu, Jordanov je na Krsmanićevu, poznatu i po nadimku Olja Heklerka, svalio krivicu i za ubistvo Radovića i detaljno opisao događaje iz prošle godine.

- Olivera me je pozvala 12. aprila uveče i rekla da će doći kod mene u Guncate. Stigla je vozeći taksi. Odmah mi je rekla da je ubila taksistu Šišića. Pištoljem je pokazivala kako mu je pucala u glavu - rekao je Jordanov i dodao da je u prvi mah pomilio da Krsmanićeva laže, ali da je poverovao kad je video Šišićeva dokumenta.

Jordanov je zatim opisao i ubistvo Radovića:

- Krenuli smo ka šumi da sakrijemo automobil. Ona je predložila da odemo do Subotice da prodamo „mercedes“. Na putu smo naišli na policiju, pa smo skrenuli prema pumpi. Ona je izašla da kupi sok, a ja sam ostao u automobilu i slušao muziku. Odjednom sam začuo ženski vrisak i prigušen pucanj. Istrčao sam i krenuo prema šalteru. Tamo je stajala Olivera i psovala. Na podu sam video momka koji je ležao u lokvi krvi... Vratili smo se u automobil, a ona je tada zapevala: „Koliko metaka treba da ispalim da bi me shvatili ozbiljno“ - rekao je Jordanov dodavši da su tek posle toga zapalili „mercedes“ u šumi da bi uklonili tragove.

Jordanov je u svoju odbranu dodao i da su se njih dvoje nekoliko dana krili u Oliverinom stanu, gde ga je ona „nekoliko puta seksualno iskoristila“. Hranu, odeću i mobilne telefone doneo im je trećeoptuženi Mladen Mitrović, koji se u ovom postupku koji se tereti da je Krsmanićevoj nabavio pištolj iz kojeg su počinjena oba ubistva.

Suđenje se nastavlja 27. februara svedočenjem bivšeg policajca Miloša Ivankovića, koga je Krsmanićeva u svojoj odbrani optužila za ubistvo Nezira Šišića.



Izvor: Blic \ M. Prelić
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Kakva banda ludaka...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Oliveri PRETI bivši policajac!

Olivera Krsmanić osumnjičena za ubistvo taksiste Nezira Šišića tvrdi da joj Miloš Ivanković preti u CZ-u preko zatvorskih čuvara

BEOGRAD - Olivera Krsmanić (22), osumnjičena da je 12. aprila prošle godine ubila takstistu Nezira Šišića (46), pojavila se juče u nastavku suđenja drastično mršavija i sa znacima depresije. Na sudijino pitanje zašto tako loše izgleda i da li je u stanju da prati suđenje, Krsmanićka je rekla da se plaši jer joj stalno preti bivši policajac Miloš Ivanković za koga ona tvrdi da je ubio Šišića.
- Moj problem može da se reši samo ako me pustite iz pritvora. U CZ-u sam na pravdi Boga, dok se pravi krivci nalaze na slobodi. Ako već moram da budem žrtva i oštećenim porodicama dokažem šta je prava istina, zamolila bih vas da me bar u ćeliji zaštitite od Miloša Ivankovića. Preko nekih radnika u CZ-u prete mi on i njegov otac, a nemam kome da se obratim za pomoć nego vama. Ne mogu više da izdržim taj pritisak, bojim se svoje senke, svakog prekog pogleda - rekla je Krsmanićka.
Podsetimo, iako je u policiji priznala krivicu, Olivera pred sudom tvrdi da je ubica Šišića bivši policajac Miloš Ivanković i da joj je upravo on sve "namestio" zajedno sa ocem, takođe radnikom MUP-a. Ivanković je do sada više puta saslušavan na suđenju i uglavnom je tvrdio da "ima rupe u sećanju", ali da je u noći ubistva vozača "Beotaksija" bio dežuran u portirnici ispred gradskog SUP-a, što je policija kasnije demantovala.
Olivera je, prema optužnici, 12. aprila prošle godine kod toplane "Cerak" ubila taksistu "Beotaksija". Sa zadnjeg sedišta pucala je Šišiću u glavu, a potom se njegovim "mercedesom" odvezla u selo Guncate. Tamo se našla sa Slobodanom Jordanovim, drugooptuženim koji se tereti da je par sati kasnije u selu Mojsinje ubio radnika benzinske pumpe Zorana Radovića.
Suđenje se nastavlja polovinom oktobra, jer je novi branilac Slobodana Jordanova zatražio dodatno vreme kako bi se upoznao sa predmetom. Na narednom pretresu trebalo bi da svoj sud iznesu veštaci.
(T. I.)

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.