Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drogba - Da li taj ... vredi icemu?  (Pročitano 30981 puta)
11. Dec 2006, 16:47:34
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
U redu, vidim da ovde dosta ljudi gotivi po meni najnesposobnijeg napadaca na svetu Didiea Drogbu, pa sam resio da sa svim tim osobama malo prodiskutujem o tome. Posto vidim ta Anri ima svoju temu, a kako je ovaj Majmun izvalio da je bolji od Anrija onda svakako i on zasluzuje da ima neko mesto gde ce ljudi raspravljati o njegovim "kvalitetima". Dobrodosli i izvolite...

SF .. izbacio sam iz naslova majmun...

(02. May 2007, 21:50:13)
« Poslednja izmena: 18. Dec 2006, 17:26:01 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Najbolji napadač u ovom trenutku (mislim baš u ovom trenutku, sa sjebanim Henryem i Eto'om). Toliko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Nije najbolji strelac u Engleskoj. Posto vidim da obozavate izraz trenutmo, reci cu da ni u tom slucaju nije najbolji posto trenutno (vec tri nedelje) nije dao gol. Anri da 6 golova i igra katastrofa (sam covek to kaze), Majmun da 8 golova i kaze da je najbolji napadac na svetu. Gde je tu logika.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 3045
Zastava Beograd,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
Nokia 7610
I ti ocekujes da neko ozbiljno diskutuje sa tobom kad coveka nazivas majmunom...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
Mislim da je dovoljno reći da je Drogba svojim golovima preokrenuo na stranu Čelsija inače izjednačene utakmice protiv prethodna dva šampiona Evrope...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Vidi se odmah iz naslova teme kakav je tvoj stav prema imenovanom gospodinu, pa onda mislim da nema nikakve šanse da ti objektivno i racionalno diskutiraš o njemu.

Ali ipak... da pokušam...

Zar je dobar napadač samo onaj koji je prvi strijelac prvenstva? Po toj logici u svakoj ligi ima samo jedan dobar napadač...

Zar je dobar napadač samo onaj koji daje golove na svakoj utakmici? Po toj logici ne postoji dobar napadač...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Ne govorim Majmun u rasnom smislu vec zbog ponasanja.

I sta sad je kao tim golovima pokazao da je vrh klasa. Malo mu je trebalo samo tri godine. Pa vi kao da ste zaboravili njegove neverovatne promasaje (recimo samo onaj najbitniji u finalu africkog kupa kada je sa 5 metara prebacio praznu mrezu, a imao je na istoj utakmici par manje neverovatnih). On pored onakvih igraca koji ga proigravaju dozvoljava da najbolji strelac ekipe daleko ispred njega bude centralni vezni. Da ne pricam sto u dve od tri sezone nije uspeo da nakupi dvocifren broj golova u ligi.

Bicu objektivan evo majke mi mile, vec sam napisao zasto majmun, a evo i perfektno normalnog odgovora. Nije samo dobar napadac onaj koji je prvi strelac, ali svakako nije to ni onaj koji je 10. Niti previse asistira, niti cak obzirom na visinu dobro i precizno igra glavom. Snagu nekad potpuno pogresno koristi (cesto pravi faulove). Ima on ideju vidim ja to i ne sporim, lepo razmislja, ali nema kvaliteta da to odradi do kraja. Takodje  + mu je dobra kretnja, perfektna fizicka spremnost, jak sut, pozrtvovanost, ali to jednostavno nije docoljno da bi ga nazvao napadacem broj 1.

I ako toliko smeta ime teme recite mi da li mogu da promenim pa ce se zvati: Drogba - Da li zaista vredi? ili tako nesto. Reako sam vec preteram kad mi nesto nije po volji.
« Poslednja izmena: 11. Dec 2006, 17:16:34 od dule1205 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

realno

Zodijak
Pol
Poruke 1153
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
ali koliko si ti dobar, nije mi jasno samo iz kog razloga se iko trudi da normalno pricha sa tobom...

jednog od bez dileme najsenzacionalnijih igracha na svetu dovodish u pitanje...

i neko ko prvi put u zivotu gleda fudbalsku utakmicu moze zakljuchiti da je chovek bog fudbala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
 Smile    Smile

 Smile   u pravu. Po cemu senzacionalan? Mozes reci radilica napadu borac, tenk, ne znam sta vec, ali senzacionalan je termin koji koristis za druge tipove igraca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
ali koliko si ti dobar, nije mi jasno samo iz kog razloga se iko trudi da normalno pricha sa tobom...

jednog od bez dileme najsenzacionalnijih igracha na svetu dovodish u pitanje...

i neko ko prvi put u zivotu gleda fudbalsku utakmicu moze zakljuchiti da je chovek bog fudbala...

E pa sad - "bog fudbala"... ajde, sad ga i ti pretjera...

Ima svoji prednosti, ima svojih nedostataka...

U jednoj sjajnoj ekipi Obale Bjelokosti on je ipak prva violina i najbolji igrač... Nitko ne pamti što je Drogba u desu Marseillea prije 2-3 sezone napravio ManUtd-u u Ligi Prvaka...

Reći mu da je majmun - totalna glupost

Reći mu da je "bog nogometa" - isto tako...

Daje malo smirite strasti...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.