Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Društva za zaštitu životinja traže zabranu lova  (Pročitano 5948 puta)
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Bog, nije uredio da ubijas zivotinje iz zabave vec da bi preziveo! A lovci rade upravo to - ubijaju ziva bica radi zabave i to nazivaju sportom...jaki ste mi vi sportisti!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 83
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Alo ljudi , nije lov samo ubijanje zivotinja , informisite se malo i raspitajte kod vasih lokalnih lovaca pa tek onda pricajte o lovu. Kao Prvo da lovci samo ubijaju zivotinje do sad nebi ni jedne postojalo, kao drugo lov je vise rekreacija, druzenje
i obilazenje terena u prirodi i obilazenje te iste divljaci u tim terenima nago li ubijanje, ubuja se samo ona divljac koja je u neku ruku skart ili ona divljac koja svojim prisustvom u lovistu ugrozava neku manju uli ugrozenu vrstu divljaci i divljac koja ugrozava usjeve ili samog covjeka.
Ja mislim da bi se trebalo vise poves racuna i bit vise zabrinut za krivolov negoli za sami lov.
Neko je u ovoj temi pomenuo da su ljudi koji se bave lovom trebali da idu na ratiste da tamo pucaju??? 

Trebali da se vise plasimo takvih ljudi ili samih lovaca razmislite sami.

Pozdrav!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Alo ljudi , nije lov samo ubijanje zivotinja , informisite se malo i raspitajte kod vasih lokalnih lovaca pa tek onda pricajte o lovu. Kao Prvo da lovci samo ubijaju zivotinje do sad nebi ni jedne postojalo, kao drugo lov je vise rekreacija, druzenje
i obilazenje terena u prirodi i obilazenje te iste divljaci u tim terenima nago li ubijanje, ubuja se samo ona divljac koja je u neku ruku skart ili ona divljac koja svojim prisustvom u lovistu ugrozava neku manju uli ugrozenu vrstu divljaci i divljac koja ugrozava usjeve ili samog covjeka.
Ja mislim da bi se trebalo vise poves racuna i bit vise zabrinut za krivolov negoli za sami lov.
Neko je u ovoj temi pomenuo da su ljudi koji se bave lovom trebali da idu na ratiste da tamo pucaju??? 

Trebali da se vise plasimo takvih ljudi ili samih lovaca razmislite sami.

Pozdrav!!!!!!!
Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Ne podrzavam lov iz zabave, niukom slucaju. Priroda je uvek uspevala da napravi savrsenu ravnotezu, covek je pokvario sve.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ne podrzavam lov iz zabave, niukom slucaju. Priroda je uvek uspevala da napravi savrsenu ravnotezu, covek je pokvario sve.

Ти то знаш из прве руке шта се дешавало пре човека?  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ne podrzavam lov iz zabave, niukom slucaju. Priroda je uvek uspevala da napravi savrsenu ravnotezu, covek je pokvario sve.
Bas zato sto je covek upropastio neke stvari,covek ih mora i ispraviti!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
Ти ловиш те свиње које кољеш због меса?  Smile


Ма то чим види нож, бежи ко лудо Smile .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
SonyEricsson v 600i
Lovci vise štite tu prirodu i daju joj nego sve te organizacije zajedno,ko je vratio dabra u Srbiju - lovci,ko je omogućio da se opet namnože vukovi po deliblatskoj peščari i planinama širom Srbije- lovci, ko je preneo medveda iz Bosne na Staru planinu lovci opet ima milion primera od hranilišta za mnogobrojne vrste što grabljivica što biljojeda.Ako nema krivilova i ako se pridržava pravila u lovu i poštuju zakoni lov više koristi prirodi ne odmaže sigurno,jedino što meni smeta je veličanje i hvalisanje ulovom tipa vuka na haubi automobila se provoza kkroz ceo grad da ga svi vide,mislim da za tim nema potrebe.
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Citat
jedino što meni smeta je veličanje i hvalisanje ulovom tipa vuka na haubi automobila se provoza kkroz ceo grad da ga svi vide,mislim da za tim nema potrebe.
To je njima cast,jer ko god sebe naziva lovcem sanja da ulovi vuka,divlju svinju.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
po meni lovci ne predstavljaju problem.oni su ok (mislim na prave lovce,a ne pseudo-lovce-sportiste).

mnogo veci problem predstavljaju lovokradice.cak se i lovci bore protivnjih.
nesto treba po tom pitanju uraditi ... a ovo 3 fazana , 1 zec nedeljno,nikom nece smeteti i nikakav lanac ishrane u sumi nece poremetiti  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.