Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Drogba - Da li taj ... vredi icemu?  (Pročitano 31146 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ahaha postoji li neki tim koji dule gotivi????
drogba je uz Crespa,van Nistelrooya,Villu u trenutno najboljoj formi,mada se ja i nesto ne secam kako igra drogba kad nije u formi,posto uvek kida...ja stvarno ne znam ko je senzacionalan napadac ako to drigba nije...najdominantniji u duelu,osecaj a ste reci za sut??pa pre jedno mesec i po dana je dao najsenazacionalniji gol koji sam video skoro-protiv liverpoola iz okreta sa ivice sesnesterca...

e sad da li je bolji od henryja????/hmmmmm Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Budi realan,trazi nemoguce.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6645
Zastava Južnoprugaš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.0
mob
Nokia E65
Dule je neutralan.
Ali samo nesto kritikuje.

Drogba je pa sad....dobar....Ali nije nista poseban vec tri nedelje gol nije dao gotovo je ono sa pocetka sezone.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia E72
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Mislim da dosta vas nije realna, imate po jedan klub koji kao obozavate i samo hvalite njihove igrace...
Izjave poput Drgoba je bolji od Henrya su stvarno bzzvz...Njemu su 3 godine trebale da se izgradi u kakvog-takvog igraca...Nema neku brzinu, ima snagu koju koristi samo da bi koga udario i povrjedio, i dobro se snalazi u prostoru...
Sve te odlike ima i David Villa, + brzi je, bolji pas, uklapa se bolje u ekipu, bolja preglednost i jedino sto mu fali je ta fizicka spremljenos kao kod Drogbe...Drogba se trudi da napravi koji fin potez, da ispadne atraktivan nekad mu to i uspijeva ali nije on taj tip igraca pa se onda 'vati pa mlati sve na terenu...A josh stalno pada ko picka trazeci neki faul...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6454
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung galaxy s3
Igračina... klasičan centarfor...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
Ajde pocecu tako sto cu da se izvinim ako se neko uvredio zbog ovoga sa Drogbom.

E sad da predjem na stvar. Imam predlog za novu temu koja bi se ticala najboljih napadaca trenutno. Ime nije ni bitno, smislicemo. To ne bi trebala da bude anketa, vec prosto stranica otvorena za diskusiju koa se tice najboljih svetskih strelaca. Mislim da bi to takodje bilo dobro zbog brzeg protoka informacija, da tako kazem, jer ako otvaramo posebno stranicu za svakoga (Anri, Ronaldo), cekacemo na dogovor do sutra. Primera radi, navedemo nekog napadaca i svako kaze sta misli o njemu. Takodje, na ovaj nacin mozemo da pratimo i ucinak igraca iz kola u kolo i uverimo se na licu mesta ko je u kakvoj formi, da li je to cista sreca i tako to. Ja bi se sa moje strane portudio da ne reagujem onako kako inace radim kad me neki komentar iznervira (mada mislim da nisam jedini takav). Isto tako, svi bi trebalo da budu objektivniji kada se radi o napadacima iz njihovih omiljenih klubova (naravno ima pravo da navijac Arsenala tvrdi da je Anri najbolji, ali ne bi trebalo da se desava da sad neko dodje i kaze da je Pipo broj jedan).

To bi ukratko bio moj predlog, pa ako ima raspolozenih za razgovor, da zapocnemo temu, ako ne nikom nista. Ovo sa Drogbom je bila glupost, priznajem, neka mi neko kaze kako se zakljucava tema pa da zavrsimo sa tim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Sad si stvarno pretjerao kad kazesh da Pipo, Adriano i Crespo nisu najbolji igraci svijeta... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1052
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6230
 Smile      Smile      Smile      Smile       Smile

Ko je uopste pomenuo onu drugu dvojicu???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
adriano može da bude najbolji samo na video igricama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Smile      Smile      Smile      Smile       Smile

Ko je uopste pomenuo onu drugu dvojicu???

Ma salim se... Smile
Vidim da nisi skontao...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.